PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stadyumdan İzlediğiniz Maçlar

Çağatay96
06.05.2019, 18:49
Ayni başlik var miydi bilmiyorum ama oylesine acilan bir başlik.

İlk izledigim maç Bjk : 1 - 1 : Ts Gokhan Unalin diplemesine Bobo karsilik vermişti galiba.. 2008/09 olabilir.. Rustu kaledeydi sanirsam

Bütün maçları sırasıyla yazacagım.. Aynı maçtan insan çıkarabilecegim mi onu da merak ediyorum hem de nostalji için..

ucurum
07.05.2019, 10:12
Avni Aker'deki ilk maç, sol üst maratonda, 30 Mayıs 1993, sezonun son maç, 6-2 yenmiştik ey gidi Çizyo, hemen önümüzde eliyle almıştı topu hakem görmemişti...

Onur Keskin
08.05.2019, 22:11
Avrupa ligi toulouse’a kaybettiğimiz 3-1’lik maç.
Song’un golü attığı tribündeydim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İsmail Sezgin
08.05.2019, 22:33
Trabzondaki ise yeni gittim ben.
2 yıl önceki gs maçı uğur demirokun kırmızı gördüğü. Yanlış hatırlamıyorsam 2-0 aldık.

Çağatay96
08.05.2019, 23:58
Trabzondaki ise yeni gittim ben.
2 yıl önceki gs maçı uğur demirokun kırmızı gördüğü. Yanlış hatırlamıyorsam 2-0 aldık.

Genel olarak bütün maçlar kastım..

Benden de bir gs
2009 da Gs 'a samiyende kaybetmiştik Caner atmıştı 2-1 mağlup olmuştuk. Türkiye kupası maçıydı.. Deplasman tribünü ve kale arkasının direkli hali.

Ömrüm Can SEZER
09.05.2019, 00:38
Trabzonspor 1-1 Benfica Karabükspor 4-0 Trabzonspor Beşiktaş 2-1 Trabzonspor Kayserispor 1-1 Trabzonspor Kasımpaşa 0-2 Trabzonspor genel olarak loser bir istatistiğim var.

Çağatay96
09.05.2019, 00:47
Trabzonspor 1-1 Benfica Karabükspor 4-0 Trabzonspor Beşiktaş 2-1 Trabzonspor Kayserispor 1-1 Trabzonspor Kasımpaşa 0-2 Trabzonspor genel olarak loser bir istatistiğim var.

benfica macında ben de vardım. mustafa yumlu aimarı tutuyordu teke tek te ama aimar bilerek ofsayt çizgisinin arkasında duruyordu mustafa da sagolsun takım cizgimizi bozuyordu diye görmüştüm..

İstatistigi iyi olan arkadaşların bilet masraflarını beraber karşılamalıyız forum olarak....

amasya0561
10.05.2019, 11:53
1985 Gençler 2-2 Trabzonspor hakem sadık deda gb iki golü biz bir golü penaltıdan atmıştık. kalede Şenol vardı.. Turgay,Necati, Güngör,İskender
1990 GS 2-1 TS Prekazi Tanju lu gs, Jan marie pfaff, Orhan Çıkrıkcı, Hami TD Bremens ti
98 Samsun 2-1 TS Ogün Abdullah Vugrinec Campbell vardı td Gordon Mille (penaltıdan golü atmıştık ama kırmızı kartı gören ercan sahayı tam terketmedi diye golü iptal etti hakem tekrarındada penaltıyı atamamıştık Ogün dü galiba)
2000-2001 BURSA 4- 2 TRABZON Osman Özköylü, Gökdeniz Karadeniz, Hami, Oktay Derelioglu
seyrettiklerimde galip gelemedik:( dahada gitmek istemedim. ama birgün AKYAZIDA bir maç izlicem inşallah

fadigaTS
10.05.2019, 12:49
2010-2011 de manisaspor maçına gitmiştim.İç sahada o sene kaybettiğimiz tek maç :) 1-0 öne geçip 3-1 kaybetmiştik.Makukula şov yapmıştı. Halen biletini saklarım

Bir de anorthosis maçı vardı.1-0 yenmiştik.Bir türlü 2.golü atıp turu geçememiştik.Gökdenizin karşı karşıya kaçırdığı pozisyon halen gözümün önünde.

Olimpiyat stadında ibb yi geriye düşüp yendiğimiz bir maça gitmiştim

En son bu sene sivası 3-1 yendiğimiz maça gittim.Bizzat izlediğim en iyi ilk 30 dk. bu maçtı

seçuk
10.05.2019, 13:10
Rize-TS maçı gökdeniz fatih şov vardı. TS farklı kazanmıştı. 2005-2006 falan.
Albayraklı rezil döemdeki 1-0 lık Gs mağlubiyeti.
Trabzonspor-sivas maçı meşhur 6-1 lik maç. Tam efsaneydi.
TS-Ankaragücü maçı son dakkalarda golü yiyip 1-1 olmuştu son dakkada Umut atmıştı 2-1 kazamıştık.
2010-2011 de sanırım Antalya maçı Şifo acayip oynatmıştı maçı golsüz bitirmiştik.az daha kaybediyorduk.
2010 bursa maçı Burak yazdı 1-0.
Maludanı roket attığı 2-1 kazadığımız Rize maçı.
Gsyi 2-1 yendiğimiz akyazıdaki maç.
Arada bir de BJK yenilgisi var ama yılını hatırlamıyorum. SAnırım Bobo atmıştı bir iki gol.
geçenyılki 1-1 fener maçı.
Enson ERzurumda 1-0 lık galibiyet.

hatırladıklarım bunlar. Ama efsane hangisi derseniz kesin olarak 6-1 lik sivas maçı derim. Yattara bir golde hem kaleci hem de tribündeki herkesi terse yatırmıştı :D

Laundros61
10.05.2019, 14:11
Bursaspor 3-0 süper kupa maçı
Başakşehir le olimpiyatta oynanan tüm maçlar.
Kocaelispor stadında ki kasımpaşa maçı 2010
Yeni statta ki geçen sezonun ilk maçı Konya 2-1 aldığımız
Bu sezonki Malatya maçı

Laundros61
10.05.2019, 14:12
Bursaspor 3-0 süper kupa maçı
Başakşehir le olimpiyatta oynanan tüm maçlar.
Kocaelispor stadında ki kasımpaşa maçı 2010
Yeni statta ki geçen sezonun ilk maçı Konya 2-1 aldığımız
Bu sezonki Malatya maçı

Kısmetse ta Kocaeli den gelerek Beşiktaş maçı :)

Furkan Tütüncü
10.05.2019, 14:35
Akyazı açılış maçı.(g.Antep)
Geçen sezonun ilk maçı Konyaspor
2-0 biten gs maçı. Yazıcının direkten giren golü.
2 hafta önceki y.malatyaspor maçı.

Henüz mağlubiyetim yok yeni sahada. :D

Hakan
10.05.2019, 16:37
Istanbuldaki çoğu Trabzonsporlunun ilk maçı 5-0 Istanbulspor sanırım.

emrahtuna
10.05.2019, 17:00
malesef bu sayı bende sıfır..trabzon da hiç izlemedim deplasmanlarda 5-6 maç var izledğim..

Aydın Tiryaki
10.05.2019, 17:11
3 tane unutamadığım maç var. İlki 2014-2015 sezonunda Bursa'da 3-3 biten yağmurlu maç. Maça başlarken 1 kilo olan montum maç sonu 5-6 kilo falan vardı sanırım :) .

İkincisi yeni stadın açılış maçı. 4-0 yendiğimiz Antep maçı. Üçüncüsü ise bu sezon 4-0 yendiğimiz Gs maçı. İnanılmazdı. Hala o an hissettiklerim aklımda. Müthişti.

Kemal Öztel
10.05.2019, 18:06
Istanbuldaki çoğu Trabzonsporlunun ilk maçı 5-0 Istanbulspor sanırım.

Ayneeeenn :)

Doğan Şahin
10.05.2019, 18:14
Benimki epeyi eskilerden :)

Hatırladığım maç 1991-92 sezonu 1.Lig 10.hafta Galatasaray 1-1 Trabzonspor

Uğur KÜÇÜK
10.05.2019, 18:21
Ilk staddan izledigim mac 2003- 2004 yilindaki deplasmandaki Bursasporu 2-1 yendigimiz musabaka. Tekke ve Gokdeniz atmisti golleri.

Ondan sonra devami geldi.
2011 yilinda da, 6 deplasmana giderek kendi rekorumu kirmistim ( ic saha haric ) Adana'da okumama ragmen.

Yakin tarihte, en mutlu oldugumuz 2 finali de stadda izledim cok sukur.

Kavurucu bir yaz sicaginda Istanbul'da oynadigimiz ve Bursaspor'u 3-0 yenerek super kupayi aldigimiz mac.

Sanliurfa'da, sikecileri balikli göle ( [emoji6] ) gomerek Turkiye kupasini aldigimiz mac..

Son 20 yilin en huzun verici macinda da staddaydim maalesef.
Dinamo Kiev'e 2-0 yenilerek sampiyonlar liginin kapisindan dondugumuz mac...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

David_LuiZ4
10.05.2019, 19:19
Trabzonspor'un sayısını hatırlayamadığım çok maçına gittim yukarıda diğer arkadaşların yazdığı maçların çoğunda da stattaydım...

İlk izlediğim maç Avni Aker'de çocuk yaşta gittiğim 5-1'lik Bursa kupa rövanş maçı...Hem de maçı spiker odasından izledim..

2014-15 gibi maçlara gitmeyi bıraktım passo lig zırvalığından sonra..Zaten Trabzonspor'un o tarihten sonra kayda değer bir maçı yok..

Deplasmana gittiğim ilk maç ise ki gerçi pek deplasman sayılmaz Samsun'da Bjk ile oynadığımız kupa maçı..

Çağatay96
10.05.2019, 19:49
10-11 bjk deplasmanının yeri ayrıdır. Son haftalarda kazanamadıgımız için bjk taraftarı size her yer trabzon diyordu. tam o sırada ceyhun attı.. Burakın onumuzde attıgı gol sonrası sevinci ayrıydı..

pReN@_61
11.05.2019, 12:18
10-11 bjk deplasmanının yeri ayrıdır. Son haftalarda kazanamadıgımız için bjk taraftarı size her yer trabzon diyordu. tam o sırada ceyhun attı.. Burakın onumuzde attıgı gol sonrası sevinci ayrıydı..
Sen bjk deplasmanı demişken; daha öncesinde aynı tribünden gözümüzün önünde Celalettin'in evire çevire yediği bir çalım vardı, deli olmuştuk tribünde. O geldi aklıma.

BERBATOV61
11.05.2019, 12:32
Fener maçına gidemedim hiç o içimde yaradır. İstanbuldan mümkün mertebe juve,napoli,gs,lokern vs vs ilk gittiğim maçta manisa maçı idi

Alphan Altun
12.05.2019, 23:42
22 Nisan 2011 Cuma 20:00 Eskişehir

Haftaya tedirgin başlamıştık.Ankara'da şok bir davet!..''Ülkenin'' Başbakanı şampiyonluğun en kritik haftasında adaylardan ''birinin'' kaptanı ve başkanıyla pozlar veriyor, başarılar diliyor. Biz, biri tembihlenmiş diğeri kafeslenmiş iki Bülent ile nasıl baş edeceğimizi düşünürken karşı cephe genişledikçe genişliyordu.

İlk işim olan kurumda henüz 2.ayımı doldurmuştum. Daha yıllık iznim dahi yoktu. Hatırlamıyorum ama bir şekilde izin aldım. Haydarpaşa'dan Başkent ekspresine bindik.Tren silme bizimkilerden oluşuyordu. Eskişehir'e ilk ve son gidişim. Şehirde biraz gezindikten sonra biletimizi aldık.Elbette kalmadığı için ev sahibi tarafından. Sayımız fazla olunca bizi deplasman tribününe aldılar. Tribün demeye bin şahit. Kazıklar üzerine serilmiş çürük tahtaların üstünde binlerceyiz.Zıplamaya korkuyoruz facia olacak diye.Beşik gibi sallanıyoruz. Telefonuma abimden bir fotoğraf geldi. Gündüz saati karanlık bir adam, stadın önünde birilerini bekliyor. İddianamede annesini ziyarete geldiğini söylüyor, gelmişken de maç izleyesi tutmuş. ''Radara takılan'' telefon görüşmeleri, gece kulübü ziyaretleri şike denizinde birer kum tanesi.

Maç başladı.Çılgınlar gibi bir mücadele.Bülentler'in biri görevini iyi yapıyor. Ama atıyoruz. Sayılmıyor. Bir daha atıyoruz. Bir daha sayılmıyor. Öbür Bülent de son ana kadar ''her kuruşun'' hakkını veriyor.Sahanın dışında nefretini kusanlar, sahada içindeki pisliği kusanlar, bu memleketin bütün sorunlarının müsebbipleri o akşam görevini mükemmel bir şekilde yerine getirerek 2 puanımıza kan doğradı.

20 yaşında güçlünün hukukuyla, kepaze yüzlerle, kirli düzenle en net biçimde orada tanıştım. O zamandan bugüne birilerinin adalet vermesini, hakkımızı iade etmesini bekliyoruz.Bu mümkün değil ve asla olmayacak. Namussuzlar o seneden sonra bıçaklarını daha da bileyip üstümüze saldırdılar. Bugün hatalı taç kararı yüzünden ortalığı birbirine katanlar bizim yaşadıklarımızın milyonda birini görmediler. Herkes emin olsun eğer biz şampiyonluk yarışında olsaydık Başakşehir o puan kayıplarının hiçbirini yaşamazdı. O 25 top direkte içeri girse, o son saniyelerin hiçbiri gol olmasa, Onazi Sosa Pereira sakatlanmasa, transfer yasağı gelmese de bunu bize yedirmeyeceklerdi. Başakşehir ve Galatasaray maçlarındaki yetkililer, 3 maça daha verilir işimizi yine bitirirlerdi. O yüzden biz en az 2 kat daha iyi olmak zorundayız. Onlar 2 atıyorsa biz 4 atmalı onlar 1 yiyorsa biz hiç gol yememeliyiz. Bunu yapabilecek insan kaynağımız var ama ne yazık ki şuur yok. İntikam umutlarımızı kıran da bu oluyor.

...