PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kamuoyu Duyurusu | Transfer Yasağıyla İlgili Açıklamamızdır

bkandil
17.01.2019, 11:07
Kulübümüzün içinde bulunduğu güç durum tüm camiamızın ve spor kamuoyunun malumu. Mevcut durumda birçok borç ve ekonomik sorunla başa çıkmak zorunda olan ve son perdede bir dönem transfer yasağıyla karşı karşıya kalan kulübümüz, geçmiş dönemlerde yürütülen yanlış transfer politikalarının ve lüzumsuz harcamaların tabiri caizse kurbanı olmuştur.

Son şampiyon olduğumuz 2010-2011 sezonu ardından tekrar güzel bir tempo yakalamış ve zirve yolunda iddialı bir konuma gelinmiştir. Bu da haliyle başarıyı özlemle bekleyen taraftarlarımızda heyecan çıtasını biraz daha yukarı çekmiş ve özellikle kritik mevkideki oyuncularımızın sakatlıklarıyla birlikte bu mücadelenin sürdürülebilmesi noktasında bir beklenti meydana gelmiştir. İşte bizim sözümüz de tam da bu noktayı işaret etmektedir!

Saygıdeğer Trabzonspor taraftarları... Teknik ve taktik tüm değerlendirmelerden uzak şekilde söylemek isteriz ki bizleri tekrar heyecanlandıran bu kadrodur, bu oyunculardır. Hepsinin emeğine teker teker saygı duyuyoruz. Verilmiş olan bir transfer cezası, bu desteğimizi ancak ve ancak daha da sağlamlaştırabilir.

Zor zamanda samimiyetle mesai harcayan tüm futbolcu kadromuzun, teknik heyetimizin ve yönetimimizin yanındayız ve destekçisiyiz!

Geçmiş dönemlerde yapılan hatalar tekrarlanmadığı ve bu samimi çabayı gördüğümüz sürece de destekçisi olacağız...

Bizim sevgimiz birkaç yeni transfer haberine değil, yeşil çim üzerinde emekle ıslanan kutsal TRABZONSPOR formasınadır.

Kamuoyuna, saygıyla arz ederiz...

BordoMavi.Net Yönetim Kurulu

Abdülkadir Kılıç
17.01.2019, 11:14
Şimdi hikaye çok daha güzel ve anlamlı olacak. Bu takımın, bu başkanın ve bu hocanın atacağı her adımın arkasındayız.

Necmettin ALTUNTAŞ
17.01.2019, 11:17
FİFA nın yasak bildirim yazısını görmeden inanmam.

HOPA'LI TS'Lİ
17.01.2019, 12:00
Bizim sevgimiz birkaç yeni transfer haberine değil, yeşil çim üzerinde emekle ıslanan kutsal TRABZONSPOR formasınadır.

BU CÜMLE HER ŞEYE DEĞER

HOPA'LI TS'Lİ
17.01.2019, 12:01
KALKSIN ARTIK ŞU TRANSFER TAHTASI
Ah USTA ve İHO Ah
Mahvettiniz bizi
Hep sizin eseriniz bu sonuç

batuhanTs
17.01.2019, 12:07
Hicbir anlami olmayan bir aciklama avrupa potasindan disari ciktigimiz da ne olacak peki

Insanlari duygusal yönlerinden vurmaya calismak bilemedik 29 puanla ikinci siradasin uzun yillar sonra basariya bu kadar yakinsin ama hala magdur edebiyati gercek yoneticiler böyle anlarda ortaya cikar tahta mahta hikaye bunlar bu yonetimin yaptigi ya beceriksizlik ya da basiretsizliktir

Jackdaniels
17.01.2019, 12:16
Desteğimiz tabi ki sürecek biz Trabzonsporu her şartta seven bir taraftar grubuyuz lakin elimizde de böyle bir fırsat varken değerlendiremicek olmamız bir hayli üzücü bir daha ne böyle bir sezon yakalayabiliriz nede böyle bir hava nitekim mevcut kadro ligi sonuna kadar götüremez ilk 5 e dahi giremeyeceğimizi düşünüyorum gerçekten yazık oldu. Alınacak 1-2 seri mağlubiyetle fatura gevşek davranılarak ödenmeyen o 2.2 milyona yani yönetime kesilir malesef. Umalım ki gençler iyi bir performans sergilesin ve en azından takımı üst sıralarda tutmaya çalışsın yoksa bi iş çok baş ağrıtır.

Yiğit Gayretli
17.01.2019, 13:05
Allah kimseye sonradan utanacağı cümleler kurdurtmasın.

Biz hiç kurmadık...

voldamirin
17.01.2019, 14:13
Hiçbir maç oynanmadan kazanılmaz veya kaybedilmez. Söz konusu Trabzonspor ise inanmaya, desteklemeye devam edeceğiz.
2 koyun güdemeyecek kadar bilgi sahibi olmayan taraftarların içi boş eleştirilerine kulakları tıkayıp desteğe devam edeceğiz.

Bu yasak alttan gelen filizlere güç olacaktır inş.

Sefaenes
17.01.2019, 15:45
Iho ve Usta ya tsk ederim 2 sahte Trabzonspor taraftarı azizin yapamadığını yaptı. Bu sahtekârları hala destekliyen ler var utanmadan. Ya benim anlamadığım bu serefsizler yüzünden borçumuz arttı ama bu 2 şeref siz hiç bir transfer 0aralari ödemedi, ozaman bu paralar nereye gitti

My
17.01.2019, 15:48
:)

BlackPanther
17.01.2019, 15:56
Be adam. Transfer yasağı diyorsunuz. Elindeki mevcut kadroda orta saha futbolcun yokki. Onazi sakatlanmış sen gidip tek alternatif olacak Kuckayı gönderiyorsun!!! Hangi akıla mantığa sığar bu davranışınız?

İlkokul öğrencisi bile yapmaz bu hatayı.

Bu açıklamanızla resmen kulübümüz zirveden uzaklaşacak diyorsunuz. Bize kızmayın yanite getiriyorsunuz.

Beni kandıramazsınız. Ligin ilk yarısını ikinci bitirmişken elimize fırsat gelmişken hata yapıyorsunuz.

istifa edin. Defolun.

Sefaenes
17.01.2019, 17:18
Be adam. Transfer yasağı diyorsunuz. Elindeki mevcut kadroda orta saha futbolcun yokki. Onazi sakatlanmış sen gidip tek alternatif olacak Kuckayı gönderiyorsun!!! Hangi akıla mantığa sığar bu davranışınız?

İlkokul öğrencisi bile yapmaz bu hatayı.

Bu açıklamanızla resmen kulübümüz zirveden uzaklaşacak diyorsunuz. Bize kızmayın yanite getiriyorsunuz.

Beni kandıramazsınız. Ligin ilk yarısını ikinci bitirmişken elimize fırsat gelmişken hata yapıyorsunuz.

istifa edin. Defolun.

sen Burakla beraber Transfer olmadın mi hala. Bak sevdiğin umrunda burada ana avrat küfür ettiğin bjk sende giderirsin 1 tiner çeker oraya yakışırsın

cellchook
17.01.2019, 17:26
benim için öncelik Trabzonspor'un varlığıdır.
yoksa son 35 yılda çok soydular bizi.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DeAgLeMaNyAq
17.01.2019, 17:31
Usta'ya neden Mas'ı sattığınızda oradan gelen parayla bonservisinin borcunu ödemediniz diye eleştirdiklerinde, kulübün çok daha önemli borçları vardı onlara kullandık demişti. Önemsiz diye gördüğünüz bir borcun, bir camianın hayallerine nasıl darbe vurduğunu umarım bir gün anlarsınız...

Bayraktaroğlu
17.01.2019, 18:08
Şerden hayır doğacak. Takımı bu duruma düşürüp etrafta aylak aylak gezenler utansın

BlackPanther
17.01.2019, 19:37
sen Burakla beraber Transfer olmadın mi hala. Bak sevdiğin umrunda burada ana avrat küfür ettiğin bjk sende giderirsin 1 tiner çeker oraya yakışırsın

Bana ne Burak tan Murak tan. Benim derdim şampiyonluk. Fırsat gelmişken insan kullanır. Ha sen ve bu açıklamayı yapanlar şampiyonluk bizim neyimize biz sıradan bir takımız diyorsanız orasını bilemem.

Sefa
18.01.2019, 04:20
3 Milyon Euroya sebep böyle bir fırsatın tepilmesini kabul edemem ben. Geçmiş yönetim suçlu mevcut yönetim hatalıdır.

Mehmet Fatih Yavuz
18.01.2019, 07:25
Gölge etmeyin başka ihsan istemez.

Yönetime karşı ön yargılı olanlar, önce transfer yasağı konusunda yönetimi yalancılık ile yönetimi suçlayarak başladılar mesaiye.

Gerçek olduğu ortaya çıkınca bu kez 3 mm milyon Euro için ceza mı alınır. Bu ceza yönetime yazar. Bu fırsatı kaçırmamalıyız, şampiyon olamazsak kabahati yonetimdedir diye tepişmeye başladılar.

Biz bu sene şampiyonluk beklemiyoruz.
Yönetim 3 yıllık planlama yaptı.
Bu 3 yillik planlamanın ilk yılında kimseye şampiyonluk sözü vermeyen bir yönetimi fırsat kaçırmak ile eleştirmek hastalıklı kafanın göstergesidir.
Öncelik, mevcut kadronun düzenli ödemelerini yapmak.
Transfer değil. Kalınlaşmış kafalara yazın bunu.

Kendi plansız beklentilerinizi, plan yapan , bundan taviz vermeyen yönetimi sıkıştırmak için gene kullanmaya başladınız.
Usta da benzer sözler verdi, bu kafadaki taraftarın baskısına mukavemet gösteremedi, kamyonu yardan aşağı saldı.

Aynı şeyi tekrar tekrar deneyip faklı sonuç beklemek ahmaklık göstergesidir.

Yönetim kurduğu plana göre ilerlerken gölge etmeyin efendim.
Şampiyonluk gelirse baş göz üstüne, gelmezse biz yolumuzu baştan çizdik, o istikamette devam edeceğiz.

Sabretmeye gücü yetmeyen 3 sene mola versin.
Histeri krizleriniz ile kaybedecek vakti de yok enerjisi de yok bu kulübün.

Sercan Keleş
18.01.2019, 09:54
Yanlışı da desteklemeye başlamayın.

Mehmet Fatih Yavuz
18.01.2019, 09:54
Yanlış olan ne?

Zafer Fidan
18.01.2019, 11:05
Yanlış olan ne?
Bence bir yönetimin büyük bir yanlisi yok. Eski yönetimlerin sorumsuz transferler yüzünden bu hale geldik ve cezasini camiya olarak cekmeli ve ders almaliyiz.

AyhanPe
18.01.2019, 13:17

Yönetime karşı ön yargılı olanlar, önce transfer yasağı konusunda yönetimi yalancılık ile yönetimi suçlayarak başladılar mesaiye.

Gerçek olduğu ortaya çıkınca bu kez 3 mm milyon Euro için ceza mı alınır. Bu ceza yönetime yazar. Bu fırsatı kaçırmamalıyız, şampiyon olamazsak kabahati yonetimdedir diye tepişmeye başladılar.

Bu 3 yillik planlamanın ilk yılında kimseye şampiyonluk sözü vermeyen bir yönetimi fırsat kaçırmak ile eleştirmek hastalıklı kafanın göstergesidir.

Kendi plansız beklentilerinizi, plan yapan , bundan taviz vermeyen yönetimi sıkıştırmak için gene kullanmaya başladınız.
Usta da benzer sözler verdi, bu kafadaki taraftarın baskısına mukavemet gösteremedi, kamyonu yardan aşağı saldı.

Şampiyonluk gelirse baş göz üstüne, gelmezse biz yolumuzu baştan çizdik, o istikamette devam edeceğiz.

Kelimesi kelimesine katiliyorum. Bunlari taraftarlarin büyük cogunlugu özümsemedigi sürece basarili olma sansimiz düsük..

Memnun olmayi ögrenmeliyiz..Nerden nereye geldik..Adamlar firsat senesi sampiyonluk diye yirtinmaya basladi..aslinda sene basinda bu tiplere kalsaydik suan fb nin durumunda olacaktik..Adamin birisi Malatya macindan sonra teknik direktör icin istifa basligi acti burda..gözlerime inananadim..

Bu malum tipler yüzünden forumda akli basinda bir cok arkadasimiz ayrildi aramizdan..Neyseki kalmis tek tük yoksa cekilmez cidden..

Sefa
18.01.2019, 22:05

Millete hakaret etmeden yazmayı öğrenin önce yazdığımı yazana kadar alıntılayabilirsiniz 3 sene sabredince bişe olacağını düşünmek büyük polyana ince kafa ürünü olsa gerek.. Bu kadar genç kadronun neler tapabildiğini ben Antalyada canlı kanlı gördüm kimse gelin buraya istediğiniz gibi yönetin bu kulübü demedi o paraları bulmak için aday oldular. Önceki yönetim hatalı diye sıyrılamazsınız bu işten iyi kapatalım kulübü o zaman Usta ve İho batırdı deyip kapatalım kuşübü bahane gerçek ve güzel ne de olsa hastalıklı kafa düşüncelerini hakaret edemeden yorum yapamayan ona buna sataşandadır..

Mehmet Fatih Yavuz
18.01.2019, 22:34
Millete hakaret etmeden yazmayı öğrenin önce yazdığımı yazana kadar alıntılayabilirsiniz 3 sene sabredince bişe olacağını düşünmek büyük polyana ince kafa ürünü olsa gerek.. Bu kadar genç kadronun neler tapabildiğini ben Antalyada canlı kanlı gördüm kimse gelin buraya istediğiniz gibi yönetin bu kulübü demedi o paraları bulmak için aday oldular. Önceki yönetim hatalı diye sıyrılamazsınız bu işten iyi kapatalım kulübü o zaman Usta ve İho batırdı deyip kapatalım kuşübü bahane gerçek ve güzel ne de olsa hastalıklı kafa düşüncelerini hakaret edemeden yorum yapamayan ona buna sataşandadır..

Önce şu noktalama işaretlerini bir koyma konusunu hallet ki ne yazdığın anlaşılsın.
Başı sonu birbirine girmiş cümleleri çözmeye çalışmasın insanlar.

3 sene sabredince bir şey olmayacağına inanıyorsan, başkasını seçecektin.
Bu yönetimin vaadi de, seçim sözü de bu!
Bu sözü verdiler, bu sözü verdikleri için seçildiler.
Sözlerinin arkasında da duruyorlar.

İstedikleri gibi değil, söz verdikleri gibi yönetiyorlar.
Söz verdikleri, ve delegelerin bu söze istinaden kendilerini seçmelerinin altında yatan sebepteki gibi.

Bu şekilde yönetecceklerini beyan ederek 2 ayrı seçimi tek aday olarak kazandılar.

Varsa alternatif bir adayınız onun da vaatlerini dinleriz.

Bu yönetimin vaatlerini dinledik, seçtik.

Sözlerinden cayarlarsa sizin istediğiniz yönetim olacaklar anlıyorum.
Yani meşrebinize uygun, verdiği söz belli olmayan, başı kıçı ayrı oynayan yönetim arıyorsunuz çok belli.

Zorunuza gidecekse tekrar söyleyeyim.
Aynen söylendiği gibi yönetecekler.
Şimdiden hazır olun.
Eğer işinize gelmiyorsa dediğim gibi mola vermeniz ya da başka aday bulmanız gerekecek.

Kulübü kapatma konusuna gelince,
Einstein emicemin dediği gibi aynı ahmaklığı tekrar tekrar yaparak zaten kapanma noktasına geldik.
Devlet el atmasa zaten dönmez duruma geldik aynı İstanbul develeri gibi.
Çok şükür adam gibi sözünü verip arkasında duran birileri var.
Usta ve İho'nun batırdığını başka yöntemlerle ve zamanlama ile temizlemenin yolunu bilen bir yönetim adayınız olursa onu aday gösterirsiniz.

Bu yönetim böyle yönetecek.

İşinize gelirse.
Önce mevcut takımın personelinin alacakları, kısa vadeli borçlar.
Fantezi transfer talepleri değil.

bkandil
18.01.2019, 22:40
...

İstedikleri gibi değil, söz verdikleri gibi yönetiyorlar.
Söz verdikleri, ve delegelerin bu söze istinaden kendilerini seçmelerinin altında yatan sebepteki gibi.

Bu şekilde yönetecceklerini beyan ederek 2 ayrı seçimi tek aday olarak kazandılar.
...

İlk seçildiğinde karşısında rakip olarak Metin Kaya vardı.

Mehmet Fatih Yavuz
18.01.2019, 22:42
İlk seçildiğinde karşısında rakip olarak Metin Kaya vardı.
Eyvallah. Hatırladım. :)

Kadir Aydın
18.01.2019, 23:34
Bu taraftar her seyi biliyor yahu.

Bu futbolcular alinirken "basin parayi alin" diyen adamlar, para babalarinin olmadigi icin hesabini yapmiyorlardi. Simdi, "bu adamlarla bu sözlesmeleri yapmak ihanettir" diyen de yine onlar. Her bi boku biliyoruz.

Adem Akyüz'
19.01.2019, 00:17
Bugün "Bu transfer yasağı bizim için avantaj" diyen yönetici içime kurt düşürmedi desem yalan olur.

Sefa
19.01.2019, 03:02
Bugün "Bu transfer yasağı bizim için avantaj" diyen yönetici içime kurt düşürmedi desem yalan olur.

Adem bütün paralar öyle veya böyle ödendi.. İsteselerdi bu durum da çözülürdü istemediler tabi Onazi'nin sakatlığını hesaba katmamışlardır muhtemelen şimdi hikaye anlatıyorlar..

gurur6134
19.01.2019, 17:53
Hicbir anlami olmayan bir aciklama avrupa potasindan disari ciktigimiz da ne olacak peki

Insanlari duygusal yönlerinden vurmaya calismak bilemedik 29 puanla ikinci siradasin uzun yillar sonra basariya bu kadar yakinsin ama hala magdur edebiyati gercek yoneticiler böyle anlarda ortaya cikar tahta mahta hikaye bunlar bu yonetimin yaptigi ya beceriksizlik ya da basiretsizliktir

Bu trollun uzaklastirilmasi iyi oldu simdi troll olduguna emin oldugum bir isim daha kaldi darisi onunda basina..

memozcan
19.01.2019, 18:15
Adem bütün paralar öyle veya böyle ödendi.. İsteselerdi bu durum da çözülürdü istemediler tabi Onazi'nin sakatlığını hesaba katmamışlardır muhtemelen şimdi hikaye anlatıyorlar..
Katılıyorum. O dosya fifaya gittiği zaman imkanı yok er ya da geç ödenecek..

David_LuiZ4
19.01.2019, 20:19
Transfer yasağı konusunda mevcut yönetimi suçlayamayız...Kimsenin aday olmadığı Muharrem'in battık diyerek görevden kaçtığı ortamda ateşten gömlek giyerek göreve talip oldular ve bir nevi gönüllü kayyum olarak görevi devraldılar..

Borcun ne kadar kardeşim?

1 Milyar..

Kasanda sıcak para var mı gelirin nedir?

Hiçbiri yok..Hepsi temlikli.

Bu şartlar altında hem futbolcuların maaşını ödeyeceksin hem bonservislere ödeme yapacaksın hem de TFF Fifa gibi mecralarda 17 18 dosya kapatmaya çalışacaksın...Kolay iş değil..Mali anlamda bu yönetim desteği hak ediyor bence..

Zaten destek versen de vermesen de ortada bir tane aday yokken hiçbir şey farketmez..Bırakınız 3 yılı tamamlasınlar...

Yetmez ama evet...

Hüseyin Çümen
20.01.2019, 13:16
fifaa bize ransfer yasağını hemen yapıştırsın. şikeciler mücadelelerine devam etsinler adaletini...

tsukru61
21.01.2019, 19:22
Bu ortamda transfer yapsaydık sadece borca borç ekleyecektik.