PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 9.Hafta | M.Başakşehir 2-2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7

Emre Veli
28.10.2019, 19:19
crivelli ve visca. çok belirleyici iki adam.

mkesen1982
28.10.2019, 19:19
Malubiyet ağır basıyo.Orta saha kamil erdoğan.Waka yada sturidge şapkadan tavşan çıkarmazsa en iyi ihtimal beraberlik

OFLU_79
28.10.2019, 19:20
18163

Bu tablo başkan Ağaoğlunun ayıbıdır. Yedek kulübesini bile dolduramadık.

Nerede alternatifli kadron Ağaoğlu. Nerede beyefendi?!?!?!

Sen Trabzonsporun başkanı olduğuna eminmisin?!?!

Böyle bir yedek kulübesi hiç içine siniyormu?

Sen mi yoksa çıkıp oynayacaksın? Senin transfer politikana tükürsünler!!!

Birde Takımda sakatlanan sahalara elveda diyor. Sağlık ekibini neden ahbap çavuş ilişkileri ile belirliyorsun? Alsana avrupadan deneyimli bir ekip. İşine gelmez tabiki. Adamlar bedavaya çalışmıyorlar. Milyonluk futbolcuları kasaplara emanet etmesine alışmışsın.

Dur kardeşim. Şu maçı oynatalım, sonra konuşursun.

My
İzlemede alalim maçı hocam[emoji3]

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiBu sefer de izleyeyim de yine aynısı olursa artık bir dahaki maça :)

taha küçük
Forumda kesinlikle artniyetli Kişiler var. Bu yönetimin bu hocanın takımı nereden nereye getirdiklerini bilmeden(!) şu konuşmalara bakın. Size fazla bu takım.

My
28.10.2019, 19:22
Yalnız hala Hüseyin - Hüseyni stoperleriyle çıkıyorsak maça stoper transferini elimize yüzümüze bulaştırmışız demektir.

BlackPanther
28.10.2019, 19:25
Kamil yerine kim oynasın şu maçta Allah aşkına bir cevap verin ?
Hiçbir taktik yok doğru tüm hafta oturup muhabbet ediyorlar idmanda. Zaten ligdeki durumumuz da şans eseri falan.

Öyle diyenler bir yedek kulübesine baksınlar!!!

18164

gurur6134
Bekledigim 11..70 den sonra ingiliz cikar sari ,kamil cikar ahmet girer hamle olarak cok da fazla yapilacak birsey yok..

Halil Alemdar
Adamların yedeklere bak ya bu nası kadro birader :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

BlackPanther
Yalnız hala Hüseyin - Hüseyni stoperleriyle çıkıyorsak maça stoper transferini elimize yüzümüze bulaştırmışız demektir.

Ağaoğlu yedek kulübesinde futbolcu bırakmadıki!!!

My
28.10.2019, 19:26
İzlerseniz ve kaybersek bir eksi benden :)Valla yine yenilirsek ciddi ciddi sıkıntının bende olduğunu düşünücem :)

Mehmet Fatih Yavuz
28.10.2019, 19:26
18163

Bu tablo başkan Ağaoğlunun ayıbıdır. Yedek kulübesini bile dolduramadık.

Nerede alternatifli kadron Ağaoğlu. Nerede beyefendi?!?!?!

Sen Trabzonsporun başkanı olduğuna eminmisin?!?!

Böyle bir yedek kulübesi hiç içine siniyormu?

Sen mi yoksa çıkıp oynayacaksın? Senin transfer politikana tükürsünler!!!

Birde Takımda sakatlanan sahalara elveda diyor. Sağlık ekibini neden ahbap çavuş ilişkileri ile belirliyorsun? Alsana avrupadan deneyimli bir ekip. İşine gelmez tabiki. Adamlar bedavaya çalışmıyorlar. Milyonluk futbolcuları kasaplara emanet etmesine alışmışsın.

Bak ben sayayım sana;
1 - Abdulkadir Ömür
2- Onazi
3- Ekuban
4- Obi Mikel

Bunları koyunca normale dönüyor değil mi?
Hah işte.
Aynı anda 4 as oyuncu sakat olunca böyle oluyor maalesef.
Ne yapacak adam.
Devlet dairesi mi burası 1 kişilik işe 5 kişi mi bulacak bu maddi imkansızlıklar içerisinde?

BlackPanther
28.10.2019, 19:27
Forumda kesinlikle artniyetli Kişiler var. Bu yönetimin bu hocanın takımı nereden nereye getirdiklerini bilmeden(!) şu konuşmalara bakın. Size fazla bu takım.

18165

Thedoors
28.10.2019, 19:28
Kan kokusu alan bazı deniz canlıları gibi şimdiden türemeye başlayan arkadaşlara ricamdır,olası bir mağlubiyet sonrası buralar zaten ekseriyetle sizin,azıcık sabrınızı rica ediyorum.

mmert
28.10.2019, 19:28
Adamların yedeklere bak ya bu nası kadro birader :D

Başakşehirin maaş bütçesi cari açığı kapatır. :)

BlackPanther
28.10.2019, 19:29
Bak ben sayayım sana;
1 - Abdulkadir Ömür
2- Onazi
3- Ekuban
4- Obi Mikel

Bunları koyunca normale dönüyor değil mi?
Hah işte.
Aynı anda 4 as oyuncu sakat olunca böyle oluyor maalesef.
Ne yapacak adam.
Devlet dairesi mi burası 1 kişilik işe 5 kişi mi bulacak bu maddi imkansızlıklar içerisinde?

Sağlık ekibini değiştirsin!!!

Beşiktaşlı Caner Erkinin aşil tendonu koptu adam 6 ay sonra sahalara döndü. Aynı sakatlığı Onazi yaşadı ve bir yıl geçti ama halen sahalara dönmedi.

My
28.10.2019, 19:30
Ağaoğlu yedek kulübesinde futbolcu bırakmadıki!!!Sakin ol kardeşim. Gerilme. Rahatla. Strese gireceksen maça hiç bakma bence. Hem kendine yazık hem de foruma :)

Mehmet Fatih Yavuz
28.10.2019, 19:30

Beşiktaşlı Caner Erkinin aşil tendonu koptu adam 6 ay sonra sahalara döndü. Aynı sakatlığı Onazi yaşadı ve bir yıl geçti ama halen sahalara dönmedi.

Sağlık ekibi yeni değişti.
Abdulkadir sakatlanınca değiştirildi.

Başka ??

Nazim Can
28.10.2019, 19:31
Bugün baya burasi atesli olacak gibi, havada ceza kokusu var, takim basaksehire karsi bizde burda icimizdeki bizanslilara karsi mücadele edecegiz.

Enes Başkaya60
28.10.2019, 19:31
Kimse strese girmesin çok eksiğimiz var kaybedecek gibi duruyoruz belki bir sürpriz olur bilemeyiz üzülmenin bir anlamı yok yenilsek bile...

BlackPanther
28.10.2019, 19:32
Sakin ol kardeşim. Gerilme. Rahatla. Strese gireceksen maça hiç bakma bence. Hem kendine yazık hem de foruma :)

Strese girdim bile. Bu maçı almalıyız.

My
28.10.2019, 19:34
Kimse strese girmesin çok eksiğimiz var kaybedecek gibi duruyoruz belki bir sürpriz olur bilemeyiz üzülmenin bir anlamı yok yenilsek bile...Yenilince ister istemez hepimiz üzülüyoruz. Bu normal. Yalnız ortalığı veyveleye verdik mi bu sefer buranın tadı kaçıyor. Eleştiri olabilir. Ama kırmadan, dökmeden olmalı.

Bence :)

Vkgz
Hisseleri satsamiydim acep kadroları görünce umudum azaldı
Defans bariz Başakşehir iyi
Orta saha bariz başak direncli
Hücumda biz +dayız denebilir.

Bakalım ne olacak.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enes Başkaya60
Yenilince ister istemez hepimiz üzülüyoruz. Bu normal. Yalnız ortalığı veyveleye verdik mi bu sefer buranın tadı kaçıyor. Eleştiri olabilir. Ama kırmadan, dökmeden olmalı.

Bence :)

Haklısın abi aynen zaten kırmadan dökmeden eleştiri olmalı...

mkesen1982
28.10.2019, 19:35
Şurası net biz bunlardan gol yeriz.Öylede böylede yicez saldıralım ki kazanalım.2 tane atacak gücümüz var.Savunmayla biz bunları yenemeyiz

My
Strese girdim bile. Bu maçı almalıyız.Derin derin nefes al :D Olmuşla ölmüşe çare yok :) Yeneriz, yeniliriz. Çok fazla gerilme, bizi de germe :)

BlackPanther
Sağlık ekibi yeni değişti.
Abdulkadir sakatlanınca değiştirildi.

Başka ??

Değiştirdi ama yine bir düzelme yok.

Neden avrupadan üst düzey bir sağlık ekibi getirmiyor. Sağlık ekibi Trabzonluymuş.

Bayern Münihin sağlık ekibi gibi bir ekip gelmeli. Bayernin ekibi münihli değil. Hatırlatırım.

My
28.10.2019, 19:38
Sakatlıklarla ilgili sıkıntı gerçekten ilginç. Artık sağlıık ekibinden mi yoksa antrenör grubundan mı bilemiyorum ama çok ilginç şeyler oluyor. Az önce bein'de de aynısını dediler. Hatta ömür'ün sakatlığını da anlamadıklarını felan konuştular.

Şahin Yılmaz
28.10.2019, 19:39
Şu anda bir hissiyat geldi, Maçı gol yemeden tamamlayacağız. Atarsak kazanırız.

Mehmet Fatih Yavuz
Değiştirdi ama yine bir düzelme yok.

Neden avrupadan üst düzey bir sağlık ekibi getirmiyor. Sağlık ekibi Trabzonluymuş.

Bayern Münihin sağlık ekibi gibi bir ekip gelmeli. Bayernin ekibi münihli değil. Hatırlatırım.
1 milyar lira borçla takım devraldı.
Ne bayerni birader?

Gören sanır ki güllük gülistanlık takım devraldılar.

Tükürürüm şimdi Bayernin sağlık ekibine.

Sağlık ekibi değişince etkisi hemen mi çıkıyor ortaya?

Nasıl işkembe-i kübradan salladığın buradan belli bir kere!!!

Oruç
Beraberlik iyidir. Ben üzülmem. Yine yukarıda kalırız. Moraller de bozulmaz.

mkesen1982
28.10.2019, 19:40
Bizde sakatlanan 1 aydan önce dönmüyo.Emre her maç topallaya topallaya çıkıyo.Bu sefer bitti artık diyon sonraki maç yine sahada.

BlackPanther
28.10.2019, 19:42

Obi Mikel üç maçtır oynayacaktı. Hala yok piyasada! Sen anlat o zaman. Seni dinliyorum...

Enes Başkaya60
28.10.2019, 19:42
Bizde sakatlanan 1 aydan önce dönmüyo.Emre her maç topallaya topallaya çıkıyo.Bu sefer bitti artık diyon sonraki maç yine sahada.

Abi adam özveri gösteriyor kırık kaburga ile oynuyor orasına soğutucu koyuyor sözde adam en az 1 ay yoktu...

Zaten Sikebahce de emre olmadan bir hiç ...

Sefaenes
28.10.2019, 19:43
Ne bayerni birader?

bosuna laf anlatiyorsun ona

Anıl C
Jaja: Trabzonlu oyunculara güveniyorum. Bir Jaja ölür, bin Jaja dogar.
https://www.instagram.com/p/BwCq3vCA-PE/

mmert
Kâmil ve Doğan dan ciğersiz press bekliyorum.

Beraberlik iş görür.

Yenersek Sivas maçının telafisi olur.

Mehmet Fatih Yavuz

O antrenör sıkıntısı.
O ekibin sıkıntılı olduğu çok belli.
Sağlık kurulunun üzerine antrenör tayfası da değişecektir.
Ünal Karaman başları olacaksa olsun.
Ama antrenörlük anlamında yetersiz, kendisi de ekibi de.
Devre arasında nasıl bir operasyon yaparlarsa artık.

Jackdaniels
28.10.2019, 19:44
Kamil yerine kim oynasın şu maçta Allah aşkına bir cevap verin ?
Hiçbir taktik yok doğru tüm hafta oturup muhabbet ediyorlar idmanda. Zaten ligdeki durumumuz da şans eseri falan.

Sağ açıkta Yusuf sarı , Stoperde Hüseyin yerine Fernandes olmalıydı bana göre. Hatalı kadro hatalı kurgu , umarım yanılırım.

My
Vay be. Efsaneler ve kestaneler.

https://i.postimg.cc/DZLBzg1b/Ads-z.jpg

artvints
istediğim kadro çıkınca kazanmaya dair hissiyatım da arttı.

44-61
1997 den beri yani üniversite için Malatyadan Trabzona geldiğimden bu güne kadar fırsat yakaladığım her maça gittim. Ve benim stadyumda izlediğim hiç bir maçı Trabzonspor kaybetmedi. Bu akşam da Başakşehir'de stadyumda olacağım ve inşallah bunu da kazanacağız...

Ve stadyumdayım... hadi uşaklar vurduğunuz gol olsun...

Enes Başkaya60
28.10.2019, 19:45
Sağ açıkta Yusuf sarı , Stoperde Hüseyin yerine Fernandes olmalıydı bana göre. Hatalı kadro hatalı kurgu , umarım yanılırım.

Bencede kamil yerine Ahmet Canbaz oynamaliydi Kamilden teknik olarak çok daha iyi olduğu görüntüsünü veriyor...

BlackPanther
28.10.2019, 19:45
Kâmil ve Doğan dan ciğersiz press bekliyorum.

Beraberlik iş görür.

Yenersek Sivas maçının telafisi olur.

Yenmeye mecburuz!!!

Enes Başkaya60
28.10.2019, 19:46
Ve stadyumdayım... hadi uşaklar vurduğunuz gol olsun...

Abi bakalım senin şansına yine kaybetmeyiz seri bozulmaz inşallah...

jönts

Hocam örnek verebileceğin bir başkan var mı? Bize böylesi lazım diyebileceğin...

Merak ediyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
Obi Mikel üç maçtır oynayacaktı. Hala yok piyasada! Sen anlat o zaman. Seni dinliyorum...
3 maç dediğin 10 gün. Ondan olmasın sakın.
Boşa yorulma hemşerim.
Devredilen enkazın üzerine laf edilecek son adam başkandır.

Birileri kıçını tuta tuta kaçarken, Trabzonspor battı deyip pılını pırtını toplarken elini taşın altına sokmuş adama Bayern'in sağlık ekibinden dem vuruyorsunuz.
Ne teslim ettin de neyin hesabını soruyorsun?

BlackPanther
Bencede kamil yerine Ahmet Canbaz oynamaliydi Kamilden teknik olarak çok daha iyi olduğu görüntüsünü veriyor...

Ahmet Canbazı geçen maçta beğendim

Jackdaniels

Kesinlikle katılıyorum en azından Ahmet Canbaz kullanılabilirdi hatta ben Nwakaemeyi yedekte oturtur Donisle başlardım.

BlackPanther
28.10.2019, 19:47
3 maç dediğin 10 gün. Ondan olmasın sakın.
Boşa yorulma hemşerim.
Devredilen enkazın üzerine laf edilecek son adam başkandır.

Birileri kıçını tuta tuta kaçarken, Trabzonspor battı deyip pılını pırtını toplarken elini taşın altına sokmuş adama Bayern'in sağlık ekibinden dem vuruyorsunuz.
Ne teslim ettin de neyin hesabını soruyorsun?

Bu takımı batıranların yüzü bir daha gülmesin!!!

mkesen1982
28.10.2019, 19:47
O antrenör sıkıntısı.
O ekibin sıkıntılı olduğu çok belli.
Sağlık kurulunun üzerine antrenör tayfası da değişecektir.
Ünal Karaman başları olacaksa olsun.
Ama antrenörlük anlamında yetersiz, kendisi de ekibi de.
Devre arasında nasıl bir operasyon yaparlarsa artık.

Çok ciddi sıkıntı olduğu belli.Bu yaşıma kadar Trabzonsporun bu kadar sakatlıklardan çektiği sezon hatırlamıyorum.Bir iki olur ama bukadar üstüste olması ve gidenin dönmesinin bu kadar uzun sürmesi tesadüf olamaz

Ufuk
28.10.2019, 19:48
Iki tane yeteneksiz, tek işi koşmak ve bozmak olan orta saha ile oynuyoruz. Gol yemeyiz artık ıns.

Ahmet Aksu
28.10.2019, 19:49
devre arasına kadar dayanmalıyız sakin olun
sonra yedek güç için 2-3 isimle anlaşılır.

benim asıl taktığım mesele antrenör kondisyoner ve sağlık ekibi
bir takım da bu kadar sakatlık olmaz varsa da bu şans değildir.
ayrıca bir sakatlanan ayağı kırılmış gibi 1 sene kayıplara karışıyor..

becerip de y.dışından ekip getiremediler sonra ameliyat için y.dışına koşuyor futbolcular
yanlış anlaşılmasın y.içinde de vardır iyi isim ama ahbap çavuş ilişkisinden iş yapılamıyor.. liyakat olmadığı için ülkede!!

BlackPanther
28.10.2019, 19:49
Hocam örnek verebileceğin bir başkan var mı? Bize böylesi lazım diyebileceğin...

Merak ediyorum.

Söyleceğim tek şey var. Kamil Ekinci gibi Trabzonlu olmayan biri olmalı. Olmasa İngilterede ve fransadaki gibi kulübü zengin yabancı iş adamları satın alsınlar.

Çareyi hep Trabzonda ararsak tabiki fazla adam bulamayız.

taha küçük
28.10.2019, 19:50

Onazinin bu kadar gecikmesinin sebebini söyleyeyim aşil ameliyatından sonra ameliyat bölgesi enfeksiyon kaptı. Bunun doktorla hiç alakası yok. Ayağındaki yaralar da bu yüzden. enfeksiyonlar önemli ameliyat sonrası komplikasyonlardan biri. Bu mesleğin içinde olduğumdan biliyorum. Bir diğer konuda çok önemli 5 oyuncumuz kadroda yok sakatlıktan onlar olsa yedek kadromuz böyle mi olurdu ?

jönts
28.10.2019, 19:51
Söyleceğim tek şey var. Kamil Ekinci gibi Trabzonlu olmayan biri olmalı. Olmasa İngilterede ve fransadaki gibi kulübü zengin yabancı iş adamlar satın alsınlar.

Anladım.

champions
28.10.2019, 19:51
2 yabancı stoper kulübedeyken kenardan gelecek bir forvetin yoksa kadro planlaman kötüdür.
Sadece forvet değil ortasaha da yok.

Mehmet Fatih Yavuz
28.10.2019, 19:52
devre arasına kadar dayanmalıyız sakin olun
sonra yedek güç için 2-3 isimle anlaşılır.

benim asıl taktığım mesele antrenör kondisyoner ve sağlık ekibi
bir takım da bu kadar sakatlık olmaz varsa da bu şans değildir.
ayrıca bir sakatlanan ayağı kırılmış gibi 1 sene kayıplara karışıyor..

becerip de y.dışından ekip getiremediler sonra ameliyat için y.dışına koşuyor futbolcular
yanlış anlaşılmasın y.içinde de vardır iyi isim ama ahbap çavuş ilişkisinden iş yapılamıyor.. liyakat olmadığı için ülkede!!
Mesele bu zaten.
Başkan bu kadar imkansızlıkta böyle bir kadro çıkardı ortaya.
Böyle başkanı Ünal KAraman rüyasında göremez.

Ünal Karaman'ın elindeki kadro iyi kadro.

Ama öyle garip eksiklikler var ki, ben şanssızlık falan demem buna.

Neyse...
Maç başlıyor.
Sonrasında devam ederiz.

Allah yardımcımız olsun.

taha küçük

Obi mikel baldır bölgesindeki kas gerilmesinden oynamıyor adam tüm hafta antrenmanlara çıktı son gün gerilme tekrarladığı için kadroya alınmadı bunun da doktorla ilgisi yok. Toplumumuzda her şeyi belli bir meslek grubuna yıkma hastalığı var ve bu dönemler ne yazık ki bu hep doktorlara yapılıyor. Ekubanın sakatlığında da doktorun etkisi yok var mı başka ?

ccd6167
Kamil ahmet irfancanı etkisiz hale getirirse başakşehiri öne çıkrmayız işimiz rahatlar

BlackPanther
28.10.2019, 19:53
Haydi uşaklar. Çok gerildim. Bu maçı almamız lazım. Yoksa millete kepaze olacağız.

bilgehan83
96 daki teknik direktörümüz beraberlik yeten maçta boşuna herkesi hücuma göndermemiş terbiyesiz şikecilerle iş tutan adamdan soğumaya başladım sahte adam sahte kahraman

Vay be. Efsaneler ve kestaneler.

https://i.postimg.cc/DZLBzg1b/Ads-z.jpg

artvints
öne geçeriz sonra yusuf sarı hamlesi gelir, kontralarla farkı ikiye çıkarırız, temiz bir galibiyetle döneriz.

taha küçük
Söyleceğim tek şey var. Kamil Ekinci gibi Trabzonlu olmayan biri olmalı. Olmasa İngilterede ve fransadaki gibi kulübü zengin yabancı iş adamları satın alsınlar.

Bayağı konudan alakasız ve sığ bir yorum. Siz bir yerden vurmak için bahane arıyorsunuz.

ozturk
28.10.2019, 19:54
Rakip çok güçlü. İşimiz çok zor.

Enes Başkaya60
28.10.2019, 19:55
öne geçeriz sonra yusuf sarı hamlesi gelir, kontralarla farkı ikiye çıkarırız, temiz bir galibiyetle döneriz.

Vay reis senden bu yorumları görmek inşallah olur...

Bugün belli bir kısım yeneceğimize inanıyor ilginç bugün çok ama çok zor yaa galibiyet...

Soner Albayrak
28.10.2019, 19:56
Büyük ihtimal mağlup olacağız ama maçtan sonra gereksiz yere moral bozmayın bence. Bu işte yenilmek de var. Biz iyi bir takımız.

taha küçük
Wakayı yedek bırakıp donis ile başlasa kamil yerine cambaz ile başlasa ilk hatada neden böyle yaptı dersiniz eminim tamam canbaz iyi olabilir de bu çocuk daha 5 dakika oynadı fiziken hazır mı biliyor musunuz ? Bol keseden sallama hep. Vallahi maç öncesi insanın canını bu kadar sıkabilirsiniz en fazla.

artvints
Vay reis senden bu yorumları görmek inşallah olur...

Bugün belli bir kısım yeneceğimize inanıyor ilginç bugün çok ama çok zor yaa galibiyet...
takımın mücadelesine bağlı, isterlerse kazanırlar.

Soner Albayrak
28.10.2019, 19:57
Offf yine mi bu spiker..

BlackPanther
28.10.2019, 19:59
Bayağı konudan alakasız ve sığ bir yorum. Siz bir yerden vurmak için bahane arıyorsunuz.
Yok. Bu düşüncem yıllardır var. Ben Trabzonsporun avrupanın büyük kulübü olmasını istiyorum. Küçük düşünceler bizi bir yere götürmez.

Maç başladı. Haydi maça

ysngmz
Başarılar fırtınam

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefer Asan
hakem bizi yakar bu aksam,, bjk maçinda yapamadiklarini yapar

spiker de gs tv spikeri,, neyse melih salagindan daha iyidir

BlackPanther
28.10.2019, 20:00
Sturridge ortada oynuyor???

My
28.10.2019, 20:02
Top rakibe geçtimi refakat ediyoruz sadece en kötü yanımız bu.

tamuğ yamtar
28.10.2019, 20:04
Top rakibe geçtimi refakat ediyoruz sadece en kötü yanımız bu.

Uzun süredir böyle.

En büyük sorunumuz bu zaten.

Temazsız oynuyor bizim takım.

BlackPanther
28.10.2019, 20:07
Başak fena bastırıyor...

omondoles
28.10.2019, 20:07
Bizim Hüseyin’e kızarım ama İranlı olan çok geride kalıyor. Defans ileri çıkamıyor onun yüzünden.

BlackPanther
28.10.2019, 20:08
Bu arada Hüseyine yapılan harekete hakem faul vermedi

ozturk
En son korneri olumlu kullandığımız Giray'ın kafa gollerini hatirlıyorum.

artvints
crivelli'nin 10 dakikada 3. faülü oldu.

Gürkan Asma
28.10.2019, 20:09
Orta saha kalitemiz inanılmaz düştü ya. Doğan, Kamil felan yalan o işler.

Vkgz
Berabere biter bari.

DeAgLeMaNyAq
İrfan Gençlerbirliği'nde de kalitesini belli ediyordu ama çok net sınıf atlamış...

BlackPanther
En son korneri olumlu kullandığımız Giray'ın kafa gollerini hatirlıyorum.

Korner çalışmıyoruz antrenmanlarda. Halilhodziç hep duran topları çalıştırıdı.

KARAGOZLUM
28.10.2019, 20:10
Dogan cok dam dum
hantal
ayagina gelen topa vurup
uzaklastiriyor

adiloş bebe
Sakatlıklar cidden çok can sıkıcı. Mücadele anlamında lafım yok ama yaratıcılık anlamında sıfır kalite bir orta sahamız var

BlackPanther
Yarı sahayı geçemiyoruz. Ortasaha yok takımda.

Çılgınhamsi61
28.10.2019, 20:11
Böyle arkaya yaslanırsak çok gol yeriz biz

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gürkan Asma
Korner çalışmıyoruz antrenmanlarda. Halilhodziç hep duran topları çalıştırıdı.1 tane taktiğimiz var kümelenip dağılıyoruz korner atılırken. Bunu da tutmadığını bile bile hala yapıyoruz. Şaka gibi.

Full HD
Berabere razıyım.Adamlar çok iyi!

BlackPanther
28.10.2019, 20:12
1 tane taktiğimiz var kümelenip dağılıyoruz korner atılırken. Bunu da tutmadığını bile bile hala yapıyoruz. Şaka gibi.

Ünal Hoca bu açığını kapatmalı.

ysngmz
28.10.2019, 20:13
Hüseyin Türkmen'in geri paslarina uyuz oluyorum.ogrenemedi defanstan top çıkarmayı

Gürkan Asma
28.10.2019, 20:14
Aksi gibi sosa da kötü başladı.

alper*
Geri geri geri bu ne ya

My
Aşırı temkinli oynuyoruz.

Giallorossi
28.10.2019, 20:15
Oyuncularin oynayacak hali yok sanki daha yeni 90 dakikalik mactan cikmis gibiler

artvints
28.10.2019, 20:16
sturridge yerine ekuban olsa çok çılgın ataklar yapardık.

omondoles
Aksi gibi sosa da kötü başladı.

Sosa kötü başlamadı. Bütün yükü sosanın üzerine bırakıyorlar. Doğan ve kamil ileri pas atmaktan korkuyorlar. Her topu sosaya veriyorlar. O da zoraki paslar deniyor.

DeAgLeMaNyAq
Sturridge al ver yapacak adam arıyor ama kimse ayak uyduramıyor. Abdulkadir ve Ekuban'ın eksikliği onu da çok etkiliyor...

BlackPanther
Şaka bir yana. Bize yarı sahamızı terk etmek yasak mı?

Zafer Fidan
Kamil ile bir adam eksik oynuyoruz

alper*
Takım çok panik

Full HD
Adamlarda oyun sistemi var.Bizim sistem ise kaosa dayalı sorun burda.

Gürkan Asma
28.10.2019, 20:17
Geri pası kaleciye bırakıyor adam, konsantrasyon had safhada.

Ahmet Aksu
Kamil ve doğan ile bu ortasaha çok kalitesiz oldu..
Çok top kaybı yapıyor gereksiz geri pas yapıp zaman öldürüyorux

BlackPanther
Atıyorlardı. Bu maç böyle gitmez

alper*
Rezalet pozisyon

DeAgLeMaNyAq
Uğurcan yine inanılmaz çıkardı...

artvints
28.10.2019, 20:18
kaleci gibi kaleci.

My
Bu seferlik Uğur kurtardı bizi.

Giallorossi
Net kacirdilar

serdaracıl
aman tanrım bu nasıl pozisyon

BlackPanther
Kamil ve doğan ile bu ortasaha çok kalitesiz oldu..
Çok top kaybı yapıyor gereksiz geri pas yapıp zaman öldürüyorux

Bu ikili çok top kayıp ediyor.

Emre Doğan
Şu caicara yı tutun yeter...

ersn.alparslan
2-0 yenildigimiz krasnodar maci takimi cok yormus. Keske o mac o kadar asilmasalardi ya.

alper*
28.10.2019, 20:19
Sörlot kendini sağ açık zannediyor

memmedaga
parmağa laf edenler taş olsun

oyun kurmada ve ofansif aksiyonda kamil ile doğan tamamen yetersiz

Tolga Han
Koskoca Trabzonspor götü boklu başakşehire eziliyor çok ayıp

artvints
adam colman gibi ters gösterip yakına vurdu yine yemedi, ayaklarını kurtarış yaparken en iyi kullanan kaleci.

Sefaenes
akilli Hoca oyun icnde mücadele eder yada oyuncu degistirir gol yemegi beklemez

alper*
Sosa ders verdi

BlackPanther
Sosaya helal olsun!!!!

ersn.alparslan
28.10.2019, 20:20
Basagin karsisinda hic bir takim boyle aciz duruma dusmemistir.

Yusuf BALCI
Kamil ben buraya ait değilim diye çığlık atıyor adeta. Sosa 2 kişilik oynamak zorunda yine her zamanki gibi.

trbzonsporlu
kullandığımız 2 kornerde kalemizde inanilmaz tehlikeli kontra olarak geri döndü korner filan atmayalim biz

My
Sosa Sosa Sosa :)

BlackPanther
Koskoca Trabzonspor götü boklu başakşehire eziliyor çok ayıp

Ortasaha yok. Takım ne yapsın.

B.Yiğit
Ünal Karaman 70'e kadar böyle gider. Maalesef

memmedaga
amına kodumun paralı köpekleri bunlar ne ara güya taraftar edindi!

Jackdaniels
28.10.2019, 20:21
Kamil müthiş oynuyor hocamız yine harika bir seçim yapmış.

Varlıbaş61
Her maç korner dönüşü kontra veriyor bu takım ama önlem alacak teknik ekip nerede ?

Gürkan Asma
Şu korneri paslaşarak kullanalım ya

jönts
Yıllardır futbol izlerim, bu takım kadar durarak oyun oynayan bir takım görmedim. Bu takımın bu haliyle tabiricaizse “beleş gol”den başka türlü gol atma şansı yok.

Ömür ve Ekuban. Ah ki ah.

KARAGOZLUM
Dogan cok dandik

serdaracıl
kamil, doğan falan bu adamlarla olmaz ortasahada

Ufuk
Aşırı temkinli oynuyoruz.Oynuyor muyuz ki? Rakip boş alan bırakana kadar top çeviriyoruz, iyi kapanmışsa alakasız yerlere uzun atıyoruz. Top gelmiyor diye Sturridge Novakin yanına geliyor.

Duran toplarda Hüseyin o boy o fizikle ne diye ileri çıkıyor anlayan bana da anlatsın. Dönen topu rakip aldığı an kontra yakalanıyoruz. Rakibin yerinde olsam bilerek kornere atarım :D

artvints
28.10.2019, 20:22
mahmut çık oyundan zorlamam milli takıma lazımsın.

Ahmet Aksu
28.10.2019, 20:22
Sörloth sağ açık kamil ortaya gecti.. sonra hocaya kızınca bize kızıyorsunuz :D
Neyse sakinim.. Sabır Yarabbi

Uğur Ö.
28.10.2019, 20:23
Ya Mikel gelmişini geçmişini acaip uyuz oldum bizi gittin Kamişe muhtaç ettin

DeAgLeMaNyAq
kullandığımız 2 kornerde kalemizde inanilmaz tehlikeli kontra olarak geri döndü korner filan atmayalim biz

Sezon başından beri hem korner toplarına dokunamıyoruz, hem ikinci topları alamıyoruz, hem de kontraya yakalanıyoruz...

Furkan Özdem
İlerde çoğalamıyoruz malesef

Vkgz
Kamil şu an "0'
Waka "0"

BlackPanther
Kamil müthiş oynuyor hocamız yine harika bir seçim yapmış.

Ben neden göremiyorum? :)

Ufuk
28.10.2019, 20:24
Ahmet Canbaz yavaş yavaş geliyor. Bu maç en az yarim saat şans bulur. Ikinci yari basında bile girebilir. Ayağı temiz, akli da var. Keşke daha önce şans bulsaydı belki direk 11 başlardı bu maç.

adiloş bebe
Ya Nwakaeme sana en çok ihtiyacımız olan zamanlar toparlan lütfen!!

BlackPanther
Direkten döndük

alper*
Bu kadar şansla bu maçı alırız

trbzonsporlu
atamayana atarlar kuralı işler umarım

serdaracıl
28.10.2019, 20:25
yeter arkadaş ya

Full HD
atamayana atarlar kuralı işler umarım

O bizim lehimize işlemiyor ama.

BlackPanther
Bu kadar şansla bu maçı alırız

Nerde o günler

Giallorossi
Ofayt ama yine net pozisyon

serdaracıl
neyse ofsatmış zaten

My
2. kez zıpladık.

memmedaga
parmağı 10 defa doğana ve kamile tercih ederim neymiş adam kovalamıyormuş falan filan

Ahmet Aksu
Takım halinde savunma yapmayı..
Baakı altında pas oyununu
Hızlı kontraya nasıl çıkılırı..
Ön sahada baskıyı..

Hiç bilmiyoruz ve öğrenecek gibi de değiliz..

Yusuf BALCI
28.10.2019, 20:26
Sturridge gerçekten bu lige 3-4 gömlek fazla. Şu ana kadar ortasahamız hariç iyiyiz. Ortasahada Kamil yerine Mikel, Abdulkadir'den birisi olsaydı bugün çok daha güzel bir oyun olurdu.

BlackPanther
28.10.2019, 20:26
Hüseyin bırak şu çalım atmayı.

serdaracıl
28.10.2019, 20:27
hüseyin zorlama gözünü seveyim. oralarda yapılacak iş mi bu

Giallorossi
28.10.2019, 20:27
Hüseyin yine patlamaya hazir bugün

serdaracıl
28.10.2019, 20:29
taraftarımız çok iyi

Semih AYDIN
28.10.2019, 20:29
Ortasa aşırı kötü

Ufuk
28.10.2019, 20:30
Ya hadi kazmasın, sağlam bas sürekli top kap bari.

My
28.10.2019, 20:31
Adam tırıs adım ceza sahamıza kadar giriyor da etkili bir presle karşılaşmıyor.

Ahmet Taşçı
28.10.2019, 20:31
Kamil ve sturridge yok takım 9 kişi şuan.

artvints
28.10.2019, 20:32
sosa çok kötü top* kullanıyor, baya yorgun belli.

Çılgınhamsi61
28.10.2019, 20:33
Ortasa aşırı kötüDefansif bir ortasahayla cikmiş tamamda ya doğanı ya kamili oynat.ikiside birbirinden kazma adamlar sadece fizik gucleri var

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ysngmz
28.10.2019, 20:33
Novak yeni sözleşme imzaladı top oynamıyor artık.

serdaracıl
28.10.2019, 20:34
ah şörlot biraz uyanık ol ya

BlackPanther
28.10.2019, 20:35
Bu top nasıl girmez yaaaaaaa

artvints
böyle bir golü ancak biz kaçırabilirdik.

Vkgz
0-0 tutmak iyidir.sans, yetenek golü falan atarız ancak yoksa oyunla basaka gol atamayacak gibiyiz

My
Hassittiiiiiir :)

serdaracıl
olamazazzzzzzzz

Giallorossi
Oha yuh

Fanatik34
Sosa kötü maalesef..düzelirse aliriz maci

haciislam
28.10.2019, 20:36
Bu pozisyon takımı hırslandırır
İlk yarı bitmeden 1gol atarız

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alper*
O neydi gız

Ufuk
Bu orta saha ile pozisyona giremememiz normal ama bu kadar pozisyon vermek anlaşılır değil. Adamlar ortadan yürüye yürüye geliyor.

serdaracıl
28.10.2019, 20:37
Doğan ve kamille oynasam ben hayata küserim. sosa iyi direniyor

zaqua
28.10.2019, 20:37
Mertin o dalışı çift vuruş değil mi?

Ahmet Aksu
28.10.2019, 20:38
Tam çıldırmalık pozisyondu takım açıldı biraz..
Başakşehir korktu biraz tam gol atmalık dk

haciislam
28.10.2019, 20:38
Waaka sazı eline alacak gibi

BlackPanther
28.10.2019, 20:39
Sanki Başağın baskısını kırdık gibi

Furkan Özdem
Aynen Beyin ısınıyor yavaş yavaş

ts_tuncay_ts
Ekuban gelse de şu kazma sorlothtan kurtulsak artık...

serdaracıl
taraftarımız efsane

artvints
28.10.2019, 20:40
net penaltı.

serdaracıl
28.10.2019, 20:40
penaltı değil mi o

Zafer Fidan
28.10.2019, 20:41
Bizim efendiler seslenmiyorki hakeme karsi.

omondoles
Kamil ve doğan! Sizin ben bacaklarınıza tüküreyim. Göya orta saha oynuyorsunuz ama her topu geriye atıyorsunuz. İleri pas atmaktan korkuyorsunuz.

Sefaenes
net penaltı.

var kac dak sonra gösteriyor. Sorloth else buda pen

artvints
28.10.2019, 20:42
gol atsak da sturridge çıksa.

serdaracıl
doğan neysede kamilin hemen değişmesi lazım. forma ikisine de büyük

alper*
Doğan ������

Futbol hayatı bitti bence

DeAgLeMaNyAq
İrfan, Davor Suker çalımını her sererinde yediriyor...

Mehmet Yusuf
28.10.2019, 20:43
Şimdi kafamda iki soru var;
1- doğan neden hep geri oynuyor
2- kamil neden her topu kaptırıyor...

My
Yav futbolun şansı mı desem ne sanki bizden yana mı ne :) Alıcaz biz bu maçı heralde.

Jackdaniels
Kamil dışarı yusuf içeri derhal.

Murat'
Sturridge çok etkisiz, bir kişi eksik oynuyoruz sanki.

Uğur Ö.
28.10.2019, 20:44
Sturridge çok etkisiz, bir kişi eksik oynuyoruz sanki.
Doğan ve Kamilden kötü değil

zaqua
Doğan kamil ikisi birden fazla oldu.

Ortaya top yapabilecek biri lazım ama kim.

Kemal Öztel
Kamil dışarı yusuf içeri derhal.
Obejktif olmak gerekirse Sturridge dışarı Yusuf içeri

adiloş bebe
İlk yarı bitti geriyede düşebilirdik önede geçebilirdik ilginç bir maç oluyor. Ama ikinci yarı bu orta saha işe olmaz. Kamil ahmet çok top kaybı yaptı onun yerine Canbaz girmeli bence.

ts_tuncay_ts
Şimdi kafamda iki soru var;
1- doğan neden hep geri oynuyor
2- kamil neden her topu kaptırıyor...

Hüseyin cimşir taktik verdiyse geri oynaması normal :D

Tayfun
28.10.2019, 20:45
Kamil Ahmet

Leşşşşşşşşşşşş

Ertan1982
Türkfutbolcudan niye birsey olmaz gördük.
Calim ata ata poziyon harciyorlar.
Kamil ve Irfan.Bazen basit oynamak daha iyi

Oğuzhan Fidan
kupasız geçmişi olmayan istanbul belediye takımı saçma sapan renklerden oluşan toplama bir takımın tezahüratlarına bakın hele. görende bunları bi bok sanar 🤣

haciislam
Yusuf sarı'yı Kamil'in yerine oyuna alsak
Sturridge forvet arkası , yarı forvet gibi ileriyi çiftlesek
Takım oyunu ileriye yıksa bile sonuç alamıyoruz

trbzonsporlu
verdiğimiz 1 net pozisyon dışında bekledigimden iyi oynadık irfan cana daha fazla dikkat etmemiz lazım. ilk yarı boyunca en etkisiz adamımız net sturrige

AlperenAltun
Sturridge devam etmeli ne kadar etkisiz olsa da sörloth tek forvet olmuyor ismi de yeter önlem alınması için. 2. Yarı kamil yusuf değişikliği lazım başka da kimseyi alamayız zaten yedeklerden

serdaracıl

sahada futbolcuya benzeyen tek adam sturridge. onu da alırsak kapatalım gitsin dükkanı

artvints
gayet iyi dayandık, başka bir kadro başakşehir'in hızlı oyuncularına karşılık veremez. bu maçı böyle geçireceğiz. golü bulsaydık, yusuf sarı ile birlikte baya etkili olurduk.

Kemal Öztel
28.10.2019, 20:46
Caicara defansif yönü zayıf bir bek, Nwakaemeyi zaten anlatmaya gerek yok. Kaleye yakın bir yerde en azından rakip yarı alanın ortasından biraz ileride Nwakaemeyi buluşturduğumuz her top muhtemel gol pozisyonu demek..

Vkgz
Doğan gene idare eder de kamil çok kötü , sosa tooarladi, sturu beklemeye devam heralde oda şu an sıfır
Beraberlikle çıksak çok iyi olur .

mkesen1982
Şu bizim meşhur altyapıdan kamil ve doğanın yerine iki top yapabilecek bi tane bile genç yokmu be.

omondoles
6 defansla oynuyoruz ve störiç dışarı diyorsunuz. Komiksiniz gerçekten.

Jackdaniels
28.10.2019, 20:47

Bu objektiflik değil. Objektif olunacaksa Futbolu bırakıp su sporlarına yönelmeniz gerekir.

Oğuzhan Fidan

evet. topu ısırmıyor beğenmedim süs biberi lazım değil bize

mkesen1982
Şuanda sadece direniyoruz

Uğur Ö.
Lanet topu Kamile oynayacağımıza neden Tonye oynamıyoruz

Kemal Öztel
sahada futbolcuya benzeyen tek adam sturridge. onu da alırsak kapatalım gitsin dükkanı
Kalitesine lafım yok ama oldukça etkisiz bugün. İkili mücadeleye girmiyor hava toplarına çıkmıyor bile.

BlackPanther
Yav futbolun şansı mı desem ne sanki bizden yana mı ne :) Alıcaz biz bu maçı heralde.

Ah ah

derry61
Beklediğimden çok daha iyi oynuyoruz. Başakşehir bu ligin en iyi takımı bana göre şu maçtan galip gelirsek şampiyonluğun en kuvvetli adaylarından biri oluruz.

Gökhan Balcı
İlk yarıda geriye düşmemiz lazımdı normalde gerçekten çok kötüydük. Takım aynı anda hem kamili hem doğanı kaldıramıyor. Orta sahayı yarıp geçecek bir adam lazım şu an takıma

yorumsuz6117
Karambol pozisyonunu yaratan Sörlot'tu, Wakaeme iyi gibi bugün gol atabilir..

emre6117

Malesef kamil joker gibi oyuncu olduğu için çok kötü oynamasına rağmen her hafta oyunda. 60.dk civarı yuusf sturridge değilikşiği olacak. Skora görr campi veya adviajda girebilir.yedek klubemiz malesef çok zayıf.bu dakikaya kadr şans yanımızdaydı ama o atağımız gol olmalıydı.

DeAgLeMaNyAq
28.10.2019, 20:48
Kamil ve Doğan'ı bir arada kullanmamıza rağmen rakibin pas oyununu bozamıyoruz. Maçtan önce yazdığım üzere Kamil ve Doğan varken Sturridge'i kullanmak pek âkıl karı değildi. Ha Sturridge'in etkili olamasa da bir anda skoru değiştirebilecek kabiliyeti olduğu aşikar. Hoca gol yemediğmiz takdirde Kamil ve Doğan ikilisini kolay kolay bozmaz ve ilerleyen dakikalarda da Sturridge yerine Yusuf'u oyuna alır gibi duruyor. Ama olur da gol yersek bu sefer risk alıp Kamil veya Doğan ikilisinden birini çıkarabilir. Bu durumda ya baskı kurup eşitliği sağlarız ya da orta sahayı iyice boşalttığımızdan Başakşehir farkı arttırır...

Hamza Yilmaz
Dogan Sosa
Yusuf Stu Waka
Sörloth

Ikinci Yari böyle cikalim

Gürkan Asma
İkinci yarının sonlarına doğru toparladık baya oyun olarak, fakat genele bakarsak durum iyi değil. Hamle şart.

emre6117
28.10.2019, 20:49
İlk yarının iyileri wakame ve sosa. Sturrudidge fazla topla bıluşturamadık.

Sadettin_
normalde beraberlıkle donsek uzulmemde .
ne bıleyım havaya gırdık kazansak lideriz .
kaza bela 1-0 olsun bizim olsun .iyi oyun umrumda degıl . leş oynasalarda kabul

Ahmet Taşçı
Doğan ve Kamil el freni resmen,Doğan her aldığı topu vucut çalımı yapıp geri oynuyor, Madem geri oynayacan vucut çalımı niye yapıyorsun güzel kardeşim, biri Doğan'a top ile kat etmesi gerektiğini söylemeli, Kamil pas oyununda sıfır ve top sürmekten aciz, Hadi Doğan kesic kalsın Kamil ile de Ahmet Canbaz değişsin de Sturidge yürüyor sahada onun yerine de Yusuf girmeli. Ama ilk değişiklik sanki Sturidge ile gelecek çünkü 10 kişi oynatıyor takımı.

Halil Alemdar
Ahmet Canbaz Kamilden kötü oynamaz en azından pas yapar

Kemal Öztel
Bu objektiflik değil. Objektif olunacaksa Futbolu bırakıp su sporlarına yönelmeniz gerekir.

Hala su topu eleştirisi mi. Evet çok komik. Sanki ben Sturridge topçu değil dedim. Kendisi tarihimizin belki de en flaş transferi büyük kalite ama şu anda hiç mücadele etmiyor. Sahada oldukça ikili mücadeleye dayanan bir oyun var. Bu sahada Kamil'i çıkartıp Sturridge ve Yusuf'la sahada olmak demek orta sahayı tamamen rakibe bırakmak demek..

AyhanPe
Ikinci yari Krasnador macinin tersi olur umarim..Basaksehir cok pozisyona giren ama son vuruslarda zayif bir takim..Böyle devam etsinler..Keske su pozisyon gol olsaydi..Ikinci yari bir gole sökerdik maci..

jönts
28.10.2019, 20:50
Kamil ve Doğan “saklanarak oynamak” ne demektir tarifini yapıyorlar. Aman ağzımızın tadı bozulmasın futbolu bu. Üzücü.

Ahmet Aksu
Yusuf ile kamilin değişmesi lazım bir kanat boş
Kamşl ile doğan deli dana gibi koşuyor o kadar pozisyon bilgileri hiç yok sosa tek :D
Sörloth tek kalmamalı sturidge daha yakın oynamalı.

Takım halinde defans yapmayı çözsek olacak aslında ama hücumda bireysel güç ile birşeyler yapıyoruz ama defansta bireysel yetenek yetmiyor takım oyununu da hoca öğretemedi bu takıma

olcay_61
atamadığımız karambol rakibe olsaydı
kesin bizden birine çarpıp girerdi :)

champions
Sörloth yerine Canbaz girmeli 2. yarı. Top ne kadar bizde kalırsa puan şansımız o kadar artar.
65-70 gibi de Kamil yerine Yusufla skor şansımızı artırmamız gerek.

Ufuk
28.10.2019, 20:51
Maci izlemesem bu orta saha ile ilk yarı 0-0 iyi derim. Iki tane kazma top ayağınıza yakışmıyor bari savunma yapın. Adamlar her istediğinde girdi pozisyona. Vallaha garip takımız, Sosa gibi adamla geride savunma yapıyor, Kâmil Doğan gibi kazalarla illerde ince işleri yapmaya çalışıyoruz.

Risk alacaksak Kamil-Yusuf, orta saha kalabalık kalsın daha erken diyorsak Kâmil-Ahmet Canbaz değişikliği gerek bence.

Enes Başkaya60
Ahmet Canbaz Kamilden kötü oynamaz en azından pas yapar

Bencede Ahmet Canbaz bari pas yapar...

mkesen1982
Şu şörlota bi benmi ısınamadım

sbay
89 da atalım.1-0 olsun bizim olsun.

olcay_61
çok geriye pas yapıyoruz, kamil yerine Ahmet canbazı deneyebiliriz sanki

Gürkan Asma
28.10.2019, 20:52
Doğan ile Kamil koşturuyor da, topu çalan adam Sosa. Rakibe temaslı oynuyorlar ama topu kazanıp olumlu kullanamadıktan sonra bir anlamı yok ne yazık ki.

Mehmet BAŞ

Hocam orta sahada koşan oyuncu takip edip basan Kamil'i çıkartıp hücum oyuncusu Yusuf'u alırsak maçı kaybederiz. Şu an Mikel olsa çok işimize yarardı. Maalesef orta sahada top kapan ve o topu akıllı kullanan bir oyuncumuz yok. Belki Doğan var diyeceksiniz ama o sadece top kapıyor, topu kullanamıyor.

Kemal Öztel
Ahmet Canbaz Avrupa maçında kısa sürede oldukça iyi sinyaller vermişti. Kamil çıkacaksa yerine girecek Ahmet Canbaz olmalı

serdaracıl
Kamil ve Doğan “saklanarak oynamak” ne demektir tarifini yapıyorlar. Aman ağzımızın tadı bozulmasın futbolu bu. Üzücü.

aynen