PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig Cemil Usta Sezonu 2.Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Y.Malatyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Ozan Yılmaz
19.08.2019, 00:50
Saat 19.15'de başlayacak maçı kazanmamız şart,

Evimizde dolu tribünler önünde ilk haftadan moralli Malatya karşısında 3 puanı almamız lazım.

DURAS
19.08.2019, 01:00
Çok rahat maçı alırız. Malatya zannettiğiniz kadar iyi bir takım değil. Şikebahçe maçı beni daha çok endişelendiriyor. Yenilmezsek takım tekrar ritmini bulur.

Full HD
19.08.2019, 01:02
Günlerden Pazar! Yani mac günü ve ertesi gün üc haftadan sonra (izinliyim) tekrar ise baslayacagim! Yani eziyet ve hüsran oldu hayata geri dönecegim ve bundan bir gün önce Trabzonda mac oynanacak.Hayra alamet degil, simdiden gecmis olsun!

DeAgLeMaNyAq
19.08.2019, 01:13
Malatya'nın Kasımpaşa'dan çok daha tehlikeli bir takım olduğunu düşünüyorum. Nitekim sükseli bir giriş yaptılar. Ama diğer taraftan bu ligde her takımın her takımı yenebildiği gerçeği de var. İlk maçtaki puan kaybını mutlaka telafi etmemiz gerekiyor aksi takdirde FB maçından da galip gelemeyeceğimiz düşünülürse lige kötü bir başlangıç yapmış olacağız. Rakibin hücum oyuncuları pırpır tipli oyuncular olduğundan Novak ve Pereira'nın formu maçın kaderini belirler...

Fatih Öztürk
19.08.2019, 01:16
Hoca yeter ki rotasyon saçmalığiyla takımın ahengini bozmasın kazanırız.

redbul
19.08.2019, 01:18
malatya kasımpaşadan kat ve kat daha iyi bir takım bugünkü oyunu malatya maçında da oynarsak malatya cezayı keser .

chener
19.08.2019, 01:19
Memleketten ayrılmadan bu maçı izlemeliyim.bilet satışlarını takip ediyorum.

jönts
19.08.2019, 01:33
Çok zor maç. Tribünlere çok iş düşecek.

Ogün YAZICI
19.08.2019, 01:36
Berbat bir fikstür çektiğimizi söylemiştim
Her sene aynısı oluyor
Ligin en hazır takımlarından biriyle içerde oynayıp Fb deplasmanına gidiyoruz.

artvints
19.08.2019, 02:08
Nasıl kazanacağız, sörloth'tan başka gol atmaya niyetlenen yok.

SALDIRAY
19.08.2019, 03:26
2. maç için çok tehlikeli bir hafta. Ev sahibi olmamız avantaj ama kolay olmayacak.

İ. SARAL
19.08.2019, 08:38
Çok zor maç, umarım bir kaza olmaz.

Doğukan Uçan
19.08.2019, 09:48
Malatyasporu dün izledim serger eksiklerimiz felan var diyor ama bu takım rahat ilk 6 da ligi bitirir. jahoviç form tuttu her maç gol atıyor. çok kaliteli ve iyi oyuncuları var. partizan maçında şansa elendiler. bizim yorgun olmamı nedeniyle ben maçın yine berabere biteceğini düşünüyorum. malatya maç yapmadan diri olarak karşımıza çıkacak buna ek olarak bizim gibi sezonu erken açtıkları için şuan oynayabileceğimiz en iyi takımlardan birisi ile karşılaşacağız.

Bahadır Şimşek
19.08.2019, 09:51
Kanatta Avdijaj'ı 11'de bekliyorum. İleride de Ekuban ve Sörloth.

Diğer kanat Ömür veya Wakaeme olabilir.

Kendi sahamızda oynarken kanatlarımız hızlı olmalı ki rakip istediği gibi rahat bir şekilde ileri çıkamasın.

pReN@_61
19.08.2019, 09:53
Zor maç.

kayl
19.08.2019, 10:39
malatya dün iyiydi de partizanla ilk maçı izlediniz mi defansları hızlı ataklar karşında paramparça oldu elli tane pozisyon verdiler biraz orta sahaya yakın ve hızlı oynarsak rahat kazanacağımızı düşünüyorum mina dahil hepsi ağır oyuncu defansta özetini izleyin partizan ilk maçının defolarını görürsünüz ayrıyetten aek maçındada donisle başlamak gerek wakayemede mental bir yorgunluk var bir bakalım donis e de wakayemede malatya maçında oynar

Doğukan Uçan
19.08.2019, 10:58
partizan orta sahasında oynayan genç japon ve afrikali malatya defansını delik deşik etti resmen. adamlar orta saha da seri paslarla ve hızlı oynayarak 2-3 topta kaleye gittiler.bizimde bu maçta orta sahada ve kanatlarda hızlı oynayan oyuncularla sonuca gitmemiz lazım. malatya defansı biraz ağır dün başakşehir gol kaçırma rekoru kırdı ikinci yarı çok iyi oynadılar. skor kimseyi yanıltmasın malatya kazandı ama kaleci farmoul acayip formda imkansız toplar çıkarıyor.

Mehmet Fatih Silik
19.08.2019, 11:34
Ikide bir kadroyla oynanmaz. Hele hele 4 oyuncu dinlendirilmez.
Lig basi oldugu icin Ünal Hoca bunu denedi ama ilerleyen haftalarda UEFA'da gruplara kalirsak belirli bir kadronun olusmus olmasi elzemdir.

Ivanildo-Campi uyumunu begendim. Campi'nin de burada sadece tek bir mactan yerin dibine sokuldugu gibi olmadigini görmüs olduk.
Tabi sabir kelimesinin lugatimizda olmayisindan hep sonradan ayikiyoruz maalesef.

Obi Mikel'in kumasi belli lakin icinden cigersiz bir Onazi'nin cikmasini bekledigimiz icin kafamizda ki sablona uymuyor.
Kaldi ki yumusak bir oyuncu degil sadece enerjisini dengeli harciyor.

Yusuf Sari'nin Abdülkadir gibi hareketli ve dribling özellikleri yüksek bir oyuncu oldugundan extra seyler yapmak istiyor.
Cogu kez de bunu basarabiliyor lakin Yazici'yi Yazici yapan top saklayip basit oynamasiydi. Yusuf Sari bunu gelistirmesi ve oturtmasi lazim.

Sortloth 3. macinda 3. golünü atarak bence herkese cevabini vermistir...Izleyerek sevmeye devam! :)

Malatya UEFA'dan elendigi icin tüm konsantrasyonunu bu maca verecektir ve bizim tek artimiz macin evimizde ve full bir stadda olmasidir.

Sikebahce maci önce kazanmamiz sart!

ffırtına
20.08.2019, 11:01
Bu maçı kesinlikle almalıyız. Bu maçı alıp haftaya fener ile berabere bitirebilirsek benim için kafi. 3 hafta 5 puan bu fikstüre göre iyidir..

Anıl C
20.08.2019, 11:37
Zor maç

AYYILDIZ
20.08.2019, 11:42
Maçı almalıyız. Fb maçı öncesi telafisi olmayan bir karşılaşma.

AlperenAltun
20.08.2019, 12:01
beraberlik bekliyorum kasımpaşa maçından sonra

Faruk BERBER
20.08.2019, 12:04
Mutlak galibiyet şart, takım savunmamız güven vermiyor. O yüzden kazanmak için en az 2 gol bulmalıyız.

ferhaTS87
20.08.2019, 23:24
Malatya liğin em hazır takımlarımda avrupa dönüşü bizi zorlasada alırız maçı.birde satışa sadece 10.600 bilet cıkmışki bunların 2.000 de deplasman taraftarı.yine stad full olacak

44-61
20.08.2019, 23:54
Bir malatyalı olarak yeni malatyasaporu yakından takip ediyorum. Bu maç benim için çok özel olacak. Gelelim teknik değerlendirmeme;

Malatyaspor geri dörtlüsü en kötü savunmalardan biri. Ligde birazcık yetenekli olan her forvet gol atar tabi kaleciyi geçebilirse.

Orta saha ise orta düzeyde diyebilirim. gökhan töre ve gluherme özel oyuncular. Geri kalanı sıradan. gökhan töre kontrol edilebilirse jahovic etkisini yitirir.

Sonuç olarak Trabzonspor maçı hediye etmez ise Malatya'nın bu maçı alabilme şansı yok...

Fatih Çelik
21.08.2019, 00:40
Sergen bir iki basit önlemle yine canımızı yakabilir. Çok çekiniyorum kendisinden.

ilelebeTS
21.08.2019, 00:49
Sergen bir iki basit önlemle yine canımızı yakabilir. Çok çekiniyorum kendisinden.
Aynı görüşteyim. Rakibi iyi analiz ediyor. Tahmin edilemez işler yapmamız lazım. 1-2 oyuncunun fark yaratması lazım. Sturridge imza atıp bu maçta oynamaya hazır olsa mesela o fark yaratan isim olabilirdi.

Nazim Can
21.08.2019, 01:49
Beraberlik kokuyor.

talsuv61
21.08.2019, 10:31
Bu maçın biletleri neden hala satışa çıkmadı ki?

Oğuz B.
21.08.2019, 11:21
Yarın 11.00'de.

https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/trabzonspor-malatyaspor-mac-bileti-25-agustos/557300

KARŞILAŞMA İLE İLGİLİ BİLGİLER

Trabzonspor A.Ş. - Yeni Malatyaspor karşılaşmasının bilet saıtşına 22.08.2019 saat : 11.00 ' de başlanacaktır.

Bu maçın biletleri neden hala satışa çıkmadı ki?

Ozan Yılmaz
21.08.2019, 13:32
https://pbs.twimg.com/media/ECe-eX0XoAAlYHC?format=jpg

AYYILDIZ
21.08.2019, 13:37
3. Hafta öncesi mutlaka galip gelmemiz gerekiyor.

Çağdaş DENİZ
21.08.2019, 15:59
Var hakemimiz Halis geçmiş olsun

Bayraktaroğlu
21.08.2019, 19:06
Sturridge bu maçta süre alır

Mert Acar
21.08.2019, 19:28
Maalasef kaybedip rüzgarın tersine döneceğini düşünüyorum :( Ve sonraki haftada şikecilerle oynuyoruz.Baya zor fikstür.
Maçı alırsa taraftar alır.

kayl
21.08.2019, 23:28
niye kaybediyoruz onu anlamadım biraz malatya kadrosunu değerlendirelim orta sahalrında salili ve robin yalçın oynuyor zayıf bir orta saha önlerinde gülherme var iyi adam ama fiziği zayıf ve savunmaya katkısı yok hemen kanatlarda fofana ve bifuma oynar hızlı ama zeeki olmayan oyuncular ilerde jahovic bizimse sosa mikel önlerinde eğer abdülkadir avrupa maçında oynuycaksa donisi değerlendirelim derim sağsa waka solda abdulkadir ilerde sorlot donis biraz koşarsa delici bir oyuncu ceza sahasına girmeyide seviyor malatyanın suma karşısında çaresizliğini hatırlarsak kazanacığamızı düşünüyorum

DURAS
21.08.2019, 23:39
Malatya’da Bifouma nın gücü ve hızı dışında endişelendirecek bir durum yok. Guilherme iyi futbolcu ancak fizik olarak yetersiz. Orta saha ve defans zayıf. Bir de bizim Fofana uğursuzluğumuz var. Bana kalırsa rahat alırız maçı

Tayfun
22.08.2019, 10:57
Beyler bilet almak isteyenler elini çabuk tutsun, kale arkalarının hepsi zaten kombine.

Doğru tribününün de %75'i kombine

Satışa çıkan biletler hemen bitebilir benden uyarması

chener
22.08.2019, 11:02
Biletlerimi aldım.

LağusKusteli
22.08.2019, 11:05
Biletlerimizi aldık, lakin biletler patır patır bitiyor haberiniz olsun

Tayfun
22.08.2019, 11:06
Biletlerimizi aldık, lakin biletler patır patır bitiyor haberiniz olsun

Aynen sistemden baktım da bugün veya yarın hepsi biter, millet pirana gibi :D

Ogün YAZICI
22.08.2019, 11:17
Biletleri zar zor aldık
Söyleyecek şeyler var ama susmak daha doğru

Kale arkaları satışa çıkmıyor ama Prag maçında kale arkaları özellikle alt katlarinda boşluklar vardı.

Satılan yaklaşık 30 bin kombineden butun sezon maçlara gelemeyecek olan kisiler umarim biletlerini her maç değerlendirir.

Bu sezon büyük sıkıntılar yaşanır belli oldu.

Emre EFENDİOGLU
22.08.2019, 11:40
Biletleri zar zor aldık

Kale arkaları satışa çıkmıyor ama Prag maçında kale arkaları özellikle alt katlarinda boşluklar vardı.

Satılan yaklaşık 30 bin kombineden butun sezon maçlara gelemeyecek olan kisiler umarim biletlerini her maç değerlendirir.

Benim güney kale arkasında kombinem var, Prag maçına gidemedim, dayı oğluma dedim, bak gelmediğim her hafta ya sana devredeceğim ya da kendi oyuncusuna hakaret etmeyecek adam bulacaksın ona devreceğiz diye. Prag maçına gidemedi son 1 saatb elli oldu, devredecek de adam bulamadı maalesef 1 kişi benim kombine yüzünden boş kaldı.

LağusKusteli
22.08.2019, 12:08
boşluk olma sebebi bazılarının en yukarıda ayakta izlemek istemesi, bazısının taraftar gruplarıyla içiçe olması vs gibi nedenlerden kaynaklanıyor.

kombinesi olup da maça gidemeyenler çoğunlukla birilerine devrediyor zaten, o konuda sıkıntı yaşanacağını düşünmüyorum

UĞUR DURTAŞ
22.08.2019, 12:13
3 yıldır yazıyorum.
hastalığımız devam ediyor...
hala çözüm bulunamadı...
antremanlarda çalışılmıyor kanısındayım artık.

kornerler kornerler kornerler

her maçta inanılmaz derecede korner kazanıyoruz hepsi karavana
çalışılmış hiç bir şey göremiyorum bütün topları rakip karşılıyor....

ama rakip ceza sahamıza kenarlardan kullandığı veya rakibin korner atışlarında kafaları çoğunlukla rakip vuruyor.
ünal hocam lütfen bu zayıf yönümüzü düzeltmemiz şart.

en basit örnek kasımpaşa maçı sayısız korner hepsi karavana
rakip korner kullanıyor ve gol yiyoruz.

Yasin Altuntas
22.08.2019, 12:23
Ilk hafta yine biraz Gurbetciler yüzünden denebilir, ama bu hafta da biletlerin bu kadar erken bitmesi, sehrin takimi sahiplendigini gösterir. Biletler öyle fazla ucuz da degil, haliyle bir heyecan mevcut.

Sent from my iPhone using Tapatalk

juliant
22.08.2019, 13:15
kale arkasindaki taraftarlarin beyaz giyinmesinin bir anlami varmi hermac beyazami burumek istiyolar o kale arkasini

LağusKusteli
22.08.2019, 13:47
sadece VIP biletler kalmış.yakında onlar da biter muhtemelen

Trabzonspor 61
22.08.2019, 14:00
Aynen sistemden baktım da bugün veya yarın hepsi biter, millet pirana gibi :D

Normalde cıktıgı gün bitmesi lazım. Kulup istanbulda olsa her mac full tribünlere oynar. Trabzondaki taraftarlarımız macları tvden seyretmeyi daha cok seviyor. Bu kadar iddialı girdigimiz sezonda dahi lütfen doluyor tribünler. Bunları söyleyince de trabzon halkının düsmanı oluyoruz.

Uğur Ö.
22.08.2019, 14:08
3 yıldır yazıyorum.
hala çözüm bulunamadı...

ama rakip ceza sahamıza kenarlardan kullandığı veya rakibin korner atışlarında kafaları çoğunlukla rakip vuruyor.

Biz bu korner olayını BECEREMİYORUZ!

Kısa top oynamamız lazım, Barcelona bile baktı verim düşük, kadro yapısı uygun değil kısa topla başladı. Bir maçta 10 a yakın pozisyon ya kontra atak oluyor yada auta çıkıyor, stoperler gereksiz yere ileri çıkıyor. Gerek yok kornerleri uzun oynamaya. 10 kornerden 1 tane gol olma olasığı yüzdesi ile kısa oynayıp başlama olasılığı farkı ne ki?

Tayfun
22.08.2019, 14:19
Normalde cıktıgı gün bitmesi lazım. Kulup istanbulda olsa her mac full tribünlere oynar. Trabzondaki taraftarlarımız macları tvden seyretmeyi daha cok seviyor. Bu kadar iddialı girdigimiz sezonda dahi lütfen doluyor tribünler. Bunları söyleyince de trabzon halkının düsmanı oluyoruz.

Daha içeride 1 tane Prag maçı oynadık, nasıl lütfen dolu olduğu kanısına vardın bu sezon için ?

Ligde geçen sezon doluluk oranında 4. sırada

Ondan önceki sezonda da 2. sıradaydı

Belirteyim

hay1699
22.08.2019, 14:25
Biletleri zar zor aldık

İki hafta üstüste koltuğu boş kalanın kombinesi iptal olmalı. Bir derbi maç bileti parasına kombine satarsan olacağı bu.

ÖmürKaradeniz61
22.08.2019, 15:18
Bilet yokki,ne ara bitti misafirlerim vardı 4 kişi onları götürecektim.

juliant
22.08.2019, 15:48
aekmaci trtde bakalim burdada doldurvakmisiniz

Burçak
22.08.2019, 15:53
trt de olması bir şey değiştirmez. Trabzondaki maç full olur yine.

Trabzonspor 61
22.08.2019, 16:54
Daha içeride 1 tane Prag maçı oynadık, nasıl lütfen dolu olduğu kanısına vardın bu sezon için ?

Ligde geçen sezon doluluk oranında 4. sırada

Ondan önceki sezonda da 2. sıradaydı

Belirteyim
40 bin kisilik statta 25 bin ortalama ile oynadık. Stadın neredeyse yarısı dolmus yani. Üstelik de takım bu kadar umut vaat ederken. Vasatı övmeyi bırak bence. Tribün ortalaması en az 35 bin olmalı. O 5 binlik payı da kombine alıp da maca gidemeyenlere ayırdım.

Tayfun
22.08.2019, 18:12
40 bin kisilik statta 25 bin ortalama ile oynadık. Stadın neredeyse yarısı dolmus yani. Üstelik de takım bu kadar umut vaat ederken. Vasatı övmeyi bırak bence. Tribün ortalaması en az 35 bin olmalı. O 5 binlik payı da kombine alıp da maca gidemeyenlere ayırdım.

Vasatı övmüyorum istatistik olarak Türkiye liginde bir veri sundum sana. Lütfedip gidiyorlar dedin ya ...

Tayfun
22.08.2019, 18:18
aekmaci trtde bakalim burdada doldurvakmisiniz

Biletler bitti neyin goygoyunu yapıyorsun ?

juliant
22.08.2019, 18:29
Biletler bitti neyin goygoyunu yapıyorsun ?

aek yazdim kormusun..bileti biten malatya maci..ayrica tatilciler gidince gorcem sizi o stadi doldurmayan taraftarim demesin

Tayfun
22.08.2019, 18:36
aek yazdim kormusun..bileti biten malatya maci..ayrica tatilciler gidince gorcem sizi o stadi doldurmayan taraftarim demesin

Dolmazsa İstanbul'dan gelir 1 kişilik yer doldurursun büyük taraftar :alkış:

mkmoglu
22.08.2019, 18:58
ilk beş hafta 7-8 puan toplarız..büyük beklenti içinde olan taraftar yönetimi topa tutar maça gitmez.. zaten batık külüp dahada çöker....inşallah olmaz ama..geleceği şimdiden görür gibiyim..

Gökhan Balcı
22.08.2019, 19:04
Malatya bizden bizim onlardan çekindiğimiz kadar çekiniyor mu merak ediyorum. Adam daha dün hedefimiz ligi ilk sekizde bitirmek dedi yahu. Tamam Malatya sağlam takım da çekinmesi gereken onlar biz değiliz. Kendi evimizde puan kaybına lüksümüz olmamalı

Emirhan Yazıcı
22.08.2019, 23:06
İceri de çok zor bir Malatya maçı bizi bekliyor . Şampiyon olmak istiyorsak içeri de puan kaybı olmamali

LağusKusteli
22.08.2019, 23:10
Trabzon Deplasmanı yine eski günlerine geri dönüyor.Gelen Takımlar puan almadan dönecek, yavaş yavaş bunu oturtuyoruz. Bu maçta da aksilik olacağını düşünmüyorum. Harika atmosferle galibiyet bizimdir

champions
22.08.2019, 23:27
İvanildo, Mikel ve Avdijaj 11'e girmeli. Fb maçı öncesi bir şekilde kazanmamız lazım.

Yiğit Gayretli
23.08.2019, 00:19
Aek maçından zor olacak. Prag maçları ayarında bir fizik mücadele bekliyorum.

Bir de Sergen etkisi var. Canımı sıkıyor bu adamın durup durup bizim maçlarda top oynatması takımına. İnşallah kazasız yürürüz.

yorumsuz6117
23.08.2019, 00:27
Malatya iyi takım oldu zorlu maç ama fener maçı öncesi mutlak kazanmamız lazım, puan kaybına tahammül olmaz bu maçta..

Özgür KARADENİZ
23.08.2019, 00:35
Hic yorulmamis gibi ,cikip oynayip kazansak ya bu maci :)

Hakan
23.08.2019, 00:46
Lig maçını izlemedim ama Partizan deplasmanındaki savunmayı duman ederiz.
Sergen transfersizlikten yakınıyordu ki üstüne adam alınmadı sanırım.

İbrahim CİHAN
23.08.2019, 01:12
Savunmaları çok kötü olsa da hücum hattı da bir o kadar etkili. Kontra atak oynayacaklardır ki çok etkili silahları var. Golu erken bulmamiz gerek yoksa maç zora girer. Malatya tehlikeli takım. Bu sene kafaya oynayacak takımlara çok celme takar. Belki kendileri de ilk 4u zorlar.

DeAgLeMaNyAq
23.08.2019, 01:29
Malatya'nın hücum dörtlüsündeki isimler Prag ve AEK takımlarındaki oyunculara göre çok daha yetenekli isimler. Bir şekilde yine gol yiyeceğimizi düşünüyorum. Kazanmamız için hücum hattımızın gününde olması lazım...

Erkan
23.08.2019, 02:37
Feneri yenecegiz gibi geliyor bana. Ama yoksa bizim taraftarda var bu potansiyel. Yillarin en saglam kadrosunu kurduk, boyle birsey olursa taraftar yer takimi. Her turlu destek cikilmasi gereken bir sezon. Guzel seyler olacaksa hepimizin katkisi olmasi gerekiyor.
ilk beş hafta 7-8 puan toplarız..büyük beklenti içinde olan taraftar yönetimi topa tutar maça gitmez.. zaten batık külüp dahada çöker....inşallah olmaz ama..geleceği şimdiden görür gibiyim..

artvinli_mert
23.08.2019, 08:28
Eğer takım yorgun olmasaydı direk Trabzonspora yazardım bu maçı. Üst üste maç, yeterince değişiklik yapılmaması (Hoca beklediği verimi henüz alamıyor demek ki) takımı çok düşürüyor. 60. dakikadan sonra takımda herkes acayip düşüyor. Eğer oyunu tutabilirsek beraberlik olur. Tutamazsak biraz zora girer maç.

Galibiyete yakın takım konuk ekip olur. Trabzon galibiyeti süpriz olur. Beraberlik yüksek ihtimal.

Not: Malatya eğer partizan deplasmanı gibi oynarsa yorgun Trabzonspor bile maçı alır.

iyattara
23.08.2019, 08:35
Sahamızda puan kaybedemeyiz. Zorda olsa kazanmak zorundayız. İçeri de en az 12 13 maçı kazanmaliyiz. Evimizde puan kaybetmedigimiz sürece yarışın içersinde oluruz.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ffırtına
23.08.2019, 09:08
Bu maçı taraftar aldırmalı , zirveye oynamak istiyorsan Malatyaymış, Sivasmış böyle takımlara evinde puan veremezsinnn..

Dip.Ing.Mag.
23.08.2019, 09:27
kazanmayi aliskanlik hale getirmemiz gerekiyor, becremedigimiz noktalarda en kötü beraberlik. kamuoyunun da sürekli 16 mactir yenilmiyoruz diye dillendirmesi süphesiz rakipler üzerindeki baskiyi arttiracaktir. üstelik kendi sahamizda %90 galip gelme orani yakalarsak rakipler psikolojikman biterler.

bu macin özeline gelirsek, kesinlikle Sparta'dan da Aek'dan da daha fazla zorlayacaktirlar bizi. su ana Kadar en kötü yanimiz ortasahamizdi. rakip göbekten bu Kadar rahat gelmemeli. yusuf'un gidisinden sonra sosa ve parmak in ortasahadaki yükümlülükleri daha da artti. cünkü yanlarindaki nwakaeme ve ömür onlara yeterince destek olmuyor. buna ekuban'i da dahil edebiliriz.

cok ciddi eksikleri olan fener ile oynayacagimiz maci öncesinde alinacak bir galibiyet bizi cok farkli bir havaya sokar.

ÖmürKaradeniz61
23.08.2019, 09:41
Basit puan kaybını kasımpaşa maçına özel geride bırakalım. Şampiyon olacağım diyorsan ezip geçeceksin bunları.

Gökhan Balcı
23.08.2019, 09:56
Bu takımın çözmesi gereken sorunları var ve bunlara çözüm bulmazsa amatör küme takımından da gol yer. Bana öyle geliyor ki takım da bunu normal karşılıyor artık. Gol yemediğimiz maç neredeyse yok gibi. O yüzden artık kimin defansta kimin orta sahada olacağı belli olmalı ve biraz dengeli bir futbol oynamak zorundayız. Hele hele sturridge geldikten sonra iyice boşluk olacak. Bu adamın ekuban gibi kendi kalesine kadar koşacağını kimse düşünmüyordur herhalde. Bir önemli husus da penaltı konusu. Önemsemiyor galiba ama bu çok önemli bir mesele. Yahu bu takım penaltılara falan kalsa ne yapacak arkadaş hepiniz mi hollandalısınız? Gol diye sevinemiyoruz penaltı olunca.

Kadro yapısı dizilimi, içindekiler ve penaltı konusu en önemli hususlar inşallah vakit geçmeden çözülür bu mesele. Hoca illa çift forvet oynayacağım diyorsa ki o mecburi artık bazı maçlarda 4-3-1-2 ile de oynabiliriz. En azından sert maçlarda denenebilir.

UĞUR DURTAŞ
23.08.2019, 10:05
3 yıldır yazıyorum.
hala çözüm bulunamadı...

**
çok şükür...

dün öğle saatlerinde yazdığım yazı
dün akşam korner atışlarımız fena değildi
devamı gelmeli,daha farklı korner organizasyonu çalışılmalı
kadro yapımız itibariyle bu sezon yurt içi ve dışında çok korner kullanacağız çokkkk.
*
bir diğer sorunlu malum konu
penaltı atışları..
o kadar zor olmamalı penaltı kullanışı
çok klas bir ayak olmasına rağmen sosa da niçin ısrar ediliyor...
çok penaltı kaçırıyor özellikle sosa
ünal hocanın antremanlarda duran top ,korner ve özellikle sağlam penaltıcı bulmalı.
yukarıda altını çizdiğim gibi kadro yapısı itibariyle çok penaltı kazanağız çokkkk bu sezon...
**
Bu sezonki 2’nci penaltıyı da kaçıran Trabzon, kullandığı son 12 atışın 6’sından yararlanamadıTrabzonspor (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/trabzonspor?id=0d51f0e9-2d56-4698-b159-cbdb1b2bf0ea)'unpenaltı kabusu devam ediyor. 3. Ön Eleme turundaki Sparta Prag (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/sparta-prag?id=9876f2bf-98d5-41b0-a869-33bac33fafe6) (2-1) maçında Nwakaeme uzatma anlarında kazanılan penaltıyı atamamıştı. Dün de AEK karşısında kazanılan penaltı vuruşunu Sosa direğe nişanladı. Arjantinli, Trabzonspor kariyerinde 3. penaltısını kaçırdı. Bu sezon 2'de sıfır çeken bordo-mavililer geçen sezon da ligde kullandığı 10 penaltıdan 4'ünü (Rodallega (2), Sosa ve Burak) kaçırmıştı. Kullandığı son 12 penaltının 6'sından yararlanamayan Fırtına, yüzde 50 gibi son derece düşük bir oranda kaldı.
. (https://www.fotomac.com.tr/trabzonspor/2019/08/23/penalti-kabusu)

İ. SARAL
23.08.2019, 10:17
Çok zorlanacağımız bir maç daha, ne yapıp edip kazanmamız gerekiyor. Olası bir puan kaybı ve üstüne fb maçında alınacak bir yenilgi, bütün olumlu havayı dağıtır. Bu nedenle, Malatya maçı çok önemli. Özellikle stoper ikilisi hızlı oyunculardan kurulmalı. Rotasyon da en az seviyeye indirilmeli.

Mehmet Ç.
23.08.2019, 10:22
Malatya bizden bizim onlardan çekindiğimiz kadar çekiniyor mu merak ediyorum. Adam daha dün hedefimiz ligi ilk sekizde bitirmek dedi yahu. Tamam Malatya sağlam takım da çekinmesi gereken onlar biz değiliz. Kendi evimizde puan kaybına lüksümüz olmamalı

Tabi cekinmezler. 5 yiyen onlar degil, bizdik :)

İlker Yazıcıoğlu
23.08.2019, 10:25
Malatya sağlam takım algısı nasıl oluştu bilmiyorum ama her maç kadar zor Malatya maçı.
Kötü oynamaz ve salakça goller yemezsek alırız...

Mehmet Fatih Yavuz
23.08.2019, 10:28
Malatya sağlam takım algısı nasıl oluştu bilmiyorum ama her maç kadar zor Malatya maçı.
Kötü oynamaz ve salakça goller yemezsek alırız...
Başakşehir'i 3-0 yenince ...
Ama benim asıl sıkıntım bu Sergen sendromumuz.

Anlamsız bir şekilde durmadan adama salakça kaybediyoruz. Berabere bile değil, yeniliyoruz yahu!!!

Adem Akyüz'
23.08.2019, 10:31
Havaya girip puan kaybı yaşamayız umarım. Aynı ciddiyetle bu maçtan da 3 puan almamız lazım.

Yıldıray Emanet
23.08.2019, 10:33
Malatya savunması yüksek derece S.O.S veren bir savunma. Dikkatli oynarsak golleri buluruz

Bedri Sertkaya
23.08.2019, 10:36
Bazen düşünüyorum bu futbol muhabbeti ve tahminlerimiz o kadar boşki adam milyon euro kazansın sen onun umrundamısın acaba yazık bu taraftara ya para varsa rahata erirsin biz burada trabzonspor'u konuşuyoruz biz olmasak trabzonspor diye bir takım falan olmazdı. Fenerbahçe'ye yenilsen ne yensen ne hele şu şike muhabbeti mide bulandırıcı boyuutta. Diyelim havaya girdin. Bu futbol baronları sana ekmek yedirirmi zannediyorsun. Nihat Özdemir'in başkan olduğu yerde süper lig'i sadece uefa ya gitmek için oynarım ben. Nasıl olsa şampiyonlar ligine gitme şansın yok zaten.

kazanmayi aliskanlik hale getirmemiz gerekiyor, becremedigimiz noktalarda en kötü beraberlik. kamuoyunun da sürekli 16 mactir yenilmiyoruz diye dillendirmesi süphesiz rakipler üzerindeki baskiyi arttiracaktir. üstelik kendi sahamizda %90 galip gelme orani yakalarsak rakipler psikolojikman biterler.

bu macin özeline gelirsek, kesinlikle Sparta'dan da Aek'dan da daha fazla zorlayacaktirlar bizi. su ana Kadar en kötü yanimiz ortasahamizdi. rakip göbekten bu Kadar rahat gelmemeli. yusuf'un gidisinden sonra sosa ve parmak in ortasahadaki yükümlülükleri daha da artti. cünkü yanlarindaki nwakaeme ve ömür onlara yeterince destek olmuyor. buna ekuban'i da dahil edebiliriz.

cok ciddi eksikleri olan fener ile oynayacagimiz maci öncesinde alinacak bir galibiyet bizi cok farkli bir havaya sokar.

İlker Yazıcıoğlu
23.08.2019, 10:41
Başakşehir'i 3-0 yenince ...
Ama benim asıl sıkıntım bu Sergen sendromumuz.

Anlamsız bir şekilde durmadan adama salakça kaybediyoruz. Berabere bile değil, yeniliyoruz yahu!!!

Onu bunu nbilmem de, içerde maç kaybetme lüksümüz yok...

Umarım futbolcular farkındadır bu durumun...

El Cordobes
23.08.2019, 10:50
AEK rövanş maçına ideal kadroyla çıkacağımızı düşünüyorum. Bu nedenle bu maç yine kadroda 4-5 değişiklik yaşanması muhtemel. Sosa ve Waka nın kesinlikle dinlendirilmeye ihtiyacı var. Sosa maç içerisinde dönem dönem aktif dinlenmeye geçiyor. Beklerde nasıl bir değişim olur bilemiyorum. En azından bir tanesinin yerine Kamil oynar büyük ihtimalle. Ayrıca stopere de Ivanildo hamlesi bekliyorum.

Şu dönemi iyi atlatmamız ve ligde içerde puan kaybetmemek lazım.

İlker Yazıcıoğlu
23.08.2019, 10:53
Savunma hattı yine İvan ve Campi olacak muhtemelen, bir öyle bir böyle ki sürekli hazır halde olmalarını sağlama açısından bir itirazım yok...

İvan ve Campi uyumu da çok iyiydi...

Onur Akyüz
23.08.2019, 10:55
İki hafta üstüste koltuğu boş kalanın kombinesi iptal olmalı. Bir derbi maç bileti parasına kombine satarsan olacağı bu.
Bence yetmez.

Falakaya da yatırmalı.

Mehmet Fatih Yavuz
23.08.2019, 10:55
Onu bunu nbilmem de, içerde maç kaybetme lüksümüz yok...

Umarım futbolcular farkındadır bu durumun...

Kasımpaşa maçını sineye çektik de, içerde Malatya falan kaybedersek zaten yarışmacı takım olma özelliğini unutalım.

Hayırlısı.

Normal şartlarda zorlanmadan almamız gereken maç.

Ama işte Kasımpaşa maçı da aynısıydı.

İlker Yazıcıoğlu
23.08.2019, 10:56
Kasımpaşa maçını sineye çektik de, içerde Malatya falan kaybedersek zaten yarışmacı takım olma özelliğini unutalım.

Hayırlısı.

Normal şartlarda zorlanmadan almamız gereken maç.

Ama işte Kasımpaşa maçı da aynısıydı.

Sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum maçta...
Bakalım...

Onur Akyüz
23.08.2019, 10:57
Malatya 3

Şb 1

Mis gibi olur.

x_man
23.08.2019, 10:59
Zor maç olacak ama bu maçı muhakkak almalıyız Allah yardımcımız olsun

kayseriliyiz
23.08.2019, 11:04
Kendi sahamizda su takimlari yenemiyorsak sampiyonluk felan agzimiza almayalim.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Mehmet Fatih Yavuz
23.08.2019, 11:08
Malatya 3

Şb 1

Mis gibi olur.
Vallahi Fener'de İsla ve Moses sakatlandı.
Bu hafta Başakşehir maçından nasıl çıkacaklar onu da bilmiyorum.
O maç bile ben kazanabileceğimizi düşünüyorum.

Ama önce şu Malatya maçını Allah'ın izni ile bir geçelim.

Onur Akyüz
23.08.2019, 11:17
Vallahi Fener'de İsla ve Moses sakatlandı.
Bu hafta Başakşehir maçından nasıl çıkacaklar onu da bilmiyorum.
O maç bile ben kazanabileceğimizi düşünüyorum.

Ama önce şu Malatya maçını Allah'ın izni ile bir geçelim.

Geçen yıl bile yenemedik bunları.

Uzatmanın uzatmasında dahi olsa golü yedik. Bu yıl içerde coşkulu oynayacakları belli. Altı tamamen boş olsa da şampiyonluk inançları var. İlk haftalarda bunun da mutlaka oyunlarına etkisi olacaktır.

Aslında kağıt üzerinde %51 derim ancak kadıköy deplasmanı işte. Ne olursa olsun 1 puanı alıp çıkmak gayet iyidir. 3 olursa zaten müthiş bir ivme yakalarız.

Malatya’ya zorlanacağımızı düşünmüyorum. Sergen efendiye yeter o kadar Trabzon galibiyeti.

amasya0561
23.08.2019, 11:26

o haftaki Maça gelemeyecek kombine sahipleri bir gün öncesinden kulüple temasa geçip (kulüp buna bir sistem uygulayabilir) bildirse kulüpte o koltukları satışa açsada hem boş kalmasa hemde kulüp yine kazansa gelemiyecek arkadaşlarda iki kere katkı yapmış olsa kulübe.

juliant
23.08.2019, 12:11
malatya hazir takim partizan deplasmaninda cok kotuyduler diger maclarda iyiydiler..oartizan gibi skoru erken bulursak farka bulamazsak sikintiya gireriz

Oğuz B.
23.08.2019, 12:49
1 tane bile boş koltuk olmayacak. Takım moralli seyirci coşkulu olacak. "Futbolun doğrularını yaptığımız sürece " bu maç net bir galibiyet beklemek hakkımız.

Haydi Fırtına.

TSezgin61
23.08.2019, 12:52
iki farkli kadronun harmanlandigi gün ucacaz...

İ. SARAL
23.08.2019, 12:57
Savunma hattı yine İvan ve Campi olacak muhtemelen, bir öyle bir böyle ki sürekli hazır halde olmalarını sağlama açısından bir itirazım yok...

İvan ve Campi uyumu da çok iyiydi...

Campi, bu maça uygun olmayabilir ya.

Uğur Ö.
23.08.2019, 13:02

Mantıksız iş değil, bilgilendirme sms i gider, en kötü o haftaki bileti havuza otomatik düşmeli.

MİSSE_MİSSE
23.08.2019, 13:23
Mantıksız iş değil, bilgilendirme sms i gider, en kötü o haftaki bileti havuza otomatik düşmeli.

Aynen çok iyi fikir. Uçaklardaki gibi check in gibi bir sistem olmalı. Maça gidecek olan internetten bir gün öncesine kadar check in yapmalı. Yapılmayan bilet satılmalı.

Ogün YAZICI
23.08.2019, 13:24
Bu maçta İvanildo ve Mikel dışında rotasyon beklemiyorum.
Asıl rotasyon Aek maçında olur

Uğur Ö.
23.08.2019, 13:32
Aynen çok iyi fikir. Uçaklardaki gibi check in gibi bir sistem olmalı. Maça gidecek olan internetten bir gün öncesine kadar check in yapmalı. Yapılmayan bilet satılmalı.
Bunu yapmak çok zor değil hakikatende, passolig uygulaması üzerinden yapılmalı. Yani passolig yapmalı bu işi.

Burçak
23.08.2019, 13:47
passolige herkes kızgın zaten. birde checkin ilemi uğraştıracaklar milleti.

OrkHun
23.08.2019, 13:49
Bunu yapmak çok zor değil hakikatende, passolig uygulaması üzerinden yapılmalı. Yani passolig yapmalı bu işi.
esasında bilet fiyat mekanizması da uçaklar gibi olmalı. hem kombine de hem tek maçlık biletlerde. bir tribün doldukça kademe kademe fiyat yükseltilebilir. bilet az kaldıkça karaborsaya düşüyor zaten, oradaki marjı alakasız tipler alacağına kulüp alsın bari..

Mithridates
23.08.2019, 13:51
Oyuncularımız yine içerideki bir maçta rakip kaleciyi kahraman yapmaya karar vermezse rahat kazanırız.

OrkHun
23.08.2019, 13:57
stoperde rotasyonlu oynayacaksak lig-uefa arasında zaman zaman, bu ikililerin birer sağ ayak ve sol ayak şeklinde olması daha iyi olur sanki. eleme maçlarının telafisi olmadığı için birbiri ile oynama alışkanlığı olan hüseyingilleri oynattı hoca, bence de mantıklıydı ama elemeler bitti sayılır. artık majid-ivanildo, türkmen-campi ikilileri daha mantıklı sanki.

bir de orta saha geçişkenliğine çözüm olarak saha içi formasyonda hücum ve savunma yerleşimlerini farklılaştırabiliriz. ancelotti zamanında real'in öyle bir oyunu vardı ve gayet keyifliydi. di maria top real'de iken sol önde, top rakipteyken sol iç'te oynuyordu. böylece orta saha üçleniyordu. bizde de ömür benzer bir role gayet uygun, zaman zaman da yapıyor ama daha çok pereira'ya destek odaklı takılıyor. biraz daha ortada alan daraltmaya da odaklanmalı.

örneğin top bizdeyken
....sosa...parmak....
ömür................tony
.....ekuban/sturridge..
.............sörloth.....

top rakipteyken
..........sosa............
....ömür...parmak....
ekuban............tony
..........sörloth........

gibi bir formata geçebiliriz. ikinci forvet kanada, kanat oyuncularından birisi de ortaya kayabilir.

İlker Yazıcıoğlu
23.08.2019, 14:22
Campi, bu maça uygun olmayabilir ya.

Bakalım ama o tandemde mutlaka İvanildo olmalı...

Mavican
23.08.2019, 14:43
Malatyaspor iyi bir ekip olsa da, henüz tamamlanmış durumda değil. Rksikleri var her mevkii konusunda ve güçleri çok sınırlı. Ünal hocamın sabırlı ve isabetli kararları işi farklı skora götürebilir. Kazanmaktan daha önemlisi bu takım birbiriyle oynamaktan keyif alan oyunculardan oluştuğu vakit önünde durabilecek kimse kalmayacak.
Uğurcan
Pereira Huseyin Macit Novak
Mikel Sosa Parmak
10 Sorloth Avdijaj

AYYILDIZ
23.08.2019, 14:57
Mutlaka galip gelmemiz gerekiyor. Inşallah futbol şansı yanımızda olur.

pReN@_61
23.08.2019, 15:09
Sergen sendrom:confused:

güneyli
23.08.2019, 15:13
Bu maçtan endişem yok...Şikecilerin maçı için oyun provasını dün yaptık..Genel olarak memnun kaldık..daha iyi olacak

oksoholu
23.08.2019, 16:14
Arkadaşlar mantıksız konuşmayalım benimde kombinem var ve her hafta gelemiyorum hatta yılda gelebildiğim maç sayısı 2 bilemedin 3 ama her hafta kombinemi transfer etmeye çalışırım transfer ettiğim kişinin gidip gitmediğini kontrol edemem
Ancak kombine sahiplerine daha duyarlı olun denilebilir

TSunami_69
23.08.2019, 16:23
Keske takimin hergun maci olsa.ozledik

emrahtuna
23.08.2019, 17:18
geçen sezon sergenin başında olduğu alanya ya 2 maçı da kaybettik.aynı sergen malatya nın başında çok temkinli olmalıyız sakin kalıp 1-0 da olsa bu maçı kazanmalıyız..olası puan kaybı sonrasında fener deplasmanı ve alınacak bir mağlubiyet moralleri epey bozar..

OFLU
23.08.2019, 17:42
Sorloth 2 gol yazar mısınız rica etsem?

outlaws61
23.08.2019, 18:14
Arkadaşlar isteyen olursa Doğu H blok 1 adet biletim var.

Timur Bey
23.08.2019, 19:43
Sergen'i Sivas'tayken yenip istifa ettirmiştik. Alanya'nın bize ters ve stoperleri iyi bir yapısı vardı. Malatya karşısında büyük şanssızlık yaşamazsak galip geliriz.

Enaldo61
23.08.2019, 19:45
Yenerek geçmemiz lazım bunu.

juliant
23.08.2019, 20:20
ilkdefa 5 atariz muhabbeti yok herles temkinli biraz gelisme var burdaki yorumculardda.

Sacit
23.08.2019, 20:39
Top rakipteyken bizim takım leylaya dönüyor.

Bu problemi acil çözmeliyiz. Novak ve Joao bile top rakipteyken şaşkına dönüyor
Parmak tek başına yetersiz kalıyor. Ömür savunmada hiç yok
Rakip iki adımda kanatlara iniyor ve kolay pozisyon buluyor

Rakip takımda fofana ve bifuma bizi zorlayacak

ANIL
23.08.2019, 20:47
uğurcan
serkan-hüseyin-ivanildo-rahim
cambaz-mikel
ömür-ekuban-donis
sörloth

nakzo
23.08.2019, 20:50
Doğaçlama futbol oynuyoruz defansımız kötü özellikle hüseyin dün yan topta yine amatörce ıska geçti vede adam becerikli olsa 2-2 oluyordu maç. Yunan takımı çok zayıf bir görüntü verdi zayıf bir takım malatya iyi takım kesinlikle aptal bir gol yetmemeliyiz inşallah kazanırız.

nakzo
23.08.2019, 20:52
Rotasyon felan olmamalı yanlızca hüseyin oynamamalı onun harici kadro korunmalı rotasyon yapacak lüksümüz yok rotasyon sadece Türkiye kupasında yapılabilir bu rotasyon merakı takımı ilk haftalarda ligden kopartır herkes akıllı olsun.

hofsaale
23.08.2019, 21:53
Besiktasda evinde göztepeyi dagittior...

mutlaka evimizde yenmemiz gerek...

[KAPLAN]
23.08.2019, 21:55
Göztepe çok daha iyi oynuyordu gole kadar. Biz çok daha dengeli takımız. Beşiktaş bu sene 3cülük savaşı verir

Emre Veli
23.08.2019, 21:58
ne kadar zorlayacak maç varsa koymuşlar üst üste önümüze. yenmemiz lazım ama bence ilk haftalarda çok zorlanacağız gibi, avrupa'dan dönüşler ne yazık ki böyle sonuçlar doğurabilir.

artvints
23.08.2019, 22:03
Bu goztepe de öyle başlıyor ki maça önde baski falan, bişey yapacaklar zannediyorsun. Birtane düzgün şut atmıyorlar. Bir tek biz takılıyoruz bunlara, gelen geçen yeniyor.

nakzo
23.08.2019, 22:03
bjk ilk 2 içinde olur bizim mutlaka kazanmamız lazım avrupayı zerre önmemsemiyorum uefa kupasını kazanacak halimiz yok 3.tur belki ...Rotasyona gidilmeden ciddiyet ile skoru bulup isi bitirmeliyiz artık bahane aramaya gerek yok.

Sadettin_
23.08.2019, 22:10
bjk ilk 2 içinde olur bizim mutlaka kazanmamız lazım avrupayı zerre önmemsemiyorum uefa kupasını kazanacak halimiz yok 3.tur belki ...Rotasyona gidilmeden ciddiyet ile skoru bulup isi bitirmeliyiz artık bahane aramaya gerek yok.İlk 3 değil yani . Ya şampiyon olur ya 2 oylemi .

Geçen yıl bjk bizle aynı puanda iken burda sürekli bu senede gitti geçmiş olsun deyip , ardından bjk için çok iyiler , rahat şampiyon olurlar diyordun .
Bu sene yine aynı cümleler .
Sen ve Mert oguzlu . Forumun azılı bjk lileri.
Bjkliyim ama aileden trabzonluluk var diyen o boş beleş adamlardansin .
Yada Trabzonsporluyum ama bjkye sempatim var diyen adamlardansin .
Her türlü boş beleş birisin yani

Murathan
23.08.2019, 22:12
iç sahada 5 puan dahi vermememiz lazım, hele şu göztepeye yine puan kaybedersek yazıklar olsun bize.

hanzale
23.08.2019, 22:12
bjk ilk 2 içinde olur bizim mutlaka kazanmamız lazım avrupayı zerre önmemsemiyorum uefa kupasını kazanacak halimiz yok 3.tur belki ...Rotasyona gidilmeden ciddiyet ile skoru bulup isi bitirmeliyiz artık bahane aramaya gerek yok.

O zaman 1. de Sivasspor olur, sezonun gerisini izlemeye gerek yok. Zira Beşiktaş’ı parçladı bıraktı, Beşiktaş İse Tamer Tuna [emoji6] takımını yeniyor. Net Sivasspor şampiyon olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nakzo
23.08.2019, 22:14
İlk 3 değil yani . Ya şampiyon olur ya 2 oylemi .

Geçen yıl bjk bizle aynı puanda iken burda sürekli bu senede gitti geçmiş olsun deyip , ardından bjk için çok iyiler , rahat şampiyon olurlar diyordun .

bjk yi geçebildin mı????????gs yi yense şampiyon degilmiydi?????????At lafı inan varsa.Adam öyle yada böyle maç kazanıyor sen de kazanmalısın mta dönemindedir avrupada maç kazanıyorduk osuruktan takımları yenerek istifa ettiğinde ligde 12.sıradaydık.Lig önemlidir kazanacaksın mıy mıy gıy gıy etmeden.

Sadettin_
23.08.2019, 22:19
bjk yi geçebildin mı????????gs yi yense şampiyon degilmiydi?????????At lafı inan varsa.Adam öyle yada böyle maç kazanıyor sen de kazanmalısın mta dönemindedir avrupada maç kazanıyorduk osuruktan takımları yenerek istifa ettiğinde ligde 12.sıradaydık.Lig önemlidir kazanacaksın mıy mıy gıy gıy etmeden.Gecemedim hayırdır ?
İntikam mi aldın Beşiktaş'ın la .
Bjk forumlarindan tekme yiyip buraya mi geliyosun .
Ki bjk forumlarında uyeligin olduğuna yada sosyal medyada bjk paylaşımlarının altına yorum attığına eminim

nakzo
23.08.2019, 22:20
Sonuna kadar Trabzonsporluyum sen degil senin feristahın gelse yine Trabzonsporluyum ha senin gibi çakma Trabzonsporlu değilim ha çirkin kedi şerafettin Zonguldaklı bir Trabzonsporluyum.Gavaradan sallamaya devam et salla dur.

LittleFinger
23.08.2019, 22:23
bjk yi geçebildin mı????????gs yi yense şampiyon degilmiydi?????????At lafı inan varsa.Adam öyle yada böyle maç kazanıyor sen de kazanmalısın mta dönemindedir avrupada maç kazanıyorduk osuruktan takımları yenerek istifa ettiğinde ligde 12.sıradaydık.Lig önemlidir kazanacaksın mıy mıy gıy gıy etmeden.

Alex nasıl Sörloth? Çer çöp leş diye az yazmadınız buralarda? Biraz sakin her şeyi biliyormuş gibi davranmayın, bence. Bjk taraftarı sizin kadar umutlu değil Beşiktaş'tan. Bir sürü problemleri var. Orhan Ak istifa etti yönetime tepki var. Yeni bir yapilanma içindeler.

nakzo
23.08.2019, 22:29
Alex nasıl Sörloth? Çer çöp leş diye az yazmadınız buralarda? Biraz sakin her şeyi biliyormuş gibi davranmayın, bence. Bjk taraftarı sizin kadar umutlu değil Beşiktaş'tan. Bir sürü problemleri var. Orhan Ak istifa etti yönetime tepki var. Yeni bir yapilanma içindeler.

Sizde akıl tutulması mı var kardesim hersene aynı nı söylüyorsunuz sonuç ne oluyor 4.olmak mı bizim vizyonumuz sıçayım besiktasınıza ben ne yazıyorum orada anam babam derken adam alır yürür bu kadar masrafı 4.olmak için mı yapıyorsun rotasyon yapmayalım kazanalım diyorum siz nasıl bir hastalıkl> guruhsuz böyle her dediğine cevap vermek zorundamısız sende dersin bjk 10 olur bana göre der geçersin ha norvecliyi hala begenmiyorum.

halilaziz61
23.08.2019, 22:34
Avrupa önemsiz diyen ya çok cahildir ya da haindir başka bir seçenek yok

Tayfun
23.08.2019, 22:50
Orta sahamız çok çabuk geçiliyor, rakibi karşılamada sıkıntımız var.

Orta saha merkezde Abdülkadir Parmak - Sosa ile rakibi karşılamaya çalışıyoruz, dolayısıyla çok rahat geçiliyor bu alan

Çözüm bulunmalı buna

LittleFinger
23.08.2019, 22:55
Sizde akıl tutulması mı var kardesim hersene aynı nı söylüyorsunuz sonuç ne oluyor 4.olmak mı bizim vizyonumuz sıçayım besiktasınıza ben ne yazıyorum orada anam babam derken adam alır yürür bu kadar masrafı 4.olmak için mı yapıyorsun rotasyon yapmayalım kazanalım diyorum siz nasıl bir hastalıkl> guruhsuz böyle her dediğine cevap vermek zorundamısız sende dersin bjk 10 olur bana göre der geçersin ha norvecliyi hala begenmiyorum.
Her sene aynı şeyi yazdığımı nerden çıkardın, kaç yıldır foruma girmiyorum ben maç bile izlemiyordum geçen seneye kadar.. şu haldeki bjk'ye ilk 2 de olur demek çok mantıklı değil hepsi bu neye göre diyorsunuz yani bunu.. geçen hafta 3 tane atarken de sivas aynı şeyi mi düşünüyordunuz.. rotasyon yapmalık durum bence de yok.. rotasyon AEK maçında yapılır.. hüseyin - ivanildo değişsin bu maç için kafi.. UEFA da oldukça önemli bu arada avantajlı sonuç elde etmemiş olsak rotasyon yapılsın derdim..

Norveçliyi de siz hariç beğenmeyen yok.. söylediğiniz gibi gol atamayan leş çöp çer iğrenç berbat da değilmiş de mi? Buradan her öngörünüzün doğru olmadığını çıkarabiliriz rahatlıkla.. biraz sakin olun dememin sebebi bu.. neyse..

ysngmz
23.08.2019, 22:56
Bizim asıl sorunumuz rakibi ceza sahasına kolay sokuyoruz .Ünal hocanın buna çare bulması lazım.

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Öztürk
23.08.2019, 23:40
Normal şartlarda yani namussuz, kitapsiz, ahlaksız tff ve uzantıları bizi rahat bıraksa ligin anasını avradını şey ederiz fakat ettirmez şerefsizler. Inadına kovalamaya devam edecez lakin öncelikli hedef Avrupa liginde gidebildigimiz yere kadar olmalı ve bir kaç yıl içinde o kupayı kesinlikle müzemize koymalıyız.

smart
24.08.2019, 00:27
Çok zor maç umarım kazanırız

Mert Oğuzlu61
24.08.2019, 00:35
İlk 3 değil yani . Ya şampiyon olur ya 2 oylemi .

Bjkliyim ama aileden trabzonluluk var diyen o boş beleş adamlardansin .
Yada Trabzonsporluyum ama bjkye sempatim var diyen adamlardansin .
Her türlü boş beleş birisin yani

Oha Mert Oğuzlu bjk li miymis ? Mert'in bundan haberi var mi ?

Enes Başkaya60
24.08.2019, 01:02
Zor maç 1-0 olsun bizim olsun...

14TS61
24.08.2019, 01:33
Zor maç fener maçından çok bu maç zor.

Sezgin Öztürk
24.08.2019, 01:54
2006 yılından bu yana 8.083 tane mesaj yazmışsın acaba içinde pozitif tek bir mesaj var mı? Hep negatif hep olumsuz,çocukken ne yaptılar size hocam ne bu kasvet ne bu isyan ?

Ehrimen
24.08.2019, 01:55
Zor maç fener maçından çok bu maç zor.
Her maç için bu maç çok zor demek dışında bir yorumun var mı hiç? Trollük yapıp insanları sinir etmeye geldiğin o kadar belli ki.

Ehrimen
24.08.2019, 01:58
Doğaçlama futbol oynuyoruz defansımız kötü özellikle hüseyin dün yan topta yine amatörce ıska geçti vede adam becerikli olsa 2-2 oluyordu maç. Yunan takımı çok zayıf bir görüntü verdi zayıf bir takım malatya iyi takım kesinlikle aptal bir gol yetmemeliyiz inşallah kazanırız.

Hatta Malatya'yı bıraksan Şampiyonlar Ligi'nde bile oynar değil mi? O kadar iyi takım.

AEK bizi yense olumsuz yorum yapardınız, AEK'yı yendik yine olumsuz. Her şey olumsuz ama Beşiktaş bir maç kazanınca hemen ligi kesin ilk 2'de bitirir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/A%C5%9Fa%C4%9F%C4%B1l%C4%B1k_kompleksi

Biraz okumanız tavsiye olunur.

Alika87
24.08.2019, 02:59
Hatta Malatya'yı bıraksan Şampiyonlar Ligi'nde bile oynar değil mi? O kadar iyi takım.

AEK bizi yense olumsuz yorum yapardınız, AEK'yı yendik yine olumsuz. Her şey olumsuz ama Beşiktaş bir maç kazanınca hemen ligi kesin ilk 2'de bitirir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/A%C5%9Fa%C4%9F%C4%B1l%C4%B1k_kompleksi

Biraz okumanız tavsiye olunur.Hayatta hiç birsey den zevk almayan adama ne anlatmaya çalışıyorsun?

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk

Çağdaş DENİZ
24.08.2019, 03:04
La boşverin nakzoyu
Bu maçin muhtemel kadrosunu yazın da bakalım yorumlayalim

M.Kılıç50
24.08.2019, 03:21
Bu maça yine Hüseyin-Hosseini ile çıkıp 3-1'in rövanşında yine İvanildo-Campi ye dönebiliriz. Onlarda avrupa kokusu ceksin içine, onlarda Akyazı da dolu tribünlere oynasın.
Keza Nwakaeme de öyle, bu maç oynamalı ama rövanş maçında dışarıda kalabilir.

kayseriliyiz
24.08.2019, 09:22
Her sene aynı şeyi yazdığımı nerden çıkardın, kaç yıldır foruma girmiyorum ben maç bile izlemiyordum geçen seneye kadar.. şu haldeki bjk'ye ilk 2 de olur demek çok mantıklı değil hepsi bu neye göre diyorsunuz yani bunu.. geçen hafta 3 tane atarken de sivas aynı şeyi mi düşünüyordunuz.. rotasyon yapmalık durum bence de yok.. rotasyon AEK maçında yapılır.. hüseyin - ivanildo değişsin bu maç için kafi.. UEFA da oldukça önemli bu arada avantajlı sonuç elde etmemiş olsak rotasyon yapılsın derdim..

Norveçliyi de siz hariç beğenmeyen yok.. söylediğiniz gibi gol atamayan leş çöp çer iğrenç berbat da değilmiş de mi? Buradan her öngörünüzün doğru olmadığını çıkarabiliriz rahatlıkla.. biraz sakin olun dememin sebebi bu.. neyse..Vallha nazko'yu savunmak için degil de Sørloth'u bende begenmedim.

kayseriliyiz
24.08.2019, 09:23
Oha Mert Oğuzlu bjk li miymis ? Mert'in bundan haberi var mi ?Degil mi? [emoji23]

Murat Keçeci
24.08.2019, 09:25
Kupa maçını bırakıp artık bu maça odaklanmalıyız.Rakip ligin iyi ekiplerinden bir tanesi dirençli bir takım iyi oyuncuları var fakat hedeflediğimiz noktalara ulaşabilmek için özellikle iç sahada puan kaybı yapmamalıyız.

Hücum gücü olarak iyi durumdayız ama defansif açıdan henüz güven veren bir oyun oynayamadık.Uzun bir süredir gol yemediğimiz maç yok özellikle takım savunmamızda ciddi hatalar var.Örneğin aek maçında daha dördüncü dakikada sağ taraf koridor gibiydi rakip oyuncu çizgiye indiğinde onu karşılayan solbek idi ve sağ açık oyuncumuz ise katrajın içinde bile yoktu bu işleri düzeltmemiz lazım takım savunmasına çok daha fazla sadakat göstermeliyiz.

Orta saha da teknik özelliği fiziksel özelliğinden daha yüksek oyuncular kullanıyoruz bu doğru çünkü biz oynamaya çalışan bir takımız önemli olan zaten o oyunculara defans yapmayı öğretebilmek o zaman farklı noktalara ulaşabilirsin.Zokora gibi birini aldık diyelim göbekten yiyeceğimiz ataklarda yüzde 10-15 lik bir iyileşme olacaktır ama kesin çözüm bu değil bu sadece kısmi bir çözümdür.Kesin çözüm takım halinde topun arkasına geçebilmek,oyun alanını iyi daraltmak ve rakipten daha fazla koşup topun olduğu yerde rakipten daha fazla kalabilmekten geçiyor orta saha göbekteki yumuşaklığımızı rakibi ancak hep beraber yıpratarak çözebiliriz.

Gücümüzü kontrollü kullanmak içinde pas oyununun önemini anlatmaya gerek yok.Orta sahada henüz o akıcı pas trafiğini kuramadık özellikle sörloth,ekuban,nwakaeme ve ömür merkez ikili de oynayacak oyunculara bu geçiş sürecinde her zamankinden daha fazla yardım etmeli.

Rotasyon olur mu bilmem ama bildiğim şey Trabzonspor üç kulvarda yarışa devam edebilmek için ideal onbirden daha fazlasına ideal 17-18 e ihtiyacı var.

Son olarak bu maç sürpriz sonuca izin vermemeliyiz iç saha avantajımızı taraftarımızın desteğiyle birleştirip üç puanı almalıyız bir sonraki deplasman maçına daha rahat gitmeliyiz.

zaqua
24.08.2019, 09:36

Bjk ilk 2 de mi olur?

Abdullah Avcı şapkadan tavşan çıkarmazsa reziller. Bütün camiaları darma dağın olur mayıs gelmeden. Çok kötü oynuyorlar.

Sertan Danışer
24.08.2019, 09:49
Son 13 (12'si geçen seneden) Süper Lig maçı, 4 hazırlık maçı ve 3 Avrupa Ligi maçında toplamda ise son 20 maçta namağlup, 1 maç hariç (sezonun ilk hazırlık maçı 2.lig ekibine karşı yedek ağırlıklı kadro ile oynanıp 0-0 bitmiş) hepsinde gol atmayı başarmış takımımızın namağlup serisine devam ettiği ve aek rövanş maçı ile kadıköy deplasmanına kafası rahat gideceği bir maç olsun inşallah. (içerde oynadığımız son 6 resmi maçı ise kazanmışız; skorlar 2-1, 4-1, 2-1, 4-2, 2-1, 2-1)

Mert Oğuzlu61
24.08.2019, 09:53
Degil mi? [emoji23]

Öyle miymis ? :eek:

Sadettin_
24.08.2019, 10:10
Öyle miymis ? :eek:
Trabzonspor mu Önder özen mi ?

Enes Başkaya60
24.08.2019, 10:16
Abi fikstürde şaka gibi Cidden ama inanıyorum iyi bir oyunla zorda olsa hem malatyayı hem sikebahçeyi yeneceğiz inşallah...

Yiğit SARI
24.08.2019, 10:22
Aek maçı biraz elimizi kuvvetlendirdi ama o maç da 1-2 tane daha atabilecekken atmadık. Aek ve malatya maçlarındaki ufak rotasyonlarla fener maçına hazır olabiliriz + sturridge'de katılacak takıma

Dün n'koudou'da girmiş oyuna daha dün mü önceki gün mü ne imza attı. Bu maç yapmamız gereken sadece maçın erken safhasında bulduğumuzu skora çevirmek ve saçma sapan goller yememek. İçerde oynuyoruz

Mert Oğuzlu61
24.08.2019, 10:24
Trabzonspor mu Önder özen mi ?

Demet Akalin mi Miranda Kerr mi ?

Bu arada ruyami basliga yazmasam olmaz. Kimle oynuyoruz bilmiyorum ama yeni transferimiz zenci bir futbolcu var, mac oynuyoruz. Adam 3 şut cekti 3 ü de direkten döndü. Uyandim.

Malatya maci oncesi hayır mıdır şer midir ?

LittleFinger
24.08.2019, 10:26
Vallha nazko'yu savunmak için degil de Sørloth'u bende begenmedim.

Olabilir çoğunluk diyelim o zaman.. ama nakzo ifade ettiğim gibi sörloth gelmeden defalarca mesajında adama resmen etmediği hakareti bırakmamıştı.. kullanıcının eski mesajlarından ulaşabilirsiniz yorumlarına..

kayseriliyiz
24.08.2019, 10:28
Olabilir çoğunluk diyelim o zaman.. ama nakzo ifade ettiğim gibi sörloth gelmeden defalarca mesajında adama resmen etmediği hakareti bırakmamıştı.. kullanıcının eski mesajlarından ulaşabilirsiniz yorumlarına..O konuda katiliyorum, gelmeden ahkam kesmemek lazim.

TSunami_69
24.08.2019, 10:28
Gecemedim hayırdır ?
İntikam mi aldın Beşiktaş'ın la .
Bjk forumlarindan tekme yiyip buraya mi geliyosun .
Ki bjk forumlarında uyeligin olduğuna yada sosyal medyada bjk paylaşımlarının altına yorum attığına eminim

Her olumsuz elestiri yapanin Trabzonsporlulugunu mu sorgulamaya basladik simdi de.

TSunami_69
24.08.2019, 11:36
Icerde malatya ve aek maclarini alalim o havayla feneri de sondururuz iciniz rahat olsun.

ÖmürKaradeniz61
24.08.2019, 13:05
Olabilir çoğunluk diyelim o zaman.. ama nakzo ifade ettiğim gibi sörloth gelmeden defalarca mesajında adama resmen etmediği hakareti bırakmamıştı.. kullanıcının eski mesajlarından ulaşabilirsiniz yorumlarına..

Sorloth gol atar mı, 15 gol bence atar bu sene ama benim istediğim Trabzonspora uygun bir oyuncu değil. Sturridge daha pırpır ve bize uygun bir oyuncu.

Cafer Bulur
24.08.2019, 13:08
La boşverin nakzoyu
Bu maçin muhtemel kadrosunu yazın da bakalım yorumlayalim

Ugurcan
Pereira ivanildo campi novak
Sosa Mikel
Abdülkadir Ekuban Nwaekeme
Sörloth

Bu kadroyla cikariz

artvints
24.08.2019, 13:42
Çok zor maç. Avrupa maçları arasına malatya ve fener maçı denk geldi, napoli başkanı gibi isyan ediyorum şuan.

ilelebeTS
24.08.2019, 13:51
Bir şekilde 3 puanı alıp rotaya girmemiz lazım. Kilit oyuncular Tony ve Ömür olacaktır. Bu ikilinin performansı sonucu ve oyunu etkiler.

Cafer Bulur
24.08.2019, 14:00
Çok zor maç. Avrupa maçları arasına malatya ve fener maçı denk geldi, napoli başkanı gibi isyan ediyorum şuan.

O kadarda degil renkdas takim ivme yakalamisken malatya dan bu kadar korkmak anlamsiz.

Tamam malatya iyi bir takim kolay mac olmayacak ama kendi saha ve seyircimiz önünde galibiyete daha yakin olan tarafiz

Çağdaş DENİZ
24.08.2019, 14:08
Ugurcan
Pereira ivanildo campi novak
Sosa Mikel
Abdülkadir Ekuban Nwaekeme
Sörloth

Bu kadroyla cikariz

Bence nwakaeme ikinci aek maçında yedek çıkar sosa da öyle bir de Abdülkadir ömür ve perreira
O yüzden pazar günü bunlar kesin 11 de olur
Stoperler de bu kez ikili değişmez umarım
Parmak dinlendirilebilir

Uğurcan
Pereira ivanildo husseini novak
Avdijaj sosa Mikel nwakaeme
Ekuban sorloth

Kazım Bostan
24.08.2019, 14:36
4-3 yeneriz

Faruk BERBER
24.08.2019, 15:55
4-3 yeneriz

O kadar yemesek iyi olur ama 3 puan çok önemli :p

Mert Oğuzlu61
24.08.2019, 16:09
-----------parmak---sosa
-------ömür------------------waka
------------------ekuban
--------------------alex

Belki Ekuban yerine Obi Mikel oynayabilir, bunun disinda orta saha ve hucum hatti belli gibi.

Bizim artik as kadroyu ve sistemi oturtup devam etmemiz lazim. Malatya maci onemli bir sinav olacak.

Enes Başkaya60
24.08.2019, 16:14
O kadar yemesek iyi olur ama 3 puan çok önemli :p

Hocam sen ne diyorsun sonuç olarak peki senin tahminlerin kuvvetlidir...;)

TS61_NL
24.08.2019, 16:52
Gecen senenin acisini cikartabilir bizimkiler, eminim benim gibi onlarda 5-0 lık yenilgiyi unutmamışlardır...

Faruk BERBER
24.08.2019, 17:06
Hocam sen ne diyorsun sonuç olarak peki senin tahminlerin kuvvetlidir...;)

Gollü bir galibiyet bekliyorum. Zor olacak.

Enes Başkaya60
24.08.2019, 17:10
Gollü bir galibiyet bekliyorum. Zor olacak.

Gollü bir galibiyet ama zor hadi bakalım hocam ;)

Faruk BERBER
24.08.2019, 17:11
Gollü bir galibiyet ama zor hadi bakalım hocam ;)

Sonrasında AEK maçında ciddi rotasyonlu bir kadro ve moralli bir şekilde Kadıköy deplasmanı.

nevzat61
24.08.2019, 17:43
Forumda amaç, belli kararlara varmak değil, konuyu değişik anlayışlarla, farklı boyutlarıyla ortaya koymaktır.

Açılan konulara, yapılan yorumları okudukça üzülüyorum.Kendisi gibi düşünmeyen insanları sorgulamak, yapılan yapıcı eleştirilere katlanamamak, forumu amacından uzağa götürür.Burada herkes aynı fikirde olmaması gerekiyor zaten.. Bu yüzden foruma girip yapılan yorumları okuyoruz..Ayrıca yendiğimiz bir maçtan sonra bile eleştirmek sorgulanmamali ..Trabzonspor kimsenin takımı değildir..kimse ben senden daha Trabzonspor'luyum diyemeyeceği gibi..Bütün deplasman maçlarına gidebiliyorum ama siteye gördüğümüz eksikleri yazamıyorum..

Maça gelince umarım galip geliriz..Tekirdağ'a güzel bir dönüş olur..ancak beraberlik olacak gibi geliyor..geçen sene son dönemde yakaladığımız takım olgusundan uzağız..bunda orta sahada Yusuf gibi gerek şut tehlikesi gerek kısa pas trafiğini iyi yöneten biri olmaması ve hala hazırlık kamp havasını üstümüzden atamamış olmamız,beceri olarak iyi ama takım oyunu olarak kötü olmamız..özellikle defansif ortasaha ve savunma hattındaki zaaf..İnşaallah yanılırım..

Arif Timurcioğlu
24.08.2019, 17:43
Malatya macı cok cok onemli. Kazanirsak aek avantaji ve fenere bomba gibi gitmek.

44-61
24.08.2019, 18:14
Malatya defansı Lig'deki en kötü 3 defanstan biridir Malatya bu maçı kazanamaz olsa olsa Trabzonspor hediye eder

LittleFinger
24.08.2019, 19:12
Sorloth gol atar mı, 15 gol bence atar bu sene ama benim istediğim Trabzonspora uygun bir oyuncu değil. Sturridge daha pırpır ve bize uygun bir oyuncu.
Şu ana kadar oynadığı oyun çok yararlı.. 4 maç 3 gol.. elimizde farklı tiplerde farklı rakiplere göre kullanılabilecek 3 iyi forvetimiz var.. tadını çıkaralım.. sörloth geçen Kasımpaşa maçında sosa ile beraber 15 başarılı ikili mücadeleye imza attı.. geçen haftanın bu anlamda en iyileriydi.. topu orada tutuyor.. fizik gücü inanılmaz.. kafa vuruşu tehditi var.. top dağıtabiliyor.. top sürme var.. gol vuruşları fena değil.. sürekli soluna çekmek istemesi dışında.. yaşı 23.. daha ne bekliyoruz.. bir oyuncuyu pırpır ya da pırpır değil diye mi tanımlayalım?

Hayalinizdeki Trabzonspor benim için tamamen muğlak o yüzden değerlendirme yapamayacağım.. Sizin istediğiniz Trabzonspora göre değerlendirmiyoruz zaten.. Trabzonspor'un imkanları ve oynadığı oyun dahilinde, teknik ekibin istediği doğrultusunda, oyunumuza yararı çerçevesinde çok başarılı buluyorum 4 maçlık performansını.. ve Sörloth takımla kampa da katılmadı.. ayağının tozuyla geldi attı golünü..

Enes Başkaya60
24.08.2019, 19:22
Sonrasında AEK maçında ciddi rotasyonlu bir kadro ve moralli bir şekilde Kadıköy deplasmanı.

Kadıköy deplasmanında alınacak bir 3 puan da bizi acayip motive eder ;)

~UniCef~
24.08.2019, 19:48
Arkadaslar eger Digitürk IP kutusu alirsam ozaman WebTV olarakta kullanabiliyormuyum? Yani diyelim hem Televizyondan hemde bilgisayardan izlemek mümkün mü?

kayseriliyiz
24.08.2019, 19:50
Zekeriya Alp'in koç'la ticari iliskisi var diyorlar.
Ultraslan açiklama yayinlamis galiba.

umut22
24.08.2019, 19:54
Malatya macı cok cok onemli. Kazanirsak aek avantaji ve fenere bomba gibi gitmek.

Malatya maçı galibiyeti bizim için gerçekten çok önemli. Belkide takımın gelecek maçlarını çok yakından etkileyecek nitelikte. Ayrıca seyircinin takıma güvenini perçinleyecek maç. Ne yapıp edip bu maçı almalıyız başka bir ihtimal yok

M. Fatih ALEMDAR
24.08.2019, 20:34
4-1 aliriz

Enes Başkaya60
24.08.2019, 21:38
Sturridge yine mi gelmiyor nerde ula bu adam???

Zafer Fidan
24.08.2019, 22:04
Arkadaslar eger Digitürk IP kutusu alirsam ozaman WebTV olarakta kullanabiliyormuyum? Yani diyelim hem Televizyondan hemde bilgisayardan izlemek mümkün mü?

Evet. Ama ayni zamanda sadece birinde

Sadettin_
24.08.2019, 22:16
tıkladılar fb ye

Zafer Fidan
24.08.2019, 22:17
tıkladılar fb ye

Muazzam bir goldu ama..

~UniCef~
24.08.2019, 22:34
Evet. Ama ayni zamanda sadece birinde

Bu olmadi. Cok tesekkür ederim :)

Yiğit SARI
24.08.2019, 22:47
Sturridge geldi trabzon'a. Yarın kadroda görsek güzel olurdu

Yıldıray Emanet
24.08.2019, 23:43
Yorgunluk bahanesi falan istemiyorum. Kasımpaşa 4 tane yedi Alanya'dan bugün. Bu maçları rahat alması lazım bizim gibi takımların

x_man
24.08.2019, 23:44
Bu fenerdeki balın onda biri bizde olsa çok farklı olurdu ayrıca visca rezalet ötesi oynadı

Salih Kara
24.08.2019, 23:46
Bu maçı yenmek şart oldu. Şampiyon olmak istiyorsak telafisi falan yok bu hafta yenip haftaya en az bir puan çıkarmamız lazım.

ersn.alparslan
24.08.2019, 23:47
malatyayı yenemeyiz. en iyi gollü beraberlik olur.

OFLU
24.08.2019, 23:48
Bu hafta kazanamazsak bahanesi yok. Bu ballılar son dk attı ama bunları kadıköy’e gömmeliyiz

Vkgz
Kasımpaşa 4 yedi geçen hafta puan kaybı çok üzücü cidden.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Varlıbaş61
Fener potada gideceğine göre şampiyonluğa oynayacağımız kesinleşti. Fener ile çekişeceğiz yine belli ki. Ama bu sefer edeceğiz !!

Hamza Yilmaz
24.08.2019, 23:49
Bu hafta kazanamazsak bahanesi yok. Bu götten ballılar son dk attı ama bunları kadıköy’e gömmeliyiz

Nasil gömeceksin? Iyi bir hava yakaladilar, deplasman isimiz zor. Puan iyidir

olcay_61
24.08.2019, 23:56
İlk haftaları minimum kayıpla geçmek çok önemli, bu maçı kesinlikle almalıyız sonra kadıköyde müthiş bir maç olacak gibi

CEMEFKER
24.08.2019, 23:57
Şimdi başak-fb maçını izledim. fb'nin orta saha ve başak'ın orta saha kevgir. Şu an tv'de öve öve bitiremiyorlar fb'yi. Visca denilen adam (fbli midir nedir) boş kaleye atamadı, artı arkadaşlarına kritik pasları veremedi. Başak ikinci yarı en az 2 gol bulurdu, fb ise bulduğunu attı.
Fb'de Murici baya etkili, bizdeki Sorloth'un daha formda hali. Paslı oyun fb'nin gardını düşürür.

Bu maça gelirsek fb maçı öncesi almamız gereken maç. Kasımpaşa maçı sonrası burada puan kaybı olursa ligin başında kaçırılan puanlar Şampiyonlar Ligi hedefi olan Başkan'ın planlarını bozabilir. Lig uzun süreç ancak bu sene her takım iyi sanki . Bjk dahil. Avrupa, hedef, genç yetiştirip satmak..vs. Bunları yapmak için ligde başarı şart Aek maçı ve bu maçı iyi planlaması lazım hocanın. Özellikle oyuncu seçimleri , değişikliği çünkü son iki hafta için yorgun bir takım olacak elde fb maçı öncesi.

Fb açısından da bakarsanız bizden olası bir 3 puan çıkarmaları halinde alacakları gazla "zinde güçler" tüm varlığı ile arkalarında duracaklardır.

ilelebeTS
24.08.2019, 23:57
Biz kendi işimize bakacağız. Maç maç gideceğiz. Önce bu maçtan 3 puan almalıyız.

Fatih Çelik
25.08.2019, 00:07
Vuracağız ya vuracağız ötesi var mı?

Veysel
25.08.2019, 00:08
Kendi evinde yenemiyorsan şampiyonluğu ağzına almayacaksın

Tuğrul
25.08.2019, 00:16
Ekuban-Sörloth veya Sörloth-Sturridge forvet hattı hiç bozulmamalı.

Çift forvetli sistem hedefe gittiğimiz süreçte bizim anahtarımız olacak.

Ünal Karaman bu uyumu bozduğu için Kasımpaşa maçında iki puan bıraktık.

Dilimde tüy bitti

Fakat rakibi önde karşılama, savunmayı önde kurma, takım boyu, kaleden hücuma pas ile çıkma ve pas devamlılığı gibi

Temel büyük takım fonksiyonlarına umarım erişelebiliriz.

Bunu gözönüne alarak bu sezon için fazla beklentiye girmeden rekabetçi kalmak bizi iyi hissettirmeli

Ogün YAZICI
25.08.2019, 00:25
Baskıysa baskı
Yarın puan kaybının telafisi yok
3.haftayı liderin 8 puan gerisinde kapatabilirsin
Bunun şakası yok

DNA-TS
25.08.2019, 00:27
rakipler böyle oynayarak kazanınca geçen hafta ki gibii kayıplar can sıkıyor. maçı alıp perşembe akşamı kapalı gişe moral gecesi yaparak kadıköye gitmeliyiz.

kayseriliyiz
25.08.2019, 00:31
Yine saçma sapan bir puan kaybi bekliyorum.

sbay
25.08.2019, 00:32
rotasyon işlerini bırakacağız.Stoper ikilisi kim netleştirmek lazım.Rotasyona girecek tek adam sosa.

hay1699
25.08.2019, 00:38
Fener ve Başak ikisi de rezaletti... Fener 2-3 transfer yapmazsa mümkün değil desteklense dahi tutunamaz. Biz bitirici olursak hava bambaşka olacak.

alikk
25.08.2019, 01:02
Kimin ne yaptığına değil, kendi maçımıza odaklandığımızı düşünüyorum. Rotasyonu aek maçına bırakarak sağlam çıkar net geçeriz.

Enes Başkaya60
25.08.2019, 01:07
Kendi maçımıza odaklanmamız gerekiyor tabi ama Sikebahce'nin de şöyle balına maç alması adamı deli ediyor ya bari berabere bitseydi yaa...

Tayfun
25.08.2019, 01:12
Puan kaybı olmamalı 3 puan ile yola devam etmeliyiz.

İlk hafta 1 puan ile ayrıldığımız Kasımpaşa 4 yedi ...

Enes Başkaya60
25.08.2019, 01:14
Puan kaybı olmamalı 3 puan ile yola devam etmeliyiz.

İlk hafta 1 puan ile ayrıldığımız Kasımpaşa 4 yedi ...

Kasımpaşa takım felan değil biz çok kötü oynadık maça hüküm edemedik ve berabere kaldık maalesef yarın mutlak kazanmamız lazım...

Tayfun
25.08.2019, 01:16
Kasımpaşa takım felan değil biz çok kötü oynadık maça hüküm edemedik ve berabere kaldık maalesef yarın mutlak kazanmamız lazım...

Ben de onu diyorum.

Saçma sapam abuk subuk takımlara puan kaybedince delleniyorum

Enes Başkaya60
25.08.2019, 01:19
Ben de onu diyorum.

Saçma sapam abuk subuk takımlara puan kaybedince delleniyorum

Aynen bende öyle kardeşim bütün haftamız zehir oluyor hiçbir şey zevk vermiyor yarın inşallah bir kazaya uğramayız ama korkuyorum....

nakzo
25.08.2019, 01:34
İnşallah kazanırız kazanmamız lazım şu kötü fb iki de 2 yaptı bu maç harbiden sezonun psikoloji olarak önemli maçı ....

Emre Veli
25.08.2019, 01:34
Çok ama çok zor olacak. Hızlı oyuncuları var. Yorgunluk da vardir bizde. Hayırlısı.

nakzo
25.08.2019, 01:40
Basınn bize fena gaz veriyor aman ha aman ha kendinden emin skora yönelik şu ilk haftalar çok önemli.Bu maçı alır fb den 1 puan alırsak sonuna kadar gideriz olası kayıplar isi bitirir.

Enes Başkaya60
25.08.2019, 02:03
Basınn bize fena gaz veriyor aman ha aman ha kendinden emin skora yönelik şu ilk haftalar çok önemli.Bu maçı alır fb den 1 puan alırsak sonuna kadar gideriz olası kayıplar isi bitirir.

Bu maçı alıp sikebahçeyi de yenersek ortalık karışır inanalım inşallah da öyle olacaktır ;)

Yasin Altuntas
25.08.2019, 02:51
Baskıysa baskı
Yarın puan kaybının telafisi yok
3.haftayı liderin 8 puan gerisinde kapatabilirsin
Bunun şakası yok

Şu psikolojiye biz taraftar olarak da alışsak daha başarılı olacağız. Baskılı maçlardan, zor anlardan korkan ve hep puan kaybı bekleyen değil, bu durumlarda büyüyen ve kötü gidişat’a bile böyle maçlar ile son veren takım olmamız lazım !

Sent from my iPhone using Tapatalk

bordomaviask
25.08.2019, 03:11
Sezon başı ama bu maçta olası bir puan kaybı maalesef tüm dengemizi alt üst eder ve fener maçından sonra hiç umulmadık bir tabloyla karşı karşıya kalabiliriz. O yüzden Ünal hocam ve takım bu maçın önemini gayet iyi biliyordur vurup geçeceğiz Allah'ın izniyle.

Burak
25.08.2019, 09:16
51 üzerinden 46-48 alabilirsek iddiamız olur. Futbolcuların orasına burasına çarpıp içeri girsin top yeter.

[KAPLAN]
25.08.2019, 09:17
Bu maç tam bir sınav. Bize lig maratonu için baya bir şey anlatıyor olacak.

Enes Başkaya60
25.08.2019, 09:19
51 üzerinden 46-48 alabilirsek iddiamız olur. Futbolcuların orasına burasına çarpıp içeri girsin top yeter.

Sende ne yaptın burak kardeşim yaa en fazla 40 alırız gibi ayrıca kimsede alamaz ilk yarı kolay kolay 40 puan...

Burak
25.08.2019, 09:20
Sende ne yaptın burak kardeşim yaa en fazla 40 alırız gibi ayrıca kimsede alamaz ilk yarı kolay kolay 40 puan...

İçerideki maçlardan bahsettim Enes : )

Yiğit SARI
25.08.2019, 09:21

Geçen seneki göztepe, alanya vari maçları yaşayacaksak zaten hiç heyecanımızı tüketmeyelim boş yere :D

fadigaTS
25.08.2019, 10:05
İç sahada kötü dediğimiz rakiplerimiz kazandı.Biz de kazanmalıyız.Şampiyon olmak istiyorsan inanç ve havaya girmek şart.Ben mesela halen daha geçen hafta kaybettiğimiz 2 puana takıldım.2011`e göre kadromuzda daha fazla winner diye tabir edilen oyuncu sayısının fazla olduğunu düşünüyorum

Gökhan Baymak
25.08.2019, 10:11
Fener şu oyunuyla nasıl şampiyonluktan bahsediyor aklım almıyor. İnanılmaz kötüler. Keza Başakşehir de öyle. Az akıllı oynayan Bi takım şu feneri 5lik yapar. Şu maçı Bi alalım hele.

Vkgz
25.08.2019, 10:19
Kazanamazsak çok kötü bir sinyal olur .

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fadigaTS
25.08.2019, 10:31
Fener şu oyunuyla nasıl şampiyonluktan bahsediyor aklım almıyor. İnanılmaz kötüler. Keza Başakşehir de öyle. Az akıllı oynayan Bi takım şu feneri 5lik yapar. Şu maçı Bi alalım hele.

İyi oynayana 3 puan verilmiyor.Topu 3 direğin arasından en fazla atan takıma veriliyor.Geçen sene en iyi oynayan bizdik.

Gökhan Baymak
25.08.2019, 10:36
İyi oynayana 3 puan verilmiyor.Topu 3 direğin arasından en fazla atan takıma veriliyor.Geçen sene en iyi oynayan bizdik.

Bu oyunla top o 3 direkten bir girer 2 girer 3te girmez. Ne oldum dersin. Fener şampiyon falan olamaz. Haftaya Emre B. yorulana kadar (60. Dk kadar) berabere ya da önde olursak rahat galibiyet alırız.

Enes Başkaya60
25.08.2019, 10:37
İçerideki maçlardan bahsettim Enes : )

He tamam anladım pardon o zaman Burak ;)

fadigaTS
25.08.2019, 10:38
Bu oyunla top o 3 direkten bir girer 2 girer 3te girmez. Ne oldum dersin. Fener şampiyon falan olamaz. Haftaya Emre B. yorulana kadar (60. Dk kadar) berabere ya da önde olursak rahat galibiyet alırız.Bence de fb olamaz.Ama biz de artık geçen yıldan gelen zaaflarımza çare bulmalıyız

castillo61
25.08.2019, 10:48
Şu aşamada rakiplerin maçlarına, aldıkları puanlara odaklanmanın bi manası yok. Kendi işimize bakacağız, oyunumuz tam oturana kadar içerde puan bırakmayıp deplasmanda yenilmediğimiz sürece bir sorun yok ki öyle veya böyle uzun süredir yenilmeyen bir takımımız var.

Bugün 3 puanı aldığımız takdirde işler yolundadır.

Mustafather
25.08.2019, 10:52
Maç sonu Vakfıkebire dönebileceğim bir ulaşım aracı var mıdır acaba o saatte? Varsa nereden ne zaman kalkıyor bilgilerine bakabileceğim bir yer söyleyebilirseniz çok güzel olur.

Kazım Bostan
25.08.2019, 11:03
Orta sahadaki problem için nasıl bir önlem düşünülüyor? Kendi kendine bi şekilde rayına oturur gibi düşünmüyoruzdur inşallah.

Geçen hafta yenmeliydik bir şekilde. Puan kaybetme lüksünü bu haftaya veya sonrakine saklayabilmeliydik. Bu iki maçta kaybedilen puanların çok yıkıcı etkisi olur artık psijolojik anlamda.

ÖmürKaradeniz61
25.08.2019, 11:03
Fener çok kötü, kim ne derse desin biz o maçta oturmuş ve daha kaliteli ayaklarla maçın ağır favorisiyiz. Ama önce önümüzde çok önemli bu maç var.Akyazıda üst üste oynayacağımız malatya ve aek maçlarını kazanıp kadıköye moralli gitmek gerekir.

GencTurk6161
25.08.2019, 11:17
Mutlak kazanmamız gereken bir maçı zora sokup ecel terleri döke döke kazanırız diye düşünüyorum.

Normal şartlarda mutlak favori olmamız yukarıdaki durumu değiştirmiyor.

Adem Köse
25.08.2019, 11:50
Bu nedir yaa herkes üzerinde bir baskı... Yok bu maçta puan kaybedersek sonra fenere yenilirsek ne olurmuş... Tabi ki destek olmaya devam... Şampiyonluk ikinci yarıdaki maçlarla kazanılır ya da kaybedilir. Daha sezon başı takım üzerinde gereksiz stres ve baskı oluşturmaya gerek yok.

farozlufatih61
25.08.2019, 11:51
fenevden bi cacık olmaz biz oyunumuzu her geçen gün üste doğru orantılı bir şekilde taşıyoruz sadece aptalca yenilen gollere çare bulamıyoruz 3 direk arasından topu geçirmeye gelirsek ondada çok büyük zorluk yaşamıyoruz tandem ile kalecinin iletişimini minimize edersek bu ligde bizim borumuz öter.....

ucurum
25.08.2019, 12:03
Bu maçı almamız için maçı başlamadan bitirmeliyiz direnç kazanırsa Malatya işimiz çok zorlaşır

Açıkçası da içimde de hiç olumlu hisler yok

exelans_25
25.08.2019, 12:06
Iyi oyun falan istemiyorum bugun mutlak 3 puan lazim