PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 30. Hafta | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7

CaptanBarbosa
27.04.2019, 21:01
Ben bunların bu balının taaaaaa gelmişini geçmişini seveyimm yaa yeter yaaa!!
Nasıl seviniyorlar bi de berabere kaldılar diye.
Neyse bu korku onlara yeter, bir de bu ezikçe sevinçleri onlara yeter.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

trbzonsporlu
sosa harici herkesin ama herkesin ayakları birbirine dolandı iki tane pas yapamadık. nwakeme bile her aldıgı topu kaptırdi keza abdulkadir yusuf rodellaga top tutamayıp her topu ezdiler golde kalecinin hatası var

jairzinho
alan parselizasyonu sorunu var bizde aga

baskıyı biraz ileri çıkarak atlatabilirsin. çizgi defanstan ödün vermeyeceksin .senin çizgi defansın ileri çıkarsa mecbur onlarda geriye doğru gidecek.

Soner Albayrak
4.lük bu takımın kaderi.

Enes Başkaya60
Hoca hediye etti maçı ama adam akıllı oynayan sosa dışında bir Allah'ın kulu da yoktu adamlar beraberliği hak etti 10 kişi takıma 2 pas yapamadık...

Emirhan Uludüz
Böyle bir kulübü idealize ederseniz kafanızda, dünyanın en büyük takımına döndürüseniz son saniye atarlar abi. 22 yıllık bilmemneymiş te kazanırsak şampiyon olmuş gibi sevinirmişiz de bla bla. Bravo yani medya taraftar futbolcu hepimiz kendimizi yerin dibine soktuk maç öncesinde. Bu arada bırak Yusuf'un çıkıp Ekuban'ın girmesini, Roda çıkıp Messi girse yine gol yerdik. Ezik psikolojisi böyle bir şey ve bunu yıllardır dibine kadar yaşıyoruz. Kimse Trabzonspor'un büyüklüğünün farkında değil. Müstehak.

Sefaenes
Valbuena hakaretini bizim oyuncu yapsa direk kirmizi alirdi kart bile almadi. 10 kisiyi yenemiyorsak yazik bize sanki 10 kisi biz oynadik Hocamiz bu hatalarindan artik ders alsin böyle sacmali olmaz 1:0 yatilinmaz topu ayakta tutamadik

Numan Yerlikaya
O kadar yatarsan olacağı buydu

nakzo
27.04.2019, 21:02
1 paket sigara içtim
YIKILDIM.45dakika defans yaparsan son saniyede yersin.Ne desek boş.

kayseriliyiz
Saglik olsun bu takima kimsenin söz söylemeye hakki yok.

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

trabzonsevdamuz
Mal gibi bir gol yedik

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdaracıl
Rodeyi neden 90 dakika sahada tuttun ünal hoca

CEMEFKER
Herşeyi geçin Roda yerine Yusuf'u almak akıl işi değil...Ok FENERBAHCE ligde kalsın (!) , ülke menfaatleri ( bakın burası çok önemli. İş burada bitiyor. Ah siyaset ah...) için bu şehrin insanları kaç yıl daha maşa olacak...

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beypba
Döve döve maçı berabere bitirdiler..

Olcay oyuna girdiğinde bir bok yiyeceğini biliyordum.. Mal gibi topu uzaklaştıramadı..

Takım sitresli ortamı kaldıramadı.. 10 kişi kalınca daha çok sitres yaptık..

Arda'
Dünyanın en loser, en cenabet takımı açık ara. Adamları tarihinin en kötü sezonunda 10 kişi kalmasına rağmen yenemedik tam tersi olsa tokatlamışlardı bizi trabzonda allah belanızı versin.

Soner Albayrak
Kimseye suç bulmaya gerek yok, o stadyumda olmuyor işte. Yapacak bir şey yok.

Sadettin_
2-0 dan 2-2 olan bjk maçı kadar üzülmedim .

ts_ezer
bjk maçından sonra fb maçı da zülüm oldu.

Doctore
Bu kadar geriye yaslanılmaz, Ünal hocam bırak şu hastalığı artık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kemal Öztel
Uğurcan cik vur topa ne boka bekliyorsun kalede

Bu da bi enteresan Uğurcan bölge hakimiyeti iyi bir kaleci aslında çoğu topu çıkıp alır burda tutuldu..

bordoylamavi
fener'i beraberliğe deli gibi sevindirecek hale getirmişiz bunu da fark ettik ;) sağlık olsun, yensek de yenemesek de sıralamadik yerimiz belli, bi şey kaçırmadık.

nasıl kaçırmadık hocam. herşey sıralama mı. bu kadar seyirciye saygısızlık bu resmen. adamları resmen susturacaktık. adamları 20 senedir yenemiyorz bu rezil deplasmanda. bu kadar rezillik olmaz ki. uyduruk bi ortaya 3 kişi baraj kuruyor.

batugol
27.04.2019, 21:03
Beter olsunlar
Ne güzel kazanıyorduk be
Ersun dahil hepsinin suratını bok edecektik

TS-Tiryaki
Ulan birkere de yaptığın değişiklik oyunu bizim lehimize çevirsin.. oyun okuma taktik özürlüsü Ünal...

Yeni sezon da topcu dan önce işini bilen bir teknik direktör getirilmeli

Oxychen
Yetenekle, hocayla, takımla, futbolcusuyla, masörlüyle falan alakası yok. LOSER MENTALİTESİ VAR BİZDE LOSER MENTALİTESİ. Ancak bu kadar.

Sadettin_
şaka maka yine bi direğimiz var :d

nakzo
2.yarı top oynamadık cok yanlıs oynadık her top dan dun rakibe goldede kalecinin buyuk hatası var o topa çıkacan.

Antonio
10 kişi takımı yenememizin sebebi top yapmadık. yusuf çıkmazdı. ama bu statta tuhaflık var kimse oynayamıyor.

Fatih K.
Bu maçın ne gibi bir karı oldu yani? Ders alırız diyecem e zaten biz bu maçı oynadık. Beşiktaş maçının kopyası. Sen o maçta alman gerekeni almış olsaydın bu maçı 3-0 kazanmıştın. Bundan nasıl ders alacaksın?

Aldığı en büyük ders Batuhanı oyuna sokmayı bırakmak olan bir hoca neyin dersini alacak?

Sercan Keleş
sosa harici herkesin ama herkesin ayakları birbirine dolandı iki tane pas yapamadık. nwakeme bile her aldıgı topu kaptırdi keza abdulkadir yusuf rodellaga top tutamayıp her topu ezdiler golde kalecinin hatası var

Ömür'den bahsediyorsan büyük yanılgı içindesin.

serdaracıl
27.04.2019, 21:04
Toure oyuna girmemeliydi. Sezon sonu gönderilmeli. Golde de hatası büyük.

Aynen

emre6117
Ünal hocanın bu takımla işi olmamalı bundan sonra. Hakem diye ağlayan taraftar da futboldan anlamıyordur. Golün olacağı belliydi 30. dakikadan itibaren. 10 kişi takıma karşı şutun dahi yok. Büyük takım hocası değil Ünal Karaman, sezonu tamamlar tamamlamaz yollanmalı.

Şikebahçe şansı mı desem. Afamlar gsye geri döndü 2 maçta da. Hemde 10 kişi. Bjkye 3.0 xan geri döndiler. Garip bir psikolojik baskıları var. Cüneyt kötü yönetmedi maçı bu sahada bu kadr olur. Her adam atamazdı orda sadıkı. İşin garibi neredetse koca naö hiçbirşey oynamasık. Sadsce sosa ve uğurcan. Waka çok kötüydü.

Doctore
Yazık çok yazık

zafer6161
hocalık iş yok.aynı durumda gs de oldu.bjk da oldu.nasip olmuyor ne yapalım. ne konuşursak boş. stad da harbiden büyü olduğuna bu aksam inandım. futbolcuların eli kolu bağlanıyor .kader

adiloş bebe
Büyük yıkım oldu benim için rodallegaya nasıl tahammül edebildi ünal hoca anlamak mümkün değil. Ayrıca son saniyede topu o şekilde ileri atan gerizekalıya sevgilerimi iletiyorum.

trabzonsevdamuz
Bjk macida ayni oldu biz defans yapamiyozki defans yapiyosunuz

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet BAŞ
SOSA, YUSUF, UĞURCAN dışında takım bok gibi oynadı. Golden sonra bir takım bir tane atak yapmaz mı be! Bu kdr aptallık olmaz! Sen 10 kişi kalmış rakibe karşı bir bok üretmiyorsun. Rezilsiniz be!

olcay_61
Beter olsunlar
Ne güzel kazanıyorduk be
Ersun dahil hepsinin suratını bok edecektik

onların suratı bombok zaten

nasıl da sevindiler şampiyon olmuş gibi hahahahaaa Allahın gerizekalıları

mete61bordomavi
Ben oynanan futbola bakarım. Takım iki pası yapamıyor yahu iki pası! Hem de bomboş adama pas vermeyi beceremiyorlar. Bunun mazereti yok! O parayı alıyorsan adam gibi de pas vereceksin. Ne kondisyon var ne idman! Ne bu be? Yıllardan beri futbol olarak FAKİR bir yapımız var. Cılız, fizik olarak zayıf, kolay çalım yiyen, top tutamayan, top saklayamayan bir yapı!

Başkan iyisin hassın da buna çare bulmadan bu takımdan bir yol olmaz! Futbol yoksa, para da yok, başarı da yok kardeşim.
Bu yazdıklarımı eleştirecek kişi olursa da alsın hayrını görsün takımının!

serdaracıl
Ortasaha çıkarıp stoper almak nedir ya. 1940’da mı yaşıyoruz

cyberentalpi
Valla top oynamadan 3 puan alsak iyiydi ancak sikeciler haketti bu 1 puani.

Yapacak birsey yok.

Nwakaeme'nin bile ayaklari baglandi sanki.

Bu sahada biz de kazanamayiz bu gidisle bir 22 yil daha.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maç başlamadan yaptığım nwakeme yorumum tam da bunu soyluyordu aslında. Evet belki trajik oldu ama bizde 3 puanı haketmedik. Bu maçı kazanmak için daha fazlası gerekiyordu. Aslında az kalsın bitirmiştik şansına. Ama bu maçlarda 2. golu atıp son darbeyi vuracaksın

asilhamsi
27.04.2019, 21:05
Ünal hoca ile hedef kovalayamayız. Ha derseniz 4.lük bizim icin yeterli eyvallah.

yorumsuz6117
Ünal Karaman vasat altı bı antrenör öyle olmasa ilk yarıda bjkyi yenmiştik bugünde feneri..

Uğur KÜÇÜK
Bu da bi enteresan Uğurcan bölge hakimiyeti iyi bir kaleci aslında çoğu topu çıkıp alır burda tutuldu..Onun derdi Ugurcan degil.
Emlakci babasinin kafasini kestiler ya, o.

BU TAKIMA LAF ETMEYE KIMSENIN HAKKI YOK...

BUGUN SOSA VE HOSSEINI HARIC 1 TANE IYI OYNAYAN ADAM YOKTU..

BU 1 PUANI DA HAKETTI SIKECILER.

UZULDUK AMA YAPACAK BIRSEY YOK..

CEMEFKER
Benim için birilerinin talimatıyla, rica, minnet için iş yapan biri istedigi kadar edebi konuşsun, efendi olsun. Yeter artık....Neyse, ağzımı bozmicam...
Bu takımı tutmaktan kurtarması için Rabbime dua ediyorum. Allah kurtarsın hepimizi.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bahadır2561
Ya ne şansı beyler hocan saçma salak oyuncu değişikliği yapmış, yaptığı dakika zaten felaket. Sonra çık şans mans de.

Rakip bir de 10 kişi

bilgehan83
Olcay Olcay diyordunuz alın olcayınızı koşmadı bilerek yüzsüz herif

Sefa Alış
son saniyede yememiz talihsizlik ama galibiyeti hak etmedik, fazla üzülmedim ben. kendi oyunumuza güvenerek oynasak feneri 3lerdik bugün. korkak oynadık, aşırı tedirginlik gol getirdi.

CİVELEK.61
27.04.2019, 21:06
Her şeyi anlattık burda.
Sayfalarca yazı yazdık.
Duran top vermeyelim dedik.
Bütün temaslara hakem rakibe faul verecek dedik.
Kaleye sirti dönük adamlara kaç kere faul yaptık.
Pasın "P" sini yapmadık.
Gelen topa dan dun vurup uzaklaştırdık.
Söyledik rakip kart görecek diye gördü.
Gs maçını izledik aynı şeyler olmuştu.
Kusura bakmayın bu maç Ünal hocaya yazar.
Trabzonspor büyük takım fakat Trabzonsporu küçültmek isteyen adamlar var camiada.
Bu zihniyetle bir cacık olmaz.
Buradan söylüyorum bi daha ki sezon bu sezonun kopyası olur.
Yine söylüyorum.
Trabzonsporun oyuncuları trabzonsporu küçük görüyor.
Hakem konusuna hiç girmem,ben zaten böyle olacağını biliyordum,söylemiştim de.
Aynı anda Rodallega ve Ekuban oynatma hastalığı nedir?Hiç bir faydasını gördük mü bu sezon?
Pas yapmak futbolun en basit işidir.
En basiti beceremeyen bi bok beceremez.

asedit
Olcay değişikliğinin bir faydası oldu mu takım adına ?

odyseuys
yanlış değişiklik olduğunu düşünüyorum. umarım hoca benim göremediğim birşey görmüştür. yusufun ortasaha oyununa katkısı çoktu.

10 kişi kalan takıma karşı ortasahayı güçlendirmek varken ortasahayı zayıflatmanın çok yanlış bir tercih olduğunu düşünüyorum. hocanın çok uzatmadan bir değişiklikle daha bu hamlesini takviye etmesi gerekiyor.

hocam çıkar şu hugo'yu artık, vallahi klavyeye basamıyorum ellerimin titremesinden.

hoca ortasahada top yapacak 3. oyuncuyu dışarı almasa bu maçın sonunu göremeyen biz değil şikeciler olacaktı.
olacak iş değil
10 kişi rakibe kendi elinle ortasahayı veremezsin,
yok böyle bir hakkın.

yok olacak iş değil cidden olacak iş değil. takımda şuanda 1 tane ortasaha oyuncusu kaldı sahada. inanılır işler değil bunlar.

hoca şu son dakikalardaki kabusun sorumlusu sensin. 10 kişi rakibe karşı tek ortasaha oyuncusu bıraktın yahu sahada.

yazıklar olsun ünal hoca, ayağınıza sağlık tüm oyuncular.

skora göre yapmış olsam şu yorumları kendimden şüphe ederdim. göz göre göre verdi hoca maçı. golden önce de 10 kişi rakibe çok net pozisyonlar verdik. onlardan biri gol olmuş olsa belki bu kadar travmatik olmazdı bu mağlubiyet.

önümüzdeki sezonun planlamasına şimdiden başlamalı yönetim, hoca dahil takımda kalması - gitmesi gereken isimleri netleştirmeli artık.

Sercan Keleş
Bu maçın en büyük kazanımı Abdülkadir'in vermiş olduğu harika pas ve Yusuf'un skor telaşını biraz olsun umarım atmasıdır. 5 Genç oyuncu ile oynuyorsun elin ayağına dolanır zaten. Her iki Abdülkadir'e de puanım 10 üzerinden net 10.

serdaracıl
Olcay Olcay diyordunuz alın olcayınızı koşmadı bilerek yüzsüz herif

Aynen. Bu takımın oyuncusu asla değil

mete61bordomavi
hocalık iş yok.aynı durumda gs de oldu.bjk da oldu.nasip olmuyor ne yapalım. ne konuşursak boş. stad da harbiden büyü olduğuna bu aksam inandım. futbolcuların eli kolu bağlanıyor .kader
Yav arkadaş, şu yazdıklarına kendin inanıyor musun? He he büyü hehe! Büyü var hehe, nasip hehe!
Pozitif futbol oynayan takımlar daha nasipliymiş demek ki!

Takım taraftarının vizyonu bu, yönetimin vizyonu bu, ne beklersin? Nasipmiş peh peh!

Mehmet Fatih Silik
Ünal Hoca'ya bela okuyan küfür edenler bi afkurmasın bi zahmet.
Trabzon'da ki maçı da o almıştı ve kahraman ilan edilmişti.
Son saniye yenen gol soğuk duş etkisi yaptı ama iki kelam da Cüneyt Çakır ve avarelerine edin.
Tüm takdir haklarını şikecilerden yana kullandı. VAR'da olanlar zaten ayrı fiyasko.
Ilk maçta ki oyun olamazdı ama deplasmanda nasıl oynanması gerektiyse öyle oynadık.

Mehmet BAŞ
27.04.2019, 21:07
Bu akşam ilk çıkması gereken adam Nwakaeme idi. O kanat resmen otoban oldu. Maç boyunca rezil oynadı. Ve Ünal Hoca da oturup bu adamı izledi. En çıkmayacak adam Yusuf'u çıkardı.

Doctore

Hepsi hikaye golü attıktan sonra uyuduk maç bitsede gitsek hesabındaydı herkes Ünal hocada dahil

ÖmürKaradeniz61
Galibiyeti fener sonuna kadar haketti bence adamlara yazık oldu. Biz ünal gibi antrenörlerle en fazla 4.oluruz he dersen bana yeter bu konum orasını bilmem.

Armağan Dere
Fb karizması gitmesin diye Ahmet Ağaoğlu kankası Ali Koça kıyak yapmıştır..

karabela
Değişiklikler yanlıştı özellikle parmak ve yazıcı ama abdüş bence doğruydu adam kovalamayı bırakmıştı. Kısaca Ünal hoca takımı ileri çıkaramadı

cyberentalpi
Ben oynanan futbola bakarım. Takım iki pası yapamıyor yahu iki pası! Hem de bomboş adama pas vermeyi beceremiyorlar. Bunun mazereti yok! O parayı alıyorsan adam gibi de pas vereceksin. Ne kondisyon var ne idman! Ne bu be? Yıllardan beri futbol olarak FAKİR bir yapımız var. Cılız, fizik olarak zayıf, kolay çalım yiyen, top tutamayan, top saklayamayan bir yapı!

Başkan iyisin hassın da buna çare bulmadan bu takımdan bir yol olmaz! Futbol yoksa, para da yok, başarı da yok kardeşim.
Bu yazdıklarımı eleştirecek kişi olursa da alsın hayrını görsün takımının!

ilk yarı sonunda onazi sakatlana kadar çok iyi oynuyorduk. Fakat arka arkaya gelen sakatlıklar ve arkasından yonetimin çaresizlikte çareyi araması şampiyonluk bile gitti

asilhamsi

nasıl hocalık iş yok.

Roda-eku değişikliği yapacaksın.Ortasahayı neden bosaltıyorsun.

Sahada ayagında top tutabilecek 4 adam var sosa,waka,ömür,yazıcı.İkisini çıkartıyorsun.

Toure nedir bu arada.Stoper desen değil ortasaha desen hiç değil.

yusuf,ömür,parmak üç ortasaha cıkardın.

Bir stoper,bir forvet,bir ortasaha aldın.

Ortasahayı sayısal olarak 2 azalttın.

Mal olsa böyle birşey yapmaz insan.

Kemal Öztel
Olcay bitmiş okeye dönüyor. Hasan Ali bile madara etti adamı

Vkgz
27.04.2019, 21:08
Ünal Karaman ve hatalı zamanlamali hamleler...

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Hamza
Şikebahçe şansı mı desem. Afamlar gsye geri döndü 2 maçta da. Hemde 10 kişi. Bjkye 3.0 xan geri döndiler. Garip bir psikolojik baskıları var. Cüneyt kötü yönetmedi maçı bu sahada bu kadr olur. Her adam atamazdı orda sadıkı. İşin garibi neredetse koca naö hiçbirşey oynamasık. Sadsce sosa ve uğurcan. Waka çok kötüydü.

Diğer maçları bilmem, bu maçın hakkı Fenerindi. Hayatımda bu kadar ezik bir Trabzon izlemedim. Bjk maçında da aynısı oldu. Bu hoca bu işi beceremiyor. Kendisi bizim için bir adımdı, vasat kadroyla iyi bir performans gösterdi ama bu kadar. Büyük takım hocası olamayacağını belli etti. Sene sonu teşekkür edilmeli ve bizi bir adım daha öteye taşıyacak isim bulunmalı.

Yıldıray Emanet
Deplasmanda 20 yıl değil 100 yıl kazanamasak umurumda olmaz yeter ki başarı gelsin. İsyanımız onadır saygılar :)

mete61bordomavi
Her şeyi anlattık burda.
Sayfalarca yazı yazdık.
Duran top vermeyelim dedik.
Bütün temaslara hakem rakibe faul verecek dedik.
Kaleye sirti dönük adamlara kaç kere faul yaptık.
Pasın "P" sini yapmadık.
Gelen topa dan dun vurup uzaklaştırdık.
Söyledik rakip kart görecek diye gördü.
Gs maçını izledik aynı şeyler olmuştu.
Kusura bakmayın bu maç Ünal hocaya yazar.
Trabzonspor büyük takım fakat Trabzonsporu küçültmek isteyen adamlar var camiada.
Bu zihniyetle bir cacık olmaz.
Buradan söylüyorum bi daha ki sezon bu sezonun kopyası olur.
Yine söylüyorum.
Trabzonsporun oyuncuları trabzonsporu küçük görüyor.
Hakem konusuna hiç girmem,ben zaten böyle olacağını biliyordum,söylemiştim de.
Aynı anda Rodallega ve Ekuban oynatma hastalığı nedir?Hiç bir faydasını gördük mü bu sezon?
Pas yapmak futbolun en basit işidir.
En basiti beceremeyen bi bok beceremez.

Alnından öpüyorum kardeşim. Şunu görseler başlayacak bir şeyler düzelmeye de, bu ülkede son 30 yılda yerleşmiş bir düzen var, başarısızlık olduğunda kimse üstüne alınmıyor!

bahadır2561
Nwakaeme, Rodallega ve Ömür çıkmalıydı.

Gitti orta sahayı tümden çıkardı.

Mert Oğuzlu61
Sosa nin aptalca faulden sonra o topun kaleye gireceginden adim gibi emindim.

Topa vursan zaten mac bitecek. Diyorsunuz ya şu maci kazansak bu maci kazansak potadaydik, hayir yok oyle bir sey. Biraz stres baskida nasil rezil olduk Bjk macinin kopyasi oldu.

Emirhan Uludüz
Yetenekle, hocayla, takımla, futbolcusuyla, masörlüyle falan alakası yok. LOSER MENTALİTESİ VAR BİZDE LOSER MENTALİTESİ. Ancak bu kadar.

Aynen öyle. Sözde büyük Trabzonspor ancak düşünceler, dışavurumlar tamamen eziklik psikolojisinin yansımaları. Bu kafayla ne şampiyon olunur ne başka bir şey.

Mustafa YILMAZ
Çok yaslandık geriye Ünal hoca izin vermemeliydi yok ona rağmen doğal bir psikolojiye girdilerse takımın liderleri izin vermemeliydi sosa,pereira v.s

Şu maçı tamamen mental olarak hazırlanamadığımız için alamadık

asilhamsi
ulan bari amiri yi alsaydın adam en azından pres yapabiliyor.

Onur Erçetin
10 kişi kalan takıma karşı pas yapmak ve daha hızlı çıkmak için oyunda olması gereken Yusuf ve Ömürü çıkartıp,koşmakta zorlanan Nwakeame ve Rodellegayı oyundan tutan bir beyinsiz hocanız varsa böyle olur.Ulan rakip 10 kişi kalmış.Ayrıca Parmakı niye çıkartıyon gerizekalı herif.Toure malını niye oyuna alıyon ne bok yemiş ki bugüne kadar şimdi iyi oynayacak.Zorla ana avrat küfrettireceksin kendine.

Ekuban beyinsizini oyuna alacaksan da Yusufun yerine değil Rodelleganın yerine alacaksın.Ekubanın bir boka yaradığı yok en azından ileride pres yapardı.Yusufun yerine girince herşey daha kötü oldu.

Foruma kaydolduğumdan beri tek bir küfürlü yazım yoktur ama yeter artık ya adamı çıldırtmayın.Trilyonları kazanıp kenarda hıyar gibi durup saçma sapan tercihler yaparsan adama sen ne boka yarıyorsun diye sorarlar.

Rahmi Akkurt
27.04.2019, 21:09
Arkadaşlar haketmiştik zaten golü
son dakikanın son saniyesinde yememiz çok kötü oldu
rezil oynadık

jairzinho
baskı olayına ünal karamanın bir çözümü varmı bilemiyorum.aynı olay beşiktaş deplasmanında da olmuştu.

son dakika golünü fazla abartıp karalar bağlamaya gerek yok. o kadar skor odaklı olmamak lazım

serdaracıl
Değişiklikler yanlıştı özellikle parmak ve yazıcı ama abdüş bence doğruydu adam kovalamayı bırakmıştı. Kısaca Ünal hoca takımı ileri çıkaramadı

Abdüş erken düştü oyundan

Berkan
hay böyle şansın mk

Doctore
Galibiyeti fener sonuna kadar haketti bence adamlara yazık oldu. Biz ünal gibi antrenörlerle en fazla 4.oluruz he dersen bana yeter bu konum orasını bilmem.

Maç 5 dk daha uzasaydı Fener maçı alırdı. Ünal hoca kötü değil ama kendini geliştirmesi lazım. Saçmalıyor büyük maçlarda öne geçince. Birde Acaba gol atmasak maçı daha iyi oynayabilirmiydik diye düşünüyorum.

Cemzirih
27.04.2019, 21:10
Sinirlendim oyle sinirlendim ki bilgisayari kirdim , sonra buraya girdim baktim gene unal hocaya takima salllayan sallayana bi dusundum , macin adami sosa en kotusu nwakaeme . Takimin yaslanmasini unal hocaya baglayan kismi anlamak mum kun deil 10 dk kala adam yorgunnsari kartli ve pek de varlik gosterememis abdulkadir yerine toure yi alarakmi takiminarkaya yasladi ? Macin en fazla top kaptirani kim bir bakin ekuban yusuf degisikligini elestirmeden once ? Yazik oldu takima uzuldum yusuf a abdulkadir e uzuldum unal hocaya uzuldum ilk yarinin basinda cok etkimizi maca yayamafik 1-0 olsun bizim olsun dediler . Ama kolay mac degildi son dk daki gollerinden sonraki sevinclerindende anlayabilirsiniz ki alt siralarda olum kalim mucadelesi veren bir takima karsi oynadik. Tesekkurler takim .

Mehmet BAŞ
Bu maçtan üç puan almayı hak etmedik.

10 kişi kalmış takıma karşı baskı yiyorsun.

Yazıklar olsun be!

Mesut
Hosseini maç boyunca mükemmel oynadı.Gol de top önünden geçiyor bakıyor sadece neden yani
Ünal hocaya boşuna yüklenmeyin gs de 10 kişi kalmış fenere geriye yaslandı skor korumaya gitti yapamadı.Doldur boşalt yapacakları bu belliydi Zorgo bunun için oyuna aldı hamle olarak mantıklı bir hamleydi hava toplaroni alsın diye ancak stoperler orada topu sektirmemesi gerekiyordu

jairzinho
olcaya gereksiz süre vermeye gerek yoktu.zaten sezon sonu sözleşmesi bitiyor ve ayrılacak.

bilgehan83
Aynen. Bu takımın oyuncusu asla değil

Sahtekar ötesi bir adamcık onur Burak giderken o da defolup gitmeliydi... bilerek oynamadı...

asilhamsi
sezon sonu amiri,toure,batuhan,ibanez,ünal hoca mutlaka gönderilmeli.

Boşuna klubede yer işgal ediyorlar.

Mert Pasa
Son pozisyonda o faulu kim yaptı? Hic yoktan yine patladık

Kadikoyde son 7 lig maçında 6 beraberlik bir maglubiyet oldu en az 3 ünü cok rahat kazanabilecegimiz maçlardı

Sercan Keleş
27.04.2019, 21:11
Kadıköy'de 50 senedir galip gelemeyelim ne olmuş yani. Biz bence üzerimizdeki baskıyı attık. Bir travma olacağını düşünmüyorum.

Ünal hocaya çok ağır eleştirilerde yapsak ben bu takımın küme düşme potasında sürüneceğini düşünürken ortaya savaşan dimdik bir takım çıkarttı.

İsteyen istediğini desin. 2010 - 2011 Sezonu sonrası çok az Ersun Yanal ile biraz güzel futbol görmüştü bu gözler. Birde bu sezon. Para harcamadan, eldeki kısıtlı imkanlarla gayet her şey güzel. 20 Yaşında kaleci 20 yaşında iki tane defans göbeği kanattan bozma orta saha 20 yaşında iki hücumcu ile destan yazıldığını düşünüyorum.

Uğur KÜÇÜK
Surada sunu anlatayim.
Hoca takimi geri cekmedi...
Takimi geriye ceken adam 2. forveti oyuna atmaz....

Bu aksam oynayan futbolcular GALIBIYETE INANMAMIS.

Nwakaeme ve Rodellaga ise 2 top tutamayinca, sonuc bu oldu..

Onur Erçetin
Uğurcan ve Hosseiniyi genel olarak beğendim bugün.Sosa da genel olarak iyiydi.

Nwakeame kötüydü çünkü topu kaleye yakın yerlerde alamadı.Rakip sert ve etkili oynayınca söndü.Çok top kaybı yaptı.

jairzinho
bazen 2. golü atmak için oldukça lakayıd oynuyoruz.bu durumlarda gidip ikiyi bulacaksın aga.

biz ise paslaşmayı zaman geçirmek için yaptık biraz.kaleye gitmek için değil.

asedit
maçın sonlarında kanat ataklarımızda fenerin stoperleri geriden gelip nwakaeme'den ve oyuna yeni giren olcaydan top alıyordu. Bunları görünce zaten insanın şevki kaçıyor

Fatih K.
Beşiktaş maçında acaba hoca yapmak istediklerini yapamadı da takım mı baskıyı yedi diye bir tereddütüm vardı ama bu maç belli etti kendini. Şu yaptığı şey bir taktik değil. Futbolun temelinde yapması gereken şeyi bile yapmayan bir hoca. 1-0 öndesin, rakip 10 kişi yapacağın tek şey topu ayağında tutmak ya başka bir şey değil.

Trabzonspor 61
27.04.2019, 21:12
Ben dinden cıktım bu takım yüzünden

ilelebeTS
Ön tarafta oyundan çıkmayacak tek oyuncu Yusuf'tu. Peşinden Parmak da çıktı. Bu iki hamle harakiri oldu.

serdaracıl
Nwakaeme, Rodallega ve Ömür çıkmalıydı.

Gitti orta sahayı tümden çıkardı.

Aynen

Antonio
bugün kazanamayacagımızı nevzat baskanın paylaşımı ile anladım. ama kadıköyde tuhaf bir şeyler var ama ünal hoca yanlış yönetti takımı. fatih tekkeli gökdenizli trabzonspor bu feneri yerdi. en kötü feneri yenemedik.

bordoylamavi
şu rezilliği bitirerek adamların sesini kesecektik
Fenerbahçe, Kadıköy'de Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor'a karşı oynadığı son 47 maçı kaybetmedi. �� Son yenilgi: Nisan 2005, 4-3 �� Beşiktaş

Rıdvan Dilmen: "Trabzonspor, 22 yıl aradan sonra Kadıköy'de galibiyet almamak için elinden geleni yaptı"
15 yanıt 23 retweet 241 beğenme

Doctore
baskı olayına ünal karamanın bir çözümü varmı bilemiyorum.aynı olay beşiktaş deplasmanında da olmuştu.

son dakika golünü fazla abartıp karalar bağlamaya gerek yok. o kadar skor odaklı olmamak lazım

Şu maçı yensekte karalar bağlarım. Büyük maçları kaldıramıyoruz. Hatta öne geçince iyice saçmalıyoruz. Bu Ünal hocanın önemli bir problemi bunu nasıl çözer bende bilemiyorum. Felipe Melo gibi winner adamlar lazım

B61
27.04.2019, 21:13
3 haftadır maç sonuçlarımızı skor skor bilen bir maç tahmin simülasyonuna maçı oynattım az önce, skoru 1-1 olarak veriyor. Ancak şu an maça saatler var en doğru tahmini maça 1-2 saat kala veriyor denilebilir. Öğlene doğru ve akşam saatlerinde tekrar kontrol edeceğim acaba hangi sonucu ve skoru verecek...
Yine bildi simülasyon. 4'te 4 oldu...

Furkan Özdem
Bjkyi 2 0 dan yenemememiz bu mactaki geri cekilme sonucunda son saniyede de olsa kacinilmaz golu yeme. Takim takir takir oynayacak da kendine guven yok ki. 0 yani oynasan hasat edeceksin sikecileri. 22 yilin baskisi vs tedirginlik normal ama bu hele hele rakip 10 kisi de kalmisken affedilemez. Ikinci yari sadece abdulkadirin kontrasi uzerine kurulu oyun anlayisi vardi saka gibi..

asilhamsi
Sinirlendim oyle sinirlendim ki bilgisayari kirdim , sonra buraya girdim baktim gene unal hocaya takima salllayan sallayana bi dusundum , macin adami sosa en kotusu nwakaeme . Takimin yaslanmasini unal hocaya baglayan kismi anlamak mum kun deil 10 dk kala adam yorgunnsari kartli ve pek de varlik gosterememis abdulkadir yerine toure yi alarakmi takiminarkaya yasladi ? Macin en fazla top kaptirani kim bir bakin ekuban yusuf degisikligini elestirmeden once ? Yazik oldu takima uzuldum yusuf a abdulkadir e uzuldum unal hocaya uzuldum ilk yarinin basinda cok etkimizi maca yayamafik 1-0 olsun bizim olsun dediler . Ama kolay mac degildi son dk daki gollerinden sonraki sevinclerindende anlayabilirsiniz ki alt siralarda olum kalim mucadelesi veren bir takima karsi oynadik. Tesekkurler takim .

abi adam sayısal olarak ortasahayı iki kişi azalttı.

Nasıl hoca ile alakası yok.Basbayağı alakası var.

ekuban girecekse roda cıkar.

yusuf cıkacaksa amiri girer.

parmak cıkmaz.

olcay girecekse waka nın yerine girer.

Harun-61
Bu Volkan ne diyor yaa

Sercan Keleş
Bu akşam ilk çıkması gereken adam Nwakaeme idi. O kanat resmen otoban oldu. Maç boyunca rezil oynadı. Ve Ünal Hoca da oturup bu adamı izledi. En çıkmayacak adam Yusuf'u çıkardı.

Haftalardır takımı taşıyan adamı markaja almışlar. Çıkartmak o kadar kolay değil Nweakame'yi. Senin yorumun pek normal değil.

IYI61
Ya anlamıyorum 10 kişi kalan takımı yenemedik bu kadar olmaz son gol böyle basit bir gol yenmez

TS-Tiryaki
27.04.2019, 21:14
Hocasız sezonu 4. Bitireceğiz.. demek takımın başında Hoca olsa şampiyon bile olurduk

karabela
Hoca geriye çekti demek başka hoca takımı ileri çıkaramadı demek başka şey bence ve hoca kesinlikle yanlış değişiklik yaptı Yusuf ne kadar top kaptırsa da oyun oynama çabası var topu ileri çıkarma gayreti var. Parmak değişikliğini hiç anlamadım zaten

outlaws61
Malesef olmayınca olmuyor.

Yıllardır kimsenin galip gelemediği yerde biz de kazanamadık.

Bu baskı bizi ve diğer takımları malesef çok etkiliyor.

Eğer geçen hafta gs kazansaydı biz de burada rahat kazanırdık.

Takım olarak mücadele çok iyiydi ama sanırım sezonun en kötü maçlarından birini oynadık.

5 yediğimiz Malatya maçında bile bu kadar kötü oynamamıştık.

Napalım sağlık olsun.

İyi 2 transfer ile bu takım daha güzel işler yapar.

Kimseye kızmayalım kimseye sövmeyelim.

Elimizden bu kadar geliyor.

Büyülü müdür nedir adamlar yenilmiyor.

batugol
Fener denen sikecilere bu statta maçı seyirciler kaybettirmiyor
Başka açıklaması yok
Her takım gibi bizimkiler de güveni sarsılıyor ve korkak oynuyor
Normal oyunumuzun yarısını oynasak fark atardık
Direktenndonen topları dışında gol pozisyonları yok
Ne kadar kötü oynasak da
5 dakikalık uzatma bitti 97 dakika içinde yedik
Bu da irdelenmeli

Arda'
Haftaya kayseriyi de yenemeyecek bu takım bu maçın sonuçları büyük olacak.

mete61bordomavi
Aynen öyle. Sözde büyük Trabzonspor ancak düşünceler, dışavurumlar tamamen eziklik psikolojisinin yansımaları. Bu kafayla ne şampiyon olunur ne başka bir şey.

Aynen işte, şunu bir senedir hoca olacak adam! farkedemedi! Bana kalkmış adamlık felan öğretiyor. Yahu sen teknik adamsın, bir yıldan beri bu loser yanı tedavi etsene!

odyseuys
Surada sunu anlatayim.

yahu uğur çok aklı selim yorumlarını okuyorum burada ama şu yazdığın cidden abesle iştigal. maç bittiğinde sahada 2 forvet 5 defans 2 kanat 1 ortasaha oyuncusu vardı. hocanın cesurluğu korkaklığı değil mesele, ne yaptığını bilmemesi.

yorumsuz6117
Değişiklikler olmasaydı 2'yi atıp maçı bitirecektik, değişiklikler takımı bitirdi..

serdaracıl
27.04.2019, 21:15
Surada sunu anlatayim.

Sahaya 2 forvet atınca takımı önde tutmuş olmuyorsun. Takımı önde tutan ortasahadır. Ünal hoca ortasahayı rakibe bıraktı ve maçı verdi

artvints
abi ben ekran başında bitiremiyorum maçı adamlar sahada nasıl bitirsin? ayaklar gitmiyor işte. futbolcular bütün hafta yüklüyorsun, kazanırsak dünya duracak zannediyoruz bitmiyor maçlar.

Antonio
takıma net 2-3 oyuncu ve iyi bir hoca lazım. ünal hoca bizi ikinci yapar üçüncü yapar ama şampiyon yapamaz.

Mehmet BAŞ
Ünal Hoca canımız ciğerimiz ama sezon başından beri oyuncu değişikliğini beceremiyor. Ezbere değişiklikler yapıyor. Bugün Yusuf en son çıkarılacak oyuncuydu. Nwakaeme ise o kadar kötüydü ki ilk yarı dahi çıkartılırdı. Ama ne hikmetse 95 dakika oyunda tuttu. Yazık ya! Nwakaeme'nin bu halini anlamıyorum. Hastalığı falan mı vardı? İnanılmaz kötü oynadı. Bir tane dahi top tutamadı.

Dereli
Sıkıntı hocadadır. Takımı sürekli durdurdu. Bu takım durdumu olmuyor.

Çok üzdünüz bizi.

Çağatay96
Bundan sonra kadikoydeki veya buyuk maclari izlemem
Her turlu kaybediyoruz niye izleyim

Kulubun kaderi baglanmis 96 da.

Sittin sene sampiyon olamayiz

Futbol kadar bos bi sey yok

Kime soveyim?

cellchook
O STAD ağır basıyor.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdaracıl
yahu uğur çok aklı selim yorumlarını okuyorum burada ama şu yazdığın cidden abesle iştigal. maç bittiğinde sahada 2 forvet 5 defans 2 kanat 1 ortasaha oyuncusu vardı. hocanın cesurluğu korkaklığı değil mesele, ne yaptığını bilmemesi.

Aynen

bilgehan83
27.04.2019, 21:16
Olcay efendi Beşiktaş için bu maçta puan kaybetmemizi istemediyse ben de bir şey bilmiyorum takım otobüsüne bile almayacaksın pisliği def olup gitsin

Gürkan Asma
Bizim takım baskıyı kaldıramıyor, en büyük sorun bu. Yabancı bi takım olsa 3 lerdi feneri.

asilhamsi
Surada sunu anlatayim.

yahu geriye cekmek demiyor kimse neden anlamamak icin ısrar.

Adam ortasahayı sayısal olarak azalttı.

Hakikaten anlamamak icin ugrasıyorsunuz.

Uğur KÜÇÜK
Sahaya 2 forvet atınca takımı önde tutmuş olmuyorsun. Takımı önde tutan ortasahadır. Ünal hoca ortasahayı rakibe bıraktı ve maçı verdiSizi goren de Parmak'i 70'de cikartti sanir.

88. dakikada cikti adam.

Olmayinca olmuyor arkadas.

2 hafta once Gs de ayni sekil yenemedi bunlari.

O stadda mac kazanilmiyor.

Garip ama durum bu.

Enes Başkaya60
Haftaya kayseriyi de yenemeyecek bu takım bu maçın sonuçları büyük olacak.

Bir anlamı yok ki artık 4.bitirdik sezonu...

Berkan
27.04.2019, 21:17
Hocasız sezonu 4. Bitireceğiz.. demek takımın başında Hoca olsa şampiyon bile olurduk
Yanlış düşünce belki Ünal hoca olmasaydı 10-14 arası gidiyorduk.

Sezon başında kim bu kadronun ilk 3 ü zorlayacağını düşünürdü ?

Doctore
Yaşnız bu maç fenere milat olur kalan bütün maçları alır çıkış yakalar. Vay anasını adamları gömme şansını kaçırdık

Gürkan Asma
abi ben ekran başında bitiremiyorum maçı adamlar sahada nasıl bitirsin? ayaklar gitmiyor işte. futbolcular bütün hafta yüklüyorsun, kazanırsak dünya duracak zannediyoruz bitmiyor maçlar.Tamam da kardeşim o yüzden biz taraftarız onlar futbolcu. Bu sebep olamaz ya.

okb61
Şu olmayınca olmuyor bu maça özel olmasın ya vallaha şu takıma son haftalardaki futbolumuzu biraz oynasak 4-5 olurdu. Herkese saygım var ama herkes bakması lazım arkasına

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sercan Keleş
27.04.2019, 21:18
Galatasaray maçında ortaya şöyle bir iddia atılmıştı. Kadıköy'de misafir takım soyunma odasında panikleşmeye yol açan dikkat dağıtıcı koku yayan bitki özleri var diye. Komik gelse bile bence olabilitesi var.

mete61bordomavi
10 kişi kalan takıma karşı pas yapmak ve daha hızlı çıkmak için oyunda olması gereken Yusuf ve Ömürü çıkartıp,koşmakta zorlanan Nwakeame ve Rodellegayı oyundan tutan bir beyinsiz hocanız varsa böyle olur.Ulan rakip 10 kişi kalmış.Ayrıca Parmakı niye çıkartıyon gerizekalı herif.Toure malını niye oyuna alıyon ne bok yemiş ki bugüne kadar şimdi iyi oynayacak.Zorla ana avrat küfrettireceksin kendine.

Ekuban beyinsizini oyuna alacaksan da Yusufun yerine değil Rodelleganın yerine alacaksın.Ekubanın bir boka yaradığı yok en azından ileride pres yapardı.Yusufun yerine girince herşey daha kötü oldu.

Foruma kaydolduğumdan beri tek bir küfürlü yazım yoktur ama yeter artık ya adamı çıldırtmayın.Trilyonları kazanıp kenarda hıyar gibi durup saçma sapan tercihler yaparsan adama sen ne boka yarıyorsun diye sorarlar.

Aynen kardeşim ya! Yıllardan beri aynı olay! Trabzonspor bu! Adam gibi yöneteceksin, adam gibi oynayacak ve oynatacaksın! Gerisi laf güzaf! Bu adam benden eleştirmeyeyim, bu adam karşı taraftan eleştireyim mantığı olamaz! İşini yapanı överim, yapmayanı sert bir şekilde eleştiririm. Ben adam tutmam! Ben Trabzonspor'u tutarım.

Mehmet BAŞ
Haftalardır takımı taşıyan adamı markaja almışlar. Çıkartmak o kadar kolay değil Nweakame'yi. Senin yorumun pek normal değil.

Hocam göz var nizam var. Adam inanılmaz kötü oynadı. Televizyonda dahi herkes Nwakaeme çok kötüydü diyor. Herkes görüyor. Bence yorumunu gözden geçir. Kötü oynayan çıkar. Bugün Yusuf iyiydi. Çıkmamalıydı.

emre6117
Hocanın değişiklikler doğru. Maçı nerenizle izliyonuz. Sadece waka da çıkabilirdi ama önceki maçlardaki potansiyelinden çıkamadık. Bu fb maçlarında tğm takımlar basiret bağlaması oluyor. Traftarı ile 12 kişi oynuyırlar. Otamatikman baskı yapıyırlar. O baskıya gol geliyır bir şekilde.

amour_61
Maçta 2. golü atma düşüncesinde olsaydık çok rahat kazanırdık ama maalesef ölmüş bir takımdan çekindik , geri yaslandık. Geri yaslanırsan yersin olay bu kadar basit.

Uğur Ö.
Giren oyuncular : Toure-Olcay-Ekuban

Çıkan oyuncular: Yazıcı-Parmak-Ömür

3 tane göbekte Sosa ile top çeviren adamı çıkardı gitti yerine 3 tane alakasız adam aldı. Yapması gereken tek şey Ekuban-Rode değişikliğiydi.

Arda'
https://pbs.twimg.com/media/D5LbniZXsAE1t3C.jpg

Takım çökmüş durumda kalan 4 maçta galibiyet alamazsak şaşırmam

MİSSE_MİSSE
fenerde solgado mukemmel oynadi. dirar ve girdikten sonra valbuena cok etkiliydiler. maci tutamayip panik yapisimiz ve rakibin kanatlardan ters ayakla ceza alanimiza sisirdigi toplarla bize ecel terleri dokturmesi acisindan besiktas macinin kopyasi oldu. hava topu ve yer tutusu iyi, yani iyi stoperlerimiz olsa bu toplar en kolay toplar ama yok iste ve rakipler bunun farkinda.
tek caremiz topu rakibe vermemekti. ilerde topu tutabilen tek oyuncumuz nwakame dirar tarafindan hirpalaninca bu konuda da caresiz kaldik. ne abdus, ne yusuf ne de roda bu yeterlilikte degil. yedeklerde de kimse yok.
yani abartmaya gerek yok, bu kadro normalde 4-7 arasi bir yere oynar ve unal hoca gercekten basarilidir.

artvinli_mert
27.04.2019, 21:19
Sinirli yapınız varsa maç sonu şuraya gelip yorum yazmayın.

1-Hoca için ölsün, sosaya küfür, gerizekalı,takım maçı sattı yazacak kadar alçalmayın.

2-Trabzonspor maçı kaybedebilir, dünyanın sonu mu? ne bekliyorsunuz?

3-Hoca bir yere kadar müdahale edebilir. Futbolcu pas vermiyor ve veremiyorsa bu onun suçu değildir.

4-Adam değişim yapsa neden değiştin, yapmasa neden yapmadın. Ortasaya adam alsa geriye al, geriye alsa ortaya al. Kardeşim sorun hoca da değil sizde.
5-Trabzonspor şu ilk etapta yazı yazan ki sayfaları geri gidin ve okuyun yazık cidden bu taraftar grubu ile şampiyon olamaz asla. Takımda sorun yok taraftarın bazısı sıkıntılı ve bunlar takıma kadar etki eden bir gudubetlik yaşıyorlar.

6-Trabzonspor büyük takımdır, çoğu onu destekleyenler güzel insanlardır. Bu sene genç bir kadro ile ellerinden geleni yaptılar. Yapmaya da devam ediyorlar. Eksikleri hataları ile onlar iyi çocuklar.

7-Bırakın Fener düşünsün kendi evinde son saniye beraberliğe deli gibi sevindiler eziklik onların siz gurur duyun.

Cemzirih
abi adam sayısal olarak ortasahayı iki kişi azalttı.

Nasıl hoca ile alakası yok.Basbayağı alakası var.

ekuban girecekse roda cıkar.

yusuf cıkacaksa amiri girer.

parmak cıkmaz.

olcay girecekse waka nın yerine girer.

O dediklerin antrenor oyunlarinda oluyor football manager falan . Abdulkadir in yerine toureyi abdulkadir pozisyonunda soktu . Ekuban 1-2 mac disinda forvet oynamadi kanat yada mac icinde hep yusuf yerinde oynuyordu zaten , bende olsam nwakaeme yi alirdin omur un yerine ama omur un yerine olcay oynamaz die birsey yok .

Gürkan Asma
Galatasaray maçında ortaya şöyle bir iddia atılmıştı. Kadıköy'de misafir takım soyunma odasında panikleşmeye yol açan dikkat dağıtıcı koku yayan bitki özleri var diye. Komik gelse bile bence olabilitesi var.Büyüye inanıyorum ben. Büyü var.

Manu61
Volkan yine afkurmaya başlamış.

Beypba
Ortam çok sıkıntılıydı... kaldıramadı bir sürü futbolcu..

Sosa, Uğurcan ve abdülkadirler iyi oynadı..

Adamlar barut gibiydi, ağzı salyalı kuduz köpek gibi oynadıklarından, her geçen dakika bizimkiler daha da sindi..Ünal kimi alsa aynı olurdu.. 2. golü bulsaydık iş değişirdi..

Nwakaeme 100 bin Euro’yu kapınca biraz salmış kendini :))

asilhamsi
ne olmayınca olmuyoru ne stadı.

Kendi futbolumuzu oynasak cok rahat bir galibiyet gelirdi.

Malesef hocanın takıma katkısı yazı ile sıfır rakam ile 0.

11 kişiyi belirleyip ben de cıkartırım takımı.

Bir adamın oyuna müdahelesi bu kadar berbat olur mu?

Hiç müdahele etmese maçı almıştık.

Hatırladıkca kafayı yiyorum.

Toure ne amk.

Doctore
27.04.2019, 21:20
Seneye gereksizler gönderip çok kuvvetli adamlar atletik adamlar almalıyız. Maçın sonuna tükeniyorlar bizimkiler resmen

Cemzirih

1-Hoca için ölsün, sosaya küfür, gerizekalı,takım maçı sattı yazacak kadar alçalmayın.

3-Hoca bir yere kadar müdahale edebilir. Futbolcu pas vermiyor ve veremiyorsa bu onun suçu değildir.

4-Adam değişim yapsa neden değiştin, yapmasa neden yapmadın. Ortasaya adam alsa geriye al, geriye alsa ortaya al. Kardeşim sorun hoca da değil sizde.
5-Trabzonspor şu ilk etapta yazı yazan ki sayfaları geri gidin ve okuyun yazık cidden grubu ile şampiyon olamaz asla. Takımda sorun yok taraftarın bazısı sıkıntılı ve bunlar takıma kadar etki eden bir gudubetlik yaşıyorlar.

6-Trabzonspor büyük takımdır, çoğu onu destekleyenler güzel insanlardır. Bu sene genç bir kadro ile ellerinden geleni yaptılar. Yapmaya da devam ediyorlar. Eksikleri hataları ile onlar iyi çocuklar.

7-Bırakın Fener düşünsün kendi evinde son saniye beraberliğe deli gibi sevindiler eziklik onların siz gurur duyun.

Elhamdulillah ki akli selim insanlarda var .

asedit
mağlubiyetten sonra çok acımaz oluyoruz kaç sezondur derbiler gelince ne yapacağız diye düşünürken bu maçı hepimiz iple çekmiştik hafta boyunca, bu durum da fenerin kötü olmasından ziyade bizim iyi olmamızdan kaynaklıydı. tamam rezalet oyun ve oyuncu değişikliği yaptı ama hakaret etmek de 30 hafta boyunca yüzümüzü güldüren anlara saygısızlık gibi olmuyor mu ?

Onur Erçetin
Parmakı çıkartıp Toure malını al.
Yusufu çıkartıp Ekuban beyinsizini al.
Ömürü çıkartıp Olcay yeteneksizini al.
Koşacak hali kalmayan Nwakeame ve Rodellegayı oyunda tut.

Saha kenarında hiç kimse olmasaydı maçı kazanma ihtimalimiz daha yüksekti.10 kişi kalmış bir takıma yapılabilecek her türlü hatayı yapan bir hıyar vardı kenarda.

Mert Oğuzlu61
Golden once Ekuban in tac cizgisindeki olayi nedir, hakem orada ne diye topu fenere verdi ?

Ulan orada durduk yere topu fenere verdiler top bizde kimse de itiraz etmedi, hemen devaminda faul ve gol.

Uğur KÜÇÜK
Nwakaeme bugun ne yaptin reis ?
Hakkin cok bu takimda ancak bugun 22 kisi arasinda en kotu sen oynadin....

zafer6161
27.04.2019, 21:21
admin şu hocayı istemeyenleri .bu maç haklı olabilirler fakat genel olarak eleştirenleri bi banlada burası gerçek taraftarlar yorum yapsin....

mete61bordomavi

Oyuncu değişikliklerini ABD başkanı Kenedy yaptı zaten.

TS-Tiryaki
https://pbs.twimg.com/media/D5LbniZXsAE1t3C.jpg

Takım çökmüş durumda kalan 4 maçta galibiyet alamazsak şaşırmam

Ünal abileri teselli eder

asilhamsi
O dediklerin antrenor oyunlarinda oluyor football manager falan . Abdulkadir in yerine toureyi abdulkadir pozisyonunda soktu . Ekuban 1-2 mac disinda forvet oynamadi kanat yada mac icinde hep yusuf yerinde oynuyordu zaten , bende olsam nwakaeme yi alirdin omur un yerine ama omur un yerine olcay oynamaz die birsey yok .

yav he he her boku siz bilin,biz menegar oynuyoruz.Şu saçma salak laf sokma çabası iyive baydı.İlk okul 4 seviyesi.

Toure ne zaman ortasaha oynamış?

ekuban yusufun yerinde hangi özellikleri ile oynayacak.

Maçı izlerken gözlükleri çıkar bana kalırsa.

zafer6161
Golden once Ekuban in tac cizgisindeki olayi nedir, hakem orada ne diye topu fenere verdi ?

Ulan orada durduk yere topu fenere verdiler top bizde kimse de itiraz etmedi, hemen devaminda faul ve gol.

el varmis

Doctore
27.04.2019, 21:22
Volkan yine afkurmaya başlamış.

Volkan, Hasan Şaş davarlık kadrosundan iş buluyorlar

serdaracıl
Hocanın değişiklikler doğru. Maçı nerenizle izliyonuz. Sadece waka da çıkabilirdi ama önceki maçlardaki potansiyelinden çıkamadık. Bu fb maçlarında tğm takımlar basiret bağlaması oluyor. Traftarı ile 12 kişi oynuyırlar. Otamatikman baskı yapıyırlar. O baskıya gol geliyır bir şekilde.

Değişikliklerin doğru olmadığı o kadar bariz bi şekilde ortada ki...

emre6117
Bu maçın önemi psikolojikdi sadece. Yensek de yenilsek de 4.olacaktık.ama şans bu kadr ayağımıza gelince almalıydık. Ama maçı haketmwdik. 10 kişi kalınca rakip nedense dağıldık. O dirarın karşı karşıya bile kaçması mucizeydi.

ilelebeTS
Hakemin vermediği ikinci sarılar ve fener atana kadar uzatma mevzusu bir kenara. Rakip 10 kişi. Oyundan düşürmek için ayağa pas yapacaksın ve top sende kalacak. Bunu yapamayan bir takım olsan neyse. Sen ne yapıyorsun? Ayağa pas yapacak adamları oyundan çıkarıyorsun, orta sahayı rakibe altın tepside sunuyorsun. Daha neyini konuşalım.

Sercan Keleş
Hocam göz var nizam var. Adam inanılmaz kötü oynadı. Televizyonda dahi herkes Nwakaeme çok kötüydü diyor. Herkes görüyor. Bence yorumunu gözden geçir. Kötü oynayan çıkar. Bugün Yusuf iyiydi. Çıkmamalıydı.

Bazı futbolcuların ne yapacağı belirsizdir. Nweakame bu takım için bu görüntüde. Kimse Nweakame'yi çıkartamazdı hocam. Bana sorarsan hocanın değişiklikleri Şenol hocanınkiler ile birebir benzerlik taşıyor ve bir futbol görüşü. Bugün bu görüş tutmadı fakat çoğu zaman bu görüşün ekmeğini yer takımlar. Neticede çok büyütmemek lazım. Şampiyonluk mu kaçtı ? Sıralama mı değişti ? Kadıköy'de 50 yıldır yenemezsek ne olacak sanki. Pek önemsemiyorum açıkçası. Sadece bizim değil diğer 2 takımında galibiyet alamaması şaşırtıcı gelse de totalde önemsiz bir detay istatistik.

bordoylamavi
tam bir prestij maçıydı onun da içine ettik aynı bjk maçı gibi. 10 kişi kalmış takıma rezil olduk resmen. son golden önce heriflerin üsttten dışarı attığı vuruş asıl %100 goldü o olmadı biz buyrun atın dedik

bahadır2561
O yan hakem varya ongun mudur nedir.

Onun ta

Mehmet BAŞ
Yusuf'un çıkması hatalı.
A. Parmak'ın çıkması hatalı.
Nwakaeme bu kadar kötüyken A. Ömür'ün çıkması hatalı.
Hatalı hatalı hatalı...

Ünal Hocam artık bu değişiklik işini çöz be kardeşim.

batugol
Boş kaldıkça eski maçları izliyorum
Bu takıma fatih tekke gokdeniz ünal hami gibi aynı anda sahada olabilecek ozguveni yuksek adamlar lazım tek sosayla baskıyı kaldıramıyoruz
Bjk fb maçı birbirinin aynısı oldu

ALDENİRO
Faul 97 de oldu. Bize olsa 94.59 da hakemler maçı bitirirdi. İyi oynayamadık o ayrı.

beratika
27.04.2019, 21:23
Allahın cezaları o kadar belliydi ki böyle biteceği. aptal aptal geri yaslanıyorlar.

Uğur KÜÇÜK

5-Trabzonspor şu ilk etapta yazı yazan ki sayfaları geri gidin ve okuyun yazık cidden bu taraftar grubu ile şampiyon olamaz asla. Takımda sorun yok taraftarın bazısı sıkıntılı ve bunlar takıma kadar etki eden bir gudubetlik yaşıyorlar.

7-Bırakın Fener düşünsün kendi evinde son saniye beraberliğe deli gibi sevindiler eziklik onların siz gurur duyun.Eline saglik.

Bu saydiranlar sezon basi kume duseriz laflarini agizlarindan eksik etmiyordu.

Kufur ve hakaret edenlere ceza verecek mi Bmn Yonetimi ?

mete61bordomavi
admin şu hocayı istemeyenleri .bu maç haklı olabilirler fakat genel olarak eleştirenleri bi banlada burası gerçek taraftarlar yorum yapsin....
Bak bak! Gerçek taraftar ölçme aletini mi icad ettin hayırdır birader? Gerçek taraftar ezik futbol ister değil mi? İki pas yapamayan topçuları, oyuncu değiştirmeyi bilmeyen hocayı ister değil mi?
Anlayacağınız yok da biz sahtekar taraftarlar olarak yine de anlarsınız diye yazıyoruz.

artvints
Tamam da kardeşim o yüzden biz taraftarız onlar futbolcu. Bu sebep olamaz ya.
öyle ama aynısı gs'ye ve bjk'li futbolculara da oldu. herkeste aynı sendrom oluşmuşsa, bunun çözümü farklıdır. zaten böyle bir maç olacağını biliyordum. çoğu maçta bunu yaşadık, fiziksel olarak kötüyüz zaten. bir de maç fenerle olunca ekstra yaşadık.

bizim tribün 80'de bitirir mesela maçları, direk olmayacak deyip sahaya onu yansıtırlar. o yüzden böyle bir geleneğimiz yok.

Arda'
27.04.2019, 21:24
Takımın en genç, en dinamik ve koşan oyuncularının çıkmasını izah edecek biri var mı bana? Maç boyu g*tünü kaldıramayan 33 yaşındaki Rodallegayı çıkarma git Yusufu çıkar, Parmakı çıkar Ömürü çıkar tebrikler.

Cemzirih
yav he he her boku siz bilin,biz menegar oynuyoruz.Şu saçma salak laf sokma çabası iyive baydı.İlk okul 4 seviyesi.

Toure ne zaman ortasaha oynamış?

ekuban yusufun yerinde hangi özellikleri ile oynayacak.

Maçı izlerken gözlükleri çıkar bana kalırsa.

Sende aynaua bakarken gozluk tak bence karsindakini kendinden bilir bi hal sezdim . Herhangi bir laf sokma cabasinda degilil senkn egon kabarmis .

Mert Pasa
Hocanın ismi önemli değil bizde standard düşünce maçları takım kendi kendine kazanıyor kaybedilince hoca engel olmuş oluyor

Bence vefasız bir camiayız,bu sene aslında bu krizde şikeciler değil ama bizim kümeye oynamamız beklenirdi ama başkana da yusufa da hocaya da hepsine de sırası geldikçe sövdük yaktık yıktık.

Ugurcan da durdu durdu iki İstanbul deplasmanının uzatmalarında patladı canı sağolsun ama bu iki maç kazanılsa ne durumda olurduk

odyseuys
yahu arkadaş ünal hoca yanlış değişikliklerle 10 kişi kalan rakibine maçı hediye etti. bunu kabul etmek, hazmetmek niye bu kadar zor?
abi ünal hoca benim hemşehrim, çocukluğumun kahramanı, camiada en sevdiğim, büyük saygı duyduğum bir değer. bu konuda objektif olmak benim için de çok zor ama doğru tespit kaybettirmez, kazandırır.

signal
27.04.2019, 21:25
Teknik direktörün her hamlesi oyuncuları daha da geriye itti. 10 kişi biz oynuyor gibiydik. Psikolojik baskıyı kaldıramadı teknik direktör ve oyuncular.

jairzinho
pas olayı alan parselizayonu taktik disiplin bunlar önemli şeyler

misal alanyaspor olamadık.

alanyaspor 10 pozisyon harcadı öne geçti ama baskı yemedi aga.deplasman diyeceksin.olay deplasman değil.öne geçen takım baskı yemiyorsa bu taktik disiplindir.sahaya yayılıştır.

ünal karamanla sadece temel atabiliriz.bu temel atma olayı belki 1 sezon daha olacak .ama 3. sezonda başka bir evreye geçmek lazım

Cemzirih
Oyuncu değişikliklerini ABD başkanı Kenedy yaptı zaten.
Kenedy i bilmem de siz ustun futbol bilginizle kimleri tercih ederdiniz acaba ?

serdaracıl
27.04.2019, 21:26
Hatalı olduğu ortada ama ünal hıcaya saygımız sonsuz. O bizim efsanemiz. Eleştiri olacak ama saygısızlık asla

TS-Tiryaki
Uzun lafın kısası "Hoca" YINE bir maçın anasını ağlattı.

nakzo
Her neyse haketmedik diyelim derbilerde gs harici kaybetmedik bjk yede kaybetmeyecegiz.Defansimiz kotu oyunu orta sahsda tutacak adamimiz yok transfer yapmaliyiz.

jairzinho
27.04.2019, 21:27
ömür olcay şahan değişikliği hataydı.zargo yu almak gereksizdi

uzatmaların uzatmaları oluyor

Sercan Keleş
Abülkadir'in Sadık'a sarı kart aldırdığı ilk pozisyonda o kadar hızlı bilek hareketi yapıyor ki yavaş çekimde topa havada bir kez daha değdiğini şuan görüyorum. İnanılmaz bir yetenek.

Enes Başkaya60
Her neyse haketmedik diyelim derbilerde gs harici kaybetmedik bjk yede kaybetmeyecegiz.Defansimiz kotu oyunu orta sahsda tutacak adamimiz yok transfer yapmaliyiz.

Bugün hosseine çok iyiydi abi ama rakip takımın baskı yaptığı maçlarda bu çocuk ön plana çıkıyor seneye zaten çok iyi bir stoper lazım önce takıma

nakzo
Ünal iyidir bu kadroyla bu kadar ünalla devam edilmelidir.

serdaracıl
Abdüş ortasaya gelir biraz top yapar diye düşündüm ama erken düştü oyundan

Gurbetçi_TS
27.04.2019, 21:28

Tam o pozisyonda dedim, hicbirsey yokken top şb'ye verildi, simdi bu top gidip gol olur, tam şb gibi şeref yoksunu bir takima yakışır bir gol

samway
Su stad da yenemeyiz kesinlikle bu baskıyı hakemler de kaldıramıyor bizim oyuncular da adamlar psikolojik olarak üstünler kaldıramadık 2. Yarı bütün devre defansa yaslandık geliyordu zaten gol tıpki bjk maçı gibi bunu bütün herkes gördü ünal hoca göremedi yine yeni yeniden ...

Sefaenes
bu volkan ayisi kasiniyor yine

Berkan
Hocanın elinde adam var sankide adama sallıyorsunuz kenarda ne alternatifi varda onu kullanamadı. Ünal hoca bu kadroyla yapılabileceğin fazlasını yapmıştır. Futursuz eleştirmek anlamsız.

Tuğrul
Boş kaldıkça eski maçları izliyorum
Bu takıma fatih tekke gokdeniz ünal hami gibi aynı anda sahada olabilecek ozguveni yuksek adamlar lazım tek sosayla baskıyı kaldıramıyoruz
Bjk fb maçı birbirinin aynısı oldu
Futbol kollektif bir oyun.

İki, üç oyuncu ile olacak bir iş değil.

Sahaiçinde ki 11 oyuncu da toplu-topsuz oyunda kaliteli olmalı.

Hüseyin, Houseini, Novak, Abdülkadir Parmak mesafe kateden oyuncular olmadığı için kendi sahamızdan çıkamadık.

Elbette Ünal hoca'nın pas oyunu ve doğru sahaiçi yerleşime sahip organizasyonu olmamasını ilave etmek lazım.

Cemzirih
Bakiyorum hocayi istemeyenlerin bir kismi yusuf u neden cikardin dior diger kisim bu duruma bisey soylemiyor ama onlarda mac suresince top kayiplarindan sonra yusuf a sovmus . Bilge taraftar profilleri .

Arda'
Ya bırakın Ünal hoca cesurmuş yok bilmem neymiş. Bana cesur adam lazım değil kardeşim bana akıllı adam lazım maç boyu kıçını kaldıramayan koşmaya mecali olmayan Rodayı çıkarmayıp Yusufu çıkar Ekubanı sok sonra cesurum de evet. Parmak kötüymüş bilmem ne açın bakın istatistiklere Parmakın 90 dakika oynadığı her maçı kazanmış Trabzonspor beraberliği bile yok ligin ikinci yarısında, oyundan çıktığı 2 maç var Kasımpaşa ve Fb maçı ikisini de son dakikada verdin.

serdaracıl
Şu puanla ligde kalırlarsa kahrolurum

Cemzirih
27.04.2019, 21:29
Nerde konuşuyor ayı ?

Uğur Ö.
Tam o pozisyonda dedim, hicbirsey yokken top şb'ye verildi, simdi bu top gidip gol olur, tam şb gibi şeref yoksunu bir takima yakışır bir gol

Zaten 10 kişi kaldıktan sonra her hareket faul çalındı hemen hemen.

Laundros61
Golden sonra yığıldığım yerden hala kalkamadım çok koydu vallahi.

amour_61
Herkes sinirli ve üzgün , yapacak bir şey yok. Tecrübesizlik ve haftalardır dillere dolanan 22 yıl muhabbeti takımı bu şekilde oynattı yoksa normal futbolumuzla 10 kişiden sonra fark yapardık. Futbolda geriye yaslanmayacaksın.

Emirhan Uludüz
27.04.2019, 21:30
Neyse geçti bitti artık maçın sıralama açısından hiçbir önemi yoktu. Bjk ve Gs götürür bundan sonra ilk üç bunlara ek Başak'la belirlenir. Biz önümüzdeki maçlarda en azından 9 10 puan alalım ki sene sonuna demoralize olarak girmeyelim. Her insanın eksiği olur hocanında belli bazı eksiklikleri var. Ancak gerçekten bu takımda her duruma reaksiyon gösterebilecek şekilde oyuncu değişiklikleri imkansıza yakın. Zaten 3 tane sonradan sokabileceğimiz oyuncu varken zor işler bunlar. Hoca Ersun olsaydı şuan 12. olabilecek miydik acaba? Hoca takımı iyi çalıştırıyor, pas oyunu aşılıyor ve bu çok net olarak sahaya yansıyor. Bunlar yaşı oturmuş futbolcular değil çoğu çok genç ve sürekli üzerine koyacak futbolcular. Seneye bundan daha da iyi oluruz bir sonraki sene de ondan da iyi oluruz bu kadar basit.

Sercan Keleş
Cüneyt Çakır çok çok güzel maç yönetti.

Sefer A.
Ben bunların bu balının taaaaaa gelmişini geçmişini seveyimm yaa yeter yaaa!!
Nasıl seviniyorlar bi de berabere kaldılar diye.
Neyse bu korku onlara yeter, bir de bu ezikçe sevinçleri onlara yeter.
Kendimizi avutmayalim, biz de son pozisyonda berâberligi yakalasak ayni sekil seviniriz Akyazi'da

Hoca ve yönetimin ben üzülse de teselli bulduklarindan emînim,, neyden ? rahat rahat senol'a maçi verebilme ihtimalleri dogdugundan...

Temiz temiz 0-2 yeniliriz, böyle isin taaaaa bilmem neresinin bilmem neresine,, senaryo belli fuzuli yere beklentiye girmeye gerek yok

TS-Tiryaki
27.04.2019, 21:31
Sağolsun Ünal ayı volkana söz hakkı verdi.. saha da susturamadı

mkesen1982
Tartışmasız bu ülkenin en etkili taraftar grubu fenerliler.Adamlar oyuncusunuda ateşliyo,hakemide etkiliyo,rakip futbolcuyuda aptallaştırıyo.Wakayeme neydi öyle ya.Top vermeyen adam 3 metreye pas atamadı.10 kişi kalan takım bizi çıkartmadı seyirci gazıyla.

Mehmet BAŞ
Neyse uşaklar canınızı sıkmayın. Bence bu oyunla maçı kazanmayı hak etmemiştik. Golün son saniye gelmesi nedeniyle canımız sıkıldı. Ama sonuç olarak hak etmemiştik. O yüzden canınızı sıkmayın derim.

Maça gelirsek bence maçın yıldızı Sosa idi. İnanılmaz bir maç çıkarttı. Yusuf bence bugün fena oynamadı. Uğurcan iyi toplar çıkarttı, yan toplarda çok iyiydi. Stoperleri de fena değildi. Bunlar dışında takımın geri kalanı kötüydü.

batugol
Bu takıma oyuncusuna hocasına başkanına saygı duyuyorum
Sene basinda bu takim küme düşer derken
Şimdi şikecileri istanbulda yenemedigimize üzülüyoruz
Onlar şampiyon adayı iken düşmemek için bir puana deliler gibi seviniyorlar
Benim de içim parçalanıyor ama eldeki ile de yetinmeyi bilmeliyiz
Bu takıma en az iki tane lider özellikli oyuncu bulmamız lazim

Trabzonspor 61
27.04.2019, 21:32
Su volkanın kafasına birisi sıkmıyor mu

Laundros61
27.04.2019, 21:32
Nerde konuşuyor ayı ?

Yayıncı kuruluşta

Oğuzhan Fidan
27.04.2019, 21:33
İşte klasik trabzon. Bir maç travmaya nasıl çevrilir hep beraber milyonlar izledi. E gerizekalilar e aptallar böyle futbolmu oynanır adamlar 10 kişi kalmış ilerde 1 tane top tutamıyoruz resmen gelin saldırın havasında top oynuyoruz biz bu gerizekalilara 1 gol daha atsak fişi çekecez ne varsa bu geriye yaslanmada yaslandıkça yaslandılar sağolsun sosacım öyle güzel bi noktada faul yaptı ki gelin ağzımıza sıçın noktası onlarda geri çevirmedi BRAVO ! Gidin 2 3 yiyin gelin şöyle maç vermeyin

Doctore
Yav neyse yine de ben Ünal hocadan memnunum. Daha iyi olacağız Allahın izni ile seneye. Kolay değil zor zamanlardan geçti bu takım. İlk onbiri zor kurduk yeri geldi. Neyse Abdülkadir Ömür ile Yusuf işbirliğinin gol atmasına sevindim. Avrupa için iyi prim olmuştur. Muhtemelen yazın iyi bir bonservis elde edeceğiz birinden veya ikisnden inşallah dipçik gibi adamlar alırız. Yılkı atı gibi, buldog gibi, kaybetmeye tahammülü olmayan. Mevcut onbirin yarısısından fazlası çok genç ve tecrübesiz

ilelebeTS
11'e 11 daha iyi oynarken 11'e 10 olması hoca dahil tüm takıma zarar verdi. 10 kişi sanki biz kaldık.

Full HD
Yazik oldu, ama caniniz sagolsun koclarim.Sizi seviyoruz!

Tuğrul
Golden sonra yığıldığım yerden hala kalkamadım çok koydu vallahi.

Kazanmayı haketmedik.

Şampiyonluk potasında da değiliz.

Hali ile kafaya takmaya gerek yok.

Gümbür gümbür oynasak, futbolun doğrularını yapsak gam yemem.

Fakat Ünal hoca ve takım ümit vermiyor.

Sefer A.
27.04.2019, 21:34
Saglik olsun bu takima kimsenin söz söylemeye hakki yok.
Bence var,, haydi takima olmasa da hocaya bin kere laf söyleme hakkimiz var
Korkak kelimesi ona tam olarak uyuyor en azindan bugün için...
Oynattigi oyun asiri defansif, rakip 10 kisiyken bile; degisiklikleri ise asiri saçma orta sahayi bosaltti ne yapmaya çalisti kimse anlamadi

Hafta içi basin toplantisi düzenleyip yerel basina sallar gaz alir gaz verir olur biter

33. hafta ver senol'a bitir sezonu

bjkye çelme takmayanin taaaaaa............. haydi bakalim

Arda'
Kendimizi avutmayalim, biz de son pozisyonda berâberligi yakalasak ayni sekil seviniriz Akyazi'da

Hoca ve yönetimin ben üzülse de teselli bulduklarindan emînim,, neyden ? rahat rahat senol'a maçi verebilme ihtimalleri dogdugundan...

Temiz temiz 0-2 yeniliriz, böyle isin taaaaa bilmem neresinin bilmem neresine,, senaryo belli fuzuli yere beklentiye girmeye gerek yok

Bjk maçının atmosferini şimdiden görür gibiyim, bu son dakika golü bizi bitirdi zaten kayseriyi falan da yenemeyiz konya maçı da keza zor. O maç laylaylom havasında geçecek çok rahat yenerler bizi artık .

chener
Tüm maçın özeti: Sosa sen muhteşemsin.

serdaracıl
Neyse sağlık olsun

ÖmürKaradeniz61
27.04.2019, 21:35
Yemin ediyorum şöyle ezile büzüle 3 tane yesek böyle yıpranmazdım.Hayattan soğudum 1 saattir herşeyden tiksiniyorum .

jairzinho
bu tür sonuçlar ders alınırsa gelecekte avantaja dönüştürülür. maç 1-0 bitseydi muhtemelen ne baskı yediğimiz konuşulacaktı ne de dirara verdiğimiz pozisyon.

takımda herşeyin güllük gülistanlık olmadığının farkına varmak lazım.gelecek sezonki hamleleride ona göre dizayn etmek lazım.

bu tür sonuçlarda skora fazla takılırsan ise yaptığın iyi şeyleri yıkıp yeniden silbaştan yapmaya başlarsın ki bu da iyi sonuçlar vermez

chener
Keşke sana ayak uyduran bir kişi daha olsaydı

Arif Timurcioğlu
Senaryo: tff

Yönetmen: cüneyt cakır

Oyuncular: Şikebahce

yardımcı oyuncular: bahattin duran, tarık ongun

Yahu arkadaşlar neyi konuşuyosunuz yok onun çıkması hataydı bunun girmesi hataydı.

Senaryo yazılmıs uzatma 5 dakika gol 90+6 küsür.

Çağatay96
27.04.2019, 21:36
Daha kadikoy maclarini inonu maclarini nasil izleyeyim?

Ulan diyordum bu adamlar futbol izlemeyi nasil birakior. Simdi anladik ya bu futbol kadar sacma bi sey yok

Oyun olarak oynamazsan hicbir zaman kazanamazsin. Her sene olusan sampiyonluk umidinin artik olusmayacagini anladim ve gordum

Soner Albayrak
27.04.2019, 21:36
Abi anlamıyorum ki ben bu kadar eleştiriyi ve hakareti. Takım çıkıp aslanlar gibi mücadele etti.

Gol yemezsen ve puan kaybetmezsen her sezon 102 puan toplaman lazım zaten :)

Onur Erçetin
27.04.2019, 21:37
Ünal iyidir bu kadroyla bu kadar ünalla devam edilmelidir.
Kadroda eksikler var bu doğru.Bugün değişiklikler olmasa da gol yiyebilirdik ama bütün bunlar Ünalın yaptığı aptalca değişiklikler yaptığı gerçeğini değiştirmez.Nerede iyi oynayan adam varsa hepsini çıkardı,kötüleri sahada tuttu.

Uğur KÜÇÜK
27.04.2019, 21:37
Haftaya kazanir, tekrar moralleniriz.

Kimse hoca iyi degisiklikler yapti demiyor ama sovulecek bir durum yok.
Bu takimla cidden bu kadar olur.

Sosa'dan baska ortasaha yok takimda.

Bakin Parmakla, cikana kadar her topu ezen Yusuf'la oynadik bugun.

Destege devam etmek lazim.

Bugun iyi oynamadik.
Iyi mucadele ettik ama 30. dakikadan sonra sahada futbol namina hicbirsey yapmadik.

O yuzden bu 1 puani ancak hakettik.

My
27.04.2019, 21:38
Adam orta sahayı boşalttı anasını satayım. Rodeyi sahada tutup eski hastalığı olan Ekulu Rodeli oyuna döndü. Yetmedi orta sahayı hepten boşaltıp 3 stopere döndü. Korkarım bir oyuncu değişme hakkı olsa onda da Uğurcanı alıp Batuhanı sokacaktı oyuna.

TS-Tiryaki
27.04.2019, 21:38
Senaryo: tff

Yönetmen: cüneyt cakır

Oyuncular: Şikebahce

yardımcı oyuncular: bahattin duran, tarık ongun

Yahu arkadaşlar neyi konuşuyosunuz yok onun çıkması hataydı bunun girmesi hataydı.

Senaryo yazılmıs uzatma 5 dakika gol 90+6 küsür.

Prodüksyon: Ünal K.

artvints
27.04.2019, 21:39
bu maçtan sonra takım aşırı yıpratılırsa oyuncular kendi yoluna bakar, ünal hoca gider anadolu'da hocalık yapar. biz de büyük t.direktör gelecek de bizi kurtaracak diye bekleriz. birşey oluşuyor bozmayalım. zaten para yok, mecbur zamandan yiyeceksin. hata neyse düzeltilir. takımda stoperlerden başka defansif oyuncu yok. dolayısıyla baskı yeyince koruyamıyorsun.

Doctore
Tüm maçın özeti: Sosa sen muhteşemsin.

Helal olsun valla adamın boynu kırıla yazdı ama vazgeçmedi en çokta onun emeklerine üzülüyorum. Elinden geleni yaptı. Keşke maaşında indirime gitsede seneyede takımda kalsa diyeceğim ama muhtemelen vedalaşacağız gibi. Olcay, Amiri, Toure, Arjantinli sol bek ile falanda sözleşme uzatılmaz inşallah. Bunlarla uzatacağımıza onun yerine Sosaya 4m euro verelim daha iyi

Oğuzhan Fidan
Bu takıma oyuncusuna hocasına başkanına saygı duyuyorum
Sene basinda bu takim küme düşer derken
Şimdi şikecileri istanbulda yenemedigimize üzülüyoruz
Onlar şampiyon adayı iken düşmemek için bir puana deliler gibi seviniyorlar
Benim de içim parçalanıyor ama eldeki ile de yetinmeyi bilmeliyiz
Bu takıma en az iki tane lider özellikli oyuncu bulmamız lazim

Yav neyse yine de ben Ünal hocadan memnunum. Daha iyi olacağız Allahın izni ile seneye. Kolay değil zor zamanlardan geçti bu takım. İlk onbiri zor kurduk yeri geldi. Neyse Abdülkadir Ömür ile Yusuf işbirliğinin gol atmasına sevindim. Avrupa için iyi prim olmuştur. Muhtemelen yazın iyi bir bonservis elde edeceğiz birinden veya ikisnden inşallah dipçik gibi adamlar alırız. Yılkı atı gibi, buldog gibi, kaybetmeye tahammülü olmayan. Mevcut onbirin yarısısından fazlası çok genç ve tecrübesiz

O adamları sat bi bok alamazsın işte gördüğün yabancılardan seç beğen bunlardan farkı olmayacak. Yerli oyuncakların özellikle altyapıdan gelenler komple tutulmalı takımda. Ünal hocayla devam.

mete61bordomavi
27.04.2019, 21:40
Hocanın derbilerdeki bu korkak tavrı, takımın pas yapmaktan aciz olması, topu ayağında tutaması vs sizin hoşunuza gidiyorsa alın hayrını görün. Kimsenin kalbini kırmak gibi bir niyetim yok.

Sonuç olarak gerçek şu: Hatalardan ders çıkarmıyoruz. Ve artık düşük profilli başarısızlıklara ve takıma, topçulara, hocalara alıştırıldık! Gerçi bu bakış açısı bana pek de yabancı gelmiyor ya! Zaten bu bakış açısı başka bir yerdeki olaylarla aynı yönde ilerlemesi Trabzonspor'un yıllardır neden başarısız olduğunu gözler önüne seriyor zaten.

Ben ise sahtekar bir taraftarım. Bana bakmayın siz!

Arda'
27.04.2019, 21:40
Bjk maçı ve bu maç büyük rezillik birinde 90+8 de yedik birinde 90+6da yedik. İki maç da TD faciası

jairzinho
27.04.2019, 21:41
3 gün sonra unutulucak bir son dakika golü için bu kadar karalar bağlamaya gerek yok

futbolda cl de çeyrek finalde son dakika golü atılıp sonra var-dan gol iptal ediliyor aga.(city tottenham maçı)hemde city nin harika oynadığı maçta.sonra city unutup gitti o maçı ve yoluna devam ediyorlar

özetle son dakika golüne takılıp kalmamak lazım psikolojik olarak.dersler çıkarırsan avantaja dönüştürürsün durumu

bu arada takım henüz 1 yaşında ve genç isimler var kadroda.haliyle tecrübe kazanacaklar daha bu maçlarda.

Fatih K.
27.04.2019, 21:41
Ankaragücü, Bursa, Beşiktaş, Kasımpaşa, Fenerbahçe... Hocanın verdiği maçlar. Başımızda düzgün bir hoca olsa ekle 10 puan lideriz. Şans, direk, bireysel hata vs demiyorum takımın hocasının verdiği puanlar bunlar.

Turgay Atalay
27.04.2019, 21:42
Herseye ragmen Sosa, Ugurcan ve Hosseini mukemmel, Parmak, Ömür ve Yusuf vasat üstü, Novak, Huseyin ve Pereira çaplari kadar oynadi. Nwakaeme efsane olma firsatini simdilik tepti, Rodallega ve Ekuban çok etkisizdi. Bu son üçü maci istese mac Sadik sonrasi hemen biterdi.

Ünal hoca takimi geriye yasladi falan hikaye bunlar. Roda Ekuban ve Nwakaeme ileride zerre miktari top tutamazsa takim mecburen yaslanir.

Mesela benim Olcaydan beklentim oynamasi degil, kart görme pahasina çirkeflik yapip maçi bitirtmesiydi, o da bi halt yapamadi.

Yazik oldu. Sabaha kadar bu fenerli yaratiklarin bögürmelerini stad disinda taskinlik yapip futbolculatina ersun denen gavata ve yönetime saydirmalatini izleyip keyiflenecektim. Hele hele sevmedigim Emre Bol'un "bakin hakli ciktim" deyip kendi camiasina giydirmesini izleyecektim...

karayamayman
27.04.2019, 21:42
Şakın oynayıp; 3 pas yapsak farklı kazanacağımız maç.
Haketmemiştim; golün son dakika olması kötü oldu.
Vakayeme, Yusuf, Abdülkadir, hatta Sosa performanslarının çok altında oynadılar.
Zargo’yu oyuna almak çok saçma bir karardı.

Enes Başkaya60
27.04.2019, 21:44
Ya bırakın hocaya sallamayı Allah aşkına ya şu günlere takımı getiren de Ünal Hoca yapacak birşey yok olacağı varmış desteğe devam bu kadro ile en güzel işleri yaptı hoca bu sahada herkesin eli ayağı bağlanıyor maalesef...

Onur Erçetin
27.04.2019, 21:44
Uğurcan,Hosseini ve Sosa çok iyi oynadı.

Tayfun
27.04.2019, 21:45
Maçtan önce de yazdım, kötü olsalar da böyle bir takım işte ...

Doctore
Herseye ragmen Sosa, Ugurcan ve Hosseini mukemmel, Parmak, Ömür ve Yusuf vasat üstü, Novak, Huseyin ve Pereira çaplari kadar oynadi. Nwakaeme efsane olma firsatini simdilik tepti, Rodallega ve Ekuban çok etkisizdi. Bu son üçü maci istese mac Sadik sonrasi hemen biterdi.

Ünal hoca takimi geriye yasladi falan hikaye bunlar. Roda Ekuban ve Nwakaeme ileride zerre miktari top tutamazsa takim mecburen yaslanir.

Mesela benim Olcaydan beklentim oynamasi degil, kart görme pahasina çirkeflik yapip maçi bitirtmesiydi, o da bi halt yapamadi.

Yazik oldu. Sabaha kadar bu fenerli yaratiklarin bögürmelerini stad disinda taskinlik yapip futbolculatina ersun denen gavata ve yönetime saydirmalatini izleyip keyiflenecektim. Hele hele sevmedigim Emre Bol'un "bakin hakli ciktim" deyip kendi camiasina giydirmesini izleyecektim...

Wakameyi kayarak sakatlıcaktı davarlar adam o yüzden saldı kendini. Aslında akıllı adam lig bizim için zaten bitmiş oda bonusınu çoktan kazanmış niye sakatlık yaşasınki. hem daha çok ihtiyacımız var ona özellikle haftaya

zafer6161
Bak bak! Gerçek taraftar ölçme aletini mi icad ettin hayırdır birader? Gerçek taraftar ezik futbol ister değil mi? İki pas yapamayan topçuları, oyuncu değiştirmeyi bilmeyen hocayı ister değil mi?
Anlayacağınız yok da biz sahtekar taraftarlar olarak yine de anlarsınız diye yazıyoruz.
sahtekar demeyelim biraz ağır kaçar da ,benim gözüm de unal hocayı istemeyenler futbol cahili
hadi söyle bakalım takım bu sene hangi maçta aciz futbol oynadı ???

yorum yapmayın. güldürüyorsunuz
ha bu maç için dersin hoca kötü formsuz o ayri dava
genele vurmayın bari.siz dua edinki unal hoca vardı bu sene

David_LuiZ4
Ünal'ın hamle olarak tek hatası Parmak'ı çıkarıp Toure'yi oyuna almasıydı...Toure'yi oyuna alarak hem stoper tandemini dağıttı hem de markaj ve alan savunmasında adam paylaşımını bozdu..Fazla.savunmacıyla oynamak garanti gol yemeyeceğin anlamına gelmez..Bu ezberci bir bakış açısı ve tercihiydi Ünal için..

Diğer taraftan 10 kişi değil rakip 8 kişi de kalsa yine baskı yiyecektik çünkü bizde nasıl Nwakaeme varsa onlarda da Valbuena gibi bir özel yetenek var..Hem adam eksiltiyor hem iyi orta kesiyor hem üç kişiyi üstüne çekip savunmanın dengesini bozuyor..Ayağa pas yapmayı oyunu soğutmayı beceremezsen bu tip özel yeteneklerin insafına kalmış oluyorsun..İnsafsız Valbuena nitekim golden önce de al da at pası vermişti Dirar'a..

Bizim takım olarak daha alacağımız çok yol var..Bireysel beceriyle değil de takım olarak maç kazanmanın ne derece önemli olduğunu bu maç bize göstermiştir..Takım halinde ayağa oynayan doğaçlama oynamayan oyunu öne geçince soğutmayı bilen beceren bir takım bu akşam 3 puanı farklı bir skorla alabilirdi..

serdaracıl
Helal olsun valla adamın boynu kırıla yazdı ama vazgeçmedi en çokta onun emeklerine üzülüyorum. Elinden geleni yaptı. Keşke maaşında indirime gitsede seneyede takımda kalsa diyeceğim ama muhtemelen vedalaşacağız gibi. Olcay, Amiri, Toure, Arjantinli sol bek ile falanda sözleşme uzatılmaz inşallah. Bunlarla uzatacağımıza onun yerine Sosaya 4m euro verelim daha iyi

Sosa giderse bu takım düşmemeye oynar. Bu kadar net

Kadir
27.04.2019, 21:46
Yazık oldu, bi bitmedi şerefsiz maç. Hiç hoş olmadı, 1 puana olan Sevinç’leri komikti ama.

Oxychen
Volkan otobüsten indirmeye çalışıyor analizciyi. Dikkat etsin de anal girmesinler ona otobüste.

Doctore

Olcaydan bende onu beklerdim ama belli olmaz seneye belki fenere gider fenerdeki bu adam yokluğunda

İbrahim CİHAN
27.04.2019, 21:47
Her şeye rağmen yenmemiz gereken maçtı. Zerre futbol oynasak eze eze yenerdik. Son haftaların yıldızı yere goge sigdiramadigimiz Nwakaeme bile bu maç hiçbir şey oynamadı. Sosa ve Uğurcan dışında işini yapan yoktu. Sosa da son dakika yaptığı tecrübesizlik ile bütün oyununu sıfırladı.

Cemzirih
Volkan otobüsten indirmeye çalışıyor analizciyi. Dikkat etsin de anal girmesinler ona otobüste.

ciddimisin ?

mkesen1982
Bizim için 20küsür yıl sonra yavşakları yenme dışında bi önemi olmayan maç.Taraftarın şu andaki ruh hali neden onca yıl kazanamadığımızı özetliyor.Geriliyoruz topçuda geriliyor oynayamıyor.Gençler boşverin önümüzdeki seneye odaklanın

Soner Albayrak
27.04.2019, 21:48
Baskı yap 2. ve 3. golü bul maçı bitir tamam ama o iş o kadar kolay değil.

Tribün kültürleri bizden iyi, takımlarını sürekli canlı tutuyorlar. Bizde böyle bir durum yok.

O stadyumda BJK ve GS de afallıyor, bize has bir durum değil. Adamlar böyle maçlar için yaşıyor.

O syadyumda FB'yi dayak atarak yenmek istiyorsan Benfica gibi bir takım olman lazım.

zafer6161
27.04.2019, 21:49
Ankaragücü, Bursa, Beşiktaş, Kasımpaşa, Fenerbahçe... Hocanın verdiği maçlar. Başımızda düzgün bir hoca olsa ekle 10 puan lideriz. Şans, direk, bireysel hata vs demiyorum takımın hocasının verdiği puanlar bunlar.

besiktas in ve gs nin başında düzgün hoca var
gs ilk yarı evinde son sıradaki Rizeye puan verdi
bjk antalya ya Sivasa Erzuruma yenildi
avcı desen gördüğünüz gibi

futbolun gerçeği bu
mesela fb nin kadrosu ilk 10 a hatta ilk 5 e girerdi ama şuan hoca yok başlarında
bu şekilde değerlendir

Doctore
sahtekar demeyelim biraz ağır kaçar da ,benim gözüm de unal hocayı istemeyenler futbol cahili
hadi söyle bakalım takım bu sene hangi maçta aciz futbol oynadı ???

yorum yapmayın. güldürüyorsunuz
ha bu maç için dersin hoca kötü formsuz o ayri dava
genele vurmayın bari.siz dua edinki unal hoca vardı bu sene

Aynen Ersun, Rıza falan olsaydı hem küme düşerdik hemde bunlar sözleşmelerindeki paraları son kuruşuna kadar alır öyle giderlerdi

Antonio
çok tuhaf gol kim vurdu kim attı anlamadım.

ilelebeTS
27.04.2019, 21:50
Bunlar tam zeytinyağı

Onur Erçetin
27.04.2019, 21:52
Ekubanı oyuna alıp çift forvete dönüyorsun ama topu bu ikiliye taşıyacak tüm adamları oyundan çıkartıyorsun.Güzel kardeşim o zaman Ekubanı niye oyuna alıyorsun.Şişirdiğin her topu rakip alıyor zaten.Ünala yaptığımız eleştirileri dikkate almayıp konuyu çarpıtan ve olayı Ünalı istemeyenlere getirenler de kötü niyetli oldukları için küfürü hakediyorlar.

Turgay Atalay
27.04.2019, 21:52
Wakameyi kayarak sakatlıcaktı davarlar adam o yüzden saldı kendini. Aslında akıllı adam lig bizim için zaten bitmiş oda bonusınu çoktan kazanmış niye sakatlık yaşasınki. hem daha çok ihtiyacımız var ona özellikle haftaya

Reis saglikli olsun da varsin bu mac kotu oynasin. Cüneyt Cakir guya iyi mac yonetmis gibi gozukuyor ama Cüneyt adam olsa en az 1 topculari daha atilmisti. Mehmet Topal denen patlican suratli ve Isla insanlik disi hareketler yapiyorlar ama nedense hakem gormezden geliyordu.