PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 30. Hafta | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7

Fatih Özkan
25.04.2019, 11:40
Şu Ümraniye denen çöpoğlu çöp takıma elenmemiz cidden büyük rezillik ya Akhisar güle oynaya eledi adamları tam bir komedi.

Hem de ne rezillik.
Aklımı kaçıracak gibi oluyorum hatırladıkça.
Bir de Akhisar bunları eleyince çıldırmamak elde değil. :mad:

EROS87
25.04.2019, 12:16
fenerin kötü gidişi, x maçı, alanya maçı vs. değilde şu kötü sezonda bile gsye bjkye karşı oynadığı oyun dikkate alınarak çıkılmalı maça. şu kadar yıldır kazanamadık psikolojisi de eklenirse yine zor maç olur bizim için. ne kadar rahat olursak, futbol oynamaya zevk almaya çalışırsak o kadar iyi.

Uğur KÜÇÜK
25.04.2019, 13:16
Vayyyyy.
Kulis yapmisiz.

Macin hakemi CUNEYT CAKIR....

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Isko6161
25.04.2019, 13:21
Cücü'yü atamislar..

Fatih Özkan
25.04.2019, 13:22
Hakem Cüneyt Çakır.
Nasıl bir yönetim sergiler sizce ?

Uğur KÜÇÜK
25.04.2019, 13:26
Hakem Cüneyt Çakır.
Nasıl bir yönetim sergiler sizce ?
Huseyin Gocek, Alper Ulusoy ve Cuneyt Cakir Fb tarafindan istenmeyen hakemler.
Ali Palabiyik ve Arda kardesler'e son maclardaki hatali yonetimlerinden sonra, bu maci veremezler.
Halil Umut Meler, Firat Aydinus, Umit Ozturk bizim tarafimizdan istenmeyen hakemler..

Bu maci yonetecek 2 hakem var gibi gozukuyor.
Bulent Yildirim ve Yasar Kemal Ugurlu.

Ama macin hakemi, nasil ki Turkiye'nin en iyisi diye gurur duyuyorlarsa Cuneyt Cakir olmali.

Asil tehlike Suat Arslanboga v.b pisirik birini bu maca atamalari olur.

Cuneyt duzgun mac yonetir, hakkimizi yedirmez.
Bulent orta sekerli mac yonetir, bariz hatalar yapmaz ancak ince ince sikecilerin beraberligine calisir.

Yasar Kemal ise net olarak ev sahibinden etkilenen bir hakem. Bu macta nasil yonetim gosterir, belli olmaz ?

Suat Arslanboga v.b tecrubesiz bir hakem verilirse, Fenerbahce'nin haksiz hakem kararlariyla galibiyeti hayirli ugurlu olsun..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiNacizane benim analizim buydu mac oncesi.

Cucu Avrupada izlendiginden beri kotu mac yonetmiyor.

Bizimle de arasi bozuktu, bariz olarak hakkimizi yiyemez.

Duzgun mac yonetecegini dusunuyorum.

Bu atama ile galibiyete olan inancim artti.

Bence en dogru hakem verildi bu mac ozelinde.

Trabzonspor 61
25.04.2019, 13:27
KÖtünün iyisi. Seyirciden etkilenmezse düzgün yönetebilir. Bülent yıldırım olsa daha iyi olurdu

ffırtına
25.04.2019, 13:31
Bu maç hakeme çok fazla iş düşeceğini tahmin etmiyorum. Sonuçta iki rahat takımın maçı olacak fbnin düşme durumu yok bence çünkü alttaki takımlar çok ama çok kötüler.. Derbilerdeki hava ve fbnin derbi maçlardaki balı olduğu sürece maç kaybetmezler. Muhtemelen öne geçeceğiz ve sonrasında geri yaslanıp golü yiyeceğiz bu durum Türk futbolunun hastalığıdır. Ne yazık ki biz bu hastalığın müptelasıyız.

emrahtuna
25.04.2019, 13:32
ben hiç sevmem cüneyt çakırı keşke fırat aydınus olsaydı..

61_Hasan_69
25.04.2019, 13:34
Hakem atamasını begendim

ilelebeTS
25.04.2019, 13:41
Cüneyt’i istemiyordum ama diğer maçlara atanan hakemlere bakınca şükrettim. Tam eyyam haftası olmuş.

artvints
25.04.2019, 13:46
hakemlik birşey olmaz diye bekliyorum. fenerliler bile artık bu içerideki galibiyet muhabbetinden sıkıldı, bununla oyalanıyoruz kupa alamıyoruz diye konuşuyorlar. alanya maçındaki futbol olmasa biraz daha rahat maç olabilirdi, o maça çok kızmışlar. onur'un saçma sapan gol yediği sene en rahat seneydi, kolayca yenebilirdik bu maç biraz daha zor olur ama belki tedirginlikten faydalanırız.

Sefer A.
25.04.2019, 13:50
Cüneyt’i istemiyordum ama diğer maçlara atanan hakemlere bakınca şükrettim. Tam eyyam haftası olmuş.
gs yensin sampiyon îlan ederim ben simdiden :)
Onu geçtim de, Bursa-Akhisar gibi önemli bir karsilasmaya salak SerkanCinar verilir mi yaa... manyak bunlar
bjk zâten yenerdi, HalilUmut ile saglama aldirdilar isi resmen, iç saha hakemi...

Tayfun
25.04.2019, 13:54
Maça dair umudum azdı, Cüneyt denen karın ağrısı atanmış. Tam bir MAL bu adam .

tamuğ yamtar
25.04.2019, 13:56
Cüneyt Çakır 3 yıl sonra Kadıköy’de ki ilk maçına çıkacakmış.

4 yıl sonra da bizim maça atanmış.

Bizim en son içeride ki Gs maçını yönetmişti herhalde.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlker Yazıcıoğlu
25.04.2019, 13:58
Bülent'e tercih ederim cücüyü ama nefretim daha soğumamıştır kendisine...

Eyyamcılık yapmasın, adam gibi maç yönetsin bir zahmet...

Uzun süreden sonra fener maçına atandı...

Bakalım...

Uğur KÜÇÜK
25.04.2019, 14:03
Bülent'e tercih ederim cücüyü ama nefretim daha soğumamıştır kendisine...

Eyyamcılık yapmasın, adam gibi maç yönetsin bir zahmet...

Uzun süreden sonra fener maçına atandı...

Bakalım...O zamanlar net operasyon hakemiydi Cucu.

Simdinin Halil Umut Meleri gibi.

Ben atamayi begendim.

Net olarak iyi mac yonetecek Cucu.

Sosyal medyadan da biraz yuklenir Trabzonspor taraftari eski olaylara binaen.

Benim galibiyetim umudum artti.

Skor tahminim 2-0

Yukses sesle soyleme zamani geldi bunu.

İlker Yazıcıoğlu
25.04.2019, 14:05
İnşallah Uğur, bakalım...

Mehmet Fatih Silik
25.04.2019, 14:06
Cücü VAR pozisyonlarinda hic olmazsa gidip izliyor. Gidipte göremeyenleri de gördük.
Kendi itibarini yok etmek istemeyecektir. Sadece TR'nin degil FIFA ve UEFA'nin da gözde hakemlerinden.
Umarim adaletli mac yönetir yoksa sittin sene iki takimin macina cikamaz.

hay1699
25.04.2019, 14:07
Yeri değil ama premier lig maç yayınlarında adamlar kaç açıdan veriyorlar maçı, yayın kalitesi de marka değerini arttırıyor bence. Şimdi bizim maçı 3. Lig maçı gibi karşıdan verecekler gene. Kaç para lan bi kamera :)

UĞUR DURTAŞ
25.04.2019, 14:30
(H) CÜNEYT ÇAKIR (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18626)
(Y) BAHATTİN DURAN (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18630)
(Y) TARIK ONGUN (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20274)
(D) ABDULKADİR BİTİGEN (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20372)

**

En son bizim maçı yönettiği tarih: 19 EYLÜL 2015

4 yıla yaklaştı....

çok sakin ve mutluyum.

bu hakem camiasını o kadar yakından tanıyorum ki ....

bu cüneyt denen adam

cumartesi günkü maçımızı yönetecek

kolay kolay yanılmam.

yeneriz yeniliriz berabere kalırız

bu sonuçlar olabilir...

emin olduğum yanılmayacağım tek konu;

bizim için hatasız bir maç yönetecek

hatta ve hatta

takdir haklarınız bir çoğunu lehimize çalacaktır

4 yıldır maçımıza verilmeyen çakır.

oflubektas
25.04.2019, 14:32
Haminin tipik gol sonrası sevinçleri :sevinç:

Adam o kadar kendinden geçiyor ki saçma saçma hareketler yapıyor.

En ilginci Lyon deplasmanında attığı 3.gol sonrasıydı. Aynı anda hem horon etmek, hem göbek atmak, hem heybetli heybetli koşmak, hem de kulübeyle sevinç yumağı olmak istemiş, hiçbirini başaramamıştı :)

İ. SARAL
25.04.2019, 15:01
En önemlisi VAR daki hakem, o kim?

ÖmürKaradeniz61
25.04.2019, 15:30
Çok enteresan yıllardır Trabzonspor maçı yönetmemek için araya adam sokan cüneyt çakır bu maçı yönetmek istedi.Bakalım herkes hazırlıklı olsun.

Gökhan Balcı
25.04.2019, 15:58
gs yensin sampiyon îlan ederim ben simdiden :)
Onu geçtim de, Bursa-Akhisar gibi önemli bir karsilasmaya salak SerkanCinar verilir mi yaa... manyak bunlar
bjk zâten yenerdi, HalilUmut ile saglama aldirdilar isi resmen, iç saha hakemi...

Bu nasıl iç saha hakemi ki geldi bizi hem içeride hem dışarda doğradı sefer :D

E. Okan Bülbül
25.04.2019, 16:00
Arkadaşlar fener maçına giremiyoruz sanırım, öyle yazıyor. Fakat ben bilet almaya çalışırken tribünün bazı bölgelerinden bilet alabiliyorum. Maraton üst ve Fenerium üst gibi. Passoligim TS bu arada. Bileti alırsam gişeden döndürürler mi beni?

Sefer A.
25.04.2019, 16:01
Bu nasıl iç saha hakemi ki geldi bizi hem içeride hem dışarda doğradı sefer :D
basak ayri onlari saymiyorum aga :D :p içerdeki fb maçini dogrusunu söylemek gerekirse iyi yönetmisti hattâ hafiften bizi kayirmisti gibi... o maç için aksini söylemek tamâmen ön yargi... bjk ile deplasmandaydik, iste orda tam iç saha hakemligi yapmisti hirbo herif

emrahtuna
25.04.2019, 16:03
bu mesajda bana daha enteresan gelen cüneyt çakırın araya adam sokarak bizim maçımızı yönetmemek istemesi..bende sanıyorum ki bizim yönetimin veya lobinin etkisiyle cüneyt bizim maçlara verilmiyor..
Çok enteresan yıllardır Trabzonspor maçı yönetmemek için araya adam sokan cüneyt çakır bu maçı yönetmek istedi.Bakalım herkes hazırlıklı olsun.

nakzo
25.04.2019, 16:04
fenerbahçeyi yenebilirsek 3.olabiliriz gs nin bjk yi yenecegini bizimde bjk ye kaybetmeyecegimizi düsünüyorum.Hakem degilde yakarsa bizi kötü defansımiz yakar.

Gökhan Balcı
25.04.2019, 16:08
basak ayri onlari saymiyorum aga :D :p içerdeki fb maçini dogrusunu söylemek gerekirse iyi yönetmisti hattâ hafiften bizi kayirmisti gibi... o maç için aksini söylemek tamâmen ön yargi... bjk ile deplasmandaydik, iste orda tam iç saha hakemligi yapmisti hirbo herif

Fener maçında doğru özellikle aklımda kalan valbuena abdülkadir pozisyonu var. Ama o adama kesinlikle güvenmiyorum. Yüzü temiz adamdan korkacaksın vallahi Fırat da böyleydi. Neyse ben çakırdan ümitliyim iyi maç çıkaracaktır

Enes Başkaya60
25.04.2019, 16:09
fenerbahçeyi yenebilirsek 3.olabiliriz gs nin bjk yi yenecegini bizimde bjk ye kaybetmeyecegimizi düsünüyorum.Hakem degilde yakarsa bizi kötü defansımiz yakar.

Hüseyin Türkmen yerine Zargo oynayacak herhalde bu maç abi belki hayırlısı budur bakalım...

artvints
25.04.2019, 16:12
https://youtu.be/RXeoU4K8UpY

aynen bu şekilde tokatlamamız lazım fener'i.

ÖmürKaradeniz61
25.04.2019, 16:21
bu mesajda bana daha enteresan gelen cüneyt çakırın araya adam sokarak bizim maçımızı yönetmemek istemesi..bende sanıyorum ki bizim yönetimin veya lobinin etkisiyle cüneyt bizim maçlara verilmiyor..

Türkiyede zaten hakemlere sormadan hiçbir maça kendileri kafalarına göre atama yapmıyor. Hakem onay verirse maçlara veriliyor.

Sefer A.
25.04.2019, 16:23
Fener maçında doğru özellikle aklımda kalan valbuena abdülkadir pozisyonu var. Ama o adama kesinlikle güvenmiyorum. Yüzü temiz adamdan korkacaksın vallahi Fırat da böyleydi. Neyse ben çakırdan ümitliyim iyi maç çıkaracaktır
Ben de pek güvenmiyorum, en güvendigim Ümit hiyari idi, gördük...
Cücü'ye de güvenmem, 4 yil sonra bizim maçimizi yönetecek ama fbnin de 3 yil sonra mi neymis, berâberlige ayarlamaya çalisir

Sefer A.
25.04.2019, 16:29
İşte Spor Toto Süper Lig’i 30. hafta hakemleri…

26 Nisan Cuma

20.30 Medipol Başakşehir - Göztepe : Suat Arslanboğa

27 Nisan Cumartesi

16.00 Çaykur Rizespor - Demir Grup Sivasspor : Halis Özkahya
16.00 Antalyaspor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor : Fırat Aydınus
19.00 Fenerbahçe - Trabzonspor : Cüneyt Çakır

28 Nisan Pazar

16.00 İstikbal Mobilya Kayserispor - Aytemiz Alanyaspor : Koray Gençerler
16.00 Bursaspor - Akhisarspor : Serkan Çınar
19.00 Beşiktaş - MKE Ankaragücü : Halil Umut Meler

29 Nisan Pazartesi

20.00 Evkur Yeni Malatyaspo r- Kasımpaşa : Serkan Tokat
20.00 Atiker Konyaspor - Galatasaray: Mete Kalkavan

AYRINTILAR >>>https://www.61saat.com/futbol/fenerbahce-trabzonspor-macinin-hakemi-belli-oldu-2-h638792.html

Karasoy
25.04.2019, 16:40
Yenersek Şampiyonluk şansımız olabilir mi acaba :) Yarın Başakşehir'in Göztepeye kaybettiğini düşünelim..

Sefer A.
25.04.2019, 16:45
Yenersek Şampiyonluk şansımız olabilir mi acaba :) Yarın Başakşehir'in Göztepeye kaybettiğini düşünelim..
Araya diger takimlar girer bize kalmaz o is... yarin basak yensin...
Son haftaya sampiyonluk olasiligiyla girsek, Rize çelme takar "intikam" alir

DeAgLeMaNyAq
25.04.2019, 18:04
Yeni MHK'nin ligin kalan maçlarından birinde Cüneyt Çakır'a görev vermesi bekleniyordu fakat bu maçın FB'ye denk gelmesi enteresan oldu. Cüneyt hak yemezse, bizimkiler panik yapmazsa, FB de seyircinin baskısıyla ölüm kalım maçına dönüştürmezse maçtan yenilmeden ayrılabiliriz. Açıkçası şartlar ne kadar lehimize gibi gözükse de galibiyeti zor görüyorum ama yine de belli olmaz...

UĞUR DURTAŞ
25.04.2019, 18:19
*
bizim maçlara verilmemesini bizler istiyorduk.cüneyt çakır değil.
araya adamı bu hakem sokmadı,bizler istemediğimiz için,başta yönetim olmak üzere siyasi gücümüzü de sokarak bizim maçlara verilmiyordu.

deniz ateş bitnelde olduğu gibi.
ümit öztürk ve halil umut melerde olacağı gibi....

titanic
25.04.2019, 20:19
Hakem ataması biim için olunlu olarak değerlendirilebilir.çünkü kariyerli bir hakem bunca yılını üç beş fenerli mutlu olacak diye heba etmez. orta hakemliği var hakemliği ile bir tutmamak gerek.
oyun olarak üstün olan taraf biz olacağız ancak bu tür maçlarda beceriksizliğin telafisi olmaz beşiktaş maçında da beceri noksanlığından puan kaybetmiştik buldum mu atacaksın bu maçta da bol bol atacağımıza inanıyorum skor tahminim her zamanki gibi 0-5 insallah bu defa tutturma imkanım olur

Kamil Çakmak
25.04.2019, 20:28
Bir kac sayfa once hakem faktorü olmaz ise yeneriz demistim. Bugün de anlasildiki hakem faktörü olacak. Hakemi de yenecek basariyi inadi yakalamamiz lazim.

artvints
25.04.2019, 21:38
Kupa takimi akhisarspor bir supriz yapmazsa 3. luk daha da kiymete bindi. Direk gitmek cok onemli.

hay1699
25.04.2019, 22:37
Kupa takimi akhisarspor bir supriz yapmazsa 3. luk daha da kiymete bindi. Direk gitmek cok onemli.

4. de tek ön eleme ile gidecek, o da önemli.

Uğur KÜÇÜK
25.04.2019, 22:37
Malatya'nin yedekleri bizim macta bugunki ilk 11'nden daha iyi mucadele etti.

Kamara, Adem, Guilherme bugun oynamasa daha iyi olurdu.

Bu hafta kazanmak cok onemli bir hale geldi.

Eger bu maci kazanirsak, ligi 3. bitirecegimize neredeyse eminim.
Cunku Bjk'in lige havlu atacagi mac Gs deplasmani olacak.
O mactan puan alma ihtimalleri yok bana gore.
Gs puan kaybederse ancak deplasmanda olur bu.
Orada ilk 2 umidi bitince, parasi odenmeyen futbolcular ( Adriano, Quaresma ve son haftaki Medel'e yenileri eklenecek, Lens gibi, Kagawa gibi, digerleri gibi )

Bjk'i net olarak yeneriz kendi sahamizda bu sene, o maca baya eksik gelecegine eminim neredeyse Bjk'in.

O yuzden Cumartesi aksami galibiyet sart.

Uğur KÜÇÜK
25.04.2019, 22:43
Kupayı kazanan takim direk gruplara kalıyor.
Ligde 3. olan takim bir ön eleme maci, bir de play off maci oynuyor. ( Toplam 2 mac )
Ligde 4. olan takim iki ön eleme maci, bir de play off maci oynuyor. ( Toplam 3 mac )

Ancak kupayı ligi ilk 2'de bitiren bir takım kazanırsa ( gorunuse gore Gs ligi ilk 2 icinde bitirecek ) ;

Ligde 3. olan takim direk gruplara gider.
Ligde 4. olan takim bir ön eleme maci, bir play off maci oynar. ( Toplam 2 mac )
Ligde 5. olan takim iki ön eleme maci, bir play off maci oynar. ( Toplam 3 mac )

Bu sene uzun yillardir Avrupada olmadigimiz icin, play off musabakasi oynarsak kesin olarak seribasi degiliz.

Gecen sezon play off musabakasinda Sevilla gibi bir takim vardi.

Bizim de kura sansizligimizi dusunursek, kesinlikle ligi ilk 3 icinde bitirmek cok onemli.

Borcu kapaticaz ve oyuncu satisindan iyi paralar kazanicaz diyorsa yonetim ve teknik kadro, kesinlikle Uefa kupasinda grup maclari oynamali bu kadro.
Bu yuzden de, kalan 5 macin her birini final gibi oynamali.

redbul
25.04.2019, 22:47
cumartesi akaşmı oynanacak şikebhçe naçı için idaaa şikecilere 1.75 bize 3.00 beraberliğe 3.30 oran çıkmış kendimden biliyorum çok iddaa oynadığım için genelde ev sahiplrine verilen 1.75 lik oranlar genelde patlıyor uamrım bu maçta da patlar maçı kazanırız 2 den 2 olur umarım

Uğur KÜÇÜK
25.04.2019, 23:14
Cumartesi aksami Rodellaga oynamali.
Ersun Yanal ile bir hesabi vardir.

Bu maci hatirladiniz mi ?
Kayseri'ye sahamizda yenildigimiz musabaka.

Ve oyundan cikan isim, o macta tarafli tarafsiz herkesin sahada en cok begendigi Rodellaga.

Ve o macta 1 gol atan Rodellaga.

Ve Ndoye gibi bir kazmaya ragmen, neredeyse 2 sene yedek kalan ve oynayamayan Rodellaga.

https://twitter.com/tsanaliz/status/860864353574301696?s=19

Emirhan Uludüz
26.04.2019, 01:45
Ersun Yanal ile hesabı olmayan mı var takımda? Büyükbaşlar gidince ve ardından her kesimden toplanan takdirin sonucu olacak ki Ersun sonrası forma bulan her futbolcu geçen sene kötü giden şeylerin baş nedeni olarak sorumlu olsa da olmasa da Ersun'u görüyordur. Ancak Fenerbahçe o kadar kötü olmasına rağmen derbi maçlarında direnç gösteriyor bu da diğer maçlarda sahaya yansıyan özgüvensiz futbolları olmayacak demektir. Büyük takımlar aralarında özgüven eksiği olmadan maç yaparlarsa sonucu belirleyecek birkaç şey kalıyor; Stadyum, gerginlik <> rehavet durumu, seyirci baskısı ve geçmişten gelen olumlu, olumsuz etkilerin tümü. Genel bir değerlendirmeyle Stadyum üstünlüğü ve geçmişten gelen galibiyet serisinin getireceği olumlu etkiler Fenerbahçe'nin yanındayken, herkesin takdirini toplayan futbol ve bu seneki avrupa hedefine neredeyse ulaşmanın verdiği etkiyle psikolojik olarak baskıyı aşmış olarak başlayacağımız bir maç olacak olması da bizim lehimize. Ne olursa olsun ligin ilk yarısında 8,9 gol atabilecekken neredeyse berabere kalıyorduk Fenerle bunlar şans faktörü ancak iki takımı da şu an değerlendirince 20 yıllık bir serinin ezici yanı bu maçın sahada da dengede gideceğini gösteriyor bana. Ne biz ezeriz ne Fener ezebilir. Ayrıca şu yok 20 yıl önce Ünal topçuydu gol attı kazandı, şimdi hoca bakalım bu sefer tekrardan devirebilecek mi geyikleri de Trabzonspor'un yıldan yıla camia olarak ne kadar küçüldüğünü gösteriyor. Sanki Barcelona ile Liverpool ile oynuyoruz da 20 yıl önce devirmişiz geyiği yapılıyor. Kazanırsak Trabzonda herkes sokağa çıkar kutlarmış falan zaten maça 1-0 geride başladık bu tipler yüzünden farkında değiller. Futbol bu herkesin ayağı var fenerin tarihinde çöp olarak anılacak futbolcular Zidane, Messi kesilir neye uğradığımızı şaşırırız bence bu geyikleri bırakalım saha dışı faktörlerdeki handikapımızı güzel pas oyunumuzla yok edelim vuralım geçelim. Futbolcuların bu maçı olduğundan büyük görmesi hayra alamet olmaz.

DeAgLeMaNyAq
26.04.2019, 02:12
Kupayı kazanan takim direk gruplara kalıyor.
Bu sene uzun yillardir Avrupada olmadigimiz icin, play off musabakasi oynarsak kesin olarak seribasi degiliz.

Gecen sezon play off musabakasinda Sevilla gibi bir takim vardi.

Bizim de kura sansizligimizi dusunursek, kesinlikle ligi ilk 3 icinde bitirmek cok onemli.

3.tur ön elemesindeki kuraya bağlı olarak play off'ta seri başı olma ihtimalimiz var. Tabii bunları konuşmak için çok erken. Önce bir UEFA lisansını alıp elemeleri geçelim...

ffırtına
26.04.2019, 08:29
Bu maçı kazanmamızın tek bir yolu var taktik hakem vs. hepsi boş.. Bu maça iddaada 1-0 çifte şans oynuyum her türlü 2 gelir. Kesim çözümdür. :)

Kaya
26.04.2019, 08:57
Bu maçı da alırsak Ünal hocaya ne kadar teşekkür etsek azdır...

Kağıt üstünde galibiyete yakınız ancak bu tip maçların havası farklı oluyor. İlla ki farklı bir gözle hazırlanıyor rakip ama biz maçın hiçbir anında disiplini bozmaz isek muhteşem bir sonuç alabiliriz...

Allah yardımcıları olsun.

ÖmürKaradeniz61
26.04.2019, 09:09
Eski oyuncumuz faty papy kalp kirizi geçirerek hayatını kaybetmiş.28 yaşında gencecikmiş daha üzüldüm vallaha.

MetehanS
26.04.2019, 09:16
Fenerbahçe forumlarında da hakem seçimine tepki var. Onlara göre Cüneyt Çakır 1 numaralı fenerbahçe düşmanı ve maçı kesinlikle TRABZONSPORumuza verecekmiş :D

maçkali616161
26.04.2019, 10:39
hakem bir kelek yapmazsa geriye düşsek bile maçı çevirebileceğimizi düşünüyorum ,ayrıca Kadıköyde'ki son 6 maçta bizi sadece 1 kez yenebilmişler Kadıköy'de biz onları yenemiyoruz ama onlarda bizi yenemiyor :)

Kadir
26.04.2019, 10:42
Günlerdir Fenerli iş arkadaşlarımla dalga geçiyorum, adamların galibiyetten zerre umudu yok.

Beraberliğe bile tahammül edemem, alın ulan bu maçı!

Kenan Berber
26.04.2019, 10:57
Araya diger takimlar girer bize kalmaz o is... yarin basak yensin...
Son haftaya sampiyonluk olasiligiyla girsek, Rize çelme takar "intikam" alir

Bu sezon artık son haftaya şampiyonluk umuduyla girme ihtimalimiz çok zor hatta hayal , olurda girersek rize nin çapı bahsettiğiniz olaya yetmez. Her ne kadar Trabzon'a düşman kesilen bir grubu olsa da o şehirde binlerce Trabzonspor taraftarı var. Kimliğinde Trabzon yazanları almasalar dahi , Rize'li Trabzonsporlular doldururu stadı.

Zaten koskoca Trabzon şehri rizeye taşınır o maç için. Böyle küçük rakiplerden korkacak çekinecek bir camia değiliz çok şükür gereksiz büyütmeyin.

(Rizeli falan değilim savunduğumu düşünerek bu kanıya varmayın.)

bahadır2561
26.04.2019, 11:14
Yeniliriz

Uğur KÜÇÜK
26.04.2019, 11:26
_________________Harun__________________

Isla____Neudstater____Skrtel____Hasan Ali

____________Topal______Jailson__________

Dirar___________Elif ( Zajc )______Valbuena

_________________Soldado________________

Karsimiza cikacak takim bu.
Sikecilerin son maclarina bakarak, cok rahat kazaniriz diye aldanmamak lazim.
Bizim taraftarimizda bu hava olustu biraz.

Ben de kazanacagimizi dusunuyorum ( hakem aciklandiktan sonra ) ancak kolay mac olacagini da hic sanmiyorum.

Avantajlarimiz Serdar Aziz yoklugunda Sadik'a guvenmeyen Ersun Yanal, uzun suredir forma giymeyen ve fiziksel acidan ne durumda oldugu belli olmayan Neudstater'i oynatmasi gibi gozukuyor.

Son haftalarda form duzeyi cok kotu olan Isla'nin oynayacak olmasi.

Yedekten girerek oyunu cevirebilecek topcularinin olmamasi.

Dirar'in son haftalardaki formundaki dusus.

Dezavantajlarimiz ise seyirci baskisi, Jailson'un ( kadrolarindaki tek enerjik ortasaha ) oynayacak olmasi, nispeten defansif bir kadroyla karsimiza cikip cok fazla pozisyon vermeyecek olmalari.

Bu macin kilidini cozecek isimler Omur ve Yazici olur.
Omur'un son haftalardaki gibi tek bir bolgeye hapsolmayip hareketli oyununa devam etmesi ve Yazici'nin kaleyi gordugu an mermi gibi attigi sutlar isimizi cok kolaylastirir.

Sol kanattan saldirmamiz cok mantikli degil bu musabakada. Cunku ne kadar cok formda olmasalar da, Dirar ve Isla ile orayi kapatabilirler.

Bu macta bizim icin maden sag kanattan kucuk ucgenler kurarak saldirmakta.
Sosa - Pereira - Yusuf - Omur ve Parmak ile bunu cok rahat yapabiliriz.

Duran toplara dikkat. Neudstater ile gol bulabilirler.
Mumkun mertebe korner bile vermemek lazim bu macta.

Harun'un uzagi gorme problemi var. Bursaspor da oynarken yerel basini cok kez dile getirdi bu sikintiyi. Dikkat edin Yazici'nin costugu maclar genelde Harun'a karsi bol bol uzaktan sut attigi Fener ve Bursa maclaridir ( Harun'un oynadigi takimlar )
Ben bu macta yine Yazici'dan umitliyim.

Geriye dussek de, bu maci cevirebiliriz diyorsak, anlayin ki bu takim olmustur.

Bu guveni taraftara vermek onemli bir olay.

Macin anahtari her bolgede pres ve topa sahip olmak.
Topu hizlica gezdirmek.

Bunu yapabilirsek kazanacagiz insallah.

HOPA'LI TS'Lİ
26.04.2019, 12:23
Yenersek Trabzon yıkılır.
Hakemler müsaade ederse maç bizim

Arda'
26.04.2019, 12:27
Fb bizim sol kanada önlem alacaktır özellikle Nwakaeme topu alınca 2 kişi basacaklar büyük ihtimal diğer oyuncuların devreye girmesi lazım artık haftalardır adam tek başına taşıyor takımı Yusuf özellikle bişeyler yapmalı kaç maçtır dolanıyor sahada.

artvints
26.04.2019, 12:34
.................uğurcan
pereira....toure....hosseini....novak
.............sosa.....parmak
....ömür........yazıcı..........nwakeme
................rodallega

böyle çıkacağız büyük ihtimalle.

baştan sona top oynayacağız. üstümüzde baskı yok, ünal hoca takımın gücünü deneyecek, skor almak için ufak defansif taktikler üzerinde duracağını sanmıyorum.

ersun'un taktiğini biliyoruz. mutlaka önde baskıyla başlayacaklardır. maçın başında sağlam oynarız. top kazanıp hızlı atak yapabilecekleri bir oyunla başlamaya gerek yok. kenarlara uzun oynayıp, biz baskıya gideriz.

son maçlarda top kayıplarında ikili üçlü baskılar yapıyoruz. ünal hoca bunun üzerinde duruyor ama mesafelerle ilgili sorun var. sahaya çok geniş yayıldığımız için tam verimli olmuyor baskılar. deplasmanda biraz daha yakın ve dar mesafede durmamız gerekir. bu açılıp kapanmalar işin özü zaten. hoca ve kadro istikrarı yakaladıktan sonra sürekli gelişecek bir olgu. bu hücum zenginliğinin üzerine işin geometrisine girdiğimizde baya iyi bir takım olabiliriz, yeter ki transferde bulduğumuz formülleri bozmayalım.

maç kolay olmaz çünkü baskıyı seven bir takım değiliz. fiziksel özelliklerimiz de düşük olduğu için defanstaki tedirginlik oyuna yansıyor. yine iyi bir sonuç bekliyorum çünkü bizim takımda skor canavarı var, illa ki birşey yapacak.

soldado çok hareketli ve akıllı bir oyuncu. çok iyi bir golcü değil ama iyi pozisyon hazırlıyor. o yüzden stoperler soldado'nun peşine takılıp alan boşaltmamalı.

Laundros61
26.04.2019, 12:40
Cumartesi aksami Rodellaga oynamali.
Ersun Yanal ile bir hesabi vardir.

Bu maci hatirladiniz mi ?
Kayseri'ye sahamizda yenildigimiz musabaka.

Ve oyundan cikan isim, o macta tarafli tarafsiz herkesin sahada en cok begendigi Rodellaga.

Ve o macta 1 gol atan Rodellaga.

Ve Ndoye gibi bir kazmaya ragmen, neredeyse 2 sene yedek kalan ve oynayamayan Rodellaga.

https://twitter.com/tsanaliz/status/860864353574301696?s=19

Yalnız video da dikkatimi çeken şey 33 yaşında adamı 21 yaşında adam sakinleştirmeye çalışıyor yusuf bu takımda kaptanlığı hakkediyor

TS61_NL
Maci alirsak ilk 3 hedefimizi son maclarda percinlestiririz, fb ise sezon sonuna kadar kume dusme korkusu ile yasar. Oyuncularimizin bir cogu bu macin sadece 1 mactan ote oldugunu cok iyi biliyor ve bu bilincle sahaya cikacaklarindan adim gibi eminim. Guveniyoruz size kaplanlar, vurdugunuz gol olsun insallah, basarailar

TS61_NL
Normal sartlarda sanslar esit diyecegimde Kadikoyde en son ne zaman normal sartlarda maca ciktigimizi bilen 2 adim one ciksin. Ben asil bu sene hakemler ve VARin sacmaliklari yuzunden kaybettigimiz puanlara uzuluyorum (Ankaragucu, Antalya, bjk ve gs deplasmanlari + basaksehir icerde). Bunun ustune sacma sapan puanlar kaybettigimiz Alanya maclarinida ilave edersek nasil firsat teptigimizi daha iyi anlamis olacagiz. Umarim son haftalardaki performansimizi gelecek sezonun tumune yayabiliriz, iste o zaman bu takim ve taraftar hak ettigini sezon sonunda yasayabilir

nakzo
26.04.2019, 13:08
Bu kadroyu 4.yapabildigi icin ünal hoca başarılıdir nokta.Yönetimin basarılı sayılabilecek hicbir yönünü göremiyorum ünal hocayla devam edilmelidir.

Sefer A.
26.04.2019, 13:27
Bu sezon artık son haftaya şampiyonluk umuduyla girme ihtimalimiz çok zor hatta hayal , olurda girersek rize nin çapı bahsettiğiniz olaya yetmez. Her ne kadar Trabzon'a düşman kesilen bir grubu olsa da o şehirde binlerce Trabzonspor taraftarı var. Kimliğinde Trabzon yazanları almasalar dahi , Rize'li Trabzonsporlular doldururu stadı.

Zaten koskoca Trabzon şehri rizeye taşınır o maç için. Böyle küçük rakiplerden korkacak çekinecek bir camia değiliz çok şükür gereksiz büyütmeyin.

(Rizeli falan değilim savunduğumu düşünerek bu kanıya varmayın.)
Kesinlikle haklisin ama bence düzen izin vermez bizim orda kazanip sampiyon olmamiza,, onlarin gazini almak için aleyhimize bitirtirler,,, yoksa koskoca sehir de tasinir ordaki Trabzonsporlular da stadi epey doldurabilir, o ayri

El Cordobes
26.04.2019, 13:38
Ligin ikinci yarısından beri düşüncem şu ki bu takım hiçbir maça net favori olarak çıkamaz. Defansif zaafiyetler başta olmak üzere halen düzeltemediğimiz eksiklerimiz var. Defans tandemi sorunlu, hatlar arası mesafelerimiz açık, topu geri kazanma süremiz uzun, duran toplarda eksiğimiz var. Bu takım her maç gol yemeyi vadediyor. Ancak şöyle de bir durum var ki bu kadro her takıma gol atabilecek yetenekte. Neyin ne olacağını maçta göreceğiz.

Aslında bu maç psikolojik yanı ağır basan bir maç. Bu sezon sıkça şahit olduğumuz gibi. Rakibin puan cetvelindeki durumu, kadıköyde kazanmam ve şikecilerle aramızdaki husumet. Beni ümitlendiren nokta bu sezon bunun gibi birçok psikolojik eşiği başarıyla geçtik. Umarım yine aynı başarıda atlatırız.

Özetle uçmamak lazım. Şikeciler bu sezon kötü ama büyük maçları iyi oynadılar.

Sefer A.
26.04.2019, 13:51
fb bu sene ligde iç sahada 14 karsilasmada 6 g - 6 b - 2 m
kolay degil orda kazanmak

Arda'
26.04.2019, 14:29

Cüneyt Çakırla iç sahada 20 maçta 15g - 4b - 1m almış fb ben de kazanacağımızı düşünmüyorum beraberlik öne çıkıyor gibi.

Sefer A.
26.04.2019, 14:43
Cüneyt Çakırla iç sahada 20 maçta 15g - 4b - 1m almış fb ben de kazanacağımızı düşünmüyorum beraberlik öne çıkıyor gibi.
deplasmanda herhalde epey maglup olmuslar ki toplam 50 karsilasmada bayagi kaybetmisler sanirim

Ozan Yılmaz
26.04.2019, 14:44
cücü; eğer maç fener lehine ise müdahil olmaz pek,
bizim lehimize giden bir durumda ise en kötü fenerin beraberlik çıkarabilmesi için çaba gösterir,
maç skoru tayin etme yeteneği var ve bunu isteyince rahat rahat kullanıyor,
nasılsa kendini ligin kralı olarak görüyor.

Arda'
26.04.2019, 14:50
deplasmanda herhalde epey maglup olmuslar ki toplam 50 karsilasmada bayagi maglup olmuslar sanirim

Bu sezon 3 fb maçı yönetmiş zaten 3ü de deplasmanda 2sini kaybetmiş fb, bursa ile berabere kalmış 1-1.

Uğur KÜÇÜK
26.04.2019, 14:55
Hakem camiasina 2011 yilinda dokunulmadi.

Evet bariz sike yapanlar bunlar degildi ancak cokca tapede Aziz'in Cuneyt Cakir'i bizim maclara verin dedigini hep beraber okuduk.

Onun sebebini de bildigim kadariyla anlatayim.

2011 senesinde Cucu'nun eski hakem olan babasi Serdar Cakir ile Aziz Yildirim'in ortak is yapmalari ( insaat ) nedeniyle, babasinin durumunda herhangi bir sikinti olmasin diye cokca baski altinda kaldi o maclari yonetirken Cucu.
O olaylarin tesiri artik kalmadi. Iyi bir mac yonetecektir.

Saglam Galatasarayli bir hakemdir.

Ve 3.5 yildir da, Fenerbahce'nin en son yonettigi ic saha macinda Gs'yi 2-0 yenmelerine ragmen, o macta 2 net penaltiyi Fb lehine vermedigi icin mac alamamaktadir.

Ben burada ilk gunden itibaren Cucuyu bu maca isteyen kisilerden biriydim.
Sebebi de su.
Cucu zamaninda operasyon hakemiydi.
Simdinin Halil Umut Meler'i gibi..
Bakin, cok degil 3 yil sonra da simdinin operasyon hakemi Halil Umut Meler'i bu seviyeye cikarmaya ugrasacaklar ve basaracaklar tahminim.

Onun da hakem camiasinda torpili saglam.

Zamaninda Mete ve Firat'ta da bunu denediler.
Mete'nin kotu hakem olmasi, Firat'in ise kosu testlerinde bile basarisiz olmasi, kisaca meslegine saygi duymamasiyla Avrupa piyasasinda adini duyuramadi.

Cucu artik Turkiye'yi de gectim, ulusal duzeyde buyuk hakem oldu.
Bu macta yapacagi bariz hatalar, ona kariyeri acisindan iyi donmez.
Buyuk ihtimalle bu sene Sampiyonlar ligi final macini da yonetecek.

Uzun lafin kisasi hakem yuzunden kaybetmeyiz bu maci..
Hatta hakem bir deplasman takimini ezdirmez bu macta.
Seyirciden Turkiye liginde en az etkilecek isim Cucu.

Kaybedersek defansimizin kalitesizliginden gider bu mac.

CaptanBarbosa
26.04.2019, 15:13
0-3 öne geçip son 10 dkda 2 gol yiyeceğimiz ve ecel terleri dökeceğimiz maç.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilelebeTS
26.04.2019, 15:13
Fazla kaybetmemiş ama nasıl kaybetmemiş. Akbil gol attı var bozuldu, gs maçı malum. Onlar hariç en az 2 tane daha hakemle kazandıkları maç hatırlıyorum. Normalde en az 5 mağlubiyetleri olması lazımdı.

UĞUR DURTAŞ
26.04.2019, 15:31
KAMP KADROMUZ...
**
Uğurcan Çakır
Arda Akbulut
Zargo Toure
Majid Hosseini
Hüseyin Türkmen
Joao Pereira
Kamil Ahmet Çörekçi
Filip Novak
Luis Ibanez
Batuhan Artlarslan
Murat Cem Akpınar
Jose Sosa
Abdulkadir Parmak
Abdülkadir Ömür
Yusuf Yazıcı
Vahid Amiri
Olcay Şahan
Anthony Nwakaeme
Caleb Ekuban
Hugo Rodalleg

Uğur Ö.
26.04.2019, 15:38
0-3 öne geçip son 10 dkda 2 gol yiyeceğimiz ve ecel terleri dökeceğimiz maç.

Bu klasik, ilk yarı 5 tane atsak ikinci yarı 4 tane yeriz 70 e kadar.

Cemzirih
26.04.2019, 16:19
ibrenin bu kadar bize gozukmeyi hic iyi gelmez bize :)

Trabzonspor 61
26.04.2019, 16:28
İbişlerin stadında kale arkasında izlicem macı. Gfbnin oldugu tarafmıs. Fener tarafında izlicek baska arkadas varsa bulusalım tribünde. Truva yapalım ;))

Gökhan Balcı
26.04.2019, 16:42
Türkmenin artık yedeğe çekilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bi türlü adam gibi bi istikrar yakalayamadık şu adamlar arasında

mkmoglu
26.04.2019, 17:06
bence defansta en iyi oyuncumuz türkmen ayrica ilk onbirdeki eniyi oyuncular altyapıdan gelen altın kuşaktir..altyapıya düşmalara yabancılara tek söz söylemeyenlere burdan sesleniyorum..

serkanholep
26.04.2019, 18:31
türkmen alt yapıdan gümbür gümbür gelen bir oyuncu değildi bildiğim kadarıyla

ama hata yapsa da kritik hamleleri de var.

TS için yeterli olabilecek bir stoper bence. daha iyisi takım olarak kademe atlamamıza bağlı

bjk gibi şampiyon oldum. şl de bişeyler yaparaım kafasıyla acayip transferler kesinlikle istemiyorum

bu takım kesinlikle korunmalı.

birbirini tanıma ve takım olma sonucu şuan 4. yüz

takım bu maçta yenilse de yense de bu sene inanılmaz işler yaptı.

bu maçta fb nin içsaha avantajı çok büyük

biz ise bu sene bu çocuklarla büyük camia maçlarını çok iyi oynadık ve hiç ezilmedik.

bir aksilik!!! olmazsa ibre bizden yana

Sefer A.
26.04.2019, 18:43
Bu sezon 3 fb maçı yönetmiş zaten 3ü de deplasmanda 2sini kaybetmiş fb, bursa ile berabere kalmış 1-1.
Al sana tam bir iç saha hakemi :p

Fazla kaybetmemiş ama nasıl kaybetmemiş. Akbil gol attı var bozuldu, gs maçı malum. Onlar hariç en az 2 tane daha hakemle kazandıkları maç hatırlıyorum. Normalde en az 5 mağlubiyetleri olması lazımdı.
Eh bu da aleyhimize bir sey :D Ayni sekilde devâm eder

Gökhan Balcı
26.04.2019, 18:43
Türkmen ciddi katkılar sağlasa da yanında kendisine doğruyu göstererek bir adam yok. Bu şekilde gelişim sağlayamaz da zaten. Kendisi bu sene çokça şans da buldu. Her biri önemli hatalar da yaptılar. Zargo da güven veriyor değil zaten. Ama Türkmen formsuz. Haftalardır çok kritik hatalar yapıyor. Dinlenmesinin yanlış olduğunu düşünmüyorum

worldmaster
26.04.2019, 18:45
Fb bizim sol kanada önlem alacaktır özellikle Nwakaeme topu alınca 2 kişi basacaklar büyük ihtimal diğer oyuncuların devreye girmesi lazım artık haftalardır adam tek başına taşıyor takımı Yusuf özellikle bişeyler yapmalı kaç maçtır dolanıyor sahada.

Yusuf icin kaldi 2 maç kendini gosterecegi. Zaten bu mac secme özelligi var. Bari fb ve bjk maclarinda oynasin bir zahmet.

Sefer A.
26.04.2019, 18:47
İbişlerin stadında kale arkasında izlicem macı. Gfbnin oldugu tarafmıs. Fener tarafında izlicek baska arkadas varsa bulusalım tribünde. Truva yapalım ;))
Ya yazmasana :D fbliler okuyacak önlem alacak =)

Burak
26.04.2019, 18:48
Yarın stattayım. İnşallah galibiyetle döneriz. Gidiş dönüş 6-7 saat yol heba olmaz umarım.

Uğur KÜÇÜK
26.04.2019, 18:50
Fener deplasmanda mac mi kazanmis ki, Cuneyt ile kazanacak bu sene [emoji23]
Turkmen evladimiz ancak Hosseini'de genc oyuncu.

Hosseini 22 yasinda ve suan her halukarda Turkmen'den daha buyuk potansiyel.

Seneye iyi bir stoper alirsak, Turkmen'den ziyade Hosseini parlar.

Biraz agir olmasi disinda bir stoperde olmasi gereken hersey var bu Iranlida.

Bu forumda bir Turkmen'i koruma edasiyla, Hosseini'ye giydirme olayi var.

Adam en son penalti yaptirdigi Umraniye macindan ( ki penaltiyla alakasi da yoktu o pozisyonun, Alper Ulusoy denen karaktersiz yuzunden kupa da gitti ) itibaren savunmada guven veren tek isim.

ÖmürKaradeniz61
26.04.2019, 19:42
bence defansta en iyi oyuncumuz türkmen ayrica ilk onbirdeki eniyi oyuncular altyapıdan gelen altın kuşaktir..altyapıya düşmalara yabancılara tek söz söylemeyenlere burdan sesleniyorum..

Bu seneki yabancılar tarihimizin en uyumlu, en karakterli ve en faydalı yabancılarıdır.

Onur Erçetin
26.04.2019, 20:02
Fener deplasmanda mac mi kazanmis ki, Cuneyt ile kazanacak bu sene [emoji23]
Turkmen evladimiz ancak Hosseini'de genc oyuncu.

Hosseini 22 yasinda ve suan her halukarda Turkmen'den daha buyuk potansiyel.

Seneye iyi bir stoper alirsak, Turkmen'den ziyade Hosseini parlar.

Biraz agir olmasi disinda bir stoperde olmasi gereken hersey var bu Iranlida.

Bu forumda bir Turkmen'i koruma edasiyla, Hosseini'ye giydirme olayi var.

Adam en son penalti yaptirdigi Umraniye macindan ( ki penaltiyla alakasi da yoktu o pozisyonun, Alper Ulusoy denen karaktersiz yuzunden kupa da gitti ) itibaren savunmada guven veren tek isim.

Ben şahsen Hosseiniyi daha soğukkanlı buluyorum.Pozisyon bilgisi daha iyi gibi.Hüseyin çabuk bir stoper ama bazen ne yapacağını tam olarak bilemiyor.

Burada önemli olan bir nokta daha var.Stoperlerin birbirini tamamlaması çok önemli.Hosseini genel itibariyle ağır bir stoper olduğundan yanına ağır bir stoper koyamazsın.Mesela Hosseini-Toure ikilisi canlı bomba gibi olur.Stoperlerden birisi ağırsa diğer stoper kesinlikle çabuk olmalıdır.

Gelecek sezon eğer Hosseini banko oynayacaksa yanına hızlı bir stoper şart.Hüseyin oynayacaksa yanına Hosseininin hava toplarında iyi olan versiyonu şart.

Onur Erçetin
26.04.2019, 20:10
Bu maçı da alırsak Ünal hocaya ne kadar teşekkür etsek azdır...

Kağıt üstünde galibiyete yakınız ancak bu tip maçların havası farklı oluyor. İlla ki farklı bir gözle hazırlanıyor rakip ama biz maçın hiçbir anında disiplini bozmaz isek muhteşem bir sonuç alabiliriz...

Allah yardımcıları olsun.
Şampiyonlar ligi finalinde bir takım ne kadar mücadele ederek oynarsa Fenerde yarın bize karşı öyle oynamaya çalışacak.Rakip takımda ne kadar vasat oyuncular olursa olsun mücadele ederek ellerinden geleni yapacaklardır.İlk etapta önde presle başlayacakları kesin.Nwakeameyi özel olarak savunacaklardır.Bize pas yaptırmamak için ellerinden geleni yapacaklardır.Biz de Nwakeame ve Sosa ciddi baskı görebileceği için Parmak,Yusuf,Ömür ve Rodelleganın çok akıllıca oynaması ve ekstra katkı sağlaması gerekiyor.

Fenerbahçeye fazla duran top vermemek lazım.Adamların gol atma şansının en yüksek olduğu alan bu.Genel olarak da sakin olmalıyız ceza sahasına yakın yerlerde dikkatli olmalıyız yoksa hakem basit penaltı çalabilir.

Hava toplarında ki dezavantajımız ve genel olarak basit gol yeme huyumuz beni korkutuyor.Eğer basit bir gol yemezsek ve hakemlerde aleyhimize kararlar vermezse bir şekilde golü bulacağımıza ve kazanacağımıza inanıyorum.

artvints
26.04.2019, 20:13
Ben şahsen Hosseiniyi daha soğukkanlı buluyorum.Pozisyon bilgisi daha iyi gibi.Hüseyin çabuk bir stoper ama bazen ne yapacağını tam olarak bilemiyor.

Burada önemli olan bir nokta daha var.Stoperlerin birbirini tamamlaması çok önemli.Hosseini genel itibariyle ağır bir stoper olduğundan yanına ağır bir stoper koyamazsın.Mesela Hosseini-Toure ikilisi canlı bomba gibi olur.Stoperlerden birisi ağırsa diğer stoper kesinlikle çabuk olmalıdır.

Gelecek sezon eğer Hosseini banko oynayacaksa yanına hızlı bir stoper şart.Hüseyin oynayacaksa yanına Hosseininin hava toplarında iyi olan versiyonu şart.
kule stoperin yanında hüseyin oynar. sırf van djik'i hatırlatıyor diye mina'yı alırım. :) benfica'da bir luisao vardı o şekil bir karakter lazım.

Onur Erçetin
26.04.2019, 20:17
kule stoperin yanında hüseyin oynar. sırf van djik'i hatırlatıyor diye mina'yı alırım. :) benfica'da bir luisao vardı o şekil bir karakter lazım.

Luisao çok enteresan bir adamdı.Hızlı değildi ama her topu bir şekilde alıyordu.Benfica ile oynadığımız maçta hayran kalmıştım kendisine :)

artvints
26.04.2019, 20:21
Luisao çok enteresan bir adamdı.Hızlı değildi ama her topu bir şekilde alıyordu.Benfica ile oynadığımız maçta hayran kalmıştım kendisine :)
evet bir pozisyonda burak hızımla geçerim zannetti, bir kalça attı sonra topa vurdu, çaktırmadan bozdu, burak da isyan etti hafiften ama oyna devam. çok akıllı topçuydu, büyük kaptan.

ALDENİRO
26.04.2019, 20:29
Çok ama çok zor maç olacak

artvints
26.04.2019, 21:25
göztepe yenerse fener tutuşur, cüneyt de etkilenir.

tamuğ yamtar
26.04.2019, 22:26
göztepe yenerse fener tutuşur, cüneyt de etkilenir.

Göztepe’nin galibiyeti yarın ki maçı iyice kritik hale getirdi.

Maçın önemi daha da arttı şimdi Fb için.

El Cordobes
26.04.2019, 22:27
Maç şimdi kimin için daha kritik hale geldi bilemedim.

ÖmürKaradeniz61
26.04.2019, 22:30
Ulan başakşehir ve gs maçlarını geçtim şu alanya ve kasımpaşa maçında saçmasapan puan kayıpları olmasa şuan en iddialı takımlardan biriydik şampiyonlukta.

trbzonsporlu
26.04.2019, 22:30
bu sene şampiyon olamadıysak bunun en büyük nedeni atibadır.

Uğur KÜÇÜK
26.04.2019, 22:31
Yarin bizim mactan once de Antalya-Erzurum maci var.
O maci da Erzurum kazanirsa, cidden sikecilerin sahadaki takiminin eli ayagina dolanir.

Ve yenik duruma dustuler mi, o stadda hersey bizim lehimize doner.

Ben bu aksamki sonuctan memnun oldum.

Sikecilerden az da olsa intikamimizi, tam atesin icine atarak almayi nasip etmis rabbim demek.

Sike ile dusurulmeyeni, futbol ile alt siralara yollamak da varmis demek ki kaderde.

Iciniz rahat olsun.
Kazanacagiz ve hafta boyu sikecilerin kumede kalma hesaplarini dinleyecegiz Allahin izniyle.

Yeter ki futbol sansi yanimizda olsun.

Bayraktaroğlu
26.04.2019, 22:35
Kazanın ula kazanın şunlara bir tekmede biz vuralım

artvints
26.04.2019, 22:37
bu sene o seneymiş ama başkan ve hoca inanmadı. umarım güzel bir ders alınır, basit hata yapmayacaksın, umudunu kesmeyeceksin. gerçi stres binince bizim takım da maç kazanamazdı ama 2, 3 puanımız daha olsa sinsi sinsi arkadan yaklaşırdık.

Mehmet Cihan Kocaman
26.04.2019, 22:40
Hakem hatalarıyla kaybettiğimiz o kadar maçı geçtim, Alanya maçında Hugo penaltıyı atsa şuan yarıştaydık.

Uğur KÜÇÜK
26.04.2019, 22:41
göztepe yenerse fener tutuşur, cüneyt de etkilenir.Cuneyt bariz dograyamaz ancak yarin Erzurum - Antalya macini yonetecek Firat Aydinus tetikcisi Erzurum'u ; pazar gunu Bursa - Akhisar macini yonetecek fanatik Fenerli Serkan Cinar ise Bursasporu dograyabilir sikeciler ugruna.

Bu iki takima yazik olacak buyuk ihtimalle.
Insallah yanilirim ama tam iki tetikci yonetiyor bu maclari.

E. Okan Bülbül
26.04.2019, 22:47
Hasan Ali direkt kırmızı kart görmedi mi? Neden bizim maçta cezalı değil. Kurallar hep Fener ve türevlerine gelince mi değiştiriliyor?

Çağatay96
26.04.2019, 22:49
Basaksehir kaybetmeye devam etsin gariplesir lig

Uğur KÜÇÜK
26.04.2019, 22:51
Hasan Ali direkt kırmızı kart görmedi mi? Neden bizim maçta cezalı değil. Kurallar hep Fener ve türevlerine gelince mi değiştiriliyor?Gecen sezon Riza Calimbay'in ilk macinda Malatya ile oynamistik hani.
Okay kendi kalemize gol atip 1-0 yenilmistik.
Sosa 25. dakikada kirmizi kart gormustu ve 10 kisi kalmistik.
90 + 3. Dakikada da Yusuf Yazici son adami dusurerek direk kirmizi kart gormustu ve maci 9 kisi tamamlamistik.

O mactan sonra kural geregi Yusuf Yazici kac mac ceza aldi hatirliyor musun ?
Ben hatirlatayim ya da kontrol edebilirsin renktas.

Kural geregi sadece 1 mac.

Yani bu kural sikecilere gore degismedi.

Hepten paranoyak olduk.

Bayadir bu kural var futbolda.

E. Okan Bülbül
26.04.2019, 22:53
Gecen sezon Riza Calimbay'in ilk macinda Malatya ile oynamistik hani.
Okay kendi kalemize gol atip 1-0 yenilmistik.
Sosa 25. dakikada kirmizi kart gormustu ve 10 kisi kalmistik.
90 + 3. Dakikada da Yusuf Yazici son adami dusurerek direk kirmizi kart gormustu ve maci 9 kisi tamamlamistik.

O mactan sonra kural geregi Yusuf Yazici kac mac ceza aldi hatirliyor musun ?
Ben hatirlatayim ya da kontrol edebilirsin renktas.

Kural geregi sadece 1 mac.

Yani bu kural sikecilere gore degismedi.

Hepten paranoyak olduk.

Bayadir bu kural var futbolda.

Kuralı bilmiyordum. Aynı durumda Yusuf'un kırmızı kart gördüğü de aklımdan çıkmış. Düşününce en son kırmızı kart gören adam Malatya maçındaki Sosa olarak geliyordu hep aklıma. Bilgi için teşekkür ederim, bir daha unutmam :)

artvints
26.04.2019, 22:57
https://youtu.be/eZeYVIWz99I

ünal hocaya bu yakışır, acımak yok.

Uğur KÜÇÜK
26.04.2019, 23:02
Kuralı bilmiyordum. Aynı durumda Yusuf'un kırmızı kart gördüğü de aklımdan çıkmış. Düşününce en son kırmızı kart gören adam Malatya maçındaki Sosa olarak geliyordu hep aklıma. Bilgi için teşekkür ederim, bir daha unutmam :)Bu ligin zencisiyiz, en cok hakki yenen takimiyiz ancak bu kural ben de yanlis bilmiyorsam bayadir uygulaniyor.
Son adami kural disi hareket ile dusurup kirmizi kart goren oyuncunun niyeti sadece golu engellemekse, Pfdk'ya sevkedilmiyor ve 1 mac ceza aliyor.

Tabi hareket kasti ve sert ise Pfdk'ya sevkediliyor ve cezasi degisiyor.

Misal Ekici bu mac basimizi belaya sokabilirdi ama onun cezasini 3 mactan indirmedi Tahkim.

O yuzden cok da takilmamak lazim.

Bu arada Hasan Ali'nin esi adami aldatmis. Fener muhabirlerine gore baya moralsizmis. Son taktik idmana katildi mi bilmiyorum ancak 1 haftadir salonda calisiyor adam.

Yarin onun cok etkisi olmaz gibi.

Defansta saglam duralim da, yarin insallah 3 puan bizim olacak.

amour_61
26.04.2019, 23:08
Saha dışı etkenler maça müdahale etmezse kazanırız.

Tayfun
26.04.2019, 23:20
Buraya bakıyorum, sosyal medyaya bakıyorum millet "ezeceğiz, içinden geçeceğiz" havalarında. Yıllardır aynı terane.

O sahada adamlar bu tarz maçlara farklı motive oluyor her ne kadar kötü durumda olurlarsa olsunlar, yine yenemeyeceğiz bence.

Soner Albayrak
26.04.2019, 23:21
Hiç kesin olarak yeneriz diyemiyoruz çok acayip bir stadyum Fb'nin stadyumu.

Gs derbisinde bir kere geldiler beraberlik golünü attılar. Şans mı başka bir şey mi çözmek mümkün değil.

Art ardaTemiz 3 tane gol sallayacaksın Fb'ye, üstüne çok da iyi mücadele edeceksin ancak. Başka türlü galibiyet zor gibi.

Geri düştüklerinde bir şekilde golü buluyorlar.

Hakan
26.04.2019, 23:25
Karşı karşıya kaleyi tutturamayan Olcan,5 metreden topu direğe vuran Henrique...Nwakaeme'nin soğukkanlılığı kazandıracak.

Uğur KÜÇÜK
26.04.2019, 23:31
Buraya bakıyorum, sosyal medyaya bakıyorum millet "ezeceğiz, içinden geçeceğiz" havalarında. Yıllardır aynı terane.

O sahada adamlar bu tarz maçlara farklı motive oluyor her ne kadar kötü durumda olurlarsa olsunlar, yine yenemeyeceğiz bence.Haksiz degilsin ancak son 6 yildir ( sadece gecen sezon haric, o macta 2-2 bitti ) kadro kalitesi olarak hep ustun olan taraf onlardi.
Ki o 6 macta da, 5 beraberlik aldik Kadikoyde, o rezil kadrolarimizla.

Biraz Antuya bakayim dedim, 2011'den sonra intikam, sahadan cikmayacaklar, futbolcular canini disine takip kazanacaklar laflarini konusmaya onlar baslamis.
Biz bu senaryoyu 2011 yilindan itibaren Trabzon'da cok yasadik, adamlar 3 atti, 4 atti, hukmen kazandi ve elini kolunu sallaya sallaya gittiler.

Baski onlarin ustunde, korku onlarin ustunde, eli ayagi titreyecek onlar artik.

Ha futbol bu yarin kaybedebiliriz de ancak ben inaniyorum bu takima.

Kazanacaklar ve sikecilere izdirap dolu 4 hafta daha yasatacaklar.

Allah yardimcimiz olsun.
Futbol sansi da yanimizda olsun yarin aksam.

redbul
26.04.2019, 23:35
belki yeri burası değil ama bu akşam birdaha gördükki milletin öve öve bitiremediği abdullah avcı nın hocalığını bir hoca dşünün 3 sezonda finişe kadar takımı getirip finişi önde bitiremiyorsa burda sorun hocadadır ve şimdi bu abdullah avcı nın ismi şikeciler ve bjk ile geçiyor ya hangisine giderse gitsin nal toplayacak.

Tayfun
26.04.2019, 23:36
Uğur KÜÇÜK

Bunların hepsi sonucun içindeki detaylar kardeşim

Önemli olan sonuç

Trabzonspor 61
26.04.2019, 23:38
Ya yazmasana :D fbliler okuyacak önlem alacak =)

Ben kickboxcuyum kanka islemez bize

Mollasalihoğlu
26.04.2019, 23:43
Rahat olun... :)

B61
26.04.2019, 23:53
Heyecan sardı şimdiden... Sahaya çıkan 11'imiz stresten çok uzak kalmalı...

CEMEFKER
27.04.2019, 00:01
Bugünkü Göztepe'nin galibiyeti sonrası 1 puan dahi zor artık. İzleyin ve görün tiyatroyu yarın. Bu maç için iddiaya girilir işte.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
27.04.2019, 00:21
Bursa ve Erzurum yensin.
Biz de çakalım.
Son 4 hafta şenlik yaşansın.
Şikeciler düşsün.

memmedaga
27.04.2019, 00:22
Sosyal medyada burada vs oluşan hava hiç hoşuma gitmiyor,bu sezonun en konsantre en hırslı oyununu sergileyecek şikeciler.
Büyük ihtimal yenileceğiz inşallah yanılırım...

CİVELEK.61
27.04.2019, 00:27
Ben hala aynı fikirdeyim.
Ne olursa olsun bu kadar büyük bi baskı altında FB yi sadece yüksek tempolu,ayakta top gevelemeden ve hatasız bi pas oyunuyla yenebiliriz.
Bunu en iyi yapan oyuncular kimse onlar sahaya çıkmalı.

Soner Albayrak
27.04.2019, 00:41
Son yıllarda hiç bu kadar rahat olduğum bir FB maçı öncesi olmamıştı. İlk yarıdaki maçı kazanarak büyük bir eşiği geçtik aslında.

Trabzonspor 61
27.04.2019, 00:45
Biz eksik kadroyla gs yi iceride disarida paspas etmis takimiz. Bjkyi disarida surklase etmis takimiz.

fb nin kadrosu bizle basa cikamaz. Ezici bir oyun bekliyorum yine. Gs deplasmaninda yenildigimiz oyunumuzu bile ortaya koysak 1-3 galip cikariz kadikoyden. Herkes takimina guvensin, favori biziz

artvints
27.04.2019, 00:48
https://youtu.be/w1O00oheYPI

normal şartlarda, objektif bir bakışla ortaya çıkan bu :)

ilelebeTS
27.04.2019, 00:49
Roller değişti artık. Psikolojik baskı onlarda. Biz rahatız.

Yasin Altuntas
27.04.2019, 01:05
Matematiksel olarak sampiyon olma sansimiz var mi ? Kalan maclar ve ikili averaj falan düsünürsek ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

B61
27.04.2019, 01:26
3 haftadır maç sonuçlarımızı skor skor bilen bir maç tahmin simülasyonuna maçı oynattım az önce, skoru 1-1 olarak veriyor. Ancak şu an maça saatler var en doğru tahmini maça 1-2 saat kala veriyor denilebilir. Öğlene doğru ve akşam saatlerinde tekrar kontrol edeceğim acaba hangi sonucu ve skoru verecek...

------------------------------

Matematiksel olarak sampiyon olma sansimiz var mi ? Kalan maclar ve ikili averaj falan düsünürsek ?

Şöyle bir tablo olması gerekiyor:

Başakşehir

Sivas(1)
Ankaragücü(0)
Gs(1)
Alanya(1)

66 puan

Galatasaray

Konya(3)
Beşiktaş(0)
Başakşehir(1)
Sivas(3)

66 puan

Beşiktaş

Ankaragücü(3)
Gs(3)
Alanya(1)
Trabzonspor(0)
Kasımpaşa(3)
66 puan

Ve biz de tüm maçları kazanıp 67 puanla ligi bitirirsek şampiyon olabiliyoruz. Ama tabii milyonda bir ihtimal şu anlık...

Yasin Altuntas
27.04.2019, 01:43
3 haftadır maç sonuçlarımızı skor skor bilen bir maç tahmin simülasyonuna maçı oynattım az önce, skoru 1-1 olarak veriyor. Ancak şu an maça saatler var en doğru tahmini maça 1-2 saat kala veriyor denilebilir. Öğlene doğru ve akşam saatlerinde tekrar kontrol edeceğim acaba hangi sonucu ve skoru verecek...

Başakşehir

Sivas(1)
Ankaragücü(0)
Gs(1)
Alanya(1)

66 puan

Galatasaray

Konya(3)
Beşiktaş(0)
Başakşehir(1)
Sivas(3)

66 puan

Beşiktaş

Ankaragücü(3)
Gs(3)
Alanya(1)
Trabzonspor(0)
Kasımpaşa(3)
66 puan

Ve biz de tüm maçları kazanıp 67 puanla ligi bitirirsek şampiyon olabiliyoruz. Ama tabii milyonda bir ihtimal şu anlık...

Yok zaten ihtimal az oldugu belli de, hani belki son maclar dahilinde matematiksel olarak mümkün mü diye merak ettim. Yoksa olma ihtimali 0,0001% olsa gerek

hanzale
27.04.2019, 01:57
İlk yarıdaki 3 maçlık beraberlik serisi, Sivas, Kasımpaşa maçları filan, bu sene epey gelmişti

DeAgLeMaNyAq
27.04.2019, 01:58
Taraftardaki aşırı özgüven inşallah oyuncularda yoktur. Evet stresli olanlar onlar fakat FB'nin bulunduğu durum baz alınarak, bu maçın da aynı havada geçmesini beklememek lazım. Savunmanın özellikle duran toplarda kafa vurdurmaması gerekiyor. Keza Valbuena'ya uzaktan şut imkanı verilmemeli. Yoksa ne kadar iyi oynarsak oynayalım elimizdeki maçı verebiliriz. Söylendiği gibi FB'nin orta sahasında Zayc ve Jailson oynarsa o bölgedeki üstünlüğü ele geçiremeyebiliriz. Bu durumda devreye Abdulkadir ve Nwakaeme girecektir. Yusuf'un geçmiş çizgisini biraz yakalaması ibreyi bize döndürür. Ama son haftalardaki gibi 10 kişi oynatmaya devam ederse işimiz zorlaşır...

E. Okan Bülbül
27.04.2019, 03:11
Ersun'a karşı oynayacak olmamız ayrı bir motivasyon kaynağı. İlk yarım saat saçma sapan bir gol yemezsek ve araya bir tane sıkıştırırsak işler aşırı garipleşmeye başlar. Kaos kokusu alıyorum :D

samatyaboy
27.04.2019, 04:19
Sidik zoruyla kazancağımızı düşünüyorum.1-2 veya 2-3.

ccd6167
27.04.2019, 09:22
Zor maç.. bu maçlar hep zordur.
fenerin durumu kötü. Hala tehkikedeler. 1 puan bile işlerine gelir
ben ısrarla ekuban ve yusuf yedek beklesin düşüncesindeyim

olcay-sosa-parmak-ekuban
.............ömür
.............hugo

olcay sosa parmal ömür

4 üde prese ve pas oyununa yüksek derecede katkısı olan adamlar

bence 4 lünün yüksek topmada oynaması pres ve pasa dayalı oyun bize maçı kazandırır

fenerin ortasahasında pres ve pas özelliği yok sadece oyun bozucu üstünlüğü var

fener taraftar desteğinden mahrum kalcaktır

oklar bizi gösteriyor

Fatih Özkan
27.04.2019, 09:24
Çok rahatım sadece heyecandan elim ayağım titriyor. :)

Emre Veli
27.04.2019, 09:50
Şu sıralar mutlu olmaya çok ihtiyacım var. Umarım ki bu akşam hepimiz deliler gibi sevinerek takip edelim maçı. Bu senenin ödülü olur belki de. Bu kadro bir çok şeyi haketti. Serileri de kırar belki de...

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

exelans_25
27.04.2019, 09:58
Gozunuzu seveyin duran toplarda falan gol artırmayın sunlara ayrica gol atma kapasitesi olan tek adamlari var Soldado.Sabirla pas yapmaliyiz ve önde baski sart onde baski yedikleri an neye ugradiklarini sasiriyorlar.

freedomforever
27.04.2019, 09:58
bu sene şampiyon olamadıysak bunun en büyük nedeni atibadır.

İnce gördü.

Ben de öyle düşünüyorum. bjk maçında 2-1 öndeyken topsuz oyunda Sosa’yı düşürüp Sosa’nın 2 ay sakatlanmasına ve bir bakımdan maçın 2-2 sonuçlanmasına sebep oldu. O gün kazanmış olsaydık Sosa ile birlikte puan kaybettiğimiz maçlar tersine çevrilebilirdi.

Fatih Özkan
27.04.2019, 10:00
Gozunuzu seveyin duran toplarda falan gol artırmayın sunlara ayrica gol atma kapasitesi olan tek adamlari var Soldado.Sabirla pas yapmaliyiz ve önde baski sart onde baski yedikleri an neye ugradiklarini sasiriyorlar.

Alanya maçında şikecilere yapılan presin ne sonuçlar doğuracağını gördük.
Söylediğin gibi pres yapmamız çok önemli.

Fatih Özkan
27.04.2019, 10:27
17020

Varlıbaş61
27.04.2019, 10:29
hakemin üstün performansıyla 2-1 veya 3-1 yenileceğiz ..

homosapiens
27.04.2019, 10:31
Şampiyonluk hesabı yaptım[emoji1] Şaka bir yana üçüncü olmamız bile çok zor https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190427/7bc87bee64f8354afb54fc3cd1571bdb.jpg

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erhan abanoz
27.04.2019, 10:46
Şampiyonluk hesabı yaptım[emoji1] Şaka bir yana üçüncü olmamız bile çok zor https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190427/7bc87bee64f8354afb54fc3cd1571bdb.jpg

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi+3 4 puanımız olsaydı..

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur KÜÇÜK
27.04.2019, 11:01
Sezonun ilk macinda Malatya'dan 5 yiyen takim vardi.
Kadro disilar ve moral bozuklugu vardi.

Ama takim top oynuyordu.
Ve buna guvenerek Fenere bu aksam tarihi fark atacagiz demistim.

O macta tarihi fark olmadi, ancak mac 7-2 filan bitse supriz olmazdi.

Ve o zaman yine su lafi etmistim.
Bu galibiyetten sonra psikolojik ustunluk bize gecti.
Artik bu takim Fenere karsi uzun yillar boyunca mac kaybetmez.

Tarihe bakin.
Fenerle olan serilerimiz hep uzun surmus.
Ya onlarin kazanma serisi var, ya da bizim.

Ve biz genelde seri bozmayi seven bir takimiz Istanbul'da.

Gs'nin yenilmezlik serisi, Bjk'in yenilmezlik serisi, sira Fenerin yenilmezlik serisinde.

Galiba son 20 mactir ( 2-3 sene ) mac kazanamadik Istanbul takimlarina karsi.

Bu aksam kazanacagimiza yurekten inaniyorum.

Mac sonu galibiyet coskusunu doyasiya yasariz insallah.

artvints
27.04.2019, 11:10
ersun'un kadrosuna karışmaya başlamışlar. eline kadro verilmeye başlandığında dengesi kaybolur, hele de geri düşerlerse tüm maç saçmalarlar. ünal hocanın dediği gibi geri adım atmak yok.

ÖmürKaradeniz61
27.04.2019, 11:11
5 tane yediğimiz malatya maçının ilk yarısını izleyen derki Trabzonspor ikinci yarı 3 atar diye ama futbol dışı olaylar devreye girdiği için yine kalemizi içeriden yıkan manisa doğumlu izmir garibanı yüzünden bugün bu haldeyiz.Saçmasapan puan kaybettiğimiz 3-4 maçı kazansaydık bugün şampiyonluğun en ağır favorisi olarak fenere gidecektik.Bizle aynı puana sahip galatasaray bugün şampiyonluğun en iddialı takımı. Yine çok yazık oldu.

U.Sadıkoğlu
27.04.2019, 11:13
Erken bir gol yemeyelim yeter oyunun üstünlüğünü her türlü elimizde tutarız. Ben kazanacağımıza inanıyorum karşımızda takım yok.

Uğur KÜÇÜK
27.04.2019, 11:19
ersun'un kadrosuna karışmaya başlamışlar. eline kadro verilmeye başlandığında dengesi kaybolur, hele de geri düşerlerse tüm maç saçmalarlar. ünal hocanın dediği gibi geri adım atmak yok.Elif'i birkac Avrupa takimi milli takim performansindan dolayi izlemeye basladigi icin oynat dediler 2-3 haftadir.

Ekici'de yokken Zayc'i yedi.

Simdi de Tolgay yerine Jailson'u oynat diyorlar. O da seneye bu takimin as oyuncusu Tolgay olacak diye israrla Jailson'u oynatmiyor ( Ki ritmini buldugu zaman Tolgay oyunlarini 1 seviye yukari ceker, ama suan cidden cok kotu oynuyor )

Bu aksam Sadik yerine Neudstater'i oynatmak istiyor, ama sezon sonu gidecek olan oyuncuyu yonetim oynatmasini istemiyor.

Ali Koc cikmis konusuyor, transfer calismalarina basladik diye.

Ulan bu takimdaki oyuncular top mu oynar bu laflari duyunca.

Tamam dusmezler ancak 5 final haftan kalmis.
Bari de ki, iyi mucadele eden ve takimda kalmak isteyen oyuncular icin bu 5 hafta bir firsat.

Ali Koc bizim Muharrem Usta'ya inanilmaz benziyor.

Bu adamla basarili olma sanslari yok.

Yiğit Gayretli
27.04.2019, 11:35
Bol gollü bir galibiyet bizi bekliyor. 1-9 alırız.

Uğur KÜÇÜK
27.04.2019, 11:47
Var hakemi de Bulent Yildirim olmus.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190427/c56fdfd69a6392a3f68f38a54eadca21.jpg

A.Gökhan AKIN
27.04.2019, 11:51

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ha bu tablo gerçek olsun var'a gider şampiyonluğu alırlar bizden :D

61_Hasan_69
27.04.2019, 12:06
Yusuf, Hoseini ve Nwakaeme'nin golleri ile rahat bir galibiyet alırız

HOPA'LI TS'Lİ
27.04.2019, 12:07
VAR'da Bülo ve Alper var. Alper hiç tutmadığım bir hakem

Gerçi Bülo da ondan aşağı kalmaz.

Hakemler adil yönetsin, yenilmeyiz.

Ah şu kaybedilen kolay puanlar olmasa biz de şampiyonluk hesapları yapabilirdik.

Vurduğun gol olsun Trabzon'um

HOPA'LI TS'Lİ
27.04.2019, 12:09
2008-2009'da şampiyonluğu kaçırdığımız sezon sonu sıralaması;

1- BJK: 71
2- ZİVAS: 66
3- TS: 65

Süper ligdeki en düşük şampiyonluk puan barajıydı.

Bu sezon 71'in altına da düşebilir.

artvints
27.04.2019, 12:09
son 5 maçta yukarı üçlü bol beraberlik alırsa bir şansımız olur.

HOPA'LI TS'Lİ
27.04.2019, 12:10

Böyle bir ihtimal var.
67 puan yaparsak devler ligi garanti olur bence

HOPA'LI TS'Lİ
27.04.2019, 12:10

Böyle bir ihtimal var.
67 puan yaparsak devler ligi garanti olur bence

ALDENİRO
27.04.2019, 12:20

Başakşehir

Sivas(1)
Ankaragücü(0)
Gs(1)
Alanya(1)

66 puan

Galatasaray

Konya(3)
Beşiktaş(0)
Başakşehir(1)
Sivas(3)

66 puan

Beşiktaş

Ankaragücü(3)
Gs(3)
Alanya(1)
Trabzonspor(0)
Kasımpaşa(3)
66 puan

Bence bu hafta gs ve bjk puan kaybederse ancak şampiyonluk hesabı mantıklı olur.

artvints
27.04.2019, 12:23
güvenç kurtar dinledim 2 dakika dayanamadım. ersun şunun hoca olduğu bursa'ya yenilip liderlikten etmişti takımı.

Oğuzhan Fidan
27.04.2019, 12:49
yenmeden dönmeyin !

yorumsuz6117
27.04.2019, 12:56
Arkadaşlar yanlış anlamayın ama çok fazla havaya girilmiş bu iyi bişey değil, karşımızda Alanya maçındaki fener olmayacak, biz feneri yenecek oyunu oynasakta hakemler fenerin kazanması için kazanamıyorsa da yenilmemesi için ellerinden geleni yapacaklar..

Kazım Bostan
27.04.2019, 12:59
can suyu olmamamız lazım...

fener'e karşı şansımız hiç tutmuyor, hakem konusuna girmiyorum bile.

Ozan Yılmaz
27.04.2019, 13:09
Yalnız VAR tam tetikçi ekibi olmuş, oraya hiç güvenmeyin direkt fenere vermişler video işini

Mollasalihoğlu
27.04.2019, 13:10
fb koz çekti, var hakemi ile :)

Uğur KÜÇÜK
27.04.2019, 13:19
Var heyeti cidden bomba.
Gs - Fener macinda da, bu Bulent Yildirim Var basinda idi.

Tek guvencem Cucu.
Saka gibi ama sahadaki hakeme guveniyorum.

Adam gibi mac yonetecegini dusunuyorum.

Pereira sakin kalmali.
Bugun abidik gubidik islere girisirse, 50 acidan izlettirip attirirlar mactan.

kayseriliyiz
27.04.2019, 13:20

Başakşehir

Sivas(1)
Ankaragücü(0)
Gs(1)
Alanya(1)

66 puan

Galatasaray

Konya(3)
Beşiktaş(0)
Başakşehir(1)
Sivas(3)

66 puan

Beşiktaş

Ankaragücü(3)
Gs(3)
Alanya(1)
Trabzonspor(0)
Kasımpaşa(3)
66 puan

Ve biz de tüm maçları kazanıp 67 puanla ligi bitirirsek şampiyon olabiliyoruz. Ama tabii milyonda bir ihtimal şu anlık...Olur mu olur aslinda [emoji23]

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

Soner Albayrak
27.04.2019, 13:27
Yıllardır onlarda olan rahatlık psikoljisi bize geçti. Bunu değerlendirmemiz lazım.

Saha içinde akıllı topçun çok, büyük takımsan çıkıp alacaksın şu maçı.

Sercan Keleş
27.04.2019, 13:29
Hasan Ali'nin hanımının Yunan Fenomen ile sarmaş dolaş pozları basına düşmüş. Gerçekten bir insanın başına gelebilecek en kötü şey.

emrahtuna
27.04.2019, 13:29
yahu yenersek fener ciddi ciddi düşme korkusu yaşayacak tedirgin olacaklar belkide düşecekler..sırf bunun için yenmemiz lazım ya bu hazzı yaşamalıyız..

Sefer A.
27.04.2019, 13:32
bu sene o seneymiş ama başkan ve hoca inanmadı. umarım güzel bir ders alınır, basit hata yapmayacaksın, umudunu kesmeyeceksin. gerçi stres binince bizim takım da maç kazanamazdı ama 2, 3 puanımız daha olsa sinsi sinsi arkadan yaklaşırdık.
Sen daha dur senol'a kiyak yapacaklar onlar 33.haftada, at fava bekle

Sefer A.
27.04.2019, 13:38
Ben kickboxcuyum kanka islemez bize
o anlamda demedim yaa :D stada sokmazlar tespit ederler falan anlaminda demek istedim :)

ilelebeTS
27.04.2019, 13:55
Takıma güvenim tam. En başından beri çekindiğim tek şey hakemler. O yüzden hakemi olaya fazla dahil etmeden skoru bulmamız lazım. Skoru bulunca zaten kendi taraftarları protestoya başlar. İşler bizim lehimize döner.

artvints
27.04.2019, 14:03
Sen daha dur senol'a kiyak yapacaklar onlar 33.haftada, at fava bekle
şenol hoca'yı bjk'deyken ilk biz yendik son kez de biz yenip uğurlayacağız.

Gökhan Balcı
27.04.2019, 14:10
Herifin orta hakem olmasından korkuyorduk geldi var hakemi oldu. Allah sonumuzu hayır etsin. Hakemle hiç işimiz olmadan skorları bulursak yırtarız gibime geliyor

Sefer A.
27.04.2019, 14:15
şenol hoca'yı bjk'deyken ilk biz yendik son kez de biz yenip uğurlayacağız.
Ondan beri hiç yenemiyoruz, deplasmanda garip bir sekilde puan aliyoruz evet ama hiçbiri kritik ve son haftalarin maçi degildi, bu en sonki maç belki bunun disinda ama onda da hakemler berâbere bitmesini sagladi (bizim savunma ve Ugurcan da sag olsun yardim ettiler)

Ama son haftalara dogru oynanan ve bjknin en zor viraj dedigi durumlarda güle oynaya kazanip gittiler, bu 3-4'lük maç hâriç... yine yapariz bir kiyak, ve bu konuda baskana ve hocamiza zerre güvenmiyorum kimse kusura bakmasin...
Hani diyoruz ya bizi dogradilar, dogramasalar sampiyonlugun en ciddi adayiydik falan,, bu isler bjk maçinda basladi iste, ve bizimkiler senol efendiye ayip olmasin diye ne yaptilar ? çitlarini çikarmadilar maç sonrasi... bunlardan mi senol'a çelme takmasini bekliyoruz ? çok bekleriz 0-2 ya da 1-2 yenilir otururz asagi, maç sonu senol güzellemeri yapar bizimkiler ooohh temiz

Saint Castillo
27.04.2019, 14:34
bülentin orta hakem iken var performansları iyiydi, cüneytin de hakeza

Arda'
27.04.2019, 14:52
u21 takımı 88de gol atıp 90+6da gol yemiş 1-1 bitti maç. 4 dakika uzatma vermiş hakem 90+6da gol yemişiz tam komedi.

pReN@_61
27.04.2019, 14:54
Göztepe kazanınca bu maç fb için çok kritik bir hal aldı.

Rahat olan taraf biz olsak da zor bir maç, Allah yardımcısı olsun uşakların.

Takıma başarılar diliyorum:tsbayrak:

Uğur KÜÇÜK
27.04.2019, 14:57
U17 macinda da 2-1 yenmisiz.
U19 macinda da 3-2 yenmisiz.

Bizim gencler gol atinca cok geri cekiliyor izledigim maclarda, valla yine bunca topcuyu A takima vererek iyi ayakta kaldilar.

Aksama kazanalim da, gerisi teferruat [emoji106]

My
27.04.2019, 15:08
2011'den beri hiç derbi maçı izlemedim. Sanırım. Hiç hatırlamıyorum. Parça parça belki. Bir hata yapıp izlesem mi diye düşünüyorum. Sonra bin pişman olmak da var.

Hele saat 7'ye yaklaşsında bakalım...

Emrah KabuL
27.04.2019, 15:23
Rodallega ilk 11'de başlayıp Ekuban maçın gidişatına göre yedekte beklesin.. Yusuf'un pozisyonu ve oyunu çok önemli.. Sosa ve A.Parmak'a biraz daha yakın oynayıp orta sahayı rakibe vermezsek eğer maçı her türlü kazanırız.

artvints
27.04.2019, 15:30
U17 macinda da 2-1 yenmisiz.
U19 macinda da 3-2 yenmisiz.

Bizim gencler gol atinca cok geri cekiliyor izledigim maclarda, valla yine bunca topcuyu A takima vererek iyi ayakta kaldilar.

Aksama kazanalim da, gerisi teferruat [emoji106]

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

U19'un yarisi u21'de nasil yenmisler acaba? Gencler fener'e ayri motive oluyor altyapida gordugum kadariyla, a takima da yansir insallah.

artvints
27.04.2019, 15:33
Fbtv'de u21 maci izliyorum. Berkay behlul kerem, sosa omur yusuf tadi veriyor. Tunahan da oynuyor, onlibero icin aday bir isim.

Arda'
27.04.2019, 15:35
Fbtv'de u21 maci izliyorum. Berkay behlul kerem, sosa omur yusuf tadi veriyor. Tunahan da oynuyor, onlibero icin aday bir isim.

u21 maçının tekrarını veriyor fb tv isteyen izleyebilir burdan

https://www.dailymotion.com/video/x21oo10

Arda'
27.04.2019, 15:35

u21 maçının tekrarını veriyor fb tv isteyen izleyebilir burdan

https://www.dailymotion.com/video/x21oo10

TSemih61
27.04.2019, 15:42
U21'de Tunahan'ı ilk kez izliyorum, baskı altında rahat gözüküyor, çevre kontrolü var, fiziği sağlam ve atletik sayılabilir bir oyuncu.

Kerem yine U21'de oynamaya başlamış iyi de oynuyor, 2-3 kere sağlam mücadeleye girdiğini gördüm topu da kaptı ama hakem müsade etmiyor hemen faulü çalıyor. :D

Berkay Sefa 2 tane sağlam şut çıkardı baya seri gözüküyor.

Yine göze çarpan genel bir görünüm var, bizim takım spontane yeteneğe bağlı olarak hücum ediyor, rakip ise daha derli toplu taktiğe göre hareket ediyor. Pozisyonları ise bizim takım buluyor. Başkan şu takıma yabancı antrenör getirmek şart. Yetenek olarak sıkıntı yok oyuncularda ama taktiksel olarak öğrenecekleri şeyler var.

Uğur KÜÇÜK
27.04.2019, 15:57
Sampiyonluk ve 2.lik hayalleri guzel ancak maximum 3. bitiririz ligi

Bu yuzden de sikecileri yenmemiz sart.

Bugun puan kaybedersek ligi 4. bitirmemiz kesinlesir.

Ama icimde bir rahatlik var bugun.
Tipki Gs ve Feneri yendigimiz maclardaki gibi.

Sanki mac oynanmis, kazanmisiz, ekranlarda herkes Ersun'a saydiriyor, bu mactan sonra kesinlikle seneye olmamali diyor.

Ben Fenerin dusme ihtimali oldugunu gram dusunmuyorum ancak bugun kazanacagimiza da eminim neredeyse.

Insallah yanilmam ve hepimiz mac sonu mutluluk sarhosu oluruz.

TSarıalioğlu
27.04.2019, 16:08
Kadıköyde maç havası yok şike taraftarı beraberliğe razı

Emre Veli
27.04.2019, 16:12
Atacak son kurşunu olan takımlar daima o son kurşunu atar. Bizim geçen seneki 2-1 kazandığımız Gs maçı gibi.

İddialı konuşmak yersiz. 1 puan da iyidir diye bakmak lazım. Fenerbahce içerde büyüklere karşı mental anlamda daha derli toplu bir takım. E bir de hakem ve her ne kadar cezalı olunsa da taraftar faktörü var. Bilemiyorum Altan... Zor maç. Oyuncu eslestirmeleri, performanslar boş tespitler. Büyük maçlarda her şey farklı.

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

El Cordobes
27.04.2019, 16:27
Ömür sakatlıktan iyi döndü.

Parmak mevkisel hatalar yapabiliyor ve oynadığı yere göre fazla pas hatası yapıyor. Ancak gerçek mevkisinde oynamadığı ve halen öğrenmeye devam ettiği için çok kızamıyorum.

Yazıcı ise artık neden hakkında 15-20 milyonlar konuşulduğunu bu maç hatırlamalı. Sırtı dönük olduğu zaman sert basacaklar, yılmasın. Topun kıymetini bilsin, basit top kayıpları yapmasın. Fizikli mücadeleye hazır olsun, hemen yıkılmasın pes etmesin. Yalandan baskı yapmasın, öndeki prese katkı versin. Özellikle bu maç basit oynamayı başarsın, topu ayağında eveleyip gevelediği her saniye aleyhine işleyecektir. Son haftalardaki üzerindeki ölü toprağını atarsa bugün çok avantajlı konuma geçeriz.

Ufuk
27.04.2019, 16:30
https://pbs.twimg.com/media/D5FFjEIX4AAEThk.jpg

İki tane video izleyip gaza geldim, elendim ben beyler.. İçimden bir ses VAR, hakem falan kurtaramayacak bunları üç atacağız beş atacağız diyor asdasdasda

O kadar sene sonra kazanacaksak, şimdi tam sırası. Ünal hoca ile genç topçularımızla kazanmak 61 yıl sonra kazanmaktan bile anlamlı olur.

artvints
27.04.2019, 16:40
Kerem cok hirsli oynamis. Normalde rahat bir oyuncudur. Yusuf'a gore artisi top teknigi. Topu rahat kontrol ediyor iyi durtuyor. 1461'le vakit kaybetmesine gerek yok, yeri a takim.

cyberentalpi
27.04.2019, 16:46
Açıkçası kazanbileceğimiz maç. ama son zamanlardaki gibi oynarsak kazanamayız.
Takım nwakaeme reis in sırtına binmiş gidiyor. Özel önlem alacaklar.

O yuzden
sosa ve yusuf iki kritik adam. Bu adamlar ne kadar ileriye iyi top tasır dogru adamı bulur yada zamanında şut çekerse o kadar iyi oluruz
Birde karşı takımda elif formda. valbuneya yı ezmemis gerek. tabiki soldadaoyu da tutmamız. zor olmayan şeyler. nwakeme ve abdüş bol çalış deneyebilir çalım yemeye musait takım.

Uğur KÜÇÜK
27.04.2019, 16:58
Açıkçası kazanbileceğimiz maç. ama son zamanlardaki gibi oynarsak kazanamayız.
Takım nwakaeme reis in sırtına binmiş gidiyor. Özel önlem alacaklar.

O yuzden
sosa ve yusuf iki kritik adam. Bu adamlar ne kadar ileriye iyi top tasır dogru adamı bulur yada zamanında şut çekerse o kadar iyi oluruz
Birde karşı takımda elif formda. valbuneya yı ezmemis gerek. tabiki soldadaoyu da tutmamız. zor olmayan şeyler. nwakeme ve abdüş bol çalış deneyebilir çalım yemeye musait takım.Biraz ezbere yorum gibi.
Nwakaeme evet iyi oynuyor ve sazi bolum bolum eline aliyor.
Ancak Trabzonspor sadece Nwakaeme ile oynuyor demek, sahadaki oyuncularin emeklerine saygisizlik ilk once.

Parmak, Pereira ve Omur son maclarda cok da iyi oyunlar ortaya koymaya basladilar.

Bizi yaniltan su.
Nwakaeme ceza sahasi cevresinde mukemmel sekilde en dogru opsiyonu buluyor.

Kisaca by beyin lakabinin sonuna kadar hakkini veriyor.

Misal Omur, Pereira, Parmak, Sosa, Ekuban ve Yazici bunu yapamadigi icin kolaylikla kazanacagimiz maclari bile ikina sikina kazaniyoruz.

Erdal Hos cikardi galiba takim Nwakaeme'ye at ve bekle diye oynuyor lafini ancak gercek oyle degil.
Tabii ki Nwakaeme gibi bir adamin varsa, topu saklamasi icin vereceksin adama.

Misal bazi dakikalarda Nwakaeme sahada hic yok, belki 20 dakika ayagina top degmiyor.

artvints
27.04.2019, 17:02
Biraz ezbere yorum gibi.
Nwakaeme evet iyi oynuyor ve sazi bolum bolum eline aliyor.
Ancak Trabzonspor sadece Nwakaeme ile oynuyor demek, sahadaki oyuncularin emeklerine saygisizlik ilk once.

Parmak, Pereira ve Omur son maclarda cok da iyi oyunlar ortaya koymaya basladilar.

Bizi yaniltan su.
Nwakaeme ceza sahasi cevresinde mukemmel sekilde en dogru opsiyonu buluyor.

Kisaca by beyin lakabinin sonuna kadar hakkini veriyor.

Misal Omur, Pereira, Parmak, Sosa, Ekuban ve Yazici bunu yapamadigi icin kolaylikla kazanacagimiz maclari bile ikina sikina kazaniyoruz.

Erdal Hos cikardi galiba takim Nwakaeme'ye at ve bekle diye oynuyor lafini ancak gercek oyle degil.
Tabii ki Nwakaeme gibi bir adamin varsa, topu saklamasi icin vereceksin adama.

Misal bazi dakikalarda Nwakaeme sahada hic yok, belki 20 dakika ayagina top degmiyor.

formda oyuncu yakaladığın zaman görüntü böyle oluyor. zaten böyle oyuncular çıkmayınca seri yapamıyorsun. feghouli ve burak olmasa mesela ancak 3. lük yarışına girerdi gs ve bjk. visca gol atamayınca başakşehir maç kazanmayı unuttu.

melihergun
27.04.2019, 17:10
Abi ben niyeyse yenilecegiz gibi hissediyorum hayirlisi

Uğur KÜÇÜK
27.04.2019, 17:10
artvints
Aynen oyle. Tum takimlar icin gecerli birsey senin soyledigin.
Bence tempomuz cok dusuk.
Yoksa takim yine sezon basindaki pas oyununa geri dondu.
Bir de Ekuban'in formsuzlugu var.

Bugun o tempoyu yukseltmek sart. Bunu yapamazsak, sikeciler taraftar destegiyle bir supriz yapabilir.

ozturk
27.04.2019, 17:11
işimiz çok zor bugün. fb ne yapar eder puan alır.

outlaws61
27.04.2019, 17:12
Stresli maçları hiçbir zaman kazanamıyoruz.

2010 yılında feneri şampiyonluktan ettiğimiz maçta 1 puan bize lazım olsaydı kesinlikle alamazdık.

Şimdide ortada herhangi bir streslik durum yok.

Onlar daha stresli ve ihtiyacı olan bir takım durumundalar.

Rahat oynayıp sonuca gitmemiz lazım.

Erken bulacağımız bir gol skoru farka götürebilir.

Gs,Bjk maçındaki gibi fener geri dönemez.

Buna yürekten inanıyorum.

Tek ihtiyacımız sakin kalıp 1 gol bulmak.

Gerisi gelecek.

HOPA'LI TS'Lİ
27.04.2019, 17:15
22 yıl sonra aynı zaferi yaşat bize Karaboğa Ünal KARAMAN

yatmaztara
27.04.2019, 17:16
Şikebahçeli kardeşlerimiz kendilerini üzmesinler. Bu sezon ligi son üçte bitirseler bile önümüzdeki yıl ligimiz 21 takımla oynanır. Öyle bir ülke ki bu şikebahçe uğrana batar, çıkar, çalar, yalar, pisleşir, çirkinleşir hatta öldürür ama asla küme düşürmez!

artvints
27.04.2019, 17:19
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@artvints (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=43669)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->
Aynen oyle. Tum takimlar icin gecerli birsey senin soyledigin.
Bence tempomuz cok dusuk.
Yoksa takim yine sezon basindaki pas oyununa geri dondu.
Bir de Ekuban'in formsuzlugu var.

Bugun o tempoyu yukseltmek sart. Bunu yapamazsak, sikeciler taraftar destegiyle bir supriz yapabilir.

tempomuz düşük çünkü merkezi maç içinde yenileyemiyoruz. hep aynı oyuncular oynuyor. bir de sakatlıktan çıkıp gelen çok oyuncu var. o hissediliyor. novak ve pereira'ın temposu düşük sakatlıktan sonra keza sosa da öyle.

zaten senede bir tane çok tempolu bir maç oynayabiliyoruz. geçen sene gs maçı, bu sene fener maçı baştan sona bütün takım aşırı tempolu oynadı. ersun zamanında da ikinci 2, 3 maç üst üste tempolu oynadık.

Kazım Bostan
27.04.2019, 17:21
ben bu maçı biliyorum. maça hızlı başlayıp 1-2 net gol kaçıracağız, 61'de kontradan gol yiyeceğiz, maçın son bölümü top bile yapamayacağız, 2-0 yenileceğiz. durum 1-0'ken hakem net penaltımızı yiyecek.

Full HD
27.04.2019, 17:24
Bence izlemeyin, sadece moraliniz bozulacak.

Onur Erçetin
27.04.2019, 17:31
Maçın tekrarını izleyebileceğimiz bir yer var mı ?

Isko6161
27.04.2019, 17:33
Oyle bi vuracaz ki 2 sene g*tu dogrultamicak fenev

artvints
27.04.2019, 17:33
Maçın tekrarını izleyebileceğimiz bir yer var mı ?
fbtv'yi takip etmen gerekiyor. belki gece verirler. youtube'a yüklüyorlar mı bilmiyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
27.04.2019, 17:39
Fenevliler sizden beraberlik koparırsak iyi olur, çok atmayın falan diyorlar.

Favori biziz ama Fenevin düşme hattına çok yakın olması hakemlerin eyyamcılık yapacağını hissini veriyor nedense

A.Gökhan AKIN
27.04.2019, 17:40
ben yenilsekte üzülmeyeceğim çok kafaya takmayacağım yeter ki iyi oynayıp hakem faktörü ile yenilmeyelim.

HOPA'LI TS'Lİ
27.04.2019, 17:41
Yenersek 3.lük şansımız artar.

Ah şu Onazi ile başlayan sakatlıklar silsilesi ve Başakşehir ile GS maçındaki hakem katliamları olmasa şampiyonluk havasında olabilirdik biz de

HOPA'LI TS'Lİ
27.04.2019, 17:42
ben yenilsekte üzülmeyeceğim çok kafaya takmayacağım yeter ki iyi oynayıp hakem faktörü ile yenilmeyelim.

Tek endişemiz özellikle VAR hakemleri

Şahin Yılmaz
27.04.2019, 17:42
Şikecilere yenilip şampiyon olmaktansa Şikecileri yenip küme düşürmeyi tercih ederim. Vurun agalar vurun ahlaksızlara vurur gibi, gavuru döver gibi, acıma yok hayallerimizi hakkımızı çalan bu şerefsizlere vurun agalar vurun vurdukça vurun öldürene kadar vurun ne dalak ne kaş ne göz kalsın. Vurun agalar vurun.

Oğuz B.
27.04.2019, 17:43
Uğurcan, Pereira, Hosseini, Hüseyin, Novak, Sosa, Abdülkadir Parmak, Abdülkadir Ömür, Yusuf, Nwakaeme, Rodallega.

Mesut
27.04.2019, 17:48
Ekuban yedek başlaması iyi oldu

Faruk BERBER
27.04.2019, 17:53
İdeal 11 ile sahadayız, rastgele.

Oğuz B.
27.04.2019, 17:54
Harun, Isla, Skrtel, Sadık, Hasan Ali, Mehmet Topal, Jailson, Dirar, Zajc, Ayew, Soldado.

Faruk BERBER
27.04.2019, 17:57
Tempo odaklı bir takım çıkarmış Ersun Yanal, cevap vermeliyiz.

Uğur Ö.
27.04.2019, 18:00
Dirar, Isla ikilisi Tony'i biraz zorlayabilir. Belki göbeğe kayabilir arada.

Oğuz B.
27.04.2019, 18:00
#Kadromuz; Uğurcan, Pereira, Hüseyin, Majid, Novak, Sosa, A. Parmak, A. Ömür, Yusuf, Anthony, Hugo

#Yedekler; Arda, Kamil Ahmet, Amiri, Olcay, Murat Cem, Toure, Batuhan, Ekuban, Ibanez #TSLive

https://pbs.twimg.com/media/D5KwA6jWsAAh3_s.jpg

ilelebeTS
27.04.2019, 18:03
En tehlikeli adamları Valbuena'ydı, o da oynamıyor.

Reha Asan
27.04.2019, 18:04
Hakem düzgün olursa Dirar iti atılır maçta.

TSemih61
27.04.2019, 18:05
Ersun çakalına bak sen kaç haftadır sabrettiği Elif Elmas, Valbuena ve Tolgay'ı kenara çekmiş, daha çok koşacak ve savunma yapabilecek bir kadro çıkarmış. Bizden korkmuş anlaşılan. Ne kadar karaktersiz bir şahsiyet olduğunu da gösterdi, bu adamlarla GS maçına bile çıkmıştı bize daha defansif kadroyla çıkıyor şimdi. Şöyle farklı bir mağlubiyet alsa da rezil oluşunu izlesek.

A.Gökhan AKIN
27.04.2019, 18:05
Hakem düzgün olursa Dirar iti atılır maçta.

Maçası yemez cücünün fenerden adam atmaya..

TSemih61
27.04.2019, 18:06
Tehlikeli mi? Diğer oyunculardan daha fazla topla oynuyor niye neden tehlikeli olsun ki adam bitik durumda.. Keşke oynasaydı o kanatta Abdülkadir ve Pereira coşardı hücumda.

Bu arada Fener'in en tehlikeli oyuncusu Soldado. Hücumda ne yapacağı kestirelemiyor üstüne deli gibi pres yapıyor.

yatmaztara
27.04.2019, 18:09
Hasan ali'nin iki maç ceza alması gerekmiyormuydu?

ilelebeTS
27.04.2019, 18:10
Tehlikeli mi? Diğer oyunculardan daha fazla topla oynuyor niye neden tehlikeli olsun ki adam bitik durumda.. Keşke oynasaydı o kanatta Abdülkadir ve Pereira coşardı hücumda.
feneri pozisyona sokabilecek tek oyuncu, ondan en tehlikeli oyuncuları.

artvints
27.04.2019, 18:11
ünal hocayı kesinlikle eleştirmem sonuç ne olursa olsun. kadrosunu sahaya sürdü bildiğimizi oynayacağız, tabi ki dikkatli olacağız ama gelecek sene için test maçı. takım normal oyununu oynarken neler eksik kalıyor, baskıda ne kadar iyiyiz göreceğiz. çok telaşa gerek yok.

TSemih61
27.04.2019, 18:12
Abdülkadir ve Yusuf ekstra performans göstermeli ki kimsenin aklına niye Olcay ve Ekuban oynamadı sorusu gelmesin.

Rakibin baskısı altında ezilmemek lazım aynı şiddetle mücadele etmeliyiz, her ne kadar fener kötü durumda olsa da evlerinde oynayacaklar ve bu maça ekstra motivasyon yüklediler.

outlaws61
Heyecandan aç karnımı doyuramıyorum. :)

Uğur KÜÇÜK
Valbuena'yi ikinci yari oyuna alarak katki saglamayi dusunmus Ersun.

Jailson'un oynamasi sikinti oldu. Orada Tolgay'in iyi top dagitsa da, temposuz olmasi isimize gelirdi.

Bir supriz yaparak gol yemezsek ne guzel olacak.

Basarilar Trabzonsporum.

Yunus Emre SEYHAN
27.04.2019, 18:14
Topun arkasına geçicek korkak Ersun.
Ortasahamızın göbeği derbi maçı hele ki derbi deplasmanı için çok yumuşak.

redbul
27.04.2019, 18:14
kadrolara baktığımızda trabzonspor kadrosu benim açımdan beklediğim bir kadroydu ekuban sakatlığı nedeniyle bu hafta bir çok antremana çıkmamıştı rodelleganın oynaması daha mantıklı duruyor ama asıl süpriz şikecilerde maça tamamen beraberlik için çıkmışlar haftalardır oynamayan zach ayev ve jailson un ilk 11 de olmasından kaynaklanıyor adamalr resmen beraberlik kadrosu çıkarmış .

Ufuk
27.04.2019, 18:16
Durdu durdu Jailson'u bizim maçta oynattı.

Reha Asan
1 hakemler 2 stoperlerimiz ürkütüyor.

Ama alacağız inşallah.

Haydi çocuklar.

DeAgLeMaNyAq
Biz de sürpriz yok gözüküyor. FB'de ise sadece Valubena'nın yedeğe çekilmesi beklenmiyordu. Nwakaeme tehditinden dolayı sağ kanatlarını Isla Dirar ikilisiyle kurmak zorunda kaldılar. Açıkçası Tolgay ve Eljif yerine Jailson ve Zajc tercihi FB adına daha efektif olacak gibi duruyor ama maç içerisinde her şey değişebilir...

Sadettin_
27.04.2019, 18:19
normal şartlarda kazanmamız lazım .
ama şampiyon olacak dediğimiz gs ve bjk den bır şekilde puan alabılmeyı basardılar kendı evlerınde .
izleyelim görelim

Emirhan Uludüz
27.04.2019, 18:20
Bayağı rahatsızım dışarı çıkıp izleyemeyeceğim maçı. O yüzden çilekli link içip evde izleyeceğim. Çilekli linki nereden alacağımı bilen var mı malum son yıllarda kolay bulunmuyor :)

redbul
27.04.2019, 18:22
hangi kanala baksam hangi yorumcuyu dinlesem tarbzonspor favori diyor buna şkecilerin yazaralrıda dahil ama şöylede bir geröçek var şkeciler bizim dışında ne bjk ye nede g. saraya 2 maçtada yenilmemişler bjk maçında 3-0 dan 3-3 ü bulmuşlar g. saray maçınd ada 2-0 dan 2-2 ye getirmişler öyke çok kolay bir maç gibi de durmuyor şikeciler büyük maçları daha farklı oynuyor.

redbul
27.04.2019, 18:24
birde şöyle bir istatislik var son 18 maçta sadece 1 kez kazanabilmişiz ve 22 yıldır kadıköyde galibiyetimiz yok inşallah bu akşam bu istatisliği bozacaz

ÖmürKaradeniz61
27.04.2019, 18:25
Yahu tolgay ve jailson arasında hiçbir fark yok bence jailson daha basit bir topçu.Biz formda bjk ve gs deplasmanlarında bile fazlaca pozisyona girdik bu maçta en az 5-6 tane net pozisyona gireriz.Ekstra olarak bugün sahada olan gençlerimiz bu maçın önemini bizim kadar biliyor beni zaten en fazla umitlendiren nokta bu.

Trabzonspor 61
27.04.2019, 18:28
Stattayim. Ölmüs bunlar. Herkes takımdan umutsuz. Hangi fenerliye sorsam kazanamayız diyor. Bunu bilerek oynayalım yeter. İt gibi tırsıyor iğneler

Uğur KÜÇÜK
27.04.2019, 18:31
Bol gollu mac olmaz. Ersun cok defansif kadro surmus sahaya.

Duran toplari iyi savunursak cok rahat gol bulamazlar.

Su kadrolari gorunce Yazici'nin uzaktan sutu ile gol goruyorum.

Kazanacagiz insallah.

Onur Erçetin
27.04.2019, 18:33
Ersun çakalına bak sen kaç haftadır sabrettiği Elif Elmas, Valbuena ve Tolgay'ı kenara çekmiş, daha çok koşacak ve savunma yapabilecek bir kadro çıkarmış. Bizden korkmuş anlaşılan. Ne kadar karaktersiz bir şahsiyet olduğunu da gösterdi, bu adamlarla GS maçına bile çıkmıştı bize daha defansif kadroyla çıkıyor şimdi. Şöyle farklı bir mağlubiyet alsa da rezil oluşunu izlesek.

İki adet ofansif kapasitesi sınırlı bek (İsla,Hasan Ali)

İki adet önlibero(Topal,Jailson)

Bir adet savunmaya da yardım edecek 8-10 karışımı bir oyuncu(Zajc)

Bir adet çalışkan,kısıtlı yeteneklere sahip ama iyi orta açabilen sağ kanat oyuncusu (Dirar)

Bir adet kanat-forvet ( Ayew )

Bir adet gezgin forvet ( Soldado)

Ali Koç Ersuna son şansın demiş olabilir böyle birşey söylememiş olsa bile bu maçı kaybetmeleri halinde küme düşebileceklerini hem de garanti kovulacağını bildiği için Ersun yenemiyorsak bile kaybetmeyelim mantığıyla genel olarak çok iyi mücadele edebilsin diye koşan,basan oyunculardan oluşan bir kadro çıkarmış.Ayewi Soldadoya yardımcı olsun diye koymuş ama o da savunmaya yeri geldiğinde yardımcı olacaktır.

Fenerbahçe göbekten gelemez.Kenarlardan hücum edecekler.Dirarın ortalarına dikkat etmek lazım çünkü diğer taraftan Ayew sık sık cezasahasına girip kafa vuruşuyla gol bulmaya çalışacaktır.Hasan Ali de sık sık ceza sahasına orta gönderecektir.

Fenerbahçe her ne kadar maça tempolu başlayacak olsa bile kontrolü elden bırakmadan oynayacaktır.Maçta erken gol yersek çok iyi direnç gösterirler ve kolay kolay gol bulamayız.Erken gol yemezsek bir yerden sonra taraftarla birlikte fenerli oyuncularda gerileceği için baskıyı kırıp daha rahat gol bulabiliriz.

Sakin olmalıyız ve basit hatalar yapmamalıyız çünkü onların üzerinde aşırı baskı var biz oldukça rahatız.Savunmada Hüseyin ve Hosseini dikkatli olmalı.Ortasahada Parmak ve Sosa da çok dikkatli oynamalı.Takım halinde savunmayı iyi kapanıp mücadele edersek sorun yaşamayız.

Sadettin_
27.04.2019, 18:36
0-0 yada 1-1 berabere bitirmek canimi fazlasiyla sıkar .

Ha bjk macindaki gibi 2-0 dan maci 2-2 ye getirirsek onun uzuntusu daha bi ayri

CaptanBarbosa
27.04.2019, 18:37
Bayağı rahatsızım dışarı çıkıp izleyemeyeceğim maçı. O yüzden çilekli link içip evde izleyeceğim. Çilekli linki nereden alacağımı bilen var mı malum son yıllarda kolay bulunmuyor :)Mahalle bakkallarına bakmalısın eski tip [emoji16]

artvints
27.04.2019, 18:37
topu bırakacaksın fener'e kapıp kapıp gol atacaksın. arkada riske girmeye gerek yok.

pReN@_61
27.04.2019, 18:41
Soldado'yu yabana atmamak lazım