PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TFF Başkanı Nihat Özdemir Trabzonspor'u böyle es geçti!

MetehanS
08.08.2019, 10:12
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir TRT Spor’a yaptığı açıklamayla Avrupa Kupalarında mücadele edecek olan Başakşehir ve Malatya’ya başarılar dilerken Trabzonspor’u es geçti.

2 takımında son durumunu değerlendiren TFF Başkanı Nihat Özdemir açıklalamalarında Trabzonspor’a yer vermemesi dikkatlerden kaçmadı.

Süper Kupa maçı ve Avrupa maçlarıyla ilgili konuşan Özdemir “Galatasaray Türkiye Ligi şampiyonu oldu, Türkiye Kupası şampiyonu oldu Akhisar’da kaybetti, bir rövanş gibi olacak. Bütün Ankaralıları maça bekliyoruz, iyi bir futbol olsun hak edenin kazanıp kupayı müzesine getirmesini temenni ediyorum. Bugün çok önemli bir maç var, Süper Kupa’nın yanında Başakşehir kendi evinde Olimpiyakos ile oynuyor. Orada Başkaşehir’e başarılar diliyorum. İyi bir netice alarak Atina’ya gideriz. Ben buraya geldiğim için diğer arkadaşlar Başakşehir’in maçına. gidiyorlar. Zaman da olursa Atina’daki rövanş maçına gitmek isterim. Malatyaspor’umuz Lubjunayı eledi. Yarın Sırbistan’ın Partizan takımıyla oynayacak. İyi bir sonuç aldıktan sonra rövanşı da Malatya’da oyanayacak. Eğer bunları da geçerlerse takımlarımız bir bir hemen gruplara kalma şansını kovalıyor olacaklar. İnşallah da gruplara kalırlar. Türk futbol severleri hem şampiyonalar liginde hem de Uefa liginde güzel maçlar seyredeler. Futbolun bol olduğu dolu olduğu önümüzdeki günler bizi bekliyor. Milli takımızın maçları var, Süper Lig başlıyor önümüzdeki günlerde futbol dolu önemli günleri yaşacağımızı düşünüyorum.” dedi.

Özdemir’in Trabzonspor’a yer vermemesi tepki toplarken “TFF Başkanının Trabzonspor maçından haberi yok” yorumları yapıldı.61SAAT.COM

Mehmet Fatih Yavuz
08.08.2019, 10:33
Unutmak diyeceğim , hüsn-ü zan etmek isteyeceğim.
Ama Malatya'yı unutmayan Trabzon'u unutunca bir türlü hayra yoramıyorum.
Konuşsam dilden kan damlar, sussam gönül razı değil.

Allah versin.. Ne varsa içlerinde onu versin.

S.Seymen
08.08.2019, 11:45
Bu arkadaş ana şikecinin o dönem ki 2. başkanı değil mi

siz bu arkadaştan başka ne bekliyorsunuz

ya da şampiyonluğa oynayabileceğimizi mi?

ya da daha doğrusu oynatılacağımızı mı sanıyorsunuz?

bu derecede saf olunmaması lazım

adamlar kazanılmış vermedi yahu sizi kazandırırlar mı?

Anıl C
08.08.2019, 12:07
https://www.timeturk.com/tr/2012/05/06/sike-sonrasi-bu-ses-kaydi-cok-konusulacak.html

Adamlar bugünleri taa o zamanlardan hazirlamislar.

zaqua
08.08.2019, 12:12
bırakın söylemesin, rahatsızlık veriyorsak iyi yoldayız demektir.

zaten adalete inancımız yok, eşit olmayan şartlarda kavgaya devam. yapacak bir şey yok.

İlker Yazıcıoğlu
08.08.2019, 12:16
Onu Ağaoğlu düşünsün, ben gidip oy vermedim, Ağaoğlu verdi...

Courage
08.08.2019, 12:17
Demedi de büyük iş!

Allah'ın izni ile sezon sonu Şampiyonluk kupamızı kendi elleri ile buyur ederken bolca ismimizi zikredecek nasılsa.

gurur6134
08.08.2019, 12:29
Duzen degismedikce hic bir kazanimimiz olmaz diyoruz bir milyonuncu kez demeye de devam edecegiz gorundugu uzere bu ahlaksizlar hic yaniltmaz bizi..bu yil şikebahcenin yili asil kiyamet maclar baslayinca kopacak da is isden biz de figuranliga devam..

chener
08.08.2019, 12:42
Geçen akşam A sporda Erman hocaya bu yıl lig nasıl olur diye sordular, cevabı: geçen yılı mumla arayacağız. Neler olacak neler diye cevap verdi.
Ligin ahlak kalitesinin ne kadar düşeceğini herkes biliyor.
Du bakalım nolacak.

kayseriliyiz
08.08.2019, 12:45
Demedi de büyük iş!

Allah'ın izni ile sezon sonu Şampiyonluk kupamızı kendi elleri ile buyur ederken bolca ismimizi zikredecek nasılsa.Bu düzen degil bizi sampiyon, elinde olsa küme düsürür.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Burçak
08.08.2019, 12:54
nihat özdemir in neye kime hizmet ettiği belli.
ciddiye almayın.

Ozan Yılmaz
08.08.2019, 13:06
es geçmedi, diğerlerinden ayrı bir yere koydu

HOPA'LI TS'Lİ
08.08.2019, 13:46
2010-2011 Şike sezonunun 2.başkanından ne bekliyorsunuz?

Takılmayın bunlara

Mert'
08.08.2019, 13:52
Takımın adını ağzına almasın zaten iyi olur, yandaş ve şikeci.

My
08.08.2019, 14:19
Sizler "adımızı ağzına almasın" diye avunadurun (bu herif şike sürecinin en önemli sac ayaklarından birisidir... hükümetle/devletle şikecilerin arasını bulup sürecin bu şekilde yönlendirilmesindeki en önemli kişilerden birisidir) zamanı geldiğinde yine kafamıza vura vura ekmeğimizi ağzımızdan aldıklarında sarı öküzü vermeyecektik diyeceğiz ama iş işten çoktan geçti.

Zannediliyor ki geçmişte defalarca hakkımızı çatır çatır gaspedenler artık bize dokunmayacaklar. Bir Albayrak'lık işimiz var. O da gittiğinde asıl o zaman seyredin cümbüşü.

UĞUR DURTAŞ
08.08.2019, 15:16
samimiyetime inanın arkadaşlar gerçekten hiç ama hiç şaşırmadım.
hepsinin canı cehenneme.
kişiliklerinden yoksun adamlar....

Tekke
08.08.2019, 17:37
Şerefsiz Fetöcü it, bunu bilerek yapmadıysa, psikolojik savaş değilse bişey bilmiyorum. Bunların tek düşmanı Trabzon, çünkü ahlaksız İstanbul büyütülmüşleri eliyle rantlarına çomak sokabilecek güçteki TEK ŞEHİR.

Çok iyi tanırım alayını, ya masonik terimist ya fetöcü piçtir 3 büyütülmüşlerin tüm tepesi.....

Kızdım.

Courage
08.08.2019, 18:00
Bu düzen degil bizi sampiyon, elinde olsa küme düsürür.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Düzene rağmen Trabzonspor olmadık mı?

Geçmişe oranla daha pervasız bir "sistem" olduğu muhakkak fakat artık bunada ram olmadan yıkıp geçme zamanı.

Fatih Erdemir
08.08.2019, 18:06
Yanlış hatirlamiyorsam kendisi "yaktın bizi șekip" sözünün sahibidir

Gökhan Balcı
08.08.2019, 18:09
Nezaketen demesi daha iğrenç olurdu. Bırakın içlerinden geldiği gibi davransınlar. Bizde kimin ne olduğunu asla unutmayalım bu vesileyle

pazarkapılı
15.08.2019, 03:59
aman agzimizin tadi bozulmasin....

yattarahayranı
15.08.2019, 05:11
17816