PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Üyelerine Çok Önemli Duyuru | Aidatlarımızı Ödeyelim

Faik Yılmaz
06.03.2019, 16:52
Sevgili Dostlar.

Bildiğiniz üzere klübümüzün 26.000 civarında üyesi var.

Maalesef bu üyelerimizden 11.360 tanesi en az 3 yıldır aidatlarını ödemiyor. En az 395 tl en fazla ise 1.132 tl borçları birikmiş durumda.

Tüzüğümüzün 19/b maddesi gereğinde bu üyelerimiz eğer aidatlarını ödemeziler ise üyelik haklarını kaybedeceklerdir.

Çevremizde üye olan bütün dostlarımızı uyaralım.

Aidatlarımızı ödeyelim, ödettirelim.

Hem klübümüz bu zor günlerinde önemli bir gelir sağlasın hemde üyelerimiz üyelikleri zayi olmasın.

( Not : Konunun önemine binaen başlığı buraya açtım. Mümkünse 8 Mart tarihi mesai bitimine kadar burada kalsın )

anth
07.03.2019, 09:18
Bence ödemesinler, direk atılsınlar... Kulübün bu kadar sıkışık olduğu bir dönemde aidatını ödemeyenler; asalak, birilerinin ödemesini bekleyen tiplerdir...

Ahmet Hamza
07.03.2019, 11:11
Aidat miktarı çok fazla. Ben üye olurken 60 liraydı şimdi 185 lira olmuş. 2 yılda %300'den fazla zam gelmiş. Bu adil değil hiç.

anth
07.03.2019, 11:20
Aidat miktarı çok fazla. Ben üye olurken 60 liraydı şimdi 185 lira olmuş. 2 yılda %300'den fazla zam gelmiş. Bu adil değil hiç.

Aidat Yıllık değil mi? Nesi fazla? İlk üyelik ücreti nispeten fazla ama..

Ahmet Hamza
07.03.2019, 11:54
Aidat Yıllık değil mi? Nesi fazla? İlk üyelik ücreti nispeten fazla ama..

Bunun öğrencisi var, işsizi var. Yapılan adil bir zam değil. Yıllık %10-%20 gibi oranlardan bahsetmiyorum. 2016-2019 arasında %300'den fazla artmış.

Gurbetçi_TS
07.03.2019, 14:22
Bunun öğrencisi var, işsizi var. Yapılan adil bir zam değil. Yıllık %10-%20 gibi oranlardan bahsetmiyorum. 2016-2019 arasında %300'den fazla artmış.
iste en büyük sorunumuz burda ve bu daha cok artacakda. is arkadasim 2007de bayern münih üyesi oldu, ozamanlar 55€ ödüyordu simdi 2019da 60 €, yani 12 yilda yüzde 11 artış, bu gayet normal ve kabullenebilir bir artiş, bizde ise iki yilda yüzde 300den fazla, ehh yuhhh artik, yok daha neler. Bu tamamen soygunluk.

bkandil
10.03.2019, 16:40
Bundan 1 yıl önce o listenin içerisinde Ahmet Ağaoğlu'nun da olduğu söyleniyordu, tüzüğün ilgili maddesi bir önceki başkan tarafından bir önceki yıl uygulanmış olsaydı belki de Ağaoğlu bugün başkan olamayacaktı.

Kısacası zamanında kendisinin bile yerine getirmediği bir yükümlülüğü uygulamaya koyması başkan açısından etik olmamış.

Ne diyelim, hayırlısı olsun...

Not: Yazdığım şeyler uygulamaya tepki olarak anlaşılmasın, keşke en başından bu yana hatır gönül meseleleri düşünülmeden uygulanmış olsaydı.

Fatih Özkan
11.03.2019, 13:46
Kimler kaldı geriye ?

Faik Yılmaz
19.03.2019, 09:02
Trabzonspor’da yapılan iki çağrı sonrasında aidatlarını ödemeyen 10 Bin 700 kişi üyelikten çıkarıldı.

Bordo mavili kulüp daha önce 8 Ocak ve 5 Mart tarihlerinde iki kez yaptığı çağrı sonrasında 2018 yılı dahil olmak üzere geriye dönük olarak iki yıl aidat ödemeyen yaklaşık 10 Bin 700 üye üyelikten çıkarıldı.

Trabzonspor Tüzüğü’nün 23. Maddesi E fıkrası gereğince aidat borcu bulunan üyelerin üyelikten çıkarıldıkları belirtildi.

Bence yanlış bir karar...... 2 yıl aidatını ödemeyen adamı 3.yıl üyelikten çıkartırsan 5-10 sene sonra üye kalmaz..... 5 yıl , 10 yıl aidat ödemeyenlere bir şey demiyorum o kadarda sorumsuzluk olmaz ama diğerleri için ağır olmuş bence......

reisoğlu61
19.03.2019, 12:47
Türk Vatandasligi bulunmayip sadece Mavi Karti olanlar kulübe üye olabiliyormu? bilgisi olan varmi?

murmut
19.03.2019, 13:00
Her ay üyelerin aidat ödemesini bekleyecegine, kulüp neden otomatik ödeme talimati ile üyelerin banka hesaplarindan aidat parasini cekmez ki?

Adem Akyüz'
19.03.2019, 13:06
Aidatını ödemeyenlerin üyeliklerinin düşürülmesini destekliyorum. Aidat ödemesi için seçim bekleyen, seçimdeki başkan adayını kovalayan kişiler temizlenmiş olur.

Ozan Yılmaz
19.03.2019, 13:27
Yunus Emre Sel

Üyelikten atılanların ne kadar zamandır aidatlarını ödemediğini sorduk! İşte rakamlar:

https://pbs.twimg.com/media/D2AnxIMXcAAyxkp.jpg

halilaziz61
19.03.2019, 13:59
Takımın her tarafı yiyici dolu
10500 üye aidat yatirmadan oy kullanmayı düşünüyor
Ne ala memleket

Faik Yılmaz
19.03.2019, 15:10
Buna göre üyelikten atılan 10.564 kişi kaç yıldır ödeme yapmıyor?

3 yıl: 1552 kişi

4 yıl: 2352 kişi

5 yıl: 414 kişi

6 yıl: 330 kişi

7 yıl: 213 kişi

8 yıl: 1 kişi

9 yıl: 212 kişi

10 yıl: 189 kişi

11 yıl: 5514 kişi

tsukru61
19.03.2019, 17:02
Bir dönem cüzi bir ücrete alınan avantajları olan taraftar kart vardı. Mesela biletler satışa çıkmadan bir gün önce 5 adete kadar bilet alma hakkı tanıyordu. O dönem kulüp üyesi ve aidatı ödeyen biriydim. Biletler satışa çıktığı günde 3 adet bilet almak istediğimde alamamıştım. O günden sonra aidat ödemedim. Kulüp üyesi olan ile olmayanın farkı nedir: Biri enayi diğeri değil...

Emre EFENDİOGLU
19.03.2019, 18:48
İyi hatırlattın abi 2018 ve 2019'u yatırmış oldum.
Bence aidat yüksek değil, İstanbul kulüplerinin aidatlarını ve üyelik bedellerini görseniz dediğimi anlarsınız.

Ama bence 2 yıl kısa bir süre atılmak için, bunun 5 yıl olması daha doğru olurdu. Ayrıca hatırlatma da geçmeleri lazım, benim telefon numaram mı eski bilmiyorum bana hiç hatırlatma gelmiyor aidat borcunuzu ödemediniz diye. Az önce online işlemlere girip telefon numaramı güncelledim sistem hata veriyor. Mail atacağım kulübe.

Reha Asan
19.03.2019, 19:30
2 yıl ödemeyip atılanlardan biriyim.

he genelleme yapılıp birilerinin aidatımı ödesin de lehine oy kullanayım düşüncesinde olan biri de değilim.

iş yoğunluğu nedeniyle gelen mesajları bile okumadan sildim ama en son gelen mesajda atıldığımı öğrenmek acı oldu.Ki onu da iki gün sonra öğrendim.

Yukarıda bir arkadaş çok güzel yazmış Sayın Başkan bir zamanlar kendi ödemiyordu bu aidatı.

El insaf bir yönetim dönemi geçecek süre bile olmadan üyelikten çıkarmak bilemedim çok ağır oldu.

Daha üye olmam zaten. bu kulübünde umurunda değildir muhakkak.

memozcan
19.03.2019, 20:22
Bu yönetim kriz yönetimi yapamadığı gibi aksine sürekli kriz üretiyor!!

bahadır2561
19.03.2019, 22:25
Az kalsın başkanın kendisi de üyelikten atılacaktı

bkandil
20.03.2019, 10:55
Trabzonspor’da yapılan iki çağrı sonrasında aidatlarını ödemeyen 10 Bin 700 kişi üyelikten çıkarıldı.

Bordo mavili kulüp daha önce 8 Ocak ve 5 Mart tarihlerinde iki kez yaptığı çağrı sonrasında 2018 yılı dahil olmak üzere geriye dönük olarak iki yıl aidat ödemeyen yaklaşık 10 Bin 700 üye üyelikten çıkarıldı.

Trabzonspor Tüzüğü’nün 23. Maddesi E fıkrası gereğince aidat borcu bulunan üyelerin üyelikten çıkarıldıkları belirtildi.

Bence yanlış bir karar...... 2 yıl aidatını ödemeyen adamı 3.yıl üyelikten çıkartırsan 5-10 sene sonra üye kalmaz..... 5 yıl , 10 yıl aidat ödemeyenlere bir şey demiyorum o kadarda sorumsuzluk olmaz ama diğerleri için ağır olmuş bence......

Uygulama konusunda da sıkıntılar olduğunu düşünüyorum.

Tüzüğün 19/b maddesi ilk bendi;
Yönetim Kurulu, yıllık aidatını ödemeyen asıl üyeleri, takip eden yılın ocak ayının en geç onuncu günü saat 17.00’ye, elektronik ortamda 24.00’e kadar Dernekteki üye kayıt numaraları ve isimleri ile ilan ederek, varsa sicil kaydındaki telefon numarasına kısa mesaj göndererek borçlarını 60 gün içerisinde ödemeye davet eder.

Resmi siteden kontrol ettim, 8 Ocak'ta çağrı yapıldığına ilişkin bir habere rastlamadım.(Resimlerden görülebilir.)
16896
16897

Kulüp tarafından bir çağrı 07.02.2019 tarihinde yapılmış ( https://www.trabzonspor.org.tr/tr/haberler/guncel-haberler/aidat-borcu-olan-uyelerimize-duyuru-7-2-2019 )
İkinci kez 05.03.2019 tarihinde hatırlatma yapılmış ( https://www.trabzonspor.org.tr/tr/haberler/guncel-haberler/aidat-borcu-olan-uyelerimize-onemli-duyuru-5-3-2019 )
Ayrıca borcu olan üyelerden öğrendiğim kadarıyla kulüp tarafından ilk sms 05.03.2019 tarihinde gönderilmiş.

Buna göre;
Resmi siteden ilk hatırlatmanın yapıldığı tarih (07.02.2019) dikkate alınırsa, 60 günlük süre Nisan ayında doluyor. Eğer üyelere sms gönderildiği tarih (05.03.2019)dikkate alınırsa 60 günlük süre Mayıs ayında doluyor. (Not: Borcum olmadığı için bana mesaj gelmedi, sms tarihini borçlu üyelerin söylediğine göre yazdım, daha önce gönderilmişse ona göre düzenleyebiliriz)

Tüzüğün 19/b maddesi ikinci bendi;
Yönetim Kurulu, iki yıl üst üste 60 günlük çağrıya rağmen borçlarını ödemeyen üyeleri, çağrı süresinin bitimini takip eden 7 gün içerisinde, Sicil Kurulu’nun bildirimi üzerine tüzüğün 23.maddesi gereğince asıl üyelikten çıkarır. Bu kararı 3 gün içerisinde Sicil Kurulu’na gönderir. Bu süreler Yönetim Kurulu tarafından uzatılamaz.

Üyelikten atılma işleminin gerçekleşmesi için iki yıl üst üste 60 günlük çağrıya rağmen borçların ödenmemiş olması gerekiyor. Fakat geçen yıl yönetimin borcu olan üyelere böyle bir çağrı yaptığını hatırlamıyorum. Dolayısıyla iki yıl üst üste 60 günlük çağrıya uyulmaması gibi bir durum söz konusu olmayabilir.

Borçlu üyelerin apar topar çıkarılmasından ziyade bu konunun biraz daha etraflıca değerlendirilmesi gerekirdi diye düşünüyorum.

bkandil
20.03.2019, 11:05
2 yıl ödemeyip atılanlardan biriyim.

he genelleme yapılıp birilerinin aidatımı ödesin de lehine oy kullanayım düşüncesinde olan biri de değilim.

iş yoğunluğu nedeniyle gelen mesajları bile okumadan sildim ama en son gelen mesajda atıldığımı öğrenmek acı oldu.Ki onu da iki gün sonra öğrendim.

Yukarıda bir arkadaş çok güzel yazmış Sayın Başkan bir zamanlar kendi ödemiyordu bu aidatı.

El insaf bir yönetim dönemi geçecek süre bile olmadan üyelikten çıkarmak bilemedim çok ağır oldu.

Daha üye olmam zaten. bu kulübünde umurunda değildir muhakkak.

Dün şöyle bir habere rastladım.

Trabzonspor’da yeni tüzükte yere alan değişiklikle yapılan iki çağrıya rağmen aidatlarını ödemeyen 10 bin 700 kişinin üyelikleri düşürülmüştü.

Üyelikleri düşen 10 bin 700 kişi için yeni gelişmeler yaşanıyor. Üyelikten çıkartılan üyelerin tepkileri ve itirazlarını değerlendirecek olan Trabzonspor kulübü, bir defaya mahsus süre uzatmaya hazırlanıyor.

Haber61'in edindiği bilgiye göre sistemlerde yaşanan sıkıntılar ve uyarı mesajlarının bazı üyelere gitmemesinden dolayı oluşan sorunların tolere edilmesi amacıyla, borçları nedeniyle üyelikten çıkartılan üyeler için ek ödeme süresi sağlanacağı öğrenildi.

Kaynak: https://www.haber61.net/trabzonspor/trabzonspor-da-uyelikten-cikartilan-10-bin-kisiicin-flas-h350146.html

Ozan Yılmaz
20.03.2019, 11:12
5 yıl ve üzeri süre zarfında aidatlarını ödememişler atılmalı bence de, geri kalanı için af çıkarılabilir, tabii 1 yıl içerisinde kalan borçlarını ödemeleri şartıyla

Faik Yılmaz
20.03.2019, 11:14
Uygulama konusunda da sıkıntılar olduğunu düşünüyorum.

Tüzüğün 19/b maddesi ilk bendi;
Yönetim Kurulu, yıllık aidatını ödemeyen asıl üyeleri, takip eden yılın ocak ayının en geç onuncu günü saat 17.00’ye, elektronik ortamda 24.00’e kadar Dernekteki üye kayıt numaraları ve isimleri ile ilan ederek, varsa sicil kaydındaki telefon numarasına kısa mesaj göndererek borçlarını 60 gün içerisinde ödemeye davet eder.

Resmi siteden kontrol ettim, 8 Ocak'ta çağrı yapıldığına ilişkin bir habere rastlamadım.(Resimlerden görülebilir.)
16896
16897

Kulüp tarafından bir çağrı 07.02.2019 tarihinde yapılmış ( https://www.trabzonspor.org.tr/tr/haberler/guncel-haberler/aidat-borcu-olan-uyelerimize-duyuru-7-2-2019 )
İkinci kez 05.03.2019 tarihinde hatırlatma yapılmış ( https://www.trabzonspor.org.tr/tr/haberler/guncel-haberler/aidat-borcu-olan-uyelerimize-onemli-duyuru-5-3-2019 )
Ayrıca borcu olan üyelerden öğrendiğim kadarıyla kulüp tarafından ilk sms 05.03.2019 tarihinde gönderilmiş.

Buna göre;
Resmi siteden ilk hatırlatmanın yapıldığı tarih (07.02.2019) dikkate alınırsa, 60 günlük süre Nisan ayında doluyor. Eğer üyelere sms gönderildiği tarih (05.03.2019)dikkate alınırsa 60 günlük süre Mayıs ayında doluyor. (Not: Borcum olmadığı için bana mesaj gelmedi, sms tarihini borçlu üyelerin söylediğine göre yazdım, daha önce gönderilmişse ona göre düzenleyebiliriz)

Tüzüğün 19/b maddesi ikinci bendi;
Yönetim Kurulu, iki yıl üst üste 60 günlük çağrıya rağmen borçlarını ödemeyen üyeleri, çağrı süresinin bitimini takip eden 7 gün içerisinde, Sicil Kurulu’nun bildirimi üzerine tüzüğün 23.maddesi gereğince asıl üyelikten çıkarır. Bu kararı 3 gün içerisinde Sicil Kurulu’na gönderir. Bu süreler Yönetim Kurulu tarafından uzatılamaz.

Üyelikten atılma işleminin gerçekleşmesi için iki yıl üst üste 60 günlük çağrıya rağmen borçların ödenmemiş olması gerekiyor. Fakat geçen yıl yönetimin borcu olan üyelere böyle bir çağrı yaptığını hatırlamıyorum. Dolayısıyla iki yıl üst üste 60 günlük çağrıya uyulmaması gibi bir durum söz konusu olmayabilir.

Borçlu üyelerin apar topar çıkarılmasından ziyade bu konunun biraz daha etraflıca değerlendirilmesi gerekirdi diye düşünüyorum.

Bu konu çetrefilli bir konu....

Bazı dostlar üyelik aidatını ödemeyen üyelikten atılmalı diyor ama Başkanımız Sayın Ağaoğlu bile 4-5 yıllık borcunu ödememişti sonra ödedi. Eğer böyle bir madde hemen işletilse Sayın Ağaoğlu'da üye olamayacaktı. Kendi borcunu ödedikten sonra böyle bir karar alınması yanlış...

İkinci bir husus tüzüğe göre işlem yapılmadı bugüne kadar bugün neden yapılıyor anlamadım. Çünkü 11 yılllık borcunu ödemeyen adam var.... Madem 2 yıllık süre var 11 yıldır neden atılmadı bu kişiler.....

Son olarak şahsi fikrimi asöyliyeyim. Yönetim atılma durumunda olan bütün üyelere mesaj atsın gazetelere de ilan versin 1 aylık son bir süre tanısın....

Eğer yine ödemezlerse üyelikleri sonlandırılsın....

Her konuda af oluyor. Son 1 hak verilmeli diye düşünüyorum.

Şahsi fikrimdir.

Maranov
20.03.2019, 12:21
merhaba
ben trabzonlu olmayıp ta 40 senelik trabzonsporlu olan bir taraftarım.
yaklaşık 15 senedir de trabzonspor kongre üyesiydim kulüpten ihraç edilen kadar.
gitmesekte görmesekte kongre üyesi olmak beni çok onurlandırıyordu.
benimde birikmiş aidat borcum vardı.
aidat ödemelerinin kolaylaştırılması için kulube defalarca mail attım.
aidatların ödenmesi için kredi kartına taksit yapılması teklifi sundum.
Trabzonspor üyeliğinden çıkmak üzücü ama bizim için asıl olan Trabzonspor taraftarlığıdır.
Zaten bugun başımıza gelenleri tek suçlusu kongreye gidip oy kullanan üyelerdir.

chener
20.03.2019, 14:58
Ben aidatları ödemediğim için üyelikten atıldım.Profil kısmındaki Kongre üyesi kurdelesini nasıl sileceğiz.bu konuda bilgisi olan var mı? Aidat ödememe gerekçem tamamen tembelliktir.

Faik Yılmaz
20.03.2019, 15:00
Ben aidatları ödemediğim için üyelikten atıldım.Profil kısmındaki Kongre üyesi kurdelesini nasıl sileceğiz.bu konuda bilgisi olan var mı? Aidat ödememe gerekçem tamamen tembelliktir.

Acele etme arkadaşım 60 gün ek süre verilme durumu var.....

Ödersin...

chener
20.03.2019, 15:21
Ben kulübü aramıştım, biz ettik siz etmeyin, en azından taksit imkanı verin diye.olmadı.bekliyeceğim artık

Adem Akyüz'
20.03.2019, 16:27
Bu konu çetrefilli bir konu....

Bazı dostlar üyelik aidatını ödemeyen üyelikten atılmalı diyor ama Başkanımız Sayın Ağaoğlu bile 4-5 yıllık borcunu ödememişti sonra ödedi. Eğer böyle bir madde hemen işletilse Sayın Ağaoğlu'da üye olamayacaktı. Kendi borcunu ödedikten sonra böyle bir karar alınması yanlış...

İkinci bir husus tüzüğe göre işlem yapılmadı bugüne kadar bugün neden yapılıyor anlamadım. Çünkü 11 yılllık borcunu ödemeyen adam var.... Madem 2 yıllık süre var 11 yıldır neden atılmadı bu kişiler.....

Son olarak şahsi fikrimi asöyliyeyim. Yönetim atılma durumunda olan bütün üyelere mesaj atsın gazetelere de ilan versin 1 aylık son bir süre tanısın....

Eğer yine ödemezlerse üyelikleri sonlandırılsın....

Her konuda af oluyor. Son 1 hak verilmeli diye düşünüyorum.

Şahsi fikrimdir.

2. paragrafın için söylüyorum abi. Tüzüğe bu madde yeni eklendi çünkü. Önceden böyle bir madde yoktu.

Herkesin dilinde olan başkan da ödememişti cümlesinin bir anlamı kalmıyor çünkü o zamanlar bir yaptırımı yoktu. Şimdi ise yaptırımı var.

David_LuiZ4
20.03.2019, 16:44
Bu kulübe komik rakamlarla kongre üyesi olmuş 10.500 kadar üye, üyelikten atılmış ise bu sevindirici bir gelişmedir..Hem komik rakamlara kongre üyesi oluyorsun hem de aynı şekilde komik aidat parasını ödemiyorsun..Rezillik diz boyu..

Gidin bakın bakalım İstanbul takımlarının kongre üyelik parası ne kadar aidatı nedir..Bu kulüp kongre üyeliği konusunda çıtayı o kadar düşürdü ki ortalık kongre üyesi doldu en vasıfsızından en eğitimsizine kadar..

Sonucunda ne oldu İHO 13. Sandıktan tulum çıkardı..

Kongre üyesi dediğin liyakat esasına göre belli bir seçkinlik ve yetkinlikte olmalı..Zırnana ekonomi ve futbol cahili adamları genel kurula toplarsan çok afedersin burnun b.ktan çıkmaz..

Faik Yılmaz
20.03.2019, 16:52
2. paragrafın için söylüyorum abi. Tüzüğe bu madde yeni eklendi çünkü. Önceden böyle bir madde yoktu.

Herkesin dilinde olan başkan da ödememişti cümlesinin bir anlamı kalmıyor çünkü o zamanlar bir yaptırımı yoktu. Şimdi ise yaptırımı var.

Tüzüğe yeni eklenmesi çok önemli değil.....

Aidatını zamanında ödememek bir eksiklik ise bu başkanımız içinde geçerlidir.

Yani önce ben aidatımı ödeyeyim sonra tüzüğü değiştireyim bundan sonra ödemeyenler için cezai müeeyyide uygulatayım derseniz bu doğru olmaz.... Milletin ağzına haklı olarak sakız olursunuz...

Eğer tüzüğü değiştiren başkan ile aidatını ödemeyen başkan aynı olmasaydı söylediğiniz şey çok daha doğru görünebilirdi....

Ha son bir fırsat verilmesi lazımdı bana göre ki ben 1 ay dedim yönetim galiba 2 ay daha süre verecek.... İşte o zaman iyi niyetli bir yaklaşım ile bu tüzük maddesinin değiştiğine herkesi inandırabiliriz.....

İlerde beni neden üyelikten çıkarttın diye soran olursa "2 kez hak verdik yetmedi 60 gün daha bütün cihana duyurduk ama siz yine aidatınızı ödemediniz bizde sizin ilişiğinizi kestik" diyebiliriz gönül rahatlığı içinde....

Ben Trabzonspor'un iyiliğini ve maddi anlamda biraz daha olsun ferahlamasını düşünerek böyle söylüyorum....

Yoksa 12 yıllık üyeyim hiç bir sonraki yıla bile bırakmadım aidatlarımı hep aynı yıl içinde hatta eylül ayı dolmadan ödedim. Bunu da yanlış anlamalara mahal vermemek için bunuda belirttim....

Saygılar muhabbetler

Reha Asan
20.03.2019, 19:16
Dün şöyle bir habere rastladım.

Trabzonspor’da yeni tüzükte yere alan değişiklikle yapılan iki çağrıya rağmen aidatlarını ödemeyen 10 bin 700 kişinin üyelikleri düşürülmüştü.

Üyelikleri düşen 10 bin 700 kişi için yeni gelişmeler yaşanıyor. Üyelikten çıkartılan üyelerin tepkileri ve itirazlarını değerlendirecek olan Trabzonspor kulübü, bir defaya mahsus süre uzatmaya hazırlanıyor.

Haber61'in edindiği bilgiye göre sistemlerde yaşanan sıkıntılar ve uyarı mesajlarının bazı üyelere gitmemesinden dolayı oluşan sorunların tolere edilmesi amacıyla, borçları nedeniyle üyelikten çıkartılan üyeler için ek ödeme süresi sağlanacağı öğrenildi.

Kaynak: https://www.haber61.net/trabzonspor/trabzonspor-da-uyelikten-cikartilan-10-bin-kisiicin-flas-h350146.html
Bilgi için teşekkür ederim Abi.Bi bakayım ben bu işe de ödeyelim borcu.

bkandil
22.03.2019, 17:14
Resmi siteden bugün yapılan açıklama;

Bilgi işlem merkezimizdeki sms sisteminde yaşanan aksaklık dolayısıyla, “yasal süre”ye ilişkin bildirim mesajlarının üyelerimize ulaştırılamadığı tespit edilmiştir.

Buna göre, tüzüğümüz gereğince üyelikten çıkarma işlemi öncesinde, 2018 ve öncesine dair geçmiş dönem aidat ödemelerinin yapılmasına dair 60 günlük yasal süre 23.03.2019 Cumartesi (yarın) gününden itibaren yeniden başlatılacaktır. (2019 yılı üyelik aidatlarınızı Eylül ayının sonuna kadar yatırılabilirsiniz)

Aidat borcu bulunan üyelerimiz, üyeliklerinin iptal edilmemesi için ödemelerini çağrı merkezimizden (444 19 67) veya www.trabzonspor.org.tr üzerinden online işlemler bölümünden veya banka hesap numaraları üzerinden gerçekleştirebilirler.

Not: Üyelerimizin, üyelikten çıkarılma bilgisini içeren 18.03.2019 tarihli sms’i dikkate almamalarını önemle rica ederiz.

Banka Hesap Numaralarımız:

ZİRAAT BANKASI -TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

GİRİŞİMCİ ŞUBESİ / TRABZON

Şube Kodu : 2107

Hesap No: 39293537-5009

IBAN : TR 7000 0100 2107 3929 3537 5009

DENİZBANK -TRABZONSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

KARADENİZ TİCARİ MERKEZ ŞUBE SAMSUN

Şube Kodu: 1445

Hesap No: 459211-351

IBAN: TR60 0013 4000 0004 5921 1000 03

https://www.trabzonspor.org.tr/tr/haberler/guncel-haberler/iki-yil-ve-uzeri-aidat-borcu-bulunan-uyelerimize-onemli-duyuru-22-3-2019

Maranov
09.04.2019, 10:42
üyelik ücretlerinin ödenmesi için taksit seceneği devreye girmelidir.
Yoksa kimse birikmiş aidatini tek kalemde ödeyemez.
En az 6 taksit yaparlarsa millet öder trabzonsporda para kazanir.

SALDIRAY
09.04.2019, 14:14
5 yıla kadar birikenlerin atılması saçma olmuş.

UgurAk61
14.04.2019, 22:56
Ben almanyadan üye olmak istiyorum nasıl olacacak

Gesendet von meinem VOG-L29 mit Tapatalk

ozturk
15.04.2019, 11:07
https://www.haber61.net/trabzonspor/trabzonspor-yoneticisinden-onemli-uyari-son-gun-22-mayis-h353023.html

Ozan Yılmaz
15.04.2019, 11:11
Genel Sekreterimiz Ömer Sağıroğlu:

İki yıl ve üzeri aidat borcunu ödemeyen üyelerimiz için son gün 22 Mayıs

Genel Sekreterimiz Ömer Sağıroğlu, iki yıl ve üzeri aidat borcu olan üyelerimize çağrıda bulunarak “Üyelik aidatlarını en geç 22 Mayıs 2019 tarihine kadar ödemeleri gerekiyor” dedi.

“Trabzonspor Kulübü Derneği tüzüğünün 19/b maddesine göre iki yıl ve üzeri aidat borcu olan üyelerimizin ödemelerini yapmamaları halinde üyelikleri sonlandırılıyor” diyen Sağıroğlu, “Bilindiği üzere kulübümüz tarafından 22 Mart 2019 tarihinde duyuru yaptık ve üyelik borçlarının ödenmesiyle ilgili 60 günlük yasal sürenin başladığını ilan ettik. Şimdiye kadar 574 kişi ödemesini gerçekleştirdi. Bu süre 22 Mayıs 2019 tarihinde sona erecek. Haliyle yasal süre içinde aidatlarını ödemeleri gerekiyor. Aksi takdirde 10 binin üzerindeki üyemizin üyelikleri düşürülecektir.

Üyelerimiz gerek internet, gerek banka havalesi gerekse kulübümüzden ödemelerini yapabilirler” diye konuştu.

Üyelik aidatlarını yatırabileceğiniz banka hesap numaraları:

Ozan Yılmaz
03.05.2019, 16:31
Genel Sekreterimiz Ömer Sağıroğlu: iki yıl ve üzeri borcu bulunan üyelerimizin aidatlarını ödemesi için 20 günlük bir süre kaldı

Genel Sekreterimiz Ömer Sağıroğlu, iki yıl ve üzeri aidat borcu olan üyelerimize çağrıda bulunarak “Üyelik aidatlarını en geç 22 Mayıs 2019 tarihine kadar ödemeleri gerekiyor” dedi. “Trabzonspor Kulübü Derneği tüzüğünün 19/b maddesine göre iki yıl ve üzeri aidat borcu olan üyelerimizin ödemelerini yapmamaları halinde üyelikleri sonlandırılıyor” diyen Sağıroğlu, “Bilindiği üzere kulübümüz tarafından 22 Mart 2019 tarihinde duyuru yaptık ve üyelik borçlarının ödenmesiyle ilgili 60 günlük yasal sürenin başladığını ilan ettik. Şimdiye kadar 722 kişi ödemesini gerçekleştirdi. Bu süre 20 gün sonra, yani 22 Mayıs 2019 tarihinde sona erecek. Haliyle yasal süre içinde aidatlarını ödemeleri gerekiyor. Aksi takdirde 10 binin üzerindeki üyemizin üyelikleri düşürülecektir. Üyelerimiz internet sitemizden, banka havalesiyle veya kulübümüzden ödemelerini yapabilirler” diye konuştu.

Üyelik aidatlarını yatırabileceğiniz banka hesap numaraları:

Faik Yılmaz
15.05.2019, 11:06
UYARI SON GÜN 22 MAYIS.....

Üyelerimizden aidat borcu olup bu borcu ödememeleri durumunda üyelikleri düşecek olan 10800 civarında üye var. Ve bugüne kadar sadece 600 tanesi aidat borcunu ödedi.

Diğer üyeler için son 1 hafta.....

Borçlarımızı ödeyelim ödemeyenleri uyaralım.....

Mehmet Fatih Silik
15.05.2019, 13:17
Sikeciler her türlü imkani kullanip kulübe maddi destek saglarken bizim ugrastigimiz seye bak.

Emre EFENDİOGLU
20.05.2019, 02:13
Gene ödemeyecek büyük bir kesim, sonra yok bi şans daha verin.
He taksit imkanı kesinlikle verilmeli bence de o ayrı.

pazarkapılı
23.05.2019, 11:03
bu konuda muracaat cumhurbaskani....

bkandil
24.05.2019, 11:34
Kulübün verdiği süre doldu sanırım. Bakalım sonraki süreç nasıl işleyecek.

Faik Yılmaz
19.06.2019, 10:23
Trabzonspor aidatlarını çağrılara rağmen ödemeyen üyelerin üyeliklerini düşürdü.

Kulüpten yapılan açıklamada "Tüzüğümüzde “aidat ödemeye çağrı” başlığıyla yer alan 19. maddenin “a” ve “b” fıkraları ile 23. maddenin “e” fıkrası uyarınca üyelik aidatlarını iki yıl üst üste ödemeyen üyelerimiz, Yönetim Kurulumuzun 14.06.2019 tarih ve 25 sayılı kararı ile asil üyelikten düşürülmüştür." ifadeleri kullanıldı.

Üyelikleri düşürülenlerin 9 bin 427 kişinin listesi Resmi Sitede numaralarıyla paylaşıldı

chener
19.06.2019, 11:36
Değerli arkadaşlar,
Aidatlarımı ödemediğim için üyelikten atıldım.daha öncede yazdığım gibi profilimdeki üyelik kurdelesinin kaldırılması gerekiyor.
Üyelikten atıldığım için üzüldüm mü, bilmiyorum, ama kulübe mali destek noktasında içim rahat. Kulübümün ürünlerini her yıl düzenli alırım.Kulübüme maddi katkımdan dolayı mutluyum. Kulübün yaptığı doğru işlemdir. Sorun benim gibi üyelerdeki üye aidiyetliğinin ciddiye alınmamasıdır.

Ozan Yılmaz
19.06.2019, 12:59
chener
sahip olduğunuz böyle bir hak ve unvandan neden vazgeçtiniz peki, şu an başvuru bedelleri bu kadar artmışken üstelik?
sorun sadece maddi miydi yoksa farklı bir düşünceniz mi vardı?

bu arada ilgili ihraç listesi:
https://www.trabzonspor.org.tr/Download/files/IHRACUYELISTESI.pdf

chener
19.06.2019, 13:18
Emin olun ne maddi sorun ne de başka bi düşünce.Bu kollektif yaşayamamakla veya tembellikle izah edilebilir.Bir şeyi o an yapmadın mı, bir daha da yapamıyorsun.örneğin, zamanında ders çalışmamak, vergini zamanında ödememek, bir taziyeyi zamanında yapmamak gibi şeyler.

Sacit
19.06.2019, 19:26
Biz üye olamıyoruz diye söylenirken, üye olup da aidat ödememek çok vahim bir durum gerçekten. 9 bin kişi çok fazla bir rakam ve bunları kim nasıl üye yaptı acaba? Sonuçta kulüp doğru olanı yaptı

Kamil Çakmak
25.06.2019, 15:41
Bir dönem BMN olarak toplu üyelik yaptırmıştık. Sanırım o arkadaşlardan da bir kısmınız üyelikleri düştü.

Burakakcaabat
25.06.2019, 15:55
ilk 100'deki üyeler kim onları merak ediyorum , özellikle 7 numaradaki kim..

<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@chener (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=11424)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->
sahip olduğunuz böyle bir hak ve unvandan neden vazgeçtiniz peki, şu an başvuru bedelleri bu kadar artmışken üstelik?
sorun sadece maddi miydi yoksa farklı bir düşünceniz mi vardı?

bu arada ilgili ihraç listesi:
https://www.trabzonspor.org.tr/Download/files/IHRACUYELISTESI.pdf

Ozan Yılmaz
25.06.2019, 17:30
ilk 100'deki üyeler kim onları merak ediyorum , özellikle 7 numaradaki kim..

https://www.trabzonspor.org.tr/Download/files/Liste%202018.pdf

Emre EFENDİOGLU
25.06.2019, 21:35
https://www.trabzonspor.org.tr/Download/files/Liste%202018.pdf

Bu nasıl liste anlamadım, ne babamın, ne kendimin, ne dayımın adını bulabiliyorum. Kendim ve babamın borcu olmadığından eminim.
Eksik sanırım liste.

Ozan Yılmaz
25.06.2019, 22:01
Bu nasıl liste anlamadım, ne babamın, ne kendimin, ne dayımın adını bulabiliyorum. Kendim ve babamın borcu olmadığından eminim.
Eksik sanırım liste.Sıralı tam listeyi bulamadım parça parça olan listeler var nette