PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Huawei ve Turkcell Grubu arasında üç yıllık reklam sözleşmesi imzanlandı

Emre Çömez
04.10.2019, 16:43
Şirketimiz ile Huawei ve Turkcell Grubu arasında üç yıllık süre için geçerli olan bir reklam sözleşmesi imzalanmıştır. Bu kapsamda, Huawei ve Turkcell Grubu, şirketimize toplamda 52.500.000.-TL+ KDV nakden ödeyecektir.

ilelebeTS
04.10.2019, 16:45
İyi para. Nereden çıktı bu iş :)

jairzinho
04.10.2019, 16:47
yıllık neredeyse 3 milyon avro

çok iyi para

Harvelli61
04.10.2019, 16:49
Bi anda çıktı sessiz sedasız şu ekonomide iyi para gerçekten.

Mehmet Fatih Yavuz
04.10.2019, 16:51
Hobaaa..
Reklamı nereye alıyoruz. :D
Süper para.
Başkanı tebrik etmekten başka bir şey gelmez elden.

DeAgLeMaNyAq
04.10.2019, 16:52
Turkcell'le sponsorluk anlaşması konuşuluyordu ama Huawei sürpriz oldu. Rakam ilk bakışta baya iyi gözüküyor ama detaylarını öğrenmek lazım...

BERBATOV61
04.10.2019, 16:55
Turkcell'le sponsorluk anlaşması konuşuluyordu ama Huawei sürpriz oldu. Rakam ilk bakışta baya iyi gözüküyor ama detaylarını öğrenmek lazım...
kulübün adı huwai Trabzonspor olmadığı sürece istedikleri yere yazabilirler isimlerini. Birde şu stadı ışıklandırırsa huwai tadından yenmez

İ. SARAL
04.10.2019, 16:57
Hayırlı olsun.

Mert Oğuzlu61
04.10.2019, 16:57
Vestel ile gogus anlasmasi imzaladik yilda 3m euro, cok guzel para.

Peki bu ne icin imzalandi ? Guzel para kaldirmisiz, buyuk basari. Son donemde gelen sponsor anlasmalarini begendim, yonetime tebrikler.

Yatirimlik 2-3 wonderkid alip proje takim cizgimizi bozmadan devam edelim. Buyuk paralara satacagimiz birkac oyuncu ile bankalara olan borclari oderiz.

İ. SARAL
04.10.2019, 17:04
Şu zamanda inanılmaz para.

Uğur KÜÇÜK
04.10.2019, 17:05
Cok guzel anlasma.
Reklam sponsorlugu isi.

Muthis oldu.
Bilmeyenler, bu sponsorlugun ne anlama geldigini anlamayanlar icin aciklayayim biraz.

Kdv haric 3 senelik 8.5 milyon euroya yakin para.
Hem de nakit aldik.

Bu sponsorluk anlaşmasi sonrasi 3 yıl boyunca stadyum, tesisler ve çeşitli etkinliklerde firmaların tanıtımı yapılacak.

Bu anlaşma öncesinde Mehmet Ali Yılmaz tesislerindeki eski reklam panoları sökülmüştü. Artık yeni sponsor firmalar orada yerlerini alacak.

Yani bir oyuncumuz ( Misal Sosa ) bir Huawei veya Turkcell reklaminda oynayabilir.

Kulup her turlu iletisim ve medya departmaninda bu firmalarin reklamini yapacaktir.

Oyuncular artik Huawei marka telefonlarla basin karsisina cikabilir.

Ornekler cogaltilabilir.

Kisaca reklam sponsorlugu isi bu.

Oyle isme ekleme filan yok.

Yonetim bu yonden buyuk takdiri hakediyor.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Semih AYDIN
04.10.2019, 17:07
Çok güzel iş tebrikler başkan.

Mehmet Fatih Yavuz
04.10.2019, 17:11
Cok guzel anlasma.
Reklam sponsorlugu isi.

Muthis oldu.
Bilmeyenler, bu sponsorlugun ne anlama geldigini anlamayanlar icin aciklayayim biraz.

Hem de nakit aldik.

Bu sponsorluk anlaşmasi sonrasi 3 yıl boyunca stadyum, tesisler ve çeşitli etkinliklerde firmaların tanıtımı yapılacak.

Bu anlaşma öncesinde Mehmet Ali Yılmaz tesislerindeki eski reklam panoları sökülmüştü. Artık yeni sponsor firmalar orada yerlerini alacak.

Yani bir oyuncumuz ( Misal Sosa ) bir Huawei veya Turkcell reklaminda oynayabilir.

Kulup her turlu iletisim ve medya departmaninda bu firmalarin reklamini yapacaktir.

Ornekler cogaltilabilir.

Vallahi akarı yok, kokarı yok derler ya.
Elini taş atmaya yormadan gelen para..

Yönetimde kim varsa tebrikler.

artvints
04.10.2019, 17:13
stat ismi değil gördüğümüz kadarıyla. stadın teknolojik altyapısı ile ilgili turkcell ile anlaşmamız vardı. üstüne para da vermişler.

hay1699
04.10.2019, 17:15
Harika iş. Pizzacılara nispet.

Oruç
04.10.2019, 17:16
Başkan forma da sattıysa süper. Şaka bir yana keş para. Kebap.

David_LuiZ4
04.10.2019, 17:18
Muharrem'i yalayanları üzmüştür bu anlaşma..Ağızlarında bir sakız vardı neymiş Ağaoğlu Muharrem gibi sponsor bulamıyormuş..

ozturk
04.10.2019, 17:24
Cok guzel anlasma.
Reklam sponsorlugu isi.

Muthis oldu.

Hem de nakit aldik.

Ornekler cogaltilabilir.

Çok iyi iş çıkarmış yönetim. Tebrikler.

Tayfun
04.10.2019, 17:24
https://resmim.net/f/lH5DZ9.gif

Ozan Yılmaz
04.10.2019, 17:32
Teknoloji kulübü olduk maşallah

Sercan Keleş
04.10.2019, 17:36
Al telefonu da kırdım ne olacak

Mert Oğuzlu61
04.10.2019, 17:42
Ben parayi gorunce acaba kulubun adini mi kiraladik dedim

Xxx Trabzonspor yazsa ve ismimizin basina da reklam alsak, 3 yilligina kiraya versek ben bunu da kabul ederim. Anadolu takimlari yapiyor. Biz yapmak istesek cok buyuk paralar teklif edilebilir, uygun ve guclu bir sponsor ismiyle hayir demezdim.

Yabanci firmalar olabilir, iyi de para verirlerdi. Boyle bir imkan varsa aslinda degerlendirebiliriz. Transfer butcesi de yaratmis olurduk.

Sercan Keleş
04.10.2019, 17:50
Ben parayi gorunce acaba kulubun adini mi kiraladik dedim

Xxx Trabzonspor yazsa ve ismimizin basina da reklam alsak, 3 yilligina kiraya versek ben bunu da kabul ederim. Anadolu takimlari yapiyor. Biz yapmak istesek cok buyuk paralar teklif edilebilir, uygun ve guclu bir sponsor ismiyle hayir demezdim.

Yabanci firmalar olabilir, iyi de para verirlerdi. Boyle bir imkan varsa aslinda degerlendirebiliriz. Transfer butcesi de yaratmis olurduk.

Bu iş imkansız. Net bir şekilde 4 takımda bu konuda net. İsim hakkı ve kulüp satılamaz.

Sercan Keleş
04.10.2019, 17:53
Yapılandırma adı altında kulübe nefes vererek yavaştan borçları sıfırlama çalışması olabilir mi ? Ben hiç anlamadım bu sponsoru. Yok neymiş stand açacakmış reklam panosu koyacakmış. Başka seçenekleri var bence. Anlaşma detayları bir açıklansın.

David_LuiZ4
04.10.2019, 17:54
İsim hakkı da satılır kulüp de satılır hem de bal gibi satılır kardeşim..Neden satılmasın çok iyi olur..Satılamaz diyip ortalığı velveleye verecek tipleri başkanın takmaması lazım...Akılcı olmak lazım..

ferhaTS87
04.10.2019, 18:05
Detaylarını Çok iyi bilmesekte türk futbol tarihinin en kazançlı sponsorluk anlaşması gibi görünüyor Stat ismi formanın her yeri dolu iken 52 milyon nakit para alabilmek üç yılı için.����������

Sefa Alış
04.10.2019, 18:08
Kulüp için iyi para olmasına rağmen kimsenin doğru düzgün sponsor bulamadığı dönemde Vestel, Qnb, şimdi de huawei ve turkcell anlaşmaları kafamı kurcalıyor. Sadece başkanın ve yönetimin işleri değil bunlar, hepimiz biliyoruz. Ve böylesi de benim içime pek sinmiyor.

Mert Oğuzlu61
04.10.2019, 18:13
Bu iş imkansız. Net bir şekilde 4 takımda bu konuda net. İsim hakkı ve kulüp satılamaz.

Yok kulubu satmak degil, o ayri konu. Onu ben de istemem ama isimden para kazanmak bence guzel gelir kaynagi olurdu.

Mesela QNB Trabzonspor 3-0 İstikbal Mobilya Kayserispor yazsa ne olur ? QNB 3 yilligina yilda 5m euro verse alin kiralayin derdim. Buyuk para veren buyuk markalara kiralamak mantikli olabilirdi, yeni bir gelir kaynagi olurdu.

hay1699
04.10.2019, 18:32
Kulüp için iyi para olmasına rağmen kimsenin doğru düzgün sponsor bulamadığı dönemde Vestel, Qnb, şimdi de huawei ve turkcell anlaşmaları kafamı kurcalıyor. Sadece başkanın ve yönetimin işleri değil bunlar, hepimiz biliyoruz. Ve böylesi de benim içime pek sinmiyor.

Ciddi bir desteğe sahibiz, bunu da takdir etmek gerek. Sindirilemeyecek birşey yok, Trabzonspor kamunun değeridir. Rakiplerimizin yıllarca desteklenmesinin diyeti olarak da düşünülebilir. Bunu siyasi çekişmeye çevirmenin gereği yok.

Mert'
04.10.2019, 18:48
52 Milyon TL harika para. Kulübe giren her para yapılanmamız için fırsattır, başkanı ve ekibi tebrik ediyorum.

Sefa Alış
04.10.2019, 19:03
Ciddi bir desteğe sahibiz, bunu da takdir etmek gerek. Sindirilemeyecek birşey yok, Trabzonspor kamunun değeridir. Rakiplerimizin yıllarca desteklenmesinin diyeti olarak da düşünülebilir. Bunu siyasi çekişmeye çevirmenin gereği yok.

Siyasi çekişmeden değil. Kim olursa olsun böyle bir desteğe karşıyım. Genel olarak 3 İstanbul takımı ve son dönemde Başakşehir bu desteği alıyor zaten. Hatta Kasımpaşa ve bir çok Anadolu klübünü de dahil ederiz buna. Ben sadece bu etiketin bize de yapışmasından rahatsızım. Bana göre etik değil.

shcebi
04.10.2019, 20:14
Siyasi çekişmeden değil. Kim olursa olsun böyle bir desteğe karşıyım. Genel olarak 3 İstanbul takımı ve son dönemde Başakşehir bu desteği alıyor zaten. Hatta Kasımpaşa ve bir çok Anadolu klübünü de dahil ederiz buna. Ben sadece bu etiketin bize de yapışmasından rahatsızım. Bana göre etik değil.

Turkcell gibi firmaların sırf ekonomi bakanı istedi diye sponsor olacaklarını düşünmüyorum. Telkin yapılmış olabilir bilmiyorum ama Turkcell bu sponsorluğun kendi lehine en etkin şekilde kullanacaktır.

Reklam vermesi için salak olması gereken tekel konumundaki ibb iştirakleri veya avanta kapmak için 3 tane taraftarı olan kulübe sponsor olan mütahit ile bir tutmak doğru değil.

LağusKusteli
04.10.2019, 20:25

Benim içime siniyor,gayet de iyi oluyor.Kulübe faydası olan herkese teşekkürü de borç bilirim.

Ahmet Aksu
04.10.2019, 20:27
iyi para iyi sponsorluk. hayırlı olsun.

tebrikler, teşekkürler başkan ve yönetim :D

AyhanPe
04.10.2019, 22:14
Müstakbel sampiyona sponsor olmanin bedeli olur haliyle :D

Çağdaş DENİZ
04.10.2019, 22:50
İsim hakkı da satılır kulüp de satılır hem de bal gibi satılır kardeşim..Neden satılmasın çok iyi olur..Satılamaz diyip ortalığı velveleye verecek tipleri başkanın takmaması lazım...Akılcı olmak lazım..

Ön isim mı
Yaw yapmayın küçük takım işi
Koskoca Trabzonspor başına bırak reklamı kimse harf bile ekleyemez

Emirhan Yazıcı
04.10.2019, 22:54
Çok çok iyi sponsor

nirvana ovalari
04.10.2019, 22:55
Sosyal medya + takımın iyi olması + dolu stat, sonuç.

Hayırlı olsun. Borç kapanırsa, hür Trabzonspor olursa, işte o zaman şampiyonluktan daha büyük bir başarı elde etmiş olacağız.

Adem Akyüz'
05.10.2019, 07:32
Yönetimi ilk yılında sponsorluk konusunda en çok eleştirenlerdem biri bendim ama bu sezon gerçekten baya maddi katkı sağladılar. Tebrik ederim, hayırlı olsun.

Fatih Çelik
05.10.2019, 13:31
Detaylarını verseler bari... Harika anlaşma

Erkan
05.10.2019, 14:00
Ön isim mı
Yaw yapmayın küçük takım işi
Koskoca Trabzonspor başına bırak reklamı kimse harf bile ekleyemez

Aynen, Trabzonspor'un buyuklugunden hicbirsey kalmaz. Sportif basarimiz zaten uzun suredir eksik, boyle birsey olursa iyice kabullenmis oluruz kucuk takim olmayi.

Yasin Altuntas
05.10.2019, 14:10
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191005/8abc33e6cd2b63aeacf3c9145f8cb83f.jpg

Bu sözleşmeyi de kim ayarladı belli oldu, çok seviyorum valla böyle vasıflı kişileri.

Sent from my iPhone using Tapatalk

HOPA'LI TS'Lİ
05.10.2019, 16:43
Teşekkürler yönetim
Teşekkürler Sn. AĞAOĞLU

Oğuz B.
04.12.2019, 22:03
https://www.youtube.com/watch?v=ZbuoryVQb98

Tunç taraftarı olduğu Trabzonspor’un oyuncuları gibi güzel goller atmak istedi. Geliştirdiğimiz 5G teknolojisinin katkılarıyla, en sevdiği futbolcu Sørloth’un gözünden onun bu hayalini gerçekleştirdik. #engeltanımayanlar