PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 26.Hafta | BB Erzurumspor 0 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Hasan Habip Özbay
10.03.2019, 16:34
STSL 26. HAFTA BB ERZURUMSPOR-TRABZONSPOR 16.03.2019 CUMARTESİ SAAT 16:00
Bence Kardeş ERzurumsporun son şansı maç Trabzonspor lehine gözüksede kıran kırana olur üç sonuçta beni şaşırtmaz

Yiğit SARI
10.03.2019, 17:26
1-3

artvints
10.03.2019, 17:33
malatya'nın düşüşünü ıskalayacağız gibi ama toparlanmaları zor. kayserispor bizim maça kadar düşüş trendine girer. geleni geçeni yenen rize ile son maç oynayacağız. milli takım arası uzun, çok iyi bir dinlenme fırsatı ve sakatların yavaş yavaş geri dönmesi derken yenilenmiş olarak aradan döneceğiz.

bu araya erzurum'u yenerek girersek çok iyi dönebiliriz. inşallah milli takıma giden oyuncular dağılmaz. bence genç oyuncuları takıma alıp çok iyi bir ara geçirmek gerekiyor. futbolcular farklılığı hissetsin yani. hiçbir farkındalık olmadan geçirmeyelim arayı.

Sefa Alış
10.03.2019, 18:02
Abdulkadir Ömür'ün bu maç ile dönebileceği konuşuluyordu. Umarım oynar.

61_Hasan_69
10.03.2019, 18:08
Beraberlik iyi galibiyet muazzam sonuç

DeAgLeMaNyAq
10.03.2019, 18:31
Kasımpaşa, Akhisar ve Erzurum maçlarından alınacak 7 puan gerçekçi bir hedefti. Muhtemelen çoğumuz da puan kaybını Kasımpaşa'da değil Erzurum deplasmanında bekliyorduk. Mehmet Özdilek gitmemiş olsaydı muhtemelen galip gelme ihtimalimiz çok zordu. Şimdi de pek kolay durmuyor. Özellikle deplasmanlardaki düşük tempomuz da ortadayken, yüksek rakıma önceden önlem alıp takımın son antrenmanını Erzurum'da yapmasında fayda var. Muhtemelen cezalı Yusuf yerine Olcay kanatta oynayp, Ekuban yine verimsiz olduğu forvet arkasına kayacaktır...

Ahmet Aksu
10.03.2019, 19:00
bu maçı kazanıp milli araya keyifli girmek lazım hem yorgunluklar gider hemde moralli olurlar çok iyi olur.

gurur6134
10.03.2019, 21:02
Zor mac akhisar gibi erzurumundan son sansi bence

Gurpas
10.03.2019, 21:16
İnşallah 5 atmayız ...

Uğur Ö.
10.03.2019, 21:28
Kasımpaşa, Akhisar ve Erzurum maçlarından alınacak 7 puan gerçekçi bir hedefti. Muhtemelen çoğumuz da puan kaybını Kasımpaşa'da değil Erzurum deplasmanında bekliyorduk. Mehmet Özdilek gitmemiş olsaydı muhtemelen galip gelme ihtimalimiz çok zordu. Şimdi de pek kolay durmuyor. Özellikle deplasmanlardaki düşük tempomuz da ortadayken, yüksek rakıma önceden önlem alıp takımın son antrenmanını Erzurum'da yapmasında fayda var. Muhtemelen cezalı Yusuf yerine Olcay kanatta oynayp, Ekuban yine verimsiz olduğu forvet arkasına kayacaktır...

Umarım Parmak oynatılır o mevkide, kanatta Ekuban oynasın göbektede Olcay

Erkan A.
10.03.2019, 23:46
egemen neden oynamiyor sari kart cezalisimi yoksa sakatlanmismi umarim bize karsi oynamaz adam panter kesiliyor bize karsi hakkinida yemeyelim egemen bu yasinda gercekten süperligin en iyi stoperlerindendir ligdeki siralamaya aldanmamak gerekiyor .. egemen erzurumun en önemli oyuncusudur umarim bize karsi oynamaz

oguzkoc
10.03.2019, 23:50
Bu sene bizi sinir eden maçlardan biri daha bu Olmaz umarım
1)trabzon-göztepe 1-2
2)trabzon-erzurum 0-0
3)trabzon-bursa 1-1
4)Trabzon-Alanya 0-2
5)kasımpaşa-Trabzon 2-2

Bu 5 maçtır bizi şampiyonluk potasından uzaklaştıran gereksiz puan kayıpları..

Doğukan Uçan
11.03.2019, 00:16
bu erzurumu yenemezsek uefa ya felan gitmeyelim çok dandik bi takım sadece koşuyorlar. ekuban rodallega abdülkadir sosa %50 lık oyunlarını oynasın en az 2 farkla alırız.

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2019, 07:59
4.lüğü korumak, 3.lüğü kovalamak için 3 puan şart

Faruk BERBER
11.03.2019, 08:32
Sefa ile birlikte tribünde olacağız, o yüzden kazanma ihtimalimiz düşük :)

Adem Akyüz'
11.03.2019, 08:39
Sefa ile birlikte tribünde olacağız, o yüzden kazanma ihtimalimiz düşük :)Tribünde görüşelim hocam :)

Faruk BERBER
11.03.2019, 08:39
Tribünde görüşelim hocam :)

Görüşelim kardeşim ;)

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2019, 09:21
Bu sene bizi sinir eden maçlardan biri daha bu Olmaz umarım
1)trabzon-göztepe 1-2
2)trabzon-erzurum 0-0
3)trabzon-bursa 1-1
4)Trabzon-Alanya 0-2
5)kasımpaşa-Trabzon 2-2

Bu 5 maçtır bizi şampiyonluk potasından uzaklaştıran gereksiz puan kayıpları..

11+40=51
Şampiyonlar ligi adayıydık vay be

adiloş bebe
11.03.2019, 09:36
Ligde kolay maç yok geçin o işleri. Zaten takımımızın deplasman performansı ortada ittire ittire oynuyoruz sanki

erzurum deplasmanı zor sıkı bir taraftar baskısı var sahalarında zor olacak ama başarılar fırtına

Kemal Öztel
11.03.2019, 10:18
Erzurum final maçım gözüyle bakacak evinde yenilirse havlu atar. Onun için oldukça direnç göstereceklerdir. Işi ciddiye alarak kalite farkımızı sahaya yansıtmamız gerekiyor

Mehmet Fatih Silik
11.03.2019, 10:34
Galip gelecegimize inancim yok. Beklentileri cok düsük tutmaliyiz. Gs'ye karsi cok iyi oynadi Erzurum. Tabi hava sartlarinin da etkisi olacaktir.
Orta sahayi kalabalik tutarsak ve topu sacma sapan pas hatalariyla rakibin kontra yapacak sekilde kaptirmazsak kolay gol yemeyiz.
Zevksiz ve renksiz bir mac olacak gibi. 0-0 veya 1-1 biter.

---------------------------------Ugurcan---------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------
Kamil(?)------------Hüseyin-------------------Hosseini----------------Novak
---------------------------------------------------------------------------------
------------------------Abülkadir-------Batuhan-------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------
Olcay-----------------------------Sosa-------------------------------Nwakame
----------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------Roda------------------------------------------

nakzo
11.03.2019, 10:46
Zor maç ilk yarı 0-0 ikinci yarı 1 gol atıp kazanırız diyorum.

Gökhan Uzun
11.03.2019, 10:57
Devre arasından sonra Abdülkadir ve Pereira döner, Kamil Ahmet ve Yusuf da toparlar inşallah. Bu maçı öyle böyle kazanırsak artık ilk 4 ten düşmeyiz kanımca

HOPA'LI TS'Lİ
11.03.2019, 12:41
Kazanırsak 4.lük yolunda büyük avantaj sağlarız.

Gökhan Balcı
11.03.2019, 12:44
Maçı erzurumspor kadar istersek kazanabiliriz. Ama ihtimali düşük görüyorum. Sanırım hoca artık olcayla başlar. Dengeli bir takım dengeli de bir oyun olur. Gerçi yusuf yok bu hafta yine bi acayiplik görebiliriz o yüzden

Faruk BERBER
11.03.2019, 12:51
Maçı erzurumspor kadar istersek kazanabiliriz. Ama ihtimali düşük görüyorum. Sanırım hoca artık olcayla başlar. Dengeli bir takım dengeli de bir oyun olur. Gerçi yusuf yok bu hafta yine bi acayiplik görebiliriz o yüzden

Yusuf'un olmaması takım adına avantaj olacak. O zeminde pek bir şey beklememeliydik zaten Yusuf'tan. Olcay daha yatkın.

Harun-61
11.03.2019, 13:02
Erzurum son kez sansini deneyecek. Kendi taraftari önünde iyi oynuyorlar zaten.

Gökhan Balcı
11.03.2019, 13:57
Yusuf'un olmaması takım adına avantaj olacak. O zeminde pek bir şey beklememeliydik zaten Yusuf'tan. Olcay daha yatkın.

O konuda haklısın abi de ekuban yine kenarda oynayacak bu sefer :D

artvints
11.03.2019, 14:01
....................uğurcan
..kamil.....hüseyin....hosseini....novak
..olcay.......sosa.....parmak....nwakeme
............ekuban....rodallega

böyle çıkarız büyük ihtimal. yalnız hosseini'n tarafı sorunlu. rashad'ın gs'ye attığı gol aklıma geliyor, hız problemi olur.

Gökhan Balcı
11.03.2019, 14:06

böyle çıkarız büyük ihtimal. yalnız hosseini'n tarafı sorunlu. rashad'ın gs'ye attığı gol aklıma geliyor, hız problemi olur.

Tony nin kenarda olduğu 4-4-2 de ciddi problem olur diye düşünüyorum. Bu sistemde oynayacaksak Tony forvet oynasa sola da amiriyi atsak bence daha faydalı olur ama hoca büyük ihtimalle maça böyle çıkacaktır

Çağatay96
11.03.2019, 14:07
Amiri diye futbolcuya sahip oldugumuzu hatirlatmali yoksa kotu

artvints
11.03.2019, 14:23
Tony nin kenarda olduğu 4-4-2 de ciddi problem olur diye düşünüyorum. Bu sistemde oynayacaksak Tony forvet oynasa sola da amiriyi atsak bence daha faydalı olur ama hoca büyük ihtimalle maça böyle çıkacaktır
tony maşallah defansif görevlerini hiç aksatmıyor, sadece maç sonu takım temposu düştüğünde problem yaşıyoruz. normalde değişiklikle bunun önüne geçilmesi lazım. aslında şu takım top rakipteyken ekuban'ı forvet arkasına almadan, alanı doğru yerleşerek kaymalarla kapatabilir ama bununla uğraşmıyor hoca, kolayına kaçıyor. adam adama savunma yapıyoruz. bir oyuncu eksilince ki kolay eksiliyor savunma direk deliniyor.

Gökhan Balcı
11.03.2019, 14:53
tony maşallah defansif görevlerini hiç aksatmıyor, sadece maç sonu takım temposu düştüğünde problem yaşıyoruz. normalde değişiklikle bunun önüne geçilmesi lazım. aslında şu takım top rakipteyken ekuban'ı forvet arkasına almadan, alanı doğru yerleşerek kaymalarla kapatabilir ama bununla uğraşmıyor hoca, kolayına kaçıyor. adam adama savunma yapıyoruz. bir oyuncu eksilince ki kolay eksiliyor savunma direk deliniyor.

Tony şu anda takımın her şeyi olduğu için adamı kenarı alternatifi olsa da alamıyoruz zira erken skor bulup maçı koparamıyoruz. Tek forvette Tony beke hayli yardım eden bir adam ama bir adam aradan eksildiğinde o da sıkıntı yaşar. Ekuban Tony ikilisi ileride güzel iş yapabilir ama amiri kenardan ne kadar top taşır o soru işareti. Esasında sistem takım savunması yapmaya engel değil ama hoca bence de bunu yapmayı iyi bilmiyor.

Mert Oğuzlu61
11.03.2019, 15:29
Maçı izleyip Tsk ya teslim olacağım, azıcık bekleyin maç var izleyip öyle geleyim dedim tamam maçtan sonra gel teslim ol dediler (Nasıl içkiliyim) Kızmazlar inşallah.

jairzinho
11.03.2019, 23:35

küçük değişikler yapardım. 4-4-2 de

sol bek ibanez sol açık novak

ileri ikili envekame ve ekuban

hügo yedek

sosa parmak ideal merkez orta sahalar değilsede bu sezon bu ikili ile sezonu bitireceğiz mecburen.

artvints
11.03.2019, 23:38
küçük değişikler yapardım. 4-4-2 de

sol bek ibanez sol açık novak

ileri ikili envekame ve ekuban

hügo yedek

sosa parmak ideal merkez orta sahalar değilsede bu sezon bu ikili ile sezonu bitireceğiz mecburen.
ben kabul etmiyorum o değişiklikleri, benim kadroya bulaşmadan yaz kadronu :)

TSLIEMRE
12.03.2019, 01:00
Dadaşları cok severim Türk'ün kalelerinden fakat biz Trabzonspor gibi oynayıp galip gelmek zorundayız.Kimin düşeceği maalesef bizi ilgilendirmez.

HOPA'LI TS'Lİ
12.03.2019, 07:46
Dünkü GS maçından sonra şampiyonlar ligi hedefimiz çok azaldı.
Bundan sonra azami puan toplayıp 4.lüğü korumalı, olursa 3.lüğü zorlamalıyız.
BJK bize gelecek.
22 YIL sonra Kadıköy'de şikecileri yeneriz inşallah
3.olursak başarıdır
4.lük kötü değildir

CİVELEK.61
12.03.2019, 09:32
Uğurcan
Zargo hüseyin. Huseyni. Novak

Sosa. Parmak
Olcay. Nwakaeme. İbanez
Ekuban

CİVELEK.61
12.03.2019, 09:36
.....................Uğurcan...................... ......
....Zargo...Hüseyin...Huseyni....Novak..
.....................Sosa.......Parmak............ ..
...Olcay...........Nwakaeme....... ..Amiri...
...........................Ekuban................. ........

OrkHun
12.03.2019, 09:40
..kamil.....hüseyin....macid....novak
...........olcay.......sosa.....parmak
.....ekuban....rodallega....nwakaeme

efendi gibi 4-3-3 oynayalım artık. bek savunmasına olcay ile parmak gelsin. forvetler önde bassın.

reisoğlu61
12.03.2019, 10:49
Amiri diye futbolcuya sahip oldugumuzu hatirlatmali yoksa kotu
kimin yerine nerede oynatacaksin bu adami???

reisoğlu61
12.03.2019, 10:51
cakir
cörekci türkmen hosseini novak
sahan parmak sosa nwakaeme
ekuban rodallega

UĞUR DURTAŞ
12.03.2019, 11:39
CMT (https://www.accuweather.com/tr/tr/erzurum/317825/daily-weather-forecast/317825?day=5#)16 MAR
1° /-6°C
Hafif yağmur

Murat Keçeci
12.03.2019, 11:49
Stratejik açıdan önemli bir maç olacak bulunduğumuz konumu korumak ve peşimizden gelen takımları psikolojik açıdan yıldırma taktiğini uygulayabilmek için bu maçı kazanmalıyız.

Orta sırada yer alan hedefsiz birkaç takım dışında her takımın hedefi olduğu için rakip konsantrasyonu yüksek,dirençli bir futbol oynayacak bizde rakibe aynı oranda karşılık verip üst düzey mücadele etmeliyiz,saha koşulları umarım iyi olur,rakım gibi futbol dışı faktörlere de hazırlıklı olmalıyız.

Kadro az çok belli yusufun yerine olcay başlar onun dışında değişiklik yapılacak bir mevki de görünmüyor.Özellikle savunma hattımız dikkatli olmalı majid çok hata yapıyor ortaya düşen topların birçoğunu geçen maç rakibe hediye etti daha dikkatli olmalı.

Orta saha da sosa mücadelesinin yanına kalitesini de eklemeli hücum oyuncularını besleyecek pas denemelerini daha çok yapmalı.Ekuban her maçın kilit oyuncusu tam olarak mevkisi belli olmadığı için rakibin analiz etmekte zorlandığı bir oyuncu ve markajdan kurtulma ihtimali en yüksek oyuncu,gücünü iyi kullanıp üçüncü bölgede kalitesini göstermeli,Hugo ise yakaladığı fırsatları iyi kullanmalı özellikle stoperlere daha çok zorluk çıkarmalı.

Avrupa bileti için birkaç maç daha seri galibiyet yaparsak iyice rahat bir konuma ulaşırız ileride zorluk yaşamamak için bu maçtan üç puan ile dönmeliyiz,sabırlı,akıllı bir oyun oynayıp takım savunmasına önem vererek sonuca gitmeliyiz.

HOPA'LI TS'Lİ
12.03.2019, 12:34
Kazanmaya devam Efsane Trabzonspor
3.lük için

CİVELEK.61
12.03.2019, 13:35

efendi gibi 4-3-3 oynayalım artık. bek savunmasına olcay ile parmak gelsin. forvetler önde bassın.

Bu da çok mantıklı ama bahsettiğin sistemin kilit oyuncusu Okay tarzı ikili mücadelesi,dönen top alma özelliği olan hava hakimiyeti çok iyi hatta top kullanmada Okaydan çok daha etkili bi oyuncu olması gerektiğini düşünüyorum.
Bu haliyle o bölge çok yumuşak kalmış oluyor.
Hücum da 3 tane adam olduğunu düşünürsek o bölge çok önemli.
Mesela elde genç bi Atiba olsa bu sistemi korkmadan sezon boyu oynarsın
Ayrıca Ekubanı merkezde düşünürüm.
Sağ forvet olarakta çok daha farklı şu anda elimizde olmayan başka bi tarzda bi kanat forvet gerektiğini,Rodallega'nın bu sistemd çok uymadığını düşünüyorum.

artvints
12.03.2019, 14:44
.....................Ugurcan...................... ......
....Zargo...Huseyin...Huseyni....Novak..
.....................Sosa.......Parmak............ ..
...Olcay...........Nwakaeme....... ..Amiri...
...........................Ekuban................. ........

Bu da deplasman icin iyi bir kadro. Sezon basindan beri hic denemedik. Olcay ve vahid hem kanatlari iyikapatir hem de merkeze yardim eder.

Kemal Öztel
12.03.2019, 14:50
Nwakaeme Novak kadar ligte işleyen bir kanat yok neden orayı bozuyorsunuz ?

Çağatay96
12.03.2019, 14:56
kimin yerine nerede oynatacaksin bu adami???

Olcaydan once bunu kullanirdim ilk yari ama onemli degil artik olcay baslamali.. olcay baslarsa bu da forvet arkasi baslamali.. 2yari da nwakaemenin yerine gecip nwakaeme dinlendirilmeli

Mehmet BAŞ
12.03.2019, 15:24
Öncelikle rakibimizi iyi tanımamız lazım. Erzurumspor'un ligde bulunduğu konum bizleri yanıltmasın. Zira gayet sert ve diri bir takımlar! Galatasaray, Beşiktaş ve Başakşehir ile berabere kalmış bir takımdan bahsediyoruz. Büyük takımlara karşı iyi oynuyorlar. Egemen Korkmaz ve Obertan önderliğinde içeride de gayet iyi oynuyorlar. Gol attıklarında maçı tutuyorlar. Ayrıca Sehic, Emrah Başsan ve Samuel Ediok gibi oyuncuları gününde olunca etkili oluyorlar. Maçı kazanabilir miyiz? Evet. Fakat Erzurum'un konumu nedeniyle kaybetme ihtimalimizin de yüksek olduğunu düşüyorum.

reisoğlu61
12.03.2019, 16:50
Erzurum un lige tutunma maci olacak, yani galib gelmemiz sürpriz olur.
Ama bugün erzurumda hdp nin miting yaptigini gördügüm an, erzurum u darmadagin yenmemiz gerektigini düsündüm. acimak yok.

CİVELEK.61
12.03.2019, 17:18
Konu dışı belki ama Eduok bizde olsa kanat forvet olarak en azından rotasyonda çok iş görmez mi?

Kemal Öztel
12.03.2019, 18:11
Konu dışı belki ama Eduok bizde olsa kanat forvet olarak en azından rotasyonda çok iş görmez mi?

Rotasyon yerine ilk on bir oynayacak hatta kilit oyuncu olacak birini bulmamız lazım sağ açığa. Nwakaeme gibi takımı sırtlayacak oyuncu. Iki kanadımız da çalışırsa bambaşka bir takım oluruz..

David_LuiZ4
12.03.2019, 20:48
Obertan'a dikkat etmek lazım...

Vkgz
12.03.2019, 23:26
Deplasman karnesi malum .. her sonuca açık bir maç ..

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faruk BERBER
12.03.2019, 23:43
En zayıf yanları sağ bek Serkan Kurtuluş. Novak & Nwakaeme ikilisi ile sabırlı bir şekilde oradan yıpratmalıyız.

Sefa
13.03.2019, 01:12
Tek sorunumuz soğuk olur..

İlker Yazıcıoğlu
13.03.2019, 09:25
Kaza olmaz umarım...

Araya moralli girmek çok şey getirir bize ligin geri kalanı için...

3.lük hayal değil, kargaları Trabzon'da yenmek şartıyla...

seçuk
13.03.2019, 10:02
Erzurumda yaşayan bir TS taraftarı olarak bu sene birçok erzurumspor maçını stadda izledim. Erzurum kendi sahasından kesinlike daha etkili AMA ne hikmetse birçok maçın sonunu getiremiyor. İçerdeki kasımpaşa-ç.rize-Konya- malatya hatta neredeyse maçın tamamın ı 10 kişi oynayan ankaragücü maçlarını kazanamadılar. Bunlar ilk akla gelenler. Havadan yana çok sıkıntı olmaz öğle saatleri çok soğuk olmuyor. Saha ve zemin de gayat güzel ısıtması var kar buz olmaz. Eğer TS iyi olursa çok rahat kazanır ve Erzurumu malesef düşme yoluna kesin olarak sokar gibi geliyor bana. Beraberlik iki tarafada pek bir katkı sağlamaz.

Adem Akyüz'
13.03.2019, 10:35
Deplasman tribünü için birden fazla bilet alınabilir mi acaba? Taklaya gelmeyelim :)

Faruk BERBER
13.03.2019, 11:09
Deplasman tribünü için birden fazla bilet alınabilir mi acaba? Taklaya gelmeyelim :)

Biletler umarım bitmemiştir :)

Adem Akyüz'
13.03.2019, 11:10
Biletler umarım bitmemiştir :)Bitti ama kapalı blok varsa tekrar satışa çıkar muhtemelen.

melihergun
13.03.2019, 11:22

efendi gibi 4-3-3 oynayalım artık. bek savunmasına olcay ile parmak gelsin. forvetler önde bassın. Guzel ama orta saha kisa kaldi gibi hizli pas yapmak gerek soru isaretleri ile dolu bir kadromuz var.

melihergun
13.03.2019, 11:25
Erzurumda yaşayan bir TS taraftarı olarak bu sene birçok erzurumspor maçını stadda izledim. Erzurum kendi sahasından kesinlike daha etkili AMA ne hikmetse birçok maçın sonunu getiremiyor. İçerdeki kasımpaşa-ç.rize-Konya- malatya hatta neredeyse maçın tamamın ı 10 kişi oynayan ankaragücü maçlarını kazanamadılar. Bunlar ilk akla gelenler. Havadan yana çok sıkıntı olmaz öğle saatleri çok soğuk olmuyor. Saha ve zemin de gayat güzel ısıtması var kar buz olmaz. Eğer TS iyi olursa çok rahat kazanır ve Erzurumu malesef düşme yoluna kesin olarak sokar gibi geliyor bana. Beraberlik iki tarafada pek bir katkı sağlamaz.
Bizim gibi yani.Biz de bu sene cogu macin sonunu getiremedik.

Ahmet Kara
13.03.2019, 11:26
herkes pusuya mı yattı? ne ara bitti biletler.

seçuk
13.03.2019, 11:26
Ben bilet alamadım alabilen var mı?

Samet Berber
13.03.2019, 11:33
Yusuf'un olmaması iyi, yerine kimin oynayacağı çok da önemli değil bence eğer son dakika herhangi bir sakatlık vs yaşanmazsa bu maçı kazanırız diye düşünüyorum.

kadirgazioglu
13.03.2019, 12:10
https://twitter.com/asporcomtr/status/1105750785680379906

Jackdaniels
13.03.2019, 12:26
Bu maç ya berabere yada Erzurum kazanır , can havliyle oynayacaklar ve istekli olacaklar bizimde maçı kazanacak tecrübe ve yeterliliğimiz yok malesef.

Mehmet Fatih Silik
13.03.2019, 12:32
Kamil kadroda olmayacak

HOPA'LI TS'Lİ
13.03.2019, 12:43
Milli maç arasına bir kere de moralli girelim.
BJK-Göztepe maçı lehimize bitmez.
ARAYI AÇMAYALIM.
Erzurum'un son şansı. ASILACAKLAR.

Kamil Çakmak
13.03.2019, 13:28
Erzurumspor için ölüm kalım maçı. Galibiyet bizim için zor gibi.

Uğur KÜÇÜK
13.03.2019, 13:31
Mehmet Ozdilek kalsaydi banko Erzurum puan ya da puanlar alirdi ancak Hamza Hamzaoglu ile de bu macta isleri bizden cok daha zor.

Egemen bizim maca yetismezse kesin kazaniriz.
Egemen sakatligini atlatir ve oynarsa da, mac ortada olur.
Sunu cezali, Ibrahim Akdag son mac sakatlandi, Egemen supheli.

Hamza oyunumuzu degistirmeliyiz diyor ama Erzurumun bu kadrosu 1 hafta gibi kisa surede bunu basaramaz.

Kolay olmaz ama galibiyete yakin takim biziz.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seçuk
13.03.2019, 14:33
Maç biletlerinin bir grup tarafından bloke ettirildiği söyleniyor. Bilgisi olan var mı. Resmen bilet bulamıyoruz.

Faruk BERBER
13.03.2019, 14:50
Maç biletlerinin bir grup tarafından bloke ettirildiği söyleniyor. Bilgisi olan var mı. Resmen bilet bulamıyoruz.

Muhtemelen öyledir. Umarım tekrar açılır satışa.

Emirhan Uludüz
13.03.2019, 14:58

Grup tarafından bloke edilmemiştir. Kulüp tarafından grup için bloke edilmiştir. Sürekli deplasmana giden belirli gruplar bu konuda kulüp tarafından ayrıcalığa tabi tutuluyor. Dönem dönem inkar etseler de bilinen bir gerçek. En son geçen sene sanırım Göztepe maçı olması lazım yine bu ismi lazım olmayan gruplardan birine ayrılmıştı biletler. Sonra bu ismi lazım olmayan taraftar grubu ayrılan biletleri istemediklerini söyleyerek "büyüklük" yaptıklarını iddia ettiler. Ancak o açıklamanın hemen akabinde benim birsürü arkadaşım o taraftar grubuyla TC Kimlik no üzerinden bedavaya, satılmış görünen biletler ile maça gittiler. Kulüp taraftarı korumuyor. Sanki ufak tefek taraftarı olmayan bir kulüpmüşüz gibi davranıp holigan kekolara bedava bilet sağlıyor.

seçuk
13.03.2019, 14:58
Muhtemelen öyledir. Umarım tekrar açılır satışa.

Sen erzurumda mısın? Alabildin mi bileti. saat 11.20 denberi deniyorum yok...

Faruk BERBER
13.03.2019, 15:03
Sen erzurumda mısın? Alabildin mi bileti. saat 11.20 denberi deniyorum yok...

Erzurum'dayım. Alamadım, ben bir ara tekrar satışa sunulacağını düşünüyorum.

İ. SARAL
13.03.2019, 15:38
Erzurum'dayım. Alamadım, ben bir ara tekrar satışa sunulacağını düşünüyorum.

Alamazsın umarım. Galibiyet istiyoruz çünkü.

Faruk BERBER
13.03.2019, 15:42
Alamazsın umarım. Galibiyet istiyoruz çünkü.

:)

HOPA'LI TS'Lİ
14.03.2019, 07:26
3 PUAN ÇOK ÇOK DEĞERLİ
İKLİM ŞARTLARI VE TARAFTAR TEK DEZAVANTAJ
Hamza sezon sonunu göremez
ÖZDİLEK BAŞARILIYDI, HATA EDİLDİ GÖNDERMEKLE

seçuk
14.03.2019, 12:05
Şaka maka 1 senedir beklediğimiz maça bilet alamadık ya. Helal olsun valla. Ya büyük taraftarımız var gerçekten. Ya da adi bir yönetimimiz? Hangisi??
?

Ahmet Kara
14.03.2019, 12:15
taraftar guruplarını stada almayacaksın. çözüm budur. ya dağıtırlar gelir maç izlerler ya da defolup giderler.

Uğur KÜÇÜK
14.03.2019, 13:08
Ali Palabiyik verilmis bizim maca.
Bayadir bu hakem de yoktu bizim maclarda.

Hatirlayan var mi ?
Son vukuati neydi acaba ?

Haftaya da ( milli aradan sonra ) ic sahada oynayacagimiz Antalyaspor macina Cuneyt Cakir verilir.

Yeni Mhk da yine istenmeyen hakemleri, istemedikleri takimlara vermeye devam ediyor.

Bakalim Fener'in kadrolu tetikcisi Palabiyik, bu macta neler yapacak ?

Sahi Umit Ozturk denen sebek nerede ?
Yine mac alamamis ?

Uğur KÜÇÜK
14.03.2019, 13:14
Kamil kadroda olmayacakBu da kronik sakat. Az kaldi, 9 mac sonra tamamen kurtulacagiz.

Iki tempolu mac oynadi mi, sagi solu cekiyor, adelesi atiyor, en az 1 hafta mac kaciriyor.

Uğur KÜÇÜK
14.03.2019, 13:25
________________Ugurcan_________________

Huseyin____Zargo____Hosseini____Novak

___________Parmak____Sosa_____________

Olcay___________Ekuban_______Nwakaeme

________________Rodellaga________________

Kesin bu kadro cikar maca ancak ben olsaydim Erzurum deplasmaninda Amiri'yi sol aciga, Nwakaeme'yi santrafor arkasina, Ekuban'i en uca, Rodellaga'yi da kulubeye yollarim.

Yani ,

Olcay___________Nwakaeme_________Amiri

___________________Ekuban_______________

Yaparim.

Egemen, Rashad Muhammed ve Ibrahim Akdag hala antrenmana cikmadi Erzurumspor'da, Sunu da cezali.

Ekuban eger Egemen de maca yetismezse, hizi ve gucu ile Erzurumspor savunmasini hasat eder.
Kac haftadir sinirda su Rodellaga, bir sari gormedi arkadas ki, 1 haftalik da olsa, hazir Olcay da donmusken en ucta forvet olarak Ekuban'i gorsek kadroda.

artvints
14.03.2019, 13:29
Ali Palabiyik verilmis bizim maca.
Bayadir bu hakem de yoktu bizim maclarda.

Hatirlayan var mi ?
Son vukuati neydi acaba ?

Haftaya da ( milli aradan sonra ) ic sahada oynayacagimiz Antalyaspor macina Cuneyt Cakir verilir.

Yeni Mhk da yine istenmeyen hakemleri, istemedikleri takimlara vermeye devam ediyor.

Bakalim Fener'in kadrolu tetikcisi Palabiyik, bu macta neler yapacak ?

Sahi Umit Ozturk denen sebek nerede ?
Yine mac alamamis ?

ligin en iyi hakemi endişe etmene gerek yok. ev sahibi takımların en çok korktuğu hakem. malesef geçen sene yaptığı kabul edilir hatalar çok abartıldı özellikle bjk'liler tarafından. hiçbir zaman ümit öztürk veya halil umut meler gibi skandal maç yönetmedi. yine eski formuna dönmesi gerekiyor. futboldan anlıyor, birşey gördüğünde net karar veriyor. görmeden çalmıyor. kart uygulamaları da çok iyi, sarı kart için piskolojik bir sınır koymuyor kendine. avrupa standardını uyguluyor.

bizim ligde hakem değerlendirmeleri saçma sapan yapılıyor malesef. hata yapılır da bu hatanın izahı var mı ona bakılır. hakemin görüş açısı değerlendirirlir. mesela geçen haftaki konya'nın penaltısını kale arkasından görmeden vermek mümkün değil ama bülent yıldırım var'a çağırıp arka kameradan göstermedi yoksa ali palabıyık verirdi. bülent yıldırım'ın kafa başka çalışıyor tabi. twitter'dan yardıran deniz çoban'ı ligtv'de izledim. tam bir vasat, hakem yorumu yok, zeka pırıltısı yok.

hakemlik gerçekten zor iş. pratik zeka, dürüstlük, cesaret gerektirir. anında iş yapmakla, koltukta oturup pozisyonu farklı açılardan izledikten sonra karar vermek arasında çok fark var. böyle kaliteli insan kaç tane var ki, hakemlerin çoğu böyle olsun? o yüzden belli bir nitelikte olan hakemi yapılabilecek hatalar yüzünden harcamamak lazım.

Uğur KÜÇÜK
14.03.2019, 13:37
artvints

Fener maclarinda cok bariz kolladi sikecileri, bir degil, iki degil, neredeyse tum yonettigi maclarinda.. Ilk piyasaya ciktigi zamanlar iyi hakemdi Ali Palabiyik.
Ona bakarsak, Umit Ozturk de bana gore futboldan anliyor ve Gs maclari haric cok da iyi maclar yonetiyor.

Art niyete bakiyorum ben bu adamlarda. Ve ne yazik ki super ligde art niyetsiz bir hakem goremiyorum.

Her hakemin kadrolu olarak lehine dudukler caldigi ve rakibinin hakkini yedigi en az bir buyuk takim var.

Arda Kardesler'i takip edicem. Son Gs - Antalya macinda cok begendim. Cizgisini bozmaz ise onu acik.

İ. SARAL
14.03.2019, 13:39
ligin en iyi hakemi endişe etmene gerek yok. ev sahibi takımların en çok korktuğu hakem. malesef geçen sene yaptığı kabul edilir hatalar çok abartıldı özellikle bjk'liler tarafından. hiçbir zaman ümit öztürk veya halil umut meler gibi skandal maç yönetmedi. yine eski formuna dönmesi gerekiyor. futboldan anlıyor, birşey gördüğünde net karar veriyor. görmeden çalmıyor. kart uygulamaları da çok iyi, sarı kart için piskolojik bir sınır koymuyor kendine. avrupa standardını uyguluyor.

bizim ligde hakem değerlendirmeleri saçma sapan yapılıyor malesef. hata yapılır da bu hatanın izahı var mı ona bakılır. hakemin görüş açısı değerlendirirlir. mesela geçen haftaki konya'nın penaltısını kale arkasından görmeden vermek mümkün değil ama bülent yıldırım var'a çağırıp arka kameradan göstermedi yoksa ali palabıyık verirdi. bülent yıldırım'ın kafa başka çalışıyor tabi. twitter'dan yardıran deniz çoban'ı ligtv'de izledim. tam bir vasat, hakem yorumu yok, zeka pırıltısı yok.

hakemlik gerçekten zor iş. pratik zeka, dürüstlük, cesaret gerektirir. anında iş yapmakla, koltukta oturup pozisyonu farklı açılardan izledikten sonra karar vermek arasında çok fark var. böyle kaliteli insan kaç tane var ki, hakemlerin çoğu böyle olsun? o yüzden belli bir nitelikte olan hakemi yapılabilecek hatalar yüzünden harcamamak lazım.

Çok kötü hakem bence. Yaşar Kemal'i sevmezdim ama çoğundan iyi.

artvints
14.03.2019, 13:41
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@artvints (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=43669)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

Fener maclarinda cok bariz kolladi sikecileri, bir dehil, iki degil, neredeyse tum maclarda.. Ilk piyasaya ciktigi zamanlar iyi hakemdi Ali Palabiyik.
Ona bakarsak, Umit Ozturk de bana gore futboldan anliyor ve Gs maclari haric cok da iyi maclar yonetiyor.

Art niyete bakiyorum ben bu adamlarda. Ve ne yazik ki super ligde art niyetsiz bir hakem goremiyorum.

Her hakemin kadrolu olarak lehine dudukler caldigi ve rakibinin hakkini yedigi en az bir buyuk takim var.

Arda Kardesler'i takip edicem. Son Gs - Antalya macinda cok begendim. Cizgisini bozmaz ise onu acik.

inan bana algı öyle sadece. gri pozisyonlar için kıyamet koparılıyor. ben fener'e 4 kırmızı çıkardığını da hatırlıyorum, ümit ile karşılaştırmak haksızlık olur, onun eli gitmez.

artvints
14.03.2019, 13:48
Çok kötü hakem bence. Yaşar Kemal'i sevmezdim ama çoğundan iyi.
çok kaliteli hakem. kaliteli hakem olmasa 1461 trabzon, gs'yi eleyemezdi zamanında. birçok derbi galibiyetimizde ali palabıyık hakemdi son dönemde. hata yapar ama galibiyetin önüne set çekmez. mesel fırat net hata yapmaz gibi görünür ama ev sahibine maçı verir, ne yapsan yenemezsin.

Uğur KÜÇÜK
14.03.2019, 13:50
inan bana algı öyle sadece. gri pozisyonlar için kıyamet koparılıyor. ben fener'e 4 kırmızı çıkardığını da hatırlıyorum, ümit ile karşılaştırmak haksızlık olur, onun eli gitmez.Tosic - Van Persie olayindan sonra yonettigi tum fener maclarini izle ve sonra ne demek istedigimi anlarsin zaten.

Emin ol sen de bana hak vereceksin o zaman.

Ligimizde su olay var. Futboldan anlayan ve hakemlik becerileri goreceli olarak iyi sinifinda olan hakemler eyyamci ve art niyetli.
Futboldan fazla anlamayan ve goreceli olarak orta sinif diyecegimiz hakemler hakkaniyetli ve adil.

Genele vurursak bu iki sinifa ayiririz Turk hakemlerini.

Sorun da tam olarak burada basliyor zaten.

artvints
14.03.2019, 13:56
Tosic - Van Persie olayindan sonra yonettigi tum fener maclarini izle ve sonra ne demek istedigimi anlarsin zaten.

Emin ol sen de bana hak vereceksin o zaman.

Ligimizde su olay var. Futboldan anlayan ve hakemlik becerileri goreceli olarak iyi sinifinda olan hakemler eyyamci ve art niyetli.
Futboldan fazla anlamayan ve goreceli olarak orta sinif diyecegimiz hakemler hakkaniyetli ve adil.

Genele vurursak bu iki sinifa ayiririz Turk hakemlerini.

Sorun da tam olarak burada basliyor zaten.

hepsini izledim. bjk'li algısı. o sene quaresma'ya kart çıkarmayan hakemler akıllarda mı peki? hepsi unutuldu. bjk o dönem güçlüydü, şımartıldı, belli bir hakem standardına alıştırıldı, en ufak bir hatayı abartıp durdular. zaten istanbul takımlarının problemi bu. normal bir hatada yeri göğü inletiyorlar çünkü alışmamışlar.

ayrıca hakemleri lanetlemek kolaydır. hepsine kötü dersin olup biter ama bu sorunları çözmez. iyi maç yöneten hakem net belli oluyor. yorumcular, her hatayı aynı kefeye koyarak ortalığı bulandırıyor.

Uğur KÜÇÜK
14.03.2019, 14:05
hepsini izledim. bjk'li algısı. o sene quaresma'ya kart çıkarmayan hakemler akıllarda mı peki? hepsi unutuldu. bjk o dönem güçlüydü, şımartıldı, belli bir hakem standardına alıştırıldı, en ufak bir hatayı abartıp durdular. zaten istanbul takımlarının problemi bu. normal bir hatada yeri göğü inletiyorlar çünkü alışmamışlar.Bak su videoyu izle.

Bir hafta boyunca bizim Fenerbahce'nin kadrolu hakemi dedigimiz Ali Palabiyik ne hallere dusmus.

Ilk zamanlarinda iyi hakemdi ancak suan maci idare eden, eyyamci bir hakemdir Ali Palabiyik.

Ki Perreira ve Kucka net atilmaliydi bu macta.

Sonra olmayan kornerden gol yedik ve mac 1 - 1 bitti. Ikinci yarida da gozunun onunde yapilan faulde Fernando'yu atamadi.

Her firsati kollamistir, o maci izlemissindir, net hatirlarsin.

Bunlar mac yonetmiyor iste, nabza gore serbet veriyor, yani senin de Firat orneginde verdigin gibi durumu idare ediyor.

Umit Ozturk olse de Gs aleyhine duduk calmiyor.
Palabiyik ise algilarla maci idare ediyor.

Fark bu kadar net.

Olay da, benim yukarida yazdigim hakemleri siniflandirmaya gidiyor.

X, Y veya Z hakem olayi degil yani.

https://youtu.be/sSvUjiwy-ak

artvints
14.03.2019, 14:27
Bak su videoyu izle.

Bir hafta boyunca bizim Fenerbahce'nin kadrolu hakemi dedigimiz Ali Palabiyik ne hallere dusmus.

Ilk zamanlarinda iyi hakemdi ancak suan maci idare eden, eyyamci bir hakemdir Ali Palabiyik.

Ki Perreira ve Kucka net atilmaliydi bu macta.

Son 20 dakikadada Kucka'nin eliyle mudahalesine penalti calarak, maci 2 - 2'ye getirmek icin elinden geleni yapmistir.

Her firsati kollamistir, o maci izlemissindir, net hatirlarsin.

Bunlar mac yonetmiyor iste, nabza gore serbet veriyor, yani senin de Firat orneginde verdigin gibi durumu idare ediyor.

Umit Ozturk olse de Gs aleyhine duduk calmiyor.
Palabiyik ise algilarla maci idare ediyor.

Fark bu kadar net.

Olay da, benim yukarida yazdigim hakemleri siniflandirmaya gidiyor.

X, Y veya Z hakem olayi degil yani.

https://youtu.be/sSvUjiwy-ak

niye fırsat kovalasın. kucka saçma sapan elini uzatıyor çalmasın mı? bizim güvensizliğimizden kaynaklanıyor o. fotoğrafla pozisyonu vermek tehlikeli, izlemek lazım. bu tip pozisyonları görünce affetmeyen bir numaralı hakem yine ali palabıyık. iki maç da gayet tempolu ve güzel geçmişti. kötü niyetli hakem iki maçı da fener'e verirdi, sahada oyun olmazdı. tek tek hatalar çok bulunur, oyun nasıl gidiyor, bir tarafa set çekiyor mu, faul ve kartları nasıl kullanıyor bunlar önemli benim için. alper'in kendini abartılı atışlarından kaynaklı kaçmıştır pozisyonlar. geçen sene formsuzdu zaten. bir ara çok gereksiz eleştiri yapıldı, edilmedik laf kalmadı, haliyle etkilenmiştir.

ilelebeTS
14.03.2019, 14:32
Palabıyık ilk çıktığında iyi hakemdi, sonradan şirazesi kaydı. Düzene ayak uydurdu. Son dönemlerde biraz toparlamaya başladı. Normal şartlarda, deplasman takımlarının isteyeceği türden bir hakem.

Uğur KÜÇÜK
14.03.2019, 17:24
Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu yönetiminde Yakutiye ilçesindeki kulüp tesislerinde yapılan idman, koşu ve ısınma hareketleriyle başladı.

Mavi-beyazlı futbolcuların, dar alanda taktik ağırlıklı pas ve şut çalışması ile sonlandırdığı antrenmanda Egemen Korkmaz yer almadı.

Süper Lig'in 24. haftasındaki Galatasaray maçında sakatlanan Rashad Muhammed ise 10 gün sonra takımla ilk antrenmanına çıktı.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Trabzonspor maçı hazırlıklarını yarın yapacağı antrenman ile tamamlayacak.

Egemen yoksa galibiyetimiz hayirli ugurlu olsun.

emrahtuna
14.03.2019, 17:31
erzurumsporun ligde kalmasını istiyorum ama zor gibi..rize ve anakaragücü gibi direkt rakiplerinden puan alamadılar..bizim de kazanıp avrupaya gitmemiz gerekiyor..inşallah kazanırız..

UĞUR DURTAŞ
14.03.2019, 18:03
(H) ALİ PALABIYIK (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20160)
(Y) SERKAN OLGUNCAN (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20553)
(Y) VOLKAN AHMET NARİNÇ (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18552)
(D) CANER AK (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=21042)

CİVELEK.61
14.03.2019, 21:06
Nwakaeme'nin forvet arkasında oynamaktansa sol kanadı tercih ettiğini biliyorum.
Top kaybrtmediği,çok kuvvetli olduğu ve al ver oyununa çok uygun olduğundan ve rakip defansı üzerine çekerek defansın dengesini bozacağını düşündüğümden kendisini 10 numara pozisyonuna çok yakıştırıyorum.
Tarz olarak Yusuf'la hiç alakası olmamasından dolayı o mevkide olumlu anlamda bambaşka bi görüntü verebilir.
Hiç olmazsa oyun içerisinde belirli sürelerde o mevkide denenmeli.
Nwakaeme belki de kenardan oyun kurmaya daha uygun bi karakterdir.
Bundan dolayı sol kanattaki uyumun bozulması da bir risk olabilir fakat sol kanatta nasıl ki sürat eksiğini kuvveti ve top tutma yeteneğiyle kapatabiliyorsa aynı şekilde 10 numara pozisyonun da da farklı özellikleri devreye girebilir.
Kanaatimce çok tercih etmese de attığı şutlar çok etkili oldu.Hemen hemen basit hiçbir golü yok.Herbiri ayrı mükemmellikte.
Kaleye bu kadar uzak oynarken bile bu kadar zor golleri bu kadar mükemmel atabilen bi oyuncunun 10 numara pozisyonunda (tabi kaleye daha yakın ve daha az yorulacağı bi tarzada oynatılması halinde)neler yapabileceğini en azından bi kaç kere görebilmeyi çok isterdim.
En azından maç içerisinde dönüşerek oynadığını bile görebilsek fikir sahibi olurduk.
Bu sezon nwakaemenin orada denendiğini hiç göremedik.
Kimse sol kenarda böyle bir silahı kaybetmek istemez ama dediğim gibi 10 numara da kaliteyi ne kadar arttırabileceğini görmeden bilemeyiz.

Çağatay96
14.03.2019, 23:49
Uç-zt-ht-mh-fn-oş-js-ap-an-va-hr

Çağatay96
15.03.2019, 00:11
Hosseinin arkasına uzun bir top , kafa ile geriye doğru indirme ve hosseiniye çalım ardından net şut imkanı.. Akhisar maçında yedigimiz pozisyon.. Arkadaş bunları yememeli

artvints
15.03.2019, 00:14
egemen rashad ve sunu yok.

Uğur KÜÇÜK
15.03.2019, 00:26
Hosseinin arkasına uzun bir top , kafa ile geriye doğru indirme ve hosseiniye çalım ardından net şut imkanı.. Akhisar maçında yedigimiz pozisyon.. Arkadaş bunları yememeliHava topunu alamayan da Huseyin.

Son haftalarda her yedigimiz pozisyonda bariz hatasi var.

Yarin milli kadro aciklaninca, burada hep beraber pohpohlayip, 5 mac iyi performansi sonrasi yildizlastirdigimiz Huseyin kardesim, bakalim kendine yer bulabilecek mi ?

Elde mevcut stoperler icinde en iyisi eksiklerine ragmen Hosseini.

Hava topu eksikligini gideremezse Huseyin ( ki cok daha fazla eksigi var, en onemlisi bu ) sadece hizli olmasi ve ilk mudahalelerindeki basarisiyla asla as stoperi olmaz bu takimin.

Ilk zamanlarinda inanilmaz begendigim Huseyin, son haftalarda Zargo ile ayni seviyeye dustu gozumde.
Ha Zargo oynamis ha Huseyin, hic farketmez su form durumuyla.

Uğur KÜÇÜK
15.03.2019, 00:27
egemen rashad ve sunu yok.Rashad bugun idmana cikmis. Oynar buyuk ihtimalle.

Ama Ibrahim Akdag ( sakat ), Sunu ( cezali ), Egemen ( sakat ) olmayacak buyuk ihtimalle bizim macta.

Salih Kara
15.03.2019, 11:42
Konu dışı ama takımın Erzurum’da kamp yapacağı oteli nasıl öğrenebilirim? Bir sezon boyunca takımı bekliyorum benden ziyade oğlum istediği için kalacakları yeri öğrenmek için olursa bir fotoğraf çektirmek için kulübün iletişim numarasından aradım ama sağolsunlar bu kanaldan öğrenemezsiniz diye kestirip attılar. Aynı şey ve aynı amaçla sömestr tatilinde Beşikdüzü’ne gittiğimde idman programını öğrenmek için aradım Watsapp numarasına mesaj attım ilgilenen olmadı. Hepsini geçtim buraya geliyor deplasman tarafının biletleri 5 dakikada bitiyor biletleri bir şekilde kapatıyorlar. Şimdi benim izlediğim yol mu yanlış? Ya da ne bileyim nasıl öğrenecem? Bir de bu kulübe ulaşmak bu kadar mı zor? Ben 5 yaşımdaki oğlumu gurbette başka takımı tutmasın diye hiç bir mutluluk başarı vermemesine rağmen o sevgiyi aşılamaya çalışıyorum ulaştığımız zorluklara bakar mısınız? Gerçi artık takımdan yavaş yavaş soğutmaya başlıyorlar sağolsunlar. Bilet için de Trabzon’dan bir iki arkadaşımı aradım bakayım ayarlayabilecekler mi? Şimdi biz şehrimizin takımının peşinden gitmek için illa ki telefondaki arkadaşın dediği gibi başka kanallar mı arayacağız?

Edit: Gergin bir şekilde telefondan yazdığım için imla hatalarından dolayı özür dilerim.

CİVELEK.61
15.03.2019, 12:21
Şu anda Trabzonsporun elinde "Çok İyi" diyebileceğimiz bi stoper yok bence.
Bunu takımın ön tarafıyla arka tarafından biraz kopuk olmasıyla açıklayabiliriz belki.
Zira bir dönem,özellikle sezona ilk başladığımızda,oyunu daha geride kabullendiğimiz ve takım halinde topun arkasına geçtiğimiz için stoperlerimiz daha iyi bi görüntü vermişti.
İlerleyen haftalarda takım biraz daha ön tarafa çıkıp takım boyu uzayınca ve defansın arkasına havadan atılan toplarla stoperlerimiz daha çok muhatap olunca eksikler ortaya çıktı.
Fakat bunu da tek başına değerlendiremeyiz.
Bu ligin belki de ileriye geriye en çok git gel yapan ekibiyiz.
Bu kadar ileriye geriye gidilen ve sonuç alınamadan tekrar kalemize gelen pozisyonları her defasında tandem oyuncularının aynı konsantrasyonla savuşturması,aynı konsantrasyonu maç boyu koruması da kolay bişey değil.
Beni en çok düşündüren şey bundan ziyade,rakip takımın hücum oyuncularına atilan topların yada bir şekilde arada kalan,ortada kalan,seken,düşen topların mesela bizim stoper oyuncumuz topa 2 metre mesafedeyken rakip hücum oyuncusu topa 4 metre mesafedeyken rakibin gelip oyun kuralları içerisinde pozisyonu domine ederek topu kazanıp birde gol çıkartabilmesi.
Bunu çözebilmemiz lazım.
Halen kuvvet konusunda çok eksiklerimiz var.
Bakın hücümda,kanatta,orta sahada kuvvetten daha farklı özellikler tercih edilebilir.
Mesela çok teknik bi oyuncu vardır elinizde oyun tarzınız gereği onu tercih edersiniz yada sayısal yetersizlikten doğan mecburiyetler sizi buna itebilir.
Fakat tandem mevkisi kuvvet,denge,fiziki güç ve pozisyon alma konusunda hata kaldıramayacak bi mevkidir.
Eğer bunu azaltmak istiyorsanız ve elde ki oyuncular yetersizse bunu takım halinde topun arkasına geçerek yardımlaşmaktan başka çözme şansınız yok maalesef.
Stoper oyuncuları ağır olabilir,tek hamleli olabilir,hava hakimiyeti bile belki sınırlı olabilir fakat kuvvet,denge ve pozisyon alma konusunda eksik kaldıracak bir mevki değil bu mevki

reisoğlu61
15.03.2019, 12:23
Rashad bugun idmana cikmis. Oynar buyuk ihtimalle.

Ama Ibrahim Akdag ( sakat ), Sunu ( cezali ), Egemen ( sakat ) olmayacak buyuk ihtimalle bizim macta.

Koskoca Trabzonspor´um ne hallere düsmüs. erzurum un eksik oyuncularini siraliyoruz. yazik be.
ula sanki barcelona deplasmanina cikacagiz. Türkiye liginde rakip kim olursa olsun Trabzonspor galibiyet icin oynar, rakibe görede sahaya cikmaz. bunu genc nesile hatirlatmak gerek.

reisoğlu61
15.03.2019, 12:26
Konu dışı ama takımın Erzurum’da kamp yapacağı oteli nasıl öğrenebilirim? Bir sezon boyunca takımı bekliyorum benden ziyade oğlum istediği için kalacakları yeri öğrenmek için olursa bir fotoğraf çektirmek için kulübün iletişim numarasından aradım ama sağolsunlar bu kanaldan öğrenemezsiniz diye kestirip attılar. Aynı şey ve aynı amaçla sömestr tatilinde Beşikdüzü’ne gittiğimde idman programını öğrenmek için aradım Watsapp numarasına mesaj attım ilgilenen olmadı. Hepsini geçtim buraya geliyor deplasman tarafının biletleri 5 dakikada bitiyor biletleri bir şekilde kapatıyorlar. Şimdi benim izlediğim yol mu yanlış? Ya da ne bileyim nasıl öğrenecem? Bir de bu kulübe ulaşmak bu kadar mı zor? Ben 5 yaşımdaki oğlumu gurbette başka takımı tutmasın diye hiç bir mutluluk başarı vermemesine rağmen o sevgiyi aşılamaya çalışıyorum ulaştığımız zorluklara bakar mısınız? Gerçi artık takımdan yavaş yavaş soğutmaya başlıyorlar sağolsunlar. Bilet için de Trabzon’dan bir iki arkadaşımı aradım bakayım ayarlayabilecekler mi? Şimdi biz şehrimizin takımının peşinden gitmek için illa ki telefondaki arkadaşın dediği gibi başka kanallar mı arayacağız?

Edit: Gergin bir şekilde telefondan yazdığım için imla hatalarından dolayı özür dilerim.
Arada adamin olmadimi zor kardes. bende her memlekete gittigimde cocuklara o havayi almaalari icin her türlü yolu deniyorum. ama bazen tesislere bile almiyorlar, havali görevliler. haa adamin olursa biseyler ayarlar, Türkiye kanunu bu

Uğur KÜÇÜK
15.03.2019, 12:43
Koskoca Trabzonspor´um ne hallere düsmüs. erzurum un eksik oyuncularini siraliyoruz. yazik be.
ula sanki barcelona deplasmanina cikacagiz. Türkiye liginde rakip kim olursa olsun Trabzonspor galibiyet icin oynar, rakibe görede sahaya cikmaz. bunu genc nesile hatirlatmak gerek.Mac agizla kazanilsa her rakibe icerde, disarida 5 atariz yazip gecelim o vakit.

Daha adamlar 1 hafta once sampiyonluk adayi Gs'ye top oynatmamis kendi evinde.

Tabii ki onemli bu eksikler.

Abarti gelebilir belki ama Erzurumsporu takip edenler bilir.

Egemen ve Ibrahim Akdag takimin neredeyse yarisi adamlarda.

Sen 2 oyuncun ( Onazi ve Pereira ) sakatlandi diye tepetaklak oldun. Goze hos gelen oyunun bitti haftalardir.

O yuzden Trabzonsporun adi yeter bu maclara masallarinin anlatildigi devir bitti.

Yarin buyuk bir supriz ( Kasimpasa macindaki vurdumduymaz oyuncular ve oyun ) olmazsa da kazaniriz bana gore.

Bunda da, Erzurum'un bahsettigim oyuncularinin oynamayacak olmasi ibreyi bize ceviriyor.

HOPA'LI TS'Lİ
15.03.2019, 15:00
Yarın hava 3 derece ancak maç saatinde 0 olur gibi
Yenelim, iki maç üst üste kazanalım ilk kez 2.devre
4.lüğü garantileyelim
3.lüğü zorlayalım (Carıus alacaklarından dolayı BJK'yi FIFA'ya şikayet etmiş. Zamanında ödemezse Beşiktaş'a Avrupa'dan men ve puan silme cezası gelebilir dedi ASpor)

Samet Berber
15.03.2019, 15:50
Egemen'in olmaması Erzurumspor'u etkileyecektir, takımı için hem savunma anlamında hem de oyun kurma anlamında olmazsa olmaz oyuncu bence Egemen.

Biz de sabırlı olup hiç aceleye getirmeden maçı sürdürmeliyiz, bir şekilde golü buluruz diye düşünüyorum. Yusuf'un orta saha-hücum arasındaki aşırı verimsizliği de bu maç olmayacağı için bu maçı kazanmamamız için hiçbir sebep yok bence.

Çağatay96
15.03.2019, 15:55
Lokman begendigim bir stoper.. Rizeli TS'lu bir abinin (üsküdardan) komşusu .. Hangi takımlıdır acaba

Çağatay96
15.03.2019, 15:56

Stadyuma yakın olan lüks otelleri tararsan araba ile daha çabuk olur bulma ihtimalin oluşur..

özçelik61
15.03.2019, 16:08
erzurumun 10 tane maçını izlemişimdir bu sezon..öne çıkan 3-4 isimden ikisi ibrahim akdağ ve egemen..ikisi yoksa büyük avantaj, ama saha zemini-stat-atmosfer-soğuk handikap..ligde kalmak için bence son şansları, yeni TD ile kolay maç olmayacak

Çağatay96
15.03.2019, 16:13
Ayrıca en önemlisi artık 1461 deki oyunculardan bazılarının takımla çalışması lazım.. Sene başı geçerlerse geçiş daha sarsıntılı olur 3-5 oyuncu takımla çalıştırılmalı bence........................

Tayfun
15.03.2019, 16:14
Berabere biteceğini düşünüyorum .

Sefer A.
15.03.2019, 17:13
Lokman begendigim bir stoper.. Rizeli TS'lu bir abinin (üsküdardan) komşusu .. Hangi takımlıdır acaba
Lokman fanatik fbli , birkaç sene önce attigi bir tivit ile gündeme gelmisti burda da

artvints
15.03.2019, 17:17
https://youtu.be/mh9sZEO0Dzg

TSunami_69
15.03.2019, 18:28
Hayirli gunler renkdaslar. Sizle bi durumu paylasmak istiyorum.Trabzonsporumuz bugun saat 4 gibi erzurum maci icin Bayburttan gecti. Bizde taraftr olarak sogukta bekledik takimi mesaleler yaktik.tezahueatlar ettik durdurduk otobusu. Koskoca otobusten bi unal hoca indi.o da 5 dk durdu durmadi. Gerisin geri bindi otobuse gittiler. Bi futbolcu inmedi asagi . Olcay efendiyi cam kenarindan gordjk tezahueat ettik lehine perdeyi kapadi. Kendi adima yillarca varini yogunu bu takima vermis biri olarak zoruma gitti bu durum. Bu taraftar bu takima nw yapti da bu yapilani reva gordu. Kulube yakin olan arkadslar bu dueumu bi aciklayabilir mi

Cemzirih
15.03.2019, 19:46
bu aksam beinsport da it dalasi varmis :D

Çağatay96
15.03.2019, 20:23
Lokman fanatik fbli , birkaç sene önce attigi bir tivit ile gündeme gelmisti burda da

Ne demiş acaba? O zaman kalsın da bu sadık yerine fb alabilirmiş uzun ve ayagı iyi

pReN@_61
15.03.2019, 21:58
Zor bir maç bizi bekliyor.
Bakalım kazanabileceğiz mi...

CİVELEK.61
15.03.2019, 22:49
Hayirli gunler renkdaslar. Sizle bi durumu paylasmak istiyorum.Trabzonsporumuz bugun saat 4 gibi erzurum maci icin Bayburttan gecti. Bizde taraftr olarak sogukta bekledik takimi mesaleler yaktik.tezahueatlar ettik durdurduk otobusu. Koskoca otobusten bi unal hoca indi.o da 5 dk durdu durmadi. Gerisin geri bindi otobuse gittiler. Bi futbolcu inmedi asagi . Olcay efendiyi cam kenarindan gordjk tezahueat ettik lehine perdeyi kapadi. Kendi adima yillarca varini yogunu bu takima vermis biri olarak zoruma gitti bu durum. Bu taraftar bu takima nw yapti da bu yapilani reva gordu. Kulube yakin olan arkadslar bu dueumu bi aciklayabilir mi
Bence kendini üzdüğüne değmez.
Ben şahsen Trabzonsporlu futbolcular çıksın adam gibi topunu oynasın,aldıkları paranın hakkını versinler başka hiç bir şey istemem.
Zaten ne bu ülkede,ne bu dünyada Trabzonspor taraftarının takımına beslediği sevgi gibi bi takım sevgisi yok.
Haliyle bu kadar büyük bi sevginin hakkını hiçbir futbolcunun verebilmesini beklemem.
Bundan dolayı hiç üzülmene gerek yok.

TSunami_69
15.03.2019, 23:08
Bence kendini üzdüğüne değmez.
Ben şahsen Trabzonsporlu futbolcular çıksın adam gibi topunu oynasın,aldıkları paranın hakkını versinler başka hiç bir şey istemem.
Zaten ne bu ülkede,ne bu dünyada Trabzonspor taraftarının takımına beslediği sevgi gibi bi takım sevgisi yok.
Haliyle bu kadar büyük bi sevginin hakkını hiçbir futbolcunun verebilmesini beklemem.
Bundan dolayı hiç üzülmene gerek yok.

Iyi tamam da kendi taraftarinin yuzune perdeyi cekm3k nedir.

Uğur KÜÇÜK
15.03.2019, 23:09
Kazanmamiz lazim.
Yarinki olasi galibiyetimiz Avrupa kupalarini getirdigi gibi, 3.luk yarisinda da bize buyuk avantaj saglar.

Hocaya guvenim tam ama kadrodaki gevsek yabanci futbolculara net guvenemiyorum. Basta da Rodellaga.
Insallah futbolcular tatil moduna girmemistir, cunku 3 haftalik aradan onceki bir macin konsantrasyonu genelde iyi olmaz.

Erkan A.
15.03.2019, 23:31
renktaslarim
ilk önce konuyla alakasi yok fakat az evel iki sikeci takimin macini izledim ve anladimki tekrar bu sikeci fener isterse 100 mac yenilsin ligden düsürmezler hakem adil bir mac yönetse sikeciler birakin beraberligi farkli yenilgi yasarlardi fakat birde sivassporda oynayan bir kac oyuncu var kazanmamak icin hersey yapmislar , yani anlatmak istedigim cok ilgin sezonlar yasiyoruz bu sezon en ilginc sezonlarindan birisidir ..
erzurumspor ligde kalma mücadelesi veriyor egemenin olmayacagi söyleniyor gerisi önemli degil egemen erzurumsporun lokomotif futbolcusudur olsa gol atmakta zorlaniriz olmadigina göre tek rakibimiz erzurumun taraftaridir taraftar baskisi olacaktir malum adamlar can cekisiyor fakat erzurumlulari severim ligde kalirlar insallah birde bizden sonrada maclari var sadece bizimle oynamayacaklar bunu unutuyorlar ölüm kalim macina dönüyor sonra..
son maclarimizda anthony nwkaeme firtinazi devam ediyor erzurum macinin kahramanida nwkaeme olacaktir ayrica abdulkadir parmaktan da bir gol bekliyorum ..
mac tahminim 0 - 3 net skor alacagiz , yusuf yaziciyi elestiriyoruz seviyoruz kiziyoruz tabiki mutlaka trabzonlu oldugu icin daha cok seyler beklyioruz ama unutmayalimki sosa sakatken tek basina kemenceyi eline alarak orta sahayi yönlendirmisti erzurum macinda yoklugunu his edecegiz kesinlikle .
milli arasi umarim sakatlar ve yorgun düsen oyuncular toparlarlar kendilerini sonra kaldigimiz yerden daha güclü sekilde ligi artik 3 bitiririz ..erzurumsporada bizden sonra oynayacagi tüm maclarini kazanirlar insallah .

jairzinho
15.03.2019, 23:45
https://www.transfermarkt.de/trabzonspor/spielplan/verein/449

son 4 maç rakipler için hedef maçlarda hep.alanya göztepe kasımpaşa ve akhisar. bu düşmeme yada çıkış yakalamak için tırmalayan rakiplerden 4 maçta 7 puan çıkardık.fena sayılmaz.

şimdi gene bir hedef takımla oynuyoruz.erzurumspor.zor maç olacağa benziyor.

eğer antalyaspor bu hafta yenilirse gene bir hedef maç daha olacak.gelecek hafta antalyasporla.sonra bursaspor.

çoh enteresan bir fikstür oluştu .

bizim için bu durumun avantajları ve dezavantajları var. avantaj çünkü rakip stres altında puan ihtiyacı olarak çıkacak.rahat olmayacak oyuncular. dezavantaj çünkü ful konsantrasyon ve mücadele ile çıkacaklar.

Doğukan Uçan
16.03.2019, 00:51
erzurum yada bursa deplasmanlarından 1 tanesinden 3 puan çıkmazsa uefa yalan olur benden demesi son hafta maçlarımız çok zor

Uğur KÜÇÜK
16.03.2019, 01:06
Egemen ( sakat ) ve Sunu ( kart cezalisi ) bizim macta yoklar.

Ibrahim Akdag ve Rashad Muhammed kadroda olacaklar.

3 puan sart.

Yarin hepimiz Olcay oynar diye dusunuyoruz ama Amiri ilk 11 baslayabilir.

Olcay yine yedek beklerse sasirmayin.

samatyaboy
16.03.2019, 03:42
Erzurum evinde çoğu takımdan puan alıyor.En önemlisi bu maçı final gibi oynucaklar.İnşallah h0 da olsa kazanırız

seçuk
16.03.2019, 10:20
Ey Tarzbonspor yönetimi sizlere yazıklar olsun!!! Erzurumda belki yıllardır yolunu gözleyen kendi taraftarına yaptığın bu yanlışı hiç unutmayacağım. Sen tüm bileti al sonra taraftar gruplarına dağıt sonra da yok sevdaymış da yok bordo mavi aşk. Bu yapılan çok zoruma gitti. Ben erzurumda birçok maça gittim ve hepsine de TS passo kartıyla girdim. Ama TS'un kendi maçına giremiyorum. İstesem alırım Erzurumun kartını yine girerim maça sorun değil ama yapılan hiç hoş olmadı.

Ben her sene en az 2 defa Erzurumdan kalkıp Trabzona sadece maç izlemeye gidebiliyorum, TS'u defalarca canlı izleme fırsatım da oldu. Ama buralarda yaşayıp TS'a gönül verenler belki de hayatında ilk defa TS tribününde olacak olanlar ne olacak şimdi.YAhu tüm biletleri kapatıp gruplara dağıtmak nedir?

Bu durumun açıklaması olamaz. Yapılan büyük bir yanlışş

Ahmet Aksu
16.03.2019, 11:41
her yerde aynısı yapılıyor maalesef bizde bu sene takımımızı izleyemedik bir türlü..

Ey Tarzbonspor yönetimi sizlere yazıklar olsun!!! Erzurumda belki yıllardır yolunu gözleyen kendi taraftarına yaptığın bu yanlışı hiç unutmayacağım. Sen tüm bileti al sonra taraftar gruplarına dağıt sonra da yok sevdaymış da yok bordo mavi aşk. Bu yapılan çok zoruma gitti. Ben erzurumda birçok maça gittim ve hepsine de TS passo kartıyla girdim. Ama TS'un kendi maçına giremiyorum. İstesem alırım Erzurumun kartını yine girerim maça sorun değil ama yapılan hiç hoş olmadı.

Ben her sene en az 2 defa Erzurumdan kalkıp Trabzona sadece maç izlemeye gidebiliyorum, TS'u defalarca canlı izleme fırsatım da oldu. Ama buralarda yaşayıp TS'a gönül verenler belki de hayatında ilk defa TS tribününde olacak olanlar ne olacak şimdi.YAhu tüm biletleri kapatıp gruplara dağıtmak nedir?

Bu durumun açıklaması olamaz. Yapılan büyük bir yanlışş

ÖmürKaradeniz61
16.03.2019, 11:53
Aman hocam salla gitsin,ben ne zaman futbol müsabakalarını eğlence olarak izlemeye başladım o zaman zevk almaya başladım fuboldan.Tabiki her sene kombine mi forma mı alıyorum ama maça gitmiyorum gitmem de.Sende öyle yap kendini üzmeye değmez takımımızı seviyoruz tabi o ayrı.

homosapiens
16.03.2019, 12:25
Eksiklerle iyi futbol mümkün değil sağ taraf komple felç zaten, kazanalım yeter. Ekuban ve Nwakaeme ile sonuca gitmeliyiz.

________________Sosa________________
Olcay ____Parmak____Vahid__________
________________________Nwakaeme__
_______________Ekuban_______________

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Veysel
16.03.2019, 12:42
Erzurum kazanır gibi

Fatih Çelik
16.03.2019, 12:50
Palabıyık düzen hakemidir hakemlik yeteneği de kısıtlı bir hakemdir. Benim en umutlu olduğum hakem Ümit Öztürk'tü ancak görevini suistimal etmeyi seçti. Maçları tarafsız yönetmek istese hata yapmayacak 3 hakem var bu ligde : Fırat, Cüneyt ve Bülent bunlar harici hakemlerimizin bir çoğu yeterli seviyeden değil

Fatih Çelik
16.03.2019, 12:51
Hamza'nın takımını yenemezsek ayıp olur. Şifo olsa max 1 puan derdim maça ama Hamzaoğlu'na guvenim tam

Gurpas
16.03.2019, 14:20
Zor maç..

Uğur KÜÇÜK
16.03.2019, 14:27
Futbol sansi yanimizda olur ve anormal goller kacirmazsak, bugun oyun olarak olmasa da skor olarak net bir galibiyet bekliyorum takimimizdan.

Nedense tam Ekuban'in maci gibi goruyorum bu musabakayi.

Erzurum'un gecen hafta Egemen'in sakatligi dolayisiyla oynayan stoperi Kanstrup tam canli bomba.

Bugun bir penaltimiz var.

Full HD
16.03.2019, 14:28
Cok zor olacak! Her zamanki gib.

Umarim galip gelen taraf biz oluruz.

Uğur KÜÇÜK
16.03.2019, 14:31
Erzurumspor'un ilk 11'i belli oldu

___________________Sehic_________________

Tolga_____Kanstrup_____Lokman_____Leo

____________Scuk________Kone___________

Obertan___________Taylan__________Eduok

_________________Opseth_________________

Trabzonspor'un ilk 11'i belli oldu

_________________Uğurcan________________

Toure_____Hüseyin_____Hosseini___Novak

____________Sosa_______Abdulkadir_______

Ekuban____________Amiri______Nwakaeme

_________________Rodallega_______________

Bu kadroya karsi net macin favorisiyiz.

Serkan Kurtulus olsa iyiydi, Nwakaeme dagitirdi o bolgeyi ama Tolga da bayadir oynamiyor.

Cok bir varlik gosteremez Nwakaeme'ye karsi.

Adem Akyüz'
16.03.2019, 14:38
Stat etrafında olan var mı :)

Çağatay96
16.03.2019, 14:45
Konusu degil ama ronaldonun attıgı gol ile ilk gol atleticoya , Yumlunun eskişehire attıgı gol arasında bir fark görebilen var mı?
biraz varmış.

Giallorossi
16.03.2019, 14:53
Konya Rize'ye yenilecek gibi duruyor. En fazla bir beraberlik alirlar. Malatya yarin Ankaragücü'nü yenemez. Ankaragücü en az bir puan alir.

Bu maci alirsak Avrupa 99% garantilenmis olacak. Sezonu cok erken acmamak icin gs'nin kupayi almasini bekleyecegiz.

Giallorossi
16.03.2019, 14:58
Hadi gecmis olsun. Bugün biz kazanalim, yarin'da Ankaragücü kazansin muazzam olacak.

Ahmet Aksu
16.03.2019, 15:02
ya yine ekuban-roda ikili artık yeter hocam ya..
yine tek kanattan oynayacağız yine nwakame reis tek mücadele edecek.
Allahtan amiri varda arada o kanada geçer.

.................uğurcan..................
toure...hüseyin....husseini...novak
.............sosa.....parmak.............
olcay............amiri........nwakame
.................ekuban.....................

zor değildi be hocam :(
yedekler yine Allaha emanet :) tek olcay var. bence 1 forvet(roda) maçın durumuna göre kenarda bekletmek daha anlamlıydı.
forvet yerine kanatta olcay oynayabilirdi.
ayrıca yedeklere korayı almış hoca rahat maç olursa ki bizim maçlarda zor biraz :) roda yerine ikinci yarı girer umarım

Ogün'
16.03.2019, 15:03
Kamil cezalı mı yoksa yine mi sakatlandı? Toure beni baya korkutuyor.

VIA_A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
16.03.2019, 15:04
Konusu degil ama ronaldonun attıgı gol ile ilk gol atleticoya , Yumlunun eskişehire attıgı gol arasında bir fark görebilen var mı?
biraz varmış.
yumlu'nun ki faul değil.

Ozan Kara
16.03.2019, 15:17
Erzurum evinde baskılı oynuyor. Bizimde defans yapamadığımızı hesaba katarsak beraberlik iyi sonuç diyorum ben.

DeAgLeMaNyAq
16.03.2019, 15:25
Emrah'ın yedek başlaması iyi olmuş ama diğer taraftan Eduok ve Obertan tehditleri de var. Tek endişem fizik kapasitemizin yüksek rakımdaki durumu. Amiri'nin 11'de başlayıp sürüklediği maç pek olmadı. Keza kanat dışında verim aldığımız bir maç da yok. Keşke Olcay'la başlasaydık diyoruz ama yine de Hoca'nın bildiği vardır diyelim.

Bu arada Rize'nin yaptığı büyük iş. 17 maçta 12 puan'la 18.olan takım, 9 maçta 22 puan alıp 6.sıraya yükseldi. BJK, Başakşehir ve GS maçlarından 5-6 puan alıp ortalamalarını devam ettirebilirlerse Avrupa'ya gidebilirler. Bu da son yıllardaki en büyük teknik adam başarısı olur...

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2019, 15:31
Konya ve Sivas yenildi. Alttakilerle arayı iyice açalım.
Rize'nin performansını hayretle izliyorum. 2.devrenin lideri
KAZAN ŞU MAÇI TRABZON'UM
Yusuf'un olmaması nasıl etkileyecek göreceğiz

HOPA'LI TS'Lİ
16.03.2019, 15:39
Toure sağ bek
Novak sol bek
Erzurumlular yine full doldurmuş
Kolbastı çalınması dostluk adına çok hoştu

gurur6134
16.03.2019, 15:40
Zor gececek erzurum icin son sans kaybederse tutunamaz baskili baslayacaklardir sakin kalip gol yemezsek mutlaka bir sekilde buluruz golu mac icinde erzurumun defansini egemen tutuyordu olmamasi iyi olmus ..

Uğur KÜÇÜK
Uzun zaman sonra bir deplasmanda supriz yapip gol yemeyelim.

Enes Başkaya60
Toure sağ bek
Novak sol bek

Toure sağ bekte Akhisar maçında oyuna girince iyiydi bakalım...

Sefer A.
16.03.2019, 15:46
Emrah'ın yedek başlaması iyi olmuş ama diğer taraftan Eduok ve Obertan tehditleri de var. Tek endişem fizik kapasitemizin yüksek rakımdaki durumu. Amiri'nin 11'de başlayıp sürüklediği maç pek olmadı. Keza kanat dışında verim aldığımız bir maç da yok. Keşke Olcay'la başlasaydık diyoruz ama yine de Hoca'nın bildiği vardır diyelim.

Bu arada Rize'nin yaptığı büyük iş. 17 maçta 12 puan'la 18.olan takım, 9 maçta 22 puan alıp 6.sıraya yükseldi. BJK, Başakşehir ve GS maçlarından 5-6 puan alıp ortalamalarını devam ettirebilirlerse Avrupa'ya gidebilirler. Bu da son yıllardaki en büyük teknik adam başarısı olur...
Diger karsilasmalarina bakmadim ama o 3'lüde bence bjk ile berâbere kalirlar, gs'ye çelme takabilirler,,, basak'a ise çelme takmalari ancak ve ancak basak sampi gibi olursa olur, yoksa verirler maçi, fb maçi gibi olur, görüntü bize "iyi oynadilar birakmadilar" der, saçma bir penalti ya da kirmiziyla verirler maçi olur biter...
Bizi yenerler, o maçi düzen öyle ayarlamistir,, umarim o maça kadar en azindan 4.lügü garantilemis oluruz, yenilsek de sorun olmaz, varsin 5.olup avrupa kupasina onlar da gitsin

ilelebeTS
16.03.2019, 15:47
Avrupa için çok kritik maç. 3 puanı alıp rahatlayabiliriz biraz.

artvints
16.03.2019, 16:00
şu siyah formayı seneye de çıkarsınlar tam doyamadık.

Hakan
16.03.2019, 16:00
Ekuban da skor yaparsa rahatlayacak takım.
Gücü,dribbling becerisi ve fena olmayan sürati ile çok iyi oyuncu.

İ. SARAL
16.03.2019, 16:01
Hakem daha 1.dakikada başladı. :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CEMEFKER
16.03.2019, 16:02
Evet Hakem Ekuban pozisyonu ile başladı...haydi hayırlısı...

Ahmet Aksu
16.03.2019, 16:06
erzurum hızlı başladı daha çok top tutmamız lazım ilerdeki oyuncularımızın daha hareketli olması lazım ama ilk 5 dk o görüntü yoktu

Sefer A.
16.03.2019, 16:06
Rezil bizim takim rezil,,, ayiptir yaa

Samet Berber
16.03.2019, 16:12
İleride top tutamıyoruz.

[KAPLAN]
16.03.2019, 16:13
Haftalardır 2 pas yapmakta zorlanan bir Trabzonspor var. Rakip farketmeksizin böyle oynamayı nasıl başarıyoruz anlamak mümkün değil.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ahmet Aksu
16.03.2019, 16:14
neden acaba ??
hepimiz çözdük ama hoca çözemedi haftalardır..
hep hata ile başlayıp ikinci yarı düzeltmeye çalışıyor ama bazen işe yarıyor bazen yaramıyor..
çift forvet ile top tutmamız imkansız onun için fizikli ayağına hakim muhteşem iki ortasahamız olmalı ama bizde öyle isim yok.

İleride top tutamıyoruz.

artvints
o baraj niye orada duruyor.

Sefer A.
Hosseini senin dangozluguna baslarim, millete de kiziyosun sonra, hadi lan ordan

Tolga Han
16.03.2019, 16:16
Berbat oynuyoruz galibiyet sürpriz olur.

Mert Zaman
16.03.2019, 16:16
Amiri olcay değişikliği yararlı olacaktır.

Ahmet Aksu
16.03.2019, 16:17
amiriden 10 numara olmaz hatta ilk 11 de olmaz yedek için ideal bir isim ama fazlası yok belki kanatta iş yapar

serdaracıl
16.03.2019, 16:18
Toure sağ bek
Novak sol bek

Şu saçmalıklardan ne zaman vazgeçcez. Tıure sağ bek oynamaz.

Ahmet Aksu
16.03.2019, 16:19
hüseyinin dinlenmesi şart baya geri gidiş var. çok güzel ayağa oynayan kolay adam geçirmeyen hüseyin gitmiş..
umarım ümit milli takımda yorulmaz

DeAgLeMaNyAq
16.03.2019, 16:19
İlk 20 dakikalık bölüme bakarsak beraberlik çok iyi sonuç olarak gözüküyor. Orta sahamız her zamanki gibi geçişgen. Yusuf'un olmayışı pas oyununu tamamen devre dışı bırakmış. Nwakaeme'nin oyuna girememiş olması ve Amiri'nin etkisizliği sebebiyle de hücum da top tutamıyoruz. Sadece duran top ve kontrayla gol bulabiliriz onu da yemeden atmak lazım. Yoksa Erzurum maça daha yakın...

Samet Berber
16.03.2019, 16:20
Acayip kötü oynuyoruz.

fadigaTS
Rezil oynuyoruz yine

edimurphy_61
Çok lakayıt oynuyoruz

artvints
ortasahayı elek gibi deldiler.

Ozan Kara
bu kadar pas hatası yapılmaz

Gürkan Asma
Bu amiri çok boş topçu ya

Hakan
Onazi en azından ilerde basıp kolay çalımla oyundan düşüyordu bunlarda hiç direnç yok.

gurur6134
16.03.2019, 16:21
Tourenin kanat aksiyor cok

Gurpas
Amiri futbolcu falan değil başından beri söylüyorum. Bu adam İran liginde yıldız olur ancak onun ötesine geçemeeeez

İ. SARAL
İlerideki adam top tutamazsa, rakibi rahatsız etmezse bu oyun normal. Hugo boş boş dolaşıyor. Ekuban ileriye Olcay saga gecmeli.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karabela
16.03.2019, 16:22
Yusuf olmayınca hiç top tutamadık ilerde

[KAPLAN]
Mesela şu maça bir teknik direktörün direkt müdahale etmesi lazım. Ünal Hoca bağırıp köpürmesin boşuna. Eski futbolculuğunun ekmeğini yiyor şu an.

Samet Berber
Amiri neler yapıyorsun yahu ?

Fatih K.
Abdülkadirin yediği çalımdan sonra bir şey beklemiyorum artık

yavuzbaha
16.03.2019, 16:23
kötü oynuyoruz diyemiycem çünkü kötü olması için ortada bir oyun olması lazım.İrandan topçu alanın olayım kafasına..takımda 3-5 tane oyuncumuz var gerisi çöp

artvints
16.03.2019, 16:23
topun nwakeme'ye ulaşmasında yusuf'un rolü büyükmüş. rakip yarı sahada bir kere top alamadı adam.

ozturk
16.03.2019, 16:24
kesin yeriz bu maç

Ufuk
16.03.2019, 16:25
Durum kötü.

odyseuys
16.03.2019, 16:25
hoca 25 yaşındaki ekuban'a defans yaptıramadığı için amiri'yi merkezden sağ kanada aldı, klasik ekuban-hugo'lu 4-4-2'ye döndü. oyunun merkezinde zaten problem yaşıyorduk, şimdi otobana döndü.

Fatih K.
16.03.2019, 16:26
La noluyor bu ne?

fadigaTS
16.03.2019, 16:26
Yusuf da haftalardır rezil oynuyordu.Bu oyunun yusufla alakası yok.Kör ölür badem gözlü olur demişler.Tam sizin gibiler için söylenmiş

Ahmet Aksu
16.03.2019, 16:27
adam tek zaten, bek de değil üzerine önünde kanat oynayıp yardım edecek yok ortasahadan parmak geliyor bu sefer orta boşalıyor. karşısında da etkili obertan var bunları hepimiz düşünüyoruz ama hocamız ne düşünüyor onu bilmiyorum.

sırf trabzonsporlu diye deneme yanılma ile olmuyor
filtre koyulmalı yani anadolu takımında belli bir seviyeye gelen ufak çaplı başarılar elde eden eski futbolcularımız bu aşamalardan sonra bize gelmeli..
tamam ünal hocamı seviyorum ama bizlik değil şimdilik

Tourenin kanat aksiyor cok

serdaracıl
Tourenin ne işi var sağ bekte. Yeter artık ya. Kaç oldu bu

ozturk
Rakip dalga dalga, ilerde top tutamiyorsun orta sahayi kalabalik tutsana

Vkgz
Abdulkadir bu kadarlık adam iyi orta beklemek olmazdi. O nasıl orta

DeAgLeMaNyAq
16.03.2019, 16:28
Hoca'nın şu aşamada yapabileceği en basit şey Amiri'yi çıkarıp Olcay'ı sağa alıp oradan gelen tehlikeleri savuşturmak. Muhtemelen bunun için devre arasını bekliyor. İnşallah devreyi gol yemeden bitiririz...

yavuzbaha
Yusuf da haftalardır rezil oynuyordu.Bu oyunun yusufla alakası yok.Kör ölür badem gözlü olur demişler.Tam sizin gibiler için söylenmiş

katılmıyorum,haftalardır çok güzel oynuyor YUSUF ama taraftar hiç hata yapmasın istiyor.hemen ıslıklıyor

Gürkan Asma
Amiri olcay değişmesi gerek

karabela
Başkasının yaptığı yoruma saygı duy. Haddini aşma. Ne düşünüyorsan onu düzgünce ifade et

ozturk
16.03.2019, 16:30
Hoca'nın şu aşamada yapabileceği en basit şey Amiri'yi çıkarıp Olcay'ı sağa alıp oradan gelen tehlikeleri savuşturmak. Muhtemelen bunun için devre arasını bekliyor. İnşallah devreyi gol yemeden bitiririz...
Aynen öyle. Böyle başlamamasi hata bence.

Fatih K.
Yusuf iyi oynamasa bile basit pas hatası yapmıyordu. Şu maçta baksanıza bir tane pası geçiremiyorlar defanstan. 2 metreden rakibi nişanlıyor bizimkiler.

Gürkan Asma
Amiri deli etti beni ya

ersn.alparslan
Yusufa haftalardir kufredildi degil yusuf messi ve ronaldoyu koysan bu les bu sorumsuz takimda bir sey yapamaz. Tamamen copluk bir takim. Erzurum iyi oynamiyor batman petrolsporu cikarsan o da boyle oynar.

fadigaTS
16.03.2019, 16:31
Yusuf oynarken de gördük.Nwakaeme nin bireysel gayretiyle haftalardır yenilen kasımpaşadan zorla 1 puan aldık.Yusuf geçen seneye göre daha kötü.Siz yine İstanbul basını gibi şişirmeye devam edin.

Samet Berber
16.03.2019, 16:31
Amiri'nin bir beyaz forması eksik.

artvints
16.03.2019, 16:32
vahid merkezden çıkınca düzelir gibi olduk. biraz daha kenara çıkarsa iyi olacak, çizginin dışına.

Doğukan Uçan
16.03.2019, 16:32
adamları kahraman yaptılar

Ahmet Erkan Sezgün
16.03.2019, 16:34
Bu Amiri denilen futboldan anlamayan adamı oynatan hocaya ne denir bilemiyorum.Bir kaç kelamda Yusuf'u beğenmeyenlere,görüyorsunuz 3-4 top bile yapamıyor takım.Ama sizler beğenmezsiniz çocuğu....

artvints
hüseyin sürekli öne hamle yapıp geçilerek erzurum hücumcularını şaşırtıyor :) bu kadar boşluk nasıl olur derken golü atamıyorlar.

Fatih K.
Ne oluyor ya adamlar topu ıskalıyor resmen

odyseuys
ya bi bırakın artık ya nasıl ıskalıyorsunuz şu topları anlamıyorum. kafanız nerede arkadaş...

Ahmet Aksu
bireysel düşüşler var kabul ama takım olarak da iyi değiliz bunun sebebi ise kesinlikle hoca

Yusuf oynarken de gördük.Nwakaeme nin bireysel gayretiyle haftalardır yenilen kasımpaşadan zorla 1 puan aldık.Yusuf geçen seneye göre daha kötü.Siz yine İstanbul basını gibi şişirmeye devam edin.

fadigaTS
Takımda savunma yapmayı bilen orta saha yok.Adamlar tek topta savunmamızla karşı karşıya.Yardımlaşma çok düşük

Ahmet Aksu
16.03.2019, 16:35
işteeee roda buu a.. şunu ıskalayan forvet as forvetimiz

autkusoytas
Huseyin’in sadece bu macta yaptigi 375. hata

Hakan
Hugo beni kovun diye yalvarıyor.

Vkgz
Abdulkadir Isla geçer o da yetmez forvet ıska geçer ... Bu takım iyi 4. Bu halde..

Mert Zaman
bu kadar beceriksiz olunur rodallega ne yapıyorsun

odyseuys
16.03.2019, 16:36
hüseyin inanılmaz kötü oynuyor bugün. toparlaması lazım kendini.

Enes Başkaya60
Obertani iyi izleyelim seneye bizde...

fadigaTS
bireysel düşüşler var kabul ama takım olarak da iyi değiliz bunun sebebi ise kesinlikle hoca

Katılıyorum.Ben sadece kötü futbolu tek bir futbolcuya bağlayanlara söyledim.Futbol takım oyunu ve biz takım gibi oynamıyoruz.

nbay
16.03.2019, 16:37
Takımda mevkisinde oynamayan o kadar oyuncu olursa bu oyun kacinilmaz.
Özellikle de sağ tarafımız.

Ahmet Aksu
16.03.2019, 16:37
çok zor ihtimal 4-5 haftadır formu düşük aynı abduş ve yusuf gibi dinlenmeleri şart tabi bir de takım oyunu olarak kendimizi geliştiremedik o yüzden bireysel oyunlara kaldı iş orada sürekli zorlayınca hatalar başlıyor

hüseyin inanılmaz kötü oynuyor bugün. toparlaması lazım kendini.

Ahmet Aksu
16.03.2019, 16:38
maç ceza sahamız önünde geçiyor hoca uyuyor..

nbay
Yaparsa yine nwakayeme yapacak ama bugün her iki takımda inanılmaz beceriksiz .soğuk çarpmış gibi herkezi

artvints
şu wakeme'nin çaprazına boş koşu atmaları lazım ki rahat geçsin adamı. şimdi yine kızacaklar ama yusuf yapıyordu :)

yavuzbaha
Erzurumun klas bir santraforu olsaydı 4-0 olduydu

eraytaskin61
16.03.2019, 16:39
Wakaeme ile amiri aynı ligde oynaması bile mucize bırak aynı formayı giymesini

[KAPLAN]
2 adamla baskı yapıyorlar, komple kaleciye kadar geri dönmek zorunda kalıyoruz. Sahada inanılmaz kötü bir dizilişimiz var. Acilen tek santrafora dönmeliyiz.

odyseuys
tipik Türk hakemi düdüğü. eyyam üzeri eyyam. master yaptılar artık bu konuda.

Ufuk
16.03.2019, 16:40
Erzurumun klas bir santraforu olsaydı 4-0 olduyduOpseth iyi iş yaptığı için kanat adamı boş kalıyor sürekli. Hakkını yemeyelim :)

TSLIEMRE
16.03.2019, 16:41
amiri bence sezon sonunda gönderilmeli derhal

ibrahim ŞEN
ulan serefsiz hakem oynatsana izlersin faulse hemen sonuclanabilecek bi ataktı

fadigaTS
Takımın adı Trabzonspor olmasa bu maç 1 dakika bile izlenmez.PTT takımından farkımız yok.Ümraniye maçları da zaten bunu gösterdi

Sefaenes
orta saha yok amiri abdulkadir parmak 11 oyuncusu degil. Yedek icin iyi ama 11 asla Batuhan ve ibanez hala yedek kadroda olmasi utanc verici bu adamlari yedek bile görmeye tahammül edemiyorum hele Batuhana verilen sans genc 1 oyuncuya verilse belki 1 oyuncu kazanmistik. Unal Hoca mecburiyet disinda asla genc oyuncu kazanamadi

Joacivil
16.03.2019, 16:42
Obertani iyi izleyelim seneye bizde...

Temenni mi yoksa hakikat mi?

batugol
Amiri tam bir hayal kırıklığı

eraytaskin61
Amiri bu alternatifsizlikte bile alternatif olamayacaksa yolu versinler

odyseuys
16.03.2019, 16:43
nwakaeme edouk'la birebir kaldığında topu edouk'a verip geri alacak diye düşünen bir ben değildim muhtemelen. çok değişik bir tarzı var adamın :)

Vkgz
16.03.2019, 16:43
İkinci yarı kontradan atarız gibi duruyor

Ufuk
16.03.2019, 16:44
Olcay - Roda değişikliği ile toparlarız bence.

nbay
Olcayin ilerleyen haftalarda takıma 11 e monte edilmesi ve ekubanin da kenara çekilmesi gerek.hamle oyuncusu olarak çok daha verim alınıyordu ondan.
Şimdi ise kenara da alamıyorsun gol yiyip baskı kurman gerekebilecegi durumlar olabileceğinden.

Samet Berber
Olcay girmeli derhal.

Vkgz
16.03.2019, 16:46
İlk yarı

ABDulkadir ve amiri hiçbir işe yaramıyor ...

Sağ tarafimiz otoban.

Rode seneye gule güle...