PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 9.Hafta | M.Başakşehir 2-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7

Sadettin_
28.10.2019, 22:25
Okan bu sezonun en rahat maçını oynadık demiş. Bir şeyler ters gidiyor.
niye maçı bitirmek için yerden kalkmadılar ?
niye yenemediler ?
gerçi kime neyi anlatıyorsunki .
camiaları yok .
taraftarları yok .
sene sonuna dogru patronlar kimin şampıyon olmasını ıstıyorsa onun önünü açan bir takım .
berabere kalıp gayet rahattık demelerı normal .

Enes Başkaya60
28.10.2019, 22:26
Okan siktir git evine ulan....

Sen kimsin...

7can61
28.10.2019, 22:26
Okan bu maçı almak için gtünü yırttıda umarım fenere karşıda böyle oynatır. İstatistikler birbirine yakın ne artistlik yapiyosa lavuk

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Saygısız köpek trabzonda görür zorlanmayı yırtılmayı.

Ufuk
28.10.2019, 22:27
Sen en son hangi sezondan memnundun söyle bakalım motivasyon kaynağını...Ya ben oynanan oyunu konuşuyorum. Illa biriyle kıyas mi gerek? Hocayı seviyorum hala daha aynı şeylerde ısrar ediyor. Doğru yaptığında tebrik ediyorum, yanlış yaptığında eleştiriyorum. Şu maçtan sonra sizi adam edecek diyebilmen hayret verici. Ne acıymış çek çek bitmedi.

sasort
28.10.2019, 22:27
Sturridge çıkmasa, kamil yada doğan yerine A. Cambaz girse muhtemelen kazanırdık.

ahmet girdi ne yaptı fazla adamları orta sahada bizi ezdi ahmeti alsan ne direnç göstersin

orta sahaya o kadar adam var

onazi doğan mikel parmak bir tanesi fayda yok,

onazi sakat ,

mikel normal mikel olsa ama çin malı mikel mi aldık
parmak direnç fizik zayıf

sosanın yanına adam yok

onu geçelim yusuf gibi 10 numarayı kaybettik ve yerine orda da adam yok

19 numarada yok elde

elde 8 ve 10 yok

takım orta saha bence en büyük dert

defans değil

kayseriliyiz
28.10.2019, 22:28
Mikel, Ekuban, Parmak, Ömür yok, bu takim en azindan o asagilayici elestirileri haketmiyor.
Bu sezon sampiyon tayin edildi, tekere çomak sokmak yine bize düsecek.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

olcay_61
28.10.2019, 22:28
okadar eksiğe rağmen içerde göztepe ve alanya sonra ankaragücü deplasmanından 3er puan alıp Gs maçına çıkabiliriz. en azından Ekuban ve mikeli kazanıp devam ederiz

AyhanPe
28.10.2019, 22:29
Ayhan niye iki senedir sürekli uzun dönemli sakatlıklar yaşıyorsun?
Geçen sene Onazi-Yusuf-Sosa-Novak-Pereira...
Bu sene saymıyorum.

Niye sürekli 3-5 aylık sakatlıklar var?
Bak Ekuban'ın ki gibi darbeye bağlı talihsizlikleri kastetmiyorum.
Niye sürekli oyuncularımız sakatlanıyor?

Hem de kim biliyor musun?
Abdülkadir Parmak gibi, bütün yaz ekstra çalışmış, takımın Sosa'dan sonra en fit oyuncusu..

Yani sürekli aynı şeyi yaşayıp bunun "şanssızlık olduğunu" söyleyip gözlerimizi mi kapatacağız?

Sistemsiz oynuyoruz, bu sistemsizlikte stoper ikilisi ve kaleci hariç herkes fazladan yıpranıyor.
Üzerine de kondüsyonerler kim bilmiyorum.
Karşında kim varsa senden daha diri.

Bu normal mi Allah aşkına?

Kesinlikle hak veriyorum sana..Rastlanti olamaz o kadar sakatlik..Irdelenmesi gerekir..Futbol olarak devre arasina kadar inisli cikisli bir grafik cizecegimiz belliydi bastan beri..Zirvede kalmamiz önemli..Ikinci devre daha iyi bir takim izleyecegimizden eminim..Eksilerimiz cok belirttigin gibi ama artilarida göz ardi etmemeliyiz..Takim oyundan kopmuyor hicbir sekilde..Demoralize olmuyor..Zaman zaman iyi mücadele de ediyor tüm eksiklere ragmen..Önümüzdeki iki mac evimizde..6 puan almaliyiz bu maclarda..

Ahmet Aksu
farkettiniz mi bilmiyorum ama novakda 3-4 maçtır sanki düşüş var nwakame den kaynaklı olabilir çünkü hertopu kendi deniyor adama illallah getirdi :D
pereira da tek başına direniyor yardım edecek kanat yok maalesef

erenslash
Trabzonsporun bırak toması çok daha iyi teknik ekip alması şart ama bizde tomas bile yok aynen kötü adam değil zaten Türkiyee şartlarında iyi antrenör bence bizim gibi klass bir klubun çok daha iyi bir ekibi olması lazımken başakşehirin bile bizden ekibi iyi.zaten bizim sorunumuz köklü tarihi olan bir klubuz ama amatörlerle çalışıyoruz
Diğerlerini bilmiyorum ama Tomas klas adam. Bizde o ayarda biri olduğunu sanmıyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
28.10.2019, 22:30
Sosa son saniyede iyi ortalasa belki de kazanmıştık.
Her şeyi iyi yapıyor ama son haftalarda ortaları kötü

trbzonsporlu
Adamın ekibi değil takımı iyi yedekleri

dembaba
arda
robinho
topal
aziz behich
Elia
berkay

biz de sadece

yusuf sarı o da durumu ortada

başağın 11 den irfancan visca mahmut gibi banko 3 adam olmasın o zaman görürüm teknik heyeti

katılıyorum.

7can61
Ya ben oynanan oyunu konuşuyorum. Illa biriyle kıyas mi gerek? Hocayı seviyorum hala daha aynı şeylerde ısrar ediyor. Doğru yaptığında tebrik ediyorum, yanlış yaptığında eleştiriyorum. Şu maçtan sonra sizi adam edecek diyebilmen hayret verici. Ne acıymış çek çek bitmedi.

Hayırdır nasıl bir cevap bu , sen sordun ben söyledim şimdi sen söyle hadi en son zevk aldığın sezonu söyle öyle kıvırmak yok. Ben bu sezondan çok zevk alıyorum evet sen de söyle hadi bilelim motivasyon kaynağını.

mkesen1982
28.10.2019, 22:31
Şorlot her topu ezdi.Ama yine bir gol bir asist.Ben bu adama ısınamadım.Skor yapıyo eyvallah tamam ama takım oyununa katkısı ?

sasort
28.10.2019, 22:31
beyler bizim sakatlarda da haber olurdu şimdi onuda göremiyorum

mesela ekuban hani milli arada dönecekti

mikel geçen hafta kullanabilirdim dedi ünal riske etmedik dedi,
1 hafta geçti

abdüşü sormayacam bilen var mı sakatlar durum ne

HOPA'LI TS'Lİ
28.10.2019, 22:32
Bacaksız Okan'a bak sen
Çok rahat kazanmışmış.
Trabzon'da görürsün rahatlığı
Nedir bu Aykut, Mehmet Özdilek, İsmail Kartal, Okan gibilerin maç sonu bize laf çakma saygısızlığı, kuyruk acınız mı var Beyler

Emre Çömez
https://twitter.com/erdalhos/status/1188901333883064326

Oğuz B.
Bu kadar eksik ile deplasman kaybı anlaşılır lakin önümüzdeki iki maçta hataya yer olmamalı . İç sahada kazanmak zorundayız. Bahanesi yok.

halilaziz61
NWakame bu futbolla 90 dk oynamaz

5 yaşındaki çocuk gördü bizim hoca göremedi.

Her maç 10 kişi oynuyor bir kişi demiyor ki hoca al onu da bari defans sok.

Sturidge rakip takımın savunmasını geride tutuyor
Ben olsam çıkarmam
En azından wakameye tahammül edip de sturidge yi cikarmak gibi mantıksız bir şey yapmam

sasort
28.10.2019, 22:33
onazi sıkıntı mı var acaba bu adam futbola veda edecek kannımca haber yok bilen var mı onazi ne zaman dönecek

Tekke
hahahaaaaa

https://twitter.com/tsubasaozoora/status/1188900179379929088

Mehmet Fatih Yavuz
Kesinlikle hak veriyorum sana..Rastlanti olamaz o kadar sakatlik..Irdelenmesi gerekir..Futbol olarak devre arasina kadar inisli cikisli bir grafik cizecegimiz belliydi bastan beri..Zirvede kalmamiz önemli..Ikinci devre daha iyi bir takim izleyecegimizden eminim..Eksilerimiz cok belirttigin gibi ama artilarida göz ardi etmemeliyiz..Takim oyundan kopmuyor hicbir sekilde..Demoralize olmuyor..Zaman zaman iyi mücadele de ediyor tüm eksiklere ragmen..Önümüzdeki iki mac evimizde..6 puan almaliyiz bu maclarda..

Bu sakatlanan oyuncular devre arası idmanlarında fazladan idman yiyip gene sakatlanacaklar.
Ben şu anda teknik ekibe antrenörlük kabiliyeti olarak zerre güvenmiyorum.
Bak hiç hiç...

Psikolojik olarak ne kadar kabiliyetli ise bu ekip, fizyolojik olarak o kadar beceriksizler.

Ve ben devre arasında geçen senenin tekrarını yaşayacağımızı düşünüyorum.

Vallahi başkanın emeklerine yazık, günah.

HOPA'LI TS'Lİ
beyler bizim sakatlarda da haber olurdu şimdi onuda göremiyorum

mesela ekuban hani milli arada dönecekti

mikel geçen hafta kullanabilirdim dedi ünal riske etmedik dedi,
1 hafta geçti

abdüşü sormayacam bilen var mı sakatlar durum ne

Ekuban en geç Kasım ayı sonunda dönecek diye biliyorum.
Umarım Mikel ve Parmak da milli ara sonrası döner.
Parmak ve Mikeli bugün çok aradık.
Sosa yalniz kaldı. Doğan ve Çörekçi etkisiz kaldı

Tekke
28.10.2019, 22:35
Abi Trabzon iyiyse ülke iyi, TRTSPORDA nasıl coşuyorlar, Trabzon RENK adeta, yapmacık olamıyorlar.

Ekranda satılmış itler yoksa Trabzon herkesi coşturuyor:)

erenslash
28.10.2019, 22:35
Okan doğru söylemiş top oyanamadık ve zorlamadık rakibi kızacak bir şey yok

Ünal ve başkan oturup düşünsün işte teknik ekibe revizyon lazım gidip avrupadan araştırsınlar

halilaziz61
28.10.2019, 22:36
Devre arasında bir stoper
Bir de Kanga alsınlar yeter

TolgaTopçu61
28.10.2019, 22:37
Yanlız yediğimiz 2. Gol fiyasko..

Hosseini topu nereye uzaklaştırıyor?

Herkes çizgiye çekilmişken, Sosa'nın kale önünde ne işi var?
Çizgiyle beraber çıksa, Skrtel ofsayt da olacak..

1. Gol de ise Uğurcan!!

Sen kalecisin, avantajın topa elinle temas edebiliyorsun..
Öyle oyuncuya girilir mi?

BlackPanther
28.10.2019, 22:37
A Spor ekibi: “Uğurcan hatalı”

Çılgınhamsi61
28.10.2019, 22:39
ünal hocanın takıma en büyük artısı takımda yarattığı hırsı kendisi futbolcuyken nasılsa şimdi takımda aynı hırs ile oynuyor.Ünalın elinde pek topçu olmadığından bu maçta bence bi eleştriyi haketmiyor. Hırs sağladığıda doğru. nwakeme sturidge vw hatta şarlot top rakipteyken ısıran adamlar değiller bu sebeple defans ve orta sahaya çok yük biniyor.defanstada hamle hatasi yapmaya meyilli iki stoper olunca sonuc boyle oluyor. Ha diğer stoperleride krosnodar maçında gördük.

Ahmet Aksu
28.10.2019, 22:39
bugün çok kötü oynasak da bu proje takımdan! 1 puanı koparmak iyi oldu ayrıca şikecilerle 1e1 zor olurdu başka rakipler de lazım. :D
sakatlıklar falan olmasa belki farklı konuşabilirdik ama olsun lige renk getirdik yine..
2010-2011 den sonra ilk defa maçları çok heyecanlı izliyorum.(penaltımıza bile bakamadım) gerçi o sezondaki futbolumuzla şimdikinin arasında çok fark var ama lig çok kalitesizleşti o yüzden daha heyecanlı kim kimi yenebilir bilmiyoruz..

trbzonsporlu
28.10.2019, 22:40
skirtelde iki haftadır cok kritik goller atiyor. bizim stoperlerin gol atmasını geçtim kornerlerde filan topada degemiyorlar bari auta vurun topuda kontra yemiyelim:)

7can61
Bravo uğurcanın penaltı pozisyonunda hatalı olduğunu tespit ettik. Tebrikler (:

Tuğrul

5 yaşındaki çocuk gördü bizim hoca göremedi.

Her maç 10 kişi oynuyor bir kişi demiyor ki hoca al onu da bari defans sok.

Sturidge rakip takımın savunmasını geride tutuyor
Ben olsam çıkarmam
En azından wakameye tahammül edip de sturidge yi cikarmak gibi mantıksız bir şey yapmam

Nwakaeme ligin en iyi hücum oyuncusu

Onun veriminin düşmesi sahaiçi organizasyon ile bağlantılı

80 metrede futbol oynuyorsun

Ayriyetten önde basmadığın, dönen topları almadığın ve geniş alanda oynadığın için Nwakaeme'yi savunmaya yardım etmesi için koşturuyorsun

Elinde Visca ve Muriqi olsa birşey değişmez.

Onlarda bu takımda etkisiz olur

Sezgin Öztürk
Ulan Okan rakibinin onca eksiğine rağmen yenemiyorsun kalkmış konuşuyorsun Trabzon’da görüşürüz...Bu deplasmandan puan çıkarmak önemliydi.İçeride oynayacağımız iki maçı alırsak sonuna kadar götürürüz yarışı.

Ahmet Taşçı
Topu her alan Sosa'yı arıyor, Sosa 'ya atıyor, herkes Sosa' nın ayağına bakıyor böyle bir futbol yok beyler. Bize 10 numara şart Sosa'nın yükünü azaltacak,maç içerinde onu dinlendirecrk Mikel - Sosa - Kanga üçlüsü bu ülkede tüm orta sahalara üstünlük kurar, bir de Abduş dönse tadından yenmez.

simenli-54
okan efendi a.avcı nın ekmeğini yiyor, boşa konuşmasın başakşehirin sahaya yayılması neredeyse kusursuzdu. ünal hocaya çatanlara da iki kelam etmek gerek. avcı bu takımı ilmek ilmek işlerken tranzonda 3 başkan 5 hoca değişti. başakşehir oturmuş kadrosu ve sistemiyle tabi ki bizden iyi olacak. onlar çalışırken bizimkiler komisyonlu transfer peşinde koşuyordu.

olcay_61
28.10.2019, 22:41
önce ekuban dönene kadar sonra da devre arasına kadar minimum kayıpla gitmeliyiz, çok mükemmel futbol beklememek lazım

ccd6167
28.10.2019, 22:41
Milli araya 2 maç kaldı

sahamızda göztepe ve alanya

almamız gereken 2 maç

onazi ve ekubanın dönmesiyle bir sonraki milli arada umarım sadece ömür kalır dışarıda

halilaziz61
28.10.2019, 22:42

Ayriyetten önde basmadığın, dönen topları almadığın ve geniş alanda oynadığın için Nwakaeme'yi savunmaya yardım etmesi için koşturuyorsun

Ligin en iyi hucumcusu?

Sene başından beridir Avrupa maçı dahil en fazla 3 maçta iyi oynadı.

Demek ki takım oyunu ile alakası yok.

Rezil oynuyor

ccd6167
28.10.2019, 22:43
Nwakeme fena değil

bence novak da problem var

daha bir tane orta açtığını görmedik belki bu özelliği yok bilemem

ayrıca pereirada da düşüş var gibi

bekler işlemeyince iyi futbol olmuyor

Mehmet Fatih Yavuz
28.10.2019, 22:44
Ligin en iyi hucumcusu?

Sene başından beridir Avrupa maçı dahil 3 maçtan fazla maçta iyi oynadı.

Rezil oynuyor

Takım olarak oynayamadığmız için adam rezil görünüyor hücumda.
Bugün kaç kere savunmaya gelip yardım etti sayamadım.
Hücumda da elimizden gelen at topu Tony'e bekle.
Sihirbaz lazım size maşallah. :D

ccd6167
28.10.2019, 22:45
Ligin en iyi hucumcusu?

Sene başından beridir Avrupa maçı dahil 3 maçtan fazla maçta iyi oynadı.

Rezil oynuyor

Rakip hoca olsan bugünki 11 de ilk kime önlem alırsın?2. Adam yok
hiçbir defans önünde bu kadar güçlü teknik fizikli adamla oynamak istemez
Zaten bizim hücum zenginliğimiz buydu
rakip tonyi tutsa ekuban ekuban tutsa ömür ömür tutsa yazıcı vardı

tony iyidir

Ahmet Aksu
28.10.2019, 22:46
mümkünse alınabilecek devre arasına iyi bir antrenör iyi bir kondisyoner ve sağlık ekibi lazım acill!!!

halilaziz61
28.10.2019, 22:46
Takım olarak oynayamadığmız için adam rezil görünüyor hücumda.
Bugün kaç kere savunmaya gelip yardım etti sayamadım.
Hücumda da elimizden gelen at topu Tony'e bekle.
Sihirbaz lazım size maşallah. :D

Sorun zaten bu o da aldığı her topu eziyor.
Takımı oynatmak için bir çaba sarfetmiyor.
Yani takım oynamazken kendi de oynamıyor.
Bir ara pası verse ver kaç yapsa olacak.

Savunulacak hiçbir tarafı yok rezil oynuyor

yasin196761
28.10.2019, 22:47
Kornerden gol attığımıza çok sevindim. Takımdaki eksikleri zaten biliyoruz. Bugün Parmak ve Mikelde olmayınca baya zorlandık şu 2 maçı alıp kendimizi milli araya atmamız gerekiyor. Hiçbir maç kolay değil. Bu yüzden stadın dolu olması gerekiyor ve itici güç olmaları gerekiyor taraftarımızın. Ekuban'ın dönüşü çok güç katacak bize. Birde bu sezon baya iyi başlamıştı. Herkesin ayağına sağlık adım adım zirveye

AyhanPe
28.10.2019, 22:48
Bu sakatlanan oyuncular devre arası idmanlarında fazladan idman yiyip gene sakatlanacaklar.
Ben şu anda teknik ekibe antrenörlük kabiliyeti olarak zerre güvenmiyorum.
Bak hiç hiç...

Psikolojik olarak ne kadar kabiliyetli ise bu ekip, fizyolojik olarak o kadar beceriksizler.

Ve ben devre arasında geçen senenin tekrarını yaşayacağımızı düşünüyorum.

Vallahi başkanın emeklerine yazık, günah.

Ara transfer döneminde bir iki nokta transferinin disinda teknik ekibede revizyon sart..Bu konuda hepimiz hemfikiriz sanirim..Gecen sene devre arasinda Onazi nin agir sakatligi, transfer yasagiyla oldukca demoralize olmustuk...Sosada sakatlanmisti..Bu sene sadece Sosa nin sakatlanma ihtimali korkutuyor beni..

OFLU_79
Onazi ne zaman dönecek ? Adam antremanlarda var ve maç kadrosuna giremiyor!

Ufuk
Hayırdır nasıl bir cevap bu , sen sordun ben söyledim şimdi sen söyle hadi en son zevk aldığın sezonu söyle öyle kıvırmak yok. Ben bu sezondan çok zevk alıyorum evet sen de söyle hadi bilelim motivasyon kaynağını.

Ya güzel kardeşim hasta mısın? Takım leş gibi top oynamış, eleştirmişim sen Ünal Karaman sizi adam edecek gibi agresif bir laf demişsin. Üstüme alınıyorum doğal olarak. Memnun musun oyundan diyorum sen ne zaman memnundun diyorsun. Ne alakası var bunla. Takımda şunu iyi yapıyoruz dediğimiz tek şey yok. Yetenekli topculsrdan biri çıkıp büyü yapıyor rakipten fazla atabilirsek kazanıyoruz. Ilk 15 dk 2-0 öne geçiyoruz kalan 75 dk 2-2 olmasını bekleyen saçma bir anlayışa geçiyoruz. Kâmil ve Doğan orta sahasının patlayacağını ilk 15 dkdan sonra sen dahil herkes anlamıştır. 2-1 olana kadar bekleyeceğini de biliyoruz hocanın. Neyin inadı bu.

Günlük düşünen adam bugün memnundur. Deplasmanda 1 puan ıyidir diye avunuyordur. Ben oyuna bakıyorum top oynamadık. Şampiyonluk maçımız olsa bende sevinirim ama değil. Daha oynayanacak çok maç var bugün sıçradık, yarin boyle olmayacak. Son dk duran topta bir gol atsak da ayni seyleri soylerim. Unal hocayı nasıl seviyorsan guardiola gibi tapıyorsun. Peygamber değil bu adam da hata yapar, eleştirmesini bilin artık.

BlackPanther
28.10.2019, 22:49
Sen kimsin ki İrlandali mal

Sana burada Forum yöneticileri ceza vermezse ben onlara ne diyeyim.

Sinan.K
28.10.2019, 22:49
Bos bos konusanlar var yine maalesef okadar eksige ragmen bir puan almisin baskada ki formda bi takim bügün sadece misal mikel sahada olsaydi 3 puani almisdik adam hem sosanin yukunu indirio hemde guven verio takima kamil ve doganla ön libero oynadik hatirlatirim ? ve yinede bi puan aldik kalkmis burda yok soyle oynadik boyle oynadik diyenler var.
Ikinci yari bana kalsa sag bekte lazim pereira yapamior daha maalesef keske douglasi kacirmasaydik bjkye

Sinan.K
28.10.2019, 22:50

zor ikinci yari anca oda olursa

Tuğrul
28.10.2019, 22:51
Ligin en iyi hucumcusu?

Rezil oynuyor
İstatistiklere yansımayan alanı açmak, şut pası yaratmak, ön asist gibi etkenler var.

Bu alanda Nwakaeme ligin sefiridir.

Nwakaeme'yi bu takımdan çek rakip kaleye zor gider

Halihazır takımın en iyi oyuncusu Nwakaeme

Diğerleri Uğurcan ve Sosa.

Oruç

1 sene top oynamayan adamdan hayır gelmez. Onazi bitmiştir.

simenli-54

rakipler nwakaeme nin ne yapacağını bidikleri için 2 kişi kapatıyor önünü. önde bassan rakibi savunmaya gömersin. nwakaeme gibi oyuncular yerleşik savunmaya karşı oynayamaz ancak konrta kovalar.

Ahmet Aksu
28.10.2019, 22:52
bu teknik ekip olduktan sonra bu sene sonuna kadar dönmesini beklemiyorum.

teknik ekip istifa !!!
geçen gördüm şikeciler 2 sakatlıktan sonra sağlık ekibini linç etti bizim takım revire döndü çıkıp laf eden yok o yüzden ben her platformda dikkat çekeceğim artık bu olaya..
oynayan hemen sakatlanıyor sakatlanan hemen dönemiyor..
takım ise ayakta duramıyor çok yorgun her takım haftada 2 maç yapıyor ama bizimkiler ayakta duramıyor yorgunluktan. sonra o yorgunlukla ufak bir sakatlık 10 katına çıkıyor..

trbzonsporlu
artık önümüze bakalım şu goztepe ve alanyayı akyazıya gömelim
seyirci destegiyle beraber baskı kurup dönen toplari fenerin konyaya yaptigi gibi temasli oyunla kazanip kabus gibi üzerlerine çokelim.

sonra ankaragucü ve ligin belkide en kolay gecmesini bekledigim gs maçı.

neden 4 te 4 yapmayalım.

AyhanPe
Bakiyorumda 2. golden önce yazan 3-5 les kargasi golden sonra yok oldu burdan..

Sivas macinda uzatmalarin uzatmasinda yedigimiz gol olmasaydi hala namagluptuk..Bununda kiymetini bilmeliyiz..

OFLU_79
28.10.2019, 22:53
Gelse bizim gol yeme sorunu çözülür

Oruç
28.10.2019, 22:53
Uzun zaman sonra penaltı ve kornerden gol attık.

LağusKusteli
28.10.2019, 22:54
Sen kimsin ki

Hocam bu KaraLastiği kaale alma boşver, Trabzonspor’la ilgili tek mesajı olmayan, işi gücü siyaset yapmak olan SOLTROL’ün teki.

TolgaTopçu61
28.10.2019, 22:55
1 sene top oynamayan adamdan hayır gelmez. Onazi bitmiştir.Sezon sonu sözleşmesi bitiyor galiba..
Şimdiden teşekkür edip, yollanmalı..

LağusKusteli
28.10.2019, 22:56
Bakiyorumda 2. golden önce yazan 3-5 les kargasi golden sonra yok oldu burdan..

Sivas macinda uzatmalarin uzatmasinda yedigimiz gol olmasaydi hala namagluptuk..Bununda kiymetini bilmeliyiz..

Bu maçta kötü oynasak da iyi mücadele ettik ve 1puan aldık. Bu ligde deplasmanda alınan her puan değerlidir.

Galip geleceğimizi düşünüyordum ama yine de duran toplardan attığımız 2 gol ve son dakikalarda attığımız golün takıma olumlu etkisi hasebiyle gayet memmunum.

Şimdi içerdeki 2 maçı kayıpsız kazanma vakti...

Jackdaniels
28.10.2019, 22:57
Maç rezaletti , Hoca rezaletti , bana göre skorda Rezalet dk 75 olmuş Doğan ve Kamil ikilisini sahada tutan hoca teknik anlamda yetersizdir onu uyarmayan yardımcıları hocadan daha yetersizdir.

Tuğrul
rakipler nwakaeme nin ne yapacağını bidikleri için 2 kişi kapatıyor önünü. önde bassan rakibi savunmaya gömersin. nwakaeme gibi oyuncular yerleşik savunmaya karşı oynayamaz ancak konrta kovalar.
Alakası yok

Ligin dar alanda, set hücumunda en yaratıcı oyuncusu Nwakaeme

Nwakaeme'yi birebirde durduracak isim yok mecburen kademeli savunma yapmalısın

Bugün Caisarayı az ama öz pozisyonlarda kevgire çevirdi

Nwakaeme ve Visca'nın takımlarını değiştir

Başakşehir 4-2 Trabzonspor olurdu

Sefaenes
Sana burada Forum yöneticileri ceza vermezse ben onlara ne diyeyim.

Merak etme cezama razıyım ama lafımı arkasındayım ceza alacağım diye silmedim diğer arkadaşlara ayıp olmasın diye sildim. Sildigimin aynı lafı söylüyorum senjn hakkında onu düşünüyorum

Halil Alemdar
28.10.2019, 22:58

Ne

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7can61
28.10.2019, 22:58
Ya güzel kardeşim hasta mısın? Takım leş gibi top oynamış, eleştirmişim sen Ünal Karaman sizi adam edecek gibi agresif bir laf demişsin. Üstüme alınıyorum doğal olarak. Memnun musun oyundan diyorum sen ne zaman memnundun diyorsun. Ne alakası var bunla. Takımda şunu iyi yapıyoruz dediğimiz tek şey yok. Yetenekli topculsrdan biri çıkıp büyü yapıyor rakipten fazla atabilirsek kazanıyoruz. Ilk 15 dk 2-0 öne geçiyoruz kalan 75 dk 2-2 olmasını bekleyen saçma bir anlayışa geçiyoruz. Kâmil ve Doğan orta sahasının patlayacağını ilk 15 dkdan sonra sen dahil herkes anlamıştır. 2-1 olana kadar bekleyeceğini de biliyoruz hocanın. Neyin inadı bu.

Günlük düşünen adam bugün memnundur. Deplasmanda 1 puan ıyidir diye avunuyordur. Ben oyuna bakıyorum top oynamadık. Şampiyonluk maçımız olsa bende sevinirim ama değil. Daha oynayanacak çok maç var bugün sıçradık, yarin boyle olmayacak. Son dk duran topta bir gol atsak da ayni seyleri soylerim. Unal hocayı nasıl seviyorsan guardiola gibi tapıyorsun. Peygamber değil bu adam da hata yapar, eleştirmesini bilin artık.

Hiç uzatma utanma otur bu gece ben nerde yanlış yaptım diye düşün. Aldığın ayar yeter sana.

Sefaenes
28.10.2019, 22:59
Hocam bu KaraLastiği kaale alma boşver, Trabzonspor’la ilgili tek mesajı olmayan, işi gücü siyaset yapmak olan SOLTROL’ün teki.

Biliyorum kardeş ama bazen dayanamıyor insan yazıyor 1 tane olumlu yazısı yok hayret bugün Agaoglu na saldirmadi neyse

erenslash
28.10.2019, 23:01
yönetime ve hocaya avrupadan antrenör alınması ve revizyon için baskı yapmak şart arkadaşlar

o zaman çözülür takım

Ufuk
28.10.2019, 23:02
Hiç uzatma utanma otur bu gece ben nerde yanlış yaptım diye düşün. Aldığın ayar yeter sana.Ne diyeyim bilemedim. Efendi efendi yorum yapıyoruz hala daha saçma saçma cevap veriyorsun.

ccd6167
28.10.2019, 23:03
Belki abartıyorum ama
fenerin en iyi 4-5 adamından olan emre ile vedat
başakşerden irfancan visca
bjk de burak yok halleri ortada
gs den babel ile nzonzi çıkar
alanyada cisse yi çıkar

bizim verdiğimiz tepkiyi zor verirler

Ünal hocaya tepkim var
bu takım son 27-28 maçtır gol yiyor

ayıptır günahtır
bunu çözmeden şampiyonluk hayal

Mehmet
28.10.2019, 23:03
Trabzonspor fizik olarak güçsüz, takım olarak da dengesiz, forvetler ilerde çok çakılı kalıyor. Ve de ağırlar yavaşlar.
Rakip fizik olarak oyun olarak bizden çok üstün oynadı.
Tek zaafları Trabzonsporun isminden ve foromasından korkmalarıydı, biraz daha akıllı olsalar bize fark atarlardı.
Trabzonsporun 2 maçı çok kötü. Güvenli düzenli seri paslaşma yok. Genelde oyun al gülüm ver gülüm, dan dun şekilinde.

serdaracıl
28.10.2019, 23:05
Rakibin gezdirdiği topun arkasında koşan adamın yaptığını mücadele sananlar var. Bunun adı kifayetsizlik, mücadele başka bişey

7can61
28.10.2019, 23:06
Ne diyeyim bilemedim. Efendi efendi yorum yapıyoruz hala daha saçma saçma cevap veriyorsun.

Bak hala ya...

Sadettin_
28.10.2019, 23:07
Maç rezaletti , Hoca rezaletti , bana göre skorda Rezalet dk 75 olmuş Doğan ve Kamil ikilisini sahada tutan hoca teknik anlamda yetersizdir onu uyarmayan yardımcıları hocadan daha yetersizdir.
maç rezalet .
hoca rezalet .
wakaeme hariç yonetim fiyasko .
yardımcılar rezalet .
sağlık ekibi zaten rezil .
Allah belamızı verdi .
küme düşüyoruz .

ünal karamandan önce sıfır sakat, ful kadrolarda bile "bu takım ilk 10 a girse başarıdır" dediğiniz yılları çok çabuk unuttunuz .

simenli-54
28.10.2019, 23:08
Alakası yok

Ligin dar alanda, set hücumunda en yaratıcı oyuncusu Nwakaeme

Nwakaeme'yi birebirde durduracak isim yok mecburen kademeli savunma yapmalısın

Bugün Caisarayı az ama öz pozisyonlarda kevgire çevirdi

Nwakaeme ve Visca'nın takımlarını değiştir

Başakşehir 4-2 Trabzonspor olurdu
kapalı savunma karşısında çalım atarak oynayamazsın birini geçer ikincisinde takılırsın. bütün takım ileri çıkmışken kaptırdığın topla bomboş kontra yersin. oyunu domine eden takımlarda nwakaeme gibi oyuncular tercih edilmez. ayrıca önde basman için hızlı stoperin olacak ki geriye koşup hızlı hücumcuları yakalayabilsin. bizim stoperler ağır kalıyor. hatta oyun merkezini daha bile geri çekmeliyiz.

Ufuk
28.10.2019, 23:08
Rakibin gezdirdiği topun arkasında koşan adamın yaptığını mücadele sananlar var. Bunun adı kifayetsizlik, mücadele başka bişeyIyi mücadale ettik diyorlar birde. Aptal saptal yerlere kosunca iyi mucadele oluyor demek biz anlamıyoruz bu oyundan.

Sadettin_
28.10.2019, 23:10
Iyi mücadale ettik diyorlar birde. Aptal saptal yerlere kosunca iyi mucadele oluyor demek biz anlamıyoruz bu oyundan.
anlamıyorsun tabi .

Çılgınhamsi61
O değilde trabzon düşmanı metinle güntekine tek benmi ayar oldum.olcay kalkıp gidecek şimdi

Sezgin Öztürk
Maç oynanırken şurada yazılan leş yorumları okuyunca forumdan soğuyor insan.BMN’de seviye günden güne daha bir düşüyor.Eleştiri ile hakareti ayırt edemeyen ergen tipler çoğaldı son zamanlarda. Umarım aklı selim taraftarların sayısı artar.

Jackdaniels
28.10.2019, 23:11
maç rezalet .
hoca rezalet .
yardımcılar rezalet .
Allah belamızı verdi .
küme düşüyoruz .

ünal karamandan önce sıfır sakat, ful kadrolarda bile "bu takım ilk 10 a girse başarıdır" dediğiniz yılları çok çabuk unuttunuz .
3-5 sene önceki başarısızlıkları düşünüp günümüze şükürmü edelim ? Bu nasıl mantık ? Şu takım en az 5-6 puan farkla liderdi eğer düzgün yönetilip basit hatalar yapılmasaydı. Eleştirimizde mi olmayacak olumsuz kelime etmeyelim mi nedir yani ? Vay be 3 sene önce ne kadar kötüydük gerçekten bugün kupaları sıra sıra diziyoruz Avrupa’da dolu dizgin gidiyoruz önümüze gelene 5-6 atıyoruz mükemmel takımız vesselam !!!!

LağusKusteli
28.10.2019, 23:12
Akbilspordan deplasmanda alınan 1 puan iyidir iyi, ikinci yarı kendi sahamızda yener ikili averajda da öne geçeriz dert etmeyin.

ilelebeTS
28.10.2019, 23:13
Yusuf'un da dediği gibi 1 puan 0'dan iyidir.

Antonio
28.10.2019, 23:14
bu takım hepimizin neden burada birbirimizi kırıyoruz bir takım eksiklerimiz var daha iyi oynayabilirdik. herkesin hemfikir olduğu kondisyon sağlık ekibi ve taktik bir takım sıkıntıları görüyoruz. daha iyisi için profesyonellerin bunu ifade edip harekete geçmesi lazım.

Sinan.K
28.10.2019, 23:15

Kamile Dogani cikarip seni oynatirdi ozm kimi koyacakdi ??

toksoy61
28.10.2019, 23:16
Daha lig başlamadı bile. Liderle aranda 1 puan var. Alanya'yı saymıyorum. Fb bizden 1 puan önde. GS 3 puan geride. Bjk 4.

Takım eksik. Bu kadar olur

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

serdaracıl
28.10.2019, 23:16
Topla ilişkisi zayıf adamları sahada tutmak bize zarar veriyor

Sezgin Öztürk
28.10.2019, 23:17
maç rezalet .
hoca rezalet .
yardımcılar rezalet .
Allah belamızı verdi .
küme düşüyoruz .

Hay eline sağlık kardeşim...Çok vefasız bir taraftarımız var çok.Küme düşme hattında gezdiğin sezonlardan geldi bu takım buralara balık hafızalı taraftarımız hatırlamaz.

Sinan.K
28.10.2019, 23:18
ILk golde Hosseini büyük hatasi var stoper ama nerde duracagini bilmiyor posisyon bilgisi ikisininde cok zayif maalesef ama bunu teknik ekip söylemesi ve görmesi o kapasitede maalesef onlarda yok ünal hocayi ne kadar sevsemde

hofsaale
28.10.2019, 23:18
tek yönlü oyuncu sayisi bizde fazla....tony stu sorlöth tek yönlü..kamil ve dogan da eklenince...top yapamadik...

basaksehirdeki oyuncular oynunun iki tarafindada var...

erenslash
28.10.2019, 23:19
bu kadar sakat verilmesi bu yeni gelen sağlık ekibi hala elimizde olan teknik ekip vasat derecesinde olduğu halde neden hala Ünal hoca veya Ahmet başkan ekstra antrenör almıyor?

anlamıyoruz abi niye bunun üzerine Ahmet başkan akıl yürütmüyor abi ben kondisyoncu bakayım n ebilim antrenör bakayım demiyor adam.tamam anladım Ünal hoca takımın başında olsunda başkanım anlamıyorum neden gidip Trabzonlu başka bir sağlıkçıyı klube sokuyorsun? hüseyin cimşir neden yardımcı antrenör bizde?

sorunun asıl kaynadığını neden görmemekte ısrar eden bir yönetim var?

neden hala yönetim bilimsel çalışmalara önem vermemekte ısrar ediyor?

Neden hala yönetim bilimsel konuda gerekli çalışmayı yapmayıp ne kadar gereksiz ve torpilli adamları işe almakta ısrar ediyor?

camian büyük her yerde taraftarın var ama akıl yürütemeyen bir planı olmayan bilimselliği olmayan insanlarla çalışıyor Trabzonspor

Jackdaniels
Kamile Dogani cikarip seni oynatirdi ozm kimi koyacakdi ??

Yerine oynatacak adamı bulamıyorsan orda durmayacaksın. Oynadıda ne oldu başakşehirden 1 puan aldın öylemi ? Hadi git sevin şu köşede.

serdaracıl
Hay eline sağlık kardeşim...Çok vefasız bir taraftarımız var çok.Küme düşme hattında gezdiğin sezonlardan geldi bu takım buralara balık hafızalı taraftarımız hatırlamaz.

Bu eleştirileri yapan adamlar sayesinde bugün buralardayız. Yoksa iho başkan, tolunay hocaydı hala

Mehmet Fatih Yavuz
28.10.2019, 23:20
maç rezalet .
hoca rezalet .
yardımcılar rezalet .
Allah belamızı verdi .
küme düşüyoruz .

Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek deyiminin vücut bulmuş hali.
:)

Taraftarlık başka, müritlik başka.

Hata varsa söylenecek.

Rezalet oyun, iyi sonuç.
Bu döngü aşağı yukarı sene başından beri devam ediyor.

Ne konuşalım.

Vallahi süperiz arkadaşlar. Mı diyelim?
Anlamadık bir türlü!

Jackdaniels
28.10.2019, 23:21

Mantığa bak ? Cehalet kadar kötü bir şey yok. O zaman şampiyon olunan seneleride yağdedelim ne dersin ? Bu takım kendi sahasında gol dahi yemeden şampiyon oluyordu şimdi Başakşehirden alınan 1 puana sevinenler var onu napalım söyle bakalım zeka küpü ?

Sinan.K
28.10.2019, 23:22
Yerine oynatacak adamı bulamıyorsan orda durmayacaksın. Oynadıda ne oldu başakşehirden 1 puan aldın öylemi ? Hadi git sevin şu köşede.

bukadar bi bos yorum olamaz benim sevindimi nerden biliyorsun ? Gitsin sen gelirsin onun yerine baya anliyorsun demek

serdaracıl
28.10.2019, 23:23
Burada iho’yu eleştiren adamlar da zamanında hain damgası yedi. Zamanla görüldü kimin hain kimin gerçek taraftar olduğu. O yüzden fikrini söyler geçersin. İnsanları zapturapt altına almaya kimsenin hakkı yok

Sezgin Öztürk
3-5 sene önceki başarısızlıkları düşünüp günümüze şükürmü edelim ? Bu nasıl mantık ? Şu takım en az 5-6 puan farkla liderdi eğer düzgün yönetilip basit hatalar yapılmasaydı. Eleştirimizde mi olmayacak olumsuz kelime etmeyelim mi nedir yani ? Vay be 3 sene önce ne kadar kötüydük gerçekten bugün kupaları sıra sıra diziyoruz Avrupa’da dolu dizgin gidiyoruz önümüze gelene 5-6 atıyoruz mükemmel takımız vesselam !!!!
Biraz gerçekçi ol.Nasıl bir mantık bu ligde her takım her takımı yeniyor.Puan durumunda bu çok net gözükürken sen kalkıp nasıl 3-5 puan önde olurduk diyebiliyorsun?

Sinan.K
Bazi taraftarlari gördumu burda bu takim 100 sene daha sampiyon olamaz maalesef

Jackdaniels
28.10.2019, 23:24
bukadar bi bos yorum olamaz benim sevindimi nerden biliyorsun ? Gitsin sen gelirsin onun yerine baya anliyorsun demek

İşine gelmediya ondan sana boş gelmiştir yorum kardeş gerisini sen doldurursun artık.

ilelebeTS
28.10.2019, 23:24
Attığımız 2. gol fena morarttı ama :)

Jackdaniels
28.10.2019, 23:26
Biraz gerçekçi ol.Nasıl bir mantık bu ligde her takım her takımı yeniyor.Puan durumunda bu çok net gözükürken sen kalkıp nasıl 3-5 puan önde olurduk diyebiliyorsun?

Valla bütün maçlarımızı izliyorum , çok şükür aklım var futboldan az çok anlıyoruz sizede tavsiye ederim.

Mehmet Fatih Yavuz
28.10.2019, 23:27
Attığımız 2. gol fena morarttı ama :)

Bak bunu de :D
Feciydi. :D

Maç çıkışı da koridorda gerilmiş haspam Başşşakşehirli oyuncular.

44-61
28.10.2019, 23:29
1997 den beri yani üniversite için Malatyadan Trabzona geldiğimden bu güne kadar fırsat yakaladığım her maça gittim. Ve benim stadyumda izlediğim hiç bir maçı Trabzonspor kaybetmedi. Bu akşam da Başakşehir'de stadyumda olacağım ve inşallah bunu da kazanacağız...

Bu maçıda kaybetmedik... 3 puan olsa daha iyi olacaktı bu puan bizim çoook işimize yarayacak

Sezgin Öztürk
Mantığa bak ? Cehalet kadar kötü bir şey yok. O zaman şampiyon olunan seneleride yağdedelim ne dersin ? Bu takım kendi sahasında gol dahi yemeden şampiyon oluyordu şimdi Başakşehirden alınan 1 puana sevinenler var onu napalım söyle bakalım zeka küpü ?
Senin cehalet dediğine ben gerçekçilik diyorum...Mevcut şartlarda bu takım Başakşehir deplasmanından 1 puan alıyorsa iyi sonuçtur. O takım gol yemeden şampiyon oluyordu çünkü o takım başkaydı bu takım başka. O zaman orta sahayı geçmeye korkan takımlar bardı ligde bugün yok. Günün koşullarını konuşacaksak böyle konuşalım.

Antonio
bir takım nüans noktaları var daha fazla puan toplayabilirdik. iyi bir teknik ve sağlık ekibi olsa bu sakatlar olmasa biraz daha kollektif oynasak 6 puan daha fazla toplardık. bu tüm lig maratonunda ortalama olarak 10+ -10 puan oynatır . bu şampiyonluğu belirler.

fanatikdevri
28.10.2019, 23:31
olaya bakış açısı şöyle olmalı,sahada ne yaptığını bilen ve üzerine daha sağlam yapı kurabileceğin takım hangisi,başakşehir denen çakma takım kadar bile futbol doğrumuz yok.
bugün adamlar şanslı olsa rahat farka gidecek kadar ezdiler bizi.okan buruk kim oluyor ki,hangi tecrübe ile bunu yapıyor diyecek oluyorum,başakşehir gibi takım ona yatırım yapıyor,sahada futbola benzer şeyi oynayan onlar,demek ki bir bildikleri var.
şu yeni yetme kulüp kadar futbol doğrularından uzak bir haldeyiz.ileri gideceğiz peki yükselirsek başakşehirden kat kat üstün futbol doğruları olan takımlarla nasıl baş edeceğiz
bu başkan ve bu futbol yapısı bizi doğruya götürmüyor.günü kurtarıyorlar demek bile zor,elimizdeki alt yapı çocuklarını satıp,geleceğimizi satıyorlar.

serdaracıl
28.10.2019, 23:31
Kim var hoca kimi oynatsın dedik, yusuf çıktı, kim var dedik, abdülkadir, parmak çıktı. Hala kim var hoca kimi oynatsın diyoruz? Oysa çözüm gözümüzün önünde

Jackdaniels
28.10.2019, 23:33
Senin cehalet dediğine ben gerçekçilik diyorum...Mevcut şartlarda bu takım Başakşehir deplasmanından 1 puan alıyorsa iyi sonuçtur. O takım gol yemeden şampiyon oluyordu çünkü o takım başkaydı bu takım başka. O zaman orta sahayı geçmeye korkan takımlar bardı ligde bugün yok. Günün koşullarını konuşacaksak böyle konuşalım.

O zaman işine geldiği gibi konuşmayacaksın kardeşim 3-5 sene öncesini bırak bu seneye bak bu takım Ligde Şuan lider olmalıydı gerisi boş.

chener
28.10.2019, 23:34
Bir puan güzel.
Ama kolay gol yiyoruz.
Çözülmedi,nasıl çözülür bilmiyorum.
Tek bildiğim futbolcular ve kademeler arası dağınık.maçı izlerken bu dağınıklık göz yoruyor.

simenli-54
28.10.2019, 23:35
Ölümü gösterip sıtmaya razı etmek deyiminin vücut bulmuş hali.
:)

Taraftarlık başka, müritlik başka.

Hata varsa söylenecek.

Rezalet oyun, iyi sonuç.
Bu döngü aşağı yukarı sene başından beri devam ediyor.

Ne konuşalım.

Vallahi süperiz arkadaşlar. Mı diyelim?
Anlamadık bir türlü!

iyi oyun emek çaba ve zaman ister bizim taraftarın sabredecek bir günü bile yok. ünal hoca oyuncu profiline göre oyun şablonu oluşturuyor. adım adım gidiyoruz . önce her sene ilk 3 te bitirmeye alışalım, takımda kazanma kültürü oluşsun zamanla mali anlamda da elimiz rahatlasın ki ıkınmadan transfer yapabilecek noktaya gelelim. sonra altyapıda eksiği olmayan, iyi eğitim almış ve her sistemi oynatabileceğin oyuncu grubunu zamanla transfer ederek sonuca ulaşırız.

Mehmet Fatih Yavuz
28.10.2019, 23:36
Mübarekler, sonuç sıkıntısı yok.
Günün koşullarında dahi sene başından beri kötü oynuyoruz.
Bak oynanan oyundan bahsediyorum. Skorlar değil.
Kötü oynuyoruz. Sistemsiz oynuyoruz.
Ve en kötüsü...
Bazen çok feci eziliyoruz.
Fener deplasmanında, Sivas deplasmanında, İbb deplasmanında...

Bak skorlar zerre umurumda değil.
Hepsinde farklı kadrolar var.
Ama oyun oy-na*mı-yo-ruz.

Şimdi bunu söylüyor diye arkadaşlar kabahatli mi?

Yapmayın gözünüzü seveyim.

Bilimsel eksiklikler yüzünden kaybedilen oyuncuları mı sayalım, yoksa o oyuncuların varlığında veya yokluğunda oynanamayan futbolu mu?

Daha hazırlık kampında birlikte oynatılamayan oyuncuları mı yoksa??

Yani bariz acemilikler, eksiklikler, hatalar, beceriksizliker var.
Bunun açıklaması "ama geçmişte daha kötüsü vardı" olamaz. Olmamalı.

halilaziz61
28.10.2019, 23:36
İstatistiklere yansımayan alanı açmak, şut pası yaratmak, ön asist gibi etkenler var.

Bu alanda Nwakaeme ligin sefiridir.

Nwakaeme'yi bu takımdan çek rakip kaleye zor gider

Halihazır takımın en iyi oyuncusu Nwakaeme

Diğerleri Uğurcan ve Sosa.

Kaç tane ön asisti var hakikaten bilmediğimden soruyorum?

Varlıbaş61
28.10.2019, 23:37
Ünal Karaman’ın çok iyi bir Trabzonsporlu ve çok iyi biri olduğuna eminim. Kadromuzun şuan yetersiz olduğuna da eminim. Ancak Ünal Karaman’ın bizim için yeterli bir hoca olmadığına da eminim. Başımızda olduğu sürece destek vereceğiz ama eleştirenleri de trollük veya hainlikle suçlamak tam blr akıl tutulması bence ..

Mehmet Fatih Yavuz
28.10.2019, 23:39
iyi oyun emek çaba ve zaman ister bizim taraftarın sabredecek bir günü bile yok. ünal hoca oyuncu profiline göre oyun şablonu oluşturuyor. adım adım gidiyoruz . önce her sene ilk 3 te bitirmeye alışalım, takımda kazanma kültürü oluşsun zamanla mali anlamda da elimiz rahatlasın ki ıkınmadan transfer yapabilecek noktaya gelelim. sonra altyapıda eksiği olmayan, iyi eğitim almış ve her sistemi oynatabileceğin oyuncu grubunu zamanla transfer ederek sonuca ulaşırız.
Yalan.
Geçen sene de sabretti. Bu sene de sabrediyor.

Ama geriye gidiş başladığında sabır olmaz.
Bir noktaya kadar indik. Herkes eyvallah dedi.
Orada kaldık bir süre, gene eyvallah.
Daha da kalalım. Sorun yok.
Ama kadro kalitesi büyürken oyun kalitesi küçülmez.
Oyuncu kalitesi ve kadro genişliği artarken, sakatlar artmaz.

Sıkıntı var ve çözümü için açıklama duymuyorum kimsenin ağzından.

ÖmürKaradeniz61
28.10.2019, 23:41
Ünal Karaman’ın çok iyi bir Trabzonsporlu ve çok iyi biri olduğuna eminim. Kadromuzun şuan yetersiz olduğuna da eminim. Ancak Ünal Karaman’ın bizim için yeterli bir hoca olmadığına da eminim. Başımızda olduğu sürece destek vereceğiz ama eleştirenleri de trollük veya hainlikle suçlamak tam blr akıl tutulması bence ..

Olay bu kadar basit ağzına sağlık hocam.

ilelebeTS
28.10.2019, 23:41
Top kullanamayan orta saha ile oynadığımızdan çok fazla teknik yoruma gerek yok. Çünkü top kullanamamak bizim oyun anlayışımıza ters. Üstüne bir de tek top kullanacak adam Sosa da yorgundu ve rakip ona önlem almıştı.

AYYILDIZ
28.10.2019, 23:43
Maçtan önce 1 puan iyidir diyordum. Bu kadar eksiğe rağmen iyi iş çıkardık. Evimizdeki 2 maçı alırsak ilk yarı önümüz açık.

Gökhan Balcı
28.10.2019, 23:45
Ligde hiçbir maç kolay değil ve bizde ligin en iyi kadrosuna sahip değiliz. Defansif anlamda pek de iyi olmayan Novak ve pereria sene başından beri sürekli oynuyorlar. Bunun üstüne iki tane de tecrübesiz stoper ile oynuyoruz. Doğan ve kamil ellerinden geleni yapıyorlar ama topu ileri taşıma konusunda zayıflar. Kamil bir nebze daha iyi tabii. Bunun üstüne takımın en iyisi ve önemlisi dediğimiz sosa da hiç dinlenmiyor. Sturridge tam performans ile oynayamıyor Tony sürekli yalnız kalıyor. Pası atan verkaça girmeyince ya çalım atmaya çalışıyor ya da top sıkışınca geriye dönüyor. Topu yaldır yaldır ileri taşıyacak iki adam vardı takımda ikisi de yok. Ekubanın eksikliği ömürden de çok belli oluyor bu ara. Hal böyleyken maç başladığından beri bu takım nasıl gol atar diye düşündüm durdum. Bu şartlarda imdadımıza ancak böyle bir şey yetiştirdi ne neyse ki sturridge vardı da penaltıda pek korkmadım. Şu an belki farkında değiliz ama takım Anadolu takımından hallice bir durumda. Buna rağmen bu işleri yapıyorsak hiçbir şey olmasa kenarda iyi bir mentor var demektir.

Kötü duruma rağmen iyi şeyleri söylüyoruz ama net şekilde kötü şeyler de var ve bunlar düzelmezse bu takım istikrarlı olamaz hiçbir zaman. Ne yapıyor ne ediyorsak bir şekilde oyuncularımız sakatlanıyor ve takımdan ayrı kalıyorlar. Üstelik ömürün sakatlığı göz göre göre olmuş bir şey ki sırf bu sebepten bile affetmem sorumlularını zira en nihayetinde gencecik bir çocuğun futbol hayatı da söz konusu burada. Yönetimin çözmesi gereken ilj sorun bu. Öte yandan bir gerçek var ki para yok. Ha ben yaptıkları her şeye rağmen mikel ve sturridgeyi almazdım ayrı mesele ama bu takımın maliyeti de ortada. Bu kadar düşük bütçeli bir kadroyla yine iyi durumdayız. Devre arası kampı ve yapılacak iki üç önemli transfer takımı biraz rahatlatacaktır diye düşünüyorum

serkanholep
28.10.2019, 23:47
Ünal hocayı umarsızca eleştirenlerin çözümü nedir?

Oyun, oyuncu ve taktik açıdan neler yapılmalı?

İyi oyun iyi oyuncularla oynanır. Bugün kamil yerine irfan bizde olsaydı bambaşka olurdu. Takım kurgusunda yokluktan dolayı sıkıntı var. Bizim geçen seneki iyi oyunumuzda Yusuf çok önemliydi. Yerini dolduramayip aynı oyunu başka tarzda adamlarla oynamaya çalışıyoruz maalesef

HUAWEI CRR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halilaziz61
28.10.2019, 23:49
Rakip hoca olsan bugünki 11 de ilk kime önlem alırsın?2. Adam yok
hiçbir defans önünde bu kadar güçlü teknik fizikli adamla oynamak istemez
Zaten bizim hücum zenginliğimiz buydu
rakip tonyi tutsa ekuban ekuban tutsa ömür ömür tutsa yazıcı vardı

tony iyidir

Bu söylediklerine katılıyorum güçlü fizik teknik durum vs.
Ancak bu wakamenin sene başından beri kötü top oynadigi gerçeğini gizlemiyor.
İlk asistini ligin bilmem kaçıncı haftasında yapmış bir oyuncudan bahsediyoruz.
Noavakin 10 bindirmesinden birinde novaka top atmak aklına geliyor.
Geçen sene böyle yapmıyordu. Alıp veriyor takımı oynatmaya çalışıyordu sosa gibi.

Şimdi daha bireysel.
Bu durumdan sakat oyuncularımızın olması sorumludur evet.
Ancak diğer sorumlu olan da wakameyenin kendisidir.
Wakame bu maçta kaç tane arapasi denemesi yapıp forvetlere asist yapmaya çalıştı
Bilen varsa bir renktas yapabilir mi

Mehmet Fatih Yavuz
28.10.2019, 23:51
Ünal hocayı umarsızca eleştirenlerin çözümü nedir?

Oyun, oyuncu ve taktik açıdan neler yapılmalı?

İyi oyun iyi oyuncularla oynanır. Bugün kamil yerine irfan bizde olsaydı bambaşka olurdu. Takım kurgusunda yokluktan dolayı sıkıntı var. Bizim geçen seneki iyi oyunumuzda Yusuf çok önemliydi. Yerini dolduramayip aynı oyunu başka tarzda adamlarla oynamaya çalışıyoruz maalesef

Cevabı örneğin ile vereyim.
İrfancan milli takımda da ilk 11 oynaması sebebi ile daha yoğun maç temposu ile orta sahada 3 kulvarda oynuyor.
Benzer şekilde başakşehir her maça başka 11 ile çıkmıyor.

Bu adamlar niye sakatlanmıyor ?

Bana biri anlatacak!!!

Kronik sakatlıkları ve darbe sakatlıklarını anlarım.
Bunlara söyleyecek bir şey olamaz.

Adamlarla tabii ki yarışamazsın tıbbi ve fizyolojik olarak aynı kalitede değilsen.

Ne olacaktı ?

2 senedir aynı şeyleri yaşıyoruz.
Ünal Karaman iyi bir mentor ise futbol direktörü olsun.
ORaya işin fiziki-taktik kısmından anlayan birini koysun.
Yok illa orada oturacaksa altını doldursun.

Yeter da.!!!

hofsaale
28.10.2019, 23:53
Ünal hocanin gitmesini isteyenler yerine kim gelsin?
bizde bilioruz hocanin cok üst düzey bir teknik direktör olmadigini...ama tas yerinde agirdir..senol günes haric suan Trabzonsporda daha cok is yapacak bir antrenör bulamayiz..acik ve net..bu ülkeye manciniler del bosqueler geldi..kovularak gittiler...Ünal hocanin pismesini bekleyecegiz veya yanina iyi yardimci bir ekip verecegiz...

halilaziz61
28.10.2019, 23:54
Biz iyi, profesyonel bir kulüp değiliz.
Mazimiz iyi.
Neden mi?

Normalde 30 milyonlara satmayı düşündüğün oyuncun tamamen işbilmezlik ve niteliksizlik yüzünden bu takımda sezonu kapadı, sezonu.
Bu normal bir Avrupa takımında olsa, misal ajax gibi, futbol direktörüne kadar bunda payı olan her kişinin kellesi giderdi.

İşte acziyet amatorluk budur: yanlış teşhis sonucu elindeki en değerli futbolcunun neredeyse futbol hayatını bitecekti.

Peki bunda sorumlular kim sadece doktor mu?
O doktoru oraya getirenin o sağlık ekibini secenin hiç mi suçu yok?

Bunları adam akıllı sağlıklı kafayla konuşamıyor oluşumuz takımın önündeki en büyük engel bana göre...

serdaracıl

Ünal hoca benim için bu kulübün efsanesi. Öte yandan eleştiren arkadaşların dediklerine bakıyorum, çoğu haklı. Doğru söylüyor adamlar. Ben yine de ünal hocanın kalmasından yanayım. altındaki ekip güçlendirilsin. Daha profosyonel ekiplerle çalışmalı hoca

trbzonsporlu
yukarıda bir renktaşın dedigi gibi fenerden emreyi gustavoyu vedatı çıkarın bakalım, başaksehirden mahmutu, viscayı, irfanı çikarın bakalım ne hale dönüyorlar.

takımda kilit oyuncular eksik merkezde doganla kamil oynuyor bizde oyuna yusuf sarı ile ahmet giriyor onlarda robinho mehmet topal ve arda giriyor tüm bu şartlarda 1 puan iyidir

çok zor bir fikstürü geride bıraktık rize ve basaksehir deplasmanları ve bjk maçı bu fiksturden 10 puan aldık

şimdi nispeten daha dişimize gore takimlar ve saha avantajımızın oldugu 4 lü fiksture gidiyoruz. iceride goztepe, alanya, gs macları deplasmanda ankaragücü maçı. inaniyorumki mikelle parmakında dönmesiyle 4 maç 12 puan yapacak bu takım

halilaziz61
28.10.2019, 23:58
yukarıda bir renktaşın dedigi gibi fenerden emreyi gustavoyu vedatı çıkarın bakalım, başaksehirden mahmutu, viscayı, irfanı çikarın bakalım ne hale dönüyorlar.

takımda kilit oyuncular eksik merkezde doganla kamil oynuyor bizde oyuna yusuf sarı ile ahmet giriyor onlarda robinho mehmet topal ve arda giriyor tüm bu şartlarda 1 puan iyidir

çok zor bir fikstürü geride bıraktık rize ve basaksehir deplasmanları ve bjk maçı bu fiksturden 10 puan aldık

şimdi nispeten daha dişimize gore takimlar ve saha avantajımızın oldugu 4 lü fiksture gidiyoruz. iceride goztepe, alanya, gs macları deplasmanda ankaragücü maçı. inaniyorumki mikelle parmakında dönmesiyle 4 maç 12 puan yapacak bu takım

Bu kafa ile içerdeki maçlarda puan kaybederiz
İnşallah yanılırım

mmert
29.10.2019, 00:00
Ünal Hoca çok iyi bir taktisyen, futbol filozofu olmayabilir. Ki öyle olanlar Jose mourinho mesela bitik, Bielsa onlarca transfer yaptırıp başarısızlık vs.

Hayatın her yerinde olan bir şey vardır. Eğer kendinize doğru bir ekip kurarsanız ve eksiklerinizi ekibimizle kotarıp iyi yanlarınızı da desteklerseniz başarılı olursunuz.

Elimizde takıma ve camiaya aidiyetiyle bizden biri var. Eğer bu adamın etrafını iyi donatırsak başarılı oluruz. Yoksa yabancı teknik adama al sana Doğan Kamil kralı gelsin ne oynatacak.

Futbolcularımla iyi diyalog + Disiplin + İyi hazırlık ve Çalışma

Başarının sırrı burada.

Trabzonlu diye kondisyoner, eski kaleci diye Kaleci Antrenörü alınmaz. Referanslar böyle olmaz. Ha yine olsunlar ama Teknik Direktörünü camia referanslarıyla seçiyorsan altını da profesyonelce dolduracak.

serkanholep
29.10.2019, 00:00
Abdullah Avcı iyi hoca diyoruz ama orada da sakat çok. Bizde ekuban darbe, ivanildo darbe, sturrige kronik ve hazır olmama, mikel de hazır olmama sıkıntıları vardı.
Ömür hariç diğer sakatlıklar acayip bir durum değil. Ömür konusunda sorumlular cezalarını çeksin. Bugünkü rakip isim olarak bizden kucuk olabilir ama yedekleri bile bizden kaliteli ayaklar ve borçları yok.

Kaybetmeyi istemiyoruz ama gerçekler de gözümüzün önünde. Sahibi olduğu birçok şirketle sponsor olacak bir başkanımız da yok.

Mehmet Fatih Yavuz
29.10.2019, 00:03
Ünal Hoca çok iyi bir taktisyen, futbol filozofu olmayabilir. Ki öyle olanlar Jose mourinho mesela bitik, Bielsa onlarca transfer yaptırıp başarısızlık vs.

Hayatın her yerinde olan bir şey vardır. Eğer kendinize doğru bir ekip kurarsanız ve eksiklerinizi ekibimizle kotarıp iyi yanlarınızı da desteklerseniz başarılı olursunuz.

Elimizde takıma ve camiaya aidiyetiyle bizden biri var. Eğer bu adamın etrafını iyi donatırsak başarılı oluruz. Yoksa yabancı teknik adama al sana Doğan Kamil kralı gelsin ne oynatacak.

Futbolcularımla iyi diyalog + Disiplin + İyi hazırlık ve Çalışma

Başarının sırrı burada.

Trabzonlu diye kondisyoner, eski kaleci diye Kaleci Antrenörü alınmaz. Referanslar böyle olmaz. Ha yine olsunlar ama Teknik Direktörünü camia referanslarıyla seçiyorsan altını da profesyonelce dolduracak.

Belki Uğurcan'ın gelişiminde Metin Aktaş etkili olmuştur.
Liyakat varsa Trabzonlu olsun, eski topçum olsun canım feda.

Ama her haltımız aynı.

Şu altın futbolcuları çıkarıp önümüze koyan Sadi Tekelioğlu'nu altyapıdan uzaklaştırdık.

Ne bekleriz ki şimdi?

Adam Trabzonlu ha bir de!

Becerikli diye herhalde battı bir yerlere..

trbzonsporlu
yedigimiz ilk golde ilk hata huseyninin
ikinci hata uğurcanın

yedigimiz ikinci golde ilk hata epruanoya hava topunda donisi tutturan savunma anlayısımız ikinci hata epruanoya kafayı vurduran donis, 3. hata onündeki topu merkeze dogru rakibin ayagina uzaklaştıran hüseyni ve 4. hata sosanın ofsaytı bozması

iki goldede huseyninin hatası var maalesef.

son saniyedeki frikikte keske sosa topu kaleye girecek sekilde ortalasaydı.

Ufuk

Katılıyorum. Motive etmede, takıma hazırlamada çok iyi mesela. Oynamayan yedek oyuncular dahi gollere hırsla seviniyor. Hoca takım ruhunu aşılamış demek ama taktik konusunda, oyun okumada koca sıfır. Eleştirince hemen kim gelsin o zaman, yerine gelecek yok moduna geçiyorlar birde. Gol oluyor seviniyoruz hep beraber, bu gol eleştirenlere gelsin diyor adam yaşam enerjimi yediler resmen :D

Kpop hayranı ergen armyciler gibi illa birinin peşine takılıp her şeyini savunmak zorunda değilsiniz. Bizim hayran olduğumuz, gönül verdiğimiz formanın arkasındaki değil, formanın kendisi. Titreyin ve kendinize gelin :D

~UniCef~
29.10.2019, 00:04
Bu kadar kötü bir orta saha ile ligin en güclü takimina karsi deplasmanda berabere oynamak büyük bir basari.

Ünal Karaman ve futbolculari tebrik ediyorum. Kamil Ahmet sag bek, Sturridge hic hazir degil ve Dogan yedek orta saha ile. Hayran kaldim, takimin azminden, inancindan.

Fikstür avantaji bu sene FBde. Basaksehire karsi en iyi zamanda oynadilar ve bir cok baska macta da böyle oldu. Ama ona ragmen iyi gidiyoruz. Yusuf, Hüseyin ve Dogan gibi cocuklardan b seviyede verim almak büyük basari. Tebrikler Ünal Karaman ve ekibi.

Bizim taraftar aliskin degil bir TDnin bir seneden fazla takimin basinda kalmasina onun icin durmadan BOS elestiri yapiyorlar. Onlar daha fazla "Yeni geldi,zamana ihtiyaci var" gibi sloganlarla avutmayi seviyorlar kendilerini.

Takima sakatlar katildiktan sonra cok iyi bir takim olacagiz insallah.

AyhanPe
29.10.2019, 00:05
Bugün galip gelseydi 50 küsürlerde tikanirdi baslik..Berabere kaldigimiz icin tahminim 70 lere kadar gitmesi..Yenilseydik 90 sayfayi görürdük..Son golle beraber sosyopatlar burayi terk edip gittiler..2. golden sonra aniden burdan cikan arkadaslara özellikle lafim..Hala yoklar :D

halilaziz61
29.10.2019, 00:06

Ama her haltımız aynı.

Şu altın futbolcuları çıkarıp önümüze koyan Sadi Tekelioğlu'nu altyapıdan uzaklaştırdık.

Ne bekleriz ki şimdi?

Muhammet Beşir Cardozo'dan büyük golcudur diyen Sadi Tekelioğlu mu.

Bu çocuklar Sadi'ye rağmen çıkmıştır
Bir de Özer hurmacı olayinca TS yi milyonlarca zarara uğratan Sadi'dir unutma unutturma...

TS61_NL
29.10.2019, 00:07
Şu kadro, şu oyunla, böyle bi başakşehir’den deplasmanda puan alabiliyorsa şansın yavaş yavaş bize dönmeye başladığını söyleyebilirim. Kötü değil çok kötüydük cidden yalnız son gole o kadar sevindim ki kendimi kaybedip el hareketi yaparken gözüme vuruyordum az kalsın(hangi hareketi yaptığımı anlamışsınızdır artık :D)

Helal olsun, ayni hareketi bende yaptım😂

simenli-54
29.10.2019, 00:08
Yalan.
Geçen sene de sabretti. Bu sene de sabrediyor.

Ama geriye gidiş başladığında sabır olmaz.
Bir noktaya kadar indik. Herkes eyvallah dedi.
Orada kaldık bir süre, gene eyvallah.
Daha da kalalım. Sorun yok.
Ama kadro kalitesi büyürken oyun kalitesi küçülmez.
Oyuncu kalitesi ve kadro genişliği artarken, sakatlar artmaz.

Sıkıntı var ve çözümü için açıklama duymuyorum kimsenin ağzından.

hücum hattı neredeyse komple değişti. yaşadığın şehre, ülkenin futboluna, takım arkadaşlarına ve oyuna adaptasyon için biraz zaman gerekir. geriye gittiğimizi düşünmüyorum. ünal hocanın bize yetmediği dönemler elbette gelecek ama o dönemlere daha epey var. sözleşmesi 2021 yılında bitiyor, tam zamanında. elimizdeki iyi oyuncuları kaybetmeden sezon sonu 1-2 transfer daha yaptığımızı varsayarsak önümüzdeki sezon da bizi götürür.

Mehmet Fatih Yavuz
29.10.2019, 00:09
Muhammet Beşir Cardozo'dan büyük golcudur diyen Sadi Tekelioğlu mu.

Bu çocuklar Sadi'ye rağmen çıkmıştır
Bir de Özer hurmacı olayinca TS yi milyonlarca zarara uğratan Sadi'dir unutma unutturma...
Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

Özer meselesinde Muharrem USta muhatab olduğu için Allah 1 dediğinin dışında inanmam konu para ise.

Ona rağmen topçu çıkamaz altyapıdan altyapının başında ise. Zorlama yoruma gerek yok.

Adam o çocukların kiralık gönderilmesine veya satılmasına mani olmak için kendini paraladı.
Ona rağmen çıkmışlarmış.
Olur.

~UniCef~
29.10.2019, 00:10
Sunu belirtmeyi unuttum. Kulübün twitter hesabinin altina Ahmet Canbazi neden oynatmiyorsun diye yazi yazanlar okudum ve cok fazla begen toplamislar yazilar oldugunu gördüm. Utandim. Yani insan bu kadar az futboldan anlayipta hala yazabiliyorsa, daha baska birsey demeye gerek yok.

Ahmet Cambaz hayatindan birinci lige 5 dakika dahi oynamamis bir oyuncuyu hocaya karsi elestiri konusu yapmak nasil bir bilgisizliktir. Hoca onu ilk 11`de oynatmis olsaydi eger bugün burasi ve sosyal medya hocaya karsi hakaret kayniyordu.

Bilgisiz insan susmasini bilecek. Ülkemizin en büyük sorunu: "söyledik de noldu","Yaani","Takma gitsin",attim tuttu mantigidir.

omondoles
29.10.2019, 00:10

Bunu avantaja çevirmemiz gerektiğini yazmıştık. Madem 2 kişi basıyor ona göre hücum varyasyonu geliştirmek lâzım.

~UniCef~
29.10.2019, 00:11
Bugün galip gelseydi 50 küsürlerde tikanirdi baslik..Berabere kaldigimiz icin tahminim 70 lere kadar gitmesi..Yenilseydik 90 sayfayi görürdük..Son golle beraber sosyopatlar burayi terk edip gittiler..2. golden sonra aniden burdan cikan arkadaslara özellikle lafim..Hala yoklar :D

Cok güzel bir yorum olmus :)

~UniCef~
29.10.2019, 00:13
Bunu avantaja çevirmemiz gerektiğini yazmıştık. Madem 2 kişi basıyor ona göre hücum varyasyonu geliştirmek lâzım.

Sag taraf kötü oldugu icin birseye yaramiyor ama Ekuban ve Abdulkadir dönerse veya Sturridge form tutarsa cok büyük bir avantaj saglayacagimiza eminim.

mmert
29.10.2019, 00:13

Ama her haltımız aynı.

Ne bekleriz ki şimdi?

Sadi hocaya bu yönetim tarafından alt yapı teklif edildi. Kendisi teknik direktörlük istedi.

Liyakat varsa başka referansa gerek yok zaten.

AyhanPe
29.10.2019, 00:15
Su ise bakin..Fbliler E.Yanal in onlari sampiyon yapacagina inaniyor..Bizde defalarca teknik direktörlük yapan taktik dehasi varya..Bizde Ünal i yetersiz buluyoruz..E.Yanal, Avci ve Terim gibi birisi olacagina 1000 kere Ünal i tercih ederim..

halilaziz61
29.10.2019, 00:17
Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

Özer meselesinde Muharrem USta muhatab olduğu için Allah 1 dediğinin dışında inanmam konu para ise.

Ona rağmen topçu çıkamaz altyapıdan altyapının başında ise. Zorlama yoruma gerek yok.

Adam o çocukların kiralık gönderilmesine veya satılmasına mani olmak için kendini paraladı.
Ona rağmen çıkmışlarmış.
Olur.

Ne yani Sadi özer meselesinde haklı mı

Sadi takımdan ayrıldı bu çocuklar yavaş yavaş adapte olmaya başladı.
Yoksa Cardozo'dan büyük topcudur dediği Beşir gibi bir anda bir tarafını kaldırıp çocuğun futbol hayatının bittiği gibi Yusuf'un abdusun de futbol hayatı bitecekti.

Evet sadiye rağmen bu çocuklar çıkmıştır aksini iddia eden ispatlamalı.

Bu takımdan para yemek üzerine kurulmuş fosil devri bitmeden, adam akıllı hakkıyla gelen insanlar alt yapıya gelmeden daha oyuncu çıkmaz.

Seninki baya zorlama olmuş.
Oynattığı futbolu takımdan gönderildikten sonra ağzına geleni söylediğini unutmadım.

Çok kötü bir hoca idi. Öyle kalacak.
Cardozo'dan büyük futbolcusu Beşir 'e menajerlik yapabilir.
Bundan sonraki başarısı o olur ancak

serdaracıl
29.10.2019, 00:18
Başarı da başarısızlık da tek bir kişiye vaya nedene bağlı olamaz

61_Hasan_69
29.10.2019, 00:18
Bir iki birsey okuyayım diye girdim Sadi Tekelioğlu guzellemesi okudum. Allahim sen sabır ver

halilaziz61
29.10.2019, 00:19
Su ise bakin..Fbliler E.Yanal in onlari sampiyon yapacagina inaniyor..Bizde defalarca teknik direktörlük yapan taktik dehasi varya..Bizde Ünal i yetersiz buluyoruz..E.Yanal, Avci ve Terim gibi birisi olacagina 1000 kere Ünal i tercih ederim..

Ünal iki Ersun yanal, 5 rıza eder.

Şu an ondan iyisi gelmez
Bunu Ünal in teknik direktörlüğünü beğenmeyen biri olarak yazıyorum

Mehmet Fatih Yavuz
29.10.2019, 00:20

Terim ve Ersun tamam da, Avcı yi niye sildin?
Hem sistemi olan adamdır, hem de hani diğer ikisinde olan karaktersizlik yok onda.
Kaldı ki bugün oynadığın takımı ve sistemi kuran da Avcı.
Gene isteme de, yani diğer ikisi artık gözümde türk futbolunun keneleri.

Ersun u çok severdim. Son Trabzon macerası adamın karaktersizlik konusunda kitap yazdığını gözüme soktu.

Mehmet Fatih Yavuz
29.10.2019, 00:21
Ne yani Sadi özer meselesinde haklı mı

Sadi takımdan ayrıldı bu çocuklar yavaş yavaş adapte olmaya başladı.
Yoksa Cardozo'dan büyük topcudur dediği Beşir gibi bir anda bir tarafını kaldırıp çocuğun futbol hayatının bittiği gibi Yusuf'un abdusun de futbol hayatı bitecekti.

Evet sadiye rağmen bu çocuklar çıkmıştır aksini iddia eden ispatlamalı.

Bu takımdan para yemek üzerine kurulmuş fosil devri bitmeden, adam akıllı hakkıyla gelen insanlar alt yapıya gelmeden daha oyuncu çıkmaz.

Seninki baya zorlama olmuş.
Oynattığı futbolu takımdan gönderildikten sonra ağzına geleni söylediğini unutmadım.

Çok kötü bir hoca idi. Öyle kalacak.
Cardozo'dan büyük futbolcusu Beşir 'e menajerlik yapabilir.
Bundan sonraki başarısı o olur ancak

İyi bir teknik adam değil.
Altyapı hocası.
Bambaşka şeyler.

El Cordobes
29.10.2019, 00:25
Sezon başında topla dribling yapabilen, dikine oynayabilen, oyunu ve topu hızlandıran 2 adamını kaybettin. Yeni bir düzene geçmek zorunda kaldın, bu düzeni kurana kadar bir müddet sendeledin. Bu düzeni oturtmaya çalışırken bu sefer topla dikine oynama becerisi olan ve mücadele gücünü yükselten 2 adamını daha kaybettin. Nihayetinde son maça pas özürlüsü ve dikine oynayamayan hatta orta sahada dikine pas bile atamayan adamlarla oynamak zorunda kaldın. Hamle gücün de kısıtlı. Tamam 1 puana sevinmeyelim, kötü oynadık da biraz nedenlerine bakmak lazım.

Takım boyu uzun, alan daraltamıyoruz, geniş mesafede oynuyoruz. Eyvallah. Peki bu ligde 90 dakikayı geçtim, en azından 60 dakika dar alanda kompakt oynayabilen bir takım var mı? Buna şenol un terim in takımları da dahil. Çok kolay bir işmiş gibi eleştiriliyor da demek istediğim sorun tamamen hoca kaynaklı ise hoca değişse bu sorun kesin çözülür diyebiliyor muyuz? Türkiye deki hangi hoca bu sorunu çözmüş? Bizdeki kompakt anlayış topun arkasına düzenli şekilde geçebilmek. Peki toplu hücum yapabiliyorlar mı? Kocaman, rıza ve türevleri bu yüzden bir arpa boyu yol alamayıp sonunda kabız futbola dönüyorlar. Neyse şimdilik keseyim burda.

Forumda takımı eleştiren arkadaşlarda gördüğüm sıkıntı şu: öyle bir eleştiri dozajı varki sanki takımda her şey kötüye gidiyor ve umutlanmak için hiçbir nedenimiz yok. Ancak şurası bir gerçek ki takım içindeki onca olumsuzluğa rağmen takımın artıları eksilerinden daha fazla.

yasin196761
29.10.2019, 00:26
Sunu belirtmeyi unuttum. Kulübün twitter hesabinin altina Ahmet Canbazi neden oynatmiyorsun diye yazi yazanlar okudum ve cok fazla begen toplamislar yazilar oldugunu gördüm. Utandim. Yani insan bu kadar az futboldan anlayipta hala yazabiliyorsa, daha baska birsey demeye gerek yok.

Ahmet Cambaz hayatindan birinci lige 5 dakika dahi oynamamis bir oyuncuyu hocaya karsi elestiri konusu yapmak nasil bir bilgisizliktir. Hoca onu ilk 11`de oynatmis olsaydi eger bugün burasi ve sosyal medya hocaya karsi hakaret kayniyordu.

Bilgisiz insan susmasini bilecek. Ülkemizin en büyük sorunu: "söyledik de noldu","Yaani","Takma gitsin",attim tuttu mantigidir.

Olur mu öyle salacaksın 3-5 genci bak nasıl yeniyorlar herkesi(!) Hoca bu konuyla ilgili geçen yıl konuşmuştu zaten. Oyuncunun pişme alışma uyum sağlama sürecini dikkate alıyor.

halilaziz61
29.10.2019, 00:27
İyi bir teknik adam değil.
Altyapı hocası.
Bambaşka şeyler.

TS yararı için çalışmakla
Altyapı hocası olmak da ayrı şeyler.

61Firtinasi61
29.10.2019, 00:30
Su ise bakin..Fbliler E.Yanal in onlari sampiyon yapacagina inaniyor..Bizde defalarca teknik direktörlük yapan taktik dehasi varya..Bizde Ünal i yetersiz buluyoruz..E.Yanal, Avci ve Terim gibi birisi olacagina 1000 kere Ünal i tercih ederim..Bende Katiliyorum. Benden de bukadar[emoji106]
#YanYana.....#InadinaÜnal....#Sorloth

Altin degrinde bir Puan. Buna sevinelim.
Niye hemen herseyin kötüsünü ariyoruz?
Birakinda buna da sevinelim...

Deplasmandan 1 Puan nedemek bazileri bilmiyorlar...
Bilmeyenlerde hayatlarinda Top oynamamislardir....

Gesendet von meinem SM-G975F mit Tapatalk

Ufuk
29.10.2019, 00:32

İlk 11 başlatmasını beklemiyordum ama Yusuf girmeden önce hatta ikinci yarı başında falan bende bekliyordum Ahmet Canbaz değişikliğini. Şöyle de birşey var oynayan adam sırıtıyor artık. Sadece hücumda değil savunmada da yoklar. E madem iki tarafta da eksik bırakıyorlar, ayağı sağlam pas alıp verip takımı rahatlatacak birini sokarsın daha da oynamış mı oynamamış mı bakmaya gerek yok. Girdikten sonra hep doğru pozisyon almaya çalıştı. Krasnodar maçında o hissi verdi.

Faruk UYSAL
29.10.2019, 00:38
Deplasmanda zorlu bir takım karşısında 1-0 öne geçiyorsun ve hemen 6-7 dakika sonra bir ara pasla rakip santrfor kalecin ile kaşı karşıya kalıyor. Böyle bir pozisyon genelde yenik iken ya da gole çok ihtiyacın var iken yaşanır. Oyunu maalesef tutamadık ve neredeyse mağlup oluyor iken 1 puanı kurtardığımıza sevindik; doğrusunu söylemek gerekirse ben çok sevindim. Ayrıca belirtmeliyim ki benim şu an tek isteğim Ömür, Ekuban ve Onazi iyileşene, Sturridge ise güçlenene kadar yarıştan kopmayalım.

umut22
29.10.2019, 00:42
Gol sevinçlerimize baktığımda takımın yedek futbolcuların ve teknik heyetin birlikteliği mükemmel. Sonuç ne olursa olsun gözlerim yaşardı.

AyhanPe
29.10.2019, 00:45
Terim ve Ersun tamam da, Avcı yi niye sildin?
Hem sistemi olan adamdır, hem de hani diğer ikisinde olan karaktersizlik yok onda.
Kaldı ki bugün oynadığın takımı ve sistemi kuran da Avcı.
Gene isteme de, yani diğer ikisi artık gözümde türk futbolunun keneleri.

Ersun u çok severdim. Son Trabzon macerası adamın karaktersizlik konusunda kitap yazdığını gözüme soktu.

Bizdeki son döneminde önce de Aziz zamaninda Fb dönemide bol skandallarla doluydu onun..Ondan öncede bir cok tesvik dedikodusuna ismi bulasmisti ama iste "Lucescuvari" ilan edilip tekrar getirildi basimiza futbolu cok iyi bilen bir baskanimiz zamaninda..Bana kalirsa tüm eksiklerine ragmen basimiza getirilebilecegimiz en Lucescuvari adam Ünal dir :) Hem yerli hemde özde aidiyet tasiyan birisi..Yabanci teknik direktörle olmuyor..Yerlininde en iyisi Ünal..Diger Ist. takimlarinda oynamis yerlilerlede olmuyor..Denedik o kadar..Ziya Dogan i örnek verelim..Hayatinin en büyük basarisini bizde elde etmesine ragmen Bjk yi calistirmak en büyük hedefiydi adamin..Söylüyordu da bunu acikca..Bjk den teklif aldiginda tüm dengesi bozuldu bizdeki ilk döneminde..S.Aybaba da bu kategoride..Yeni nesil teknik direktörlerde de böyledir..Okan in hedefi Gs, E.Bulut unda Fbdir haliyle..Diger yerli öz evlat teknik direktörlerinde zerre kadar psikolojik yeterliligi yok..Bu yeterlilik bana kalirsa suana kadar iki kiside görüldü..Birisi S.Günes digeri Ünal..Bence cok önemli bu..

Avci gibi adamlarda Trabzonspor u kücümserler..Adamin bize karsi özel bir antipatisi oldugunu düsündüm hep..Üstelik Ünal in her anlamda ondan iyi oldugunu düsünüyorum..Kaldiki bizi yönetebilecek psikolojik yeterlilikte olduguna inanmiyorum..Bjk sabredebilirse basarilida olabilir orda ama bizde yapamaz böyleleri..

Uğur KÜÇÜK
29.10.2019, 00:47
111 km kosmus bugun takim.
Hala bu takimi fizik kalite olarak elestirenlere duyurulur.

Hala sezon basindaki kadromuz sabit gozuyle bakiyor buradaki bir avuc insan.
Yusuf gitti, Omur gitti, Ekuban gitti.

Ulan isin garibi tam oturuyor galiba bu uclu dedigimiz Parmak - Mikel ve Sosa uclusunu de izleyemedik kac mactir.

La b.kladiginiz Fenerin 22 tane birbirine yakin duzeyde oyuncusu var.
Hasan Ali sakatlandi.
Dirar sakatlandi.
Moses sakatlandi.
Garry Rodriges sakatlandi.
Isla sakatlandi.
Serdar Aziz sakatlandi.

Ama adamlar yerini oyle ya da boyle doldurdu su sebepten.

Bjk'in takimin yarisi sakat.
Ona ragmen sahaya cikacak bir 11 kisisi daha var.
Yedekten yine kalburustu adam giriyor.

O ZAMAN BJK VE FB, HATTA GS SAGLIK EKIBI DE REZIL.
BUNLARDA CALISMIYOR...

BU KADAR SAKATLIK OLUR MU HIC DIMI ?

Bugunku Basaksehir kulubesinden 2 adami Unal hocaya ver, macin hikayesini farkli yazardi.

Anlamayacak bazilari ama yazayim.

Kaciniz futbolcu sakatliklarini, antrenman metotlarini biliyorsunuz.

Cogunuz fizik olarak kotu halde diye bu takim iddia ederken, nasil Basaksehir'den cok kosuyor ?

Bugunku oyunda Basaksehir neden iyi gozuktu, sebebini soyleyeyim mi ?

ORTASAHA OYUNCULARININ KALITE FARKINDAN !!!

Rakip forum sitelerine bakiyorum, herkes helal olsun Unal hocaya, bunca sakata ragmen, Kamil ve Dogan gibi 2. Lig topculariyla son ana kadar mucadele ediyor, sakatlari duzelirse bu takim sampiyonluk yarisini asla birakmayacak sezon sonuna kadar diyor.

Ulan bunu sikeciler bile diyor.

Bir bizim her b.ku bildigini sanan Trabzonsporluya anlatamadik.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191028/f25992742cdeaf9fd3d5a5c9bba9aa82.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20191028/7a3a8510a396cb38633d02e78a06471b.jpg

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdaracıl
29.10.2019, 00:47
Bizim scouting anlayışımızda eksiklik var. Yazın burada bazı arkadaşlar anadolu takımlarında boşa çıkan oyunculardan bir kaçının alınmasını çok istedi. Yav bunlar kğçük takım topçusu diye eleştirildiler. Bizim scautlar hep 17-18 yaşında messi keşfetme derdindeler. Genç oyuncu kadar, takıma faydalı olabilecek oyuncuların da peşine düşmeliyiz

bordoylamavi
29.10.2019, 00:49
kötü ve eksik kadroyla oynadığımız maçta form tutmaya başlamış başakşehir e karşı alınmış önmeli bir puan. başakşehir çok iş yapacak. bu sene santrforları da var. bizim bu tarz maçlardan aldığımız her puan altın değerinde. rize maçı ve bu maç

PortoDeGalinhas
29.10.2019, 00:54
Evet şuana kadar lig maçlarında iyi oynayamadık ama kadromuz Beşiktaş, Galatasaray, Şikebahçe ve Başakşehirden bariz şekilde kötü. Ünal Karaman a Gençlerbirliği ve Sivas maçlarında yapılan eleştiriler haklı ama şu maçta hocaya kimse ağzını açıp bir şey dememeli. Rakibimizin ortasahasındaki ikili son dünya şampiyonundan içerde dışarıda sadece 1 gol yiyen milli talımın ikilisi, bizimkisi ise kamil ve doğan. Bugün sahada olan kadrolar arasında ortasahalar olarak resmen uçurum vardı.

Oyuncu performanslarına gelecek olursak
Kötüler
Novak, Kamil Ahmet, Hosseini, Perreira, Nwakaeme, Sosa, Sturridge
Orta Şekerler
Doğan, Hüseyin,Uğurcan, Sörloth

Yani şu adam bugün gerçekten iyi bir performans sergiledi diyeceğimiz tek bir adam da olmayınca bu oyun kaçınılmaz oldu.

Bu arada şimdiye kadar her maçta gol yememizi önliberonun olmayışına bağlıyordum, ama bu maçla birlikte stoper ve beklerimizinde bunda payı olduğunun farkına vardım. Bu kadar zorlu bir deplasmanda 1-0 öne geçtiğimizde yediğimiz gol tam anlamıyla skandal. Her hafta defansta bir oyuncumuz bireysel hata yapıyor. Buna artık dur dememizin vakti geldi.

Son olarak şunu söylemeden geçemeyeceğim. Hepimiz Trabzonspor taraftarıyız. Birlikte seviniyoruz, birlikte gülüyor, birlikte ağlıyoruz. Ama burada farklı düşüncedekilere neden saygı duyamıyoruz da hakaret ediyoruz. Siyasi olarak farklı düşüncede olan insanların birbirine hakaret etmesini anlarım ama burada hepimiz aynı gemideyiz. Yarın öbürgün belkide burada hakaret ettiğiniz adamla statta birbirinize sarılıp sevineceksiniz. O yüzden değmez arkadaşlar kalp kırmaya.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

trbzonsporlu
29.10.2019, 00:59
şu fenerdede ne şans var arkadaş.

geçen hafta konya ile oynadı as kalecileri kirmızi gordü yedek kalecileri uzaktan gelen her topu iceri aldı

bu hafta kayseri ile oynayacaklar kayserinin ne hocasi var ne antremana cikan oyuncusu

bu basaksehirlede oynarken basaksehir sezonun en kötü kadrosuyla sahaya cikmisti bugun oynayan skirtel epruano mahmut irfancan clishy gibi oyuncuları oynayamadı o maçta fenere karşı

Sefaenes
29.10.2019, 01:06

+++++1

erenslash
29.10.2019, 01:10
sorloth gibi oyuncumuz var müthiş bir oyuncu çok şanslıyız ben hep söyledim almadan önce çok faydalı olacak diye

orta nasıl açılır ? nasıl daha iyi şut çekersin? şimdi bunları bu teknik ekip öğretebilir mi? hüseyin cimşirle sorloth gelişir mi?

sağlam bir teknik ekibin elinde şahane şeyler olur

bu çocuğu ver yanına sağlam kondisyoner alman hocanın yanına neler olur
sorloth ingiltereden gelmese böyle olur mu? yetenekli de kereta

şanssızlığımız iyi orta açabilen oyuncularımız yok ve dandik bir teknik ekiple çalışıyoruz torpilliler ordusu

başakşehir ne kadar iyi şut mut pas ne varsa çalıştırmış adamlar

ah başkan ah yönetim devre arasında iki üç tane alman antrenör alsan neler değişir neler... keşke bilimselliğe önem versen
ünal hoca sene sonu 2020 ikinci sezon sonu teknik direktörümüz olmamalı ama Trabzonsporda kesinlikle kalmalı ve görev adamı olmalıdır eğer hocalık yapılması konusunda ısrar ediliyorsa kendisi ingiltereye ve almanyaya gitmeli ve oradan sağlam bir teknik ekip için elleri kolları sıvamalı ve yeni şeyler öğrenmelidir aslında bu işi devre arasında yapmalı

teknik ekip devre arasında kesinlikle değişmelidir futbolcu transferi bir tane ortasaha olsa olur ama en önemlisi teknik ekip

Armağan Dere
29.10.2019, 01:13
İyi hoş kötü oynadık kabul belki de beraberliğe geldik.az akıllı oynasak maçı da kazanabilirdik anlarım ama kornerden crivellinin eline gelen penaltıyı ve skrtelin kırmızısı neden verilmedi acaba bunu anlamam..

mmert
29.10.2019, 01:15
sorloth gibi oyuncumuz var müthiş bir oyuncu çok şanslıyız ben hep söyledim almadan önce çok faydalı olacak diye

orta nasıl açılır ? nasıl daha iyi şut çekersin? şimdi bunları bu teknik ekip öğretebilir mi? hüseyin cimşirle sorloth gelişir mi?

sağlam bir teknik ekibin elinde şahane şeyler olur

bu çocuğu ver yanına sağlam kondisyoner alman hocanın yanına neler olur
sorloth ingiltereden gelmese böyle olur mu? yetenekli de kereta

şanssızlığımız iyi orta açabilen oyuncularımız yok ve dandik bir teknik ekiple çalışıyoruz torpilliler ordusu

başakşehir ne kadar iyi şut mut pas ne varsa çalıştırmış adamlar

ah başkan ah yönetim devre arasında iki üç tane alman antrenör alsan neler değişir neler... keşke bilimselliğe önem versen
ünal hoca sene sonu 2020 ikinci sezon sonu teknik direktörümüz olmamalı ama Trabzonsporda kesinlikle kalmalı ve görev adamı olmalıdır eğer hocalık yapılması konusunda ısrar ediliyorsa kendisi ingiltereye ve almanyaya gitmeli ve oradan sağlam bir teknik ekip için elleri kolları sıvamalı ve yeni şeyler öğrenmelidir aslında bu işi devre arasında yapmalı

teknik ekip devre arasında kesinlikle değişmelidir futbolcu transferi bir tane ortasaha olsa olur ama en önemlisi teknik ekip

Teknik direktör çoğu zaman figürdür. Başarıyı ekip getirir. Ünal hoca kalmalı yardımcıları da kalmalı ama ekibin kalitesi nitelik ve nicelik olarak arttırılmalı.

~UniCef~
29.10.2019, 01:17
İlk 11 başlatmasını beklemiyordum ama Yusuf girmeden önce hatta ikinci yarı başında falan bende bekliyordum Ahmet Canbaz değişikliğini. Şöyle de birşey var oynayan adam sırıtıyor artık. Sadece hücumda değil savunmada da yoklar. E madem iki tarafta da eksik bırakıyorlar, ayağı sağlam pas alıp verip takımı rahatlatacak birini sokarsın daha da oynamış mı oynamamış mı bakmaya gerek yok. Girdikten sonra hep doğru pozisyon almaya çalıştı. Krasnodar maçında o hissi verdi.

Degerli kardesim eger dikkat ettiysen nasil ve nereye baski yapmasini bilmiyor Ahmet. Yani pozisyon oyununu daha cok gelistirmesi gerekiyor. Basaksehir gibi bir takim tam olarak bu zafiyetlerden beselenen bir takim. Yanlis zamanda pres yapmak bütün orta sahayi cökertir. Geride oldugumuz son 5 dk istedigi gib pres yapsin cünkü zaten acmissin orta sahayi. Ama düzenli bir oyun icin cok yetersiz su anda. Doganin yedigi presi Ahmet yeseydi top tutabileceginden emin degilim. Kamil Ahmet yetersiz o pozisyon icin ama zaten adam sag bek. Mesela o topu tutamadi Ahmetten daha teknik oldugu halde. Ahmetin su an icin cok yetersiz oldugunu düsünüyorum. Yavas yavas gelistirmesi gerekiyor kendini. Orta saha kanatlardan daha zor oldugu icin bence o daha temkinli davranmak lazim. Obi Mikel gibi bir oyuncuyu Ünal Karaman 35 dk da oyundan aldi. Hazir degildi o bölge icin.

Savunmayi güclü tutabilecek iki oyuncu var kadromuzda. Obi ve Onazi. ikiside sakat. Onazinin hala dönmemesi arastirilmasi gereken bir konu oldugunu düsünüyorum.

Obi Mikelin form tuttugundan sonra takim boyu cok kisalmisti ve düzenli bir orta sahamiz varmis gibi duruyordu.

erenslash
29.10.2019, 01:17
hüseyin cimşir mi kalsın? yardımcı antrenörlerimiz çok kötü cvleri de berbat.kalsa bile hadi diyelim kaldılar: yardımcı antrenör ve iki üç antrenör bir de fitnesscı almanyadan ve ingiltereden alacaklar mı bakalım?bu konuda ünal hocanın veya ahmet başkanın çalışması var mı? bu bilimsel düşünceye hakim midir kendileri? ben hiç sanmıyorum asıl sorunu görmüyor başkan görmek istemiyor bu ekibe yabancı ülkeden kralından en sağlamından ekibin üstünde elemanlar alsak bizimkiler bunları belki ego kasıp kıskanır artistlik yaparlar
Teknik direktör çoğu zaman figürdür. Başarıyı ekip getirir. Ünal hoca kalmalı yardımcıları da kalmalı ama ekibin kalitesi nitelik ve nicelik olarak arttırılmalı.

~UniCef~
29.10.2019, 01:19
Başarı da başarısızlık da tek bir kişiye vaya nedene bağlı olamaz

Ama yüzdeli olarak dagilir. Güce(Kontrol) orantili bir sekilde.

hofsaale
29.10.2019, 01:19
W10epN_tDNA

5. dkk dan itibaren izleyin. Bu cocuklarla mücadele edioruz..daha röportaj verirken sesleri tittrior..dogru konusamiorlar...

gurur verici birdey...bu yoldan devam gitmeliyiz...basari gelecektir

erenslash
29.10.2019, 01:23
çok enteresan bir şeye ilginizi çekmek istiyorum

alanyasporun ve malatyasporun teknik ekibi bu arada

pro lisansları var mı bakmadım mutlak vardır çoğunun herneyse:
https://www.alanyaspor.org.tr/A-Takim/Teknik-Ekip

https://www.yenimalatyaspor.org.tr/teknikkadro

iki takımın da kondisyonerleri yabancı :))) dikkatinizi çekerim

+ iki takımın da yardımcı antrenörleri bizimkilerden çok daha üstün

malatyasporun kondisyoneri

https://www.transfermarkt.com.tr/stefano-marrone/profil/trainer/6496

birde benim güzel klubumun dandik personeli ..... ne diyeyim abi...

~UniCef~
29.10.2019, 01:26
Sezon başında topla dribling yapabilen, dikine oynayabilen, oyunu ve topu hızlandıran 2 adamını kaybettin. Yeni bir düzene geçmek zorunda kaldın, bu düzeni kurana kadar bir müddet sendeledin. Bu düzeni oturtmaya çalışırken bu sefer topla dikine oynama becerisi olan ve mücadele gücünü yükselten 2 adamını daha kaybettin. Nihayetinde son maça pas özürlüsü ve dikine oynayamayan hatta orta sahada dikine pas bile atamayan adamlarla oynamak zorunda kaldın. Hamle gücün de kısıtlı. Tamam 1 puana sevinmeyelim, kötü oynadık da biraz nedenlerine bakmak lazım.

Takım boyu uzun, alan daraltamıyoruz, geniş mesafede oynuyoruz. Eyvallah. Peki bu ligde 90 dakikayı geçtim, en azından 60 dakika dar alanda kompakt oynayabilen bir takım var mı? Buna şenol un terim in takımları da dahil. Çok kolay bir işmiş gibi eleştiriliyor da demek istediğim sorun tamamen hoca kaynaklı ise hoca değişse bu sorun kesin çözülür diyebiliyor muyuz? Türkiye deki hangi hoca bu sorunu çözmüş? Bizdeki kompakt anlayış topun arkasına düzenli şekilde geçebilmek. Peki toplu hücum yapabiliyorlar mı? Kocaman, rıza ve türevleri bu yüzden bir arpa boyu yol alamayıp sonunda kabız futbola dönüyorlar. Neyse şimdilik keseyim burda.

Forumda takımı eleştiren arkadaşlarda gördüğüm sıkıntı şu: öyle bir eleştiri dozajı varki sanki takımda her şey kötüye gidiyor ve umutlanmak için hiçbir nedenimiz yok. Ancak şurası bir gerçek ki takım içindeki onca olumsuzluğa rağmen takımın artıları eksilerinden daha fazla.

Biraz degil bence tamamiyla nedenlere bakilip bir mac veya mesele analiz edilmeli. Bu kosullar altinda cok iyi giden bir takim var. Bizim insanlar duygusalligi iyi birsey sandiklari icin analiz yeteneklerini körlestirdiklerini düsünüyorum. Söylediklerinde mantik yok. Kiyas yok. Hicbir sey yok.

~UniCef~
29.10.2019, 01:26
Senol Günes olsaydi takimin basinda hazir olmayan bir Sturridge`i oynatirdi mi diye soruyorum.

Uğur KÜÇÜK
29.10.2019, 01:30
Geceye son bir yazi birakip gideyim.

Krasnodar macindan once bu takim rotasyon yapmali, Sosa, Nwakaeme ve Pereira kesinlikle dinlendirilmeli demistim ?

Hatta hem bu oyunculari oynatip Krasnodar macini kaybedebiliriz, hem de Basaksehir maci elimizden ucup gidebilir diye de eklemistim ?

Pereira 35 yasinda. 3 gunde bir maci kaldirmiyor vucudu.

Bu forma altinda izledigim en kotu macini oynadi bugun.

Ne hucuma cikabildi, ne savunma yapabildi.

Sosa son 20 dakika yuruyebildi sadece, yorgunluktan dili disari cikti.

Nwakaeme gecen sezonda boyleydi, o zamanlar Amiri kesmisti zaten kendisini kondisyonu yuzunden.

Onunda vucudu kaldirmiyor 3 gunde bir maci.

Bugun son dakika attigimiz gol bu sebepten cok degerli.

Simdi Goztepe macina kadar 1 hafta var.
Takim dinlenecek ve eminim ki o macta seyircimizin onunde ( Mikel ve Parmak'in da katilimiyla ) cok coskulu bir oyun oynayacaktir.

Sonraki hafta ici persembe Krasnodar deplasmani, haftasonu da Alanya maci var.

Krasnodar deplasmanina gitmemesi gereken 3 futbolcuyu tekrar yaziyorum.

Sosa
Nwakaeme
Pereira

Sosa yerine Mikel, sagbekte Huseyin, sol acikta Avdijaj ile oynayalim gerekirse.

Alanya macinda bu 3 topcu diri kalmali.

Her zaman papaz pilav yemez.

Gruptan cikmamiz bu saatten sonra bence mucizelere kaldi.

Avrupayi cok onemseyen birisi olarak bunu soyluyorum..
Yoksa Allah korusun elimizden bu sefer icerde oynayacagimiz Alanya maci da gider.

Bu takimin su sakatliklardan sonra, 3 kulvari goturecek kadro yapisi filan kalmadi maalesef.

Milli arada da Ekuban doner, ondan sonra bizlerde hocayi yapamadigi islerle elestirmeye baslariz.

Ama yapici bir sekilde.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BlackPanther
29.10.2019, 01:31
Merak etme cezama razıyım ama lafımı arkasındayım ceza alacağım diye silmedim diğer arkadaşlara ayıp olmasın diye sildim. Sildigimin aynı lafı söylüyorum senjn hakkında onu düşünüyorum
Forum Yöneticileri artık kafayı dağıtmışlar. Bazı arkadaşlara sadece düşüncesini yazdı diye forumun huzurunu bozuyorlar diye 1 ay ceza veriyorlar ama böyle millete hakaret eden mal diyen küçük düşüren yazılar yazanları ödüllendiriyorlar.

Bu ne biçim Forum. Siz bizim böyle insanlara küfürmü etmemizi istiyorsunuz. Amaç bu mu?

Bu ne biçim Forum böyle ya. İyi be

Ondan sonra birde adaletten söz ederler.

Tamam mal kelimesi ceza tabii değilse bundan sonra bende Forum yöneticilerine Mal diye hitap edeceğim. Anlaştık mı?

Bu ne biçim düzen? Dışarıda milletin yüzüne mal demeye gücü yetmeyen adamlara Burada serbestçe hakaret ettiriyorsunuz. Ne güzel dünya bu!

Tamam. Artık bende buradaki bazı düdüklere mal diye hitap edeceğim. Nasıl olsa serbest!!!!

AyhanPe
29.10.2019, 01:32
Senol Günes olsaydi takimin basinda hazir olmayan bir Sturridge`i oynatirdi mi diye soruyorum.

Oynatirdi bence..Sturridge cok özel bir oyuncu..Böyle bir oyuncu önemli bir Avrupa liginde hazir olmadikca oynatilmazdi belki ama Türkiye liginde her teknik direktör oynatirdi onu S.Günes de dahil..

erenslash
29.10.2019, 01:33
alternatif kadromuzun çok güçlü olmadığını kabul ederim ama maçta avantajlı skoru doğru dürüst koruyamayan bir ekibe de hesabını sormak lazım arkadaşlar

ben aklını daha bilimsel olarak çalıştıran bir ekip ve hoca görmek istiyorum takımımda yardımcı antrenörlerin derhal kovulması şart

erenslash
29.10.2019, 01:34
hocam şenol olsaydı sturridgı daha iyi oynatırdı ve daha önce hazır ederdi ünalla farkı bu ve bize sağlam oyuncular kazandırırdı .bugünkü maçı da alırdı.

AyhanPe
29.10.2019, 01:36
hocam şenol olsaydı sturridgı daha iyi oynatırdı ve daha önce hazır ederdi ünalla farkı bu ve bize sağlam oyuncular kazandırırdı .bugünkü maçı da alırdı.

Bundan daha hazir olamazdi bence..Bana kalirsa bu hale gelmesi daha uzun sürerdi baska bir teknik direktörün elinde buna S.Günes de dahil..

BlackPanther
29.10.2019, 01:38
Biliyorum kardeş ama bazen dayanamıyor insan yazıyor 1 tane olumlu yazısı yok hayret bugün Agaoglu na saldirmadi neyse
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@LağusKusteli (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=52343)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> gelsinde o dediklerini benim yüzüme desin. Galatasaray maçında Trabzondayım. Yiyorsa yüzüme desin. Bekliyorum.

BlackPanther
29.10.2019, 01:39
alternatif kadromuzun çok güçlü olmadığını kabul ederim ama maçta avantajlı skoru doğru dürüst koruyamayan bir ekibe de hesabını sormak lazım arkadaşlar

ben aklını daha bilimsel olarak çalıştıran bir ekip ve hoca görmek istiyorum takımımda yardımcı antrenörlerin derhal kovulması şart

Her maç gol yiyoruz. Olacak iş değil. Buna bir çare bulmamız lazım.

Jackdaniels
29.10.2019, 01:42
Maçın özetini izledim şimdi ve daha kadrolar açıklandığında neden Doğan-Kamil için isyan ettiğimizi hocanın 75 dk bu ikileye tahammül etmesine neden çıldırdığımızı anlatan o kadar güzel iki pozisyon var ki hemen izah edeyim. Başakşehirin ilk golünden önce açın bakın Kamil Viscayı nasıl ıska geçiyor ve Doğan o arayı kapatacağı yerde nerde duruyor. İkinci golden öncede ceza sahası dışına seken topta Robinho topa vururken bilin bakalım önünde hangi ikili var ? Sonra Neden Ünal hoca eleştiriliyor yok 2-3 sene önce nerelerdeydik şimdi nerelere geldik edebiyatı yapmayın.

Gökhan Balcı
29.10.2019, 01:43
Yapıcı eleştiri çok güzel hatta olmalı. Belki burada söylenen anlamsızdır ama kulüp içinde varsa böyle bir yapı bu güzel bir şey. Herkes hata yapar ve herkes bir şeyleri muhakkak birilerinden daha iyi bilir. Dolayısıyla herkesin herkesten öğrenebileceği çokça şey vardır. Fakat mühim olan şey üsluptur. Üslubu kötü olan bir insanın ben niyetinin de iyi olduğuna inanmam şahsen. Ya da samimi demeliyim belki de. Bu takımın bir şehir takımı ve o şehrinde karakteristik bir yapısı olduğunu unutmamak gerek. Ünal karaman bu şartlar altında vazgeçmeden bu takımı motive edebiliyor takımın bütün oyuncuları birbirini bağrına basabiliyor bu kolay şey değildir. Yukarıda bir arkadaş demiş başarı ekip işidir diye çok doğru. Ünal karaman harika bir figür fakat eksikleri var ve yapılan eleştirilerin kimisi de çok doğru. Bu sebeple hocanın altının ve etrafının çok doğru profesyoneller ile doldurulması gerektiğine ben de inanıyorum. Yıkmadan yakmadan ufak ekleme çıkarmalarla nokta atışı hamleler yapılmalı hem saha içine hem kulüp içine.

Bu arada uğurcanın epey bir kartı oldu. Bir iki maça cezalı duruma düşeceği kesin. Bu anlamda artık çok dikkat etmesi gerekiyor. Krasnodar maçında erceyi oynatıp ne durumda olduğunu görmek bence iyi olur diye düşünüyorum.

erenslash
çare revizyon hocam.devre arasında kalmadan çalışamalara başlamaları lazım takviye için kimi alacakları konusunda.

sturridge hazır olmasını bizim kondisyonere değil micheal boyleye borçlu ve geçmişte öğrendiklerine.adam zaten nasıl bireysel çalışması gerektiğini bilen zeki bir oyuncu.bize geldiğinde sakatlığı bitmişti zaten.gelelim bizim teknik ekibe şenol hocanın elinde daha iyi olurdu en azından bugünkü maçta şenol hoca onu daha verimli kullanırdı.bugünkü maçta şuna eminim şenol hoca ve onun ekibi olsa çok daha iyi işler yapardık.ünal hoca çakralarını açması lazım yardımcı antrençör ve kondisyonere yol vermiyorsa ekstra başkandan talep etmesi elzemdir.italyan veya alman kondisyoner şart bize bugünkü yediğimiz golde uğurun hatası var diyenler var aslında hata tamamen defans hattının enayiliği uğur o topun o kadar kişi arasından geçeceğini tahmin edemedi çocuk haklı olarak o kadar berbat defansımız.ünal hoca ve ekibi düzgün çalıştıramıyor çocukları böyle gol yeniyorsa suç teknik ekibin adam gibi eğitsinler o zaman
Bundan daha hazir olamazdi bence..Bana kalirsa bu hale gelmesi daha uzun sürerdi baska bir teknik direktörün elinde buna S.Günes de dahil..

artvints
Maçın özetini izledim şimdi ve daha kadrolar açıklandığında neden Doğan-Kamil için isyan ettiğimizi hocanın 75 dk bu ikileye tahammül etmesine neden çıldırdığımızı anlatan o kadar güzel iki pozisyon var ki hemen izah edeyim. Başakşehirin ilk golünden önce açın bakın Kamil Viscayı nasıl ıska geçiyor ve Doğan o arayı kapatacağı yerde nerde duruyor. İkinci golden öncede ceza sahası dışına seken topta Robinho topa vururken bilin bakalım önünde hangi ikili var ? Sonra Neden Ünal hoca eleştiriliyor yok 2-3 sene önce nerelerdeydik şimdi nerelere geldik edebiyatı yapmayın.
sen kimi oynatırdın?

AyhanPe
29.10.2019, 01:45

Evt ama yedigimiz gol sayisi 12..Basaksehir ile esit..Lider olan takim bizden sadece 1 gol daha az yedi..Bundan 3 gol daha az gol yemis olsaydik 3-4 puanla önde lider olurduk zaten..Her mac gol yemis olmamiz hos degil ama gol yemeyecegimiz zamanlarda yakindir..

erenslash
29.10.2019, 01:48
Başakşehirin genel kadro derinliği bizden daha iyi ama kamilin Trabzonsporda ne işi var?

yani adamları yedek klubesi bizden iyi ama senin sturridge,novak,wakayeme,sorloth,sosa gibi kimsede olmayan süper adamların var bu bahane değil yani kadron kötü değil eksiklerin olmasına rağmen baba bir kadron var

evet stoper eksiğin varda onuda teknik ekip hoca adam gibi eğitsin çalıştırmasını bilsin bir zahmet !

adam gibi çalıştırırsın iyi verim alırsın geriye çekil başak üstüne gelsin

taktiğe bak bu taktikle beraberlik mucize zaten topa basmasını öğretememiş bir teknik ekibimiz var pres yok topa basma yok yani ezik oynamayı öğretiyorlar bizim çocuklara

defansa nasıl yerleşim yapılır onu öğretememiş bir teknik ekip var stoperler sürekli adam kaçırıyor çevik ve hızlı değiller bunu kondisyonere yazarsın zaten dandik bir kondisyonerimiz var nerden geldiyse başımıza

tabi ki bu ekip işidir şöyle liverpoola bakalım klop tek başına tabi ki bir şey yapamaz yanındaki ekip de iyi

https://www.transfermarkt.com.tr/fc-liverpool/mitarbeiter/verein/31

BlackPanther
29.10.2019, 01:49
çare revizyon hocam.devre arasında kalmadan çalışamalara başlamaları lazım takviye için kimi alacakları konusunda.

sturridge hazır olmasını bizim kondisyonere değil micheal boyleye borçlu ve geçmişte öğrendiklerine.adam zaten nasıl bireysel çalışması gerektiğini bilen zeki bir oyuncu.bize geldiğinde sakatlığı bitmişti zaten.gelelim bizim teknik ekibe şenol hocanın elinde daha iyi olurdu en azından bugünkü maçta şenol hoca onu daha verimli kullanırdı.bugünkü maçta şuna eminim şenol hoca ve onun ekibi olsa çok daha iyi işler yapardık.ünal hoca çakralarını açması lazım yardımcı antrençör ve kondisyonere yol vermiyorsa ekstra başkandan talep etmesi elzemdir.italyan veya alman kondisyoner şart bize bugünkü yediğimiz golde uğurun hatası var diyenler var aslında hata tamamen defans hattının enayiliği uğur o topun o kadar kişi arasından geçeceğini tahmin edemedi çocuk haklı olarak o kadar berbat defansımız.ünal hoca ve ekibi düzgün çalıştıramıyor çocukları böyle gol yeniyorsa suç teknik ekibin adam gibi eğitsinler o zaman

Bir iki futbolcu yetmez. Defansa tecrübeli lider biri gelmeli.

batugol
29.10.2019, 01:50
Misafirim vardı
Macı tam olarak izleyemedim
Ama golleri gördüm
Bu takımla gurur duyuyorum
Bu sene o sene inşallah şampiyon olacağız
Gol sevinci benim için anlamlı
50 yaşi mı inşallah taclandiracagiz
Olmasa da şimdiden ekibi tebrik ediyorum

Bu ruhla şampiyonluğa inancım devam ediyor

Jackdaniels
29.10.2019, 01:51
sen kimi oynatırdın?

Onu bana değil Sezon başı Kampına 50 tane oyuncuyla giden ve alternatif üretemeyen teknik ekip ve yönetici abilerimize sor kardeşim o kadar alt yapıdan adam varken sağ bek orjinli adamı ön libero ve sağ açık oynatmaya çalışırsan , hadi bi hata yaptın oynattın hatadan dönmekte bir erdemdir diyip ikinci yarının başınada 75. Dkya kadar ( golü yemese o değişikliğide yapmayacaktı) hatanda ısrar edersen , bana değil Ünal hocaya soracaksın o zaman.

erenslash
29.10.2019, 01:52
defansa lider adam alırsın ama ondan önce halletmemiz gereken ekip var bu ekibe ben transfer yaparsam parayı çöpe atarım ilk transfer yapmamız gereken kondisyoner,antrenör ve yardımcılar hocam altyapıdan oyuncu kazandıralım? neden olmuyor demek yetersiz altyapı hocalarının çoğu o personeli de dışardan almak lazım
Bir iki futbolcu yetmez. Defansa tecrübeli lider biri gelmeli.

BlackPanther
29.10.2019, 01:58
defansa lider adam alırsın ama ondan önce halletmemiz gereken ekip var bu ekibe ben transfer yaparsam parayı çöpe atarım ilk transfer yapmamız gereken kondisyoner,antrenör ve yardımcılar hocam altyapıdan oyuncu kazandıralım? neden olmuyor demek yetersiz altyapı hocalarının çoğu o personeli de dışardan almak lazım

Yazdıklarına katılıyorum! Ama başkan bu ekibi değiştirmez. Çünkü ekip Trabzonlu.

AyhanPe
29.10.2019, 01:59
Onu bana değil Sezon başı Kampına 50 tane oyuncuyla giden ve alternatif üretemeyen teknik ekip ve yönetici abilerimize sor kardeşim o kadar alt yapıdan adam varken sağ bek orjinli adamı ön libero ve sağ açık oynatmaya çalışırsan , hadi bi hata yaptın oynattın hatadan dönmekte bir erdemdir diyip ikinci yarının başınada 75. Dkya kadar ( golü yemese o değişikliğide yapmayacaktı) hatanda ısrar edersen , bana değil Ünal hocaya soracaksın o zaman.

Niye Bjk macindan sonra kimsenin itirazi yoktu..Dahice bir hamleydi hatta kimilerine göre..Bu sartlarda her futbolcumuzu destegi ve alkisi hakediyor kim olursa olsun..Gs, Bjk ve Fb cok iyi kamp dönemleri gecirmis demek ki..Onca as oyuncumuzdan yoksun B takimimiz bile bunlardan iyi durumda su halimizle bile..Demekki sezon öncesi kamp döneminde uygulanan o kadar da düsündügümüz kadar yanlis degilmis..Bu kadar sakat verilmesinin irdelenmesi gerekir haliyle ama olumlu olan seylerede gözümüzü kapatmamiz da gerekmiyor..

AyhanPe
29.10.2019, 02:01
Yazdıklarına katılıyorum! Ama başkan bu ekibi değiştirmez. Çünkü ekip Trabzonlu.

Illede komple degistirilmesine gerek yok..Zenginlestirip daha uyumlu hale getirip eksikleri gidermeye calismasi yeterli ki bunun icin gayret göstereceklerini düsünüyorum..

BlackPanther
Misafirim vardı
Macı tam olarak izleyemedim
Ama golleri gördüm
Bu takımla gurur duyuyorum
Bu sene o sene inşallah şampiyon olacağız
Gol sevinci benim için anlamlı
50 yaşi mı inşallah taclandiracagiz
Olmasa da şimdiden ekibi tebrik ediyorum

Bu ruhla şampiyonluğa inancım devam ediyor

Şampiyonluğa futbolcular inanmışlar. Birde bizim Yönetim ve teknik ekipte inansalar. Halen o sene bu sene değil diyorlar. Fırsat gelmişken şampiyon olalım diyen yok.

Sefaenes
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@LağusKusteli (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=52343)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> gelsinde o dediklerini benim yüzüme desin. Galatasaray maçında Trabzondayım. Yiyorsa yüzüme desin. Bekliyorum.

Kendini birsey olduğunu düşünen zavallısın başka birsey değil

Jackdaniels
29.10.2019, 02:02
Niye Bjk macindan sonra kimsenin itirazi yoktu..Dahice bir hamleydi hatta kimilerine göre..Bu sartlarda her futbolcumuzu destegi ve alkisi hakediyor kim olursa olsun..Gs, Bjk ve Fb cok iyi kamp dönemleri gecirmis demek ki..Onca as oyuncumuzdan yoksun B takimimiz bile bunlardan iyi durumda su halimizle bile..Demekki sezon öncesi kamp döneminde uygulanan o kadar da düsündügümüz kadar yanlis degilmis..Bu kadar sakat verilmesinin irdelenmesi gerekir haliyle ama olumlu olan seylerede gözümüzü kapatmamiz da gerekmiyor..

Dahice bir hamleydi... Sonrasını okuyamadım bile kardeşim kusura bakma.

erenslash
29.10.2019, 02:02
Trabzonlu ekip olsun ama işini bilen olsun öyle adam çok az var teknik ekip olarak.torpile hayır ama.misal şenol hoca ve ekibinden bazıları olabilir valla değiştirmeli misal erol hoca alanyanın hocası babadan Trabzonludur. ama işini bilsin isterse tazmanyalı olsun.ama işte bu düzen düzen değil.https://www.liverpoolfc.com/team/first-team sağ tarafta staff yazar liverpoolun tüm ekibi ite nasıl başarı gelmiş adamların ne kadar bilimsel eğitime önem verdiğini buradan görüyoruzThis is the latest list of the clubs senior non-playing and coaching staff.

Jürgen Klopp - Manager

Pepijn Lijnders - First Team Development Coach
Peter Krawietz - Second Assistant Coach
John Achterberg - First Team Goalkeeping Coach
Dave Fallows - Head of Recruitment
Barry Hunter - Chief Scout
Michael Edwards - Director of Technical Performance
Alex Inglethorpe - Under 21s Manager
Matt Konopinski - Physiotherapist
Paul Small - Masseur
Sylvan Richardson - Masseur
Graham Carter - Kit Manager
Jordan Milsom - Rehab Fitness Coach
Barry Drust - Sports Science Consultant
James Morton - Consultant Nutritionist
David Rydings - Strength and Rehabilitation Assistant
Paulo Barreira - Physiotherapist
Pedro Philippou - Sports therapist
Andreas Kornmeyer - Head of Fitness/Conditioning
Phil Roscoe - Assistant Academy Manager
Tim Jenkins - Head of Development Analysis Academy
Neil Critchley - U18's Manager
Joe Lewis - Sports Therapist
Andy O'Boyle - Head of Fitness - U21
Andy Renshaw - Head Academy Physiotherapist
Mark Morris - U21 Goalkeeping Coach
Richie Partridge - U21 Physiotherapist
Dave Moss - Academy Chief Scout
Matthew Newberry - Senior Academy Scout
Remy Tang - U18's Fitness Coach
Liam Kershaw - U18 Academy Phyiotherapist
Mike Garrity - Head of U6-U11
Gary Lewis - Head of U12-U14
Michael Beale - Head of U15-U16
Clive Cook - Education and Welfare Officer
Oliver Morgan - Assistant Academy Sporst Scientist
Ian Barrigan - Head of Local Recruitment
Kyle Wallbanks - U18s Performance Analyst
Scott Mason - U15-U16 Performance Analyst
Lee Radcliffe - Kit management co-ordinator
Ian Ayre - Managing Director
Tom Werner - Chairman
John W Henry and Tom Werner - Co owner on behalf of Fenway Sports Group

BlackPanther
29.10.2019, 02:03
Illede komple degistirilmesine gerek yok..Zenginlestirip daha uyumlu hale getirip eksikleri gidermeye calismasi yeterli ki bunun icin gayret göstereceklerini düsünüyorum..

Olur tabiki. Ama kendilerini iyi eğitmeleri lazım.

AyhanPe
29.10.2019, 02:04
Dahice bir hamleydi... Sonrasını okuyamadım bile kardeşim kusura bakma.

Bence oku..Kimilerine göre dahice bir hamleydi yazdim ama bana görede o günki sartlarda ise yarayan bir hamleydi..Zaten cikis macimizda bu mac oldu.

Beinsports da bile sene sonunda sampiyonluk hikayesine bakinca bugün aldigimiz puanin bize daha anlamli görünecegi vurgulandi..Burda alti cizilmesi gereken su ki bu kanalin yorumcularinin Trabzonspor ile sampiyonluk hikayesini ayni cümlede kullanmis olmaridir..Ben onca senedir ilk defa duydum..Dikkate almak gerekir Ünal i elestirirken..Sonuna kadar okumamissindir umarim :D

BlackPanther
29.10.2019, 02:08
Trabzonlu ekip olsun ama işini bilen olsun öyle adam çok az var teknik ekip olarak.torpile hayır ama.misal şenol hoca ve ekibinden bazıları olabilir valla değiştirmeli misal erol hoca alanyanın hocası babadan Trabzonludur. ama işini bilsin isterse tazmanyalı olsun.ama işte bu düzen düzen değil.https://www.liverpoolfc.com/team/first-team sağ tarafta staff yazar liverpoolun tüm ekibi ite nasıl başarı gelmiş adamların ne kadar bilimsel eğitime önem verdiğini buradan görüyoruzThis is the latest list of the clubs senior non-playing and coaching staff.

Jürgen Klopp - Manager

Pepijn Lijnders - First Team Development Coach
Peter Krawietz - Second Assistant Coach
John Achterberg - First Team Goalkeeping Coach
Dave Fallows - Head of Recruitment
Barry Hunter - Chief Scout
Michael Edwards - Director of Technical Performance
Alex Inglethorpe - Under 21s Manager
Matt Konopinski - Physiotherapist
Paul Small - Masseur
Sylvan Richardson - Masseur
Graham Carter - Kit Manager
Jordan Milsom - Rehab Fitness Coach
Barry Drust - Sports Science Consultant
James Morton - Consultant Nutritionist
David Rydings - Strength and Rehabilitation Assistant
Neil Critchley - U18's Manager
Andy O'Boyle - Head of Fitness - U21
Mark Morris - U21 Goalkeeping Coach
Richie Partridge - U21 Physiotherapist
Dave Moss - Academy Chief Scout
Matthew Newberry - Senior Academy Scout
Remy Tang - U18's Fitness Coach
Liam Kershaw - U18 Academy Phyiotherapist
Mike Garrity - Head of U6-U11
Gary Lewis - Head of U12-U14
Michael Beale - Head of U15-U16
Clive Cook - Education and Welfare Officer
Oliver Morgan - Assistant Academy Sporst Scientist
Ian Barrigan - Head of Local Recruitment
Kyle Wallbanks - U18s Performance Analyst
Scott Mason - U15-U16 Performance Analyst
Lee Radcliffe - Kit management co-ordinator
Ian Ayre - Managing Director
Tom Werner - Chairman
John W Henry and Tom Werner - Co owner on behalf of Fenway Sports Group

Şu ekibe baksana. Fizyoterapistleri dal dal ayırmışlar.

Bizim takımdada aynısı yapılmalı.

BlackPanther
29.10.2019, 02:10

Bak Troll. Sana kaç kez söyledim. Bana yazdıklarını erkek gibi bir yüzüme söyle sana istediğini vereceğim. Galatasaray maçında Trabzondayım. Buyur gel.

AyhanPe
29.10.2019, 02:11
Yani yukarki Liverpool Level ine ulasabilirsek Türkiye ligine baslamadan sampiyonluk kupasini bize verirler de 2. yi normal sIke yöntemleriyle belirlerler yada birileri atar artik ama sampiyonu degil :D

erenslash
29.10.2019, 02:11
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@BlackPanther (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=48162)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> aynen bizde de olması gereken bu ama önce düzgün ana antrenör kadroyu çözmemiş bizimkiler daha sıkıntımız büyük

şimdi aşağıdaki adamın cvsine bak .bizim personelin cvsi ise saçma sapan üstelik bu yardımcı antrenör hüseyin misal? cvsi nedir? yada atıyorum fizyoterapist veya doktorların kondisyonerin? bak misal liverpool
misal https://www.liverpoolfc.com/team/first-team burada sağ tarafta profile tıkladığında ne yaptıklarını tek tek detaylı anlatmışlar bilgi amaçlı misal Andreas Kornmayer neler yapmış ne kadar dolu adam

First Name: Andreas
Surname: Kornmayer
Job Title: Head of fitness and conditioning- liverpoolda fitness ve kondisyondan en sorumlu kişi
Profile
Andreas Kornmayer joined Liverpool in July 2016 as the club’s new head of fitness and conditioning after more than 15 years with Bayern Munich.

The German served as his hometown club’s fitness coach under Louis van Gaal, Jupp Heynckes and Pep Guardiola after being promoted to first-team duties in 2010, but opted to swap the Allianz Arena for Anfield following an approach from Jürgen Klopp.
The Reds boss had long admired Andreas’ work, crediting him with a role in Bayern’s 2012-13 treble-winning season, when
the Bavarian club beat Klopp’s Borussia Dortmund to the Bundesliga title, before then also defeating them in the Champions League final at Wembley.
Kornmayer’s journey into football began at Munich University when he embarked on a course in sports science after studying medicine.
When a partnership was struck between the institute and FC Bayern, the coach worked on ‘talent diagnosis’ with the club’s U12 –U15 levels, building profiles on each young players’ abilities via a series of sprint, jumping, coordination, reactive and medical tests.
In 2001, Kornmayer was dispatched by the university to work at Säbener Strasse, where he held both team and individual sessions on coordination and strength, before stepping up to the elder levels of the Bayern playing ranks, including a stint as assistant manager for the U17s.
He also combined this with duties for Bayern Munich II – effectively the Bavarian giants’ reserve side – before Van Gaal added Kornmayer to the first-team backroom staff in 2010 having been impressed by the systems and structures he had implemented across the youth sections of the club.
As well as Van Gaal, the Münchner would also go on to work under Heynckes and Guardiola before Liverpool came calling in 2016.
“Liverpool is a big and a great club with a lot of tradition,” said Kornmayer on his decision to swap the Allianz for Anfield. “On my first experience of Liverpool, when I arrived here, I could really feel the history.
“This was one reason for my decision, but the other was to get new information and a new feeling for another country and the Premier League, which is one of the strongest leagues in the world - possibly the best league in the world.
“When Jürgen asked me about coming here, from my first impressions of Liverpool and words with him, it said to me ‘do it’.

“The plans excited me - but not only the manager’s plans, the plans of the club too. This is a project - a long-term project - to develop a lot of things, and this makes it really, really interesting.”
Based at Melwood, Kornmayer works alongside Klopp, Zeljko Buvac, Peter Krawietz, Pepijn Lijnders and John Achterberg in preparing and training the team, ensuring they’re as fit and as ready as possible for matchday.
He said: “I try to get everything fixed, done and in motion so that everybody is really clear on what they have to do. We have to put things together – we have several connecting points with each department, so we have to put them together to get the best out of the squad.”

+ @AyhanPe onların leveline ulaşalım diye atmadım tabi :D ancak biz daha ana sorunu çözememişiz aslında deneyim cvsi olan adamları takıma alıp ekibe katmak lazım yurt dışından.bizimkiler sarıçizmeli mehmet aga hosgeldin gibi alınmış torpilli kişiler başarı nasıl gelir onu anlatmak istedim bu ekiple başarı hayal şampiyon da olamassın

yani burada asıl üzülmemiz gereken mesele şu: Türkiyedeki teknik ekipleri beğenmiyorum çoğu tırt ama herhangi bir anadolu takımının teknik ekibi senden iyi örnek: alanya .alanya şu anda iyi gidiyor bunun sebebi teknik ekip bizimkilerden iyi ama bizim kadromuz alanyadan daha güçlü wakayeme bile başlı başına etken.malatya veya başakşehirin kondisyonerleri senden iyi.

Jackdaniels
29.10.2019, 02:13
Maç başlığında başka takımların teknik heyet bilgilerini iyice paylaşın bu az olmuş daha ayrıntıya girin adamların soy ağacına kadar çıkartın tek tek anne Kızlık soyisimlerini falan bulun , bekliyoruz !!!

BlackPanther
29.10.2019, 02:14

Ben Feneri şampiyonluktan ettiğimiz sezon Kadıköyde maç izlemiş biriyim. Sen karşında kim var sanıyorsun? Trabzonspor forması ile Fenerbahçe li taraftarların arasından geçtik üç kişi. Senin gibiler vız gelir.

Sen ancak böyle klavye başında adamlık taslarsın.

BlackPanther
29.10.2019, 02:15
Maç başlığında başka takımların teknik heyet bilgilerini iyice paylaşın bu az olmuş daha ayrıntıya girin adamların soy ağacına kadar çıkartın tek tek anne Kızlık soyisimlerini falan bulun , bekliyoruz !!!
;)

Sefaenes
29.10.2019, 02:25
Ben Feneri şampiyonluktan ettiğimiz sezon Kadıköyde maç izlemiş biriyim. Sen karşında kim var sanıyorsun? Trabzonspor forması ile Fenerbahçe li taraftarların arasından geçtik üç kişi. Senin gibiler vız gelir.

Sen ancak böyle klavye başında adamlık taslarsın.
Çok korktum yazamıyorum irlandali m.

erenslash
29.10.2019, 02:26
Jackdaniels maçın sonucu futbolculara değil teknik ekibe yazılır bu yüzden tam sırası yoksa banane der geçerdim taraftarlar olarak bazı gerçekleri sırası geldiğinde konuşmak dillendirmek takımdaşlara fayda sağlar

çözüm? onu artık başkan yapmalı veya bilemem ünal hoca neler yapar...

Onur Akyüz
29.10.2019, 02:30
Novak'ın kornerde yaptığı gol kadar kıymetli.

Orda asıl olayı Barda Vuran yapıyor. Novak’a sarılıp kaleciyi de engelliyor sağolsun.

BlackPanther
29.10.2019, 02:32
çok korktum yazamıyorum irlandali m.

y b

Emirhan Uludüz
29.10.2019, 02:46
Başkan olarak hocanın yanına teknik ekip getirirsen hocanın işine karışmış, teknik yönetime müdahil olmuş olursun. Başkan teknik ekibi isterse komple değiştirir ancak hoca da bunun içine dahildir. Ünalcığım sen dur Hüseyin gitsin Mehmet gelsin DİYEMEZ. Herkesin içine küçük Tayyip kaçmış bu ülkede. Teknik ekibin sorumlusu ve tasarrufu Ünal Karaman'a aittir. İstediği hocayı getirir yanına, yönetim kurulu olarak beğenmezsen kovarsın bu kadar basit. Ha kulübe farklı bir yapı getirirsin, dersin ki ne olursa olsun hoca harici teknik ekibimiz budur, işine gelen hoca buyursun gelsin o zaman olur. Ünal Karaman bu takımın başında olduğu sürece saha içi ve antrenman onun tasarrufundadır. Doğrusuyla yanlışıyla ya ekip olarak kabul edersin ya da kovarsın. Bu arada geçen sene Ali Koçtan beri feneri ve teknik ekip kalitesini de gördük. Takımın yarısı şuan kulüp dağılsa büyük takımlarla sözleşme imzalayamaz, ama her şeyi dört dörtlük olsun diye bekliyoruz. Kamil ve Doğan ortasahası ile oynuyoruz, baskı yedik iyi oynayamadık diye hocaya kızıyorsunuz. Hoca muhteşem değil, en azından ben öyle olmadığını düşünüyorum. Ancak 1 milyar borcu olan ve ffpden ne zaman ne kadar ceza yiyeceği bilinmeyen, sürekli diken üstünde hocalık yapılan bir kulübe kim neden gelsin bu zor zamanda hoca olsun. Çok sevilen Şenol Güneş kaçtı gitti arkasına bakmadı enkazı öngörünce. Adam en zor zamanda geldi para, şan, şöhret beklentisi olmadan. Herkesin küme düşer dediği takıma çeki düzen verdi. Bence biraz abartılı yorumlar yapılıyor belli bir kitle tarafından. Saygı duyarım sonuçta eleştiri yapanların çoğu araştırıyor ediyor bizi de bilgilendiriyor. Destekleyecek ya da eleştireceksek en azından doğrusu ve yanlışıyla beraber yapabilmemizi sağlıyorlar.

Onur Akyüz
29.10.2019, 02:47
Ligin en iyi hucumcusu?

Rezil oynuyor

9 maç 2 gol 3 asist.

Tabi ki ligin en iyi hücumcusu. Adam geçen sene ligin içinden geçti. Bu sene direkt gol katkısı 2 maçın altında.

Koca kafalı olduğu için uçamıyor sanırım yoksa onu da yapar.

batugol
29.10.2019, 02:51
Şu forumda herkes düşüncesini söylese
Kimse kimseye laf sokmasa
Bu kadar zor mu
Hepimizin ortak paydası trabzonspor
Ne oluyor anlamıyorum
Bu yuzden yorumunu dört gözle bekledigim adamlar birer birer ayrildialr forumdan
Deep blue nerede
Cziyo nerede
Trapezus nerede
Stichus nerede
Şu anda aklıma gelmeyen kardeşlerim arkadaşlarım nerede
Özledim onları
Bu arkadaşları tanımıyorum hiç birebir tanışmadım
Eminimki trabzonspor sevdasına burayı takip ediyorlar ama yazmıyorlar
Lütfen gelin
Ne olursa olsun yorumlarınızı yazın

halilaziz61
29.10.2019, 07:40
9 maç 2 gol 3 asist.

Tabi ki ligin en iyi hücumcusu. Adam geçen sene ligin içinden geçti. Bu sene direkt gol katkısı 2 maçın altında.

Koca kafalı olduğu için uçamıyor sanırım yoksa onu da yapar.

Matematikle alakalı bir sorun var herhalde.
16 maçta 2 gol 3 asist.
Sana yeterli geliyorsa kanat forvetin bu istatistikleri ucmasa da olur.

Topu ileri taşımak gibi bir şey yazmışsın, aynı maçları mi izliyoruz bilmiyorum. O topu ileri tasidiklarinda çoğu zaman orta kesip pas veremiyor ya da vermiyor.
Geçen seneki performansının çok gerisinde olduğunu söylemek bu kadar zor olmasa gerek.

Bir kaç sonuç sonra en ağır eleştirileri bu adama getireceginizden eminim halbuki yedeğe çekilip vazgeçilmez olmadığı lisanı dil ile anlatılmalı.

Tekrar edeyim mi
16 maç 2 gol 3 asist

Ibrahim Gaygusuz
29.10.2019, 07:49
Sorloth da , heves kaciran forvet tipi var.

Bu usagi rakiplerimiz hic sevmicek

ccd6167
29.10.2019, 08:47
16 maçta 2 gol 3 asist.

Topu ileri taşımak gibi bir şey yazmışsın, aynı maçları mi izliyoruz bilmiyorum. O topu ileri tasidiklarinda çoğu zaman orta kesip pas veremiyor ya da vermiyor.
Geçen seneki performansının çok gerisinde olduğunu söylemek bu kadar zor olmasa gerek.

Bir kaç sonuç sonra en ağır eleştirileri bu adama getireceginizden eminim halbuki yedeğe çekilip vazgeçilmez olmadığı lisanı dil ile anlatılmalı.

Tekrar edeyim mi
16 maç 2 gol 3 asist
Abi dalga mı geçiyorsun şaka mısın

evet performansı düştü de yedeğe çekmek ne alaka

Ek olarak geçen seneki hücum gücünden 4 adem yok hugo yusuf ömür ekuban

buna ilaveten takımın gol atmakta problemi hiç yok

hani desenki geçen sene kadar defansa yardıma gelmiyor bu da gol yememize sebebiyet veriyor anlarım

ccd6167
29.10.2019, 08:49
Yerleşik savunma da daha gol yemedik yani 10 kişi alan savunması yaparken gol yediğimizi hatırlamıyorum

yediğimiz golller sürekli savunma yerini almadan dengesiz yakalanma ve arkalarda boşluk

hoca bunu hala nasıl çözemiyor anlamıyorım

defansa acil çözüm şart yoksa ilk 2 zor

LağusKusteli
29.10.2019, 09:12
Bu kadar zor mu
Ne oluyor anlamıyorum
Bu yuzden yorumunu dört gözle bekledigim adamlar birer birer ayrildialr forumdan
Deep blue nerede
Cziyo nerede
Trapezus nerede
Stichus nerede
Özledim onları
Lütfen gelin

Eskiden millet isim bazında problem yaşar daha foruma yazmazdı, şimdi ise twitter kültürü hakim foruma. Her yorumcunun ortak paydası Trabzonspor olduğu halde; kendisi gibi düşünmeyenlere karşısındakinin Trabzonsporlu olduğunu görmezden gelip kendince hakaret eden,aşağılayan veya konu başlığı haricinde yazarak sürekli diğerlerine salça olan troller var. Dolayısıyla ister istemez millet günden güne soğuyor...

LağusKusteli
29.10.2019, 09:14
Yerleşik savunma da daha gol yemedik yani 10 kişi alan savunması yaparken gol yediğimizi hatırlamıyorum

yediğimiz golller sürekli savunma yerini almadan dengesiz yakalanma ve arkalarda boşluk

hoca bunu hala nasıl çözemiyor anlamıyorım

defansa acil çözüm şart yoksa ilk 2 zor

Devre arasında alınacak tecrübeli bir stoperle bu sorunu çözeceğimizi düşünüyorum

Zafer Fidan
29.10.2019, 09:29
Sorun defans değil. Rakipler orta sahayi çok çok kolay geçiyor. Obiye eşlik edecek en az bir tane taş gibi defansif orta saha oyuncu lazim.

halilaziz61
29.10.2019, 09:39
Abi dalga mı geçiyorsun şaka mısın

evet performansı düştü de yedeğe çekmek ne alaka

Ek olarak geçen seneki hücum gücünden 4 adem yok hugo yusuf ömür ekuban

buna ilaveten takımın gol atmakta problemi hiç yok

hani desenki geçen sene kadar defansa yardıma gelmiyor bu da gol yememize sebebiyet veriyor anlarım

Yahu futbolcunun performansı bazen yedeğe çekmekle düzelir.
Adam şu an alteenatifsizligin keyfini sürüyor.
Türkçe konuşuyorum değil mi.

Yahu bunu değme yourmculsr deyince büyük yorumcu biz deyince tukaka
Kötü oynayan yedege çekilir ki kendine çeki düzen versin.

Dünkü maçtan çıkması gereken sturidge değil waka idi.

Anlamıyorum bir futbolcunun performansı devamlı oynatilarak nasıl artırılır adam 70 dakka hiç bir şey yapmıyor bir calim atacak diye 90 dakika sahada tutuluyor

muratt
29.10.2019, 09:47
Bu kadar zor mu
Ne oluyor anlamıyorum
Deep blue nerede
Cziyo nerede
Trapezus nerede
Stichus nerede
Özledim onları
Lütfen gelin

Ben bu arkadaşları hep nick'lerini gerçek isimleri yaptı diye düşünmüştüm.. Analyzer felan vardı hey gidi...

muratt
29.10.2019, 09:49
Eğer sene sonunda şampiyon olacaksak bu Rize ve Başakşehir maçlarından alınan 4 puan sayesinde olunacak...
Yok eğer olamayacaksak da, Gençler ve Sivas maçlarında elimizle verdiğimiz 5 puan sayesinde kaçmış olacak...

muratt
29.10.2019, 09:53

Şu ekibe baksana. Fizyoterapistleri dal dal ayırmışlar.

Bizim takımdada aynısı yapılmalı.

bir tane masör dayı yeterdi oysaki, ne gerek var...

Murat Keçeci
29.10.2019, 10:31
Güzel maç oldu.Şuana kadar ligde oynadığımız maçlar içinde en zorlusu bu maçtı.Rakip maçın üçte ikisinde bizden iyidi.Bizde bölüm bölüm toplam otuz dakka iyi işler yaptık.

Maçın ilk 30 dakikası rakip iyidi.İlk yarının son on beş dakikası ise biz daha iyidik.Rakiple en formda döneminde karşılaştık özellikle milli oyuncuları bu aralar çok formda buna rağmen ayrıca önemli eksiklerimize rağmen ordan puan alarak dönmek ve başakşehirin puan durumunda önümüze geçmesine izin vermeyerek güzel iş başardık.

Sörloth özel bir teşekkürü haketti.Beraberlikte başrol oynadı.İki golde de onun becerisi var.Teşekkürler Sörloth.

Biraz daha derin analiz yaparsak orta saha da doğan ve kamil ile oynayınca topa hükmetme konusunda zorlandık.Üst üstte üç dört isabetli pastan sonraki paslarımızı genelde ezbere ve rakibe yolladık buna bağlı olarak rakip biraz daha üstün gözüktü ama yine de isabetli pas sayımız ve yüzdemiz bu orta saha göbeği için fenâ sayılmaz.Doğan ve kamil kapasiteleri ölçüsünde iyi mücadele ettiler.Stoperlerin kademesine ve kanatların boş bıraktığı alanları iyi kapattılar.Hücuma çıkarken beklendiği gibi hata yaptılar ama bu da normal bir durumdu bunu bilerek sahaya çıktık.

Takım savunmamız bu maç iyi idi.Birinci yediğimiz gol savunmanın duruş hatası ile alakalıydı.Bunun sebebi de anlık konsantrasyon kaybı idi.Üç dört kişi ile bir oyuncuyu tutamadık.Sonrasında uğurcanın zayıf noktası ortaya çıktı.Daha önce söylemiştim oyunu iyi takip edip savunma arkasına atılacak topları hissedip penaltı noktası önüne kadar çıkmalı bu pozisyonda yine kaleyi terketmekte geç kaldı sonrasında da zamanlama hatası geldi.Bu eksikliği dışında mükemmel bir kaleci yine çok iyi kurtarışlar yaptı.Karşı karşıya pozisyonlar olsun,yan toplar olsun,yer tutuşu olsun hepsi beş yıldızlık diğer eksikliğini de kapatacak inşallah.Avrupaya gittiğinde hiçbir zayıf noktası kalmadan gidecek işte ozaman avrupa devlerinin birinci kalecisi olacak.

Sosa yine çok iyi mücadele etti aşırı yürekten oynuyor gerçek bir lider sadece son iki maçta kullandığı duran topları beğenmedim sanırsam maç içinde kendini çok yıprattığı için kasları aşırı yorulunca topa vurma şiddetini tam ayarlıyamıyor.

Sturridge fiziksel açıdan biraz daha kendini zorlamalı form tutması için maç oynaması lazım biz kulup olarak kendisine gereken şansı veriyoruz kendisi de biraz daha fedakar oynamalı.Penaltı atışını beğendim topa adımlayarak gelişi,kaleciye bakışı ve soğukkanlılığı güzeldi galiba penaltıcımızı bulduk.

Bu maçtan alınan bir puan önemliydi.Üst gruptaki rakiplerimizden fb ve başakşehirden puanla dönmek iyi oldu.İkinci yarı taraftar desteğimizle içerde onları yenip avantajlı duruma geçebiliriz.

Maçtan önce bu periyodun bizim için zor geçeceğini belirtmiştim.İlkinden kısmen başarılı bir şekilde geçtik.göztepe alanya gibi bize başka ters gelen maçları üç puanla geçebilirsek önemli bir eşiği atlarız.

Elindeki malzemeyi iyi kullanan Ünal hocayı da ayrıca kutlamak lazım.Maçtan önce yedek kulubülerini görünce Ünal hocanın önemli iş başardığını daha iyi anlamış oldum ayrıca yürekten oynayan oyuncularımız da çok büyük saygıyı hakediyorlar hepsine teşekkürlerimi sunuyorum.

Onur Akyüz
29.10.2019, 10:45
16 maçta 2 gol 3 asist.

Tekrar edeyim mi
16 maç 2 gol 3 asist
Lig istatistiğini verdim bunu anlamak zor olmasa gerek. Avrupa’yı katarsan 2 gol 4 asist.

Tony tartışılacak bi adam değil kusura bakma. En ağır eleştirileri sizlerin sayesinde hocadan başlayarak okuyoruz daha şimdiden, sizler bize bırakmazsınız bu eleştiri işlerini.

artvints
29.10.2019, 10:46
aslında biraz 4 4 2'ye yakın oynayacaktık. kamil sağ açık sağ iç karışık oynayacaktı ama sturridge merkezde hiç top alıp dönemedi. mahmut irfan azubuke'ye karşı bir kişi eksik kaldık. top onlara geçti. topu rahatça ceza sahamızın önüne getirdiler. ondan sonraki hamlelerde eksik kalmamak için kamil merkeze geçti sörloth sağ kanada geçti. sörloth'un çabasıyla ilk yarının sonunda karşılı verdik, gol de bulabilirdik. ikinci yarıda benzer başladı sonra penaltı oldu.

öne geçtikten sonra bence hemen değişiklik gerekiyordu. hoca ne zaman 5 dakika daha bekleyeyim dese başımıza iş açılıyor. futbolcular öyle bir rahatlıyor ki herkes koşmayı bırakıyor.

golü atmışız artık, strurridge'i çıkarıp yusuf sarı'yı almak sonra tamamen birebir oynamak derin savunma yapmak gerekiyordu. yusuf sarı ve sörloth ile kontra yapardık. sonra ahmet ile ortasahayı biraz daha toparlardık. tehidt ederek maçı bitirirdik ama 5 dakika dayanamadık. sonuçta aynı değişiklikler geldi maç da berabere bitti, sağlık olsun.

LağusKusteli
29.10.2019, 10:50

Anlamıyorum bir futbolcunun performansı devamlı oynatilarak nasıl artırılır adam 70 dakka hiç bir şey yapmıyor bir calim atacak diye 90 dakika sahada tutuluyor

C. Ronaldo maç boyu ortalıkta görünmez ama bakarsın 70. Dk’da gol atar. Bizdeki Nwakaeme de aynı hesap, varlığı her zaman belli olmuyor ama bazen bir hamlesiyle skora etki edebileceği düşüncesiyle sahada tutuluyor.

Yine de bu sezon geçen sezon son haftalardaki performansına göre yatışta olduğu fikrine bende katılıyorum

reisoğlu61
29.10.2019, 10:59
galip gelmeyi hak edecek bir oyun sergileyemedik, oyüzden mac sonu yusuf sari nin dedigi gibi: 1 puan 0 puandan iyidir.

HOPA'LI TS'Lİ
29.10.2019, 11:02
Uğurcan ÇAKIR: Penaltıda geç kaldım.

Hatasını bilen, kendini eleştirebilen Uğurcan ÇAKIR kardeşim, seni tebrik ederim. Her maç o kadar çok net pozisyonları çıkartıyorsun ki bu kadar hata da olacaktır. Mühim olan eksiklerini görüp bunları gidermendir.

Kaleci ve 3. bölgede sıkıntımız yok. Aslında orta alanda da yoktu, Parmak ve Mikel olsaydı

Ne yazık ki 21 maçtır gol atıp 15 maçtır gol yiyerek 2 alanda da rekor kırdık.

Ünal KARAMAN: Öne geçtiğimiz maçlarda oyunu tutmada sıkıntı yaşıyoruz. Oysa biraz sakin kalabilsek, kısa paslarla top çevirsek bu sorunu aşabilirdik.

Bu sonu aşmak da senin işin Ünal Hocam

Devre arası sağlam en az bir stoper almak şart

Onur Akyüz
29.10.2019, 11:02
Rakibin en etkisiz adamı da Caicara’ydı bu arada. Tony’nin karşısında oynamak öyle kolay değil.

Adamdan bütün lig tırsıyor ama biz yedeğe çekmeliymişiz. Oldu bi tane de altı patlar alıp rus ruleti oynayalım tam olsun.

oksoholu
29.10.2019, 11:05
Bunu fark eden başka kimse var mı!!!!!!!

Rakibe basmıyoruz sadece refakat ediyoruz onun için topu geri alma süremiz çok fazla rakip çok rahat dönüyor pasını atıyor bizimkiler refakat ettiklerinden sıkıntı yaşamıyorlar dünkü maçta onlardan biriydi rakip bu kadar top çevirebilir mi pres yok adam adama markaj yok alan savunuyoruz birde yapabilsek gam yemeyeceğim 10 kişi gömüldüğümüzde bile araya adam kaçırıyoruz

Takımlarda kondisyoner kaleci antrenörleri olur ya bence bir savuma antrenörü şart bize çünkü nasıl yapacağımızı bilmiyoruz savunma derken defanstan bahsetmiyorum çünkü bizim defans hatalarımızın çoğunun kaynağı orta sahadır

HOPA'LI TS'Lİ
29.10.2019, 11:11
Bunu fark eden başka kimse var mı!!!!!!!

Rakibe basmıyoruz sadece refakat ediyoruz onun için topu geri alma süremiz çok fazla rakip çok rahat dönüyor pasını atıyor bizimkiler refakat ettiklerinden sıkıntı yaşamıyorlar dünkü maçta onlardan biriydi rakip bu kadar top çevirebilir mi pres yok adam adama markaj yok alan savunuyoruz birde yapabilsek gam yemeyeceğim 10 kişi gömüldüğümüzde bile araya adam kaçırıyoruz

Takımlarda kondisyoner kaleci antrenörleri olur ya bence bir savuma antrenörü şart bize çünkü nasıl yapacağımızı bilmiyoruz savunma derken defanstan bahsetmiyorum çünkü bizim defans hatalarımızın çoğunun kaynağı orta sahadır

Tespitlerinize katılmamak mümkün değil Oksoholu kardeşim

Savunmayı çözebilsek bu takım uçup kopacak.

Ayrıca bu kadar çok sakatlık bana normal gelmiyor

Bir kulüpte olmazsa olmaz ilk konu sağlık ve kondüsyoner ekibinin iyi olmasıdır.

HOPA'LI TS'Lİ
29.10.2019, 11:14
Sturridge kaliteli kumaş ama bazen olmadık yerde fantezi yapıyor. Dün rakip sahada bakmadan topuk pası attı, kaptırılan top neredeyse gol oluyordu.

Bilmem fark ettiniz mi, çok uzun bir süredir öne geçtiğimiz maçların büyük çoğunda puan kaybediyoruz.

Bu konuda bir mentör veya psikikologla çalışması lazım kulübün

ccd6167
29.10.2019, 11:17

Çok boş yorum yapıyorsun hocam

adamın geçen sene alternatifi var mıydı sol açıkta sorması ayıp?

halilaziz61
29.10.2019, 11:25
Çok boş yorum yapıyorsun hocam

adamın geçen sene alternatifi var mıydı sol açıkta sorması ayıp?

Doldur hocan bosaltsın öyleyse.

Terbiyesizligin lüzumu yok.
Karşında askerlik arkadaşın ya da senin küçüğün yok haddini bil.
Herkes kendi görüşünü söylüyor

halilaziz61
29.10.2019, 11:39
Lig istatistiğini verdim bunu anlamak zor olmasa gerek. Avrupa’yı katarsan 2 gol 4 asist.

Tony tartışılacak bi adam değil kusura bakma. En ağır eleştirileri sizlerin sayesinde hocadan başlayarak okuyoruz daha şimdiden, sizler bize bırakmazsınız bu eleştiri işlerini.

Hmm 16 maçta 2 gol 4 asist gerçekten istatistikleri göz kamastirici
geçen seneki performansı ile karşılaştırıldığında kimse kusura bakmasın rezil bir performans.

Burada bir başlık açılmıştı yattaradan daha iyi diye.
Yattara sturidge ve sorloth la oynuyor olsa idi şu an en az 10 asisti vardı.

TS de performansı düşen herkes tartışılır.
Hami, fatih, Gökdeniz, öğün, Abdullah tartışıldı wakame kimki tartisilmayacak.

Hocayı ağır elestirdigim bir mesajım yok.
Bilmeden konuşmayın.
Hocanın bizim elimizdeki Kerim en iyisi olduğunu yazdım defalarca

trbzonsporlu
29.10.2019, 11:53
Sturridge kaliteli kumaş ama bazen olmadık yerde fantezi yapıyor. Dün rakip sahada bakmadan topuk pası attı, kaptırılan top neredeyse gol oluyordu.

Bilmem fark ettiniz mi, çok uzun bir süredir öne geçtiğimiz maçların büyük çoğunda puan kaybediyoruz.

Bu konuda bir mentör veya psikikologla çalışması lazım kulübün

sturrige dün sahaki 22 futbolcu icinde en etkisiz olup belkide en cok top kaybeden oyuncusuydu. daha hazir degil ve oyunculari degerlendirirken rakibede bakmak lazım. kalede mert önünde skirtel epruano, onların onündede mahmut. messiyi koy etkisiz kalir 5 dakikada ayaklarını eline verirler. sorlot cok iyi mucadele etti bunlarla

Mustafa YILMAZ
29.10.2019, 12:03
yıllardır aynı oyuncu grubuna ile oynayan bi takıma karşı onca eksikle deplasmanda alınan 1 puan kötü sonuç değil.

Arda'
29.10.2019, 12:04
Maçtaydım 2-1 olduktan sonra tribünde millet bi ara birbiriyle tartışmaya başladı Allahtan son dk gol attık da berabere bitirdik adamlar maç boyu üstündü bizden altın değerinde 1 puan. Başak taraftarı koyduk mu derken gol atmamız da çok güzeldi :D Sosa yine tek başına oynadıı bu arada, Hosseini ve Kamil çok kötüydü Doğan idare eder. Sturridge ve Wakaemeyi hiç kullanamadık.

artvints
29.10.2019, 12:07
Maçtaydım 2-1 olduktan sonra tribünde millet bi ara birbiriyle tartışmaya başladı Allahtan son dk gol attık da berabere bitirdik adamlar maç boyu üstündü bizden altın değerinde 1 puan. Başak taraftarı koyduk mu derken gol atmamız da çok güzeldi :D Sosa yine tek başına oynadıı bu arada, Hosseini ve Kamil çok kötüydü Doğan idare eder. Sturridge ve Wakaemeyi hiç kullanamadık.
kullanamadık çünkü sturridge de çok kötüydü.

Onur Akyüz
29.10.2019, 12:22
Hmm 16 maçta 2 gol 4 asist gerçekten istatistikleri göz kamastirici
geçen seneki performansı ile karşılaştırıldığında kimse kusura bakmasın rezil bir performans.

Burada bir başlık açılmıştı yattaradan daha iyi diye.
Yattara sturidge ve sorloth la oynuyor olsa idi şu an en az 10 asisti vardı.

TS de performansı düşen herkes tartışılır.
Hami, fatih, Gökdeniz, öğün, Abdullah tartışıldı wakame kimki tartisilmayacak.

Hocayı ağır elestirdigim bir mesajım yok.
Bilmeden konuşmayın.
Hocanın bizim elimizdeki Kerim en iyisi olduğunu yazdım defalarca
Yattara 2010-11 kadrosunda bile bu adamın yarısı kadar katkı veremedi. 03-04 ve 04-05 kadrolarında bile veremedi. Neye göre böyle dayanaksız bir fikir ortaya atabiliyorsun ki?

9 lig maçında 5 gol katkısı veren adam zaten 20+ yapacak demektir. Kaldı ki Tony geçen yıl da zamanla formunu yükseltti.

Kime sorsan ligin en ciddi tehdidi dedikleri adamı sen burda yedek bırakmaktan bahsediyorsun. Daha fazla bu konunun üzerine gitme bence.

ilelebeTS
29.10.2019, 12:27
Rakip hücum ederken bizim takımın alan savunmasına bakarsanız zaten her şeyi görürsünüz. O kadar pozisyon vermemizin nedeni adam adama oynayıp alanı boş bırakıyoruz, alan savunmasıyla alakamız yok. Bir de çok geri yaslanıyoruz, bu da ölü takımı bile diriltme yoludur, resmen gel üzerime dersin.

yorumsuz6117
29.10.2019, 12:41
Teknik taktik olarak çok yetersiziz, büyük defolarımız var teknik heyet ve antrenör vasat bile değiller saha içinde ki sorunlara çözüm bulamıyorlar, şampiyon olabiliriz ama bu teknik kadroyla değil..

alptug_kd
29.10.2019, 12:43
1 puan altın değerinde. Eksiklerimiz çok. Rakibin ise 1 tane eksiği yok. Bizden daha iyi oynadılar kabul etmek lazım.

Savunma işini artık çözmeliyiz. Ekuban ve Mikel döndükten sonra ortada daha dirençli olacağız. Devre arası tecrübeli bir stoper şart artık. Savunma tek başına stoper ile çözülmez eyvallah. Ancak tecrübeli bir isim biraz toparlayabilir. İyi bir tarama ile bulabiliriz. Stoperin yanına basında adı geçen Badou N'diaye kiralık olabilir. Tabi uygun maliyete 6 aylık.

İkincisi duran toplar. Her maç çok sayıda duran top kazanıyoruz. Ancak her duran top ve korner dönen toplarda kalemize pozisyon olarak dönüyor. Bu yerleşim hatalarını çözmeliyiz. Zor işler değil.

Fikstürümüz iyi. Önümüz açık. Devre arasına kadar seri yapabiliriz. Ekuban'ın da dönüşüyle çok zor değil.

nevzat61
29.10.2019, 13:05
Bu forumu hiç anlamıyorum sanırım anlayamacağımda..
2010 dan beri buradayım ama yorum yazamıyorum..
Sadece yapılan olumlu yâda olumsuz yorumları okumaya
geliyorum.. herkes kendi fikrini başkasına kabul ettirmeye
neden çalışıyor.. bırakın biri Trabzonspor'un bu hâlini
begensin diğeri de begenmesin.. zaten forumun amacı da bu
değil mi..

Maça gelirsek 1 puan iyidir.. önümüzde 3 tane galip gelebileceğimiz maç var..arka arkaya Göztepe , Alanya ve Ankaragücü..bu 3 maçtan 9 puan alıp avantajı yakalarız.. Ekubanin da dönüşü ile toparlaniriz inşaallah..

Sinan.K
29.10.2019, 13:06
Yattara 2010-11 kadrosunda bile bu adamın yarısı kadar katkı veremedi. 03-04 ve 04-05 kadrolarında bile veremedi. Neye göre böyle dayanaksız bir fikir ortaya atabiliyorsun ki?

9 lig maçında 5 gol katkısı veren adam zaten 20+ yapacak demektir. Kaldı ki Tony geçen yıl da zamanla formunu yükseltti.

Kime sorsan ligin en ciddi tehdidi dedikleri adamı sen burda yedek bırakmaktan bahsediyorsun. Daha fazla bu konunun üzerine gitme bence.
Bunu bütün istnabul takiminin taraftarlari bile diyor keske bu adam bizde olsa diye ligin tartismasiz en iyi kanat oyuncusu sakat olan oyuncular gelince daha iyi olacak bütün yük o ve sosasinin üstunde suan

emrahtuna
29.10.2019, 13:28
ya biz bu siyasetsporu ne zaman yeneceğiz yahu tayyip öldükten sonra mı..kazansak lider olacaktık gaza gelecektik yine olmadı..