PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süper Lig Cemil Usta Sezonu 2.Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Y.Malatyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6

Kemal Öztel
25.08.2019, 21:15
Obi Mikel ne kadar şanssız başladı ya 2 maç 2sinde de Mikel'e çarpan top ağlara gitti. Ben yine de beğeniyorum kendisini..

Yusuf BALCI
bize 90 dakikayı rahat kapatmak yok. hep stres olmalıyız.

malatyalıların utanmadan hakeme itirazlarını da bir not alalım...

Ekrem D.
Temiz bir galibiyet. Bir AEK galibiyeti ile Kadikoy'e moralli gidecegiz. Helal cocuklar.

Macin adami > Huseyin Turkmen

Salih Kara
25.08.2019, 21:16
Savunma Mikel’e özel önlem almalı:)

ersn.alparslan
Mikel sanssiz degildi. Mudahele etmesi gereken topa arkasini dondu.

batugol
Tebrikler takıma
Daha da iyi olacağız

AlperenAltun
Malatya faullü ve sert oynamak dışında bişey yapmadı izlerken yoruldum

Mert Pasa
Sergen artistik yapma ikinci yari ugurcanin kurtardigi sut yok bir hoseiniye carpti direk bir mikele carpti gol.sabaha kdar gol atamazdin da bakma biz stres yaptik

Serdar A
25.08.2019, 21:17
Vallahi ömür törpüsü arkadaşlar var. Anlık git gel ruh halleri, her işten bir felaket çıkaracak olumsuzlukta yaşayan arkadaşlarımız var. Bir daha maç izlerken forumu takip etmeyeceğim. :)

ALDENİRO
Mikel bitmiş. Maçin adami yusuf sari

Halil Alemdar
Hadebe sen nesin abi van dijk mubarek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mustafa YILMAZ
tahminimden çok daha zor maç oldu malatya özellikle ilk yarı hiç boş alan bırakmadı deli gibi top oynadılar.

geçen seneden kalan ezber oyun yusuf'un gidişiyle eksildi ama zamanla tekrar oluşacaktır.

Full HD
Bence bu kadar korkulacak adam olsaydı bjk de kalırdı. Umarım ben haklı çıkarım (:

Hocam ona bakarsak aynisini her oyuncu icin söyleyebiliriz.Allahtan sakatlandi!

My
Mikel'i hiç ama hiç gözüm tutmadı benim. Kolay kolay da birisi içn böyle konuşmam ama bu adam sahada kıyamet koparken efendi efendi takılıp 1. bölgeye geçtiğinde de golünü (!) atıyor abi.

nakzo
Öldük dirildik bu takımla çok zor....

Ahmet Aksu
25.08.2019, 21:18
onlar sert oynamayı seviyor aslında biz de sert olmalıyız rakibi yıpratmalıyız.
ama biz çok yumuşak oynuyoruz.
ayrıca takım birbirinden çok kopuk o yüzden ortasaha sıkıntı yaşıyor.
taktik anlamda birşeyler denemeliyiz hocaya çok şey düşüyor bakalım başarabilecek mi?

Malatya faullü ve sert oynamak dışında bişey yapmadı izlerken yoruldum

Serdar A
Maçın açık ara yıldızları Hadebe ve Hüseyin Türkmen. Onlar olmasa maç 4-3 falan biterdi herhalde.

zaqua
Çok temposuz oynuyoruz. Olmuş eşek gibiler, böyle top oynanmaz.

Wakaeme aşırı top eziyor, oyun akışını bozuyor. Yanlış iş.

Pas falan kalmamış herkes kendini gösterme derdinde.

Anadolu takımlarının çoğu bizden nefret ediyor. En azından oyuncuların çoğu.

Bu sezon çok bir şey beklemeye gerek yok. Hiç bir maçta geçen yılki şiir gibi oyundan örnekler gösteremedik. Inşallah bir şeyler olur ve takın geçen yılki görüntüye döner.

Sefa Toyer
Hocanın tercihleri yanlış. Ayrıca Kosovalı ve Yusuf'a verilen paralara yazık.

halilaziz61
mücadele ediyoruz
en iyi özelliğimiz bu zaten

ama bu organize iyi top oynadığımızı göstermiyor.

topu wakameye atmak dışında bir organizasyon denemeliyiz.

maalesef yedekten gelen oyuncular da maça ağırlığını yetenice koyamıyor

yedek kulubesi kuvvetli değil mi acaba?

son söz olarak bu oyun transfer yapılarak çözülmez başka bir şeyler eksik gibi

ama yine de tebrikler takım

ilelebeTS
İkidir aynı golü yiyoruz.

My
Vallahi ömür törpüsü arkadaşlar var. Anlık git gel ruh halleri, her işten bir felaket çıkaracak olumsuzlukta yaşayan arkadaşlarımız var. Bir daha maç izlerken forumu takip etmeyeceğim. :)Ben de çok kere bunu kendi kendime diyorum da işte sizler gibi arkadaşların da yorumlarını merak etmeden duramayrım Serdar :) yapacak bi'şe yok. Ha bu uşaklar da bu forumun gerçekleri.

thehell61
25.08.2019, 21:19
Hüseyin çok kötü yaa!! Parmakda ne varda oynuyor yaaa!! Mikel niye oynamıyor yaaa bu ünal hoca hiçbirşey bilmiyorrr yaaa! Habire saçma sapan konuşmalara şahit oluyorum. Ne kadar çok biliyonuz ya siz ? Bakın bu adamlar siz böyle konuştukca sizi g.t ediyorya ne kadar güzell oluyor. Belki utanırsınız.

GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smart
Ben savunmamızı beğendim, Mikel maalesef çok şanssız ama orta alanda iyi top çeviriyor.

OFLU_79
Ney zormuş? Anlat da bizde bilelim.

İ. SARAL
İlla bir sıkıntı olacak, rahat edemiyorlar, inanılmaz bir şey. Yine de 3 puan güzel.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrahtuna
25.08.2019, 21:20
tebrikler takım ilk 3 puan hayırlı olsun..geçen hafta var ya kasımpaşa ya haybeden puan verdik..

gurur6134
Tebrikler.. milli aradan sonra ancak kendine gelir ritmini bulur oyun sablonu da oturur takimin..

Enes Başkaya60
Maçın adamı Hüseyin Türkmendi cidden helal olsun...

Kötü oyun güzel sonuç...

LittleFinger
Ünal Karaman başarısızdı.
Hüseyin Türkmen yerden çok iyiydi Jahovice servis yapamadılar. Hüseyinin eksik olduğu nokta da bu zaten, adam hava toplarında kötü boyu da kısa fiziği de yetersiz..ama çok top kesti tebrik ederim hava hakimiyetini de geliştirir umarım..
Orta saha yol geçen hanı gibiydi..
Parmak pas arası yaptı ancak rakibe al da at da dedi.. Mikel daha iyi olacaktır..
Ünal Karaman oyuncu değişikliği neden yapmıyor bilmiyorum? Futbolu bilenler açıklasın.
Sörloth kötüydü. Kampa katılmamış olmasına vermiyorum. Ayakta duramıyordu bugün.
Perreira orta açamıyor. Darbesiz topun altına girip açtığı ortalar verimsiz.
Sahanın en iyisi bence Türkmendi.
Herkese iyi akşamlar. Haftaya da puan çıkarırsak güzel olur.

Chovy
Vasat oyunla kazanmayi ozlemisim.

Gunu Huseyin'in mudahaleleri kurtardi.

castillo61
Mikel'in girip orta ikilinin önünde oynadığı dakikalarda sağa sola yanaştı rahat top yaptık, hoca Avdijaj'ı almasa Malatya'nın direnci tamamen düşerdi.

Mikel 10 no oynarsa geçen seneki düzeni yakalayabiliriz sanki tabii Ekuban-Şörlot-Sturridge üçlüsünün ikisini yedek oturtmak da zor iş. Bilmiyorum.

Ahmet Aksu
25.08.2019, 21:21
abi alışın artık biz böyleyiz.. :D

ben de ilk yarı foruma girmedim gayet sakin rahat maç izledim ikinci yarıdan daha kötü olmamıza rağmen.
ama buraya bir girdim yorumları görünce gaza geldim sinirlerim tavan yaptı ben de arkadaşlara katıldım.
elimizde değil psikolojik olarak yıprattı bu takım bizi siz iyi kalabilmişsiniz valla :D

Ben de çok kere bunu kendi kendime diyorum da işte sizler gibi arkadaşların da yorumlarını merak etmeden duramayrım Serdar :) yapacak bi'şe yok. Ha bu uşaklar da bu forumun gerçekleri.

Faruk BERBER
Özellikle ilk devre olmak üzere pek de iyi oynamadan kazandık. İşte bu çok önemli.

OFLU_79
Helal olsun çocuklar! Böyle devam.

Alper Beyazay
25.08.2019, 21:22
Rakipteki stoper Hadebe midir nedir resmen tek oynadı adam ya defansta o kenarda o bi ara adam yeter dedi ileri bile çıktı. Çok iyiydi.. Hüseyin yerine Ivanildo oynasın dememe rağmen Hüseyin'de çok iyiydi bugün.

Mikel bu vurdumduymazlık nedir hayırdır ya her topa götünü dönüp gol yedirmek zorunda mısın, ne adam basıyor ne adam karşılıyor. Tek yaptığı pas yapmak başka bir olayı yok.

Serdar A
Sahada en fazla ikili mücadele kazanan futbolcu ( 7 )

5 kritik topa müdahale , her biri %100 gol pozisyonu yaratabilecek pozisyonlardı

54 kez topla buluşma ve %92 pas isabet ortalaması

Ve maçı faul yapmadan tamamladı.

Kimden bahsediyorum ?

Hemen kameralarımızı BMN maç öncesi dakikalarına çeviriyoruz :

Hüseyin sevdası Ünal hocanin başını yakacak Allah sonumuzu hayır etsin

Hüseyin Türkmen'in yedirdiği golü var bu akşam

Huseyin Turkmen yuzunden Jahovic kafa golunu atti bile

Saka maka bu maci alsak bile; neden Huseyin Turkmen?

Hem Obi Mikel süs diye mi alindi?

Nwakaeme yine sahada yururse 90 dakika goz yumacakmisin acaba?

Neyse HAYDE TRABZONSPORUM!

Hüseyini şu takımda görmek istemiyorum yan toplarda sürekli boşa çıkan ıska geçen bir amatör niye fernandes oynamaz.

Evet takım bölünmeye başlar bu kadrodan sonra

ünal sen hoca değilsin dedim gene tekrarlıyorum bu ünal bu takımda 2 sene değil 22 senelik sözleşmede imzalasa şampiyon yapamaz çıkaracan kadroya içine tüküreyim.

ya bu ivamldo kasımpaşa maçının en iyi adamalrından biriydi keza obi mikel de öyle bu adamlar neden oynamıyor bu hüsyin denen zat kimin torpillisi adam kötü futbolcu bu ısrar neden.

Neden Hüseyin? Gerçekten çok merak ediyorum? Kasımpaşa maçı yerine farklı bir maç mı izledik neden Hüseyin?

Hoca ne Hüseyini hocaaaaaaaa. Fener maçında bu takıntından vazgeçmezden Muriç 35 tane atar

Biktik hüseyinden..muriqiyo Hüseyin tutamaz...cocuk gibi kalior yaninda

2-1 kaybederiz inşallah.

karayamayman
Mikel maşallah 2’de 2 yaptı.

mourner
25.08.2019, 21:23
Linç edilmeyeceksem birşey demek istiyorum.. son 2 3 maçtır wakayeme nin 10 dk oynaması için 80 dk sahada tutulması can sıkıcı.. Bu maçta son 10 dkyı da oynamadı.. 90 dk oynayamıyorsa yedek başlasın artık..geçen sene kadro dar diye Ünal hocaya hak veriyorduk ama bu sezon geniş kadroyu kullanması lazım.. Donisden
4 5 dakika vererek yararlanmayız.

Ehrimen

5 kritik topa müdahale , her biri %100 gol pozisyonu yaratabilecek pozisyonlardı

Kimden bahsediyorum ?

Çıkıp bir tanesi de yorum atmaz şimdi. Bir sonraki maça dırdır etmeye gelirler.

ilelebeTS
Galibiyet güzel. Oyundan düşmemek için rölantide oynadık. Defansif özelliklerimiz ön plana çıktı. Defansif olarak da beğendim takımı.

juliant
bu macta 3 puan aldik diye elestirmeyenlere lafim..bu oyunla 3 puan mucizeydi takim iyi degol 6 no lazim hemde iki tane birden..malatya evimizde ezdi bizi..bu oyunu baskasi oynasa sampiyonluk adayi demezdiniz ama biz oynayip kazaninca sampiyonluk adayi goruyosunuz bizi...gecen sene çita dusuktu ayni puanlata 5 nci olunur

Fatih Çelik
25.08.2019, 21:24
Waka topu paylaş artık please. Rakibin yorulmasıyla yarı sahaya yerleşebiliyoruz Nwakaeme bu yüzden etkisiz...

Can
Valla bu Mikel nasıl kendine gelecek ? Gelecek mi benim hiç umudum yok. Zaten 15 dakika kala girdin az biraz hırslı ol koş bişe yap ya.

CesurHamsi

Kimden bahsediyorum ?

Bende yalan yok bu mac iyi oynadi

Ama anlamadigim tek sey; son kac mactir kotu oynuyor ve ben bunu demisim, yasak mi?

forum niye var ozaman :)

Gökhan Balcı
25.08.2019, 21:25
Başlamış rakiplerde salakça konuşmalar. Göreceğiz bakalım Malatya maçlarında onları. Kendi evimizde bile olsa kazanması zor maçtı. Tebrikler takıma. Bu maç fiziksel olarak ayakta kalma anlamında bence iyi bir sınav verdik.

ysngmz
Maçın adamı Hüseyin Türkmen wakayeme ve ekuban kötüydü

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MA291
Ikinci yari iyidik. Macin adami net Hüseyin. Inanilmaz müdahaleleri vardi. Malatyanin en iyiside Hadebeydi. Oyun kurabiliyor ve müdahaleleri cok iyi.
Macin en kötüsü: Hakem
Bu sezon hakemlerden cekecegimizin sinyaliydi bugün

Veysel
Beni niye etiketlediniz ya :D

Alper Beyazay
Aek maçında Nwaekeme oynamasın LÜTFEN

Salih Kara
Ömür de inşallah ciddi birşey yoktur

halilaziz61
Linç edilmeyeceksem birşey demek istiyorum.. son 2 3 maçtır wakayeme nin 10 dk oynaması için 80 dk sahada tutulması can sıkıcı.. Bu maçta son 10 dkyı da oynamadı.. 90 dk oynayamıyorsa yedek başlasın artık..geçen sene kadro dar diye Ünal hocaya hak veriyorduk ama bu sezon geniş kadroyu kullanması lazım.. Donisden
4 5 dakika vererek yararlanmayız.

katılıyorum
donis iyi değildi ama
wakayeme takım oyunu oynamamızın önünde engel olarak duruyor
oynasın diye maç içinde bekliyoruz

asist yapmaya çalışmıyor

Halil Alemdar
Yusuf Sarı 1-2 pozisyonda çalım attığı adama dönüp tekrar çalım atmaya çalışırken garip toplar kaptırdı

juliant
25.08.2019, 21:26
Galibiyet güzel. Oyundan düşmemek için rölantide oynadık. Defansif özelliklerimiz ön plana çıktı. Defansif olarak da beğendim takımı.

ne rolantisi gucumuz buydu..ingilizler 3 gunde bir oynadikca guc kazaniyo biz ounadikca gucsuzlesip yorgunuz diyoruz..yorgunluk değil zayif gucsuz oyuncularimiz var demekki

Gurpas
Güzel maç oldu. Rölantide oynamaya çalıştık. Başardık.

Alper Beyazay
Beni niye etiketlediniz ya :D

Sturridge devre arası kaçar, bu maç inşallah yeniliriz falan. Tepkilerin ve isteklerin değişik. Totem falan mı bu?

Kazım Bostan
Mikel bence iki maçtır iyi oynuyor. toplamda ne kadar sahada kaldı zaten ama girdikten sonra her dakika ismini duyduk.

gollerde yapacağı bir şey yok.

Muhammed Ayaz
Maçın yıldızları;

Hüseyin
Pereira
A.Ömür
A.Parmak.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

altugoguzhan
25.08.2019, 21:27
Malatyaspor'un Zimbabve'li stoperi Hadebe tek başına defans yaptı resmen, çok iyi adam.

Kazanmak güzel oldu rahat uyuyabiliriz :)

odyseuys
parmak'ı çıkarıp donis'i almak nedir? biri bunu açıklasın... bir gol daha yeseydik bunun hesabının "hatalaramızdan ders alıyoruz" ile verilemeyeceği bir kadro yaptı yönetim. hoca nasıl "yanlış kullanılır"ın dersini veriyor... maç öncesindeki hatalı tercihleri maçın ilerleyen dakikalarında hamle yapmasını engelleyen bir teknik heyet var kenarda.

obi mikel gibi bir tecrübeyi dahil edemediğimiz denkleme sturridge gibi bir marka giriyor şimdi de... şu haliyle problemi çözemeyen, x'leri y'leri ayrı tarafta toplayamayan hoca ve teknik ekip bu yeni değişkenlerle nasıl bir sonuca varacak merakla bekliyorum.

yorumsuz6117
Yusuf, Avdijaj vasatlar..

A. Aydın
Yusuf yazici nin boslugu dolmadi.
Ekuban o isi yapamiyor. Cift forvet desen verimli olmuyor.

Hakan
Dört gözle Hüseyin'i takip edenler kaç tane kritik müdahalesi var saymışlar mı ?

juliant
taraftar ölü takim ölü..sturidg kadikoyu gorunce keske bunlari reddetmeseydim dicek

DURAS
25.08.2019, 21:28
En çok umutlu olduğum futbolcu adviaj’dı. Ancak gördüm ki en az üç ayı var fizik kondisyonunun güçlenmesi için. Bir ritim ve hava yakalamak için galibiyet önemliydi. Obi iyi adam bence. Takımı benimsemesi lazım. İnşallah benimser. 3. Bölgede %100 2 pozisyon harcadı maşallah, 1. Bölgede 2 golü var. Tersini yaparsa güzel kazanç olur

nakzo
Ney zormuş? Anlat da bizde bilelim.

Sen futbol izliyormusun kasımpaşa maçını bu maçı izledin mı ne zor biliyomusun bu takımın şampiyon olması çok zor şampiyon olabilecek bir ışık vermiyor şimdi anladın mı neyin zor olduğunu.

mkesen1982
Kötü oynadığızda bile bu takım maçı alır rahatlığı var.Bu önemli bir gelişme.Malesef waka bu seneye hiç iyi başlamadı.Novak 2 kişilik oynamasa sol felç durumda olurdu.Maçın adamı Hüseyin.Şorlot bugün etkisizdi.Hakem ve var penaltıyı es geçti.Çok zor maçta 3 puan güzel oldu

~UniCef~

Kimden bahsediyorum ?

Ruh hastasi bir toplum var.

Ahmet Aksu
aek maçında full yedek çıkmalıyız bu takım zor yürüyor dinlenmesi şart.
taraftarının da etkisiyle üstümüze gelecek atak ağırlıklı oynayacak şikecilerin maçında kondisyon çok önemli olacak. kontrada delik deşik ederiz.
yeter ki erkenden yorulmayalım.

ilelebeTS
ne rolantisi gucumuz buydu..ingilizler 3 gunde bir oynadikca guc kazaniyo biz ounadikca gucsuzlesip yorgunuz diyoruz..yorgunluk değil zayif gucsuz oyuncularimiz var demekki
Bizim takımı İngilizler çalıştırmıyor. Burası da İngiliz ligi değil. Bizim ligin gerçekleri bunlar. 3 günde 1 maç kaldırmaz bizim ligin takımları.

smart
25.08.2019, 21:29
taraftar ölü takim ölü..sturidg kadikoyu gorunce keske bunlari reddetmeseydim dicek

dicek mi

alikk
Kötü oyun geldi umarım üzerinde düşünülür, ilk 35 dakikanın dersleri ne kadar alınırsa ligi o kadar yüksekte bitirebiliriz. Ayrı parantez mikel bey bu ne vurdumduymazlık, o pozisyonda sanırsın halı saha maçı oynuyor.

halilaziz61
Dört gözle Hüseyin'i takip edenler kaç tane kritik müdahalesi var saymışlar mı ?

hatası vardı ama
maçın adamı idi bana göre de

Sadettin_
öncelikle malatya başak a 3 atmış taş gibi takım bizi mahvedecek sahaya gömecek ve bjk sezonu ilk 2 de bitirir diyenleri sevindirmediğin için teşekkürler Trabzonspor.

Maç hakkında iki konudan bahsedıp bitiricem .

1. Sorloth dan beklediğimiz topu ileride tutma arkadaşlarına topu dagıtma işini son 2 maçtır beceremıyor .

2. Abdulkadir parmak ciğerisiz şekilde saga sola koşturdu . Seneye sosa yerıne oynar diyen her kim varsa onla bir daha futbol muhabbetı yapmayın . sosadaki oyun gorusunun zekanın ara pas yetenegının ve diğer liderlik vasıflarının 10 da biri yok abdulkadırde . Bazı maclar sosa cidden maçtan koptugu oluyor macı onemsemıyor . O macları fırsat bilen ozevlatcılar , parmagın sosanın yerıne oynayabılecegını zannedıyor . ASLA !!! parmak sosanın kramponu olamaz .

serkanholep
ortasaha eksik kalıyor net.

yusuf çok önemliydi bizim için

sosa parmak yerine sosa,onazi,mikel daha verimli oluır. maçına göre parmak da oynar

iki kanat ve forvet

kanatlar sturrige, abdül forvet sörlot

ya da abdülü ortaya çekip waka,stur, sörlot

batugol
Ben takımdan memnunum ve daha iyi olacaklarina eminim
3 haftaya kadar her şey daha rayına oturur
Bence tek eksiğimiz uzaktan şut çeken oyuncumuz kalmadı
Umarım sturridge bunu yapar

Bera B.
Bu Jahovic’in karın ağrısı nedir? Her maç kendini atmalar, abartılı hareketler. Diğer maçlarında da mı böyle bize mi özel?

Faruk BERBER
Valla bu Mikel nasıl kendine gelecek ? Gelecek mi benim hiç umudum yok. Zaten 15 dakika kala girdin az biraz hırslı ol koş bişe yap ya.

Mikel kariyeri boyunca böyle oynadı, bahsettiğin türden bir isim değil :)

karayamayman
Yusuf Sarı daha da faydalı olur; ancak nerede çalım nerede pas yapacağını iyi ayarlamalı.

Bir de Wakayeme çizgiyi indiğinde Sarı gibi bazı topları yaya çıkarmalı. Boşta çok adam oluyor ısrarla kalabalığa atıyor topu.

İ. SARAL

Kimden bahsediyorum ?

Hemen kameralarımızı BMN maç öncesi dakikalarına çeviriyoruz :Komik gerçekten, bir o kadar da acı. Hüseyin, bir kötü oynasa hemen yiyecekler çünkü arkada yeni transfer var, onun oynaması lazım. Huseyini yeyince sirada parmak var. O da hallolunca Ekuban var.

nbay
Vakayemenin dinlenmesi şart. Sosa da yanına eklenebilir .

emrahtuna
bu mikel bu haliyle parmağın anca tırnağını keser..

Oruç
25.08.2019, 21:30
3 puan iyi. Aek maçında maksimum rotasyon yapılabilir. Fb maçından da en az 1 puan alırsak üzülmem.

Faruk BERBER
Bu Jahovic’in karın ağrısı nedir? Her maç kendini atmalar, abartılı hareketler. Diğer maçlarında da mı böyle bize mi özel?

Her maç öyle. Büyük takımlara karşı kısmen daha arttırabilir seviyeyi vitrin açısından. Ama bize özel bir durum yok.

~UniCef~
Obi Mikeli begendim. Ilk maci cok kötü oynadi onun disinda gayet iyi oynuyor. Yavas yavas takima ayak uyduracaktir.

Takim cok yorgundu ama Nwakamenin yerine kimi oynatibiliz diye düsünmedim degil

halilaziz61
Bizim takımı İngilizler çalıştırmıyor. Burası da İngiliz ligi değil. Bizim ligin gerçekleri bunlar. 3 günde 1 maç kaldırmaz bizim ligin takımları.

kaldırmalı
gerekirse antremanı az yaptırırsın maça çıkarsın
dünya kadar transfer yapıp 3 sonraki maça aynı kadroyla çıkılması bana dpğru gelmiyor
en azindan 2 rotasyon düşünülebilirdi

-Samet

Keske siz de gidip Kadikoy'den kombine alsaniz da biz de rahat etsek...

champions
25.08.2019, 21:31
Ekuban net PTT topçusu, 1 milyon euro'ya çok daha iyi forvetler alınabilirdi.
Bu takımın ortasahası YOK. Ne Sosa ne de Parmak oranın adamı değil. Gittik üstüne Mikel'i aldık, zaten tartışmalı bir tercih, madem aldın oynat, o da yok.
Ünal bu takımın defolarından biri, maçları kazanabileceğimiz en zor şekilde kazanıyoruz, birçok kazanabileceğimiz maçta puan kaybediyoruz.
Bu şartlarda ligden umudum yok, gelecek hafta yüksek ihtimalle ersun'un dandik fb'sine yeniliriz, geleceğimiz en iyi yer de 3.lük olur.

ozturk
25.08.2019, 21:31

Takımı bilmem de taraftar ölü diyen ya maçı izlememistir ya da TS li değildir

ilelebeTS
25.08.2019, 21:32
kaldırmalı
gerekirse antremanı az yaptırırsın maça çıkarsın
dünya kadar transfer yapıp 3 sonraki maça aynı kadroyla çıkılması bana dpğru gelmiyor
en azindan 2 rotasyon düşünülebilirdi

Rotasyonsuz kaldırmaz yani. Biz Aek maçının 11'iyle 70 dk oynadık.

Halil Alemdar
25.08.2019, 21:32

Çıkıp atarız yorumumuzu. Evet bu maç iyi oynadı tek maçla adam yükseltmeye devam. Kaç maçtır kötü oynayan adamı eleştiremeyeceğiz.

Sadettin_
25.08.2019, 21:33
3 puan iyi. Aek maçında maksimum rotasyon yapılabilir. Fb maçından da en az 1 puan alırsak üzülmem.
yenicez fenerı .
hem kadıkoy balonunu . hemde bu senekı fener balonunu patlatıcaz

juliant
Keske siz de gidip Kadikoy'den kombine alsaniz da biz de rahat etsek...

sende maca git cekirdek ye elestirenlerede kadikoye git de

İ. SARAL
Dört gözle Hüseyin'i takip edenler kaç tane kritik müdahalesi var saymışlar mı ?:)

nevzat61
Öyle yada böyle bu maçtan 3 puan ile ayrılmak çok önemliydi..Sahadaki tüm ts oyuncular hakkını vererek oynadı..Şu oyuncu öne çıktı desek diğerlerine haksızlık olur..

Mikel kendine güvenini kaybetmiş ,şut çekmeye korkuyor..üzerinde şanssızlık mı gevşeklikmi ona çarpan her top gol oluyor.. Rakibin yerinde olsam şut çekerken kaleye doğru değil mikel'in üstüne vururum nasılsa %90 gol :))

Yusuf BALCI
Çok temposuz oynuyoruz. Olmuş eşek gibiler, böyle top oynanmaz.

Wakaeme aşırı top eziyor, oyun akışını bozuyor. Yanlış iş.

Pas falan kalmamış herkes kendini gösterme derdinde.

Anadolu takımlarının çoğu bizden nefret ediyor. En azından oyuncuların çoğu.

Bu sezon çok bir şey beklemeye gerek yok. Hiç bir maçta geçen yılki şiir gibi oyundan örnekler gösteremedik. Inşallah bir şeyler olur ve takın geçen yılki görüntüye döner.

3 günde bir maç yapıyoruz. bunu da dikkate alın. sahadaki takımda sosa, nwakaeme, perreira gibi yaşı yüksek oyuncular hiç dinlendirilmiyor.

MA291
Aek maci simdilik Fener macindan daha önemli. O macin telafisi yok ve henüz bitmedi.
Orta sahaya Onazi lazim net. Ama formda olan gecen sene sakatligindan önceki Onazi. Ikili mücadelelerde zayifiz. Ilk yari Malatya cok topla oynsdi cünkü alamiyoruz topu

LittleFinger
25.08.2019, 21:34

Attım, sahanın en iyisi olduğunu da söyledim. Buradaki çoğunluk da girip bakabilirsiniz Serdar Atasoy dahil, İvanildo - Hosseini ikilisini ideal tandem olarak görüyor. Ben de öyle görüyorum. Kasımpaşa maçı referans alındığında 2 kısa yerine bir uzun bir kısa stoperle oynayabiliriz dedim çünkü Jahovic havadan etkili bir stoper.

Tekrar tekrar da belirttiğim üzere yerden çok iyi bir stoper ancak havadan iyi bir stoper değil, geçen maçlarda da gördük. Neyse önemli değil zaten.. linç kültürü buraya da hakim olmuş seneler sonra tekrar yazmaya başladık ama hata etmişiz.

Ekleyelim Ünal Karaman da oldukça başarısızdı bugün.

halilaziz61
Rotasyonsuz kaldırmaz yani. Biz Aek maçının 11'iyle 70 dk oynadık.

onu da hoca düşünmeli
ikinci aek maçında rotasyon olacaktır

juliant
campi gibo agir topcularin isi yok bizde huseyin yerone o olsaydi 5 yerdik adam hicbir hizli topa kosup mudahale edemezdi

Veysel
25.08.2019, 21:35

Çok talihsiz bir yorum olmuş. Nasıl cevap versem bilemedim..!

BatuhanB
25.08.2019, 21:35
İlk yarı golü atana kadar Ünal Karaman'ın deplasmanda oynadığımızı düşündüğünü zannettim ama ikinci yarı bütün yorgunluğa rağmen toparladık, hattâ rahatlıkla 3'ü 4'ü de atabilirdik.

Taraftarda gereksiz bir Mikel alerjisi oluşuyor, oysa kendisinin saha içindeki duruşu bile tam hazır olduğunda ne kadar faydalı olacağının sinyallerini veriyor. Bugün oyuna girdikten sonra da soğukkanlılığı ve sâkinliği ile gâyet yerinde katkı verdi.

Abdülkadir Ömür'ün bu performansı devâm ettiği takdirde Osmanlı tuğralı yüzük sipârişi vereceğim :)

Son olarak, Fenerbahçeliler acâyip gaza gelmiş kendileri muazzam bir futbol oynuyor gibi... Dün Visca az buçuk oynasaydı farkla mağlûp olacak yerde kazandılar, bugün "Haftaya bu Trabzon'u kevgire çeviririz" diyorlar. Çok üstünde durulan bir konu değil ama oluşturulan algı ve bunun dâhilinde verilen psikolojik savaş futbolda çok şeye gebedir. Geçen sezondan kalan hazır takımımız var, 1 hafta dinlenme süremiz var. Deplasmanda elbette favori olamayız ama karşımızda geçen sezondan en fazla 1 tık yukarıda Fenerbahçe olacak. Algıya dâhil olup takımı da germeyelim.

TSunami_69
25.08.2019, 21:36
Forumdaki genel dusunce guzel futbol izlemek. Cunku herkes biliyorki dunyanin puanini toplasak bizi sampiyon yapmayacaklar. Bari goze guzel gelen futbol oynayalim

CEMEFKER
Maç beklediğimden daha düşük tempolu geçti, bunda Malatya'nın anlamsız oyunu rol oynadı. Adamlar haftada 1 maç oynamalarına rağmen oyuna asılamadı. Bizim için de iyi oldu.
Sorloth baya yorgun gözüküyor veya başka bir sorunu var. ilk iki maçta gösterdiği oyun gücü ortada yok ki fiziki haline bakınca ilginç. Ekuban onunla aynı maç sayısında olmasına rağmen ondan daha diriydi. Beğenmeyen olabilir ama Ekuban fiziki gücü ile bizi ileriye taşıyan bir iki kişiden.
Mikel eleştiriliyor ancak hatırlayın aynı yaşlardaki Sosa da ilk geldiğinde boş bir sezon geçirmişti. Mikel bizi oyuna sonradan girip rahatlacak tek isim şu an diğeri Doğan.
Takım rotasyonu adına kritik haftalardayız bence Kasımpaşa maçından 3 puan alsaydık fb maçında beraberlik hakkımızı kullanabilirdik. Şu an 2 puan gerideyiz fb maçı berabare biterse milli maç arası ile futbolcuların dinlenmesi, hazır olmayanların (Sturidge, Mikel...) adaptasyonu için iyi olacak.

nakzo
aek maçında full yedek çıkmalıyız bu takım zor yürüyor dinlenmesi şart.
taraftarının da etkisiyle üstümüze gelecek atak ağırlıklı oynayacak şikecilerin maçında kondisyon çok önemli olacak. kontrada delik deşik ederiz.
yeter ki erkenden yorulmayalım.

En baştan beri bunu söylüyorum 3-0 yenilemeyiz heralde.

AyhanPe
Parmak i yerden yere vuranlar adamin cikarilmasini elestirebiliyor..Son iki macta da gayet iyide oynadi..Fb macinda en kücük hatasiyla yine yerden yere vurulacak..Hazirlik maclarinda formunun gerisinde olan Hüseyin i taraftar aniden sildi..Simdide maci kurtaran adam oldu..Ortalama Trabzonspor takipcilerinin teknik direktörcülük oynamasi mide bulandirici hal almaya basladi..Sadece takimi destekleyin..Gerisini bosverin..Bu nedir ya..Güya Türkiye nin en cok futboldan anlayan taraftari diyede gaza getirilir..Tirt..

halilaziz61
yenicez fenerı .
hem kadıkoy balonunu . hemde bu senekı fener balonunu patlatıcaz

inşallah

Alper Beyazay
Sturridge çok harika reklam ediyor bizi storyler falan. Her açıdan mükemmel transfer ya.

Kazım Bostan
https://www.instagram.com/danielsturridge/

sturridge sevmiş taraftarı. hikayesinde top class dior.

Serdar A
25.08.2019, 21:37
linç kültürü buraya da hakim olmuş seneler sonra tekrar yazmaya başladık ama hata etmişiz.

Öyle bir niyetim yoktu , sadece yorumlarımızda kullandığımız kesin yargıların nasıl bir hata olduğunu göstermek istemiştim.

Maksadımı aştıysam özür dilerim.

juliant
25.08.2019, 21:37
Çok talihsiz bir yorum olmuş. Nasıl cevap versem bilemedim..!

sen statta napiyosun cekirdekmi yiyodun..yoksa kombine alip maci evdemi izliyodun..yada bunu yapanlarimi destekliyosun

arda.61
25.08.2019, 21:38
Taraftar kötü diyen de ilginç gayet iyiydi taraftarımız. Sturridge fener taraftarından etkilencekmiş de keşke oraya gitseydim dermiş. Bu kadar ezik psikolojisine girmenin anlamı yok. Hikayelerinde taraftardan etkilendiği net belli.Bu kadar abartmaya gerek yok.

Ayrıca mikel gayet iyiydi. 10 dakika sahada kaldı bu adam ve baskı da yemedik kendisine çarpıp şansızca gol olan pozisyon dışında. Görmek istediklerinizi gösterebilmesi için 10 dakika çok kısıtlı.

ilelebeTS
25.08.2019, 21:38
Elalem helva gibi takımlarla oynuyor. Bize fizik olarak en hazır takım geldi. Malatya'yı yabana atmamak lazım.

My
25.08.2019, 21:39
abi alışın artık biz böyleyiz.. :D

ben de ilk yarı foruma girmedim gayet sakin rahat maç izledim ikinci yarıdan daha kötü olmamıza rağmen.
ama buraya bir girdim yorumları görünce gaza geldim sinirlerim tavan yaptı ben de arkadaşlara katıldım.
elimizde değil psikolojik olarak yıprattı bu takım bizi siz iyi kalabilmişsiniz valla :DBence yapı meselesi. Bariz pesimist arkadaşlar var yıllardır çizgilerini hiç bozmadılar :) Daha maç başlamadan karaları bağlıyorlar maç bitene kadar. Galip gelirsek nefes alıyorlar gelemezsek de tam gaz devam :)

ersn.alparslan
Sezonu bizim gibi erken acmis, avrupadan iyi top oynayarak elenmis, gecen hafta basaga 3 gol atmis bir takimi yenmek guzel. Ama takimin bu yorgunlugunun haftada 2 mac yapmakla degil kondisyonerlerin yetersiz olmasiyla ilgili oldugunu dusunuyorum. Ayrica prag macindada aek macindada bu mactada rakiplere cok fazla sut cekme sansi veriyoruz.

Ahmet Taşçı
Mikel bugün 10 numara oynayabileceğiniz sinyallerini verdi bence, Göbekte Parmak - Sosa önlerinde Mikel ve tek forvete dönüş daha hayırlı olcak. Mikeli On numara çekip hem savunmaya yapmayı bilen hem de daha önce orda oynadığından iyi top dağıtan bir on numaraya sahip olup bir taşla iki kuş vurabiliriz.

Alper Beyazay
sen statta napiyosun cekirdekmi yiyodun..yoksa kombine alip maci evdemi izliyodun..yada bunu yapanlarimi destekliyosun

Yok kendisi inşallah yeniliriz, Sturridge devre arası gitmezse yüzüme tükürün vari yorumlar yapmayla meşgul. :D

Sadettin_
biz malatya macını atlattık .
şimdi istanbul takımları dusunsun .
puan kaybedecekler malatyaya bakın gorun

sessizkral_1
AEK Maçında sosa,nwakame, parmak hatta ömür dinlenmelidir !

takım ayakta duramıyor

3-1 in avantajıyla çıkmalıyız.

fener maçı bugünkü oyunu affetmez. !!

Serdar A
Forumdaki genel dusunce guzel futbol izlemek. Cunku herkes biliyorki dunyanin puanini toplasak bizi sampiyon yapmayacaklar. Bari goze guzel gelen futbol oynayalim

Yooo ...

Kimse bizi şampiyon yapmayacak , bizi arkamızdan itecek karanlık eller yok.

Bunu kendi inancımızla ve kendi ayaklarımız üzerinde başaracağız.

Olacağız da...

Kadromuz 1 eksik ile şampiyonluk kadrosudur.

25 Ağustos'tayız henüz ligin başı, kimi arkadaşlar bunu göze almaksızın eleştiriyor.

Harun CAN
25.08.2019, 21:40
Kimi buna çabalamak der ama bence bizim takım aşırı lakayıt şekilde futbol oynuyor. Bu nedenle kolay giden hiçbir işimiz olmuyor. Geçen seneki defansif anlayış aynen devam ediyor. Ligin en kötü 3 savunmasından biri bizdedir net.. Böyle bir akşamda kazanıp devam etmek ve morali üst seviyed tutmak tabiki önemli ama düzeltilmesi gereken noktalara bir türlü parmak basılamıyor. Yusuf'un asistini ve yediğimiz golde stoperlerin hareketlerini defalarca izlemeleri gerek futbolcuların ve de hocanın. Bir de Fofana'nın direkten dönen topundaki pozisyonu. Resmen rakip hücumcular enfes goller atsın diye özel çabalar sarfediyoruz. Adamın önünü açıyoruz vs vs...

Süleyman Baykan
25.08.2019, 21:41
Bu sezon 50 maç yapacak takım her maç tempo ve rakibi ezerek yenme gibi birşey beklemeyin bu maçı rölanti bir oyun ile kazandık takım yarı gücü ile oynadı en az 70 dk. 20 dk. kadar tempo yaptık hemen eleştiri yarışına girmeyin.

Adem Köse
mücadele ediyoruz
en iyi özelliğimiz bu zaten

ama bu organize iyi top oynadığımızı göstermiyor.

topu wakameye atmak dışında bir organizasyon denemeliyiz.

maalesef yedekten gelen oyuncular da maça ağırlığını yetenice koyamıyor

yedek kulubesi kuvvetli değil mi acaba?

son söz olarak bu oyun transfer yapılarak çözülmez başka bir şeyler eksik gibi

ama yine de tebrikler takım

Ben de tam aynı şeyleri düşünüyordum... Acaba yedek kulübemız, düşündüğümüz kadar iyi değil mi.

Takım olarak hala sorunlarımız var. Çok fazla efor sarfediyoruz bunun en büyük nedeni bence oyunu rakip sahada uzun süre oynayamiyoruz. Hücumdan donen topları alamiyoruz ribaund alma konusunda zayıfiz böyle olunca da çok fazla geri koşuyoruz. Bu da çok yoruyor.

Onazı dönemeyecekse Parmak minvalinde harekatli dinamk birini almaliyiz

Kazım Bostan

https://www.instagram.com/danielsturridge/

hikayesinde taraftar için top class diyor sturridge. hayran kalmış.;)

Alper Beyazay
25.08.2019, 21:42
Ya da neyse gereksiz konu.

nakzo
25.08.2019, 21:42
fb maçındaki anahtar aek maçı rotasyonudur.

Oruç
25.08.2019, 21:43
Aek maçında Sosa kesinlikle dinlendirilmeli. Fb maçında diri bir Sosa'ya ihtiyacımız olacak.

Ahmet Taşçı
AEK Maçında sosa,nwakame, parmak hatta ömür dinlenmelidir !

takım ayakta duramıyor

3-1 in avantajıyla çıkmalıyız.

fener maçı bugünkü oyunu affetmez. !!

+Stoperler

Doğan Keskin
Resmi maçlarda yenilmezlik kaç oldu 20 mi?

Özgür Öztürk
25.08.2019, 21:44
Bu sezon gömme işini bi kenara bırakıp iyi veya kötü her maçta destek olsak da görsek olabilecekleri.
Özellikle statda şu gömme işini bir kenara bırakmamız lazım.

O kadar gömdüğümüz Hüseyin Türkmen'i gördük bugün.
Futbol içerisinde iyi olmak da var kötü olmakta.
Önümüzde çok uzun ve yorucu geçecek bir maraton var ve bu maratonda her futbolcuya azami ihtiyacımız var.
O sene bu sene diyoruz ama o senenin bir kısmını da taraftar olarak biz bozuyoruz.

Hakan
25.08.2019, 21:44
Mina net bir şekilde dirseği açıyor,penaltı çıkmaması da hayret bir şey.

memmedaga
25.08.2019, 21:45
enseyi karartmayın boş yorum yapmayın

azıcık pozitif olun

hiçbir şeyi beğenmeme her şeye kötü ters tarafından bakma hastalığından kurtulun

bu lanet olası pis bir kültür,bu kültürü aşağılıyoruz ve reddediyoruz

bu anlayışı hiç bir yerde yaşatmamalıyız

ANIL
Sörloth uyum sorunu yaşıyor, şehir ve takıma alışamamış.

Veysel
Yok kendisi inşallah yeniliriz, Sturridge devre arası gitmezse yüzüme tükürün vari yorumlar yapmayla meşgul. :D

Alper kaç yıldır beraberiz burada. Şakasına bir yorum yazdım hemen gömme lütfen :D

CEMEFKER
25.08.2019, 21:46
Yusuf Yazıcı kalsaydı mevcut takım ile ligin en iddialı takımı olurduk. Sosa rotasyonu için de genç hali ile iyi bir alternatif olurdu. Takımın karakterlerinden olan Sosa, Novak ve Pereria takımı bir şekilde eksik bırakırsa Ünal Karaman'ın buna karşı bir oyun tarzı, B planı olmalı.
Birkaç oyun tarzını oynayabilmeliyiz. Gidişat onu gösteriyor daha ligin başı olmasına rağmen. Ünal Karaman'ın kafasında her zaman Sosa, Novak, Pereria olmadan bir oyun tarzı ve saha dizilişi olmalı ve bunun sezon boyunca sayısı en az 5-6 maç olmalı.
Sol bek sorunu söyleniyor Yusuf Erdoğan oraya iyi bir alternatif olurdu hem kanat hem de sol uçta oynayabilme tecrübesi var. Böyle bir adama ihtiyaç var acil olarak.

halilaziz61
25.08.2019, 21:46
Mina net bir şekilde dirseği açıyor,penaltı çıkmaması da hayret bir şey.

kesinlikle penaltı idi

kurallar mı değişti

jönts
25.08.2019, 21:47
Arkadaşlar “taraftar iyi” kısmında şaka mı yapıyorsunuz?

Gole sevinmek, golden sonra üç dakika ambiyans yapmak değil bence tribün.

Bu konuda İstanbul takımlarından çok gerideyiz maalesef.

Tribünler tek ses olmalı artık. Eminim ki X grup bir marşa girince Y grubu bitmesini bekliyor ve yeni bir marşa giriyor.

Vira maratondayken insanlar onlara ayak uyduruyordu da br nebze tribün yapıyorduk. Şimdi o da yok.

LittleFinger
Öyle bir niyetim yoktu , sadece yorumlarımızda kullandığımız kesin yargıların nasıl bir hata olduğunu göstermek istemiştim.

Maksadımı aştıysam özür dilerim.

Sizi yıllardır severek takip ederim.. kesin ifadeler kullandığımı da düşünmüyorum.. Kasımpaşa maçından sonra girip yine herkes bakabilir ki İvanildo çok beğenildi.. sizin yorumunuzu da hatırlıyorum hatta.. Hosseini de genel olarak Hüseyin den iyi bir performans ortaya koyuyorken kusura bakmayın neden Hüseyin oynuyor diye sitem etmişim.. sonuçta hata etmişim.. profesyonel yaşamıma spor ile hiç alakalı olmayan şeylerle devam ediyorum ancak görüyorum ki burada herkes Guardiola..

Önemli değil herkese iyi forumlar.. her şeye rağmen güzel bir galibiyet.. Türkmen e de tebrikler geçen maçlara göre üstüne koyarak oynadı, ancak yine de ideal tandemin İvanildo Hosseini olduğunu düşünüyorum..

Dırdır ederler diyen arkadaşa da iyi forumlar.. seneler sonra takımı izlemeye futbol ile kafa dağıtmaya başlamıştım.. linç yemek yerine sadece okumayı tercih ederim.. hakkında hiç fikir sahibi olmadığınız tanımadığınız insanları bir yorumu üzerinden linç etmemeyi alışkanlık haline getirir umarım herkes..

ANIL
sosa-mikel
daniel-ömür-tony
sörloth

ömür yazıcının defansa katkısını verebilirse bu kadro ideal olabilir. parmak ve ekuban hamle oyuncusu olarak iyi katkı verir.

gerenimo
25.08.2019, 21:48
ne yapıyorsunuz anti hüseyinciler ağırlaşıyor musunuz?

Beypba
Hoca bu kafayla giderse. Bu takım 7-8. Hafta havlu atar.. Sosa ve Nwakaeme üzerinden ne kadar gidecek bu takım?!?

Takım futbol olarak geçen senenin baya gerisinde.. Savunmadan yine yeniden çıkamıyoruz ve hoca bu konuda hiç bir çabası yok...

Mikelin takıma bir an önce ısındırılması lazım..

El Cordobes
Maç boyunca forumu takip etmedim. Maçtan sonra bütün yorumları okudum. Cidden sıkıntılı tipler var. Artık şuna kanaat getirdim. Bu arkadaşlar ya başka takım taraftarı, ya çok kötü niyetli ya da psikolojik sorunlu. Her üç durumda da gözümde kıl kadar değerleri yok. Önceden bu hezeyanlara cevap vermesem de kendimce aklımda tartışırdım. Ama hakikaten boşuna vakit kaybıymış.

Maç boyunca sayfaları böğüre böğüre işgal edenler gol olunca ortadan tüyüyorlar. Adam bu maç puan kaybedersek sezon biter diyor. Bu ruh halini nasıl açıklamak lazım?

Hüseyin Türkmen maçın adamı.

Yediğimiz gol üç oyuncu değiştirdikten sonra geldi.

Sırf şu iki durum için bile birileri utanır mı? Hiç sanmıyorum.

Alper Beyazay
Alper kaç yıldır beraberiz burada. Şakasına bir yorum yazdım hemen gömme lütfen :D

Şakasına takılıyorum yahu. Haftaya da öyle yazarsan topa tutarlar burada söyleyeyim. :D :D

freedomforever
25.08.2019, 21:49
Acilen 4-4-2’den vazgeçmeliyiz.

Sefaenes
25.08.2019, 21:49
mac 3 puan alsak bile Hakem gözümüse baka baka pen. vermedi var a bile gitmedi

delikoyun
25.08.2019, 21:50
Sörloth uyum sorunu yaşıyor, şehir ve takıma alışamamış.
Sörlot bu ligde 10 gol atamaz çok ağır topu indiriyor ama sonrası yok dönemiyor dönse ne olacak tek ayağı var onunda bitiriciliği zayıf 10 maç sonra şörlot taraftardan tepki görecek sinyaller çok kötü mikeldede sorun var campide de bence transferler kötü alınan 16 futbolcunun ben ivanildo struddige ve iyileşirse onaziden umutluyum bunda da net konuşamıyorum
eğer struddige iyi çıkmazsa önazi iyi dönmezse 4.lük ile 10 luk arasında ligi bitiririz
haftaya farklı mağlubiyete hazır olun

halilaziz61
25.08.2019, 21:50
Arkadaşlar “taraftar iyi” kısmında şaka mı yapıyorsunuz?

Gole sevinmek, golden sonra üç dakika ambiyans yapmak değil bence tribün.

Bu konuda İstanbul takımlarından çok gerideyiz maalesef.

Tribünler tek ses olmalı artık. Eminim ki X grup bir marşa girince Y grubu bitmesini bekliyor ve yeni bir marşa giriyor.

Vira maratondayken insanlar onlara ayak uyduruyordu da br nebze tribün yapıyorduk. Şimdi o da yok.

tek tezeruat eden grup kendilerini pek tutmasam da trabzonlu gençler

şu bütün gruplar lağvedilse de tek bir taraftar grubu altında birleşse her şey çözülecek

Oruç
25.08.2019, 21:51
Resmi maçlarda yenilmezlik kaç oldu 20 mi?

17.

Mehmet
25.08.2019, 21:52
Bu Obi Mikel ne işdir?
2 maça girdi, bir yerine çarpan top kalemize gol oluyor...

nakzo
ne yapıyorsunuz anti hüseyinciler ağırlaşıyor musunuz?

Fikrimi değiştirmem hüseyin bu takımın stoperi olamaz fernandes hüseynidir stoper norveçlide bu takımın forveti olamaz.

Doğan Keskin
Özete bakınca çok kalitesiz bir maç olmuş sanki.

sessizkral_1
25.08.2019, 21:53
takım yorgun, yorgun , yorgun !!

ve ünal hoca bu durumu izliyor, yedekler ne işe yarıyor ? artık bazı oyuncular dinlenmeli !!!

Fatih Çelik
25.08.2019, 21:53
sosa-mikel
daniel-ömür-tony
sörloth

ömür yazıcının defansa katkısını verebilirse bu kadro ideal olabilir. parmak ve ekuban hamle oyuncusu olarak iyi katkı verir.

Sturridge kanat oynamak istemediğini söylemiş zaten eski hızı yok Sörlothla yer değişirler bence

İ. SARAL
25.08.2019, 21:54
Kötü oyuna ragmen galibiyet müthiş oldu. Ilk yarı çok kötüydük ama ikinci yarı toparlandik. Malatya iyi takım bu galibiyet çok iyi oldu. Macin adamlari Huseyin, Pereria, Ömür.

zaqua
25.08.2019, 21:55
3 günde bir maç yapıyoruz. bunu da dikkate alın. sahadaki takımda sosa, nwakaeme, perreira gibi yaşı yüksek oyuncular hiç dinlendirilmiyor.

Işte rotasyon burada devreye girer. Bu maç 1i 45 dk 1i yedek olmalıydı.

A.Gökhan AKIN
Fener maçında bu futbolun sonu facia olur..

nakzo
takım yorgun, yorgun , yorgun !!

ve ünal hoca bu durumu izliyor, yedekler ne işe yarıyor ? artık bazı oyuncular dinlenmeli !!!

Yedeklerin çok kötü lig maçında rotasyon yapsmazsın avrupada rotasyon yapacaksın.

mkesen1982
25.08.2019, 21:57
Stad 41000 kişi maçta 31000 kişi.Millet bilet peşinde koşuyo.10000 kişi nerde.Bilmiyorum ciddi soruyorum

delikoyun
25.08.2019, 21:57
Fikrimi değiştirmem hüseyin bu takımın stoperi olamaz fernandes hüseynidir stoper norveçlide bu takımın forveti olamaz.
bu ligde şörlot 10 gol atamaz

nevzat61
25.08.2019, 21:58
Ayrıca Rizespor'u yorumuma eklemeyi unutmuşum..tebrik ederim 2 de 2 yaptılar..sivas'ıda yenerek iyi durumda olduklarını gösterdiler..

delikoyun
25.08.2019, 21:58
Haftaya farklı mağlubiyete hazır olun

nakzo
25.08.2019, 22:00
bu ligde şörlot 10 gol atamaz

Çok bilenler linç eder seni çok kolay marke edilebilecek ağır bir forvet.

gerenimo
25.08.2019, 22:01

senin fikrinin çok da önemli olmadığını görmüş olduk. boşver bir galibiyetin de tadını çıkar.

Oruç
Stad 41000 kişi maçta 31000 kişi.Millet bilet peşinde koşuyo.10000 kişi nerde.Bilmiyorum ciddi soruyorum

Muhtemelen içlerinde Trabzon dışından kombine alıp gelmeyenler vardır.

farozlufatih61
Obi Mikel'i beğenmeyen futbol filozoflarına sahibiz düşenebiliyormusunuz.
Peki neden 2 haftadır topun ona çarpması ve gol olması futbol oyununu çarpma ve gol olmadan ibaret sanan ulemalar gidip topsuz spor müsabakaları seyreyleyin..
Bu kadar kötü olmamızı Ünal beyin saçma sapan kadro tercihine borçluyuz lakin öyle yada böyle kazandık önemli olan 3 puanı aldık sıradaki maçın sonucunu bugünkü oyuna bakarak yorumlamakta bana kalırsa aptallıktır...

Adem Köse
25.08.2019, 22:03
Yedeklerin çok kötü lig maçında rotasyon yapsmazsın avrupada rotasyon yapacaksın.

Katılıyorum. Avrupa gruplarına katılalım parayi alalım. Sonra uefa grup maçlarına yedek kadro genç kadro ile çıkalım.

Obi mikeli maclarda ikinci yarının ortasından sonra yusuf yazıcının pozisyonunda oynatabilir miyiz acaba... Sanki daha iyi daha tempolu göründü ayaklar iyi kolay top kaybetmez. Sanki ilerde top tutmak için düşünülebilir.

mkesen1982
25.08.2019, 22:03
Muhtemelen içlerinde Trabzon dışından kombine alıp gelmeyenler vardır.

10000 kişinin kombinesi var ve gelmiyomu.Yarın bigün çok önemli maçtada gelmicekmi yani bunlar.Büyük sorun.Klüp bunla ilgili bi çalışma yapmalı bence.Kötü görünüyo televizyonda

Halil Alemdar
25.08.2019, 22:04
Mikel çok iyi olacak gayet de temiz top oynadı aldı verdi şutu da gol olsa çok iyiydi. Şörlotta bi durgunluk vardı bugün

champions
25.08.2019, 22:04
Ekuban, Andjusic, Campi, Mikel (düzenli oynarsa faydalı olacağını düşünsem de )

Kadro planlamamız net bir şekilde hatalı. Bu takım muhakkak topa sahip olmalı ve Stu-Mikel-İva bir an önce formayı kapmalı.
İdeal 11'i yakalar ve geçen sezonki gibi topa sahip olursak tabloyu tersine çevirebiliriz.

kayseriliyiz
25.08.2019, 22:05
Yooo ...

Kimse bizi şampiyon yapmayacak , bizi arkamızdan itecek karanlık eller yok.

Bunu kendi inancımızla ve kendi ayaklarımız üzerinde başaracağız.

Olacağız da...

Kadromuz 1 eksik ile şampiyonluk kadrosudur.

25 Ağustos'tayız henüz ligin başı, kimi arkadaşlar bunu göze almaksızın eleştiriyor.Sence o eksik ne hocam?

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

thehell61
25.08.2019, 22:06
4 5 dakika vererek yararlanmayız.Buna bende katiliyorum. Belki Sturridge gelip takıma alıştığında Vakayemeyi keser hoca belli olmaz. Geçen senenin çok uzağında.

GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Aksu
25.08.2019, 22:06
stad 41 bin kişilik diyorlar ama aslında 38 bin kişilik tribün var. kalanı localar onlar da 1500-2000 civarında olur o da localar 10 kişilik sahipleri doldurursa.
50 bin kişilik de olsa stad da boğucu bir atmosfer yok.
zaten tezahurat olarak ligin kötülerindeniz çünkü 80 grup var. bari ani tepkiler verelim rakipteyken yuhlayalım falan diyoruz ama o da en fazla 10 dk oluyor. sonra stadı sessizlik bürüyor özellikle ikinci yarı stresli maçlarda.

şimdi cinconların maçını izliyorum seyircisiyle konyayı boğuyorlar maçın başından beri. hem taraftar hem topçusuyla.
bizim de böyle olmamız lazım. kendi sahamızda rakibi taraftarımızla ve topçularımızın ön sahada baskısıyla ve hızlı atkalarla boğmalıyız. ama bugün özellikle ilk yarı deplasmanda gibiydik :D

Serdar A
25.08.2019, 22:07
Sence o eksik ne hocam?

Onazi.

ÖmürKaradeniz61
25.08.2019, 22:07
Abi şu mikeli takıma monte et artık, duygusallığı bırakın kim iyiyse o oynasın.Sturridge aek maçında oynamalı.

Yunus Emre SEYHAN
25.08.2019, 22:09
Son derece verimsiz transfer dönemi geçirdik. Bu takım 2 aya kalmaz patlar.
Yusuf'un yeri doldurulmadı
Hala ortasahada oynatacağımız çift yönlü futbolcu yok.
Sosa, Abdulkadir kaç hafta daha dayanacak?
Abdulkadir Parmak ofansif bir alternatif olarak değerlendirmeliydi çünkü Yusuf Sarı ve Kosovalı yetersiz.
Bekler mükemmel ama yedekleri yok

mkesen1982
25.08.2019, 22:10
stad 41 bin kişilik diyorlar ama aslında 38 bin kişilik tribün var. kalanı localar onlar da 1500-2000 civarında olur o da localar 10 kişilik sahipleri doldurursa.
50 bin kişilik de olsa stad da boğucu bir atmosfer yok.
zaten tezahurat olarak ligin kötülerindeniz çünkü 80 grup var. bari ani tepkiler verelim rakipteyken yuhlayalım falan diyoruz ama o da en fazla 10 dk oluyor. sonra stadı sessizlik bürüyor özellikle ikinci yarı stresli maçlarda.

şimdi cinconların maçını izliyorum seyircisiyle konyayı boğuyorlar maçın başından beri. hem taraftar hem topçusuyla.
bizim de böyle olmamız lazım. kendi sahamızda rakibi taraftarımızla boğmalıyız. ama bugün özellikle ilk yarı deplasmanda gibiydik :D

Staddaki atmosferi bilmiyorum inşallah birgün nasip olur.Ligteki maçları iyi takip ederim.Televizyondan görülen ligin en etkisiz tiribünü sıralamasında sonlardayız.Malesef

yorumsuz6117
25.08.2019, 22:11
Sörlot'un vasatlığı gün geçtikçe ortaya çıkıyor yalnız..

mawro61
25.08.2019, 22:12
6.resmî maçımız. Ne oynayacağımız artık belli olmuştur.
Kaybetmiyoruz, ama tuhaf bir oyunumuz var vesselam.

kayseriliyiz
25.08.2019, 22:14
Onazi.O zaman transfer sart

freedomforever
25.08.2019, 22:14

Keyif vermeyen her an berabere kalabileceğimiz ve topun rakipte olduğu bir oyun.

Alper Beyazay
25.08.2019, 22:15
Böyle giderse yedek bekleyecek kişi Ekuban değil Sörloth olacak.

My
O zaman transfer sart

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant TapatalkOnazi varken bile şarttı. Şimdi Onazi de yok :) Enteresan bir transfer dönemi geçirdik.

artvints
Duzensiz oynuyoruz, acelemiz varmış gibi, rakip ataklarda da çok gömülüyoruz. Biraz daha tertipli, düzenli dizilmek lazım. Adam adama savunma yapmanın sonucu heralde.

hanzale
Taraftarın ciddi IQ sıkıntısı var.

Oğuz ZEYTİN
25.08.2019, 22:16
AEK maçının ilk 30 dakikasındaki kadayıf gibi yumuşak takım savunmasını bugün de seyrettik. Sert değiliz. İleridekiler pres yapmayınca rakip çok rahat kalemize geliyor. Bunu oyuncu eklemesiyle mı yoksa diziliş değişikliğiyle mı düzeltiriz, göreceğiz. Şu haftaları galibiyetle geçmek tabii ki önemli. Ama öyle anlatıldığı gibi mükemmel değiliz.

[KAPLAN]
25.08.2019, 22:18
Takımın 2 büyük sorunu var. İlki bu taktik anlayışla her rakibe puan kaydebiliriz. Kazanma garantisi olmayan bir görüntü çiziyor takım. İkincisi ise takım fizik kondisyon olarak gerçekten çok kötü durumda. Bu 2 sorunu da düzeltmesi gereken Ünal Hoca. AEK maçı çok fantaziye kaçmadan yeni bir düzen denemek için fırsat olabilir.

kadirgazioglu
25.08.2019, 22:20

hugo lu burak lı oyuna döndük sanki. ekuban a ve oynadığı bölgeye çözüm bulmamız gerekiyor.

yorumsuz6117
25.08.2019, 22:20
Takımda bazı oyuncuların yedekleri yok birşey olsa mala bağlama ihtimalimiz yüksek..

ibrahim ŞEN
25.08.2019, 22:22
Evet acele ediyoruz biraz sakin kalsak hucumlarda savunmamızda öne cıkar ve bölgeler arası bukadar bosluk bırakmayız

Fanatik34
25.08.2019, 22:25
Hüseyin macin ilkyarisi iki Kritik zamanlama hatasi yapti, bunlar golle sonuclansa bitirirlerdi cocugu ama sonrasinda mükemmel oynadi.

Wakayeme takim nasilsa, o da öyle. Iyi organize oynasak, ondan alacagimiz verim yüksek olur ama bu düzenle oynadigimiz sürece daha iyisi olmaz. En azindan mac sonunda vakit gecirmeyi biliyor bu bile simdilik yetiyor.

Ekuban takimin en hazir oyuncusu. Cezasahasi icinde basit düsünmeyi de bir ögrenebilse..

redbul
25.08.2019, 22:34
biz taraftar olarak sonuç taraftarı olmuşuz galibiyet gelince herşey toz pembe şimdi takımı övenlere soruyorum takım 2-1 galibiyet aldı ama ne oynadı ünal karaman 2 yıldır bu takımın başında takımın ne oynadığı hala belli değil lafta lgin en hazır takımıyız eğer bu takım ligin en hazır takımıysa vay ki halimize vay takımdan sosa ve abdülkadir ömürü çıkar bu takım ligde rakip kaleye gidemez iddaa ediyorum.

jönts
25.08.2019, 22:37
Top rakipteyken kontra atak takımı gibi oynuyoruz. Önde iki kişinin koşmasıyla pres yapılmaz. Stoperler çıkacak, bekler kayacak, merkez alan (pas kanalı) kapatacak hatta kaleci liberoya çıkacak.

Bunları yapmıyoruz. Muhtemel iki sebebi var:

1. Kondisyonumuz zayıf. Yorgunlukla ilgili değil bu. Oyuncuların fiziksel karakterleri buna müsait değil.
2. Hoca uzun toplardan korkuyor. Bu da stoper ve kaleci sıkıntısına işaret eder.

Aslında bir ihtimal daha var: Hoca takım presi sevmiyor.

Gs - Konya maçında Konya 5 saniyeden fazla ayağında top tutamadı. (Birkaç istisna hariç) Öyle pres yapıyor gs.

Halil Alemdar
Taraftarın 1 dakikalık sessiz kalması gerektiği yerde neden 3 lü çektirdiğini anlayan var mı ya dün sıtariç olayı bugün bu

ilelebeTS
Milli araya kadar önemli olan puan toplamak. Lig asıl ondan sonra başlar.

halilaziz61
25.08.2019, 22:38
biz taraftar olarak sonuç taraftarı olmuşuz galibiyet gelince herşey toz pembe şimdi takımı övenlere soruyorum takım 2-1 galibiyet aldı ama ne oynadı ünal karaman 2 yıldır bu takımın başında takımın ne oynadığı hala belli değil lafta lgin en hazır takımıyız eğer bu takım ligin en hazır takımıysa vay ki halimize vay takımdan sosa ve abdülkadir ömürü çıkar bu takım ligde rakip kaleye gidemez iddaa ediyorum.

İyi mücadele ediyoruz
Ama
İyi top oynamiyoruz.

Bunun da nedeni geçen seneden kalan sistemi devam ettirmeyisimiz.

Bu sisteme gelen oyuncular entegre olacaktı biz başka bir şey arıyoruz

Oruç
25.08.2019, 22:39
Novak'ın golü var.

Pereira attı. :)

Sezgin Öztürk
25.08.2019, 22:40
İyi mücadele ve galibiyet güzel oldu yoğun takvimde...Dün şikecileri o oynadığı rezil futbolla şampiyonluğun favorisi gösterenler bugün bizim iyi oynamadığımızdan dem vuruyor.

Takım yorgun ama bu yorgunluğuna rağmen ligin sağlam ekiplerinden birine karşı iyi mücadele edip 3 puanı almasını bildi.Takımda ritmini bulamayan oyuncular var,onların form tutmasıyla çok daha iyi olabiliriz.

jönts
25.08.2019, 22:40
Taraftarın 1 dakikalık sessiz kalması gerektiği yerde neden 3 lü çektirdiğini anlayan var mı ya dün sıtariç olayı bugün bu

17901

Anlamak güç. Sessiz kalman gereken tek an. Gerçi biz ülke olarak bu saygı duruşu işini beceremiyoruz.

M.Argun
25.08.2019, 22:41
Ekubana yapılan kesin penaltı Ermanda tv de söyledi var'a bile gidilmedi çok net diyor adam..
,

Ufuk
25.08.2019, 22:41
Gelen futbolcuya Faroz atkısı takanlar ile bir topcunun yılmaz savunucusu olanlar arasında hicbir fark görmüyorum.

Burada oyuncuları değerlendiriyoruz. Hazırlık maçlarında hem Hüseyin hem Campi lesti. Yok arkadaş Hüseyin iyiydi diyen varsa buradan sonrasını okumasın boşuna zaten.

Ivanildo Kasımpaşa maçında oynadı ve haftanın en çok top kapan oyuncusu oldu. Göze eksiği de çarpmadı. Hosseini de formda. Form düşüklüğü olan Hüseyinin yerine Ivanildo oynasın demenin neresi suç? Birde çıkıp sallayanlar nerde yazıyorsunuz. Farklı takımı mi tutuyoruz biz, Hüseyin hata yapsa hep beraber üzüleceğiz iyi oynadı hep beraber sevindik. Parmak Prag ilk maçında lesti, ikinci maç toparladı, bu maç bence en iyilerden biriydi. Bunlar topçu nihayetinde, biz topçuları değil takımı destekliyoruz bak aralarında en çok sahiplendigimiz çocuk gitme dedik gitti. Yarın bunlarda gidecek belki o yüzden takım için en doğrusu neyse o olsun. Bizim çocuk bu oynasın, yanlış.

serkanholep
25.08.2019, 22:42
ortasahaya kreatif oyuncu şart

ya da kendi içimizden yaratacağız

ömür ü oraya evirebilirsek oyunumuz biraz daha düzelecek

ama ömür ün kuvvetlenmesi, şut özelliğinin artması gerek

defansın önünde

sosa,parmak,ömür

sosa,mikel,ömür

onazi,mikel,sosa

mikel,parmak,sosa vs vs vs gibi bir 3 lü olmalı. yokluklarında altyapı gençlerinden koyabiliriz pekala

kenarlar için

waka,sturrige

waka,eku

eku, stur , sörlot,yusuf, svdija gibi alternatifler olabilir

forvet sörlot gibi gözükse de ben nedense beğenemiyorum. ama daha erken birşey söylemek için

Giallorossi
25.08.2019, 22:44
Ekubana yapılan kesin penaltı Ermanda tv de söyledi var'a bile gidilmedi çok net diyor adam..
,

O pozisyon zaten 100% penalti. Orada omuz omuza bir mücadele yok. Ekuban defans oyuncusunu gecmisti ve defans oyuncusu resmen omzuyla arkadan itiyor. Pozisyonun topla alakasi yok

BlackPanther
25.08.2019, 22:45
Erman Toroğlu: “Trabzonsporun net penaltısı verilmedi. Pozisyonu tartışmam bile.”

Başkan. Şu Nihat Özdemire söyle sabrımızı taşırmasın!

Full HD
25.08.2019, 22:45
Staddaki atmosferi bilmiyorum inşallah birgün nasip olur.Ligteki maçları iyi takip ederim.Televizyondan görülen ligin en etkisiz tiribünü sıralamasında sonlardayız.Malesef

En etkisiz mi? Takimlarin hemen hemen hespi bos koltuklara oynuyor.Buna göre epey önde yani en etkili tribünlerden olmaliyiz, mantiksal yaklasim!

Ahmet Aksu
25.08.2019, 22:46
işte bundan bahsediyorum ön alanda takım olarak pres yapsak rakip bocalayacak ama zaten takım savunması olarak çok yumuşağız ön alanda pres de yapmayınca ortasahayı güle oynaya geçiyor takım. deplasmanda eyvallah ama kendi sahamızda bunu yapmak zorundayız.
elimizde mükemmel bekler var canavar gibi ön alan oyuncularımız var ama nedense bunu yapmıyoruz hocadan kaynaklı muhtemelen. geçen sene sahamızda rakibi ısırıyorduk.
şimdi rakiplere bakıyorum herkes sahasında bu şekilde oynamaya çalışıyor.
ğs maçının ilk yarısını izledim konyanın tek atağı 43. dakika da tek kaleyi bulan şutu var. cincon çok iyi değil ama bunu ön alanda baskı ile rakibi dişleyerek toparlıyor. karybettikleri topları anında geri alıyor hızlı oynuyor. tabi 6 numara faktörü de var biz de onun sıkıntısı var. ama adamların stoperleri 40 dk ortasahanın ortasahasındaydı. biz ise savunurken çok gereksiz geri çekiliyoruz rakibin de morali yerine geliyor.
ğsde rakip konya değil başka olsaydı çoktan 3lerdi ama konya inanılmaz savunma yapıyor gerçekten :D Allahtan konya ile ilk 4-5 hafta oynamıyoruz gerçekten kanser ederdi bizi :D

bu ligde kendi sahanda rakibi ezeceksin ki şampiyonluk iddaan olsun. deplasmanda da 17 maçta 6-7 galibiyet 4-5 beraberlik al tamamdır.

Top rakipteyken kontra atak takımı gibi oynuyoruz. Önde iki kişinin koşmasıyla pres yapılmaz. Stoperler çıkacak, bekler kayacak, merkez alan (pas kanalı) kapatacak hatta kaleci liberoya çıkacak.

1. Kondisyonumuz zayıf. Yorgunlukla ilgili değil bu. Oyuncuların fiziksel karakterleri buna müsait değil.
2. Hoca uzun toplardan korkuyor. Bu da stoper ve kaleci sıkıntısına işaret eder.

Gs - Konya maçında Konya 5 saniyeden fazla ayağında top tutamadı. (Birkaç istisna hariç) Öyle pres yapıyor gs.

ekeser60
25.08.2019, 22:47
arkadaslar kendimi bildim bileli saygi duruslarinda en saygisiz taraftar bizde. sayginin ne oldugundan haberleri yok buda comarlikla alakali egitimsizlikle alakali kim ne derse desim ayiptir ya utaniyorum.her saygi durusunda gecen senede italya milli marsini yuhlamistik hazirlik macinda birileri su taraftarlara beslendikleri kinci siyaset ruhunu stadlara yansimamasini soylemeli yoksa bu kin nefretle taptiklari ideolojiyle bogulup gidecekler

Sezgin Öztürk
25.08.2019, 22:48
Amigolarımız saygı duruşunda ne yapılacağını idrak edemediği için böyle rezil bir durum çıktı ortaya...Cehalet fazlasıyla mevcut Trabzon'umuzda.

jönts
25.08.2019, 22:49
işte bundan bahsediyorum ön alanda takım olarak pres yapsak rakip bocalayacak ama zaten takım savunması olarak çok yumuşağız ön alanda pres de yapmayınca ortasahayı güle oynaya geçiyor takım. deplasmanda eyvallah ama kendi sahamızda bunu yapmak zorundayız.
elimizde mükemmel bekler var canavar gibi ön alan oyuncularımız var ama nedense bunu yapmıyoruz hocadan kaynaklı muhtemelen. geçen sene sahamızda rakibi ısırıyorduk.
şimdi rakiplere bakıyorum herkes sahasında bu şekilde oynamaya çalışıyor.
ğs maçının ilk yarısını izledim konyanın tek atağı 43. dakika da tek kaleyi bulan şutu var. cincon çok iyi değil ama bunu ön alanda baskı ile rakibi dişleyerek toparlıyor. karybettikleri topları anında geri alıyor hızlı oynuyor. tabi 6 numara faktörü de var biz de onun sıkıntısı var. ama adamların stoperleri 40 dk ortasahanın ortasahasındaydı. biz ise savunurken çok gereksiz geri çekiliyoruz rakibin de morali yerine geliyor.
ğsde rakip konya değil başka olsaydı çoktan 3lerdi ama konya inanılmaz savunma yapıyor gerçekten :D Allahtan konya ile ilk 4-5 hafta oynamıyoruz gerçekten kanser ederdi bizi :D

bu ligde kendi sahanda rakibi ezeceksin ki şampiyonluk iddaan olsun. deplasmanda da 17 maçta 6-7 galibiyet 4-5 beraberlik al tamamdır.

İki merkez orta sahalı oyun başımıza iş açacak. Orayı üçlersek önde üç forma beş oyuncu var. (Tony - Eku - Alex - Ömür - Daniel) Bence Ömür yavaş yavaş 8 numaraya alışsın.

ucurum

Kimden bahsediyorum ?

Ben Hüseyin'i kastetmedim ama maşallah kendini haklı çıkarmak için beni de kullanmışsın

Hala daha aynı görüşteyim Hüseyin'i de severim

Senin alternatif oyuncuların var o onları kullanmazsan ileride sıkıntı yaşarsın

Saçma sapan bir alıntılama yapmışsın

Emirhan Uludüz
En etkisiz mi? Takimlarin hemen hemen hespi bos koltuklara oynuyor.Buna göre epey önde yani en etkili tribünlerden olmaliyiz, mantiksal yaklasim!

En etkisiz tribün sıralamasında sonlardayız demek en etkili tribünlerden olmak demek. Belki öyle demek istemiştir :)

Ahmet Aksu
25.08.2019, 22:50
yani çok saçma bir olay yani hem bu hem de şehitlerimiz var yani 1dk sessiz kalamıyormuyuz yani??
taraftar gruplarımızın cahilliğine verelim ne diyelim başka.
bu saçma hareketlerle antipatik oluyoruz herkese karşı. sosyal medyada verecek cevap bulamadık bize hakaret edenlere ayıp yani..

17901

Anlamak güç. Sessiz kalman gereken tek an. Gerçi biz ülke olarak bu saygı duruşu işini beceremiyoruz.

Full HD
25.08.2019, 22:50
arkadaslar kendimi bildim bileli saygi duruslarinda en saygisiz taraftar bizde. sayginin ne oldugundan haberleri yok buda comarlikla alakali egitimsizlikle alakali kim ne derse desim ayiptir ya utaniyorum.her saygi durusunda gecen senede italya milli marsini yuhlamistik hazirlik macinda birileri su taraftarlara beslendikleri kinci siyaset ruhunu stadlara yansimamasini soylemeli yoksa bu kin nefretle taptiklari ideolojiyle bogulup gidecekler

Katiliyorum! Türk Milleti bu konuda liderlige oynayabilir.

halilaziz61
25.08.2019, 22:51
yani çok saçma bir olay yani hem bu hem de şehitlerimiz var yani 1dk sessiz kalamıyormuyuz yani??
bu saçma hareketlerle antipatik oluyoruz herkese karşı. sosyal medyada verecek cevap bulamadık bize hakaret edenlere ayıp yani..

Saygı duruşu diye anons yapıldı mı
Yapılmamışsa tarfatar da anlamamistir

MA291
25.08.2019, 22:53
Hem Yönetim hemde Trabzonspor sayfalari tepkisini göstermeli. 100% lük penaltimiz verilmedi. VAR a yine bakilmadi, bakilsada gecen seneki GS macindaki gibi verilmeyecekti. Galip geldik diye unutulmasin bu konu.

Gürkan Asma
25.08.2019, 22:53
bu saçma hareketlerle antipatik oluyoruz herkese karşı. sosyal medyada verecek cevap bulamadık bize hakaret edenlere ayıp yani..Bende çok yadırgadım, ama ne olduğu da anlaşılmadı stadyumda. Bi anons yapılmaz mı ? Emine Bulut için şimdi 1 dk lık saygı duruşu diye. Hakem top elinde bekliyordu sanki diğer hakemlerden onay almak için. Skorbordu gördüm de anladım ben :D ama tabi iş işten geçti.

Çok daha dikkatli olunmalıydı tabiki orası ayrı.

Gökhan Uzun
25.08.2019, 22:56
4 4 2 niyetiyle çıktığımız maçlarda, çift forvetli sistemin gerektirdiği önde baskıyı yapmadığımız (hatta hiç baskı yapmadığımız) için orta sahadan 4 kişilik oynamasını bekliyoruz, haliyle kanatlarımız da beke gelip oyuncu karşılamaya çalışıyorlar. Takım geçen senenin alışkanlığıyla 4 2 3 1 dizilimine dönüp ekubanı 10 numara pozisyonuna çekip pas istasyonu yapmaya çalışıyor ve gayet olağan şekilde beceremiyoruz.

Parmak gibi şok preste başarılı olan bir isimle, Sosa gibi bir masetroyu bu kadar geride kullanmak zorunda olmak beni had safhada rahatsız ediyor. İleri hattımız Mane-Firmino-Salah gibi üst düzey olsa hadi neyse ama Waka da Ömür de Sörloth da orta blokta pas yapacak bir ekstra orta alan oyuncusuna ihtiyaç duyuyorlar. Bundan dolayıdır ki takıma pas istasyonunu yönetecek bir on numara veya sosayı biraz daha öne itecek bir 6 numara oyuncusu gerekiyor. Ama tercihim şut tehditi olan bir on numaranın gelmesi yönünde. Yönetimin böyle bir transfer yapacağına ihtimal vermiyorum.

Bundan dolayı Mikel'i bir şekilde hazırlayıp, 3 lü orta saha olarak Mikel Sosa Parmak denklemini yavaş yavaş kurup kendi içlerinde rol geçişlerini yapacak şekilde bir oyun kurgusuna dönüşmeliyiz. Bu üçlüye yeri gelince ömür de katılabilir.

Ahmet Aksu
25.08.2019, 22:57
hayır yapılmadı zaten hiç bir stadda yapılmadı sadece maç başlayınca 1 dk sessiz kalıncaktı tüm stadlarda bizimkiler konudan habersiz hmen başladılar 3lüye. uyarı da gelmedi normal seyirci bilmeyebilir ama taraftar grupları kesin bilmeliydi bunu gündemi takip etmiyorlar mı stadlarda neler oluyr diye ama üstüne onlar başlattı 3lüyü..

Saygı duruşu diye anons yapıldı mı
Yapılmamışsa tarfatar da anlamamistir

jönts
25.08.2019, 22:59
Eldeki malzemeyle bunu oynarız gibi geliyor bana. Top bizdeyken ok yönünde rakipteyken biraz daha dar alanda daha stabil pozisyonda bir oyun.

17902

Ümit Küçük
takımın sorunu bence ekuban 4-4-2 nin ikinci forvet oyuncusu olabilcek bir yapısı yok nerde topa basıp nerede pas atacağını bilmiyor...sörtloth sosa nwakame abdüste organize olamıyor...çünkü ekuban pasör değil...orada ya sutirrdge denenmeli yada hemen tek forvete dönüp sosa parmak mikel ile üçlü oynamalıyız....

juliant
onde 1.kisi pres yapiyo digerleri geride bekliyolar takim halinde pres yok

Tuğrul
25.08.2019, 23:03

Bunu gerçekleştirecek sahaiçi organizasyonumuz yok.

Halihazır takım boyu'nun çok fazla olması, savunma hattının kaleye çok yakın olması bunu gösteriyor.

Bir de topu kısa sürede kazansak bile Uğurcan, Hüseyin, Houseini pas ve dripling ile mesafe katettirecek oyuncular olmadığından.

Tempoyu yönlendirmemiz, oyunu forse etmemiz zorlaşıyor.

A kalite 2 tane stoper alınmalıydı ama yapmadılar.

Kadro içinde stoperleri Mikel Obi(Doğan) ve İvanildo yaparak hızlı-tempolu oyuna geçiş yapabiliriz

CİVELEK.61
25.08.2019, 23:05
Maçta beni en çok sevindiren sey günlerdir yazmaktan yorulmadığım "Ceza sahasına yandan girilince topun doğru yere çıkartılması" konusuna sanki cevap verdi Yusuf Sarı.
Vallahi içimin yağları eridi.
Bu kadar zor değilmiş bu.
Pereiranın,Abdüş'ün,Wakame'nin,Novak'ın beceremediğini oyuna girer girmez becerdi Yusuf.
Pereira'da en doğru vuruşu yaptı.
Kaldı ki son oynadığımız maçlar içerisinde belki de ceza sahasına yandan "En az" girdiğimiz maçtı bu.
Yusuf Sarı topu eveleyip gevelediği,çok net kontra atak olabilecek bi pozisyonda topu çıkarken kaptırması haricinde bence gayet iyiydi.
Kanat alternatifi için yeterli bi oyuncu.

halilaziz61
25.08.2019, 23:06
hayır yapılmadı zaten hiç bir stadda yapılmadı sadece maç başlayınca 1 dk sessiz kalıncaktı tüm stadlarda bizimkiler konudan habersiz hmen başladılar 3lüye. uyarı da gelmedi normal seyirci bilmeyebilir ama taraftar grupları kesin bilmeliydi bunu gündemi takip etmiyorlar mı stadlarda neler oluyr diye ama üstüne onlar başlattı 3lüyü..

Bir anons yapılsa iyi olurdu
Çok zor değil anons yaptırmak

Doctore
25.08.2019, 23:13
onde 1.kisi pres yapiyo digerleri geride bekliyolar takim halinde pres yok

Sosa-Parmak/Sosa-Mikel göbek olacaksa takım halinde pres yapmamız lazım. Bunu becerebilmek için özel olarak çalışması lazım takımın, kısa vadede zor ama inşallah olursa mükemmel olur.

CİVELEK.61
25.08.2019, 23:14
Sörloth'a zamnediyorum yaptığı defans arkası koşular konusunda kısıtlama gelmiş.
Zira devamlı arayan koşu yapan bi oyuncuydu önceki maçlarda.
Ben eğer böyle bi kısıtlama yapılmışsa bence gayet yerinde bi karar.
Sörloth'un bu koşuları takım boyunu uzatıyor ve zaten sayısal eksiklikte olan orta saha devamlı ileri geri koşmak zorunda kalıyirdu.
Sörlothun bu koşuları sadece kontra ve ani ataklarda yapmasından yanayım.
Aslında sörloth sırtı dönük ve vücudunu daha çok kullanan bi forvet seklinde oynasa belki daha az gol atar ama bize jatkısı çok fazla olur.
Bir pozisyonda topu rakipten söktü aldı ki bu özellikler çift forvet oynuyorsanız zaten asli özellikler olmalı.
Vücudunu çok iyi kullandığı,sırtı dönük ve rakibin kucağında oynadığı 1-2 pozisyon gördüm.
Belli ki istese bu işleri mükemmel yapar.

~UniCef~
25.08.2019, 23:14
Takim cok yorgundu. Pres yapacak hali yoktu.

CİVELEK.61
25.08.2019, 23:18
Abdüş bu maçta rakip kovalama konusunda kendini aştı hatta bi çok rakibine yetişip bozdu.
Bu nokta da çok mükemmel bi görüntü verdi.
Fakat ceza sahasının üzerinde sol ayakla yakaladığı her topa vurmak istemesi ve geç kalıp kaptırması ve rakibe kontraatak yaptırması bir kaç maçtır üstüste çok fazla göze batmaya başladı.
Yani orda araya bıraksa fişi çeker.
Ya da daha erken ve net vuracaksın.
Bu geveleme işi beni delirtiyor.

Devran Saka
25.08.2019, 23:20
Abi doğru haklısın Sparta maçına da gittim bu maçta da staddaydım kuzey kale arkası başka bişey diye bağırıyor kuzey üst taraf farklı güneydekiler kendi kafasında hep bir ağızdan bi kaç kere oluyor nadir yani, taraftarın hakkını yememek lazım sparta maçında çok güzel ıslıkladık rakibi sesimizle boğduk bu maç da yine öyle başladı ama tek çatı altında birleşmesi şart :)

arda.61
25.08.2019, 23:21
Takım böyle etkisiz oynamaya devam ederse deplasmanda beraberlik takımı oluruz.

S.Seymen
25.08.2019, 23:22
daha öncde bu takımın 1. stoperi Hüseyin dir demiştim sebebini de yazmıştım çok anlaşılamamış olabilir digerleri iyi kafaya çıkıyor olabilir ama geçen sene 2 hüseyinler bizi az kalsın şampiyon yapacaklardı lig nedenlerinden olamamış idik stoperler den dolayı değil genç olmalarına rağmen

neden 1. stoperdir sorusunun yanıtı da şu dur

hata yapacaktır yapmıştırda ama en hzıı ve çabuk düşünebilen odur

bu takım büyük takımdır

bu takımın stoperi arka da geniş alanda kalabilmelidir şu anda buna en yakın oyuncu Hüseyin gibi görünüyor

baskı yediğimize çok çok üst işleri yok yine de sırıtmıyor ama açık alanda gerçekten iyi

böyle düşünmek lazım orta saha müdaheleleri açık alanda nbaşarıları AEK ve Sparta maçlarında da vardır

oyuncu eleştirecek isek oyuncuların zaman zaman formsuz olabilecekleriniş kabul etmeliyiz bu olabilir

sadece kötü koşamazlar ve koşmamalıdırlar

ellerinden geleni yapsınlar hataları tolore edebilmeliyiz

ama sahada koşmayan terlemeyen adamlar evet onlar eleştirilebilirler

CİVELEK.61
25.08.2019, 23:22
Takımda şok pres diye tabir ettiğimiz pozisyonların büyük kısmında bu akşam Abdüş,Hüseyin,Parmak vardı.
Demekki bu işi gerçekten aidiyetle sahipleniyorlar.
Vallahi helal olsun.Hep böyle devam etsinler inşeallah.
Yalnız Parmak bu akşam extra işler yapayım derken çok basit hatalarda yaptı fakat kazandığı toplar ve yaptığı şok presler hatalarını tolere etti.
Hüseyin'de aynı sekilde.

TSunami_69
25.08.2019, 23:24
Bu macta sakat vermedik degil mi

mekatronik
25.08.2019, 23:25
Çift forvetli sistemin defansif defolarını örtmek için kanatlar merkezi kapatmaya geliyor hatta beklerin kademesine giriyor. Böyle olunca ilerdeki etkinliğimiz ciddi şekilde azaldı. Geçen yıl da deneyip vazgeçtik, ısrar neden anlamadım.
Parmak....Mikel
.......sosa.......
ortasahasını denemeliyiz, hertürlü golü buluruz, kanatlar özellikle nwakame eski haline gelebilir böylece.

CİVELEK.61
25.08.2019, 23:27
Bence bu maçın gizli kahramanı Hoseyni.
Hiç hata yapmadı ve stoperde çok sağlam durdu.
Ben hep birinci stoper olarak görüyorum Hoseyni'yi.
Rakibin vurdugu topu kafayla kornere göndermeseydi o top yüzde yüz goldü.
Genelde o tarz toplara kıçını dönen oyuncular görüyoruz son yıllarda.
Ben çok beğeniyorum Hoseyni'nin oyununu.

S.Seymen
25.08.2019, 23:33
her zamanki çabuk karar verme ve acele etme hastalığımız nüksetmiş

bir abi tavsiyesi yanılmak istemiyorsanız Obi konusunda acele etmeyin takıma çok şeyler verebilecek potansiyeli var biraz zaman ve maç eksiğini tamamlamasını beklemek lazım

Gürkan Asma
25.08.2019, 23:34
Maçı canlı izleyen farketmiştir, 4 5 kere, ünal hoca savunmadan uzaklaştırdığımız top sonrasında savunmaya ileri çıkın diye bağırdı kenardan. Savunmada lider oyuncu eksikliği bariz, bu durumu hoca söylememeli hemde kaç kez.

LağusKusteli
25.08.2019, 23:34
Harika bir atmosferle, zevkli bir maç oldu. Takım oyunu olarak üst seviyelere çıktık, Yerli oyuncuların takımı sahiplenerek oynamaları cidden büyük fark oluşturuyor. İçsaha maçlarında aynen bu şekilde devam edersek şampiyonluk gelecektir!

Selim Çoban
25.08.2019, 23:35
Geçen yıldan geriye gittik neden mi? Yaptığımız yeni transferler mikel onazi yerine, sturridge hugo yerine. Geçen yıl eksiğimiz neydi kadro derinliği yoktu. Şimdi varmı? Hala yok. Sağ sol bek alternatifsiz, ortasaha tek alternatifli. Diğer alınan gençler mevcutlardan kötü

laudrupp61
25.08.2019, 23:36
Ligin en dişli takimini yorgun kadroyla neredeyse fark atacakken bile yeniyoruz halâ olumsuz iç karartici yorumlar yapiliyor içimizi kararttiniz daa

Gökhan Balcı
25.08.2019, 23:37
Benim anlamadığım bir şey var. Yahu bu taraftar bir yandan deli gibi ıslık çalarken diğer tayfa neyin keyfinde? Maç bir sıfır yahu. Maç kopmamış bir şey olmamış. Sırf tezahürat olsun diye bağırılır mı? Taraftar bütünlüğü olmadığı sürece ben bu kadar kişiye rağmen rakipler üzerinde baskı oluşturabileceğimizi düşünmüyorum.

Mustafather
25.08.2019, 23:43
Taraftar gruplarının bu kadar bölünmüş olması çok sıkıntı. Maç öncesi Güney "Şehitler" diye başlatıyor Maraton "Ölmez" diyor Kuzeye bakıyoruz kendi aralarında marş söylüyorlar. Maç başlamadan önce ıslıkladı Güney Kuzeyi zaten ne saçma iş arkadaşım bu neden toplanamıyor taraftar bunun farozu virası yok Trabzonsporu var. Taraftarlıkta birlik sağlanabilse bizimkilere de daha çok etki ederiz rakip oyunculara da, hatta hakemlere de. Olmuyor böyle maalesef, ligin en büyük takımlarından birine yakışmıyor.

B.Yiğit
25.08.2019, 23:43
Sörloth kötüymüş. Yahu Allah aşkına adam golcü. neredeyse atak yapamadık nasıl iyi olabilir ki? defansa geçmesi gerekti iyi gözükmesi için. Malatya maçında forvete İbrahimoviç'i koy o da silik olurdu.

kayseriliyiz
25.08.2019, 23:45
Hem Yönetim hemde Trabzonspor sayfalari tepkisini göstermeli. 100% lük penaltimiz verilmedi. VAR a yine bakilmadi, bakilsada gecen seneki GS macindaki gibi verilmeyecekti. Galip geldik diye unutulmasin bu konu.Yok olur mu hiç, söyle liderden on puan geride olucagiz ki tepki gösterelim.
Geçen sezon gs nasil ivmeyi kendine çevirdi?
Adamlar ortaligi yikti.

Ahmet Aksu
25.08.2019, 23:47
Allahtan var sistemi var yoksa gs 10 kişi kalmayacak ve son dklarda baskı yiyip gol yemeyecekti..
hakeme kalsa adamın ayağını kıracak hareket sadece sarı..

Alper Beyazay
25.08.2019, 23:48
Allahtan var sistemi var yoksa gs 10 kişi kalmayacak ve son dklarda baskı yiyip gol yemeyecekti..

Var nasıl uyardı, hayret! İlk yarı ulan penaltıyı da vermedik 10 kişi idare ederler zaten az kaldı bunu söyleyelim komple üstümüze gelmesinler dediler heralde!!

fadigaTS
25.08.2019, 23:49
Konyanın net penaltısı verilmemiş.Var sistemini yine kafalarına göre kullanıyorlar

fadigaTS
25.08.2019, 23:52
Ünal Karaman Maç Sonu Açıklamaları
https://www.youtube.com/watch?v=szW2L1vq3MM

gurur6134
25.08.2019, 23:53
Konyanin penaltisi es geciliyor vara gidilmiyor, bizim net penalti adamin topla alakasi yok dirsek acik bir sekilde itiyor nizami olmayan sekilde omuz omuza diyemezsin vara bile gidilmiyor bakmaya gidilse penalti ..basladi enteresan isler yine bekliyordum her sene oldugu gibi de cok erken henuz ilerisi icin urkutucu..

Gürkan Asma
25.08.2019, 23:55
Daha bu takıma mikel monte olacak. Mikel i yabana atmayın :D Orta sahamızın ilacı o adam.

Yavuz KÜÇÜK
25.08.2019, 23:56
Çok şükür kazandık ama oyun olarak gelişmemiz lazım biraz eksiğimiz var. Bir de şans faktörü önemli. Obi'nin şutu gol olsa rahatlayacağız ama o top dönüyor Obi'ye çarpıp gol oluyor yani biraz da şans lazım be. Şikecilerdeki bala baksanıza fark yiyecekleri maçta 2 pozisyonla maç kazandılar. Umarım haftaya en kötü beraberlik alıp milli araya gireriz ve sistemimizi rayına oturturuz. Gerçi rayına nasıl oturtacağız bilemiyorum Nwakaeme'ye 4-4-2 yaramadı gibi 4-3-3'e mi dönmemiz lazım kafamda deli sorular var.