PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 25. Hafta | Trabzonspor 2-1 Akhisarspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Oğuz B.
04.03.2019, 23:24
https://pbs.twimg.com/media/D01TGZjWkAEp0a7.jpg

artvints
04.03.2019, 23:27
aynı kadroyla çıkarsak rahat yeniliriz. millet canla başla koşuyor uğraşıyor. adamlar avrupa da oynadı. maçın başında koşacak mücadele edecek bir kadro olmalı. ikinci yarı baskı yediğimiz andan itibaren 10 dakikada bir değişiklik yapıp, 75'e kadar değişiklik hakkımızı bitiren bir kenar yönetimi görmeliyiz.

DeAgLeMaNyAq
04.03.2019, 23:28
Ligin ilk yarısında kazandığımız maçları ligin ikinci yarısında kazanamadığımıza göre, bu maçta da puan kaybı yaşayacak gibi duruyoruz. Son iç saha maçının ardından kupadan elenmemiz, Kasımpaşa maçında yaşanılan puan kaybı ve maçın Cumartesi 16'da olması sebebiyle de seyircinin çok fazla ilgi göstermeyeceğini tahmin ediyorum. Akhisar'ın son sırada olması sadece bir detay. Geçen hafta son saniyeye kadar GS deplasmanından puanı elinde tutup özgüven kazanıp, bu hafta da son haftalardaki en başarılı takımlardan Alanya'yı devirmeyi başarmış bir takım. Mevcut fiziksel tempomuzu arttırmadığımız müddetçe, her maçta puan kaybı yaşamamız olası...

gurur6134
04.03.2019, 23:34
Cok zor mac insallah yanilirim ama puan kaybederiz gibi duruyor rakip yeni hocayla kenetlenmis moralli ve her macda puan almak zorunda akhisar bulundugu yeri hak etmeyen bir takim isimiz zor one gecsekde bu oyuncularla oyunu tutamiyoruz hoca da guven vermiyor hayirlisi artik..

Full HD
05.03.2019, 00:02
Orta Sahamiz koridor oldugu icin rakip takim ceza sahasina kolayca ilerleyip vasat olan defansimizi da gecip ugurcan ile mücadele edecek gibi duruyor.

Ben olsam olcayi af eder kadroma katarim!

Jackdaniels
05.03.2019, 00:10
Akhisar alır gibi duruyor.

Uğur KÜÇÜK
05.03.2019, 00:19
Bu hafta da Ekuban ve Rodellaga ayni anda sahada olursa artik mac filan izlemem bu sezonun kalaninda.
Zor degil cok zor bir musabaka olacak.
Akhisar bu takimi yenebilir mi ?
Cok rahat bir galibiyet alirlarsa hic sasirmam.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
05.03.2019, 07:47
Her maç zor
Akhisar da Erzurum da (Mehmet'i göndermekle büyük hata yaptılar)
Takım yorgun ve Ümraniye maçından sonra kimyası bozuulmuş
iLK 4 BAŞARIDIR

Oruç
05.03.2019, 08:44
Özevlatların intikamı acı olur.

61Firtinasi61
05.03.2019, 10:32
Ben olsam, böyle baslarim Maca.
Ekuban´i sonra oyuna girse daha iyi olur.

---------------------------------Ugurcan-----------------------------

Hüseyin-----------Toure----------------Hosseini-------------Novak

-----------------A. Parmak--------------Sosa------------------------

---------------------------------Yusuf--------------------------------

------------Amiri-----------------------------------Nwakaeme------

-------------------------------Rodalega------------------------------

OrkHun
05.03.2019, 10:51
2-3 farklı yeniliriz.

ünal hoca, bu sefer de orta sahanın merkezinde sadece sosa ile başlar direkt. 60 gibi onu da çıkarıp komple boş bırakır merkezi.
sonra da stres, yorgunluk, bize yakışmadı vs diye zırvalar.

Gurpas
05.03.2019, 11:39
TAKIM YORGUN bahanesine uyuz oluyorum arkadaş. Barcelona sadece bir örnektir, bu Dortmund'da vs.'de olabilir. Messi hafta içi şampiyonlar ligi, hafta sonu la liga maçları oynuyor (ki bu maçlar üst düzey performans göstermen gereken maçlar). Neredeyse yıllardır 2 günde, 3 günde bir maç yapıyor. Ama ben Messi'nin veya takımı Barcelona'nın hiçte yorulduğunu görmüyorum. Makine gibi işleyen bir takım görüyorum. Bu diğer Avrupa takımları için de geçerli. Hadi Avrupa'yı geçtim. Ligimiz de bile bu kadar yorgunluğu bahane edip, arkasına sığınan başka bir takım var mı? Varsa düzeltin beni. Akhisar örneği, adamlar Avrupa maçı oynuyor, lig maçı oynuyor ve bir de ZTK maçları oynuyor. Ama dilleri dışarıda, yerlerde süründüklerini, haplanmış gibi gezdiklerini hiç görmedim. Var mı gören bana biri anlatsın.

Kısacası; teknik, taktik ve donanım olarak yetersizliklerini görmesi gereken bir teknik ekibimiz var. Yorgunluk diye bir bahanenin profesyonel hayatta olmaması gerektiğini düşünüyorum. Sizin işiniz ve aldığınız mega paralar, bunu gerektiriyor. Yani sürekli işleyen bir makine gibi olmanızı gerektiriyor...

HOPA'LI TS'Lİ
05.03.2019, 12:06
Toure
Hosseini
Amiri
İbanez
Batuhan

Sezon sonu bunlardan kurtulmalıyız.

artvints
05.03.2019, 12:11
maçları yatarak bitirmeye çalışan bir takımın sahada olmaması lazım. böyle olacağına solbekte faruk, merkezde kerem, kanatta behlül'ü görmek isterim. takıma yeni kanlar gerekli.

ligin ikinci yarısı başladığından beri işlemeyen bir düzenin sürekli sahaya sürüldüğünü görüyoruz. takım bu düzende birlikte oynamıyor, kısa yollardan sonuca gitmeye çalışıyor. bir gol atıp geriye yaslanıyor, baskı yediğinde pas yapmayı bırakıp ileri vuruyor. topu alan üç dört kere dokunmadan topu ayağından çıkaramıyor. bunun yorgunlukla ilgisi yok, geri kalmış bir futbol oynuyoruz.

HOPA'LI TS'Lİ
05.03.2019, 13:16
https://pbs.twimg.com/media/D01TGZjWkAEp0a7.jpg

Seni yaradana kurban

Sadettin_
05.03.2019, 13:23
akhisar havlu atmıs durumda .
Gurur yapacakları maç bu mac değil .
kazanırız

HOPA'LI TS'Lİ
05.03.2019, 13:37
Akhisar ve Erzurum düşer
Ümraniye ve Kasımpaşa maçındaki özgüven eksikliği bu maça yansımazsa ve oyuncular sahada 95 dak. kalacak dermanı bulursa kazanırız.

tristram
05.03.2019, 14:26
akhisar havlu atmıs durumda .
Gurur yapacakları maç bu mac değil .
kazanırız

dun aldiklari sonuc ile birak havlu atmayi 1-2 mac daha alirlarsa kumeden kurtulma sanslari bile var..umraniye ve kasimpasa karsisinda oynadigimiz oyunu oynarsak akhisar zorlanmadan maci alir..
bizim takimda anlasilmayacak sekilde bir bosvermislik var.herkes takim icin cok yorgun falan diyor ama yorgunluktan ziyade takim kafasinda ligi bitirdi..
allahtan ligin ilk yarisina toplanan puanlar vardi yoksa bu haftalarda 30'un altinda puanimiz olsa bu sene sonunu getiremezdik..ligin ikinci yarisinda su ana kadar en az puan toplayan 3-5 takimdan biriyiz..

keske bu sene bir sekilde kendimizi avrupaya atabilsek ama son haftalardaki gidisat ilk 5 mucize gibi duruyor..

seçuk
05.03.2019, 14:30
dun aldiklari sonuc ile birak havlu atmayi 1-2 mac daha alirlarsa kumeden kurtulma sanslari bile var..umraniye ve kasimpasa karsisinda oynadigimiz oyunu oynarsak akhisar zorlanmadan maci alir..
bizim takimda anlasilmayacak sekilde bir bosvermislik var.herkes takim icin cok yorgun falan diyor ama yorgunluktan ziyade takim kafasinda ligi bitirdi..
allahtan ligin ilk yarisina toplanan puanlar vardi yoksa bu haftalarda 30'un altinda puanimiz olsa bu sene sonunu getiremezdik..ligin ikinci yarisinda su ana kadar en az puan toplayan 3-5 takimdan biriyiz..

keske bu sene bir sekilde kendimizi avrupaya atabilsek ama son haftalardaki gidisat ilk 5 mucize gibi duruyor..

Bu durumu nedendir bilmiyorum son 2-3 sezondur yaşıyoruz. Ligin sonuna doğru bir motivasyon kaybı yaşanıyor. Umarım bu yıl öyle olmaz yoksa yine avrupa treni kaçacak gibi.

HOPA'LI TS'Lİ
05.03.2019, 14:36
Bu durumu nedendir bilmiyorum son 2-3 sezondur yaşıyoruz. Ligin sonuna doğru bir motivasyon kaybı yaşanıyor. Umarım bu yıl öyle olmaz yoksa yine avrupa treni kaçacak gibi.

Kupadan elenmek takımın kimyasını bozmuş.

oflubektas
05.03.2019, 14:45
Genel kanı olumsuz yönde.

O zeman kazanıyoruz :)

HOPA'LI TS'Lİ
05.03.2019, 15:56
Maç 16.00'da
Bundan sonra taraftar sayısı düşer.

Mehmet Fatih Silik
05.03.2019, 16:21
Zeki'den sov bekliyorum.

İ. SARAL
05.03.2019, 16:38
Büyük ihtimalle stattayım. Maç bizim rahat olun.

HOPA'LI TS'Lİ
05.03.2019, 16:44
Büyük ihtimalle stattayım. Maç bizim rahat olun.

Heves mi kaldı
Bari 3.olsak
Sezonu erken açmamak için ne kadar az ön eleme oynarsak kardır.
Son 2 maç umutlarımızı kırdı açıkçası, 4.lük bile garanti değil

61Firtinasi61
05.03.2019, 17:53
Bari su iki maci 3´er Puan alsak iyi olaca.
Trabzonspor - Akhisar = 3 Puan
Erzurumspor - Trabzonspor = 3 Puan
+++++++++++++++++++++++

Böyle bitirsek Ligi süper olur.....

Trabzonspor - Antalyaspor = 1 Puan
Bursaspor - Trabzonspor = 1 Puan
Trabzonspor - Malatya = 3 Puan (zor)
fenev - Trabzonspor = 1 puan (zor)
Trabzonspor - Kayserispor = 3 Puan
Konyaspor - Trabzonspor = 1 Puan
Trabzonspor - Besiktas = 3 Puan (zor)
Rizespor - Trabzonspor = 3 Puan

22 Puan alsak ve su anki Puan durumuza eklesek 37Puan = 59 Puan eder.
Insallah ilk 4 gireriz....

pReN@_61
05.03.2019, 19:25
0-0

nakzo
05.03.2019, 19:45
2_1 veya 3-2 zorlanarak kazanırız.Ondan sonraki hafta deplasmanda kimle oynuyorsak onada yeniliriz.

Bilal Karadeniz
05.03.2019, 21:23
İlk yarıdaki maçlara göre şuana kadar 2 puan az toplamısiz. Bu maçı mutlaka kazanmaliyiz. Yoksa 4. Lukte riske girecektir.

kayseriliyiz
05.03.2019, 21:35
Oyuncular sezonu bitirmis kafalarinda anlasilan .
Kaybederiz rahat sekilde.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

batugol
05.03.2019, 22:15
Son 2 maça bakınca 3 gol atmadan kazananilamayacak maç
Inşallah yanılırım

Sefa Alış
05.03.2019, 22:46
Maçların özellikle 2.yarıları ileride top tutamıyoruz, hücum hattı çöküyor. Abdulkadir Ömür'ün yokluğu da etkiledi. Hem ileri hatta alternatifsiz kaldık hem de ileriye top taşıyan oyun yapısından mahrum kaldık. Kötü halinde bile bu temel görevleri yerine getiriyordu.

Bilal Karadeniz
06.03.2019, 00:22
Resmen öne geçtiğimiz macda bile her an gol yiyeceğimiz hissi var rakip kim olursa olsun. Düşünün siz gerisini

Bilal Karadeniz
06.03.2019, 00:23
Yusuf kötü mü oynuyor çıkart oyundan rodallega köyümü oynatma zaten surda kalmış 10 maçı istediği kadar trip atsın.

Bilal Karadeniz
06.03.2019, 00:27
Avrupa kupalarında göster kendini yetiyor o an tüm dünya görüyor seni. Şuan herkes tadici konuşuyor

Mehmet Sarigül
06.03.2019, 00:58
Özellikle iki stoper transferi tam bir fiyasko!!!

Düşünün ki, bu takima iki stoper transferi yapiliyor ve bu iki yeni stoper, senin U21 takimdaki (Lig tecrübesi olmayan) stoperin alt seviyesinde!...
Hava hakimiyeti yok! Rakibe göre doğru pozisyon almak yok! Kademe anlayişi yok! Top oyuna sokmak, oyun kurmak hiç yok!!!

Bu kadar kolay gol pozisyonu veren bir takimin maç kazanmasi çok zor, olay o zaman ŞANSA ve BIREYSEL PERFORMANSA kaliyor...bir de özellikle genç futbolcularin ÖZ GÜVENI de kaybolursa (Yusuf, Hüseyin ve A. Ömür gibi), işte o zaman dünkü gibi 2-0 öne geçsek bile maçlari tutamiyoruz.

TSemih61
06.03.2019, 01:26
Özellikle iki stoper transferi tam bir fiyasko!!!

Düşünün ki, bu takima iki stoper transferi yapiliyor ve bu iki yeni stoper, senin U21 takimdaki (Lig tecrübesi olmayan) stoperin alt seviyesinde!...
Hava hakimiyeti yok! Rakibe göre doğru pozisyon almak yok! Kademe anlayişi yok! Top oyuna sokmak, oyun kurmak hiç yok!!!

Bu kadar kolay gol pozisyonu veren bir takimin maç kazanmasi çok zor, olay o zaman ŞANSA ve BIREYSEL PERFORMANSA kaliyor...bir de özellikle genç futbolcularin ÖZ GÜVENI de kaybolursa (Yusuf, Hüseyin ve A. Ömür gibi), işte o zaman dünkü gibi 2-0 öne geçsek bile maçlari tutamiyoruz.
Direkt stoperlere yüklenmek doğru değil bence. Aynı stoperlere ligin ilk yarısında övgüler diziliyordu.

Bir takım 45 dakika baskı yerse o stoperler illa ki hata yapar. Hani takım azıcık dirençli olsa stoperler yine de sırıtmaz ama gerçekten takım olarak çok kötü savunma yapıyoruz. Rakibi çok rahat oynatıyoruz. Mesela kanatlardan yapılan ortalarda sıkıntı yaşıyoruz burada stoperlerin yapabileceği bir şey yok. Hem beklerimizin defansif özelliklerinin kötü olması hem de kanatta oynayan hücum oyuncularının savunma özelliklerinin gelişmemiş olması takımı zorda bırakıyor. Hele sağ tarafta daha önce Abdülkadir şimdi de Ekuban savunmaya çok az yardım ediyor. Ortasahamıza değinmiyorum bile resmen buyur ediyorlar rakibi. Her takım iki tane sağlam defans yapan ortasaha ile oynarken bizde bu rakam 0.

Velhasıl stoperlerimiz muhteşem değiller ama gömülecek kadar da kötü değiller. Bu lig için yeterliler. Asıl irdelememiz gereken takım savunmamız onu halledersek stoperler işlerini daha rahat yaparlar.

Mehmet Sarigül
06.03.2019, 02:00
Bu takimin topu rakibe birakip, defansif durmasi mümkün değil!!!
Ortasahadaki futbolcu karakterleri ve mevcut defans dörtlüsü ile gol yemesi de kaçinilmaz.

Onun için oyun kontrolünü (mümkün oldukca) elinde tutmak zorunda...

Bakalim Ünal Karaman, Rodallega ve Ekuban'i ayni anda ilk 11'de oynatarak oyunu kontrol edemeyeceğini ne zaman anlayacak!?

Mehmet Sarigül
06.03.2019, 02:52
Stoperlerimiz çok kötü, renkdaşim...Kasimpaşa'nin ilk golünde kolektif uykuya giren Toure ve Hosseini kötüler.
Topu oyuna sokmalarini birak, basit bir uzun hava topunda nasil duracaklarini bile bilmiyorlar.
Toure'nin sürekli adamini kaçirmasini, tuhaf tuhaf el kol hareketleri yaparken, pozisyonunu kaybetmesini...Hosseini'nin sirti dönük rakibine cezasahasi içinde gereksiz yüklenmesini sende görüyorsundur. Elbette takimin kolektif defans yapma konusundaki önemli eksikliklerini biliyoruz. Takim olarak alan daraltamiyoruz, ortasahadaki futbolcular göstermelik defans yapiyorlar. Kaçak dövüşüyorlar...Daha doğrusu, takimin genel bir oyun disiplin sorunu var. Hem ofansif oyunda, hem de defansif oyunda...

Uğur KÜÇÜK
06.03.2019, 10:54
Ugurcan
Kamil Huseyin Hosseini Novak
Sosa Parmak
Amiri Yusuf Nwakaeme
Rodellaga

Haftalardir bu kadroyu cikartmamakta israr ettin hocam. Haftalardir Ekuban'i da kanat oynatarak taraftar nezdinde kotu bir futbolcu yaptin.

Bu hata bize cok pahaliya mal oldu. Gercekten de bu moralle kalan haftalarda isimiz zor.

Olcay Sahan da affedilmis. Artik kalan 10 haftada faydalanmak sart. Ekuban ne zaman santraforda oynamaya baslarsa, o zaman yedekten girip bu takima katki saglamaya devam eder.

Ozan Yılmaz
06.03.2019, 11:56
Akhisarspor'da kaleci Fatih Öztürk'ün ardından Josue de kadro dışı bırakıldı.

Erkan A.
06.03.2019, 12:25
Akhisarspor'da kaleci Fatih Öztürk'ün ardından Josue de kadro dışı bırakıldı.

cok güzel bir haber bu kaleci fatih önemli degilde josue olayi cok iyi olmus bizim icin ..
az evel ünal hocamizin basin toplantisini izledim gercekten ünal hocaya trabzon medyasi cok haksizlik ediyor izlerken gözlerim doldu ..
kupa maci olsun kasimpasa olsun bende cok kizgindim fakat hocamizin elindeki kadroya bakiyorum gercekten daha ne yapsin bu oyuncu grubuyla ünal hoca antroman ediyor gercekleri kendisi biliyor yusuf yazici bile igne ile oynuyormus elestirdigimiz abdulkadir ömür bile ayagindan rahatsizmis bu sikintili kadroyla daha ne yapsaydi cogu kalitesiz oyunculara futbolu yeniden ögretemiyorsun bir yerlere nasil geldiysler gelmisler artik sadece motive olarak trabzonsporun büyüklügünü anlatirsin motive edersin böyle basari beklersin ünal hocanin görevi gercekten cok zor bügün basin toplantisini izlerken gercekten cok üzüldüm kendisine ve böyle bir kadroyla ligde 4 siradasin ..
ersun yanalin kadrosuna bakin bizdeyken veya rizanin birde ünal hocaya bakin ünal hocada bizden biri bunuda es gecmeyelim yerel medyamiz gercekten cok geride kalmis ben sahsen birileri derken trabzonspor istanbula tasinsin diye cok sasiriyor ve kiziyordum fakat yillar sonra böyle bir basin toplantisi izledim ünal da bizden biri oldugu icin cok üzüldüm kendisine bu yüzden gercekten trabzonsporumuz trabzon sehrinden baska yerde antromanlara ciksa maclarini oynasa belki her yil sampion olurdu ..böyle bir ortamda kafa rahat nasil calisiyor bunlar Allah hepimize akil fikir versin en önemlisi sabir versin ..böyle yerel medyasi olan bi sehrin ligde 4 sirada olmasi gercekten cok büyük bir mucize ve bir hocanin basarisidir böyle kadroda elinde varsa kimse kusura bakmasin ünal karaman benim gözümde bu durumlarda süperligin en iyi hocasidir önümüzdeki sezon transferlerle birlikte bunu ispatlayacaktir ...

murat3861
06.03.2019, 12:38
cok güzel bir haber bu kaleci fatih önemli degilde josue olayi cok iyi olmus bizim icin ..
az evel ünal hocamizin basin toplantisini izledim gercekten ünal hocaya trabzon medyasi cok haksizlik ediyor izlerken gözlerim doldu ..
kupa maci olsun kasimpasa olsun bende cok kizgindim fakat hocamizin elindeki kadroya bakiyorum gercekten daha ne yapsin bu oyuncu grubuyla ünal hoca antroman ediyor gercekleri kendisi biliyor yusuf yazici bile igne ile oynuyormus elestirdigimiz abdulkadir ömür bile ayagindan rahatsizmis bu sikintili kadroyla daha ne yapsaydi cogu kalitesiz oyunculara futbolu yeniden ögretemiyorsun bir yerlere nasil geldiysler gelmisler artik sadece motive olarak trabzonsporun büyüklügünü anlatirsin motive edersin böyle basari beklersin ünal hocanin görevi gercekten cok zor bügün basin toplantisini izlerken gercekten cok üzüldüm kendisine ve böyle bir kadroyla ligde 4 siradasin ..
ersun yanalin kadrosuna bakin bizdeyken veya rizanin birde ünal hocaya bakin ünal hocada bizden biri bunuda es gecmeyelim yerel medyamiz gercekten cok geride kalmis ben sahsen birileri derken trabzonspor istanbula tasinsin diye cok sasiriyor ve kiziyordum fakat yillar sonra böyle bir basin toplantisi izledim ünal da bizden biri oldugu icin cok üzüldüm kendisine bu yüzden gercekten trabzonsporumuz trabzon sehrinden baska yerde antromanlara ciksa maclarini oynasa belki her yil sampion olurdu ..böyle bir ortamda kafa rahat nasil calisiyor bunlar Allah hepimize akil fikir versin en önemlisi sabir versin ..böyle yerel medyasi olan bi sehrin ligde 4 sirada olmasi gercekten cok büyük bir mucize ve bir hocanin basarisidir böyle kadroda elinde varsa kimse kusura bakmasin ünal karaman benim gözümde bu durumlarda süperligin en iyi hocasidir önümüzdeki sezon transferlerle birlikte bunu ispatlayacaktir ...Aynı şeyleri bende hissettim renktaş, Ünal hocamıza sahip çıkmamız lazım. Elindeki kadroya göre bence çok başarılıdır Ünal hoca.

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Harun-61
06.03.2019, 12:48
Aynı şeyleri bende hissettim renktaş, Ünal hocamıza sahip çıkmamız lazım. Elindeki kadroya göre bence çok başarılıdır Ünal hoca.

Yerel Basina cakmis Hoca :)

16837

murat3861
06.03.2019, 13:00
Yerel Basina cakmis Hoca :)

16837Trabzonlu değilim ama 4 yıl yaşadım renktaş. maalesef Ünal hoca gibi değerlerimizi bu şekilde yıpratmamalıyız.

Erkan A.
06.03.2019, 13:45
Aynı şeyleri bende hissettim renktaş, Ünal hocamıza sahip çıkmamız lazım. Elindeki kadroya göre bence çok başarılıdır Ünal hoca.

hocam akhisar macindan önce kesinlikle ünal hoca icin birseyler yapmak gerekiyor taraftar olarak ..ünal hocanin cok yiprandigini gördüm hocaya motivation lazim bunu yaptiktan sonrada sezon sonuna kadar hic degilse rahat birakmak gerek bu kadroyu hocayi artik ... akhisara yenilelim yenelim bu saaten sonra hic fark etmiyor kadromuz budur sezon sonuna kadar bunlarla idare etmek mecburiyetindeyiz ..sezon sonunda transfer yapilir kadro kalite kazanir yola devam edilir , sezon sonunda transfer yapilmaz 1461trabzondaki genclere güvenin derseler iste o zaman her elestiriyi hak ediyorlar 1461trabzon takimi ücüncü ligden düsmeme mücadelesi veriyor ...taraftarlarimizdan trabzonda yasayan hemserilerimizden tek ricam suanki takimi kadroyu hocayi rahat birakmalari bu konuda yerel medyaya cok is düsüyor .

murat3861
06.03.2019, 13:48
hocam akhisar macindan önce kesinlikle ünal hoca icin birseyler yapmak gerekiyor taraftar olarak ..ünal hocanin cok yiprandigini gördüm hocaya motivation lazim bunu yaptiktan sonrada sezon sonuna kadar hic degilse rahat birakmak gerek bu kadroyu hocayi artik ... akhisara yenilelim yenelim bu saaten sonra hic fark etmiyor kadromuz budur sezon sonuna kadar bunlarla idare etmek mecburiyetindeyiz ..sezon sonunda transfer yapilir kadro kalite kazanir yola devam edilir , sezon sonunda transfer yapilmaz 1461trabzondaki genclere güvenin derseler iste o zaman her elestiriyi hak ediyorlar 1461trabzon takimi ücüncü ligden düsmeme mücadelesi veriyor ...taraftarlarimizdan trabzonda yasayan hemserilerimizden tek ricam suanki takimi kadroyu hocayi rahat birakmalari bu konuda yerel medyaya cok is düsüyor .Çok güzel düşünmüşsünüz, bencede Ünal hocayı motive etmek için taraftarlar birşeyler yapmalı. en azından rahat bırakıp desteklemeliyiz.

Mert Oğuzlu61
06.03.2019, 15:20
Çok güzel düşünmüşsünüz, bencede Ünal hocayı motive etmek için taraftarlar birşeyler yapmalı. en azından rahat bırakıp desteklemeliyiz.

Ayda 150-200 bin TL kazanan insanların ruh halinde sıkıntı yoksa, ölüm haricinde bu hayatta hiçbir durum karşısında kolay kolay moralleri bozulmaz, asıl morali bozulan ve motive edilmesi gerekenler taraftardır. Taraftara da en acilinden galibiyet hediye edilmelidir, Akhisar maçını çıkıp kazansınlar affettirsinler.

İstifa etsin diye ciddi bir tepki yok, gergin olmayı gerektirecek durum yok. Tek yapması gereken takımı motive edip maç kazandırmak. Önce çıkıp 3. sıraya yükseleceğiz diye takımla konuşma yapsın hedef çizsin. Kadro böyle eksik, kadro şöyle eksik demenin kimseye faydası yok zararı var. Böyle konuşunca asıl bizim moralimiz bozuluyor.

Sefaenes
06.03.2019, 17:47
icimizde okadar ormandır varki şikebahçe lilerden daha tehlikeli. Sırf Trabzonspor yenilsin ve eleştireyim tayfa var başkana ve hocaya saydırırlar ama yardıma gel dendimi 1 kuruş vermez bunlar. Bu maçı da yenilersek o grup yin3 gelir buraya

BlackPanther
06.03.2019, 19:32
2-3 farklı yeniliriz.

ünal hoca, bu sefer de orta sahanın merkezinde sadece sosa ile başlar direkt. 60 gibi onu da çıkarıp komple boş bırakır merkezi.
sonra da stres, yorgunluk, bize yakışmadı vs diye zırvalar.

Bence Ünal Hoca Sosanın yanında Kanteye şans verir.

Vkgz
06.03.2019, 20:09
Umarım en azından içerideki maçlarda kipirdaniriz . 2. Yarı durum çok iç açıcı değil

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
06.03.2019, 23:21
................uğurcan
kamil....hüseyin..toure....novak
...........parmak...vahid
..yusuf........sosa..........tony
................ekuban

yusuf biraz bek kovalasın ceza olarak. olmazsa vahid'i oraya atar toparlarız. merkezde güçlü başlayalım.

asilhamsi
07.03.2019, 08:06
................uğurcan
................ekuban

yusuf biraz bek kovalasın ceza olarak. olmazsa vahid'i oraya atar toparlarız. merkezde güçlü başlayalım.

Amiri ile yusuf yer değiştirirse olması gereken kadro.

Yeter artıl elli maçtır ekubanı kanatta oynatıyoruz.
En önemli hücum silahını kendi elimizle bitiriyoruz.

Tamam hamle şansı yok ama elindeki kadrodan azami verim aldıgını kimse söyleyemez hocanın.

Senin elinde sosa,yusuf,tony,ekuban gibi A kalite adamlar var. Elalem sezon basından beri 3-4 gol atmıs forvet ile debeleniyor.

Bizim begenmediğimiz hugo 12 gol attı. Surekli sucu eksikliklere ve basına atarak bir yere varamayız.

Biraz da kendi yaptıgı hatalara bakmalı.

15 alt yapı oyuncusu cıktı diye artistlik yapıyoruz peki kac tanesi süre aldı?

Ayrıca gerekirse taktik değiştir.Elindeki malzemeye göre taktik bul.

Senin kadron zayıfta karşıdaki kadrodaki adamlar A kalite değil. Bu kadar arabesk yaşamak birşey katmaz bize.

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2019, 09:26
3.LÜK İÇİN SALDIR TRABZON'UM
1 haftada oynadığın son 2 maç bizi çok üzdü
Kalan son 10 maçta topla max puanları
Nwakaemeyi izlemeye doyamıyorum, tank gibi yara yara gidiyor

AYYILDIZ
07.03.2019, 11:15
Ligi 4. Bitirmek için çok önemli bir maç. Yeneriz diye düşünüyorum.

Gurpas
07.03.2019, 11:21
Olcay'la anlaşılmış.

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2019, 11:33
Olcay'la anlaşılmış.

Çok iyi haber
Onca sakat oyuncu varken geç kalınmış bir karar

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2019, 11:36
Ligi 4. Bitirmek için çok önemli bir maç. Yeneriz diye düşünüyorum.

Efsane Trabzonspor'umuzun şampiyon olması veya kupası alması dışındaki sonuçlar başarı sayılmaz ancak bu yıl yaşadığımız onca sıkıntıyı düşünürsek 3. veya 4.bitirmek teselli olur.

Seri yakalayabilirsek neden 3.olmayalım

BJK bize geldiğinde en fazla 3 puan geride olsak yenersek başarabiliriz

Murat Keçeci
07.03.2019, 11:59
Avrupa yolunda önemli maçlar oynuyoruz özellikle iç saha da puan kaybı yapmamalıyız.

Son haftaki puan kaybından sonra çok fazla karamsar hava oluşturuldu bu çok yanlış bir durum hâlâ avrupa bileti için en şanslı takımlardan biriyiz üzerimizdeki olumsuz havayı dağıtıp yeniden çıkışa geçmeliyiz.

Ünal hoca genel olarak başarılı bir sezon geçiriyor sadece maç içindeki bazı küçük ayrıntılara takılı kalmadan büyük resme bakıp yorum yapmalıyız.Örneğin takım pas isabeti konusunda geçen yıllarda yüzde 78 ortalama falan ile oynuyordu bu sezon bu rakam yüzde 80 nin altına düşmüyor hemde kadro olarak daha dar ve fakir bir kulübe ile bunu yapıyor.Taktik hatalara gelirsek hangi t.direktör gelirse gelsin bu konuda eleştiri olacak çünkü herkesin bir fikri var dolayısıyla eleştiri de olacak Ünal hocanın daha sâkin daha sağduyulu hareket etmesi lazım böyle ufak baskılarda kontrolü kaybetmemeli dünkü görüntüsü hoş değildi gergin bir hâli vardı çevresine her koşulda pozitif elektrik vermeli.Nasıl ki gelecek vaad eden futbolcular için her hata bir ders ise aynı şey gelecek vaad eden hoca Ünal içinde geçerli oda böyle durumlarda daha güçlü görüntü vermeyi öğrenecek.Futbolcular hocanın yansımasıdır sen gergin görünürsen oyuncu da gergin olur,irade kontrolünü daha iyi yapmalı,ani sinirlenmelerini ne kadar iyi kontrol ederse o kadar başarılı olur.

Avrupa iddiamız hâlâ çok yüksek üçüncülük dördüncülük hatta duruma göre beşinci olan bile gidebilir sezon başı hedefimiz avrupa biletini almaktı ve bu konuda hâlâ öndeyiz.En ufak karamsarlıkta çorap söküğü gibi dağılma huyumuzu bırakmalıyız büyük camialar daha güçlü görüntü vermeli.Bizde bunu başaracak kadar büyük bir camiayız.

ANAOKULU TERK
07.03.2019, 12:31
olcay için geç kalınmış bir kararmış .

geçin bu ayakları !

denilen miktara eşşek gibi düştü mü ? düştü .
bin beş yüz olan havası indirildi mi ? indirildi .
bırak burnundan kıl aldırmayı , burnundaki amele sümüğü bile alındı mı ? alındı .

ama ben yine de yönetimi hatalı buluyorum .

ne affediyorsun ? bu işlerde duygusallığa gerek yok .
acırsan acınacak hale düşersin .
bırak çürüsün yan sahada . ne bok yerse yesin .
zaten 9 hafta kalmış . bu saatten sonra ne uzarsın , ne kısalırsın .
sene sonu zaten şutlayacağın adama bu kadar duyar kasmanın anlamı ne ?

kulübe atar yaparken bize mi sordu ?
kelepçe mi taktık arkadaşa , bizde kal diye ?
kendi çaldı , kendi oynadı .

şemsiye içeriye doğru sonuna kadar açılmış zaten .
bir de bunun gibilerin kahrını mı çekeceğiz ?

sal gitsin . tohumuna para mı verdik ?

amasya'nın bardağı , biri olmazsa biri daha !

My
07.03.2019, 12:35
................uğurcan
................ekuban

yusuf biraz bek kovalasın ceza olarak. olmazsa vahid'i oraya atar toparlarız. merkezde güçlü başlayalım.Olcay takıma geri dönmüş. Ya bu şekilde ya da Olcay oynayacaksa sağda... kadro bu olmalı.

Fatih Öztürk
07.03.2019, 12:50
Öyle firsatlar tepiyoruz ki yetti gari.
Şu maçi alıp Avrupayi percinleyin.

Ozan Yılmaz
07.03.2019, 12:56
Spor Toto Süper Lig'de 25. haftanın hakemleri belli oldu:

Trabzonspor-Akhisarspor: Yaşar Kemal Uğurlu

Kemal Öztel
07.03.2019, 13:13
Tek forvetli sisteme dönelim artik sag kanatta Abdülkadir gelene kadar Amiri oynasin, Olcay da döndü o da sağ kanadı yedekler. Ekuban 70'te patlayıcı güç olarak Hugo'nun yerine girer, kendi mevkisinde oynar..

seçuk
07.03.2019, 13:21
Uğurcan-K. Ahmet- Hüseyin-Toure-Novak-A.Parmak-Sosa-Yusuf-Olcay-Nwakame-Rodallega

K.Ahmet eğer hazırsa elimizdeki tek sağ bek olarak kullanılmalı.
Stoperde Hüseyniden ise Toure'yi tercih ederim.
Olcay eğer hazırsa sağ açıkta etkili olabilir.
Ekuban kenarda işler kötü giderse kullanılabilecek koz olarak tutulmalı.
Hocanın çıkarabileceği en iyi kadro bu şekilde bana göre.

gurur6134
07.03.2019, 13:44
Olcay ve ekuban hamle oyuncusu olarak kullanilmali cok daha yararli olurlar..amiri olcay hugo ekuban degisiklikleri duruma gore umarim istahli doner olcay da katki saglar takima..

Uğur KÜÇÜK
07.03.2019, 13:48
Hala muhtemel kadrolarda Zargo denen adami goruyorum.

Bu Zargo kadar stoperde oynayacak adam Bmn forum ahalisi icinden bile cok rahat cikar.

Adamda rakibi marke etmek yok.
Adamda rakibe golge markaji yok.
Adamda hava topuna cikip bir tane pozisyona vurma veya rakibi bozma yok.
Adamda tek bir ozellik varsa, o da topu olumlu oyuna sokmak.

Sezon sonu insallah gonderilir. Yok gonderilemezse de, seneye ancak 4. Stoper olur ve olmali.

Haftalardir ayni kadroyu yaziyorum, yine yazacagim.

_________________Ugurcan_______________

Kamil____Huseyin____Hosseini____Novak

__________Sosa_______Parmak___________

Amiri____________Yusuf_______Nwakaeme

_________________Rodellaga______________

Amiri orta ikiliye yardim ederek bir nebze defansif sikintimizi cozebilir.

Ekuban yedekten patlayici guc olarak girerek, macta sikintili bir durumdaysak takima avantaj saglayabilir.

Yusuf gecen mactaki performansina devam ederse ( Ekuban ile beraber Pasa macini veren muhtesem ikili ) dakika 45 bile olsa kenara gelmeli.

Kadroda defo cok, bu moralle kazanmak kolay degil.

İ. SARAL
07.03.2019, 13:55
Ne kadar bilet satılmış?

Erkan A.
07.03.2019, 13:59
renktaslarim olcay antromana katildi umarim hazirdir ..
olcay varken amiriyi ilk onbire oynayamaz amiri süperligde büyük takimlarda oynayamaz daha kac mac deneyecegiz adamin kapasitesi bu kadar amiriyi begenenlere sasiriyorum ..
olcay sahan bu kadar cok eksik bir kadroda mutlaka her mac ilk onbirde oynar ..
olcay sahan almanyada ön libero oynamis suanki kadromuzda ayagi düzgün olan güven veren tek oyuncu olcay sahandir ön libero icin ..
benim ilk onbirim bu sekilde olur ....UGURCAN - KAMIL - ZARGO - HÜSEYIN - NOVAK - - - OLCAYSAHAN - SOSA - YUSUF - - - ABDULKADIRPARMAK - ANTHONY - - -EKUBAN .

rodalega yedege cekilmeli .. üste yazdigim kadro akhisari perisan eder cok farkli kazanacagimizi düsünüyorum olcayin takima katilmasi üst düzey moral verecektir kadroya umarim kendini gösterir mukavelesini uzatir futbolu trabzonsporda birakir hatasiz kul olmaz yanlis yaptiysa akli basina gelmistir artik bizede af etmek düser hosgeldin olcay sahan

Uğur KÜÇÜK
07.03.2019, 14:02
Bu arada macin hakemi Yasar Kemal Ugurlu ( gudubet herif ) olmus.
Son yillarda ic sahada Alanya'ya 4 - 3, Akhisar'a 6 - 1 yenildigimiz maclarin hakemi de bu elemandi.

Ve ne hikmetse hep dagilma maclarimizi yoneten adam bu.
Artik bu atamalarda kasit ariyorum.

Icimde kotu bir his var.

Akhisar'in son Alanya galibiyeti kadrosu, kucuk Trabzonspor.

Zeki'li, Kadir Keles'li, Caner Osmanpasa'li kadro hem hocaya hem de yonetime bu macta da buyuk darbe vurabilir.

Uğur KÜÇÜK
07.03.2019, 14:07
Olcay'in futbolculugunu begenmem. Takim oyununa katkisi iyidir ama hazir olma imkani yok.
Neredeyse 2 aydir takimla beraber antrenman yapmayan adamdan ilk macta sahaya atip katki da alamazsin.

Bu macta da son 10 dakika skor lehimize ise oyunu tutmasi icin sahaya atilir maximum.

Erzurumspor macindan sonraki milli arada ( 2 hafta milli maclar, 1 hafta da yerel secimler yuzunden toplam 3 hafta ara verilecek lige ) hazir olur ancak.

Amiri, Ekuban, Toure ancak hamle oyuncusu olur.

Rodellaga son mac kotu olsa da yedegi Ekuban ise bu takimda her mac ilk 11 oynar.

Amiri de mecburiyetten ilk 11 oynamali bu hafta.

UĞUR DURTAŞ
07.03.2019, 14:26
H) YAŞAR KEMAL UĞURLU (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20554)
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19341)
(Y) CANDAŞ ELBİL (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20876)
(D) TUGAY KAAN NUMANOĞLU (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1091799)

Uğur Ö.
07.03.2019, 14:33
Aynı hakemler dönüp dolaşıyor sanki.

artvints
07.03.2019, 14:46
yaşar o kadar sıkıntılı bir hakem değil. antalya maçında vermediği penaltıyı ben de vermezdim ilk görüşte, burak'a müdahale var ama attı kendini yere. var da uyarmayınca hakem ne yapsın?

UĞUR DURTAŞ
07.03.2019, 15:05
Bu arada macin hakemi Yasar Kemal Ugurlu ( gudubet herif ) olmus.
Son yillarda ic sahada Alanya'ya 4 - 3, Akhisar'a 6 - 1 yenildigimiz maclarin hakemi de bu elemandi.

Ve ne hikmetse hep dagilma maclarimizi yoneten adam bu.
Artik bu atamalarda kasit ariyorum.

Icimde kotu bir his var.

Akhisar'in son Alanya galibiyeti kadrosu, kucuk Trabzonspor.

Zeki'li, Kadir Keles'li, Caner Osmanpasa'li kadro hem hocaya hem de yonetime bu macta da buyuk darbe vurabilir.

**
Adaşım merhaba;

Geçen yıl sahamızda unutamayacağımız üzücü ve acı bir yenilgi almıştık.

bu maça Ankara'dan kızımla birlikte izlemeye gelmiştim.(kızımı seremoniye çıkarmıştım)

lütfen yanlış anlamanızı istemem lisanslı futbol oynamış biri olarak

bu maçta yaşar kemal uğurlu en son konuşulacak kişidir.

hatasız bir maç yönetmişti.

ayrıca 3-0 öndeyken 3-4 yenildiğimiz alanya maçının hakemi yaşar kemal uğur lu değil

alper ulusoy'du

Uğur KÜÇÜK
07.03.2019, 15:57
**
Adaşım merhaba;

Geçen yıl sahamızda unutamayacağımız üzücü ve acı bir yenilgi almıştık.

bu maça Ankara'dan kızımla birlikte izlemeye gelmiştim.(kızımı seremoniye çıkarmıştım)

lütfen yanlış anlamanızı istemem lisanslı futbol oynamış biri olarak

bu maçta yaşar kemal uğurlu en son konuşulacak kişidir.

hatasız bir maç yönetmişti.

ayrıca 3-0 öndeyken 3-4 yenildiğimiz alanya maçının hakemi yaşar kemal uğur lu değil

alper ulusoy'duEvet dogru bilgilendirdiginiz icin tesekkurler.
Simdi hatirladim ben de.

Hakeme kadar zaten sahada oyunumuzu duzeltmemiz lazim ilk once.
Son macta Ekuban'a yapilan hareket net penaltiydi ama hangimiz mac sonu Bulent Yildirim veya Var hakemi Cuneyt Cakir'i sucladik ?
Neredeyse hicbirimiz.
Cunku sahada agir bir yenilgiyi hakeden ve taraftarina futbol namina hicbirsey vermeyen bir Trabzonspor vardi.

Uzun lafin kisasi ben bu hakemin iyi niyetinden hep supheliyim. Sahada futbolcuyu irrite edecek kadar sinsi bir kisiligi oldugunu dusunuyorum.

Hatta Umit Ozturk bile ( Gs macinda bizi bile bile dogramasina ragmen ) bana bu kadar irrite bir hakem olarak gozukmedi bizim maclari yonetirken.

Bu adam bizim hangi macimizi yonetirse yonetsin, bu fikrim degismeyecek.

ffırtına
07.03.2019, 15:59
Olcay niye şimdi affedildi.. Kupadan elenmişsin artık ne kıymeti var ki.. Bizden bir yol olmaz .. Kupa maçı öncesi takımda oyuncu yokken oyuncu affedilmiyor kupadan elendikten sonra affediliyor bu saatten sonra kime yarar ha Olcaylı ha Olcaysız.. Ümraniye maçı sonrası da demiştim artık bu takımı desteklemiyorum diye.. Zengin olmak isteyen varsa gönül rahatlığıyla Akhisara basabilir. Bu maçtan alacağımız en iyi sonuç beraberlik olur onun içinde kaleci olağanüstü oynaması gerekir..

Şeref
07.03.2019, 16:16
hayırlısı olsun ınsallah kazanırız. ihtiyacımız var.

samway
07.03.2019, 18:21
Aynı hakemler dönüp dolaşıyor sanki.
O kadar cok hakkımızı yiyen hakem oldu ki veremiyorlar bizim maçlara haliyle aynışarı dönüp dolaşıyor başımızda

Çağatay96
07.03.2019, 21:59
>>>>>>>>>>>>>>Ünal Hoca >>>>> vs Ben
Stoper tandem >Hüseyin,Hosseini }} Hosseini,Zargo
Sağ açık >>>>> Ekuban }}}} Amiri
Orta Üçlü >>> Parmak,Sosa,Yusuf }} Parmak,Sosa,Yusuf
Forvet >> Rodallega }} Rodallega 60 a kadar

jairzinho
08.03.2019, 02:58
ilk 11 im

4-4-2

uğurcan

kamil--türkmen---macid---ibanez

yazıcı----sosa---parmak---novak

-------ekuban---envekame------

novak ın ekstra golcülüğünden daha fazla yararlanmak lazım.ibanez novak kanadı defansif ve hücum anlamında gayet iyi olur.bu sayede envekame yi daha fazla gole dönük oynatmış oluruz.gereksiz şekilde geri gelip yorulmaz.

sırtı dönük oynayabilen iki forvet ile verkaçlar üçgenler pas alışverişinde sıkıntı olmaz üçüncü bölgede.ayrıca bu iki arkadaş kanatlara açılıp pas istasyonuda olabilir gayet güzel.bu iki arkadaşı (envekame ,ekuban) çok fazla gerilere koşturmamak lazım.

kadroya şöyle uzaktan baktığımda gol atamama sıkıntısı olmaz.novak yazıcı ekuban ve envekame (yeni yerlerinde daha fazla etkili olacak)ve parmak.her an gol atma potansiyelindeki oyuncularımız.bu ilk 11 den ve bu dizilişten bol gol bekliyorum

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2019, 07:47
Yaşar Kemal UĞURSUZU vermişler.
ISLIĞA BOĞALIM HER OLUMSUZ KARARINDA
Umarım yine bir VAR kabusu yaşatmazlar bize
Normalde bu maçı alırız

freedomforever
08.03.2019, 11:07
Rüyamda 5-0 öne geçtik Jaja’nın golüyle.
Sonra son dakikada 2 gol yedik ve maç bitti.
Skor 4-2 veya 6-2 idi. Rüya işte.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CaptanBarbosa
08.03.2019, 11:28
ilk 11 im

4-4-2

uğurcan

kamil--türkmen---macid---ibanez

yazıcı----sosa---parmak---novak

-------ekuban---envekame------

novak ın ekstra golcülüğünden daha fazla yararlanmak lazım.ibanez novak kanadı defansif ve hücum anlamında gayet iyi olur.bu sayede envekame yi daha fazla gole dönük oynatmış oluruz.gereksiz şekilde geri gelip yorulmaz.

sırtı dönük oynayabilen iki forvet ile verkaçlar üçgenler pas alışverişinde sıkıntı olmaz üçüncü bölgede.ayrıca bu iki arkadaş kanatlara açılıp pas istasyonuda olabilir gayet güzel.bu iki arkadaşı (envekame ,ekuban) çok fazla gerilere koşturmamak lazım.

kadroya şöyle uzaktan baktığımda gol atamama sıkıntısı olmaz.novak yazıcı ekuban ve envekame (yeni yerlerinde daha fazla etkili olacak)ve parmak.her an gol atma potansiyelindeki oyuncularımız.bu ilk 11 den ve bu dizilişten bol gol bekliyorumNovak ve yazıcıyı kanatlara koyup 4-4-2 yaptığını sanan arkadaş.
Gözlerimi kör etme rica ediyorum sen kadro yapma. Hatta yorum bile yapmasan daha iyi.
Engellesem de alıntıdan görüyoruz bi şekilde görüyorum seni ve bu beni üzüyor. Trolluğü bir kenara bırak kendin ol.

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kadir
08.03.2019, 11:44
Yemişim kadrosunu taktiğini hocada takımda silkelensin ve vursun geçsin. Ligin sonuncusu takımla oynuyoruz, mazerete gerek yok!

Courage
08.03.2019, 12:17
Yemişim kadrosunu taktiğini hocada takımda silkelensin ve vursun geçsin. Ligin sonuncusu takımla oynuyoruz, mazerete gerek yok!

O kadar.

HOPA'LI TS'Lİ
08.03.2019, 12:21
Güzel, sıcak bir bahar ikindi vakti
GÜLDÜR YÜZÜMÜZÜ EFSANEM
Seri galibiyetlerin başlangıcı olsun
BJK Şenol GÜNEŞ olayından dolayı kan kaybedebilir, geçelim şunları

Dip.Ing.Mag.
08.03.2019, 13:54
macla ilgili tek öngörüm, Zeki Yavru'nun bize golü oldugu.

Uğur KÜÇÜK
08.03.2019, 18:36
macla ilgili tek öngörüm, Zeki Yavru'nun bize golü oldugu.Gayet olasi.
2 mactir Novak rezilleri oynuyor.
Ilk devre boyunca Basaksehirin yedek solbeki, Kasimpasinin yeni transferi Karem Hafiz bile Kasimpasa - Trabzonspor macinin ikinci yarisi oyuna girerek, asil mevkisi solbek olmasina ragmen sagbekte Hajradinovic ile beraber bizi perisan ettiler.

Zeki bu Karem Hafiz'den iyi bindirme yapar.

Takimin her yani sikintili bu ara.

Akhisar'da da sakatlik ve cezalilardan dolayi topcu kalmadi dogru duzgun ancak rahat kazaniriz veya kesin kazaniriz diyen 1 Allahin kulu yok yine.

Chikallesi sakat.
Manu cezali.
Josue kadrodisi.
Fatih Ozturk kadrodisi
Eray ve Miguel Lopes uzun sureli sakatliktan sonra 2 gundur idmana ciktilar. Buyuk ihtimalle ilk 11 oynamazlar.

Hatirladigim eksikleri bunlar Akhisarin. Belki daha da fazla vardir.

Ama yine de maci kazanirlarsa sasirmam.

Onlar icin tamam ya da devam maci bu musabaka.

Mollasalihoğlu
08.03.2019, 23:47
Eğer geçen maçtaki konsantrasyon eksikliği olmazsa rahat kazanırız.

O isteksizlikle zaten puan almamız başarıydı...

artvints
09.03.2019, 00:32
konya beşiktaş maçı berabere biterse kazandığımız halde tekrar iyi bir noktaya geliriz.

Harun-61
09.03.2019, 11:44
Umarim Ünal Hoca Ekuban-Rode ikilisinde israr etmez, biri sonra dan girmeli.

Soner Albayrak
09.03.2019, 11:56
2-0 öndeyken maçı bırakan bir takımımız var, her şey olabilir.

Şahsen mağlubiyet bekliyorum.

ersn.alparslan
09.03.2019, 11:58
Konuyla alakasiz ama bir sey soracagim. Huseyin Avni Akerin ismi trabzonda herhangi bir yerde var mi ?

Bayraktaroğlu
09.03.2019, 11:59
penaltıyla gol yemeyelim artık

Uğur KÜÇÜK
09.03.2019, 12:02
penaltıyla gol yemeyelim artıkBu stoperler varken daha cok yeriz boyle penalti gollerini.
Ligin duran toptan en fazla gol yiyen takimi ( 15 gol ) biziz.

Doğukan Uçan
09.03.2019, 12:28
alanya maçında izlediğim akhisar yenilmez hatta bugün %60 ağır favori

Ahmet Aksu
09.03.2019, 12:35
...................uğurcan................
kamil....hüseyin...toure......novak
.............parmak...sosa..............
olcay............yusuf..........nwareis
..................ekuban...................

abduş ve olcay dan başka o tarafta şu anlık alternatif yok. mecburen onu yazdım. zaten başkası da oynasa etkili olamıyor en azından olcay çabalar.
saçma şekilde hoca oraya ekubanı deniyor o da orada oynamıyor sürekli içeri giriyor kamil o kanatta tek kalıyor olcay olursa kamil de rahatlar.
ayrıca nwakame reis de rahatlar 1-2 atak da sağdan denersek. tüm pozisyonlarda reis olunca ikinci yarı yoruluyor. ekuban en uçta oynamalı roda yerinekupadan elendin ligde önemli maçlarda oynatmadığın olcayı şimdi affediyorsun şaka gibi :) gerçi olcay ile hocanın problemi olduğunu düşünmüyorum yönetimle sıkıntısı vardı diye tahmin ediyorum maaştan kaynaklı.

Uğur KÜÇÜK
09.03.2019, 13:01
Var Suat Arslanboga.
Avar Bahattin Simsek.

Emre Veli
09.03.2019, 13:15
bunları da yenemeyeceksek kapatıp gidelim ya. allah aşkına sürpriz olmasın artık.
tamam ligde her zaman durumlar karışabiliyor ancak rakip sonuncu, evimizdeyiz, söylemeye utanıyorum ama eksikleri de epey fazla. e bi zahmet 3 puan da alınsın yani bu durumda.

My
09.03.2019, 13:21
Ünal'ın hoşuma giden şeyi genellikle hatalarında ısrarcı olmaması. Artık bu maçta da Rode Eku ikilisiyle çıkmayacağını düşünüyorum. Ekuban'ın enerjisinden gücünden yararlanmak istiyor ama olmuyor. Daha fazla ısrar etmenjn anlamı yok bence.

mkmoglu
09.03.2019, 13:23
akhısarın yerine bakmayın taş gibi takım..ortasahada gezinen takımımızı yenebilirler tahmin 1-3

Oğuzhan Fidan
09.03.2019, 13:28
yerli oyuncuların özellikle özevlatların enerjisiyle bu zamana kadar iyi gelmiştik sakatlar ve sosanın durumuyla çöküşe geçtik. ortasahada onazinin yokluğu dolmadı güç kaybettik sonuçlar ortada normal.. ekstra motivasyon ve enerjiyle oynadılar ama buraya kadar bu hafta kupa maçı yoktu dinlenmişlerdir kazanırız.

melihergun
09.03.2019, 13:40
0-2 den mac veriyoruz gercekten uzucu durum.Asil uzucu olan bunun ikinci yari basinda olacagini tahmin ediyor olabilmemiz.Trabzonspor travmasi olarak hafizamizda yer etti artik 2 gol onde olsak bile bir faydasi yok rahat mac izlemek yok bize.Sonuna akdar devam bugun akhisari ins yeneriz.

Uğur KÜÇÜK
09.03.2019, 13:42
akhısarın yerine bakmayın taş gibi takım..ortasahada gezinen takımımızı yenebilirler tahmin 1-3Bu sene gercekten hoca tercihi ve baskanlarinin belediye isleri yuzunden kume dusecekler.
Kotu bir takim degil Akhisar.
Bugun 5 atsak da, rahat kazansak da bu gercek.

Cok sansiz bir yil geciriyorlar.

Hakem Yasar Kemal Ugurlu, gunduz maci, Zeki, Kadir ve Caner Osmanpasa, rakip icerde surekli bizi yenen Akhisar...

Cidden zor mac olacak.

Tek umidim bu sezon rakiplerden once oynadigimiz maclari genelde kazandik.
Ve son Pasa macindan sonra hoca oyunculara kocum, aslanim demeyi birakti.
Yazici, Huseyin gibi altyapi oyunculari 90 dakika kosmadan, mucadele etmeden hicbirseyi basarmadiklarini az da olsa anladi.

Ekuban ile Rodellaga beraber olmuyor sahada ancak demek ki hoca sag kanatta Amiri'ye de guvenmiyor. Ki bazen bizde acimasiz elestiriyoruz oyunculari.

Amiri sol kanat harici hicbir mevkide faydali olmadi bu sezon. Zaten Nwakaeme'ye alternatif olarak da alindi bu takima. Keza Toure ve Hosseini de yedek stoper olarak transfer edildi.

Bugun Sosa ve Nwakaeme'nin performansi belirleyici olur.
Iyi oynarlarsa, erken bir gol de bulursak maci rahat kazaniriz.

Ama gol gecikirse Akhisar canimizi yakar. Regattin gibi, Bokila gibi kontralarda basimiza is acacak adamlari var.

Buyuk ihtimalle Ekuban yine sag kanatta oynayacak.
Kamil oynarsa, Huseyin stopere gecer ve Zargo yedege cekilir.

Olcay'a aslinda bu mac ihtiyacimiz var ancak o da kondisyon olarak yetersiz.

Yine sag tarafimiz Allah'a emanet bir mac oynayacagiz.

pReN@_61
09.03.2019, 13:43
Birlo Zeki frikikten bize de gol atmasın uşaklar :D

Ahmet Aksu
09.03.2019, 13:52
kendi sahamızda rahat bir galibiyet bekliyorum...demek isterdim ama konuştuğumuz takım Trabzonspor. Her an her şeye hazırlıklı olalım. Ligin dibindeki takıma karşı bile rahat değiliz..

Onur Erçetin
09.03.2019, 14:01
kendi sahamızda rahat bir galibiyet bekliyorum...demek isterdim ama konuştuğumuz takım Trabzonspor. Her an her şeye hazırlıklı olalım. Ligin dibindeki takıma karşı bile rahat değiliz..
Defans yapacak adam yok takımda.Bu şekilde her maçımız işkence gibi geçiyor.

Onur Erçetin
09.03.2019, 14:12
Bu sene gercekten hoca tercihi ve baskanlarinin belediye isleri yuzunden kume dusecekler.
Kotu bir takim degil Akhisar.
Bugun 5 atsak da, rahat kazansak da bu gercek.

Cok sansiz bir yil geciriyorlar.

Hakem Yasar Kemal Ugurlu, gunduz maci, Zeki, Kadir ve Caner Osmanpasa, rakip icerde surekli bizi yenen Akhisar...

Cidden zor mac olacak.

Tek umidim bu sezon rakiplerden once oynadigimiz maclari genelde kazandik.
Ve son Pasa macindan sonra hoca oyunculara kocum, aslanim demeyi birakti.
Yazici, Huseyin gibi altyapi oyunculari 90 dakika kosmadan, mucadele etmeden hicbirseyi basarmadiklarini az da olsa anladi.

Ekuban ile Rodellaga beraber olmuyor sahada ancak demek ki hoca sag kanatta Amiri'ye de guvenmiyor. Ki bazen bizde acimasiz elestiriyoruz oyunculari.

Amiri sol kanat harici hicbir mevkide faydali olmadi bu sezon. Zaten Nwakaeme'ye alternatif olarak da alindi bu takima. Keza Toure ve Hosseini de yedek stoper olarak transfer edildi.

Bugun Sosa ve Nwakaeme'nin performansi belirleyici olur.
Iyi oynarlarsa, erken bir gol de bulursak maci rahat kazaniriz.

Ama gol gecikirse Akhisar canimizi yakar. Regattin gibi, Bokila gibi kontralarda basimiza is acacak adamlari var.

Buyuk ihtimalle Ekuban yine sag kanatta oynayacak.
Kamil oynarsa, Huseyin stopere gecer ve Zargo yedege cekilir.

Olcay'a aslinda bu mac ihtiyacimiz var ancak o da kondisyon olarak yetersiz.

Yine sag tarafimiz Allah'a emanet bir mac oynayacagiz.

Ortasaha aşırı derecede düştü.Sosa sakatlıktan önce ki gibi mücadele edemiyor.Parmak sabaha kadar koşsa yine de yanında sağlam savunmacı bir önlibero olmadan ortasahayı tek başına tutamaz.Nwakeame dışında üst düzey performans sergileyen yok.Yusuf bazen iyi ama genel olarak vasat.Takımda gerçek bir sağ kanat yok.Forvetler vasat.Stoperlerden Hüseyin bazen iyi oynuyor ama Toure ve Hosseini saatli bomba.Novak güvenilir bir isim.Kamil tempolu ama yetenekleri ve oyun aklı kısıtlı.

Akhisarın kadro kötü o yüzden nispeten kazanma şansımız var ama transfer yapamamış olmanın sıkıntısını her maç görmeye devam edeceğiz malaasef.

Uğur KÜÇÜK
09.03.2019, 14:31
Trabzonspor'un ilk 11'i belli oldu

Uğurcan
Kamil Hüseyin Hosseini Novak
Sosa Abdulkadir
Ekuban Yusuf Nwakaeme
Rodallega

Yedekler ------->
Arda
Toure
Ali Osman
Ibanez
Batuhan
Murat Cem
Amiri
Olcay
Koray

Mert Oğuzlu61
09.03.2019, 14:31
Beeelki 2. yarıyı izlerim, maçı boykot ediyorum. Başka işlerle uğraşmak daha iyi hissettirecektir. Evet trip atıyorum gözüme gözükmesinler.

Uğur Ö.
09.03.2019, 14:37
Hay arkadaş gene mi Ekuban sağ kanatta.

El Cordobes
09.03.2019, 14:40
Tam kadroyken bile zaafları olan bu takım özellikle kadro sakatlardan dolayı daraldıktan sonra maç başlamadan hiçbir maçın favorisi değildir. Bunu idrak ederek maçlara bakarsak tepkilerimizi ona göre ayarlarız.

Bu takım şu haliyle her takımı içeride dışarıda yenebilir de her takıma yenilebilir de. Bugün aksihara yenilebilir, gider kadıköyde feneri yenebilir. Alternatifsizlik ve sürekli aynı kadroyla oynamak bir süre sonra sonucun oyuncuların o günkü performansına gelip bağlanmasına yol açıyor.

Uğur KÜÇÜK
09.03.2019, 14:51
Akhisarspor'un ilk 11'i belli oldu

Lukac
Zeki Caner Cocalic Kadir
Rotman Sissoko
Onur Serginho Barbosa
Bokila

Samet Berber
09.03.2019, 14:54
Yine saçma bir 11 çıkarmış hoca, puan kaybı muhtemel.

Uğur KÜÇÜK
09.03.2019, 14:55
Akhisar'in yedeklerinde bizim basimiza is acacak cok adam var.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190309/d82d480e0a6ad6e570c8200e95e895e3.jpg

Akhisarspor'un eksikleri

Fatih Öztürk (kadro dışı)
Dany Nounkeu (sakat)
Mustafa Yumlu (sakat)
Güray Vural (sakat)
Hasan Ali Adıgüzel (sakat)
Josue (kadro disi)
Elvis Manu (cezalı)
Sokol Cikalleshi (sakat)

Adamlarda kume dusecek bir kadro da yok harbiden. Bunca eksigine ragmen yedek kulubeleri bizden guclu yine.

Ah yonetim ah.

Kume dusecek takimin alternatif kadrosunun cogu bizde ilk 11 bile oynar.

Sonra Unal Hocaya laf ediyoruz burada sabah aksam.

My
09.03.2019, 15:04
Sağa Yusuf'u ortaya ise Amiri'yi alırdım ben. İleriye de Eku'yla başlardım.

Yine sıkıntılı bir maç bizi bekliyor gibi.

Ahmet Aksu
09.03.2019, 15:09
neyse ki hatasından dönmüş :D

Ünal'ın hoşuma giden şeyi genellikle hatalarında ısrarcı olmaması. Artık bu maçta da Rode Eku ikilisiyle çıkmayacağını düşünüyorum. Ekuban'ın enerjisinden gücünden yararlanmak istiyor ama olmuyor. Daha fazla ısrar etmenjn anlamı yok bence.

Uğur KÜÇÜK
09.03.2019, 15:11
Kadro bana gore de yanlis yine.
Ekuban'i ilk yari oynatip skor bulur ve ikinci yari o kanada Amiri degisikligi yaparsa hoca durumu kurtarabilir belki.

Sefaenes
09.03.2019, 15:11
şu Batuhan yine yed3k olarak girecek olmıyan dua amun diyeceğiz bu Batuhan verilen başka gence verilse belki bir oyuncu daha kazanmıştık.

Ahmet Aksu
09.03.2019, 15:12
millet sonra ekubana kızıyor adam sağ kanatta forvet arkasında yeri geldiğinde uç noktada oynamaya çalışıyor.
ünal hoca yeni burak istiyor galiba ama öncesinde sağ kanatta pişirip zamanla forvet oynatacak galiba :D

kimse ekubana kızmasın adam yerinde oynayıp beceremezse o zaman kızarsınız..

edimurphy_61
09.03.2019, 15:12
Yeter da artık Hugo ile Ekuban- aynı anda olmuyor kaç maç kaybettik anla artık

artvints
09.03.2019, 15:15
'' kasımpaşa maçında tüm tehlikeli pozisyonların başlangıcında vardı. iyi oynadığı bir maçta övgü alamadı malesef. birçok top taşıyor ama çizgiye inemediği için veya güçlü ayağıyla kaleyi karşısına alamadığı için tam verimli olamıyor. belki maç içinde nwakeme ile yer değişse daha faydalı olur. soldan kaleye inmek daha kolay onun için. nwakeme iki tarafa da çalım atıp iyi orta veya etkili pas verebilecek bir oyuncu.

takım rodallega'nın ceza sahaında gezip pas trafiğine katılmasına çok alışmış. hoca da ekuban'ın atletizminden yararlanmak istiyor. ancak böyle bir çözüm olabilir. ''

ekuban başlığına yazdım buraya da ekliyeyim. şuan nwakeme'nin en verimli oyuncu olmasından dolayı bunu yapmak zor ama maçın bir bölümünde denenebilir.

pReN@_61
09.03.2019, 15:17
Yedek kulübemizdeki oyuncu sayısını hiç bu kadar yüksek görmemiştim.

Full HD
09.03.2019, 15:19
Bir takim Gercekleri yazayim!

2+2=4!

Yercekimi = Elmanin Yere Düsmesi!

Suyun Buharlasmasi = En az 100°C!

Altinin Erime derecesi = 1064°C!

Trabzon Taraftari + Hafta Sonu = Hezimet!

Suc sizde/bizde degil dostlar.Bu bir Kanun gibi bir sey! Bence maci izlemeyin , ha ben aci severim diyorsaniz o sizin zevkiniz olur.

My
09.03.2019, 15:20
neyse ki hatasından dönmüş :DYani ne desem bilemiyorum :)

Uğur KÜÇÜK
09.03.2019, 15:22
millet sonra ekubana kızıyor adam sağ kanatta forvet arkasında yeri geldiğinde uç noktada oynamaya çalışıyor.
ünal hoca yeni burak istiyor galiba ama öncesinde sağ kanatta pişirip zamanla forvet oynatacak galiba :D

kimse ekubana kızmasın adam yerinde oynayıp beceremezse o zaman kızarsınız..Bu takimi aslinda 4 - 3- 3 oynatip, Sosayi ortauclunun merkezine, Yusuf'u sol icte Novak'in kademelerine yardima, Parmak'i da sag icte Kamil'in kademelerine yardima gonderse hoca.

Ekuban ile Nwakaeme de rakibini kovalamak zorunda kalmaz bu kadar ve ofansta diri kalirlar.

Sikinti ortasaha iste.
Ilk yari iyi oynarken ve pespese galibiyetler alirken sahipsiz toplari kazaniyorduk ve Sosa daha diriydi. Onazi'nin payi buyuktu bunda da. Atak devamliligimiz vardi surekli.
Rakipler bizim takima onlem almaktan ustumuze gelemiyorlardi.
Yoksa stoperler yine rezildi.

Simdi ki tek fark ortasaha da bitti.

Ortasaha cokunce, takimda coktu.

nbay
09.03.2019, 15:25
Akhisar'in yedeklerinde bizim basimiza is acacak cok adam var.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190309/d82d480e0a6ad6e570c8200e95e895e3.jpg

Akhisarspor'un eksikleri

Fatih Öztürk (kadro dışı)
Dany Nounkeu (sakat)
Mustafa Yumlu (sakat)
Güray Vural (sakat)
Hasan Ali Adıgüzel (sakat)
Josue (kadro disi)
Elvis Manu (cezalı)
Sokol Cikalleshi (sakat)

Adamlarda kume dusecek bir kadro da yok harbiden. Bunca eksigine ragmen yedek kulubeleri bizden guclu yine.

Ah yonetim ah.

Kume dusecek takimin alternatif kadrosunun cogu bizde ilk 11 bile oynar.

Sonra Unal Hocaya laf ediyoruz burada sabah aksam.

Yedek kulübeleri nasıl bizden güçlü diyebilirsin, tamam yönetime vur da bu sekil biraz garip duruyor.bizim yedeklerin bir çoğu onlarda şu an direk 11 oynardı.

nbay
09.03.2019, 15:29
Başka bir kadro çıkarmaz zor mevcut şartlarda. Amiri olsa ekuban yedek başlasa buna da illaki laf eden çok kişi olacaktı.
Olcayi hamle oyuncusu olarak kullanır inşallah, form durumunu pek bilmiyoruz hırslı döneceğinden eminim

ilelebeTS
09.03.2019, 15:30
Akhisar'ın orta sahası hariç maç 11'i bayağı yetersiz. Puan kaptırmamak lazım.

Uğur KÜÇÜK
09.03.2019, 15:31
Yedek kulübeleri nasıl bizden güçlü diyebilirsin, tamam yönetime vur da bu sekil biraz garip duruyor.bizim yedeklerin bir çoğu onlarda şu an direk 11 oynardı.Sag kanatta Regattin
Sagbekte Vrsajevic ve Miguel Lopes
Onliberoda Aykut Ceviker suan bizim takimda ilk 11 oynar.

Unal hocanin sucu % 10 ise, yonetimin devre arasi yaptigi operasyonla takima verdigi zarar en az % 30'dur.

Bilal Kisa gibi girip maci cevirecek bir oyuncun bile yok yedek kadronda.

Bizim yedeklerin bir tanesi adamlarin kadroya giremez.

Siz de yonetimi savunacak guclu arguman bulun bence.

Oruç
09.03.2019, 15:32
Galibiyet sürpriz olur. Elimizdeki maçı verecek potansiyelde bir takımız maalesef.

emrahtuna
09.03.2019, 15:35
xeki yavru inşallah juninho kesilmez başımıza..

jairzinho
09.03.2019, 15:40
ünal hocada taktik esneklik sıfır maalesef.

zaten herhangi bir taktik düşüncesi olduğunu sanmıyorum.

yaptığı tek şey yetenekli oyuncuya '' oyunu iki yönlü oyna bro '' demesidir.

alan parselizasyonu görev dağılımı denen bişey yok.zaten barça olduğumuz için sadece A planımız var.

ya arkadaş bide 4-4-2 denesene.envekame ve ekubanı ileri sal.rahat bırak abi.

sol kanadı ibanez novak yap.sağ kanada kamil yazıcıyı koy.

sırf hügo yu sezon sonu gidecek hügo yu oynatmak için ekubanla envekameyi geri koşturuyor.akıl alır gibi değil.çıkar hügo yu 4-4-2 oyna hocam.

Ahmet Kara
09.03.2019, 15:41
en fazla berabere kalırız.

jairzinho
09.03.2019, 15:42
akhisarın serginho sisokko rotman orta saha üçlüsü oldukça dinamik.

kontra atak vermemek için yada az vermek için topun yüzde 65 bizde olması gerekiyor.

Uğur KÜÇÜK
09.03.2019, 15:46
Rotman zayif halka.
Ustune dogru baski yaparsak, cok hata yapmaya musait bir oyuncu.

Yazici bugun de topu kosturmaz ve kendinin toptan hizli oldugunu dusunerek oynarsa, bu Akhisar ortasahasi top vermez bize.

Ahmet Aksu
09.03.2019, 15:49
ünal hoca bir forvetini kenarda beklet maç sıkıntıya girdiği zaman oyuna sokarak daha dinamik hücuma kavuşursun ama bu şekilde iki forvette yorgun ikinci yarı oyun sıkışınca çift forvet oynadım ama yine olmadı diye ağlama hocam..
maç kötüye gittiğinde yedekten güç getirecek diyebileceğimiz yarım güç amiri ve çeyrek güç olcay var. bari ekuban yada rodadan birini kenarda beklet dinlensin

Uğur KÜÇÜK
09.03.2019, 15:49
Icimde bir his var.
Bugun de penalti kazanacagiz ve Sosa kaciracak gibi hissediyorum.

Takimin penalticisi Nwakaeme olmali...

Emre Veli
09.03.2019, 15:50
kazanamazsak cümbüş var.
herkes hazır bekliyo:d

samatyaboy
09.03.2019, 15:54
Bugün Allahın izniyle 3-1 gibi bir skorla kazancağımızı düşünüyorum.
Duran toplara dikkat edelim zira bu adamlar bu işte iyiler.

Ahmet Aksu
09.03.2019, 15:56
kendi sahanda lig sonuncusu deplasmanda 11 maçta 1 galibiyet alabilen bir takıma kaybedersek cümbüşe herkes hazır olsun..
imkanları değerlendirememede üstümüze yok, bu maç da o yüzden kritik.
defalarca ilk 3e hatta 2ye girme şansı yakaladık ama olmadı artık 1-2 galibiyet serisi ile ilk 4 ü garantilemek ve avrupaya gitmek şart.
mümkünse ilk 3 olsun ki eleme kısmında az maç oynayıp direk gruplara gidelim yoksa 2-3 eleme oynayıp saçma sapan takımlara da elenmek koyuyor..

kazanamazsak cümbüş var.
herkes hazır bekliyo:d

Ozan Kara
09.03.2019, 15:57
3-0'dan başka kurtarmaz.

~UniCef~
Yedek kulübeleri nasıl bizden güçlü diyebilirsin, tamam yönetime vur da bu sekil biraz garip duruyor.bizim yedeklerin bir çoğu onlarda şu an direk 11 oynardı.

Olcay disinda hangisi mesela?

Hakan
Henrique kazması bile geldi iki gol attı,rezillik üstüne rezillik.

pReN@_61
09.03.2019, 15:58
Trabzonspor kitabına razıysan haftasonunu bize zehir etme.

~UniCef~
09.03.2019, 15:58
ünal hoca bir forvetini kenarda beklet maç sıkıntıya girdiği zaman oyuna sokarak daha dinamik hücuma kavuşursun ama bu şekilde iki forvette yorgun ikinci yarı oyun sıkışınca çift forvet oynadım ama yine olmadı diye ağlama hocam..
maç kötüye gittiğinde yedekten güç getirecek diyebileceğimiz yarım güç amiri ve çeyrek güç olcay var. bari ekuban yada rodadan birini kenarda beklet dinlensin

Amiri sakat olamsa onu Ekubanin yerine oynatacaktir.

pReN@_61
09.03.2019, 16:03
İyi başladık

Ahmet Aksu
09.03.2019, 16:05
akhisar cidden kötü ya iki pas yapamadılar biz de iyi başladık rahat yenmemiz lazım..
mümkünse ilk yarı işi bitirelim yoksa tüm rakiplerimizin direnci artıyor ikinci yarı

Vkgz
09.03.2019, 16:08
İyi başladık tek eksiğimiz süt

Sefer A.
09.03.2019, 16:09
taraftar migemmel

5 dkdir susmadan oglum da seeniii see vee ceekk

debrik etiyorum migemmel darafdarimizi

pReN@_61
09.03.2019, 16:11
Xeki Wakaeme'ye geçit vermiyor

adiloş bebe
09.03.2019, 16:12
İki takımda al gülüm ver gülüm kafasında 0-0 bitse kimse itiraz etmeyecek gibi duruyor

derry61
09.03.2019, 16:17
Zeki kendini geliştirmiş mi ne kaç haftadır dikkatimi çekiyor.

Vkgz
09.03.2019, 16:17
Ayakta kalsa o faulü yapmayacak parmak

odyseuys
09.03.2019, 16:18
Ayakta kalsa o faulü yapmayacak parmak

faulle alakası yok ki.

DeAgLeMaNyAq
09.03.2019, 16:20
Hücum organizasyonları hep Nwakaeme'nin ayağına bakıyor. Abdulkadir ve Pereira ikilisi olmayınca yine tek kanattan yüklenmeye çalışıyoruz. Burada Yusuf'un devreye girmesi gerekiyor...

Vkgz
09.03.2019, 16:21
Maçı kazanacağız belli Kasımpaşa maçındaki gibi bir saçmalık yapmazsak . Biraz hı lazım .

10 maçtır olduğu gibi sağ kanat aktifligi arıyoruz.

Ekuban iyi ama forvet gibi oynuyor haliyle orada

PortoDeGalinhas
09.03.2019, 16:22
Bundan sonra geriye kalan 9 haftalık süreçte kazanma ihtimalimizin en yüksek olduğu maç. Bu maçı da kazanamazsak ligi 8-10 arası bir yerde bitireceğimizi düşünüyorum.

Uğur Ö.
Profösor çakıyordu gene

Hakan
Zeki bir şey düşürdü heralde yerde sürükleniyor.

Varlıbaş61
09.03.2019, 16:23
Skor tahminim : 0-2

Uğur Ö.
09.03.2019, 16:25
Yusuf gene gereksiz işlere devam

Ahmet Aksu
yusuf çok gereksiz zorluyor yine..
roda ise kayıp

nwakame reis çok iyi bee
parmak da iyi

odyseuys
yusuf 2 sezon oldu üst seviyede futbol oynuyorsun, şu toptan ne zaman çıkacağını bir öğrenemedin gitti. basit oynasan şu oyunu senden kıymetlisi yok sahada.

~UniCef~
09.03.2019, 16:27
Ugurcan Onur gibi cizigi de kalmayi cok seviyor. Libero gibi bir Kaleci bu taktik icin cok iyi olur.

Vkgz
Atamazsak bu. Yarı çok kontra yeriz...

My
Nasılız uşaklar ?

~UniCef~
yusuf çok gereksiz zorluyor yine..
roda ise kayıp

nwakame reis çok iyi bee
parmak da iyi

Rodallega son hangi macta iyi oynadi ki?

Samet Berber
25 maçta 1 gol atan 10 numaradan hala medet uman Ünal Karaman, saygılar.

[KAPLAN]
İki denk takımın mücadelesi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ahmet Aksu
09.03.2019, 16:28
yani çok nadir :)

Rodallega son hangi macta iyi oynadi ki?

edimurphy_61
09.03.2019, 16:28
Yusuf ile Hugo çıkıp yerine 1 oyuncu girse bile yeter

Onur Erçetin
09.03.2019, 16:29
Nwakeame olmasa şu maç izlenmez.

adiloş bebe
09.03.2019, 16:29
Çok gereksiz pas hatalarımız var. Sosa, yusuf, ekuban gereksiz kayıplarla oynuyorlar. Akhisar kalesinin önündeki otobüsü çekemezsek sıkıntı olacak

Turgay Atalay
09.03.2019, 16:30
Az kaldi, birazdan yeriz.

Uğur Ö.
09.03.2019, 16:32
Hugo ve Yazıcı yok gibiler hakikaten

Samet Berber
09.03.2019, 16:33
Yusuf :)

odyseuys
nwakaeme, hugo, ekuban... bu oyuncuları nereye koyarsan koy üçü de forvet oyuncuları. 3 forvetle oynayacaksan merkez oyuncularından herhangi birinin klasik 10 numara gibi rakip 18 üzerinde yaylanma hakkı yok. hele ki oyunun merkezinde iki tane 8 numara ile oynuyorsan... futbol oyunun aritmetiğine aykırı.

yusuf'un özellikle top kayıplarından sonra oyuna geri dönüş, rakibi karşılama konusundaki rahatlıktan, sorumsuzluktan kurtulması gerekiyor. ortasaha oyununa özellikle top rakipteyken katkı sağlamazsa biz iyi oynarız, biz gol yeriz...

Uğur Ö.
Dünyanın en gereksiz sarı kartını gördü Yazıcı

adiloş bebe
09.03.2019, 16:34
Yahu şu oyunu niye sıkıştırıyorsunuz sahaya doğru dağılış diye birşey yok bizde

Samet Berber
09.03.2019, 16:35
İyi en azından cezalı duruma düştü Yusuf.

Uğur Ö.
09.03.2019, 16:38
Sosa bu hataları her maç yapıyorsun ya

Ahmet Aksu
09.03.2019, 16:38
roda sahadaymış yeni farkettim..

edimurphy_61
09.03.2019, 16:39
Bütün duran topları hiç ediyoruz. Özellikle kornerleri

serdaracıl
roda sahadaymış yeni farkettim..

Çıkması lazım

Sefer A.
Sosa'nin ne yapmaya çalistigini anlayan var miydi az önce, topu aliyor sonra vücudu mu koyuyor ne yapiyor fuzuli yere, golü yedirecekti,,, gereksiz ezber isler yeter yaa yeter bee vücudunuza bilmem ne sizin....

Parmak adamim yaa yatarak müdahalelere bakin, savunma ayakta olur diyenlerin gözüne gözüne sokuyor en iyi savunmanin ayakta oldugu safsatasinin palavra oldugunu

Sefa Toyer
09.03.2019, 16:40
Bir insan bu kadar mı kazma olur, bir forvet bulduğu her topu ayak üstü kaleciye nasıl nişanlar yaa...

My
09.03.2019, 16:40
Uğurcan çok fena top çıkardı.

Sefer A.
09.03.2019, 16:41
su hakemi begenenlerin de bilmem ne...

serefsiz

bize gelince zank zank sari

ayni faulleri onlar yapiyor, kart yok

siktir lan

Uğur Ö.
09.03.2019, 16:41
Yav arkadaş basit golleri niye atamıyor bu

artvints
09.03.2019, 16:42
o topu elle çıkarmak büyük iş. bu tip maçların ilacı pereira. her maç yüksek motivasyonla oynayan adam yok.

Arda'
09.03.2019, 16:42
Sosa'nin ne yapmaya çalistigini anlayan var miydi az önce, topu aliyor sonra vücudu mu koyuyor ne yapiyor fuzuli yere, golü yedirecekti,,, gereksiz ezber isler yeter yaa yeter bee vücudunuza bilmem ne sizin....

Parmak adamim yaa yatarak müdahalelere bakin, savunma ayakta olur diyenlerin gözüne gözüne sokuyor en iyi savunmanin ayakta oldugu safsatasinin palavra oldugunu

Sosa sakatlıktan döndüğünden beri berbat zaten. Yusuf'tan 10 no olmaz zorlamanın anlamı yok 10 numara dediğin adamın yılda en az 20 gole düz katkı yapması lazım Yusuf 1 gol atmış 3-4 tane asisti var. Merkez orta saha olursa olur olmazsa satılsın sezon sonu.

Samet Berber
09.03.2019, 16:43
Şu 11'in 7 haftadır iş yapamadığını göremeyen Ünal Karaman, sağa sola suç atmayı bıraksın artık.

DeAgLeMaNyAq
09.03.2019, 16:44
Son yıllarda rakip kaleciyi yıldız yapıp kazandığımız bir maçı hatırlamıyorum. İnşallah bu sefer bunu kırarız...

samatyaboy
09.03.2019, 16:44
direkler bugün akhisarlı

odyseuys
09.03.2019, 16:45
uğurcan'dan muazzam kurtarış.

Sadettin_
yeteneği farketmeksizin .
isterse amatör küme kalecisi olsun .
Eğer kaleci o macta formdaysa ve şanslı günündeyse . oyle bir motive olur ki sabaha kadar gol atamazsın o kaleciye

My
2 etti Uğurcan...

Samet Berber
Uğurcan bizi maçta tutuyor sağolsun, Ünal karaman inat etmiş ama verir yine maçı.

Lazman
09.03.2019, 16:46
3 ,0 olacak mac 0,0.
Takimin bi oflu hocaya ugramasi lazim

Gürkan Asma
09.03.2019, 16:46
Savunma inanılmaz kötü ya, pozisyon yokken gol pozisyonu doğuyor.

adiloş bebe
09.03.2019, 16:47
İki kalecide maça damga vurdu şu ana kadar. Çok gıcık bir oyun anlayışı var sahada özellikle yusuf ve sosa’nın bir metrekare alanda pas yapmaya çalışması deli ediyor adamı. Rodallegayı çıkarabilecek mi? Hayır yusuf’u çıkarabikecek mi? hayır

Sefer A.
Sosa sakatlıktan döndüğünden beri berbat zaten. Yusuf'tan 10 no olmaz zorlamanın anlamı yok 10 numara dediğin adamın yılda en az 20 gole düz katkı yapması lazım Yusuf 1 gol atmış 3-4 tane asisti var. Merkez orta saha olursa olur olmazsa satılsın sezon sonu.
Sorumluluk almiyor, ezbere fuzuli paslar atiyor,, berbat Sosa
Yusuf için bir sey diyemiyorum artik

Şu 11'in 7 haftadır iş yapamadığını göremeyen Ünal Karaman, sağa sola suç atmayı bıraksın artık.
Aynen,, Rodallega'yi yedege almaktan korkan, forma adâleti diye bir seyi olmayan garabogaaa

Garaboga o, laf yog ona

emrahtuna
çok leş bi maç..

Yıldıray Emanet
Rakip beki zeki ama kullanamıyoruz o kanatı. Üstelik Nwakaeme ve Novak varken. Zeki bizim bekimiz olsa Akhisar bütün atakları ordan yapıp en az 2 tane atmıştı bize

Oruç
Gol kaçırmada üstümüze yok. Savunmamız zaten berbat. Bulduğumuzu atamayınca da sonuç hüsran oluyor hep.

Yiğit Gayretli
09.03.2019, 16:48
Bir istatistik tutulsa rakibinin kalecisini en çok milli eden takım çıkarız herhalde.

La bu nedir gardaşım ya!

Şerafettin Kara
09.03.2019, 16:49
Ligin en kötü stoperlerine sahibiz

Oruç
Bizim oyuncuların en büyük sorunu basit oynamamak. Topu alan çalım atma peşinde. Özellikle de Yusuf ve Ekuban.

Kemal Öztel
Yusuf-Amiri yapıp Ekuban'ı forvete kaydırırsak skor gelir hatta fark da gelir. Yusuf şu an hak etmiyor oynamayı

samatyaboy
09.03.2019, 16:50
savunma böyle acemi hatalar yaparsa,kör kurşun golüyle kazanır bu adamlar.direk mirek tamam da oyunu forse etmek ayrı olay.daha sakin ve net vuruşlar yapmalıyız.

Samet Berber
09.03.2019, 16:50
Şu Yusuf'tan ne bekliyorsun hocam çık açıkla, görmüyor musun hayalet gibi olduğunu. Nasıl 11 de olur şu haliyle inanılmaz yahu kaleci Arda'yı koy oraya daha faydalı olur.

Ufuk
09.03.2019, 16:51
Uğurcan ve Ekuban dışında herkese az puan verdim ilk yarı için. Rodaya 0.

Ekuban en uca, sağ kanada Amiri veya Olcay forma göre. Olcay kendini göstermek için yırtınır muhtemelen o yüzden o öncelikli (roda yerine)

Bu adamı iyi oynuyormuş gibi 90 dk sahada tuttuğumuz müddet bir halt beklemeyin bundan. Önceden ilerde baskıdan sıkılıp geri kaçıyor, top alıp veriyordu şimdi onu da yapmıyor.

Soner Albayrak
Leeds kulübünü ikna edip Ekuban'ın bonservisi cüzi bir ücrete alınmalı. Bu adam bize lazım.

ilyskm
Yusuf futboldan giderek kopuyor, bile bile sarı kart görmek ne demek?

Ahmet Aksu
ikinci yarı fiziken bitik bir takım izleriz işte o zaman akhisar kontralarına dikkat etmek lazım..

sahanın en kötüleri roda-yusuf- biraz da sosa.

geri kalanlar fena değil
roda sahada yok tek pozisyonda ismini duydum gereksiz sahada şuan en azından orada ekuban olsa fizikli güçlü adam belki birşeyler yapardı ama hoca inat etmiş kanatta oynatmaya oda içeri giriyor hem kamil yoruluyor hem de hücumun tüm yükü sola kayıyor nwakame reis de her pozisyonda harikalar yaratamaz oda yoruluyor.
yusuf ayağında çok top eziyor hızlı oyuna kalkacağımız zaman gereksiz zorluyor basit oynamıyor.
sosa sakatlıktan sonra henüz gerçek sosa modunda değil özellikle sonlardaki hatası yakıyordu bizi..

Sefer A.
09.03.2019, 16:52
Rodallega'ya biri söylesin, gol atmasini da beklemiyorum ama bâri su meshur isdasyon isini yapsin, herife bak sifir kere sifir yaa yeter lan

Arda'
09.03.2019, 16:53
Bu takım ligi ilk 5te bitirirse büyük sürpriz olur benim için. Kalan haftalarda kolay kolay da maç kazanamaz eğer böyle devam ederse.

homosapiens
Ekuban diyecektim ama Yusuf daha kötü. Olcayla değişmeli

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert Acar
Rodallega ve Yusuf geçen hafta kaldıkları yerden devam ediyorlar

Oruç
Yusuf futboldan giderek kopuyor, bile bile sarı kart görmek ne demek?

Yusuf fiziksel olarak kendini geliştiriken kafa olarak geriye gitmeye devam ediyor. Haftalardır bir şey yapmadan oynamaya devam ediyor. Bir tane olumlu hareketi olmaz mı insanın ?

DeAgLeMaNyAq
09.03.2019, 16:54
Son maçların ikinci yarılarında oyundan düşsek de bu maçta golü yemezsek bir şekilde atarız diye tahmin ediyorum. Ama kontradan yersek, Akhisar iyice kapanacağından döndürmesi çok daha zor olur. Yusuf devreye girebilse bambaşka bir oyun olurdu. Şu an takımı bir kişi eksik oynatır pozisyonuna düştü. Sadece uzaktan şut çekip, duran topları kullanmakla forvet arkası olunmadığını bilmesi lazım. Sosa yokken geride çok daha verimli işler yapıyordu. 70'e kadar golsüz geçerse Yusuf yerine Amiri veya Olcay girip Ekuban forveti ikileyecektir...

Uğur KÜÇÜK
09.03.2019, 16:54
Rodallega'ya biri söylesin, gol atmasini da beklemiyorum ama bâri su meshur isdasyon isini yapsin, herife bak sifir kere sifir yaa yeter lanBu macta ne var Rodellaga'lik.
1 pozisyona girdi, onu da kaleci cikartti.
Pas hatasi mi yapti, ne bu tepki ?

Hic mi mac izlemiyorsunuz.
Hic mi rakip forvetler maclarda ne yapiyor bilmiyorsunuz ?

Tempo dusuk ama kotu degiliz Yazici haric.

Kaleci yildizlasmazsa da maci aliriz.

Supermen forvet devri Fatih Tekke ile bitti Sefer.

Onu daha omrun boyunca bulamazsin !!

Doğukan Uçan
09.03.2019, 16:55
Bu takım ligi ilk 5te bitirirse büyük sürpriz olur benim için. Kalan haftalarda kolay kolay da maç kazanamaz eğer böyle devam ederse.

zaten bitiremeyiz kalan maçlara bakman yeterli renktaş

Şerafettin Kara
09.03.2019, 16:56
Bazen düşünüyorum valla biz bu stoperlere rağmen çok iyi puan toplamışız ligte

jairzinho
09.03.2019, 16:56
iyi pas yapan bir rakip olsa acayip kontra ataklar yeriz .görüntü onu gösteriyor.rakipte manu yok Allahtan.bokila bile driplingle kontraatağa çıktı

[KAPLAN]
09.03.2019, 16:57
Kazansak dahi Ünal hocanın kafasının hiç ama hiç değişmediğini görüyoruz. Maçlarımız gerçekten çok keyifsiz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uğur KÜÇÜK
09.03.2019, 16:58
Hugo Rodellaga'ya top atan yok. Ne yapsin adam !!
Bir tane pas geldi, onu da az daha gol yapiyordu.

Bombos elestiriler...

Yazici her topu olumsuz kullanmak da buyuk is.

Yine hayalet gibi gecmeye calisti 10 kisinin icinden bir pozisyonda.

O kadar kitap oku, o kadar kendini gelistir ama futbol aklin geriye gitsin !!

Inanilir gibi degil !!

odyseuys
haftalardır kötü oynuyoruz arkadaşlar. kötü bir taktik anlayış, kötü saha içi dizilimi, kötü tercihler... bu kadar olumsuzluğun içerisinden iyi sonuç çıkması abesle iştigal olur kabul etmek gerekli. trajikomik olan ise bizden daha kötü rakipleri dahi bir şekilde maça ortak ediyoruz.

Ahmet Aksu
.....................uğurcan....................
kamil.....hüseyin....husseini......novak
..............parmak...toure..................
olcay..............sosa............nwakame
...................ekuban........................

gerekirse toure geri çekilir 3-5-2 ye geçilir.

.......................uğurcan...................
........husseini....hüseyin.....toure.......
kamil......................................novak
..............olcay..sosa...parmak...........
..............ekuban......nwakame...........

gurur6134
Hucum anlaminda iyiyiz defansif olarak les atiyoruz yine.

Arda'
Yusuf merkez orta sahada fena değildi 10 no'ya geçince yine eskisi gibi avel avel takılmaya başladı sahada ya daha çok sorumluluk alacağı MC pozisyonuna geçsin ya da satılsın sezon sonu sezonda 1 gol atan 10 numara olmaz.

Ahmet Aksu
09.03.2019, 16:59
top atan yok da top istesin istediği de yok kafasına göre takılıyor maç bitse de gitsek gibi mücadele de etmiyor

Hugo Rodellaga'ya top atan yok. Ne yapsin adam !!
Bir tane pas geldi, onu da az daha gol yapiyordu.

Bombos elestiriler...

Yazici her topu olumsuz kullanmak da buyuk is.

Yine hayalet gibi gecmeye calisti 10 kisinin icinden bir pozisyonda.

O kadar kitap oku, o kadar kendini gelistir ama futbol aklin geriye gitsin !!

Inanilir gibi degil !!

Emre Veli
09.03.2019, 16:59
hüseyin türkmeni beğenmiyorum. hosseini zaten allaha emanet oynuyor. hakikaten bu stoperler ile bu puanı toplamak mucize.

jairzinho
09.03.2019, 17:00

olay stoper değil aga.biz merkez orta sahasız oynuyoruz.üzerine bide sağ açık ekuban.bir pozisyonda sağ kanatta kamil müdahale etmese sağ taraf boşalmıştı.

envekame de zaten forvet tipli oyuncu.haliyle geriye hunharca geri koşmasını bekleyemezsin.novak ın zaten orgini sol açık

Uğur KÜÇÜK
09.03.2019, 17:00
top atan yok top istesin istediği de yok kafasına göre takılıyor maç bitse de gitsek gibi mücadele de etmiyorIlk yarida 2 pozisyonda defansa gelip top kesti adam.
Tamam cok iyi oynamiyor da, insaf !!

Eli belinde gezen Burak Yilmazdi.
Rodellaga degil.

Orhan Aydın
09.03.2019, 17:01
Bu takimin Avrupaya gitmesi onemli bir basari olur

Şeref
09.03.2019, 17:01
hoca ikinci yarı alır batuhanı fişi çeker. 2-0 alırız maçı.

Ahmet Aksu
09.03.2019, 17:02
biraz fizikli biraz da hızlı forvet çok rahat pozisyona giriyor..
ikinci yarı yorulan takımımıza daha rahat ataklarla çıkıyor rakipler dirençleri de artıyor.

Emre Veli
olcay oynasın artık nolur oynasın artık ya. kanat orijini olmayan adamları kanata koymaktan ne top oynuyoruz ne pozisyon bulabiliyoruz. ikinci yarı maçlarında nwakaeme olmasa kaç tane gol atabilirdik allah aşkına? onazi allah seni kahretmesin bu arada. lan düz yolda yürürken insan nasıl sakatlar aşilini:(

Oruç
İşin garip tarafı böyle dandik bir sezonda ayağımıza çok fırsat geldi ama biz bu kafayla Avrupa biletini zor alırız.

Şerafettin Kara
olay stoper değil aga.biz merkez orta sahasız oynuyoruz.üzerine bide sağ açık ekuban.bir pozisyonda sağ kanatta kamil müdahale etmese sağ taraf boşalmıştı.

envekame de zaten forvet tipli oyuncu.haliyle geriye hunharca geri koşmasını bekleyemezsin.novak ın zaten orgini sol açık

Adamlar çakılı hâlde pozisyon veriyorlar dikkat et bunları bu ligte çoğu takım vermez

Oruç
09.03.2019, 17:04
Gelecek sezon için bize net 2 stoper lazım zaten. Majid ve Zargo pimi çekilmiş bomba. Bu adamlarla sezona başlamak intihar olur.

Şerafettin Kara
biraz fizikli biraz da hızlı forvet çok rahat pozisyona giriyor..
ikinci yarı yorulan takımımıza daha rahat ataklarla çıkıyor rakipler dirençleri de artıyor.

Kesinlikle hiçbir özellikleri yok net düz üçüde

Mehmet BAŞ
Direkler bize karşı...

Ayrıca takım bu denli durağan oynadıkça bir sonuç elde edemez!

Ahmet Aksu
hepsi geriden gelip top kesiyor o önemli değil,
roda burak moduna girdi bence nasıl olsa mecburi oynatacak diyordur.. ünal hoca da kesemez nasıl olsa rahat takılsın sözleşmesi de bitiyor yenileme yapılması düşünülmüyordur muhtemel(inşallah) kasmıyordur doğal olarak.

Ilk yarida 2 pozisyonda defansa gelip top kesti adam.
Tamam cok iyi oynamiyor da, insaf !!

Eli belinde gezen Burak Yilmazdi.
Rodellaga degil.

Full HD
Hafta sonu + Mac = Hüzün

Hafta sonunun rahat gecmesi bir mactan ibaret ise, vay halimize.

odyseuys
09.03.2019, 17:05
hoca öyle bir takım çıkarıyor ki, golün gelmediği risk alınması gereken dakikalarda risk kabilinden değişiklik dahi yapamıyor kaç haftadır.

bu yusuf'u illa oynatacaksan koy sağ kanada maç başında, bek peşinde koşar en azından. merkezi parmak-sosa'ya takviye amiri mi olur batuhan mı olur biriyle takviye et. ekuban ya da roda'dan da birini seç başlat. baktın işler istediğin gibi değil, 60'ı mı bekliyorsun 70'i mi artık yak gemileri, al ikinci forveti eksilt ortasahayı...

ama hoca Allah ne verdiyse sürdüğü için sahaya hamle şansı şu anda forvet çıkarıp açık almaktan öteye gidemiyor.

60ta 70te rakip yorulduktan sonra güçlü bir ekuban'ın neler yapabileceğini gördük haftalarca. bir teknik direktör kendini böyle bir opsiyondan nasıl mahrum bırakır anlamak işten değil.

jairzinho
09.03.2019, 17:06
vasat hakem kim düşerse faul çalıyor.