PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 23.Hafta | Göztepe 1 - 3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4

Oğuz B.
17.02.2019, 18:13
https://pbs.twimg.com/media/Dy9HNyfWoAADjFd.jpg

AYYILDIZ
17.02.2019, 18:14
Berabere biter.

Vkgz
17.02.2019, 18:16
Ünal Karaman gene abdulkadiri oynatır ve 2 forvetle çıkar 3 yeriz döneriz

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kadir
17.02.2019, 18:30
Arda
Kamil-Hüseyin-Zargo-İbanez
Batuhan
Sosa-Yusuf
Berkay-Eku-Nwa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

DeAgLeMaNyAq
17.02.2019, 18:35
Geride kalan son üç Göztepe maçını kazanamadık. Üstelik Göztepe de ciddi bir deplasman yaşayacağımız da ortada. Bu şartlar altında Alanya maçından daha zor gibi gözüküyor. Fakat bu ligde her takımın, her takımdan puan alma durumu olduğundan bu maçta her türlü sonuca açık. Alanya geçen hafta Göztepe'ye yenilip bizi yendi biz de kesin yeniliriz diye bir düşünce olmamalı...

artvints
17.02.2019, 18:41
parmak bile olmaz artık takıma güvenim kalmadı. batuhan ile tunahan oynasın. önce takım disiplini gelir.

BlackPanther
17.02.2019, 18:43
Göztepe yener. Artık kümeye oynarız. Hazırlıklı olalım.

Arda'
17.02.2019, 18:44
Uğurcan
K.Ahmet - Hüseyin - Zargo - Novak
Sosa - Parmak
Ömür - Yusuf - Tony
Ekuban

Kaleye Arda'yı yazmadım çünkü çok yük biniyor çocuğa henüz 18 yaşında ve önündeki oyuncular yetersiz.

OzcanHan61
17.02.2019, 18:45
70% göztepe alır
25% beraberlik
5% galibiyet

BlackPanther
17.02.2019, 18:47
Arkadaşlar. Batuhan diyorsunuz. Batuhan Trabzonlu diye mi oynatmak istiyorsunuz yoksa Üçüncü lig futbolcusu diye mi?

Kadir
17.02.2019, 18:54
Arkadaşlar. Batuhan diyorsunuz. Batuhan Trabzonlu diye mi oynatmak istiyorsunuz yoksa Üçüncü lig futbolcusu diye mi?

İçim sızlayarak yazdım ben, kör topal bi defansif orta saha olsun hesabı.

İ. SARAL
17.02.2019, 18:54
Berabere biterse iyi sonuç.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
17.02.2019, 18:55
bir kaybetmeye başladın mı bütün maçlar zor gelir. sonra akhisar da yener gider.

Adem Akyüz'
17.02.2019, 19:04
4-2-3-1 e geri dönmemiz şart.

serdaracıl
17.02.2019, 19:39
4-2-3-1 e geri dönmemiz şart.

Aynen. Ayrıca her topçu mevkisinde oynayacak

Manu61
17.02.2019, 19:44
Önemli Ümraniye maçı öncesi umarım sakatlık yaşamayız. Tamamen kupaya odaklanmış durumdayım.

artvints
17.02.2019, 19:48
doktorları ve kondüsyoneri kovun, boşa para vermeyin. nasıl olsa maçta öğreniyoruz ne olduğunu. öncesinde alınmış bir önlem yok.

Soner Albayrak
17.02.2019, 19:52
Kalite o kadar düştü ki, süper lig takımları gözüme Real Madrid gibi gelmeye başladı.

Göztepe'nin sezonun en iyi futbolunu oynayacağı ihtimali hiç az değil.

Jackdaniels
17.02.2019, 20:06
Göztepe zayıf rakibine acımaz.

erdo6
17.02.2019, 20:16
Beraberlik şansımız bile yok en az 4 yeriz bu takım bank asya takımlarını bilr yenemez

ilyskm
17.02.2019, 20:35

Bir ders daha alır Ünal...

Full HD
17.02.2019, 20:35
Trabzonsporun sagi solu belli degil.Bugün yenilmemize ragmen haftaya güzel bir galibiyet alabiliriz.Yenilebiliriz de! Yani durum belki iyi gözükmese bile her an her sey olabilir.Hep beraber görecegiz ve In Sha Allah gülen taraf biz olacagiz.

ilyskm
17.02.2019, 20:37
Bir an önce 40 puanı bulmamız lazım bu sezon 40 puanda yetmeyebilir ligde kalmak için...

tsukru61
17.02.2019, 20:39
Arda
Hüseyin --- Zargo --- Majid --- Kamil
Parmak --- Sosa
Ömür --- Yusuf --- Amiri
Ekuban

nakzo
17.02.2019, 20:43
göztepede kötü takım o yüzden berabere biter.47 puanı bulabilirse bu takım öpsün başına koysun.

Ahmet Aksu
17.02.2019, 20:44
normalde önümüzdeki 7 maçta sadece göztepe maçına berabere diğerlerini kazanırız demiştim ama daha başta 0 çektik bu futbolla göztepe yi de yenemeyiz.
hocanın da kadroyu değiştireceğini düşünmüyorum. genelde olması gereken maç anında aklına geliyor , yani iş işten geçtikten sonra

Uğur KÜÇÜK
17.02.2019, 21:19
Ugurcan

U21-sagbeki Zargo Hosseini Novak

Sosa U21-onliberosu

Amiri Yusuf Nwakaeme

Ekuban

Kamil, Rodellaga, Hüseyin ve Ömür'un uzun süreli inzivaya cekilme vakti geldi de geciyor

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefer A.
17.02.2019, 21:24
yazilacak çok sey var ama neyse

haftaya rodallega 11'de oynasin diyen varsa,, ve ayrica hoca da onu 11'de baslatirsa

onu diyen de gibtirsin gitsin, baslatan hoca da

hiç lami cimi yorumu morumu taktigi bilmem nesi yok,,, öyle bir sey yok
zerre saygi duymam, kabul edilebilir tek bir yani yok
bugünkü rezilliklere bakarsak Kamil bile oynamamali, gerekirse alt yapidan biri oynamali
Abdülkadir de öyle, hele o stadda o sahada bir ise yaramaz fuzuli yere yer kaplamasin 11'de

ki ben yine insafliyim bu yazimda, yoksa kadro disi bile kalmasi gerekir (rodallega için diyorum bunu)

OrkHun
17.02.2019, 21:27
bi tane de daha forvet oynatalim bu macta yusuf'u da kesip, sosa tek oynasin orta sahada. yine gol atamazsak devre arasi sosa'yi da cikarip bir forvet daha alalim. 60 gibi bir forvet daha. rakip bi sasirir, hani bunlarin daha forveti yoktu derler. cil yavrusu gibi dagilirlar sonra..

Uğur Ö.
17.02.2019, 21:33
Hakikaten çok absürt bir durum ortada. Deli gibi işleyen kadro;

...............Uğurcan

Joe........Toure.......Hüseyin....Novak..

..............Sosa........Onazi.

Abdülkadir.......Yusuf.............Tony

....................Rodellaga

Yapmamız gereken şey Joe ve Novak yerine yedek bekleri koymak, Onazi ve Sosa yerinede Batuhan ve Parmak'ı yerleştirmekti. O kadar çok oynadık ki kadroyla inanılmaz bir durum.

Batuhan yerine Amiride olabilirdi. En azından kadro akışı değişmezdi. Gönül ister devre arasında iki tane adam kiralamak ama beceremediler.

İbrahim CİHAN
17.02.2019, 22:05
Arda
Hüseyin-Zargo-Hosseini-Ibanez
Sosa-Abdulkadir
Abdulkadir-Yusuf-Nwakaeme
Caleb Ekuban...

Fatih Öztürk
17.02.2019, 22:13
Bugün ilk yarıda oynadigimiz oyuna yakın bir oyunla yeneriz. Takım disiplininden kopmayalim kafi.

Gökhan Balcı
17.02.2019, 22:24
Forvette rodellega langorozunu görmeyelim de kadro nasıl çıkarsa çıksın. Hoca maç sonunda beklemediğimiz bir sonuç dedi o da ilginç. Çift forvet çift on numara orijinli ön libero mutsuz bir sağ açık ve yeteneksiz iki bekle nasıl beklenmedik sonuç oldu anlamadım şahsen. Neyse haftaya en azından sistemsel olarak eskiye dönersek bu da rahatlatır beni.

redbul
17.02.2019, 22:42
göztepe takımıda şuan itibari ile ligde zor günler geçeiriyor ama kadro kalitesi çok kötü bir takım değil ve iç sahada çok büyük bir taraftra baskısı ile oynuyorlar bu maç için açıkcası bir beklentim yok malesef yenileceğimizi düşünüyorum

Ahmet Kara
17.02.2019, 22:46
bu takıma şansımız tutmuyor. benim gıcık olduğum şey, kasımpaşa haftaya denizli'yi kovar, bizim maçı ölüm kalım maçı olarak görür.

Bilal Karadeniz
17.02.2019, 23:00
Hugo rodallega denen gereksiz artık yedeğe çekilsin surda 10 maç sonra kacicak birine tamah etmemeliyiz. Tamamen istatistik kaçmak için oynuyor. Instagramdan abuk subuk cevaplar vermiş.

turkeyteam
18.02.2019, 01:00
Ben nedense bu maçta rahat kazanacağız diye düşünüyorum

Gökhan Balcı
18.02.2019, 04:38
Beklenti düş. Beklenti düş. Beklenti düş. Evrene mesajı gönderdim

Ufuk
18.02.2019, 05:03
bi tane de daha forvet oynatalim bu macta yusuf'u da kesip, sosa tek oynasin orta sahada. yine gol atamazsak devre arasi sosa'yi da cikarip bir forvet daha alalim. 60 gibi bir forvet daha. rakip bi sasirir, hani bunlarin daha forveti yoktu derler. cil yavrusu gibi dagilirlar sonra..

yüzyılın taktiği olabilir. demekki forvetleri varmış diye düşünürler. yetmezse şakkadanak bir tane daha dsadasdasas

HOPA'LI TS'Lİ
18.02.2019, 07:35
4.lük için her puan değerli
Rakip can çekişiyor, zor maç

AlperenAltun
18.02.2019, 08:10
Göztepe kesin yener umudum yok daha takıma karşı

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yiğit Gayretli
18.02.2019, 08:27
Alanya maçı için "Gs maçından daha zor geçer" demiştim. Şimdi de Göztepe için "rahat yeneriz" diyorum. Yeter ki dün akşam 2. yarıda verdiğimiz görüntüyü vermeyelim. Kötü futbola falan kredim var ama sonuç kabullenmeyi kabul edemem.

Trabzonspor'un elemanı, mağlubiyeti kabullenip maç sonunu beklemez. Hoca da maç sonunda bundan rahatsızdı ve muhakkak muhasebesi yapılır hafta içinde. Ben Göztepe maçında yediği şamarla kendine gelmiş, enerjik bir Trabzonspor izleriz diye düşünüyorum.

OrkHun
18.02.2019, 09:05
yüzyılın taktiği olabilir. demekki forvetleri varmış diye düşünürler. yetmezse şakkadanak bir tane daha dsadasdasas

tabi tabi. literatürde yeri var, "batırel şaşırtmacası" deniyor. kesin etkili.

Samet Berber
18.02.2019, 09:22
............Parmak...........Sosa............
..Berkay.............Amiri........Wakaeme.
.....................Rodallega..................

Şu kadroyla çıkmalıyız. Geri dörtlü hemen hemen belli zaten.

artvints
18.02.2019, 09:31
hoca önlem mi alacak, oyunculara tepki mi verecek, yoksa taraftara en iyi ben bilirim mi diyecek merak ediyorum. ben emin değilim. takımın en iyi performansı en yoğun eleştirilere maruz kaldığı haftadan sonra geldi. 2 aydır kulağına eleştiri gitmiyor. bu maçtan sonra ne kadar eleştiri duyduğuna bağlı olarak bir performans görürüz.

riv riv riv
18.02.2019, 09:36
Çok net bir şekilde mağlubiyet alacağız.
beraberlik muhteşem olur, Malum oyuncular ÇOK YORGUN, ÇOK ÖZVERİLİ, ÇOK SAKAT!!!!

Oruç
18.02.2019, 09:54
3.lük hedefi de heba oldu. 4. olmak istiyorsak galibiyet şart. Hoca'nın öyle bir derdi var mı cuma akşamı görürüz zaten.

Yiğit Gayretli
18.02.2019, 10:19
hoca önlem mi alacak, oyunculara tepki mi verecek, yoksa taraftara en iyi ben bilirim mi diyecek merak ediyorum. ben emin değilim. takımın en iyi performansı en yoğun eleştirilere maruz kaldığı haftadan sonra geldi. 2 aydır kulağına eleştiri gitmiyor. bu maçtan sonra ne kadar eleştiri duyduğuna bağlı olarak bir performans görürüz.

Ben hocayla ilgili bu "acaba"yı yaşamayı bıraktım.

Ekseri (maç sonlarındaki röportajlara ve hafta içi basın toplantılarına bakarak) aynı şeylerden mutlu olup, aynı şeylerden rahatsızlık duyuyoruz.

Bu beni bireysel olarak inanılmaz rahatlatıyor. Hoca hata ediyor ama hatada çok ısrarcı olmuyor. Aslında bu hafta da bir şekilde golü bulsak ön tarafı düzenleyecekti ama golü bulamayıp üstüne bir de yiyince, içerdeki santraforlardan birini kenara almayı göze alamadı.

artvints
18.02.2019, 10:39
Ben hocayla ilgili bu "acaba"yı yaşamayı bıraktım.

Ekseri (maç sonlarındaki röportajlara ve hafta içi basın toplantılarına bakarak) aynı şeylerden mutlu olup, aynı şeylerden rahatsızlık duyuyoruz.

Bu beni bireysel olarak inanılmaz rahatlatıyor. Hoca hata ediyor ama hatada çok ısrarcı olmuyor. Aslında bu hafta da bir şekilde golü bulsak ön tarafı düzenleyecekti ama golü bulamayıp üstüne bir de yiyince, içerdeki santraforlardan birini kenara almayı göze alamadı.
kendi yaptığını bozduğu için inanılmaz üzülüyorum. sistem bozulunca oyun da bozuldu. sahada topla gereğinden fazla oynayan, hiçbir planı olmadan zorlama işlere giren bir oyuncu topluluğu görüyorum. 5 haftadır da ısrar ediyor malesef. maç oynandıkça oyunun gelişmesi lazım. belli bir düzeni hissetmeliyiz. oyuncu bağımlılığına doğru gidiyor yine iş.

sezon ortasında böyle bir görüntü olmaz kim oynarsa oynasın. kimse sahasında bu kadar kolay puan vermez. orta saha bu şekilde açılmaz. bunlar ufak yanlışlar değil ki, temel hatalar.

vahid sol bek oynayamıyor, kamil kötü oynuyor gibi oyuncu odaklı eleştiriler yapmadım, rodallega penaltı kullanmaz falan hiç demedim. bunların yenilgiyle ilgisi olabilir ama sahadaki oyunla ilgisi yoktu. oyuncular o kadar umudu kesti ki takım oyunundan golü yeyince tamamen bıraktılar futbol oynamayı, sokak futbolcusuna döndüler. 5-0'lık malatya maçında bile böyle olmamıştı. 23. haftada tükenme sendromuna girdiysek işimiz var.

adiloş bebe
18.02.2019, 10:42
Bakalım yıllarca süren bu kırılgan Trabzonspor nasıl bir reaksiyon gösterecek bu maçta. Göztepe'de tıpkı alanya gibi şansımızın tutmadığı bi takım zor maç umarım galip gelebiliriz.

alper*
18.02.2019, 11:06
Oraya bir sıfır puan yazmanızı rica edeceğim.

gurur6134
18.02.2019, 11:22
Ligin 2.yarisi kolayina mac kazanabilecegimizi sanmiyorum icerde disarda varsa yoksa hedef kupa olmali bu saatden sonra elde de birsey kalmadi zaten baska..ilkyarida topladigimiz puanlar olmasa ciddi ciddi sikinti yasardik ligde boyle gececegi belliydi zaten 2.yarinin transfer yasagi ust uste gelen sakatliklar derken keske hic baslamada demistim ikinci devre..yapilacak olan hatalardan ders cikarip sezon sonu buna gore hareket etmek hala piyasasi varken 10 milyon avro uzeri her teklife apo ve yusuf derhal satilmali..bu is 1 milyon avrodan fazla para vermem demeyle alt yapi demeyle olmaz bursa ayni taktigi izledi kumeye dogru yelken acti iyiden iyiye novak pereira sosa onazi olmasa trabzonspir siradan bir takim..1461in u 21 in durumlari ortada liglerinde baskan yetenekli adam cikarsa eyvallah da sirf alt yapi diye yeteneksizleri zorla 11 e monte etme cabadi anlamsiz..bu sene icin yonetime birsey diyemem elestiremem transfer yasagi geldi sakatliklar hakem hatalari falan derken ahenk takim butunlugu uyumu bozuldu ama seneye ozellikle medyanin gaziyla 18 de 8 9 tane oyuncumuz var alt yapidan bunlar trabzonun gelecegi falan diye yine baslarsan edebiyata kimse yemez bunu..ekuban huseyni tarzi maliyeti dusuk yararli olabilecek yabancilarla birlikte super ligte ve alt ligde forma giyen ileriye donuk parlama sansi olabilecek yerli oyunculara yonelmek bunlari bulup cikarmak gerek ..su anda trabzonsporun alt yapisindan 11 oynayacak adam goremiyorum ben ugurcani harici takima bu sene dahil olanlardan bu isi cidden fetisizme donusturmeye gerek yok..kadro maliyeti makul seviyede dengede tutularak proje uretilerek alt yapi falan demeden de bu is yurutulebilir zaten bankalar borc yukunu hafifletecek faizden kurtuldun mu her sekilde dondurursun isi asiriya kacmadikca.. ha uzundurukan gibi hamasi laflarla bu gencler trabzonun gelecegi biri modric biri puyol biri iniesta biri messi dersen iste sonuc ortada ders cikarilmali sezon sonu bu sekilde hareket edilmeli ya da zaten agzimla kus tutsam ne yapsam ben bu tiyatro ligde figuranim mezeyim ne kadar ekmek o kadar kofte denilip cikip alt yapi oyunculariyla devam ediyorum kimse birsey beklemesin bizden kepenk indiriyorum dersin o zaman agzimi acarsam namertim ama bunu yapmayacaklari icin geriye baska cozum kalmiyor planlamamiz stratejimiz bu sekilde olmali..

reisoğlu61
18.02.2019, 12:00
Kaleci Beto macin adami olur...

Salih Kara
18.02.2019, 12:17

Alanyaspor’daki Haydar gibi Beto’yu da bir türlü geçemiyoruz

Uğur Ö.
18.02.2019, 12:21
Takım savunmasında çok büyük sorunlar var. Ortasahada Yusuf haricinde rakibi zorlayan hiç kimse yok. Belki biraz Ekuban. Hugo, Tony, Abdüş ve Sosa sadece rakibi izliyor. Rakip direk savunma oyuncuları ile karşılaşıyor, savunmada Amiri, Kamil ve Hüseyin gibi nerde durmasını bilmeyen adamlar olduğu için de saçma sapan bir takım savunması ortaya çıkıyor.

Çözüm önerisi: Hugo oynamamalı, Sosa hazır değilse oynamamalı, Abdüş yedeğe.

......................Arda

Kamil.........Toure......Hosseini.......Novak(Iban ez)

....................Parmak......Sosa

Amiri.....................Yazıcı..............Tony

............................Ekuban

En azından bu kadro ısırır rakibi biraz. Defansta Ibanez'e kıl olsamda yerini bilir.

Oruç
18.02.2019, 13:03

Haydar, Beto ve Fatih Öztürk. Trabzonspor görünce Buffon oluyorlar.

UĞUR DURTAŞ
18.02.2019, 14:24
**
Merhaba;

Çok merak ettim,siz ünal hocanın yerinde olsanız bu maça hangi 11'le çıkardınız?

artvints
18.02.2019, 14:44
ben 18 yaşlarında iken trabzonspor'u ağır eleştiren dayılara anlam veremez, üzülürdüm. aradan 10 sene geçti hak vermeye başladım. aynı şeyleri tekrar tekrar görünce insanın canı sıkılmaya başlıyor. bu sefer normal hataya da sert tepki vermeye başlıyorsun.

4, 5 haftalık çıkış sonrası rodalleaga'nın alanya maçını katletmesi. castillo'nun kesilip çift forvete dönülmesi. gazı kaçmış bir takım, ne oynadığını bilmeyen oyuncular, hedeften kopmuş bir takımın tat vermemesi. 2 sene önce gördüğüm tablo. 5 hafta oynayıp ligi bırakıyoruz, gerisi bahaneyle geçiyor, sonra taraftar sabırsız falan filan.

UĞUR DURTAŞ
18.02.2019, 14:51
Alanyaspor gibi , göztepe ve kalecisi de bize ters geliyor.

alanya maçında kaleyi bulan 1 topun ve yenilginin yan etkilerini bu maçta inşallah yaşamayız.

göztepe sahasında coşkulu başlayacaktır,vede oynayacaktır.

devamlı yazıyorum, bizim orta saha,kanatlar ve ilerideki arkadaşlar

takım oyunu oynamıyorlar,bencillik,şahsi oyun,bir şey yapma,kahraman olma çabası içindeler.

sosa,yazıcı,ömür,ekuban,roda,makayeme top teknikleri üst düzey olmasına rağmen

rakip ceza sahası dışı veya içinde 2-3 pas yapamıyorlar.

araya kaçamıyorlar,verkaç yapamıyorlar....

bu kadar beceriksiz olduklarına inanmıyorum.

ha bu hafta ha bu hafta düzelir diyoruz ama düzelme yok.

aksine bu ekip bir arada daha verimsiz oynamaya başladı.

göztepe maçında 2 oyuncuyu yanında oturtacağı kanısındayım ünal hocanın.

iğneyle de olsa uğurcan ve novak oynayacak durumdaysa sahada olmalılar.

diğer takım arkadaşlarına artı motive sağlayacaktır.

maç gününe kadar ünal hocanın özellikle duran top,korner ve kanat organizasyonu çalıştırmalı takıma....

penaltı kazanırsak(kazanacağız)kesinlikle sosa atmamalı (istanbulda kaçırmıştı)

yazıcı atmalı.

penaltı atışı çok zor değil.

eğer takımın penaltıcısıysan topu yerden veya kalecinin sağa sola uzanarak çıkaracağı tarzda topa vurmayacaksın.

dediğim gibi penaltı atışı kime veriliyorsa kalecinin uzanamayacağı,çıkaramayacağı

topu 1 metre havadan sağ veya sol köşelere bırakmak.

eğer bunu yapamıyorsanız penaltı atışını kullanmayın.

veya maç esnasında hamdi aslan'ın dediği gibi.

hami mandıralı misali.

Not:Beto ya gol atmak istiyorsak net vuruşlar yapmamız şart.ufak tefek topları yemiyor bu adam

Harun-61
18.02.2019, 15:02
Macin net favorisi Göztepe.

özçelik61
18.02.2019, 15:03
Takım savunmasında çok büyük sorunlar var. Ortasahada Yusuf haricinde rakibi zorlayan hiç kimse yok. Belki biraz Ekuban. Hugo, Tony, Abdüş ve Sosa sadece rakibi izliyor. Rakip direk savunma oyuncuları ile karşılaşıyor, savunmada Amiri, Kamil ve Hüseyin gibi nerde durmasını bilmeyen adamlar olduğu için de saçma sapan bir takım savunması ortaya çıkıyor.

Çözüm önerisi: Hugo oynamamalı, Sosa hazır değilse oynamamalı, Abdüş yedeğe.

......................Arda

Kamil.........Toure......Hosseini.......Novak(Iban ez)

....................Parmak......Sosa

Amiri.....................Yazıcı..............Tony

............................Ekuban

En azından bu kadro ısırır rakibi biraz. Defansta Ibanez'e kıl olsamda yerini bilir.

normalde antrenör ve yardımcıları her maç rakibi özelinde bu analizleri yapmalıdır..ve her maça farklı bir 11 ile çıkılabilir..
görüşlerinize katılıyorum..

1- takım kalitemiz kesinlikle kötü, özellikle stoper kalitemiz..
2- en büyük eksikliğimiz orta sahadır..alanyada bile ceyhun kesici iken bizim ortasaha halay ekibi gibi saz söz topçusu..
3- belki bunu söylemek bazı arkadaşlarımızı incitecek ama bu takım kalitesi ile ve diğer takımların (akhisar hariç) oynadığı topa bakınca ligde sıramız tehlikeli bölgelere yakın bitebilir..

İskender Çakmak
18.02.2019, 15:05
Abdulkadir Parmak, Sosa ikilisi önlerinde Yusuf. Bu kadar basit.
Basiti oynayalım. Yusuf 10 numarada ligin en tehlikeli oyuncularından biri. Artık Sosa geldiyse yerinde oynasın.

Galibiyet Ünal Hoca'nın performansına bağlı.

emrahtuna
18.02.2019, 15:13
herhangi bi iddamız kalmadığına göre maçı kazanma ihtimalimiz mevcut..tabi hocamız gerekli dersleri aldıysa..

fadigaTS
18.02.2019, 15:38
Rakibin ters gelmesi hikaye.Sağlam kadro olunca hepsi dümdüz olur.Kendimizi kandırıyoruz.

artvints
18.02.2019, 15:39
..................uğurcan
kamil....toure........hosseini.....novak
.............xxxxx.....xxxxx
..ömür............yazıcı...........tony
....................ekuban

hüseyin baya yıprandı. bir maç dinlensin kendine gelir. ömür de yıprandı ama onun yerine oynayacak adam yok. zaten onun sorunu sistem kaynaklı. merkezde parmak sosa oynar diyordum ama o bile yetmez. sadece savunmaya odaklanacak bir oyuncunun yanında rotasyonlu oynasınlar sosa düzelene kadar. kafa karışıklığı takımı çok etkiliyor.

topu rakibe bırak, yazıcı ve ekuban'dan sıkı pres iste, kapılan toplarda direk hızlı hücumlar yap. topla oynayıp rakibi açamamaktan yıprandı takım. benfica gibi kapatalım, hızlı çıkalım. bekleyelim derken çekilip beklemek değil tabi. önde sert baskılarla rakibin açıklarından faydalanmak gerekiyor. bu ligin enayisi biz değiliz.

Çağatay96
18.02.2019, 15:57
Ne kadar sinirlenseniz de Batuhan ve Murat Cemden başka tercih şansı yok Parmak o bölgeyi kaldiramaz..

Batuhan elindeki tecrübeyle kullanılmalıdır ve defans kabiliyeti ile ve top dağıtmasi ile... Ama ne zaman bence şu anda takım iyi gidiyor yeni sisteme alışmak kolay degil sezon başı gibi düşünün. Ama aklıma gelen başka şey şu bu sistemi bozduk ve onazi dönünce yine bozacagız bunun yerine eski sistemde gidebilirdik ne kadar tecrübe o kadar iyi gibi..

Maç yorgunluklar olacaktir takimin ilk yarıdaki iyi oyununu görmeliyiz ,, sezon sonuna dogru açılacagızdır çünkü sistem degişince alışması kolay degil umarım öyle olur olmazsa biraz zorlanır ve hedefsiz kalabiliriz 4. Lük kaptırılmamalıdir umut edebilmek için..

Yusufun gelişmeye ihtiyacı var ,, takımın birlikte oynamayaa BİREYSELLİKLE HİCBİR ŞEY BAŞARAMAYIZ

Mehmet Fatih Silik
18.02.2019, 17:13
Oyuncularimizin kötü oynama hakki var ve bunu kullandilar. Taraftarlarin %90'i sezon basinda daha da kötü futbol bekliyordu.

Yeter ki Ünal Hoca hatalarindan ders alsin. Ligden ziyade önemli olan kupa.

Artik sakat degil ise oyuncularini kendi yerinde oynatmasi lazim Ünal Hoca'nin. Devsirme oyuncuyla nereye kadar?

Tek forvet oynamamiz lazim. Orta sahayi ne kadar diri tutarsak o kadar kazanmak icin sansimiz artar.

artvints
18.02.2019, 17:19
sol ayaklı orta saha oyuncusunu sağ içte görsem kusarım o derece tiksindim mevkisiz oyunculardan.

Yiğit SARI
18.02.2019, 17:33
3-1 alırız

reisoğlu61
18.02.2019, 19:10
arda
kamil hüseyin hosseini ibanez
parmak sosa
ömür yazici nwakaeme
ekuban

hos_cocuk61
18.02.2019, 19:18
Sakatları da göz önüne alırsak Akhisar ile birlikte ligin en zayıf kadrosuna sahibiz.

Tuğrul
18.02.2019, 19:23
____________Arda_____________

K.Ahmet__Hüseyin__Houseini__Novak(İbanez)

____Berkay____Sosa_____Yusuf_______

Abdülkadir____Ekuban____Nwakaeme

Savunmayı ısrarla öne çıkaran, alanı daraltan, önde pres yapan ve rakibi ofsayta düşüren sistem dönmeli.

Orta alanı üçlemeliyiz.

Berkay Sefa kreatif bir oyuncu olduğu için ilk 11 oyuncusu olmalı onu rotasyonun genişlemesi için kazanmalıyız.

Abdülkadir takım oyuncusu olduğu için Ünal Karaman'ın 4-4-2 sisteminden en çok zarar gören oyuncu oldu.

Doğru oyun anlayışı ve sistemle yine ritim kazanacaktır.

David_LuiZ4
18.02.2019, 19:25
____________Arda_____________

K.Ahmet__Hüseyin__Houseini__Novak(İbanez)

____Berkay____Sosa_____Yusuf_______

Abdülkadir____Ekuban____Nwakaeme

Savunmayı ısrarla öne çıkaran, alanı daraltan, önde pres yapan ve rakibi ofsayta düşüren sistem dönmeli.

Orta alanı üçlemeliyiz.

Berkay Sefa kreatif bir oyuncu olduğu için ilk 11 oyuncusu olmalı onu rotasyonun genişlemesi için kazanmalıyız.

Abdülkadir takım oyuncusu olduğu için Ünal Karaman'ın 4-4-2 sisteminden en çok zarar gören oyuncu oldu.

Doğru oyun anlayışı ve sistemle yine ritim kazanacaktır.

4-3-3 düzeninde Berkay'ı yerinde Parmak da olabilir..Yalnız Ünal hocanın aklının kıyısından bile geçmiyordur 4-3-3...

Bize 4-3-3 oynatacak bir babayiğit lazım hele hele iç saha maçlarında..

Şuraya sakatların dönmesiyle beraber bir 4-3-3 kadrosu yazayım...

Pereira Hüseyin Hosseini Novak
Parmak Sosa Yazıcı
Ömür Ekuban Nwakaeme

İç sahada bu kadroyu sürüp takım boyunu kısaltarak enfes bir 4-3-3 takımi olabiliriz..

Tuğrul
18.02.2019, 19:47
4-3-3 düzeninde Berkay'ı yerinde Parmak da olabilir..Yalnız Ünal hocanın aklının kıyısından bile geçmiyordur 4-3-3...

Bize 4-3-3 oynatacak bir babayiğit lazım hele hele iç saha maçlarında..

Şuraya sakatların dönmesiyle beraber bir 4-3-3 kadrosu yazayım...

Pereira Hüseyin Hosseini Novak
Parmak Sosa Yazıcı
Ömür Ekuban Nwakaeme

İç sahada bu kadroyu sürüp takım boyunu kısaltarak enfes bir 4-3-3 takımi olabiliriz..
Sisteme çok takılmıyorum.

Oyunun iki yönünü oynayan üç orta saha, iki kanat oyuncusu oynasın da gerisi teferruat.

Berkay'ın potansiyeli, tavanı yüksek olduğu için merkezde o kullanılmalı. A.Parmak rotasyon oyuncusu olmalı.

Dediğim gibi oyun anlayışı değişmeli.

Top bize geçtiğinde ekstra pas yapamıyor, oyunun yönünü hızlı değiştiremiyoruz.

Sahaiçi dizilisinde yani topsuz oyunda savunmayı hemen öne doğru hareket ettirmeli, alana iyi yayılmalıyız.

Kaleci'yi pas oyununa yöneltecek, stoperleri pas almaya uygun yapıya getirmediğimiz için doğaçlama bir futbol oynuyoruz

22 hafta geçti en ufak bir kıpırdanma yok.

alper*
18.02.2019, 20:09
Sağ bekte Berkay'ı görmek istiyorum. :D

Bugün aydınlandım.

David_LuiZ4
18.02.2019, 20:13
Sisteme çok takılmıyorum.

Oyunun iki yönünü oynayan üç orta saha, iki kanat oyuncusu oynasın da gerisi teferruat.

Berkay'ın potansiyeli, tavanı yüksek olduğu için merkezde o kullanılmalı. A.Parmak rotasyon oyuncusu olmalı.

Dediğim gibi oyun anlayışı değişmeli.

Top bize geçtiğinde ekstra pas yapamıyor, oyunun yönünü hızlı değiştiremiyoruz.

Sahaiçi dizilisinde yani topsuz oyunda savunmayı hemen öne doğru hareket ettirmeli, alana iyi yayılmalıyız.

Kaleci'yi pas oyununa yöneltecek, stoperleri pas almaya uygun yapıya getirmediğimiz için doğaçlama bir futbol oynuyoruz

22 hafta geçti en ufak bir kıpırdanma yok.

Zaten bir takımda oyunu çift yönlü oynayabilen maç içinde birden fazla mevkide oynayabilen oyuncuların sayısı ne kadar fazla ise o kadar başarı sağlıyor ve maç kazanıyorsun..

Liverpool City Barca Bayern gibi takımlara baktığımızda adamların bırak ileri ve orta üçlüsünü geri dörtlüsü bile oyunu çift yönlü oynuyor..Bir bakıyorsun heriflerin stoperleri rakip sahanın ortasında alanı daraltıp öne çıkarak oyun kuruyor kendi kalesine uzaklığı 70 metre..

Ünal hocanın yapması gereken bu takımları iyice etüd etmesi bunun için yurtdışına gidip açılmasıdır..Kendini aşması lazım ofansif defansif olarak yeni yardımcı hocalarla donatılması lazım..

Doğaçlama oyunu nasıl terkederizin cevaplarını bulması lazım öyle yorgunluktan maç kazanamıyoruz ifadeleri biraz komik oluyor...

artvints
18.02.2019, 20:28
Bence bu surecte 4 4 2 ile devam etmeliyiz. Kanatlarimiz skora yakin degil. Beklerimiz de tum sahayi kullanacak yapida degiller. Yusuf ve ekuban'i onde birakip onlarin yuksek enerjisinden faydalanmak bize iyi gelecek. Rakibi karsilayisimiz cok kotu. İki forvet onde baski yapmali dort ortasaha da topun oldugu yere kayarak defans yapmali. Merkezi cok bosaltiyoruz. Rakibe baski yapip hizli cikmak en kolayi. Genis alana yayilip pas yaparak rakibi acmaya kalite yetmiyor. Zaten tez canli oynuyoruz. Topu dolastirmayi beceremiyoruz. Sahaya yayilip acele oynuyoruz. Birinden birini tercih etmeliyiz.

nakzo
18.02.2019, 20:35

Bugün aydınlandım.

Berkay ilk basta topa bir vurmayı öğrensin ondan sonra oynar bir yerlerde.

nakzo
18.02.2019, 20:39
basaksehirdeki irfancan denen isimsiz adamın verdigi katkının 10 da birini yusuf veya abdus veriyor mu yusufla abdus yıldız hemi hadi ordan.

Çağatay96
18.02.2019, 21:06
16794

Evet sıkı Trabzonsporlular... Biraz kafa dağıtmaca.
Aşağıdaki arkadaşla bağımızı ilk bulana tebrik. :)

farozlufatih61
18.02.2019, 21:29
Amiri ve kamilin önünde oynayanlara Allah yardım etsin adamlar 90 dakika ileri geri koşmaktan top sürüp pozisyon üretmeye mecali kalmıyor dün maçta 30 civarı idi Nwakaeme kontraya çıkan rakibi dermansızlıktan kovalayamadı 1metre arkasındayken dahi...
Ekubanın nerede oynadığını 90 dakikada çözemedim forvet mi forvet arkasımı sağ kanatmı sol kanatmı yahu bu adamların pestilini çıkarmakla hücum futbolu oynanmaz..
Çift forvetmiş miş orta sahan yol geçen hanı elini kolunu sallayan direk kalecinin burnunun dibinde koskoca 90 dakika bir abdüşün şutu hariç bir pozisyon varmı maçta yok oğlu yok öyleyse yemişim çift forveti Rode kulübeye geçmediği sürece bu kabız oyun sürer gider...

Doğukan Uçan
18.02.2019, 21:38
Alanya ile birlikte 2 senedir içerde dışarda yenildiğimiz takımlardan birisi de göztepe bu maç 1/1 yılın bankosu %1 bile umudum yok.

Bilal Karadeniz
19.02.2019, 00:26
Ortasahasiz çıkarsak maça ozan tufanı nasıl maçın yıldızı yaptıysak goztepe takımından birinide yıldız yaparız.

DeAgLeMaNyAq
19.02.2019, 00:43
Ünal Hoca'nın rakiplerin etkili kanat oyuncuları karşısında çaresiz kalan Kamil'den sonra Hüseyin'i sağbekte kullanacağını tahmin ediyorum. Yasin ve Serdar Kayseri maçında cezalılardı. İşin trajikomik tarafı ikisi de bizdeyken doğru dürüst adam eksiltemiyorlardı ama bize karşı oynadıklarında şov yapıyorlar nedense...

Mehmet Sarigül
19.02.2019, 01:21
2010-11 sezonunda şikeyi belli takimlar yapmişti, bu sezon şikeyi MHK ve hakemler üzerinde yapiyorlar!

Özellikle IBB ve diğer üç takimin bu kadar açik bir şekilde korunmasi ve kimsenin sesinin çikmamasi çok tuhaf!

Bu akşamki IBB maçi son örnek oldu...VAR sayesinde sahadaki hakemlerde rahatladi...

Mehmet Sarigül
19.02.2019, 01:39
Ülkemiz son yillarda hayatin birçok alan
ninda hizla geriye gitmeye devam ediyor!

Futboldaki büyük adaletsizlik buna sadece bir örnek...

Beni asil şaşirtan olay ise, insanlarin bunu tepki göstermeden kabullenmesi!?

Ufuk
19.02.2019, 01:42
16794

Evet sıkı Trabzonsporlular... Biraz kafa dağıtmaca.
Aşağıdaki arkadaşla bağımızı ilk bulana tebrik. :)

Gerçek Trabzonsporluları zorlamayacak bir soru. Daha zorunu beklerdim :D

Mehmet Sarigül
19.02.2019, 01:59
Düşünün ki, siz bir oyun (futbol) oynuyorsunuz ama karşinizdaki sürekli hile yapiyor ve siz bunu biliyorsunuz ama oynamaya devam ediyorsunuz.

MHK (TFF)'nin yaptiği bu, hakemlerin yardimi ile sürekli IBB, GS, FB ve BŞK lehine yapilan hile(ler)!

Düne kadar IBB diye bir takim yoktu ama bugün bakiyoruz ki bu takim en az diğer Istanbul takimi kadar destekleniyor. KORUNUYOR! Bu durum da size hileyi yapanlarin güçlerini nereden aldiklarini anlamanizi sağliyordur!

Mehmet Sarigül
19.02.2019, 02:10
Artik uluslararasi platformda tepki göstermek lazim diyeceğim ama ne bu tepkiyi gösterecek yöneticilerimizin samimiyetine inaniyorum. Ne de FIFA ve UEFA'nin adaletine...
Şike'den maddi ve manevi büyük zarara uğrayan bir camia olarak hakkimizi arayamiyoruz!

Sefer A.
19.02.2019, 03:25
aga ben çakma mi oluyorum simdi, anlayamadim olayi yaaa :D

Ufuk
19.02.2019, 04:13
aga ben çakma mi oluyorum simdi, anlayamadim olayi yaaa :D

Kusura bakma valla Sefer gerçek Trabzonsporlu derken çakma olayını düşünmeden yazmışım.

"Bordo klavyelileri zorlamayacak bir soru" olarak düzeltiyorum :)

Bu abimiz Şampiyonlar Liginde gruptan çıkmamıza engel olan İnter - CSKA maçının hakemi. Genelde İnter yedek ağırlıklı çıktığı için suçlanır ama bu hakemin CSKA'ya katkısı büyüktür.

dk 13:30

https://www.youtube.com/watch?v=CMfFXrhL3tM

Video için yandex'e teşekkür ediyorum. Arama kısmında yüzüstü bırakmaz :)

asilhamsi
19.02.2019, 06:59

Bugün aydınlandım.

Karakter konusunda ciddi sorunların var.
Seni görünce bende mide bulantısı başlıyor.
Trabzonsporlu olmadıgına kalıbımı basarım.
Takım kaybedince sürekli forumdasın.
Hayatımda gördüğüm en başarısız trol sensin.

asilhamsi
19.02.2019, 07:01
kamil,a.ömür,rodallega kesinlikle 11 başlamamalı.
Sahada genç isimleri görmek istiyorum.Bize şu şartlarda mücadele gücü yüksek adamlar gerekli.

HOPA'LI TS'Lİ
19.02.2019, 08:57
2.devre hiç umduğumuz gibi başlamadı.
Liderle 15 puan, 2. ile 9 puan, 3. ile 6 puanlık fark oluştu.
Hakemlerin katliamı, sakatlar, şanssızlıklar ve son maçtaki kötü oyun ve laubalilikle kaybedilen 3 puan
Lig bitti bu sezon da, tek hedef kupa, ancak ligde en azından 3.veya 4.olmak lazım, kupanın garantisi yok
Göztepe kan kaybediyor, ayağa kalkmak için bu maç son şansları, yenersek çok değerli 3 puan olur, zira sanırım haftaya da Kasımpaşa deplasmanı da zor
Alanya bize ters gelen bir takım oldu, en büyük üzüntüm bize şansı tutan Haydar'a sadece 1 şut çekmiş olmamız, onda da Abdüşün sağ ayağına gelmesi ve boş köşeye vuramaması etkili oldu

melihergun
19.02.2019, 09:32
Yeniliriz

samway
19.02.2019, 09:32
Maç biletleri ne zaman çıkıyor satışa ? Bilgisi olan var mı

Jackdaniels
19.02.2019, 10:01
2.devre hiç umduğumuz gibi başlamadı.
Liderle 15 puan, 2. ile 9 puan, 3. ile 6 puanlık fark oluştu.
Hakemlerin katliamı, sakatlar, şanssızlıklar ve son maçtaki kötü oyun ve laubalilikle kaybedilen 3 puan
Lig bitti bu sezon da, tek hedef kupa, ancak ligde en azından 3.veya 4.olmak lazım, kupanın garantisi yok
Göztepe kan kaybediyor, ayağa kalkmak için bu maç son şansları, yenersek çok değerli 3 puan olur, zira sanırım haftaya da Kasımpaşa deplasmanı da zor
Alanya bize ters gelen bir takım oldu, en büyük üzüntüm bize şansı tutan Haydar'a sadece 1 şut çekmiş olmamız, onda da Abdüşün sağ ayağına gelmesi ve boş köşeye vuramaması etkili oldu

Aslına bakarsan bu durum tamda umduğumuz gibiydi , devre arası iddaa edilen transfer yasağı zırvalığı ve yönetimin saçma sapan altyapı projesi bugünlere ayna tutuyordu zaten , bana kalırsa yönetimde tam olarak istediği buydu asıl ligin ilk yarısını 2. Sırada tamamlamamız yönetimin umduğu birşey değildi işler biranda ne oluyoruza döndü ve bulunamayan kaynaklar yapılamayan transferler bizi şuanki durumumuza getirdi bunda en büyük pay yönetimin ne yazıkki. Herzaman söylüyorum yönetimin hedefi ligi 5-6 arası biyerde iddaasız birşekilde bitirip derin bir ohh çekmek. Buarada gördükkü altyapı işide hikaye sağolsun çocukların performansı alın size altyapı dedirtir cinsten.

ANAOKULU TERK
19.02.2019, 10:15
kısa kısa ...

- ünal hoca yedek kulübesindeki ısıtıcıda ellerini ısıtmaya çalışırken , el kadar sabileri kısa kollu formalarıyla seremoniye çıkartmışlardı . hepsi de milli marş bitene kadar tir tir titrediler . kim gördü ? hiç kimse . ama elin izlandalı bebelerine eşofman üstü verirken , ne kadar da insancıl , ne kadar da merhametli bir davranış deniliyordu . milli takım , yerel takım fark etmez benim gözümde . el kadar bebeleri kim o şartlarda oraya çıkardıysa ve gerekli tedbiri almadıysa , o bu kepazeliğin ana sorumlusudur . bu bizim kulüp olsa bile .

- sergen hoca'nın maçtan sonra yaptığı açıklamada '' oyuncu değişikliğine gerek duymadım . çünkü hepsi mükemmele yakın oynadıkları için değişiklik bir anlam ifade etmeyecekti . '' demesi kadar benim ağırıma giden bir şey olmadı . ne takımın rezil oyunu , ne de disiplinsizliği , benim gözümde sergen hocanın yaptığı tespit kadar acıtıcı ve incitici olamaz . büyük laf koydu . anlayana tabi !

- abdülkadir ömür denilen çocuğun kaç maçtır devam eden rezil performansına sabır gösteren camia , neden bu batuhan artaslan'a sırtını döner ? neden günah keçisi ilan eder ? ne yaptı ulan bu çocuk size ? kaç maçınızı yaktı ? bir , iki , beş , on ? beşiktaş maçında ara pasını atamadı diye çocuğu defterden sildiniz . kimler neler yapıyor , haftalardır görüyoruz . biraz adaletli olun adaletli !

bu eleman ne yaptı da , vebalı gibi davranıyorsunuz ? geri kalanlar batuhan'dan çok mu iyi ? neyini gördünüz de bu çocuk değil on biri kadroda bile olmamalı hükmüne vardınız ? bu kadar mı çöp bu çocuk ? hiç yararlanamayacak kadar da mı leş yani ? eğer sizin tabirinizle batuhan leş ise , o zaman abdülkadir ömür'e ne diyeceğiz ?

ikiyüzlülük iyi bir şey değil .

- ey ünal hoca ! vahid amiri den sol bek olur mu ? aklını peynir ekmekle mi yedin ? ibanez'i neden sol beke koymuyorsun ? sal gitsin abi . bırak oynasın , hata yapsın . yaparsa da sol bekimiz hata yaptı deriz . o kötü yetersiz , bu kötü bitmiş , şu hiç olmaz laflarıyla nereye kadar ? bırak oynasın adam yahu ? belki yapacağı bir orta sana maçı kazandıracak ? nereden biliyorsun yapamayacağını ? üç maç ısrar et bakalım . belki yüzünü kara çıkartacak . bilemezsin ki . milyon yuro para veriyorsun ama ömür boyu yedek bekletiyorsun . nasıl bir açmaz bu ? futbolcuna sen değersizsin demenin farklı yolu bu olsa gerek .aynı batuhan'da olduğu gibi .

ibanez ve batuhan'a yapılan tam anlamıyla ayıptır . ikisinin de ilk on bir de olmasını bekliyorum . performansları iner , çıkar . tartışılır . ama mevkilerinin asıl oyuncuları onlarsa , ( devşirmeler değil ) onlar oynar kardeşim . hata yapsalar bile . bu kadar net .

- arda'nın sağ plonjon , ömür'ün ve amiri'nin sağ ayak , ekuban'ın son vuruş , hugo'nun penaltı , türkmen'in kafa topu , sosa'nın defansif katkı , kamil'in hız ve kondisyon çalışması lazım . bunlar ancak çalışmayla düzeltilebilecek şeyler . futbola yeni başlasan da , emeklilik yaşın gelse de . aksi takdirde laubalilik herkese zarar verir . gerçi gördüğünüz gibi veriyor da zaten .

- göztepe maçında iyi bir skor alamazsan ( ki ben milletin aksine , puan ve puanlar alacağımızı düşünüyorum ) takımda stres başlar . yokuş aşağı yuvarlanır . ondan sonra tv programlarında trabzonspor için şubat'dan beri maç kazanamıyor geyiklerini çok duyarız . bunlar kırılma maçları . hedefimiz geri kalan maçlarda (ne yapıp edip) 42 puan yapmak olmalı . yoksa işimiz gerçekten yaş .

aman dikkat !

alper*
19.02.2019, 10:30
Karakter konusunda ciddi sorunların var.
Seni görünce bende mide bulantısı başlıyor.
Trabzonsporlu olmadıgına kalıbımı basarım.
Takım kaybedince sürekli forumdasın.
Hayatımda gördüğüm en başarısız trol sensin.
Seni görünce de beni bir gülme alıyor. :D

alper*
19.02.2019, 10:32
Sahada genç isimleri görmek istiyorum.Bize şu şartlarda mücadele gücü yüksek adamlar gerekli.
Sağ bekte de Berkay.

Ön liberoda Arda Akbulut.

Ama onun sol ayağı iyiydi, sol stoper de olabilir.

ucurum
19.02.2019, 10:57
Forumun en karamsar yazarlarından biri olarak, alanaya maçını 4-0 alırız gibi hissediyordum.

Şimdi Göztepe maçı için korkunun ecele faydası yok diyorum sadece...

anadolu takımlarının averaj takımı olmak kanıma dokunuyor

Murat Keçeci
19.02.2019, 11:10
Zor bir süreç bizi bekliyor. İkinci yarının ilk virajını dönmekte başarısız olduk.Şimdi ikinci keskin virajdayız.Üst üstte iki lig bir kupa olmak üzere üç deplasman maçına çıkacağız ve kaybetme lüksümüzün olmadığı maçlar oynayacağız.

Bu periyottan nasıl düzlüğe çıkarız sorusuna cevap bulmak gerekirse öncelikle moral motivasyonumuzu diri tutmalıyız.Oyuncuları kadroda doğru yerlere yazıp, bir sistem dahilinde doğru ve sabırlı bir oyun oynamalıyız.Takım savunmasını iyi yapmak önceliğimiz olmalı,bireysel hataların önüne geçmeliyiz.Özellikle ikili mücadelelerde ayakta kalan taraf olmalıyız.Final paslarında da doğru tercihler yaparsak istediğimiz sonuçları alırız.

Özellikle hafta içi genç oyunculara yönelik toplantılar yapıp Trabzonspor da hedeflerin hiçbir zaman bitmeyeceğini her maçı kazanmanın bir hedef olduğunu gösterip mental açıdan yüklemeler yapmalıyız.

UĞUR DURTAŞ
19.02.2019, 11:13
kısa kısa ...

- ünal hoca yedek kulübesindeki ısıtıcıda ellerini ısıtmaya çalışırken , el kadar sabileri kısa kollu formalarıyla seremoniye çıkartmışlardı . hepsi de milli marş bitene kadar tir tir titrediler . kim gördü ? hiç kimse . ama elin izlandalı bebelerine eşofman üstü verirken , ne kadar da insancıl , ne kadar da merhametli bir davranış deniliyordu . milli takım , yerel takım fark etmez benim gözümde . el kadar bebeleri kim o şartlarda oraya çıkardıysa ve gerekli tedbiri almadıysa , o bu kepazeliğin ana sorumlusudur . bu bizim kulüp olsa bile .

- sergen hoca'nın maçtan sonra yaptığı açıklamada '' oyuncu değişikliğine gerek duymadım . çünkü hepsi mükemmele yakın oynadıkları için değişiklik bir anlam ifade etmeyecekti . '' demesi kadar benim ağırıma giden bir şey olmadı . ne takımın rezil oyunu , ne de disiplinsizliği , benim gözümde sergen hocanın yaptığı tespit kadar acıtıcı ve incitici olamaz . büyük laf koydu . anlayana tabi !

- abdülkadir ömür denilen çocuğun kaç maçtır devam eden rezil performansına sabır gösteren camia , neden bu batuhan artaslan'a sırtını döner ? neden günah keçisi ilan eder ? ne yaptı ulan bu çocuk size ? kaç maçınızı yaktı ? bir , iki , beş , on ? beşiktaş maçında ara pasını atamadı diye çocuğu defterden sildiniz . kimler neler yapıyor , haftalardır görüyoruz . biraz adaletli olun adaletli !

bu eleman ne yaptı da , vebalı gibi davranıyorsunuz ? geri kalanlar batuhan'dan çok mu iyi ? neyini gördünüz de bu çocuk değil on biri kadroda bile olmamalı hükmüne vardınız ? bu kadar mı çöp bu çocuk ? hiç yararlanamayacak kadar da mı leş yani ? eğer sizin tabirinizle batuhan leş ise , o zaman abdülkadir ömür'e ne diyeceğiz ?

ikiyüzlülük iyi bir şey değil .

- ey ünal hoca ! vahid amiri den sol bek olur mu ? aklını peynir ekmekle mi yedin ? ibanez'i neden sol beke koymuyorsun ? sal gitsin abi . bırak oynasın , hata yapsın . yaparsa da sol bekimiz hata yaptı deriz . o kötü yetersiz , bu kötü bitmiş , şu hiç olmaz laflarıyla nereye kadar ? bırak oynasın adam yahu ? belki yapacağı bir orta sana maçı kazandıracak ? nereden biliyorsun yapamayacağını ? üç maç ısrar et bakalım . belki yüzünü kara çıkartacak . bilemezsin ki . milyon yuro para veriyorsun ama ömür boyu yedek bekletiyorsun . nasıl bir açmaz bu ? futbolcuna sen değersizsin demenin farklı yolu bu olsa gerek .aynı batuhan'da olduğu gibi .

ibanez ve batuhan'a yapılan tam anlamıyla ayıptır . ikisinin de ilk on bir de olmasını bekliyorum . performansları iner , çıkar . tartışılır . ama mevkilerinin asıl oyuncuları onlarsa , ( devşirmeler değil ) onlar oynar kardeşim . hata yapsalar bile . bu kadar net .

- arda'nın sağ plonjon , ömür'ün ve amiri'nin sağ ayak , ekuban'ın son vuruş , hugo'nun penaltı , türkmen'in kafa topu , sosa'nın defansif katkı , kamil'in hız ve kondisyon çalışması lazım . bunlar ancak çalışmayla düzeltilebilecek şeyler . futbola yeni başlasan da , emeklilik yaşın gelse de . aksi takdirde laubalilik herkese zarar verir . gerçi gördüğünüz gibi veriyor da zaten .

- göztepe maçında iyi bir skor alamazsan ( ki ben milletin aksine , puan ve puanlar alacağımızı düşünüyorum ) takımda stres başlar . yokuş aşağı yuvarlanır . ondan sonra tv programlarında trabzonspor için şubat'dan beri maç kazanamıyor geyiklerini çok duyarız . bunlar kırılma maçları . hedefimiz geri kalan maçlarda (ne yapıp edip) 42 puan yapmak olmalı . yoksa işimiz gerçekten yaş .

aman dikkat !

**
Yazınızın altına imzamı atıyorum.

serdaracıl
19.02.2019, 11:44

aynen.

serdaracıl
19.02.2019, 11:48
Ünal Hoca'nın rakiplerin etkili kanat oyuncuları karşısında çaresiz kalan Kamil'den sonra Hüseyin'i sağbekte kullanacağını tahmin ediyorum. Yasin ve Serdar Kayseri maçında cezalılardı. İşin trajikomik tarafı ikisi de bizdeyken doğru dürüst adam eksiltemiyorlardı ama bize karşı oynadıklarında şov yapıyorlar nedense...

oyuncuların yerlerinin değişip durmasından bıktım. Stoper stoperde oynar. forvet forvette. onu sağa çek, bunu sola çek olmaz. iki haftadır bunu nasıl göremiyoruz. önce toure ön liberoda saçmaladı, geçen hafta da vahit sol bekte arkasındaki adamı kaçırdı. yeter artık

Fatih Öztürk
19.02.2019, 11:55
Abdülkadir Ömür'ün Abdülkadir Parmak kadar yetenekli olduğunu düşünmüyorum. Parmak'ın oyun görüşü, top kullanma kalitesi, şutları Ömür'e göre çok daha iyi. Parmak'ı Fatih Tekke'ye benzetiyorum. Korkarım ki Abdülkadir Ömür kendini geliştiremeden piyasadan kaybolup gidecek. Trabzonspor'un menfaati gereği Ömür dışarı Parmak içeri.

HOPA'LI TS'Lİ
19.02.2019, 12:25
oyuncuların yerlerinin değişip durmasından bıktım. Stoper stoperde oynar. forvet forvette. onu sağa çek, bunu sola çek olmaz. iki haftadır bunu nasıl göremiyoruz. önce toure ön liberoda saçmaladı, geçen hafta da vahit sol bekte arkasındaki adamı kaçırdı. yeter artık

İbanez'e güvenmiyor aklınca Ünal, yahu en azından adamın mevkisi orası
Toure'ye de aynı yanlışı yaptı
2 haftadır bu yanlışları göremeyen bir Hoca
%50 PENALTI ATMA BECERİSİ OLAN BİR OYUNCUYA TAKIMIN GOLCÜSÜ DİYE PENALTI ATTIRAN BİR HOCA

Yeter artık üzmeyin bizi
TS sahasında yenilince uyku haram, gülmek haram, hafta haram

artvints
19.02.2019, 12:37
hocanın yapması gereken bir tane farklı bir genç oyuncu oynatıp, skora odaklanmayı bırakın top oynayın mesajı vermesidir. bütün mevkileri kaydırıp takıma stres yüklemeye gerek yok. faruk veya kerem belki tunahan. göztepe maçında olmayabilir bu ama gelen süreçte bunu yapmak lazım. içeride alanya'ya kaybettikten sonra üçüncülük kovalayacağımızı sanmıyorum artık, bu konuda yeterince tecrübe edindik, bari bir faydası olsun. yeni bir oyuncuyla akan bir oyun oluşturursak lig sonuna doğru tekrar çıkış yaşanır.

Çağatay96
19.02.2019, 12:51
Kusura bakma valla Sefer gerçek Trabzonsporlu derken çakma olayını düşünmeden yazmışım.

"Bordo klavyelileri zorlamayacak bir soru" olarak düzeltiyorum :)

Bu abimiz Şampiyonlar Liginde gruptan çıkmamıza engel olan İnter - CSKA maçının hakemi. Genelde İnter yedek ağırlıklı çıktığı için suçlanır ama bu hakemin CSKA'ya katkısı büyüktür.

dk 13:30

https://www.youtube.com/watch?v=CMfFXrhL3tM

Video için yandex'e teşekkür ediyorum. Arama kısmında yüzüstü bırakmaz :)

O pozisyon net penaltıydı diye hatırlıyorum el çok açıkta ve yukarıdaydı ama kamerada o kadar net görülmüyor biraz şüphe ettim hafızamdan :)

Bu hakemi bilmeniz gerçekten iyi , yani pozisyon olarak ve maçı net hatırlıyorum hakeme kinliydim ama ismini araştırma geregi duymamışım galiba dün akşam aydınlandım...

2012 de şampiyonlar liginde koyacagız Real Madride bestesine de yaklaşmıştık

Ayrıca ufak bir rastlantı > Lucescu iki defa maç sonu elinde telefonla bu hakeme pozisyonları izletmiş, biri Ukrayna Türkiye maçı, adam da kinli

Mert Oğuzlu61
19.02.2019, 12:57
___kamil__hüseyin__kio___ibanez
_________parmak__sosa
______abdül___yusuf___waka
____________ekuban

kio: kim oynarsa oynasın

Amiri ve Rodallega yı uzun süre izlemesek iyi olacak, ilk 11 den uzak olsunlar. Parmak ve Sosa oyun kursunlar, önce merkez düzelsin takım belki top oynamaya başlar.

odyseuys
19.02.2019, 13:26
takımı kadro, dizilim ve motivasyon olarak ilk devredeki malatya maçı sonrası ayarlarına döndürmeli hoca. illa çift forvet oynayacağım diyorsa en azından ekuban-nwakaeme, yusuf-nwakaeme gibi ikililer denemeli. hedef santrforla oynanacaksa bu isim mevcut kadro yapımızda rodallega'dan başkası olamaz bence. tek santrfor ekubanlı oyunlarda rakip stoperler ortasahaya kadar çıkar, önliberolar yay üzerinde at koşturur... bunun en güzel örneği diagne'ye kadar kanat forvetten bozma santrforlarla oynayan gs'dir. formsuz da olsa, sistematik olmadığı sürece yer yer sorumsuz davranışları da bulunsa tek santrforlu oyunlarda hugo'da vazgeçme lüksümüz yok.

Çağatay96
19.02.2019, 14:16
Bir gerçek var ki Ünal Hoca Ibanez'i kaybetmiştir. Siz futbolcu olsanız bir daha şevkle oynayasınız gelmez

Ozan Yılmaz
19.02.2019, 14:21
Bir gerçek var ki Ünal Hoca Ibanez'i kaybetmiştir. Siz futbolcu olsanız bir daha şevkle oynayasınız gelmez

Hani manevi oğlu ibanez'di :)

Çağatay96
19.02.2019, 14:24
Hani manevi oğlu ibanez'di :)

Etkilenmiş demek ki eleştirilerden , adamı dışladı :)

Çağatay96
19.02.2019, 14:27
basaksehirdeki irfancan denen isimsiz adamın verdigi katkının 10 da birini yusuf veya abdus veriyor mu yusufla abdus yıldız hemi hadi ordan.

Altyapıdan bireysel isimler çıkabiliyor ama birlikte oynama denilen gerçek altyapı denilen şeyler çıkmıyor temel eğitim avrupalılarda olan yok..

Uğur Ö.
19.02.2019, 14:30
takımı kadro, dizilim ve motivasyon olarak ilk devredeki malatya maçı sonrası ayarlarına döndürmeli hoca. illa çift forvet oynayacağım diyorsa en azından ekuban-nwakaeme, yusuf-nwakaeme gibi ikililer denemeli. hedef santrforla oynanacaksa bu isim mevcut kadro yapımızda rodallega'dan başkası olamaz bence. tek santrfor ekubanlı oyunlarda rakip stoperler ortasahaya kadar çıkar, önliberolar yay üzerinde at koşturur... bunun en güzel örneği diagne'ye kadar kanat forvetten bozma santrforlarla oynayan gs'dir. formsuz da olsa, sistematik olmadığı sürece yer yer sorumsuz davranışları da bulunsa tek santrforlu oyunlarda hugo'da vazgeçme lüksümüz yok.

Tek olması gereken bu. Sakatlardan sonra birkez dahi denemedik tutan dizilişi. İnadına herkesin yerini değiştiriyor hoca. Oynat işte herkesi yerine, yedekte artık kim varsa koy onun yerine bir kez görelim şu şekilde.

Ahmet Aksu
19.02.2019, 14:40
novak ve ibanez antrenmanda sakatlanmış doğru mu acep??

ayrıca alttan gelen berkay , kerem, koray, behlül, oğuzhan geri gönderilmiş.

Ozan Yılmaz
19.02.2019, 14:41

etrafında oynayanların kalitesi ve düzenli sistem içerisinde yer almanın pozitif etkileri

asilhamsi
19.02.2019, 15:08
Sağ bekte de Berkay.

Ön liberoda Arda Akbulut.

Ama onun sol ayağı iyiydi, sol stoper de olabilir.

Forum yöneticisi arkadaşlar bu adam sürekli beni kışkırtıyor.Sırf küfür edip ceza alayım diye.

Sadece küfüremi ceza veriyorsunuz.

Bunun gibi troller ne zaman ceza alacak bu forumda.

Yemin ederim bunun gibiler yüzünden forumdan soğudum.

Uğur Ö.
19.02.2019, 15:08
novak ve ibanez antrenmanda sakatlanmış doğru mu acep??

ayrıca alttan gelen berkay , kerem, koray, behlül, oğuzhan geri gönderilmiş.

16 kişiyle maçlara çıkarız artık.

Ozan Yılmaz
19.02.2019, 15:28
Yeni Şafak Spor @yenisafakspor (https://twitter.com/yenisafakspor)<small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(136, 153, 166); margin-right: 5px; white-space: nowrap;"> </small>
Trabzonspor'da sakatlığının ardından takıma dönen Novak, idmanda Rodallega ile girdiği ikili mücadele sırasında sağ ayak bileğinden sakatlandı ve sahayı terk etti.

Bu Hugo tam zarar yazdı son hafta

Ahmet Aksu
19.02.2019, 15:47
lan roda ağzımı bozduracaksın faydan yok bari zarar verme ya :D
inşallah düzelir novak ve pereiraya acil ihtiyacımız var. mümkünse onaziye de ;)

Yeni Şafak Spor @yenisafakspor (https://twitter.com/yenisafakspor)<small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(136, 153, 166); margin-right: 5px; white-space: nowrap;"> </small>
Trabzonspor'da sakatlığının ardından takıma dönen Novak, idmanda Rodallega ile girdiği ikili mücadele sırasında sağ ayak bileğinden sakatlandı ve sahayı terk etti.

Bu Hugo tam zarar yazdı son hafta

asilhamsi
19.02.2019, 15:51
---------------Arda--------------

-------hüseyin----toure------husaini-------

kamil?------a.parmak----sosa----amiri

---------yazici--------tony-------------

--------------ekuban--------------------

kamilin yerine kadro içerisinden mutlaka bir çözüm bulunmalı.İnanılmaz adam kacırıyor.
yazici ve tony serbest oynamalı.Geriye cok fazla gelmemeli.
Aksi taktirde skor üretme konusunda sıkıntı yaşıyoruz.

Sefer A.
19.02.2019, 16:22
habu roda'ya sövmeyeni tokatlayasim var
buna topluca sövsek anca olur
ugursuz herif
git bir an önce de rahatlayalim....

Gökhan Balcı
19.02.2019, 16:24
Bir mevkide devşirmedense alt yapıdan birinin daha makul olacağını düşünüyorum. Şu an kamil var ve kamil beğenilmiyorsa yerine Hüseyin değil o mevkiye geçme ihtimali olan genç birini koymak mantıklı olandır. Sol bek için de aynı şey geçerli. Novak yoksa ibanez ama o değilse amiri değil Faruk oynamalı. İsimler değişebilir en iyi kimse o işte. Çift forvetli sistemde hızlı olup güçsüz olan bir abdüle sorumluluk sahibi ama yavaş bir Anthony kanatlarıyla oynayamazsın. Bu şekilde biz ekuban hugo Anthony ile sanki üçlü forvet çıkmış gibi görünüyoruz ama ekuban on numara gibi de görünüyor. Bir garabet var ortada. Üçlü veya tekli forvette tonyden kanat olur ama çift forvette bu arkadaş ancak forvet olur.

Örneğin illa ki çift forvet oynayacaksak amiri sol kanat olur Olcay olsaydı sağda o olurdu. Fakat orta ikili zayıf kalacağından bu sistem yine çökerdi.

Abdülkadir oynayacaksa illa pas oyununu yeniden oturtmamız lazım. Bu da tek forvetle ancak olur. Hocadan beklentim adaletli olması. Örneğin hugonun cezasının verilmesi gerekiyor. Her şeyin affı var ama laubalilik nedir? Şartlar oturursa bu takım eskisi gibi oynar yine. Yeter ki ayarlarıyla oynanmasın

reisoğlu61
19.02.2019, 16:38
habu roda'ya sövmeyeni tokaltayasim var
buna topluca sövsek anca olur
ugursuz herif
git bir an önce de rahatlayalim....

gidi bi yikansa temizlense de kafi

nakzo
19.02.2019, 17:24
Abdulkadrin ve yusufun su kepaze oyununu gordükten sonra bence ön libero olarak batuhan oynasın hic degilse riske girmiyor yerinde saglam duruyor sosa batuhan ikilisine dönmeliyiz ortacsaha yol gecen hanı gibi.

nakzo
19.02.2019, 17:26
İbanez orta açamayan bir sol bek ama yinede sol bek amiriden sol bek mi olur ünal sen hoca olamayacaksın olmuyor.Mecbur ibanezi oynatacaksın.

nakzo
19.02.2019, 17:38
Arda
İbanez huseyni huseyin kamil
Sosa batuhan
Wakayeme Parmak
Yusuf

Ekuban

Bu kadronun oynayabilecigi oyun budur.

Ufuk
19.02.2019, 17:51
O pozisyon net penaltıydı diye hatırlıyorum el çok açıkta ve yukarıdaydı ama kamerada o kadar net görülmüyor biraz şüphe ettim hafızamdan :)

Bu hakemi bilmeniz gerçekten iyi , yani pozisyon olarak ve maçı net hatırlıyorum hakeme kinliydim ama ismini araştırma geregi duymamışım galiba dün akşam aydınlandım...

2012 de şampiyonlar liginde koyacagız Real Madride bestesine de yaklaşmıştık

Ayrıca ufak bir rastlantı > Lucescu iki defa maç sonu elinde telefonla bu hakeme pozisyonları izletmiş, biri Ukrayna Türkiye maçı, adam da kinli

Bizi yakan hakemlerden biri olduğunu tahmin etmiştim ama Cska maçı aklıma gelmemişti. Google sağolsun. Özetlerde falan aradım pozisyonu, Milito'nun direkten dönen dopu ve Cska'nın golü ile maç bitiyor hep. Tribün çekim video için yandex arama motoruna teşekkürler tekrardan :D

Royal Heart
19.02.2019, 18:22
https://www.61saat.com/futbol/trabzonspor-da-novak-ve-ibanez-den-iyi-haber-h620519.html

_____________Arda_________
K.Ahmet__Hüseyin__Husseini__Novak
_____________Sosa___________
_______Yusuf__A.lkadir P.______
__A.kadir Ö._____________N'wakaeme
___________Ekuban________

Rodallega lakayıt oynamasa ve "görev adamı" olsa yardımcı forvet rolünde, santrfor Ekuban olabilirdi.

Tabi sahaya bu 11'in çıkması sürpriz olur.

pReN@_61
19.02.2019, 19:33
Hiç keyfim yok.

Mehmet Sarigül
19.02.2019, 23:34
Ligin ikinci yarisinda; 5 maç 1-1-3 5:10 4 puan alabildik!

Takim ritminin bozulmasinda sakatliklar kadar olmasa da, Rodallega ve Ekuban'in beraber ilk 11'de oynamalarinin önemli etkeni var!

Yazici, Ömür ve Sosa'nin ortasahadaki yükünü hafifletmek için Parmak'in (veya Batuhan) oynamasi şart.

Diğer tarafdan Rodallega'nin Ekuban ile ilk 11 için rekabete girmesini sağlamak lazim.

Yazici'nin kesinlikle önde oynamasi gerekiyor, çünkü ancak orada (sol ayaği iyi) şut çekebilir ve hizini kullanabilir.

Ömür'ün en belirgin özelliği topu ayağina yakin hizli sürebilmesi ve bu özelliği ile rakip cezasahasina çok yakin oynamali. Fb ve Rize maçlarinda yaptiği gibi cezasahasina sürekli girmeli, çizgiye inip pas veya direk golü düşünmeli.

Sosa ise adeta bir beyin gibi daha geriden oyunu kurmak ve yönlendirmesi gerekir.

Parmak oyunun her iki yönünü oynayabilen, çok çalişkan bir oyuncumuz. Mümkün olduğu sürece çok basit ve Sosa ile uyumlu oynamali. Parmak Sosa'ya oyunu kurmakta yardimci olabilir, bunu Ömür ve Yazici'dan iyi yapabileceğini zaman zaman gösterdi.

Bu iki oyuncumuz ikinci toplari toplamakta başarili olursa, defans bloğumuz çok daha az sorun yaşayacaktir.

Mehmet Sarigül
19.02.2019, 23:58
Göztepe özellikle kendi sahasinda iyi oynayan bir takim. Kesinlikle oyun kontrolünü elimizde tutmaliyiz, Göztepe'ye birakirsak çok sorun yaşayacağiz.

Ünal Karaman'in konuşmalarinda sürekli yorgunluk ve sakatlara vurgu yapmasini doğru bulmuyorum.

Dar kadro ve sakatliklarla ilgili sonuna kadar hakli ama bunu sürekli gündeme getirmek doğru değil. Futbolculara kötü performaslarini örtmek için bir gerekce veriyor.

Ünal Karaman'in sorgulamasi gereken konu şu;

Trabzonspor nasil olur da (aptalca kullanilan bir penalti sonrasinda) yenen bir gol ile tamamen oyun disiplininden kopar!? Arda'nin 3 önemli kurarişi olmasa, maç pekala 0-4, 0-5 olabilirdi!

U.Sadıkoğlu
20.02.2019, 08:04
Berabere biter 1-1 gibi bir skor bekliyorum. Kazanırsak güzel olur ama Göztepe'ye şansımız hiç tutmuyor zannedersem lige çıktıklarından beri galibiyetimiz yok.

Tayfun
20.02.2019, 11:09
Bu maçı izlemek filan gelmiyor içimden, bitti heyecan ve umutlar bende.

Ahmet Taşçı
20.02.2019, 11:50
Haketten lig heyecanı bir anda bitti bizim için, bari kupayı alsak da Avrupa'da direkt grup heyecanı yaşasak.

asilhamsi
20.02.2019, 15:42
novak oynayacak sanırım,bu sefer amiri sakatlanmış

--------------arda-------------

kamil?----hüseyin-----toure-----novak

-------sosa----batuhan-----parmak-------

-------------yazici------tony-----------

-----------------ekuban------------------

emrahtuna
20.02.2019, 15:57
ilk devredeki malatya maçından sonra böyle isteksiz hevessiz kalmıştık..o maçtan sonra takım kendine gelmişti inşallah yine gelir kendine...

Mehmet Fatih Silik
20.02.2019, 16:12
Ugurcan ve Novak'in geri dönmesi cok iyi oldu

reisoğlu61
20.02.2019, 16:49
sansimiza adamlarin gecen hafta üc cezali oyuncusu vardi, cezalari bitti ve bize karsi oynayacaklar.
Ve sadece Beto diyorum, gerisini siz düsünün

Gurpas
20.02.2019, 19:10
İkinci sınıf topçularla bu kadar..

seçuk
21.02.2019, 10:56
Yine Kritik bir maç. Geçen haftaki kötü oyundan sonra bu hafta da işler kötü giderse ligde havlu atmış oluruz. Bildiğim kadarıyla kupayı kazanmadan final oynasanda avrupaya gidemiyorsun. Oyüzden ligde ilk 5 en azından mutlaka şart. Ligi bir kenara atma lüksümüz yok.

Hoca sanırım yine aşağı yukarı aynı kadro ile çıkacak. Yusuf-Sosa ve Ekuba-rodallega sahada olacak gibi. Ben A.Parmak ortaya alınıp yusuf öne alınmalı diye düşünüyorum ve ekuban yedekte beklemeli ama hoca son kararı verecek. Bakalım lige devam mı tamam mı?

Onur Tan
21.02.2019, 11:30
Maçın hakemi Mustafa Öğretmenoğlu

Ozan Yılmaz
21.02.2019, 11:33
https://pbs.twimg.com/media/Dz6oNoFW0AElMgL.png

emrahtuna
21.02.2019, 12:06
bu hakemde amma uyuz bi hakem zırt pırt düdük çalıyo..

Gurpas
21.02.2019, 12:26
Takımdan cacık olmayınca hakeme sarıyoruz.

Jackdaniels
21.02.2019, 12:29
Alanya maçında o kadar kötü mücadele edildiki kimse hakemi konuşamayacak duruma geldi malesef. Bu maçtanda farklı bir beklentim yok açıkcası.

Numan Yerlikaya
21.02.2019, 13:18
Abdüş götürülmemiş iyi olmuş

İlker Yazıcıoğlu
21.02.2019, 13:35
Kaleci Beto'nun yıldız olacağı maç olur. Hatta penaltı kazanırız ve yine kurtarır. Keza penaltıcımız yok...
Yusuf ve Sosa'dan da düzgün penaltı beklemiyorum açıkçası...

TRakımda artık ciddi anlamda penaltı atma sıkıntısı oldu Hugo sayesinde...

Sanırım en çok penaltı kaçıran takım istatistiklerinde lider olabiliriz.(Sadece tahmin, istatistiklere bakmadım)

O yüzden ilk defa bir maçtan umutsuzum...

Takımda moral de yok...

Geçen sezonki Malatya maçı sonrası gibi bir geri dönüşe ihtiyaç var. O maç bu maç mıdır, bilemiyorum ama keşke olsa...

Bu arada bu sezon, programımdan dolayı izleyemeyeceğim 3. maç olacak...

Malatya 5-0, Başakşehir 2-4...

Bu konuda kötü bir rastlantı var...

Umarım bu maçta da bu skorlar olmaz...

freedomforever
21.02.2019, 14:29
Yine Kritik bir maç. Geçen haftaki kötü oyundan sonra bu hafta da işler kötü giderse ligde havlu atmış oluruz. Bildiğim kadarıyla kupayı kazanmadan final oynasanda avrupaya gidemiyorsun. Oyüzden ligde ilk 5 en azından mutlaka şart. Ligi bir kenara atma lüksümüz yok.

Hoca sanırım yine aşağı yukarı aynı kadro ile çıkacak. Yusuf-Sosa ve Ekuba-rodallega sahada olacak gibi. Ben A.Parmak ortaya alınıp yusuf öne alınmalı diye düşünüyorum ve ekuban yedekte beklemeli ama hoca son kararı verecek. Bakalım lige devam mı tamam mı?

Mümkün değil.

Ortasaha %99
Parmak-Sosa-Yusuf olur

İ. SARAL
21.02.2019, 14:47
http://www.footballuser.com/formations/2019/02/1739778_Trabzonspor.jpg

veya

http://www.footballuser.com/formations/2019/02/1739779_Trabzonspor.jpg

Hakan
21.02.2019, 14:56
Parmak yoklukta iki dribbling yapıp dikkat çekti de bu seviyelerin oyuncusu olmadığı belli.Zaman kaybı.

OrkHun
21.02.2019, 15:03
uğurcan
kamil-zargo-türkmen-novak
parmak-sosa-yazıcı
ekuban-roda-nwakaeme

çok büyük ihtimal böyle çıkarız. stoper ikilisinden emin değilim sadece.

delfino
21.02.2019, 15:46
Murat cem Akpınar neden üzerine yatırım yapılmıyor ? ...

Uğur Ö.
21.02.2019, 15:51
Gerçektende tuhaf. Sadece 2 transfer ile şampiyonluğa veya ikinciliğe oynayabilirdik. Bunlarıda kiralayarak bile yapabilirdik. 2-3 milyon€ dan kaçtık ama kaybettiğimiz çok daha fazla.

Çağatay96
21.02.2019, 16:21
Hocayi tanıyorsam

Uğurcan,Kamil,Zargo,Hosseini,Filip,Sosa,Yusuf,Ekub an,Amiri,Anthony,Hugo çıkar.. Ya da Parmak Sosa Yusuf ama çok düşük..

Gökhan Balcı
21.02.2019, 16:26
Eğer novak oynarsa hoca bence amiri sosa yusuf yapar.

Sefer A.
21.02.2019, 16:30
2 hafta önce ayni hakemdi, bu nasil rezil bir atamadir yaa,,, baska hakem mi yok,,, tüküreyim kafaniza, kokusmus düzen

Ozan Yılmaz
21.02.2019, 17:51
Abdülkadir Ömür, sakatlığı nedeniyle Göztepe maçı kadrosunda yer almadı.

Ömrüm Can SEZER
21.02.2019, 18:08
Arda
Kamil Toure Macid Novak (İbanez)
Batuhan Sosa
Amiri Yusuf Nwakaeme
Ekuban
Üzülerek Batuhan başka bu maçı alacak kadro yok parmak olmaz ortada

Necmettin ALTUNTAŞ
21.02.2019, 18:44
Galibiyet mucize olur.Hoca Ekuban'ı hamle oyuncusu olarak kullanmalı.

autkusoytas
21.02.2019, 19:11
Batuhan ve Berkay icin ilk 11 yazan gordu bu gozler. Foruma bak hele.

61_Hasan_69
21.02.2019, 19:29
Parmak, Sosa, Yazıcı üçlüsüyle kurulan bir orta saha hattı olmadan puan ve puanlar alma ihtimalimiz dusuk

ANIL
21.02.2019, 21:28
Göztepe alır.

castillo61
21.02.2019, 22:49
Biraz ironik olacak ama rüyamda Rodallega sağ çaprazdan ceza sahasına girip penaltı kazandırıyordu.

Samet Berber
21.02.2019, 22:52
Ünal Karaman yine Sosa'ya partner olarak top kaybı yapmaktan başka bir işe yaramayan Yusuf ve Ekuban'ı koyarsa geçmiş olsun.

Ozan Yılmaz
21.02.2019, 23:29
Biraz ironik olacak ama rüyamda Rodallega sağ çaprazdan ceza sahasına girip penaltı kazandırıyordu.Sonra kim kaçırıyor peki :)

Uğur KÜÇÜK
22.02.2019, 00:57
Kaleye Uğurcan da geçebilir.

Yine Ekuban - Rodellaga ikilisini ilk 11'de görürsek maçı izlemeye de gerek yok bana göre.

Göztepe bu sene en rahat deplasman galibiyetimizi alacağımız kivamda bir takima sahip ( kırılgan ve eskisi kadar iyi bir takim degil ) ancak bizim de ikinci yari başladı başlayalı oynadığımız sey futbola benzemiyor fazla.

Bu aksam tahminimce garip bir maç oynayacağız.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190221/50cffcbcc5d9b0be5b755eda97097511.jpg

Uğur Ö.
22.02.2019, 01:17
Hayır 2'li forvet oynayacaksak adam gibi 4-4-2 ile çıkalım.

jairzinho
22.02.2019, 01:37
ilk 11 im

--------------------uğurcan--------------------------

--------türkmen-----zargo------macid----------------

ömür---------batuhan----parmak-----------ibanez

--------------------yazıcı----sosa--------------------

------------------------ekuban-----------------------

sağ bekte ömür riskine girilebilir.zaten türkmen sürekli kanada yardıma giden bir stoper.ayrıca ömürün sağbekte biraz içe yakın pozisyon alabileceğini düşünüyorum.

envekame amiri gibi isimlerle zaman kaybına tahammülümüz yok.net

castillo61
22.02.2019, 04:44
ilk 11 im

--------------------uğurcan--------------------------

--------türkmen-----zargo------macid----------------

ömür---------batuhan----parmak-----------ibanez

--------------------yazıcı----sosa--------------------

------------------------ekuban-----------------------

sağ bekte ömür riskine girilebilir.zaten türkmen sürekli kanada yardıma giden bir stoper.ayrıca ömürün sağbekte biraz içe yakın pozisyon alabileceğini düşünüyorum.

envekame amiri gibi isimlerle zaman kaybına tahammülümüz yok.net

Forumda şu ana kadar gördüğüm en kötü kadro.

Sonra kim kaçırıyor peki :)

Hugo tavana astı bile.

Samet Berber
22.02.2019, 08:03
Ligin en kötü takımlarından biriyle oynayacağız, yukarıda da belirttim Ünal hoca yine saçma bir 11 le başlamazsa maçı alırız diye düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
22.02.2019, 08:47
2 lig arada 1 kupa, 3 deplasman

Hayde uşaklar, zaferlerle dönün

Vurduğunuz gol, şansınız bol olsun

Fatih Özkan
22.02.2019, 09:33
Ekuban oyuna sonradan dahil olmalı.

artvints
22.02.2019, 11:15
önde yazıcı ve ekuban'ı bırakıp baskı yapalım ve hızlı ataklara yönelelim her türlü alırız. geriden pasla çıkacağız diye kendimizi zora sokuyoruz. zaten zemin kötü, deplasmandayız. adamlar taraftarıyla birlikte baskı yapıp hataya zorluyor. oradan bir gol bulunca maç bitiyor zaten. onlar üretmeye çalışsın biz hataya zorlayalım.

bu takım önde veya geride rakibi karşılamayı öğrenmezse çok birşey olmaz.

ucurum
22.02.2019, 11:43
Hayır 2'li forvet oynayacaksak adam gibi 4-4-2 ile çıkalım.

Oh be biri daha görebildi.

Biz hiç çift forvet dizilimiyle oynamadık. HİİİİİİİİÇ

Çift forvetle çok çıktık maça ama dizilimimiz 4 5 1'di hep. HEP AMA!

Eğer Roda ve Eku varsa adam gibi çık 4 4 2 oyna

Eku'yu 10 numaraya koyup 5li ortasaha bizim temel sorunumuz.

reisoğlu61
22.02.2019, 11:43
Biraz ironik olacak ama rüyamda Rodallega sağ çaprazdan ceza sahasına girip penaltı kazandırıyordu.
bu iste bir is var. bu rodallega olayi benimde rüyama girdi, adamin biri bos bir yesillik alanda rodallega, rodallega
, rodallega diye bagiriyordu. gecen hafta cok taktik kafaya galiba bu adami

seçuk
22.02.2019, 11:52
Maç kadrosuna bakınca çıkacak kadro şöyle sanırım;
Arda
K.Ahmet-Hüseyin-Toure-Novak
Yusuf-Sosa
A.Parmak Nwakame
Ekuban Rodallega

Beyn hocanın yusufu yine sosa ile geride kullanacağını A.parmağı da kanada atacağını düşünüyorum.

Mert Oğuzlu61
22.02.2019, 11:57
Önemli olan orta saha kurgusu...

______onazi
____yusuf_sosa

Dmc Onazi, önde mc Sosa ve amc Yusuf ile doğru yolu bulmuştuk. Taşlar yerine oturunca sistem işliyor ama hoca kendi yaptığını bozdu, haftalardır garip garip sistem ve oyuncu tercihleriyle sahaya çıkıyoruz doğal olarak takım top oynamıyor. Yusuf'u Onazi bölgesine, Ekuban'ı da Yusuf'un bölgesine çekersen o takım çorba olur maç kazanamaz.

seçuk
22.02.2019, 12:05
Önemli olan orta saha kurgusu...

______onazi
____yusuf_sosa

Dmc Onazi, önde mc Sosa ve amc Yusuf ile doğru yolu bulmuştuk. Taşlar yerine oturunca sistem işliyor ama hoca kendi yaptığını bozdu, haftalardır garip garip sistem ve oyuncu tercihleriyle sahaya çıkıyoruz doğal olarak takım top oynamıyor. Yusuf'u Onazi bölgesine, Ekuban'ı da Yusuf'un bölgesine çekersen o takım çorba olur maç kazanamaz.

Aynen Alanya maçındaki durum tam bir çorba idi. Yusuf nerede duracağını ve görevini dahi anlamadan sahada dolandı durdu. Umarım hoca buna bir çare bulmuştur.

Gökhan Balcı
22.02.2019, 12:08
Tony nin kanat oynadığı hiçbir düzende bu takım çift forvet oynayamaz. Hele hele hiç çapa yokken. Bu takım bu yüzden elek oluyor. İleridekiler dönmüyor kanatların ya gücü yetmiyor ya hızı ortadakiler ya oranın oyuncusu değil ya yaşlı. Üstelik geri dörtlü de tam bomba. Bu takımın bh şekilde maç kazanması cidden mucize olur. Dengeli bir takım görüntüsü çizemiyoruz. Hoca çift forvette ısrar edecekse Tony yi forvet yapsın ya da 4-3-1-2 sistemindeki 1 olsun. Aksi takdirde hem sağdan hem soldan delik deşik olmaya devam ederiz böyle

Samet Berber
22.02.2019, 12:10
Hayır iyi giden sistem neden bozulur anlamıyorum, Ekuban ı al kenara koy orta sahaya 3 lünü bak işine ne gerek var maceraya.

reisoğlu61
22.02.2019, 12:22
bu macin bi özelligi mi var? karsilasma Avustralya, Endonezya, Portekiz, Israel, Tayland, Slovenya, Sirbistan ve Hirvatistan kanallarinda canli gösterilecek.

emrahtuna
22.02.2019, 12:29
bu gece rüyamda gördüm rodallega gol atıyordu..maçı kazandık mı onu bilmiyorum..

Emre Veli
22.02.2019, 13:32
pereiranın olmadığı her maça puan kaybı olarak bakıyorum.

BordoMaviAskim
22.02.2019, 13:35
2 hafta önce şampiyonluk hayalleri kuran romantik renktas arkadaslarimi burdan selamlıyorum

Rezalet yönetim rezalet futbol

BordoMaviAskim
22.02.2019, 13:36
Bizim bu ligde en iyi yerimiz 5. Lik. 5 . Olalım yeter

reisoğlu61
22.02.2019, 13:48
2 hafta önce şampiyonluk hayalleri kuran romantik renktas arkadaslarimi burdan selamlıyorum

Rezalet yönetim rezalet futbol

toptan anlamayasan buralara girip gereksiz yorumlar atma...
ilk yaridaki basaksehir ve son alanya maci disinda rakiplere karsi hep üstün futbol oynadik, bu dar kadro ile.
antalya, anaragücü, besiktas, basaksehir ve gs macindaki hakem tarafindan gasp edilen puanlarida sayarsak, suan sampiyonulugun en güclü adaylardindan idik.

UĞUR DURTAŞ
22.02.2019, 14:23
(H) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19372)
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19811)
(Y) HAKAN YEMİŞKEN (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19910)
(D) KADİR SAĞLAM (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20668)
(V) YAŞAR KEMAL UĞURLU (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20554)
(A) KORAY GENÇERLER (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18913)

artvints
22.02.2019, 14:34
hoca hiçbir şey olmamış gibi aynı kadroyu çıkarır, aynı taktikle oynarsa yeniliriz bu kadar basit.

Laundros61
22.02.2019, 14:53
bu iste bir is var. bu rodallega olayi benimde rüyama girdi, adamin biri bos bir yesillik alanda rodallega, rodallega
, rodallega diye bagiriyordu. gecen hafta cok taktik kafaya galiba bu adami

Bende gördüm rüyamdan rodellega benmişim herkes bana sövüyo bende diyorum şans yok on numara vurdum direkten döndü :) Maçın etkisinden çıkamadıysak.

Uğur Ö.
22.02.2019, 15:32
Oh be biri daha görebildi.

Biz hiç çift forvet dizilimiyle oynamadık. HİİİİİİİİÇ

Çift forvetle çok çıktık maça ama dizilimimiz 4 5 1'di hep. HEP AMA!

Eğer Roda ve Eku varsa adam gibi çık 4 4 2 oyna

Eku'yu 10 numaraya koyup 5li ortasaha bizim temel sorunumuz.

Ekuban serbest kafasına göre takılıyor ortasahada. Defansı öne kurmazsan 4-4-2 nin hiçbir anlamı yok. Novak ve Joe siz defans zaten bomba, göbekte ısıran kimse yok, üstüne bu taktik resmen intihar oluyor.

Takımdaki en büyük sıkıntı ısıran topçu olmaması, bu olay yüzünden defansın defosu sürekli ortaya çıkıyor. Onazi çılgın bir parça takım için.

Çağatay96
22.02.2019, 15:43
Biraz daha zoru olabilir ;
Sandro Pozzi veya Manuel Navarro ilişkisini bulmak ? ::

Uğur KÜÇÜK
22.02.2019, 15:44
Ekuban forvet mevkisi hariç hicbir yerde oynamaz.

Bunu teknik kadro ne zaman anlarsa, o vakit yükselişe geçeceğiz.

Oğuzhan Fidan
22.02.2019, 16:11
sahaya geçmiş maçlardaki gibi KARAKTER koyamazsak yine yeniliriz. maç başlama düdüğünden sonra skor belli olur zaten.. bakalım nasıl maç olacak.

Erkan A.
22.02.2019, 16:16
renktaslarim mavi forma bize biraz ugursuz geliyor gibi belkide bana öyle geliyordur
formayi mactan önce kim ne giyinecek bunlara kim karar veriyor ?
mesela siyah corap mavi sort cubuklu forma giyinsek veya mavi forma bordo sort siyah corap giyinsek bu kuralara aykirmi oluyor lütfen bilgisi olan bizi bilgilendirsin

Oğuzhan Fidan
22.02.2019, 16:18
novak ayak parmağı kırığıymış ondan çabuk iyileşti. pereira tarak kemiği metatars kırığı ikisi aynı sakatlık sanıyodum. novak döndü pereira 2 ay zaten antrenman yapamaz 18 mart öngörülen diyor.. bu sene iyi bir yerde bitirsek kafi.

chener
22.02.2019, 16:38
Onazinin pozisyonunda Sosa veya Yusuf oynamasın da. Geçen haftadan ders bu olsa gerek.

Arda'
22.02.2019, 16:58
Poko-Castro-Borges orta sahasına karşı Sosa-Yusuf ikilisiyle çıkıp yeniliriz.

Sefer A.
22.02.2019, 17:43
(H) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19372)
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19811)
(Y) HAKAN YEMİŞKEN (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19910)
(D) KADİR SAĞLAM (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20668)
(V) YAŞAR KEMAL UĞURLU (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20554)
(A) KORAY GENÇERLER (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18913)
ya bunlar valla belâ yaa

yetersiz berbat bir hakem
bize düsman bir var hakemi

yeter yaa

Uğur KÜÇÜK
22.02.2019, 18:14
Spor için oynarsak bir ihtimal galibiyete uzanabiliriz ama yaklasik 1 saat sonra aciklanacak kadro yine skor diyorsa maçı kaybederiz.

Yasin Oztekin şov yapabilir bu aksam Kamil - Ekuban sağ kanadı karşısında.

Uğur KÜÇÜK
22.02.2019, 18:16
Ilk 11

Uğurcan
Kamil Hüseyin Hosseini Novak
Sosa Abdülkadir Parmak
Ekuban Yusuf Nwaekame
Rodallega

Uğur KÜÇÜK
22.02.2019, 18:27
Ekuban yerine sağ açık Amiri olmaliydi.

Yine yanlış kadro.

Bu saatten sonra savunulacak birsey birakmiyorsun hoca kendinde.

Maci izlemeye gerek yok.

artvints
22.02.2019, 18:29
Ekuban yerine sağ açık Amiri olmaliydi.

Yine yanlış kadro.

Bu saatten sonra savunulacak birsey birakmiyorsun hoca kendinde.

Maci izlemeye gerek yok.

parmak'ı da sağ açık oynatırsa tam olur.

Alika87
22.02.2019, 18:30
Kamil yerine Hüseyin'i oynatırım. Tüm takımı rahatlatır.

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk

Uğur Ö.
22.02.2019, 18:32
Sosa Yusuf ortada oynar Parmak sağkanat oynarsa iyi bir küfür edeceğim. Yanlış kadro arkadaş ya, bariz şekilde ezilecek ortasaha.

Enes Başkaya60
22.02.2019, 18:32
Ilk 11

Uğurcan
Kamil Hüseyin Hosseini Novak
Sosa Abdülkadir Parmak
Ekuban Yusuf Nwaekame
Rodallega

Amiri olmalıydı şimdiden geçmiş olsun Göztepe Net skora uzanır Ünal Hoca kendine yazık ediyor hiçbir şey söylemeye gerek yok bu kadro net yenilir...

Uğur KÜÇÜK
22.02.2019, 18:37
Bu muhtemel kadro 4 - 3 - 3 oynar.

Sosa onlibero

Parmak Sağ iç merkez.

Yusuf sol ic merkez.

Ekuban ve Nwakaeme kanat forvet.

Rodellaga da en ucta....

Ama hocanin bu sistemle oynamayacağı kesin.

Parmak Kamil'in kademelerine yardim etse..

Yusuf da Novak'in kademelerine yardim etse belki sahaya futbol namina birseyler koyariz...

________________Uğurcan_________________

Kamil_____Hüseyin____Hosseini____Novak

_________________Sosa___________________

__________Parmak_____Yusuf_____________

Ekuban_______________________Nwakaeme

________________Rodellaga_______________

Enes Başkaya60
22.02.2019, 18:38
Bu muhtemel kadro 4 - 3 - 3 oynar.

Sosa onlibero

Parmak Sağ iç

Yusuf sol ic

Ekuban ve Nwakaeme kanat forvet

Rodellaga da en ucta....

Ama hocanin bu sistemle oynamayacağı kesin.

Parmak Kamil'in kademelerine yardim etse..

Yusuf da Novak'in kademelerine yardim etse belki sahaya futbol namina birseyler koyariz...

________________Uğurcan_________________

Kamil_____Hüseyin____Hosseini____Novak

_________________Sosa___________________

__________Parmak_____Yusuf_____________

Ekuban_______________________Nwakaeme

________________Rodellaga_______________

Uğurum dizilim yapmana gerek yok bu kadro net yenilir abi hangi sistem ile çıkarsan çık yanlış kadro...

Mert Oğuzlu61
22.02.2019, 18:41
Berkay niye alt yapıya gönderildi anlamadım, böyle yapacaksa Olcay'ı affetsin kanada koysun. Kulübeye baktığımızda Amiri var, başka kim var ?

adiloş bebe
22.02.2019, 18:42
Bugün olası bi puan kaybında Ünal Karaman ile yola devam edip vakit kaybetmeye gerek yok. Adam ısrarla aynı yanlışları yapmaya devam ediyor. Senin sonunuda bu getirecekti demek

Saint Castillo
22.02.2019, 18:55
koray gencerler alman ajanı olabilir mi? berbat hakemliğine rağmen genç yaşamda göreve başlamış ve yıllardır görev alıyor.

61_Hasan_69
22.02.2019, 18:57
Uğurum dizilim yapmana gerek yok bu kadro net yenilir abi hangi sistem ile çıkarsan çık yanlış kadro...

Hangi kadro ile çıkmalıydı ?

Bu kadronun tek elestirecegim noktası Abdulkadir'in ortada değil kanatta oynaması öyle birsey de olmaz muhtemelen.
Yani sanki yedeklerde çok seçenek var da hoca böyle bir kadro kuruyor.

El Cordobes
22.02.2019, 19:02
Elinde kupayla kareografiye konu olup şampiyonluk hayali kurduran adamın aslında 3 maçlık ömrü varmış. Sebebi de elinde oyuncu olmadığından gerçek mevkisinde oynamayan oyuncu yerine gerçek mevkisinde oynamayacak oyuncuyu tercih etmemesi.

Enes Başkaya60
22.02.2019, 19:17
Hangi kadro ile çıkmalıydı ?

Bu kadronun tek elestirecegim noktası Abdulkadir'in ortada değil kanatta oynaması öyle birsey de olmaz muhtemelen.
Yani sanki yedeklerde çok seçenek var da hoca böyle bir kadro kuruyor.

Ekuban ve Rodeden birini kesip Amiri ile başlayacaktı olay bitecekti çok ofansif bir kadro hala hatasından dönmedi hoca...

kayseriliyiz
22.02.2019, 19:17
Kaybederiz büyük ihtimal

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

Yıldıray Emanet
22.02.2019, 19:20
Rodallega Nwakaeme Ekuban aynı anda çok lüks oluyor. 1 tanesinin sonradan dahil olması lazım

Uğur KÜÇÜK
22.02.2019, 19:21
Ekuban ve Rodeden birini kesip Amiri ile başlayacaktı olay bitecekti çok ofansif bir kadro hala hatasından dönmedi hoca...Ekuban ve Rodellaga ikilisinin ilk 11 olduğu hiçbir kadro doğru kadro değil ancak hala hoca göremedi bunu.

Hala ayni hatada israr ediyor.

Bugun de Göztepe seyirci desteğiyle indirirse kafamiza yumruğu.

Belki hoca da ben ne yapiyorum kac haftadir der ?

Belki...

ucurum
22.02.2019, 19:22
Var ya üşeniyorum yoksa şu haftaya kadarki tüm maçlardaki dizilimin sadece ama sadece 4 5 1 olduğunu gösterir fotoğrafları çekip çekip buraya koyacam...

Ekrem D.
22.02.2019, 19:23
Ekuban + Rodallega'nin ayni anda oynayamadigini herkes gordu ama hoca goremiyor, yazik...

Samet Berber
22.02.2019, 19:23
Yine çok kötü kadro, bu kadar ısrar edilmez saçmalamakta.

Emre Çömez
22.02.2019, 19:28
Trabzonspor Kulübü@Trabzonspor
1 min1 minute ago
Daha fazla
�� Göztepe Maçı #Kadromuz; Uğurcan, Kamil Ahmet, Hüseyin, Majid, Novak, Sosa, A. Parmak, Ekuban, Yusuf, Anthony, Hugo

#Yedekler; Arda, Murat Cem, Toure, Batuhan, Ali Osman

Uğur KÜÇÜK
22.02.2019, 19:28
Var ya üşeniyorum yoksa şu haftaya kadarki tüm maçlardaki dizilimin sadece ama sadece 4 5 1 olduğunu gösterir fotoğrafları çekip çekip buraya koyacam...O yuzden diyorum ya.

Ekuban ve Rodellaga ikilisinin ilk 11 olmasi demek.
Her maçı 10 kisi oynuyoruz demek..

Ekuban ne kanatta ne de 10 numara pozisyonunda oynayacak kabiliyette ve donanimda bir futbolcu değil mevcut sistemimizde...

Bunu hala anlamadi Unal Karaman..

Bakalim kac haftaya anlayacak ve cozecek bu durumu..

Samet Berber
22.02.2019, 19:30
Neyse şu Yusuf en azından ileride saçmalayacak o açıdan biraz iyi oldu Ekuban için de söyleyecek bir şey kalmadı artık. Kamil Ahmet e sayarız bol bol maçtan sonra.

wien_ts
22.02.2019, 19:30
Kadro kötü deniyor ama yedek oyuncularda 4 oyuncu var sadece. Batuhan, Murat Cem, Ali Osman ve Zargo.

Hangisi kimin yerine oynamalıydı?

Uğur KÜÇÜK
22.02.2019, 19:31
Dizilis yine tahmin ettigimiz gibi.
Ancak Amiri yedeklerde de yok.

Hocalik bir durum yok bu kadroya göre.

Olcay'i bile ariyoruz suan.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190222/81cbff64fd110fe4c1f2950f47cedb4f.jpg

Ahmet Malkoçoğlu
Yedeklere bakmadan mı kötü kadro diyorsunuz :) .

wien_ts
Amiri'ye ne oldu?

Enes Başkaya60
Amiri yokmuş hocadan özür diliyorum...

Ozan Yılmaz
22.02.2019, 19:32
Yedeğe bile yazacak adam kalmadı neredesin ey maden ocakları başkanı?

artvints
22.02.2019, 19:32
bir 10 dakika nwakeme sağ kanada, ekuban sol kanada geçse de ne oluyor görsek. nwakeme kaleye yaklaşamıyor, orta atıyor, ekkuban forvetin yanına giriyor ama sağ kanattan bunu yapmak zor. nwakeme çizgiye inip orta atsa fena olmaz.

hiç denemeyince böyle bir deplasmanda bunu yapmak riskli oluyor tabi.

Uğur Ö.
22.02.2019, 19:34
Amiri'ye noldu ki ?

Eğer sakatlık varsa mecbur bu kadro çıkmalıydı, bende geri alıyorum lafımı.

Murat Cem ve Batuhan bu utançla nasıl dolaşıyorsunuz. Dünya kadar eksik kadroda bile forma bulamadınız.

murmut
22.02.2019, 19:36
Amiri'ye noldu ki ?

Eğer sakatlık varsa mecbur bu kadro çıkmalıydı, bende geri alıyorum lafımı.

Murat Cem ve Batuhan bu utançla nasıl dolaşıyorsunuz. Dünya kadar eksik kadroda bile forma bulamadınız.

Amiri kalcasindan sakatlanmis galiba

ucurum
22.02.2019, 19:37
O yuzden diyorum ya.

Ekuban ve Rodellaga ikilisinin ilk 11 olmasi demek.
Her maçı 10 kisi oynuyoruz demek..

Ekuban ne kanatta ne de 10 numara pozisyonunda oynayacak kabiliyette ve donanimda bir futbolcu değil mevcut sistemimizde...

Bunu hala anlamadi Unal Karaman..

Bakalim kac haftaya anlayacak ve cozecek bu durumu..

Hocanın mevkisi olmayan adamları, sistemine uydurmak için farklı yerlerde değerlendirmesi, kesinlikle benim de tarzım değil.

Ekuban bence Roda'dan daha etkili bir forvet ama forvet. Hele ki deplasman için çok çok daha belirleyici bir forvet.

Sağ açık tercihi nispeten kötünün iyisi...

Ama Roda'nın eksilmesi gerekiyordu...

Oruç
22.02.2019, 19:38
Yedek kulübesi bomboş. Hani o cayır cayır futbolcu üreten altyapının ürünleri ? Öyle lafla olmuyor işte.

ucurum
22.02.2019, 19:38
La 4 tane yedek ne la!

ucurum
22.02.2019, 19:39
Eğer bu maç Abdülkadir Parmak, ortada dişli bir mücadele gösterirse, hocaya af yok

My
22.02.2019, 19:39
Bu yedeklerin hali ne böyle?

Eku ve Rode aynı anda olmuyor. En azından Murat Cem'i deneseydik hiç değilse bir kişi daha olurdu sahada bu şekilde 10 kişi oynuyoruz.

artvints
22.02.2019, 19:41
parmak sağ kanatta ekuban forvet arkası oynarsa kızarız ki ben maç içinde böyle bir değişiklik bekliyorum. bunun yerine ekuban'ın yüzünü kaleye döndürmek için kanatları değiştirmek daha doğru.

Oruç
22.02.2019, 19:43
ya bunlar valla belâ yaa

yetersiz berbat bir hakem
bize düsman bir var hakemi

yeter yaa

Bu ligin hakemleri yeteneksiz. Hepsi öyle. Biraz ses verince 2-3 hafta dinleniyorlar sonra aynı tas aynı hamam maç almaya devam ediyorlar. Biz de kaybettiğimiz puanlara yanıyoruz.

pReN@_61
22.02.2019, 19:48
Yedek kulübemiz iyi gözükmemedir, gözükmemememektedir, gözümektedir..DÜZELTİYORUM KÖZÜKMEMEKTEDİR!

Oflu hocayı anımsatayım dedim :)

bilgehan83
22.02.2019, 19:50
alt yapıdan bir tane forvet yok mu yedeklere yazılabilecek sefalar, behlüller, keremler nerde hoca ağır saçmalıyor... hocam sen böyle saçmalarsan olcay kalır affedilir sen gidersin.. trabzon çocuklarını yer akıllı ol lütfen daha akıllı ol..

Uğur Ö.
22.02.2019, 19:52
Berkay'ın geri gönderilmesi çok enteresan, yedekte bir tane adam yok hücuma girebilecek.

Uğur KÜÇÜK
22.02.2019, 19:55
Kemal Özdeş: "Trabzonspor'un ofansif gücü iyi. Eğer doğru savunma yaparsak, onların geri dönüşlerindeki zaaflardan faydalanırız."

DeAgLeMaNyAq
22.02.2019, 19:58
Kağıt üzerinde Göztepe'nin 11'i ve yedekleri sağlam dursa da her şey saha içerisinde belli oluyor. Sabırlı oynamamız gereken bir karşılaşma yoksa sonucu kötü olur...

Ozan Kara
22.02.2019, 20:02
Karşılıklı Gol seçeneği kaldırılmış bu maç için.

nbay
22.02.2019, 20:03
Bu kadro ile bile tartışacak konu bulabiliyoruz yaa helal olsun bize.

Önder28
22.02.2019, 20:04
Bugün olası bi puan kaybında Ünal Karaman ile yola devam edip vakit kaybetmeye gerek yok. Adam ısrarla aynı yanlışları yapmaya devam ediyor. Senin sonunuda bu getirecekti demek

Cellatlar kılıçlarını bilemeye başlamış bile . hayırlı

adiloş bebe
22.02.2019, 20:05
Son yıllarda gördüğüm en zayıf yedek kulübesi, sadece bizim için değil genel tablo için söylüyorum bunu eğer yenik duruma düşersek ve oyun tıkanırsa oyunu açabilecek bir tane oyuncu yok. En fazla eku ileri uca abdülde sağa çekilir skora göre oyun içinde ama işimzi zor maalesef