PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Modern ve atak futbol için çare : Luciano Spalletti

Tuğrul
15.09.2019, 23:13
TS'da yıllardan berigelen kötü ve vasat hoca görmekten bunaldım.

Oyuna akıl, taktik ve organizasyon katan bir sisteme ihtiyacımız var.

Şu anda serbest olan Spalletti.

Teknik bilgi olsun, motivasyon olsun.

Bu işin piri bir hoca.

Yönetim hastalığa teşhis koyamaz ve ardından doğru isim getiremez ise kellesi'nin gideceğinin farkında olmalı

Bütün maddi imkanlar zorlanmalı.

mustafakaya
15.09.2019, 23:23
Kaç para hocam bu hoca? Bilmediğimden soruyorum. Hadi parasını versek şehri beğenmez, şehri beğense karısı sevmez. Karısı, çocuğu var mı? trabzona doğru adam getirmek zor:)

David_LuiZ4
15.09.2019, 23:23
Onu bunu bilmem de bu kulüpte eski topçudan teknik direktör yaratma hastalığı ivedilikle sonlandırılmalıdır...

Taktisyen bir hoca arayışı için yönetim şimdiden kolları sıvamaya başlar ise pek makbule geçer..

castillo61
15.09.2019, 23:26
Arkadaş bi durun ya. Bu kadar kolay olmamalı. Ersun denen neyse ağzımı bozmayacağım, burada 1.5 yıl savunuldu ya. Ünal hocanın çeyreği felan da top oynatmamasına rağmen ha.

Yusuf satıldı, Abdüş sakatlandı. Yeni gelen oyuncular var. Hoca için de zor bir durum. Ha deyince doğru 11'i bulamıyorsun.

Mikel'in kariyeri olsun, Parmak'ın geçen sezonki çıkışı olsun hemen silip atamıyor işte yoksa hoca da gördü Doğan'ın fb maçındaki etkisini.

Kritik aşama 10 numaraya alt yapıdan bi oyuncu koyup koymaması onu da yapacaktır diye düşünüyorum.

Şu an tillahı gelse mevcut 11'i tanıyıp teşhisi koyana kadar sezon biter. Şu başlığın ömrü uzun olmamalı.

Emre.
15.09.2019, 23:33
Teknik ekibin dışında, antrenör ekibi de kalifiye olmalı. Basit bi örnek olsun, sörloth geldiğinde yıkılmıyordu, şimdi bitmiş.

Duran toptan tehlike yaratamıyoruz.
Takımın belli bir oyun planı yok, at wakayameye bir şeyler yapsın.

Spaletti olur başkası olur, iki gram taktik bilgisi olan biri gelsin başlasın. Üstte yazılan yoruma katılıyorum , herhangi bir yerli antrenörde böyle bir yeterlilik olacağını düşünmüyorum.

alikk
15.09.2019, 23:38
Hocanın sayfasına da yazdım takımı daha ileriye götürebilecek kapasitesi yok. Eline geçen görece geniş kadroya başvurmadan sabit oyuncularla uefa ve lig maçlarına yüklendi ve ceremesi Abdülkadir'e çıktı. Sörloth geldiğinde ne kadar güçlü al verleri driplingleri vardı mesela adam bizde idman yedikçe geriye gidiyor akşam ayağında top tutamadı. Oyuna müdahale etmede geç kalıyor. Ancak şu var ki artık tren kaçtı bugün yapılacak değişikliğin klube maddi yükten başka getireceği bir şey yok bi şekilde hocayla sezon götürülmeli.

Tuğrul
15.09.2019, 23:38
Kaç para hocam bu hoca? Bilmediğimden soruyorum. Hadi parasını versek şehri beğenmez, şehri beğense karısı sevmez. Karısı, çocuğu var mı? trabzona doğru adam getirmek zor:)
2.5-3 ME gelebilir.

Trabzon'a doğru kadro etrafında, doğru yabancı hoca hiç getirilmedi

Gordon Milne, Leekens falan çalıştırmış ama iyi kadroya sahip değildiler.

Dahası genel kulüp düzeyi olarak kariyerlerinde de pek başarı yok.

Spaletti hocam rüştünü ispat etmiş biri

Onu bunu bilmem de bu kulüpte eski topçudan teknik direktör yaratma hastalığı ivedilikle sonlandırılmalıdır...

Taktisyen bir hoca arayışı için yönetim şimdiden kolları sıvamaya başlar ise pek makbule geçer..
Listeye gözgezdirdim

1- Spalletti
2- Rudi Garcia
3- Van Bronckhorst
4- Pal Dardai
5- Gattuso

Yönetime büyük bir iyilik yaptım. 5 tane alternatif hazırladım.

Bunlardan biri gelirse yarışa tutunuruz

Fatih Çelik
15.09.2019, 23:47
Şey gelsin şey ordinaryüs prof dr. Philip Cocuman

Mert'
15.09.2019, 23:49
Kesinlikle katılıyorum. Zorlu periyoda giriyoruz Ünal hoca buradan çıkamaz gibi gözüküyor malesef. Kendini hiç geliştirmedi. Artık vasat hoca görmek istemiyorum.

erenslash
16.09.2019, 00:01
hocayla bitmiyor iş teknik personeli diyetisyene kadar temizlememiz şart

diyetisyen olsun fitnesscı yani bu hocayı aldık diyelim

diyelim bize kaliteli bir yabancı hoca geldi bu ekibi temizleyip bize teknik adam kendi ekibini getirirse bile burası çok önemli bizim ayrı olarak iyi bir hoca gelmeden önce ayrı bir ekip olması şart! yani antrenörlerimizi ayrı almalıyız gelecek yabancı hocanın antrenör kadrosuyla yetinmememiz lazım! anahtar başarı burda geliyor.

çare altyapıya ayrı a takıma ayrı antrenör alırsın italya,almanya ve ispanyadan
gelecek olan hocada zaten ekibini getirir onunla beraber daha sağlam ekibin olur.

klupte bir ekip olur zaten alman olur vesaire...
diyetisyeni de şutlarsın yada muhtemelen torpilli hanfendiyi biraz pişssin diye altyapıda bir yere yollarsın o da yeterliyse tabi

a takıma almassın bu tarz kişileri yeter artık!

daha işin piri sağlam üst düzey gerekirse yabancı bir diyetisyen de olur Türk olması şart değil

+daha iyi bir Türk doktor alırsın Türkiyede ilk iki konusunda üst düzey uzman bir doktor olmalı bu. elindekini şimdilik idarelik kullan hemen bir doktor da alırsın ama o da şart

personeli kur futbolcu transferi önemli değil

Yabancı antrenör maaş olarak dolgun paradan kaçmayacaksın.

o en son iş gelecek kişi işinin piri yabancı bir hoca derse ki transfer yapın diyorsa alırsın o zaman

Ozan Yılmaz
16.09.2019, 01:25
el atmışken yabancı başkan da bakalım takımın başına hepsi Türkiye dışından olmalı; oyuncu, teknik direktör, idari personel, doktor, teknik ekip ve diğer profesyoneller,... sonra da taraftar gruplarına ve diğerler seyircilere bakarız

pazarkapılı
16.09.2019, 08:45
trabzonda hocayi belirleyecek o kadar etmen o kadar degisken varki modern futbol beklentisi bu degiskenlerin en sonuncusu olabilir hatta siralama listesinde olacagindan bile supheliyim(bunun illa yabanci hoca yada belirtilen hocalarin gelmesiyle saglanabilecek birsey olmadigini da belirtelim, sadece niyetten bahsediyorum)...

OrkHun
16.09.2019, 08:48
aşırı mantıklı bir hamle olur. hiç zaman kaybetmeden el altından görüşmeye başlanılmalı.

adiloş bebe
16.09.2019, 09:38
Spaletti mi?

Mevcut yönetimin zihniyetinde, geçiş dönemi bahanesi altında Sadi Tekelioğluna falan hazırlıklı olun bence.

halilaziz61
16.09.2019, 10:22
Renkdaslar bize kaliteli hoca sezon başlamışken gelmez
Gelse de başarılı olamaz.
Ayrıca o parayı ona veremeyiz Ünal herhangi bir hocanin onda bir maaş alıyor
Adamlar belli bir disiplinle uğraşıyor ben hep yabancı sistem futbolu oynatan hocadan yana idim.
Ama Ünal hoca beni yanılttı ve geçen sene pasa dayalı ilginç, göze hoş gelen bir futbol oynattı.
Bu kadar sistemsizlik içinde büyük başarı

Bu sene başladığında kadro genişledi hoca bu kadar kişiyi kumanda edemez önceki sene kadro dardı ve beklenti azdı dedim maalesef haklı çıktım

Hoca öyle böyle devam eder sene sonunda oturur konuşursun yollar ayrilacaksa ayrılır.
Sıkıntı yok, ama bu sistemsizlikte spaletti gelir filan çok ütopik olur

bahadır2561
16.09.2019, 11:14
Roger Schmidt’te düşünülebilir.

Gurbetçi_TS
16.09.2019, 14:38

En iyi taktiksyen Bjk'de, onlarinda durumu ortada. Gerci başarili olsada bizim taraftar yine beğenmez. Bu ülkede herkeze gider yapan, medya ile, rakip takimla, hakamlere, tff'yle mhk ile kavga eden adam lazim. Bize anca böyle birisi faydali olur.

Ahmet AYDIN-28
16.09.2019, 16:06
https://www.transfermarkt.com.tr/jose-mourinho/profil/trainer/781 Bu adam da boştaymış. İyi hoca diyorlar.

Olmazsa,

https://www.transfermarkt.com.tr/reha-kapsal/profil/trainer/2018 bu var boşta.

alper*
16.09.2019, 16:10
Sen önce Roma taraftarı gibi ol sonra Spaletti istersin.

Sen oyuncunu yuhlayan onun motivasyonunu sıfırlayan, futboldan anlamaz bir kalabalıksın.

Senin neyine Spaletti. (Sözüm meclisten dışarı).

*

Gel gelelim Ünal Hocam'a. Sabah yazdığım gibi:

Hocam kabahat sende.

Millet düşmemeye razıyken aldın takımı buralara getirdin.

İnsanlara "Ş" harfini hatırlattın.

Avrupa yüzü gösterdin.

Bunları da bir avuç genç ile , 13-15 adamla yaptın.

Kabahat sende Ünal Hocam.

Emirhan Yazıcı
16.09.2019, 16:15
Teknik Direktör
Kondisyoner
Fizyoterapist

Gerekli olanlar

serkanholep
16.09.2019, 17:43
Yahu Türkiyede yabancı hoca olmuyor. Trabzonda hiç olmuyor.

İstikrar derken bu istikrarı yakalama aşamasında yaklaşık 20 maç yenilgi görmemeden bahsedilmedi. İstikrar derken dikenli yollardan geçilecek dendi. Geçen yıl o dikenli yollar gül bahçesi gibi geldiğinden bu seneyi kabullenemiyoruz

Yazık gerçekten teknik heyete. Bu taraftar kadar bilinçsiz bir taraftar görmedim. fb geçen yıl küme düşüyordu hem başkan hem td nin yanında durdular

Bizimkiler düzlüğe çıkardılar maddi anlamda. Avrupaya taşıdılar. İyi bir satış yaptılar. Ve yenilgi yok. Liderden maksimum 6 puan geride olacaklar şu anda.

serkanholep
16.09.2019, 17:44
Teknik Direktör
Kondisyoner
Fizyoterapist

Gerekli olanlar

Td hariç diğerlerine kesinlikle katılıyorum

Sefa Alış
16.09.2019, 17:57
Son maç hepimiz kızdık ama bi td bu kadar çabuk harcanmaz. Sayesinde 6-7 sene üstüne takım top oynamaya başladı, kaç td geldi geçti bu devirde hatırlamıyorum. Oturup maçları izlemiyorduk bile. Anadolu takımlarından 6-7 yediğimiz dönemleri unutmayalım. Bu ligde yabancı td zaten sıkıntı oluyor. Kaldı ki sezon içinde böyle bi değişiklik bu seneyi tamamen çöpe atmak. Geçen sezonun da ilk yarısında Ünal hoca istifa noktasına gelmişti. Sonra bi şekilde takım toparlandı ve o çıkışla herkes Ünal hocanın arkasında durdu. Şu an td konuşmak anlamsız.

bordoylamavi
16.09.2019, 18:29
şu an ülewmizde 18 takımın 17 sinin hocasaı yerli. ilginç bir rakam

Mehmet Fatih Yavuz
16.09.2019, 18:40
Yahu Türkiyede yabancı hoca olmuyor. Trabzonda hiç olmuyor.

İstikrar derken bu istikrarı yakalama aşamasında yaklaşık 20 maç yenilgi görmemeden bahsedilmedi. İstikrar derken dikenli yollardan geçilecek dendi. Geçen yıl o dikenli yollar gül bahçesi gibi geldiğinden bu seneyi kabullenemiyoruz

Yazık gerçekten teknik heyete. Bu taraftar kadar bilinçsiz bir taraftar görmedim. fb geçen yıl küme düşüyordu hem başkan hem td nin yanında durdular

Bizimkiler düzlüğe çıkardılar maddi anlamda. Avrupaya taşıdılar. İyi bir satış yaptılar. Ve yenilgi yok. Liderden maksimum 6 puan geride olacaklar şu anda.
Kimin yanında durdu Fb taraftarı?
Sizle aynı ligi mi takip ediyoruz?
Adamlar Cocu'yu kovdurdu, sonra yardımcısını kovdurdu istedikleri hocayı, hem de Ali Koç açık açık defalarca "benimle çalışamaz" demesine rağmen getirttiler.
Adam ilk kez sezon başı yaşadı, bizden kaliteli falan da değil kadrosu. Oynattığı oyun ortada.
Bizim maçta bizi ne hale soktukları da ortada.

Skor değil sıkıntımız beyler.
Skor olsa Burak ve Onur değil, Ünal Hoca giderdi.
Geçen sene ne kadar ümit vaat eden oyun var idi ise, bu sene o kadar b.ka battı takım.
Kötü oynuyoruz.
Her maç daha kötüye gidiyor.
Üzerine de hocamız sorumluluk alacağına b.ku topçulara ve transferlere falan atmaya başladı.

Koku çıkmaya başladı. Ne sabrı?

serkanholep
16.09.2019, 19:12
Kimin yanında durdu Fb taraftarı?
Sizle aynı ligi mi takip ediyoruz?
Adamlar Cocu'yu kovdurdu, sonra yardımcısını kovdurdu istedikleri hocayı, hem de Ali Koç açık açık defalarca "benimle çalışamaz" demesine rağmen getirttiler.
Adam ilk kez sezon başı yaşadı, bizden kaliteli falan da değil kadrosu. Oynattığı oyun ortada.
Bizim maçta bizi ne hale soktukları da ortada.

Skor değil sıkıntımız beyler.
Skor olsa Burak ve Onur değil, Ünal Hoca giderdi.
Geçen sene ne kadar ümit vaat eden oyun var idi ise, bu sene o kadar b.ka battı takım.
Kötü oynuyoruz.
Her maç daha kötüye gidiyor.
Üzerine de hocamız sorumluluk alacağına b.ku topçulara ve transferlere falan atmaya başladı.

Koku çıkmaya başladı. Ne sabrı?

fb yi geçen sene gazla 2 .devre başı gelip neredeyse küme düşürecek ersun a gösterilen sabırdan bahsediyorum

fb yi geçen sezon başı devralmış başkandan bahsediyorum

İstedikleri td hep belliydi.

Bizim istediğimiz kim o bile belli değil. Şenol mu hami mi mra mı tolunay mı şota mı lucescu mu kim

fb den muriç ve emreyi çıkar bir halt olmaz

gs den falcao, babeli çıkar bir halt olmaz

bjk den burak yok halleri ortada, lajic olmasa daha da bitik

E kusura bakmayın ligin en değerli yerlisini sattık, diğeri sakat

Ligin en formda oyuncusu 2 ay sakat

Ligin en değerli yabancılarından biri daha yeni forma giyiyor

En kariyerli ortasahası daha yeni forma giyiyor

Ne sabrı gösterdiniz de """Ne sabrı """ diyorsunuz acaba

Sabır kelimesinden anladığınız nedir?

David_LuiZ4
16.09.2019, 19:13
En iyi taktiksyen Bjk'de, onlarinda durumu ortada. Gerci başarili olsada bizim taraftar yine beğenmez. Bu ülkede herkeze gider yapan, medya ile, rakip takimla, hakamlere, tff'yle mhk ile kavga eden adam lazim. Bize anca böyle birisi faydali olur.

Avcı'nın Başakşehir'de oturttuğu güçlü ve sistemli oyun 1 gecede oluşturulmadı..4 5 sene gibi uzun bir vadenin ürünü olarak Başakşehir'i yarattı..Bu işlerde taktisyen hocalara belli bir zaman verip sabır göstereceksin..Bjk bu sabrı gösterirse meyvelerini toplar 2 3 sene içinde..

Mehmet Fatih Yavuz
16.09.2019, 20:28
fb yi geçen sene gazla 2 .devre başı gelip neredeyse küme düşürecek ersun a gösterilen sabırdan bahsediyorum

fb yi geçen sezon başı devralmış başkandan bahsediyorum

İstedikleri td hep belliydi.

Bizim istediğimiz kim o bile belli değil. Şenol mu hami mi mra mı tolunay mı şota mı lucescu mu kim

fb den muriç ve emreyi çıkar bir halt olmaz

gs den falcao, babeli çıkar bir halt olmaz

bjk den burak yok halleri ortada, lajic olmasa daha da bitik

E kusura bakmayın ligin en değerli yerlisini sattık, diğeri sakat

Ligin en formda oyuncusu 2 ay sakat

Ligin en değerli yabancılarından biri daha yeni forma giyiyor

En kariyerli ortasahası daha yeni forma giyiyor

Ne sabrı gösterdiniz de """Ne sabrı """ diyorsunuz acaba

Sabır kelimesinden anladığınız nedir?

O kadroyu ersun kurmadı, hesabını ersundan sormadılar doğal olarak. Bügun kötü gitsin, bakın nasıl çekerler ipini.

Kasımpaşa maçında sakat dediğin, en kıymetli dediğin herkes sahadaydı.
Bak net söylüyorum. Ligin en berbat futbolunu oynuyoruz.
Her takımın en net şekilde karşısında oyuna hükmedebildiği yegane takımız.
Bulduğumuz kadar hatta fazlasını içerde dışarıda pozisyon olarak veriyoruz.
Oyuncular sakat değil iken de aynı idi, sakatlanınca da değişen birşey yok.

Oyuncuların adından bağımsız, taktik olarak takım oyunu zaafı var.
Bunun oyuncularla alakası olsa kalitesi belirsiz rakiplerinyapamazlardı.

Iyi oyuna sabir gösterdik, gene gösteririz. Sonuç mühim değil dedik, gene deriz.

Ama kötü takıma sabir gösterilmez. 8 maç aynı sorun. Ama sanki sakatlıklar buna sebepmis gibi da davranilmaz.

Sabır nas gösterilir geçen sene gösterdik. Gene gösteririz.

Oyun oynarsa takım.

Tekrar söylüyorum, sonuçtan bağımsız.

serkanholep
16.09.2019, 21:28
Ben de diyorum ki iyi oyuna sabır gösterilmez. Zaten iyi oynuyoruz der kötü sonuçlara sabır gösteririz. Geçen sene bir yere kadar kötü sonçlar vardı ve hoca da yeter dedi ve istifa etti. Yönetim daha sabırlı olup devap deyince sonuçlar da geldi. İyi oyun hakem hatalarına rağmen iyi sonuçlar aldık ve ciddi bir yerde ligi bitirdik. Taraftarın geçen sene sabır gösterdik diyebileceği bir durum asla yok. Gayet güzel, Tranzonsporu hem kalite, hem imaj, hem maddi olarak çok iyi bir yere getirdiler.

Bu sene futbolun kötü olduğuna katılıyorum. Giden oyunculara baktığımda Roda, Yusuf ve gereksiz bazı oyuncular gitti. Gönül isterdi ki Roda kalsın çünkü sistemimize uyan bir forvetti. Yerine Sörlott olmaz. Durgun bir adam ve prese hiç katkısı yok.

Yusuf pozisyonu itibariyle çok önemliydi ve oraya alt yapıdan koymaktan başka çare yok gibi. Sturrige sağ açık sol açık ya da forvet değerlendirilebilir.

Ama ileride pres yapamadığımız için rakipler direk defansımızla karşı karşıya kalıyor. Bu bariz durumu teknik heyet farketmiyor mudur sizce?

İşte bu kötü durumun düzelebileceğini düşünüp sabır işini 3-5 haftayla sınırlamamak gerekir. Zira bu aşamada yapılacak bir TD değişikliği bizze birşey katmaz.

Çok enteresan sonuçlar olmadıkça bu sene net olarak Ünal Hoca kalmalı.

Mehmet Fatih Yavuz
16.09.2019, 21:30
Geçen sene kötü sonuç vardı.
Kötü oyun yoktu.
Kimseye mahkum falan da olmuyorduk.

Karıştırıyorsunuz gene.

Ve evet, Kasımpaşa ve Gençlerbirliğinin ilerde Salah'ı Mbappesi var .
Bu yüzden onlar takım halinde hareket edip hatlar arasını kapatabiliyor. Bizi de hapsedebiliyor.

Bir biz b.k yiyen Yusuf gitti diye duman oluyoruz.
Vay anasını.

Bak bunu diyene şunu derim.
Geçen seneki başarı rastgele, teknik ekibin inisiyatifi dışında oluşmuş o vakit.
1-2 değişiklikle sonuç alma gücün değişebilir.
Ama takım oyunun değişmez.
Takımın birlikte hareket etme kabiliyeti değişmez.

serkanholep
16.09.2019, 21:41
Başlığın aktif kalmasını istemediğim için daha yazmayacağım. Sadece sabır böyle zamanlarda gösterilir diyorum. Ben sabreden taraftayım.

Mehmet Fatih Yavuz
16.09.2019, 21:46
Bu arada ben başlıktaki hoca gelsin diye yazmadım, Ünal gitsin diye de yazmadım.
Sabredilecek yerde ettik, gene ederiz.
Ama sabır bile hak edilir.

ucurum
16.09.2019, 21:47
Diyelim ki kusursuz hocayı buldun...

Teknik ekibe kimi getireceksin?

Sağlık kuruluna kimi getireceksin?

Diyetisyen kimi getireceksin?

Yönetime kimi getireceksin?

TFF'yi medyayı kiminle ikame edeceksin?

MAL TARAFTAR KİTLESİNİ NASIL REVİZE EDECEKSİN?

Yoksa sen sadece bu düzenin tek bozuk parçasının Ünal olduğunu mu düşünüyorsun?

Senin yerine kimi getireceğiz?

omondoles
16.09.2019, 22:02
Diyelim ki kusursuz hocayı buldun...

Teknik ekibe kimi getireceksin?

Sağlık kuruluna kimi getireceksin?

Diyetisyen kimi getireceksin?

Yönetime kimi getireceksin?

TFF'yi medyayı kiminle ikame edeceksin?

MAL TARAFTAR KİTLESİNİ NASIL REVİZE EDECEKSİN?

Yoksa sen sadece bu düzenin tek bozuk parçasının Ünal olduğunu mu düşünüyorsun?

Senin yerine kimi getireceğiz?

İlk maddeye profesyonel birini koyarsan devam eden 3 madde de düzelir. Otomatikman 4 madde hallolmuş olur.

halilaziz61
16.09.2019, 23:36
Şunu kabul edersek rahatlıyoruz otomatikmen
Bu takım hep böyle inişli çıkışlı grafik gösterir Max. De 3. Olur.
Avrupa'dan bir kaç takımı eler bir kaç oyuncu satar.
Kendi yağı ile kavrulur
Fazlasını beklersen tepetaklak olur
Fazlasını beklersen usta'nin yaptığı gibi çok pahalı transfer yapar sonra başarısız olursun.
Fazlasını beklersen oyuncu almana rağmen geçen sene oynadığın topun yarısını oynamazsin
Fazlasını bekleme bu takımın hedefi en fazla 3. Luktur de geç.
Bak yeminle acayip mutlu oluyorsun
Kaybedilen puan oyunun kötülüğü gözüne gelmiyor

Mehmet Fatih Yavuz
16.09.2019, 23:43
Şunu kabul edersek rahatlıyoruz otomatikmen
Bu takım hep böyle inişli çıkışlı grafik gösterir Max. De 3. Olur.
Avrupa'dan bir kaç takımı eler bir kaç oyuncu satar.
Kendi yağı ile kavrulur
Fazlasını beklersen tepetaklak olur
Fazlasını beklersen usta'nin yaptığı gibi çok pahalı transfer yapar sonra başarısız olursun.
Fazlasını beklersen oyuncu almana rağmen geçen sene oynadığın topun yarısını oynamazsin
Fazlasını bekleme bu takımın hedefi en fazla 3. Luktur de geç.
Bak yeminle acayip mutlu oluyorsun
Kaybedilen puan oyunun kötülüğü gözüne gelmiyor
Yahu ben şampiyon olmasa Ünal gitsin demem.
İnişli çıkışlı grafiğe de demem.
LA bu grafik hep indi indi aşağıda demirledi.

Ben Gençlerbirliğine Kasımpaşaya oyun hakimiyetini vereceğim.
Fener maçında ilk 30-35 dakika adamlar %86 ile topla oynayıp beni rezil rüsva edecek.
O kadar da değil.
Sonuç yok , oyun yok. Herşey tepetaklak gitmiş.
İyi rakip kötü rakip fark etmeden rezil bir oyun var.

MAlatya maçı iyi diyorlar. Neye göre iyi.
Top gene Malatya'da. Benim sahamda yahu. Akyazı'da. 35 bin taraftarın önünde.

Şimdi ederim içine oynatacağı topun da tribinin de.

Ben futbol izleyeceğim. Elindeki kadro bu kepazeliği bana izletecek kadro değil.
Kadronun hakkını versin.
Sonuç gelir gelmez kendi payıma benim için hocanın kaderinde zerre önemi yok.

Ama bu kadar saçmalanmaz.
Şu duruma çözüm üretemiyorsan bu konuda eksiksin zaten.
Al bohçanı git o zaman.

Yok sabredin. O zaman önce oyuna çözüm üret.
Bu takım niye 70 metre?

Bir yusuf ise senin dengeni bozan, tüküreyim kuracağın sisteme ki tek adamla darma dağın oldu.

Çok bir şey istemiyorum. Geçen seneki gibi devam edin lan...
OYnayın..
Kazanırsınız kaybedersiniz biz gene yanınızdayız.

OYuncuların niyetinden zerre şüphem yok.
Hocanın oynatma becerisi şüphe götürmeye başladı.
İki gündür sinirden kafam patladı.

Cemzirih
17.09.2019, 00:05
Teknik kadroda degisiklikler olmasi gerektigi kesin fakat bu unal karaman degil bu kadar haksizlik olmaz olmamali her ne sart ve kosulda olursa olsun daha cogu beraberlikle sonuclanmis olsa dahi suan 16 macdir kaybetmeyen bir takimin hocasindan bahsediyoruz bu kadar vedasiz bu kadar vicdansiz olmayalim Allah askina ya bi taraflarimizi yirttik ersun ersun diye geldi takimin anasini ahmatti gitti serefsiz bu adam alinin teri ile canini disine takarak zevkli futbol izletmeye calisiyor sezon baslamis sanssizlikdan dontorlarin eksikliginden takim 5 sakat futbolcu vermis o kadar zor durumdaki kulupden birseyler cikarmaya calisan adam bu Allah’inizin askina ya bugun eger yonetimde sporsal anlamda basarili gorunuyorsa kulup 16 m a yusuf u satabildiyse bu adamin fecen sene cektigi verdigi fedakarliklarin oynattigi futbol ile geldi . Evet hata yapti bencede herkesin gordugu abdulkadir dogan degisikligini yapmadi ama yani iki hatada bu kadar fedakarlik silinip o gelsin bu gelsin bu adam takimin basindayken birde vallahi ayip oluyor ya biz yozlasmis bi tarzftar oluverdik son zamanda , bu kisir dongu ne kadar gidecek allah askina taraftar iki mac kotu yonetimden hoca gondersin bi futbolcu uc mac kotu oynadi diye kufur yesin sonra taraftarin istedigi adam gelsin oda tutmasin vs vs nereye kadar rica ediyorum biraz kendi gerceklerimizi bilelim bu takima sahip cikacak insanlar lazim , biz istanbul takimi degiliz hocanin acigini yonetim masa da kapasin futbolcun yok biri gelsin m € versin bi futbolcuna sponsor olsun . statukoda kendi cikarina olmadan bize calisan adam da yok . Bu baskan bosuna mi yirtti bi taraflarini bizbize bizebizyeteriz diye . Lutfen rica ediyorum su taraftarlarda elestirinin dozunu kacirmadan , hoca veya futbolcular hakkinda bu tarz kesin hukumlu dusuncelere sahip olmadan biraz daha makul ve mantikli davranip elestirilerimizi yapalim . Unal Karaman bunu hakediyor , zarar verdigini gordugunde birakiip gidecek karakterde bi adam zaten Unal Karaman .

Hocaminiza saygisizlik olarak gordugum bu basligin hoca basimizda oldugu surece kilitlenmesini talep ediyorum .

halilaziz61
17.09.2019, 13:28
Böyle gidiş devam ederse 10-12. Haftalarda hoca istifa eder. Umarım hızlı bir şekilde düzeliriz
Buda burada dursun

muratt
17.09.2019, 13:37
Çareye bak otur çay demle.. Şaka gibi başlık!

Evet Ünal Hoca Gençler maçında herkesin ömründen 3-5 yıl götürdü, benim hala sinirim geçmiş değil.. Ama bu başka, Ünal Hoca'nın yaptıklarını inkar etmek başka.. Şu başlık nankörlükten kıymet bilmezlikten başka birşey değil. Ünal Hoca-A.Ağaoğlu 3-4 yıl devam etsin istikrarlı bir şekilde, bu takım hem şampiyon olur hem de ekonomik olarak düzlüğe çıkar. Ama siz istiyorsunuz ki İHO gelsin, Ersun gelsin, M. Usta gelsin takım her sene paraları sokağa saçsın, 30 yaş üstü adamlara dünyalar verilsin, takım yapboza çevrilsin, senede 3 teknik direktör değişsin..

Ünal Hoca hata yapmıştır evet ama yaptığı hata istifasını gerektirmez, aksine desteğe ihtiyaç duyduğu bu zamanda yanında olmamızı gerektirir..

İ. SARAL
17.09.2019, 14:00
Oooooo istifa başlığından önceki ilk adım atılmış. Ne nankör bir kitleyiz biz.

Anıl C
17.09.2019, 18:25
Mr. Spagetti. Hey gidi Tekke:)

jönts
17.09.2019, 19:24
Hee futbolcu gibi teknik direktörün de özelliklileri, yeteneği vardır.

Bence Ünal Karaman 4-4-1-1 den başka bir şey oynatamıyor.

Daha kötüsü ise bunun farkında değil. Yusuf’tan sonra ya yerine adam aldırmalı ya da sistem çalışmalıydı. İkincisi hemen olamayacağı için kesinlikle oyuncu almalıydı 10 numaraya. Ah Berkay vah Berkay.

Birkaç yerde daha yazdım 4-3-3 üçlü savunma kurgularıyla beraber (ki 4-3-3 aslında 3-4-3’ün evrimleşmiş halidir) oynanması en zor taktiklerden biridir ve iddia ediyorum dünyada 70 metre takım boyuyla bu oyunu oynayıp başarılı olabilecek tek bir teknik adam yoktur.

Geçen yıl bile bu oyunu oynamaya çalışınca takım afalladı. Hoca kendinin farkında olup sistemine uygun birini almalıydı. Belki Ömür’ü düşündü 10 numara olarak ama bunun da tutmayacağını düşünüyordum ki Ömür de maalesef yok.

Sözün özü yine şapkadan tavşan çıkarmaya ihtiyacımız var.

Not: Devre arasında kesinlikle 10 numara transferi yapmaya çalışacaklar. O zaman anlaşılır zaten.

sasone
18.09.2019, 15:53
Tabi canım Spalletti de nerde kaldı bu Trabzonspor diyordu.Bu taraftar ve yönetim akıllanmaz.
Osman Özköylü gibi biri var ve onu göremeyen gözler yabancı ile başarı hayali peşinde.

Ufuk
18.09.2019, 15:55
Tabi canım Spalletti de nerde kaldı bu Trabzonspor diyordu.Bu taraftar ve yönetim akıllanmaz.
Osman Özköylü gibi biri var ve onu göremeyen gözler yabancı ile başarı hayali peşinde.Osman hocanın problemi ne her sene farklı takıma gidiyor?

Vizyon 0. Uzun süreli çalışayım proje yapayım yok.

Şimdi de bolu ile anlaşmış. Sezon sonu başarılı da olsa başarısız da ayrılır başka takıma geçer.

halilaziz61
18.09.2019, 18:57
Osman Özköylü gibi biri var ve onu göremeyen gözler yabancı ile başarı hayali peşinde.

Osman ozKuyluyu yakından tanıyan hatta onunla çalışmış bir arkadaşım (abim) var.
Hakkında hiç iyi şeyler söylemedi.
Aşırı takıntılı olduğundan tut da paronoyak olduğuna kadar.

Kesinlikle yapamaz burada gereğinden fazla guzellemesini yapıyorsun ama kendisinin kayda değer bir başarısı yok. Daha süper ligde bir takım bile çalıştıramadi.
Kısacası türk hoca devrinin kapanması lazım. Bana göre Türklerden iki tane akıllı ve geleceği açık hoca var Sergen ve Erol bulut gerisi hikyae
Fatih terim bile İtalyanca saklabanlik yapmaktan öteye gidemiyor

omondoles
18.09.2019, 19:10
Osman ozKuyluyu yakından tanıyan hatta onunla çalışmış bir arkadaşım (abim) var.

Kesinlikle yapamaz burada gereğinden fazla guzellemesini yapıyorsun ama kendisinin kayda değer bir başarısı yok. Daha süper ligde bir takım bile çalıştıramadi.
Kısacası türk hoca devrinin kapanması lazım. Bana göre Türklerden iki tane akıllı ve geleceği açık hoca var Sergen ve Erol bulut gerisi hikyae

Sergen’in potansiyeli olsa da önce ne istediğine karar vermeli. Herşeyden hemen sıkılan insan görüntüsü veriyor.

Tuğrul
21.09.2019, 23:57
2.5-3 ME gelebilir.

Trabzon'a doğru kadro etrafında, doğru yabancı hoca hiç getirilmedi

Gordon Milne, Leekens falan çalıştırmış ama iyi kadroya sahip değildiler.

Dahası genel kulüp düzeyi olarak kariyerlerinde de pek başarı yok.

Spaletti hocam rüştünü ispat etmiş biri

Listeye gözgezdirdim

1- Spalletti
2- Rudi Garcia
3- Van Bronckhorst
4- Pal Dardai
5- Gattuso

Yönetime büyük bir iyilik yaptım. 5 tane alternatif hazırladım.

Bunlardan biri gelirse yarışa tutunuruz

Marcelino Garcia
Heiko Herrlich
Oscar Garcia
Roger Schmidt

Bunların arasında kariyeri ile tartışmasız en iyi hoca Roger Schmidt.

Fakat Marcelino dikkatimi en çok çeken isimlerden biri oldu.

Buraya getirmek, ikna etmekte de sıkıntı yaşamayız.

Topsuz oyunda alanı daraltan, toplu oyunda alanı genişleten modern bir oyun düzeni var.

11 oyuncu da toplu oyunda hareketli, mobil bir karaktere sahip.

Topsuz oyunda ise geçirgen değil topa önde baskı yapma stratejisi var.

Bu futbol simetriğini yaratması, organize anlayışı içselleştirerek takıma sınıf atlatacaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=sPw80x442uA

Mert'
22.09.2019, 00:03
Olmaz ama Roger Schmidt’i bu takımda görmek isterdim. Özellikle Salzburg’a oynattığı futbol ve Alman olması avantajları.

Tuğrul
22.09.2019, 00:23
Olmaz ama Roger Schmidt’i bu takımda görmek isterdim. Özellikle Salzburg’a oynattığı futbol ve Alman olması avantajları.
Olur niye olmasın

Yeter ki yönetim gelecek için ona uygun ortam hazırlasın gerisi çorap söküğü gibi gelecektir

Mourinho mu gelecek diyen obsesif tayfa için Ünal'dan 10 tık daha iyi 9 teknik direktör adayı hazırladım.

Prolisans sahibi, evrensel futbol kriterlerini yansıtan, bilimsel ve teknik olarak üst klasman isimleri söyledim.

Sturridge'i getirebilen yönetim

Bir zahmet doğru yabancı hoca'yı bularak yarışmacı takım olmak ve oyundan keyif almamız için bizi heyecanlandırmalı

Mert'
22.09.2019, 00:34
Olur niye olmasın

Yeter ki yönetim gelecek için ona uygun ortam hazırlasın gerisi çorap söküğü gibi gelecektir

Mourinho mu gelecek diyen obsesif tayfa için Ünal'dan 10 tık daha iyi 9 teknik direktör adayı hazırladım.

Prolisans sahibi, evrensel futbol kriterlerini yansıtan, bilimsel ve teknik olarak üst klasman isimleri söyledim.

Sturridge'i getirebilen yönetim

Bir zahmet doğru yabancı hoca'yı bularak yarışmacı takım olmak ve oyundan keyif almamız için bizi heyecanlandırmalı
Parayı verdikten sonra herkes gelir abi ondan yana sorun yok. Hele ki böyle boşta ve başarıya aç hocalar daha kolay gelir de henüz ortam oluşmadı. Ben bu yönetimde öyle bir vizyon görmedim. Ünal hoca gitse Giray Bulak gelecekmiş gibi havaları var niyeyse. :)
Umalım da Ünal Hoca işi kotarsın, hiç bu muhabbetlere girmeyelim.

Fanatik34
22.09.2019, 00:40
Cok fazla hayalperest gördüm sizi..

Yaa Trabzonlu´nun derdi iyi Hoca degil ki!!! Trabzon´lu derken, yerel Medya arti onlarin arkasindakiler..

Halilhodzic´ten iyisi gelmez bu takima..adam Takimin röntgenini cekti..ekmeginden olacaklar, gücünü kullandi, taraftarda buna kaninca, normale döndük..adami deli ilan ettiniz, ne cabuk unuttunuz??? Ki Adam (gibi adam) sadece dogrulari yapti ve söyledi..Yaptigi transferlerin hepsi takima katki sagladi, zarar ettirmedi..sabir edilseydi, bugün baska yerdeydik!

Simdi Spaletti gelecek öyle mi? O Adam gelse 2 ay dur(a)maz bu takimda..Hoca´nin bir kabahati olmaz

Sizler Ziya, Ersun, Riza..simdide Ünal gibilerin arkasinda durmaya devam edin!!!

Tuğrul
22.09.2019, 00:44
Parayı verdikten sonra herkes gelir abi ondan yana sorun yok. Hele ki böyle boşta ve başarıya aç hocalar daha kolay gelir de henüz ortam oluşmadı. Ben bu yönetimde öyle bir vizyon görmedim. Ünal hoca gitse Giray Bulak gelecekmiş gibi havaları var niyeyse. :)
Umalım da Ünal Hoca işi kotarsın, hiç bu muhabbetlere girmeyelim.
Yönetim'de ki iki, üç isim beni umutlandırıyor.

Ağaoğlu gibi bağnaz, sığ düşünmüyorlar.

Mesela Sertaç bey dışa açık, liyakata önem veren bir isim gibi geliyor.

Ağaoğlu dar ve basiretsiz bakış açısı ile keza yabancı sınırlaması olsun dediğinde bunu gösterdi.

Yerli antrenör kartını oynarsa yönetimde istifalar başlar.

Kendisi de 1-2 sene içinde otomatikman başarısızlık geleceğinden gidebilir.

Ünal hoca'ya vahiy falan gelmeyeceğine göre değişen birşey olmaz

Tuğrul
22.09.2019, 00:54
Cok fazla hayalperest gördüm sizi..

Yaa Trabzonlu´nun derdi iyi Hoca degil ki!!! Trabzon´lu derken, yerel Medya arti onlarin arkasindakiler..

Halilhodzic´ten iyisi gelmez bu takima..adam Takimin röntgenini cekti..ekmeginden olacaklar, gücünü kullandi, taraftarda buna kaninca, normale döndük..adami deli ilan ettiniz, ne cabuk unuttunuz??? Ki Adam (gibi adam) sadece dogrulari yapti ve söyledi..Yaptigi transferlerin hepsi takima katki sagladi, zarar ettirmedi..sabir edilseydi, bugün baska yerdeydik!

Simdi Spaletti gelecek öyle mi? O Adam gelse 2 ay dur(a)maz bu takimda..Hoca´nin bir kabahati olmaz

Sizler Ziya, Ersun, Riza..simdide Ünal gibilerin arkasinda durmaya devam edin!!!

Ünal 5. sınıf antrenör ise Halihodzic de 3. sınıf antrenördü

Al birini, vur ötekine

Halilhodzic'in yaptığı transferlerin %80'i leşti

Oynattığı futbol'da da umut vermedi.

Biraz olsun defansif organizasyon vardı oradan yırtıyor.

Fakat önde basan, topa hükmeden, rakip alanda çoğalabilen anlayışı yoktu.

Hücumda set oyunu ile çeşitli varyasyon da yaratılmayınca üretkenlik sağlayamadı.

Ünal 1.5 veya daha fazla kalıyor ama Spalletti 2 ay kalamıyor öyle mi ?

Cenkhan
23.09.2019, 10:14
10 sene önce herkes teknik direktördü; memleket ilerledi tabii, şimdi herkes başkan olmuş.

Tekke
23.09.2019, 12:42
TS'da yıllardan berigelen kötü ve vasat hoca görmekten bunaldım.

Oyuna akıl, taktik ve organizasyon katan bir sisteme ihtiyacımız var.

Şu anda serbest olan Spalletti.

Teknik bilgi olsun, motivasyon olsun.

Bu işin piri bir hoca.

Yönetim hastalığa teşhis koyamaz ve ardından doğru isim getiremez ise kellesi'nin gideceğinin farkında olmalı

Bütün maddi imkanlar zorlanmalı.

Sevgili dostum, tedavide en önemli aşama TEŞHİS dir.

Bizim taraftarın hiç beceremediği de teşhistir.

Ünal, elde 2. ligde 18 e giremeyen adamlarla neyi eksik yapıyor?

Ünal oyuncu değişikliklerinde zayıf evet ama bu dediğin hocalar seni Halilhodziç gibi kümede zor tutar.

Yaw Gazişehir hatta Gbirliği vb dip takımların kulübesine bak bizden zengin.

Onazi-Ömür-Ekuban sakatlanmasa kadromuz ligi çok rahat korse ederdi, bugün Sivası yensen direk 4. sün düşün.

TEŞHİS YANLIŞ, tedavi direk ölüm olur...

Anıl C
23.09.2019, 14:30
Hayaller Spaletti, gerçekler Lazaroni

OrkHun
23.09.2019, 22:37
ne kadar maas ister acaba?

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
24.09.2019, 03:10
Spaletti minimum yıllık 2 milyon ister,
Ekibi de o kadar istese Toplam 4 milyon,
En az da 4 oyuncu transfer ister,
Ortalama 2 milyon desek 8 de oradan, etti mi sana 12 milyon Euro...

Trabzonspor bu sezon transfere toplam 6 milyon Euro harcadı.
Eğer bir 6 daha harcayacak gücü olsa bugün kulübemiz de güçlü olabilirdi.
Paramız yoktu. Olmadı.

Şimdi mevcut durumda ne değişti de kulübün riske atabileceği 12 milyon Euro'su olduğunu düşünüyoruz hiç anlamıyorum.

Kendi gerçeklerimizi görüp, "düşünerek" yorum yapmak lazım.
Spaletti değil Klopp gelse eldeki malzeme ile 3 aşağı 5 yukarı aynı durumda olurdu.

Mantık dışı hayalleri bırakıp elimizdeki kıymetlere sarılmamız lazım.
Ünal giderse gelecek olan hoca Spaletti değil (ki kendisini pek de beğenmem) olsa olsa Ziya Doğan ayarında olacaktır.

Sürç-i lisan ettiysem affola.

İ. SARAL
24.09.2019, 07:50
Kesinlikle haklısın. Fm oynamayı bırakmalı bizim taraftar. Verilen önerilerin gerçeklikle hiç alakası yok.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pazarkapılı
24.09.2019, 08:05
para kaynagi trabzonspor olan insan sayisinin fazla olmasi meselesi asilacak bir mesele gibi durmuyor...

sasone
24.09.2019, 12:56
Osman hocanın problemi ne her sene farklı takıma gidiyor?

Vizyon 0. Uzun süreli çalışayım proje yapayım yok.

Şimdi de bolu ile anlaşmış. Sezon sonu başarılı da olsa başarısız da ayrılır başka takıma geçer.

Osman Özköylü'nün problemi değil o güzel kardeşim,ülkede futboldan anlamayan mütahhit,tüccar ve fabrikatör olup ki çoğunu atası babası kurduğu firmalardır,yani baba parası ile şov yapan geri zekalılarla çalışmak zorunda kalmasının sonucudur.
Osman Özköylü'nün kurup da başarılı olmayan takım yoktur ama onunla ama onsuz,kendisinin de çok iyi bir futbol zekası ve oyun görüşü vardır.Futboldan anlar,futbolcudan anlar.
Sahada bir Osman Özköylü futbolu denen futbol oynatır.
Geçen yıl kurduğu Denizli şampiyon oldu,sonradan gittiği Osmanlı çok büyük küçülmeye gitmesine rağmen finali son penaltı ile kaçırdı.
Vizyon 0 değil,adam bu noktalara torpille veya adamcılıkla gelmediği için ekmeğini kazanabileceği iyi kötü bir şekilde çalışıyor,tecrübelerine tecrübe katıyor yoksa Ünal gibi Tolunay gibi kapaği Milli Takımlara atar,Hami gibi laklakla ömür geçirirdi.
Bugün Sergen veya Erol Bulut'u gönder 1.lige bakalım oyun oynatabilir mi o kalite futbolcularla ama Osman Özköylü en berbat kadrolarla bile kendi futbolunu sahaya yansıtır.Futboldan anlayan yönettiği her takımın taraftarı bu gerçeği söyler.
Ayrıca her takım yeni bir tecrübe ve Trabzonspor'a hazır gelmesinin bir sebebidir,Samsunspor'u kümede tut dediler,2 yıl transfer yasağı almış takımı kümede tuttu,Elazığ'ı aldı yenilgisiz şampiyon yaptı bu da bir tecrübe.
Araştıra bilirsiniz,elinin değdiği her takım başarılı oldu.

Ama adamcılık ve torpilli şımarık futbol ortamında Osman Özköylü gibilerin yeri yok.Değerini bilen bile yok.Ben burada onun için neden yazıyorum,adamla bir merhabam bile olmadığı halde,çünkü futbola olan sevgim bunu gerektiriyor.

Osman Özköylü'nün takıntıları olması işi konusunda ise buna saygı duyacaksın,detaylar farkı belirler,Osman Özköylü ile çalışan abin başka yerde daha büyük başarılar ile Osman Özköylü'den daha iyi işler ortaya koymadığı sürece Osman Özköylü'nün bilgisine ve takıntısına saygı duyacak.
Usta-çırak ilişkisi böyle olur.

halilaziz61
24.09.2019, 13:06
Osman Özköylü'nün problemi değil o güzel kardeşim,ülkede futboldan anlamayan mütahhit,tüccar ve fabrikatör olup ki çoğunu atası babası kurduğu firmalardır,yani baba parası ile şov yapan geri zekalılarla çalışmak zorunda kalmasının sonucudur.
Osman Özköylü'nün kurup da başarılı olmayan takım yoktur ama onunla ama onsuz,kendisinin de çok iyi bir futbol zekası ve oyun görüşü vardır.Futboldan anlar,futbolcudan anlar.
Geçen yıl kurduğu Denizli şampiyon oldu,sonradan gittiği Osmanlı çok büyük küçülmeye gitmesine rağmen finali son penaltı ile kaçırdı.
Vizyon 0 değil,adam bu noktalara torpille veya adamcılıkla gelmediği için ekmeğini kazanabileceği iyi kötü bir şekilde çalışıyor,tecrübelerine tecrübe katıyor yoksa Ünal gibi Tolunay gibi kapaği Milli Takımlara atar,Hami gibi laklakla ömür geçirirdi.
Bugün Sergen veya Erol Bulut'u gönder 1.lige bakalım oyun oynatabilir mi o kalite futbolcularla ama Osman Özköylü en berbat kadrolarla bile kendi futbolunu sahaya yansıtır.Futboldan anlayan yönettiği her takımın taraftarı bu gerçeği söyler.
Ayrıca her takım yeni bir tecrübe ve Trabzonspor'a hazır gelmesinin bir sebebidir,Samsunspor'u kümede tut dediler,2 yıl transfer yasağı almış takımı kümede tuttu,Elazığ'ı aldı yenilgisiz şampiyon yaptı bu da bir tecrübe.

Ama adamcılık ve torpilli şımarık futbol ortamında Osman Özköylü gibilerin yeri yok.Değerini bilen bile yok.Ben burada onun için neden yazıyorum,adamla bir merhabam bile olmadığı halde,çünkü futbola olan sevgim bunu gerektiriyor.

Osman Özköylü'nün takıntıları olması işi konusunda ise buna saygı duyacaksın,detaylar farkı belirler,Osman Özköylü ile çalışan abin başka yerde daha büyük başarılar ile Osman Özköylü'den daha iyi işler ortaya koymadığı sürece Osman Özköylü'nün bilgisine ve takıntısına saygı duyacak.

Çok ilginç bir bakış açısı

Ben hala abarttigin kadar iyi bir hoca olduğunu düşünüyorum.
Öyle olsa başarı yakaladığı takımlarda dururdu.

Hiçbirinde durmmamasi sadece kötü yönetici futbol bilmeyen kafalar analayisi ile açıklanamaz.
Muhtemelen burada paronoyak ve takıntılı kişiliği etkili oluyor.
Takıntılı hiçbir hoca TS de yapamadı yapamaz da

sasone
24.09.2019, 13:11
Çok ilginç bir bakış açısı

Ben hala abarttigin kadar iyi bir hoca olduğunu düşünüyorum.
Öyle olsa başarı yakaladığı takımlarda dururdu.

Hiçbirinde durmmamasi sadece kötü yönetici futbol bilmeyen kafalar analayisi ile açıklanamaz.
Muhtemelen burada paronoyak ve takıntılı kişiliği etkili oluyor.
Takıntılı hiçbir hoca TS de yapamadı yapamaz da

Takıntı dediğin şey ney onu bilmek lazım diyorum,işinin ehli her insanın işi ile ilgili prensipleri ve olmazsa olmazları vardır,sana veya bana takıntı olarak gelir ama başarının detayı orada yatar,anlayacak seviyemiz yoksa bu ne deriz ama işin sonunda başarı varsa da bize düşen saygı duymak olur.

Osman Özköylü bugün Trabzonspor'a gelse en başta ben karşı çıkarım,bu ortama ve bitik kadroya gelirse bizim olası bir şampiyonluk serüvenimiz olmaz.
İlerde inşallah Muharrem Usta'nın başkan,Özkan Sümer'in danışman,Osman Özköylü'nün Hoca ve Hüseyin Cimşir'in sportif direktör olduğu bir yapılanma ile lige ambargo koyacağız.

halilaziz61
24.09.2019, 16:03
Takıntı dediğin şey ney onu bilmek lazım diyorum,işinin ehli her insanın işi ile ilgili prensipleri ve olmazsa olmazları vardır,sana veya bana takıntı olarak gelir ama başarının detayı orada yatar,anlayacak seviyemiz yoksa bu ne deriz ama işin sonunda başarı varsa da bize düşen saygı duymak olur.

Osman Özköylü bugün Trabzonspor'a gelse en başta ben karşı çıkarım,bu ortama ve bitik kadroya gelirse bizim olası bir şampiyonluk serüvenimiz olmaz.
İlerde inşallah Muharrem Usta'nın başkan,Özkan Sümer'in danışman,Osman Özköylü'nün Hoca ve Hüseyin Cimşir'in sportif direktör olduğu bir yapılanma ile lige ambargo koyacağız.

Muharrem usta başkan eyvallah
Osman ozKoylu hoca ona da eyvallah da
Özkan Sümercin bir ayağı toprağa bakıyor Allah gecinden verisn.
Hüseyin cimsirin de kaliteli bir sportif direktör olacagini soyliyemeyiz zira bizde sportif direktör anlayışı kurumu gelisemedi.
Bunun gelişmesi için sportif direktörlüğe işi sportif direktörlük olan biri getirilmeli yardımcı hoca degil

Ufuk
24.09.2019, 16:04

Hoca iki sene üst üste aynı takımı çalıştırmamış. Bazen aynı sezon iki takım çalıştırmış. Hani bir iki kulüp Osman hocadakii vizyonu görememiş anlarım hepsi mi hatalı? Başarısız olduğu kulüpten de ayrılmış, başarılı olduğu kulüpten de ayrılmış. Hiç bir şeyi yanlış yapmasa takım seçimini hatalı yapıyor demek. Tek sezonluk tekliflere balıklama atlama. Şu ana kadar yaptıklarıyla Trabzonspor hocalığı yapacak bir şey özelliği yok bence. Adam gibi adamdır, bizde top oynamış bunlar yeterli diyorsanız gelsin birde o denesin.

battle symphony
24.09.2019, 16:08
Bir şeyler deneyeceksek Arteta derim. Yıllık 3 milyon isteyecek adamları boşa yazmayın o parayı veremeyeiz. Arteta Pep'in ekibinde antrenör. Hem çok para istemez hem de şimdiye kadar çok şey öğrenmiştir. İki taraf için de güzel bir tecrübe olabilir.

halilaziz61
24.09.2019, 16:12
Bir şeyler deneyeceksek Arteta derim. Yıllık 3 milyon isteyecek adamları boşa yazmayın o parayı veremeyeiz. Arteta Pep'in ekibinde antrenör. Hem çok para istemez hem de şimdiye kadar çok şey öğrenmiştir. İki taraf için de güzel bir tecrübe olabilir.

Bu mantık daha akıllıca
Çıkış arayan hoca ile ile çalışmak kariyerli bir hoca ile çalışmaktan daha iyidir TS için
Çünkü kariyerli hoca şunu şunu alın der alınmazsa top oynayamaz.
Çıkış arayan hoca ise eldeki malzeme ile bir şey yapmaya çalışır.
Biz en fazla 3 transfer yapıp eldekilerle yoğurup top oynamaya çalışan bir takımız.

Ufuk
24.09.2019, 16:41

Emery gelmeden önce Arsenal menajeri için adaylar arasındaydı. Guardiola'da yıkama yağlama çekmiş. Çok zor bize gelmesi, büyük takımlardan birine gider muhtemelen.

castillo61
24.09.2019, 16:52
Yazılan isimlerin hiçbiri Ünal hocadan iyi değil.

Alper Beyazay
24.09.2019, 17:41
Yazılan isimlerin hiçbiri Ünal hocadan iyi değil.

:D

Ozan Yılmaz
24.09.2019, 18:17
Çare kepenkleri indirmek, lanetlenmiş gibi takım bütün olmazları yaşatıyor birer birer

tonya55
24.09.2019, 18:29
sadi tekelioglu gelmeli zaten nede olsa bu senede gitti gelecek yılların kadrosunu kurar hersene aynı seyi konusmaktan vallahi sıkıldık.

castillo61
25.09.2019, 13:31
:D

Ne komik biliyor musun yıllar sonra Trabzonspor'a seyir zevki yüksek futbol oynatan, taraftara haftasonunu iple çektiren hocayı ilk tökezlemede bunaltıp, yıpratan sizlerin şu isimlerin gelip bu çaresizlikteki bir kadroyla bir şeyler başarabileceğine inanmanız.

L'pool, Madrid'e karşı yarım saat oyunu domine ederken ve o ana kadar sahanın en iyisi Firmino iken Salah'ın -tek bir oyuncunun- çıkmasıyla ipler tamamen rakibe geçti, Firmino da günün sonunda maçın en kötülerindendi. Dünyanın en iyi hocalarından biri gösterilen Klopp'un takımından bahsediyoruz.

Sen ise Yusuf, Abdüş, Rodallega, Ekuban gibi hücum hattının neredeyse tamamını kaybetmişsin üstüne yerine alınanlardan neredeyse 0 katkı alabiliyorsun. Onazi gibi ciddi bir eksiği saymadım bile çünkü onun yokluğunun da üstesinden geldi hoca.

Ünal hoca bu takımı çalıştıracak en doğru isimdir, çizgimiz tamamen budur.

Ahmet AYDIN-28
25.09.2019, 13:45
Trabzonspor'un geçen yılki durumundan sorumlu tek kişi Ünal Karaman'dır.
Trabzonspor'un bu yılki durumundan sorumlu olmayan tek kişi de Ünal Karaman'dır. Sorumlular sıralaması Yönetim, Taraftar, Sağlık Ekibi, Futbolcular, Medya, Öngörülemez durumlar vb. gider. Ama bu sıralamanın herhangi bir yerine Ünal Karaman'ı koymak -kendi adıma söylüyorum- en basit tabirle haksızlıktır.

Anıl C
25.09.2019, 14:03
Basligin adi Spaletti ama baska baska seyler konusuluyor. Buna benzer konulsrin konusuldugu en az 2 baslik daha var Genel'de.

Fanatik34
25.09.2019, 16:42
Ünal 5. sınıf antrenör ise Halihodzic de 3. sınıf antrenördü

Al birini, vur ötekine

Halilhodzic'in yaptığı transferlerin %80'i leşti

Oynattığı futbol'da da umut vermedi.

Biraz olsun defansif organizasyon vardı oradan yırtıyor.

Fakat önde basan, topa hükmeden, rakip alanda çoğalabilen anlayışı yoktu.

Hücumda set oyunu ile çeşitli varyasyon da yaratılmayınca üretkenlik sağlayamadı.

Ünal 1.5 veya daha fazla kalıyor ama Spalletti 2 ay kalamıyor öyle mi ?Halil Hoca'nin yaptigi trabsferler cöpmüs..kimmis bunlar?

Halilhodzic sizlere, Trabzonspor'da sorunun nerede oldugunu gösteren yegane isim. Aldirdigi bütün topculardan verim almisiz, gönderirken bile zarar olmamis, ama hepsi cöp..iste Trabzonspor taraftarinin icinde bulundugu sorun, anlayana..

Evet IHO'nun cöplerle doldurdugu takimi bile Avrupa'da hedefe tasiyan, ligte sabir göstrrilse, von iyi yerlere getirecek adamin degerini anlamiyorsaniz, Size Ersunlar, Ziyalar, Rizalar, Ünallar lazim.

Adam Ünal gibi, elindeki malzemeye bakmadan tutturdugu sistemi degil, bizzat oyunculara uyan sistemi oturtmaya calisiyordu, hemde dediginiz gibi elindeki cöplerle. Mehmer Ekiciyi hic kullanamadi nerdeyse, hazir hale getirdi..grtirdigi Medjani, Belkalem, Waris, Cobstant ile birseyler yapmaya calisti..düstügü pisligi görünce (Iho) pismanligina dile getirince, adieu deliye cikti.

Su kadro gelinde olsa, hücum futbolunun kralini izlerdiniz..ama siz Ünali izlemeye devam edin...