PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 8.Hafta | Trabzonspor 4 - 1 Gaziantep Futbol Kulübü | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3]

Ufuk
19.10.2019, 19:21
Hosseini dağ mısın mübarek.

Uğur Ö.
19.10.2019, 19:21
Hüseyin stoper felan değil

artvints
19.10.2019, 19:22
yürüye yürüye yendik. takımın oyuncu yapısından kaynaklı savunma zafiyeti var. çok çalışmak lazım.

Antonio
19.10.2019, 19:22
başıma bir şey gelmeyecekse bu papi djibodjiyi beğendim.

odyseuys
19.10.2019, 19:23
VAR'la ilgili bir dipnot vereyim. Bilenler biliyordur zaten. Yusuf'un darbesinden sonra oyun hızlıca başlamış olsaydı dahi hakem yine de VAR'dan gelen uyarıyla kırmızı gösterebilirdi...

hızlıca başlatılan oyunda ihraç edilcek oyuncu skor yapsa skor iptal oluyor mu peki hocam?

Antonio
campi oynasa daha iyi. hüseyinden iyi bana göre ivanildodan da iyi.

DeAgLeMaNyAq
Maç fazlasıyla da olsa yıllar sonra gelen liderlik hayırlı ve uzun ömürlü olsun...

AlperenAltun
19.10.2019, 19:24
Hepimize geçmiş olsun güzel geçtik bu maçı da

tamuğ yamtar
Başak 90+ da attıı.

O maç ta berabere bitse iyi olacaktı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

odyseuys
lider olduk !

ucurum
19.10.2019, 19:25
Arkadaşlar bundan sonra her cümlenin sonuna, Sosa sağolsun yazacaksınız, Sosa sağolsun. Aynen bu şekilde, Sosa sağolsun.

Oruç
19.10.2019, 19:26
Temiz iş.

Emre Çömez
19.10.2019, 19:27
en son ne zaman liderdik?

Oruç
19.10.2019, 19:27
Başak 90+ da attıı.

O maç ta berabere bitse iyi olacaktı.

Başak'ın yukarıda kalması işimize gelir. Fb ya da Gs ile başbaşa kalmamamız lazım. Yardımcı bir takım lazım bize.

batugol
19.10.2019, 19:28
Sosa sağolsun
Sosa sağolsun

serdaracıl
Orta sahaya çekidüzen vermeliyiz. Her maç sosa kurtaramaz bizi

Antonio
sivas maçını berabere bitirsek iyiymiş.

Doğan Keskin
19.10.2019, 19:29
Tebrikler takım!!!!!

ozzy!
19.10.2019, 19:30
sosa takımı yine kurtardı.

Oruç
19.10.2019, 19:30
Sosa böyle oynadıkça sırtımız yere gelmez. Adam şarap gibi.

ALDENİRO
19.10.2019, 19:31
Ünal hocanın taktiği kaliteli oyuncu varsa oynanıyor. Şampiyonluk için hazır değiliz. Barce gibi oynamaya çalışıyoruz. Biraz İngiliz futboluna dönmemiz lazım. Gereksiz riskler aldık. B.şehir deplasmanı çoook ma çook zor olur. Çünkü deplasmana yönelik henüz oturmuş taktiğimiz yok. Ekuban dönerse ibre bize döner gibi.

Armağan Dere
19.10.2019, 19:32
Sosa 1 ay sakat olsa bu takım naapcak

Enaldo61
19.10.2019, 19:32
Hüseyin dönüyor dolaşıyor birkaç haftada bir takıma gol yedirtiyor. Campi ya da Ivanildo formayı almalı.

Numan Yerlikaya
19.10.2019, 19:33
Jose Ernesto Sosa sen nasıl birşeysin

Muhammed Kambur
Özledik. Sahamızda bol gollü bir galibiyet bekliyorum.

Seneler sonra lideeeeer :atki:

Enaldo61
Sosa için dicek söz yok, çok ayrı bir seviyede oynuyor. Parmak da 2 3 haftada bir başa sarıyor.

Doğan çok iyi bir alternatif. Kamil de iyi alternatif. Yusuf Sarı fena değil biraz daha kontrollü olmalı.

Sörloth oyundan hiç düşmüyor, fizik durumu üst düzey.

Telonyus
19.10.2019, 19:34
farklı mağlubiyet bekliyorum :yattara2:
totem tuttu teşekkürler takım

CEMEFKER
19.10.2019, 19:34
Skor güzel...hareketler, paslar, goller güzel...
Ama takım bireysel manada işi götürüyor. Henüz ortada bir oyun tarzı yok. Var da yok. Mesela geçen yılın paslı oyununu skor 2-0 olana kadar 15-20 dakika oynandı. O dan sonra garip bir "geri çekilme" vardı.
HÜSEYİN ÇİMŞİR öyle " gerildi" ki kart gördü. O derece riskli oyun , sıkıntılı skor vardı. Burayı iyi görmezsek ileriki günler sıkıntılı olur .
Takımın bireysellik üzerine kurulu olması beni hep ürkütmüştür ki 90'lı yıllardan sonra (85 sonrası aslında) hep bu şekilde işler yaptık.
Biz buyuz ama bu tarz sizi sonuca götürmez bir yerde teklersiniz. Korkum bu. Yoksa takım kimyası, dostluk, arkadaşlık çok iyi.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

amasya0561
19.10.2019, 19:35
Sosaaaaa nasıl vurdun o topaa :)
Bu söz tutar

ysngmz
19.10.2019, 19:35
Gecenin vasatlari Abdulkadir,kamil ve Hüseyin.Macin yıldızları Uğurcan, sosa ve storic.

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yorumsuz6117
19.10.2019, 19:37
Wakaeme rezalet oynuyor..

Isko6161
19.10.2019, 19:37
Özlemisiz liderligi :D. Tesekkurler kaptanim

Isko6161
19.10.2019, 19:38
Gecenin vasatlari Abdulkadir,kamil ve Hüseyin.Macin yıldızları Uğurcan, sosa ve storic.

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gecenin rezili de Wakaeme. Acilen toparlanmasi lazim

El Cordobes
19.10.2019, 19:39
Bam bam bam devam.

Eksiklere gelince. Hüseyin in yaşı henüz genç, fiziğini güçlendirmesi lazım. İkili mücadelede çok kolay savruluyor, ligdeki her forvet çok rahat Hüseyin i sırtına alıp oyunu yönlendirebiliyor. Bozamıyor rakibi, şuanda tek artısı hızı, ancak diğer özellikler gelişmeyince hızın önemi kalmıyor.

Beklere de dikkat etmek lazım. Beklerimizin arkasına atılan yerden veya havadan fark etmeksizin her top tehlike oluyor. Ayrıca savunma dörtlümüz bire birde çok rahat çalım yiyip eksiliyor.

Bir de takımda serseri topları savuşturacak garanti bir adamımız yok. Gelişigüzel yarı alanımıza atılan her topta bütün oyuncularımızın sakarlık yapma ihtimali yüksek.

Böylesi hücum yapabilen bir takım savunma ayarlarını biraz doğru düzgün yapsa bu ligi siler süpürür.

Fanatik34
19.10.2019, 19:40
Bizi şampiyon dahi yapsa ünal hoca derhal gitmelidirHadi ben Ünal Karaman´la bu takimin sampiyon olamayacagini düsünüyorumda, bu yukaridaki neyin kafasi :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Antonio
19.10.2019, 19:40
wakayı iyi durdurdu papi. waka iyi oynadı bence.

7can61
19.10.2019, 19:41
Ünal nefretçileri tam kafalarını çıkarıyordu deliklerinden Sosa yine çaktı deliklerine geri geri.

Büyüksün Sosa, arada eleştiriyorum ama formda olunca hayvan gibi şeeediyor.

Ama orta sahada Mikeli aradık. Şu maçta Sosanın yanında Mikel olsaydı acırdım antepe :)

Sturridge sağlam geliyor, Sörloth müthiş oynuyor, daha arkadan Ömürü var, Onazisi monazisi var :)

Yahu çok mutluyum çok :)

artvints
19.10.2019, 19:42
2-0'dan sonra baskı yedik, kanatlarda boşluk bulduk ama sturridge rakibin geri basmasını sağlayamadı, kontra yapamyınca iyice oyundan düştük. takım olarak daralıp alan savunmasına geçmemiz lazım rakip yorulana kadar ama yapamıyoruz.

Varlıbaş61
19.10.2019, 19:42
Helal olsun sana Sorloth !!

ilelebeTS
19.10.2019, 19:43
Doğan hamlesini 45'te bekliyordum, oyun onu çağırıyordu çünkü. O zaman daha rahat maç olurdu bizim için. Galibiyet ve liderlik güzel. Uzun soluklu olması dileğiyle.

Antonio
19.10.2019, 19:43
yusuf sarının golüne ve dönmesine sevindim acaba ömürde yusuf sarı gibi ameliyat olsaydı. çünkü futbolcunun uzun süre futboldan uzak kalması onu geri götürüyor.

Sinan.K
19.10.2019, 19:44
Bise sormak istiyorum bu Hüseyin türkmen israri nedir yada daha ileri gidiyorum Insan hic mi üstüne koymaz yahu kardesim Hoca sana guveniyor her mac oynatiyor o kadar hata yaptin halde insan hatalarina bakar posisyonlarina bakar nerde durcam ne yapcam sifir cok yazik ama cok

Isko6161
19.10.2019, 19:44
Ünal nefretçileri tam kafalarını çıkarıyordu deliklerinden Sosa yine çaktı deliklerine geri geri.

Ama orta sahada Mikeli aradık. Şu maçta Sosanın yanında Mikel olsaydı acırdım antepe :)

Sturridge sağlam geliyor, Sörloth müthiş oynuyor, daha arkadan Ömürü var, Onazisi monazisi var :)

Onazi formayi zor alir. Dogan kat kat onde onaziden. Ömür ise insallah beklendiginden de uzamaz. En geç mart ayinda katilir aramiza

AyhanPe
19.10.2019, 19:46

Simdide takimi sampiyon yapsada derhal gönderilmeli diyenler cikmaya basladi aralardan..Kendilerini bu sekilde hazirliyorlar olasi bir basariya sanirim :D Ne iciyorlar, yiyorlarda bu hale gelebiliyorlar anlamak zor..

Berke6198
19.10.2019, 19:47
Takımımızın ligdeki hemen her takıma en az 2-3 gol atacak gücü var fakat ciddi şekilde enerjimizi tasarruflu kullanmaya çalışıyoruz. Hafta içi Avrupa maçlarını hem hoca hem de oyuncular ister istemez düşünüyorlar ve 2. veya 3. golü bulunca "istekli" bir duraklama haline geçiyoruz. Savunma yapısının hücum etmeyen bir Trabzonspor'a uygun olmadığını biz de rakipler de bildiği için bize karşı yüksek cesaret örneği gösteriyor, hatlarını orta sahaya kadar çekiyorlar. Biz de muhakkak bunun karşılığında en az 1 gol yiyoruz. Genel değerlendirmeyi daha sonra yapacağım ancak bu durum bazı noktalarda sevindirici gelişmeler olduğunun habercisi. Yarın Alanya da puan kaybederse haftayı lider tamamlıyoruz. Tebrikler takım!

muribbi
19.10.2019, 19:48
Waka bu sene bayağı vasat

Yok abi adama top gelince iki kişi karşılıyor artık bu sene. Bir sürü alan açılıyor sayesinde.

7can61
Simdide takimi sampiyon yapsada derhal gönderilmeli diyenler cikmaya basladi aralardan..Kendilerini bu sekilde hazirliyorlar olasi bir basariya sanirim :D Ne iciyorlar, yiyorlarda bu hale gelebiliyorlar anlamak zor..
Elleme hiç büyük acı içindeler. Takım kaybetse de bakın biz demiştik demek için büyük bir hasret var.

Kıvran kıvran :)

Sinan.K
Huseyin, kamil ve abdulkadir fazlasiyla kalitesiz.
Yerli diye tahammül ediliyor ama 3.lig topçusu 3üde.

Hüseyin icin birsey demem ama Abdulkadir icin 3 lig demek ayiptir

Armağan Dere
19.10.2019, 19:49
Gecenin rezili de Wakaeme. Acilen toparlanmasi lazim

Kendini vazgeçilmez görüyor ve öyle de ama Ekubanın dönmesi de 2 haftayı bulacak heralde..

Emirhan Uludüz
19.10.2019, 19:49
Mikel ve Ekuban dönünce rotasyon da yapabileceğiz. Avdijaj, Yusuf, Doğan, Kamil, Onazi, İvanildo, Campi yedek kulübesi ve rotasyon. Birde Nwaka, Ekuban, Parmak, Sturridge ve Sorloth 5lisinden biri yedek kalmak zorunda oluyor sanırım. Sosa ve Mikel'i imkan olduğu dahilde 11 oyuncuları olarak düşündüğümüzde. Ancak bu futbolcular dönene kadar zaten yenileri sakatlanır. Sağ ve sol bek alternatifsiz, Hüseyin ise yetersiz. Bu 3 problem ya çözülecek ya da iki ileri bir geri şeklinde performans göstereceğiz.

champions
19.10.2019, 19:50
Güle oynaya kazanabileceğimiz maçta Sosa'nın sıradışı golü olmasa puan kaybedebilirdik.
Hocanın oyuna müdahalesi SIFIR.
Geçen yıldan beri birçok maçı bu şekilde verdi.
Sezon ortalamasında bu maçta kötüydük diyemeyiz fakat hücum kadromuz yetersiz ve her an gol yiyebilecek bir havamız var.
Bu da maçları 3 ihtimalli yapıyor.
Devre arası için bir tane sert merkez, bir tane kanat bir tane de forvete ihtiyacımız var.
Sörloth müthiş bir kazma, umarım bu sezon iyi skor yapar da elden çıkarırız.
Tony tam vites artırmışken bu maçta yine kötüydü. Abdülkadir ne zaman döner belli değil. Avdijaj olmayacak gibi. Yusuf'ta yetenek var ama işte.
Sezon başında en bilinmeyen mevki defansif ortasahaydı fakat gelinen noktada Mikel ve Doğan'la belki de en az sorunlu bölgelerden biri.
Her maç gol yememize ve en çok gol atan takım olmamıza rağmen takımın hücumdaki sorunları savunmadakinden daha az değil.
Sonuca bakarsak 3 maçta 9 puan yaparak 2 puan ortalamasına yaklaştık ki bu da böylesi bir sezon için fena sonuç sayılmaz.

AyhanPe
19.10.2019, 19:51
Yusuf gitti takim revire dönmüs..Bi bakiyorsun liderlige yükselmis..:D ..Bundada Ünal in basari payi hic yok yani..Bazilarinin o kadar zayifki karekterleri..Zavalli egolari yüzünden adama hakkini teslim etme erdemini bile gösteremiyorlar..Resmen zavallilar..

odyseuys
Yok abi adama top gelince iki kişi karşılıyor artık bu sene. Bir sürü alan açılıyor sayesinde.

Allah'ım şöyle aklı başında, saha gerçeğine uygun yorumları görünce inanılmaz seviniyorum.

ağzına sağlık kardeşim :))

Sinan.K
bence donisi almalıydı. yusuf'tan çok daha iyi oyuncu avdijaj. hocanın kamil'deki problemi görmesi iyi gelişme bence.

Yusuf donisi topcu diye yer maalesef tam bi hazir hale gelsin :)

odyseuys
19.10.2019, 19:54
Yusuf donisi topcu diye yer maalesef tam bi hazir hale gelsin :)

ya inşallah söylediğin gibi olur. böylece yerli havuzumuz da derinleşir.

yusuf'un bir iki maç hocayı da çıldırtan hataları referans bende. ama genç, yetenekli oyuncuları için bir iki maçlık referanslarla genelleme yapmaktan kaçınmak gerek.

bu arada ben donis'e de güveniyorum, ondaki potansiyel de bizde açığa çıkacak inşallah.

alper*
Sosa ne attı be.

Sinan.K
Yusuf gitti takim revire dönmüs..Bi bakiyorsun liderlige yükselmis..:D ..Bundada Ünal in basari payi hic yok yani..Bazilarinin o kadar zayifki karekterleri..Zavalli egolari yüzünden adama hakkini teslim etme erdemini bile gösteremiyorlar..Resmen zavallilar..

Günün yorumu

AyhanPe
19.10.2019, 19:55
Elleme hiç büyük acı içindeler. Takım kaybetse de bakın biz demiştik demek için büyük bir hasret var.

Kıvran kıvran :)

Ilk puan kaybinda cok pis kusacaklar psikolojilerini burda ama birde bakacagiz ikinci sirada takim :D Sivas macinda penaltiyi atsak galip gelecektik..Uzatmaninda uzatmasinda yedigimiz golden sonra oh oldu diyenler vardi..Berabere bitse hala namagluptuk :D Gencler macinda hakem rezaletiyle yedigimiz son gol olmasa suan 18 puanimiz olacakti ama yetmez tabi..suan 24 puanda bile olsaydik yetmezdi, cünkü sorunlari farkli..

Sinan.K
19.10.2019, 19:56
Mikelin yoklunu cok hisetik bugun son haftalarda takimi cok rahatlatmisdi kendi performansi iyi olunca 2-0 dan sonra antep bu baskiyi kuramazdi cunku top bizde kalirdi mikel bunu cok iyi yapiyor o yuzden insallah ciddi birseyi yoktur

talsuv61
19.10.2019, 20:00
En son ne zaman lider olmuştuk bilen var mı?

Isko6161
19.10.2019, 20:00
Güle oynaya kazanabileceğimiz maçta Sosa'nın sıradışı golü olmasa puan kaybedebilirdik.
Sezon ortalamasında bu maçta kötüydük diyemeyiz fakat hücum kadromuz yetersiz ve her an gol yiyebilecek bir havamız var.
Devre arası için bir tane sert merkez, bir tane kanat bir tane de forvete ihtiyacımız var.
Tony tam vites artırmışken bu maçta yine kötüydü. Abdülkadir ne zaman döner belli değil. Avdijaj olmayacak gibi. Yusuf'ta yetenek var ama işte.
Sezon başında en bilinmeyen mevki defansif ortasahaydı fakat gelinen noktada Mikel ve Doğan'la belki de en az sorunlu bölgelerden biri.
Her maç gol yememize ve en çok gol atan takım olmamıza rağmen takımın hücumdaki sorunları savunmadakinden daha az değil.
Sonuca bakarsak 3 maçta 9 puan yaparak 2 puan ortalamasına yaklaştık ki bu da böylesi bir sezon için fena sonuç sayılmaz.

Zaten kadromuz dar. Ustune birde Mikel sakatlandi ve hocanin elindeki hamle gucu iyice eksildi. Tam zamaninda Dogani aldi oyuna ve orta sahadaki direncimiz artti. Ardindan Yusufu aldi ilerde biraz da olsa tehditimiz oldu. Nitekim golunu de atti yusuf. Unal hocayi tek elestirebilecegimiz konu H.Turkmen israri. Onun disinda illa hocayi elestirecem diye fazla kasmayin. Komik duruma dusuyosunuz

Isko6161
19.10.2019, 20:01

284 hafta önce

cyberentalpi
19.10.2019, 20:02
ya inşallah söylediğin gibi olur. böylece yerli havuzumuz da derinleşir.

yusuf'un bir iki maç hocayı da çıldırtan hataları referans bende. ama genç, yetenekli oyuncuları için bir iki maçlık referanslarla genelleme yapmaktan kaçınmak gerek.

bu arada ben donis'e de güveniyorum, ondaki potansiyel de bizde açığa çıkacak inşallah.

şu an aynı seviyedeler. donis az daha topla iyi oynuyor. ama sarı nın da vuruş becerisi ve hızı daha iyi sanki.
Ulan şu eku ve ömür olsa ne takımımız olcak. İnşallah nisana salihte gelecek

Fatih Çelik
19.10.2019, 20:03

Shotalı ilk 4 hafta... 2015-2016

Antonio
19.10.2019, 20:04
ömür keşke yusuf sarı gibi ameliyat olsaydı şimdi dönerdi.

serdaracıl
19.10.2019, 20:05
Abdüş olmayınca takım pas oyunundan kopuyor

~UniCef~
19.10.2019, 20:06
Hüseyini neden bu macta hoca oynattigini anliyorum ama bence Campinin kademe oyunu iyi oldugu icin o oynasaydi daha iyi olurdu.

Sadettin_
19.10.2019, 20:07
bu ligin en iyi ortasahası sosasdır .
daha sonra ırkçı emre belezoğlu gelir .

Fatih Çelik
19.10.2019, 20:09
Golü yemeyi bekliyoruz, daha direkt oynuyoruz ama topu vermeden uzun süre devam edemiyoruz. Belki adımız fb gs olsa sorun teşkil etmeyeck bi durum ama bence bunun üzerine kafa yormamız gerekiyor

14TS61
19.10.2019, 20:10
Hüseyin ile olmaz aga. Yanıyorum yanıyorum yapabilirdik awaziem gibi hazır defansı niye almadık. Campi yi Monte etmeli. Ama Hüseyin olmaz bukadar kredi de olmaz yani.

Onazi nezaman dönecek bu arada Mikel in durumu ne

jönts
19.10.2019, 20:10
Her şey bir kenara Sosa’nın oyunu ısrarla Ahmet Canbaz üzerinden oynamak istemesi harika bir sahiplenme tavrı.

Yaşım 28. Daha iyisi gelmedi bu takıma.

smart
19.10.2019, 20:15
Time to #StuDance !

Sadettin_
19.10.2019, 20:16
nakzo nerde ?
bjk maçı için çerez falan almaya mı gitti
1-2 saat sonra damlar buraya bjk rahat ilk 2 ye gırecek diye

trbzonsporlu
19.10.2019, 20:17
aylar hatta yıllar sonra bir günlüğünede olsa lider olma şansı. cumartesi gecesini lider olarak kapatacağız ve pazar günü gazeteler liderlik konulu manşet atacaklar

ne dediysek o.
yarın gazetelerinizi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Oğuz ZEYTİN
19.10.2019, 20:22
Top bizim takımın ayağına yakışıyor. Buna karşın sene başından bugüne, freni çekip rakibi seyrettiğimiz anlarda yüreğimiz ağzımıza geliyor.

İnşallah Krasnodar'ı da yeneriz.

chener
19.10.2019, 20:23
maçı öncesi futbolcuların giydiği ATATÜRK resim ve imzası olan tişört satışa çıkacak mı?

Yiğit SARI
19.10.2019, 20:23
maçı öncesi futbolcuların giydiği ATATÜRK resim ve imzası olan tişört satışa çıkacak mı?

29'unda satışa çıkacaklar

M.Argun
19.10.2019, 20:25
tony tam bir çalım hastası ve bazen yarardan çok zararı oluyor takım yerleşmişken topu kaptırıp kontra yeniyor İngiliz tam bir kalite tek vuruş ve gol tony böyle olsa daha çok gol atar..

trbzonsporlu
19.10.2019, 20:28
Sosa 1 ay sakat olsa bu takım naapcak

daha geçen yıl bunun örnegıni yaşadık seri galibiyetler alan takım sosa sakatlanınca biranda ikinci lig takimina dönüştü. umraniye bile geldi akyazıda bize top yüzü göstermedi

Antonio
19.10.2019, 20:31
her takımın kilit oyuncusu oluyor koskoca liverpoooldan firminoyu çıkart crstal palacea dönüyorlar.

kayseriliyiz
19.10.2019, 20:38
Liderligi tekrar gördük yillar sonra.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

gurur6134
19.10.2019, 20:42
Aliskanlik edindik gol yemeden canlanamiyoruz skor avantajimiz olsada olmasada..sturic fizik olarakda hazir hale geldimi sosa gibi vazgecilmezi olur takimin ingilterenin yolunu tutar sonrada.shörlt sol yada sag kanata gectimi etkisiz kaliyor gerek yok kaleye ceza alanina ne kadar yakin o kadar etkili .waka son vuruslarda agir kalmasa cok daha fazla gole katkisi olur oyun icinde ne kadar kotu olursa olsun top ona geldimi 2 kisi basiyor oyundan dusuruyor 2 kisiyi bu bile yeter..ugurcan ustune koyarak devam ediyor.guzel galibiyet krasnodar maciyla taclanir insallah..

Ibrahim Gaygusuz
19.10.2019, 20:51
Hep hayirlisi icin dua edilirya

Abdus ve Ekuban sakatlanmassa yeniler halen takima adapte edilmemis olabilirdi.

chener
19.10.2019, 20:57
Güzel bir akşam.

Antalya demre ilçesi sahilinde mangal ve rakı eşliğinde stad atmosferi, goller...

Liderlik....

(Sizlere sahilden bir foto atacaktım ama hata veriyor.)

kayseriliyiz
19.10.2019, 21:01
En iyi hücüm hatti bizde su defansa daçagre bulunca olur bu is.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

serdaracıl
19.10.2019, 21:10
Bu takımla gurur duyuyorum

My
19.10.2019, 21:12
Vay be, lider miyiz şimdi :)

Maçı izleyebileceğim bir yer var mı acaba?

Birtan
19.10.2019, 21:19
Sörlot ve Sturridge'in sık sık yer değiştiği bir 4-3-3 oynadık sanki?

Yasin Altuntas
19.10.2019, 21:21
Macin 90 dk. Tekrari olan varsa atarsa cok sevinirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Enes Başkaya60
19.10.2019, 21:22
Ünal KARAMAN: Asıl olan niyet"

Karşılaşmada harika bir gol kaydeden Jose Sosa'ya övgüler yağdıran Ünal Karaman, şu cümlelerle sözlerini tamamladı:

"Bizler ne kadar Trabzonluysak, bizler ne kadar formaya aidiyet hissediyorsak bu takımın kaptanı da o kadar bu takıma aidiyet hissediyor. Ben yarın Sosa'ya "Sen santrafor oynayacaksın, orada sana ihtiyaç var" desem eminim ki hiç tereddütsüz o pozisyona geçerek var gücüyle oynamaya devam edecek. Asıl olan niyet. Bir kez daha söyleyelim, gururla söyleyeyim; Sosa'nın duruşu çok önemli. Bizim kenardaki müdahalelerimizin yanı sıra Sosa'nın saha içindeki oyun performansı ve arkadaşlarını yönetme performansı içerisinde mükemmel bir kaptanlık yapıyor. İyi de oynuyor, o sorumluluğun da farkında. Bize de gurur duymak düşüyor. Tebrik ediyorum kendisini"

yorumsuz6117
19.10.2019, 21:23
Başakşehir'i yenersek çok ciddi bir eşiği geçmiş oluruz sonrasında 2 maç iç saha da Göztepe ve Alanya maçları..

mekatronik
19.10.2019, 21:38
Çok güzel bir akşam; kafamı kurcalayan bi nokta var, topu her ayağına alan Sturridge’ye attı topu, umarım ilk maçına özgü bir harekettir, inşallah alışkanlık olmaz.
Gol yememiz psikolojik bir durum olmuş, 2-0 öndeyken bile 3-0’ı bulalım rahatlayalım diye 5 kişi kaleciye bastık ve yedik golü. Halbuki 2-0 normalde rahat bi skor olmalıydı. Coşkulu futbol tamam güzel ama oyunu soğutmak da tecrübe işi, ayrı bir beceri.

zorroid
19.10.2019, 21:46
Haberleşelim.

zorroid
19.10.2019, 21:48
Keşke elinde el bombası olsa ve pimini çekip atmayı unutsan.

zorroid
19.10.2019, 21:51
Sana mı soracağız dünkü çocuk? Her hafta kapak yapa yapa gidiyor Ünal hoca ama siz utanma nedir bilmiyorsunuz.

Bizi şampiyon dahi yapsa ünal hoca derhal gitmelidir

Antonio
19.10.2019, 21:53
sosa harika oynadı alternatifi mikel sakattı. mikel sosasız iyi yönetti takımı basel maçında iyiydi. mikel ve sosa çok önemli yüzde 90 bizi ayakta tutuyor.

gurur6134
19.10.2019, 21:56
Dogan oyuna girdikten sonra antepin baskisinin kirilmasi kesinlikle tesaduf degil orta sahaya dinamizim katiyor sonradan girdigi her macda rahatlatiyor orayı..

memozcan
19.10.2019, 22:01
4-3-3 oynamak bu ligde çok zor.. adamı madam yaparlar.. rijkard gibi bir adam elindeki o kadroyla az maymun olmadı.. şu anda bjkdeki sıkıntılar malum..

2-0 olana kadar çok iyi bir 4-3-3 takımı gibi oynadık.. ama nedense daha sonra rakibin oyununa ayak uydurduk.. rakip hücum oynarken 3-5-2 , defans oynarken de 5-3-2 gibi bir dizilişle oynadı.. oyun kurarlarken kaleciyi de pas oyununa dahil ederek bizim hücum üçlümüzü çok ileriye çıkardılar ve ömer üründülün dedii gibi bloklarımızı tamamen kopardılar.. ondan sonra orta saha ile ileri üçlü farklı şeyler oynamaya çalıştı..

burada sıkıntı bu oyun düzeniyle yetişmemiş oyuncu grubudur.. hocanın 4-3-3 oynatmak istemesine büyük saygı duyuyorum ama en azından skor üstünlüğünü ele geçirince maç içinde sistemi rakibe göre değiştirebilir..

trbzonsporlu
19.10.2019, 22:03
son iki evimizdeki maçı 4-1 kazandık. yarıştığımız rakiplerimizin gol atmakta inanilmaz zorlandigi bu zamanlarda 2 macta 8 gol atmamız müthiş. birde defansta o bireysel hatalarımız olmasa. gecen hafta rizede de takımı yakiyordu Allahtan hakem penaltiyı görmedi.

Tekke
19.10.2019, 22:10
Hüseyin ile olmaz aga. Yanıyorum yanıyorum yapabilirdik awaziem gibi hazır defansı niye almadık. Campi yi Monte etmeli. Ama Hüseyin olmaz bukadar kredi de olmaz yani.

Onazi nezaman dönecek bu arada Mikel in durumu ne

Hüseyini en çok destekleyen en öz evlatçı adam olarak ASLA ADAM olmayacağını söyleyeyim

Bu sene yediğimiz yüm goller stoper hatası ve yarıdan fazlası HÜSEYİN

Höseyni çok düzeldi geçen sene kazma gibi dalıyordu bu sene ligin en iyisi ama partneri dökülüyor

STOPERİ ÇÖZEN ŞAMPİYON OLUR TÜRKİYEDEEEEEEEEEE

Ligin en çok gol atanıyız şı an, STOPERİ ACİL ÇÖZELİMMMM, ya da Ocakda, lütfen, fırsat ele geldi

memozcan
19.10.2019, 22:12
hüseyin türkmende müthiş bir formsuzluk var.. bunu yediğimiz goldeki hatasından dolayı söylemiyorum kesinlikle.. baskı yediğimiz dakikalarda topu uzaklaştırma şekli müthiş bir özgüvensizlik içeriyor.. mental olarak sıkıntısı olduğunu düşünmeye başladım.. geçen seneki güven veren halinden eser yok..

eldeki 4 stoperden iyi tandem çıkarmak hocanın işi.. yediiğimiz gol ortalamasıyla sene sonu 40-45 gol yiyoruz.. ligde böyle bir ortalamayla şampiyon olmuş takım yok!!!

El Cordobes
Galip geldik, sayfalar yine rağbet görmüyor. Arkadaşlar yine ortadan kaybolmuşlar. Hadi tamam sayfalarca Ünal Karaman eleştirisi yapıp hezeyanlarınızı dinlemeyelim. Bari gelin sayfa sayfa a. avcı övgüleri dizin de okuyalım.

battle symphony
Güzel bir skorla kazandık fakat 2. ve 3. golümüz arasındaki zaman diliminde yine çok saçmaladık. Şu takım öndeyken topu tutmayı, rölantide oynamayı öğrenmeli artık.

Onur Akyüz
19.10.2019, 22:15

Derhal giderse nasıl şampiyon yapacak? Lig mayıs’ta bitiyor.

halilaziz61
19.10.2019, 22:17
iyi oyun mükemmel skor, tebrikler takım, tebrikler teknik heyet

Sosa seni izlemek büyük zevk, mükemmel bir ayrıntısın. Bir yabancı oyuncunun takımı bu kadar sahiplendiği başka zamanı hatırlamıyorum.

Yakında Ekuban da döner.
Wakameyi kesebilir yavaştan.

Şimdi avrupada sıra
gruptan çıkarsak bu sene çok iyi bir şey başarmış olacağız

Sefa Alış
19.10.2019, 22:19
Hücum hattımızın bi örneği daha yok ligde.
Nwakaeme, Sturridge, Sörloth.
Ve daha 1-2 ay öncesine kadar her maç ilk 11'e yazdığımız Ekuban ve Abdulkadir Ömür'süz haliyle bile en iyisi.
Keza Sosa da öyle. Onun gibisi de yok. Bi tek arkayı çözemedik henüz. Her maç gol yemeye ve pozisyonlar vermeye devam ediyoruz.

erenslash
19.10.2019, 22:27
maç geldi gitti

üstün bireysel yetenekli oyuncularımız sayesinde maçı aldık

bu maç 2-2 olabilirdi

sosa sayesinde golü bulduk

maç neden gitti geldi sebebi belli aynı kişi sorumlu belli defansif yerleşim hataları çalıştırılmamış belli

galibiyetin tadını çıkaralım tabi

ama belli ki böyle gel gitli çok maç olur

hoca malesef buna çözüm bulmaz

takım 2-0 iken maç gidiyordu

maç bizim sahamızda ve 2-0 iken gazişehir bizi zorladı sorumlusu belli neyse...

hoca bu bireysel yetenekli oyuncularımıza ve aslan kalecimiz uğura şükretsin başka bir şey demiyorum

maçtaki goller şahaneydi oyuncuları kutlarım

ileri süreçteki maç programlarımızda gelgitli maçlar olacak ve malesef puan kayıplarımız olacak-şansa bala belki bir şey olur

şampiyon olamayız takımda bizi şampiyon yapabilecek kapasitede bir beyin yok ama yetenekli oyuncularımız var

teknik heyet haricinde bütün topçularımızı kutluyorum

Onur Akyüz
19.10.2019, 22:27
20 dk’da işi bitirip rölantiye aldık.

Ünal Hocamızla vura vura gidiyoruz, o kadar..

zorroid
19.10.2019, 22:30
Bu kadar boş adam nasıl toplanmış buraya? Forum kuralları olmasa neler yazarım bir bilsen :)

maç geldi gitti

üstün bireysel yetenekli oyuncularımız sayesinde maçı aldık

bu maç 2-2 olabilirdi

sosa sayesinde golü bulduk

maç neden gitti geldi sebebi belli aynı kişi sorumlu belli defansif yerleşim hataları çalıştırılmamış belli

galibiyetin tadını çıkaralım tabi

ama belli ki böyle gel gitli çok maç olur

hoca malesef buna çözüm bulmaz

takım 2-0 iken maç gidiyordu

maç bizim sahamızda ve 2-0 iken gazişehir bizi zorladı sorumlusu belli neyse...

hoca bu bireysel yetenekli oyuncularımıza ve aslan kalecimiz uğura şükretsin başka bir şey demiyorum

maçtaki goller şahaneydi oyuncuları kutlarım

ileri süreçteki maç programlarımızda gelgitli maçlar olacak ve malesef puan kayıplarımız olacak-şansa bala belki bir şey olur

şampiyon olamayız takımda bizi şampiyon yapabilecek kapasitede bir beyin yok ama yetenekli oyuncularımız var

teknik heyet haricinde bütün topçularımızı kutluyorum

halilaziz61
19.10.2019, 22:30
Hadi ben Ünal Karaman´la bu takimin sampiyon olamayacagini düsünüyorumda, bu yukaridaki neyin kafasi :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

teknik yeterliliği tartışılır

ama kesinlikle kriz süreçlerini iyi yönetti
bir an bile olsa takımdaki arkadaşlığın bozulmasına müsaade etmedi.

kendini geliştirirse türk futbolu iyi bir hoca kazanır.
bunun için dil öğrenmesi, devamlı hocalık kurslarına gitmeli boşlukbulduğunda.
yabancı anteronör ekip aldırmalı takıma

dediğim gibi çok iyi bir teknik direktör değil ama çok iyi bir TS'li ve kendi için değil TS için uğraş veriyor

bilgehan83
19.10.2019, 22:32
Misafir geldiği için bir türlü yazamadım skor taraftarı da değilim çok şükür takımı Ünal hocayı tebrik ediyorum sosa ve doğana ayrı teşekkürler tony yedek kalmalı mutlaka aklı başına gelmeli... forumdakiler Antep Leh’ine bahis oynadıkları için sessiz olmalılar yoksa takım yendi diye üzülmezler canım 25 sayfa çok komik cidden

erenslash
19.10.2019, 22:33
hiç biriniz bir futboldan çaktığı yok anlamadığınız şurdan belli maç 2-0 öndesin hocanın oyun anlayışına dikkat et başımıza ne işler açıyordu farkında olun azcık objektif yorumlayın bu takımda bu kadar yetenekli bireysel oyuncu olmasa Ünal ne halt edebilir? nedir yani?sen biliyor musun uğurun Ünalın kovulmasına ne kadar engel olduğunu? bu çocuklara şükretsin hoca.doğruları söyleyince batmasın size bugün az daha 2-1 2-2 buluyorlardı otur bakalım düşün her maç neden böyle oluyor.bugün gazi yerine alanya olsaydı sahada bu maç elimizden gitmişti neden gitmişti acaba?
Bu kadar boş adam nasıl toplanmış buraya? Forum kuralları olmasa neler yazarım bir bilsen :)

bilgehan83
19.10.2019, 22:35
Fanatik 34 Ünal hocanın Elinde bir Atiba bir lajic bir feouhuli var zaten adam yarım adamlarla kafaya oynatıyor takımı şampiyon olmasa da gram kızamam adam kamil Ahmet’ten verim almaya çalışıyor kamil Ahmet’ten başka. Sözüm yok

zorroid
19.10.2019, 22:35
Sen futbolu biliyor olabilirsin ama Trabzonsporu kesinlikle bilmiyorsun. Git iddaa forumlarında yaz. Saygısız!

hiç biriniz bir futboldan çaktığı yok anlamadığınız şurdan belli maç 2-0 öndesin hocanın oyun anlayışına dikkat et başımıza ne işler açıyordu farkında olun azcık objektif yorumlayın bu takımda bu kadar yetenekli bireysel oyuncu olmasa Ünal ne halt edebilir? nedir yani?sen biliyor musun uğurun Ünalın kovulmasına ne kadar engel olduğunu? bu çocuklara şükretsin hoca.doğruları söyleyince batmasın size bugün az daha 2-1 2-2 buluyorlardı otur bakalım düşün her maç neden böyle oluyor.bugün gazi yerine alanya olsaydı sahada bu maç elimizden gitmişti neden gitmişti acaba?

Vkgz
19.10.2019, 22:38
Skor 4 1 ama bence ucu kurtulduk ... Defans ve ön libero eksikliği çok barizdi.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali İhsan
19.10.2019, 22:39

şu yorumun her yeri doğru olsa bile şu var

uğur ünalı kurtarınca bu da ünalın başarısı oluyor çünkü uğura güvenerek ts efsanesi sayılabilecek onuru gözünü kırpmadan gönderebildi!

Full HD
19.10.2019, 22:41
hiç biriniz bir futboldan çaktığı yok

Hocam fazla cahilce bir yorum oldu...

erenslash
19.10.2019, 22:41
baya biliyorum Trabzonsporun yapısını biliyorum hiç merak etme bir saygısızlık yapmadım Ünaldan hoca olmaz tek artısı var birlik beraberliği psikolojik anlamda sağlıyor sahada bir şey veren bir hoca değil.bugün maç 2.-0 olduktan sonra bana çok şey anlattı Ünal hoca oyuncularımızın yetenekleri sayesinde kazandık ve mutluyuz keşke oyun okuyabilen bir hocamız olsaydı bu ligde şu halde bu sene şampiyonluğu ilan etmiştik ben ona yanıyorum en çok sevindiğim sturridgın gol atması oldu form tuttu çocuk
Sen futbolu biliyor olabilirsin ama Trabzonsporu kesinlikle bilmiyorsun. Git iddaa forumlarında yaz. Saygısız!

erenslash
19.10.2019, 22:43
bana göre Ünal hoca Trabzonsporda teknik direktör dışında başka bir görev verilmeli ileriki süreçte ekibin parçası olabilir teknik direktörlük dışında tabi.bence yönetimde belli bir görev verilebilir kendisine karşı değilim birlik beraberlik desteğini başarılı buluyorum.saha içinde değil.
şu yorumun her yeri doğru olsa bile şu var

uğur ünalı kurtarınca bu da ünalın başarısı oluyor çünkü uğura güvenerek ts efsanesi sayılabilecek onuru gözünü kırpmadan gönderebildi!

LağusKusteli
19.10.2019, 22:45
iyi oyun mükemmel skor, tebrikler takım, EKİM ayında puan kaybetmeyeceğiz dedik, aynen devam

Oğuz B.
19.10.2019, 22:47
https://pbs.twimg.com/media/EHP9jd0XUAEgrUG.jpg

https://pbs.twimg.com/media/EHQHwkcWwAIyACb.jpg

Ahmet Malkoçoğlu
19.10.2019, 22:50
Ah forum kuralları ah :) . Futboldan en iyi sen anlıyorsun !

14TS61
19.10.2019, 22:54
Yanlız Sturridge nin vuruşunu ben ligde pek görmüyorum. Kalite olduğubelli . Bizim oyuncular olsa düzeltir çalım Atar havaya diker illa birşey eder gelişine o topa öylebizim ligde şuan vuracak kimse yok

Enaldo61
19.10.2019, 22:55
Birkaç yorumda gördüm de bilgim yoktu, Abdüş ameliyat olmamış mı? Olmadıysa nasıl tedavi ediliyor?

yasin196761
19.10.2019, 22:57
Rodallegayı takımda tutmayıp neden Sorlotu aldınız diye sitem ettiğim için yönetimden özür dilerim.

yasin196761
19.10.2019, 22:59
Yanlız Sturridge nin vuruşunu ben ligde gören pek görmüyorum kalite olduğunu belli . Bizim oyuncular olsa düzeltir çalım Atar havaya diker illa birşey eder gelişine o topa öylebizim ligde şuan vuracak kimse yok

Akyazidaki ilk maçta Yusuf Yazıcı benzerini atmıştı hey gidi günler

14TS61
19.10.2019, 22:59
Ünal Karaman a laf atıp birde futboldan anlamayan falan yazanlari admin burdan banlamasa onlardan farkı yok gözümde. Bukadar cahillik olunmaz futbol cahilliği. Adamın elinde oyuncu yok oyuncu takım olmuş acil servis. Bu şekilde 15 puan büyük başarı

Erkan A.
19.10.2019, 23:04
Cok sükür 3 puan bizim
alanyaspor maglup olacagini düsünüyorum
lider olarak lige devam edecegiz
bu motivasyonla basaksehiri de yenecegimizi düsünüyorum
arkadaslar antep hafife alinacak bir kadroya sahip degil birakin güzel futbolu 3 puan aldik bu yarista buna sevinelim.Hüseyin türkmeni elestiren renktasim ?
hüseyin yabanci olsaydi göklere cikarirdik övgülerle
hüseyin suan tam anlamiyla oynayamiyorsa bunun sebebi bizleriz medya taraftar hepimiz
stoper lazim diye diye hüseyini yok saydik bu cocugun ruhsal düsünceleri nasildir Kim bilir
oda bir insan robot degil tabiki hatalari olcak
cogunuzu bilemem ama bence hüseyin cok iyi oynuyor güvende veriyor yanlislar yapcak bunlar dogaldir
uefa macini sakatlik yasamadan gecersek inanin yolumuz acik.
elestirisiz olmaz tabiki mesela parmak biraz daha sorumluluk almali dogan erdogani da ayri tebrik etmek gerek helal olsun yürekli oynuyor..
yusuf sari gol atana kadar sahada yoktu sakatliktan yeni cikmis umarim oda kendine gelir yavas yavas..
renktaslar tadini cikarin bu galibiyetin:)

hos_cocuk61
19.10.2019, 23:04
Bu forumun meşhur turuva atı virüsü nerede? Trabzon ne zaman maç kaybetse her sayfada en az 2,3 yorumunu görürdük. Kazandığımız maçlardan sonra dikkat edin bu adam ya hiç gelmiyor yada maçtan sonra vınnnn.

Enaldo61
19.10.2019, 23:12
Ragarugacı arkadaşlardan doğru yorumlar geliyor. Nerdesin Ragarugaaaaa

Varlıbaş61
19.10.2019, 23:13
Taraftar ve Bmn de hava yakalasın artık. 26 sayfa nedir yahu?

Nazim Can
19.10.2019, 23:13
Bu forumun meşhur turuva atı virüsü nerede? Trabzon ne zaman maç kaybetse her sayfada en az 2,3 yorumunu görürdük. Kazandığımız maçlardan sonra dikkat edin bu adam ya hiç gelmiyor yada maçtan sonra vınnnn.

sey cok güzel rize maci gibi gol yedigimizde bir anda bitiyor burda mac sonucuna göre ya kalip devam salyalarini saciyor, yada yenmissek kayboluyor.

Ali İhsan
19.10.2019, 23:16
bana göre Ünal hoca Trabzonsporda teknik direktör dışında başka bir görev verilmeli ileriki süreçte ekibin parçası olabilir teknik direktörlük dışında tabi.bence yönetimde belli bir görev verilebilir kendisine karşı değilim birlik beraberlik desteğini başarılı buluyorum.saha içinde değil.

Ünal hocanın şu ana kadar en büyük yanlışı genellikle maçlara uygun oyuncuların en iyileriyle çıkması ve elinde hamle kalmaması. Adamın nasıl bir kısmeti varsa rotasyonu 12-13 oyuncunun üstüne çıkamıyor...

Kenarda hamle yapabileceği oyuncuların olduğu Prag, Basel, Rize maçlarındaki dokunuşları iyiydi.

Sadece Gençler maçı hocanın en kötü performansıydı. Orada Ivanildonun sakatlığı nedeniyle hamleye cesaret edemedi. Bugün ise o gün yapmadığı hamleyi (Doğan) yaparak gitmekte olan maçı kurtardı...

Bence ligin en iyi oynayan takımıyız, bunun mimarı hocadır, ts kariyeri çöpe doğru giden Sosa'yı kazanan ve onun üzerinden müthiş bir takım kuran da hocadır. Gelen her oyuncuyu sisteme öyle veya böyle sokan ve herkesten maksimuma yakın verim alan da hocadır...

Bunları en son yapan Şenol Güneş'ti ve o da bizim hocamızken benzer eleştirilerin haddi hesabı yoktu. Şimdi Trabzonspor'u üzecek bazı hareketleri nedeniyle çoğumuz soğumuş olsak da objektif gözle baktığında şu an futbolcudan verim alma konusunda hakkını verirsin... Bu örneği elimizdekinin kıymetini bilelim diye veriyorum. O tek özelliği dediğin şeyler de sadece Türkiye değil tüm dünyada çok önemli, çünkü bu futbolcuların belli bir seviyesi var, onları yönetebilmek için ciddi bir yönetim becerisi gerekiyor. Yapabileni küçümsemek yerine saygı duymak lazım...

Varlıbaş61
19.10.2019, 23:17
Mikel haftaya oynar inşallah. Forum ahalisi beğenmese de çok faydalı olacak ..

Fanatik34
19.10.2019, 23:25
teknik yeterliliği tartışılır

ama kesinlikle kriz süreçlerini iyi yönetti
bir an bile olsa takımdaki arkadaşlığın bozulmasına müsaade etmedi.

kendini geliştirirse türk futbolu iyi bir hoca kazanır.
bunun için dil öğrenmesi, devamlı hocalık kurslarına gitmeli boşlukbulduğunda.
yabancı anteronör ekip aldırmalı takıma

dediğim gibi çok iyi bir teknik direktör değil ama çok iyi bir TS'li ve kendi için değil TS için uğraş veriyorBizim anlatmaya calistigimzda bu..Mental olarak takimi iyi hazirliyor ama teknik anlamda tam tersi
bu sekilde belki 60 gol atariz ama 30´un üzerinde gol yeriz..daha hakemler devreye girmedi bile!

Fanatik 34 Ünal hocanın Elinde bir Atiba bir lajic bir feouhuli var zaten adam yarım adamlarla kafaya oynatıyor takımı şampiyon olmasa da gram kızamam adam kamil Ahmet’ten verim almaya çalışıyor kamil Ahmet’ten başka. Sözüm yokHepsinden fazlasi var. Adamin elinde kullanabilecegi en az 18 oyuncu var..Trabzonspor tarihinde böyle bir kadro hic bir Teknik Direktör´e nasip olmadi. 96 kadrosunda bile yedekten girip katki yapan sadece 2 Adam vardi.

Su Parmak sevdasindan vazgecip, misal bugün Sosa-Dogan ile baslamis olsa, mac ilkyarida bitmisti

AyhanPe
19.10.2019, 23:42
Bizim anlatmaya calistigimzda bu..Mental olarak takimi iyi hazirliyor ama teknik anlamda tam tersi
bu sekilde belki 60 gol atariz ama 30´un üzerinde gol yeriz..daha hakemler devreye girmedi bile!

Gs daha 10 gol barajini bile gecememis..Bizden iki gol az yemisler..sadece 2 gol daha az..Ulan duyanda takim ligin en cok gol yiyen takimi sanacak..

Takimin en önemli silahi satilmis..Takim revire dönmüs..Suan ise lider..Mental olarak iyi hazirladigini kesfedebildin..Teknik anlamda tam tersiymis :D Akil tutulmasimi bu nedir yaaa..

erenslash
19.10.2019, 23:50
kadrodaki arkadaşlık uyum bunlar önemli bunda başarılı gibi görünüyor katkısı vardır bunda.saha içinde kesinlikle çok zayıf olduğunu düşünüyorum bu yüzden şampiyon olamayız. peki kadromuzda şahane defans olsa transfer yapsak Ünal hoca bizi şampiyon yapabilir mi? gene yapamaz ki kadromuz aslında gayet iyi .bize iyi bir taktisyen lazım.katılmayabilirsin ancak şöyle bir durum eklemekte fayda var.5-6 maçlık periodda seri şekilde lig maçlarındaki alacağımız sonuçlar bir şeylerin yolunu çizer.esasen bir çok maç periodunda neler yapabildiğini neler yapamadığını gördük.bana göre ünal hoca Trabzonspor yönetiminde olmalıdır.bir şekilde görev almalıdır diye düşünüyorum.taktik işini başkası almalı.kadromuzda gerçekten bireysel yetenekli oyuncularımız var bu bize çok şey katıyor.ileriki süreçte neler olur bilemem.bakalım.galibiyet almamız gollerimizin güzel olması sturridge ile sorlothun uyuşması önemli bu anlamda olumlu şeyler var.uğur rize maçında ipten aldı hocayı bu maçta da çok önemli hamleleri oldu.wakayeme,sorloth veya sturridge gibi oyuncular şenol hocayla olsa çok farklı olurdu bence.neyse ileriki süreçlere bakalım bugün 3 puanımızı aldık
Ünal hocanın şu ana kadar en büyük yanlışı genellikle maçlara uygun oyuncuların en iyileriyle çıkması ve elinde hamle kalmaması. Adamın nasıl bir kısmeti varsa rotasyonu 12-13 oyuncunun üstüne çıkamıyor...

Kenarda hamle yapabileceği oyuncuların olduğu Prag, Basel, Rize maçlarındaki dokunuşları iyiydi.

Sadece Gençler maçı hocanın en kötü performansıydı. Orada Ivanildonun sakatlığı nedeniyle hamleye cesaret edemedi. Bugün ise o gün yapmadığı hamleyi (Doğan) yaparak gitmekte olan maçı kurtardı...

Bence ligin en iyi oynayan takımıyız, bunun mimarı hocadır, ts kariyeri çöpe doğru giden Sosa'yı kazanan ve onun üzerinden müthiş bir takım kuran da hocadır. Gelen her oyuncuyu sisteme öyle veya böyle sokan ve herkesten maksimuma yakın verim alan da hocadır...

Bunları en son yapan Şenol Güneş'ti ve o da bizim hocamızken benzer eleştirilerin haddi hesabı yoktu. Şimdi Trabzonspor'u üzecek bazı hareketleri nedeniyle çoğumuz soğumuş olsak da objektif gözle baktığında şu an futbolcudan verim alma konusunda hakkını verirsin... Bu örneği elimizdekinin kıymetini bilelim diye veriyorum. O tek özelliği dediğin şeyler de sadece Türkiye değil tüm dünyada çok önemli, çünkü bu futbolcuların belli bir seviyesi var, onları yönetebilmek için ciddi bir yönetim becerisi gerekiyor. Yapabileni küçümsemek yerine saygı duymak lazım...

MetehanS
20.10.2019, 00:00
Öncelikle kazanmak çok iyi oldu. Bence güzel oynadık, he gaziantep de pek zorlamadı açıkcası, ama skor güzel.

Obi'nin acilen takıma dönmesi lazım.

Yusuf'un golü, motivasyonu bakımından güzel oldu.

Sturiçin dansını izlemek de nasib oldu.

Sörloth mücadeleci, bitirici, keyifle izliyorum.

Ama en güzeli şu: Takımda birlik ve beraberlik duygusu hakim. Bu çok bariz izlenebiliyor.

Sturiçin gol sonrası dansını yapmadan önce "bekleyin" yapması, dansından sonra ise kucaklaşma olayı çok güzel oldu.

Kötü yönlerimiz de elbet vardır, ama bırakın da şu zirvenin tadını bir çıkaralım. :sevinç2:

Fanatik34
20.10.2019, 00:15
Gs daha 10 gol barajini bile gecememis..Bizden iki gol az yemisler..sadece 2 gol daha az..Ulan duyanda takim ligin en cok gol yiyen takimi sanacak..

Takimin en önemli silahi satilmis..Takim revire dönmüs..Suan ise lider..Mental olarak iyi hazirladigini kesfedebildin..Teknik anlamda tam tersiymis :D Akil tutulmasimi bu nedir yaaa..Bak son kez izah edeyim (aslinda gerek bile yok ya)…

Bu Ligte 30+ gol yiyerek sampiyon olamazsin. Ama sizin gibilerin sampiyonluk derdi yok, Ünalcisiniz. Ligi 3. bitiririz, basari sayarsiniz (ki bu bizim icin basari degildir, hele ki bu kadroyla)

Bu maci baz alarak, kalecileri degistir, macin sonucu? Gazisehir lehine biterdi..

Teknik derken, taktik anlaminda zerre gelisme var mi? El bombasi Hüseyin´i hizi dolayisi ile oynatiyoruz, pekiyi defans top bizdeyken nerede? Cezayayi önünde bekliyor hala..

Takim revire dönmüs niye? Eger sen Hoca olarak oyunculari Dogru rehabilite edemezsen, sonuc sakatliktir..

Sizin adaminiz Ünal Karaman göreve gelmis, basari gelse de gelmese de arkasindasiniz. Sizin derdiniz Ünal Karaman, Trabzonspor degil..yapilan yanlislari dillendirebilecek teknik /Taktik kapasiteye sahip degilsiniz.

Ben Trabzonspor´um, yanlis olan herseyi elestiririm, basari yoksa yeni bir Sayfa acarim, bu Kadar basit!!!

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2019, 00:22
Maçın hikayesi; 5S

Sturridge
Sörloth
Sosa
Sarı
SÜPERSİNİZ

Ceza sahasından en çok gol atan oyuncu: Jose Ernesto SOSAAAAAAAA

Onazi 2 ay daha oynayamayacakmış.
Mikel dönüyor.
Ekuban da yakında dönecek.
Abdüşten bu sezon hayır yok.

BURASI TRABZON
BURADAN ÇIKIŞ YOK.
Eski günlerdeki gibi
Taraftara da büyük alkış, 26.000 fena değil

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2019, 00:26
Ceza sahasından en çok gol atan oyuncu (13 gol): Jose Ernesto SOSAAAAAAAA

Spiker de çok sıcak geldi bana, gollerimizde coşkuluydu, Rize maçındaki uyuz spiker kazanmamızı istemiyor gibi maç anlatmıştı

2 GÜNLÜK LİDERLİK DE GÜZEL
Pazartesi akşamı Rize yenilmez diye tahmin ediyorum
MBFK de çıkışta, onları gurbetçi desteğiyle artık yenelim
O sezon bu sezon olsun
NAZAR DEĞMESİN

DURAS
20.10.2019, 00:28
gol yeme meselesine çok taktık. Hem ayranım dökülmesin hem .... diye bir söz vardır. Bu kadar keyifli oyunu ancak bu kadar hücumcu ve kreatif oyuncuyla oynayabilirsin. Biz bu dizilişle her zaman gol yeriz ancak her zaman da gol atarız. Ünal hocayı tebrik ediyorum. İstanbul’un ezik taraftarlarının hemen hepsi oyunumuza gıpta ile bakıyor. Keyfini çıkarın.

erenslash
20.10.2019, 00:33
+

sturridge ve sorloth kalitesinde ligde golcü yok

sturridgın bugün gelişine vurduğu teknik golü atabilecek başka oyuncu yok takımda bu tarz golleri atarsa fatih tekke veya shota veya yattara gibi adamlar atardı bizde

sorloth bazı maçlarda yetersiz gelebilir ama orta asist yapıldığında ve doğru pozisyonda güçlü fiziğiyle gol atmasa bile acayip top saklıyor başından beri bu çocuk bizde iş yapar dedim

sorlothun en sevdiğim yanlarından biri bencil olmaması

sturridge zaten kumaşı olan kendini ameirkada hazırlamış tecrübeli ne çalıştığını bilen bizim teknik heyetten bir şey öğrenmesine gerek yok bunların zaten öğrenemezler de.

sorloth ve sturridge yabancı ülkelerde bilimi bilen anlayan hocalarla çalışmışlar ingiltere ligindeki hocalarla çalışmışlar ki ne yapması gerektiğini bilen yabancı hocalarla çalışmışlar bu gelişimlerini bizim değil ama yabancı teknik heyetin ve ingilterenin futbol bilim bilgisine borçlular

takıma uyum sürecini atlattılar çünkü ikisi de üst düzey oyuncu

sorloth bu sene parayı basıp almamız şart

sturridge şeytanın bacağını bizde kırar umarım

burada bazı arkadaşlar micheal boyleyle çalışmış ne zaman gol atar diyordu ulan bilim bilmezler adamın çalıştığı adamla telefonda iletişimi yok mu sanıyorsunuz?

bu dünyanın en iyi fitness koçu sizce sturridga tavsiyeler vermiyor mu sanıyorsunuz?

gelişimi Trabzonda mı oldu sanıyorsunuz sturridgın?

micheal boyle olmasa bu çocuk zor toplardı

Mehmet Fatih Yavuz
20.10.2019, 00:40
Eveeeet. Maçları izleduk geldik.
Dün Gs sidik zoru ile yenmeseydi iyiydi ama... Olsun.

İlk yarının son 20 dakikası dışında son derece iyi futbol oynadık.
Tabi Sturridge faktörü devreye girince maçlar erken çözülmeye başladı.
Çok daha çabuk sonuç alacağız, çünkü çok ekstra bir adam. Hele ikinci yarı, yükleme yedikten sonra...

Sosa.... Diye bir adam var... Başka adam... 3 sarı oldu sanırım yalnız. Sonraki sarı kartında cezalı olacaktır..
Adam her konuda özel.

Top bizdeyken, hareket halindeyken deli divane gibi top oynuyoruz.
Bizden daha etkilisi yok.

Sıkıntı dinlenmeye geçtiğimizde, topun arkasına geçemiyoruz.
Geçince inanılmaz pozisyonlar veriyoruz.
Savunma motivasyonu, yerleşim son derece zayıf.

Hala yan toplarda nerdeyse her topta tehlike veriyoruz.
Hala yan topta pozisyon üretemiyoruz.

Mikel gelince topun arkasına geçişimiz daha soğukkanlı olacaktır.
Ama yan top meselesini bu boy ortalamasına rağmen niye çözemiyoruz anlayamadım.

Bu arada Aspor'da izlediğim Sadi Tekelioğlu konusunun detayını bilen var mı?
Altyapıda bu kadar becerili bir adamı niye uzaklaştırılmış?
Liyakat değil mi beklediğimiz.
Hem de bizden?
Becerikli olunca mı kıymetsiz ?

Neyse, Ünal Hoca iyi iş çıkardı.
Beklediğimden iyi oynadık.
Mikel ve Ekuban döndüğü zaman başka bir top oynarız.
Tahminim Tony biraz dinlenir.

Hayırlı olsun. İnşaallah Rize süpriz yapar.
Sene sonuna kadar bir daha da inmeyiz yukarıdan.

Crixus
20.10.2019, 00:51

Ulan yaşın 32 gözüküyor ama zeka yaşın 3 yaşında gibi Ünal hocam şampiyon yapsın heykeli dikilir heykeli,sen ne göndermesinden bahsediyorsun?bir de böyle aptallarla uğraşmasak liderliğin keyfi daha da çıkacak ama napıcan işte bizim de çilemiz bu.

AyhanPe
20.10.2019, 00:58
Bak son kez izah edeyim (aslinda gerek bile yok ya)…

Bu Ligte 30+ gol yiyerek sampiyon olamazsin. Ama sizin gibilerin sampiyonluk derdi yok, Ünalcisiniz. Ligi 3. bitiririz, basari sayarsiniz (ki bu bizim icin basari degildir, hele ki bu kadroyla)

Bu maci baz alarak, kalecileri degistir, macin sonucu? Gazisehir lehine biterdi..

Teknik derken, taktik anlaminda zerre gelisme var mi? El bombasi Hüseyin´i hizi dolayisi ile oynatiyoruz, pekiyi defans top bizdeyken nerede? Cezayayi önünde bekliyor hala..

Takim revire dönmüs niye? Eger sen Hoca olarak oyunculari Dogru rehabilite edemezsen, sonuc sakatliktir..

Sizin adaminiz Ünal Karaman göreve gelmis, basari gelse de gelmese de arkasindasiniz. Sizin derdiniz Ünal Karaman, Trabzonspor degil..yapilan yanlislari dillendirebilecek teknik /Taktik kapasiteye sahip degilsiniz.

Ben Trabzonspor´um, yanlis olan herseyi elestiririm, basari yoksa yeni bir Sayfa acarim, bu Kadar basit!!!

Sirazi beyin sözü sana gelsin..1000 sene önce yasamis ama senin gibileri iyi anlatan bir söz gercektende..Kendisini tebrik ediyorum..

Henüz +30 gol yemis degiliz..Gs den 2, Fb den 3..Bjk den 2 gol daha az yemis takim..Hepsinden cok gol atmis..Gözüne girsin emi..Gs, Bjk ve Fb nin defansini gördün mü sen? Hüseyin in bugün hata yapmis olmasi kötü bir oyuncu oldugunu göstermez..Bana kalirsa o hataya kadar gayet iyi oynadi..Rakiplerin hicbir defans oyuncusuna degismezdim onu acikcasi..Ugurcan i bi dahakinde yedek birakalim öyleyse..Gs de Muslera siz mac kazaniyor ya..Paralel evrende..:D

Suan takimin basinda Yanal, Avci, Halilhodzic gibileri olsaydi daha iyisini yapacakti sanki..Bunlarin bazilari ikiser kere de denenmis ve hepsiyle sampiyonluga oynadik dimi?? Yazdiklarini okuyanda gelmis gecmis en basarisiz teknik direktörün Ünal oldugunu sanir..O denli orantisiz..35 senedir rastlantisal Z.Dogan ikinciligini bir kenera birakirsak sadece S.Günes dönemlerinde yaklasabildik hedefe..3 kere calindi sampiyonlugu..Tesekkür olarak adami kovmaktan beter etti senin zihniyetindekiler..Tek bir adam yahu..Sadece BIR adam..Sanki Ist. takimlari gibi her sene sampiyon oluyoruzda suanki durumu begenmiyor bizim taktik ,,alimleri" :D Bizde Ünalci olalim..Olalim anasini satim..

Sen Trabzonspor falan degilsin..Trabzonspor un da senin gibi birisine ve ,,elestirilerine" zerre kadar ihtiyaci yok..Trabzonspor hepimizin ortak bir degeri..Sen sadece küstah herifin tekisin..Elestiriyormus..

Fanatik34
20.10.2019, 01:00
Hey gidi Cyzio Hocam, eski günleri özledim..

Ben Senol Günes bu takim icin en iyisi derken, o "Senol´dan bir halt olmaz.."diyordu..

Gercekten forumun artik bir reforma ihtiyaci var!!!

Cyzio Hocam´a selamlar, belki gelir bir gün !

nevzat61
20.10.2019, 01:00
Ben Ünal Karaman'ı severim ,hocaligina laf söyleyecek bilgi ve
birikime sahip değilim.. ancak söyleyenlere de saygı duyarım..
Herkes farklı beklentilere sahip olabilir.. Ünal hoca hata yapsa da
bende kredisi vardır.. ama bazı arkadaşlar takım oyunundan tatmin olmamış olabilir.Bunun için agresif kişiliğe bürünen
üyelere anlam veremiyorum.. Ünal Karaman elestirilemez diye
bir kural mı var Forum kurallarında.. hayır yani varsa bilelim..
isteyen hakaret etmediği müddetçe fikrini beyan edebilir..

Ben Ünal hocayı severim kendisinin takımda devam etmesini isterim.. ama istemeyenler de başımın üstünde yeri vardır..

Son olarak tüm takımı tebrik ediyorum.. çok korktuğum bir maçtı ve galip ayrıldık..haftaya Başakşehir maçına gideceğiz nasip olursa ailecek.. eğer o maçı da kazanırsak bu sene için daha inancım artacak.. hayırlısı

Timur Mikhail
20.10.2019, 01:02
4-1 öndeyiz maç bitecek takım liderlik koltuğuna oturuyor taraftar stadı terkediyor...
Takım çok güzel çok mutlu etti bizleri devamlı mücadele etmeliyiz ancak sosa ayrı bir klas biz icin ayrı bir değer.
Oyunun 2 yönünde olan bir oyuncu tam günümüz futbolunu oynayan yıllanmış bir şarap. Bizim ligde bu tür şeyler fark yaratır işte.

halilaziz61
20.10.2019, 01:03
Sirazi beyin sözü sana gelsin..1000 sene önce yasamis ama senin gibileri iyi anlatan bir söz gercektende..Kendisini tebrik ediyorum..

Henüz +30 gol yemis degiliz..Gs den 2, Fb den 3..Bjk den 2 gol daha az yemis takim..Hepsinden cok gol atmis..Gözüne girsin emi..Gs, Bjk ve Fb nin defansini gördün mü sen? Hüseyin in bugün hata yapmis olmasi kötü bir oyuncu oldugunu göstermez..Bana kalirsa o hataya kadar gayet iyi oynadi..Rakiplerin hicbir defans oyuncusuna degismezdim onu acikcasi..Ugurcan i bi dahakinde yedek birakalim öyleyse..Gs de Muslera siz mac kazaniyor ya..Paralel evrende..:D

Suan takimin basinda Yanal, Avci, Halilhodzic gibileri olsaydi daha iyisini yapacakti sanki..Bunlarin bazilari ikiser kere de denenmis ve hepsiyle sampiyonluga oynadik dimi?? Yazdiklarini okuyanda gelmis gecmis en basarisiz teknik direktörün Ünal oldugunu sanir..O denli orantisiz..35 senedir rastlantisal Z.Dogan ikinciligini bir kenera birakirsak sadece S.Günes dönemlerinde yaklasabildik hedefe..3 kere calindi sampiyonlugu..Tesekkür olarak adami kovmaktan beter etti senin zihniyetindekiler..Tek bir adam yahu..Sadece BIR adam..Sanki Ist. takimlari gibi her sene sampiyon oluyoruzda suanki durumu begenmiyor bizim taktik ,,alimleri" :D Bizde Ünalci olalim..Olalim anasini satim..

Sen Trabzonspor falan degilsin..Trabzonspor un da senin gibi birisine ve ,,elestirilerine" zerre kadar ihtiyaci yok..Trabzonspor hepimizin ortak bir degeri..Sen sadece küstah herifin tekisin..Elestiriyormus..

Her dediğine katılırım da
Ziya doğanın başarıları o zaman hiç rastlantısal değildi bildiğin şiir gibi top oynuyorduk. Ha sonraki gelişinde rezil etti o ayrı konu.

Bir de Ersun, halilhodzic, avcı, hami vs gelecegine hele rıza Ünal Karaman bin kez takımın başında durmalıdır.

Ancak şu takimin başında ölmeden sistemli oynatacak başarılı bir ingiltere-alman ekolünden hoca görmeyi isterdim.

Ha hayal olmayacak ama işte..

Ünal hocayi ben de eleştirdim ama yaptıkları ile saygıyı fazlasıyla hak ediyor

Takımda kurduğu arkadaşlık herşeyden onemli

muhammed bilgin
20.10.2019, 01:11
Ulan yaşın 32 gözüküyor ama zeka yaşın 3 yaşında gibi Ünal hocam şampiyon yapsın heykeli dikilir heykeli,sen ne göndermesinden bahsediyorsun?bir de böyle aptallarla uğraşmasak liderliğin keyfi daha da çıkacak ama napıcan işte bizim de çilemiz bu.Ağzına sağlık dostum bu ve bunun gibilerini gördükçe kaçasım geliyor forum dan

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AyhanPe
20.10.2019, 01:12
Her dediğine katılırım da
Ziya doğanın başarıları o zaman hiç rastlantısal değildi bildiğin şiir gibi top oynuyorduk. Ha sonraki gelişinde rezil etti o ayrı konu.

Bir de Ersun, halilhodzic, avcı, hami vs gelecegine hele rıza Ünal Karaman bin kez takımın başında durmalıdır.

Ancak şu takimin başında ölmeden sistemli oynatacak başarılı bir ingiltere-alman ekolünden hoca görmeyi isterdim.

Ha hayal olmayacak ama işte..

Ünal hocayi ben de eleştirdim ama yaptıkları ile saygıyı fazlasıyla hak ediyor

Takımda kurduğu arkadaşlık herşeyden onemli

Rastlantisal derken kesinlikle kücümsemek amacli demedim..Dogru zamanda dogru yerde dogru bir adamdi kendisi..Baska hicbir yerde de bu basariyi yakalayamazdi..Bjk den teklif aldiginda afallamisti, tüm konsantrasyonu bozuluvermisti, cünkü en büyük hayali Bjk teknik direktörü olmakti..Nasip olmadi kendisine..

Ünal i bende elestiriyorum yeri geldiginde ama hakkinida teslim etmek gerekir belirttiigin gibi..Alninin akiyla cikardi krizden..Cogumuz dagilacagimizi düsünüyorduk..Bunu düsünen hasta egolu, zayif karekterli herifler adama hakkini teslim edemiyorlar..Edemezler..Edemeyecekler..Sampiyonlar ligini dahi kazansak degismez bu..

erenslash
20.10.2019, 01:12
Gerçek Trabzonsporlular bilir Ünal karamanla bu işin olmayacağını ama destekler takımı çünkü Trabzonspor bakidir.

Trabzonsporun gerçek Trabzonsporun varlığı önemlidir ve 90'lı yıllardaki Trabzonsporu göremeyenler bu takımı eleştirir bu gayet doğal çünkü Trabzonspora yakışan teknik performans bu değildir arkadaşlar biz dördüncülükle mutlu olamayız ve bu oynanan topla da mutlu olamayız

çünkü Trabzonspor bu değil

Trabzonspor büyük klupse adına şanına yakışır teknik kadrolarla çalışır bu iş böyledir

bilime yatırım yaparsın

biz ilçe takımı değiliz abi her yerde taraftarımız var taktisyenlerimizüst düzey işi bilen yabancı bilimden anlayan adamlar olmalı

bilmem ne köy sporu değiliz

şimdilik bunlarla taktisyen diye idare ediyoruz gittiği yere kadar

Trabzonsporu ilçe takımı olarak görüyorsanız abi ben vasata okeyim diyorsan ahmet mehmet gelsin teknik direktör olarak ilk sekize sevinelim veya uefalara kaldık diye daha çok seviniriz

Ünal hocanın hiç mi katkısı yok?

var duygusal anlamda ve futbolcuların arkadaşlık ilişkilerinde katkısı var-saha içinde var mı? kesinlikle yok

saha içinde bize taktisyen lazım kendisi bizde yönetimde yer almalı diye düşünüyorum hocalıktan ziyade.

peki abi futbolcular teknik heyetten bir şey kazanıyorlar mı?

hayır abi hüseyin gibi yardımcıdan ne kazanabilir?

eldeki yabancı topçuların olmasa koca bir hiçsin.

bu çocuklar zaten öğrendiklerini yabancı hocalardan öğrenmiş

novağı biz mi yetiştirdik? wakayeme bizde mi yetişti? sosa? sturridge? peki sorloth? bizde mi gelişti bu adamların teknikleri? ünal mı bunlara teknik kattı? anlayan anladı

şimdi Trabzonspor vasat bir klup değil kanında var futbol öyle olunca dandik iş bilmez teknik heyet bize yakışmaz

sahada hamleleriyle işi bilen hoca lazım ki başarılarımız katlasın

Fanatik34
20.10.2019, 01:16
Senol ile bir halt olmaz diyen bir adami geri istemekte Ünal dan bir halt olmaz diyen bir adamdan beklenirdi ancak..En yakin zamanfa Cyzio hocanin yanina gitmen dilegiyle...Fazla zorlama, haddini bil!!!

senin gibi sevgi saygi nedir bilmeyenlerin, duasina Amin diyecek yok burda!

Trabzonspor cakallara kalmadi...

SensitiveLord61
20.10.2019, 01:16
Ah forum kuralları ah :) . Futboldan en iyi sen anlıyorsun !
Abi bu forumda Trabzonsporlu olmayanlar var. Bu adamları tespit edelim uzaklaştıralım . Lig lideriyiz yıllar sonra hala hocayı eleştiriyorlar. Bunlar ya fenerli ya gs li . Forumun gidişatı kötü saçma sapan mesajlar okuyoruz

AyhanPe
20.10.2019, 01:18
Trabzonspor büyük klupse adına şanına yakışır teknik kadrolarla çalışır bu iş böyledir

bilime yatırım yaparsın

biz ilçe takımı değiliz abi her yerde taraftarımız var taktisyenlerimizüst düzey işi bilen yabancı bilimden anlayan adamlar olmali

Eren :D Milli takim a getirildi öyle adamlar..Bizimde onlarca yabanci teknik direktörümüz oldu..Istatiski olarak basari oranlari nedir sence? Bizi birak milli takimda basarili tek bir yabanci teknik direktörün ismini verebilirsin?

erenslash
20.10.2019, 01:24
Ayhan Almanyaya selamlar.Almanya demişken oradan bize bir Alman teknik heyet kap gel hocam :Dmilli takımla a takım aynı değil.milli takıma çok daha üst düzey hocalar getirmen lazım.artı milli takımı çalıştırmala lig takımı aynı şey değil.toplama takım.milli takımı çalıştırmak çok daha zordur.topçuları tanımaları lazım ancak milli takıma gelen hocalar üst düzey değildi.üst düzeyden kastım baya bildiğin a klasmanı.yani karşılaştırman yanlış.ayrıca yabancı olarak uzun süre milli takımda çalışan pek hoca olmadı.üst düzey olarak çalışan hoca olmadı yabancılarda.+ ligde Türk futbolcu yetişmeme sebebi teknik heyetlerın mental anlamda topçulara bir şey katmaması bunu kkonuştuk ama söyleyeyim bu durum neye yansıyor? koca bir hiçliğe.temeli sağlam değil Türk futbolunun.zaten bizi kurtaranların çoğu gurbetçilerdi kısmen.altyapı hocalarında iş yok yabancı hocaları yurt dışından getirip Türk futbolunun içine sokacaksın lige adepte olurlarsa bu milli takıma da yansır.milli takımı biraz adam eden Şenol hocadır.şu kavramlar karışmasın ligde hocalıkla milli takımda hocalık çok farklı ama lige getireceğin avrupalı bilimsel çalışmaları üst düzey performansları verebilecek olan teknik heyet ve adamları alırsın bu zaten otomatikman Türk futboluna yansır.Türkiyenin en iyi hocası Şenol Güneş.İşte sen Avrupadan Şenol hocadan daha iyisini getirmen lazım düşün.sadece hoca değil teknik heyet ve yardımcılarda önemli.Bu sene bizim hocamız Ünal hoca değilde Şenol olsa bu kadroyla ne olurdu? kesinlikle şampiyon olurduk bu ligde bu sene için konuşuyorum.Şenol anasını ağlatırdı ligin bu sene samimi söylüyorum.basel maçını almıştık bu arada aynı kadroyla eşit şartlarda diyorum bunu.
Eren :D Milli takim a getirildi öyle adamlar..Bizimde onlarca yabanci teknik direktörümüz oldu..Istatiski olarak basari oranlari nedir sence? Bizi birak milli takimda basarili tek bir yabanci teknik direktörün ismini verebilirsin?

DeAgLeMaNyAq
20.10.2019, 01:25
hızlıca başlatılan oyunda ihraç edilcek oyuncu skor yapsa skor iptal oluyor mu peki hocam?

Tartışmalı bir soru. Hakem yorumcularına sormak lazım. Mantığım golün iptal edilmesini söylüyor ama buna dair net bir kural göremedim. Bahsettiğim VAR kuralı ise bu...

Oyun durdurulmuş ve yeniden başlatılmışsa, yanlış oyucuya kart veya potansiyel bir ihraca ilişkin şiddetli hareket, tükürme, ısırma veya son derece saldırgan, rencide edici ve/veya küfürbaz hareket(ler) ile ilgili ihraç durumları dışında, hakem bir inceleme gerçekleştiremez.

mmert
20.10.2019, 01:28
Bu takımı takım yapan Sosa, Sosayı kazanan Ünal Karaman. Sosa'nın olmadığı bir Trabzonspor böyle tat vermez.

Parmak da Kamil de iyi niyetli oyuncular. Parmak şans bulmayı hak ediyor. Bizim için de önemli bir değer. Obi Mikel saygı duyulacak bir kariyer. Ama Nwakaeme/Sturridge/Sosa + Sörloth ya da Ekuban olan böylesine yetenekli bir kadroda bizim Sosa'nın etrafına uydu olacak hızlı diri bir adama ihtiyacımız var. Orta sahayı çekip çevirecek dinamik bir isme. Oraya Parmak ya da Mikel yerine Onazi'nin akıllısını bulmamız lazım.Charles Kabore'yi alabilseydik boştayken muazzam bir hamle yapmış olurduk

Bu maçta ve diğer maçlarda da olduğu gibi topu aldığımızda hücum bölgemizle top kapılan bölge ile hücum bölgesi arasında krater gibi bir alan kalıyor. Akan oyunda da bu şekilde. Bu da bariz bir santrafor arkası oyuncu eksikliği.

Hüseyin Türkmen'in başarılı olmasını canı gönülden istiyorum ama müthiş oynasa bile çok net göle sebebiyet veren hata ihtimali yüksek ve çok çabuk demoralize oluyor.

Takım da ünal hoca göbeği kalabalıklaştırıp 4-3-3'e geçtiği zaman sıkıntı yaşadı.

AyhanPe
20.10.2019, 01:36
Fazla zorlama, haddini bil!!!

Senmisin saygi, sevgi bilen? Merak etme amin diyecek cok kisi vardir burda..Burdaki insanlarin yerine de konusma bence..Sadece kendi adina konus..

Kime saygili olmaliyim anlamadim ?! Senol dan bir halt olmaz diyene mi, Ünal dan bir halt olmaz diyene mi? Ünal dan bir halt olmaz diyen birisinin Senol dan bir halt olmaz diyeni alkislamasindan dogal ne olabilir ki..Bunu dile getirmek hadsizlik yani..

Trabzonspor kimsenin tekelinde degil..Hepimizin ortak degeri..Ünal a hakkini teslim etmekte cakallik oldu..Iyi bari..

Iyiki zamaninda S.Günes i savunmussun Cyzio hocana karsi..Ünal senelerce yardimciligini yapmis kendisinin..Trabzonspor a önerende oymus..Ilk göreve getirildiginde beklentim farkli oldugu icin yadirgamistim ama tarihimizin en dogru karariymis..

erenslash
20.10.2019, 01:38
Şampiyonluk anlamında bu sene Ünaldan bir şey olmaz ama şu anda Ünal yerine Şenol olursa şampiyonluk garanti ve cepte derdim

bu kadar net diyorum

Çağdaş DENİZ
20.10.2019, 01:39
Takım 4 atmış lideriz hala tartışma var forumda ilginç
En iyisi girmemek buraya boşuna moralimiz bozulmaz
Maç özeti izleyelim twitter takip edelim en iyisi

Fatih Öztürk
20.10.2019, 01:42
Ulan takım 200 küsür hafta sonra liderlik koltuğuna oturmuş millet birbirine gider yapma derdinde.

Onur Akyüz
20.10.2019, 01:42
Bak son kez izah edeyim (aslinda gerek bile yok ya)…

Ya bi şey demeyeyim diyorum da dayanılacak gibi değil.

Daha geçen sene gs 36 gol yiyerek şampiyon oldu. Ondan önce 33 yedi.Daha öncesinde bjk 30 ve 35 yiyerek oldu. Ondan önce yine 35.

8 haftada 10 gol yiyerek lider olabiliyorsan 34 haftada 40 gol yiyerek bile şampiyon olabilirsin. Millete Ünalcı diye sallarken tamamen altı boş yorumlarla itham ettiğin şeyi yapıyorsun.

AyhanPe
20.10.2019, 01:44
Şampiyonluk anlamında bu sene Ünaldan bir şey olmaz ama şu anda Ünal yerine Şenol olursa şampiyonluk garanti ve cepte derdim

bu kadar net diyorum

Takim mac fazlasi ile olsada lider..Yani Gencler macinda skadal hakem hatasiyla iptal edilmeyen gol ile 3 puan kaybettik..Sivas macinda penaltiyi atsak en kötü beraberlik alacaktik..Yani suan en az 18 puanimiz olacakti..Daha iyisini o bile yapamazdi bence..Süphesiz ki Ünal, S.Günes den daha tecrübesiz ama bana kalirsa tecrübe kazandikca hocasindan bile daha iyi bir teknik direktör oldugunu gösterecek zamanla..

erenslash
20.10.2019, 01:44
kızanlar olur ama bazıları Ünal ile Şenolu benzetmek gibi bir gaftlette bulunuyor

Türk hocalar kategorisinde Ünal hoca Şenol hocanın tırnağı bile olamaz

bu karşılaştırmayı yapmayın hakkaten ayıp

erenslash
20.10.2019, 01:47
tecrübe farkı varda Ünal hoca Şenol gibi hiç bir zaman olamaz.Tecrübesi olsa da bir tırt olmaz taktisyenlik ve oyuncu geliştiremez.cenk tosun örneği ortadadır.Ünal hocanın böyle bir kapasitesi hiç yok.katmaz oyuncuya bir şey katamaz.bu kadar net diyorum.kapasite yok.Şenol hocanın cvsine bak abi Türk hocalar içinde terim balon ama Şenol kısa zamanda daha iyi işler başardı.Biraz doğru zamanda başka takımda olsa uefa kupası rahat alırdı hoca ben bu kadar eminim.Dostum hocasından daha iyi olduğunu gösterebilecek kapasitesi yok.Ancak Ünal hoca gider yabancı deneyimli ekip alır kendine yardımcısı üst düzey alman bir hoca olur bak o zaman işler değişir.bu vizyon var mı hocada? kesinlikle yok.Ünal hocada ego var yani şöyle ego var ben alman teknik adamdan ne öğrenirim ki der? anladın mı? Türk hocalarla çalışırım kafası yaşar.Gurur yapar Alman yardımcı teknik direktör olsa deneyimli ondan bir şey almak yerine artistlik yapar ona .bunu aşarsa adam gibi bir şeyler öğrenir.Hüseyinin yerine bir tane yardımcısı olsa düzgün şöyle Alman deneyimli taktisyen Ünal hocayı adam eder taktik anlamında bir şeyler verir.
Takim mac fazlasi ile olsada lider..Yani Gencler macinda skadal hakem hatasiyla iptal edilmeyen gol ile 3 puan kaybettik..Sivas macinda penaltiyi atsak en kötü beraberlik alacaktik..Yani suan en az 18 puanimiz olacakti..Daha iyisini o bile yapamazdi bence..Süphesiz ki Ünal, S.Günes den daha tecrübesiz ama bana kalirsa tecrübe kazandikca hocasindan bile daha iyi bir teknik direktör oldugunu gösterecek zamanla..

AyhanPe
20.10.2019, 01:49
Ulan takım 200 küsür hafta sonra liderlik koltuğuna oturmuş millet birbirine gider yapma derdinde.

Egosu zedelenmis arkadaslar kabullenemiyor..Zavallilar..Cogu ininde zaten..Bir puan kaybetsek tüm biriktirdiklerini kusacaklar burda..Sanarsin takim düsüyor..Küme düssek ilk burayi terk edecek tipler bunlar..Inlerini terk edip buhar olup kacarlar..Burasida bize kalir..Ne geldiyse basimiza bu heriflerin temsil ettikleri zihniyet yüzünden geldi..

Fatih Öztürk
20.10.2019, 01:56
Egosu zedelenmis arkadaslar kabullenemiyor..Zavallilar..Cogu ininde zaten..Bir puan kaybetsek tüm biriktirdiklerini kusacaklar burda..Sanarsin takim düsüyor..Küme düssek ilk burayi terk edecek tipler bunlar..Inlerini terk edip buhar olup kacarlar..Burasida bize kalir..Ne geldiyse basimiza bu heriflerin temsil ettikleri zihniyet yüzünden geldi..

Çatlasunle :)

Bu takım bu başkan ve hocasıyla UEFA'da gruptan çıkıp en az çeyrek final oynayacak, ligde de karşımızdaki tüm şeref yoksunlarina rağmen şampiyon olacak.

AyhanPe
20.10.2019, 01:57
kızanlar olur ama bazıları Ünal ile Şenolu benzetmek gibi bir gaftlette bulunuyor

Türk hocalar kategorisinde Ünal hoca Şenol hocanın tırnağı bile olamaz

bu karşılaştırmayı yapmayın hakkaten ayıp

Senol Günes dünya 3. olmadan önce Ist. basini karizmasini elestiriyordu..51 yasindaydi..Tek basarisida bizde elde ettigi basariydi..Adami defalarca kovmaktan beter ettik..Bjk de sampiyon olup gözümüze sokmaliymis meger..Yoksa hala Senol dan bir halt olmadi denilecekti..Ikinciliklerin adami olarak kalacakti zavalli..

Ünal ise 53 yasinda..En büyük basarisi gecen seneki basari ki bana kalirsa önümüz kesilmese ligi daha yukarlarda bitirebilirdik..

Bizde sampiyonluk yasadigi an hocasinin cok isteyipte basaramadigini basarmis olacak..Muhtemelen Türk milli takiminin da basina getirilecek en önemli adaylardan birisidir bence..

Mert Zaman
20.10.2019, 01:59
Ünal hoca teknik açıdan eksik olabilir ama verdiği enerjiyi ruhu verecek td yok denilecek kadar azdır... önemli olanda budur zaten

AyhanPe
20.10.2019, 02:01
Ünal hoca teknik açıdan eksik olabilir ama verdiği enerjiyi ruhu verecek td yok denilecek kadar azdır... önemli olanda budur zaten

Iyide hangisi teknik acidan fazla ki? Yanal? Avci? Terim?

Mert Zaman
20.10.2019, 02:03
Iyide hangisi teknik acidan fazla ki? Yanal? Avci? Terim?

Bana göre en iyisi Karamandır bunların içinde

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2019, 02:03
Liderlik
Ligin en çok gol atan takımı
Ceza sahasından en çok gol atan oyuncu, 13 gol Sosa
Son 9 iç saha maçında 8 galibiyet, 1 beraberlik
Daha sayayım mı
HALA YOK ÜNAL HOCA, YOK TAKTİK, YOK FASA FİSO
LÜTFEN AMA LÜTFEN

erenslash
20.10.2019, 02:07
Ünal elindeki bu kadroyla bu dandik istanbul takımlarının performans ve kötü zamanlarında başarı yakalayamıyor.biz hayal görüyoruz.rüya görüyor arkadaşlar.Ünal hocadan taktisyenlik anlamında hiç bir tırt olmaz balon abi.ama abilik anlamında evet olur.hoca olmasın mümkünse. ancak ve ancak dediklerim olursa sağlam bir Ünal hoca olabilir.yardımcısını değişir ,teknik heyeti değişirse efsane olabilir.ve gelişime açık davranırsa olur.bu mümkün görülmüyor.önümüz geçen sene kesilmedi tam .biz kestik şöyle ki biz gidip saçma salak puan kayıpları yaptık öyle olunca bu şikecilere fırsat verdik.mesela bugünkü maç sen adam gibi golünü at güzel taktik yap işini bil bakalım hakem seni ne kadar durdurabilir?bugün hakem yanlış kararlar verdi.ama biz 2-1 iken zorlandık ve beraberlik gelse bak bakalım hakem neler yapacaktı.önce iş bizde bitiyor.geçen sene bizi taşıyan wakayemeydi.hocanın çalıştığı bireysel yetenekli topçular çok iyi.şenol hocaya gelince adam bjkl ile şampiyon oldu daha ne olsun cenk tosunu rekor fiyata sattı.bak yusuf şenolun elinde olsa çok farklı fiyatlara giderdi buna emin ol.hatta yusuf şenolla çalışsa daha iyi bir topçu olup öyle giderdi avrupaya.şenoldan neye göre halt oldu?şuna göre: yerli hocalar içinde en iyisi.+Şenol hocayı eleştirenler oldu evet ancak yerliler içinde gene de en iyisi.ne olursa olsun.peki şenol hoca o zamanki kadro şartlara rağmen başarılı olabilir miydi? olabilirdi şanssızdı adam biraz .ekip meselesi bu biraz da.Ünalın ekibi çok zayıf.Buna el atarsa ve ekibi değişirse kendisine çok şey katar.
Senol Günes dünya 3. olmadan önce Ist. basini karizmasini elestiriyordu..51 yasindaydi..Tek basarisida bizde elde ettigi basariydi..Adami defalarca kovmaktan beter ettik..Bjk de sampiyon olup gözümüze sokmaliymis meger..Yoksa hala Senol dan bir halt olmadi denilecekti..Ikinciliklerin adami olarak kalacakti zavalli..

Ünal ise 53 yasinda..En büyük basarisi gecen seneki basari ki bana kalirsa önümüz kesilmese ligi daha yukarlarda bitirebilirdik..

Bizde sampiyonluk yasadigi an hocasinin cok isteyipte basaramadigini basarmis olacak..Muhtemelen Türk milli takiminin da basina getirilecek en önemli adaylardan birisidir bence..

CaptanBarbosa
20.10.2019, 02:12
Öyle insanlar var ki hep bi memnuniyetsizlik hep bi karamsarlık.
4-1 yenmişsin lidersin tadını çıkar be adam.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AyhanPe
20.10.2019, 02:12
Liderlik
Ligin en çok gol atan takımı
Ceza sahasından en çok gol atan oyuncu, 13 gol Sosa
Son 9 iç saha maçında 8 galibiyet, 1 beraberlik
Daha sayayım mı
HALA YOK ÜNAL HOCA, YOK TAKTİK, YOK FASA FİSO
LÜTFEN AMA LÜTFEN

Abi sirf sIke basliginda yilmadan verdigin moral mücadelesine bile saygim sonsuz ama isler kötüye gittigi sirada burda Ünal i acimasizca bana kalirsa hadsizce "elestiren " bir üye icin ,,gercekleri haykirmana" hayranim diye bir yorum yapmistin ve o yorumuna oldukca icerlemistim..Unutmadim :)

erenslash
20.10.2019, 02:16
ben bugün galibiyetten çok keyif aldım

ama futbolcularımızdan biri demişki şampiyon olacağız

yazık tarfatar üzülecek bunun karamsarlıkla ilgisi yok

burada ileriye dönük hocanın şampiyonluk veremeyeceğini söylüyoruz

taraftarı beklentiye sokmaları çok saçma

yoksa Ünalın kişisel kendisine gelmiş bir eleştiri yok

iyi zamanda keyfini çıkaralım bence de öyle olmalı ama burada biliyoruz ki taraftar şampiyonluk beklentisi içine sokuluyor

sıkıntı bu

karamsarlık mı bu?

hayır abi

realist olmak lazım

sonra büyük şok yaşıyoruz

bu sezon kendi sahamızda
gs maçını almamız lazım ama

balon bir gs var 3 puan almamız şart onlardan

futbol anlamında ve skor anlamında ağzını burnunu kırmamız lazım gsın

AyhanPe
20.10.2019, 02:23
....Senol hocaya gelince adam bjkl ile şampiyon oldu daha ne olsun cenk tosunu rekor fiyata sattı.bak yusuf şenolun elinde olsa çok farklı fiyatlara giderdi buna emin ol.hatta yusuf şenolla çalışsa daha iyi bir topçu olup öyle giderdi avrupaya

Ise bu acidan bakacaksak birde söyle söyleyelim..Ünal olmasaydi belkide Yusuf a verilen bonservisinin ücte birini bile alamazdik..Bu arada eger Yusuf a karsilik verilen Edgar in bonservisini üzerine eklersek C.Tosun un rekorunu kirmis oluyor :D

Düsünsene takimin basinda Sivas da " mucizeler " yaratan Riza oldugunu..Sosa yi futbola küstürmeyi basarmisti kendisi..Sosa yi kazanip takim kaptani yapan adam kocaman bir saygiyi hakediyor..Bende Ünal in bazen oyuncu degisiklerini elestiriyorum ama oyun görüsü olarak hatalar da yapsa S.Günes den bile daha iyi oldugunu düsünüyorum ve bunu gecen seneden bu yanada diyorum..Isler kötüye gittiginde de diyordum..

erenslash
20.10.2019, 02:32
sosayı takım kaptanı yapması aslında matah bir şey değil.şenoldan daha iyi düşünmene saçmalama diyorum ama düşüncen böyle bir şey demiyorum.bu da senin düşüncen bana saçma gelse de.Ünal hocanın birlik beraberlik olgusunu yaratması artısı tek bunu her zaman söylerim.ama saha daha çok önemli.bu arada sturridge gs a çakar bir tane sağlamından şu gs ın azına edelim diğer maçlar umrumda değil terimin balon oyununa bizim topçular bir hırpalasın şu gs ı başka şey istemiyorum.şampiyonluk beklentim yok ama gs ın azına etsinler tek istediğim bu geçen senenin intikamını misliyle alalım şu andavallardan
Ise bu acidan bakacaksak birde söyle söyleyelim..Ünal olmasaydi belkide Yusuf a verilen bonservisinin ücte birini bile alamazdik..Bu arada eger Yusuf a karsilik verilen Edgar in bonservisini üzerine eklersek C.Tosun un rekorunu kirmis oluyor :D

Düsünsene takimin basinda Sivas da " mucizeler " yaratan Riza oldugunu..Sosa yi futbola küstürmeyi basarmisti kendisi..Sosa yi kazanip takim kaptani yapan adam kocaman bir saygiyi hakediyor..Bende Ünal in bazen oyuncu degisiklerini elestiriyorum ama oyun görüsü olarak hatalar da yapsa S.Günes den bile daha iyi oldugunu düsünüyorum ve bunu gecen seneden bu yanada diyorum..Isler kötüye gittiginde de diyordum..

Onur Akyüz
20.10.2019, 02:33
Sosa kulübün önerdiği sözleşme ücretini kabul ediyormuş ancak şampiyonluk primini yüksek istiyormuş.

Sosa’yı alıp oynatan ve şampiyonluğa inandıran, yıllardır öne eğilen başımızı tekrar yukarı kaldıran, içerde büyük takımları eze eze yenen, bize tam 8 yıl sonra tekrar liderlik sevinci yaşatan bu yönetime, hocaya ve topçulara müteşekkirim.

Bugün takımımı izlerken yine duygulandım ve gururlandım.

Crixus
20.10.2019, 02:35
Fazla zorlama, haddini bil!!!

yooo ben gayet canı gönülden amin diyorum bu duaya...evet Trabzonspor çakallara kalmadı hele hele senin gibi köpeklere hiç kalmadı.

AyhanPe
20.10.2019, 02:39
Sosa kulübün önerdiği sözleşme ücretini kabul ediyormuş ancak şampiyonluk primini yüksek istiyormuş.

Sosa’yı alıp oynatan ve şampiyonluğa inandıran, yıllardır öne eğilen başımızı tekrar yukarı kaldıran, içerde büyük takımları eze eze yenen, bize tam 8 yıl sonra tekrar liderlik sevinci yaşatan bu yönetime, hocaya ve topçulara müteşekkirim.

Bugün takımımı izlerken yine duygulandım ve gururlandım.

Istedigi sampiyonluk primi olsun :D

Iste bu yazdiklarini birilerin hastalikli egolarinin kör ettigi vicdanlarina sokmak gerekir..

Crixus
20.10.2019, 02:41
ben artık şöyle düşünüyorum,Ünal hocamıza eleştiri adı altında hakarete varan yorumlar yapan bu ..................................min .....................larının tek derdi ideolojik olarak ayrı dünyaların insanları olmaları,başkaca mantıklı tek sebeb gelmiyor,vardır böyle etrafınızda sırf kendi dünya görüşüne zıt diye iyi olan şeyleri bile eleştiren hayatı kendine çekilmez kılan .............insanlar.

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2019, 02:45
Abi sirf sIke basliginda yilmadan verdigin moral mücadelesine bile saygim sonsuz ama isler kötüye gittigi sirada burda Ünal i acimasizca bana kalirsa hadsizce "elestiren " bir üye icin ,,gercekleri haykirmana" hayranim diye bir yorum yapmistin ve o yorumuna oldukca icerlemistim..Unutmadim :)

O günkü konjonktürde öyle düşünmüştüm haklısın lakin geldiğimiz noktada sağduyulu olmamız lazım, değişmeyen tek şey değişimdir demiş Descartes (Ünal Hoca da değişiyor, gelişiyor)

Eleştirine saygı duydum, kızmadım, bilakis teşekkür ederim.

SALDIRAY
20.10.2019, 02:50
Takım savunmasını iyi yapmaya başlayıp, basit goller yememeyi öğrendiğimiz zaman bu takımın önüne kimse geçemeyecek. Sakatlık ve performans düşüklüğü olmadığı zaman gerçekten a kalite topçularımız var. İleri uc ve Sosa böyle oynadıkça sırtımız yere gelmeyecek. Maç oynadıkça kalitemiz artmakta.
Abdüş’e üzülüyorum. Şuan olsaydı vitesi 5 e takacaktık.

Gürkan Asma
20.10.2019, 03:26
Kombine bitti zaten. Kombinesi olanlar maca gitmiyor sadece. Olay bu.

Bedava dağıtırsan olacağı bu. Satın alan, para veren öyle bi gider ki :D . Bedava dağıtıp kombine bitti demek saçmalık.

HOPA'LI TS'Lİ
20.10.2019, 04:26
Takım savunmasını iyi yapmaya başlayıp, basit goller yememeyi öğrendiğimiz zaman bu takımın önüne kimse geçemeyecek. Sakatlık ve performans düşüklüğü olmadığı zaman gerçekten a kalite topçularımız var. İleri uc ve Sosa böyle oynadıkça sırtımız yere gelmeyecek. Maç oynadıkça kalitemiz artmakta.

Yorumlarınızı A Spor'da Erman Hoca ve TRT'de Tümer de aynen söyledi.

Ah Abdüş Ah

Onur Erçetin
20.10.2019, 07:28
Takım savunması yürüyerek yapılmaz.Wakayeme ve Sturridgenin temposu aşırı derecede düşük,bu şekilde oynarlarsa savunmada iyi olmamız imkansız.4-3-3 oynamaya çalışıyoruz.Bu sistemi en iyi uygulayan takımlar Barcelona ve Liverpool.4-3-3 sisteminde savunma çizgisi öne çıkarılır,hatlar arası mesafe düşürülür ve top kaybı olduğu anda veya top rakipte olduğu anlarda önde yoğun pres yapılır ve olabildiğince hızlı bir şekilde top kazanılmaya çalışılır.

Daha iyi stoperler alarak yediğimiz gol sayısını azaltabiliriz ama ortasahanın otobana dönmesini veya takım savunmasında yaşanan problemleri düzeltemeyiz.Tüm takım ileri geri nefes almadan koşacak.Futbol böyle oynanır.

Doğan oyuna girdi.Ortasahada Doğan-Sosa-Parmak üçlüsüne döndük.Sağ kanada Kamil geçti.Bu dörtlü sahada canla başla savaşan oyuncular oldukları için takım savunması ciddi anlamda düzeldi.Doğan oyuna girmeseydi ve Sturridge sağ kanatta devam etseydi maç yüzde 90 2-2 bitecekti çünkü Gazişehir çok rahat bir şekilde üstümüze geliyordu.

Bu takım sadece Wakayı tolere edebilir ama Sturridge de ilerleyen zamanlarda bu şekilde oynarsa aynı formasyon ve oyuncularla hiçbir maç 90 dk çıkaramayız çünkü bu şekilde tonla gol yeriz.Ünal Hocanın yapacağı şey duruma göre sürekli rotasyon ve oyuncu değişikliği yapmak olacak.Waka ve Sturridge ikilisi her maç 90 dk oynayamaz bence,bu maçta olduğu gibi oyuncu değişiklikleriyle takım savunmasına güç kazandırılması gerekecek.

Ünal Hocaya açık ve net olarak söylüyorum en çok küfrettiğimmaç Gençlerbirliği maçı olmuştu.Ortasahaya Doğan hamlesi yapmayarak beni delirtmişti.Gençler maçının 2-2 bitmesi tamamen Ünal Hocanın suçuydu.O maçta Doğanı oyuna alsaydı ortasahayı kilitleyecektik..Gençler maçında Doğanı oyuna alacağına Sturridgeyi alarak yorulan ortasahasanın tamamen çökmesine neden olmuştu.

Ünal Hoca da gelişmeler var.Oyuncu değişikliklerinde birkaç maçtır doğru hamleler yapıyor.Bu şekilde devam etmeli.Fantezi yapmamalı.Oyuna girebilecek isimler zaten belli.

SALDIRAY
20.10.2019, 09:01
Yorumlarınızı A Spor'da Erman Hoca ve TRT'de Tümer de aynen söyledi.

Ah Abdüş Ah

Henüz izleme şansım olmadı. :)

Takım savunması yürüyerek yapılmaz.Wakayeme ve Sturridgenin temposu aşırı derecede düşük,bu şekilde oynarlarsa savunmada iyi olmamız imkansız.4-3-3 oynamaya çalışıyoruz.Bu sistemi en iyi uygulayan takımlar Barcelona ve Liverpool.4-3-3 sisteminde savunma çizgisi öne çıkarılır,hatlar arası mesafe düşürülür ve top kaybı olduğu anda veya top rakipte olduğu anlarda önde yoğun pres yapılır ve olabildiğince hızlı bir şekilde top kazanılmaya çalışılır.

Daha iyi stoperler alarak yediğimiz gol sayısını azaltabiliriz ama ortasahanın otobana dönmesini veya takım savunmasında yaşanan problemleri düzeltemeyiz.Tüm takım ileri geri nefes almadan koşacak.Futbol böyle oynanır.

Doğan oyuna girdi.Ortasahada Doğan-Sosa-Parmak üçlüsüne döndük.Sağ kanada Kamil geçti.Bu dörtlü sahada canla başla savaşan oyuncular oldukları için takım savunması ciddi anlamda düzeldi.Doğan oyuna girmeseydi ve Sturridge sağ kanatta devam etseydi maç yüzde 90 2-2 bitecekti çünkü Gazişehir çok rahat bir şekilde üstümüze geliyordu.

Bu takım sadece Wakayı tolere edebilir ama Sturridge de ilerleyen zamanlarda bu şekilde oynarsa aynı formasyon ve oyuncularla hiçbir maç 90 dk çıkaramayız çünkü bu şekilde tonla gol yeriz.Ünal Hocanın yapacağı şey duruma göre sürekli rotasyon ve oyuncu değişikliği yapmak olacak.Waka ve Sturridge ikilisi her maç 90 dk oynayamaz bence,bu maçta olduğu gibi oyuncu değişiklikleriyle takım savunmasına güç kazandırılması gerekecek.

Ünal Hocaya açık ve net olarak söylüyorum en çok küfrettiğimmaç Gençlerbirliği maçı olmuştu.Ortasahaya Doğan hamlesi yapmayarak beni delirtmişti.Gençler maçının 2-2 bitmesi tamamen Ünal Hocanın suçuydu.O maçta Doğanı oyuna alsaydı ortasahayı kilitleyecektik..Gençler maçında Doğanı oyuna alacağına Sturridgeyi alarak yorulan ortasahasanın tamamen çökmesine neden olmuştu.

Ünal Hoca da gelişmeler var.Oyuncu değişikliklerinde birkaç maçtır doğru hamleler yapıyor.Bu şekilde devam etmeli.Fantezi yapmamalı.Oyuna girebilecek isimler zaten belli.

Strurridge zaten 15 dk da olayı bitirdi. Temposu düşünce zaten çıktı. Hali hazır takım şuan günü kurtarır.
Takımın daha çok koşması gerekiyor. Doğan Erdoğan artık 11 başlamalı. Adamın sonradan girdiği her maçta ortasaha kendine geliyor. Ekuban döndüğünde, Waka ve Sturridge 90 dk yı dönüşümlü pay edebilir. Benim terhim Waka nın 55-60 larda oyuna dahil olması.

Murat Keçeci
20.10.2019, 09:27
Önemli bir üç puan aldık,zaman zaman gitgeller olsa da sonunda gülen taraf olmak ve bunu cezalı ve sakat oyuncu vermeden başarmak önemliydi.

Maçın ilk bölümünde sörloth ve sturridge resitali vardı.ikisi de ekstra kaliteli işler yaparak skor avantajını lehimize çevirdi.Skoru aldıktan sonra tempoyu düşürmek isterken kontrolü rakibe kaptırdık.İlerdeki üçlünün defansa baskı uygulamaması sebebiyle rakip daha fazla adamla yüklendi ve orta saha oyuncularımıza ekstra yük bindi ve sonunda golü buldular gol bireysel hatadan olmuş olsa da sürekli baskı yedikçe hatalar yapılması da gayet doğaldır yani hüseyine çok kızmamak lazım.Maç 2-1 e gelince artık öyle bitmeyeceği belliydi ya 2-2 olacaktı ya da 3-1 olacaktı şükür ki sosa sahneye çıktı ve attığı golle maçı bitirdi.Bu zorlu maç trafiğine böyle gollü bir galibiyet ile başlamak iyi oldu tüm oyuncularımızı tebrik ederim.

Birkaç bireysel performansdan bahsedersek;

Nwakaeme: Benim istedigim gibi oynadı hem sol hemde orta sahaya gelip daha özgür oynadı birçok atağımızın merkezinde o vardı.Birkaç basit pozisyon harcadığı için birçok taraftara kötü görünmüş olabilir ama bence görevini yaptı.

Uğurcan: Yakın mesafeden çıkardığı şut mükemmeldi.A kalite bir kaleci.

Yusuf Sarı: Tekrar takıma dönmesi iyi oldu sağ önde abdülkadir ömürün özelliklerine en yakın oyuncu o,girişi golle yapması da özgüven açısından iyi oldu.

Ahmet canbaz: Fikir sahibi olacak kadar göremedik ama gelişime açık bir oyuncu,fiziksel açıdan daha güçlü olmalı.

Bu maçta ki olumsuz yönlerimizden bahsedersek;

Takım savunmamız avrupa maçı dahil önceki üç maça göre daha kötüydü.İç saha maçı olduğu için tekrar maça döndük fakat deplasman maçında böyle kontrolü rakibe kaptırırsak taraftar desteğini arkasına alan rakip bizi zor durumda bırakır daha sağlam rakibi daha ısıran bir görüntü vermeliyiz.

Birde skoru korumak isterken hâlâ doğru oyuna dönemiyoruz.Örneğin 2-0 olduktan sonra biraz daha geride durup bazen pas sayısını arttırıp bazen de göbeği ve kanatları kapatıp hızlı ataklar ile skoru arttırmalıydık veya en kötü 2-0 ı koruyabilmeliydik.

Ligde bulunduğumuz pozisyon şuan için güzel ama oraya takılı kalmadan maçlara tek tek odaklanmalıyız bu değirmenin altından daha çok sular akacak biz emin adımlarla kararlı bir şekilde yürümeye devam etmeliyiz.Milli maç aralarını periyot olarak görürsek şimdi başladığımız üçüncü periyotta başakşehir alanya gibi takımlarla oynayacağız doğru hatırlıyorsam geçen yıl bu iki takımdan dört yenilgi aldık bu sezon o maçların rövanşlarını almalıyız.

yorumsuz6117
20.10.2019, 09:46
Başakşehir'i yenersek altın değerinde olur..

bingolts
20.10.2019, 11:21
Bu takım Ünal KARAMAN, Saygıyı hakeden futbolcularımız ve Başkanımız sayesinde bugün tüm taraflarca saygı görüyor. Böyle bir takımı eleştirme hakkınız yok. Özellikle Ünal hoca için yazılanları kabul etmek mümkün değil. Bu forum tüm Trabzon spor taraftarını ne kadar yansıttığını bilemiyorum. aMa Ünal KARAMAN Değerimize karşı bir acımasızlık var.

Furkan Özdem
20.10.2019, 11:37
Belki bugün sonlanacak olsa da Lider takımın taraftarı olarak uyanmak ne güzel şey özlemişiz:) İnşallah sezon sonu sabahına da böyle uyanırız.

gurur6134
20.10.2019, 11:50
Enteresan muhabbetler donuyor gercekten forumda bir kesim ölümune hocayi savunurken diger kesim ölümune yeriyor sirf tukurdugunu yalamamak adina..unal hoca gencler ve sivas maclarinda yaptigi degisiklikler ve tercihlerle puan kaybina sebep olmustur ve elestirilmistir bunu gormemek aptallikdir ,dun antep baski kurmaya baslamisken yaptigi tek dogan hamlesi baskiyi durdurmaya yetmistir aynisini gencler macinda gol geliyorum diye bagirirken yapmamistir elestirilmistir sivas macinda ki koray degisikligi ile maci vermistir elestirilmistir bunda birsey yok..hoca hatalarindan ders alip vazgecerse elestirmek anlamsizdir olay bu kadar basit dun 2 1 ken dogani almasa maci muhtemelen yine tutamazdik ve elestirilirdi yaptigi dogru hamle maci getirdi..akli basinda kimse futbol adina dogrular yapilirken hoca gitsin yetersizdir vs demez diyende art niyetlidir hocanin yanlislari varmidir vardir bu tartisilabilir ama yanlislar kadar hatta fazla artisi ve krediside vardir.. sakatliklar alinan oyuncularin formsuzlugu derken yonetimlede inatlasma olmus ve gecen seneki takimdan eser kalmamisdi kirilma ani yonetimin cikip hocaya guven asiladigi ve arkasinda durdugu aciklamadir ondan sonra yavas yavas toparlanilmaya baslandi ancak hala gecen senenin gerisindeyiz oyun olarak sansimiz bu surecte diger takimlarinda les atiyor olmasi..son olarak bu isi sirf ben demistim demek icin cocukca sidik yarisina cevirmenin anlami yok..kayitsiz sartsiz elestirmekte savunmakta aptallikdir.hoca gorevinin basindadir, aslolan trabzonspor ve basarisidir..

pReN@_61
20.10.2019, 12:00
Tebrik ediyorum takımımızı. İyi mücadele ezici skor.

:alkış:

kudu_89
20.10.2019, 12:02
Yazılmamış. Bu maç Ünal Karaman'a yazar. Kimse kusura bakmasın.

Crixus
20.10.2019, 12:18
Enteresan muhabbetler donuyor gercekten forumda bir kesim ölümune hocayi savunurken diger kesim ölümune yeriyor sirf tukurdugunu yalamamak adina..unal hoca gencler ve sivas maclarinda yaptigi degisiklikler ve tercihlerle puan kaybina sebep olmustur ve elestirilmistir bunu gormemek aptallikdir ,dun antep baski kurmaya baslamisken yaptigi tek dogan hamlesi baskiyi durdurmaya yetmistir aynisini gencler macinda gol geliyorum diye bagirirken yapmamistir elestirilmistir sivas macinda ki koray degisikligi ile maci vermistir elestirilmistir bunda birsey yok..hoca hatalarindan ders alip vazgecerse elestirmek anlamsizdir olay bu kadar basit dun 2 1 ken dogani almasa maci muhtemelen yine tutamazdik ve elestirilirdi yaptigi dogru hamle maci getirdi..akli basinda kimse futbol adina dogrular yapilirken hoca gitsin yetersizdir vs demez diyende art niyetlidir hocanin yanlislari varmidir vardir bu tartisilabilir ama yanlislar kadar hatta fazla artisi ve krediside vardir.. sakatliklar alinan oyuncularin formsuzlugu derken yonetimlede inatlasma olmus ve gecen seneki takimdan eser kalmamisdi kirilma ani yonetimin cikip hocaya guven asiladigi ve arkasinda durdugu aciklamadir ondan sonra yavas yavas toparlanilmaya baslandi ancak hala gecen senenin gerisindeyiz oyun olarak sansimiz bu surecte diger takimlarinda les atiyor olmasi..son olarak bu isi sirf ben demistim demek icin cocukca sidik yarisina cevirmenin anlami yok..kayitsiz sartsiz elestirmekte savunmakta aptallikdir.hoca gorevinin basindadir, aslolan trabzonspor ve basarisidir..

Kardeşim anlamamakta neden ısrar ediyorsunuz?kimse hocayı eleştirmesin mi diyoruz?hoca gençler ve sivas maçında hatasızdı mı diyoruz?edebiyle yapılan her eleştiriye hocanın kendisi de açıktır biz zaten açığız ,Ünal hoca babamın oğlu değil eleştiriler yol gösterecekse alır başınn üstünde koyar ...ama kalkıp bu adam da hoca mı?5 para etmez,hemen kovulmalı vs .vs denildiğinde de kimse kusura bakmasın sahip çıkmak boynumuzun borcudur,bakma sen son dönemde savunanların sesi çıkmaya başladı geçen seneden beri kaç tane hesabımı banladılar burada bile hocaya hakaret edenlere aynı uslüpla cevap verdiğim için,Ünal hoca kırmızı çizgimdir benim eleştiri adı altında hakaret edene hakettiğini yazarım profilimde yeni üye olduğuma bakma 2007 dir ilk kaydolduğum tarih...bu sayfalarda Ünal hoca şampiypn yapsa bile gönderilmeli yazan gördük yahu daha ötesi var mı?

serdaracıl
20.10.2019, 12:21
ben artık şöyle düşünüyorum,Ünal hocamıza eleştiri adı altında hakarete varan yorumlar yapan bu ..................................min .....................larının tek derdi ideolojik olarak ayrı dünyaların insanları olmaları,başkaca mantıklı tek sebeb gelmiyor,vardır böyle etrafınızda sırf kendi dünya görüşüne zıt diye iyi olan şeyleri bile eleştiren hayatı kendine çekilmez kılan .............insanlar.

Saçmalama. Takımı yerden yere vuranların yorumlarından daha tehlikeli şu yazdığın. Hastalıklı dediğimiz taraftar masum kalır şu bakış açısının yanında

Muhammed Ayaz
20.10.2019, 12:28
Ünal hocamı Sivas maçından sonra oldukça eleştirmiştik.(Haklı olarak.)

Ancak şu bir gerçek ki bu takıma geldiği günden beri önemli bir şahsiyet kazandırdı.

Trabzonspor diyince artık şöyle bir duruyorlar.

İnşallah gelecek adına da Her şey istediğimiz gibi devam eder.

Tebrikler takım.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Crixus
20.10.2019, 12:29
Saçmalama. Takımı yerden yere vuranların yorumlarından daha tehlikeli şu yazdığın. Hastalıklı dediğimiz taraftar masum kalır şu bakış açısının yanında

yok yahu daha tehlikeliymiş takımı yerden yere vuranlardan?bir tane mantıklı sebeb söylesene madem,hoca şampiyon yapsa da kovulmalıdır diyen kafa yapısı için?

serdaracıl
20.10.2019, 12:36
yok yahu daha tehlikeliymiş takımı yerden yere vuranlardan?bir tane mantıklı sebeb söylesene madem,hoca şampiyon yapsa da kovulmalıdır diyen kafa yapısı için?

Şu takımın içine siyaset sokmayın yeter. Başka her yoruma eyvallah ama burada işi ideolojiye getirmek, insanların ideolojik saiklerle yorum yaptığı değerlendirmesi en hastalıklı yorumdan daha zararlı.

Enaldo61
20.10.2019, 12:42
Dans gelir bu akşam.
İlk kez böylesine bir tahminim tuttu be, demek ki sezon sonu mutlu olacağız.

Crixus
20.10.2019, 12:54
Şu takımın içine siyaset sokmayın yeter. Başka her yoruma eyvallah ama burada işi ideolojiye getirmek, insanların ideolojik saiklerle yorum yaptığı değerlendirmesi en hastalıklı yorumdan daha zararlı.

Takıma siyaset sokulmasın tabii bunu ben de istemiyorum ama bu adamcıkların hocamıza karşı bu denli nefret dolu olmalarını anlamaya çalışıyorum yoksa siyasetten bana ne!ama her yoruma da eyvallah diyecek değilim,burada benden sadece 2 yıl önce üye oldu diye kendisine saygı duymamızı bekleyen saygısızlar bu takımın hocasına karşı haddini bilecek,yok öyle ağzına geleni söyleyip edip kenara çekilmek.

My
20.10.2019, 12:56
Şu saçma sapan tartışma ortamı milleti forumdan soğutur haberiniz olsun. Adam bu kadar güzel şeylerin olduğu bir günde buraya girip sevincini paylaşmak istediği ortamda bir sürü kaynana Semra görünce sevinci kursağında kalır başlarım forumunuza der bir daha da kolay kolay uğramaz.

My
20.10.2019, 12:59
Maçı izlemedim. Skorundan da akşam üzreri haberim oldu. Ne olmuş ne etmiş kim ne yapmış diye sayfaya girip okuyayım dedim okuyabildiğim tek şey bir birine laf çakma yarışına girmiş bir sürü öfkeli gergin yazılar.

Bedri Sertkaya
20.10.2019, 13:06
Şu saçma sapan tartışma ortamı milleti forumdan soğutur haberiniz olsun. Adam bu kadar güzel şeylerin olduğu bir günde buraya girip sevincini paylaşmak istediği ortamda bir sürü kaynana Semra görünce sevinci kursağında kalır başlarım forumunuza der bir daha da kolay kolay uğramaz.

Kim ne saçmalıyor yine anlamadım. Trabzon garip bir yer. Vatanını milletini sevmesi mi Ünal’ın suçu? Trabzon garip bir şehir. Her türlü adam çıkıyor Trabzon’dan. Forumdan soğuttu insanları bu yorumları yapanlar. Okumadım bu arada o yorumları. 4-1 galip gelmişsin hala saçmalayan insanlar var. Hep derim Trabzon’lu değilim Trabzonspor’luyum!!!

Anıl C
20.10.2019, 13:39
>>> nakzo, @redbul (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=48496) <!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

halilaziz61
20.10.2019, 13:39

Senolun sevilmemesi bjk de iken bize ettiği ahlaksızca laflar.
Balık hafızalı değilim
Kıyamet kopsa Şenol bu takımın başına bir daha gelmemeli eğer bizim takımda biraz haysiyet şeref ve tarihine saygı varsa.

LağusKusteli
20.10.2019, 13:42
Adam hükümete kızıyor gelip burda stadın demiri bilmem ne diye sövüp gidiyor vs, böyle hastalıklı adamlar var. Kaale almayın herkesi. Odağımız: Sezon sonu Şampiyonluk :ts2:

Bedri Sertkaya
20.10.2019, 13:44
Celta vigo alaves maçını izliyorum okay celta’ya boşa gitmiş bizden üç gömlek kötü takım. Lille’de bizden kötü takım mesela yusuf’da oraya gitti.

My
20.10.2019, 13:53
Özetleri izledim. Störiç'in golü süper kalite. Pası da aynı. Dikkatimi çeken şeyse Sörloth'un hemen her golde direk sevincin içinde olması :) Störiç'e koşmaları Sarı'ya koşması. Yalnız yediğimiz gol, gol değil. Hüseyin feci saçmalamış. Böyle gol hem yenmez hem de yedirilmez.

serdaracıl
20.10.2019, 13:56
Özetleri izledim. Störiç'in golü süper kalite. Pası da aynı. Dikkatimi çeken şeyse Sörloth'un hemen her golde direk sevincin içinde olması :) Störiç'e koşmaları Sarı'ya koşması. Yalnız yediğimiz gol, gol değil. Hüseyin feci saçmalamış. Böyle gol hem yenmez hem de yedirilmez.

Sörlot’un bu yanını ben de çok seviyorum

Ozan Yılmaz
20.10.2019, 14:48
https://pbs.twimg.com/media/EHQTSkQXYAE5cye?format=jpg

https://pbs.twimg.com/media/EHQTb_oWoAMgYEG?format=jpg

https://pbs.twimg.com/media/EHQTnykWoAM-Q25?format=jpg

Sezgin Öztürk
20.10.2019, 14:53
Mutluluktan uyuyamadığım gecelerden birini yaşadım buna vesile olan herkese teşekkürü borç bilirim :)

Liderliği çok özlemişiz durup durup puan durumuna bakıp tuhaf hesaplar içinde buluyorum kendimi İnşallah 34. Hafta sonunda hesaplar tutar.

Maça gelecek olursak ilk 15 dakika tam bir şampiyon gibi oynadı takım. Sahanın her alanında pas yapan bir takım vardı sahada.Kaliteli ayaklarımız ile 2-0 öne geçince rakibin risk alması ve skoru koruma iç güdüsüyle takımın farklı bir oyun anlayışına geçmesi futbolda kabul edilebilir bir durum fakat akan oyunda pozisyon vermediğin rakibine çok basit bir hatadan sonra gol şansı verince bir panik havası oldu ister istemez.
Sonrasında dalgaların arasından gemisini limana yanaştıran kaptan edasıyla sahne alan Sosa derin bir oh çektirdi...

Burada Ünal hocayı Sivas maçı sonrasında çok fazla eleştirdim fakat bu kulüp bügün küllerinden doğmuşsa en büyük mimarı hoca ve yönetimdir.Allah sizden razı olsun.

Önceki sayfalarda hoca şampiyon yapsa dahi kovulmalı diye bir yoruma denk geldim,ayık kafayla öyle yorum yapılmaz sizden rica ediyorum kim yapar bilmiyorum ama birisi o arkadaşı silksin birisi silksinde kendine gelsin .

emre6117
20.10.2019, 14:58
Sörlot’un bu yanını ben de çok seviyorum

Ünal hoca için şunu demek lazım. Sosa. Sörloth. Mikel. Sturridge. Nwakame gibi oyunculara o aidiyet hissini müthiş veriyor.sadece bunu başarmış olması bile ona alkışı ve desteği gerektiriyor. Ünal hoca ve ahmet ağaoğlu resmen trabzonsporumuzu yeniden küllerinden çıkartıyor. Bu sene belki olmayabikir ama başarı çok yakında. Yeterki küçük başarısızlıklarda bu iki adamı küstürmeyelim. Bu iki adamdan daha fazla trabzonsporu önemseyecek kişi çıkacağını düşünmeyelim. Eleştirirken bu konuları asla unutmayalım. Ünal hoca gidince klopp gelmeyecek bize.

artvints
20.10.2019, 15:00
maç 2-0 olunca şimdi 70 dakika nasıl geçecek hissine kapıldı futbolcular. hafta içi maç var, sakatlık korkusu var, hemen tasarruf moduna girdiler. kafada bir sürü hesap var.

emre6117
20.10.2019, 15:03
Takımın ana eksiği bu arada hala lider stoper olmaması ancak bu stoper bnce şuan ligde yok sadece başaktaki epiruanu olabilir. (gçn sene şamp. Epruanu sakatlanınca kaybettiler.). Ayrıca doğanın bnce ilk 11e monte edilmesi lazım. Dopan girene kadr sadece sosa ortaya mücadele koyıyor. Takım nasıl yapar bilmiyorum ama savunma yapmayı öğrenmeli ama şuanki takımda bu çok zor. Sörloth. Nwakame. Sturridgr. Parmak. Neredeyse hiç Savunma yapmıyorlar. Yük stoperlere. Sosaya ve mikele biniyor fazlasıyla.

worldmaster
20.10.2019, 16:51
Parmak bu maç hayalet gibi oynadi.

Onur Akyüz
20.10.2019, 16:57
Liderliğimiz 1 gün bile sürmedi. Alanya Rize’yi yeniyor.

Bi İsmayil Kartal-Hikmet Karaman değişikliği iyi giderdi şimdi.

Ufuk
20.10.2019, 18:11

Şenol hoca bizde vazgeçemediği inatlardan çok rahat vazgeçti bjkda. Şimdi Ünal hoca aynı Şenol Güneş gibi gereksiz inat yapıyor, bu inatları bırakması için illa başka takıma mı gitmesi gerek?

Bjk imza atarken lig şampiyonluğum yok dedi. Dünyanın en güzel renkleri siyah ve beyaz dedi. Bizdeki baş kaldıran, paraya karşı emeğin savaşı diyen adam gitti, sistemin parçası olmayı seçti. Umarım hocasının yolundan gitmez Ünal hoca da.

Celta vigo alaves maçını izliyorum okay celta’ya boşa gitmiş bizden üç gömlek kötü takım. Lille’de bizden kötü takım mesela yusuf’da oraya gitti.

Okay takımı değil ligi tercih etti zaten. Daha çok izleniyor, performansını daha ciddi rakiplere karşı test ediyor. Yusuf aynı şekilde Lille oyuncu pazarlıyor, beni de büyük bir takıma gönderirler diye gitti. Haklı olup olmadıklarını zaman gösterecek.

bilgehan83
20.10.2019, 20:03
Okay yerine on defa doğanı yüz defa da parmakı tercih ederim Okaydan bu yaştan sonra ayakları iyi bir stoper olur ama bu ağır kağnılıkla o da zor okay celtadan daha iyi takıma gidemez son Senesinde sarılardan birine alırlar gözümde Ceyhun gülselamdan daha kötü topçu

MetehanS
20.10.2019, 21:52
Ceyhun çok güzel oynadı bugünkü maçta. Helal olsun.

gurur6134
20.10.2019, 22:03
Şikecilere aldi maci verdi hakem bugun resmen yazik oynamadan hakem sayesinde 3 puani aldilar..hakemde var da 3 kritik pozisyonu bildigin es gecti 3 de oyunun kaderini etkiledi..

ozturk
21.10.2019, 09:20
Kaliteli ve yetenekli futbolcularımız var. İyi futbol iyi oyuncularla oynanıyor gerçekten.

cakalkerem
21.10.2019, 10:44
Bu lafa bayıldım..Yazın bir kenara..Eger devam edersek kimseye takılmadan önümüze bakarız...

"Bu takımda formsuz oyuncu olabilir ama ruhsuz oyuncu yok""

cakalkerem
21.10.2019, 10:46
Bu Onazi ne zaman dönecek.....mevsimler değişti....

emrahtuna
21.10.2019, 11:43
takımı tebrik ediyorum güzel bi oyunla 3 puanı aldık..yine gol yemeden duramadık bakalım hangi maçta gol yeme hastalığımız bitecek..liderlik yarışı keyif veren futbol kaliteli ayaklar..valla hayranlıkla izliyoruz maçları..

Fanatik34
21.10.2019, 19:23
Ya bi şey demeyeyim diyorum da dayanılacak gibi değil.

Daha geçen sene gs 36 gol yiyerek şampiyon oldu. Ondan önce 33 yedi.Daha öncesinde bjk 30 ve 35 yiyerek oldu. Ondan önce yine 35.

8 haftada 10 gol yiyerek lider olabiliyorsan 34 haftada 40 gol yiyerek bile şampiyon olabilirsin. Millete Ünalcı diye sallarken tamamen altı boş yorumlarla itham ettiğin şeyi yapıyorsun.Yani su yukaridaki kisim olmasa, bir fikrin var, tartisabiliriz derdim!!

Keza burada fikirlere saygisi olmayan bir güruh türemis. Bu güruh sayesinde düsmana bile ihtiyacimiz yok!

Alti bos yorum yapan kisiye sormali, sen hangi ligtesin diye? Yahu gecen sezon 36 gol yiyerek sampiyon olan GS, bunu sahada futbol oynarak mi elde etmis??? Adi Süper, ici sike ile dolan bu ligte sampiyon olman icin, az gol yiyeceksin, baska sansin yok..sike ile olursun, bunu mu istiyorsunuz???

Haaa hafizanis zayif ise gidin acin bakin, sampiyon oldugumuz yillardaki istatistiklere..arti defalarca 80 gol atip, sampiyon olamadigimiz sezonlara.

Yahu hadi sahayi parselleyemiyorsun, hadi diyelim oyuncu yapin Uygun degil, ya bir takim hic mi duran Top calismaz???? Penalti atamiyoruz...sonra elestiriyoruz..Trabzonspor´u düsünen herkes bunlari dile getirir, getirmeli..

…………………………………………………………………………………………………………………………………… ……………………….

Banlanmis bir Üye de kinini kusuyordu..Ilk Üyee oldugum yillara atifta bulunarak, belli ki Nuri Albayrak´ci kendisi, yine bir yolunu bulur, Üye olup kendini belli eder zaten..

2003 Aralaik´inda buraya Üye olup ilk yazdigim cümle "Nuri Albayrak´in Yildiz sözüne, sampiyonluk sözlerine…" kanmayin, bu sizleri kandiriyor idi. Yahu o dönem bile bu kadar elestirilmemisti..O dönemden kim kaldi ki burada?? Yazik...

Kıvanç Çuvalcı
21.10.2019, 20:09
Yani su yukaridaki kisim olmasa, bir fikrin var, tartisabiliriz derdim!!

Keza burada fikirlere saygisi olmayan bir güruh türemis. Bu güruh sayesinde düsmana bile ihtiyacimiz yok!

Alti bos yorum yapan kisiye sormali, sen hangi ligtesin diye? Yahu gecen sezon 36 gol yiyerek sampiyon olan GS, bunu sahada futbol oynarak mi elde etmis??? Adi Süper, ici sike ile dolan bu ligte sampiyon olman icin, az gol yiyeceksin, baska sansin yok..sike ile olursun, bunu mu istiyorsunuz???

Haaa hafizanis zayif ise gidin acin bakin, sampiyon oldugumuz yillardaki istatistiklere..arti defalarca 80 gol atip, sampiyon olamadigimiz sezonlara.

Yahu hadi sahayi parselleyemiyorsun, hadi diyelim oyuncu yapin Uygun degil, ya bir takim hic mi duran Top calismaz???? Penalti atamiyoruz...sonra elestiriyoruz..Trabzonspor´u düsünen herkes bunlari dile getirir, getirmeli..

Banlanmis bir Üye de kinini kusuyordu..Ilk Üyee oldugum yillara atifta bulunarak, belli ki Nuri Albayrak´ci kendisi, yine bir yolunu bulur, Üye olup kendini belli eder zaten..

2003 Aralaik´inda buraya Üye olup ilk yazdigim cümle "Nuri Albayrak´in Yildiz sözüne, sampiyonluk sözlerine…" kanmayin, bu sizleri kandiriyor idi. Yahu o dönem bile bu kadar elestirilmemisti..O dönemden kim kaldi ki burada?? Yazik...

Bir sey sorabilirmiyim?Bu sene Trabzonsporun kac antremanini izledin?

Yasin Altuntas
21.10.2019, 21:41
Maçın 90 dakikası varsa bir yerde özelden atabilirse sevinirim.

Onur Akyüz
21.10.2019, 23:06
Yani su yukaridaki kisim olmasa, bir fikrin var, tartisabiliriz derdim!!

Kardeş ne diyosun sen?

Tarihimizde 80 gol attığımız bir sezon da olmadı.

İmzandaki söze bire bir uyuyorsun.

PortoDeGalinhas
22.10.2019, 02:43
Maçın 90 dakikası varsa bir yerde özelden atabilirse sevinirim.

bulan varsa bana da atabilir mi

erenslash
22.10.2019, 13:07
bazı arkadaşlar demiş ki Trabzonspor çok gol yer ama atar da.

evet doğru atarız ve mühim olan sonuç ve oynanan futbol

lig o kadar dandik ki çok gol yemesine rağmen şampiyon olmuş istanbul takımları var

ancak ne kadar gol yediğin değil ne kadar puan topladığın önemli

futbol olarak oyuncuların atak organizasyonlarında bazı gelişmeler var

gelişim göstermediğimiz alanlar ise bizim skoru korumamızı engelliyor(en önemli nokta burası)-hocanın oyuncu yerleşimi ve defansif taktiklerini doğru dürüst yapamaması bunda etken .devre arası şahane stoper alsak bile hocanın ilk önce bu konuda kendini baya baya geliştirmesi lazım .

Türkiyede şampiyon olmak aslında çok çok kolay ancak ......... skoru korumak şart. gel gitli maçlar problemli

Trabzonspor her an gereksiz puan kayıpları yapabilecek bir takım

Kısacası bu sene her an her skorun yaşanabileceği bir takımız

Bizi yenmek zor ancak bizim skoru korumamız da bir o kadar zor

Beraberlik ile galibiyet arasında gidip geliyoruz-bu yüzden şampiyon olamayız

Fanatik34
24.10.2019, 21:04
Kardeş ne diyosun sen?

Tarihimizde 80 gol attığımız bir sezon da olmadı.

İmzandaki söze bire bir uyuyorsun.Vayvay vay...

Ben 3 sezon saniyordum, lakin 2005 sezonunda sadece 73 gol atmisiz.
95 sezonunda 80, 96 sezonunda 79 gol atmisligimiz var!

Cahilmisim vesselam :D:alkış:

Onur Akyüz
25.10.2019, 20:09
Vayvay vay...

Ben 3 sezon saniyordum, lakin 2005 sezonunda sadece 73 gol atmisiz.
95 sezonunda 80, 96 sezonunda 79 gol atmisligimiz var!

Cahilmisim vesselam :D:alkış:

Yaptığın hatayı kabul etmeyip durumu toparlamaya çalışmak için sürekli saçmalamak o dediğin kapıya çıkıyor.

Enaldo61
25.10.2019, 20:18
Artık bu maçın bahanesi kalmadı, Avrupa hayallerine veda ettik, ligde salamayız.

Fanatik34
25.10.2019, 20:54
Yaptığın hatayı kabul etmeyip durumu toparlamaya çalışmak için sürekli saçmalamak o dediğin kapıya çıkıyor.80 atmisiz, neyin kafasi bu Arkadas??? hakli cikmak isteyenlere hic bir lafim yok!

Bir sey sorabilirmiyim?Bu sene Trabzonsporun kac antremanini izledin?Dünkü maci izledim, yeterli sanirim