PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig Cemil Usta Sezonu 3.Hafta | Fenerbahçe 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

nevzat61
28.08.2019, 19:39
acaba bu basligi AEK maci bitene kadar kapatsakmi?

Bu başlık altında bunu yazan 5 yada 6. kişisin benimle beraber..muhtemelen biri bizleri farketmeden AEK maçı gelip geçecek...biz umalım ,takımda burdaki arkadaşlarla aynı kafada değildir..

Ufuk
28.08.2019, 19:56
Bunlar Pereira'yı hedef gösterdi ya şimdi, bizde babanızPereira ile karşılık verdik mi acaba? Fırat Aydınus ve bize karşı yaptığı hatalardan yürüsek daha iyi olmaz mıydı?

chener
28.08.2019, 20:18
Yarın tur atlayıp gruplara kalırsak,futbolcular, teknik heyet, yönetim, taraftar moral olarak üst seviyede olacak,rahatlayacak. Bu maçtaki beraberliği bu ruh hali değiştirir.

Uğur GEMİCİOĞLU
28.08.2019, 20:22
Gollü beraberlik bekliyorum. Birisi galip gelecekse de o taraf biz oluruz.

A. Aydın
28.08.2019, 20:27
Fb sivas macinda cok kotuydu.
Sivas macindan sonra kotu takimlarla oynadilar. Gereksiz bir ovgu var. Ne olursa olsun sampiyon olabileceklerine inanmiyorum.
Biz ise yusuf yazicinin gidisiyle kan kaybettik. Suan icin gecen yildan kotu oynuyoruz.
Mac fb nin ev sahibi olmasi dolayisiyla beraberlik kokuyor.
Cok gol kaciracagiz.

Doğukan Uçan
28.08.2019, 21:10
4 6 0 ne dersiniz :)

Tuğrul
28.08.2019, 22:41
https://twitter.com/MatchStudyTR/status/1166615204270084098

fb oyunun hem pas hem de topsuz oyununu bütüncül olarak oynayan bir takım olmuş.

Altay'ı pas istasyonunda kullanarak savunma tandemi'nden ileriye ayağa pas ile organize çıkıyorlar.

Başakşehir'den fenere gelen Emre'nin futbolculukta olduğu kadar Ersun'a teknik anlamda da yardımcı olduğu aşikar.

Neyse savunma oyuncularının pas alışverişlerinde pres caydırıcı olmalı.

Ekuban ve Sörloth'dan biri geride kalmamalı. İkisi birlikte rakip stoperi markaj etmeli.

İki stoperin Altay ile yapacağı pas aksiyonlarına engel olmalı. Altay'ı uzun vurmaya yönlendirmeli.

Biz ise daha çok set oyununa pas ile değil 3.bölgeye attığımız uzun toplarla yerleşen, geçiş oyunu oynayan bir takımız.

Atak sürekliliğini sağlamak için stoperler rakibi ileride karşılamalı.

Top ile oynamasına müsaade etmemeli.

Madem Houseini ve Hüseyin ile pas oyunu oynamak imkansız bari topsuz oyunu iyi oynasınlar.

Savunma ve forvet arasında 80 metrelik mesafe sözkonusu olmamalı.

Aslında İvanildo ve Mikel'in oynamasını isterim ama özevlat furyası ülke içinde alıcı bulduğundan gaz etkisi ile ısrar edeceğiz.

Geçiş oyunlarında etkili olursak kazanabiliriz ama tempoyu kontrol edecek pas oyunumuzun olmaması kırılganlığa yol açıyor.

Bundan ötürü 5-20 dakikalık fütursuzca baskı yiyebiliyoruz.

Hüseyin, Houseini ve Uğurcan'ın ileriye uzun attığı şişirme topları umarım hücum hattımız alır ve kontraatağı başlatır.

Sörloth Prag ve Kasımpaşa maçlarında ki bezdirici-yıkıcı kimliğine dönmeli.

Ekuban ile birlikte savunmaya tehdit oluşturmalı.

yazıkoldu
28.08.2019, 23:31
Emre Belezoğlu'nun tahriklerine dikkat edilirse, vedat muriç durdurulursa yenilme ihtimali yok.

artvints
28.08.2019, 23:43
Ekuban ve sörloth kanatlara yardım götürebilir, nwakeme ve ömür de biraz içerde konumlanıp pas trafiğine girer ve merkezden dribling yaparlarsa baya tehlikeli oluruz. Geçen sene bunları hep topal engelledi, bu sene öyle bir oyuncu olmayacak.

...............hosseini......ivanildo
Pereria.....sosa..........parmak.......novak
.........ömür..........................nwakeme
...........Ekuban...........sörloth

Nazim Can
28.08.2019, 23:46
Ekuban ve sörloth kanatlara yardım götürebilir, nwakeme ve ömür de biraz içerde konumlanıp pas trafiğine girer ve merkezden dribling yaparlarsa baya tehlikeli oluruz. Geçen sene bunları hep topal engelledi, bu sene öyle bir oyuncu olmayacak.

...............hosseini......ivanildo
Pereria.....sosa..........parmak.......novak
.........ömür..........................nwakeme
...........Ekuban...........sörloth

Ekuban, Sosa, Pereira, Novak bu mac icin ins yarin dinlendirilir.

artvints
29.08.2019, 00:02
Ekuban, Sosa, Pereira, Novak bu mac icin ins yarin dinlendirilir.

Geçen maç gibi son dakikalara bir farkla önde girersek dinlenmiş olsalar bile mental yorgunluk çökecek. O dönemlerde akıllı ve cesur olmak lazım. Nwakeme mesela sanki bu anlar için alıştırma yapıyor gibiydi birkaç maçtır. bunları daha da geliştirerek, basit hata yapmayarak devam edersek daha rahat oynarız.

Biz ne seviyeleri konuşuyoruz, fener daha kimi oynatacağından emin değil. Bu fark sahaya yansımazsa çok üzülürüm. O yüzden cesur olmak lazım, bildiğimizi oynayalım, acı gerçeği tatsınlar.

Nazim Can
29.08.2019, 00:20
Geçen maç gibi son dakikalara bir farkla önde girersek dinlenmiş olsalar bile mental yorgunluk çökecek. O dönemlerde akıllı ve cesur olmak lazım. Nwakeme mesela sanki bu anlar için alıştırma yapıyor gibiydi birkaç maçtır. bunları daha da geliştirerek, basit hata yapmayarak devam edersek daha rahat oynarız.

Biz ne seviyeleri konuşuyoruz, fener daha kimi oynatacağından emin değil. Bu fark sahaya yansımazsa çok üzülürüm. O yüzden cesur olmak lazım, bildiğimizi oynayalım, acı gerçeği tatsınlar.

Muhtemelen öyle olacak tek farkla 1-2 falan son 20 dakikaya falan gireriz, ondan sonra bakalim Ünal Hoca nin talentlerine nasil bir yöntem izleyecek, bence Esas problem bu gibi iddiali büyük maclarda tek farkla son 20 dakikaya girip maci ya 3. golle bitirebilmeli yada maci kilitleyebilmeli, Hoca da artik gecen seneki hatalarindan ders alip üstüne koymali.

Vkgz
29.08.2019, 00:23
orta saha ara ara açık veriyor o ara gol yemezsek gol atarız

erenslash
29.08.2019, 03:55
bu maç ligin kaderini belirlemez herşey olabilir bu maçta berabere+kazanabiliriz yenilebiliriz de

belli olmaz

Doğukan Uçan
29.08.2019, 07:59
geçen seneden beri maç sonlarını hiç oynayamıyoruz 1 tane rahat kazandığımız müsabaka yok. bu sefer de yine aynı olur 2 farkla öne geçsek bile berabere bitiririz.

Semih58
29.08.2019, 08:48
Bu defa elimizden kaçamazlar.

MetehanS
29.08.2019, 10:25
90. dakikaya kadar 1-2 öndeyiz.

90+3 de beraberlik golü atarlar, 2-2 biter.

Bu arada sosyal medyada hakem ve Pereira üzerinden yapılan operasyonu görmüşsünüzdür.

Eğer bu maçta pereira'ya kırmızı kart çıkarsa veya hakem Trabzonspor lehine vermesi gereken önemli kararları aleyhine verirse bu operasyonun sonucuna ulaşmış olacaklar. Umarım hakem adil bir maç yönetir.

güneyli
29.08.2019, 11:37
AEK maçı moral açısından kazanılmalı.Bugünkü maç bittiği an şikecilerin maçına zihin olarak hazırlığımız kısa sürer.Şikecilerin hakem ve oyuncularımız üzerinden yaptıkları bizim lehimize ve onları gerecek çalışmalar...Gergin olmadığımız her maç bunlar elimizden kurtuldu...Bu kez farklı olacak...Ben o sahadan mağlup çıkmayız diyorum...

yorumsuz6117
29.08.2019, 21:19
Abdüş yok, bu orta sahayla puan almamız mucize Yusuf gitti orta saha çöktü, adam defansa da hücuma da müthiş değer katıyormuş..

ozturk
29.08.2019, 22:23
Direk 0 puan ...

battle symphony
29.08.2019, 22:28
Kazanma ihtimalimiz yok gibi bir şey.

BatuhanB
29.08.2019, 22:41
Maç öncesi psikolojik üstünlüğü tamâmen şikecilere verdik, üstelik takımdan da sakat verdik. Motivasyon ve antrenman konusundaki mârifetlerini göstersin bakalım teknik heyet, en çok bu tür zamanlarda belli olur neler yapabilecekleri...

Faruk BERBER
29.08.2019, 22:48
Ömür'ün yerine Ekuban'ı çekecek hoca bence. Sörloth ilerde başlar. Orta saha merkez çok önemli.

gurur6134
29.08.2019, 22:51
Aponun olmamasi kotu oldu bu mac da en az 1 puan diyordum ama aek macinda da takim asiri yoruldu fizik olarak kaldirabilirmiyiz zor gozukuyor simdi 1 puana sevinirim yalan yok degil şikecilerle aek maci sonrasi her takima zorlanir bu takim ligde fizik acidan..

Ozan Yılmaz
29.08.2019, 22:52
Ömür yoksa çok zor işimiz

champions
29.08.2019, 23:00
Fb uzun zamandır olmadığı kadar favori, puan kaybetmeleri sürpriz olur.

OrkHun
29.08.2019, 23:03
bu mac bu aksam gitti, gecmis olsun.

DeAgLeMaNyAq
29.08.2019, 23:05
Takım fiziksel olarak baya kötü durumda olduğundan maçın büyük bölümü kendi yarı sahamızda geçecek gibi duruyor. Bu maçta gol yememek için hem savunmamızın hem de kalecimizin olağanüstü oynaması gerekiyor. Bu da Kadıköy şartlarında çok zor gözüküyor. Abdulkadir'in olmaması halinde de hücuma çıkışlarımız büyük ortanda etkilenecektir. Tandem haricinde Ekuban'ın sağda başlayıp göbekte Doğan veya Mikel'in oynamasını bekliyorum...

AYYILDIZ
29.08.2019, 23:06
1 puan alsak çok iyi.

yorumsuz6117
29.08.2019, 23:07
Abdüş'ün olmamasıda çok etkiler puan alırsak müthiş olur.. İleride top tutmamız zor görünüyor..

Doğukan Uçan
29.08.2019, 23:13
1 puan alırsak sevinirim. takımın ayakta duracak hali kalmadı.

Varlıbaş61
29.08.2019, 23:14
0-2 yeniliriz ..

AYYILDIZ
29.08.2019, 23:14
Abdulkadir'i ciddi birşeyi yokmuş oynar diyorlar.

chener
29.08.2019, 23:19
Bu akşamki maçtan sonra da aynı şeyi söyleyeceğim; fener bizi ye-ne-mez. Beraberlik bizim oyunumuza bağlı.

acan61
29.08.2019, 23:19
Favori olmamak iyi oldu

Cem Balcı
29.08.2019, 23:21
Banko adamları felç etti şöyle bir maçta.Hafta sonu eziyet bekliyor yine izleyin görün.

İ. SARAL
29.08.2019, 23:21
Ömür yoksa umarım Obi falan oynamaz. Ekuban'ı sağa koysa, orta saha 3'lü olacak, yine takım bozulacak. Ya da Yusuf Sarı veya Donis sağda oynayacak.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faruk BERBER
29.08.2019, 23:22
Kaybetmemeliyiz, ne yapıp edip kaybetmemeliyiz. Sonrasında milli arada takım kendini bulur ve sonrasında iç sahada Gençlerbirliği ile devam.

Ahmet Kara
29.08.2019, 23:23
Biz kazanır gibi olsak da hakem devreye girer. Beraberliğe hayır demem.

Enes Başkaya60
29.08.2019, 23:40
Kaybetmemeliyiz, ne yapıp edip kaybetmemeliyiz. Sonrasında milli arada takım kendini bulur ve sonrasında iç sahada Gençlerbirliği ile devam.

Sen ne diyorsun hocam maç ne olur senin yorumun önemli ne hissediyorsun ;)

cellchook
29.08.2019, 23:41
ersunun ilk 20 dakika agır pres ile baslayacagini dusunuyorum.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faruk BERBER
29.08.2019, 23:43
Sen ne diyorsun hocam maç ne olur senin yorumun önemli ne hissediyorsun ;)

Enes bu akşamki maçtan sonra psikolojik anlamda ben momentumun tamamen Fenerbahçe'ye döndüğünü düşünüyorum. Takımımız yorgun ve bir türlü dinlendiremedik, fırsatı bulsak da hoca değerlendirmedi. Bu durum belki Fenerbahçe'de rehavet yaratır bizim işimize yarar bilemiyorum. Ama yenilmemelyiz, çünkü ara ve sonrası bizim için biraz daha umut vadediyor. Moralli girmeliyiz araya. Lafı eveleyip geveleme sadede gel diyorsan ben maçtan beraberlik bekliyorum.

Hakan
29.08.2019, 23:45
İnanmayan otobüse binmesin.

hanzale
29.08.2019, 23:46
AEK ikinci yarısı gibi oynarsak içlerinden geçeriz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hamza Yilmaz
29.08.2019, 23:47
4-0 yeniliriz

Yıldıray Emanet
Bizim taraftar kesin kaybederiz diyorsa kesin kaybetmeyiz emin olabilirsiniz

sessizkral_1
AEK Maçında skor taraftarlarının aksine ben takımı beğendim,hatta maçın 2. yarısı malatya maçından daha iyi oynadık.ilk yarıda yediğimiz saçma sapan bir gol ve olmayan penaltıdan yediğimiz golle 2-0 geri düşmemize rağmen 2. yarı gösterdiğimiz reaksiyon çok önemlidir.2. yarıdaki oyunu oynadığımız sürece çok kolay yenilmeyiz.

Fener maçında da umarım takım dinlenerek çıkar ve yeneriz, olmuyorsada en kötü beraberlik çıkaracağımızı düşünüyorum.

Oruç
29.08.2019, 23:48
1 puan bizim için iyi olur. Ama takım kesinlikle beraberliğe yatmamalı. Savunma yapamadığımız çok belli.

Faruk BERBER
29.08.2019, 23:48
İnanmayan otobüse binmesin.

Sumudica mode on.

Enes Başkaya60
29.08.2019, 23:49
Enes bu akşamki maçtan sonra psikolojik anlamda ben momentumun tamamen Fenerbahçe'ye döndüğünü düşünüyorum. Takımımız yorgun ve bir türlü dinlendiremedik, fırsatı bulsak da hoca değerlendirmedi. Bu durum belki Fenerbahçe'de rehavet yaratır bizim işimize yarar bilemiyorum. Ama yenilmemelyiz, çünkü ara ve sonrası bizim için biraz daha umut vadediyor. Moralli girmeliyiz araya. Lafı eveleyip geveleme sadede gel diyorsan ben maçtan beraberlik bekliyorum.

Estağfurullah hocam senin yorumun önemli inşallah bir beraberlik çıkartırız bakalım hayırlısı...

Ogün YAZICI
29.08.2019, 23:51
Fb bize karşı ne oynayacaksa Aek onu oynadı
Önde bastı
Hızlı hücum şanslarımızı faulle durdurdu.

Tam Ersun futboluydu
Tamamen dinç tempolu fizik gücü yüksek fb 50 bin kişinin onunde çok zorlayacak bizi

Biz de gidiyoruz 22 yaşında 3 oyuncuyu rotasyona alıp 30 küsür yaşındaki adamları tüketip Kadiköy'e süreceğiz

Allah yardımcımız olsun

Onur Civelek61
29.08.2019, 23:52
Ooo taraftar 1 puana razı. O zaman rahat oynayacağız demektir. Doğuştan Trabzonsporluyum. Bu maclarin sonucunu ben size söyleyeyim. Maç ortada geçer. Biz yorgunuz. Şikeciler 2 maçta 2 galibiyet havaya girdiler birde Trabzonspor yorgun bunları da yeneriz diyecekler sonra bı bakacaklar Trabzon canavar. Ulan yenilecegiz galiba derken hakemin düdüğü onlara 3 puanı getirecek......budur maalesef.
İnşallah bu tarih değişir

My
29.08.2019, 23:55
Takım fiziksel olarak baya kötü durumda olduğundan maçın büyük bölümü kendi yarı sahamızda geçecek gibi duruyor. Bu maçta gol yememek için hem savunmamızın hem de kalecimizin olağanüstü oynaması gerekiyor. Bu da Kadıköy şartlarında çok zor gözüküyor. Abdulkadir'in olmaması halinde de hücuma çıkışlarımız büyük ortanda etkilenecektir. Tandem haricinde Ekuban'ın sağda başlayıp göbekte Doğan veya Mikel'in oynamasını bekliyorum...Eğer hoca de böyle düşünüp Doğan Mikel başlarsa zaten maç başı saçma sapan gol kontenjanımız 1'ken + 1 de Mikel'den eklenir 2:0 baştan mağlup başlarız demektir.

AEK maçı öncesi işler sakat giderse sadece bu maçı değil çok şeyi kaybederiz bir de tutuşur da maça iyice asılırsak sakat da verirsek vay halimize demiştim. Abdüş de gitti. İnşallah sıkıntılı bir durumu yoktur da Vaka ve Sosa maç sonu sanki duşa formalarıyla girmiş gibiydiler. Bu maçta kötü oynarlarsa bir de bu adamlara yok yere küfür edilip yerin dibine sokulmasın.

En iyisi bu maçı izlememek. En azından benim için öyle. Bugünkünden fazlasına kalbim yetmeyebilir. Hele hele bu şerefsizlere karşı rezil bir maçı izlemek kaldırabileceğim bir şey değil.

Giallorossi
30.08.2019, 00:01
Ersun'un takimlari deli gibi önde pres yapiyor. Biz 2 forvetle birlikte dikine bir taktikle oynuyoruz. Top cevirmek yerine hizli paslarla rakip cezasahasina girmeye calisiyoruz. Kağit üzerinde gollü mac olacak gibi duruyor. Umarim kaybetmeyiz, beraberlik iyi sonuc olur. Zaten gecen seneki mactan sonra 100 yil daha deplasmanda kazanamayiz bunlara karsi

Doctore
30.08.2019, 00:03
Savunma yapamıyoruz her maç gol yeme potansiyelimiz çok yüksek. Bu maça savunma yapmak için çıkarsak AEK maçının aynısı olur. Hücum futbolundan pozitif futboldan şaşmamak lazım diye düşünüyorum. Gol yeriz ama iyi hücum edersek daha fazlasını atabilirizde. Geriye çekilirsek Fener bizi boğar. Atarına gitmemiz lazım. Fenerde AEK maçının kopyasını oynacaktır. İlk yarım saat inanılmaz baskı yapacaktır. Ünal hoca bu maçta çok ciddi teknik direktörlük sınavı verecek. Allah yardımcısı olsun. En az beraberlik diyorum. Yenilirsekte hücum futbolu ile yenilelim.

Gürkan Asma
30.08.2019, 00:03
Umarım A.Ömür yetişir.

Numan Yerlikaya
30.08.2019, 00:05
Hoca geçen sezon ki maçın son 20 dakikasını izleyip önlem alır inşallah

Ufuk
30.08.2019, 00:14
Barcelona'ya yenilip ardından Kadıköy'de fbye 5 mi atmıştık? Zihnim oyun mu oynuyor, sanki geçen gün Özkan hocanın böyle bir demecini okumuştum.

14TS61
30.08.2019, 00:18
1 puan çok çok iyi

Yiğit Gayretli
30.08.2019, 00:29
Turu stresli geçme işi bu maça olumlu yansır.

Yorgunluk dediğiniz de 1 gün dinlenmeyle çözülecek şey. Bu sezon her UEFA maçından sonra deplasmana gideceğiz. Yorgunluk diye bir bahanemiz olamaz.

Gurpas
30.08.2019, 00:34
Yorgunluk kelimesini Trabzonspor un hayatından çıkarması lazım. Yoksa başarı gelmez, motive düşer. Büyük takımsan hem li hem Avrupa hem de kupayı birarada götürürsün bu işler böyle. Yani yorgunluk yok daha çok başarılı olmak ve hedefe gitme mantalitesi takıma yüklenmeli.

DeAgLeMaNyAq
30.08.2019, 00:58
Eğer hoca de böyle düşünüp Doğan Mikel başlarsa zaten maç başı saçma sapan gol kontenjanımız 1'ken + 1 de Mikel'den eklenir 2:0 baştan mağlup başlarız demektir.

Her şey Abdulkadir Ömür'ün durumuna bağlı. Maça yetişmezse ne Yusuf Sarı'yı ne de Avdijaj'ı 11'de oynatmasını beklemiyorum. Mecburen ortayı üçleyecek...

My
30.08.2019, 01:03
Her şey Abdulkadir Ömür'ün durumuna bağlı. Maça yetişmezse ne Yusuf Sarı'yı ne de Avdijaj'ı 11'de oynatmasını beklemiyorum. Mecburen ortayı üçleyecek...Ben hocanın bugünkü sitemkar tavrından sonra orta sahanın Parmak Doğan Sosa, sağ açığa da Ekuban'ı atacağını düşünüyorum ki bana göre de zaten bu uyuşuğun yerine hiç değilse gününde olursa bir direnç getirebileceği için Doğan'ı tercih ederdim.

Ama ne yaparsan yap. Orta saha eksik. Usta'ya sövüyorduk, Aydına'a kzıyorduk burada Zeki'li sağ bek alternatif yok diye. Gelen gideni aratmıyor maşaallah.

Şerafettin Kara
30.08.2019, 01:09
Ben utanıyorum gerçekten Sosa'nın her maç ortaya koyduğu oyun karakterin yarısını koyamayan adamları izlemek zorunda kalıyoruz.Sonuç büyük ihtimalle negatif olacak ama yine saygıyı ve sevgiyi fazlasıyla hak edecek bir Sosa olacak.

Yiğit Gayretli
30.08.2019, 01:20
Şu bok, falanca kaka diyerek bir yere varma şansımız yok. Üstelik bunu 2 sene önce Sosa örneğinde test ettik. Bu adamları sürece dahil etmek, sistemin ve mücadelenin bir parçası yapmak durumundayız.

kayseriliyiz
30.08.2019, 01:34
Aek maçi ilk yarisi gibi oynarsak, fark yeriz.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

mawro61
30.08.2019, 01:46
Takımın hocadan sonraki en zayıf halkası kaleci.
canımızı çok yakacak.

serdaracıl
30.08.2019, 02:12
Ben hocanın bugünkü sitemkar tavrından sonra orta sahanın Parmak Doğan Sosa, sağ açığa da Ekuban'ı atacağını düşünüyorum ki bana göre de zaten bu uyuşuğun yerine hiç değilse gününde olursa bir direnç getirebileceği için Doğan'ı tercih ederdim.

Ama ne yaparsan yap. Orta saha eksik. Usta'ya sövüyorduk, Aydına'a kzıyorduk burada Zeki'li sağ bek alternatif yok diye. Gelen gideni aratmıyor maşaallah.

Doğan ile olmaz. Sosa parmak ikilisini bozmadan önlerine 10 numara koymak lazım. Doğan, yusuf, donis falan zor oynarlar. Doğan ancak hamle oyuncusu olur

My
30.08.2019, 02:17
Doğan ile olmaz.Mikel'le de olmaz. Ne edicük şimdi :)

serdaracıl
30.08.2019, 02:20
Mikel'le de olmaz. Ne edicük şimdi :)

Behlül veye kerem ile olacak

Ceyhun Öncü
30.08.2019, 02:20
AEK macindan sonra hic süphem kalmadi
Biz bu maci aliriz

Suan Türkiyede bizim seviyemizde top oynayan takim yok

Full HD
30.08.2019, 02:52
AEK macindan sonra hic süphem kalmadi
Biz bu maci aliriz

Suan Türkiyede bizim seviyemizde top oynayan takim yok

Hahaha

Ceyhun Öncü
30.08.2019, 03:15
Hahaha

Gülmek yerine gülme sebebinizi izah etseniz?

Mikel cikip Sörloth girdiginde takimin futbolu nasil degisti hepimiz gördük

As ilkonbirimiz kalite ve oyun olarak gayet güzel
Campi kampda nekadar kötüyse suan vir okadar iyi

Obi Mikel afrika kupasi, sakatlik derken kamp yapmadan geldi, düzelecektir
Aynisi en gec devre arasindan sonra bize gelmeden önxe 8 ay top oynamayan donis icinde gecerli

Prag, Aek, Malatyaspor macinda
Ugurcan, JP, Hosseini, Hüseyin, Novak, Parmak, Sosa, Ömür, Nwakaeme, Ekuban ve sörloth lu ilkonbir yenecek takim yok ligde

Şikecilerde tüm oyun emre üzerine kurulu
Ligdeki iki mac ve daha evel sivas ile olan hazirlik macini izledim, Emre defansda ve ofansda cok dominant bir futbol oynuyor
Onu kitleyebilirsek bu macta, kazaniriz

delikoyun
30.08.2019, 07:47
Aek den livaja. Prag’dan kanga yı beğendim

OFLU_79
30.08.2019, 08:40
Hoca bu maça sürpriz yapıp, geç oyuncu çıkarabilir. Niye olmasın?

erenslash
30.08.2019, 08:43
aek maçı morali bozdu aeki yenseydik iyidi bu anlamda motivasyon kaybı olabilir

+ aşırı efor sarfeden sosa ve wakayeme

ömür bu maçta olmassa sıkıntı galip gelmemiz zor sebebi kadro derinliği ve moral bozukluğu

yensek de yenilsek de veya berabere de kalsak ligin sonu değil

fenerin avantajı üst üse bizim kadar maç oynamaması tek avantajı bu

bunun dışında Trabzonsporun feneri yenmesi ligin başlı olduğu için ölüm kalım savaşı anlamında çok şey ifade etmez şöyle etmez yeneriz gidip salak bir anadolu takımına puan kaybederiz huyumuz kurusun

tabi ki yensek şahane derecede güzel olur o ayrı konu

uzun vadede ortasaha transferi olmadan zaten sıkıntı çekeceğiz

guruplara kalmamıza hem sevindim hem üzüldüm

üzüldüm çünkü bu kadroyla malesef iki kulvarı taşıyamayız

sturridge i aldık güzelde yanında şöyle güzel bir ortasaha alsaydın başkan fena mı olurdu?

10 numarada oynatabileceğin hadi 8 numara veya 6 olsun sosanın yanına bir ortasah almakdıktan sonra emeklerimiz uçacak

hakemin taraf tutmasına gerek yok biz zaten transferleri tam yapamadığımız için kendi ayağımıza sıktık

maçın sonucu üç sonuç diyorum herşey olabilir

bu maçla rbelli olmuyor

matematiksel ve verilerle konuşursak avantaj fenerde

44-61
30.08.2019, 09:10
Tipik Trabzonspor taraftar refleksi bir maçta Gökdere çıkarttık UEFA finali oynarız dedik, bir maçta da küme düşme moduna girdik. dün akşamki aeka maçını çok dikkate almamak gerek. skor olarak garantilenmiş bir maç olarak bakıldı Kafalar Fener maçında idi Hoca da hazır garantilemişim Kafamdaki farklı sistemleri deneyeyim modundaydı. ben dünkü maçı tam bir kazanç olarak görüyorum En azından Hoca ne yapmayacağını artık biliyor.

Gelelim Fener maçına. Ben Fenerbahçe takımını Başakşehir maçında canlı olarak izledim Başakşehir'in beceriksizliklerini bir tarafa bırakırsak, Fenerbahçe 3 oyuncu üzerinden gidiyor kruse Emre ve Vedat. Emre 60 dakikadan sonra yok fakat kruse ve Vedat çok tehlikeli. Fenerbahçe'nin orta sahası Bence Bizimki kadar iyi değil. savunma bölgesi ise bizimkinden çok daha kötü. tabii yeni transferler eklendiğinde Bizim karşımızda oynar mı oynamaz mı oynarsa ne olur Bunu bilemeyeceğim. fakat Başakşehir maçında gördüğüm savunma bizim hucuma karşıt dayanamaz. Fenerbahçe Bunun bilincinde. Bu yüzden olabildiğince maçı gerip futbol oynamaktan çok kavga etme moduna girecekler. kavgadan kaçarsak kazanırız. mutlaka Fenerbahçe'ye goller atacağız attığımızdan daha azını yersek kazanırız. yani orta sahamız ve savunmamız motivasyonunu bozmaz ise rahat kazanırız. dünkü maç iyi oldu kaybedeceğimiz dağılacağımız maçlar olacak inşallah bu dağılma kaybetme kontenjanını Fener maçında değil bu maçta kullandık.

Murat Keçeci
30.08.2019, 10:03
Kazasız belasız gruplara kaldıktan sonra artık tüm konsantrasyonumuzu bu maça vermeliyiz.Oyuncularımız yorgunlar fakat bu maçtan sonra bir ara olacak o yüzden bu maçta tüm fiziksel gücümüzü kullanabiliriz.Oyuncularımızın bizi bu maçta da en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum.

Rakip sezona hızlı başladı önemli oyuncuları var ve fiziksel açıdan daha iyi durumdalar bizim bu maçı kazanmamız için gereken en önemli şey takım savunmasını disiplinli bir şekilde yapmak,kanatlarda rakibi bek-açık beraber karşılamak,orta saha da geri dönüşleri aksatmamak ve rakibin sert futboluna karşılık vermek.

Bizim için kilit oyuncu ekuban olacak sosa ve parmak sert baskı yediğinde onlara mutlaka yardımcı olmalı aynı zamanda sörlotha gelen toplarda da ona yardımcı olması gerekiyor bunu yapabilirse hücuma geçişi sağlarız.

Yardımlaşmayı iyi yapmalıyız küçük üçgenler kurmalıyız,oyunun temposunu düşük tutmalıyız,vücudumuzu iyi kullanıp sıkıştığımız noktalarda faul alarak baskı ortamından çıkmalıyız.

Stoperler muriçle adam adama oynayıp top almasına izin vermemeli ve önemli bir nokta da sürpriz golcü kruseyi orta saha göbek oyuncularımız sürekli takip etmeli.

Duran topların önemini anlatmaya gerek yok böyle bir deplasmanda belirleyici unsurların en önemlisi bile olabilir.

Uğurcan maça çok iyi konsantre olmalı onun üstün performansına ihtiyacımız olacak.

Rodriguez şutör özelliği iyi oyuncu önünü fazla açmamak lazım,muriçi ve kruseyi de iyi kitlemek lazım,oyunu mutlaka orta sahaya kitlemek gerekiyor bunun için santrfor ile son defans oyuncumuzun arasındaki mesafe çok kısa olmalı.

Abdülkadir parmak bu maçta daha fazla ön plana çıkmalı.Geçen sezon kadıköydeki maçta hatırladığım fb maçın ilerleyen dakikalarında fiziksel olarak bize üstünlük kurmuştu ve antony gibi oyuncularımızı da sert futbolla etkisiz hale getirmişti.Bu maçta antonyi daha etkili kullanmalıyız daha doğrusu kendisi sürekli maçın içinde olmalı o sahadaki en fizikli oyunculardan birisin fbli bek oyuncularından çekinme sana sert oynayana sende sert oyna.

Abdülkadir ömür maça yetişir umarım onunda katkısına ihtiyacımız olacak

Maçın anahtar kelimeleri doğru oyun ve konsantrasyon.

Fatih Çelik
30.08.2019, 10:13
Kimse kusura bakmasın ama hazırlık kampından bu yana geçen sene oynadığımız futbolun yanına neredeyse hiç yaklaşamadık. Ekuban'ın no 10 başladığı geçen seneki Başakşehir ve Galatasaray maçlarının kopyaları şeklinde geçiyor maçlar. Fener sonlara doğru kesin 1 gol bulacak da inşallah maç içinde başka gol yemeyiz.

serdaracıl
30.08.2019, 10:16
Kimse kusura bakmasın ama hazırlık kampından bu yana geçen sene oynadığımız futbolun yanına neredeyse hiç yaklaşamadık. Ekuban'ın no 10 başladığı geçen seneki Başakşehir ve Galatasaray maçlarının kopyaları şeklinde geçiyor maçlar. Fener sonlara doğru kesin 1 gol bulacak da inşallah maç içinde başka gol yemeyiz.

Aynen. Geçen seneki sisteme dönmeliyiz

a.fındıkoğlu
30.08.2019, 10:23
En iyi dizilis en iyi oynadigimiz 11 bu. Sosa..mikel..parmak uclu orta sahasıyla dökülüyoruz. İnşallah korkaklıkla aynı hataya düşmeyiz.

Uğurcan
Pereira...huseyin..hosseini..novak
sosa..parmak
ömür..eku..nwakeme
shorlot

Mesut
30.08.2019, 10:25
Uğurcan-Pereria-Hüseyin-Huseyni-Novak-Sosa-Parmak-Ömür-Nwkayeme-Ekuban-Sörloth ideal 11

ÖmürKaradeniz61
30.08.2019, 10:29
Sistemin en önemli adamı yazıcı yok,o yüzden geçen seneki futbolu unutun.

cellchook
30.08.2019, 10:34
hocanın mikelle denedigi 3 lü ortasahayi fb macinda doğan ile denemeli hoca.
sörloth yedek soyunup ekuban satnrafor oynamali.

doğan-sosa-parmak
ömür ekuban nwakaeme

Erhan Gursoy
30.08.2019, 10:42
En iyi savunma hucumdur.

Ugurcan

Pereira - huseyin - hosseini - novak

Sosa - parmak

Abdus - ekuban- nwakaeme

Sortloth

Abdulkadir oynayamazsa

Dogan - parmak

Ekuban - sosa - nwakaeme
Sorloth.

Ekuban ve sortloth kesinlikle sahada olmali fener karsisinda.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

serdaracıl
30.08.2019, 10:45
En iyi dizilis en iyi oynadigimiz 11 bu. Sosa..mikel..parmak uclu orta sahasıyla dökülüyoruz. İnşallah korkaklıkla aynı hataya düşmeyiz.

Uğurcan
Pereira...huseyin..hosseini..novak
sosa..parmak
ömür..eku..nwakeme
shorlot

Ekuban 10 numara değil

a.fındıkoğlu
30.08.2019, 10:46

doğan-sosa-parmak
ömür ekuban nwakaeme

Bu uclu orta saha dizilisiyle olmadigini defalarca gorduk. Yine ayni hataya duserse ilk yarida mac gider

serdaracıl
30.08.2019, 10:48

doğan-sosa-parmak
ömür ekuban nwakaeme

İntihar olur

a.fındıkoğlu
30.08.2019, 10:49
Ekuban 10 numara değil

9.5 10 11 hepsi

Onur Erçetin
30.08.2019, 10:49
Abdülkadir Ömürün yerinde Yusuf Sarı oynarsa felaket olabilir çünkü kendisi her açıdan 3.lig topçusu.

Mehmet Fatih Yavuz
30.08.2019, 10:54
Maalesef en büyük yanlışımız as takımın içine 2-3 oyuncuyu rotasyonla katıp deneyeceğimiz hazırlık maçları yapmamak oldu.

Son maçta Mikel ile orta saha üçlemesini de beceremediğimiz için eşşek gibi aynı kadro ile oynayacağız maalesef.

Öp Sosa'nın elini, yapacak bir şey yok.
Ekuban'a orta saha gibi oynamayı öğreteceğiz ki takım savunmasına katkı versin.

Sörloth'u kesecek bir oyun yapısı kuramıyoruz henüz.

TSezgin61
30.08.2019, 11:00
cok büyük umudum yok. daha öncede yazmistim. Yorgunluk meselesi suan takimda tavan yapti. Bide önmüzdeki macin fener maci oldugunu düsündüklerinde, ben bile mental olarak yorulurken, onlari düsünmek bile istemiyorum.

Insallah cok iyi hazirlaniriz yoksa cok sorunlu bir mac bizi bekliyor. Ve bu, rakip fener olunca hic güzel durmuyor.

Enes Başkaya60
30.08.2019, 11:15
Sistemin en önemli adamı yazıcı yok,o yüzden geçen seneki futbolu unutun.

Aynen sistemin en önemli parçası Yusuf gitti takke çıktı kel göründü geçen seneki güzel futbolu oynamamız imkansız...

Enes Başkaya60
30.08.2019, 11:29
Dün akşam hiç zevk vermeyen bir futbol anlayışı zaten lig başladığından beri bu böyle Yusuf'un yeri asla dolmayacak bu sene ne şampiyonluğa oynaması ilk 3'e girersek öpüpte başımıza koyalım Ünal hocada bunu belirtti zaten yine 12-13 kişi ile ligde birşeyler yapmaya çalışacağız hele bu maç maalesef bizi mahvedecekler gibi inşallah yanılırım...

44-61
30.08.2019, 11:38
Dün akşam hiç zevk vermeyen bir futbol anlayışı zaten lig başladığından beri bu böyle Yusuf'un yeri asla dolmayacak bu sene ne şampiyonluğa oynaması ilk 3'e girersek öpüpte başımıza koyalım Ünal hocada bunu belirtti zaten yine 12-13 kişi ile ligde birşeyler yapmaya çalışacağız hele bu maç maalesef bizi mahvedecekler gibi inşallah yanılırım...

Abartılı bir yorum olduğunu düşünüyorum. Fener maçını alabileceğimizden hiç bu kadar emin olmadım. evet sıkıntılarımız var ama fenerin daha fazla var. sadece gerçeği görmelerini engelleyen iki maç yaptılar ve şuan gerçekten uzaklar. Fenerin en gerçek maçı Sivas ile yaptıkları maçtı. Malatya maçı için söylediğim şeyi tekrarlıyorum; biz hediye etmez isek fener bu maçı alamaz

Vkgz
30.08.2019, 11:40
savunma anlayışımız (savunmamız değil) facia, gol yeriz. umarım savunması berbat olan fenerbahçeye yediğimizden fazla atarız

Faruk UYSAL
30.08.2019, 11:41
Abdülkadir'in durumu hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı galiba... İnşallah önemli bir şeyi yoktur da fb maçında oynar. Ona özellikle bu maçta çok ihtiyacımız var.

cubido
30.08.2019, 11:51
Mikel-Parmak-Sosa'lı 3 topa basan orta saha formasyonunun işe yarayacağını düşünenlerdendim ancak bunu ikinci deneyişimiz ve her ikisinde de bu formasyon hüsranla sonuçlandı.
Bir gerçek var ki ; ama tercih ama oyuncu yapısı ama bu konuda Ünal Hoca'nın yetersizliği nedeniyle biz top rakipteyken alan daraltabilen, doğru alan parselleyen, takım halinde koordineli pres yapabilen bir takım değiliz.
Bunu yapmadan yani işin defansif yönünü geliştirmeden sürdürülebilir başarıyı mümkün görmüyorum.
Yine de eğer bu konuda ilerleme kaydedemeyeceksek yapacak tek iş mümkün olduğunca ofansif kadro ile sahaya çıkıp tüm gücümüzle hücum eden bir takım olmalıyız.
Bu maçta da fb bizi 50 bin kişi ve Ersun'un prese dayalı oyunu ile sindirmeye çalışacak.
Eğer geri çekilirsek darmaduman oluruz.
Bir de Pran, Malatya ve dünkü maçın ilk yarılarında hep çok kötü oynayıp ikinci yarılarda toparlandık.
Neden maçlar böyle ürkek başlıyoruz bu da irdelenmeli.
Taktir edilmesi gereken iki yönümüz var;
1)Takımın kondüsyonu kesinlikle iyi durumda
2)Takım geri düşse de pes etmiyor

Umarım pazar akşamı en azından beraberlik alabilecek bir oyun ortaya koyabiliriz.

Enes Başkaya60
30.08.2019, 11:53
Abartılı bir yorum olduğunu düşünüyorum. Fener maçını alabileceğimizden hiç bu kadar emin olmadım. evet sıkıntılarımız var ama fenerin daha fazla var. sadece gerçeği görmelerini engelleyen iki maç yaptılar ve şuan gerçekten uzaklar. Fenerin en gerçek maçı Sivas ile yaptıkları maçtı. Malatya maçı için söylediğim şeyi tekrarlıyorum; biz hediye etmez isek fener bu maçı alamaz

Bence hiç de abartılı değil abicim Sikebahce bizi yener kendimizi kandırmanın bir mantığı yok Yusuf gidince bütün sistem çöktü top felan oynamıyoruz Sikebahce başakşehir maçında çok da kötü oynamadı maçı istedi şans da yanlarında tabi 3 puanı aldılar orta sahamız yol geçen hanı Emre-Kruese-Vedat üçgeni çok iyi bunu durdurmamız da pek mümkün görünmüyor inşallah senin dediğin gibi olur ama cokkk cokkk zor bir ihtimal olduğunu düşünüyorum...

kaan61
30.08.2019, 11:59
Ömür maça yetişmezse ;

......................... Uğurcan .........................

pereira ........ hüseyin ....... hüseyni.... Novak

............ Doğan ............. Sosa ..............

Ekuban .............. A. Parmak ........ Nwakame

...................... Sörloth............................

Gönül isterki parmak ile sosa yer değiştirsin ama Doğan ve Parmakla top çıkaramayız. Advijaj şans bulsun istiyorum ama Akşam Yusuf u görünce gözüm korktu.

Mehmet Fatih Silik
30.08.2019, 12:10
Derbilerde ki konsantrasyonumuz hep üst düzeyde olmustur.
Su ikinci yari gösterdigimiz oyun istahini hic olmazsa 60 dakikaya yayabilirsek hic olmazsa sikecileri rahat oynatmayiz.

Su yorgunluk meselesini de bu kadar büyütmeyin lütfen. Profesyonel oyuncu dedigin bunlarin altindan kalkmalidir.
Hedefsiz bir macta degil ve konsantre olursak en az bir beraberlik bile cikarabiliriz.

Umarim Abdüs oynayabilir.

Ahmet Hamza
30.08.2019, 12:22
Ömür maça yetişmezse ;

......................... Uğurcan .........................

pereira ........ hüseyin ....... hüseyni.... Novak

............ Doğan ............. Sosa ..............

Ekuban .............. A. Parmak ........ Nwakame

...................... Sörloth............................

Gönül isterki parmak ile sosa yer değiştirsin ama Doğan ve Parmakla top çıkaramayız. Advijaj şans bulsun istiyorum ama Akşam Yusuf u görünce gözüm korktu.

Aman Allah korusun. Ne Parmak orada oynayabilir ne Doğan. Fena dağıtırlar bizi.

Faruk UYSAL
30.08.2019, 12:26
20 yaşındaki bir oyuncu oyuna sonradan girmesine rağmen nasıl bu kadar kısa sürede şişer anlayamadım. 35'lik Sosa pres yaparken o izledi durdu. Yusuf'un bu yaşta pire gibi olması lazım sahada, demek ki kendine hiç bakmıyor...

Ahmet Kara
30.08.2019, 12:27
Boşuna kadro yazmayın. Malatya maçının ilk 11'i ile çıkacağız. Ömür olmazsa, Avdijaj oynar.

Faruk UYSAL
30.08.2019, 12:36
Abdülkadir'i bugün yapılan idman fotoğraflarında gördüm. Durumu iyi galiba.

artvints
30.08.2019, 12:47
Yorulmuş olabiliriz ama motoru açmış da olabiliriz, en azından bizim yorulur diye beklediğimiz rakiplerde hiç öyle birşey görmemiştik. Tabi bazı oyuncular çok yıprandı.

Son dakikalarda baskı yiyeceğimiz bir maç olursa yorgunluk ekstra hissedilebilir. Buradan sakatlık çıkmasın yeter. O yüzden fazla kasmamak gerek yok, rahat oynayalım.

Arif Timurcioğlu
30.08.2019, 13:02
Aek maci unutulup gider derbi mac havasi baskadir her iki taraf icinde, elde silah fazla kazanacagimizi dusunuyorum.

ÖmürKaradeniz61
30.08.2019, 13:02
Abdülkadir'i bugün yapılan idman fotoğraflarında gördüm. Durumu iyi galiba.

Mr sonuçları temiz çıkmış oynayacak yani.

Faruk UYSAL
30.08.2019, 13:19
Mr sonuçları temiz çıkmış oynayacak yani.
Hele şükür yahu... Şöyle tam kadro çıkalım şu maça.

Faruk UYSAL
30.08.2019, 13:28
Ben takımdaki aksaklıkların yorgunluktan kaynaklandığına inanmıyorum. Kastedilen fiziksel yorgunluk ise uzmanlar 48 saatte geçeceğini söylüyorlar. Ayrıca daha ilk ayda zihinsel yorgunluk olacağını da sanmıyorum. Dolayısıyla yorgunluk morgunluk olmaz (bence), biz fb maçına her açıdan iyi hazırlanalım yeter ki.

A.Gökhan AKIN
30.08.2019, 14:47
Kıytırık aek ya karşı ilk yarıda oynadığımız oyunun bir tık dahi iyisini oynasak muhtemelen 3 lük oluruz zaten. Bide kadıköyde o beğenmediğimiz roda yı bile deli gibi arıyoruz yusufu yazmaya bile gerek yok

Dawsofield
30.08.2019, 14:48
ömür oynayamayacak deniyor..

yani ünal hocam.. peh

gurur6134
30.08.2019, 15:04
Apo oynayacak mi oynamayacak mi simdi oynamayacak olan adamin antremanda isi ne kendini mi denedi..

bilgehan83
30.08.2019, 15:10
Bizim kulübün basın sözcüsü, medyaya konuşacak başka sorumlusu, yöneticisi yok mu acaba koskoca kulübün başkanı haber kanalı temsilcisi/muhabiri gibi kıçı kırık spor kanallarına/programlarına bağlanıyor yazık cidden.. Ağaoğlu doğru işler yaptığı kadar yanlış işler de yapıyor özellikle her mikrofona konuşması saçma... ali koçu, ormanı, gs başkanını hiç böyle görmüyoruz.. kulübün bir geleneği olmalı..

Sefa Toyer
30.08.2019, 15:14
Başkan Asporda Abdülkadirin oynaması zor görünüyor dedi.

Enes Başkaya60
30.08.2019, 15:15
Abdulkadirde yok buyurun cenaze namazına...

Mesut
30.08.2019, 15:26
Başkan zehiri saldı Abdülkadir Ömür yetişmesi zor diyor kötü oldu

castillo61
30.08.2019, 15:26
Bu hafif sakatların oynamaması da bi bizde var. Caner Erkin misal yıllardır kritik maçlar öncesi oynaması zor denilir, kadrolar açıklanır hop sahada. Sahanın da en iştahlı oyuncusu olur. Şu durumda olsa ne yapar eder gerekirse baldırına domuz eti sardırır yine çıkar o sahaya.

Abdüş'ten fedakarlık bekliyorum.

Mehmet Ç.
30.08.2019, 15:30
Başkan zehiri saldı Abdülkadir Ömür yetişmesi zor diyor kötü oldu

Doktor musun Teknik Direktör mü.. Sinirlenmemek elde degil.. Sana ne be adam... Sana mi kaldi oyuncu hakkinda bilgi vermek.. Baskan'sin!

Numan Yerlikaya
30.08.2019, 15:31
Ömür yoksa Ekuban o görevi rahatlıkla görür. Önemli olan Sörloth'un arkasında kim oynayacak

Mehmet Fatih Yavuz
30.08.2019, 15:33
Blöf yaptığına inanmak istiyorum.
Abdülkadir oynamayacak kadar ciddi ise niye idman yapıyor?
Sakatlığı dizinden.
İyileşmesi zaman alacaksa niye idmanda bu uşak?

Başkan yemliyordur demek istiyorum içimden!!!

Enes Başkaya60
30.08.2019, 15:34
Ömür yoksa Ekuban o görevi rahatlıkla görür. Önemli olan Sörloth'un arkasında kim oynayacak

Sturridge oynayacak risk alınacak 13-14 oyuncu ile lig ve Avrupa'yı götürmeye çalışacağız...

Mert Oğuzlu61
30.08.2019, 15:47
------pere---isiyin---isiyini---novak
---------------parmak--sosa
----------donis------------------waka
---------------------ekub
------------------------sorlot

Sorlot top tutuyor, defansla bogusuyor. Ekuban da arkada pres yapan, yardiran forvet olur. Avdijaj ile yer degistirerek oynarlar.

Donis Avdijaj ne durumda bilmiyorum ama ya vezir edecek ya da rezil edecek, ortasi yok.

Milli arada hazirlik maci alip Kerem, Behlul, Ahmet uclusunden hangisi iyiyse orta sahaya hazirlamak lazim.

gurur6134
30.08.2019, 16:04
Şikeciler mevlutede bitirmis kasla goz arasinda forvetde sikinti cekmezler bu sene..

Sefa Toyer
30.08.2019, 16:05
Donis ile başlarsak net eziliriz.

Enes Başkaya60
30.08.2019, 16:09
Şikeciler mevlutede bitirmis kasla goz arasinda forvetde sikinti cekmezler bu sene..

Aynen forvete de Vedat'ın yedegini buldular...

Mesut
30.08.2019, 16:13
Doktor musun Teknik Direktör mü.. Sinirlenmemek elde degil.. Sana ne be adam... Sana mi kaldi oyuncu hakkinda bilgi vermek.. Baskan'sin!

Yalnız haksız yere başkana sallıyorsun soruyorlar adama adamda cevap verdi

shootems
30.08.2019, 16:21
Abdüş öyle ya da böyle oynar gibime geliyor. Bize sağlam bir 6 numara lazım

Hakem adil olsun yenilmeyiz bundan eminim.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Trabzonspor 61
30.08.2019, 16:23
Bizim takım deplasman takımı. Göreceksiniz ezip gececegiz oyun olarak.

Ozan Yılmaz
30.08.2019, 16:23
-----Çakır-----
Pereira-Hüseyinlerden biri-Ivanildo-Novak
Ömür-Sosa-Parmak-Tony
-----Ekuban-----
-----Sörloth-----

Mehmet Ç.
30.08.2019, 16:29

Baskanimiz da o zaman, Gerekli aciklamalar yapilir, Bilmiyom desin gecistirsin.

Dün aksam yetisecek dendi.. Simdi rakip bile oh yetismiyo diye sevinir.

Doctore
30.08.2019, 16:44
Abdüş oynamazsa geriye Doğan kalıyor hazır oyuncu olarak muhtemelen 3 lü orta saha çıkarız. Mikel yerine Doğan oynar.

Ozan Kara
30.08.2019, 16:45
Geçen sene Yusuf'un golünde Abdülkadir'in topla buluştuğu yere bakın. Bence bu maç onu hep buralarda topla buluşturmalıyız.
Uğurcan
......... Uğurcan ........
Pereira ..Hüseyin..Hosseini...Novak
............Mikel - Sosa
Ekuban .... Ömür .....Nwakame
...............Sörloth

Ufuk
30.08.2019, 16:55

Açıklamasının doğru yanlış olduğundan bağımsız, istese açıklamazdı. Transfer sorulduğunda SA-NA-NE diye bastıra bastıra cevaplayan adam bizim başkan.

Başta Mikel-Sosa-Parmak üçlüsü çıkar Sörloth yedek bekler diyordum. Dün yok yok Eku tek olmaz Sörloth oynasın Eku yedek olsun dedim. Sonra bu Mikel'e güvenemeyiz yedek olsun Eku sağa geçsin Parmak-Sosa-Abdus ortada oynasın dedim. Bugün başkan o planı da bozdu. :D

delikoyun
30.08.2019, 16:57
Geçen sene Yusuf'un golünde Abdülkadir'in topla buluştuğu yere bakın. Bence bu maç onu hep buralarda topla buluşturmalıyız.
Uğurcan
......... Uğurcan ........
............Doğan - Sosa
ekuban parmak..Nwakame
...............Sörloth
bu kadro olabilir ömür sakat ise

mkmoglu
30.08.2019, 17:02
şikecilerin iki maçınıda seyrettım bizden daha hazır gözüktüler devamlı topu ileride tutuyorlar bir puan altın değerinde olur.zor maç

Erkan
30.08.2019, 17:06
Ya olmadigi kadar iyi oynar, yada oynayamadigi icin hircinlasip kirmizi bile gorebilir, takimi zor durumda birakir.
Donis ile başlarsak net eziliriz.

BatuhanB
30.08.2019, 17:11
Ben Abdüş'ün oynayacağını düşünüyorum.

serdaracıl
30.08.2019, 17:31
......... ....Uğurcan ........
...........Sosa ...parmak
Abdüş..... behlül....Nwakame
...............ekuban

Ogün YAZICI
30.08.2019, 17:35
Uğurcan
Hüseyin Hosseini Fernandes
Perreira Sosa Parmak Novak
Ekuban Sörloth Nwakaeme

Faruk UYSAL
30.08.2019, 17:36
Blöf yaptığına inanmak istiyorum.
Abdülkadir oynamayacak kadar ciddi ise niye idman yapıyor?
Sakatlığı dizinden.
İyileşmesi zaman alacaksa niye idmanda bu uşak?

Başkan yemliyordur demek istiyorum içimden!!!
Ben de taktik icabı böyle konuştuğuna inanıyorum. Amaç, yetişmesi zor denilen oyuncunun ilk onbire konularak rakibin moralini bozmak olabilir.

serdaracıl
30.08.2019, 17:38
Asla sistemden taviz vermemeliyiz. Bi maç 4-4-2 bi maç 3-5-2 bi maç başka disilim olmaz. Tamam

Faruk BERBER
30.08.2019, 17:44
Oynadığımız son 5 maçın 4'ü berabere biterken 1'ini biz kazanmışız. Geçen sene Trabzon'daki maç.

ekeser60
30.08.2019, 17:52
aspor ve trtspor da aek macindan sonra burdaki forumcular gibi net bizim takimi gomme var. yorumcular bizi gomerken fb yi goge cilarip net favori diyorlar bunlarim hepsi bir aek macindan sonra oldu ondan once boyle net yorum yapmiyorlar fb yi bu kadar favori gostermesi medyanin bence lehimize tamam dun kotuydukte as kadroya donus yapinca takim toparlandi

Adem Köse
30.08.2019, 18:09
Dün kötü falan değildik. Boyle bireysel hataları yapmayacaksin. Kendi sistemimizde herzaman iyi top oynuyoruz. Maçların ilk 30 dakikasinda yaşadığımız durgunluğu da maç kondisyonunu 90dk ya yaymak için kontrollü oynamaya bağlıyorum.Fener ilk 30 dk bize 1 den fazla gol atamazsa o maçtan puan veya puanlar alırız. Herkes kendini ilk 30dk baskı yemeye hazırlamıştır.

Mehmet Fatih Yavuz
30.08.2019, 18:15
Fener bizi yenemez.
Kesinlikle öyle bir çekingem yok.

Ben bizim kopuk oyunumuza sinirleniyorum.

Tabi bir de Ünal hoca nın medya üzerinden yönetime ve topçulara inceden laf atmasına.

Yoksa fener 3 günlük başarısı ile bizi kolayına yenemez.

ANIL
30.08.2019, 19:15
—————uğurcan
pereira-hüseyin-hoseini-novak
————sosa-parmak
ömür——ekuban————-tony
—————-alex

Bu kadro çıkar, hamle oyuncumuz yok, ikinci yarı düşeriz, muhtemelen kaybederiz

artvints
30.08.2019, 19:21
Uğurcan
Ekuban Sörloth Nwakaeme
Güzel, oyuncular uygun olduğu için bence rahat oynarız ama Ünal hoca denemez. Sene içinde mutlaka denememiz gerekiyor.

Stoperler arkada bekleyen cinsten değil, önde basıp top alabilirler, bekler tamamen ofansif. Sosa ve parmak daha rahat hücum eder. Ekuban ve nwakeme daha rahat içeri girer.

Stoperler genç ve formda, tek rotasyon yapabildiğimiz yer o bölge, bari düzgün kullanalım.

castillo61
30.08.2019, 19:23
Evet geçen sezonu fiziksel olarak bitik geçiren üstüne kamp yapmayan Adebayor 11'de. Biz ise Sturridge'i büyük ihtimal İstanbul'a bile götürmeyeceğiz.

Ünal hocaya bu hastalık Şenol Güneş'ten geçmiş belli. Şota hocam çat diye oynatmıştı Damdoy'u.

Yiğit Gayretli
30.08.2019, 20:06
En sevdiğimiz şey en bilmediğimiz konuda ahkam kesmek? Arkadaşlar yapmayın...

Sefa Alış
30.08.2019, 20:26
İdeal 11'imiz bu maçı alacak güçte. Tek sorun yorgunluk. Oyundan çok düşmezsek fener hayatta alamaz bu maçı.

AyhanPe
30.08.2019, 20:38
Ilk 20-25 dk da 2 gol yemezsek aliriz bence maci..Baskili baslayacaklardir..

fernandez
30.08.2019, 20:46
Geçen yıldan daha acı verici bir senaryoyla hayallerimiz yıkılmayacağına göre - santrası yapılmayan bir gol - bu maça sıradan bir 3. hafta maçı olarak bakmamız lazım. Lig uzun bir puan kaybı olsa da toparlamak için çok vakit olacak. Kötü bir sonuçta kendimizi çok fazla düşürmeyelim yeter.

DeAgLeMaNyAq
30.08.2019, 20:54
Abdulkadir Ömür milli takıma alınmadığına göre sakatlığı ciddi...

Hakan
30.08.2019, 20:54
01.09.2018 21.45 Trabzonspor 4-0 Galatasaray
01.09.2019 21.45 Fenerbahçe 1-2 Trabzonspor

ekeser60
30.08.2019, 20:55
arkadas aek yi felan gectim bende o rezil kasimpasaya karsi nasil bu kadar kotu oynadik anlamadom gitti ligdeki dusme rakiplerinden biri olan kendi rakibi ankaragucunede kendi sahasinda yeniliyor

shootems
30.08.2019, 20:59
Sosa'nın yanında kesinlikle Doğan oynamalı. Prtasahayı vermezsek zaten gol atarız bir şekilde yenilmeden döneriz

Ufuk
30.08.2019, 21:06
yanlış başlık oldu. sildim. d

bordomaviask
30.08.2019, 21:09
Abdulkadir'in sakatlıkları hep milli maç zamanlarına geliyor.

oguzkoc
30.08.2019, 21:12
Ömür ile ilgili açıklama niye yapılmıyor? Fenere sürpriz olsun diye mi?

ekeser60
30.08.2019, 21:13
konu disi ama umut bulut resmen gs ye gol atmamak icin direniyor bizim gonderdigimiz en les oyuncunun bile bize golu oluyor kesin umutta bilerek atmiyor

yorumsuz6117
30.08.2019, 21:14
Abdülkadir Ömür'ün milli takıma alınmaması tam bir skandaldır, Hakan Çalhanoğlu var kimler kimler var Abdülkadir Ömür yok, şerefsizliğin kitabını yazmışlar..

bordomaviask
30.08.2019, 21:15
Kadroları abdulkadirsiz yapın milli takıma alınmadığına göre durum ciddi.

alikk
30.08.2019, 21:15
Abdülkadir oynamayacasa, Doğan yerine ne olursa olsun Mikel devam etmeli, Doğan rakibin pilinin bittiği dakikalarda güzel görüntü vermiş olsa da böyle deplasmanda 11 başlayacak seviyede değil bence

Ahmet Kara
30.08.2019, 21:16
doğan ve mikel'i unutun. orta saha sosa - parmak olacak. ömür'ün yerine de bizim deli uşak avdijaj oynar. belki emre'yi falan döver.

Ahmet Aksu
30.08.2019, 21:18
en fazla 30 dk sahada kalır kesin kırmızıyı yer :D
ömür olacaktır rahat olun..

doğan ve mikel'i unutun. orta saha sosa - parmak olacak. ömür'ün yerine de bizim deli uşak avdijaj oynar. belki emre'yi falan döver.

jönts
30.08.2019, 21:21
Eku - Sorloth ve Sosa - Parmak oynayacağız muhtemelen. O oynasın bu oynasın demiyorum artık ama hocaya yalvarıyorum takımı dar alanda oynatsın, lütfen hocam.

Adem Akyüz'
30.08.2019, 21:23
Abdülkadir olmadığına göre normal şartlarda Ünal Hoca Yusuf Sarı'yı oynatırdı.

Aek maçındaki performansından sonra ibre Advijaj'a döndü.

Açıkçası Fenerbahçe deplasmanı için kritik bir oyuncu.

Kırmızı kart yeme potansiyeli çok yüksek.

DeAgLeMaNyAq
30.08.2019, 21:25
Abdülkadir Ömür'ün milli takıma alınmaması tam bir skandaldır, Hakan Çalhanoğlu var kimler kimler var Abdülkadir Ömür yok, şerefsizliğin kitabını yazmışlar..

Celallenmeyin hocam. Milli takım kadroları kamuoyuna açıklanmadan önce kulüplerden teyit alınıyor...

battle symphony
30.08.2019, 21:26
Uğurcan

Hüseyin-Campi-Hosseini

Pereira-Parmak-Sosa-Novak

Ekuban-Sörloth-Nwakaeme

şeklinde 3-4-3 denenebilir, Pereira ve Novak ağırlığı geriye verirler.

Edit: Yalnız bi baktım da kadroya harbi böyle oynamalıyız. Geride daha sağlam dururuz, Novak-Pereira ikilisi bol bol merkeze girip alan daraltır hiç fena olmaz.

E. Okan Bülbül
30.08.2019, 21:38
Bazen topçuyu kazanmak için ona güvendiğinizi göstermeniz gerekir. Yıldız futbolcular böyle anlarda sorumluluk alarak kalitelerini gösterebilir, iyi bir fırsat olacağını düşünüyorum. Eğer Mikel'in fiziksel büyük bir eksikliği yoksa ve Ömür oynamayacaksa, ben olsam Fener maçında aşağıdaki 11'le çıkardım. Ekuban'ın sağ kanatta veya forvet arkasında daha yararlı oynadığını düşünüyorum.

17941

A. Aydın
30.08.2019, 21:44
Bazen topçuyu kazanmak için ona güvendiğinizi göstermeniz gerekir. Yıldız futbolcular böyle anlarda sorumluluk alarak kalitelerini gösterebilir, iyi bir fırsat olacağını düşünüyorum. Eğer Mikel'in fiziksel büyük bir eksikliği yoksa ve Ömür oynamayacaksa, ben olsam Fener maçında aşağıdaki 11'le çıkardım. Ekuban'ın sağ kanatta veya forvet arkasında daha yararlı oynadığını düşünüyorum.

17941
O an bu an degil.
Mikelin oynadigi anlarda amator takima donduk.
Ya hazir degil ya bize uygun degil yada kafada futbolu bitirmis.
Kagit uzerinde mikel sosa parmak cok faydali olur ama sahaya ciktigimizda rezil olduk hep.
Kasimpasa, aek, sparta prag bu 3 macta mikelin oldugu dakikalada cok ama cok kotuyduk.
Faturayi mikele kesemeyiz dersen hep mikel ciktiginda iyiye donduk.

Gökhan Balcı
30.08.2019, 22:20
Oyuncuların yerleriyle pek oynayacağımızı düşünmüyorum. Hem prag maçı hem aek maçı bize net bir şekilde şunu gösterdi. Eğer on numara bölgesinde Yusuf temposunda biri olmazsa parmak her maç patlar. Bu sebeple takımda buna en yakın kişi olan ekubanın sturridge gelse bile kesilecek olan kişi olmadığını düşünüyorum. Bu sene uzaktan şutlarla belki gol bulma olasılığımız düşecek belki pas oyunu konusunda ekubandan o verimi alamayacağız. Ama hız ve çalım konusunda ve dolayısıyla kontra atak konusunda daha avantajlı olacağız. Öyle görünüyor ki transfer yapamayacağız en azından devre arasına kadar. O zaman eldekilerden maksimumu elde etmenin yoluna gitmeliyiz. Stoper tandemini özellikle bir standarta oturtmalıyız. Hangisi hangisi ile daha iyi olur bilemiyorum ama bir sağ bir sol bir uzun bir kısa şeklinde bir tandem oturtmak zorundayız.

Öte yandan ne mikeli ne sarıyı ne donisi kaybedemeyiz. Bunlar bizim oyuncularımız. Doğanı saymıyorum standartı belli işini yapan bir oyuncu. Mikeli Sosa’nın yerine kullanmak daha mantıklı olur diye düşünüyorum hep ama Sosa’nın verdiği mücadeleyi görünce olmaz diyorum. E ne olur bu adamdan o zaman? Stoper mi? On numara mı? Bilemedim.

Burada en mühim mesele pereria novak Tony ve sosayı yedekleme işi. Bu oyuncular uygunsa alt yapıdan da olabilir. Ama kime güveniyorsak bu oyuncularla sık sık birlikte oynatmak gerekir. Hazırlık maçlarında gençlerin ayrı tecrübelilerin ayrı oynamasına bu yüzden sinir olmuştum. Kötü de oynasalar eğer güvendiğimiz birileri varsa hem milli ara hem Türkiye kupası maçları bunun için iyi fırsat muhakkak değerlendirmemiz lazım.

Maçtan o kadar da ümitsiz değilim. Kazanırız kaybederiz onu bilmiyorum ama canavar gibi oynayan bir takım sahada olacaktır o sebeple içim rahat. Dik oynayın o aek ilk yarısını ne kendinize ne bize bi daha göstermeyin yeter ki.

gurur6134
30.08.2019, 22:31
Ya yensen ne olacak yenmesen ne su duzende bugun yine gorduk bu duzende dogru durust olana ekmek yok..

batuhan249
30.08.2019, 22:37
Ya yensen ne olacak yenmesen ne su duzende bugun yine gorduk bu duzende dogru durust olana ekmek yok..Zaten bu Duzende bizi kazandirmAZLAR
KARDES
BU CINCONLULARIN BU sekilde Kazandiklari
Maclardan sonra
Nasil rahatca uyuyabiyolar serefsizler
Yeminle iyice nefrett ettim bu ulkedende
Oynanan futboldanda
Nalet olsun boyle duzene

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nevzat61
30.08.2019, 22:38
Başkan cok özverili ancak transferde başarısız..bu akşam Kayseri'de dün imza atıp bugün oynayan Adebayor'u gördük..takıma nasıl fiziksel katkı verdiğini de..imza için adam beklerken biz belkide 1 ay yararlanamayacağımız sturridge aldık..hemde silah zoruyla..ne kadar katkı vereceği,uyum sağlayıp sağlamayacağı meçhulken..

Diğer taraftan hala Mikel'i kadroya yazanlar var..adam futbolu kafada bitirmiş..hiç bir tepki yok adamda sahada..geçenlerde Alanyaspor'un yabancılarının iştahını görünce imrendim..

FB maçına gelince biz temposuz oyunda atak yapıp pozisyon bulamıyorken ,kolay gol yiyoruz top tutamadığımız için..gol veya pozisyon bulup topu kalemizden uzak tutmak ve rakibi de tehdit edecek futbolu oynamamız gerekiyor ama bu sefer de takımın gücü yok..sut dahi atamayan bir takımdan bahsediyorum..maalesef benim fikrim mağlubiyet kaçınılmaz olacaktır..FB iyi olduğu için değil , biz çok kötü olduğumuz için..

gurur6134
30.08.2019, 22:45
Zaten bu Duzende bizi kazandirmAZLAR
KARDES
BU CINCONLULARIN BU sekilde Kazandiklari
Maclardan sonra
Nasil rahatca uyuyabiyolar serefsizler
Yeminle iyice nefrett ettim bu ulkedende
Oynanan futboldanda
Nalet olsun boyle duzene

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyle deme ya gerekirse hakemide yencez diyen romantikler damlar birazdan yine hoslarina gidiyor uyutulmak islerine gelmiyor ruyalarindan uyanmak bunu soyleyincede heveslerini kirmis oluyoruz..gaysey 3.haftadan saf disi kalsa isine gelmeyecek yayinci kurulusun her sene ayni seyler sıkıldim yeminle 3 ezikler surekli koruyup kollanacaksa bu ligde mucadeleninde anlami yok kendi aralarinda oynasin dursunlar bu isleyisden memnun olan yoneticilerinin yuzde 90 ni istanbul yalakasi olan figuran kluplerle..

Doğukan Uçan
30.08.2019, 22:51
biz kasımpaşayı yenemiyoruz adam gibiyor 2 haftadır yeniliyor. rakiplerimiz de 90+9 da gol atıyor böyle maçlar adamı şampiyon yapar.

suçu kendimiz de arayalım.

sessizkral_1
30.08.2019, 22:52
Gs ye değil falcao messi gelse bu takımdan bişi olmaz

ligde bukadar temposuz ve organiasyonsuz takım görmedim

8 kişi rakipi zar zor yenmeleri tesadüf değil

şu ligde eksik bölgelerimize adam almadığımız için çok pişman olacağız

yavuzbaha
30.08.2019, 22:57
Adebayoru bende izledim ve iyi ki almamışız dedim,adam bitik yahu

ssarı
30.08.2019, 22:59
Beyler gecen hafta konya geyse maçında varda olup penaltıyı bermeyen tartışılan var hakemi mustafa öğretmenoğlu mu gerçekten
Eğer öyleyse helal olsun efsane organizasyon

nevzat61
30.08.2019, 23:00
biz kasımpaşayı yenemiyoruz adam gibiyor 2 haftadır yeniliyor. rakiplerimiz de 90+9 da gol atıyor böyle maçlar adamı şampiyon yapar.

suçu kendimiz de arayalım.

Aynen öyle..bu sene en zayıf halka olarak görülen Ankaragücü bile sahada inanılmaz reaksiyon veriyor..bizim bir an önce geçen sezon son periyotta yakaladığımız ivmeyi bulmamız gerekiyor.. Bunun için orta sahadan başlamak lazım..

nevzat61
30.08.2019, 23:04
Adebayoru bende izledim ve iyi ki almamışız dedim,adam bitik yahu

Adam dün imza atıp bugün sahaya çıktı maç eksiğiyle..ona rağmen 80 dk. kaldı sahada..pas organizasyonlarının hepsinde vardı..nasıl oynamasını bekliyordun 3 gol 2 asist mi..bunu 1 yıldır bizde oynayan ekuban dan bile beklemez iken..

El Cordobes
30.08.2019, 23:05
Teknik, taktik, diziliş vs. saha içi meseleler dışında pazar günü her şeye hazırlıklı olalım. Milli maç arasının gündemini veryansınlar, keskin açıklamalar ve tepki manşetleri olarak görür gibiyim.

Doctore
30.08.2019, 23:06
Bu ligde çok da şey etmemek kendimizi üzmemek lazım, bugünde görüldüğü üzere bu memlekette futbol sadece futbol değildir. İstendiği zaman balans ayarı çekilir.

kayseriliyiz
30.08.2019, 23:12
Hani var protokolu Ekubanin pozisyonuna karisamazdi, gs'ye penalti'yi var verdi.
Bosuna oynuyoruz.
Elimizde ne var ne yok satalim zaten birsey olacagimiz yok.
Asil tiyatro pazar aksami.
Acil kulüp bildiri yayimlamali hakemler hakkinda.

Tsikopat61
30.08.2019, 23:12
Ilk 20-25 dk da 2 gol yemezsek aliriz bence maci..Baskili baslayacaklardir..

Maçın sırrı bence burada; ilk çeyrekte taraftar baskısı ile saldıracaklar ve maçı koparmak için goller arayacaklar. Bu bölümde önce topu sahamızda kabullenmemek, sonra da dik oynayip biz buradayız diyip taraftarı susturmamız gerekiyor.

Bunlara gol atacağımızdan şüphem yok, ancak gol yiyeceğimiz de benzer olasılıkta. Umarım ilk gol bizden gelir, atmosferi kontrol altına almak önemli.

Jailson stoper çıkarsa Sorloth yazar, Serdar çıkarsa Caleb yazar. Parmak Sosa bence değişmez. Studge 18'de Abdüş sahada olur.

Sol kanatları yok, Dirar'ı orada oynatacaklar muhtemelen Ozan'da Waka'nın kanadında. Waka-Novak buradan çok ekmek çıkarır.

Ancak Dirar bize karşı genelde motive ve iyi oynuyor, ona bir önlem gerekebilir.

Kruse sertlik karşısında yılan bir futbolcu, Emre ile bunun arasını kesmek gerek.. Ah Onazi ah diyorum, şu maçta olaydın, zerre çekincem olmazdı şu maçtan. parmak bu iş sende.

AEK maçında yaşananlar takım ve Ünal Hoca için bence faydalı oldu, evet fazladan efor gösterdiler ama ciddiyetsizliğin nelere mal olabileceğini de gördüler, silkindiler. Bu maçta bu mental resetin faydasını göreceğiz.

Tüm renkdaşların Şanlı Zafer Bayramını kutluyorum.

İhtişamlı bir zafer bekliyorum.

Vira Trabzonum!!

Doctore
30.08.2019, 23:19
Hani var protokolu Ekubanin pozisyonuna karisamazdi, gs'ye penalti'yi var verdi.
Bosuna oynuyoruz.
Elimizde ne var ne yok satalim zaten birsey olacagimiz yok.
Asil tiyatro pazar aksami.
Acil kulüp bildiri yayimlamali hakemler hakkinda.

Pahalı transfer yaparsın veya yıllık ücret verirsin acaba bana şampiyonluğu getirirmi diye bir umut ama bu düzende bu transferlerin hepsi boşa.

Doğukan Uçan
30.08.2019, 23:38
Aynen öyle..bu sene en zayıf halka olarak görülen Ankaragücü bile sahada inanılmaz reaksiyon veriyor..bizim bir an önce geçen sezon son periyotta yakaladığımız ivmeyi bulmamız gerekiyor.. Bunun için orta sahadan başlamak lazım..

renktaş bizimkiler suçu kendinde aramıyor 2000 li yılların başında avni akerde döve döve taraftar ile maç alırdık şimdi statta ses bile çıkmıyor. adamlar iç sahada her türlü çirkefliği yapip maç kazanıyor ve yanlarına kar olarak kalıyor. bizde böyle yapmalıyız ne yazık ki bu ülkede efendilik felan işe yaramiyor.

Fatih Öztürk
30.08.2019, 23:46
Transferler üzerinden yönetime gider yapanlar muhtemelen geçen sezon başı da aynı kafadaydı. Zerre kötü transfer yapılmadı sıkıntı etmeyin. Önceki hırsız kılıklı yönetimlerle de mukayese etmeye kalkmayın. Bu takım hocanın saçma sapan yersiz hareketlerine rağmen oyuncu grubunun özverisiyle ligi 70 puanın üzerinde bitirir ve Avrupa liginde de çok büyük rakip cikmazsa yarı finale kadar yürür.
Fener bizden 1 puan alırsa şampiyon olmuş gibi sevinecek, tıpkı geçen sezon olduğu gibi.

tsukru61
30.08.2019, 23:50
Beraberlik beklediğim bir maç...

Abdülkadir oynamayacağına göre fahiş hakem hataları olmazsa kazanabiliriz.

Gürkan Asma
30.08.2019, 23:55
Tek çekincem Sosa ve nwakeme nin yorgunluğu. Abdulkadir ne yapıp edip yetişmeli bu maça.

Full HD
31.08.2019, 00:12
Gülmek yerine gülme sebebinizi izah etseniz?

Ironi yaptiniz zan ettim ve onun icin güldüm.Ama gercekten "Biz bu maci aliriz" sözüne inaniyorsunuz.Daha fazla gülesim geldi hocam kusura bakmayin. Haha :)

Ahmet Kara
31.08.2019, 00:32
bizim ilk önce şu itiraz konusunu çözmemiz lazım. malatya maçında net bir penaltımız verilmedi, futbolcularımız avel avel bakıyor etrafa. o pozisyon olduğu anda hakemin etrafını sarıp o pozisyonunu vara götüreceksin. bak galatasaray'a, nasıl sahtekarlık yapıyor futbolcuları. bu maçta da yapmazsan bunu ezilirsin. çirkef olacaksın.

emre6117
31.08.2019, 00:45
Ironi yaptiniz zan ettim ve onun icin güldüm.Ama gercekten "Biz bu maci aliriz" sözüne inaniyorsunuz.Daha fazla gülesim geldi hocam kusura bakmayin. Haha :)

Mili takım kadrosunda olmadıpına göre ömür yok demekki. Sturridge de olmaz. Mikel ve yuauf sarı da olmaz. Ee kim oynayavak ömirün yerine. Adviaj kalıyır geriye. Ama o da çok riskli ve ne vereceği çok belirsiz. Ayrıca o kadr oyuncu alındı ama yedekten fb maçı için hiçbir oyuncu yok. İlk 11e zor adam buluyoruz.

tsukru61
31.08.2019, 00:48
Uğurcan
JP-Hüseyin-Majid-Novak
Sosa-Parmak
Ekuban-Obi-Nwakaeme
Sturridge

emre6117
31.08.2019, 00:54
Sturridge bence kadroda bile olmayacak. Büyük ihtimalle dopan erdoğan oynatılacak ömürün yerine malesef.tabi kırmızıyı da yer doğan erdopan. Ömürün olmaması tüm moralimi bozdu bnm şimdiden.

Faruk BERBER
31.08.2019, 00:54
Uğurcan
JP-Hüseyin-Majid-Novak
Sosa-Parmak
Ekuban-Obi-Nwakaeme
Sturridge

Sturridge imkansız, oraya Sörloth koyup çıkabiliriz ;)

Gurpas
31.08.2019, 01:02
Başkan cok özverili ancak transferde başarısız..bu akşam Kayseri'de dün imza atıp bugün oynayan Adebayor'u gördük..takıma nasıl fiziksel katkı verdiğini de..imza için adam beklerken biz belkide 1 ay yararlanamayacağımız sturridge aldık..hemde silah zoruyla..ne kadar katkı vereceği,uyum sağlayıp sağlamayacağı meçhulken..

Diğer taraftan hala Mikel'i kadroya yazanlar var..adam futbolu kafada bitirmiş..hiç bir tepki yok adamda sahada..geçenlerde Alanyaspor'un yabancılarının iştahını görünce imrendim..

FB maçına gelince biz temposuz oyunda atak yapıp pozisyon bulamıyorken ,kolay gol yiyoruz top tutamadığımız için..gol veya pozisyon bulup topu kalemizden uzak tutmak ve rakibi de tehdit edecek futbolu oynamamız gerekiyor ama bu sefer de takımın gücü yok..sut dahi atamayan bir takımdan bahsediyorum..maalesef benim fikrim mağlubiyet kaçınılmaz olacaktır..FB iyi olduğu için değil , biz çok kötü olduğumuz için..

Boş yapma.

TSunami_69
31.08.2019, 01:08
Bu maci dusundukce aklima cem yilmazin sozu geliyor��

Halil Alemdar
31.08.2019, 01:17
Bu maç Obiyi 10 numara oynatsak olmaz mı ya tekniği pas alışverişi kötü değil.. çok üzülüyom bu adama ya suratındaki ifade beni perişan ediyor[emoji26][emoji26][emoji26][emoji26][emoji26] Sosa bu maç olabildiğince geride olmalı parmak falan oyun kurmaya kalkmasın.

Trabzonspor 61
31.08.2019, 01:21
Valla 2 haftadır obi’yi en cok elestiren benim ama icimden bir his bu macta kemik gibi oynayıp fenerli orta sahaları yiyecek gibi hissediyorum. İnsallah cıkıs macı olur.

mawro61
31.08.2019, 01:32
Hucüm hattımız çok iyi, buna karşın defans yapamıyor ve her maç gol yiyoruz. Yemeyede devam edeceğiz.
Şu ana kadarki maçlarda 2.yarılarda iyi oynama sebebimiz olarak bir çıkarım yaptım.

Maclarin ilk yarılarında doğal olan, bekleyerek, kontrollü, rakibe göre oyun oynadığımızda oyunu tutamıyor, rakibi durduramıyoruz ve ortalama 2 gol yiyoruz maç başına.

2.yarılarda ise yenik veya dezavantajlı olduğumuz için mecburen hücum oynuyor ve maçı çeviriyoruz.
AEK ilk maçında ise bunu her iki devrede de uyguladık.

Demem odur ki, fener maçında, deplasman, baskı vs diye rakibi geride karşılarsak ilk yarı 3-0 olur.

Ama kazanmak için oynarsak, fenerin defansı bizi durduracak kalitede değil.
Cesur oynarsak en az 1 puan alırız.

AlperenAltun
31.08.2019, 01:57
Obi ile kumara gerek yok. Normal kadro ile çıkalım ve halledelim

shootems
31.08.2019, 07:12
Obi'yi artık ilk 11 oyuncusu olarak değil de ondan 25-30 dakika verim alacak şekilde kullanmamız lazım.

kopeli
31.08.2019, 07:52
fenerin aman aman bir merkezi yok. seyirci baskısıyla bişeyler yapmaya calısacaklar ama aek deplasmanındaki topu oynasak bu feneri götürürüz.

bence bu haftaki maça fazla asılmadık, takım antreman modunda oynadı, fb macında cok iyi bir ts bekliyorum.

kopeli
31.08.2019, 07:53
Valla 2 haftadır obi’yi en cok elestiren benim ama icimden bir his bu macta kemik gibi oynayıp fenerli orta sahaları yiyecek gibi hissediyorum. İnsallah cıkıs macı olur.
büyük risk olur. fb'den erken 1-2 gol yersek cıkamayız o atmosferden. mikel net olarak milli takım arasından sonra ilk 11'e dönmeli. ciddi kondisyon eksikliği var.

Mesut
31.08.2019, 08:34
Parmak orijinal mevkisinde kanatta oynar mı bu maçta ne diyorsunuz

------------Uğurcan---------
Pereria-Huseyinler-Novak
-------,Sosa---Mikel----------
Parmak---Ekuban---Nwkayeme
-------------Sörloth--------------

Doğukan Uçan
31.08.2019, 08:48
ilk 20 dakika gol yemezsek maç 0-0 biter.

yorumsuz6117
31.08.2019, 09:35
Doğan 11 başlarsa geçmiş olsun..

Fatih Özkan
31.08.2019, 10:01
Sturridge bence kadroda bile olmayacak. Büyük ihtimalle dopan erdoğan oynatılacak ömürün yerine malesef.tabi kırmızıyı da yer doğan erdopan. Ömürün olmaması tüm moralimi bozdu bnm şimdiden.

Sturridge maçı İngiltere'den izleyecek.

Yiğit SARI
31.08.2019, 10:40
Ömür'ün oynamayacağı kesin mi?

Ogün YAZICI
31.08.2019, 10:55
Uğurcan
Ekuban Sörloth Nwakaeme

Takımın yorgunluğunu ve defolarını düşünürsek en mantıklı kadro budur .

Sistem bozulmaz klişesini geçelim.Hocanin kendisini geliştirmesi lazım.Ufak dokunuşlarla büyük gelişmeler kaydedebilirsin almak istediğin sonuç için.

Şu kadro Ekuban ve Nwakaeme'nin defans yapmasından dolayı 3 kademeli bir dizilim.Hücum anlamında da Perreira ve Novak'a daha iyi olanaklar sunar

Uğur Ö.
Ne Avdiaj ne Sarı o atmosferde oynayabilecek topçu değil. Yapılacak tek mantıklı şey Ekuban sağ kanada geçirip göbeğe bir oyuncu almak. Doğan en mantıklı seçenek gibi. Ama sistem dışına ne zaman çıksak karışıyor ortalık. Zor iş. Alternatifler çok zayıf ana kadroya göre.

ucurum
Benim tanıdığım Ünal Hoca maça şu kadro ile çıkar:

uğurcan

pereira hosseini hüseyin novak

doğan

ekuban sosa parmak tony

sorlott

Mehmet Yusuf
31.08.2019, 10:59
bu adamı neden aldık 10 dakka da oynayacak hali yokmu

bariskaratas
31.08.2019, 11:00
Novak gibi 2 oyuncumuz daha olsaydı.

Uğurcan
Ekuban Sörloth Nwakaeme

Takımın yorgunluğunu ve defolarını düşünürsek en mantıklı kadro budur .

Sistem bozulmaz klişesini geçelim.Hocanin kendisini geliştirmesi lazım.Ufak dokunuşlarla büyük gelişmeler kaydedebilirsin almak istediğin sonuç için.

Şu kadro Ekuban ve Nwakaeme'nin defans yapmasından dolayı 3 kademeli bir dizilim.Hücum anlamında da Perreira ve Novak'a daha iyi olanaklar sunar

lazibere
31.08.2019, 11:07
Şımarık oynadığımız müddetçe
Bencil oynadığımız müddetçe
Hal takımda Yusuf Yazıcı varmış gibi planlama yaptığımız müddetçe
Topu kendi sahamızda kabul ettiğimiz müddetçe
Fener bizi dağıtır

OFLU
31.08.2019, 11:19
Ne tırstınız arkadaş ya, Adamlarda sağ bek yok, sol bek yok, stoper yok. Orta saha 60 dk lık ihtiyarın elinde. Hala yok şöyle döşerler yok Cem Yılmaz'ın filmi. Şaka mısınız arkadaş siz ?
Tek olumsuz yön, taraftar. ilk 15-20 dakika gol çıkmasın sonrasında göreceğiz sizin RealBahçenizi.

yorumsuz6117
31.08.2019, 11:19

İngiltere'ye niye gitti, neyin izni bu..

Cemzirih
31.08.2019, 11:29
Ruyamda Unal hoca ya kiziyordum frikik icin sosa topu abdus e birakiyor o arada iki futbolcu araya giriyor ben kullanicam diye hatirlamiorm kim olduklaribi , hocaya tam gidiyorum kizmaya ho diyorum o sert bakisini atiyor susuyorum tamam hocam diye dayanamayip hocam her hafta ayni hatalar kornerci penalti frikikci belli deilmi sonra da taraftar darlanayy daaa dedim annem uyandirdi ;). He bu arada tekrar ediyorum orta saha kopuk oynamasın her türlü maçı alırız

Fatih Özkan
31.08.2019, 11:44
İngiltere'ye niye gitti, neyin izni bu..

Henüz gitmedi. 14:00 gibi gidecek.

44-61
31.08.2019, 11:56
Benim kadro tahminim

Uğurcan

Perreira Huseyin Hüseyni Novak
Sosa A.parmak

Ekuban A.Canbaz wakame

Sörloth

1 tane süpriz oyuncu olacak diye düşünüyorum.

Avdijaj ve doğan hamle oyuncusu olur bence

Murat Keçeci
31.08.2019, 11:58
Abdülkadir ömür maça yetişmezse yapacağımız en mantıklı şey sistemle oynamadan birden fazla oyuncunun mevkisini değiştirmeden abdülkadirin pozisyonununa birini monte edip maça çıkmak ama sağ tarafta yusuf sarı ve donis henüz takım oyunundan çok uzaklar maç içinde bizi zor durumda bırakabilirler.

Bir başka seçenek doğan erdoğanla başlayıp önüne iki sekiz sosa ve parmak yapıp ekubanı sağ tarafa atmak fakat bu kezde birçok taşı yerinden oynatmış oluyoruz ayrıca doğanın pasları biraz tembel baskı yerse çok top kaybedebilir.

Bir başka seçenek mikelle başlamak ama her ne olursa olsun sosa-parmak göbeğini bozmamamız lazım o zamanda Mikeli önde kullanmak gerekiyor fakat o vücutla oynayan on numara daha önce görmedim muhtemelen vasat kalır orda da.

Bir başka seçenek sürpriz yapıp sosa,parmak ve önlerinde yine parmak sosa stiline en yakın ahmet canbazı koymak ekubanı sağ tarafa koymak maç içinde zaman zaman ekuban ve sörloth yer değiştirebilirler bu da denenebilir.

Kısacası birçok seçenek var ama hangisinden maksimum verim alırız sorusuna kesin bir cevap vermek zor.Yapacağımız en mantıklı hamle en yüksek verim aldığımız sosa-parmak göbeğini kurmak ve diğer mevkilerde de takım oyununa en yatkın,takım savunmasına en yardımcı olanları idmanda bulup yerleştirmek.

ÖmürKaradeniz61
31.08.2019, 11:59
Adama sen sakatsin hazır değilsin dersen o da gider ingiltereye.

Kazım Bostan
31.08.2019, 12:01
Henüz gitmedi. 14:00 gibi gidecek.

Sturridge şehri terk etti!" haberleri düşer mi acaba.. neyse karpuz kabuğu düşürmeyelim akıllara

mkmoglu
31.08.2019, 12:08
rakip lige bizden hazır son iki maçı seyrettim mükemmele yakın oynadılar..bizi sorarsanız iki haftaya kalmaz şapka düşer kel görünür...

Harun-61
31.08.2019, 12:11
Bence doğan ilk 11'de baslayacak maca.

a.fındıkoğlu
31.08.2019, 12:14
Abdülkadir oynasa da oynamasa da hoca orta sahayı sosa parmak mikel(doğan) ile ücler . Savunmaya çalışırız ikinci yarı da klasik duzene dönüp yediklerimizi çıkarmaya çalışırız. Muhtemel senaryo belli

Harun-61
31.08.2019, 12:16
Abdülkadir ve Sturridge kadroda yok...

via: Hasan Tüncel

Doğukan Uçan
31.08.2019, 12:16
bu adamı neden aldık 10 dakka da oynayacak hali yokmu

:D

artvints
31.08.2019, 12:23
İvanildo kafa toplarında en iyi oyuncumuz. Onlibero da bulamıyoruz. Ayrıca rakibin yan ortalarda iki tane kafa kuracak oyuncusu var. Üç tane hareketli stoperle oynayıp, beklerin ve ortasahanin bütün hücum potansinyalinden yararlanılabilir ama basit bir sisitem değişikliğinde ortalık toz duman oluyor.

Yani iki tane kaymayı çalışıp doğru yapamayacaksak vay halimize. Bir kanattan top geldiğinde bir stoper kenara doğru beke yardımcı olacak, diğer iki stoper merkezi sağlama alacak bu kadar. Bekler ve kanatlar her poziyonda tedirgin bir şekilde geri koşmayacak daha rahat hücum edecekler olay bu.

Gecen sene gs maçında benzer bir beklentim vardı ama toure ortasaha oynadı.

ilelebeTS
31.08.2019, 12:24
Ekuban kanatta oynar ortaya Mikel-Doğan ikilisinden biri geçer büyük ihtimalle.

Beypba
31.08.2019, 12:25
Umarım hoca Vedat Muric’in hava ve alan hakimiyetine önlem alır.. Hosseini-Hüseyin 2’lisi bence olmaz..

Bu maç Campi için uygun.

Campi-Hosseini bunu denemeliyiz...

Orta alan uykularımı kaçırıyor..Doğan denilen uşak bu maçı kaldıramaz,o seviyelerin adamı kesinlikle değil..Mikel bitik..Ömür olmayacak..Kamil’de oynayabilir belki ama oda sakat.. zaten bir işe yarayacağı zaman genelde sakat oluyor..

Arda'
31.08.2019, 12:25
Uğurcan
JP - Hosseini - Ivanildo - Novak
Doğan - Sosa
Sörloth - Parmak - Tony
Ekuban

A. Aydın
31.08.2019, 12:26
Abdülkadir oynasa da oynamasa da hoca orta sahayı sosa parmak mikel(doğan) ile ücler . Savunmaya çalışırız ikinci yarı da klasik duzene dönüp yediklerimizi çıkarmaya çalışırız. Muhtemel senaryo belli
Sosa ve parmak olur.
3 lemesi imkansiz bence.
3 lu oynadigimiz her mac farki yiyorduk.
4 4 2 oynayayacak.
Abdulkadirin yerine kim oynar bilemem.

yigits
31.08.2019, 12:27
Oynadığımız oyun maalesef kötü. Bu hazırlık maçlarından bu yana aynı. Ulusal medyada sıklıkla “ligin en hazır takımı” olduğumuz yönündeki söylemleri dinlerken de kendi kendime acaba maç heyecanıyla farklı mı yorumluyorum diye soruyordum ancak durumun gerçekten de benim düşündüğüm gibi olduğunu görüyorum.
Gerçekçi bakış açısı ile, bu maçtan alınacak bir beraberlikten sonra eksiklerin de hazır olacağı milli takım arasından sonra umarım geçen sezonun 2.yarısındaki futbolumuza dönebiliriz.

Jackdaniels
31.08.2019, 12:28
Hoca Defans hattını değişmeyecek yine Hüseyin ve Hosseini ile oynayacak ve Vedat Muriqi patır patır hava topu indirip rahat rahat takılacak. İlerdede Abdülkadir yerine sadece Avdijaj ile başlar sistemi değişmez. dk 75 gibi Doğan 90 gibide Mikeli sokar 2 değişiklikle oyunu tamamlar bizde mağlup olup zaten yorgunduk deriz.

Enes Başkaya60
31.08.2019, 12:29
Geldiği günden 2 gün sonra 80 dakika oyunda kalan Adabayor ve boşta olmasına rağmen kendisini hazırlayan Sturridge ve bu adam kadroya alınmıyor şaka gibi maçın adamı da doğan olur yenilsekte ve bu maçtan sonra formayı daha kolay kolay vermez...

ilelebeTS
31.08.2019, 12:29
Üçlemeyi doğru yaparsak bence sıkıntı olmaz. Geride Mikel-Parmak şu ana kadar en olmayacak ikili olarak gözüküyor. Geride Sosa-Parmak'a dokunma, ikisi geride oynasın Mikel önlerinde oynasın.

__Sosa_Parmak
Eku_Mikel_Tony
___Sör

Beypba
31.08.2019, 12:30
Hoca Defans hattını değişmeyecek yine Hüseyin ve Hosseini ile oynayacak ve Vedat Muriqi patır patır hava topu indirip rahat rahat takılacak. İlerdede Abdülkadir yerine sadece Avdijaj ile başlar sistemi değişmez. dk 75 gibi Doğan 90 gibide Mikeli sokar 2 değişiklikle oyunu tamamlar bizde mağlup olup zaten yorgunduk deriz.

Avdijaj o kafayla 10.dakka kırmızı görür bende söylemesi.. :)

Enes Başkaya60
31.08.2019, 12:30

Mağlup olmama gibi bir durumumuz yok zaten bu maçta fark yememeliyiz 2-0'a razıyım çok sıkıntılı bir maç bizi bekliyor...

battle symphony
31.08.2019, 12:31
Abdülkadir'in olmadığı kesinleşti. Yerine adam falan yok şu durumda üçlü stoper son çare. Campi Hüseyinlerin arasında libero oynar, hava toplarında da yardımı dokunur. Pereira ve Novak da ortaya daha yakın oynayıp Sosa ve Parmak'a yardım eder. Nwakame ve Ekuban da Sörloth'a yakın oynar. Beraberlik gayet iyi sonuç şu durumda.

erenslash
31.08.2019, 12:34
formül belli aek maçının ikinci yarısındaki gibi mücadele edersek fenerin azına ederiz

eğer ünal hoca kafayı iyi çalıştırırsa abdülkadir ömür olmadığı halde bu maçı alabilecek noktaya getirir

burada önemli olan elindeki diğer bireysel oyuncuları nereye yerleştigi ve taktiksel açıdan hangi hamleleri yapacağı sorusudur

bu maçı ünal hoca alır alırsa bakalım bizi şaşırtacak mı?

sosan var wakayeme var norverçli var formda bir ekuban var kafayı çalıştırırsa bu maçı alır

fener transfer yapmadı hala düzgün fenerde bir bok yok sadece moralleri var +seyirci avantajı var +bizim kadro esasen daha iyi bir kadro özünde sadece üst üste fazla maç yapıldı ve son aek maçı baz alınıyor

ama aek maçından farklı bir Trabzonspor görürsem şaşırmam feneri yenebilme şansımız var bu tamamen Ünal hocaya bağlı

hakem faktörü sıkıntı ama sen ilk golü atarsan akabinde ikinci golü atarsan işi bitirirsin

0-0 iken de vya 2-0 önde olduğumuzu düşünün ki geriye yaslanmayıp basarsak kadıköyden rahat çıkarız

0-0 iken sanki yenikmiş gibi mücadele edersek bu maçı rahat alırız

Ogün YAZICI
31.08.2019, 12:37
Sturridge 14.00 uçağıyla İngiltere'ye gideceğine takımla seyahat edip su maçın atmosferine girip takıma aidiyatını artırsaydı.

5 dk bile oynamasa da Kadiköy'de kulübenizde Sturridge olurdu.

Ben çok heyecanlandım bu transfer için ama fiziksel ziyade psikoloji bir sıkıntıya gidiyor iş

1 haftadır takımlasın ve oynamaktan bu kadar uzaksın niye tatile gidiyorsun o zaman.
Takım toplamama kadar eksiğini deli git kapat

Fatih Çelik
31.08.2019, 12:39
Fener bu maçı 2-0 veya 2-1 aldı bile...

gurur6134
31.08.2019, 12:40
Omurun olmamasi cok kotu oldu topu ileri tasiyan defansa kadar adam kovalayan 3 4 oyuncudan biriydi..ah unal hoca ahh sakat adami neden atarsin sahaya degermiydi bu riske zaten verim alamadigin gibi ilk yari bitmeden de cikti..ekuban saga gececegi kesin orta alan icin dogan mi obi mi derseniz obinin icinden 3 gunde bir canavar cikmayacagi icin dahasi hoca son macin ardindan obiyi oynatma riskini almayacagi icin tek mantikli cozum dogan gibi duruyor yapacak baska birsey de yok ..bir de cok fazla kasmayin ligi falan bu sene tiyatro erken basladi goruntuler bile diger kuruluslara verilmiyor 3 istanbul ezigi kafaya oynayacak ki zarar ettigini soyleyen araplar para kazansin birakin kendi kendilerine takilsinlar yalandan heyecan yapmayin avrupa maclari daha kiymetli bizim yerimiz 3.lukden yukari cikmaz bu duzende..

kadriviv
31.08.2019, 12:44
Ömür'ün olmadığı kanat rotasyonunda Pereira'nın da verimi düşecektir. Topu o kanattan çıkartma alışkanlığımız olmayacak bu maçta. Ha keza Sosa - Pereira - Ömür üçgenleri de olmayacak. Tek oyuncu bile değişse sistem değişecek. Ama Ömür'ün sakatlığı sonrası 2 ihtimali var hocanın. Ya sistemi tamamen değiştirip 3lü orta sahayla topu rakibe vermeyi ve doğru savunma yapmayı deneyecek, ya da iki forvet ile bu sene daha alışkın olduğumuz sistemi oynatıp ön alanda durmaya çalışacağız.

Bu maçın sonucunu hocanın kararları belirleyecek.

İyi olur inşallah!

Sadettin_
31.08.2019, 12:44
Ekuban sağ açıkta yardira yardira oynar .
Dert etmeyin .

yorumsuz6117
31.08.2019, 12:45
Sturridge 14.00 uçağıyla İngiltere'ye gideceğine takımla seyahat edip su maçın atmosferine girip takıma aidiyatını artırsaydı.

5 dk bile oynamasa da Kadiköy'de kulübenizde Sturridge olurdu.

Ben çok heyecanlandım bu transfer için ama fiziksel ziyade psikoloji bir sıkıntıya gidiyor iş

1 haftadır takımlasın ve oynamaktan bu kadar uzaksın niye tatile gidiyorsun o zaman.
Takım toplamama kadar eksiğini deli git kapat

Nasıl gidiyor niye izin veriliyor Trabzon'da çalışmalara devam etsin, saçmalık..

Abdüş'ün olmaması büyük sıkıntı yaratıcak bence, topu ilerde tutmamız zor, Nwakaeme'nin yine insan üstü oynaması lazım puan için ki o bile yetmez bu kez..