PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 19.Hafta | D.G.Sivasspor 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Timur Bey
20.01.2019, 22:22
Karşımızda bilenmiş bir takım olacak her zamanki gibi. 1-0 olsun bizim olsun yoksa takım büyük ivme kaybedecektir.

İbrahim CİHAN
20.01.2019, 22:32
Bugün izlediğim Sivas çok kötüydü. Bize karşı nasıl oynarlar bilemem. Ama mutlaka kazanmamız gereken maç eğer aksi olursa kopmalar başlayacaktır takımda. Hedefe odaklanmak zorlaşacak. Aslında hedefimiz ilk 4 olmalı ve buna göre oynamalıyız. Aksi halde büyük hayal kırıklığı oluyor ve giderek geriye düşüyoruz. Seneye mutlaka avrupada olmalıyız. Bu yüzden kaybedilen bir şey yok kazanacağımız ise çok şey var. Bu sene çok sefer yaptığımız gibi düştüğümüz yerden kalkalım dik oynamaya devam edelim.

Yiğit SARI
20.01.2019, 22:33
Amiri Amiri olmayacaksa Murat oynasın ön libero'da.

Ozan Yılmaz
20.01.2019, 22:36
Her maçımız çok zor olacak bu kadar eksikle, hem de kışın Sivas deplasmanı daha zor.
Kazanmamız gerekiyor, umarım alabiliriz.
Kupa önemli, önce onu atlatıp üst tura çıkalım da hayırlısıyla.

Mesut
20.01.2019, 23:03
Hocam artık sağ beke de Allah'ım ne olur yardım et yazabiliriz

artvints
20.01.2019, 23:32
Sivas'in kadrosu da kötü ama orta sahayı açmaz diye tahmin ediyorum. Sağlam oynamaliyiz.

Oruç
20.01.2019, 23:34
Sivas maçına baktım bugün. Bizden kötüler. Normalde yenmemiz lazım ama her sonuca açık maç. Sosa ve Onazi’ye JP de eklenince bundan sonra bize kolay maç yok maalesef.

Mustafa YILMAZ
20.01.2019, 23:56
Hakem triosu açıklanmadı ki daha rakip?

Biz takımlara karşı oynamiyoruz hakemlere karşı tff'ye karşı siyasete karşı oynuyoruz

İ. SARAL
21.01.2019, 00:06
Çok zor maç. Yenilme ihtimalimiz yüksek.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nakzo
21.01.2019, 00:16
Hava sartları moral vs kadro cok zor mac beraberlik iyi sonuc sosa donermi olcay olurmu bunlar maçı direk etkiler bugunku sablonla çıkarsak ki sag bekimizde gitti basaksehir macındanda zor olabilir sivas takimdaki Trabzonspor düşmanlığını düşünürsek.

My
21.01.2019, 00:19
Çok eksiğimiz var. Üzerine üzerine eksiliyoruz bir de. Pereira da gitti. Eku'da inşallah ciddi bir şey yoktur. Genç genç de bir yere kadar. Gençler tecrübeli kaliteli futbolcuların yanında parıldar. Bu şekilde elimizdeki potansiyeli olan gençlerimizi de kaybedebiliriz. Zor vallaha işimiz hem de çok zor.

LANGARA
21.01.2019, 01:18
Bu mevsimde Sivas’taki bir maçı akşam yediye koymak kimin fikri çok merak ediyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

DeAgLeMaNyAq
21.01.2019, 01:25
Benim kafamda kırılma maçı Başakşehir değil, bu karşılaşmaydı. GS maçında da puan kaybı yaşayacağımızı düşündüğümden Sivas ve Ankaragücü maçlarını kayıpsız geçmemiz gerekiyor...

Amiri Amiri olmayacaksa Murat oynasın ön libero'da.

İran, Asya Kupası'nda çeyrek finale yükseldi. Bir dahaki maçları Perşembe günü Çin'le. Elenirlerse takıma katılırlar ama kulübeye alternatif olarak...

Manu61
21.01.2019, 01:33
Bu mevsimde Sivas’taki bir maçı akşam yediye koymak kimin fikri çok merak ediyorum.

Umut Bulut'un kulakları aklıma geldi.

Cafer Bulur
21.01.2019, 01:36
Benim kafamda kırılma maçı Başakşehir değil, bu karşılaşmaydı. GS maçında da puan kaybı yaşayacağımızı düşündüğümden Sivas ve Ankaragücü maçlarını kayıpsız geçmemiz gerekiyor...

İran, Asya Kupası'nda çeyrek finale yükseldi. Bir dahaki maçları Perşembe günü Çin'le. Elenirlerse takıma katılırlar ama kulübeye alternatif olarak...
Sivas,A.gücü ve gs maclarindan En az 7 puan cikarmamiz gerekiyor BU durumda i yaristan kopmayiz.

Tabiiki ikincilik yarisindan bahsediyorum sampiyonluk ihtimalimiz kalmadi maalesef.

Bence maca

Ugurcan
Kamil Hüseyin Toure Novak
Murat Cem Yusuf
Abdülkadir Ekuban Nwaekaeme
Rodallega

Seklinde cikariz

melihergun
21.01.2019, 02:20
Malatya maci donum noktasiydi takim radikal kararlarla vites atmisti basakcity maci bence bize guc katacak goreceksiniz bu takim ilk 4 de olacak

Ahmet Aksu
21.01.2019, 03:04
................uğurcan.................
kamil...hüseyin...toure....novak
................batuhan.................
............yusuf....berkay...........
abduş.......................nwakame
................ekuban..................

artık pereira da olmayınca kamil orjin yerine batuhan kral sahaya..
ayrıca ekubanı ileri atıp arkaya orta sahaya canlılık getirecek berkayı denemeliyiz.
normalde kerem-behlül-ebrar üçlüsünden biri de olabilir ama önce onları kupa maçında görelim ona göre..

roda artık dinlenmeli.
kamil sağbekte bugün iyiydi sırıtmaz çok.
berkayı denemeliyiz ilerde.

Doğukan Uçan
21.01.2019, 08:44
bence lig feda edilip tr kupasını kazanmaya bakmalıyız bu kadro ligi ilk 4 getirmesi imkansız

karabela
21.01.2019, 10:56
Hemen karaları bağlıyoruz takım yarışın içinde kalacak. Sene başında Başakşehir maçında sahada yoktuk vs. Dün takım Başakşehir yerine başka bir takım olsa rahat kazanırdı. Bence iç sahada artık kolay maç vermeyiz deplasmanda da akıllı oynarsak bu yıl karda kapatırız

artvints
21.01.2019, 10:59
Takım olduğumuzu hatirlamamiz yeterli. Skor endişesi duymadan oyuncular birbirine yakın kalıp pas yaparsa sakin olursa maçi alırız.

gurur6134
21.01.2019, 11:14
Alsinlar gozlerine soksunlar bu tiyatro ligini nasilsa saf disi birakildik yine ayar verdiler lige sen figuransin biz istedigimiz yere kadar gelirsin haddini bil dediler dun aksam daha onceki senelerde oldugu gibi..cem papila oluyor cuneyt cakir oluyor bitnel oluyor aydinus oluyor meler oluyor isimler degisiyor ama trabzonsporun kaderi degismiyor hep ayni terane ne zaman kafa kaldirsak balyozu indiriyorlar kafamiza otur oturdugun yerde diyorlsr uyumaya uyutulmaya devam
.

Mehmet Fatih Silik
21.01.2019, 12:51
Basit oynamaliyiz. Basit oynamaliyiz. Basit oynamaliyiz!

Koray
21.01.2019, 13:14
Başakşehir maçının ilk 20 dakikasındaki futbolu oynarsak yeneriz.

HOPA'LI TS'Lİ
21.01.2019, 13:19
Şikeci teşvikçi Mecnun'un TS düşmanlığı aşikar
Bu hafta çok kötü oynadılar
Taraftarının da bize karşı bileneceği kesin
JP da olmayınca morallerimiz iyice bozuldu
Üst sıralardan kopmama adına çok önemli maç
Sonra da A.Gücü maçı var
Bu 2 maçtan 6 puan alabilirsek şahane olur

yasin196761
21.01.2019, 13:25
Antohny den 1 tane daha bulma şansımız yok mu adam toplu topsuz acayip oynuyor zekasına hayranım boş iş yapmıyor keşke diğer futbolcularımızda böyle olsa. Dün skordan dolayı bazı oyuncularımız sonuca gitmeye çalıştı normal oyunumuzun üstüne koyarak devam etmemiz lazım. Sivas zor deplasman fakat takım olarak doğru oynadığımızda yenebilecegimizi düşünüyorum.

asilhamsi
21.01.2019, 13:29
en azından kamil ortasaha da oynamayacak.

Genclere mutlaka gorev verilmeli.

Özellikle stoper Ali Osman bana gore kaldırabilir formayı.

Kerem ve berkay sefa üzerinde mutlaka durulmalı.

Krizi fırsata cevirmeliyiz.

-----------------ugurcan----------------

kamil-------hüseyin-------ali osman--------novak

----------abdulkadir--------toure--------------------

berkay sefa-----------yazici---------------tony

-------------------ekuban-----------------------

abdulkadir sosa nın gorevini yapabilir.Toure merkeze sertlik katar.Yazıcı on bolgeye yakın oynamalı.

Oyun kurma görevi yusufta degil abdulkadir de olmalı.

veya berkay merkeze,abdulkadir sag tarafa gecebilir.

Ama a.parmak,batuhan gibi hem yeteneksiz hem isteksiz adamlar oynamamalı.

bu benim kadrom.Rodallega cok formsuz.Ekuban forvet arkası oynayınca etkili olamıyor.

Koray
21.01.2019, 13:35
Yusuf Yazıcı 8 numaradır ve asla yeri değişmemelidir.

Sosa dönünce göbekte bu ikili oynamalı.

Yusuf rakibi karşısına, topu önüne alınca etkili oluyor bu çocuk sırtı dönük oynayamıyor 2+2=4

Harun-61
21.01.2019, 13:44
Sivas Alanya macinda hic varlik gösteremedi.

Bize patlarlar muhakak.

emre6117
21.01.2019, 15:17
Ugurcan
Kamil... Huseyın... Toure... Novak
...... _yusuf.....
A. Kadir... Ekuban.... Antony
.... Rode...
O boş kalan yere adam bulamadım. Umarım iran elenirde dönerler. Hoca muhtemeken batuhanı oynatacak fizik gücünden dolayı. Yanına da a.kadiri koyacak. Hatta a. Parmagı da oynatabilir. Dünki naç gösterdiki a. Kadir ortada henuz olmuyor. Sivas zemini de agır olacak hiç olmaz. Biran önce sosa ve iranlılar donse da orta ikili yusuf ve sosa olsa. Rode ve ekubanda birbirini yedeklese.

Arif Timurcioğlu
21.01.2019, 15:24
Hevesmi kaldı çıkın oynayın işte maymunlar liginde.

Oruç
21.01.2019, 15:26
Sivas Alanya macinda hic varlik gösteremedi.

Bize patlarlar muhakak.

Ligde hiç gol atmamış oyuncuları var mı acaba ? Clishy ilk golünü bize attı. Severiz böyle dandik istatistikleri.

Harun-61
21.01.2019, 15:27
Ligde hiç gol atmamış oyuncuları var mı acaba ? Clishy ilk golünü bize attı. Severiz böyle dandik istatistikleri.

yenilen iki golde'de hatasi olan Ziya Erdal bize patlar kesin :)

A.Gökhan AKIN
21.01.2019, 15:27
Oynasan ne? kazansan ne?

Ahmet Aksu
21.01.2019, 17:31
herşeye katılıyorum ama Allah aşkına artık abduşu ortasahaya yazmayın artık kaç kere gördük olmuyor fiziken kaldıramıyor orayı dün ikinci yarı denendi .çtı batırdı afedersin kanatta daha iyi. açık alan lazım ona yoksa çalım derdinden dolayı ortada çok top eziyor.

en azından kamil ortasaha da oynamayacak.

Genclere mutlaka gorev verilmeli.

Özellikle stoper Ali Osman bana gore kaldırabilir formayı.

Kerem ve berkay sefa üzerinde mutlaka durulmalı.

Krizi fırsata cevirmeliyiz.

-----------------ugurcan----------------

kamil-------hüseyin-------ali osman--------novak

----------abdulkadir--------toure--------------------

berkay sefa-----------yazici---------------tony

-------------------ekuban-----------------------

abdulkadir sosa nın gorevini yapabilir.Toure merkeze sertlik katar.Yazıcı on bolgeye yakın oynamalı.

Oyun kurma görevi yusufta degil abdulkadir de olmalı.

veya berkay merkeze,abdulkadir sag tarafa gecebilir.

Ama a.parmak,batuhan gibi hem yeteneksiz hem isteksiz adamlar oynamamalı.

bu benim kadrom.Rodallega cok formsuz.Ekuban forvet arkası oynayınca etkili olamıyor.

El Cordobes
21.01.2019, 18:29
Ünal Hoca dün maç öncesinde eldeki oyuncular sistemi belirler dedi. Bu kapsamda acaba 3 lü defans düşünülebilir mi? Hüseyin Toure Batuhan üçlüsü Novak ve Parmak veya Kamil kenarda, Yusuf ile Murat Cem ortada, Tony Roda Abdüş ileri üçlü. 3 4 3 lü bir sistem denenebilir mi? Sert deplasman, orta sahayı sağlam tutmak lazım. Santrfor Eku da olabilir. En azından kenarda bir santrfor hamle şansın olur.

Jackdaniels
21.01.2019, 22:08
2 - 3 takviyeyle abartısız söylüyorum çok rahat şampiyon olacağımız sezonda yönetimin umarsız tavrı nedeniyle ne yazıkki puan kaybedeceğimiz bir maç daha.

odyseuys
21.01.2019, 22:10
2 - 3 takviyeyle abartısız söylüyorum çok rahat şampiyon olacağımız sezonda yönetimin umarsız tavrı nedeniyle ne yazıkki puan kaybedeceğimiz bir maç daha.

umursamaz demek istediyseniz ben öyle düşünmüyorum, yok yönetimin cidden umarsız olduğunu düşünüyorsanız haklısınız.

Jackdaniels
21.01.2019, 22:13
umursamaz demek istediyseniz ben öyle düşünmüyorum, yok yönetimin cidden umarsız olduğunu düşünüyorsanız haklısınız.

Umursamaz diyemeyiz ama umarsızlıkta büyük bir sorun oldu ne yazıkki. Keşke bir çare üretilebilseydi.

Oğuz B.
21.01.2019, 22:45
Akbil puan kaybedecektir. Tüm takımlar onlara karşı bilenecek.

Moral bozmadan devam.

Çağatay96
21.01.2019, 23:30
Hevesmi kaldı çıkın oynayın işte maymunlar liginde.

Heves mücadele ile kazanılır mücadeleye destek

alptug_kd
22.01.2019, 00:09
Hakem rezaleti sonrası mağlup olduktan sonra inşallah bu maçı kazanırız. Şampiyonun kim olacağı belli oldu daha doğrusu belirlendi bu açık. Ancak en azından ikinci ya da üçüncü olma şansımız hala var.

Ben ilerleyen haftalarda kopmalar ve puan kayıplarının artacağını düşünüyorum. Malatya, Kasımpaşa zaten yavaş yavaş zirveden kopacaktır. Beşiktaş Burak etkisiyle zaten bölünmüş durumda. GS ile ikincilik mücadelesi veririz diyorum. Şu an kadromuz eksik olduğundan ne yapacağımızı bilemez haldeyiz.. Ancak iki hafta sonra GS maçına Amiri, Hosseini ve Sosa gibi 3 adamımız geri dönmüş olacak. Bunu unutmamalıyız.

Ancak tek bir korkum var. O da topçuların özellikle de genç arkadaşlarımızın demoralize olması. Yaşanan hakem faciası sonrası adaletsizlik onları futbola küstürmemeli. Biz Trabzonsporuz. Bugüne kadar haksızlığa uğradığımız gibi bundan sonra da uğramaya devam edeceğiz. Bizim takımın misyonu bu, Kazım Koyuncu'nun bahsettiği statükoya karşı başkaldırı bu.

İnşallah karadeniz inadı galip gelir. Futbolcularımız daha diri bir şekilde, daha inatçı bir şekilde sahaya çıkar.

Fatih Öztürk
22.01.2019, 01:14
Amiri'nin maça yetişme durumu varsa ilaç oğlu ilaç olur. Yusuf'un arkasını şu yoklukta temposu ve topa hakimiyetiyle toparlayacak tek isim Amiri'dir.

HOPA'LI TS'Lİ
22.01.2019, 07:57
Küçük şikecileri mutlaka yenmeliyiz.

HOPA'LI TS'Lİ
22.01.2019, 07:59
Hakem rezaleti sonrası mağlup olduktan sonra inşallah bu maçı kazanırız. Şampiyonun kim olacağı belli oldu daha doğrusu belirlendi bu açık. Ancak en azından ikinci ya da üçüncü olma şansımız hala var.

Ben ilerleyen haftalarda kopmalar ve puan kayıplarının artacağını düşünüyorum. Malatya, Kasımpaşa zaten yavaş yavaş zirveden kopacaktır. Beşiktaş Burak etkisiyle zaten bölünmüş durumda. GS ile ikincilik mücadelesi veririz diyorum. Şu an kadromuz eksik olduğundan ne yapacağımızı bilemez haldeyiz.. Ancak iki hafta sonra GS maçına Amiri, Hosseini ve Sosa gibi 3 adamımız geri dönmüş olacak. Bunu unutmamalıyız.

Ancak tek bir korkum var. O da topçuların özellikle de genç arkadaşlarımızın demoralize olması. Yaşanan hakem faciası sonrası adaletsizlik onları futbola küstürmemeli. Biz Trabzonsporuz. Bugüne kadar haksızlığa uğradığımız gibi bundan sonra da uğramaya devam edeceğiz. Bizim takımın misyonu bu, Kazım Koyuncu'nun bahsettiği statükoya karşı başkaldırı bu.

İnşallah karadeniz inadı galip gelir. Futbolcularımız daha diri bir şekilde, daha inatçı bir şekilde sahaya çıkar.

2.lik şansımız hala yüksek
Bu çocuklara destek verelim
MELER ve VARAYDINUS olayı
Şampiyonun dizayn edildiğinin kanıtı

MÜCADELEYE DEVAM

U.Sadıkoğlu
22.01.2019, 08:16
Sivas'ı rahat geçeriz akıllı oynayalım panik saldırıları yapmayalım yeter.

İlker Yazıcıoğlu
22.01.2019, 09:03
Alın ulan şu maçı...
Kalkın ayağa...

recdodo
22.01.2019, 09:15
Umursamaz diyemeyiz ama umarsızlıkta büyük bir sorun oldu ne yazıkki. Keşke bir çare üretilebilseydi.

Çare şu, düzen karşısında elinden bir şey gelmeyeceğini bile bile hep destek tam destek.

Burak
22.01.2019, 09:31
https://www.bordomavi.net/images/haber/22-01-2019/1548135663_b.jpg (https://www.bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=7994)

https://www.bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=7994

Gökhan Balcı
22.01.2019, 09:40
Eskiden böyle maçlarda sert adamlarla çıkardık. Şimdi sert adamlar da yok. Olcay işi problemli olmasa bu hafta sağda oynaması gereken kişiydi. Hakeza amiri de ilk on bir olmalıydı ama ne yazık ki ikisi de yok

ucurum
22.01.2019, 09:43
Pereira'nın eksik olması Abdül'ü de formsuz bir noktaya itecek.

Faruk BERBER
22.01.2019, 10:37
https://www.bordomavi.net/images/haber/22-01-2019/1548135663_b.jpg (https://www.bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=7994)

https://www.bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=7994

Vay be garipmiş.

gurur6134
22.01.2019, 11:17
Sivasin sogunda gece maci oynatmak tff sagolun ya yazin gunduz oynatirlar kisin gece enteresan hakikaten alsana maci 13 veya 14 de..

UĞUR DURTAŞ
22.01.2019, 11:27
Amiri'nin maça yetişme durumu varsa ilaç oğlu ilaç olur. Yusuf'un arkasını şu yoklukta temposu ve topa hakimiyetiyle toparlayacak tek isim Amiri'dir.
**
Asya kupasında iran 24.01-perşembe Çin halk cumhuriyeti ile çeyrek final maçına çıkacak,
iran yenilirse yetişme ihtimali çok yüksek.

iran yenerse,yarı final maçını .28.01 veya 29.01'de oynayacak.

bu turuda geçerse iran
final maçlarını 01.02 tarihinde oynayacaklar.

Enes Başkaya60
22.01.2019, 11:33
**
Asya kupasında iran 24.01-perşembe Çin halk cumhuriyeti ile çeyrek final maçına çıkacak,

bu turuda geçerse iran

Bu turnuva işi çok kötü oldu Amiri orta sahadaki dinamizmi ile onazinin boşluğunu kapatabilirdi kötü denk geldi maalesef Amiri döndüğünde Sosa-Amiri ile kurar Ünal Hoca ön liberoyu diye düşünüyorum...

alptug_kd
22.01.2019, 11:44
**

bu turuda geçerse iran

O halde perşembe günü Çin taraftarıyız. :)

Fatih Öztürk
22.01.2019, 12:21
**

bu turuda geçerse iran

Tez zamanda elene!..

HOPA'LI TS'Lİ
22.01.2019, 12:34
Dön artık Vahid AMİRİ
Orta sahada sana ihtiyaç var
Sivas'ın soğuğunda sen de
UMUTLARIMIZI DONDURMA

oflubektas
22.01.2019, 13:53
**

bu turuda geçerse iran

VO MEN DO Jİ ÇİUNGOU REN* :)

*"Hepimiz Çinliyiz" kaynak: Google translate

hanzale
22.01.2019, 13:55
Sivas’ı ait olduğu kümeye yollamak için almamız gerek bu maçı, başındaki başkan gidene kadar inşallah amatöre kadar gider, önce Fener ile iş tuttu, şimdi de geçen senenin istemeyerek zorla atılan golünün diyeti olarak mahcubiyetten Robinho’yu Akbilspora satarak Göksel abisiyle iş tutuyor

pReN@_61
22.01.2019, 14:35
Beyler konsantrasyon...

Mesut
22.01.2019, 14:39
İran Finale kadar gider hatta bana göre turnuvada favori

oksoholu
22.01.2019, 14:55
Rodeleka acaip formsuz sahada kafasına göre takılıyor nerde Burak zamanındaki hırsı adam yiyordu şimdi rakibi olmadığını düşünüyor ve fazla sıkmıyor
onun bu durumu bizim takımı da etkiliyor doğal olarak

Enaldo61
22.01.2019, 15:13
Maç saati herhalde 0 derece falan olur, umarım yine sakatlık olmaz, orada olmayı planlıyorum.

Cem Balcı
22.01.2019, 15:57
Mutlaka kazanıp yolumuza bakmalıyız.

cakalkerem
22.01.2019, 16:06
yenelim işimize bakalım

Ozan Yılmaz
22.01.2019, 16:27
Ağzı olan konuşuyor, YÖNETİM UYUMA!

https://pbs.twimg.com/media/DxhIZBRWsAIRdeY.jpg

Sefa
22.01.2019, 16:35
Şu şerefsizlere de evinde 6 tane atacağımız bir gün olur umarım.. Takım filan değiller azıcık konsantreyle dağıtırız..

Ziya son maç otoban oldu Abdulkadir futbolcu olduğuna pişman eder bu hafta umarım..

Mustafa YILMAZ
22.01.2019, 16:36
Bu Sivas'ın açıklaması ya emir üzerine yada yalakalık yapmak için yapılmış.

Büyük ihtimal emir geldi bu piyonlara.

Serdar A
22.01.2019, 16:42
Bu maç mı olur bilemem ama yedek kulübeden +1 oyuncu kazanmalıyız. Hüseyin ve Uğurcan'ın gelişimi konusunda teknik ekibin rolü büyük. Umarım bu sezon içerisinde bu ikilinin yanına Berkay'ı koyabiliriz. ( yetenek olarak formaya en yakın isim olduğu düşünülüyor , yoksa mutlaka bu isim olacak diye bir beklentim yok. ) Futbolcu için erkendir , risklidir , pek çok mesele tartışalbilir ama ilk 11 çıkaramadığımız şu durumda mutlaka şapkadan bir tavşan daha çıkması gerekiyor.

Bu ismin Berkay olması , gelecek yıllarda Sosa sonrası döneme de daha sancısız geçebilmemiz için önemli. Anlayabildiğim kadarıyla teknik ekibin Berkay'ı kullanmak istediği bölge sağ kenar. Böylece Yusuf zaman içerisinde tam olarak Sosa'nın bölgesine , Abdulkadir ise daha serbest hücum elemanı olarak ikincil forvet şeklinde oynayabilir. Bu arada Ekuban'ın da bonservisi alınabilirse önümüzdeki 2 sezonun hücum şablonunda önemli bir rahatlama sağlanır ki , bu seviyede bir hücum hattını parayla kurmaya kalksanız , minumum 15 milyon euro.

Sivas maçına dönersek , şu yoklukta , yukarıdaki uzun vadeli planın ilk adımının atılabileceğini düşünüyorum. Çift forvet riskli oyun ve dahası Hugo formsuz. (Muhtemelen gelecek yılda olmayacak) Yani futbolcunun yaşı ve tecrübesi bakımından oluşan risklerin yanısıra diğer tarafta , "zorunlu 11'in" yarattığı riskler bulunuyor. Bir teraziye koyup ölçüp biçmek gerek.

Ahmet Aksu
22.01.2019, 16:46
herkes bize gelince aslan kesiliyor..
sivas bu yazısıyla aslında bizim değil de kendilerinin hakemleri baskı altına almaya çalıştığını vurguluyor.
bizimkiler de uyuyor.
kardeşim maçtan önce yapacağını söyleyeceğini söyleyeceksin maçtan sonra ağlayınca hiç fayda etmiyor..
bak ağladın ne oldu fırat aydınus var da devam etti.
biri başkana iletsin konuşacaksa maç öncesi konuşsun :)

İlker Yazıcıoğlu
22.01.2019, 16:53
Bu Sivas'ın açıklaması ya emir üzerine yada yalakalık yapmak için yapılmış.

Büyük ihtimal emir geldi bu piyonlara.

Açıklamayı bulamadım, buraya atman mümkün mü?

edit: buldum...

CİVELEK.61
22.01.2019, 16:54
Tez zamanda elene!..

Valla şu ana kadar gol bile yemediler
Elenmeleri düşük ihtimal:D

İlker Yazıcıoğlu
22.01.2019, 16:55
Yavşaklara bak sen...

Ulan umarım yine plaka yaparız maçta...

Oğuz ZEYTİN
22.01.2019, 17:03
Rize maçından önce Petrucci ortamı germeye çalıştı, akıllı olup hesabı maça bıraktık.

Aynı şekilde, şikeci köpeklerle hesabı sahaya bırak. Çünkü dışarıda kulis-lobi gücümüz var mı, yok. O zaman: Vur geç!

angraf
22.01.2019, 17:09
ben yeneceğimizi düşünüyorum.

tsukru61
22.01.2019, 17:21
Mutlaka bu köpekleri bir afkurtan vardır.

Sercan Keleş
22.01.2019, 17:35
Çift forvet delaletine düşerse yanarız. Çift forvet oynayacağına gidip 18 yaşında birisini orta sahaya koysun. Koşar en azından mücadele eder.

Sercan Keleş
22.01.2019, 17:35
Çift forvet gafletine bürünmemek lazım.

Sezgin Öztürk
22.01.2019, 17:41
Kesinlikle orta sahayı kalabalık tutup oyunun kontrolü elimizde olmalı. Ekuban deplasman maçları için biçilmiş kaftan. Geçen hafta yenilen Sivas bizim maça asılacaktır. Zor olacak ama galip geleceğimizi düşünüyorum.

Uğur Kalyoncu
22.01.2019, 17:43
Çok zor maç.

Önde Ekuban tek başına oynamalı..

Ünal hoca Burak'ı kesmeyeyim Rodellegayı küstürmeyeyim derken fırsat tepti aynı hatayı tekrar yapmaz inşallah ama yapacak gibi duruyor maalesef.

Mert Oğuzlu61
22.01.2019, 17:55
Rakibimiz Başak City hariç kim olursa olsun kazanırdık, gerçi yine kazanırdık ama VAR şikesi yapıldı, bundan eminim çünkü hiçbir pozisyon VAR a gitmedi, ekranı bile bölüp odayı göstermediler çünkü ya aletlerde problem vardı ya da pozisyonlar yavaş yavaş gösterilse gerçekler ortaya çıkacağı için o an hemen geçiştirmek istediler yani şike yaptılar diyebiliriz. Fırat'ın maç başlamadan önce 2 takımdan birisine maçı kazandırmaya kendisini ''programladığı'' nın en net kanıtı bu maçtır. Halil ile ikisini ayarlayarak maça gönderdikleri çok netti, tartışmasını bile yapmam yapana da futbol romantiği gerizekalının tekisin der konuyu kapatırım. Tekrar söylüyorum, göstere göstere şike yaptılar. Bunun için illa para çantalarının, telefon tapelerinin vs.. olmasına gerek yok.

Sivas maçına daha var ama şunu söyleyeyim, bizi doğradıkları maçın acısını bu kazmalardan çıkartacağız. Maçı iple çekiyorum.

Arda'
22.01.2019, 18:52
Robinho gittikten sonra sıradan bi takım oldu Sivas yenmemiz lazim.

İ. SARAL
22.01.2019, 20:22
Çok zor maç.

Önde Ekuban tek başına oynamalı..

Ünal hoca Burak'ı kesmeyeyim Rodellegayı küstürmeyeyim derken fırsat tepti aynı hatayı tekrar yapmaz inşallah ama yapacak gibi duruyor maalesef.Aynı yolda ilerliyoruz, ins duzeltir.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gökhan Balcı
22.01.2019, 20:28
İki forvetle arkalı önlü oynasak bile ikisi ile birlikte oynayınca sakatlık riski de baş belası hale gelebiliyor. İkisinden biri ki bence hugo yedek kalmalı. Ekuban artık formayı hak ediyor bence.

Uğur KÜÇÜK
22.01.2019, 20:55
Bu maç Basaksehir musabakasindan cok daha zor.
Buz gibi bir hava.
Zemin ne kadar iyi olacak buyuk soru işareti.
Bunca eksik.
Kadro yapmayi geçtim, sahaya 11 tane cikacak tecrubeli adam bulabilecegimiz bile şüpheli.

Ugurcan
Kamil Huseyin Zargo Novak
........ Yusuf
Abdülkadir Ekuban Nwakaeme
Rodallega

Allah yardimcimiz olsun.

Bu maçı kazanmak bu sene ligdeki siralamamiz acisindan cok önemli.

Bildiğin bu seneki kaderimizi cizecegimiz maca cikiyoruz.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Öztürk
22.01.2019, 20:56
Valla şu ana kadar gol bile yemediler
Elenmeleri düşük ihtimal:D

Desene bir iki hafta daha unutacaz elemanları :)

CİVELEK.61
22.01.2019, 21:00
Asya kupası sürprize mahal vermeden devam ediyor.
Faviri takımlar kazanıyor.
İran Henüz gol bile yemedi.
Belli ki çok dengeli ve tabir yerindeyse "Turnuva Futbolu" oynuyorlar.
Böyle giderse korkarım final oynarlar.

Uğur KÜÇÜK
22.01.2019, 21:01
Berkay Sefa, Behlul Aydin, Murat Cem, Tayyip Ebrar şuanda fizik kondisyon ve mental olarak ligde süre alacak seviyede değiller maalesef.
Yildizimiz Abdülkadir Omur bile ortasahada ezildi maç boyu.

Allah hocanin yardimcisi olsun.
Bu sene isimiz cok zor.
Bu macta alinacak bir maglubiyet, ligde kötü günler yasayacagimizin habercisi olur.

Insallah böyle birsey yaşamayız.

CİVELEK.61
22.01.2019, 21:13
Deplasmanlarda genelde kontrollü oynanır.
Zannediyorum bizde öyle başlarız.
Topun arkasına geçilen bi sistemde kontra atak futbolu çok önemli fakat biz kontra atak konusunda çok kötü bi durumdayız.
Sivas maçında ortaya bambaşka bi oyun çıkacağını düşünüyorum.
Eğer yine iki forvetle oynarsak haliyle savunmayı önde başlatmak gerekir.
İlk Sivas maçında önde baskıyı çok iyi yapıp maçı koparmıştık ki benim hayatımda izlediğim Trabzonspor maçları içerisinde en rahat olanıydı.
Deplasmanda bu oyunu oynamak çok zor ki maç trafiğimizde çok yoğun ama imkansız değil.
Oyuncuların göstereceği özveri önemli.
Yok daha kontrollü bi oyun tarzı belirlersek te 2 forvet lüks gibi geliyor bana.
Maç çok kritik.
Hayırlısı olsun ne diyelim.

pReN@_61
22.01.2019, 21:20
Sakatlıklar ve eksikler peşimizi bırakmadı arkadaş.
Kadro nasıl olacak merak konusu...

Mehmet Sarigül
22.01.2019, 22:09
Bu KIRLI FUTBOL DÜZENINDE bir açiklama yapmak ne kadar doğru ki?

Yeni Fb yönetimi ÇIRKEF FUTBOLCUSU VALBUENA'NIN kendisini o pozisyonda bilerek attiğini bildiği halde itirazda bulunuyor!?

Futbolda şike yaptiği halde hala Süper Ligde bulunan SIVAS bizim "hakemlere baski ve karalamlarda bulunduğumuzu" söyleyebiliyor!?

Hep ayni senaryo, sadece figüranlar değişiyor...geçmişte Çulcular, Papilalar günümüzde Aydinuslar, Melerler!

Trabzonspor camiyasi tepki gösterecekse, bunu doğru mercilerde yapsin!
Göstermelik açiklamalara aliştik artik ve bu bizi Fb'den, Sivas'dan farkli göstermiyor!...

Onur Erçetin
22.01.2019, 22:39
Bu maça çift forvetle çıkan aptaldır.Ortasaha diye birşey yok zaten.Her kontra atak tehlike oluyor.Ekuban ileri uçta başlamalı.Rodelleganın yerine ortasaha orjinli savunmaya katkı sağlayabilecek bir oyuncu oynamalı.

Gökhan Balcı
22.01.2019, 22:42
Çift forvet bu maçta olacak şey değil. Fakat şöyle bir durum var ki alttan gelen çocuklar hele hele böyle bir maçta denenemez. Tunahan evet ön libero nasıl futbolcu bilmiyorum ama daha bu yaşta böyle bir havada ve sert futbol oynayan bir takıma karşı deneyemeyiz. Ama farklı bir şeyler de denemek lazım. Belki Berkay sağ tarafta oynayabilir. Hatta bu maç özelinde bakınca abdül bile riskli. Ünal hocanın işi gerçekten çok zor. Kimi koysa olacak gibi durmuyor. Ulan amiri tam gidecek zamanı buldun

Arda'
22.01.2019, 22:46
Uğurcan
K.Ahmet - Hüseyin - Zargo - Novak
Batuhan - Yusuf
Abdül - Ekuban - Tony
Rodallega

%90 böyle çıkarız

Uğur KÜÇÜK
22.01.2019, 22:47
Cift forvet cikmayip da Tunahan, Kerem Baykuş, Behlül Aydin mi oynayacak maçta. ( Bu cocuklar fizik ve mental olarak 1 lig macina Sivas deplasmaninda atılmaz, hoca da bunu sizden iyi biliyor çok şükür )
Dua edelim de Balikesir macinda o cift forvetten biri daha sakatlanmasin.
Sahaya cikaracak 11 kisi bulamayacak bu takim yakinda.

25 kisilik kadro varda bizde benim mi haberim yok ?

Gökhan Balcı
22.01.2019, 22:51
Şaka bi yana pereriayı unutmuşum ben. Bu noktada kamilin sağ bekliği Batuhanın ön liberoluğu garanti gibi. Allah herkesten önce Yusufun yardımcısı olsun

Çağatay96
22.01.2019, 22:52
Zor maç.
Ugurcan
Kamil Hüseyin Toure Novak
Abdülkadir Batuhan Murat Cem Nwakaeme
Yusuf
Rodallega

Ben böyle yapardım ama hoca abdülkadiri ortaya çekebilir parmakı da kanata atabilir ne yapacagını da balıkesirde belli eder

Çağatay96
22.01.2019, 23:01
**

bu turuda geçerse iran

4. Hafta macına yetişssin de.. Ankaragücü de kaza olmasin gerçi oraya da yetişssin

CİVELEK.61
22.01.2019, 23:22
Çift forvet oynamanın ancak şöyle avantajı olur.
Eğer Başakşehir maçında ki gibi iki forvetle oynar ve benzer bi baskı yapabilirsek tamam Sivas'ı perişan ederiz.
Lakin takım kısa aralıklarla üst üste 4.maçına çıkmış olacak Sivas'ta.
Geçmiş 3 maçta yüksek bi efor sarfetmiş olarak oraya gidecek takım,aynı Başakşehir maçında ki gibi bi baskıyı yapması mümkün mü?
Bence değil.
Medem böyle o halde kontrollü oyun oynarsak mutlaka kontraatak yakalarız.
Burda da bizim şöyle handikapımız var.
Kontraatak fukarasıyız.
Sivas'ın iyi hücum yaptığı bir döneme denk geldik.
Yaslanırsak üzerimize gelecekler.Baskı altında neler yapabiliriz hep bunlar sıkıntı.
Şu halde dar kadro,sakatlık sorunları,iklim,zeminin durumu,deplasman ve takımın son maçta yaşadığı moral bozukluğu gibi olumsuzlukları hesap ettiğimizde,
Allah Ünal hocaya yardım etsin demekten başka çare yok maalesef...

kayseriliyiz
22.01.2019, 23:40
Su maçi atlatirsak kazasiz belasiz, sonra amiri gelir ortaya Sosa'da yavas yavas iyilesir ankaragücü olmassada gs macina ideal bir kadroyla çikariz insallah.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

mmert
22.01.2019, 23:43
Alternatif diye İrandan adam alıyoruz milli takıma gidecekleri besbelli. En ihtiyaç duyulan zamanda adamlar milli takımda :):)

Bilal Karadeniz
23.01.2019, 00:22
Ekuban kesinlikle oynamalı takımın şuan en net gol atabilecek ismi. Her geçen gün kendini geliştiriyor. Rodalleha gibi dan dun vurmuyor.

HOPA'LI TS'Lİ
23.01.2019, 08:52
Amiri ve Hosseini bir an evvel takıma dönmeli
Ekuban her hafta üzerine koyarak gidiyor, ilk 11'de oynamalı
Sivas maçını kayıpsız geçmeliyiz
Sosa Ankaragücü maçında oynar
Dün Bolu-GS maçında gördük ki, tff'nin adi hakemleri 2.devre Hükümetprojespor ve Cinconspor'u kollayacaklar.

UĞUR DURTAŞ
23.01.2019, 09:33
Olcay çakır.....
pazartesi fotomaç taki yazısını okuyunca
ne kadar nazik...
ne kadar hafif....
ne kadar istanbul yanlısı...
vs vs vs
içimizden çıkan birisi olarak olcay çakırı eleştirdim.

kızgın olduğum için bunları yazmıyorum,
futbol bilgisinin sağlıklı olmadığını düşünenlerdenim.

pazartesi günü yazısının çok basit ve komik olduğunun altını özellikle çizdim.
maç biteli 2 gün olmuş,yer yerinden oynuyor

olcay çakır efendi.....
pazartesi yazması gereken yazıyı bugün yazıyor.

**
GEÇTİ BOR'UN PAZARI SÜR EŞEĞİ NİĞDE'YE

derler.
Koruyucu hakemlik!Fırat Aydınus (https://www.fotomac.com.tr/index/firat-aydinus?id=f81f21e9-0b10-45f3-8974-209b7f8c2751) saha içerisinde oyunculara karşı vücut dili en tehditkar olan hakem...
Oyuncular ondan çekiniyor, itirazlar genelde sönük kalıyor ona karşı.
Bu durumu "forma rengi ayrımsız" yaptığında övdüğümüz gibi, "forma rengi ayrımlı" yaptığında yerdiğimiz olmuştur. "Dediğim dedik çaldığım düdük" sözü adeta onun için söylenmiş denilebilir.
Aynı Fırat Aydınus'un vücut dili acaba VAR'da nasıl?
Asabi mi?
Rahat mı?
Gerçekten merak ediyorum...
Pazar gecesi Halil Umut Meler'in vücut dilinden rahatsız olan biri olarak maç yazımda şu ifadeyi kullanmıştım; "Hakem kararları, hakem vücut dili, VAR'ın hiç müdahil olmadığı birkaç kritik pozisyon geceye ayrıca damga vuran unsurlar oldu."
<center style="color: rgb(68, 68, 68); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; white-space: normal; background-color: rgb(0, 20, 39);">***</center>Şimdi düşünüyorum da...
Ekuban'a yapılan omuz darbesi sonrası VAR neden "gel hele bir bak" demedi?
Hakem hocalarının neredeyse tamamının "ekrandan izleyip penaltı" dediği bir pozisyondan bahsediyoruz, değil mi?
Bakın "ekrandan izleyerek" diyorum.
VAR hakemleri de ekrandan izliyorlar çünkü.
Yoksa ekran başında hızlı ve doğru kararlar alamıyor mu?
Sakin kalamıyor mu? Vücut dili, sahadaki hakeme ne kadar sirayet ediyor?
Devam edelim;
Abdülkadir'in ayağına basılması ve devamında golün gelmesi peki?
VAR buralarda devreye girmeyecekse neden VAR?
Bakın VAR'dan çıkacak kararı geçtim Trabzonspor (https://www.fotomac.com.tr/index/trabzonspor?id=0d51f0e9-2d56-4698-b159-cbdb1b2bf0ea) VAR'a götürülmüyor!
Kaç oldu?
VAR'a da bir VAR lazım artık!<center style="color: rgb(68, 68, 68); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; white-space: normal; background-color: rgb(0, 20, 39);">***</center>Ve son olarak koruyucu hakemlik fiyaskosuna ne demeli?
Pereira'ya gelen omuz darbesi sonrası burnunun kanaması...
Kan görmesi sonrası isyan eden oyuncuya sarı kart verilmesi.
Akabinde başka bir pozisyon sonrası daha şiddetli el-kol hareketi yapan oyuncuya müsamahaya ne diyeceğiz?
"Koruyucu" hakemlik mi?
Hepsini geçtim.
Bu saydığım ekstrem pozisyonları o gün sahada mücadele eden ve kenarda oturan Türk futbolunun "geleceği" gençlere nasıl anlatacağız en önemlisi? Çifte standart desek gücenir misiniz?
Yoksa "Trabzon'a yılda en az birkaç kez bu yapılır siz de alışın mı?"
. (https://www.fotomac.com.tr/yazarlar/olcay_cakir/2019/01/23/koruyucu-hakemlik)

Faruk BERBER
23.01.2019, 09:50
Biletler satışa çıktı.

ucurum
23.01.2019, 14:07
Bu söyleyeceğim şey karamsar bir şey değildir

Takımımızın Sivas maçına çıkıp galip geleceğinin hayalini kurmanıza gerek yok

Büyük olasılık yenileceğiz.

Ama dik oynayacağız, uğraşacağız çabalayacağız vs.

Lütfen şu takım iki maç iyi oynadı diye havalara girmeyin, iyi yoldayız, doğum sancıları bunlar daha ultrasyona bakıyorsunuz sakin olun.

Hasan Habip Özbay
23.01.2019, 15:54
al sana savaş gibi maç küçük kız kardeşi odyakmazspor herşeyi yapacaktır maçı alırız da tek korkum acımasızca oynayacakları için sakatlık olmasın inşallah

melihergun
23.01.2019, 20:50
Ilerleyen donemde

Berkay-yusuf-abdus
----------eku---------
Olur mu sol aciktan emin degilim

Enes Başkaya60
23.01.2019, 22:40
Sivasıda yeneceğiz inşallah...

Sefa
23.01.2019, 22:53
Ekuban, Roda, Wakaeme üçlüsüne bırakalım hücumu fişi çekecektir.. Abdüş hazırsa Ziya’nın üzerine salınabilir..

ANIL
23.01.2019, 23:05
uğurcan
kamil-hüseyin-toure-novak
sosa-yusuf
ömür-ekuban-wake
Hugo

Tuğrul
23.01.2019, 23:40
Sivas maçına kesinlikle çift forvet ile çıkılmamalı.

Hem topsuz oyunu genele yayamıyoruz, hem adam paylaşımını iyi yapamıyoruz hem de rakibi karşılayan oyuncu azlığından.

Takım savunmasında delikler oluşturuyoruz.

Bu yüzden ikili mücadeleleri kazanmak, oyun temposunda diri kalmak için Yusuf'a yardımcı olacak.

Merkez'de ki oyuncu sayısını 3'e çıkarmalıyız ( Yusuf-6 numara-), Berkay ve Abdülkadir Ömür oynamalı.

David_LuiZ4
23.01.2019, 23:43
Şike dili ve edebiyatı mezunu Mecnun'a sahada gerekli cevabı vermemiz lazım...

Deklarasyon yayınlayıp mağdur edebiyatından bahsetmiş rezil kepaze herif..

artvints
23.01.2019, 23:51
..................uğurcan
Kamil...huseyin..toure...novak
..................batuhan
..............ömür......yusuf
...ekuban.......rodallega.....nwakeme

Batuhan stoperlerin arasından ayrilmasin. Hosseini gelince bazı maçlarda üç stoperle arkayı koruruz. Yusuf'un yeni oyun stiliyle sosa ve yusuf ikilisi ortayi alir.

Başakşehir maçında bu yanlışı yaptık. Robinho gezdi mossoro ve irfan boşluklara sızdı. Merkez kapalı kalması gerekiyordu. Başakşehir savunma yaparken savrulmuyor mesela, merkezi daraltiyorlar surekli.

cyberentalpi
24.01.2019, 02:19
sosa vahid hoseni parrira nın olmadığı şu sıkıntılı dönemde rahat bir maç izlememiz zor. abdüş ve yusuf (yusuf fena değil bu arada) yıldız huviyetinde oynaması gerekiyor. İnsallah bu dönemi de surekli oynatabileceğimiz bir -iki alt yapı oyuncusu bularak kapatırız.
Gs macına kadar olan sureçteki bu iki macı kazanmalıyız ki bizde buradayız diyebilelim. şampiyonluk olmasada olası bir şampiyonlar ligi bizi ekonomik olarak rahatlatabilir.

kazanmak istiyorsak kesin önde oynamalıyız. en az da 2-3 gol atmalıyız. ekuban bu konuda en guvenecegimiz adam ve kesinlikle hucumu ona göre şekillendirmek gerekiyor.

edimurphy_61
24.01.2019, 02:27
Hugo oynayacağına orta sahada bir genç oynasın, Yusuf ofansif orta sahaya Ekuban forvete. Madem gençleşiyoruz Hugo'ya gerek yok

Uluhan
24.01.2019, 04:10
Sosa'sız zor maç olacak yine , Sivas'ın ortasahası dirençli.

HOPA'LI TS'Lİ
24.01.2019, 08:05
Kazanırsak güzel günler bizi bekliyor.
Kindar taraftarının da gazıyla çok bastıracaklar.
İlk golü atarsak fişi çekeriz.
Satılmışşehir gibi nefret ettiğim bir şehir ve camia Sivas

Selim Çoban
24.01.2019, 09:01
Rüyamda gördüm skor veriyorum sivasspor 0 - 1 trabzonspor

Burçak
24.01.2019, 09:05
Vurup gelelim. O kadar..

Faruk BERBER
24.01.2019, 09:33
Çok önemli bir maç, sonrasında içerde kolu kanadı kırık Ankaragücü'nü ağırlayacağız.

İlker Yazıcıoğlu
24.01.2019, 09:40
Aynen, kritik maç zamanlama açısından...

Bu maçta ve akabindeki Ankaragücü maçında alınacak galibiyet, bizi yine yukarılara atar, gs karşısına moralli çıkarız...

Dile getirildiği kadar zor bir maç değil...

Bence zorlanmadan kazanacağız...
Eku-Wakaeme patlatır bunları...

Sadettin_
24.01.2019, 09:48
Robinhoları varken zorlanmadan yendik .
şimdi onların robinhoları yok , bizimde sosa + onazi + pereira mız yok .
Ama oyununa kim girerse girsin hocanın istediklerini sahaya yansıtan bir takım var .
Kazanırız gibime geliyor.

HOPA'LI TS'Lİ
24.01.2019, 10:00
Nwaekeme ve Ekuban'a çok güveniyorum.

sezai
24.01.2019, 10:07
ibanez keşke kupa maçındaki performansnı lige de yansıtabilse o gücü geçici de olsa dün marcelo performansı seyrettik :D

karabela
24.01.2019, 10:14
Benim korkum bizim Başakşehir maçından sonraki tepkimize karşılık kasıtlı olarak hakem ve var bize bu maçta bariz hata ile puan kazandırması. Ardından Sivas üzerinden kamuoyu bakın bağırıp çağırıp duruyorsunuz ama size de neler yapılıyor diyerek bizim üzerimize daha fazla baskı oluşturmaları yoksa normal şartlarda maçı kaybedeceğimizi düşünmüyorum. Bakalım bu sefer ne yapacaklar.

Uğur Kalyoncu
24.01.2019, 10:51
Başakşehire 3-5 atarızcı arkadaşlar buraya toplanmışlar :)

Dün akşam tekrar gösterdi ki Sivas bize gol atar..İşte buradaki soru 2 gol yersek 3 atabilir miyiz.

Mevcut takımı hala Sosa ve Perreiralı takım zanneden arkadaşlar var maalesef..

Trabzonspor Sosa ve Perreirasız Bakırköyspor ile bile oynasa kesin kazanır diyemem ben artık..

Ama bir sürpriz yapıp gol yemezsek Nwakame ve Ekuban reis ortaklığı ile kazanabiliriz.

Sadece orta sahada 1 oyuncunun eksikliğini hissediyoruz.

Forveti tekleyecek kalitede bir orta saha oyuncusunun bulunmaması hocayı çift forvete mecbur bırakıyor.

Ve bu durum da biraz hocanın işine geliyor..Zamanında Burak'ı kesemedi şimdi de Rodellegayı kesemiyor..

Ama Parmakın oyunu için olmasa da attığı iki golün hatrına bu hafta tek forvete dönebilir diye bekliyorum ve inşallah da döner.

Uğur KÜÇÜK
24.01.2019, 12:13
Maçın hakemi Alper Ulusoy olmuş.
Izledigim en eyyamci hakemlerden bir tanesi bu ligde.

GULER
24.01.2019, 12:30
Maçın hakemi Alper Ulusoy olmuş.
Izledigim en eyyamci hakemlerden bir tanesi bu ligde.

Al birini vur otekine.

Uğur Ö.
24.01.2019, 12:33
Her maç bireysel hatalar yapıyoruz. Kimi zaman Başakşehir gibi takımlar direk değerlendirirken, Rize gibi takımlar daha cömert oluyor. Buna önlem almanın tek yoluda kadro kalitesi maalesef. İyi bir stoper ve ön libero lazım.

Uğur KÜÇÜK
24.01.2019, 12:34
Yakin zamandan Alper Ulusoy mansetleri.
Sağlam sikebahceli bir hakemi atamış Mhk.

Küçük şikeci Sivas mutluluktan havalara ucuyordur suan.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190124/daf58b537be82c03e3b7e0806750315d.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20190124/7a65312095e3a25119f452c675f1bc0c.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20190124/7dc90e5a2ded0cfde992f5508d437dec.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20190124/bea7d798e8c1176b6607a897f62c6b13.jpg

UĞUR DURTAŞ
24.01.2019, 12:35
(H) ALPER ULUSOY (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19930)
(Y) VOLKAN AHMET NARİNÇ (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18552)
(Y) HAKAN YEMİŞKEN (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19910)
(D) ÖZGÜR YANKAYA (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19972)

Enaldo61
24.01.2019, 12:36
Akbil 2 maç kaybetse biz üst üste kazansak bir anda tekrar ortak oluruz.

MHK ve TFF'nin freni patladı üzerimize sürüyor kamyonu.

İ. SARAL
24.01.2019, 13:15
Zor maç, 1 puan fena olmaz bence. Kesinlikle tek santrafor başlamalıyız. Kupa maçı performansına güvenerek umarım İbanez'i oynatmaz hoca.

http://www.footballuser.com/formations/2019/01/1734944_Trabzonspor.jpg

Batuhan mecburen oynar. Abdüş'le Parmak yer değiştirebilir.

Sadettin_
24.01.2019, 13:22
Amiri haftaya yetişebilecek mi

Gökhan Balcı
24.01.2019, 13:24
Batuhanla oynamanın gerçekten bir anlamı yok. Adam en azından trabzonsporda oynamak istemiyor. Hırs yok mücadele yok kendini kanıtlama derdi yok. Çoktan bırakmış bu işleri. Belki de deisler gibi bir adam. Bıraksın bu işleri ideali neyse onun peşinde koşsun. Bu sektörde bu uyuşuklukla korkaklıkla amatör kümede bile oynayamaz. Hoca da artık başka bir alternatif bulup ki bence üçlü orta saha daha mantıklı yoluna devam etmeli.

Kenan Berber
24.01.2019, 13:52
Amiri haftaya yetişebilecek mi
Akşam 7 de Çin-İran maçı var. Dua edelim ki Çin elesin. Yoksa 1 hafta daha kaçıracak.

CİVELEK.61
24.01.2019, 13:57
Nwakaeme 10 numara oynayamazmı?
Ben uzun zamandır buna kafa yoruyorum.
Eldeki en üretken oyuncu olmasına karşın biraz ağır bi oyuncu.Kanatta gerekli sürati yok ama tekniğiyle bu açığı kapatıyor.
Sanki 10 numara da denenebilir.
Ekuban'la uyumu da çok iyi.
En azından oyun içinde belli bölümlerde.
Sol kanatta da bireysel savunması facia olan ibanez oynayabilir.
Amiri olsaydı elimiz çok rahat olurdu.
Ama şu halde sosa yok Onazi yok.
Takım 1.lig takımı gibi oluyo.
En azından eldeki tecrübeli oyunculara yer bulup kaliteyi ve tecrübeyi biraz arttırırsak bi ümidimiz olur.
Yoksa Sivas maçı gerçekten zor.
Diğer taraftanda nwakaeme ve Novak uyumu çok iyi olduğundan bunu bozmanın kötü sonuçları olabileceğini de düşünmüyor değilim.
Bu Trabzonspor ne kadar başarılı olur bilmiyorum ama sonunda bu taraftarın hepsini bu işlere kafa yormaktan yarım buçuk teknik direktör yapacak.:D:D:D

nakzo
24.01.2019, 14:06
bjk 2018 yılında 165 milyon avro gelir elde etmis.Buna rağmen bu yıl ki açıklamada 158 milyon tl zarar açıklamış bu iş ne olacak bilmiyorum bu kadar gelire rağmen zarar açıklanıyorsa biz borcu kapatamayız.

Zafer Fidan
24.01.2019, 14:22
bjk 2018 yılında 165 milyon avro gelir elde etmis.Buna rağmen bu yıl ki açıklamada 158 milyon tl zarar açıklamış bu iş ne olacak bilmiyorum bu kadar gelire rağmen zarar açıklanıyorsa biz borcu kapatamayız.
Baslik ile ne alakasi var?

HOPA'LI TS'Lİ
24.01.2019, 16:28
Yahu bu oc tff bir TS düşmanı hakemi daha bizim maça vermiş.

Sabrımızı zorlamaya başladılar

ANAOKULU TERK
24.01.2019, 16:31
uğurcan denen insan evladı , neden ısrarla topu degaj yapacağım diye kendini parçalar ?

daha önce kalede bulunan zat-ı muhteremin nasıl degaj yap(a)madığını , yapsa bile o degajların kaçının sağ taraftan taca çıktığını , kaçının bomboş araziye ( evet .araziye ) düştüğünü , geri kalanının da rakiplerce armut gibi toplandığını , (ismi lazım değil ) yine bu malum kalecinin yaptığı her degaj sonrası, alınamayan her topun duvara toslar gibi bize rakip atağı olarak geri döndüğünü ,

bu çocuğa kimse anlatmıyor mu ? hadi anlatmıyor diyelim .

peki sen uğurcan insanı ,

nerdeyse çeyrek yüzyıldır dünyadasın , önceki enkaz kalecinin degaj özürlü olduğunu ( yıllardır ) oturduğun yedek kulübesinden çok iyi analiz etmen gerekirken , bu degaj ısrarı niye ?
hoca mı söylüyor ? söylüyorsa eyvallah . ama niye bu degajların hiçbiri bizim forvetimize gelmiyor kardeşim ?
niye attığın bütün degajlar gerisin geri bize atak olarak geri dönüyor ?

ayrıca orta sahayı geçmeyen degaj nedir Allah aşkına ?
hiç mi güç kuvvet antrenmanı yemediniz ?
vurduğunuz gülle değil sonuçta . 350 bilemedin 400 gr ağırlığında .

bu kadar mı güçsüzsünüz ? bu kadar mı vitaminsiz siniz ?

açın biraz bu konuda master yapmış eski kalecilerin attıkları degaj videolarını izleyin . mesela benim ilk aklıma gelen bjk li cordoba ve şu an ki citynin kalecisi ederson .

aç izle bir bak .
degaj nasıl yapılır ? o top mıknatıs gibi kendi oyuncunun ayağına nasıl atılır ? o topa nasıl falso verilir ?

öyle sağa sola yapılan iki plonjon hareketiyle , fotoğraf çektirir gibi yapılan artistik kurtarışlarla ,

olacak işler değil bunlar . çalışın abi şu konulara artık .

şiştik şerefsizim !

kayseriliyiz
24.01.2019, 16:44
Çok zor maç, hava sartlari hiç bize göre degil.

HOPA'LI TS'Lİ
24.01.2019, 16:56
Çok zor maç, hava sartlari hiç bize göre degil.

10 SENE ÖNCE Umut Bulut'un kulağı kopuyordu neredeyse Sivas'ta

Bu takımla her sezon deplasmanda kış mevsiminde oynuyoruz. Tesadüf mü yahu

CİVELEK.61
24.01.2019, 19:42
İran turnuvada henüz gol bile yemedi.
Bu akşam huseyni'de oynamıyor.Amiri'de oynamıyor.
İlginç.
Yanlış bilmiyorsam bu maça kadar bütün maçlarda oynamıştılar.

Enaldo61
24.01.2019, 19:51
Hava pek soğuk değil, maç saatinde 0 derece olur, çok sıkıntı olmaz. Maçtan önce kar ihtimali de var.

Enes Başkaya60
24.01.2019, 19:52
İran turnuvada henüz gol bile yemedi.
Bu akşam huseyni'de oynamıyor.Amiri'de oynamıyor.
İlginç.
Yanlış bilmiyorsam bu maça kadar bütün maçlarda oynamıştılar.

Amiri sakatlanmış herhalde kadroda yok...

CİVELEK.61
24.01.2019, 19:54
Amiri sakatlanmış herhalde kadroda yok...

O da mı sakatlandı eyvaaaaaaaaahhh!!!

Gökhan Balcı
24.01.2019, 19:56
Benim anlamadığım Asya kupası niye kışın yapılıyor?

memozcan
24.01.2019, 20:02
Elimizdeki mevcut kadro 4-2-3-1 değil 4-3-3 için daha ideal kadro.. bu sene şampiyonluk hayal.. o yüzden bence artık dünyada büyük takımların oynadığı bu düzene geçmeye başlamalıyız..

Murat KARAKURT
24.01.2019, 20:09
Amiri kart cezalısı idi galiba.....

hasannuhoglu
24.01.2019, 20:10
4-3-3 taktiğini denemek lazım içerideki Ankaragücü maçında..Sivas maçını alacağız inşallah. Hakemlik pek bir olay olacağını düşünmüyorum.

Şeref
24.01.2019, 20:10
iran da yeniyor 2 -0 dahada gelmez bunlar

Ozan Yılmaz
24.01.2019, 21:15

Bizimkiler oynamıyor ve skor 3-0

hay1699
24.01.2019, 21:16
Bizimkiler oynamıyor ve skor 3-0

İran rotasyon mu yapıyor acaba?

Ozan Yılmaz
24.01.2019, 21:18
İran rotasyon mu yapıyor acaba?

yok bizimkiler dışarıda kalmış gerisi as kadro görünüyor.

Faruk BERBER
24.01.2019, 21:23
4-3-3 taktiğini denemek lazım içerideki Ankaragücü maçında..Sivas maçını alacağız inşallah. Hakemlik pek bir olay olacağını düşünmüyorum.

Sivas maçını alırsak Ankaragücü'nü kesin yeneriz. Şu an sadece Sivas'a odaklanmalıyız. Mevsim koşullarından ve eksiklerden dolayı epey zor maç olacak.

gabriel omar
24.01.2019, 21:56

Bari oynasalar da piyasa yapsalar.Boşu boşuna mahrum kalmayalım.

Gurpas
24.01.2019, 22:45
Hatayspor, nasıl sahadan sildi başakşehir'i biraz ders almak gerekiyor. Bana hakem makem demeyin arkadaş. Sen Trabzonspor'sun gerekirse hakemi de yeneceksin. Arkanda 40 bin kişilik tribün desteğin var, şampiyonlukların, kupaların var. Ezik psikolojisinden sıyrılmak gerekli, en büyük sorunumuz kendimizle.

Gurpas
24.01.2019, 22:49
Bir kaç lafım da Abdülkadir Ömür için. Bu arkadaş yanlış yollara girdi. Yanlış insanları klavuz edindi. Kendini her pozisyonda yere atıp, kollarını açıp hakemlerden medet ummaya başladı, klavuzu Burak gibi bunları yaptı. İnşallah bir yönetici veya başkan veya Ünal hoca da benim gördüklerimi görüp bu arkadaşa bir ayar verir.

Sadettin_
24.01.2019, 22:52
Hatayspor, nasıl sahadan sildi başakşehir'i biraz ders almak gerekiyor. Bana hakem makem demeyin arkadaş. Sen Trabzonspor'sun gerekirse hakemi de yeneceksin. Arkanda 40 bin kişilik tribün desteğin var, şampiyonlukların, kupaların var. Ezik psikolojisinden sıyrılmak gerekli, en büyük sorunumuz kendimizle.Hakemi de yenmek ...
Su lafa inanan saflar kaldi mi ya ?

Uğur KÜÇÜK
24.01.2019, 22:55
Amiri cezaliydi, Hosseini ise son maçta penalti yaptırdı ve kötü oynadı.
Bu yüzden kesik yedi, yedekteydi.
Amiri 18 kisilik kadroda da yoktu cezali olduğu için.

ALDENİRO
24.01.2019, 22:57
Sivas bizim için her zaman zor deplasma olmuştur. Yenebileceğimizi zannetmiyorum.

Uğur KÜÇÜK
24.01.2019, 23:00
Geçen sezon yendik deplasmanda Sivasi.
Bu maç kötü oynayarak kazanma maçı olmali.
Sosa yokken, rakibe karsi oyun üstünlüğünü sağlayamaz bu kadro.
Bu maçta 3 puan cok önemli.
Rezil bir futbol oynayalim ama 1 gol atip maçı alalim gerekirse.
Öyle bir musabakaya çıkacağız.

gurur6134
24.01.2019, 23:10
Hatayspor, nasıl sahadan sildi başakşehir'i biraz ders almak gerekiyor. Bana hakem makem demeyin arkadaş. Sen Trabzonspor'sun gerekirse hakemi de yeneceksin. Arkanda 40 bin kişilik tribün desteğin var, şampiyonlukların, kupaların var. Ezik psikolojisinden sıyrılmak gerekli, en büyük sorunumuz kendimizle.

Gerekirse yenersin hakemleri tabi 2011 de bulent yildirimi ve bunyamin gezeri 2000lein basinda cem papilayi 2016 da cuneyti sonrasinda deniz ates bitneli mete kalkavani cagatay ulusoyu falan yendik ya halil umut kaldi degil mi birakin su isleri ya alanen mac katledilmistir hakemler istemedikten sonra agzinla kus tut istersen sahada karsisinda duracak guc yok bir takimdan alir digerine verir milletin gozune soka soka hemde..

CİVELEK.61
24.01.2019, 23:37
Dünya üzerinde futbol hakemleri kadar yetkiyle donatılmış insan yoktur.
Diktatörler bile hakemler kadar yetkili değildir.
Bu işlerin çözümü tamamen federasyonla alakalıdır.
Federasyon başkanlık seçim sistemi çok acil değiştirilmelidir.
Bunun başka hiçbir çaresi olamaz.
Özerk yapıya zaten dokunamazsınız fakat seçim sistemini değiştirirsiniz.
Türkiye de devlet başkanının nasıl seçildiğini herkes bilir fakat federasyon başkanının nasıl seçildiğinin "Detayını" kimse bilmez.
Seçileme me kaygısı güden insanlar görevini bi nebze olsun daha iyi yaparlar.
Çok mükemmel yapmasını zaten beklemiyoruz.

yasin196761
24.01.2019, 23:40
Murat Cem merkezde oynaması daha mantıklı. En azından orjinal bir merkez adamı. Oynadığı maçlarda iyidi. Denenmesi lazım.

sezai
24.01.2019, 23:55
Murat Cem merkezde oynaması daha mantıklı. En azından orjinal bir merkez adamı. Oynadığı maçlarda iyidi. Denenmesi lazım.
Tempo sorunu var. Seri değil ve oyun içinde çok aktif değil izlediğim sürelerde.

Çağdaş DENİZ
25.01.2019, 02:12
Yaw bu salaklar açıklama yapmış yine hayret birşey ya
Mağdur edebiyatı felan demişler sinirim tepeme cikti

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2019, 07:42
2. Pendik faciası
Ümraniye içeride dışarıda koydu Ersun'a
Sen misin Trabzon'a bir şey katmadan dava etmek
Umarım ligden de out olursunuz emek hırsızları

Maç sonunda rakip oyuncular sahayı terketmeden ışıkları söndürdü soysuz camia
Adamların sevinci yarıda kaldı
2011-2012'de de GS'ye aynısını yapmışlardı, ADAMLAR WC KORİDORLARINDA OTORİTE ONAYINDAN SONRA ŞAMPİYONLUK KUPALARINI ALMIŞTI
Siz insan mısınız be şikebahçe camiası

BETER OLUN
2. LİGDE OYNAYIN

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2019, 07:43
Yaw bu salaklar açıklama yapmış yine hayret birşey ya
Mağdur edebiyatı felan demişler sinirim tepeme cikti

Böyle oc bir camia yok

ucurum
25.01.2019, 08:23

4 3 3'ten kastın ne?

Meraktan soruyorum...

Çünkü Türkiye'de takımların iki tane taktiği var 4-2-3-1 ve 4-3-3. İkisi de 5 ortasahalı tek forvetli dizilim. Yani 4-5-1. Ama ısrarla 4-3-3 oynadığını düşünen teknik adamlar var.

Biz Roda-Burak, Eku-Roda ikilisiyle oynarken, herkes çift forvet oynadığımızı düşünüyor ama hayır gene 4-5-1 oynuyoruz.

Ünal hoca, hiç bir zaman taktiğini değiştirmez, kendince 4 3 3 oynar, çift kanat forvetli ki kanat forvetler beklere destek olur yani ki 4-5-1 aslında...

4 3 3 gerçek anlamda 4 3 3, harbiden beklere destek vermeyen, ilerinin ortasında 3 (Yazıyla:üç) forvet demektir... 4-3-3'te beklere destek, orta üçlünün kenarlarından gelir... Bizimki gibi 6-8-10 numarayla ortayı kapatıp baba biz 4 3 3 oynuyoz ha diyenler bilsinler ki 4-5-1 oynuyorlardır.

Wakaeme Abdül geri gelip beklere yardım etsin 4-3-3'ü 4-5-1'dir...

O yüzden baştan sormak istiyorum tekrardan 4-3-3'ten kastın nedir?

nbay
25.01.2019, 08:28
Bazen zor gördüğümüz deplasmanları kolay geçiyoruz, umarım sivasdada böyle olur.

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2019, 08:31
Bazen zor gördüğümüz deplasmanları kolay geçiyoruz, umarım sivasdada böyle olur.

Bu maçı alırsak GS maçına kadar tam gaz gideriz.
2.lik için o maç çok önemli Türk Telekomda

nbay
25.01.2019, 08:31
Amiri cezaliydi, Hosseini ise son maçta penalti yaptırdı ve kötü oynadı.
Bu yüzden kesik yedi, yedekteydi.
Amiri 18 kisilik kadroda da yoktu cezali olduğu için.

Amiri orta sahada kilit oyuncu, hocaları vazgeçmiyor ondan ama hosseini için aynını söylemek zor alternatifleri güçlü adamlar.

nbay
25.01.2019, 08:33

Murat cem yetersiz bu bariz belli ,hoca direk ya da sonradan oynatmak konusunda tercihleri arasına giremedi beli ki.

Doğukan Uçan
25.01.2019, 09:12
2010 2011 yılından sonra gerçek trabzonspora kavuştuk diyebiliriz yenildiğimiz maçlarda bile 15 20 şut çekiyoruz harika bir olay bu çocukların arkasında durulmalı şampiyonluk boş iş avrupaya gidelim yeter.

Murat Keçeci
25.01.2019, 09:28
İç saha mağlubiyetinden sonra bu maçın önemi daha da arttı.O maçın telafisini yapmak için bu deplasman maçından 3 puan ile ayrılmalıyız.

Süper ligde her takım her takımı yenebiliyor.Kaliteler birbirine yakın olduğu için galip gelen takım daha çok isteyen,daha çok inanan oluyor.Bizim takımda bu konuda iyi bir takım tüm oyuncularımızın maçı kazanmaya yönelik samimiyetine inanıyorum.Mükemmel değiliz hatta kalitemizde düşüş de var ama kolej havasında birbirine inanan bir oyuncu topluluğuyuz ve bu kavramlar bizi başarıya götürecek birinci unsur.

Bu maçı alıp üst grubun içinde kalmaya devam etmeliyiz.Takımın liderleri yusuf ve abdülkadire büyük iş düşüyor sertlik karşısında kolay pes etmemeliler o zaman kaliteleri açığa çıkacaktır.Uğurcan ve hüseyinde tam konsantrasyon ve sıfır hatayla oynamalı.

Orta saha merkezde kalite eksikliğimiz olduğu için hücum elemanlarımıza da bu maç büyük sorumluluk düşüyor.Oyunun içine daha fazla girmeliler.Balıkesir maçından daha tempolu,daha sert bir takım karşımıza çıkacak o yüzden bizde bu duruma hazırlıklı olmalıyız ve rakibe aynı oranda karşılık vermeliyiz.

UĞUR DURTAŞ
25.01.2019, 10:27
**

bu turuda geçerse iran

**
bizim için kötü haber.
iran,çin halk cumhuriyetini
3-0 yenmiş.

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2019, 11:06
Sivas taraftarının da etkisiyle sert oynayacak.
Umarım sakatsız ve 3 puanla döneriz.
Küçük şikecileri yenip sevgisiz taraftarını susturmalıyız
20111'de Balıklar oltaya takılmadı Mecnun efendi ama seni takacağız Pazar akşamı

ANIL
25.01.2019, 11:36
Ligde herkes herkesi yenebilir, kaybedilmiş bir şey yok. Kazanırsak tekrar yarışa ortak oluruz.

Harun-61
25.01.2019, 11:47
Ne yapin edin sunlardan 3 puani alin be cocuklar.

Ekuban, güveniyoruz sana.

Yiğit SARI
25.01.2019, 12:25
Galibeyle beraber sakatsız dönmek de çok önemli artık malum. Kontrol mekanizması olmadığı için doğranıyoruz ve sivas deplasmanı da çok müsait doğranmaya.

61Firtinasi61
25.01.2019, 15:21
Ben isterim, bunlar böyle ciksinlar:

16653

Ama bence Hoca böyle cikacak:

16654

Erkan A.
25.01.2019, 15:56
hoca bir formülünü bulur artik batuhani oynatmaz süperligde yumusak oyunculara yer yok artik diye düsünüyorum fakat bu yoklukta ne etsin hocamiz ..
hüseyin cimsir hocamizda batuhan israrini biraksin artik sirf kendisine benziyor diye ünal hocayi zor duruma sokuyor bunu sadece tahmin ediyorum yoksa hic bir hoca batuhana bu kadar israr etmezdi baska baska formaliteler denerdi ...batuhanin oynadigi oyunu antromana cikmadan bu forumda yorum yazan genclerimizde yapar daha iyisini yaparlar idaaya girerim bu konuda ( futbol oynamak sadece topu al geri pas ver yarim saat saklan sonra cik piyasaya al topu yan pas ver sonra yarim saat saklan yine geri pas mac bitmistir ve kral sensin ) yillardir sirf antromana cikarak dünyanin parasini aldin bizim rüyamizda göremeyecegimiz paralar bunlar ..mustafa akbasi severiz sevmeyiz fakat mustafa akbas futbolcu benim gözümde futbolu seviyor oynamak istedigi icin beni birakin demis gitmistir artik oynarmi oynamazmi onu bilemem yeterki bir hevesin olsun yillarca yedekte oturarak gikini cikarmadin simdik sans verildi yan pas geri pas baska bisey yok TRABZONSPOR FORMASI BU KADAR UCUZ OLMAMALI bu kadar yokluk varken de olmamali ...istanbul basini yorumculari aylardir batuhan cok iyi genc cocuk süper oynuyor diyorlardi bu yalanlara malesef yöneticilerimiz kandilar yillarca böyle olmus batuhan oldu 25 yasinda 26 olacak batuhan konusunda icim cok dolu besiktas macinda yaptigi yanlisi unutamiyorum balikesirden yedigimiz trabzondaki golün asistini de yapan batuhandi yeter artik ya gercekten ...........sivasi batuhansiz net skorla 0-2 kazanacagiz batuhanla beraberlik almamiz mucize olur

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2019, 16:28
Batuhan'ın en iyi yaptığı olay tek topu iyi oynamak
Başka iyi bir özelliğini göremedim
Barış MEMİŞ gibi başlamadan bitecek
Üzülerek söylüyorum bunları

UĞUR DURTAŞ
25.01.2019, 16:41
Başkanımız aşırı stresten ve kilo kaybından dolayı hastaneye kaldırılmış.
**

futbolcu kardeşlerimizin değerli başkanımıza geçmiş olsun dileklerini iletmek istiyorlarsa
27.01 pazar 20:45 'te iletsinler.
çok ama çok anlamlı olur.
**
geçmiş olsun olsun ahmet başkanım.

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2019, 16:48
**

futbolcu kardeşlerimizin değerli başkanımıza geçmiş olsun dileklerini iletmek istiyorlarsa
**
geçmiş olsun olsun ahmet başkanım.

Üzüldüm yahu.
Stres, sorumluluk ve sinir
Pazar akşamı 3 puan ilaç olur Başkan'a
Kulüp için sağlığını veriyor, siz de çatır çatır oynayın ve yenin uşaklar

Yasin Altuntas
25.01.2019, 17:52
4 3 3'ten kastın ne?

Meraktan soruyorum...

Çünkü Türkiye'de takımların iki tane taktiği var 4-2-3-1 ve 4-3-3. İkisi de 5 ortasahalı tek forvetli dizilim. Yani 4-5-1. Ama ısrarla 4-3-3 oynadığını düşünen teknik adamlar var.

Biz Roda-Burak, Eku-Roda ikilisiyle oynarken, herkes çift forvet oynadığımızı düşünüyor ama hayır gene 4-5-1 oynuyoruz.

Ünal hoca, hiç bir zaman taktiğini değiştirmez, kendince 4 3 3 oynar, çift kanat forvetli ki kanat forvetler beklere destek olur yani ki 4-5-1 aslında...

4 3 3 gerçek anlamda 4 3 3, harbiden beklere destek vermeyen, ilerinin ortasında 3 (Yazıyla:üç) forvet demektir... 4-3-3'te beklere destek, orta üçlünün kenarlarından gelir... Bizimki gibi 6-8-10 numarayla ortayı kapatıp baba biz 4 3 3 oynuyoz ha diyenler bilsinler ki 4-5-1 oynuyorlardır.

Wakaeme Abdül geri gelip beklere yardım etsin 4-3-3'ü 4-5-1'dir...

O yüzden baştan sormak istiyorum tekrardan 4-3-3'ten kastın nedir?

4-3-3 hakkindaki tespitler 100% dogru. Ki bu yüzden 4-3-3‘ü türkiyede kimse dogru dürüsr oyna(ya)maz. Her seyden önce 4-3-3‘ün ilk gerekeni, oyunu komple önde kuruo, top kaybinda sok pres ile aninda geri kazanmak (Barcelona modeli).

Sent from my iPhone using Tapatalk

ucurum
25.01.2019, 21:48
Vay be Burak efendi 59'da oyundna alınıyor hiç el kol hareketi yok, yerine giren de Caner...

Kadir
25.01.2019, 22:29
Vay be Burak efendi 59'da oyundna alınıyor hiç el kol hareketi yok, yerine giren de Caner...

Bakma çok zoruna gitti ama el kol yapmak için henüz erken. Yoksa içinden içinden sövdü.

Doğukan Uçan
25.01.2019, 22:29
şenol güneş futbolu unutmuş resmen :D :D burak yılmazı çıkarıp caneri aliyor maçta berabere gidiyor üstelik :D

Samet Berber
25.01.2019, 22:30
Acayip zor maç.

Eyüphan
25.01.2019, 22:33
**

**
.
Kayseri haberi yüreğine inmiştir. Geçmiş olsun büyük başkan.

Eyüphan
25.01.2019, 22:37
Bu maçı kazanmak demek üç puandan ziyade kaybolan özgüveni ve bitti gözüyle bakılan sezona yeniden asılmak demektir. Formu yükselen Yusuf, Ekuban ve Wakame sayesinde maçı alacağız inşallah.

artvints
25.01.2019, 22:43
Takım kazansın galibiyeti başkana hediye etsin diye hamle yapılmış :) transfer yok her türlü şeyi denemek lazim. Geçmiş olsun başkana.

Oruç
25.01.2019, 22:45
Kazanmamız lazım. Bence kazanırız.

Kadir
25.01.2019, 22:54
Delip geçeceğiz, net.

Arda'
25.01.2019, 22:55
Sivas’ta uzun zamandir kaybetmiyoruz diye biliyorum berabere biter bence.

yasin196761
25.01.2019, 23:08
Bu lig bu sene böyle devam eder gibi görünüyor bizim sonuna kadar kovalamamız gerekiyor ve gerçekçi olarak bakarsak 2. Olarak bitirmek böyle bir ortamda çok önemli olacak. Sivas zor deplasman fakat bir şekilde kazanmamız gerekiyor. Gol buluruz da topun arkasında sağlam duramıyoruz. Oyuncular isterse maçı alırız ve umarım günlerinde olurlar.

Bilal Karadeniz
25.01.2019, 23:22
Bu sene Avrupa şart oldu. Bu yoklulta ordan gelicek para ile oyuncuların maaşlarının bı kısmını çıkarabiliriz. Takımımıza hocamıza yönetimimize sahip çıkalım.

Fatih Öztürk
25.01.2019, 23:40
Bu sene Avrupa şart oldu. Bu yoklulta ordan gelicek para ile oyuncuların maaşlarının bı kısmını çıkarabiliriz. Takımımıza hocamıza yönetimimize sahip çıkalım.

Avrupa ligi gruplarına katılırsak en az 12-13 milyon avro gelir elde edilecek. Maaş bütçesi de bu rakamlara indiği burdan gelecek meblağ maaşları ödemeye yeterli. Son 3 senede Avrupa kupalarına katılamadığımız için kaybımız 40 milyon avro'dan az değil.

fkanuni
25.01.2019, 23:45
:ok

Çağatay96
25.01.2019, 23:49
Forvet arkası kim başlamalı? Ekuban ? Parmak ?

Eku forvet arkası olamadı

Çağatay96
25.01.2019, 23:56
4-3-3 hakkindaki tespitler 100% dogru. Ki bu yüzden 4-3-3‘ü türkiyede kimse dogru dürüsr oyna(ya)maz. Her seyden önce 4-3-3‘ün ilk gerekeni, oyunu komple önde kuruo, top kaybinda sok pres ile aninda geri kazanmak (Barcelona modeli).

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pedro Villa Messi de sarıyordu he

Uğur KÜÇÜK
25.01.2019, 23:57
Bu maça cift forvetle cikmak intihar olur.
Zaten baski yiyeceğiz bu kadroyla, bari ortasahamiz kalabalik olsun.
Forvet arkasinda Parmak oynasin.

Ugurcan
Kamil Huseyin Zargo Novak
Batuhan Yusuf
Ömür Parmak Nwakaeme
Ekuban

Rodallega'nin yedek bekleme maçı bu müsabaka. Lamı cimi yok.
Nwakaeme, Rodallega ve Ekuban sahada oldu mu, zaten yeteneği ve kalitesi kısıtlı defansimiz ve ortasahamiz, iyice pamuk helva gibi dağılıyor.

Batuhan'dan baska kimse de yok bu maçta ortasahada oynayacak. Mecburen forma onun.
Zaten bu maçta da birşey yapamazsa, Amiri ve Sosa geri dönünce, formanin yüzünü göremez sezon sonuna kadar.

Bu kadro maçı zor da olsa kazanabilir.

ersn.alparslan
26.01.2019, 00:10
rodalega kesinlikle yedek olmalı ekuban ömür ve parmakla hızlı hücumlarla gol aramalıyız. yoksa gollü beraberlik veya mağlubiyet.

tanjugunduz
26.01.2019, 01:10
Batuhandan birşey beklemeyelim bence oyun stili ağır bu yavaşlık olduğu sürece kendini geliştiremez . Futbol oyunu çabukluk ister hele hele günümüzde oyun daha da hızlanmışken bu maç için mecburuz ancak sezon sonu gelişmesi için başka takıma kiralanması gerekiyor yada satılması gerekiyor diye düşünüyorum.

Sadece bordo mavi .

Çağdaş DENİZ
26.01.2019, 01:58
Kayseri haberi yüreğine inmiştir. Geçmiş olsun büyük başkan.

Kayseri haberi ne

Alper Beyazay
26.01.2019, 03:02
Kayseri haberi ne

Okay transferinden 1.5 milyon Euro ödeyecekmişiz Kayseri'ye.

Ahmet Aksu
26.01.2019, 03:27
..................uğurcan................
kamil....zargo....hüseyin...novak
..........batuhan...yusuf..............
abduş........ekuban.......nwakame
.....................roda....................
yedekten sadece a.parmak ve berkay var. bu isimlerde ne kadar etki eder şüpheli..
ortasahada o kadar alternatifsiziz ki lanet olsun.. çift forvete devam büyük ihtimal. zor olacak ama mecburuz. altenatifsiz bir kadromuz var.
düşünün batuhana kaldık yani. bu arkadaştan olmayacak kupa maçında da gördük. bir kere sahada ruhsuz gibi geziyor mücadele yok hırs yok hız yok tekniği bitik al ver yap o kadar 1-2 de kafa topu aldın mı tamam zannediyor. oynarken maç bitse de evlere gidip uyusak dermiş gibi bir duruşu var.
ona harcayacağımız zamanı şu altyapıdaki gençlere harcasak. artık 5-10 dk da olsa görmek lazım. hoca kupa maçlarında bile riske girmiyor ama bir şekilde denenmeliler özellikle orta sahada oynayanlar. tunahan-kerem mesela

DeAgLeMaNyAq
26.01.2019, 03:35
Kayseri'nin davası zaten beklenen bir sonuçtu. Yönetim orada Fikret Orman'ın Oğuzhan Özyakup transferinde Arsenal'e uygulamak istediği taktiğin bir benzerini denedi ama ortaya sunulan gerekçenin pek tutulacak bir yanı yoktu. Bir oyuncu transfer edildiğinde, o oyuncu takımdan ayrılana kadar kulübüyle imzaladığın şartlara tabisin. Yönetim tahkime biz Okay'la geldikten sonra yeni sözleşme imzaladık, o yüzden Kayseri böyle bir hak talep edemez şeklinde savunma yaptı ama tahkim doğal olarak bunu kabul etmedi.

Artık sonraki satıştan kâr payı yerine % 30 direkt pay maddesini imzalayan Hacıosmanoğlu'na mı yanarsın, 6 milyon euroluk buy out maddesine boyun eğen Usta'ya mı bilemiyorum. Üstelik Okay'ın yanında 1 milyon euroyu yalandan Alper'e verdirmişlerdi. Yani aslına bakıldığında Okay'ı 3 milyona almıştık. 6 milyon euronun 2 milyonu da Kayseri'ye gittiğinde, bu işten 1 milyon euro kâr etmiş gözüküyoruz. Kayseri ise Okay'ı Altay'dan 1 milyon euroya aldıklarından 4 milyon euro kâr etmiş olacak...

asilhamsi
26.01.2019, 04:37
------------ugurcan--------------

kamil----hüseyin------ali osman------novak

--------toure-------yusuf----------------

a.kadir--------tony----------ibanez/a.parmak

--------------ekuban------------------

ibanez/parmak cok tuttugum bir isim değil ancak bu macta tony top tutma ve dağıtma konusunda bize çok lazım.

Amiri ve sosa geldiginde taşlar yerine oturur.

----------------ugurcan------------

kamil------huseyin-------toure--------novak

---------sosa----------yusuf---------------

a.kadir---------amiri-------------tony

----------------ekuban-------------------

ideal kadroya dönebiliriz.Bu arada tony forvet arkası performansını cok merak ediyorum.

Yiğit SARI
26.01.2019, 09:24
Roda ve Ekuban'dan biri kenarda başlamalı hamle yok.

Bu maçı yenersek iran'lılar da geliyor biraz daha rahatlarız yeter ki kazanalım. Bulduğumuzu atmamız lazım.

-ki ben hiç bir zaman bulduğumuzu attığımızı görmedim :D

Enes Başkaya60
26.01.2019, 10:32

Bu maçı yenersek iran'lılar da geliyor biraz daha rahatlarız yeter ki kazanalım. Bulduğumuzu atmamız lazım.

-ki ben hiç bir zaman bulduğumuzu attığımızı görmedim :D

Yusuf Yazıcının maçı olur 0-2 bizim rahat olun :D

KARAGOZLUM
26.01.2019, 10:41
Puan kaybi muhtemel bir mac

Gökhan Balcı
26.01.2019, 11:19
İbanez tamam kenarda iyi ortalar açar da defansa desteğe kim gelecek? Anthony o yavaşlığına rağmen son derece destek oluyor geriye.

melihergun
26.01.2019, 11:22
Sirf soguktan dolayi 3 gol diyorum yoksa bir 6 daha izlerdik bu maca umidim tam uzun zaman sonra ilk defa umitliyim bu kadar.

melihergun
26.01.2019, 11:24

-ki ben hiç bir zaman bulduğumuzu attığımızı görmedim :DBen izleyemedim de gs maci icin oyle oldu diyorlar bakalim Allah buyuk

melihergun
26.01.2019, 11:25
Saglam bir solumuz olaydi 2 forvet oynardik aslinda tony eku sol ic de amiri oynasa yer degistirirler surekli asimetrik uyabilie mi acaba

Uğur KÜÇÜK
26.01.2019, 11:42
Bu maçtan gram ümidim yok.
Net bir yenilgi alicaz.

Arif Timurcioğlu
26.01.2019, 13:08
Kazananıp önümüze bakalım.

Uğur Kalyoncu
26.01.2019, 13:15
Başakşehir ile oynarken 3 4 atarız muhabbeti ne kadar saçma ise Sivas bizi kesin yener muhabbeti de o kadar saçma..

Evet Sosa ve Perreirasız her maç ve özellikle her deplasman bizim için zor ama aslı astarı Sivasspor ile oynuyoruz ya bu kadar karamsarlığın felaket tellallığı yapmanın alemi yok..

Uğur KÜÇÜK
26.01.2019, 13:28
Başakşehir ile oynarken 3 4 atarız muhabbeti ne kadar saçma ise Sivas bizi kesin yener muhabbeti de o kadar saçma..

Evet Sosa ve Perreirasız her maç ve özellikle her deplasman bizim için zor ama aslı astarı Sivasspor ile oynuyoruz ya bu kadar karamsarlığın felaket tellallığı yapmanın alemi yok..Asli astari Sivas ile oynuyoruz dediğin takim deplasmanda Basaksehiri yendi, deplasmanda Bjk'i yendi.
Robinho gitti evet ancak sol açığa Ingiltere'den Diabete geldi.

Batuhan ve Yusuf ortasahasi, Ndinga ve Hakan ortasahasina üstünlük filan kuramaz.

Gercekler bunlar.
Kadro olarak bu maçta Sivas net favori.
Futbol sansi yanimizda olur, vurduğumuz gol olur baska.

ucurum
26.01.2019, 13:29
Bu maçı almak için bir sebep göremiyorum

Roda ve Ekuban aynı onbirde olduğunda takımın çift forvet oynadığını düiünmekten vazgeçin

Biri ya kanada kayar ya da on numaraya

Zaten oynadığımızı sandığımız 433'te ilerideki tek forvetin arkasındaki 10 numara forveti çiftler gibi durur

Yusuf bu şekilde oynadığında geriye dönüşleri fazla oluyor ekuban da ceza sahasına daha çok giriyor

Açık konuşmak gerekirse baskı kuruyorsan ya da burası önemli geriden uzun topla çılacaksan da yine Ekubanın orada olması önemli

Ortasaha mücaadelesi olacaksa bu maç ki Sivas maçı bu şekil olur forvet arkası Ekuban olmaz

Biz çift forvet hiç bir zaman oynamadık

+ bir ek bilgi

Dinamo Kiev Trabzonspor maçını netten izleyebilirsiniz

1-2 aldığımız maç

Çok seviyorum bu maçı teknik direktör Ziya Doğan

Takım gene güya 433 oynuyor sol açıkta Gökdeniz sağ açıkta Yattara tek forvet Fatih

Takım geriden oyun kurarken bugün stoperlerin arasına kim giriyor? 6 numara yani ön libero

O maçta ve o dönemler aslında kim alıyor ve hücuma yön veriyor biliyor musunuz? Tekke...

Adam alıyor bildiğin al ver oyun kuruyor. Futbola ön libero başlamış biri zaten ama çok estetik bir oyun oluşuyordu oyunu o kurduğu için orta saha dörtlenince yattara ve gökdeniz çift forvet gibi oynamaya başlıyor ileride bu ikiliden biri topla buluşup kanada açılınca tekke gizli gorvet gibi asıl yerini alıyor ve hazırlıksız yakalanan savunmayı darmadağan ediyordu. Kiev maçında iki golü de kanat forvetler son adam olarak atıyordu. Bunun Ziya Doğan eseri olduğunu düşünmüyorum ama 433 çift forvet gibi nasıl oynanır bu kadar güzel izlenebilirdi.

Bir diğer nokta da Trabzonspor tarihinin en ilginç ouuncusu olarak gördüğüm ve kesinlikle farklılığına hayranlık duyduğum libero Ogün Temizkanoğlu futboludur

O dönemler üçlü savunmanın arkasında sarkık bir libero yani son adam oynardı öne geçice bu adama önlibero dediler sonra o da başka bir hikaye ama Ogün arka ya da ön libero değildi, SERBEST liberoydu. Nasıl yani?

Adam savunma yaparken son adamdı ama top hücum yönüne döndüğünde ogünün nerede ne yapacağını kimse bilmiyordu. Bu yönünden dolayı hiç bi zaman marke edilemiyor sezon boyunca bir çok gol ve tehlike yaratabiliyordu. Bu ona ait bir özellikti bir taktik değildi çünkü milli takımda da bu şekilde oynuyordu. Bu da onu benim gözümde çok önemli bir futbolcu yaptı.

Bugün bu tür süprizler ender bulunuyor o da genelde oturmuş ve iyi takımlarda ortaya çıkıyor. Novak bugün buna yaklaşan nadir topçulardan. O yüzden onu da seviyorum.

Maça dönersek biz 4 3 3 oynadığını sanan 451 ile sahaya çıkan bir takımız. 11 forvet ile de çıksak takım 451 diizlir bu yüzden bence taktik tartışmak anlamsız ama orta sahamız boş ve orta saha olmadan Sosa dönmeden İranlıla dönmeden deplasman galibiyeti İMKANSIZ. Bu galip gelmek için ilk 15 dakika hayvan gibi saldırıp gol bulmamız ve geriye yaslanıp Ekıbanlı uzun top oynamamız gerek ama olacak olan Sivasın yavaş yavaş baskı kurup 2-0 3-0 galip gelmesi olacaktır. Vay rezil ünal rezil takım değil bunyenilmemiz normal ve sıkıntı yok. Eksiğiz her şey yoluna girecek ama EKSİĞİZZZZZZZ

Erkan A.
26.01.2019, 13:31
sivas yeni bir golcü transfer etmis bilgisi olan payslasa bilirmi bizimle bize karsi oynatacaklardir

Uğur KÜÇÜK
26.01.2019, 13:37
Bu maçı almak için bir sebep göremiyorum

Roda ve Ekuban aynı onbirde olduğunda takımın çift forvet oynadığını düiünmekten vazgeçin

Biri ya kanada kayar ya da on numaraya

Zaten oynadığımızı sandığımız 433'te ilerideki tek forvetin arkasındaki 10 numara forveti çiftler gibi durur

Yusuf bu şekilde oynadığında geriye dönüşleri fazla oluyor ekuban da ceza sahasına daha çok giriyor

Açık konuşmak gerekirse baskı kuruyorsan ya da burası önemli geriden uzun topla çılacaksan da yine Ekubanın orada olması önemli

Ortasaha mücaadelesi olacaksa bu maç ki Sivas maçı bu şekil olur forvet arkası Ekuban olmaz

Biz çift forvet hiç bir zaman oynamadık

+ bir ek bilgi

Dinamo Kiev Trabzonspor maçını netten izleyebilirsiniz

1-2 aldığımız maç

Çok seviyorum bu maçı teknik direktör Ziya Doğan

Takım gene güya 433 oynuyor sol açıkta Gökdeniz sağ açıkta Yattara tek forvet Fatih

Takım geriden oyun kurarken bugün stoperlerin arasına kim giriyor? 6 numara yani ön libero

O maçta ve o dönemler aslında kim alıyor ve hücuma yön veriyor biliyor musunuz? Tekke...

Adam alıyor bildiğin al ver oyun kuruyor. Futbola ön libero başlamış biri zaten ama çok estetik bir oyun oluşuyordu oyunu o kurduğu için orta saha dörtlenince yattara ve gökdeniz çift forvet gibi oynamaya başlıyor ileride bu ikiliden biri topla buluşup kanada açılınca tekke gizli gorvet gibi asıl yerini alıyor ve hazırlıksız yakalanan savunmayı darmadağan ediyordu. Kiev maçında iki golü de kanat forvetler son adam olarak atıyordu. Bunun Ziya Doğan eseri olduğunu düşünmüyorum ama 433 çift forvet gibi nasıl oynanır bu kadar güzel izlenebilirdi.

Bir diğer nokta da Trabzonspor tarihinin en ilginç ouuncusu olarak gördüğüm ve kesinlikle farklılığına hayranlık duyduğum libero Ogün Temizkanoğlu futboludur

O dönemler üçlü savunmanın arkasında sarkık bir libero yani son adam oynardı öne geçice bu adama önlibero dediler sonra o da başka bir hikaye ama Ogün arka ya da ön libero değildi, SERBEST liberoydu. Nasıl yani?

Adam savunma yaparken son adamdı ama top hücum yönüne döndüğünde ogünün nerede ne yapacağını kimse bilmiyordu. Bu yönünden dolayı hiç bi zaman marke edilemiyor sezon boyunca bir çok gol ve tehlike yaratabiliyordu. Bu ona ait bir özellikti bir taktik değildi çünkü milli takımda da bu şekilde oynuyordu. Bu da onu benim gözümde çok önemli bir futbolcu yaptı.

Bugün bu tür süprizler ender bulunuyor o da genelde oturmuş ve iyi takımlarda ortaya çıkıyor. Novak bugün buna yaklaşan nadir topçulardan. O yüzden onu da seviyorum.

Maça dönersek biz 4 3 3 oynadığını sanan 451 ile sahaya çıkan bir takımız. 11 forvet ile de çıksak takım 451 diizlir bu yüzden bence taktik tartışmak anlamsız ama orta sahamız boş ve orta saha olmadan Sosa dönmeden İranlıla dönmeden deplasman galibiyeti İMKANSIZ. Bu galip gelmek için ilk 15 dakika hayvan gibi saldırıp gol bulmamız ve geriye yaslanıp Ekıbanlı uzun top oynamamız gerek ama olacak olan Sivasın yavaş yavaş baskı kurup 2-0 3-0 galip gelmesi olacaktır. Vay rezil ünal rezil takım değil bunyenilmemiz normal ve sıkıntı yok. Eksiğiz her şey yoluna girecek ama EKSİĞİZZZZZZZGüzel bir özet olmuş.
Buna dayanarak bende bu macta olası galibiyetimizi büyük bir sürpriz olarak görüyorum.

Bu maçta alinacak 1 puan bile kazançtır.

Uğur Kalyoncu
26.01.2019, 13:42
Asli astari Sivas ile oynuyoruz dediğin takim deplasmanda Basaksehiri yendi, deplasmanda Bjk'i yendi.
Robinho gitti evet ancak sol açığa Ingiltere'den Diabete geldi.

Batuhan ve Yusuf ortasahasi, Ndinga ve Hakan ortasahasina üstünlük filan kuramaz.

Gercekler bunlar.
Kadro olarak bu maçta Sivas net favori.
Futbol sansi yanimizda olur, vurduğumuz gol olur baska.

Sivasspor hem bizim eksiklerimiz hem de evinde oynaması sebebiyle favori olabilir ama net favori diye bir şey yok ..

Robinho ile bir oyun stilleri vardı kazandılar.Gelen adam ile aynı oyunu oynayabilecekler mi orası muamma..

Sende Nwakame Ekuban Rodellega Yusuf Abdülkadir gibi iyi oyuncular..Anlık performanslarına bakar..Kaşla göz arası maç kazandırır bu adamlar..Sivas karşısında takımı bu kadar aşağılamanın da alemi yok.

Uğur KÜÇÜK
26.01.2019, 13:42
sivas yeni bir golcü transfer etmis bilgisi olan payslasa bilirmi bizimle bize karsi oynatacaklardirDaha bugun sozlesme imzaladi.
En son Japon liginde oynuyordu.
Çıkışı Benfica oyuncunun.
Zamaninda kiralik olarak Portekiz liginde dolasti ve iyi golcuydu.
Genelde Sivas böyle veteran topculari parlatiyor ve kullaniyor.
Ama bizim maçta oynayacağını düşünmüyorum.

Bizim belalimiz Muhammed Demir oynar.
Sezon boyu 3 gol atamaz ama her Trabzonspor maçında coşar.

Kısaca bedava fena transfer değil. Ritmini bulursa iyi işler yapar Sivas'ta.

Uğur KÜÇÜK
26.01.2019, 13:49
Perreira büyük eksiklik. Bu sezon sagbekten ziyade, hucumda ve Abdülkadir Omur'un bu faydali oyununda büyük futbol oynuyordu.
Kamil Ahmet Perreira'ya göre defansta daha sağlam duruyor ancak hücumda Perreira katkisinin 3'te 1'ini veremez.
Israrla kanattan gitmiyor ve göbeğe sürüyor topu maçlarda. Izlerken delirtiyor beni.
Onun eksikligini tahmin ettigimizden bile cok arayacağız.

Yusuf iyi niyetle mucadele ediyor ancak topu ayağından hizli ve olumlu cikaramiyor. Ya yavas oynuyor ya da rakibin yerlesmesini bekliyor.

Rodallega yavas yavas Burak olma yoluna girdi. Bu performansla devam ettigi sürece kesinlikle sozlesmesi uzatilmamali. Basaksehir maçında bizi 1 kisi eksik oynattı.
Sadece Nwakaeme ve Ekuban'in ayağına bakacagimiz bir musabaka olacak.
Gönül tabii ki kazanmak ister ancak bu macta yenilgi cok normal karşılanmalı.

Takım bu maç icin, oyun olarak bana hicbirsey vadetmiyor.

Erkan A.
26.01.2019, 14:00
Daha bugun sozlesme imzaladi.
En son Japon liginde oynuyordu.
Çıkışı Benfica oyuncunun.
Zamaninda kiralik olarak Portekiz liginde dolasti ve iyi golcuydu.
Genelde Sivas böyle veteran topculari parlatiyor ve kullaniyor.
Ama bizim maçta oynayacağını düşünmüyorum.

Bizim belalimiz Muhammed Demir oynar.
Sezon boyu 3 gol atamaz ama her Trabzonspor maçında coşar.

Kısaca bedava fena transfer değil. Ritmini bulursa iyi işler yapar Sivas'ta.

Eyvallah renktasim
Muhammed demir bize gol atar diyorsun haklisin böyle bir sansizligimiz var bizim veya yeni transfer gelir oynar bize gol atar birdaha kadroya giremez veya gol atamaz böyle sansizligimiz kesinlikle var buna katiliyorum ...
sansizligimizin bir yani da transfersizlik tam oldu dedik transfer yasagi yedik gercekten dünyada en sansiz takimlardan biriyiz bu kesin fakat yavas yavas bu ugursuzlugu ve ölü topragini üzerimizden atiyoruz gibi keske diyor insan transfer tahtasi kapanmasaydi gercekten sampionlugun en büyük adayi olurduk sampion da olurduk ...sivasa karsi cok heycanli bir mac bekliyorum ben bol gollü bir mac olacak fakat kazanan biz olacagiz her olumsuzluga karsi ..forumda bir arkadas yorum atmis yusuf yazici dagitacak sivasi diye kesinlikle katiliyorum bencede yusufun maci olacak ..

AYYILDIZ
26.01.2019, 15:53
Sivas’ı yenersek Ankaragücü maçından sonra hesap kitap başlar.

OFLU_79
26.01.2019, 18:29
Dünkü basın toplantısında S. Güneşın acısından Trabzonspor’un hedefi şampiyonluk değılmiş. Adam büyük takımların (GS,BJK,FB) hep şampiyonluğa oynarmiş diyordu.

Trabzonun Tsini bile ağzına almıyor. Biz bu adama ne yaptık...?

ekeser60
26.01.2019, 18:32
Dünkü basın toplantısında S. Güneşın acısından Trabzonspor’un hedefi şampiyonluk değılmiş. Adam büyük takımların (GS,BJK,FB) hep şampiyonluğa oynarmiş diyordu.

Hocam şimdi senolcular bir kılıf bulur forumdada buna ben hep diyorum artık stadın isminin değişmesi için kampanya baslatmaliyiz ne bekliyoruz daha rakibimiizn hocasının ismi stadimizda olması bile motive kaybıdır

Oruç
26.01.2019, 18:36

Trabzonspor kendisine ekmek vermese şimdi kimse böyle birini tanımayacaktı belki de. Umarım bir daha Trabzonspor'un hiçbir kademesinde görev yapmaz. Rezillik.

OFLU_79
26.01.2019, 18:37
Hocam şimdi senolcular bir kılıf bulur forumdada buna ben hep diyorum artık stadın isminin değişmesi için kampanya baslatmaliyiz ne bekliyoruz daha rakibimiizn hocasının ismi stadimizda olması bile motive kaybıdır

Bu konuda kampanya başlatmalıyız. O doğru. Ama sözlerı duyulacak kişiler bu Hocaya sormaları lazım, senin
TS len derdin ne diye. Ara sıra Erdal Hoş o konuda az birşeyler dıyor.

halilaziz61
26.01.2019, 18:40
Kısa ve öz yazayım
Bu dakikadan sonra Şenol Güneş'i savunan, TS'ye gelmesini isteyen Trabzonsporlu değildir.

Net.
Kendisini nasıl tanımlıyorsa bildirsin zira bu forumda da yeri yoktur.

ekeser60
26.01.2019, 18:42
Bu konuda kampanya başlatmalıyız. O doğru. Ama sözlerı duyulacak kişiler bu Hocaya sormaları lazım, senin
TS len derdin ne diye. Ara sıra Erdal Hoş o konuda az birşeyler dıyor.
Erdal hoş en cesur yorumcu Şenol eleştirisi konusunda ama maalesef bizim taraftarlardan hala toz kondurmayanlar var neredeyse Ts nin önünde görüyorlar Şenol güneşi bunlara bir soru sormak istiyorum hep merak ettim madem Şenol Güneş bu kadar TS yi seviyor geçen yıl bağış kampanyasında asgari ücretliler bile parasından kesip kulübe bağış yaptı Şenol hoca acaba bağış yaptı mı ?

OFLU_79
26.01.2019, 18:42
Erdal Hoş nasıl ulaşabiliriz ?

Yiğit SARI
26.01.2019, 18:54
Maç konusu bura renktaşlar stadyum konusunda falan konuşalım o meseleyi her yere bulaşmasın zehiri.

24 saat kaldı

OFLU_79
26.01.2019, 18:58
Maç konusu bura renktaşlar stadyum konusunda falan konuşalım o meseleyi her yere bulaşmasın zehiri.

24 saat kaldı
Dediğin doğru, ama bizde bu küçülmeye yiyelim mi. Bu günlerde cok fazla kişi burayı takip ediyor.

emre6117
26.01.2019, 20:57
Malesef gs galibiyeti sonrası bnce ilk iki sıra belli oldu. Bşz 3.lük için mücadele edecegiz gibi.bu arada gs kadr ballı takım az olunur. 2 direk. 1 penaltı. Attıkları gol tamamen şansa bala.

emre6117
26.01.2019, 21:00
Bu arada bn de kampanya fikrini drstekliyorum stadın ismi konusunda. Bu adam kesinlikle bize düşman gibi. Çok sıradan bir camia olarak görüyor. Bu seneki bjk maçında traftat artık hakettiği uygulamayı yapmalı. Ciddi şekilde ıslıklanmalı. Anlasın bitşeyleri

Oruç
26.01.2019, 21:01
Bu sezon gs ve başak kapışır. Gs şampiyon olacak. Bizim için en mantıklısı ligi 3. bitirip kupayı almak olmalı. Ben fitim.

Doğukan Uçan
26.01.2019, 21:08
galatasarayın şampiyon olacağını ben geçen hafta söyledim deplasmanda bu tarz kazanırlar içerde zaten bir şekil kazanıyorlar. bizim için hedef türkiye kupası olmalıdır.

artvints
26.01.2019, 21:10
Kadroyu daralttık, iki haftada puan farkı yedik, allah yardımcımız olsun.

ysngmz
26.01.2019, 21:43
Eksiklerimize rağmen bu maçı almalıyız ekuban a güveniyorum

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Togrul
26.01.2019, 22:23
Bu haftada Başakşehiri stres altda tutmak için Galatasarayın kazanması iyi oldu. Bir şeye dikkat etmenizi isterim. Bugün Göztepe oyuncuların topyekun itirazı sayesinde resmen VARdan penaltı aldı. Ben bizim topçulardan böyle reaksiyon görmedim.

Enes Başkaya60
26.01.2019, 22:33
Bu haftada Başakşehiri stres altda tutmak için Galatasarayın kazanması iyi oldu. Bir şeye dikkat etmenizi isterim. Bugün Göztepe oyuncuların topyekun itirazı sayesinde resmen VARdan penaltı aldı. Ben bizim topçulardan böyle reaksiyon görmedim.

Sivası yenersek İş değişir Sonra Ankaragücü evimizde bu iki maçı öyle böyle alırız diye düşünüyorum Gayse maçı milat olabilir işte o zaman ve sosa da dönüyor Amiri de herşey olabilir ama önce Sivas'ı geçmek lazım...

İbrahim CİHAN
26.01.2019, 22:36
Batuhan Artarslan i hiç beğenmiyor olsam da orta sahada yarın Yusuf ile beraber oynaması gerektiğini düşünüyorum. Abdulkadir ve Yusuf birlikte olmuyor sanki. Çok gucsuz ve ofansif kalıyorlar. Abdulkadir ve Nwakaeme kanatlarda, Yusuf ve Batuhan ortada önlerinde Ekuban en ideal diziliş gibi duruyor mevcut durum itibarı ile.