PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Küfür Yok, Yaşasın Şarkılar

no NAME
14.01.2007, 17:33
TRABZONSPOR SEYİRCİSİ ve B.M.N. ÜYESİ olan bizleri, başkalarından ayıracak önemli özelliklerimizin olması gerektiğine inanıyorum. Bu başlığıda uzun zamandır açmayı düşünüryordum . Biliyoruzki hangi sebeple olursa olsun, mantıklı bir insanın vereceği tepkiyi hakaretle yada küfür yoluyla dile getirmesi ASLA tasvip edilmez. bu tarz ifadeler hem kullanana yakışmayan, onun haklılığına gölge düşürüp büyüklüğünü azaltan; hem kullanılanı rahatsız eden, hemde kitleleri idare etmekle meşgul kişilerin, insanlara, haklı olabilecekleri noktada "ifadelerinden ötürü olumsuz tepki vermek" zorunda kalmalarına sebep olur-ki bu durumdan herkes rahatsız olur.benim yapmak istediğim herkesi rahatlatacak birçözüm yolu bulmak ve bunu yapaken müzik repertuarımızı zenginleştirmek ayrıca mizahi yönümüzü ortaya çıkarıp ne kadar "taşı gediğine koyan" insanlar olduğumuzu belli etmek. yapmamızı istediğim şeye gelince ;kime yada neye olduğu farketmez, vermek istediğimiz olumlu yada olumsuz tepkilerimizi ilgili yerlere şarkı sözleriyle ulaştırmak.Asla hakaret yada küfür kullanmadan. Ufak bir hatırlatma, kullanacağımız şarkının sözlerini yazarken sadece o kısmı alıp, hangi şarkıda olduğunu ve şarkıyı söyleyenin ismini de belirtelim. bazen "ulan şunun bir kelimesi şöyle olsaydı ne muhteşem olurdu" diyeceğiniz anlarda ise şarkının kullanacağınız kısmını yazın, yanına şarkının adını ve söyleyenini de ekleyin, değişecek kısmı renklendirip altını çizdikten sonra en sona parantez içinde renklendirip altını çizdiğiniz kımı ve oraya ne getirmek istediğinizi yazın. Fakat bunu yaparken şarkının sözlerini olduğu gibi değil sadece çok ufak bir kısmını değiştirelim. ne dersiniz. açılış olması bakımından girişi ben yapayım,
----------------------------------------------------
TRABZONSPOR: çoktan unuturdum benseni çoktan, ah bu şarkıların gözü kör olsun (ah bu şarkılar-Z.Müren) (şarkılar: bunu ifade edecek kelime yok

NURİ A. : Hadi git , çok geç olmadan vakit (hadi git-O. Gencebay)
ZİYA D.: e bu mendili icat edene yağlıca ya ya(ankara rüzgarı-E.Koray (bu mendili icat edene:sana görev verene)
TARAFTAR : çekin uşaklar çekin, çekin uşaklar çekin (gemiciler- TRABZON yöresi)

Adem Erdoğan
14.01.2007, 18:34
kel kel kel kel kafalar
birdenbire çoğaldılar.

no NAME
14.01.2007, 18:49
şarkıyı kime yada neye yolladığını,sözlerin orjinal halini, ve kimin söylediğini yazıp değiştirdiğin kısmını renklendirsen ve nasıl değiştirdiğini yazsan daha hoş dururdu sanırım;)
ne dersin
SELAM VE HÜRMETLE

bordoylamavi
17.09.2007, 19:39
evet forumdaki bütün küfür konulu başlıkları hortlatıyorum. lütfen çocuklar ve bayanlar da var burada boşuna ceza alınıyor
lütfen biraz daha özenli olalım