PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 30. Hafta | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Berke6198
20.04.2019, 18:06
Ligde yaptığımız 5'te 5'ten sonra Fenerbahçe'ye konuk oluyoruz. Haydi Karadeniz Fırtınası!

16993

https://www.youtube.com/watch?v=C7-bmzF-2hE

yusufdinyo
20.04.2019, 18:07
Evet arkadaşlar çok kritik bir virajdayız buraya 5'te 5 ile gelmek çok önemliydi ben hakemlerden bir katliam gelmezse puan alacağımızı düşünüyorum Allah yardımcımız olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
20.04.2019, 18:19
Hakemler kollamazsa 22 yıl sonra çökertebiliriz.

Anthony Nwakaemeeeeeeeee

Sadettin_
20.04.2019, 18:24
by beyin in sakince dinlene dinlene kazandırabileceği bir maç .
yeterki defans sacma sapan goller yedirmesin

Ozan Yılmaz
20.04.2019, 18:30
Hakemler sonuca etki etmesin yeter!

Ünal Hocam Ersun'a ders vermen gerekiyor bu maç,

önce ona sonra Şenol Hoca'ya...

David_LuiZ4
20.04.2019, 19:51
Kadıköy'deki son galibiyeti dün gibi hatırlıyorum..97-98 sezonunda rakibin hocası tiyatrocu Otto Baric bizim hoca Yılmaz Vural'dı..Misse Misse'li Vugrinec'li kadromuzla feneri 3-1 yenmiştik..Goller Hami ya da Orhan olabilir Tolunay ve Ünal'dan gelmişti...

Maçın görüntülerini arasanız da tarasanız da bulamazsınız çünki yayın ihalesinde Bimaş ile Cine 5 arasındaki kriz sebebiyle bu maç tv'den izlenememiştir..

Trabzon'da her maç sonunda sarjörlerin boşaltıldığı maç oynanırken ana yoldan tek bir otomobilin bile geçmediği yıllardı o yıllar..

Ve o yıl bir Ağustos akşamında mahallede bir ağabeyin düğünü vardı..Mahallece toplanmış düğünü izlerken maç başlamış bir başka ağabeyin elindeki lüküslü ışıklı radyo ile düğünü bırakıp maçı dinlemeye koyulmuştuk..

Damat abimiz arada bir Gelini bırakıp maçta ne olup bittiğini öğrenmek için soluğu yanımızda alıyordu..Trabzonsporluluk böyle bir şeydi..

Her attığımız gol sonrası orkestra susuyor gooool bağırışlarımız düğünü sabote ediyordu..

Güzel günlerdi..

Şimdi baktığımızda Trabzon şehri o duyguyu o heyecanı kaybedeli çok oldu..

Son golü Ünal atmıştı dedik...Şimdi takımın başında Ünal var..Kendisini bu maç için eleştirmek istemem umarım 3 puanı alır Trabzon'a götürür tarihi tekerrür ettirir..

22 sene önce gollerini göremediğimiz bu ilginç maçın hatırası bende böyle..

artvints
20.04.2019, 20:00
kaleye gitmek için acele edip saçma sapan toplar kaptırmamak gerekiyor. nwakeme ve abdülkadir'i iyice çizgiye atıp rakibin dengesini bozacaksın. çizgide yetenekli oyuncularımız işi halleder. merkezdeki boşluklardan da ekuban savunma arkasına kaçar. eğer öne geçersek son 15 dakika için defans planı lazım. takım çok düşüyor. o baskıda gol yemeden çıkmak zor. merkezi kalabalıklaştırıp düzgün atağa çıkmak lazım.

Trabzonspor 61
20.04.2019, 20:05
Çakar geceriz

Murat'
20.04.2019, 20:12
Hadi şeytanın bacağını kıralım.

ÖmürKaradeniz61
20.04.2019, 20:14
Yollar sonra ilk defa kadiköyde galibiyete bu kadar yakınız.

DeAgLeMaNyAq
20.04.2019, 21:02
FB'nin en kötü sezonunda ne BJK ne GS tılsımlarını bozamadılar. İnşallah bize nasip olur. Bu takım böyle bir zaferi çok hak etti. Ancak futbolun gerçeklerine bakarsak mevcut savunmamızın geçişken orta sahamızın çok ciddi pozisyon vereceğini düşünüyorum. Savunmada hata yapmayıp FB'nin maç başındaki baskısını kırarsak neden olmasın. Ekici ve Mosesı'n yoklukları önemli. Bir de üstüne Dirar cezalı duruma düşerse işimize gelir...

artvints
20.04.2019, 21:05
dirar sarı kart görse iyi olurdu. fizik olarak üstünlük sağlar, hırslı oyuncu kanattan zorlar bizi.

Uğur KÜÇÜK
20.04.2019, 21:22
Alanyaspor'a konuk olacak Fenerbahçe'de sarı kart sınırında bulunan isimler

Skrtel
İsmail Köybaşı
Eljif
Dirar
Harun Tekin
Neustaedter
Tolgay Arslan

Bu oyuncular sarı kart görmeleri durumunda Trabzonspor maçında forma giyemeyecek.

Ekici cezali, Moses sakat ( Kesin olarak yoklar )

Bizde ise suanlik Onazi harici eksik yok.

Seriyi ilk bozan takim olacagiz insallah.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur Erçetin
20.04.2019, 21:40
kaleye gitmek için acele edip saçma sapan toplar kaptırmamak gerekiyor. nwakeme ve abdülkadir'i iyice çizgiye atıp rakibin dengesini bozacaksın. çizgide yetenekli oyuncularımız işi halleder. merkezdeki boşluklardan da ekuban savunma arkasına kaçar. eğer öne geçersek son 15 dakika için defans planı lazım. takım çok düşüyor. o baskıda gol yemeden çıkmak zor. merkezi kalabalıklaştırıp düzgün atağa çıkmak lazım.

Alternatifli kadro bu yüzden çok önemli işte.60 dan sonra çok baskı yiyoruz.Beşiktaş maçında da baya baskı yedik özellikle Sosanın sakatlanması bütün oyun planımızı bozmuştu.Transfer yapamamak bizim için kötü oldu.

Fenerbahçe çok duran top kazanmaya çalışacaktır bizim de en büyük sorunumuz stoperlerimizin hava topu zaafiyeti.Basit bir gol yemezsek gol atma şansımız her zaman var ancak hem stoperlerin zaafiyetleri hem ortasahanın savunma anlamında yeterince dirençli olmaması hem de maçın ilerleyen dakikalarında oyundan düşen takıma ciddi katkı sağlayabilecek alternatif oyuncu eksiği bizim için ciddi sıkıntılar olarak göze çarpıyor.İnşallah kazanırız.

Mert Pasa
20.04.2019, 21:57
Favori degiliz ama biz her maçı kazanabilecek azim ve inançda oyunculardan kurulu bir takımız ,ciddi şansımız var.
Riskimiz duran toplar ve defans oyuncularımızın bireysel formsuz görüntüleri

Doctore
20.04.2019, 22:00
Skrtel ve Tolgay sarı görse süper olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

PortoDeGalinhas
20.04.2019, 22:30
Arkadaşlar biraz süperlig gerçekleri ile düşünmek lazım. Kadıköy de şbyi yenebilmen için türk futbolunda toptan bir temizlik yapman gerekir. Onunda önümüzdeki 100 yılda olacağını pek sanmıyorum. Bakın bu sene VAR sistemi hatalı kararların önüne geçemedi ama açık açık hakem şikesi yapıldığını, hakemlerin pozisyonları görmediğinden değil gördüğü halde bilerek doğru kararı vermediğini açık açık gösterdi. Eğer bu ligde bu sene gram adalet olsaydı şuan liderlik koltuğunda biz oturuyor olurduk. Şampiyonluk için bir taraflarını yırtan gs de 4. lük mücadelesi verirdi ancak.
Yani sonuç olarak ben Türk futbolundan ümidimi kestim, çok anormal bir aptallık yapmadıkları sürece şb bu maçı asla kaybetmez, kaybettirmezler. Alınacak beraberlik benim 2.lik ümitlerimi korur.

ALDENİRO
20.04.2019, 22:34
A.ömür wake ve olcan dan goller bekliyorum

Gökhan Balcı
20.04.2019, 22:51
bu hafta büyük ihtimalle hugoyla başlar hoca. ekuban sonradan girer. en net sorun yusufun bölgesinde. oynatsan bi türlü oynatmasan bi türlü. neyse en azından açık oynayan bir takıma karşı oynayacağız boş alan da bulacaktır. geçen haftalara göre daha iyi bir performans ortaya koyar diye düşünüyorum

Alper Beyazay
20.04.2019, 23:48
Dirar ve Skrtel de cezalı olur maçta olmazlarsa ciddi manada çok farklı bir maç olur haftaya. fb'nin 11'e yazacağı ilk 4 isim bunlarla birlikte Moses ve Ekici zaten.

muhammet terzi
21.04.2019, 08:07
O sene bu sene :ts2:

Kazım Bostan
21.04.2019, 10:03
can suyu vermeyelim şunlara nolur.

yorumsuz6117
21.04.2019, 10:57
Başakşehir'den sonra 5 maç üst üste kazanan tek takımız şu anda..

HOPA'LI TS'Lİ
21.04.2019, 11:29
22 yıl sonra kazanmak ne güzel olur
Tabi bu akşam şiki şikibahçe Alanya'da puan kaybederse son haftalarda küme düşme stresi yaşamasın diye tff-mhk bizi doğrayabilir.
Defansımız hata yapmazsa goller buluruz.
Dirar, Skrtel gibi sınırdaki oyuncular bu akşam kart görürse galibiyet ibresi bize döner

atomantcum
21.04.2019, 11:56
Waka ve Roda hem galatasaraya hem beşiktaşa gol attı ama feneri boş geçtiler. Bu istatistiğin düzelmesi lazım.

Olasılık bilimi beni yanıltmazsa bu maç ikisinden en az birinin golü var.

Yiğit Gayretli
21.04.2019, 12:00
Bunu en son ligin ilk yarısındaki gs maçından önce yazmıştım, güncelliyorum; sezonun en rahat galibiyetini alacağız.

Uğur KÜÇÜK
21.04.2019, 12:21
Beraberlik diyorum.
Hakem faktoru yuzunden.

Nwakaeme'ye bu maca ozel bir prim koyarsak isler degisebilir.

Numan Yerlikaya
21.04.2019, 12:41
Fener'in alma ihtimali yok. Ya berabere ya biz alırız

gurur6134
21.04.2019, 12:46
Icerde şikecilerin yaninda hakemler beraberlik agir basiyor sanki..

worldmaster
21.04.2019, 13:08
Bunu en son ligin ilk yarısındaki gs maçından önce yazmıştım, güncelliyorum; sezonun en rahat galibiyetini alacağız.

22 yıldır kazanamıyoruz. Yalnız biz değiliz bunu yapamayan. Söylediğin tam anlamıyla sansasyonel bir iddia :) Ha olabilir mi tabi ki olabilir. Sonsuza kadar yenilmeyecek değiller. Fakat bu kadar kolay gol yiyen bir ekibimiz varken ve psikolojik olarak saha avantajı üstünlüğü rakipteyken çok rahat kazanacağız dersen ancak tebessüm ederiz Yiğit :)

İnşallah dediğin gibi olur ve kazanırız bu defa. Kazanırsak 3. olacağımızı düşünüyorum. Zaten başka türlü de bunu başarabilme ihtimalimiz olası durmuyor.

pReN@_61
21.04.2019, 13:40
Kazanırsak çok güzel olur :)

Mustafa YILMAZ
21.04.2019, 13:50
El atmazsa ............... maçı rahat alırız

ilelebeTS
21.04.2019, 13:52
Hakem önemli. 20 senedir maç kazanamıyorsak bunun nedeni fbnin çok iyi olması değil hakemlerdir. Pek hakem de kalmadı ortalıkta çoğu cezalı ama bakalım hakem kim olacak. Mete Kalkavan, Bülent Yıldırım, Cüneyt Çakır'dan biri olursa geçmiş olsun.

Kadir
21.04.2019, 14:10
1-3 maç bizim.

Uğur KÜÇÜK
21.04.2019, 14:41
Cuneyt Cakir verilmeli bu maca.
Zamaninda bizi cok dograsa da, operasyon hakemliginden terfi etti.
Avrupada hakemligini iyi bir seviyeye getirmesinin ve takip edilmesinin bunda payi buyuk !
Bu sene ligde eyyam yaptigi net mac yok denecek kadar az.

Kazanma sansimiz bir tek Cucu ile var.

Yoksa ben de hakem faktoru ile beraberlik bekliyorum bu mactan.

Yiğit SARI
21.04.2019, 14:46
Nwakaeme'yi savunabilecek oyuncuları yok iyi kullanmalıyız ve Sosa'nın performansı çok önemli. Umarım aklı maçta olur

Bulduğumuzu da atmamız lazım tabi ilk maç malum. Hezimet yaşamayacağız bence ihtimal vermiyorum

Çağatay96
21.04.2019, 15:53
Bülenti verirler

chener
21.04.2019, 17:24
Maşallah diyelim, takımımız zincirle zaptedilebilen canavar gibi. Bu sefer Olacak gibi .

Full HD
21.04.2019, 17:47
Hirsizlar inanilmaz motive olacak.Bence isimiz cok zor!

memmedaga
21.04.2019, 18:05
hadi inşallah

ALDENİRO
21.04.2019, 18:15
Şimdi bakıyorumda b.şehir maçı şampiyonluk maçımızdı. Yenseydik 4 puan fark kalıyordu. 7. Galibiyeti de inşallah alacağımızı düşünüyorum.

Hakan
21.04.2019, 19:13
Her ne kadar kazanamasak da deplasmandaki Son 6 maçın 5'i berabere bitmiş.Kaybettigimiz maçı da Alper Uludağ satmıştı sağ olsun.

Ozan Yılmaz
21.04.2019, 19:39
Fenerbahçe-Trabzonspor maçı öncesinde sarı lacivertli ekibin sarı kart sınırında bulunan futbolcuları;
🔸Skrtel🔸Eljif 🔸Dirar🔸Harun Tekin🔸Neustaedter 🔸Tolgay Arslan 🔸İsmail Köybaşı

köybaşı gördü

Tayfun
21.04.2019, 19:44
Bu şikeciler ne kadar berbat durumda olursa olsun bizim, gs'nin ve bjk'nin basireti bağlanıyor o stadyumda.

Yine yenemeyeceğiz

artvints
21.04.2019, 19:48
İsmail gormeseydi keske maden resmen. Duran toptan gol atabilecek fizikli oyuncular dirar ve skertel kart gorse yeter ama dikkatli oynuyorlar. Geriye dusseler belki mac sertlesir ama alanya israrla bos kaleye kaciriyor.

redbul
21.04.2019, 19:48
alanya -şikebahçe maçını izliyorum alanya şikecilere nefes aldırmadı hatta son dakikalarda öyle bir bunalttılarki nefes alamadıalr ama gol de atamadılar bu şikecileri bu sezon dan başka kolay kolay bu kadar aciz yakalayamayız inş 22 sene sonra bu hasret biter.

hay1699
21.04.2019, 19:54
Hasan ali kırmızıdan bir maç mı, iki maç mı cezalı olacak? Hiçbir yerde göremedim, açıklamadılar mı hala bunu?

Arda'
21.04.2019, 19:55
Bu sezon kazanamazsak daha da kazanamayız adamlar psikolojik olarak çökmüş durumda eğer bugün de kaybederlerse son tekmeyi de biz atarız.

Uğur KÜÇÜK
21.04.2019, 19:57
Hasan ali kırmızıdan bir maç mı, iki maç mı cezalı olacak? Hiçbir yerde göremedim, açıklamadılar mı hala bunu?1 mac.
Son adami indirip kirmizi kart gordugu icin PFDK'ya sevkedilmedi zaten.
Yeni futbol kurallarina gore ( son 1 senedir galiba ), son adami indirip gorulen kirmizi kartlarin cezasi da 1 mac.
Bizim macta Hasan Ali olacak zaten.

Koybasi'nin kart gormesinin bir onemi yok.

Tek kart gormesini istedigim adam Dirar.

Tolgay, Elif ve hatta Skrtel kart gormesin.
Jailson ve Sadik bizim macta daha tehlikeli adamlar olur.

trbzonsporlu
21.04.2019, 20:14
bizim stoperlerin hava hakimiyetini düsününce yan top tehlikesinden dolayı skirtel sarı gorurse sevinirim. alanya resmen parcaliyor feneri. ama iceride boyle mahkum oynamiyor fener ve hakemde kadikoyde dogruyor hep rakiplerini

Isko6161
21.04.2019, 20:25
Evlere senlik bu takim

Isko6161
21.04.2019, 20:30
Yanliz Alanya cidden kaliteli takim. Baiano, N'Sakala, Sackey ve Djalma etkililer

CİVELEK.61
21.04.2019, 20:32
Ben fb ye karşı belli bir seviyede iyi futbol oynayacağımızı düşünüyorum ama VAR sistemini bile manüple eden hakemler,bize 3 puanı yar edermi bilemiyorum.

Doğukan Uçan
21.04.2019, 20:34
böyle maçlar ölçü olmaz fener derbi maçlarda farklı oynuyor

Yıldıray Emanet
21.04.2019, 20:53
Hakem bariz hatalar yaparsa beraberlik. Hakem bile bile yanlış karar vermezse 1-3 basar geçeriz. Sımsıkı taş gibi dimdik Fener'e girecek şimdik

Arda'
21.04.2019, 20:58
Tolgay haftalardır leş gibi oynuyor bizim maçta Jailson oynar büyük ihtimal keşke Tolgay oynasa ama zor.

pReN@_61
21.04.2019, 21:04
Bir bakmışsınız Benzia affedilmiş.

Mert Pasa
21.04.2019, 21:10
Havaya girmeyelim çıkalım oynayalım ve yenmeye çalışalım.
Şikecilere bu maçı aldıracak şey onları küçük görmek olur.

Sefaenes
21.04.2019, 21:11
hakemler ser3fsizlik yapmasada şu şerefsizlere küme düşmeye yardım etsek ama adım gibi biliyorum ki birtane kerhane den birini çıkarıcaklar

Mesut
21.04.2019, 21:20
Bu maçı alırsak ciddi anlamda küme düşme adayıdır fb

Uğur KÜÇÜK
21.04.2019, 21:21
İlker Yağcıoğlu : Fenerbahçe’nin Trabzonspor’u yeneceğini düşünüyorum.

Erman Toroğlu : Ali Palabıyık yönetsin kesin kazanırsınız. Bunun haricinde zor [emoji23]

karabela
21.04.2019, 21:25
Feneri yenersek Bursa ile Erzurum da kazanırsa düşme hattına oturur çok da güzel olur

redbul
21.04.2019, 21:25
şikeciler kendi sahalarında deplasmanlara göre daha etkili oynuyor ama gerçek olan bişey de varki bu sezon ligin en kötü takımlarından biri ve bir daha bu şikecileri bu kadar kötü yakalayabilirmiyiz orası da muhamma bakalım ne olacak.

Yıldıray Emanet
21.04.2019, 21:35
Kaybedecek hiç bir şeyimiz yok şuan tamamen kafamız rahat çıkıyoruz ve rüzgar arkamızda. Gayet de kazanabiliriz havaya girin bence havaya girmemek için kendinizi kasmayın yalandan

Arif Timurcioğlu
21.04.2019, 21:43
Bizim açımızdan çok rahat maç şikebahçe düşünsün.

Sadettin_
21.04.2019, 21:44
mac sonu antu.com a girip o küme düşme tedirginliklerini okumak istiyorum .
hadi kazanalım şu maçı

ilelebeTS
21.04.2019, 21:47
Geçen sene bunları elimizden ersun almıştı. Bakalım bu sefer ne olacak.

Uğur KÜÇÜK
21.04.2019, 21:49
23.08.1997
Fenerbahçe 1-3 Trabzonspor
Trabzonspor'un Fenerbahçe'yi deplasmanda mağlup ettiği son maçın son golünü Ünal Karaman kaydetmişti.

yorumsuz6117
21.04.2019, 22:05
Hasan Ali cezalı değil mi şimdi..

artvints
21.04.2019, 22:07
hüseyin'in golüyle kazanırız inşallah, allah korumuş, geçmiş olsun.

homosapiens
21.04.2019, 22:12
Ön alandaki baskıdan çıkabilecek organizasyonları yok. Kadıköy de olsa önde basarak rakibi de taraftarı da şaşırtmalıyız diye düşünüyorum. Pereira, novak, sosa, parmak.. Herkesle basabiliriz. Golü bulursak maçı çevirirler taraftarla diye birşey yok, kaosa da dönebilir işleri

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adiloş bebe
21.04.2019, 22:14
Cezalı duruma düşe düşe ismail düştü . Öncelikle bizim için zor bir maç olacak çünkü deplasman ciddi bir deplasman her ne kadar rakip kötü bir durumda olsada büyük maçları kadıköyde farklı oynuyorlar. Savunmadan çıkarken kesinlikle top kaybı yapmamak lazım üç puan uzak değil ama onlara takacağımız her çelme mutlu eder beni Başarılar FIRTINA!!

artvints
21.04.2019, 22:18
topu alıp üzerimize gelen rakiplere karşı sorun yaşayabiliriz ama deplasmandaki kayseri, bursa maçındaki duruş, defansif önlemler işimize yarayabilir. basit hata yapmazsak üretemeyen fenerbahçe oyundan düşer, gazı alınır, sonra insiyatif bize geçer.

Uğur KÜÇÜK
21.04.2019, 22:19
20 bine yakin taraftari ceza yedi Fenerin.
30 bin kombine sattilar.
Takimlari kotu oynuyor.
Ersun sacmalamaya basladi.

Bu moralsizlikle organizasyon yapip kombine devir islemi de yapmazlar !!

Stadda gozle gorulur bir taraftar boslugu olacagi cok acik.

Moralliyiz.
Kaybedecek hicbirseyimiz yok.

Maca da Cuneyt Cakir'in atanmasi icin kulis yapmali yonetim.

Hakemden darbe yemezsek kazaniriz, darbe yersek berabere biter.

Bu arada Huseyin Turkmen kardesime gecmis olsun.
Sukur ki kazadan en ufak bir yara almadan cikmis.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190421/9db08dfac90b7ca4f1e4f013d311f151.jpg

Süleyman Baykan
21.04.2019, 22:37
Hiç bir şikebahçe maçını bu kadar kazanmak istememiştim beter ol şikebahçe.

Trabzonspor 61
21.04.2019, 22:40
Cüneyt cakır, ali palabıyık, fırat aydınus ve serkan cınardan birisini atarlarsa bildiri yayınlamamız lazım. Bu macı normal sartlar altında her türlü kazanırız. Ama ligde tescilli fenerli hakemler var. Bunlara önlem almak lazım

Uğur KÜÇÜK
21.04.2019, 22:47
Cüneyt cakır, ali palabıyık, fırat aydınus ve serkan cınardan birisini atarlarsa bildiri yayınlamamız lazım. Bu macı normal sartlar altında her türlü kazanırız. Ama ligde tescilli fenerli hakemler var. Bunlara önlem almak lazımCuneyt Cakir Gs'lidir.

Fener, gecen haftaki Gs macina Cuneyt'i istemedigi icin, Palabiyik atandi maca ve istediklerini aldilar..

Bu macin agirligini kaldiracak suanda ligdeki tek hakem Cuneyt Cakir.

Ancak onumuzdeki haftadan sonra Gs - Bjk maci var. O maca kesin Cuneyt Cakir verilir. Ve bir hafta once de buyuk mac vermez Mhk.

Maci operasyon cocugu Bulent Yildirim yoneticek gibi.

Insallah yonetim macin hakemi aciklandigi an, Cuneyt Cakir harici bir hakem varsa Tepki Koyar.
Zamaninda Haciosmanoglu yapmisti ve sonuc almistik Kadikoy deplasmaninda. O macin hakemi de Bulent Yildirimdi.

Cuneyt zamaninda bizi cok yaksa da, artik Avrupa capinda bir hakemde oldugundan, orada da buyuk maclar aldigindan, oradan da takip edildiginden dolayi ligde eyyam yapmiyor.

Deplasman takimini ezdirmiyor.
Gordugunu caliyor.
Bu sene iyi mac yonetiyor.

Bu forumda zamaninin Operasyon hakemi Cuneyt Cakir'i savunacagimi dusunmezdim ancak son 1 yildir operasyon islerini birakti.

Bu mac icin yonetim lobisini devreye sokup, Cuneyt Cakir'i istemeli...

Buradan acik cagrimdir Trabzonspor Yonetim Kuruluna.

Trabzonspor 61
21.04.2019, 22:58
Cuneyt Cakir Gs'lidir.

Fener, gecen haftaki Gs macina Cuneyt'i istemedigi icin, Palabiyik atandi maca ve istediklerini aldilar..

Bu macin agirligini kaldiracak suanda ligdeki tek hakem Cuneyt Cakir.

Ancak onumuzdeki haftadan sonra Gs - Bjk maci var. O maca kesin Cuneyt Cakir verilir. Ve bir hafta once de buyuk mac vermez Mhk.

Maci operasyon cocugu Bulent Yildirim yoneticek gibi.

Insallah yonetim macin hakemi aciklandigi an, Cuneyt Cakir harici bir hakem varsa Tepki Koyar.
Zamaninda Haciosmanoglu yapmisti ve sonuc almistik Kadikoy deplasmaninda. O macin hakemi de Bulent Yildirimdi.

Cuneyt zamaninda bizi cok yaksa da, artik Avrupa capinda bir hakemde oldugundan, orada da buyuk maclar aldigindan, oradan da takip edildiginden dolayi ligde eyyam yapmiyor.

Deplasman takimini ezdirmiyor.
Gordugunu caliyor.
Bu sene iyi mac yonetiyor.

Bu forumda zamaninin Operasyon hakemi Cuneyt Cakir'i savunacagimi dusunmezdim ancak son 1 yildir operasyon islerini birakti.

Bu mac icin yonetim lobisini devreye sokup, Cuneyt Cakir'i istemeli...

Buradan acik cagrimdir Trabzonspor Yonetim Kuruluna.

Ümit öztürk yönetsin daha iyi. Kadıköyde etki altında kalıyor cücü. Ezdirir bizi. Bülent yıldırım uygun bence. Yönetim hakem kim olursa olsun bildiri yayınlamalı mactan önce. Bu ülkede aglamayana meme yok

Uğur KÜÇÜK
21.04.2019, 23:05
Ümit öztürk yönetsin daha iyi. Kadıköyde etki altında kalıyor cücü. Ezdirir bizi. Bülent yıldırım uygun bence. Yönetim hakem kim olursa olsun bildiri yayınlamalı mactan önce. Bu ülkede aglamayana meme yokSaygi duyuyorum gorusune.
Bu sene Bulent Yildirim da fena degil.
Ancak, Kadikoy'de baski altinda kalmayacak tek bir hakem yok.

Macin hakemi aciklandigi dakika resmi siteden hakemin ismi ne olursa olsun, takipteyiz diye bildiri yayinlanmali.

Bu takim kolay kolay pes etmez yenik duruma dusse de.
Hakem yardimi olmadan da sikeciler bizi yenemez.

Umarim bunu basarir yonetim.

Fatih Öztürk
22.04.2019, 00:09
Feneri yendirmemek için "VAR" güçleriyle çalışacaklar fakat kafadan 2 tane saplarsak boyunlarını çevirmeye fırsatları kalmaz envai sistem de türetseler nafile.

Yiğit Gayretli
22.04.2019, 00:10
22 yıldır kazanamıyoruz. Yalnız biz değiliz bunu yapamayan. Söylediğin tam anlamıyla sansasyonel bir iddia :) Ha olabilir mi tabi ki olabilir. Sonsuza kadar yenilmeyecek değiller. Fakat bu kadar kolay gol yiyen bir ekibimiz varken ve psikolojik olarak saha avantajı üstünlüğü rakipteyken çok rahat kazanacağız dersen ancak tebessüm ederiz Yiğit :)

İnşallah dediğin gibi olur ve kazanırız bu defa. Kazanırsak 3. olacağımızı düşünüyorum. Zaten başka türlü de bunu başarabilme ihtimalimiz olası durmuyor.

Uzun zamandır yenemediğimiz doğru ama mağlup olmama istatistiğimiz Trabzon'dan daha iyidir eminim. İyi top oynuyoruz orada. Bu sefer galip de geleceğiz.

Harun-61
22.04.2019, 00:40
Alanya bugün rezil etti fenevi.

E artik yenelim sunlari ya.

TS61_NL
22.04.2019, 00:50
Emre Bol: Trabzonspor bu fbye tec..üz eder...stüdyoda derin sessizlik. Uğur Karakullukçu: öyle demesek daha iyi olur...Trabzon bu fbyi parçalar desek :) Rabbim bu günleride gösterdi ya şükürler olsun. Bu fb gerçekten iyi değil umarım galip geliriz...haydi kaplanlar göreyim sizi

Fatih Çelik
22.04.2019, 00:55
Fırat atansın da bi yenelim şunları... Bu aralar bize doğru düzgün düdük çalan tek hakemdi. Varda sakatlık çıkardı ama olsun

Onur Akyüz
22.04.2019, 00:57
Son Kadıköy galibiyetimizde Ünal Karaman imzası vardı.

Bu maça da Ünal Hocamız imzasını atacaktır.

Parola 3 puan!!

Onur Akyüz
22.04.2019, 01:11
Şb maçlarında ekstra güzellikte goller atan kralımız, sultan Tekke’yi de analım;

17003

MehmeTS_ADANA
22.04.2019, 03:39
bu maçı kazanmak için tek yapmamız gereken sakin kalmak tahriklere kapılmamak.onlara galibiyet lazım. maç 0-0 gittiği sürece daha da gerileceklerdir.sakin kalmayı başarırsak galip gelmemiz çok kolay olacak eminim

SALDIRAY
22.04.2019, 04:24
Hakemi falan boşverin. Direklere takılmazsak kazanırız:)

bkandil
22.04.2019, 07:50
Yenilmeyeceğiz...

Varlıbaş61
22.04.2019, 08:53
Keşke bu hafta kazansalardı bu fb’liler. Şimdi kesin doğrayacaklar bizi yine !

Fatih Özkan
22.04.2019, 09:07
Bahane yok!
Çalışacağız, isteyeceğiz, koşacağız, mücadele edeceğiz ve Allah'ın izniyle galip geleceğiz.
Şikecilerin hali perişan.
Fırsat bu fırsat.

İlker Yazıcıoğlu
22.04.2019, 09:16
Bu maç bizim (normal şartlarda)...

Ama hakem maçı bizden alıp fenere verirse yapacak bir şey yok...

Bu durumu bu sezon en az 4 maçta yaşadık...

Sosa, ilk yarıdaki performansıyla oynamalı, sakatlıktan sonraki performansıyla değil...

En çok iş ona düşecek...

Parmak, ki çok beğenirim, biraz daha defansı da düşünerek oynamalı...

Yusuf Yazıcı, topu kaptırınca küsmemeli, gidip o topun peşinde koşmalı...

Hüseyin saçmalamazsa, Eku yedek olup, Hugo 11'de başlarsa(Eku hamle oyuncusu olmalı bu maçta), maçı rahat alırız...

Ama hakem faktörü çok önemli...

Hücüm eden bir fener bekliyorum maçta ki defansa yatmazsak işimize gelir...

Ben çok acayip bir sonuç bekliyorum bu maçtan, aksi durumda çok şaşırırım...

kopeli
22.04.2019, 09:25
fener çok kötü, sanırım tribünlerinin büyük kısmıda cezalı, baskı falan olmaz.

şu maçta fenere fark atmamak için hakem dışında hiçbir engel yok.

evet hakem gene yapar yapacağını, en ufak müdahale sarı kart olacak, çok dikkatli olmak lazım.

ÖmürKaradeniz61
22.04.2019, 09:40
Bu maçta gs maçı gibi insanların gözü önünde saçma sapan hatalar yapacak bir hakem olursa bu maçı kaybedebiliriz ama skora etki etmeyecek eyyam gibi olaylar bile bizi yolumuzdan döndüremeyecektir.Ben uzun yıllar sonra kadıköye bu kadar ağır favori gittiğimiz bir maç hatırlamıyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
22.04.2019, 10:36
Alanya maçında Harun sayesinde tarihi fark yemekten kurtulan şiki şikibahçeyi Hakemler VAR gücüyle kollamazsa 22 yıl sonra perişan ederiz.

Yenilmeden dönmek de önemli

Düşme korkusunu son haftaya kadar yaşasınlar

Direklere takılmayalım bu maçta lütfen

OFLU
22.04.2019, 10:38
Eveeet, geldik şikespor maçına. Şimdi bizim yönetimin bu hafta içi acil yapması gereken hareket, maçın hakeminin bizim divan kurulu başkanı olduğu dahi açıklansa, hemen bir bildiri yayınlayacaklar. Hakemi ve MHK'yi mutlaka ama mutlaka baskı altına almalıyız. Eğer sessiz kalırsak %100 bakın %99 vs değil, %100 doğrayacaklar. Ama siyaset ama lobi ne derseniz deyin, birilerinin kulağına maçın adam gibi yönetilmesi fısıldanmalı. Bunların bırakın bizi yenmesi, gol atmaları mucize olur. Uydurma bir penaltı, saçma sapan bir kırmızı vs bunları kovalayacaklar. Hakem adil olsun, Kadıköy'e gömeriz.

Murat Keçeci
22.04.2019, 10:41
Deplasman maçı olduğu için zor bir maç olacaktır.Bu ligde iç sahada hiçbir takım kolay teslim olmuyor.fb her ne kadar vasat bir takım oyunu oynasada kadrosunda kalite oyuncular bulunduran bir ekip ve büyük maçlarda konsantrasyonları yüksek oluyor kısacası karşımıza dirençli bir takım çıkacaktır.

Son maçlarını kaybettikleri için muhtemelen o kadrodan birkaç oyuncu değişikliği yaparak karşımıza çıkacaklardır o nedenle geniş çaplı bir oyuncu analizi yaparak bu maça hazırlanmalıyız.

Orta sahada birkaç oyuncuyu değiştirip öyle karşımıza çıkabilirler o nedenle her türlü sürpriz kadroya hazırlıklı olmalıyız.

Duran toplarda dikkat edilmesi gereken bir takımla karşılacağız o nedenle herkes alan ve adam savunmasını iyi yapmalı.

Dirar ve valbuena zaman zaman skora katkı verebilen oyuncular,dirarın önünü iyi kapatıp valbuenaya da yakın oynayıp oyundan düşmesini sağlamalıyız.Orta sahadan elmas,jailson gibi zaman zaman ceza sahasına giren oyuncuları gözden kaçırmamalıyız sosa ve parmak adam takibini iyi yapmalı.Forvette soldado oyun zekası yüksek bir oyuncu stoperlerimiz uyanık olmalı.Freyde son maçta forma şansı buldu oda fizik gücü yüksek bir oyuncu ona karşıda ikili mücadelelerde ezilmemeliyiz.Ayew de gol vuruşları olan bir oyuncu o yüzden göz hapsinde tutulmalı.

Karşımıza nasıl bir kadro çıkacak bilemiyoruz istikrarlı bir takım olmadıkları için sürekli kadroları değişiyor o yüzden oynama ihtimali olan her oyuncusunu hafta boyunca analiz etmeliyiz.

İşin defansif yönünü hallettikten sonra biz neler yapmalıyız sorusuna gelirsek.Öncelikle gücümüzü dengeli kullanmalıyız,enerjimizi tüm maça yetecek oranda hesaplı kullanarak kontrolü kaybetmemeliyiz.Orta sahada sosa ve parmaka destek olmalıyız.Pas oyununu doğru oynayıp rakibin presini kırmalıyız.

Son maç performansına bakarsak Hugo bu maça birinci santrfor olarak çıkmayı haketti dolayısıyla yedek kulübesinde kim gidecek sorusuna cevap vermek gerekirse bu isim ya ekuban ya yusuf olacak sosa-parmak-yusuf veya sosa-parmak-ekuban olabilir benim tercihim sosa-parmak-yusuf olurdu çünkü son 7 maçtaki başarımızı bu orta saha göbeğiyle başardık yusuftan bireysel olarak yüksek verim alamasak da biraz da büyük resme bakarak yorum yapmalıyız sonuçta futbol takım oyunu onun orda oluşu sosa ve parmakın verimi arttrıyor olabilir.

Gelelim antonye son haftalarda çok ön plana çıkması nedeniyle rakip ona özel önlemler alacaktır.Özellikle soldan girip topu sağa çekip çektiği şut imkanlarını vermemek için kale önünde topu kesecek açı oluşturmaya çalışacaklardır burada en önemli görev orta saha ve sağ açık abdülkadir ömüre düşüyor Trabzonsporun sadece tek hücum zenginliğinin antony olmadığını göstermeliler uzaktan şutlar sağdan içeri girişler,ve beklerin katkıları ile ikili,üçlü oyunlar kurarak rakibin kafasını karıştırmalıyız işte o zaman hem rakibin kafası karışacak hemde antony daha rahat pozisyon bulacaktır.Ekubanıda maça iyi motive etmeliyiz fizik gücü çok yüksek onbirde çıksa sonradan da girse maçın kaderini değiştirebilir.

Uğurcanda maça çok iyi hazırlanmalı kadıköyden çıkmak için ona da muhtemelen iş düşecektir.Majid ve Hüseyin de soğukkanlı olmamalılar.Bu arada Hüseyin kardeşimize çok geçmiş olsun dilerim yaşadığı şoku atlatması için Ünal hoca idmanlarda en çok onla ilgilenmeli.

Geçen yıl kılpayı kaçırdığımız üç puanı inşallah bu kez söküp alacağız.Futbolcular sahada yüreğini ortaya koyacak bizde camia olarak yüksek sinerji oluşturup o staddan üç puanla ayrılacağız.Takımımıza başarılar dilerim.

HOPA'LI TS'Lİ
22.04.2019, 10:43
Şikebahçeyi küme düşürmemek için bu maçta bizi doğramalarından korkuyorum.

Yönetim, hakem ataması açıklandığında baskıya almalı MHK'yı ve tff'yi

Şikecilerin son haftaya kalmadan 40 puana ulaşması için bu maçla başlayan eyyamcı atama ve tetikçi hakemler bekliyorum.

Af yok, çakalım geçelim.

HOPA'LI TS'Lİ
22.04.2019, 10:44
Beraberlik de onlara darbe olur.

Stres dolu 4 hafta yaşarlar.

Yenersek 3.lük yolunda tek engel BJK maçı olur ki stadı full yaparız.

UĞUR DURTAŞ
22.04.2019, 10:50
alanya maçında fb nin inanılmaz kötü,rezil oluşları hiç hoşuma gitmedi.
detaya girmeyeceğim cumartesi(27.04.2019)akşamı ne demek istediğim daha net anlaşılacak.
*
sezonun ilk yarısı benimde Ankara'dan bu maça gelip canlı izlediğim fb'ye karşı
inanılmaz güzel oyundan sonra 2-1 kazandığımız maçın yarı performansını
bizimkiler sahaya yansıtsınlar rahatlıkla kazanacağımız bir maç olur.
*
ünal hocam;
takım korner kazandığında hiç heyecanlanmıyorum.
sezon başından beri korner atışlarımız çok kötü.niçin?
yazıcı ön direğe orta yapıyor rakip karşılıyor...bizden kimse yok
yazıcı arka direğin arkasına ortalıyor bizden kimse yok
yazıcı kaleci çalıştırır gibi balon orta yapıyor rakip kaleci alıyor...
yazıcı direk kornerden gol atayıp diye kaleye vuruyor direk dışarı çıkıyor

ünal hocam lütfen şu duran toplara özellikle korner atışlarına biraz çalıştır takımı...

*
hüseyin türkemin çıkış maçıydı fb maçı
inşallah bu maçtada ilk yarıdaki fb maçında göstermiş olduğu performansı gösterir hüseyin kardeşimiz.
son maçlarda kalemizde tehlikeli olacak pas hataları yapıyor
daha dikkatli olması şart,panik yapmadan sakin ve basit oynamalı
*
pereira yı son malayta maçındaki performasınını beğenmedim
adem le çok uğraştı,uğraşmaktan verimli olamadı
rakibini kaçırdı,pas hataları yaptı
gerek yok pereira rakiple oynama oyununa bak
fb maçında da aynı hataları yapma
hakem ister istemez seyirciden de etkilenerek çabuk cezayı kesebilir
ünal hocanın ciddi anlamda uyarması lazım
takımı eksik bırakmamaları anlamında..

ekuban ın üzerinde stres oluştu
gol atamama stresi
buda takıma zarar veriyor
gol atacağım kahraman olayım diye daha müsait durumdaki arkadaşlarına pas vermiyor
fb maçında moralli rodayı oynatır kanısındayım ünal hocanın
ikinci yarı oyuna girmeli ekuban

son haftalarda konu mankeni gibi sahada dolaşan,varlık gösteremeyen yazıcının klasını gösterme maçı olması dileğiyle....
altıda altı için....

ffırtına
22.04.2019, 10:58
Fenerbahçe ne kadar kötü de oynasa bu sezon evinde sadece 2 karşılaşmada mağlup olmuş, özellikle büyük maçlarda iyi top oynuyorlar. Hatırlayın ilk yarıdaki karşılaşmayı 7-8 atacağımız maçı az daha berabere kalarak bitiriyorduk o kadar iyi oynamamıza rağmen.. Kısacası bu maçların havası farklı olur yok şöyle dağıtırız böyle dağıtırız diyerek boşa hayal kurmayalım. Ben gollü beraberlik bekliyorum 2-2 berabere kalırız.

Fb: %30 Beraberlik: %60 TS: %10

zafer6161
22.04.2019, 10:59
bu maçı yenersek farklı yeneriz.başka türlü berabere biter.yani tek faklı yenmeyiz....

Burçak
22.04.2019, 11:39
Şikebahçeyi yine kollayacaklardır. Bu kesin. Bunların bileğinin hakkıyla maç kazanma şansları zayıf.
Vurup geçelim bu defa. hakemlere de.

Tayfun
22.04.2019, 11:44
Bu maçta totosu tutuşacak olan şikeciler, küme hattındalar.

Bizim ise sülalemiz rahat, bunu bilerek oynayacağız .

oksoholu
22.04.2019, 11:51
Alanya maçını seyretmiş midir Ünal hoca

Bizim takım böyle bir pres yapabilir mi onlara geriden oyun kurma imkanı tanımamak lazım o zaman sapıtıyorlar birde ceza sahası içinde soğukkanlı hareket etmek lazım zaden bizde öyleyiz günümüzde olursak çok rahat alırız gibime geliyor ama biz her zaman aynı oyunu oynayamıyoruz birde stoperlerimiz sorunlu

Uğur KÜÇÜK
22.04.2019, 11:58
Ligin ilk Fener macindan once herkes takimdan umutsuzken ( % 90 civari ) maci net bir skorla kazanacagimizi ve bu havayla uzun yillar boyunca ruzgari arkamiza alarak sikecilere karsi maglubiyet almayacagimizi iddia etmistim.
Ki dun aksamki gibi Harun yildizlasmasa ve biz becerikli olsaydik, tarihteki en farkli galibiyetimizi de alacaktik.

Dun Beyaz Futbolu izlemedim ancak videolar nette onume dustu.
Zamaninda bu forumda Ersun Yanal - Metin Korkmaz menajer iliskilerini bircok kez dile getirmistim.
Dun de Ahmet Cakar bu konuyu yayinda ele almis. Gercekten Trabzonspor uzerinden buyuk vurgunlar yapildigindan artik hicbir suphem kalmadi.

Bu macta Ersun Yanal ile de bir hesabimiz olacak.
Yanilmiyorsan sikecilerin basindayken, daha Kadikoyde yenilgisi yok.

Evet yenilirsek hicbirsey kaybetmeyecegiz ama kazanirsak hem sikecilere, hem Ersuna buyuk darbe vuracagiz.

Belki de bu macta aldiklari olasi bir maglubiyetten sonra Ersun Yanal, sikeciler icin de Ersun Yalan olacak.

Bu takim kotu de oynasa, maclarimizda son saniyeye kadar mucadele ediyor. Bu takima karsi net hakem dogramasi olmazsa, Cumartesi aksami maci da kazanacagiz insallah.

Tek korkum hakem.

Arda'
22.04.2019, 12:21
Fenere karşı son 4 maçta kaybetmedik sanırım, Kadıköyde de son yıllarda kaybetmiyoruz genelde 1 maç var hatırladığım o da Sadi Tekelioğlu vardı başımızda Alper Uludağın kırmızı yediği maç tarihimizin en rezil sezonlarındna biriydi.

61_Hasan_69
22.04.2019, 12:23
Rahat bir galibiyet bekliyorum

Faruk BERBER
22.04.2019, 12:34
Alanya maçını seyretmiş midir Ünal hoca

Seyretmiştir.

~UniCef~
22.04.2019, 13:01
Beraberlik olma ihtimali cok yüksek

trbzonsporlu
22.04.2019, 13:02
Cüneyt cakır, ali palabıyık, fırat aydınus ve serkan cınardan birisini atarlarsa bildiri yayınlamamız lazım. Bu macı normal sartlar altında her türlü kazanırız. Ama ligde tescilli fenerli hakemler var. Bunlara önlem almak lazım

cüneyt çakırı hiçbir büyük takım kendi evindeki maçında istemez aksine deplasmanda oynayacakları derbi maçlarında ise cünet cakırı isterler. çünkü bazen eyyam yapsada taraftar baskisından en az etkilenen hakemdir çakır

Koray
22.04.2019, 13:07
Şikeciler böyle maçları kendi evinde iyi oynuyor, taraftar baskısı hakemlerin etkisi derken fazla küçümsememekte fayda var.

zerzebil
22.04.2019, 13:14
Uzun zaman sonra ilk mesajım, herkese kütahyalı bir Trabzonsporludan selam..
Fenerbahçenin top yaparak organize gelme ihtimali, sadece valbuenaya bakıyor.alanyanin yaptığını yapmalıyız, Abdülkadir yüzünü dondurmemeli.geriye uzun toplar kalıyor ki stoperlerimizin pürdikkat 90 dakika oynaması gerek.feneri beklememeli, hızlı paslarla topu çizgiye indirmeliyiz.ozellikle bizim sağ tarafimiz çok işlemeli.pera ve abdus orayi otobana çevirmeli.hakem manken falan filan..evet, doğrandigimiz maçlar oldu ama hakem 3 doğruyorsa sen 5 atacaksın.ben mazerete inanmam, Ünal hoca da inanmıyor şükür.ve unutmayalım ki fener evinde geri dönmeyi biliyor.skor ne olursa olsun oyun disiplininde uzaklaşmamak gerek.abdullah hocayı hatırlayın bu hafta..ben kazanacağımızı düşünüyorum.kazanamazsak kaybetmeyelim en azından, kaybedersek de mücadele etmeden kaybetmeyelim.

ilelebeTS
22.04.2019, 13:18
İlk maçta penaltı kaçmasaydı maç 5-0 biterdi. Bu maçta da skoru kaçırdıklarımız ve hakem belirleyecek. Girdiğimiz pozisyonları değerlendirirsek sonuca hakem de engel olamaz, futbolumuzla ezeriz.

ucurum
22.04.2019, 13:55
Biz 5 maçtır üst üste kazanıyoruz.

Fener son maçında yenildi.

Favori olarak biz gösteriliyoruz.

Yani bütün ibreler Fener lehine...

ucurum
22.04.2019, 13:56
Galip gelebilmemiz için, takımımızın bu maça Kayseri deplasmanına hazırlanıyor gibi hazırlanması gerek...

Yüksek gerilim Fenere yarar.

Düşük tempo bir maç işimize yarar ama ne yazık ki öyle bir takım değiliz.

Açıkçası golü atan maçı alır havası var bende...

İlk golü de fener bulur gibime geliyor.

yorumsuz6117
22.04.2019, 14:02
Maç berabere biter galibiyeti kaçırırız.. fener dün kaybettiği için Cumartesi kaybetmesi mucize olur, kaybettirmezler..

İ. SARAL
22.04.2019, 14:35
Berabere biter.

Ozan Yılmaz
22.04.2019, 14:45
https://www.youtube.com/watch?v=XpbtfuKMwos

Yenisi lazım :D

B.Yiğit
22.04.2019, 15:00
Son 6 maçta 1 yenilgi almışız kadıköyde. Düzgün hakemlerle yönetilseydi en az 3 galibiyetimiz vardı.

Mehmet BAŞ
22.04.2019, 15:06
Evet kağıt üzerinde favoriyiz fakat derbi maçta ne olacağı belli olmaz.

O yüzden öyle rahat geçer böyle yeneriz gibi cümleler kurmaya gerek yok. Düdük çalsın ona göre konuşuruz.

Ama inş. biz kazanırız.

Gökhan Balcı
22.04.2019, 16:12
Özellikle göztepe ve Bursa fenerden de kötü olduğu için yeterince aşağı inmedi bunlar. Biz yensek bile düşeceklerini sanmıyorum. Ama görüyorsunuz işte rakip gs bile olsa hakemler acımıyor. Bize bu sene bjk gs ve Başak maçlarında yapılanlar çok net ortada. Bu maçta da yapılacağından ben yüzde yüz eminim kahin olmaya gerek yok. Futbol kendisinin dışında dönen tonla hesap var en nihayetinde. Fakat şunu söylemek lazım. Bu takım bu sene bizim hiç boynumuzu bükmedi. Çıktı adam gibi oynadı her maçını. Kazansın ya da kaybetsin mühim değil. Bu istek bu arzu olduğu sürece sonunda kazanan biz olacağız.

Saint Castillo
22.04.2019, 16:32
4-4

artvints
22.04.2019, 16:49
atmosfer odaklı hazırlığı çok abartmamak lazım, bir 10 dakika süre o. oyun analizi üzerinde durursak dakikalar ilerledikçe oyun bize döner.

Sefer A.
22.04.2019, 17:03
valbuena ve soldado bize ters geliyor,, frey bile gicik edecek bizi.... keske oynamasalar 1 maçlik sakatlansalar falan

tristram
22.04.2019, 17:04
biz yenip sikecilerin altindaki takimlardan biri kazanirsa sikeciler kume dusme korkusunu derinden yasar.aslinda coktan potada olmalari gerekiyordu ama bes haftadir ne bursa ne goztepe kazanabiliyor..adamlar bu konuda fena halde balli yoksa coktan kume dusmenin en buyuk favorilerden biri olmuslardi.
cunku sikecilerin bu sene oynadigi sey futbol degil..aldiklari adamlarin neredeyse hepsi cop.ersun yanalinda bir numarasi olmadigini bir kez daha gorduk..yalan yok eskiden kendisini severdim ama son gelisinde akla mantiga aykiri isler yapip kendinden nefret ettirmisti simdi ayni aptalliklari sikecilerde yapiyor..umarim istikrari devam ettirip sikecileri kume dusurerek kendisini bize affettirir.

ne zaman boyle favori olsak mac kazanamadigimiz icin bu mactan cok fazla beklentim yok..normal sartlar altinda rahat kazanmamiz gerekiyor ama buyuk maclar her zaman her sonuca acik olur.kadikoyde bir daha boyle kotu bir feneri bulamayiz, seriyi bozmak icin bu mac cok buyuk bir sans.

emrahtuna
22.04.2019, 17:14
objektif olmak gerekirse fenerin içinden geçer delik deşik eder kan alırız..eyyorlamam bu kadar..

Uğur KÜÇÜK
22.04.2019, 17:14
Bu macta karsimizda rezil bir Fener olmayacagi kesin.

Ic sahada taraftar ve hakemi de yanlarina alip, daha iyi bir futbol sergileyecekleri kesin.

Ben Serdar Aziz oynayacak mi, onu merak ediyorum.

Bu eleman hem Bursasporda, hem de Gs'de ne zaman bize karsi forma giyse, biz o maclarin neredeyse tamamini kazanamadik.
Dun oyundan sakatlanip cikmisti. Fener muhabirlerine gore bugun Mr'a girecekmis.

Bu Serdar Aziz oynamazsa guzel olacak sanki.

Bu herif bize rakipken,Trabzonspor maclarinda karsimizdaki takim genelde galibiyet aliyor.

artvints
22.04.2019, 18:01
trabzonspor sempatik bir takım. özellikle genç oyuncular çok hareketli olur, iki üç kişiyle basıp top alır iyi paslaşırlarsa tribün döner.

Uğur KÜÇÜK
22.04.2019, 18:39
Bu macta karsimizda rezil bir Fener olmayacagi kesin.

Ic sahada taraftar ve hakemi de yanlarina alip, daha iyi bir futbol sergileyecekleri kesin.

Ben Serdar Aziz oynayacak mi, onu merak ediyorum.

Bu eleman hem Bursasporda, hem de Gs'de ne zaman bize karsi forma giyse, biz o maclarin neredeyse tamamini kazanamadik.
Dun oyundan sakatlanip cikmisti. Fener muhabirlerine gore bugun Mr'a girecekmis.

Bu Serdar Aziz oynamazsa guzel olacak sanki.

Bu herif bize rakipken,Trabzonspor maclarinda karsimizdaki takim genelde galibiyet aliyor.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiFenerbahçe'nin Alanyaspor ile oynadığı mücadelede sakatlanan Serdar Aziz'in sol bacak üst arka adale zarında yırtık tespit edildiği ve 2-3 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Sakatliga sevinilmez. Gecmis olsun ancak bizim macta oynamayacak olmasi guzel.

Moses, Serdar, Ekici ve Koybasi yok suanlik.

My
22.04.2019, 19:11
Hakem katliamına hazır olun derim.

Manava61
22.04.2019, 20:03
İstanbulda maçı arkadaşlarla izleyebileceğimiz Trabzonluların çok olduğu iyi bir mekan bilen var mı?

Emre EFENDİOGLU
22.04.2019, 20:29
Ben ne maçlar gördüm, 3-0, 4-0 kazanmamız gerekirken 1-0 mağlup olduğumuz falan. Tek kale oynadık gene kazanamadık orada.
Bir şey var stadda ama çözemedim ben. Kazanmamamız için hiç bir sebep yok şu uğursuzluk dışında.

Mert Oğuzlu61
22.04.2019, 21:00
Fenerbahçe'nin Alanyaspor ile oynadığı mücadelede sakatlanan Serdar Aziz'in sol bacak üst arka adale zarında yırtık tespit edildiği ve 2-3 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Sakatliga sevinilmez. Gecmis olsun ancak bizim macta oynamayacak olmasi guzel.

Moses, Serdar, Ekici ve Koybasi yok suanlik.

Hasan Ali de yok, cezali.

yorumsuz6117
22.04.2019, 21:03

Alanya maçında cezasını çekti işte..

Uğur KÜÇÜK
22.04.2019, 21:04
1 mac.
Son adami indirip kirmizi kart gordugu icin PFDK'ya sevkedilmedi zaten.
Yeni futbol kurallarina gore ( son 1 senedir galiba ), son adami indirip gorulen kirmizi kartlarin cezasi da 1 mac.
Bizim macta Hasan Ali olacak zaten.

Koybasi'nin kart gormesinin bir onemi yok.

Tek kart gormesini istedigim adam Dirar.

Tolgay, Elif ve hatta Skrtel kart gormesin.
Jailson ve Sadik bizim macta daha tehlikeli adamlar olur.

Hasan ali kırmızıdan bir maç mı, iki maç mı cezalı olacak? Hiçbir yerde göremedim, açıklamadılar mı hala bunu?
Hasan Ali de yok, cezali.Hasan Ali'nin cezasi bitti.
Bizim macta oynayacak.

Kesin bilgi.
Tff sitesinden de kontrol edebilirsiniz.

artvints
22.04.2019, 21:08

Son adamdan kirmizi kart 1 mac ceza.

Adem Erdoğan
22.04.2019, 21:48
Tam 2-0 öne geçip saçma sapan bir gol ve son dakikalarda lüzumsuz bir penaltıyla 2-2 bitecek bir maç.

Mustafa DEMİRTAŞ
22.04.2019, 22:10
Hasan Ali hanımından da kırmızı yemiş uzun süre kendine gelemez

Doğukan Uçan
22.04.2019, 22:20
fenerbahçe böyle maçlarda başka oynuyor, bence beraberlik başarı olur.

Adem Akyüz'
22.04.2019, 22:40
Normal şartlarda en rahat maçlarımızdan biri olması gerekiyor ancak taraftarın bu kadar gaza gelmesi genellikle ters tepiyor.

Tuğrul
22.04.2019, 23:07
Takım organizasyonu olarak iyi değiliz bireysel performans ile güzel bir momentum oluşturduk.

Bunun da sürmesi için kadro içinde vasat altında diyebileceğimiz.

A.Parmak, Hüseyin ve Houseini'nin istim üstünde performans vermesi lazım.

titanic
22.04.2019, 23:21
fark atalım bir sezona değer

oguzkoc
22.04.2019, 23:59
Biz yendikçe bjk de yeniyor. Çok sinir bozucu. Şu Burak Yılmaz karakter olarak da oyun olarak da uymadı bize. Ama bu onun Türkiyedeki gelmiş geçmiş en büyük golcü olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Adam her yerden, her iki ayağıyla da kafasıyla da, frikikle de atıyor. Çok sinir bozuyor çoook

Fatih Öztürk
23.04.2019, 01:20
22 yıl önce bunlara çaktığımız maçın sabahının körü kenan evren lisesi önünde ki köprü altında bilet gişesinin açılmasını beklemiştim. Başkan M.A.Yılmaz'dı protokolde bok rengi ceketiyle aklımda kaldı. Fena harcamistik feneri, üstünede mac cikisi Söğütlücesmede bizi bekleyen fenerlileri merdivenlerden yuvarlamistik.
Ahhhh ahhh.

Trabzonspor 61
23.04.2019, 01:45
Maçı fb passoligiyle canlı izlicem. Fb tribününden koyuşumuzu izlemek zevkli olacak. Memlekete söven olursa kendimi nasıl tutucam onu bilemiyorum.

Emre Veli
23.04.2019, 02:18
keşke alanyayı yenseydiler ya da puan alabilseydiler. şu an tüm odakları bu maç.

Mehmet
23.04.2019, 05:54
Fenerbahçe de moraller tümden kötü
Trabzonspor da moraller gayet iyi.
Akıllı oynayıp bunu fırsata çevirmek lazım.
Trabzonspor bu maçta Kadıköy de şov yapabilir.
Ama 1. takdik, 2. takdik, 3. takdik planları derslerine
çok iyi hazırlanmış olması lazım tüm ekibin. Sakin sabırlı akıllı futbol oynadığımız takdirde kazanırız.

Adem Akyüz'
23.04.2019, 09:18
Trabzonspor maçını final maçı olarak gören bir rakip daha.

Feneri Saraçoğlunda yenip Ersun'u kovdurmak harika olur [emoji28]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190423/8b094f27e3508158db0e1317325aa25c.jpg

TS61_NL
23.04.2019, 10:15
Seyirci felan deniliyorda sanirim belirli bloklar son gs macindan sonra ceza aldi, bayagi seyirciden mahrum kalacaklar diye dusunuyorum. Istim uzerinde biz (kasimpasa maci 0-2 den 2-2ye gelmeseydi 7de 7 yapmis olacaktik) cok kotu bir fbye karsi sansli goruyorum. Denildigi gibi Bursa ve goztepe bu kadar kotu olmasaydi fbnin hic sansi yoktu, direk duserdi. Bu maci alirsak onlar ligde nasil kalabilirizi biz ise ilk 3e nasil girebilirizi dusunmeye baslayabiliriz.

Kamil Çakmak
23.04.2019, 12:14
Hakem faktörü devreye girmez ise galip geliriz gibi. Galip gelmemizi o kadar çok istiyorum ki. Düşme sitresini biraz daha fazla yaşasınlar.

SALDIRAY
23.04.2019, 12:16
İstanbulda maçı arkadaşlarla izleyebileceğimiz Trabzonluların çok olduğu iyi bir mekan bilen var mı?

Semt olarak fark eder mi bilmiyorum ama Bayrampaşa Yıldırım şehir parkı karşısında iyi bir mekan var. :) Normal maçları bile tribün havasına sokan bir grup geliyor devamlı. Gayet iyi bir atmosfer oluyor. Ben de oradayım hep.

CİVELEK.61
23.04.2019, 12:38
FB-GS maçının bazı bölümlerinde gs kısa sürelerle de olsa yerden seri paslaşmalar yaptı.
Bu dakikalarda FB taraftarı çok gerildi ve kendi takımına karşı homurdanmalar oldu.
Bu homurdanmalar Fb li futbolcuların daha keskin pres yapmasına sebep oldu.
Gs lı oyuncular bu gerginlikten faydalanıp aynı şekilde sakin ve seri pas oyununa devam edebilselerdi maçı kazanırlardı.
FB takımıyla deplasmanda oynamanın püf noktaları vardır.
Bi kere çok sakin oynayacaksın,çok rahat olacaksın.
Her türlü gerginlikler FB takımınin ve taraftarının işine yarar.
Çok seri bi şekilde pas yapacaksın,pas hatası yapmayacaksın fakat daha önemlisi "Ya pas hatası yaparsam" kaygısıyla aptalca tercihler yapmayacaksın.Bu ikisini birbirine karıştırmamak lazım.
FB yi germek ve bundan olumlu sonuç almanın en öncelikli şartı "seri" ve net paslaşmalardır.
Kart göstertmek ve taktiksel olarak sonuç almanın en önemli gereği bu.
Kesinlikle duran top vermemeli,hakemi baskı altına alarak kendilerini yerlere atarak duran top kazanmalarına sebebiyet verilmemelidir.
Eğer sakin olamayıp topu rakibe birakırsan hakemle,seyirciyle her türlü aleyhimize sonuç alırlar.
Böyle gerginlikler her zaman fb nin işine yarar.

Uğur KÜÇÜK
23.04.2019, 12:46
Ekuban'da kas yaralanmasi varmis. Bugun antrenmana cikmamis. Maca yetisecek diyorlar fakat bu hafta ici antrenmanlarin cogunu kaciracagi icin tahminim yedek kulubesinde olur.
Keza Huseyin Turkmen kardesim de gecirdigi trafik kazasindan sonra, 2 gundur antrenmanlara cikmiyor. Nisanlisinda omurga kirigi varmis. Psikolojik olarak etkilenmistir muhakkak. Allah acil sifalar versin. Buyuk ihtimalle o da bu macta yedek kulubesinde olur. Belki de kadroya bile alinmaz. Gorecegiz bakalim.

________________Ugurcan_______________

Pereira____Zargo____Hosseini____Novak

___________Parmak____Sosa____________

Omur___________Yazici__________Antony

_______________Rodellaga______________

Kadikoy deplasmanina cikacak 11 bu olacak buyuk ihtimalle.

Son maclara bakarsak da, belki de hayrini goruruz bu kadronun.

Zargo'yu hic begenmem, cok kez de bizim seviyenin oyuncusu olmadigini yazdim burada ama sag stoperde oynadigi her macta ortalama bir oyun sergiledi sezon basinda.

Ne zaman kadroya Huseyin Turkmen girdi ve Zargo sol stopere gecti, iste o zaman bomba bir stopere donustu.

Rodellaga ise topu en azindan ilerde tutup, takimin cogalmasini saglar hucumda.

CİVELEK.61
23.04.2019, 12:53
Bu maçta Yusuf'un daha geride,orta sahada pas oyununun bi parçası olması gerekir.
Başına buyruk ve bireysel değil,sakin ve orta sahanın bi parçası gibi hareket edip en iyi yaptığımız "yakın pas oyunu" na katkı vermesi gerekir.
Abdüş ve wakaeme'ninde top bizdeyken daha içerde oynayarak,çizgi de onlardan oluşacak boşluklarıda pereira ve novak'la doldurup,orta sahada bi bütün halinde ve seri paslaşmamız gerekir.
Orta sahada kurulacak üçgenler,al-verler,tek toplar çok önemli ve Yusuf'un en iyi yaptığı işler bunlardır.
Yusuf Ancak böyle oynarsa çok faydalı olur.
Forvet oyuncularının golden ziyade bu pas ve servis oyununa önem vermelerini bekliyorum.
Bunu sağlayınca gol nasıl olsa bir şekilde gelir.
FB nin çıkartmak isteyeceği gerginliklere ancak bu şekilde karşılık verirsin,rakibinin moralini de bu oyunla bozarak motivasyonunu düşürürsün.
Onlar sert oynasa da,hakemi baskı altına alsada bu oyun disiplininden 90 dk kopmamak gerekir.
Onlar sertlikle,gerginlikle bunu kırmak isterler.
Sen onların bu oyununa gelmeyeceksin.
Ben çok bu tarz maç izledim kadıköyde
Hep kritik maçları bu şekilde alır fener.
Ama Avrupadan gelen bi takım gayet rahat olur ve bunların bu tuzaklarına düşmez sakinlikle skoru alır gider.
Sakin olmak,iyi pas yapmak,aynı oyun disiplimnini 90 dk. korumak en önemli önceligimiz olmalı.

CİVELEK.61
23.04.2019, 13:02
Şike sezonunda Kadıköyde oynadığımız maçta daha iyi bi takım olmamıza rağmen FB nin saha içi bütün psikolojik baskı oyunlarına yenilmiştik.
Akıllı olacak,rakibi futbol oyun kuralları içinde seri ve net pas oyunuyla bir germeliyiz.
Bu gerginlik sonucu haliyle çirkinleşecek olan da,oyundan atılacak olan da FB li oyuncular olacaktır.
Hakem haliyle onlardan yana olacaktır ve bizi germeye uğraşacaktır.
Bu oyunların hiçbirisine gelmemeliyiz.

reisoğlu61
23.04.2019, 13:06
hakem hatalari olmaz ise, rahatlikla alabilecegimiz bir mac

CİVELEK.61
23.04.2019, 13:15
Fb leş hücum hattıyla zaten gol atmakta zorluk çeken bi takım.
Seyirci baskısı,hakem yardımı,sert ve çirkin oyunlarının ortaya çıkarmış oldugu domino etkisiyle gol bulurlar ancak.
Buna sebebiyet vermeyecek kadar sakin,
Bundan etkilenmeyecek kadar motive olmak zorundayız.
Dakikalar ilerledikçe sonuç alamayan FB nin de çirkinleşeceği aşikar.
Herşey bizim elimizde.
Daha önce başarabildiğimizi defalarca gördüğümüz pas oyunumuzu 90 dk.uygulayabilirsek sonuç alırız.

ffırtına
23.04.2019, 13:19
İddaa maçın favorisini fb gösterdi mantıklı olan da buydu.. Şu leş fb ne olursa olsun bize kaybetmez , savunmada sıkıntı yaşamasak belki kazanabiliriz diyebilirdik ancak savunmamızda ciddi sorunlar var. Tekrar diyorum maçın sonucu 2-2 ..

Uğur KÜÇÜK
23.04.2019, 13:23
Basinda gecen Ersun Yanal'in bu macta alacagi kotu bir sonucta gonderilecegi haberleri dogru ise isimize yarar.

Ersun Yanal'i oyuncularin geneli sevmez, hepsi de gitmesi icin elinden geleni yapar.

Bu mac yillardir bizim yasadigimiz sendromu sikeciler yasayabilir. Mac sonu Ali Koc kendini kurtarmak icin Ersunu kovabilir. Stadi yakabilirler, protestolar havada ucusabilir, mac yarida kalabilir.
Yeter ki skor ustunlugunu bulalim.

Zaten seneye Erol Bulut ismi geciyor sikecilerle. Hakem buyuk hasarlar vermezse bize, maci da kazanacagiz insallah.

Ayrica ilk Fener galibiyetinde futbolcularin Trabzon sehrinde gordugu itibari unutmayin. Sampiyonluk kadar degerli bir galibiyet olacagi kesin bu maci kazanmamiz. Futbolcular ( ozellikle de yabancilarimiz ) bunu cok iyi biliyor.

Guzel hisler var icimde. Umarim kazaniriz.

adiloş bebe
23.04.2019, 13:27
kendimizi kandırmayalım çok zor maç ben kazanabileceğimizi düşünmüyorum maalesef

Mert Oğuzlu61
23.04.2019, 13:50
Trabzonspor maçını final maçı olarak gören bir rakip daha.

Feneri Saraçoğlunda yenip Ersun'u kovdurmak harika olur [emoji28]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190423/8b094f27e3508158db0e1317325aa25c.jpg

Bu ok zehirli işte bunu atma. Nasil bir totem yarattiklarinin farkinda degiller, maclardan once bu tarz haberler yapilinca kazaniyoruz. Degisik bir akim oldu :D

Onur Erçetin
23.04.2019, 13:57
Ekuban'da kas yaralanmasi varmis. Bugun antrenmana cikmamis. Maca yetisecek diyorlar fakat bu hafta ici antrenmanlarin cogunu kaciracagi icin tahminim yedek kulubesinde olur.
Keza Huseyin Turkmen kardesim de gecirdigi trafik kazasindan sonra, 2 gundur antrenmanlara cikmiyor. Nisanlisinda omurga kirigi varmis. Psikolojik olarak etkilenmistir muhakkak. Allah acil sifalar versin. Buyuk ihtimalle o da bu macta yedek kulubesinde olur. Belki de kadroya bile alinmaz. Gorecegiz bakalim.

Zargo'yu hic begenmem, cok kez de bizim seviyenin oyuncusu olmadigini yazdim burada ama sag stoperde oynadigi her macta ortalama bir oyun sergiledi sezon basinda.

Ne zaman kadroya Huseyin Turkmen girdi ve Zargo sol stopere gecti, iste o zaman bomba bir stopere donustu.

Hüseyinin en azından çabukluğu vardı.Zargo ağır bir oyuncu.Zargo-Hosseini ikilisiyle önde oynamak,baskı yapmak hiç de kolay değil.Savunma arkasına atılacak toplar bizim için çok riskli olur.Zargo ve Hosseini ikilisi birebirlerde de çok rahat geçilebilecek oyuncular.

Onur Erçetin
23.04.2019, 14:02

Hüseyinin en azından çabukluğu vardı.Zargo ağır bir oyuncu.Zargo-Hosseini ikilisiyle önde oynamak,baskı yapmak hiç de kolay değil.Savunma arkasına atılacak toplar bizim için çok riskli olur.Zargo ve Hosseini ikilisi birebirlerde de çok rahat geçilebilecek oyuncular.

Genel olarak ise şunları söylemek de fayda var.Duran toplardan basit bir gol yemezsek ve hakemlerde aleyhimize çalışmazsa kazanmaya yakın olan taraf biziz.

Rodelleganın forvet oynaması da bizim için iyi olur.Belirli bir süre yedek kalmak bizim oyunculara yarıyor daha motive oluyorlar ve daha iyi oynuyorlar.Yorgunluğu falan da yok iyi oynayacağını düşünüyorum.

Hocanın özellikle Yusufu uyarması lazım.Topla gereksiz oyalanma olmamalı.Kafanı kaldırıp hemen doğru yere pasını vereceksin.Nwakeame topla ne kadar çok buluşursa gol atma ihtimalimiz o kadar artar.

Uğur KÜÇÜK
23.04.2019, 14:11
Hüseyinin en azından çabukluğu vardı.Zargo ağır bir oyuncu.Zargo-Hosseini ikilisiyle önde oynamak,baskı yapmak hiç de kolay değil.Savunma arkasına atılacak toplar bizim için çok riskli olur.Zargo ve Hosseini ikilisi birebirlerde de çok rahat geçilebilecek oyuncular.Haklisin ancak topa daha cok Fenerin sahip olacagini dusunuyorum bu macta.
Kontrollu oynamaya calisan ve orta alanda rakibi karsilayacak bir takim bekliyorum.
Ornegin Erzurum ve Bursa deplasmanlarinda oynadigimiz oyuna benzer tarzda bir musabaka.

Zargo'nun en iyi ozelligi ayaklarinin temiz olmasi. Pas isabet orani ve dikine oynamasi neredeyse kusursuz.

Sikecilerde de oyle takimini hizli hucuma kaldiracak bir adam yok.
Ekici'nin cezali, Moses'in sakat olmasi iyi oldu bu mac ozelinde.
Bize ciddi manada zarar verebilirlerdi topu 3. bolgeye hizli tasimalari ile.
Rakiplerin set hucumuna karsi fena degiliz takim savunmasi yapmada.
Cok fazla bireysel hata yapmazsak, net pozisyonlara girecegini dusunmuyorum sikecilerin.

Jailson'u oynatmaz umarim Ersun. Tolgay ve Topal ortasahasinin yapacagi bireysel hatalardan muhakkak gol bulacagimizi dusunuyorum.

Manava61
23.04.2019, 14:29
Semt olarak fark eder mi bilmiyorum ama Bayrampaşa Yıldırım şehir parkı karşısında iyi bir mekan var. :) Normal maçları bile tribün havasına sokan bir grup geliyor devamlı. Gayet iyi bir atmosfer oluyor. Ben de oradayım hep.

Daha merkezi bir yer olsa daha iyi olurdu :) Ama teşekkür ederim

Sinan G.
23.04.2019, 14:49
Çıkabileceğimiz en rahat fener maçına çıkıyoruz, geriye bile düşsek sessiz ve sakin kalarak, çizgimizi bozmamalıyız.
Rakipte zaten yeteri kadar problem var, olur da erken gol bulursak zaten taraftarları maçı bırakıp hocalarıyla, yönetimle uğraşmaya başlar.
Biz ne kadar en kötü günümüzde bile, sizi şöyle yeneriz böyle fark atarız diyenleri, kuyruğuna baka baka geri yolladıysak, bu maçta da disiplini elden bırakmadan, işimize yoğunlaşmalıyız.

HOPA'LI TS'Lİ
23.04.2019, 15:03
Dün Sivas'ta Burak'ın 87'de attığı spektaküler frikik golünden sonra 3.lük şansımızın mucizeye kaldığını içim acıyarak söylemek isterim.

Ancak son 5 maçımızı kazanabilirsek bu mucize gerçek olur.

Hakemler ve tff, son 4 maçta şikebahçe düşme tehlikesi yaşamasın diye bizi yerler diye endişem var.

Hakemler adil maç yönetsin, 22 yıl sonra ezer geçeriz.

ilelebeTS
23.04.2019, 15:05
Başkan canlı yayına çıkacakmış. Bu yayın işleri yaramıyor bize. Her açıklamadan sonra puan kaybediyoruz. Bari hakem konusunda konuşsa biraz, maçtan sonra konuşmak bir işe yaramıyor.

HOPA'LI TS'Lİ
23.04.2019, 15:06
Yıllar sonra güzel bir seri ve puan yakaladık.

Tek şanssızlığımız bu seriyi GS ve BJK'nin de bizimle birlikte yakalaması oldu.

Şampiyonlar ligi ön elemelerine kalmamız işten bile değildi.

Her işte (şerde) bir hayır vardır deyip geçelim.

jairzinho
23.04.2019, 15:12
ünal hoca yazıcıyı keserse şaşırmam

yani

uğurcan

perera--türkmen-macid--novak
ömür---sosa---parmak-vakayeme
------------ekuban--------------
-------------hügo-----------------

CİVELEK.61
23.04.2019, 15:19
Mahküm oynarsak İstanbul'da ki GS maçının kopyası olur.
Hakemi baskı altına alıp hakeme bizi boğdururlar.
Mahkum oynarsakta Fb ye dayanabiliriz fakat kendi yarı sahamızda kabul edeceğimiz ve topun rakipte olacağı bi oyunda rakibe her temasımız,hakem tarafından fenere gol attırabilmek adına faul olarak değerlendirilir.
Bu konuda adım gibi eminim.
Eğer temastan uzak topu ayakta fazla bekletmeden seri ve kontrollü bi pas oyunu oynarsak o zaman onlar sertliğe başvurur ve oyun soğur.
Eğer erken bir gol bulursak,pas temposunu hiç düşürmeden,rakibin gerginleşerek sürekli faul yapmasını sağlarız.
Eğer golsüz devam ederse maç sabırla pas yapıp,topu rakibe vermeden ve yorulmadan,onları yormanın ve son dakikalara doğru gol bulmanın hesaplarını yapmalıyız.
Unutmayalım ki biz ne kadar iyi oynarsak oynayalım hakem taraflı olacak.
Buna göre bi oyun aklı geliştirmeliyiz.
Ne olursa olsun sakin olmalıyız.
Sakin olmaktan kastım rakibe oyun anlamında eyvallah etmek değil.
Pas ve koşu temposunu iyi ayarlamaktan bahsediyorum.
Rakip ve hakem çirkinleştikçe daha tempolu ve daha net paslaşmak bize maçı getirir.

Uğur KÜÇÜK
23.04.2019, 16:35
Baskan hakeme girdi.
Sonunda.
Helal baskanim.

Cok guzel konusuyor Fener macinin hakemi konusunda [emoji16]

ilelebeTS
23.04.2019, 16:35
Aferin başkan :)

Sefer A.
23.04.2019, 17:06
o ara kestirdim sanirim yaa ne dedi ki ? az önce "bu hakemi istemiyoruz" diyenleri elestirdi onu duydum

ilelebeTS
23.04.2019, 17:14
o ara kestirdim sanirim yaa ne dedi ki ? az önce "bu hakemi istemiyoruz" diyenleri elestirdi onu duydum
Skoru hakem değil oyun belirlesin dedi.

HOPA'LI TS'Lİ
23.04.2019, 17:34
Skoru hakem değil oyun belirlesin dedi.

Aynen kardeşim.
Hakemi de yenecek oyun oynamalıyız.
İlk golü atarsak Ersun, şb ve taraftarları iyice gerilir ki işimize gelir.
Yenikken açık oynayacaklarından golleri sıralayıp fişi erkenden çekebiliriz.

Uğur KÜÇÜK
23.04.2019, 17:42
HAKEM İŞİN İÇİNE GİRMESİN..
Bu arada hakem maçı nasıl yönetecek ? Sakın ola, işin içine girmesin. Bıraksın iki takımda futbolunu oynasın. Maçın neticesini sahada oynanan futbol belirlesin. Biz oyuncularımızın hakkını sahada hakeme teslim ediyoruz. Aynı şekilde Fenerbahçe'de teslim ediyor. Etki altında kalmasın, sonuca tesir etmesin. Bıraksın maçın sonucunu sahada oynanan futbol belirlesin.

Biz bu sene hakem hatalarıyla 14 puan kaybettik.

Ozan Yılmaz
23.04.2019, 17:54
Serdar Aziz'in sol bacak üst arka adale zarında yırtık ve kanama olduğu açıklandı

Sefer A.
23.04.2019, 17:56
Tesekkürler =)

Bence bi Haçosmanogli etkisi yapmaz ama neyse :D

trbzonsporlu
23.04.2019, 18:03
Seyirci felan deniliyorda sanirim belirli bloklar son gs macindan sonra ceza aldi, bayagi seyirciden mahrum kalacaklar diye dusunuyorum. Istim uzerinde biz (kasimpasa maci 0-2 den 2-2ye gelmeseydi 7de 7 yapmis olacaktik) cok kotu bir fbye karsi sansli goruyorum. Denildigi gibi Bursa ve goztepe bu kadar kotu olmasaydi fbnin hic sansi yoktu, direk duserdi. Bu maci alirsak onlar ligde nasil kalabilirizi biz ise ilk 3e nasil girebilirizi dusunmeye baslayabiliriz.

hatta alanya maçında skor berabere iken rode o penaltıyı atabilse 8 de 8 di

ilelebeTS
23.04.2019, 18:03
Başkan akıllı konuştu, ceza almayacak şekilde mesajını gönderdi.

CİVELEK.61
23.04.2019, 18:26
Bizim kadro yapımızı ve FB nin manüplasyon ve çirkinlik kapasitesini göze aldığımızda Kadıköy'de sonucu belirleyecek faktör,seri ve net pas oyunumuzdur.
Eğer bu sezonun en iyi pas oyununu oynarsak,eğer Yusuf'u orta sahada pas oyununun bir parçası olarak kullanabilirsek,
Eğer oyun sıkıştığında topu Wkaeme ve Abdüşe atarak aktif dinlenme yapabilirsek,
Eğer orta saha birbirine yakın oynar ve kanatlar içeri girerek pas oyununa,oyun kurmaya yardımcı olursa,
Eğer bekler koridorlarını pas oyununda faydalı kullanırsa,
Eğer parmak alan açmak ve topu dürtmek konusundaki başarısını yorgun FB orta sahasına karşı daha fazla gösterebilirse,
FB yi yenmek gayet mümkün.
Eğer hakem taraf tutmazsa demeyeceğim çünkü tutacak.
Başakşehir,Bjk,GS maçlarında bunu net gördük.
Bu maçı kazanmak elimizde çünkü başımıza ne gelir ne gelmez bunu ezbere biliyoruz artık.
Ersun yanal takımları çok faul yapar.
Bu yıldırma ve psikolojik baskı oyununa yenik düşmemek için çok net,seri ve temiz bi pas oyunu oynamalıyız.
FB li oyuncuların hemen hepsi sarı ve kırmızı kartlık müdahaleler yapacak,hakemde cezalandırmayacaktır.
Buna eminim.
Bu durum karşısında demoralize olmadan oynamak oynamak gerekiyor.
Takım tüm bu durumlara psikolojik olarak çok iyi hazırlanmalı...
Çirkinlik FB için ekmek su gibidir unutmayalım.
FB en güzel,iyi oyunla dövülür.Bunu yıllarca gördük.
Kadıköyde Haklı olarak,hakkını aramak için çırpınıp dursan dahi bunu manüple edip kendi lehine çevirir bunlar.
20 küsür yıldır bunları orada yenememenin sebebi bu.
Bu süreçte Galibiyete en çok yaklaştığımız maçlara dikkat edin,topla iliskimiz hep iyi olan maçlardı.

oguzkoc
23.04.2019, 23:37
Ersun ilk yarı bitmeden perreira üstüne kuracak oyunu hatta çirkefleştirip, tahrik edip erkenden kırmızı kart görmesini sağlayacak. Bu maçta 2.yarıya 10 kişi başlayacağız

yüregimts
24.04.2019, 00:40
arkadaslar şikebahce tribunleri cezalı mı öyle bişey duydum

Trabzonspor 61
24.04.2019, 01:03
Hala bildiri yayınlanmamıs hakemle ilgili. Cıkıp mikrofona konusmak care degil, etkisi az. Siteden bi bildiri yayınlayıp takipteyiz deyin, twitterdan duyurun, bakim hakem fener lehine düdük calabiliyo mu?

su kulubun hakkını dogru dürüst savunan bi yönetim gelmicek mi olm bu kulubun basına. Gs macından sonra da cıktı canakkale manakkale dedi haklıyken haksız duruma düsürdü bizi

Onur Akyüz
24.04.2019, 03:02
Ne olursa olsun rakipte Valbuena ve Soldado var. Bunlar tehlikeli adamlar.

bkandil
24.04.2019, 08:25
arkadaslar şikebahce tribunleri cezalı mı öyle bişey duydum

18.04.2019 Tarihli PFDK Kararı;

1- fENERBAHÇE A.Ş.'nin, 14.04.2019 tarihinde oynanan fENERBAHÇE A.Ş. - gALATASARAY A.Ş. Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 4. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 150.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan
SPOR TOTO TRİBÜN A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P,
MİGROS TRİBÜN A, B, C, D, E, I, J, K, L, M,
MARATON ÜST A, B, C, D, E, F, G, H, I,
FENERIUM ALT AVİS A, B, C, D, E, F, G, H, I blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine,

angraf
24.04.2019, 10:20
valbuaneyı kitle zaten pas yapamıyorlar bence yeneceğiz hakem devreye girmez ise 3-1 biter gibi geliyor bana.

cakalkerem
24.04.2019, 10:44
vuralım geçelim

Uğur KÜÇÜK
24.04.2019, 10:47
2012 - 2013 -> Fenerbahçe - Trabzonspor --> 0 - 0

2013 - 2014 -> Fenerbahçe - Trabzonspor --> 0 - 0

2014 - 2015 -> Fenerbahçe - Trabzonspor --> 0 - 0

2015 - 2016 -> Fenerbahçe - Trabzonspor --> 2 - 0

2016 - 2017 -> Fenerbahçe - Trabzonspor --> 1 - 1

2017 - 2018 -> Fenerbahçe - Trabzonspor --> 2 - 2

Son 6 yildir tek yenilgimiz var Kadikoyde. 2016 - 2017 sezonunda 1 - 1 biten macta Sow'un 5 metre ofsayttan attigi golu unuttu galiba bazi arkadaslar.

Keza gecen sezon da Ersun Yanal korkmasa ve Ndoye yerine Rodellaga'yi sahaya surseydi, yine kazanirdik.

Umitsiz olmaya gerek yok.
Trabzonspor'u sikecilerin elinden kurtaracak tek futbolcu 12 numarali hakemdir.

Baska turlu puan almalarinin imkani yok.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190424/5f32584a6e8378da0a01c4d5893de04e.jpg

cakalkerem
24.04.2019, 10:48
yenelimde bitsin bu hasret

adiloş bebe
24.04.2019, 10:49
hakemle ile ilgili resmi siteden açıklama yapmak gereksiz bir gerginlik yaratır ki fenerbahçe'nin bu tip gerginliklerden beslenen bi kulüp olduğunu anlayamayan arkadaşlarımız var. Merak etmeyin herhangi bir talimat gelirse (ben bu tip bir olayın yaşanacağına inanmıyorum) çok istediğiniz bildirim bile bizi hakem katliamından kurtaramaz. Maç başlamadan hakem diye mızmızlanmak artık fazla yaşanmaya başladı bizim taraftar profilimiz özelinde bu da bize zarar veriyor.

Uğur KÜÇÜK
24.04.2019, 11:00
Cuneyt Cakir harici herhangi bir hakemi bu maca verirlerse, maci berabere bitirmek icin elinden geleni yapar.
Dun baskan canli yayinda hakem hakkinda gayet guzel konustu.

Yarin korktugum basima gelir ve Bulent Yildirim denen hakem musveddesi bu maca atanir ise, galibiyeti hep beraber unutalim.

Maci berabere bitirmek icin ceza alani icinde yaptimiz en ufak temastaki mudahaleler de bile Var'a gidip penalti aramasina mi onlem alacaksin, yoksa ceza alani cevresinde Valbuena denen sinsinin kendini yere atmalarina faul calmamasina mi ?

Hele son dakikalara skor ustunlugu ile girersek bakalim mac 10 + ? dakika uzatilacak ?

Ali Palabiyik'tan Gs maci sayesinde kurtulduk ama Bulent Yildirim bu macta gorevini yapmak icin hazir kita bekliyor. Hazir bu sene daha bizi net olarak bir musabakada dogramadi da ?

Bu macin altindan kalkacak tek hakem Cuneyt Cakir'dir.

Kimse hakemi yeneriz filan diye de konusmasin, bu ligde hakemi yenemezsin kardesim.

ÖmürKaradeniz61
24.04.2019, 11:03
Cuneyt Cakir harici herhangi bir hakemi bu maca verirlerse, maci berabere bitirmek icin elinden geleni yapar.
Dun baskan canli yayinda hakem hakkinda gayet guzel konustu.

Yarin korktugum basima gelir ve Bulent Yildirim denen hakem musveddesi bu maca atanir ise, galibiyeti hep beraber unutalim.

Maci berabere bitirmek icin ceza alani icinde yaptimiz en ufak temastaki mudahaleler de bile Var'a gidip penalti aramasina mi onlem alacaksin, yoksa ceza alani cevresinde Valbuena denen sinsinin kendini yere atmalarina faul calmamasina mi ?

Hele son dakikalara skor ustunlugu ile girersek bakalim mac 10 + ? dakika uzatilacak ?

Ali Palabiyik'tan Gs maci sayesinde kurtulduk ama Bulent Yildirim bu macta gorevini yapmak icin hazir kita bekliyor. Hazir bu sene daha bizi net olarak bir musabakada dogramadi da ?

Bu macin altindan kalkacak tek hakem Cuneyt Cakir'dir.

Kimse hakemi yeneriz filan diye de konusmasin, bu ligde hakemi yenemezsin kardesim.

Cüneyt bir daha Trabzonspor maçı yönetemez kolay kolay,bu maçın hakemi ya Bülent yıldırım ya da Ali palabıyık.

oflubektas
24.04.2019, 11:04
İlk kez bir fb deplasmanına bu kadar favori çıkıyoruz. İlk yarıdaki maçta ibre bu kadar bizden yana değildi. fb çıkış halindeydi. gs ile berabere kalmış, Alanya'yı yenmişti. Cocu sonrası Koeman fena gitmiyordu, bizse Malatya'dan 5 yemiş, en kariyerli 2 oyuncusu kadro dışı kalmış bir takım olarak, hayatında 2-3 profesyonel maç oynamış Uğurcan ve Hüseyin'le sahaya çıkıyorduk. Feneri sahadan sildiğimiz, normal şartlarda 7-2 gibi bir skorla kazanmamız gereken o maçı bile son saniyelerde elde tırnak bırakmayarak, direkten dönen top sayesinde 2-1 zor alabildik.

Şimdi takım moralli, Sosa ilk yarıdaki performansına geri dönmüş gibi, son Malatya maçını çok iyi oynadı. Yılanoğlu istim üstünde, rakibe yerleri yalatıyor. En önemlisi de iyi savunulduğunda, 2'li 3'lü sıkıştırma geldiğinde hemen pas vermeyi tercih ediyor. Sol bek Novak'ın bindirmesi için alan açması ve çıkardığı paslar da çok iyi. Tabi ki en büyük korkularımız; 1- Hakem faktörü 2- Savunmanın çıkarken top kaptırması. Basit hata ile gol yememizden çok çekiniyorum. Sahada "ölüleri" de oynasa, Moses ve Soldado rakibi hataya zorlayan ve işi lehlerine çevirebilen adamlar.

Gergin olmaya gerek yok, 4.'lük garanti gibi, yenilsek bile büyük yıkım olmaz. Topumuzu oynayalım, sakin kalalım ve sabırlı olalım yeter... Son haftaların formsuz ismi Yusuf'ta biter iş. Gerçek bir liderlik sergiler, Abdülkadir'leri oyuna katar ve geriden top çıkarmada Sosa'yı ve stoperleri rahatlatırsa maçı koparabiliriz.

Uğur KÜÇÜK
24.04.2019, 11:09
Cüneyt bir daha Trabzonspor maçı yönetemez kolay kolay,bu maçın hakemi ya Bülent yıldırım ya da Ali palabıyık.Ali Palabiyik olmaz, ihtimal dahilinde degil.
Sezon sonuna kadar mac alacagini dusunmuyorum.
Ama Bulent Yildirim olacak gibi bu macin hakemi.

Cuneyt bu sezon gercekten iyi maclar yonetmeye basladi. Bu macin altindan kalkacak tek hakem de kendisi.

Yonetim baskiyla bu maci Cuneyt'in yonetmesini saglamali.

Cucu ile galibiyet sansimiz cok yuksek Kadikoyde.

Bunu zamaninda bize cok kez operasyon cektigi halde soyluyorum.

Hasan Habip Özbay
24.04.2019, 11:10
siyaset ve hakemler maçı beraberlikle bitittirir kimse konuşmaz lanet olası FEDERALLER

artvints
24.04.2019, 11:15
bu maç hakemin üzerinde çok baskı olmaz, çünkü sıralamayı etkileyen bir durum yok ama fenerbahçe rahat değil. baskılı oynamaya çalışacaklar. bu baskı genç oyuncularımız için bir şans. yenilmekten korkmak yerine kazanmak için olağanca gücüyle koşan, iyi pas yapan bir takım bekliyorum.

gurur6134
24.04.2019, 11:18
Mete ali bulent bu 3 luden birisi olur hakem..

İlker Yazıcıoğlu
24.04.2019, 11:41
Maça Bülent atanır, biz de kafayı yeriz merak etmeyin...

ANAOKULU TERK
24.04.2019, 11:47
yayıncı kuruluşun ,
ligin (en azından ) yurt içinde izlenebilirliğini ve reytingini artırmak açısından ,
maçları çeşitli yollardan manipüle ettiğini ,bir kere çok iyi anlamamız gerekir .

bu müdahaleler çeşitli yollarla olabiliyor .
(hakem atamaları , maç günü ve yayını değişikliği , var komuta sisteminin riva'da olması ,
var üzerinde çekilen veya çekilmeyen ofsayt çizgileri , yetersiz kamera açıları , var odası konuşmalarının ısrarla açıklanmaması ve federasyon kurullarının aldıkları taraflı kararlar v.s .)

görülüyor ki ,
senin saha içindeki kora kor mücadelene gelene kadar , onlarca etken ve değişken var .
ve bu etken ve değişkenler ,
lobine göre , temsil durumuna göre , camiana göre ve medyadaki gücüne göre şekilleniyor .

ve şu anda ki mevcut değişkenler , trabzonspor'u düşünecek durumda değil .
federasyonun tüm konsantrasyonu ,
şikecileri ilk etapta "tehlikeli bölgeden nasıl kurtarabilirim "planıdır .
bunun için hafta başından beri (hatta gs macından beri ) çeşitli planlar yapılıyor .

bu planlardan bazılarına gelirsek ,
önce pelte gibi gibi bir hakem ayarlanacak .
yani öyle bir hakem ataması olsun ki , kimseye stres yaşatmasın .

olur da bi yanlışlık olur ,
evsahibi aleyhine yanlışlıkla bir karar verilirse diye ,
yine bir dirayetsiz bir hakemi ,
var odası hakemi olarak oraya monteleyecekler ki ,
işleyen çarka çomak sokulmasın .
çift emniyet sübabı gibi bir şey .

hakemler ayarlandı . tamam cepte ama sıkıntı devam edebilir mi ?
edebilir .
peki başka önemli olan ne ? görüntüler .
o da kolay .
verirsin yetersiz iki tane kamera görüntüsü ,
çizersin iki tane flu kırmızı mavi çizgi ,
olayı yine bir şekilde halledersin .

böylelikle sağ cepteki altın kolye , bir anda sol cebe geçiverir .
bu kadar basit .

misafir takım taraftarının burada asıl sorgulaması gereken ,

federasyon neye öncelik verecek ?
maçın skorundan ziyade daha önemli olan konu budur .

güzel oyun , total futbol , ne olursa olsun rakibe saygı mı ?
yoksa evsahibi takımın gücü , popülaritesi , geleceğinin ne olacağı mı ?

sizce ?

Onur Akyüz
24.04.2019, 11:53
https://mobile.twitter.com/bmusaklar/status/1120785250169303040

Bir şb maçı sonrası soyunma odamız. Ünal hocamızın hemen yanında Oktay Derelioğlu var. Ünal’ın Oktay’ı tokatladığı ve Oktay’ın bu yüzden takımdan kovulduğu söylenir.

İyi bir topçu kaçırmış olduk ama yine de Ünal Hocamız tokatladıysa bi bildiği vardır mutlaka. :)

Oktay daha sonra yarım sezonluğuna yine formamızı giymiş ve 14 maçta 13 gol atmıştı.

yazıkoldu
24.04.2019, 11:54
şimdi de yenemezsek 22 sene sonra bakarız.

hasannuhoglu
24.04.2019, 12:15
22 Sene çok uzun oldu.. Bu sene 8 yıllık garabeti bitirmişken sıcağı sıcağına deplasman galibiyeti hassretini de sonlandırmak gerek. Üstelik rakip 14. sırada..Ve yine üstelik 3 önemli oyuncusu cezalı,sakat..

hasannuhoglu
24.04.2019, 12:16
3 Puan Hayırlı Olsun.. Maçtan sonra görüşelim ;)

ilelebeTS
24.04.2019, 13:27
Bence hakem Hüseyin Göçek olur, yedeği de Yaşar Kemal Uğurlu. Bülent Yıldırım veya Mete Kalkavan demek maç ayarlanmış demektir.

freedomforever
24.04.2019, 13:28
Bir istatistik var geçmiş yıllara kadar gidip tek tek kontrol ettiğim. Fakat şu an paylaşmayacağım. Nasip olursa maçtan sonra paylaşırım.

HOPA'LI TS'Lİ
24.04.2019, 13:40
Bu maçın hakem atamasını merakla bekliyorum.

Bülo
Mete
Uğursuz Y. Kemal
Göçek
Meler H. Umut

olursa yandık.

Karasoy
24.04.2019, 13:43
Sakin oynarsak kazanırız. Birkaç sezon önceydi yanlış hatırlamıyorsam Kadıköy'de 0-0 biten bir maç vardı o zaman kadromuzda Olcan vardı sayabildiğim kadar 7-8 tane net pozisyonumuz vardı o top bir türlü kaleye girmedi.Umarım benzer durumla karşılaşmayız kaybedecek bişeyimiz yok onlar düşünsün.

yorumsuz6117
24.04.2019, 14:03
Tekrar yazayım bu maçı fenere kaybettirmezler, mucize olur.

Sefer A.
24.04.2019, 14:12
Verirler bi alper ulusoy olay biter

TSemih61
24.04.2019, 14:17
Verirler bi alper ulusoy olay biter
Halil Umut Meler, Alper Ulusoy ve Mete Kalkavan sadece İstanbul takımlarına çalışır, bunlar direkt yanlı atama olur rezalet hakemler iyi niyetli bir şekilde sahaya çıktıklarını düşünmüyorum.

Bülent Yıldırım, Halis Özkahya gibi eski hakemler de güvenilmez.

En iyisi yine Cüneyt Çakır, Ali Palabıyık veya Fırat Aydınus olabilir.

emrahtuna
24.04.2019, 14:34
aslında hakemi bu kadar konuşmamamız lazım ama ikinci yarıdaki başakşehir ve gs maçları aklımıza gelince ister istemez konuşuyoruz..ama ben hakeme gerek kalmadan koyup geçeceğimizi hissediyorum..

artvints
24.04.2019, 14:38
bülent yıldırım hakemliği bırakacak artık karışmaz heralde sonuca ama bir alışkanlık var tabi. iho maçtan önce bunu aramıştı ya çalamadı ucuz penaltıyı. fenerliler delirmişti maçtan sonra, yaptığı en iyi hareketti. yayına bağlandı hiç tereddütsüz evet aradım dedi çok gülmüştüm :)

Uğur KÜÇÜK
24.04.2019, 14:45
bülent yıldırım hakemliği bırakacak artık karışmaz heralde sonuca ama bir alışkanlık var tabi. iho maçtan önce bunu aramıştı ya çalamadı ucuz penaltıyı. fenerliler delirmişti maçtan sonra, yaptığı en iyi hareketti. yayına bağlandı hiç tereddütsüz evet aradım dedi çok gülmüştüm :) https://youtu.be/wDn6zqMjf-8
https://youtu.be/VIz3cmiIwYE

Terapi gibi videolar.

Cidden hayatimizda ilk kez Kadikoy deplasmaninda hakem bizim yanimizda bir mac yonetmisti [emoji16]

Bu sikecileri delirten yegane adamdi Haciosmanoglu.

Baskanligindan aklimda kalan yegane iyi seyi de bu [emoji16]

My
24.04.2019, 14:58
Valla ben ciddi ciddi hazırlanıyorum katliama. Bence sizlerde sinir harbine hazır olun.

https://pbs.twimg.com/media/D42oPjpWsAcQ1ep.jpg

Yada çok iyi top oynayıp hakemi de bu şerefsiz hırsızları da sahaya gömücez. Ortada maç olursa beceriksizlik felan yaparsak ilk fırsatta bizi sırtımızdan hançerlerler.

Gökhan Balcı
24.04.2019, 15:02
Özellikle meler bu maça kesinlikle verilmemeli. İlk çıktığında on numara hakem dedim meğer o yetenekleri kanalize edecek başka yer bulmuş beyefendi. Açıkçası ben de çakırdan yanayım. Aydınus da ne zamandır maç almıyor diye biliyorum bir anda böyle bir maça vermezler muhtemelen. Bülent Yıldırım bu sene hem orta hakemken hem vardayken yaktı bizi asla güvenmediğim biri. Tahminim bir diğer prens mete ki bence yüksek ihtimalle o olacak ya da çakırı verirler. Mete verilirse melerin yaptığından farklısını yapmaz. Her ihtimalde bizim açımızdan olduğundan çok daha zor geçecek maçtır. Bu maçın anahtarı erken gol bulup ilk yarıyı mümkünse iki farklı önde kapatmak. İlk yarı bir farkla bitse o maçın öyle tamamlanma ihtimali bence sıfır. İnşallah her şeye rağmen kazanırız da yolumuza bakarız onlar da ne halt ederse etsin

PortoDeGalinhas
24.04.2019, 15:09
Maça Bülent atanır, biz de kafayı yeriz merak etmeyin...

Yüzde yüz katılıyorum. Şimdiden alıştıralım kendimizi

artvints
24.04.2019, 15:16
gs'nin yaptıklarını görünce gerçekten midem bulandı hakem konusunda. ne yaparsa yapsın dönüp oyuna devam etmenin, vakur duruşun önemini anladım. 20 küsür şampiyonluğu olan takım bütün hafta çirkeflik yaptı sonra sezonun hakemlik açısından en mide bulandırıcı maçını oynadılar, hiç de utanmadılar, emre topa vurdu falan demeye kalktılar.

o yüzden hakem işini kenara bırakmak lazım. özellikle maç olup bittikten sonra yapılan aşırı tepkinin sonraki maçlarda lehimize durum oluşturması benim hoşuma gitmiyor. böyle bir görüntü vermeden hakemler konusunda önlemler alınabilir. özellikle sahadaki futbolcular bu konuyu daha iyi yönetebilir.

hasannuhoglu
24.04.2019, 15:28
Hakemi çok dillendirmeyin de bir uyarım daha olacak :
Maçta 2-0, 3-0,hatta 4-0 öne geçsek dahi sevinci abartmayın,itidalli olun, maç bitene kadar sabredin..fenerin sağı solu hiç belli olmuyor. Geri dönebiliyor bir şekilde hırbolar..1 ay önce Beşiktaşın 3-0'dan 3-3'e gelen maçında tribündeydim. Büyük yıkım oluyor vallahi.. İlk yarı fenerin haline, ikinci yarı içinde olduğum beşiktaşlıların haline gülmüştüm..İçler acısıydı..

outlaws61
24.04.2019, 16:09
Kazanırsak işler çok ama çok değişir.

Büyük ihtimal Bursa bu hafta kazanıcak.

Erzurum son kozunu oynuyor.

Onlarda kazanırsa Fener'in işi çok ama çok zor.

Lütfen bu maçı alalım.

2011 intikamını saha dışında bir türlü alamadık saha içinde bu işi bitirelim.

KÖKSAL AYDIN
24.04.2019, 16:22
Zor durumda olan takımları kurtarıcı bir takım olarak feneri de kurtaracağımızı düşünüyorum.
Her zaman öyle olmuştur.
Ünal Hoca'nın bizi yanıltacağını sanmam.

İ. SARAL
24.04.2019, 16:25
Yaşar Kemal Uğurlu olsa iyi olurdu ama büyük ihtimalle Bülent Yıldırım olur.

Uğur KÜÇÜK
24.04.2019, 16:33
Huseyin Gocek, Alper Ulusoy ve Cuneyt Cakir Fb tarafindan istenmeyen hakemler.
Ali Palabiyik ve Arda kardesler'e son maclardaki hatali yonetimlerinden sonra, bu maci veremezler.
Halil Umut Meler, Firat Aydinus, Umit Ozturk bizim tarafimizdan istenmeyen hakemler..

Bu maci yonetecek 2 hakem var gibi gozukuyor.
Bulent Yildirim ve Yasar Kemal Ugurlu.

Ama macin hakemi, nasil ki Turkiye'nin en iyisi diye gurur duyuyorlarsa Cuneyt Cakir olmali.

Asil tehlike Suat Arslanboga v.b pisirik birini bu maca atamalari olur.

Cuneyt duzgun mac yonetir, hakkimizi yedirmez.
Bulent orta sekerli mac yonetir, bariz hatalar yapmaz ancak ince ince sikecilerin beraberligine calisir.

Yasar Kemal ise net olarak ev sahibinden etkilenen bir hakem. Bu macta nasil yonetim gosterir, belli olmaz ?

Suat Arslanboga v.b tecrubesiz bir hakem verilirse, Fenerbahce'nin haksiz hakem kararlariyla galibiyeti hayirli ugurlu olsun..

Uğur KÜÇÜK
24.04.2019, 16:43
Suraya bak. Kac sayfadir hakem konusuyoruz.

Ama yapacak birsey de yok. Kadikoyde bu sikecilerin ovundukleri galibiyet serilerinin bas mimari hakemler.

Bu macta hareketli oyununa devam ederse, Abdulkadir Omur sazi eline alabilir.

Nwakaeme'ye Isla ve Dirar ile ozel onlem alacaktir Ersun.

Ama tek savunmaci olarak hucuma cikan ve son haftalarda etkili olan Hasan Ali Kaldirim arkasinda bosluklar verecektir. Onunde oynayan Valbuena'da defansa yardim eden birisi degil.

Maden bu macta Pereira ve Omur'li sag kanatta.

Maci kazandiracak isimler, iyi oyunlariyla bu ikili olacaktir.

MoRe61
24.04.2019, 17:12
Bilet satın alan oldu mu arkadaşlar? Stada topluca mı gidilecek ?

alperrr
24.04.2019, 17:14
Biz 5 maçtır üst üste kazanıyoruz.

Fener son maçında yenildi.

Favori olarak biz gösteriliyoruz.

Yani bütün ibreler Fener lehine...

doğru yorum bence bu......

hiç boşyere şu maç kötü oynadılar bu maç rezildiler diye düşünmeyin..

bi takım çok eleştiriliyor diğer takımda çok övülüyorsa eleştirilen takım diğer takımı yeniyor..defalarca böyle oldu..
zaten bence sayfa sayısı düşük olan maçları kazanmışız
bu maçta sayfa sayısının artması her ne kadar fbye kızgınlık olsa bile verilen değeri gösteriyor
eğer bu kadar değer vermezsek bence daha iyi olurdu

sonuçta taraftar oynamıyor ama yanlış motivasyonla kaybedecez bu maçı çok net olarak bu belli
hem kötü oynayacaz hemde kaybedecez..maalesef

redbul
24.04.2019, 19:11
ben kendi adıma maçın hakeminin halil umut meler olacağını düşünüyorum

Arda'
24.04.2019, 19:22
https://www.youtube.com/watch?v=TspQiQIExYo

Youtubeda dolaşırken ilginç bi maç buldum ilk yarı 4-0 ikinci yarı 4-3 oluyor az daha 4-4 bitiyormuş :D

chener
24.04.2019, 19:23
Her deplasman maçında olduğu gibi ürkek ve kontrollü başlarız. Sonrası tufan. Günün sonunda yüzümde her zamanki hafif tebessümümle dostlarımın karşısına çıkacağım.

hanzale
24.04.2019, 19:52
Zor durumda olan takımları kurtarıcı bir takım olarak feneri de kurtaracağımızı düşünüyorum.
Her zaman öyle olmuştur.
Ünal Hoca'nın bizi yanıltacağını sanmam.

kimi kurtardık mesela

kayseriliyiz
24.04.2019, 20:13
Çok zor maç, insallah artik su pislikleri yeneriz ve küme düsmelerine vesile oluruz.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Arda'
24.04.2019, 21:51
Şu Ümraniye denen çöpoğlu çöp takıma elenmemiz cidden büyük rezillik ya Akhisar güle oynaya eledi adamları tam bir komedi.

TSemih61
24.04.2019, 23:47
Yusuf 2 haftadır kötü ama bu maç kesinlikle oynaması lazım. Büyük maçlarda iyi oynuyor, ilk yarıdaki FB maçı belki de kariyerindeki en iyi maçlardan biriydi.

Forvet tercihi deplasmanda rakibi yormak ve kontra bulmak için Ekuban'dan yana olmalı. Rodallega iyi duvar oluyor kontralarda ama patlayıcı koşu yok ve rakibe pres fazla yok.

Rahmi Akkurt
25.04.2019, 00:07
http://tr.beinsports.com/lig/spor-toto-super-lig/goller/2018-2019/13/trabzonspor/jose-sosa-22043

Şarj olalım

gurur6134
25.04.2019, 00:12
Ilk yarida ki macda oynadigimiz futbolun 3 de 1 ni oynasak yeter de o performansi gosterebilirmiyiz deplasmanda o var iste urkek baslamasak catir catir oynarsak hakemde hinlik yapmazsa 1 puana uzulen taraf oluruz..

Uğur KÜÇÜK
25.04.2019, 00:22
Icime dogan skor 2-0 kazanacagimiz ancak hakemin Bulent Yildirim olma ihtimali korkutuyor beni.

Son haftalardaki deplasmanda bekleyerek oynayan takim olmayacak antrenmanlari takip eden muhabirlere gore.

Takim halinde pres yapan ve takim halinde hucum eden bir oyun planiyla oynayacagiz.

Hatta bugun hoca antrenmanda topu kaptirinca butun halinde pres yapmayan topculari da sik sik uyarmis ve surekli bunun calismasini yapmis.

Erdal Hos'u da dinledim. Malatya macindan once bile tesislerde Fenerbahce maci konusuluyormus dedi.

Sunu unutuyoruz. Bu cocuklarin hepsi bizden.

2011 yilinda biz ne kadar aci cektiysek, aynisini onlar da yasadi.

Ellerine gecen bu firsati tepeceklerini sanmam.

Ben cok iyi bir mac cikaracagimizi dusunuyorum.

Umarim hakem golge dusurmez oyunumuza.

Bir de hafta boyu sikeciler Alanya macinda kosmadi diye bir ton laf edildi basinda.

Ama bizim Turk spor basini o kadar bos ki, bakin su istatistige.

"Alanya-Fenerbahçe maçının ilk yarısında koşu tablosunda ilk 6 oyuncunun tümü Fenerbahçelilerdi. Valbuena bile tüm Alanyalılardan fazla koşmuştu."

Olay dogru oyunda.

Teknik - taktik olarak Turkiye liginin dinamiklerine cok daha hakim olan Unal hocam, Ersun'u insallah tokatlayacaktir.

HOPA'LI TS'Lİ
25.04.2019, 00:34
https://www.youtube.com/watch?v=tspqiqiexyo

youtubeda dolaşırken ilginç bi maç buldum ilk yarı 4-0 ikinci yarı 4-3 oluyor az daha 4-4 bitiyormuş :d

2.devre nedense dağilmiştik

HOPA'LI TS'Lİ
25.04.2019, 00:36
Şu Ümraniye denen çöpoğlu çöp takıma elenmemiz cidden büyük rezillik ya Akhisar güle oynaya eledi adamları tam bir komedi.

Ben de kahroldum. Bu gece 6 yıl sonra finalist olacaktık.

melihergun
25.04.2019, 01:00
her yer gaz oldu abiler yenilmesek iyi deplasmanda iyiyiz galibiyet serilerini yakaladık favori oldugumuz maçları da alırsak çoğu fobimizi yenmiş olucaz

HOPA'LI TS'Lİ
25.04.2019, 05:31
Tek endişem, 33 puanda olan şikebahçenin son 4 haftada düşme tehlikesi yaşamaması için orta hakem ve VAR hakemlerinin yanlı davranması

Hakemler adil olsun bu maç bizim

İlker Yazıcıoğlu
25.04.2019, 09:14
Çok garip hissediyorum açıkçası maçla ilgili...
İçimden şiddetli bir ses, iyi oyun ama berbat son vuruşların üstüne bir de hakem rezaleti olacak diyor...

Ama başka bir ses de acayip bir skor alacağız gibime geliyor...

ucurum
25.04.2019, 09:31

Youtubeda dolaşırken ilginç bi maç buldum ilk yarı 4-0 ikinci yarı 4-3 oluyor az daha 4-4 bitiyormuş :D

Vay be, buldum dediğin maçı dün gibi hatırlıyorum...

Yaşlanmışım

UĞUR DURTAŞ
25.04.2019, 09:37
görünen köy klavuz istemez misali....

puan cetveli ve takımların oynadıkları oyun ortada.....

fırsat bu fırsat....

lütfen değerlendirin uşaklar....

size gönülden inanıyorum.

sevindirin bizleri....

yoksa bi 22 yıl daha bekleriz.....

**
Ezeli rakibi (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/ezeli-rakibi?id=e5810c5f-d052-4d5e-a1e9-29568fbddd23) Fenerbahçe (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/fenerbahce?id=9316178f-018b-4b4e-b0de-2d6a0a877665) karşısında 8 yıllık galibiyet özlemine Trabzon’da son veren bordo-mavililerde Teknik Direktör (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/teknik-direktor?id=fbd5b00d-90bb-4fd3-9804-616eea02a847) Ünal Karaman (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/unal-karaman?id=c7c1307a-891e-457c-b7d0-67bc2e8e6e48), bu kez 22 yıllık deplasman galibiyeti hasretini sonlandırmak istiyor.Ezeli rakibi (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/ezeli-rakibi?id=e5810c5f-d052-4d5e-a1e9-29568fbddd23) Fenerbahçe (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/fenerbahce?id=9316178f-018b-4b4e-b0de-2d6a0a877665) karşısında 8 yıllık galibiyet özlemine Trabzon'da son veren bordo-mavililerde Teknik Direktör (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/teknik-direktor?id=fbd5b00d-90bb-4fd3-9804-616eea02a847) Ünal Karaman (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/unal-karaman?id=c7c1307a-891e-457c-b7d0-67bc2e8e6e48), bu kez 22 yıllık deplasman galibiyeti hasretini sonlandırmak istiyor.
3 yıl aradan sonra Avrupa Kupaları'na katılmayı büyük oranda garantileyen Trabzonspor (https://www.fotomac.com.tr/haberleri/trabzonspor?id=baf82e9c-5437-4eab-969e-5495abce38bf), ezeli rakibi Fenerbahçe karşısında 22 yıldır deplasmanda yaşadığı galibiyet hasretini sonlandırmayı hedefliyor. Ünal Karaman yönetiminde 8 yıllık galibiyet hasretine bu sezon Trabzon'da oynanan maçta son veren bordo-mavililer, bu kez rakibi karşısında 22 yıllık deplasman galibiyeti hasretini bitirmeye çalışacak. Sarı-lacivertli takımı deplasmanda en son 23 Ağustos 1997'de 3-1 mağlup eden bordo-mavililer söz konusu tarihten sonra oynadığı 22 dış saha maçında 13 mağlubiyet 9 beraberlik alarak galibiyet sevinci yaşayamadı.

. (https://www.fotomac.com.tr/trabzonspor/2019/04/24/karaman-bu-kez-22-yillik-hasreti-bitirmek-istiyor)

ÖmürKaradeniz61
25.04.2019, 09:52
Fenerin düşmemesi için en az 38-40 arası bir puan yapması lazım,fener düşmez felan demeyin bal gibi düşer eğer biz bu maçı kazanırsak fener ciddi ciddi düşebilir.Göztepe ve Bursa ikilisinden ümitli değilim ama son 2 haftadır önemli galibiyetler alan Erzurum fenerle içerde oynayacak.Akhisar,Göztepe,fener üçlüsü çok net bir şekilde küme düşebilir.

Mehmet Fatih Silik
25.04.2019, 10:05
Bu gece rüyamda 2-4 kazandigimizi gördüm.

Bol gollü gececegine inaniyorum zaten.

Yenersekte tek farkla yeneriz. Ilk macta dehset oynamamiza ragmen macin son 10 dakikasinda neredeyse maci veriyorduk.

Bu macta beceriksizlik olursa gecmis olsun.

Hakem makem hikaye. Ilk macta da hakemden korkuyorduk ve macta az pustluk yapmadi.

Ekuban umarim iyilesir. Ona cok ihtiyacimiz olacak bu mac. Sikecilerin arkasina sarkip hizli cikislarla gol arayabilecek tek oyuncu.

Benim en büyük endisem Yusuf. Kac mactir ortaliklarda yok. Öncelikle kendisini mental olarak bu maca hazirlamasi lazim.

Ünal Hoca'miza güveniyorum. Bu sene bizi pozitif yönde cok sasirtti ve sasirtmaya devam ediyor.

MetehanS
25.04.2019, 10:09
İnşaallah bol gollü bir galibiyet olur. Aldığımız galibiyet serisinin gazıyla güzel bir hücum futbolu oynayarak fener defansını bezdirebilirsek maç bizim.

reisoğlu61
25.04.2019, 10:18

habu formanin 7 numarasi hala duruyor bende, ey gidi zaman ne cabuk geciyor.

MetehanS
25.04.2019, 10:29

Haminin tipik gol sonrası sevinçleri :sevinç:

Adam o kadar kendinden geçiyor ki saçma saçma hareketler yapıyor.