PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzon Lisesi - Futbol Takımı

Murat Aydın
20.01.2007, 18:04
Gururumuz trabzon lisesi futbol takımı mersinde yapılan türkiye liselerarası futbol şampiyonasında fırtınalar estiriyor.İlk maçında istanbul 2.si maltepe lisesini7-2 lik net bir skorla geçen lise takımı dün tekirdağ lisesini 7-0 bugün ise manisa lisesini 12-0 lık skorlarla geçmiştir yarın adana lisesinle final grubuna kalmak için son maça çıkacak olan lise takımımız trabzonsporumuzun alt yapısında oynayan futbolcularımızla hedefe emin adımlarla ilerliyor.Hedefi Şilide yapılacak olan dünya şampiyonası olan takımımıza yürekten başarılar...

kingfisher
20.01.2007, 18:06
ben de bir trabzon liseli olarak takımımıza başarılar diliyorum adımızı yine yükseklerde görmek dileğiyle

Ba®ış
20.01.2007, 18:07
kardeşlerimize başarılar şampiyon olacaklarından şüphemiz yok herzaman arkalarındayız

aaahmet61
20.01.2007, 18:13
yahu bu takım her sene şampiyon oluyorda iş profosyönelleşmeye geldiğinde hiçbirşey yapamıyor.hani alt yapıdan gökdenizden sonra bir tane futbolcu gelmedi.iş 20 li yaşlardaki başarıları.hakikaten bu gençler sonradan ne oluyorda bitiyor.Allah'tan altyapının başına özkan hoca getirildi.inşallah ileride bu gençler trabzonuma faydalı olur

trapezus61
20.01.2007, 18:18
Dünya şampiyonu lisemiz var.. Gelene gidene 10 atıyor. Bir tane bile topçu gelmez mi kardeşim buradan Trabzonspora??? Bu nasıl iştir anlamadım gitti...

volkanferhan
20.01.2007, 18:24
bu işi özkan hocaya sormak lazım bu sene içersinde klübe futbolcu kazandırması gerekiyor sırf trabzon lisesi değil bu olay alt yapı sorunu..

Erdem Keser
20.01.2007, 18:29
yau kardesim bu kadar yetenekli oyuncu var bukadar buyuk bir potansiyle var neden genclerimize gereken degeri onemi vermiyoruz boyle gencler kolay yetismiyor ama biz kiymetlerini bilemiyoruz

macka61
20.01.2007, 18:40
onlara dünya şampiyonluğu yakışır

Mert67
20.01.2007, 19:09
helal olsun hepsine

sancakbeyi_61
20.01.2007, 19:22
helal olsun trabzonun delikanlı usaklarına..inşallah sampıyon olurlar..maclar nerde oynanıyor bu arada??

kutoz
20.01.2007, 20:11
Trabzonspor dergisinin Ocak sayısında Özkan Sümer bu genç arkadaşlara gönderme yaparak, "Çok yetenekli ve bilinçli futbolcularımız" var demişti. Ama bunun yanında da, bu gençlerini sosyal yaşama uyum konusunda yönlendirilmeye ihtiyaçları oldukları, aksi takdirde çok genç yaşta Türkiye'de ki futbol sektöründe eriyebileceklerine de dikkat çekmişti.

Brava Trabzonspor Lisesine. Bırava Hakan Zıvalıoğlu'na... İnşallah, geleceğin Trabzonsporu bu gençleden olur...

EmrahYalçınalp
20.01.2007, 20:23
Dünya şampiyonu lisemiz var.. Gelene gidene 10 atıyor. Bir tane bile topçu gelmez mi kardeşim buradan Trabzonspora??? Bu nasıl iştir anlamadım gitti...
Çocukların topa nasıl vurulacağıyla, nerede durulacağıyla ilgili sorunları yok Okan abi. Mesele onlara 21-22 yaşında herkesin tanıdığı adamlar olmaya başladıklarında ayakları üzerinde durmayı, 25-26 yaşında 7 göbek sanayicinin kazandığı parayı kazandığında hazmetmeyi öğretememekte. Ne yetenekli adamlar geldi geçti, geldi ve geçecekte. Trabzon gibi bir şehirde D'ehane top oynayabiliyorsa sorunun mental olduğu, ve bu sorunun atadan kalma yöntemlerle "mantal" olarak çözülemeyeceği de açık.

Arkadaşlara başarılar diliyorum. Eminim gerekeni yapacaklardır. Umarım en "baba" futbolcunun 35 yaşında emekli olduğunun farkında olarak hayatlarını maddi-manevi en iyi şekilde değerlendirirler.

Bartuğ13
20.01.2007, 20:53
Çocukların topa nasıl vurulacağıyla, nerede durulacağıyla ilgili sorunları yok Okan abi. Mesele onlara 21-22 yaşında herkesin tanıdığı adamlar olmaya başladıklarında ayakları üzerinde durmayı, 25-26 yaşında 7 göbek sanayicinin kazandığı parayı kazandığında hazmetmeyi öğretememekte. Ne yetenekli adamlar geldi geçti, geldi ve geçecekte. Trabzon gibi bir şehirde D'ehane top oynayabiliyorsa sorunun mental olduğu, ve bu sorunun atadan kalma yöntemlerle "mantal" olarak çözülemeyeceği de açık.

Arkadaşlara başarılar diliyorum. Eminim gerekeni yapacaklardır. Umarım en "baba" futbolcunun 35 yaşında emekli olduğunun farkında olarak hayatlarını maddi-manevi en iyi şekilde değerlendirirler.

emrah abiye sonuna kadar katılıyorum.
bu çocukları profesyonel olarak yetiştirmek ama içlerindeki amatör ruhu öldürmemek gerekir.
trabzon lisesindeki arkadaşlarımın takımımıza katılmasını istiyorum bir an evvel

Emre B.
20.01.2007, 20:57
İnşallah Trabzonsporumuzu da şampiyon yaparlar.

Ali Şahin
20.01.2007, 21:41
helal olsun trabzonun 2 gol atmayı beceremedigi bi dönemde lise nin 10,15 gol atması insanın yüzünü gerçekten güldürüyo...........

Erdal
20.01.2007, 22:28
Bu yönetimin belki de tek yaptıgı doğru iş özkan hocayı altyapının başına getirmek ....özkan hoca orda oldugu sürece aşağıdan daha çok gökdeniz fatih hamiler gelecektir .elbetteki hasanlar hüseyinler de gelecek onlarada katlanırız artık 2 gökdeniz bir hüseyin olur yada ik fatih bir hasan ............

Taner Gündoğdu
20.01.2007, 23:04
bir liseler arası turnuvada,illerinden seçilmiş takımların geldiği bir turnuvada 7-2,7-0,12-0 futbolda olması zor skorlar alan, daha önce dünya şampiyonluğu bulunan her sene mutlaka zirveyi zorlayan,çoğu Trabzonsporumuzun altyapısında oynayan bir lisemiz var fakat takımımızda bu liseden gelen oyuncu yok... bu adamlar futbolu biliyor buna şüphe yok! yetenek müthiş... ama ne oluyorda bunlar şu A takıma çıkamıyor? elalem altyapısında işe yaramaz futbolcuyu bile değerlendiriyorken biz elimizdeki külçe altını bir türlü işleyemiyoruz ya ona yanıyorum...

Egemen Yılmaz
20.01.2007, 23:06
evet Özkan Hoca sayesinde yeni yıldızlar geleceğine inanıyorum...

macka61
20.01.2007, 23:35
bu potansiyeli Trabzonsporumuz çok iyi değerlendirmeli

TSelif
20.01.2007, 23:36
Helal olsun.Başarılar diliyorum hepsine :)

sadman
21.01.2007, 00:00
umuyorum ki dünya şampiyonu olurlar. çünkü başka hiçbir lisenin Trabzonspor gibi bir takımın altyapısı olma şansına sahip olduğunu sanmıyorum. ama önemli olan burdan en az 3-4 kişinin A takıma yükselmesi gelecekte. umarım gerçekleşir.

Hüseyin Çümen
21.01.2007, 01:13
çok sevindirici geliişmeler bunlar aslında her sene sevinçle karşıladığımız takımımızın başarıları bizi geleceğe ümitle bakmaya yöneltiyor ama malesef hiç bir zmaan a takıma faydası dokunmuyor
genede TRABZON ismini tüm dünyaya tanıtan bu çocuklar la gurur duyuyoruz
Allaha emanet olsunlar

DURAS
21.01.2007, 01:19
[quote=golasaliyim;614458]bir liseler arası turnuvada,illerinden seçilmiş takımların geldiği bir turnuvada 7-2,7-0,12-0 futbolda olması zor skorlar alan, daha önce dünya şampiyonluğu bulunan her sene mutlaka zirveyi zorlayan,çoğu Trabzonsporumuzun altyapısında oynayan bir lisemiz var fakat takımımızda bu liseden gelen oyuncu yok... bu adamlar futbolu biliyor buna şüphe yok! yetenek müthiş... ama ne oluyorda bunlar şu A takıma çıkamıyor? elalem altyapısında işe yaramaz futbolcuyu bile değerlendiriyorken biz elimizdeki külçe altını bir türlü işleyemiyoruz ya ona yanıyorum...[/quote
2 nedenden dolayı A takıma kazandırılamıyor,1.siçabuk şımarıyorlar, hazmedemiyorlar geldikleri yerleri. 2.si ise ihtimaldir inşallah sadece benim evhamımdır, altyapıda torpil dönüyordur

capa
21.01.2007, 01:42
bu arkadaşlarımızı tebrik eder Trabzonspor formasıyla sahalarda görmek isteriz
Helal olsun ne diyim

Vegas
21.01.2007, 02:16
Trabzon Lisesi'nin basarilari Trabzon icin sevindirici oluyor ama Trabzonspor icin uzucu oluyor. 2004'deki Dunya sampiyonu olan takimdan henuz bir kisiyi sahneye cikarmadik. Gs bile takimin yarisini gencler ile doldurdu tikir tikir oynuyor.

Egemen Yılmaz
21.01.2007, 11:54
o takımdan enis çıktı A takıma da gerisini bilmiyorum..

Bu arada Trabzon Lisesinden yine bir dünya şampiyonluğu bekliyoruz..

Murat Aydın
21.01.2007, 13:02
lisemiz bugün adana lisesini 4-1 lik skorla geçip antalyada yapılacak olan finallere adını yazdırmıştır tüm kardeşlerimizin ayağına sağlık...

macka61
21.01.2007, 13:14
kardeşlerimizi tebrik ediyorum

muratt
21.01.2007, 15:38
yahu bu takım her sene şampiyon oluyorda iş profosyönelleşmeye geldiğinde hiçbirşey yapamıyor.hani alt yapıdan gökdenizden sonra bir tane futbolcu gelmedi.iş 20 li yaşlardaki başarıları.hakikaten bu gençler sonradan ne oluyorda bitiyor.Allah'tan altyapının başına özkan hoca getirildi.inşallah ileride bu gençler trabzonuma faydalı olur

Gokdeniz de yanlis hatirlamiyorsam Fatih Lisesi'ndendi..

Neyse, Trabzon Lisesine basarilar, tarihindeki basarilara bir yenisini eklerler umarim.. Ama daha onemlisi Trabzonspor'a yeni Gokdeniz'ler, Fatih'ler kazandirilmasi. Yakin zamanda Ali Sen Kandil icin cok guzel seyler soyleniyordu. Ondan sonra Ufukhan, Ali Guzeldal ve Ergin Keles..
Ama malesef yillardir, Gokdeniz'den sonra yeni bir yildiz cikaramadik. Bu Trabzonspor'a kesinlikle yakismiyor. Alttan yildiz cikaramazsak nasil sampiyon olabiliriz ki.. Istanbul eziklerinden daha kaliteli yabancilar alma sansimiz az.. O yuzden kendi icimizden futbolcu cikartmamiz lazim..

Ama neden cikmiyor.. Sebebini aslinda hepimiz biliyoruz. Trabzon insanin, ozellikle gencliginin geldigi durum. Insanimizda gereksiz bir kompleks olustugunu gozlemliyorum. Bu psikopatlik yada kabadayilik degil, farkli bir sey. Ismini koyamiyorum.

Trabzon'dan cikan genc yetenekler malesef, olgun hareket edemiyorlar. Biraz para gecince ellerine "ne oldum" delisi oluyorlar.. Kral'imiz Fatih Tekke 25 yasindan sonra futbol oynamaya basladi ki bence bu yuzden basarisiz bir futbolcudur; cunku Fatih gibi bir futbolcunun 20 yasinda A milli formasi giymesi lazimdi. Ogun, Apdullah, Sergen, Hakan Sukur, Unal.. vs kac yasinda A milli oldular..?? Biz bekleyelim daha Feridun, Ufukhan, Ergin yildiz olcak diye..
Yillardir Lisemiz (Trabzon'da Trabzon Lise'sine sadece Lise derlerdi eskiden, ingilizce olsa "The Lise" gibi olurdu, hala oyle mi bilmiyorum) basarili sonuclar aliyorlar mutlu oluyoruz.. Ama birde yildiz futbolcular cikarmaya baslasas tekrar..

Hüseyin RİZELİ
21.01.2007, 15:48
basarılarının dewamını dılıyorum..

MarceloTS
21.01.2007, 16:52
son estiriş senesi olacak zate bu trabzon lisesinin eskiler mezun oluyo

guci 29
21.01.2007, 17:31
TRABZONSPOR'umuz için, futbolumuz için çok iyi bir haber gerçekten de!:)
Alt yapının iyi ve güçlü olması söz konusu takımı başarıya yöneltecek etkenlerden biridir, hepimizin de çok iyi bildiği gibi...
İnşallah bu gibi sevindirici haberleri hep duymak dileğiyle...

Ali Şahin
21.01.2007, 21:49
gümbür gümbür uşaklar devam

highlaz_61
21.01.2007, 23:26
Insallah Trabzonspora hayirlari dokunur faydali olurlar...

excel
22.01.2007, 11:17
Başarılarının devamını diliyorum. Bu jenarasyondan yararlanılmalı bu kardeşlerimizi 3 liglerde kaybetmeyelim.

trapesus
22.01.2007, 12:48
12 tane de atılmaz ki kardeşim ayıptır:)

:alkış: :alkış: :alkış:

shrek:)
22.01.2007, 15:05
bu knuda emrah abiye katılmamak elde deill bizim altyapıdaki tek sorunumz alt yapıdki gençlere profesyonelliği öretemiyozz unutmadıysanız fatih tekke de gençken aynı sorunları yaşamıştı ve ts ye veda etmişti ama en sonuında evine döndü ve büük işler imza attı böle sorunalrın aynısı bir yayşyan furboolcumuzun artık nerde olduğun bilimoyzzz ali şen gibi bi yeteneği kaypettiğimiz untmayın

sarman61
22.01.2007, 17:15
Arkadaşları canı gönülden kutluyorum. Şu anki yönetimin yaptığı en büyük icraatlardan biri Özkan Hocayı Altyapı sorumlusu yapmasıdır kanaatimce. Herkez bilirki. Gökdeniz, Fatih, Hüseyin, Selehattin, Hasan Özer, Aklıma gelmeyen bir çok oyuncu vede yine kendisinin Avrupadan getirdiği Auralio ve Yattara. Bu iki oyuncuyuda Özkan Hocamız getirmiştir. Kendisi Maçka lıdır Bende Maçkalıyım. Haçen bu yeteneği Bundan olsa gerek :D

macka61
22.01.2007, 17:47
kardeş bende maçkalıyım ya biz trabzonlular şu futbolu ne kadar çok biliyoruz

Egemen Yılmaz
22.01.2007, 17:49
lisemiz bugün adana lisesini 4-1 lik skorla geçip antalyada yapılacak olan finallere adını yazdırmıştır tüm kardeşlerimizin ayağına sağlık...

bu finaller ne zaman yapılacak?? gideyim maçlarına...

Emre B.
22.01.2007, 19:51
Şehremini Lisesi:1
Trabzon Lisesi:1

sbay
22.01.2007, 19:55
şehremini lisesi bildiğim kadarıyla gs paf ouncularının cok oldugu bı takım....geçen sene yıne derece yapmışlardı..

Erkin
22.01.2007, 19:56
o takımdan enis çıktı A takıma da gerisini bilmiyorum..

Geçen sene A takımda olan ve bu sene Sakarya'ya kiralanan Ergin ve Sebatta oynayan Ufuk da lise takımındaydılar..

Travelair
22.01.2007, 21:47
Gelecek bizim inşallah

t-juba-n
23.01.2007, 07:11

Emre B.
23.01.2007, 08:21
şehremini lisesi bildiğim kadarıyla gs paf ouncularının cok oldugu bı takım....geçen sene yıne derece yapmışlardı..
GS'nin altyapısı bizim okuldan çıkıyo.Arda, Sabri, Özgürcan, Aydın...Ama şampiyon Trabzon Lisesi:D

ceserdar
23.01.2007, 14:39

Ben Şehremini Lisesi mezunuyum. Ama bu beraberlik yazısını görünce hırsımdan klavyeyi parçalayacaktım. Nasıl olurda Trabzon Lisesi eski okuluma fark atamadı? Valla gözümden düştü Trabzon Lisesi. Ya varya şu okula bir fark atsaydın toprağım heh tama diyecektim.

A.Alper
23.01.2007, 14:45

bu maç ne oldu şimdi turnuva formatını pek bilmiyorum bilen arkadaslar yazarsa iyi olur , saolun...

Murat Aydın
23.01.2007, 15:24
trabzon lisesi bu sene şehremini lisesiyle henüz karşılaşmadı arkadaşlar son maçındada ankara kayabeyazit lisesini 7-2 lik skorla geçti. mersinde yapılan turnuvada takımımız 5 maçta 34 gol atıp kalesinde sadece 5 golk gördü.final grubu 7 martta antalyada olacak basarıların devam etsin lisem

since1967_
23.01.2007, 15:26
trabzon lisesindeki kardeşlerime tamamen güvenilmesini ve her yıl en az iki oyuncuyu önce pafta ardından as takımda görmek istiyoruz. temennimiz bu yönde. inşallah bu senede şampiyon olacaklar.

Ahmet AYDIN-28
23.01.2007, 16:01
Geçen sene A takımda olan ve bu sene Sakarya'ya kiralanan Ergin ve Sebatta oynayan Ufuk da lise takımındaydılar..

Ayrıca Giresunspor'da "Sercan SARI" var. Zannedersem 19 Mayıs Spor Akademisi'ni kazandığından bu yıl Samsun Gazi Belediyespor'la antremanlara çıkıyordu.

Emre B.
23.01.2007, 18:41
trabzon lisesi bu sene şehremini lisesiyle henüz karşılaşmadı arkadaşlar son maçındada ankara kayabeyazit lisesini 7-2 lik skorla geçti. mersinde yapılan turnuvada takımımız 5 maçta 34 gol atıp kalesinde sadece 5 golk gördü.final grubu 7 martta antalyada olacak basarıların devam etsin lisem
Ama Şehremini Lisesi'nin maç sonucunu asmışlar.

Berk Akçay
23.01.2007, 19:11
muratcığım seni düzeltiyorum :) 37 gol atıp 5 gol gördü kalesinde lütfen o 3 golü yemeyelim :)

Murat Aydın
25.01.2007, 11:20
Ama Şehremini Lisesi'nin maç sonucunu asmışlar.

kardesım sehremını lısesı yunus emre lısesınle 1-1 berabere kaldı trabzon lısesıyle fınalde karsılasacak

Faik Yılmaz
25.01.2007, 11:21
GELSİN GELSİN....
şehreMİNİ değil şehreMAKSİ lisesi bile olsa farketmez nasıl olsa yenicez....

KUTADGU
25.01.2007, 16:37
GELSİN GELSİN....
şehreMİNİ değil şehreMAKSİ lisesi bile olsa farketmez nasıl olsa yenicez....

eeee böyle yoruma da anca takke çıkartılır beee

Mustafa YILMAZ
25.01.2007, 19:40
Artık yavaş yavaş yeni isimleri çıkartmamız lazım bu kadar kaliteli alt yapıya sahip olupta bunu yapmamak futbola saygısızlıktır..

Emre B.
25.01.2007, 23:29
kardesım sehremını lısesı yunus emre lısesınle 1-1 berabere kaldı trabzon lısesıyle fınalde karsılasacak
Ben ikisini aynı sanıyodum.Pardon.

Burçak
26.01.2007, 12:03
"ELLERİNİN HAMURUYLA"
http://www.gunebakis.com.tr/resim/ellerininhamuruyla.jpg
Liseler Arası Dünya Futbol Şampiyonluğu’nda bir şampiyonluğu ve bir de ikinciliği bulunan Trabzon Lisesi Bayan Futbol Takımı’yla da iddialı. Türkiye’de Bayan Futbol Ligi’nin alt yapısını oluşturmak adına her ilde düzenlenen Futsall Turnuvası’nda birinciliği elde eden Trabzon Lisesi, Kaşüstü Lisesi ile yaptığı karşılaşmayı 7-2 kazanarak liselerarası bayan futbol il birinciliğini kazanmayı başardı. Liselerarası Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkı elde eden Trabzon Lisesi Bayan Futbol Takımı şimdiden hazırlanmaya başladılar.
Hedef Yarı Finaller
Ellerinin hamuruyla erkek işine bulaşan kızlar en az erkekler kadar iddialı olduklarını ve şimdiden Türkiye Şampiyonluğu’na kendilerini inandırdıklarını söylediler. İlk olarak dört farklı ilde 8’erli takımlar halinde yapılacak olan yarı finallerin Antalya ayağında mücadele edecek olan Trabzon Lisesi burada Ankara, Eskişehir, Burdur, Konya, Şanlıurfa, Sivas ve Yozgat temsilcileriyle mücadele edecek. Antalya grubu müsabakalarının 15-18 Şubat tarihleri arasında yapılacağı belirlendi.
Müdür’e Söz Verdiler
Kupalarını okul müdürü Ömer Eyüboğlu’na teslim eden bayan futbolcular başarı sözü verdiler. Galibiyetten başka bir skorun anlayışlarına ters geldiğine dikkat çeken Eyüboğlu, öğrencilerine hitaben yaptığı konuşmada, “Biz erkek takımımızla birlikte büyük başarılar elde ettik. Şimdi sizden de aynı başarıyı bekliyoruz. Bunun için çok çalışmalısınız. Ama unutmayın ki derslerinde başarılı olamayanlar takımda yer alamazlar” dedi. Bayan futbol takımı sorumlusu Cem Aydın ise şampiyonaya iyi hazırlanacaklarını söyledi.

Bartuğ13
27.01.2007, 23:15
ne yaptı lise takımı ya iç haber yok noldu son durum ne

macka61
28.01.2007, 00:00
bayanlarımız bile süper abi işte trabzon bu

bordo61
28.01.2007, 17:16
kimin lisesi ya çok kaliteli arkadaşlar varya hele barış ya manyak top oynuyor suan addidasla sponsorlugu var hollandada en iyi futbolcu seçilince verdiler diye biliyorum ömer eyüpoğlu takıma dışardan 2 tane de transefer yaptı ikiside milli takımdan valla bizim lise trabzonspordan daha teşkilatlı bak transfer bile yapıyoruz:D :D

bordo61
28.01.2007, 17:19
Ben Şehremini Lisesi mezunuyum. Ama bu beraberlik yazısını görünce hırsımdan klavyeyi parçalayacaktım. Nasıl olurda Trabzon Lisesi eski okuluma fark atamadı? Valla gözümden düştü Trabzon Lisesi. Ya varya şu okula bir fark atsaydın toprağım heh tama diyecektim.
trabzon lisesi değil o final grubunda karşılaşabilirlerler berabere kaldıkları lise Trabzon Yunus Emre lisesi

Arkadaşlar Martta antalyada final grubu maçları yapılacak sanırım okul takımının kalecisi olan sınıf arkadaşım öyle demişti :)

SDanışmaz
28.01.2007, 19:17
Bizi hiç yormadan kupayı verseLer nasıL oLur :D

Hüseyin RİZELİ
29.01.2007, 12:31
ins trb lisesinden trabzonsporumuza yararlı topcular çıkar we bızı mutlu sona kawustururlar...

macka61
29.01.2007, 12:49
inşallah trabzon lisesinin çok iyi potansiyeli var

Murat Aydın
29.01.2007, 12:59
trabzon lisesi martın 7 sinde antalyada türkiye şampiyonu olmak için çalışmalarına devam ediyor ayrıntılar bu sayfada olacak

KuĞu
30.01.2007, 09:17
Trabzon Lisesini çalıştıran t.d rü TS alt yapısında görmek istiyoruz, elindekileri kullanmayı bilen başarı yakalayan bir teknik direktör neden altyapıda değerlendirilmez?

Gökhan Bozyiğit
30.01.2007, 12:28
trabzon lisesi martın 7 sinde antalyada türkiye şampiyonu olmak için çalışmalarına devam ediyor ayrıntılar bu sayfada olacak

Murat kardeşim, Trabzon Lisesi takımının teknik sorumlusu(inşallah doğru yazmışımdır) olan babana burdan saygılarımızı iletip başarılarının devamını diliyoruz. Gelişmeleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

bordo61
30.01.2007, 13:28
Murat kardeşim, Trabzon Lisesi takımının teknik sorumlusu(inşallah doğru yazmışımdır) olan babana burdan saygılarımızı iletip başarılarının devamını diliyoruz. Gelişmeleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

Teknik Sorumlu ???
Ahmet Hoca (Ahmet Aydın) mi

Murat Aydın
30.01.2007, 14:27
evet doğru yazdın kardesim ahmet aydın

Bartuğ13
03.02.2007, 23:35
agalar noldu lsie takımının durumu.en son durum ne net bi şekilde yazarsak sevinirim.
hani finale mi kaldık.ne finaline kaldık nasıl kaldık giib:D

t-juba-n
03.02.2007, 23:50

Murat Aydın
06.02.2007, 01:36
final grubu martın 7 sınde antalyada

Gökhan Bozyiğit
06.02.2007, 13:12
final grubu martın 7 sınde antalyada

Ozaman BMN Antalya maç için bir moral ve destek organizasyon'u yapabilir, Muratım takım ne zaman orda olacak belli oldu mu?

Külünkoğlu
06.02.2007, 13:33
7-2/ 7-0/12-0 yenmiş de ne olmuş sanki ?
Bunlar reklam kokan hareketler, basit işler daha önce de yaptığınız gibi Dünya Şampiyonu olmadan gelmeyin kardeşler. Türkiye'de ki işiniz bitince uyandırırsınız şöyle bir bakarız Dünya Şampiyonasında neler yapıyorsunuz diye. :)

Not : habire Şampiyon oluyoruzda bu topçular nereye gidiyor kardeşiiimm...

sarman61
06.02.2007, 14:03
7-2/ 7-0/12-0 yenmiş de ne olmuş sanki ?
Bunlar reklam kokan hareketler, basit işler daha önce de yaptığınız gibi Dünya Şampiyonu olmadan gelmeyin kardeşler. Türkiye'de ki işiniz bitince uyandırırsınız şöyle bir bakarız Dünya Şampiyonasında neler yapıyorsunuz diye. :)

Not : habire Şampiyon oluyoruzda bu topçular nereye gidiyor kardeşiiimm...

Çok iddialı bir yazı.Lisemizi kutlam lazım. Taraftarlarını böyle yeneriz ederiz li konuşturuyorsa çok iyi olduklarının ispatırır. Allah yardımcıları olsun.

Murat Aydın
06.02.2007, 22:00
Ozaman BMN Antalya maç için bir moral ve destek organizasyon'u yapabilir, Muratım takım ne zaman orda olacak belli oldu mu?

kardesim maçlar martın 7 sinde başlıyacak takım 4 veya 5de antalyada olacak hangı otelde kalacagını ben ılerleyen gunlerde belırtırım

Hüseyin Çümen
07.02.2007, 20:03
Allah yardımcıları olsun inşallah dünya şampiyonu oluruz gene

Murat Aydın
09.02.2007, 00:49
inşallah...............

lazkopat_yunus
10.02.2007, 17:23
trabzon lisesine trabzonspor yeterince destek vermiyor.

Murat Aydın
12.02.2007, 00:23
trabzon lisesinde top oynuyan oyuncular trabzonsporun alt yapısında ama hıcbırını trabonsporumuzda goremıyoruz bu cok dusundurucu

Travelair
12.02.2007, 09:13
Bence artık daha fazla şans bulacaklardır. Henüz çok genç ve tecrübesizler. Örneğin Ergin Keleş. Keşke Manisa gibi atak oynayan bir takıma kiralık verilseydi, çünkü forvet oyuncularının tecrübe kazanması pozisyona girebilmesi ile olur.

Şimdiki 90 jenerasyonu ise Trabzonspor'un geleceği. Gelecekte böyle devam ederlerse Trabzonspor en çok onlardan yararlanacaktır, bu açıkça görülüyor

Mehmet Fatih Yavuz
12.02.2007, 09:16
trabzon lisesinin başarıları ortada. özkan hoca oradayken yetenekleri tecrübesi ile çok daha rahat bulup çıkaracağını düşünüyorum..........
ergin in çok yetenekli olduğunda hemfikirim...
1. lig tecrübesi kazanması da önemli..
ama manisa gibi bir takımda olsaydı çok daha iyi olurdu muhakkakççç

Murat Aydın
12.02.2007, 14:00
Bence artık daha fazla şans bulacaklardır. Henüz çok genç ve tecrübesizler. Örneğin Ergin Keleş. Keşke Manisa gibi atak oynayan bir takıma kiralık verilseydi, çünkü forvet oyuncularının tecrübe kazanması pozisyona girebilmesi ile olur.

Şimdiki 90 jenerasyonu ise Trabzonspor'un geleceği. Gelecekte böyle devam ederlerse Trabzonspor en çok onlardan yararlanacaktır, bu açıkça görülüyor

ben senelerce lisenin takımlarını takip eden biri olarak şunu rahatlıkla diyebilirim 90 jenerasyonu son 10 yılın en ıyı takımı bakalım kımlerı gorecez a takımda

Semih Öztürk
13.02.2007, 14:21
Evet 90 doğumlu gençlerin gerek Lise de gerek de takımlarındaki hareketlenmeler gelecek için iyi görünüyor ama benim çok gözüme batan bir olay ise bu gençler daha laubali ve ayakları yere basmıyor..Hepsinin bireysel yeteneği geçmişe göre daha iyi olabilir ama kendilerini daha çok geliştirmeleri lazım ve kafalarındaki ben artık futbolcu oldum profilini şimdilik rafa kaldırmaları gerekli..

TameRHan
16.02.2007, 15:50
Genç Kızlar Futbol Birinciliği maçları devam ediyor..

Milli Eğitim Bakanlığı Okuliçi Beden Eğitimi Spor ve İzcilik Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen Genç Kızlar Kategorisi Futbol Grup Birinciliği maçları, Antalya'da devam ediyor..
Yüzüncü Yıl Spor Kompleksi'nde düzenlenen maçlarda Eskişehir Spor Lisesi, Yozgat Sorgun Anadolu Ticaret Meslek Lisesi'ni 13-0, Trabzon Lisesi ise Burdur Anadolu Öğretmen Lisesi'ni 5-0 yendi.

bayan takımı da varmış demek

Hüseyin Bağdat
16.02.2007, 15:58
trabzon lisesine başarılar diliyorum. şampiyon olacaklarına inanıyorum.
daha öncede dünya şampiyonu olmuşlardı o dönemden kimse takıma katılamadı umarım be sene en az 2 oyuncu takıma monte edilir.

stichus
16.02.2007, 16:01
kulüp gereken desteği veriyor. arkadaşlarımız başarılarıyla göğsümüzü kabartmaya devam edecekler.. ilerleyen zamanda da profesyonel takımı sırtlanacaklar!
dünya şampiyonu yahu, dile kolay!
:)

Murat Aydın
20.02.2007, 01:40
trabzon lisesi kız futbol takımıda finallere kaldı 7 martta antalyada yapılacak şampiyonada trabzon lisemiz hem erkek hemde kız takımıyla şampiyonluk mücadelesi verecek...

WERTHeR
20.02.2007, 10:05
Bir Trabzon lisesi mezunu olarak bu başarılarla gurur duyuyorum. yalnız bu lise Anadolu Lisesi oldu.Sınavla öğrenci almaya başladı. Ne yazıkki zamanla bu efsanenin biteceği kanaatindeyim. Eğer yanlış biliyorsam Bilgilendirilirsem sevinirim...

REALCAN
20.02.2007, 10:08
Bir Trabzon lisesi mezunu olarak bu başarılarla gurur duyuyorum. yalnız bu lise Anadolu Lisesi oldu.Sınavla öğrenci almaya başladı. Ne yazıkki zamanla bu efsanenin biteceği kanaatindeyim. Eğer yanlış biliyorsam Bilgilendirilirsem sevinirim...
bende öyle biliyorum...şimdi sadece ders için ünüiversite için hedefleri olan ailelerin ve çocuklarının okulu olacak...ama umarım ki yönetim FUTBOL geçmişi ve başarılarını unutmazlar bu okulun..

WERTHeR
20.02.2007, 10:12
bende öyle biliyorum...şimdi sadece ders için ünüiversite için hedefleri olan ailelerin ve çocuklarının okulu olacak...ama umarım ki yönetim FUTBOL geçmişi ve başarılarını unutmazlar bu okulun..

Ben 98 mezunuyum. Mezun olduğum yıl sanırım türkiye şampiyonu olmuştuk. Kadrda yetenekli arkadaşlarımız vardı. Trabzonspor alt yapısındaydlar. Hiç biri çalışkan değillerdi. Anadolu lisesi potansiyeli yoktu yani. Ayrıca bu arkadaşlardan profesyonel futbol hayatına devam eden bilmiyorum. Sadece yunus ve deniz sanırım rizespora kiralanmışlardı. Daha sonra adlarnı duymadık futbol içinde...

Murat Aydın
05.03.2007, 14:47
TRABZON LİSESİ ANTALYADA
türkiye şampiyonası 7 mart çarşamba günü başlıyor...
takımımızın maçlarını buradan takip edebilirsiniz...

jhun
06.03.2007, 22:21
başarılar diliyoruz abi kalbimiz kardeşlerimizle....maçın kahramanı c.y. :)

denizgrsy
06.03.2007, 22:30
sanırım 2000 senesiydi,Isparta da üniversite öğrencisiydim...o zaman takım Ispartaya gelmişti ve ben derslere gitmeyip her maçında saha kenarındaydım...o zaman Ispartaya beşiktaş ve ankaragücü falanda gelmişti..çok güzeldi,sonuşta bizim oranın çocuklarıydı gelenler...bayrağıda tellere asıp saha kenarından kendi çapımda destekliyordum..
neyse bakalım...başarılar diliyorum hepsine

macka61
06.03.2007, 23:27
hadi trabzon lisesi sizden yine birincilik bekliyoz

Murat Aydın
06.03.2007, 23:47
trabzon lisesinin ilk maçı yarın saat 12.00 da ankara deneme lisesinlendir takımımıza başarılar diliyoruz

Bartuğ13
06.03.2007, 23:52
inş bu deneme lisesine fark atarlar.
perişan edin bu herifleri.
gençlerin altyapısına karşı oynayacaz gibi bişey.ama vız gelir.inş yani:D

Murat Aydın
06.03.2007, 23:58
takımımız bugün son igmanını yapıp maç saatini beklemeye başladı takımımızda sakatlığı bulunan remzi arkadaşımız dışında eksik bulunmuyor ayrıntılar maç analizlerini buradan takip edebilirsinizzz

Taner Gündoğdu
07.03.2007, 00:59
inşallah tekrar bize dünya şampiyonluğu yaşatacaklar. ama önce şu "antreman maçlarını" yapsınlar ;)

Murat Aydın
07.03.2007, 10:43
maça 1 saat gibi az bir zaman kaldı takımımız suan otelden cıkıyor ve macın oynanacagı sahaya dogru ılerlıyor moraller cok ıyı herhangı bır sıkıntı yok

Mehdi
07.03.2007, 10:44
maça 1 saat gibi az bir zaman kaldı takımımız suan otelden cıkıyor ve macın oynanacagı sahaya dogru ılerlıyor moraller cok ıyı herhangı bır sıkıntı yok
kanka eğer laptop sendeyse bize bilgi ver.

Murat Aydın
07.03.2007, 10:45
bende deıl ama elımden geldıgınce onceden haber verecegımm

Travelair
07.03.2007, 10:47
Haydi Bismillah

sismolog61
07.03.2007, 10:49
inşallah busenede hakettiğimiz başarıyı Türkiye şampiyonluğunu alacağız :)Ahmet hoca-Hakan hoca ve tüm kardeşlerimiz size güveniyoruz Allah yardımcınız olsun:tsbayrak: :bmn1: :tsbayrak:

macka61
07.03.2007, 10:59
hadi trabzon lisesi bu senede bize birincilik kazandırın

KUTADGU
07.03.2007, 11:48
müjdeli coşkulu ve gururlu haberleri bekliyoruz....

Haydeeee Trabzonummmm HAydee

sismolog61
07.03.2007, 13:51
herhalde şuanda maçın son dakikalarıdır inşallah sonuç güzeldir :)

Mehdi
07.03.2007, 13:56
Ankara Deneme Lisesi karşısında ilk yarıyı 1-0 mağlup kapattık.
ikinci yarıda Barışın iki şık frikik golüyle maçı 2-1 kazanadık.

TEBRİKLER TRABZON LİSESİ

Not:Grubun en güçlü ekibi idi.haber için Murat Aydın kankama teşekkürler.

:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

frango
07.03.2007, 13:58
evet tebrikler trabzon lisesi grubun en iyi takımlarından birini yendik yolunuz açık olsun çocuklar aynen devam...

Gamze
07.03.2007, 14:00
Hey gidi...Bir zamanlar ( 1979 senesi olmalı) Trabzon Lisesi'nin kaleciliğini yaparmış babam.O sene kupa da almışlar,resmi de var. :) İki yıl önce de okuduğum lisenin takımı (Plevne lisesi) çeyrek finalde zannediyorum Trabzon Lisesi'ne yenilmişti.Çok sevinmiştim :)

Tebrikler Trabzon lisesi... :alkış:

macka61
07.03.2007, 14:02
tebrikler trabzon lisesi başarılarını bekliyoz

sismolog61
07.03.2007, 14:14
tebrikler Trabzon lisesi tbrler kardeşlerim inşallah devamı gelecek

capa
07.03.2007, 14:55
geleceğin Trabzosporuna tebrikler

Talat YAVUZ
07.03.2007, 15:32
şehremini lisesini yenin her sene sizden başka birşey istemiyorum kardeşlerim...

oktay çavuşoğlu
07.03.2007, 17:06

işte cevap bu tabi.bizim neremiz doğru ki.dikkat edin türkiye de ve özellikle futbolda alt yapılarımızn düzelmesinden sonra alt yaş guruplarındaki müsabakalarda en baba ülkelerin takımlarını bile yeniyoruz.demekki iş yetenekte değil.bizde yetenek istemediğin kadar var.ama profesyonellik ve iş ahlakı yok.bu çocuklar 20 li yaşlara geldiğinde bir transferle parayı kazanıp ayakları üstünde duramıyorsa ki bir çoğu böyle tarih oluyor o zaman bizde böyle vahlanıp duruyoruz niye alt yapıdan kimse gelmiyor diye.hangi futbolcumuz a takıma gittikten sonra antreman bitiminden sonra eksiklerini gidermek için extra çalışıyor.çok kızıp bağırdığımız hüseyin e koşmayı yer tutmayı mücadele etmeyi öğretenler neden ona zamanında top çalışması yaptırıp onu çok kalbur üstü oyuncu haline getirmemiş.yol göstericilerimiz yanlış yada eksik,bu yola çıkan oyuncularımızda acayip bir hava var.çalışmayı sevmiyoruz.ben parayı buradan kazanıyorum bunun hakkını vermem lazım diyen yok.hadi hakkını vermeyi bırakın ,ben daha çok çalışıp çok daha iyi olursam daha iyi kazanırım diye düşünüp çalışanda yok.atatürk işin özetini söylemiş "ben sporcunun zeki,çevik ve aynı zamanda da ahlaklısını severim ".işte bu kadar.

A.Alper
07.03.2007, 17:12
bu liseden 1 tane de mi yıldız çıkmıyor

selcuk
07.03.2007, 17:22
bu liseden 1 tane de mi yıldız çıkmıyor

ergin keles o liseden daha
dur bi pissin

TSelif
07.03.2007, 17:23
Heeyyt be lisem benim .Sen bi tanesin alemde... Başarılarının daim olması dileği ile ...Adın yeter be adın :):):)

Mehdi
07.03.2007, 17:54
Trabzon Lisesi Bayan Futbol takımıda bugün Hatay Lisesini 2-0 yendi arkadaşlar.

Haber için Murat kankama teşekkürler.

macka61
07.03.2007, 18:55
helal olsun hem erkek ve hemde bayan takımlarına inşallah hak ettikleri yerde olacaklar

Emre B.
07.03.2007, 19:10
Şehremini de yensinler.3 senedir orayı çekiyorum.

Bartuğ13
07.03.2007, 21:45
hayırlısı olsun.darısı diğer maçlara

Ali Şahin
07.03.2007, 21:59
devam uşaklar şampiyon olunda utandırın abilerinizi

celilmuhcu
07.03.2007, 23:43
tebrikler çocuklar harikasınız başarılarınızın devamını diliyoruz:alkış: :alkış:

murathanerol
08.03.2007, 02:55
Tebrikler Lise..Kalbimiz,dualarımız sizlerle.Sizden tekrar Dünya Şampiyonluğu bekliyoruz,türkiye şampiyonluğunu başarı olarak kabul etmiyoruz artık :)

Mehdi
08.03.2007, 15:06
Trabzon Lisesi Yeni Samsun Lisesi karşısında ilk yarıyı 3-0 galip kapattı.

capa
08.03.2007, 15:11
:tsbayrak: helal be size :alkış: :alkış: :alkış:

Hekimoğlu
08.03.2007, 15:12
Trabzon Lisesi Yeni Samsun Lisesi karşısında ilk yarıyı 3-0 galip kapattı.

oy oy oy tebrikler .farka koşuyoruz.:tsbayrak: :tsbayrak:

Tekke
08.03.2007, 16:45
Bu durumda Trabzondaki problem çok açık ortada duruyor, Trabzonun dışarıya ihtiyacı yok, Dünya Şampiyonu olan bir lisesi olan kent kıytırıktan bir ligde Şampiyon olamıyorsa, bu tamamen beceriksizliktir. Artık yönetimin beceriksizliği mi, eğitimsiz futbolcuların beceriksizliği mi, kendini geliştirmeyen ve değiştrmeyen herkesin beceriksizliği mi ona siz cevap verin.

Hayrete şayan hakikaten, her takımın buradan adam aldığı yerde biz yıllardır 2 tane adam çıkaramadık. ergini de PSV bile istedi ama TRAŞ çıktı (ya da çıkartıldı, çünkü be olsam forvette Ali Güzeldal ve onda ısrar ederdim).

Neyse, yürekten tebrik ediyorum Trabzon Lisesini, inanılmaz birşey bu gerçekten, onca imkana sahip Trabzon ve Ankara takımlarından şampiyonluğu, hem de defalarca almak, inanılmaz birşey. Ben de Ankara Hasanoğlan Atatürk Anadolu Lisesi mezunuyum, biz de defalarca Ankara Şampiyonu olduk, en son acizane takımın golcüsü olarak ben 1994 de gruptan çıkarırken azıcık katkı sağlamıştım en çok golü atarak. Deneme Lisesiyle birlikte fırtına gibiydik, ama artık eski gücünde değil, Tolunay da bizden 4-5 sene önceki jenerasyonundandır bizim lisenin. Bunları niye anlattım, bizim 4-5 çift formamız, en son model kramponlarımız, yağmurluk vs. her türlü malzemelerimiz vardı, yani Ankara takımlarında inanılmaz bir malzeme vardır. 2 yarıda da aynı formayı giymezler neredeyse, bu da basit birşey değildir o atmosferi yaşayanlar için. Adam kışın ortasında çamur içinde sahaya çıkarken, sen yeni formayla 2.yarıya başladın mı iş biter zaten. Bizim rakiplerimiz de-ki en ciddisi Deneme Lisesi-hiç derse girmeden geçme ve başka vaatlerle Gençler ve Ankaragücünün altyapısındaki adamları -çoğunlukla Deneme en iyileri kapar, kurulu bile var bu iş için-transfer yarışına girerlerdi her sene. Yani tüm bunları bilen biri olarak, ben inanılmaz derecede etkilenmiştim ve sevinmiştim Turkiye ve Dünya Şampiyonluğuna Trabzon Lisesinin. Bu işin hala devam etmesi, bizim kanımızda Brezilyalılar gibi Futbola karşı ÇOK ciddi bir yetenek olduğunun ıspatıdır. Param olsa, ilk işim Trabzona özel futbolcu yetiştirme fabrikası açmak olur, bu konuda çok ciddiyim.

Tekrar hadi hayırlı olsun herkese.

Mehdi
08.03.2007, 16:52
Trabzon Lisesi Yeni Samsun Lisesini 5-0 yendi arkadaşlar.
Goller:Mustafa(2),Hami(2),Barış
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
Yarın Sakarya Lisesiyle oynayacağız ama gruptan çıkmayı garantiledik.

Kız Futbol Takımımız Ankara Kaya Beyazıd Lisesine 3-0 mağlup oldu.

Ayrıca İstanbul Şehremini Lisesi elendi.:alkış:

Remzi
08.03.2007, 16:54
Tebrikler TRABZON lisesine:alkış: :alkış: :alkış:

:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak: :tsbayrak:

BURAK DOGU
08.03.2007, 16:57
Bu durumda Trabzondaki problem çok açık ortada duruyor, Trabzonun dışarıya ihtiyacı yok, Dünya Şampiyonu olan bir lisesi olan kent kıytırıktan bir ligde Şampiyon olamıyorsa, bu tamamen beceriksizliktir. Artık yönetimin beceriksizliği mi, eğitimsiz futbolcuların beceriksizliği mi, kendini geliştirmeyen ve değiştrmeyen herkesin beceriksizliği mi ona siz cevap verin.

Hayrete şayan hakikaten, her takımın buradan adam aldığı yerde biz yıllardır 2 tane adam çıkaramadık. ergini de PSV bile istedi ama TRAŞ çıktı (ya da çıkartıldı, çünkü be olsam forvette Ali Güzeldal ve onda ısrar ederdim).

Neyse, yürekten tebrik ediyorum Trabzon Lisesini, inanılmaz birşey bu gerçekten, onca imkana sahip Trabzon ve Ankara takımlarından şampiyonluğu, hem de defalarca almak, inanılmaz birşey. Ben de Ankara Hasanoğlan Atatürk Anadolu Lisesi mezunuyum, biz de defalarca Ankara Şampiyonu olduk, en son acizane takımın golcüsü olarak ben 1994 de gruptan çıkarırken azıcık katkı sağlamıştım en çok golü atarak. Deneme Lisesiyle birlikte fırtına gibiydik, ama artık eski gücünde değil, Tolunay da bizden 4-5 sene önceki jenerasyonundandır bizim lisenin. Bunları niye anlattım, bizim 4-5 çift formamız, en son model kramponlarımız, yağmurluk vs. her türlü malzemelerimiz vardı, yani Ankara takımlarında inanılmaz bir malzeme vardır. 2 yarıda da aynı formayı giymezler neredeyse, bu da basit birşey değildir o atmosferi yaşayanlar için. Adam kışın ortasında çamur içinde sahaya çıkarken, sen yeni formayla 2.yarıya başladın mı iş biter zaten. Bizim rakiplerimiz de-ki en ciddisi Deneme Lisesi-hiç derse girmeden geçme ve başka vaatlerle Gençler ve Ankaragücünün altyapısındaki adamları -çoğunlukla Deneme en iyileri kapar, kurulu bile var bu iş için-transfer yarışına girerlerdi her sene. Yani tüm bunları bilen biri olarak, ben inanılmaz derecede etkilenmiştim ve sevinmiştim Turkiye ve Dünya Şampiyonluğuna Trabzon Lisesinin. Bu işin hala devam etmesi, bizim kanımızda Brezilyalılar gibi Futbola karşı ÇOK ciddi bir yetenek olduğunun ıspatıdır. Param olsa, ilk işim Trabzona özel futbolcu yetiştirme fabrikası açmak olur, bu konuda çok ciddiyim.

bu konuya çok dikkat çekmek istiyorum ve herkesin tekke kardeşimizin söylediklerinin asılsınz olmadığını bilmesini istiyorum... bende ankarada yıllarca yaşamış ve eğitimini burada sürdüren biri olarak deneme lisesinin bu yapılanmayı sağladığını bilmesini isterim... özellikle Gençler Birliğinin küçük yaştaki futbolcularını burada topladığını, alt yapısını burada oluşturarak derse dahhi girmeden okul bitiren adamların var olduğunun bilinmesini isterim...

Orta okulu okurken bizim okulda da Giray Kaçar isimli arkadaşımla birlikte denemeye girecektik o geçti ama babamın benim önümü tıkadığı için gidemediğim de ayrıca bir parantez... Trabzon Lisesini en içten dileklerimizle kutluyoruz ve TrabzonSporun marcelinhoya kiki musampa ya vereceği paralar yerine bu altyapıya biraz daha güvenmesini umuyoruz...

Emre B.
08.03.2007, 19:12
Trabzon Lisesi Yeni Samsun Lisesini 5-0 yendi arkadaşlar.
Goller:Mustafa(2),Hami(2),Barış
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
Yarın Sakarya Lisesiyle oynayacağız ama gruptan çıkmayı garantiledik.

Kız Futbol Takımımız Ankara Kaya Beyazıd Lisesine 3-0 mağlup oldu.

Ayrıca İstanbul Şehremini Lisesi elendi.:alkış:

Müdür yardımcıları Trabzon Lisesi'nin hakemlerle ilerlediğini söylüyo.:mad:

macka61
08.03.2007, 20:33
helal olsun trabzon lisesine hadi uşaklar

FANATIK61
09.03.2007, 01:00
Trabzon Lisesi: Erdi Keleş ***, Göksu Alhas*** (Dk.25 Gökhan Aslan ***, Ferhat Aydın ****, Rahmi Muhammet Akyazı ***, Yasin Sarı ***, Ali İhsan Özkanca ***, Utku Demirel *** (Dk.65 Özgür Yüce ***), Umut Sözen ***, Mustafa Özdemir ****, Hami Akyüz ***, Barış Memiş **** (Dk.55 Yunus Doğan ***)

Yeni Samsun Lisesi: Murat**, Sefa**, Mert**, Cabir**, Hakan **, Gökhan**, Ömer **, Tanju**, Yağmur **, İsmail **, Samet **

Bugün oynanan karşılaşmada Yeni Samsun lisesini 5-0 gibi farklı bir skorla yenerek Final yolunda çok önemli bir galibiyet alan Trabzon Lisesi rakibi karşısında müsabakanın başından sonuna kadar üstün oynadı.

10.dakikada Hami’nin attığı golle 1-0 galip duruma geçen lise 15.dakikada Mustafa’nın attığı golle farkı ikiye çıkardı.Bu golden 5 dakika sonra Barış takımının 3.golüne imza koydu 3-0.

İlk yarıyı 3-0 önde kapatan Trabzon Lisesinin üstün oyunu ve golleri 2. yarıda da devam etti. Karşılaşmanın 60. dakikasında Mustafa kendisinin 2. takımının 4. golünü atarak skoru 4-0 a taşıdı.Dakikalar 65 i gösterirken bu kez sahneye Gökhan çıktı, Gökhan attığı golle takımının 5. golüne imza koydu.

Maç Sonu Görüşlerini Açıklayan Okul Müdürü Ömer Eyüboğlu, “Bu galibiyetle guruptan cıkmayı büyük ölçüde garantiledik çocuklarımla gurur duyuyorum” dedi.

Takım Sorumlusu Ahmet Aydın, Düne göre daha iyi bir maç çıkardıklarını ve hak ettikleri bir galibiyet aldıklarını söylerken, Antrenör Hakan Zıvalıoğlu ise aldıkları bu galibiyetle çok rahatladıklarını ifade ederek şunları söyledi:” Aldığımız bu galibiyet bizi büyük ölçüde rahatlattı. farklı galibiyet çocuklara güven getirdi. gücümüzü gün geçtikce daha iyi sergiliyoruz.”

Trabzon Lisesi yarın saat 12:00 de Sakarya Atatürk Lisesi ile Oynayacak.

Trabzon Lisesi'nin Bulunduğu A Grubunda Puan Tablosu Şöyle:

Takımlar O G M B A Y Av Puan
1 Trabzon Lisesi 2 2 0 0 7 1 6 6
2 Ankara Deneme Lisesi 2 1 1 0 4 1 3 3
3 Sakarya Atatürk Lisesi 2 1 1 0 2 5 -3 3
4 Yeni Samsun Lisesi 2 0 2 0 1 7 -6 0

Öte Yandan Trabzon Lisesi Bayan Futbol Takımı bugün oynadığı Müsabakada Ankara Deneme Lisesi'ne 3-0 mağlup oldu. Trabzon Lisesi Bayan Futbol takımı yarın oynayacağı Bartın Lisesi karşılaşmasından 1 puan aldığı taktirde gruptan çıkmayı garantileyecek.

Murat Aydın
09.03.2007, 10:28
Lisemiz bugün oynuyacağı sakarya atatürk lisesi maçı için otelden çıktı.
takımda harika bir hava var lisemizin alacagı bir beraberlık bıle gruptan lıder cıkmak ıcın yeterlı bu arada dıger grupta oynanan maclarda ıse canakkale ılk ıkı macını alarak grup lıderlıgı ıcın avantaj yakaladı lısemızın muhtemel rakıbı ise bursa veya ankara kaya beyazit lisesi

sismolog61
09.03.2007, 10:32
Müdür yardımcıları Trabzon Lisesi'nin hakemlerle ilerlediğini söylüyo.:mad:
tabi tabi o yüzden dünya şampiyonu olduk zaten;)
tebrikler kardeşlerime Allah utandırmasın :)

Murat Aydın
09.03.2007, 10:43
bu arada kız takımı ılk devreyı 0-0 beraber kapattı beraberlık ılk 4 e gırmek ıcın yeterlı

Tekke
09.03.2007, 10:56
Emre Can tarafından yazılan
Müdür yardımcıları Trabzon Lisesi'nin hakemlerle ilerlediğini söylüyo.

Hıyara sormak lazım, babanda mı Dünya Şampiyonasında Müdür yardımcısıydı?

frango
09.03.2007, 12:39
trabzon lisesi kız takımı bugün oynadığı maçı 3-1 kazandı...
tebrikler...

galyanlim
09.03.2007, 12:43
trabzon lisesi kız takımı bugün oynadığı maçı 3-1 kazandı...
tebrikler...
bu trabzon nasi biyer yaa
7 den 70e bayandan erkeğe
herkes futbol meraklısı

Yeliz
09.03.2007, 12:49
bu trabzon nasi biyer yaa
7 den 70e bayandan erkeğe
herkes futbol meraklısı
kandan geliyo olsa gerek :) ahh ahh çok isterdim futbolcu olmayı:(
tebrikler Trabzon Lisesi Erkek ve Bayan futbol takımları:alkış: :alkış::alkış:

macka61
09.03.2007, 12:53
tebrikler trabzon lisesi

Hekimoğlu
09.03.2007, 13:09
trabzon lissesi lallaralallalla:tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

TSelif
09.03.2007, 16:01
Trabzon Lisesi Sakarya Lİsesi ile oynadığı maçı 1-1 bitirerek grubundan lider olarak yarı finale çıkmayı başarmıştır.( Tebrikler)
Lisemiz Yarı finalde yarın Bursa Erkek Lisesi ile karşılaşacak.
Bilgilendirmeden dolayı Murat Aydın'a teşekkür ediyoruz .

frango
09.03.2007, 16:27
tebrikler çocuklar şimdi sırada bursa var...
gerçi biz karışmayalım siz zaten işinizi bilirsiniz aynen devam...

Naim
09.03.2007, 16:42
Trabzon Lisesi Sakarya Lİsesi ile oynadığı maçı 1-1 bitirerek grubundan lider olarak yarı finale çıkmayı başarmıştır.( Tebrikler)
Lisemiz Yarı finalde yarın Bursa Erkek Lisesi ile karşılaşacak.
Bilgilendirmeden dolayı Murat Aydın'a teşekkür ediyoruz .

Bursa Lisesi Kümeye :mad: :mad:

Go Trabzon Lisesi GO !!

ktü_ts
09.03.2007, 16:44
tebrikler Trabzon Lisesi.....

Emre B.
09.03.2007, 17:27
Emre Can tarafından yazılan
Müdür yardımcıları Trabzon Lisesi'nin hakemlerle ilerlediğini söylüyo.

Hıyara sormak lazım, babanda mı Dünya Şampiyonasında Müdür yardımcısıydı?

Lafa atlıycaktımda 2 müdür yardımcısı 3 hocaya karşı çıkmak zor.Bunun sene sonu da var.

macka61
09.03.2007, 17:31
tebrikler trabzon lisesi inşallah hak ettiğin yerde olacaksın

Egemen Yılmaz
09.03.2007, 18:46
grup maçlarını okulumdan dolayı takip edemiyorum ancak sanırım pazar günü final maçı var. orada olacağım

Cengiz Çubukcu
09.03.2007, 19:00
yıl 1997 olmalı eskişehirde otobüse binmiş okula gidiyordum, stadın yanından geçerken yanda bulunan ufak çim sahada bordo mavi formalar gördüm, şöföre durdur arabayı inecek var dedim...meğerse maç trabzon lisesinin ilk maçıymış ve o maçla birlikte bütün maçları takip ettim...üniversiteli arkadaşlarımla..
tabi ki lise birinci olmuştu ve takım kaptanı hasan üçüncüydü...çekilmiş resmimiz bile vardır..kendisi bana "abi eskişehirde ne kadar uçak var " demişti..

Bartuğ13
09.03.2007, 21:32
ya maçı neden kazanamadık acaba

Mehdi
10.03.2007, 14:11
Trabzon Lisesi Bursa Atatürk Lisesi Karşısında ilk dakikalarda bulduğu gol ile (pen) 1-0 öne geçti.maç devam ediyor.

murat aydın samsundan bildirdi:)

Remzi
10.03.2007, 14:12
İlk tercihim olan fakat tutmayan Atatürk lisesinin orada işi ne:D.İyi oldu iyi daha fazla atarlar inşallah.

_yattara_
10.03.2007, 14:31
Artık yavaş yavaş yeni isimleri çıkartmamız lazım bu kadar kaliteli alt yapıya sahip olupta bunu yapmamak futbola saygısızlıktır..

Mehdi
10.03.2007, 14:36
ilk yarının bitmesine 10 dakika kala 2-0 öne geçtik.bu arada 2 golde Barıştan geldi.maç devam ediyor.

not:Trabzon Lisesi bayan futbol takımımız bugün 2-1 yenilerek elendi.

WERTHeR
10.03.2007, 14:41
mehdi maç nerede...

Mehdi
10.03.2007, 14:42
maçlar Antalyada oynanıyo Engin reis

WERTHeR
10.03.2007, 14:44
maçlar Antalyada oynanıyo Engin reis

Eski okulum döktürüyor desene:) Aslında şaşırıyorum hani Anadolu lisesi oldu ya bu okul o bakımdan...

Mehdi
10.03.2007, 15:48
Trabzon Lisesi Finalde

3.gol Ali İhsan'dan geldi.maç bitti

Trabzon Lisesi 3-0 Bursa Atataürk Lisesi

:tsmeşale: :tsmeşale: :tsmeşale:

final maçını grubumuzda 2-1 yendiğimiz Ankara Deneme Lisesiyle oynayacağız.Tebrikler ve başarılar Trabzon Lisesi

sancakbeyi_61
10.03.2007, 16:02
helal olsun size be..finalde de durduramazlar bizi:tsbayrak: :tsmeşale:

isaret parmagi
10.03.2007, 17:09
Son yıllarda Trabzon Lisesi adını tüm Türkiye sürekli duyuyor...Fakat benim anlamadığım neden bu gencler Trabzonspor da yer alamıyor...

TSelif
10.03.2007, 17:22
Helal olsun sana ...tebrikler TRABZON LİSESİ

frango
11.03.2007, 11:58
hayden çocuklar bu maçıda alın ve bizim yüzümüzü bir kez daha güldürün...

Bartuğ13
11.03.2007, 22:33
bu denemeyi evire çevire yenmeliyiz.burda da konuşuyolar.susturmak lazım.maç ne zaman

trbznspr
11.03.2007, 22:39
Normal süresi 1-1 biten karşılasmayı deneme lisesi uzatmalarda attığı golle 2-1 kazandı ve türkiye şampiyonu oldu.

ilhan
11.03.2007, 22:57
Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi şampiyon oldu..

Milli Eğitim Bakanlığı'nca düzenlenen Orta Öğretim Kurumları Gençler Futbol Türkiye Birinciliği'nde, erkeklerde Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi şampiyon oldu.

Antalya'da düzenlenen birinciliğin erkekler finali, Atatürk Stadı'nda yapıldı. Finalde Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi ile Trabzon Lisesi karşı karşıya geldi. Normal süresi 2-2 biten maçta Ankara ekibinin gollerini 1. dakikada Recep ve 80. dakikada Mustafa atarken, Trabzon Lisesi'nin gollerini ise 21. dakikada Barış ve 70. dakikada Umut kaydetti.

Uzatma devresinde Ankara ekibinden Murat, 93. dakikada takımının 3. golünü attı. Maç bu sonuçla tamamlanınca, Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi, Türkiye Şampiyonu oldu. Trabzon Lisesi ikinciliği, Çanakkale İbrahim Mutlu Lisesi de üçüncülüğü elde etti.

Düzenlenen ödül töreninde, dereceye giren takımlara plaketleri ve madalyaları verilirken, tören sırasında Ankara Deneme Lisesi ile Trabzon Lisesi oyuncuları arasında gerginlik yaşandı.

Erkeklerde Ankara Bahçelievler Deneme Lisesi, kızlarda da Ankara Kaya Beyazıtoğlu Lisesi, 14-22 Nisan tarihleri arasında Şili'de düzenlenecek Dünya Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil edecek.

Mehdi
11.03.2007, 22:59
hadi yaaaa:(
bu akşam sevinçli bir haber yokmudur yaa

yinede tebrikler çocuklar:alkış:

Bartuğ13
11.03.2007, 23:26
allah kahretsin bugün şansız gün.lane olsu ya of

Remzi
11.03.2007, 23:27
Kötü oldu bu yaa:(
Neyse TRabzon lisesine tebrikler:alkış:
Şampiyonada Türkiyeyi biz temsil etmeliydik.:(

macka61
12.03.2007, 13:24
nediyelim tebrikler başka sefere

Faik Yılmaz
12.03.2007, 13:29
bu gençlerimize sahip çıkalım..... en az 10 yıllık futbol geleceğimiz olurlar...

pravo uşaklar tevam tevam...

capa
12.03.2007, 13:48
ne yapalım, mücadeleleri için tebikler
kötü alıştırmışlrdı dünya şampiyonluğuna

Mustafa AYDIN
12.03.2007, 13:51
Yazık oldu Lisemize ama yinede tebrikler,onlar her zaman bizim gururumuz oldu,olmaya devam edecekler.

kalisli61
12.03.2007, 17:38
olsun kardeslerım ya yazık oldu ama yaabcak bıse yok saglık olsun dıyıp gecelım artık elden en gelır ama sampıyonlukda ne guzel yaksıırdı

murathanerol
12.03.2007, 17:41
canınız saolsun çocuklar.1 saat önce deneme lisesinin karşılanışına şahit oldum malesef.şunu unutmayın Galiptir Aslında Bu Yolda Mağlup..

ozcilingir
12.03.2007, 23:54
Bu tip organizasyonlarda ANKARA takımlarının avantajları vardır !!!
Finallere ANKARA takımı geldiyse ,kim olursa olsun mutlaka ANKARA kazanır, öyle veya böyle !! Naıl oluyor derseniz oluyor işte DÜNYA ÜLKELERİ seyahatleri falan BAŞKENT ANKARA'nın hakkıdır, diğer şehirler TAŞRA dır . İSTANBUL bile ANKARA ya göre TAŞRA dır. 1980 öncesi ÜNİVERSİTE maçlarından bilirim. 2 yıl şampiyon olduk DÜNYA şampiyonasına gönderilmedik . Sebep hazırdı dövizimiz yok, sonraki yıl ANKARA takımları gittti GÖKTEN DÖVİZ İNDİ !!

Naim
13.03.2007, 13:22
O kadar Alışmışız ki Dünya Şampiyonluğuna
Türkiye Şampiyonluğu Türkiye İkinciliği Falan Kesmez olmuş Bizleri
Ben Başarılarından ve mücadelelerinden ötürü Trabzon Lisesini Tebrik ediyorum

Ayrıca Murat Kardeş Bize şöyle Futbolcuların isimleri ve resimlerinin olduğu Hangi Altyapıda Hangi Mevkide oynadıklarına dair bir liste hazırlasa bizde ilerideki yıllar için bu listede ki kardeşlerimizi Takip etsek

Murat Aydın
13.03.2007, 22:34
O kadar Alışmışız ki Dünya Şampiyonluğuna
Türkiye Şampiyonluğu Türkiye İkinciliği Falan Kesmez olmuş Bizleri
Ben Başarılarından ve mücadelelerinden ötürü Trabzon Lisesini Tebrik ediyorum

Ayrıca Murat Kardeş Bize şöyle Futbolcuların isimleri ve resimlerinin olduğu Hangi Altyapıda Hangi Mevkide oynadıklarına dair bir liste hazırlasa bizde ilerideki yıllar için bu listede ki kardeşlerimizi Takip etsek

ne demek kardesım en kısa zamanda belırtırım burada

eys_61
13.03.2007, 22:47
Tebrikler Trabzon Lisesi :alkış:

KUTADGU
13.03.2007, 23:07
Tebrikler Trabzon lisesi

küçük bir kazadır neticede...

Travelair
14.03.2007, 09:23
Canınız sağolsun, yeter ki hedefleriniz için hep çalışın

Ali Şahin
14.03.2007, 22:02
helal size arkadaşlar

Hüseyin Çümen
14.03.2007, 22:08
her sene şampiyon oluyolardı buda nazar boncuu olsun sanları saolsun

Emre B.
15.03.2007, 00:36
Canları sağolsun.

Murat Aydın
15.03.2007, 00:47
herkes şokta kimse böyle bişe beklemiyodu futbolcularımız maç bitince yere yığıp hüngür hüngür ağladı yazık oldu liseme

bordoylamavi
16.03.2007, 10:22
mühim değil olur böyle şeyler her senede bizim çocuklar şampiyon olacak değil ya. canları sağolsun

guci 29
16.03.2007, 18:52
Şampiyonlar Ankara'dan! Vayyy beeee! Bayan futbol takımı da Trabzon Lisesi'ni finalde yenerek şampiyon olduuuuuu! Vay beeeee! İşte buuuuuuuuu! İşteeeeee! Takımımızı Milli Eğitim Bakanı karşıladı. Okul zaten ayrı. Onlar davul zurnayla bekliyorlardı... KISACASI herkese futbolun ne demek olduğunu bir kez daha gösterdiler!! O gün çok güzel geçmişti. Haberciler gazeteciler oradalardı... ONURUMUZ GURURUMUZ OLDULAR!

Erdem Keser
16.03.2007, 19:35
her sene biz sampiyon olacak degiliz ya biraz da onlar olsun:D isteseydik ankarasınıda izmirinide devirirdik bizim usakların kesin kafası bişeye bozulmustur:(

BURAK DOGU
16.03.2007, 21:49
her sene biz sampiyon olacak degiliz ya biraz da onlar olsun:D isteseydik ankarasınıda izmirinide devirirdik bizim usakların kesin kafası bişeye bozulmustur:(

HER ZAMAN HER YERDE ŞAMPİYON TRABZON

Bartuğ13
16.03.2007, 22:57
murat abi senden bekliyoruz oyuncular hakkında bilgiyi.ben nnatla takip ediyorum bu konuyu bundan dolayı haberin olsun

Murat Aydın
16.03.2007, 22:59
murat abi senden bekliyoruz oyuncular hakkında bilgiyi.ben nnatla takip ediyorum bu konuyu bundan dolayı haberin olsun

kardeşim bu ara işlerimin yoğunluğu yüzünden geçemedim futbolcuları enkısa zamanda burada olacak ama sözz

Bartuğ13
16.03.2007, 23:02
kardeşim bu ara işlerimin yoğunluğu yüzünden geçemedim futbolcuları enkısa zamanda burada olacak ama sözz

sağol abi.zorlama kendini.vaktin olduğu bir ara halledersin.çok mutlu oluruz

Bartuğ13
04.04.2007, 21:42
bu konuyu tekrar bir hatırlatayım dedim.beklemedeyiz hala:D

Tekke
05.04.2007, 15:29

Deneme, transferleri iyi yapmış bu sefer. Denemede oynayanların hepsini Gençler ve A.gücünde duyarsınız 2-3 seneye ama bizimkileri anca 2. ve 3. ligde veya amatörde duyamayız:-(

Murat Aydın
05.04.2007, 15:34
kardesim final maçını bir izleseniz varya kafayı yememek imkansız ben böyle bir maç daha önce ne seyrettim ne duydum tek bir kelime ile anlatmam gerekirse allah istemedi ama yinede sana katılıyorum bizim bu takımımızda kimsenin adı duyulmuyacak eğer bu sistem devam ederse

Talat YAVUZ
16.04.2007, 00:37
alakasız ama seneye inşallahh şehremini çıkar yine ve bizimkiler 5 tane atarlar anti şehremini anti ist:):)