PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 34.Hafta | Ç.Rizespor 2-3 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

worldmaster
19.05.2019, 03:29
Inşallah hafta sonu hayırlısıyla bir üçüncülük gelir.

Kazanıp Bjk'nin puan kaybını beklemeliyiz.

DeAgLeMaNyAq
19.05.2019, 04:10
Ne yazık ki BJK maçındaki görkemli oyundan uzak bir bir maç bizleri bekliyor. Zaten o statta Rize'ye karşı genelde iyi oynayamıyoruz. Galibiyet tabii ki güzel olur ama inşallah en kötü kötü 1 puan alarak ilk kez 61 puanla bir sezonu tamamlarız. Tek dileğim puan kaybedeceksek de BJK'nin galip gelmesi. Aksi takdirde 3.lüğü Rize'de bırakmak bizi baya demoralize edebilir...

Yiğit SARI
19.05.2019, 09:13
Kötü ve hedefsiz bir maç olacak çünkü kasımpaşa'nın beşiktaş'tan puan alması imkansız gibi bir şey

Doğukan Uçan
19.05.2019, 09:17
kasımpaşa beşiktaştan puan alamaz inanılmaz kötü bir takım

Cafer Bulur
19.05.2019, 10:19
Kötü ve hedefsiz bir maç olacak çünkü kasımpaşa'nın beşiktaş'tan puan alması imkansız gibi bir şey

Söyle yorumlari okuyunca sinirlerim tavan yapiyor.

1 galibiyet 2.6 milyon tl ve bu paranin her kurusuna ihtiyacimiz var.

Kaldiki bjk nin haftaya puan kaybetme ihtimalide var bjk bjk kazanamazsa ve biz puan kaybedersek yikimi büyük olur.

Hedefi olan bir takimiz bu nedenle haftayada kazanacaginmizi düsünüyorum

Yiğit SARI
19.05.2019, 10:37
Söyle yorumlari okuyunca sinirlerim tavan yapiyor.

1 galibiyet 2.6 milyon tl ve bu paranin her kurusuna ihtiyacimiz var.

Kaldiki bjk nin haftaya puan kaybetme ihtimalide var bjk bjk kazanamazsa ve biz puan kaybedersek yikimi büyük olur.

Hedefi olan bir takimiz bu nedenle haftayada kazanacaginmizi düsünüyorum

Sinirlenecek ne var ligin düzenini ben mi kuruyorum?

Para konusu daimi bi ihtiyaç olduğu için konu dışı ediyorum onu ben de şey yazmadım zaten umarım maçı kaybederiz diye

Ayrıca futbolcu psikolojisi de bu maç galibiyeti parası değil 3.lük motivasyonudur. Kasımpaşa iğrenç bi takım oldugu için ilk yarı beşiktaşın 3-0 kadar önde olduğu bir maç öngörüyorum

Uğur KÜÇÜK
19.05.2019, 11:02
Bjk ve bizim mac ayni saatte oynanir buyuk ihtimalle.
O yuzden motivasyon sikintisi cekmeyiz.

Son Konya macinda Pasayi begendim. Belki Denizli'den sonra 1 puan alirlar.

Rize'yi yenecegimizi dusunuyorum.

Insallah ligi 3. bitiririz.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
19.05.2019, 11:08
61 puanla ligi bitirme fantazisine girmeyiz inşallah.

Kemal Öztel
19.05.2019, 11:14
Kasımpaşa yap bi güzellik bize be. Ligi 3. bitirirsek doğrudan gruplara kalıyoruz öbür türlü seri başı olmadığımız için işimiz zor. Tabi maddi yönü de var bir sıra yükselmenin bile. Gönlümden geçen başakşehir şampiyon olsun biz üçüncü. Şu an ikisi de zor gözüküyor ama umutluyuz

anth
19.05.2019, 11:15
Bjk ve bizim mac ayni saatte oynanir buyuk ihtimalle.
O yuzden motivasyon sikintisi cekmeyiz.

Son Konya macinda Pasayi begendim. Belki Denizli'den sonra 1 puan alirlar.

Rize'yi yenecegimizi dusunuyorum.

Insallah ligi 3. bitiririz.

Ligi 3. Bitirmek yayın geliri anlamında da hatırı sayılır para demek. Yarısı gitse de Avrupa gruplarına direk katılım demek. Ben e bjk ligi kafasında bitirdi. Umarım biz de bitiremeyiz.

Oğuz B.
19.05.2019, 11:48
Fark atar geçeriz.

Oğuzhan Fidan
19.05.2019, 12:05
3.cü sırada bitirme ile 4. sırada bitirmenin farkı parasal anlamda büyük. galibiyet başına aldığın para yayın gelirleri vs derken galip gelip 3.cü bitirip gruplara kalırsak ekonomik anlamda dar boğazdan biraz çıkarız.harcanan paraların karşılığını alamamaktan kaynaklanıyor bu borçlar.

yorumsuz6117
19.05.2019, 12:15
Rize'yi yenmemiz epey zor deplasmanda, öte yandan bjknin Kasımpaşa'yı yenememesi çok çok düşük ihtimal, bjk 3.'lüğü vermeyecektir o treni biz önceki hafta kaçırdık malesef..

hay1699
19.05.2019, 12:23
Herşey son ana kadar mümkündür.

PortoDeGalinhas
19.05.2019, 12:41
Maç 0-0 biterse 61 golle ve 61 puanla ligi bitiriyoruz.
Ama kimin umrunda, vurup geçmemiz lazım.
Kasımpaşa çok kötü ama Beşiktaş ta çok demoralize. Puan almaları çok zor olmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mehmet BAŞ
19.05.2019, 12:48
Arkadaşlar, kesinlikle kazanmamız gereken bir maç! Ama rakibimiz de ligin en dişli takımlarından biri.
Evet, biz ligin en iyi futbolunu oynuyoruz ama Rize'nin form durumuna bakınca kesin kazanırız diyemiyorum.
Zira Rize'nin de içeride iyi bir oyun oynadığını söylemek lazım. Bir de bu maçta farklı motivasyonları olacaktır.
Bence üç ihtimalli bir maç ama berabere biter diyorum. Biri kazanacaksa da galibiyete bir adım biz yakın gibiyiz.

Beşiktaş & Kasımpaşa maçında normal şartlar altında ev sahibinin rahat bir galibiyet alması lazım.
Fakat Bjk son haftalarda resmen dağıldı. Bence oldukça kötü oynuyorlar. Motivasyonları da oldukça kötü.
Tüm bunlar göz önüne alındığında bir puan kaybı olur mu? Olabilir. Ama Kasımpaşa hiç tat vermiyor.
Umarım Kasımpaşa puan ve puanlar alır. Ve biz de kazanırız. Zira buna çok ihtiyacımız var.

Ahmet Taşçı
19.05.2019, 12:52
İnşallah aynı saate koymazlar, bizden önce oynasınlar ki Bjk kazanırsa Murat Cem'i falan izleyelim, Kaybederse de ona göre hırslı oynarız.

trbzonsporlu
19.05.2019, 13:43
bana göre rize ikinci yarıdan itibaren kendi sahasında ligin en iyi oynayan takımı. hakem desteği olmasa gs yide yenerdiler. fark yedikleri bjk maçında bile müthiş oynadılar. adamlar kaç yıldır bu maçı bekliyorlar. atmosfer olarak çok zor maç olacak. umarım hakem cüneyt çakır olur.

gurur6134
19.05.2019, 13:50
kargalar en az 3 tane atar k.pasaya akhısarla bırlıkte lıgın en kotu defans hattına sahıp takımı 3.luk sanısmız yok galıbıyet prımı ve prestıj dısında cok da fazla bırsey ıfade etmıyor bu mac gereksız gergınlık cıkarcaklardır rızelı oyuncular tarfatar gazıyla oyuna gelmeden sakın bır mac oynayıp sakatlık falan olmadan kazasız belasız bıtırelım lıgı yeterlı ..

Uğur KÜÇÜK
19.05.2019, 13:51
Bu arada Rizespor'da bizim maç öncesinde

- Awaziem

- Azubuike

- Boldrin

- Vedat Muriqi

sarı kart sınırında bulunuyor.

Bizim mac oncesi, umarim hepsi tatile erken cikmak icin kart gorur [emoji23]

artvints
19.05.2019, 13:53
Bu arada Rizespor'da bizim maç öncesinde

- Awaziem

- Azubuike

- Boldrin

- Vedat Muriqi

sarı kart sınırında bulunuyor.

Bizim mac oncesi, umarim hepsi tatile erken cikmak icin kart gorur [emoji23]

hakemler artık kart göstermeyi bıraktı. takımlar kendi aralarında halletsinler meselelerini diye düşünüyorlar. olan yine bize oldu. novak derbide sahada olmak için konya maçında rakibe müdahale etmeden oynadı, 2 puan gitti.

Mesut
19.05.2019, 13:54
Formalite maçı bana göre.
bjk kendi evinde puan kaybı yaşamaz.

Uğur KÜÇÜK
19.05.2019, 13:59
hakemler artık kart göstermeyi bıraktı. takımlar kendi aralarında halletsinler meselelerini diye düşünüyorlar. olan yine bize oldu. novak derbide sahada olmak için konya maçında rakibe müdahale etmeden oynadı, 2 puan gitti.Alanya'da hareketli oyuncu cok. Yani Rize'ye sari kart yedirecek baya adam var. Macin hakemi de Zorbay Kucuk.

Genelde macin kontrolunu eline almak icin 2.ci faullere sari kart gosteriyor maclarda.

Azabuike ve Awaziem'in banko sarisi var bence. Ikisi de kiralik adam. Tatile bu macla cikmak isterler.

Boldrin ve Muriqi de kart gorurse, zaten oynamadan 3 puan yazariz hanemize.

Bu 4 isim de, Rize'nin iskelet oyunculari.
Yerlerini dolduramazlar bizim macta.

Hos ben full kadro da ciksalar, kazanacagimiza eminim.

Yeter ki Pasa , Bjk'tan puan alsin.

artvints
19.05.2019, 14:03
Alanya'da hareketli oyuncu cok. Yani Rize'ye sari kart yedirecek baya adam var. Macin hakemi de Zorbay Kucuk.

Genelde macin kontrolunu eline almak icin 2.ci faullere sari kart gosteriyor maclarda.

Azabuike ve Awaziem'in banko sarisi var bence. Ikisi de kiralik adam. Tatile bu macla cikmak isterler.

Boldrin ve Muriqi de kart gorurse, zaten oynamadan 3 puan yazariz hanemize.

Bu 4 isim de, Rize'nin iskelet oyunculari.
Yerlerini dolduramazlar bizim macta.

Hos ben full kadro da ciksalar, kazanacagimiza eminim.

Yeter ki Pasa , Bjk'tan puan alsin.

alanya'yla oynadıklarını bilmiyordum olabilir. boldrin cezalı değil mi zaten gs maçından? bir maça indirdiler cezasını bizim maçta oynayacak.

Uğur KÜÇÜK
19.05.2019, 14:05
alanya'yla oynadıklarını bilmiyordum olabilir. boldrin cezalı değil mi zaten gs maçından? bir maça indirdiler cezasını bizim maçta oynayacak.O Samudio [emoji23]
Dedigin gibi bizim macta oynayacak.
Alanya macinda yok.

artvints
19.05.2019, 14:08
O Samudio [emoji23]
Dedigin gibi bizim macta oynayacak.
Alanya macinda yok.

o da skandal karar. resmen eyyam. şiddetli faulden kırmızı kartın cezası 2 maç. görüntüleri izleyip hakemin kararı üstüne ceza düşürme diye birşey yok. tam ilkesizlik. ucunun bir şekilde bize dokunması sinirimi bozuyor.

Uğur KÜÇÜK
19.05.2019, 14:16
o da skandal karar. resmen eyyam. şiddetli faulden kırmızı kartın cezası 2 maç. görüntüleri izleyip hakemin kararı üstüne ceza düşürme diye birşey yok. tam ilkesizlik. ucunun bir şekilde bize dokunması sinirimi bozuyor.O pozisyonda Emre Akbaba'nin ayagi kirildi diye Serkan Cinar denen hakem musveddesinin, adama kirmizi kart vermesi daha buyuk eyyam.
Topa vurmaya calisan Samudio, ayagini topa sokmaya calisan ve istemsiz tekme yemis olan Emre Akbaba.

Zaten ligde dengeleri gozetmek icin yaptiklari eyyamlar yuzunden, hakemlere dusman olduk.
Haksiz da degiliz.

Bana kalirsa kirmizi kart gormemesi gereken adamdi.

Bizim macta oynayacak olmasi da ( senin de dedigin gibi eyyamlarla ve kuralsizlikla olsa da ) dogru karar.

artvints
19.05.2019, 14:23
O pozisyonda Emre Akbaba'nin ayagi kirildi diye Serkan Cinar denen hakem musveddesinin, adama kirmizi kart vermesi daha buyuk eyyam.
Topa vurmaya calisan Samudio, ayagini topa sokmaya calisan ve istemsiz tekme yemis olan Emre Akbaba.

Zaten ligde dengeleri gozetmek icin yaptiklari eyyamlar yuzunden, hakemlere dusman olduk.
Haksiz da degiliz.

Bana kalirsa kirmizi kart gormemesi gereken adamdi.

Bizim macta oynayacak olmasi da ( senin de dedigin gibi eyyamlarla ve kuralsizlikla olsa da ) dogru karar.

tabi ki oynasın ama öyle bir uygulama yok premier lig'te olduğu gibi. onlar cezaları kaldırabiliyorlar. ama bizde olmuyor. mesela rize'nin bir futbolcusu kendini aldattı diye atılmıştı ama pozisyon penaltıydı. sonraki maç başakşehir maçıydı. cezayı kaldırmadılar.

Uğur KÜÇÜK
19.05.2019, 14:29
tabi ki oynasın ama öyle bir uygulama yok premier lig'te olduğu gibi. onlar cezaları kaldırabiliyorlar. ama bizde olmuyor. mesela rize'nin bir futbolcusu kendini aldattı diye atılmıştı ama pozisyon penaltıydı. sonraki maç başakşehir maçıydı. cezayı kaldırmadılar.Iste o yuzden burasi eyyamlarin havada dolandigi Spor Toto Super Ligi.

Rakip bir de Trabzonspor ise, olmaz denilen hersey olur.

Adalet terazisinden baktim ben sadece.

Yoksa senin yazdigin seyler dogru olan uygulamalar.

Trabzonspor 61
19.05.2019, 14:45
Rize aşırı motive olacak maça. Küfür kıyamet gırla olur.

Galibiyet zor görünüyor

Ozan Yılmaz
19.05.2019, 15:01
Biz işimizi yapıp 3 puanı alalım da gerisi mukadderat.

ÖmürKaradeniz61
19.05.2019, 23:30
Bence kazanırız bir şekilde.

nakzo
20.05.2019, 00:02
Lig bitti motive olamayız rize icin kendini ispat maçı malum tek dertleri Trabzonspor kaybederiz.

artvints
20.05.2019, 00:38
gidip kazanacaksın, seviyeni göstereceksin. ufacık bir diş gösteren takıma boyun eğerek bu yol yürünmez. önce gazlarını alacaksın sonra bir iki atıp evine döneceksin.

Jackdaniels
20.05.2019, 03:20
4-5 tane atar rahat kazanır geliriz.

Sefer A.
20.05.2019, 03:20
bana göre rize ikinci yarıdan itibaren kendi sahasında ligin en iyi oynayan takımı. hakem desteği olmasa gs yide yenerdiler. fark yedikleri bjk maçında bile müthiş oynadılar. adamlar kaç yıldır bu maçı bekliyorlar. atmosfer olarak çok zor maç olacak. umarım hakem cüneyt çakır olur.
hepsine tamam da cücü serefsizinden medet umulur mu yaa,,, hepsi berbat da ne bileyim valla bence en iyisi Yasar Kemal Ugurlu
bu ara niye onu görmüyoruz, gsnin maçlarina verilmiyor ? gidip serkan çinar denen rahatsizi verdiler ? neden ? çünkü it iti isirmaz, itleri veriyorlar cincona haftalardir

trbzonsporlu
20.05.2019, 03:24
hepsine tamam da cücü serefsizinden medet umulur mu yaa,,, hepsi berbat da ne bileyim valla bence en iyisi Yasar Kemal Ugurlu
bu ara niye onu görmüyoruz, gsnin maçlarina verilmiyor ? gidip serkan çinar denen rahatsizi verdiler ? neden ? çünkü it iti isirmaz, itleri veriyorlar cincona haftalardir

cüneyt cakir taraftar baskısından en az etkilenen hakemdir. bu yuzden hicbir buyük takım bizde dahil kendi sahasındaki maça cuneyt cakirin verilmesini istemez. bugün cüneyt cakir haric hicbir hakem fatih terimi o atmosferde tribune gonderemezdi.

turkiyede hataları yokmu tabikide var ama deplasman maclarima hep cüneyt verilsin isterim ben.

Gökhan Balcı
20.05.2019, 03:25
Rizeden aberhoune denen adam dışında kimse kart görmemiş. Iki takım da tam kadro sahada olacak. Umarım zevkli ve bizim üç puan alacağımız bir maç olur

Kazım Bostan
20.05.2019, 06:03
5 maçtır galip gelemeyen takıma güzel bi teselli ödülü vermeyelim de. hem de rize..

Sefer A.
20.05.2019, 07:00
cüneyt cakir taraftar baskısından en az etkilenen hakemdir. bu yuzden hicbir buyük takım bizde dahil kendi sahasındaki maça cuneyt cakirin verilmesini istemez. bugün cüneyt cakir haric hicbir hakem fatih terimi o atmosferde tribune gonderemezdi.

turkiyede hataları yokmu tabikide var ama deplasman maclarima hep cüneyt verilsin isterim ben.
âbi bugün onu da göstermelik yapti sonucu almisti gs zâten... ilk devre bile göndermeliydi onu, yedek kaleciye kirmizi vermeye bile çekindi korktu... sahay pet siseleri at cücü korksun bitsin oohh... gerçi bence siseler degil de tâlimattan dolayi berbatti cücü, 1 aydir her sey ayarliydi cinconun önü bilerek açtirildi...
Avci'nin maç sonu konusmalari da ya yalandan, ya da haberi yok arka planda dönenlerden...

İ. SARAL
20.05.2019, 08:51
Berabere biter.

Murat Keçeci
20.05.2019, 09:46
bjk maçının mutluluğunu cumartesi,pazar yaşadık ve bitti bugünden itibaren kendimizi yeni maça hazırlama zamanı.

Rakip ikinci yarı puan durumunda neredeyse zirvedekilere yakın puan toplamış bu onların dişli bir rakip olduğunu kanıtlıyor.Deplasman maçı olması,rakip tribünlerin ateşli oluşu zor bir maçın bizi beklediğini gösteren ibareler.
Bizim yapmamız gereken soğukkanlı bir şekilde maça odaklanmak rizeli oyuncular taraftarlarına şirin gözükmek için bu maçta iki katı mücadele edeceklerdir bizde aynı şekilde onlara karşılık vermeliyiz.İkili mücadelelerde ayakta kalan taraf olmalıyız ve topun kıymetini bilerek oynamalıyız basit top kayıpları yapmamalıyız,hücum özelliği yüksek oyunculardan kurulu bir takım olduğumuz için defans yaparken basit hatalar yapabiliyoruz dolayısıyla mümkün olduğunca basit top kaybından uzak durmalıyız.Sabırlı bir şekilde oynamalı ve hücum oyuncularını efektif kullanabilmeliyiz.

Üçüncü oluruz veya olamayız sonuçta ipler bizim elimizde değil fakat üçüncü olmaktan daha önemli birşey varsa oda bizim terimizin son damlasına kadar nasıl savaştığımızı ve son maçımıza kadar nasıl inatçı bir karakter gösterdiğimizi insanlara göstermektir.Bunun sonucunda üçüncülük gelirse mutlu oluruz gelmezse mi biz yine de duruşumuzla kazanmış olacağız.Başkanımızın dediği gibi biz ya kazanırız ya da kazanırız.

İlker Yazıcıoğlu
20.05.2019, 10:50
Bir başlık açılmıştı son 8 maç performansı ne olur diye...
Orada da ifade etmiştim en korktuğum maçın Konya olduğunu ve Rize maçında bir puan kaybı yaşamamıza ihtimal vermemiştim...

Hala bu düşüncedeyim...

Atmosfer gergin olacaktır ama maçı alan biz olacağız...

Rize'de bizi yenecek güç yok...

Kemal Öztel
20.05.2019, 11:13
Muhakkak kazanmalıyız, Paşanin sagi solu belli olmaz 3.olabiliriz hedef bu olmali

DNA-TS
20.05.2019, 11:16
bizim kazanmak için en azından bir iddiamız var. rize nin tek motivasyonu düştükleri senenin intikamı olacak. kasımpaşa bjk maçı bizimle aynı saatte başlarsa bizim için dahada motive edici olur.

serkanholep
20.05.2019, 11:26
Bence 0-0 bitsin. 61 puan ve 61 gole ulaşırız.

Şaka şaka yeneriz inşallah

HUAWEI CRR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cakalkerem
20.05.2019, 11:31
Rize'yi yenmemiz epey zor deplasmanda, öte yandan bjknin Kasımpaşa'yı yenememesi çok çok düşük ihtimal, bjk 3.'lüğü vermeyecektir o treni biz önceki hafta kaçırdık malesef..

fener maçındaki 96 dakıkadakı golle bencede o tren kaçtı

Fethi kaleli
20.05.2019, 12:01
biz rizeyi yeneriz bjk de kendi sahasında kasımpaşayla berabere kalır

HOPA'LI TS'Lİ
20.05.2019, 12:49
biz rizeyi yeneriz bjk de kendi sahasında kasımpaşayla berabere kalır

Olabilir.
İnşallah olur

Koray
20.05.2019, 13:26
Bir galibiyet Yusuf veya Abdülkadir'in yıllık maaşı.

Abdülkadir Kılıç
20.05.2019, 13:44
Beşiktaş maçından sonra bir rehavet ortamı görüyorum. Asıl bu maçı kazanmamız lazım!

Tayfun
20.05.2019, 14:12
Keşke düşme ihtimalleri bulunsaydı da vurup kümeye yollasaydık son haftada .

Oğuzhan Fidan
20.05.2019, 16:30
Bu maçı kazanıp 3. Olmaya bakmak lazım. 4.lük ölçü değil seneye gümbür gümbür geliyo takım

Uğur Ö.
20.05.2019, 16:38
Güzel tecrübe olur bu maç, karşımızda bizden nefret eden bir takım var, şampiyonluğa giderkende rakipler böyle oynayacaktır bize karşı. İyi test olur.

HOPA'LI TS'Lİ
20.05.2019, 16:54
2 sene önce küme düşmelerinin sebebi olarak bizi gördüklerinden camia olarak bu maçı bekliyorlar.

Kazanıp 3. olma şansımızı devam ettirelim.

Bu çocuklar 3. olmayı çoktan hak ettiler.

Az da olan bu ihtimalimiz inşallah gerçekleşir.

pReN@_61
20.05.2019, 22:15
Bence 0-0 bitsin. 61 puan ve 61 gole ulaşırız.

Şaka şaka yeneriz inşallah

HUAWEI CRR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cazip gelmedi değil:)

Sacit
20.05.2019, 22:36
Bu maça ağırlıkta altyapıdan gelen isimlerle çıkalım diyorum ama diğer yandan kazanırsan 2.6 milyon tl var. Para da lazım ama gençleri de izleyip görmek iyi olurdu

PortoDeGalinhas
21.05.2019, 01:14
Ben fikstür dezavantajımızın olduğunu düşünüymüyorum açıkcası. Şampiyonluk yolundaki rakiplerimiz galatsaray ve başakşehirin de fikstürü bizimle aynı. Bizim tek sıkıntımız şampiyonluğu almamızı sağlayacak lobimiz yok. Adamlar daha ilk yarıdan hakemleri, federasyonu etkilemeye başlıyor. Biz ise iş işten geçtikten sonra tepki verebiliyoruz sadece. 2010-2011 sezonunda belkide tarihimizin en rahat şampiyonluğunu elde edecekken, aykut kocamanın Trabzonspor un aldığı penaltılar incelensin açıklaması ile ikinci yarının başında 2 tane saçma sapan maçta penaltılarımız verilmeyip şikecileri ümitlendirmiştiler.
Bu sene de hakemler tarafından sadece konya maçında hatalı karar verilen gs ortalığı ayağa kaldırıp rüzgarı arkasına aldı. Halbuki antalya ve bursa maçlarında bariz hakem hataları ile puanlar almıştılar. Biz ise hakemler tarafından göz göre göre 6 puanımız (beşiktaş ankaragücü ve antalya maçları) çalınmasına rağmen gsnin verdiği tepkinin 10 da 1 ini veremedik. Bugün tüm gazeteler hakemlerin gsyi doğradığını yazarken bizim lehimize yazı yazan bir tane gazete yok.

İlk yarının bitiminde Başakşehir maçı öncesi yaptığım yorum. Aslında bu senaryoyu hepimiz çok iyi biliyorduk ama yine tepki veremedik. Yine haksız, hakkı olmayanı çok iyi savunurken biz hakkımızı savunamadık.

Bu arada şikecilerin Avrupa kupalarına gitme ihtimali çok dillendirilmeye başlandı. Görürsünüz son hafta her şey onların lehine gelişir ve biz avrupadan ceza alırız.

Sefer A.
21.05.2019, 02:26
İlk yarının bitiminde Başakşehir maçı öncesi yaptığım yorum. Aslında bu senaryoyu hepimiz çok iyi biliyorduk ama yine tepki veremedik. Yine haksız, hakkı olmayanı çok iyi savunurken biz hakkımızı savunamadık.

Bu arada şikecilerin Avrupa kupalarına gitme ihtimali çok dillendirilmeye başlandı. Görürsünüz son hafta her şey onların lehine gelişir ve biz avrupadan ceza alırız.
Imzâmi atarim

HOPA'LI TS'Lİ
21.05.2019, 07:45

Malatya 5.liği bırakmaz, Bursayı yener.

Bursa %99 düştü.

HOPA'LI TS'Lİ
21.05.2019, 07:46
Şu ligde 2.bile olabilirmişiz.

Bari 3.olsak diyeceğim ama Kasımpaşa'nın yenilmemesi bizim de yenmemiz lazım

Umarım şu koca yürekli çocukları UEFA Avrupa'dan men etmez.

Uğur KÜÇÜK
21.05.2019, 11:06
Bu hafta ligde tum maclar Cuma ve Cumartesi gunu oynanacakmis milli mac olmasindan dolayi.

Kume dusme hattindaki takimlarin maclari ( Malatya - Bursa, Goztepe - Ankaragucu, Kayserispor - Erzurumspor ) ayni saatte olur.

Ligde 3. sira yarisi veren takimlarin maclari ( Besiktas - Kasimpasa, Rizespor - Trabzonspor ) ayni saatte olur.

Ligde 5. ve 6. sira yarisi veren takimlarin maclari ( Fenerbahce - Antalya, Basaksehir - Alanya, Konyaspor - Akhisar, Malatyaspor - Bursaspor ) ayni saatte olur.

Hatta Malatya - Bursaspor maci hem dusme hattini, hem de Avrupa kupalari yarisini ilgilendirdigi icin, dusme hattindaki takimlarin maclari ile ligde 5. ve 6. sira yarisi veren takimlarin maclari, ( Fenerbahce - Antalya, Basaksehir - Alanya, Konyaspor - Akhisar, Malatya - Bursa, Goztepe - Ankaragucu, Kayserispor - Erzurumspor ) ayni gun ve ayni saatte oynanir.

Kisaca Sivasspor - Gs maci haric diger 8 mac 2 gruba ayrilir ve belki ayni gun, belki de Cuma ve Cumartesi gunune bolunerek ayni saatlerde oynatilir.

Rize'yi yenerek 3. olacagimizi dusunuyorum.
Bjk puan kaybedecek insallah.

Faruk BERBER
21.05.2019, 11:10
Bu maça ağırlıkta altyapıdan gelen isimlerle çıkalım diyorum ama diğer yandan kazanırsan 2.6 milyon tl var. Para da lazım ama gençleri de izleyip görmek iyi olurdu

Gençleri bu maçta görmesek de olur, para daha önemli şu an. Yaz boyu görebiliriz onları.

Bursaspor geçtiğimiz 2 sezon yaşadıklarına rağmen ders alamamış ve daha beterini bu sezon yaşıyorsa düşmeyi haketmiştir.

ÇaGaTaY
21.05.2019, 11:30
Malatya 5.liği bırakmaz, Bursayı yener.

Bursa %99 düştü.

5.likle ilgisi yok. Biz ceza yersek 6. Da gidecek uefa ya. Ve 6. Lığın en büyük adayı fener

oguzkoc
21.05.2019, 12:32
milli maç öncesi en formda olduğu dönemde abdülkadir ömür yine talihsiz basit bir sakatlık geçirir bu maçta. Her milli maç öncesi olduğu gibi gene bu çocuğu göremeyiz milli formayla

Sefer A.
21.05.2019, 15:31
5.likle ilgisi yok. Biz ceza yersek 6. Da gidecek uefa ya. Ve 6. Lığın en büyük adayı fener
Aynen, dolayisiyla Antalya gidip fbyi yenemeyecegi için Malatya da Bursa'ya yenilse dahi 5. olur
Son hafta her sey olabilir

Uğur KÜÇÜK
21.05.2019, 17:58
Cuma saat 9'da mac.

2 gun kalmis ya maca [emoji23]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190521/617f6923c2d79362ec00d15d616c344a.jpg

artvints
21.05.2019, 18:07
.................uğurcan
pereira....toure....hosseini....novak
........parmak....sosa....vahid
...ekuban.......rodallega.....nwakeme

ilelebeTS
21.05.2019, 18:12
Saçma sapan maç programı yapmışlar.

UĞUR DURTAŞ
22.05.2019, 15:35
.................uğurcan
pereira....toure....hosseini....novak
........parmak....sosa....vahid
...ekuban.......rodallega.....nwakeme
**
Rize maçında sahaya çıkması gereken 11 diye düşünerek yazdıysanız...
amiri cezalı.

artvints
22.05.2019, 15:54
**
Rize maçında sahaya çıkması gereken 11 diye düşünerek yazdıysanız...
amiri cezalı.
evet unutmuşum zaten aynı kadro çıkacak. ben milli takıma gidecek oyuncularımızın sakatlanmasından korktuğum için bu onbiri yazdım.

ilelebeTS
22.05.2019, 16:25
Bizim maçın hakemi y. k. uğurlu, bjk maçının hakemi m. kalkavan olmuş. bjk maçında olası bir kaza ihtimalini sağlama almışlar.

Fatih Çelik
22.05.2019, 16:28
evet unutmuşum zaten aynı kadro çıkacak. ben milli takıma gidecek oyuncularımızın sakatlanmasından korktuğum için bu onbiri yazdım.

Ne yaptın Yusuf Yazıcı dakika 17.. Mbappe kedisinin 7. takımının 8. golünü atıyor...

Uğur KÜÇÜK
22.05.2019, 16:30
Bizim maçın hakemi y. k. uğurlu, bjk maçının hakemi m. kalkavan olmuş. bjk maçında olası bir kaza ihtimalini sağlama almışlar.Aynen oyle.
Bjk'li Meteyle esegi saglam kaziga baglamislar.

Ama Bjk tatile cikti kafaca, Trezegeut gununde olursa bunlari Mete'de kurtaramaz bu mac.

Ozan Yılmaz
22.05.2019, 16:44
<tbody>
<center><asp:label style="font-weight: bold; font-size: 8pt;">24.05.2019 </asp:label>
<asp:label style="font-weight: bold; font-size: 8pt;">Cuma </asp:label>
http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/0000000015/TFF/TFF-Logolar/HaftaninMaclari/saat.png
21:00

</center>
https://fys.tff.org/TFFUploadFolder/KulupLogolari/000189_120x120.png
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=395&kulupID=3631)
- (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=194817)
Detaylar (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=194817)
https://fys.tff.org/TFFUploadFolder/KulupLogolari/000154_120x120.png
TRABZONSPOR A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=395&kulupID=3596)
(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20554)
(Y) KEMAL YILMAZ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19402)
(Y) SERKAN OLGUNCAN (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20553)
(D) KADİR SAĞLAM (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20668)
(T) HÜSNÜ ARSLAN
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ
(T) LEVENT KALKAN

</tbody>

İlker Yazıcıoğlu
22.05.2019, 16:55
Aynen oyle.
Bjk'li Meteyle esegi saglam kaziga baglamislar.

Ama Bjk tatile cikti kafaca, Trezegeut gununde olursa bunlari Mete'de kurtaramaz bu mac.

Değil kargalar, Ayşe bile tatile çıksa, kargalar bu maçta puan kaybetmez...

Yok öyle bir olasılık...

Yanılırsam süper olur ama malesef...

Bedri Sertkaya
22.05.2019, 17:01
Bol gollü minimum 4 5 gollü bir maç olur. Kazanan biz oluruz. Maç ilk yarıda belli olur kimin kazanacağı da bu arada.

Bir başlık açılmıştı son 8 maç performansı ne olur diye...
Orada da ifade etmiştim en korktuğum maçın Konya olduğunu ve Rize maçında bir puan kaybı yaşamamıza ihtimal vermemiştim...

Hala bu düşüncedeyim...

Atmosfer gergin olacaktır ama maçı alan biz olacağız...

Rize'de bizi yenecek güç yok...

reisoğlu61
22.05.2019, 17:15
misafir tribününe yapilan kafes nedu oyle...bu rizeliler yine bir düsmeyi hak etti. seneye yollamak lazim gümbürtüye.

Sefer A.
22.05.2019, 19:48
YasarKemal Ugurlu iyidir de, bjk açinin hakemi hiyar isi bozdu

Kemal Öztel
22.05.2019, 20:23
Cumartesi sabahina ligi 3.bitirmiş olarak uyanacağız (Allahim kabul et)

Mehmet Cihan Kocaman
23.05.2019, 01:21
Bizim yıllarca Fenerbahçeye karşı yaşadığımız sendromu (gerginlik vs.) bence Rize bize karşı yaşayacak ve biz en az iki farkla kazanacağız.
Beşiktaşın da net puan kaybedeceğini düşünüyorum.

M. Fatih ALEMDAR
23.05.2019, 02:17
1-3 aliriz nasipse. Rize ye hakettigi tarifeyi uygulariz.

HOPA'LI TS'Lİ
23.05.2019, 07:58
Bizim yıllarca Fenerbahçeye karşı yaşadığımız sendromu (gerginlik vs.) bence Rize bize karşı yaşayacak ve biz en az iki farkla kazanacağız.
Beşiktaşın da net puan kaybedeceğini düşünüyorum.

Beşiktaş maçına Kalkavan METE'nin atanması can sıkıcı
Kargaları 3.mü yapmaya çalışıyorlar, endişem var

U.Sadıkoğlu
23.05.2019, 08:22
Şu namağlup serisinin devam etmesi için yenilmemekten başka bir beklentim yok zira yukarıda bahsedildiği gibi Bjk'nin puan kaybetme ihtimali çok düşük Kasımpaşa ligi çoktaaaaaaan bitirdi bile. Ben Rizespor'u bir rakip olarak görmüyorum yani öyle bilenme durumu falan yok sizlerde de olmasın bence Rizespor, İstanbul takımlarına pilot takımlık yapan bir kulüp ötesi yok :) ve beraberlik alınırsa serinin bozulmaması adına mutlu olurum onun dışında Avrupa zaten garanti o yüzden lig benim kafamda da bitti :)

Doğukan Uçan
23.05.2019, 08:35
biletler bitti mi

HOPA'LI TS'Lİ
23.05.2019, 10:37
Avrupa'nın garanti olması için 3. olmalıyız ancak Paşa ligi bitirdi. Zor
4.lük çok önceden garantiydi, biz bu ligi 2. bitirebilirdik, ona yanıyorum

ozturk
23.05.2019, 11:15
Rize maçı 21:00 de oynanabiliyor. Bizim bjk maçı neden 19:00 da oynandı. Az seyirci izlesin diye mi acaba?

Mert Pasa
23.05.2019, 14:11
gidip sakince oynayıp yenip gelmek cok keyifli olur,hem bu deplasmana hem de bu sezon finaline cok yakisir.

Uğur Ö.
23.05.2019, 19:41
Beşiktaş maçına Kalkavan METE'nin atanması can sıkıcı
Kargaları 3.mü yapmaya çalışıyorlar, endişem var

Şaka mı bu? Bu adam neden bjk nin maçlarının yarısını yönetiyor.

Tayfun
23.05.2019, 21:18
Ligi asansöre binerek kapatıyoruz

ÖmürKaradeniz61
23.05.2019, 21:18
Seneye şampiyon olacağım diyorsan böyle basit takımlara şimdiden 3 tane atman lazım.Iddiasız bir maçta bile bu maç zor geçecekse dükkanı kapatalım yalandan yere insanları kandırmayalım.

Uğur KÜÇÜK
23.05.2019, 23:28
Yarin guzel bir mac bizi bekliyor.

Cunku Rizespor da gercekten iyi bir takim. Seneye hangi bolgelerde net olarak eksigimiz var sorusunu, cozme imkani bulacagimiz bir rakip olacak karsimizda.
Umarim Rizeliler provakatorlerin gazina gelmez, akli basinda davranir ve saha olaylari yasanmaz.

Yoksa en buyuk zarari seneye onlar gorur.

Bol gollu ve Trabzonspor'umuzun kazandigi bir mac olacaktir bu musabaka Allahin izniyle.

Enes Başkaya60
24.05.2019, 00:01
Bilmiyorum fark ettiniz ama Trabzonspor-Beşiktaş maçında tam iftar vaktinde, Abdülkadir Ömür ciddi bir darbe almamasına rağmen; yerde 2 dakika yattı ve oyunu durdurdu. Bunun sebebi, tribünlerdekiler rahat iftarını açsın diyeymiş! Ula her şeyimizla harika bir takım olduk����

HOPA'LI TS'Lİ
24.05.2019, 08:56
Bilmiyorum fark ettiniz ama Trabzonspor-Beşiktaş maçında tam iftar vaktinde, Abdülkadir Ömür ciddi bir darbe almamasına rağmen; yerde 2 dakika yattı ve oyunu durdurdu. Bunun sebebi, tribünlerdekiler rahat iftarını açsın diyeymiş! Ula her şeyimizla harika bir takım olduk����

Helal sana Abdüş

Uğur KÜÇÜK
24.05.2019, 11:42
SON DAKİKA - Beşiktaş'ta Burak Yılmaz, Gökhan Gönül, Gary Medel ve Dorukhan Toköz sakatlıkları nedeniyle Kasımpaşa maçında forma giyemeyecek. (TRT Spor)

Rizeyi yen, ligi 3. bitir.

yorumsuz6117
24.05.2019, 12:16
Ligi bitirmiş Kasımpaşa bjkden puan alamaz, alırsa mucizedir net..

Enaldo61
24.05.2019, 12:50
3. lük fırsatını çok maçta teptik, bu sefer hiç şansımız yok. Bizim Rize'yi orda yenmemiz zor, ayriyetten Kasımpaşa denen takım ne zaman bir yaraya merhem olmuştu, İstanbul yalaması iğrenç lüzumsuz bir takım.

bilgehan83
24.05.2019, 13:34
Rize maçı 21:00 de oynanabiliyor. Bizim bjk maçı neden 19:00 da oynandı. Az seyirci izlesin diye mi acaba?

tam da dediğiniz gibi yaptılar... ayriyeten şehir ve bölge halkının çoğunluğunun çalıştığı cumartesi günleri saat 16 ya ve 19 a maç koydular.. tff yönetimi öyle bir yönetim ki çoğu kez maçın yapılacağı yörenin sosyo ekonomik şartlarını, dini inanç ve hassasiyetlerini dikkate almaz. aynı şekilde ramazanda gördüğümüz üzere nasıl bir dinleri varsa iftar saatlerine maç koyuyorlar.. bu resmen oruç tutanlara eziyet ve hakaret. ve bütün bu olanlar dindar bir iktidar döneminde oluyor.. iktidarın nasıl bir din anlayışı var ki federasyona şike hırsızlıkta yol gösteriyor oruç ayında ise seç çıkarmıyor.. hristiyan ülkelerde bile çalışan müslümanlara kolaylık sağlanırken bizim ülkemizde bilhassa tff dini bayram günlerine maç koyar, iftar saatine maç koyar, ya da maçın 30. dakikası iftara denk gelir. tff onca başkan geldi bu zihniyet değişmedi.. iftar saatine maç koyan bizden olamaz zaten buna ses çıkarmayan da bizden olamaz.

UĞUR DURTAŞ
24.05.2019, 16:01
ah şenol güneş ahhh
100 kiloluk ozan tufanı alıyorsun
ama abdülkadir parmak kardeşimizi almıyorsun.
yazıklar olsun sana.

artvints
24.05.2019, 16:08
milli takım seçiminden dolayı bugün asansöre binip üçüncülüğe yükseleceğiz inşallah. bu sefer acil adalet lazım, bütün hafta çemkirmek, kafa ütülemek için ekstra sebeplerin çıkması iyi olur.

UĞUR DURTAŞ
24.05.2019, 16:16
var cımız cüneyt.
**
(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20554)
(Y) KEMAL YILMAZ (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19402)
(Y) SERKAN OLGUNCAN (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20553)
(D) KADİR SAĞLAM (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20668)
(V) CÜNEYT ÇAKIR (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18626)
(A) TARIK ONGUN (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20274)

emrahtuna
24.05.2019, 17:06
rahat bir maç çıkarıp 3 puan alacağımızı düşünüyorum..hayırlı iftarlar herkese..

pReN@_61
24.05.2019, 17:39
Başarılar takım:tsamblem:

Trabzonspor 61
24.05.2019, 19:09
Basın gelin şunlara. Tiksindim bu rizesporlulardan.

3. Lük icin saldırın

ysngmz
24.05.2019, 19:10
Beraberlik kokuyor yanilt bizi fırtınam

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur Erçetin
24.05.2019, 19:33
Seneye şampiyon olacağım diyorsan böyle basit takımlara şimdiden 3 tane atman lazım.Iddiasız bir maçta bile bu maç zor geçecekse dükkanı kapatalım yalandan yere insanları kandırmayalım.
Mükemmel bir futbol oynasan dahi önemli olan golü bulabilmektir.%70 topa sahip olmak bile yeterli olmaz,olmuyor.Bitiricilik konusunda sıkıntılarımız var.Takımın son vuruş becerisi en yüksek ismi Waka.Yazıcıyı iyi marke ederler kolay kolay şut attırmazlar.Rodanın bitiriciliği iyi bir forvet için yetersiz.Abdüşün de şutları şimdilik yeterli değil.

Geriden gelen Sosa ve Parmaka da çok fazla şut imkanı vermiyor rakip takımlar.Fener maçını da Beşiktaş maçını da Novakın kafa vuruşuyla aldık desek yalan sayılmaz.

Seneye sağlam bir forvet lazım.Topu cezahasına 50 defa getiriyoruz ama golü bulamıyoruz.Gönül ister ki Şota gibi bir forvet bulalım ama onun gibisini şuan 20 milyona alamazsın parlamadan bulursan bir ihtimal olabililir dicem ama scout işi o kadar gelişti ki artık bu tür adamları parlamadan da almak zor.Alacağımız forvet hem bitirici hem de teknik olmalı,pas oyununa katılabilmeli,oyun zekası iyi olmalı kısaca en kötü Tekke kalitesinde biri olmalı.Zor ama forvet şampiyonluk yolunda çok önemli bir detaydır.

Mehmet Cihan Kocaman
24.05.2019, 19:36
Beşiktaş’ta Burak, Gökhan Gönül, Medel ve Dorukhan yokmuş.

Hakan
24.05.2019, 19:53
Necip sağ bek,Larin de oynuyor.Hadi oğlum Trezeguet.

ilelebeTS
24.05.2019, 19:59
Şu yedek kulübesiyle hala 3.lük kovalıyor olmak mucize.

https://pbs.twimg.com/media/D7VpCzRWkAAbc7x.jpg

artvints
24.05.2019, 20:02
olcay da yok. bir tane kanat alınsaydı alt yapıdan.

Tayfun
24.05.2019, 20:04
Şu yedek kulübesiyle hala 3.lük kovalıyor olmak mucize.

https://pbs.twimg.com/media/D7VpCzRWkAAbc7x.jpg

Ünal Karaman etkisi

Emre Veli
24.05.2019, 20:18
fizik gücü yüksek bir takıma karşı oynayacağız. vedat hüseyin'e zor anlar yaşatabilir. kaybetmeden bitirelim inşallah.

jairzinho
24.05.2019, 20:25
ligin iyi takımlarından biri olan rizespor maçı iyi bir test maçı olur bizim içün gelecek adına

jairzinho
24.05.2019, 20:30
ligi üçüncü bitirip avrupa kupalarına direkt gitmek harika bir senaryo lig sonu için ama beşiktaş maçını mete kalkavanın yönetmesi sıkıntılı bir vakıa

Uğur KÜÇÜK
24.05.2019, 20:38
Futbol sansi yanimizda olursa kazaniriz.

Guzel bir mac olacak..

Hakan
24.05.2019, 20:44
Şu kamera acısıyla ne oynanırsa oynasın zevk almak imkansız.

DeAgLeMaNyAq
24.05.2019, 20:48
Okan seyircinin aşırı motive olduğunu söyledi. İlk golü bulursak yenileceğimizi pek zannetmiyorum. Rize ilk golü bulursa çevirmemiz pek kolay olmaz...

Tayfun
24.05.2019, 20:53
Şu malların yaptığı koregrafiye bak anaokulu çizimi gülmekten öleceğim

Faruk BERBER
24.05.2019, 20:55
İki takım da ideal kadrolarla sahada, ben de güzel ve bol pozisyonlu bir maç bekliyorum.

Umarım kazanan taraf oluruz.

My
24.05.2019, 20:58
Taraftar açısından çok sıkıntılı bir maç olacak gibi.

Full HD
24.05.2019, 21:07
Bizim taraftar rizeye girememis diye duydum.Polis izin vermemis...

Dogruluk payi nedir?

Ufuk
24.05.2019, 21:10
Azubuike maça iyi başladı. Orta sahada her yere basıyor yine. Saadane kazmasindan faydalanmak lazım.

Full HD
24.05.2019, 21:13
Evet yazik

omondoles
24.05.2019, 21:14
Sosa tatile erken çıkmış.

Emirhan Uludüz
24.05.2019, 21:14
Döndürürüz maçı.

kartal 57
24.05.2019, 21:15
bizm stoperleri savunanları piste alalım bu stoperler ile bu takım ligde her takımdan gol yer

DeAgLeMaNyAq
Kadıköy'de şunları yapmıyorlar yazık...

Vkgz
hemen gol yenöezki ama yaaa.

nakzo
Sosa takımin agzına ediyor acilen çıkması lazım acilen.

artvints
Hosseini'nin pozisyon alisi felaket.

Vkgz
24.05.2019, 21:16
bizim stoperler çok vasat.

Ogün'
beşiktaş yense bari ekstra üzüleceğiz.

PortoDeGalinhas
Stoperler izledi resmen, bu kadar basit goller yenmez

nakzo
24.05.2019, 21:17
Her zaman dedigim gibi ligdeki en kötü stoperlere sahibiz yine komik ve amatörce bir gol daha baskan izle bu stoperleri.

serdaracıl
Rize taraftarına bak sen. Bu ne kin

omondoles

Adam ne yapsın? Kaleyi kapatmaya çalıştı. Hata sosada idi.

odyseuys
goooll

Hakan
Güzel kafa helal Hugo

kartal 57

olurmu him bilader hüseyin türkmen ve hosseini ligin en iyi stoperleri seneye stoper almaya gerek bile yok bu maç at gözlüğü ile izleyenlere iyi bir ders olur

Full HD
Sustular hehe

DeAgLeMaNyAq
Rodallega haklı olarak eleştiriliyor ama çok ararız gibime geliyor...

artvints
Bu bir.

Vkgz
24.05.2019, 21:18
anthony olmasa... bravo

TS-Tiryaki
Böyle sustururlar "adamı"

CesurHamsi
Harika attik! Goooooll

serdaracıl
Takdık

kartal 57
goooollllllllllll koydu rodellega

Emirhan Uludüz
Döndürürüz maçı.
Şu bir olsun.

serdaracıl
Rize taraftarı kafayı yemiş

My
24.05.2019, 21:19
Lan ne derbisi anasını satayım ikide birde derbi deyip duruyor gerizekalı herif :)

kartal 57
sosa çıkıyor ekuban giriyor

Full HD
Rize taraftarına bak sen. Bu ne kin

Kiskanclik! Ve Güya bizim Yüzümüzden Kümeye düstüler ya.Salla gitsin hehe

Hakan
Noldu abi Sosa'ya hayret bir şey..

nakzo
Wakayeme en iyi adamımiz tartışmasız.

odyseuys
yine yanlış değişiklik. ortasahan eksilince oyuna sürmeyeceksen bu muratcem hatta batuhan falan neden kulübede yer işgal ediyorlar.

Ufuk
24.05.2019, 21:20
Sosa dk 80de çıkıyormuş gibi çıktı. Ne oldu şimdi?

serdaracıl
Yine orta sahayı eksiltiyoruz. Hiç akıllanmayacağız

DeAgLeMaNyAq
Ekuban güç kattı...

kartal 57
rode gene koydu ggggoooolllllllll

Arif Timurcioğlu
Susturucu at yine ��

Ufuk
Roda 10 milyon shshahsh Aferin Eku bravo beyin reis.

Full HD
24.05.2019, 21:21
Hehe Gol

odyseuys
gol ulan gollll

TS-Tiryaki
Muhahahahahahahahaha

cyberentalpi
goooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllll + gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooolllllllllllllllllllllllllllllllllll

nakzo
Sosa çok kötüydü çıkması normalde ekubanın girmesi anormal.

My
Hahahahaaaa :D

CesurHamsi
Goooooooooooooooooolllllllll neolduu lannnn sustunuz

Vkgz
rode 1 metreden atamıyordu az kalsın :)

Emirhan Uludüz
24.05.2019, 21:22
Döndürürüz maçı.

Bu da iki olsun bakalım. Ancak Sosa değişikliği neler getirir kestiremiyorum şuanda. Rizespor bizimle kıyaslanamaz ayrıca taraftarın iticiliği Rizeyi değil bizim takımı iter iterse.

Bayraktaroğlu
Küme düşmeye oynasaydılar keşke

Ekrem D.
Kameranin acisindan dolayi mactan zevk alamiyorum

serdaracıl
Waka sen nasıl bi kralsın yav

DeAgLeMaNyAq
24.05.2019, 21:23
Yine de erken havaya girmemek lazım. Rize her an gol atabilecek potansiyele sahip. Amiri cezalıylen son maç öncesinde Olcay'a izin vermek çok yanlış. Yedekte hamle oyuncusu kalmadı...

adiloş bebe
Maçı şimdi açtımda sosa neden çıktı?

Mert Pasa
Allahım sen bizimkilere guc ver,namerde boyun eğdirme

Fenerbahce yalakaları sizi,seneye inşallah düşürmek yine nasip olsun bize

cyberentalpi
Bu rizelilerle kardeşiz felan diyene ağır küfür ederim bilin. Bursa ile kardeş olurum rize ile kardeş felan olmam. Önce gitsinler fener yerine rize yi tutsunlar. Fener e her desteği vereckler. Benim oyuncularıma madde atacaklar kardeş olacak. seneye düşüsünüzü görürüm inşallah

odyseuys
24.05.2019, 21:25
parmak'a da Allah güç-sabır versin, bu ön tarafın yükü tek başına kaldırılmaz. çok ekstra oynaması gerekiyor.

jairzinho
24.05.2019, 21:28
parmaka arkadan yapılan faul 5 büyük ligde direk sarı karttır aga

My
Ben bu sefer ki direk nasıl olacak onu merak ediyorum.

omondoles
Hakemin şimdilik çok beğendim. Her pozisyona faul çalmıyor.

DeAgLeMaNyAq
24.05.2019, 21:31

Başakşehir maçındaki gibi kornerden...

TSKara61
24.05.2019, 21:32
Maçlar böyle biterse 3. oluyormuyuz beyler?

Yusuf BALCI
En az 1 kez direğe çarpmadan maç bitmezdi zaten.

Yusuf BALCI

Kornerden oldu

My
Başakşehir maçındaki gibi kornerden...Yok, bu sayılmaz. Şöyle sesini ta burdan duymalıyız. Böyle fasulyeden direkleri geçeli çok oldu bizim.

Ekrem D.
24.05.2019, 21:33

Yok mu bunun cevabi?

Emirhan Uludüz
Oluyoruz. İkili averaj bizde.

Ufuk
5 dk oynayıp 2 tane salladık. Kontrolü al eline fırsat verme rakibe işte.

Mert Pasa
24.05.2019, 21:34

Evet ama kargalar ne yapar eder alır maçı beklentimiz olmasın

TSKara61
24.05.2019, 21:35
Oluyoruz. İkili averaj bizde.

Ben de öyle biliyordum ama livescore.com hala bizi 4. koyduğu için tereddüte düştüm. :D

Sanırım sistemleri genel averaja bakıyor.

Maçlar bitmese de insan 3. olarak görmek istiyor takımı.

Full HD
Defans cok bos veriyor.Ücünkü gol cabuk gelmeli!

DeAgLeMaNyAq
BJK gibi farkı açıp rakibin direncini kırmazsan, sürekli baskıyla panikten golü yersin...

Emirhan Uludüz
24.05.2019, 21:36
Ben de öyle biliyordum ama livescore.com hala bizi 4. koyduğu için tereddüte düştüm. :D

Sanırım sistemleri genel averaja bakıyor.

Maçlar bitmese de insan 3. olarak görmek istiyor takımı.

Sanırım lig bitmediği sürece genel averaja bakılıyor. Lig bittikten sonra ikili averaja göre diziliyor takımlar.

TSKara61
24.05.2019, 21:36
Evet ama kargalar ne yapar eder alır maçı beklentimiz olmasın

Doğru diyorsun. Bu maçı alalım yeter.

Hakan
24.05.2019, 21:38
Bjk inanılmaz kaçırdı.Hala saha maçı oluyor Paşa da atabilir.

kartal 57
24.05.2019, 21:39
yusuf geçen hafta ne kadar iyi ise bu haftada o kadar kötü

~UniCef~
24.05.2019, 21:39

Evet

artvints
24.05.2019, 21:40
gol gibi duruyor.

Ufuk
Ofsayt kaldırdığı pozisyona bak sgagahagag

odyseuys
gol abi bu

samway
Gol yok ofsayt

Hakan
24.05.2019, 21:41
Abdüş be.

samway
Gooolllll

Yusuf BALCI
Pozisyon ofsayt değil???

Full HD
Goooool hehe

Enaldo61
VAR en azından bir nebze faydalı oldu.

artvints
nwakeme insiyatifi alınca başka bir takım oluyoruz.

Emre Çömez
bjk attı :(

My
Lan ne ofsaytı.

Bayraktaroğlu
24.05.2019, 21:42
Şu kucaklaşma var ya bana yeter takım olmak budur

Arif Timurcioğlu
Rizeye armağan olsun

serdaracıl
Gollllll

iso_4939
Oyyyyyyy oyyyy

Emirhan Uludüz
Şu çocukların mutluluğu hepimize yetmeli :)

odyseuys
kasımpaşa kadar aptal bir takım yok, biz de şu takıma 2 puan bıraktık. üzülmemek işten değil.

My
24.05.2019, 21:43
Budur. Buna bayrak kaldıran hakemin... :)

Her şey Yusuf'a köşe vuruşu sırasında saldıranlardan sonra oldu :)

kartal 57
beşiktaş 2-1 önde ben zaten bjk nin puan kaybedecğini sanmıyordum kasımpaşa ligin en kötü takımı

Arda'
Bjk de attı

Full HD
Güven atmis , helal olsun gencevdiyecek bir sey yok.Umarim Kasimpasa atar!

homosapiens
24.05.2019, 21:44
Pozisyon ofsayt değil ama kimse itiraz etmiyor, bazen faullerde de oluyor ki canımı sıkıyor

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iso_4939
Tam plakalik oldu haa

Ogün'
Hadi Kasımpaşa 90+5'de beraberlik golünü atıyorsun

Hakan
Tony de double double yaptı bu asistle.

artvints
3-1 oldu. bu kasımpaşa'dan fayda bekleyenden kabahat. mis gibi 3. lüğümüzü yediler hakemler.

Mert Pasa
Allahım sen bunlara bir plaka yazmayı nasip et.
1-6 nın tadına doyulmaz

Ogün'
24.05.2019, 21:45
Hadi Kasımpaşa 90+5'de beraberlik golünü atıyorsun
Hadi 3-3 yapan golü atıyorsunuz :9

yatmaztara
24.05.2019, 21:45
Yusuf düştüğü pozisyonda rabona yapacak gibiydi. Bu işlere girmemesi daha iyi olur gibime geliyor :D

My
24.05.2019, 21:46
3-1 oldu. bu kasımpaşa'dan fayda bekleyenden kabahat. mis gibi 3. lüğümüzü yediler hakemler.Mis gibi şampiyonluğunu yemişler, 3. lük ne ki.

Uğur KÜÇÜK
24.05.2019, 21:47
Ilk yari top oynamadan 3 oldu.
Bjk bosuna bunlara 7 atmamis.

Ulan hurra ileri mi gidilir.

Serefsiz Pasa, yat bakalim kargalara...

omondoles
24.05.2019, 21:48
Yusuf düştüğü pozisyonda rabona yapacak gibiydi. Bu işlere girmemesi daha iyi olur gibime geliyor :D

Sanki Rize’den gıcık kapıyor gibi. Farklı, unutulmayacak bir gol atmak istiyor gibi geldi bana.

Erayz
24.05.2019, 21:49
Şenol Güneş aslında 3. olalım diye baya uğraştı ama bjk topçuları oynuyor maalesef. Yoksa Kagawa'yı Atiba'nın yanında oynatması, sağ bek Necip falan adam bildiğin yenilme kadrosu çıkarmış yani. Güven'in de şov yapacağı tuttu. Neyse sağlık olsun.

Sinan.K
24.05.2019, 21:50
kasımpaşa kadar aptal bir takım yok, biz de şu takıma 2 puan bıraktık. üzülmemek işten değil.

Toure yuzunden canli bomba seneye hemen yollar ayrilmali yedekde bile duramaz o adam bizde

Onur Akyüz
24.05.2019, 21:50
Ayağı kaydı yoksa kerejmaya rahmet okutacaktı.

Ne de olsan trivelanın mucidi Ünal Trivelaman’ın öğrencisi.

At golünü yap şovunu Yusuf’um :)

Tayfun
24.05.2019, 21:51
Rodallega kalmalı.

Anthony ile iyi ikili oldular bozulmamalı bu ikili bir sezon daha

Sinan.K
24.05.2019, 21:52
Arkadaslar seneye bu yarisin icinde olmak istiyorsak Sosa ve Pereiraya yas itibarile guvenemem ben heran birsey olabilir bu takima en az 5 takviye lazim iki kulvarda yarisacaz kupasida var bunun yedeg kulubunde bi okadar önemli o yüzden oyuncu satmayarak 5 adam yoksa yine guzelim sezon ziyan olur maalesef

Kemal Öztel
Abi be ilk yarının sonunda 2 gol birden yenir mi ya çıldırıcam. Yazıklar olsun Kasımpaşa yedikleri 2.gol hele büyük rezillik. Oooff bi mucize olsa da ikinci yarı çevirse maçı Kasımpaşa

artvints
Şenol Güneş aslında 3. olalım diye baya uğraştı ama bjk topçuları oynuyor maalesef. Yoksa Kagawa'yı Atiba'nın yanında oynatması, sağ bek Necip falan adam bildiğin yenilme kadrosu çıkarmış yani. Güven'in de şov yapacağı tuttu. Neyse sağlık olsun.
adam yok ki ortasahada başka. mecbur öyle oynayacak.

jairzinho
24.05.2019, 21:53
yazıcı ve ömürün bonservisleri en az 30 milyon avrodan başlamalı.

umarım ahmet ağaoğlu bonservis piyasasının yükseldiğinin farkındadır.net

Mert Pasa
Yine gönüllerin şampiyonu olduğumuz(yani yine hakkımıza ulaşamadığımız) bir sene daha hayatımızdan eksildi.

Bu kadar güzel bir takım olduğumuza sevinemeyip yine kaçan için bunalımdayım.

Mert Oğuzlu61
Kasımpaşa hariç herhangi bir takım bu kadar eksikle oynayan kargalardan puan alabilirdi diyeceğim ama kendi sahalarında oynamak avantaj oldu, yoksa deplasman maçında zorlanabilirlerdi. Seyirci olunca motive oluyorlar.

İşi buraya getirmeden bitirmek lazımdı, böyle bir sezonda 4. lük çok üzdü. Bjk 4. olsa seri başıydı zaten eler gruplara kalırdı, olan bize oldu. Yine de kaliteli 2-3 transfer yaparsak gruplara kalma şansı var.

Neyse bari şu maçı kazanıp 2.7m TL kazanalım, para paradır...

Jackdaniels
24.05.2019, 21:54
Tez zamanda Kasımpaşa , Başakşehir gibi takımların düştüğünü görmek istiyorum bu kadar haysiyetsiz üç eziklere çalışan takım ve yönetim olamaz.

Arda'
Bu sezonun hakkı 3.lük olmalıydı neyse.

Ahmet Aksu
takım da taraftar da şov yapıyor maşallah..
maça kötü başlayan tek isim sosaydı o da sakatlıktandır büyük ihtimal stoperler biraz korkutuyor beni ama hücum hattımız çok rahat gol yesek yine atarız gibi :)

ayrıca geçmeden edemicem NWAKAMEEEEEE sen harikasın ya. adam 3 golde de imzasını attı..

kartal 57
24.05.2019, 21:56
Abi be ilk yarının sonunda 2 gol birden yenir mi ya çıldırıcam. Yazıklar olsun Kasımpaşa yedikleri 2.gol hele büyük rezillik. Oooff bi mucize olsa da ikinci yarı çevirse maçı Kasımpaşa
bilader hiç şaşırma kasımpaşa şuan itibari ile ligin en kötü takımı asıl sıkıntı bizde bu çapsızlara 2-0 dan 2-2 ya maç verdik

jairzinho
maaşları düşürdük gençleri kazandık ve üzerine 63 puan geldi ligde

harika bir sezon yönetim ve teknik ekip adına

başkanında söylediği gibi galibiyet başına yüksek prim sistemi devam etmeli.net

Mert Pasa
Arkadaslar seneye bu yarisin icinde olmak istiyorsak Sosa ve Pereiraya yas itibarile guvenemem ben heran birsey olabilir bu takima en az 5 takviye lazim iki kulvarda yarisacaz kupasida var bunun yedeg kulubunde bi okadar önemli o yüzden oyuncu satmayarak 5 adam yoksa yine guzelim sezon ziyan olur maalesef

Maalesef devir o devir değil,kulubun öyle imkanları yok yaparsa da altından kalkamaz.Bir tane garanti lider stoper ,bir tane de garanti santrafordan sonrası sadece ucuza al parlat şeklindeki isimlere olabilir

Uğur KÜÇÜK
24.05.2019, 21:57
Yusuf'un, Rize'ye ozel bir gicigi yoktur tahminim.
Yillarca sikecilere karsi bizde, evimizde bu hircinlik yuzunden mac kazanamadik.
1-0 ondelerken ve Yusuf korner kullanacakken, cakmak ve pet sise atip gaza getirdiler bizim uyuyan takimi.

Yoksa Rize maca iyi baslamisti..

Eyüphan
Kasımpaşa gibi takımların ligde işi olmamalı. Rakipler sezonun 2/3 ünde İstanbulda oynuyor. Deplasmana gittikleri yok. Trezegeut sattılar mı gelecek sezonun banko düşme adayı olacakalr.

yavuzbaha
Rodallega dan daha iyi bir golcu alabileceğimizi sanmıyorum.Tamam eksikleri var ama bence kalmalı.bugün yaptığı kafa vuruşu tam bir santrafor vuruşuydu