PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jaja Geri Donsun!

Hunk
12.04.2019, 14:19
Merhaba arkadaslar,

Bilmiyorum daha once boyle bir konu gundeme geldimi ama bence bi kampanya baslatalim JAJA geri donsun diye. Bugun paylasim yapmis kendi instagramindan Bursaspor'a attigi gol icin. Henuz 33 yasinda bence 2 sene daha oynayabilir.

Bizle cok guzel anilar birakti gitti, sampiyon olmamizi sagladi. Ayni katkiyi bence seneye tekrar yapar, nwakaeme ve Ekuban ile super bir 3 lu olustururlar.

Gecen sezonku performanisi izledim hala oynuyor herif. Burda da oynar rahatlikla

Guzel bir kontrat ile bize donmesi hem taraftar icin hem takim icin cok iyi olur.

Yukarki mecralara tasiyalim bu konuyu. Baskan taraftari dinliyor. Bence super olur.

GERI DON JAJA

61_Hasan_69
12.04.2019, 14:21
Neyin kafası abi bu

Hunk
12.04.2019, 14:24
Neyin kafası abi bu
Neden? Mantiksiz birseymi soyledim? En azindan cok iyi bir yedegimiz olur. Skora direk katki saglayan, bizi seven, sempatik, taraftarin sevdigi, ve gelmis gecmis en yetenekli oyunculardan birisi

İlker Yazıcıoğlu
12.04.2019, 15:04
Şenol hoca da gelsin, tüy dikelim...

Muhammed Kambur
12.04.2019, 18:30
Sırf bunu belirtmek için ayrı bir başlık açılmasına gerek olmadığını düşünüyorum.
Fikrinizi transfer başlığında belirtebilirdiniz.

Konuya gelecek olursak bu zihniyeti artık aşmak gerekiyor.
Oyuncular doğru bir sistemle izlenerek doğru analizler yapılarak takıma kazandırmak lazım.
Bakalım şuanki takıma bu oyuncu uyacak mı? 33 yaşında bir oyuncuyu paylaşım yaptığı için geri çağırmak mantıksız diye düşünüyorum.
Jaja'nın şuanda gelip oynamasındansa Murat Cem'i kazanmaya çalışmayı ben daha doğru buluyorum.

Hunk
12.04.2019, 19:47
Bu konuyu acmamim nedeni, normal bir transfer olmamasidir. Bunu sembolik bir transfer olarak gorebilirsiniz.

Ayrica cuk gibi de oturur takima. Murat cemde oyuncu gormus olur :)

Ve dedigim gibi hic olmadi cok iyi bir yedek olur 3 kulvarda yarisacaksak. Evet belki biraz duygusal bakiyorum olaya ama Trabzona gelmis gecmis en iyi AMC lerden birisi ve hala baska takimda futbol oynuyor olmasi beni gicik ediyor. Hemde akli Trabzondayken..

Seneye sampiyon kadronun bir parcasi olarak bizi ust seviyeye tasiyacak bir oyuncu. Hemde maliyetsiz olacak

omondoles
12.04.2019, 19:55
Şakaysa çok komik, ciddiyse hiç komik değil.

Ahmet Aksu
12.04.2019, 19:56
bence şaka ve çok komik :)
jaja hayranı biri olarak söylüyorum..

Emrah KabuL
12.04.2019, 19:59
Geri dön Tülay

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hunk
12.04.2019, 20:01
Neden??

omondoles
12.04.2019, 20:06
Neden??

Yanlış anlamayın lütfen. Yaşınız kaç?

Ozan Yılmaz
12.04.2019, 20:06
JAJA futbolu bırakmadı belki ama futbol onu bıraktı, kendi tercihlerinden kaynaklanan doğal bir süreç, yaşının önemi kalmıyor böyle olunca.

Bu konu başlığını, özel transfer isteklerinizi ilgili transfer dosyası konu başlığında dile getirebileceğiniz gerekçesiyle kapatıyorum.

İlgili konu:
https://forum.bordomavi.net/showthread.php/55806-Transfer-Dosyas%C4%B1-14

Jaja takibi için:
https://www.transfermarkt.com.tr/jaja/profil/spieler/27245
https://www.instagram.com/jaja1750/