PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 19.Hafta | D.G.Sivasspor 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6

nakzo
27.01.2019, 20:59
Olay bitmistir ikinci yarıdan önce 4 maç 4 puan dedim haftaya ankarayı yeneriz sonra gs yazık oldu bu sezona yönetimin hataları yine koca sezon heba oldu.gs macından sonra takımı nasıl motive edeceksin daha rodelegayı geldiginden beri sevmedim sevmiyorum .Su sezon en azından 2.olunabilirdi ne desek boş bom boş

Varlıbaş61
Bizim kaleci golde resmen uyumuş adamın golü atmasını beklemiş !

CİVELEK.61
Yusuf Yazıcının ve Abdülkadirin tamamen kendine oynadıkları bu gece netleşmiştir.
Ha yabancilar farkli mi
Tabi ki degil
Bugun eku ve hugo da tamamen kendine oynuyor.

Isko6161
A. Parmak helal olsun sana. Hic hic beklemiyodum bu performansi

odyseuys
yazıcı bugün 12bin üzeri koşmuştur muhtemelen. 6 başladı 10 bitirdi. ofansta defansta her türlü sorumluluğu aldı. maçın sonuna doğru yanlış tercihlerini maç boyunca sergilediği ekstra efora veriyorum. bence çok başarılı bir maç çıkardı.

Sefa Murat Dokuz
Sahaya çıkan 11'in 70 dk Tam olarak HİÇBİR ŞEY Kocaman bir SIFIR ürettiği bir maçtı,
Son 20 dk dönen topları toplayan maçı alabileceği bir maç oldu. Biz topladık direkleri geçemedik.

Sivasspor çok kötü ve bu maçı kazanmalıydık böyle berbat bir ilk 11'i, 12-13 yaşında FM oynayan bebeler bile yapmaz.
Hatalı alınan kararların eleştirilebilir olduğunu ama AHMAKLIĞIN ahmaklık olduğunu da söylemek lazım.

Son bölümde direkten dönen toplar girebilirdi kazanabilirdik ama bugün kazanmayı hak etmedik. Sivas'ta haketmedi.
Sivas'ın golünden önce ise FAUL felan yok. Zaten maçın 2.yarısı karşılaşmanın hakemi rezalet bir maç yönetti. 1-1 bozulacak diye de ödü koptu.

A.Ömür: Aylar önce söyledim, sirk cambazlığı ile futbolculuk ayrı şeyler.
Y.Yazıcı: İlk yarı ne kadar iyiyse 2.yarı o kadar batırdı. Kendine oynarken kaç atağı batırdı sayamadım.
Rodallega, bir an önce sözleşmen bitsin de kurtulalım senden de.

Oğuz ZEYTİN
"O gitsin, bu gitsin" saçmalığı sonucunda oynatacak adam bulamıyorlar. Trabzonspor için bu durum başarı gibi gösterilemez.

yavuzbaha
27.01.2019, 21:00
Yusuf bugün bana göre harika ötesiydi,bencil felan değil bazen boşluk görür ve vurursun.Yusuf gelişiyor..Ama Ömür hayal kırıklığı olmaya devam ediyor.

Turgay Atalay
Ulan Yusuf önünde adam yatiyo, adam gebermis, adam patates olmus, üzerine abanmak nedir yav, üzerine abanmak nedir, yapsana sagina plaseyi, çok mu zor yav. Niye surekli bir mallik pesindesiniz, niye aptal rakipleri kahraman yapiyorsunuz.

karayamayman
75 dakika topu Tony’ya geçiremeyen takım arkadaşlarını da tebrik ediyorum.

alper*
Bu takım orta sıralarda takılır. Başka da bir şey olmaz.

mkesen1982
Bu maçta gelecek adına bir oyuncu daha kazandık.Oda A.Parmak.Gençler bu takım zaten şampiyon olamaz.Gelecek senenin iskeleti önemli benim için.Uğur Hüsein Novak Parmak Ömür Yazıcı Ekuban Nwakame Berkay Sosa.Daha ne olsun.Benim açımdan bu sene iskelet oluşturma senesiydi ve çokta verimli geçiyo.Hedef kupa ve ilk4.Kafayı takmayın.İyi bir sezon geçiriyoruz gelecek adına

champions
Maçın genelinde rakipten daha iyiydik, son 20'deki oyunla kazanmayı haketmiştik.
İbb maçından sonra bu maçta da kadro yetersizliğinin kurbanı olduk. İyi oynuyoruz fakat sonuç alamıyoruz, çünkü ortasaha ve forvetimiz yok.
Maçın yıldızı hem ortadaki oyunuyla hem de attığı golle Parmak, yaz kampında da çok iyiydi fakat iy'da aldığı sürelerde vasatı aşamamıştı.
Bu oyunu sürdürürse ortasahadaki bu yoklukta müthiş kazanç olur.
Aynı şekilde Hüseyin de çok iyiydi, goldeki hatasına rağmen Kamil beklentimin üstündeydi.
Yusuf geride kesinlikle daha iyi, Ekuban beni olumlu anlamda şaşırtan nadir oyunculardan biri oldu.
Keşke bir defansif ortasaha ve kalastan daha teknik bir forvet alabilseydik.

Mert Acar
Yusuf şu bencilliğinden vazgeç artık..2. yarı biraz ön tarafa geçince çok top ezdi.Basit oynamayı ne zaman öğrenecek bu çocuk ? Abdüşde de düşüş var.Sosanın gelişiyle toparlar umarım.
Parmaka ayrıtten teşekkür..Novak,Nwakaeme,Türkmen de çok çalıştı.
Yapacak birşey yok..Şans olacak.

Ahmet Aksu
uğurcanı da eklemeliyiz.
ayrıca hücumda nwakame ve ekuban inanılmaz performans gösterdi. inanılmaz fizik güçleri var yıkılmıyorlar uzun süredir istediğim siyahi tarzı bu.
roda bakıp utanmalı

Macin adami HUSEYIN TURKMEN ve ABDULKADIR PARMAK

fadigaTS
27.01.2019, 21:01
Son 15 dk iyi oynadık diye şimdi övgü yağdıranlar olacaktır.Ama 75 dakika biz ne yaptık diye bakmak lazım.

odyseuys
şu maçta kenarda gelecek olan bir ekuban etkili olmaz mıydı?

Enaldo61
Parmak maçın adamıydı, Tony yürüyerek pozisyon üretiyor, Yazıcı ve Abdüş çok kötüydü, Hugo'ya yorum bile yapmıcam. Ekuban'ı 1 milyon euro'ya satın alabilecek olmamız ise inanılmaz.

Uğur Ö.
Kamil Ahmet'e kötü oynadı demek biraz vicdansızlık bence.

Novak çok profesyonel. Abdülkadir Parmak ah 3 yaş genç olacaktın be uşak.

Vardy 27 sinde parladı. Yaşı yine fena değil ama Trabzon gençleri biraz şöhrete kavuştu mu bir tarafları ayrı oynuyor.

alper*
Burda ne cirkef üyeler var ya? Oyuncuya KÜFÜR etmek ne demek? Tamam elestirin ama böyle olmaz ki!
Forumda küfür hakaret serbest.

Birileri tahrik olmasın yeter.

Adem Köse
Batuhan ikinci yarı girince ne yaptı.

CİVELEK.61
Bu aksam "tüh,ne yapalim,iyi tarafindan bakalim" diyenler de sahadaki oyuncular kadar sorumsuzdur.

serdaracıl
Rodeyega abdüş ve kamil maçı bitirdi. Kamil gibi yeteneksizi az gelir

Uğur KÜÇÜK
27.01.2019, 21:02
Yusuf bugün bana göre harika ötesiydi,bencil felan değil bazen boşluk görür ve vurursun.Yusuf gelişiyor..Ama Ömür hayal kırıklığı olmaya devam ediyor.Aynen oyle.
Gol kaçırdı diye millet gömüyor Yusuf'u.

Bugun golü yediren Kamil Ahmet ve Abdulkadir Omur haric kimseye laf etmem.

Rodallega güçsüz ama o bile iyiydi ikinci yari.
Cok top dağıttı.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadettin_
ilk golden önce faul yoktu .

kayseriliyiz
Yorumlar inanilir gibi degil, kendinize gelin.
Bu kadar eksikle su futbolu oynuyorsak sevinmemiz lazim.
Sivas deplasmani her takim için çok zor ve sen burada galibiyeti kaçiriyorsun eksik 5 oyuncunla, sadece saygi duyuyorum sahadaki çocuklara.
Insallah bu takim bu felsefeyle sampiyon olacak bu sezon olmasada ilerde mutlaka.
Sahadaki oyunun tadini çikarin 2010-2011'den sonra ilk kez sahada futbol oynaniyor.
Ünal hocamin elleri den öpüyorum eksik olmasin, olacaksak onunla olacagiz.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

Sercan Keleş
uğurcanı da eklemeliyiz.
ayrıca hücumda nwakame ve ekuban inanılmaz performans gösterdi. inanılmaz fizik güçleri var yıkılmıyorlar uzun süredir istediğim siyahi tarzı bu.
roda bakıp utanmalı

Ekuban'a bu serbest oyunu tanıyan kişi Rodallega. Bencede kesik yemesi lazım ama Ekuban Rodallega olmadığında bu pozisyonları bulamayacaktır. Yardımcı forvet olarak ektra topla işler yapıyor.

adiloş bebe
27.01.2019, 21:03
Abi ileride takır takır pas yapıyoruz nwakaeme, yusuf, ekuban yeri geliyor novak çok iyi bir pas trafiği top rodallegaya bir geliyor atak bitiyor resmen hızlı oyuna engel bu adam bence artık yedek oturmalı. Bugün yusuf’u, parmak’ı ve ikinci yarı bazında nwakaemeyi çok beğendim. Novak ne kadar tecrübeli bir bek olduğunu birkez daha gösterdi olacak bu takım olacak bu kadar eksiğe rağmen galibiyeye yakın takım bizdik. Toure maalesef olmayacak kamille çok zamanlama hatası yaptılar. Ben tüm takımı tebrik ediyorum.

CEMEFKER
A.Omur sakat,4-5 yerinden arızası varmis. Yonetimden gelen bilgi. Yusuf kötüydü kabul.Roda da gönderilmelidir.Tony 2.yari açıldı.Ekuban vasatti.
Bu sene böyle.Alt yapi oturursa seneye ilk 2 nin favori takımı oluruz.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Hamza
Yusuf Yazıcı maçın sonuna kadar tüketti kendini. Son 10 dakika saçma sapan işler yaptı. Rodellega pikniğe gelmiş dolaştı sahada. Abdülkadir Parmak ise beni utandırdı. Ortasahada müthiş bir performans sergiledi ve harika bir gol attı.

Enes Başkaya60
Bu aksam "tüh,ne yapalim,iyi tarafindan bakalim" diyenler de sahadaki oyuncular kadar sorumsuzdur.

Sen söyle bu kadro ile ne yapabiliriz ya

Sadettin_
neler kactı neler .
ama sivasa 2011 de oldugu gibi santradan gol atmak acayip keyif vericiydi .
adamlar gol anonsunu yaparken gol yiyor hahahahahha :D

CİVELEK.61
Yazik cok yazik
İki baldirindan sakatmista bu Abdulkadir.
Net pozisyonda o kadar top surupte kaleye berbat bi şut niye atiyosun.

İsmail ALİOĞLU
Aziz Nesin o meşhur sözü bu forumda dolandıktan sonramı yapmış acaba :D

Takımda tecrübe sıfır adamların eleştirilerine bakın.

Jackdaniels
Şu üç kişinin arasına dalma hastalığı nerden çıktı ? Ünal hoca hiçmi uyarmıyorsun bunları yeter yav. Rodallega resmen saçmaladı , Batuhan inanılmaz kötü bir futbolcu 15 dk kala oyuna giriyorsun hiçbir reaksiyon yok ne defansif ne ofansif. Ömür ciddi şekilde uyarılmalı artık bu kadar gevşeklik fazla. Parmak ve Hüseyin mükemmele yakın oynadılar. Oyunu yine tek değişiklikle bitiren Ünal hoca Roda kesin çıkmalıydı. Yönetim yapmak istemediği Transferler yüzünden bilerek aldığı cezayı daha ligin 2. Yarısının 2. Maçında lige havlu atatak başarmış oldu derin bir nefes alıp ohh be üzerimizden baskı kalkmış oldu diyorlardır. Herzaman söylicem devre arası yapmadığımız 2 transfer bizi bu sene çok net şampiyon olacağımız sezondan etmiştir.

Enaldo61
Golden önceki pozisyonda var'a bakılmadı mı yine? Çıldırdık statta. Ama Parmak'ın golüyle coştuk :D

Ahmet Aksu
27.01.2019, 21:04
ama ünal hocayı da tebrik ediyorum
maç başında yaptığı hatayı düzeltti en azından
ayrıca abduşu çıkarttı şaşırttı beni helal..

ayrıca oynadığımız futbola bakıyorum çok çok farklıyız. bu kadro ile bile deplasmanda özellikle ikinci yarı oynadığımız futbol

Ibrahim Gaygusuz
Hosseini
Amiri ve
Sosa

Gelecek. Onun icin halen umitliyim.

Arif Timurcioğlu
A.Omur sakat,4-5 yerinden arızası varmis. Yonetimden gelen bilgi. Yusuf kötüydü kabul.Roda da gönderilmelidir.Tony 2.yari açıldı.Ekuban vasatti.
Bu sene böyle.Alt yapi oturursa seneye ilk 2 nin favori takımı oluruz.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi Tek maça göre değerlendirmenin çok güzel bir örneği.

pReN@_61
Yazık oldu be kardeşim.Tüh...

karayamayman
Uğurcan da anlamsız degajlardan vazgeçmeli. Ömür ileride tek başına iki stoper arasında; adama doğru hava topu atıyor.

halilaziz61
Yusuf bugün bana göre harika ötesiydi,bencil felan değil bazen boşluk görür ve vurursun.Yusuf gelişiyor..Ama Ömür hayal kırıklığı olmaya devam ediyor.

Aynı maçı mi izledik?
Vurmayı gectim yanındaki bostaki adama ısrarla pas vermeyen bir Yusuf vardı bu aksam

Sefa Murat Dokuz
Batuhan ikinci yarı girince ne yaptı.

Rakibi karşıladı sağa sola dönmesine sebep oldu, dönen topları aldı en azından

Ben olsam Ibanez'i koyardım Roda yı çıkarırdım

nakzo
Bu takıma kimse kızmasın,ben gurur duyuyorum.varsın puan kaybedelim varsın şampiyon olmayalım ama gençlerimizi oynatalım,hırslarıyla oynasınlar pişsinler ısrar edelim yere sokmayalm.işte bnim Trabzonsporum bu

Böyle genç kazınılmaz hedefsizligimi ögreteceksin çocuklara daha 19.hafta hedefin yok onlarda digerlerine benzer.Bu is zeki durukan denilen futbol cahilllerinin gazlamalarıyla olmaz abi bu oyun kalite oyunu kalite yoksa sonuçta yok malesef.

Sadettin_
Abdulkadir parmak bugün bjk deki dorukhan ı anımsattı

fadigaTS
Bu takım gelişecek ve ileride şampiyon olacağız diye bekleyenler yıllardır aynı lafları söylüyor.Hep bir yapılanma halindeyiz.Altın tepsiyle fırsatlar geliyor ama biz gelişiyoruz :)

TSemih61
ilk golden önce faul yoktu .
Hakem bi ara seriye bağladı, kendini usulca yere bırakanı gördüğü gibi düdüğü çaldı. Rahat 5-6 tane uydurma faul çaldı.

İlk yarı göstermesi gereken kartları göstermedi, özellike oyunun ilk yarım saatinde çok sert oynadı Sivas.

Bunları artık not etmek ve her hafta dillendirmek lazım. Bunca eksiğin sıkıntının üstüne bir de bu hakem belaları ekleniyor.

David_LuiZ4
Yusuf Yazıcı'nın eleştirilecek bi tarafı yok 6-8 karışımı gayet iyi oynadı..

Yusuf'un problemi 10 numara mevkisinin gerekliliklerini yerine getirememesi onu da bu ligde değil transfer olursa Avrupa'da öğrenir gelişir..

Ahmet Kara
27.01.2019, 21:05
sosa ve onazi olsaydı başakşehir ve sivas'ı yenerdik. yazık oldu.

Enaldo61
27.01.2019, 21:05
Canlı canlı izledim Parmak göbekte oynar böyle maçlarda. Abdüş az daha iyi olsa rahat alacaktık maçı.

Ahmet Aksu
27.01.2019, 21:06
bence oynar tabi nwakame ile ikili oynamalı.
roda ise tüm atakları ezdi Allahtan gol attığımız pozisyonda pas verdi normalde kaleye pas gibi şut atması lazımdı :)

Ekuban'a bu serbest oyunu tanıyan kişi Rodallega. Bencede kesik yemesi lazım ama Ekuban Rodallega olmadığında bu pozisyonları bulamayacaktır. Yardımcı forvet olarak ektra topla işler yapıyor.

Muhammed Ayaz
Bu takımda ışık var arkadaşlar yapmayın lütfen ya.

Takım daha ne yapsın Allah aşkına.Elinden geleni yapıyor mücadele var ve en önemlisi takımın bir oyun içi şahsiyeti var.

Sabredeceğiz ve sabretmek zorundayız.

Olacağız da !

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CİVELEK.61
Oyunun ilk yarisinda Yusuf cok iyi abdulkadir cok kotuydu
Sebebi şu
Abdulkadir bu takimda bizim kaleye ne kadar uzak o kadar iyi.
Yusuf bu takimda bizim kaleye ne kadar yakin o kadar iyi
İşin ozeti bu
Bana kalsa ikisini de oynatmam.
Bunlar parlayacak diye koca bir takimin takimdasliği mi bitecek

Sercan Keleş
Bazı futbolcuları kadrodan çıkartınca geri kalanların aynı performans sergilemesini beklemek futboldan anlamamaktır. Mesela Sosa'nın Onazi'siz performansı çok önemli Trabzonspor için. Pereira'sız Abdülkadir örneği var misal. Takım bir bütün. Her futbolcunun görevleri mevcut. Bir futbolcuyu keserken takımda onun yaptığı negatiflerden ve pozitiflerden vazgeçtiğimizi bilmek gerekir.

karabela
Bu kadro sosa dönünce tekrar kazanmaya başlar

Uğur KÜÇÜK
Yusuf Yazıcı'nın eleştirilecek bi tarafı yok 6-8 karışımı gayet iyi oynadı..

Yusuf'un problemi 10 numara mevkisinin gerekliliklerini yerine getirememesi onu da bu ligde değil transfer olursa Avrupa'da öğrenir gelişir..Bizim taraftar profili net.
Gol kacirdi diye elestiriliyor.
Bugun Kamil Ahmet ve Abdulkadir Omur harici hic de kötü degildik.

Bu takim bu seneyi ilk 4 icinde bitirir.
Ben bu aksam o ışığı aldim.

karayamayman
27.01.2019, 21:07

Bırakalım bulamasın. Hügo pozisyon buluyor da ne yapıyor. Şutu yok, kafa topu yok, pozisyon değerlendirme oranı acayip düşük. Böyle forvet mi olur.

Emre Çömez
FutStats™â€ @FutStat (https://twitter.com/FutStat)<small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(101, 119, 134); margin-right: 5px; white-space: nowrap;"> 11 sn.12 saniye önce (https://twitter.com/FutStat/status/1089586637854724096)</small><button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover dropdown-toggle js-dropdown-toggle" type="button" aria-haspopup="true" style="color: rgb(101, 119, 134); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 2px 9px; transition: box-shadow 0.15s ease-in-out 0s; position: relative;">Daha fazla
</button>

https://abs.twimg.com/emoji/v2/72x72/1f3c6.png Trabzonspor'da müthiş bir gole imza atan Abdülkadir Parmak, 11 sahipsiz top kazanıp 4 top çaldı ve 8 ikili mücadele kazanarak maçın en iyisi oldu.

emre6117
Bu maç a. Parmağı kazansığımız maç oldu. Adam hem kanatta hemde ortada gayet iyi. Ayrıca. A. Ömürün ortada olmadığının bir başka kanıtı daha. Son olarak en uçya artık ekuban oynamalı.

Ahmet Hamza
Bu arada, Uğurcan'ın ayakları iyi diye duyuyorduk yedekken ama Onur'dan bir farkı yok ve saçma sapan şekilde degajla başlatıyor oyunu. Her top rakibe gitti bu yüzden. Geri atılan paslara da pata küte vuruyor kesinlikle pas düşünmüyor. Çok çok büyük bir eksiklik bu.

sasort
Son 15 dk izledim yokluk bu çocuklarla bu kadar olur

Kanat yok takımda

Hoca neden göbekten zorladı kanatlar bomboş

Maç resmen ağır çelim gibiydi

Ama sakatlar olmasa onaziyi geçtim sıvası delik deşik ederdik

danger00
yusufu 1-2 tercih hatası dışında bu maç için eleştirmek büyük haksızlık bence. hele defansın önünde anca bu kadar oynayabilirdi.

CİVELEK.61
Yusuf Yazici Abdulkadir Hugo gercekten bu senenin umutlarini bitirdi.
Takimda takimdaslik diye bise birakmadilar sagolsunlar

ersn.alparslan
transfer yapılamadığı için gençleri kazanmaya çalışıyoruz ama kazandığımız gençleri de kaybediyoruz. 2 maç daha kaybettik mi ortada ne genç kalır ne özgüven ne başka birşey.

David_LuiZ4
27.01.2019, 21:08
Sosa olsaydı bu maçı alırdık bu kadar açık...Sosa'sız Trabzonspor şekersiz çay, pul bibersiz peynirli pide gibi...

yavuzbaha
Rodellega maalesef bu takımın oyuncusu değil..

AyhanPe
Takim onca eksige ragmen isik verdi..biraz sansimiz olsa alirdik maci..olsun..bazilari sampiyonluk sansinin kalmadigi icin hayiflaniyor ama buda kimse kusara bakmasinda nankörlügün daniskasi..

Parmak icin cok sevindim..Sosa döndügünde Onazi nin yerini dolduracaktir..

Muhammed Ayaz
Bu arada A.Parmak Sosa dönünce yan yana oynayabilir.Fiziğine oranla gayet dirençli bir oyuncu.
Sanırım bir oyuncu daha kazandık.Bu sezonluk bu kadar yeterli...[emoji3]

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5361
Kimse eleştiri etmesin. Takımın yarı as oyuncusu yoktu buna rağmen bayağı bayağı umut verdi takım. Lige ambargo koyarız eğer kimse satılmaz Türkiye kupasını alıp Avrupa ya gidersek Lig umurunda olmaz açıkçası. Seneye en büyük aday biziz şimdiden senenin heyecanı var bende ��

Sefa Murat Dokuz
Son 15 dk izledim yokluk bu çocuklarla bu kadar olur

Kanat yok takımda

Hoca neden göbekten zorladı kanatlar bomboş

Maç resmen ağır çelim gibiydi

Ama sakatlar olmasa onaziyi geçtim sıvası delik deşik ederdik

Son 15-20 dk izleyen çok yanılgıya kapılır.

mkesen1982
Gelecek senenin en hazır takımıyız beyler.Başakşehirden bile hepsi yaşlı.Bu takım iyi yolda.Seneye iki kaliteli transferle bu takım şampiyon olabilir.

nakzo
Yusuf ve abdul kadirde aynı sorunlar var ve bu sorunlar bitmiyor.Hep cok oyuncunun oldugu yere dalmak, çok top kaybı yapmak, yalandan kosuyormuş gibi yapmak ,adamı ısırmamak alakasız yerlerden cılız sutlar atmamak ,basit oynamamak bunlar bu saaten sonra düzelmez o yüzden ikisininde avrupaya yüksek paralarla transfer olabilmesi imkansız.Ikisinde gidecekleri ispanya liginde ilk 10 oynayan takımlardır baska ligdede kesinlikle oynayamazlar.

Sadettin_
Eğer taraftarı ikna edebildiysen , puan kaybetsende şampiyonluga havlu atsanda bu taraftar sana desteğini bırakmaz .
Bu takım taraftarı ikna etmiş bir takımdır .
hani her sezon klişe cumleler vardır . "Böyle oynayın yenilsenizde laf etmeyiz" diye . Sonra bi yenilirsin takıma demediğini bırakmazlar .
Ama bu sene oyle değil .
Gercektende yenilsende son nefesine kadar mücadele ettiğini görüyor bu taraftar

İbrahim CİHAN
27.01.2019, 21:09
Yazık oldu Şu pozisyonlara. Nwakaeme ye Parmak a ve Hüseyin e.

ozturk
Takım gayet iyi. Gencler elinden geleni yaptı. 2-3 seneye güzel bir iskeletimiz olacak insallah

El Cordobes
Hala Batuhan lı kadrolar görüyorum. Yav bu adamın oyuna etkisi 0 yav. Yazıyla SIFIR. Ne alan kapatabiliyor ne birebirde adam tutabiliyor ne topu ayağına alıp doğru düzgün pas atabiliyor. Hantal oğlu hantal. Kenardan hocaların Batuhan diye bağırmalarını tv den biz duyduk. Her pozisyon bi bombası var. Sanki üst üste 2 maç oynamış da buraya gelmiş, bitkin, yorgun, uyuşuk...

Abdülkadir Ömür ün kötü oynadığı maçlara şahit olduk ama bu kadar gamsız ve isteksiz ilk kez görüyorum. Zaten ayağına aldığı her topu ezdi de, kaybettiği toplar sonrası hal ve hareketleri iyi sinyal vermedi. Şimdilik bu burda dursun.

Aradık, kafa patlattık ama Sosa nın partnerini bulduk sanırım. Yine de A. Parmak ı birkaç maç daha orta saha izlemek lazım. Umarım çözümü bulmuşuzdur. Pozisyonunun gereği gibi oynamasının yanında ortaya koyduğu karakter çok daha değerliydi.

yavuzbaha
Trabzonsporun gole verdiği reaksiyon büyük bir kazanım...vurdumduymaz kuckalarla oynamaktansa gençlerimizi tercih ederim.

hanzale
Son 15-20 dk izleyen çok yanılgıya kapılır.

hakikaten art niyetlisiniz, öncesinde ne oldu baskı mı yedik?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

serdaracıl
27.01.2019, 21:10
Hugo futbolu bırakmış

Doctore
Gereksiz şut atıp ve 2-3 kişi arasına çalım denemeleri yapıp oyunu öldürmesek fena değiliz aslında. Sonra kimse boştaki müsait oyuncuya pas vermiyor Allah ne verdiyse abanıyor. Çok yazık takım olarak ön plana çıkmak varken bireysel zorlamalar bizi daha çok yakacak gibi

emre6117
Seneye bir lider savunma. Birde rodenin yerine yedek forvet. Birkaç da alternatifle seneyenin en iyi takımı olur. Ben çok umutluyum bu takımdan ve hocadan.

Emre Çömez
Yeni Şafak Spor@yenisafakspor
4 dk.4 dakika önce
Daha fazla

Trabzonspor, Süper Lig'de en fazla direklere takılan takım.

â–ªBordo mavililerin bu sezon 14 şutu direkten döndü.

:D

Laziobass
Bence bugün Roda yerine Sosa gibi ayaklarına hakim soğukkanlı bir adam olsa idi büyük fark gelirdi.
Yusuf oyununu yavaş yavaş oturtuyor, seneye ondan tam verim alacağımıza inanıyorum.
Abdülkadirin ise fazladan 1 yıla daha ihtiyacı var.
2 sezon sonra Sosadan açılacak boşluğuda aynı ayarda kapatabilirsek bu çocuklar çok başka seviyede oynayacaktır.

fadigaTS
Trabzonsporun gole verdiği reaksiyon büyük bir kazanım...vurdumduymaz kuckalarla oynamaktansa gençlerimizi tercih ederim.Gole kadar niye uyurgezer modda takılıyordu futbolcular? Bunu sorgulamak lazım

Sercan Keleş
Maçtan önce burada arkadaşlar ile konuşuyorduk. Abdülkadir'in alt yapıdan kanat olarak değilde merkez olarak gelmesinin sebebi yeteneğini değilde oyuncunun oynamak istediği pozisyonu sordukları için böyle oldu. Ersun hoca her ne kadar karaktersiz birisi de olsa bunu direk fark edip kendisini kanata çekmiştir. Abdülkadir'in merkez oynayabilecek bir tarzı yoktur. Bu maç ile 51 kez gördük bunu. Çocuk hasta hasta sakat sakat oynamış. Pek eleştirmek doğru değil ama kendisini kesinlikle içeri kateden kanat oyuncusu olarak yetiştirmesi gerekir.

ersn.alparslan
takımda kafasını kaldırıp aklını kullanan tek adam nwakame.

CİVELEK.61
27.01.2019, 21:11
Yusuf yaziciyi gol kacirdi diye kimsenin elestirildigini zannetmiyorum.
yusuf bu takimin kaptaniysa top ezemez kardesim bi tane ezer ikinciyi ezemez
İlk yarida aldi gitti bi pozisyonda ne oldu ne
Biri anlatsin bana ne olur

5361
Bu abdkakir e ne oldu ya. Burak gitti diye depresyona falan mı girdi. Başlar işler kötü gitmeye başlayınca gitmek istiyorum diye

Mert Oğuzlu61
Son 15 dk neler kaçtı öyle... Atacaksın onları işte, a ta cak sın. Wakayeme ve Ekuban çok zorladılar çok istediler özellikle Wakayeme resmen isyan eder gibi aniden canavar girdi adamın içine ama direkleri dövdüler. Yusuf bir kere olsun maç kazandıracak vuruş yap yaw sayenizde Bon Jovi dinleyen adam Müslüm dinlemeye başladı delirttiniz beni.

tamuğ yamtar
Parmak golü atmasaydı bile takımın en iyisiydi.

Bence takım olarak ta iyiydik.

Hugo ile sezon sonuna kadar idare edip teşekkür etmeli.

O’nun durumu bu maçla alakalı değil.

David_LuiZ4
Bizim taraftar profili net.
Gol kacirdi diye elestiriliyor.
Bugun Kamil Ahmet ve Abdulkadir Omur harici hic de kötü degildik.

Bu takim bu seneyi ilk 4 icinde bitirir.
Ben bu aksam o ışığı aldim.

Sosa döndüğü zaman galibiyet serisine başlarız özellikle gs maçından sonraki fikstür tam seri yapmalık..Ben de ilk 4'e girebileceğimizi düşünüyorum..

Oruç
27.01.2019, 21:12
Takımın azmi iyi. Gereksiz 3-5 oyuncu var takımda. Seneye bunlardan kurtulup gerekli takviyeler yapılırsa tünelin sonunda ışık var. Yıllar sonra takımdan ümidim var.

Ahmet Aksu
akıllı oyuncu ne kadar artarsa futbol kalitemiz o kadar artar. sosa gelsin bu takım daha da iyi olur.
şuanlık aklıyla oynayan 2-3 isim var. nwakame-novak-hüseyin. nerde nasıl duracağını nasıl oynayacağını nasıl basit oynayacağını bilen 3 isim.

7can61
Laga luga etmeyin takım çok iyi oynadı , bu çocuklar her şeyini veriyor ve yetenekleri var. Transfer diye cikcikleyenler üç lavukların haline baksın. Tek eleştirim ilerde az çok pas verseler maçı da alırlardı.

serdaracıl
Gole kadar niye uyurgezer modda takılıyordu futbolcular? Bunu sorgulamak lazım

Gole kadar da sivastan çok ğstündük

5361
27.01.2019, 21:13
Olcay 2.yari başında takıma monte edilmesi lazımdı..tercubeli en azından

halilaziz61
Bu takım gelişecek ve ileride şampiyon olacağız diye bekleyenler yıllardır aynı lafları söylüyor.Hep bir yapılanma halindeyiz.Altın tepsiyle fırsatlar geliyor ama biz gelişiyoruz :)

Bu takım gelişecek ve şampiyon olacağız diyenler hayal dünyasında yaşıyor.
Kesinlikle altın tepsi sezonu idi.
Bu takım gelişse en fazla 3. Oluruz ileri yıllarda
Bunu görmemek için kör olmak lazım.
Sanıyorlar ki bu gençler gelişse süper top oynasa burda duracaklar, sanıyorlar ki senin rakiplerin her sene böyle güçsüz olacaklar.

Baya ilginç bir avuntu seneye bizi görsünler söylemi
Buldun mu atarsın arkadaş. Orta sahadaki iki oyuncun sakatlanmış iken ve transfer yapamayacağın belli iken elindeki tek orta sahayi
satmazsın.

Fıkralara geçecek olay yaşıyoruz.
Biri de çıkıp demiyor ki ağa bu nedir

gurur6134
kazanabilirdik yazik oldu son 20 dakikalik mucadele ust duzeydi bu kadar olur bu sikintili kadroyla destege devam antony parmak huseyin ekuban novak iyiydiler macin en kotusu kamildi malasef..

Oruç
Hakem yine uyduruktan faul verdi golü yedik. Bu kaçıncı be. Yeter artık.

Sefa Murat Dokuz
hakikaten art niyetlisiniz, öncesinde ne oldu baskı mı yedik?

Yav he he. Artniyetliyiz he. İlk 60 dk atağımız var denilemez. Top çeviren Sivas'ı kovaladık. Başka da bir şey yoktu.

İlk 60 dk En iyiler Hüseyin Kamil Novak Uğurcan.
Son 30 dk En iyiler Novak Nwakame Ekuban Parmak

fadigaTS
27.01.2019, 21:14
Gole kadar da sivastan çok ğstündük

Sivas da kötüydü biz de kötüydük.Tek fark sivas 90 dk kötüydü.Biz 75 dk.

CİVELEK.61
Ya simdi de trabzonspor pofpoflamalari basladi
Helal olsun bravo falan filan.
Gencler oynuyo falan alltyapi falan filan.
Tmm da kardesim
Biz takimdaslik olsun dedik kotu bisemi dedik
Takimdaslik olsun da
Sahada yardimlasin da
Her mac yenilin
Biz sizden baska bise istedikmi

Ahmet Aksu
son 2 maçında buna başladı normalde yerden paslı oynuyorduk.
ama en azından onur gibi ortasahayı zor geçen top dikmiyor.
bugün abduş ilerde tekken ona top dikti şoka girdim. :)

Bu arada, Uğurcan'ın ayakları iyi diye duyuyorduk yedekken ama Onur'dan bir farkı yok ve saçma sapan şekilde degajla başlatıyor oyunu. Her top rakibe gitti bu yüzden. Geri atılan paslara da pata küte vuruyor kesinlikle pas düşünmüyor. Çok çok büyük bir eksiklik bu.

mkesen1982
Hakemler ve direkler olmasaydı şu anda liderdik.Buna rağmen şu takıma sallayanlar var.Çok merak ediyorum burda ona buna sallayanların mesleki kariyerlerini

MİSSE_MİSSE
zargo yerine ali osman oynasa cok daha iyi. adam pozisyonu kavrayamiyor kesinlikle cok kotu. roda vasat adam bundan iyi oynadigini hic gormedim.
abdusun ve yusufun problemi ayni, neyi yapabilip neyi yapamayacaklarini bilmiyorlar.

Sefa Murat Dokuz

Evet gözden kaçıyor, ama bedeli büyük bilançoya bakınca.

odyseuys
90 dakika boyunca bir oyuncu değiştirmiş olmamızın da kadro tercihiyle falan izahı mümkün değil bence. başlangıç tercihi çok etkili oldu.

castillo61
Son dakikalarda gereksiz heyecan yaptık. Yine pozisyona girdik ama Sivas takımı içeri yumulmuşken daha sakin kalıp topu bindiren beklere aktarabilirdik. Novak 2 kere boşken görülmedi misal.

Sağlık olsun.

Sercan Keleş
27.01.2019, 21:15
Gole kadar üstündük dersek pozitif bakmış oluruz. Doğrusu Gole kadar sivastan bir tık daha az kötüydük.

Uğur KÜÇÜK
27.01.2019, 21:15
Biri anlatsin bana ne olurHocam iyi niyetle elestir, macta birkac hata da yaptı ama bugun ilk 75 dakika ortada bir mac vardi.
Ne ezebildik ne de ezildik.
Bugun Abdulkadir Omur de 4'e 3 giderken, gitti sut cekti.
Sola Nwakaeme'ye verse belki gol atacaktik.
Bu cocuklar kazanmak icin sacmaliyor bazen.
Bu cocuklar kazanmak icin hocanin dediklerini yapmiyor bazen.

Ona bakarsan bugun macin en iyisi Parmak uzatmada Novak bosken pas vermeyip, gitti sut atti ve pozisyonu heba etti.

Bugun Ugurcan da iyiydi.
Huseyin masallah.

Bu sene kazanim senesi.

Sampiyonluk bu dar kadroyla olmaz.

Hepimiz destekleyecegiz bu takimi.
Hepimiz el ele verip bu takim ile yükseleceğiz.

CİVELEK.61
27.01.2019, 21:16
Trabzon altyapidan cikan adami tabiki oynatsinda
Kusura bakmayin bi oyuncunun bu kadar luksu olamaz yapnayin ya
Ben trabzonun altyapisindan geldim oyleyse istedigim gibi oynarım
Gecin abi gecin
Lazim degil oyle adam
Takimdasligi olmayan hic kimse bu formayi haketmiyor
Biz burda parmak elestirdik
Vallahi hakkini helal etsin

TSLIEMRE
Attığımız gole kadar kötüydük ama sonra iyi oynadık kazanabilirdik ama olmadı olcay affedilmeli yedekte tecrübeli birileri olmalı zaten transfer yapamıyoruz bu hatadan dönülmeli.

Sefa Murat Dokuz
Gole kadar üstündük dersek pozitif bakmış oluruz. Doğrusu Gole kadar sivastan bir tık daha az kötüydük.

+1

Emre ve Douglas hariç elle tutulur bir oyuncusu olmayan Sivas'tan.

AyhanPe
Cogumuz memnunuz takimin oyunundan..30 puanada ulastik..umarim 40 a daha cabuk ulasiriz..

Ünal ile sözlesme uzatilsin..5 senelik hemde..

halilaziz61
27.01.2019, 21:17

Parmak a ve bana bir özür borçlusun sanırım.
Önceki maç zeki olduğumu iddia etmiştin :)

Uğur Ö.
akıllı oyuncu ne kadar artarsa futbol kalitemiz o kadar artar. sosa gelsin bu takım daha da iyi olur.
şuanlık aklıyla oynayan 2-3 isim var. nwakame-novak-hüseyin. nerde nasıl duracağını nasıl oynayacağını nasıl basit oynayacağını bilen 3 isim.
Aynen öyle. Top kontrolleri çok iyi bu adamların. Ve göstere göstere pas vermiyorlar çoğu oyuncu gibi. Ekubanda öyle. Sosa ve JP de gelince geri takımın zeka ortalaması çok iyi seviyeye geliyor.

İsmail ALİOĞLU
Toroğlu diyor ki, seyirci bu futbolculara sahip çıkarsa çok büyük işler yapacaktır.

Gel gör ki bizim embesiller gömdükçe gömüyor.

Arda'
Bu takım olacak beyler önümüzdeki transfer dönemini çok iyi değerlendirmeliyiz birkaç nokta transferle şampiyonluğa gidebiliriz

CİVELEK.61
Su novak tan utanmasi lazim yusufun

5361
Rize diye bagiriyor amk ezikleri
Niye bagiranaz mi. Sen Kayseri bağırıyorsun 😀

Halil Alemdar
27.01.2019, 21:18
Valla ben mutluyum umutluyum. Bu sene şampiyon olamayacağımız başından belliydi ama en azından kemik kadroyu oluşturduk. Bu sene kupayı alsak gayet başarılı sayılırız. Hüseyin Jp Novak Onazi Sosa Nwakaeme Yusuf Abdüş Ekuban kadrosu oluştu. Seneye kaleci, 190 boylarında güçlü, seri, kafa toplarında başarılı stoper, yine en az 185 boylarında güçlü, seri, teknik, ciğersiz 6 no, yedek 8, yedek sağ açık, yedek forvet alınmalı. Jpnin durumuna göre de sağ bek. Rodallega direk yollanmalı. Abdülkadir parmak da gelecek yıllar için çok iyi bi yedek olacağını gösterdi. Umutları kaybetmeyelim iyi yoldayız

fadigaTS
Hakemi de es geçmeyelim.Yine her zamanki gibi sivaslı futbolcuların kartlık müdahalelerine sadece faul verdi.Bazen de görmemiş gibi yaptı.Bizim futbolcularımızın çoğu da güçsüz olunca bu da skora etki etti

Selim MACİT
Yusuf çok çok iyiydi beyler yapmayın. Aşırı yoruldu, ilk yarı özellikle kusursuzdu. Yoruldukça top ezdi. Yusuf müthiş gelişiyor, harika bir duruş koyuyor ve forma çok yakışıyor üstüne.

Oruç
Parmak a ve bana bir özür borçlusun sanırım.
Önceki maç zeki olduğumu iddia etmiştin :)

Zeki abi gün sizin gününüz. :)

AyhanPe
Seneye sampiyonluga oynacagimizi düsünürsek bu sene Türkiye kupasini alacagiz sanirim..Ne zaman kupayi alsak ertesinde sampiyonluga oynuyoruz..

serdaracıl
Yok
zargo yerine ali osman oynasa cok daha iyi. adam pozisyonu kavrayamiyor kesinlikle cok kotu. roda vasat adam bundan iyi oynadigini hic gormedim.
abdusun ve yusufun problemi ayni, neyi yapabilip neyi yapamayacaklarini bilmiyorlar.

Aynen

CİVELEK.61
27.01.2019, 21:19
Hucumda ki her oyuncu topu alip gitmekten yana.
Takimin hic bir eksigi yok bence.
Tek eksik takimdaslik

David_LuiZ4
27.01.2019, 21:20
Biri anlatsin bana ne olur

Yusuf'u top kaybetme top ezme konusunda forumda en çok eleştiren benim fakat Yusuf top kaybı meselesini 10 numaraya geçtiği zaman yapıyor merkez orta saha oynadığında sahayı daha geniş gördüğü için basit oynama şansına erişiyor ve iyi oynuyor bu maçta merkezde gayet iyi oynadı tıpkı geçen haftaki gibi...

Yusuf'un sol ayaklı bir merkez orta saha oyuncusu olması rakip orta sahanın sağ ayaklı orta saha oyuncularına ters geliyor bu sayede Yusuf dikine futbolu da öğrenmiş oluyor..

10 numara mevkisinde top ezmemeyi bu ligde değil Avrupa'nın kalburüstü takımlarında ancak öğrenebilir..

halilaziz61
Zeki abi gün sizin gününüz. :)

Benim değil Parmak 'ın
İsmim kalacak zeki bu gidisle ki kendisini hiç sevmem
Şike olayına tek laf edemeyen adamdır kendisi

nakzo
Herkes yok çok iyiz,yok seneye şampiyonuz yok uçuyoruz yok kaçıyoruz. Nerde iyisin???? Şu sivası herkes yenerdi ki alanyada yendi zaten .Kademe hatası her maç yapıyosun her maçhatalı bir gol yiyosun, yine basit oynamıyorsun, hücuma her çıkısında saçma sapan basit top kayıpları yapıyorsun,çok basit golleri atamıyorsun ,ölü toptan kornerden bir tane golün yok..Takım mücadele ediyor.... Her takım mücadele ediyor her takım simdi koşuyor bu isler kendini kandırmakla olmaz.Bu takıma iyi bir ön libero şart,bu takıma iyi bir stoper şart,bu takıma sağ bek şart, bu takıma rodeyeganın yerine gol atabilen bitirici bir forvet sart geldimi tık diye bititecek atacak golu 12 topumuz direkten dönmüş bu şans degil yeteneksizlik.Bu sekilde devam ettigimiz surece bu takım 4.dahi olamaz 5.olmak 6.olmak icinde yapılanmaya gerek yok rızada 5.yaptı bizi ersunda 5.yaptı bizi hamide 4.yaptı bizi.

fadigaTS
Takımda bir jaja ya da yattara tarzı kolay adam geçen futbolcu eksikliği çok net.

Uğur Kalyoncu
27.01.2019, 21:21
Hocam iyi niyetle elestir, macta birkac hata da yaptı ama bugun ilk 75 dakika ortada bir mac vardi.
Ne ezebildik ne de ezildik.
Bugun Abdulkadir Omur de 4'e 3 giderken, gitti sut cekti.
Sola Nwakaeme'ye verse belki gol atacaktik.
Bu cocuklar kazanmak icin sacmaliyor bazen.
Bu cocuklar kazanmak icin hocanin dediklerini yapmiyor bazen.

Ona bakarsan bugun macin en iyisi Parmak uzatmada Novak bosken pas vermeyip, gitti sut atti ve pozisyonu heba etti.

Bugun Ugurcan da iyiydi.
Huseyin masallah.

Bu sene kazanim senesi.

Sampiyonluk bu dar kadroyla olmaz.

Hepimiz destekleyecegiz bu takimi.
Hepimiz el ele verip bu takim ile yükseleceğiz.

Ben de bunu söylüyordum sabahleyin kardeşim.

En büyük destek takıma inanmak ile olur..

Maçın net favorisi Sivas'ın Rybalkanın ve Emre'nin şutu dışında pozisyonu yoktu..

Hoca müdahale Edip Rodellegayı çıkartıp Berkayı alsa ve Berkay sadece koşsa bile bugün maçı kazanırdık biz..

Neyse bu devrenin böyle olacağı az çok belliydi ama oyunun belli kısımdan sonra güzel olması ve yeni oyuncular kazanmak sevindirici oldu.

Erkan
27.01.2019, 21:22
Katiliyorum, Yusuf gercekten kendini gelistirerek ilerliyor. Iyidi, arada bir bencil tercihler kullandi. Bu konudada kendini gelistirmesi lagzim, daha iyi hissetmesi lagzim, nezaman olur nezaman olmaz diye.

mkesen1982
Yusufa kötü diyenler maçı bida izlesin.İki pas tercihinde bencillik yaptı evet.Ama bu adam daha 21 yaşında.Gelişçek öğrencek.

yasinylmz
Bu arada zeki a sporda hakkimizi iyi savunuyor. Pfdk nin vverdigi 27. 000 kisiye gerilen cezaya fena giydirdi

acan61
Abdulkadir Parmak'ı kazanmak çok önemliydi. Özellikle maçın sonlarına doğru yaptığı dikine driblingler neydi öyle :) Golden sonra öz güveni yerine geldi ve maçı iyi bir şekilde tamamladı.

Ünal hoca Hugonun gücünden faydalanmak için tutuyor olabilir yani stoperleri yorduğunu düşünüyorum ama bana kalsa 60'da çıkarırdım.

Ufuk
27.01.2019, 21:23
Batuhan kötü, yetersiz, torpilli(?) ama orada oynayacak tek isimdi. Yusuf topu alıyor çalımla ileri çıkıyor. Parmak alıyor sürerek ileri çıkıyor. Abdus kanada kayıyor. Pozisyonunu kaybetmeden rakibi karşılayacak biri lazımdı. Girdikten sonrada ne ofansif ne defansif katkısı gözükmese bile orada bulunması yetti.

Maçın en kötüsü için Abdus ve Rodallega yarışır. Herkes Abdus abdus diyor ama bu Roda ne iş yapar çözemedim. Maçta tek doğru hareketi oldu, arkaya çıkardı Parmak astı. Bencilliklerinden sıkıldım artık. Görmeye katlanamıyorum. Nwakaeme bir pozisyonda içeri gir diye bağırdı artık. Biz hücuma çıkarken bu adamın geriye doğru çekilmesi ne cidden çözemiyorum. Benim bilmediğim muhteşem bir futbol hareketi mi yapıyor acaba ne yapıyor? Sosa geldiği an bir iki hafta kendine çeki düzen vermesi için yedek beklemeli. Burak varken ağladığı her şeyi şuan kendi yapıyor.

Sadettin_
sabredin ,
sosa dönünce ekuban tek forvet çıkacak .

--------A.parmak-----SOSA---------
Ömür ----------Yusuf ---------Nwakaeme
----------------EKUBAN---------------

Gurpas
Abdülkadir Parmak bambaşka bir futbolcu. Yaşının 25 olmasına takılmayın arkadaşlar en az 10 sene daha top oynar bu uşak. Yusuf yazıcı dan ve Abdülkadir Ömür den beklediklerimizi bu çocuk son iki maçta yaptı. Yeni bir Fatih Tekke bu uşak..

Oruç
Takımda bir jaja ya da yattara tarzı kolay adam geçen futbolcu eksikliği çok net.

Bunu yapabilecek tek isim Waka. Biz de niyeyse 75'e kadar bu adamı kullanmayı akıl edemedik.

hanzale
en son hangi sezon ne oynadığını bilen bir takım izlediniz hele deyin bakalım? Nankörlük etmenin manası yok, şu kadroyla daha ne oynansın, Sivasın yedek kulübesine baksanız yeter

yasinylmz
27.01.2019, 21:24
Yusuf yorgun o son poziysonda ona kizmam ama bi pozisyonda saga vermeyip aptalca calima girmesine, bi pozisyonda da sola vermeyip aptal ve simarikca uzun sut atmasina kizarim

Oruç
Avrupa Ligi'nde 6 maç oynasak Hüseyin'i çok iyi paralara okutabiliriz. Bu sezon 3.lük ve kupaya fitim.

CİVELEK.61
Seneye sampiyon olmak isteyen herkes bu takimda yardimlasmadan yana olmali.
Gerek hucumda gerek savunmada.
Yani bu takimin takimdasligina zarar vermek doğrumu sizce
Biz gunahim kadar sevmedigim ersunun doneminde inanilmaz bi yardimlasma gormustuk orta sahada Okay-Onazi-Yusuf üçlusunden.
Demekki oyuncuya çok deger vermek dogru degil.
Takim ruhunu bozan oyuncu oynamayacak kardesim
Bir kere boyle bir dusunceyle sampiyonluk hayali kurulmaz

halilaziz61
27.01.2019, 21:25
Yusufa kötü diyenler maçı bida izlesin.İki pas tercihinde bencillik yaptı evet.Ama bu adam daha 21 yaşında.Gelişçek öğrencek.

Sorun pas tercihinde bencillik yapması değil.
Sorun takımı kazandıracak hamlenin kendisine yazılacak bir artı olduğunun farkında olmaması.

Rodellaga gibi o da aldığı her top için kaleyi düşündü .
Rodellaga dan tek artısı orta sahada girdiği ikili mucadeler ve kaptığı toplardı
Ama bölgesindeki bir adamın yapmaması gereken çok boş iş yaptı.

Birileri bu çocuklara asist yapmanın da gol atmak kadar önemli olduğunu veya oyun kurmanın da çok önemli olduğunu anlatmalı.

Bu bencillikle iyi bir transfer yapamaz

~UniCef~
Arkadaslar tam olarak söylemek istedigim buydu. Hakeme konsantre olacagina oyuna konstra olsaydik eger bügün kazanmis olurduk. Hakem cok kötü bir mac yönetmedi. Her hakem orta saha da yanlis karar verebilir.

Rodallega Hakeme itiraz edip sari kart görecegine adam gibi oynasa bugün farkli kazanmistik. Bugün sahanin acik ara en kötü oyuncusu Rodallega idi.

Ahmet Aksu
galibiyet alamamıza çok üzülmedim. maç içinde çok reaksiyon veriyoruz doğru kızanlar olabilir ama o kadar da olsun. burada yazamadığım durumları maç anında evimde yaşıyorum. :)

kafaya oynamak bu kadar genç bir takımın kaldırabileceği iş değil. o baskıyı kaldıramazlar. emin olun daha kötü heyecanı kaldıramaz olurduk şimdi biraz daha kafa olarak rahatız. son 5-6 haftaya 3-4 arası dolaşalım belki 2. oluruz o da çok iyi olur.
avrupaya gidelim yeter.

Doğukan Uçan
27.01.2019, 21:26
rodallega neden yedek kalmış belli oldu

yasinylmz
Niye bagiranaz mi. Sen Kayseri bağırıyorsun 😀

Bagiramaz kardesim :) bizde kayseri diye bagirmayalim zaten sevmiyorum bu tur seyleri. Ayrica bunlarin rize diye bagirmalarinin sebebi baska

~UniCef~
sabredin ,

----------------EKUBAN---------------

Cok yerinde bir karar olur.

Ahmet Kara
abdülkadir ve rodallega formayı kaptırır.

Uğur KÜÇÜK
27.01.2019, 21:27
sabredin ,

----------------EKUBAN---------------Gs macindan sonra bu kadroda israr edersek ligi kesinlikle ilk 4 icinde bitirir bu takim.

Ben de bu ışığı gördüm.

CİVELEK.61
27.01.2019, 21:28
Takimda yerlesmis belli degerler olmali.Hucum Oyuncularina bakiyorum herkes kendine oynuyor ve takimi siradan bi takim olarak goruyorlar heralde.
Turkiye de boyle bencil bir hucum hatti daha yok.
Ben gucum yettigince tum maclari izlemeye gayret ediyorum.
Maçlarin ozetlerini degilde tamamini izlese bazi arkadaslar ne demek istedigimi anlarlar

nakzo
27.01.2019, 21:29
İranın son maçı ne zaman amiri hic degilse hamle oyuncusu olabilir.

Murat KARAKURT
27.01.2019, 21:30
Hocam ne olur Ekuban önde tek başla....Rodalega artık dinlenmesi lazım....

yasinylmz
Bu arada trol mrol ama burada ilk jarzinho soylemisti parmak merkez oynar diye. Hakkini vermek gerek

Uğur KÜÇÜK
Rodallega konusunda benim içim rahat.
Sosa dönünce de yedeğe cekilir ve bu haliyle de sözleşme uzatilmaz.
1 Şubat'tan sonra Ekuban'in bonservisini almaliyiz.

CİVELEK.61
Rodallega'nın adam olması için yedek kalması gerekliymis demekki.

Uğur KÜÇÜK
27.01.2019, 21:32
Sivasspor karşılaşmasında 14 ikili mücadele kazanan Yusuf Yazıcı, Süper Lig kariyerindeki en yüksek sayıya ulaştı.

CİVELEK.61
Bugun Rizenin macini izledim
Bir futbol takimi hele hele yepyeni transferleri sahada olan bir takim nasil yardimlasir bunu canli canli izledim.
Biz kume dusuyor olsak
Heralde bizim hucum hatti yine kendini parlatma pesinde olur.

hanzale
Yusuf’un bencilliği sakat iş korneri dahi kaleye vuruyor, ancak şunu görmek lazım takıma top oynatan da yine Yusuf’tu

Timur Mikhail
27.01.2019, 21:33
İran yarın japonya ile oynayacak saat 17:00 da kazanırlarsa 1 şubat final tarihi.

CİVELEK.61
27.01.2019, 21:33
Yusuf yazici'ya hep umlu gozle baktik ama zerre kadar takimdaslik olmadigi bugun belli oldu.
Bundan sonra genc oyunculara sans vermeyen hocalari elestirmeyecegim.

karayamayman
27.01.2019, 21:34
Yusuf gözbebeğimiz. Ben çok beğeniyorum.

Duran top kullanacak, ama kornerden gol atmaya, alakasız frikikleri kaleye vurmayacak.
Kaleye gidecek, çalım yapacak, ama boşta (Novak ve Tony’nin boş beklediği çok pozisyon oldu) olan adama pasını verecek.

Çok basit şeyler bunlar ama göze batıyor.

Enes Başkaya60
27.01.2019, 21:34
Bugun Rizenin macini izledim
Bir futbol takimi hele hele yepyeni transferleri sahada olan bir takim nasil yardimlasir bunu canli canli izledim.
Biz kume dusuyor olsak
Heralde bizim hucum hatti yine kendini parlatma pesinde olur.

Transfer yasağı olmasa bizde bir ön libero ve stoper transferi yapıp önümüze bakardık ama maalesef olmadı yapacak birşey yok... Bu takıma sahip çıkmak lazım...

CİVELEK.61
27.01.2019, 21:35
Bugun maci izlerken topun en cok atilmasi gereken yerlere degilde en atilmamasi gereken yerlere nasil atildigini izledik defalarca.
Tek bir oyuncuyu degil
Tum hucum hatti bu isin sorumlusu

Sefa Murat Dokuz
27.01.2019, 21:35
Hüseyin Türkmen'in potansiyeli A.Ömür'den 2 kat fazla.

munzevil
27.01.2019, 21:36
Ulan niye biz vuranda direkten dışarıya gidiyor,
Başkaları vurunca direğe çarpıp içeriye giriyor.

Tayfun
Başakşehir maçından sonra teknik heyet de futbolcular da şampiyonluğun kaçtığını biliyorlar.

O yüzden bu maç ve bundan sonraki maçlar da bu minvalde devam devam eder.

memozcan
Yusuf’a kimse top kaptırdı şut kaçırdı diye kızmıyor. Basit oynamıyor diye kızıyoruz!!

CİVELEK.61
Oyuncularda camiayi kucuk gorme hastaligi var yoksa bizim baska bi sorunumuz yok.
Trabzonsporu basamak olarak kulkanan oyunculari elestirdik durduk.
Eeeee bizim altyapidan gelenlerde bizi basamak yapmis haberimiz yok

CİVELEK.61
27.01.2019, 21:37
Ya ozet izliyorum cildiriyorum

Şerafettin Kara
Herkes kısıtlı yeteneğine göre mücadele ederken sahada mücadele etmeyen sonuna kadar eleştirilir hele böyle bir durumda iken.O yüzden Ömür kardeşimiz biraz kulübeye doğru alalım seni

Fatih Öztürk
Eksik çok, doğal olarakta mazeret kabul etmekten başka şansımız yok. Abdülkadir Ömür son maçlarda olduğu gibi çük taşak takılmaya devam edecekse Amiri'ye forma verilmeli. Hocanın Roda'yı haftaya A.Gücü maçında değil GS maçında yedek soyunduracağını düşünüyorum. Başakşehir ile bu maçtan toplamda 4 puan bekliyordum, bişekilde zirve mücadelesine devam ederiz diyordum bu maçta kaçan 2 puan planları suya düşürdü. Abdülkadir Parmak attığı golün dışında yıllardır takım oyuncusuymuş gibi oynadı. Önümüzdeki 6 müsabakadan 18 puan çıkaracağız. 28.haftaya kadar en az 22 puan toplayalım, son 6 maç en kötü 2.olup şampiyonlar ligine katılmamız çok zor olmayacak. Bu azimle kupayıda alacağız.

Tayfun
Bu maçın tek kazanımı artık şu yoklukta Abdülkadir Parmak'ın merkezde oyanayacak olmasıdır bundan sonra

nakzo
27.01.2019, 21:38
Konyada geçmis bizi ilk yarı 2 sıradayken bu puan durumu suni diyordum geldik basa yarın malatya fb yi yenerse puan farkı 5 oluyor malatyayla ne olacak bilmiyorum.

Sefa Murat Dokuz
27.01.2019, 21:39
Yazıcı'nın sağda birisi Kamil olabilir bomboşken içe doğru çalım deneyip kaptırdığı top, kendisini takım arkadaşlarından üstün görüp kendine oynamaya başladığının göstergesi. Takımda Hoca varsa bunlar olmadan görüp önlemini alır.
Sirk cambazlığı işinde 2 haftadır profesyonel çalışan A.Ömür'ün geldiği noktada Yönetimin eseri. B.Yılmaz efendi ile görüşmesini engelleyemiyorsanız orda işiniz ne.

yorumsuz6117
27.01.2019, 21:40
Rodallega ile sözleşme uzatmak çok büyük bir hata olur ..

ilelebeTS
27.01.2019, 21:41
Parmak orta sahaya geçince bayağı etkili oldu. Gol yiyene kadar takım beraberliğe oynuyordu. Golü yiyince 1 gol bulduk, 2 direkten dönen şut var, Yusuf'un pozisyonu var, Tony'nin var. Onların dışında çok kötü bir oyun oynadık. Maçın tek iyi anı anons yapılırken attığımız gol ve sesin kesilmesi.

memozcan
27.01.2019, 21:42
Yusuf kornerden gol atmaya çalışıyor ikidir.. çok etkili kullanabileceğimiz uzak bir duran topu doğrudan kaleye vuruyor.. ben şahsen kendisine bundan dolayı kızıyorum.

Gökhan Uzun
27.01.2019, 21:42
Bu sene şampiyonluk iddiası da olanağı da yok dediler elli kere, kendi kendinize gelin güvey oldunuz şimdi de şampiyonluk kaçtı diye hocayı ve yönetimi eleştiriyorsunuz

Tayfun
27.01.2019, 21:43
Yazıcı'nın sağda birisi Kamil olabilir bomboşken içe doğru çalım deneyip kaptırdığı top, kendisini takım arkadaşlarından üstün görüp kendine oynamaya başladığının göstergesi. Takımda Hoca varsa bunlar olmadan görüp önlemini alır.
Sirk cambazlığı işinde 2 haftadır profesyonel çalışan A.Ömür'ün geldiği noktada Yönetimin eseri. B.Yılmaz efendi ile görüşmesini engelleyemiyorsanız orda işiniz ne.

Ek olarak Abdülkadir bir pozisyon 4 e 3 gelmiştik kaleye vurdu pas vermeliydi bence

Uğur KÜÇÜK
27.01.2019, 21:44
Bakin Yusuf'u cok yerden yere vurdum ben.
Ama bu aksam 2 - 3 pozisyon haric bencillik yapmadi.

Bu adam Sosa değil.
Bu adam Sosa gibi kafayi kaldirip top oynamiyor.
Bu adam 180 derecelik bir radar gibi futbol aklina sahip değil.

Gercekten bu cocuk günden güne üstüne koyuyor.

Azıcık insaf yahu.

Sadettin_
Konyada geçmis bizi ilk yarı 2 sıradayken bu puan durumu suni diyordum geldik basa yarın malatya fb yi yenerse puan farkı 5 oluyor malatyayla ne olacak bilmiyorum.
senin rahat şampiyon olurlar dediğin beşiktaşla aynı puandayız üzülme .

nakzo
Eksik çok, doğal olarakta mazeret kabul etmekten başka şansımız yok. Abdülkadir Ömür son maçlarda olduğu gibi çük taşak takılmaya devam edecekse Amiri'ye forma verilmeli. Hocanın Roda'yı haftaya A.Gücü maçında değil GS maçında yedek soyunduracağını düşünüyorum. Başakşehir ile bu maçtan toplamda 4 puan bekliyordum, bişekilde zirve mücadelesine devam ederiz diyordum bu maçta kaçan 2 puan planları suya düşürdü. Abdülkadir Parmak attığı golün dışında yıllardır takım oyuncusuymuş gibi oynadı. Önümüzdeki 6 müsabakadan 18 puan çıkaracağız. 28.haftaya kadar en az 22 puan toplayalım, son 6 maç en kötü 2.olup şampiyonlar ligine katılmamız çok zor olmayacak. Bu azimle kupayıda alacağız.

Fatih seni severim bilirsin ama bu isler surdan bu kadar puan alırızla olmuyor. Takım çoook zayıf ve tecrübesiz hocada öyle. Ben bu kadro 4 maçta 4 puan alır derken bana kızıyordun.Geldigimiz nokta ortada. Yarın malatya yenerse 5 puan önümüze geçiyor 3.culuk gitti 4.culuk icin konya 2 de iki yaptı onumuze gecti bjk aynı puandayız kasımpaşa var boyle bir sezon daha bulunmaz çok hatalar yapıldı ikinci yarıya baslarkenki en buyuk hata ünalın agzına bakıp olcayın takıma kazandırılmayışıydı bütün sezonu aldı götürdü.

CİVELEK.61
27.01.2019, 21:45
Oyuncularin bencilligini en net surdan anliyoruz
Hemen hemen tum hucum oyuncularinda Topu 40 metreye atacak yetenek oldugu halde 40 metreyi top surerek gecmek hem kendini hem takimi yormaktan baska bisey degildir.
Topu kosturmak yerine sen kosarsan pilin biter.
Ama yok desinlerki "çok iyi top sürüyor"

Mustafa YILMAZ
Ona eksige rağmen ve kötü bir ilk yarı sonrası takım iyi reaksiyon verdi kazanabilirdik ama bu sezon 14 sutumuz direkten döndü şans yok cidden.

Oruç
İran yarın japonya ile oynayacak saat 17:00 da kazanırlarsa 1 şubat final tarihi.

Yarın Japonya'yı tutuyoruz. Vurdukları gol olsun.

memozcan
27.01.2019, 21:46
Aykut kocamanla Konya daha önceki döneminde 2. Yarının en çok puanını toplayan takım olmuştu. Şu anda da önleri açık ama ben Malatya’nın puan olarak biraz rahatlayınca ligi aşacağını düşünüyorum.

nakzo
27.01.2019, 21:47
bjkoyin olarak senden çok önde adamlar tek kale oynadı. Ben üzülüyorum daha böyle sezon bulunmaz ha böyle bir sezonda 6.7.bitirirsen sen üzülmeyecekmisin .

Oruç
27.01.2019, 21:47
3.lük ve kupa en gerçekçi hedef bu saatten sonra.

memozcan
27.01.2019, 21:48

O zaman İran kazanır.. tam tersine İran’ı tutmamız lazım:)

Isko6161
27.01.2019, 21:48
3 agiza 3 buruna ardindan igne ucu ufakliginda kuru yer kalmicak..

Turgay Atalay
27.01.2019, 21:49
Canları cehenneme bu saatten sonra

Siz bunu deyince rahmetli Kemal Sunalin "Korkusuz Korkak" filminde butun parayi umumi tuvalete neden para yatirdiniz sorusuna verdigi cevap aklima geldi..."Zamansiz gelen paranin ben ancak üstüne ... :) " Harbi gelmeseler de olur artik :)

Sefa Murat Dokuz
27.01.2019, 21:50
Bazı arkadaşlar rüya görüyor.
Sivasspor sezonun ikinci yarısında berbat bir performans gösterecek herkes görecek. Formda felan değiller, en iyi oyuncularını kaybettiler.
Maç başı da söyledim Sivasspor'da Emre ve Douglas hariç elle tutulur bir oyuncusu bile yok.
Bu takımı yenemedik. Yenemediğimiz gibi ilk 60 dk rakip kaleye bireysel Ekubanın top sürüp adama çarpan top hariç gittiğimizi hatırlamıyorum.
70'e kadar da Abdüş'ün 1 şutu var.
Yediğimiz golden dk 73'ten sonra pozisyon bulduk. 70 dk Sivas'a değil üstünlük kurmak galibiyet alabileceğimize dair en ufak ümit vermedik.

Dua edelim haftaya Ankaragücü ile oynuyoruz. Ligin en sorunlu takımı. Kadro eksiği felan filan bir tarafa, takımdaki savrukluk başına buyrukluk kendi kafasına göre hareketler diz boyu. Ömür ve Yazıcı bu başıbuyrukluğun da mimarları.

Bana Rodallega ve Abdüş gününde olsa kazanırdık demeyin. Rodallega her maç zaten böyle. Gününde olduğu bir gün yok.
Hüseyin Türkmen bugün gününde olmasaydı ne olurdu? Ligin en leş 3 takımından biri olan Sivas'a yenilecektik.

Hakem'in bunca yenilen hakkımıza rağmen gelip gol öncesi çaldığı EZBERE faul kabul edilemez. Sivas o kadar kötüki o faul verilmese belki gol bile atamayacaktı bu berbat halimize. İyi savunma yaptık diyen varsa gülerim. Adamlar kalemize topu kapıp 10 saniye içinde gelebiliyorlardı özellikle ilk 30 dk.
Hüseyin'in tek başına mücadelesi çoğu kapılan top da engellenen rakip atakları da.

serdaracıl
27.01.2019, 21:51
Kamil ne kötü oynadı yav.

CİVELEK.61
Ya arkadaslar arkadaslar
Mesele pas vermek vermemek degil sut cekmek cekmemek te degil.
Takimdaslik su dur takimini yormamaktir.
Yorulunca yardim istemek yorulana yardim etmektir.
Her hata kabullenilir gencliktir acemiliktir oyunun hirsidir su dur bu dur tmm.
Kardesim bir oyuncu 40 metre top surup bos adama top atmazda kendini toptan hizli bilirse bu takimdaslik degildir.
Gol kacirmak sut atmak mesele degil
Adamin icinden gecmeye calismaz bir oyuncu yanindaki adam bosken
Hayir ne olacak yaninda ki arkadasin defansin arkasina sarkmis sen ona top atmayip adamlari gecmeye ugrasirsan bu egodur kimse kusura bakmasin.
Bu takim buraktan onurdan sonra ego cekecek halde degil.
Sosa da top kaptirir onazide kaptirir ben oynasam bende kaptiririm bunlar mesele degil
Ben baska biseyden bahsediyorum

Uğur KÜÇÜK
bjkoyin olarak senden çok önde adamlar tek kale oynadı. Ben üzülüyorum daha böyle sezon bulunmaz ha böyle bir sezonda 6.7.bitirirsen sen üzülmeyecekmisin .Valla hocam Bjk oyun olarak rezil be.
Tum taraftari ve yorumcusu cuma gecesinden beri isyan ediyor.
Cok degil bir stoper ve onlibero alabilseydik, bu sene belki şampiyonluk yarisinda olurduk ancak ben eminim ki biz ligi Bjk'in önünde bitireceğiz.

Vkgz
27.01.2019, 21:52
Abdulkadir ve Yusuf yerine şosa amiri olsa maç bizimdi

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Aksu
27.01.2019, 21:52
Allah japonyaya güç kuvvet versin :)

Mehmet Fatih Yavuz
27.01.2019, 21:53
Maalesef direk kürek olmadı.
Ama Abdülkadir böyle devam edecekse biraz kulübede dinlenmesine acil ihtiyaç var.
Takımı eksik oynatıyor 2 maçtır

Ahmet Aksu
27.01.2019, 21:55
golde hatası vardı ama çok da rezalet değildi bence yavaş yavaş alışır zaman zaman aksaması olsa da idare eder..
aynı pozisyonda pereira da olsa aynı hatayı yapardı çünkü benzerlerini yaptı

David_LuiZ4
27.01.2019, 21:55
Bu arada şunu belirtelim bu maçtan 1 puan çıkarabilmişsek bunu Hüseyin'in harikulade top kesmesine kademelere girişine ve doğru ilk hamlelerine borçluyuz..

CEMEFKER
27.01.2019, 21:56
Yusuf ilk yarı tekniği ile takımın öne çıkmasında 6 numarada iyiydi ancak 2 kez rakibi yanindan tren gibi geçti.defansi öğrenmesi zaman alır zira gerek de yok.Onazi,A.parmak ve alınacak iyi bir 6 numara ile ora kapatılır.Yusuf 8-10, A.Omur'den sağ kanattan başka bir şey olmaz.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefa Murat Dokuz
27.01.2019, 21:57
Ya arkadaslar arkadaslar
Mesele pas vermek vermemek degil sut cekmek cekmemek te degil.
Takimdaslik su dur takimini yormamaktir.
Yorulunca yardim istemek yorulana yardim etmektir.
Her hata kabullenilir gencliktir acemiliktir oyunun hirsidir su dur bu dur tmm.
Kardesim bir oyuncu 40 metre top surup bos adama top atmazda kendini toptan hizli bilirse bu takimdaslik degildir.
Gol kacirmak sut atmak mesele degil
Adamin icinden gecmeye calismaz bir oyuncu yanindaki adam bosken
Hayir ne olacak yaninda ki arkadasin defansin arkasina sarkmis sen ona top atmayip adamlari gecmeye ugrasirsan bu egodur kimse kusura bakmasin.
Bu takim buraktan onurdan sonra ego cekecek halde degil.
Sosa da top kaptirir onazide kaptirir ben oynasam bende kaptiririm bunlar mesele degil
Ben baska biseyden bahsediyorum

Doğru yorum da bu forumda bu yorumu anlayabilecek kapasite yok. %20-25’e hitap ediyorsunuz.

Sefa Murat Dokuz
Bu arada şunu belirtelim bu maçtan 1 puan çıkarabilmişsek bunu Hüseyin'in harikulade top kesmesine kademelere girişine ve doğru ilk hamlelerine borçluyuz..

%100

Bir ara içine Cannavaro kaçmıştı

CİVELEK.61
Yusuf yazici gol atma egosundan kurtulmasi icin rakip kaleye en uzak yerde oynamasi lazim bence.
On libero bile oynasa daha iyi

CİVELEK.61
27.01.2019, 21:59
Doğru yorum da bu forumda bu yorumu anlayabilecek kapasite yok. %20-25’e hitap ediyorsunuz.

İsrarla devam edecegim emin ol kardesim

nakzo
Valla hocam Bjk oyun olarak rezil be.
Tum taraftari ve yorumcusu cuma gecesinden beri isyan ediyor.
Cok degil bir stoper ve onlibero alabilseydik, bu sene belki şampiyonluk yarisinda olurduk ancak ben eminim ki biz ligi Bjk'in önünde bitireceğiz.

Vallaha ben erzurum naçını izledim tek kale mactı ben izledigimi soyluyorum.Adamlar sampiyon olamadıklari için üzülyor elestiriyor .bjk, gs ve fb sampiyonluk dısindaki her sonucu kötü olarak görür biz 5.olsak seviniyoruz nerden nereye geldik. Benim çocuklugumda 3.olsak hoca kovuluyordu.Sene 98 veya 97 tam hatırlamıyorum yılmaz vural hocamızdı ilk yarıyı fb lider biz 3 puan gersinde 2.sırada bitirmistik devre arasında yilmaz vuralı kovdular yani demek benim kafa çok eskilerde kalmış .Belkide biz artık büyük takım degilizdir belikide ben veya benim neslim bunu kabul edemiyor,belkide siz haklısınız.

hanzale
Ahahha kafalara bak ya falanı yenersin bu maç ölçü değil, filanı ezersin bu maç ölçü değil, birine yenilirsin birine şanssızlıktan berabere kaldığın maçlar ölçü olur ki Sivasa karşı açık ara üstün oynadık 2. yarı. Hüseyin kesmiş de öyle puan almışız yahu bu adamın işi ne kesmesi normal değil mi? Bıraksın 5-6 yiyelim

Samet Berber
27.01.2019, 22:00
Yusuf bugün kötü değil rezalet bir futbol oynadı.

serdaracıl
27.01.2019, 22:01
Rodeyega emekliliği gelmiş devlet memuru gibi takılıyor sahada

Gökhan Balcı
27.01.2019, 22:02
Bu maçın en kötüleri abdulkadir toure hugo. Parmak ve Türkmen maçın en iyileriydi. Toure ikidir bakıyorum yalnızca topa bakıyor arkadan gelen adam var mı yok mu hiç. Adam takibi yok herifte. Çok gereksiz bir gol yedik cidden.

Öte yandan sağ ayaklı bir oyuncuya ihtiyaç duyan galiba dünyada ilk takımız. İnşallah seneye sağ kanada sağ ayaklı rüzgar gibi bir adam buluruz. Orada bir tane çalım atıp orta açabilecek yahut adamı geçtikten sonra içeri girecek adam olmadığı için kendi aramızda dönüp duruyoruz.

Hugo eksisi gibi değil. Kendisini çok savundum buraktan iyi forvet olduğu için değil daha iyi futbolcu olduğu için. Fakat basmıyor ısırmıyor. Formayı kazanmak için çaba sarf etmene gerek kalmadı sanırım.

Haftaya umarım ekubanı tek başına ileride görürüz.

CİVELEK.61
27.01.2019, 22:03
Oyuncular camianin buyuklugunu bilmiyor.
Ünal gibi bi adam bunu öğretememişse kimse öğretemez.

lizarazu
Sivas'ın golunden önce kesinlikle faul yok. Top Koneye gelince Uğurcan nasıl olsa gol olacak diye bırakmış sonradan kone kötü vurunca uçmaya çalışmış. Takibi birakmasa belki de kurtarıldı.

Oruç

Kötü bir oyuncu çünkü. Normal şartlarda bu takımın formasını giymemesi lazım. Yokluktan katlanıyoruz. JP dönene dek eziyete devam.

serdaracıl
27.01.2019, 22:04
golde hatası vardı ama çok da rezalet değildi bence yavaş yavaş alışır zaman zaman aksaması olsa da idare eder..
aynı pozisyonda pereira da olsa aynı hatayı yapardı çünkü benzerlerini yaptı

Aynı hatayı 1-1’den sonra yine yaptı. Rakibinin gerisinde hep.

Ömrüm Can SEZER
Kamil adamla koşcağına topa dönse göğüsüyle alcak yetersiz ya. Biri bana Uğurcanın topları ilk yarı ve gole kadar yavaş kale vuruşu kullanmasını açıklasın ya delirdim.

Sefa Murat Dokuz
Ahahha kafalara bak ya falanı yenersin bu maç ölçü değil, filanı ezersin bu maç ölçü değil, birine yenilirsin birine şanssızlıktan berabere kaldığın maçlar ölçü olur ki Sivasa karşı açık ara üstün oynadık 2. yarı. Hüseyin kesmiş de öyle puan almışız yahu bu adamın işi ne kesmesi normal değil mi? Bıraksın 5-6 yiyelim

Maçın tamamı yüklenince bir daha izle.Sözde Açık ara üstün oynadığın maçta, İki tarafın 15 şutu var. 17 eksik isabetli pasın var %51-49 geridesin. Hemde maçın ilk 15 dk’sı topa %65 ile sahip olan Trabzonspor olmasına rağmen. İki takımın ceza sahasına ortası 16. Kornerler 3-5.
Nerde ezdin Sivas’ı açık futbola dönen 15 dk git gelli oyunda 2-3 fazla pozisyon bulunca ezmiş mi olduk. :)

worldmaster
Mevcut sartlar icinde Unal Karaman'dan memnunum. Genel olarak takimin ayagina saglik.

Toure yetersiz bir oyuncu. Seneye as kadroda kesinlikle olmamasi gerekiyor.

Abdulkadir potansiyeline yazik ediyor. Kardesim bir kafani kaldir ve tek top oyna yahu. Neden topu ittirip suruyorsun her aldiginda?

Yusuf da Abdulkadir kadar olmasa da topu dürtüp duruyor.

Bu iki oyuncunun en buyuk sıkıntısı cevre kontrolunun olmamasi. Attigimiz golden once Novak top kendksine gelmeden once 3 defa kafasini cevirip onundeki alani kontrol ediyor. Bunun adi futbol aklidir ve cevre kontroludur. Sadece topa odaklanip sahayi kontrol etmemekle ancak Baris memis kadar olabilirsin.

Rodallega da cok faydasiz oynadi.

nakzo
27.01.2019, 22:05
Yusuf bugün kötü değil rezalet bir futbol oynadı.

Yusuf hermac kotu oynuyor ama yine birseyler deniyor abdulkadir ömür tamamen bitmis güc desen yok calım yok sut yok yok yok yok.

Ahmet Kara
rodallega ve ömür kötü oynadı ama bu futbolcular bir kalemde silmek doğru değil. hiç ayarımız yok maalesef. sosa, amiri ve hosseini geldikten sonra yedeğe geçerler.

Uğur KÜÇÜK

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiRiza ile 3 pas yapamayan takimdan bu gunlere geldik.
Hala isyan ediyoruz.

Bizim takimdaki herkesi olmus futbolcu saniyoruz hala.
19 yasinda cocuk 2 mac kötü oynayinca Burak abisiyle takilma diyoruz.
Yusuf 2 pas veremeyince ( kornerlerde kaleye vurmasi konusunda ciddi uyarilmali, bu olay bambaska ) rezil adam oluyor.

Ben bugun mac oncesi 1 puan bile alacagimizi dusunmuyordum.
12 gunde 4 mac yapti bu takim.
Hem de 12 kisilik kadroyla.
Son 20 dakika ağır cekim oynadik ama hala galibiyeti istedik.

Hepsinin alnindan öpüyorum ben.
Hepsinin ayagina sağlık.
Eger bugun 2. Golu atsaydik herkes burada övgüler yagdiracakti takima.

Skor taraftariyiz biz.
Olay bu kadar basit.

Bu takim her mac tecrube ve yeni bir oyun öğreniyor.
Batti kulup maddi olarak.
Baska cikisimiz da yok.

hanzale
27.01.2019, 22:06
Kamil adamla koşcağına topa dönse göğüsüyle alcak yetersiz ya. Biri bana Uğurcanın topları ilk yarı ve gole kadar yavaş kale vuruşu kullanmasını açıklasın ya delirdim.

Buna ben de ayar oldum

Sadettin_
o sağ kanadı otoban yapan pereiran sezonu kapattı .
ortasahadaki dinamon onazi sezonu kapattı .
ortasahadaki beynin sosa haftalardır sakat .
Üstune bide transfer yasagı yemişsin .
Eldekilerle yetinmek zorunda bırakılmıssın .
Bide bunların ustune eldekilerden umut besledıgın abdulkadir rezalet oynamaya baslamıs . ondanda yararlanamamışsın.
ben rakip takım taraftarı olsam trabzonsporun hepten elden ayaktan düşmesini beklerdim .
Ama iyi direniyoruz .
Başkan beklentiyi düşürneye devam etmeli .
yoksa bu taraftar ünal hocayı yıyecek belli .
sosyal medyada cihat arslan gelsin diyenler var .
yazık

hanzale
Maçın tamamı yüklenince bir daha izle.Sözde Açık ara üstün oynadığın maçta, İki tarafın 15 şutu var. 17 eksik isabetli pasın var %51-49 geridesin. Hemde maçın ilk 15 dk’sı topa %65 ile sahip olan Trabzonspor olmasına rağmen. İki takımın ceza sahasına ortası 16. Kornerler 3-5.
Nerde ezdin Sivas’ı açık futbola dönen 15 dk git gelli oyunda 2-3 fazla pozisyon bulunca ezmiş mi olduk. :)

Hocam ligde maçları izlemiyorsun sanırım

Sefa Murat Dokuz
27.01.2019, 22:07
Hüseyin’in Muhammed’in önünden aldığı bir top var. Muahmemd arkaya kaçmıştı gole gidiyordu. Çocuk çok ekstra işler yaptı.

Sefa Murat Dokuz
27.01.2019, 22:07
Hocam ligde maçları izlemiyorsun sanırım

İzliyorum çoğu maçı Büyükler ve başakşehir maçlarını pek kaçırmam

Tuğrul
27.01.2019, 22:08
Abdulkadir ve Yusuf yerine şosa amiri olsa maç bizimdi

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Amiri'den kurtarıcı olmaz

Mevcut oyunculardan Abdülkadir Parmak'a göre artısı olmasını geçtim daha çok dezavantajları var.

Samet Berber
Yusuf hermac kotu oynuyor ama yine birseyler deniyor abdulkadir ömür tamamen bitmis güc desen yok calım yok sut yok yok yok yok.
Orta sahada göbekte oynayabilecek hiçbir özelliğe sahip değil. Sorun sadece fizik değil Abdüş için.

Ahmet Aksu
kamil zaten yedektir nomalde mecburiyetten oynuyor. Allah korusun pereira değilde novak sakat olsaydı o zaman ne olacaktı
ibanezden çok daha iyi bektir kamil :) kötünün iyisi :)

Aynı hatayı 1-1’den sonra yine yaptı. Rakibinin gerisinde hep.

ilelebeTS
27.01.2019, 22:09
Hücumda saçma sapan 2-3 kişinin aralarına dalmanın nedeni de özellikle Pereira'nın yokluğu. Solda Tony oyunu açıyor ama sağda yetersiz kaldık. Klasik kanat al verlerini yapabilsek çok kolay kazanabileceğimiz bir maçtı.

hanzale
27.01.2019, 22:10
Hüseyin’in Muhammed’in önünden aldığı bir top var. Muahmemd arkaya kaçmıştı gole gidiyordu. Çocuk çok ekstra işler yaptı.

muhteşem bir pozisyondu hatta hakeme itiraz ettiği halde yetişti aldı topu

nakzo
Oyuncular camianin buyuklugunu bilmiyor.
Ünal gibi bi adam bunu öğretememişse kimse öğretemez.

Buyuk oyuncu buyuk oynar bunlar buyuk oyuncu degil ki buyuk oynasın ederleri bu kadar.Sabaha kadarda anlatsa olmuyor 40 bin kisi maca geliyor daha neyi anlatacaksın unalmı desin abdusa surekli saga inip 3 kidin arasina girme ,her pozisyonda dusme ,kafanı kaldır, oyuncak kurmalı fare gibi bıdi bıdi gidip duvara carpma ne diyecek ünal ki.

Timur Bey
Rodallega ve Kamil Ahmet ile sezon sonu yollar ayrılmalı. Yusuf ve Ömür basit pas oyununa cebren ve hile ile alıştırılmalı. Bize pesteki gibi adamın içinden geçecek oyuncu şu takımda lazım değil.

Ahmet Aksu
yusuf sadece bazen kendine oynuyormuş gibi hissettiriyor. abduş ondan daha fazla şekilde kendine oynuyor bu tarz oyunlarının oranı arttıkça kötü görünüyorlar. o kadar. basit oynarlarsa merak etmeyin düzelirler.

hanzale
İzliyorum çoğu maçı Büyükler ve başakşehir maçlarını pek kaçırmam

Allah aşkına hocam GS’nim Göztepe oyunu, BJK’nin soldur boşalt oyunu bizden iyi miydi

Ahmet Taşçı
27.01.2019, 22:11
Forumda A.Parmak'ın gereksiz eleştirileri biter umarım, Adam yıldız olduğu Balıkesir maçında bile yerden yere vuruldu, Bu maçın Kare ası Hüseyin, A.Parmak, Nwakayame ve Uğurcan'dır. En kötüleri ise Rodellega, A.Ömür, Yusuf, Toure. Kamil maç eksiğini daha yeni atıyor çok suçlayamıyorum.

cubido
Uğurcan;Çok iyi.Bir kalecide kendine güvene çok önem veririm. Özgüveni yüksek. Onur'da olmayan bir özelliği var ters elle kurtarış yapabiliyor. İlk kaleye geçtiğinde ayakla pas yapıyordu. Bir iki hata yaptı. Ya kenardan uyarı geldi ya kendi çekiniyor artık gelen topları şişiriyor. Artık kalecilerin ayakla oyun kurma becerisi önemli. Bu konuda kendini geliştirmeli.
Kamil Ahmet; Aslında oldukça iyi bir maç çıkardı. Ama golde adamı kaçırınca maalesef emekleri boşa gitti. Yine de bu maç için beğendim ben.
Novak;Sivas sağ açığı süratli ve bire birde kolay adam geçen biri. Maçın başında ilk pozisyonda geçildi sonra müthiş oynadı. Golde Kone'yi kovalamaması eksi yazar, attığımız golde katkısı artı.
Hüseyin; Maçın en iyisiydi bence. Müdehaleleri ve hızı çok çok iyi. Boydan bir dezavantajı var. Biraz daha soğukkanlı olursa çok iyi bir stoper kazanacağız.
Toure; Çok ama çok pozisyon hatası yapıyor. Bence kötü bir stoper. Bu maçta da kötüydü.
Yusuf; İlk 30dk orta sahada tek kaldı.Sorumluluk almaya çalıştı ama çok dağıldı. Her şeye rağmen son dönemdeki gelişimini beğeniyorum.
Maalesef oyun zekası bulunduğu bölge için düşük.
82.dk da çok önemli bir kontra atak fırsatı yakaladık. Sağdan bir oyuncu bindirdi. Rodallege iki eliyle sağa at topu diye östermesine rağmen şut çekmeye o kadar kitlendi ki adam geçip önünü boşaltmaya çalışırken topu kaybetti. Bu konularda Sosa ve Nwakaeme gibi iki çok iyi örnek var önünde. Onlardan bir şeyler öğrenebilirse bir seviye daha atlar.
Abdüş; Maçın açık ara en kötüsüydü. Genç futolcunun performans dalgalanmasını anlarım destek de olurum ama vurdumduymaz bir hali vardı.
Hem ortada hem kenarda defansif olarak hemen hemen hiç sorumluluk almadı. Umarım toparlar.
Parmak; Maçın Hüseyin'le birlikte en iyisiydi.
Vurdumduymaz bir vücut dili var gibi görünüyor ancak isyankar. Ve sahadaki bu isyan bize gerekli.
Bundan sonra sık sık şans bulacak ve bunu son iki maçta haketti.
Nwakaeme;İlk yarı hatta yediğimiz gole kadar maçın Abdüş'le birlikte en kötüsüydü. Golden sonra bambaşka bir oyun oynadı.Futbol aklı gerçekten çok yüksek. Çok kolay adam geçiyor. Çok katkı verir bize.
Ekuban;Bugün kötüydü. Bence yeri en uç. Sosa döndükten sonra tek santrafora döneriz ve bence forma onun olmalı.
Rodallega; İyi niyetli ama yeterli performansı gösteremiyor. Ekuban performans olarak onun önünde bence. Bugün de vasattı. Golde önemli bir asist yaptı ama onu da atlamayalım.
Batuhan; Bu yoklukta bile şans bulamadı. O kadar kötü bir orta sahamız vardı ki ben bile Batuhan'ı al hoca dedim(hala inanamıyorum kendime:) )
Fakat girdikten sonra 25 dk da sadece iki kez topa dokunabildi.
OLmadı olmayacak.
Ünal Hoca; Gereksiz bir maceraydı bugünkü kadro. Tamam defansif orta sahamız yok ama bu kadar da ofansif kadro ile çıkılmaz bir maça.
Dünyada örneği yok ne Barcelona ne City bu kadar hücumcu ile oynamıyor.
Çok hücumcu ile oynamak çok hücum oynamak da değil ayrıca.
Ünal Hoca'yı çok sevsem de gelişine çok itiraz etmiştim çünkü yetersiz buluyordum.
Hala yetersilikleri olduğunu düşünüyorum ancak o kadar samimi ve o kadar sahipleniyorki kulübü.
Ve gençlere öylesine güven veriyor ki arkasında durmamak onu desteklememek mümkün değil.

My
Golden sonra Ekuban'a bakın :)

https://twitter.com/i/status/1089599446067961857

Yiğit SARI
27.01.2019, 22:12
Abdulkadir Ömür umarım bi dahaki maç yedek oturur.

Uğur KÜÇÜK
Novak cok sağlam bir bek.
Büyük paralara gider.
Bugun ilk 10 dakika Diabete'yi görünce, adim artırmadı kalan dakikalarda.

Çağatay96
Batuhan - Parmak
Yusuf
Orta sahası olmalıydı bu kadar pozisyon vermezdik takımı rakip koşturdu..
Ekuban yedek olmalıydı ben hocaya yazarım Ekuban forvet arkası olmuyor sag açık veya forvette iyi ama abdüş ömür de toparliyor kanatta dogru 11 i gör hocam lütfen ...

Çağatay96
27.01.2019, 22:15
Abdülkadir Parmakın eksik yönleri topu dolaştıramadi stoperlerin arasına girip ,, onazinin yaptıgı işi yapamadı ama 2 yarı dribblingleri güzeldi pas oyununda çok etkisizdi pas oyununu sosa gibi geliştirirse 10 m avroluk topcu olur ama bunların ekmegini malesef 2 3 yıl sürer yemesi.. Demem şudur ki bu sene yakalamak.artık zor artik en üstte bitirmenin hesaplarini yapalım 3. Olalım lütfen please.

Yiğit SARI
27.01.2019, 22:16
Batuhan - Parmak
Yusuf
Orta sahası olmalıydı bu kadar pozisyon vermezdik takımı rakip koşturdu..
Ekuban yedek olmalıydı ben hocaya yazarım Ekuban forvet arkası olmuyor sag açık veya forvette iyi ama abdüş ömür de toparliyor kanatta dogru 11 i gör hocam lütfen ...

Ekuban mı yedek olmalıydı? Gerçekten Rodallega'ya katlanabildiniz mi bu maç?

yasinylmz
Başakşehir maçından sonra teknik heyet de futbolcular da şampiyonluğun kaçtığını biliyorlar.

O yüzden bu maç ve bundan sonraki maçlar da bu minvalde devam devam eder.

Novak cok sağlam bir bek.
Büyük paralara gider.
Bugun ilk 10 dakika Diabete'yi görünce, adim artırmadı kalan dakikalarda.

Parmak merkeze gecince kapatti o bolgeyi cabuklugu ile birazda ondan kaynakli

Sefa Murat Dokuz
Allah aşkına hocam GS’nim Göztepe oyunu, BJK’nin soldur boşalt oyunu bizden iyi miydi

Değil ama Göztepe toparlanmış. İlk yarının sonundaki Göztepe değil.
Ben Göztepe’yi özel takip ediyorum sonuçta 2.takımım sayılır doğduğum büyüdüğüm yerin takımı. İlk devre sonundaki Göztepe asla değildi. Başakşehir maçındaki Göztepe değildi dünki göztepe. Dün çok iyi mücadele ettiler. Galatasaray şansa kazandı.

Ama o şansa kazanan galatasaray’dan Arena’da puan alabileceğimizi düşünüyormusun?

Sefa Murat Dokuz
27.01.2019, 22:20
Golden sonra Ekuban'a bakın :)

https://twitter.com/i/status/1089599446067961857

Trabzonspor 1-1’e sevinmez. Ekuban’da gole bile sevinmeden atılmış. Adamdır.

ANIL
Uğurcanı beğenmiyorum. Arda daha komple kaleci gibi kalmış aklımda. İnş geçer Arda yakında kaleye.

hanzale
Değil ama Göztepe toparlanmış. İlk yarının sonundaki Göztepe değil.
Ben Göztepe’yi özel takip ediyorum sonuçta 2.takımım sayılır doğduğum büyüdüğüm yerin takımı. İlk devre sonundaki Göztepe asla değildi. Başakşehir maçındaki Göztepe değildi dünki göztepe. Dün çok iyi mücadele ettiler. Galatasaray şansa kazandı.

Ama o şansa kazanan galatasaray’dan Arena’da puan alabileceğimizi düşünüyormusun?

kesinlike düşünüyorum