PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 31.Hafta | Trabzonspor 4-2 İ.M.Kayserispor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2

Mollasalihoğlu
28.04.2019, 11:14
fenerbahçe beraberliği sonrası düşme hattına mesafe koymaya çalışan Kayserispor ile oynayacağız.

Hem 3.'lük iddiasını kovalamk hem de galibiyet başına dağıtılan 2.5 milyon TL yüzünden önemli bir maç :)

Kazanmamız gerekiyor.

Onur Keskin
28.04.2019, 11:15
3-1 alırız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mollasalihoğlu
28.04.2019, 11:29
3-1 alırız

Adamsın :)

artvints
28.04.2019, 11:34
inşallah kovalamayı bırakmaz takım. bu puan kaybından birşeyler öğrendiklerini hemen bu 4 haftada gösterirlerse unutulur fener maçı. beşiktaş da seri yaptı mental olarak zorlanacaklar. puan kayıpları olur. son topa kadar kovalamanın önemini anlamışlardır umarım.

Mollasalihoğlu
28.04.2019, 11:36
Seneye adam yiyen bir stoper almak zorundayız.

5 tane maçı 90+da verdik, 10 puan yapar.

Uğur KÜÇÜK
28.04.2019, 11:56
________________Ugurcan_________________

Pereira____Huseyin____Hosseini____Novak

_________________Sosa___________________

Omur____Murat Cem____Yusuf____Antony

_______________Rodellaga________________

Hoca umarim Parmak cezali diye, Yusuf'u geriye cekerek Rodellaga - Ekuban ikilisiyle beraber oynamaz.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur Erçetin
28.04.2019, 12:19
________________Ugurcan_________________

Pereira____Huseyin____Hosseini____Novak

_________________Sosa___________________

Omur____Murat Cem____Yusuf____Antony

_______________Rodellaga________________

Hoca umarim Parmak cezali diye, Yusuf'u geriye cekerek Rodellaga - Ekuban ikilisiyle beraber oynamaz.

Rodellegadan da Ekubandan da bir bok olmaz.Rodellega daha iyidir ama genel olarak vasatın önde gideni.Ekuban vasat bile değil.

Adem Akyüz'
28.04.2019, 12:26
Orta sahada Murat Cem'i görebilir miyiz acaba? Yoksa Yusuf geriye gelip Ekuban onun yerinde mi oynar?

artvints
28.04.2019, 12:33
Orta sahada Murat Cem'i görebilir miyiz acaba? Yoksa Yusuf geriye gelip Ekuban onun yerinde mi oynar?

murat cem başlasın, kerem de yedekten girsin. olcay oynayacak değil ya. gitsin kumda top diksin.

memozcan
28.04.2019, 13:09
Kaybedecek bir şeyimiz yok artık.. ortada sosayla birlikte kesinlikle Murat Cem oynamalı..

Ozan Yılmaz
28.04.2019, 13:26
Ne bir de pazartesi maçı mı, puan kaybı için tüm şartlar oluşuyor

DeAgLeMaNyAq
28.04.2019, 17:24
FB maçının sonucundan dolayı değil, ancak yaşatabileceği travmadan dolayı 3.lük hedefinin büyük oranda azaldığını düşünüyorum. Üstelik GS'nin muhtemelen kupayı alıp ilk 2'de bitirecek olmasıyla birlikte, lig 3.sünün direkt Avrupa Ligi'ne kalarak yaklaşık 10 milyon euroluk kazanç sağlayacak olması şu dönemde kulübe ilaç gibi gelecekti. Bu sebeple 4 maçta 4 galibiyet almak hiç kolay gözükmüyor. Ha biz kalan maçlarla birlikte FB maçını kayıpsız geçseydik de BJK'nin her halukarda GS veya diğer takımlardan birinde puan kaybetmesi gerekiyordu. Şimdi ise berabere kalmaları bize yetmiyor, bizim dışımızda oynayacakları bir maçta yenilmeleri gerekiyor. Ha GS, BJK'yi yenebilir ama biz 4'de 4 yapar mıyız pek zannetmiyorum. Bu anlamda Kayseri tam anlamıyla bir kırılma maçı olacak. Bu karşılaşmanın BJK maçının akabinde oynanması avantaj olabilir. Özellikle BJK GS'ye yenilirse takımda bir kıpırdanma olacaktır. Ama Kayseri'ye takılırsak kalan 3 maça da havlu atmış bir şekilde çıkacağız demektir...

Şimdilik tek eksik Abdulkadir Parmak gözüküyor. Onun olmadığı maçlarda yaşadığımız sıkıntı ortada. Ben Hoca'nın farklı bir arayış içerisine gireceğini düşünmüyorum. Dolayısıyla muhtemelen Yusuf'u geriye çekip ileride Ekuban ve Rodallega'ya şans verecektir. Diğer bir ihtimal olarak da orta sahayı Abdulkadir, Yusuf ve Sosa üçlüsüyle kurup sağ tarafta Olcay'ı oynatabilir. Hatırlarsanız ilk yarıdaki maçta da Onazi'nin cezası nedeniyle bu orta saha kurgusuyla oynamıştık...

Arda'
28.04.2019, 18:37
Orta sahada Yusuf-Sosa ileride de Ekuban-Rodallega olursa Alanya maçının aynısı olur.

DeAgLeMaNyAq
28.04.2019, 22:51
Nwakaeme MR'a girmiş inşallah ciddi bir şeyi yoktur...

HOPA'LI TS'Lİ
29.04.2019, 00:31
4 maçta 12 puan yaparsak ikili averajla da olsa 3.oluruz, bjk yi sollarız

İlker Yazıcıoğlu
29.04.2019, 09:08
3. lüğü unutun fener maçından sonra...

Kafa olarak bitti artık bizimkiler...

Çok zor...

Ki kargalar kaybetmiyor artık, kaybetmezler de kolay kolay...

ozturk
29.04.2019, 10:13
4.lük kesin gibi. 3.lük imkansız.

Uğur KÜÇÜK
29.04.2019, 10:31
Macin havasi pazar gunu Gs - Bjk mac sonucuna gore degisir.

Gs kazanirsa ( ki kazanacak buyuk ihtimalle ) biz de kazanir ve farki 3 puana indiririz.

Kalan 3 maci da kazandik mi, ligi 3. bitiririz.

Bjk'in ligden kopma maci Pazar aksami oynanacak musabaka.

3.luk hayal diye konusanlar uzulebilir.

4'te 4 yaparsak ligi kesinlikle 3. bitiririz.

artvints
29.04.2019, 10:37
Macin havasi pazar gunu Gs - Bjk mac sonucuna gore degisir.

Gs kazanirsa ( ki kazanacak buyuk ihtimalle ) biz de kazanir ve farki 3 puana indiririz.

Kalan 3 maci da kazandik mi, ligi 3. bitiririz.

Bjk'in ligden kopma maci Pazar aksami oynanacak musabaka.

3.luk hayal diye konusanlar uzulebilir.

4'te 4 yaparsak ligi kesinlikle 3. bitiririz.

bu akşam ki maç bile önemli. o maçta bir takım kırılacak. sonra moralleri bozulacak, belki kartlar olacak. son maçları oynamaları zorlaşır. biz kayseri maçına tekrar bir umut diyerek çıkabiliriz. bjk'yi yendiğimiz anda arada 1 ve 3 puan olmasının önemi kalmıyor ikili avarej bizde olduğu için. tek kötü senaryo o maçın beraber bitmesi olabilir. o zaman ekstra bir beraberlik daha beklemek zorunda kalıyoruz.

Çağatay96
29.04.2019, 11:59
Yaşadiğimiz travmanin etkileri olabilir

lazminator61
29.04.2019, 12:20
Fener macini bizim arkadasla izledik, kendisi fenerli, olcay girdinde bana dedi ki, " su olcaya ne olmus, o göbek ne" bende hic bisey demedim. icimden Allahim su maci alalim da ne olursa olsun diye. Neyse Olcay salagi maci verdi, artik su anti futbolcuyu görmek istemiyoruz, neden amiri girmedi yada Ibanez neden Olcay ==)

Murat Keçeci
29.04.2019, 12:27
Son dört maç öncesi genel bir değerlendirme yapmak gerekirse üçüncülük iddiamız hâlâ var bjk nın bizle ve gs ile maçları var yani altı puan kapatılabilecek bir durum fakat çok da takılı kalmamak lazım üçüncününde yolu avrupa ligine çıkıyor dördüncününde aynı yere çıkıyor iyi konsantre olursak elemeleri geçip gruplara kalabiliriz o yüzden bu son dört maç öncesi stres ve heyecan yapıp da futbolumuzun kalitesini düşürmeye gerek yok.Biz çıkıp oynadığımız futboldan keyif alıp keyif vermenin peşinde olalım.

Son sekiz maç 6 galibiyet 2 beraberlik güzel bir performans bundan sonrada bu istikrarla devam etmeliyiz.Sezonu şampiyon kim bitirecek bilinmez fakat bilinen birşey varsa sezon sonunda şampiyon takımdan sonra sezonun en kârlı takımı Trabzonspor olacak aldığımız,yol,kazandığımız futbolcular ve İstanbul kulüplerinin anlayışından uzaklaşıp kendi potansiyelini doğru kullanan alt yapısından destek alıp bu gençleri doğru yabancılarla harmanlayan anlayış bizim geleceğe umutla bakmamızın teminatı olacak.

Kayseri maçına gelirsek iç sahada kazanmamız gereken bir maç.Abdülkadir parmakın olmayacak olması bizim için handikap olacak çünkü merkez orta saha oynamaya başladıktan sonra yani sosa-parmak ve yusuf gibi üç orta saha özellikli oyuncu ile oynadıktan sonra takım önemli bir ivme kazandı.Ondan önce ise iki orta sahanın önüne iki forvet özellikli oyuncu kullanmak bizi istikrarsız sonuçlara sürüklemişti.Teraziyi dengede tutmak ve takımın kimyasını çok fazla bozmamak için parmakın yerine muratcemle başlanabilir sosa,muratcem ve yusuf şeklinde olabilir.ama böyle oynarsak muratceme topla buluşma sayısı ortalama 90-100 olması gerektiğini ve isabetli pas yüzdesinin de yüzde 80-85 lerde dolaşması gerektiğini ve bunu yapabilmesi için yüksek tempoda oynaması gerektiğini nasihat ederek kendisine ilk onbirde şans verebiliriz.

Ünal hocanın tercihi muhtemelen sosa,yusuf önlerinde ekuban forvette Hugo şeklinde olacaktır bu şekilde de maçı kazanma ihtimalimiz var ama orta saha da zorluk yaşayacağımız ve daha kopuk kopuk oyun görüntüsü vereceğimiz kuvvetli ihtimal fakat dediğim gibi bu şekilde de maçı kazanabiliriz.

Takımımızla ilgili önemli bir detay son dakikalarda yenen goller ile 10 puan kaybetmişiz ve bu maçların çoğunda da yediğimiz goller duran toplar kısacası duran toplara çözüm bulabilirsek gelecek sezon daha fazla puan toplama ihtimalimiz mevcut.

Bir başka önemli konu ise henüz şampiyon olabilecek mental güce sahip olmadığımız net bir şekilde görülüyor stres yaptığımız,telaşlı oynadığımız maçlarda pas oyunumuzun nasıl bozulduğunu son fb maçında birkez daha görmüş olduk o yüzden genç takım olduğumuz için camia olarak çok büyük hedefler koyup genç oyuncuları zor durumda bırakmamalıyız amacımız öncelikle iyi futbol oynamak olmalı.

Sefer A.
29.04.2019, 12:41
Son haftaya 3.gireriz, Rize çelme takar gazlari alinir,,, çok net... 3.lük için son haftaya en az 2-3 puan önde olmaliyiz ki belki gerçekçi olur o hedef...

Adem Akyüz'
29.04.2019, 13:02
Bu takımı biraz tanıyorsam bu maçı kaybeder. Alanya maçının tekrarını yaşayabiliriz.

Muhtemelen seyirci sayısı çok az olacak. Maç ramazanın ilk günü ve iftar vaktinde neredeyse..

Faruk BERBER
29.04.2019, 13:24
Son haftaya 3.gireriz, Rize çelme takar gazlari alinir,,, çok net... 3.lük için son haftaya en az 2-3 puan önde olmaliyiz ki belki gerçekçi olur o hedef...

Neler yazıyorsunuz böyle ya :)

Sefer A.
29.04.2019, 13:26
Neler yazıyorsunuz böyle ya :)
olmaliydik yazmaliydim sanirim :D gerçekçi degil o yazdigim ben de biliyorum bunu :) demek istedigim anca öyle olsaydi belki 3. olabilirdik

Faruk BERBER
29.04.2019, 13:28
olmaliydik yazmaliydim sanirim :D gerçekçi degil o yazdigim ben de biliyorum bunu :) demek istedigim anca öyle olsaydi belki 3. olabilirdik

Aynen öyle.

Mehmet BAŞ
29.04.2019, 13:50
Fenerbahçe beraberliği ile üçüncülük hedefimiz kalmadı diyebiliriz. Hem mental olarak hem de matematiksel olarak işi bitirdik.
Fakat bir gerçek var ki sezon başı küme hedefi koyan taraftarın şimdilerde üçüncülük hesabı yapması bir başarı kriteridir.
Başta yönetim ve Ünal Hoca olmak üzere önemli bir başarıya imza attıklarını söylemek lazım.
Fakat bundan sonrası şampiyonluk yolu için büyük önem arz edecek!

Gelecek yıl Yusuf/Abdülkadir satılacak mı? Bu önemli! Ben olsam yalnızca Yusuf'u satardım. Abdülkadir'i bir yıl daha tutardım.
Takıma defans, orta saha ve hücum takviyesi yapılacak mı? Bence takıma en az iki tane tecrübeli oyuncu alınması gerekiyor.
Umarım her şey yolunda gider de gelecek yıl bir adım daha öteye geçeriz.

pReN@_61
29.04.2019, 14:15
Konsantrasyon?

zalis
29.04.2019, 14:25
Maç saati çok önemli bir handikap o gün Ramazan'ın ilk günü ve iftar saati maç saatine yakın. Zaten ulaşım zor bu insanlar nasıl maça gelecekler? Saatin biraz ötelenmesi lazım

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kadir
29.04.2019, 18:18
Çok rahat kazanacağız, 4-0 [emoji23]

PortoDeGalinhas
29.04.2019, 22:51
Bence bizim için lig avrupa mücadelesi adına artık bitti, bundan sonra her maçı kazansak bile ancak 3. olabiliriz onda da bjkyi değil gsyi geçip 3. olabiliriz. Bjknin şu kalan maçlarında 6 puan kaybetme şansı yok. Gsyi geçmemizin de hiç bir esprisi yok çünkü zaten türkiye kupasını alacakları için avrupa ligine direk gruplardan başlayacaklar. Biz o yüzden 3. ya da 4. de olsak birşey farketmeyecek.
He şuda var her ne olursa olsun futbolcular kafasında ligi bitirmemeli çünkü ligi 3. sırada bitirmek prestij ve maddi açıdan bizim için oldukça önemli.

Mollasalihoğlu
29.04.2019, 22:54
Parmak yerine kim oynayacak?

iyattara
29.04.2019, 23:06
Bence bizim için lig avrupa mücadelesi adına artık bitti, bundan sonra her maçı kazansak bile ancak 3. olabiliriz onda da bjkyi değil gsyi geçip 3. olabiliriz. Bjknin şu kalan maçlarında 6 puan kaybetme şansı yok. Gsyi geçmemizin de hiç bir esprisi yok çünkü zaten türkiye kupasını alacakları için avrupa ligine direk gruplardan başlayacaklar. Biz o yüzden 3. ya da 4. de olsak birşey farketmeyecek.
He şuda var her ne olursa olsun futbolcular kafasında ligi bitirmemeli çünkü ligi 3. sırada bitirmek prestij ve maddi açıdan bizim için oldukça önemli.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiNiye bjk 6 puan kaybetmesin dostum. Gs evinde yenemez mi? Bizde kendi sahamızda 3.luk maçına çıkarız bjk ile. Olmayacak şey değil. Tabi konya ve rizeyi de deplasmanda yenmemiz lazim. Zor ama olmaz diyemeyiz.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
29.04.2019, 23:24
Son topa kadar sansini kovalamayan bir takimdan birsey olmaz. Bu tavri gostermezsen mac da ceviremezsin geriden de gelemezsin. Bu seneki duruma bakip ders almiyor mu millet? Gs akhisar'i son saniye goluyle yendi bir anda 8 puanlik fark kapandi, onumzdeki sezonun planini yapar dedigimiz bjk kendini yarisin icinde buldu, kotu fener cevirdigi derbilerden topladigi puanlar sayesinde ligde kaliyor.
Bunlardan ders almayan bir takim hicbir hedefe yuruyemez. Macin ilk 15 dakikasi onemli demekten macin sonunu oynamayi unutmusuz.

Timur Bey
29.04.2019, 23:37
Şans mans bu maçı 1-0 almalıyız. Sonra Konya maçını da kazandığımızda bjk ile üçüncülük adına final maçına çıkarız. Henüz bir şey bitmedi. Bir beraberliğe bu denli yıkılmamalıyız.

61_Hasan_69
30.04.2019, 00:10
Umarım orta sahada Parmak yerine Murat Cem oynar

samatyaboy
30.04.2019, 04:23
Kayserispor'un bize şansı tutmuyor.2-0 veya 3-1.

ffırtına
30.04.2019, 09:03
Gazozuna maç dönemi başlamıştır. Tüm maçlarımızı alsak ya da kaybetsek de yerimizin değişiceğini sanmıyorum. O yüzden kadroda değişik varyasyonlar denenebilir.

Uğur KÜÇÜK
30.04.2019, 11:25
Gazozuna maç dönemi başlamıştır. Tüm maçlarımızı alsak ya da kaybetsek de yerimizin değişiceğini sanmıyorum. O yüzden kadroda değişik varyasyonlar denenebilir.Her mac galibiyetinin parasi neredeyse 3 milyon Tl.
Yonetimde 1 kurusun hesabi yapanlar var artik.

Usta'nin, Burak ve Onur onderliginde at kosturdugu bir ciftlik yok artik takimda. Kalan maclari gucumuz yettigince kazaniriz.
Ki pazar gunu Gs, Bjk'i yenince Pazartesi hirsli bir takim olacaktir sahada.
Hala iddiali sekilde soyluyorum.
4'te 4 yaparsak ( zor ama ihtimal var ) ligi 3. bitiririz.

Uğur Kalyoncu
30.04.2019, 11:49
Psikoloji diye bir şey var onu hiç değerlendirmeye almıyor arkadaşlar..

Kayseri maçı dışında maç kazanacağımızı düşünüyorum..Onu da Kayserinin de hedefi olmadığı için söylüyorum..Belki onu da kazanamayız..

CİVELEK.61
30.04.2019, 12:14
Gazozuna maç dönemi başlamıştır. Tüm maçlarımızı alsak ya da kaybetsek de yerimizin değişiceğini sanmıyorum. O yüzden kadroda değişik varyasyonlar denenebilir.

Bütünüyle değil de,görmediğimiz bi kaç oyuncu denenmeli bence de.
Mesela Murat cem,Kerem Baykuş,Berkay gibi oyuncular profosyenel bi maç deneyiminde neler yapabildiklerini gösterebilmeli bence.
90 dk. Olmasa bile yarım devre,yarım saat oynayabilmeliler.

worldmaster
30.04.2019, 12:31
Kulübün paraya ne kadar ihtiyac duydugu ortadayken maçlara motive olamamak diye bir şey olmamali aslinda ama bakalim bunu yönetim ve teknik kadro önemseyip de önlemini alacak mı? Her galibiyet para demek ayrica 3. Olan da 4.den daha fazla para aliyor sezon sonunda. Profesyonel bir kulupte aslinda bu söylediklerimin cok ciddi olarak degerlendirilmesi lazim tabi ki. Ama biz sanki fm oynuyoruz gibi davranirsak zaten hic bisey olmaz.

emrahtuna
30.04.2019, 12:42
kayseri yi zorlanmadan yeneriz..skor tahminim 3-1..

OFLU
30.04.2019, 12:52
GS nin Aykut'a puan vermesinin ardından bjk nin haftaya kazanma şansı ortadan kalktı. O atmosferde hakemlerle vs bir şekilde zımparator maçı alacak. Biz Konyadan kayıpsız gelebilecek miyiz mesele o.

Someone
30.04.2019, 13:14
Biz 4 maçı da alırsak BJK 4.olur biz 3 buda burda dursun hedef kalmadı diyenlere hatırlatılacak

PortoDeGalinhas
30.04.2019, 13:33
Niye bjk 6 puan kaybetmesin dostum. Gs evinde yenemez mi? Bizde kendi sahamızda 3.luk maçına çıkarız bjk ile. Olmayacak şey değil. Tabi konya ve rizeyi de deplasmanda yenmemiz lazim. Zor ama olmaz diyemeyiz.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben zaten bizim 12 puan alabileceğimizi düşünüyorum ama bjknin gsye yenileceğine ihtimal vermiyorum çok önemli bir hakem hatası olmazsa.Diğer kolay maçlarıda bjknin evinde olduğu için minimum 7 puan çıkarırlar son 4 haftadan.
Şu şikeciler ile son dakika da berabere kalmasak şampiyonluğu bile kovalayabilirdik ama o maç herşeyi mahvetti maalesef.

Gökhan Balcı
30.04.2019, 14:02
Açıkçası başak veya gs yi geçmek bana bjk yi geçmekten olası geliyor. Bizim son dört maçı kazanmamız zaten çok zor da oldu kazandık ben ligi kaçıncı bitirdiğimize bakmam. Bu takım büyük iş yapmış demektir. Ayriyeten 11.2 milyon lira para kazanmış olunur ki bu en önemli mesele zaten. Üstüne üçüncü bitiren 21 milyon lira alıyor ki dördüncü ile arasında beş milyon lira fark var. Trabzonspor bunları düşünmek zorundadır. Sahada kazandıkça oyuncuların parası düzenli ödenir böylece oyuncu da kafası rahat sahaya çıkar. Üçüncülük bu yüzden önemli ama rakipler de güçlü. Hem de hepsi. Konya beşinci olursa altı milyon alıyor az para değil ki hocası aykut kolay olma ihtimali yok. Rize ile her daim hesabın var kolay maç olması mümkün değil. Bjk yi saymaya gerek yok. Kayserinin de yine paraya ihtiyacı var. Bu şartlar altında bizim dört maçı da almamız çok büyük iş olur. Ha takımın buna gücü yeter ama en kolayından en çok korkmak lazım. Biz kaza kurşunlarına alışığız. Fb maçından çıkmazsak kayserinin bizi yeneceğine yüzde yüz eminim ben. Beraberlik bile değil. Defalarca gördük bunu. Hocamız geçmiş maçlara takılan biri değil elbette bu öenmli bir detay ama o maç sonu abdül ile yusufun görüntüsünü gözümün önüne gelince acaba diyorum.

ilelebeTS
30.04.2019, 15:04
Lig henüz bitmedi, futbolcularımız bunun farkında olmalı. 4'te 4 yapmalıyız. gs-bjk maçının olduğu haftada bu maç kritik.

Hem pazartesi maçı hem de önceki maçta son dk golüyle galibiyeti kaçırmamız dolayısıyla kolay maç olmaz. Tek farklı galibiyet olası duruyor.

HOPA'LI TS'Lİ
30.04.2019, 16:19
Lig henüz bitmedi, futbolcularımız bunun farkında olmalı. 4'te 4 yapmalıyız. gs-bjk maçının olduğu haftada bu maç kritik.

Hem pazartesi maçı hem de önceki maçta son dk golüyle galibiyeti kaçırmamız dolayısıyla kolay maç olmaz. Tek farklı galibiyet olası duruyor.

Şikebahçeyi yenemedik ya benim tüm hevesim kaçtı.
Adamlara zorla puan alın dedik.
Bu kaçıncı son dakika golü
10 puan gitti, yazık değil mi?
Son 4 maçı alırsak 3.lük yine garanti değil
2.lik ihtimali Kadıköy'de bitti

emrahtuna
30.04.2019, 16:20
o değilde burak gittikten sonra ne güzel top oynuyoruz yahu..birden aklıma geldi..

HOPA'LI TS'Lİ
30.04.2019, 16:21
o değilde burak gittikten sonra ne güzel top oynuyoruz yahu..birden aklıma geldi..

Evet. Yıllar sonra başardık

Çağatay96
30.04.2019, 23:01
Agresif baslangic.. Ben batuhani bekliyorum murat ceme fitim.. yusuf oynarsa liberoda puan kaybi yuksek :)

Uğur KÜÇÜK
30.04.2019, 23:06
Tottenham - Ajax macini izliyorum da, ne top ceviriyor Ajax arkadas, hayranlikla izliyorum.

Pire gibi 11 kisi rakibe basiyor, hata da yapsa her yerde bitiyorlar.

Seneye Avrupa'da bu etkiyi yapmamiz sart.

Bu arada Rodellaga oynasin demistim ama bu pust transfer islerine kafa yormaya baslamis daha lig bitmeden. Kafa dagilmistir onun. Kendini sahaya vercegini hic sanmiyorum kalan 4 haftada.

Ekuban ile oynamaya devam edelim en iyisi. Nasilsa seneye de bizimle.

Bu mac ortasahada Murat Cem suprizi bekliyorum hocadan.

artvints
01.05.2019, 05:17
ajax'ın attığı golü takıma izletmek lazım. bu tip pozisyonlar bizim maçlarda çok yaşanıyor. hiçbir zaman böyle bir pas arayışına girmiyoruz. ya gereksiz şut, ya da orta açılsın diye kenara atılıyor toplar. oysa ki defans dikkatini kaybediyor. bu boşlukları hem pası atan ,hem de alan oyuncunun okuması lazım. bizim takımda böyle bir sorun var çok erken bir şekilde rastgele orta yapıyoruz. başakşehir gibi de yapmayalım ama biraz daha yaratıcı isabetli pas arayışına girmemiz gerek.

17058

CİVELEK.61
01.05.2019, 09:43
ajax'ın attığı golü takıma izletmek lazım. bu tip pozisyonlar bizim maçlarda çok yaşanıyor. hiçbir zaman böyle bir pas arayışına girmiyoruz. ya gereksiz şut, ya da orta açılsın diye kenara atılıyor toplar. oysa ki defans dikkatini kaybediyor. bu boşlukları hem pası atan ,hem de alan oyuncunun okuması lazım. bizim takımda böyle bir sorun var çok erken bir şekilde rastgele orta yapıyoruz. başakşehir gibi de yapmayalım ama biraz daha yaratıcı isabetli pas arayışına girmemiz gerek.

17058

Onazi bu tarz pasları denerdi ama çoğunlukla beceremez kaptırırdı.
Onazi'nin bir dönem çok eleştirilmesi bundan dolayıydı.Bu tarz kritik pasları çok dener,kaptırınca da kontra yerdik.
Ben Onazi'nin bu set oyununun ezberinin dışına çıkmaya çalıştığı anlayışına hep saygı duydum fakat bu pasları vermekte çok kritiktir.
Bu tarz oyunda pas hatasının önlemleri yada pasın başarılı olması sonrasında pozisyonun heba edilmeden golle sonuçlanması daha çok antrenman ve daha çok saha içi konsantrasyon ve birliktelik gerektiriyor.
Onazi bu topları kaptırdığı için ölümüne eleştirilirken arka planda orta sahadaki sahipsiz topları kazanma özelliğiyle orta alanı toparladı.
Bugüne kadar o bölgede Sosa,Okay,Kucka,Yusuf,Batuhan ve Parmak'ta dahi bu toparlayıcı özellik,Onazi kadar sahaya yansımadı.
Hoca da bu özelliği görmüş olacak ki sağlıklı olduğu müddetçe hep onu tercih etti.
Biz takım olarak set oyununda aslında gayet iyiyiz.Topu dolaştırmak konusunda çok sıkıntı yaşamıyoruz fakat bu senin değindiğim konu benimde en çok rahatsızlık duyduğum konulardandır.
Bu yüzden alıntı yaptım.
Orta saha oyuncularımızın tümünün pas kabiliyeti çok yüksek ve ülkemizdeki çoğu stoperin ve defans hattının ağır ve hamlesiz olduğu bi ortamda bu işlere neden kafa yorulmuyor bilmiyorum.
Set oyununda topu sadece wakaeme'ye atarak ondan biseyler beklemek yersiz ve takım bütünlüğünü bozan bi iş.
Trabzon tarih boyunca bundan çok çekti.
At Gökdeniz'e bişeler yapsın.
At Yattara'ya bişeler yapsın.
At Tekke'ye bişeler yapsın.
At Burağa bişeler yapsın.
At Abdüşe bişeler yapsın.
At Wakaeme'ye bişeler yapsın
Bunlar iş değil.
Hep Dedigim gibi en basit olan pası bile beceremezsek hiçbişey beceremeyiz ve bunu becermek için 20 yıllık topçu olmaya da gerek yok.
Murat Cem'in attığı gole bakalım.
İçeri bi kolay pas,oyuncu bi kaç metre topla katetti kendini kalenin önünde buldu güzel bi vuruşla golü kaydetti.
Nasıl ki bizim defansta bazen konsantrasyon kaybı oluyorsa bu dünyadaki tüm takım defansları için geçerli.
Tv den izlerken bile defansın arasında öyle ölü noktalar görebiliyoruz ki topu birisi oraya atsa bu kadar top çevirmeye de gerek kalmaz.
Bu konu tamamen konsantrasyon ve antrenmanla yapmakla ilgilidir diye düşünüyorum.
Çünkü insan üstü yetenekler isteyen bi oyun tarzı değil.
Boşluğu daha iyi görüp,daha erken görüp,daha dikkatli pas vermek bu kadar.
Maradona olmaya gerek olmadığını düşünüyorum.

artvints
01.05.2019, 09:55
Onazi bu tarz pasları denerdi ama çoğunlukla beceremez kaptırırdı.
Onazi'nin bir dönem çok eleştirilmesi bundan dolayıydı.Bu tarz kritik pasları çok dener,kaptırınca da kontra yerdik.
Ben Onazi'nin bu set oyununun ezberinin dışına çıkmaya çalıştığı anlayışına hep saygı duydum fakat bu pasları vermekte çok kritiktir.
Bu tarz oyunda pas hatasının önlemleri yada pasın başarılı olması sonrasında pozisyonun heba edilmeden golle sonuçlanması daha çok antrenman ve daha çok saha içi konsantrasyon ve birliktelik gerektiriyor.
Onazi bu topları kaptırdığı için ölümüne eleştirilirken arka planda orta sahadaki sahipsiz topları kazanma özelliğiyle orta alanı toparladı.
Bugüne kadar o bölgede Sosa,Okay,Kucka,Yusuf,Batuhan ve Parmak'ta dahi bu toparlayıcı özellik,Onazi kadar sahaya yansımadı.
Hoca da bu özelliği görmüş olacak ki sağlıklı olduğu müddetçe hep onu tercih etti.
Biz takım olarak set oyununda aslında gayet iyiyiz.Topu dolaştırmak konusunda çok sıkıntı yaşamıyoruz fakat bu senin değindiğim konu benimde en çok rahatsızlık duyduğum konulardandır.
Bu yüzden alıntı yaptım.
Orta saha oyuncularımızın tümünün pas kabiliyeti çok yüksek ve ülkemizdeki çoğu stoperin ve defans hattının ağır ve hamlesiz olduğu bi ortamda bu işlere neden kafa yorulmuyor bilmiyorum.
Set oyununda topu sadece wakaeme'ye atarak ondan biseyler beklemek yersiz ve takım bütünlüğünü bozan bi iş.
Trabzon tarih boyunca bundan çok çekti.
At Gökdeniz'e bişeler yapsın.
At Yattara'ya bişeler yapsın.
At Tekke'ye bişeler yapsın.
At Burağa bişeler yapsın.
At Abdüşe bişeler yapsın.
At Wakaeme'ye bişeler yapsın
Bunlar iş değil.
Hep Dedigim gibi en basit olan pası bile beceremezsek hiçbişey beceremeyiz ve bunu becermek için 20 yıllık topçu olmaya da gerek yok.
Murat Cem'in attığı gole bakalım.
İçeri bi kolay pas,oyuncu bi kaç metre topla katetti kendini kalenin önünde buldu güzel bi vuruşla golü kaydetti.
Nasıl ki bizim defansta bazen konsantrasyon kaybı oluyorsa bu dünyadaki tüm takım defansları için geçerli.
Tv den izlerken bile defansın arasında öyle ölü noktalar görebiliyoruz ki topu birisi oraya atsa bu kadar top çevirmeye de gerek kalmaz.
Bu konu tamamen konsantrasyon ve antrenmanla yapmakla ilgilidir diye düşünüyorum.
Çünkü insan üstü yetenekler isteyen bi oyun tarzı değil.
Boşluğu daha iyi görüp,daha erken görüp,daha dikkatli pas vermek bu kadar.
Maradona olmaya gerek olmadığını düşünüyorum.
ben özellikle duran top dönüşü karışıklıktaki boşluklar için söyledim. çünkü rakip defans adına kaotik bir durum oluyor. oyuncular risk almak istemiyor veya telaş yapıyorlar. kalabalık arasında boşluğu çözemiyor da olabilirler.

ama mesela bu hafta oyun içinde de oldu. sosa en arkadaki novak'ı kaçırmaya çalıştı ama araya yerden oynamaya çalışsa nwakeme ve yusuf tehlikeli yerde birbirine yakındı. oradan şut şansı doğardı.

kadriviv
01.05.2019, 10:36
İnşallah son dkda yediğimiz gol kırılmaya sebep olmaz. Kadro olarak Parmak'ın yerine Yusuf'un geleceğini, Abdüşün on numaraya, Olcay'ın sağa geçeceğini düşünüyorum.

adiloş bebe
01.05.2019, 10:55
Hikmet Karaman'ın gelişinden sonra ciddi bir toparlanma içine girdi Kayserispor. Benim çok beğendiğim hızlı oyuncuları var ve galatasaray maçındada 10 kişi kalmalarına rağmen iyi bir oyun ortaya koydular. Bizim gibi onlarında defanslarında sıkıntı var. Hava toplarında kravets etkili bir isim. Umut oynamayacak sanırım bu da hücum silahlarını azaltacak. İç sahanın avantajı ile kayıpsız geçmemiz gereken bir maç başarılar FIRTINA!!!

serdaracıl
01.05.2019, 12:18

17058

Bu pasları verecek adam abdüş. Doğru yerde oynatılmalı artık

CİVELEK.61
01.05.2019, 13:33
Bu pasları verecek adam abdüş. Doğru yerde oynatılmalı artık

O bölge de oynar oynamasına fakat arkasında duvar gibi adamlar olmalı.
Yani Abdüş'ün orada gireceği ikili mücadelelerde yiyeceği dayağa vücudunun henüz hazır olduğunu ben düşünmüyorum.
O bölgede risk alarak oynadığında ve dayak yiyerer kaptıracağı toplara set olabilecek bi orta saha yapımızda yok maalesef.
Kabül etsekte etmesekte Abdüş kolay yıldırılabilen bi oyuncu fakat şöyle bi artısı var topu kaptırınca ısıran,kovalayan,rakibe pres yapan bi oyuncu.
Topu kapamasa bile rakibin topu çok rahatça oyuna sokmasına engel olmak için çabalıyor.
Bir çok pozisyon hatırlarım kısa boyuna rağmen rakiple kıyasıya kafa topu mücadelesi verdiği.
Ama top ayağındayken de rakibin oyun kuralları içerisinde yaptığı şarzlardan dolayı kolay pes edebiliyor.
Demek istediğim bu sebeplerden dolayı Abdülkadir'in bu oyun yapısı şimdilik sağ kenarda daha verimli.
Zaten ilerleyen dönemde kas kuvveti,cesareti,tecrübesi ve şut gücü artınca oynayacağı yegane yer bencede orası.

worldmaster
01.05.2019, 13:38
Abdüş ortada oynatıldı. Ezildi. Denenmemiş bir şey değil. Çabuk unutuyoruz yine.

Çağatay96
01.05.2019, 15:23
Abdusun sicrama yetenegi var kornerlerde ceza sahasina girebilir..

artvints
02.05.2019, 11:25
...

artvints
02.05.2019, 11:25
öyle her türlü kazanılacak bir maç değil sert bir takım kayseri, pas da yapabiliyorlar. muhtemelen etkili pozisyonlar bulacaklar.

UĞUR DURTAŞ
02.05.2019, 14:15
(H) FIRAT AYDINUS (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18620)
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19341)
(Y) MUSTAFA SÖNMEZ (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20144)
(D) MUSTAFA AYDIN (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20655)

**
Bu kişilisiz fırat başakşehir maçının var hakemiydi.
o gün herşeye göz yummuştu.kör olmuştu kör.

**
Trabzonspor (https://www.sabah.com.tr/haberleri/trabzonspor)-Başakşehir maçının VAR'ı belli olduSüper Lig'in 18. haftasında Trabzonspor (https://www.sabah.com.tr/haberleri/trabzonspor)'un bu akşam sahasında Medipol Başakşehir (https://www.sabah.com.tr/haberleri/medipol-basaksehir) ile oynayacağı karşılaşmanın Video Yardımcı Hakem'i (VAR) Fırat Aydınus (https://www.sabah.com.tr/haberleri/firat-aydinus) oldu.

cakalkerem
02.05.2019, 14:55
3 culuk fılan hıkayede bu saaten sonra galibiyet parası için kazanmalıyız..hemde seneye gelecek paradan olmayalım abuk sabuk işlerle

Ozan Yılmaz
02.05.2019, 17:15
Pereira yine sakatlanmış, seneye bir sağ bek de şart gibi

gurur6134
02.05.2019, 18:03
Pereira da yok bu mac da parmaktan sonra dusundugumuzden daha zor gecer..

Jackdaniels
02.05.2019, 21:35
Konuyla alakalı değil ama en güncel başlık altında yazmak istedim , Malum kanal Bein sports da Şuan yılın süperleri diye bir tiyatro yayınlanıyor afedersiniz ama ben bu kadar karaktersiz haysiyetsiz yönetilen bir kanal daha görmedim üyeliğimi kesinlikle iptal ettireceğim.

Ogün'
02.05.2019, 21:47
Konuyla alakalı değil ama en güncel başlık altında yazmak istedim , Malum kanal Bein sports da Şuan yılın süperleri diye bir tiyatro yayınlanıyor afedersiniz ama ben bu kadar karaktersiz haysiyetsiz yönetilen bir kanal daha görmedim üyeliğimi kesinlikle iptal ettireceğim.Rodallega'nın rövasata golünü aday bile yapmamislar ödülü Hasan Ali'ye vermek için ama suç bizde oraya gidilmesi hata

VIA_A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur KÜÇÜK
02.05.2019, 21:48
Konuyla alakalı değil ama en güncel başlık altında yazmak istedim , Malum kanal Bein sports da Şuan yılın süperleri diye bir tiyatro yayınlanıyor afedersiniz ama ben bu kadar karaktersiz haysiyetsiz yönetilen bir kanal daha görmedim üyeliğimi kesinlikle iptal ettireceğim.Basaksehir ve Bjk'a moral gecesi yapiyorlar.
Begen ya da begenme, bu ligde 28 gol atmis bir Diagne varken, 16 gollu Burak yilin forveti oluyor.
Abdulkadir Omur varken, Dorukhan gibi sadece kosan ve orta sinif bir futbolcu yilin yildiz adayi oluyor.

Yilin golunu Halil Akbunar ve Sosa arasinda kim alir diye dusunurken, kalas Hasan Ali aliyor.

Iptal ettirme zamani gelmis harbi bunlari.

Ogün'
02.05.2019, 21:58
Yılın 11'ini gördünüz mü asıl rezillik orada ahahaahah bizimle resmen t...k geçti adamlar

VIA_A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefer A.
02.05.2019, 22:33
ulan senol bunlarin alayi senin yüzünden,, defol git bejekeden de bu gereksiz bejeke yalakaliklarini görmeyelim, bein bile siraya girmis bejeke yalakaligi için... eskiden bunlari kimse takmazdi simdi bir taraflari kalkti...
lan seni lânet olasi adini tasiyan staddan aglaya aglaya gönderecegiz seni,, bunu yönetim de hoca da engelleyemeyecek

Arda'
02.05.2019, 22:49
O değil her spor programında altyapı altyapı diye konuşulmasına rağmen ilk 11de 5 altyapı oyuncusuyla oynayan takım 1 tane ödül alamadı :D Neyse boktan ödül törenlerini alıp bi taraflarına sokabilirler ben pek umursamadım ama sosyal medyada bizim taraftarlar baya sinirlenmiş ki bana göre hiç gerek yok bu şerefsizleri tınlamayacaksın sahada gözlerine gözlerine sokacaksın o zaman görecekler.

Uğur KÜÇÜK
02.05.2019, 22:50
ulan senol bunlarin alayi senin yüzünden,, defol git bejekeden de bu gereksiz bejeke yalakaliklarini görmeyelim, bein bile siraya girmis bejeke yalakaligi için... eskiden bunlari kimse takmazdi simdi bir taraflari kalkti...
lan seni lânet olasi adini tasiyan staddan aglaya aglaya gönderecegiz seni,, bunu yönetim de hoca da engelleyemeyecekSefer, Senol'u burada en cok yerden yere vuran iki kisi seninle benimdir de, Senolla ne alakasi var bu geceki odullerin.

Haziran seciminden once, Yillardir Fikonun is ortagi Husnu Gureli baskanligindaki Tff heyeti, son bir hamleyle Basaksehiri sampiyon, Bjk'i da lig ikincisi yapmak icin ugrasiyor. Ya da daha dogrusu ilk 2 sirayi Basaksehir ve Bjk yapmak icin ugrasiyorlar baya.

Gs cok agliyor ama su son donemde fazla haksiz da degil yani.

Bu haftasonu macinda hep Gs rahat kazanir diye dusunurken, bu geceden sonra fikrim degisti.

Bu ligin yeni Azizi bu Fiko olur Bjk baskanliginda kalirsa.

Sinsi adamdan korkacaksin. Bu matkap Fiko tehlikeli adam.

gurur6134
02.05.2019, 22:59
Ciddi ciddi 2011 sezonundan sonra su halsiyetsizlere para kazandiraniz var mi hala pes maclari izlemekse amac bir suru yolu var..

CİVELEK.61
03.05.2019, 01:10
Benim bu tarz ödül organizasyonlarından hiçbir zaman herhangi bi beklentim olmadı.
Zaten orda bizim bi oyuncu ödül alsa bi dahaki sezon kafası karışır,performansı düşer.
Bu yüzden dert etmeyelim bence.

U.Sadıkoğlu
03.05.2019, 08:19
Arkadaşlar müsabaka başlığında konuyu dağıtmamaya özen gösterelim lütfen. Artık 3.lük şansımız hem matematiksel hem de duygusal olarak %10. Benim sezonu bitirmeye ramak kala mevcut galibiyet serisini koruyarak yenilmeden ligi tamamlamak ve 2019-2020 sezonuna 12 maçlık namağlup seriyle başlamak.

kartal 57
03.05.2019, 09:44
be sezon için 3. lük ihtimalini fenerbahçe maçıyla kaybettik ben kalan 4 maçı kazanacağımızı düşünmüyorum kayseriyi yeneriz varsayalım ama ondan sonra konya olsun beşiktaş olsun rize olsun bunalr bize hem ters gelen hemde zor rakipler umarım yönetim ve teknik kadro bu seneden ders çıkarıp seneye daha iyi işler yapar ama bu sene akıllı olunabilse daha farklı yerlerde olabilirdik.

HOPA'LI TS'Lİ
03.05.2019, 11:34
4.lük garanti
3.lük hayal
Rahat olun
Yenilmezlik serisini sürdürelim
Bir de BJK'yi yenelim bana yeter

Mehmet Fatih Silik
03.05.2019, 13:04
Valla 3. olmasak bile kalan maclarimizi yenelim yeter bana.

HOPA'LI TS'Lİ
03.05.2019, 13:38
Valla 3. olmasak bile kalan maclarimizi yenelim yeter bana.

Aynen kardeşim
Maddi getirisi açısından çok iyi olur.

Faruk BERBER
03.05.2019, 13:42
Kazanırız, Kayserispor'u beğenmiyorum. Galatasaray-Beşiktaş maçı varken kazanmaktan başka düşüncemiz de olamaz zaten.

artvints
03.05.2019, 14:08
beşiktaş maçı yine imtihan olacak. böyle vıcık vıcık bir ortamda akılsızca bir futbol ortaya koyup yenilirsek ünal hoca kariyerini tehlikeye atar. artık çok sık olmaya başladı bu. fener en kötü halindeyken çalışıyor çabalıyor yenilmiyor. evinde bu kadar kolay yenilen bir takım hedefe gidemez. artık şu maçları oynamayı öğrenelim bir zahmet. taraftar da lay lay lom olmasın, iç saha gücünü ortaya koysun. tabi bunu yönlendirmek yine takımdan geçiyor.

o maça iyi konsantre olabilmek için kayseri maçını kazanmak gerekiyor. abdülkadir'in yerine kim oynayacak merak ediyorum. murat cem tercihine saygı duyarım. hatta yedeklerde kerem de olsun. ama takımdan ayrılacak bir oyuncu oynamasın. alanya maçındaki yanlış orta saha kurgusu olmasın. olcay'ı da görmek istemiyorum, o uzun vurduğu top gibi şutlamak lazım, hala sinirim geçmedi.

HOPA'LI TS'Lİ
03.05.2019, 14:33
beşiktaş maçı yine imtihan olacak. böyle vıcık vıcık bir ortamda akılsızca bir futbol ortaya koyup yenilirsek ünal hoca kariyerini tehlikeye atar. artık çok sık olmaya başladı bu. fener en kötü halindeyken çalışıyor çabalıyor yenilmiyor. evinde bu kadar kolay yenilen bir takım hedefe gidemez. artık şu maçları oynamayı öğrenelim bir zahmet. taraftar da lay lay lom olmasın, iç saha gücünü ortaya koysun. tabi bunu yönlendirmek yine takımdan geçiyor.

o maça iyi konsantre olabilmek için kayseri maçını kazanmak gerekiyor. abdülkadir'in yerine kim oynayacak merak ediyorum. murat cem tercihine saygı duyarım. hatta yedeklerde kerem de olsun. ama takımdan ayrılacak bir oyuncu oynamasın. alanya maçındaki yanlış orta saha kurgusu olmasın. olcay'ı da görmek istemiyorum, o uzun vurduğu top gibi şutlamak lazım, hala sinirim geçmedi.

Şikebahçe maçının 22 sene sonra son saniyede verilmesinin hayal kırıklığını unutmak mümkün değil.

Olcay'ın dan dun vurması, Sosa'nın o faulü gereksiz yapması

Yenseydik şahane olacaktı her açıdan, 3.lük şansımız da yükselecekti

Lütfen 90 artıları iyi bitirelim, 10 puan verdik böyle

Son 4 maçı kazanalım

HOPA'LI TS'Lİ
03.05.2019, 14:35
Gelecek sezon sağ bek, sol bek, stoper, ön libero ve forvet şart oldu

Hekimoğlu Trabzon ve 1461 Trabzon'dan iyi cevherler monte edilebilir.

Aksi halde UEFA FFP'den bizi men edebilir, borç çok.

Ha İbanez, Zargo, Rodellaga gibi oyuncuları iyi pazarlayabilirsek dışarıdan da transfer yapabiliriz.

Bizim kurtuluşumuz yeni Abdüş, Yazıcı, Parmaklar çıkarmakta

DeAgLeMaNyAq
03.05.2019, 14:42
Ödül töreniyle ilgili ayrı bir başlık açılmadığı için sanırım yorumlar buraya yapılmış. Öncelikle işin temelindeki sıkıntı törenin tarihinde başlıyor. Bundan 7 ay önce düzenlenen bir önceki gecenin tarihi ne kadar yanlışsa, bu törenin dün yapılması da o kadar yanlıştı. Zaten ödül alanlara önceden bildirim yapıldığı için, katılım da ona göre sağlandı. Her ne kadar Bein sitesinden yapılan oylamaların da etkisi olduğu söylense de, iş karar mercilerinin insiyatifine bırakılıyor.

Örneğin yılın 11'i belirlenirken 9 oyuncunun 2 takımdan seçilmesi mantıklı bir anlayış değil. Oradaki her oyuncu yılın 11'ine seçilmeyi hak etmiş olsa dahi, daha adilane bir dağıtım gerekiyordu. Böyle bir durumun yaşanması farklı tezatları da ortaya çıkardı. Misal yılın 11'ine Vida'yı koyup, yılın defans oyuncusu adaylarına Vida'yı koymamak ve hatta Sadık'ı koymak nasıl bir çelişkidir?

Haklı olarak en çok sitem edilen nokta 5 adayın 3'ünde temsil edildiğimiz yılın yükselen yıldızı kategorisinde ödülün Dorukhan'a gitmiş olması. Orada da aday belirleme kısmında bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Kaldı ki Dorukhan'ın ilk 11 maçta 1 dakika bile forma giymediği düşünülürse, başka şeyler devreye girmiş demektir. Yine de Dorukhan'ı ve yaptığı konuşmayı kutluyorum.

Yılın golünde Hasan Ali'nin seçilmesini de çok anlamlandıramadım. Evet mühiş bir goldü fakat bu tip uzaktan vuruşlarla atılan goller her zaman atılabiliyor. Keza Rodallega'nın Kasımpaşa'ya attığı gol varken, Sosa'nın FB maçındaki golün aday gösterilmesi de o kadar manasızdı.

Ve son olarak Burak Yılmaz yılın golcüsü ödülünü sonuna kadar hak etti. Her ne kadar büyük tepkilere neden olsa da, hakkını veren herkes golcülüğüne hiçbir zamana bir şey demedi. Amma velakin Burak'ın böyle bir gecede Trabzonspor yönetimine laf atarak prim yapmaya çalışması hiç şık olmadı. Ha onun acısı sene başında kendisini göndermediğimizden dolayı kaynaklanıyor. Yoksa Bursa maçından sonra yaptığı hareketleri açıp bir izlesin bakalım aynı şeyleri BJK forması altında yapabilecek mi? Hatta şu kadarını söyleyeyim Burak ile yapılan anlaşmada ilk taksit ödemesi 3 ay sonra başlıyor. Ve mevcut koşullarda bu ödemenin yapılması mümkün değil. Bakalım yeniden bizi TFF'ye şikayet edecek mi? Eminim ki bizi etse bile BJK'deki alacakları için TFF'ye gitme cesaretini gösteremeyecek...

serkanholep
03.05.2019, 14:46
Gelecek sezon sağ bek, sol bek, stoper, ön libero ve forvet şart oldu

Hekimoğlu Trabzon ve 1461 Trabzon'dan iyi cevherler monte edilebilir.

Aksi halde UEFA FFP'den bizi men edebilir, borç çok.

Ha İbanez, Zargo, Rodellaga gibi oyuncuları iyi pazarlayabilirsek dışarıdan da transfer yapabiliriz.

Bizim kurtuluşumuz yeni Abdüş, Yazıcı, Parmaklar çıkarmakta

iyi de roda ve ibanez zaten sözlemesi biten oyuncular

sağ bek ve sol bek şart değil

sadece pereira nın durumuna göre iki beki de yedekleyecek biri alınabilir

böyle bir senede baştaki hakem hataları ve son saniye kayıplarına rağmen iyi futbolla 4. oluyorsak ünal hocanın kredisi oldukça fazla

üstte biri hocanın kariyerini tehlikeye atmaktan sözediyor ama ayıp ediyor bence.

bu sezonun net olarak td si ünal hocadır. parmak , uğurcan, hüseyin gibi oyuncuları kim çıkarıp da oynatır

onur, burak gibi adamları kim kadro dışı bırakabilir

son 4 maç ne olursa olsun ünal hoca başarılıdır

ama tabi ki takımın futbolu saha içinde ve bilerek oynadığını düşünürsek 4 maçı da kazanma şansımız var

kayseri maçı parmak yerine sosa,yusuf,abdül orta sahası olur bence

kanatlar wakeme ve ekuban, forvet roda olur

Yiğit Gayretli
03.05.2019, 15:21
Eksikler sıkıntı yaratabilir. Maçı kestiremiyorum ne olur diye...

Uğur KÜÇÜK
03.05.2019, 15:46
Yazici'nin istatistik kasma zamani geldi artik.
Biz bu maca belki asiri motive cikmayacagiz ancak Kayserispor'da hedefsiz kaldi suan, 5.lik onlar icin cok zor.
Yani onlar da bizim psikolojik durumumuzla ayni sekilde olacaktir bu macta.

Cok ciddi eksikleri var, Hikmet Karaman'a sapka cikariyorum valla.
Mensah yok, Samil haftalardir yok, Sakip Aytac yok, Umut da gitti. Ve bu takim devre arasi transfer yasagi yuzunden tipki bizim gibi kisitli bir kadroyla ligde yarismaya devam ediyor.

Galiba Samil'i yetistirmeye calisiyorlar bizim maca.

Lung
Lopes Kana Biyik Sapunaru Atila Turan
Hasan Huseyin Samil
Deniz Chery Varela
Kravets

Olacak ilk 11'leri.

Samil yetismezse, Sapunaru onliberoya gecer, stoperde de Levent Gulen oynar.

Kontrollu bir oyun tercih ederek rahat kazanmamiz gereken bir musabaka. Yedekten oyuna girecek tek bir adamlari kalmadi.

Ben rahat bir galibiyet bekliyorum. Ramazanin ilk gunu iftar saatine macin denk gelmesi bizim adimiza sikinti olacak. Tek sikinti bu gozukuyor suanlik.

Çağatay96
03.05.2019, 16:02
Yusuf Abdüş Olcay(acık) olabilir ama yusuf sosa libero ekuban olmamalı.. Orta sahayı veriyoruz tamamen oyle olunca.

Uğur KÜÇÜK
03.05.2019, 16:24
Mac saati Tff tarafindan 20:30 olarak degistirilmis.
Ramazan dolayisiyla buyuk ihtimalle.

Yiğit Gayretli
03.05.2019, 17:01
O yarım saatte Pereira iyileşir mi? :)

HOPA'LI TS'Lİ
03.05.2019, 18:06
iyi de roda ve ibanez zaten sözlemesi biten oyuncular

sağ bek ve sol bek şart değil

sadece pereira nın durumuna göre iki beki de yedekleyecek biri alınabilir

böyle bir senede baştaki hakem hataları ve son saniye kayıplarına rağmen iyi futbolla 4. oluyorsak ünal hocanın kredisi oldukça fazla

üstte biri hocanın kariyerini tehlikeye atmaktan sözediyor ama ayıp ediyor bence.

bu sezonun net olarak td si ünal hocadır. parmak , uğurcan, hüseyin gibi oyuncuları kim çıkarıp da oynatır

onur, burak gibi adamları kim kadro dışı bırakabilir

son 4 maç ne olursa olsun ünal hoca başarılıdır

ama tabi ki takımın futbolu saha içinde ve bilerek oynadığını düşünürsek 4 maçı da kazanma şansımız var

kayseri maçı parmak yerine sosa,yusuf,abdül orta sahası olur bence

kanatlar wakeme ve ekuban, forvet roda olur

Pereira yaşlı ve defansif katkısı hücum katkısı kadar yok, hatta çok az, üstelik kendiyle bile kavga ediyor, her maç kırmızı yiyecek diye korkuyorum

Sol bekte Novak'ın yedeği yok.

HOPA'LI TS'Lİ
03.05.2019, 18:06
Yazici'nin istatistik kasma zamani geldi artik.
Biz bu maca belki asiri motive cikmayacagiz ancak Kayserispor'da hedefsiz kaldi suan, 5.lik onlar icin cok zor.
Yani onlar da bizim psikolojik durumumuzla ayni sekilde olacaktir bu macta.

Cok ciddi eksikleri var, Hikmet Karaman'a sapka cikariyorum valla.
Mensah yok, Samil haftalardir yok, Sakip Aytac yok, Umut da gitti. Ve bu takim devre arasi transfer yasagi yuzunden tipki bizim gibi kisitli bir kadroyla ligde yarismaya devam ediyor.

Galiba Samil'i yetistirmeye calisiyorlar bizim maca.

Lung
Lopes Kana Biyik Sapunaru Atila Turan
Hasan Huseyin Samil
Deniz Chery Varela
Kravets

Olacak ilk 11'leri.

Samil yetismezse, Sapunaru onliberoya gecer, stoperde de Levent Gulen oynar.

Kontrollu bir oyun tercih ederek rahat kazanmamiz gereken bir musabaka. Yedekten oyuna girecek tek bir adamlari kalmadi.

Ben rahat bir galibiyet bekliyorum. Ramazanin ilk gunu iftar saatine macin denk gelmesi bizim adimiza sikinti olacak. Tek sikinti bu gozukuyor suanlik.

Trabzon aşkı her şeyi aşar.
Geçen yıl çoğu taraftar stadda iftar açmıştı.

Furkan Tütüncü
03.05.2019, 19:05
Herkes sağ bek alma derdinde ama bence hiç maceraya gerek yok. Kamil Ahmet kulübe için yeterli bence. Zaten bütçemiz kısıtlı, daha kritik mevkilere ayırmalıyız bütçemizi.

Furkan Tütüncü
03.05.2019, 19:07
Trabzon aşkı her şeyi aşar.
Geçen yıl çoğu taraftar stadda iftar açmıştı.
Yönetim maça özel çorba, köfte ekmek, tatlı, içecek menüsü yapsa baya hoş olur.

PortoDeGalinhas
03.05.2019, 22:27
Arkadaş fener maçını kazansak şuan şu maça şampiyonluk planları ile çıkıyorduk.

El Cordobes
03.05.2019, 23:30
Şu başakşehiri gördükçe yaptığımız işin önemini anlamamız lazım.

Elinde türlü imkanlar sayesinde bu kadar rahat olup ve bu kadar açgözlü davranabilen son yıllarda başka kulüp yok. Adamların transfer hamleleri çok düşündürücü. Elinde elia, napeoloni varken ardayı alıyorsun. Yetmiyor robinhoyu alıyorsun. Ancak robinhoyu sol açık değil, adebayor ve bajiçi yedek oturtup santrafor oynatıyorsun. Takımda yeterince forvet yokmuş gibi bir de demba bayı transfer ediyorsun. Onu da yedek oturtuyorsun.
Defansta türlü alternatifin varken serdar taşçıyı alıyorsun. epureanu sakatlandığında haftalarca yedek oturtup orta sahadaki adamı stoper oynatıyorsun. joviç , inler gibi adamların artık esamesi okunmuyor, neredeler belli değil. Günümüzde Türkiyeyi geçtim, avrupada bu kadar bonkör davranabilen kaç tane takım var? oyuncuların aldıkları maaşlar belli değil. nerden geliyor bu değirmenin suyu? tüm bu geniş kadroya, alternatifin alternatifinin alternitifine sahip olmasına rağmen ortada yine bir şey yok. Abdullah avcı öyle uçuyormuş, böyle kaçıyormuş. şu takımın sağlam bir taraftarı olsa şu şartlarda o koltukta oturabilir miydi? hatay'da kepaze olduğu gün kovulmuştu.

Enes Başkaya60
03.05.2019, 23:32

Elinde türlü imkanlar sayesinde bu kadar rahat olup ve bu kadar açgözlü davranabilen son yıllarda başka kulüp yok. Adamların transfer hamleleri çok düşündürücü. Elinde elia, napeoloni varken ardayı alıyorsun. Yetmiyor robinhoyu alıyorsun. Ancak robinhoyu sol açık değil, adebayor ve bajiçi yedek oturtup santrafor oynatıyorsun. Takımda yeterince forvet yokmuş gibi bir de demba bayı transfer ediyorsun. Onu da yedek oturtuyorsun.
Defansta türlü alternatifin varken serdar taşçıyı alıyorsun. epureanu sakatlandığında haftalarca yedek oturtup orta sahadaki adamı stoper oynatıyorsun. joviç , inler gibi adamların artık esamesi okunmuyor, neredeler belli değil. Günümüzde Türkiyeyi geçtim, avrupada bu kadar bonkör davranabilen kaç tane takım var? oyuncuların aldıkları maaşlar belli değil. nerden geliyor bu değirmenin suyu? tüm bu geniş kadroya, alternatifin alternatifinin alternitifine sahip olmasına rağmen ortada yine bir şey yok. Abdullah avcı öyle uçuyormuş, böyle kaçıyormuş. şu takımın sağlam bir taraftarı olsa şu şartlarda o koltukta oturabilir miydi? hatay'da kepaze olduğu gün kovulmuştu.

:alkış: :alkış: :alkış:

oguzkoc
04.05.2019, 01:46
Birileri ilk 4 takımının puan hesaplamasını yapsın da şenlensin buralar.

yorumsuz6117
04.05.2019, 11:11
Trabzonspor son anlarda yediği golleri yemese şampiyon olacakmış..Trabzonspor rakip kim olursa olsun öne geçmeyi biliyor ama maçı koparmayı başaramıyor bu nedenle bu sezon şampiyonluk kaçtı..

HOPA'LI TS'Lİ
04.05.2019, 11:34
Başakşehir beklenilenin aksine umulmadık bir şekilde erimeye devam ediyor.

Son dakikalarda kaybettiğimiz 10 puan
Direkten dönen 23 topumuz

Bunları düşününce şampiyonluk bile işten değilmiş.

Gel de yanma

HOPA'LI TS'Lİ
04.05.2019, 11:36
Yönetim maça özel çorba, köfte ekmek, tatlı, içecek menüsü yapsa baya hoş olur.

Yapması yakışır tabi.

Uğur KÜÇÜK
04.05.2019, 11:41
Başakşehir beklenilenin aksine umulmadık bir şekilde erimeye devam ediyor.

Son dakikalarda kaybettiğimiz 10 puan
Direkten dönen 23 topumuz

Bunları düşününce şampiyonluk bile işten değilmiş.

Gel de yanmaYanlis seylere odaklaniyoruz abi yine.

Direkten donen toplar ( sanssizlik, kismetsizlik, beceriksizlik gibi ) ve son dakika yedigimiz gollerden kaybettigimiz puanlar ( kadronun genc ve tecrubesiz olmasi, teknik kadro yetersizligi, alternatif oyuncu yetersizligi gibi ) sebeplerle aciklanabilir.

Biz sampiyonluk yarisindan Basaksehir macinda Halil Umut Meler - Firat Aydinus ortakligi ve Gs macinda Umit Ozturk ile KOPARTILDIK.

Hakkimizi yedirmesek bugun bunca sikintiya ragmen yine elimiz guclu bir sekilde yarista olurduk.

Seneye de boyle hakkimizi goz gore gore yedirirsek, 85 puan da toplasak sampiyon filan olamayiz.
Bence asil sikintimiz lobisizlik ve yasadigimiz hakem katliamlari sonrasi puan kayiplarimizdan sonra bagirmamiz.

Bizi hicbir hakem dograyamamali. Gelecek sezon cozulmesi gereken ilk sorunumuz bu.

worldmaster
04.05.2019, 11:47
Başakşehir maçını kazanmış olsak bugün herşey farklı gelişebilirdi lig sıralamasında. Herşeye rağmen 3.lük şansımız var. Sahada herşeyini ortaya koyarak tüm maçlarını kazanmaya bakacaksın. 4 maçı da kazanırsan ve gs bjk'yi mağlup ederse 3.oluyorsun. Yüzde 75'i bizim ortaya koyacağımız mücadeleye bağlı olan bir durum var ortada. Benim kadar motive midir acaba takım bu konuda?

3.lük demek daha fazla tatil demek. Futbolcular bununla motive olabilirler gayet. Eğer yarın gs bjk'yi yenerse bizimkilerin kayseri maçındaki motivasyonlarını merak ediyorum.

nakzo
04.05.2019, 19:52
Leş defansımız izin verirse kazanırız ama her maç bir saçmalığa daha imza attıkları için her maçımiz zor bizim insallah kazanırız.

Gökhan Balcı
04.05.2019, 20:06
Bakış açımız hep gs ve Başak maçında takılı kaldı ama biz asıl çelmeyi bjk maçında yedik. Gayet iyi oynadığımız öne de geçtiğimiz kazanmamız gereken maçta rakibin iki kırmızı kartı verilmediği gibi olmayan bir faulden de gol yedik. O maçı kazansak hep puan farkı olacak hem de bjk yi yarıştan itecektik buna izin vermediler. Medyada bu maç asla konuşulmuyor hep gs bşk malından örnek veriliyor ama en önemli maç oydu. Bjk sempatisi mi var bizde anlamadım ama görünen o ki 4s kuralı burada da geçerli

Adem Akyüz'
05.05.2019, 10:44
Bugünkü derbinin sonucuna göre hazırlık maçı havasında geçebilecek bir maç. Beşiktaş kaybederse kesinlikle 3 puan almamız gerekir. Diğer türlü gençleri deneme maçı olabilir :)

artvints
05.05.2019, 11:10
Bugünkü derbinin sonucuna göre hazırlık maçı havasında geçebilecek bir maç. Beşiktaş kaybederse kesinlikle 3 puan almamız gerekir. Diğer türlü gençleri deneme maçı olabilir :)
gs kaybederse onlar havlu atabilir. zor maçları var. gidip rize'ye yenildikleri anda onlarla potaya gireriz.

kartal 57
05.05.2019, 12:39

istanbul belediyesi ak parti de iken bunlara para akıyordu hatta cumhur başkanı bile söyledi bu takımı ben kurdum diye ekrem imamoğlu geldi bunların mamasını kesti iistanbula 3 takım yeterli dedi ayrıca resmi sitelerine girin bakın sponsorları kimler hep siyesete yakın firmalar bundan sonra artık bu kadar rahat olmazlar

serkanholep
05.05.2019, 12:57
Rüyamda hızlı bir şekilde 3-0 geriye ddüşyorduk. Ve maçın akışı çok daha farklı olacak gibiydi. Sonrasını hatırlamıyorum. İzlemeyi mi bıraktım yoksa kabustan uyandım mı bilmiyorum. Hayırdır inşallah.

Birkaç tane genç daha tecrübelendirilebilir artık.

Hiç sağ bek yok mu alt yapıda. Orta saha mücadelecisi falan olur aslında

Adem Akyüz'
05.05.2019, 20:42
Vurup geçmemiz lazım artık. Puan kaybına tahammül yok!

Giallorossi
05.05.2019, 21:08
Kalan 4 maci alirsak ligi 3. bitiriyoruz

ucurum
05.05.2019, 21:12
Kalan 4 maci alirsak ligi 3. bitiriyoruz

Kalan 4 maçı alırsak, ben ligi 2. bitireceğimize inanıyorum.

Uğur Ö.
05.05.2019, 21:19
Kalan 4 maçı alırsak, ben ligi 2. bitireceğimize inanıyorum.
Yani Başakşehir 4 maçta sadece 1 puan alacak ?

yorumsuz6117
05.05.2019, 21:33
4'de 4 yaparsak bjkyi geçip 3. olucaz ama çok zor tabi..

ÖmürKaradeniz61
05.05.2019, 21:51
Şu başakşehir maçına tam kadro çıkabilseydik biz onları burada evire çevire yenerdik.Bizle aynı puanda olan galatasaray şampiyon oldu biz 4. olduk.Aslinda ligin ikinci yarısında çok iyi performans gösterdik ilk yarıda saçmasapan maçlarda puan kaybetmeyip 2-3 galibiyet daha çıkarsaydık bugün beşiktaş maçında şampiyonluk turu atardık. Neyse her sene aynı terane biz yine elimizde çay bardakları ile elalemin şampiyonluğunu izleyelim tvde.

Uğur Kalyoncu
05.05.2019, 21:59
4 te 4 yapacağımızı düşünmüyorum çünkü o heyecanımızı kaybettik..

İnşallah 2-3 maç kazanabiliriz de ekonomik olarak katkı olur..

artvints
05.05.2019, 22:04
4 te 4 yapacaðýmýzý düþünmüyorum çünkü o heyecanýmýzý kaybettik..

Ãnþallah 2-3 maç kazanabiliriz de ekonomik olarak katký olur..

daha belli degil. Yarin bakacagiz takimin heyecani nasil.

Uğur KÜÇÜK
05.05.2019, 22:06
Konya macindan korkuyorum.
Konya'nin gucunden degil, ilk macta sikeci Aykut'u, taraftarimiz itin bir yerlerine soktugu icin, asiri bilenecektir bize.

Bir de o lanet stadyumlarinda daha galibiyetimiz yok.
Sagolsun gecen sene Orkun'un 35 metreden frikikten attigi normal sutu, Onur Recep Kivrak adli gayrimenkulcu arkadas 90 + 3'te tertemiz iceri alarak, kotu serimizi bozmamiza izin vermemisti.

Kalan maclarda 3 puan alacagimizi dusunuyorum. Bugunku Bjk'in puan kaybindan sonra 3. olma ihtimalinden daha buyuk motivasyon mu olur ?

Ligi Haziran'da acmak var, bir de 3. olup direk gruplara gitme sansi yakalayarak ( Gs Turkiye kupasini alirsa ) Temmuz'da acmak var.
Net olarak 2 hafta daha fazla tatil oyuncu grubuna.

Bjk'in ekstra puan kayiplari olursa iyi olur. Ben Konya'da yine takilacagimizi dusunuyorum cunku. Insallah yanilirim.

Uğur Kalyoncu
05.05.2019, 22:09
daha belli degil. Yarin bakacagiz takimin heyecani nasil.

Rakibin düşme tehlikesi var .Biz biraz hedefsiz kaldık.. İnşallah kazanırız da Konya maçı bizim için de hedef maçı haline gelir.

freedomforever
05.05.2019, 22:11

3 maç kaldı. Ankaragücü-gs-Alanya.

Çok çok zor ama matematiksel olarak 2.lik şansımız var.

Uğur KÜÇÜK
05.05.2019, 22:12
Yarin Firat Basaksehir macinin diyetini oder.
Uzulerek yaziyorum bunu ama Turkiye'de isler boyle yuruyor.
Trabzonspor camiasi ile Firat'in barisma maci olur.

Bir penaltimiz garanti var. Bakalim bu sefer kim kaciracak ?

Oğuz B.
05.05.2019, 22:22
Uğur KÜÇÜK

Aklına gelen her şeyi buraya salmak zorunda değilsin. Ne yani hakem bizim lehimize "bilerek" hata yapınca bizimle barışmış mı oluyor? Bu ne saçma sapan bir düşünce tarzı.

Uğur KÜÇÜK
05.05.2019, 22:25
Rakibin düşme tehlikesi var .Biz biraz hedefsiz kaldık.. İnşallah kazanırız da Konya maçı bizim için de hedef maçı haline gelir.Haftaya Kasimpasa'ya icerde 5 atarlar ve 40 puan yapip rahatlarlar.
Kisaca dusme tehlikesinin d'sini yasamaz Kayseri.

Son 4-5 haftadir baya formsuzlar. Onlarda genis kadro olmamasinin ( transfer yasagi vardi ) sikintisini yasiyor. Ekstra olarak Samil 4-5 haftadir sakat, Mensah ve Umut da sakatlandi.
Adamlar stoper Sapunaru'yu yokluktan onlibero oynatiyor 2-3 mactir.

Bizim maca Samil'i yetistirmeye ugrasiyolardi ancak oynasa da uzun sureli sakatliktan sonra ilk macinda iyi performans sergileyemez. 2 gundur idmana cikiyor.

Tek gol atma ihtimalleri duran toptan kafayla olan bir takim Kayseri.
Ugurcan ceza alani disindan sutlarda motive bir kaleci.
Chery'nin atacagi sutlarda gol imkani tanimaz kolay kolay.
Forvetleri Kravets agir ve beceriksiz bir isim.

Sagbekleri formsuz. Solbekleri sezon basindan itibaren Allah'a emanet. Umut Bulut'u sol acik oynatiyordu Hikmet hoca da, oyle bir formulle defansif zaafiyetini birazcik kurtariyordu.

Kisaca buyuk bir futbol suprizi olmazsa, rahat galibiyet alacagimiz bir mac olacak Kayseri musabakasi insallah.

Uğur KÜÇÜK
05.05.2019, 22:28
Uğur KÜÇÜK

Aklına gelen her şeyi buraya salmak zorunda değilsin. Ne yani hakem bizim lehimize "bilerek" hata yapınca bizimle barışmış mı oluyor? Bu ne saçma sapan bir düşünce tarzı.Lehimize hata olmasa da, bugunku Gs macindaki gibi, tum takdir haklarini evsahibi olan bizden yana kullanmak diyelim biz ona.

Trabzonspor takimi taraftari durust ve hirsizligin karsisindadir her zaman. Ve bu ligi artik herkes ezbere biliyor.

Fener macindan sonra hakemlere ( Yan Hakem Bahattin Duran'a yuklendikten sonra ) daha 10 hafta once bizi dograyan Firat, aleyhimize 1 tane karar verebilir mi sence ?

Kimsenin hakki yenmesin ancak burasi boyle bir lig.
Takimlari Tff ve Mhk tarafindan hafta hafta idare etme yeri.

Uğur Kalyoncu
05.05.2019, 22:35
Haftaya Kasimpasa'ya icerde 5 atarlar ve 40 puan yapip rahatlarlar.
Kisaca dusme tehlikesinin d'sini yasamaz Kayseri.

Son 4-5 haftadir baya formsuzlar. Onlarda genis kadro olmamasinin ( transfer yasagi vardi ) sikintisini yasiyor. Ekstra olarak Samil 4-5 haftadir sakat, Mensah ve Umut da sakatlandi.
Adamlar stoper Sapunaru'yu yokluktan onlibero oynatiyor 2-3 mactir.

Bizim maca Samil'i yetistirmeye ugrasiyolardi ancak oynasa da uzun sureli sakatliktan sonra ilk macinda iyi performans sergileyemez. 2 gundur idmana cikiyor.

Tek gol atma ihtimalleri duran toptan kafayla olan bir takim Kayseri.
Ugurcan ceza alani disindan sutlarda motive bir kaleci.
Chery'nin atacagi sutlarda gol imkani tanimaz kolay kolay.
Forvetleri Kravets agir ve beceriksiz bir isim.

Sagbekleri formsuz. Solbekleri sezon basindan itibaren Allah'a emanet. Umut Bulut'u sol acik oynatiyordu Hikmet hoca da, oyle bir formulle defansif zaafiyetini birazcik kurtariyordu.

Kisaca buyuk bir futbol suprizi olmazsa, rahat galibiyet alacagimiz bir mac olacak Kayseri musabakasi insallah.

Bekara karı boşamak çok kolay..

Biz kazanırız kaybederiz onun için bir şey diyemem ama Kayseri de içten içe acaba diyordur bu kesin..

Öyle Kasımpaşaya 5 atarlar falan futbolda böyle bir düşünce yok..

Ben psikolojik anlamda takımın rahatladığını düşünüyorum . İnşallah bu durum takıma olumlu katkı yapar da kazanırız.

ilelebeTS
05.05.2019, 22:42
En azından ipler artık kendi elimizde. Kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz.

Uğur KÜÇÜK
05.05.2019, 22:50
ugur Kalyoncu

Tabii ki Kayseri kazanmak icin elinden geleni yapacaktir.
Kayseri- Kasimpasa maclarinin tahmini, rahat kazanir ve rahatlar edasiyla ettigim bir laf. Bu ligde kume dusmesi neredeyse kesinlesen Akhisar bile, bu Pasa'dan iyi takim.
Neyse konuyu dagitmayalim.

Yarin cok motive olmasa da, dogru oynayan bir Trabzonspor maci kazanir.

Ki bence bu sene en buyuk artimiz, takimda senin gibi, benim gibi Trabzonsporlu en az 5 ismin ilk 11 olmasi. Boyle maclara motive olmalarini kolaylastirir teknik kadronun da.

Simdi Yazici, Ugurcan, Abdulkadir, Huseyin ve Omur oturmus, hesap kitap yapiyorlardir.

Bakalim yarin rahatlama ve motive olamama konusunda; kim hakli cikacak, kim haksiz goruruz mac sonu .

Sinan.K
05.05.2019, 22:52
Konya macindan korkuyorum.
Konya'nin gucunden degil, ilk macta sikeci Aykut'u, taraftarimiz itin bir yerlerine soktugu icin, asiri bilenecektir bize.

Bir de o lanet stadyumlarinda daha galibiyetimiz yok.
Sagolsun gecen sene Orkun'un 35 metreden frikikten attigi normal sutu, Onur Recep Kivrak adli gayrimenkulcu arkadas 90 + 3'te tertemiz iceri alarak, kotu serimizi bozmamiza izin vermemisti.

Kalan maclarda 3 puan alacagimizi dusunuyorum. Bugunku Bjk'in puan kaybindan sonra 3. olma ihtimalinden daha buyuk motivasyon mu olur ?

Ligi Haziran'da acmak var, bir de 3. olup direk gruplara gitme sansi yakalayarak ( Gs Turkiye kupasini alirsa ) Temmuz'da acmak var.
Net olarak 2 hafta daha fazla tatil oyuncu grubuna.

Bjk'in ekstra puan kayiplari olursa iyi olur. Ben Konya'da yine takilacagimizi dusunuyorum cunku. Insallah yanilirim.

Buraklan Onur bu takimda daha olsaydi bu takim bu kadar puan alamazdi net

Uğur KÜÇÜK
05.05.2019, 23:05
_________________Uğurcan________________

Kamil____Hüseyin____Hosseini_____Novak

________Yazıcı_____Sosa______Amiri______

Ömür_________________________Nwakaeme

__________________Hugo__________________

Hoca mac onu son taktik idmanda bu kadroyu denemis.

Ekuban - Rodellaga ikilisinin beraber oynamasindan iyidir de, bu Amiri yarin umarim is acmaz basimiza.

PortoDeGalinhas
05.05.2019, 23:23
Yıllardır bu ligin içinin çürümüş olduğunu biliyorduk ama içimizde hep bir umut vardı belkide gerçekten görmüyordurlar, yeteneksizdirler diye.
Ama bu sene açık açık belli oldu ki görmediklerinden değil bilerek vermiyorlar doğru kararları. Bakın bu sene sırf fişimizi erkenden çektikleri için şuan fazla tepki veremiyoruz ama son haftalara yarışın içinde girseydik kanser olurduk.
6s taraftarı, futbolcusu, teknik direktörü ve yöneticisi ile öyle antipatik bir takım haline geldi ki şikeciler ve başakşehir bile sempatik gelmeye başladı artık.

Maç hakkında birşey söyleyemiyorum mhk ne düşünmüşse öyle biter maç.

Uğur Ö.
06.05.2019, 00:06
3 maç kaldı. Ankaragücü-gs-Alanya.

Çok çok zor ama matematiksel olarak 2.lik şansımız var.

Yani bayağı bir zor, o kadar ucuz puanlar kaybettik ki...

freedomforever
06.05.2019, 00:09
Yani bayağı bir zor, o kadar ucuz puanlar kaybettik ki...

2 mağlubiyet 1 beraberlik almalı. Biz de tüm maçlarımızı almalıyız.

Uğur Ö.
06.05.2019, 00:16
2 mağlubiyet 1 beraberlik almalı. Biz de tüm maçalarımızı almalıyız.

Dışarda Konya ve içerde Bjk maçları bayağı sıkıntılı, hayırlısı

HOPA'LI TS'Lİ
06.05.2019, 08:01
Son 4 maçı alabilirsek 3.bitiriyoruz.

Hayde Fırtına

ffırtına
06.05.2019, 09:36
Bundan sonraki maçlar gazozuna olur demiştim ancak bu sonuçlardan sonra lig tekrar değerlendi. Şu 4 maçı kazanırsak ligi 3. değil 2. bitirebiliriz. Şu fener maçını kazansak 2.lik yüksek ihtimal olurdu.. Bu saatten sonra başakşehirin maç kazanması mümkün değil.

4 maçı da kazanırsak 65 puan yaparız.
Başakşehir gs maçını kaybedip diğer 2 maçta berabere kalsa 65 puan yapar.
Beşiktaş bize kaybedip 2 maçını da kazanırsa 65 puan yapar.

Yani lig sonunda 3 takımda 65 puanda sıralanabilir. 3'lü avarajda bu durumda kim olursa aradan sıyrılır..

HOPA'LI TS'Lİ
06.05.2019, 09:40
Bundan sonraki maçlar gazozuna olur demiştim ancak bu sonuçlardan sonra lig tekrar değerlendi. Şu 4 maçı kazanırsak ligi 3. değil 2. bitirebiliriz. Şu fener maçını kazansak 2.lik yüksek ihtimal olurdu.. Bu saatten sonra başakşehirin maç kazanması mümkün değil.

4 maçı da kazanırsak 65 puan yaparız.
Başakşehir gs maçını kaybedip diğer 2 maçta berabere kalsa 65 puan yapar.
Beşiktaş bize kaybedip 2 maçını da kazanırsa 65 puan yapar.

Yani lig sonunda 3 takımda 65 puanda sıralanabilir. 3'lü avarajda bu durumda kim olursa aradan sıyrılır..

Başakşehir'e ikili averajımız kötü
Ah şu fener maçında son saniye golünü yemeyecektik, çok ahmakça oldu

ffırtına
06.05.2019, 09:43
Başakşehir'e ikili averajımız kötü
Ah şu fener maçında son saniye golünü yemeyecektik, çok ahmakça oldu
O zaman başakşehirin yenilgisini bekleyeceğiz. Olmayacak iş değil. Şu takım nasıl bu kadar puan toplamış akıl ermiyor. Adamlar son 3 haftaya 8 puan önde girseler şampiyonluğu verirler. Kapasite yok . Şu kalan 3 maçı da kaybederse şaşırmam, başakşehiri geçme ihtimalimiz yüksek..

HOPA'LI TS'Lİ
06.05.2019, 10:58
Şampiyonluk puan barajının 72'ye kadar düştüğü bir ligde 2.olup devler ligine gitmek işten bile değilmiş.

Onca badireye rağmen bulunduğumuz yeri başarılı buluyorum.

Eksik ve hatalı konulardan iyi dersler çıkarıp her yıl şampiyonluk mücadelesi veren bir takım oluşturmalı yönetim ve TD

Mustafa YILMAZ
06.05.2019, 11:00
Biz millet olarak geçmişten zerre ders almıyoruz hemen unutuyoruz. Son dakka golleri yemesedik gibi cümleler o kadar boş ki tarifi yok.hakemlerle seni katletmişler yarışın dışına itmişler hala son saniye golleri.. o golleri yemesedik uydurma bir penaltı ile puan bırakırdın. Var iyi ki geldi de artık net şekilde belli oluyor her şey zira var'da gördüklerini bile çalamıyorlar çünkü tetikçiler.

Belediye için ayrılan sürenin sonuna geldik. rıdvan 2011 yılında ne söyledi yayıncı kuruluş ne olacak? Bu sözü zerre aklınızdan çıkarmayın. üç eziklerden o dönem lobisi kuvvetli olanın borusu ötüyor.

İstemsizce hesap kitap yapıyoruz bazen ama ülkeyi yönetenlerin adaletsizliğini unutmak ahmaklıdır.

Neyse Kayseri maçı zor olmaz gibi normal şartlarda 3. oluruz ama bjk için orayı ayırmışlardır

Aytaç Çakıroğlu
06.05.2019, 11:06
bence konya maçı son 4 maçın en zoru. 4 de 4 yaparsak CL neden olmasın.

HOPA'LI TS'Lİ
06.05.2019, 11:13
bence konya maçı son 4 maçın en zoru. 4 de 4 yaparsak CL neden olmasın.

12 puan da yapsak ŞL çok uzakta
Başakşehir bu hafta kazanmaya başlar

abdllh.29
06.05.2019, 11:20
Sefer, Senol'u burada en cok yerden yere vuran iki kisi seninle benimdir de, Senolla ne alakasi var bu geceki odullerin.

Haziran seciminden once, Yillardir Fikonun is ortagi Husnu Gureli baskanligindaki Tff heyeti, son bir hamleyle Basaksehiri sampiyon, Bjk'i da lig ikincisi yapmak icin ugrasiyor. Ya da daha dogrusu ilk 2 sirayi Basaksehir ve Bjk yapmak icin ugrasiyorlar baya.

Gs cok agliyor ama su son donemde fazla haksiz da degil yani.

Bu haftasonu macinda hep Gs rahat kazanir diye dusunurken, bu geceden sonra fikrim degisti.

Bu ligin yeni Azizi bu Fiko olur Bjk baskanliginda kalirsa.

Sinsi adamdan korkacaksin. Bu matkap Fiko tehlikeli adam.

ben 30 yaşındayım ligi de iyi takip ederim
gs son düzlükte ne fb ye nede bjk ye şampiyonluk verdiğini gördüm
fiko tff gs'ye etki etmez
son 4 haftaya gs 6 puan geride girsin yine şampiyon olurlar.

alper*
06.05.2019, 11:23
3-2 alırız.

HOPA'LI TS'Lİ
06.05.2019, 11:38
1461 Trabzon amatör kümeye düştü. Böyle olacağı belliydi. Belki daha hayırlı oldu.
Hekimoğlu Trabzon 2.lige çıktı.

Dökümcü ve eski Başkan adayı Hekimoğlu iyi oyuncularını bize verse makbule geçmez mi?

HOPA'LI TS'Lİ
06.05.2019, 11:44
ben 30 yaşındayım ligi de iyi takip ederim
gs son düzlükte ne fb ye nede bjk ye şampiyonluk verdiğini gördüm
fiko tff gs'ye etki etmez
son 4 haftaya gs 6 puan geride girsin yine şampiyon olurlar.

iLK MAÇ
MBFK-1, GS-1

GS son 3 maçı alırsa şampiyon
Hatta MBFK ile 0-0 berabere de kalsa ikili averajla şampiyon oluyor.

ucurum
06.05.2019, 11:51

Aynen

Trabzonspor 61
06.05.2019, 12:30
*Basaksehir ankaragücünü yenemez iceride

*dısarıda gs ye 3-0 kaybederler

*iceride alanya macına perisan cıkarlar ve yenemezler.

*4 mac alip sampiyonlar ligine gitmemiz uzak bi ihtimal degil. Basak bitik

trbzonsporlu
06.05.2019, 12:43
yine hesaplar başlanmış ama bizim kayseri maçı haric tum maclarimiz zorlu en zoruda rize maçı olacak tahminime gore kalan 4 maçtan maksimum 7-8 puan alırız ligi 4. olarak tamamlarız

Sefer A.
06.05.2019, 13:19
Görürsünüz bakarsınız başak şampiyon olacak...
Haftaya gs olur da puan kaybedip, sivas 2 hafta deplasmanda 0-1 puan çıkarırsa, gs başağı yense bile son hafta sivas'ta bırakır şampiyonluğu... sivas düşme tehlikesiyle karşı karşı olur son hafta...
Haaa eğer gerçekten tâlimat geldi de başak bilerek frene bastıysa yapacak bir şey yok tabi ki, şampiyonun adını değiştirmişler demek ki... yoksa gsnin bir nâne hak ettiği falan yok, hele geçen seneye nazaran hiç mi hiç

HOPA'LI TS'Lİ
06.05.2019, 13:30
Trabzonspor şampiyon olamadıktan sonra umurumda değil
Ama Türkiye'nin ilk ve en büyük şikecisi GS şampiyon olacağına MBFK olsun.
6 maçta 12 puan kaybetmeleri hiç beklenmiyordu
Seçim sonuçları sonrasına bunu bağlamak hiç mantıklı değil

emrahtuna
06.05.2019, 13:37
3. olmakla 4. olmak çok farkeden bi durum değil ama şuan bu fırsat elimize geçti..bütün maçlarımızı kazanırsak biz 3. olacağız..prestij olur iyi olur..

ozturk
06.05.2019, 13:47
Son 4 maçtan 5 puan alırız bence. Çok fazla ümitlenmeyelim derim. Takım çok iyi değil.

artvints
06.05.2019, 13:50
alanya sağlam kafayla maça çıkabilseydi bjk'yi yenebilirdi ama zor. o yüzden iş başa düşüyor. maç maç bakabilirsek kazanabiliriz. bjk maçına final havasında çıkmak tecrübe için iyi olurdu. şu final maçı stresini atlatmak lazım. bu da böyle maçları fazla oynamaktan geçiyor.

ilelebeTS
06.05.2019, 13:55
Lig 3.sü 21 milyon TL kasaya koyuyor, 4. ise 14 milyon TL. Arada 7 milyon TL fark var. 3.nün yüksek ihtimal gruplara direk katılacak olması da cabası. Yani buradan da geliri garanti olacak. Ayrıca takım sezonu erken açıp hırpalanmayacak.

artvints
06.05.2019, 14:02
u21 maçında kerem yok. bir sakatlık yoksa a takıma alınabilir.

HOPA'LI TS'Lİ
06.05.2019, 14:03
3.olmak güzel bitiriş olur.
Konya ve Rize deplasmanları zor (Rize 2 yıl öncesinden bize bilenmiş durumda, gergin maç olur)
4 maçı da alacak kapasitemiz var
Ah şu hovardaca kaybedilen puanlar olmasaydı şimdi 3.lük koltuğunda olup ŞL ni bile kovalayabilirdik.

Sefer A.
06.05.2019, 14:03
Direk gruplara katılma olasılığı en en en en önemli olanı... açık ara

Sefer A.
06.05.2019, 14:07
alanya sağlam kafayla maça çıkabilseydi bjk'yi yenebilirdi ama zor. o yüzden iş başa düşüyor. maç maç bakabilirsek kazanabiliriz. bjk maçına final havasında çıkmak tecrübe için iyi olurdu. şu final maçı stresini atlatmak lazım. bu da böyle maçları fazla oynamaktan geçiyor.
5.lik Alanya için ayrılmış olabilir açıkçası
Ki net bir şekilde hak ediyorlar
Bu akşam ya 1 ya 3 puan alırlar
Haftaya da zorlayabilirler
Geçende çok zor diyorduk ama biz bu akşam ve haftaya kazanıp, bjk haftaya da puan kaybederse, bjkyi yendiğimiz takdirde 3.lüğü garantiye almış oluruz sanırım... öyle olursa olur yoksa Rize'nin gazını almak için bize çelme takmalarını sağlarlar...

Sefer A.
06.05.2019, 14:12
Bu akşam farkı 3'e indirirsek
Haftaya yenersek, bjk hmm berâbere kalsa biz yine yensek 1p öndeler...
Onları yensek 2p öne geçeriz
Son hafta 1p bize yeter... hani berâberlikle bize çelme takmaları yüksek olasılıkla gerçekleşir ama bizi yenebileceklerini de pek sanmam...
Ya da haftaya bjk yenilecek, biz yeneceğiz, peşine bjkyi yenip sezonu kaapatacağız :) Rize 5 atsa da olur böyle olursa

Furkan Tütüncü
06.05.2019, 14:47

Ekuban - Rodellaga ikilisinin beraber oynamasindan iyidir de, bu Amiri yarin umarim is acmaz basimiza.

Parmak varken neden amiri acaba

Arda'
06.05.2019, 14:50
Parmak varken neden amiri acaba

Parmak cezalı

ilelebeTS
06.05.2019, 14:50
Benim bildiğim Ünal hoca Amiri mamiri uğraşmaz. Ya direk Ekuban-Hugo yapar ya da Ekuban'ı sağa Ömür'ü ortaya çeker. Ekuban'ı keseceğini sanmıyorum.

DNA-TS
06.05.2019, 14:55
en güzel senaryo 6s nin tr kupasını alıp bizim 3. olmamız, o zaman doğrudan gruplarda oynayacağız. 4.lük garanti olduğu için takımımızın kalan 4 maçını tadını çıkararak güzel futbol oynayarak bitirmesi.

HOPA'LI TS'Lİ
06.05.2019, 15:04
Amiri denen yetersizi sahada görmeye tahammül edemiyorum.
Umarım Karaman ilk 11'e oynatmaz.

HOPA'LI TS'Lİ
06.05.2019, 15:06
en güzel senaryo 6s nin tr kupasını alıp bizim 3. olmamız, o zaman doğrudan gruplarda oynayacağız. 4.lük garanti olduğu için takımımızın kalan 4 maçını tadını çıkararak güzel futbol oynayarak bitirmesi.

Alanya iyi takım. 5.lik hedefi için oynuyor.
Vodafone Park'tan puan alabilecek güçte
3.olursak güzel olur
Olmasa sağlık olsun Trabzon'um diyeceğiz

Mert Oğuzlu61
06.05.2019, 15:08
Amiri oynamasin da kim oynarsa oynasin. Kerem var Murat var, onlar oynasin. Pas yapan orta saha lazim, kac yasinda oynayacaklar Parmak gibi beklemeye gerek yok.

Kamil Çakmak
06.05.2019, 15:16
Artık olması çok muhtemel bir 3 lük hedefımız oldu. Onun da ilk ayağı bu maçı almak.

Gökhan Balcı
06.05.2019, 15:19
Açıkçası ben de amiri den yana değilim. Ayağı top yapmayan adam eninde sonunda zarar veriyor. Böyle olacağına sosayı defansın önüne koyup oyun kurma işini murata kereme falan versin. Bu tarz adamlar bize ciddi cidden fayda sağlamıyor

oksoholu
06.05.2019, 15:27
Batuhana olan kininiz hala bitmedi mi şu ön liberoda o varken kimse yoktu alt yapımızın en gözde oyuncusuydu bir BJK maçında adamı gömdük

İlker Yazıcıoğlu
06.05.2019, 15:28
feneri yenmeliydik...

3.lük umudum o maçta gitti...

İçerdeki kargalarla olan maçın alınabileceğinden de şüpheliyim...

Konya maçı da sakat bana sorarsanız...

Bu akşam, son 4 haftada alacağımız tek galibiyet olmaz umarım...

fener maçının, futbolcuların moralini çok bozduğunu ve kafalarında ligi bitirdiklerini düşünüyorum...

Umarım yanılırım...

Uğur Ö.
06.05.2019, 15:38
Amiri yerine Murat Cem oynamalı, çocuk hakketi bir maçı.

riv riv riv
06.05.2019, 15:51
u21 maçını izliyorum, seneye burdan takviye yaparız diyen varsa yumlu akbaş ve zekilere hazır olsun

artvints
06.05.2019, 15:59
u21 maçını izliyorum, seneye burdan takviye yaparız diyen varsa yumlu akbaş ve zekilere hazır olsun
bu işin böyle olmadığını öğrenmiş olmamız lazım. parmak sezon başında u21'le maça çıkıyordu. bizim u21 eksik ve sürekli değişen bir kadroyla oynuyor. olumlu ne var diye bakmak lazım. mesela solbekin bütün atakları sürüklemeye çalışması dikkat çekici. bir tane yedek solbek çıksa ibanez'e verdiğin para cebine kalıyor.

Onur Erçetin
06.05.2019, 16:17
İleride kendilerini geliştirdikleri taktirde A takıma çıkma ihtimali olan oyuncularımız ;

Faruk Can Genç : 19 yaşında 180 cm boyunda.Sol Bek pozisyonunda oynuyor.

Tunahan Ergül : 19 yaşında 183 cm boyunda.Önlibero pozisyonunda görev alıyor.Sol ayaklı bir oyuncu.

Kerem Baykuş : 19 yaşında 182 cm boyunda.Merkez ortasaha pozisyonunda oynuyor.Sağ ayaklı bir oyuncu.

Tayyip Ebrar Cumur : 19 yaşında 176 cm boyunda.10 numara olarak görev alıyor.Sol ayaklı bir oyuncu.

Behlül Aydın : 18 yaşında 178 cm boyunda.10 numara ve 8 numara olarak görev alıyor.Sol ayaklı bir oyuncu.

Bu beş arkadaşımız da yetenekli çocuklar.Top kontrolleri gayet iyi.Süper ligin sertliğini ve temposunu kaldırabilmeleri için fizik güç ve kondüsyon açısından seviye atlamaları şart.

DeAgLeMaNyAq
06.05.2019, 16:18
Lig 3.sü 21 milyon TL kasaya koyuyor, 4. ise 14 milyon TL. Arada 7 milyon TL fark var. 3.nün yüksek ihtimal gruplara direk katılacak olması da cabası. Yani buradan da geliri garanti olacak. Ayrıca takım sezonu erken açıp hırpalanmayacak.

Sıralamadan elde edilecek gelir çok mühim değil fakat GS kupayı alır biz de ligi 3.bitirdiğimizde Avrupa Ligi'ne direkt kalacağımız için oradan gelecek 60 milyon lira ayakbastı parası kulübü gelecek sezon için baya rahatlatacak. Hatta bu ihtimal gerçekleşirse de Yusuf ve Abdulkadir'in bu yaz satılmayacağını düşünüyorum...

Furkan Tütüncü
06.05.2019, 16:20
Batuhana olan kininiz hala bitmedi mi şu ön liberoda o varken kimse yoktu alt yapımızın en gözde oyuncusuydu bir BJK maçında adamı gömdük

Sadece bjk maçı falan değil batuhan bu sene oynadığı hiçbir maçta olumlu bir izlenim bırakmadı.

Karasoy
06.05.2019, 16:58
Bursa'nın Şampiyon Başakşehir'in her yıl zirvede oynadığını görünce benim için 3.mü 4.mü olacaz pek önemi yok.

Arda'
06.05.2019, 16:59
Kayseri ligde kanattan en çok orta yapan takımlardan biri özellikle Deniz Türüç çok iyi orta kesiyor, bizim stoperlerin yan top zaafı göze alındığında Kravetsin kafa golü atması muhtemel gibi geliyor bana.

Furkan Tütüncü
06.05.2019, 17:25
İleride kendilerini geliştirdikleri taktirde A takıma çıkma ihtimali olan oyuncularımız ;

Tunahan Ergül : 19 yaşında 183 cm boyunda.Önlibero pozisyonunda görev alıyor.Sol ayaklı bir oyuncu.

Kerem Baykuş : 19 yaşında 182 cm boyunda.Merkez ortasaha pozisyonunda oynuyor.Sağ ayaklı bir oyuncu.

Tayyip Ebrar Cumur : 19 yaşında 176 cm boyunda.10 numara olarak görev alıyor.Sol ayaklı bir oyuncu.

Behlül Aydın : 18 yaşında 178 cm boyunda.10 numara ve 8 numara olarak görev alıyor.Sol ayaklı bir oyuncu.

Bu beş arkadaşımız da yetenekli çocuklar.Top kontrolleri gayet iyi.Süper ligin sertliğini ve temposunu kaldırabilmeleri için fizik güç ve kondüsyon açısından seviye atlamaları şart.

Bu oyuncuların bu sene içerisinde gerekli fizik ve kondisyon hazırlıklarını yapıyor olmaları ve önümüzdeki sene A takım için özel hazırlıklar yapıyor olmaları lazım. Yapılıyor mu bilmiyorum.

Mert Oğuzlu61
06.05.2019, 17:32

Behlül o menajeri degistirmedikce bizde gelecegi yok, hatta şu an boşuna yetistiriyoruz. Sozlesmesi 2 sene sonra bitiyor, Sefa yi alip goturdugu gibi Behlül ü de alir goturur. Kerem i izledim yerli Sosa tadi verdi, digerlerini bilmiyorum ama yeteneklilerse 5 yillik sozlesmeyle kulube baglayip hazirlamaliyiz. Behlül mesela gidici. Sefa da yetenekliydi ama sorunlu cikti, Behlül e yeni teklif yapilmali ve menajerini degistirmeli. Sefa olayindan sonra nasil izin veriyorlar anlamadim. Hayir derse de 2 yil kadro disi birak, 2 yil sonra ne yaparsa yapsin.

Numan Yerlikaya
06.05.2019, 18:05
Kayseride Hasan Hüseyin nedense bu sene çok hoşuma gitti akşam dikkatle izleyeceğim

E. Okan Bülbül
06.05.2019, 18:19
u21 maçına biraz baktım. İlk göze batan oyuncumuz Behlül Aydın. Arkadaşın dediği gibi menajer oyunlarına yem olacaksa çok yazık...

Hasan Habip Özbay
06.05.2019, 18:25
herkee kolay geliyor ama zor olacak.çok zevkli bir mücadele olacak Ekuban gol atar Yusuf yıldız olr sonuç ne olursa olsun dostluk bitmez Hayırlı Ramazanlar

My
06.05.2019, 18:41
Kanser olmaya 1 saat 15 dakka.

Çağatay96
06.05.2019, 18:42
bu işin böyle olmadığını öğrenmiş olmamız lazım. parmak sezon başında u21'le maça çıkıyordu. bizim u21 eksik ve sürekli değişen bir kadroyla oynuyor. olumlu ne var diye bakmak lazım. mesela solbekin bütün atakları sürüklemeye çalışması dikkat çekici. bir tane yedek solbek çıksa ibanez'e verdiğin para cebine kalıyor.

Orta sahalarda umut vadediyor akçay soyadli vefa mi ne diger oynayani hatirlamiyorum liberoda ama fena degillerdi.. karnapoglu agir gozuktu maçta korayin cok calismasi lazim falan filan

Yiğit Gayretli
06.05.2019, 18:57
Orta saha tercihini çok merak ediyorum. Vahid tercihi gelecek gibi...

Uğur KÜÇÜK
06.05.2019, 19:16

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiIlk 11 kesinlesti.

Uğur KÜÇÜK
06.05.2019, 19:17
Kadrolar...https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190506/5b55481bf84a76f8e907b4ef0a32198b.jpg

Arda'
06.05.2019, 19:19
Kanatları çok iyi oradan gelecekler hep yerden havadan orta açacaklar sürekli

ilelebeTS
06.05.2019, 19:20
Ünal hoca şaşırttı. Hadi hayırlısı.

Çağatay96
06.05.2019, 19:20
Rakibin 11 i cok saglam cok zorlayacaklar.. iyi test maci hedef icin kazanmaliyiz ins

E. Okan Bülbül
06.05.2019, 19:22
Amiri mi? Umarım bizi şaşırtır.

DeAgLeMaNyAq
06.05.2019, 19:27
Vahid'i orta sahada kullandığımız Ümraniye maçında çok sırıtmıştı ama o zaman Sosa yoktu tabii. Yine bir iç saha maçında ilk golü yemeyelim yeter...

Enes Başkaya60
06.05.2019, 20:01
Kayseri de iyi bir kadro ile çıkmış güzel maç olur..

Numan Yerlikaya
06.05.2019, 20:30
Tamam Ramazan tamam maç Pazartesi ama stad bu kadar da boş olur mu

Ozan Kara
06.05.2019, 20:30
sezonun en az seyirciyle oynadığımız maçı herhalde.

derry61
06.05.2019, 20:32
Stad baya boş stadyumda da iftar açılabilirdi. 3.'lük şansımızın yüksek olduğunu unuttu taraftar.

Uğur Ö.
06.05.2019, 20:32
Amiri hakikaten sinir bozucu

Uğur Ö.
06.05.2019, 20:40
Parmak-JP gibi top kontrolü olan iki futbolcu yerine Kamil ve Amiri gibi kabız iki topçu oynuyor.

DeAgLeMaNyAq
06.05.2019, 20:42
Amiri'nin frekansı diğer oyuncularla bir türlü tutmuyor...

Samet Berber
Amiri ne yapıyor anlayan var mı?

Sinan G.
bende amiri ne kadar kotu topcu demeye geldim diyip cikiyorum, hali sahada eksik oynarim bu herifi cagirmam o derece

Sefaenes
06.05.2019, 20:44
Amiri ne yapıyor anlayan var mı?

Amiri de ne yaptığını bilmiuot

DeAgLeMaNyAq
06.05.2019, 20:44
Kaptan frikikten attı...

odyseuys
06.05.2019, 20:45
kaptan yazdı.

trbzonsporlu
maestro be

Sefaenes
gooooollll

Yiğit Gayretli
Sosaaaaaaa!

Kaleciyi de yanılttı beni de yanılttı. :)

Samet Berber
Kaptan bee

Salih Kara
Kaptan yazdı

DeAgLeMaNyAq
06.05.2019, 20:46
Çok net kaleci hatası. En son Onur böyle frikikler yerdi...

PortoDeGalinhas
06.05.2019, 20:49
Takım ne pres yapıyor be

Hakan
Amiri konsolda oyuncu kariyeri oynuyor gibi her yere koşuyor.

DeAgLeMaNyAq
Yusuf başlattı o bitirdi. Direği yine ihmal etmedik...

odyseuys
oraya 1 direk daha yazalım

ha bir de gol :)

Salih Kara
Yusuf yazıcı gol atmadı şiir yazdı

Uğur Ö.
hahahah gene direk :d

trbzonsporlu
müthiş gol müthiş iste böyle pas verince ödülünü aliyorsun yusuf

Sefaenes
direkt ve gooool

Yiğit Gayretli
Helal be Yusug helal be!

My
06.05.2019, 20:50
Tövbe estağfirullah neler oluyor ya hu :) Normalde kanser olmamız gerekirdi.

Emirhan Uludüz
Güzel :)

Giallorossi
Direk istatistiğini yine gelistirdik

Samet Berber
Helal Yusuf, Sosa da yine müthiş iş yaptı golden önce

Gürkan Asma
06.05.2019, 20:51
Golden önce rakip sahada yaptığımız baskı golden daha çok zevk verdi bana.

DeAgLeMaNyAq
06.05.2019, 20:52
Yalnız skorun rahatlığına girmeden üçüncü golü bulup rahatlamak gerekiyor. Maçın başında öne geçtiğimizde genelde puan kaybediyoruz...

trbzonsporlu
şu takimi izlemeye gitmiyor taraftar yazik. örmeğin belki seneye sosa bu takimda olmayacak 20 yıl geçse bu kalitede isim gelmez belkide takıma. yazık gerćekten

adiloş bebe
Amiriye kızıyoruz ama ileride yaptığı şok presler işe yarıyor. Maç tutuk başladı ama attığımız goller biraz ateşler maçı

Uğur Ö.
06.05.2019, 20:53
Hüseyin aşırı kötü durumda

omondoles
06.05.2019, 20:54
Amiriye kızıyoruz ama ileride yaptığı şok presler işe yarıyor. Maç tutuk başladı ama attığımız goller biraz ateşler maçı

Aynen. Bende kendisine çok kızıyorum ama yazın tatil yapmadan çalışmalı ve kendisini mental olarak geliştirmeli.

Uğur Ö.
06.05.2019, 20:57
Allahım Hüseyin-Kamil yanyana gözleri kanatıyor resmen.

Yiğit Gayretli
Kamil Ahmet kardeşim, Allah seni tanıyanlara, eş, dost, akraba eşrafına sabır versin.

edimurphy_61
Tam Kamil ya

Uğur Ö.
06.05.2019, 20:59
Stoperler çok büyük sorun.

bahadır2561
06.05.2019, 21:02
Kaleci hatası da var golde

ilelebeTS
Belliydi. Çaprazdaki pozisyona kaleci öyle açılmaz.

Uğur Ö.
Yok arkadaş böyle defans olamaz ya

adiloş bebe
06.05.2019, 21:03
Bu kadar laubali oyun olmaz aptalca bir gol yiyeceğimiz belliydi

Arda'
Uğurcan naptı orada anlayabilen var mı? Ya kalenden çık ya da kalede kal kardeşim napıyosun

My
Rahat maç yok. Izdırap çekmeliyiz. Olmadı maç sonu kahrolmalıyız.

kartal 57
06.05.2019, 21:04
trabzonspor bu defans hattı ve kalecisi ile her maçta gol yemeye devem edecek iddaa ediyorum ligin en kötü stoperleri bizde

Onur Erçetin
06.05.2019, 21:04
Waka biraz temponu yükselt bu nedir yahu.Birisi şuna ligin daha bitmediğini söylesin.

Abdülkadir şu topla biraz dikine git alkah aşkına ya nedir her pozisyonda sağa sola geriye dönüp pas atacak adam arıyorsun.Şu yeteneklerini kullan artık.

Reha Asan
06.05.2019, 21:05
gol iyi oldu bi nebze.Takım lakayıt davranmaya başlamıştı.

Jackdaniels
Gol net kaleci hatası.

Erkin
Aman Allahim nasil oldu da rahat basladik maca derken becerip bedavadan golu yediler. Tebrik etmek lazim aksi dusunulemezdi.

trbzonsporlu
ağır kaleci hatası yedigimiz gol. o topa çıkmasa o kadar caprazdan ne yapabilecek acaba rakip oyuncu