PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 4. büyük yok!

ErayAkyüz
20.01.2007, 09:04
4. büyük yok!

Antalyaspor Kulübü Genel Koordinatörü Yılmaz Vural, F.Bahçe, G.Saray ve Beşiktaş dışında kimsenin şampiyon olamayacağına işaret etti ve "Artık 4. büyük yok" diyerek Trabzon'a gönderme yaptı. Vural "3 büyükler dışında başka bir takım şampiyon olamaz mı" sorusuna da "Onu da basın yanıtlasın" diye karşılık verdi.
Vural "Harika bir altyapı hazırlıyoruz. Bu sene düşmeyiz" dedi.
Cengiz TOKGÖZ

ebe zihniyetsiz herif sen kimsinde trabzonspor hakkında yorum yaparsın geriii

Lapina
20.01.2007, 09:06
Yilmaz VURAL kimdi ?

fincher
20.01.2007, 09:13
yalan haber veya çarpıtma olduğundan eminim.Yılmaz hocanın bu tarz konuşacağına hiç ihtimal vermiyorum.Anadolu'dan kimsenin şampiyon olamayacağını demekle 4. büyük yok demek çok farklı şeyler.Yılmaz hoca birinciyi demiştir medya ikinciyi eklemiştir bence...

muratt
20.01.2007, 09:14
"At olunce kopeklerin maskarasi olur"
diye bi soz vardi, Lucescu soylemisti galiba..

Bizi bu hallere dusurenler utansin. Biz boyle olursak adamlarda agizlarina gelenleri soylerler.. Ben bu tip soylemleri ciddiye almama yanlisiyim.. Bunlara cevap, sampiyon olarak ve sampiyonluk kupasini gozlerine sokarak verilmeli..

Trabzonspor'un buyuklugu Yilmaz Vural gibiler aksini iddaa ettigi diye tartisilmaya bile acilmaz.

6 defa yiktik gene yikacagiz. Kimsenin suphesi olmasin.. Bu gunlerde gecer elbet..

ErayAkyüz
20.01.2007, 09:17
az degil bundan iki sezon oncesi Trabzonsporumuz ligin zirvesindeydi kac kez sampiyonlugu kıl payı kacırdı o zaman nerdeydi yılmaz vural bey bu adam artık teknik direktorden cok sovmene dönmus baska bişe degil

muratt
20.01.2007, 09:18
Ayrica Fincher'in soyledigi gibi Yilmaz Vural'in tam olarak boyle bir sey soyleyecegini sanmiyorum. Bu adamin eline yeterli imkanlar verilsin her takimi kafaya oynatabilir.. Turkiye'nin Ersun Yanal ve Giray Bulak'la beraber en egitimli hocasidir..

Cengiz Çubukcu
20.01.2007, 09:30
Ayrica Fincher'in soyledigi gibi Yilmaz Vural'in tam olarak boyle bir sey soyleyecegini sanmiyorum. Bu adamin eline yeterli imkanlar verilsin her takimi kafaya oynatabilir.. Turkiye'nin Ersun Yanal ve Giray Bulak'la beraber en egitimli hocasidir..
eğitimli olsa ne olur, şaklabanın teki..hem bu hareketleri artık sempati de toplamıyor....ne o öyle beyaz şova çıkmalar falan....çok konuşacağına antalyasporu nasıl ligde tutarım diye baksın...

Burçak
20.01.2007, 09:33
ben kolay kolay inanmam böyle haberlere. Türkiyede basını biliyoruz. ak dediğini kara diye yazıyolar. önce tam olarak ne dedi onu bilmek gerek.

Cem Yavuz
20.01.2007, 09:34
Böyle demiş olabilir..Eger böyle demişse havlamış.....Didididi deyin gider....
ama haberi yazan Cengiz tokgöz de güzel havlar...Sallamış ta olavbilir...Bir zamanlar bizim onursal baskanın sağ kolu idi...
O zamnlar da para katsuılığı güzel havlar dı....

^^kaplan^^
20.01.2007, 09:36
Arkadaşlar yılmaz vural denen adam kimki her gittiği takımda başarısız olmuştur. Türkiyede değiştirmediği takım kalmadı antalyada nasılsa bir sezon tamamlayacak galiba. parayla pulla değil yürekle alın teriyle geldi altı şampiyonluk. istanbul takımlarına kök söktürdüğümüzü ne çabuk unuttular. elbet bu günlerde geçecek ve yine ist.takımlarını dize getirecezzz yılmaz vural denen şahıs tam bir şovmen gündeme gelmek için yapıyor kaleee bile almamak lazımm.

muratt
20.01.2007, 09:40
Arkadaşlar yılmaz vural denen adam kimki her gittiği takımda başarısız olmuştur. Türkiyede değiştirmediği takım kalmadı antalyada nasılsa bir sezon tamamlayacak galiba. parayla pulla değil yürekle alın teriyle geldi altı şampiyonluk. istanbul takımlarına kök söktürdüğümüzü ne çabuk unuttular. elbet bu günlerde geçecek ve yine ist.takımlarını dize getirecezzz yılmaz vural denen şahıs tam bir şovmen gündeme gelmek için yapıyor kaleee bile almamak lazımm.

Ya tamam Yilmaz Vural'in renkli bir kisiligi var. Hatta sovmen kelimesi de kullanilabilir. Ama basarisiz bir hoca olduguna katilmiyorum kesinlikle. Trabzonspor'da da calismisti bir donem basarisiz olmustu ama cok karisik gunlerdi, o zaman kimse basarili olamazdi zaten .. Onun disinda bir cok takimin performansina ciddi anlamda katki yaptigini biliyorum. Ben sahsen begenirim.
Soylediklerine gelince, ben yukarda da soyledigim gibi inanmiyorum soyledigine ama soylemisse de bos konusmus. Ciddiye almayalim boyle soylemleri..

bordox
20.01.2007, 10:01
Demek ki şampiyonluk zamanımız yaklaştı.İstanbul takımlarının yabancı bir Hocası(Büyük ihtimal Yogoslav birisydi,hangi takımın başında olduğu ve ismini çıkaramadım şimdi) Trabzonspor'un lige ilk çıktığı sezon gazetcilerin ona sorduğu bir soruya cevap olarak:
Türkiye'de 100 yıl sonra bile İstanbul takımları dışında bir şampiyon çıkmaz diye beyanat vermiş,ertesi sene Trabzonspor şampiyon olmuştur.
Tarih tekerrürden ibaret ise.Seneye şampiyonuz.

Yılmaz Vural'ın buna benzer bir açıklamasını dinlemiştim NTV'de ona sorulan bir soruya Trabzonspor'un da bizlerden farkı yok,şampiyonluk alamaz diye.Yılmaz Hoca sever böyle şeyleri.İşi gereği sanırım,şovmenlik bunu gerektiriyor.

TSelif
20.01.2007, 10:07
Gerçekten demiş mi böyle bir şey? Çünkü ortalık kolpa haber dolmuş . Kime neye inanacaz biz de bilmiyoruz artık.
Eğer demişse de vardır bir karın ağrısı. Dikkate almak gereksiz .O dedi diye TRABZONSPOR gerçeği göz ardı edilemez dimi.

devbey
20.01.2007, 10:07
Böyle demiş olabilir..Eger böyle demişse havlamış.....Didididi deyin gider....
ama haberi yazan Cengiz tokgöz de güzel havlar...Sallamış ta olavbilir...Bir zamanlar bizim onursal baskanın sağ kolu idi...
O zamnlar da para katsuılığı güzel havlar dı....
http://img20.imageshack.us/img20/9565/takdirettimlopt5.gif

"Enik'lerin duaları kabul olsaydı, gökten kemik yağardı"

demokles
20.01.2007, 10:23
Yılmaz VURA tam bir MEGOLAMAN bunu yaptığı hareketler ve konuşmaları ortaya koyuyor bırakın konuşsun ümitsiz vakka...

Bartuğ13
20.01.2007, 10:23
kurt kocayınca köpeklerin maskarası olurmuş.
kocattı bizi bu yönetim.gençleşmenin yollarını aramak lazım.
yılmaz vural adam mı ki trabzonsporumuz hakkında konuşmayı kendine hak görüyor?

TSelif
20.01.2007, 10:29
Kimsenin maskarası olduğumuz yok . Lafını bilmez içinde bir şeylerin uhdesi kalmış kişiliksiz insanların ettiği bu laflar bence hiç te önemli değil.
Eğer böyle bişey demişse bu adam ( bence son cümleyi kullanmamıştır) merak etmeyelim yarın Hacıosmanoğlu çıkar verir cevabını

Mehmet Fatih Yavuz
20.01.2007, 10:35
büyüklüğümüz yılmaz vural ın ağzına düşecek kadar basit değil çok şükür.
konuşan kendini eksiltir. bu iş duvarı yumruklamak gibidir. bi halt ettiğini sanırsın ama asıl yaralanan elindir.(söylenenlerin gerçek olduğu varsayımı ile).. çok şükür çene yaparak kazanmadık büyüklüğümüzü, birilerinin çene yapması ile de kaybetmeyiz.

bordoylamavi
20.01.2007, 10:38
yılmaz vurak kim ki zamanında ekmek yediği camia bu enkötü halinde bile ona teklif götürmediği için mi böyle küstahlaşmış. 3. sınıf teknik direktör bozuntusu bizde çalışması da hataydı. senin işin takımları kümede tutmak bir de utanmadan şampiyonluktan bahsediyor

Vegas
20.01.2007, 10:40
4'ncu buyuk Antalyaspor dememis yani, oylemi:)
Adamin dediginin dogrulugu yanlisligi tartisilir ama bugun bu durumda verecek bir cevabimiz yok, cevap verecek bir yoneticimiz hic yok

macka61
20.01.2007, 10:46
biz büyüklüğü yılmaz vuralla kazanmadık onunlada kaybetmeyiz onlar ligde bi kalmaya baksınlar burunlarını başka işlere sokmasınlar

Gürkan
20.01.2007, 10:49
Evet biz küçük takımız.
Yılmaz Vural gibi küçük bir adamın yaptıgı acıklamaya başlık açıyorsak,

ve bunu günlerce tartışacaksak.

Evet biz küçük takımız.

İskefiyelireis
20.01.2007, 10:49
:mad: :mad:
Geçen gün de Fotomaç' ta Alen Markaryan buna benzer şeyler söylemişti. Büyük Trabzonspor taraftarı bunlara tepki koymalıdır. Eğer bu tepkileri vermezsek önüne gelen Trabzonspor' un büyüklüğünü tartışacak. Ben Gaziantep' te yaşıyorum. Burada TS' u seven çok az insan var. Ayrıca herkes Yılmaz Vural ya da Alen Markaryan gibi konuşuyor. Eğer önümüzdeki yıllarda şampiyonluğu tekrar alamazsak Trabzonspor' un Trabzon şehri dışında tataftarı kalmayacak. Trabzonluların yoğun olarak yaşadığı iller haricinde taraftar bulamayacağız. Ayrıca medyanın kışkırtmaları sayesinde (Avni Aker' de meydana gelen en küçük olay büyütülerek ekrana yansıtıldığı için) insanlar Trabzonspor düşmanı olarak yetiştiriliyor. Oysaki diğer klüplerin ve özellikle İstanbul klüplerinin taraftarlarının yaptığı çirkinlikleri hepimiz biliyoruz. Trabzonspor taraftarına fanatik sıfatını yapıştıranlara diğer takım taraftarlarının yaptıklarını anlatsak da insanlar medyanın hipnozu altında olduklarından tepki veremiyorlar.
Sözün sonunda şunu söylemek istiyorum: Trabzonspor taraftarı her fırsatta Trabzonspor' un 4. büyük değil tek büyük olduğunu çevresine ve medyaya aktarmalıdır. Kazanılan her şampiyonluğun diğerlerinin aldığı on şampiyonluktan daha önemli olduğu mesajı insanlara verilmelidir. Ayrıca mesela giriş sayfasında yönetime verilen mesaja benzer mesajlarla Yılmaz Vural ve Alen Markaryan gibilere gereken tepki gösterilmelidir.

Faruk Köse
Elektronik ve haberleşme Müh.
Gaziantep

agahozlu
20.01.2007, 10:51
bizim büyüklüğümüzü tartışmak kimseye kalmamızibiz bu ligde 6 defa şampiyon olduk mu olduk.gelsin 4 büyüklerden başka birisi şampiyon olabilirse olsun 5.büyük diyelim.Biz 4 büyüklerin arasına girmişiz bir kere öyle birilerinin demesiyle büyüklüğümüze etki edemezler....

Vegas
20.01.2007, 10:57
bizim büyüklüğümüzü tartışmak kimseye kalmamızibiz bu ligde 6 defa şampiyon olduk mu olduk.gelsin 4 büyüklerden başka birisi şampiyon olabilirse olsun 5.büyük diyelim.Biz 4 büyüklerin arasına girmişiz bir kere öyle birilerinin demesiyle büyüklüğümüze etki edemezler....

Ovune onune bitiremedigimiz o sampiyonluklari kazanan insanlar rahmetli olmaya basladi, birakin o sampiyonluklar onlara kalsin.
-Eskaza- sezon sonunda kume dusecek olursak yine o sampiyonluklari mi agzinizda dolastiracaksiniz?

Nebiye
20.01.2007, 11:00
Bencede dediği çarpıtılmıştır.Yazılırken farklı yorumlanmıştır.Yoksa böle bişi diyeceğini sanmıyorumm.
Hemen asmaya kesmeye başlamayalım.

TSelif
20.01.2007, 11:01
-Eskaza- sezon sonunda kume dusecek olursak

........yorumsuz:mad:

Punisher-61
20.01.2007, 11:03
yalan haberdir..4.büyük yok dedigine inanmiyorum...ama 3 büyüklerden baskasi sampiyon olamaz söylemis olabilir..ama yalanda olmaz satilmis ligimiz var..zirveye oynadigimizda fener maclarinin haklem katliyamina ugradik

Vegas
20.01.2007, 11:03
........yorumsuz:mad:

ben puan durumunu acip bakinca uzak bir ihtimal olarak gormuyorum.

TSelif
20.01.2007, 11:07
Hiç yakışmıyo TRABZONSPOR taraftarına :(

Mehmet Fatih Yavuz
20.01.2007, 11:11
değil 2. kümeye amatör kümeye düşse dahi farketmez.
2. ligden 1. lige çıkarak büyük olmadık. öyle olsa asansör takımlardan büyüğü olmazdı.
büyüklük zirveyi daima hedef seçmektir.
BJK de 100. yıl şampiyonluğundan beri değil şampiyon olmak ligin zirvesine dahi oynayamıyor.
zamanında bizim verdiğimiz 1 puanla ligde kaldı.
bunlar büyükülükten kaybetmeye sebep değil.
GS 15 sene ilk 3 ün hayalini bile göremezken merak ediyorum büyüklüğü gitti mi?

Ali Özcan
20.01.2007, 11:13
4. büyük yok çok doğru...

4. büyük olabilmesi için Önce önünde 3 tane büyük olması gerekiyor...

Olsa.....ama yok işte...yok...

tsanimer
20.01.2007, 11:14
arkadaşlar

bir alen markanyan uzmanı olarak söyleyeyim ki
şarlatandır, çapulcudur, şantajcıdır
serdar bilgiliyi tehdit ederek restaurantını elinden almıştır
neyin karşılığında aldığı ise şaibelidir

bir de en büyük hayalinin bjk ye başkan olmak olduğunu duyduğumda bir yerimle gülmüştüm.

febe ve gayse elbirliği ile bejeke yi devreden çıkarttılr ya o kuş beyinsiz kafası ile aklınca tavır koymaya çalışıyor.
korkunun ecele faydası yok markaryan efendi
siz ve sizin gibilere yıllar önce trabzonspor bir adres belirlemişti

lağım çukuru

Canİlker
20.01.2007, 11:15
zamanında 2 puanlık sistem eğer 3 puanlık olsaydı beşiktaş kesin küme düşmüştü. kimse kurtaramazdı bjk yı. şimdide millet trabzonspor üzerinden prim yapmaya çalışıyor ya da bizans takımlarına yavşıyo yılmaz vural (tabi eğer bunları sölediyse)

sarman61
20.01.2007, 11:15
Gereksiz bir haber. Çekemeyenlerin yaptıkları haberler.

kutoz
20.01.2007, 11:16
Yılmaz Vural hele hele mevzunun içerisinde Trabzonspor varsa, asla böyle bir yorum yapmaz... Yılmaz Vural'ın Trabzonspor'a ve Trabzonspor taraftarına beslediği sempati aşikardır. Hal böyleyken, böyle bir gaf yapacağına ihtimal vermiyorum.

Basının eklemesidir bu cümle...

agahozlu
20.01.2007, 11:16
Ovune onune bitiremedigimiz o sampiyonluklari kazanan insanlar rahmetli olmaya basladi, birakin o sampiyonluklar onlara kalsin.
-Eskaza- sezon sonunda kume dusecek olursak yine o sampiyonluklari mi agzinizda dolastiracaksiniz?

ne diyeceğiz o zaman biz geçmişte aldık o şampiyonlukları o başarıları şimdi geçerli değil mi diyeceğiz.2 sene 2.olduğumuz şampiyonluğu nasıl kazanamadığımız belliyken şimdi bu takım bu halde diye büyüklükten mi çıkacak!O başarılar o istanbula baş kaldırış olmasaydı Trabzon sıradan bir anadolu takımı olsaydı bu takımın bu kadar taraftarı bu kadar seveni olurmuydu?bu ligde 4 büyük vardır olay bu kadar basit ve net....bu haberinde doğruluğuna inanmıyorum

Bülent Bayraktar
20.01.2007, 11:22
söledikleri doğru olsun yada çarpıtılmış olsun kimin ne dediği hiç önemli değil
onlar yok deyince bizim BÜYÜKLÜĞÜMÜZ küçülüyomu... hayır...
ama bizde onların böle konuşmalarına olanak veriyoruz takımın hali ortada...

Vegas
20.01.2007, 11:24
Kume dusme ifadesini kullandigim icin uzgunum anlatmak istedigim asil o degil, cogumuzun gormedigi sampiyonluklarin dun kazanilmis gibi hala agizlarda sakiz olmasindan duydugum uzuntuydu.

Bu tur aciklamalari baskalari da yapmisti onceden bugun ise Yilmaz Vural soylemis. Boyle durumlarda aciklamayi yapana kizmamak gerek, aksine bu aciklamalar bizi kamcilamali ve neden boyle konusuluyor hakkimizda diye dusunsek daha iyi olur. 17 takimin baskan ve yoneticileri hergun TS buyuk takim degildir dese bize birsey yapamaz o aciklamalari, biz neysek oyuz. Eger kutur kutuir futbol oynuyorsak, rakiplerimiz ittifakta yapsa hakemleri satin da alsalar biz yolumuzdan sasmadigimiz zaman bizi engelleyemezler.

Ama boyle ruzgarin onunde bir kuru yaprak olmaya devam edersek, telafuz dahi etmek istemedigimiz ilk cumledeki olay basimiza bu sezozn gelmese gelecek birkac sezonda gelmesi kacinilmazdir.

Son olarak parali baskan TS sampiyon diyorum.

AKSOY_61
20.01.2007, 11:25
bence de yılmaz vural böyle konuşmaz
çarpıtılmış bi haber

Hekimoğlu
20.01.2007, 11:46
aşağılık duygusu böyle birşey işte.bunlara kızıp başlık açmaya,biz büyüğüz kabul edin diye yırtınmaya da gerek yok.

Burçak
20.01.2007, 11:49
bunlar birer Politikadır arkadaşlar. farkında olmadan Camiamızı taraftarlarımızın bilinç altına bunu yerleştirmeye çalışanlar var diye düşünüyorum. Zaman zaman 4. büyüklük kavramını gündeme atarak bunu tartışılır hale getirmeye çalışmak amaçları. aslında yapılacak en güzel şey Bu tür söylemlerde bulunan camialara ve kişilere cevap vermemek muhatap olmamak. tek Büyük trabzonspor deyip geçmek. tek Büyük trabzonspor çünkü para pulla haram şekilde kupalarını kazanmamış. Bileğinin hakkıyla alnının teriyle kazanmış hepsini. O yüzden tek büyük trabzonspordur demeliyiz. bu yeterli onlara.

Mustafa AYDIN
20.01.2007, 11:52
bence de yılmaz vural böyle konuşmaz
çarpıtılmış bi haber

Neden çarpıtılsın ? Dengesizin teki zaten ne dediğinin farkında bile değildir,kendi oyuncusunu döven adamdan normal bir hareket beklemek mümkün mü ?

zafer6161
20.01.2007, 11:57
yılmaz vural öyle bir kelime kullanacağını zannetmiyorum kullanmazda tamamen basının uydurması..ilk yarıdaki ts antalya macında yılmaz hoca ts için türkiyenin 4 büyük takımından biri bu büyük takımdan 1 puan aldığımız için sevinçliyiz demişti

yılmaz hoca öyle kelime kullanmaz

DURAS
20.01.2007, 12:01
Ya tamam Yilmaz Vural'in renkli bir kisiligi var. Hatta sovmen kelimesi de kullanilabilir. Ama basarisiz bir hoca olduguna katilmiyorum kesinlikle. Trabzonspor'da da calismisti bir donem basarisiz olmustu ama cok karisik gunlerdi, o zaman kimse basarili olamazdi zaten .. Onun disinda bir cok takimin performansina ciddi anlamda katki yaptigini biliyorum. Ben sahsen begenirim.
Soylediklerine gelince, ben yukarda da soyledigim gibi inanmiyorum soyledigine ama soylemisse de bos konusmus. Ciddiye almayalim boyle soylemleri..
Trabzonsporda başarısız olmamıştır, takım ikinciyken, özkan hazretleri bir katakülleyle, vuralın ayağını kaydırmıştır

firidin61
20.01.2007, 12:04
Biz bizim büyüklüğümüzü tartışacak kadar küçülen insanları(ne insan mı dedim?:mad: )böyle binlerce Trabzonspor taraftarının bulundugu bi sitede tartışmaya açacak hatta adından söz ödecek kadar KÜÇÜLÜRSEK bu yılmaz denilen 3 ezigin kapısında yatmaktan başka bir meziyeti olmayan adamdan dahada FAZLA KÜÇÜĞÜZ DEMEKTİR!!!

Bu konunun bir an önce KAPATILMASINI ŞİDDETLE ÖNERİYORUM!!!!!!:ts: :tr: :ts2:

#10 Fietra
Başlık ve içerik çok ayrı.Soruya "Basın yanıt versin" demiş Yılmaz hoca.2-3 ay önceki röportajında Anadolu'dan bir şampiyon çıkar mı? sorusuna bu sene diye cevap vermişti.Kolpa haber gibi geldi bana.

Karadağ06
hadi vural soledıyse hiç yakıştıramadımda burda bı trabzonspor taraftarına trabzonspor bu sene kume dusebilir gibi laflar yakısıyomu ya

Badaloğlu
20.01.2007, 12:09

Bizi bu hallere dusurenler utansin. Biz boyle olursak adamlarda agizlarina gelenleri soylerler.. Ben bu tip soylemleri ciddiye almama yanlisiyim.. Bunlara cevap, sampiyon olarak ve sampiyonluk kupasini gozlerine sokarak verilmeli..

Trabzonspor'un buyuklugu Yilmaz Vural gibiler aksini iddaa ettigi diye tartisilmaya bile acilmaz.

6 defa yiktik gene yikacagiz. Kimsenin suphesi olmasin.. Bu gunlerde gecer elbet..

Lucesku'nun söylediği ''Köpekler istedi diye, atlar ölmez'' idi.Ama senin karıştırdığın bize has atasözü ise ''Kurtlar yaşlanınca, köpeklere maskara olur'' idi. Aslında bizim atasözümüz daha anlamlı.Romen atasözü yerine bizimkini kullansan hani amiyane tabirle cuk diye otururdu.Sen ikisini harmanlayıp ne alaka?cinsinden bir atasözü türettin:)

Arkadaşlar, her açıklama yapan hocaların ya da futbolun içinde olan herkesin sözüne başlık açacaksak işimiz var.Öncelikle Yılmaz Vural salak değil,bunu bilelim...Söylemek istediğini ben çok iyi anladım ama bizileri anlamak istemedi.İşine geldiği gibi haber yaptı.Yılmaz Vural Trabzondan naıl gittiğini hepimiz biliyoruz o ayrı bir mevzu ama geri gelmeyecek olmasının garantisini aramızda verebilen varmı?Yok! Lazaroniden sonra ''Ziya Doğan, bu takımın başına gelecek'' deselerdi kim inanırdı?O yüzden Yılmaz hoca, ekmek yeme ihtimali yüksek olan Türkiyedeki hiçbir takım için bu tip mesajlar vermez.
Vermek istediği mesaj bence şu:Türkiye'de şartlar ve her şey 3 büyük takımın lehine ve herşey onşların tekelinde,diğer takımlar ile bu 3 takımın bütceleri arasında ekonomik bir farkın çok büyük olduğu bir ülkede bu 3 takımdan başka 4.şampiyon olabilecek takım görünmüyor.Çünkü biz bu kadar büyük bütçelerle bu 3 takım ile yarışamayız, o yüzden Antalyaspor olarak bizde altyapıya büyük emek verip yatırım yapıyoruz.

not:Eğer bu benim anladığımın dışında başka bir şey anlatmaya çalışmışsa ona bir şey açıklamamıza gerek yok.O yeşilçamda film setinde kıytırık rollerde oynadığı zamanlarda Türkiye'de bir Karadeniz fırtınası esiyordu ki;onun bile aklı almazdı bu fırtınaya.
Yılmaz Vural bize 4.büyük ünvanın vermediği gibi alamazda,ayrıca bu takıma verilen 4.büyük ifadesinin doğrusu aslında ''4. büyük takım değil, 4 büyük takım'dan bir tanesidir'' Doğrusu budur.

TSelif
20.01.2007, 12:11
ayrıca bu takıma verilen 4.büyük ifadesinin doğrusu aslında ''4. büyük takım değil, 4 büyük takım'dan bir tanesidir'' Doğrusu budur.

Sözün özü budur...bittiiiiii:tsbayrak:

Emre B.
20.01.2007, 12:12
Bu haber fotomaç adlı kağıt parçasında çıkmış.Yılmaz Vural böyle birşey demez.

AYYILDIZ
20.01.2007, 12:14
Biz bizim büyüklüğümüzü tartışacak kadar küçülen insanları(ne insan mı dedim?:mad: )böyle binlerce Trabzonspor taraftarının bulundugu bi sitede tartışmaya açacak hatta adından söz ödecek kadar KÜÇÜLÜRSEK bu yılmaz denilen 3 ezigin kapısında yatmaktan başka bir meziyeti olmayan adamdan dahada FAZLA KÜÇÜĞÜZ DEMEKTİR!!!

Bu konunun bir an önce KAPATILMASINI ŞİDDETLE ÖNERİYORUM!!!!!!:ts: :tr: :ts2:

Katılıyorum tartışmaya gerek yok 3 hafta sonra antalyada kovar

Ertan 51
20.01.2007, 12:25
hepimiz nasıl duymak istiyorsak öyle duyup öyle anlıyoruz.yılmaz vural uyanık adamdır bizim takımı hedef almıyacağı gibi öyle bi düşünceside yoktur çarpıtılıyor bence.bütçe konusunda söyledikleride doğrudur ve takımlar arasındaki uçurum da giderek derinleşmektedir ki butür sözleri kendi aramızda bizler konuşmuyormuyuzki böyle ufak tefek şeylerden gocunuyoruz.Trabzonspor'a büyüklüğü kimse vermedi,söke söke aldı ve 4 büyük takımdan biri oldu.bunu yılmaz vuralda bilir tüm Türkiyede bilir nokta.

Berk Eren
20.01.2007, 12:32
yılmaz hocaaaa;en kucuk ornegı verıyım sana..
suanda calıstırdıgın takımın sahasında 4 sene once Turkıye kupasını kaldırdık,bende trıbundeydım..sonrakı sene bıdaha kaldırdık..
sen hocalık hayatında kac kupa kaldırdın??

yılmaz vural'ın hep bıze karsı degısık bı duygusu,alip veremedıgı vardır..
"ben Trabzonspor'dan tam seri yakaladım,mac kazandık,mac sonunda kovuldum"demıstı bı programda..

işte yılmaz sana buyukluk,bız galıbıyetden sonra bıle ısler yolunda degılse hocamızo kovacak kadar buyuguz..
(ama belırtmek ısterım antalyasporun dusmesını ıstemıyorum,oynadıkları futboluda begenıyorum)

EmrahYalçınalp
20.01.2007, 12:36
Belki 3'ten sonra saymayı bilmiyordur :) Ciddiye almaya gerek yok.

Ali İhsan
20.01.2007, 12:40
4. büyük yok zaten 4 büyük var

Burçak
20.01.2007, 12:43
Bu konuyu tartışmak bile çok gereksiz arkadaşlar. Ben Yönetici arkadaşlardan bu konunun kilitlenmesini talep ediyorum. Bütün Türkiyenin bildiği birşeyi niye tartışıyoruz ki. bizim kimseye kanıtlamak zorunda olduğumuz birşey yok. armadaki o tek ama temiz tek yıldız, onun ne anlama geldiğini bildikleri halde anlamak istemeyenlerin
GÖZÜNE GİRSİN.

muratt
20.01.2007, 12:45
Lucesku'nun söylediği ''Köpekler istedi diye, atlar ölmez'' idi.Ama senin karıştırdığın bize has atasözü ise ''Kurtlar yaşlanınca, köpeklere maskara olur'' idi. Aslında bizim atasözümüz daha anlamlı.Romen atasözü yerine bizimkini kullansan hani amiyane tabirle cuk diye otururdu.Sen ikisini harmanlayıp ne alaka?cinsinden bir atasözü türettin:)

Pardon, Atasozu ile Romen sozu karismis..

NoPain-NoGain
20.01.2007, 12:48
yilmaz vural'i bilenler bilir, söyledikleri tartisilmaya degmez, bursa'dan neden gönderildigini bilenler ne demek istedigimi anlarlar...

Vkgz
20.01.2007, 12:50
eğer böyle birşey denmişse Hacıosmanoğlu abimizden güzel bir cevap bekliyoruz

halil ibo
20.01.2007, 12:54
Klasik olacak ama TEK BÜYÜK TRABZON var gerçekte.Gerisi yalan;3 ezikmiş ,3 büzükmüş hepsi palavra,onların şakşakçılarıda plavaradan daha palavra.Yılmaz Vural mı ? O da kim ?

Murat Hızal
20.01.2007, 13:08
Bırakalım artık bu büyüklük illüzyonunu,büyükmüşüz değilmişisiz ne önemi var.

İstanbul basını bize büyük dememiş varsın demesin.''Anadalunun diğer kentleri artık Trabzonspor'a büyük gözüyle bakmıyormuş''varsın bakmasın.

Diğer takım hocaları büyüklüğümüzü tartışıp dursun.Bize ne, gülüp geçelim ve köşemizde sessizce bekleyelim.Elbet dalgalanacak Karadeniz,Karadeniz dalgalandığında önünde kimse durabilir mi?

Bırakın bize büyük demesinler,bu seneki acı tecrübeyi de, hiç bir zaman unutmayalım.''Kurt kocayınca itin,köpeğin maskarası olur''bu kadar basit.

Çok yakındır arkadaşlar,siz asıl biz şampiyon olduktan sonra ki açıklamaları görün:)

Burçak
20.01.2007, 13:10
Şampiyon olalım varya ozaman Yalakaları görün siz.

tsmaniac
20.01.2007, 13:28
yılmaz vural denen şovmen kimki Trabzon ismini ağzına almaya kalkışıyor, lütfen yönetim şu adama ağzının payını versin

shrek:)
20.01.2007, 15:07
ya bu adam zamanında TSdeyken bir çok futbolcuyu küstürüp yollamıştı bu adam kim oluyoda zamanıda ekmek yediği takım hakkında böle ileri geri knuşuyo ona mı kaldı bizim şampiyon olup olamıcağmızz!!!!!

Egemen Yılmaz
20.01.2007, 15:07
arkadaşlar yılmaz vuralın bizi küçümsemek adına söylediğine inanmıyorum. bence o şampiyonluğun istanbul medyasının,şikenin,teşviğin,mafyanın tekelinden kurtulamayacağını kastetmiştir... yani bize bir garezi olduğunu düşünmüyorum.

Enes Berfin
20.01.2007, 15:10
Bu haber fotomaç adlı kağıt parçasında çıkmış.Yılmaz Vural böyle birşey demez.

Fotomac'tan ise inanmam.

Çetin
20.01.2007, 15:12
Arkadaşlar yılmaz vuralz kızmaya gerek yok çünkü kendisi gerek hareketleri gerekse söylemleriyle zekasının ne düzeyde olduğunu kanıtlamış biridir. Hani bir söz varya delidir ne yapsa yeridir şeklinde sanki bu sözlerini özetledi onun.

tamuğ yamtar
20.01.2007, 15:12
Söyleyip söylemediğini bilmiyorum ama doğru söylemiş.

Evet 4. büyük yok.

Tek büyük var. O da Trabzonspor.

Hüseyin Çümen
20.01.2007, 15:31
delinin biri laf söledi die bunun üstünde konuşmaya gerek yok acilen kapatılması gereken bi başlık

Taner Gündoğdu
20.01.2007, 15:35
yılmaz vural'ın böyle bir laf diyeceğine inanmam kulağımla duymam lazım! her ne kadar kendisinin bir istanbul takıntısı olsada,ki özellikle fenerbahçe, TRABZONSPOR için böyle bir ifade kullanmaz

Semih GÜL
20.01.2007, 15:38
bunlar yıllardır söylenen içimde aynı tertane demek geçiyor.KLaç kere daha söylemeliyim bilemiyorum ama bu sacmalıkları buraya taşıyanlarda en az onlar kadar sacmalıyor.Herkez kendi işine baksın der dururuz başka konularda niye bu sefer demiyoruz kardeşim.çBiz bakalım takımıza neler yapmış neler yapabilire nere gidiyoruza boşvereleim gerisini....

Ömer SEVİNÇ
20.01.2007, 15:51
Kim takar Yılmaz Vural'ı yav. O gitsin oyuncularını dövsün.

Kimsenin sözleriyle büyük olmadık. Kimsenin sözleriyle de kaybetmeyiz.

BDiler61
20.01.2007, 16:00
ya demişse bile bi deli bi kuyuya taş atmış misali konuşmaya değmez

Salih61
20.01.2007, 16:04
ya demişse bile bi deli bi kuyuya taş atmış misali konuşmaya değmez
Aynen ben de onu diyecektim yılmaz vural dese ne olur demese ne olur çapı ne bu adamın ki konuşuyoruz daha önemli konulara kafa yormalıyız bence

OFLU
20.01.2007, 16:20

ATLAR,KÖPEKLER İSTEDİ DİYE ÖLMEZ Dİ o hocam, neyse Yılmaz Vural böyle bişey söylemişse zavallılıktan öteye gecmemişş...

Telha TANYILDIZI
20.01.2007, 16:25
doğru söylemi 4 müyük falan yokk tek büyük var diğerleri 3 kız kardeşler

Ba®ış
20.01.2007, 16:26
maçlarda şov yapıcam diye taklalar atan,futbolcusuna küfür eden ve tartaklayan birinin sözlerini pek kaale almamak lazım gündeme gelmekten başka amacı olmayan bir takım laflar etmiş muhatap olmamak lazım

maskeli61
20.01.2007, 16:38
bence cvp vermeye bile deymez ama şunları belirtmek istiyorum..

kimse trabzonsporumuzun büyüklügünü tartışamaz . hiç bir kul kaldıki yılmaz vural hiç...

bunun gerçek oldugunada inanmıyorum çünkü artık haberlerin gerçek olması için kulaklarımızla canlı olarak duymammaız şart oldu çünkü yalan haber yazmak moda.

bide yılmaz vural böyle bişey demez tamam her ne kadfar fb lide olsa demez.. dediysede bunu kayle almıyoruzz

AYRICA HERALDE YANİ 4. BÜYÜK YOK TEK BÜYÜK VAR EN BÜYÜK VAR ODA TRABZONSPOR BU SALTANITI 6 KERE YIKTIK SAYISIZ DEPREMLERE UGRATTIK GENE YIKARIZ GENE SALLARIZ .. KORKUN BİZDEN...

Tufan_61
20.01.2007, 16:45
yilmaz vural kim ya sen git antalyayi kurtarmaya bak.

cakir28
20.01.2007, 16:51
doğru söylemi 4 müyük falan yokk tek büyük var diğerleri 3 kız kardeşler
Aynen........

Kobalas61
20.01.2007, 17:20
it ürür kervan yürür

umraniye34
20.01.2007, 17:23
köpeklerin duasıyla atlar ölmez...

Ertan 51
20.01.2007, 17:28
kendi atasözlerimiz daha anlanmı ve manidar olur bence.pukay61revolt çok güzelbi örnek vermiş mesela.romanya atasözü tırıvırı kalıyor biraz.

umraniye34
20.01.2007, 17:30
biz roman atasözünu kallanmak istedik diyelim gerektiğinde kendi atasözlerimizi de kullanırız...

umraniye34
20.01.2007, 17:33
ben O arkadaşın yazını okumamıştım daha önce kullanılmış:) o zaman bizde başka bi atasözü bulalım:)

Ertan 51
20.01.2007, 17:37
canın sağolsun saygı duyarım umraniye34 nasıl istersen öyle olsun ben haddim olmayarak sadece hatırlattım.

A.T.R
20.01.2007, 17:40
:tsbayrak:efendim bırakınız luçeskunun it li mitli muhabbetini ya da romen atasözlerini, bizim kendi atasözlerimiz de var hem de konuya ve VURAL'a çok uygun.

İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR !!

İnadına Trabzonspor!!:tsbayrak:

Erbay
20.01.2007, 17:47
Yılmaz Vural işte.Yorum yapmaya bile gerek yok.

Travelair
20.01.2007, 18:12
Yılmaz Vural'ın kariyerindeki en büyük başarı Trabzonspor'u çalıştırmak. Bize karşı kaybettiği Bursaspor kupa finalinden sonra (5-1) söylediği sözler üzerine teknik direktörümüz olmamalıydı. Oldu. Yanlış anlaşıldım unutalım türü sözlerle geçiştirmeye çalıştı. İşine son verilince yine açtı ağzını yumdu gözünü. Ve şimdide söylediği iddia edilen sözler. Ne kadar çirkin. İşte bu yüzden böyle insanları kulübün kapısından içeri sokmamak lazım. İlkemizden ödün verirsek bu insanlar da gelir böyle hakkımızda demeç verirler. Sansasyonel traktör!

trapezus61
20.01.2007, 18:15
Değil soytarı Yılmaz Vural bu konuda hiç kimseyi kaale bile almaya değmez. Bize büyüklük ünvanını Yılmaz Vural veya bir başkası vermedi...

Söke söke aldık...

Selman
20.01.2007, 18:19
Kupayı, köprüden Anadolu'ya bir kez bile geçirsinler ve bu başarıda pay sahibi olsunlar ondan sonra konuşsunlar.6 kez filan değil, sadece 1 kez.O zaman bizim büyüklüğümüzü anlarlar sanıırm.

Eee buna ihtimal var mı?Yok.O zaman oturun ula yerinize.Kemik atmadan da konuşmayın.

Osman Yavuz
20.01.2007, 18:19
Bu kulüpte çalışan biri olarak ayıp etmiş gerçekten .Bu kulübün parasını yiyen birinin böyle çirkin şeyler söyleyeceğine inanmak bile istemiyorum.Ama Yılmaz Vural bu söyler.2. yarıda ona gereken cevabı çocukların vereceğine yürekten inanıyorum

ahmetansu61
20.01.2007, 18:45
lazaroni gitmeden önce burda açılan kim teknik direktörümüz olsun başlığında yılmaz vural diyenlerin bidaha ağzından bu şahsın ismi çıkmaz işallah.
bizim itle köpekle işimiz olmaz. kimse tınlamasın şuna. sonra gocundunuzmu derler.

erdal6167
20.01.2007, 19:42
vah vah, zaten bizim futbolumuz yılmaz vurala kalsa bittik biz, doğru dürüst biri olsa adam gibi takım calıştırır, anladın sen onu. .

erdal6167
20.01.2007, 19:43
ama nerede buna cevap verecek yönetim, buna gürleyecek futbolcu, antalyaya 5 tane atacak, nerdeeeeee

ergin cesit
20.01.2007, 19:49
yılmaz vural kimdir ya futbol fukarası ukala kimsin sen buna karar verecek ya milayis

pReN@_61
20.01.2007, 20:50
ulan yılmaz bunu senden beklemezdim...!

Tolga Han
20.01.2007, 21:07
doğru söylemiş dört büyük yok tek büyük var oda karadeniz fırtınası trabzonspordur...

Ali Şahin
20.01.2007, 21:16
bu türün havlayanı ısırmaz.ısırsada bize diş geçiremez.....

pReN@_61
20.01.2007, 21:20
Değil soytarı Yılmaz Vural bu konuda hiç kimseyi kaale bile almaya değmez. Bize büyüklük ünvanını Yılmaz Vural veya bir başkası vermedi...

Söke söke aldık...

katılıyorum...çok güzel yazmışsın kardeş.Ellerine SAğlık
:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:

Oğuzhan Görkan
20.01.2007, 21:32
böyle şeyler ona sorulmaz tabi ama bu başımızdakiler yüzünden oldu herşey...
bizden başka bu gerçeği kabul eden kalmadı...bi şampiyonluk herşeyi hallederdi herkese ağzının payını verirdi ama nerdeee..

Şahinoğlu
20.01.2007, 22:10
Afgurmuuşşş :)

oguzkoc
20.01.2007, 22:11
haaadi lenn..

Erdal
20.01.2007, 22:17
Kime kızmalıyız bilmiyorum .mesela şu mesajla yılmaz vural ın ki arasında fark varmı mana olarak ; ikinci yarı TRABZONSPOR hakettiği yere gelecektir. bu açıklama da sayın BAŞKAN ın .bunu duyunca başkanın forumdaki müdafi i stichusa sormuştum .sana ve başkana göre TRABZONSPORUN hakettiği yer neresidir .sıralamada kaçıncı olursak başarılı addedeceksiniz kendinizi demiş ve cevap alamamıştım .şimdi herkese soruyorum bir kulübün başkanı takımın en iyi ihtimalle 5 . bitirceği bir ligde bu konumu TRABZONSPORUN hakettiği yer mertebesinde görüyorsa el oğlu az bile diyo ...........

TSSKY
20.01.2007, 22:26
Evet biz küçük takımız.
Yılmaz Vural gibi küçük bir adamın yaptıgı acıklamaya başlık açıyorsak,

ve bunu günlerce tartışacaksak.

Evet biz küçük takımız.

BEN DE BU TİP ŞEYLER DUYDM DAHA ÖNCE ERTOĞRUL SAĞLAM DA ÖLE BİŞELER SÖLEDİ DİE DÖNÜODU ETRAFTA..YUKARDAKİ YAZIYA DİKKAT ÇEKİOR BU TİP OLAYLARDA MANTIKLI OLMAYA DAVET EDİORUM..
EĞER BU TİP SÖYLEMLER GERÇEKTEN VARSA VE BU İNSANLAR SÖLEMİŞSE ZATEN VAY HALİMİZE..Kİ ÖLE BİŞELER MEDYANIN UYDURMASIYSA YİNE VAY HALİMİZE Kİ MEDYA FUTBOLDA Bİ MARKA OLAN TRABZONSPORU AŞAĞI ÇEKMEYE ÇALIŞIO

BENCE BİZ BU TİP ŞEYLERE ALDIRMAMALIYIZZ...İŞİMİZE BAKALIM..

KuĞu
20.01.2007, 22:28
yılmaz vural Trabzonspor'un da t.d lüğünü yapmış birisi böyle bir sözü söylediyse özünde şampiyon yaptırmazlar vardır. Milleti doldurmya bayılıyor bu basın, maksatlı yanlı haberler bunlar gaza gelmenizi anlayamıyorum, daha geçen gün sabah adındaki adi gazetede federasyonun problemli yabancılar konusunda kulüplerin eline verdiği kozu, Trabzona federasyondan kıyak başlığıyla vermiş ve haberin içeriğini tamamiyle Trabzona yapılan bir kıyak olarak doldurmuş ayman ve risp in forma giymesi için ortam hazırlamış şeklinde vermiştir. Oysa federasyonun kararı ligimizdeki tüm kulüpleri koruma altına almak yabancı futbolculara paralarımızı yatırımlarımlarımızı kaptırmamak adınadır. Haberin veriliş şeklindeki artniyet ve ş.sizlik çok daha uyanık olmamızı gerektirmektedir. Yılmaz Vural a atıp tutmakla bişey elde edemeyiz büyüklüğümüzü tartışmaya açmaya çalışan ve bilinçaltına böyle haberlerle büyük olmadığımızı ilan eden basına karşı aynı yöntemle yanıt vermek gerekir. Sayfalarca kendimizi ifade adına açıklamalar yapmak karalayana küfretmek yerine internet üzerinde yorum yazdığımız ilgili ilgisiz her haberin altına imza olarak. 4. büyük değil tek büyük Trabzonspor ve benzeri imzalar atabiliriz.

hüseyin toraman
20.01.2007, 22:55
şu şöyle demiş bu böyle demiş bırakalım bizbunları atalarımız zamanında ne demiş

İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR

bide böyle kişilerin sözlerini buraya taşıyarak reklemlarını yapmayalım bunların amacı da saten ucuz reklam
hadi TRABZONSPOR um sahada ver şunların dersini

nesta61
20.01.2007, 22:55
trabzonspora getirip adam ettigimiz bazi antronorler simdi bize dil uzatiyor, gelde bunun ....

pacos_bill
21.01.2007, 00:14
Kim söylemişse doğru söylemiş. Zaten kim çıkardıysa şu 4. büyüklük mevzusunu. Trabzonspor için 4. büyük demek, Trabzonspor'u diğer 3 takımla aynı kefeye koymak demektir ki bu Trabzonspor'un tarihine ihanettir. Trabzonspor şampiyonluklarını diğer 3 takımın yöntemleriyle elde etmemiştir, Onu Türkiye'de kitlelere sevdiren başarıları değil başarıya gittiği yol olmuştur. Bu yüzden onlar büyükse, Trabzonspor büyük değildir.

celilmuhcu
21.01.2007, 00:23
4. büyük yok tek büyük var TRABZONSPORUM. yılmaz vural sen kimsin ya

cyberentalpi
21.01.2007, 00:43
Arkadaslar herkes istedigi sozu soyleyebilir. Yılmaz Vuralda tamda boyle bir sozu soyleyecek adamdir.
Sanirim ertugrul saglamdi yada ersun yanal di. Bir sehir takiminin sampiyon olabilmesi icin sehrideki taraftarin baska takimi tutmamasi gerekir demisti.
Evet Ts kuculmustur. Nedeni Yilmaz Vural gibi birini Td yapmistir.
Valla ben soz diyene degil dedirten yonerim ve sevgili ziyamiza bir kez daha sevgiler sunuyorum

bordobluex
21.01.2007, 00:45
Bu konunun kapatılmasını hatta tamamen silinmesini isterdim.

FANATIK61
21.01.2007, 00:47
2. Baskanimiz Ibrahim Bey cevabini verir merak etmeyin :)

spotreis
21.01.2007, 01:06
cevabı ben vereyim daaaa... dogrudur 4 tane büyük olmaz tek büyük var oda trabzonspor OKKADAAAAR...

spotreis
21.01.2007, 01:07
ULA yılmaz vuralı kale alıp aslında bu konu acılmamalıydı ama dayanamıyoruz ne yapalım TRABZON ınsanı boyle ıste tez canlı :)

Tahsin Armutcu
21.01.2007, 01:14
bircok arkadasin dedigine ben de katiliyorum.yilmaz vurali ip'e alip konu acmamaliydik.bence konu kapanmali.konu kapatmaya bu kadar merakli yoneticilerimiz bu basliki nasil gozden kacirdi sasirtici:)

Halit Aydın
21.01.2007, 01:18
reklam kokan hareketler bunlar... gündemde olmaya çalışıyor sadece bu!

orhanaydin1969
21.01.2007, 01:20
bu tip adamlar trabzonda nasıl görev yaptı

Cem Akyüz
21.01.2007, 01:51
şovmen gene konuşmuş sanki büyüklüğümüz ona kaldı milletin ağzı torba değilki gene yapmış şovunu takmaya bile değmez

Erdem Keser
21.01.2007, 02:05
ya son zamanlardada trabzon uzerinden prim yapmak moda oldu once levent kizil sonra bu yilmaz vurala icimde soylemek istedigim ama bu platformda soyleyemedigim cok sey var neyse zaten o anlamistirr

Ali Özcan
21.01.2007, 10:01
ya bu büyüklük tartışmalarını bir kapatalım...büyüksek ki öyleyiz,bunu saha sonuçlarıyla şampiyonluklarla, kupalarla pekiştirmeliyiz...96 da 2003 te 2004 te tartışılmıyordu bizim büyüklüğümüz...başarılı olup susturacaksın...yoksa 5 yıl sonra Yılmaz Vural gibilerin sayısı artacaktır...

Emre GÜRDAL
21.01.2007, 12:01
ya o konussun

Onur Muhcu
21.01.2007, 12:09
Yılmaz Hocanın Bakış açısını değiştirerek konuya girmek istiyorum ;

Doğru söylemiş Yılmaz VURAL 4. büyük yok, TEK BÜYÜK VAR !!!

Eğer ki TRABZONSPOR'um, Kafa tutmussa yıllarca İstanbul medyasına ve istanbulda düzenlenen şike olaylarına, Eğer ki kimse başaramamışken TRABZONSPOR'um YIKABİLMİŞSE SALTANATLARINI 6 KEZ hemde gururuyla, onuruyla, ahlakıyla .. AVNİ AKER'e Gelirken Karşılaşacakları ortamı bilip titriyorsa rakip takım oyuncuları . .

Demekki Doğru Söylemiş Yılmaz Hoca ; 4 BÜYÜK YOKTUR, TEK BÜYÜK VARDIR, O'da TRABZONSPOR'dur. . !

:tsamblem: :tsamblem: :tsamblem: :tsamblem: :tsamblem: :tsamblem: :tsamblem: :tsamblem: :tsamblem: :tsamblem:

@FLU
21.01.2007, 12:21
yaw bpş bu işler 4. büyük değilmiş falan mış filanmış

biz önümüze bakalım beyler kafaya takılcak o kadar sorunumuz varki bunlarla uğraşmaya değmez ...

hep çekememezlik hep çekememezlik

cınar#7
21.01.2007, 13:14
istanbul eziklerinin yalakası işte boşverin işin kotusu bi zamanlar bizim t.direktorumuz olması o zamanlarda yonetım kotuymus heralde...

sbay
21.01.2007, 13:32
sezon sonunda antalyanin halini düşünebiliyorum....tıpkı diğerleri gibi....

hüseyin toraman
21.01.2007, 13:48
tek büyük vardır oda büyük rakı
ama türkiye de 4 tane şampiyon olmuş takımvardır

Ali Özcan
21.01.2007, 14:37
* Uzun yıllardır, içerisinde maalesef Trabzonspor da dahil olmak koşuluyla, bir çok Anadolu kulübünde görev yapan, ama elle tutulur tek bir başarısı bile bulunmayan Yılmaz Vural' ın yapmış olduğu o konuşmayı ben de TV' den canlı olarak seyrettim.

* Konuşmasında, Trabzonspor' un diğer Anadolu takımlarından hiçbir farkının kalmadığını, ve bir kez daha şampiyonluk mücadelesi verebilmesinin mümkün olamayacağını savundu.

* Tıpkı, iki sezon önce bir Konya maçının devre arasında takımdan apar topar kaçan Ziya Doğan' ın daha sonra kıçına yediği Cavcav tekmesi ile kovulduğu G. Birliği' ne imza atarken söyledikleri gibi: "En sonunda, kadrosu oldukça geniş ve potansiyel olarak şampiyonluk yaşayabileceğim bir kulübe geldim"

* Yılmaz Vural' ın dedikleri maalesef, şu an kulübü yönettiklerini iddia eden yöneticilerin ve ilkel savunma dürtüsünden başka hiçbir yaratıcı futbol argümanı taşıyamayan hocanın yaptıklarıyla tamamen örtüşüyor. Asıl, Yılmaz Vural denen futbol yüzsüzleri değil, onu bu denli pervasızca konuşturmaya cesaretlendiren kişiler utansınlar...

evet malesef Ziya Doğan imzayı attığı gün o cümleleri kurmuştu...ve Ziya yı futbol felsefesi yüzünden değil de o gün kurduğu Gençlerbirliği Türkiye'nin en.....................kulübüdür....tarzı cümleleri yüzünden sevmiyorum...Hem de bizden ayrıldıktan sonra kurmuştu o cümleleri...harcadı kendini...yine başımızda ama seveni yok...

Travelair
21.01.2007, 14:45
Maç kazanmaksa; Ziya Doğan bunu bize verecektir. Ama büyük kulüp futbolunu oynatmak ise; bunu ne futbolcu yapısıyla, ne de "mentalite"si ile vereceğine inanmıyorum

muratbesir61
21.01.2007, 15:48
yaa yılmaz wurall kımdırr ii adamın ısı transfer olarak para kazanmakk hangı takımı ıkı yıl üst üste yönettii??!! kale alınmaması gereken bı acıklama...ayrıca burdakı rakip takım taraftarlarıyla tartısmalarımızda da dile getirdiğim üzere büyüklük bugünün sartlarıyla degerlendırılmez buyuklukte ölçüt tarihte elde edilen başarılardır...daha ligde doğru düzgün tutunamayan takım yöneticilerinin buna benzer talihsiz acıklama yapmaları üzücü diyemicem çünkü üzmüyo bunlar bizi... bizi eliştirenler bizden büyük olmalı...we son olarak fb gs bjk yuz yıllık klupler bız ıse 40 yıllık bir gecmıse sahıbıbızz eger yuzdeye wurursan bızım onlardan daha basarılı bır klup oldugumuzu göreceksiniz...

SiNaNi
21.01.2007, 18:33
4. büyük yok tabi.4 tane büyük var biri de Trabzonspor.Afkursun onlar.Biryerlerine mi sokacaklar da yok edecekler o kupaları.
Büyüklük nasıl oluyor onlara göre merak ediyorum? Yılmaz Vuralı kim takıyor bit pazarında

ofkan
21.01.2007, 22:02
senın dediğine katılıyorum afkursun dursunlar takan yok ztn

Can52
21.01.2007, 22:17
Büyüklük digerlerin yazilarina ve söyediklerine cevap vermemektir.
Ben bu sekilde söyledigini sanmiyorum Yilmaz Vuralin .
Farzedelim söyledi, simdi Yilmaz Vuralin söylemsimi gerekir sampiyonluk hedefi icin?

hermann hesse
21.01.2007, 22:18

:))
Hatlar karıştı galiba arkadaşım
O sözün doğrusu 'Kurt kocayınca köpeğe maskara olur' dur.
Lucescu nun söylediği laf ise bir romen atasözü idi. oda' Köpekler istedi diye atlar ölmez' atasözü idi.

goliva
21.01.2007, 22:23
ne yuzsuz adam bu yılmaz vural.çok biliyosa bizim başımızdayken deseydi bunları.bu adam dizi teklifi bekliyor bence.yaptıgı hareketlere bakın.futbolcusuna dayak atar taraftarına küfreder şimdide kalkmış 4.büyük yok diyor.şovmen bu yaaa.

Vkgz
21.01.2007, 22:38
önce kendisine bi sorsun: niye ben hep küme düşme takımlarının teknik direktörü oluyorum diye.

Yımaz Vural Antalya, Rize, Denizli, Sakarya, Bursa, Erciyes Vs. takımının hakkında yorum yapsa kaale alırım ama çapını aşan konuşmalar yapmıs.

Herkes Çapına Göre konuşma Yapacak

HALİT KARAKAŞ
21.01.2007, 23:18
Değiştir
Arkadaşlar,bu şahsiyet nöbetçi antrenör, hangi takım hoca gönderse 1,2 aylığına bu tipleri takımın başına getirirler,biraz takılır başka takıma giderler,gündeme gelmek için arada sırada büyük takımlara şataşırlar.unutulmuş kişilerdir bunlar,spor programı yapan spiker arkadaşlar bu tiplerin tlf numaralarını bilinmeyen numaralar 118 den alıp gerektiğinde bağlanır.büyük takımlar bu kişilere çok çok büyük gelir,,,,,davul dengi dengine,,,,,

smertkan
21.01.2007, 23:39
Yabancı dil konuşanlar konuştukları dili bu dilin anadili olduğu kişi gibi konuşamazlar çünkü önce anadilinizle düşünürsünüz sonra yabancı dil konuşursunuz.Tabi bu uzun zamanla ve pratik yaparak aşılabilir.

Örneğin biz İngilizce konuşurken Türkçe düşünürüz. haliyel Türkçe konuşurken Türkç düşündüğümüz gibi.

Bunu niye yazdım bu 4. yada dört büyük hikayesi eziklerin işidir bunu böyle düşünüp böyle söylerler.Mütareke basınının verdiği pisikolojik savaş malzemelerindendir.

Söylediklerine dikkat et, düşündüklerin haline gelebilir.
Düşündüklerine dikkat et, duyguların haline gelebilir.
Duygularına dikkat et, davranışların haline gelebilir.
Davravışlarına dikkat et, alışkanlıkların haline gelebilir.
Alışkanlıklarına dikkat et, değerlerin haline gelebilir.
Değerlerine dikkat et, karakterin haline gelebilir.
Karakterine dikkat et, kaderin haline gelebilir.

Mahatma Gandi

Söylemleriyle düşüncelerimizi duygularımızı alışkanlıklarımızı değerlerimizi ve karekterimizi değiştirmek istiyorlar

Aman oyuına gelmeyelim.Bizim sözümüz özümüz En Büyük TS başka Büyük Yok

sirkan
21.01.2007, 23:59
ooo yilmaz bize show yapsana :))))

sefa_61
22.01.2007, 00:03
ona da hak veriyorum türk futbolunda kalabilmek için istanbul takımlarını yağlamak lazım dimi ama.

attagümüshane
22.01.2007, 00:54
bu lafları gün gelecek yine yedireceğiz istanbula!!!anti-istanbul!!!
biz SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK BORDOMAVİMİZİ!!!
şampiyonluk gelsin baksınlar o zaman taksim meydanı, kızılay meydanı nasıl darmadağın ediliyomuş!!ateş görsünler ateş!!!

Can basten
22.01.2007, 01:39
Bırakın şu lavuğu ya. Lafını etmeye değmez karaktersiz, çapsız mahluğun.

keles76
22.01.2007, 01:51
bu dördüncü büyük gibi laflar sürekli sorun edilişi havuzdaki paydandır birileri sürekli bizi sorgulayarak kendilerinin payını artırmaya çalışıyor bizde son 22 yılda şampiyon olamadık diye bunların eline koz veriyoruz biz eğer büyüksek bunu herkes kabul etmeli ama biz 9 defansla maça çıkarsak rakibi oynatmamaya taktik geliştirirsek ara transferde iki direk oynayan ofansı verip iki defans alırsak ve hala sağbek ve sol bek srunu konuşuluyorsa bırakın başkaları bizim durumumuz üzerinden kendin pay çıkarsın

Vkgz
22.01.2007, 02:37
Hacker arkadaşlara : http://www.yilmazvural.com

Erdinç Dilek
22.01.2007, 08:23
bu konuyu açarak yılmaz vural adlı şahsiyeti adam yerine koymuş oldunuz, tamamiyle galyana getirmek için söylenmiş veya söylenmiş gibi gösterilmiş ve Trabzonsporun sayfasına konularak gözümüze gözümüze sokulan bu haberi hiç ama hiç dikkate almayacaksınız bu haberi okudum ben ve güldüm geçtim kendi şahsi fikridir, ne derse desin kimseye kendimizi ispatlamamıza gerek yok hele hele böyle dengesiz adamlara hiç yok, o yüzden bu konunun tamamiyle başlığı ile birlikte kapatılmasıni rica ediyorum, gazetede olduğu gibi burdada gözümüze gözümüze gelmesin diye...

since1967_
22.01.2007, 09:46
yılmaz vural kim yahu. kişiliksiz ......... nın teki. neyse ağzımı bozmayacağım.

topalkaplan
22.01.2007, 10:10
ziya doğan yerine teknikdirektçrlüğe kendisinin alınmasını bekliyordu heralde dangalak ona bozulmuş olmalı

Murat Altun
22.01.2007, 16:54
adam doğru söylemiş şuandaki görüntü (ama sadece görüntüde) böyle hiç kızmayalıma rkadaş ne farkımız kaldı diğer takımalardan bakınız transferlerimize saha sonuçlarımıza yada diğer yapılan işlere

bu yönetim ve ziya ve benzerleri ile yola devam ettiğimiz sürecede böyle olacak Bize bizim büyüklüğümüzün şanımızın bilincinde vede buna uygun beceri bilgi vizyon karizması olan yönetim ve teknik heyetler lazım

yoksaaaaaa kimsenin haddine değil trabzonsporumun büyüklüğünğ tartışmak yada ağzına trabzonspor ile ilgili bir şeyler demek

ama yılmaz vural levent kızıl vs leri gibilerini konuşmaya cüret ettiren yönetim utansın bizi bu görüntüye bürüyen yönetimve ziya utansın

ARAF
22.01.2007, 17:31
Antalyaspor Kulübü Genel Koordinatörü Yılmaz Vural, F.Bahçe, G.Saray ve Beşiktaş dışında kimsenin şampiyon olamayacağına işaret etti ve "Artık 4. büyük yok" diyerek Trabzon'a gönderme yaptı. Vural "3 büyükler dışında başka bir takım şampiyon olamaz mı" sorusuna da "Onu da basın yanıtlasın" diye karşılık verdi.

bence yılmaz vural artık 3 ezikten başka kimseyi şampiyon yapmazlar demek istemiştir vede doğrudur son yıllarda elimizden çalınan şampiyonluklar buna örnektir başka şampiyon çıkmazmı sorusuna niye "onuda basın yanıtlasın " demiş olabilirki bence burda yalaka basına geçirmiştir lafı yoksa trabzonun büyüklüğüne laf etmez edemezz

Doğan BULAT
22.01.2007, 18:01
Bize büyük değil diyenler külüb binamızdaki kupaları alsın bi taraflarına .................................................. .........:mad:

hamibasoglu
23.01.2007, 14:38
Efsanemiz ve büyüklüğümüz bizler için ebedi de Trabzon'da bile yeni nesil İstanbul takımlarını tutmaya başlamış!Şehir dışında yeni nesil için hiç bir cazibemiz kalmadı.
Böyle giderse Bir taraftar grubu daha eklenecek "ÇILGIN DEDELER"
Allah sonumuzu hayır etsin
selamlar

erdal6167
23.01.2007, 16:46
adam doğru diyor 4. büyük yok, 4 büyük var. . . .