PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 24. Hafta | Kasımpaşa 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5

Uğur KÜÇÜK
04.03.2019, 00:41
Parmak'in defansif yonu zayif bana gore.
Cogu pozisyonda ayakta kalmiyor. Kayarak topu almaya calisiyor ama beceremiyor.
Rakibin paslarinin arasina giremiyor. Kisaca cift yonlu oynamiyor suanlik.

Kosuyor, mucadele ediyor, ofansta iyi ( bu konuda gercekten cok faydali ) diye hepimiz zaten hakkini veriyoruz.

Ancak ilk 11 oyuncusu olmak istiyorsa bunlari da ogrenmeli.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
04.03.2019, 01:00
Parmak'in defansif yonu zayif bana gore.
Cogu pozisyonda ayakta kalmiyor. Kayarak topu almaya calisiyor ama beceremiyor.
Rakibin paslarinin arasina giremiyor. Kisaca cift yonlu oynamiyor suanlik.

Kosuyor, mucadele ediyor, ofansta iyi ( bu konuda gercekten cok faydali ) diye hepimiz zaten hakkini veriyoruz.

Ancak ilk 11 oyuncusu olmak istiyorsa bunlari da ogrenmeli.

ben kendi içerisinde değerlendirdim. diğer oyuncularımıza bakıyorum ve bu yaşına kadar on numara ve kanat oynamış bir oyuncuya göre ikili mücadeleye giriyor, diri kalıyor, pas arası yapıyor. buna dair aklımda pozisyonlar kalmış. bazı pozisyonlarda gereksiz kaymaları da var. çok iyi pozisyon alıp savunma önünü halletmesini zaten bekleyemeyiz. yanında önliberosuz oynaması kolay birşey değil. dorukhan mesela atiba ile oynuyor. parmak bu şekilde öne doğru oynayabilir.

öyle iki de bir pas hatası yapan, sürekli eksilen kolay geçilen bir oyuncu izlenimi almadım ki maçları dikkatli izlerim. hatta canlı izlerken fazla dikkat etmem bazen izlemem tekrarına dikkatli bakarım. o şekilde genel değerlendirme yapmak çok daha sağlıklı oluyor. canlı izlerken bir pozisyona takılıp kalabiliyorsun.

Yiğit Gayretli
04.03.2019, 08:20
Ümraniye maçından sonra forumdan mümkün mertebe uzak kalmaya çalıştım. Takımın dalgalanma yaşamasını fırsata çevirmeye çalışanlar görüyorum. Bu insafsızlıktır. İstediğiniz şeyler normal şartlarda bile hiç kolay şeyler değilken şartların hiç nromal olmadığı şu ortamda -bu şekilde konuşmak yerine- en azından susmak zor olmamalı...

Bu akşam Kasımpaşa'yı rahat geçeriz aslında ama Kamil Ahmet'in kafilede olmayışı can sıktı biraz. Beksiz bir oyun ezberimiz hiç yok. Hoca nasıl bir şey yapacak merak ediyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2019, 08:41
Üstümüzdeki ve altımızdaki rakiplerin puan kaybettiği haftayı iyi değerlendirmeliyiz.

Kupa'nın şokunu ve üzüntüsünü bir nebze olsun atlatmak için 3 puan şart

jairzinho
04.03.2019, 08:47
muhtemel 11 im

uğurcan

türkmen--zargo---macid---ibanez
yazıcı----parmak--sosa----novak
-------------envekame----------
--------------ekuban-------------

sağbekte türkmen olduğu için yazıcı hücum olarak daha özgür olacaktır.en azından stoperlerin arasına girip top çıkarmaya çalışmayacak.

ibanez novak ikilisi defansif manada sol kanadı iyi şekilde kapatacaklardır.zaten iki oyuncuda aynı zamanda hücumcu oyuncular.

parmak sosa zaten klasik orta saha ikilisi.ideal merkez orta sahalar değil ama pas oyunu için katkı verirler.sertlik açısından dezavantajları var.

envekame kesinlikle serbest takılmalı.onu en çok belçika milli takımındaki rolü olan lukaku olarak düşünüyorum.sırtı dönük pas alıp topu saklayacak ve hücuma çıkışlarda zaman kazandıracak.

artık ekuban ı tek santrafor olarak oynatmanın zamanı geldi.

anth
04.03.2019, 08:47
Altımızdaki ve üstümüzdeki 2 takım puan kaybetmiş, Kasımpaşa bilmem kaç haftadır mağlup oluyor. Puan kaybı için tüm şartlar oluşmuş, benim bildiğim TS bu fırsatı kaçırmaz:)

Şaka bir yana böyle fırsatları değerlendiremiyoruz, İnşallah bu sefer farklı olur ama Kamil'in olmaması kötü oldu, bakalım bek kim oynayacak?

Her halükarda takım ve hoca bu sene desteği hak ediyor, kısıtlı imkanlarla bu kadar olayın yaşandığı sezonda başta hocaya desteğimiz tam olmalıdır..

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2019, 09:05
Bu firsat haftasinda sevindir bizi trabzon'um
alttakilerle ayari açmak, gs ve bjk'ye yetişmek için hayati önemli bu maç

Mehmet BAŞ
04.03.2019, 09:13
Ümraniye maçından sonra forumdan mümkün mertebe uzak kalmaya çalıştım. Takımın dalgalanma yaşamasını fırsata çevirmeye çalışanlar görüyorum. Bu insafsızlıktır. İstediğiniz şeyler normal şartlarda bile hiç kolay şeyler değilken şartların hiç nromal olmadığı şu ortamda -bu şekilde konuşmak yerine- en azından susmak zor olmamalı...

Bu akşam Kasımpaşa'yı rahat geçeriz aslında ama Kamil Ahmet'in kafilede olmayışı can sıktı biraz. Beksiz bir oyun ezberimiz hiç yok. Hoca nasıl bir şey yapacak merak ediyorum.

Yiğit insanlarda vicdan olmayınca sağlı sollu vurmak da zor olmuyor. Ömürlerinde bakkal işletmemiş insanlar söz konusu futbol olunca acımasızca eleştirme haddini kendilerinde görüyorlar. Aslında çok da fazla söyleyecek bir şey yok. Bu kadro ile harika işler çıkaran Ünal Karaman'ın dahi istifasını talep eden bir güruha bir şeyler anlatmanın mümkün olmadığını düşünüyorum. Zira vicdanları yok...

İlker Yazıcıoğlu
04.03.2019, 09:18
Kesin almalıyız, o sahada 8 kişi kalsak bile almamız gerekir bu maçı...

Adamların son 6-7 maç galibiyeti geçtim beraberliği yok...

Puan kaybedersek çok yazık olur...

jairzinho
04.03.2019, 09:19
muhtemel 11 im

uğurcan

sağbekte türkmen olduğu için yazıcı hücum olarak daha özgür olacaktır.en azından stoperlerin arasına girip top çıkarmaya çalışmayacak.

ibanez novak ikilisi defansif manada sol kanadı iyi şekilde kapatacaklardır.zaten iki oyuncuda aynı zamanda hücumcu oyuncular.

parmak sosa zaten klasik orta saha ikilisi.ideal merkez orta sahalar değil ama pas oyunu için katkı verirler.sertlik açısından dezavantajları var.

envekame kesinlikle serbest takılmalı.onu en çok belçika milli takımındaki rolü olan lukaku olarak düşünüyorum.sırtı dönük pas alıp topu saklayacak ve hücuma çıkışlarda zaman kazandıracak.

şu ilk 11 de muhtemelen kanatlardaki küçük üçgenler soldan gerçekleşir.yani novak ibanez sosa ve envekame dörtlüsü sola kayar.

bu durumda ceza alanına süpriz koşuları parmak ve yazıcı yapar ve ekubanı yalnız bırakmazlar.

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2019, 09:20
İHO ve USTA'nın bıraktığı borç enkazı
Sakatlar
Transfer tahtasının kapanması (geçen hafta açıldı)
TFF ve MHK'nin ligde ve kupada bizi doğraması

Bu kadar zor ve kısıtlı şartlarda 2011'den sonra heyecan veren, iyi futbol ve iyi futbolcular doğurdu Ünal Hoca

Alkışı hak ediyor Ünal KARAMAN ve takım
Lütfen destek olalım

serdaracıl
04.03.2019, 09:21
muhtemel 11 im

uğurcan

Türkmen bek oyuncusu değil. Bıkmadık şu oyuncuları farklı yerlerde oynatmaktan. zargo'nun ön libera performansını gördükten sonra akıllandık diye umuyordum. Ayrıca ibanez de oyuncu değil :)

Furkan Tütüncü
04.03.2019, 09:31
Türkmen bek oyuncusu değil. Bıkmadık şu oyuncuları farklı yerlerde oynatmaktan. zargo'nun ön libera performansını gördükten sonra akıllandık diye umuyordum. Ayrıca ibanez de oyuncu değil :)

sanki keyfi olarak oyuncuları mevki dışında oynatıyormuşuz gibi konuşuyorsun.bu kadroyla mecbur oynatıyoruz ne yapalım.

Mehmet BAŞ
04.03.2019, 09:32
Tiyatro tam gaz devam olmayan penalti verildi basaksehir lehine yine bu turk futbolu duzelmez arkadas siyasete bulasmis dibine kadar..

Bu duruma ilişkin yıllar önce söylediğim bir söz var.
Eğer ki Trabzonspor memleketim, özüm, ruhum, hasretim olmasıydı Türkiye'de bir kere bile futbol izlemezdim.
Bu denli kirli ilişkilerin olduğu, kayırma ve haksızlığın olduğu kirli bir ligi neden izleyeyim? Dediğiniz gibi bu bir tiyatro...
Sırf Trabzonspor nedeniyle haftada bir kez maç izliyorum. O da dediğim gibi sevdamız olduğu için mecburiyetten(!)

Cengiz Çubukcu
04.03.2019, 09:33
galip geliriz mustafa denizli gider....

jairzinho
04.03.2019, 09:52

son dönemde futbolda bence en büyük yanılgı (bu biraz barça ve brezilya efektidir) dediğin gibi mevki devşirmedir.ama bunun farkında değilsin :D

günümüzün bekleri ne kadar bek oyuncusu.bu soru sorulmuyor.açık oyuncularından bek e devşiriliyor oyuncu.haliyle defans yapmasını bilmeyen bekleri hücum açık oyuncuları haşat ediyorlar haşat.novak ibanez devşirmedir.misal.

kafamdaki ideal sistemlerden biride simione nin 4-4-2 sidir.çok sağlam 4+4 ü kurguluyor.2 oyuncu serbest takılır.

ben daha da ileri gidip simione nin 4-4-2 sini daha defansif kurgularım.neden? fizikli 4 defans oyuncusu ve önlerin 2 fizikli merkez orta saha ama bunlar kayserideki mensah akhisardaki serginho tarzı oyuncular olacak.

merkez orta sahadaki 2 oyuncuyada hücuma katılma serbestliği tanırım.bu durumda göbek boşalacak mı?hayır.2 stoperden 1 i tek hamleli orta sahaya çıkan tarzda olacak.zaten bekler ileri çıkmayacağı için geride en az 3 defansif melekeleri yüksek oyuncu bekleyecek.buda rakibin kontralarının önlenmesi manasına gelir.az adamla yakalanmazsın.

beklerin ileri çıkmaları bana hiç mantıklı gelmiyor bro

beklerin geride beklemeleri açık oyuncusuna daha serbestlik tanır.

bu durumda şu soru sorulur.nasıl set hücumu yapacaksın.gayet basit.2 forvet oyuncusu gezen kanatlara açılan pas alışverişi yapan oyuncular olacak.

defansif 4-4-2 diye tabir ettiğim bu sistemde merkez orta saha iklisi ve çift forvet set hücumunda işin içinde olacaklar aga.

6 oyuncu ile gayet güzel set hücumu yaparsın.aynı zamanda baskıda yaparsın.1 stoperde orta sahaya çıkıp baskıya katılıyor.

beklerin ayağı iyi stoper özellikli olması gerekiyor.hücuma çıkması gerekmiyor.zaten oyun kurulumunda orta saha çizgisine açılıyorlar.

4 sağlam stoperle (2 si bek) bomboş kaleye yediğimiz gollerin çoğunu yemeyiz.yediğimiz gollerin hepsinde devşirme beklerin hatası var.izleyin.

Furkan Tütüncü
04.03.2019, 10:00
pazartesi günü oynadığımız maçlar

<colgroup><col><col><col><col><col><col><col></colgroup><tbody>

maç
galibiyet
beraberlik
mağlubiyet
atılan
yenilen

bu sezon
2
0
1
1
0
1

geçen sezon
5
2
2
1
9
6

</tbody>

Cagdas Topal
04.03.2019, 10:09
Biletler tekrar satışta almak isteyen acele etsin.

10:24 deki görüntü, az sayıda bilet kaldı.

16827

İskender Çakmak
04.03.2019, 10:26
Hiç olmazsa bu maçı alalım da

serdaracıl
04.03.2019, 11:00
sanki keyfi olarak oyuncuları mevki dışında oynatıyormuşuz gibi konuşuyorsun.bu kadroyla mecbur oynatıyoruz ne yapalım.

öyle bir mecburiyet yok. alt yapında yetenekli oyuncular var. Yusuf ile Abdüş'ü zamanında sahaya sürenler de aynı mazeretlere sığınabilirlerdi. Elinde Faruk Can Genç adlı bir oyuncu varken hala ibanez falan diye sayıklamak tam anlamıyla iş bilmezliktir.

Vkgz
04.03.2019, 11:10
Sporx adam yokluğundan muhtemel 11e nwakame yi iki kere yazmış :) . Ne hallere düştük yahu

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

angraf
04.03.2019, 11:11
büyük takımsan bu maçı alacaksın beşiktaşın dibine giriceksin.

melihergun
04.03.2019, 11:15
Huseyin in sag bek oldugu bir kadro gordum aklima yumlu geldi.Cok merak ediyorum huseyin neler yapar sagda.

Uğur KÜÇÜK
04.03.2019, 11:16
Kasimpasa'nin yeni transferleri kaliteli adamlar ancak daha lige ve takimlarina alisamadilar.

Genelde hislerim olumludur ama bu aksam icin icimde iyi bir his yok.

Insallah yanilirim ve kazaniriz.

Denizliyi yollayip, 2 kez galibiyetimizle isine son verdirttigimiz Kemal Ozdes'i Kasimpasa'ya dondururuz umarim bu aksam galip gelerek.

Bu Denizli'ye 2009 yilindan itibaren acaip bir kinim var. Bu aksam sevindirmeyin su sinsiyi.

artvints
04.03.2019, 11:23
hüseyin sağbek oynaması konusunda endişeliyim biraz. iyi oynadığı mevkiden bozmak doğru gelmiyor. bir yandan da sağbek oynayabiliyor mu bakmak lazım. trezeguet çok ciddi test olur.

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2019, 11:32
Kazanirsak 3.lük yolunda iyi olacak.
2.lik uzak ama imkansiz değil

Uğur KÜÇÜK
04.03.2019, 11:35
hüseyin sağbek oynaması konusunda endişeliyim biraz. iyi oynadığı mevkiden bozmak doğru gelmiyor. bir yandan da sağbek oynayabiliyor mu bakmak lazım. trezeguet çok ciddi test olur.Acaba Trezeguet sol acik mi oynayacak ?
Yoksa Gs karsilasmasindaki gibi ( Koita da cezali iken ) gezgin santrafor mu ?

Yeni forvetleri Perica'yi oynatmiyor Denizli. Ben bu aksam da Trezeguet'in Kasimpasa'nin en uctaki adami olacagini dusunuyorum.

artvints
04.03.2019, 11:36
Acaba Trezeguet sol acik mi oynayacak ?
Yoksa Gs karsilasmasindaki gibi ( Koita da cezali iken ) gezgin santrafor mu ?

Yeni forvetleri Perica'yi oynatmiyor Denizli. Ben bu aksam da Trezeguet'in Kasimpasa'nin en uctaki adami olacagini dusunuyorum.

o zaman stoperde kalması daha doğru.

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2019, 11:44
Son maçlarda devşirme bekler ve stoperler canımızı yaktı.

UMARIM BU AKŞAM BÖYLE BİR YANLIŞA DÜŞMEZ HOCA

Uğur KÜÇÜK
04.03.2019, 11:46
o zaman stoperde kalması daha doğru.Bu aksam da buna benzer bir kadroyla sahaya cikmasini bekliyorum ben Kasimpasanin.
Huseyin konusunda goruslerimiz biraz farkli.
Ikinci yariyla beraber iyi oynadigi tek bir mac var, o da Goztepe musabakasi.
Diger tum karsilasmalarda ciddi hatalari vardi, golle sonuclanan kadar rakibin beceriksizligi ve kalecimizin basarisiyla golle sonuclanmayan hatalari da oldu.
Uzun lafin kisasi Huseyin de suan zayif halka bana gore.

Eldeki 3 stoper icinde tek guvendigim adam Hosseini. O da sagolsun haftalardir basit mudahaleler ile penaltiya sebep olup gardimizi dusuruyor ( Bana gore son 2 penalti da diger 3 istanbul takiminin aleyhine calinmazdi )

Bu aksam Popov ve Koita cezali.
Koita yerine Hajradinovic oynar.
Sagbekte kim oynar, bilmiyorum..
Onun yerine oynayacak adami Nwakaeme ve Novak ile ince ince isleyerek o kanattan isi goturebiliriz.

Ayrica Hajradinovic iyi bir adam. Uzaktan sutlari cok etkili. Bu aksam ilk 11 oynayabilir.

Trezegeut'i Hosseini rahatlikla durdurur ancak Hajradinovic'e cok rahat sut imkani verirsek uzaklardan bir gol yazar.

Nedense ben umitsizim bu aksamdan.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190304/05be0989b49cf89c866fc49f7c3ba091.jpg

Yiğit Gayretli
04.03.2019, 11:47
hüseyin sağbek oynaması konusunda endişeliyim biraz. iyi oynadığı mevkiden bozmak doğru gelmiyor. bir yandan da sağbek oynayabiliyor mu bakmak lazım. trezeguet çok ciddi test olur.

Alt yapıdan sağ bek orijinli. Çok da yabancı olduğu bölge değil ama yine de risk...

Kemal Öztel
04.03.2019, 11:51
Kazanirsak 3.lük yolunda iyi olacak.
2.lik uzak ama imkansiz değil
Aslında önümüzdeki 4-5 maç çok iyi, ama havaya girmemiz lazım..

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2019, 11:56
Aslında önümüzdeki 4-5 maç çok iyi, ama havaya girmemiz lazım..

Evet. Kalan 10 maçta max. puan toplarsak en kötü ihtimalle 3.bitiririz ki onca sıkıntı ve şanssızlığa karşı çok iyi bitiriş olur.

artvints
04.03.2019, 12:03
Alt yapıdan sağ bek orijinli. Çok da yabancı olduğu bölge değil ama yine de risk...
hiç sağbek havası yok, orjini yanlış anlamışlar.

KadirKaradag61
04.03.2019, 12:11
iddaa yaptım trabzona oynadım.

gerisini eğer buradaysa @Yıldıray Emanet (https://forum.bordomavi.net/member.php/43661-Y%C4%B1ld%C4%B1ray-Emanet) anlatabilir.

Mert Oğuzlu61
04.03.2019, 12:17
Kamil'in ofansif yönü berbat ama en kötü sağ beki devşirme oyuncuya tercih ederim, sakatlanacak zamanı buldu. Dün Gs Semih'i sağ bek oynattı, yarı alanı bile geçemedi. Maçın 2. yarısında Linnes oyuna girdi, oradan atak üstüne atak yaptılar. Bek oyuncusu önde oynayan elemanları da etkiliyor.

tanjugunduz
04.03.2019, 12:30
Dostlar acele bir soru sorayım Kasımpaşa kombinesine sahip bir arkadaş benim orduspor kartıma bu maci devredebilir mi ?

Sadece bordo mavi .

jairzinho
04.03.2019, 12:40

bence ideal defansif bir sağbektir türkmen.ileri çıkmasına gerek yok.

zaten stoperde oynadığında da sağ kanada açılıp gayet iyi müdahaleler de yapıyordu.

bizim yaz transferinde türkmenin sol ayak versiyonlu bir sol bek daha bulmamız gerekecek.alanyasporlu nsıkala gayet ideal bir isim.güçlü ve fizikli.defansif oyuncular adam yiyen tipte olcak hafız.perera misal.boyu kısa ama adam yiyen tarzdır.

jairzinho
04.03.2019, 12:42
Kamil'in ofansif yönü berbat ama en kötü sağ beki devşirme oyuncuya tercih ederim, sakatlanacak zamanı buldu. Dün Gs Semih'i sağ bek oynattı, yarı alanı bile geçemedi. Maçın 2. yarısında Linnes oyuna girdi, oradan atak üstüne atak yaptılar. Bek oyuncusu önde oynayan elemanları da etkiliyor.

gs defansını erzurum maçında gördük.hallaç pamuğu gibi atıldı.atak organizasyonlarında belhanda feguli başrol oyuncularıdır.linnes yancı olur sadece.

sağbek in atağa çıkması yerine merkez orta sahanın atağa çıkmasını yeğlerim .net

artvints
04.03.2019, 12:46
bence ideal defansif bir sağbektir türkmen.ileri çıkmasına gerek yok.

zaten stoperde oynadığında da sağ kanada açılıp gayet iyi müdahaleler de yapıyordu.

bizim yaz transferinde türkmenin sol ayak versiyonlu bir sol bek daha bulmamız gerekecek.alanyasporlu nsıkala gayet ideal bir isim.güçlü ve fizikli.defansif oyuncular adam yiyen tipte olcak hafız.perera misal.boyu kısa ama adam yiyen tarzdır.
ileri çıkmasına gerek yok ne demek, ileri çıkmayan sağbek oynamaz trabzonspor'da.

jairzinho
04.03.2019, 12:46
defans yapmasını bilmeyen ''hücumcu bekler'' nedeni ile kanatlar adeta yol geçen hanına döndü.bunu amiri ile kamil ile hatta novak ile görüyoruz.

ya perera gibi sert ve agresif bek olacak.yada stoperden bozma defansif melekeleri yüksek bek olacak.bunun ortası yok aga

jairzinho
04.03.2019, 12:47
ileri çıkmasına gerek yok ne demek, ileri çıkmayan sağbek oynamaz trabzonspor'da.

:D

bro benim yeni sistemimde bekler ileri çıkmıyor.merkez orta sahalar set hücumunda rol alıyorlar.

Mert Oğuzlu61
04.03.2019, 12:54
gs defansını erzurum maçında gördük.hallaç pamuğu gibi atıldı.atak organizasyonlarında belhanda feguli başrol oyuncularıdır.linnes yancı olur sadece.

sağbek in atağa çıkması yerine merkez orta sahanın atağa çıkmasını yeğlerim .net

Semih'in sağ bek oynadığı ilk yarıdaki Gs ile Linnes oyuna girdikten sonra 2. yarıdaki Gs arasındaki fark ortada. İlk yarı kanattan tek atak yapamadılar Erzurum boğdu, 2. yarı Linnes girince neler oldu izlemedin mi ? Bek oyuncusu sadece defans yapacak diye bir kural yok futbolda böyle bir olay yok, Nskala diyorsun o oyuncu dediğinin aksine defansif değil ofansif bek, kendinle çelişiyorsun.

Ayrıca Novak sanılanın aksine ofansif değil defansif bek. İlerde tilki özelliğinin olması onu ofansif bek yapmıyor, Pereira tam olarak ofansif bek oluyor. Novak'ı kaç kere ileri çıkıp Caner Erkin, Nagatomo gibi orta yaparken gördün ? Maçları nasıl izliyorsun sen aga ? :D

OrkHun
04.03.2019, 13:03
devşirme bek olmasın ne demek anlamıyorum ben?

orijinal sağ bek kim var ki şu anda oynayabilecek??

TUNCAY HİÇYILMAZ
04.03.2019, 13:06
Trabzonspor pasolig kartı ile misafir tribünü hariç tribünlerden bilet alabilir miyiz ?

Yiğit Gayretli
04.03.2019, 13:06
Aranızda sağ bek varsa bu maçlığına doldursun da devşirme bek oynatmayalım Allah aşkına.

anth
04.03.2019, 13:07
Son maçlarda devşirme bekler ve stoperler canımızı yaktı.

UMARIM BU AKŞAM BÖYLE BİR YANLIŞA DÜŞMEZ HOCA

Sağbekte mecbur devşirme oynatacağız...

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2019, 13:19
Ne olursa olsun iyi futbol oynayıp VAR hakemlerinin şerefsizliklerini de bertaraf edecek 3 puanı almalıyız.

seçuk
04.03.2019, 13:22
Ankaragücü sağbeki Kitsiou kesinlikle çok işimize yarar. Pereira etkisi yaratır.

Gökhan Balcı
04.03.2019, 13:25
Kamil sakat mı yoksa performans sebepli bir oynatılmama durumu mu var?

Vkgz
04.03.2019, 13:44
Kamil sakat mı yoksa performans sebepli bir oynatılmama durumu mu var?O performansla yedeğe çekti ise Ünal karamani tebrik ederim hakem etmeyen adamı ne olursa olsun iynatmayacaksin

ilelebeTS
04.03.2019, 14:16
Kamil’in de hücumda bir şey yaptığı yok kaç maçtır. Bütün ortaları karavana. Sağda sağlam duralım yeter. İşi soldan ve ortadan bitiririz.

ucurum
04.03.2019, 14:25
Bugün benim açımdan her şeyin çok güzel geçtiği bir gün...

Günün dengelenmesi adına akşam Trabzon rahat bir mağlubiyet alır.

Benden demesi.

Furkan Tütüncü
04.03.2019, 14:31
sakatlıklar olmasa ve kulübede en azından 3 değişiklik yapacak kadar adam olsa 2. lik hiç de zor olmazdı.

autkusoytas
04.03.2019, 14:37
Yusuf’un durumu nedir arkadaslar oynayabilecek mi? Antrenmanlara katilabildi mi acaba

Gökhan Balcı
04.03.2019, 14:41
O performansla yedeğe çekti ise Ünal karamani tebrik ederim hakem etmeyen adamı ne olursa olsun iynatmayacaksin

Hoca sanki daha çok zargo majid tandeminin daha iyi olduğuna kanaat getirmiş gibi geldi bana. Sanki tercihi o yüzden yapmış gibi hissettim

Adem Akyüz'
04.03.2019, 14:58
Sosyal medya da "tam puan kaybetmelik maç" diye diye zorla puan kaybettirecekler takıma.

Trezeget'in karşısında Hüseyin oynayacak. Burada sıkıntı olmazsa rahat geçeriz.

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2019, 15:03
Nolur haftamızı zehir etmeyin çocuklar
İkinci bir Ümraniye şoku yaşatmayın

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2019, 15:05
sakatlıklar olmasa ve kulübede en azından 3 değişiklik yapacak kadar adam olsa 2. lik hiç de zor olmazdı.

Ah Ah
Onazi tam futbolcu olmuşken ne şanssızlıktır bu yaşadığımız
Sonrasında da diğer sakatlıklar ve VAR hakemlerinin i.neliği
Hayırlısı olsun bundan sonra
Azami puan toplayıp 3.olmaya çalışalım

Samet Berber
04.03.2019, 15:10
Çok zor maç, haftalardır puan dahi alamayan Kasımpaşa var gücüyle mücadele edecek bugün, umarım bunun bilinciyle bu maça hazırlanmışızdır aksi takdirde puan kaybı kaçınılmaz olur.

emrahtuna
04.03.2019, 15:17
sağ bekte hüseyinin oynamasını şöyle değerlendiriyorum..öne geçersek defansif görevini gayet de iyi yerine getirebilir..bi problem olmaz..şayet geri düşersek hücümcu bi bek katkısı alamayız alanya maçındaki gibi olur..inşallah ilk dediğim olur..

Şahin Yılmaz
04.03.2019, 15:21
Eskiden hakemi aşmak zorundaydık şimdi hem hakemi hem VAR ı aşmak zorundayız. Adaletinizi varınızı yoğunuzu emi.

Haftalardır kaybeden Kasımpaşa ya can vermeyiz inşallah.

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2019, 15:23
Çok zor maç, haftalardır puan dahi alamayan Kasımpaşa var gücüyle mücadele edecek bugün, umarım bunun bilinciyle bu maça hazırlanmışızdır aksi takdirde puan kaybı kaçınılmaz olur.

Bu maça asılacakları kesin
Çünkü 29 puandalar ve 2.devre beraberlikleri dahi yok
Kazanıp rahatlamak isteyeceklerdir, Denizlinin de son maçı olabilir
Beraberlik dahi bizim için yıkım olur, rakiplerin puan kaybettiği haftada
Pazartesi galibiyet istatistiklerimiz hiç iyi değil, inşallah bu akşam onu da kırarız

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2019, 15:26
Eskiden hakemi aşmak zorundaydık şimdi hem hakemi hem VAR ı aşmak zorundayız. Adaletinizi varınızı yoğunuzu emi.

Haftalardır kaybeden Kasımpaşa ya can vermeyiz inşallah.

Başakşehir maçıyla VAR hakemleri bizi doğradılar
Hem ligde hem de kupada
VAR hakemleri kabusumuz oldu
Yeter artık, 2011'den beri bıkmadınız mı

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2019, 15:27
Başakşehir maçıyla başlayan süreçte VAR hakemleri bizi doğradılar
Hem ligde hem de kupada
VAR hakemleri kabusumuz oldu
Yeter artık, 2011'den beri bıkmadınız mı

emrahtuna
04.03.2019, 15:35
bu arada sosa nın performansı da belirleyici olacaktır..sakatlıktan döndükten sonra bişey oynamadı henüz..ümraniye maçında da çok kötüydü..bir an önce toparlar inşallah..

jairzinho
04.03.2019, 15:38
Semih'in sağ bek oynadığı ilk yarıdaki Gs ile Linnes oyuna girdikten sonra 2. yarıdaki Gs arasındaki fark ortada. İlk yarı kanattan tek atak yapamadılar Erzurum boğdu, 2. yarı Linnes girince neler oldu izlemedin mi ? Bek oyuncusu sadece defans yapacak diye bir kural yok futbolda böyle bir olay yok, Nskala diyorsun o oyuncu dediğinin aksine defansif değil ofansif bek, kendinle çelişiyorsun.

Ayrıca Novak sanılanın aksine ofansif değil defansif bek. İlerde tilki özelliğinin olması onu ofansif bek yapmıyor, Pereira tam olarak ofansif bek oluyor. Novak'ı kaç kere ileri çıkıp Caner Erkin, Nagatomo gibi orta yaparken gördün ? Maçları nasıl izliyorsun sen aga ? :D

ben istatistiklerle konuşurum bro

novak ın kariyerinde 8 gollük ve 11 gollük sezonlar var.bu rakkamlar onun orgininin sol bek olmadığını gösteriyor.

https://www.transfermarkt.de/filip-novak/detaillierteleistungsdaten/spieler/107665

orjini solbek olmadığı için rakipler sol taraftan boş kaleye goller atıyor.geçende gene yediğimiz bir golde sanırım zargo ya küfredildi.oysa videoda novak arkadan sallana sallana geriye geliyordu.

gs erzurum maçında ikinci yarı galibiyeti kaçıran erzurum oldu aga.sağdan soldan geldiler.

nsıkala adam yiyen bek tanımına uyar.ileri çıkması hücumcu bek olduğunu göstermez.ilk işini çok iyi yapar.

bak buda nsıkala nın kariyeri

https://www.transfermarkt.de/fabrice-nsakala/detaillierteleistungsdaten/spieler/86930

8 golü 11 golü var mı ? yok.

buda adam yiyen sağbek pereranın istatistikleri.

https://www.transfermarkt.de/joao-pereira/detaillierteleistungsdaten/spieler/13217

sarı kartları kırmızı kartları havada uçuşmuş.novak ın sarı kartlarına bak bide.

bu arada novak orta yapmıyor.ileride forvete evriliyor.ultra ofansif bek :D

bek yerine merkez orta sahaları set hücumuna dahil etmek bana daha mantıklı görünüyor.sayısal olarak aynı şeydir aslında.ama daha etkili bir dağılım olur.üçlü stoperi genelde bunun için kullanıyorlar.bek in boşalttığı alana 3lü stoperin kanat stoperleri kayıyor.

not: 4 lü stoperde (2 defansif bek) ise aslında gene üçlüye benzer bir durum ortaya çıkar.o da şu:stoperlerden biri tek hamleli olduğu için duruma göre ileriye çıkar yani biraz ortasahalaşır.bu durumda orta saha çizgisini geçmeyen 3 oyuncu orta sahanın gerisinde rakiplerin ataklarını karşılamak için pozisyon alır.bunu misal real madrid de ramos yapar.topla çıkar.yada tek hamle yapmak için orta sahaya kadar gelir.

Enaldo61
04.03.2019, 15:51
Sizce bu sezon 3.lük başarı mıdır?

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2019, 15:54

Türkiye kupasında finale kalmak ve ilk 4 başarıdır diyebilirdik.

Birincisi olmadı.

İlk 4 ise başarıdır yine de

YAŞADIĞIMIZ ONCA OLAYA RAĞMEN

Ozan Yılmaz
04.03.2019, 15:54

Olursa büyük başarıdır lig özelinde, kupa ise hayal kırıklığı oldu yine

Yiğit Gayretli
04.03.2019, 16:01

Trabzonspor'un kendi şartları içinde kesinlikle öyledir ama Trabzonspor için 3.lük başarı değildir, olamaz.

Futbolcularına, teknik ekibine ve hatta profesyonel kadrosuna maaş ödemesi yapamayan; transfer cezası almış, sakatlıklarla boğuşan ve sezon içinde türlü türlü çalkantılarla uğraşmak zorunda kalmış bir takım için muazzam iş diyebilirim. Hatta üst üste bu kadar sakatlık yaşanmasaydı bulduğumuz ritmle birlikte daha da iyisini yapabilirdik.

artvints
04.03.2019, 16:06
başarı değil ama başarısızlık da değil.

angraf
04.03.2019, 16:15
15 oyuncu ile tüm sezonu geçiriyoruz 3. lük başarıdır kadroya yapılacak 3-4 ekleme ile seneye şampiyonluk mücadelesi verebiliriz.

emrahtuna
04.03.2019, 16:15
son yıllara baktığımızda gayet de başarıdır..en son ne zaman ilk 3 e girdik hatırlamıyorum bile..

eraytaskin61
04.03.2019, 16:16
yenersek güzel olacak farklı bir sonuçta da hocamızın arkasındayız.

İ. SARAL
04.03.2019, 16:29

Müthiş başarı bence.

Uğur KÜÇÜK
04.03.2019, 16:31
Tam Abdulkadir Omurluk macti bu musabaka.
Kasimpasa defansini az hizli olan ve calim atabilen herkes ipe dizdi bu sene.

Ekuban oynayacak galiba.
Bu mac aptalca islere girismezse, nerede sut cekip, nerede pas verecegine karar verebilirse, sag acikta da olsa ( net olarak mevkiisi santrafor bu adamin ) bu maca agirligini koyabilir.

jairzinho
04.03.2019, 16:32
sakatlıklardan önce herşey iyi gidiyordu diye bir kanı var.buna katılmıyorum.sosa onazi novak ve perera ilk 11 de iken malatya maçı oynandı deplasmanda.

takımın fizik direnci ve defansif organizasyonu oldukça kötü.

kadro mühendisliğinde merkez orta saha olayı biraz ıskalandı.kucka ideal merkez orta saha tiplemesi değildi bence.onazi fizik olarak düşük bir profil.sosa zaten 10 numara orginli.

kayserili mensah ve akhisarlı serginho tarzı merkez orta sahaları iyi bir scout ile ekonomik olarak kadroya dahil edebilirdik.bunlar agresif ve ileri çıkışları olan aynı zamanda temaslı oynayan oyuncular.fizik direnci ortaya koyamazsan kalende çok rahat pozisyon veriyorsun rakiplere.

KadirKaradag61
04.03.2019, 16:36
sakatlıklardan önce herşey iyi gidiyordu diye bir kanı var.buna katılmıyorum.sosa onazi novak ve perera ilk 11 de iken malatya maçı oynandı deplasmanda.

takımın fizik direnci ve defansif organizasyonu oldukça kötü.

kadro mühendisliğinde merkez orta saha olayı biraz ıskalandı.kucka ideal merkez orta saha tiplemesi değildi bence.onazi fizik olarak düşük bir profil.sosa zaten 10 numara orginli.

kayserili mensah ve akhisarlı serginho tarzı merkez orta sahaları iyi bir scout ile ekonomik olarak kadroya dahil edebilirdik.bunlar agresif ve ileri çıkışları olan aynı zamanda temaslı oynayan oyuncular.fizik direnci ortaya koyamazsan kalende çok rahat pozisyon veriyorsun rakiplere.

imzan da bulunan batuhan artaslan yazmasan sanki daha iyi :D

HOPA'LI TS'Lİ
04.03.2019, 16:37
Kasımpaşa ligin en çok gol yiyen takımı, yeter ki Ümraniye maçındaki gibi %99'luk pozisyonları harcayıp saç baş yolmayalım
Kazanırsak BJK'ın ensesinde boza pişiririz.
Bu maçta alınacak 3 puan, 3 puandan çok öte
Şans da yanımız da olursa mutlu bir gece olur

VURDUĞUNUZ GOL OLSUN

artvints
04.03.2019, 16:38
Müthiş başarı bence.
kupayı da alsaydık başarı olurdu bana göre. bjk gs sezon boyu bizden iyi oynamadılar ama yine önümüze geçtiler.

jairzinho
04.03.2019, 16:42
bir sistem hocası ile bu kadronun ne yapacağı sorusunun cevabını maalesef hiçbir zaman öğrenemeyeceğiz.özellikle 2. lik puanının oldukça düşük kalacağı bir sezon olacak muhtemelen bu sezon.haliyle bu kadronun ligi ikinci bitirmesi işten bile değildi.

bu sezon hangi oyuncu potansiteline ulaştı?sorusunun cevabı yok.sadece hügo gol sayısı bakımında bir yere geldi o kadar.yazıcı ömür istatistikleri malum.iki yeteneği kullanamadık şimdiye kadar.

kalede uğurcan gibi basit gol yemeyen bir kaleci var.bunuda kullanamadık.sürekli rakipler kaleci ile karşı karşı kalıp goller atıyor.bunu engellesek çok az gol yerdik.uzaktan şutla uğurcan gol yemiyor.doldur boşalt ile nadiren gol yiyor.iyi kaleci avantajınıda kullanamadık haliylen.takım defansının yerlerde olduğu için

Uğur KÜÇÜK
04.03.2019, 16:43
jairzinho

Yazmayayim diyorum ama dayanamiyorum.
Sen bence bosver futbolu filan, basketbol var, su topu var, hentbol var, cirit atma var, sinema var, tiyatro var, var oglu var yani.

Hobi olarak ilgilenilecek cok guzel sanatlar var bu ulkede.

Yol yakinken bu dallardan birine odaklan.
Inan ki belki orada yetenegin vardir. Iyi bir spor dali yorumcusu veya elestirmen olursun.

Bizim icin onemli olan futbol, sahada oynanan oyun.
5-0 kaybettigimiz Malatya maci bu sezon Fener, Gs maclarindan sonra en baskin oynadigimiz musabakaydi.

O maci kimler kaybettirdi, o mac oncesi neler dondu Allah bilir.

Cok bariz hatalarla yedigimiz gollere ragmen takim 90 dakika savasti ve beceriksizlik yuzunden kaybedildi.

Mevcut kadro yuzunden degil.

Bu arada Mensah dedigin adam bu sezona kadar full 10 numara oynayan bir futbolcuydu.

Bari arastir da yaz su yazilari.

Bildigin trolluk yapiyosun surada, yoneticiler de izin veriyor.

Garip bir adamsin vesselam.

Uğur KÜÇÜK
04.03.2019, 17:18
Iddaa oranlarina takili kalmazdim fazla ancak su Demiroren ihaleyi aldi alali kusku icindeyim.

Trabzonspor - Umraniye macinda son gun galibiyet oranimiz yukseldi = Yenildik
Gs - Hatay macinda son gün Gs'nin galibiyet orani yükseldi = Gs kaybetti
Gs - Erzurum maci son gun Gs galibiyet orani yükseldi = Musabaka berabere bitti

Ve bugün Trabzonsporun galibiyet oranı yine yukseldi.
2 olmuş.

Furkan Tütüncü
04.03.2019, 17:34
Iddaa oranlarina takili kalmazdim fazla ancak su Demiroren ihaleyi aldi alali kusku icindeyim.

Trabzonspor - Umraniye macinda son gun galibiyet oranimiz yukseldi = Yenildik
Gs - Hatay macinda son gün Gs'nin galibiyet orani yükseldi = Gs kaybetti
Gs - Erzurum maci son gun Gs galibiyet orani yükseldi = Musabaka berabere bitti

Ve bugün Trabzonsporun galibiyet oranı yine yukseldi.
2 olmuş.

Bildiğim kadarıyla Demirören ihaleyi kazandı ama henüz şirket devralmadı. ağustosta devralacak diye okudum twitterda. doğru mu bilmem.

Uğur KÜÇÜK
04.03.2019, 17:36
Bildiğim kadarıyla Demirören ihaleyi kazandı ama henüz şirket devralmadı. ağustosta devralacak diye okudum twitterda. doğru mu bilmem.Imzalar atildi. 10 yil sureyle Sans Girisim adli Demirorenin ortagi oldugu firmada ihale. Demiroren Tff'den istifa ederken bunu acikladi zaten.

Yoksa Hazirandaki secimlere kadar istifa etmezdi tupcu. Uefa ve Fifa hala Tff baskani kalmasina izin vermedi demek ki.

Haberi de burada.. 4 gun once Spor Toto teskilat Baskanligi aciklamis zaten.

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, spor müsabakalarına dayalı sabit ihtimalli ve müşterek bahis oyunlarının özel hukuk tüzel kişilerine yaptırılması işine ilişkin 11 Şubat'ta ihale gerçekleştirildiği hatırlatılarak, "Spor Toto Teşkilat Başkanlığımız ile Şans Girişim Ortak Girişimi arasında bugünden geçerli olmak üzere 10 yıl süreli sözleşme imzalanmıştır" ifadelerine yer verildi.

reisoğlu61
04.03.2019, 17:49
ilk 4, yani avrupa kupalari icin cok kritik bir mac. InsaAllah bir aksilik cikmaz ve 3 puan ile döneriz

pReN@_61
04.03.2019, 17:51
Başarılar..

Uğur KÜÇÜK
04.03.2019, 18:08
Kasımpaşa'nın ilk 11'i belli oldu

_________________Scuffet_________________

Veysel___Josue Sa___Youssef___Veigneau

_________________Sadiku__________________

İlhan____Pavelka____Tarkan____Trezeguet

_________________Perica__________________

Yedekler = Ramazan, Eray, Uğurcan, Karim Hafez, Özgür, Khalili, Hajradinovic, Hasan, Heintz, Azad Topik

jairzinho
04.03.2019, 18:13
demirörenin tff den istifa edip iddia yı alması normal karşılanıyor.çoh enteresan.önce beşiktaşı batırdı.sonra ödül olarak tff başkanı oldu.şimdi ise ''kumar'' işine girdi.

Enaldo61
04.03.2019, 18:14
Türkiye kupasında finale kalmak ve ilk 4 başarıdır diyebilirdik.

Birincisi olmadı.

İlk 4 ise başarıdır yine de

YAŞADIĞIMIZ ONCA OLAYA RAĞMEN

Olursa büyük başarıdır lig özelinde, kupa ise hayal kırıklığı oldu yine

Trabzonspor'un kendi şartları içinde kesinlikle öyledir ama Trabzonspor için 3.lük başarı değildir, olamaz.

Futbolcularına, teknik ekibine ve hatta profesyonel kadrosuna maaş ödemesi yapamayan; transfer cezası almış, sakatlıklarla boğuşan ve sezon içinde türlü türlü çalkantılarla uğraşmak zorunda kalmış bir takım için muazzam iş diyebilirim. Hatta üst üste bu kadar sakatlık yaşanmasaydı bulduğumuz ritmle birlikte daha da iyisini yapabilirdik.

son yıllara baktığımızda gayet de başarıdır..en son ne zaman ilk 3 e girdik hatırlamıyorum bile..

Kupa ve ilk 5 başarıdır diyordum, kupa gitti şimdi 3.lük başarılı bir sonuç olur gibi geliyor böyle zor şartlarda.

AYYILDIZ
04.03.2019, 18:42
Yenersek en kötü 4. bitiririz.

Uğur KÜÇÜK
04.03.2019, 18:42
Trabzonspor'un ilk 11'i belli oldu

_________________Uğurcan________________

Hüseyin____Toure____Hosseini____Novak

_____________Sosa____Abdulkadir________

Ekuban__________Yusuf_______Nwakaeme

_________________Rodallega______________

Yedekler = Arda, Muzaffer Cem, Ali Osman, İbanez, Batuhan, Murat Cem, Amiri

Emre Doğan
04.03.2019, 18:46
Çıkılabilecek en iyi kadro ile çıkmış.

Mehmet Sarigül
04.03.2019, 18:51
demirörenin tff den istifa edip iddia yı alması normal karşılanıyor.çoh enteresan.önce beşiktaşı batırdı.sonra ödül olarak tff başkanı oldu.şimdi ise ''kumar'' işine girdi.

Demirören'e iddia ihalesi ödül olarak verilmiş olmasin!?

Şike sürecini "çok iyi" bir şekilde halinin altina süpürdüğü için...

Sadece teşekkür mesajini okursan, kimler tarafindan niçin TFF Başkani YAPILDIĞINI daha iyi anlarsin.

Oruç
04.03.2019, 18:56
Kupa gitti, bjk çöküyorken sezonu 3.bitirmek adına çok önemli bir maç. Yıllardır sürünüyoruz, Avrupa’da yokuz. 3. olursak ben tatmin olurum. Sıralamada hem daha fazla para alırız hem Avrupa’ya gitme olasılığımız artar. Ki gs kupayı alır biz de 3.olursak gruplardan başlayacağız. 6 maç garanti. Oyuncu parlatıp satma, daha kolay sponsor bulma da cabası. Madem ekonomik sorunumuz var o zaman başarılı olmak şart. Kem küm, bahane yok.

redbul
04.03.2019, 19:17
kendini hoca zanneden ünal karaman görmüyormu haftalardır ekuban rodellega aynı anda olmuyor olmadı olmayacak bu ısrar neden ya birini tut klübede hamle şansında olsun bu kadarmı kafan çalışmıyor be kardeşim.

serdaracıl
04.03.2019, 19:17
Çıkılabilecek en iyi kadro ile çıkmış.

Haftalardır aynı kadro sahada.

Uğur KÜÇÜK
04.03.2019, 19:28
Ünal Karaman: "Çok fazla seçenekleri olan bir takım değiliz. Son idmanda Kamil Ahmet'in sorunu çıktı. Yapacak bir şey yok, var olan arkadaşlarla mücadelemizi vermeye devam edeceğiz."

Yonetime tas var burada.

Adam hakli sonuna kadar.

KadirKaradag61
04.03.2019, 19:30
rakip 12 kişi biz 10. rodallega yerine ot koysak daha faydalı olur.

Oruç
04.03.2019, 19:33
kendini hoca zanneden ünal karaman görmüyormu haftalardır ekuban rodellega aynı anda olmuyor olmadı olmayacak bu ısrar neden ya birini tut klübede hamle şansında olsun bu kadarmı kafan çalışmıyor be kardeşim.

Staj yapıyor Ünal Karaman.

gurur6134
04.03.2019, 19:34
Beklenen kadro cikti , zaten amiri disinda da hamle sansimizda yok alistik artik buna..

serdaracıl
04.03.2019, 19:34
İyi ki yusuf’u, abdülkadir’i cesaret edip sahaya sürebilmişiz zamanında.

Şeref
04.03.2019, 19:36
1-0 olsun bizim olsun. gönlüm kazanacaz diyor. mantığım pazartesi maçları zor olur. trabzon rahat durumda. rakipleri puan kaybetmiş. bizde kaybedebiliriz. ruh halim çok bozuk :)

emrahtuna
04.03.2019, 19:37
inşallah kimse sakatlanmaz hoca da batuhanı oyuna almaz..bu adam oyuna girdikten sonra sistem error veriyo..

DeAgLeMaNyAq
04.03.2019, 19:38
Ligin boyu kısalsa da, alttaki grupla bağımızı koparmış değiliz. Dolayısıyla 3 haftalık ara öncesindeki 3 maçı 7 puanla kapatmak gerekiyor. Aradan sonra Pereira ve Abdulkadir'in dönüşüyle oyun gücümüz biraz daha artacaktır. Bu maçta geride kalan 6 deplasmanlardan atmosfer olarak en kolay olanı. Ama bazen atmosferle saha içi kimyası birbirine tezat işleyebiliyor. Kasımpaşa kolay dağılan bir takım. İlk golü bulur ve basit hatalar yapmasak kazanabiliriz. Bizim adımıza tek endişe verici durum hedef maçları kazanmakta zorlanmamız. İnşallah bu sefer bir kazaya uğramayız...

Önlü arkalı faydalı olamadılar fakat forvet arkasında Yusuf olacağından, Ekuban mecburi olarak sağ kanatta daha efektif olacaktır...

redbul
04.03.2019, 19:38
Staj yapıyor Ünal Karaman.

aynen kardeşim hami mandıralı- tolunay kafkas-şota arvaladze stajalrını tamamladı sıra ünal karamanda ondan sonra bz akıllnamyız abdullah ercan -ogün temizkanoğlu -osman özköylü diye devam eder.

champions
04.03.2019, 19:40
2*3 yaparsak ilk 4 için büyük avantaj yakalarız, bu açıdan bu 2 maçtan en az birinde puan kaybı muhtemel.
Kpaşa ligin en fazla gol yiyen takımı, hücumda tıkanmazsak şansımız artar. Savunmada ne yapacağımız belli olmuyor.
Ya rahat kazanırız ya da kaybederiz, beraberlik bence düşük ihtimal.
Son haftalardaki oyunumuzla rahat 4-5 gol çıkmalı ama bazen de fazla gol beklenen maçlar tatsız bir şekilde 0-0'a kilitleniyor,bakalım neler olacak.

Cem Balcı
04.03.2019, 19:41
Bu kritik maça nasıl konsantre oldu takım merakla izleyeceğim.

Enes Başkaya60
04.03.2019, 19:41
Ya bırakın hoca ile uğraşmayı ne yapsın elinde malzememi var staj gelen geçin bu işler takıma hocaya sahip çıkın...

KadirKaradag61
04.03.2019, 19:42
iddaa da ts dedim. batuhan oyuna girerse hem maçı kapatır hemde takibi bırakırım

Oruç
04.03.2019, 19:44
iddaa da ts dedim. batuhan oyuna girerse hem maçı kapatır hemde takibi bırakırım

Canlı yapsaydın. Batuhan girince Kasımpaşa’ya basardın. :)

emrahtuna
04.03.2019, 19:46
hiç heyecan yok kesin kazanırız...

Uğur KÜÇÜK
04.03.2019, 19:46
Icime dogan skor 1 - 0 kazanacagimiz ve golu erken dakikalarda bulup mac boyu izdirap cekecegimiz.

Herkesin aksine bol gol beklemiyorum bu aksamki mactan.

Bakalim ne olacak.

Kaybedersek de kotu bir skorla olur gibi.

Basarilar takima.

Oruç
04.03.2019, 19:48
Bizim şansımıza kova Ramazan yok.

Soner Albayrak
04.03.2019, 19:49
İstekli başlarsak kazanırız. Tutuk başlarsak kesin bir puan kaybı çok yüksek.

Cem Balcı
04.03.2019, 19:49
https://i.hizliresim.com/9alk6k.png

Kadroyu beğendim.

Soner Albayrak
04.03.2019, 19:57
Bir an Trezege'nin Kasımpaşa'da olduğunu unutmuştum :)

CEMEFKER
04.03.2019, 19:58
"Hakeme büyük iş düşecek..." :cool:

CEMEFKER
04.03.2019, 19:59
Bülent Yıldırım malum fb'li. Birçok maçımızda büyük görevler yaptı daha önce bu maç da onlardan biri gözüküyor.
Kasımpaşa düşmemeli!

Oruç
04.03.2019, 19:59
Var hakemi Cüneyt Çakır.

BlackPanther
04.03.2019, 20:02
Abdülkadir Parmak fırtınasıl izliyoruz. Maden dediğin böyle olur maşallah...

BlackPanther
04.03.2019, 20:02
Rodallega koşmayı unutmuş. Daha koşamıyor.

odyseuys
04.03.2019, 20:06
tüm oyuncular çok ciddi tercih hataları yapıyorlar. ekuban başına buyruk, yusuf'un katkısı minimum düzeyde. takımda inanılmaz bir başı boşluk var. hocadan beklentim zaten yok da kaptan olarak sosa'nın irade koyması gerek takıma.

Varlıbaş61
04.03.2019, 20:08
Niye öyle sert vuruyorsun Abdülkadir. Korkarsın gol olur ..!

Varlıbaş61
04.03.2019, 20:10
Penaltı değil mi bu yahu?

Full HD
04.03.2019, 20:11
Adamlar istahli!

samway
Penaltı değil mi bu yahu?

İtiraz etmiyorlar ki bal gibi penaltı millet her pozisyona itiraz ediyor bizimkilere uyusturucu iğne yapılmış gibi !!!

Ufuk
Hadi eku az dikkat be.

odyseuys
15 dakikada üçü de cezasahası içinden üç etkili şut imkanı tanıdık paşaya. gidişat çok iyi değil. savunma disiplinini sağlayamazsak bu maçta sıkıntı yaşayacağız. iyi senaryo işlerse paşa'nın berbat savunması bir gol atmamıza izin verir, maç bizim lehimize kırılır.

Varlıbaş61
04.03.2019, 20:12
İtiraz etmiyorlar ki bal gibi penaltı millet her pozisyona itiraz ediyor bizimkilere uyusturucu iğne yapılmış gibi !!!

Bana da net penaltı gibi geldi. Bizimkiler mal mal izliyor. 1 kişi bile itiraz etmiyor. Hoca da uyuyor sağolsun !

Full HD
04.03.2019, 20:14
Nasil cekiyor bunlar arkadas!

Gürkan Asma
04.03.2019, 20:16
Takım yine çok kötü başladı. Durum iyi değil.

BlackPanther
Bu Abdülkadir nasıl Trabzonsporun formasını giye biliyor? Bu kadar kötü olmaz insan. Trabzonsporun ortasahasının yükünü kaldıramıyor.

Ogün'
Ümraniye maçının aynısı yürüyoruz yine sahada

VIA_A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DeAgLeMaNyAq
04.03.2019, 20:17
Rakip ceza sahasına kadar kolayca geliyoruz fakat önceki haftalarda olduğu gibi topu savunma arkasına bir türlü geçiremiyoruz. Geçirdiklerimiz de top kaybı olarak yansıyor. Buna mukabil biz de tam tersi kolayca geçit veriyoruz. Şu an için Hüseyin ve Ekuban ikilisi gayet verimli oynuyor. Onlara biraz da Yusuf katkı sağlıyor. Sol taraf da destek verirse savunmayı aşabiliriz...

Varlıbaş61
04.03.2019, 20:18
Yusuf- Abdülkadir ve Sosa şov yapıyor !

serdaracıl
04.03.2019, 20:18
Takım mental olarak bitik. Oyuncular 90 dakikayı çıkarabilecek durumda değil

My
04.03.2019, 20:19
Ekuban çok dinamik ve güçlü bir futbolcu. Ha bu uşağı sağ açıkta harcıyoruz bence. Rodeyyega reyizin yerine Eku'yla, sağ açığa da Yusuf'la başlayıp ortaya da Amiri ve ya Murat Cem'i çeksek mesela...

Turgay Atalay
04.03.2019, 20:20
Yusuf bey ne oynuyorsunuz acaba?

BlackPanther
04.03.2019, 20:20
Yusuf- Abdülkadir ve Sosa şov yapıyor !

Evet. Maden Ustası bu madenlerin şovunu izliyormu?

CEMEFKER
04.03.2019, 20:21
İki kanadı olmayan kuşlar gibi pinekliyor takım. Novak formsuz, Pereria yok. Bu iki adam bu sezon öne çıktığımız maçlarda asıl faktör olanlarmış. Bunu yokluklarında daha net görüyoruz.
Bek denilen şeyin ileriye ne kadar çeşitlilik kattığı günümüz futbolunda malum. Bizim gibi ileri uç elemanları vasatın biraz üzeri oldu muydu kısır bir takım kalıyor ortada....

Varlıbaş61
04.03.2019, 20:24
Bu rodellega iti her maç 11 onuyor Ya diyecek bir şey yok sana Ünal efendi !

BlackPanther
Maç maden kokuyor....

Gürkan Asma
3 4 net atak geliştirdi kasımpaşa, bizim 1 tane yok henüz.

Bu takımda inanılmaz bir bencillik var, herkes çalım atma, olmadık yerden kaleye vurma peşinde ve buna haftalardır müdahale etmeyen bi hocamız var kenarda.

artvints
iyice yürüme moduna almışlar, hedefi olan bir takıma benzemiyoruz.

Ozan Yılmaz
04.03.2019, 20:26
Takım Pereira'yı ve Ömür'ü çok arıyor herkes birbirine bakıyor biri bir şeyler yapsın diye

BlackPanther
Başkan dediğin takımım başarılı olsun diye çabalar. Bizimkisi ise maden üreticiliğine soyunmuş.

odyseuys
kafası kesilmiş tavuk gibi sağa sola koşturacaklarına yavaş ama oturaklı bir oyun oynaması daha iyi takımın. biz gol atacaksak bu top sosa'ya değecek herşeyden önce.

Samet Berber
04.03.2019, 20:27
Ne oldu bu takıma yahu? Sadece Pereira ve Onazi'nin yokluğuyla açıklanamaz bu.

worldmaster
Gene hucumda laubali laubali hareketler pesindeyiz

karabela
Bu kadar lakayt oynanır mı be arkadaş

BlackPanther
Goll beee Nwakaeme

artvints
bakalım iptal edecek mi?

DeAgLeMaNyAq
VAR faul vermez inşallah...

Turgay Atalay
Adam devire devire deldi ya la

Emre Çömez
04.03.2019, 20:28
Ggoooooooool

omondoles
Mr Brain attı

DeAgLeMaNyAq
Faullük bir şey yokmuş. Ama arniyet aranırsa verilir...

Ufuk
Gayet temiz.

Bu mutant beyin gol atmaya alışırsa durduramazlar :D

Ahmet Kara
einstein atttı.

redbul
04.03.2019, 20:29
wakayama çaktı ggggooooooolllllll

My
Bu adam çok acayip bir adam ya :)

Varlıbaş61
Aslanım Waka Waka .. Bir an korktum rodellega salağına verecek diye !

worldmaster
Efsane bi gol oldu

jairzinho
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllllll lllllllllllllll

byyyyyyyyyyyy beyinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

artvints
uğurcan asist mi yaptı şimdi? :)

Samet Berber
Tertemiz gol, inanılmaz bir oyuncu Wakaeme.

Ekrem D.
"Yildizlar oynayinca futbol daha guzel"

Hatirlatti...

serdaracıl
Gollll

BlackPanther
Maden Ustası. Gol madenlerinden birinden gelmedi haberin olsun.

Mehmet BAŞ
04.03.2019, 20:30
Bu kadar geberik bu kadar durağan futbol oynanmaz be! Haftalardır Nwakaeme oynuyor. O kadar...

Ozan Yılmaz
Bakalım Var iyice araştırsın iptal edecek bir şeyler çıkarabilirler!

Ogün'
Ümraniye maçına o kadar benziyor ki. Nwakaeme golü de geldi korkuyorum

Yiğit Gayretli
04.03.2019, 20:31
Bu nasıl bir yılanlık seviyesi be Wakayeme...

odyseuys
çok da güzel oldu. rakibe özgüven kazandırmadan bi tane daha bulsak harika olacak.

CEMEFKER
Bülent Yıldırım amma heyecanlı...

odyseuys
04.03.2019, 20:33
parmak pis işleri çok temiz yaptı şu dakikaya kadar. biraz da topla iken olgun kalabilse onazi'den fazlası var eksiği yok.

Varlıbaş61
Allah seni kahretsin be hantal rodellega öküzü !

Mehmet BAŞ
Şu takımda fizik kalitesi ve mental kalitesi üst düzeyde olan bir tek Nwakaeme var. Adam fark yaratıyor.

artvints
04.03.2019, 20:34
hüseyin dağıldı.

Hakan
04.03.2019, 20:34
Bu Rodallega'nın ayağının da hiç ayari yok.Kalsın mı gitsin mi hiç emin değilim.

odyseuys
04.03.2019, 20:35
uğurcan sayesinde skor olarak öndeyiz...

My
04.03.2019, 20:35
Allah seni kahretsin be hantal rodellega öküzü !Birader it, salak, öküz... biraz yaşına göre yaz şuraya. Ayıp oluyor.

Ogün'
04.03.2019, 20:36
Sadece izliyoruz takım olarak

Alphan Altun
04.03.2019, 20:36
Bu stoperlerle acayip puan toplamışız.

CEMEFKER
04.03.2019, 20:37
Orada geri pas vardı. (hakem)

Ufuk
Geri pas vardı ama anlık yaşandı atladı hakem. Ekuban baya aksıyor sağda. Roda da çabalıyor ama bilemedim.

DeAgLeMaNyAq
İkiyi bulmazsak Kasımpaşa'yı maça ortak ederiz. Bizden daha istekliler...

serdaracıl
hüseyin dağıldı.

Mevkisi değil. Oyuncuları mevkisinde oynatmayı öğreneceğiz

samway
04.03.2019, 20:38
Novak dökülüyor

redbul
az kalsın yiyorduk önce direksonra uğurcan çıakrdı ama takım gerçekten önde olmasına rağmen çok kötü bu maç böyle gitmez .

Onur Erçetin
Geri pas vardı ama anlık yaşandı atladı hakem. Ekuban baya aksıyor sağda. Roda da çabalıyor ama bilemedim.
Kanat dediğin Nwakeame gibi olur,Trezeguet gibi olur.Ekubandan kanat ancak bu kadar olur.İyi bir sağ kanat lazım takıma.

Onur Erçetin
04.03.2019, 20:39
az kalsın yiyorduk önce direksonra uğurcan çıakrdı ama takım gerçekten önde olmasına rağmen çok kötü bu maç böyle gitmez .
Sosa sakatlıktan sonra toparlayamadı mücadele gücü çok düştü.Onazi gibi savaşçı ve atletik bir oyuncu da olmayınca ortasaha çöktü.

Samet Berber
Yusuf tek yapman gereken şu bitirici pasları atabilmek onu da rezil ediyorsun her seferinde yeter artık.

Oruç
Yusuf komedi. Sola verse 2 olacaktı.

redbul
yusuf beyininet üküreyim rodellega yerine wakayeme ye pası atsa karşı karşıya klacak

odyseuys
04.03.2019, 20:40
yahu yusuf iyisin hoşsun, yetenekli adamsın da... arkadaş gol kaçırıyoruz, rakip atağa çıkıyor, yerleşimde yerine en son sen geliyorsun. yakışmıyor 20 yaşındaki bir oyuncuya bu vurdumduymazlık.

Turgay Atalay
Sosa ve Yusuf rezilsiniz

Varlıbaş61
Her zamanki Yusuf beceriksizlikleri !

Ufuk
Hücumlarda oncelik Nwakaeme olmalı ama en son ona atıyorlar hep. Az önce Yusuf Rodaya atacağına buna atsa çok daha tehlikeli olurdu.

serdaracıl
04.03.2019, 20:41
İlk yarıyı yemeden bitirsek tamam

CEMEFKER
Kasımpaşa gibi takımlar neden bu halde (hakem es geçiyor) Çünkü başkanları sezon başı iyi takım kurmuştu, Mustafa Denizli şampiyonluktan falan dahi söz ediyordu ki Başkanları küçük düşünüp Cagne'yi gs'ye sattı. Tüm motivasyon dağıldı gitti bir anda. Bunu futbol camiası (hakem, tff başta olmak üzere) şöyler anlar: " Ben küçük düşünen asansör takımım"
O zaman hakem falan senin arkanda zor durur sahada. Karşındaki rakibe göre karar verir daha doğrusu.

Doctore
Vermez ki şut atabilirmiyim diye düşündü metrelerce muhtemel atamayacağını anlayınca sağa verdi pozisyon öldü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

redbul
yusuf bu akşam rezil ötesi

samway
04.03.2019, 20:42
Takım kosamıyor kondisyon yerde amiri girmeli kosan adam lazım

outlaws61
Gol geliyorum diyor.

Kasımpaşa'nın şuan 3-4 atmış olmaması mucize.

DeAgLeMaNyAq
Takımın fizik gücü çok geride olduğundan hücum dönüşlerinde çok büyük sıkıntı yaşıyoruz. Yusuf'un biraz daha geriye yanaşmasında fayda var...

hofsaale
sosanin bu hali cekilmior...ne önde var ne arkada...

Ozan Yılmaz
bizimkiler faul almayı bilmiyor bunu bile öğrenmeleri gerek ekuban, yusuf, parmak...

tanjugunduz
Su trezeguet bizde olacak solda waka sagda o perisan ederdik her takimi

Sadece bordo mavi .

KadirKaradag61
04.03.2019, 20:43
Canlı yapsaydın. Batuhan girince Kasımpaşa’ya basardın. :)

fm oynadım yıllarca. daha türkiyede başka takımı almadım.

fm 2008'den beri 2017 kadar.

iddaa da daha hatırlamıyorum ki ts karşısı takıma oynadım. duygusal düşünmüceksin iddaa da. o yüzden oynamıyorum ts rakibine.

ama tsye oynayıp ta kazandığım görülmemiş .

CEMEFKER
Yalnız Ünal Karaman yine maç sonu kadro yetersiz, yapacak birşey yok diyecek gibi. Bu maçı almamız şu dakikalara göre zor gözüküyor.
Sosa oyunda yok. 1 kişi eksiğiz h em de çok önemli bir bölgede. Adamlar çok rahat gelmeye başladı. Hadi Roda ileride tek adam ancak Ekuban da takımı 1 kişi eksik bırakıyor.

Turgay Atalay
Şu Toureyi izleyip getirenin gozunde ne vardi acaba. Adamin futbolculukla alakasi yok

Emre Veli
04.03.2019, 20:44
yusuf... niye olmuyor birader niye ya. hiç geliştiremedin kendini.

Varlıbaş61
Yine Yusuf Yine Top Kaybı ..

BlackPanther
Gooool

DeAgLeMaNyAq
İşte bu kadar...

Emre Çömez
ggoooooooooooooool 222

Doctore
Kadife attı goçum kadifem

artvints
adam kendi başına verkaç yapıp gol atıyor çok ilginç.

Ufuk
04.03.2019, 20:45
Diyorum her topu atın şu adama diye :)

serdaracıl
Kim attı

odyseuys
ulan kocakafa helal olsun aldığın her kuruş paraya :)

redbul
wakayame 2 kasımpaşa 0

Turgay Atalay
Senin Allahina kurban be, ne guzel biseysin sen. Yusuf gerzosundan alamayagi pasi rakibe attirip gol atti be. Adam adam

Varlıbaş61
Tek başına oynuyor Waka Waka .. Sana helal olsun !

Ahmet Kara
tek başına dev kadro.

Doctore
Kadifem benim baktı bizim takımdan bi cacık olma rakip oyuncu ile dıvae pası yaptı ve attı golünü

My
Oha bu ne lan hahahahaaaa :D :D :D

Ekrem D.
04.03.2019, 20:46
Kendisinin ve takiminin ikinci golunu...

Wakayeme!

jairzinho
goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllll llllllllllll

baaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

beyyyyyyyyyyyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnn

Ufuk
Neye itiraz ediyorlar acaba?

Hakan
Ibanez'in gol sevinçlerine katılmak için 1 milyon 100 bin euro alması üzücü.

BlackPanther
Denizli istifa sesleri

Emre Doğan
offff beyin reis

Enaldo61
Profesör attı yine :sevinç:

Ogün'
Vakayeme 2 Kasımpaşa 0. Şu rezalet oyuna şu skor inanılmaz.

Semih AYDIN
Ahahahahah harika ver kaç

karabela
Baktı verkaç yapan yok rakiple yapıp golü attı helal olsun

worldmaster
04.03.2019, 20:47
Kendi asistimi kendim yaparim dedi

Enaldo61
Yusuf Yazıcı ne oynuyor belli değil bu kadar çabalayıp hiçbir şey yapamaması üzüyor.

jairzinho
VAR ilk kez sinekten yağ çıkarmadı.

ayrıca golden önce faul olayını VAR protokolünden kaldırmaları gerekiyor.

worldmaster
04.03.2019, 20:48
Ibanez'in gol sevinçlerine katılmak için 1 milyon 100 bin euro alması üzücü.

:D

memmedaga
bu kasımpaşalılar neye itiraz ediyoruz inanılır gibi değil
l

Oruç
Waka ve Yusuf’un beyinleri arasında 100 yıl var.

ccd6167
Yusuf kendini ne zannediyor merak ediyorum

abicim sen 10 numara değilsin. Senin çalım atma özelliğin yok. Ara pası özelliğin yok..

basit oynasana be adam. Ünal hoca buna ayar vermiyor mu ya

Varlıbaş61
Yalnız takımın heyecanı iyice bitik. Gol Sevinçlerinde belli ediyor ..

Gürkan Asma
Orda normalde bizim oyunculardan biri yaklaşacaktı verkaçla aynı golü atacaktık ama bizim oyuncuların kafa uçmuş olfuğu için reis kendi asistini kendi yaptırttı.

Samet Berber
Tamamen Wakaeme'nin bireysel çabasıyla 2-0 a getirebildik maçı.

Şunu sormak istiyorum bu Yusuf Yazıcı denen arkadaş ne iş yapar biri beni aydınlatabilir mi?