PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 29.Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Evkur Yeni Malatyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2

Cafer Bulur
13.04.2019, 13:03
5-0 in rövansini kim istemez ama ilk etapta galibiyet yeterli 1-0 olsun bizim olsun

Onur Keskin
13.04.2019, 13:05
Ayın 20’si değil mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cafer Bulur
13.04.2019, 13:11
Ayın 20’si değil mi

Evet 20 si pardon yanlis yazmisim

ucurum
13.04.2019, 15:11
Geçen dönem en fazla can yakan, can yaktıktan sonra intikam için beklediğim, sonrasında çok hayırlı olaylara neden olduğu için olması gerektiğini kabul ettiğim, hıncımın tükendiği, bugün için sadece 1-0 olsun bizim olsun dediğim maç...

Ama olur da 3-0 olursa maç 6-0 olmadan rahatlamam yane onu da deyem

Ozan Yılmaz
13.04.2019, 17:29
rövanş vakti gençler kendinizi iyi hazırlayın bu maça, kendi sahamızda ve umarım dolu tribünler önünde, net bir galibiyeti bu kez alan taraf biz olalım.

İbrahim CİHAN
13.04.2019, 17:29
Kazandığımız takdirde 4.sıradan daha iyi bir yerde bitirecegimizi düşünüyorum. Ligin ilk yarisindaki 5-0 biten maç hayırlara vesile olsa da, bu skoru telafi etmemiz gerektiği kanısındayım. Rakibin forveti Kamara bizi en fazla zorlayacak oyuncu olacaktır. Hüseyin Türkmen'e büyük iş düşecek. Inşallah son iki maçtaki hatalarını tekrarlamaz.

artvints
13.04.2019, 21:41
artık tadı kaçtı sürekli kazanmamıza rağmen hiçbir şey değişmiyor.

nuri45
13.04.2019, 22:39
kargalarin yenilmesi kötü oldu. Gerci gayse deplasmani ve bize gelecekler ama onlarda iyi ivme yakaladilar. Biz ne olursa olsun kendi maclarimizi kazanmak zorundayiz.

Uğur KÜÇÜK
13.04.2019, 22:55
Intikam zamani.

6'da 6 yapalim, gerekirse ligi yine 4.cu bitirelim.

Koya koya ilerleme vakti artik lig sonuna kadar.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yorumsuz6117
13.04.2019, 23:25
Beşiktaş Burak Yılmaz sayesinde ligi Trabzonspor'un önünde bitirecek, işe bak..

DeAgLeMaNyAq
13.04.2019, 23:33
Malatya maçı dengelerimizi değiştiren maç olarak hafızalarda kaldı. Öyle intikamlık bir durum yok. Bu tip kazaları her takım yaşamıştır. Umarım oyuncuların kafasında ilk yarıdaki maça dair bir şey olmaz. Hoca'nın kadroyu çok bozacağını düşünmüyorum. Novak iyileşirse şans bulur. Olcay yerine de Abdulkadir tercihi olası gözüküyor...

artvints
13.04.2019, 23:39
ben olsam parmak ve ekuban'ı saklarım. hakem sarı kart uydurur kesin. olcay'ı merkezde oynatabiliriz. çok birşey değişmez, zorlu süreçte merkeze bir alternatif daha kazanırız.

Uğur KÜÇÜK
13.04.2019, 23:45
Yeni Malatyaspor'da bizim maç öncesi sarı kart sınırında bulunan futbolcular;

- Issam Chebake
- Murat Akça
- Guilherme
- Murat Yıldırım
- Mitchell Donald

Yarin Alanyaspor macinda kart gorurlerse bizim macta yoklar.

Ayrica bizim de Fener maci oncesi Kamil Ahmet, Parmak, Hosseini, Ekuban ve Amiri kart sinirinda.

Yeri mevkisi itibariyle mevcut kadro icinden dolmayacak tek adam Parmak.

Keske Bursa macinda kart gorseydi de, Malatya macinda cezasini cekseydi.

Haftaya hangi hakem gelirse gelsin, ilk faulunde Parmaka kart gosterecek. Buna adim gibi eminim nedense.

oguzkoc
13.04.2019, 23:57
Çok değil, şuan 6 puanımız daha olsaydı şampiyonluk yarışının içindeydik.. Ah alanyaspor... Bu sene en uyuz olduğum takım sensin

halilaziz61
14.04.2019, 10:45
Gündüz maçları yaramıyor bize :(

pReN@_61
14.04.2019, 12:48
2-0

Uğur KÜÇÜK
14.04.2019, 18:12
Sari kart goren ortasaha Murat Yildirim ve kirmizi kart goren solbekleri Erkan Kas bizim macta yoklar.

El Cordobes
14.04.2019, 19:30
Ben hala santraforda Roda'nın oynaması gerektiğini düşünüyorum. Eku'ya göre daha üst düzey bir golcü olduğunu da düşünmüyorum ama bizim pas oyunumuza Roda daha yatkın ve bu konuda takıma Eku'ya göre daha fazla yardımcı oluyor. Bursa maçının ikinci yarısında Abdülkadir nasıl ortaya gelip pas trafiğinin oluşmasını sağladıysa oyunun sıkıştığı yerde Roda bu işi yapabiliyor. Eku daha çok önüne top atılmasını seven biri.

Emre Doğan
14.04.2019, 20:40
Bence de Hugo sistemimize daha uygun ama bitiriciliği çok kötü maalesef. Ekubanın da iyi olduğu söylenemez yeni bir forvet almak şart.

Doğukan Uçan
14.04.2019, 21:22
Alacaz en az 30 bin kişi olmalı.

yigits
14.04.2019, 22:29
Ben hala santraforda Roda'nın oynaması gerektiğini düşünüyorum. Eku'ya göre daha üst düzey bir golcü olduğunu da düşünmüyorum ama bizim pas oyunumuza Roda daha yatkın ve bu konuda takıma Eku'ya göre daha fazla yardımcı oluyor. Bursa maçının ikinci yarısında Abdülkadir nasıl ortaya gelip pas trafiğinin oluşmasını sağladıysa oyunun sıkıştığı yerde Roda bu işi yapabiliyor. Eku daha çok önüne top atılmasını seven biri.
Ben Hugo’yu gereğinden fazla eleştirdiğimizi düşünüyorum, en azından bitiricilik anlamında. Zira deplasmandaki Bjk ve Gs maçlarında atmış olduğu golleri ligde bulabilecek bir kaç forvet var.

Ufuk
14.04.2019, 22:50
İntikam maçı falan deyip kulübün itibarını düşürmeyelim lütfen. Malatya kim bunlarldan intikam alacağız?

David_LuiZ4
15.04.2019, 00:00
Malatya takımı defansif yönü ağır basan bir takım topun arkasına 10 kişi iyi bir şekilde geçip sağlam bir alan savunması yapıyorlar..O yüzde zor maç olacak bizim için..

Bu tür iyi kapanan takımları çözmen için kanatları iyi çalıştırman gerekiyor savunma dengesini bozma açısından..Bu yüzden Nwakaeme Ömür ve Pereira'ya çok iş düşecek bu maçta..Ömür mutlaka oynamalı..

Öne geçtiğimiz takdirde rakibi çözeriz gerisi çorap söküğü gibi gelir..Nwakaeme'nin maça damga vuracağını düşünüyorum çünkü Malatya'nın gs maçında Linnes o kanadı hallaç pamuğu gibi atmıştı...

Ayrıca bu maça oyuncular intikam hevesiyle hazırlanmamalı psikolojik olarak ters tepebilir..

HOPA'LI TS'Lİ
15.04.2019, 07:46
4.lük neredeyse garanti
Biz kazandıkça BJK'nin de kazanması sinirimi bozuyor.
3.lük için sürekli kazanmamız lazım
TS-BJK maçına kadar puan farkını en fazla 3'de tutmalıyız.
Rize deplasmanı da zor, bize acayip bilenmiş durumdalar

Yiğit Gayretli
15.04.2019, 08:46
Aç kurt gibi saldırıp tarihimizin en farklı galibiyetini alacağız. 9-0!

:)

Adem Akyüz'
15.04.2019, 09:59
5-0'ın karşılığında net bir skorla yenmemiz lazım .

cakalkerem
15.04.2019, 10:11
hayret nasıl cumaya koymamışlar...

esasında iyi oluyordu yeniyoruz diğerlerini bekliyoruz..
stress yok sorun yok...

kadriviv
15.04.2019, 10:26
Savunma arkası koşuları; Kamara - Adem - Guilherme bağlantıları en önemli aksiyonları; bizim de ne yazık ki savunma arkası toplarda sıkıntımız var. Umarım problem yaşamayız.

HOPA'LI TS'Lİ
15.04.2019, 10:32
Herkes intikam, fark diyor.
Yapmayın.
Kazanmaya devam edelim, skor mühim değil
3.olursak güzel olacak

Faruk BERBER
15.04.2019, 10:39
1-0 olsun, bizim olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
15.04.2019, 10:48
1-0 olsun, bizim olsun.

iŞTE BU.
Ağzına sağlık

GS-BJK
TS-BJK

maçları 3.yapabilir bizi

İlker Yazıcıoğlu
15.04.2019, 10:55
İntikam intikam diye tüm hafta gerek buralardan gerekse de sosyal medyada takımı gaza getirirsek s.çtık, net...

Böyle gazların takımı değiliz...

Çıkıp sağlam oynamak lazım...

Bizim takımın ayarı yok...

5 de atarız, 10 da yeriz, hiç belli olmaz...

Bursa maçından önce de aynı şeyi, demiştim..

Defansta salaklık yapmazasak atar, alırız ki Hüseyin sağolsun 2 gollük hata yaptı ama şükür ki gol olmadı ikisi de...

Aynı şeyi bu maç için de söylüyorum...

Orta sahada topu tutarsak her türlü alırız...

Yeter ki sabırlı oynayalım...

Mollasalihoğlu
15.04.2019, 12:18
İntikam falan yok.

Adamlar sayesinde ikinci bahar yaşadık.

1-0 yensek yeter. :)

ffırtına
15.04.2019, 12:54
Tüm maçlarımızı kaybetsek dahi 4.lükten düşmeyiz artık. 3.lük ise bir ihtimal. Ligi %90 4. bitirdik o yüzden gayet rahat bir maç olacak..

Arda'
15.04.2019, 12:58
2-0

redbul
15.04.2019, 12:59
malatya takımı ne kadar istikrarsız bir görüntü ortaya koysada defansif anlamda ligin iyi takımlarından biri bırde ki kupa maçında g. saray ile 0-0 kaldığınıda unutmamak lazım burda en önemli faktörrü ilk golü atmak ve erken dakikalarda atmak bu gerçekleşirse zor olan maç kolaya dönüşebilir sonuca gelirsek 5-0 da bitse 1-,0 dabitse karşılığı 3 puan yani 1-0 olsun bizim olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
15.04.2019, 13:19
Tüm maçlarımızı kaybetsek dahi 4.lükten düşmeyiz artık. 3.lük ise bir ihtimal. Ligi %90 4. bitirdik o yüzden gayet rahat bir maç olacak..

Umarım 4.lükteki rahatlığımız gevşemeye yol açmaz.

emrahtuna
15.04.2019, 13:26
kendi evimizde seriyi devam ettirmek adına önemli bi maç ilk maçtaki hezimeti de unutturmak için takımın önünde güzel bi fırsat var..galip geleceğimizi düşünüyorum...

Enes Coşkun
15.04.2019, 15:20
Maç'a,İstanbul'dan gideceğim.Maraton dan kombinesi olan renkdaş varsa yardımcı olabilir mi(2 kişiyiz) şimdiden teşekkürler... İyi forumlar.

SALDIRAY
15.04.2019, 15:58
4.lük için yerimiz garanti artık. Ancak hedef 3. lük olmalıdır. Bu yüzden bu maç çok önemli. Kazanıp yolumuza dolu dizgin devam etmeliyiz.

Doğukan Uçan
16.04.2019, 00:06
ne intikamı beyler çakma malatyaspor bu, 1-0 olsun bizim olsun seriye devam.

cyberentalpi
16.04.2019, 01:00
İntikam maçı falan deyip kulübün itibarını düşürmeyelim lütfen. Malatya kim bunlarldan intikam alacağız?

kesinlikle. Denk geldi yendiler işte.

angraf
16.04.2019, 08:41
4.lük tamam 3. olursak daha çokomelli olur :D Beşiktaşın sürekli bizimle birlikte kazanması sinir bozucu . Ama ben onları geçebileceğimizi düşünüyorum.

Yiğit Gayretli
16.04.2019, 08:44
Açıkçası son maçlarında Kamara falan fazla övüldü... Bu kadar çekinmeye gerek yok. İlk maçta neden 5 yediğimizi de hepimiz gayet iyi biliyoruz.

İlk 35 dakika oynadığımız oyuna bu maçta da oynarsak göz açıp kapayıncaya dek 3-4 olur. Rahat olun. Gergin olmamızı gerektirecek hiçbir şey yok.

Onur Akyüz
16.04.2019, 10:28
16969

-Kayısı istiyor mu yeğen, kayısı?

-Her şeyden çok kayısı istiyor dayı!

trbzonsporlu
16.04.2019, 10:46
aslında malatyaya 5-0 yenildiğimiz maçın ilk yarısında oynadığımız futbol belkide bu senenin kendi adımıza en iyi deplasman futboluydu.

gs ile oynayacakları kupa rövanş maçı öncesi bizim maça konsantre olamayacaklarını ve net bir skorla galip geleceğimizi düşünüyorum.

pReN@_61
16.04.2019, 11:09
Stadyum dolsa ne güzel olur

İlker Yazıcıoğlu
16.04.2019, 11:13
3-0...

Dursun şurada...

Murat Keçeci
16.04.2019, 11:14
Önümüzde fb,konya,rize gibi zorlu deplasmanlar olacak o maçlara daha özgüvenli çıkabilmemiz için iç sahada puan kaybı yapmamalıyız.Malatya maçı bu bakımdan kazanmamız gereken bir maç olacak yakaladığımız havayı devam ettirip bu maçtan da üç puanla ayrılmalıyız.

Rakip ligin iyi takımlarından birisi,orta saha ve defans da birkaç kaliteli oyuncuları mevcut,fiziksel açıdan da iyi bir ekip dolayısıyla çok ciddi oynamamız gereken bir maç.

Oyuncularımıza birkaç uyarı yapacak olursak,öncelikle Uğurcan yine bu maçta da ceza sahasının hâkimi benim havasını rakibe hissetirmeli,majid kontrolsüz girişlerden kendini sakınmalı,hüseyin yüksek konsantrasyon ile oynayıp bireysel hataları azaltmalı,Sosa oyunun temposunu arttırma çabası içinde olmalı,abdülkadir parmak attığı güzel golleri özledik yeniden kendini hatırlatmalı oralarda daha fazla dolaşıp şut imkanı kendine oluşturmalı,Yusuf ofansif orta saha olduğunu rakibe hissettirmeli aldığı her topu olumlu kullanarak rakibe gözdağı vermeli,abdülkadir ömür en çok topla buluşan isim olmalı tüm enerjisini sahaya koymalı,antony hücumda topu iyi saklayıp topu rakip sahada tutmamızı sağlamalı ve yine aynı şekilde ekubanda stoperlere üstünlük kurarak rakibin dengesini bozmalı.

Duran topları iyi savunmalı,hücumda ise daha etkili vuruşlar sergilemeliyiz.Özellikle kontra atağa yatkın oyuncuları olan malatyaya pozisyon vermemek için hücumda basit top kaybı yapmamalıyız,vücudumuzu iyi kullanıp aldığımız topları olumlu kullanmalıyız,ya şut ya pas ya da takımımıza faul kazandırarak atakları bitirmeliyiz.Ayrıca orta sahada oyun kurarken sosa ve abdülkadir parmakı yalnız bırakmamalıyız,antony olsun,yusuf olsun,ömür olsun onlara yakın oynarak ikili,üçlü oyunlar kurmalıyız.Son olarak kart sınırında olan oyuncularımızda daha dikkatli olmalı.

Furkan Tütüncü
16.04.2019, 11:42
İstanbuldan geleceğim maça. Akyazıda izlediğim hiçbir maçı kaybetmedik henüz :D Seriyi bozmam umarım.

Oğuzhan Fidan
16.04.2019, 11:54
intikam felan diye çıkılmaz sahaya.. müsait olursan atarsın. fark atacam diye 3-0 lık maçı 4-3 kaybedersin. intikam yenilgiye düşürür. mantık yok olur. 0-0 başlayıp kazanacağımız bir maç olsun

ucurum
16.04.2019, 11:56
Bursa ile oynadığımız kupa finali geliyor aklıma, 0-3'ü 5-1 ile geçmiştik...

Sonuçta lig maçı bu... Gidip de 6-0 7-1 yenecek halimiz yok...

Ama maçı alırsak normal bir skorlar bu skor 3-0 bile olsa tatmin etmeyecektir...

Sonuçta kolay maç da değil, 1-0 olsun bizim olsun çok da abartmayalım.

Çağatay96
16.04.2019, 14:36
Eljifin attıgı gole baktım

Dirar Marianonun arkasına sarkıyor Sağ stoper Dirari karşılıyor ondan önce Soldado Sol stoperle adam adama oynayıp Semihi topun oldugu yöne götürüp alanı açıyor

Bütün dikkati çeken ve alanı boşaltan soldado atlayıp arkasındaki elmas boşta kalıp golü yapıyor

Çok kolay çalışarak atılacak bir gol gibi gözüktü Yusufun çalışıp atması gerek bunları

Asıl mesele sag bekin arkasına sarkabilmek ve stoperi dogru bölgeye çekebilmek ,, tabii orta sahanın yetişememesi de en önemli şans

Kemal Öztel
16.04.2019, 16:53
Malatya'ya kin beslenilecek bir durum olmadığını düşünüyorum yani tamam ağır bir yenilgi almıştık ama karşı tarafın bize bir yanlışı olmadı ki. Maça gelecek olursak son 6 haftanın kağıt üzerindeki en kolay maçı gibi duruyor hata yapmamamız lazım. Malatya'nın formu ilk yarıya nazaran oldukça kötü. 3-0 gibi bir galibiyet diyorum..

ilelebeTS
16.04.2019, 17:11
Adamlar ilk maçta bizi hakkıyla farklı yendi. Bize büyük bir iyilik yaptılar aslında. O maçtan sonra kendimize geldik.

Ozan Yılmaz
16.04.2019, 23:16
Bir klasik olarak:

Erol Bulut: "Trabzonspor maçı final niteliğinde"

https://t.co/TJUTYM01Ne

https://t.co/v2GCMVT5Jl

Yiğit Gayretli
17.04.2019, 08:11
Bir klasik olarak:

Bizim maçtan önce bu cümleyi kurmayana dayak mı atıyorlar acaba?

HOPA'LI TS'Lİ
17.04.2019, 08:35
Bir klasik olarak:

Adi herif neden bizim maç?
Başarı kriteriniz TS maçları mı?
Kuyruk acın mı var?
Haftalardır kan kaybettiğin için bizi yenince mi hayata döneceksin?

yavuzbaha
17.04.2019, 09:55
İnşallah camiadaki bu şımarık hava,bir anda havalara girmeler başımıza iş açmaz.Abdulkadir Ömür burada yerden yere vuruluyordu,1 şık gol attı,haberlerde barcelona lafları edilmeye başlandı,Yusuf altın ayakkabılar vs..yav geçmişten hiç mi ders almayız.takım iyi yolda amenna ama ayakları sağlam basmak ve temkini elden bırakmamak lazım..maç sonları kakara kikiri gülüşmeler aşırı neşeli pozlar vesaire bana hoş gelmedi..İstanbul medyasının gençlerimizi aşırı övmesi iyi niyetli olmayabilir

UĞUR DURTAŞ
17.04.2019, 10:47
klasik laf kesinlikle değil...
malatya maçı zor geçecek
3.lig takımıyla bile oynasan rakibi ciddiye almazsan hüsrana uğrarsın.

işini ciddi yapacaksın.

az buçukda olsa malatyanın aklı önümüzde hafta içi oynayacağı gs maçında olacak.

penaltı kazanırsak kesinlikle sosa atmamalı.
sosa da şansını kaybetti
hatırladığım kadarıyla 2 tane penaltı kaçırdı.

penaltı atmak o kadar zor değil bee.

sıra yazıcıda.
*
alıştık artık
cumartesi saat 16:00 maç başlar
ilk yarı klasikleşen pas hataları,pozisyona girememe
rakibin rahat rahat ceza sahamıza girişleri vs vs vs

devre arası olur
ünal hoca konuşma yapar
ilk yarı sahadaki Trabzonsporumuz gider
yerine bambaşka Trabzonspor gelir
rakibe baskı yapan
pres yapan
kanatları aktif kullanan
kısaca rakibi kendi alanından çıkarmayan
peş peşe pozisyon yakalayan ve goller atan
arzu edilen oyunu oynayan
ve
hanemize 3 puanı yazdıran.

Uğur KÜÇÜK
17.04.2019, 10:56
Kolay mac olmayacak bence de.

Malatya son haftalarda sakatlarinin da donmesiyle iyi - kotu bir form durumu yakaladi.

Defansi Mina onderliginde takim halinde iyi yapan bir takim.

Gs deplasmaninda oynadiklari oyuna benzer bir oyun sekliyle karsimiza cikacaklar.

Gs ile oynadiklari lig macinda hucumu hic dusunmeseler de, bizim macta kontra ataklarla firsat buldukca ustumuze gelecekleri kesin.

Ilerde Kamara gibi bizim stoperleri kucagina alip gezdirecek bir adamlari var, ortasahada son haftalarda kotu oynasa da Guilherme gibi bir futbol akillari var, kanatlarda Alexic gibi gole baya yakin, her an skor uretebilecek bir oyuncusu var.

Kisaca kolay mac olmaz.

Ama iyi oyunla beraber maci kazanacagimizi dusunuyorum.

Ayrica bizim takimda bana gore penalti kullanacak tek adam var, o da kaleci Ugurcan. Garip gelebilir ancak diger tum oyuncularin penalti kacirma olasiligi yuksek.

Yusuf ve Nwakaeme de dahil.

Bursaspor'un sampiyon oldugu sene penalticisi kaleci Ivankov'du, bizimde Ugurcan olsun.

Bu haftaki macta penalti kazansak, Yusuf'u penaltici yapsan ve golu atsa, haftaya o da kacirir.

HOPA'LI TS'Lİ
17.04.2019, 12:16
Kolay mac olmayacak bence de.

Malatya son haftalarda sakatlarinin da donmesiyle iyi - kotu bir form durumu yakaladi.

Defansi Mina onderliginde takim halinde iyi yapan bir takim.

Gs deplasmaninda oynadiklari oyuna benzer bir oyun sekliyle karsimiza cikacaklar.

Gs ile oynadiklari lig macinda hucumu hic dusunmeseler de, bizim macta kontra ataklarla firsat buldukca ustumuze gelecekleri kesin.

Ilerde Kamara gibi bizim stoperleri kucagina alip gezdirecek bir adamlari var, ortasahada son haftalarda kotu oynasa da Guilherme gibi bir futbol akillari var, kanatlarda Alexic gibi gole baya yakin, her an skor uretebilecek bir oyuncusu var.

Kisaca kolay mac olmaz.

Ama iyi oyunla beraber maci kazanacagimizi dusunuyorum.

Ayrica bizim takimda bana gore penalti kullanacak tek adam var, o da kaleci Ugurcan. Garip gelebilir ancak diger tum oyuncularin penalti kacirma olasiligi yuksek.

Yusuf ve Nwakaeme de dahil.

Bursaspor'un sampiyon oldugu sene penalticisi kaleci Ivankov'du, bizimde Ugurcan olsun.

Bu haftaki macta penalti kazansak, Yusuf'u penaltici yapsan ve golu atsa, haftaya o da kacirir.

Penaltı atış tekniğini değiştirmeli bizimkiler
Hami gibi çok sert vurmalı, gol olasılığı yüksek olmalı

Burçak
17.04.2019, 16:36
1 0 olsun bizim olsun..

HOPA'LI TS'Lİ
17.04.2019, 16:45
2019-2020 şampiyonu Trabzonspor (8. kez)

Ahmet Aksu
17.04.2019, 22:55
5 den aşağı atarsak mağlup sayarım. en az 5 olmalı acımayın..

Onur Akyüz
18.04.2019, 01:45
Erol efendi şb maçını kaybetmek için sahaya çıktıktan sonra takımı daha top oynamadı. O maçta erkan kaş ve robin yalçın maçı katlettiler ama erol kesinlikle müdahale etmeyip şb'ye 3 puanı hediye etti.

Futbolcular da cezayı ilerleyen haftalarda kestiler. O yüzden karşımızda doğru düzgün bi takım olmayacak ve çok rahat alacağız diyorum.

Aydın Tiryaki
18.04.2019, 03:38
Bugün şöyle bir puan durumuna göz attım. Çok kaba bir hesaplama olacak belki ama ibfk denilen lanet kulübe hakem hatalarıyla yenilmeyip onları yenseydik aramızdaki fark 6, yine hakem hataları sebebiyle yenildiğimiz gs maçını biz yenseydik aramızdaki fark 1 olacaktı. O maçların verdiği moral bozukluklarıyla kaybedilen puanları hiç hesabın içine dahil etmiyorum bile. Hatta yaşadığımız onca sakatlığı da dahil etmiyorum.

Yani demem o ki çok şanssızlık yaşadık. Belki bildiğiniz şeyler ama insan düşünmeden edemiyor işte... Çok farklı olabilirdi diye. En azından 2. olup şampiyonlar ligi elemelerine kalabilirdik. Ve bunları sezon başında beklentileri en çok düşürdüğümüz sezonda yaşadık. Belki nankörlük de ediyor olabiliriz ama gerçekten farklı olabilirdi.

Neyse, geçmişte kaldı. Bu sezon için gerçekçi hedef 3.lük. En azından 1 ön eleme daha az oynamak adına. Ve kalan haftalarda en yüksek puanı alıp; seneye şampiyonluğa oynayacak, Avrupa'da başarılar elde edecek takımın altyapısını iyice oluşturmaktır.

Hedef 6 maçta en az 16 puan. Olmadı 14 de olumlu. En az 12 ama. Daha azı kabul edilemez. Haydi hayırlısı. Bu maçtan 3 puan kesinlikle çıkarmamız gerek.

SALDIRAY
18.04.2019, 05:09
Takımımız eminim ki bu maça ayrı konsantre olmuştur. İçimden bir his sezonun en iyi maçlarından birini oynayacağız diyor. İlk maçta çok şansızdık. Her geldikleri gol oldu. Zaten o kadar iyi olsalar sıralamada daha yukarıda olurlardı. 5-0 olurmu bilmem ama 2/3 farkla kazanırız.

muratt
18.04.2019, 08:12
Şu saatten sonra beşinciliğe düşmemiz çok zor, üçüncü olmamız da çok zor ama olsak bile çok birşey değişmiyor zaten. İkincilik zaten mümkün değil. Bununla beraber, takım keyif veriyor, heyecan veriyor. Gençler var izlemesi keyifli, önümüzdeki sezon için insanı heyecanlandırıyor takım. Tecrübeli usta oyuncular var Sosa, Wakayeme, Perreira izlerken insanın ağızı kulaklarına varıyor istemsiz.

Benim demem o ki, bırakalım şu puan hesabını, ilk yarıdaki maçın rövanşını felan. Maçımızın ve takımımızın keyfini çıkartalım. Stressiz ve ümitle ne zamandır maç izleyemedik, yıllarca maç günü gelmesin dediğimiz zamanlar bile oldu. Şimdi ne güzel, stres yok tasa yok, onun yerine güzel goller var, futbol var, genç oyuncular var... Bunun tadını çıkartmak lazım...

Önünüzdeki sezon çünkü yeterince stres olacağız gibi... Yıllar sonra tekrardan tepeye oynayan Trabzonspor gelecek inşallah en başta Yusuf-Abduş önderlliğinde. Ama o zamana kadar, kalan 6 maçı keyifle izlemek bence en iyisi... Şu anda puan durumuna değil, sahadaki güzel oyunculara bakmak lazım, güzellik orada çünkü...

adiloş bebe
18.04.2019, 10:26
hocanın kart cezası sınırındaki oyuncuları uyarması gerekiyor. Fb maçından önce herhangi bir aksilik yaşamamak lazım. Sanırım A.Parmak, Ekuban ve Hosseini ceza sınırında

Uğur KÜÇÜK
18.04.2019, 10:34
__________________Ugurcan_______________

Pereira____Huseyin____Hosseini____Novak

___________Parmak____Sosa______________

Omur_____________Yusuf_______Nwakaeme

___________________Ekuban_______________

Haftalar sonra ideal 11 ile sahaya cikacagiz insallah.
Novak'ta bir sikinti cikmaz insallah.
Ve hoca geldiginden beri ilk kez iyi oynayan Ibanez'i bu macta oynatmaz umarim.
Aslinda form durumuna bakarsak Huseyin de kulubeye gitmeli ancak orda da Huseyin'den beter bomba Zargo var.

Her saniye yakabilir takimi.

Olcay ic sahada iyi oynasa da, yedekten gelerek takimi atesleyebilir tecrubesiyle.

Rodellaga gidici, kalan haftalarda ilk 11 olarak baslayacagi tek mac Ekuban'in cezali duruma dustugu musabaka olur ( 3 sari karti var )

Sikeciler maci oncesi 5 oyuncumuz kart sinirinda.
Kamil Ahmet, Hosseini, Amiri, Parmak ve Ekuban

Yeri mevkisi itibariyle dolmayacak tek adam Parmak.
Bu macta skor alirsak erkenden, muhakkak hoca oyundan kendisini almali.

Yillar sonra sikecilerin serisini bozma zamani geldi. Trabzonspor bu sene 1997 yilindan itibaren Kadikoy'de kazanamama serisine son verecek insallah.

artvints
18.04.2019, 10:58
maç rövanş olarak görülmeli ama malatya ile alakası yok, nereden nereye demek için. hocanın o maçtan sonra yaşadığı sıkıntıyı telafi etmeli oyuncular. bu maç isteksizlik, düşük tempo kaldırmaz. malatya'lı futbolcular zor bir gün geçirmeli. ekuban ve parmak da çok dikkatli olmalı. kadıköy'de ihtiyacımız var bu futbolculara.

chener
18.04.2019, 11:14
Malatya'nın bizden sonra kupa maçı var. Bu maçta belki de futbolcu dinlendireceklerdir.

worldmaster
18.04.2019, 13:13
Zor maç. 1-0 olsun sakatsız cezalısız olsun bizim olsun.

28 hafta genel olarak iyi futbola doydum sayilir. Kalan 6 haftada iyi futboldan ziyade beklentim maximum puani toplamak. Bu saatten sonra kimse futbola bakmaz artik. En azindan benim icin kalan haftalarfa ikinci planda. Sonuç odakli olmamiz gereken haftalar bunlar. Ayrica seneye zirveye oynayacaksak bu 6 haftayi gelecek sezonun provasi olarak dusunebiliriz. Rehavete girilirse hic bir katkisi olmayacak bize.

İlker Yazıcıoğlu
18.04.2019, 13:39
İyi futbol-kötü sonucu, berbat futbol- iyi sonuca tercih etmişimdir her zaman...

Alalım da nasıl alacaksak alalım...

UĞUR DURTAŞ
18.04.2019, 14:05
(H) ZORBAY KÜÇÜK (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1385054)
(Y) KEMAL YILMAZ (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19402)
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20680)
(D) HAKAN CEYLAN (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18656)

**
Bu hafta maçları yönetecek hakemler:
yaşar kemal uğurlu
bülent yıldırım
cüneyt çakır
arda kardeşler
hüseyin göçek
koray gençerler
suat arslanboğa
mete kalkavan

bizim maçı yönetecek hakem süper ligte 2 haftadır boy gösteren çömez Zorbay küçük
hadi bakalım,inşallah hatasız bir maç yönetir
ola ki aksi birşey olursa vay mhk nın başına gelenler....

reisoğlu61
18.04.2019, 16:36
büyük ihtimal maca 1-0 yenik baslayacagiz yine...ardi ardina toplar direkten döner. sonunda ama ne yapar eder 3 puani aliriz

Uğur KÜÇÜK
18.04.2019, 16:47
Sikecilere baya bir ceza gecirmisler.

Bizim macta tribun desteginden baya mahrum kalacaklar [emoji16]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190418/ae7b5065e5d0ac01236c742a69cfd544.jpg

emrahtuna
18.04.2019, 17:13
3. olmamızla 4. olmamız arasında ne farklar var tam olarak bilen birisi izah edebilir mi ?

Ozan Yılmaz
18.04.2019, 17:20
3. olmamızla 4. olmamız arasında ne farklar var tam olarak bilen birisi izah edebilir mi ?

ligde sıralama açısından gelir farkı, avrupa'da katılım açısından eleme turu farkı olmalı

emrahtuna
18.04.2019, 17:22
eyvallah renktaş..
ligde sıralama açısından gelir farkı, avrupa'da katılım açısından eleme turu farkı olmalı

Arda'
18.04.2019, 17:23
Eğer gs kupayi alip ilk 2ye girerse ligde 3. olan takım doğrudan Avrupa Ligi gruplarına kalıyor.

emrahtuna
18.04.2019, 17:25
gs inşallah kupayı alamaz bi tur fazla oynarız bişey olmaz :)
Eğer gs kupayi alip ilk 2ye girerse ligde 3. olan takım doğrudan Avrupa Ligi gruplarına kalıyor.

Gökhan Balcı
18.04.2019, 17:34
İşin garip tarafı bence bjk gs den daha ihtimalli ikincilik konusunda

emre6117
18.04.2019, 21:05
Eğer 3.olmak istiyorsak sahamızda bjkyi yenmeliyiz. Eğer 2.olmak istiyorsak kalan maçların hepsini almamız lazım. En fazla bir beraberlik hakkımız olabilir. (fb maçı o da belki). Çünkü gsde bjkdr malesef iyi seri yakaladılar şansızlığımıza.

memozcan
18.04.2019, 21:36
Gs ilk yarıdaki fener maçında olduğu gibi yine kendi ayağına sıktı.. ben artık gsnin puan kayıplarının başlayacağını düşünüyorum.. eğer biz 3. Olursak bjkyi değil gsyi geçeriz..

Furkan Tütüncü
18.04.2019, 23:26
Sikecilere baya bir ceza gecirmisler.

Bizim macta tribun desteginden baya mahrum kalacaklar [emoji16]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190418/ae7b5065e5d0ac01236c742a69cfd544.jpg

İstanbulda adam çok yine doldururlar bir şekilde.

Uğur KÜÇÜK
18.04.2019, 23:34
İstanbulda adam çok yine doldururlar bir şekilde.Kombine devir islemi yapmazlarsa zor.
Bu sene 30 binin ustunde kombine sattilar Ali Koc gazi ile.
Bu cezalilarin cogu da kombine sahipleridir.

Uğur KÜÇÜK
19.04.2019, 13:45
Stoper Mina'nın antrenmanda sakatlandığını ve Trabzonspor karşısında forma giyemeyeceğini belirten Erol Bulut, golcü oyuncu Kamara hakkında da konuştu.

"Kamara biraz geç geldi. Uyum sürecinin üzerine bir de sakatlık yaşadı, verim alamadık. Ama son maçlarda etkili ve iyi oyunu var. Umarım önümüzdeki maçlarda daha iyi olacak."

Goal.com

Laundros61
19.04.2019, 16:05
Kardeşler yarın Kocaeliden geleceğim bilet için 50 tl yükledim en güzel nerden izlenir maç hangi tribünden?

Faruk BERBER
19.04.2019, 17:24
Kardeşler yarın Kocaeliden geleceğim bilet için 50 tl yükledim en güzel nerden izlenir maç hangi tribünden?

Maraton üst kat, ortalarda bir yer.

artvints
19.04.2019, 18:12
..................uğurcan
..pereira....hüseyin...toure...novak
..............olcay......sosa
...ömür...........yazıcı..........nwakeme
.................rodallega

Laundros61
19.04.2019, 18:20
Maraton üst kat, ortalarda bir yer.

Kaçıncı kategori oluyor orası. Teşekkürler

Hakan
19.04.2019, 20:13
Kaçıncı kategori oluyor orası. Teşekkürler
Ben batı üstten (1.kategori) almıştım ki pişman oldum.Doğru düzgün tabela da yok zar zor bulmuştum.
Doğu daha iyi gibi.

Soner Albayrak
20.04.2019, 00:58
Malatya ligin ikinci yarısında en kötü futbol oynayan takımlardan. Yenmemiz lazım.

Full HD
20.04.2019, 01:00
Malatya belki kupaya daha cok önem verip bize karsi tam kadro ve cok istekli oynamazlar.Sakatlik,Kart riski... bunlari belki düsünüp oynarlar.

Adem Akyüz'
20.04.2019, 09:40
Fener maçı öncesi bu havayı kaybetmemek lazım. Galibiyet şart.

HOPA'LI TS'Lİ
20.04.2019, 11:28
Mutlak 3 puan
Hayden uşaklar
Seriye devam
Şikebahçe öncesi moral tavan yapsın
2.devreye çok kötü başlayan Kasımpaşa'ya 2-0 öndeyken puan kaptırmıştık. Malatya da 2.devrenin en kötülerinden. Savunma yapan takımlara karşı zorlansak da Nwakaeme ve Abdüş'e güveniyorum.

yorumsuz6117
20.04.2019, 12:14
Zor maç olacak inşallah kazanıp çıkarız fener maçına..

Uğur KÜÇÜK
20.04.2019, 12:22
Evet, ilk macta aldigimiz skor hayirlara vesile oldu.
Evet, ilk macta aldigimiz skor dolayisiyla iyi bir yola girdik.
Evet, ilk macta aldigimiz skor sonrasi yapilan temizliklerden sonra takima bir ruh geldi.

Ama ya baskan hocanin arkasinda durmayip da, bu adami takimdan gondermeye calisan 2 papazin yaninda saf tutsaydi.

Bugun ne haldeydik diye hic sordunuz mu kendinize ?
Ben soyleyeyim.

1 sene daha kaybetmis, transfer sezonu sampiyonu olmustuk ?

Bugun takimin, ozellikle de Unal Hoca icin buyuk bir ozveri gosterecegini dusunuyorum.

Ozellikle erken gol bulursak, insallah farkli bir skorla galibiyet alacagimiz bir mac olacak Malatya musabakasi.

https://youtu.be/cv5feJgQgEU

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190420/03df84393ee0351118eb4c8b2c0950f0.jpg

Numan Yerlikaya
20.04.2019, 13:00
Ünal Hoca'nın bu maça daha farklı daha motive hazırlandığını düşünüyorum. 3-1 4-1 gibi skorla alırız

worldmaster
20.04.2019, 13:14
Novak oynar mı?

Uğur KÜÇÜK
20.04.2019, 13:19
Ugurcan
Pereira Huseyin Hosseini Novak
Sosa Parmak
Omur Yazici Nwakaeme
Ekuban

Son taktik idmanda denenen kadro bu.

Buyuk bir aksilik olmazsa, sahaya cikacak kadro da bu olacak.

Kesin 11 arkadaslar.

Onur Keskin
20.04.2019, 13:21
Her ne kadar begenmesemde Rodallega pas oyununda Ekuban’dan daha etkili.
Ekuban genelde topu kosu yoluna isteyrn tipte bir adam.

Laundros61
20.04.2019, 13:22
Bizim statta passoligsiz girmek için barkod okuyucu çalışıyo mu?

Uğur KÜÇÜK
20.04.2019, 13:22
Her ne kadar begenmesemde Rodallega pas oyununda Ekuban’dan daha etkili.
Ekuban genelde topu kosu yoluna isteyrn tipte bir adam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiBen de ayni dusundugum icin haftalarca burada da yazdim.
Rodellaga varsa bu takimin as forvetidir diye.

Ama Rodellaga gidici oldugu icin, formayi Ekuban aldi artik.

Cezali duruma dusmedigi surece de degismez.

My
20.04.2019, 13:24
Fazla sevindik. Bu kadar sevindirmezlerdi bizi normalde.

Onur Erçetin
20.04.2019, 13:52
Ugurcan
Pereira Huseyin Hosseini Novak
Sosa Parmak
Omur Yazici Nwakaeme
Ekuban

Son taktik idmanda denenen kadro bu.

Buyuk bir aksilik olmazsa, sahaya cikacak kadro da bu olacak.

İbanez son maçta kötü oynamadı ama genel olarak defansif açıdan saatli bomba gibi bu nedenle Novakın oynaması iyi olacak.

Olcay da oldukça vasat,teknik kapasitesi sınırlı bir isim.Ömürün Bursa maçında ki performansı da ortada inşallah bugün de istediğimiz gibi oynar.

Rodellega pas oyununda daha iyi ama bizim daha çok önde baskı ve presle oyunu rakip sahaya yıkmamız gerekiyor.Bu nedenle ileri uçta Ekubanın oynaması da iyi.Malatyalı stoperlere baskı yapar ayrıca topu kaybettiğimizde de en ön taraftan topu geri alma mücadelesine de ciddi katkı sağlar.Bitiricilik soru işareti ancak şimdilik daha önemli noktalar var.Cezasahasına sürekli girersek bir şekilde golü buluruz diye düşünüyorum.Genel olarak beğenmesem de savunma açısından Onazinin eksikliğini yine hissedeceğiz.

Bunun dışında ki mevkilerde zaten başka alternatif yok şuan.Çıkarılabilecek en iyi kadro bu.

Uğur KÜÇÜK
20.04.2019, 14:08
Trabzonspor'un ilk 11'i

_________________Uğurcan________________

Pereira____Hüseyin____Hosseini____Novak

_____________Sosa______Parmak__________

Abdülkadir_______Yusuf________Nwakaeme

_________________Ekuban_________________

Yeni Malatyaspor'un ilk 11'i

___________________Ertaç_________________

Seth____Murat Akca____Mustafa___Bülent

_____________Robin______Donald_________

Pereira____________Aleksic__________Adem

___________________Ömer_________________

Erol Bulut baya rotasyon yapmis.

hay1699
20.04.2019, 14:25
Ömer şişmanoğlu’nun her maç golü var bize, hangi takımda oynarsa oynasın. Bugün böyle olmaz inşallah.

ysngmz
20.04.2019, 14:32
Ibanez kötü oynamadı demiş birisi Ibanez o kadar kötü ki herhangi bir futbolcuyu oraya koysan daha kötü oynamaz en iyi yeri sol açık

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
20.04.2019, 14:37
Ekuban parmak sari kartli. Hakem fenerliyse kesinlikle bos gecmez. Oyuncularimiz da var aslinda riske girmesek iyiydi.

Tayfun
20.04.2019, 14:42
Yeneriz

Uğur KÜÇÜK
20.04.2019, 14:42
Ekuban parmak sari kartli. Hakem fenerliyse kesinlikle bos gecmez. Oyuncularimiz da var aslinda riske girmesek iyiydi.Her mac 3 puan.
Ha Fener macini kazanmissin.
Ha Malatya macini.

Bence de bugun skoru bulduktan sonra bu iki isim kenara alinmali.
Ama oynatmayalim, Fener macina saklayalim laflarina karsiyim.

Sahadaki hakem ( Zorbay Kucuk ) degil ama Var basindaki Mete Kalkavan denen hakem bugun bakalim neler yapacak.

Ozellikle kartlar konusunda.
Hafif bir korku var icimde.

artvints
20.04.2019, 14:53
Her mac 3 puan.
Ha Fener macini kazanmissin.
Ha Malatya macini.

Bence de bugun skoru bulduktan sonra bu iki isim kenara alinmali.
Ama oynatmayalim, Fener macina saklayalim laflarina karsiyim.

Sahadaki hakem ( Zorbay Kucuk ) degil ama Var basindaki Mete Kalkavan denen hakem bugun bakalim neler yapacak.

Ozellikle kartlar konusunda.
Hafif bir korku var icimde.

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Rodallega ve olcay da as oyuncular. İlk cikis yaptigimiz donemde toure huseyin oynuyordu. Rakip de rotasyon yapiyor. Takimin motivasyonu yuksek. Bu macta puan kaybi olmaz. Baska turlu olsa ona ben de karsi cikardim. Suanda da unal hocanin yanlis birsey yaptigini dusunmuyorum ama keske demek istemiyorum.

Ahmet Aksu
20.04.2019, 15:00
çıkılabilecek en iyi kadro ile çıktık bakalım neler yapacağız hocamız takıma biraz taktik aşılayabildiyse ve disiplinden kopmazsak çok rahat alırız maçı ama herkes kendi kafasına göre takılırsa yine stresli bir maç bizi bekliyor.

Ahmet Aksu
20.04.2019, 15:03
ilk yarı zaten 2-0 ,3-0 yaparsak hocanın hemen bu iki ismi çıkarması gerekli.
özellikle parmak riske edilmemeli çünkü yerine oynayacak isim yok. ekuban yerine roda olur ama parmaksız ortasaha yalan olur.
çünkü onun gibi ortada direnç verecek başka isim yok teknik olarak tartışırız ama mücadelesi mükemmel.
bu arada unutmayalım malatyaya en az 5 atmalıyız..

Ekuban parmak sari kartli. Hakem fenerliyse kesinlikle bos gecmez. Oyuncularimiz da var aslinda riske girmesek iyiydi.

artvints
20.04.2019, 15:05
yusuf bu maçta da gol atamazsa bir hamama gitsin artık. bırak bir golü 2, 3 tane atıp son 5 haftada gol sayısına ayar vermesi lazım.

Saint Castillo
20.04.2019, 15:18
yusuf bu maçta da gol atamazsa bir hamama gitsin artık. bırak bir golü 2, 3 tane atıp son 5 haftada gol sayısına ayar vermesi lazım.

skor kaygısı yusufun performansını yeterince kötü etkilemedi mi?

artvints
20.04.2019, 15:20
skor kaygısı yusufun performansını yeterince kötü etkilemedi mi?
etkiledi ama artık bu kaygılardan sıyrılıp, daha akıllı oynayarak skora gitmesi gerekir. herhangi bir baskı kalmadı.

Soner Albayrak
20.04.2019, 15:23
Novak kardeşim kadroda. Güzel.

Ozan Yılmaz
20.04.2019, 15:24
https://pbs.twimg.com/media/D4mAMJWWAAEp9B5.jpg

adiloş bebe
20.04.2019, 15:24
Şu maçı kazanamamanın bi bahanesi olamaz kesinlikle. Terazide açık ara ağır basıyoruz. Kişisel bi hataya tahammül yok

ysngmz
20.04.2019, 15:34
Bay beyin ne yapacak bakalım

E. Okan Bülbül
20.04.2019, 15:42
Esame listesinde Mete Kalkavan şerefsizinin adını görene kadar gayet rahattım...

Yiğit Gayretli
20.04.2019, 15:48
5'ten aşağı attığımız her skoru mağlubiyet sayarım.

Mustafa YILMAZ
20.04.2019, 15:52
Son zamanların en bahtsız yenilgisini aldığımız sevdiğim Malatya'ya en az 5 atmamız lazım.

İki hücumcu cengaver bekimiz yine aynı anda. Kadro iyi parçalama zamanı.

Hakan
20.04.2019, 15:56
Ömer Şişmanoğlu yinr yıllık gol ihtiyacını bizim maçta karşılamasa bari

artvints
20.04.2019, 16:00
o kaçmayacak işte, ilkte vuracaksın köşeye.

TSemih61
20.04.2019, 16:01
Murat Cem aynı golü atmıştı. Çok yazık oldu bunu atsa bi 5-0 da bizden gelirdi.

Emre Doğan
20.04.2019, 16:01
sağ ayağını kullan orada

Emre Veli
20.04.2019, 16:02
abdülkadir'in kaçırdığı gole o kadar sinirlendim ki elim ayağım titriyor :d ulan yuh be.

CaptanBarbosa
20.04.2019, 16:06
Ağrı kesicisi olan var mı?

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ufuk
20.04.2019, 16:08
Abdus şunu messi gibi köşeye bırak işte ya.

Emre Veli
20.04.2019, 16:09
pozisyon tekrarını gösterdi şimdi. abi bu kadar kötü bir vuruş tercihi yapılır mı ya? yani sinirlenmeyecek bir şey olsa geçiştireceğim de böyle bir vuruş yapılır mı? o muhteşem koşuya yazık. maç skorları bu kadar kritik pozisyonlara bakıyor işte.

al işte şimdi de ekuban. abi vallahi kanseriz son pozisyonlarda.

artvints
20.04.2019, 16:10
ekuban sakin ol ver babaya ne zorluyon

ysngmz
20.04.2019, 16:10
Nbakame beyin ise ekuban mide

redbul
20.04.2019, 16:14
onu bunu bilmem forvetin afrikalı olmayacak

Ufuk
20.04.2019, 16:16
Eku bunu at beyin sana attırır be olum..

Emre Veli
20.04.2019, 16:17
ekubanın son haftalarda mundar ettiği birkaç pozisyondan sadece biriydi.

redbul
20.04.2019, 16:19
ulan her malatya maçında kalecileri panter kesiliyor bu nasıl iş ya

odyseuys
ulan ömer... kariyeri bize gol atmakla geçti adamın.

redbul
yedik gene bu ömer denen karaktersizden

CesurHamsi
Ulan yine bu pic atti

artvints
20.04.2019, 16:20
attı yine tipini sevdiğim.

Enes Başkaya60
Geçmiş olsun...

redbul
2 stoperinde bizim açımızdan diyorum ilk 11 de oynayamayacığını gene gösterdi

Turgay Atalay
Bunca yildir mac izlerim, bu pisligin bize gol atmadigi mac hatirlamiyorum.

TSemih61
İlk Malatya maçı gibi oldu. Adamlar hiçbir şey oynamadan golü attı çok şanssızız.

Murat'
İki kişi nasıl vurduruyorsunuz o kafayı.

jairzinho
futbolun adaleti bazen kayboluyor aga

Numan Yerlikaya
Atamayana atarlar

Ufuk
20.04.2019, 16:21
Ya allah kahretsin bu adamı karaktersiz şerefsiz ya.

Ozan Yılmaz
şu şişmanı döven yok mu izle oğlum ekuban!!!

Doctore
Şu sahayı maçtan önce sulayan sığıra sevgilerimi iletyorum.

hamdi_61
ilk maçın kopyası.

Ufuk
It oğlu it bize bi kini var bu adamın. Bi bizim maçlarda oynuyor.

odyseuys
erken karşılık veremezsek maç çok farklı yerlere gidecek diye korkuyorum.

forumca cepte keklik görünen maçlarda problem yaşadığımız gerçeği de yine değişmedi...

Gökhan Balcı
20.04.2019, 16:22
Ense karartmaya gerek yok takım ritmini kaybetmiş değil maçın da daha başı

Turgay Atalay
20.04.2019, 16:22
Elin gariban forveti igne deliginden top gecirir, bizimkilerin laubaliligine bak

Full HD
20.04.2019, 16:23
Malatya bize ters geliyor.

Ibrahim Gaygusuz
Bizim Trabzonda ilk golu yemedigimiz mac varmi ya ?

Niye bildirim gelince artik sasirmiyorum :)

redbul
bizim gelecek sezon önceliğimiz stoper olmallı 2 tane çok sağlam stoper

ysngmz
Hüseyin ve Yusuf her hafta geriye gidiyor

redbul
20.04.2019, 16:25
ysyf atacan kornere tüküreyim artık yeter ya

Emre Veli
20.04.2019, 16:26
yusuf... katkı ver artık katkı ver bir şeye yara bir şey yap bir boka yara artık yusuf. ulan 40 hafta oldu 1 gol 1 asist nedir ya.

adiloş bebe
20.04.2019, 16:28
Bazı aşırı yerli seviciler rüyadan uyanmadı mı daha bunlardan bir yol olmayacağı çok belli artık gerçeklerin farkına varın belli bi standartı vardı artık onunda altında kalıyor

redbul
atttı oğlum benim be adamın ham maddesi wakayame

Full HD
Beyin Atti!

TS-Tiryaki
Brainnnnn

odyseuys
gol ulan

ozturk
ilk yarı böyle bitse bari. Fark yemesek bu sefer

Yiğit Gayretli
Şu 1

Enes Başkaya60
Anthony Wakayemeeee....

Turgay Atalay
Waka sen de olmasan. Allahin lutfusun sen.

jairzinho
gooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllll lllllllllllllllll

byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy beyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnn

asiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssttttttttttttt

mooooooooodriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiccccccc ccccccc

kayseriliyiz
20.04.2019, 16:29
Bay beyin

Envoyé de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk

CesurHamsi
Bizdede WAKAYEME VAR LAAAAAN!!

Emre Doğan
Kurtarıcımız

Giallorossi
Abi ya bu adamda olmasa vay halimize

My
Bu adam ne biçim adam ya :)

CesurHamsi
Her topu WAKAYEMEYEEEEEE vermek lazim

ysngmz
Bay beyin bizi yaniltmadi ekuban andavali izlesin

srmnlii
Waka süper bir waka ����

Ozan Yılmaz
20.04.2019, 16:30
sen olmazsan bitmişiz be reisssssssssssssssssssssssss

TSemih61
Parmak bir şey oynamıyordu asisti yaptı yine. İlginç bir skora etki etme yeteneği var.

Ufuk
Heyecanlanmıyorum artık bu adama gelince :D

Oruç
Abdüş ceza sahasında topu alıp sola gidiyor, açısını daraltıp vuruyor Beyin ise topu olması gereken yere nişanlıyor. Adam IQ deposu.

fadigaTS
20.04.2019, 16:32
Nwakaeme 150 IQ len :)

Şunun gibi iki adam daha lazım

redbul
yusuf hep zararsın hep zarar

iso_4939
Bidahaki seneye ayartirlar waka,yigaysaray

Ozan Yılmaz
20.04.2019, 16:33
ulan hakem bozuntusu uyarıp durma kartını çıkart artık şerefsiz!!!

redbul
20.04.2019, 16:34
bugün perreria da çok vasat bir oyun ortaya koydu

Emre Veli
20.04.2019, 16:34
yusuf'un burada verebileceği çok bir şey kalmamış. kalırsa oynatmak zorunda hissediyor hocaları, oynayınca da hiç bir katkısı yok. yine gol yediriyordu.

homosapiens
20.04.2019, 16:35
İkinci yarı Yusuf>Rodallega değişikliği olması lazım

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Yılmaz
hala ısrar ediyor kornere

Turgay Atalay
Ekuban cikip Roda girmeli bence. Ekubanin performansi isik vermiyor

emre6117
20.04.2019, 16:36
ulan hakem bozuntusu uyarıp durma kartını çıkart artık şerefsiz!!!

Wakayı satan takımı satat. Adam tek başına takım gibi. Son 15 golün 10unda varmış. Varmı başka böyle efsane bir istatistik. Ah sosa. Abdulkadir. Yusuf. Ekuban siz nerelerdesiniz. Adama birazcık ayak uydyrun bari.

Mert Zaman
20.04.2019, 16:37
sosanın daha çok nwakaeme yi görmesi gerekiyor kontrada çoğunlukla daha müsait oluyor fakat görülmüyor

TSemih61
Ekuban ve Yazıcı'da takımın taktik anlayışıyla ilgili bi uyumsuzluk var.

redbul
yusuf'un burada verebileceği çok bir şey kalmamış. kalırsa oynatmak zorunda hissediyor hocaları, oynayınca da hiç bir katkısı yok. yine gol yediriyordu.

kardeşim bu forumda çok sayıda yusuf sevici var ama kimse katkısnın olmadığını göremeiyor

Full HD
20.04.2019, 16:39
Adamlar bastiriyor!

emre6117
20.04.2019, 16:40
Tüm topları sadece wakaya atsak geri kalan sadece savunma yapsa sanki daha iyi olacak. En azından gol yemeyiz.

Murat'
20.04.2019, 16:40
Yusuf çok kötü bugün maalesef.

İkinci yarıya Olcay-Yusuf değişikliğiyle başlamak lazım.

Ekuban da saçma sapan tercihler yapıyor.

ysngmz
20.04.2019, 16:41
Defans yapmasını bilen stoper ve on libero aranıyor dolgun maaş

My
20.04.2019, 16:42
Adam Casper gibi bir şeyler yapıyor bir bakmışsın adamı geçmiş.

Arda'
20.04.2019, 16:42
Yusuf yerine Murat Cem bile iş yapar şu anda 10 numarada kötü oynuyor Sosa iyileştiğinden beri

redbul
20.04.2019, 16:43
ekuban fena zıçtı bugün anlaşıldıki bu takımın 1. forveti olmayacak

Turgay Atalay
20.04.2019, 16:44
Ekuban ve Yusuf Yazici efsane oynuyorlar. Ikisi de tebrigi hakediyorlar.

Emre Veli
20.04.2019, 16:44
ekubana 10 dk bile dayanamam artık. tüm topların içine sıçtı hepsinin.

novak pereira hosseini ekuban yusuf leş.

abdülkadir hala hamle oyuncusu gibi oynuyor.

uğur ve waka wuku dışında adeta mide bulandırıcı bir oyun.

Numan Yerlikaya
20.04.2019, 16:45
Ekuban sarhoş gibi oynuyor. O değilde Ekuban düdükten sonra topa vurdu kart çıkmadı Malatyalı oyuncu vurdu çıktı

Murat'
20.04.2019, 16:46
Ekuban-Rodallega değişikliği şart, be yaptığı belli değil.

emre6117
20.04.2019, 16:47
Ekubanın bonservisi ile alakalı ciddi şüphelerim olmaya çalıştı. Tamam adam fizikli ve sprinter ama bal yapmayan arı misali. Çok zorluyor.bir waka reise bakıyorum. Bir bizim diğer oyunculara arada resmen klasman farkı var. Sosa+yusuf+ömür=waka yapmayabilir.

Sadettin_
20.04.2019, 16:48
ekubana atılan toplar duvara carpıp gerı donuyor gıbı .

My
Yusuf mücadele ediyor. Hem de baya mücadele ediyor ama sadece mücadele yetmiyor. Oyuna da katkı sunması lazım.

trbzonsporlu
ömer iki stoperin arasından o golü atıyorsa ve hicbiri omeri rahatsız edecek temasta v.s. bulunmuyorsa o stoperler zirveye oynayacak takimın stoperleri olamaz demektir ki hüseyin her maç hata yapıyor maalesef

eraytaskin61
Novak tutuk
Ecubanın gole ihtiyacı var
Abduş gayet iyi diri
Yusuf gol atacak
Pereira güçsüz kaldı ademin karşısında
Nwakaeme bir dahi

Uğur KÜÇÜK
20.04.2019, 16:49
Ekuban ve Yusuf Yazici efsane oynuyorlar. Ikisi de tebrigi hakediyorlar.Yusuf'un hic sucu yok.
Istanbul basinini dinleyip de bu adami yildiz sanan, hic elestirilmeyen topcu sifatina layik goren taraftarimiz eseriyle gurur duyabilir.

Yusuf'u bu sene sonu Avrupaya satamazsak elimizde patlar.

Ekuban bilinen oyununu oynuyor. Fazlasi yok bu adamda. Top kontrol etmeyi bilmeyen forvet mi olur ?

yorumsuz6117
Ekuban ve Yusuf kanser sebepleri.. Yusuf bitik para veren varsa gerçekten bu arkadaşa müthiş bir iş olur.. Ekuban'dan sadece hamle oyuncusu olur, 40 fırın ekmek yemesi lazım daha..

My
Ekuban da bugün bir hayli dağınık. Böyle devam ederse diri bir Rodeyyega 60'da daha iyi olur bence.

Şerafettin Kara
20.04.2019, 16:50
Tekrar söylüyorum bu stoperlere bu takımın bu noktada olması büyük başarıdır

Enes Başkaya60
Ekuban çıkıp Rode girmeli..

Yusuf çıkıp Olcay girmeli...

İkiside bugün çok kötü ...

Ayrıca Novak ve Pereira da bugün baya bir vasatlar...

Dip.Ing.Mag.
Yusuf ve eKuban çok kötüler.

Yusuf'un yerine Olcay Ekubanın yerine rodallega girerse bu maçı alırız. Olcay sağa geçecek Abdülkadir de ortaya.

CesurHamsi
Ekuban bence okadarda kotu degil.. iyi de degil.. normal yani neyapabilirdiki baska ilk yari?

Yusuf berbet oynuyor, keza Pereirada oyle

jairzinho
bu takım henüz 1 yaşını doldurmadı aga

bu ne sabırsızlık.

bazı anlarda barça efekti ile oynuyor.buda ilerisi için ümit verici.

şu anlaşıldı ki ünal karaman ile barça harici oyun oynayamayacağız.kimse a.madrid tarzı defans yapmasını beklemesin bu takımdan.m.city 3 yedi tottenhamdan aga.yicek tabi.ful hücum oynuyor takım

emre6117
Ekuban sadece ikinci yarılarda rakip yorulunca oyuna girip fiziğiyle oynayabilecek bir adam. Yoksa oyuna takıma katkısı hiç yok.

Uğur KÜÇÜK
20.04.2019, 16:51
Devre arasi Yusuf - Olcay
Ekuban - Rodellaga degisiklikleri ile maci kazaniriz.

Hemen sart bu degisiklikler.

Dakika 46 olmadan....

Abdulkadir 10 numaraya, Olcay da sag kanada.

11'e 9 oynamaktansa, 11'e 11 oynariz kalan 45 dakikayi.

redbul
20.04.2019, 16:51
ilk yarı itibari ile sosa wakayeme uğurcan dışında tüm adamlar vasattı özellikle yusuf ve ekuban vasatında altıydı stoperler yetersiz bugün birkez daha meydana çıktı maçlarda ortalama iyi bir performans gösteren beklerimiz nowak ve perreria de vasat tı ilk yarıitibari ile ekuban atılan hiç bir topu olumlu kullanamadı göründükü o da bu performansıyla takımın 1. forvrti olamayacak umarım bir gol daha atarız ama rakipten önce .

Mert Oğuzlu61
20.04.2019, 16:52
Ekuban yerine Rodallega girmeli, geldiginden beri en kotu oyununu oynadi. Yusuf yine klasik Yusuf, onu boyle kabullendim. Sezon sonu 15m euro ve uzerine satarsak sevincten aglayabilirim.

TSemih61
Yusuf ve Ekuban en az 20 dakika daha oynamalı hemen çıkartmak çözüm değil.

yorumsuz6117
Her yönden eksik bir oyuncu Ekuban maçlara son 20 dakika girmesi gereken oyuncu, bugün foyası iyice ortaya çıktı..

Mesut
20.04.2019, 16:53
Hüseyin Türkmen'de baya gerileme var golden önce düştü sonra geldi hava topunu kaybetti.
Donald şutundan önce Adem'i marke ederken yine düştü Adem Donald'a çıkardı iyide vurdu Uğurcan çıkardı Hüseyin Türkmen , Yusuf ve Ekuban saatli bomba gibiler

jairzinho
20.04.2019, 16:53
olay stoperlerde değil aga

defans yapan bir takım değilsin.m.city de 4 stoper var.hepsinin bonservisi 30-40 milyon avro. sonuç? gene arıza veriyorlar.hücum yapan takımda stoper oynamak kolay değil.

geriye yaslanan takımda ise stoper oynamak oldukça basittir.

özetle stoperlerde suç aramamak lazım.

sorun ne peki?

kaybedilen topların geri kazanımı oldukça uzun sürüyor.yani ilerideki oyuncuların aktif prese katılması lazım.

Berke6198
20.04.2019, 16:54
Takım sertlik gösteremiyor ve stoper ikilimiz hava toplarında sayılı uyumsuz ikililerden. Bu kadar hava topu kaçıran bir stoper tandemi en son Galatasaray'da vardı, onlar bile kurtuldular bu problemden...

İki bekimiz de çok kötü, Novak'ın sakatlıktan dönüşü buna etkenken Pereira'nın yine kişisel disipsizliğine kurban gidiyoruz o bölgede. Adem'le uğraşmaya başladığı dakikadan itibaren futbolu 2. plana itti, onunla mücadele halinde.

Bunun dışında çok ciddi aksayan bir mevkiimiz yok, Ekuban'ın tercih hatalarından dolayı bazen olgunlaştıramadığımız pozisyonlar oluyor ancak onun da orda ciddi bir fizik gücü var, oyundan almamak gerekir.

Kemal Öztel
Abduş, Yusuf, Ekuban aldığınız bütün topları Nwakaeme'ye atın sadece bu bitti gitti

yorumsuz6117
Ünal Karaman'ın 2. Yarıya iki değişiklikle başlaması gerekir ama yapmayacağını hepimiz biliyoruz..

worldmaster
Herkes ortak fikirde zaten. Ekuban ve Yusuf kötü. Rodallega-Olcay tercihleri gelmeli.

Şerafettin Kara
Bu yaşıma geldim bu takımda Egemen dışında iyi stoper görmedim.Ne transferi ne alt yapısı hepsi birbirinden kötü.Diğer mevkiler bir şekilde halloluyor ama stoperi yok bu takımın

redbul
Yusuf'un hic sucu yok.
Istanbul basinini dinleyip de bu adami yildiz sanan, hic elestirilmeyen topcu sifatina layik goren taraftarimiz eseriyle gurur duyabilir.

Yusuf'u bu sene sonu Avrupaya satamazsak elimizde patlar.

Ekuban bilinen oyununu oynuyor. Fazlasi yok bu adamda. Top kontrol etmeyi bilmeyen forvet mi olur ?

kardeşim bu forumda aşırı derecede yusuf sevici var anlamazlar görmezler aynı olaylar daha önce onur recep kıvrak ta da yaşanmıştı

yorumsuz6117
20.04.2019, 16:55
Hüseyin çok iyiydi son maçlarda saçmalıyor malesef..

jairzinho
20.04.2019, 16:56
novak ın zaten defansif açıdan ideal bir bek olmadığını biliyoruz.novak hücumda eğer efektif değilse sıkıntı yaratır.

odyseuys
20.04.2019, 16:56
şu maçı bir şekilde 3 puanla tamamlayalım. yarım pozisyon bir gol mü atıyoruz, fark mı atıyoruz orasını bilemem. bu maçı kazanmamız şart.

Uğur Kalyoncu
20.04.2019, 16:57
Değişiklik şart öldük bittik vs abartı yorumlar..

En son hoca Erzurum maçında bu kafadaydı ve golü atamadan maçı bitirdik.

Ama bir gerçek var ki Yusuf Yazıcı çok kötü.Geçen hafta Bursa maçında oyundan çıkmalıydı çıkmadı maç sonu üçlük çektirdi ve hala aynı kafada..Basit oynamayan oyuna bir şey katmayan adamın burnunu sürtmek lazım ki akıllansın.

Onun dışında Ekuban eyvallah iyi niyetli ama şu topu alıp dönmeye çalışmasından gına geldi artık..

Yiğit Gayretli
Yine yüksek tansiyonla tuhaf yorumlar gelmiş. Alıştık artık. :)

eraytaskin61
Adem Trabzonspor maçlarına özel motive oluyor sanırım kötü oynadığını görmedim.

emre6117
Bir skeç vardı topu aldın at finke. Bizim de tek taktiğimiz at wakaya olması lazım. Boş kale mi var önünde vurma at wakaya. Waka bildiğin sahanın abisi gibi. Ama çoğu müsait pozisyonda görmüyırlar adamı nedensd.

Emre Veli
20.04.2019, 16:58
Tekrar söylüyorum bu stoperlere bu takımın bu noktada olması büyük başarıdır
katılıyorum ve her hafta bunu düşünüp hayrete düşüyorum. net bir hoca başarısı bu.

Mustafa YILMAZ
20.04.2019, 16:58
Nwakaeme, beton yetmez hacı o derecesin.

Yusuf , pereira ve ekuban oldukça kötü. Gerçi abdüş savunma yapmıyor pereira'nın işi daha zor.

yorumsuz6117
20.04.2019, 16:59
Yusuf Yazıcı iyi bir futbolcu değil , bir yıldız adayı hiç değil.. Şunu herkes kabul etsin ki basının şişirdiği bir futbolcu Yusuf Yazıcı ve bu sezon hiçbir şekilde futbolunun üstüne koyamayan basının iteklemesiyle her maç 11'de olan bir futbolcu..

jairzinho
20.04.2019, 16:59
bu takıma çiğersiz 2 ön libero koy aynı taraftar harika stoperlerimiz var diyecektir.futbolu düz mantık yorumluyorlar maalesef