PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba Futbol, Merhaba Trabzonspor

Emorfo
19.01.2007, 15:38
Ligin ikinci yarısı başlamak üzere, ondan önce Pazar günü Fortis Türkiye Kupası maçında Konyaspor ile karşılacağız. İlk yarıda büyük bir kabus yaşadık. Haftalarca birbirimizi yedik, hataları, nedenleri tartıştık. İlk yarı büyük bir hayal kırıklığı içerisin de geçti. İçimiz kan ağladı. İkinci yarı öncesi her şeyi bir kenara bırakıp futbola odaklanmalıyız, yeşil çimin kokusunu içine çekin, futbolun sihrini hatırlayın, kısır çekişmeleri bir kenara bırakıp Trabzonsporumuzun başarısı için takımımıza bütün gücümüzle destek olalım. Enerjimizi, gereksiz tartışmalardan ziyade Trabzonsporumuzun başarısı için harcayalım. Lig başlıyor futbol başlıyor, Başarılar Trabzonum...

Harun
19.01.2007, 15:40
Asla yalnız yürümeyeceksin bordo- mavi

TheRapZoNe
19.01.2007, 15:43
Yine, Yeniden, Taze Umutlarla Başarılı Bir Sezona : Merhaba

Kaya
19.01.2007, 15:50
Herşeyin hayırlısı. Allah yardımcımız olsun...

BDiler61
19.01.2007, 15:51
Hyadi trabzonum her zaman yanındayız

Şanlıbayrak
19.01.2007, 15:58
İkinci yarının çok daha güzel geçmesini umuyorum.
başarılar Trabzonsporumuza..

Egemen Yılmaz
19.01.2007, 16:17
futbol asla yeşil çimin kokusu değil... hele Türkiye' de hiç değil.... önümüzdeki devreden de mucize beklemiyorum. bu devreden biraz daha iyi oluruz o kadar. sonuçta bu konuya iyimser bakamıyorum

kudu_61
19.01.2007, 16:44
Yenilsen de Yensende
Taraftarız senle
Üzüntünle sevincinle
Seninle birlikte...

Sonuna kadar bordo mavi desteğe devam...

FANATIK61
19.01.2007, 16:50
Haydi haydi Trabzon, göster kendini, estir yine Karadeniz Firtinasini...

Seninle dogduk sensiz ölemem, dünyayi verseler yine vazgecmem...

Enes Berfin
19.01.2007, 16:52
Hayatimin parcasi, umarim bundan sonra bizleri mutlu edersin.

Mehmet Fatih Yavuz
19.01.2007, 16:56
ilk yarı ömrümden ömür götürdü...
ama tüm ömrümüzü alsa da sevdamız belli. iyi günü de kötü günü de bizim..
umarım seviniriz ikinci yarı.
umudum çok olmasa da dileğimiz ortak..

macka61
19.01.2007, 18:22
barı bu yarı iyi geçsin

Claret&Blue
19.01.2007, 18:31
Merhaba Futbol
Merhaba Trabzonspor
Merhaba Eziyet
Merhaba Izdırap

Kaan Dilek
19.01.2007, 18:31
umarim ilk yaridaki yasadaigimiz hayal kirikligini yasamayiz
Allah yardimcimiz olsun
basarilar Trabzonsporum

erdal6167
19.01.2007, 18:46
trabzonspordan sadece güzel futbol istiyorum.

Selman
19.01.2007, 18:58
Herşeyin hayırlısı. Allah yardımcımız olsun...

Kesinlikle Allah yardımcımız olsun.Destekle hiçbirşey olmadı.

Ba®ış
19.01.2007, 19:16
acısız,hüzünsüz,güzel futbollu,bol galibiyetli bir ikinci yarı diliyoruz

Travelair
19.01.2007, 19:23
Şu aşamada ikinci yarıdan umidim; sürekli pres yapan, takım oyunu oynayan bir Trabzonspor. Başaracağız Allah'ın izniyle

Erman
19.01.2007, 19:29
Haydi Trabzonspor!

sümela61
19.01.2007, 19:40
uzun süredir ihtiyacımız olan şeylere ilişkin temenniler, başlık için teşekkürler Faruk...

dediğin gibi her şeyi bir kenara bırakıp, kesintisiz destek verelim uşaklara... hepimizin çok ihtiyacı var, sinirlerimiz çok bozuk...

haydi uşaklar... :tsbayrak:

not: yeni gelen oyunculara zaman tanımayı unutmayalım...

tigin
19.01.2007, 19:45
uzun süredir ihtiyacımız olan şeylere ilişkin temenniler, başlık için teşekkürler Faruk...

alıntı yapmamın nedeni okuyunca istemeden de olsa gülümsemem.sanırım zaman konusunda taraftar çok cimri davranacak.
Hayırlısı olsun.iyi olsun.

Ömer SEVİNÇ
19.01.2007, 19:46
Fikrinden geceler yatabilmirem
Bu fikri başımdan atabilmirem

İnşallah iyi bir 2. yarı geçirip düşme potasından uzaklaşırız:D

A.Alper
19.01.2007, 19:47
Merhaba Futbol
Merhaba Trabzonspor
Merhaba Eziyet
Merhaba Izdırap

merhaba sadece çekirdek yenen maçlar
merhaba kafada saç kalmayn aylar

TSelif
19.01.2007, 19:56
Yıllar geçse de bende tükenmeyecek tek sevdamsın TRABZONSPOR um..
Dargın duramadığım , sırtımı dönemediğim kızsam da bağırsam da kendimi senden bir türlü koparamadığım tek değerimsin .....
2 gün sonra yaklaşık 1,5 aylık özlemim biticek TRABZONSPOR 'um . Hayde sen de biraz gayret et no'lur. Biz iyi gününde de kötü gününde de arkandayız sonsuza kadar.Sende bizi bırakma...bırakma:tsbayrak:

serseerii
19.01.2007, 20:17
bak sunu söylüyorum ilk 3 hafta kaybedersek kaybederşz başka kaybetmeyizz görürsünüzzz

Enes Berfin
19.01.2007, 20:24

Valla bunu hatirlatman cok iyi oldu tebrik ediyorum, bence en büyük sorunlarimizdan biride bu taraftar olarak, ben herzaman her oyuncuya zaman tanirim, umarim herkezde benim gibi düsünür.

Gamze
19.01.2007, 20:29
Heyecanımı geri ver Trabzonspor!Haydi!

Ayşe Aygün
19.01.2007, 20:31
Hayde Trabzonsporum Bu evi tekrar bağırtımla innetmemi bana nasip et.

Lapina
19.01.2007, 21:21
bak sunu söylüyorum ilk 3 hafta kaybedersek kaybederşz başka kaybetmeyizz görürsünüzzz
Inşallah o 3 haftada kaybetmeyiz.Sabrımızı sınırda bırakmıştık en son. :(

Canİlker
19.01.2007, 21:32
ölümüne trabzon , ölümüne anti-bizans

Gürkan
19.01.2007, 21:38
Gel mantalite otur sende su koseye.

Bartuğ13
19.01.2007, 21:43
allahım şu yeni yılda camiamıza hayırlı başarılar nasip et
amin

TSezgin61
19.01.2007, 21:55
ah su konya macini alsak varyaa,,, ooooffffff ya bismillah, ozaman iste lig yeni basliyor. insallah güzel futbol, özlenen TRABZON, ve galibiyet serisi gelir bizde cosariz

Ali Özcan
19.01.2007, 23:55
Valla tıklım tıklım bir Avni Aker görmek istiyorum...Mahşer yeri gibi kalabalık...Zaten gerisi çorap söküğü gibi gelecektir...

ozturk
20.01.2007, 00:08
haydi BİSMİLLAH yepyeni umutlar taze başlangıçlar...

Tunga
20.01.2007, 00:43
Merhaba Sevgili Trabzonspor,

Seni ne çok özledik bilsen. Çook uzun zaman oldu sen yüzümüzü güldürmeyeli. Sana layık olamadık, olamadılar. Başkanlar, yönetimler, futbolcular, taraftarlar.. Layık olmak için çaba göstermeyi de unuttuk hani.

23 sene öncesini geçtim, ben senden daha 10 sene öncesini istiyorum, ona da razıyım. Artık gönlüne göre. Sen ne sunarsan bize gene onunla avunacağız.

Dublörün var birkaç senedir sahnede. Senin yumruk yiyeceğin sahnelerde o devreye giriyor, sana bir şey olmasın diye. Neyse artık ikinci perde de asıl adam devreye girsin ve tüm kötü adamları toz duman etsin.

Ben 1,5 ay önce bıraktığım dublörünü değil, 10 sene önce bıraktığım aslını istiyorum senin.

Bana seni gerek seni...

Harun-61
20.01.2007, 01:25
Allah sabir versin...her$ey gönlümüzce olsun...

amin, amin, amin

Hüseyin Çümen
20.01.2007, 03:41
msj ları okudukça mutlu oldum kötü bi ilk yarıya ramen TRABZONSPOR :tsbayrak: sevgimizin sınırsızlığı umutlarımızı hep taza tutuyor yeni bi başlangıç güzel bir başlangıç inşallah bizi beklyor hayata bizi bağlayan bikaç şeyden biri olan TRABZONSPORUMUZ bu yarı bizi hep güldürsün inşallah güldürmese de herzman sonuna kadar destek devam edecek

yeni transferlere sabır gösterilmesi dileiyle
başarılar TRABZONSPOR
:tsbayrak: :tsbayrak:

Berk Eren
20.01.2007, 12:47
ıkıncı yarıda;
yıne sevgımıze,heyecanımıza bıcak sokmak ısteyenler olacaktır..
yıne sagda solda,orda burda hakkımızda onlarca sacma ve yanlıs sey yazılacaktır..
yıne "bitti","düştü","yok ole buyuk"fılan denecektır..
yine yonetım veya hoca sacmalayabılır..
yıne stadda olaylar cıkaran,sahaya atlayan olabılır..

ama neolursa olsun ıcımızdekı sevgının,aşkın bıtmeyecegını bılıyorum..
biz ıkıncı yarıda ve bundan sonra olacagı gıbı herzaman BURDAYIZ..

bırazda kopya cekıyım;
Efsaneler ölmez,sadece sekil degiştirir..

halil ibo
20.01.2007, 13:09
Sevgili Tunga'nın dediği gibi dublör veya müsvedde değil,aslını-orijinalini çooook çok özledik.
Umudumuz azda olsa İnşallah 2.yarıda aradığımızın izlerini,gölgesini dahi görebilsek razıyız.

tsmaniac
20.01.2007, 13:34
merhaba bol yenilgi, merhaba küme düşme korkusu, merhaba saç baş yolduran musa büyüklü ferhatlı takım, merhaba "daha iyi olacağız" diyen yönetim merhaba belalı bir 2. yarı

Muhalif
20.01.2007, 13:39
Aslında hepimizin içinde var bu duygu.. yeni bir başlangıç ve merhaba futbol.. ama takım bünyesindeki bir takım mentalite problemleri! dolayısıyla merhaba sıkıntı dolu maçlar, merhaba mahkum oynanan futbol, merhaba Ziyaaa desek daha doğru olur:)
Gerçeği şu sağ bek ve kaleci de alınırsa 2. yarının en az gol yiyen takımı olacağımız kesin.. 17 maçın 3 İstanbul takımına karşı oynayacaklarımızı kaybederiz muhtemelen.. zira Gs ve Bjk'yi hücum futbolu oynayarak yenmiştik, 2. yarı rakibi bekle ve kontraatak oyna stiline dönülecek.. bu bağlamda büyük takımlara karşı kazanacağımızı düşünmüyorum.. tıpkı ilk Ziya dönemi gibi.. geri kalan 14 maçı da 1-0 kazanma ihtimalimiz çok fazla.. en azından kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum.. ama kaleci almak şartıyla.. evet görünen köy aşağı yukarı bu.. ilk yarıdan çok daha fazla başarılı olacağımız kesin de merhaba futbol mu denir buna bilemiyorum..

CeSS
20.01.2007, 13:44
Cenk iyide Gs ve Bjk yi yenerken takımın başında Ziya Hoca yokmuydu ?

Derbylerin havası her zaman farklı olur. şimdiden kestirmek zor.

Vkgz
20.01.2007, 13:48
kupayı değerlendirme dışı bırakırsak. uefa, intertoto,6.lık yolunda gidip geliriz25. haftadan sonra.Trabzon'da futbola 26 saat 12 dakika kaldı

Ertan 51
20.01.2007, 13:51
konya maçını zevkli ve hoş bir futbolla alırsak 2.yarı çok güzel olacak gibi geliyor.eğer tersi olursa eleştirilecek okadar çok şey varki ne yönetim ne hoca dayanamaz gibime geliyor.

tsmaniac
20.01.2007, 14:39
Valla bunu hatirlatman cok iyi oldu tebrik ediyorum, bence en büyük sorunlarimizdan biride bu taraftar olarak, ben herzaman her oyuncuya zaman tanirim, umarim herkezde benim gibi düsünür.

zaman tanıya tanıya perişan olduk zaten başımızda saç kalmadı ömrümüzden seneler gitti, olsunlar artık şampiyon hasta etmesinler adamı

OYılmaz
20.01.2007, 14:50
Vala hiç umutlu değilim Ziya doğan bu takımda kaldığı sürece hiç umutlu olmuyacam her sene her sezon şampiyonluk umuduyla çıkıoruz sonunda yine hüsran yine hüzün ..... malesef

shrek:)
20.01.2007, 15:17
sen yeterki o yeşil sahada BÜYÜKLÜĞÜNLE rakipleri titret başka şey istemem TRABZONUM.....her zamn arkandayızz yensende yenilsende

selçukabi
20.01.2007, 15:23
Çok güzel başladı futbol bize dayılanan iki kendini ve haddini bilmez kulüp müsvettesi elendi Fortis kupasından...

maskeli61
20.01.2007, 15:27
her zaman her yerde EN BÜYÜK TRABZONSPORUM bizde HERZAMAN SENİN YANINDAYIZ ....

Taner Gündoğdu
20.01.2007, 15:39
Es esss KARADENİZ FIRTINASI, HAYDE!!!

Emorfo
20.01.2007, 16:58
Trabzonspor'un başarılarına sevinmek en kolay iştir. Sevincinde herkes yanında olur fakat bu gün yaşadığımız bu bunalımlı günlerde yönetime olan tepkimizi futbolculara yansıtmamız gerekiyor. Bu takımın, başarılarda sevinen değil, kötü günlerde sonuna kadar destek verecek taraftarlara ihtiyacı var. Karanlığa söverek, iki de bir söylenerek taraftar olunamayacağı gibi, hiç bir şeyi de değiştiremeyiz. Herkes önce şunu düşünmesi gerekiyor, ben taraftar olarak ne yaptım, ne yapabilirim, ne yapmalıyım. Farklı şehirlerde yaşayabiliriz takımımızdan uzak kalabiliriz, fakat bu gün nette bile Trabzonspor'u konuşuyorsak, özellikle çağımızda mesafelerin bir önemi kalmadıysa bular bahane olamaz. Taraftar sadece maça gitmek demek değildir, dışarı çıkarken atkı takmak, bulunduğumuz platformalarda Trabzonspor'u en iyi şekilde temsil etmek, otobüste aracınızda sıkışan trafikte Trabzonspor'un taktiğini kafanızda tasarlamak, yolda gördüğünüz tanımadığınız bir insana sadece Trabzonspor atkısı taktığı için selam vermek, ona yalnız olmadığını hissettirmektir taraftarlık. Hiç aklınızda olmayan veya alakasız bir yerde gördüğünüz bordo-mavi renklerin kalbinizin hızını arttırmasıdır taraftarlık, arabanızla yolda giderken 61 plakalı veya Trabzonspor bayraklı bir araca korna çalıp selam vermek, hatta kenara çekip muhabbet etmektir taraftarlık. Taraftarlık her şeyinizle bu renkleri özümseyip, bu duyarlılığa ulaşmaktır. lafın bitip, eylemin başladığı yerdir taraftarlık.

A.T.R
20.01.2007, 17:35
Aşkın diğer bir adı asla vazgeçmemektir. Ve yine diğer bir adı da asla yorulmamaktır. Ve diğer bir adı da asla şikayet etmemektir. Ve diğer bir adı da cefa çekmeye gönülden razı gelmektir. İşte biz bu yüzden aşk ile seviyoruz seni Trabzonsporum. Şampiyonluk ve kupalar mı ?? Olursa tadından yenmez tabii :)

pReN@_61
20.01.2007, 20:57
Allah Yardımcımız Olsun...!

hayde TRABZON!

TSelif
20.01.2007, 21:00
Valla merhaba Avni Aker'im. O kadar çok özlemişim ki seni hiç bişey umrumda değil. Yarın olss da bir an önce ben TRABZONSPOR'uma , Avni Aker'ime kavuşsam:tsbayrak: :tsbayrak:

Ali Şahin
20.01.2007, 21:29
inşallah çilesiz kedersiz .fırtına izleriz

guci 29
21.01.2007, 17:43
Onları nasıl unutabiliriz ki..
Bombacı HAMİ..Karaboğa ÜNAL..Rüzgarın oğlu ABDULLAH.. Ve daha birçok efsanemiz yıllardır Trabzonspor'umuz için ter döktüler..
Şimdi büyük bir pişmanlıkla diyorum ki,

antagonist
21.01.2007, 17:49
Merhaba Ziya,Merhaba 3 ön libero,Merhaba sıkıntılı günler...

guci 29
21.01.2007, 17:51
şimdi büyük bir pişmanlıkla diyorum ki, ''keşke o yıllarda doğsaydım...doğsaydım da o zamanların heyecanını tadabilseydim...şampiyonluğu görebilseydim:(''
ama şimdi neden bu durumdayız bilemiyorum..bilemiyoruz..
futbol bilmeyenlerin eline düşmüş yöneticilik sanırım!:(
Başlayacak olan bu ikinci yarı .. hepimize izlemekten doyamayacağımız bir futbol getirir...

61viya
22.01.2007, 14:31
İnsan canını yalnız bırakamaz ki be Faruk? Kandan ayrı yaşar mı hiç insan? Aldığı nefesi terkedebilir mi hiç?

Asla yalnız değilsin kahramanım...Asla yalnız değilsin en güzel rüym,en büyük tutkum...Asla yalnız değilsin "su"yum! Ölümüne seninleyiz...Laf olsun diye değil..Ölümüne seninleyiz!

TSelif
22.01.2007, 15:32
Merhaba Yattaraaaaa:alkış:
Merhaba Yattara ve Musampa'lı bir 90 dakika ( umarım:rolleyes: )