PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig 5.Hafta | Sivasspor 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

ozturk
23.09.2019, 22:07
Ünal Karaman sağolsun ... Gene leş bir sezon bizi bekkliyor. 4.luge takla atarlar sene sonu.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu takım 9. olsun ilk taklayı ben atacağım

Varlıbaş61
İhanetin son halkası Ünal. Takıma penaltıcı bulamıyor, hoca diye kenarda oturuyor efendimiz !!

eyuksek1967
Tek tek oyunculara sövmeyi bırakın sezon başladığından beri yaptığı yanlış tercihlerle önce oyuncuları kaybettik bile bile sakatladık şimdi de puanları ve kalan oyuncuları kaybediyoruz. Tek sorumlu ünal karamandır.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batugol
Gol atmayı beceremiyorsun
Penaltı atmayı beceremiyorsun
Ama çok güzel gol yiyorsun
Ünal hoca dahil kimse de ruh kalmamış

ÖmürKaradeniz61
Yahu Rodallegayı göndermeyin diye inim inim inledik burda, bizle dalga geçen aşağılık adamlar şimdi kabuklarında burda.50 tane adam aldın niye aldın kardeşim bozma kadroyu üstüne 4 tane net adam al olsun bitsin işte.

Sefa Murat Dokuz
Şu maçta MİKEL diyene de çok ağır sövmek lazım. Ulan adam ne yapacak? Oynuyor işte!

Ne bekliyorsunuz? Adam uçarak gol mu atacaktı? Adam alıyor veriyor pas atıyor.

Bir suçlu arıyorsanız gerzek gerzek oynayan Nwakaeme'ye bakabilirsiniz. Ne halt yaptığı belli değil.

Keza Alexander da aynı bok! Bir halt yediği yok...

Söv hadi söv.
Mikel topçu felan değil.
Hatalarını yazıyorum.
1-Rakipten 1 top çalamıyor.
2-En tehlikeli yerlerde saçma sapan faul yapıyor. Hakem bugün o faulu vermedi yırttı bakma.
3-Pas attıktan sonra (zaten yan pas atıyor) çakılıp kalıyor. Kendini boşa çıkarma yok. Görüntüler olacak da izletecem. Birde Malatya'da ki Aqua'yı izletecem bu Mikel beyinsizini beğenenin beynini sorgularım.
4-Oynadığı mevki DM rakibi biraz ısır biraz karşıla, refakatçilik yapıyor şerefsiz.
5-Koşmuyor kendini yırtmıyor KOŞMUYOR ULAN KOŞMUYOR!

serdaracıl
Formulü buldum abiler

geçen sene malatyadan 5 yeyip feneri devirmiştik

bu sene de sivasa yenildik beşiktaşa patlayacağiz

taktik budur
çözdüm

Bu oyuncu grubu kimseye patlayamaz.

Fatih K.
Tek bir şeyi merak ediyorum. Antrenmanlarda hiç biz penaltı atamıyoruz niye acaba diyip oturup çalıştılar mı? Ben bu takımın bu sene antrenmanda koştuğuna bile inanmıyorum.

Geçen seneden farklı sadece 3 oyuncu vardı sahada. Yusuf, Rodallega, Abdülkadir. Hüseyin zaten kenarda oturuyor saymıyorum. Geçen sene makine gibi işleyen takımın bu hale gelmesinin sorumlusu kimse yol gösterilmeli.

Kısır bir takıma dönersin, sonuç alamayan bir takıma dönersin ama geçen seneki takım bu hale normal şartlarda dönmez.

OzcanHan61
Hocasından başkanına, başkanından topçusuna, hepinizin Allah belasını versin. Şu yavşaklara bizi rezil ettiniz ya Allah hepinizin belasını versin.

Fıratcan Üzüm ve Koray ile arandaki ilişki nedir Ünal bey? Şakamısın sen? Formaysa forma destekse destek şerefsizler bumuydu karşılığı Allah hepinizin belasını versin!

memozcan
sene başında bu kadar çakıldak alınırken ooo süper bu çocuk vs diyenler kimlerdi merak ediyorum..

samway
23.09.2019, 22:08
U-19!cıksın oynasın zaten boka batmışız cocuklar cıksın oynasın yaşlı abideler otursun dinlensinler ünal da fantezi dünyasında yaşasın işte

jairzinho
transferde sturiç ve mikel ile şov yapmaya kalkarsan emekli takımı olmaya doğru hızla yol alırsın.

günümüzde koşu mesafeleri çok önemli hocam

koşu mesafesi iyi olan takım neredeyse 1 kişi fazla oynuyor sahada

hunharca alan daraltıp pres yapacaksın.

ekonomisi batık olan bir kulübün sturiç ve mikel i alması akla mantığa herşeye ters idi.

ayrıca bu takıma iyi bir kondüsyoner şart.

odyseuys
son 3 mü 4 mü sayamadım; her maçta avdijaj'ı çıkarıp forvet alıyor adam.

abi bu avdijaj her maç 60'ta çıkarılacak kadar kötü oynuyorsa niye her maça 11 başlıyor?

11 başlayacak kadar iyiyse niye ilk bu adamı çıkıyorsun?

nakzo
Hiç boş konuşmaya lüzum yok. Adam sahaya çıkmadan itin götüne sokan geri zekalıları savunma!

Bir insanı izlemeden eleştirmek kadar gerzek bir şey olamaz. Adamı ben o tartışmalar yaşanırken 90 dk.izledim.

Buraya analizini de yaptım. Yetenekli ama tecrübesiz görünüyor dedim. Aynı öyle çıktı. Tecrübesiz!

Biz bir tarafımızı yırtarcasına Adebayor alınsın derken birileri kırk yaşında deyip dalga geçiyordu.

Çok bilmiş ukala heriflerin futboldan anladığu bu kadar işte. Neyse sinirliyim daha fazla konuşup kalp kırmak istemiyorum.

Herifin istatistigine baktın mı gelmeden ne bok oldugu belliydi.Roda bunların agzına sıçsın.

yorumsuz6117
Futbol fakiri hiçbir şey başaramayan Şörlot bidonunu oynatmaya devam edersek 6 milyon Euro verip bonservisini almak zorunda kalıcaz, bu adam artık süre almamalı, Palace tarihi kazık atmış Trabzonspor'a hem bidondan kurtulacaklar hemde 6 milyon euro alacaklar..

LağusKusteli
23.09.2019, 22:09
sakatlıklar-transferlerin fos çıkması geçiyorum

her maç ucuz gol yemek, penaltıları atamamak, oyuncu değişikliklerinde sınıfta kalmak....

kusura bakma ünal karaman: İSTİFA ETMELİSİN!

AYYILDIZ
Bunlar penaltı çalışmıyor mu arkadaş. Bu ne saçma iştir. Bu takım kimseyi yenemez.

Mehmet BAŞ
Mehmet kardeşim, dirayetli hoca olursan, istediğin türde oyuncular aldirirsin. Nerede ne sknti varsa soylersin. Neden Şenol hoca daima başkasının kurduğu kadroyla basarili olurken, o topcular gittiginde yeni kadroyla basarili olamiyor? Sonra yok efendim iste transfer kotuymua diye baskana sahada ders veriyo vs.

Terim, Yanal falan nasil aldiriyor istedigi oyuncuyu?

Ha diyeceksin para yok, bunlar hikaye..
İşine gelince 3.500u vermeyi biliyorlar.

Kisacasi buyuk takima, gerektignde yonetime karsi da sert olabilen hoca lazim.

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu dediğine sonuna kadar katılırım. Ben takımın hocası isem şu şu şu isimleri istiyorum deyip aldıracaksın.
Maalesef bizim hocalarımız yönetimi fazla düşünüyor. Ama yine de şu tablonun sorumlusu yönetim. Kadro kuramadılar.
Elbette bu kadar sakat olacağını kimse tahmin etmezdi. Ama şu kadroya hazır olmayan üç isim almak akıl alır gibi değil.
Mikel, Donis, Sturridge hiç biri hazır değil. İçlerinden bir tek Mikel toparladı diyebiliriz. O bile tam olarak hazır olmadı.
Hocanın elinde ofansif hamle olarak Koray ve Fıratcan var. Komedi gibi yaa...

Fatih K.
23.09.2019, 22:10
Söv hadi söv.
Mikel topçu felan değil.
Hatalarını yazıyorum.
1-Rakipten 1 top çalamıyor.
2-En tehlikeli yerlerde saçma sapan faul yapıyor. Hakem bugün o faulu vermedi yırttı bakma.
3-Pas attıktan sonra (zaten yan pas atıyor) çakılıp kalıyor. Kendini boşa çıkarma yok. Görüntüler olacak da izletecem. Birde Malatya'da ki Aqua'yı izletecem bu Mikel beyinsizini beğenenin beynini sorgularım.
4-Oynadığı mevki DM rakibi biraz ısır biraz karşıla, refakatçilik yapıyor şerefsiz.
5-Koşmuyor kendini yırtmıyor KOŞMUYOR ULAN KOŞMUYOR!

Ben de şunu sormak istiyorum size. Bu adamı alırken bu adamın oyun tarzının bu olduğunu bilmiyor muydun? Bu adam yıllardır bu oyunu oynuyor. Ya sana lazım olan oyuncuyu alacaksın ya da bu hallere düşeceksin. Burada Mikelin suçu ne?

Tolga Han
Bu ruhsuzlar kimseyi yenemezler yazıklar olsun

Veysel
Abi penaltı kaçar tamam da bu ne rezalet bir penaltı kullanma amk. Herifte Zlatan egosu var oynadığı oyun bombok ulan ibine bari penaltıyı normal insan gibi kullan

memozcan
uğurcan
k. ahmet- hüseyni- campi- novak
pereira- sosa- mikel- a. parmak
nwakeme- ?

soru işareti olan yere ister koray ister üzümcan ister sörloth istediğinizi koyabilirsiniz.. ama bu takım devre arasına kadar bu formasyonla oynamak zorundadır..

Giallorossi
23.09.2019, 22:11
Hoca Avdijaj - Koray hamlesinin hesabini vermeli. Amazon ormanlarinda yasayan ve dis dünyayla baglantisi olmayan bir kabilenin herhangi bir üyesi böyle sacma bir hamle yapmazdi

Ufuk
Takımın kaderini belirleyen duygusal kitlenin allah cezasını versin.

Biri kendi istediği adam değil diye faydalı adama bile bok atar. Diğeri kendi adamı diye kimseye yedirmeyiz ayağına göklere çıkarır. Düşün yakasından kulübün süluk tayfası.

Penaltı kaçıyor adam kaçtığına üzüleceğine agaoglunun prensi yazıyor. Içinden atamasın diye dua etmiyorsa adım Ufuk değil. Kaç haftadır takımı ipten alan uğurcan gol yiyince uğurcan gol attı diyor ceza almıyor. Illa küfür alması mi gerek ceza almak için.

Yarın bende açacağım bir fake hesap darkmonkey koyacağım stres atarım boş vakitlerde. Herkese sallar çöp yazarım egomu tatmin eder sizi kanser eder giderim.

tristram
bu macin nesine uzuluyorsunuz.maci hakeden sivasti zaten bedavadan kazanma ihtimali oldu onu da beceremedik.ben gencler macindan sonra unal hocanin gidis sureci baslamistir demistim aynen devam ediyor.yedek kulubesi falan hikaye esas sorun sahada yoksa kulubede kim olsa zaten unal hoca degistirmeyecekti.kaldi ki bu macta sorloth sahada iken bir benzerini insan oyuna sokar mi.hocanin su anda suuru kapandi.bjk maciyla gider.iyiligimizi biraz dusunuyosa bu aksam istifa eder.cunku her mac taraftarin onune attigi futbolcu kadrosu net bir sekilde hocayi istemiyor.

eyuksek1967
Hâlâ rodallega diyenler var ya hiç bir şey oynamıyoruz rodallega olsa ne olur sanki geçen sene penaltıları attı da şimdi aranan adam oldu. Rodalleganın yerini dolduramadık belki ama mevzu bu mudur yani.

Takım oynama alışkanlığını kaybetmiş başında hiç bir boka yaramayan teknik ekip, berbat oyuncu tercihleri tüm havamızı kaybetmemize sebep oldu

Gökhan Balcı
yüksek maaş verdiğin oyuncuyu oynatma gibi bir zorunluluk doğuyor .çoğu kulüpte bu geçerli.ünal hocayı zor durumda bırakan bir transfer hamlesi oldu obi mikel

devre arasını bekleyeceğiz anlaşılan.

sturiç ve obi mikel transferleri ile kolej havasına elveda denildiğini çok kere yazdım.rakipler için hedef haline geldin aynı zamanda.

Hocanın ne yazık ki böyle bir sorunu var. Yapılan transferler takımın içindeki aile yapısını mahvetti. Trabzonspor bu şekilde ne zaman başarılı oldu ki şimdi başarılı olsun. Hoca rodellegalı sistemle oynamak istemesine rağmen Burakı da oynatmak zorunda kalıyordu. Geçen sene pek çok problem vardı ama bu sene problemli ve vasat adamların hepsi yollanmıştı. Sıfırdan sadece eksiklerin kapatılabildiği mis gibi kadro kurulabilirdi. Hocanın sorumluluk almaması ve yönetimin şımarıklığı sağ olsun bu noktaya geldik. Çünkü her şey oyuncu kalitesi değil. Bu takım artık birlikte oynamak istemiyor. O istek inanç kaybolmuş.

Sefa Murat Dokuz
Doğan'a deplasmanlarda süre vermeyen,
deplasmanda sanki iç sahada doldur boşalta dönmüş gibi 2 Kule ile oynayan,
2 maçtır sonradan girip batıran Fıratcan'ı oyuna alan,
Sorloth'u 60'da çıkartmayıp yetmeyip de Kanada koyan
Sosa'yı defansif oyun kurucu yerine AMC oynatan

hocayı savunanın da Allah belasını versin.

Ahmet Aksu
yedek de kimse yok diyorsunuz da bu takım ilk yarı bile nefesi kesilmiş gibi oynuyor 2 pas yapamıyor. defans hücum berbat takım birbirinden kopuk.

hocanın ve ekibinin sebebidir bu durum 2 sakat verdik diye bir takım bu kadar çökmez ki onlar varken de iyi futbol oynamıyorduk.
sahada oynayanların hepsi kötü iyi diyebilecğimiz bir isim dahi yok demekki sorun sadece futbolcularda değil

ayrıca ünal karamana kızmıyorum sadece %50 si de başkana ait bu durumun. rezil ötesi bir transfer politikası gerçekleştirdi
çoluk çocuğu doldurdu emekli olan adamı alıp geliyorsun hiç mi araştırmıyorsun bu adam nasıl oynar eder diye.

jairzinho
hala mikeli savunan var

20 metrede top oynanmıyor günümüzde aga.bitti o devir.hücumda eksik kalıyoruz.geçen sezona göre

mikelin oynadığı her maç dengemizi bozdu.

hocanın tek hatası budur.sanırım yüksek maaştan dolayı kazanmak istiyor ama nafile.

bu yazın nijerya milli takımında 1-2 maç oynatıp sonra süre vermediler hocam.baktılar olmuyor yedeğe çektiler.süre alamadı.

Beypba
Hoca olmuyor bu artık... Ayıp ediyorsun..

5. Maç bu 55’ten sonra takımın direnci bitiyor..

70’ten sonra takım tamamen pili bitiyor..

Her seferinde aynı mallık yapılmaz ki..

Nefret ettirdiniz artık.. Nalet olsun artık..

gurur6134
Haftaya hoca falan kalmaz olasi puan kaybinda yonetim kendi hatasini ortmek icin once hocaya keser bileti..hocada haftalardir israrla ayni hatalari yapiyor takim ne kadar eksik olursa olsun en azindan taktik teknik birseyler denede gorelim ama israrla ayni taktik ve hatali oyuncu degisikliklerine devam ediyor.

serdaracıl
23.09.2019, 22:12
U 19 takımımız bu sivası yenerdi

nakzo
Lig BİTTİ. Yönetim bu akşam acil toplanmalı götü kalanların götü indirilmeli,hoca kovulmalı bu şörlot,mikel ve ingiliz çıtkırıldım devre arası yallah denmeli.

eyuksek1967
Bizim takımımızda hiçbir zaman kolej havası olmadı kimse kimseyi kandırmasın. Denk geldi 3 - 4 tane oyuncu çıktı hepsi bu.

trabzonsevdamuz
Hoca Avdijaj - Koray hamlesinin hesabini vermeli. Amazon ormanlarinda yasayan ve dis dünyayla baglantisi olmayan bir kabilenin herhangi bir üyesi böyle sacma bir hamle yapmazdiYav güldürmeyin dostlar moralimiz bozukken[emoji16]

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LağusKusteli
bence tehlike büyük: bu rezil oyunla ve looser ruh haliyle birkaç sene önceki özerli,ekicili felaket skorlar aldığımız günler yakın gibi görünüyor

olcay_61
haftalardır aynı taktik aynı düzen aynı saçma sapan değişiklikler

elinde adam yokmuş da bilmem neymiş, geçen sene çıkıp transfer yasağı yedik gençleri kazandık demeye benzemiyor bu işler

Arif Timurcioğlu
Ben de şunu sormak istiyorum size. Bu adamı alırken bu adamın oyun tarzının bu olduğunu bilmiyor muydun? Bu adam yıllardır bu oyunu oynuyor. Ya sana lazım olan oyuncuyu alacaksın ya da bu hallere düşeceksin. Burada Mikelin suçu ne? Mikelin oyun tarzı bu değildi adam emekli olmuş.

Mehmet BAŞ
Boş konuşma be!!! Karşında Sivas var Sivas!!! Kim mi var yedekte ? Asıl mevkisi sağ açık olan Sefa Kınalı var. Koray'dan çok daha iyi oynar sağ kenarda.Alt yapıda Serkan Asan var sağ bek koyarsın önüne Pereira'yı daha dirençli olur sağ tarafın. Cafer var Kerem var Behlül var birini al araya serpiştir ne kaybedersin ?

Asıl sen boş konuşuyorsun kardeşim. İnsan yazmadan önce okur öyle ''Cevapla'' tuşuna basar.
Yazdığın şu isimlerin hangisi Süper Ligde maç oynadı? Hangisinin bu seviyede maç tecrübesi var?
Sefa Kınalı! Çocuk A takımda tek bir maça çıkmamış, sen kalkıyor hamle oyuncusu diyorsun.
Bu çocuklar ileride takıma girecek olsalar da şu an oyuna alıp maç tutacak veya çevirecek durumda değiller.
Bırak git Allah'ını seversen. Hem bu çocuklarla hem de bizle dalga geçme kardeşim.

bahadır2561
23.09.2019, 22:13
Hiç boş konuşmaya lüzum yok. Adam sahaya çıkmadan itin götüne sokan geri zekalıları savunma!

Bir insanı izlemeden eleştirmek kadar gerzek bir şey olamaz. Adamı ben o tartışmalar yaşanırken 90 dk.izledim.

Buraya analizini de yaptım. Yetenekli ama tecrübesiz görünüyor dedim. Aynı öyle çıktı. Tecrübesiz!

Biz bir tarafımızı yırtarcasına Adebayor alınsın derken birileri kırk yaşında deyip dalga geçiyordu.

Çok bilmiş ukala heriflerin futboldan anladığu bu kadar işte. Neyse sinirliyim daha fazla konuşup kalp kırmak istemiyorum.

Bir tek sen mi izledin? İzleyipte bundan bi bok olmayacağını söyleyenlerde vardı.

Hele hele Gent’te sağ açık oynamışta bizde de oynarmış. Çok yönlü oyumcuymuş.

Saha da yürüyen adam penaltıyı dışarı vuruyor hey yavrum hey.

Leşin teki işte.

G

Manu61
2-1 kaybederiz kadronun bana söylediği şey bu.

Prag ve AEK maçlarından beri aynı şeyi söylüyorum. Bu takım fizik olarak çok kötü durumda hatta abartmıyorum bu konuda ligin en kötü takımı biz olabiliriz.

Bütün yaz boyunca bu takım ne yaptı arkadaş? Doktorun biletini kestiniz ama bu yetmez. Bu takımın teknik kadrosunun tamamen değişmesi lazım. İkinci yarılarda takım sürünüyor resmen.

nakzo
Haftaya hoca falan kalmaz olasi puan kaybinda yonetim kendi hatasini ortmek icin once hocaya keser bileti..hocada haftalardir israrla ayni hatalari yapiyor takim ne kadar eksik olursa olsun en azindan taktik teknik birseyler denede gorelim ama israrla ayni taktik ve hatali oyuncu degisikliklerine devam ediyor.

Haftası yok bu akşam bu iş bitmistirrrr ünal bu saaten sonra ne bok verecek bize neyin mücadelesini verecez neyin 10.olmanın mı.

arda.61
Fıratcan kurtarıcı olarak oyuna girdi. Başka bir şey yazmaya gerek yok.

zafer6161
Maçın yıldızı hakem ve abdulkadir di
Abi fırat can ve koray kim Allah askina

jönts
Acaba son zamanlarda sadece benim mi aklıma Ziya Doğan geliyor?

olcay_61
Hoca Avdijaj - Koray hamlesinin hesabini vermeli. Amazon ormanlarinda yasayan ve dis dünyayla baglantisi olmayan bir kabilenin herhangi bir üyesi böyle sacma bir hamle yapmazdi

elinde adam yokmuş, burdaki müthiş futbol alimleri cevabı verdi :)

Sefa Murat Dokuz
Ben de şunu sormak istiyorum size. Bu adamı alırken bu adamın oyun tarzının bu olduğunu bilmiyor muydun? Bu adam yıllardır bu oyunu oynuyor. Ya sana lazım olan oyuncuyu alacaksın ya da bu hallere düşeceksin. Burada Mikelin suçu ne?

Oynatma abi zorla mı. Doğan top kapıyor, ısırıyor koşuyor basıyor koy doğanı.
Fener maçında delik deşiktin Doğan topladı ortayı. Doğan getafe maçında çıktı göbek yine delik deşik oldu.
Doğan--Sosa
Abdülakdir

bu dizilişle oyna. Parmak'ın şutu var dikine gidiyor. Önde oynar. Sosa ön de oynayacak tempo yok. Arkada zaten bildiği işi oyun kurarak gayet iyi yapıyor. Pres de yapıyor top da kapıyor oyun da kuruyor. Zor mu şu 3'lüyü kurmak. Mikel'i aldın diye ayet mi var oynatmak zorunluluğun mu var.
Tek alternatif zaten orta sahada onu da kullanmıyorsun.

Antonio
23.09.2019, 22:14
ünal gitsin yerine birisi gelsin herhangi birisi avdijajı neden aldın ortaya doğanı neden almaz hadi sorlothu tuttun. bence ünal affedrsiniz mecazi olarak diyorum sizofreni nöbeti geçirdi. ben ağaoğlunun trabzonda biletini keseceğini düşünüyorum. Futbolcular bizim forumu kesin okuyorlar onlar da biliyorlar bu teknik ekip bizi mahvetti koşamıyoruz diyorlardır. taktik yok hoca sürekli futboldan anlamayan annem gibi değişiklik yapıyor.

Süleyman Baykan
Bu takım daha iyi oynayamaz

boş konuşmayın

takımın gücü buuı

Bu takım her türlü daha iyi oynar kadromuz hiç kötü değil geçen yıldan beri takımda gol yeme sorunu var alan savunması sıfır adam paylaşımı sıfır bu hoca sıkıntısı bu kadar yürüye yürüye gol yenmez Ünal hoca kondisyon ve taktik açıdan takımı çalıştıramıyor oyundan zevk alamayınca teknik oyuncularda oyundan düşüyor ilk sorun taktiksel bence ve kondisyon.

champions
Takımın ortasahası YOK, kanatları YOK, forveti YOK, hocası YOK.

jairzinho
koray için şansız bir başlangıc oldu maalesef.

bu tarz maçlarda genç oyuncuları fazla eleştirmek doğru değil.

CEMEFKER
23.09.2019, 22:15
Karaman zaten seviye belliydi. İyi niyetli, fazla da yüklenmemek kazım. Değişiklik yapamama yetersizliği hep vardı ama giderilmeyecek eksiklik değil.
Asıl başkan çok havaya girdi. Taraftar transfer istiyor diye görmezden geldi. Ne oldu şimdi. Taraftarın dediğine geldi mi. Karaman'ın istediği adamları da aldığını zannetmiyorum. Karaman sezon başından beri ağlamaklı bir halde. Sturidge, Mikel alındığı zaman dahi hep üzgündü.
Karaman'ın yerine kim gelirse gelsin onu yiyecek bir camia hep vardı ve var olacak.
Yazık ki gençlerimizin umutları, sevinçleri çalınıyor birilerinin egosu uğruna
Benimki çalındı, dede olacak yaştayız artık...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doctore
1-1 e yatmayı dahi beceremiyoruz.

En başta yönetim suçlu 3 net transfer yapamadılar. Gersini alt yapıdan tamamlayamadılar.

Ünal hocayı çok severim ama defektleri ortaya çıkıyor. Bir yenilgi serisi ile muhtemelen istifa edecek.

Geçen seneki gibi çıkış yapabilirmiyiz bence yapamayız. Bir süre beraberliklere razıyım becerebilirsek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

serdaracıl
Aynı hata her hafta tekrarlanır mı ünal hoca!

Sefer A.
Bu satılmışşehirli cancan26'nı aalll
Göttüne sok ünal hoca

Alt yapıdaki topçular kulüpten kaçsa yeridir

3 maçtır oyuna giriyor, sabotajdan başka bir şey yapmıyor puşt herif

Avdijaj'ı günah keçisi îlan edip habire çıkarıyorsun, yeter lan... senin obi sikel denen yavşağa olan sabrına da sıçayim e mi
Tam bir uğursuz bu mikel, aynı kuçka, defolup gitmeden takım belini doğrultamaz

Başkan da çıksın konuşsun şimdi ağzını yamultarak... ukalâ herif

Şorlot seni yakında döverek gönderirler şehirden, ya kendini topla ya da köyüne dön... yapacağın işe senin...
Sosa sen de mokunu çıkardın, bu rahatlık ne yaa

Nwakaeme de olsan bak da yeme de olsan 1'den hop 1,5'a 1 sezon sonrasında zam yapılmaz dedik anlatamadık... kafasına göre oyalanıyor reyiz...
Brainsiz olma yolunda hızla ilerliyor
Gençler maçında 3 nefis topu Şorlot'a atıp, sıra Sturridge'e gelince kaleye şut çekmek beyinsizlik örneğidir

mete61bordomavi

Ne zamandır Advijaj'ı oyundan alıyor. Sonra gol yiyoruz. İleride top tutacak tek adamı her maç çıkarmak için ağır futbol cahili olmak lazım. Yeter be! Sörloth resmen ben oynamıyorum diye kaç haftadır bağırıyor, onu çıkaracağına gidip en pozitif top oynayanı çıkarıyor. Advijaj defansta top kaptırıyorda senin Mikel'in orada ne işe yarıyor?

My
Doğan'a deplasmanlarda süre vermeyen,
deplasmanda sanki iç sahada doldur boşalta dönmüş gibi 2 Kule ile oynayan,
2 maçtır sonradan girip batıran Fıratcan'ı oyuna alan,
Sorloth'u 60'da çıkartmayıp yetmeyip de Kanada koyan
Sosa'yı defansif oyun kurucu yerine AMC oynatanBenim aklım almadı Ünal'ın bugünkü tercihlerine. İş inada bindi heralde kafasında da Trabzon'u bitirmiş olacak ki akıl almayacak şeyler yaptı bugün (de). Vallahi ben hiç bir şey anlamadım.

LağusKusteli
şikeci sivasın sivaslı oyuncusu uğur denen eleman canla başla oynayıp, pozisyonlarda hakeme itiraz edip, üstüne üstlük bir de gol attığı maç...

bize öyle takımı sahiplenecek oyuncu lazım. sahada yürüyen ruhlar alemi oyuncuları değil

Anıl C
23.09.2019, 22:16
Maçtan önce dedim dalak, böbrek ne varsa basin sivasa diye. Ünal hoca sagolsun.

Sefer A.
Prag ve AEK maçlarından beri aynı şeyi söylüyorum. Bu takım fizik olarak çok kötü durumda hatta abartmıyorum bu konuda ligin en kötü takımı biz olabiliriz.

Bütün yaz boyunca bu takım ne yaptı arkadaş? Doktorun biletini kestiniz ama bu yetmez. Bu takımın teknik kadrosunun tamamen değişmesi lazım. İkinci yarılarda takım sürünüyor resmen.
Aman aman
Gökhan Kandemir'in cvsini falan koyarlar buraya çok bilmişler... deme öyle

akin0834
Nolursa olsun bu mac SORLOTH a yazar .. sonra ÜNAL a .

LağusKusteli
23.09.2019, 22:17
Benim aklım almadı Ünal'ın bugünkü tercihlerine. İş inada bindi heralde kafasında da Trabzon'u bitirmiş olacak ki akıl almayacak şeyler yaptı bugün (de). Vallahi ben hiç bir şey anlamadım.

geçen sezonki malatyaspor maçında bazı oyuncular bariz sabote etmişti takımı, şimdi de ben ünal karaman'ın niyetinden şüphe duyuyorum açıkçası.

jairzinho
bu arada ünal hocanın doğan ile bir sorunu olabileceğini düşünmeye başladım.

enteresan şekilde fb maçından sonra süre vermemeye başladı

muhtemelen yeni bir operasyon gelebilir.malum geçen sezon malatya maçından sonra düğmeye basılmaıştı.burak onur için.

ccd6167
Kusura bakmayın

ünal hoca geçen sene aylık 100 bin alıyordu 400 bin oldu hali ortada
tony 900 alıyordu 1.5 milyon oldu durumu ortada
sörlot ingilterede 600 bin civarı alıyordu 1.5 alıyor bizde durum ortada
sosanın ne yaptığını bir allahın kulu açıklasın

16 maçtır üst üste gol yiyen takımın hocası hesap verecek

Mustafa YILMAZ
23.09.2019, 22:18
penaltı işi karabasan gibi çöktü üstümüze millet için avantaj olan bizim moralimizi bozuyor.

bu maç bi kaç oyuncudan ekstra oyun bekliyordum sosa-obi orta sahasının negatifliğini kapatacak ama oda olmadı.

sosa'nın rolünüde obi'ye verdik onuda etkisizleştirdik. sosa bu saatten sonra rakip sahada etkili o-la-maz. sadece geriden oyun kurabilir 2154635 defa söyledik.

rolleri kötü dağıtıyor ünal hoca takımın bir ahengi yok.

obi'nin koşmasına iyi bakın o kadar temposuz ki kağnı arabası gibi bunda onun suçu yok bunu göremeyen teknik ekibin suçu var halbu ki bir çok maça sonradan girip fayda sağlayabilirsin o adamdan.

işimiz zor bu saatten sonra ünal hoca ısrarla aynı oyuncularla aynı taktikle farklı sonuçlar almaya çalışıyor bu çok zor.

IYI61
Ünal hoca seninle olmuyor bırak git elimde oyuncu yok diyorsun tamam neden yönetime resti çekmiyorsun bu takıma oyuncu transfer yaptıramadın hocaa bırak gittt

olcay_61
kimse ekuban ve abdüşün sakatlığına olayı bağlamasın onlar varken de bu takım rezalet oynuyordu (görebilenler bilir)

hoca ve yönetim takımın içine ettiler 50-50

saçma sapan 10 tane adam al, sen de alınanlara ses çıkarma.

her maç aynı bombok düzen, beyin yakan değişiklikler.

geçen senenin kredisi varsa tamam, hep beraber oturup bu yılki çöküşü izleyelim

nakzo
hala mikeli savunan var

20 metrede top oynanmıyor günümüzde aga.bitti o devir.hücumda eksik kalıyoruz.geçen sezona göre

mikelin oynadığı her maç dengemizi bozdu.

hocanın tek hatası budur.sanırım yüksek maaştan dolayı kazanmak istiyor ama nafile.

bu yazın nijerya milli takımında 1-2 maç oynatıp sonra süre vermediler hocam.baktılar olmuyor yedeğe çektiler.süre alamadı.

Bir başkan düsünün yaptıgı transferlerin yüzde 90 çöplük
Bu bir başkan....

Giallorossi
Ne zamandır Advijaj'ı oyundan alıyor. Sonra gol yiyoruz. İleride top tutacak tek adamı her maç çıkarmak için ağır futbol cahili olmak lazım. Yeter be! Sörloth resmen ben oynamıyorum diye kaç haftadır bağırıyor, onu çıkaracağına gidip en pozitif top oynayanı çıkarıyor. Advijaj defansta top kaptırıyorda senin Mikel'in orada ne işe yarıyor?
100% katiliyorum abi. Genclerbirligi macinin aynisi. Wakayeme zaten formsuz bu aralar ama halen ileriye top tasiyan tek oyncumuzu oyundan aliyor

Fatih K.
Fener maçında delik deşiktin Doğan topladı ortayı. Doğan getafe maçında çıktı göbek yine delik deşik oldu.
Doğan--Sosa
Abdülakdir

bu dizilişle oyna. Parmak'ın şutu var dikine gidiyor. Önde oynar. Sosa ön de oynayacak tempo yok. Arkada zaten bildiği işi oyun kurarak gayet iyi yapıyor. Pres de yapıyor top da kapıyor oyun da kuruyor. Zor mu şu 3'lüyü kurmak. Mikel'i aldın diye ayet mi var oynatmak zorunluluğun mu var.
Tek alternatif zaten orta sahada onu da kullanmıyorsun.

Tamam haklısınız ama neden ihtiyacımız olmayan adamların alınmış olması sorgulanmıyor? Bizim buz gibi kesici bir ön liberoya ihtiyacımız varken gidip Mikelin alınması neden eleştirilmiyor da bildiği oyunu oynayan Mikel eleştiriliyor?

serdaracıl
Ünal hocanın oyuncu değişiklikleri ayık kafayla yapılmaz

Mesut
Yemin ediyorum her maç diğerinin aynısı.
Hocam Advijaj tamam istediğin gibi değil anladık ancak 4-5 maçtır bu adamı çıkardığında rakip sağ kanattan akın akın geliyor yahu bunu kaç maçtır göremiyor musun Advijaj iyi değilse yerine sağ kanat oynat Allah rızası için.Her maç aynı senaryo olur mu Allah aşkına ya

amasya0561
23.09.2019, 22:19
arkadaş, profesyonel düzeyde herhangi 11 oyuncuya bu kadar kötü futbol oynatılmaz.

yönetime giydireceksen şu takımın başına futboldan anlayan hoca koymadı diye giydir.

+1

ataullah-ı sani

Bu maç önce Ünal'a yazar sonra yine Ünal'a yazar sonra yine Ünal'a

samway

Aaaa gençlerbirliği maçı

Giallorossi
koray için şansız bir başlangıc oldu maalesef.

bu tarz maçlarda genç oyuncuları fazla eleştirmek doğru değil.

Koray'dan bir cacik olmaz. Bu kadar netim. Normalde beni bilen bilir. Böyle keskin konusmayi hic sevmem ve konusanlari genelde elestiririm. Ama Koray en fazla 2. lig topcusu olur

mete61bordomavi
23.09.2019, 22:20

Yahu bir ortasaha için en hoşlanılmayan forvet tipi tam da Sörloth gibisidir. Adam ne araya kaçıyor, ne bir koşusu var ne de hücum presi. Böyle küstüm ayağına top oynuyor sanki.
Böyle forvet istemiyoruz biz. Roda orada yırtınıyordu. Adamı yolladılar. Ah yönetim ne diyeyim size. Çok kalmadı şurada 1 ay sonra gidersiniz.

OzcanHan61
Hangisini eleştirelim?
Al birini vur ötekine.

Anlamıyorum yemin ediyorum anlamıyorum bu avrupadaki gençler çıkıp kendini gösterirken Mount gibi Abraham gibi elemanlar çıkıp döktürürken bu Üzüm Koray vesayre ne ayak ya bunlar. Arkadaş sizin mesleğiniz futbolculuk değil mi? Herkesin hayali olan yerdesiniz biz halı sahada sizden daha futbolcuyuz be.

Nwakaeme avrupa ligi elemelerinde tüm gücünü verdin şimdi tüm sezon senin bu çöp halini mi izlicez?

Sörloth, Üzüm, Mikel, Koray; hangisine bişey diyelim ki? Hepsi leş.

Başkan Allah belanı versin senin, al şimdi çıkar 8den 2yi.

Ünal hoca sana saygımız sonsuz, nolur istifa et yeter. Bi saygımız kaldı sana onu da kaybetme.

bahadır2561
Ezberlemiş bişey Avdijaj’ı dışarı alıyor.

Tamam al da yerine soktuğu adama bak ya. Allahım yarabbim.

Sen en iyisi başkanını da al Karabük’e git

Muhammed Ayaz
Ünal hocam seni bütün camia ve taraflı tarafsız Trabzon insanı çok sever tartışmasız.

2 sorum olacak ;

1.Advijaj-Koray değişikliği ve Fıratcan-Sörloth değişikliği ile neyi amaçladın?

Vallahi anlayamıyorum
Billahi anlayamıyorum.!

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tayfun
Oynayacağınız futbolun amk. Siktirin gidin .

Nokta.

jairzinho
sörlot un surat ifadeside oldukça soğuk.herhalde norveçli olmasından dolayı.hırs gözükmüyor maalesef

ankaragücünde orgill e bakıyorsun tek başına ileride boğuşuyor adeta.

My
geçen sezonki malatyaspor maçında bazı oyuncular bariz sabote etmişti takımı, şimdi de ben ünal karaman'ın niyetinden şüphe duyuyorum açıkçası.Ben bu yaşıma geldim kimseye bu itamda bulunmadım buna Yumlu, Burak felan da dahil ama bu kadar kör göze parmak sokulmaz heralde. Sanıyorum Ünal Karaman'ın transfer dönemiyle ilgili başkanla arasında büyük skıntı var ki gemileri yakıp alın transferleriniz diyor. Olacak iş değil.

Enes Başkaya60
23.09.2019, 22:21
Getafe-Sivas-Sekistas koskoca 0 puan diye yazmıştım rizeyi de ekliyorum oraya bu takım kimseden kolay kolay puan alamaz ligden düşebiliriz ilk yarı ne yapıp edip puanlar toplamaliyiz ilk yarı 20 puan iyidir...

gurur6134
Hadi shorlthu 90 dakika oyunda katladin tuttun yerine adam yoktu dersin anlarizda 90 da oyundan almak nedir korner olur orta gelir cikar kafamafa vurur baska bir haltda yapcagi yok zaten firatcanmis koraymis bunlarla mi mac almayi dusundu acaba..dakika olmus 95 rakibin beki cikip gol atiyor karsisinda olan adam forvet diye aldigin koray ya hoca hakikaten enteresan isler yapiyorsun ..oyunu almak derdin var diycem ozaman 92de shorlthu cikarmazsin yok oyunu tutma derdin var diycem neden dogan oturur ozaman ben birsey anlamadim bu isden isi inada bindirdi artik hocada kadro yetersiz tamam da bu kadar kotu tercihler yapilmaz mac icinde bu firatcan da olup caferde olmayan nedir mesela..

Fatih K.
Oturup Ünal Karamanın iki sezonda kaybettirdiği puanları bir alt alta yazın. Geçen sezon açık ara şampiyon bu sene lider oluyordu takım. Ünal Karamanın 2 sezon en az 10 maçta yaptığı şeyi Fatih Terimin takımı 2 defa yaşadı lafa tutuluyor.

Ahmet Aksu
23.09.2019, 22:22
oyuncularımın oynadığı oyundan mennunum dedi ya oyunun o u yok takımda neyin kafası bu ya :D

YasinCorona17
rıza çalımbayı göndermek büyük hataydı ozamanda söyledik adam çok iyi futbol oynatıyordu ona bu transferler yapılsa ilk 3 e oynatırdı

olcay_61
bıkmadı her hafta advijajı al, uzun boylu bir arkadaşı sağ açık yap. sonra fıratı al fişi çek

hoca maça çıkmadan senaryosu belli

White_Storm
Mikel nasıl oynadığından bağımsız olarak yanlış transfer. Aynısını zamanında Selçuk İnan gittikten sonra yerine Zokora'yı alarak yaptık. Belki kalite açısından Zokora Selçuk'un yerini doldurabilecek biriydi ama gelmesiyle birlikte oyun sistemimiz değişmişti. Mikel formunu bulsa bile geçen sene dikine paslarla oynayan, top süren ortasahalarla oynadığımız sistemin oyuncusu değil.

Avdijaj oyunda hızlı ileri çıkma potansiyeli olan tek oyuncuydu ki zaman zaman bunu yaptı da. Şu durumda maç boyunca topa dokunduğunu nadir olarak gördüğüm Koray'ı oyuna almak uğruna oyundan çıkarılmasına hala anlam veremiyorum. Bir de Avdijaj pek sağ tarafın oyuncusuymuş gibi görünmüyor, şut açısı bulamıyor. İlla bir değişiklik yapılacaksa Advijaj'ı sola ya da ortaya çekecek bir şey yapılabilir mi diye düşündüm maç esnasında ama Ünal Hoca'nın böyle bir şey deneyeceğine ihtimal bile vermedim.

Sörloth'a gelince, takımın bu sezon tüm maçlarını izlemedim ama bu adamın hava topu aldığı oldu mu hiç? Benim izlediğim maçlarda ne birine top indirdiğini gördüm ne de duran toplarda kaleye kafa vurabildiğini. Uzun boyuna rağmen bunları yapamaması çok ilginç.

Son olarak da hocanın bu pivot forvet saplantısını bir türlü anlayamadım. Eskiden Mehmet Batdal'ın peşinden az koşmadı, şimdi de Sörloth ve Koray sahadayken bir ara Muhammet'i bile oyuna almayı düşündü. Benim gözümde eskiden takımda tutunamamış olan Ergin Keleş, Ali Güzeldal vs. bile Koray'dan çok daha iyi futbolcuydu.

ccd6167
16

bak 16

maçtır gol yiyor takım 16

son 25 resmi maçın 23 de gol yedi

gol yemediği iki takım erzurum ve bursa küme düştüler

bakın bu bir dramdır.

bu felaket bir şey

jairzinho
bizde insan yiyen oyuncu az hocam.bi tek perera var

bakıyorsun sörlot vakayeme sosa mikel mülayim tiplemeler.

doğan var yedekte.perera doğan tarzı oyuncu tiplemeleri sayısını takımda çoğaltmak gerekiyor.

iyattara
Abi Koray çocuk başı kesik tavuk gibi ortada dolaşıyor. Niye aldın be adam oyuna niye niye niyeeeeeee. İnanılır gibi değil yahu 1 tane neden yok bu en iyi tabiri ile ahlaksızlık. Bu doğan sana ne yaptı yaa fizik mücadelenin tavan yaptığı Sivas dağlarında bu adam oynamayacaksa kim oynayacak. Allah kahretsin yaa. 5-0 Malatya etkisini unal hocayı bu gece göndererek yapmamız lazım. İş sacmalasmaya başladı iyice.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olcay_61
23.09.2019, 22:23
oyuncularımın oynadığı oyundan mennunum dedi ya oyunun o u yok takımda neyin kafası bu ya :D

o oynatıyor memnun olacak tabi, kendi yorumcu olsa nasıl yorumlardı acaba

Varlıbaş61
Son 5 maç rakamla 0, yazıyla sıfır galibiyet !!!

bahadır2561
Millet son dakika uzun boylu oyuncu alır ki duran top, kornerden atarız diye.

Bu da Sorloth’u çıkarıp üzümü filan alıyor.

Allah akıl fikir versin

jönts
Ünal Karaman kadar iki değişiklik yapıp aslında tek değişiklik yapmış olan bir t.direktör ben görmedim.

Hani derler ya ikiniz bir adam edersiniz diye hocanın değişiklikler de öyle, ikisi bir tane ediyor.

Donis > Koray sonra Sörloth > Fıratcan yapacağına ya Sörloth > Koray ya da Donis > Fıratcan yap.

İlk defa olmuyor bu. Anlamıyorum.

Doctore
Sezonun ikinci yarısına kadar hazırlıklı olalım bu durumlara. Bu maçın tekrarını çok izleriz. Sturridge içinde bir beklentim yok açıkçası. O herifi besleyemezsen sahada yürür sadece. Vay be nereden nereye. Yönetim hiç etti, Ünal hoca da ayrıyeten çok yetersiz

Muhammed Ayaz
Bir takım düşünün 16 maçtır gol yiyor ve geçen seneden beridir süre gelen bir penaltı atamama krizi yaşıyor.

Teknik kadro hiç mi bu sorunu çözemez arkadaşım ya .
Penaltı atmak ve gol yememek diyoruz be Amerika yı keşfedin demiyoruz.!

Sinirden ağlıyorum yemin ediyorum.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

redbul
bu maç genelinde kesinlikle konuşmuyorum geçen seneden beri yazıyorum ünal karaman bu takımın hocası olamaz bu takım artık paraştsüz düşmeye başladı bunun ilacı ünal karaman olmaz ne kadar çabuk gönderilirse o kadar iyi olur zararın neresinden dönersen kardır.

batugol
Ünal hocayi ben de eleştirmeye başladıysam
Onumuzdeki ahfta bjk ye de kaybedrrsk gider
Avrupa maçında oynattigin adamı sakat degilse ki degil yedek listede
Böyle dökülen orta sahaya almamanı açıklayamıyorum

memozcan
ünal hoca geçen hafta oyun formatını değiştireceğiz demedi mi? devre arasına kadar biraz daha sıkıcı ama sonuca giden bir oyun oynayacağız demedi mi? neyi değiştirdi acaba biri bana anlatsın?

Sefa Murat Dokuz
23.09.2019, 22:24
Tamam haklısınız ama neden ihtiyacımız olmayan adamların alınmış olması sorgulanmıyor? Bizim buz gibi kesici bir ön liberoya ihtiyacımız varken gidip Mikelin alınması neden eleştirilmiyor da bildiği oyunu oynayan Mikel eleştiriliyor?

Bu adam antrenör değil mi abi. Neden demiyor bana böyle oyuncu lazım değil. Neden Transfere hiç karışmadım diyor. Marketten alışverişi kafana göre yap ben bişeyler yaparım diyen aşçı olur mu. Sen sipariş ver, sonra yönetim almazsa o profilde konuş söyle. Ben karışmam o işleri uzmanlar yapar diyeceksen. Bunun sorumluluğu sende de aranır. Kim bu transfer uzmanları klüpte? Sahadaki ihtiyacı hocadan iyi mi biliyor ki Hoca transfere karışmıyor. Sezon başında dedim kadrolardan Mikel ve Onazi’yi silin. Hoca mız hem vasıfsız hem kör. Yönetim zaten Allahşık.

odyseuys
23.09.2019, 22:24
elin kıçı kırık sivası seni futboluyla dövüyor, sen maçı 2 değişiklikle tamamlıyorsun. soran olursa hoca mesaj verdi dersiniz.

tüküreyim öyle mesaja arkadaş.

şu doğan efendi bu maçta oyuna alınmayacak kadar kötü oyuncuysa getafe deplasmanında niye 11 başlattın adamı?

ulan mikel-sosa dilleri dışarıda resmen dakika sayıyorlar sahada. sen 20 yaşındaki kanadı çıkarıp yerine forvet alma derdindesin.

bu cahillik değilse ihanettir arkadaş. yani "Ünal Karaman" olmasan çok daha ağır konuşacağım, en fazla cahil diyebiliyorum...

Manava61
23.09.2019, 22:25
Malubiyeti hakedecek bir oyun oynadık.BMN yönetiminden rica ediyorum küfür edip ceza yemeden bana ceza verin 5 6 hafta

Varlıbaş61
Şu adama hoca demeyin lütfen. Resmen çöp !

olcay_61
Ben bu yaşıma geldim kimseye bu itamda bulunmadım buna Yumlu, Burak felan da dahil ama bu kadar kör göze parmak sokulmaz heralde. Sanıyorum Ünal Karaman'ın transfer dönemiyle ilgili başkanla arasında büyük skıntı var ki gemileri yakıp alın transferleriniz diyor. Olacak iş değil.

hiç sanmıyorum Abi öyle bir sitemde bulunacağına
kimsenin iş vermeyeceği hocaydı, paramız yok diye takımın başına getirdik o da bunun farkında. sitem falan edecek bir durumu yok yani

My
Doğan--Sosa
Abdülakdir

Tek alternatif zaten orta sahada onu da kullanmıyorsun.Adam her şeyi denedi bir bunu denemedi.

bahadır2561
Haftaya yenilen hoca gider

mete61bordomavi
En son AEK maçında başlayan ortasahadaki dökülme ve fiziksel çöküşü adam bir aydır hala göremedi ya. Ünal hoca sen nasıl bir hocasın?
Bir aydır her takım iki üç topla resmen ortasahamızı transit geçiyor, Ünal hoca uyuyor! Hoca oraya bir çözüm üret be adam! Her maç sonu felsefe yapma!

Uğurcan olmasa her maç bariz 3-4 gol yiyeceğiz, adam hala konuşuyor be! takım üç pası yapamıyor, üçüncü topta direk pas hatası yapıyor, hoca hala izliyor.
Hafta içi hiç mi çalışmıyorsunuz bu sorunları anlamıyorum.

Milyonlarca dolar para alıyorsunuz be yazıktır! Utanın be utanın!
Bir aydır sinir hatası ettiniz beni ya yazıktır be!

halilaziz61
Burada sorloth oynamasin da 6 milyon vermeyelim diyenler var.
Arkadaşlar biz sorloth u aldık sadece fFP den dolayi böyle bir şey çıkardılar yani her halukarda o oyuncuya o parayi vereceğiz.

Diğer yandan ilk geldiği maçlarda top indiriyor pas alıp veriyordu hakikaten iyi idi.
Ne oldu ise sonradan oldu.
Yazık

Bu arada Ünal hocaya son söz: etme bulma dünyasıhani onuru taraftara yem etmiştiniz ya şimdi yem olma sırası geldi sanirsam

Mehmet Sarigül
Şu kadroya bok gibi oyuncuları dolduran yönetimi eleştirmeden Ünal Karaman'a sallayan net cahildir.

Ulan yedek kulübesinde kim var? Kimi oyuna alsın? Öne doğru değişiklik yapacağı tek bir oyuncu yok.

Bok gibi kadroya rağmen yine penaltı kaçırıyorsun, saçma sapan pozisyonları harcıyorsun.

Af edersiniz ama bir şeyleri görmeniz için şahsınıza sövülmesi mi lazım?

Benim eleştireceğim birinci kişi başkandır. Takıma derinlik kazandıracak kaliteli oyuncular almadı. Sonuç bu işte!

Trabzonspor yedek kulübesinde HOCA yok!!!

Bu kaçinci maç oldu, Ünal Karaman yönetiminde son dakikalarda verdiğimiz???

Bu kaçinci gol ( gol pozisyonu) oldu, Ünal Karaman yönetiminde kullandiğimiz bir korner sonrasi yediğimiz???

Trabzonsporumuzun Teknik Direktörünü eleştirmeyi hiç sevmem ama ÜNAL KARAMAN bu takima katkidan çok zarar veriyor!!!

Harun-61
Siz sabaha kadar sinirden uyumayin beyler. Problem yok.
Yilda minimum 1 milyon TL alacak olan adamlar ucak'la Trabzona gelip rahat bir uyku cekecekler...!

Sefaenes
Ünal Hoca ezbere oynuyor Takıma şu an katkısı 0 aynı değişikler kötü oynayanlar sahada önlem alma yok. Erdoğan ne yaptı buna mikel asla kötü oynamaz adival çıkmadan önce ondan kötü olanlar vardı onlar çıkmalıydı. Firatcan neyin torpilini alıyor başka gençler de şans bulabilir

memozcan
23.09.2019, 22:26
bir takım bir yıldır nasıl penaltı atamaz arkadaş aklım almıyor.. bu takımda uğur demirok varken adam penaltıcıydı ve bir penaltı kaçırdı diye dünyasını kararttık adamın..

İ. SARAL
Hoca moca anlamam ben. O penaltıyı atamayan aptal herife bakarım ben. Ligde herkes rezil oynuyor ama bu kadar aptallığı başka bir takım daha yapmıyor. Tarihte böyle bir saçmalık var mi acaba? 10 penaltinin 7 sini, 8 ini kaciran bir takim. Sahada bir bok yaptığın yok bari penaltıyı at. Kadroyu bozan, sacma sapan transfer yapan Yonetimdir en büyük suçlu. Kesinlikle hoca ile devam edilmeli.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gürkan Asma
Bence tamamen yetersizliğinden kaynaklı da, ama söylendiği gibi hakkaten mesaj veriyorsa değişikliklerle bugün bırakıp gitsin. Sahada Trabzonspor u düşüneceksin hoca, mesaj vermeyi değil. Başkan dibinden ayrılmıyor git mesajı ona direk söyle, yükü alsın senden.

jairzinho
23.09.2019, 22:27
Koray'dan bir cacik olmaz. Bu kadar netim. Normalde beni bilen bilir. Böyle keskin konusmayi hic sevmem ve konusanlari genelde elestiririm. Ama Koray en fazla 2. lig topcusu olur

onu zaman gösterecek

henüz 19 yaşında uzun boylu solak oyuncu.bu tarz oyuncularda zaman önemli detaylardan biridir.

hem fizik oturacak hemde oyun bilgisi gelişecek.

u21 maçlarında sürekli pozisyonların içinde olan bir oyuncu.gol kaçırsada pozisyon sezisi gayet iyi görünüyor

Doctore
Her maç rakip takımın futbolu ile dayak yiyoruz. Çok yazık. Ligdeki her takım bizi domine edebilir maçın bir bölümünde

artvints
Mac elimize gelmiş rakip dağınık oynuyor, forvet çıkarıp ortasaha koysa hoca daha iyi oynardık, maçın sonunu biz aldırdık. Her maçta devre sonlarını rakip oynuyor gol atıyor.

nakzo
23.09.2019, 22:28
Rekor forma sattın rekor kombine aldı bu taraftar bu rezilligimi reva gordun insanlara .Agaoglu bu mikel ve sorloth denen iki Alllahın belasını sen izle bizim midemiz kaldırmıyor.

Telonyus
Arkadaşlar biz sorloth u aldık sadece fFP den dolayi böyle bir şey çıkardılar yani her halukarda o oyuncuya o parayi vereceğiz.

Diğer yandan ilk geldiği maçlarda top indiriyor pas alıp veriyordu hakikaten iyi idi.
Yazık

Bu arada Ünal hocaya son söz: etme bulma dünyasıhani onuru taraftara yem etmiştiniz ya şimdi yem olma sırası geldi sanirsam

onurla ne alakası var kaleyi buılan 5 şutun 5 inide yiyen adama yıllık 3 milyon euro mu ödemeye devam edecektik.

My
Hadi Ünal gitti. Takımı bu hale getirenler Ünal'ın yerine düzgün bir hoca getirebilecek mi?

Mümkün değil.

mete61bordomavi
Şu yaşta kalp, dalak, ciğer bakmadan Sörloth'tan daha iyi pozisyona girerim, Mikel'den daha iyi pres yaparım diye içimden geçiyorsa, o kadroda koşmayan her topçunun neyse...

Ayıptır be! Koşmayan takım yapmış Ünal hoca. Resmen bir aydır bekliyoruz ne zaman bu sorunları görüp de çözecekler diye, Ünal hocası her maç sağolsun daha da kötüsünü bize izlettiyor.

acan61
Maaşlara zamlar geldi oynamalar başladı.

İ. SARAL
23.09.2019, 22:29
Mac elimize gelmiş rakip dağınık oynuyor, forvet çıkarıp ortasaha koysa hoca daha iyi oynardık, maçın sonunu biz aldırdık. Her maçta devre sonlarını rakip oynuyor gol atıyor.Bütün maclarda ilk yarinin be maçın sonunda kesin gol yiyoruz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emre6117
23.09.2019, 22:29
Bu akşam neşter vurulmalı. Bu takımda as takımdan sadece ömür ve ekuban sakat. Bu hoca ddğişikliği mi başka şeymi olur. Yeter artık.bu sene başından beri saçma sapan bir oyun. Ünal hocanın işi buraya kadar. Daha fazla zorlamayın. Ağaoğlu da oturup düşünsün. Bu kadr oyuncu aldın neredeyse hepsi çöp. Yusuf sattın yerine adam bşlr almadın. Elinde olsa ömür ve uğurcanı da satardın.mikel hiç ihtiyacımız olmayan adamdı. Forvet diye gol atamayan şörloth ve kronik sakat sturridgr aldın. Kaç maçtır koray kve fıratcan kurtarıcı olarak giriyor. Bu rezilliktir.

olcay_61
23.09.2019, 22:30
yahu ne mesaj vermesi, biliyor o da bu yönetim olmasa iş sahibi zor olurdu.

sayelerinde Trabzonsporda çalışıyor onlara kafa mı tutacak

kafa tutacak adam transfer döneminde tutardı, çeker giderdi

erenslash
tadı kaçtı

Giallorossi
Wakayeme zaten 3-4 mactir formsuz. Ileriye top tasiyon tek oyuncumuz Avdijaj. Hocamiz onu iki mactir sacma bir sekilde cikariyor ve golü yiyoruz. Birde Koray, Murat ve Firatcan'i oyuna sürerek aklinca yönetime mesaj veriyor hocamiz. Ayrica Ünal Karamanin oyun plani ve taktigi yok. 16 mactir kalemizde gol yiyoruz. Bir hoca buna 16 mactir care bulamiyorsa o kisi Trabzonspor'un teknik direktörü olamaz.

Genclerbilirig maicna kadar kötü giden bir takim olmasina ramen bir sans veriyordum hocaya ama son iki hafta yaptiklari Ünal Karamanin bu saatten sonra kendini gelistiremeyecegini anladim. Ünal Karaman ya istifa etmeli yada kovulmali. Artik sacma oyuncu hamleleriyle puan kaybi istemiyorum

Furkan Özdem
sonra neden genclerimiz gidiyor diye agliyoruz burada Yusuf oynarken küfür ederken gittigine kizanlar yarin Ugurcan gitti mi aglamasin. Ben futbolcu olsan Trabzonspor da asla oynamam

Yahu ne ağlayacağım o da gidiyorsa gitsin. Ben herhangi bi oyuncu kendini parlatsın avrupaya gidip yedek beklesin diye tutmuyorum ki bu takımı. Bu takım ne yusufspor ne uğurcanspor ne abdulkadirspor. Oyuncular madem profesyonel olarak kendini düşünüyor ben de takımımı düşünüyorum. Eğer takımım saçma sapan hatalardan gol yiyorsa puan kaybediyorsa kim olursa olsun eleştiririm.

ÇaGaTaY
23.09.2019, 22:31
Ünal hocanın gol bulmak için aklına gelen tek şey daha fazla forvet almak. Ve sanki kodlanmış gibi donisi çıkartıp duruyor. Ne yaptı sana bu donis? Adamı mevkisi olmamasına rağmen sağ kanada koyup duruyorsun mevkisinde sene başından beri bi nane yemeyen Tony resmen dokunulmaz. Ya samimi söylüyorum cambaz on numaraya donis sola parmak sağa geçse sesimi çıkarmazdım bir şeyler yapmaya çalışıyor derdim. Bu şekilde olmaz hoca kusura bakma.

Valla tüm yorumlara saygım var ama bu yoruma inanamıyorum gerçekten. Maç boyunca avdijaj ı takip ettim. Gol dışında tek olumlu hareketi yok. Sörloth ve avdijaj bırak olumlu hareketi kendine gelen topların neredeyse tamamında takım arkadaşlarına pas bile veremediler. 60 a kadar oyunda kalmasına bile bu kadar sinirlenmişken bu yorum gerçekten şaşırttı beni

Fatih K.
Bu adam antrenör değil mi abi. Neden demiyor bana böyle oyuncu lazım değil. Neden Transfere hiç karışmadım diyor. Marketten alışverişi kafana göre yap ben bişeyler yaparım diyen aşçı olur mu. Sen sipariş ver, sonra yönetim almazsa o profilde konuş söyle. Ben karışmam o işleri uzmanlar yapar diyeceksen. Bunun sorumluluğu sende de aranır. Kim bu transfer uzmanları klüpte? Sahadaki ihtiyacı hocadan iyi mi biliyor ki Hoca transfere karışmıyor. Sezon başında dedim kadrolardan Mikel ve Onazi’yi silin. Hoca mız hem vasıfsız hem kör. Yönetim zaten Allahşık.

Ben hazırlık maçlarından sonra hocanın Yusufun yerine 10 numara ve sert bir ön libero istediğin hatırlıyorum. Sonra sayın başkan çıkıp 8 den 2 çıkarıp 6 yaptı. Benim için sorumlu o lafı söyleyen insandır. Ünal Karaman kesinlikle hatalı ama o zaman kolay lokmaydı. Bir şeyde direttiği an kapının önüne koyulacak ilk adamdı. Bu durumu kim ne derse desin yönetim tercih etti ama Ünal Karaman elindekini bile kullanamıyor şu an.

halilaziz61
onurla ne alakası var kaleyi buılan 5 şutun 5 inide yiyen adama yıllık 3 milyon euro mu ödemeye devam edecektik.

Yedeğe çekip maaşını bire indirecektin olay kazanacaktır

Neyse olan oldu
Ben bazı kişilerin çok ahınin alındığını düşünüyorum
Umarim yaniliyorumdur

Gerçekten kötü bir kadro kuruldu maalesef

jairzinho
23.09.2019, 22:32
bu arada mikeli ve sturiçi çıkar sivassporun maaş bütçesi bizden fazladır.

bizim hatamız mikel ve sturiç maaş bütçesi ile en az 4 adet hazır oyuncu alabilirdik.markasız ve güncel performans oyuncuları.

azubuke fofana cilerme bunlar alınabilirdi

Ahmet Aksu
orası da doğru..
bu yönetim takımı yönetebilecek oynatacak birini bulamaz.

ilk başta kondisyoner alalım bari takım ölü gibi oynamasın istedik ama o bile olmadı.
iyi hocanın gelme ihtimali yok.

o yüzden hem başkan hem de hoca gitmeli en iyi çözüm.

Hadi Ünal gitti. Takımı bu hale getirenler Ünal'ın yerine düzgün bir hoca getirebilecek mi?

Mümkün değil.

mete61bordomavi
Yahu yok böyle bir şey, 2. dk'da öne geçiyorsun, adamlar arkayı boş bırakıp üstüne geliyorlar. Ama pas atmaktan, koşmaktan aciz o kadar topçu MÜSVEDDESİ var ki, pozisyon bulamıyorlar, kontraya çıkamıyorlar. Ünal hoca da maçı en güzel yerden izliyor.
Vicdanınız varsa bu gece güzel bir uyku uyursunuz. Ben de sinir ilaçlarımı alıp yaşarım. 96'dan beridir ne çekiyorum be arkadaş. Hay benim de şansıma...

Ahmet Taşçı
Çok saçma yorumlar okuyorum :
1.Mikel kötü değil tipik 6 numara oynuyor fakat on numarasız oynayan takımla anca bu kadar.
2 Nwakaeme formsuz değil geçen yıl rakip Yusuf, Abduşu ve Roda'yı ve Nwakayame'nin tutmaya çalışıyordu, şuan sadece Nwakayame'i en az 2 kişi tutuyor adam napsın.
3.Ünal Hoca'yı eleştirebilceğimiz tek konu yanlış oyunculara şans veriyor, Koray, Fıratcan bu takım seviyesinde değil,Üstelik kaçtır deneniyorlar, Behlül, Canbaz'ı, Sefa Kınalı gibi gençler denenmeli
4.Takımın en iyileri Yediği gole rağmen Uğurcan, Huseini ve Parmak.Parmak ikinci yarı çok insiyatif alarak oynadı.

Telonyus
23.09.2019, 22:33

Mümkün değil.
haklısınız getirecekleri Sadi olur en fazla :D

My
Zeki Uzundurukan: "Ahmet Ağaoğlu yaptığı transferle takımı niteliksiz yabancı oyuncularla doldurdu. Ünal Hoca'nın istediği bazım isimler de alınmadı. Burada baş sorumlu Trabzonspor yönetimidir."

Zeki Uzundurukan: "Ünal Karaman, Sporar'ı istedi ancak alınmadı. Transfer edilen Sturridge sürekli olarak 'Ağrılarım var' diyerek oynamak istemiyormuş."

Mehmet Fatih Yavuz
Vallahi ilk 15-20 takıma fena oynamadık. Pas falan yaptık 3-5 kere..
Ama ondan sonra ciğer tükendi.
Savunma hicbir zaman öne çıkmadığı için, oyun geniş alanda oynandı, orta saha ve hücum oyuncuları da doğal olarak bitti. Bir de üzerine teknik direktörlük faciası bir avdijaj ı çıkarma hamlesi geldi.
Fişi Ünal Karaman kendisi çekti.

Takımın fizik kondüsyonu takım oyunu oynanmaması ile birleştiğinde artık 45 dakika bile yetemez hale geldi.
Ayrıca yapılmayan antremanların da kazığı bizi daha cook rahatsız edecektir.

Bana göre iyi skor aldık. Beklediğimden de iyi oynadık en azından ilk 20 dakika.

Sonrası aynı taş aynı hamam.

Sakarlar öncesi de takım yoktu ortada, bugün de yok.
Tipleri ile artık takımı sabote eden bir adam.

Hocalık 11 tane ismi sahaya yazmak ise onu ben de yaparım.

Bu oyuncuların fizik kapasitelerini en yüksekte tutmak içi gereken yükleme idmanları yaptırmak, birlikte oynama becerilerini sağlamak için taktik idmanlarını yaptırmak...
E tabi oyunculara izin verip yatırmak daha kolay.

Getafe-sivas maçları bekledigim gibi geçti.
Bjk maçı da öngörürüm gibi geçerse zaten sadece bedenen orada duran hoca gider.
Aslında dün gitmeliydi.

Takımı bu kadar antrenmansız bırakan biri o koltukta tutulmaz.

Varlıbaş61
23.09.2019, 22:34
Yardımcısı Hüseyin Çimşir olan adamdan başarı bekliyoruz. Ne günlere kaldık!!

memozcan
bu takıma yerden paslı oyun oynatıyordun.. ne oldu da pvot forvet aşkımız depreşti birden.. rode ile verkaç, çapraz koşu vs gibi organizasyonları sık yapıyorduk ilerde.. şimdi ilerde üretkenlik bitti.. nwakeme de orada yalnız kalınca o da bitti maalesef!

salih kavrazlının lisansını çıkart onu koy ileri daha iyi sonuç almazsak ben de bişey bilmiyom..

trabzonsevdamuz
Yilda minimum 1 milyon TL alacak olan adamlar ucak'la Trabzona gelip rahat bir uyku cekecekler...!Valla bizim kadar üzülmezler saniyorum.

mete61bordomavi
Yilda minimum 1 milyon TL alacak olan adamlar ucak'la Trabzona gelip rahat bir uyku cekecekler...!

1996 Mayıs'ından beridir aynı terane işte. Bana maç 0-0 iken veya geride olduğumuzda bunu isyan edecek, skoru kabullenmeyecek, hırs yapacak oyuncu lazım.
Alın sörloth'unuzu da defolun gidin. Bıktım artık.

ffırtına
23.09.2019, 22:35
3 haftadır yazıyorum.. Ünal Karamanla Yönetim arasında çok ciddi sıkıntılar var gibi hissediyorum.. Bu hissim her hafta daha da güçleniyor...

Mehmet Sarigül
23.09.2019, 22:36

Yazık

Sörloth'a birşey olduğu yok, ona yakin oynayan bir Ekuban yok!

Adamin 2 kilometre etrafinda hiç kimse yok, ondan faydalanmak istiyorsak yaninda gezen bir ikinci adam lazim...

Ayrica sürekli geri kaçan bu ÇAKMA STOPERLERIMIZLE ne Sörloth'un, ne Sosa'nin, ne Abulkadir'in, ne de başka bir futbolcunun 60'dan sonra koşacak gücü kalir!!!

bingolts
Yenildik her türlü hatada kabul. Ancak hakemin bu kadar takımı ezmesi ve tüm takdir haklarını Sivas dan yana kullanması sinirlerimi bozdu.

trabzonsevdamuz
onu zaman gösterecek

henüz 19 yaşında uzun boylu solak oyuncu.bu tarz oyuncularda zaman önemli detaylardan biridir.

hem fizik oturacak hemde oyun bilgisi gelişecek.

u21 maçlarında sürekli pozisyonların içinde olan bir oyuncu.gol kaçırsada pozisyon sezisi gayet iyi görünüyorÇocuğun geleceğinide yaktı.ileride uzun boylu forvetin varken neden aynı tipte bir oyuncu daha alıp bu çocuğun futbol hayatını bitiriyosun

nakzo
1.Mikel kötü değil tipik 6 numara oynuyor fakat on numarasız oynayan takımla anca bu kadar.
2 Nwakaeme formsuz değil geçen yıl rakip Yusuf, Abduşu ve Roda'yı ve Nwakayame'nin tutmaya çalışıyordu, şuan sadece Nwakayame'i en az 2 kişi tutuyor adam napsın.
3.Ünal Hoca'yı eleştirebilceğimiz tek konu yanlış oyunculara şans veriyor, Koray, Fıratcan bu takım seviyesinde değil,Üstelik kaçtır deneniyorlar, Behlül, Canbaz'ı, Sefa Kınalı gibi gençler denenmeli
4.Takımın en iyileri Yediği gole rağmen Uğurcan, Huseini ve Parmak.Parmak ikinci yarı çok insiyatif alarak oynadı.

Takım gülllük gülistanlık

serdaracıl
23.09.2019, 22:37

Adamin 2 kilometre etrafinda hiç kimse yok, ondan faydalanmak istiyorsak yaninda gezen bir ikinci adam lazim...

Ayrica sürekli geri kaçan bu ÇAKMA STOPERLERIMIZLE ne Sörloth'un, ne Sosa'nin, ne Abulkadir'in, ne de başka bir futbolcunun 60'dan sonra koşacak gücü kalir!!!

Şörlot topçu değil, yanında messi olsa nafile

Ahmet Aksu
23.09.2019, 22:37
burası eski futbolcuları hocaya devşirme yeri değil ünal karamanı severim ama bize hoca olmaz olamaz.. urfa-karabük-a.demir vasat takımlarda hiç bir başarısı yok deneme tahtası olduk iyice.
bir takımda başarı elde edemeyen, 2.liglerde oynatıp 2 maç kazandı diye şahlanmış sanılan, küme düşmeye oynatan hocaları görmek istemiyorum.
ben takıma tecrübeli hırslı takımı okuyabilecek birini istiyorum.

18039

Gökhan Balcı
23.09.2019, 22:38
Yabancı hoca bekleyen arkadaşlar var ben en çok ona gülüyorum. Ünal hoca olur da giderse yerine Hüseyin hoca gelir. Ünal hocadan daha mı kötüdür onu o zaman göreceğiz :D

Varlıbaş61
23.09.2019, 22:38
Sorloth'a aşırı yukleniliyor bence. Adam ileride tek başına. Ekuban olsa idi en çok beğeneceğiniz adam sorloth olacaktı. Takım ekuban'ı arıyor. Çok yazık..

Doctore
23.09.2019, 22:39
Hayal kırıklığına daha fazla uğramamak için ikinci yarının başına kadar takımdan beklentimi sıfırlıyorum.

CEMEFKER
23.09.2019, 22:39
Toparlanmalı, hepimizi üzdü bu transfer ve sakatlık süreci. Geçecek ve yine gönüllerin takımı olucaz. Zira 96, 2011 sonrası güzel süreci kaybetmek istemiyorum bir daha.

Hoca ile devam. Ağaoğlu ile de. Yeni yönetim 5 yıl kaybettirir. Hoca ve yönetim bu sezon hata yapma haklarını kullandılar.

ilyskm
23.09.2019, 22:40
Ünal, hoca olmadığını her hafta ispat etmeye devam ediyor, baksanıza takımın penaltı problemini çözemeyen adamdan ligde başarı bekliyoruz...

Beypba
23.09.2019, 22:40
Yaz boyunca her gün 3-4 defa Tv’lere mülakat verirdi bu Ağaoğlu.. Çok komik değil mi adam işler kötü gittiğinden beri suspus..

İyi kaptan böyle havalarda belli olur halbuki..

trabzonsevdamuz
23.09.2019, 22:41
4.Takımın en iyileri Yediği gole rağmen Uğurcan, Huseini ve Parmak.Parmak ikinci yarı çok insiyatif alarak oynadı.Parmağında derdi sözleşmeymiş.söleşmeden önce kıçını kaldirmiyodu bugün sağa sola koştu

halilaziz61
23.09.2019, 22:41

Bu doğru olabilir
Takım olarak kötü oynuyoruz

Geçen sene yedek takım kupa maçında aynı futbolu oynamaya çalışırken bu sene farklı bir şey oldu oluyor

gokhan146161
23.09.2019, 22:42
Dejavu oldum ben
Hersene ayni nedir bizim bu takimdan çektiğimiz .

ccd6167
23.09.2019, 22:43
Hoca lazım bu takıma hoca
başka bişi değil

erol sergen kısıtlı kadro ile bu kadar başarılı ise sende olacaksın

nakzo
23.09.2019, 22:43
Toparlanmalı, hepimizi üzdü bu transfer ve sakatlık süreci. Geçecek ve yine gönüllerin takımı olucaz. Zira 96, 2011 sonrası güzel süreci kaybetmek istemiyorum bir daha.

Hoca ile devam. Ağaoğlu ile de. Yeni yönetim 5 yıl kaybettirir. Hoca ve yönetim bu sezon hata yapma haklarını kullandılar.

İçine sıçtılar ne düzelecek ünalın bu mallıgı mı agaoglunun futbol cahili oluşumumu lig bu akşam bitmistir 8 sezondur olduğu gibi emeği geçenleri Allah cezasını versin.

odyseuys
23.09.2019, 22:44
yusuf yazıcı son antrenmanlarından birinde "ekstra çalışmazsak kendimizi nasıl geliştireceğiz" dediğinde burada tepki veren ben dahil herkes takımın fiziksel durumunu sorgular olduk... çok acı.

tristram
23.09.2019, 22:44
isim isim elestirmek cozum degil.mevcut oyunda sorloth degil suarezi koysan iki hafta sonra ona kufrederiz.bizim en iyi yaptigimiz sey olan hucumu yapamiyoruz.butun yuk tony’de,onuda rakipler cozdu iki adamla tutuyorlar.unal hoca israrla ayni seyleri denemesi tam bir trajedi.herif bu mactan sonra iyi oynadik istekli ve arzuluyduk dedi otesi var mi.mevcut kadroya gore taktik olusturacak hoca lazim.bu isim unal degil.

Varlıbaş61
23.09.2019, 22:46
Takım penaltı atacak futbolcu bulamıyor, Ünal efendi hocayim diye kenarda duruyor. Ama iyi adam değil mi !!!

LittleFinger
10 resmi maç az değil 10. resmi maçımızı oynadık..

emre6117
Eper bu akşam radikal kararlar alınmasa yakın zamnda bu takım hezimet yer. Ve kümede kalma micadelesi verir bu oyunla. İkinci yarı atağımız bile yok doğru düzgün. Sözde şampiyonlupa oynayacağımız sdne oyına girenler koray ve fıratcan. Bu rezillik değik de nedir. Ha bir de penaltı bile atamayan takım mı olur. Bu beceriksizliğin de ötrsinde.

serdaracıl
23.09.2019, 22:47
- takım hemen 10 numaralı sisteme dönmeli
- behlül, kerem, yeşil, cafer gibi pas oyununa yatkın gençlere şans verilmeli.
- sörlot, sturiç, mikel falan bu tiplerden hemen kurtulmalı

emre6117
23.09.2019, 22:47
Ayrıca bu takımın avrupada oynamak neyine. Otursun oturdupu yerde. Kalan avrupa maçlarına u19 la çılamıyırmuyuz. Takım kaldıramıyor sürünüyor resmen.

Manava61
23.09.2019, 22:48
Yusuf antreman yapmazsak gelişemeyiz diye isyan ediyordu haklıymış reyiz

artvints
Haftaya Beşiktaş bizi yenip çıkışa geçer, önde basarlar zaten çıkamıyoruz. Gol atmak için kaliteli atak yapmalarına da gerek yok.

nakzo
- takım hemen 10 numaralı sisteme dönmeli
- behlül, kerem, yeşil, cafer gibi pas oyununa yatkın gençlere şans verilmeli.
- sörlot, sturiç, mikel falan bu tiplerden hemen kurtulmalı

Sotloth mikel sturic götlerine tekme basılmalı.Ama en başta ünal kovulmalı

Isko6161
23.09.2019, 22:49
2. Yari 1-2 takviye yapip seri yakalariz. Sezon sonunda yine ilk yaridaki kacan puanlara "ah vah" deriz.
Welcome to Trabzonspor!!!

jairzinho
23.09.2019, 22:50
puan aslanın midesinde iken süper ligde yenilen kontra gol hiç olmadı.hemde deplasmanda.

her puan değerli ligde.

5 maç 6 puan

haftaya beşiktaş maçı

bu lig şakaya gelmez hocam.

düşme hattından uzak durmak lazım bu haftalarda.

sosa 1 yıl daha yaşlandı.

hımbıl vakayeme ve obi mikel var.

bu ligde koşmazsan sıkıntı günler yaşaman işten bile değil puan cetvelinde.

takımı kim toplayacak sıkıntılı süreçte??? sosa 2020 novak 2020 perera 2020 sözleşmeleri bitiyor.

kolej havası dağılırsa toparlayamazsın.tepetaklak gidersin.geçen sezon ömür yazıcı parmak ekstra koşuyorlardı.

bu yıl yazıcı gitti ömür sakat.sosa ve vakayeme 1 yaş daha yaşlandı.

emre6117
Bu maç sonrası iyi oynadık diyen hoca kovulmalıdır. Bu iyi oyunsa kötü oyun nasıl oluyor. Geçen sene 5 yediğimiz maç ta iyi oynamıştık ama şansızdık. Bu maçı yensek bile bu sene tğm maçlarda çok kötü oynadık öncr onu kabul edelim.

Sefa Murat Dokuz
Ahmet Ağaoğlu’na bir tane abaküs alalım devasa bir şey, bol bol 2 ile 6 yı toplasın. 8 den 2 çıkarsın.

Mert'
23.09.2019, 22:52
Hocamıza göre iyi oynamışız.

jairzinho
23.09.2019, 22:53
zirve hedefi diye tutturan bazı taraftarlar var.kaç tane hazır güncel oyuncu aldın?

sturiç yıllardır süre almayan oyuncu

obi mikel modası geçmiş dm

genç oyuncular zaten ya tutarsa diye alınıyor düşük maliyetli.

sonuç?

ne zirvesi aga

alt taraftan uzak durmakta fayda var.

Fanatik34
23.09.2019, 22:54
YUmlu´nun Antep macinda yaptigiyla, bu Ünal´in son 3 mactir yaptigi ayni sey..birde Adam diyoruz, hadi ordannn

Mac sonunda yaptigi veya yapacagi aciklamayi da az cok tahmin ediyorum..

nakzo
23.09.2019, 22:55
Şu herifi hala savunan var herif iyi oynadık diyor özür dileyeceğine 5 maç 6 puan kovun şunu direk kovun.

Emre EFENDİOGLU
Bu takımda uğursuzlukta var.
Ligde bu kadar sakatlık yaşayan, penaltı kaç kaçıran kaç takım olmuştur.

Sezgin Öztürk
Çıkmış bir de iyi oynadık diyor Ünal efendi.Taraftarla kafa buluyor ulan tek iyi yaptığın şey maçın başındaki gol sen ne iyi oynamaktan bahsediyorsun hoca?

Ahmet Aksu
23.09.2019, 22:56
geçen seneki şikecilerin durumuna bjk düşer diyordum ama galiba onlardan önce biz düşeceğiz bu duruma..

Haftaya Beşiktaş bizi yenip çıkışa geçer, önde basarlar zaten çıkamıyoruz. Gol atmak için kaliteli atak yapmalarına da gerek yok.

Mehmet Fatih Yavuz
23.09.2019, 22:56
Penalticini belirleyip her idmandan sonra kaleye uğurcan ı koyup 20-25 penaltı artırırsın.
Hem kaleci hem penaltıcı tekrara sahip olur.

Ama normal idmanını yapmayıp izin yaptıran bir kafadan ekstra idman beklentisi olmaz değil mi?

Yusuf yazıcı, aslanım kusurumuza bakma.

Bunların bu kadar vasıfsız, beceriksiz olduğunu bilemedik, göremedik.
Giderek en doğrusunu yapmışsın.

Allah yolunu açık etsin.

bahadır2561
23.09.2019, 22:57
Campi’yi izleyipte transfer edenlerin gözlerini siliyim.

Bir de 1 ay bunun için uğraşmışlardı. Başkan övüne övüne anlatıyordu.

gurur6134
23.09.2019, 22:58
Hocanin iyi oyun anlayisi ile bizimki cok farkli ..yurumez bu is artik..

Crixus
23.09.2019, 22:59
Bu sene de bitmiştir,geçmiş olsun yayında ve yapımda emeği geçenlerin Allah tez zamanda cezasını versin...ben artık bu takımın bilerek isteyerek sabote edildiğine inanıyorum bu lanet ligde figuranlıktan başka rolümüz olmayacak anlaşılan bir çift sözüm İvaldinhoya;senin ayağının ayarını ...... Ekuban olsaydı en azından belki bişeyler olurdu !

chener
23.09.2019, 23:00
Bu yıl en rahat kazanacağımız maçi kaybetmek nasıl açıklanacak bilmiyorum.
Sanırım büyük takım,büyük hoca böylesi dönemlerde tutunabilmeyle oluyor.
Yönetim-hoca arasında net olan transfer krizi sahadaki futbolcuya da yansımış. Novak ve Perreira haricinde işine sarılan yoktu.
bir de maçta uğur öztürk'e gıcık olmuştum,bayağı bi küfür etmiştim,geldi gol attı.
Bu maç hoca için geri sayım başlangıcı oldu,tahminimce kasım ayını göremiyecek.

jairzinho
23.09.2019, 23:00
Hoca lazım bu takıma hoca
başka bişi değil

erol sergen kısıtlı kadro ile bu kadar başarılı ise sende olacaksın

kısıtlı kadro mu?

malatyanında alanyanında kısıtlı kadroları yok.bunlar hazır oyuncu alıyorlar genelde.

sergen ve erol bize gelmez.bu kadroya hiç gelmez.bu takımlar transfer yapıyorlar aga.bunların maaş ortalaması transferde 700-800 bin avro.

biz nerde hata yaptık peki?

sturiç ve mikelin toplam maliyeti kemiksiz 5 milyon avro.manager hariç.

5 milyon avroya 5 adet hazır isimsiz güncel performans oyuncusu alırsın.biz o hakkımızı yanlış kullandık.genç oyuncuları sayma.

x_man
23.09.2019, 23:02
Oyun anlayışı sıkıntılı bu takım defans yapamaz ilerde basacak anlayışla oynamalıyız ve tabi şarlöt sığırından kurtulmalıyız

olcay_61
23.09.2019, 23:03
iyi oynadık diyecek tabi, sıçtım sıvıyorum diyecek hali yok

bazı aklıevveller de çıkmış yedekte oyuncu yok, hiçbirinin tecrübesi yok diyor. sefa varken korayı alırsan ne bileyim 10 numaran yokken Ahmet canbazı düşünmezsen vs vs tecrübesiz alternatiflerin var ama sen yine de asıl mevkiide adam denemiyorsun pes yani

Mehmet Sarigül
23.09.2019, 23:03
10 resmi maç az değil 10. resmi maçımızı oynadık..

Sen onu 2'ye çarp, yani 2x 10 =20 !

Çünkü bu takim boyu ile insana 90 dakika, 180 dakika gibi yorar!!!

Prag maçini canli izledim...Stoperlerimiz felaket kötü, sürekli geri kaçiyorlar, top kullanamiyorlar...oyuna katkilari sıfır!!!

Defans sürekli geri kaçiyor, ama daha kötüsü ne biliyor musun?

Biz bir de rakibi kendi alaninda karşiliyoruz!?

Yani diğer 6 futbolcumuzun (özellikle ortasahanin) sürekli koşmasi gereken mesafe 60-70 metre!

Bu oyun anlayişi ve hoca ile takimda 4 tane Millner olsa fayda etmez!...

PortoDeGalinhas
23.09.2019, 23:04
Özellikle son 2 yıldır zirveye ulaşan fanatikliğimi bu maç itibari ile bırakıyorum. Bundan sonra başarı gelirse forma alırım, maç izlemeye giderim, klübe katkıda bulunurum. Kendime rol model olarak gs taraftarını seçtim, başarı varsa destekleyeceğim bu klübü, başarı yoksa bende yokum.

alptug_kd
Bir takım bu kadar enayi olamaz. Bu centilmenlik, efendilik, adamlık olayı da sıktı artık. Ne bu ya. Bazı şeyler çok basittir. Yaparsın biter. Burası Türkiye ligi.

1. Korner, duran top olduğunda rakip karşılar ve kontraya çıkarsa indirirsin yere. Yaparsın faulünü olur biter. Bu yediğimiz kaçıncı bu tip gol. İkinci golü kastediyorum.

2. Sörloth'un kafasına tekme geliyor. Adam yerde yatıyor. İtiraz eden topçu yok. Yedek kulübede ses yok. Hakem bu defa verdi bir daha vermez. Neyse Sörloth dışarı attı. Kaleci net öne çıkmış. İtiraz edeceklerine dönüp gidiyorlar. GB maçında yediğimiz 2.gol de aynı. Bu enayiliktir başka bir şey değil.

Bunlar dışında konuşulacak çok şey var. Teknik, taktik vs. Ama ben bu tepkisizlikten bıktım usandım. En rahatsız olduğum konu bu.

gurur6134
Zeki Uzundurukan: "Ahmet Ağaoğlu yaptığı transferle takımı niteliksiz yabancı oyuncularla doldurdu. Ünal Hoca'nın istediği bazım isimler de alınmadı. Burada baş sorumlu Trabzonspor yönetimidir."

Zeki Uzundurukan: "Ünal Karaman, Sporar'ı istedi ancak alınmadı. Transfer edilen Sturridge sürekli olarak 'Ağrılarım var' diyerek oynamak istemiyormuş."

Tek akilli bizdik ya kimsenin talip olmadigi adama 3.5 milyon yillik veriyoruz kemiksiz.. adam yine bosta kalsa futbol hayati bitecek belki de ustune birde 3.5 milyon veriyoruz saka gibi hakikaten..

Hoca sezon basinda aldircakti adamlari yada cikip konusacakti simdi konusma hakki yok..

TSunami_69
23.09.2019, 23:05
Daha once yazdim yine uaziyor hep yazacagim. Bu takimin en buyuk sikintisi mac oncesi isinma hareketleri. Ya bu huseyin cimsir denen arkadas herkesi kendi donemindeki gini saniyor. Adamlar dili disarda soyunma odasina gidiyor. Bunlar da insan sonucta maca harcanacak enerjiyi isinmaya harcatiyor sut antrenmani hak getire. sakatligin yorgunlugun en onemli nedeni bu.

DURAS
23.09.2019, 23:05
Eleştirmek içim söylemiyorum ama keşke transfer tahtamız hiç açılmasaydı. Yapılan onca transfer var iyi ki almışız dediğimiz tek transferimiz yok. Hatlarından ders alıyor kendini devamlı geliştiriyor dediğimiz Ünal hoca yine yetersiz, vasat hoca durumuna geri döndü. Durum bu maalesef.

Beypba
23.09.2019, 23:06
Futbolu oynamak başka bir şey..

bilimsel şekilde yorumlamak,

Neden,sonuç ve çözüm yolu bulabilmek başka bir şey..

Ünal elindeki fırsatları çabuk harcadı bir başka deyişle Hamileşti..

LağusKusteli
defans önde oynayamıyor çünkü oyuncular hantal oldugu için önde oynarsa bu akşamki gibi kontradan gol yiyor.

defans yaslanınca da bloklar arasında 30-40mt fark oluyor ve yine zorlanıyoruz.

tristram
bu mactan sonra iyi oynadik diyen hocanin saglikli olma ihtimali yok.derhal geregi yapilmali.cocuklugumuzun efsanesi kufur kiyamet seviyesine getirilmeden yol verilmeli.bu mactan sonra bu yorumu bir arkadasim yapsa onu agir kufurle terbiye ederdim dalga gecme lan diye.yapma unal hoca yapma kendine sovdurme cik efendi gibi oyundan ve skordan dolayi ozur dile.

Göktuğ
23.09.2019, 23:07
Ortam sakinleştiyse birkaç cümle yazayım maçla ilgili.
Uğurcanın golde hatası var. Malesef arada sırada böyle hatalar yapabiliyor. Oynadikça düzeleceğini umuyorum.
Novak ileri çıkmayınca hücumda eksik kalıyoruz. Bu bizim için negatif bir durum. Ayrıca novak ile pereira daha kaç 90 dk cikaracak bilmiyorum. Tamam çok iyiler ama arada sirada rotasyon yapmak gerekiyor bence, çünkü sakatlanma riskleri artıyor.
Defansın göbeğinde tek sorun teknik oyuncular olmamaları. Defansif ozelliklerinde buyuk sorunlar görmüyorum. Sadece pas yapamıyorlar.
Obi mikel hep geri pas yapiyor, boşa kaçmıyor, ya kafası sahada değil ya da yatmaya gelmiş. Yerine Cafer falan oynasa cok daha iyi olur.
Nwakaeme cok kanada hapsoluyor. Adamın tek olayi topu alip cizgiye inip orta açmak ya da ceza yayına cekip şut çekmek... bu sene geçen senenin ekmeğini yiyecek gibi görünüyor bu gidişatı.
Sosa çok mücadele ediyor laf diyemeyiz bence.
Avdijajın sadece top tekniği var. Vizyon, mental güc, fiziksel güç hikaye. Çöp transfer..
Sorloth fena bir transfer degil. Ama rodallega daha iyiydi.
Abdulkadir parmak 70ten sonra girecek tipte bir oyuncu. Milli takim oyuncusu olamaz. Mental olarak zayif, çabuk isyan ediyor, hemen pes eden yapisi var oyun içinde. Oyun gorusu de cok iyi sayılmaz.
Takimin penaltıcısı Sosa olmalı bence. Cunku en teknik adam o.
Unal karamanin iyi niyetinden ve teknik bilgisinden suphem yok. Oyuncu degisikliklerinde ise yonetime mesaj verdiğini falan dusunmek istiyorum. Transferler sorloth, campi haric çöp. Sorloth da eski forvetten iyi degil. Hoca kovulmamalı, istifa da etmemeli. Ama hocanın teknik ekibini degistirmesi lazim. Huseyin cimsir ile metin aktaş teknik olarak ne bilgiye sahipler de oyuncuları hazirliyorlar aklim almiyor benim. Bunlarin futbolculugunu cok iyi biliyorum yaşım itibariyle.
Keşke hep altyapi oyunculariyla gitseydik transfer yerine. En azindan keyfimiz kaçmazdı. Bu noktada da hata yönetimindir.

olcay_61
kısıtlı kadro mu?

malatyanında alanyanında kısıtlı kadroları yok.bunlar hazır oyuncu alıyorlar genelde.

sergen ve erol bize gelmez.bu kadroya hiç gelmez.bu takımlar transfer yapıyorlar aga.bunların maaş ortalaması transferde 700-800 bin avro.

biz nerde hata yaptık peki?

sturiç ve mikelin toplam maliyeti kemiksiz 5 milyon avro.manager hariç.

5 milyon avroya 5 adet hazır isimsiz güncel performans oyuncusu alırsın.biz o hakkımızı yanlış kullandık.genç oyuncuları sayma.

işte yapsaydık etseydik olmuyor bu işler

madem hocasın istediğin adamlar alınmıyor, geçen sene de milletin gözüne girmişsin öyle ya da böyle. isitfa ediyorum deseydin madem transfer böyle gidecek

hem çok rahat da iş bulurdu, şimdi istifa etse zor iş bulur. takke düştü kel gözüktü

gurur6134
Eleştirmek içim söylemiyorum ama keşke transfer tahtamız hiç açılmasaydı. Yapılan onca transfer var iyi ki almışız dediğimiz tek transferimiz yok. Hatlarından ders alıyor kendini devamlı geliştiriyor dediğimiz Ünal hoca yine yetersiz, vasat hoca durumuna geri döndü. Durum bu maalesef.

Boyle olunacagi bilse acilmasaydi tabi hic degilse eldekilerle devam etmek zorunda kalinirdi

jairzinho
23.09.2019, 23:08
bu yenilgi psikolojik ve mental açıdan bizi çok yıpratacak.beraberlik iyi idi aslında.

bu yenilginin artçı etkilerini nasıl en aza indirecekler soru işareti.

sakatlar var.ve oynayan kadro yaşlı ve temposuz.operasyon yapsan kime yapacaksın?mikele mi?yetmez.sosa yı zaten kesemiyorsun.vakayeme kesilmez.ve bunlar temposuzlar.

transfer dönemi boşa harcanmış görünüyor.popülizm adına yapıldı.aylarca sturiç muhabbeti forumda.noldu?2 gün ulusal ve uluslararası basında konuşuldu.o kadar.giden sadece 5 milyon avro maaş değil.kadronu güçlendiremedin ayrıca.1 milyon avrodan 5 tane süper ligde başarılı olmuş garanti oyuncu alabilirdin.markası olmayan ama performansı olan

TSunami_69
23.09.2019, 23:09
Yukarida bur arkadasin dedigi gibi hucum futbolu oynatacaksin bu saatten sonra yediginden fazlasini atacaksin.

memozcan
23.09.2019, 23:10
dikkatinizi çekti mi bilmem.. şörloth pres yaparken sürekli rakip stoperlerin arasına girdi.. rakip stoperlerin pas bağlantısını kesmeyi mi amaçladık acaba? böylece onlar sürekli ileri uzun top oynadılar ve o toplar sürekli onların ileri uç adamlarıyla buluştu.. ilk golü de böyle yedik zaten..

merak ettiğim şey bu bir taktik miydi yoksa sörloth'un avelliği mi ?

Varlıbaş61
23.09.2019, 23:11
Avrupa bize göre değil diyeceğim ama bu takım milli maç dönüşü geçen hafta rezil ötesi futbol oynadı. Sorun yorgunluk değil sorun Ünal. Bariz şekilde belli. Ya düzelecek yada gidecek!!

Yıldıray Emanet
23.09.2019, 23:13
Geçen seneki takım ruhu nere gitmiş şaşırtıcı derece de coşku eksikliği var

Varlıbaş61
23.09.2019, 23:14
Ünal Efendi karşılanacak mı gene acaba?

nakzo
23.09.2019, 23:15
dikkatinizi çekti mi bilmem.. şörloth pres yaparken sürekli rakip stoperlerin arasına girdi.. rakip stoperlerin pas bağlantısını kesmeyi mi amaçladık acaba? böylece onlar sürekli ileri uzun top oynadılar ve o toplar sürekli onların ileri uç adamlarıyla buluştu.. ilk golü de böyle yedik zaten..

Şörlot herhangi bir taktikle birleştirilecek bir oyuncu değil direk onun mallığı.

bahadır2561
23.09.2019, 23:16
Kulübede o salak Olcay ayarında bi tane adam yok.

bahadır2561
23.09.2019, 23:17

İki, üç damla gözyaşı döker.

Taraftar yine oooww der.

nakzo

Gül döksünler başından ..Agaoglunuda çelenk sunsunlar Trabzonsporun ruhuna El Fatiha.

jairzinho
Yukarida bur arkadasin dedigi gibi hucum futbolu oynatacaksin bu saatten sonra yediginden fazlasini atacaksin.
hoca sakatlıklardan sonra geçen hafta basın toplantısında sistemi değiştireceğini biraz sıkıcı futbola döneceğini söyledi.

sanırım obi mikel tercihi ve ısrarı bundan.

oyunu tutmak istiyor .

oysa doğan erdoğan ile oyunu daha iyi tutmuştu fb deplasmanında

mikel den vazgeçmiyorsan o zaman doğan mikel yap merkezi.önlerine sosa yı koy.sağ açığa parmak.

nakzo
23.09.2019, 23:19
Kulübede o salak Olcay ayarında bi tane adam yok.

Dün yazdım bir tane olcay şahanın bile yok 1 tane öyle kepaze haldesin.

artvints
23.09.2019, 23:20
Son iki maç 5 puan gitti, öyle böyle aptalliklardan değil ama, değişikliklerle maçları verdik. 5 puan ne demek geçen senenin puan durumuna baksın Ünal hoca. Futbolcudan anlamıyor mu acaba diye düşünmeye başladım, taktiği falan geçtim artik.

LittleFinger
23.09.2019, 23:20
Gün gelir devran döner sadece şunu anladık o sene bu sene de değil.. henüz yeteri kadar batmadık.. henüz yeteri kadar akıllanmadık.. sonuna kadar götürsünler bu işi başkan ve teknik ekip..

Olan ömür e oldu arada onu da sakatladılar umarım seneye bu teknik ekiple antremana bile çıkmadan transfer olur..

Fatih Çelik
23.09.2019, 23:21
Son iki maç 5 puan gitti, öyle böyle aptalliklardan değil ama, değişikliklerle maçları verdik. 5 puan ne demek geçen senenin puan durumuna baksın Ünal hoca. Futbolcudan anlamıyor mu acaba diye düşünmeye başladım, taktiği falan geçtim artik.

Takımı idare edebilecek seviyede dahi adam yok daha ne olacaktı ki?

TSunami_69
23.09.2019, 23:21
Dunya uzerinde bizim kadar bahtsiz bi takim olamaz. Bu sene acik ara sampiyon olacak takimin icine ettiler ya yaziklar olsun. Bok vardi yusuf gidecek .basin goge erdimi .senden gelen paraya da sana da lanet olsun.

Mehmet Sarigül
23.09.2019, 23:24

Ünal Karaman taktiği! Daha önce hiç izlemedin mi?

Maç 1-1...korner kullaniyoruz, maçin son dakikalari ve biz kontra atakdan gol yiyoruz!

Bir de adam iyi oynadik diyor, komedi gibi...

Not: Ilk golü Pereira'nin ve defansdaki diğer stoper arkadaşlarinin (kalecimiz dahil) uyumasi sunucu yedik!

Arif Timurcioğlu
23.09.2019, 23:25
Bu senede mac isi bitmistir stres cekemem yeter.

Varlıbaş61
23.09.2019, 23:26
Her maç, kullandığımız korner sonrası tehlikeli pozisyon veriyoruz, istisnasız her maç. Adam daha bunu bile idrak edememiş, hoca diye para alıyor bir de !!

olcay_61
23.09.2019, 23:27
yahu bırakın yedekte adam yok hikayelerini

koray muhammet fırat gireceğine, Safa kerem Ahmet Behlül girseydi. milletin anlatmak istediği bu. en azından gerçek mevkilerinde adam denerdik olur ya da olmaz

bahadır2561
23.09.2019, 23:28
Böyle penaltı atan adamı direkt kapı önüne koyacaksın.

Bu kadar vurdumduymaz olunur mu?

Gürkan Asma
23.09.2019, 23:30
İki stoperimizin de yeni kuraldan haberi yok heralde :), maç boyunca aut atışlarında ceza sahasının dışında kenarda bekliyorlar , olm pasla başlayacaksan kalecinin yanına girebilirsiniz, korkmayın o kural kalktı :D

Varlıbaş61
Takımın penaltıcısı Novak veya Ekuban olmalı. Bunu ne zaman görecek bakalım Ünal Efendi !

trabzonsevdamuz
Suç dağılımı yuzde 60 yonetim.kotu transferler sebebiyle.yuzde 40 da unal karaman yanlış kadro ve değişiklikler

nakzo
23.09.2019, 23:31
Böyle penaltı atan adamı direkt kapı önüne koyacaksın.

Bu kadar vurdumduymaz olunur mu?

Herif yeteneksiz ne vurdumduymazı bu malı alıp getirendir ssorumlu futbol fakiri Ağaoğlu.

LittleFinger
23.09.2019, 23:31
Dunya uzerinde bizim kadar bahtsiz bi takim olamaz. Bu sene acik ara sampiyon olacak takimin icine ettiler ya yaziklar olsun. Bok vardi yusuf gidecek .basin goge erdimi .senden gelen paraya da sana da lanet olsun.

Bahtsızlık değil akılsızlık..
Yusuf iyi ki gitmiş yoksa sakatlanıp sakat sakat oynatılıp menisküs olup ödem denilip milli takım doktorları tarafından doğru teşhisi koyulup 6 ay hiç oynayamayabilirdi de..

Mehmet Sarigül
23.09.2019, 23:32
hoca sakatlıklardan sonra geçen hafta basın toplantısında sistemi değiştireceğini biraz sıkıcı futbola döneceğini söyledi.

sanırım obi mikel tercihi ve ısrarı bundan.

oyunu tutmak istiyor .

oysa doğan erdoğan ile oyunu daha iyi tutmuştu fb deplasmanında

mikel den vazgeçmiyorsan o zaman doğan mikel yap merkezi.önlerine sosa yı koy.sağ açığa parmak.

Oyunu tutmak isteyen bir hoca öyle bir gol yemez!

Kornerden gelen o ikinci golü takim değil, Ünal Karaman yedi!!!

Bu takim daha (kendi kullandiği) bir kornerde nasil duracağini bilmiyorsa, saha kenarinda bir hocasi yok demektir!!!

serdaracıl
23.09.2019, 23:35
Korner kullanıp kontradan gol yiyen bir takım için ne desen boş

olcay_61
geçen sene sezon başı bu takım küme düşer diyen arkadaşlar şuanki takım için neler düşünüyor merak ediyorum.

Mert'
Sıkıcı futbol ile iyi kötü sonuç almaya çalışan adam MRA dönemini örnek alır en azından. Böyle goller yenmesi komedi gibi. Hele bir korner dönüşü var ki gözleri kanadı görenlerin.

bahadır2561
23.09.2019, 23:36
Herif yeteneksiz ne vurdumduymazı bu malı alıp getirendir ssorumlu futbol fakiri Ağaoğlu.

Öyle deme analizciler gelir.

Gent’te sağ açıkta da oynamış dripling özelliği de varmış.

LANGARA
Taraftar her maç acı çekiyor, hocamız da çıkıp oynanan oyundan memnunum diye açıklama yapıyor. Bu takım geçen sezon da iyi değildi. Hatırlayın sürekli son saniyelerde puan bırakıyorduk. Fb, Bjk ve Gs’ye karşı içeride alınan galibiyetler hocanın kredisini epey artırmıştı. Geçen yılki takımın bozulması ve yapılan transferlerin kötü çıkması acı tabloyla bizi karşı karşıya bıraktı

artvints
Bu arada Alanya ligde bizi takip ediyor, fikstür aynı yani şuana kadar. 1 maç farklı fikstürde 7 puan fark yedik.

Alanya önümüzdeki 5 maça çıkmasa bile önlerine geçemeyiz.

Mehmet BAŞ
23.09.2019, 23:39
Herifin istatistigine baktın mı gelmeden ne bok oldugu belliydi.Roda bunların agzına sıçsın.

İstatistiğe gerek yoktu. Bize tecrübeli bir forvet lazım diye diye bir tarafımızı yırttık. Ama gittiler tecrübesiz bir çocuğu getirdiler. Ulan Rodellega yanına bu çocuğu alsalar tamam. Ama Rodellega gönderip bunu almak akıl tutulmasıydı. O yüzden Adebayor gündeme gelince olsun dedik. Tecrübesi ile bu ligde her türlü iş yapardı. Kayseri ile yapıyor. İzliyoruz. Neyse her gelen acemiliğini bizle atıyor. Kanser olmaya devam edelim.

olcay_61
23.09.2019, 23:40
yazık vallahi yazık, haftaya da beşiktaşa yenilip adamları rahatlatırız

Enes Başkaya60
23.09.2019, 23:41
50 milyar paramı 100 milyar yapan şikeci Sivas sporu tebrik ediyorum...Biraz zor oldu ama oldu...

Haftaya Sekistas da paramı 200 milyar yapacak adım gibi eminim... Oynayacağım da Sekistas maçı rahat alacaktır da...

Bizim bu futbol mentalitesi ile bir takımdan 3 puan alma ihtimalimiz çok zor geçen sene Sikebahce'nin düştüğü durumun daha kötüsüne düşeceğiz herkes bizimle dalga geçecek bunu unutmayın...Bundan da adım gibi eminim...

Sòrtloth denen futbolcu musvettesi kaleciye bakmadan penaltı mı kullanılır be adam kaleci soluna yatmış neden kaleciye bakıp sağına atamazsın penaltı atmasını bilmeyen adamı Trabzonspor'un forveti yaptılar...

Ünal Hoca haftaya rezil olmadan bırak şu takımı acayip rezil olacağız...

Oynanan futbolu beğenmiş geç bu işleri bizimle dalga geçme...

Çok ama çok kötü günler bizi bekliyor...

Mehmet BAŞ
23.09.2019, 23:42
Hocam rakiplerde messiyle oynamıyor pardonda. İsimden ziyade takımın bir karakteri olur. Oyun anlayışı olur. Ne yaptığı belli olur. Hiç bir şey bilmiyorsa koşar mücadele eder. Sende hangisi var ?

Aynı fikirdeyim. İsimden ziyade formanın içindeki o futbolcu oynuyor. Sahada top herkese eşit mesafe duruyor. Kim daha çok ister ve mücadele ederse o kazanıyor. Bizim takımda iyi mücadele etmeyen iyi isimler var. Mesela Nwakaeme gibi isimler! Bu arkadaşın kulağını çekmek lazım. Fazla şımardı.

Enaldo61
23.09.2019, 23:44
Maalesef bu hocanın geçen sezonki başarısı kendiyle alakalı değilmiş. Orta sahaya Doğanı alacağına gidiyor kanada Korayı alıyor, orta sahaya Behlülü alacağına gidiyor kanada Fıratcanı alıyor. Kafayı sıyırmış vallaha. Maalesef bunla da olmayacak. 1 aydır çok net belli ettiler bunu. Abdüş Yazıcı Ekuban kurtarmış bu hocayı, onlar olmayınca futbol namına hiçbir şey olmuyor sahada. E hoca sen ne boka yarıyorsun peki? Kimse kusura bakmasın...

Gürkan Asma
23.09.2019, 23:44
Takıma yedek olarak yurt dışında tutunamamış, bizim ligi bilmeyen oyuncular alınacağına, boştaki Fofana, Poko, Pinto, Adem Büyük vs. bunlar alınmalıydı. Yedekleri bu ligi bilen vasat oyunculardan kuracaksın, yıllardır beceremiyoruz şu işi.

Mehmet BAŞ
23.09.2019, 23:46
Doğan var tek bir değişiklik ile maçı alabilirdi ya Ünal hoca maçı sattı ya futbolcular birileri ihanet ediyor haftalardır söylüyorum biz bu 11 ile bütün maçlarda berbat oynadık zaten neden hala aynı onbirde ısrar ediyor Ünal efendi neden hala Koray’ı alıyor al Hüseyin’i sağ bek at pererayı öne çıkar wakayı al doğanı Abdülkadir’i at sola bu kadar zor olmasa gerek Sivas’ı tebrik ederim hak ettiler Ünal hoca da bir zahmet def olsun içerde sorunlar var belli istifanı ver çek git futbolcular seni önemsemiyor

Hocam öyle dediğin gibi olmuyor. Maalesef Doğan'ı da gördük. O da etkili olamıyor. Ama Fıratcan ve Koray'dan daha etkili olduğu bir gerçek. İnkar edemeyiz.

Hocayı takmıyorlar kısmına pek katılamayacağım. Takımda hoca ile sıkıntısı olan futbolcu yok. Bence esas sıkıntı yeni gelenlerden verim alamıyoruz. Ondan daha kötüsü orta ve ön taraftaki şablonumuz bozuldu. Bir dişlinin bir parçasını koparmak hepsinin dağılmasına neden olabilir. Bizde de iş o noktaya gidiyor.

olcay_61
23.09.2019, 23:47
Takıma yedek olarak yurt dışında tutunamamış, bizim ligi bilmeyen oyuncular alınacağına, boştaki Fofana, Poko, Pinto, Adem Büyük vs. bunlar alınmalıydı. Yedekleri bu ligi bilen vasat oyunculardan kuracaksın, yıllardır beceremiyoruz şu işi.

genç alıyoruz yaaa, bütün gençler bizi tercih ediyor. sanırsın spor akademisine öğrenci hazırlıyoruz :)

Sefa Alış
23.09.2019, 23:48
b.şehirin yedeklerinden 4-5 oyuncu çıkar bizde 11 oynayacak. kadro mühendisliği 0 bizde.

olcay_61
23.09.2019, 23:50
koca bir transfer fiyaskosu ve hocanın olmayan oyun bilgisi malesef bu sezonu bitirdi, inşallah çok kötü durumlara düşmeyiz

Mehmet BAŞ
23.09.2019, 23:50
renkdas ben Ünal hocayi cok severim, cok ümitlide degilim, kalmasindan yanayim
fakat bu degisiklik izah edilemez bir durum eger sakatlik yoksa...donis takimin en iyisi ve tek hücum silahi idi bugün...dogani alip sosa/mikel ikilisinden biri kesinlike cikmaliydi...olmayacak gibi, gerci yerine gelen bu kadrile bir basari yakalayamaz...agaoglu ve yönetimi bu transfer döneminin hesabini vermeli...isler cok vahim...böyle giderse aralikta kongre olur, isler bayagi karisir

Hocam maçı izlerken benim aklımda olan şeyi yazmışsın. Sosa'yı çıkartıp Doğan'ı 65-70 gibi sahaya sürebilirdik. Mikel'in çıkartmazdım. Son üç maçtır orta sahada ayakta kalan isim Mikel oluyor. Donis de bugün iyi başladı. Ama pas oyununa daha fazla katılması lazım. Bugün bence de, dışarı alınmaması gerekirdi. Zira yedekte işe yarar kimse yoktu.

jairzinho
23.09.2019, 23:54
görünen o ki bu sezon lig mart ayında bitecek gibi

gelecek hafta fb gs yi deplasmanda yenerse (ki yüksek ihtimal bu) o ivme ile yola devam eder.

bu gelecek öngörümün iki nedeni var.

1-hakemler

2-fb nin yüksek koşu temposu. buna bağlı olan faulleri ise hakemlerin sarı kart ile cezalandırmaması.(muhtemelen yapılan faul sayısı karşılığında sarı kart oranı en az fb dedir şu anda)

gelecek hafta büyük ihtimal ligde 1. lik yarışı bitecektir.

bizim durumumuz ise oldukça kritik lig sonu için.devre arası transferlere bakılacak.alt taraftan uzaklaşmak için gerekli ve doğru transferler yapılır mı soru işareti.

bu kadronun bu şekilde ligi kazasız şekilde tamamlaması oldukça zor.koşu temposu oldukça düşük bir takım.ve buna rağmen kendimizi bilmiyoruz.şu deplasmandan alınacak 1 puan kötü değildi.bizi mental açıdan da ayakta tutardı bu puanlar.

kendimizi bilmememizin nedenlerinden biride sturiç ve mikel transferleri ile havaya girilmesi.oysa içi boş iki transfer yapıldı.koşan yazıcı gitti.üzerine sakatlıklar geldi.

bu sezonun bir hikayesi yazılırsa bu maçta yenilen 2. gol başrol oynar.

geçen sezon malatya maçındaki 5-0 lık mağlubiyet ile sivasspor maçındaki mağlubiyet aynı efekti yaratmaz .çünkü geçen sezon kendimizi biliyorduk.her alınan puanın değeri vardı.her oyuncu kazanımı bir değerdi.oynanan futbolda öyle.

bu yıl sadece skor hedeflendi.mikel ve sturiç transferleri ile.skor olmazsa yıkım devam eder.