PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fredrik Risp

Sayfa : [1] 2

Halit Aydın
18.01.2007, 17:18
Ayman ve Risp sözleşme imzaladı
Ayman ve Risp bugün saat 11:30'da kendilerini Trabzonspor'a bağlayan imzayı M.Ali Yılmaz Tesisleri'nde attılar.

Yönetim Kurulu Üyemiz Kahraman Altuntaş'ın da hazır bulunduğu imza töreninde Ayman ve Risp, kendilerini 2.5'ar yıllığına Trabzonsporlu yapan sözleşmeleri imzaladılar.

Yönetim Kurulu Üyemiz Kahraman Altuntaş, imza töreninde yaptığı açıklamada, Teknik Direktör Ziya Doğan'ın ısrarla istediği 2 oyuncunun kadroya katıldığını belirterek, "Risp ve Ayman'ın başarılı olacaklarına inanıyoruz" dedi.

Kahraman, yabancı kontenjanıyla ilgili sorulan bir soru üzerine de, "Bu konuda gerekli tedbirler alınmıştır. Kulübümüzün 1 lirasını bile sokağa atma durumumuz yok. Szymkowiak'ın kulübümüze gönderdiği bir yazı var. Bununla ilgili çalışmalarımız sürüyor. Yabancı kontenjanı konusunda bir sıkıntımız yok" diye konuştu.

Mısırlı futbolcu Ayman imza töreninde yaptığı açıklamada, Trabzonspor'un çok büyük bir camia olduğunu vurgulayarak, "Çok heyecanlıyım. Herkesin bizden beklentileri var. İnşallah bu beklentilere cevap vereceğiz. Trabzonspor'u en iyi yerlere getirmek için çalışacağız. Ziya Hoca'nın eski öğrencisiyim. 4 sezon onunla çalıştım. Onunla birlikte Trabzonspor'da da çalışacak olmak gurur verici" ifadelerini kullandı.

İsveçli defans oyuncusu Risp de, Trabzonspor'da olmaktan mutluluk duyduğunu kaydederek, "Trabzonspor Türkiye'nin büyük kulüplerinden biri. Bu benim için çok büyük bir şans olacak. Takımın açığını kapatmak için çalışacağız. Trabzon'a geldiğim süre içinde buranın güzel bir kent olduğunu gördüm. Burada iyi vakit geçireceğimi düşünüyorum" diye konuştu.

Ailesi ile ilgili problemleri bulunduğu iddialarını da kabul etmeyen Risp, "Bu yazılanlar doğru değil. Eşimin bakışı da iyi. Sadece çocuklarım Ankara'da İngilizce eğitim görüyordu. Onu da burada çözdük" açıklamasını yaptı.

Takımımızda Ayman'ın 12, Risp'in ise 33 numaralı formayı giymeleri uygun görüldü.http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/180107aymanrisp4.jpg

Hüseyin Çümen
18.01.2007, 17:26
ii olur inşallah aramıza hoş geldin risp

champions
18.01.2007, 17:28
başlık daha önce açılmıştı biraz daha dikkatli olalım bu konuda ;http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5621

rispin başarılı olacağına inanıyorum

Halit Aydın
18.01.2007, 17:35
Futbolcu transfer edilmeden bu bölüme başlığının açılması doğru değil arkadaşlar, herkesin bu konuda dikkatli olmasını istiyoruz. @çakır tarafından yazılan

yine de yöneticiler bilir...

onur_alabuga_61
18.01.2007, 17:53
hayırlı olsun risp stepanovla çok ii bir ikili olacak

keskinkilic_68
18.01.2007, 17:53
takımımıza hayırlı olsun

jefferson61sefa
18.01.2007, 18:00
ben rispi o kadar çok beğendimi söyleyemem öle üst düzey bi adam değil

Hekimoğlu
18.01.2007, 18:55
ben rispi o kadar çok beğendimi söyleyemem öle üst düzey bi adam değiljeffersonu beğen risp'i beğenme pes doğrusu.iyi bir transfer ikinci stephanov'u bulduk.bir de kaleci bulsak!

Erman
18.01.2007, 19:52
Ankara'nin yildizi Genclerbirligi'nin maclarini elimden geldigince stadyumda izlemeye calisirim. Risp'i cok begeniyorum. Sogukkanli ve gorev odakli bir adam. Taraftarin da cok sevdigi bir oyuncuydu. Bizde de basarili olacagina inaniyorum.

Ancak korktugum sey yine Trabzon mevzusu. Risp evli ve cocuklu. Esi Trabzon'da yasamaya ilk basta sicak bakmamis sanirim. Yeni bir Szymek meselesi yasamayiz umarim.

Hosgeldin Risp.

Erkin
18.01.2007, 20:23
Kaliteli bir stoper başarılı olacağına inanıyorum. İnşallah Trabzonsporumuza büyük katkı sağlar.. Hayırlı olsun

EyüpKILIÇ61
18.01.2007, 21:52
göz boyama transferleri...önceki yıllardaki edindiğimiz tecrübesizliklere bir yenisini daha ekledik...

Anadolu kulüplerinden bize gelen topcu her zaman fos çıkmıştır...bunlarda aynen öyle olacak...

bu gibi topcular paralarını alır sonra da çeker giderler...

zaten iki hafta iyi oynayamadılar mı kendilerini yedek kulübesinde bulacaklar...

Bülent Bayraktar
18.01.2007, 21:56
bu adam için umudum war ama ayman için umutsuzum

iyi bir futbolcu inş. başarılı olur

bordox
18.01.2007, 23:41
İskandinav ülke futbolcularının genel özelliği fizik gücü yüksek ve soğukkanlı bir futbolcu Risp.Hızlı ve yerinde hamleleri olan bir oyun anlayışı var.Topu oyuna sokma konusunda biraz yetersiz izlediğim kadarıyla ama mücadale gücü üst seviyede.İlk etepta uyum sorunu olabilir ama Stepanov'la iyi bir ikili olursalar defansımız uzun bir aradan sonra sürekli değişen oyuncuların basit hatalarından sıyrılabilir.
Faydalı olacağına inanıyorum.

AYYILDIZ
18.01.2007, 23:54
Çok kaliteli bir oyuncu eğer uyum sağlarsa steple muhteşem olur.

Egemen Yılmaz
19.01.2007, 00:27
ben risp'i beğendim umarım yararlı olur

OFLU
19.01.2007, 01:04
TÜrkİyenİn En İyİ İkİlİsİ Olmaya Aday Step-risp İkİlİsİ...

Erdem Keser
19.01.2007, 01:12
cok kurnaz ca bır taktık stephanovu satacakları ıcın aldıklarını sankı bılmıyoruz bızı ıyıce bısey bılmez yerıne koyuyolar

Özgür Öztürk
19.01.2007, 01:29
İnşallah başarılı olur.

Risp/1992
http://img293.imageshack.us/img293/1227/rispki8.jpg

Ertan 51
19.01.2007, 08:08
hayırlı uğurlu olur inşallah millette bi olumlu hava var risp konusunda ben daha önce ne seyrettim ne gördüm fakat düşünceler genelde iyi yönde olunca insan umutlanıyor hadi hayırlısı.

Çakır
19.01.2007, 12:09
Takımın performansı onlara ayak uydurabilirse Milan Stepanov'la birlikte ligin en iyi stoper ikilisini oluşturabilirler. Kesinlikle çok iyi bir transfer. Haydi Fredrik, göster kendini, mahçup etme bizleri...

Şuayip Aydın
19.01.2007, 12:30
inşalhal takıma hayırlı ugurlu olur fedrik risp

EmrahYalçınalp
19.01.2007, 12:44
İskandinav ülke futbolcularının genel özelliği fizik gücü yüksek ve soğukkanlı bir futbolcu Risp.Hızlı ve yerinde hamleleri olan bir oyun anlayışı var.Topu oyuna sokma konusunda biraz yetersiz izlediğim kadarıyla ama mücadale gücü üst seviyede.
E topu da Hüseyin sokar artık oyuna bordox kardeş :) ;)

Ligde genelde oyuncuları ayrı ayrı izlerim ama Risp ile ilgilien ufak bir bilgim yok, kaçmış gözümden. İsveçli olması -niyeyse- + bir özellik gibi geliyor ama ben Jun için de benzer bir cümle kurmuştum. Umarım faydalı olur. İnşallah görüntüsünün aksine çabuk biridir...

degok
19.01.2007, 12:51
cok kurnaz ca bır taktık stephanovu satacakları ıcın aldıklarını sankı bılmıyoruz bızı ıyıce bısey bılmez yerıne koyuyolar

valla aynen içimden geçenleri söylemişsin.

Özge
19.01.2007, 15:16
stepanovla iyi bir ikili olucağını düşünüyorum ayrıca değinmeden geçemeyeceğim forma çok yakışmış:D:D

Murat'
19.01.2007, 15:36
risp inşallah trabzonspora uzun yıllar hizmet eder.......

Çetin
19.01.2007, 16:10
risp seni niye aldıkalrını biliyoruz ama inşallah başarılı olursun ne diyeyim taştanda olsa bizim takımın futbolcusu bizimdir.

kudu_61
19.01.2007, 16:41
o artık bir TRABZON sporlu iyi bir transfer olduğu düşüncesindeyim gençler taraftarı az ama futboldan anlayan taraftar kitlesidir rispi çok beğeniyorlar fizik olarak bence iyi hayırlı olsun yönetim hoca için ne istiyorsa yapmaya çalışıyor gerisi ziya ya kalmış Allah yattara ve gökdenize sakatlık vermesin inşallah yoksa 0-0 a kilitleniriz

Sefa Murat Dokuz
19.01.2007, 17:10
rispi çok abartmayın çok ağır bir stopper ve markaj yetenegi yok türkiyedeki kejman ü.karan nobre g.güleç h.kabze gibi forvetleri kesinlikle durduramaz jaba ve tita ya karşı rispi düşünmiyorum tek olumlu yanı hava hakimiyeti bir de yüreğiyle topa atlaması var neyse insallah açıklarını kapatıp en kısa zamanda takıma adapte olur ve başarılı olur tabiki

Mert67
19.01.2007, 17:35
bence stepanov la beraber iyi bi ikili olacağı ve takıma çok faydalı olacağını düşünüyorum.

Erman
19.01.2007, 17:39
bence stepanov la beraber iyi bi ikili olacağı ve takıma çok faydalı olacağını düşünüyorum.

Sevgili Mert; bakalim Stepanov'la onu yanyana görebilecek miyiz?

Mellih
19.01.2007, 17:40
Gelir Geçer... bozuk bi takımda Hagi bile iş yapmaz. Risp mi iş yapacak
Ama doğru bi transfer (ara transfer olduğu için)
Zamanında Eller'in kıymetini bilseydik.......

Mert67
19.01.2007, 17:54
Sevgili Mert; bakalim Stepanov'la onu yanyana görebilecek miyiz?
ağbi görürüz heralde ziya hoca onu istiyomuş.bu yüzden alınmış

marcelinhos100
19.01.2007, 18:12
http://www.autogramm.com/img/ifk02.jpg

FREDEİK RİSP

marcelinhos100
19.01.2007, 18:23
http://i3.cn.cz/1147263163_svedsko.jpg

marcelinhos100
19.01.2007, 18:38
Gençlerbirliği, dış transferde Milan'ın da istediği Göteborg'un kaptanı Fredrik Risp ile anlaştı.. 25 yaşındaki stoperle bir yılı opsiyonlu 4 yıllığına anlaşma yapıldığı belirtildi..

Göteborg'un takım kaptanı olan Risp, 25 yaşında ve stoper mevkiinde oynuyor. İsveçli defans oyuncusunun kulübüne 300 bin euro ödenirken, kendisine verilecek ücret ise futbolcuyla Ankara'da yapılacak görüşmelerde belirlenecek. Fredrick Risp'i, İtalya'nın AC Milan ekibinin istediği de öğrenildi.

Gençlerlirliği Kulüp Başkanı İlhan Cavcav ve genel menajer Hasan Çetinkaya, 3 Haziran Cuma günüden bu yana İsveç (A) ve ümit milli takımlarının Dünya Kupası Eleme Grubu karşılaşmalarını izlemek için bu ülkede bulunuyordu.

-RİSP KİMDİR?-
Teknik direktör Ziya Doğan'ın istediği futbolcular arasında yer alan Risp, daha önce İsveç'in Lysekils ve İtalya'nın Chievo takımlarında forma giydi.

Göteborg takımına 1998 yılında gelen Risp, takımının 164 resmi maçında yer aldı. Bu karşılaşmalarda toplam 5 gol atan İsveçli oyuncu, 1.86 metre boyunda ve 81 kilo. (A) Milli formayı 1 kez giyen Risp, ayrıca 21 yaş altı milli takımda da 15 kez oynadı.

marcelinhos100
19.01.2007, 18:39
Defans için tavsiyem: Fredrik Risp
Savunmamızda sıkıntı yaşadığımız bir gerçek. Hedeflerimize ulaşabilmemiz için takviye kaçınılmaz. Transfer bütçemizde malum. Bu şartlarda defans için Türkiye'nin en iyi savunma oyuncularından biri olan Fredrik Risp Beşiktaşımız için biçilmiş kaftandır. Türkiye liglerini tanıyan, uyum sorununu aşmış, soğukkanlı, istikrarlı oyunu ve düşük maliyeti ile F.Risp savunmaya yapılabilecek en mantıklı ve risksiz transfer olur.

Gençlerbirliği'ne geçen sezon başında İsveç'in Göteborg takımından gelen 26 yaşındaki savunma oyuncusu, istikrarlı oyunu ve adam markajındaki başarısıyla dikkatleri üzerine çekti. Bir dönem İtalya Serie A ekiplerinden Chievo Verona formasını da giyen Risp, bu sezon Gençlerbirliği'nde oynadığı tüm karşılaşmalarda 90 dakika forma giymeyi başardı.

http://www.superspor.com/images/yazar/yazilar/590_FredrikRisp005.jpghttp://www.superspor.com/images/yazar/yazilar/528_FredrikRisp006.jpg

Ad Soyad: Lars Fredrik Risp
Takımı: Gençlerbirliği
Numara: 3
Mevki: Defans
Doğum Yeri: İsveç
Tarihi: 15.12.1980
Boy: 186 cm
Kilo: 82 kg
Sözleşme
Baş/Bit: 2008
Detaylı Bilgi: Evli iki çocuk babası. Ülkesinde profesyonel anlamda uzun süre top koşturdu. Gençlerbirliği'ne geçen sezon başında İsveç'in Göteborg takımından gelen 26 yaşındaki savunma oyuncusu, istikrarlı oyunu ve adam markajındaki başarısıyla dikkatleri üzerine çekti. Bir dönem İtalya Serie A ekiplerinden Chievo Verona formasını da giyen Risp, bu sezon Gençlerbirliği'nde oynadığı tüm karşılaşmalarda 90 dakika forma giymeyi başardı. Fredrik Risp'in sözleşmesi 2008 yılında sona eriyor.

http://www.superspor.com/images/1/29/9211_01.jpghttp://www.superspor.com/images/1/29/6008_B_sevinc004.jpg

Trabzonspor'a transferi gündeme gelen İsveçli defans oyuncusu Fredrik Risp için Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav'ın 'Her oyuncumuzu satabiliriz' dedi.http://www.besiktasforum.net/forum/images/smilies/wink.gif

YouTube Video (http://www.youtube.com/watch?v=iLagdk9VJmU) ERROR: If you can see this, then <a href="http://besiktasforum.net/forum/A href="http://www.youtube.com/"YouTube/a"http://www.youtube.com/">YouTube is down or you don't have Flash installed.
http://www.besiktasforum.net/forum/images/statusicon/user_offline.gif

Erman
19.01.2007, 19:15
ağbi görürüz heralde ziya hoca onu istiyomuş.bu yüzden alınmış

Yok yok onu demek istemiyorum. Bu yönetimin Stepanov'u satmak icin göz boyamak adina Risp'i almis olabilecegini düsünürsen, belki de ikisini yan yana göremeyiz.

Mert67
19.01.2007, 19:42
Yok yok onu demek istemiyorum. Bu yönetimin Stepanov'u satmak icin göz boyamak adina Risp'i almis olabilecegini düsünürsen, belki de ikisini yan yana göremeyiz.
ağbi çok doğru düşünmüşsün.
ben zaten bu yönetimin yaptığı işlere akıl sır erdiremiyorum.ama stepanovu satmak için risp i aldılarsa çok büyük hata yaparlar.

Selman
19.01.2007, 19:59

Ben sanki bu senaryoyu biryerlerden hatırlıyorum.Tamam şimdi buldum!Fatih Tekke'yi satıp Marce'yi aldıkları gibi dimi?

Risp hayırlı uğurlu olsun.Kendisini yanlızca Ankara'da 1 kere canlı izledim.Pek bir yorumum yok.Umarım dediğiniz kadar faydalı olur bize.Stepanov'la beraber.

Halit Aydın
19.01.2007, 23:03
www.fredrikrisp.se kendi sitesi ve bakın burada ne var:

"Om någon har något att säga, maila mig gärna!

fredrikrisp@hotmail.com "

messiburhan
19.01.2007, 23:14

cok haklısın arkadasım onuda satacaklar fatıh tekke gıbı yıne parasını yıyecekler bızde burada trabzonsporumuza aglayacaz neseartık alıstık bu senaryolara

ama rısp ıcın sevındım kalıtelı bı oyuncu umarım yararlı olur
:tsbayrak:

Sefaenes
20.01.2007, 02:41
insallah Defansimiza merhem olur

Uluhan
20.01.2007, 10:09
Ben faydali olacagina eminim, insallah da yanilmam..

Oğuuz
20.01.2007, 11:15
hoş geldin risp, ben Trabzonsporuma faydalı olacak topçuyu ilk gördüğümde anlarım, öyle bi yeteneğim var :) ve sen çok başarılı olacaksın..

CÖMERT
20.01.2007, 11:27
kesin bu adi adamlar stepanov u satmak için risp i ve erdinç i aldılar

Berberoğlu
20.01.2007, 11:39
Hoşgeldin, sefa geldin Risp.
Umarım takıma olumlu bir katkın olur...

messiburhan
20.01.2007, 11:40
kesın kesın bundan suphemız yok zaten nası umutu fenerın elınden aldık deyıp fatıhı yolladılar hemen sonrasında buda o senaryoya benzıyo hadı bakalım hayırlısı umarım yanılıyoruzdur arkadaslar

yağız61
20.01.2007, 11:41
gerçekten çok iyi oyuncu.tartışması bile yapılamaz.ANCAK BİZE İYİ BİR OYUN KURUCU DA LAZIM.ÇÜNKÜ OYUNU YÖNLENDİRECEK VE ORTA SAHADA PAS YAPACAK ADAMIMIZ KALMADI.

Burçak
20.01.2007, 12:18
defanstan çıkan topları fprvetteki elemanlara ulaştırcak birileride lazım bize...

Fatih
20.01.2007, 12:25
risp transferi iyi oldu yönetim artık stepanovu gönül rahatlığyla satabilir:D

TSelif
20.01.2007, 12:38
defanstan çıkan topları fprvetteki elemanlara ulaştırcak birileride lazım bize...

Evet .Forvetteki elemanlarımız da fethedip bırakacak o topları zaten :mad:

TSelif
20.01.2007, 12:40
ANCAK BİZE İYİ BİR OYUN KURUCU DA LAZIM.ÇÜNKÜ OYUNU YÖNLENDİRECEK VE ORTA SAHADA PAS YAPACAK ADAMIMIZ KALMADI.

Böyle bir adamımız var mıydı pardon ? :rolleyes:

Egemen Yılmaz
20.01.2007, 15:42
arkadaşlar g.birliği forumlarına bir göz atın, adamlar "biz ne skokolar, ne daemsler unuttuk, bunu da unuturuz güle güle" diyor... risp hedefleri olan bir takımda oynamalıydı zaten diyorlar, kontra ataklarda defansın güvencesiydi diyorlar. Gitmesine rağmen kimse "zaten öyleydi, zaten böyleydi" diye kötülemiyor. bence gerçekten güzel bir transfer yaptık arkadaşlar. hele stepanov gitmezse (ki en azından bu devre gitmeyecek) gerçekten mükemmel bir defans kurgusu görebileceğiz sahada

Hüseyin Çümen
20.01.2007, 15:54
risp ii oyuncu sanırım da kimse den şöle bi bilgi alamadık şu özelii iidir şöledir böledir die heralde kimse takip etmemiş bu adamı yokmu bize bilgi verebilecek bi renkdaş

ahmetto
20.01.2007, 16:23
Tamımıza hayırlı olur inşallah.Hiç izlemedim desem yalan olmaz Bize karşı oynamıştı galiba 3-0 yenildiğimiz maçta umarım dedikleri gibi iyi çıkar.Yarın görürüzü inşallah nasıl oynadığını

Halit Aydın
20.01.2007, 20:32
We love you Risp! I'm sure you'll play good tomorrow...

pReN@_61
20.01.2007, 21:32
hayıRlı ugurlu olur İNŞALLAH...

macka61
20.01.2007, 23:41
hayırlı olur inşallah hem bizim için hemde kendisi için

umraniye34
20.01.2007, 23:46
inşallah trabzon içn 2 stephonav olur

Hüseyin RİZELİ
21.01.2007, 15:16
ins takımımıza hayırlı olur

Erman
21.01.2007, 15:19
risp ii oyuncu sanırım da kimse den şöle bi bilgi alamadık şu özelii iidir şöledir böledir die heralde kimse takip etmemiş bu adamı yokmu bize bilgi verebilecek bi renkdaş

Ankara'nin yildizi Genclerbirligi'nin maclarini elimden geldigince stadyumda izlemeye calisirim. Risp'i cok begeniyorum. Sogukkanli ve gorev odakli bir adam. Taraftarin da cok sevdigi bir oyuncuydu. Bizde de basarili olacagina inaniyorum.

Ancak korktugum sey yine Trabzon mevzusu. Risp evli ve cocuklu. Esi Trabzon'da yasamaya ilk basta sicak bakmamis sanirim. Yeni bir Szymek meselesi yasamayiz umarim.

Hosgeldin Risp.

Yazmisiz vesselam.

EyüpKILIÇ61
21.01.2007, 20:04
Kalitesini daha ilk maçta takım arkadaşlarıyla uyumuyla gösterdi...Biraz heyecanlı gibiydi ama hatasız oynayarak gözümüze girmeyi başardı...O artık formasını bırakmaz gibi...

bordox
21.01.2007, 22:50
3 gün takımla birlikte antremana çıkan ve defasnta oynayan biri için fena değildi ama daha kalitesini yansıtmadı bence.Çok daha iyi olacak inşallah.

Halit Aydın
21.01.2007, 23:11
çeyrek final ilk maçında stepanovun yoklugunda kendisine çok iş düşecek.
stepanovla ingilizce anlaşıyorlar. fakat diğer oyuncularla iletişimi nasıl bunu ilerki maçlarda hep birlikte göreceğiz

Ertan 51
22.01.2007, 08:13
ilk maçta sırıtmadıysa olumluya yakın izlenimler olduysa ilerde çok daha başarılı olacaktır.3 gün önce geldiği takımda ancak bu kadar olur ilerde çok daha iyi futbol bekliyoruz kendisinden ben umutluyum.

champions
22.01.2007, 09:10
ilk maçında hatasız oynadı tek eksiği topu oyuna sokması bütün hava toplarını aldı topları sanki mıknatıs gibi çekiyor oynadıkça daha iyi olacaktır

Erdinç Dilek
22.01.2007, 10:36
en önemli özelliği ve benimde istediğim marke ettiği adamın ensesine yapışması ve onu rahat döndürmeyip oyun kurmasını engellemesi evet bu maçta pek göze çarpmadı Ayman kadar-kaldı ki Ayman ın bulunduğu yer itibariyle top en çok o bölgede oynandı o yüzden Ayman daha oyunda gözüktü-ama ilerisi için gerçekten güven verdi, başarılar Risp..!

Erdem Keser
22.01.2007, 20:21
ilk macinda uc kere topa degmesi disinda topa mudahalesini goremedim

messiburhan
22.01.2007, 23:21
ilk macinda uc kere topa degmesi disinda topa mudahalesini goremedim

ya arkadasım bır kere olumlu yorumunu gormedık ya gercekten bı ızleyelım adamı daha bırıncı macı yanı lutfen bıras daha guvenelım takımımıza ben umutluyum ıkıncı yarından zaten umut olmassa hıcbırseyın anlamı yokkı yanı bence ıyı oyuncu kım ne derse desın

Bartuğ13
22.01.2007, 23:45
çok yetenekli,ahım şahım bulunmaz br adam değil ama sanırım görevini yapan her zaman belli bir seviyenin üstünde oynayan bir adam.bence savunmayı toparlar

Gürkan
22.01.2007, 23:50
aymanla rıspe 4-5 mac kredı vermek lazım karaı sonra vermek gerekır.henuz erken.

cnc6161
23.01.2007, 00:44
biraz tutuktu ama alışaçak

Erdem Keser
24.01.2007, 21:40
selime biraz sans verseydik bundan daha kral topcu olurdu nezaman elimizdekilerin degerini anlayacazda yabanci hayranligindan vazgececez

marcelinhos100
24.01.2007, 21:53
komiksin selim topçu olsaydı olurdu zaten stephanoz 22 yaşında ülkesinin dışında oynuyor

Erdem Keser
24.01.2007, 22:32
mesele sadece selim degil selim ve benzerleri rispi alana kadar bunyendeki oyunculari neden yetistiremiyosun neden sans tanimiyosun onlara busene zaten gecmis bitmis ve biz hala aymanlardan risplerden medet umuyoruz 20 yildir umdugumuz gibi

Gürkan
24.01.2007, 22:38
gereksız onca adama ınat ugruna kredıverılıp şans veriliyoki ,nicelerine yazık oluyo.

Terzioğlu
24.01.2007, 22:44
mesele sadece selim degil selim ve benzerleri rispi alana kadar bunyendeki oyunculari neden yetistiremiyosun neden sans tanimiyosun onlara busene zaten gecmis bitmis ve biz hala aymanlardan risplerden medet umuyoruz 20 yildir umdugumuz gibi

ya kardes kusura bakma ama senin bircok yazini gördüm ve milletin moralini bozmaktan baska yaptigin bisey yok...sadece olumsuz yorumlar yaziyorsun. elestirmedigin futbolcu kalmadi.

Erdem Keser
24.01.2007, 22:54
ya kardes kusura bakma ama senin bircok yazini gördüm ve milletin moralini bozmaktan baska yaptigin bisey yok...sadece olumsuz yorumlar yaziyorsun. elestirmedigin futbolcu kalmadi.
olsun bu herifleri takima dolduranlar 7 haftada bir puan alanlar moralinizi bozmasin ben moralinizi bozim sizde haklisiniz aslinda elimizde bi moralimiz kaldi zaten oyuzden ayni sekilde devam edelim her gelene hep destek tam destek belki sezon sonu sampiyon oluruz

Terzioğlu
24.01.2007, 23:20
olsun bu herifleri takima dolduranlar 7 haftada bir puan alanlar moralinizi bozmasin ben moralinizi bozim sizde haklisiniz aslinda elimizde bi moralimiz kaldi zaten oyuzden ayni sekilde devam edelim her gelene hep destek tam destek belki sezon sonu sampiyon oluruz

vallah ne diyim usta sende haklisin yüzümüzü bi güldüremediler ama benim hala umudum var

Erdem Keser
24.01.2007, 23:33
vallah ne diyim usta sende haklisin yüzümüzü bi güldüremediler ama benim hala umudum var
hocam bizi bu hale sokanlar utansin bu adamlardan medet umar hale getirenler utansin

KUTADGU
24.01.2007, 23:50
risp hakkında şu an için ne desek boş

ilk maç gözlemim sadece
buz gibi bir adam bekliyordum ama heyecanlı gördüm.
çok sırıtmadı ama açıkçası. bunda ortasahanın iyi oyununu da gözardı etmemek lazım..

ama gençlere ilk geldiği dönemden beri tarzını sevdiğim bir oyuncu. faydalı olacaktır diye düşünüyorum

cendelsahinov
26.01.2007, 00:38
ben risp'i bizde bir dönem oynamış sevdiğim futbolculardan hans sommers'e benzettim tabiki uzun vadede başarılı olacaktır ...

A.Alper
26.01.2007, 13:45
soğukkanlı bir oyuncu stepanovla iyi bir ikili oluşturacaklar...kalırlarsa..

Fatih
26.01.2007, 13:59
Risp'in italya kariyeri var bir sezon chiveo da oynamış belki tutmamış olabilir ama takdir edersinizki italya takımları defans kurgularına çok önem verir
benim fikrime gelince takıma büyük katkı yapacağına inanıyorum

Hüseyin Çümen
26.01.2007, 22:51
Risp'in italya kariyeri var bir sezon chiveo da oynamış belki tutmamış olabilir ama takdir edersinizki italya takımları defans kurgularına çok önem verir
benim fikrime gelince takıma büyük katkı yapacağına inanıyorum

italya kariyerinden haberim yoktu çok sevindim bu habere inşallah dediğin gibi takıma katkı yapacaktır

bahadır2561
28.01.2007, 11:40
ii birine benziyo her ne kadar ilk maçta biraz heyecanlı olsada

coolank
28.01.2007, 12:17
çok ii futbolcu çok ... göreceksiniz stephanovdan faydalı olacak

agahozlu
28.01.2007, 18:06
takıma faydalı olacağa benziyor.en azından stephanovun yanında takım içinde oynacak tartışmasız en iyi futbolcu

Özkan Erdem
28.01.2007, 18:23
genel olarak fena değildi, adama yapışıyor bırakmıyor ancak bir pozisyonda kırmızı görebilirdi. penaltıda hatası yoktu, çünkü penaltı değildi..

champions
28.01.2007, 19:02
takım adına riskli bi oyun tarzı var ama bi o kadarda güven veriyor bugünkü maçta iyiydi bana göre gökhanı kestiği pozisyonda daha dikkatli olabilirdi sadece

jefferson61sefa
28.01.2007, 19:03
takımın en iyisiyddi risp bravo bunu beklemdiodum ama çok iidin tebrikler zaterno pozisyon penaltı değildi helal olsun RİSP

AYYILDIZ
28.01.2007, 21:05
risp helal boyle devam et

Erman
28.01.2007, 21:44
Bugün pek bir baltasallarvari gördüm kendisini. Gencler'de böyle degildi. Sanirim bizim "defans anlayisimiza" alismasi zaman alacak.

frango
28.01.2007, 22:05
ben açıkcası bugun beğendim rispi milanla çok ıyı bı ıkılı oluşturacaklar bence hava toplarındakı hakımıyeti iyi bundan sonrakı haftalar çok daha iyi olacağı kanısındayım

Erdinç Barutçu
28.01.2007, 23:34
Sert girişleri var fakat uyum sağlayacağını sanıyorum... Gençlerde de oynadığında beğeniyordum..Sanırım defansımız için güzel günler yakındır.. Forvet içinde öyle olsa....
AH PARA İÇİN FATİHİ SATANLAR UTANIYORSUNUZDUR!!!!!

Bartuğ13
28.01.2007, 23:39
ilk maç sonrası beğenmiştim ama u maçta çok kötüydü.maşallah gelen geçti giden geçti

zanoylu
28.01.2007, 23:47
Daha ister 2-3 maç oynaması lazım.

kudu_61
29.01.2007, 12:04
sadece bir iki kez kademe hatası yaptı çağdaşlada steplede iyi ikili olur faydalı transfer zaten defans ile ilgili hiç bir sıkıntım yok ocakı sola çek ufuğu sağa montele artık...risp iyi topçu

Şentürk
29.01.2007, 12:38
bir tane top kaçırmadı,ben çok beğendim.

bordoylamavi
29.01.2007, 13:27
penaltıyı yaptırışı çok acemiceydi gereksiz düşüncesizce bir müdahaleydi

Şentürk
29.01.2007, 13:55
penaltıyı yaptırışı çok acemiceydi gereksiz düşüncesizce bir müdahaleydi
o rispin acemiliği değildi,fair-play ödülü almış özgürcanın ödüllere layık müthiş oyunculuğu idi, bu hareketi ile de oscar ödülü alır herhalde.

Fatih
29.01.2007, 14:02
bence kalitesi tartışılmz fakat birbirde çok faul yapıyo gökhan ünala yaptığı hareket kesinlikle kırmızı karttı penaltıda çok sert bi teması yoktu

Ali Özcan
30.01.2007, 01:15
step le oynadığı zaman çok daha fazla güven verecek orası kesin...defans kale gibi ama gol atamıyoruz gol...

HasanGucmen
30.01.2007, 02:15
Sadece Kayseri maçıyla ele almak olmaz bu adamı solda Murat/Mustafa sağda Musa yanında Çağdaş ile verdiği bu kadar olabilir.Bence birebirde sert olması da iyidir en azından rakibi çekingen bir futbola iter.Milanla anlaşırsa çok iyi bir ikili yakalamış oluruz.

Ayrıca kalite tartışması yanlış bence herşey uyumda biter.Emrah-Tolga-Erdinç-Cellalettin defansı oynadığımız sezon Avrupanın en az gol yiyen takımlarındandık.Ama bir Tolganın ayrılması 4'nü de bitirdi.

canim TS
31.01.2007, 19:43
Risp iyidi. Fazla is düsmedi hele ikinci yari. Benim düsüncem.

Özkan Erdem
31.01.2007, 19:44
sağlamcı..

Özge
31.01.2007, 20:03
Risp'e fazla top gelmedi ama onun dışında iyiydi

pReN@_61
31.01.2007, 21:23
sağlamcı..

bencEdE....

Ertan 51
01.02.2007, 09:39
Risp güzel başladı böylede gider gibime geliyor.sorunsuz işinin bilincinde aldığı paranın hakkını vermeye çalışan klas bi adam.en iyi en faydalı transferimiz bence.ilerde dahada iyi olacak kanımca.

unyelimetin
03.02.2007, 01:16
G.Birliği'nden transferimiz Risp'i tanıyalım.

http://img114.imageshack.us/img114/2410/rispgol0caof2.jpg (http://imageshack.us)

G.Birliği'ne Göteborg'dan gelen Risp,Göteborg'un takım kaptanlığını yapıyormuş ve ülkemize transferi gündemdeyken Milan takımı da kendisini transfer etmek istiyormuş.Ziya Hoca'nın istediği futbolcular arasında olan Risp, 26 yaşında.Futbolu Göteborg'da bırakmayı istiyormuş.

İsveç'in Lysekils ve İtalya'nın Chievo takımlarında forma giydikten sonra 1998 yılında Göteborg'a gelen Risp,takımının 164 resmi maçında yer almış. Bu karşılaşmalarda toplam 5 gol atan İsveçli oyuncu, 1.86 metre boyunda ve 81 kilo. (A) Milli formayı 1 kez giyen Risp, ayrıca 21 yaş altı milli takımda da 15 kez yer almış.

http://img259.imageshack.us/img259/8580/rispvc3.jpg (http://imageshack.us)

www.fredrikrisp.se/

Bence Stepanov ile birlikte yıllar sonra göbekte istediğimiz bir ikili olacaklar.Ancak ikisini de Avrupa'dan çok iyi takımlar ister diye düşünüyorum.

Hüseyin Çümen
03.02.2007, 17:24
performansını çok merak ediorum bi türlü izleme şansım olmadı izleyip notunu verecem bugün

Özge
03.02.2007, 22:39
her geçen gün daha iyi oynuyor bence

h@msi61
03.02.2007, 23:03
son dakikada büyük bir hata yaptı, rakibe o kafa topunu vurdurmaması gerekiyordu,az kalsın yiyorduk golü...

ggiizzeemm
05.02.2007, 13:33
arkadaşlar umarım risp'in kendise ait olan siteii biliosunuzdr bnde skype ta can sıkıntısından bişeler ararken buldm=)=)skype adresini we hotmail adresinide biliorum yani:P:P:rolleyes:

http://www.fredrikrisp.se/default.asp?id=67;0
buda sitenn adresi sewdim ya bu adamı:=)=))=)

AYYILDIZ
05.02.2007, 14:19
cok cok saglam ve kaliteli bir isim insallah uzun yllar faydali olur

saidoyattara
05.02.2007, 14:57
stepanovla iyi bir ikili olacağını düşünüyorum. bu defans zor gol yer artık...

Kadir
05.02.2007, 21:27
bence son yıllarda aldığımız en iyi bir kaç futbolcudan.

surmeneli_keles
05.02.2007, 21:35
kalıtelı bı defans oyuncusu gıbı ama zaman gostercek mudahele lerı bıraz tehlıkelı ama yerınde davranıo bırazdaha hızlı olsa ii olur

Uğur Topçu
06.02.2007, 12:50
Risp'i, son maçlarında yaptığı hareketlerden dolayı yargılamamak lazım. Geçen yarıda 17 maçın 17sinde 90 dakika oynamış bir oyuncudan bahsediyoruz. İzlediğim bütün maçlarda benim gördüğüm Risp, yaptığı müdahalelerle Gençlerbirliğini yarı sonunda 5. sıraya taşıyan kilit isim olmuştur. Şu anda da bu etkiyi Gençlerbirliği'nin yapamadığı savunmayla görebiliriz.

Risp gün geçtikçe daha iyi olacak. Yeri gelince takımı kurtaracak. Ancak Risp'in geçen yarıda yaptığı bir röportajda Türkiye'de kalmaktan memnun musunuz sorusuna hayır, kesinlikle Türkiye dışına transferimi istiyorum cevabını vermesi; Szymek vakasına yol açan bir teknik kadronun ve yönetimin hala varlığı nedeniyle Trabzonspor'un Risp'in pozitif etkisini uzun dönem yaşayabileceğini sanmıyorum.

lutfu61
06.02.2007, 13:18
risp ve ayman sadece küçük takımların büyük oyuncusu olabilir

Özsu
06.02.2007, 16:37
Risp iyi adam takip ettiğim kadarıyla. Ve dahada iyi olacağını düşünüyorum Trabzonsporumuzda..

Fatih
09.02.2007, 15:05
risp ve ayman sadece küçük takımların büyük oyuncusu olabilir

büyük takıma büyük oyuncu getirmek de her yiğidin harcı deil

tsmusampa61
14.02.2007, 18:34
risp nede olsa soğukkanlı bi topçu ve defansa uyumsağladı. Stepanovla beraber güzel bi ikili olabilirler eğer erdinçte onlara eklenirse süer 3 lü olabilirler. eğer bide çağdaş eklenirse spice girls bile olurlar.

lutfu61
17.02.2007, 12:05
ya bu adam düz bir defans adamı, büyük takımlarda işi olamaz, anca küçük takımlarda istikrar abidesi olabilir, bunun yeri asla trabzon olamaz.Birde bugün gazetenin birinde böyle giderse trabzonun en iyi transferi konumuna gelecek denilmiş, dalga mı geçiyorlar ya

Erdem Keser
18.02.2007, 19:49
ya bız bu adamı neden aldık allah askına bırı yazsın suraya bu nasıl bı defans adamı 90 dakıka boyunca topları ızleyen mudahelede bulunmaya korkan bı adam yazık trabzonumun paralarına geldıgınden berı bır olumlu hareketı yok yazık stepanova su adam ıcın harcıyoruz d haeneden enufak bır fazlası bıle yok

murseltaskin
20.02.2007, 16:50
bu adamı niye aldık.anlamadım.yazık walla

Murat'
20.02.2007, 18:18
çok düz oyuncu topları iyi kesiyor ama topu oyuna yeterince iyi sokamıyor....

Hüseyin Çümen
24.02.2007, 02:37
çok düz oyuncu topları iyi kesiyor ama topu oyuna yeterince iyi sokamıyor....

zaten bizim oyuncular hiç bi zaman bunu bceremediler

Kapılıkaya
24.02.2007, 13:39
İnşallah bu maçta oynatılmazsın ve Stephanov oynar.Ama ziyaya karar olmaz bakarsın 3 stoper oynatır Mila-Erdinç-Risp

emre_erbayts
24.02.2007, 23:11
Stephanov un yerine oynaması mümkün değil coook hatalar yapıyor.Takıma layık degil bence..

Erdem Keser
24.02.2007, 23:20
bugun bı tane kafa topu alamadı acılen stephanovun takıma donmesı gerek

Hüseyin Çümen
25.02.2007, 04:39
çok güçsüz görünüyo bence performansı kötü bobo ya atsın die kolaylık saladı nerdeyse bide atamıycanı anlayınca ayak soktu kalecityi şaşırttı offf ii deil şuan bence

atabaş
25.02.2007, 09:50
bjk macında hataları vardı acılenyetek kulubesınde yerını alması gerekır

Ertan 51
25.02.2007, 11:10
Risp benim en beğendiğin transferdi ama beni yanıltmaya devam ediyor bi arıza var ama bilemedim.bence bu formundan dolayı Erdinç niye oynuyor Step oynasın diyorlarya yok bence Risp'in yerine Step oynamalı biraz dinlendirilmeli belki kendini toparlıyabilir.ama yinede bu geçiş uygun olmalı Risp küstürülmemeli ilerde çok daha iyi olacağına inanıyorum ben.

jefferson61sefa
25.02.2007, 11:16
stepanov 11 e girmeliiiiiiiiii

bordoylamavi
25.02.2007, 11:32
yan buradaki arkadaşların yotrumlarına katılıyorum hiçbir işe yaramadğı gibi iki haftada bu kadar çok gol yememizde de en büyük etken

Cengiz
25.02.2007, 12:51
türkiyede oynayan en iyi stoperLerden biri

Alptuğ
25.02.2007, 14:58
türkiyede oynayan en iyi stoperLerden biri

yanarım yanarım f akyele tercıh ettıgımız oyuncuya yanarım
bence de turkıyenın en ıyı stoperı fatih akyeldir

_OziloZ_
25.02.2007, 15:03
Riisp'in üzerine forvet gelince ne yapacağını şaşırıyor top ayağımdan çıksın yeter zihniyeti ile oynuyor. Gazetelerde de Stepanov'un bjk'ye gideceği yazılıyor.E yuh artık.Bu Risp'in yerine Stepanov oynasaydı son iki maçta 5 gol yerine 2-3 gol yerdik en fazla.

Kapılıkaya
25.02.2007, 15:47
Bu adam oynuyor ve Step yedek ya başka ne söylenebilir.

champions
25.02.2007, 15:48
milanla çok iyi bi ikili olmuştu ama ziya paşa bozdu ne hikmeti varsa, son maçlarda tedirgin stepanovla oynamalı

Vkgz
27.02.2007, 15:53
steple yakaladığı uyumu erdinçle sittin sene yakalayamayacağı anlaşılan orta seviyeni az üstünde bi topçumuz

dumanpub
01.03.2007, 11:19
risp azda olsa dinlenmeli kötü değil sahada iyi mücadele ediyor ama step daha iyi yaa

ozcan_asanoglu
01.03.2007, 11:36
bjk maçında 2. golde kafa topunda adamın altında kaldı golü yedik aynısını antep maçında da yaptı..ya hava toplarında yetersiz ya da bir anda çok yük bindi sırtına kaldıramadı..

milan oynamalı artık..milan-erdinç iyi olur...

Külünkoğlu
01.03.2007, 11:40
Verilen paraya takıma katkısına bakılırsa doğru düzgün artısı olmayan bir adam.
Sürekli adam kaçırıyor, ondan kafa topu almayan yok gibi birşey, sert oynaması da cabası. Ziya Doğan'ın yanlışında ısrar etmesi neticesinde kadroda yer bulan bir futbolcu Mustafa Keçeli ile beraber prenslere bir yenisi daha eklendi. Milan'la kıyaslanamaz bile.

Harun
01.03.2007, 14:18
Stephanov ve Çağdaş yedek risp sahada.Sırf '' ben aldırdım, oynatmazsam niye aldırdın'' demesinler diye banko oynayan oyunculardan biri.

Özge
01.03.2007, 15:03
Risp sezonu kapatmış.:(

TSKara61
01.03.2007, 15:17
Evet Ziya icin buyuk bir firsat. Takimda bu gidisle yabanci futbolcu kalmiyacak.

Ayşe Aygün
01.03.2007, 15:19
Ben öyle oyuncu oynayışından fazla anlamam. Ama izlediğim tüm mçlarda dikkatimi çeken bu oyuncunun çok adam kaçırdığı ve hava toplarında hakimiyesiz olduğu.Neden 90 dk oynadığını anlamış değilim.

Ertan 51
01.03.2007, 15:21
Risp sezonu kapatmış.:(

yazık olmuş olmaya da baksan belki adamın futbol hayatında ciddi bi sakatlığı yoktur ama bizde var bi güdümsüzlük heraldeki Risp e sezonu kapattırdık.geçmiş olsun.inşallah o kadar uzun sürmezde bir an önce sahalara döner.

Jackdaniels
01.03.2007, 18:15
En kısa zamanda iyileşmesi dileğiyle...

TSelif
02.03.2007, 00:02
Geçmiş olsun . Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşursun Risp:(

frango
02.03.2007, 00:10
geçmiş olsun...
en kısa sürede iyileşip eski sağlığına kavuşursun inşallah...

Hüseyin Çümen
02.03.2007, 14:37
çok geçmiş olsun ama bu sakatlık olmadan stephavov oynayamayacaktı
çok hata yapıyor adam kaçırıyor sürekli adam takibide zayıf stephanovun tekrar oynayacağına sevindim

U.Sadıkoğlu
02.03.2007, 22:22
Risp le sözleşme imzalarken sakatlıgı gündeme gelmişti ve sakatlanırsam para vermeyin demişti şimdi rispe para ödenicekmi:)

Misina
02.03.2007, 22:31
fakat risp in bu önerisini yönetim kabul etmemişti bildiğim kadarıyla

asikaplan
02.03.2007, 22:35
adamın başka işi yokki elbetde verilsin para sıkıntı çekmesin en azından rahat olsun sanki bilerek sakatlandı iddaa oynamadı ki o sakatlandı

WERTHeR
02.03.2007, 23:35
Biz ezikbahçemiyiz futbolcumuz sakat diye para vermeyeceğiz...

messiburhan
03.03.2007, 16:21
Biz ezikbahçemiyiz futbolcumuz sakat diye para vermeyeceğiz...

cok haklısın cook ama yınede erken ıyılesmesı dılegıyle

Uğurtan
06.03.2007, 19:11
Valla sakatlık sonuçta bu üzüldük..Geçmiş olsun risp erkenden aramıza dön ancak çok iyi bi form durumunda değildin...Takımın bir kayba uğradığını düşünmüyorum şuan..

yns61
06.03.2007, 19:28
6 ay yok :(

denizgrsy
06.03.2007, 19:40
var bu takımın üstünde bi uğursuzluk ama anlamadım

hakomako
07.03.2007, 12:43
TRABZONSPOR`DA RİSP AMELİYAT OLUYOR

Trabzonspor'un İsveçli oyuncusu Fredrik Risp'in, 9 Mart Cuma günü ülkesinde ameliyat olacağı açıklandı.

Kulüp Sağlık Kurulu Başkanı Köksal Güney, sağ diz ön çapraz bağlarında yırtık tespit edilen Risp'in, cuma günü İsveç'in Göteborg kentinde ameliyat olacağını belirterek, ''Risp'in ameliyatını İngiltere Milli Takımı eski doktoru olan Leif Sward gerçekleştirecek. Oyuncumuz bu ameliyat sonrası 2 gün hastanede kalacak. Yaklaşık 6 ay içinde sahalara dönmesini bekliyoruz'' dedi.

Güney, sakatlıkları bulunan Ersen Martin ve Yattara'yı da Galatasaray maçına yetiştirmeye çalıştıklarını sözlerine ekledi.

Sacit
07.03.2007, 13:21
en kısa zaman da döner insallah dilegiyle..

Risp,sakatlıktan çıktığın da performansı etkilenecek eski gücünü sahaya yansıtması zaman alacak.

champions
07.03.2007, 13:24
Şampiyonlar ligi elemesine hazır olsun da:D

Alberto
31.03.2007, 22:11
bu adamın karizması yeter bişi demiyorum helal ne varsa yapiyor daha ne diyim alki$lar gecer not:tsbayrak: :atki: :tsatkı:

surmeneli_keles
01.04.2007, 18:39
ozlettın kendını yaw hadı ii leş

Halit Aydın
03.05.2007, 09:31
Böyle bir topçumuz vardı deil mi? iyileş de gel daa

Mert Zaman
03.05.2007, 09:59
fridrick risp iyi bir futbolcu genclerden geldi isvecli ben begeniorum sakatlıktan cıksında hemen oynasın yaw

WERTHeR
03.05.2007, 18:48
Ramazan ayında marketler ramazanlık paketler hazırlarlar. Rispte bize o paketlerden çıkan düşük kaliteli bir ürün:) İtalyada oynamış falan filan hikaye. Bir sezonda 2 maç oynamışsa italyada ben ona oynamış demem. Erdinç dahi rispten kat kat üstün...

marcelinhos100
03.05.2007, 19:11
Ramazan ayında marketler ramazanlık paketler hazırlarlar. Rispte bize o paketlerden çıkan düşük kaliteli bir ürün:) İtalyada oynamış falan filan hikaye. Bir sezonda 2 maç oynamışsa italyada ben ona oynamış demem. Erdinç dahi rispten kat kat üstün...

risp oynamıyor ama sen devam ediyorsun eleştirilere yoksa arkadaşların veya yerel medya samsundaki rispin kötü futbolcu mu olduğunu söylüyor anlayamıyorum ki ne bekliyorsun rispden

Birde Erdinç demişsin burası çok komik Erdinç gerçekten mi söyledin Risp bir yılda sarı kart bile görmez ama Erdinç bir küfreder 3 maç yok anlamışsındır.

Birde Gençlerbirliğinin durumu ortada başka bir isbata da gerek yok.

WERTHeR
03.05.2007, 19:15
risp oynamıyor ama sen devam ediyorsun eleştirilere yoksa arkadaşların veya yerel medya samsundaki rispin kötü futbolcu mu olduğunu söylüyor anlayamıyorum ki ne bekliyorsun rispden

Birde Erdinç demişsin burası çok komik Erdinç gerçekten mi söyledin Risp bir yılda sarı kart bile görmez ama Erdinç bir küfreder 3 maç yok anlamışsındır.

Birde Gençlerbirliğinin durumu ortada başka bir isbata da gerek yok.

Rispin oynadığı maçlar ve kariyerinden yola çıkıyorum ben... Sen adnan yorumumda takılıp kalmışsın ama söylediklerim gerçek...

marcelinhos100
03.05.2007, 19:22
Rispin oynadığı maçlar ve kariyerinden yola çıkıyorum ben... Sen adnan yorumumda takılıp kalmışsın ama söylediklerim gerçek...

herşeyi zaman gösterecek rispin iyi futbolcu olup olmadığını da ama karşılaştırığın Erdinçin kariyerinden çok daha iyi olduğu açıktır şöyle bakarsak Chievoya gitmiş 21 yaşında Erdinç gidebilirmi imkanı yok Göteborgun kaptanı olmuş yıllarca Erdinç kaptan olabilirmi ve Türkiyeye transfer olmuş Erdinç ülke dışına futbol oynamak için çıkabilir mi yani yanlış karşılaştırma iyi futbolcu daha iyisi de tabi ki olabilir ama fenerin 5 milyon eurolar vererek aldığı lugano ve edudan iyi.

WERTHeR
03.05.2007, 19:25
herşeyi zaman gösterecek rispin iyi futbolcu olup olmadığını da ama karşılaştırığın Erdinçin kariyerinden çok daha iyi olduğu açıktır şöyle bakarsak Chievoya gitmiş 21 yaşında Erdinç gidebilirmi imkanı yok Göteborgun kaptanı olmuş yıllarca Erdinç kaptan olabilirmi ve Türkiyeye transfer olmuş Erdinç ülke dışına futbol oynamak için çıkabilir mi yani yanlış karşılaştırma iyi futbolcu daha iyisi de tabi ki olabilir ama fenerin 5 milyon eurolar vererek aldığı lugano ve edudan iyi.

Chievo da kaç maç oynamış? Ülkesinde futbol piyasası ne durumda. Türkiye gibi yüksek paralar dönüyor mu?

marcelinhos100
03.05.2007, 19:31
Chievo da kaç maç oynamış? Ülkesinde futbol piyasası ne durumda. Türkiye gibi yüksek paralar dönüyor mu?

uzun zaman içerisinde risp oynadığı zaman bana hak vereceksin chievoya transfer olması yeter isveç milli takımına çağrılması da yeter biliyorsun o ülkelerden çok stoper çıkar en iyi yaptıkları iş budur ama zannederim senin risp konusundaki önyargılarının iki ebebi var birincisi ve en önemlisi galiba ziya tarafından transfer edilmesi ikincisi de rispi sadece trabzonsporda izlemiş olman zannediyorum trabzonspordan önce rispin maçını izlememiştin ( bizim maçı izlemişsen böyle konuşmazdın veya beşiktaş-gençler maçını iki maçta gençler 3-0 kazandı )

WERTHeR
03.05.2007, 19:34
uzun zaman içerisinde risp oynadığı zaman bana hak vereceksin chievoya transfer olması yeter isveç milli takımına çağrılması da yeter biliyorsun o ülkelerden çok stoper çıkar en iyi yaptıkları iş budur ama zannederim senin risp konusundaki önyargılarının iki ebebi var birincisi ve en önemlisi galiba ziya tarafından transfer edilmesi ikincisi de rispi sadece trabzonsporda izlemiş olman zannediyorum trabzonspordan önce rispin maçını izlememiştin ( bizim maçı izlemişsen böyle konuşmazdın veya beşiktaş-gençler maçını iki maçta gençler 3-0 kazandı )

Elbette ben doğruyu söylüyorum filan demiyorum. Senin futbolcu analizlerinede önem veren okuyan birisiyim. Bilgi sahibi olduğunuda biliyorum. Yalnız bana böyle görünüyor şimdilik. Yazdıklarımız forumda duruyor. Zamanı geldimi yanlış düşünmüşüm demeyide bilirim...

AYYILDIZ
03.05.2007, 19:58
Risp çok kaliteli bir futbolcu stephanovla birarada oynayamadılar oynasalardı çok gol yemezdik

Sefa Murat Dokuz
03.05.2007, 20:47
rispi eleştirenler maçları ii izlemiyor o ön libero denen adamların yükünü çekiyor çoçuk

ilhan
03.05.2007, 22:21
Tamda oturmuştu takıma. Şu sakatlık geçsin tekrar görücez ne kadar yararlı olucak.

yns61
03.05.2007, 23:23
sakatlandıktan sonra kendini toparlanması lazım.. yoksa biter işi trabzonda

Mert Zaman
05.05.2007, 11:30
ben bu adamın futbol oynayısınıda sevdim tipinide kabadayı gibi tip var adamda:):D

selçukabi
05.05.2007, 11:47
Stephanov, Erdinç, Risp, Çağdaş ve o mevkide bence ön liberodan daha başarılı bir Hüseyin...bana biraz fazlalık var gibi geliyor. Acaba Hüseyini yeni sezonda stoperde değelendirip Ayman'ın yanına şöyle iyi pas yapan nerde durmasını bilen top çalan bir orta saha fenomeni alsak acaba takım dinamizm kazanır mı ne dersiniz???

yns61
05.05.2007, 12:57
Stephanov, Erdinç, Risp, Çağdaş ve o mevkide bence ön liberodan daha başarılı bir Hüseyin...bana biraz fazlalık var gibi geliyor. Acaba Hüseyini yeni sezonda stoperde değelendirip Ayman'ın yanına şöyle iyi pas yapan nerde durmasını bilen top çalan bir orta saha fenomeni alsak acaba takım dinamizm kazanır mı ne dersiniz???
evet oraya szymek gibi oyuncu lazım :) ah szmek keşke ayagın kırılmasaydı.. ondan sonra kaybettin kendini..
risp musanın oldugu yerde oynuyabilir :)

POYRAZ
05.05.2007, 16:19
Risp transfer edildikten sonra bize faydali bir oyuncu profili ciziyordu ama sanssizlar kervanina o da katildi. Insallah önümüzdeki sezon kaldigi yerden devam edecek.

6Şafak Aydın1
18.05.2007, 12:39
bu adam noldu ya ..öldümü kaldimi gittimi geldimi ...

murseltaskin
18.05.2007, 13:43
trabzonsporun defansa ihtiyacı yok.stepanov.çağdaş hüseyin cimşir yeterde artar.rispi yollasınlar

Ertan 51
18.05.2007, 13:50
kazanır Selçukabi tam süper olur.

Jackdaniels
18.05.2007, 14:46
Stepanovla birlikte oynasınlar rakip forvete duvar olmazlarsa hiç bişey bilmiyorum...

uftinci
18.05.2007, 18:14
Sağ bek oynuyodu bi ara gençlerde. Stoperde de iyi ama sağda bence denenmeli...

Misina
18.05.2007, 19:12
stoper olarak risp erdinçle aynı kalitede.boşuna o kadar para verildi.yıllardır takımda gizli bi stoper varmış da haberimiz yokmuş.hüseyin stopere

coolank
18.05.2007, 19:43
bu adam ne oldu ? hiç ses yok .. sezona yetişmezse bakın işte o zaman ....

Samet Berber
18.05.2007, 20:34
ya ben keşke almasaydık dedim ama sonra baktım adam iyi performasn gösterio iiiki almşz ama asıl sakatlıktan sonra görecez :)

marcelinhos100
18.05.2007, 21:01
Zannediyorsunuz Risp buradan gitti de bizi hiç takip etmiyor işte alın bakın Risp Risp Risp..........

Grattis Vasquez!

Tjena!

Vi åkte i förra veckan ur cupen i semifinalen. Vi lyckades vinna matchen med 1-0 men eftersom den första matchen slutade med 1-0 förlust så gick matchen till förlängning och sedemera straffar. Dock lyckades Erciyesspor sätta alla sina medan vi bommade två, så det blev ingen cupfinal som vi sett fram emot. Jag såg inte matchen själv, men enligt rapporter så var vi det klart dominerande laget och borde ha avgjort matchen redan under ordinarie matchtid. Tråkigt men nu gäller det att ta nya tag och fokusera på ligans sista omgångar.

Faktum är att under seriens andra hälft så är vi det lag som tagit flest poäng!! Hade laget inte startat så dåligt i början av serien så hade vi förmodligen varit med och fajtats om ligatiteln...men nu måste vi försöka mobilisera kraft för att vinna de tre återstående matcherna i ligan. Vi har nu tre raka segrar efter vinster mot Sakaryaspor, Antalyaspor och nu senast mot Sivasspor. De tre matcher som återstår är Fenerbahce borta till helgen, den matchen kommer spelas på tomma läktare, plus att Fenerbahce i princip är klara ligasegare vilket kan vara en fördel för oss. Efter det har vi Bursaspor hemma och sista omgången spelar vi mot Ankaraspor. Inte helt omöjligt att ta tre raka.

Vi har nu samma poäng som Kayserispor men jag tror att dem ligger före oss på inbördes möten? Tror inte att målskillnaden spelar någon roll tyvärr. Så det gäller för oss att ta minst en poäng mer än dem.

¤¤¤¤

Härligt med en rejäl Blåvitt-seger i matchen mot Örebro borta! Det behövdes verkligen efter den bedrövliga inledningen. Hoppas nu att det nyvunna självförtroendet kan generera fler vinster framöver. Måste passa på att gratulera Vasquez till kanske tidernas mål i allsvenskan! Mästerligt!

Ha det gott!

Arkadaşlar anladığım kadarıyla oynadığımız maçlar hakkında bilgi veriyor işte şunu yendik bunu yendik diye oefaya gideriz diyor Kayserisporu geçersek diye benden bu kadar:)

http://www.fotbollsverige.se/blogg_show.html?id=29721

Burada haftalık yazıları var Rispin..........

coskun0661
18.05.2007, 21:51
özledık bu adamı yavvv.. nerelerde

Ertan 51
19.05.2007, 09:00
Zannediyorsunuz Risp buradan gitti de bizi hiç takip etmiyor işte alın bakın Risp Risp Risp..........

Grattis Vasquez!

Tjena!

Vi åkte i förra veckan ur cupen i semifinalen. Vi lyckades vinna matchen med 1-0 men eftersom den första matchen slutade med 1-0 förlust så gick matchen till förlängning och sedemera straffar. Dock lyckades Erciyesspor sätta alla sina medan vi bommade två, så det blev ingen cupfinal som vi sett fram emot. Jag såg inte matchen själv, men enligt rapporter så var vi det klart dominerande laget och borde ha avgjort matchen redan under ordinarie matchtid. Tråkigt men nu gäller det att ta nya tag och fokusera på ligans sista omgångar.

Faktum är att under seriens andra hälft så är vi det lag som tagit flest poäng!! Hade laget inte startat så dåligt i början av serien så hade vi förmodligen varit med och fajtats om ligatiteln...men nu måste vi försöka mobilisera kraft för att vinna de tre återstående matcherna i ligan. Vi har nu tre raka segrar efter vinster mot Sakaryaspor, Antalyaspor och nu senast mot Sivasspor. De tre matcher som återstår är Fenerbahce borta till helgen, den matchen kommer spelas på tomma läktare, plus att Fenerbahce i princip är klara ligasegare vilket kan vara en fördel för oss. Efter det har vi Bursaspor hemma och sista omgången spelar vi mot Ankaraspor. Inte helt omöjligt att ta tre raka.

Vi har nu samma poäng som Kayserispor men jag tror att dem ligger före oss på inbördes möten? Tror inte att målskillnaden spelar någon roll tyvärr. Så det gäller för oss att ta minst en poäng mer än dem.

¤¤¤¤

Härligt med en rejäl Blåvitt-seger i matchen mot Örebro borta! Det behövdes verkligen efter den bedrövliga inledningen. Hoppas nu att det nyvunna självförtroendet kan generera fler vinster framöver. Måste passa på att gratulera Vasquez till kanske tidernas mål i allsvenskan! Mästerligt!

Ha det gott!

Arkadaşlar anladığım kadarıyla oynadığımız maçlar hakkında bilgi veriyor işte şunu yendik bunu yendik diye oefaya gideriz diyor Kayserisporu geçersek diye benden bu kadar:)

http://www.fotbollsverige.se/blogg_show.html?id=29721

Burada haftalık yazıları var Rispin..........
Türkçe meali ney acep iyimi diyor kötümü diyor.:)

Şuayip Aydın
19.05.2007, 09:58
bunu biri turkceye ceviri yapabilirrmii acabaaa

cavenaghi
26.05.2007, 18:28
risp yaa kalıte yaa guven yaa hırs yaa...hava topu vermeyen ınsan ya...
Iyıles artık Rısp.

Koray
26.05.2007, 19:29
adamın duruşu bile hırs..

Samet Berber
26.05.2007, 19:57
gerçekten çok kaliteli bir futbolcu çok şanssız bi sakatlık yaşadı o olsaydı gerçekten bu kadar gol yemez idük :) stepanovla ikisi çok iyi iş yapar...

Ali Yerlikaya
27.05.2007, 20:45
Bende ilk alindigi büyük süphelerim vardi ama 2-3 mac oynadiktan sonra cok iyi bi stoper oldugu ortaya cikti insallah sakatligindan hic birsey kalmas ve eskisinden de daha iyi sezona baslar. Ona cok ihtiyacimiz var gol yeme sendromumuza son verebilecek kapasitede.
Tekrar gecmis olsun diyelim.

Can
27.05.2007, 21:51
iyi adam sakatlık inşalah erken geçecek

Murat'
28.05.2007, 13:36
risp ne zamn çalışmalara başlayacak acaba....

Alptuğ
28.05.2007, 15:22
neresı ıyı bu adamın acabalarla ızlemeye devam edıyodum sakatlandı kurtulduk
cok agır kalıyo hava hakımıyetı var bıraz o kadar ben gonderılsın derım

BDiler61
29.05.2007, 13:45
bi faydasını göremedik inşallah iyi olur seneye

İleli
30.05.2007, 01:56
adami unuttum resmen ha ismini gorunce ulan bizde buda vardi dedim puhauha :)..

KUTADGU
01.06.2007, 23:07
türkiye liglerinde iki iyi defansif adamı ortaya oturtan takım şampiyonluğa hep ulaşmıştır...

uche högh
zago ronaldo
song tomas

bunlar kadar iyi olmasalar bile
edu ve lugano

gönlümdeki defans
risp step ikilisi ...

rispi hep beğendim..
defans oyuncusu gibi defans oyuncusu zira
çok soğukkanlı
iyileşsin de görelim bakalım. neler olacak...

Ali Yerlikaya
03.06.2007, 11:00
Artik bize zor faydasi dokunur toparlanmasi yine bi sezona bedel olur. Aldigimiz fiyatin üstüne satilirse bence satilmasi lazim zaten kontenjanimiz dolu bi sezon onu bekliymeyiz. Ama kaliteli oyuncu oldugunu söylemek gerek.

uftinci
09.06.2007, 13:00
iyileşmedimi daha da bu adam...

Misina
09.06.2007, 13:45
çağdaş tan daha iyi değil.gönderilmeli

Yavuz Hasan
09.06.2007, 20:24
iyi bi adam duruşuyla güven veriyo ama olmadı satamzlarda bu saatte önümüzdeki sezon iyi işler yapar inşallah

jefferson61sefa
11.06.2007, 01:21
sakatlığı çok uzun sürecek STEP de gönderilecek bakalım ne olacak halimiz

Koray
11.06.2007, 01:43
step satılırsa vay halimize kaç senelerdir böyle bi defan oyuncusu takıma gelmemişti..

messiburhan
14.06.2007, 16:15
sakatlığı çok uzun sürecek STEP de gönderilecek bakalım ne olacak halimiz

yönetimin yaptığı başka birşey yokkki zaten işi gücü satmak ya trabzonspor futbolcu çöplüğüne döndü resmen ya erdinçin rispden ne eksiği var bence fazlası bıle var bunun gibi yabancılarla kontenjanı dolduruyoruz sonra var efendım yabancı futbolcu transferı yapamıyoruz elımızdekı yabancılardan kurtulmamız lazım ya madem kurtulacaktın neden bosa transfer yapyısoun yanı ben bunu hala anlamıs degılım adam cıkmıs 20 trılyon borcumuz var dıyor ulan fatıh tekkeyı sattın sesımız cıkmadı 16 trılyona yakın sadece ondan para geldı kımı aldında 20 trılyn borcumuz var dıyolar anlamıyorum ya ersen martınmı dolduracak fatıh tekkenın yerını umut bulutmu cem demır mı omer rıza mı ben teknık dırektor olsam saydıklarımdan umut harıc trabzonsporun kapısından ıcerı bıle sokturmam yanı bu yonetım sayesınde dusme korkusu bıle yasadık hadı bakalım hayırlısı yanı artık devam ederse onuda gorecez sayelerınde

gecen bır yazı okudum gazatede istanbul B.B.S'un birinci lige cıkması ıle ılgılı bı yazı ve yazıda yazan sunlardı arkadaslar NURİ ALBAYRAK istanbul B.B.S'u bıraktı ıstanbul B.B.S super lıge cıktı yanı o kadar acız bı baskanınmız var bence hıc para harcamadan TRABZONSPORUMUZU rahat bırakması lazım zaten boole devam ederse taraftar onu o koltuktan ındırmesını bilir...

Zifinaluk
23.06.2007, 00:21
Alınmasına hiç gerek olmayan çok sıradan bir futbolcuydu ve bu uzun sakatlıktan sonrada ondan bişey beklemek hayalcilik olur.Elden çıkartılıp yabancı kontenjanında açıklık yapılması için ne bekleniyor acaba.

Ümit Küçük
23.06.2007, 02:28
bu adamda is yok buna lisans veren zihniyeti kınıyorum:D ahada kınadım

Koray
23.06.2007, 18:00
adamı adam gibi izleyemedikki..ama bn izlediğim kadarıyla iyi oyuncu..gençlerdeyken gençler taraftarı buna resmen tapıyodu..

Egemen Yılmaz
24.06.2007, 12:46
sakatlığı uzun süreceği için gönderilecek sanırım

xxxxxxx
24.06.2007, 23:05
bizde de ne kısmetsizlik var beddualımıyız ne

kaplan6154
25.06.2007, 00:19
bence ii bi adam ama yenisezonda yok ameliyat olduğu yer mikrop kapmış ama gönderilmeyecekmiş zaten bu yönetim onu beceremez yeni sezondada oynaması zor 1 ay geç kalabilirmiş.:(

Jackdaniels
26.06.2007, 16:37
Ne sakatlıkmış be arkadaş adama yeni bacak diksen çoktan iyileşirdi...

kaplan6154
26.06.2007, 21:07
doğru diyon jackdaniels
:):)

Fatih
26.06.2007, 21:12
transfer etmek için bin dereden su getirdik şimdi esamesi okunmuyor çok garip

Sefa Murat Dokuz
26.06.2007, 22:59
Sakatlığı düzelirse kalır ama Futbol oynayamam riski varmış
Bu sezonki istatislikleri
Oynadığı maç sayısı:5(Hepsi 90 dk)
Sarı Kart:1
Kırmızı Kart:0
Oynadığı Maçlar
Kayserispor:Ben beğenmiştim bu maçta Rispi.7
V.Manisa:2 hafta üst üste gol yemedik sayesinde çok iyi idi.7
Gaziantep:3 hafta oldu gol yemedik bu bir şoktu.Helal Risp.8
Denizli:Büyü bozuldu 3 gol geldi çok suçlamak yersiz ama 1 golde zamanlaması çok kötüydü.
Besiktas:Sakatlandığı maç bu muydu. Ancak Risp uyum sağlamıştı STEPLE iyi ikili olurlardı yazık oldu.İNŞALLAH kısa sürede futbola döner

Yavuz Hasan
29.06.2007, 21:12
Ne sakatlıkmış be arkadaş adama yeni bacak diksen çoktan iyileşirdi...
bizim takımın özelliği bu ayağı burkulan sezonu kapatıyo

Harun_ayar_ts
02.07.2007, 19:42
rips seni özledik cabuk igles:trabzonspor:

Misina
03.07.2007, 02:55
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/020707idman11.jpg

risp e sakatlık yaramadı kilo almış

yağız61
03.07.2007, 10:42
yahu arkadaşlar siz neyi beğenirsiniz.bu adam bana göre türkiyenin en iyi stoperlerinden.çağdaşla bu adamı bir tutuyorsunuz.kimi alalım ki SİZ BEĞENESİNİZ.YAZIKTIR AYIPTIR.BEN DE HEP İNSALLAH STEPLE BU ADAMI SATMAZLAR DİYE DUA EDİYORDUM.YA FUTBOLDAN SİZ BİRŞEY ANLAMIYORSUNUZ YA DA BEN HİÇ BİR ŞEY BİLMİYORUM...

+TS1967+
03.07.2007, 22:48
yahu arkadaşlar siz neyi beğenirsiniz.bu adam bana göre türkiyenin en iyi stoperlerinden.çağdaşla bu adamı bir tutuyorsunuz.kimi alalım ki SİZ BEĞENESİNİZ.YAZIKTIR AYIPTIR.BEN DE HEP İNSALLAH STEPLE BU ADAMI SATMAZLAR DİYE DUA EDİYORDUM.YA FUTBOLDAN SİZ BİRŞEY ANLAMIYORSUNUZ YA DA BEN HİÇ BİR ŞEY BİLMİYORUM...

risp iyide top ayagina geldihinde ne yapcaginin bilmiyor. oyin kurma yatenegi inda 0. risp tam bir savasci.

POYRAZ
08.07.2007, 16:38
Risp tam olarak ne zaman oynayabilecek bilen var mi? Mesela Inter toto kupasi deplasman macinda falan oynayacak mi?

+TS1967+
08.07.2007, 22:48
Risp tam olarak ne zaman oynayabilecek bilen var mi? Mesela Inter toto kupasi deplasman macinda falan oynayacak mi?

yok yaa. ancak 5-6 hafta oynar!!!!!!!

m.seha
09.07.2007, 01:08
dön artık,alındığında çok sevinmiştim,doyamadık,uyum sürecinde talihsizlik işte..

Misina
09.07.2007, 01:34
çağdaş veya erdinçten daha iyi değil.özellikle top rakipteyken yerinde müdehale yapamıyor

m.seha
09.07.2007, 13:16
bu kanıya bizde oynadığı bikaç maçtamı wardın?yoksa gençlerbirliğinde takip ettinmi? ben bu adamı çok izledim ankarada canlı,çağdaşıda erdincide katlar risp iddia ediyorum

OYılmaz
26.07.2007, 18:34
Sakatlığı geçmedimi hayla bu sezonda en çok güvendiğim isim Risp çok faydalı olacak fazla oynuyamadı ama Stoper bazında güzel toplar kesiyor..

LaZuRiBeRe_53
27.07.2007, 10:19
bence çok iyi ve istikrarlı bir oyuncu .. sakatlanmasaydı eminim ki ziya hoca onu kesinlikle kesmezdi... iğleştiğinde forması garantidir bana göre... risp iğleşene kadar erdinç-tolga oynatacaktır.. risp döndüğünde artık hangisini keser bilemiyorum ...
Ama ben rispin futbolunu sewdim agresif oynuyor bize göre bir futbolcu

Hüseyin Çümen
28.07.2007, 02:51
risp güçlü değil ve bazen ağır kalıyor sakatlanmadan önce baya kızıyordum onu takımdan kesmediğine

Jackdaniels
28.07.2007, 15:52
Bu adamın hala iyileşememiş olması bizim sağlık ekibinin ne kadar kötü olduğunu gösterir...

Emirhan Makul
18.08.2007, 16:01
bu adam ne zaman iğlecek bakın iddaa ediyorum iğleşsin ziya banko oynatır

emrahs61
18.08.2007, 16:16
bu adam ne zaman iğlecek bakın iddaa ediyorum iğleşsin ziya banko oynatır

Zaten Ziyan Hoca kendi aldırdığı futbolcuları çok sever.Gençlerimizi bitiren o değil mi?

denizgrsy
18.08.2007, 17:50
düzelmesini sabırsızlıkla bekliyorum! defansımıza melhem olacaktır!
ama yeter artık doktorlar elini çabuk tutsun,nedir bu yani,Risp sakatlandığında doğan çocuklar okula başladı

Jackdaniels
18.08.2007, 17:54
Bi kötü espride benden olsun hadi... Bu adam sakatlandığında michael jackson'nın zenci olduğu zamanlardı :)

TolgaTopçu61
18.08.2007, 21:27
ne zaman iyilesiyor ?

bmnserdar_61
19.08.2007, 11:45
iyileşince inşallah iyi olur erinçle tolga seyhanla risp iyi ikili olur çok kaliteli bir oyuncu oldugu kesin

Misina
19.08.2007, 21:29
sakatlığı düzeldiğinde ziya hoca mantalite bekçisi erdinç ve tolga nın yanında risp e nasıl yer açacak merak ediyorum.

Emirhan Makul
21.08.2007, 21:22
yıllar sonraaa risppp takımla çalışıyor bakalım rizeden sonra bursa da oynar güzel güzell al şimdi hüseyini yedeğe koy aymanı da (tolga erdinç) (ayman risp) (umut ceyhun) (ibo gökdeniz) (serkan jabi) ikilileri görüyormusunuz şaaaampiyonnn

futbalski60
22.08.2007, 23:27
çalışmalara başlamış çok güzel, eski performansını yakalayacağına inanıyorum

Harun-61
22.08.2007, 23:55
umarim tez zamanda sahalara döner...

Ali İhsan
23.08.2007, 00:12
Sakatlığının kronik olduğunu duymuştum. Zaten alınmadan önce de mevzu olmuştu ve sözleşmesinde sakatlanırsa ücretinden kesilir gibi bir madde vardı ve sakatlanmasına rağmen yönetim jest yapıp parasını vermişti. Kaynağım yok ama aklımda kalan böyleydi. Umarım erkenden düzelir ve takıma katkıda bulunur...

macka61
23.08.2007, 00:59
bu adam için verilen paralara yazık o kadar para verdik kaç maç oynadı cavcav iyi kazıkladı bizi

Misina
23.08.2007, 01:10
bu adam için verilen paralara yazık o kadar para verdik kaç maç oynadı cavcav iyi kazıkladı bizi

risp i cavcav mı sakatladı ?