PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 8.Hafta | Trabzonspor 4 - 1 Gaziantep Futbol Kulübü | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Faruk BERBER
06.10.2019, 21:38
Moraller tavan, milli ara sonrası galibiyet olmalı.

Güray Vural cezalı rakipte, kırmızı kart gördü bugün.

castillo61
06.10.2019, 21:40
Sturridge hesabı açıyor. Fark atıp devam ediyoruz.

Oruç
06.10.2019, 21:40
Net galibiyet lazım. Umarım Novak'ta bir şey yoktur.

Doğukan Uçan
06.10.2019, 21:44
zor maç gaza gelmeyin antep bugün 10 kişi kalmasaydı maç daha farklı olabilirdi. özellikle yabancı oyuncuları çok ters defansı zor durumda bırakabilirler. ben bu maçta da gol yiyeceğimizi düşünüyorum :D

Mert'
06.10.2019, 21:45
Çok kritik bir maç daha. Rakibin hızlı oyuncuları büyük tehlike yaratacaktır. Sturridge 11’e girer ve kazanırız.

Faruk BERBER
06.10.2019, 21:45
zor maç gaza gelmeyin antep bugün 10 kişi kalmasaydı maç daha farklı olabilirdi. özellikle yabancı oyuncuları çok ters defansı zor durumda bırakabilirler. ben bu maçta da gol yiyeceğimizi düşünüyorum :D

Gol net zaten ya :), Twumasi ve Kayode fena kontracılar. Ama yediğimizden fazla atarız ;)

Doğukan Uçan
06.10.2019, 21:47
Gol net zaten ya :), Twumasi ve Kayode fena kontracılar. Ama yediğimizden fazla atarız ;)

büyük ihtimal o ikisinden biri atabilir. yalnız ben bu maçta çok gol olacağını düşünüyorum bol pozisyonlu orta sahaların çabuk geçildiği maç olur umarım kazanırız :D

Mert Pasa
06.10.2019, 22:04
Galibiyet takımın konsantrasyonunu iyice güçlendirir,hedefe yürüyüş daha sağlam ve sürekli olur

champions
06.10.2019, 22:05
Antep tehlikeli takım, savunma için güzel bir test maçı olacak.
Muhtemelen bol gollü olur, kazanırsak o havayla devreye kadar üstten kopmayız bence.

Anıl C
06.10.2019, 22:08
Twumasi denen oyuncu nasil daha izlemedim ama Astana'dan bildigim yetenekliydi baya.

oğuzhan can
06.10.2019, 22:12
ben sturridge dansını yapmak için bayağı çabalayacağını düşünüyorum. Dansı izleyeceğimiz maç bu maç. :yattara2:

trbzonsporlu
06.10.2019, 22:20
antepe vurur geçeriz ve sonraki hafta başakşehirde final gibi, yenersek liderliğe yükseleceğimiz maça çıkarız

DeAgLeMaNyAq
06.10.2019, 22:39
Bu maçla birlikte kulübemiz biraz daha zenginleşecek. Ivanildo ve Yusuf iyileşmiş olsa da Hoca'nın direkt 11'de kullanmasını beklemiyorum. Daha çok vakit var ama Novak haricinde tek soru işareti sağ kanatta kimin oynayacağı. Sturridge'in formayı almasını bekliyoruz. Sörloth'u da kesme şansın yok. Bu iki oyuncuyu sağda kullanmak verimlerini düşürür. Dolayısıyla Ekuban gelene kadar oraya bir çözüm üretmemiz gerekiyor...

Ufuk
06.10.2019, 22:43
Zor maç. Papy baya sağlam adam. Keşke zamanında gelseydi bize. Daha farklı bir kariyeri olabilirdi. Twumasi baya hızlı etkili adam. Beşiktaş maçında kırmızı gören kiralık forvet. Morais. Tabiki bu takımı kuran oynatan adam Sumudica. 3.5 milyona takım kurdular. Sapasağlam kadro. Fizikli güçlü isimler, taktisyen hoca. Arayı çok iyi değerlendirip artık saçma sapan tercihlerle başlamadan kazanırız umarım.

Hakan
06.10.2019, 22:46
Bu maçla birlikte kulübemiz biraz daha zenginleşecek. Ivanildo ve Yusuf iyileşmiş olsa da Hoca'nın direkt 11'de kullanmasını beklemiyorum. Daha çok vakit var ama Novak haricinde tek soru işareti sağ kanatta kimin oynayacağı. Sturridge'in formayı almasını bekliyoruz. Sörloth'u da kesme şansın yok. Bu iki oyuncuyu sağda kullanmak verimlerini düşürür. Dolayısıyla Ekuban gelene kadar oraya bir çözüm üretmemiz gerekiyor...

Sørloth 4 gün önce milli maçta oynarsa bu maç yedek olabilir.Oynatmıyorlar normalde de Haaland sakatmış.

Kemal Öztel
06.10.2019, 23:11
Daha 2 hafta var beyler biraz biz de rahatlayalım kafamızda başka şeyler olsun :D

C.Altuntaş
07.10.2019, 00:19
Arkadaşlar birşey soracaktım
Sezon olarak bilet devri oluyor mu ?
Pasolig den bunu kulubünüze sorun diye söylediler?
Konu hakkında bilgisi olan var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

trbzonsporlu
07.10.2019, 01:23
son 19 resmi maçtır gol yiyoruz, büyük takıma yakışmayacak bir istatistik.
bu maçla beraber gol yememe serimiz başlar inşallah

AyhanPe
07.10.2019, 02:31
Neyse hazir durumlar daha iyi gittiginden bazi ruh hastalari inlerine cekileceginden son galibiyetin havasiyla rahat bir iki hafta geciririz diyorum ama eminde degilim..Aniden de basabiliyorlar forumu..Okusan dersin ligin en kötü takimiyiz ve küme düsecegiz..Tüm rakip takimlar hep dogrulari yaparken biz yanlis yapiyoruz..Mac saati yaklastikca anlamsiz bir umutsuzluk cöktügüde olur yada durup dururken 5 atacagiz havasida esebilir bir kac saatligine :D Neyse bu milli ara umarim gecenki gibi olmaz..Korkuyor insan..

HOPA'LI TS'Lİ
07.10.2019, 07:46
Kazanırsak lider bile olabiliriz.
Seriye devam inşallah

Mert Acar
07.10.2019, 08:21
İleride hızlı oyuncuları var,bizim sisteme ters. Dikkat etmek lazım.
Kolay gibi görünen zor bir maç.

U.Sadıkoğlu
07.10.2019, 09:47
Seri devam etmeli, etmeli ve etmeli.

Harun-61
07.10.2019, 10:16
Dün ki mac 10/11 sezonunda ki Manisa maci idi.

InsaAllah Antep maci'da Ankaragücü maci olmaz.

Samet Berber
07.10.2019, 10:18
Bize çok ters gelebilecek bir takım, 5 li savunma ileride 2 adet siyahı atletik oyuncu, umarım puan kaybı yaşamayız.

UĞUR DURTAŞ
07.10.2019, 10:48
lider olma şansımız var.

19.10.2019 17:30-Cumartesi

bu maçı stadı dolduran taraftarlarımız kazandırmalı....

Halil Alemdar
07.10.2019, 11:09
Kazanacağımızı düşünüyorum. İlerisi için önemli bir maç. Ah ulan herkes sağlam dönse de ilerleyen zamanlarda Onazi-Mikel-Sosa-Nwakaeme-Ekuban-Sıtariç tarzı oynayabilsek

mawro61
07.10.2019, 11:09
Kazanmak için yedigimizden fazlasını atacağız.
Antep golcü, bizde gol yiyen bir takımız.
Bütün bunlar bir araya gelince 5-4 gibi bir skor bekliyorum:)

taha küçük
07.10.2019, 11:10
Topyekün hücum etmeden sakince oynamalıyız. Kontra yememeliyiz.

ffırtına
07.10.2019, 11:22
Ekuban ne zaman dönüyor ?

HOPA'LI TS'Lİ
07.10.2019, 11:42
15 puan yaparsak şahane olacak.

HOPA'LI TS'Lİ
07.10.2019, 11:43
lider olma şansımız var.

19.10.2019 17:30-Cumartesi

bu maçı stadı dolduran taraftarlarımız kazandırmalı....

TS aşkıyla herkes Akyazı'ya

Adem Akyüz'
07.10.2019, 12:15
Milli maç dönüşleri genelde konsantrasyon sorunu yaşıyoruz. Antep çok çabuk ceza kesebilecek bir takım. Dikkatli olmak lazım.

AyhanPe
07.10.2019, 13:29
Galibiyet beklemiyorum bu macta acikcasi..Tahminim bol gollü beraberlik..Artik puan farklarida cok yakin takimlarin..Milli aralari pek degerlendiremiyoruz..Takimin bu arada fazla izin yaptigi elestirisinede katiliyorum..Bu maci almayi basarirsak iyi bir avantaj yakalayabiliriz haliyle..

Dereli
07.10.2019, 13:45
Antep büyük şehir, küçük camia. Takımları fena değil hele iki zenci fena.
Bu tarz anadolu abiliğine aday takımlar bizi en büyük düşmanları görüyorlar. Bu bakış açısı taraftarından yöneticisine kadar hepsinde var.

Her koşulda şamarlamamız gereken takım.

Mustafather
07.10.2019, 13:46
Milli arada hazırlık maçı oynayacak mıyız var mı bilen?

İlker Yazıcıoğlu
07.10.2019, 13:47
Dün ki mac 10/11 sezonunda ki Manisa maci idi.

InsaAllah Antep maci'da Ankaragücü maci olmaz.

Son dakika, uzaktan Alanzinho...

Hiç unutmam...

Enaldo61
07.10.2019, 14:14
Ekuban Kasımın 2. haftası takıma katılacak.

erenslash
07.10.2019, 14:27
sıkıntılı dediklerimde beraberlik veya yenilgi diye düşünebilirsiniz

8. Hafta - Gazişehir Gaziantep yeneriz veya beraberlik
9. Hafta - Medipol Başakşehir (Deplasman) sakat maç sıkıntılı ters takım
10. Hafta - Göztepe belli olmaz beraberlik veya galibiyet terso
11. Hafta - Aytemiz Alanyaspor beraberlik veya galibiyet bu da terso
12. Hafta - MKE Ankaragücü (Deplasman) beraberlik veya galibiyet
13. Hafta - Galatasaray her türlü alırız
14. Hafta - Antalyaspor (Deplasman) yenilebiliriz terso bir takım daha
15. Hafta - Yukatel Denizlispor sıkıntılı maç bize kafa tutar bunlar
16. Hafta - Konyaspor (Deplasman) sıkıntılı maç gelgitli bir maç olabilir
17. Hafta - Kayserispor sıkıntılı maç terso bir takım

anadolu takımlarıyla yaptığımız her maçtan çekiniyorum esasen

ilk yarı kalan maçlarda galibiyet sayısı beklentim en azından 5 tane galibiyet.

diğerleri soru işareti beraberlik yoğun olabilir

pis fikstür

atıyorum 10 maçta 5 galibiyet 3 beraberlik iki yenilgi olsa buna da razıyım bana göre daha iyi olmalı ama gayet iyi derim başımızdaki hocaya rağmen
bu fikstürde gs maçı hariç .gs'ı hertürlü yeriz

onun dışında beraberlikle galibiyet sayıları ilk yarı fikstüründe kafa kafaya gider diye düşünüyorum iki veya üç yenilgimiz olur tahminim

kendi sahamızdaki avantajı kullanmamız şart

6 maçımız kendi sahamızda arkadaşlar

Harvelli61
07.10.2019, 14:48
Adım adım liderliğe yürüyeceğimiz maç.

olcay_61
07.10.2019, 15:28
antep-başakşehir(d)-göztepe-alanya-ankara(d) 5te 5 yapıp gs maçına çıkarsak sonrasını düşünmek bile istemiyorum :)

Çağdaş DENİZ
07.10.2019, 16:30
Oyun sistemimize En aykırı takım
İnşallah kırmızı yemeyiz

Harun-61
07.10.2019, 20:06
Son dakika, uzaktan Alanzinho...

Hiç unutmam...

buyur :)

http://tr.beinsports.com/lig/super-lig/goller/2010-2011/22/trabzonspor/alanzinho-3488

.

pReN@_61
07.10.2019, 21:25
Hücum hattındaki garameşinlere dikkat...

OrkHun
08.10.2019, 11:10
Milli arada hazırlık maçı oynayacak mıyız var mı bilen?

hayır, haftasonuna kadar izin verilmiş takıma

HOPA'LI TS'Lİ
08.10.2019, 11:17
antep-başakşehir(d)-göztepe-alanya-ankara(d) 5te 5 yapıp gs maçına çıkarsak sonrasını düşünmek bile istemiyorum :)

13 veya 15 puan neden yapmayalım bu seride
Sonra da vur Cincona

amasya0561
08.10.2019, 11:35
http://tr.beinsports.com/lig/super-lig/goller/2010-2011/22/trabzonspor/umut-bulut-3487
http://tr.beinsports.com/lig/super-lig/goller/2010-2011/28/trabzonspor/burak-yilmaz-3637

Bize bu sene bir JAJA lazımdı bu pasları verebilecek.

61_Hasan_69
08.10.2019, 13:08
hayır, haftasonuna kadar izin verilmiş takıma

Izin çok fazla gibi duruyor ama teknik ekibin bir bildiği vardır diyelim

Gökhan Balcı
08.10.2019, 13:23
Hoca oyunculara karşı çok duygusal izinleri bu yüzden uzun tutuyor. Çok yoruluyorlar diye düşünüp kıyamıyor. Tarzı bu demek ki adamın oyuncuları bu şekilde motive ediyor

Hakan
08.10.2019, 14:04
Hesabı açıyor...https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191008/ff7ca5fba1386db1b5abdc77b0950e6d.jpg

HOPA'LI TS'Lİ
08.10.2019, 14:07
Sörloth denen delikanlıyı her golden sonra daha çok seviyorum.

Çok sempatik, iyi niyetli ve ahlaklı bir genç

Bonservisini de alıp uzun yıllar kullanacağız, tıpkı Ekuban gibi

Störiç de eski günlerini bulmaya başladı, seviyoruz seni de reis

Faruk BERBER
08.10.2019, 15:41
Sumudica'ya Suudi Arabistan Ligi'nden teklif varmış, yıllık 3 M €. Yolların ayrılabileceği konuşuluyor.

Mehmet Fatih Yavuz
08.10.2019, 16:14
Şimdi sinirlenince kiziliyor, 5 gün izin vermişiz. 5 gün ulan bu!
Bu teknik ekip altın olsa ne olur?
Antep maçında oyuncuların kondüsyonu sıkıntı çıkarırsa, ki büyük ihtimalle çıkaracak, tükürdüm abiliğine!!!
Her arada aynı zurna!!!

Yeter be!

UĞUR DURTAŞ
08.10.2019, 17:41
yazılanlar doğruysa... 5 günlük izin çok fazla
resmi sitemizden bu konuyla ilgili haber yok....

abartmıyorum o kadar takım halinde eksiğimiz var ki
say say bitmez
her maçta niçin gol yiyoruz...
her maçta niçin rakip oyuncular uğurcanla en az 4-5 defa karşı karşıya kalıyor
korner atışlarımız niçin karavana..
rakip kornerlerinde niçin topu karşılayamıyoruz..niçin hep rakip oyuncular kafa vuruyor
büyük maçlar hariç,diğer takımlara karşı niçin ilk yarıları kanı gibi ağır oynuyoruz
vs vs vs
ünal hocam doğruysa 5 gün izin fazla olmuş.

Mert'
08.10.2019, 17:55
Bu konunun açığa kavuşturulması lazım. Böyle rezillik olmaz, bu kadar yatan takım var mı?

LağusKusteli
08.10.2019, 18:14
milli maç aralarında fazla izin verilmesini eleştirip duruyoruz ama sesimizi duyan yok demek ki :)

İsmail ALİOĞLU
08.10.2019, 18:32
Sonunda gunduz maci geldi.

21 aylik oglumu ilk macina getirecegim. Uyku duzenini bozmamak icin getiremiyordum :)

memozcan
08.10.2019, 19:31
milli aralarda hazırlık maçı yapmayan tek takımız.. bunu da gelenek haline getirdik nedense..

bu araların dönüşünde geçen sene fener maçı hariç her maçta puan kaybettik.. teknik ekibin bir bildiği var ki 5 gün izin vermiş diyeceğim ama saydığım bu iki istatistik beni engelliyor..

Samet Berber
08.10.2019, 19:53
Milli arayı değerlendiremeyen tek kulübüz. Şu milli aranın takıma kattığı hiçbir şey yok.

AyhanPe
08.10.2019, 21:26
Şimdi sinirlenince kiziliyor, 5 gün izin vermişiz. 5 gün ulan bu!
Bu teknik ekip altın olsa ne olur?
Antep maçında oyuncuların kondüsyonu sıkıntı çıkarırsa, ki büyük ihtimalle çıkaracak, tükürdüm abiliğine!!!
Her arada aynı zurna!!!

Yeter be!

Yani bu cok hakli bir elestiri..1-2 oyuncuya özel nedenlerden izin verilirde tüm takima izin verilmesi saglikli degil..Antep maci sIkintili olacak her acidan..Onca genc transfer edildi..Yedeklerle harmanlastirip bir hazirlik maci süper olurdu..Sayet Avrupa liginden elenirsek milli aralarda bu kadar izin verilecegini sanmiyorum ama belli olmaz bizimkilerin isine..

mawro61
08.10.2019, 22:12
Sınıf yönetimini sağlamak için öğrencilerle çeşitli tavizlerle anlaşma yapan öğretmen davranışı gibi olmuş bu 5gun izin.
Okulun bitmesine 1 ay kala ya hoca dayanamayıp sınıfı değiştirir ya da öğrencilerin birkaçına okuldan atılmaya varan cezalar kesilmek zorunda kalınır.
Umuyorum tersi olur.

zorroid
08.10.2019, 22:20
Gaziantep Fk'nın içinden geçeriz rahat olun. Maç bende.

Ufuk
08.10.2019, 22:47
milli aralarda hazırlık maçı yapmayan tek takımız.. bunu da gelenek haline getirdik nedense..

bu araların dönüşünde geçen sene fener maçı hariç her maçta puan kaybettik.. teknik ekibin bir bildiği var ki 5 gün izin vermiş diyeceğim ama saydığım bu iki istatistik beni engelliyor..

Bu takım hazırlık kampında dahi hazırlık maçlarını hazırlık için yapmıyor. Sezon içinde oynamayacak 50 tane genç oyuncuya sezona hazırlanmamız gereken maçlarda şans veriyoruz. Milli ara, devre arası vs hazırlık konusunda pasif kalıyoruz hep.

Çağdaş DENİZ
09.10.2019, 00:15
Bu 5 gün muhabbeti nereden çıktı anlamadim
Normalde takım 10 ekime kadar izinliydi ıslak zemin yorgunluk vs olduğundan 11 ekime kadar izin verildi
Yani cuma günü antreman Var izin 4 gün
Diğer takımlar 3 gün yapıyor 4 gün normal

erenslash
09.10.2019, 00:29
5 gün izin vermeleri normal çünkü taktik bilgisi zayıf olan bir teknik ekip var ne yapması gerektiğini bilmeyen

stratejisi olmayan bir hoca ve sağlık sistemimiz var klup dernek gibi yemin ediyorum

bakkal gibi klup olduk

ben hocaların iznine karışmam taraftarım ya da hepimiz öyleyiz de bunlar Trabzonsporun büyüklüğünü kaldırabilecek kapasitede bir ekip değil

benim karıştığım nokta şu ve rahatsız olduğum konu şu : bu klubun tarihine ve bu klubun ismine yakışır bu isme ve büyüklüğe ve kapasitenin hakkını verecek ve her yerde taraftarı olan büyük Trabzonspor camiasına ilçe klubu gibi kimse muamele yapamaz ve öyle bu klube yakışır personeller getireceksiniz
topçularımız iyi ama personel personel değil

izin verirler çünkü taktik teknik bilgileri klubumuze göre küçük olan bilgileri küçük olan insanlar

birlik beraberlik insan bağı kurmak önemli bunlar da önemli de stratejin yoksa sahada sadece abilik ve duygusallık işlemiyor

hocaya laf söylüyoruz ama tanıdıkla işe aldıkları elemanlar asıl ayrı bir sorun

U.Sadıkoğlu
09.10.2019, 08:23
İzin olayının kaynağı nedir arkadaşlar bir izin diye gidiyor ama kaynak belirtilmemiş. Doğruysa gereğinden fazla.

Kıvanç Çuvalcı
09.10.2019, 09:30
Yine bos islerle ugrasmaya baslamissiniz yok takim 5 gun (dogrusu 4)izin yaparmiymis.Sezonu bir cok takimdan once acmis nerdeyse 3 aydir haftada 3 mac oynayan ve fazla rotasyon yapamayan bir takimdan bahsediyorsunuz ustelik son macta agir sartlarda cok zorlu bir mac oynamis birakinda öbür takimlardan 1 gün fazla izin yapiversin herseyi de bilmeyiverin,simdi de basimiza antreman bilimcisi mi oldunuz?Sabah aksam oyuncularin kondisyon durumlarini vs Ålçen vs bir ton adam ve ekipman var orda ama siz oturdugunuz koltukdan daha iyisini biliyorsunuz her zaman ki gibi ama yeter ki sallayacak birseyler olsun dimi?Birde hersey at gibi kosturmakla olmuyor olayin mental yÅnü var vs vs neyse ugrasamiycam nasil olsa herseyi görmek istediginiz gibi görmeye devam edeceksiniz.

Uğur KÜÇÜK
09.10.2019, 09:54
Bilmeden sallamak kolay..
Takim 4 gun izinli.
Cuma gunu aksami ilk idman var.

Simdi ligdeki diger takimlarin izinlerine bakalim..

Sikeciler - Cuma mac yapti. Cumartesi, Pazar, Pazartesi izin yapti. Sali aksam idmaniyla hazirliklara basladilar. Yani toplam 3 gun izin kullandilar.

Basaksehir - Pazar mac yapti. Pazartesi, Sali, Carsamba izin yapacak. Persembe aksami idmaniyla hazirliklara baslayacaklar. Yani toplam 3 gun izin kullanacaklar.

Besiktas - Pazar mac yapti. Pazartesi, Sali, Carsamba, Persembe izin yapacaklar. Cuma aksami idmaniyla hazirliklara baslayacaklar. Yani toplam 4 gun izin kullanacaklar.

Galatasaray - Cumartesi mac yapti. Pazar, Pazartesi, Sali ve Carsamba izin kullanacaklar. Persembe aksami idmaniyla hazirliklara baslayacaklar. Yani toplam 4 gun izin kullanacaklar.

Sikeciler ve Basaksehir 3 gun, biz, Bjk ve Gs bu milli arada 4 gun izin yapacaklar.

Ne anormallik var burada ?

Valla her foruma girdigimde abidik gubidik bir olayi ciddi sorun yapan kisiler goruyorum.

Cidden kendinizi sevin arkadaslar [emoji5]

Bu kadar dert, tasa yapmayin kendinize Trabzonspor'u.

Bu sene bazilari kesin sampiyon olacagiz moduna girdi yine ama bu buyutulmusler boyle rezil oynamaz.

Bir noktada toparlarlar ya da hakemlerin yardimlariyla kendilerine getirilirler.

Futboldan keyif almaya bakin.

Bu takim 3-4 sene sonra dondurebilir borc yapisina donunce, iste o zaman lige ambargo koymaya baslayacak.

Ona gore hoca ve yonetimi asin.

Bu takim gecen sezon basinda BATMISTI.

Su an nefes alabiliyorsak, buna sukredin.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat Keçeci
09.10.2019, 10:07
Antep maçından önce genel bir değerlendirme yaparsak;

7 haftalık periyodu iyi geçirdik diyebiliriz.Bu süreçte sakatlıklardan kaynaklanan dalgalı bir süreç geçirmiş olsak da kendimizi toparlamayı başardık.İlk milli maç arasına kadar olan süreçte iyi başlayıp sonlara doğru düşüşe geçmiştik.İkinci milli maç arasına kadar olan süreçte ise tam tersi kötü başlayıp sonlara doğru düzeldik.

Son üç maçta bireysel oyuncu performanslarında artış olması sevindirici bir durum.Özellikle bu süreçte yeni katılan oyuncuların yükselen performansı önümüzdeki maçlar için umut verici.Obi mikel,sörloth,sturridge ve campi takıma katkı sağlamaya başladılar.Fernandes de potansiyeli olan bir oyuncu oda ritmini bulunca katkı sağlayacaktır.

Sevindirici bir başka konu ise sosanın oynama isteği,bu yaşına kadar oynadığı hiçbir kulüpte bu kadar aşk ile oynadığını görmedik.Futbola yeni başlamış bir çocuk gibi heyecanlı oynuyor.

Oyuncu form grafikleri hakkında bilgi sahibi olmakta futbolda önemli bir konu.Bazı oyuncular yıl boyunca istikrarlı bir form grafiği sergilerken bazılarında ise bu süreç inişli çıkışlı olabiliyor.Örneğin,yusuf yazıcı sezonun ilk yarılarını hep rölantide geçirir ikinci yarılarda çıkışa geçerdi.Antony ise hatırladığım kadarıyla Türkiye kupası maçlarını oynamaya başladığımız dönemden sonra form grafiği yükselmeye başlamıştı sanki yine öyle olacakmış gibi görünüyor.Ekubanda gördüğüm ise tam tersi bir durum var.Geçen sezona çok iyi başlayıp ikinci yarıda düşüşe geçmişti.Umarım bu yıl tam sezon yüksek form grafiği çizer tabi sakatlıklar futbolcuların form grafiğini resetleyebiliyor.Ünal hoca kadrodaki tüm oyuncuların geçmiş form grafiği çizelgesini çıkartırsa kendisine çok faydası olur.

Gelelim genel lig değerlendirmesine güçlü sayılacak rakiplerimizden gs,fb,bjk düşüşte başakşehir ise son üç maçta bizle aynı performansı sergileyerek çıkışa geçti.gsnin fatih terim faktörü sebebiyle yine toparlayacağını düşünüyorum mesela başka bir hoca olsa muhtemelen dağılırdılar ama terim camiasına hâkim olduğu için yine normal çizgisine çıkacaktır.bjk nın durumu ise burak faktörüne bağlı sakatlanmazsa bjk da normal çizgisine dönebilir.fb nin durumu ise hocasına bağlı fantazi denemelerini bırakırsa onlarda yarışa devam edebilir.Bizdeyken de bu denemeleri çok yapıyordu stoper varken okayı stoper yapmıştı bu huyundan hâlâ vazgeçmemiş gönlümüzden geçen hepsi yanlışlarına devam ederler umarım.

Bizim bu süreçte yarışacağımız rakibimiz kendimiz.Üç kulvarda ilerlediğimiz için maçlara tek tek odaklanmalıyız başka şekilde önümüzü görmek zor olur.

Ahmet AYDIN-28
09.10.2019, 10:43
Takim 4 gun izinli.

Sikeciler - Cuma mac yapti. Cumartesi, Pazar, Pazartesi izin yapti. Sali aksam idmaniyla hazirliklara basladilar. Yani toplam 3 gun izin kullandilar.

Basaksehir - Pazar mac yapti. Pazartesi, Sali, Carsamba izin yapacak. Persembe aksami idmaniyla hazirliklara baslayacaklar. Yani toplam 3 gun izin kullanacaklar.

Besiktas - Pazar mac yapti. Pazartesi, Sali, Carsamba, Persembe izin yapacaklar. Cuma aksami idmaniyla hazirliklara baslayacaklar. Yani toplam 4 gun izin kullanacaklar.

Galatasaray - Cumartesi mac yapti. Pazar, Pazartesi, Sali ve Carsamba izin kullanacaklar. Persembe aksami idmaniyla hazirliklara baslayacaklar. Yani toplam 4 gun izin kullanacaklar.

Sikeciler ve Basaksehir 3 gun, biz, Bjk ve Gs bu milli arada 4 gun izin yapacaklar.

Valla her foruma girdigimde abidik gubidik bir olayi ciddi sorun yapan kisiler goruyorum.

Bu sene bazilari kesin sampiyon olacagiz moduna girdi yine ama bu buyutulmusler boyle rezil oynamaz.

Bir noktada toparlarlar ya da hakemlerin yardimlariyla kendilerine getirilirler.

Bu takim 3-4 sene sonra dondurebilir borc yapisina donunce, iste o zaman lige ambargo koymaya baslayacak.

Öyle deme. O fazladan verilen bir gün izinde takım antrenman yapsa bütün eksikleri kapatırdı. Bir koca gün. 24 saat. 1440 dakika.
Dünyanın 6 günde yaratıldığını düşünürsek, 1 gün çok uzun süre.
Yine çok şey kaybettik.

artvints
09.10.2019, 10:47
geçen sene 7. hafta puan durumuna baktım. gs 15, başakşehir 14, beşiktaş 14, biz 10 puan almışız. lig sonunda da aşağı yukarı böyle dizilmiş takımlar. gerçi ilk yarıyı ikinci bitirdik ama ikinci sakatlıklarla ve transfer yasağı ile birlikte kötü başladık.

geçen seneden izler taşıyan tek takım biziz. bu avantajı özgüvene dönüştürmemiz lazım. önümüzdeki tek engel liderlik baskısı olur.

Bedri Sertkaya
09.10.2019, 11:19
Takim 4 gun izinli.

Çok doğru yorum. Trabzonspor'u kendine dert edeceksen niye takip ediyorsun. Antrenman olayını büyütmüşde büyütmüşler. Tartışılacak bir konu değil bu izin mevzusu.

Yasin Altuntas
09.10.2019, 13:09
Acaba bu mac ile beraber yillar sonra ilk defa lider koltuguna oturabilirmiyiz ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

gurur6134
09.10.2019, 13:26
adamım twu ya dıkkat..

yasin196761
09.10.2019, 14:44
Yine bos islerle ugrasmaya baslamissiniz yok takim 5 gun (dogrusu 4)izin yaparmiymis.Sezonu bir cok takimdan once acmis nerdeyse 3 aydir haftada 3 mac oynayan ve fazla rotasyon yapamayan bir takimdan bahsediyorsunuz ustelik son macta agir sartlarda cok zorlu bir mac oynamis birakinda öbür takimlardan 1 gün fazla izin yapiversin herseyi de bilmeyiverin,simdi de basimiza antreman bilimcisi mi oldunuz?Sabah aksam oyuncularin kondisyon durumlarini vs ōlçen vs bir ton adam ve ekipman var orda ama siz oturdugunuz koltukdan daha iyisini biliyorsunuz her zaman ki gibi ama yeter ki sallayacak birseyler olsun dimi?Birde hersey at gibi kosturmakla olmuyor olayin mental yōnü var vs vs neyse ugrasamiycam nasil olsa herseyi görmek istediginiz gibi görmeye devam edeceksiniz.

Abi ne kadar doğru konuştun tebrik ediyorum.

emrahtuna
09.10.2019, 16:49
gaziantep maçını kazanırsak 3 maçlık bi seri olacak iyi gidiyoduk keşke ara girmeseydi..yav abdüşün sakatlığı ne kadar kötü oldu bu sezona damga vuracaktı tüh anasını ya aklıma geldikçe üzülüyorum..

Nazim Can
09.10.2019, 18:19
Takim 4 gun izinli.

18110

Gökhan Balcı
09.10.2019, 19:20
Bütün olarak iyi takım olmadığında sürekli olarak düşüş yaşarsın. Genel anlamda iyi takım olursan her maçta şansın bir kademe fazla olur ama bu demek değildir ki her maçı alacaksın. Üstelik şunu kabul etmek lazım ligdeki takımlar artık öyle çöp değil. Yabancı sınırının kalkmasıyla Anadolu takımlarının önüne büyük bir kapı açıldı ve Konya Alanya Malatya Antalya Sivas gibi birkaç takım çok doğru hamleler yaparak sürekli yukarı hatta bulunan tehditkar takımlar haline geldiler. Fakat en kötü diyebileceğimiz takımlar bile tehlikeli bir iki tehlikeli adamla uygun taktiği birleştirip sıkıntılı takımlar kategorisine dahil olabiliyor. Hatta ve hatta büyük maçlara kıyasla diğer rakipler çoğu zaman bizi daha çok zorluyor. Medyada sürekli bir algı içinde bulunmayan başkanı hocası sürekli tartışılmayan birkaç kulüp belli bir düzen içinde ve daha rahat bir şekilde maça çıkabiliyor. Deplasmanda sivasla berabere kaldık içerde malatyayı yendik. Evet puan da kaybettik ve bunda hazır olmamamızın da etkileri vardı. Kolay olmadığını bilelim arkadaşlar. Bu ligde öyle alt lig takımı diyebileceğimiz pek takım yok. Başkana hocaya takıma sonuna kadar güvenip neler yapacaklarını görmek gerekiyor ve açıkçası ben şöyle olss böyle olsa diye de düşünmüyorum artık. Bu takımı bu insanlar bu duruma kadar getirdi bundan sonrası için de onlara güvenmek bana hem doğru hem daha tatlı geliyor. Keyif almaya çalışmak gerekiyor. Bu onlar için belki iş ama benim için keyif. Ve görüyorum ki onlar çalışırken de keyif alıyorlar ki bu dünyadaki en güzel şeylerden biridir. Takımı iyi izlemek ve kıymetini bilmek lazım.

Mehmet Fatih Yavuz
10.10.2019, 08:43
Meseleye ortadan müdahil olunca, "bak herkes aynı şekilde ara vermiş" gibi bir veri verip büyük iş yapmış gibi görünebilirsin tabi.
Sene başında "Sturridge ile görüşme dahi yoktur, kandırılıyorsunuz" deyip 3 ay ortadan kaybolmak gibi.

Neyse,

Bakın diğer takımlardan 1 gün fazla diyorsunuz ya izin için, bu önceki aralarda 2 gün daha fazlaydı.
Bazı haftalarda biz gene ekstra izin verdik.

Şimdi bunları göz önüne almadan, "sadece 1 gün canım" diyecek, hatta "antrenör olmuş herkes" diyecek kraldan çok kralcı bilmiş ekibine gelsin:

İnternet öyle bir dünyadır ki, doğru bilgiyi ararsa, hayatında yumurta kırmamış adam çok lezzetli yemekler yapar orada buldukları ile.
Dünyada bilgiye ulaşmak bu kadar kolaylaşmışken, sporcu dinlenmesinin, aktif - pasif dinlenmenin araştırılması, hele ingilizceniz varsa bunun detaylandırılması çok zor değil.
Kaldı ki bizim eksiğimiz kondüsyondan daha fazla taktiksel.

Tekrar ediyorum, sonucun iyi olması eksiği söylememe engel değil, bu takım tekrar ile , yani antremanlarda özel çalışılarak elde edilen hiçbir yeteneğini geliştirmedi 1 senedir.
Ne hücumda yan top, şut, ne savunmada yan top, alan paylaşımı...

İki skor görünce "aman ağzımızın tadı bozulması, kendinizi sevin" gibi abuk sabuk laflarla yapılan eleştiriyi yok edemezsiniz.

Kitabın ortasından lafa girip, 1 aydır yapılan bir eleştiriyi sanki bugün ilk kez yapılmış gibi gösterip, bir de bilmişlik taslayanlar yok mu?
Neyse, itidalli davranalım. :)

Ek not : Su-i misal emsal olmaz.
Birileri hata yapmış olabilir, yaptığınız daha büyük hataya bahane, hatta hafifletici sebep olarak o hatayı gösteremezsiniz.

İlker Yazıcıoğlu
10.10.2019, 09:31
Niye tedirginsiniz anlamadım...

Bence rahat alacağımız bir maç...

Hem de içerde...

Maç her türlü bizim...

katre-i.matem
10.10.2019, 10:16
Sağlık Kurulu Başkanımız Yaşar Kibar Güven, Majid Hosseini ve Filip Novak’ın sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Majid Hosseini ve Filip Novak’ın tedavisine başlandığını belirten Kibar Güven açıklamalarını şöyle sürdürdü;
“Çaykur Rizespor müsabakasının ikinci yarısında sol dizine aldığı darbe sonucu oyundan çıkmak zorunda kalan Majid Hosseini’nin sağlık ekibimiz tarafından yapılan ilk kontrollerinde darbeye bağlı dizinde ödem tespit edilmiş olup, ülkesinin milli takım kampına dahil olan oyunumuza çekilen MR’da da aynı teşhis konularak tedavisine başlanmıştır. Yine Çaykur Rizespor müsabakasının ilk yarısında sağ kasık bölgesinden sakatlanarak oyundan çıkan oyuncumuz Filip Novak’ın ise ilk muayenesinde kasığında hafif bir zorlanma olduğu tespit edilmiş ve riske edilmeyerek oyundan alınmıştır. Yapılan MR tetkikinde kasık bölgesinde ödem tespit edilen ve ağrılarının devam ettiğini belirten oyuncumuz milli takım kadrosundan çıkartılarak tedavi sürecine girmiştir. Her iki oyuncumuzun Süper Lig’de oynayacağımız Gaziantep FK karşılaşmasına kadar hazır hale gelmesi öngörülmektedir”

angraf
10.10.2019, 10:27
bu maçı alıp liderliğe oturacağız içimde öyle bir his var rize alanyaya kaybetmicek bence sonuç olarak 3 fark bekliyorum takımdan 3-0 olabilir 4-1 olarabilir 5-2 olabilir gol yemediğimiz maç yok gibi yeriz bence 4-1 olur bence antep takımı atak oynayan takım bize atak oynandığında evimizde neler yaptığımızı bjk maçından biliyoruz

Onur Akyüz
10.10.2019, 12:31
Ne olursa olsun şu anda Avrupa Liginde gruplarda, ligde de 3.sırada olan bir takımda çoğu şeyin yanlış yapıldığını düşünmek biraz mantıksız oluyor.

İzin, hoca, taktik vs..

Demek ki doğru yapılan şeyler var ki takım bu noktada.

Onur Erçetin
10.10.2019, 17:12
Mikel ve Sturridge biraz daha form tutabilirlerse maçı alırız.Sturridge büyük ihtimalle yine ikinci yarı oyuna girer.

abdllh.29
11.10.2019, 09:56
Yine bos islerle ugrasmaya baslamissiniz yok takim 5 gun (dogrusu 4)izin yaparmiymis.Sezonu bir cok takimdan once acmis nerdeyse 3 aydir haftada 3 mac oynayan ve fazla rotasyon yapamayan bir takimdan bahsediyorsunuz ustelik son macta agir sartlarda cok zorlu bir mac oynamis birakinda öbür takimlardan 1 gün fazla izin yapiversin herseyi de bilmeyiverin,simdi de basimiza antreman bilimcisi mi oldunuz?Sabah aksam oyuncularin kondisyon durumlarini vs Ålçen vs bir ton adam ve ekipman var orda ama siz oturdugunuz koltukdan daha iyisini biliyorsunuz her zaman ki gibi ama yeter ki sallayacak birseyler olsun dimi?Birde hersey at gibi kosturmakla olmuyor olayin mental yÅnü var vs vs neyse ugrasamiycam nasil olsa herseyi görmek istediginiz gibi görmeye devam edeceksiniz.

Nokta

Burçak
11.10.2019, 10:38
Taraftar kendi üzerine düşeni yapsın. Teknik konuları bırakın profesyonelleri yapsın.

Ozan Gözaçan
11.10.2019, 15:55
Ne olursa olsun şu anda Avrupa Liginde gruplarda, ligde de 3.sırada olan bir takımda çoğu şeyin yanlış yapıldığını düşünmek biraz mantıksız oluyor.

İzin, hoca, taktik vs..

Demek ki doğru yapılan şeyler var ki takım bu noktada.

hayır bilmiş tayfa olsa nağmalup liderdik öyle deme . yanlışlar var . arada bir doğrularla bu haldeyiz. birde burada herşeyi bilenlerin hoca olduğunu düşünsene hiç yanlış hiç taktiksel hata sakatlık formsuzluk yok . takım takım değil mahşerin 4 atlısı . isanın son akşam yemeğinde ki müridleri . kürşatın çin sarayını basan 40 fedaisi gibi olurdu. Önümüzde kimse duramazdı. Ama hoca işte şansa bala takım yönetiyor .

chener
11.10.2019, 20:07
4 gün izinden sonra futbolcular sahaya, biz foruma. Kaldığımız yerden devam.

Fanatik34
11.10.2019, 20:25
4 gün izin verilmis yine ha? Bu takim ne zaman taktik cailsacak? Ha pardon, taktik nedir bilmeyen bir teknik Ekip´le zaten bu mümkün degil...

Ünal Karaman´in capi bellidir, olasi puan kayiplari benim icin zaten sürpriz degil! Insan iliskileri ile biryere kadar ama taktik anlayisi bu kadar kIt olan bir takimin, sampiyon olmasi zaten cok zor..ki bu sezon sampiyonluk baraji muhtemel 64-68 arasi olacak gibi duruyor. Eldeki kadro (Yusuf´un gitmesine ragmen) son 35 yilin en iyi kadrosu (inanmayan acsin baksin gecmise), yani bu kadronun sampiyon olmasi cok zor degil, hele ki bu sezon!

Sene basindan beri, kapasitesi sinirli Dogan´in oynamasi, onbir icinde yer bulmasi gerektigini yaziyoruz. Takima direnc katiyor.

Rize maci bana, 2008 deki Milli takimi hatirlatti. Ilkyari ne oynadigi belli olmayan, ikinci yari sahaya cikip (bircok eksige ragmen) yüregini ortaya koyan bir Takim.

Simdi yine Milli ara, teknik Taktik yok, rakip sürprize acik bir takim..bekleyip görecegiz! Teke temenni sakatlarin bu aradan sonra dönmeleri!

AyhanPe
11.10.2019, 21:27
Ünal Karaman´in capi bellidir, olasi puan kayiplari benim icin zaten sürpriz degil! Insan iliskileri ile biryere kadar ama taktik anlayisi bu kadar kIt olan bir takimin, sampiyon olmasi zaten cok zor..ki bu sezon sampiyonluk baraji muhtemel 64-68 arasi olacak gibi duruyor. Eldeki kadro (Yusuf´un gitmesine ragmen) son 35 yilin en iyi kadrosu (inanmayan acsin baksin gecmise), yani bu kadronun sampiyon olmasi cok zor degil, hele ki bu sezon!

Puan kayiplari sirf Trabzonspor icin süpriz degil senin icin sanirim..Hadi bizim puan kayiplari Ünal in ,,capsizligindan" kaynaklaniyor da sampiyonluk baraji neden düsüyormus? Rakiplerin pek ,,capli" teknik direktörleride +80 görmeleri gerekir madem sirf Trabzonsporun puan kayiplari olagandisi bir durum ise.. Türkiye ligi ,,normal" bir lig olsaydi zaten gecen sene sampiyon olurdu takimi ama lig normal degil..Kac mac dogradi bizi hakemler..

Herseye ragmen Türkiye liginin suanki haliyle her takimini eleyecek gücte iki Avrupa takimi eleyip Avrupa ligine kaldik..En azindan kora korda mücadele ediyoruz Avrupa liginde..Bjk gibi rezil sonuclar almadik en azindan..Türkiye liginde de futbol olarakta toparlanip liderin iki puan gerisinde takim..Ne bekliyordun? 21 puan mi? Bazi adamlar caplarini fena belli ediyorlar gercekten de..

chener
11.10.2019, 22:47
Ya şimdi milli maçı izlemeye dayanmaya çalışıyorum. Bu ne ya!!!! Bu kadar uyuşuk top mu oynanır. Parmak olsa ne hızlanırdık. Hakedenin hakkını alamadığı yer benim değildir.

okytrb
11.10.2019, 22:49
Ünal Karaman çapı büyüklüğünde daire çizip içinde sizi kovalasın inşallah.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yavuzbaha
12.10.2019, 00:14
Ya şimdi milli maçı izlemeye dayanmaya çalışıyorum. Bu ne ya!!!! Bu kadar uyuşuk top mu oynanır. Parmak olsa ne hızlanırdık. Hakedenin hakkını alamadığı yer benim değildir.

Bari siz yapmayın be...fb liler hocaya bordomavi kravata taktı diye ana avrat küfrediyor..Şenol hoca hepinizden fazla Trabzonsporludur hakedene de hakkını veriri..adam Türkiye tarihinin en iyi grup performansına imza attı,Trabzonsporu Trabzonspor yapan en önemli adamdır Şenol Güneş,hangi şampiyonluğumuzda adam yok ? Hangi ikinciliğimizde adam yok ?
Kendi adamınızı yemek güzel bişey mi

Nazim Can
12.10.2019, 00:16
Bari siz yapmayın be...fb liler hocaya bordomavi kravata taktı diye ana avrat küfrediyor..Şenol hoca hepinizden fazla Trabzonsporludur hakedene de hakkını veriri..adam Türkiye tarihinin en iyi grup performansına imza attı,Trabzonsporu Trabzonspor yapan en önemli adamdır Şenol Güneş,hangi şampiyonluğumuzda adam yok ? Hangi ikinciliğimizde adam yok ?
Zia Togan da takimi 2. yapti.

Mehmet Fatih Yavuz
12.10.2019, 00:18

Yahu bizim hemşeri diye beğenmediğimiz iş olduğunda, hatalı iş olduğunda gözümüzü kapatıp susacak mıyız yani?

LA adam kendi takımında 11 oynatmadığı Oğuzhan'ı ilk 11 milli takımda oynatırken, ligin en formda 3 orta sahası Yusuf-Abdülkadir Ömür'ü oynatmıyordu. PArmak'ı kadroya bile almıyordu.
Bugün kurduğu orta saha doğru muydu?
Yani Yusuf veya Parmak gibi iki dikine delebilen orta sahan varken, bu uyuşuk orta saha 80 dakika iş miydi yani?

Yanlışsa yanlış!!!

Seveni olur, sevmeyeni olur.

KEndisini hoca yapmak için Trabzonspor çok badireler atlatmış, çok hezimetler yaşamıştır.

Bırakın da biraz hatlarında eleştirme hakkımız başkalarından fazla olsun.

castillo61
12.10.2019, 00:51
Son 35 yılın en iyi kadrosuna tecrübeli bi stoper, Doğan'ın kapasitesi sınırlı olmayanından bi orta saha (Onazi) ve Yusuf'u ekle. Sonuç Akhisar'dan 6 ye. Alanya'ya 3-0'dan maç ver. Ondan sonraki süreçte de tipik Anadolu takımı gibi vasat bir oyunla sezonu bitir.

Elinizi vicdanınıza koyun, el insaf be. Parmak'ı topçu yaptı. Koridorunu boşaltıp sık sık yerini kaybeden, vasatın altı Novak'ı ligin sayılı beklerinden yaptı. Sayesinde Sosa tekrardan futboldan zevk almaya başladı. Yıllar yıllar sonra göze hoş gelen futbol oynattı/oynatıyor ama Ünal'ın çapı belli, td değil felan filan.

Ne kinmiş arkadaş, insanda utanma da bırakmıyor.

AyhanPe
12.10.2019, 02:09
Elinizi vicdanınıza koyun, el insaf be. Parmak'ı topçu yaptı. Koridorunu boşaltıp sık sık yerini kaybeden, vasatın altı Novak'ı ligin sayılı beklerinden yaptı. Sayesinde Sosa tekrardan futboldan zevk almaya başladı. Yıllar yıllar sonra göze hoş gelen futbol oynattı/oynatıyor ama Ünal'ın çapı belli, td değil felan filan.

Ne kinmiş arkadaş, insanda utanma da bırakmıyor.

Asagilik kompleksiyle dolu magrur gururu bu..Vicdanida susturur, ar damarinida catlatir..Adama capsiz demek nedir ya..Nasil bir kibirin ürünüdür bu..

Hani adam gibi elestireceksin elestir..Dogru yapilanlari dile getirme erdeminide göstermeli kisi..Burda öyle arkadaslarimizda var cok sükür..

Tarihimizin en büyük basarilarini Samil baskan döneminde kazandik..Kendisi Kirsehir li..Umarim yillar sonrada Trabzonlu olmayipta bizden olan Ünal Karaman ile unutulmayacak basarilar ederiz..

AyhanPe
12.10.2019, 02:29
Zia Togan da takimi 2. yapti.

Bu tek örnektir zaten..Baskada yok..Ilgincte bir basaridir..Kücümsemek icin söylemiyorum ama Ziya Dogan i 10 kere takimin basina getirsek yakalayacagi tek basarida buydu ve sadece bizde yakalayabilirdi..Dogru yerde dogru zamanda bulundu..Senol Günes i ise her basa getirdigimizde takimi sampiyonluga yürüttü ve her defasinda hakki cok bariz yendi..En basta biz yedik hakkini hemde defalarca..96 da sampiyon olsaydik bizim Fb ile hüsümetimizden faydalanip üst üste 4 kere sampiyon olan Gs degil biz olurduk..Kimbilir daha neler neler olurdu..

Suan icin Ünal in teknik direktör olarak Senol Günes den bile daha iyi bir tercih olduguna inaniyorum..Bu maci yenmis su macta puan kaybetmis vs. hic önemi yok..Sampiyonlugunda yok..Ne olursa olsun pes etmeyen, oyundan düsmeyen takimi görmek bile basli basina basari öyküsü..Degerini bilmeliyiz..

AlperenAltun
12.10.2019, 07:32
Her şeyi nasıl bu kadar eleştirebiliyorsunuz valla inanamıyorum

HOPA'LI TS'Lİ
12.10.2019, 09:05
Gazişehir'i yenersek lider olma ihtimalimiz var.

TD, İzin, Taktik vs. muhabbetlerine bir son verelim lütfen

Ünal KARAMAN başarılı mı evet, desteğe devam

7can61
12.10.2019, 09:22
Birisi sırf nefret duygularını dışarı vurmak için ve Ünala giydirmek için takım 5 gün izinliymiş diye bir şey uyduruyor, sonra takımın 4 gün izinli olduğu çıkıyor ortaya, arkasından birisi de diğer takımlarda da 4 gün izin yapanların olduğunu söylüyor. Demek ki işkembe-i kübradan sallamamak gerekiyor.

Önceden kendi teknik dehalıklarını ortaya koyarak adama giydiriyorlardı, şimdi adamın verdiği izin gün sayısına filan da takmaya başladılar. Yakında antrenman ısınma tekniklerine filan da bulaşır bunlar.

Sosyal medyadaki troller gibiler.

abdllh.29
12.10.2019, 09:47
Başaralı hoca olabilmek için istanbula gidip sistemin hocası olmasına gerek yoktu o zaten bizim gözümüzde türkiyenin en iyi hocasıydı 11 de hakkının yendiğini o dönem bjk nin içinde olduğu kulupde hocalık yapmak
Bundan öncede bizi topçularımız en iyi dönemlerinde milli takıma alınmadı bunun sebebi milli takım hocası değildi sebebi ülkenin tff sistemiydi şu anda basın da trabzonsporlu şenol güneş var ve trabzonsporun topçularını oynatmıyor. Bu onun vereceği karar değil, sadece adı milli takım hocası, ist takım topçuları öncelikli kalırsa anadoludan oyuncu alırsın. Bir zamanlar tuncay şanlı vardı kendi takımında oynamazdı ama her milli maç 11 de oynardı. Yusuf Abdulkadir uğurcan, Mert ozan dan daha mı kötü performansı varda oynamıyorlar.

not: dün akşam maçtan önce gecmiş olsun dorukhan diye tshört giymişler Abdulkadir ömür ingiltere milli takımında oynuyor galiba ülkenin tff bize bakış açısı net belli basında trabzonsporlu şenol güneş olsa bile

chener
12.10.2019, 11:29
Ben mesajımı devre arasında yazmıştım, tamamıyla sahadaki oyuna odaklı yorumumdur.kravat mevzuu maç sonrasının meselesi. Her ne olursa olsun parmak bu milli takımda yer almalıydı.yazıcı ilk onbir oynamalıydı, uğurcan kalede olmalıydı. Benim pencerem Trabzonspor'a açılır. Kravat tartışması niye bizim futbolcularımızın milli takımda olmadığını gösteriyor.

HOPA'LI TS'Lİ
12.10.2019, 11:53
Birisi sırf nefret duygularını dışarı vurmak için ve Ünala giydirmek için takım 5 gün izinliymiş diye bir şey uyduruyor, sonra takımın 4 gün izinli olduğu çıkıyor ortaya, arkasından birisi de diğer takımlarda da 4 gün izin yapanların olduğunu söylüyor. Demek ki işkembe-i kübradan sallamamak gerekiyor.

Önceden kendi teknik dehalıklarını ortaya koyarak adama giydiriyorlardı, şimdi adamın verdiği izin gün sayısına filan da takmaya başladılar. Yakında antrenman ısınma tekniklerine filan da bulaşır bunlar.

Sosyal medyadaki troller gibiler.

Ağzına sağlık

Uğur KÜÇÜK
12.10.2019, 12:09
Cok izin yapiyoruz mevzusu bittiyse lige tekrar odaklanma zamani.
Bu arada Cuma macini oynayan ve 3 gunluk izinden sonra, 3 gun idman yapan sikecilere Ersun hocam haftasonu izni vermis.

Cumartesi - Pazar dinlenin demis takima tekrardan [emoji5]

Ee normal dimi. 25 yillik esiyle bosanip, kendinden 20 yas kucuk bir hanimefendiyle evlenip, yeni bir cocugun da olunca ( 57 yasinda baba oldu adam, Allah anali babali buyutsun tabii ki de ) kendisi rahat etmek icin takima izin vermesi.

Hocanin elestirilecek yanlari var bu sene.
Takim boyunun uzun olmasi, gol attiktan sonra topun arkasina gecmemiz, maclarin belli bolumlerinde rakiplerin uzerimize gelmesine izin vermemiz ve buna, bizim zaman zaman oyun icinde sergiledigimiz pasif performanslardan cesaret almalari en onemli sorunlarimiz bence de.

Ama burada oyle bir hoca asiliyor ki, alakali alakasiz konularda, ben de her foruma girisimde yazdigim mesajlarla hocayi savunmak zorunda kaliyorum.

Sturridge, Campi ve Sosa sabah takima katilacakti. Salonda yapilan calismada Sturridge'i goremedim. Herhalde daha gelemedi. Aksam idmanina katilir.

Hocanin eksileri kadar artilari da var bu takim icin. Ben hocaya gecen sezon ki Gs macindan sonra notunu vermistim.

Ve o zamanlar bu forumda da yazmistim. Bizim hocamiz Trabzonspor'un Senol Gunes'i degil, tipki Gs gibi Fatih Terim'i olur demistim.

Ve bu yolda saglam adimlarla ilerliyor.

Kimse Sivas macindan sonra takimdan boyle bir reaksiyon beklemiyordu. Bunu sadece motivasyon ile yapamazsin. Oynadigimiz Bjk macini tek basina alan teknik kadrodur. O mactaki oyun planimizdir.

Bu elestiriye sık sık Terim'de maruz kalir. Aslinda Terim bu ligde cok hocadan daha iyi taktisyendir ama motivasyonu daha on plana cikartildigi icin, bu yonune ovgu yapilmaz fazla.

Unal hocam da o yola girdi, bu etiket ustune yapisti, ve sampiyonluk gelene kadar bu tarz elestiriler ( sacma sapan, alakasiz konularda olmadigi surece ) devam edecektir.

Bu yonden sikinti yok bence.

Ama bu oyuncu grubunun, ozellikle Omur ve Ekuban sakatlandiktan sonra bu reaksiyonu vermesi, kamuoyuna bu yarista Trabzonspor bunca eksige ragmen sonuna kadar var olacak dedirtmesi buyuk basaridir.

Ekuban dedigimiz adam takimin ve hatta ligin en formda on bolge oyuncusu iken sakatlandi. Ve Sorloth gibi adamimizin da performansi dustu.

Omur desen bu takimin neredeyse herseyi idi. Topu onde ayagimizda tutmaya yardimci olan birinci aktor, topu one hizlica tasiyan sporcu, en olmadik yerlerde attigi bir pasla gol bulmamizi saglayan adam.

Yani kisaca soyle diyeyim. Bu takimin % 30'unu iki sakatlikla ( Omur ve Ekuban ) kaybettik biz.

Hoca sirf bu durumdan 2 haftalik bir sendelemeden sonra cikmasiyla buyuk bir alkisi hakediyor.

Bu takim son ana kadar bu sene yarista olur.

Benim buradaki ve sosyal medyadaki arkadaslardan tek ricam, bu takima sonuna kadar destek verin.

Elestiri tabii ki olacak ama yapici ve onarici yazilar hem takimi hem de hocayi motive etsin ki, bu seneyi mutlu bitirelim.

Sikeciler ile yarisa hazir olmak lazim.

Daha baslamadilar, ilk yari sonunda Tff'si, Mhk'si, medyasi ile saldiriya gececeklerdir lig yarisindaki duruma gore.

Ona gore hocaniza ve yonetiminize ( mantik cevresinde elestirseniz de ) sahip cikin surekli.

Yol uzun, sonunda isik var, azicik sabirli olalim hep beraber.

Erkin
12.10.2019, 14:12
Hahaha vay Ersun yine Bodruma kacti demek. Iyi iyi hep izin yapsin boyle sikeciler.

tristram
12.10.2019, 17:04

bayiliyorum bu kendi adamimiz lafina.kendi adamimizin digerlerinden yaptigi farkli sey nedir diye sorsak?son iki senedir turkiyede en cok yerli oynatan takimiz..ugurcan-abdulkadir omur-yusuf-abdulkadir parmak.bu cocuklar en iyi donemlerinde dahil son iki sezondur hicbiri 11in gediklisi olamadi.
on sayfada bir arkadasin yazdigi gibi gecen sene sezon boyunca forma vermedigi oguzhan'i kadroya alip ozellikle sezonun sonuna dogru performansi tavan yapan parmak'i kadroya almamisti..ki o parmak'i 2 hafta once canli canli bjk kulubesinden bizim macta izlemisti..
bu adamin iyi niyetli olma ihtimali var mi?nedir bu dusmanlik kardesim?varini yogunu trabzonspor'a borclu iken bizden nasil daha fazla trabzonspor'lu olabiliyor onuda anlamadim..
hakedene hakkini verir demek icin bayagi bir saf olmak lazim..eee versin tutan mi var?ugurcan bu ulkede su anda muslera ile birlikte en iyi kaleci degil mi?neden 11'de degil.ayni performansi besiktasta veya herhangi bir istanbul takiminda gostermis olsa 11'de olmayacak miydi?keza dun aksam ki macta orta sahada oynayanlar yusuf'tan abdulkadir'den cok mu iyilerdi.topu dikine ileri oynayabilen yegane adamlardi bunlar..
simdi kalkip kendi adamimiz diyorsunuz.aziz yildirim teknik kadroda olsa bu kadar haksizlik yapmaz..

ayrica bu kadar trabzonspor'lu topcu alerjisi olan bir adam milli macta neden kadikoye bordo mavi kravatla gider..kac yasina gelmis hala trolluk pesinde.normal lig maci olsa sikecileri kudurttu deriz eyvallah ama sirf kadikoy oldugu icin bordo mavi kravat takip ortami germek nedir.o kravati takarken bunun tartisma konusu olabilecegini dusunemeyecek kadar salak olmadigina gore yaptigi bildigin trolluk,eziklik..

kadikoyde sikeciler bile yusuf oyuna girince hareketlendi herkes alkisladi ama sozum ona kendi adamimiz pozisyon uretemeyen,en az 4-5 topcunun les attigi bir takima yusuf'u dakika 80den sonra oyuna sokuyor..

bu adami savunmayin.senol gunes'in neredeyse tum hocalik donemlerini hatirliyorum nasil geldigini takimi nasil biraktigini cok iyi biliyorum ama yeri burasi degil..senol gunes 7-24 trabzonspor'a dua etse yine trabzonspor'un hakkini odeyemez..

Ufuk
12.10.2019, 17:21
https://i.hizliresim.com/Lv001Z.png

Bizim takım hazır herhalde.

Nazim Can
12.10.2019, 18:09
Lider olmak bir haltimiza yaramaz hatta tam aksine aleyhimize olur, dikkatleri üstümüze ceker, hkemler, tff, 3 ezikler üstümüze cok gelir ve maalesef biz de o psikolojiyi kaldiramayiz, sessiz sessiz arkadan gelmek lazim.

LağusKusteli
12.10.2019, 18:23
-lider olunca oluşacağı ve kaldıramayacağımız söylenen ‘stres’

-zirve yarışı son haftalarda klişe haline gelen rakiplerin açıklamalarını çok ciddiye alma

-‘bizi bu sene de şampiyon yapmayacaklar’ sözleri vs vs vs örnekleri çoğaltmak mümkün.

aşmalıyız böyle faydasız muhabbetleri. Yıllardır yararını görmedik, artık yeni sayfa açma vakti. Her zaman Olumlu düşünmeli ve asla moral bozmamalıyız!

Fanatik34
12.10.2019, 23:20
hani bu hafta boyu artik penalti calismisizdir saniyorum..Penalti olursa, kim kullancak acaba?:rolleyes:

Enes Başkaya60
13.10.2019, 00:13
hani bu hafta boyu artik penalti calismisizdir saniyorum..Penalti olursa, kim kullancak acaba?:rolleyes:

Parmak kullanır gibi...

gurur6134
13.10.2019, 19:05
Apo milli takimda sakatlanmis maca yetisir umarim.

serdaracıl
13.10.2019, 23:34
-lider olunca oluşacağı ve kaldıramayacağımız söylenen ‘stres’

-zirve yarışı son haftalarda klişe haline gelen rakiplerin açıklamalarını çok ciddiye alma

-‘bizi bu sene de şampiyon yapmayacaklar’ sözleri vs vs vs örnekleri çoğaltmak mümkün.

aşmalıyız böyle faydasız muhabbetleri. Yıllardır yararını görmedik, artık yeni sayfa açma vakti. Her zaman Olumlu düşünmeli ve asla moral bozmamalıyız!

Aynen

U.Sadıkoğlu
14.10.2019, 08:23
Sıkıcı geçen bir hafta sonunun ardından gelsin artık Cumartesi :)

Enaldo61
14.10.2019, 09:57
Seri yakalamamız lazım. Sturridge'in de gol katkısı yapması lazım, dans etmesi lazım.

oksoholu
14.10.2019, 10:29
Cok izin yapiyoruz mevzusu bittiyse lige tekrar odaklanma zamani.
Bu arada Cuma macini oynayan ve 3 gunluk izinden sonra, 3 gun idman yapan sikecilere Ersun hocam haftasonu izni vermis.

Cumartesi - Pazar dinlenin demis takima tekrardan [emoji5]

Ee normal dimi. 25 yillik esiyle bosanip, kendinden 20 yas kucuk bir hanimefendiyle evlenip, yeni bir cocugun da olunca ( 57 yasinda baba oldu adam, Allah anali babali buyutsun tabii ki de ) kendisi rahat etmek icin takima izin vermesi.

Hocanin elestirilecek yanlari var bu sene.
Takim boyunun uzun olmasi, gol attiktan sonra topun arkasina gecmemiz, maclarin belli bolumlerinde rakiplerin uzerimize gelmesine izin vermemiz ve buna, bizim zaman zaman oyun icinde sergiledigimiz pasif performanslardan cesaret almalari en onemli sorunlarimiz bence de.

Ama burada oyle bir hoca asiliyor ki, alakali alakasiz konularda, ben de her foruma girisimde yazdigim mesajlarla hocayi savunmak zorunda kaliyorum.

Sturridge, Campi ve Sosa sabah takima katilacakti. Salonda yapilan calismada Sturridge'i goremedim. Herhalde daha gelemedi. Aksam idmanina katilir.

Hocanin eksileri kadar artilari da var bu takim icin. Ben hocaya gecen sezon ki Gs macindan sonra notunu vermistim.

Ve o zamanlar bu forumda da yazmistim. Bizim hocamiz Trabzonspor'un Senol Gunes'i degil, tipki Gs gibi Fatih Terim'i olur demistim.

Ve bu yolda saglam adimlarla ilerliyor.

Kimse Sivas macindan sonra takimdan boyle bir reaksiyon beklemiyordu. Bunu sadece motivasyon ile yapamazsin. Oynadigimiz Bjk macini tek basina alan teknik kadrodur. O mactaki oyun planimizdir.

Bu elestiriye sık sık Terim'de maruz kalir. Aslinda Terim bu ligde cok hocadan daha iyi taktisyendir ama motivasyonu daha on plana cikartildigi icin, bu yonune ovgu yapilmaz fazla.

Unal hocam da o yola girdi, bu etiket ustune yapisti, ve sampiyonluk gelene kadar bu tarz elestiriler ( sacma sapan, alakasiz konularda olmadigi surece ) devam edecektir.

Bu yonden sikinti yok bence.

Ama bu oyuncu grubunun, ozellikle Omur ve Ekuban sakatlandiktan sonra bu reaksiyonu vermesi, kamuoyuna bu yarista Trabzonspor bunca eksige ragmen sonuna kadar var olacak dedirtmesi buyuk basaridir.

Ekuban dedigimiz adam takimin ve hatta ligin en formda on bolge oyuncusu iken sakatlandi. Ve Sorloth gibi adamimizin da performansi dustu.

Omur desen bu takimin neredeyse herseyi idi. Topu onde ayagimizda tutmaya yardimci olan birinci aktor, topu one hizlica tasiyan sporcu, en olmadik yerlerde attigi bir pasla gol bulmamizi saglayan adam.

Yani kisaca soyle diyeyim. Bu takimin % 30'unu iki sakatlikla ( Omur ve Ekuban ) kaybettik biz.

Hoca sirf bu durumdan 2 haftalik bir sendelemeden sonra cikmasiyla buyuk bir alkisi hakediyor.

Bu takim son ana kadar bu sene yarista olur.

Benim buradaki ve sosyal medyadaki arkadaslardan tek ricam, bu takima sonuna kadar destek verin.

Elestiri tabii ki olacak ama yapici ve onarici yazilar hem takimi hem de hocayi motive etsin ki, bu seneyi mutlu bitirelim.

Sikeciler ile yarisa hazir olmak lazim.

Daha baslamadilar, ilk yari sonunda Tff'si, Mhk'si, medyasi ile saldiriya gececeklerdir lig yarisindaki duruma gore.

Ona gore hocaniza ve yonetiminize ( mantik cevresinde elestirseniz de ) sahip cikin surekli.

Yol uzun, sonunda isik var, azicik sabirli olalim hep beraber.

Yazdıklarını sonuna kadar okudum tabiki katıldığım ve katılmadığım yerler vardır ve doğaldır. Bende Ünal hocayı eleştiriyorum ama şunu da biliyorum hocanın kredibilitesi çok fazla bu da bizim gibi kimseye eyvallahı olmayan bir taraftar için çok iyi bir şey

Konuya gelince sanırım Gençlerbirliği maçından sonra söylemişti “Sıkıcı futbol oynayacağız” eksikler dönene kadar ama takım bir anda değişti şiir gibi oynamaya başladı buda göstermiyor mu kendi takımının farkında değil elinde obi sosa parmak nwakame ve sturidge gibi ayağa oynayan 4 adam var ve sen sıkıcı futbol diyorsun niye ömür ve ekuban yok diye sonra ne oldu biliyor musunuz ortaya Kamil diye birini koydu sistemi onu Yusuf sandı ve eski haline döndü aslında eleştirdiğim noktalar bunlar değil Sivasda Doğanı oyuna alsa maçı en azından berabere bitirebilirdik akan oyunda kilit hamlelerde geç kalıyor
Neyse kimse anasından hoca doğmuyor hata yaparak tecrübe kazanacak ama bu hataları yüzüne vurmazsanız yaptığı hatayı göremez farkında mısınız takım bir anda değişti kendi de buna inanamıyordur oysa Gençler maçında bu takımdan bu kadar diye düşünüyordu

Orkun 61
14.10.2019, 11:02
Ooooo Herbokologlar forumu basmış yine :)

Şimdide Fitness uzmanı olmuşlar :) Güzel güzel aferim size

Taktikten en iyi siz anlarsınız Ünal bilmez,

Antreman vs işlerinden en iyi siz anlarsınız Ünal onu da bilmez,

Oyuncu değişiklikleri, oyuncularla kurulan ilişkilerde üzerinize yoktur Ünal onu da bilmez,

Transfer muhabbetine hiç girmiyorum zira ömrünüzü buna adadınız Ünal ondan da anlamaz !

Her halttan sadece siz anlarsınız ! Vallaha bravo. Bu egoyu neyle büyüttünüz böyle.

Ayrıca Ünal DEĞİL !!! Ünal hoca !!! Yaşınız kurtarıyorsa Eyvallah da çoluk çocuk klavye başına geçip

sanki Ünal hocayla beraber bot bağlamış gibi davranmıyor mu tüm sinirlerim ayağa kalkıyor.

Azıcık saygınız olsun insanlara.

Bir de şu istatistik mevzusu var.

İstatistikler bozulmak içindir !

Bir takıma 3 maç kaybettin diye aynı takıma ömür boyu kaybetmezsin ! Milli aradan sonra da maç kazanılır.

Çok da korkmaya gerek yok. Kendimiz gibi oynayalım yeter.

Her günün şartları, koşulları farklı olduğu gibi her maçın da hikayesi ayrıdır.

Uğur KÜÇÜK
14.10.2019, 11:14
Yazdıklarını sonuna kadar okudum tabiki katıldığım ve katılmadığım yerler vardır ve doğaldır. Bende Ünal hocayı eleştiriyorum ama şunu da biliyorum hocanın kredibilitesi çok fazla bu da bizim gibi kimseye eyvallahı olmayan bir taraftar için çok iyi bir şey

Konuya gelince sanırım Gençlerbirliği maçından sonra söylemişti “Sıkıcı futbol oynayacağız” eksikler dönene kadar ama takım bir anda değişti şiir gibi oynamaya başladı buda göstermiyor mu kendi takımının farkında değil elinde obi sosa parmak nwakame ve sturidge gibi ayağa oynayan 4 adam var ve sen sıkıcı futbol diyorsun niye ömür ve ekuban yok diye sonra ne oldu biliyor musunuz ortaya Kamil diye birini koydu sistemi onu Yusuf sandı ve eski haline döndü aslında eleştirdiğim noktalar bunlar değil Sivasda Doğanı oyuna alsa maçı en azından berabere bitirebilirdik akan oyunda kilit hamlelerde geç kalıyor
Neyse kimse anasından hoca doğmuyor hata yaparak tecrübe kazanacak ama bu hataları yüzüne vurmazsanız yaptığı hatayı göremez farkında mısınız takım bir anda değişti kendi de buna inanamıyordur oysa Gençler maçında bu takımdan bu kadar diye düşünüyorduBu olay tamamen ortasaha kurgumuzun Sivas macina kadar oturmamasi ve bireysel performanslarin ( Ozellikle Obi ve yeni sozlesme alana kadar Parmak'in ) dusuk performansiyla alakaliydi.

Hepimiz burada Mikel'in takima monte edildikten sonra, ilk baslarda Sosa ile saha ici rollerini paylasmada sikinti cektigini gorduk.

Hatta ben bir ara Mikel'den umidimi bile kestim, bizim oyun kurgumuzda olmayacak artik diye dusunmeye baslamistim ki, Obi cikip ben buyuk karakterim, bu takimin bir parcasi olmaliyim dedi sahadaki oyunu ve mucadelesiyle, benim gibi bircok kisinin de yuzunu kizartti.

Mikel'in geriden oyun kurmasi ve takima guven vermesi, Parmak'in o gecen sezonki isiran oyununa donmesi ve Sosa'nin da arkasi saglamken ( Mikel ile ) on bolgedeki hareketli ve futbola ac oyunu takimin cehresini duzeltti.

Kamil Ahmet gibi enerjik adamin kadroya girmesi de bizi rahatlatti pek tabii.

Ama hala Nwakaeme ( gecen sezonki performansinin daha yarisinda degil ), Pereira ( bu sezon eskisi kadar iyi degil, yasindan dolayi enerjisi dustu ) ve Novak ( Alternatifsiz olmasi, hic dinlenmeden oynamasi ve Nwakaeme'nin son macta golu atip 3 puan getirmesine ragmen etkisiz oyunu yuzunden o da eskiye nazaran iyi gozukmuyor sahada ) eski performansinda degil.

Sivas macina da gelirsek, o gun 1 puandan kimse mutlu olmayacakti, ki son 10 dakika tek bir atagi yoktu Sivas'in.

Hoca da 3 puan icin saldirirken, Dogan'i hic dusunmedi bile, bence de hata yapti, deplasmanda 1 puan iyiydi aslinda ama yapacak birsey yok artik.

Bu tarz elestirilere kimse laf etmiyor zaten, cok guzel tarzda kendi dusuncelerinizi dile getirerek elestirinizi de yapmissiniz takimin daha iyi olmasi icin.

Iste bunlar yapici tarzda elestiri.

Boyle elestiriyi teknik kadroda basimin ustunde yeri var diyerek kabullenir ve kendini sorgular.

Benim kizdigim mevzu, mac kazaninca topcular kazandi, rakip lesti, hocalik birsey yok.

Mac kaybettik mi de, bu Unal hoca filan degil, sen ne anlarsin futboldan, hadi yuru git tarzi yapilan sacma sapan konusmalarla elestiri altindan hocaya kinini kusanlara.

Bunlar kendini genelde ordinaryus futbol profesoru sanan tipler.

Neyse..

En azindan su donemde biraz akillanirlar insallah.

Oğuz KUL
14.10.2019, 13:33
Kendi evimizde yeneceğimizi düşünüyorum.. Sadece konsantrasyon sağlanmalı..

Hatırlayın rize maçı maç konuşmasını; maça çıkarken Ünal hocanın tek endişesi futbolcuların motivasyonuydu söylediği cümlede aynen özetliyordu her şeyi “beyler bu suskunluğunuzu fırtına öncesi sessizliğe bağlıyorum”

Motivasyonu sağlam bir Trabzonspor u bu ligde yenmeyi bırakın berabere kalınması bile zordur.

Umarım 3-0 biter..

artvints
14.10.2019, 16:12
yabancı futbolcular ligin ikincisiyle oynuyoruz diye düşünürse kazanırız. gevşek oynadığımızda başımıza iş açıyoruz.

AYYILDIZ
14.10.2019, 16:34
Antep ileri hattı iyi kontra ataklara dikkat etmemiz lazım. Her maç gibi bu da zor inşallah galip geliriz.

Enaldo61
14.10.2019, 17:21
Mikel sakatlanmış.

Çağdaş DENİZ
14.10.2019, 18:40
Kendi evimizde yeneceğimizi düşünüyorum.. Sadece konsantrasyon sağlanmalı..

Hatırlayın rize maçı maç konuşmasını; maça çıkarken Ünal hocanın tek endişesi futbolcuların motivasyonuydu söylediği cümlede aynen özetliyordu her şeyi “beyler bu suskunluğunuzu fırtına öncesi sessizliğe bağlıyorum”

Motivasyonu sağlam bir Trabzonspor u bu ligde yenmeyi bırakın berabere kalınması bile zordur.

Umarım 3-0 biter..

Adamlar uzun topa ve kontraya çok iyi cikiyor
Kırmızı yeme Ya da gol yeme ihtimalimiz yüksek
İlk golü yersek dikkatli olmazsak işimiz zor 2-0 3-0 sürprizi ile yenilebiliriz çok zor maç

Özgür KARADENİZ
14.10.2019, 18:42
Mikel sakatlanmış.

8 gün icinde,6 gün izin yaparsan,kas hafizasinda oluşan gitgeller yüzünden,yaşanmiş olabileceği ihtimali?

trbzonsporlu
14.10.2019, 21:13
aylar hatta yıllar sonra bir günlüğünede olsa lider olma şansı. cumartesi gecesini lider olarak kapatacağız ve pazar günü gazeteler liderlik konulu manşet atacaklar

muhammed bilgin
14.10.2019, 21:28
Adamlar uzun topa ve kontraya çok iyi cikiyor
Kırmızı yeme Ya da gol yeme ihtimalimiz yüksek
İlk golü yersek dikkatli olmazsak işimiz zor 2-0 3-0 sürprizi ile yenilebiliriz çok zor maçAt gözlüğüyle seyrediyor sun galiba maçları

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan
14.10.2019, 22:12
Norveç sitelerinde yarın Sørloth'un 11 başlayacağı yazılmış.Sağlam döner umarım.
Belki bu sebeple Sturridge başlar.

chener
14.10.2019, 23:17
Golcü olmak başka bişe. Adam geldi yükseldi vurdu.çok basit bir eylem ama gel de bunu yap.

chener
14.10.2019, 23:21
He he he
Aynısını biz yaptık bu sefer

Murat Keçeci
15.10.2019, 10:20
Milli ara bittiğine göre artık lige dönebiliriz.Öncelikle milli takımı tebrik ederim önemli bir virajı döndüler kimin oynadığına fazla takılmamak lazım önemli olan bizi iyi temsil etmeleri.

Antep maçına geçersek son maçlarda yakaladığımız havayı üstüne koyarak devam ettirmeliyiz.Maça yine tam konsantrasyon ile çıkmalıyız.rize maçındaki gibi disiplinden kopmadan son dakikaya kadar maçın içinde olmalıyız.

Takım savunması yine birinci önceliğimiz olmalı.Orta sahada yine sert,agresif,rakibe temaslı oynayıp kazandığımız topları doğru oyuncularla buluşturmalıyız ve aynı zamanda birbirimize yakın oynayıp yardımlaşmayı arttırmalıyız.

Kanatları daha etkili kullanmalıyız.Özellikle sağ kenardan daha organize atak yapmalıyız.Perreia ve kamil çok ezbere oynuyor ısrarla rakibin içinden geçerek verkaç yapmaya çalışıyor bazen topla içe katederek bazen çizgiye inmeye çalışarak rakibin o bölgedeki yoğunlaşmasına göre en doğru tercihi yapmalıyız ve orta atacaklar sert kavisli penaltı noktası üzerini hedef alarak orta atmalı.

Ters kanatta antony maçın gidişatına göre şekil almalı daha özgür daha doğaçlama oynamalı.Sörlothun verimini arttırmak için ona yakın oynamalıyız ve kanatlardan beslemeliyiz.

Mikel veya doğan, sosa ve parmakın arkasında yine oyuna katılmaya devam etmeli,basit,çabuk ve etkili noktalara oynamalı.

Kilit oyuncular ise parmak ve sosa iki sekiz gibi oynayan bu ikili hücuma ne kadar çok adam eksilterek dribling yaparak veya verkaç yaparak giderse rakibin dengesi o kadar bozulur.Blokları birbirine yaklaştıracak,takım boyunu kısaltacak olan bu ikili olacak güzel oyun oynamak için ikisininde iyi performansına ihtiyaç olacak.

Rakibin performans olarak iyi bir çizgisi var ikinci bir gençlerbirliği vakası yaşamamak için maça tam konsantrasyon ile çıkmalı ve taraftar desteğini arkamıza alıp rakibi pasifize edip sonuca gitmeliyiz.

Çağdaş DENİZ
15.10.2019, 12:49
At gözlüğüyle seyrediyor sun galiba maçları

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birincisi önce Türkçe öğren deyim nerede hangi anlamda kullanılır nasıl kullanmak gerekir
İkincisi üslubunu takın beğenmezsen kendi fikrini söylersin olur biter forumun seviyesini senin gibiler düşürüyor her önüne geleni üye yaparsan olacağı bu
Maç yorumuna girmiyorum bile yediğimiz ve g fk nin rakipleri hangi pozisyonlarda kırmızı yemiş aç öğren beinsport özetler sayfasında bile bulabilirsin çok uğraşmana da gerek yok

Ufuk
15.10.2019, 13:16
Birincisi önce Türkçe öğren deyim nerede hangi anlamda kullanılır nasıl kullanmak gerekir
İkincisi üslubunu takın beğenmezsen kendi fikrini söylersin olur biter forumun seviyesini senin gibiler düşürüyor her önüne geleni üye yaparsan olacağı bu
Maç yorumuna girmiyorum bile yediğimiz ve g fk nin rakipleri hangi pozisyonlarda kırmızı yemiş aç öğren beinsport özetler sayfasında bile bulabilirsin çok uğraşmana da gerek yokBoşver. Yorumun çok doğru. Twumasi garip bir adam çok hızlı ve kaleyi gördüğü an çok sert şut atıyor. Cezalı forvetleri de geri dönecek o Twumasiden de hızlı. Waris benzeri oyuncu. Iki tane süratli oyuncu ile kontra yakalanırsak patates ederler. Milli aradan galibiyetle dönmemiz gerek. Inş kazanacağız.

AYYILDIZ
15.10.2019, 14:24
Sabırlı oynayıp boş alan bırakmamalıyız.

Çağdaş DENİZ
15.10.2019, 16:43
Boşver. Yorumun çok doğru. Twumasi garip bir adam çok hızlı ve kaleyi gördüğü an çok sert şut atıyor. Cezalı forvetleri de geri dönecek o Twumasiden de hızlı. Waris benzeri oyuncu. Iki tane süratli oyuncu ile kontra yakalanırsak patates ederler. Milli aradan galibiyetle dönmemiz gerek. Inş kazanacağız.
teşekkürler renktaş.
bu sumudica ilk 10 maç alabildiği tüm puanları alıp sonra düşüşe geçiyor. sanırım kayseri' de de ilk başta hızlı başlayıp sonra üstüste kaybetmişti. Göndermişlerdi yanılmıyorsam.
Gollü bir maç olacağa benziyor. Kazanırsak özgüvenimiz tavan yapacak.ŞAMPİYON olmak istiyorsak bahanesiz kazanmalıyız.

artvints
15.10.2019, 16:54
...................uğurcan
pereira....hüseyin...fernandes...novak
..............sosa......doğan
....kamil...........................nwakeme
...........sturridge...sörloth

ilelebeTS
15.10.2019, 19:28
Milli arada takım dinlenecek diyoruz hemen 1-2 sakatlık oluyor. Maç oynamayınca sakatlanıyor demek ki bizim futbolcular.

Teoman Karadeniz
15.10.2019, 22:52
Passolig'imi 2019 yılında yenilememiştim. Bilgi sahibi olanlara birkaç sorum var.

1: Malumu odur ki deplasman biletleri taraftar gruplarına peşkeş çekildiği için Trabzonspor logolu kartlarla maça bilet bulamıyoruz. Bu kartı iptal edip logosuz kart alıp istediğim maça girmem mümkün mü?
2: Eşime de logosuz kart almayı düşünüyorum beraber tüm maçlara girebilmek için?

Ufuk
15.10.2019, 23:05
Passolig'imi 2019 yılında yenilememiştim. Bilgi sahibi olanlara birkaç sorum var.

1: Malumu odur ki deplasman biletleri taraftar gruplarına peşkeş çekildiği için Trabzonspor logolu kartlarla maça bilet bulamıyoruz. Bu kartı iptal edip logosuz kart alıp istediğim maça girmem mümkün mü?
2: Eşime de logosuz kart almayı düşünüyorum beraber tüm maçlara girebilmek için?

TFF logolu kart ile her maçın ev sahibi tribününe giriş yapabilirsiniz. Kulüpler kendi passolig kartına öncelik veriyor ama bilet kalmama durumu olacağını sanmıyorum. Sezon başında Trabzonspor kartımı yeniledim keşke TFF logolu alsaymışım.

Jedi
15.10.2019, 23:38
sörtloth 90 da yazdı ))) 1-1 bitti

Enes Başkaya60
16.10.2019, 00:04
sörtloth 90 da yazdı ))) 1-1 bitti

Manyak kafa vurmuş ama var ya çıkması imkansız...

Çağdaş DENİZ
16.10.2019, 00:07

Neden iptal ediyorsun
Bu dursun ayrıca logosuz kart da alırsın olmuyor mu

TolgaTopçu61
16.10.2019, 00:31
TFF logolu kart ile her maçın ev sahibi tribününe giriş yapabilirsiniz. Kulüpler kendi passolig kartına öncelik veriyor ama bilet kalmama durumu olacağını sanmıyorum. Sezon başında Trabzonspor kartımı yeniledim keşke TFF logolu alsaymışım.Konu Trabzonspor oldu mu, TFF logolu kartla da her maça giremezsin :)

Mesela Kasımpaşa maçında olduğu gibi..

pReN@_61
16.10.2019, 01:21
Bu müsabakayı 3-0 kazanacağız.

:tsbayrak:

Jedi
16.10.2019, 01:57
Manyak kafa vurmuş ama var ya çıkması imkansız...

çok pis gerilerek vurdu havada..şut gibi girdi

cakalkerem
16.10.2019, 09:35
yenelim

chener
16.10.2019, 09:56
Sörloth'un milli maçta attığı gol, Rize maçında attığı golle aynı. Bizim forvete demek böyle çalışmamız lazım.Öyle böyle kafa vurmuyor.Studrridge oynamaya başlarsa takımı yormadan böylesi rahat gol çok atarız.

Enaldo61
16.10.2019, 10:17
3 puan şart, ne pahasına olursa olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
16.10.2019, 10:19
3 puan çok çok önemli
Taraftarın da coşkusuyla alırız umuyorum

Faruk BERBER
16.10.2019, 10:39
Sağ bekleri Oğuz Ceylan iyi top çıkarıyor ileriye, hücumda da Twumasi ve Kayode hızlı boş alan oyuncuları. Başka ekstra bir şey yok takımda. Güray da etkiliydi takım için ama cezalı. Bu maçı mutlaka kazanmalıyız.

UĞUR DURTAŞ
16.10.2019, 12:11
H) ÖZGÜR YANKAYA (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19972)
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19811)
(Y) MEHMET CEM HANOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20000)
(D) DİRENÇ TONUSLUOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=876678)
(V) TUGAY KAAN NUMANOĞLU (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1091799)
(A) ESAT SANCAKTAR (https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20579)

HOPA'LI TS'Lİ
16.10.2019, 12:23
Yine mi bu Özgür yahu

Kurtulamadık şu kötü hakemlerden

Enaldo61
16.10.2019, 12:41
Sturridge oynayacak galiba. İdmanda yer almış. Parmak da var, Obi Mikel düz koşu yapmış.

Novak da idmanda yer almış.

Enes Başkaya60
16.10.2019, 13:19
Sturridge oynayacak galiba. İdmanda yer almış. Parmak da var, Obi Mikel düz koşu yapmış.

Çift forvet başlayabilir bu maç Ünal hoca Sturridge hazırsa...

OFLU
16.10.2019, 15:31
Taktik maktik yok. Bam Bam Baam

memozcan
16.10.2019, 16:26

Bende de tff logolu var bu sebepten ötürü..

ancak takımlar tff logolu karta 24 saat kala bilet satışını açıyorlar.. dolayısıyla bilet kalmamış olabiliyor.. s. Prag maçı için kırk takla attım sene başında :)

İstanbuldaki maçlar için bizim takıma ayrılan bilet hemen tükeneceği için rakip tribünde izlemeniz gerekecek.. ibb bir keresinde tff logolu olanlara da satış yapmamıştı:)

yasin196761
16.10.2019, 18:10
Arkadaşlar bizim kale arkalarındaki boşlukların sebebi nedir bilen biri aydınlatabilir mi ?

Gürkan Asma
16.10.2019, 21:31
Arkadaşlar bizim kale arkalarındaki boşlukların sebebi nedir bilen biri aydınlatabilir mi ?

Taraftar gruplarına bedava dağıtılan kombineler, en azından %90 sebep bu. Başka sebeplerde vardır illa ki :)

UĞUR DURTAŞ
17.10.2019, 09:54
Cumartesi Babamla birlikte inşallah Trabzon'da olacağız.(maç için)
Yarin akşam Sivas gs ye yenilir veya berabere kalırsa
Alanyanında rize ile pazar günü oynayacağını düşünürsek...
Bizimde Cumartesi gaziantepsporu yenmemiz halinde
Liderlik koltuğuna oturmak ciddi anlamda bizleri heyacanlandırıyor...
**
İnşallah maça baskılı başlarız
her nedense bu tarzdaki takımlara karşı özellikle ilk yarıları
ağır başlıyoruz(niçin)buna bağlı olarak inanılmaz pas pataları ile ilk yarıyı kapatıyoruz
bizim takımın aklı başına ikinci yarı geliyor genelde...
Ünal hocam evimizdeyiz saha seyirci hava lehimize...
lütfen baskılı başlayalım
gerisi kendiliğinden gelir zaten...

nevzat61
17.10.2019, 10:43
Cumartesi Babamla birlikte inşallah Trabzon'da olacağız.(maç için)
Yarin akşam Sivas gs ye yenilir veya berabere kalırsa
Alanyanında rize ile pazar günü oynayacağını düşünürsek...
Bizimde Cumartesi gaziantepsporu yenmemiz halinde
Liderlik koltuğuna oturmak ciddi anlamda bizleri heyacanlandırıyor...
**
İnşallah maça baskılı başlarız
her nedense bu tarzdaki takımlara karşı özellikle ilk yarıları
ağır başlıyoruz(niçin)buna bağlı olarak inanılmaz pas pataları ile ilk yarıyı kapatıyoruz
bizim takımın aklı başına ikinci yarı geliyor genelde...
Ünal hocam evimizdeyiz saha seyirci hava lehimize...
lütfen baskılı başlayalım
gerisi kendiliğinden gelir zaten...

Ben baskılı baslamaktan yana değilim.. Oturmuş bir savunmamız olsaydı baskılı oynayabilirdik..

rakibin hızlı adamlarının sayısı ve bizim malûm savunmamızı söylemiyorum bile.. adamlar orta sahadan uçmaya başlıyor ataklarında..bunu ancak kontrollü oynadığımız zaman avantaja çevirebiliriz..tabii ki benim fikrim..

fadigaTS
17.10.2019, 11:16
Rize maçı kırılma maçıydı.Nwakaeme gibi biz de zincirlerimizi kırmak için bu maçı da kazanmalıyız.Eğer hedef şampiyonluksa seri galibiyetler şart.Futbolcular isterse kazanamayacağımız maç çok az.

yasin196761
17.10.2019, 12:02
Taraftar gruplarına bedava dağıtılan kombineler, en azından %90 sebep bu. Başka sebeplerde vardır illa ki :)

Kötü bir görüntü oluyor bir de maç saatlerinin de etkisi var diye düşünüyorum.

Murathan
17.10.2019, 13:08
çok zor maç. geçen seneki erzurum maçına benzer bir şey çıkması olası.
kazanabilirsek eğer iç sahadaki kalan maçların hepsini kazanabileceğimizi düşünüyorum.
nwakaemenin iyi değil çok iyi oynaması lazım.

İ. SARAL
17.10.2019, 13:14
Çok zor maç. Puan kaybı olası.

İlker Yazıcıoğlu
17.10.2019, 13:40
Arkadaşlar, hakikaten Antep'i tanımadığım için ve merak ettiğim için soruyorum.

Neden çok zor bir maç?

Çok mu iyi bir takım Antep?

Mehmet Fatih Yavuz
17.10.2019, 13:42
Arkadaşlar, hakikaten Antep'i tanımadığım için ve merak ettiğim için soruyorum.

Neden çok zor bir maç?

Çok mu iyi bir takım Antep?

Tek olayı kontra, ve buna uygun oyuncuları.

Yenilebiliriz evet. Her maçın böyle riskleri var.

Ama karşıya rakip diye koyduğunda normalde çok iyi takım falan değil.

İlker Yazıcıoğlu
17.10.2019, 13:46
Tek olayı kontra, ve buna uygun oyuncuları.

Yenilebiliriz evet. Her maçın böyle riskleri var.

Ama karşıya rakip diye koyduğunda normalde çok iyi takım falan değil.

Tabi, her maçın riski var ama özellikle moralli bir dönemimizde özellikle Antep ile ilgili olumlu mesajlara çok ratlayınca şaşırdım...

Hayırlısı bakalım...

yasin196761
17.10.2019, 13:47
Çok gol yiyen bir takımla oynayacağız. Bjk maçına 3-0 önde girip 1 kişi fazlayken bile az kalsın maçı vereceklerdi. Bizim gol alamayacağımız takım yok bu ligde. Oyuncular maçın ciddiyetini biliyordur. Ünal Karaman önderliğinde bu maçıda alacağız. Ama bir gol mutlaka yeriz bunu nasıl aşarız bilmiyorum. Yediğinden fazlasını atmak bizim ligde kolay fakat avrupada bu çok zor.

TSarıalioğlu
17.10.2019, 14:56
Sosa şefimizle muazzam bir oyun anlayışıyla vurun geçin acımayın

artvints
17.10.2019, 16:03
bugün antrenmanda hakan yeşil vardı.

Enaldo61
17.10.2019, 16:20
Sturridge 1 gol 1 asist, Sörloth 1 gol, maç sonucu 2-0.

HOPA'LI TS'Lİ
17.10.2019, 19:31
Bu kadar sık ve çok sakatlık haberleri moralimizi bitirdi.

Normal gelmiyor bana

Bu maçı almalıyız.

HOPA'LI TS'Lİ
17.10.2019, 19:32
Gol yemediğimiz bir maç olsun artık
Atmada sıkıntı yok

ffırtına
17.10.2019, 20:04
Yeneceğimizi düşünüyorum.. 3-1 ya da 4-2 gibi bir skor bekliyorum.. Bu sene yine fırsat sezonu umarım değerlendiririz bunu..

Senelik 20 gün iznim var ve hafta sonu izinli değilim.. Belki olur da şampiyon oluruz şampiyonluğu Trabzon"da kutlarız diye her zaman 2 günlük iznimi saklarım.. O sene bu sene olsun..

HOPA'LI TS'Lİ
17.10.2019, 20:14
Rahat olun.
Bu maç bizim
Başakşehir'de 28 Ekim pazartesi akşamı liderliği perçinleyeceğiz.

Hakan
17.10.2019, 21:44
Bizim Bein muhabirimiz baya dandik yalnız.Bir kere de bilmediğimiz bir şey söylesin.
Transfer dönemi de bir hayrı yoktu.

U.Sadıkoğlu
18.10.2019, 08:28
Muhtemel 11'leri yazmaya başlayalım bugün Gs puan kaybederse çok hoş olur :)

Faruk BERBER
18.10.2019, 10:00
Muhtemel 11'leri yazmaya başlayalım bugün Gs puan kaybederse çok hoş olur :)

Zor da olsa kazanır bence Galatasaray (Falcao ve Lemina forma giyemiyormuş) içerde, bu haftanın puan kaybedeceği net belli olan takımı Fenerbahçe ;)

Tayfun
18.10.2019, 10:52
Yeneceğiz, yenmeliyiz ...

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2019, 11:00
gs-zivas berabere bitsin veya en kötü cincon yenilsin.

lider olabileceğimiz bir hafta

rize alanyaya yenilmezse

HOPA'LI TS'Lİ
18.10.2019, 11:01
TS efsanesinin maçı olmadığı bir haftayı yaşamdan kayıp bir hafta olarak sayıyorum.

Hayde efsane seriye devam

Uğur KÜÇÜK
18.10.2019, 11:16
Gaziantep ozellikle son 2 haftadir cok pozisyon vermeye basladi, o ilk haftalardaki kontra ataga hizli cikan ve pozisyonlari iyi degerlendiren oyunlarindan fazla eser kalmadi.

Ama yine de en dikkat etmemiz gereken adamlari Twumasi ve Kayode.

Bu ikili ile bizim macta da gol bulmalari maalesef cok olasi.

Ben, yarinki macta Mikel'in riske edilmeyecegini dusunuyorum.
Normalde zorlasa oynar ama hoca bu riski goze almayacaktir.

Ic sahada hocanin su ilk 11 ile maca baslayacagini dusunuyorum.

_________________Ugurcan________________

Pereira____Hosseini____Huseyin____Novak

_____________Dogan____Parmak__________

Sturridge__________Sosa_______Nwakaeme

__________________Sorloth_________________

Bu kadroda Dogan'in enerjik yapisi ve isiran oyunu isimize gelebilir.

Sumudica takimini 5-3-2 oynatan bir hoca. Sol kulvari tek basina kullanmaya calisan Morais bence kadrolarinin en ciddi aksiyan bolgesi.

O bolgeyi desebiliriz bu macta.

Icim rahat, milli ara sonrasi rehavetine firsat tanimadan bu maci kazanacagiz hayirlisiyla.

Nwakaeme bu macta sadece son 10 dakika sazi eline almaz ve macin en az 30 dakikasi iyi bir performans sergileyebilirse, rahat bir galibiyet alacagimiz musabaka olur bu mac.

Çağdaş DENİZ
18.10.2019, 11:56
Gaziantep ozellikle son 2 haftadir cok pozisyon vermeye basladi, o ilk haftalardaki kontra ataga hizli cikan ve pozisyonlari iyi degerlendiren oyunlarindan fazla eser kalmadi.

Sumudica takimini 5-3-2 oynatan bir hoca. Sol kulvari tek basina kullanmaya calisan Morais bence kadrolarinin en ciddi aksiyan bolgesi.

Icim rahat, milli ara sonrasi rehavetine firsat tanimadan bu maci kazanacagiz hayirlisiyla.

Nwakaeme bu macta sadece son 10 dakika sazi eline almaz ve macin en az 30 dakikasi iyi bir performans sergileyebilirse, rahat bir galibiyet alacagimiz musabaka olur bu mac.

güzel analiz tebrikler
inşallah kazanırız

bilgehan83
18.10.2019, 11:58

dizilimde sosa parmak'ın yerine parmak sol kanata daniel ortaya geçer.. daniel yerine kamil de on birde başlayabilir ama sağ kulvarda...

nevzat61
18.10.2019, 12:03
Sumudica yarın ki maça 3 forvet ile çıkacakmış.. bizim savunmamızın zaafindan yararlanacak.. yarın bol gollü olur bence..ve en çok atan kazanır..sturridge den daha çok wakaeme maçın senaryosuna direk etki eder diyorum..olumlu yâda olumsuz..

Mert'
18.10.2019, 12:31
Gol veya goller yiyeceğimiz kesin. Umalım da hücumcular günlerinde olsunlar.

Yasin Altuntas
18.10.2019, 12:43
Sumudica yarın ki maça 3 forvet ile çıkacakmış.. bizim savunmamızın zaafindan yararlanacak.. yarın bol gollü olur bence..ve en çok atan kazanır..sturridge den daha çok wakaeme maçın senaryosuna direk etki eder diyorum..olumlu yâda olumsuz..

Bizim isimize yarar, bize karsi ofansif cikan takimlara cok iyi oynuyoruz. Golü de zaten yiyecegimize göre, acik bir rakip bizim icin daha avantajli olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Fatih Yavuz
18.10.2019, 12:56
Nasıl kabullendik Allah'ım.
Gol yiyeceğimiz kesin.... Herkesin birleştiği fikir maalesef.

Hem de kalede Uğurcan gibi hem formda, hem de 20-25 milyon euroluk bir kaleci var.

amasya0561
18.10.2019, 13:52

Hem de kalede Uğurcan gibi hem formda, hem de 20-25 milyon euroluk bir kaleci var.

Evet Uğurcan için söyledikleriniz doğruda bu sene gol yemediğimiz tek maç hatırlamıyorum.(yanlışım yoksa)
inşallah bu maç gol yemediğimiz ilk maç olur.

Enes Başkaya60
18.10.2019, 14:24
4-2 biter...

Goller: Novak-Nwekaame-Sorloth-Sturidge...

Mehmet Fatih Yavuz
18.10.2019, 14:50
Evet Uğurcan için söyledikleriniz doğruda bu sene gol yemediğimiz tek maç hatırlamıyorum.(yanlışım yoksa)
inşallah bu maç gol yemediğimiz ilk maç olur.
Gerçekliği konusunda tamamen hemfikirim.

Çözülememesine gıcık oluyorum.

İsyanım buna!!!

ilelebeTS
18.10.2019, 16:38
Yetenek olarak çok daha önde bir takım olduğumuz aşikar. Sonucu bizim takımın psikolojisi belirler. Şimdiye kadar birçok kez görüldüğü üzere milli maç dönüşlerinde en önemli nokta bu. Motivasyonumuz iyi olursa umduğumuzdan daha kolay maç olur. Eğer motivasyonu sağlayamazsak Gençlerbirliği maçı gibi olur.

Mikel, Krasnodar maçına saklansın.

Joao_Hüseyin_Hosseini_Novak
Kamil__Sosa_Parmak__Tony
_____Sturridge
___________Sörloth

61_Hasan_69
18.10.2019, 16:55
Bu maçın 4-2 biteceğini bilmeyen yoktur herhalde ?

artvints
18.10.2019, 17:04
her maç gol yememize rağmen takım ruhunun gelişmesi büyük iş.

Gürkan Asma
18.10.2019, 17:14

Aynı şekilde her maç gol atmamız bu psikolojiyi dengeliyor fakat çözüm bulunmaz ise takımı tüketecek bi durum bu. Sahada devamlı golü yiyeceğiz psikolojisi takımı bi noktada bitirir.

UĞUR DURTAŞ
18.10.2019, 17:18
Gol yemeden galip geleceğimiz bir maç olacak.
Gol yemediğimiz ilk maçımız olacak bu sezon.

Onur Erçetin
18.10.2019, 18:19

Sadece Basel maçında iki tane havadan gelen topla iki gol yedik ve maç 2-2 berabere gitti.Ortasahanın çabuk geçilmesi bir yana duran toplarda ve hareketli oyundan kenardan gelen ortalarda stoperlerimizin hava hakimiyeti soru işareti.Hüseyin hem uzun değil hem de sıçrama becerisi yetersiz.Hosseini de hava toplarında çok sağlam bir isim değil.Bu nedenle hava toplarında gol yeme ihtimalimiz her zaman yüksek.Mikel de olmazsa bu ihtimal daha da fazla artar.

Merih Demiral vb .hava hakimiyeti yüksek,ikili mücadelelerin büyük çoğunluğunu alan,sezgileri iyi,fiziğine göre seri bir stoperimiz olsa şampiyonluk şansımız çok yüksek olurdu.Stoper deyip geçmemek lazım.

Elimizde ki stoperlerden katkı alıyoruz ancak hiçbirisi üst seviye stoperler değiller.Üst seviyeye en yakın stoper Hosseini onun da hava topu ve çabukluk sıkıntısı var.

Onur Erçetin
18.10.2019, 18:20
Takım ruhu gelişiyor ayrıca oyuncular maç yaptıkça form tutuyor.Wakayeme,Sturridge,Mikel gibi isimler oynadıkça açılacaklar ve daha iyi olacaklar.

Anıl C
18.10.2019, 18:29
Kebabı şişe saplar gibi saplıcaz Antep'e.

Harun-61
18.10.2019, 19:19
Gecen yil ki Erzurum maci geliyor aklima :( Allah muhafaza.

batugol
18.10.2019, 20:11
Gol yemeden kazanacağız

Muhammed Kambur
18.10.2019, 20:44
Özledik. Sahamızda bol gollü bir galibiyet bekliyorum.

Telonyus
19.10.2019, 08:10
farklı mağlubiyet bekliyorum :yattara2:

Armağan Dere
19.10.2019, 10:11
Ekuban ne zaman geliyor

Can
19.10.2019, 10:12
Bırakalım farklı galibiyeti felan beyler maçı alalım yeter.. Çok önemlii.. Milli aradan sonra gelellikle tökezliyoruz. Bu maçı alalım .1-0 olsun bizim olsun.

abdllh.29
19.10.2019, 10:22
kazanalım da nasıl olursa olsun

Samet Berber
19.10.2019, 10:27
Bir süredir takip edemiyorum yakından Sturridge ve Mikel'in durumu nedir arkadaşlar, 11 başlayacaklar mı ?

chener
19.10.2019, 10:47
Yeneceğimizi, farklı galibiyet alacağımızı tahmin ediyorum.

Mehmet Yusuf
19.10.2019, 10:53
rüyamda sturridge le konuşutuğumu gördüm,
adam bana gelip ilk 11 de oynamadığından yakınıyodu
:) :)

ÖmürKaradeniz61
19.10.2019, 11:12
Bahane olmadan kazanmamız gereken bir maç, eğer haftayı lider kapatırsak o gazla ilk yarıyı lider bitiririz.

Ogün YAZICI
19.10.2019, 11:17
Trabzonspor'a aşırı yüklenme var
Sınır bozucu
Gençlerbirliği maçında da bu kadar yüklenilmisti

Anıl C
19.10.2019, 12:02
Ama Antep'in her iki zenci forveti ligte her takımda oynayabilecek kalitede.

Antonio
19.10.2019, 13:05
twumasi çok tehlikeli hızlı ve tenik bir kanat forvet. bu adamda büyük potansiyel var. dikkat etmek lazım.

Tayfun
19.10.2019, 13:21
Sturridge artık ilk 11 başlasın kaç hafta oldu artık

Onur Civelek61
19.10.2019, 13:25
Rahat bir galibiyet hayal olur ama kazanırız :)

emrahtuna
19.10.2019, 13:31
sturridge ın yılan dansını başlatacak maç olması dileğiyle..başarılar karadeniz fırtınası..

Hasan Habip Özbay
19.10.2019, 13:57
maç çok zevkli olur çok gol olur biz fazla atar alırız Sturıdde ilk golünü atar herkese selamlar

Mert Oğuzlu61
19.10.2019, 14:10
--------dogan---sosa
----parmak--stu----waka
----------------sorloth

Sorloth yaninda arkasinda birileri dolanirken daha rahat oynuyor. Sturridge'den Jaja cikarmaliyiz. Yardimci forvet, 10 numara.

Mac icinde Parmak merkeze kayar, Sturridge sag tarafa gecer.

ilelebeTS
19.10.2019, 14:16
Mikel, Krasnodar maçına saklansın.

Joao_Hüseyin_Hosseini_Novak
Kamil__Sosa_Parmak__Tony
_____Sturridge
___________Sörloth

YES'in verdiği muhtemel kadro da böyle. Bakalım ne olacak.

Ahmet Aksu
19.10.2019, 15:50
sturidge lütfen artık..

güzel maç bizi bekler özledik takımı bol gollü olur 5-1 kazanırız diyorum..

Birtan
19.10.2019, 16:06
Trabzonspor'un ilk 11'i belli oldu: UğurcanPereira Hüseyin Hosseini Novak Kamil Sosa Parmak Nwakaeme Sturridge Sørloth

11 bu, diziliş tahmini.

Çağdaş DENİZ
19.10.2019, 16:09
Kamil Ön libero mu oynayacak acaba

Samet Berber
19.10.2019, 16:10
Kamil Ön libero mu oynayacak acaba
Sturridge Sörloth'un arkasında oynar, Kamil sağda 4-4-1-1 gibi yani.

Birtan
19.10.2019, 16:11
YES Kamil için ortada dedi.

Birtan
19.10.2019, 16:12
Bana kalırsa sahamızda direk çift forvet oynamalıyız tabi ama oyuncu grubu buna elverişli mi hocaya göre muamma.

ysngmz
19.10.2019, 16:13
İyi mücadele bol gol olsun.Galibiyet bekliyorum.

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
19.10.2019, 16:28
bu kadro maç içinde çift forvete dönebilmek için kurulur. sturridge'i sağ kanada göndermeye gerek yok.

ccd6167
19.10.2019, 16:32
Mikel yok

nasıl idman programımız var cidden anlamıyorum

yani cidden bir adam durup dururken mi sakatlanıyor anlamıyorum

61_Hasan_69
19.10.2019, 16:36
Mikel yok

nasıl idman programımız var cidden anlamıyorum

yani cidden bir adam durup dururken mi sakatlanıyor anlamıyorum

U19 da ayni sekilde her hafta biri sakatlaniyor

Numan Yerlikaya
19.10.2019, 16:40
Milli aradan sonra hep futbolcular salaklaşıyordu inşallah hata yapmayız

Enaldo61
19.10.2019, 16:46
Dans gelir bu akşam.

ilelebeTS
19.10.2019, 17:01
Kamil ortada oynamaz da bjk maçı gibi ortaya doğru sıkıştırır, bu hamle de Sturridge'e serbestlik kazandırır.

Gürkan Asma
19.10.2019, 17:06
Kombine bitti muhabbeti yapmasın kimse, stadın yarısı boş :D

Antonio
19.10.2019, 17:10
mikel kaç hafta olmayacak acaba bu iş abdulkadir ömür olayına dönmesin.

Isko6161
19.10.2019, 17:17
Kombine bitti muhabbeti yapmasın kimse, stadın yarısı boş :D

Kombine bitti zaten. Kombinesi olanlar maca gitmiyor sadece. Olay bu.

Isko6161
19.10.2019, 17:18
mikel kaç hafta olmayacak acaba bu iş abdulkadir ömür olayına dönmesin.

Sanirim avrupa macinda oynar. Takimla idmana cikmisti

Antonio
19.10.2019, 17:19
maça gitmeyenler tespit edilip yerlerine bilet satışı yapılabilir.

Ufuk
19.10.2019, 17:27
Antepteki Türklerde bayrağa dönmüş bravo :)

Skoru alırsak Ahmet canbaz girer ıns.

Yıldıray Emanet
19.10.2019, 17:28
Stadın neresi boş gayet dop dolu

Soner Albayrak
19.10.2019, 17:29
Bu spikeri sevmiyorum. Uğurlu gelmiyor pek, puan kaybı gelebilir.

odyseuys
19.10.2019, 17:29
şu maçı kazanırsak önümüz daha da açık.

haydi çocuklar, haydi hocam.

acan61
19.10.2019, 17:31
özlemişiz be...

Ufuk
19.10.2019, 17:37
Top bizdeyken ne güzel takımız bee..

DeAgLeMaNyAq
19.10.2019, 17:38
Klas adam...

odyseuys
gollllll :DDD

Ufuk
Adamım ya supersiniz

artvints
sörloth adam ya,

nuri45
19.10.2019, 17:39
yarimmmmmmmmmmmmmm yarimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm gooooooooooooooooooooooooollllllllllllllll

asedit
tek kelime: klas

Numan Yerlikaya
Yarimm yarimmmmmm

Sefaenes
19.10.2019, 17:40
Goll sorloth tek forvet de iyi değil ama cifr forvet de iyi Ekuban gibi