PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 28. Hafta | Bursaspor 0 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Ozan Yılmaz
06.04.2019, 15:03
http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/OrganizasyonLogolari/superlig_small.png
https://fys.tff.org/TFFUploadFolder/KulupLogolari/000159_120x120.png https://fys.tff.org/TFFUploadFolder/KulupLogolari/000154_120x120.png
Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu (Profesyonel Takım)

Maç Kodu: 1245

http://www.tff.org/App_Themes/TFF_Default/Images/design/iconBayrak.gif BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=394&stadId=6070)
12.04.2019 - 20:30

yorumsuz6117
06.04.2019, 15:20
Trabzonspor kazanır gibi görünüyor..

nakzo
06.04.2019, 15:23
Zor maç bursa baskıli oynayacaktır hucum hattı kötü olan bursaya karşı iyi defans yaparsak maçı 1-0 veya 2-1 kazanabileceğimizi düşünüyorum.

Timur Bey
06.04.2019, 15:33
Bursaspor, Alanyaspor karşısında galip gelirse işimiz bir nebze kolaylaşır. Aksi halde işimiz zor. Yine Rize'nin düşüşüne bağlayacaklar olayı ve ne tesadüf ki Rize de önümüzdeki hafta Göztepe ile oynayacak. Bir sürü yalan yanlış algı operasyonu bizi bekliyor.

Doğukan Uçan
06.04.2019, 17:50
bursa rezalet kötü bir takım banko yeneriz şuan izliyorum bunların bizi yenme şansı felan yok kendi oyunumuzu oynarsak rahat alırız

DeAgLeMaNyAq
06.04.2019, 17:53
Bursa'nın Alanya'ya yenilmesi iyi olmadı. Göztepe Akhisar'ı yenerse bizim maça küme düşme potasında çıkacaklar. Zaten ligdeki sıralamalarından bağımsız Bursa deplasmanları genelde zor olmuştur. Sakatların iyileşmesiyle alternatifler çoğaldığından, Hoca faktörü iyice devreye girecek. Pereira hazır gibi gözüktüğünden 11'e döneceğini düşünüyorum. Novak iyileşirse o da döner. Yetişmezse Ibanez yerine Kamil daha doğru bir tercih gibi duruyor ama Ünal Hoca her şeye rağmen Ibanez'i tercih edecek gibi duruyor. Asıl zorlanılacak nokta sağ kanatta Abdulkadir mi Olcay'ın mı oynayacağı ve en önemlisi ikinci yarı başından beri her maçta 90 dakika oynayan Ekuban'ın kesik yiyip yemeyeceği. Hem Abdulkadir'in hem de Olcay'ın dönmesiyle artık Ekuban ve Rodallega'nın bir arada oynaması zor gibi gözüküyor. Zaten normal olan yedekte bir santraforun olması. Ha bana kalsa Yusuf şu performansıyla yedeğe çekilmeyi daha çok hak ediyor lâkin buna cesaret edileceğini sanmıyorum...

61trabzonomer
06.04.2019, 17:54
aynen bende izledim şimdi maçı, 1 atak yok adamlarda ,banko düşme adayı

ilelebeTS
06.04.2019, 17:58
Bursa mental olarak küme düşmüş. Bu kafayla ligde kalmaları çok zor. Her takımın olduğu gibi onlar da bizim maça çıkış maçı olarak bakacaklardır. Novak-Pereira oynarsa normal şartlarda kazanmamız lazım.

yorumsuz6117
06.04.2019, 18:04
Bursaspor gerçekten kötü bir takım , geçen sezonda kötülerdi son anda yırttılar bu sezon 3. düşen takım olma ihtimalleri yüksek..

ALDENİRO
06.04.2019, 18:30
67 puanla ikinci bitiririz inşallah.

Adem Akyüz'
06.04.2019, 19:21
[emoji848][emoji848][emoji848][emoji848]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190406/075ccb470227d053e617aa6eb203a3c6.jpg

ilelebeTS
06.04.2019, 20:00
Bu maç aslında 9 puanlık maç. Haftaya bjk-akbil ve fb-gs maçları da var. Cuma günü kazanıp ondan sonra keyifli keyifli cümbüşü seyretmek lazım.

ÇaGaTaY
06.04.2019, 22:21
Maçın biletleri ne zaman satışa çıkar?

Mert Acar
07.04.2019, 14:02
Biz kötü giden takımlara can suyu olmayı severiz.
Bursa bizim maçı çıkış maçı olarak görecek,seyircisni de arkasına alır zor bir maç olacak.

artvints
07.04.2019, 14:39
Arayi cok iyi degerlendirmisiz, takim yenilenmis. Cok iyi top oynadik antalya macinda. Bursa'yi izlemedim ama adamlar gol atamiyor. Bizim macta da kacirmaya devam ederseler kazaniriz. Bizim takimin golsuz mac gecmesi cok zor.

Savunma hattimiz hatalar yapiyor ama stoperler surekli oyununun icinde. Ozellikle huseyin cok dinamik oynuyor, takimdan kopuk durmuyor. Cok iyi seviyelere gelecek insallah. Bu hafta novak ve perereira da oynarsa canavar takim geri gelmis olacak. Ben takimin ikincilik hedefine inandigini dusunuyorum. Kazanarak devam ederiz.

sbay
07.04.2019, 15:00
Samet Aybaba istifa etmiş.

karabela
07.04.2019, 15:06
Bizim stoperler genç gelecek yıl tecrübeli sağlam bir adam alınırsa Hüseyin Türkmen çok daha iyi olacaktır. Takım gittikçe daha iyi olacak inşallah

Uğur KÜÇÜK
07.04.2019, 15:15
Samet Aybaba gitti Bursada.

Yeni hocayla cikacaklar bizim maca.
Ama sanslari yok.

Bursaspor, devre arasi da soyledigim gibi bu sene dusmeye en buyuk 3. aday takim.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Yılmaz
07.04.2019, 15:18
Genelde hoca değişiklikleri takımlara doping etkisi yapıyor ilk birkaç hafta, tabi getirecekleri isim de asıl etken olacak, bizim maçı da kaybetsin bursa sonra ne yapıyorsa yapsın.

Gürkan Asma
07.04.2019, 15:29
Bu hafta izlediğim Bursa yı kralı gelse toparlayamaz 1 haftaya, bunlardan gol yersek %100 kendi bireysel hatamızdan olur.

El Cordobes
07.04.2019, 15:37
Bu alttaki takımların kritik süreçleri hep bize denk geldi. Zaten geçmişten beri hoca değişikliği sonrası ilk maçlara denk gelme geleneğimiz devam ediyor. Bu sezon birçok psikolojik eşikten başarıyla çıktık. Yine psikolojik yanı ağır basan bir maç daha. Yine başarılı oluruz umarım.

Roda'nın pas oyunumuza daha yatkın olduğunu düşünüyorum. Oyunun sıkıştığı anlarda kenarlara ve orta sahaya çıkarak pas istasyonu olabiliyor. Eku daha çok önüne top atılmasını istiyor. Antalya maçında stoperler arasında çok kaldı. Novak dışında bir tek Roda-Eku değişikliği olur büyük ihtimalle. Abdülkadir-Olcay ikilisinde kim tercih edilir bilmiyorum ama Olcay son maçta baya iyiydi.

artvints
07.04.2019, 15:40
samet aybaba ilk yarı bekletip ikinci yarı hamle yapıyordu. biz maçın sonlarında sorun yaşıyoruz. hoca değişikliğiyle hemen saldırıp gol bulmak isteyeceklerdir, bizim avantajımıza olur.

Emre EFENDİOGLU
07.04.2019, 16:28
Biletler ne zaman satışa çıkar tahmini, maçı stadda 4 akraba birlikte izlemek istiyoruz, taraftar hücum edecek gibi geliyor, bitmeden almak lazım.

Hakan
07.04.2019, 16:33
Samet Aybaba her hafta kaçmıyoruz,savaşıyoruz hikayesi anlatsa da deniz bitmiş artık.

Uğur KÜÇÜK
07.04.2019, 16:54
samet aybaba ilk yarı bekletip ikinci yarı hamle yapıyordu. biz maçın sonlarında sorun yaşıyoruz. hoca değişikliğiyle hemen saldırıp gol bulmak isteyeceklerdir, bizim avantajımıza olur.Mesut Bakkal ile anlasmislar galiba.

Bu herifin hocaligina kil oluyorum.

Bir de gelir gelmez 3-5 hafta basarili sonuclar aliyor genelde boyle ligde dusme potasindaki takimlarda.

Ama normal oyunumuzu oynarsak, Bursasporu rahat yeneriz.

diskus
07.04.2019, 17:04
Mesut Bakkal ile anlasmislar galiba.

Bu herifin hocaligina kil oluyorum.

Bir de gelir gelmez 3-5 hafta basarili sonuclar aliyor genelde boyle ligde dusme potasindaki takimlarda.

Ama normal oyunumuzu oynarsak, Bursasporu rahat yeneriz.

Bu Bakkal denen Adam genelde bizle oynamadan kisa süre önce bir takimin basina getirilir.Bize karsi takimini her seferinde cok iyi hazirlar ve bizim takimi oynatmaz.10 mactan 9 unda da istedigi sonucu alir.En sinir oldugum anda mactan sonra kameralarin önüne gecip Ben Trabzonspor u cok iyi etüt ediyorum demesi oluyor.Üstelik bizim mactan sonra da Bursaspor u düsürür.

61_Hasan_69
07.04.2019, 17:18
Bursa çok kötü bir takım ancak hoca değişikliği kötü oldu şimdi daha farkli bir havayla çıkacaklar maça

Arda'
07.04.2019, 17:40
Bakkal denen gavat herif gelirse direkt mağlubiyet yazın oraya it herif bize karşı köpek gibi oynatıyor takımları hep bu sezon ilk yarıdaki Alanya maçı hala aklımda.

Uğur KÜÇÜK
07.04.2019, 18:11
Mesut Bakkali en son Abdulkadir Omur'un ilk parladigi macta tokatlamistik. Genclerbirligi ( 3- 1)

Yine tokatlariz.

Yarin Bursaya gelicekmis. Buyuk ihtimalle takimla uc idman yapar bizim mactan once. Istedigi kadar motive etsin bu maca.

Bu sefer kazanmak zorunda olan takim onlar.
1 puan islerine gelmez. Bakkalin tek bildigi is 11 kisi kapanip kontra ile gol bulmak. Hucum etmeyi ogrenemedi yillardir.
Bu macta bunu yapamaz ve kalitesiz Bursa kadrosunu hucum oynatmak zorunda.
Bu yuzden net olarak macin favorisi biziz.

Hangi hocayi alirlarsa alsinlar !
Kisaca sakin ve sabirli oynayarak, dura dura tokatlariz Bakkal efendinin takimini.

Trabzonspor gibi oynayalim, 3 puani rahatlikla aliriz.

DeAgLeMaNyAq
07.04.2019, 18:13
Samet Hoca'nın ayrılması kötü, Mesut Bakkal'ın gelecek olması ayrı kötü. Bu tip ölüm kalım olarak nitelendirilen mücadelelerde kadro kalitesi ve aradaki puan farkı ikinci planda kalır. Bursa'nın seyirciyi de arkasına alarak ciddi bir baskıyla maça başlayacağını düşünüyorum. O baskıyı kırıp bir de gol bulursak rahatlarız...

A.Gökhan AKIN
07.04.2019, 19:11
yeter ki bizi yenmeye çalışsınlar an kolay alacağımız maç olur...

6Şafak Aydın1
07.04.2019, 19:58
belli olmaz fitbol bu

Sameti öve öve bitiremiyordular, hayrola

Ozan Yılmaz
07.04.2019, 20:22
bakkala alanya maçından kalan hesap var kapatmak lazım!

artvints
07.04.2019, 20:32
bakkala alanya maçından kalan hesap var kapatmak lazım!
ilk maçtan sonra içerideki alanya maçı için fena bilendim demişti bakkal'a bir arkadaş. ben de o maça kadar kovulur, başka takımın başına geçer yine deplasmanda oynarız demiştim. :)

Kemal Öztel
07.04.2019, 20:59
Bursayi severim ozellikle o pankart olayindan dolayi rahmetli Ibrahim Yazici falan ama artık dusmeyi hak ediyorlar kac senedir. Bi yapilanma onlara da iyi gelecektir. Bursaspor Aytaç tankının yıldız olacağı bir takım olmamalı yakışmıyor. Mükemmel bir altyapıya sahipler. Bizi örnek almalılar.

Kazanırsak bjk ile içerideki maç 3.yü belirleyecektir..Giderayak Şenol Güneş'ten bir intikam almak çok isteyeceğim bir senaryo olur..

David_LuiZ4
07.04.2019, 21:50
Nwakaeme reis Bakkal'a kepenk kapattırır canınızı sıkmayın...

Kemal Öztel
07.04.2019, 23:48
Bu hafta 3. olacağımızı hissediyorum bjk rizeyi de başakşehiri de yenemez

atomantcum
08.04.2019, 00:09
Beşiktaşla fikstürümüz çok ilginç. Bir hafta biz zor maç yapıyoruz bir hafta onlar. Toplamda onların bir ekstra maçları var o da başakşehir.

Tahminim 33.haftaya kadar yarış devam edecek.

Doğukan Uçan
08.04.2019, 00:19
hoca değişikliği çok kötü oldu bursa ölümüne ve futbolcular %100 koyarak oynayacak.

Full HD
08.04.2019, 00:43
Kazanmamiz mantik disi! Niye mi? Bursayi ezip gecmemiz gerek ama böyle maclarda genelde nanay!

Uğur KÜÇÜK
08.04.2019, 01:03
Bursaspor camiasini iyi biliyorum.
Bursaspor kulubunde calisan arkadaslarimda var, yani icerden aldigim bilgilerde var.
Devre arasi bile Bursa dusmeye en yakin 3. Takim diye bu forumda cok kez yazdim.
Bursaspor'u bu sezon ayakta tutan tek adam Aybaba idi. Kisaca hoca sikintisi en onemsiz sorunuydu.
Futbolculari ve kulup personelleri 4 aydir maas almiyor.
Diafro Sakho ve Abdullah Shehu da sakatim diyerek Alanya deplasmanina gitmediler. Antrenmanlara bile cikmiyorlar. Sakat degillerdi bu hafta.
Badji bile salmis kendini, futbolla ilgisini kesmis gibi oynuyor haftalardir.
Kadrosundaki yabancilarinin cogu kiralik, 7 hafta sonra gidecekler, kuluplerine karsi bir aidiyet hissetmiyorlar.
Taraftar baskanlari Ali Ay'a buyuk ofke duyuyor.
Bu hafta stadda buyuk protesto olacak yonetimine.

Uzun lafin kisasi Antalya macinda oynadigimiz oyuna yakin bir musabaka gerceklestirirsek, dunyanin en iyi antrenorunu getirseler bizden puan alamazlar.

Oyle hoca gelecek, hava degisecek, olumune oynayacaklar durumu yok Bursada.

Oynamaya calisan oyunculari Turkler.

Yusuf Erdogan ve Aytac Kara iste.

Iciniz rahat olsun.
Son 7 haftanin en kolay macina cikacagiz.

Bursa yonetimine mac sonu istifa aciklamasi yaptirabiliriz bile.

Mesut Bakkal tercihine taraftari buyuk tepki gosteriyor.

HOPA'LI TS'Lİ
08.04.2019, 07:52
Bu hafta Bursa'yı yenersek GS de derbide kaybederse az da olsa ş. ligi şansı doğar.

3.lüğü garantileyelim bari

Harun-61
08.04.2019, 09:57
Bursa'nin ölüm kalim maci. Bizim bu durumlarda pek iyi oynadigimiz söylenemez.

TD olarak herhalde Irfan Buz hoca gelecek, umarim bize patlamazlar.

HOPA'LI TS'Lİ
08.04.2019, 10:13
Yahu bir kere de TD değişen takımın ilk maçı bize denk gelmesin yahu

Bursa'nın var olma maçı

Dolu tribünler ve hırslı bir Bursa olacak.

Bu akşam Rize BJK'ye yenilmez.
Haftaya MBFK İnönü'de yenilmez.

Bursa maçını kazanmak 3.lük açısından şahane olur.

adiloş bebe
08.04.2019, 11:17
erken bir gol işlerini bitirir. Taraftar zaten çok gergin takımına karşı. En büyük silahları yıllardır sadece böyle maçlarda oynamaya çalışan Yusuf Erdoğan onun dışında bize zorluk çıkarabilecek tak olgu yine biz olacağız. Baskılı oyun ve iyi bir deplasman galibiyeti çok iyi olur. Başarılar FIRTINA!!!

memozcan
08.04.2019, 11:20
Sanırım Mesut bakkalla anlaşacaklar.. adamın bize karşı bu tarz maçlardaki puan kaybı bile yok!

kadriviv
08.04.2019, 11:23
[emoji848][emoji848][emoji848][emoji848]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190406/075ccb470227d053e617aa6eb203a3c6.jpg

Bu seriyi bozsak bozsak biz bozarız zaten :S

Uğur KÜÇÜK
08.04.2019, 11:29
Bu seriyi bozsak bozsak biz bozarız zaten :SYa adamlar 3 hafta once Sivas'i yenerek kotu seriyi bozmuslar zaten [emoji16]

Bursaspordan cok fazla korkuyor bu forum.

Ligin kalite olarak Erzurumspor ile beraber en kotu kadrosu onlarda.

Hatta devre arasi transferleriyle Erzurumspor bile daha etkili bir takim oldu.

Kasimpasa deplasmanindaki gibi oynamazsak, cok rahat bir galibiyet aliriz.

Bursaspor bu sene dusecek bence.

Tek kurtuluslari var, Goztepe.

Eger onlar da boyle kotu oynamaya ve gol atamamaya devam ederlerse, ancak o zaman ligde kalirlar.

Bursaspor stadinda izledigim hicbir macta daha birak yenilgiyi, beraberligim bile yok [emoji16]
Cuma aksami da staddayim insallah.
Guvenin bu kardesinize.
Galibiyeti alacagiz insallah.

Ha futbol bu, puan da kaybedebiliriz ancak cok cok zor bir ihtimal bu durum.

HOPA'LI TS'Lİ
08.04.2019, 11:32
BJK-MBFK maçının olduğu haftada 3.lük şansımızı yükseltmek için puan kaybı olmamalı

kadriviv
08.04.2019, 11:36
Ya adamlar 3 hafta once Sivas'i yenerek kotu seriyi bozmuslar zaten [emoji16]

Bursaspordan cok fazla korkuyor bu forum.

Ligin kalite olarak Erzurumspor ile beraber en kotu kadrosu onlarda.

Hatta devre arasi transferleriyle Erzurumspor bile daha etkili bir takim oldu.

Kasimpasa deplasmanindaki gibi oynamazsak, cok rahat bir galibiyet aliriz.

Bursaspor bu sene dusecek bence.

Tek kurtuluslari var, Goztepe.

Eger onlar da boyle kotu oynamaya ve gol atamamaya devam ederlerse, ancak o zaman ligde kalirlar.

Bursaspor stadinda izledigim hicbir macta daha birak yenilgiyi, beraberligim bile yok [emoji16]
Cuma aksami da staddayim insallah.
Guvenin bu kardesinize.
Galibiyeti alacagiz insallah.

Ha futbol bu, puan da kaybedebiliriz ancak cok cok zor bir ihtimal bu durum.

Zaten normal şartlarda Kasımpaşa'yı da tokatlayıp gelmemiz lazımdı.

Bu tarz kötü serisi olan takımlara karşı sıkıntı yaşıyoruz. O yüzden söylüyorum.

Yoksa Alanya maçını filan izledim Bursa'nın da; top oynamayla alakaları yok.

1-0 olsun bizim olsun mantığındayım bu maç için.

Uğur KÜÇÜK
08.04.2019, 11:38
BJK-MBFK maçının olduğu haftada 3.lük şansımızı yükseltmek için puan kaybı olmamalıAbi bence 3. olup olamayacagimiz Bjk maciyla belli olacak.
Bjk ile oynayacagimiz maci kazanirsak bu seneyi 3. tamamlariz.
Ben herkesin aksine, bu aksam Bjk'in puan kaybetmeyecegini dusunuyorum.
Haftaya Basaksehir'den de puan alacagini dusunmuyorum.
Kisaca Bursa'yi cuma aksami yenersek, gelecek haftasonu puan farki 1'e duser benim hesaplamalarima gore.
Kalan 6 haftada da biz de, Bjk da birbirine yakin ve orantili bir sekilde puan kaybeder.
Dugum o macta cozulur.

oksoholu
08.04.2019, 11:39
Bursayı yenersek Fenerin ekmeğine yağ süreriz yenilirsek üzülmeyeceğim bir maç olacak

Uğur KÜÇÜK
08.04.2019, 11:49
Bursayı yenersek Fenerin ekmeğine yağ süreriz yenilirsek üzülmeyeceğim bir maç olacakInsallah teknik kadroda boyle bir dusuncede olmaz.
Fenerin dusmeyecegi o kadar belli ki.
Hem 5 puan fark attilar simdiden, hem de oyunlari duzeldi eskiye nazaran.

Ha oldu da dusme potasina yaklasti, bu ulkede yasa degistirirler yine de Feneri dusurmezler.

Bursaya bizden sonraki maclarinda basarilar.
Umarim ligde de kalirlar.
Cunku Bursa sehrinde yasayan herkes, Bursasporun bu sehir icin onemini cok iyi bilir.

Bizim acimizdan ise bu macta puan kaybinin telafisi yok.
Bu macta 1 puana bile uzulurum.

HOPA'LI TS'Lİ
08.04.2019, 12:14
Bursayı yenersek Fenerin ekmeğine yağ süreriz yenilirsek üzülmeyeceğim bir maç olacak

Fikstüre göre FB düşmez.
SON 3 MAÇI ÇOK KOLAY
ZATEN ÇOKTAN KURTARMIŞ OLURLAR
Biz kendi hesabımıza bakalım toprağım

AYYILDIZ
08.04.2019, 12:25
Galip gelirsek ligi 2. bitiririz.

Cafer Bulur
08.04.2019, 12:46

Bunu diyen bir kisi 2011 sampiyonu Trabzonspor dur diyemez.

Fenerin sampiyon olacagini bilsem o maci kazanmak isterim Trabzonsporluluk bunu gerektirir.

HOPA'LI TS'Lİ
08.04.2019, 13:20
Galip gelirsek ligi 2. bitiririz.

2. devre lider AKBİLSPOR ile 2.sıradaki CİNCONSPOR sürekli kollandı, haksız puanlar aldılar.

Şampiyonlar ligi Cincon'un değil bizim hakkımız

ilelebeTS
08.04.2019, 13:57
Bakkal'ı getirmişler. Deplasmandaki Alanya maçında olduğu gibi bizi futbol oynayarak yenemeyecekleri aşikar o yüzden sert faullerle bizi yıldırmaya çalışacaklardır. Bu kısımda hakem önemli. Kart vermekten çekinmeyen bir hakem lazım. Yoksa Bakkal yine maç sonu "Sosa, Abdülkadir çıldırdı çıldırdı" diye dalga geçer.

Arda'
08.04.2019, 14:13
https://pbs.twimg.com/media/D3kn3rBWkAIgu83.jpg

Bakkal'a karşı 16 maçta 5 galibiyet almışız

foto twitter'dan alıntı.

Full HD
08.04.2019, 14:27
Biz önce bir Bursayi yenmeye calisalim.Öyle ikincilik,ücüncülük söylemleri bizi fazla mesgul etmemeli.Trabzonsporu bilen bilir! Fazla söze gerek yok!

ersn.alparslan
08.04.2019, 15:07
Bursaya bakkal degil supermarket gelsede bizi yenecek gucleri yok. Umarim 3. Defa bunlari kurtarmayiz.

Kemal Öztel
08.04.2019, 15:23

Fener dusecek Trabzon 6 macini kaybedip 1 tek feneri yenecek ligi 8.biterecek deseler kabul ederim ama fener dusmez onun icin biz 3.olmaya bakalim..

Yiğit Gayretli
08.04.2019, 15:55
Bakkal maç sonu istifa eder. 9-1 maç skoru. YTD!

HOPA'LI TS'Lİ
08.04.2019, 15:59
Rize bu akşam yenilmezse haftaya 3.yüz

Çağatay96
08.04.2019, 16:25
Samet Aybaba da degisik adam gül gibi Furkan Soyalpi harcadı bütün sezon , rezil hocalık yaptı umut nayır nedir Kubilay varken

CİVELEK.61
08.04.2019, 16:28
Şimdi Mesut Bakkal elinde ne kadar iri yarı,güçlü oyuncu varsa sahaya sürer.
Tıpkı Alanya maçında ki gibi.
Trabzonsporu oynatmamak adına sert ve Baskılı bi oyun oynamak ister.Hava toplarına hakim olmak,önde baskı yapıp bize ileriye doğru oyun kurdurmamak üzerine plan yapar.
Bu sezon alışılagelmiş pas oyunumuzu oynatmamak için elinden geleni yapar.
Son oynadığımız maçların ilk bölümlerinde oyuncuların birbirlerine yakın olmamalarından dolayı bazı sıkıntılar yaşadık.
Normal oyunumuza döndüğümüzde ortaya etkili performaslar koyabildik.
Bu maçta oyuncularımız birbirine daha yakın ve daha seri bi pas trafiği yapabilirse maç lehimize sonuçlanır diye düşünüyorum.
Elimizde Nwakaeme diye bir silah var ki benim için attığı gollerden ve yaptığı asistlerden ziyade topu kuvvetiyle birlikte ayağında tutabilmesi ve kesinlikle kaybetmemesi.
Nwakaeme'nin sağladığı bu avantaj ve yaptığı extra işler takımı inanılmaz rahatlattığı gibi,kendisine karşı alınan extra önlemlerin alternatif bakımından hucumda bizi ne kadar rahatlattığı ortada.
Kaldı ki kendisine ne kadar önlem alınırsa alınsın yine de yapacağını yapan bi adam.
Bursasporda Nwakaeme'ye karşı koyacak bi oyuncu olduğunu düşünmediğim gibi önlem alınmasınında çok fazla bişey değiştirmeyeceğini düşünüyorum.
Ayrıca pas oyunumuzda oyun sıkıştığı zamanlarda topu atıp nefes alacağımız bi oyuncu.
Bu kadar artıyı doğru kullanmamıza ve bu maçı kazanmamıza engrl olabilecek bir takım değil Bursaspor.
Zaten puan kaybı sürpriz olur benim için.
Ligin ilk yarısında bedava puan verdiğimiz bi Bursa maçı oynamıştık.
Tamamen elimizde olan maçı berabere bitirmiştik.
Bana göre o zamanki Bursaspor şu anki Bursaspordan daha iyiydi,şu anki Trabzonsporda o zamanki Trabzonpordan daha iyi.
Yani bu maçta puan kaybı bana çok büyük sürpriz olur.

Adem Akyüz'
08.04.2019, 16:28
Yine Trabzonspor'a karşı "çıkış maçı" moduyla hazırlanan bir rakip [emoji57]

HOPA'LI TS'Lİ
08.04.2019, 16:43
Şimdi Mesut Bakkal elinde ne kadar iri yarı,güçlü oyuncu varsa sahaya sürer.
Tıpkı Alanya maçında ki gibi.
Trabzonsporu oynatmamak adına sert ve Baskılı bi oyun oynamak ister.Hava toplarına hakim olmak,önde baskı yapıp bize ileriye doğru oyun kurdurmamak üzerine plan yapar.
Bu sezon alışılagelmiş pas oyunumuzu oynatmamak için elinden geleni yapar.
Son oynadığımız maçların ilk bölümlerinde oyuncuların birbirlerine yakın olmamalarından dolayı bazı sıkıntılar yaşadık.
Normal oyunumuza döndüğümüzde ortaya etkili performaslar koyabildik.
Bu maçta oyuncularımız birbirine daha yakın ve daha seri bi pas trafiği yapabilirse maç lehimize sonuçlanır diye düşünüyorum.
Elimizde Nwakaeme diye bir silah var ki benim için attığı gollerden ve yaptığı asistlerden ziyade topu kuvvetiyle birlikte ayağında tutabilmesi ve kesinlikle kaybetmemesi.
Nwakaeme'nin sağladığı bu avantaj ve yaptığı extra işler takımı inanılmaz rahatlattığı gibi,kendisine karşı alınan extra önlemlerin alternatif bakımından hucumda bizi ne kadar rahatlattığı ortada.
Kaldı ki kendisine ne kadar önlem alınırsa alınsın yine de yapacağını yapan bi adam.
Bursasporda Nwakaeme'ye karşı koyacak bi oyuncu olduğunu düşünmediğim gibi önlem alınmasınında çok fazla bişey değiştirmeyeceğini düşünüyorum.
Ayrıca pas oyunumuzda oyun sıkıştığı zamanlarda topu atıp nefes alacağımız bi oyuncu.
Bu kadar artıyı doğru kullanmamıza ve bu maçı kazanmamıza engrl olabilecek bir takım değil Bursaspor.
Zaten puan kaybı sürpriz olur benim için.
Ligin ilk yarısında bedava puan verdiğimiz bi Bursa maçı oynamıştık.
Tamamen elimizde olan maçı berabere bitirmiştik.
Bana göre o zamanki Bursaspor şu anki Bursaspordan daha iyiydi,şu anki Trabzonsporda o zamanki Trabzonpordan daha iyi.
Yani bu maçta puan kaybı bana çok büyük sürpriz olur.

FUTBOL YORUMCULARINA TAÇ ÇIKARIRSIN KARDEŞİM
Hayranlıkla okudum
Sana katılmamak elde değil
Nwakaeme gibi bir oyuncumuz varken kazanırız
Novak dönecek mi bilginiz var mı?

CİVELEK.61
08.04.2019, 16:46
FUTBOL YORUMCULARINA TAÇ ÇIKARIRSIN KARDEŞİM
Hayranlıkla okudum
Sana katılmamak elde değil
Nwakaeme gibi bir oyuncumuz varken kazanırız
Novak dönecek mi bilginiz var mı?

Eyvallah abi teşekkür ederim.
Novak'la alakalı bilgim yok fakat İbanez oynasa dahi bir şekilde tolere edilebilir orası diye düşünüyorum.
Nwakaeme top tutma ve kuvveti ile arkasında ki sol bek oyuncusuna da inanılmaz katkı yapıyor.
En azından hücum anlamında.

TSarıalioğlu
08.04.2019, 17:16
Rahat galibiyet alacağımız bir 90 dakika bizi beklemekte

pReN@_61
08.04.2019, 19:01
Zor maç.

Uğur KÜÇÜK
08.04.2019, 19:05
Kamil Ahmet ve Onazi haric bugun sonunda tam takima yakin bir kadroyla idmana ciktik.
Umarim bu Kamille sozlesme yenileme isine girismezler.

Bildigin kronik sakat adam.
Haftanin 3 gunu idmanda yok.
Ee tabi sonra dogal olarak sahaya cikinca fayda saglamiyor.

ilelebeTS
08.04.2019, 19:19
Novak yardırıyor. Maşallah nazar değmesin.

artvints
08.04.2019, 19:35
İkinci yarida 13 puan kaybettik. Gs ve basaksehir 4 puan kaybetti. Rize 5 besiktas 6 puan kaybetti. Bu takimlar henuz birbiriyle oynamadi. İlk yarida da son duzlukte maclarimizi kazanip ikinci olmustuk. Bu sefer puan farki biraz daha fazla. Yine de seri yapma gucumuz var. Tabi oncelikle herkesin yendigi bursa ve malatya'yi yenerek ise baslamamiz gerekiyor.

redbul
08.04.2019, 20:13
şerefsiz rize 14 dakikada 2 tane gol yedi oysaki bjk ye çelme takar diye düşünüyordum fark gene 4 puan olacak

Doğukan Uçan
08.04.2019, 20:33

aga şu tabloya göre ağır favoriyiz bursanın bizi yenmesi için futbol mucizesi lazım

Emre Doğan
08.04.2019, 20:56
Samet hoca da niye bırakmış ki? Bizi saymazsak zor maçlar bitmiş, kolay maçlar kalmış.

Jackdaniels
08.04.2019, 21:36
Şuanki Rize maçını izledikten sonra bu ligin şampiyonuda belli ikinciside üçüncüsüde boşa oynuyoruz işte.

artvints
08.04.2019, 22:02
Su maci kazanamazsak butun sezon verilen emeklere yazik olacak. Bjk macina en fazla 3 puan farkla girmemiz lazim. 3. luk sansini yakalamamiz lazim, o maca kalmali 3. luk. Bir final macina cikmayali uzun zaman oldu.

Sefer A.
08.04.2019, 22:26
Su maci kazanamazsak butun sezon verilen emeklere yazik olacak. Bjk macina en fazla 3 puan farkla girmemiz lazim. 3. luk sansini yakalamamiz lazim, o maca kalmali 3. luk. Bir final macina cikmayali uzun zaman oldu.
Son hafta bjk evinde kasimpasa'yi yener, biz de komsuyu yenemeyiz, yine bjk 3. olur daha da çok sinirleniriz... hedefli hedefsiz yeter ki bjkyi yenelim tamamdir... hattâ hedefsiz olsak bile umarim bjknin 2.lik sansi olmus olur ve bunun önüne geçeriz... gerçi o durumda bizim yönetim ve teknik heyete zerre güvenmiyorum senol efendiyi kirmazlar

redbul
08.04.2019, 22:51
3. oalaım diye bekliyoruz ama zor gibi görünüyor bjk deplasmanlarda antalya spora 6 rizeye 7 attı kendi sahasında bir şekilde zaten kazanıyor bakalım sezon sonu nasıl bir yerde olacağız

Ibrahim Gaygusuz
09.04.2019, 07:27
Mesut Bakkal ne zaman bir takimin basina gecse ilk maci bizimle yapiyor sanirsam veya bana oyle geliyor.

HOPA'LI TS'Lİ
09.04.2019, 08:38
3. oalaım diye bekliyoruz ama zor gibi görünüyor bjk deplasmanlarda antalya spora 6 rizeye 7 attı kendi sahasında bir şekilde zaten kazanıyor bakalım sezon sonu nasıl bir yerde olacağız

BJK ligin 2.devresinde coştu. Çok atıyor
4.lük garanti
BAŞAKŞEHİR puan alır BJK'den
3.LÜK ŞANSI İMKANSIZ DEĞİL

El Cordobes
09.04.2019, 09:02
Dün bjk maçını izliyorum. Bjk gol atıyor, tekrarını veriyor golün gözüken ofsayt. Tamam iptal eder şimdi hakem diyorum. Çat golü vermiş, maç başlıyor. 4. gol aynı şekilde ilk gördüğümde ofsayt diyorum, şimdi iptal olur. Yok yine başlıyor. Pozisyonlar ofsayt mı değil mi bilemiyorum, çünkü pozisyonların tekrarı verilmiyor, ofsayt çizgisi çekilmiyor. Sonra da öğreniyoruz ki Var'da hata olmuş o yüzden çizgiler çekilmemiş. Hakem var a güvenerek mi golleri verdi bilemiyoruz. Memlekette hakikaten garip işler oluyor.

Velhasıl 3. lük zor...

TSknbkTS
09.04.2019, 11:22
10 dakika da bilet mi biter arkadaş.Kendime aldım oğluma alamadım.Yine toplu alım yapılmış birileri tarafından.

ÇaGaTaY
09.04.2019, 11:27
10 dakika da bilet mi biter arkadaş.Kendime aldım oğluma alamadım.Yine toplu alım yapılmış birileri tarafından.

Sayfayı yenileyip tekrar tekrar bakın. Ben de önce 1 tane alabildim sonra tekrar tekrar yenileyince 1 er 1 er 3 bilete kadar alabilldim.

Ama hepsi farklı koltuklardan oldu. Deplasmanda numaralı mı oturuluyor?

Ahmet Hamza
09.04.2019, 11:29
Sayfayı yenileyip tekrar tekrar bakın. Ben de önce 1 tane alabildim sonra tekrar tekrar yenileyince 1 er 1 er 3 bilete kadar alabilldim.

Ama hepsi farklı koltuklardan oldu. Deplasmanda numaralı mı oturuluyor?

Hayır, numaraya bakılmıyor. Karışık düzen.

TSknbkTS
09.04.2019, 11:37
Arkadaşlar bilet aktarmak isteyen olursa mesaj atmasını rica ederim.

kadirgazioglu
09.04.2019, 12:23
Serkan Yetişmişoğlu 11 sa.11 saat önce
Aybaba gittikten sonra yapılan takım toplantısında, eğer bir yabancı futbolcu, “Bu odada, paradan bahsedecek varsa, hemen çıkıp gitsin” diyorsa, o ekip titreyip kendine gelmiş, “takım olmuş” ve bence bu kenetlenmeyle “kafaca ligde kalmış” demektir!

Murat Keçeci
09.04.2019, 13:05
Kârlı sayılabilecek bir haftayı geride bıraktık beşinci ile aradaki farkı üç puan daha arttırmış olduk.Bu hafta ise zorlu bir maça daha çıkacağız.Kendi sahasında bursa her zaman tehlikeli bir takımdır.Hoca değişikliği de takıma pozitif etki yapacaktır bu bakımdan çok ciddi olmalıyız.

Son hafta ki kadroyu bekler dışında bozmaya gerek yok perreira ve novak onbire girer geri kalan kadroyu son maçta ki gibi çıkarabiliriz.

Kim nasıl oynamalı sorusuna gelirsek; Uğurcana son maça göre daha çok iş düşecektir mutlaka tam konsantrasyon sağlamalı.Hüseyin ve majid de çok dikkatli olmalılar bireysel hatalardan uzak temiz ve basit oynamalılar.

Orta sahada ise sosa ve parmak topla çok buluşup basit sert ayağa pas yaparak,duvar pasları deneyerek oyunu rahatlamalı ve böylece hücumla defansı orta sahaya bağlayıp blokları sıkıştırıp alanı daha iyi kontrol etmemizi sağlamalı.

Ekuban sert pres yaparak orta sahayı iyice rahatlatmalı.Bekler hücuma çıkışlar yaparak hücumda çoğalmayı sağlamalı.Böylece pas seçeneklerimiz artacaktır.Yusuf üçüncü bölgede daha etkin olmalı,takım oyununu ön plana çıkarmalı,özellikle olcaya yaklaşmalı onla ikili oyun konusunda zaman zaman güzel işler yapabiliyorlar.Antony ise ritmini bulmuş o aynı bildiği şekilde oynamaya devam etmeli.

İlk kırkbeş dakika da ekuban forvette etkisiz kalırsa Hugoyu bekletmeden devre arası oyuna sokabiliriz.Abdülkadir ömür de hazır olmalı aynı şekilde murat cem de daha fazla süre almalı bu kalan son haftalarda kendisi hakkında daha net fikir elde etmeliyiz oyun içinde neler yaptığını görmeliyiz.Kupa maçlarındaki temposu henüz bu takım için yeterli değil daha yüksek tempoda oynamalı,daha çok topla buluşmalı.

HOPA'LI TS'Lİ
09.04.2019, 13:16
Zor maç olacak ama favori biziz.
Bursa söylenenlerin aksine stresli olacak.
KAZANIRSAK 4.LÜK GARANTİ OLUR.
3.LÜK ŞANSI DA SÜRER.

PortoDeGalinhas
09.04.2019, 13:35
Haftanın en kritik maçı bence Beşiktaş-Başakşehir maçı olacak. Eğer Başakşehir kazanırsa gs-fb maçına şampiyonluğu kafasında bitirmiş şekilde çıkacak ve ben gsnin çok kırılgan bir takım olduğunu düşünüyorum. Herhangi bir şekilde şampiyonluk yarışından kopmaları onların motivasyonunu aşırı derecede bozacaktır. Kalan maçlara da bakıldığında gsnin 8-9 puan alması bile sürpriz olmaz. Bjk de başakşehire yenilirse eğer kendi evimizde oynayacak olmanında avantajı ile onları da geçebiliriz.
Yani her açıdan bursaspor maçı oldukça önemli bizim için, eğer kazanırsak diğer maçlara yansıtacağı moral motivasyon ile ligi 2. sırada bile bitirebiliriz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İlker Yazıcıoğlu
09.04.2019, 13:45
Kazanırız, maç kaybetme lüksümüzün olmadığı tipik haftalar...

Takımın morali çok iyi...

Antalya maçında yediğimiz ilk goldeki gibi defansif salaklıklar yapmadığımız sürece bu maçın da açık ara favorisiyiz...

Hüseyin ve Huseyni saçmalamazsa alırız, hatta rahat alırız...

HOPA'LI TS'Lİ
09.04.2019, 14:12
Haftanın en kritik maçı bence Beşiktaş-Başakşehir maçı olacak. Eğer Başakşehir kazanırsa gs-fb maçına şampiyonluğu kafasında bitirmiş şekilde çıkacak ve ben gsnin çok kırılgan bir takım olduğunu düşünüyorum. Herhangi bir şekilde şampiyonluk yarışından kopmaları onların motivasyonunu aşırı derecede bozacaktır. Kalan maçlara da bakıldığında gsnin 8-9 puan alması bile sürpriz olmaz. Bjk de başakşehire yenilirse eğer kendi evimizde oynayacak olmanında avantajı ile onları da geçebiliriz.
Yani her açıdan bursaspor maçı oldukça önemli bizim için, eğer kazanırsak diğer maçlara yansıtacağı moral motivasyon ile ligi 2. sırada bile bitirebiliriz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok güzel yorumlamışsın Porto
Ben de öyle umuyor ve bekliyorum.

Uğur KÜÇÜK
09.04.2019, 14:29
_______________Muhammed_______________

Baris_____Chedjou_____Ertugrul______Umut

___________Badji_______Aytac_____________

Tunay___________Saivet_____________Yusuf

__________________Sakho__________________

Bursasporun kadrosu bu olacak buyuk ihtimalle bizim macta.
Aybaba zamani en buyuk artilari fizik kondisyon olarak cok diri bir takim olmalariydi.

Bakkalin da kadroyla ilk haftadan cok fazla oynayacagini dusunmuyorum. Belki Tunay - Lima degisikligi olur bizim macta.

Izledigim Bursasporun zaaflarini anlatayim kisaca.
Ortasahada Badji ve Aytac topu kullanamiyor. Saivet bu yuzden cok fazla geriye geliyor ve bu olayda ileride cogalmalarini engelliyor genellikle.
Haliyle de skor uretmekte buyuk sikinti cekiyorlar.
Sakho cok kaliteli bir forvet olmasina ragmen, hem parasini alamadigindan hem de son 7 maci oldugundan ( kiralik ), kendini takima tam anlamiyla verebilmis degil. Son Gs macinda attigi gole bile sevinmedi. Rakibimizin ileri ucunda, yine de bu macta dikkat edilmesi gereken en onemli isim bana gore.
Skor uretmek icin kanat oyuncularinin bireysel cabalarina ve ayaklarina bakiyor genelde rakibimiz.
Tunay uzun sureli sakatliktan sonra Alanya macinda cok etkisizdi. Bu macta da sans bulursa etkili olacagini dusunmuyorum.

Yusuf ve Lima ise bireysel yetenegi nispeten diger oyuncularina gore iyi olan isimler. Ancak karsilarinda bir aksilik olmazsa Novak ve Pereira olacagi icin, bizim defansimizi cok buyuk sikintilara dusureceklerini sanmiyorum.

Sagbeklerinin defansi cok zayif. Baris bizim suanki performansi ile karsilastirirsak, Kamil Ahmet'in bir kopyasi. O bolgede Nwakaeme sazi eline alabilir.

Chedjou iyi bir stoper olmasina ragmen, yasinin da etkisiyle pozisyonlarda cok agir kalmaya basladi. Topu iyi kullandigi icin, hocamiz muhakkak forvetimiz ile on alanda kendisine bireysel olarak pres yaptirmali.
Geriden oyunu kurma isini ayagi cok kotu olan diger stoper Ertugrul'a goreceli olarak yonlendirmeliyiz.

Solbekleri Umut hem defansta, hem de ofansta dengeli bir performans sergiliyor. Bu kanada onlu - arkali dikkat etmeliyiz. Bursasporun en guclu oldugu bolge burasi.

Ortasaha oyunculari Badji ve Aytac agir adamlar olmasi sebebiyle, bu macta sok preslerimiz cok ise yarar. Ozellikle Onazi olsaydi, cok net hataya zorlayabilirdik bu bolgede rakibi. Yine de Parmak ve Sosa ile bunu nispeten basarabiliriz.

Benim bu macta Bursaspor'un da zaaflarini ve iyi yanlarini dusununce, cikaracagim kadro su sekilde olurdu.

________________Ugurcan_________________

Pereira_____Huseyin____Hosseini___Novak

____________Parmak____Sosa_____________

Olcay___________Yusuf_________Nwakaeme

_________________Ekuban_________________

Rakibin en guclu yeri sol tarafi oldugu icin muhakkak Olcay ile Pereira onlu - arkali oynamali.
Hem takim defansina daha buyuk katki vereceginden, hem topu ayagimizda daha fazla tutacagindan, hem de oyun icinde pas istasyonlari gorevini daha iyi yapabilecek durumda olmasindan dolayi, Olcay bu mac icin kilit oyuncu olabilir.

Forvette Rodellaga bu macta bana gore oynamamali. Son macta forvet performansini cok begenmesem de, Ekuban'in diriligi, on alanda daha arzulu ve istahli olusu bu macta isimize cok yarar.

Yedekte de Omur gibi bir silahimiz olur. Keza skor ustunlugunu yakalarsak, Rodellaga'da yedekten gelip yorulan, taktik disiplinden kopmus Bursaspor savunmasini zorlayabilir ve gol bulabilir bu macta.

Yusuf Bursa deplasmanlarini seviyor. Artik bu macta tamamen oyun odakli oynamali. Skor yapicam telasina asla girismemeli. Basit top kaybina inanin tahammulumuz olmaz bu macta. Cunku rakibin iki kanat oyuncusu da hizli adamlar. Anlamadan topu kalemizden aliriz.

Ligde ikinci yarinin baslamasi ile beraber Erzurumspor macinin ikinci yarisi haric, Huseyin de buyuk dusus var. Bu macta Pereira'nin geri donecek olmasi onu saha icinde rahatlatir umarim.

Hosseini son maclarda formunu yukseltti. Bu macta da iyi oyununa devam edecektir.

Ugurcan da son macta baya tutuktu. Umarim duzelir ve bu macta kalede hepimize guven verir.

Sabirli oynarsak ve topu ayagimizda mumkun mertebe ne kadar fazla tutarsak, o kadar da galibiyete yakin oluruz bu musabakada.

Bu macta skorun ortada gitmesi Bursasporun isine gelmeyecegi icin, macin ilerleyen her dakikasinda taktik disiplinlerinden odun vereceklerdir.

Uzun lafin kisasi, 3 puani almak icin ortalama bir oyun yeterli olacaktir.

hay1699
09.04.2019, 14:52
Soru şu: Ünal hoca Ekuban’ı kesecek mi?

ilelebeTS
09.04.2019, 15:29
Kazanan kadronun ön tarafını bu maçta da bozmamak lazım. Beklere Novak ve Pereira'yı koyup devam etmeliyiz. Ömür ve Hugo yedek güç olarak kenarda tutulmalı.

HOPA'LI TS'Lİ
09.04.2019, 15:33
Ugurcan

Pereira_____Huseyin____Hosseini___Novak

____________Parmak____Sosa_____________

Olcay___________Yusuf_________Nwakaeme

_________________Ekuban_________________

Fatih ÖZDEMİR
09.04.2019, 17:44
Gayrimenkul Danışmanı tayfa şimdiden yerlerinizi hazırlayın bu maçtan -muhtemel puan kaybından- sonra ortaya çıkacaksınız.

Uğur KÜÇÜK
09.04.2019, 20:28
Gayrimenkul Danışmanı tayfa şimdiden yerlerinizi hazırlayın bu maçtan -muhtemel puan kaybından- sonra ortaya çıkacaksınız.Ugurcan'in son mac performansini begenmedim diye lafin bana ise alinirim renktas.
Burda Gayrimenkulcu arkadasi en cok elestirenlerden biriydim.
Forum yoneticileri sahittir.

Yillardir bu forumdayim, 2 kez ceza aldim.
2'sinin sebebi de asil meslegi gayrimenkul danismani olan arkadas yuzunden [emoji16]
Ugurcan son macta, Huseyin ise ligin 2. Yarisi basladi baslayali kotu durumda.

Ama bu iki arkadasimiz da daha 15 maclik lig oyunculari. Bu dususleri de normal. Bunlarin acigini da diger tecrubeli oyuncularimiz kapayacaklar beraber mucadele ederek.

Bursaspor macini da kazanacagiz insallah. Cok umutsuz bu forum Bursaspor macindan. Hala cozemedim bu durumu.

Gerci bir bakima da iyi. Burada yeniliriz laflari ne kadar cok gecerse, o kadar rahat bir galibiyet bizi bekliyordur. Istatistiki bir bilgi. Yillarin verdigi tecrubeye dayanarak.

Emre EFENDİOGLU
09.04.2019, 20:49
Bu nasıl iş yahu, kaç hafradır bu maçı bekliyordum 5dk da biletler bitmiş.
3 tane bilet lazım ama devredecek olan çokmaz sanırım.

Hasan Habip Özbay
09.04.2019, 21:34
Bu nasıl iş yahu, kaç hafradır bu maçı bekliyordum 5dk da biletler bitmiş.
3 tane bilet lazım ama devredecek olan çokmaz sanırım.
Emre kardeşim aynen öyle bana da yeğen aldı zar zor 2200 bilet sanırım 400 bilet de bloke edilmiş kısmet değilmiş

Hasan Habip Özbay
09.04.2019, 21:36
Biz Bursadaki Trabzonsporlular 1 yıldır bu maçı bekliyoruz tabiki galip gelmeliyiz ama öncelik amacımız takımımızı gerekli şekilde 90 dakika en iyi şekilde desteklemek ve Ülkeye deplasman nasıl yapılır tekrar göstermek.

Emre EFENDİOGLU
09.04.2019, 23:52
Hasan abi bloke bilet ne oluyor, onlardan alma şansımız var mı?

Cengiz Çubukcu
10.04.2019, 07:35
Allahtan son hafta değil maç :)

Faruk BERBER
10.04.2019, 09:17
Hasan abi bloke bilet ne oluyor, onlardan alma şansımız var mı?

Satışa çıkmadan satılmış gibi gösterilip, kuvvetle muhtemel taraftar gruplarına ayrılan bilet.

seçuk
10.04.2019, 09:38
Her deplasmanda aynı sıkıntı. Biletler bloke ediliyor ve o şehirde bir sene boyunca TS'u bekleyen taraftarın hevesi kursağında kalıyor. ayıptır ya bu nasıl iş. Taraftar grupları zaten her hafta Trabzonda takımını izliyor. Bırakın da gurbetteki adam da senede 1 defa doya doya takımını bir 90 dk izlesin. Bu aptal uygulama yüzünden Erzurum maçını Erzurumspor tribünlerinden izlemek zorunda kaldım...

Uğur KÜÇÜK
10.04.2019, 09:49
Ben de Tff logolu passolig karti da oldugu icin, Bursaspor tribunlerinden almak zorunda kaldim bileti.
Yillarin degismeyen kuralidir Bursaspor deplasmaninda bilet bulamamak.

Eski Ataturk stadinda daha passolig yokken, aksamdan sabah 10'da satisa cikacak biletler icin kuyruga girerdik ve inanir misiniz, onumuzdeki 5 kisi bilet alinca 900 kisilik deplasman tribun bileti biterdi.

Bilet mevzusu yillarin kanayan yarasi.

HOPA'LI TS'Lİ
10.04.2019, 11:59
Bursa ve Malatya maçlarını kazanıp Kadıköy'e gidersek 22 yıl sonra şikecileri de yenebiliriz.

Bursa'yı yenerek diğer maçları keyifle bekleyelim geçen haftaki gibi

61_Hasan_69
10.04.2019, 14:16
Ben de Tff logolu passolig karti da oldugu icin, Bursaspor tribunlerinden almak zorunda kaldim bileti.
Yillarin degismeyen kuralidir Bursaspor deplasmaninda bilet bulamamak.

Eski Ataturk stadinda daha passolig yokken, aksamdan sabah 10'da satisa cikacak biletler icin kuyruga girerdik ve inanir misiniz, onumuzdeki 5 kisi bilet alinca 900 kisilik deplasman tribun bileti biterdi.

Bilet mevzusu yillarin kanayan yarasi.

Eyy gidi soğuk Kültürpark geceleri :)

redbul
10.04.2019, 17:16
aykut kocaman -mehmet özdilek ve mesut bakkal çalıştırdıkları takımlar bize her zaman sorun çıkarmış bizi zorlamış göze hiç de hoş gelmeyen futbol oynatan hocalar ve karşımızda bir daha gene mesut bakkal uyuzu çıkacak bakalım bu defa sonuç ne olacak .

redbul
10.04.2019, 17:18
Bursa ve Malatya maçlarını kazanıp Kadıköy'e gidersek 22 yıl sonra şikecileri de yenebiliriz.

Bursa'yı yenerek diğer maçları keyifle bekleyelim geçen haftaki gibi

abi bu sene şikecileri yenelimde ligde kaçıncı olursak olalım en son 1997 de yendik aksilik ki o maçın da görüntüleri yok o zamanlar yayın ihalesi sorunları vardı maç canlı verilmemeişti radyonun başında takip etmiştim hoca yılmaz vural dı inş bu sezon yenerz şansızlığı kırarız.

Uğur KÜÇÜK
10.04.2019, 17:30
Bu mac Trabzon'da olsa idi Mesut Bakkal cidden sikinti cikarirdi ancak mac Bursa'da.
O kapanan uyuz futbolunu oynatamaz.
Biz de deplasmanda kontrollu bir oyun tercih ediyoruz genelde.
Macin sonucunu bu yuzden kaliteli ayaklar belirler.

Kadrolari karsilastirinca da net favoriyiz.

Çağatay96
11.04.2019, 02:43
Umut Meraş oynasa daha iyi.. Üst düzey bek gibi gözükmedi ama bize patlayabilir

Latovlevici ile ilgili ;

Karabüksporu Okayın golü ile yendigimiz akyazıdaki maçta kale arkasında idim.. Latovlevicideydi top , içeriye baktı hafızaya attı ve full konsantrasyon topa yogunlasarak ortayı yaptı tam o an dedim içeriyi gördü boşu yandık , çat tam adamın ayagına ama kale dibinden kaçırmışlardı

Kendisinden çekiniyorum

Çağatay96
11.04.2019, 02:46
Biz Bursadaki Trabzonsporlular 1 yıldır bu maçı bekliyoruz tabiki galip gelmeliyiz ama öncelik amacımız takımımızı gerekli şekilde 90 dakika en iyi şekilde desteklemek ve Ülkeye deplasman nasıl yapılır tekrar göstermek.

Gurbetçi Gençler gelip görüş açımın önüne pankart asmislardı geçen yıl..

Uğur KÜÇÜK
11.04.2019, 11:07
An itibariyle deplasman bilet satisi sistemde aktif.
Bilet arayan arkadaslar hemen sisteme girsin.

UĞUR DURTAŞ
11.04.2019, 12:04
(H) BÜLENT YILDIRIM (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18699)
(Y) SERKAN OK (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19740)
(Y) ASIM YUSUF ÖZ (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19948)
(D) ÖZGÜÇ TÜRKALP (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19048)

hay1699
11.04.2019, 12:49
Novak kadrodan çıkartılmış. İbanez benim için yok hükmündedir..

Mert Oğuzlu61
11.04.2019, 12:52
Antalya macinda rahat olun demistim, bu mac öncesi yine rahat olun diyorum. Bursa nin kume dusmesini kesinlikle istemiyorum ama baskanlari galiba Fb taraftari, kac sezondur Bursa yi dusurmek icin elinden geleni yapti bu kez basarabilir cunku defans ve orta sahalari komple canli bomba.

----pere---huseyin---hossei---novak
-----------------parmak--sosa
-----------olcay-----yusuf----waka
-----------------------ekuban

Ekuban in patlayici gücü ve surekli rakip defansi yipratip cevresindeki oyunculara bos alan birakan oyun tarzina hastayim. Rodallega kulubede beklesin.

Uğur KÜÇÜK
11.04.2019, 13:24
Bursaspor maçına cikacak kadro bu buyuk ihtimalle. Son taktik idmanda denenen kadro bu.

Novak son idmanda ayaginda agri hissettigi icin riske edilmemis ve kadrodan cikartilmis.

Yedekler -> Arda, Toure, Batuhan, Murat Cem, Abdülkadir Ömür, Amiri, Rodallega

Kamil Ahmet, Novak, Tayyip Ebrar ve Onazi sakatliklarindan dolayi kadroda yok.

Amiri, Parmak ve Ekuban sari kart sinirinda.
Ozellikle Parmak bu hafta sari kart gormeli ve haftaya Malatya macinda cezasini cekerek, Kadikoyde sikecilere karsi sahada olmali.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190411/5c01a94a832ce718f345b52a05d4fe76.jpg

Uğur Kalyoncu
11.04.2019, 13:55
Nasip olursa maçta olacağım..

Maça gelecek iyi kötü muhabbetimiz olan arkadaşlar varsa tanışmak isterim.

Hüseyin Sahtiyan
11.04.2019, 14:29
Satışa çıkmadan satılmış gibi gösterilip, kuvvetle muhtemel taraftar gruplarına ayrılan bilet.

Yemin ederim tek bloke bilet yok taraftar gruplarıyla alakalı. Olsa herkesin gözü önünde yok diyecek kadar karakteri bozuk insanlar değiliz biz. Her maç aynı şeyler yazılıyor ama sadece bu sene ki Beşiktaş maçında bloke söz konusu olmuştu. Onu da arkadaşlarına, ahbaplarına, akrabalarına hibe ederek maça dahi gidemememize vesile oldu yönetimdeki bazı arkadaşlar.

ilelebeTS
11.04.2019, 14:48
Novak yokmuş, yine İbanez oynayacak. Sürekli arkasına adam kaçırmaya çalışacaklardır. O bölgede Allah yardımcımız olsun.

bilgehan83
11.04.2019, 16:11
novak yokmuş, yine ibanez oynayacak. Sürekli arkasına adam kaçırmaya çalışacaklardır. O bölgede allah yardımcımız olsun.

kamil ahmet oynasin ölüsü novaktan iyidir gerçi canlisi da kötü de ahmetin en azindan ondan daha hizlidir :))

artvints
11.04.2019, 16:15
bu novak işi olmadı. ibanez'in kanadı özellikle top rakipte fazla kalırsa defansif olarak çöker.

HOPA'LI TS'Lİ
11.04.2019, 16:15
Novak dön bir an önce
Tek iyi hareketi çok iyi orta yapmak olan Ibanez'e mahkum etme beni

pReN@_61
11.04.2019, 16:21
Ibanez:D

ilelebeTS
11.04.2019, 16:22
kamil ahmet oynasin ölüsü novaktan iyidir gerçi canlisi da kötü de ahmetin en azindan ondan daha hizlidir :))

Kamil de sakatmış.

61_Hasan_69
11.04.2019, 16:33
Ibanez oynarsa Yusuf Erdoğan maçin yildizi olur

Çağatay96
11.04.2019, 16:52
Koskoca ülkede 18 takım var. 20 22 olmasi daha iyi olur pasta büyür maç sayısı artar can sıkılmaz .....

Uğur KÜÇÜK
11.04.2019, 16:55
Ibanez oynarsa Yusuf Erdoğan maçin yildizi olurBu mactan bagimsiz, ligin ikinci yarisinda Bursa'nin ayakta kalan tek ismi Yusuf Erdogan.
Iyi oynuyor son haftalarda.
Ancak sol kanatta oynadigi icin, Ibanez karsisinda kuvvetle muhtemel Tunay ya da Lima olacaktir.

OFLU
11.04.2019, 17:00
Kaç para ulan bi solbek?

HOPA'LI TS'Lİ
11.04.2019, 17:12
Ibanez oynaması moralimizi bozdu.

Biz Trabzonspor efsanesiyiz. DESTANLARI YAZARIZ.

BJK'nin puan kaybetme olasılığı haftada kazanalım, seriyi bozmayalım.

ANAOKULU TERK
11.04.2019, 17:17
ibanez'e laf sokmadan önce ,

o top amilton'un önüne nasıl atılmış ,
o sırada orta saha ve forvet neden yeterli presi yapamamış ,
(o saate kadar dukara hayvanını durdurmak için hiçbir şey yapmayan )
saha kenarındaki teknik heyet ,
amilton olayına gelene kadar oyuna müdahale anlamında , ne yapmış ,
ne gibi tedbirler almış ,

önce ona bi bakın .

ibanez'e sallamak kolay tabi .
adamın canı çıkana kadar vuruyorsunuz anasını satayım .

ibanez'e geldiğinden beri kaç maçta görev verilip bu maçlarda ne yaptığını ,
maç ritmi denilen şeyin sizce kaç maçta kazanılabileceğini ,
( hazır olsa bile ) devamlı yedekte bekletilen bir oyuncunun ,
aylar sonra çıkılan ilk maçın ilk 15 dakikasında vücudunun ve beyninin konsantrasyonu nasıl sağlanacağını da

açıklayıverin bi zahmet .

ibanez'in o deparı yemesinin sebebi sadece ibanez mi ?
diğer oyuncular çok mu masum ?
veya onu maça tam hazırlayamayan teknik heyet ?
hep mi ibanez suçlu ?
yok mu başka suçlu ?

ayrıca maç içinde ibanez ,
amilton olayından sonra ne gibi hatalar yapmış ,
hangi kademeye geç girmiş , hangi gol pozisyonuna sebebiyet vermiş ,
karşısındaki oyuncunun karşısında başka nerede hata yapmış ,
dakika dakika söyleyin de bilelim .

maç tekrar görüntüleri ortada . açın tekrar bakın .

ibanez'in geçildiğini görüyorsunuz da ,
son vuruş anında geriden gelip yetişmesine ramak kaldığını ,
1 metre daha olsa müdahale şansının doğacağını niye söylemiyorsunuz ?

ki bu herif aylardır ilk onbir oynamayan bir adam .
kendini hazır tutmalı goygoyunu geçin bi kere .

maç ritmi dedim . devamlılık dedim .
bunlar sana bir şey ifade ediyor mu ?

bence etmiyor .
çünkü bu kelimeler sana bir şey ifade etse ,
aynı eleştiriyi diğer futbolcular için de yapmanız gerekirdi .

kapiş?

Uğur KÜÇÜK
11.04.2019, 17:24
ANAOKULU TERK

Sana katilacagim aklimin ucundan gecmezdi ama haklisin.

Hatta ofansta Novak'tan daha faydali isler de yapti Ibanez, son Antalya macinin ozellikle ikinci yarisi.

Top bizde olursa Ibanez cok siritmaz, hatta fayda da saglar bazi ozellikleriyle.
Ancak top Bursa'da kalirsa ve yine kotu bir deplasman performansi sergilersek takim halinde, Ibanez mac sonu gunah kecisi ilan edilir.

Duran toplari, ozellikle de kornerleri Ibanez kullanmali bu macta.
Bursa duran toplari savunmakta iyi olsa da, Ibanez bu konuda cok etkili.

Hakan
11.04.2019, 18:15
Ibanez'i bile savunan çıktığına göre dağılabiliriz.

Cryptex
11.04.2019, 19:43
Bilet alıp maça gidemeyecek olan varsa ücreti karşılığında bileti alabilirim

Çağatay96
11.04.2019, 21:08
Duran topları İbo (Ibanez) kullansın. Yusuf bir türlü frikik kullanmayı öğrenemedi,topa sadece baş parmağı ile vuruyor gibi , bazen üstü ile kalecinin üstüne de denemiyor bunlari yapmasi lazım artık

Numan Yerlikaya
11.04.2019, 23:24
Hocanın bizim maç öncesi değişmesi kötü oldu. Futbolcular kendilerini gösterme adına kıçlarını yırtabilirler. Kazanmamız gereken bir maç çünkü Beşiktaş ile puan farkımız 1 e inecek bu hafta

Saint Castillo
11.04.2019, 23:41
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --><!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

Sana katilacagim aklimin ucundan gecmezdi ama haklisin.

Hatta ofansta Novak'tan daha faydali isler de yapti Ibanez, son Antalya macinin ozellikle ikinci yarisi.

Top bizde olursa Ibanez cok siritmaz...
Top bizde değilken sorun yaşamaz hale gelene kadar takım sıkıntılı. Top bizdeyken sanki dünyadaki hiçbir takım bize pozisyon vermekten kurtulamazmış gibi geliyor halbuki.

Uğur KÜÇÜK
11.04.2019, 23:58
Top bizde değilken sorun yaşamaz hale gelene kadar takım sıkıntılı. Top bizdeyken sanki dünyadaki hiçbir takım bize pozisyon vermekten kurtulamazmış gibi geliyor halbuki.Haklisin ama bu sadece oyun planimizla aciklanacak bir durum degil.
Eldeki oyuncu toplulugunun yeterliligi ve oynadigi mevkilerle daha ilgili gibi.
Bu sene rakibe pozisyon vermedigimiz tek mac belki de Kayseri deplasmaninda galibiyet aldigimiz 90 dakika.

O macta da Sosa onlibero oynadi, Onazi cezaliydi.

Misal Antalya macinin ikinci yarisinda Sosa onliberoya, Parmak ise Sosa'nin mevkine gecti, yine Antalya ustumuze gelemese de, kontra ile de pozisyon bulamadi.
Uzaktan Serdar Ozkan sutu haric.

Parmak forumda begeniliyor ama bu adam onlibero degil, hoca umarim Sosa'yi yine geride kullanir ve Parmak'i one dogru atar.

Yerini cok kaybettigi icin defansin onunde oynattigimiz her macta, rakip kim olursa olsun, bu takim pozisyon verir.

Onazi ne kadar sakar olsa da, bu gorevi kusursuz yapiyordu.

Kisaca Sosa'yi geride kullanarak Nwakaeme uzerinden oyun oynamaliyiz su kalan haftalarda.
Parmak da ortasahada attigi sutlar ve dikine gitme becerisiyle daha fazla fayda saglar gibime geliyor.

HOPA'LI TS'Lİ
12.04.2019, 07:27
3 puan olsun.
Zor maç ama İbanez olayını saymazsak avantaj bizde

İsa Gündoğdu
12.04.2019, 07:56
4 ler ler bizi
hiç umudum yok.

HOPA'LI TS'Lİ
12.04.2019, 08:16
0-3 alırız.

Ahmet Taşçı
12.04.2019, 09:14
Abdurrahim bir İbanez kadar oynayamaz mı?Pereira nasıl önünde oynayan herkesi ihya edip, performansını yukarı çıkarıyorsa bence Anthony de arkasında oynayan herkesi kurtarır ihya eder, Seneye mutlaka Abdurrahim Novak 'i yedeklemeli.

trbzonsporlu
12.04.2019, 09:15
alanya macindan sonra mesut bakkalın aciklamasi neydi rakibin önemli oyuncularına baskı yaparak oyun kurmalarına engel olduk.
ne olmuştu o maçta sosa topu her aldıgında tekmeyi yemişti yine aynı taktikle oynatacak ve bir gol bulursak maçıda alırız diye düşunecektir.

bjknin puan kaybedeceğini düşünürsek mutlaka kazanmalıyız
hatta gs de puan kaybedecegi icin kazanirsak ve gs sampiyonluk hedefinden iyice uzaklaşırsa başka hesaplarda yapabiliriz belkide

Ahmet Taşçı
12.04.2019, 09:16
Ayrıca yeni gençleri kazanmak istiyorsak bu kadronun kemik elemanları belli bunlardan sözleşmesi bitecek olan Sosa, Pereira ve Rodellega 'yı ne yapıp edip 2021'e kadar uzatmak lazım. Bu kadr 2021e kadar devam ederse hem futbol, hem tribün, hem zirve mücadelesinde sürekli yukarlarda oluruz.

chener
12.04.2019, 09:29
Antalya maçında çok güzel tempomuz vardı, aynısını oynayalım rahat yeneriz

Uğur KÜÇÜK
12.04.2019, 09:37
Bursalilarda takimindan umidini kesmis. 18 bin kombine haric sattiklari bilet sadece 1800 adet.

Ki biletler de diger buyuk maclara gore ucuzdu bu macta.

Skor tahminim 2-1 kazanacagimiz yonunde.

Semih AYDIN
12.04.2019, 09:54
Bugün günlerden TRABZONSPOR !!!

Yiğit SARI
12.04.2019, 10:13
Gol yemeyecez bu sefer. 0-2 veya 0-3

Gerçi Novak yok galiba. 1-2 1-3 diyeyim o zaman

Jackdaniels
12.04.2019, 10:19
Galatasaray gibi saçma sapan bir takıma 2-0 dan 3-2 yeniliyorsan kusura bakmada düşme potasında biraz eziyet çekeceksin kardeşim. Çok rahat kazanmamız gereken bir maç.

ffırtına
12.04.2019, 10:29
Tam bir beraberlik maçı muhtemel skor 2-2.. Bizim ucucular yine başlamış 3-5 atarız demeye.

%60 Beraberlik %25 Bursa %15 Biz

ysngmz
12.04.2019, 10:34
Bence kazaniriz Ibanez yerine defansa kimi koysan sırıtmaz altyapıdan sol bek çıksın hep aynı bölge oyuncuları seçilmesin

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fleitnas
12.04.2019, 10:49
beyler yerimi pek bilmiyorum ama forumu takip ederim pek yazmasamda. Bir arkadaşım şehir dışından gelecek İstanbul avrupa yakasında maçı izleyebilecegimiz bir şeyler yiyip içip sohbet edebilecegimiz bir yer var mı maç içinde ayrı ücret almayacak bu maç için var mıdır bir yer. Bakırköyde bir cafe 15 tl maç ücreti alıyor saçma geldi bildiğiniz varsa yararlı olur.

Kemal Öztel
12.04.2019, 11:37
Yusuf Yazici'nin en sevdiği takım. Bugün de golünü atacaktır.

yorumsuz6117
12.04.2019, 12:00
Bol gollü zevkli bir maç olabilir.. İki takımında defansı sıkıntılı ve iki takımda 3 puan için oynayacak..Bursaspor'da teknik direktör değişikliğinin ilk maçta olumlu yansıyacağını düşünsem de Trabzonspor'un müthiş formda Wakame önderliğinde galibiyete yakın olduğunu düşünüyorum.. Trabzonspor için Ibanez sıkıntı yaratabilir..

Uğur KÜÇÜK
12.04.2019, 12:13
Bursaspor teknik direktoru Mesut Bakkal, super ligde sezon icinde, 4 kez yeni takimiyla ciktigi ilk maclarindan 3 galibiyet ve 1 yenilgi almis.

Bu tek yenilgi de, Trabzonspor'a karsi ciktigi gecen sezonki 4. hafta Genclerbirligi macinda oldu. ( 3-1 )

Bugun de kazanacagiz insallah.

Zor maci kolaya cevirebiliriz.

Yeter ki azicik futbol sansi yanimizda olsun.

Bu sezon her macta gol yemeye alistik ancak bu macta bir supriz yaparak gol yemezsek, cok guzel olacak.

22.15 sularinda keyifli bir haftasonu gecirtmek, senin elinde Trabzonspor.
Haftanin kalan maclarini kahvemizi yudumlayarak izlettir bizlere.

Cafer Bulur
12.04.2019, 12:28
Bursaspor teknik direktoru Mesut Bakkal, super ligde sezon icinde, 4 kez yeni takimiyla ciktigi ilk maclarindan 3 galibiyet ve 1 yenilgi almis.

Bu tek yenilgi de, Trabzonspor'a karsi ciktigi gecen sezonki 4. hafta Genclerbirligi macinda oldu. ( 3-1 )

Bugun de kazanacagiz insallah.

Zor maci kolaya cevirebiliriz.

Yeter ki azicik futbol sansi yanimizda olsun.

Bu sezon her macta gol yemeye alistik ancak bu macta bir supriz yaparak gol yemezsek, cok guzel olacak.

22.15 sularinda keyifli bir haftasonu gecirtmek, senin elinde Trabzonspor.
Haftanin kalan maclarini kahvemizi yudumlayarak izlettir bizlere.

Takim senin ve benim gibi maci mutlaka kazanmayi kafasina koyarsa maci kazaniriz.

Bursaspor maca cok istahli ve hirsli baslayacak buna karsi macin basinda karsilik vermemiz gerekiyor.

Eger takim biz bu maci bir sekilde kazaniriz derse bursaspor bu maci alir.

Ama bizim takim rakibin sert oyununa karsilik verirse oyuna agirligini koyarsa biz kazaniriz

emrahtuna
12.04.2019, 12:29
takımın hücumdayken yapacağı bi iş var topu nwakaeme ye atıp hücümdaki yerlerini almak..pozisyon ister istemez gelecektir...

worldmaster
12.04.2019, 14:52
Rakip Nwakame ile etkili oldugumuzu biliyor. O yuzden alternatif gelistirmemiz gerekiyor. O tarafa extra önlem alip bizi etkisiz birakmaya calisacaklari asikar.
Yusuf Abdulkadir artik sahneye cikmalilar biraz.

Uğur KÜÇÜK
12.04.2019, 14:57
Rakip Nwakame ile etkili oldugumuzu biliyor. O yuzden alternatif gelistirmemiz gerekiyor. O tarafa extra önlem alip bizi etkisiz birakmaya calisacaklari asikar.
Yusuf Abdulkadir artik sahneye cikmalilar biraz.Nwakaeme'ye tum takimlar onlem aliyor aslinda ama cok da yapacaklari birsey yok.
Aniden ustune gitsen seni ekarte ediyor.
Beklesen o senin ustune gelse yine ekarte ediyor.
2 kisiyi basina diksen ve hic top aldirmamaya calissan, defansa gelerek oyunu diger kanada aciyor.

Yani adama aldigin onleme her turlu cozumu var.
Masallah nazar degmesin.

Yine bu aksam en buyuk kozumuz kendisi olacak.

Ozan Kara
12.04.2019, 15:06
Bu maçı alalım cumartesi de Beşiktaş'ın puan kaybını izleyelim.

Bordo141
12.04.2019, 15:07
Arkadaslar selam

İlker Yazıcıoğlu
12.04.2019, 15:07
Skor tahminim...
1-3

oflubektas
12.04.2019, 15:20
Genel kanının aksine kazanacağımızı düşünmüyorum. Beraberlik hiç yoktan iyidir.

HOPA'LI TS'Lİ
12.04.2019, 15:21
Bu maçı alalım cumartesi de Beşiktaş'ın puan kaybını izleyelim.

Geçen Cuma kazandık, çayımızı kahvemizi içerek rakiplerin puan kaybını bekledik.

Bu akşam da öyle olsun da şu bahar günlerini yine keyifli geçirsek

Uğur KÜÇÜK
12.04.2019, 16:08
https://twitter.com/AltLigTV/status/1116682928141082626?s=19
Bugun Bursa ile U-21 macimiz 2 - 2 bitmis.
2 golu de Berkay Sefa atmis.

Gayet temiz ve guzel goller.
Ayagini duzeltmis biraz.
Seneye kadroda olacak gibi, bu firsati tepmemek icin calisiyor demek.
Bravo Berkay Sefa Kara.

Uğur KÜÇÜK
12.04.2019, 16:23
Bugünkü karşılaşmada ilk 11 başlaması beklenen genç eldiven sakatlığı nedeniyle forma giyemeyecek.

Bursaspor’un Trabzonspor maçı hazırlıkları kapsamında son antrenmanda omzundan sakatlanan Muhammed Şengezer‘in Trabzonspor‘a karşı forma giyemeyeceği öğrenildi.

Bursaspor‘un bu akşam kalesini diğer milli eldiven Okan Kocuk koruyacakken, yedeklerde ise Ataberk Dadakdeniz olacak.

HOPA'LI TS'Lİ
12.04.2019, 16:24
Son 4 saat

ilelebeTS
12.04.2019, 16:30
Geçen sezon deplasmandaki maçta erkenden 3-0 yapmıştık. Şimdi de benzer bir tarife yapmamız lazım. Çat çat 2-0 yapıp fişi çekmeliyiz.

Uğur KÜÇÜK
12.04.2019, 16:33
Geçen sezon deplasmandaki maçta erkenden 3-0 yapmıştık. Şimdi de benzer bir tarife yapmamız lazım. Çat çat 2-0 yapıp fişi çekmeliyiz.Baskili baslar maca Bursa. Ilk yaridan skoru almak zor gibi.
Yeni hocalarinin morali ve gazlamasiyla saldiracaklardir.
Ama, ozellikle de ileri ucta kaliteli ayaklari yok bu sene. Agir sacmalamazsak defans hattinda, kolay kolay gol yemeyiz.

Muhakkak gol buluruz. Ozellikle maclarin ikinci yarilarinda daha net skor ureten bir takim olduk son zamanlarda.

Kontrollu ve sabirli oynamaliyiz bugun.

ilelebeTS
12.04.2019, 16:42
Baskili baslar maca Bursa. Ilk yaridan skoru almak zor gibi.
Yeni hocalarinin morali ve gazlamasiyla saldiracaklardir.
Ama, ozellikle de ileri ucta kaliteli ayaklari yok bu sene. Agir sacmalamazsak defans hattinda, kolay kolay gol yemeyiz.

Muhakkak gol buluruz. Ozellikle maclarin ikinci yarilarinda daha net skor ureten bir takim olduk son zamanlarda.

Kontrollu ve sabirli oynamaliyiz bugun.

Rize de baskı yapıyordu geçen hafta 7 tane yedi. Fuzuli baskıdan bir şey olmaz, önemli olan skor üretebilmek.
Kadrolar bir açıklansın daha sağlıklı yorum yapılabilir.

emrahtuna
12.04.2019, 16:43
bursa nın ki şeye benziyor çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar 3. de sıçar..bu sezon işleri zor gider gibi görünüyor..

Emirhan Uludüz
12.04.2019, 18:14
Sosyal medyada ilgi düşük, kazanırız.

My
12.04.2019, 18:33
Ooo tamam. Puan kaybı için her şey hazır.

Uzun süredir iyi gidiyoruz.
Taraftar maç konusunda rahat.
Kazanırsak yarınki sonuca göre daha da iyi bir yerde olucaz.

Tam kanserlik maç.

Ha baalım :)

pReN@_61
12.04.2019, 18:40
Beraberlik ağır basıyor, üzgünüm.

Uğur Demircioğlu
12.04.2019, 18:55
teknik direktör değişikliği genelde bize ters geliyor. Umarım galibiyet alırız.

followersbuy
12.04.2019, 18:56
Haydeee kazanacağız

Çağatay96
12.04.2019, 19:05
Her yerde gs fb şeyleri, konsantre olmak imkansız. tv ye bakıyorsun servet cetin konusuyor internete bakıyorsun alex malex. ne kadar gereksiz bir olay alt tarafı maç? en sacma ulkelerden biriyiz her zamanki gibi

Cihad Varlı
12.04.2019, 19:11
Antalyaspor maçı ile aynı kadro çıkıyor. Değişiklik yok. Amiri, Rode, Abdüş yedek.

Cihad Varlı
12.04.2019, 19:16
Bursa'da sağ bek Barış. Hadi oğlum Wake!

My
12.04.2019, 19:32
Hocanın Ekuban tercihi beni şaşırttı.

hay1699
12.04.2019, 19:33
Hocanın Ekuban tercihi beni şaşırttı.

Beni de şaşırttı ama olumlu anlamda..

Oruç
12.04.2019, 19:36
Yorumcu Olcay Çakır olmayaydı iyidi.

Ahmet Aksu
12.04.2019, 19:40
novak da olaydı iyiydi neyse sağlık olsun. ayrıca hocanın ekubanı oynatması iyi oldu.
yedek olarak da daha iyi olduk roda-abduş-amiri.
belki hüseyin yerine toure olabilirdi. hüseyin çok formsuz son haftalarda özellikle güçlü forvetlere karşı çaresiz kalıyor. sakho ile ne yapacak merak içindeyim.

serdaracıl
12.04.2019, 19:47
Yine mi ibanez

pReN@_61
12.04.2019, 19:52
Rodeyega küsmesin ?

Yiğit Gayretli
12.04.2019, 19:59
Rahat galibiyet is coming.

0-3 net skor. Yusuf atar.

Muhammed Kambur
12.04.2019, 20:03
Bende çok rahat kazanacağımızı düşünüyorum. Ekudan goller bekliyorum.

Ozan Yılmaz
12.04.2019, 20:15
artık kafa golü atmasını bekliyorum waka'nın,

pereira orta uzak direkten içeri sızan anthony o meşhur beyni ile ağları deliyor :)

yatmaztara
12.04.2019, 20:20
Allah muhafaza Bursaspor eğer ki öne geçerse gelecek olan misafirlerimiz için yerimiz mevcuttur.
16953

jairzinho
12.04.2019, 20:24
psikolojik üstünlük (puan ihtiyacı +seyirci) bursaspor lehine.

bu tür maçlarda oynanan oyun ve alınan puanlar gelecek sezon takım ve oyuncular için ciddi bir veri sağlar.

jairzinho
12.04.2019, 20:26
psikolojik üstünlüğün yanında misal başka değerli bir veride önde olduğun anlarda oyunada hükmetmen.bu büyük takım olma yolunda olduğunu gösterir.gerideyken baskı kurman fazla bişey ifade etmez.ama öndeyken rakip sana baskı kuramıyorsa doğru yolda olduğunu gösterir.net

My
12.04.2019, 20:33
İyi oynar kötü yonar bilemem ama Pereira ile Kamil Ahmet'in arasındaki mental farka bakar mısınız. Kamil Ahmet aldığı her topta yanına ve ya geriye bakıyor ya da aralara giriyor bam güm... Pereira ise bakıyor her seferinde ileri oynama peşinde.

redbul
12.04.2019, 20:41
10 dakika itibari ile bursa daha derli toplu görünüyor inş toplarız ilerleyen dakikalarda

Hakan
12.04.2019, 20:45
Arjantinli armut yerde sürünüyor yine.Salak adam.

Ufuk
12.04.2019, 20:46
Yusuf şu vuruşları isabetli hala getirirse yetenek kartelasina yeni yaprak ekler.

redbul
12.04.2019, 20:46
çok korner veriyoruz ki bursa hava toplarında ligin iyi takaımalrından biri umarım başımız ağrımaz

adiloş bebe
12.04.2019, 20:47
Kötü başladık. Takım olarak topu rakibe veriyoruz bu sene yaptığımız bir şey değildi bu

My
12.04.2019, 20:47
Yine rölantide götürüyoruz maçı. Canlanmak için gol yemek gerekmez inşallah.

Ufuk
12.04.2019, 20:48
Adam vurdu geçti ertuğrul dirseği ile indirdi. Bu net sarı.

Samet Berber
12.04.2019, 20:49
Kartlar neden çıkmıyor?

redbul
ulan nedir bu direklerden çektiğimiz

Giallorossi
Yine direk yeter artik

My
12.04.2019, 20:50
Ne direkmiş be kardeşim :)

jairzinho
12.04.2019, 20:51
parmak çok iyi aga

adiloş bebe
12.04.2019, 20:52
Bursanın net 3 sarısı es geçildi

My
12.04.2019, 20:53
Bana öyle geliyor ki Ekuban bu maçta golü atacak.

redbul
12.04.2019, 20:55
aferim uğur 100 de 100 çıakrdı

Emre Veli
12.04.2019, 20:56
Hüseyin her maç bu bo.u yiyor.

GM 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur Erçetin
12.04.2019, 20:57
Hosseini Hüseyinden daha fazla güven veriyor.

autkusoytas
Her maç aynı şeyi yapmak zorunda mı Hüseyin!

Gurpas
Hüseyin iyice mala bağladı son haftalarda..

Ogün'
12.04.2019, 20:59
Top bizde hiç kalmıyor nerdeyse

VIA_A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur Erçetin
12.04.2019, 21:00
Şimdi düşünüyorum da sağ kanatta Olcay değil de Visca gibi bir adam olsa ne kadar etkili olurdu.

Gurpas
Olcay tam bir odunsun..

redbul
Hüseyin iyice mala bağladı son haftalarda..

abi bir çok kez yazdım burda bizim stoperlrin 3 üde bu sadece hüseyin değil ligin en vasat stoperleri arasına rahatlıkla girer 37 tane gol yemişiz bu maça gelene kadar bizim geleceke sezon ilk yapmamız gereken iş 2 adet sağlam stoper bulmak.

Gürkan Asma
12.04.2019, 21:01
En rezil oyunlarımızdan birini oynuyoruz. Yerden oynamayıp şişirdiğimiz müddetçe bi cacık olmayacak.

redbul
12.04.2019, 21:02
30 daikak itibari ile bursa bizden daha iyi oynuyor

Gurpas
12.04.2019, 21:02
Ünal habu takımın hali nedir?

Isko6161
12.04.2019, 21:03
Wakeme yerim ha gafani at bidene daa

My
Ah be Waka reyiz 2 etti kısmet 3. ye ha baalım :)

omondoles
Türkmen çok kötü

artvints
12.04.2019, 21:04
O kacar mi be.

redbul
12.04.2019, 21:07
tesadife bakın ki bursanın maç başından beri en iyi oynayan 2 adamı bizim beğenmediğimiz yusuf ve aytaç

Isko6161
12.04.2019, 21:07
Lan gitti yuregum laaa

Hakan
12.04.2019, 21:08
Ayağı kırıldı sanki hareketlere bak.

Ömrüm Can SEZER
Faul Sosa ya

Ogün'
Bülent serefsizinin bilinçaltı kırmızı vermek istedi

VIA_A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ufuk
12.04.2019, 21:09
Bomboş şunu vur bam diye kaleye ya.

Isko6161
12.04.2019, 21:10
Yazicinin duran toplari etkili.. ozlemisiz

nbay
Yusuf korner stilini değiştirdi, etkili olmaya başladı.

My
Ah bee...

omondoles
Yanlız Bursa’ya kornerden gol atacağız gibi

artvints
Bu mac bize ekmek cikmayacak anlasildi.

bkandil
12.04.2019, 21:11
Bursa bizim ortasaha ve defansı iyi baskılıyor, bir türlü rahat pozisyon bulamıyoruz

samway
12.04.2019, 21:12
Seneye bu defans değişmeli saatli bomba her hareket

bkandil
Ah şu direkler...

Gurpas
Şansa bala bir gol atıp kazanacağız gibi gidiyor maç..

Ufuk
tesadife bakın ki bursanın maç başından beri en iyi oynayan 2 adamı bizim beğenmediğimiz yusuf ve aytaçAytaç bozmaya yönelik kasap gibi dolaşmaktan başka birşey yapmadı. Sarı kart görmeliydi ilk 15 dk 3-4 faul yaptı.

Yusuf her zamanki gibi yırtıyor kendini ama son top olayını izleyip görelim. Ugurcanin çıkardığı pozisyonda bizde kaleye vururdu.

Onur Erçetin
12.04.2019, 21:15
Parmakdan iyi rotasyon oyuncusu olur.Yetenekli bir oyuncu ama yeterince sakin ve akıllı oynamadığını düşünüyorum.

Ufuk
12.04.2019, 21:17
Ekuban Tunayi sinek gibi ezdi agshagagsga

My
12.04.2019, 21:17
Adam yer adam Eku :)

Gurpas
12.04.2019, 21:18
Yusuf Yazıcı futbolcuysa ben de Messi'yim

redbul
ilk yarı itibari ile takım vasatında altınd bir oyun ortaya koydu desenizki takımda kim göze çarptı uğurcan dışında hiç kimse işte maçın özeti de bu takım çok kötü

Muhammed Ayaz
Bir dahaki yıl direk 2 stoper alınmalı.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

My
Olcay Abdüş değişikliği 2. yarı maçı biraz daha lehimize çevirir diye düşünüyorum. Abdüş hazır değilse 60'dan sonra olabilir.

ccd6167
Yusuf yazıcı ya bu sene gider avrupaya yada 2-3 sene sonra Akhisara

chener
12.04.2019, 21:19
İlk yarı bursa çok koştu. Bakalım ikinci yarı devam edebilecekler mi?