PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayman ve Risp Trabzonspor'da

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Erdinç Dilek
16.01.2007, 14:54
Ayman tekrar, Risp ise ilk defa Trabzonspor'da!

Trabzonspor, Gençlerbirliği'nin Mısırlı oyuncusu Ayman Abdelaziz ve İsveçli futbolcu Fredrick Risp'in transferi konusunda Gençlerbirliği ile anlaşma sağladı.
Her iki kulübün transferlerle ilgili anlaşmaya vardığı ve 2 futbolcunun yarın 17.30 uçağıyla Trabzon'a giderek imza atmasının beklendiği bildirildi.
Ayman ve Risp'in bonservisiyle ilgili Gençlerbirliği Kulübü'nden açıklama yapılmadı. Öte yandan, Ankara ekibinin Fransız oyuncusu Michael Nicoise'nin, Belçika Birinci Ligi takımlarından Mouscron'a transfer olduğu kaydedildi.

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 15:00

Trabzonspor, Gençlerbirliği'nin Mısırlı oyuncusu Ayman Abdelaziz ve İsveçli futbolcu Fredrick Risp'in transferi konusunda Gençlerbirliği ile anlaşma sağladı.
Her iki kulübün transferlerle ilgili anlaşmaya vardığı ve 2 futbolcunun yarın 17.30 uçağıyla Trabzon'a giderek imza atmasının beklendiği bildirildi.
Ayman ve Risp'in bonservisiyle ilgili Gençlerbirliği Kulübü'nden açıklama yapılmadı. Öte yandan, Ankara ekibinin Fransız oyuncusu Michael Nicoise'nin, Belçika Birinci Ligi takımlarından Mouscron'a transfer olduğu kaydedildi.

kaynak nedir??
walla risp i sağlık kontolüne sokup ikisini birden geri yollarlar diye korkuyorum. artık maça çıkmadan güvenemiyorum.

ErayAkyüz
16.01.2007, 15:00
hayırlı olsun ziya bey defansını saglamlamıst umarım artık erdinc cagdas stepanov risp

Faik Yılmaz
16.01.2007, 15:01
ya transfer bombaları patlamaya başladı desenize....

o bombalardan biride yönetimin kafsasında patlasa çok güzel olurdu....

Travelair
16.01.2007, 15:02
Hayırlı olsun inşallah başarılı olurlar Trabzonspor'umuzda

Berberoğlu
Ajansspor'da var haber.. Doğruysa hayırlı olsun diyelim..

http://www.ajansspor.com/haber/165693

Trabzonli_61
Arkadaslar hepiniz risp iyi diyorsunuzda gercekten o kadar iyi mi? yani onu seyreden oldu mu?

Erdem Keser
kaynak neresi

demokles
16.01.2007, 15:03
LİGTV.COM.TR de haber geçti

Erdinç Dilek
16.01.2007, 15:04
kaynak www.ligtv.com.tr (http://www.ligtv.com.tr)

Burçak
Rispi bende tanımıyordum ama Risp için kendi gençlerin taraftarlarıda dahil hep takımın en ii lerinden biriydi deniyor. yani boş bi adam değil söylenenlere bakılırsa.

Erdem Keser
hayallerimiz yikmaya devam ediyolar iki tane hucum oyuncusu yolladilar iki tane defansif oyuncu aldilar izlersiniz artik ferhatlari hasanlari aymanlari

muharrem demirc
abicim nerden çıkardınız, daha ortada hiçbirşey yok..nabızmı yokluyorsunuz yoksa?

Hüseyin Çümen
16.01.2007, 15:05
e ozaman erdinç neden geliyo ne alaka defans ta bol alternatifli bi kadro mu kuruyoruz yani bu gençler neyin peşinde herkesi satıyo anlamak mümkün değil cav cav neyin peşindesin gene
hayırlı olsun inşallah faydalı olurlar umarız

Mehmet Fatih Yavuz
Arkadaslar hepiniz risp iyi diyorsunuzda gercekten o kadar iyi mi? yani onu seyreden oldu mu?

Tv den gençlerin verilen maçlarını izledim.
zaten genelde takımda haftanın oyuncusu seçiliyordu, karmalara girmişliği de çoktur:)
iskandinav kökenli, şehrin ve takımın yapısına diğerlerine nazaran daha rahat uyacağını sanıyorum. inşallah hayırlı olur(tabi alındıysa, hala güvenmiyorum)...

Travelair
radyospor'a da düştü

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 15:06
e ozaman erdinç neden geliyo ne alaka defans ta bol alternatifli bi kadro mu kuruyoruz yani bu gençler neyin peşinde herkesi satıyo anlamak mümkün değil cav cav neyin peşindesin gene
hayırlı olsun inşallah faydalı olurlar umarız

ya adamın takımı 5.
ligden düşmez.
daha da yükseleceği yok. kapasitesi belli. 5. bitirse ne olacak 10 btirse ne.
risp i normalde tek vermezdi bize zaten. ayman ı da yanına kattı.
ben dua ediyorum ikinci promosyon gelmedi.

Erdinç Dilek
16.01.2007, 15:07
gençlere 3-0 yenildiğimiz maçta ondan top geçirmekte zorlanmıştık, adam nerdeyse tek başına savunmuştu ismini ondan sonra hiç unutamadım inşalah olursa bizim takımda da aynı performansı sergiler

Bahtiyar
16.01.2007, 15:09
karnıma ağrılar girdi aymanı rispin yanında yine kakaladılar:mad:

Cem Yavuz
16.01.2007, 15:10
MARCELİNHO ve SZMKOWİAK ver,,,
AYMAN LA RİSP i al...
Sonrada 7 maçta 2 gol atınaca deki...
TAKIMIN KONDİSYONU YOK.....

Allah sizlere akıl fikir ihsan eylesin....
Albayrak ın sonu korkarım saddam gibi olacak.....

Mehmet Fatih Yavuz
internetspor a da düştü haber.
bu kadar çabuk yayıldığına göre doğrudur.
bu da yalan haber çıkarsa, hele hele yönetim kaynaklı..
allah korusun...

Cabri61
hayırlı olsun

gugula
insallah yarar sağlarlar. hayırlı olsun.

Sevgi
16.01.2007, 15:11
yuh artık ya , ya bunlar cidden beceriksiz yada her transferin arkasında şahıslarını ilgilendiren bişey var.Bonservisi bir kaç ay sonra elinde olacak , sakatlığı hala daha gündemde olan , defansta alarm veren Ayman'ı almak hangi akla hizmettir.
Risp kimdir? necidir? ne iş yapacak TS'de ? Rispin görevini yapabilecek bir futbolcumuz yokmudur.

Sİz KİMSİNİZ ve NEYİN PEŞİNDESİNİZ sn.Albayrak ve kurmayları !!!

Mehmet Fatih Yavuz
karnıma ağrılar girdi aymanı rispin yanında yine kakaladılar:mad:

öle deme.. gene birinden kurtulmuşlar. :) normalde 2 tane kakalanacaktık:)

halil ibo
İnşallah hayırlı olur eğer yönetim birbirine girmezse... (

Salih61
16.01.2007, 15:13
Arkadaslar hemen de başlık açmayalım biraz bekleyelim resmi site bir açıklama yapsın ayrıca eger dogruysa risp için EVET!!! Ama Ayman içinse hala koca bir HAYIR!!! Bence

Bahtiyar
16.01.2007, 15:14
rezilbahçede gençler den transfer yaptı ama sadece uğur boralı aldı yani bi ışık gördü gençti verdi parayı aldı şimdi nasıl oynadığını herkes görüyor. bizim ziya ben torbadan çekme futbolcu almam diyo ama gençlerden fırsat paketleri alıyo.

leka
yönetici arkadaşlar stichusun selamı var banlamışsınız ve bugün saat üçte açılcak demişsiniz. tekrar ceza mı aldım bilmek istgiyorum diyor. benden iletmesi.

demokles
RİSP bence iyi adam ama AYMAN ı bilemem çünkü hiç hoşuma gitmiyor stili çok ağır ve top becerisi yok...

Burçak
Risp in bileti alınmış ama Ayman net değilmiş ..

Enes Berfin
16.01.2007, 15:15
Haber dogru'dur hayirli ugurlu olsun, insallah basarili olurlar.

gerçekefsane
16.01.2007, 15:16
stichus

Masada başka kim var. Serkan Martinez, ön libero

stichus
16.01.2007, 15:16
selamlar,
cezam bitti çok şükür. transfer haberinde tekrar yazabilmek güzel.
sizlere tavsiyem yazdıklarınıza dikkat edin.
çok dikkatli gözler tarafından izleniyoruz.
:)

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 15:17
stichus

Masada başka kim var. Serkan Martinez, ön libero

ileriye dönük bi tane adam yok mu şu lanet masada...
6-4-0 mı oynayacağız.

bordoomavii
16.01.2007, 15:17
selamlar,

o izleyen gözlere parmak sokulması yakındır ama.
ÖzGüReisEsenLer.

gugula
16.01.2007, 15:18
yuh artık ya , ya bunlar cidden beceriksiz yada her transferin arkasında şahıslarını ilgilendiren bişey var.Bonservisi bir kaç ay sonra elinde olacak , sakatlığı hala daha gündemde olan , defansta alarm veren Ayman'ı almak hangi akla hizmettir.
Risp kimdir? necidir? ne iş yapacak TS'de ? Rispin görevini yapabilecek bir futbolcumuz yokmudur.

bence aymanı güzelce tedavisini tamamlayıp geri yollarlar sene sonunda :(

champions
16.01.2007, 15:18
bu 2 transferinde takım adına hayırlı olmasını diliyorum özellikle ayman transferinden sonra hüseyinin gitmesi gerektiğini düşünüyorum tek yönlü bi önlibero kaldırır takım 2.si çift yönlü olmalı

bi konu 100 kerede eleştrilmez dimi ama

Salih61
16.01.2007, 15:19
selamlar,

Hocam kim izliyor kimi tehdit ediyorsun ya Allahdan başka korkumuz yok

Erdinç Dilek
16.01.2007, 15:19
Arkadaslar hemen de başlık açmayalım biraz bekleyelim resmi site bir açıklama yapsın ayrıca eger dogruysa risp için EVET!!! Ama Ayman içinse hala koca bir HAYIR!!! Bence
bende konuyu ilk açtığımda konu başlığın değiştireyim dedim ama düzeltme başlığı olarak geldi dikkat ettiysen sen bu başlığı şöyle algıla"Ayman tekrar. Risp ise İlk Kez Trabzonspor'da":)

stichus
16.01.2007, 15:20
şu eller le onun menejeri bir de szymekin avukatı var masada.
ortasahadan çok forvet arkası bir isim üzerinde durmak lazım.
enteresan bir şekilde hocadan bu yönde bir talep yok.
bana ayman risp ve erkanı al yeter diyor.
sana yeter de bana yetmiyor arkadaşım!

Faik Yılmaz
16.01.2007, 15:21
sene sonunda bedava gelecek sıaradan bir adama 1,6 trilyon vermek hangi akla hizmettir anlamadım......

Tayyip Bosnalı
hayırlı olur inş defansın göbek sağlamdır inş artık

risp ve milan kolay kolay top geçirmezler

Mehmet Fatih Yavuz
risp olumlu bi hamle bence.
ama ayman için söylenecek çok laf var.
hasan ve ferhat sakat falan dedim belki ziya hoca mecburiyetten az da olsa hücum yapar ama... cıx...
bi tane daha aldık ayni kalibrede.
hücum ağırlıklı 2 oyuncunu kaybettin.
ilk yarı ikisi varken atamadığımız golleri nasıl atacağız.?
yattara için dua ya çıkalım.. ayağı taşa takılırsa halimiz duman.

Cengiz Çubukcu
bunlar hep ziya doğanın başının altından çıkıyor, umarım sene sonunda kovulmaz da bu oyuncular elimizde kalmaz..

stichus
16.01.2007, 15:22
tehdit falan yok yahu!
ben uzak durayım en iyisi!
kolay gelsin hepinize.
birbirimize hoşgörü sahibi olmayı ilginçtir;
'ne öğrenebiliyoruz, ne öğretebiliyoruz!'

Burçak
16.01.2007, 15:22
Bu ara dönemde Ben Rispden ümitliyimde Ayman pek heyecan vermedi bana.

suleyman954
16.01.2007, 15:23
yine de hayirli uqurlu olsun.ins.hizli yukselise kecer

Berat
16.01.2007, 15:23
Sayitoğlu'nun da dediği gibi Hasan yeni ameliyat oldu,Ferhat'ın da gözlerinde problem varmış.E zaten Szymek'i de futbolu bıraktırma noktasına getirdiler.Dolayısıyla o bölgede oynayabilecek adam gibi bir önliberoya ihtiyaç vardı ve Ayman da Ziya Doğan'ın ısrarla istediği bir oyuncuydu. Umarım Ziya Doğan'ın ısrarına değecek bir futbol oynar.Gerçi Ziya Doğan'ı memnun edecek mantaliteye sahipse bizi memnun edemez,o da ayrı bir konu.. ayrıca 3 ay sonra bonservisi elinde olacak bir oyuncuya kaç para verildi bilmek istiyorum.. 3 ay sonra alsak ne olurdu? Bu seneki hedeflerimize -ki öyle bir hedefimiz kaldıysa- ulaşmamız için olmazsa olmaz bir oyuncu muydu? Bahsedilen rakamlar doğruysa, 800.000 Euroı vermeye değer miydi??

Risp ise beğendiğim bir oyuncu.Zaten tandem için İskandinav defans oyuncularını oldum olası sevmişimdir, İskandinav defans oyuncusuna sahip olma isteği de Olof Mellberg rüyasıyla başlamıştı..

Risp'in başarılı olacağını, Stepanov'la iyi bir ikili oluşturacağını düşünüyorum. Ayman=? Yunanlıların deyimiyle; tha doume..

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 15:24
bunlar hep ziya doğanın başının altından çıkıyor, umarım sene sonunda kovulmaz da bu oyuncular elimizde kalmaz..

yönetim belki de ilk defa doğru bi iş yapıyor transfer için hocanın fikrini ön plana alıyor.
onda da denk geldiğimiz adam defans aşığı.
stoper dolduracak takımı.

Bahtiyar
16.01.2007, 15:24
Hocam kim izliyor kimi tehdit ediyorsun ya Allahdan başka korkumuz yok

arkadaş düzgün sözler yazılmasından falan bahsetmiştir herhalde. ama izleyen birisinin olduğu iyi oldu ziyanın çevrede ne kadar sevildiğini anlasınlar. benden de kucak dolusu selamlar ziyaya. gerisini yazamıyorum tam işin zevkli yerinde banlamasınlar.

BDiler61
16.01.2007, 15:25
hayırlı olurlar inşallah

karayamayman
selamlar,

:) Hoşgeldin.

Yokluğunda kulaklarını bol bol çınlattık.:) :)

Bu son transferleri de tamamlayarak aramıza katılman iyi oldu. Bundan sonraki transfer planların hakkında da bilgilendirirsin bizi.

Ne de olsa transferlerde üstlendiğin önemli rol ve eşsiz yönlendirmelerin hakkında arkadaşların bize gerekli bilgileri verdiler.

Ama keşke Risp'le birlikte Mehmet Çakır'ı alınması konusunda ısrarcı olsaydın.:)

Neyse, ben cezasını çeken herkese ikinci bir şans tanınmasından yanayım.:)

Sevgi
selamlar,

''çok dikkatli gözler tarafından izleniyoruz'' ne demek ? dikkat etmemiz gereken ne ? bizi izleyen gözler dikkatli olsaydı bugün Ayman, Risp transferini tartışıyor olmazdık, o gözler dikkatli olsaydı, Dahi Doğan gibi bir hocamız olmaz, Şimek , Merce gibi futbolcular kaçmaz,Mustafa Keçeli ,Musa Büyük, Ferhat gibi futbolcular medet ummaz, Erdinç gibi bir futbolcu geri alınmazdı,O gözler biraz daha dikkatli olsaydı bugün rezilliğimizle 9 köye alay konusu olmazdık.

yoksa siz dikkat edin derken, izleniyorsunuz düşüncelerinizi atın bir kenara hepbirlikte kalkın alkış tutun mu demeye çalışıyorsunuz.

Salih61
16.01.2007, 15:26
tehdit falan yok yahu!
ben uzak durayım en iyisi!
kolay gelsin hepinize.
birbirimize hoşgörü sahibi olmayı ilginçtir;
'ne öğrenebiliyoruz, ne öğretebiliyoruz!'
Hocam BMN de ezici bir cogunluk bu yönetimi ve şakşakcı hocası ZD yi istemiyor bu yönetimin amacı sadece ve sadece DUYGUSAL
Sana şunu sormak istiyorum samimi cevap verecegine inanıyorum Fatih TEKKE den alınan para nerde? neden transfer için marcelinhonun satılması gerekti kulubün kasasında neler oluyor Stad projesi sadece bir hayal ve kandırmacadan mı ibaret lütfen bir Trabzonspor taraftarı olarak rica ediyorum madem bazı şeyleri biliyorsun bu konularda da bilgin vardır

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 15:26
:) Hoşgeldin.

Yokluğunda kulaklarını bol bol çınlattık.:) :)

Bu son transferleri de tamamlayarak aramıza katılman iyi oldu. Bundan sonraki transfer planların hakkında da bilgilendirirsin bizi.

Ne de olsa transferlerde üstlendiğin önemli rol ve eşsiz yönlendirmelerin hakkında arkadaşların bize gerekli bilgileri verdiler.

Ama keşke Risp'le birlikte Mehmet Çakır'ı alınması konusunda ısrarcı olsaydın.:)

Neyse, ben cezasını çeken herkese ikinci bir şans tanınmasından yanayım.:)

hayırdır ya. ben yeniyimm. daha 4 gün oldu...
yönetici mi bu vatandaş? transferlerde rol falan...

gerçekefsane
16.01.2007, 15:27
Yönetim uyuma pascalı al

Erkan
16.01.2007, 15:27
Risp transferi cok iyi oldu .. Ayman kazmasi iyi olmadi ama neyseh... Hayirli ugurlu olsun... defans defans ... Guclendi iste daha ne istiyoruz (istiyorsun ziya ) risp, stepanov ve erdinc... cagdas murat... bi de hucum yonu guclu olan oyuncu alsak tam super olacak..

gugula
16.01.2007, 15:30
Takımın yarısından coğu defansif oyunucularla doldu. sanırım ziya hoca 4 önlibero oynatacak

Berat
16.01.2007, 15:31
Ayman-Risp transferleriyle ilgili olmayan tüm mesajlar silinecektir. Kişileri tartışmayı, kişisel reklam yapmayı lütfen bırakalım..Teşekkürler..

Ayşe Aygün
16.01.2007, 15:31
Allahım İnşallah utanan biz oluruz bunada razıyım.Eğer beğenmediğimiz bu transferler gerçekten iyi çıkarsa sayın nuri sizden özür dileyeceğim ama bizi hayal kırıklığına uğratırsanzı işte o zaman hanı size sıksık yolladığım iyi dilekli maillerime devam edeceğim.Artık eğer alınmış ise hayılrı olsun diyorum

Erkan
16.01.2007, 15:33
Takımın yarısından coğu defansif oyunucularla doldu. sanırım ziya hoca 4 önlibero oynatacak
4 olsa iyi... Yakinda 11 onlibero sistemi ortaya cikartirsa hic sasma :) jeffersonu bile onlibero ya alir bu adam... YONETIME CAGRI RISP HEYCANINDAN SONRA bir heycan daha istiyorum , forvet agirlikli!! symek in yerine iyi bir oyuncu alin lutfen!!!!!!!!! Ondan sonra da lutfen bu klubun yakasini birakin!!!!!

Faik Yılmaz
arkadaşlar daha kazma diye tabir edilen oyuncu kaldımı almadığımız......

900 bin euro ve ayman... bunun adı rezillik başka bi şey değil...

Özge
hayırlı olsun

KuĞu
16.01.2007, 15:37
hazırlık maçlarında 1 kez bile kaleye geçmeyen Jeffersonun durumu ne acaba? risp in gelmesi çok iyi oldu tanımayanlar için stephanov kadar faydalı bir oyuncu diyorum seneye stephanov yok, yeni stephanov risp olacak. Ayman bildiğimiz ayman işte bu baskı altında inşaallah başarılı olabilir, adam ne şanssız ya geldi gönderildi tekrar geldi ama kimse istemiyor üzülmeye başladım onun için bir insan için böyle psikolojik bir baskı çok zor arkadaşlar bence imza atıldığı an sahip çıkılmalı ayman'a.. Sırada kim var Martinez mi?

CAFER ÖZER
16.01.2007, 15:38
Orta sahayı boşalt Marce gitti,Simek gitti,Defansa adam doldur
Erdinç-Risp-Ayman,Birde alınırsa Erkan
Bu nasıl mantıktır ya Trabzonsporda Orta sahada adama ihtiyaç varken 2 tane Orta saha oyuncusu gidiyor 2 tane defans adamı geliyor,
Ayrıca Hüseyin varken Ayman a gerek olduğunu düşünmüyorum,Yada Ziya Doğan Hüseyin i kesip Aymanı oynatma cesareti gösterebilecekmi.?Onuda zannetmiyorum.
Risp bu sezon izlediğim kadarı ile yaklaşık 4,5 tane maçta izledim G.Birliğinin en iyi oyuncularından birisi idi.Bu gerekli Transfer olabilir.
Ayman işi gücü faul yapıp kart görme riski çok fazla olan bir oyuncu,
Ayrıca Trabzonspora Milli takımı koysan Barcelonayı taransfer etsen başarılı olma şansı yok,Trabzonsporda başarısızlığın temel nedeni HACIOSMANOĞLU İLE SEYİTOĞLU ÇEKİŞMESİDİR.Bunu göre göre müdahale etmeyen başkanda Bu sorunun baş nedeniridir.Bu kadar basit.
Ben Trabzonsporun Transfere değil Yönetici Transferine ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 15:39
transfer yapıldığına göre bırakmaya niyetleri yok.....
risp-(eksi) ayman aldık...
ben hiç alınmamasından yanaydım. mali külfete bizi sokmadan kongreye gidilmesinden. hele ayman gibi sözleşmesinin sonunu bekleyen 30 yaşındaki vasat bir adam uğruna.
ha eğer niyetleri bizi kanser ederek devam etmekse,
marce ve zymek den boşalan o yere marce kalitesinde adamı yerleştirsinler.
yıldız satıp onun parası ile 3-4sıra adam almak yakışacak iş değil.
cebindeki banknotu bozdurup demir para haline getirmenin alemi yok.
büyük adamsan büyük para taşıyacaksın.
yok alamıyorsan hiç alma kongre sürecine gir.
takımın sırtına da ayman gibileri kambur etme. 30 yaşında 3 ay sözleşmesi kalmış. ödenen bonservis 800 bin dolar.
eller gibi kupa kaldırmış adamını zor pazarlıyorsun, bu adama bu kadar para saymanın alemi ne.
bu cavcav ın bizi yediğini gösterir.(hoca ile ortaklar mı onu bilmem)

risp transferine memnun oldum şahsen. hayırlı olsun tekrar.

Erbay
16.01.2007, 15:40
Demek ki Ziya Doğan'ın bir bildiği var.Ama ben Ayman'ı hiç beğenmiyorum.Onun gibi 3 tane oyuncumuz var.Hatta Enis bile var.Niye alındı anlamış değilim.Bence Risp'in de Erdinç veya herhangi bir defans oyuncumuzdan da bir fazlası yok.Fuzuli para verdiler.Transfer gerekliydi ama bunlar değil.Off off.

Erkan
16.01.2007, 15:40
hazırlık maçlarında 1 kez bile kaleye geçmeyen Jeffersonun durumu ne acaba? risp in gelmesi çok iyi oldu tanımayanlar için stephanov kadar faydalı bir oyuncu diyorum seneye stephanov yok, yeni stephanov risp olacak. Ayman bildiğimiz ayman işte bu baskı altında inşaallah başarılı olabilir, adam ne şanssız ya geldi gönderildi tekrar geldi ama kimse istemiyor üzülmeye başladım onun için bir insan için böyle psikolojik bir baskı çok zor arkadaşlar bence imza atıldığı an sahip çıkılmalı ayman'a.. Sırada kim var Martinez mi?

Martinez + serkan balci iyi gelir takima...

Kaan Dilek
16.01.2007, 15:41
bunlarin yapacagi is bukadar zaten dogru dürüst futbolcu alacaklari yoktuki,artik hayirli olur demekten baska birsey kalmiyor,helal zd artik 4-5 ön liberolan oynarsin

Erdem Keser
16.01.2007, 15:43
ISTE YILIN TRANSFERLERININ PERDE ARKASI

.....ve beklenen oldu trabzonspor transfer bombalarini pespese patlatarak genclerbirliginin iki yildizinin isini bitirdi .Bu gece buyuk bir gizlilikle yurutulen operasyonda ilhan cavcavla anlasmaya varan baskan yardimcisi ibrahim haciosmanglu daha sonra bu iki yildiz isimle anlasarak transferi konusunda mutabakata vardi. Avrupanin en onemli liberolarindan olarak gosterilen aymanin trabzonspora transferini uefa resmi sitesi bas sayfadan duyurarak transferi flas haber olarak yayinladi..bu gelismelerden sonra aciklama yapan baskan nuri albayrak dunyaca unlu bu iki yildizin trabzonsporda oynayacak olmalarindan dolayi gurur duyduklarini belirtti ...Bu transferlerle yildiz sozunu tutmus olan baskan nuri albayrak taraftarin sabirli olmasi gerektigi soyleyerek onlar herseyin eniyisine layiktir dedi .

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 15:44

buna çok dikkat etmemiz lazım.
adam alınana kadar ne dersek diyelim. ama alındıktan sonra sahip çıkmak lazım. yoksa yanlışı yanlışla kapatırız. alırken zarar ettik bari max. fayda sağlayalım. yoksa bi daha zarar edeceğiz.

bu arada kaleci konusu mühim aslında. jeff ile işlerin yürümeyeceği açık. hoca devre arası hazırlıklarında hiç oynatmamış.
bi martinez büyük süpriz + sükse olurdu.
bakalım. itina ile izliyoruz.

erkanın o paketten çıkarılmasını yönetim hanesine + olarak geçtim:)
artık o kadar güvensizlik var ki kendilerine karşı, bi arpa boyu adım attıklarında(aslında yanlış atılan adımın tekrar düzeltilmesi ama olsun) şükür duasına başıyorum.

KuĞu
16.01.2007, 15:48
abartmayın arkadaşlar bu kadar stres herkese zarar Rispi tek başına vermiyordu adam aymanıda zd istiyordu pazarlıklar sonucu alınabilecek en iyi şartta almışlardır. Ben şuan için aymanın çok gereksiz olduğunu düşünmüyorum hüseyin ayman yine ön libero oynayabilir ferhatı gerektiğinde sağ tarafta kullanacaktır. Hasan zaten sakat kendini bulana kadar sezon bitecek, birbirlerinin alternatifi oldu bu isimler abartmaya gerek yok. Herşey Güzel olacak.

Erdinç Dilek
16.01.2007, 15:48
Yönetim uyuma pascalı al
Trabzonu Kurtaran Adam filminde oynatırlar:):):)

Berat
16.01.2007, 15:50
Trabzonu Kurtaran Adam filminde oynatırlar:):):)
Pascal Feindouno;)

hay1699
gb forumunda erkanın da verildiği soyleniyor...

Mehmet Fatih Yavuz
abartmayın arkadaşlar bu kadar stres herkese zarar Rispi tek başına vermiyordu adam aymanıda zd istiyordu pazarlıklar sonucu alınabilecek en iyi şartta almışlardır. Ben şuan için aymanın çok gereksiz olduğunu düşünmüyorum hüseyin ayman yine ön libero oynayabilir ferhatı gerektiğinde sağ tarafta kullanacaktır. Hasan zaten sakat kendini bulana kadar sezon bitecek, birbirlerinin alternatifi oldu bu isimler abartmaya gerek yok. Herşey Güzel olacak.

G.Birliği taraftarları ZD için ayman fetişisti diyorlardı.
ya allahım inşallah şu adam ziyanın dediği gibi oynar..

CAFER ÖZER
''çok dikkatli gözler tarafından izleniyoruz'' ne demek ? dikkat etmemiz gereken ne ? bizi izleyen gözler dikkatli olsaydı bugün Ayman, Risp transferini tartışıyor olmazdık, o gözler dikkatli olsaydı, Dahi Doğan gibi bir hocamız olmaz, Şimek , Merce gibi futbolcular kaçmaz,Mustafa Keçeli ,Musa Büyük, Ferhat gibi futbolcular medet ummaz, Erdinç gibi bir futbolcu geri alınmazdı,O gözler biraz daha dikkatli olsaydı bugün rezilliğimizle 9 köye alay konusu olmazdık.

yoksa siz dikkat edin derken, izleniyorsunuz düşüncelerinizi atın bir kenara hepbirlikte kalkın alkış tutun mu demeye çalışıyorsunuz.

Boş boş izlemek önemli değil Önemli olan İzlediklerinden ders çıkartmaktır.
Sevginin dediğine katılıyorum ve ekliyorum.
Eğer izleselerdi.Bizlerin kafasının çalıştığı kadarına onların kafası çalışır,
İki Asbaşkan Kendi reklamalrı uğruna kavga edip Trabzonsporu bu hallere düşürmezlerdi.
Eğer izleselerdi.Ziya Doğanı istemeyen Seyitoğlu Futbol şubesi sorumlusu yapılmaz,Derhal istifa ettirilirdi.
Eğer izlenseydi sezon başında Lazaroni için"Şehir içinde tur attırıp Transfer yapanlar düşünsün" Diyerek Kendisi sanki yönetim dışında imiş gibi Hareket eden Hacıosmanoğlu Göreve devam ettirilmezdi.
Eğer izlenseydi Baştan kendilerine Destek veren kişilerin (Ben dahil,xxx parti taraftarı da o yüzden başkanı destekliyor diye bizlere iftira atmalarına rağmen)
Bu gün neden yönetimden desteğini çektiğini görmeleri lazımdı.
Eğer izlenseydi Trabzonsporun tarihinde bu kadar kötü durumlara düştüğünü görmeleri ve ona göre Hoca ile yollarını ayırmaları gerekirdi.
izleselerdi 7 hafta defans oynatacağım diye takımı her hafta yenilgiye uğratıp Naklen yayın gelirinden Kaybedilen Trilyonların hesabını Ziya Doğan a sorup,Arkadaş ya adam gibi oynat yada Çek git diye yollarını ayırmaları gerekirdi.
Demekki İzlenmiyoruz.
yada Boş boş izleniyoruz.
Trabzonspor taraftarının sabrının taştığını Göröeyecek kadar Cahilmi bu insalar
Bu kafa İle Konya maçını kazanmanın zor olduğunu O maç kaybedildiğinde Nelerle karşılacşacaklarını Görmüyorlarmı.
O zaman bunlar GÖZLERİ VAR GÖRMÜYORLAR
BAKIYORLAR ANLAMIYORLAR
yada Trabzonsporu Traftara rağmen Küme düşürmek için uğraş veren Yıkım ekibi.,
izlemek önemli değil.
Gerçekleri görmek önemli.

salihismet
Valla $u önlibero konusunu yazanlardan rica ediyorum, artik daha yazmayin $u konuyu lütfen. Bu takimi Ziya Dogan sürüyor sahaya, onun yaptigi 11 i izlemek zorundayiz, istemeyen izlemeyebilirde. Bu teknikdrektörlük kolay bir $eyse herkes yapsin bu i$i. $indi ne yapalim bir önlibero daha almi$sa, demekki elindekiler yeterli deyil?

Faik Yılmaz
16.01.2007, 15:51

Atakan bu bouns bize çok pahalıya maloldu.. yaklaşık 1,6 trilyon fazladan para verdik.... almasaydık onu çok mu önemli bi adam hem stepanov göndeilcek belkide onun için alıyolar bu adamı....

BEN BU YÖNETİMİN TAKIM İÇİN Bİ ŞEY YAPABİLECEĞİNE İNANMIYORUM ARTIK....

belkide kendi maaşlarını almak için stepANOVU HATTA GÖKDENİZİ BİLE SATAR BUNLAR....

Erdem Keser
16.01.2007, 15:52
Valla $u önlibero konusunu yazanlardan rica ediyorum, artik daha yazmayin $u konuyu lütfen. Bu takimi Ziya Dogan sürüyor sahaya, onun yaptigi 11 i izlemek zorundayiz, istemeyen izlemeyebilirde. Bu teknikdrektörlük kolay bir $eyse herkes yapsin bu i$i. $indi ne yapalim bir önlibero daha almi$sa, demekki elindekiler yeterli deyil?
eger onun yaptigi teknik direktorlukse ve kendisi teknik direktorse bende jose mourinho yum

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 15:54

elindekiler tabii ki yeterli değil... bunu iddia eden var mı?:)
ama alınanın eldekilerden farkı yok diyoruz.
ama inşallah haksız çıkarız.
artık bizim topçumuz. sonuçta destek vereceğiz.

champions
16.01.2007, 15:54
eger onun yaptigi teknik direktorlukse ve kendisi teknik direktorse bende jose mourinho yum
:alkış: :alkış: :alkış: bende lippiyim anasını satıyim

rispin gelmesi smilan gittiğinde eyvah demememiz anlamına geliyor ilk defa ileriyi düşünerek bişey yaptılar (mı acaba )
aymanı hüseyinle aynı kefeye koyuyorum 2si bi arada olmamalı bu yüzden hüseyin gitmeli hücum yönüde olan bi önlibero aldık mı tadından yenmez valla ah birde ziya gitti mi ne hayal be

Küçükalioğlu
16.01.2007, 15:55
Ne denilebilirki; acizlik, beceriksizlik, iş bilmezlik = Trabzonspor Yönetimi

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 15:56
Atakan bu bouns bize çok pahalıya maloldu.. yaklaşık 1,6 trilyon fazladan para verdik.... almasaydık onu çok mu önemli bi adam hem stepanov göndeilcek belkide onun için alıyolar bu adamı....

BEN BU YÖNETİMİN TAKIM İÇİN Bİ ŞEY YAPABİLECEĞİNE İNANMIYORUM ARTIK....

belkide kendi maaşlarını almak için stepANOVU HATTA GÖKDENİZİ BİLE SATAR BUNLAR....

milan kesinlikle satılacak. onun yolu yapıldı zaten şu anda..
fatih i ikna edemeyenler milan ı sözleşme yenilemeye nasıl ikna etsin.

Emorfo
16.01.2007, 15:57
Antalya'dan gelen haberlere göre Risp kesin fakat Ayman transferi henüz kesin değilmiş. Bazı parasal pürüzler varmış. Ayrıca Risp'in sözleşmesi 6 aylık opsiyonlu olacakmış.

Risp'in alınması demek sezon sonunda Stepanov'un gönderilmesi demek. Zira sezon sonun kiralık verilen Djjokaj mıdır ne karın ağrısıysa o işt ve Jun gelecek. Stepanov yolcu sezon sonunda.

macka61
16.01.2007, 15:59
ben imza atmadıkları sürece inanmam artık bu yönetimin işi belli olmaz

Erkan
16.01.2007, 16:00
Antalya'dan gelen haberlere göre Risp kesin fakat Ayman transferi henüz kesin değilmiş. Bazı parasal pürüzler varmış. Ayrıca Risp'in sözleşmesi 6 aylık opsiyonlu olacakmış.

Risp'in alınması demek sezon sonunda Stepanov'un gönderilmesi demek. Zira sezon sonun kiralık verilen Djjokaj mıdır ne karın ağrısıysa o işt ve Jun gelecek. Stepanov yolcu sezon sonunda.
Allah korusun..... bu yonetimi sezon sonuna kadar gonderelim`de bu felaket senaryolari gerceklesmesin...

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 16:00

alıştık zaten sıra takımı olmaya. iyisini sat kötüsünü(satılana göre) al.
yönetimin yeni sezonda hedefi üst sıralarda kendimize yer aramak olacaktır.
naklen yayın gelirlerimize göz dikmiş onca sırtlan varken bu küçülme acep kimin ekmeğine yağ sürüyor.

Salih61
16.01.2007, 16:03
gb forumunda erkanın da verildiği soyleniyor...

Onların forumları da mı? var

Cem Yavuz
16.01.2007, 16:04
Yarın Ankara da miting var miting…
Ne mitingi AYMAN SATILAMAZ mitingi
Bütün Ankara ayağa kalkmış……
Gece Tesisleri basabilirler…….

Ey gidi Trabzon um Benim…
Ey gidi İlkelerin takımı…
Ey gidi Onurlu İnsanların Takımı….
Seni ne hale getirdi bunlar….
Rezil olduk ümmeti cihana

PARALI BASKANCILAR…..(Albayrak)
ACİZ YÖNETİM İSTEMİYORUZ DİYENLER ( Sayitoğlu)
KODU MU OTURTUR YÖNETİCİ HAYRANLARI ( hacıosmanoğlu)

Gördünüz dimi bu muhteşem üçlüyü…
Bakın ne gördünüz anlatayım size….

Paralı başkanın klübü25 milyon dolar borca soktuğunu…
Alacağı dediği adamın (Marcelinho) ilk taksidini klübe ödettiğini…

İş bitirici yöneticinin dibinden 3 tane futbolcunun ( SZMEK MARCE ELLER ) kaçtığını….

Kodu mu oturtan yöneticinin de ağladığını…..

Ene diyeyim
GÖZLERİNİZ AYDIN OLSUN….

Emorfo
16.01.2007, 16:05
Son Dakika
- RISP, İMZA İÇİN TRABZON'A GİTTİ
- İSVEÇLİ FUTBOLCUSU RISP, BORDO-MAVİLİ KULÜPLE SÖZLEŞME İMZALAMAK İÇİN TRABZON'A GİTTİ

ANKARA - Trabzonspor, uzur süredir kadrosuna katmak istediği Gençlerbirliği'nin İsveçli savunma oyuncusu Fredrik Risp'in transferini gerçekleştirdi.
Trabzonspor'un Risp ile 6 aylık opsiyonlu anlaşma yaptığı sezon sonunda İsveçli futbolcunun isteğine göre sözleşme süresinin uzatılabileceği öğrenildi. Ankara'dan ayrılan Risp, Trabzonspor ile sözleşme imzalamak üzere Trabzon'a hareket etti.
Bu arada, Bordo-mavili ekibin parasal pürüzlerin giderilmesi halinde Ayman Abdulazez'in transferini de birkaç gün içinde gerçekleştireceği belirtildi.

aaahmet61
yahu stepanov gitmek istiyorsa hangi yönetim onu takımda tutar anlamış değilim.marcelinho gol atamıyordu satmaları iyi oldu.şimekin psiklolijisi bozulmuş oynayamazdı gitmesi iyi oldu gelenler inşallah gidenleri aratmaz

champions
Onların forumları da mı? var
neden olmasın şu küçümseme işinden vazgeçelim(yanlış anladıysam özür diliyorum ortada pek şaşılacak bi durum yok ama neyse)

sadece risp olursa en güzeli olur bence

muratbesir61
16.01.2007, 16:07
inş yararlı olurlar...ama milan gıtcek gb gelıoo sankıı nede olsa en degerlı oyuncularımızdan ii paraa ederr...satın gıtsınn:):):)

Çakır
16.01.2007, 16:09
yahu stepanov gitmek istiyorsa hangi yönetim onu takımda tutar anlamış değilim.marcelinho gol atamıyordu satmaları iyi oldu.şimekin psiklolijisi bozulmuş oynayamazdı gitmesi iyi oldu gelenler inşallah gidenleri aratmaz

Tamam ama Almanya'da 65 gol atan Marcelinho Trabzonspor'da neden gol atamadı, Szymkowiak'ın psikolojisini kimler ya da hangi olaylar bozdu? Bunları düşünmek gerekmiyor mu biraz da? İnsanları kolay harcayarak kurumun hatalarını kapatma yoluna gitmeyi bırakmamız gerekiyor artık, o dönemi el birliğiyle kapatmalıyız.

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 16:10

ilk yarı görevini yapan kim vardı ki takımda marcelinho yu suçluyorsun anlayamıyorum..
takım sefilleri oynuyor, üzerine de adamı hiç oynamadığı yerde, asla verimli olamayacağı splinter yapı gerektiren kanatta hapis cezasına çarptırıyorsun.
buna rağmen adam çoğu maçta o yaşına rağmen koştu bastı pres yaptı.
yıldız alıyorsan takımı o adama göre ylendirirsin.
fatih tekkeyi alıp sağ açığa koyalım, sonra kötü oynadığı zaman kovalım.
suçlu kim olacak fatih mi?

temennine ben de katılıyorum. sonuçta takım bizim takımımız.

KuĞu
16.01.2007, 16:13
Son Dakika
- RISP, İMZA İÇİN TRABZON'A GİTTİ
- İSVEÇLİ FUTBOLCUSU RISP, BORDO-MAVİLİ KULÜPLE SÖZLEŞME İMZALAMAK İÇİN TRABZON'A GİTTİ

ANKARA - Trabzonspor, uzur süredir kadrosuna katmak istediği Gençlerbirliği'nin İsveçli savunma oyuncusu Fredrik Risp'in transferini gerçekleştirdi.
Trabzonspor'un Risp ile 6 aylık opsiyonlu anlaşma yaptığı sezon sonunda İsveçli futbolcunun isteğine göre sözleşme süresinin uzatılabileceği öğrenildi. Ankara'dan ayrılan Risp, Trabzonspor ile sözleşme imzalamak üzere Trabzon'a hareket etti.
Bu arada, Bordo-mavili ekibin parasal pürüzlerin giderilmesi halinde Ayman Abdulazez'in transferini de birkaç gün içinde gerçekleştireceği belirtildi.

bu haberden anladığım her şey Risp' in Trabzonu Trabzonsporu beğenmesi ile ilgili ya da istediği para çok fazla yönetim 6 ay bakalım ne veriyorsun takıma sora parayı konuşuruz diye 6 aylık bir para teklif etti. Her haliyle enteresan bir transfer gibi görünüyor.

salihismet
16.01.2007, 16:13

Yeterli olup olmadigini ikinci yari görecegiz. Iyi $eyler yapamasa zaten gidecek, fakat $u durumda hoca degi$tirmek Trabzonspora en büyk zarari getirir. bize ko$arak gelecek üst seviyede bir hoca ismi verebilirmisiniz? Ekonomik durumumuz ortada, alinan futbolcularin daha iyilerini kim istemez? Ama parasizda olmuyor bu i$ler.

Salih61
16.01.2007, 16:14
neden olmasın şu küçümseme işinden vazgeçelim(yanlış anladıysam özür diliyorum ortada pek şaşılacak bi durum yok ama neyse)

sadece risp olursa en güzeli olur benceBen küçümsemek için söylemedim sadece bilmedigim için sordum daha önce hiç duymamıştım şimdi gördüm bir sitelerinin oldugunu risp konusunda seninle aynı fikirdeyim sadece o gelirse iyi olur erkan da fena durmaz ama Ayman asla istemiyorum bu forma kutsaldır dönekler giyemez
NOT:Ayman:Bir daha Trabzonspora gitmem!!!

Berk Eren
16.01.2007, 16:14
erkan özbeyden haber varmı?
risp onemlı bır transfer bence..ama erkanında alınması gerek sag kanatda buyuk sorun var..erkan mutlaka alınmalı..

zafercalikoglu
16.01.2007, 16:17
erkanı alasalardı aymanın yerine
daha iyi olurdu

Özge
16.01.2007, 16:19
ERKAN BİTTİ GİBİ!
Trabzonspor'a transferi gündemde olan ancak Trabzonspor Kulübüyle ücret konusunda henüz anlaşamayan Erkan'ın transferi konusunda da pürüzlerin giderildiği ve Erkan'ın da Ayman ve Risp ile birlikte Trabzon'a gideceği öğrenildi.
Ayman ve Risp'in bonservis bedelleriyle ilgili Gençlerbirliği Kulübü'nden açıklama yapılmadı.
Öte yandan, Ankara ekibinin Fransız oyuncusu Michael Nicoise'nin, Belçika Birinci Ligi takımlarından Mouscron'a transfer olduğu kaydedildi.

gerçekefsane
16.01.2007, 16:19
kaleci sağbek oyun kurucu transferi şart.

hay1699
16.01.2007, 16:20
onu da alırlar rahat olun, ziyanın ideal takımı zaten komple defans oyuncularından oluşuyor.

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 16:21
ERKAN BİTTİ GİBİ!
Trabzonspor'a transferi gündemde olan ancak Trabzonspor Kulübüyle ücret konusunda henüz anlaşamayan Erkan'ın transferi konusunda da pürüzlerin giderildiği ve Erkan'ın da Ayman ve Risp ile birlikte Trabzon'a gideceği öğrenildi.
Ayman ve Risp'in bonservis bedelleriyle ilgili Gençlerbirliği Kulübü'nden açıklama yapılmadı.
Öte yandan, Ankara ekibinin Fransız oyuncusu Michael Nicoise'nin, Belçika Birinci Ligi takımlarından Mouscron'a transfer olduğu kaydedildi.

mehmet çakırı da alsınlar bari.
G.Birliği ni trabzon a taşıyor ziya hoca
işe bak.
yeni bi akım başlatacak
topçularda hoca ile yer değiştirecek
bu adamlarla az kalsın gençleri kümeye göndermiyor muydu ziya hoca.(akıllılık adip kovmuşlardı)
ben mi yanlış hatırlıyorum.

Erdem Keser
16.01.2007, 16:23
Yeterli olup olmadigini ikinci yari görecegiz. Iyi $eyler yapamasa zaten gidecek, fakat $u durumda hoca degi$tirmek Trabzonspora en büyk zarari getirir. bize ko$arak gelecek üst seviyede bir hoca ismi verebilirmisiniz? Ekonomik durumumuz ortada, alinan futbolcularin daha iyilerini kim istemez? Ama parasizda olmuyor bu i$ler.
trabzonu basariyla yonetecek cok hoca sayarim sana ayrica hocalik tecrube isi degil cesaret ve bilgi isi ...suan mevcut hocalardan ersun yanal sezon basinda bize zaten geliyodu ama bizim cok bilmis yonetimimiz 750 bin euro tazminatini veremedi ki lazaroni bunu bizde kat be kat cikardi ayrica unal karaman 10 tane ziyayi cebinden cikarir bu
ve aykut kocamanda bu isi ziyadan iyi yapar cesareti olmayan bir adamin bizde isi olmaz daha dogrusu olmamasi lazim

champions
16.01.2007, 16:23
şu an için sadece risp kesin olarak bitmiş ayman ve erkan transferleri kesin değil

Bluefire
16.01.2007, 16:27
ilk yarı görevini yapan kim vardı ki takımda marcelinho yu suçluyorsun anlayamıyorum..
takım sefilleri oynuyor, üzerine de adamı hiç oynamadığı yerde, asla verimli olamayacağı splinter yapı gerektiren kanatta hapis cezasına çarptırıyorsun.
buna rağmen adam çoğu maçta o yaşına rağmen koştu bastı pres yaptı.
yıldız alıyorsan takımı o adama göre ylendirirsin.
fatih tekkeyi alıp sağ açığa koyalım, sonra kötü oynadığı zaman kovalım.
suçlu kim olacak fatih mi?

temennine ben de katılıyorum. sonuçta takım bizim takımımız.

sana yanen Katiliyorum renkdasim. Marcelinho olayindan ben bunu cikartiyorum, bir gün Baskan bir konusma yapcak ve diyecek "Iste size Yildiz getirmistim ve 6 ay dayanabildi ve sonunda gitmek istedi."
Kusura bakmayin ama bunlarin alayi ne Futboldan nede Futbolculardan anlayabiliyorlar. Futbolcularin hangi Mevkide oynadini 5 Yasindaki Cocuklar biliyorlar bir bizim Ziya örenenemis bunu.

Erdal
16.01.2007, 16:27
Valla ne diyelim kardeş sana ALKIŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

Berk Eren
16.01.2007, 16:28
mehmet çakırı da alsınlar bari.
G.Birliği ni trabzon a taşıyor ziya hoca
işe bak.
yeni bi akım başlatacak
topçularda hoca ile yer değiştirecek
bu adamlarla az kalsın gençleri kümeye göndermiyor muydu ziya hoca.(akıllılık adip kovmuşlardı)
ben mi yanlış hatırlıyorum.
mehmet cakır takır takır top oynuyor,bizimkiler iyi adam almazlar ole..biraz artık adam olmalı..mehmet nas da kotu topcu degıl,hatta promise de..zıya hoca Trabzonspor'u genclerden kur dedık Genclerbırlıgınden degıl!!

Bluefire
16.01.2007, 16:28
Mehmet Cakir daha iyi olabirdi tabiki

Emorfo
16.01.2007, 16:29
zıya hoca Trabzonspor'u genclerden kur dedık Genclerbırlıgınden degıl!!

:) :) :) :)

Fatih
16.01.2007, 16:31
risp bitmiş ayman ve erkan da geliyomuş muş hadi hayılrıs bakalım

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 16:32
mehmet cakır takır takır top oynuyor,bizimkiler iyi adam almazlar ole..biraz artık adam olmalı..mehmet nas da kotu topcu degıl,hatta promise de..zıya hoca Trabzonspor'u genclerden kur dedık Genclerbırlıgınden degıl!!

:):):):):)
son lafınla kopardın beni üsdat:)

mehmet çakır kesinlikle hem genç hem kaliteli.
ama hücumcu bize uymaz.
bize defans lazııııım:mad:

gerçekefsane
16.01.2007, 16:34
fatih takımın 2. kaptanıydı. Aymanda 2. kaptan olsun gönlünü alır:(

Laz_61
16.01.2007, 16:38
Trabzonspor, uzur süredir kadrosuna katmak istediği Gençlerbirliği'nin İsveçli savunma oyuncusu Fredrik Risp'in transferini gerçekleştirdi.

__________________________________________________ _______________

ee hani bitiydi transferler...ikisi birden geliyordu...anlamadigim niye 6 ay..o kadar parayi 6 ay icinmi vereceksin..

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 16:42
Trabzonspor, uzur süredir kadrosuna katmak istediği Gençlerbirliği'nin İsveçli savunma oyuncusu Fredrik Risp'in transferini gerçekleştirdi.

__________________________________________________ _______________

ee hani bitiydi transferler...ikisi birden geliyordu...anlamadigim niye 6 ay..o kadar parayi 6 ay icinmi vereceksin..

bi dakka bi dakka.
sözleşme opsiyonuna göre uzatma hakkı risp e mi verilmiş.
bu nasıl sözleşme be?
alay mı ediyorsunuz?
adam 6 ay sonra gidiyorum derse 1m euro yu cavcav a hibe etmiş mi olacağız?
üşüteceğim..
futbolcu külüpten daha mı büyük de bu hakkı ona vereceğiz.
la havle ....

Bahtiyar
16.01.2007, 16:43
bi dakka bi dakka.
bu nasıl sözleşme be?
alay mı ediyorsunuz?
dam 6 ay sonra gidiyorum derse 1m euro yu cavcav a hibe etmiş mi olacağız?
üşüteceğim..
la havle ....

şu olayı bilen arkadaş bi anlatırsa sevşnşrşm bende anlayamadım ne demek olduğunu.

Ali_Aydın_29
16.01.2007, 16:46
yine sessiz kalacaktım ama...yeter artık bee..bu adamlar iyice şaşırmış..onlar mı futboldan anlamıyo yoksa ben mi?gereğinden fazla defansif oyuncu olmuş oluyo..ula madem defansa adam alacaksınız..niye marceyi sattınız.niye szymeki küstürdünüz.hadi bunları yaptınız niye onların yerini doldurmaya çalışmıyonuz..yeter be takoz herifler bırakın yöneticiliği gidip simit satın.gerçi onu da beceremezsiniz ama.....

ozcan_asanoglu
16.01.2007, 16:47
daha kime ne bonservis bedeli ödenmiş, futbolcuya ne ödenmiş belli değil sallayıp duruyosunuz...bu kadar da olmaz..resmen belli olsun açıklansın bakalım ondan sonra gerekirse eleştirilir...

Salih61
16.01.2007, 16:47
bi dakka bi dakka.
bu nasıl sözleşme be?
alay mı ediyorsunuz?
adam 6 ay sonra gidiyorum derse 1m euro yu cavcav a hibe etmiş mi olacağız?
üşüteceğim..
la havle ....
Hocam sakin ol ilk önce soguk bir su iç adama açıktan 50.000 dolar verdik bize gelsin diye sonra 6 ay sonra hadi bana eywallah 1.000.000 avro nerde cavcavın cebinde ne diyim sakalımız yok ki sözümüz dinlensin

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 16:48
ta cavcav bu adama bize gelmesi için 50.000 dolar para saydığını söyledi.
yani adam bize güvenmiyormuş(paramı alamam falan) vs.vs. cavcav ın yalancısıyız artık.
bu adam 6 ay sonra döner o zaman cavcav ın yanına. ne güzel 6 ay kirasını biz öderiz 1m euro.böyle sözleşme mi olur?
delilik bu...

zafer6161
16.01.2007, 16:48
valla aymanın transferine karşıydım.ama risp çok farklı bi oyunucu onun alınmasına sevindim...

MahmutHSO
16.01.2007, 16:49
Alsınlar Mehmet Çakır ı da bravo diyeyim yönetime.
Nerdeee

kingfisher
16.01.2007, 16:50
ikisi de defansif özelliği olan oyuncular bence bizim sıkıntımız gol atmaktı szymek ve marcelinho gitti onların yerine ileriye dönük bi orta saha oyuncusu alınmalı.......

Emorfo
16.01.2007, 16:50
Risp bonservisi ile transfer ediliyor, 6 aylık opsiyonlu sözleşme yapılmasının nedenin Trabzon'da parasının alamayacağını düşünmesi ve aradığını Trabzon'da bulamayacak olmasından korkmuş olması olabilir. 6 ay sonra elini kolunu sallayarak gidemez tabiki. Böyle bir sözleşme gerçekten yapılacaksa bu bile can sıkmaya yetiyor.

poetricus
16.01.2007, 16:51
Önce gelmelerinin kesin olup olmadığını bir öğrenelim. Özellikle Ayman'ın bir son dakika pürüzüyle gelmeyeceğine dair ümidimi henüz kaybetmiş değilim. Erkan sıradan bir oyuncu. Yani tam Mr. Doğan'a göre. Risp belki işe yarar ama eğer kendisiyle yukarıda bahsedildiği gibi bir sözleşme yapıldıysa Trabzonspor'un ruhuna el fatiha!
Eğer yukarıda bahsedilenler doğruysa daha ikinci yarı başlamadan gol üstüne gol yemeye başladık ve Cavcav hattrick yaptı demektir.

Yine de hayırlı olsun diyorum.

stichus
16.01.2007, 16:51
bu ayman meselesi hakikaten kafa karıştırıyor. dün gece bir maçınıd aha izleme fırsatı buldum da..
normal bildiğin hüseyinin az kısası. az koşanı.

gerçekefsane
16.01.2007, 16:53
Risp'in yerli statüde oynama şansı varmı :(

Mehmet Fatih Yavuz
Risp bonservisi ile transfer ediliyor, 6 aylık opsiyonlu sözleşme yapılmasının nedenin Trabzon'da parasının alamayacağını düşünmesi ve aradığını Trabzon'da bulamayacak olmasından korkmuş olması olabilir. 6 ay sonra elini kolunu sallayarak gidemez tabiki. Böyle bir sözleşme gerçekten yapılacaksa bu bile can sıkmaya yetiyor.

abi bazı şeylerin şuu-yu vukuundan beterdir.
böyle bir söylentinin dahi olması düştüğümüz halin göstergesi.
mahalle takımı mıyız biz.?

Ertan 51
risp tam olarak hangi mevkide oynar bide 1 2 maçını direk izleyen varmı arkadaşlar ben ne duydum ne seyrettim valla çok merak ettim doğrusu iyimi ettik kandırıldıkmı.

Mert67
16.01.2007, 16:55
inşallah haberler doğrudur.yine hüzün yaşamayalım.

Mehmet Fatih Yavuz
risp tam olarak hangi mevkide oynar bide 1 2 maçını direk izleyen varmı arkadaşlar ben ne duydum ne seyrettim valla çok merak ettim doğrusu iyimi ettik kandırıldıkmı.

stoper oyuncusu.
iyi oyuncu ona lafım yok da..
böyle bir sözleşme intahar demektir.
bonservisine para sayılan adamın kiralık sözleşmesi imzalaması gibi bir şey.

ya denildiği gibi birileri okuyorsa bu yazıları,
allah rızası için etmeyin eylemeyin..
hak var o paralarda.
cavcav a mı çalışıyoruz biz.
ben trabzonspor forması alıyorum, G.Birliği değil.

ozcan_asanoglu
hangi futbolcunun parası ödenmemiş bu risp bizi gs. ile mi karıştırıyor, böyle bir düşünce varsa bu terbiyesizliktir. sadece bu nedenle bile alınmaması gerekirdi.

stichus
16.01.2007, 16:59
şu yazıları okuma meselesi yanlış anlaşılmış. daha doğrusu anlamak istediğimiz gibi anlaşmışız. ben sadece kinaye ile adminlere verdikleri cezadan dolayı selam gönderdim.
yazdıklarımızı kimse okumuyormuş gibi yazmayalım ceza veriyorlar demek istedim. cezadan yeni dönen bir üyenin ilk mesajını böyle yorumlamak daha kolaydır sanıyordum ama maşaallah pek meraklıymışız dikkatli gözlerin bizi izlemesine.
aymanla risp havada. trabzona uçuyorlar.
rispi beğendim de aymana pek hevesim yok.
hayırlısı..

Cabri61
Risp'in yerli statüde oynama şansı varmı :(hayır olamaz.yattara türk vatantaşı olamadı ama nasıl vestel manisalı rafael oldu biri bana bunu açıklayabilir mi?rafael 5 yılı doldurdu mu?

marcelinhos100
Risp eşyalarını topladı..

Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'nde, teknik direktör Mesut Bakkal yönetiminde yaklaşık 1,5 saat süren antremana Ayman Abdelaziz ve Fredrik Risp katılmadı.. İsveçli oyuncu Risp, kulüpteki tüm eşyalarını toplayarak, eşi ve çocuklarıyla birlikte Trabzon'a hareket etti..

16 Ocak 2007, 16:35

http://www.ajansspor.com/anket/reklam.gif
var nt=String(Math.random()).substr(2,10);if (spor == "2006dunyakupasi"){var zone=67//document.write ('')}else{}//document.write ('');
Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'nde, teknik direktör Mesut Bakkal yönetimindeki antrenman yaklaşık 1,5 saat sürdü. İdmana, Ayman Abdelaziz ve Fredrik Risp katılmadı.

Kayseri Erciyesspor ile anlaşan yardımcı antrenörlerden Cengiz Demirel de eşyalarını toplayarak, kulüp binasından ayrıldı. Demirel'in, teknik direktör Bülent Korkmaz'ın yardımcılığını yapacağı bildirildi.

Bu arada, İsveçli oyuncu Risp, kulüpteki tüm eşyalarını toplayarak, eşi ve çocuklarıyla birlikte Trabzon'a hareket etti.

Gençlerbirliği, hazırlıklarını yarın yapacağı çift antrenmanla sürdürecek

ARKADAŞLAR AYMAN KONUSUNDA NET DEĞİLİM AMA RİSP BU ÜLKENİN EN İYİ STOPERLERİNDENDİR 1.5 SENEDİR GENÇLERDE 26 YAŞINDA BÜTÜN MAÇLAR 90 DAKİKA OYNADI GÖTEBORGUN KAPTANI İSVEÇ MİLLİ TAKIMINDA DA OYNADI STEPHANOVUN YANINA GERÇEK BİR STOPER TRANSFER EDİLDİ EMİN OLUN RAHAT OLUN

Şahinoğlu
Ayman Abdelaziz’le anlaşma sağlandı
Kulübümüz bir süredir transfer görüşmeleri devam eden Gençlerbirliği Kulübü’nün oyuncusu Ayman Abdelaziz konusunda son noktayı koydu. Buna göre Ayman Abdelaziz yarın sabah THY’nin 07.00 ‘de İstanbul’dan kalkan uçağıyla Trabzon’a gelecek ve sözleşme imzaladıktan sonra takımımızla antrenmanlara başlayacak. Yine Gençlerbirliği formasını giyen Fredrik Risp ile ise henüz anlaşma sağlanamadı.
Kaynak: Trabzonspor.org.tr

champions
poetricus
size bi soru sormak istiyorum erkanın sıradan bi oyuncu olduğunu söylediniz peki musa size göre nası bi oyuncudur sıradan mı daha mı iyi yoksa daha mı kötü(umarım erkanı istediğim fikrine ulaşmamışsınızdır )ayman konusunda kesinlikle katılıyorum

Murat'
çok gereksiz iki transfer bence.....şu anda onlara ihtiyacımız yok ki......orta saha berbat oraya transfer yapılması lazım

Laz_61
orta ikili Risp-Stepanov önlerinde Ayman-Hüseyin bu takim zor gol yer..isimiz artik yattaranin ortalarina kalmis..hadi hayirlisi..

Murat'
16.01.2007, 17:01
hayır olamaz.yattara türk vatantaşı olamadı ama nasıl vestel manisalı rafael oldu biri bana bunu açıklayabilir mi?rafael 5 yılı doldurdu mu?

milli takıma uygunluktan oluyor galiba.....

gerçekefsane
16.01.2007, 17:01
resmi sitede yazmış, hayırlı olsun :(

stichus
16.01.2007, 17:02
sözleşmelerden endişe etmeyin. mümkün olan ne ise o şekilde anlaşılıyor oyuncularla. eller i henüz ispanyollara satamadığımız için biraz sıkıntılıyız. akşam saatlerinde eller i satmış olursak szymek meselesine yoğunlaşabiliriz. sonra da sekiz ortasaha oyuncumuz olduğuna ikna edip ziya hocayı forvet veya forvet arkası bir yabancı için zorlarız.
bu takım çabuk toparlar, ümitliyim.
erkan meselesi ve martinez rüyaları gerçekleşirse oyunu da musampa üzerine kurarsak keyifli maçlar izleriz. seri galibiyetler izleriz inşaallah!
ilgili yönetici arkadaş transferi gerçekleştirmeden adamı neden uçağa koyuyor acaba? birbuçuk saatte bitiremezse adam trabzonda taraftar baskısıyla fiyatı artırır.
müthiş bir tecrübe oluyor bu işler bana.
müthiş!

Cabri61
Kulübümüz bir süredir transfer görüşmeleri devam eden Gençlerbirliği Kulübü’nün oyuncusu Ayman Abdelaziz konusunda son noktayı koydu. Buna göre Ayman Abdelaziz yarın sabah THY’nin 07.00 ‘de İstanbul’dan kalkan uçağıyla Trabzon’a gelecek ve sözleşme imzaladıktan sonra takımımızla antrenmanlara başlayacak. Yine Gençlerbirliği formasını giyen Fredrik Risp ile ise henüz anlaşma sağlanamadı.

haydaaa resmi site ne diyor böyle risple anlaşılmamaış.bu şaka mı?

hermann hesse
Risp i tanımıyorum ama Ayman ı alarak takıma 5e10 kalas almış olduk.
Bu yönetim Trabzonspor un prestijini sarstı.Acilen gitmesi lazım.

kingfisher
çok gereksiz iki transfer bence.....şu anda onlara ihtiyacımız yok ki......orta saha berbat oraya transfer yapılması lazım
haklısın dostum çok gereksiz bencede

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 17:04
hangi futbolcunun parası ödenmemiş bu risp bizi gs. ile mi karıştırıyor, böyle bir düşünce varsa bu terbiyesizliktir. sadece bu nedenle bile alınmaması gerekirdi.

buyur abi cavcav ın açıklaması

Cavcav'da Risp'e açıktan 50 bin dolar
16 Ocak 2007 11:35

Trabzonspor’un ısrarla istediği Gençlerbirliği’nin savunma oyuncusu Risp’i bu transfer için ikna edebilme adına İlhan Cavcav da seferber oldu...

Bordo mavili ekibe gitmek istemeyen İsveçli futbolcuya açıktan 50 bin euro vereceğini bildiren G.Birliği’nin kurt başkanı Cavcav, satış gerçekleşirse 1 milyon Euro bonservis ücreti alacak.

Dün Antalya’da biraraya gelen Başkent ekibinin başkanı Cavcav, Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan’la Risp konusunu görüştü.

Futbolcusunun takımdan ayrılmak istemediğini vurgulayan Cavcav, "Risp, Trabzon’a giderse parasını alamayacağını düşünüyor. Üstelik Ziya Doğan ayrılırsa yedek kalacağını da hesaplıyor. İkna edebilmek için kendisine açıktan 50 bin Euro vereceğim. Herhalde bu şekilde ikna olur. Çünkü bu transferden biz de kazançlı çıkacağız" dedi.

Bu arada G.Birliği’nde yıllık 250 bin Euro’ya top koşturan Risp’in, Trabzonspor’da 450 bin Euro’ya imza atacağı bildirildi.

Öte yandan iki kulüp Ayman’ın transferinde de tam anlaşmaya varırken, Başkent ekibinin bu iki satıştan 1’er milyon Euro olmak üzere 2 milyon Euro bonservis ücreti alacağı öğrenildi.

şimdi bazı abiler haklı olarak diyor ki resmi sözleşmeyi bekle..

iyi de bunları üst üste koyunca direk golü yiyen biz oluyoruz.

ya da bu işin çivisi çıkmış herkes sallıyor. cavcav da sallıyor bizim yönetim de.
bu açıklamanın üzerine o topçuyu alıyorsun.. diyelim ki aldın.. adama 6 ay opsiyon tanındıı ve yenileme hakkının onda olduğuna dair söylenti çıkıyor.

bu kadarı üst üste gelince benim devreler yanıyor kusura bakmayın.

hangi birini kaldırayım.
adamın bize güvenmemesini mi?
cavcav ın : trabzonpor un ayakta kalabilmesi için onlara opsiyon tanıdım
lafını mı
söylentisi çıkan şu sözleşmeyimi?
benim bünye almıyor bu kadarını peşpeşe.

AYYILDIZ
risp Türkiyede en iyi stoperlerden bu transferi kutluyorum stephanovla çok iyi ikili olucaklarına eminim fakat ayman için katılmıyorum iinşallah yanılırım

Travelair
6 ay sonra ne olacak anlamış değilim. Boş yere mi bonservisini alıyoruz?

Trabzonli_61
16.01.2007, 17:05
MARCELİNHO ve SZMKOWİAK ver,,,
AYMAN LA RİSP i al...
Sonrada 7 maçta 2 gol atınaca deki...
TAKIMIN KONDİSYONU YOK.....

Allah sizlere akıl fikir ihsan eylesin....
Albayrak ın sonu korkarım saddam gibi olacak.....

Canim kardesim birincisi szymkowiaki biz satmadik ve hatda kazanmaya calistik ama o kendisi gitti ve birdahada trabzona ugramamasini diliyorum! Marcelinhoya gelince..adam iyi oyuncuyDU ama simdi 32 yasina gelmis ve ilk yarida göründügü gibi bize bir türlü uyum sagliyamadi ve gitmeside cok iyi oldu hem biraz daha saklasaydik kimse bu kadar para vermezdi bize!! Ha simdi diyorsun orta saha oyuncusu lazim! Evet bak burda haklisin ama bi bekliyelim daha transfer dönemi bitmedi! Elebette aliriz birini!

Laz_61
16.01.2007, 17:06
gereksiz transferler diyen arkadaslara soruyorum...söyleyin o zaman türkiyede bizim alacagimiz en iyi stoper hangisi veya en iyi önlibero hangisi...

Emorfo
Risp i tanımıyorum ama Ayman ı alarak takıma 5e10 kalas almış olduk.
Bu yönetim Trabzonspor un prestijini sarstı.Acilen gitmesi lazım.

:) :) :) :)

İnşaat işinden anlıyorsunuz :)

marcelinhos100
Risp Trabzon'la anlaşamadı

Son dakika!...Trabzonspor Risp ile anlaşma sağlayamadı, Ayman yarın Trabzon'da imza atacak.

caykarali_erdal
16.01.2007, 17:07

eline parmaklarina saglik kardesim alt yapidan iki futbolcu getirseydiler birincio takima yeterdi vede artardi vede fazlaliklari olurdu ama nerde dusunce paralari harman hurman etmeye devam hayda hordi meydan lapur cabur paralarida bitirdiler Nuri bey fatihin parasinin hesabini vermeden Trabzondan gidecek ya ben ona yaniyorum ahhh Fatih ahhh gitdin sana basarilar ama giderken getirdin parayi saglam bir bankaya yatirmadin kocum.

Burak
16.01.2007, 17:07

baslıkta bile acizlik kokuyor ...

ahmetto
16.01.2007, 17:08
Hadi defans demir gibi oldu diyelim .Ama bizim birinci sorun defans değildiki Bir kere en başta kalede sorun var ve gol atmada defans demir gibi olsa ne yazar uzaktan bir şut kaleci hatası yiyorsun golu e ortasaha yok forvet yok nasıl gol atcaz biz.ziya çıkar golü atar herhalde

Trabzonli_61

Trabzonspor'un, Gençlerbirliği'nden Ayman Abdelaziz ile anlaşmaya vardığı bildirildi. Bordo-mavili kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, Gençlerbirliği ile bir süredir Ayman Abdelaziz konusunda süren transfer görüşmelerinin olumlu sonuçlandığı belirtildi.
Ayman Abdelaziz'in, yarın sabah Trabzon'a geleceği ve sözleşme imzaladıktan sonra çalışmalara başlayacağı kaydedildi.
Gençlerbirliği'nde forma giyen Fredrik Risp konusunda ise henüz bir anlaşma olmadığı belirtildi.

16.01.2007 http://www.superspor.com/i/b.gif
Kaynak : AA

emre81
Kadroya şöyle bir bakınca ortasaha ve forvete yaratıcı oyuncu alınması gerekliliği gözüme çarpıyor.

Cabri61
16.01.2007, 17:09

Son dakika!...Trabzonspor Risp ile anlaşma sağlayamadı, Ayman yarın Trabzon'da imza atacak.
kaynak?????

Erkin
16.01.2007, 17:09
Alsınlar Mehmet Çakır ı da bravo diyeyim yönetime.
Nerdeee
Ziya Doğan forvet transferine onay vermez onun için tek şey vardır: Defans..

Trabzonli_61
16.01.2007, 17:10
Arkadaslar bizim web siteye giderseniz görürsünüz neler oldu!!

Şahinoğlu
haydaaa resmi site ne diyor böyle risple anlaşılmamaış.bu şaka mı?

Şaka değil sanırım gerçek , inşallah rispi almazlar Ziya gidince onuda satmaya yer arıycaz çünki .

İleli

ppppffffffff zhauhau fazla kafayi yemeden ben kaciyorum :)...

Mert67
16.01.2007, 17:11
risp i almazlarsa ayman ne işe yarayacak.

Şahinoğlu

Demin yazdım kimse heyecandan bakıp okumadı heralde :)

marcelinhos100
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifKulübümüz bir süredir transfer görüşmeleri devam eden Gençlerbirliği Kulübü’nün oyuncusu Ayman Abdelaziz konusunda son noktayı koydu. Buna göre Ayman Abdelaziz yarın sabah THY’nin 07.00 ‘de İstanbul’dan kalkan uçağıyla Trabzon’a gelecek ve sözleşme imzaladıktan sonra takımımızla antrenmanlara başlayacak.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Yine Gençlerbirliği formasını giyen Fredrik Risp ile ise henüz anlaşma sağlanamadı.

Erdal
sözleşmelerden endişe etmeyin. mümkün olan ne ise o şekilde anlaşılıyor oyuncularla. eller i henüz ispanyollara satamadığımız için biraz sıkıntılıyız. akşam saatlerinde eller i satmış olursak szymek meselesine yoğunlaşabiliriz. sonra da sekiz ortasaha oyuncumuz olduğuna ikna edip ziya hocayı forvet veya forvet arkası bir yabancı için zorlarız.
bu takım çabuk toparlar, ümitliyim.
erkan meselesi ve martinez rüyaları gerçekleşirse oyunu da musampa üzerine kurarsak keyifli maçlar izleriz. seri galibiyetler izleriz inşaallah!
ilgili yönetici arkadaş transferi gerçekleştirmeden adamı neden uçağa koyuyor acaba? birbuçuk saatte bitiremezse adam trabzonda taraftar baskısıyla fiyatı artırır.
müthiş bir tecrübe oluyor bu işler bana.
müthiş!
kardeş yada abi kusura bakma ama ceza yaramış diycem ilk kez yazdıklarında samimiyet hissediliyo ..........hoşgeldin

Emorfo
Lig Tv'ye bağlanan Can Karyağdı'da öyle diyor. Risp ile bazı pürüzler varmış, henüz anlaşma sağlanamamış. Eller'in eline koz vermemek için böyle bir haber ortaya atılmış olabilir. Risp ülkesinde yaptığı açıklamalarda Trabzon'a gelmeye dünden razıydı.

AYYILDIZ
16.01.2007, 17:12
galiba risp için ellerin gitmesini bekliyorlar

stichus
16.01.2007, 17:12
jeff/martinez
ufukhan/ferudun risp/çağdaş milan/erdinç m.ocak/m.keçeli
burası böyle tamam hocam. orta sahaya geçelim.
yattara gökdeniz ayman hüseyin musampa musa hasan ferhat
tamamdır. ileride ise
umut ersen ömer rıza cem.
hocam sence de bu işte bir gariplik yok mu. bak hiç kadroya bakmadan konuşuyorum. altı yabancı bunlara ilaveten transfer ettiğine ve inandığına göre de ayman etti yedi. kalıyor dört tane türk oyuncu. ikisi sağ sol bek. kaldı iki. biri hüseyin biri gökdeniz. kadro bitti. deniz bitti hocam. forvetsiz kaldın. umut ve erseni oynatacağın bir zemin yok.
demek ki neymiş?
altıncı yabancı forvet olmalıymış.
international ve abel braga kalıbının adamı olsalardı şimdi edinhu veya fernandao yu konuşuyor olurduk.
içimizi dışımızı herkese gösterip piyasada alışveriş imkanımızı aleyhimize sürekli güncelleyen yöneticileri tebrik ediyorum.
cümle alem oyuncumuzu bedava(akyel szymek eller) alma peşinde.
istediğimiz adam ağaçtan olsa birmilyon eurodan başlıyor.
taraftar baskısını kullanan rakipleri de tebrik ediyorum, basını da.
sonumuz hayrolsun!

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 17:14
Lig Tv'ye bağlanan Can Karyağdı'da öyle diyor. Risp ile bazı pürüzler varmış, henüz anlaşma sağlanamamış. Eller'in eline koz vermemek için böyle bir haber ortaya atılmış olabilir. Risp ülkesinde yaptığı açıklamalarda Trabzon'a gelmeye dünden razıydı.

kurtlar vadisi olduk...
denge kuruyorlar..
ula bizde denge menge kalmadı.
klavyeyi ısıracam birazdan.

marcelinhos100
16.01.2007, 17:15
kardeş yada abi kusura bakma ama ceza yaramış diycem ilk kez yazdıklarında samimiyet hissediliyo ..........hoşgeldin

gerçekten stichus kardeş şu martinezi alsınlar vallahi

Travelair
16.01.2007, 17:15
Eee ne oldu? Ayman'ı istemeyiz dedik sözleşmesi bitiyor diye. Peki dediler. Alelacele yenilediler sözleşmesini 1 sene. Sonra Risp ile beraber veriyoruz dediler. Tane bir milyon €'dan. 2 milyon €. Sonra Risp'le anlaşamadık oldu. Ayman sözleşme imzalıyor :) Bunlar dalga mı geçiyor bizle? Ayman'ı kaç Cavcav'a aldık sorması ayıp :) :mad:

Laz_61
16.01.2007, 17:16
hayda al bastan..risp olmuyorsa aymanda olmasin..nedir bu ya ..tam bir sacmalik..böyle transfer politikasimi olur nedir bu ya....defolun gidin ya..

antagonist
Ayman'ın alınmasını istememin tek nedeni;Ziya'nın eline bahane vermemek.Ayman da Ayman diyip duruyordu...

Mehmet Fatih Yavuz
Eee ne oldu? Ayman'ı istemeyiz dedik sözleşmesi bitiyor diye. Peki dediler. Alelacele yenilediler sözleşmesini 1 sene. Sonra Risp ile beraber veriyoruz dediler. Tane bir milyon €'dan. 2 milyon €. Sonra Risp'le anlaşamadık oldu. Ayman sözleşme imzalıyor :) Bunlar dalga mı geçiyor bizle? Ayman'ı kaç Cavcav'a aldık sorması ayıp :) :(

benim bildiğim ayman ı risp i tek vermedikleri için alıyorduk.
tek başına aymanı vereceklerse istemezük arbicim.

OFLU
16.01.2007, 17:17
eee risp geldiğine göre step e yol göründü desenize...:mad:

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 17:18
eee risp geldiğine göre step e yol göründü desenize...:mad:

walla giden gelen karıştı.
geldi-gelmedi
gitti-gidiyor .com
vs.vs.
yarın finalim var. beynim gene duman oldu.

Külünkoğlu
16.01.2007, 17:18
jeff/martinez
ufukhan/ferudun risp/çağdaş milan/erdinç m.ocak/m.keçeli
burası böyle tamam hocam. orta sahaya geçelim.
yattara gökdeniz ayman hüseyin musampa musa hasan ferhat
tamamdır. ileride ise
umut ersen ömer rıza cem.
hocam sence de bu işte bir gariplik yok mu.

Var mesela diyorum ki sahaya böyle 22 kişi çıkarsak kazanma ihtimalimiz o zaman belirir. Müsade ederler mi bilmem yani kurallar değil bizim oyuncular gol atmamıza müsade ederler mi orda şüpheliyim işte. Bu kadro o kadar kaliteli yani. ;)

Murat'
16.01.2007, 17:19
yaaa 2 milyon euro türk parasıyla 3.6 milyon ytl yapar sizce ayman 1.5 milyon edermiydi bence etmezdi paralar yine savruluyor yazıklar olsun....

yaranozlu
16.01.2007, 17:20
valla rispi tanımıyorum ama isveçten iyi defans oyuncusu çıkar diye umuyorum. Ayman gereksiz bir transfer. Bence Marcelinho-Risp değişimi süper olmuştur. Ama Erdinç ve Ayman(?), özellikle erdinç son derece gereksiz....

stichus
16.01.2007, 17:21
iyi para verdik aymana. ben dün gece seyrettiğim adamı beğenmedim. üstelik takımın tamamı deplasmanda mükemmele yakın oynarken o son derece yavaş trafik polisi (aynen hüseyin gibi) modunda el kol ile pas yönlendiriyordu. yani bana atma da diyor adam, nereye istersen oraya bulaş!
bu adam orta sahayı ileriye doğru organize edemez. mesela musampanın artistik bir çalım denerken kaptırdığı topu alan adama basar en fazla.
risp gerçekten süper bir stoper. türkiyenin en iyisi bana göre. song tomas, edu lugano ve beşiktaşlı çocuklardan çok daha sağlam bir ikili olacaklar.

pazarlık aşaması bitmeden adamı uçağa koyan zihniyet!
aslında türkiyenin en iyi 'stoper' i sensin!

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 17:21
valla rispi tanımıyorum ama isveçten iyi defans oyuncusu çıkar diye umuyorum. Ayman gereksiz bir transfer. Bence Marcelinho-Risp değişimi süper olmuştur. Ama Erdinç ve Ayman(?), özellikle erdinç son derece gereksiz....

iyi de hücumu ben mi organize edem yahu:)
bi tek yattara mı taşıyacak bu illet topu.. gene süpermen arayacağız ikinci yarı:)

Vkgz
16.01.2007, 17:22
eller git artık be kardeş.

gerçekefsane
16.01.2007, 17:22
yattara nın MRı çekilmiş :(

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 17:23
iyi para verdik aymana. ben dün gece seyrettiğim adamı beğenmedim. üstelik takımın tamamı deplasmanda mükemmele yakın oynarken o son derece yavaş trafik polisi (aynen hüseyin gibi) modunda el kol ile pas yönlendiriyordu. yani bana atma da diyor adam, nereye istersen oraya bulaş!
bu adam orta sahayı ileriye doğru organize edemez. mesela musampanın artistik bir çalım denerken kaptırdığı topu alan adama basar en fazla.
risp gerçekten süper bir stoper. türkiyenin en iyisi bana göre. song tomas, edu lugano ve beşiktaşlı çocuklardan çok daha sağlam bir ikili olacaklar.

ya uçağa koydular..
şimdi geri yollarsan al sana ikinci ayman rezilliği.
bunu adam da biliyor.
ne koparsam kârdır olacak bu sefer.
:mad: :mad: :mad:

Vkgz
16.01.2007, 17:24
walla giden gelen karıştı.
geldi-gelmedi
gitti-gidiyor .com
vs.vs.
yarın finalim var. beynim gene duman oldu.

hoca finalim var diyon buralarda ne geziyorsun daha :)

Travelair
16.01.2007, 17:25
Arkadaşlar fazla laf etmeyin yeni gelen çocuklara. Bak sonra kaçar giderler haaaaaaaa

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 17:26
hoca finalim var diyon buralarda ne geziyorsun daha :)

hava kararmadan çalışamıyorum. yarasa olduk...

bu kadar sıcak gündem bırakılır mı?
şuraya baksana .. 2 dakikada bir son dakika haberi .
geliyor gelmiyor.
fal açacağım birazdan..

Hüseyin Çümen
16.01.2007, 17:26
risp te olacak kesinde naz yapıyolar işte bu artık namus meselesi haline geldi nekadar tanımasamda adamı alnsın artık

Vkgz
16.01.2007, 17:28
hava kararmadan çalışamıyorum. yarasa olduk...

bu kadar sıcak gündem bırakılır mı?
şuraya baksana .. 2 dakikada bir son dakika haberi .
geliyor gelmiyor.
fal açacağım birazdan..

hoca anlaşmışlardırda ellerin gitmesni bekliyorlardır.

Travelair
16.01.2007, 17:28
2. Musampa rezilliği de diyebilirsin öyle birşey olursa

kingfisher
16.01.2007, 17:29
son durum noldu????? aldık mı ikisini de herkes bişe diyo bilip bilmeden

Külünkoğlu
16.01.2007, 17:30
Risp ne pahasına olursa alalım sakın haaa. Yoksa 31 ocağa kadar bunlar bizden yabancı kontenjanından dolayı iyi bir topçu isterler. İsterler mi ? isterler, aman haaa.

Cabri61
16.01.2007, 17:31

iki yavaş adamla biz göbeği ne yapacaz.kesin ziya hoca iki defansif ortasahyla çıkacak maçlara.önemli olan ortasahayı çabuk geçmek....

Özge
16.01.2007, 17:32

Trabzonspor'un, Gençlerbirliği'nden Ayman Abdelaziz ile anlaşmaya vardığı bildirildi. Bordo-mavili kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, Gençlerbirliği ile bir süredir Ayman Abdelaziz konusunda süren transfer görüşmelerinin olumlu sonuçlandığı belirtildi.
Ayman Abdelaziz'in, yarın sabah Trabzon'a geleceği ve sözleşme imzaladıktan sonra çalışmalara başlayacağı kaydedildi.
Gençlerbirliği'nde forma giyen Fredrik Risp konusunda ise henüz bir anlaşma olmadığı belirtildi.

16.01.2007 http://www.superspor.com/i/b.gif
Kaynak : AA

Şenol YİĞİT
Risp tamam iyide...
Ayman=?

geronimo_61
ayman bitti gibi.... (aymanam aymanam)
risp bitti gibi (rispli bir 6 ay opsiyonu)
erkan bitti gibi (kan akacak ulen)

taraftar bitti gibi

Travelair
16.01.2007, 17:33
O zaman hedef santrafora ihtiyacımız var. Ersen Martin olacak o da herhalde

uğurlu2000
16.01.2007, 17:33
bu TAKIMA ACİL BİR KALECİ İYİ BİR SOLAÇIK BİR GOLCÜ VE BİR ORTA SAHA LAZIMDI.AMA ÇOK GEÇ ( MARTİNEZ,LAZAROV,CEYHUN,VAN HOYDONG )
ama artık iş işten geçti.

Vkgz
16.01.2007, 17:36
Eller Trabzon'dan ayrıldı

Ligtv.com.tr, dün Eller'e Atletico Madrid'in talip olduğunu ve büyük ölçüde anlaşma sağlandığını yazmıştı. Bugün ise Trabzonspor yönetimi bu haberi doğruladı ve Eller'e 4-5 takımdan resmi teklif geldiğini açıkladı.

Brezilya'nın İnternacional Takımı'nda kiralık olarak forma giydikten sonra sözleşmesi sona eren ve Trabzon'a dönen Fabiano Eller, bordo-mavili takımın antrenmanlarına katılmayarak kentten ayrıldı.

Kulüp profesyonel futbol işleri sorumlusu Caner Çuvalcıoğlu, dün ve bugün yapılan çalışmalara katılmayan Fabiano Eller'in Trabzon'dan ayrıldığını ve yurt dışında bulunduğunu belirtti.

Fabiano Eller'in yurt dışında hem tatil yaptığını hem de bazı kulüplerle görüştüğünü ifade eden Çuvalcıoğlu, futbolcunun izinsiz olarak kentten ayrıldığını söyledi.

KULÜBE RESMİ TEKLİF YAPILDI
Bu arada, Fabiano Eller için bordo-mavili kulübe Atletico Madrid ile İnternacional kulüplerinin de aralarında bulunduğu 4-5 kulüpten resmi teklif geldiği öğrenildi. Bordo-mavili kulübün de gelen teklifleri değerlendireceği ve buna göre karar vereceği belirtildi.

bu haberin sonucu azçok belli olduguna gore risp Trabzonspor'da

stichus
taraftar kaliteli yabancı ister, istesin elbette, isteyelim.
yönetime bir seneden daha fazla bir zamandır destek veriyor bu taraftar, ne dese haklıdır. yalnız bu noktada işlerin çok kolay olmadığını ve özellikle maliyetler konusunda elalemin burnunun havalarda olduğunu da görelim. transfer sezonu bitene kadar koruyacağız bence o kontenjanı.
son iki gün kala inatlar kırılır. kanser hakkında bilgileniyorum ben bu aralar, tavsiye ederim!

champions
brezilyadan gelecek topçu yalan oldu anlaşılan çözüm şu; öyle yada böyle hüseyini rusyaya göndermeli ayman hüseyin ikilisi olmaz olmamalı
öyle forvet arkasına falan gerek yok hem hücum hemde savunma yeteneği olan bi ortasaha birde kaliteli bi forvet gerekirse kaleci yerli olsun ama bu 2 yabancı transferi yapılsın

Vkgz
16.01.2007, 17:37
O zaman hedef santrafora ihtiyacımız var. Ersen Martin olacak o da herhalde

ersen kardeşimiz topa vurma konusunda pek becerikli olmadığı için kulubeden kurtulamaz bence

Cem Yavuz
16.01.2007, 17:37
ALBAYRAK
ALBAYRAK
ALBAYRAK....

Kepaze ettiniz bizi...
Rezil ettiniz...
Gören zannerderki...
Del piero ile henry ALIYORLAR...
AYIPTIR YAHU...
KOCA KOCA ADAMLARSINIZ..
MASKARA ETTİNİZ KENDİNİZİ....
BIRAKIN DAHA...
YETERB DAHA...
DARLATMAYIN ARTIK MİLLETİ...
RUH SAĞLIGIMI BOZDUNUZ....
BECERİKSİZLER..
SİZ ACABA VİZYON DENEN SEYİN ÖNÜNDEN GEÇTİNİZ Mİ...

Tüysüzoğlu Onur
16.01.2007, 17:38
resmi sitede yayınlanan habere göre ayman yarın trabzonda...

halil ibo
16.01.2007, 17:38
Yönetim yine terse yatırdı bizi.Risp+Ayman'dı.Kaldık gene Ayman'a.Of Ayman of...

Laz_61
16.01.2007, 17:39
sok sok sok...Risp ankaradan THY nin 1920 seferli trabzon ucagi ile 17.oo da trabzona hareket etti..fakat ani gelen bir habere göre ucagin samsunda aktarma yemesinden dolayi ani bi karar alarak ucagi terk etti...kaynak sayitoglu ajans...

Badaloğlu
16.01.2007, 17:40
brezilyadan gelecek topçu yalan oldu anlaşılan çözüm şuİ öyle yada böyle hüseyini rusyaya göndermeli ayman hüseyin ikilisi olmaz olmamalı
öyle forvet arkasına falan gerek yok hem hücum hemde savunma yeteneği olan bi ortasaha birde kaliteli bi forvet gerekirse kaleci yerli olsun ama bu 2 yabancı transferi yapılsın

2 yabancı olayı çok zor.Sene sonunda elinde 2 tane aslan gibi yabancın zaten kadroya dönecek.Tomas Jun ve Djokaj sene sonu kiralık olarak oynadıkları kulüpten geri dönecekler.Yani anlayacağınız sene sonu 2 tane daha Eller vakası bizi bekliyor.

stichus
sakarya er geç yaptığımız teklifin gerçek olduğunu ve tek doğru konuşan kulübün kulübümüz olduğunu anlayacaktır. martinez konusunda gelişme bekliyorum ben kişisel olarak.
sağ bek konusunda erkan iyibir seçenek gibi duruyor. abdurrahman da trabzonlu olması hasebiyle tercih edilebilir bir arkadaş.
ortasahaya adam bakılmamalı artık. belki forvet arkasına ya da forvete bir yabancı bakılmalı.
herkes tüm gücüyle araştırıyor, çalışıyor. emin olun!

Erkan
Sakin off...... Rispi istiyorum ben

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 17:41
taraftar kaliteli yabancı ister, istesin elbette, isteyelim.
yönetime bir seneden daha fazla bir zamandır destek veriyor bu taraftar, ne dese haklıdır. yalnız bu noktada işlerin çok kolay olmadığını ve özellikle maliyetler konusunda elalemin burnunun havalarda olduğunu da görelim. transfer sezonu bitene kadar koruyacağız bence o kontenjanı.
son iki gün kala inatlar kırılır. kanser hakkında bilgileniyorum ben bu aralar, tavsiye ederim!

ipin ucunu elden bi kaçırdın mı, yumak dolanıverir.
şu mali durumda transfere yapılacak fazladan ya da boş para harcaması kulübün zaten yamultulan mali yapısını tarumar edecektir.
sorumlu bu yönetimdir. çünkü mali yapıyı acemi sözleşmeler ve olmayacak transferlerle bu hale soktular.
şimdi ipin ucu maalesef akrebin ağzına kaçtı.
cesareti olan çıkaracak.
umarım en azından yapılanlardan ders çıkarıp bu sefer zehirlenmeden alnımız açık çıkarız.
yoksa nuri beyi iktidar ile olan organik bağı bile kurtaramaz.

Vkgz
16.01.2007, 17:43
Şu anki Kadro

--------- Jef -----------
x --step --risp-- --m.o (celo,keceli)
yatt- hus -ayman -musmpa
--------gokdeniz-------
-------umut(ersen)------

Cem Yavuz
16.01.2007, 17:43
ortasahaya adam bakılmamalı artık. belki forvet arkasına ya da forvete bir yabancı bakılmalı.

de onlaraki fazla çalışmasınlar...Allah askına fazla çalışmasınlar...
Hatta bize yapacakları en büyük iyilik hiç çalışmamaları...
Çalışıyorlar mış...
Tövbe tövbe,

stichus
16.01.2007, 17:45
risp in kadromuza katılması durumu değişmez, sadece maliyeti değişir.
musampa da alınmıştır.
ayman da.
bu tiyatro bizim imajımıza leke sürse de mali olarak bizim lehimizedir.
risp perdesinde ise hem imaj hem para kaybedeceğiz.
ama iyi bir defans kurgusu kurduk mu? kurduk!
yak bir sigara, kanser nedir, ne değildir!

marcelinhos100
16.01.2007, 17:45
sakarya er geç yaptığımız teklifin gerçek olduğunu ve tek doğru konuşan kulübün kulübümüz olduğunu anlayacaktır. martinez konusunda gelişme bekliyorum ben kişisel olarak.
sağ bek konusunda erkan iyibir seçenek gibi duruyor. abdurrahman da trabzonlu olması hasebiyle tercih edilebilir bir arkadaş.

şimdi takımda üç tane sol bek var celaleddin murat ocak mustafa keçeli

üç tane sag bek var musa büyük ufukhan feridun fatih akyel

4 stoper stephanov risp cagdaş erdinç

orta saha ayman hüseyin ferhat hüseyin enis

yattara gökdeniz ersen martin umut bulut cem demir

şimdi soldan keçeli sagdan musa defanstan fatih akyel gönderilmesi gerekmez cem + enisi sebata verelim

macka61
16.01.2007, 17:46
Kulübümüz bir süredir transfer görüşmeleri devam eden Gençlerbirliği Kulübü’nün oyuncusu Ayman Abdelaziz konusunda son noktayı koydu.

Buna göre Ayman Abdelaziz yarın sabah THY’nin 07.00 ‘de İstanbul’dan kalkan uçağıyla Trabzon’a gelecek ve sözleşme imzaladıktan sonra takımımızla antrenmanlara başlayacak.

Yine Gençlerbirliği formasını giyen Fredrik Risp ile ise henüz anlaşma sağlanamadı.

Laz_61
Şu anki Kadro

--------- Jef -----------
x --step --risp-- --m.o (celo,keceli)
yatt- hus -ayman -musmpa
--------gokdeniz-------
-------umut(ersen)------

arkadasim risp gelmeden nasil kadroya aliyorsun..;)..risp trabzona gelmeyecek..

Mehmet Fatih Yavuz
musampa da alınmıştır.
ayman da.

umarım risp le yapılan ya da yapılacak olan anlaşma söylentilerdeki gibi saçma sapan olmaz.
anlaşmalardan çok çektik bu sene.(lazaroni yeter zaten)

komar_61
16.01.2007, 17:49
valla allah akıl fikir versin herkese yabılan transferler yanlış en büyük yanlış hasan hüseyin ve jeferson

marcelinhos100
16.01.2007, 17:51
martinez

erkan milan stephanov frederik risp murat ocak

hüseyin çimşir ayman abdelaziz

ibrahıma yattara gökdeniz kiki musampa

umut bulut

Vkgz
16.01.2007, 17:51
arkadasim risp gelmeden nasil kadroya aliyorsun..;)..risp trabzona gelmeyecek..

kardes hersey ortada eller bekleniyor he hala gelmeyecek diyorsan denecek birşey yok tabi

Vkgz
16.01.2007, 17:53
engin pekşen öncelikle senden özür diliyorum...benim aldığım istihbarat risp'in kesinlikle gitmeyeceği yönündeydi...ancak sen haklı çıktın...ağır eleştirdim affeyle.....

sivas maçında tepki koymayacak olan maça gelmesin...

deli olacağım...adam gitmek istemiyordu eşi gitmek istemiyordu....resmen kovdular...hepimize üzülüyorum bunları hakedecek ne yaptık?

takımın çatısı çöktü arkadaşlar....hazırlanın leblebi gibi gol yemeye...ayrıca bütün oyuncuların moral motivasyonu çöktü...risp takımın en çok güven duyduğu isimdi...bu kadar efendi bir futbolcunun trabzona gitmesi de ayrı bir talihsizlik...bari manisa'ya kayseri'ye fener'e filan gideydi...en azından başarısı takdir edilirdi...

erdem'in risp'e attığı mail yine gözlerimin önünde....risp de gitmiycem diye çok direndi belki o mailin de etkisi var...

çok özür dilerim ancak 1 milyon euro için risp'i satmak çok büyük terbiyesizliktir....

kupada rizeyi yenmeyelim nasıl olsa çeyrek finalde şansımız yok....bari ankaragücü çıksın onlar daha inançlı...ceyhun'u istedi trabzon hadi ordan dediler...

marcelinhos100
16.01.2007, 17:53
mustafa keçeli fatih akyel erdinç ömer rızayı satın jeffersonu satın

yerlerine martinez ve çok kaliteli bir forvet arkası ve forvet oynayabilecek futbolcu alın ben söyleyeyim

PASCAL FEİNDOUNO

Misina
16.01.2007, 17:54
risp değil erkan olsaydı keşkee takımda bir tane orjinal sağ bek yok hepsi kırmaa

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 17:54
martinez

erkan milan stephanov frederik risp murat ocak

hüseyin çimşir ayman abdelaziz

ibrahıma yattara gökdeniz kiki musampa

umut bulut

ziya hoca çıkarmaz bu kadroyu:)
çıkarsa da musampa yı çeker aymanla hüseyin in yanına.
3 tane önilbero olmadan afakanlar basıyor onu..
buarada martinez için derinden bir "inşaallah" çekiyorum...

Travelair
16.01.2007, 17:55
musampa da alınmıştır.
ayman da.

İkidir lafını ediyorsun. "Kanser ettiler bizi" manasında mı?

Rasim YILMAZ
16.01.2007, 17:55
Tam takip edemiyorum arkadaşlar? Cvp verirseniz sevinirim.
Ayman ve Risp in ikisinide kesin aldık mı?

Vkgz
16.01.2007, 17:56
ayman kesin .. risp için eller bekleniyor anlaşılan şuan

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 17:57
Tam takip edemiyorum arkadaşlar? Cvp verirseniz sevinirim.
Ayman ve Risp in ikisinide kesin aldık mı?

ilk gelen haberde risp kesin alındı ayman belirsizdi.
sonra ayman kesin risp belirsiz dendi.
açıkçası ben birazdan ikisini de geri yolladık uçakktan iner inmez denmesinden korkuyorum.

Salih61
16.01.2007, 17:58
ayman kesin .. risp için eller bekleniyor anlaşılan şuanSevinçten 4 degil 16 köşe olmuşsundur :)

Mustafa AYDIN
16.01.2007, 17:58
Merak etmeyin Risp ide alırız ama önce Trabzona 1-2 defa gelip gitmesi lazım.:)

Vkgz
16.01.2007, 17:59
ayrıca g.birliği sitesinde cavcavın rispe trabzona gitmesi için 50.000 euroda kendisi verdiği yazıyor . oda ilginç tabi:) ama sadece soylenti

Adem Erdoğan
bu ne yaaa.yok eşyalarını toplamışta yok trabzona hareket edecekmiş.Bi haber daha çıkıyo anlaşma sağlanamadı.Nasıl bir iştir bu.Ne kadar büyük futbolcularmışki kaç gündür bunlardan başka haber yok.

Salih61
Merak etmeyin Risp ide alırız ama önce Trabzona 1-2 defa gelip gitmesi lazım.:)Baksın Trabzonda bar var mı disco var mı her maçtan sonra iki tek atmaya alışmıştır bu adamlar resmen ayyaşları topluyoruz takıma :)

Vkgz
16.01.2007, 18:00
İsveç Basını

Tarih: Sal Oca 16, 2007 Mesaj konusu:

--------------------------------------------------------------------------------

Risp in transferi isvec basininda da yer aldi.

"Risp ruya gibi bir kontrata imza atti ve turkiyenin 4. buyugu trabzona transfer oldu.. Ve ayrica en cok kazanan isvecli futbolcular listesinde ilk 10 a girdi.."

yazinin hepsini cevirmeye vaktim yok ancak sunlari belirteyim..

Rispin dedigine göre gorusmeler non-stop 24 saat surmus, ufak puruzler disinda transfer de anlaasma saglanmis. Trabzon Genclere 1.5 milyon Euro vercekmis sdece risp icin. Kontrat 2.5 yillik mis, arti 1 sene de opsiyon bulunuyormus. Risp de yillik 1.6 milyon euro alacakmis, ekstralar ile 2 milyonu gecebilirmis yillik. Ziya dogan kupa macinda risp i oynatmak istiyormus, Risp Trabzona trasferini kariyerinde ki buyuk gelisme olarak nitelendiriyor ve simdiki hedefinin milli takim oldugunu belirtiyor.

bu haberde tüm soylentilere nokta koyar sanırım

Mehmet Fatih Yavuz
ayrıca g.birliği sitesinde cavcavın rispe trabzona gitmesi için 50.000 euroda kendisi verdiği yazıyor . oda ilginç tabi:) ama sadece soylenti

onu cavcav açıkladı basına.
o haber doğrudur.

Hüseyin RİZELİ
ins takımımıza hayırlı ugurlu olurlarr....

demokles
16.01.2007, 18:01
Risp eşyalarını topladı bile !
İsveçli oyuncu Risp, kulüpteki tüm eşyalarını toplayarak, eşi ve çocuklarıyla birlikte Trabzon'a hareket etti..

Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'nde, teknik direktör Mesut Bakkal yönetiminde yaklaşık 1,5 saat süren antremana Ayman Abdelaziz ve Fredrik Risp katılmadı.

Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'nde, teknik direktör Mesut Bakkal yönetimindeki antrenman yaklaşık 1,5 saat sürdü. İdmana, Ayman Abdelaziz ve Fredrik Risp katılmadı.

Kayseri Erciyesspor ile anlaşan yardımcı antrenörlerden Cengiz Demirel de eşyalarını toplayarak, kulüp binasından ayrıldı. Demirel'in, teknik direktör Bülent Korkmaz'ın yardımcılığını yapacağı bildirildi.

Bu arada, İsveçli oyuncu Risp, kulüpteki tüm eşyalarını toplayarak, eşi ve çocuklarıyla birlikte Trabzon'a hareket etti.

Gençlerbirliği, hazırlıklarını yarın yapacağı çift antrenmanla sürdürecek.

spor3.com

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 18:01
İsveç Basını

Tarih: Sal Oca 16, 2007 6:46 pm Mesaj konusu:

--------------------------------------------------------------------------------

"Risp ruya gibi bir kontrata imza atti ve turkiyenin 4. buyugu trabzona transfer oldu.. Ve ayrica en cok kazanan isvecli futbolcular listesinde ilk 10 a girdi.."

Rispin dedigine göre gorusmeler non-stop 24 saat surmus, ufak puruzler disinda transfer de anlaasma saglanmis. Trabzon Genclere 1.5 milyon Euro vercekmis sdece risp icin. Kontrat 2.5 yillik mis, arti 1 sene de opsiyon bulunuyormus. Risp de yillik 1.6 milyon euro alacakmis, ekstralar ile 2 milyonu gecebilirmis yillik. Ziya dogan kupa macinda risp i oynatmak istiyormus, Risp Trabzona trasferini kariyerinde ki buyuk gelisme olarak nitelendiriyor ve simdiki hedefinin milli takim oldugunu belirtiyor.

Risp de yillik 1.6 milyon euro alacakmis, ekstralar ile 2 milyonu gecebilirmis yillik

gel abi gel.
batan geminin malları..
trabzonun malı deniz yemeyen keriz.
gençlerde senelik ne alıyordubu adam..
bizim gökdeniz alıyor mu o kadar para.

haber doğruysa adam kendini sağlam kakalamış bize.
fatih e o kadar para veriyorduk zaten biz.
:) la bizde ne para varmış benim haberim yok:)

ErayAkyüz
16.01.2007, 18:02
İsveç Basını

hocam helal emegine saglık bu haber bencede noktayı koymustur hayırlı olsun:tsbayrak:

Salih61
16.01.2007, 18:05
İsveç Basını

Usta bana o haberin linkini verirmisin?

kingfisher
16.01.2007, 18:06
herkese hayırlı olsun diyelim inşallah faydalı olur

Laz_61
16.01.2007, 18:07
1.6 milyon euro palavra....genclerden senelik 260 euro aliyormus bizdende 540 bin euro alacakmis...canavaro aliyor 3 milyon realden ..risp kimki 2 milyon alacak..

champions
isveç basınındaki habere göre risp en çok kazanan 7. futbolcu olacakmış(tabiki isveçli olarak )liste şöyle;
1) Zlatan Ibrahimovic, Inter 100 miljoner kronor.
2) Fredrik Ljungberg, Arsenal 55 miljoner.
3) Olof Mellberg, Aston Villa 24 miljoner.
4) Kim Källström, Lyon 20 miljoner.
5) Andreas Isaksson, Man City 17 miljoner.
6) Christian Wilhelmsson, Nantes (utlånad till Roma där lönen är lägre) 15 miljoner.
7) Fredrik Risp, Trabzonspor 14 milj.
8) Johan Elmander, Toulouse 12,5 milj.
9) Mikael Nilsson, Panathinaikos 10 miljoner.
10) Erik Edman, Rennes 9 miljoner

Mehmet Fatih Yavuz
umarım rüya ibi top oynar.. çünkü maliyeti çok yüksek. trabzonda bir defans oyuncusunun bu kadar para kazandığını ben hatırlamıyorum.
hattaf istanbul takımları falan veriyo mudur 2m euro senelik defans adamlarına emin değilim..
neyse umarım hakeder. biz de alkışlarız.

Laz_61
16.01.2007, 18:08
http://www.aftonbladet.se/vss/sport/story/0,2789,976291,00.html

haber burda yaziyor

marcelinhos100
16.01.2007, 18:08
INTERNegociações com Eller ainda travadashttp://www.gazetadosul.com.br/arquivos/conteudos/68164.jpg?ts=1168963564http://www.gazetadosul.com.br/imagens/pontos.gifhttp://www.gazetadosul.com.br/imagens/pontos.gifhttp://www.gazetadosul.com.br/imagens/blank.gifhttp://www.gazetadosul.com.br/imagens/icone_pdf.gif (javascript:;)http://www.gazetadosul.com.br/imagens/icone_print.gif (javascript:;)http://www.gazetadosul.com.br/imagens/icone_comenta.gif (http://www.gazetadosul.com.br/default.php?arquivo=_noticia.php&intIdConteudo=68164&intIdEdicao=1052#)http://www.gazetadosul.com.br/imagens/icone_encaminhe.gif (javascript:;) Versão em PDF Imprimir Mande seu Comentário Encaminhe para um amigo Nem a ida de Fabiano Eller para a Turquia parece dar uma luz à negociação com o Trabzonspor. Ontem o zagueiro conversou com a diretoria do clube e recebeu a proposta do Bordeaux, da França. A equipe oferece US$ 1 milhão pelo campeão mundial.

O jogador afirma que falta um contato do Inter com os turcos. O vice-de-futebol Giovanni Luigi garantiu que o Colorado fará uma proposta, porém não falou em números. Se o valor chegar a US$ 1 milhão, Eller deverá permanecer no Beira-Rio. Além dos dois clubes, outro personagem pode aparecer nessa história. Segundo Eduardo Uran, ex-empresário do defensor, existiria uma oferta do Atlético de Madri, não encaminhada para o Trabzonspor.

TIME B – O esboço do time de Lisca pôde ser conferido na manhã de ontem em um coletivo comandado pelo técnico. O time titular foi formado por Eduardo; Fabinho, Gum, Rafael Santos e Chiquinho; Maycon, Josimar, Ramon e Pinga; Mossoró e Gustavo, com destaque para a dupla de ataque. O Gauchão será umas das últimas oportunidades para Mossoró e Gustavo

habu bizim uşak nereye gidiyor yahu madrid diyor haberde