PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ümit Milli Rezalet

XhAn
17.01.2007, 18:11
Bir arkadaşım yolladı şok oldum.

Bizim ümit milliler milli takım kıyafetleriyle genelev önünde geziyorlar.

http://www.youtube.com/watch?v=T0xDhbjw8ME

Murat'
17.01.2007, 18:28
abi arkadaki ses çok laubali......bence yalan..oranın bir genelev olduğunu biz nerden bilelim

Erkan
17.01.2007, 18:28
Enazindan o ustundekileri degisip te gitseydiler.. Reziller

sümela61
17.01.2007, 18:32
sözüm birebir, başlığı açan arkadaşa değildir...

bu gibi başlıkların, bu gibi konuları paylaşmanın ne gibi bir fayda getireceğini ben çözemedim bir türlü...

adam Ümit Milli, A Milli, ünlü vs. olunca yaradılıştan gelen bir takım istek, arzulardan arınıp "melek" kategorisine mi giriyor?...

elbette üzerlerinde Milli forma olması olayın kötü yanı... yalnız sürekli üzerlerinde taşıdıkları için, durumun farkında olmamaları da olası, gözden kaçırmamak gerek...

ayrıca her şeyden önce oradan geçiyor olmaları, orada birisiyle beraber oldukları anlamına mı geliyor?...

çok kişi bilirim ki, bu tip şeyleri gördüğünde "tü, kaka" edebiyatı yapıp; kendi eline fırsat geldiğine balıklama atlar... geçiniz abi bunları, sen yapmıyorsan "afferim sana!", ama bununla başkalarına üstünlük taslamak da ne oluyor?...

insanların özel hayatı, adı üstünde "özel"dir... yerden yere vurduğumuz "magazin programlarının" mantığından ne gibi bir fark var buradaki mantığın?... şarkıcı ise yorumu, sanatçı ise eseri, sporcu ise gösterdiği performansı ilgilendirir beni; kime yazdığı, kiminle yatıp kalktığı değil...

dünya geliştikçe, icatlar çoğaldıkça herşey de olduğu gibi "dedikodu" alanında da bu gelişime ayak uyduruluyor... eskiden "kapı önü kadınları" olurdu, sabahtan akşama kadar kimin evine kim gelmiş, kimin kocası kaç para maaş alıyormuş gibi "basit, bayağı" konuları masaya yatırırlardı... şimdi teknoloji gelişti, paparazziler, magazin programları ve internet üzerinden yapılan dedikodular...

şekil değişmiş, içerik aynı: "basit ve bayağı"...

amacım başlığı açan arkadaşa laf söylemek değildi, sadece farklı bir bakış açısından bakıp kendi yorumumu yaptım... bu tip haberlere ilgi duyan, bu tip haberler ruhunu okşayan arkadaşlarımız da olabilir, onlara da saygı duyuyorum... ;)

Erkan
17.01.2007, 18:32
abi arkadaki ses çok laubali......bence yalan..oranın bir genelev olduğunu biz nerden bilelim

Burdaki cogu turk oyle konusur... Genelev olma sansi yuksek bence... De gezmek icin gitmis te olabilirler ...

Murat'
17.01.2007, 18:34
Burdaki cogu turk oyle konusur... Genelev olma sansi yuksek bence... De gezmek icin gitmis te olabilirler ...

yani afedersiniz ma bizde çömlekçiden geçsek geneleve mi gitmiş olacaz yapmayın yaaa....

Erkan
17.01.2007, 18:35
yani afedersiniz ma bizde çömlekçiden geçsek geneleve mi gitmiş olacaz yapmayın yaaa....

Bende soyledim ya... Gezmek icin gitmis te olabilirler...

FANATIK61
17.01.2007, 18:35

Ayipsin hemserim bize göre yerler degil ama cekimlerde belli oluyor. Yuh yani Milli Formaya hic mi saygi sevgileri yok, terbiyesizler...

FANATIK61
17.01.2007, 18:38
O sokakta sadece Genel Evler bulunuyor. Hayat Kadinlarin evleri yan yana zaten dogru seyredersen Kadinlar belli oluyor. Hollanda'da yasayan hemserimiz daha iyi bilir nede olsa Utrecht Hollandanin bir sehiri.

sümela61
17.01.2007, 18:39

aynen katılıyorum sana... insanlar, insanları kendileri nasılsa öyle görürler bence...

kaldı ki olayın asıl üstünde durmak istediğim kısmı: senin, benim, ordaki futbolcuların yiyeceği bir halt kendisini ilgilendirir... "herkes kendi işine baksın" bir ara kullandığım imzamdı... tam da bunu anlatıyor... nerden buluyorlar, bu, başkalarının hayatlarına müdahale etme hakkını, ben anlayamıyorum... bence bu çok açık densizlik ve haddini bilmemezliktir...

Erkan
17.01.2007, 18:40
O sokakta sadece Genel Evler bulunuyor. Hayat Kadinlarin evleri yan yana zaten dogru seyredersen Kadinlar belli oluyor. Hollanda'da yasayan hemserimiz daha iyi bilir nede olsa Utrecht Hollandanin bir sehiri.

Bu konuda hic ama hic tecrubem yok:). Utrecht te sadece hastahaneye gitmistim...

FANATIK61
17.01.2007, 18:40
Sana güvencim tam hemserim :)

Punisher-61
17.01.2007, 18:43
uzun lafin kisasi..futbolcular genelevine gitmese kamerayi görünce gizlenmezler..demekki yanlis bisey yaptikalrini biliyorlar

FANATIK61
17.01.2007, 18:45
uzun lafin kisasi..futbolcular genelevine gitmese kamerayi görünce gizlenmezler..demekki yanlis bisey yaptikalrini biliyorlar

Aynen öyle...

Punisher ne haber bizim Mustafa yasiyormu :D

Adem Erdoğan
17.01.2007, 18:46
adamda ii saymış.haklı bence.

Gürkan
17.01.2007, 18:46
idman saati falan değilse , ve dışarı çıkmaları yasak değilse ve daha doğrusu hocaları herhangi bir yasak uygulamadı ise istediklerini yaparlar.

yakışmayan üstlerindeki eşofmanlarla bu işi yapmaları.

ayrıca savunan arkadaşlar her sokağa öğle girilmez yahu etmeyin eylemeyin.

Salih61
17.01.2007, 18:50
Aga belli dikkatlice izlersen orada ki bayanların giyinişlerinden anlarsın :) :)

sümela61
17.01.2007, 18:54
Aga belli dikkatlice izlersen orada ki bayanların giyinişlerinden anlarsın :) :)

şimdi de bayanları giyinişlerine göre değerlendiriyoruz, konu giderek vahimleşiyor...

şöyle giyinen bayanlar hayat kadını, böyle giyinenler doktor, şu tip giyinenler muhasebeci...

Gürkan
17.01.2007, 18:58
bence a bayan cıplaktı.:D

Murat'
17.01.2007, 18:59

abi hiç kusura bakma ama ben videoda kadın falan göremedim........

Erkan
17.01.2007, 19:01
abi hiç kusura bakma ama ben videoda kadın falan göremedim........

ben de goremedim.. Gerci evlerin hic perdesi falan yok...

FANATIK61
17.01.2007, 19:13
Demek ben gözlük takmam lazim :D:D:D

Abiler Kardesler bizler Avrupada yasadigimiz icin oralarin nasil bir yer oldugunu gayet iyi biliyoruz. :D:D:D

Görüntüye bile gerek yok...

Gamze
17.01.2007, 19:22
burdan çıkardığım anlam :

Show haberin güzel bir reklamını yaptık :)

gerisi mi??

banane!

Erdem Keser
17.01.2007, 19:33
yau rahat birakin usaklari yaaaa belliki ordan gelciyolardi
o siradada cekmisler

Erkan
17.01.2007, 19:37
yau rahat birakin usaklari yaaaa belliki ordan gelciyolardi
o siradada cekmisler

Belki de cekenlerin arkadaslaridir? zevzeklik olsun diye yaptilar???

gamze show haber de mi calisiyorsun? ;-)

Punisher-61
17.01.2007, 19:46
Aynen öyle...

Punisher ne haber bizim Mustafa yasiyormu :D

en son bayram namazinda gördüm..dersleri cok yogun..öyle diyor..:)

Salih61
17.01.2007, 19:52
abi hiç kusura bakma ama ben videoda kadın falan göremedim........Ben iyice izledim ve gördüm bayan taraftarlar bizim futbolculara el sallıyorlardı :)

Hüseyin Çümen
17.01.2007, 20:09
ben bişe göremedim hepsi topluca mı oraya gitmişler bişe yok burda

Enes Berfin
17.01.2007, 21:13

Cömlekci dedinde, bizim yattarada az gecmiyor ordan :D

kuzey_lee
17.01.2007, 21:49
orasının genelev olduğu biliniyor.ama futbolcuların orda sadece gezdikleri de görülüyor.kimseyle pazarlık halinde değiller..

bişey yapıp yapmadıkları mechul..sadece oradan geçiyor da olabilirler.

ki sorarım o videoyu çeken arkadaşa sen ne yaparsın orada?

28TS61
17.01.2007, 21:59
orda gezsin yada gezmesinler ona kimse bisey demiyor
ustlerinde ay yildizi tasiyorlar ona karsi herkes tepki veriyor
ay yildizla o milli takim esofmaniyla gitmemeleri lazimdi oraya
sivil giyinip gitseler kimse bisey demezdi

Taner Gündoğdu
17.01.2007, 22:05
o da güzel mantık! demek bu işi sivil yapınca hiçbir sakıncası yok ama "milli formayla" yapınca büyük suç!
ayrıca bişey yaptıklarıda görülmüyor

TSelif
17.01.2007, 22:09
Bir arkadaşım yolladı şok oldum.

Bizim ümit milliler milli takım kıyafetleriyle genelev önünde geziyorlar.

http://www.youtube.com/watch?v=T0xDhbjw8ME

Eee Show haber de ne zaman izliycez sorar mısın sayın arkadaşına bi zahmet ????????

28TS61
17.01.2007, 22:09
uzerinde hangi sorumlulugu tasidiklarindan haberleri yok heralde

ayrica illaki bisey yapmalarina gerek yok

Erkan
17.01.2007, 22:11
Bence onlar milli oyuncular degil...

28TS61
17.01.2007, 22:20
isimlerini bilen varmi acaba

sari sacli hic yabanci gelmedi ama ismini cikartamadim

Taner Gündoğdu
17.01.2007, 22:24
tamam illaki birşey yapmalarına gerek yok... ama illaki milli forma taşımalarınada gerek yok! eğer bu bir ayıpsa sanada ayıp banada ayıp milli oyuncuya da!

28TS61
17.01.2007, 22:31
saklanan sari sacli vestel manisasporlu caner erkin
gecen gunlerde zska moskova ya transfer oldu

Harun-61
17.01.2007, 22:33
giderlerse gitsinler, herkesin günahi kendine...

ama en azindan temsil ettikleri o Mübarek Ayyildizli E$ofmani cikarsaydilar !!!

28TS61
17.01.2007, 22:37
giderlerse gitsinler, herkesin günahi kendine...

ama en azindan temsil ettikleri o Mübarek Ayyildizli E$ofmani cikarsaydilar !!!

bizde onu diyoruz kardes kimsenin ozel hayati bizi ilgilendirmez ama uzerindeki esofmanla oraya gitmeleri cok buyuk bir yanlis

Adem Erdoğan
17.01.2007, 23:46
büyütülecek bi olay yok o karaköydende günde milyonlarca insan geçiyo.

Pozisyonda offsaytı gerektirecek bi durum yok hakemin devam kararı doğru:)

Külünkoğlu
18.01.2007, 15:29
Giydikleri asil forma bir çok şeyi anlatamamış onlara kulakları sağır gözleri görmez olanların Milli Takımda işi yok.

Murat'
18.01.2007, 15:34
yani sanki adamları kadınların yartkalarında görüntülemişler..yaa arkadaşlar bence büyütüyorsunuz

XhAn
18.01.2007, 20:15
isimlerini bilen varmi acaba

sari sacli hic yabanci gelmedi ama ismini cikartamadim

Galatasaraydan Kayseriye'ye kiralık giden Uğur Uçar sarı saçlı olan madem öylesine geziyorlar kamerayı görünce neden saklanma gereği duyuyor efendiler..
Uğur zaten galatasaraydanda karı kız yüzünden gönderildi..
Can Arat diğerid oda fenerbahçenin defanstaki genç oyuncusu..

Emorfo
18.01.2007, 20:42
Bırakın uşakları rahat :)

Gürkan
18.01.2007, 22:52
yani sanki adamları kadınların yartkalarında görüntülemişler..yaa arkadaşlar bence büyütüyorsunuz

sen onada bahane bulursun.

Misina
18.01.2007, 22:59
o da güzel mantık! demek bu işi sivil yapınca hiçbir sakıncası yok ama "milli formayla" yapınca büyük suç!
ayrıca bişey yaptıklarıda görülmüyor

sivil yapınca kendiyle allah arasındaki bişeydir...ama o eşofmanlarla yapınca koskoca bir ülkenin prestijini düşünmek zorundasın

zanoylu
18.01.2007, 23:15

Tabiki olmucaz.Bence Çömlekçi örneği uymaz bu olaya,çünkü çömlekçi genelde liman tarafı hariç ailelerin oturduğu,ruslar harici mahalleliye hizmet veren esnaflarında olduğu,camisiyle bakkalıyla....vs bi mahalle. Sırf ön caddesinde bulunan rezillik mahalleyede mal edilmemeli.Şahsım her Trabzona gittiğimde mutlaka uğrarım beni görenlerinde ne diyeceği pekde umurumda değil orada dostlarım arkadaşlarım akrabalarım vardır.
...Sorun bu rezilliklerin mahallelere ve aile ortamlarına çok yakın olması. İşte avrupada bu böyle değil bu pislik yuvaları ne mahallelerin ne ibadethanelerin nede okulların yanında olmuyor.Görenler anlatıyor bu yerler için özel ve çevreyle bağlantılı olmayan yerler seçiliyor vede imar ediliyor..Bu görüntüyü çekenlerde görüntüde olanlarda o niyetle ve amaç için ordalar yok geçerken uğradım falan olmuyor orda.
İşte o yüzden oraya giden terbiyesiz adiler üzerindeki montu bayrağı çıkartacak çıkartmazsa kasette söylenenleride hak edip eyvallah diyecek.

Badaloğlu
19.01.2007, 08:15
Ne olacak habu takımın hali?

mavikan
19.01.2007, 19:13
masrafları benim verdiğim vergi ile karşılanan bu zibidiler; milli olmak için mi hollanda ya gitmişler.. milli olmuşlar mı bari? ağır bi laf söyleyecem bu ...... lara. anlayan anladı..

Murat'
19.01.2007, 19:28
Tabiki olmucaz.Bence Çömlekçi örneği uymaz bu olaya,çünkü çömlekçi genelde liman tarafı hariç ailelerin oturduğu,ruslar harici mahalleliye hizmet veren esnaflarında olduğu,camisiyle bakkalıyla....vs bi mahalle. Sırf ön caddesinde bulunan rezillik mahalleyede mal edilmemeli.Şahsım her Trabzona gittiğimde mutlaka uğrarım beni görenlerinde ne diyeceği pekde umurumda değil orada dostlarım arkadaşlarım akrabalarım vardır.
...Sorun bu rezilliklerin mahallelere ve aile ortamlarına çok yakın olması. İşte avrupada bu böyle değil bu pislik yuvaları ne mahallelerin ne ibadethanelerin nede okulların yanında olmuyor.Görenler anlatıyor bu yerler için özel ve çevreyle bağlantılı olmayan yerler seçiliyor vede imar ediliyor..Bu görüntüyü çekenlerde görüntüde olanlarda o niyetle ve amaç için ordalar yok geçerken uğradım falan olmuyor orda.
İşte o yüzden oraya giden terbiyesiz adiler üzerindeki montu bayrağı çıkartacak çıkartmazsa kasette söylenenleride hak edip eyvallah diyecek.

benim kastettiğm taraf da yol tarafı zaten...

zanoylu
19.01.2007, 20:09
Tamam Murat kardeşim aynı şeyleri konuşuyoruz.ama orada o şekilde yakalanıp yüzünü gizlemekle çömlekçide yürümek aynı şeyler değil.

A.Alper
19.01.2007, 20:29
bişe olmaz...

Tufan_61
21.01.2007, 01:09
bugun hollandayagidenleri alkmar veya utrehtin böyle sokaklarina gölturuler futbolcularda demistir bizi utrechtin en unlu yerlerine göturun arkadaslarda burya göturmus baska neresine götursun baska biyeri yok:D
utrechtin camilerine göturecekdegiller ya

nesta61
21.01.2007, 17:31
rezalet beee bari gunduz gitmeyin gece gitseydinizzz ,

cicero9
21.01.2007, 20:21
bugun hollandayagidenleri alkmar veya utrehtin böyle sokaklarina gölturuler futbolcularda demistir bizi utrechtin en unlu yerlerine göturun arkadaslarda burya göturmus baska neresine götursun baska biyeri yok:D
utrechtin camilerine göturecekdegiller ya

Yani, hoca, muhtemelen dediğin gibidir. Hem gittilerse, orada da yiğitçe savaşmışlardır. Gerçekten magazin olmuş, ne yargılayacağımız ne de asıp- keseceğimiz bir durum. Ancak geyik :) :)

:tr:

Murat'
22.01.2007, 12:51
neyse yaaa bece bu konuyu tartışmayagerek yok daha fazla.....

RahMetLi
22.01.2007, 17:13
Onlar da insan :D Umarım maçtan önce gitmemişlerdir peh :D

m@rdi
22.01.2007, 23:40
madem orda sadece hayat kadınları var, kötü bir yer görüntüleri çeken şahsın orda işi ne ??? birilerine suçlamalarda bulunmadan dönüp birde kendimize baksak pek fena olmaz herhalde ???

Gürkan
22.01.2007, 23:43
madem orda sadece hayat kadınları var, kötü bir yer görüntüleri çeken şahsın orda işi ne ??? birilerine suçlamalarda bulunmadan dönüp birde kendimize baksak pek fena olmaz herhalde ???

sorun oraya gitmelerinde değil.kim nereye isterse gider.ama sen orada Türk Milli takımı temsil ediyor ve onun Eşofmanlarını giyiyorsun.

orada ali veli değil,Ümit Milli Takımın Oyuncusu Ali veli Var.

Erdogdu61
23.01.2007, 12:26
yahu bunlar daha gencecik cocuklar, sahsen bende orda olsam ve bilsemki takim arkadaslarim oraya gidecek, bende giderim. milli esofmanlara gelince, onun ne kadar havasi var biliyormusunuz? adamlar sehiri gezerken orayada bi ugramislar, ne yani?