PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 19.Hafta | D.G.Sivasspor 1 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6

Samet Berber
26.01.2019, 22:41
1 puan fena olmaz.

Fatih Öztürk
26.01.2019, 22:51
Kazanıp zirve yarışında var olmaya devam edecez.

Çağdaş DENİZ
26.01.2019, 22:53
Lig uzun maraton biz kendi işimize bakalım yok o şampiyon yok bu şampiyon daha 16 maç var
Yukarıdaki 6 takım birbiriyle yapacak erken konuşmamak lazım herşey olabilir
Şuan görünen ilk 7-8 takım alt taraftan kopuyor

Rahmi Akkurt
26.01.2019, 23:15
affetmeyecez

Erkan A.
26.01.2019, 23:43
renktaslarim bakiyorum senol günes konusu olmus , senol günesin avukatligini yapacak degilim bizim stadin ismi kesinlikle degismeli yüzde doksan dokuz hic bir trabzonlu trabzonsporlu artik senol günesin ismini stadimizda görmek istemiyordur ne olabilir bu tartisilir ..stadimizda artik gol sonrasi uy ha ha sarkisida degismeli bana kalirsa ayrica maclarimiz kendi stadimizda oynarken davul yerine kemence calsin orkestra gibi gürültülü sekilde bu oyuncularimizi motive eder kesinlikle ..stad konusu acilmisken stadimizin dis görünümü de degismeli neon isiklariyla donatilmali 24 saat isiklari yanmali stadimizin etrafi sahil kenari yapilmali gelecek sporcularimiz turistler denize girebilmeli stadimizin etrafinda 24 saat acik büfeler olmali 24 saat acik bistrolar olmali billardo salonlari dart salonlari langirt eglence yerleri olmali yani stadimizin etrafi 24 saat yasamali böyle olursa sporcularimiz kazandiklari paralari trabzonda eglenerek harcarlar genclerimize is imkanlari dogar stadin etrafindaki sahil kenari palm agaclari ile kusatilmali bunlarin hepsi birgün yapilacaktir keske simdik yapilsaydi bunlar benim görüslerim böyle katilan veya katilmayana saygilarimi sunarim ...konuyla alakasi yok biliyorum stad ve senol günes konusunu okuyunca icimden bunlari yazmak geldi .....maca gelince bol gollü gececegini düsünüyorum fakat son golü biz atacagiz ve heycanli bir maci galibiyetle bitirecegiz ..umarim batuhan oynamaz , a takima alt yapidan defansiv bir ortasaha oyuncusu alinmisti ismini unutum bu cocuga ben olsam sans verirdim tecrübesiz olsada batuhandan daha cok katki verir .....

Ahmet Kara
26.01.2019, 23:48
kazanacağımızı sanmıyorum. umarım yanılırım.

Uğur KÜÇÜK
26.01.2019, 23:55
Keske 2 transfer yapabilseydik.
Cok önemli bir maç bu musabaka ama benimde umudum yok.
Insallah kazaniriz ama zor.
1 puan bile bu yaristan bizi koparir.

Defans guven vermiyor.
Kalecimiz ilk haftalardaki kadar guven vermiyor.
Ortasahamiz zaten hepten gitti.
Sosa ve Onazi ile en iyi yaptigimiz sey, rakipten donen toplari kazanip, bu toplari da direk kanatlara oynayip, Nwakaeme ve Abdülkadir Omur ile rakibi kanatlardan ablukaya almamizdi ve hataya zorlamamizdi.
Sosa gibi topa basip, takimi dinlendiren bir adam yok.
Herkes cok kosuyor, savasiyor ama yetenegi kisitli bir hale geldi bu eksiklerle takimin.
3 mac oynadık ikinci yarida.
Balikesire bile zaman zaman oyun üstünlüğünü verdik bu maclarda.
Yine de insallah 3 puani aliriz bunca sikintiya rağmen.

Cunku 1 puan bile bizi bu sene hedefsiz bir lig yarışına iter 18. haftada.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nakzo
27.01.2019, 00:14
Kadromuz çok zayıf, buz gibi havada bir gece maçı, sivasın Trabzonspor düşmanlığı ....Galip gelebilecegimize inanmıyorum.Maglup duruma düşmezsek 1 puan alırız ve ilk 3 yarışından koparız sene başındada dedigim gibi malatya ve kasımpasa ile 4.cülük yarışı yaparız ki 4.cülükte çok zor geliyor bana buyuk ihtimal 6.bitirecegimizi düşünüyorum.

Adem Akyüz'
27.01.2019, 00:19
İlk yarıyı gol yemeden bitirebilirsek kazanabiliriz. Yenik duruma düştüğümüz an maç biter maalesef.

samatyaboy
27.01.2019, 01:11
sivas içerde iyi takım.1 puan iyidir ama zorda olsa kazanırız:rolleyes:

Ahmet Aksu
27.01.2019, 01:36
kendi sahasında sadece 1 mağlubiyet alan (o da 3. hafta). zor bir takım hava şartları kadro sıkıntımız vs. şeyler de üstün eklenince gerçekten çok zor bir maç bizi bekliyor.
ama takımıma güveniyorum.
önceden zor ya da kolay maçlarda bile hiç güvenmiyordum takıma . ama bana bu takım güven veriyor. inanıyorum 3 puanı bugün alıp döneceğiz..

hanzale
27.01.2019, 05:33
Kadromuz çok zayıf, buz gibi havada bir gece maçı, sivasın Trabzonspor düşmanlığı ....Galip gelebilecegimize inanmıyorum.Maglup duruma düşmezsek 1 puan alırız ve ilk 3 yarışından koparız sene başındada dedigim gibi malatya ve kasımpasa ile 4.cülük yarışı yaparız ki 4.cülükte çok zor geliyor bana buyuk ihtimal 6.bitirecegimizi düşünüyorum.

sen dedikten sonra, bitmiştir o iş, boşuna oynanıyor lig

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

r9emre
27.01.2019, 05:37
Rahat 4 golümüz var. Şimdiden Roda’ya 2, Ekuban’a 1 gol yazın lütfen.

hanzale
27.01.2019, 06:02
Sivas’ta son 5 deplasman maçının 4’ünü almışız 1’i berabere bitmiş, sanırsın Madrid deplasmanına gidiyoruz

Trabzonspor 61
27.01.2019, 08:47
Nereye kazanıyoruz? Yine kötü kadın cocugu bir hakem bozuntusu penaltımızı vermez, attıgımız golü de ofsayttan iptal ederler. Bu sene basakı sampiyon yapacaklar hakemlerle.

Benim artık midem kaldırmıyor bu düzeni. Her sene kıyıma ugramaktan bıktım be!

ucurum
27.01.2019, 09:21
Bu sene Gs şampiyon bence Başakşehir tepetaklak olacak

Trabzonspor 61
27.01.2019, 09:36
Bu sene Gs şampiyon bence Başakşehir tepetaklak olacak

Basak tepetaklak olsun da, isterse gs sampiyon olabilir. Resmen sampiyonlugumuzu gasp ettiler tek macla. Ölü gibiyim bir haftadır.

Lanet bir proje takımı yüzünden bizi harcadılar.

Gökhan Balcı
27.01.2019, 09:52
Normalde kıyım başladı mı belimizi doğrulmaz demoralize durumu başlar. Etkileri de kıyımdan sonraki ilk maçta görülür. Normalde bu maçı yenileceğimizi düşünürüm. Ama kabullenemiyorum yenin arkadaş şunları. Sinmeyin. Aykut gibiler mecnun gibiler gülmesin

Enaldo61
27.01.2019, 09:56
Hava şartlarında sıkıntı yok arkadaşlar boşuna tekrarlamayın. Sivas iklimine göre iyi bir hava var. Hakem katliamı olmazsa güzel bir galibiyet bizi bekliyor.

Yiğit SARI
27.01.2019, 10:02
Hava şartlarında sıkıntı yok arkadaşlar boşuna tekrarlamayın. Sivas iklimine göre iyi bir hava var. Hakem katliamı olmazsa güzel bir galibiyet bizi bekliyor.

Ezber işte :D

Hakem şartlarında sıkıntı olabilir ama evet

İbrahim CİHAN
27.01.2019, 10:16
Geçen hafta Alanya Sivas i eze eze yendi. Robinho dan sonra Sivas futbolunda gerileme var. Eksiklerimiz çok evet ama her şeye rağmen maçı kazanma ihtimalimiz yüksek. Dün de demistim Batuhan i beğenmesem de Batuhan ile başlamak daha mantıklı geliyor. Abdulkadir kanada alıştıkça ortada oynamayı unuttu gibi. Yusuf ile beraber ortasahada çok ofansif ve güçsüz kalıyorlar. Yusuf Batuhan daha dirençli olacaktır.

nbay
27.01.2019, 10:33
Dar kadroda ibanez ve parmagin katkılarını kupa maçında olumlu buluyorum. Ilerleyen haftalarda hamle oyuncusu olarak amiri de gelene kadar bu ikisinden başka şansımız yok ne yazıkki.sivas maçında da maçın gidişatına göre nwakameyi 10 numaraya çekip hugoyu kenara alıp sol açıkdada ibanezi değerlendirebilir bence hoca.
Ibanez özellikle duran toplardada katkı sağlayabilir, sosadan sonra bu anlamda takimin en iyisi .
Abdulkadirinde daha önce aldırdığı maçlar gibi ekstra işler yapması lazım, yoksa evinde 7 maçtır yenilmeyen kuvvetli savunmaya karşı işimiz çok zor.

nbay
27.01.2019, 10:35
Geçen hafta Alanya Sivas i eze eze yendi. Robinho dan sonra Sivas futbolunda gerileme var. Eksiklerimiz çok evet ama her şeye rağmen maçı kazanma ihtimalimiz yüksek. Dün de demistim Batuhan i beğenmesem de Batuhan ile başlamak daha mantıklı geliyor. Abdulkadir kanada alıştıkça ortada oynamayı unuttu gibi. Yusuf ile beraber ortasahada çok ofansif ve güçsüz kalıyorlar. Yusuf Batuhan daha dirençli olacaktır.

Sivas ciddi takviyeler yaptı,alanya maçında bunları kullanamadılar, bizim maçta da dileyelim ki takıma uyum göstermemiş olsunlar .

Yiğit SARI
27.01.2019, 10:38
Sivas'ın yaptığı takviyeler kağıt üzerinde ehlik sadece forvetleri oynayamayacak zaten çok da büyütmemek lazım. Sırf eksikler yüzünden zorlanabileceğimizi düşünüyorum sadece yoksa eze eze yenerdik. başakşehir maçında iyi başladık bi şekilde yıldık, yıldırıldık bu maçta ilk 30 dakikada gol bulabileceğimizi düşünüyorum. 2-1 alacağız.

farozlufatih61
27.01.2019, 10:40
3 ler 5 ler daha yokmu dilin kemiği yok sallayın bakalım kim tutturabilecek "ayranı yok içmeye atla gider s.çmaya" tam bizlik oldu valla.....

Kazım Bostan
27.01.2019, 10:43
hiç futbolla alakalı rüya görmezdim ama bugün rüyamda bizim maçta forvettim ve kaleciye press yaparak gol atıyordum, kazanıyorduk. ayrıca aynı rüyada burak yılmaz ile telefonda konuştum bizim konular hakkında, adamın haklı olduğu noktalar var. :D

Uğur KÜÇÜK
27.01.2019, 10:51
Sivas deplasmanlarda rezil oynuyor
Kendi sahasında bu sene 1 tane yenilgisi var adamlarin.
O da Kasımpaşa ile 3. hafta oynadığı mactaki 3-0'lik mağlubiyet.
Robinho gitti.
Premier ligden sol açık Diabete geldi.
Gecen gun antreman konusmalarini dinledim adamlarin.
Hepsi bu maç buyuk müsabaka, sonuna kadar mucadele edip kazanacağız diyor.
Valla Batuhan gibi Ptt lig seviyesinde bile zor oynayacak bir adamla çıkacağız musabakaya.

Nasil galibiyet aliriz, hem de rahat diyorsunuz, ben birsey anlamadim bu isten.

Gecen hafta oynayan solbek Ziya Alanya icin o kanadi otobana cevirtti ama bu hafta cezasi biten Ugur Ciftci dönüyor. Yani Ziya oynamayacak orda.
Gecen hafta genelde yedek olan sagbeki Papp stoper oynadı, bu hafta cezasi biten asil stoperleri oynayacak orada.

Ümit iyidir ama bu maçta mevcut kadromuzla birakin 3 puani, 1 puan bile alacağımizi düşünmüyorum.

Gecen haftaki Basaksehir macindan umidim vardi, kaybettik.
Insallah bu hafta ümitsiz oldugum Sivas maçını kazaniriz ama zor maç.

Gecen haftadan cok daha zor.

Adem Akyüz'
27.01.2019, 11:11
İbanez formayı kaptı diye bir haber okudum az önce.

Umarım halâ rüyadayımdır.

Uğur KÜÇÜK
27.01.2019, 11:19
Ugurcan
Kamil Hüseyin Zargo Novak
Batuhan Yusuf
Omur Parmak Nwakaeme
Ekuban

Çıkmasını istediğim kadro bu.

Rodallega son vurus olarak belki Ekuban'dan iyi olabilir ( ki bana göre değil ) ama rakiple hiç boğuşmuyor. Rakip stoperler elini kolunu sallayarak rahat rahat takiliyor o bölgede.

Insallah hoca da benim gibi düşünüyordur.

Uğur KÜÇÜK
27.01.2019, 11:45
Var hakemi Mustafa Ogretmenoglu

Adem Erdoğan
27.01.2019, 11:47
Ugurcan
Parmak Hüseyin Zargo Novak
Kamil Yusuf
Omur Ekuban Nwakaeme
Rodellega

Tayfun
27.01.2019, 12:02
Beraberlik kokuyor bu maç

Gökhan Balcı
27.01.2019, 12:16
İbanez geriye gelecekse eğer sol kanatta başlaması taraftarıyım. Anthony de on numaraya ikinci forvet gibi geçebilir. Biz orta açıp kaleye yaklaşamıyoruz ama buna da ihtiyacımız var. Örneğin bugün sakat olmasa arkada kamil önde pereria müthiş olurdu. Her maç aynı kadro ile çıkmak zorunda değiliz sonuçta. Fakat şu an abdülün yerine koyacak sağ ayaklı bir oyuncumuz yok. Nereye kadar gidecek böyle bilemiyorum

Şeref
27.01.2019, 12:18
0-2 alırız net skor yusuf yazıcı alır maçı. sivasın mücadele gücü yüksekse bizimkide yüksek. tabı hava şartları etkilemez ınsallah. soğuk havada oynanacak maç.

Varlıbaş61
27.01.2019, 12:45
2-1 yada 3-1 yeniliriz ..

pReN@_61
27.01.2019, 13:11
Başarılar bordo mavi:yattara2:

nbay
27.01.2019, 13:39
Ugurcan
Batuhan Yusuf
Omur Parmak Nwakaeme
Ekuban

Çıkmasını istediğim kadro bu.

Rodallega son vurus olarak belki Ekuban'dan iyi olabilir ( ki bana göre değil ) ama rakiple hiç boğuşmuyor. Rakip stoperler elini kolunu sallayarak rahat rahat takiliyor o bölgede.

Insallah hoca da benim gibi düşünüyordur.

Ekuban ve hugoyu doğru yerde kullanmazsak çok kontra yeriz bu maçta.
Çift forvet hele ki deplasmanda bu orta saha ile zor.
Başakşehir maçında gününde olmayan bir çok oyuncu vardı,bu maçta kendilerine gelirlerse herşeye rağmen galibiyet supriz olmayacak .

Enes Başkaya60
27.01.2019, 13:54
Akşam maç bizim inşallah rahat olun burda Balıkesire eleniriz diyenleri de gördük bu kadro ne kadar eksik olsa da yüreğiyle oynayan çocuklar ile dolu hakem engel olmazsa alırız inşallah Allah'ın izniyle...

Emre Veli
27.01.2019, 13:57
Puan kaybedecegimizi düşünüyorum. Bu da tamamen eksik olmamiz ve hava şartlarıyla ilgili olur.

Yoksa vurur geçerdik yani.

Faruk BERBER
27.01.2019, 14:28
Yunus Emre Sel'in tahmini 11'i ;

Uğurcan, Kamil Ahmet, Hüseyin, Toure, Novak, Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür, A. Parmak, Ekuban, Nwakaeme, Rodallega.

Sezon başı şu haftada şu maça bu kadro ile çıkıyoruz deselerdi ne yapardık acaba :)

Sadettin_
27.01.2019, 14:31

Uğurcan, Kamil Ahmet, Hüseyin, Toure, Novak, Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür, A. Parmak, Ekuban, Nwakaeme, Rodallega.

Sezon başı şu haftada şu maça bu kadro ile çıkıyoruz deselerdi ne yapardık acaba :)Yusufun yaninda A.parmak oynayacak .
Kanatta ise ömür oynayacak o zaman

toksoy61
27.01.2019, 14:32
Perrara-Sosa-onazi-huseyni ve amiri olmak üzere 5 eksikle sahaya çıkacağız. en önemlisi ise Onazi nin olmayışı etkileyecek bizi. Onazi sezon sonuna kadar da yok. onun görevini yapabilecek oyuncu da yok. her maç 1-0 geride başlayacak gibi olacağız.

kağıt üstünde sivas avantajlı. beraberliğe razıyız ne yazık ki bu yoklukta

Faruk BERBER
27.01.2019, 14:34
Yusufun yaninda A.parmak oynayacak .
Kanatta ise ömür oynayacak o zaman

Bana kanatta Abdülkadir Parmak daha olası geliyor ama her ikisi de kötü senaryo. Çok yumuşak bir ikli. Karşıda N'Dinga-Hakan Arslan ikilisi olacak teknikten son derece uzak tamamıyle fiziğe dayalı isimler.

Royal Heart
27.01.2019, 14:53

Sezon başı şu haftada şu maça bu kadro ile çıkıyoruz deselerdi ne yapardık acaba :)

M.Başakşehir maçında da bu 11 başlamalıydı diye düşünüyorum, tek farkla, JP sakat olmadığı için K.Ahmet yedek olacaktı :

bkz. https://forum.bordomavi.net/showthread.php/56096-STSL-18-Hafta-Trabzonspor-2-4-M-Başakşehir-Maç-Sonucu?p=1921026241#post1921026241

JP sakat, diğer sakatlananlar ve Asya kupasına gidenler de dönmediğine göre makul 11, tabi saha içi dağılım ve görevlendirmeler de önemli.

uğurkurt
27.01.2019, 15:08
Keske 2 transfer yapabilseydik.
Cok önemli bir maç bu musabaka ama benimde umudum yok.
Insallah kazaniriz ama zor.
1 puan bile bu yaristan bizi koparir.

Defans guven vermiyor.
Kalecimiz ilk haftalardaki kadar guven vermiyor.
Ortasahamiz zaten hepten gitti.
Sosa ve Onazi ile en iyi yaptigimiz sey, rakipten donen toplari kazanip, bu toplari da direk kanatlara oynayip, Nwakaeme ve Abdülkadir Omur ile rakibi kanatlardan ablukaya almamizdi ve hataya zorlamamizdi.
Sosa gibi topa basip, takimi dinlendiren bir adam yok.
Herkes cok kosuyor, savasiyor ama yetenegi kisitli bir hale geldi bu eksiklerle takimin.
3 mac oynadık ikinci yarida.
Balikesire bile zaman zaman oyun üstünlüğünü verdik bu maclarda.
Yine de insallah 3 puani aliriz bunca sikintiya rağmen.

Cunku 1 puan bile bizi bu sene hedefsiz bir lig yarışına iter 18. haftada.

şuanki bu kdronun eksikliği tamamen yönetimin vurdumduymazlığı yönetimin beceriksizliğidir bana kimse yönetimi savunmasın madem oradalar bazı şeyleri yapacaklar yapamazlarsa bende takılırım orda alırım yanıma 5-10 tane adam reklamımıda yaparım şu takıma 1 stoper 2 ön libero alınsaydı şimdi çok farklı şeyler konuşacaktık maça gelince beraberlik dahi süpriz olur .

Soner Albayrak
27.01.2019, 15:08
Gollü beraberlik..

ANIL
27.01.2019, 15:12
uğurcan
kamil-hüseyin-zargo-novak
parmak-yazıcı
ömür-ekuban-wake
hugo

Bu kadro çıkarsa iki tarafı keskin bıçak olur. İnşallah lehimize olur.

ucurum
27.01.2019, 15:20
Tamam tahmini kadronu çıkar eyvallah eyvallah da... 451 ile çıkma hocam. Yani orta üçlüde Yusuf oynar Abdül oynar Parmak oynar ama üçü bir arada yok hocam oynamaz...

3-4-3 oyna...

5-4-1 oyna

5-3-2 oyna

ama 4 2 3 1 - 4 5 1 yemez hocam...

6-8-10 numarayı Yazıcı Abdül Parmak kuramazsın hocam...

Uğur Ö.
27.01.2019, 15:22
Parmak fiziksek olarak çok zayıf. Yani Hüseyin'i önliberoya çeksek daha iyi. Ünal Hoca tabi takıma en yakın olan isim ama bariz derecede fiziksel olarak ezileceğiz.

Enes Başkaya60
27.01.2019, 15:27
Bu kadro maçı kazanacak kadrodur helal olsun Ünal Hocam cesaret her zaman iyidir...

ilelebeTS
27.01.2019, 15:59
Robinho öncesi ve sonrası diye iki farklı takım gibi bir rakip var karşımızda. Sosa'nın bizim takımı oynatması gibi Robinho da onları oynatıyordu. Geçen hafta oyun olarak ligin ilk yarısına göre vasattılar. Aynı vasatlık bu hafta da devam ederse işimize gelir. İlk golü biz bulursak rahat ederiz.

Adem Erdoğan
27.01.2019, 16:11
Trabzonspor için hücum futbolu oynamak lüks değil zorunluluktur, öyle Trabzonspor en büyüktür falan gibi beylik laflardan ötürü değil kadronun yapısı itibariyle defans yapmayı beceremediğimiz için.

Gümüshaneli61
27.01.2019, 16:12
Dünkü basın toplantısında S. Güneşın acısından Trabzonspor’un hedefi şampiyonluk değılmiş. Adam büyük takımların (GS,BJK,FB) hep şampiyonluğa oynarmiş diyordu.

Trabzonun Tsini bile ağzına almıyor. Biz bu adama ne yaptık...?

Gereginden fazla deger verdiniz. Adam size sadece ders veriyor bir daha böyle hata yapmamaniz icin.

CİVELEK.61
27.01.2019, 16:13
Uğurcan
Abdüş Yusuf Parmak ibanez
Nwakaeme
Eku
Bence böyle çıkalım.
İşler kötü giderse İbanez çıkar Nwakaeme oraya geçer Hugo oyuna girer
Zaten fizik olarak ezileceğiz ve orta sahaya kimi koysak rakibin orta sahada üstün olacağı belli.
En azından ilk yarı üretken bi kadroyla gol bulup ilerleyen dakikalarda strateji yapabilecek opsiyonumuz olsun.

artvints
27.01.2019, 16:14
Konya'nın arkasında ligi bitirirsek çok ayıp olur.

Alphan Altun
27.01.2019, 16:17
Batuhan ısrarını bu maçta bırakacağını düşünüyorum.Parmak da Ibanez de 11 için gerekli çabayı gösterdiler. Asıl mevkisiydi, yedek mevkisiydi buna takılmaya gerek yok. Kıtlık içindeyiz en çok kim hak ediyorsa o oynamalı.

Takımımız sahaya çıksın, aslanlar gibi mücadelesini göstersin galibiyete yakın taraf biziz.

Oruç
27.01.2019, 16:21
Takım olarak defans yapamadığımız ortada. O yüzden gol yiyeceğimiz kesin. Mesele yediğimizden fazla atmakta. Bulduğumuzu atamama gibi bir huyumuz var çünkü.

Sadettin_
27.01.2019, 16:26
Yunus emrr sel , simdi asporda konustu.
Abdulkadir ömür u ortada yusufun yaninda bekliyormus .

artvints
27.01.2019, 16:26
öyle bir kadroyla maça çıkılmaz. Gol atsan koruyamazsin, maçi kazansan bir dahaki maçın garantisi olmaz. Ofansif kadro başka, fantazi yapmak başka. Daha oturaklı bir kadroyla oynamak gerekiyor.

CİVELEK.61
27.01.2019, 16:27
Yunus Emre Sel
Yusuf'un ön liberoda Abdüşün 8 numarada oynayacağını belirtti.
Yusuf'un ön libero oynamasından daha kötüsü Abdüşün 8 numara oynaması.
Ziya erdalı her seferinde patates etmiş Abdüşü ordan almak hucum anlamında büyük sıkıntı.
Abdüşü 8 numara da oynatıp güçlü Sivas orta sahasından dayak yedirmek defansif açıdan çok daha büyük sıkıntı.
Hugo'nun oynamasında ki ısrarı da anlamıyorum.

pReN@_61
27.01.2019, 16:30

Kenarda hamle oyuncumuz yok:S

Uğur KÜÇÜK
27.01.2019, 16:32
Solbekte Ziya oynamayacak. Ugur Ciftci oynayacak.

Yusuf ve Abdülkadir ortasahasi bu maçta bizi mafeder. Gecen hafta 3 -0 yenik duruma dustukten sonra Basaksehir tamamen gömüldü sahasina ve üstümüze hic gelmedi.
Batuhan'i gram tutmam. Ptt lig seviyesinde bir oyuncu benim gözümde ama bu maç kadroda olmali.

Cok sıkıntılı bir kadro Yunus Emre Sel'in verdiği.

Büyük ihtimal de doğrudur.

İşimiz sansa kalacak bu maç.

Doğukan Uçan
27.01.2019, 16:46
şunları bi yenelim hiç sevmiyorum

Mert Oğuzlu61
27.01.2019, 16:49
İşimiz her maç şansa kalacak, bu maçlık bir şey değil çünkü farklı oyuncular yok malzeme ortada, hep bunlar oynayacak. Rize maçından beri orta sahasız kalacağız diye bas bas bağırdık. Böyle olacağını bilsem Kucka'nın gitmesini kesinlikle istemezdim.

umitçebi
27.01.2019, 16:51
Arkadaşlar Allah aşkına gözümüzü sseveyin lu ilk 11 tahminlerinize Batuhan yazmayın artık...

Kadro muhendislii boyle gunlerde belli olur..Mevkısı dıye yetersiz adamı oynatmak la hoca olunmaz..Yapılacak belli..Ibanez sağ bek oynayacak kamıl ahmet ortaya geçecek yıne..Boylelıkle abdulkadir de sağ açıkta devam edecek...Linnes ın sol bek oynadıgı kadar ıbanez de sağ bek oynar
UĞURCAN
IBANEZ TOURE HUSEYIN NOVAK
KAMIL YUSUF
ABDULKADIR EKUBAN NWAKAME
HUGO

Oruç
27.01.2019, 16:54
Arkadaşlar Allah aşkına gözümüzü sseveyin lu ilk 11 tahminlerinize Batuhan yazmayın artık...

Kadro muhendislii boyle gunlerde belli olur..Mevkısı dıye yetersiz adamı oynatmak la hoca olunmaz..Yapılacak belli..Ibanez sağ bek oynayacak kamıl ahmet ortaya geçecek yıne..Boylelıkle abdulkadir de sağ açıkta devam edecek...Linnes ın sol bek oynadıgı kadar ıbanez de sağ bek oynar
UĞURCAN
IBANEZ TOURE HUSEYIN NOVAK
KAMIL YUSUF
ABDULKADIR EKUBAN NWAKAME
HUGO

Usta İbanez solbek bile oynayamıyor. Balıkesir maçı yanıltmasın. Süper Lig seviyesinde bir oyuncu değil. Batuhan neyse İbanez de o. Kimlikleri ve fiziksel özellikleri farklı sadece. Yetenek olarak ikisi de kabiliyetsiz.

Uğur KÜÇÜK
27.01.2019, 16:56
Sans da yok arkadas.
Su macta elimizde Sosa ve Amiri olsa net galibiyet yazarim.
Çünkü biri beyin, biri de inanilmaz ciğersiz ve mücadeleci bir adam.

Bu sakatliklar bu sene belimizi büktü.
Onazi darbe almadan sakatlandi.
Sosa sakat sakat oynarken gitti ve hala dönemedi.
Perreira'nin ayak tarak kemigi gitti, ne zaman gelir meçhul.

Abdülkadir Omur de geçen Basaksehir maç onu sakatlik yaşadı ve kupada sure alamadi hiç.
Keza Rodallega'nin da hala hafif bir sakatlığı var.

Bu kadar sakatlik da ne bileyim normal değil.

Saglik ekibine yazar tüm bunlar.

serdaracıl
27.01.2019, 16:57
Batuhan ısrarını bu maçta bırakacağını düşünüyorum.Parmak da Ibanez de 11 için gerekli çabayı gösterdiler. Asıl mevkisiydi, yedek mevkisiydi buna takılmaya gerek yok. Kıtlık içindeyiz en çok kim hak ediyorsa o oynamalı.

Takımımız sahaya çıksın, aslanlar gibi mücadelesini göstersin galibiyete yakın taraf biziz.

İnanez nasıl bir çaba gösterdi? Gereksiz iş bana kalırsa

TSemih61
27.01.2019, 17:06
Abdülkadir'in ortasaha oynaması %100 doğru. Yalnız 2'li ortasaha kesinlikle olmaz. Abdülkadir'in defansif açığını kapatacak Kante tarzı bir oyuncu olsa belki oynar, aksi mümkün değil.

___________Batuhan_________
_____Abdül_______Yusuf______
Ekuban_____________Nwakaeme
__________Rodellega_________

Hoca böyle çıkarır diye tahmin ediyorum, aksi halde çıkış arayan Sivas'a maçı hediye etmiş oluruz. Yusuf da savunmaya daha fazla yardım etmeli. 3'lü ortasaha oynarsak bu oyuncular birbirinin açığını kapatmış olur. Abdülkadir ortasaha oynadığında daha rahat defansif katkı verecektir, kanatta çok büyük bir alanda oynuyor ve oraya uygun bir fizik-kondisyonu olmadığı için enerjisi hemen bitiyor. Bu handikaptan da kurtulur böylelikle.

Alphan Altun
27.01.2019, 17:07
İnanez nasıl bir çaba gösterdi? Gereksiz iş bana kalırsa

Batuhan'a kıyasla gösterdi.Yıllar sonra kupada finallere kaldığımız maçta turu getiren adam oldu. Bir maç ama o bir maç bile Batuhan'da yok.

trabzonsevdamuz
27.01.2019, 17:09
Hadi alalım bu maçı

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

umitçebi
27.01.2019, 17:19
Üstad ibanez e hakıslık yapıyorsunuz...Trabzonda top oynatmadılar adama doğru duzgun..Batuhan neyse ıbanze de o demek çok buyuk haksızlık en hafıf tabırı ıle..

Enaldo61
27.01.2019, 17:26
Deplasman tribünü koltukları hep kırık, maçtan sonra bunları siz kırdınız diye ceza yazarlar bize kesin.

artvints
27.01.2019, 17:28
Geometri bozulmasin takım oynar. Ama takımın gönyesi ile oynuyor hoca, olmaz öyle.

Uğur Kalyoncu
27.01.2019, 17:36
Batuhan Yusuf
Ömür Parmak Nwakame
Ekuban

Ben böyle çıkardım.. Yusuf Abdül göbekte çok yumuşak olur..

Gökhan Balcı
27.01.2019, 17:42
Hoca oyuncusuz kalınca devreleri yaktı iyice. Hocam Allah aşkına abdül yusuf ne? Gerçi ortada kesin bir şey yok ama eğer böyleyse Allah kurtarsın demekten başka çaremiz kalmaz. Bu orta sahayla kendi sahanda bile maça çıkılmaz biz Sivas deplasmanına çıkıyoruz.

Soner Albayrak
27.01.2019, 17:42
Trabzonspor'da geçiş dönemleri bitmez :)

Sefer A.
27.01.2019, 17:43
1 hafta dahi olsa gonya'nin arkasinda olmamamiz gerek, kafayi yerim
3puani alin usaklar

Vkgz
Kaybederek 8.yiz....

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefa Murat Dokuz
Deplasman tribünü koltukları hep kırık, maçtan sonra bunları siz kırdınız diye ceza yazarlar bize kesin.

Fotoğraf alıp, Twitter'dan Resmi hesaba şimdiden paylaşın.

Uğur KÜÇÜK
27.01.2019, 17:47
Sivasspor'un ilk 11'i belli oldu:

Tolgahan
Douglas Bjärsmyr Braz Ziya
N'Dinga Hakan
Diabate Rybalka Emre
Muhammet

Hayret..
Kart cezasi biten Uğur Ciftci'yi yine oynatmayip, gecen hafta maçı mafeden Ziya'yi oynatmış Hakan Keles.

ilelebeTS
27.01.2019, 17:48
Batuhan bu sefer mecbur oynayacak, yapacak bir şey yok. Oynamazsa zaten bundan sonra boş yere kadroda yer kaplamasın. Kamil sağ bek Batuhan orta saha değişikleri ile geçen haftaki kadro çıkacaktır.

Mehmet Yusuf
27.01.2019, 17:50
Btuhan asist yapıcak ve göklere çıkartıcaz bir haftalığına

serdaracıl
27.01.2019, 17:51
Yusuf Abdüş orta sahası en basit tabiri ile gerizekalılıktır.

Alakası yok. Gayet mantıklı bi tercih

Uğur KÜÇÜK
27.01.2019, 17:51
Trabzonspor'un ilk 11'i belli oldu:

Uğurcan
Kamil Hüseyin Toure Novak
Abdüş Yusuf
Parmak Ekuban Nwakaeme
Rodallega

Sefa Murat Dokuz
27.01.2019, 17:52
Sivas bizi 5 yıldır evinde hiç yenememiş. Son galibiyetleri 2013

ucurum
27.01.2019, 17:53

Uğurcan
Abdüş Yusuf
Parmak Ekuban Nwakaeme
Rodallega

Top yuvarlaktır ama o kadar da yuvarlak değil yani bu kadro nasıl maç alsın?

toksoy61
27.01.2019, 17:55
ersun yanal lı zamanda sivas tan 3 yemiştik. sebep aşırı yumuşak bir takım olduğumuz içindi. gün gibi hatırlıyorum.

yusuf-abdülkadir ikilisi ile orta sahayı tutmaya çalışmak bence çok büyük hata olur. a. kadir in verimini de zaten bitirir. o yüzden ne kadar işe yaramasa da Batuhanı yusuf un yanında oynatırım. ya da ahmet kamili ön libero oynatırım

ucurum
27.01.2019, 17:55

Uğurcan
Abdüş Yusuf
Parmak Ekuban Nwakaeme
Rodallega

Ben sahaya bu kadro ile çıksam dizilimim şu olurdu:

--------------Uğurcan
-------Kamil Hüseyin Novak
---------Abdüş Toure Yusuf
----Parmak --------- Nwakaeme
---------Ekuban Rodallega

Eyüphan
27.01.2019, 17:56
Ciddi yerleşim sıkıntılarımız olacak. Umarım ofansif kadro pozisyon bulmamıza fayda sağlar. Haydi Trabzonum.

Uğur KÜÇÜK
27.01.2019, 17:57
Kadrolar verdigim gibi.
Allah sonumuzu hayretsin.

Benim bu mactan umidim yok..https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190127/6a3bff75c74c9e3b4d603c9abb7007c2.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20190127/9a468d567a274f443ab98a8385e79d3c.jpg

ilelebeTS
27.01.2019, 17:59
Bu kadro sadece hücum eder defans yapamaz. Hoca 3 tane yerim 5 tane atarım diye düşünmüş herhalde.

Arda'
27.01.2019, 17:59
3-0 yenildik bile

Soner Albayrak
27.01.2019, 18:00
Yedek kulübesi yok hükmünde :)

hanzale
27.01.2019, 18:01
Ziya Erdal oynuyor, o kanattan yürümemiz lazım, alacağımız bir maç 3 puan yazın

champions
27.01.2019, 18:01
Bu kadronun ortası olmaz, ya çatır çatır oynayıp rahat kazanırız ya da net bir şekilde yeniliriz.
Bu kadro topa sahip olmalı, topu rakibe verirsek işimiz çok zor, aynı şekilde hücumda kaybedilen topları umarım kaleden çıkarmayız.

odyseuys
27.01.2019, 18:02
bu kadroyla çıkıyorsa hoca oyuncuları pozisyon sadakati konusunda ısrarla uyarmalı. birkaç oyuncu sezon başından bu yana oynamadıkları, alışık olmadıkları pozisyonda oynayacak. kaymalar, koşu takipleri vs. konusunda problem yaşama ihtimalimiz yüksek. bir de sivas'ın yeni transfari diabate'ye biraz futbol kuralları dahilinde sertlik göstermemiz gerekiyor. oyuncu tempo yakalarsa etkili olabilir. çift ayaklı, iki çizgiye de inip kesebiliyor.

takımımıza başarılar.

Ahmet Taşçı
27.01.2019, 18:02
Rahat yeneriz diye düşünüyorum.

chener
27.01.2019, 18:03
Yedeklere bakınca çıkan onbir mecbur onbiri. Maçın olası kötü sonucundan kimse sorumlu tutulamaz.şartlar böyle.

CEMEFKER
Fazla ofansif ve yapacak başka kadro da yok. Pereria olsa A.Kamil Yusuf göbeği olurdu.
Baştan sona ilerde basacağız anlaşılan.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozzy!
6 hücüm orjinli oyuncu cm'de bile çekinir insan. :)
erken gol bulursak fark gider gol yersek yine farka gider.

artvints
Batuhan kötü tamam da diğer oyuncuların da dengesi bozuluyor. Bu oyuncu tipleri ile böyle bir dizilim seçen hoca görmedim ben.

TSemih61
Bu maçtan umutsuz değilim, hatta kazanbileceğimizi düşünüyorum ama takım ciddi yürek koymalı sahaya, bu maç mücadele ederek kazanılır. Sivas'ın kadro çok tehlikeli, tüm oyuncuları topla mesafe katedebiliyor. Ortasahaları skor üretebilecek tipte oyuncular Muhammet bize şansı tutan forvetlerden, Pektemek gibi. Diabate ve Emre kanatlarda çok tehlikeli, bizim oyuncuların sevmediği tarzda oyuncular.

Her açıdan zor maç, takım ekstra motivasyonla başlayıp öyle bitirmeli, bu maç ancak öyle kazanılır.

Arda'
Malatya maçı aklıma geldi kadroyu görünce Ünal hoca inşallah biliyodur ne yaptığını

Soner Albayrak
27.01.2019, 18:04
Yapacak bir şey yok.

Bundan sonra felsefe yediğinden fazlasını atmak olacak.

Enes Başkaya60
27.01.2019, 18:05
Yapacak birşey yok elimizdeki kadro bu yeneceğiz rahat olun...

yasin196761
Bu orta saha normal ama bizim lige uymuyor malesef. InşaAllah sakatlık filan olmaz ve kadro iş yapar.

~UniCef~
Biraz tehlikeli bir kadro olmus. Kendi evimiz de kismen anlarim ama deplasmanda cok mantikli gelmedi bana

Sefer A.
27.01.2019, 18:06
Malatya maçı aklıma geldi kadroyu görünce Ünal hoca inşallah biliyodur ne yaptığını
niye ki ? orda Onazi vardi, Sosa emin degilim...
Kayseri maçi aklina gelsin, orda da epey hücumcu 11'le sahaya çikmistik

Manu61
27.01.2019, 18:07
En azından Batuhan yok. Bu çocuk bana eski kedimi hatırlatıyor en az onun kadar miskin uyuşuk bir şey.

odyseuys
bu maçta kulübeden getirebileceğimiz, oyunun gidişatına etki edebilecek tek oyuncumuzun olmaması da handikap. bu nedenle 11'i doğru bulmuyorum. velev ki maç başında ya da ortalarında maç dengedeyken talihsiz bir gol yedik... hoca nasıl müdahale edecek takıma, kimi oyuna alıp tempo kazandırabilecek oyuna...

artvints
Bari üç ortasaha oynayalım da pas opsiyonu olsun. Ekuban sağ kanatta ziya'yi yer. Önde baskı yersek, kanatlara uzun topla çıkabiliriz.

Emre Veli
27.01.2019, 18:08
Fm' de bile yapamazsın şu kadroyu.

Ekuban-Nwakaeme ve Parmakla orta sahayi aslinda 5 liyoruz.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çağatay96
Bu kadro mu orta sahayi ele alacak ? Hoca hatali

Basaksehir macinda da denedin arka taraf turşu oldu...

Sonra ikinci yari tadi yenmez çorba defanstan bi top cikaramadik orta sahaya pas bile atamadik.. 1 tane pasimiz yok basaksehir macinda ozellikle 2.yari.. hangi maci izledi hoca?? Bi omur orta da bi parmak... cok garip

jairzinho
işte buuuu

2-0-8 dizilişi

ön liberoların bittiğini gösteriyor.bu bi devrim türk futbolunda.

bu arada onazi de klasik ön libero tiplemesi değil zaten.

şimdiden tebrikler ünal hocam.

Uğur KÜÇÜK
27.01.2019, 18:09
Kayseri maçi aklina gelsin, orda da epey hücumcu 11'le sahaya çikmistikOrda da onliberoda Sosa vardi.
Bu sezon ligde tek pozisyon vermediğimiz mac Kayseri müsabakası.

Oruç
27.01.2019, 18:10
Gol yiyeceğimiz kesin. Yediğimizden fazla atacaksak tolere edebiliriz. Bu dönemde başka çaremiz yok.

munzevil
27.01.2019, 18:11
En azından Batuhan yok. Bu çocuk bana eski kedimi hatırlatıyor en az onun kadar miskin uyuşuk bir şey.

Batuhan urfada oynarken çok maçını seyrettim

Şut,dripling rakibi bozma gibi özellikleri vardı.

Ne oldu bu çocuğa

Millet oynadıkça gelişir, bu geriye gidiyor.

jairzinho
hoca parmak ın performansını ödüllendirdi.bu da kadro içi adalet bakımından önemli bir nokta.

perera da olsaydı şu ilk 11 de harika olacaktı.

Arda'
Kayseri maçi aklina gelsin, orda da epey hücumcu 11'le sahaya çikmistik

Kayseri çok leşti o zamanlar yav Sivas daha zor bence Hakan-Ndinga ikilisi > Kroos - Modric

ucurum
27.01.2019, 18:12
Yalnız şu kadronun hepsi kendi yerinde oynasa, diziliş 4 0 6

atomantcum
27.01.2019, 18:15
Kadroda adam kalmamış; ya gönderilmişler, ya sakat ya da milli takımda. (Transfer yasağını da unutmayalım)

Hala daha forumda bu ne biçim kadro yazanlar var. Oynayacak adam mı var?

Varlıbaş61
Muhammet Demir’in kesin golü var bize !

Oruç
Yusuf ve Abdüş tek top oynarsa, 2-3 kişi arasına dalıp Casper'lık yapmazlarsa orta alanda sorun yaşamayız. Abdüş geçen haftaki Başakşehir maçında gereksiz çalıma girdi golü yedik. Yusuf ortasahada oynamaya başlayınca bu işleri bıraktı. Sıra Abdüş'te. Maçın en önemli oyuncusu Abdüş. Düzgün oynarsa kazanırız, yok saçmalarsa hezimet olabilir.

jairzinho
27.01.2019, 18:16
büyük takımda yetenekli oyuncu oynar aga. bu barça m.city real madrid felsefesidir.modric kroos ,ineaste xavi ,bruyne silva vs

hoca nın yetenekli oyuncuya değer vermesi süper ligin mantığına ters düşsede uzun vadede kazançlı olacaktır bu uygulamalar

Çağatay96
27.01.2019, 18:17
Kadroda adam kalmamış; ya gönderilmişler, ya sakat ya da milli takımda. (Transfer yasağını da unutmayalım)

Olduğunu düsundükleri için diyorlar demek ki

Emre Doğan
27.01.2019, 18:18
Batuhanlı bir kadro bekliyordum ve kazanacağımızı düşünüyordum. Abdüş'ün Yusuf ile birlikte geride oynaması defansif açıdan korkutuyor. Bu kadro ile bol pres li ve topu kaptıktan sonra düşük tempolu oynayarak top yüzdesi bizde olmalı,garanti gole gitmeliyiz.

Ogün'
Deplasman performansımız zaten iyi değil. Üstelik bu kadar eksik varken kazanmamız zor. Abdülkadir ve Yusuf'un performansı skoru belirler. Tahminim 3-1

CASPER_VIA_M3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arda'
Yav Olcay Çakır dışında başka adam yok mu bizi temsil edecek şu kanalda. Adam daha oyuncuların pozisyonunu bilmiyor Parmak orta sahada oynayabilir diyor.

jairzinho
türkiyede bazı taraftarların bazen kazma oyuncu sevdası vardır.bu yılların getirdiği bişey.haliyle ilk 11 de ful yetenek görünce tepki veriliyor.bu ön libero aşkını kırmak biraz zaman alacak.colman selçuk orta saha ikilisi ile bir yerlere gidildi aga

worldmaster
27.01.2019, 18:19
Ziya,Riza falan bu kadroyu gorse neler hissederlerdi acaba :D

Ayman, H.ucuncu,Huseyin orta sahasindan buralara. :)

Sefaenes

aynen onlara sorsan iho ve usta iyiydi bu takım Transfer yapamıyorsa o 2 şarlatan yüzünden. Allah korusun mağlup duruma düşersek buray yine kimi şahıslar yazmaya başlarlar kendilerini iyi biliyorlar cami adresi verdim umarım gitmiştir

ilelebeTS
Bu kadronun savunması hücum yapmak olur ancak. 1-0 yaptım üzerine yatayım filan dersen yapamazsın, sürekli hücumu düşünmen lazım.

Yıldıray Emanet
Hayırdır ya Sivasın orta sahasında kante james milner ve modric mi var 2 yönlü :) top ne kadar bizde kalırsa o kadar az savunma yapmak zorunda kalırız. Kadro gayet ideal

Uğur KÜÇÜK
27.01.2019, 18:20
büyük takımda yetenekli oyuncu oynar aga. bu barça m.city real madrid felsefesidir.modric kroos ,ineaste xavi ,bruyne silva vs

hoca nın yetenekli oyuncuya değer vermesi süper ligin mantığına ters düşsede uzun vadede kazançlı olacaktır bu uygulamalarSen gecen gun Batuhan ile sozlesme uzatalim demedin mi reis ?
Ben mi yanlış hatirliyorum.
Bu macta bile oynayamayacak olan yetenekte bir adamla neden sözleşme uzatalim dedin peki ?

Kadro zaten kötü değil.
Ancak bu kadroyu deplasmanda cok kötü hirpalarlar.
Topa basacak ve takimi rahatlatacak adam yok.

Tamam bireysel olarak yetenekli oyuncularla sahadayiz ama bir tane maça ağırlığını koyacak adam yok.

Insallah yanilirim.
Insallah kazaniriz ama bu kadro bugün hüsran yasatir.
Yapacak birsey de yok.

Enes Başkaya60
27.01.2019, 18:21
Hayırdır ya Sivasın orta sahasında kante james milner ve modric mi var 2 yönlü :) top ne kadar bizde kalırsa o kadar az savunma yapmak zorunda kalırız. Kadro gayet ideal

:alkış: :ok

Sefa Murat Dokuz
27.01.2019, 18:21

Risk almadı, elindeki en formda olduğunu düşündüğü 11 kişiyi mevkiden bağımsız sahaya sürdü. Bana göre yanlış. Şu kadro savunma yapmayı beceremez.

Alternatifleri vardı

Kamil--Hüseyin---Toure---Novak
--------Yusuf----Ibanez----------
Abdüş-------Ekuban------Wakame
--------------Hugo------------------

Kamil--Hüseyin--Novak---Ibanez
-----------Yusuf----Toure----------
---------------Hugo tercihim budur

Kamil--Hüseyin--Toure--Novak
---------Yusuf---Batuhan-------
Abdüş-------Ekuban----Wakame
---------------Hugo

Kamil--Hüseyin--Ali O.--Novak
---------Yusuf--Toure-----------

---------Yusuf--M.Cem---------

Oruç
27.01.2019, 18:22
Yav Olcay Çakır dışında başka adam yok mu bizi temsil edecek şu kanalda. Adam daha oyuncuların pozisyonunu bilmiyor Parmak orta sahada oynayabilir diyor.

Başka adam yok işte. Koca camiayı temsilen oraya koydukları isim Olcay Çakır. Adamın gram futbol bilgisi yok. Tamamen özevlat mastürbasyonu yapıyor. Daha kim kaç yaşında kim nerede oynuyor bir şey bildiği yok. Özevlat olsun çamurdan olsun mantığında.

Enes Başkaya60
27.01.2019, 18:23
Sen gecen gun Batuhan ile sozlesme uzatalim demedin mi reis ?
Bu macta bile oynayamayacak olan yetenekte bir adamla neden sözleşme uzatalim dedin peki ?

Kadro zaten kötü değil.

Tamam bireysel olarak yetenekli oyuncularla sahadayiz ama bir tane maça ağırlığını koyacak adam yok.

Insallah yanilirim.
Yapacak birsey de yok.

Uğurum sen rahat ol bu maçı kazanacağız futbol yetenekli adamlar ile oynanır ideal kadro hücum ile kazanacağız bugün...

Semih58
27.01.2019, 18:23
Haydi Trabzonspor ,dostça bir maç olsun.Başarılar

Ufuk
27.01.2019, 18:24
Sivas orta sahası Ndinga - Hakan -Rybalka. Hakan bize ters bir adam. Ani çıkışlarını kapatmamız lazım. İlk golü biz yemeyiz umarım.

Doğukan Uçan
27.01.2019, 18:26
ilk golü yersek yenileceğimiz maçtır

atomantcum
27.01.2019, 18:26
Risk almadı, elindeki en formda olduğunu düşündüğü 11 kişiyi mevkiden bağımsız sahaya sürdü. Bana göre yanlış. Şu kadro savunma yapmayı beceremez.

Alternatifleri vardı

Kamil--Hüseyin---Toure---Novak
--------Yusuf----Ibanez----------
--------------Hugo------------------

Kamil--Hüseyin--Novak---Ibanez
-----------Yusuf----Toure----------
---------------Hugo tercihim budur

---------Yusuf---Batuhan-------
Abdüş-------Ekuban----Wakame
---------------Hugo

Kamil--Hüseyin--Ali O.--Novak
---------Yusuf--Toure-----------

---------Yusuf--M.Cem---------

Halihazırdaki kadro savunma yapamaz diyen adam göbeğe Ibanez koymuş, Batuhan koymuş.

Oğuz ZEYTİN
27.01.2019, 18:27
1) Bu orta sahayla inşallah deplasman direnci gösterebiliriz.

2) Kenarda hamle oyuncusu olarak kim var?

Enes Başkaya60
27.01.2019, 18:28

Kimse yok bu kadro ile maçı bitireceğiz sakatlık cikmazsa Ünal hoca başak maçında da 1 değişiklik yapmıştı belki oyunun durumuna göre Batuhanı alabilir...

Arda'
27.01.2019, 18:28
Aslında düşündüm de bu adamlar ilk defa oynamiyor orta sahada. Abdüş zaten MC, Yusuf’u da izledik Basaksehir ve Balıkesir maçlarında. Olay takım savunmasından geçiyor bence. Bakarsın bu maç Abdülkadir için dönüm noktası olur MC oynar bundan sonra :D

Sefa Murat Dokuz
27.01.2019, 18:30
halihazırdaki kadro savunma yapamaz diyen adam göbeğe ibanez koymuş, batuhan koymuş.

tamam

Semih58
Ekim ayında memleketim Sivas'taydım.Trabzonspor'u seven ve takdir eden bir çok hemşehrim var.Ne de olsa Anadolu takımı.Her şey gönlünüzce olsun Trabzonspor

artvints
Uzun vadede gitmeyecek sistem ve oyuncularla maça çıkılmasını sevmiyorum. Neyse ki en fazla iki maç daha sürecek. Sonra sosa vahid götürür orayı.

adiloş bebe
27.01.2019, 18:32
elde çıkabilecek en iyi kadro bu, kenarda hamle oyuncusu olarak kimse yok, geriye düşersek çok büyük sıkıntı yaşarız.

Zor bir maç kazanmak çok önemli en azından üst sıralara tutunmaya devam etmemiz lazım.

Başarılar Trabzonspor!!

Dip not: Abdülkadir Ömür'ün mevcut fiziği ile o bölgede ezileceğini hepimiz biliyoruz.

Emre Doğan
27.01.2019, 18:33
Ekim ayında memleketim Sivas'taydım.Trabzonspor'u seven ve takdir eden bir çok hemşehrim var.Ne de olsa Anadolu takımı.Her şey gönlünüzce olsun Trabzonspor
Eyvallah abi,sağolasın.

serdaracıl
27.01.2019, 18:33
Hala şuraya batuhan şbanez falan yazan var

uğurkurt
27.01.2019, 18:35
ilk golü yersek 2. malatya maçı gibi olur

Sercan Keleş
Doğru bir kadro değil. Çift forvet oynayacağına Berkay'ı orta sahaya çekmek daha mantıklı olacaktı.

Sefa Murat Dokuz
Hala şuraya batuhan şbanez falan yazan var

ne yazalım kale direği mi yazalım adam mı var. Sistemin olursa 1-2 oyuncu sırıtmaz

serdaracıl
27.01.2019, 18:37
ne yazalım kale direği mi yazalım adam mı var. Sistemin olursa 1-2 oyuncu sırıtmaz

Yusuf abdüş yeter

Sefer A.
Orda da onliberoda Sosa vardi.
Bu sezon ligde tek pozisyon vermediğimiz mac Kayseri müsabakası.
Abdül iyi oynarsa skinti olmaz gibi

Kayseri çok leşti o zamanlar yav Sivas daha zor bence Hakan-Ndinga ikilisi > Kroos - Modric
yok hiammaaa :D ama evet daha zor o ayri... bakalim, 3puan alalim da gerisi tiri viri

uğurkurt
ekuban ve rodelleganın aynı anda sahada olması da ayrı bir muamma en azından biri yedek olarak başlayabilirdi hamle şansımız olurdu

ilelebeTS
Biz defansif olarak sıkıntılıyız da hücum ederken bu kadar hücumcuyu nasıl durduracaklar, işin o tarafı da var.

Yasin Altuntas
Ikinci malatya maci olacak gibi ....:(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sercan Keleş
27.01.2019, 18:38
İbanez bile Orta sahada oynardı. Hızı tekniğinden faydalanırdık. Ben gerçekten anlam veremiyorum.

M. Fatih ALEMDAR
1-3 aliriz nasip olursa.

ucurum

Ünal kendi soyunsa yeridir.

artvints
Zayıflıktan ziyade kimin nerede oynadığı belli değil. Herkesin mevkisi kaymış, kaos hakim. Bir kere ekuban'ı forvet arkasından alması lazım. Yusuf abdülkadir'in arkasına da adam yerleştirmesi lazım. Oyuncuların doğru alanlarda yapabilecekleri görevleri sirtlanmalari için önemli doğru diziliş.

Ahmet Aksu
27.01.2019, 18:39
kadro çok yanlış olmuş..
abduşdan bu ligde ortasaha olmazz
bir kere fiziken hiç yeterli değil, çok çalım seven biri olarak kalabalık ortasahada gereksiz top kaybı çok yapıyor bugünde yapacaktır.
tek çıkar yolu çok basit oynamak olacak.
kanattan başka abduş için uygun yer yok aslında.
hiç istememe rağmen batuhan bile olabilirdi.

ayrıca yedek kalitemiz rezalet ötesi :)
elimiz kolumuz bağlı ne yapıp edip olcayı kadroya almak lazım yedek için en ideal isim.
transfer yasağımız var elimizde maaşlı oyuncumuz var ve kadr dışı bu şartlarda oynatmamak yanlış maalesef

jairzinho
27.01.2019, 18:39
Sen gecen gun Batuhan ile sozlesme uzatalim demedin mi reis ?

Kadro zaten kötü değil.

Insallah yanilirim.
Yapacak birsey de yok.

batuhan geniş kadroda tutulabilir.tabi yetenek üst sınırını baya bi aştık ilk 11 için.haliyle yedek olarak bulunmasında sıkıntı olmaz.

skoru 2-0 yaptığımızda oyuna dahil edilebilir.

hırpalama olayına gelirsek.sertliğe ne kadar izin verilecek.sarı kartlar zamanında çıkacak mı bunlar rakibin durumunu belirler.tabi yetenekli oyuncuda sert olabilir.lakin top genelde ayaklarında olacağı için sertliğe maruz kalan taraf olma durumuda ortaya çıkıyor.

Uğur Kalyoncu
27.01.2019, 18:40
Hoca inandığı bir şey doğrultusunda bu kadro ile çıkıyorsa eyvallah ama sırf taraftar tepkisinden dolayı Batuhanı oynatmıyor küstürmememek için de Rodellegayı kesmiyorsa ben onu kabul edemem..

Basın toplantısında masaya yumruk vurmaya benzemez bu işler..Burakı kesemedi diye çift forvet oynattı takımın anasını ağlattı.Aynı hatayı tekrarlaması kendine olan güveni tamamıyla sıfırlar artık..

Sevelim sevilelim İstiklal Marşı'nı bayrağa dönüp okuyalım güzel şeyler ama saha içi doğru kararlar ve doğru yapılanma daha önemli artık bizim için..

Sefer A.
27.01.2019, 18:41
Rodallega yedek bekleyip, yerine Berkay olabilirdi ya da baskasi,, orta sahada falan... Ibanez sol ön, Nwakaeme 10, Eku ileri uç ... gibi bir sey olabilirdi

Furkan Tütüncü
27.01.2019, 18:41
Zayıflıktan ziyade kimin nerede oynadığı belli değil. Herkesin mevkisi kaymış, kaos hakim. Bir kere ekuban'ı forvet arkasından alması lazım. Yusuf abdülkadir'in arkasına da adam yerleştirmesi lazım. Oyuncuların doğru alanlarda yapabilecekleri görevleri sirtlanmalari için önemli doğru diziliş.
Forvet arkası ekubanın ikinci mevkisi. 41 maça çıkmış şimdiye kadar orada. Abdulakdirin de öz mevkisine dönüğünü düşünürsek, herkesin kendi mevkisinde oynadığı ilk maç olabilir bu sezon.

Sercan Keleş
27.01.2019, 18:42
Abdülkadir kendini geliştirmesi gereken yerde şimdi gidip dana gibi koşarak açıp kapatmaya çalışacak. Pek ala ben açıkça yazıyorum.

----------- Ekuban
Nwea ------------- Abdülkadir
----------Yusuf - Berkay
-------------- Batuhan

Şu kadro ile bile çıksa anlarım.

------------ Ekuban
Nweakame ----------- Abdülkadir
------------ Berkay
-------- Yusuf -- Parmak

Şunu bile kabul ederim.

Mert Oğuzlu61
27.01.2019, 18:42
Adamlar zaten mevkilerinde oynuyor, Abdül alt milli takımlarda hep merkez orta saha oynuyordu. Yusuf yine aynı şekilde.

______abdül_yusuf
___parmak______waka
_______ekub_hugo

Batuhan oynasa ne olacak oynamasa ne olacak, kadro zaten belli. Hiç mazerete gerek yok, gençler yetenekliyse çıkıp maç kazandıracaklar. Sıradan oyuncularsa bu maçı kazanamayacağız.

Mazeret uydurmayacağız. Abdül, Yusuf, Waka, Ekub, Hugo gibi isimler var, Sivas ı da yenemeyeceksek ilk 4 e girmeyelim.

nakzo
27.01.2019, 18:43
Bu kadroda top kesinkle sende olmalı rakibe topu verirsen çok baskı yersin .

Sercan Keleş
27.01.2019, 18:45
Bu kadroda top kesinkle sende olmalı rakibe topu verirsen çok baskı yersin .

Bu kadro ile topun oyunda olmaması gerekiyor baskı yememek için.

Furkan Tütüncü
ekubanın performansı çok etili olacak skora. Eğer geri gelir baskı yapar, çalımlarla ileri top taşırsa kısacası Ekuban günündeyse bu maçı rahat alırız.

serdaracıl
Abdüş’ün gerçek mevkisi sağ açık mı? Adam bu yaşa kadar ortasaha oynamış. Şimdi de oynayacak

jairzinho
27.01.2019, 18:46
benim ütopik düşüncem 2020 lerin futbolunda 8 numaraların 10 numaraya evrilmesidir.yakın dönemde büyük takımlarda 6 numaralar iptal edilip 8 numaraya evrildiler.

sosa yazıcı parmak ömür genelde 10 numara tiplemeleridir.sosa bjk de 10 numara iken bizde 8 numaraya evrildi.yazıcıda 8 numaraya evrildi.

özetle yakın dönemde 8 numaralarında devri kapanacak.net öyle ceza alanına girmek yeterli değil 8 numara için.aynı zamanda 10 numara özelliklerinide bünyede bulundurması lazım

Sercan Keleş
27.01.2019, 18:46
Abdüş’ün gerçek mevkisi sağ açık mı? Adam bu yaşa kadar ortasaha oynamış. Şimdi de oynayacak

Abdülkadir net bir sağ açık oyuncusudur. Alt yapıda ne oynadığı ile ilgilenmiyorum. En az 50 maçını 90 dakika izledim. Orta sahada adam bildiğin dümdüz bir adama dönüşüyor. Bir artısı kalmıyor. Gücü yok zaten. Eksi oluyor. Kanatta ise maç kazandıran bir oyuncu hüviyetinde.

Furkan Tütüncü
27.01.2019, 18:47
Abdülkadir kendini geliştirmesi gereken yerde şimdi gidip dana gibi koşarak açıp kapatmaya çalışacak. Pek ala ben açıkça yazıyorum.

----------- Ekuban
Nwea ------------- Abdülkadir
----------Yusuf - Berkay
-------------- Batuhan

Şu kadro ile bile çıksa anlarım.

------------ Ekuban
Nweakame ----------- Abdülkadir
------------ Berkay
-------- Yusuf -- Parmak

Şunu bile kabul ederim.

Ben berkayı son kupa maçından sonra hayatta ilk 11 oynatmazdım. siz ne düşünerek kadroya yazdınız bilmem. balıkesire karşı bile eli ayağına dolandı böyle kritik bir maçta ilk 11 e koymak intihar olur.

AnAKiN
27.01.2019, 18:47
barcelona gibi takım olmuşuz bence. ben karamsar değilim. alıcaz maçı inşallah.

serdaracıl
27.01.2019, 18:48
Abdülkadir net bir sağ açık oyuncusudur. Alt yapıda ne oynadığı ile ilgilenmiyorum. En az 50 maçını 90 dakika izledim. Orta sahada adam bildiğin dümdüz bir adama dönüşüyor. Bir artısı kalmıyor. Gücü yok zaten. Eksi oluyor. Kanatta ise maç kazandıran bir oyuncu hüviyetinde.

Abdüş mecburen sağ açıkta oynatılmış bir ortasaha oyuncusu.

Uğur KÜÇÜK
27.01.2019, 18:48
Ne olursa olsun bu sene sonuna kadar destek.
Allah yardimcimiz olsun.

Iyi oyundan ziyade, 3 puan lazım bugün.

Vurduğumuz gol olsun.
Vira bismillah...

bahadır2561
27.01.2019, 18:49
Rahat bi galibiyet alırız

worldmaster
Insallah kazaniriz hayirli bir sekilde. Allah yardimcisi olsun takimimizin

Sercan Keleş
Ben berkayı son kupa maçından sonra hayatta ilk 11 oynatmazdım. siz ne düşünerek kadroya yazdınız bilmem. balıkesire karşı bile eli ayağına dolandı böyle kritik bir maçta ilk 11 e koymak intihar olur.

Orada kendini gösterme derdinde idi. Burada ise tamamen görevine konsantre olacaktır. Kupa maçı neticede.

Sercan Keleş
27.01.2019, 18:50
Abdüş mecburen sağ açıkta oynatılmış bir ortasaha oyuncusu.

Abdülkadir'de orta saha oynayabilecek fizik yok. Nasıl orta saha oynayacak acaba.

Faruk BERBER
27.01.2019, 18:50
Ali Şaşal Vural, Sergio Rochet, Fatih Aksoy, Uğur Çiftçi, Paul Papp, Gabriel Torje, Erdoğan Yeşilyurt, Mert Hakan Yandaş, Kone.

Arda, Muzaffer Cem, Murat Cem, Batuhan, Berkay, Ali Osman, Kerem, Ibanez

Yedek kulübeleri arasında falan çok fark var.

Kazım Bostan
27.01.2019, 18:51
sonuç güzel olsun inşallah. bismillah.

karayamayman
Jaja’nın çözdüğü 2010-11 Bursa maçı gibi olsun; Toni işi bitirsin...

umutayberkukul
Çıkabilecek en doğru kadro bu cok zor maç insallah kazanırız

Teoman Karadeniz
Bizim sıkıntımız kadro eksikliği değildir. Sistem inatçılığıdır. İlla M'Bia, Colman, Selçuk İnan, Onazi ile devam eden tek defansif ortasaha taktiğini kullanmak zorunda değiliz. Onazi sakat ise ve elimizde onun yerini dolduracak bir ön libere yok ise daha kalabalık bir ortasaha sistemine yönelebiliriz. En azından Onazi ve Sosa dönene kadar.

Ha Ünal Karaman hangi taktikle çıkıyorsa, hangi kadroyu çıkarıyorsa sonuna kadar arkasındayım. Bu başkan ve hoca ne yaparsa yapsın arkasında durmalıyız. Bu sene olmasa da, seneye olmasa da beş sene içerisinde bu gençlerle mutlaka bir şampiyonluk yaşatacak akıl, istek, planlama ve Trabzonsporluluğa sahipler.

Furkan Tütüncü
27.01.2019, 18:52
Orada kendini gösterme derdinde idi. Burada ise tamamen görevine konsantre olacaktır. Kupa maçı neticede.

çok güzel gösterdi kendini.

Nihat Güneş
27.01.2019, 18:52
Abdüş mecburen sağ açıkta oynatılmış bir ortasaha oyuncusu.Alt yas kategorilerinde belki ama su halde super lig ve ustu liglerde malesef.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sercan Keleş
27.01.2019, 18:54
çok güzel gösterdi kendini.
Allah ömür verirde yaşarsam maç sonu görüşelim.

jairzinho
27.01.2019, 18:55
Abdülkadir'de orta saha oynayabilecek fizik yok. Nasıl orta saha oynayacak acaba.

barça m.city falan orta sahada rakiplerine eziliyor maçlarda zaten :D

bernardo silva david silva xavi ineaste acayip fizikliler

BlackPanther
27.01.2019, 18:56
Bizim futbolcular istiklal marşında neden yana döndüler?

Sercan Keleş
barça m.city falan orta sahada rakiplerine eziliyor maçlarda zaten :D

bernardo silva david silva xavi ineaste acayip fizikliler

Bu futbolcuların bir maçta böyle omuz omuza giderken çimenleri öptüğünü gördün mü ?

Ahmet Aksu
sıkıntı şurada ki sadece abduşun ortasahada oynaması değil, asıl sıkıntı yumuşak bir ortasaha ile çift forvet çıkmak.
umarım bizi şaşırtırlar ve kazanırız.

emrahtuna
27.01.2019, 18:57
başarılar karadeniz fırtınası

kayseriliyiz
27.01.2019, 18:57
Arkadaslar futbol fizikle oynanmiyor, iyikide oynanmiyor.
Benimde ümidim yok, sahada ki onbir degil yedek kulübesinden dolayi ümitsizim.
Hayirlisi olsun.
Haydi Bismillah.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

serdaracıl
27.01.2019, 18:58
Bizim futbolcular istiklal marşında neden yana döndüler?

Bayrağa dönmüşlerdir

jairzinho
27.01.2019, 18:58
maçı belirleyen etken bizim maçlarda genelde bizim girdiğimiz pozisyonların golle sonuçlanıp sonuçlanmadığıdır.

az gol kaçırmamız gerekiyor.final paslarını doğru kullanmamız lazım.misal kamil in başakşehir maçında pas vermeyip şut atması gibi.

Ufuk
27.01.2019, 18:59
Hadi Yusuf.

My
27.01.2019, 19:00
Yusuf kaçırmaz burdan :) Yemedi

odyseuys
27.01.2019, 19:00
inanılmaz heyecan yaptım yine. bizim için sezonun kalanının hangi kıvamda geçeceğini gösterecek bu maç. kazanırsak özgüven, moral, inanç... çok şey kazanacağız.

haydi çocuklar.

BlackPanther
27.01.2019, 19:01
Bayrağa dönmüşlerdir

Protesto ola bilir mi diye düşündüm? Hakemlere sırt çevirdiler gibisine

kayseriliyiz
Bu sekil kesin yeniliriz

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

adiloş bebe
Sivassporlular yemlenmiş belli zor maç olacak gibi erken kırmak lazım motivasyonlarını

uğurkurt
sivas çok çabuk kaleye geliyor bunu çok görecez maç boyunca

Ufuk
27.01.2019, 19:02
Sivaslılar darbeli oynuyor. Hakem musade etmez umarım.

emre6117
27.01.2019, 19:03
sivas çok çabuk kaleye geliyor bunu çok görecez maç boyunca

Novakin işi zor. A. Kadir ortada olmaz bu fizikle. Tek yeri kanattır.

jairzinho
27.01.2019, 19:05
türkmen çok iyi sağ bekine yardım ediyor.

Uğur Ö.
27.01.2019, 19:06
Ömür sana ne oldu ya, bukadar nasıl düşersin

My
27.01.2019, 19:06
Kamil Ahmet geçmiş maçlara nazaran daha derli toplu.

İsmail ALİOĞLU
27.01.2019, 19:07
Hayalperest var mı aramızda, yeneceğimizi düşünen :)

BlackPanther
27.01.2019, 19:08
Ömür sana ne oldu ya, bukadar nasıl düşersin

Burak Yılmaz lı gece alemleri olmasın ;)

emre6117
27.01.2019, 19:09
En iyi yeri iz sağ tarafken mecburiyetten arkada kamil ahmet onınde parmak oynuyor. Ciddi bir şansızlık. Ferrariden hacı murata terfi.

BlackPanther
27.01.2019, 19:10
Hayalperest var mı aramızda, yeneceğimizi düşünen :)

Bu kadro yenemez. Orta sahayı alternatifsiz bırakanlar utansınlar. Bir sezon boyunca ortsaha nın yükü iki futbolcuya yüklenmez. Fatura böyle olur işte.

Sefa Murat Dokuz
Ekuban Kamil Yusuf hariç iyi oynayan yok

TSemih61
Takımda herkes her şeyi yapmaya çalışıyor, gerçekten bir karmaşa var. Rodellega geriye geliyor topu dolaştırmaya çalışıyor, Ekuban bazen merkezde geriye geliyor falan. Bu mücadele tarzı çok yorar takımı.

nakzo
27.01.2019, 19:11
Burak Yılmaz lı gece alemleri olmasın ;)

Fizigi çok zayıf kafayı hicbir zaman kaldırmıyor gram ioeri gidemiyor.Gece hayatı felan yok abdusun.

Ufuk
Abdus hep kanatta. Ortada sadece Yusuf var.

emre6117
Bu m. Demir bizd karşı çok hırslı oynuyor şerefsiz. Bizdeyken hiçbir halta yaramamıştı

ersn.alparslan
Sag tarafta gereksiz fazladan ucgenler yapiyoruz. Birisi kafasini kaldirsa birisi aradan kacsa tek topla ineceksin zaten.

Emre Doğan
27.01.2019, 19:13
Berbat oynuyoruz. Kamil ve Novak asla ileri çıkmamalı Abdüşün defansif katkısı 0, Batuhan en azından alan kapatıyordu.
Ayrıca garanti oynamalıyız her kaptırdığımız top tehlike oluyor.

champions
27.01.2019, 19:15
Topla iyiyiz fakat ortasaha patlamaya hazır bomba, Parmak dışarı, Ömür sağa MCem ortaya olmalı bence.

nbay
27.01.2019, 19:16
Işimiz çok zor.
Abdulkadir ömür sıfır katkı ile oynuyor.
Gol yersek gider maç.

TSemih61
Novak'ın şimdiden canı çıktı. :D

Sefa Murat Dokuz
1-0 geriye düşersek çok kısa sürede 3-0 olur

Varlıbaş61
27.01.2019, 19:17
Abdülkadir Ömür yine döktürüyor

emre6117
Ekuban en uçta oynamalı. Rodeaga etkisiz eleman

artvints
Forvet arkası ekubanın ikinci mevkisi. 41 maça çıkmış şimdiye kadar orada. Abdulakdirin de öz mevkisine dönüğünü düşünürsek, herkesin kendi mevkisinde oynadığı ilk maç olabilir bu sezon.

Yusuf yılların onliberosu doğru.

nbay
27.01.2019, 19:18
Yusuf çok yanlız kalıyor, tüm yük onun sırtında.

Varlıbaş61
27.01.2019, 19:18
Rodellaga forvet olarak futboldan para kazanıyor ya insan gerçekten hayret ediyor!

Full HD
27.01.2019, 19:19
Zor olacagi belli idi!!!

ersn.alparslan
Novakin kanattan gol yiyecegimiz cok belli. Rodalega bu macta oynamamaliydi.

uğurkurt
bu rodellega kadar bencil mal bir adam görmedim ya

Onur Erçetin
27.01.2019, 19:20
Kamilde tempo var ama beyin yok.
Rodellega etkisiz eleman.
Ömür boş alanda top sürmek dışında başka bir işe yaramıyor.
Parmak boş boş dolanıyor.

Bu şartlar altında maç kazanmak kolay değil.

Sefa Murat Dokuz
27.01.2019, 19:21
Şu yediğimiz çalım sayısı lig rekoru olabilir. Bunun sebebi de forumdaki ulemalar gibi düşünen Ünal

Emre Doğan
27.01.2019, 19:21
Sivasın en rahat maçı...

ersn.alparslan
27.01.2019, 19:22
Oyle yanlis bir kadro ki. Kazanmamiz futbolun dogasina aykiri.

Sefer A.
Rodallega'yi oynatanin ben

adiloş bebe
Böyle olmayacağı çok belli dönen hiçbir topu alamıyoruz adamlarım sağ tarafı maden gibi işliyor. Seyircide gaza geldi gibi

odyseuys
ekubanın totalde daha fazla yer değiştirmesi daha fazla mesafe kat etmesi gerekiyor. roda zaten topun arkasına gelmiyor, bir de ekuban gelmeyince tüm eşleşmelerde eksik kalıyoruz. tüm reboundları rakip topluyor. atak sürekliliği de sağlattık sivas'a. bu şekilde gol yeriz.

takımımızdan kontra golü bekliyorum. ama ekubanın da geçiş ya da dribbling ayağı olarak oyuna dahil olması gerekiyor.

nbay
27.01.2019, 19:24
Çok basit toplar kaybediyoruz.
Sağlam kontralar yicez bu gidişle mac boyunca.

Eyüphan
Daha garanti paslar denenmeli. Çok top kaybı ile oynuyoruz

Gürkan Asma
Durum iyi değil

emre6117
Al hoca ekubanı uça. Adamın enerjisini boşyna harcıyoruz. Rodeoga mala bağladı yine

İsmail ALİOĞLU
27.01.2019, 19:25
Yönetim takımı ekonomiyi bahane ederek rezil hale soktu. 3-5 topçumuz kaldı onada dil uzatmayın bari.

BlackPanther
27.01.2019, 19:25
Rodallega atağı çok güzel kesdi

Gümüshaneli61
27.01.2019, 19:26
Siyah forma neden giyilmiyor ?