PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ünal Karaman İstifa Etmeli Mi?

Anıl C
23.09.2019, 22:19
Kalp kırmadan bu konu konuşulmalıdır.

Fatih Birinci
23.09.2019, 22:20
Ayip be ayip .......istifa etmesi gereken yönetimdir

Gesendet von meinem SM-G973F mit Tapatalk

AYYILDIZ
23.09.2019, 22:22
Koskoca transfer dönemi transfere karışmadım ne demek. O zaman transferler boş çıkınca ne yapayım demeyeceksin.

Anıl C
23.09.2019, 22:23
Yönetim yapilan transferlerde hatali. Lakin bu futbolcularin böyle fiziksel olarak kötü olmasinin, takim olarak bir taktik anlayisinin olmamasinin suclusu kim?

nakzo
23.09.2019, 22:25
Kovulmalı

Fatih Birinci
23.09.2019, 22:25
KovulmalıTamam

BlackPanther
23.09.2019, 22:26
Ahmet Ağaoğlu istifa etmeli

DeAgLeMaNyAq
Önemli hataları var fakat geçen sezonki yükselişten sonra aynı kadroyla devam edilip böyle bir çöküş yaşanmış olsaydı o vakit bütün suç hocada aranırdı. Ancak eldeki kayıplardan sonra her şeyi Hoca'ya bağlamak da bana çok doğru gelmiyor. Burada yerin dibine sokulan Rıza Hoca bu akşam kahraman ilan ediliyorsa zaten diyecek bir şey yok...

Ufuk
Şota içerdeki hain topçulara rağmen aram bozulmasın taraftar küsmesin dedi gitti. Aynısını tavsiye ediyorum.

Anıl C
23.09.2019, 22:27
Ünal hoca transferde ben isim vermedim derken belki dogru olani yapti ama kendisine sunulan isimler hakkinda da bilgi sahibi olmaliydi. Obi Mikel'e, Donis'e onay vermek, 300'e, 500'e 2. Lig kivaminda kadroya futbolcu toplanmasina ses cikarmamak basli basina bilgisizliktir. Bu transferlere karsi gelmeliydi. Sturridge'e girmiyorum bile.
Yönetim, "ya ben önüne bu futbolculari getirdigimde neden bana karsi cikmadi Ünal Karaman" demez mi?

BlackPanther
Ayip be ayip .......istifa etmesi gereken yönetimdir

bende bu düşüncedeyim! Zeki Uzundurukan bile suçlu Yönetim dir diyor.

Fatih Birinci
Ahmet Agaoglu istifa et . Boş boş konuştun durdun kadronun amk. Istifa et

BlackPanther
23.09.2019, 22:29
Ahmet Agaoglu istifa et . Boş boş konuştun durdun kadronun amk. Istifa et

Başlığı açtım bile

gokhan146161
23.09.2019, 22:30
Etmeli hemen şimdi

TUNCAY HİÇYILMAZ
23.09.2019, 22:31
Yönetimin ciddi transfer yanlışları var

Fakat takım yazın nasıl çalışmış anlamak güç

Hocanın oyuna müdaheleleri facia

Yanlışlarda ısrar etmeside cabası

Takımda nereyi tutsan elinde kalıyor

erenslash
23.09.2019, 22:32
evet

LağusKusteli
23.09.2019, 22:33
transferlerin fos çıkması - abdülkadir/ekuban sakatlıklarını es geçerekten:

- takım her maç UCUZ gol yiyor.

- penaltıların çoğu kaçıyor.

- oyuncuların içerde/dışarda fark etmeksizin her maç konsantrasyon sorunu var.

- yanlış/zamanında yapılmayan oyuncu değişişiklikleri.

- her fırsatta takıma izin vermek...
bunların hepsi ünal karaman'a yazar

Özetle; takım hızla dibe doğru gömülüyor: GİTMELİ

ilyskm
23.09.2019, 22:34
Bence Sivas’ dan gelmesin orada bırakmamız lazım, Koray ile Fıratcan’ ı oyuna neden aldı acaba çok merak ediyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

odyseuys
23.09.2019, 22:35
en önemli teknik direktörlük özellikleri oyuncu iletişiminin iyi olması, babacan tavırları, sosaya yer sofrasında soğan kırdırması...

iyi antrenör mü? takımın yarısı sakat

oyuncu tercihleri? 4 stoperden hangi ikisinin oynayacağını kurayla belirliyor olabilir, ortasahayı hiç saymıyorum bile.

değişiklik tercihleri? avdijaj sahadaysa avdijaj çıkar. yedekte varsa forvet girer. yoksa değişiklik meğişiklik yok.

taktik zeka? ne kadar forvet varsa sahaya koy, ortasaha diye birşey icat etmişler zaten futbolun başına bela... yedekte forvet varsa onu da oyuna alabilirsin.

genç oyuncu kazanma? forvetse gelsin başlasın. ortasaha falansa aman diyeyim.

Anıl C
23.09.2019, 22:36
Kadronda en önemli oyuncularidan 2'si sakatlanmis olsa bile geriye 26 oyuncu kaliyor(Etkisiz eleman Onazi ile kiralik Ivanildo'yu saymiyorum). Bu sakatliklar oynanan kötü futbolun, taktiksizligin ve futbolcularin düsük fiziksel özelliklerinin asla bahanesi olamaz.

CEMEFKER
23.09.2019, 22:37
Hoca ile devam. Ağaoğlu ile de. Yeni yönetim 5 yıl kaybettirir. Hoca ve yönetim bu sezon hata yapma haklarını kullandılar.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilyskm
23.09.2019, 22:37
Arkadaşlar takımın penaltı problemini çözemeyen adam ile başarı elde edilebilir mi sizce? Penaltı, penaltı; futbolun en basit vuruşu ve %80 gol oranı olan bir vuruş bizde bu oran kaç %20, Ünal hoca ne yaptı acaba bu problemi çözmek için? Kocaman bir hiç yani futbol bilgisi kadar!!!

BlackPanther
23.09.2019, 22:38
Bence Sivas’ dan gelmesin orada bırakmamız lazım, Koray ile Fıratcan’ ı oyuna neden aldı acaba çok merak ediyorum

Ağaoğlu Ünalın eline Griezmann ve Hazardı mı verdide haberimiz yok?

BlackPanther
23.09.2019, 22:39
Hoca ile devam. Ağaoğlu ile de. Yeni yönetim 5 yıl kaybettirir. Hoca ve yönetim bu sezon hata yapma haklarını kullandılar.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence yeni yönetim ile ara transferde bir kaç oyuncu alırız. Yoksa durumumuz vahim.

OrkHun
23.09.2019, 22:39
evet.

Mert'
23.09.2019, 22:40
Başkan ile birlikte gitmeliler.

olcay_61
23.09.2019, 22:43
tamam hocayı seviyoruz efsanelerdendir

yönetimin o dönem hocaya verecek parası yoktu diye ünal hocayı takımın başına getirdi, öyle ya da böyle bir kadro vardı elde hedef orta sıralardı biri idare etsin ekonomiyi toparlayalımdı

takım biraz top oynadı beklentilrin üzerine çıktı ki geçen sezonda çok hatalı maçları vardı hocanın resmen hocalık öğreniyordu

lakin bu sezon haftalardır kötü futbol, haftalardır aynı taktik aynı değişiklikler hocanın da birçok şeyi öğrenemediğini göstermiş oldu

LağusKusteli
23.09.2019, 22:43
(Yolun yakınlığından dolayı Rizespor deplasmanını deplasman saymıyorum) 28Ekim'e kadar Trabzon dışına çıkmayacak takım ve içerde avrupa maçları dahil 4 maç oynayacak.

yeni bir hoca ile toparlanmak için güzel bir fırsat....

Furkan Özdem
23.09.2019, 22:46
Ne yönetimin ne teknik heyetin istifasını gerektirecek bir durum yok. Takımın en kilit oyuncusu transfer döneminde takımı terk etmiş, hücumdaki Nwakaeme ile birlikte en önemli 3 silahımızdan ikisi sakatlanmış durumda. Üstüne penaltı kaçırma ve hatalı saçma sapan goller yeme rekoru kırıyoruz. Kalan oyuncular ve onlarla kurulabilecek sistemle çok parlak olduğumuz söylenemez ama bu yaşadıklarımız çok ağır etkileri olan takımın dengelerini alt üst eden durumlar.

hay1699
23.09.2019, 22:46
Ünal hocayı kurban etmek sadece yönetimi kurtarmak olacak. Adam açık açık diyor transfere karıştırmadılar beni diyor. Yönetim fena çuvalladı. Yusuf’a yalvaran başkan mı olur yahu, izin vermezsen kalır o kadar. Parayı sözde yıldızlara gömüp kendi laflarını yiyen başkan birinci sorumludur. Geçen seneki Ünal krediyi hak ediyor.

alper*
23.09.2019, 22:47
Kalbim etmesin diyor.

halilaziz61
23.09.2019, 22:47
Ben size olacakları söyleyeyim

Iki mac sonra Ünal gider Giray gelir
Zira iyi hoca iyi para demek
Oda malum hoca bile değil sonra yönetim gider ondan sonra dejavu dejavu dejavu
Olan taraftara olur

My
23.09.2019, 22:49
Yeniden hoşgeldin kaos.

Hayır etmemeli dicem de adam bangır bangır beni istifa ettirin diye bağırıyor yani.

Etse bunlar yerine kimbilir ne getirirler. Hangi hoca felan demiyorum bak, ne getirirler.

chener
23.09.2019, 22:49
Ünal hoca sanırım yokuş aşağı inmeye başladı.Yönetimle arasında transferler nedeniyle ciddi kri olduğu belli.Takım içinde de antony'nin bağımsızlığını ilan ettiğini, Sosa'nın mevkisini Mikel'e vermelerinden dolayı rolanti takıldığını görebiliyoruz. Çok keskin dönüş yapamazsak Ünal Hoca Kasım ayını göremeyecek gibi.

mete61bordomavi
23.09.2019, 22:50
Arkadaşlar takımın penaltı problemini çözemeyen adam ile başarı elde edilebilir mi sizce? Penaltı, penaltı; futbolun en basit vuruşu ve %80 gol oranı olan bir vuruş bizde bu oran kaç %20, Ünal hoca ne yaptı acaba bu problemi çözmek için? Kocaman bir hiç yani futbol bilgisi kadar!!!

Sadece penaltı mı sorun? Takım üçüncü pas girişiminde ya topu kaptırıyor ya da pas hatası yapıyor. Orta sahan yol geçen hanı olmuş. Takım ne organize atak yapıp saldırabiliyor ne de geriye hızlı dönüp alan daraltabiliyor, çünkü idman vs hak getire. Beyzadeler koşamıyorlar, şimdi gelelim hocaya: Tüm bunları görüp de bir çözüm üretebiliyor mu? HAYIR!
Ünal Hoca, kendi işini bence yapmıyor. İstifa etmelidir. Ben onun herhangi bir maçtan sonra veya önce takımın kasedini alıp da futbolcularla izlediğini analiz ettiğini düşünmüyorum. Bir bakarsın be, anlatırsın, kim nerede duracak, nereye koşacak, nasıl atak yapacak, nasıl defans yapacak alan daraltacak?

OzcanHan61
23.09.2019, 22:50
Kesinlikle!

LağusKusteli
23.09.2019, 22:51
açıkçası kulübün bulunduğu dip durumdan dolayı başkan/yönetim/teknik ekip vs hiçbirini isim bazında eleştirmiyorum,eleştirmeyi de faydasız buluyorum.

lakin takım tüm olumsuz şartlara rağmen daha iyi oynama imkanına da sahip olunabilirdi, her maç daha rezil oynanan bir oyun var sahada. looserlık oyuncuların karakteri olmuş ki en tehlikelisi de bu.

profesyonellik gereği ünal karaman ile yollar ayrılmalı.

olcay_61
23.09.2019, 22:51
madem transfere karıştırmadılar çık gençlerle oyna ha bok gibi oynayıp 2-1 yenilmişiz ha gençlerle 3-0

odyseuys
23.09.2019, 22:54
ya arkadaş, tamam yönetim kötü transferler yaptı, kötü bir takım kurdu. eksik yerleri takviye bir yana gidenlerin yerini dahi doldurmadı yönetim, kabul.

ama eldeki malzeme bu.

hocanın da bu malzemeyle neler yapabileceğini gördük, takım maç kazanamıyor. kaybetmiyor diye kötü futbol gözardı ediliyordu ama o istatistik de bozuldu.

olmuyor yani bu hoca bu malzemeyle başarısız oluyor.

devam mı edilsin yani başarısızlık pahasına?

takımda iyiye giden birşeyler olsa, ufak bir ışık verse hoca eyvallah diyeceğim futbolcu Ünal Karaman hatrına.

ama her hafta daha kötüye gidiyor hem skor olarak hem de oyun olarak takım.

sene başında varlığına rağmen futbolcuyu bırak adam yerine dahi koyulmayan, yanına değil yerine oyuncu alınan ekuban'ın sakatlığıyla açıklanamaz bu kötü oyun.

Fatih Çelik
23.09.2019, 22:55
Yazık size...

BlackPanther
23.09.2019, 22:58
Kalbim etmesin diyor.

Benimde. Onun yerine Ağaoğlu istifa etmeli.

bahadır2561
23.09.2019, 22:59
Madem istediğin adamlar alınmadı ne diye takımda duruyorsun?

Yiğit Gayretli
23.09.2019, 23:00
Yazık. Vallahi yazık.

Biraz ar eder insan.

Ahmet Aksu
23.09.2019, 23:02
ekibini de götürecekse olur ama
sadece ünal hoca gidecek antrenörler, kondisyoner falan kalacaksa boşa istifa etmesin..

ilyskm
23.09.2019, 23:05
Ünal bu takıma hiç bir şey vermemiştir, bundan sonra da veremez acilen görevine son verilmeli ama sadece Ünal değil Ağaoğlu da istifa etmeli, o kadar topçu içinden 1 tane skor değiştirebilecek transfer yapamadılar, macera aradılar...

odyseuys
23.09.2019, 23:05
iki hafta da değil, iki fiyasko sonra "ağam bizimle eğlenir" görseli paylaşıldığında ana sayfadan, nasihati verenlere lazım olacak en çok o ar.

redbul
23.09.2019, 23:06
ya bu ünal karaman denen çapsızı savunanlar neyin peşinde bu adam hoca felan değil bunu anlamak için kafanıza bam bam vurmakmı lazım bu çapsızın yüzünden geçen sezon en az kaybedilen 10 maç sayarım bu senede aynı ne değişti bu adam kendini gram geliştirmedi ne taktik var ne oyun okuma ne rakibi analiz etme ne kadro kurma ne oyuncu tercihi hiç bir halt yok yok oğlu yok daha neyini savunuyorsunuz .

İ. SARAL
23.09.2019, 23:06
Bırakın bu işleri ya. Geçen senelerde de bu başlık açıldı ve istifalar geldi. Değişen hiçbir şey yok. Istikrar devam etmeli. Yönetim bu transfer döneminde net sıçmıştır. Takir takir oynayan takımı bozup abuk sabuk işlere girdiler. Eski baskanlarla dalga geçip kendisi de ayni yola giren Ağaoğlu bu sene hayal kırıklığı yaşattı.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alper*
23.09.2019, 23:07
Adamın elinde malzeme yok ki.

TUNCAY HİÇYILMAZ
23.09.2019, 23:08
Maç sonu açıklamaları tam komedi

İ. SARAL
Ligdeki bütün takımlar kötü. Daha çok erken.

KARAGOZLUM
Miyadin doldu

mourner
23.09.2019, 23:09
Tüm teknik ekip, yardımcılar, kondisyonerler, doktorlar da dahil bu gece istifa etmeli, istifa etmeyenler de kovulmalı. Bize bir sistem içinde ne oynattığı ı bilen, 2 3 oyuncu sakatlanınca alt üst olmayacak bir teknik ekip lazım.. Oyunumuz hiçbirşey vaat etmiyor, 30 dk da takım yorgunluktan ölüyor, pas yapamıyor, hücum adına bilinçli bir organizasyon yok, defans yok, tüm oyun doğaçlama gelişiyor.

LağusKusteli
23.09.2019, 23:10
elbette zırt pırt hoca değişikliğine hepimiz karşıyız, bu da bir çözüm değil bunu yıllardır deneyimleyerek tecrübe ettik maalesef.

lakin; çok istesek de takım olumlu sinyal vermiyor, ersun yalan gibi sık sık takıma izin vermek bunun en basit örneği, oyuncu değişikliklerini yönetime mesaj vererek yapmayı da yanına katabiliriz.

(Yolun yakınlığından dolayı Rizespor deplasmanını deplasman saymıyorum) 28Ekim'e kadar Trabzon dışına çıkmayacak takım ve içerde avrupa maçları dahil 4 maç oynayacak.

yeni bir hoca ile toparlanmak için güzel bir fırsat....

bahadır2561
iki hafta da değil, iki fiyasko sonra "ağam bizimle eğlenir" görseli paylaşıldığında ana sayfadan, nasihati verenlere lazım olacak en çok o ar.

Adamcılar anlamaz bunu. İşlerine gelmez.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
Yerine mevcut bütçelerle ancak Rıza Çalımbay veya dengi biri gelebilir.

Emin misiniz????

odyseuys
23.09.2019, 23:13

hoca iyi oynadık, mağlubiyeti haketmedik diyor. kötüyü kötü örnekle savunacağına hocanın dilinden iyiydik falan desen daha tutarlı olur, en azından hocayla...

Göktuğ
Etmemelidir bana göre.
Arkadaşlar teknik kadroda bu adam tek degil.
Hicbir işe yaramayan yardımcılarını göndersinler.
Hicbir ise yaramadiklarini zannediyorum, cunku bu yardımcılar huseyin cimsir ve metin aktas. Şaka gibi ama değil.
Bu ekibi olduğu yerde başarı olmaz zaten.
Ünal hoca şenol hocanın yanında yetişti. En azindan bir miktar teknik taktik bilgiye sahiptir. Ayrica kendi de teknik ve hizli bir futbolcuydu.

LittleFinger
Oyna devam.. herkes görsün neler olacağını da bir daha yaşanmasın.. sene sonuna kadar kalsın.. yaşı 53.. ya bir daha bu kapidan içeri girmemek üzere gitsin ya da otursun aklını başına alsın..

Her şey de ama her şey de duygusalız.. neymiş Ünal Karaman ligin en potansiyelli hocası imiş neymiş parmak'ın potansiyeli çok ama çok ama çok yüksekmiş tahmin bile edemezmişiz falan filan.. ihtiyacımız olan tek şey akıl onu da normal yollarla elde edemiyoruz demek ki batmamız yetmemiş dibi görmemişiz o yüzden oyna devam..

Devam hocam kim bilir belki takımın bir sistemi olmadığını fark edersin ne biliyim futbolda savunma diye bir şey olduğunu vs vs liste uzar gider..

Başkan belki öğrenir öyle espriyle işlerin yurumedigini hayır gitmesinler.. o stresi o siniri en az bizim kadar hissetsinler o baskıyı.. biz alıştık zaten.. o yüzden devam.. belki taraftar artık duygusallığı bırakır diye devam et Ünal Karaman.. Ünal Karaman dan başka kaldı mı efsane? Son efsane de düşene kadar devam..

Biraz insan kendini bilecek ne yapıp neyi yapamayacağını kestirecek efelik konuşarak olmuyor karakterle olmuyor bazı şeyler.. Ünal Karaman yönetici olarak devam etsin ama sahaya karışmasın bunun için de oyna devam diyorum.. bazı şeyler yetenek işi ama her şey akıl işi.. bu aklı kazanmak için daha mı fazla ezilmemiz gerekiyor? Oyna devam diyorum..

Hep beraber çalıp oynayın şimdi.. demek ki henüz şafak sökmeden önceki o karanlığa girmemişiz.. son yükü de atana kadar sırtından bu kulüp oyna devam..

Dinginliğe ve akla kavuşuncaya kadar tüm ön yargıları ve zincirleri kırana kadar ne yaşanması gerekiyorsa yaşansın..

Fatih Çelik
23.09.2019, 23:16
Hoca mesaj falan vermiyor kardeşim. İyi adam almadılar işte ne yapacak adam ne istediyse hiçbiri yapılmadı. Zaten yarısı da sakat takımın. Burak'ı Onur'u gönderecek kadar Trabzonsporlu, takımı uçurumdan döndürmüş o krizden çıkabilmiş adam sizce imkan bulsa yapamaz mı? Bi yedek kulübesini açıp bakın isterseniz.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
23.09.2019, 23:17
Tek maçla kelle alına alına kulüp iflas noktasına geldi.
Akıl ile öfke arasında hep öfkeyi seçtik.
Herkes mevcut şartları düşünsün.
Bugün bize değil Avrupa'dan, Türkiye'den bile üst düzey bir hoca gelmez.
Hem verecek paramız yok, hem sunacak bir şeyimiz yok.

Karaman eleştirilebilir ama hakarete varan yorumlar çok üzücü,
geçen sene kahraman ilan edilen hocaya reva değil.

battle symphony
23.09.2019, 23:17
Çok sövdüm hocaya son haftalarda ama aklıma da geliyor geçen sezon o sıkışık, umutsuz dönemde o kaldırdı bu takımı. İyi hücum ediyorduk, dar alanlarda paslarla çıkıyorduk, genç oyuncular kazandık vb. İstikrardan yana oy kulanıp devam etme fikri daha akıllıca geliyor. Şu da var yabancı hoca zaten Türkiye'de olmuyor, Trabzon'da hiç olmaz. Yerlilerden de aday yok. Şenol milli takımda kim gelecek? Anca Sergen, Okan, Erol Bulut falan olur onların bile kulübü var ki zaten geçen sezon bizde olsaydılar Ünal'ın yaptıklarını yapamazlardı. Değişiklikten dem vuruluyor da sanki kenarda adam varken gidip Fırat'ı, Koray'ı almış gibi yapmaya lüzum yok kulübe yok zaten.

Fakat bu takımın oynadığı leş ötesi oyundan daha iyisini de ligdeki hocaların yarısı oynatır. En çok canımı sıkan durum eksik olduğumuz konularda 1 yıldır hiç bir gelişme gösterememesi. Aynı tas aynı hamam.

Edit: Tabi Ünal'ın olası istifasını kabul edecek olan yk üyelerini de es geçmeyelim. Özellikle komikli şaka seven başkanımızı.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
23.09.2019, 23:19
Abdülkadir, Ekuban, Onazi, Sturridge, Fernandes sakat oyuncular.

Şu 5 adam orta sınıf bir takımı zirveye oynatmaz mı???

Yiğidi öldürüp hakkını vermek lazım.

Talihsizlik oldu deyip devam etmek lazım.

olcay_61
23.09.2019, 23:20

oynanan futbola göre de en kötüsü biziz heralde

2 adam sakatın arkasına sığınmasın kimse, haftalardır çıkan kadro yapılan değişiklikler olmuyor işte

hoca ya neşteri takıma vuracak ya da kendine herşey onun elinde

Mert'
23.09.2019, 23:20
Bu ‘’iyi oyuncular alınmadı ne yapsın adam’’ olayıda son dönemlerde moda oldu. Harika savunma argümanı.
Rıza Çalımbay falan neden yollandı o zaman? Dar kadroyla 5. yapmıştı bizi.
Ünal Hoca futbolcu olarak efsanedir evet geçen senede önemli işler yaptı ama vasat olduğunu değiştirmiyor.

BlackPanther
23.09.2019, 23:21
Abdülkadir, Ekuban, Onazi, Sturridge, Fernandes sakat oyuncular.

Şu 5 adam orta sınıf bir takımı zirveye oynatmaz mı???

Yiğidi öldürüp hakkını vermek lazım.

Talihsizlik oldu deyip devam etmek lazım.

4 + 2 yapar sakatları unuturuz

gurur6134
23.09.2019, 23:23
Zamaninda ersuna katlandi arkasinda durdu da onceki yonetim ne oldu ne deyisti adam degilmis dediler sonunda aldi tazminatini gitti kume dusurmeyiz hesaplari yapiyorduk riza hoca geldi avrupa ya tasiyordu akhisar sapkadan tavsan cikarmasa takimi..unal hoca efsane olarak kalmali kendisini severim lakin verecegi birsey kalmamis oyuncu degisiklikleri mac sonu aciklamalari ayni taktikde israr etmesi yurumeyecek gibi gozukuyor herseyi gectim Allah askina hocam 1.5 senedir kullandigi penaltilarin yarisini atamayan takim olur mu bunu da mi calistirmiyorsun ..uzun lafin kisasi kimse istemezdi boyle olsun , yanlis transfer politikasi sakatliklar vs derken 1 hafta sonra 5 hafta sonra fark etmeyecek film hep ayni sonu belli yonetim kendini kurtarmak zaman kazanmak icin once hocaya keser cezayi, boyle giderse sira kendilerinede cok gecmeden gelir.para yok dersen alt yapi dersen kimse sesini cikarmayacakti sacma sapan transferlere su darda gomdu parayi simdi elestirileceksin nasil gecen sene dogru yaparken ovuluyorsan..

Tuğrul
23.09.2019, 23:25
Transferde sorumluluk almayan

Bu çerçevede benim fikrim alınmadı, dahilim yok demekte nedir

E sen orada bostan korkuluğu musun.

Transferde teknik direktör onayı olmadan hiçbirşey yapılmaz.

Eğer senin sözünü dinlemeyerek, gizli işler çevirerek ve karizmanı ezerek tasarrufta bulunmuşlar ise istifa ederek.

Ağaoğlu'na tepki gösterebilirsin

Bunun dışında Ünal Karaman'ın spontane, tekdüze bir oyun sistemi var

Yerleşik bir oyun sistemi, organizasyon ve kollektif bir anlayışa dayalı bir düzeni yok.

Bireyselliğin ve mücadele'nin ön planda olduğu çağdışı futbol oynatıyor.

İstifa etmeli

artvints
23.09.2019, 23:29
Devam etmeli tabi ki, bu kadroya kimse birşey yapamaz. Bir iki maç rüzgar olur, sonra aynı hatalar tekrarlanmaya başlar.

Sezon sonu için genç dinamik oyuncularla modern bir futbol oynatmaya çalışan bir hoca arayışına girilebilir gizlice.

Gemiyi batırmadan kıyıya yanaştırması yeterli. Belki derbi galibiyeti gelirse puanı fazla açmadan ilk yarıyı bitirme şansımız olabilir. O zaman devam edebilir ama mutlaka ekibini baştan aşağı yenileyip geliştirmesi gerekiyor, böyle demode futbol olmaz. İki uzun forvetle stoke city bile maça çıkmıyor.

redbul
23.09.2019, 23:35
ya bu takım geçen seneden beri her maç gol yiyor yemeyede devam ediyor bir hoca bunu çözmesse orda durmanında bir anlamı yok

Berke6198
23.09.2019, 23:38
Başlık BMN Yönetim Kurulu kararıyla kapatılmıştır. İyi forumlar...