PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UEFA Avrupa Ligi 3.Ön Eleme Turu 2.Maç | Trabzonspor 2 - 1 S.Prag | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Anıl C
08.08.2019, 21:30
Turu geçmek dileğiyle...

ilelebeTS
08.08.2019, 21:31
İçerde güzel bir oyunla inşallah turu geçeriz.

Onur Keskin
08.08.2019, 21:32
Uğurcan
Pereira-majed-ivanildo-novak
Sosa-doğan
Avdijaj-ekuban-nwakaeme
Sörloth.

Maç biletleri için passolig zorunlu mu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ozan Yılmaz
08.08.2019, 21:33
Tıklım tıklım bir stat atmosferi yaşatmalı

Anıl C
08.08.2019, 21:34
Uğurcan

Pereira----Majid----Ivanildo----Novak

Sosa----Doğan

Donis--------------------------------Tony

Ekuban----Şörloth

Doğukan Uçan
08.08.2019, 21:36
kimse gaza gelmesin videoton anorthosis faciası yaşamayalım avrupa şakayı kaldırmaz. son saniye ye kadar ciddiyeti elden bırakmamak lazım.

Cem Balcı
08.08.2019, 21:38
Haydi başarılar.

Hakan
08.08.2019, 21:46
Saat 20.30 olacak,düzeltildi.
Uğurcan
Pereira-majed-ivanildo-novak
Sosa-doğan
Avdijaj-ekuban-nwakaeme
Sörloth.

Maç biletleri için passolig zorunlu mu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiHayır,stad gişelerinden kağıt bilet satılacaktır.

Bayraktaroğlu
08.08.2019, 21:53
Kenga mısın nesin gel bakalım Trabzon a

Soner Albayrak
08.08.2019, 21:55
Passolig şartı var mı maça girebilmek için?

DeAgLeMaNyAq
08.08.2019, 22:02
Kolay gol yeme hastalığımız devam ettiğinden deplasmanda kazansaydık da bu maç için rahat alırız diyemezdik. Rakibi biraz daha tanımamız, takımın bir kademe tempoyu arttırması ve seyircinin baskısıyla inşallah kazasız atlatacağız. Stoperde istemesem de Hüseyin'in yine şans bulacağını tahmin ediyorum. Hoca alışmış düzeni şimdilik bozmak istemiyor. Hücumda da Ekuban ve Sörloth ikilisiyle oynayacağımızdan orta alanda Abdulkadir Parmak veya Obi Mikel'den biri kesilecektir...

pReN@_61
08.08.2019, 22:47
Konsantrasyon:yattara:

Trabzonspor 61
08.08.2019, 22:49
Sosayı serbest oynatalım yeter. 3 tane rahat atarız

sessizkral_1
08.08.2019, 22:56
Uğurcan

Sosa----Doğan

Ekuban----Şörloth

bi maçla adam asmaca başlamış

ömür takımın en kilit oyuncularındandır. advijaj ın zamanı var daha

ayrıca ben

ekuban ----- ömür ---tony

-----------şörloth------

dizilişi olacağını düşünüyorum.

Doctore
08.08.2019, 23:45
Kanga yı bir adamla kitlersek turu geçeriz Allahın izni ile. Eti Canga garip bir adam

Mert'
08.08.2019, 23:53
Kanga Spartanın her şeyi. Üzerine oynayıp etkisizleştirirsek fişi çekeriz.

chener
09.08.2019, 00:10
Bu maç için passo sayfası dan bilet alamıyorum.sürekli "satış planı bulunamadı" diyor. Sorun ne olabilir?

special one
09.08.2019, 00:12
Forum Sörloth - Ekuban ikilisine dönmüş

Birşeyler öğreniyorsunuz :)

M.Kılıç50
09.08.2019, 00:35
Aman aman aman... Abdülkadirler, Hüseyinimiz hemen Kadrolardan çıkarılmış.
Bi macla asip kesmeler... Seviyorum bu Forumu ve buradaki Yabancı hastalığını.

Yasin Altuntas
09.08.2019, 00:48
Söyle bir problem ile karsi karsiyayiz: 7 yedek oyuncunun biri kaleci, ikisi stoper, biri sag bek, biri dm olunca, sadece iki tane ofansif oyuncu alabiliyoruz kadroya. Birini cikarayim desen kaleci zaten olmaz, stoperler ikisi de yeni, sag bek ve sol bek yedekleyen Kamil Ahmet cikmaz. Geriye bir tek Dogan kaliyor, ki o da performans ile kadroya girmeyi en cok hak eden oyuncu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sinan.K
09.08.2019, 00:49
Uğurcan

Sosa----Doğan

Ekuban----Şörloth

kesinlikle kadro bu olmasi lazim

Sinan.K
09.08.2019, 00:51
Hüseyinin gecen sene alternativi yoktu ztn coktan kesik yemesi lazimdi isimler önemli degil bana göre doganin 100% oynamasi lazim

Furkan Özdem
09.08.2019, 00:54
İlk maçtaki teknik hatalar ikinci maçta olmaz, tecrübe kazanılmıştır rakibe karşı diye umuyorum. Kanga çok iyi tutulmalı. Onu kilitleyebilirsek spartanın bir esprisi kalmıyor zaten.

smart
09.08.2019, 00:57
Ünal Hoca umarım sağlam bi ayar çeker şu takıma. İlk yarıdaki oyun için.

adiloş bebe
09.08.2019, 01:06
bu arada bu turu geçersek oynayacağımız rakip AEK oldu gibi Cracovia-Aek maçının ilkini AEK deplasmanda 2-0 kazandı.

İlk maçtan dersler çıkarıldı. Skora yatıp rakipten korkarak oynarsak kötü olur. Geçen yılki gs maçı gibi ilk yarıda fişi çekmek lazım. Ben spartanın öyle topyekun hücum edeceğini düşünmüyorum, kesinlikle topu tutacaklardır ve ikinci yarı bastıracaklardır.

Sinan.K
09.08.2019, 01:14
Hüseyinin gecen sene alternativi yoktu ztn coktan kesik yemesi lazimdi isimler önemli degil bana göre doganin 100% oynamasi lazim

Adem Akyüz'
09.08.2019, 01:17
Allah nasip ederse maçta olacağım.

1 gol bize turu getirir ki gol atmak konusunda geçen seneden beri bir sıkıntımız yok çok şükür :)

AlperenAltun
09.08.2019, 02:53
Abdülkadir Ömürü ben çok kötü görmedim maçta. Ama Hüseyin kesik yemeli artık. Edgar gelirse rahat ederiz

MetehanS
09.08.2019, 08:12
Bu maçta, ikinci yarıda kadro genel olarak korunmalı diye düşünüyorum.

Avdijaj, Sörloth ilk 11 başlamalı.

Mehmet Fatih Silik
09.08.2019, 09:17
Kadroyu her mac degistireceksek isimiz var.

Yap-boz tahtasi degil bu. Takimin ilk 11'ini oturtmamiz lazim ve bunun icin de dün cikan kadroda en fazla bir degisiklik yapilir.

O da Eku ve Sorloth'un ayni an da oynamasi demek.

Ama her iki Abdülkadir'i, Mikel'i ve Hüseyin'i cikarirsan olmaz.

yattarahayranı
09.08.2019, 09:20
Passolig şartı var mı maça girebilmek için?
Aynen renkdaşlar.Avrupa maçlarında passolig istiyorlar mı

B.Yiğit
09.08.2019, 10:08
Passolig şart değil. Kağıt bilet çıkacak ama yer kalır mı bilmem.

Bilgi: Trabzonspor -Prag maçında hem passoligler hem kağıt biletler geçerli. Kağıt bilet satışları önümüzdeki hafta sadece passolig gişelerinden elden satışa çıkacak dendi. Passolige bilet yükleme işlemi ise daha erken başlayabilirmiş. Duyurusu yapılacak yakın zamanda.

Tekke
09.08.2019, 11:10
Uğurcan
Pereira-majed-Hüseyin(diğerlerini göremedik uyum sorunu olur direk 11)-novak
Sosa-Parmak(Onazi gelene kadar en iyi alternatif)
Ömür-ekuban-nwakaeme
Sörloth.

Avdijaj dikine iyi gidiyor ama pası beceremiyor, 1-2 driplinge onu 11 yazanlar var:)

Orta sahada defansif tek adam Parmak, muhakkak 6 numara lazım, iyileştiyse Onazi değilse Campi bile olabilir defans önüne bence 0-0 bize yetiyor, gelsinler üstümüze

Ali İhsan
09.08.2019, 11:32
İlk maçtaki teknik hatalar ikinci maçta olmaz, tecrübe kazanılmıştır rakibe karşı diye umuyorum. Kanga çok iyi tutulmalı. Onu kilitleyebilirsek spartanın bir esprisi kalmıyor zaten.

Ligde her zaman değil de böyle maçlar için gerçek bir önlibero ihtiyacı ortaya çıkıyor. Şu anda sertlik seviyesi en yukarda ortasaha oyuncumuz Doğan var ama onun da böylesine bir maçı kaldırabileceği konusunda net bir fikrimiz yok. Onazi'in nasıl döneceği de meçhul...

Umarım ikinci maç Kanga - Parmak eşleştirmesi olmaz, Parmak çok fazla risk alıyor, sağlam basmıyor, rakip de zeki ve çevik olunca Parmak ezildi.

Tayfun
09.08.2019, 11:43
İlk maçta şu Kanga denilen elemanın sahada bizi küçümser şekilde takındığı tavrı, top ayağındayken saçma sapan bizim futbolcuları uyuz etmek için attığı feyklere gıcık oldum...

Şimdi gelin bakalım akyazı'ya boynunuza tasmayı takacağız sahada .

yorumsuz6117
09.08.2019, 12:26
Turu geçmedik tur hala ortada, inşallah geçeriz, geçersek AEK eşleşmesi Prag eşleşmesinden daha zor bir eşleşme diyebiliriz..

yazıkoldu
09.08.2019, 12:31
hüseyin türkmenin dinlenmesi lazım. bu size stoper alt liglerde geçerlidir. böyle bir stoper yok, diğer özellikleri de üst seviyede değil. dün direkten dönen prag topunu başlangıcına bakın. bu tür hataları çok yapıyor.

Arda'
09.08.2019, 12:52
Uğurcan
JP - Hosseini - Ivanildo - Novak
Sosa - Parmak
Sörloth - Abdüş - Tony
Ekuban

Maç içinde Abdüş - Sörloth - Ekuban yer değiştirebilir

~UniCef~
09.08.2019, 13:02
Turu geçmedik tur hala ortada, inşallah geçeriz, geçersek AEK eşleşmesi Prag eşleşmesinden daha zor bir eşleşme diyebiliriz..

Ben öyle düsünmüyorum. Cünkü Prag cok daha hazir takim ve ayni zamanda bizim takim hic hazir degil. Yani AEK Pragdan daha güclü olsa dahi ki oldugunu sanmiyorum, bizim takim rakip kadar hazir cikar maca.

castillo61
09.08.2019, 13:37
2-0'dan dönüp içeride turu verirsek çok dramatik olur. Ki Prag'ın kalitesini de az çok gördük kesinlikle bizim seviyemizde değiller.

Hani derler ya kalite farkı var, dün ilk yarı bizzat şahit olduk buna. İlk yarıdaki oyunu rakibimiz oynasa güle oynaya fişi çekerdik ama Prag bireysel hatalar dışında pozisyona bile giremedi. Gol de yan toplardaki tek güvencemiz Uğurcan'ın hatasıyla geldi, bariz bi şanşsızlık. Bir de 65 sonrası ipleri iyice ele aldılar ama ondada yine bizim takımın kontak kapatmasının etkisi vardı.

Parmak çok kötü maç çıkardı öyleki bi ara HGS'ye bağladı. Geçiş başına 10 € alsa yıllık maaşını çıkarırdı. Bu konuda eksikleri vardı ama bu kadar sırıtması umarım tek maçlıktır. Her şeye rağmen bu maçta da 11 başlamalı tek maçla silinecek oyuncu değil.

arahna
09.08.2019, 13:43
ERCE
Sosa - mikel
Ömür - Sörloth - Tony
Ekuban

uğurcan çok hata yaptı
biraz kenarda durup iç sesini dinlemeli

ömürün performansına göre avdijaj
mikelin durumuna göre doğan veya parmak girebilir sonradan

ancak bu oyunda mikel yavaş kalırsa orta sahamız oyundan düşer çok kolay kalemize gelirler
sosadan ön libero olmaz diye diye dilimizde tüy bitti . teknik adam çok hata yapıyor . top kaybı tehlikeli oluyor . sosanın yanında hızlı güçlü sert bir ön libero olursa ancak sosa geriye gelmeli yoksa önde oynaması hem hücuma katkısı hem de olası hatalarının telafisi için daha doğru olabilir

ÖmürKaradeniz61
09.08.2019, 14:04
ERCE
Sosa - mikel
Ömür - Sörloth - Tony
Ekuban

uğurcan çok hata yaptı
biraz kenarda durup iç sesini dinlemeli

ömürün performansına göre avdijaj
mikelin durumuna göre doğan veya parmak girebilir sonradan

ancak bu oyunda mikel yavaş kalırsa orta sahamız oyundan düşer çok kolay kalemize gelirler
sosadan ön libero olmaz diye diye dilimizde tüy bitti . teknik adam çok hata yapıyor . top kaybı tehlikeli oluyor . sosanın yanında hızlı güçlü sert bir ön libero olursa ancak sosa geriye gelmeli yoksa önde oynaması hem hücuma katkısı hem de olası hatalarının telafisi için daha doğru olabilir

Hocam adamlar 3 ay maç oynamamışlar,ilk ciddi maçında o hatalar yapılır bu kadar abartmamak lazım.

BERBATOV61
09.08.2019, 14:27
geçen sene son 5 -6 maçtaki oyunu oynayabilseydik prag muhtemelen 5 lik olmuştu. Bomboş bir takım aradaki fark kondisyon ve birazda uyumsuzluktan kaynaklandı. Ben ünal hoca takımın başındayken böyle kötü futbol oynanan bir maç daha hatırlamıyorum

Ali İhsan
09.08.2019, 14:36
Günah keçisi olarak seçilen Hüseyin'in dün öyle kötü oynadığını düşünmüyorum.

Abdülkadir Parmak evet kötüydü ama Hüseyin'e özellikle takmış insanlar var...

Ali İhsan
09.08.2019, 14:37
geçen sene son 5 -6 maçtaki oyunu oynayabilseydik prag muhtemelen 5 lik olmuştu. Bomboş bir takım aradaki fark kondisyon ve birazda uyumsuzluktan kaynaklandı. Ben ünal hoca takımın başındayken böyle kötü futbol oynanan bir maç daha hatırlamıyorum

İlk Başakşehir maçı bundan 4-5 kat daha kötüydük. Aradaki farklar Başakşehir daha iyi takımdı ve hocanın elinde alternatifi yoktu

Adem Akyüz'
09.08.2019, 14:41
Passolig üzerinden bilet satışı başlamış.

Cihad Varlı
09.08.2019, 14:42
Kağıt bilet satışı da olacak ama ilk olarak Passolig üzerinden satış olacak sanırım. Hatta 15:00'da biletler satışa çıkacak. Kağıt bilet kalmaz diye düşünüyorum, en mantıklısı hemen Passo başvurusu yapıp e-bilet almak. Kart gelmeden de mobil uygulama ile stada giriş yapılıyor. Başvuru yapmanız yeterli yani.

Vkgz
09.08.2019, 14:45
Rakip iyi bizde tam ruz nnoturmamis.. dikkatli olursak avantaj bizde

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Isko6161
09.08.2019, 14:52
Passolig üzerinden bilet satışı başlamış.

Bileti secebiliyosun ama islemi tamamlamiyor. 15.00'e kadar beklicez muhtemelen

Alika87
09.08.2019, 15:09
Uğurcan

Sosa----A.Parmak

A. Ömür--------------------------Tony

-------------Ekuban----Şörloth------

Kadro bu olmali, bundan baska zaten beni sasirtir. Ivanildo yerine Hüseyin olabilir. Campiyi kendi sahamizda oynatmaz hoca. Oynatirsa ilk olarak deplasmanda, taraftarin gazini almak icin.

Yıldıray Emanet
09.08.2019, 15:19
Lig maçı oynayıp gelecekler bu bizim için artı sonuçta son 15 günde 4 maç yapmış olacaklar yorgunluk belirtileri onlarda da boy gösterir

Mehmet BAŞ
09.08.2019, 15:37
Günah keçisi olarak seçilen Hüseyin'in dün öyle kötü oynadığını düşünmüyorum.
Abdülkadir Parmak evet kötüydü ama Hüseyin'e özellikle takmış insanlar var...

Bence Hüseyin dün akşam bizim adımıza sahanın en kötülerinden biriydi.
Öyle ki rakip forvet karşısında yetersiz kaldığı için Ünal Hoca Hoseini ile yer değiştirdi.
Hüseyin'i geçen yıl ki performansı nedeniyle çok övdüm. İstatistikleri de iyi performansının göstergesi idi.
Bu sene sezona iyi başlamadı. Hazırlık maçlarında ve Prag maçında geçen yılın altında bir görüntü verdi.
Umarım ağır antreman ve kamp temposu nedeniyle böyledir. Aksi halde savunmada sıkıntı yaşamamıza sebep olabilir.
Hüseyin'in fizik olarak bir handikabı var. Boyu kısa ve kalın bir oyuncu değil. İri forvetler karşısında sıkıntı yaşayabiliyor.
Sonuç olarak şunu diyebilirim. Hüseyin'i yetenekli bir stoper olarak görüyorum. Ama unutmayalım ki bu çocuk hala genç!
Hata yapabilir. Pozisyon alırken sıkıntı yaşayabilir. Geçen yıl iyi olması bu yıl iyi olacağı anlamına gelmeyebilir.
Umarım futbol şansı yanında olur. Kendini geliştirirse bu takımda uzun yıllar oynamasını isterim.

Mehmet BAŞ
09.08.2019, 15:43
Arkadaşlar kusura bakmayın ama A. Ömür ve A. Parmak'ı kestiğiniz kadrolarınız gerçeği yansıtmıyor.
Trabzon'daki maçta hocanın kullanacağı dizilim bellidir. Maçın ikinci yarısındaki 11'i oynatacağı neredeyse kesindir.
O nedenle fantezi kurmaya hiç gerek yok. Defansı yazmayacağım ama ön taraf muhtemelen şöyle olacaktır.

--------------------------------------- SOSA --------------------- PARMAK -----------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A.ÖMÜR ------------------------------------------ EKUBAN ------------------------------------------------- NWAKAEME
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------- ALEXANDER -------------------------------------------------------------

Benim çıkmasını beklediğim ilk 11'in ön tarafı budur.

Onur Keskin
09.08.2019, 15:52
Kısmetse batı üst f bloktayız.

Muhammed Türkmen
09.08.2019, 16:35
2 adet doğu üst E veya C veya doğu üst bileti/kombinesi olup devredecek olan var mıdır ? ücret mukabilinde..

İlker Yazıcıoğlu
09.08.2019, 16:35
Ömür dün çok da kötü değildi, en azından çabaladı, koştu...

Zaman zaman kötü de oynayabilir, oynayacaktır da...

Ama bu takım, Ömür'ün ilk 11'de çıkmama lüksü olan bir takım değil, kimse boşa hayal kurmasın...

İlker Yazıcıoğlu
09.08.2019, 16:36
He bir de, Ömür'den 10 numara olmayacağını dün sanırım tekrar görmüş oldu Ömür 10 numara oynamalı diyen arkadaşlar...

BERBATOV61
09.08.2019, 16:40
arkadaşlar bu aek pragdan iyi takım mı ? adam akıllı izleyen bilgisi olan var mı ? Prag ayarında bir takımsa stres yapmayalım boşuna

riv riv riv
09.08.2019, 16:42
He bir de, Ömür'den 10 numara olmayacağını dün sanırım tekrar görmüş oldu Ömür 10 numara oynamalı diyen arkadaşlar...

Ömür'ün mevkisi ne sorusunun cevabı bence boş küme abi, yetenek var kabul ama nerede oynar bu adam diye sorsan cevap yok. İlginç bir durum.

İ. SARAL
09.08.2019, 16:42
-----------------------Uğurcan----------------------

Pereria---------Hüseyin--------Hosseini------Novak

----------------Sosa-----------Parmak--------------

Ömür----------------Ekuban-------------------Tony

----------------------Sörloth----------------------

İlker Yazıcıoğlu
09.08.2019, 16:45
Ömür'ün mevkisi ne sorusunun cevabı bence boş küme abi, yetenek var kabul ama nerede oynar bu adam diye sorsan cevap yok. İlginç bir durum.

Aslında güçlü olsa tam bir on numara çevikliğine, hareketliliğine sahip ama malesef kalkamıyor o işin altından...

Sağ açıkta çok daha verimli, orta sahada çok eziliyor...

yorumsuz6117
09.08.2019, 17:09
10 numara özellikli bi forvet gol atabilen şut özelliği olan birisi alınsa yeterli olabilir..

Sezgin Öztürk
09.08.2019, 17:15
Doğu üst C bloktan aldık biletimizi...Biletler hızla tükeniyor kağıt bilet bekleyenler yer bulamayabilir.

chener
09.08.2019, 17:17
Vay be zar zor bilet buldum. Batı tribünler kaldı sanırım.onlarda bitmiştir herhal .

ÖmürKaradeniz61
09.08.2019, 17:23
Araplar bile maça gidiyor burda,tez biletinizi alın yer bulamayabilirsiniz.

Devran Saka
09.08.2019, 17:24
Malesef passolig uygulamasından girdiğimizde bu kategori için uygun koltuk bulunamadı diyor iki saatte çoğu satılmış görünüyor.

Muhammed Türkmen
09.08.2019, 17:26
Arkadaşlar,
2 adet bilet aldık ama Biletlerim kısmına girince tek bilet görünüyor. Diğeri ise enişteme alındı. Bu arada kendi profilimde girmeme rağmen bilet kendi ismim ile değil, farklı ( eniştemin ismi ile görünüyor )

Anladım gitti.

Caykarapol
09.08.2019, 17:28
Iyi akşamlar herkese. Bir sorum olacak nişanlın 3 adet bilet almak istedi Sparta Prag macı için, yalnız biletler bugün satışa çıktı. O ise 2 gün evvel Stubhup diye ( dolandırıcı olduğunu düşündüğüm ) adlı bir siteden almış biletleri ,fakat ne passoligde bilet alınmış gözüküyor ne de ele geçmiş bir fiziki bilet ortalıkta yok. Bu Stubhup denilen site ile ilgili herhangi bilgisi olan , bilet alan , bilgi verebilecek olan var mı arkadaşlar ?

Devran Saka
09.08.2019, 17:28
Batı tribünlerden hangisini alsam iyi olur sizce ?
17790

Yıldıray Emanet
09.08.2019, 17:33
https://www.youtube.com/watch?v=a-AixUfnJrA

AEK maçının özeti

Muhammed Türkmen
09.08.2019, 17:33
Batı tribünlerden hangisini alsam iyi olur sizce ?
17790

Tıkla bakalım birine hangisinde yer var :D
Bitti çoğu. 125 TL olan kaldı acele et !

Muhammed Türkmen
09.08.2019, 17:34
Doğu üst C bloktan aldık biletimizi...Biletler hızla tükeniyor kağıt bilet bekleyenler yer bulamayabilir.

Batı Üst 2 adet var , değişmek istersen seve seve :)

Devran Saka
09.08.2019, 17:41
Tıkla bakalım birine hangisinde yer var :D
Bitti çoğu. 125 TL olan kaldı acele et !

Aldım aldım zaten beklemeye gelmez����

Muhammed Türkmen
09.08.2019, 17:43
Aldım aldım zaten beklemeye gelmez����

Nereden aldınız hocam ?

Adem Akyüz'
09.08.2019, 17:48
Kake arkası ve maraton biletleri bitmiş :)

Uğur Ö.
09.08.2019, 17:58
Eh ya ne ara bitti.

Devran Saka
09.08.2019, 18:04
Nereden aldınız hocam ?

Batı Alt I2 den

Gökhan Balcı
09.08.2019, 18:39
biletler bitti mi harbiden oha

PortoDeGalinhas
09.08.2019, 18:44
Maça gelecek arkadaşlar şimdiden bilet planlamalarını yapsınlar, biletlerin 2. güne kalacağını pek düşünmüyorum. Kalsa bile vip falan kalır tahminim

Beklediğimden de daha erken bitti. Şansıma tam da yaylaya çıktığım zamana denk geldi, yarım saat 3g çeken yer aradım ama sonunda biletleri alabildim.

yattarahayranı
09.08.2019, 18:47
Kağıt biletler nerden alabiliriz ? Belki 125 tl lik yerler boştur hala

pReN@_61
09.08.2019, 19:08
Avantaj bizde.:yattara2:

PortoDeGalinhas
09.08.2019, 19:23
Kağıt biletler nerden alabiliriz ? Belki 125 tl lik yerler boştur hala

Bitti hocam biletler, sadece vip platinium da var 15-20 civarı. onlarda 15-20 dakikaya biter

chener
09.08.2019, 19:37
Arkadaşım,
Ben stuphub gibi bilet satışı yapan viagogo sitesinden barca- real maçına bilet almıştım.hem de ispanyada tatildeyken. Bileti e posta ile göndermişlerdi ve maça girdim. Bu siteler ikinci el bilet satar.sahteci değildirler.biletini asıl sahibinden alıp,sana verirler. U biletler genelde kombine sahiplerinin biletleridir.Ulaşamazlarsa e posta ile gönderirler.sorun yaşayacağını sanmam, gene de mail at,dönerler.

Mehmet Fatih Silik
09.08.2019, 19:47
Macin son 10 dakikasinda 2-0'dan 2-2'ye gelmesi Prag icin cok büyük moral cöküntüsü oldu.

Böyle de Trabzon'a gelecekler. Moral cok cok önemlidir. Avantaj bizde ve Prag kazanmak icin her türlü isi yapacaktir.

Akilli oynayip hizli paslarla kaleye gidip ilk golü atmamiz lazim.

Sanirim stad full dolacak ve bu bize cok büyük güc katacak.

Yasin Altuntas
09.08.2019, 20:55
Bu maci Bein yayinlayacak degil mi ?

Mesut
09.08.2019, 20:57
---------------------Uğurcan--------------
Pereira-Hosseini-İvinaldo-Novak
----------Obi Mikel-Sosa--------------
Abdülkadir-Ekuban----Nwkayeme-
-----------------Sörloht---------------------

Manava61
09.08.2019, 21:40
Bilet devredecek olan olursa bilete talibim :)

Soner Albayrak
09.08.2019, 21:44
Biletler bitti mi gerçekten?

Kemal Öztel
09.08.2019, 21:49
---------------------Uğurcan--------------
Pereira-Hosseini-İvinaldo-Novak
----------Obi Mikel-Sosa--------------
Abdülkadir-Ekuban----Nwkayeme-
-----------------Sörloht---------------------

Mikel yerine Abdülkadir Parmak yazalım kadro budur.

Tayfun
09.08.2019, 21:51
Biletler bitti mi gerçekten?

Kale arkalarının hepsi kombineydi.
Doğu tribününde büyük kısmı kombine.
Kısa sürede bitmesi normal :)

Soner Albayrak
09.08.2019, 21:56
Kale arkalarının hepsi kombineydi.
Doğu tribününde büyük kısmı kombine.
Kısa sürede bitmesi normal :)
Anladım Tayfun'um. Sağ ol kardeşim :)

Ayın 11'inde Trabzon'da olacaktım. Gittiğimde kağıt bilet bulamam dimi? :confused:

Tayfun
09.08.2019, 21:58
Anladım Tayfun'um. Sağ ol kardeşim :)

Ayın 11'inde Trabzon'da olacaktım. Gittiğimde kağıt bilet bulamam dimi? :confused:

Sanmıyorum kardeşim .

Soner Albayrak
09.08.2019, 22:03
Sanmıyorum kardeşim .

Can sağlığı kardeşim, yapacak bir şey yok :) Teşekkür ederim.

Muhammed Kambur
09.08.2019, 22:05
Ailece 4 kişi doğu j blokta bilet aldık. İki akrabamız için 2 adet VIP'de dahil bilet arıyoruz.

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gökhan Balcı
09.08.2019, 22:15
Vallahi inanılmaz. Biletler sabah çıksa bmn de yazardı elbet. Ben fındık deşirmekle meşgulken bitmiş bile biletler. O kadar da heves etmiştim pederi amca hala çocuklarını da götürecektim sözde kendime bile bulamadım :D

Bir de bizim amca oğlu şöyle bir şey dedi doğru mu yanlış mı bilemedim. Bu sene ayakta maç izleme diye bir kavram varmış ve kulüp 45 bin bilet satmış. Bana pek inanılır gibi gelmedi ama merak ettim var mı böyle bir şey?

Manava61
09.08.2019, 23:01
Kombine alsam maça girebilir miyim?

thesiege61
09.08.2019, 23:10
Şehir dışında olacağım için maça gidemeyeceğim. Maça gitmek isteyip de bilet bulamayanlar mesajla iletişime geçebilir.

fanatikdevri
09.08.2019, 23:21
Takım iddialı olsa her maç kapalı gişe olur,bir de 40 bin kişilik stad fazla diyordular.

OFLU
09.08.2019, 23:34
Biletler bitmiş helal be helal!

Doğukan Ş.
09.08.2019, 23:45
kanga’yı kitleyip şut çektirmememiz lazım

Ozan Yılmaz
09.08.2019, 23:47
Kentin en kalabalık günleri herkes bilet arıyor, kombine alanlar ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anlamıştır

Enes Başkaya60
10.08.2019, 00:03
Ben olsam solda Nwekaame sağda Avdijaj ortada Abduş ile çıkarım maça en önde sortland ekuyu hamle oyuncusu olarak alırım oyuna maç içinde avdijaj ile Abdus yer değişebilir Eku açık çok daha verimli forvette olmuyor...

Tayfun
10.08.2019, 00:05
Sistemde şimdi baktım;

Vip platinium A (550 tl) ; 5 bilet

Vip platinium B (650 tl) ; 9 bilet

Başka da bilet yok, son 14 kişi ...

Hüseyin Çümen
10.08.2019, 04:23
80bin olsa kapsite heralde yarına dayanamazdı gene. Ben bayram tatili için trabzona geliyorum. Şansıma bugün biletlerin satışta olduğunu gördüm hemen aldım. Bayram tatiline denk gelmesi ve gurbetçilerimiz hemen bitirdiler biletleri

Enaldo61
10.08.2019, 08:32
Sistemde şimdi baktım;

Vip platinium A (550 tl) ; 5 bilet

Vip platinium B (650 tl) ; 9 bilet

Başka da bilet yok, son 14 kişi ...
vay be her maç şöyle dolsa tribünler bizi kimse durduramaz.

B.Yiğit
10.08.2019, 09:08
Biletler tamamiyle bitti gözüküyor. Vip mip dahil 1 kişilik yer kalmadı :)

Mehmet BAŞ
10.08.2019, 09:16
Aslında güçlü olsa tam bir on numara çevikliğine, hareketliliğine sahip ama malesef kalkamıyor o işin altından...

Sağ açıkta çok daha verimli, orta sahada çok eziliyor...

Dediğin gibi A. Ömür'ün on numara oynayabilecek özellikleri var fakat şimdilik fizik gücü yetersiz gibi görünüyor. Bence bu durumun oluşmasında bir sebep daha var. A. Ömür sağ kenarda oynamaya alıştı. Bir tarafına çizgiyi alıp diğer tarafına rakibi alarak oynadığı bu tarzını fazlasıyla benimsedi. O nedenle göbeğe geçince biraz yadırgamaya başladı. Aslında bu durum klasik kanat oyuncularının alışkanlığıdır. Fakat A. Ömür son yıllarda sürekli bu mevkide oynayınca bu durumu benimsedi.

Bu sezonun A. Ömür için kritik bir yıl olacağını düşünüyorum. Zira bu yıl kendisine on numara mevkinde rol verilebilir. Trabzonspor'un kadro durumu A. Ömür'ü buna zorlayabilir. Eğer kendisine burada rol verilirse olası bocalama ve form düşüklüğü yaşayabilir. Bu bölgeye alışmak A. Ömür için biraz zaman alabilir. Fakat orijinal mevkisi burası olduğu için bu zaman öyle uzun olmayacaktır diye düşünüyorum. Yusuf'tan sonra A. Ömür'ün bu bölgede oynaması taraftarın ona dair bazı beklentilerin olmasına sebep olacaktır. İnce pas, delicilik, oyun yaratıcılığı ve şut tehdidi! Bu açıdan baktığımızda şimdilik tek eksik şut tehdidi gibi görünüyor. Fakat iyi bir çalışma ile onun da aşılacağını düşünüyorum. Ki A. Ömür de bunun için uzun zamandır çalışıyor.

Sonuç olarak Ünal Hoca için zor bir karar olacak. Bakalım A. Ömür'ü bu yıl 10 numara gibi mi oynatacak yoksa sağ kenarda devam mı ettirecek? Fakat ortada duran bir gerçek var. Olası bir performans düşüklüğünde artık sağ kenarda sahada kalması zor! Zira kenarda forma bekleyen Yusuf gibi Avdijaj gibi yetenekler var. Rekabet yükselecek! Umarım Abdülkadir ve takımımız için hayırlısı olur inş.

Tayfun
10.08.2019, 09:39
vay be her maç şöyle dolsa tribünler bizi kimse durduramaz.

An itibariyle onlar da satıldı.

Stadyumda nefes alacak yer yok :D

srmnlii
10.08.2019, 10:04
rakip takıma ayrılan %5 lik yani düz hesap 2000 kişilik kontenjan oluyor ya, ama rakip taraftar gele gele 500 kişi geldi, ne oluyor aradaki 1500 kişilik yer boş mu kalıyor arkadaşlar.? hele bizim ligde Trabzona deplasmana gelen taraftar sayısı 100 den fazla olan iki hadi bilemedin üç takım olur, niye boş kalsın ki o kadar koltuk.? bak burda bilet diye çıldırıyoruz sonra :) mesela rakip takım taraftarı maça son 12 saat yada 24 saat kalaya kadar bilet alabilse ve sistem sonrasında boş kalan biletleri bize verse ne güzel olur.. geçen sene hangi maçtı hatırlamıyorum 1 taraftar gelmişti maça kamera sürekli çekip duruyordu, al o abiyi şeref trübününe yanına 2000 kişilik daha yer açılsın mis gibi :)

worldmaster
10.08.2019, 10:16
Güzel bir akşam olur insallah. Tribünler hazir tam doluyken iyi bir futbolla bir ust tura cikmaliyiz.

Manava61
10.08.2019, 10:23
Bilet devredecek olan olursa bilete talibim :)

Birden fazla lazım ücreti mukabilinde.Satacak olanlar dmden ulaşabilirse çok sevinirim

Gökhan Balcı
10.08.2019, 10:25
Bilet bana da lazım iki tan olursa çok sevinirim.

Sezgin Öztürk
10.08.2019, 10:31
Batı Üst 2 adet var , değişmek istersen seve seve :)
Biraz kalabalık gidiyoruz hocam yoksa değişirdik :)

Ahmet Aksu
10.08.2019, 10:42
abi kural bu ister boş olsun ister dolu. hertürlü o hak ayrılıyor.

bizim yapmamız gereken maça gidemeyeceklerden bilet almak olmalı
stad full diyoruz ama en az 2 bin kişi yok stadda kombinesi oan vs. maça gelmeyen oluyor işte kulüp bu konuda bir çeşit uygulama da yapabilir.
mesela maça gelmeyecek biri bir tuşla biletini veya kombinesini bir maçlığına devredebilir. ve o biletler de %50 indirimle satılabilir.

rakip takıma ayrılan %5 lik yani düz hesap 2000 kişilik kontenjan oluyor ya, ama rakip taraftar gele gele 500 kişi geldi, ne oluyor aradaki 1500 kişilik yer boş mu kalıyor arkadaşlar.? hele bizim ligde Trabzona deplasmana gelen taraftar sayısı 100 den fazla olan iki hadi bilemedin üç takım olur, niye boş kalsın ki o kadar koltuk.? bak burda bilet diye çıldırıyoruz sonra :) mesela rakip takım taraftarı maça son 12 saat yada 24 saat kalaya kadar bilet alabilse ve sistem sonrasında boş kalan biletleri bize verse ne güzel olur.. geçen sene hangi maçtı hatırlamıyorum 1 taraftar gelmişti maça kamera sürekli çekip duruyordu, al o abiyi şeref trübününe yanına 2000 kişilik daha yer açılsın mis gibi :)

Muhammed Kambur
10.08.2019, 12:06
Doğu alt j blok 5. Sırada 1 adet bilet vardır. İsteyen renktaş varsa bana ulaşabilir.

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
10.08.2019, 12:29
.....................sosa.....parmak
.........ömür................................nwake me
................Ekuban......sørloth

Sistem sarsıldıktan sonra bulduğumuz ilk işleyen düzen bu. Oyuncuların formu ve transfere göre bir süre devam edebilir.

Ekuban ve sørloth'un mücadele gücü yüksek olduğu için takım işliyor. Rakip sahaya yerlestigimizde daha rahat oyunuyoruz. Geride kalmak yaramıyor bize.

Maç içinde çift forvete dönülebilecek oyuncu tipleri ve sistemleri her zaman favorim olmuştur. Ömür ve Ekuban mevki değiştirmeye uygun.

Ekuban'in tekniği ve şutu biraz daha gelişirse forvet arkasında gezgin oyuncu olabilir. Mücadele gücü çok iyi, takimi defansif yönden zor durumda bırakmaz. Advijaj ve nwakeme de bu rolde oynayabilir diye düşünürsek bizim yine nokta santraforu yedeklememiz gerekecek.

Anıl C
10.08.2019, 12:40
Kıçı kırık Prag'a karsi stadi böyle dolduruyoruz. Demek CL'ye kalsak 60 bin kisilik stadta yetmicek bize :D Vay arkadas ne hasret kalmisiz Avrupa'ya:dvl:

Anıl C
10.08.2019, 12:45

stad full diyoruz ama en az 2 bin kişi yok stadda kombinesi oan vs. maça gelmeyen oluyor işte kulüp bu konuda bir çeşit uygulama da yapabilir.
mesela maça gelmeyecek biri bir tuşla biletini veya kombinesini bir maçlığına devredebilir. ve o biletler de %50 indirimle satılabilir.

Bunun icin bir tane app yapmak zor olmamali.

Antonio
10.08.2019, 12:46
doğan erdoğan ile başla hoca kangayı durduracak tek adam.

srmnlii
10.08.2019, 13:05

kural öyle biliyorum dostum, zaten ayrılsın da o hak deplasman taraftarına birşey dediğim yok, ben şunu demeye çalıştım; biletler ortalama maça dört gün kala satışa çıksa, misalen cinconlar geliyor desek, ilk üç günde deplasman takımları biletini dilediğince alsın, kaç tane aldılar 500 bilet mi.? çek abi 500 kişiyi deplasman trübününün iyi bir yerine geriye kalan 1500 bileti de maça son 24 saat kala ev sahibi takım taraftarları alsın.. cincon ları örnek vermemde ki amaç gelecek taraftarı en fazla olanlardan biri, düşün anadolu takımlarını 20-30-50 kişi geliyorlar.. çek abi o 50 kişiyi deplasman trübününün en iyi yerine ver geri kalanı ev sahibine..

bir de senin dediğin gibi gelemeyenlerin de biletlerini tık tık devrettin mi bir tek boş koltuk bile kalmaz bir tek.. olamaz mı yani bu ikisi.. iki tıkla nelerin yapıldığı devirde yaşıyoruz tövbe bismillah dimi :) :)

Tayfun
10.08.2019, 13:14
Kıçı kırık Prag'a karsi stadi böyle dolduruyoruz. Demek CL'ye kalsak 60 bin kisilik stadta yetmicek bize :D Vay arkadas ne hasret kalmisiz Avrupa'ya:dvl:

Uçuk bir hayal ama yıllar yıllar sonra günün birinde eğer bu takım Uefa'da final görürse oraya akın olur akın, millet aklını yitirir :)

Ozan Yılmaz
10.08.2019, 13:22
kural öyle biliyorum dostum, zaten ayrılsın da o hak deplasman taraftarına birşey dediğim yok, ben şunu demeye çalıştım; biletler ortalama maça dört gün kala satışa çıksa, misalen cinconlar geliyor desek, ilk üç günde deplasman takımları biletini dilediğince alsın, kaç tane aldılar 500 bilet mi.? çek abi 500 kişiyi deplasman trübününün iyi bir yerine geriye kalan 1500 bileti de maça son 24 saat kala ev sahibi takım taraftarları alsın.. cincon ları örnek vermemde ki amaç gelecek taraftarı en fazla olanlardan biri, düşün anadolu takımlarını 20-30-50 kişi geliyorlar.. çek abi o 50 kişiyi deplasman trübününün en iyi yerine ver geri kalanı ev sahibine..

bir de senin dediğin gibi gelemeyenlerin de biletlerini tık tık devrettin mi bir tek boş koltuk bile kalmaz bir tek.. olamaz mı yani bu ikisi.. iki tıkla nelerin yapıldığı devirde yaşıyoruz tövbe bismillah dimi :) :)

Deplasman tribünü ayrılmış çevrilmiş, ayrı organize edilmiş bir alan. Yani olmaz, yeri, koltuğu, sayısı belli her maç için aynı, stadın %5'i

SÜPER LİG MÜSABAKALARI STATÜSÜMADDE 8 - TRİBÜN DÜZENLEMESİ ve ORGANİZASYON Başlıklı kısmında ,
(10) Ev sahibi kulüp, misafir kulüp seyircileri için güvenliği tam olarak sağlanmış bir tribünde stadyumun oturma kapasitesinin
en az % 5’i oranında yer ayırmak zorundadır.
İbaresi ile açık olarak misafir kulüp seyircisi (özellikle belirmek gerekeceği üzere misafir kulüp lehine değil) için bu kontenjanı sağlamalıdır. Aksi durum statüye açıkça aykırılıktır.

Yine ,
TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU - STADYUM ve GÜVENLİK KOMİTESİ TALİMATI’NDA

STADYUM SINIFLANDIRMASI ALT DETAYLARI
(KONU KRİTERLER S&G SINIFLANDIRMA KRİTERLERİ İLE BİRLİKTE
UYGULANACAKTIR. Başlığı altında

118 - Stadyumun tescilli kapasitesinin en az % 5’inin diğer kısımlardan ayrı bir bölümde,
etrafı çit sistemi ile çevrelenmiş konuk takım taraftarlarına tahsisi zorunludur. Bu bölümün kendine özel girişi, Bay-Bayan WC düzeni (genel kaideye uygun), büfe imkânı bulunmalıdır.

6-Görüldüğü üzere gerek STATÜ ve gerekse TALİMAT lar AÇIK-NET ve AMİR olarak rakip kulüp taraftarına(kulübüne değil) stadyumda, stadyum kapasitesinin %5 i oranında bir sayı ile izleme hakkını korumuştur.

7-Kulüpler için bu durum emredici nitelikte olduğu kadar, federasyon için de uygulanmasının sağlanması ve rakip seyircinin bu oranda güvenli bir şekilde maçı izlemesinin temini bir yükümlülüktür.

8-STATÜ ve TALİMATLAR UEFA normlarına uygun olarak hazırlanması gerektiği sabittir.

9-Dolayısıyla STATÜ ve TALİMATLARIN yerine getirilmesi UEFA nezdinde kulüp için olduğu kadar yerel federasyon içinde bir sorumluluk getirmektedir.

10-Deplasmana misafir seyirci kabul edilmeme uygulaması, öğrenildiği kadar kulüpler tarafından fakat statü ve talimatlarda yer almayan bir şekilde, yetkili kurullar tarafından vazedilmeyen uygulanmaktadır.

11-Zira CEZA-GÜVENLİK VS başkaca bir sebep olmaksızın, İdari – Adli- bir yasak söz konusu olmaksızın ve STATÜ VE TALİMATLARDA belirtilen bir NEDENLE veya STATÜ VE TALİMATLARDA belirtilen YETKİLİ KURUL-FEDERASYON-MAKAMCA alınmaksızın böyle bir yasağın misafir takım seyircisi için uygulanması düşünülemez.

İSTEM: Yukarda açıklanmış olan nedenlerle ,

Stadyum kapasitesinin %5 i içinde STATÜ ve TALİMATLARDA belirtilen ayrılmış ve güvenli bir bölümde tahsis edilecek misafir kulüp taraftarı için satılacak biletlerden,

Statüde ve talimatlarda düzenlenmiş bulunan bilet fiyat tespitine göre ilan edilecek bilet fiyatı üzerinden tarafımca satın alınmak üzere,

Rakip takım taraftarı tribününden satış bedeli karşılığında adıma bilet tahsisi ,

Bu mümkün olmaz ise misafir takım taraftarı için stadyum kapasitesinin %5 i oranında genel satış kanallarından bilet satışının sağlanması ,

Misafir takım taraftarının kabul edilmemesi, misafir takım taraftarı bilet satışının yapılmaması durumunda ,

Öncelikle STATÜ ve TALİMATLARA aykırı davranan muhatap ev sahibi kulüp aleyhinde yerel federasyon ve UEFA nezdinde şikâyette bulunulacağı,

Ayrıca STATÜ ve TALİMATLARINI uygulamak, düzgün uygulandığının gözetim ve denetimi sağlamakla yükümlü bulunan FEDERASYON aleyhine UEFA nezdinde şikâyette bulunulacağı hususu bilgi ve talep olunur.

srmnlii
10.08.2019, 13:31
Deplasman tribünü ayrılmış çevrilmiş, ayrı organize edilmiş bir alan. Yani olmaz, yeri, koltuğu, sayısı belli her maç için aynı, stadın %5'i

eyvallah renktaş.. olmaz diyorsalar yapacak bir şey yok..

MİSSE_MİSSE
10.08.2019, 13:36
Ekuban önünde topu süreceği açık alan bulursa etkili oluyır. Rakibin durdurması zır çünkü hem atıp geçebiliyor hem de kısa vuruşlarla yavaşça rakibinin üstüne gidebiliyor. Fırsatını buluncada gücünü ve çabukluğunu kullanıp geçmeye çalışıyor. Korkusuz ve hırslı. Adeta wakemenin bir alt versiyonu. Attığı gol ve asisti 10 numaraydı. Kesinlikke kesilebilecek biri değil.
Sörlotun etkisi hemen fark edildi. O da kesilemez.
Abdüş 19 yaşında ve bu sene olgunlaşıp yıldız seviyesine geleceğine inanıyorum. Sağa yakın oynarsa daha etkiki oluyor şimdilik.
Sosa çok iyi ama 3 milyon euroluk oyunu yok zaten erken yoruluyor ve hata yapmaya başlıyor. Sözleşme uzatmazsa seneye yerine oynayacak adamı şimdiden hazırlamak lazım ki bu ya kerem dir ya cafer.
Parmak bayağı kaslanmış da oyununa etkisi olmuş mu bence olmamış. Keşke dayanıklılık çalışsaymış. Hem defansı hem de ofansı vastın üstünde komple futbolcumuz başka yok galiba. Belki ahmet canbaz ama tam bilemedim. Şu haliyle kesilemez.
Obi bize gerekmeyen bir transfer oldu sanki. Doluya koysan almıyor boşa koysan dolmuyor.

Doğukan Uçan
10.08.2019, 14:14
bilet yok arkadaşlar sadece bu saatten sonra devreden felan olursa onlardan bulabilirsiniz.

Murat Keçeci
10.08.2019, 14:29
İlk maçtan az da olsa avantajlı dönmemiz iyi oldu ama henüz turu geçmedik çünkü çok kolay gol yiyoruz.Mesela 0-0 tehlikeli bir skor yine saçma sapan yenecek bir gol ve 11 kişi ile kapanma taktiği bizi zor durumda bırakabilir buna izin vermemek için sağlam bir şekilde ayağa pas ile rakibin direncini kırmalıyız.Taraftar desteğini de arkamıza alıp rakibin fişini çekmeliyiz.İç saha avantajından sonuna kadar faydalanmalıyız.

İlk maçtan sonra rakibin oyuncularını tamamen tanımış olduk kim iyi şut çeker,kim iyi orta keser,planları nedir artık herşeyi biliyoruz ona göre önlemler alıp rakibi etkisiz hâle getirmeliyiz.

Bizimkiler muhtemelen geçen ki maçın ikinci yarısındaki onbirine yakın bir kadro ile sahaya çıkar.Abdülkadir ile ekuban sağ açık ile orta sahanın önünde dönüşümlü oynar diğerler aynı pozisyonda devam eder.

Uğurcan ve savunma hattı bu maç daha dikkatli olmalı kolay yenilecek bir golün telafisi çok zor olabilir buna fırsat vermemeliyiz.

Sörloth dan yine top indirme,pas oyununa katılma,top saklama konusunda iyi işler bekliyorum.ekuban,ömür ve parmak ona yakın oynamalı sörloth onlara şut çekme imkanı sağlayacaktır.

Antony bu maç şut çekme ve pas verme konusunda daha iyisini yapabilir örneğin son maçta bir pozisyonda topu sağa çekip ceza sahasına girdi ve şut çekti oysa ki üç arkadaşı içerde pozisyon almaya çalışıyordu ama o kapalı köşeye şut çekmeye çalıştı öyle zamanlarda arkadaşlarıyla göz göze gelip tek vuruş yapabilecek olana topu çıkarmalı.Eğer hiçbir opsiyon yok ise o zaman şuta odaklanmalı.

Ekuban ise biraz kanat,biraz forvet ama hiçbiri tam değil ne zaman pozisyon bilgisini geliştirirse o zaman kendisinden bişeyler olur şimdilik fizik gücünün sağlam oluşunun meyvesini yiyor.

Savunma hattında hüseyin ve majid dikkatli olmalı,Hüseyin formsuz bu aralar yeniden ritmini yakalamalı yoksa formayı kaptıracak,majid ise şimdilik iyi durumda ama rakip oyuncuların tuzağına kolay yakalanıyor kontrolsüz işlerden uzak durmalı.

Beklere değinirsek en uçtaki oyuncumuz sörloth olduğu için artık içeriye daha fazla top göndermeye çalışmalılar.

Serdar A
10.08.2019, 14:51
Sparta'nın Trabzon'dan gol yemeden çıkması imkansız. İsterse kale önüne duvar örsünler.

chener
10.08.2019, 14:54
Yeni sezon tanışma maçının bu maç olması güzel oldu. Başlangıçta böylesi sinerji bizi bi hayli götürür.

Kadir
10.08.2019, 15:34
—————-Uğurcan————
Jp-İvanildo(Hüseyin)-Majid-Novak
—————-Doğan-Sosa————
——Abdüş——————Nwa——-
————-Ekuban-Sorloth————

Emre Doğan
10.08.2019, 16:05
doğan erdoğan ile başla hoca kangayı durduracak tek adam.

Kanga yı durduracak adam arıyorsak kesinlikle Doğan oynamalı. Parmak çok kötü oynadı Kanga ya karşı.

ferhaTS87
10.08.2019, 17:33
Her nekadar para kulube gelemse bilet hasılatı 3-4 milyon arası olmuştur.borç azaldı😀 maç günü tsclub hareketli olur.en az 500 de tsclub ciro yapar.taraftar elinden geleni yapiyor gerisi sahadaki futbolcularda

yenimakale
10.08.2019, 18:17
Arkadaşlar Sakarya'dan Trabzon'a gideceğiz ama biletler tükendi diye duydum. Kombinesi olup maça gidemeyenlerin devretmesi gibi bir şey olabiliyordu yanlış hatırlamıyorsam. Varmı böyle bir imkan, burada bunu koordine edebilecek birileri. Biletlerin normal fiyatı ne ise veririz onda problem yok. Yalnız 3 arkadaşız, aynı bölgede 3 bilet bulmak problem olabilir. Olmadı ayrı girerizde, bilet yok diye duydum.

Anıl C
10.08.2019, 18:20
Yav bizim bu yönetimler ne kadar merakli kendi taraftarina eziyet etmeye. Resmen zevk aliyolar bundan. Yahu arkadas bi sistem kursaniza. Illa gelmeyen olucak. Onlarin biletlerini baskasina aktarin. Para girdi ya kasaya kombinlerle. Gerisi mühim degil.

thesiege61
10.08.2019, 18:59
Kuzey üst d bloktan 1 adet bileyim var maça şehir dışında olduğundan gidemeyeceğim ilgilenen arkadaş olursa transfer edebilirim. İlgilenen renktaş mesajla iletişime geçebilir.

Mehmet Ç.
10.08.2019, 19:05
Kusura bakmayin ama kimse beni 2 saatde yok sattigimiza inandiramaz!!

Trabzonda Giselerden dogru düzgün kagit bilet bile satilmadi. Vat mi satildiginda dair kuyruk olustuguna dair sahit olan birileri?

Biletler cok ama.cok büyük bir ihtimal ile birilerine toplu satildi!! Bunlar partiler teskilatlar belediyeler onlar bunlar herkes olabilir! Persembe günü o stat bos olursa ve stat önünde bol bol karaborsa satislari olursa kimse sasirmasin..

Böyle bir rezalet görmedim..

Tesekkürler taraftarlarini düsündügün icin Sayin Yöneticiler!!

Enaldo61
10.08.2019, 20:16
Şu biletleri gurbetçiler tüketiyor onlar gitsin bizim bilet satışları yine 20 binlere düşer.

Tuğrul
10.08.2019, 20:29
___________Uğurcan_____________

Pereira__Houseini__Campi(Obi)___Novak

Abdülkadir Ö__Doğan__Sosa____Nwakaeme

_______Sörloth____Ekuban__________

Sörloth sağ iç, Ekuban da sol içte oynamalı.

Herşey yolunda da gitse Yusuf Sarı ve Avdijaj sağlıklı ise dinamizmi artırmak için 60.dakika gibi oyuna girmeli.

Hüseyin Türkmen yedek kalmalı.

Houseini'yi de beğenmesem de oyununu olumsuz yönde etkileyen kendisi olabilir.

Campi, Obi, İvanildo veya Doğan orada oynamalı.

Vkgz
10.08.2019, 21:38
___________Uğurcan_____________

Pereira__Houseini__Campi(Obi)___Novak

Abdülkadir Ö__Doğan__Sosa____Nwakaeme

_______Sörloth____Ekuban__________

Sörloth sağ iç, Ekuban da sol içte oynamalı.

Herşey yolunda da gitse Yusuf Sarı ve Avdijaj sağlıklı ise dinamizmi artırmak için 60.dakika gibi oyuna girmeli.

Hüseyin Türkmen yedek kalmalı.

Houseini'yi de beğenmesem de oyununu olumsuz yönde etkileyen kendisi olabilir.

Campi, Obi, İvanildo veya Doğan orada oynamalı.Bu kadro 2 fark yer en az.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dip.Ing.Mag.
10.08.2019, 23:28
Maçı alacak kadro şöyle olmalı:

-----------------Uğurcan-----------------
Pereira---Hosseini---Fernandes--Novak
------------Doğan-----Sosa-------------
Ekuban----------Ömür--------Nwakeme
-----------------Sorloth-------------------

Form durumu nedir bilmiyorum ama özellikle Fernandes defansa ivme katacaktır. Hem uzun boyunu iyi kullanıyor hem de zamanında müdahaleleri çok iyi ayrıca hızlı ve yıldırıcı bir defans.

Parmak ile Mikel arasında kaldım fakat Mikel henüz hazır olmadığından yine Parmak oynar. Hoca doğanı oynatırsa da büyük saygı duyarım kanga yı hareket ettirmeyecek bir Laz'ım hatta doğanı oraya yazalım.

worldmaster
10.08.2019, 23:53
Muhtemelen skoru koruma icgudusuyle ayni kadroyla cikar. 3 lu orta saha.

Tahir61
11.08.2019, 01:50

Trabzonda Giselerden dogru düzgün kagit bilet bile satilmadi. Vat mi satildiginda dair kuyruk olustuguna dair sahit olan birileri?

Biletler cok ama.cok büyük bir ihtimal ile birilerine toplu satildi!! Bunlar partiler teskilatlar belediyeler onlar bunlar herkes olabilir! Persembe günü o stat bos olursa ve stat önünde bol bol karaborsa satislari olursa kimse sasirmasin..

Twitter daki bir sayfa sürekli kombine satışlarını gösteriyordu ve dediklerine göre kalan bilet 9 bin civarındaydı. Şehirdeki yaz ve bayram ile gelen gurbetçi yoğunluğunu düşündüğümüzde 9 bin bilet hiçbir şey. Biz çok daha erken biter diye düşündük ve 15:00 olduğu gibi almak için saniye sayarak bekledik. Çok şükür aldık da.

B.Yiğit
11.08.2019, 08:44
Maçı alacak kadro şöyle olmalı:

------------Doğan-----Sosa-------------
Ekuban----------Ömür--------Nwakeme

Form durumu nedir bilmiyorum ama özellikle Fernandes defansa ivme katacaktır. Hem uzun boyunu iyi kullanıyor hem de zamanında müdahaleleri çok iyi ayrıca hızlı ve yıldırıcı bir defans.

Parmak ile Mikel arasında kaldım fakat Mikel henüz hazır olmadığından yine Parmak oynar. Hoca doğanı oynatırsa da büyük saygı duyarım kanga yı hareket ettirmeyecek bir Laz'ım hatta doğanı oraya yazalım.

Mikel oynaya oynaya hazır hale gelir.

------------O.Mikel-----Sosa-------------
Ömür----------Ekuban--------Nwakeme

ilelebeTS
11.08.2019, 13:44
İlk maçta orta sahada görev ve alan karmaşası yaşandı. Mikel ilk maçına çıkmıştı, takımın beyni Sosa da öne koyulunca hazır sistem işlememeye başladı. Performanslar kötü de olsa alışkanlıklar önemlidir. Maçın ikinci yarısında Sosa-Parmak yapınca kötü performansa rağmen alışkanlıklar sayesinde su aktı yolunu buldu. 2. gol öncesi araya dikine sokulan top bunun göstergesiydi, dikine 2 pasla golü bulduk. Ünal hocanın bu maça, ilk maçın ikinci yarısındaki kadroyla çıkacağını tahmin ediyorum. Yani en azından ön tarafı Eku-Sör yapacaktır.

ağasarlı
11.08.2019, 16:33
Elinde kombine olupta gitme imkanı bulamayan renktaş varsa iletişime geçmek isterim.

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğukan Uçan
11.08.2019, 19:57
işi çıkıpta maça gidemeyecek olan varsa burda birilerine devretsin koltuklar boş kalmasın.

Onur Civelek61
11.08.2019, 20:04
İlk 45 dk da işi bitirmeliyiz

Reha Demirbaş
11.08.2019, 20:55
Bileti olup gidemeyecek olan arkadaşların biletine talibim.

Caykarapol
11.08.2019, 23:26
3 bilet almam gerekiyor, stubhub denen dolandirıcıların gazabına uğradık.. varsa bileti olan ücreti mukabilinde talibim iletişime geçerse minnettar olurum

Uğur Ö.
11.08.2019, 23:36
3 bilet almam gerekiyor, stubhub denen dolandirıcıların gazabına uğradık.. varsa bileti olan ücreti mukabilinde talibim iletişime geçerse minnettar olurum

Nasıl ya dolandırıcı mı bu site?

Yasin Altuntas
11.08.2019, 23:43

ebay‘e ait bir firma benim bildigim, aslinda güvenilir sayilirlar ?

Caykarapol
11.08.2019, 23:44
Nasıl ya dolandırıcı mı bu site?
Eğer bir yere para ödüyorsan, ödediğin para karşılığında ürünü alamıyorsan, karşında muhattap bulamıyorsan , hakkını bu site aracılığıyla alamıyorsan ; bu dolandırılmaktır. Tam olarak başımıza gelen budur. Parayı cektiler ama ne bir bilet, ne bir e-mail , ne bir dekont, ne bir muhattap yok. Bmn de birkaç arkadaş sağolsun e-mail adresi ve telefon numarası ( ingiltere hattı ) attılar. E- mail attım , numarayı da aradım ne açan ne geri dönen var. Parayı unuttuk artık da maça giremeyecek 3 kişi. Bilet kalmadı

Caykarapol
11.08.2019, 23:46
Firma güvenilir olabilir de bu letgo gibi alıcı satıcı usulüymüş , satıcı adam sana biletleri göndermedikten sonra site güvenilir olsa ne olur? Site güvenilirse neden cevap vermiyorlar , neden bir iletişim kurabilecek Allahın kulu yok, satıcınında kim olduğu güvenlik gerekcesiyle saklıymış..

Yasin Altuntas
11.08.2019, 23:48
Firma güvenilir olabilir de bu letgo gibi alıcı satıcı usulüymüş , satıcı adam sana biletleri göndermedikten sonra site güvenilir olsa ne olur? Site güvenilirse neden cevap vermiyorlar , neden bir iletişim kurabilecek Allahın kulu yok, satıcınında kim olduğu güvenlik gerekcesiyle saklıymış..

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190811/f5abcc4de95786f705e9f56465058136.jpg

Sirf sen degilmissin, görünen o ki zaten adamlar güvenilir degilmis.

Caykarapol
12.08.2019, 00:07
Aynen öyle

TSLIEMRE
12.08.2019, 00:51
Umarım tüm herkes bir ağızdan bağırır taraftar önemli.umarım kazanırız.

Yasin Altuntas
12.08.2019, 01:32
Almanya‘dan Digiturkplay üzerinden bu maci izlememde problem olmaz degil mi ? Yani yurt disi oldugu icin yayin kapatma falan olmaz.

~UniCef~
12.08.2019, 02:33
Almanya‘dan Digiturkplay üzerinden bu maci izlememde problem olmaz degil mi ? Yani yurt disi oldugu icin yayin kapatma falan olmaz.

Olacagini sanmiyorum ama bu sayfaya göre TRT spor gösterecekmis.

https://skor.sozcu.com.tr/2019/08/11/trabzonspor-sparta-prag-rovans-maci-ne-zaman-saat-kacta-hangi-kanalda-1363053/

Sözcü ne kadar inanilir onu bilmiyorum.

lazboy0061
12.08.2019, 10:31

Hocam ben 10 yil boyunca digitürk üyesiydim ve sadece lig maclarini izliye biliyordum uefa sampiyonlar ligi maclarini kapatiyorlardi yayini sen en iyisi bir ara sor ne olur ne olmaz

Dip.Ing.Mag.
12.08.2019, 10:57
rakibimiz dün 4-3 yenildi ve suan cek liginde 7 puanla 7. siradalar. ins. dünkü mactan cok iyi dersler cikartmistir teknik yönetim. gecen seneki takim kurgumuz bozulmamali. bir iki oyuncu ile rötüslar yapilabilir. ortasahada sert olursak turu geceriz diye düsünüyorum.

Mehmet Fatih Silik
12.08.2019, 11:31
Iple cekiyorum maci. Bu havayi solumayi cok özlemisim.
Stadin da full olacagini gözümün önüne getirdikce mutlu oluyorum.
Umarim istedigimiz sonucla bir üst tura cikariz.

vuralkara
12.08.2019, 11:33
Olacagini sanmiyorum ama bu sayfaya göre TRT spor gösterecekmis.

https://skor.sozcu.com.tr/2019/08/11/trabzonspor-sparta-prag-rovans-maci-ne-zaman-saat-kacta-hangi-kanalda-1363053/

Sözcü ne kadar inanilir onu bilmiyorum.

Trt spor olamaz. Saat 20.00 da malatya maçının yayınlanacağı duyuruldu. Trt alsa bile başka kanaldan verir

lazboy0061
12.08.2019, 11:38
Trt spor olamaz. Saat 20.00 da malatya maçının yayınlanacağı duyuruldu. Trt alsa bile başka kanaldan verir

Benim bildigim kadariylan bein sports maci yayinlayacak

Dip.Ing.Mag.
12.08.2019, 11:48
_________________Ugurcan_________________
Perreira_____Hosseini______Ivanildo_____Novak
___________Obi Mikel____Sosa______________
Abdülkadir______________________Nwakaeme
_____________Ekuban_____________________
_________________Sörloth__________________

bu dizilisle cikar mi acaba hoca?

sahsi görüsüm stoperde yine Hüseyin ve Hosseini ile baslayacaktir.

Yasin Altuntas
12.08.2019, 12:23
Hocam ben 10 yil boyunca digitürk üyesiydim ve sadece lig maclarini izliye biliyordum uefa sampiyonlar ligi maclarini kapatiyorlardi yayini sen en iyisi bir ara sor ne olur ne olmaz

Tavsiyen icin sagol Usta, müsteri hizmetlerinin demesine göre, ilk maci TRT Spor üzerinden izleyebilmis olmam bile özel bir karar olmus. Yani Beinsports‘un göstermesinden ziyade, TRT Spor gösterse bile, yayini kapatma ihtimalleri varmis. Cok sacma, ön elemeyi izleyeyebilecegim bir Alternatif olsa neyse. Zaten Gruplara kalirsak baska alternatifler cok ordan izlerim.

Neyse bakacagiz artik...

lazboy0061
12.08.2019, 12:42
Tavsiyen icin sagol Usta, müsteri hizmetlerinin demesine göre, ilk maci TRT Spor üzerinden izleyebilmis olmam bile özel bir karar olmus. Yani Beinsports‘un göstermesinden ziyade, TRT Spor gösterse bile, yayini kapatma ihtimalleri varmis. Cok sacma, ön elemeyi izleyeyebilecegim bir Alternatif olsa neyse. Zaten Gruplara kalirsak baska alternatifler cok ordan izlerim.

Neyse bakacagiz artik...

Iste hocam bende sirf o yüzden 10 yil aradan sonra digitürk üyeligimi iptal ettim ip tv gectim her avrupa maclari oldugunda kapatiyorlardi ariyordum onlari biye kapatiyorsunuz diye aldigim cvp avrupa ya yayin yasakmis bende sinir oldum üyeligimi iptal ettim

Ahmet Aksu
12.08.2019, 12:43
geçen sene beinsport almadım.
ama bu sene dayanamayıp alacağım galiba
inşallah bu maç trt de olur çünkü hemen almak istemiyorum bir sürpriz olur gruplara kalamazsak sadece lig için almak sarmaz.

AlperenAltun
12.08.2019, 12:53
trt'nin bir sürü kanalı var bence olabiilir hala.Sıkıldım artık her yerden bein'in çıkıp para istemesinden :D

İskender Çakmak
12.08.2019, 12:58
trt'nin bir sürü kanalı var bence olabiilir hala.Sıkıldım artık her yerden bein'in çıkıp para istemesinden :D
İşin ilginç yanı hem bizden para istiyor hem de kulüplerden :)

Mehmet Fatih Silik
12.08.2019, 13:13
Maç beinsports 1'de

ANIL
12.08.2019, 13:15

Mikel pas oyununu parmaktan iyi yaparsa bu 11 içerde çıkarda olması gereken 11 olur.

Yiğit Gayretli
12.08.2019, 14:38
Valla ne yalan söyleyeyim, ben çoktan AEK maçına geçtim.

Dip.Ing.Mag.
12.08.2019, 14:56
Valla ne yalan söyleyeyim, ben çoktan AEK maçına geçtim.

Videoton, famagusta, Rabotocni maclarina taniklik etmis bir taraftar olarak bu rahatliktan istiyorum :)

ccd6167
12.08.2019, 15:04
Lig avrupa türkiye kupası dahil sahamızda 25 maça çıksak ortalama

en az 7-8 maç kapalı gişe oynayabiliriz.Bu da ciddi gelir demek..

Enaldo61
12.08.2019, 15:24
Sizce bu maça Mikel'le başlayacak mı hoca? Mikel toparlanmış mıdır? O gün izlediğimiz adam Mikel olamaz.

Enaldo61
12.08.2019, 15:24
geçen sene beinsport almadım.
ama bu sene dayanamayıp alacağım galiba
inşallah bu maç trt de olur çünkü hemen almak istemiyorum bir sürpriz olur gruplara kalamazsak sadece lig için almak sarmaz.

Digiturk'e de bulaşan çıkamıyor diyorlar, hem de pahalı diyorlar

TS FAN
12.08.2019, 19:05
Avantaj bizde olduğundan ve maç berabere bitse bile turu geçeceğimizden (3-3 ,4-4 falan da bitmez bu maç herhalde)bir türlü hazır olamayan defans hattımızı da kafasına takıp, Hocanın geriye yaslanıp çekingen ve skoru korumaya yönelik bir kadro ve taktikle çıkması şu Trabzonspor için intihar olur kanısındayım.Rakibi kalemizden uzak tutmanın en iyi yolu ileride top tutmak ve rakip kalede tehlikeli olmakla olur anca bu defans yetersizliğiyle.

Kazım Bostan
12.08.2019, 20:18
Ünal Hoca'nın yaptığı değişiklikler sonrası oyunumuzun iyileşip 2 gol atabilmiş olmamız ve ekuban sörloth uyumu yanıltıcı mı yoksa gerçekten bu şekilde takım çalışabiliyor mu, bu maçta göreceğiz..

Bu arada, tahmin; sörloth-hattrick.

Gökhan Balcı
12.08.2019, 20:18
Avantaj bizde olduğundan ve maç berabere bitse bile turu geçeceğimizden (3-3 ,4-4 falan da bitmez bu maç herhalde)bir türlü hazır olamayan defans hattımızı da kafasına takıp, Hocanın geriye yaslanıp çekingen ve skoru korumaya yönelik bir kadro ve taktikle çıkması şu Trabzonspor için intihar olur kanısındayım.Rakibi kalemizden uzak tutmanın en iyi yolu ileride top tutmak ve rakip kalede tehlikeli olmakla olur anca bu defans yetersizliğiyle.

Kesinlikle katılıyorum. Geçen sene bunun acısını çok yaşadık. Hocanın da dediği gibi biz yalnızca futbol oynayarak başarılı olabiliriz. Saldır, saldırarak tehdit et, rakibe her an gol yiyecekmiş hissiyatı ver bacakları titresin. O kenganın saniye hareket ettirilmemesi yüzündeki sırıtışın silinmesi lazım

Muhammed Ayaz
12.08.2019, 20:26

sahsi görüsüm stoperde yine Hüseyin ve Hosseini ile baslayacaktir.Bence en ideal 11 imiz.
İçerde dışarda havada karada bu 11 en ideali.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat'
12.08.2019, 21:02
Play-Off turundaki rakip ne zaman belli oluyor?

Belli olmuş bile, bir haftadır hasta yatağında olduğumuz için dünyadan haberimiz yok.

Telonyus
12.08.2019, 21:12

stoperler keşke böyle olsa ama orta saha sıkıntılı duruyor hocam geçen maç parmak bile varken o 3lü çok fazla şut şansı verdi rakiplere.pozisyonların çoğunda önlerini açtılar hatta kapatmak yerine

yenimakale
12.08.2019, 22:17
2 adet bilet lazım. ücreti mukabilinde vermek isteyen arkadaşlar lütfen iletişim kursun. 1 biletiniz varsa onada talibim.

0532 685 54 54

Hunk
13.08.2019, 01:18
2 adet bilet lazım. ücreti mukabilinde vermek isteyen arkadaşlar lütfen iletişim kursun. 1 biletiniz varsa onada talibim.

0532 685 54 54

takim heyecan verince nasilda herkes destek oluyor. Iste basarinin sirri bu. Bravo yonetime ve teknik direktore. Bunlarin sebebinin bas aktorleri

Dip.Ing.Mag.
13.08.2019, 09:18
stoperler keşke böyle olsa ama orta saha sıkıntılı duruyor hocam geçen maç parmak bile varken o 3lü çok fazla şut şansı verdi rakiplere.pozisyonların çoğunda önlerini açtılar hatta kapatmak yerine

bu anlamda gecen mac iki oyuncu özellikle gardimizi düsürdü. birincisi aslinda o bölgenin adami olarak oynayan parmak rakibe Yakin oynamak yerine arada mesafe birakti ve tüm müdehalelerle gec kaldi hayliyle sürekli sut pozisyonu Verdi. ikincisi de abdülkadir di. o ise ortasahanin göbegine hic yardimci olmadi. hayliyle adamlar ortasahamizi güle oynaya gectiler. mikel'e o bölgede biraz yardimci olsaydilar farkli olabilirdi. tecrübesiyle, tek hamlelik oyunuyla mikel banko oynamali.

Enaldo61
13.08.2019, 12:00
https://pbs.twimg.com/media/EB1p6tOWwAADNvV?format=jpg&name=4096x4096

pReN@_61
13.08.2019, 12:11
Hani tükenmişti ? 81 kalmış :D

OrkHun
13.08.2019, 13:14
maça gelirken arabayı nereye bırakıp dönmek en kolay/hızlı yöntem?
Tecrübesi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim..
küçük çocuk olacağından çok yürümem mümkün değil

Ahmet Aksu
13.08.2019, 13:35
beinsport şifresiz mi gösterecek bilen var mı?

Ozan Yılmaz
13.08.2019, 13:36
beinsport şifresiz mi gösterecek bilen var mı?Şu anda şifreli kanalda olacağı gözüküyor

Yasin Altuntas
13.08.2019, 16:35
Bir mucize olsa da avrupa‘ya kapatmasalar maci...

kayseriliyiz
13.08.2019, 17:28
Bir kiev maçi havasi seziyorum...

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Caykarapol
13.08.2019, 23:23
3 adet bilet lazım arkadaşlar.. gidemeyecek varsa ücreti karşılığında talibim özelden iletişime geçebilirler benimle

Mehmet Ç.
14.08.2019, 09:00

Muharrem Usta'nin son tweetlerini görenler ne demek istedigimi artik daha iyi anlamistir umarim. Bu sadece bir örnek. Daha niceleri var!

Dip.Ing.Mag.
14.08.2019, 09:20
her ne Kadar avantajli taraf ta olsak ve eleyecegimize dair umudum en yüksete olsa da, biz Trabzonspor'uz. bu yüzden Videoton, Robotickni, Anorthosis gibi bir faciaya daha kendimi hazirladim. siz de hazirlayin, üzüntünüz daha hafif olur. elersek te bayram olur bizim icin orasi ayri.

Yiğit SARI
14.08.2019, 09:50
Muharrem Usta'nin son tweetlerini görenler ne demek istedigimi artik daha iyi anlamistir umarim. Bu sadece bir örnek. Daha niceleri var!

Sponsorların kendine ait bilet alanları var

maça gelirken arabayı nereye bırakıp dönmek en kolay/hızlı yöntem?
Tecrübesi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim..
küçük çocuk olacağından çok yürümem mümkün değil

En yakın bırakabileceğiniz yer Beşirli Vira kafe civarları. Onun dışında da stadyum ki kapalı gişe ordan çıkmak çok vakit alır

Vira civarına bırakınca yine temizinden 15-20 dakika yürünüyor

Doğukan Uçan
14.08.2019, 10:29
arabası olanlar sakın içeri sokmasın. maça 3-4 saat kala sahilde bir yere koyun.

yazıkoldu
14.08.2019, 10:54
Doğukan Uçan şu avatarını değiştir Allah aşkına, sabah sabah ....
arabası olanlar sakın içeri sokmasın. maça 3-4 saat kala sahilde bir yere koyun.

pReN@_61
14.08.2019, 12:44
Forumda maç başlığı 8.sayfada kalmış. İlgi yetersiz...

Ahmet Kara
14.08.2019, 12:51
.pereira........hosseini.........fernandes........ novak
....................sosa...............doğan
.abdülkadir...............ekuban.................. ..tony
.................................alex

Fatih Çelik
14.08.2019, 13:07
Acaba baskı yapılsa beinsports haberden de yayınlamazlar mı ? Tüm Türk kulüpleri açık kanalda oynuyor Avrupa eleme maçlarını...

İ. SARAL
14.08.2019, 13:14
Maç Beinsports 1 kanalında mi? Şifreli yayın ise digiplay dan izleyebiliyor muyz?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa YILMAZ
14.08.2019, 13:24
Şu maçı şifreli kanaldan yayınlatmak neyin kafası yahu.

Millet futbola aç aç !

Bazende üçe beşe bakmaz taraftarının rahatına bakarsın ama yok.

Anıl C
14.08.2019, 13:29
Şu maçı şifreli kanaldan yayınlatmak neyin kafası yahu.

Millet futbola aç aç !

Bazende üçe beşe bakmaz taraftarının rahatına bakarsın ama yok.

Benim bildigim senelerdir icerdeki eleme maclari ve tüm grup maclari hep sifreli.

Anıl C
14.08.2019, 13:30
Maç Beinsports 1 kanalında mi? Şifreli yayın ise digiplay dan izleyebiliyor muyz?

Karşim eğer elinde ligi izlemeye paket varsa yani para ödüyosan bein'e, her türlü izlersin:D

Mustafa YILMAZ
14.08.2019, 13:35
Benim bildigim senelerdir icerdeki eleme maclari ve tüm grup maclari hep sifreli.

Kulüp isterse şifresiz yayınlatır ona kalmış parayı çok verene veriliyor ı yüzden hiç gerek yoktu şifreliyi.

reisoğlu61
14.08.2019, 13:36
Acaba baskı yapılsa beinsports haberden de yayınlamazlar mı ? Tüm Türk kulüpleri açık kanalda oynuyor Avrupa eleme maçlarını...

büyük takim taraftari olmak kolay degil

bordomaviask
14.08.2019, 14:22
Maç şifreli yayınlanacak 30 tl ye satın aldım.

Arrive
14.08.2019, 14:25
Hacıbabuşlar bende Digiturkplay var da, tüm sezon maçları dahil paket.
Ama ekstra spor paketi vs oluyor ya, o yok.
Mesela şu an telefondan açsam, yayın 24 saat açık.
Fakat, Avrupa maçı olduğu için şifre koyarlar mı? Bu konuda tecrübesi olan var mı? Teşekkürler.

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yasin Altuntas
14.08.2019, 14:30
Avrupaya sifre girmezler İnşAllah...

Mehmet Ç.
14.08.2019, 14:38
Yarin ki mac icin Loca alma imkani var mi? Nasil oluyor tam Loca isleri bilen var mi?

DeAgLeMaNyAq
14.08.2019, 16:01
Kulüp isterse şifresiz yayınlatır ona kalmış parayı çok verene veriliyor ı yüzden hiç gerek yoktu şifreliyi.

Ön eleme maçları için öyle ama gruplara kalırsak ihaleyi Bein aldığı için her halukarda şifreli yayınlanacak...

reisoğlu61
14.08.2019, 16:45
uefa akilli olsa bizi ne yapip eder gruplara kaldirir. malum gelirin 50% onlarda kalacak.
ama tabii biz Trabzonspor uz. bilegimizin hakkiyla hallederiz.

ibrahim_yattara
14.08.2019, 16:47
uğurcan
perreira-hüseyin-fernandes-novak
sosa-parmak
ekuban-ömür-nwakaeme
sörloth

bu maçı yakma kapasitesi en yüksek oyuncu bence hüseyni, bana kalsa kadroya almam, hüseyinin iç sahada 2. ciddi maçında çok daha iyi olacağını düşünüyorum fakat huseyni ile oda riskli.

herkes ilk yarı sonunda huseyninin arkadan son anda yaptığı müdahaleyi hatırlıyor, pozisyona giren rakip oyuncuyu 2 saniye öncesinden seyredin dediğimi anlayacaksınız. defans seçimi konusunda hiç iyi değiliz inşallah bu senekilerden verim alırız yoksa her kulvarda işimiz zor.

Rahmi Akkurt
14.08.2019, 17:42
maç yayını şifreli olacak. DigiPlayden izlemek için Spor Extra paketine sahip olmak gerek. Beinconnectten ise maç özelinde satın alınabilir sanırım

Mustafa YILMAZ
14.08.2019, 17:44
Ön eleme maçları için öyle ama gruplara kalırsak ihaleyi Bein aldığı için her halukarda şifreli yayınlanacak...

Orası öyle ben elemelerden bahsediyorum

Kazım Bostan
14.08.2019, 19:48
Son 24 saat.:dvl:

https://www.youtube.com/watch?v=xUsXC-vsa94

Can
14.08.2019, 19:51
Allah'ım yardım et . Bu maçı almalıyız. Acayip heyecanlıyım..

Enes Başkaya60
14.08.2019, 21:04
Uğurcan

Novak-Hosseine-İvanildo-Pereira

Sosa-A.Parmak

A.Ömür-Ekuban-Nwekaame

Sortland

Kadro net bu olmalı diye düşünüyorum

eşref81
14.08.2019, 21:17
Beinsport üyesiyim üyeliğim sadece ts maçları için geçerli. Yarın maçı izleyebilir miyim? Yoksa uefa için ayrı paket mi var

DUB-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğukan Uçan
14.08.2019, 21:25
digitürk play güzel gerçekten ama hep komple 120 tl ye satın aldım bütün maçlar var içinde. eğer almasaydım playı alırdım telefondan aç kendi takımının maçını izle pahalı değil herkes alabilir.

İ. SARAL
14.08.2019, 21:56
Karşim eğer elinde ligi izlemeye paket varsa yani para ödüyosan bein'e, her türlü izlersin:DPaket var, izliyorum o zaman.

Anıl C
14.08.2019, 22:01
Paket var, izliyorum o zaman.

Su an Haber ve 1 veriyor

Caykarapol
14.08.2019, 22:04
Bilet devredebilecek yok mu ?

M.Kılıç50
15.08.2019, 00:22
Son 24 saat.:dvl:

https://www.youtube.com/watch?v=xUsXC-vsa94Bu şarkıyla girelim tekrar maçlara lütfen... Tüylerim diken diken...

U.Sadıkoğlu
15.08.2019, 08:01
Taraftar genelinde %90 turu geçtik gibi bir hava hakim ne zaman böyle olsa işler ters gidiyor. Umarım bu kez şeytanın bacağını kırarız.

cakalkerem
15.08.2019, 08:14
yeneriz

Tayfun
15.08.2019, 08:33
2-2'den de turu vermek ne bileyim ... Eleyelim bir zahmet

Enaldo61
15.08.2019, 08:39
Bayram havasında geçmeli bu maç, strese sokmasınlar bizi. Mikel kendine gelsin bugün.

tamuğ yamtar
15.08.2019, 09:09
Bilet transfer etmek istiyorum ama sürekli hata veriyor.

Bu kategori için müşterinin uygun kartı bulunmamaktadır şeklinde.

Passoligi de aradım. Kayda aldık dönüş yapılacak size dediler.

Var mı daha önce başına gelen?

cakalkerem
15.08.2019, 09:17
biletler bitmedimi

tamuğ yamtar
15.08.2019, 09:25
biletler bitmedimi

Biletler bitti.

Bilet transferi için uğraşıyorum ama maalesef olmuyor.

3 tane bilet elimizde kalacak böyle giderse.

Bıraktım işi gücü bununla uğraşıyorum.

Hüseyin Çümen
15.08.2019, 09:30
Merhaba renkdaşlar. Bayram tatili için Trabzona geldim çaykara ataköyde kalıyoruz. Bugün maça geleceğiz aracımızla. Fakat ilk defa yeni stadımızda öaç izleyeceğiz. Ve seyirci rekoru kırışacakmış böyle bir kalabalık söz konusuykwn arabaylamı gitmeli uygun biyerdemi bırakmalı stad otoparkına bırakırsak çıkış için çok beklenirmi malum çaykara birazcık uzak bu konuda taktik ve değerli görüşlerinizi özelden paylaşırsanız sevinirim

Doğukan Uçan
15.08.2019, 09:41
abilerim ablalarım geçen sene rizespor maçındaydım stattan maç bitiminde tam 2.5 saate çıkabildik. önlerden yer kapma şansınız yoksa arabanızı içeri sokmayın sahilde yolun kenarına koyun diyecem ama oraları da erkenden doluyor :D

saat 19.00 gibi stat çevresine gidin yer bakın ya da beşirli sahiline park edin ayakla yürüyün spor yapmış olursunuz :)

Furkan Tütüncü
Doğu tribününden izliyor olacağım. Son izlediğim Avrupa ligi maçı Rabotnicki maçıydı. Akyazı'da ise henüz mağlubiyetim yok. 5 maç izledim hepsini kazandık. Bugün 6. olur umarım.

İlker Yazıcıoğlu
2-0

colman
15.08.2019, 09:46
3-0

İ. SARAL
15.08.2019, 09:50
Zorlanacağız yine. Umarım kazanırız.

alper*
15.08.2019, 09:51
İlk golü yiyip 4 gol atacağız.

Oğuzhan Fidan
15.08.2019, 10:18
Beinsport1 diyo ama şifrelimi acaba şifresizmi?

gurur6134
15.08.2019, 10:49
Zor mac atmosfer en buyuk artimiz olacak lk mac yaniltmasin takim henuz hazir degil ayaklarimiz yere bassin. yillar once kievi deplasmada 2 1 yenip sampiyonlar ligi tamam derken icerde 2 0 mac verip elenmisligimiz var futbol herturlu sonuca acik turu gecen taraf oluruz umarim..

bordomaviask
15.08.2019, 10:51
Beinsport1 diyo ama şifrelimi acaba şifresizmi?

Şifreli

Kazım Bostan
15.08.2019, 10:53
Sörloth sana 3 gol yazıyorum kardeşim.

Forumdaki olumlu hava beni de bi rahatsız etti bu arada. 3-3 mü olacak maç yoksa

44-61
15.08.2019, 10:55
Bilet transfer etmek istiyorum ama sürekli hata veriyor.

Bu kategori için müşterinin uygun kartı bulunmamaktadır şeklinde.

Passoligi de aradım. Kayda aldık dönüş yapılacak size dediler.

Var mı daha önce başına gelen?

Bilet transferi yapılacak olan kişilerin trabzonspor logolu passoligi yok ise bu transferi maça 24 saat kala yapabilirsiniz.

tamuğ yamtar
15.08.2019, 10:58
Bilet transferi yapılacak olan kişilerin trabzonspor logolu passoligi yok ise bu transferi maça 24 saat kala yapabilirsiniz.

Eyvallah.

Sistemsel sorun varmış.

Hallettim az önce bilet transferlerini.

oflubektas
15.08.2019, 11:06
Bu defansla gol yiyeceğiz, o kesin gibi. Ancak atarız da. Sosa yine defans önünden top dağıtmalı, 10 numara hiç olmuyor. Ayrıca canı sıkılan Sörloth'a şişirmemeli. Zira uşağın ayağı da fena değil sanki, pas oyununda sırıtmaz. Müthiş taraftar desteğiyle fazla gaza gelmeden, ilk yarıda kontrollü hücumla 1 tane sıkıştırırsak maçı 3-1 gibi bir skorla alacağımızı düşünüyorum. Rakip "temaslı oyun" dışında hiçbir alanda bizden üstün değil, ikili mücadelelerde en az onlar kadar sağlam durmalı ve sürekli dikine oynayarak duman etmeliyiz onları.

alptug_kd
15.08.2019, 11:27
Maç şifreli kanaldaymış. O halde akşama ilaç lazım :D

Caykarapol
15.08.2019, 11:27
Biletler bitti.

Bilet transferi için uğraşıyorum ama maalesef olmuyor.

3 tane bilet elimizde kalacak böyle giderse.

Bıraktım işi gücü bununla uğraşıyorum

3 bilete de talibim bana verebilr misin ? Ücretiyle

chener
15.08.2019, 11:29
İlk maçtan daha az gol yeriz, daha çok gol atarız.

Serdar A
15.08.2019, 11:32
Skor tahminim 2-1 ya da 3-2 .

30 dakika kendi futbolumuzu oynasak Sparta'ya yeter.

Sercan Yaylı
15.08.2019, 11:34
Bafrada maci nerde izleyebilirim