PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 15. Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Atiker Konyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Oğuz B.
01.12.2018, 21:03
https://pbs.twimg.com/media/DtWOssIW0AEBkJD.jpg

Doğukan Uçan
01.12.2018, 21:17
geçen sene kupadan da elemiştiler bizi yenelim şunları

Ozan Yılmaz
01.12.2018, 21:21
Kocaman vs Karaman

Alalım şu maçı da hayde!

Mert Acar
01.12.2018, 21:27
Baya zor maç.Aykutun gelişiyle Konya baya topladı.Morallilrr ve zor pozisyon veren bir ekip.
Hayırlısı..

Arda'
01.12.2018, 21:29
Aykutun gelmesiyle hava yakaladılar zor maç olacak.

Oruç
01.12.2018, 21:39
Aykut otobüsü çeker. İşimiz zor gibi.

angraf
01.12.2018, 21:41
bu sene hesapların kesilme senesi 40 bin taraftarımızın önünde oynayalım 0 puanla evlerine yollayalım şunları

castillo61
01.12.2018, 21:52
Başakşehir'in berabere kalacak olmasıyla liderle arasındaki puan farkını 6'ya düşürecek takımın maçı değil mi bu?

DeAgLeMaNyAq
01.12.2018, 21:57
Deplasmanda olsa galip gelmemiz pek mümkün değildi nitekim Konya'da 10-11'den beri galip gelemiyoruz. Ancak Kayseri galibiyetinin verdiği moralle taraftar desteği birleşirse kolay kolay kaybetmeyiz. Onazi'nin eksikliği bir yana, maçın günü ve saatinden dolayı yeteri kadar seyirciyi çekememesi takımın havasını sekteye uğratacaktır. Bunun haricinde kupa maçına kadar oyuncuların kampta kalması da biraz sıkabilir. Konya ise kupadan elendiğinden maça daha rahat hazırlanacak...

Ahmet Kara
01.12.2018, 22:00
bak işte bu maçı kazanamayız.

Ahmet Taşçı
01.12.2018, 22:11
Pereira bu maçta oynayamayacak mı? 4 sarı kart cezası kupada çekilmiyor sanırım.

Rahmi Akkurt
01.12.2018, 22:29
alırız

Uğur KÜÇÜK
01.12.2018, 22:30
Pereira bu maçta oynayamayacak mı? 4 sarı kart cezası kupada çekilmiyor sanırım.Tekrar baktim.
Perreira cezali duruma düşmedi.
3. sari kartini gördü.
Beinsports yanlış bilgi verdi.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181201/8c0e47a2350e40606ec9f89ea907ac03.jpg

Kemal Öztel
01.12.2018, 22:36
Eline sağlık Uğur KÜÇÜK vallahi süper haber :) böyle bi maçta Zeki'ye maruz kalmak korkunç olurdu

gurur6134
01.12.2018, 22:42
Gece maci olsaydi daha iyi olurdu c.tesi olmasindan oturu ..kolay mac yok tam konsantrasyonla cikarsak konyadan iyi takimiz aykut falan viz gelir tirs gider..

Ahmet Taşçı
01.12.2018, 22:44
Tekrar baktim.
3. sari kartini gördü.

Evet doğru ben de baktım 3 sarı kartta, bari Konya maçında görmese de Bjk maçında oynayıp derbide görse, Rize maçında çekse cezasını.

Ozan Yılmaz
01.12.2018, 22:46
Eline sağlık Uğur KÜÇÜK vallahi süper haber :) böyle bi maçta Zeki'ye maruz kalmak korkunç olurduKâmil iyileşti artık Zeki düşünülmemeli

El Cordobes
01.12.2018, 22:53
Sağından solundan bakıyorum, hakikaten çok zor maç. Hem teknik açıdan hem psikolojik açıdan. Aykut un oynattığı futbol bize ters gelebilir. Kontraya iyi çıkartır genelde. Belli bir taktik disiplinle oynatır. Ayrıca çok da sinsi birisi, saha dışı pislikleri de çok sinsice yapar. Taraftara büyük iş düşecek. Şuursuz şekilde değil de akıllıca boğmamız lazım içeride.

Gurpas
01.12.2018, 23:02
Güzel bir galibiyet olacak.

trbzonsporlu
01.12.2018, 23:06
aykuttan sonra konya ligin en sert takimlarindan biri haline geldi.
telekomda gsye pozisyon vermedigi gibi 4-5 tane de yüzde yüzlük gol pozisyonuna girdiler. bize karşıda oyunu kilitleyip kontralarla tehlike arayacaklardir

çok zor bir maç bizleri bekliyor. ünal hocanın gs konya macini iyi analiz etmesi gerekiyor aynı taktikle bize karşı oynayacaklardır.

champions
01.12.2018, 23:06
İçeride, deplasmanda 7 maçın 6'sını kaybeden Göztepe'ye yenildik, çok kötü oynadığımız maçta Erzurum'a puan verdik, çok rahat kazanabileceğimiz maçta Bursa'ya puan verdik.
İç sahada yeterince kayıp yaşadık, bir sonraki maçın Bjk dep. olduğu düşünülürse vurup geçmemiz lazım. Bu maçı alırsak Bjk maçına çok rahat çıkarız.

David_LuiZ4
02.12.2018, 00:29
Ne yapıp edip Sinsi Aykut'a futbol dersi vererek tokatlayıp köyüne yollamamız lazım..

Ahmet Kara
02.12.2018, 00:36
Bu maça Sosa, Yusuf, Abdülkadir orta sahası ile çıkılmaz. Konya, Kayseri değil. Hocanın bir çözüm bulması lazım.

mmert
02.12.2018, 01:02
Defansa gömülüp, topu bize veren takımı harcarız. Bizim yaptığımızı bize yapan takımlara karşı zorlanıyoruz. Malatya da ligin iyi kapanan takımlarından. Ordaki sıkıntımız gol kaçırmaktı. Konyaspor Malatya’dan daha kaliteli oyunculara sahip. Hocaları şikeci olsa da daha tecrübeli.

Zargo’yu 6 numaraya alıp daha temkinli oynamak bir seçenek. Rakiplerin birbiriyle oynamaya başladığı 2-3 haftalık dönemi iyi değerlendirmemiz lazım. 1-0 olsun bizim olsun ama bu maçta 1 puan da 1 puandır gözüyle bakıyorum. Zor maç.

Perreira umarım çok dikkatli olur. Tüpçü federasyonunda hemen budanacağımızı düşünüyorum neden :)

Mesut
02.12.2018, 01:05
Kuco ne alemde sakatlığı uzun mu

batugol
02.12.2018, 01:15
Içimden bir ses
Bir senedeki tüm olumsuzlukları ilk 12 haftada yaşadığımızı
Bu güzel oyunla şampiyonlar ligine gideceğimizi söylüyor

artvints
02.12.2018, 01:19
aykut uyuz uyuz taktikler yapar şimdi, uyutur herkesi. asla gevşek başlamamalıyız. sert olmalıyız ki güven kazanmasınlar. özellikle ömer ali bücürü palazlanmasın.

Ogün YAZICI
02.12.2018, 01:28
Bu Konya camiası geçen sezon Traore'nin ayağı kırılduğundan beri bizden nefret ediyor.

Biraz da içlerindeki farklı renklerim özellikle sosyal medyada körüklediği bir nefret var

Geçen sezon 1 ay içindeki 3 maç toplamında 2 kulvardan ettiler bizi.Şimdi üstüne Aykut faktörü eklenecek

Evire çevire dövmeliyiz.Çok pis bilenecekler.Biraz olsun gevşersek yazık olur .

Bugunki kadro ile çıkmamalıyız.

Hüseyin Hosseini Toure
Perreira Sosa Yusuf Novak
Abdülkadir Rodallega Nwakaeme

Çok farklı dizilisler olur saha içinde.3'lu savunma olarak düşünmemek lazim.Toure ortaya çekilir vs. Ama sert maç bu kadro ile çıkmak lazım

Duran toplarda da avantaj olacaktır 3 stoper

outlaws61
02.12.2018, 01:36
Bu Konya camiası geçen sezon Traore'nin ayağı kırılduğundan beri bizden nefret ediyor.

Biraz da içlerindeki farklı renklerim özellikle sosyal medyada körüklediği bir nefret var

Geçen sezon 1 ay içindeki 3 maç toplamında 2 kulvardan ettiler bizi.Şimdi üstüne Aykut faktörü eklenecek

Evire çevire dövmeliyiz.Çok pis bilenecekler.Biraz olsun gevşersek yazık olur .

Bugunki kadro ile çıkmamalıyız.

Hüseyin Hosseini Toure
Perreira Sosa Yusuf Novak
Abdülkadir Rodallega Nwakaeme

Çok farklı dizilisler olur saha içinde.3'lu savunma olarak düşünmemek lazim.Toure ortaya çekilir vs. Ama sert maç bu kadro ile çıkmak lazım

Duran toplarda da avantaj olacaktır 3 stoper

Pereira bu maç cezalı.

Büyük ihtimal Zeki oynayacak.

Eğer Kamil Ahmet tam olarak iyileştiyse forma verilmesi lazım.

Geçen sene şans bulduğunda çok iyi değerlendirmişti.

trbzonsporlu
02.12.2018, 01:38
aykut, zamanında ömer üründülü çok dinlemiş olacak ki aykutun takimları bloklar arasındaki bağlantıyı çok iyi sağlar rakibe boş alan bırakmazlar, takım mesafesi cok kısadır rakibe çok az pozisyon verirler, maçları genelde alt biter, bu ozellikleri konyaspora gelir gelmez gs ve alanya maçlarinda gördük.
büyük takımlara bu oyun sistemi gitmez çunku buyük takim taraftarı takiminin saldirmasini ister ama anadolu takimlari icin aykut hoca bulunmaz nimettir. zaten konya, aykut ile ikinci devre 17 macta 42 puan toplayıp turkiye kupasi almisliği var.

bizim haftaici sivasa kupa maçından dolayı yolculugumuz da olacak ancak konyanin kupa maçıda yok cuma gunu macı oynadilar hemen bizim maca konsantre olmaya basladılar

sözün özü zaten cokaz pozisyona girecegimiz ıçin buldugumuzu atmalıyız. umarım beinsports ekranlarindan maç boyu aykutun derin düşünceli halini bol bol izleriz

Ogün YAZICI
02.12.2018, 01:58
Pereira bu maç cezalı.

Büyük ihtimal Zeki oynayacak.

Eğer Kamil Ahmet tam olarak iyileştiyse forma verilmesi lazım.

Geçen sene şans bulduğunda çok iyi değerlendirmişti.

Perreira 3.sarı kartını gördü.
Cezalı değil.
Yanlış yazdı yayıncı kuruluş

emrahtuna
02.12.2018, 12:36
kendi evimizde şu moralle ve şu oyuncu grubuyla konya yı delik deşik etmemiz gerek..seri galibiyetler lazım bize..

Sinan.K
02.12.2018, 12:39

Kucka kafa olarak bitirmis bizi fayda gelmez daha bence hemen yollanmali Batuhanda Murat Cemde bu macda 6 numarada ezilir ben olsam Toureyi 6 numara cekerim Sosanin yani Huseyin Hosseinilen defansda oynarim

yasin196761
02.12.2018, 12:46
Aykut Kocaman'dan dolayı zor maç. Bir de bize genelde gol atan Traure var. Geri düşmememiz lazım yoksa çevirmek çok zor olur.

Nazim Can
02.12.2018, 12:48
Fener macindan daha zor, ama yenersek önümüz acik.

trbzonsporlu
02.12.2018, 12:56
sosayı iyice geriye çekerek başkanında dedigi gibi hücum gücümüzü zayiflattık rakip sahada topa sahip olamadik belkide ilkkez bu kadar düşuk sayıda pas yaptık, ligin encok pas yapan takimiydik oysaki, önazi yerine başka alternatifler üretilmeli. sosa 8 numarada abdulkadir kanatta kalmalı. bir oyuncunun yerini doldurmak icin takimla bu kadar oynamanin anlami yok. dün cok zayif takimla oynadik sivas malatya konya gibi dişli bir rakip olsa sonuç farkli olurdu

Nazim Can
02.12.2018, 14:04
Onazi ne alemde Sakat Mi hala?

cyberentalpi
02.12.2018, 21:26
Oynadığımız en zor maç olur. Konya Başakşehir gibi bir takım. Yani ölümüne saldırmak yerine geriden yavas oyun kurup oyunu kenarlara yaymak lazım. defansı önde tutmamak gerek. Sosa nın maçı olmadı. Eğer sosa bu maçın yıldızı ise kazanmışızdır. rodallega nın gol atacağını düşünüyorum.

İki şeye dikkat.
1- Yusuf iyi topladı ama bir gol atma hırsı var. Bu da bazen güzel sutlar çeksede verse garanti olacak pozisyonları harcıyor. Yusuf un macı bir sonraki Bjk macı olabilir. Karius enterasan goller yiyebiliyor. O macta alabildigine abansınç
2- Aynı şey rodallega da da var. forvetsiz gol atmak istiyorsun ama oyunda daha fazla olmalı ve defansı yıpratıp yormalısın. ve gerektiğinde defans bile son vurus icin adamını görmelisin
3-nwakema yi bazen değiştirmekte gec kalıyor hoca. baktık atamıyoruz kanatlara yaymak ve bogusmak icin değişimi geciktirmemeli
4- ha skor olarak geride dussek öne de gecsek oyunumuzu bozmayalım.
Ömer ali ve adis e dikkat.

son bir sey Jao eger cezalı değilse fazla dalasmasın hakemle felan. Bjk macı var sonucta:)

Uğur Ö.
02.12.2018, 21:31
Rakibi sert oynadığı tüm maçları kaybettik. Ünal hoca umarım bunu görür. Konya çok sert oynayacaktır ama ev sahibi avantajını iyi kullanacağımızı düşünüyorum.

Yusuf BALCI
02.12.2018, 22:16
tek handikapımız zeki.

bu ve beşiktaş maçlarını alırsak iddialı olabiliriz.

Full HD
02.12.2018, 22:38
Asla iddiali olamayiz bunu UNUTUN!

demir
02.12.2018, 22:51
kazandıgımız son iki macta ıkı takımında orta saha denen bir şeyi yoktu aslında bizede de yok ofans gucumuz yuksek orta sahası olmayan takımlar bize karsı saldırmayı dahi basaramıyorlar ama ortasahası olan bir takım tek kale bile oynasak bizi perişan edebiliyor son ornek malatya macı.. defansif gucumuzu arttırmadan bunu basarmamız mumkun değil on bloktakı oyunculrımızın geriye cok fazla gelmesı gerekıyor son ıkı macta bunu yapabıldık bir nebze ama hızlı cıkabılen takımlara karsı cok sansımız oldugunu dusunmuyorum cunku cok fazla pozisyon kacırıyoruz ve konya da cok hızlı cıkabılen bır takım

yasinylmz
02.12.2018, 23:02
tek handikapımız zeki.

bu ve beşiktaş maçlarını alırsak iddialı olabiliriz.

Pereira cezali degil ki neden handikapimiz zeki olsun ?

Onur Akyüz
02.12.2018, 23:07
Cale’nin sarı kartı gibi olacak bu JP’nin ceza işi.

yorumsuz6117
02.12.2018, 23:27
Trabzonspor önündeki 4 maçı kazanırsa Konya, Bjk, Rize, Başakşehir şampiyon olabilir.. :)

Bu 4 maç sonunda Trabzonspor'un ligi nerede bitireceği belli olucak..

yorumsuz6117
02.12.2018, 23:29
Onazi bjk maçında bize lazım ama yetişmez herhalde..

Royal Heart
02.12.2018, 23:48
Onazi maça yetişemiyorsa,

_____________Uğurcan
__JP_____Hüseyin____Zargo____Novak
_______Kamil Ahmet
_____________________Sosa
____Abdülkadir___Yusuf____N'wakaeme(Ekuban)
______________Ekuban(Rodallega)

ilk 11'i maçı erken koparır diye düşünüyorum. Ekuban ilk 11'de denenmeli.

yasinylmz
02.12.2018, 23:54
Topu yere indirip oyun kesilmeden pasli oyunumuzu oynarsak konyayi dagitiriz. Bu tur maclari deplasmanda oynarken endiselenin erenler. Dunki macta oyunumuzu kesen hakem faktoruydu ic sahada tribunu arkamiza alirsal bu kadar kolay duduk caldirtmazsak oyunumuzu oynadigimiz surece bu tur takimlara puan vermeyiz. Daha onceki kaubedilen puanlarin sebebini zaten biliyorsunuz. İcimiz rahat olsun ben simdiden bjk macini dusunuyorum o atmosferden puanla cikabilirmiyiz onu dusunuyorum. Konsantrasyonumuz muhakkak ust duzey olacak ama malum hakem ve takdir haklari konusu.. neyse bu mqc icin iciniz rahat olsun

Çağatay96
03.12.2018, 00:05
Tekrar baktim.
3. sari kartini gördü.

Kardeş Pereira kupa maçinda çekemiyorsa cezayı,konya maçında cezalı. Bir önceki sezonun kartları devam ediyor diye biliyorum

BERBATOV61
03.12.2018, 00:07
bu sefer direkler bizden yana olsa dışına değilde içine vurup girse ne olur yani

Çağatay96
03.12.2018, 00:07

Pereira büyük ihtimal cezalı..Gecen sezondan olması lazim diye biliyorum

Enes Başkaya60
03.12.2018, 00:53
Kupa maçında ceza çekiliyor mu acaba bilgisi olan???

Erkan A.
03.12.2018, 00:57
renktaslar
kayseri macinda direkler izin verseydi maci farkli kazanirdik biz erken goll atmayinca kayserisporu umutlandirdik neyseki iki goll atarak maci kazandik ..
cumartesi günü üst üste alinan bu galibiyetlerle stadimiz tekrar dolu olacaktir bundan emin olabiliriz ..
iki mac üst üste galibiyet gören oyuncularimiz ve büyük ihtimal kupadada farkli kazanarak trabzona dönecek kadromuz konyaspor karsisinda cosacaktir ..
ben forumdaki cogu renktaslarimizdan haric konyasporu sikecilerden ve kayserispordan daha rahat yenecegimizi düsünüyorum ayrica direklerin izin vermedigi maclardan haric bu kez direklerde engel olamayacak ve konyayi cok farkli yenecegimizi düsünüyorum .. icimdeki his 6-0 net skorla kazanacagiz diyor belki daha fazlada olur bu macta patlama bekliyorum hayirlisi artik

Çağatay96
03.12.2018, 00:58
Kupa maçında ceza çekiliyor mu acaba bilgisi olan???

Kupa da çekilmiyor ama galiba her sezon kartlar sıfirlanıyor. Olay açıklanmali,,sadece bein sportun hatası mı acaba

trbzonsporlu
03.12.2018, 01:29
maç başına 2.2 veya 2.3 gibi puan ortalaması yakalayamadigimiz sürece maalesef zirve mucadelesi veremeyiz ozellikle kendi sahamizda o puanları kaybetmemeliydik. önümüzdeki 3 maçtan minimum 7 puan almalıyiz

~UniCef~
03.12.2018, 01:40
kendi evimizde şu moralle ve şu oyuncu grubuyla konya yı delik deşik etmemiz gerek..seri galibiyetler lazım bize..

Konya`ya karsi bir hadi bilmedin iki gol atma becerisini gösterebilirsek öpüp basimizin üstüne koyalim.

Enes Başkaya60
03.12.2018, 02:16
Konya diri bir takım gol bulmamız şart ilk yarı öyle böyle gol bulursak kazanabiliriz ama konya öne felan geçerse maçı kazanır baya katı bir savunma anlayışları var...

Aydın Tiryaki
03.12.2018, 03:32
Genel görüşe katılıyorum. Konya Kayseri'den kesinlikle daha diri takım. Bu nedenle Abdül,Sosa,Yusuf üçlüsü çok zayıf kalacaktır. Bunun yerine Sosa,Amiri,Yusuf orta sahası gerekiyor. Amiri, her ne kadar teknik açıdan kısıtlı yeteneklere sahip olsa da, mücadeleci oyun anlayışıyla Onazi'nin yokluğunu kapatamamakla birlikte en azından yokluğunu da hissettirmeyecektir.

Abdülkadir sağ tarafa zaten çünkü Pereira ile çok iyi bir sinerji yakalamış durumdalar şu an. Baskı altına almak isteyeceğimiz için Tony yine oynamalı.

Defans bloğunda değişiklik yapacağını düşünmüyorum, yapmamalı da zaten(Pereira cezalı mı değil mi hiçbir şey anlamadım. Geçen sene gördüğü kart geçerli sanırım.)

Bütün bunlara ek olarak Konya defansif futbol anlayışını benimseyeceği için uzaktan şutlara çok ihtiyacımız var. Yusuf hazırla kendini gardaşım.

Seyirci desteği olacak, yakaladığımız olumlu hava var, uzun zamandır görmediğimiz aile ortamı var. Neden puan kaybetmeyelim :D .

Şakası bile kötü, bir şekilde alacağız :) .

Vkgz
03.12.2018, 09:08
Kayseri maçı gibi oynatarak yenildiriz. Canlı bir oyun şart

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

freedomforever
03.12.2018, 09:20
Onazi sakat mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Enes Başkaya60
03.12.2018, 09:26
Onazi sakat mı?

Onazi 3 hafta yok sakat doğrudur...

U.Sadıkoğlu
03.12.2018, 09:33
Forumca yine şablon sorular oluşmaya başlamış... Onazi sakat mı? Perreira cezalı mı?

Gel bakalım radarcı Aykut... fb maçındaki oyunun yarısını oynarsak Konya direnemez.

HOPA'LI TS'Lİ
03.12.2018, 09:50
Son 3 maçta en az 7 puan bekliyorum.

Direkleri de yıkıp artık güzel oyunlarımızı farklı skorlarla bitirme zamanı

TS kazandığında HAYAT ÇOK GÜZEL (kazanırken ızdırap çektirse de)

Orkun 61
03.12.2018, 10:08
Bilmem kaç maçtır yenememişiz vs vs vs geçin hocam bunları. Ona bakarsan 8 senedir Şikebahçeyi de yenemiyorduk. Hak kelamı değil ya ! Sonsuza kadar sürecek değil ya !

Çok fazla gaza gelmeden ama hırsımızı koruyarak, akılcı davranarak, iyi orta saha kurgulayarak içinden geçmemiz lazım Konya'nın !

Yemişim Aykut'unu !

Kayseri maçı orta sahası çok yumuşak kalabilir. Oraya bir çözüm bulmamız lazım.

Roda'nın artık kendine gelmesi ve yakaladığını atması lazım.

Bundan sonra kolay maç yok, bu da onlardan sadece 1 tanesi.

pReN@_61
03.12.2018, 11:47
Stadın taşması lazım..

Enaldo61
03.12.2018, 12:04
Mutlak galibiyet lazım.

PortoDeGalinhas
03.12.2018, 12:31

Kucka klübü kafasında tamamen bitirmiş durumda, ben olsam tesislerden içeri bile sokmam. Beyfendi instagramın en popüler spor paylaşım platformu 433 ün galatasaray paylaşımını beğenip, gs paylaşımından çok daha fazla etkileşim alan Trabzonspor paylaşımını beğenmedi. Herşeyi geçtim bu sene 2 maçta canlı izledim kendisini, ben tribünde ondan daha fazla mücadele etmişimdir. Umarım ciddi bir alıcısı çıkarda bir daha dönmemek üzere gider bu takımdan.

Maça gelecek olursak 17 haftalık süreçteki en zor maçımız. Bu tarz takımlara karşı kazanabilmek için girdiği pozisyonları büyük oranda gole çeviren bir forvet oyuncusuna ihtiyacımız var ama maalesef öyle bir futbolcumuz yok. Onu da geçtim önliberomuz olmadığı için kontra atağa hızlı çıkan takımlar bize çok zorluk çıkarıyor. Konya da bu konuda ligin en iyi takımı olduğu için kontradan bir gol yememe ihtimalimiz yok. Son zamanlarda çok olumsuz konuşuyorum ama muhtemelen yeniliriz.

Mehmet Fatih Yavuz
03.12.2018, 12:33
Kayseri maçının orta sahası yumuşak değildi sadece, yanlıştı.
Yumuşaklık da sonucu oldu.
Olcay'ın yerine kanada Abdülkadir sağ tarafa.
Orta sahaya da Amiri konulursa hem teknik hem de kuvvetli orta saha oluşur.

castillo61
03.12.2018, 12:48
Pereira geçen seneyi 6 sarıyla bitirmiş. Yani bu sene gördüğü 2. sarıyla cezalı duruma düşerdi. Düşmediğine göre kartlar sıfırlanıyor. Kısaca cezalı değil.

Mehmet Fatih Silik
03.12.2018, 13:26
Kayseri macinda pas yapmamizi ve ataklara cikmamizi kesinlikle hakem triosu engelledi.
Uzun zamandir böyle kötü yönetim görmemistim. Neyse ki, ALLAH'tan puan kaybi yasamadik.

Konya macina gelirsek bu macta Roda buldugunu atmasi lazim artik. Konya fazla pozisyon vermeyecektir ve bulduklarimizi cömertce harcarsak beraberlik bile mucize olur.
Orta sahada neden Batuhan'a sans vermiyoruz? Hüseyin'e de cok laf edildi ama cocuk nazarlik oynuyor.
Bence genclere güvenmemiz lazim. Elinde ön libero oynayabilecek oyuncun varsa sür sahaya. Lego oynar gibi takimi yeniden yaratmaya gerek yok.

Yiğit Gayretli
03.12.2018, 13:29
Pereira geçen seneyi 6 sarıyla bitirmiş. Yani bu sene gördüğü 2. sarıyla cezalı duruma düşerdi. Düşmediğine göre kartlar sıfırlanıyor. Kısaca cezalı değil.
Cevval adamın hali başka oluyor :)

Tayfun
03.12.2018, 13:47
Bu konyaspor'a uyuz oluyordum, tekrardan yarım kaş Aykut ile anlaştılar iyice uyuz oldum.

Şamarı vurup göndereceğiz başka yolu yok .

trbzonsporlu
03.12.2018, 14:03
gs ve fb maclarindaki futbolculardaki iştahla konyayı yeneriz bunun dışındaki kayseri bursa erzurum v.b maclarindaki gibi sanki öndeymişiz gibi laylaylom oyunla puan kaybederiz çünkü rakip aykutla cok sert savunma yapip iyi kontraya cikan bir takim haline geldi.

Faik Yılmaz
03.12.2018, 14:04
-Efendi adam Uğur Demirok'un bu takımda oynadığını ve Yatabare'ninde bazı maçlarda parladığını hatırlatayım.....Bizim maçlarda extra motive olabilir.

-Konya deplasmanda zor yenilen bir ekip 7 maçta sadece 1 kez yenilmişler. 4 beraberlikleri var. 2 de galibiyetleri.....

-Ömer Ali Şahinere cezalı ya da sakat filan değilse özel olarak dikkat etmek lazım.....

-

ffırtına
03.12.2018, 14:30
Olur da güzel futbolla şunları yenersek bjkyi de deplasmanda yeneceğimizi düşünüyorum. 3 de 3 yaparsak neler konuşulur burada ah ah..

HOPA'LI TS'Lİ
03.12.2018, 16:12
Ünal Hoca'nın dediği gibi maç maç hedefe gitmeliyiz.

Konya'yı geçmeliyiz mutlaka

Yiğit Gayretli
03.12.2018, 16:19
Bu kadronun bundan sonra maçlara daha farklı konsantre olacağını düşünüyorum. Ünal hocaya da güveniyorum.

OFLU
03.12.2018, 16:33
Ayküt aşırı motive olacaktır. Taraftar yanında olsun takımın. İç sahada bunlara puan vermeyelim be.

pReN@_61
03.12.2018, 17:13
İnşallah stadyum tıklım tıklım olur..

Jackdaniels
03.12.2018, 17:16
Takımımız sahada mücadele ettiği sürece bu ligde bizden puan alabilecek takım olduğunu sanmıyorum kalite olarak hiçbir eksiğimiz yok lakin mücadele kırılganlığımız çok düşük bunu aştığımız da rahatlıkla üst sıralara oynayabiliriz , Konya maçıda tam böyle bir maç yetenek olarak çok iyi seviyedeyiz lakin mücadele etmezsek Konya bunu iyi kullanır tipik Aykut takımı savunma ağırlıklı ve mücadeleye dayalı oyun işte tam burada bizimde aynı şekilde Konyaya cevap vermemiz gerekir o zaman rahatlıkla maçı alabiliriz.

artvints
03.12.2018, 17:31
bu tip takımları yenmenin yolu kontra planlarını engellemektir. özellikle top kaptirildiktan sonra konya'nin çıkışlarına baskı yapıp rakibi hazırlıksız yakalamamız gerekiyor. yani kısaca karşi pres. çıkışlara da dikkat etmemiz lazım. yönlendirme yapıp ani baskılar yapıyorlar. ugurcan'i bu konuda uyarmak gerek.

Nazim Can
03.12.2018, 17:50
Konyadan nefret ediyorum Aykut midemi bulandiriyor, Ömer Ali karaktersizin önde gideni.

My
03.12.2018, 18:17
https://pbs.twimg.com/media/DtgE455WsAAqOGl.jpg

pReN@_61
03.12.2018, 18:34
Etli ekmek bekleniyor galiba;)

Bayraktaroğlu
03.12.2018, 20:49
Şu kasımpaşa nın kendi kalesine attığı gole bak delireceğim

Cemzirih
03.12.2018, 20:52
Ozgur cek febe nin kume dusmesine izin vermez , kiyamadi febesine

İ. SARAL
03.12.2018, 20:58
Şu kasımpaşa nın kendi kalesine attığı gole bak delireceğimRezalet.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Fatih Yavuz
03.12.2018, 20:58
Artık göstererek yapacaklar.
Fenerin alt yapı oyuncusu de değil mi bu?

Kral gol attı vallahi kendi kalesine!!

Gökhan Balcı
03.12.2018, 21:11
Kadroda bir değişiklik gerektiğini düşünüyorum ama asıl olay taraftarda bitiyor. Orada kırk bin kişi olduğu zaman bu takım ister istemez futbol oynuyor. Kimse kayıtsız da kalamaz buna. Kayseri maçı bir yere kadar ama sosa 6 numarada iyi iş çıkarsa da sekizdeki etkinliği olmuyor. Bize asıl lazım olan kısmı da o. Defanstan top alıp oyun kurabilsin istiyor hoca ama cidden zayıf kalıyoruz. Amiri de pek teknik bir oyuncu değil ama oradaki direncin kırılmamasını sağlayacaktır. Asıl soru ekuban mı hugo mu sorusu. Hangisi hangisinden daha az eksiye sahip? Ekuban daha iyiyse oyuna sonradan girmesi gereken hugo olmalı bu halde. Peki ekuban tek başına defansı yıpratabilir mi takım oyununa destek olabilir mi? Adam bir gol attı diye her şey değişmez sonuçta. Hoca ne karar verecek ciddi merak içerisindeyim bu konuda.

Arda'
03.12.2018, 21:47
Bizden puan alan takımların ortak özellikleri orta sahada sert oynayarak Sosayi ve Onaziyi sindirmeleri hatirlatin Malatya ve Alanya maç’lerini dayak yedik resmen bu 2 maçta. Konya da orta sahada sert oynayıp Sosaya basacaktır buna bi çare bulması lazım hocanın.

Gurpas
03.12.2018, 22:21
Şikeciler yine puan kaybetti. Kasımpaşayı İstanbul'da rahat yeneriz.

angraf
03.12.2018, 22:24
çok zor maç olacak fener ve kayseri maçlarından çok daha zor bir maç olacak Akyazıda 40bine oynamamız lazım taraftarımız maç alır bizim maç alır !
Dikkatli ve kontrollü oyunla 1-0 yeneriz diye düşünüyorum yenersek çok iyi olacak yenilirsek yine dip döngüsüne gireriz.

Fatih Öztürk
03.12.2018, 22:36
Takımı sabote eden olmadığı için gönül rahatlığıyla 3 puana yakın tarafın biz olduğunu söyleyebilirim.

Mehmet Fatih Yavuz
03.12.2018, 22:52
Lig bu sene fazladan zor.
Her takım, takım bütünlüğü sağladığı için, takım savunması yaptığı için fazladan zor.

Konya ve Aykut Kocaman birbirine uyan yapılara sahip.
Genelde uyum sağlıyorlar.

Lakin ben şu anki form durumumuz düşünüldüğünde, bir de tribün desteği eklendiğinde zorlansak dahi kazanacagımızı düşünüyorum.

Kazansak da, kazanamasak da, izlenesi oyun oynuyoruz.
Takım olmaya çalışıyoruz.
Bütün olarak hareket etmeye çalışıyoruz.

Abdülkadir orta sahaya çekilmez, on liberoya bir alternatif uretilirse alırız maçı.

David_LuiZ4
03.12.2018, 22:56
Aykut'un takımlarının klasik yanı gerektiğinde 4-6-0'a dönerek ortasahayı kalabalık tutup oyuncular arasındaki mesafeyi daraltarak oynamaktır..

Birbirine yakın oynayan bir Konya takımı izleyeceğimizi şimdiden söyleyebilirim..

Bu tip yerleşen takımları açmak için oyuna genişlik kazandırıp taç çizgisine kadar topu taşıyarak birbirine yakın oynayan Konyalı oyuncuların arasındaki mesafeleri açmak ve boşluğu bulup değerlendirmek şarttır..

İkinci olarak şart olan nokta ise ikinci topları hücum ribaundlarını iyi toplamamız rakip çıkarken kafasını kaldırmadan rakibe basmamız lazım...

Bu iki unsuru pratikte uygularsak maçı rahat kazanacağımızı düşünüyorum..

Ahmet Aksu
03.12.2018, 23:29
en önemli etken taraftar..
en az 30 bin kişi olmalı.

kadroyu çok bozmamalıyız.
sadece roda yerine artık ekubanı denemeliyiz.
JP cezalıysa kamil ahmeti oynatırız.
aslında toure yerine iyileştiyse toure de denenebilir. çünkü rakip kontra oynayacak ve toure de çok ağır kalıyor. iki seri stoper daha uygun olabilir.
(dedim ama kadro biraz bozuldu gibi ;))

................uğurcan...................
JP......hüseyin...toure.....novak
..............sosa....onazi.............
abduş........yusuf........nwakame
..................ekuban...................

memmedaga
03.12.2018, 23:35
mücadelemize eyvallah

pekiştirmek adına galibiyet şart

bundan sonrası adına galibiyet şart

iki ileri 1 geri den bıktım artık

Uğur Ö.
03.12.2018, 23:38
Sağ kanada kuralım JP-Abdüş-Sosa-Yazıcı-Rodellaga hattını yeter zaten hiçbir takım dayanamaz bu hatta.

HOPA'LI TS'Lİ
04.12.2018, 07:33
FB maçındaki muhteşem taraftarla her maçı alırız.

Bu hafta çok çok avantajlı oldu bizim için.

Son 3 maçı alırsak Başakşehir maçıyla stad yıkılır.

ŞAMPİYONLAR LİGİ HAYAL DEĞİL

HOPA'LI TS'Lİ
04.12.2018, 07:36
https://pbs.twimg.com/media/DtgE455WsAAqOGl.jpg

TAKIMDA MORALLER YERİNDE HAMDOLSUN

Maestro kendine geldi bu sezon

JOSE ERNESTO SOOOOSSSAAAAAA

U.Sadıkoğlu
04.12.2018, 08:20
Perreira cezalı mı? :D

cakalkerem
04.12.2018, 08:27
yes

cakalkerem
04.12.2018, 08:28
artık yenelim..daha fazla puan kaybı yaşama luksümüz kalmadı

HOPA'LI TS'Lİ
04.12.2018, 08:34
Son 3 maçta alınacak 9 puan şehri havaya sokar.
Bu haftaki sonuçlardan gördüğümüz gibi biz maçlarımızı kazandığımız sürece sorun yok
Kupa şampiyonluğu ve ilk 3 feda sezonunda kaymaklı ekmek kadayıfı olur
Bi de çok gol kaçırmasak

pReN@_61
04.12.2018, 10:42
Gündüz maçlarını sevmiyorum.

İlker Yazıcıoğlu
04.12.2018, 10:45
İlk 20 dakika baskı kurmalıyız, pres manyağı olmalı bizimkiler, ciğerleri çıkana kadar koşup, hızlı paslarla sonuca ulaşmalıyız...

Oyun sıkışırsa, bu herifleri yenemeyiz, panikleriz, hatta pis bir gol de yiyebiliriz...
İlk 20 dakika maçı belirler...

Aykut da bunun farkındadır, deli gibi kapanacaklar ilk 20 dakikada...

Yorabildiğimiz kadar yormalıyız...

Ama önce kupa maçı:)

Yiğit Gayretli
04.12.2018, 10:47
Çok fazla taraftar fb maçından dolayı ceza almış. Kombineliler biletlerini aktarmazsa büyük boşluklar oluşur.

Harun-61
04.12.2018, 11:31
Konyaspor lig'de güzel top oynamaya calisan ekiplerden.

1:0 olsun bizim olsun diyecegim ama kalp dayanmaz.

Söyle olsun: durum 3:0 --> Tüm stad ayni anda: şike yapsana, şike yapsanaaaa aykut kocaman şike yapsanaaa :)

Mehmet Fatih Yavuz
04.12.2018, 12:06
O sahaya şişe atan eşşek sürüsü, onlar yüzünden büyük ihtimal hiçbir kabahati olmadan ceza yiyen yüzlerce taraftar.

Sırf bu yüzden bu eşşeklerin tımarlanması şart.

Atmayacaksın, attırmayacaksın.

Bunların vahşi hayvan gibi kafese tıkılması lazım.

30-40 bin kişinin içinde ne işleri var.

ffırtına
04.12.2018, 12:17
Şu maçı alırsak bjk maçı atmosferi bambaşka olur..

delfino
04.12.2018, 12:24
Pareirara'nın olmayışı bizi ciddi olarak sıkıntıya sokacak kanat olarak işleyen rakipleri tehdit eden bir sağ kanadımız vardı şimdi oda olmayacak zekiyle nereye kadar antalya maçında gördük o tarafta sağ bek pozisyonunda acaba olcay mı oynasa demeden edemiyor insan kısır döngüye dönme ihtimali yüksek bir maç olabilir aykut kocaman rakipleri iyi analiz eden biri bizim de onazi olmaz ise ortasahayı alanya gibi sert oynama ihtimali yüksek görüyorum bakalım aykutun hamlesine karşılık ünal hoca ne gibi bir senaryo hazırlayacak ya da hazırlayabilcek mi göreceğiz. Tek ihtimal baskı kurmamız rakibi alan bırakmadan topa hakim olarak onları yenmeliyiz ..

OFLU
04.12.2018, 12:29
Pareirara'nın olmayışı bizi ciddi olarak sıkıntıya sokacak kanat olarak işleyen rakipleri tehdit eden bir sağ kanadımız vardı şimdi oda olmayacak zekiyle nereye kadar antalya maçında gördük o tarafta sağ bek pozisyonunda acaba olcay mı oynasa demeden edemiyor insan kısır döngüye dönme ihtimali yüksek bir maç olabilir aykut kocaman rakipleri iyi analiz eden biri bizim de onazi olmaz ise ortasahayı alanya gibi sert oynama ihtimali yüksek görüyorum bakalım aykutun hamlesine karşılık ünal hoca ne gibi bir senaryo hazırlayacak ya da hazırlayabilcek mi göreceğiz. Tek ihtimal baskı kurmamız rakibi alan bırakmadan topa hakim olarak onları yenmeliyiz ..

Pereira var.

beratika
04.12.2018, 12:51
Rüyamda 4 -1 yeniyorduk :) Haydi hayırlısı :)

champions
04.12.2018, 15:11
Ünal'lı Trabzonspor'un Konya'yı yenmesi sürpriz olur. Bir puan iyidir.

Arda'
04.12.2018, 15:53
Pereiranın 3 sarısı var cezalı olduğu nerden çıktı? Geçen sezonki kartlar sayılsa bile adam cezalı olmuyor ki

Ahmet Aksu
04.12.2018, 16:37
..................uğurcan...................
JP......husseini.....toure........novak
..............sosa...onazi..................
abduş............yusuf........nwakame
...................roda........................

ya da

..................uğurcan...................
JP......husseini.....hüseyin.....novak
..............sosa...toure..................
abduş............yusuf........nwakame
...................roda........................

acaba toure den atiba olur mu?
aynısı gibi.
hantal - ayağı temiz - mücadeleci

HOPA'LI TS'Lİ
04.12.2018, 17:09
Adım adım zirveye Trabzon'um

HOPA'LI TS'Lİ
04.12.2018, 17:10
O sahaya şişe atan eşşek sürüsü, onlar yüzünden büyük ihtimal hiçbir kabahati olmadan ceza yiyen yüzlerce taraftar.

Sırf bu yüzden bu eşşeklerin tımarlanması şart.

Atmayacaksın, attırmayacaksın.

Bunların vahşi hayvan gibi kafese tıkılması lazım.

30-40 bin kişinin içinde ne işleri var.

Bacaksız Valbuena ısrarla korneri kullanmayarak seni tahrik ediyor, sen niye tahrik oluyorsun
Galipken üstelik niye şişe atıyorsunuz

Gurpas
04.12.2018, 21:58
Pereiranın 3 sarısı var cezalı olduğu nerden çıktı? Geçen sezonki kartlar sayılsa bile adam cezalı olmuyor ki
Senin gibilere Rıza'lı Trabzonspor bile fazla..

Tuğrul
04.12.2018, 22:25
BJK maçının da provası olacak.

Sosa'yı 6 numarada yıpratmamalı, diri kalmasını sağlamalıyız. Dolayısı ile biraz daha önde istifade etmeliyiz.

Bu yüzden savunmanın önünde Kamil Ahmet veya Murat Cem oynamalı.

Ekuban da 11'de olmalıdır.

Skora göre 3-5-2 sistemi de denenebilir.

____Hüseyin__Hosseini__Novak_____

Pereira__Yusuf__Sosa__Abdülkadir__K.Ahmet

_______Ekuban__Nwakaeme________

David_LuiZ4
04.12.2018, 22:31

Sosa'yı 6 numarada yıpratmamalı, diri kalmasını sağlamalıyız. Dolayısı ile biraz daha önde istifade etmeliyiz.

Hocam bu kadro karman çorman olmuş yani olmamış..

Gurpas
04.12.2018, 22:36
Ünal'lı Trabzonspor'un Konya'yı yenmesi sürpriz olur. Bir puan iyidir.

Arda kardeş kusura bakma yanlışlık oldu.

Kemal Öztel
04.12.2018, 22:43

Novak'tan inanılmaz bir ofansif katkı alıyoruz bir çok pozisyonda ceza sahasının içinde ya arkadaşlarına servis yapıyor, geçen maç Yusuf Yazıcıya 2 kilit pas verdi, ya da gidiyor kendi vuruyor. Neden adamı stopere çekerek bu katkıyı yok edelim. Diğer bir konuda Onazi Sosa merkezi oldu gibi Onazi zaman zaman saçma işler yapıyor ama 6 numarada Onazi 8 numarada Sosa, sakatlıklardan belini doğrultamayan Kamil Ahmet de sol beke değil kulübeye..

Mehmet Fatih Yavuz
04.12.2018, 22:50
Abdülkadir orta saha oynamaz.
Artık Ünal Hoca'nın da bunun farkına vardığına inanıyorum.

Orta sahanın hiçbir yerinde...
6-8-10.. Saç iç-sol iç.. Farketmez.

Ciddi fiziki gelişime ihtiyacı var.

Sağ açık, şu anda en etkin kullanılacağı yer.

Orta saha açığını gerekirse Amiri ile kapatırsın, dinamik, güçlü...
Eksiklerine rağmen boğuşmanın olacağı bölgede Abdülkadir'den daha verimli olur.

Cafer Bulur
04.12.2018, 22:51

Ugurcan
Pereira Hüseyin Toure Novak
Sosa Abdülkadir
Olcay Yusuf Nwakaeme
Rodallega

BU kadro oynar.Orta sahada acik vermez yeterki herkes özverili oynasin.

Tuğrul
04.12.2018, 22:52
3-5-2 pek tercihim değil ama skor berabere, yenik durumdaysak şartlara göre çift forvete dönmek gerekebilir.

Hani Nwakaeme forvete kaydırılırsa sol tarafta verimli olacak isim yok ondan bu diziliş yapılabilir.

Keza Abdülkadir-Yusuf sol tarafta sırıtıyor. K.Ahmet-Amiri değişikliği ile 5'li blokun sol çizgisinde Amiri oynayabilir.

Emery Tottenham maçında da hiç alışkan olmadığı 3'lü savunmaya döndü, kazandı.

PSG'de Mbappe, Neymar, Cavani'nin yeteneklerini etkin kullanmak için 3'lü savunma oynuyor.

Tabi antrenmanda kalıcı olmamak kaydı ile yelpazenin genişletimesi için bu sistem denenebilir ama 4-3-3 total futbola en uygun sistem.

redbul
04.12.2018, 22:56
konya spor aykut kocaman ın gelmeiyle çok katı defans yapan rakibi iyi kitleyen ve ardından iyi kontraya çıkan bir takım haline geldi bu tür maçlarda ilk golü atmak çok önemli golü atamadığınız her dakika rakibin direncini artırmış olup kendi oyun disiplininden kopmuş oluyorsunuz bu maçtan alınacak bir galibiyet bizi gelecek adına söz sahibi yapmaya adaydır ama olası bir puan kaybında ve ardından bir sonraki hafta beşiktaş deplasmanından da yapılacak olası bir puan kaybı herşeyi bitirebilir

David_LuiZ4
04.12.2018, 23:22
3-5-2 pek tercihim değil ama skor berabere, yenik durumdaysak şartlara göre çift forvete dönmek gerekebilir.

Hani Nwakaeme forvete kaydırılırsa sol tarafta verimli olacak isim yok ondan bu diziliş yapılabilir.

Keza Abdülkadir-Yusuf sol tarafta sırıtıyor. K.Ahmet-Amiri değişikliği ile 5'li blokun sol çizgisinde Amiri oynayabilir.

Emery Tottenham maçında da hiç alışkan olmadığı 3'lü savunmaya döndü, kazandı.

PSG'de Mbappe, Neymar, Cavani'nin yeteneklerini etkin kullanmak için 3'lü savunma oynuyor.

Tabi antrenmanda kalıcı olmamak kaydı ile yelpazenin genişletimesi için bu sistem denenebilir ama 4-3-3 total futbola en uygun sistem.

3-5-2'de ortadaki stoper sarkık oynamayı bilmeli ve ayrıca bekler 100 metrede oynamalı..Bizim kadro yapımız bu sistemde oynamaya müsait değil...Mesela Novak 100 metrede oynayan bir bek değil..

Novak'ı sol stoper oynatmak sol kanattaki hücum varyasyonlarımızı aksatır çünkü rakibin tahmin edemediği bir şekilde çok sinsi ceza sahasına giriyor Novak..

Ünal'ın Kayseri maçındaki 11'i bozacağını düşünmüyorum..

Mecburiyetten Sosa yine 6 numara gibi oynayacaktır..4-1-4-1 düzeninde..

Senin bahsettiğin maç içinde 3-5-2 veya 4-3-3 sistemine dönüş olayının gerçekleşmesi için oturmuş pozisyon bilgisi olmalı oyuncuların ve antremanda bolca çalışma gerektirir..Tottenham Arsenal Psg gibi takımların bekleriyle bizim bekler arasında dağlar kadar fark var..

Önceliğimiz topa sahip olma yüzdesini ve pas kültürünü geliştirmemiz olmalı...Ünal bunun üzerinde duruyor ve bu geliştikçe diziliş konusunda çeşitliliği dizilişden dizilişe dönmeyi başaracaktır takım kendi çapında..

Yani maç içinde sistem değişikliğini gerçekleştirebilmen için takımdaki oyuncuların uzun süre birarada oynaması gerekliliği şart olduğu gibi doğru nokta atışı transferler de şart..

AlperenAltun
04.12.2018, 23:33
Bu kucka ne iş yapar nerdedir

yorumsuz6117
05.12.2018, 00:04
Net olarak puan kaybı gibi gözüküyor bu maç malesef, erken gol bulamayız Aykut maçı kitler..

artvints
05.12.2018, 00:48
....................uğurcan
pereira...toure... hosseini...novak
..................sosa...vahid
.....ömür..........yazici.......ekuban
......................rodallega

Bu kadroyla mac içinde vahid'i sola atarak 3 5 2'ye donebiliriz. Eger bosluk bulamazsak farkli varyasyon denememiz gerekecek. Oyuncu değiştirmeden erken dakikalarda bunu denemek rakibi şaşrtabilir. Fener maçinda da arkada 3 oyuncu birakarak oynadik. takim buna alişik aslinda. fizik olarak daha diri bir onbir ayrica.

Arda'
05.12.2018, 01:26

?????????

only ts
05.12.2018, 02:01
Net olarak puan kaybı gibi gözüküyor bu maç malesef, erken gol bulamayız Aykut maçı kitler..

Net puan kaybi ? Son karariniz mi ?

Onur Akyüz
05.12.2018, 02:20
Futbolun katili, kabız Rıza yüzünden 1 haftada 3 kez oynayıp yenememiştik bunları. Ne imtihanlar verdik biz ya! Rıza bu kulüpte hocalık yaptı inanılır gibi değil. Düşündükçe tüylerim diken diken oluyor.

Ünal Hocama güvenim tam.

Ne olursa olsun sahada savaşacağız ve futbolcularımız kenetlenmiş olacak. Sonucu da güzel olur inşallah.

Yasin Altuntas
05.12.2018, 04:00
Yine kirilma ani bir mac, yine evimizde bir mac, ve yine hüsran olacak gibk duruyor...

Sent from my iPhone using Tapatalk

İsa Gündoğdu
05.12.2018, 08:17
son maç da ki dizilişle çıkıp kendi oyunumuzu oynamalıyız.
erken dakikalarda kırmızı görecek bir takım.
0-0 yatıp son 15 dk gol arayacaklardır.

Yiğit Gayretli
05.12.2018, 08:30
Tek dileğim Wakeme'yi kesmemesi. Bu oyuncu geç ivmeleniyor. Ayrıca bu maç özelinde -Konya'nın kapanacağını varsayarak- İleri uçta Roda yerine Ekuban oynayabilir. Bariz bir fizik avantajı var ona göre.

U.Sadıkoğlu
05.12.2018, 08:41
Dün akşam sosyal medyada bir istatistik gördüm. Avrupa liglerinde mevcut takımlar arasında en kısa pas yüzdesiyle oynayan 3. takımız. Önümüzde yalnızca Barcelona ve Atletico Madrid var onlarında rakipleri malum olduğu için takımın genişliğine bağlı olarak normal sonuç belki geçen sezon daha yüksektir. Bu pas oyunu gösteriyor ki takımın belli bir oyun sistemi oluşmaya başlamış Süper Lig'de bu sistemin başarılı olabileceğini rakibi hırpalamaya en uygun oyun tarzı olduğunu 6-7 yıl önce EPL başlığında yazdım diye hatırlıyordum fakat mesajı bulamadım.

Eğer Konya maçında aynı sistemi başarıyla uygulayabilirsek ve sabırlı olursak maçı kazanmamak için önümüzde bir engel yok. Aykut'un yıllardır oynadığı sistem belli taraftarın desteğiyle bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum. Sonra ver elini İnönü :)

Kenan Berber
05.12.2018, 08:59
Dün akşam sosyal medyada bir istatistik gördüm. Avrupa liglerinde mevcut takımlar arasında en kısa pas yüzdesiyle oynayan 3. takımız. Önümüzde yalnızca Barcelona ve Atletico Madrid var onlarında rakipleri malum olduğu için takımın genişliğine bağlı olarak normal sonuç belki geçen sezon daha yüksektir. Bu pas oyunu gösteriyor ki takımın belli bir oyun sistemi oluşmaya başlamış Süper Lig'de bu sistemin başarılı olabileceğini rakibi hırpalamaya en uygun oyun tarzı olduğunu 6-7 yıl önce EPL başlığında yazdım diye hatırlıyordum fakat mesajı bulamadım.

Eğer Konya maçında aynı sistemi başarıyla uygulayabilirsek ve sabırlı olursak maçı kazanmamak için önümüzde bir engel yok. Aykut'un yıllardır oynadığı sistem belli taraftarın desteğiyle bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum. Sonra ver elini İnönü :)

O maça bir organizasyon olacak mı ? Yıllardır biletler çıktığı an tükeniyor bu sefer alabiliriz inşallah.

Gurpas
05.12.2018, 09:11
?????????

Yanlış alıntılamışım kusura bakma kardeş.

halilaziz61
05.12.2018, 09:14
Futbolun katili, kabız Rıza yüzünden 1 haftada 3 kez oynayıp yenememiştik bunları. Ne imtihanlar verdik biz ya! Rıza bu kulüpte hocalık yaptı inanılır gibi değil. Düşündükçe tüylerim diken diken oluyor.

Ünal Hocama güvenim tam.

Ne olursa olsun sahada savaşacağız ve futbolcularımız kenetlenmiş olacak. Sonucu da güzel olur inşallah.

Burda ve yerel medyada Rıza güzellemesi yapan çok kişi gördüm.
Trabzon insanı futbolu biliyor söylemi tam bir efsanedir.

Rıza son 10 yılda bize gelen istisnasız en kötü hocadır. Ama ne yazikki bizde değerlendirme oynattığı futbola göre değil de aldığı birkac puana göre yapıldığı için Rıza göklere çıkarıldı

Ünal hocayı severim ama hocalığını çok tutmam.
Ancak yiğidi öldür hakkını ver rıza dan 3 kat daha iyi top oynatıyor

ozturk
05.12.2018, 09:21
Bence maçlara artık kilit maç gözüyle bakmamalıyız :) Hem kendimizi gereksiz yere strese sokuyoruz hem de puan kaybında aşırı hayal kırıklığı yaşıyoruz.

emrahtuna
05.12.2018, 09:55
abdüşü pereira ile sağ kanatta oynatmalı inanılmaz verimli ataklar oluyor sosa ve yazıcının da gelip 3 lü paslaşmalara girmesiyle muhakkak pozisyon geliyor..ortada bu maçta olcayı düşünmeli bence..mücadele gücü yüksek..amiri de olabilir ama amiri dense olcayı koyardım ben..

61Firtinasi61
05.12.2018, 10:08
Benim tahminim, Hoce böyle cikarir Kadroyu:

.................Uğurcan
Pereira...Toure...Hüseyin...Novak
..................Sosa...Onazi
.....Ömür..........Yazici.......Olcay
......................Rodallega

emrahtuna
05.12.2018, 10:41
onazi sakat abi..
Benim tahminim, Hoce böyle cikarir Kadroyu:

.................Uğurcan
Pereira...Toure...Hüseyin...Novak
..................Sosa...Onazi
.....Ömür..........Yazici.......Olcay
......................Rodallega

Gökhan Balcı
05.12.2018, 10:58
Doğrusu hocanın takımda pek değişikliğe gideceğini sanmıyorum artık.

Ufuk
05.12.2018, 11:11
Kupa maçında Hüseyin- Majid önlerinde Toure denedi az da olsa. Maça böyle başlar mi acaba merak ediyorum. Abdulkadir, Yusuf, Sosa üçlüsü kağıt üstünde güzel ama güçlü Konya orta sahası karşısında ezilebilir. Bu üçlüyü hocanın oyun anlayışı belirleyecek.

Oğuz ZEYTİN
05.12.2018, 11:13
Kupa maçında Hüseyin- Majid önlerinde Toure denedi az da olsa. Maça böyle başlar mi acaba merak ediyorum. Abdulkadir, Yusuf, Sosa üçlüsü kağıt üstünde güzel ama güçlü Konya orta sahası karşısında ezilebilir. Bu üçlüyü hocanın oyun anlayışı belirleyecek.

60. Dakikadan sonra orta saha düştü. Adamlar iki pasla kalemize geldiler. Yedeklerde de orta saha oyuncusu olmadığı için mecburiyetten Toure'yi oraya koydu gibi geldi bana.

pReN@_61
05.12.2018, 11:55
Kaldı 2 gün.

Bilet satışları ne alemde acep?

Mehmet Fatih Yavuz
05.12.2018, 12:02
Kaldı 2 gün.

Bilet satışları ne alemde acep?

21.000 koltuk dolu.
%56 doluluk...

30 bini geçecektir.

pReN@_61
05.12.2018, 12:08
21.000 koltuk dolu.
%56 doluluk...

30 bini geçecektir.

16.00 saati bir cumartesi günü maçı için 30 000 i bulmak bence gayet iyi rakam.
Eyvallah bu arada..

Aydın Tiryaki
05.12.2018, 12:27
———————- Uğurcan ——————

Pereira —- Hosseini —-Hüseyin —- Novak

————Toure —— Sosa ———

Abdül ————Yusuf ———- Wakame

————— Rodallega ——————-

Veya Toure defansa Sosa’nın yanına Amiri. Ben olsam Amiri ile başlarım ama hoca büyük ihtimal yukarıdaki kadroyla başlayacak.

Gurpas
05.12.2018, 12:35
Zor maç ama kazanacağımıza inanıyorum..

SALDIRAY
05.12.2018, 12:43
Bu sefer talih bizden yana olsun da şu kırılma maçını alalım. Peşine bjk den de puan alırsak büyük hava yakalarız. İlk yarıyı ilk iki de kapatmak içten bile değil.

Mehmet Fatih Yavuz
05.12.2018, 12:58
Konya maçı bjk maçından daha tehlikeli.
Aykut denen futbol katili var zaten başlarında.
Oyunu kilitlemek için herşeyi yapacaklar.

Mehdi
05.12.2018, 13:47
Konya maçı bjk maçından daha tehlikeli.
Aykut denen futbol katili var zaten başlarında.
Oyunu kilitlemek için herşeyi yapacaklar.

Açarııızzz
:rolleyes:

UĞUR DURTAŞ
05.12.2018, 13:56
fb maçı öncesi başlayan,
kayseri maçı öncesi devam eden,
Yönetimin düzenlediği,
ailecek yemek organizasyonunun,
konya maçı öncesi yapılması dileğiyle.

Gökhan Balcı
05.12.2018, 13:56
Çok kapanan takımlara baskı uygulandığında bireysel hatalardan gol yeme ihtimali de yüksek oluyor. Geçen sene fener bundan çok çekmişti Aykut yönetiminde. Skoru erken bulduğumuz takdirde rahat yenebileceğimizi düşünüyorum Konyayı

Yusuf BALCI
05.12.2018, 14:28

Beinsports spikeri cezalı demişti. Sevindim.

Faruk BERBER
05.12.2018, 14:29
Beinsports spikeri cezalı demişti. Sevindim.

Cezalı değil ama bildiğim kadarıyla sınırda.

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2018, 14:32
3-1

Şurada dursun...

Yunus Güneş
05.12.2018, 14:37
JP47 Kayseri maçında cezalı oldu ama kupa maçında oynayamadığı için cezası bitmiş oluyor, çetin bir Konya maçında göreceği sarı kart ile bjk deplasmanında olmaması daha kötü olacaktı.

Mehmet Fatih Yavuz
05.12.2018, 14:42
JP47 Kayseri maçında cezalı oldu ama kupa maçında oynayamadığı için cezası bitmiş oluyor, çetin bir Konya maçında göreceği sarı kart ile bjk deplasmanında olmaması daha kötü olacaktı.

Sarı kart cezaları kupa maçlarında işlemez.
Kırmızı kart sayılır.

JP yi yanlış yazdılar. 3 sarı kartı var.
Yani bu maç kart görürse, Bjk maçında cezalı.

Yunus Güneş
05.12.2018, 14:46
Sarı kart cezaları kupa maçlarında işlemez.
Kırmızı kart sayılır.

JP yi yanlış yazdılar. 3 sarı kartı var.
Yani bu maç kart görürse, Bjk maçında cezalı.

Bilmiyordum abi eyvallah.

ffırtına
05.12.2018, 15:23
Çok ilginç bir sezon yaşıyoruz, kötü sonuçlar almamıza rağmen önümüzdeki 3 maçı alırsak tekrar şampiyonluk hesapları yapmaya başlayacağız.

BERBATOV61
05.12.2018, 15:25
önümüzdeki 4 maçı alırsak bu sene o sene seriye bu maç ile başlamamız lazım

UĞUR DURTAŞ
05.12.2018, 16:28
TAKA
AZİZ SANCAK
KESKİN VİRAJ KONYA....
**
Neden Konya, Konyayı bu kadar stratejik kılan ne? Konyaspor’u stratejik olarak önemli kılan; ne Futbolcu kalitesi, ne de puan tablosunda ki yeri. Konyaspor maçını önemli kılan Konyaspor'da Teknik direktör olarak görev yapan Aykut kocaman figürüdür. Beğenin yada beğenmeyin Aykut Kocaman büyük maçları iyi oynayabilen, oynattığı bütün takımları Trabzonspor’a karşı iyi motive edebilen bir hocadır. Ayrıca hakemleri baskılayabilen, Rakip hoca ve futbolcuları manipüle edebilen ( sportif manada), Türkiye'nin yerli hocaları arasında Teknik ve taktik kalitesi belli seviyenin üstünde, kendince bir oyun şablonu ve disiplini olduğunu da ekleyelim. Ömer Ali Şahiner, Adis Jahovic, Toure, Fofana, milosevic gibi Güçlü ve atletik oyunculardan kurulu bir konyaspor ve kenarda Aykut Kocaman gibi bir figür var iken Trabzonspor Futbol takımının sahaya yayılışı, rakibe oyununu kabul ettirebilmesi, büyük takım gibi oynayabilmesi vs.. gelecek adına çok önemli ipuçları verecektir. Borsa ve dövizle ilgilenenlerin yakinen bildiği bir terim vardır ‘’direnç noktası’’. İşte Trabzonspor’un yükselişinde Konyaspor maçı ilk ciddi direnç noktasıdır. Eğer bu direnç noktası kazasız, belasız geçilir ise Beşiktaş ve Rizespor maçları çok daha kolay geçilecek ve devre arasına puan sıralamasında üstlerde girilecektir. Hiç istemem ama Konya maçında işler istediğimizi gibi gitmez ise Beşiktaş maçı da Rizespor maçı da riske girecektir.Yine devreye Burak’çılar, Onur’cular çıkacak camianın keyfi kaçacaktır. Beşiktaş maçı öncesi ciddi bir sınav İnşallah takılmadan yolumuza devam ederiz. Maç sonrası ‘’Konya Havası’’ başlıklı keyifli bir yazıda buluşmak üzere!..

Armağan Dere
05.12.2018, 16:45
KONYA
Aykut geleli beri iyi top oynuyor..beraberlik gibi maç sonucu bakalım..

Yiğit Gayretli
05.12.2018, 16:57
Açarııızzz
:rolleyes:

Enektar goltuun altında galık.

alpermazz
05.12.2018, 17:02
Bu maçin kirilma noktasi seyircidir.nokta.

Aykut kocamal'in gerçekten seyir zevki yüksek, atak futbol falan oynatacağini düşünen var mi ? Tertemiz şu şekilde oynayacaklar, 1 kaleci 9 kişi savunma 1 kişi orta saha..kanatlar hizli.. Savunma savunma..sonrasinda kenarlardan kontraatak.. Bizim burada bireysel hata yapmamamiz gerekiyor..ilk yari gol atamassak da problem değil, ancak 60 a kadar atamazsak stadta yalvariyorum homurdanmalar gol kaçirinca bağirmalar falan başlamasin !!! Aksine top rakipteyken isliklamalar, bizdeyken büyük bir coşku ve tezahürat olsun , hata yapacaklardir emin olun..

HOPA'LI TS'Lİ
05.12.2018, 17:08
2010-2011 haram puanlarla sahte şampiyonu Aykut'u puansız göndermeliyiz.

Bu maçta kazanacağımız penaltıları irdelemesine imkan vermeden ezip geçmeliyiz.

Enaldo61
05.12.2018, 17:42
%100 galibiyet şart, tribün desteği çok önemli.

Mehmet Fatih Yavuz
05.12.2018, 17:56
Radarcı Aykut, her ne kadar olayın birebir suçlusu olmasa da...
Hak ettiği kadar saygıyı gösterip, sahada skorla şamarlasak rahat edeceğim.

Konya şehrini severim, Rusya'daki ustabaşlarımın tamamı Konyalı..
Bu radarcı Aykut ile de bir şekilde uyuşuyor takım.
Terim-gs gibi bir uyumları var.

Bildiğin uyuz oluyorum, konduramıyorum Konya'ya bu herifi.

1-0 olsun bizim olsun tabii ama, gönül istiyor ki şöyle sağlam bir çitilesek de ben de rahat etsem.

Mert Oğuzlu61
05.12.2018, 18:07
------------toure
--------yusuf--sosa
----abdül--------waka
--------------roda

Kayseri macindan eger ders cikarildiysa, ilk 11 bu sekilde olacaktir. Onazi olmayinca orta sahada problem oluyor, Batuhan bu sansi bir daha bulamaz. Aslinda potansiyel vardi ama hic gelistiremedi kendini.

Toure biraz Attamah a benziyor, stoperleri Huseyin Hosseini yapip, Toure yi Onazi gelene kadar önde kullanabiliriz. Olcay ve Amiri orada oynayacak adamlar degil.

batugol
05.12.2018, 23:07
Yusuf uzaktan bir tane yazsın arkası gelir evelallah

trbzonsporlu
05.12.2018, 23:26
cuma gecesi sergen bjkye bir süpriz yaparsa, galip gelirsek mac fazlasıylada olsa 3. lüğe yükseleceğimiz bir maç olacak.

son 5 maçta sadece başaksehir ve gs den 1 er gol yemişler takım savunması çok iyi takım bizim icin çok iyi bir sınav olacak bu maç

~UniCef~
05.12.2018, 23:55
Erken gol yememek cok önemli

Kenan Berber
06.12.2018, 00:06
Kolay iş değil ma. yaklaştı yetişmeyebilir vs. ama bu maçta şöyle bir 'radarlı' , 'irdelemeli' koreo müthiş giderdi şu herife

Özgür KARADENİZ
06.12.2018, 08:02
Bir mucize olsa da , koyup gecsek,kazasiz belasiz :)

Yiğit Gayretli
06.12.2018, 09:19
Radarcı Aykut, her ne kadar olayın birebir suçlusu olmasa da...
Hak ettiği kadar saygıyı gösterip, sahada skorla şamarlasak rahat edeceğim.

Konya şehrini severim, Rusya'daki ustabaşlarımın tamamı Konyalı..
Bu radarcı Aykut ile de bir şekilde uyuşuyor takım.
Terim-gs gibi bir uyumları var.

Bildiğin uyuz oluyorum, konduramıyorum Konya'ya bu herifi.

1-0 olsun bizim olsun tabii ama, gönül istiyor ki şöyle sağlam bir çitilesek de ben de rahat etsem.
Nasıl bire bir suçlusu değil? Muhabirlerden, rakip futbolculardan önündeki maçların ilk 11'lerini alması masum casusluk faaliyetleri mi? :)

Mehmet Fatih Yavuz
06.12.2018, 09:21
Nasıl bire bir suçlusu değil? Muhabirlerden, rakip futbolculardan önündeki maçların ilk 11'lerini alması masum casusluk faaliyetleri mi? :)

Şike için dedim . :) Yoksa hepten masum, süt beyazı olduğunu düşünmüyorum elbet.

Şike meselesi o kadar kalın mevzu ki, Aykut'un yaptığı pislikler benim için pek anlamlı kalmıyor.

Zaten o kadar basireti bağlandı ki, herkes yapıyordu, biz radara yakalandık lafını da etti.

Yiğit Gayretli
06.12.2018, 09:26
Şike için dedim . :) Yoksa hepten masum, süt beyazı olduğunu düşünmüyorum elbet.

Şike meselesi o kadar kalın mevzu ki, Aykut'un yaptığı pislikler benim için pek anlamlı kalmıyor.

Zaten o kadar basireti bağlandı ki, herkes yapıyordu, biz radara yakalandık lafını da etti.
Valla bence biri de bir bini de bir. Yarım puan çalmakla 30 puan çalmak arasında fark yok. Nasıl çalındığının da önemi yok.

96 yılında homurtulardan sebep sezonun sonunda "onlar da hak etti" diyerek bize yanlayan Aykut'un, "Bütün renkler aynı hızda kirleniyordu, birinciliği fener'e verdiler..." açıklamasını okuyanlar aslında o dönemden bu yana hiç ahlak sahibi olmadığını anlamışlardır diye düşünüyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
06.12.2018, 09:32
Valla bence biri de bir bini de bir. Yarım puan çalmakla 30 puan çalmak arasında fark yok. Nasıl çalındığının da önemi yok.

96 yılında homurtulardan sebep sezonun sonunda "onlar da hak etti" diyerek bize yanlayan Aykut'un, "Bütün renkler aynı hızda kirleniyordu, birinciliği fener'e verdiler..." açıklamasını okuyanlar aslında o dönemden bu yana hiç ahlak sahibi olmadığını anlamışlardır diye düşünüyorum.
Casusluklar vs. gibi eylemleri şikeden ayırıyorum ben.
Aykut'un yaptığı bu işlerin ahlaki olmadığına katılıyorum da.
Zaten Aykut ahlaklıdır demiyorum, Konya'ya da hiç yakıştıramıyorum Aykut ile bu kadar adapte olabilmelerini.
Ali Şen aptal adam değil, 96 nın ertesi senesi Sakaryalılar çetesi diye Oğuz ve Aykut'un ipini çekti.

Yiğit Gayretli
06.12.2018, 09:41
Casusluklar vs. gibi eylemleri şikeden ayırıyorum ben.
Aykut'un yaptığı bu işlerin ahlaki olmadığına katılıyorum da.
Zaten Aykut ahlaklıdır demiyorum, Konya'ya da hiç yakıştıramıyorum Aykut ile bu kadar adapte olabilmelerini.
Ali Şen aptal adam değil, 96 nın ertesi senesi Sakaryalılar çetesi diye Oğuz ve Aykut'un ipini çekti.

Bence mevcut Konyaspor ile bildiğimiz Aykut çok yakışıyor :)

batuhanTs
06.12.2018, 10:45
Darmaduman etmemiz lazim bunlari puan kaybi cok moral bozar

oksoholu
06.12.2018, 10:59

Bu konuyu hiç irdelemedik dimi

Aykut ne kadar suçlu bizim için fenerlilerin alayı suçlu bu konuda tavizsiziz bende aynı şekilde düşünüyorum doğan bebekler bile suçlu :)

Aykut enteresan bir karakter 1996 da bizi 2-1 yendiklerinde bu şampiyonluk onların hakkıydı diyebilecek kadar karakterli bir adamdı gerçekten hakketmiştik sonra 2011 de radar bize tutuldu diyebilecek ender adamlardan biriydi belki de şike konusunda en güzel açıklamaydı yani benim haberim yok ama muhtemelen bir şeyler dönmüş demek istedi tapelerde onun çok fazla ismi çıkmadı demek istediğim bir Semih bile rakipleri nemalandıralım demiş Emre bağlamaya çalışmış ama Aykut konusunda o kadar emin değilim bence her şeyin farkında ama bir şey diyemeyen biri çünkü bu ülkede itiraf edenler çok hoş karşılanmaz

neyse hepsinin Allah belasını versin diyelim kapatalım

oksoholu
06.12.2018, 11:04
———————- Uğurcan ——————

Pereira —- Hosseini —-Hüseyin —- Novak

————Toure —— Sosa ———

Abdül ————Yusuf ———- Wakame

————— Rodallega ——————-

Veya Toure defansa Sosa’nın yanına Amiri. Ben olsam Amiri ile başlarım ama hoca büyük ihtimal yukarıdaki kadroyla başlayacak.

Konyanın orta sahası iyi top yapıyor bende aynı fikirdeyim sağlam bi ön libero ile oynamalıyız Kayseri maçında olduğu gibi orayı Sosa tek başına savunamaz Wakeme maçı rakip sahaya yığdığımız maçlarda soğukkanlılığı güçü bize çok yararlı olacak ama mücadele içinde geçecek Konya maçında bende Amiri taraftarıyım her tarafa koşabiliyor oyun bozabiliyor

Murat Keçeci
06.12.2018, 11:06
Zor bir maç olacak konya ligin iyi takımlarından birisi iç saha avantajını iyi kullanıp bu maçı kazanmalıyız.

Rakibin genel bir analizini yaparsak sonuç üretebilecek kalitede oyuncuları mevcut özellikle geniş alanda yakalanmamak lazım herkesin alanını iyi kapattığı,rakibe boş alan bırakmadığı mücadele gücü yüksek bir oyun sergilemeliyiz.Rakibi agresif sert mücadeleci futbolla sindirmeliyiz.

Hücumda çabuk ve yüksek tempo ile sonuca gitmeliyiz.Hugo rakibi daha fazla yıpratmalı,antony zaman zaman sürpriz golcü olarak ona yardımcı olmalı.Abdülkadir daha fazla içeriye girmeli,yusuf da son maçtaki futbola devam etmeli bu maçta şanssızlığını kırıp gol atacağına inanıyorum.

Duran topların önemini anlatmaya gerek yok kayseri maçında kilitlenen oyunu böyle çözdük.Bu şekilde atacağımız gollerin sayısını arttırmalıyız.Özellikle korner atışlarından skora daha fazla katkı vermeliyiz.

Genç oyuncularımız hüseyin ve uğurcan da yüksek konsantrasyon ile mücadele etmeye devam etmeli, 5-10 maç üst üste iyi oynarsalar ondan sonra o özgüvenle çok iyi yerlere gelebilirler buldukları bu altın fırsatı iyi kullanmalılar.

Biraz yeşil sahanın dışında birkaç dipnot eklemek isterim;

aykut kocamının Ts düşmanlığını herkes bilir bizim dışımızdakı son vukuatından bahsedersek konyanın başında iyi grafik çizen rıza çalımbay varken onun arkasından yöneticilerle işi pişirip diğer hocanın ekmeğiyle oynayan bu etiksizin buradan mutlu şekilde ayrılmasına izin vermemeliyiz.

Birde maçtan önce uğur demiroku tüm taraftarlarımız tribüne çağırmalı uğurun rizede karşılaştığı muamele beni o gün çok üzmüştür.

Federasyon ve gs ile ilgili birkaç cümle etmek gerekirse gs kulübünün içinde bulunduğu durumun tek sebebi kulübün başkanıdır 2-3 aydır tehditvari açıklamalarıyla ortamı geren küçük aziz yıldırım moduna giren başkanları beni hayal kırıklığına uğrattı oysa ilk başta beyefendi bir görüntü vermişti.Federasyon ve mhknın ise kendilerini rahat bıraksın diye iki hakemi yem olarak gs kulübünün önüne atması türk futbolu adına skandaldır.

Son olarak ankaragucü ile bjk maçının başka stadda oynanması konusuna birkaç cümle edersek federasyona sormak lazım sezon başından beri bu stad böyleydi bjk maçına kadar orda oynayan takımların suçu neydi bu durum haksız rekabet değilde nedir.

Mehmet Fatih Yavuz
06.12.2018, 11:06
Konyanın orta sahası iyi top yapıyor bende aynı fikirdeyim sağlam bi ön libero ile oynamalıyız Kayseri maçında olduğu gibi orayı Sosa tek başına savunamaz Wakeme maçı rakip sahaya yığdığımız maçlarda soğukkanlılığı güçü bize çok yararlı olacak ama mücadele içinde geçecek Konya maçında bende Amiri taraftarıyım her tarafa koşabiliyor oyun bozabiliyor
Ben Olcay'ın kesilip Amiri'nin Sosa'nın yanına orta sahaya sol iç olarak eklenmesi taraftarıyım.
Solda Nwakaeme, sağda Abdülkadir, önce Yusuf, arkada Sosa-Amiri...

Orta saha direnci çok çok daha fazla olacaktır.
Ayrıca yaratıcılık konusunda da herhangi bir eksiğimiz kalacağını da düşünmüyorum.

Mehmet Fatih Silik
06.12.2018, 11:17
En kötü 3 puan

ucurum
06.12.2018, 11:25
Konya'nın futboluna karşı şu çok güzel oynar:

http://www.footballuser.com/formations/2018/12/1726519_Trabzonspor.jpg

oksoholu
06.12.2018, 11:30
Ben Olcay'ın kesilip Amiri'nin Sosa'nın yanına orta sahaya sol iç olarak eklenmesi taraftarıyım.
Solda Nwakaeme, sağda Abdülkadir, önce Yusuf, arkada Sosa-Amiri...

Orta saha direnci çok çok daha fazla olacaktır.
Ayrıca yaratıcılık konusunda da herhangi bir eksiğimiz kalacağını da düşünmüyorum.

Amiriden ön libero olur mu bilmiyorum savunma başka bir meziyet çok koşan biri ama adam savunabilir mi çok emin değilim öyle kolay olsaydı koy oraya Yusufu derdik ama o bile kaçak dövüşenlerden

Ogün YAZICI
06.12.2018, 11:56
Hakem Mete Kalkavan
Ankargücü maçında Var'a gerek kalmadan bir takim nasıl katledilirin örnegi olmuştu kendisi

Gecen sezon çıkışta iken Bursa macına Halis Özkahya'nın verilip macta 2 penatilimızın calinmaması neyse aynı niyetle atanmıştır bu hakem maça

Ahmet Kara
06.12.2018, 11:58
Beşiktaş'ın çocuğunu atamışlar maça.

UĞUR DURTAŞ
06.12.2018, 12:00
kişiliksiz,eyyamcı,Trabzonspor düşmanı atanmış maçımıza.
**
H) METE KALKAVAN (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18972)
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20578)
(Y) ESAT SANCAKTAR (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20579)
(D) TUGAY KAAN NUMANOĞLU (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1091799)

Numan Yerlikaya
06.12.2018, 12:02
Bakalım yönetim bi açıklama yapacak mı hakem ile ilgili

Ahmet Kara
06.12.2018, 12:05
kıçı kırık antalya bile yaşar kemal uğurlu atamasından sonra açıklama yaptı, biz de yapmıyorsak kapatalım dükkanı. çünkü bu karaktersiz, maçlarımızı art niyetli bir şekilde yönetiyor.

Ozan Yılmaz
06.12.2018, 12:23
bjk maçı öncesi operasyonel hakem ataması, mete kalkavan görevlendirilmiş!

Mehmet Fatih Yavuz
06.12.2018, 12:26
Trabzonspor'u Mete Kalkavan ile barıştırmaya mı, yoksa Beşiktaş maçı öncesi özellikle operasyon için mi acep?
Son derece dikkat çekici, huzursuzluk verici bir atama!!!

Mehmet BAŞ
06.12.2018, 12:27
Bu karakteri bozuk herif için açıklama yapılmalı! Bir değil iki değil, her maçta bizi doğruyor! Ey yönetim çıkıp iki kelam edin. Maçı kaybettikten sonra konuşmanın bir önemi yok! Sezon başından beri VAR'a rağmen doğranıyoruz. Gs'ye aleyhine penaltı verildi ortalık yangın yeri. Aynı hareket haftalar önce bize yapıldı, çıt yok! Yöneticilik susup oturarak yapılmaz, çıkıp konuşun artık kardeşim...

Mert Acar
06.12.2018, 12:42
Mete Kalkavan iti...Geçmiş olsun.Hem bu maçı yakar hem bjkye hazırlar bizi.
#KalkavanaTepkisizKalma (https://twitter.com/hashtag/KalkavanaTepkisizKalma?src=hash)

ozturk
06.12.2018, 12:50
Hakem korkuttu açıkçası.

Uğur Ö.
06.12.2018, 13:00
Piyasada hakemmi yok gene bu aşağılık tetikçiyi vermişler

Harun-61
06.12.2018, 13:01
Evet Beyler, silahsör Mete sahnede.

Yönetim mac öncesi aciklama yapmasi lazim. Bu adami baski altina almaz isek 3 puan hayal.
Hatta bjk maci öncesi kartlar havada ucusur.
JP47 kesin sarin yer.

Bilâl ÇOBAN
06.12.2018, 13:02
Bu maç Pereira bjk maçına saklansın, Kamil Ahmet oynasın.

Uğur Ö.
06.12.2018, 13:02
Bu tetikçinin yönettiği bir tane maçı kazanabildik mi? Hatırladığım kadarıyla her maçta doğradı bizi

Enaldo61
06.12.2018, 13:03
Tetikçiyi atamışlar maça, baktılar durduramayacağız, hemen devreye hakemleri soktular.

Gökhan Balcı
06.12.2018, 13:08
Mete kalkavan özelinde bir şey demek doğru gelmiyor bana. bizi biçmeyen hakem mi var sanki. hakemler ya beceriksiz ya da kötü niyetli. bazısı da yetenekli ama kötü niyetli. örneğin fırat ve cüneyt ülkenin en kabiliyetli hakemleri. hatta o kadar kabiliyetliler ki çok profesyonel bir şekilde maçı birinden alıp diğerine verebiliyorlar. geçen haftaki hakem mesela kötü bir hakemdi. kötü niyetli değildi bence. bizim hem ahlaklı hem yetenekli hakemlere ihtiyacımız var. bu anlamda gerçekten bir kamuoyu oluşması gerekiyor. bir takım şu hakemi bize vermeyin diyorlar ve mhk de vermiyor. bu ne demek ? o hakemin bu takıma karşı garezi var problem çıkarmayalım mı demek ? mhk kendi hakemine güvenmiyor al o zaman şu maçı yönet diyor. zannediliyor ki başka maçlarda yapmıyorlar bunları. özellikle anadolu maçlarında olanlar hiç göze batmıyor. mesela erzurumun da bu sene hakkı yendi adamların gücü yok ses çıkaramıyorlar. peki ses çıkarmakla mı sağlanacak adalet ? niye kimse işini olması gerektiği gibi kimse uyarmadan adam gibi yapmaya çalışmıyor önce bunu konuşmamız gerek diye düşünüyorum

atomantcum
06.12.2018, 13:08
Hemen hakem diye ağlamaya başlamış forum. Bu ezikliğin, korkaklığın ifadesinden başka bir şey değildir. Galatasaray da kötü futbolunu, aptal puan kayıplarını hakemlere yükleyip işin içinden sıyrılmaya çalışıyor. Senin takımın iyi oynarsa hakemin maça etki etme imkanı çok az olur, hele de bu var sistemi olduktan sonra kritik hata yapma şansları çok azaldı. Kendinizi kandırmayın.

Ankaragücü maçının hakkı beraberlikti. Üstün bir oyun filan oynamamıştık. Kucka'nın o hareketi de bence fauldü. Oyuna girer girmez abuk subuk fauller yapan Kucka'ya kızmıyorsunuz hakeme kızıyorsunuz.

Enaldo61
06.12.2018, 13:10
Yıllardır sürekli kollanan gs bir maçta bana göre penaltı olan pozisyona rağmen ortalığı yangın yerine çevirdi, biz ise sürekli bizi doğrayan Kalkavan müsveddesine tepki veremeyeceksek dükkanı kapatalım gitsin.

Ozan Yılmaz
06.12.2018, 13:14
Bu maç Pereira bjk maçına saklansın, Kamil Ahmet oynasın.

iki maçın da değeri 3 puan, iki maçı da kazanmak istiyoruz, iki maçta da Pereira lazım.

Bilâl ÇOBAN
06.12.2018, 13:15
iki maçın da değeri 3 puan, iki maçı da kazanmak istiyoruz, iki maçta da Pereira lazım.

Bjk'yi ve malum itici şahısları yenmek, hem Ünal hoca nazarında, hem de takım nazarında ivmeye sebep olacaktır.

Ozan Yılmaz
06.12.2018, 13:20
Bjk'yi ve malum itici şahısları yenmek, hem Ünal hoca nazarında, hem de takım nazarında ivmeye sebep olacaktır.

böyle planlar genelde ters teper, biz mevcut düzenimizle devam etmeliyiz, gerisi mukadderat.

OrkHun
06.12.2018, 13:31
sarı sınırındakileri -başta jp- oynatmayalım bu maçta. kırmızı kafasına göre zor verir (çünkü VAR var) ama sarıyı verir kafasına göre uyduruk bir pozisyonda.

artvints
06.12.2018, 13:34
tepkiden dolayı en azından iki kere düşünür karar verirken. kötü niyetliyse de fırsat kollar. biz takıma destek vermeliyiz. konya tamamen bizim eksiklerimize odaklanarak maça çıkacaktır. ünal hocaya rica ediyorum aynı kadroyu çıkarmasın, rakip analizi yapıp farklı şeyler deneylim. rakibin yaptığı hazırlığı boşa çıkaralım.

Mehmet BAŞ
06.12.2018, 13:36
Hemen hakem diye ağlamaya başlamış forum. Bu ezikliğin, korkaklığın ifadesinden başka bir şey değildir. Galatasaray da kötü futbolunu, aptal puan kayıplarını hakemlere yükleyip işin içinden sıyrılmaya çalışıyor. Senin takımın iyi oynarsa hakemin maça etki etme imkanı çok az olur, hele de bu var sistemi olduktan sonra kritik hata yapma şansları çok azaldı. Kendinizi kandırmayın.

Ankaragücü maçının hakkı beraberlikti. Üstün bir oyun filan oynamamıştık. Kucka'nın o hareketi de bence fauldü. Oyuna girer girmez abuk subuk fauller yapan Kucka'ya kızmıyorsunuz hakeme kızıyorsunuz.

Hakemlik mi yapıyorsun? Yoksa hakemlik yapan akraban mı? Ya da gelecekte hakemlik mi düşünüyorsun?
Kusura bakmayın ama ettiğiniz sözler gerçeklerden çok uzak!
Trabzonspor'un geçmişten beri hakemler eliyle nasıl doğrandığını bilmesem neyse...
Bu sezon bile VAR'a rağmen 6 puanımızın nasıl gasp edildiğini bilmesem neyse...
İşin tuhaf yanı sizin bunlardan haberiniz yokmuş gibi konuşuyorsunuz.

Ya da doğrudan sorayım Mete'nin akrabası mısın?

Enaldo61
06.12.2018, 13:38
Bence JP kendine dikkat etsin, bjk maçında oynamak istiyorsa kendine hakim olsun, en etkili oyuncularımızdan biri böyle bir maçta yedek kalmamalı, Konyaspor 5. lig takımı değil, zira jp olmayınca 5. lig takımını zor yeneriz. Kamil Ahmet eski formuna dönerse işler değişir tabi.

Tayfun
06.12.2018, 14:02
Tam bir eyyamcı atamışlar maça, iyi ki 2 hafta galip geldik üst üste.

reisoğlu61
06.12.2018, 14:24
evet. iyi gidisimizi bir türlü durdurmak isteyecekleri belliydi. bu hakem sac bas yoldurup cok sövdürecek bizi cumartesi

Yiğit SARI
06.12.2018, 14:28
Resmi siteden hakemle ilgili paylaşım yapılacakmış

yorumsuz6117
06.12.2018, 14:30
Trabzonspor havaya gireceği maçları kazanamıyor arkadaşlar.. Karşımızda da zor gol yiyen bir Aykut Kocaman Konya'sı var.. Çok zor maç , galibiyet beklemeyin , kazanamazsak çok üzülmeyin çünkü bu maç % 80 ihtimal 0 biter..

artvints
06.12.2018, 14:32
tam havaya girmedik sanki, herkes puan kaybına hazır performansa göre eleştiriler yoğun olabilir veya şansızlık denebilir.

Mert Oğuzlu61
06.12.2018, 14:38
1 kere 2 kere hata olur tamam ama bu hakemle mac kazandigimizi hatirlamiyorum ama hakkimizin yendigi ve sinir bozucu sekilde kaybettigimiz bir suru mac hatirliyorum.

Hakem tarafsiz olacak, kotu niyet barindirmayacak. Kalkavan ligdeki kotu niyetli hakemlerin basinda geliyor. Hep ayni isimler hep benzer senaryolar, bu işin sonunda milyonlar dönüyor artik tepki koymak lazim, bugun Gs ile dalga gecmek yerine destek olacaksin ki yarin aynisi basina gelmesin. Sahadaki hakem "nasilsa ceza yemem, 1 hafta sonra yine gorev verirler" kafasiyla maclara cikiyor. Kalkavan in normal şartlarda Ts macina verilmesi isyan sebebidir. Belki yerine baska birini verseler o da bizi yakacak ama Kalkavan in sahaya net bir sekilde "taraf" olarak ciktigindan eminim, Ts ile ilgili kotu dusunceleri oldugundan eminim. Diyorum ya 1 olur 2 olur hatta 3 olur tamam ama adamla skandal yasamadan mac bitirmisligimiz yok, bununla hic mac kazanamiyorsak art niyet ararim.

artvints
06.12.2018, 14:42
şu göztepe maçı büyük kılçık oldu. adamların deplasmanda galibiyeti yok. iki kere kaleye gelip maçı kazandılar. o 3 puan yüzünden 2 adım geride kaldık.

Bilâl ÇOBAN
06.12.2018, 14:47
böyle planlar genelde ters teper, biz mevcut düzenimizle devam etmeliyiz, gerisi mukadderat.

Orası da öyle, haklısın.

Adem Erdoğan
06.12.2018, 14:52
İç sahada VAR sistem ile hakem hata yapamaz, Antalya maçındaki gibi bir olay olursa o maç kesinlikle bitirilmemelidir.

61Firtinasi61
06.12.2018, 15:01
onazi sakat abi..

Bence oynacak..Kardes.....

Enes Başkaya60
06.12.2018, 15:01
Hakemi de yeneceğiz inşallah ulan bile bile yapıyorlar baktılar gümbür gümbür geliyoruz...

Yönetim Açıklama yapacakmış bakalım...

Ahmet Taşçı
06.12.2018, 15:06
Aykut K. Şimdilik sistemini oturtamadı Konyada. Sistem oturana kadar puan kaybetmek istemez o nedenle en kestirme yol sert ve bol faulle oynatıp rakibi direncini kırmak.Faulden oynayamayacakmışız gibi his var içimde.

zekeriyya
06.12.2018, 15:29
Aykut K. Şimdilik sistemini oturtamadı Konyada. Sistem oturana kadar puan kaybetmek istemez o nedenle en kestirme yol sert ve bol faulle oynatıp rakibi direncini kırmak.Faulden oynayamayacakmışız gibi his var içimde.
Ahmet ; bu akşam çaya gel Kanca çay ocağı saat 19:00

U.Sadıkoğlu
06.12.2018, 15:31
Maça operasyon çocuğu Mete'yi atamışlar. Antalya maçındaki gibi nizami gol ve penaltı iptallerine hazır olun.

Isko6161
06.12.2018, 15:32
Kulup tetikci kalkavanla ilgili bi aciklama yayinlamis.

nirvana ovalari
06.12.2018, 15:33
Kulüp kamuoyuna açıklama;

http://trabzonspor.org.tr/tr/haberler/guncel-haberler/kamuoyuna-aciklama-6-12-2018

Ozan Yılmaz
06.12.2018, 15:34
Merkez Hakem Kurulu, hafta sonu kendi sahamızda oynayacağımız Atiker Konyaspor maçına Mete Kalkavan’ı atamıştır. Mete Kalkavan’ın yönettiği Trabzonspor maçlarındaki yanlış kararları futbol kamuoyunun hafızalarından henüz silinmemiştir. En yakın örnek ise henüz bu sezonun üçüncü haftasında oynadığımız Ankaragücü maçıdır. Lehimize olan faulü aleyhimize çalarak puan kaybımızın başlıca mimarı olmuştur!

Geçtiğimiz yıllarda da maç skoruna doğrudan etki eden yanlış kararları ile Trabzonsporumuzun saha başarısını defalarca engelleyen Kalkavan’ın kendi sahamızdaki bir maça verilmesini anlamlandıramıyoruz.

Beşiktaş mücadelesi öncesi ligdeki gidişatımız için son derece kritik olan bu maçta görevlendirilen bu hakeme yönelik camiamız içinde beliren tepkinin son derece haklı dayanakları olduğu, söz konusu hakemin Trabzonspor karnesi incelendiğinde bariz bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Trabzonspor Kulübü olarak her maçta olduğu gibi bu maçta da hakemin, verdiği kararlar ile sahadaki mücadelenin önüne geçmediği bir maç yönetmesi en büyük beklentimiz olacaktır. Saygılarımızla...

UĞUR DURTAŞ
06.12.2018, 15:35
AÇIKLAMA GELDİ.
**
*
Merkez Hakem Kurulu, hafta sonu kendi sahamızda oynayacağımız Atiker Konyaspor maçına Mete Kalkavan’ı atamıştır. Mete Kalkavan’ın yönettiği Trabzonspor maçlarındaki yanlış kararları futbol kamuoyunun hafızalarından henüz silinmemiştir. En yakın örnek ise henüz bu sezonun üçüncü haftasında oynadığımız Ankaragücü maçıdır. Lehimize olan faulü aleyhimize çalarak puan kaybımızın başlıca mimarı olmuştur!
Geçtiğimiz yıllarda da maç skoruna doğrudan etki eden yanlış kararları ile Trabzonsporumuzun saha başarısını defalarca engelleyen Kalkavan’ın kendi sahamızdaki bir maça verilmesini anlamlandıramıyoruz.
Beşiktaş mücadelesi öncesi ligdeki gidişatımız için son derece kritik olan bu maçta görevlendirilen bu hakeme yönelik camiamız içinde beliren tepkinin son derece haklı dayanakları olduğu, söz konusu hakemin Trabzonspor karnesi incelendiğinde bariz bir şekilde ortaya çıkacaktır.
Trabzonspor Kulübü olarak her maçta olduğu gibi bu maçta da hakemin, verdiği kararlar ile sahadaki mücadelenin önüne geçmediği bir maç yönetmesi en büyük beklentimiz olacaktır. Saygılarımızla...

İlker Yazıcıoğlu
06.12.2018, 15:44
Açıklama yerinde, mesaj gitmiştir...

Enes Başkaya60
06.12.2018, 15:47
Kısacası ayağını denk alsın demişler...

Oğuz ZEYTİN
06.12.2018, 15:48
23. Dakikada Sosa aleyhine verilen faul faulse ligde maç bitmez. Benzer pozisyonda geçen hafta Ankaragücü maçında iki puanımız "çalındı".

Kazandık diye kaynamasın.

Beşiktaşlılar günlerdir yapay gündemle (Konya maçı) MHK ve hakemler aleyhine kampanya yürütüyor. Biz çalınan puanımıza karşı ses çıkarmadık.

Kimse kupa niye gelmiyor diye yakınmasın. Daha Ankaragücü maçının hesabını soramadık. Tablo çok net...

Millet taç için kavga ediyor. Biz daha Ankaragücü maçında golle sonuçlanan ve iki puana mal olan aleni hatalı kararın hesabını soramadık.

Yılanın başını küçükken ezmezsen her hafta biçerler.

Trabzonspor uyusun. Bunu halledemeyen kupayı alacak güya...

1) Ankaragücü maçından sonra neden konuşmadınız?

2) Kulüpler Birliği'nin o rezil kararını imzaladınız mı, imzalamadınız mı?

Mustafa YILMAZ
06.12.2018, 15:57
mete kalkavan he. hayırlı işler.

taraftara büyük iş düşüyor bu tetikçinin psikolojisini bozmalılar. agresif, sürekli ıslıklayan oyunun içinde bi taraftarla sayıyı eşitleriz yoksa 11'e karşılık 12 kişiye oynarız

atomantcum
06.12.2018, 16:02
Hakemlik mi yapıyorsun? Yoksa hakemlik yapan akraban mı? Ya da gelecekte hakemlik mi düşünüyorsun?
Kusura bakmayın ama ettiğiniz sözler gerçeklerden çok uzak!
Trabzonspor'un geçmişten beri hakemler eliyle nasıl doğrandığını bilmesem neyse...
Bu sezon bile VAR'a rağmen 6 puanımızın nasıl gasp edildiğini bilmesem neyse...
İşin tuhaf yanı sizin bunlardan haberiniz yokmuş gibi konuşuyorsunuz.

Ya da doğrudan sorayım Mete'nin akrabası mısın?

Yok, ben Mete'yim.

Selim Çoban
06.12.2018, 16:02
Onazi bjk maçı düşünülerek oynama ihtimali varsada oynatılmaz.
Kayseri maçındaki gibi sabırlı olmamız gerekiyor. Kötü fener maçındaki gibi top tüfek saldırırsak konyanın işine gelir. Birde hocalarından kaynaklı bir karakter bozukluğu olduğu için piskolojik olarakta bizi kızdırmaya çalışacaklardır.

OrkHun
06.12.2018, 16:05
mete kalkavan he. hayırlı işler.

taraftara büyük iş düşüyor bu tetikçinin psikolojisini bozmalılar. agresif, sürekli ıslıklayan oyunun içinde bi taraftarla sayıyı eşitleriz yoksa 11'e karşılık 12 kişiye oynarız
sadece stadda değil, şehre inişinden itibaren eşlik edilmeli kendisine.

Yiğit Gayretli
06.12.2018, 16:16

Valla konunun muhatabı Mete Kalkavan olmasa hak vereceğim ama adamın sabıka dosyası boyunu aşmış...

Ayrıca Ankaragücü maçında Kucka'ya yapılan net bir faul. Kucka dünyanın en kötü ya da en formsuz futbolcusu olsa bile o hareket sabahlara dek faul.

TS61_NL
06.12.2018, 16:27

Sevgili renkdasim sen hangi maci izledin Allah askina, butun kamuoyu Kuckanin faul yaptigini birak kendisine faul yapildiginda fikir birliligi yapmisti? Sen simdi Antalyaspor macindada hakemin cok iyi oldugunu ve Buragin son saniye pozisyounun penalti ile ilgisi olmadigini savunursun Allah bilir. Bir macin hakki beraberlikti ve berabere bitti demekte bence cok mantiksiz lakin fbnin direkten donen topuna Ugurcan mudahale etmeseydi mac 2-2 bitecekti ki macin hakki 6-1 felandi….Hakemlerden sadece adil davranmasini bekliyoruz, macin sonucu oynanan futbolla degil atilan ve yenilen gollerle belirleniyor, hatirlatmak istedim. Bu mac icin hakem bahanesine siginmadan Aykutu ve konyayi evire cevire yenmemiz ve cikisimizi surdurmemiz gerekiyor bjk maci oncesi.

Mehmet BAŞ
06.12.2018, 16:41

Yerinde bir açıklama olmuştur. Bu operasyon çocuğu ve ağababaları izlendiklerini bilsinler!
Arkadaş bu ülkede nasıl futbol oynanıyor?! Anlamak mümkün değil. Saha dışı operasyonlar ile uğraşmaktan sahayı unuttuk.
Ülke futbolunu bu hale getirenlerin ödüllendirildiği yerde biz daha çok böyle şeylerle muhatap oluruz. Maalesef...

Harun-61
06.12.2018, 16:42

AlperenAltun
06.12.2018, 16:45
Bu mete ne zaman bi maça verilse içim huzursuz oluyor.

Enaldo61
06.12.2018, 17:00
Açıklama gerekliydi ve yerinde olmuş.

Yıldıray Emanet
06.12.2018, 17:13
Maç ücreti neyse verelim de bizim maçı yönetmesin evinde otursun deseydik bide sonunda keşke :D

Ozan Yılmaz
06.12.2018, 17:28
https://pbs.twimg.com/media/DtvX174XcAIudfv.jpg