PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig Cemil Usta Sezonu 4.Hafta | Trabzonspor 2 - 2 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

ANIL
14.09.2019, 08:11
uğurcan
pereira-hüseyin-hosseini-novak
doğan-sosa
donis-parmak-tony
sorloth

Anıl C
14.09.2019, 09:48
Uğurcan

JP----Hüseyin----Ivanildo----Novak

Obi Mikel----Sosa----Dogan

Donis----Tony

Şörlot

Oğuz KUL
14.09.2019, 13:30
Tek söz; Olacağızda..

DURAS
14.09.2019, 14:30
, ekubanın sakatlığına rağmen , Koray’ın u19 maçında kadroda olması; Sturridge in, Gençlerbirliği maç kadrosunda olacağına dair bir gösterge sanırım.

artvints
14.09.2019, 14:37
Kerem'i beğenmedim. Kerem Baykuş niye oynamıyor acaba, ya a takımda yedek kulübesinde olacak ya da sakatlığı var.

Ertan1982
14.09.2019, 14:44
bu u19 oynadigi saha ne böyle.Sadece rezilik.

bariskaratas
14.09.2019, 14:48
tanı-teşhis-tedavi uygulayamayan doktorlara sahipken atmıyorlarsa kendilerini diğer hususu bilemedim

o da doğru :)

TSemih61
14.09.2019, 15:00
Behlül attı. Akıllı topçu, iyi bitirdi.

ANIL
14.09.2019, 15:02
U19 mükemmel oynuyor, al hemen hepsini A takıma. Atakan-Taha-Behlül kusursuz. Ünal bu oyunculara şans vermezse takkma ihanet eder ve bedelinide öder

odyseuys
14.09.2019, 15:09
behlül 10 numara mevkisine ait özellikler bakımından yusuf yazıcının bizden gittiği halinden daha iyi bence. oyun görüşü, pas tercihleri, isabet-sertlik değerleri olarak çok iyi durumda. yusuf'un da onu avrupa arenasına taşıyan çok önemli özellikleri vardı diğer gençlerden ayrıştıran ama 10 numara pozisyonu için onda eksik olan birçok meziyet behül'de mevcut.

yusuf, a.kadir gibi gençlerin avrupaya açılması konusunda en büyük tesellim diğer gençlerin önünün açılacak olmasıydı.

yusuf'u gönderdik, a.kadir sakat... ne behlül'e ne kerem'e ne cafer'e süreyi geçtim kadroda yer dahi vermiyoruz.

genç oyuncu romantizminin bu kadar çabuk son bulacağını tahmin etmiyordum doğrusu.

Ertan1982
14.09.2019, 15:11
sorun yetenekleri degil.Sorun fizik olarak yetersizler su an.
Sen onlari at lige 2-3 kötü mac sonra taraftar topculari bitirirler.

TSemih61
14.09.2019, 15:12
Taha Tunç çok iyi. Tam bir modern ortasaha, her şey var çocukta. İki yönlü oynaması açısından şuan A takımda oynamaya en yakın oyuncu diyebiliriz. Hoca genelde oyuncuların mücadele gücüne bakıyor o da fazlasıyla var.

ANIL
14.09.2019, 15:15
Sturridge-Mikel-Kuçka ile şampiyon olamazsın yıllardır olamadıkta. Ne Cardozo nede marcelinho şampiyon yaptı. Bize göre değil bu işler anlayın artık. 80 lerde nasıl şampiyon olduysak yine o sisteme dönülmeli. Başka çaresi yok. Bu şehir avrupanın çöpleri ile şampiyon OLAMAZ

yorumsuz6117
14.09.2019, 15:23
Sturrige'in şapkadan tavşan çıkarıcağını zannedenler var, oynadıkça daha iyi olacaktır tabi ama Ekuban'ın son maçlarda oynadığı oyunun yarısını dahi oynayamaz şu anda, futbolda fizik kondisyon herşeydir..

delikoyun
14.09.2019, 15:25
Sturridge-Mikel-Kuçka ile şampiyon olamazsın yıllardır olamadıkta. Ne Cardozo nede marcelinho şampiyon yaptı. Bize göre değil bu işler anlayın artık. 80 lerde nasıl şampiyon olduysak yine o sisteme dönülmeli. Başka çaresi yok. Bu şehir avrupanın çöpleri ile şampiyon OLAMAZ
u19 oyuncuları geliştirilip a takıma alınmalı kariyerli formsuzların transferine son verilmeli

ilelebeTS
14.09.2019, 15:33
u19'da çok yetenekli oyuncular var ama zaman lazım biraz daha. Sindire sindire gelmeliler. A takımla yoğrulmaları lazım. Şu an bizde oynayan oyuncuların hepsi bir anda ortaya çıkmadı. Belli bir aşamadan geçtiler.

Mert Oğuzlu61
14.09.2019, 15:52
Obi Mikel haric soru isaretli oyuncu yok, kimin ne verecegi belli. Dogan Onazi'nin yaptigini yapabilecek birine benziyor, burada tek problem Mikel oldu. Alttan gelecek oyuncularin onunu tikamaktan baska bir ise yaramiyor. Sahada Sosa gibi buyuk oynamadikca sure almasi zor.

------------parmak---sosa
------donis-------????--------waka
--------------------sorlot

İsaretli yere hic korkmadan Kerem Baykus'u koyardim. Deplasman olsa Dogan'i yazardim ama bu mac daha ofansif biri denenmeli.

Merkez ikiliyi asla bozmam, Parmak'i da saga sola kaydirmam onun yeri Sosa'nin yani.

Donis'in artik kafasi rahat, baska adam kalmadi bakalim nasil oynayacak. Kucukken bal kazanina dusmus galiba. Aniden 11 oyuncusu oldu.

E. Okan Bülbül
14.09.2019, 16:11
Kerem Baykuş ne yapmış bugüne kadar da ilk 11 de oynatacağız onu? Sürekli u19 maçlarımızı takip ediyorum, Kerem'e gelene kadar çok daha sivrilen topçulara sahibiz.

Ozan Yılmaz
14.09.2019, 16:16
bu u19 mu o çok övülen takım? pek bi numaraları yok, dan dun oynuyor çocuklar genelde

HOPA'LI TS'Lİ
14.09.2019, 16:23
Mikel ve Sturridge takıma katkı sağlarsa Ekuban ve Abdüş'ü aratmazlar.

Mikel yüzünden AEK maçında neredeyse eleniyorduk.

Sturridge'den çok umutluyum da Mikel için aynı şeyi söyleyemem. Oysa çok büyük beklentilerle gelmişti ve sevindirmişti bizleri.

GB hafife alınmamalı, ama yeneriz her halukarda

Sivas ve BJK maçları çok kritik

3 kulvarda Allah güç kuvvet versin Trabzonspor'um

DURAS
14.09.2019, 16:32
Bence u19 da çok potansiyelli oyuncular var. Özellikle Serkan, Hakan yeşil, Tahayı bu maç özelinde çok beğendim. Hakan yeşil çok iyi bir orta saha ne yalan söyleyeyim behlülden daha çok tuttum. Cafer çıktıktan sonra zorlandık ancak Hakan’ın girmesi ile tekrar orta saha hakimiyetini ele geçirdik. Bu maç özelinde Koray, safa, kerem ( bu baykuş olan değil), sol bekimiz A takım için yeterli seviyede olmadıkları gibi Trabzonspor’un beklediği potansiyelde de değiller. Diğerlerinin hepsinde bir ışık var bence. Kerem, Serkan, Hakan yeşil, Atakan, Behlül, Taha ,kerem baykuş, Muhammed, Cafer. Bakalım kaçını Avrupa’ya göndereceğiz.

artvints
14.09.2019, 16:37
U19 beklenmedik bir gol yeyince, skora oynadı, sürekli uzun attılar. Geriden pasla organize çıkamadılar. Madem uzun oynayacaksın, bekleri ileri gönderip çift forvete dön, plansız bir şekilde uzun oynamanın anlamı yok. Ritim bulamayınca iyice düştüler oyundan. Zaten uzun süre 10 kişi oynadılar, kerem takım seviyesinde değildi, öyle durdu ortasahada. Muhammet de sol kanatta acı çekti bütün maç.

Tek tek potansiyelli oyuncular var ama daha yeni kurulan bir takım, henüz oyun oturmamış. Salih gibi hızlı yetenekli bir oyuncu lazım. Kanatlarda hızlı oyuncu yok.

Skor ne olursa olsun topun ritimli bir şekilde dönmesi lazım. Hoca bunun üzerinde durmalı, oyuncular bunu benimsemeli. Son dakikalarda dağınıklığı üzerlerinden atıp ayağa pas yapmaya çalıştılar ama yorgunlukla birlikte çok efektif olmadı.

artvints
14.09.2019, 16:39
Bence u19 da çok potansiyelli oyuncular var. Özellikle Serkan, Hakan yeşil, Tahayı bu maç özelinde çok beğendim. Hakan yeşil çok iyi bir orta saha ne yalan söyleyeyim behlülden daha çok tuttum. Cafer çıktıktan sonra zorlandık ancak Hakan’ın girmesi ile tekrar orta saha hakimiyetini ele geçirdik. Bu maç özelinde Koray, safa, kerem ( bu baykuş olan değil), sol bekimiz A takım için yeterli seviyede olmadıkları gibi Trabzonspor’un beklediği potansiyelde de değiller. Diğerlerinin hepsinde bir ışık var bence. Kerem, Serkan, Hakan yeşil, Atakan, Behlül, Taha ,kerem baykuş, Muhammed, Cafer. Bakalım kaçını Avrupa’ya göndereceğiz.
Solbek Faruk baya iyi oyuncu, son dakikalarda oyunan giren faruk değil tabi. İlk onbir oynayan Faruk sakatlandı çıktı. O dakikaya kadar da iyi oynadı.

DURAS
14.09.2019, 16:47
Solbek Faruk baya iyi oyuncu, son dakikalarda oyunan giren faruk değil tabi. İlk onbir oynayan Faruk sakatlandı çıktı. O dakikaya kadar da iyi oynadı.
Doğrudur. Bek olarak sekanı çok beğeniyorum. Bence Parreira’nın alternatifi rahatlıkla olur.

artvints
14.09.2019, 16:57
Doğrudur. Bek olarak sekanı çok beğeniyorum. Bence Parreira’nın alternatifi rahatlıkla olur.
Serkan şuan lig maçında oynayabilecek seviyede zaten. Tabi ki ilk maçlarda zorlanacaktır, pozisyon hataları da yapacaktır ama bunlara sabretmek lazım.

Faruk da çok iyi futbolcu, çok zeki ve teknik. Sürekli ofansı zorlayan, kanadı tek başına kullanabilen bir oyuncu, temposu çok iyi. Tercihleri genelde doğru. Tabi ki o da defansif zaaf gösterebilir, bazen zayıf kalabilir ama uzun dönemi kurtarmak için denemeler yapmak lazım. Bana göre kamil ve rahim'e göre daha öndeler.

Kazım Bostan
14.09.2019, 17:09
tam bu sene futbol işini bırakayım diyorum, kulüp gidip sturridge alıyor ya. bu futbol tam hastalık. izleyeceğiz bu sezon da napalım...

emrahtuna
14.09.2019, 17:11
gençlerbirliğinin de şiddetle puana ihtiyacı var trabzonum bu cömertliği göstermekte hiç tereddüt etmez normalde ama bakalım bu sefer ne olur..

Hakan
14.09.2019, 17:13
Abdülkadir ve Yusuf'la beraber oynayan U21 jenerasyonunda Süper Lig futbolcusu çıkmadı.
Beklenti olsun tabi de bazı yorumlar gülünç.

Çağdaş DENİZ
14.09.2019, 18:06
bu u19 mu o çok övülen takım? pek bi numaraları yok, dan dun oynuyor çocuklar genelde

Aynen berbatlar
Ancak birkaç iyi oyuncu Var a takım için

Ozan Yılmaz
14.09.2019, 18:13
Aynen berbatlar

hayır bir de öyle bir anlatılıyor ki, koy süper lige bu takımı direkt şampiyonuz falan :D

ANIL
14.09.2019, 18:14
u19 oyuncuları geliştirilip a takıma alınmalı kariyerli formsuzların transferine son verilmeli

Aynen öyle hala bunu anlamayanlar var forumda çok gülüyorum buna

ANIL
14.09.2019, 18:17
hayır bir de öyle bir anlatılıyor ki, koy süper lige bu takımı direkt şampiyonuz falan :D

Alt yapıdan çıkan Yusuf gitti takım ortada. Bu zihniyetle 100 yıl şampiyon olamazsın

Ali İhsan
14.09.2019, 18:25
Aynen berbatlar

O takımdaki neredeyse her oyuncu özenle seçilmiş oyuncular ve çoğu yaş grubunda mevkisinin TRdeki en iyilerinden.

Kaleci Arda
Sağbek Serkan
Stoperde Ahmet Baha ve Altınordu'dan alınan Atakan
Ortaalanda Pendik'ten gelen Taha (18 yaşında bir sezon profesyonel lig tecrübesi var), temposuz olsa da müthiş tekniğiyle Cafer
Takımın en hazır oyuncusu Behlül (Yusuf'un eksikliğini hissettirmeyecek potansiyelde)
Bu maçta oynamayan Kerem Baykuş (fiziksel eksikliği var ama yıldız kumaşı var), Safa Kınalı
Forvette fizik avantajıyla Koray ve henüz çok genç olan Muhammet ve daha lisansı bile çıkamayan büyük yıldız adayı Salih

Ben takımı sürekli takip ediyorum

Bu çocukların hepsi tabi ki yıldız olmayacak

Ama bu sene dahi kadroya yavaş yavaş 2-3 tanesi monte edilebilir. Bu monte işlemi hepsi onbire bir anda şeklinde değil, yavaş yavaş yedek kulübesi bazı maçlarda dakika alarak vs oluyor, sizin dalga geçtiğiniz gibi olmuyor herkes farkında.

Bu saydığım oyunculardan en az 5 tanesini TS formasını giyerken bol bol göreceksiniz

En az 1-2 tanesi de yıldız oyuncu olup, sizin gibi kıymet bilmezler tarafından sabahtan akşama kadar eleştirilecek

Bugünkü maçı başkan ile Özkan Sümer beraber izlediler. Bu organizasyonda Özkan Sümer'in parmağı olduğu için, ben bu çocuklara güveniyorum. Geleceğimiz onlar ve onlarla başarılı olacağız...

hosseinivanildo
14.09.2019, 18:29
sturridge izlemek yerine hosseini-ivanildo izlemek istediğim bir maç. Bu tandemi anlamlaştıracak olan orta sahanın da doğan-mikel-sosa olması gerektiği düşüncesindeyim. Onazi'nin yokluğunda defansif yükü daha çok olan orta sahamız net olarak doğan erdoğan. Tüm bunlar olursa her maç gol yeme sorunumuzu çözeceğimizi düşünüyorum tabi en doğrusunu ligin en iyi hocası bilir...

zafercalikoglu
14.09.2019, 18:33
sortlöh patlama yapacağı maç olacak ,2 gol atar

iyattara
14.09.2019, 18:45
Sturridge doktorla konusuyor videosu girdi haber 61. Mevzu ne biri bize de anlatsa keşke. Ne derdi var adamın yada bir derdi var mı?

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Yılmaz
14.09.2019, 18:48
Alt yapıdan çıkan Yusuf gitti takım ortada. Bu zihniyetle 100 yıl şampiyon olamazsın

o kafayla da olamazsın başka kafayla da olamazsın bu ligde. kahin olmaya gerek yok vaziyetler ortada

Muhammed Ayaz
14.09.2019, 18:49
En son 1-6 yenildiğimiz Akhisar maçında Trabzonda maça gitmiştim.

Nasipse o günden sonra yarın ilk kez gideceğim.

Umarım güzel bir akşam geçiririz.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jönts
14.09.2019, 18:51
A takımda oynamak kolay iş değil.

Geçmiş dönemlerden birkaç isim sayayım: Barış Memiş, Göksu Alhas, Ahmet Sarı, Ergin Keleş, Yusuf Kurtuluş vs. aklıma ilk gelenler.

Bence yukarıdakilerin hepsi bugünkü 19A takımından daha potansiyelliydi ama olmadı.

Şans verilmeli mi? Kesinlikle evet ama çok umutlu değilim ben.

Şunu da ekleyeyim: Genç oyuncuları kesinlikle deplasman maçlarında oynatmalıyız zira iki kötü maç sonrası bizim taraftarın neler yapacağı biraz belli.

Bence 15 ve daha aşağı yaş gruplarına eğilmemiz gerekiyor şimdiden. Futbolcunun en geç 18 yaşında A takımla antrenmana çıkıyor olması gerekiyor. Biz hep Yazıcı’yı referans alıyoruz ama Yusuf gerçekten çok istisna, adamın 20 yaşına kadar milli maçı yok. Tamamen bireysel çaba ile hak etti elde ettiklerini. Her futbolcu bunu yapamaz, böyle bir beklentide olmak da saçma.

Soner Albayrak
14.09.2019, 19:12
tam bu sene futbol işini bırakayım diyorum, kulüp gidip sturridge alıyor ya. bu futbol tam hastalık. izleyeceğiz bu sezon da napalım...

Yemin ediyorum aynı durumdayım ben de. Zaman zaman kendime bunu niyet yaptığımı sorguluyorum, sonra bir bakmışım sezon bitmiş ve ben gelecek sezonu bekliyorum.

Mesut
14.09.2019, 19:17
17998
Twitter'da bazı resimler dönüyordu ama bu resmi görünce korkmaya başladım bence bu adam daha hazır değil

Ozan Yılmaz
14.09.2019, 19:25
O takımdaki neredeyse her oyuncu özenle seçilmiş oyuncular ve çoğu yaş grubunda mevkisinin TRdeki en iyilerinden.

Kaleci Arda
Sağbek Serkan
Ortaalanda Pendik'ten gelen Taha (18 yaşında bir sezon profesyonel lig tecrübesi var), temposuz olsa da müthiş tekniğiyle Cafer
Takımın en hazır oyuncusu Behlül (Yusuf'un eksikliğini hissettirmeyecek potansiyelde)
Bu maçta oynamayan Kerem Baykuş (fiziksel eksikliği var ama yıldız kumaşı var), Safa Kınalı
Forvette fizik avantajıyla Koray ve henüz çok genç olan Muhammet ve daha lisansı bile çıkamayan büyük yıldız adayı Salih

Ama bu sene dahi kadroya yavaş yavaş 2-3 tanesi monte edilebilir. Bu monte işlemi hepsi onbire bir anda şeklinde değil, yavaş yavaş yedek kulübesi bazı maçlarda dakika alarak vs oluyor, sizin dalga geçtiğiniz gibi olmuyor herkes farkında.

Bu saydığım oyunculardan en az 5 tanesini TS formasını giyerken bol bol göreceksiniz

En az 1-2 tanesi de yıldız oyuncu olup, sizin gibi kıymet bilmezler tarafından sabahtan akşama kadar eleştirilecek

Bugünkü maçı başkan ile Özkan Sümer beraber izlediler. Bu organizasyonda Özkan Sümer'in parmağı olduğu için, ben bu çocuklara güveniyorum. Geleceğimiz onlar ve onlarla başarılı olacağız...
inşallah öyle olsun fakat bence bunlar hayalden ibaret, kaliteli ve ideal karışımı yakalamak gerek a takımda.

Koray, Muhammet ve Cafer olmayacaklar gibi görünüyor, o sinyaller gelmiyor.

Arda umarım başarır first class kaleci olmayı, bugün çeldiği topta hata yaptı yedi golü ayrıca ayakla uzaklaştırdığı toplarda aşırı çekingen gördüm hep taca bıraktı topları, a takımla büyük maça çıkmış bir oyuncunun daha özgüvenli olmasını beklerdim artık bu seviyelerde.

Serkan çok hırslı ve istekli fakat kalite ve fiziken yeterli mi şüpheli.

Kerem ve Behlül futbolu ve çalışmayı yeterince seviyorlar mı karakter olarak kaldırabilecekler mi göreceğiz.

Diğerlerini pek bilmiyorum açıkçası umarım başarıyla çıkarlar üst seviyelere, fazla korumacı yaklaşmak da sakıncalı oluyor genç oyuncular için.

Ali İhsan
14.09.2019, 20:58
inşallah öyle olsun fakat bence bunlar hayalden ibaret, kaliteli ve ideal karışımı yakalamak gerek a takımda.

Koray, Muhammet ve Cafer olmayacaklar gibi görünüyor, o sinyaller gelmiyor.

Arda umarım başarır first class kaleci olmayı, bugün çeldiği topta hata yaptı yedi golü ayrıca ayakla uzaklaştırdığı toplarda aşırı çekingen gördüm hep taca bıraktı topları, a takımla büyük maça çıkmış bir oyuncunun daha özgüvenli olmasını beklerdim artık bu seviyelerde.

Serkan çok hırslı ve istekli fakat kalite ve fiziken yeterli mi şüpheli.

Kerem ve Behlül futbolu ve çalışmayı yeterince seviyorlar mı karakter olarak kaldırabilecekler mi göreceğiz.

Diğerlerini pek bilmiyorum açıkçası umarım başarıyla çıkarlar üst seviyelere, fazla korumacı yaklaşmak da sakıncalı oluyor genç oyuncular için.
Türkiye'nin en büyük sorunu sıradan oyuncu yetiştirmeyi sevmemiz.

Bir oyuncu illa yıldız olmak zorunda değil

Örneğin Trabzonspor gibi camia yıllardır Kamil Ahmet'ten medet umacağına kendi yetiştirdiği bir oyuncuyu orada tutabilir. Biz her yetişen oyuncu Yusuf Abdülkadir gibi olsun istiyoruz ama bu takıma Hüseyin Cimşir, Hasan Üçüncü de gerekiyor...

Burada altyapı oyuncularının da suçu var. Yine bir örnek olarak Mustafa Akbaş'ı gösterebiliriz. Akbaş kendisini olduğunun üstünde düşünmese hala Trabzonspor kadrosunda olurdu. As stoper olmazdı ama atıyorum Ivanildo/Campi'nin ikisini birden almak zorunda kalmazdık... Şimdi kadroda Hüseyin var, bence yıldız bir oyuncu değil, olamayacak ama kendini bırakmazsa Trabzonspor'da her zaman oynayabilir.

delikoyun
14.09.2019, 21:22
U19 takımının Altınordu maçını izledim bu çocukları bir ikisi dışında ilkler izledim
serkan ve Behlül çok Ümit bağlanan oyuncular bu oyuncular güçlenmeli bu şart
koray bana a takıma en yakın oyuncu gibi geldi ancak vuruşlarını çok geliştirmeli bu haliyle bir şey veremez çünkü oynadığı bölge çok önemli bitiriciliği çok iyi olmalı çok çalıştırılmalı
muhammed fena değil çok çalıştırılmalı
taha fena değil
arda bence olacak
Diğerlerini pek göremedim
bana göre a takıma en yakın oyuncular Koray,arda ,taha (taha nın üzerinde durulmalı)
güçlenirse Behlül ve serkan
bence bu oyuncuların gelişimine önem verilmeli yabancı transfere harcanan paranın yarısı bunların gelişimine harcanmalı

Mehmet BAŞ
14.09.2019, 21:43
Yaptığımız transferler çok eleştirildi ama Beşiktaş'ın aldığı şu adamlara bakıyorum da biz iyi iş çıkarmışız diyorum.

Gazişehir'e helal olsun. Beşiktaş'ı resmen parçaladılar.

erenslash
14.09.2019, 21:48
misal https://www.youtube.com/watch?v=uKG2Uh47URM,https://www.youtube.com/watch?v=Ejr21SLZgrI

Geçmiş dönemlerden birkaç isim sayayım: Barış Memiş, Göksu Alhas, Ahmet Sarı, Ergin Keleş, Yusuf Kurtuluş vs. aklıma ilk gelenler.

Bence yukarıdakilerin hepsi bugünkü 19A takımından daha potansiyelliydi ama olmadı.

Şunu da ekleyeyim: Genç oyuncuları kesinlikle deplasman maçlarında oynatmalıyız zira iki kötü maç sonrası bizim taraftarın neler yapacağı biraz belli.

Bence 15 ve daha aşağı yaş gruplarına eğilmemiz gerekiyor şimdiden. Futbolcunun en geç 18 yaşında A takımla antrenmana çıkıyor olması gerekiyor. Biz hep Yazıcı’yı referans alıyoruz ama Yusuf gerçekten çok istisna, adamın 20 yaşına kadar milli maçı yok. Tamamen bireysel çaba ile hak etti elde ettiklerini. Her futbolcu bunu yapamaz, böyle bir beklentide olmak da saçma.

Mehmet BAŞ
14.09.2019, 21:59
Yaptığımız transferler çok eleştirildi ama Beşiktaş'ın aldığı şu adamlara bakıyorum da biz iyi iş çıkarmışız diyorum.

Gazişehir'e helal olsun. Beşiktaş'ı resmen parçaladılar.

Parçaladılar dedik arka arka arkaya iki gol yedi herifler. Şaka gibi.

Antep'in öndeki zencileri çıktı takım bitti. Muhammet Demir'in geldiği şu durum cidden akıllara ziyan!

Bir sözüm de bu hakemlere olsun. Şu maç 3-0 devam etse verecekleri uzatma 3-4 dk. olacaktı. Ama 9 dk. uzatma verildi.

Bu ülkenin hakemleri gerçekten rezalet! Spikerleri desen ayrı bir rezalet. Tipten başa kadar her oluşum rezalet!

Ekrem D.
14.09.2019, 22:12

Ergin Keles hicbir zaman yetenekli/potansiyelli olmadi ki.

Eski isimleri ezbere sallamayin... Vizonteledeki "Katirci Bedri ne zaman aga oldu?" muhabbetinin aynisi...

Ahmet Kara
14.09.2019, 22:50
yarın büyük ihtimal mikel ve avdijaj ilk 11'de olacak. mikel'in performansı belirleyici olur.

umut22
14.09.2019, 22:57
Sturidge oynarmı acaba yarın

Salih Kara
14.09.2019, 22:57

Eski isimleri ezbere sallamayin... Vizonteledeki "Katirci Bedri ne zaman aga oldu?" muhabbetinin aynisi...

Ergin Keleş A takımda oynadığı maçları baz alırsak yazdıklarınız doğru fakat A takıma çıkana kadar geçen sürede alt yaş milli takımlarda tüm kategorilerde toplamda yanlış hatırlamıyorsam 50’nin üzerinde milli olmuş ve hatırı sayılır da gol sayısı vardı. Ayrıca Trabzon lisesinin dünya şampiyonu olduğu zaman gol kralı olmuştu. Hatta PSV istiyor muhabbetleri dönüyordu. Yani aslında alt yaş kategorilerinden gayette potansiyeli olan bir arkadaşımızdı. A takıma çıkınca ne olduysa artık o söylenen potansiyelini gösteremedi. Bu nasıl futbolcu olmuş bile dedirtti.

MİSSE_MİSSE
14.09.2019, 22:58
Ben gerçekten neye göre adam seçiyorlar anlayamıyorum. Kamil ahmet sakatıyla sözleşme yenileyeceğine Serkan’ı alsana takıma. Bir sene alışsın ikinci sene formayı alırdı. Keza sol bek Faruk. As takımda yedek sol bek yok yine de çocuğu almıyorsun. Geçen sene Murat Cem’i hazıtladın sonra yolladın. Şu an kadroda onun gibi adamın var mı? Yok. Ahmet canbazmış, efecanmış iki sene sonra kimsenin adını bile hatırlamayacağı adamları doldurduk takıma.

Faruk BERBER
14.09.2019, 23:01
Sturidge oynarmı acaba yarın

Kadroda olacakmış, MR'da sorun çıkmadı. Şahsi fikrim; yedek başlayacak, sonlarda oyuna dahil olacak.

artvints
14.09.2019, 23:03
Bu maç sosa doğan parmak oynasın. Getafe maçında da doğan mikel ahmet oynayabilir. Sosa dinlensin mutlaka.

chener
14.09.2019, 23:04
Studdridge'nin annesi gelmiş. Demekki stud yarın oynayacak.fala bak

Alper Beyazay
14.09.2019, 23:19
Yarın Sosa-Mikel-Parmak olur orta saha..

Tuğrul
14.09.2019, 23:21
İleride hamle yapılacak oyuncu sayısı azaldı.

Muhakkak Fıratcan, Ahmet Canbaz, Safa Kınalı ve Behlül gibi isimleri rotasyona katmamız lazım.

İvanildo ve Campi birlikte yedek kulübesini işgal etmemeli.

İkisinden biri olmalı.

Bu sakatlıkları fırsata çevirerek yeni Yusuf, Abdülkadir ve Uğurcan'lar yaratmamız lazım.

DURAS
14.09.2019, 23:35
Barış Memiş ve Ergin keleş ,Abdülkadir kadar olmasa da Yusuf kadar potansiyelli en az onun kadar yetenekli oyunculardı. Ancak mental sorun olunca işte ancak Emre mor kadar oluyor. Behlül, Hakan, kerem, Serkan, Muhammed, Taha da mental olarak memiş ve keleş gibiyse zaten sonları da onlar gibi olur.

~UniCef~
15.09.2019, 00:10
Barış Memiş ve Ergin keleş ,Abdülkadir kadar olmasa da Yusuf kadar potansiyelli en az onun kadar yetenekli oyunculardı. Ancak mental sorun olunca işte ancak Emre mor kadar oluyor. Behlül, Hakan, kerem, Serkan, Muhammed, Taha da mental olarak memiş ve keleş gibiyse zaten sonları da onlar gibi olur.

Behlül bana daha olgun gibi geldi. Koraydan zaten hicbir sey olmaz. Arda,Behlül ve birazcik Muahmmet bana ümit verdi.

Çağdaş DENİZ
15.09.2019, 00:20

Kaleci Arda
Sağbek Serkan

Hocam İyi hoş bazı oyuncuları ovmussun kişisel düşüncen saygı duyarız da neden hakaret ediyorsun Onu anlayamadık Biz de görüşümuzu yazıyoruz
Sizin gibi kıymet bilmezler yazmışsın...
Kim bana Ne kıymeti vermiş de ben onu yariyolda bırakmışım
Yorum yaparken dikkat etmek lazım kimse buraya hakaret yemeye laf yemeye gelmiyor
Kendimizce maçı izledik yorum yapıyoruz

serdaracıl
15.09.2019, 00:23
Ben gerçekten neye göre adam seçiyorlar anlayamıyorum. Kamil ahmet sakatıyla sözleşme yenileyeceğine Serkan’ı alsana takıma. Bir sene alışsın ikinci sene formayı alırdı. Keza sol bek Faruk. As takımda yedek sol bek yok yine de çocuğu almıyorsun. Geçen sene Murat Cem’i hazıtladın sonra yolladın. Şu an kadroda onun gibi adamın var mı? Yok. Ahmet canbazmış, efecanmış iki sene sonra kimsenin adını bile hatırlamayacağı adamları doldurduk takıma.

Yorum diye buna derim

serdaracıl
15.09.2019, 00:32
Millet takmış barış memiş’e. Barış oynarken sahada sosa yoktu.

emre6117
15.09.2019, 00:46

Çok doğru bir yorum. Sosa herkezin seviyesini en az bir ssviye arttırıyor.

Onur Akyüz
15.09.2019, 01:04
Barış ve Ergin kendi dönemlerinin en umut veren oyuncularındandı. İkisi de 16-17 yaşlarında a takımla maça çıkıyorlardı.

Ergin Trabzon Lises’nin dünya şampiyonluğunda gol kralıydı, Yusuf Yazıcı aynı takımın kaptanıydı. Biri nerede, diğeri nerede? Ergin tüm alt kategori milli takımlarında sürekli oynadı. Barış aynı şskilde defalarca milli oldu. O dönemin en çok beklenen topçusuydu. Burada ona başlıklar açıldı, çok çalış diye.

Bunlar o yaşlarda a takım forması giyince ben oldum sanıyor ve şımarıyorlar. Mental olarak zayıf her genç yok oluyor. Çalışmayı hiç bırakmayacaksın.

AyhanPe
15.09.2019, 01:06

Ne yani B.Memis seviye atlasin diye Sosa yi Eyüpspor a mi yollayalim? :D

PS: Sariyer SK ya transfer olmus..

Ozan Yılmaz
15.09.2019, 01:16
Millet takmış barış memiş’e. Barış oynarken sahada sosa yoktu.Müthiş bahane Barış kendi bile ikna olur buna şanssız çocuk :)

cerasus
15.09.2019, 01:25
Passoligsiz maca gidebiliyor muyuz ve ayrica sizce maca bilet kalmis midir?

redbul
15.09.2019, 02:46
ölüyü diriltmekte üstümüze yoktur umarım 0 yazıyla sıfır puanlı g.birliğini de diriltmeyiz.

Gürkan Asma
15.09.2019, 03:29
Passoligsiz maca gidebiliyor muyuz ve ayrica sizce maca bilet kalmis midir?

Passoligsiz girilmiyor, bilet en son vardı. Ki devir yapan biçok kişi var onlardan da satın alabilirsiniz.

Kazım Bostan
15.09.2019, 06:29
benim maç hakkındaki merakım, sturridge maçın ilk 45 dakikası mı ikinci 45 dakikası mı oynayacak bu bir, ikincisi, gençlerbirliği'ne 1 puan mı vereceğiz 3 puan mı. izleyip görelim bakalım..

muratt
15.09.2019, 07:32
Ergin Keleş A takımda oynadığı maçları baz alırsak yazdıklarınız doğru fakat A takıma çıkana kadar geçen sürede alt yaş milli takımlarda tüm kategorilerde toplamda yanlış hatırlamıyorsam 50’nin üzerinde milli olmuş ve hatırı sayılır da gol sayısı vardı. Ayrıca Trabzon lisesinin dünya şampiyonu olduğu zaman gol kralı olmuştu. Hatta PSV istiyor muhabbetleri dönüyordu. Yani aslında alt yaş kategorilerinden gayette potansiyeli olan bir arkadaşımızdı. A takıma çıkınca ne olduysa artık o söylenen potansiyelini gösteremedi. Bu nasıl futbolcu olmuş bile dedirtti.

Altyapıdaki potansiyel ile yukardaki durum çok farke edebiliyor. Ergin Keleş'den beklenti çok yüksekti. Alt yaş kategorilerinde ve lise takımında yaptıklarına bakınca yeni Fatih Tekke beklentisi vardı ve abartı bir beklenti de değildi kesinlikle. (hatta o dönem Ali Şen Kandil ile beraber yeni Gökdeniz-Tekke geliyor havası oluşmuştu). Gel gör ki bekleneni veremedi. Ama bu ondan kaynaklı bir sorun değildi bence, olmadı sadece. Bazen işte olmuyor, üst seviyede farklı gelişimler bekleniliyor. Bunun en iyi örneği Arda aslında. GS'nin meşhur Arda'lı jenerasyonun aslında en sönük adamıydı Arda. Daha çok Aydın Yılmaz, Cafercan vs. beklenti yüksekti, Arda hiç hesapta yoktu ama nerelere geldi. Bunun gibi. GS'de Aydın Yılmaz nasıl olmadıysa, bizde de Ergin olmadı. Ama beklenti yoktu, potansiyelli olmadı demek çok yanlış.. Yusuf'dan veya Abduş'den gördüğümüz ışığın aynısı, belki daha fazlası vardı Ergin Keleş'te...

muratt
15.09.2019, 07:35
benim maç hakkındaki merakım, sturridge maçın ilk 45 dakikası mı ikinci 45 dakikası mı oynayacak bu bir, ikincisi, gençlerbirliği'ne 1 puan mı vereceğiz 3 puan mı. izleyip görelim bakalım..

Adam bu transfer işini geciktirmese ligin başından beri hazır olup oynayacaktı, belki rotasyon daha güçlü olduğu için Abduş ve Ekuban bu kadar yükleme olmayacak ve belki bu şekilde sakatlanmayacaklardı, özellikle de Abduş. Sturridge yani hem devrenin yarısını yedi, hem de takıma zarar verdi. Yani düşündüğünüz zaman bir yıllık ücreti hazırlık kampını ve sezonun tamamını kapsadığını düşünürsek, bu sezonki parasının %20'sini iade etmesi lazım.

Çok heveslendik, çok bekledik ama çok da uzattı bu işi. Bu haftadan başlamak üzere artık gollerine başlayıp sezonu da en az 20 gol 15 asistle tamamlaması gerekiyor. bunun altı kurtarmaz hiç kusura bakmasın...

muratt
15.09.2019, 08:07
Çok net galibiyet almamız gereken bir maç. 4-0 net skor olması lazım. Kafalarda soru işareti bırakmayacak şekilde, dominant oynaması lazım takımın. Ligin geri kalan kısmı için de önemli bu maç, diğer takımlara mesaj net gitmeli. Fenerbahçe hariç diğer şampiyonluk adayları hiç ışık vermiyor, zirveyi boş görürlerse hepsi iştahlanacaktır tekrardan, bu anlamda güç gösterisi de olmalı. Mekanın sahibi geldi, zirvede biz varız artık, akıllı olsun herkes dememiz lazım. Kendi evimizde, full stad, rakip kötü dönem geçiriyor. Herşey müsait. Bu bir fırsat.

Sadece galibiyet ve güç gösterisi değil, bazı oyuncuları kazanmak anlamında da çok işe yarayabilecek bir maç. Bugün Sturridge 90 dakika sahada kalmalı. Bu maç onun özgüveni açısından, taraftarla iletişim kurması açısından ve lige başlangıç açısından çok ideal. Fener maçında yoksa 10 dakika Koray kadar da oynardı, neden bu maçla başlamak istedik, tam da bu yüzden. Oynasın. Ayağı alışsın, ısınsın. Beklenti çok yüksek. Mesaiye başlasın artık.

Sorloth. Tam onun maçı olacak. Oyunun rakip sahaya yıkıldığı, bol orta yapılan, ceza sahasına bolca topun geleceği bir maç. Fatih Tekke bitiriciliği ve tekniği olmadığını biliyoruz, ama güçlü fiziği ve boyuyla rakipleri döve döve goller atabilir. Prag maçındaki gibi defansı güçlü fiziğiyle perişan etmesini bekliyoruz. Keyif alıp hem de keyif verecektir. Sturridge gol atar mı bilemem ama Sorloth'a şöyle 2 asist yapar bence.

Sağ kanat konusu da diğer mesele. Sadece bu maç için değil, önümüzdeki belki 3 ay için geçerli bir sorun, o yüzden geçici bir çözüm değil, kalıcı bir çözüm üretmek şart. Şimdi burada hepimizin Advijaj hevesi olsada, hazır olmadığı bir gerçek, üstelik asıl pozisyonu da değil. Yani aceleci davranıp adamı kaybedebiliriz de. Bence Advijaj'ın biraz daha zamana ihtiyacı var gibi. Belki seneye tüm maçlar 90 dakika da olabilr, ama şu anda o seviyede değil gibi. Başka bir çözüm üretmek lazım sağ kanada. Sturridge en ideal isim bu anlamda. Ve dediğim gibi bu maç da Sturridge için en iyi başlangıç maçı. Bence sağ kanat Sturridge'e verilip ısrar edilmeli. Artık o kanat onun olmalı. Sakatlıktan döndüklerinde de Ekuban ve Abduş da 10 numara pozisyonu için mücadele ederler, yeterki dönsünler. Sturridge'in yedeği ve rotasyonu da Advijaj olacak tabi..

Tabi burada diğer eksik de 10 numara pozisyonu. Sosa'yı orada izleyeceğiz yüksek ihtimal, yanlış bir hamle olacak gibi. Sanırım hoca tecrübesine güveniyor ama benim futbolda en çok karşı çıktığım şeylerden biridir formda bir oyuncusu farklı bir pozisyona kaydırıp hem işleyen düzeni bozmak hem de oyuncudan alınan verimi düşürmek. Ersun Yanal'ın Bosingwa'yı stoper oynatması gibi mesela. Şimdi Sosa da aynı şekilde ortasaha merkezde çok verimli, hatta belki takımın omurgasının temel taşı. Bunu bozmaya değer mi ? Yani çok büyük Jaja vari katkı yapacaksa belki değer, ona bile emin değilim. Bence çok gereksiz bir risk. Peki kim oynamalı derseniz çok bariz şekilde Parmak.. Neden Parmak ? Öncelikle merkezde biraz bocalıyor, tam verim veremiyor çünkü pozisyon alma becerisi ve bilgisi zayıf. Ama 10 numarada bu eksikliği çok sıkıntı olmaz. Üstelik böyle bir maçta çok arayacağımız bir şut tehditi var. Kapanacak Gençler maçını Parmak'ın 2 şutu çözebilir. O zaman Parmak'ı 10 numaraya koymak zorundayız. temposuyla, driblingve şut özellikleriyle tam onun maçı. Milli de olduğu bir dönemde zaten yedek kulübesinde oturtmak, şöyle yok günümüzde çok büyük lüks olur.

Sosa-Mikel orta sahası da en ideal görünen durum oluyor burada. Tabi Mikel demişken, arkadaştan da artık yavaştan patlama bekliyoruz. Mikel dedik bağrımıza bastık, takımı taşıyacak dedik ama görünen şimdiye kadar takım Mikel'i taşımaya çalıştı. Çok büyük topçu, artık sazı ele alması lazım. Eğer alırsa, Sosa'nın veya Wkaememe'nin verdiği katkı kadar da Mikel takıma katkı verebilir, bu da takımı çok farklı seviyeye taşır. (Şunu da unutmamak lazım, Sosa ilk sezon pek katkı veremedi, Wkaememe'de ilk yarı pek yoktu. Yani biraz alışma süreçlerine ihtiyaçları var ama Mikel'in bu kadar zamanı yok gibi, acilen başlaması lazım katkı vermeye)

Son olarak da defans göbeğine değinelim. Defans ikilisi rotasyon olacak yer değildir. tamam belli denemeleri vs. anladık da artık sabit bir ikiliye geçilmesi gerekiyor. Sabit ikilimiz olsun ki artık her geçen maç uyumları artsın, daha verimli olsunlar. Defansta yapılan rotasyon sadece hata riskini arttırır. Ben her türlü ikiliye razıyım, yeterki rotasyon olmasın artık, süreklilik olsun. Tercihim yine de Husseini-İvanildo şeklinde olurdu, hoca daha iyi bilir tabi...

Skor tahminim dediğim gibi 4-0. Goller de 2 tane Sorloth (Sturridge asistleriyle), 1 tane Parmak (uzaktan şut), 1 tane de Wkaeme (klasik gollerinden biri işte). Hadi bakalım, bizde keyifle izleyelim...

Onur Erçetin
15.09.2019, 08:30
Çok net galibiyet almamız gereken bir maç. 4-0 net skor olması lazım. Kafalarda soru işareti bırakmayacak şekilde, dominant oynaması lazım takımın. Ligin geri kalan kısmı için de önemli bu maç, diğer takımlara mesaj net gitmeli. Fenerbahçe hariç diğer şampiyonluk adayları hiç ışık vermiyor, zirveyi boş görürlerse hepsi iştahlanacaktır tekrardan, bu anlamda güç gösterisi de olmalı. Mekanın sahibi geldi, zirvede biz varız artık, akıllı olsun herkes dememiz lazım. Kendi evimizde, full stad, rakip kötü dönem geçiriyor. Herşey müsait. Bu bir fırsat.

Sadece galibiyet ve güç gösterisi değil, bazı oyuncuları kazanmak anlamında da çok işe yarayabilecek bir maç. Bugün Sturridge 90 dakika sahada kalmalı. Bu maç onun özgüveni açısından, taraftarla iletişim kurması açısından ve lige başlangıç açısından çok ideal. Fener maçında yoksa 10 dakika Koray kadar da oynardı, neden bu maçla başlamak istedik, tam da bu yüzden. Oynasın. Ayağı alışsın, ısınsın. Beklenti çok yüksek. Mesaiye başlasın artık.

Sorloth. Tam onun maçı olacak. Oyunun rakip sahaya yıkıldığı, bol orta yapılan, ceza sahasına bolca topun geleceği bir maç. Fatih Tekke bitiriciliği ve tekniği olmadığını biliyoruz, ama güçlü fiziği ve boyuyla rakipleri döve döve goller atabilir. Prag maçındaki gibi defansı güçlü fiziğiyle perişan etmesini bekliyoruz. Keyif alıp hem de keyif verecektir. Sturridge gol atar mı bilemem ama Sorloth'a şöyle 2 asist yapar bence.

Sağ kanat konusu da diğer mesele. Sadece bu maç için değil, önümüzdeki belki 3 ay için geçerli bir sorun, o yüzden geçici bir çözüm değil, kalıcı bir çözüm üretmek şart. Şimdi burada hepimizin Advijaj hevesi olsada, hazır olmadığı bir gerçek, üstelik asıl pozisyonu da değil. Yani aceleci davranıp adamı kaybedebiliriz de. Bence Advijaj'ın biraz daha zamana ihtiyacı var gibi. Belki seneye tüm maçlar 90 dakika da olabilr, ama şu anda o seviyede değil gibi. Başka bir çözüm üretmek lazım sağ kanada. Sturridge en ideal isim bu anlamda. Ve dediğim gibi bu maç da Sturridge için en iyi başlangıç maçı. Bence sağ kanat Sturridge'e verilip ısrar edilmeli. Artık o kanat onun olmalı. Sakatlıktan döndüklerinde de Ekuban ve Abduş da 10 numara pozisyonu için mücadele ederler, yeterki dönsünler. Sturridge'in yedeği ve rotasyonu da Advijaj olacak tabi..

Tabi burada diğer eksik de 10 numara pozisyonu. Sosa'yı orada izleyeceğiz yüksek ihtimal, yanlış bir hamle olacak gibi. Sanırım hoca tecrübesine güveniyor ama benim futbolda en çok karşı çıktığım şeylerden biridir formda bir oyuncusu farklı bir pozisyona kaydırıp hem işleyen düzeni bozmak hem de oyuncudan alınan verimi düşürmek. Ersun Yanal'ın Bosingwa'yı stoper oynatması gibi mesela. Şimdi Sosa da aynı şekilde ortasaha merkezde çok verimli, hatta belki takımın omurgasının temel taşı. Bunu bozmaya değer mi ? Yani çok büyük Jaja vari katkı yapacaksa belki değer, ona bile emin değilim. Bence çok gereksiz bir risk. Peki kim oynamalı derseniz çok bariz şekilde Parmak.. Neden Parmak ? Öncelikle merkezde biraz bocalıyor, tam verim veremiyor çünkü pozisyon alma becerisi ve bilgisi zayıf. Ama 10 numarada bu eksikliği çok sıkıntı olmaz. Üstelik böyle bir maçta çok arayacağımız bir şut tehditi var. Kapanacak Gençler maçını Parmak'ın 2 şutu çözebilir. O zaman Parmak'ı 10 numaraya koymak zorundayız. temposuyla, driblingve şut özellikleriyle tam onun maçı. Milli de olduğu bir dönemde zaten yedek kulübesinde oturtmak, şöyle yok günümüzde çok büyük lüks olur.

Sosa-Mikel orta sahası da en ideal görünen durum oluyor burada. Tabi Mikel demişken, arkadaştan da artık yavaştan patlama bekliyoruz. Mikel dedik bağrımıza bastık, takımı taşıyacak dedik ama görünen şimdiye kadar takım Mikel'i taşımaya çalıştı. Çok büyük topçu, artık sazı ele alması lazım. Eğer alırsa, Sosa'nın veya Wkaememe'nin verdiği katkı kadar da Mikel takıma katkı verebilir, bu da takımı çok farklı seviyeye taşır. (Şunu da unutmamak lazım, Sosa ilk sezon pek katkı veremedi, Wkaememe'de ilk yarı pek yoktu. Yani biraz alışma süreçlerine ihtiyaçları var ama Mikel'in bu kadar zamanı yok gibi, acilen başlaması lazım katkı vermeye)

Son olarak da defans göbeğine değinelim. Defans ikilisi rotasyon olacak yer değildir. tamam belli denemeleri vs. anladık da artık sabit bir ikiliye geçilmesi gerekiyor. Sabit ikilimiz olsun ki artık her geçen maç uyumları artsın, daha verimli olsunlar. Defansta yapılan rotasyon sadece hata riskini arttırır. Ben her türlü ikiliye razıyım, yeterki rotasyon olmasın artık, süreklilik olsun. Tercihim yine de Husseini-İvanildo şeklinde olurdu, hoca daha iyi bilir tabi...

Skor tahminim dediğim gibi 4-0. Goller de 2 tane Sorloth (Sturridge asistleriyle), 1 tane Parmak (uzaktan şut), 1 tane de Wkaeme (klasik gollerinden biri işte). Hadi bakalım, bizde keyifle izleyelim...

Mikel-Sosa-Parmak üçlüsünü denediğimiz üç maç ;

1)Sparta Prag-Trabzonspor

Prag ilk 45 dakikada bizi sahadan sildi.Ne hücum yapabildik ne de defans.Mikelin savunmaya da hücuma da katkısı sıfırdı sadece yan pas yaptı savunmada ise yürüyecek hali yoktu.Parmak 10 numara oynadı ama sıfır denecek kadar kötüydü çünkü 10 numara oynayacak oyun zekası ve yaratıcılığa sahip değil.Fizik gücü de yeterli değil.Topu ileride aldığı zamanlarda hep olumsuz kullandı.İlk yarının sonunda Mikel çıktı,ortasahada Sosa-Parmak ikilisini döndük de takım kendine geldi.Maç 2-2 bitti.

2) Kasımpaşa-Trabzonspor ;

Kasımpaşaya karşı oyunu geride kabul ederek başladık.Mikel yine yürüyordu sadece oyunu ciddi anlamda geride kabul ettiğimiz için iyi savunma yapıyor sanıldı.Tek yaptığı iyi pozisyon almaktı.Mikelin kendi kalesine attığı golle 1-0 yenik duruma düştük.Savunmayı bir kenara koyuyorum,hücumda da sıfırdıl ne organize olabildik ne adam akıllı bir atak yapabildik.Bu maça da Mikel-Sosa-Parmak ile çıkmıştık.Sosa yine elinden geleni yaptı.Parmak ise 10 numarada her zaman olduğu gibi yine berbat oynadı,hücumda organizasyon adına hiçbir şey yapamadı.

3) Trabzonspor-Aek ,

Bu maça da Mikel-Sosa-Parmak ile çıktık.Yediğimiz saçma golleri bir kenara bırakıyorum.Bu maçta yine özellikle ilk yarı çok kötüydük.Mikel yine yürüyerek oynadı,kondüsyonu kötü olabilir ama bu adam genel olarak yırtıcı bir önlibero değil.Parmak yine önde berbattı.Sosa zaten oyun kuruyor arkasına Mikel gibi koşmayan ve hücumda da etkisiz bir adam koyunca takım hücumda etkisiz kalıyor ve çoğalamıyor.Sosanın arkasına illa ki bir adam konacaksa en azından savunmayı güçlendirecek bir isim olmalı bu isim de en iyi Doğan olur.Mikel dribblingi olan,ince paslar atan bir isim değil,biraz soğukkanlı olacak ve yan pas yapacak diye 10 kişi oynuyoruz.

Oğuz ZEYTİN
15.09.2019, 08:42

Prag ilk 45 dakikada bizi sahadan sildi.Ne hücum yapabildik ne de defans.Mikelin savunmaya da hücuma da katkısı sıfırdı sadece yan pas yaptı savunmada ise yürüyecek hali yoktu.Parmak 10 numara oynadı ama sıfır denecek kadar kötüydü çünkü 10 numara oynayacak oyun zekası ve yaratıcılığa sahip değil.Fizik gücü de yeterli değil.Topu ileride aldığı zamanlarda hep olumsuz kullandı.İlk yarının sonunda Mikel çıktı,ortasahada Sosa-Parmak ikilisini döndük de takım kendine geldi.Maç 2-2 bitti.

Kasımpaşaya karşı oyunu geride kabul ederek başladık.Mikel yine yürüyordu sadece oyunu ciddi anlamda geride kabul ettiğimiz için iyi savunma yapıyor sanıldı.Tek yaptığı iyi pozisyon almaktı.Mikelin kendi kalesine attığı golle 1-0 yenik duruma düştük.Savunmayı bir kenara koyuyorum,hücumda da sıfırdıl ne organize olabildik ne adam akıllı bir atak yapabildik.Bu maça da Mikel-Sosa-Parmak ile çıkmıştık.Sosa yine elinden geleni yaptı.Parmak ise 10 numarada her zaman olduğu gibi yine berbat oynadı,hücumda organizasyon adına hiçbir şey yapamadı.

3) Trabzonspor-Aek ,

Bu maça da Mikel-Sosa-Parmak ile çıktık.Yediğimiz saçma golleri bir kenara bırakıyorum.Bu maçta yine özellikle ilk yarı çok kötüydük.Mikel yine yürüyerek oynadı,kondüsyonu kötü olabilir ama bu adam genel olarak yırtıcı bir önlibero değil.Parmak yine önde berbattı.Sosa zaten oyun kuruyor arkasına Mikel gibi koşmayan ve hücumda da etkisiz bir adam koyunca takım hücumda etkisiz kalıyor ve çoğalamıyor.Sosanın arkasına illa ki bir adam konacaksa en azından savunmayı güçlendirecek bir isim olmalı bu isim de en iyi Doğan olur.Mikel dribblingi olan,ince paslar atan bir isim değil,biraz soğukkanlı olacak ve yan pas yapacak diye 10 kişi oynuyoruz.

AEK deplasmanında Mikel yoktu ve ilk yarım saat adamlar bizi ezdi. Yani Mikel'siz de orta saha boşluğunu yaşadık.

Mikel'den ziyade genel takım dizilişi ve o dizilişe uygun oyuncu seçimlerini konuşmalıyız bence.

Çünkü Kasımpaşa maçında top Mikel'e çarpıp gol oldu diye kızıldı. Aynı golü Mikel'in olmadığı hazırlık kampında Hoffenheim ve Parma maçlarında da yemedik mi?

Hucumdakilerin yumuşak olması, pres yapmaması, rakibi kolay çıkarması da yukarıdaki problemin sebeplerinden biri bence.

A. Aydın
15.09.2019, 08:48
Onazi ne zaman kadrolara yazilacak bilgisi olan var midir?

muratt
15.09.2019, 08:49

3) Trabzonspor-Aek ,

Forumda daha çok böyle analiz tartışmaları okuyabilsek keşke. BMN olarak malesef tartışma kalitesi düşüyor forumda...

Örnek verdiğiniz 3 maça gelecek olursak, hepsindeki kritik nokta Mikel'in çok kötü oluşu. Mikel yerine Onazi olsa 3 maç çok farklı olurdu. Öte yandan Mikel'in nasıl bir oyuncu olduğunu da hepimiz çok iyi biliyoruz. Tabi ki bu 3 maçtaki Mikel'in kadroda yeri yok, ama gerçek Mikel'i görmek için de böyle 2-3 maç izlememiz gerekiyor belki de. Bu 3 maç olmadan gerçek Mikel'i görmemiz zaten mümkün değildi. Zaten tam olarak da bu sebepten dolayı oynadı bu 3 maçta, yoksa Ünal Hoca'da biliyordu hazır olmadığını. Ama bu tecrübedeki bir oyuncu artık yavaş yavaş ritmi yükseltmeye başlayacaktır. Başlaması da lazım. Bu kadronun ideal orta saha ikilisi Sosa-Mikel. Hoca yatırımını bu ikiliye yapmak zorunda. Bunun için uğraşıyor, bu ikiliyi kazanmaya çalışıyor. Kolay değil. Evet henüz verim alınamadı, ama bir kez aldınız mı da işte o zaman Sosa-Mikel ikilisinin domine edemeyeceği orta saha yok Türkiye'de. Yeterki Mikel bu sıçramayı yapsın, kendisine gelsin. Bence yapabilir.

Parmak'a gelecek olursak. 10 numara olmayacaksa sağ kanat da olabilir. Bunlar tartışılabilir. Ama tartışılmaması gereken konu şu ki, sürekli oynaması lazım, ilk 11'de bir yerinin olması lazım. Adamda yok yok gibi birşey. Eksikleri var ama yok değil. Tempo, şut, dribling, takım oyunu, koşma, pres, pas, teknik.. zayıf gibi duruyor ama çok diri ve atletik. Pozisyon alma anlamında defansif sıkıntıları var ama baktığınız zaman takım defans halindeysen çok doğru yerlere de gidebiliyor, sadece bireysel pozisyon bilgisini takıma uydurması lazım o kadar. Ama ne olursa olsun, hele de böyle bir yok günümüzde, kesinlikle faydalanılması gereken bir adam...

Son olarak Doğan için bir iki şey söyliyim. Beklentiyi çok fena yükselttik. Yusuf Sarı gibi oldu. Adamlar bu seviyede değiller henüz. Daha zamana ihtiyaçları var. Yusuf Sarı'yı az daha bitiriyorduk. Doğan da Yusuf da biraz daha zaman ihtiyaçları var. Şimdilik rotasyon olarak devem etmeleri daha iyi olur.

Murat Keçeci
15.09.2019, 09:25
Rakiplerimizin puanlar kaybettiği bu haftayı iyi değerlendirmeliyiz.

Mikel-sosa-parmak üçlüsü ile çıktığımız maçlara çok kötü başlayıp goller yemiştik bu kezde aynı durumun gerçekleşmesine izin vermemeliyiz.Bu maçtan alacağımız 3 puan ile ligde güzel bir konuma gelme ihtimalimiz var bu fırsatı kaçırmamalıyız.

Bu maçta özellikle yerlinin yerlisi oyuncularımız uğurcan,türkmen ve parmak taşın altına elini koymalı,sosa,antony,novak ve perreia gibi takımı sahiplenmiş oyuncularımız var aramıza yeni katılan yabancılarda takımı sahiplenirse yine güzel bir takım görüntüsü verebiliriz.

Orta sahada topa karşı sert,agresif olmalıyız.Topu hücuma geçirme konusunda çabuk ve etkili paslar atmalıyız.Duran toplarda hem defansa hem hücuma ağırlığımızı koymalıyız.

Yüksek konsantrasyon= 3 puan

Varlıbaş61
15.09.2019, 10:02
0-2 yeniliriz ..

Mollasalihoğlu
15.09.2019, 11:04
Mikel'in oynadığı maçlarda kısmen kötü gözüktüğümüz doğru ama;

Mikel'in milli maç arasında takımla arasındaki farkı ciddi şekilde kapattığını duyuyoruz. Adamın kalitesi de tartışılmaz.
Şans vereceğiz.

Uğur Ö.
15.09.2019, 11:10
Maça uyuşuk başlayıp, gol yedikten sonra canlanırsak kırarım artık televizyonu.

ferhaTS87
15.09.2019, 11:21
Gb eksik yada cezalı varmı

YasinCorona17
15.09.2019, 11:26
başkan 56 kişi antreman yapıyoruz diyordu hani nerde 1 tane 11 e yazacak net oyuncu kalmadı

mikel dünya yıldızıydı nerde ?

sturiç gol kralı olacaktı adam kronik sakat dedik oynayamıyor bile idmana çıkamıyor adam

yazık verilen paralara olan trabzonspora oluyor altyapıdan adam kalmadı 11 de

Enes Başkaya60
15.09.2019, 11:26
4-2 alırız...

Goller: Sórtloth-Nwekeame-Novak-A.Parmak....

Sturridge maçın durumuna göre son 15 dakika oyuna girebilir...

alptug_kd
15.09.2019, 11:27
.....................Uğurcan
Pereira.....Hosseni...Hüseyin.....Novak
............Doğan.....Parmak...............
Advijaj..........Sosa.............Nwakaeme
.................Sörloth..........................

Mikel ve Sturridge sonradan oyuna dahil olurlar.

Maçı inşallah kazanırız.

toksoy61
15.09.2019, 11:37
Orta saha dizilimi nasıl olacak? En önemli kısım bu! Sosa - Abdülkadir Parmak garanti. Yanlarında Doğan mı, Mikel mi?

Antrenman durumlarına göre karar verilir. Ama genel duruma bakarsak Doğan ile başlaması gerekir. Doğan- Sosa göbekte olur. Sosa daha rahat oynar

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Antonio
15.09.2019, 11:42
sorloth ve stu ikilisini denemek lazım evimizideyiz . daum taktiği ilk 20 dakikada fişi çek...

Mesut
15.09.2019, 11:44
Kosovalı bu maçta senden en az bir gol bekliyorum

Doğukan Uçan
15.09.2019, 11:56
bu sissoko mudur nedir çok tehlikeli bir oyuncu 2.traore vakası olmasın

muratt
15.09.2019, 12:02
Doğan yerine Mikel çöpü oynaması kabul edilemez. FB maçında Doğan oyuna dahil olmasa şuan başka şeyler konuşuyor olacaktık.

Mikel yerine Doğan ile başlarsak maçı kazanabiliriz, ama ligi kazanamayız. Doğan size en fazla Gençler maçı kazandırabilir, o kadar...
Ama Doğan yerine Mikel ile başlarsak ama maçı kazanamayabiliriz ama ligi kazanabiliriz. Ritmini bulmuş bir Mikel takımı çok farklı bir yere çıkartır...
Tercih sizin...

İ. SARAL
15.09.2019, 12:05
Bordomavi.net, Fenerium'dan reklam mı almış? :) Reklamlara tıklayayım dedim, 2-3 kere Fenerium reklamına denk geldim.

pReN@_61
15.09.2019, 12:05
Kosovalı ....

Yiğit SARI
15.09.2019, 12:09
Gb eksik yada cezalı varmı

Gördüğüm kadarıyla 11 oyuncularında yok

exelans_25
15.09.2019, 12:10
Rakipte Sio cok tehlikeli ve bize ters gelebilecek bir adam

gurur6134
15.09.2019, 12:10
Ingiliz macin gidisatina gore girecek orasi kesin 11 beklemesin kimse..

artvints
15.09.2019, 12:12

3) Trabzonspor-Aek ,

Kasımpaşa maçında sosa mikel ömür oynadı ortasaha, parmak ikinci yarı oyuna girdi.

Bu düzende parmak 10 numara oynadı diyemem ben. Topu hiç alamadık, kimin nerede oynadığını çözemedim. Parmak oyuncu peşinde koştu, sosa alan kapattı mikel de faul yaptı. Topu alip pas yapabilseydik, hücumda ne yapacaklar görebilirdik.

Halil Alemdar
15.09.2019, 12:23
Doğan-Sosa-Mikel orta sahasını merak ediyorum. Parmak bu sene pek beğendiğim bi futbol oynamıyor yalandan koşuyor gibime geliyor. Bu akşam nezdinde Uğurcan-Jp-Hosseini-Ivanildo-Novak-Doğan-Sosa-Mikel-Nwakaeme-Avdijaj-Sorloth duruma göre ikinci yarı Parmak, Sıtariç takviyeleri yapılabiliriz. Orta sahayı böyle kurmanın sebeplerinden biri de Avdijajın takım savunması neredeyse yok.

Doğan Şahin
15.09.2019, 12:32
Bordomavi.net, Fenerium'dan reklam mı almış? :) Reklamlara tıklayayım dedim, 2-3 kere Fenerium reklamına denk geldim.

Bilgi için teşekkürler. Domain engellenmiştir. Bu tip domainleri engelliyoruz. Gördükçe iletirseniz engelleriz.

Murathan
15.09.2019, 12:48
abdülkadir ömür'süz bir dizilim düşenemiyorum.
klasık bir 10umuz olsa sağa avdijaj'ı atmak belki daha çok işimize gelirdi ama yok.
3lü oynayalım desek, ortaya ömür'ün yazılmadığı 3lü orta sahalar korkunç oynadı.

onazi'yi savunmanın önüne her yeri süpürsün diye bırakıp 4-1-5 gibi oynadığımız ilk devre oyununa dönülebilir.
bunu mikel yapamaz ama doğan yapabilir.

joao -- macid -- campi -- novak

------------- doğan ------------

avdi -- parmak -- sosa ---- nwa

------------ sörloth ----------

Mert Oğuzlu61
15.09.2019, 12:48
Mikel yerine Doğan ile başlarsak maçı kazanabiliriz, ama ligi kazanamayız. Doğan size en fazla Gençler maçı kazandırabilir, o kadar...
Ama Doğan yerine Mikel ile başlarsak ama maçı kazanamayabiliriz ama ligi kazanabiliriz. Ritmini bulmuş bir Mikel takımı çok farklı bir yere çıkartır...
Tercih sizin...

Rakip yari saha cizgisini gectigi an önü bombos olmasina ragmen aniden el frenini cekip yana ve geriye pas yapan oyuncunun etliye sutluye karismadan 8 numara oynamasi zor.

Sosa-Parmak ikilisine 3. orta sahayi ekleyeceksek ya defansif (Onazi) ya da ofansif (Yusuf) ozellikleri kuvvetli olan birini sececegiz. Rakibe gore tercih yapilabilir.

Bu durumda secenekler Dogan veya Ahmet/Behlul/Kerem uclusunden birisi oluyor. Defansif ve ofansif orta sahalarimiz bunlar. Mikel'in kadroya girmesi ve ilk 11 oyuncusu olmasi icin surekli oyunun icinde olmasi gerekiyor ama cok duragan ve sadece yana geriye kisa basit paslarla oynayan birini izletti.

Etkili uzun paslar, araya salmalar, öne cikip sut cekmeler, hava toplarinda etkinlik, dribling ile adam eksiltme, surpriz cikislar, top kapma, hizli oyun. Bize bunlari gostermesi lazim.

arahna
15.09.2019, 13:00
orta sahadan çok iyi havadan bir uzun pas atılıyor Sturridge top yere değer değmez aşırtma bir vuruşla gol atıyordu . Rüyamda
herkes hatta tüm dünya Sturridgenin kalitesini konuşuyordu

Çağdaş DENİZ
15.09.2019, 13:06
Onazi ne zaman kadrolara yazilacak bilgisi olan var midir?

9. Hafta en erken hesaplamalarima göre

Ahmet Taşçı
15.09.2019, 13:07
orta sahadan çok iyi havadan bir uzun pas atılıyor Sturridge top yere değer değmez aşırtma bir vuruşla gol atıyordu . Rüyamda
herkes hatta tüm dünya Sturridgenin kalitesini konuşuyordu

Hadi İnşallah :)Aksi halde Bu kadar eksik kadro ligin en zayıf takımına karşı Zorlanırsa çok işimiz var dmek.

Çağdaş DENİZ
15.09.2019, 13:13
Hadi İnşallah :)Aksi halde Bu kadar eksik kadro ligin en zayıf takımına karşı Zorlanırsa çok işimiz var dmek.

Hocam sıfır puanda Ama zayıf değil genclerbirligi
Ayakları İyi adamlar var takımlarında
Cok zor maç

ilelebeTS
15.09.2019, 13:14
Maça düşük tempo ile başlangıçlar bizim hastalığımız. Maçın başında nerede olduğunu rakibe hissettireceksin. Yorgunluk bahanesi de kalmadı. İlk 25-30 dk 2-0 yapacaksın, devreye kadar maçı bitireceksin. Sonrası antrenman maçı. Ondan sonra istediğini çıkar istediğini al oyuna.

bahadır2561
15.09.2019, 13:28
%90 gol yeriz.

Sıkıntılı maç

Tayfun
15.09.2019, 13:40
Berabere biter gibi

Ogün YAZICI
15.09.2019, 13:53
Hücum hattında elde 3-4 oyuncunun kalması mecburen taktik değişikliğine götürecek takımı

Hücumda eksilmemiz nedeniyle pozisyon sayımız ve kolay pozisyon bulmamız azalacaktır ama pozisyon kalitesinin artacağını dusunuyorum.

Şöyle ki ;

Bu sezon Yusuf-Ekuban değişikliğiyle orta sahaya binen yükten dolayı Nwakaeme'yi topu ayağımızda tutma süremizin de azalmasıyla büyük ölçüde Novak'ın kademesinde yorduk tükettik.

Kariyerini forvet olarak oynamış adami 90 dakika sol koridorda koşturup durduk.

Şimdi orta sahayı 3 leyecegimiz sistemde enerjisini tamamen hücuma ayıracak Nwakaeme'den çok daha olgun ve güçlü pozisyonlar izleyebiliriz

Geçen yılı her maç gol+asist ile bitirmiş Nwakaeme'ye dönebiliriz.

İkincisi 4 hücum oyuncusuyla oynadığımız sistemde beklerin hücuma katılımı azaldı defansta çok yiprandiklari maçlar oynadık.

Orta sahaya katılacak beklerin kademesine girebilecek 3.oyuncu ile Novak ve Perreira'ya geçen yılki özgürlükleri tekrar kazandırılabilir

Özellikle Mikel'in sol önünde Sosa sağ önünde Parmak gibi düşünürsek Parmak'ın Advijac-Perreira oyununu Sosa'nın da Novak-Nwakaeme oyununu destekleyici performansı yeni bir kazanına sebep olabilir

Tabi bunu antremanlarda pratiklestirmismiyizdir bilmiyorum

Çünkü malesef taktik anlayıştan çok bireysel yeteneklerle sonuca giden bir takımız.

Ali İhsan
15.09.2019, 13:58
Hocam İyi hoş bazı oyuncuları ovmussun kişisel düşüncen saygı duyarız da neden hakaret ediyorsun Onu anlayamadık Biz de görüşümuzu yazıyoruz
Sizin gibi kıymet bilmezler yazmışsın...
Kim bana Ne kıymeti vermiş de ben onu yariyolda bırakmışım
Yorum yaparken dikkat etmek lazım kimse buraya hakaret yemeye laf yemeye gelmiyor
Kendimizce maçı izledik yorum yapıyoruz

TSnin geleceği olan topçuya berbatlar demek hakaret değil

Bunu yazana kıymet bilmez demek hakaret

Ayrıca yarıyolda bırakma mevzusunu anlayamadım...

Eleştiri ayrı birşeydir, dersin ki şu oyuncunun şu eksiği var vs

Neyse buradaki konu altyapı konusu değil, bugünkü maçta takıma başarılar, bu günden başlayarak yine geçen seneki gibi her maç 11 en iyi oyuncumuzla çıkıp yedeklerden az katkı alarak devam edeceğiz gibi gözüküyor. Umarım bugün alternatif oyunculardan Doğan harici birisi de ben de bu takımda varım der artık...

jönts
15.09.2019, 14:03

peki :D

Mustafather
15.09.2019, 14:12
Rahat geçecek bir maç bekliyorum, ilk yarı kopartırız. Yine saçma sapan bir gol yeriz kesin, 3-1 ya da 4-1 tahminim.

sessizkral_1
15.09.2019, 14:37
ligde hiç puanı olmayan gençlerbirliğini hiçbir bahaneye sığınmadan yenmemiz gerekiyor, eksiklerimizin olduğu kritik haftalarda puan kaybını minimize etmeliyiz.

ligin devre arasına kadar yukarıdan kopmamalıyız.

alikk
15.09.2019, 14:40
Net galibiyetle ayrılacağımız bir maç, sturridge ne durumda bilmiyorum ama sakat değilse minimum 30 dakika süre almalı, getafe-sivas-bjk öncesi 3 puan hayati önemde.

yorumsuz6117
15.09.2019, 14:50
Nerden baksan hücum gücümüz inanılmaz düştü 2 sakatlıkla, Nwakaeme'nin ayağına bakıcaz gibi duruyor, kadroyu nasıl yaparsak yapalım hücum gücü yükselmez gibi..

Oxychen
15.09.2019, 14:51
Bu maçtan farklı galibiyet bekliyorum. Sturridge'in bacağı da kopsa bu maça çıkmalı.

amasya0561
15.09.2019, 14:56
Ben hiç ümitli degilim. sıkıntıda olan takımlara hayat vermeye alışığız. puanı olmayan gb bizi zorlar.
kasımpaşa bile tek puanını bizden almış. senelerdir lige yeni çıkan takımlardan birine mutlaka yenilmişizdir (ne kadar gb eski bir takım olsada bu sene yeniden çıktılar) milli maç araları bize pek yaramaz. bunların üstüne birde bu hakemi eklersek işimiz zor. eksiklerin yerlerine oynayacaklar kendilerini zorlarda inşallah kazasız belasız atlatırız bu maçı.

artvints
15.09.2019, 15:10
.............sosa.....doğan
...advijaj........................parmak
...............sörloth........nwakeme

Aynı sistem devam etmek için şöyle birşey yapabiliriz aslında.

Ahmet Aksu
15.09.2019, 15:12
gençlerbirliğinin 1-2 puanı olsaydı kesin yenerdik derdim ama acil puan alması lazım ve Trabzonspor, gençlerbirliği için büyük fırsat diyebiliriz.
severiz böyle durumlarda puan vermeyi çünkü ilklerin takımıyız :)

inşallah stad dolu olur. atmosfer ne kadar iyiyse oyunumuz kötü de olsa gazla maçı alırız. zaten olması gereken de bu fb-gs-bjk kendi sahasında kötü oynuyor ama taraftarının etkisiyle rakibi boğuyor ve her türlü puanı alıyor. bizim de aynı modda olmamız lazım.
sturidge i izlemek istiyorum inşallah oynar.

abduş ve ekubanın yokluğunu umarım hissetmeyiz (zor görünüyor) :(

Enes Başkaya60
15.09.2019, 15:26
gençlerbirliğinin 1-2 puanı olsaydı kesin yenerdik derdim ama acil puan alması lazım ve Trabzonspor, gençlerbirliği için büyük fırsat diyebiliriz.
severiz böyle durumlarda puan vermeyi çünkü ilklerin takımıyız :)

inşallah stad dolu olur. atmosfer ne kadar iyiyse oyunumuz kötü de olsa gazla maçı alırız. zaten olması gereken de bu fb-gs-bjk kendi sahasında kötü oynuyor ama taraftarının etkisiyle rakibi boğuyor ve her türlü puanı alıyor. bizim de aynı modda olmamız lazım.
sturidge i izlemek istiyorum inşallah oynar.

abduş ve ekubanın yokluğunu umarım hissetmeyiz (zor görünüyor) :(

Gençlere puan felan vermeyiz ya rahat olun Sivas ve Sekistaş'a verebiliriz eksiklerimiz olsada Gençler bizim kalibremizde bir takım değil öyle böyle alırız bu maçı ...

Mustafa YILMAZ
15.09.2019, 15:27
--------------uğurcan--------------

-----hosseini - hüseyin - campi------

pereira ---------------------- novak

-----------sosa-a.parmak----------

avdijaj ------------------- nwakaeme

-------------sorloth------------------

böyle çıksa nasıl olur acaba

Yiğit Gayretli
15.09.2019, 15:27
Ben erken yorum yapmak istemiyorum. Hem milli aradan hem de sakatlıklardan kaynaklı olarak takımda muhakkak bir şeyler değişti. Görüp öyle değerlendirelim. Maçı da alırız inşallah.

Tayfun
15.09.2019, 15:29
Trabzon'da iyi yağmur yağıyor yalnız

Faruk BERBER
15.09.2019, 15:34
Trabzon'da iyi yağmur yağıyor yalnız

Güzel, çok keyifli oluyor bu havada maçlar.

Flavio saatli bomba Gençlerbirliği savunmasında, Sörloth onu yıpratacaktır.

Mollasalihoğlu
15.09.2019, 15:42
Hücum hattında elde 3-4 oyuncunun kalması mecburen taktik değişikliğine götürecek takımı

Hücumda eksilmemiz nedeniyle pozisyon sayımız ve kolay pozisyon bulmamız azalacaktır ama pozisyon kalitesinin artacağını dusunuyorum.

Şöyle ki ;

Bu sezon Yusuf-Ekuban değişikliğiyle orta sahaya binen yükten dolayı Nwakaeme'yi topu ayağımızda tutma süremizin de azalmasıyla büyük ölçüde Novak'ın kademesinde yorduk tükettik.

Kariyerini forvet olarak oynamış adami 90 dakika sol koridorda koşturup durduk.

Şimdi orta sahayı 3 leyecegimiz sistemde enerjisini tamamen hücuma ayıracak Nwakaeme'den çok daha olgun ve güçlü pozisyonlar izleyebiliriz

Geçen yılı her maç gol+asist ile bitirmiş Nwakaeme'ye dönebiliriz.

İkincisi 4 hücum oyuncusuyla oynadığımız sistemde beklerin hücuma katılımı azaldı defansta çok yiprandiklari maçlar oynadık.

Orta sahaya katılacak beklerin kademesine girebilecek 3.oyuncu ile Novak ve Perreira'ya geçen yılki özgürlükleri tekrar kazandırılabilir

Özellikle Mikel'in sol önünde Sosa sağ önünde Parmak gibi düşünürsek Parmak'ın Advijac-Perreira oyununu Sosa'nın da Novak-Nwakaeme oyununu destekleyici performansı yeni bir kazanına sebep olabilir

Tabi bunu antremanlarda pratiklestirmismiyizdir bilmiyorum

Çünkü malesef taktik anlayıştan çok bireysel yeteneklerle sonuca giden bir takımız.

Çok güzel ve teknik bir yorum, tebrikler.

Mustafa ÖZDEMİR
15.09.2019, 15:55
Sturridge oynayacakmı ?

Faruk BERBER
15.09.2019, 15:57
Sturridge oynayacakmı ?

MR'da oynamasına engel bir durum çıkmamış. Kadroda olacağı kesin, ama oynayıp oynamayacağı belirsiz. İlk 11 çıkacağı beliriz diyeyim daha doğrusu, sonradan girer ilk 11 çıkmasa bile.

ilelebeTS
15.09.2019, 16:02
Ferahbot anlatacakmış maçı. Kurtulamadık şu uğursuzdan.

Trabzonspor 61
15.09.2019, 16:04
Ferahbot anlatacakmış maçı. Kurtulamadık şu uğursuzdan.

Cincon fanatigi

artvints
15.09.2019, 16:22
Çok güzel ve teknik bir yorum, tebrikler.
Evet, o pratikli kelime hariç güzel analiz :)

Ozan Yılmaz
15.09.2019, 17:55
İç saha galibiyet serimiz devam etmeli, 7

Faruk BERBER
15.09.2019, 18:01
İç saha galibiyet serimiz devam etmeli, 7

Rakip tüm maçlarını kaybetti bu sezon, bozulacaksa da böyle bir takıma karşı olmamalı.

Enes Başkaya60
15.09.2019, 18:08
Uğurcan

Pereira-Hüseyin-Hosseine-Novak

Sosa-Abdulkadir

Avdijaj-Mikel-Nwekaame

Sòrtloth

İlk 11 bu olacak gibi geliyor...

bordoylamavi
15.09.2019, 18:08
mill imaç arlaı sonrası yenilgi alışkanlığımız bu maçla bitse iyi. şidiye kadar hiç bir mill ara bize yaramadı

Emre Veli
15.09.2019, 18:09
Acayip şekilde gerginim. İnsallah saat 10 sıralarında bu artmaz.

Oxychen
15.09.2019, 18:20
Genelde millet 50 maçlık mağlubiyet serisini bize karşı bozuyor. Umarım bu akşam 5-6 tane sallayıp moralli devam ederiz yolumuza. Bu sakatlıklar çok can sıktı.

ysngmz
15.09.2019, 18:27
Kazanırız keyifli maç olsun sturridge oynasın bu gece

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

E. Okan Bülbül
15.09.2019, 18:33
Trabzonspor'un ilk 11'i belli oldu: UğurcanPereira Hosseini Fernandes Novak Mikel Parmak Avdijaj Sosa Nwakaeme Sørloth

kaynak twitter :confused:

Alper Beyazay
15.09.2019, 18:34
Rahat kazanırız.. Stres yok... Sakin...
Bu bize güvendiğimden değil rakibin çok kötü olmasından kaynaklı bir yorumdur.

Alper Beyazay
15.09.2019, 18:35
Trabzonspor'un ilk 11'i belli oldu: UğurcanPereira Hosseini Fernandes Novak Mikel Parmak Avdijaj Sosa Nwakaeme Sørloth

kaynak twitter :confused:

Muhtemel kadro bu zaten. Tek değişiklik Hüseyin-Ivanildo değişikliği.

ilelebeTS
15.09.2019, 18:44
Ivanildo sağda oynamasın da.

61_Hasan_69
15.09.2019, 18:44
Maç 4-1 bitecek iddia oynayanlara duyurulur :)

Numan Yerlikaya
15.09.2019, 18:45
Herkesin beklediği stoper tandemi sahaya çıkacak. Göreceğiz bakalım. Gençler ligin en kötü takımı geçen hafta 90 dk izledim

Emre Veli
15.09.2019, 18:48
herkesin beğendiği, uzun süredir beklediği, memnun olduğu kadrolar (11'ler) nedense hep falso verir. hayırlısı diyelim:d ama o kadar tecrübe ettim ki bu durumu, umuyorum tesadüftür.

bordoylamavi
15.09.2019, 18:50
gençler 3 maçta 2 gol atmış. bu maç bari gol yemesek diyorum. 7 gol de yemiş . hafife almadan üstüste goller bulmalıyız. rakip kleci tam bir felaket geleni alıyor içeri. bol bol şut atmak lazım. ayrıca zargo toure nin olduğu defansa da gol atmamak olmaz. rakibin hücumunu bilemem ama savunması tam bir felaket bundan iyi yaralanmamaız lazım

bordoylamavi
15.09.2019, 18:50
Maç 4-1 bitecek iddia oynayanlara duyurulur :)

bari bu maç gol yemesek :)

DeAgLeMaNyAq
15.09.2019, 18:55
Ivanildo hamlesi sürpriz olmuş. Hoca'nın Hüseyin ve Hosseini ikilisinden vazgeçmeyeceği konuşuluyordu. Buna mukabil Hosseini ve Ivanildo ikilisi de taraftarın sezon başından beri görmek istediği ikiliydi. İnşallah verimli olurlar. Yedek kulübemiz baya sıkıntılı gözüküyor...

odyseuys
15.09.2019, 18:56
mikel-sosa ikilisinin görev tanımı ve dağılımı iyi yapılmadıysa yine aynı rolü oynamaya çalışan iki oyuncudan birinin kötülendiği maç olur. birlikte oynadıkları maçlarda bariz görev çakışması yaşadı bu oyuncular.

ÖmürKaradeniz61
15.09.2019, 18:59
Sosa büyük ihtimalle önde oynayacak ki bence Sosanın yeriyle oynamak takımın bütün ahengini bozmaya yeterli.Forvete Uğurcanı koyarım da Sosanın yerini yine bozmam. Bu maçta 5 gol atsakta Ünal Karamanın benim gözümdeki yetersiz bir antrenör tanımı hiçbir zaman yok olmayacak.

redbul
15.09.2019, 18:59
ünal karaman bu maçta abdülkadir yerine doğan ile başlamalıydı ama ben ünal karamanın hoca olmadığını bildiğim için çok şaşırmadım bana bu saatten sonra kimse ünal karaman adaletli felan demesin adalet varsa bugün parmak kabiliyetsizinin yerine doğan oynardı.

Mert'
15.09.2019, 19:00
Fernandes - Hosseini tercihini doğru buldum. Bu ikilinin mutlaka denenmesi gerekiyordu ve risk alınacaksa bu maç uygundu. Orta saha beklendiği gibi zaten, umarız Mikel performansını yükseltir..

Ahmet Kara
15.09.2019, 19:01
sosa'nın savunma önünde oynaması gerek. yoksa bir bu orta sahadan yine verim alamayız.

Sadettin_
15.09.2019, 19:02
Haydi Trabzonum .
Bu geceyı nakzonun gecesi yapma .
haydi .

Nihat Güneş
15.09.2019, 19:03
Hoseini Fernandes ikilisi bu takimin ideal stoper ikilisidir lakin Hoseini sag, Ivanildo sol stoper olarak oynarsa :)

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrahtuna
15.09.2019, 19:08
inşallah gol yemeden bi maç tamamlarız bu sezon 7 resmi maçta da gol yedik geçen seneden gelen çok gol yeme alışkanlığımız tam gaz devam..

Mesut
15.09.2019, 19:08
Mikel forma numarasını mi değiştirmiş 23 yazıyor Beinsport da

ÖmürKaradeniz61
15.09.2019, 19:09
Takımdaki en iyi stoper İvanildo diye 1 aydır inim inim inledik burda.Büyük hocamız doğruyu ancak bulabildi sanırım Sturridge 1 ay sonra 11 e ancak girebilecek.

Mesut
15.09.2019, 19:11
Takımdaki en iyi stoper İvanildo diye 1 aydır inim inim inledik burda.Büyük hocamız doğruyu ancak bulabildi sanırım Sturridge 1 ay sonra 11 e ancak girebilecek.

Hocam ironi mi yapıyorsun anlamadım ama formayı bana göre Campi haketti İvinaldo Aek maçında turu hediye ediyordu neredeyse Ekuban'ında ayağını kırdı bilemedim

Onur Erçetin
15.09.2019, 19:11
Hoseini Fernandes ikilisi bu takimin ideal stoper ikilisidir lakin Hoseini sag, Ivanildo sol stoper olarak oynarsa :)

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şöyle bir sıkıntı var.Pereiranın kademesine hızlı bir şekilde girilmesi lazım çünkü fiziksel olarak çok güçlü olmadığı için birebirlerde çalım yeme şansı yüksek ayrıca Pereira çok fazla hücuma çıkan bir oyuncu.Hosseini sağ stoperde oynarsa ve ağır kalırsa sol kanadımızdan yapılacak ataklarda sıkıntı yaşayabiliriz.

İvanildonun sağ stoperde oynamasına karşıyım.Bakalım ne olacak.

ÖmürKaradeniz61
15.09.2019, 19:13
Hocam ironi mi yapıyorsun anlamadım ama formayı bana göre Campi haketti İvinaldo Aek maçında turu hediye ediyordu neredeyse Ekuban'ında ayağını kırdı bilemedim

Hocam hatadır, futbolda hata olmazsa sorun var demektir zaten.Liverpool efsanesi Gerard top ayağından kaydı diye şampiyonluğu kaybetti ama bu hata 10 sefer olursa sorun var demektir.Ben İvanildonun aek maçı hariç kasımpaşa maçındaki oyununu 1 sene boyunca Türkmende göremedim kimse kusura bakmasın .

ANIL
15.09.2019, 19:14
-------------uğurcan
pereira-hosseini-fernandes-novak
---------sosa-----mikel
donis------parmak-----------tony
------------sorloth

Yiğit Gayretli
15.09.2019, 19:15
Beklenen stoper ikilisi sahada olacak bugün. Bakalım ne getirecek, ne götürecek.

Emirhan Yazıcı
15.09.2019, 19:16
Çikabilecek en iyi kadro hadi bakalim

homosapiens
15.09.2019, 19:17
Ben de Hosseiniciydim ama sanki Hüseyin-İvanildo daha iyi olurdu hız açısından

Mesut
Yayıncı kuruluşda Mikel 23 no diyor resmi site de 12 yazıyor

Tayfun
İvanildo'dan beklentim hayli yüksek ama topa ilk müdahelede yumşak değil. Prag maçında ve idmanda Ekuban'nın ayağını kırdığı pozisyonda biraz düştü gözümde

gurur6134
Ben obi yerine dogan bekliyordum hocanin tercihi saygi duyuyoruz insallah ilk yarim saat sonra disari almak zorunda kalmaz yine..

ilelebeTS
15.09.2019, 19:18
Orta sahayı bir halletsek güçlü bir oyun oynayabiliriz. Oradaki işleyiş önemli. 3lü oynayıp orayı oturtamayınca çark işlemiyor. Sahada roller üst üste biniyor. Mikel veya Sosa geride önlerinde 2li olacak şekilde çift 8li sistemle güçlü bir oyun oynayabiliriz. Tabi bu oyunda kanat oyuncularının katkısı çok önemli.

Hakan
4.haftadan kulübede eksilmemiz üzücü.Kamil yokken Serkan U19'da oynatılmamalıydı.
Mikel için sevindim.
Ivanildo hamlesi sürpriz olmuş. Hoca'nın Hüseyin ve Hosseini ikilisinden vazgeçmeyeceği konuşuluyordu. Buna mukabil Hosseini ve Ivanildo ikilisi de taraftarın sezon başından beri görmek istediği ikiliydi. İnşallah verimli olurlar. Yedek kulübemiz baya sıkıntılı gözüküyor...Getafe maçına Hüseyin-Campi çıkar.

Trabzonspor 61
İngiliz nerde ingiliz? Lig bitti lan

Alper Beyazay
15.09.2019, 19:19

30 hafta var daha :)
+ en az 6 Avrupa Ligi maçı var.
+Türkiye kupası maçları var.

Ne zaman başladı da ne zaman bitti lig? :)

jönts
15.09.2019, 19:20
Maçtan beklentilerim:

• Önde başlayalım, rakip maçın Trabzon’da oynandığını hissetsin.
• Tony 80 metrede değil 40 metrede oynasın
• Donis Perreira ile pas uyumunu sağlasın
• Mikel artık kendine gelsin
• Sörloth ağzımıza çaldığı bir parmak balın devamı olduğunu göstersin

Bir de alalım maçı tabii ki.

DeAgLeMaNyAq
15.09.2019, 19:20
Mikel forma numarasını mi değiştirmiş 23 yazıyor Beinsport da

Yanlış yazmışlardır. Forma numarası sezon içerisinde değiştirilmez...

Enes Başkaya60
15.09.2019, 19:21

İngiliz hazır değildir abi iyi misin İngiliz de sakatlanırsa ne olacak lig daha yeni başladı ne bitmesi Allah aşkına az sabır bu takım ilk 4 e girecektir...

Enes Başkaya60
15.09.2019, 19:25
Ula 18 kişilik kadromuz var 2 kişi daha yok mu genç takımdan yazılacak amatörce işler bunlar ya...

Varlıbaş61
15.09.2019, 19:25
Lige yeni çıkan takımlara puan hediye etmekte meşhuruzdur..

Sefa Alış
15.09.2019, 19:30
İdeal 11.
Mikel arkada sağlam durduğu sürece iş yapar bu diziliş.

Samet Berber
15.09.2019, 19:32
Orta alanı Mikel e emanet edip Sosa'yı öne göndermesi gerekiyor hocanın. Geçen maçlarda yaptığı gibi Parmak'ı öne atarsa şimdiden geçmiş olsun. Yok oluyor o bölgede.

Full HD
15.09.2019, 19:33
Forumdaki bir kac günlük gerginligi anlamak mümkün degil!

AyhanPe
15.09.2019, 19:37
Parmak ile Sosa nin önünde Mikel denense daha iyi olur sanki..AEK macinin ilk yarisina benzer bir oyun olmaz umarim..

Ogün YAZICI
15.09.2019, 19:39
Özellikle deniz tarafı kale arkasının yarısından fazlası boş 20 dakika kala .

farozlufatih61
15.09.2019, 19:42
Sturidge daha tam olarak hazır değilmiş
Ne kadarda benziyor Jaja zamanına oda gelmişti ve hazır olmadığı gerekçesiyle upun uzun bir süre 11 yüzü görmemişti...
Yahu rakipler sezon başladıktan sonra transfer ettikleri oyuncuları hemen oynatıyor ve verimde alıyorlar bir biz herşeyin en iyisini biliyoruz.. Yersen....

YasinCorona17
15.09.2019, 19:46
donis yine disiplinsizlik yapar gibi geliyo

Ufuk
15.09.2019, 19:47
Sturridge'in yedek olmasını tamamen Ünal hocaya bağlıyorum bu arada. Aman takımla çalışmadı, o küser bu küser diye almadı önceki maçlarda. Şimdide yedeüe aldı, direk 11 başlattı olmasın diye. Bilmiyorum fazla mı gidiyorum hocanın üstüne, belki girecek hazır olmadığı için herkes sövecek Sturridge'e ama yapma be hocam. Hak ediyorsa ver formayı. Hosseini-Ivanildo ikisini görmek için bu kadar beklemeye gerek var mıydı mesela?

YasinCorona17
15.09.2019, 19:48
yusuf sarı keşke sakatlanmasaydı kanat oynayacak adam kalmadı takımda

Ufuk
15.09.2019, 19:48
donis yine disiplinsizlik yapar gibi geliyo

Daha önce yaptı mı ki yine oluyor?

Arif Timurcioğlu
15.09.2019, 19:49
Hüseyin sakat mı arkadaşlar?

Ufuk
15.09.2019, 19:49
Sturidge daha tam olarak hazır değilmiş
Ne kadarda benziyor Jaja zamanına oda gelmişti ve hazır olmadığı gerekçesiyle upun uzun bir süre 11 yüzü görmemişti...
Yahu rakipler sezon başladıktan sonra transfer ettikleri oyuncuları hemen oynatıyor ve verimde alıyorlar bir biz herşeyin en iyisini biliyoruz.. Yersen....

Bu ekol böyle maalesef. Mario Gomez kaç hafta yedek oturmuştu Cenk üzülür diye asdasdasas

Mehmet BAŞ
15.09.2019, 19:53
Sturridge'in sağlık ve kondisyon durumunu bilmeden neden ilk 11 başlamadı demek komik oluyor.

Bırakın da hoca ve oyuncu buna karar versin. Uzaktan bakıp insanlara hesap sorma hadsizliğine gerek yok.

Oyuncu hazır olduğunda elbette sahada olacaktır. Bu saçma sabırsızlığı da anlamak zor!

farozlufatih61
15.09.2019, 19:53
Bu ekol böyle maalesef. Mario Gomez kaç hafta yedek oturmuştu Cenk üzülür diye asdasdasas

Maalesef hep aynı sahneyi izlettiriyor aynı zihniyet ve devamı niteliğinde olan Ünal Karaman..

Onur Erçetin
15.09.2019, 19:54
Ömür ve Ekuban çok büyük kayıplar.Mikel ve Advijajın çok koşması lazım,yürümeye devam ederlerse çok sıkıntı yaşarız.

ALDENİRO
taraftar yine çekirdek çitliyo

Oxychen
Sturridge ayağın kopsa bile oynayacaksın lan bu maçta. Tonlarca para alıyorsan hazır olmama gibi bir lüksün yok.

Şahin Yılmaz
15.09.2019, 19:55
Varsın bu haftada oynamasın sturiç. 20 maç
Seçelim zorluk derecesine göre yeter.
Alıp götürsün o maçları.

Ahmet Aksu
15.09.2019, 19:57
mikel ve avdijaj umarım şaşırtıt bizi bugün.
ayrıca sturidge in en az 20 dk sahada olması lazım.

Ekrem D.
15.09.2019, 19:58
Cok guzel koreografi!

Yeri gelmisken, bu gencecik cocuklarin hayatina son verenlerin Allah gani gani belasini versin...

https://eksiup.com/images/79/53/ve110659wrq8.png

Uğur Ö.
15.09.2019, 20:03
Alex ayaginin ayari yokmu ya

My
15.09.2019, 20:04
Bu tipik milli maç sonrası en dandik takıma puan vericez başlangıcı gibi duruyor.

DeAgLeMaNyAq
15.09.2019, 20:04
Sturridge'in yedek olmasını tamamen Ünal hocaya bağlıyorum bu arada. Aman takımla çalışmadı, o küser bu küser diye almadı önceki maçlarda. Şimdide yedeüe aldı, direk 11 başlattı olmasın diye. Bilmiyorum fazla mı gidiyorum hocanın üstüne, belki girecek hazır olmadığı için herkes sövecek Sturridge'e ama yapma be hocam. Hak ediyorsa ver formayı. Hosseini-Ivanildo ikisini görmek için bu kadar beklemeye gerek var mıydı mesela?

Ünal Hoca kendisi de hazır olmadan oynamak istemiyor minvalinde konuşarak topu kendisinden attı...

Ahmet Aksu
15.09.2019, 20:05
abi ben şunu anlamıyorum. yani şu istanbul takımları rakibi boğuyor bizimkiler daha topa sahiplik konusunda sıkıntı yaşıyor evimizde böyle oynanmaz.
rakibi korkutmamız lazım. akyazı arenada olduklarını hissetmeli.
tabi taraftarında etkisi olacak bunda ama bakıyoruz taraftar uyuyor :D ya canlanın dk 10 olmamış staddan ses gelmiyor. aslında geliyor da 10 farklı ses. ne olduğu anlaşılmıyor.

Uğur Ö.
15.09.2019, 20:06
Aynı tas aynı hamam devam

AlperenAltun
15.09.2019, 20:08
Parmak yerine Doğan monte edilmeli yavaştan

Ekrem D.
15.09.2019, 20:08
Rakipteki Sessegnon zamaninda Paris Saint-Germain'de oynayan hucum oyuncusu. 35 yasinda ama hala tehlikeli.

Mert'
15.09.2019, 20:09
Sosa önde olmuyor gerçekten. Defansın önünde oynaması lazım yoksa hiç oyun kuramıyoruz.

ALDENİRO
15.09.2019, 20:10
wakyeme

Uğur Ö.
15.09.2019, 20:11
Alexte iş yok bugün

Onur Erçetin
15.09.2019, 20:12
Şu Sorloth mudur nedir bu malı kim nereden bulmuş her maç delirtiyor adamı.Hız yok,teknik vasat,bitiricilik yok.Pasları berbat.Fizik gücü ve boyu dışında hiçbir özelliği yok.

BlackPanther
15.09.2019, 20:13
Hosseiniyi bulup getirenden Allah razı olsun. Defansta tam bir yıldız.

Ahmet Aksu
15.09.2019, 20:13
sosa tek başına ortasahada mikel ve parmak izliyor.
Allahım sen sabır ver..
ayrıca sörloth giderek kötüye gidiyor 2 pas yapamaz oldu neden acaba :D

hücumda nwakame ortada sosa geride husseini

My
15.09.2019, 20:14
Acayip yavaş oynuyoruz.

DeAgLeMaNyAq
15.09.2019, 20:15
Süper attık...

BlackPanther
15.09.2019, 20:15
Gooooooool

Hakan
15.09.2019, 20:16
Golcü sahnede :D

Ahmet Aksu
yine yeniden her zaman golcüüüüüüü novakkkkkkkkk

Enes Başkaya60
Novakkkkk....

Ufuk
Jshajabskaja o kadar çok sakat var ki formaya sığmamış.

Adamsın novak..

odyseuys
goooollll

Ekrem D.
15.09.2019, 20:17
Filip Novak.

Sefaenes
gooll

Giallorossi
Forvetttt Novaakkkkkk

My
Biraz hareketlensek aslında damlarda bi'şe yok da...

AlperenAltun
Forvet döşedi sözleşe yenilendi mi reyizle

My
Novaaaaaaaaaaaaaaaaaaak :D :D :D

odyseuys
yalnız o kafa vuruşunu değme santrfor yapamaz.

Doğan Keskin
15.09.2019, 20:18
Novaaakkkk

karabela
Adam golcü

smart
Pereira-Novak müthiş ikili

Cemzirih
Su kafa vurusunu bir cok forvet dahi yapamaz . Iyuiki varsin novak .

Giallorossi
Yanliz Avdijaj ataği cok güzel baslatti

My
Bu ne biçim bek yaa :D

Ahmet Aksu
tabi ki de yok kötü gençler ama çok yavaş oynuyoruz. parmak ve mikel hareketlenmeli 2.lig topçuları gibi ne yaptıkları belli değil..
rakibi ısırsak biraz kafası uçacak rakibin ama bunu yapmıyoruz.

Biraz hareketlensek aslında damlarda bi'şe yok da...

Cemzirih
yalnız o kafa vuruşunu değme santrfor yapamaz.
Benden cok yasicaksin :D

cyberentalpi
15.09.2019, 20:19
Boşuna forvet aramışız. kanat oyuncusu arayıp novak ı forvete alsak:))

bu arada bunu seviyorum sag kanat orta sol kanat gol:)

Arrive
15.09.2019, 20:20
Pereira da masallah 22 yasinda gibi bugun

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

My
15.09.2019, 20:20
tabi ki de yok kötü gençler ama çok yavaş oynuyoruz. parmak ve mikel hareketlenmeli 2.lig topçuları gibi ne yaptıkları belli değil..
rakibi ısırsak biraz kafası uçacak rakibin ama bunu yapmıyoruz.Sosa'dan utanmaları lazım adam genç delikanlı gibi.

Mert'
15.09.2019, 20:21
Sörloth da gözle görülür performans düşüklüğü var. İlk geldiği halinden eser yok gibi.

Arrive
15.09.2019, 20:23
Bu arada obi calmak istedigi topu caliyo. Ayagini uzatmasi yetiyo. Cok sakin top caliyo, rahatlatan paslar atiyo. Bugun iyi basladi bence.

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adiloş bebe
Gol kimseyi yanıltmasın çok kötü oynuyoruz. Sörloth’da tek forvet oynayacak kapasite yok.

odyseuys
donis'in zorlamaları hoşuma gidiyor bu maçta. o kanatta çok etkin bir oyuncumuzu kaybettik, yerine oynayacak olanın da rakipleri önlem almaya zorlaması gerekli.

DeAgLeMaNyAq
15.09.2019, 20:24
Obi'ye nazar değmesin hem dönen topları toplayıp rakibin ani çıkmasını engelliyor hem de geriden oyunu yönlendiriyor. Şu an en büyük sıkıntı Sörloth'un fazla yalnız kalması...

trabzonsevdamuz
Selam beyler

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

trabzonsevdamuz
Sosa nasil bir adam oldu sahanin her yerinde

Full HD
15.09.2019, 20:25
Parmak bu ne artistlik?

DeAgLeMaNyAq
İyi ki Obi'yi övdüm hemen yediriyordu...

Onur Erçetin
İvanildo-Hosseini ikilisi başarılı şuana kadar.

Uğur Ö.
Yahu her top uzun her top ileri olmazki, rekor sayıda top kaybettik

trabzonsevdamuz
15.09.2019, 20:26
Parmak yine artis artis oynyo

My
Sağa Mikel sola Mikel... tırıs adım koş Mikel.

Ahmet Aksu
uğurcan adamsın sen kardeşim ya yine kurtarmaya başladı bizi.
takım gerçekten hiç top oynamıyor 2 pas yapamıyoruz bu takıma milli arada yaramadı.
sadece bireysel performans ile gidiyoruz nwakame ilerde ne yaparsa o kadarız.
ortasahadada sosa ne kadar mücadele ederse o..
hocamız takıma zerre taktik veremiyor bu net

Full HD
15.09.2019, 20:27
Tövbe Tövbe ya

[KAPLAN]
15.09.2019, 20:28
Takımın ne oynadığı belli değil. Futbolcuların bireysel performansına bakıyoruz