PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 14. Hafta | Kayserispor 0 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4

Oğuz B.
25.11.2018, 21:16
https://pbs.twimg.com/media/Ds3XuoqWsAAcAnh.jpg

Doğukan Uçan
25.11.2018, 21:33
Açik ara 18 takim arasindan en kötüsü ile oynayacağiz 2-3 farkla almaliyiz.

Oruç
25.11.2018, 21:43
Normal şartlarda kazanmamız gerek ama ben yine de korkuyorum.

pReN@_61
25.11.2018, 21:49
Kayseri ne ara 17. sıraya düştü yahu ?

Ozan Yılmaz
25.11.2018, 21:55
İnşallah Ertuğrul gönderilmez şu maçtan önce

DeAgLeMaNyAq
25.11.2018, 21:59
FB maçının etkisi bir an önce unutulmalı. GS maçından sonra ligin dibindeki Alanya'ya yenilmiştik. Kayseri ağır mağlubiyetler alsa da, kadro açısından birçok takımdan kaliteli oyunculara sahipler. Onazi'nin olmayışı da ister istemez etkileyecektir...

HOPA'LI TS'Lİ
25.11.2018, 22:45
Artık her maçı kazanmayı öğrenmeliyiz

emre6117
25.11.2018, 23:40
Kayseri maci kritik.ya yenip ilk 4e oynayacağız.yada kaybedip orta sıralarda takilacagiz.ama bu sene Başakşehir ve Erzurum maçları hariç oyun hep iyiydi.iyi oyun devam ederse eninde sonunda iyi sonuçlar gelir.bu süreçte eksikler takviyeler yapılırsa özlenen takım gelebilir.fb maçının en önemli durumu altyapıya 4 Trabzonlu gençle evine çevre yenmekti.gelecek adına çok güzel bir tablo.inşallah sonuca dönüştürebiliruz.

artvints
25.11.2018, 23:53
yine hesap kitap yapmaya başlamayalım. bu statta çok zor kazanıyoruz. maç oynansın görelim.

Mert Acar
26.11.2018, 00:08
Klasik kazanılmış derbi sonucu hüsranı yaşar,Kayseriye can simidi oluruz...

Doğukan Uçan
26.11.2018, 00:27
bu stat bize hiç yaramıyor en son 0-1 kazanmıştık galiba onda da onur inanılmaz toplar çıkarmıştı çok zor maç olacak 1-0 olsun bizim olsun

Cafer Bulur
26.11.2018, 00:41
bu stat bize hiç yaramıyor en son 0-1 kazanmıştık galiba onda da onur inanılmaz toplar çıkarmıştı çok zor maç olacak 1-0 olsun bizim olsun

Kayserideki son 4 macin 3 ünü kazandik biri berabere bitti En son da 2013 de yenilmisiz nasil ugursuz geliyor anlamadim

Ha puan kaybedebilirmiyiz tabiiki Evet ugursuzluk sözkonusu degil.

Zurawski
26.11.2018, 00:49
çok rahat almalıyız biraz güvenli oynayalım Kayseri zaten moralmen çökmüş durumda. saçma goller yemezsek alacağımızı düşünüyorum. Akhisar maçı gibi olur 3 golle alırız.

yasin196761
26.11.2018, 00:54
Onazi'nin yokluğu büyük sıkıntı

artvints
26.11.2018, 01:22
bu maç için kerem'i de yedeklere almak lazım.

pReN@_61
26.11.2018, 01:29
İnşallah Ertuğrul gönderilmez şu maçtan önceEn azından devre arasına kadar Sağlam ile yola devam edeceklermiş.

Ogün YAZICI
26.11.2018, 02:29
Geldi yine kardeş ayağına gitmesi muhtemel bir maç
Nereden geldiği belli olmayan dostluk rüzgarlarının içinde eriyip gidiyoruz.
Malatya maçı da oyle oldu.

Bu maçın havasını geçen sene 17.haftadaki Karabük deplasmanına benzetiyorum.
Belki oyun olarak okey ama kadro olarak bulunduğu yeri haketmeyen bir takım Kayseri

Yıllardır bize ters gelen bir deplasman
Ters gelen bir teknik adam

Inşallah kazanırız.

Bu arada linç edilmeyeceksem Onazi'nin yerine oynaması en mantıklı isim Zeki.
Plase Murat Cem
Batuhan falan aman diyim

HOPA'LI TS'Lİ
26.11.2018, 07:31
En azından devre arasına kadar Sağlam ile yola devam edeceklermiş.

Ertuğrul bu maça çok önem verecek ve çıkış maçı olacak görecektir.
Dünkü muhteşem oyunu sürdürüp galip gelme alışkanlığı yakalamalıyız

Oruç
26.11.2018, 08:18
Klasik kazanılmış derbi sonucu hüsranı yaşar,Kayseriye can simidi oluruz...

Bu durum küçük takım refleksidir. Trabzonspor büyük takım olduğunu bir kez daha göstermek adına ne yapıp edip bu maçı almalı.

TSelif
26.11.2018, 08:20
Orada olacağım , inşallah :)

angraf
26.11.2018, 09:04
3 puan alıp üst sıralara tırmanacağımız maç olacak inşallah.

İ. SARAL
26.11.2018, 09:11
Berabere biter.

Ozan Yılmaz
26.11.2018, 09:39
En azından devre arasına kadar Sağlam ile yola devam edeceklermiş.Kazanırsak kalamaz, umarım bize de kaybetmeyi beklerler göndermeden önce

Yiğit SARI
26.11.2018, 11:40
0'ım diye bağırıyor.

gurur6134
26.11.2018, 12:11
Onazi yok kucka sakat sanirim kim oynar yerine bilinmez sikintili mac zor gececek belli şikebahce macinda 80 dakika oynadigimiz futbolun 3 de 1 ni oynasak kazanirizda motivasyon eksikligi olacaktir..

Harun-61
26.11.2018, 12:35
Umarim Alanya maci gibi olmaz :)

Hadi beyler, inaniyoruz size !!!

danger00
26.11.2018, 13:06
onazinin top kullanma becerisi hak getire, rakibe maç başına 1-2 ikramı oluyor falan ama ortasahada savunma anlamında onun yaptığını yapacak 2. bir adam da yok elimizde. eksikliği büyük problem olacak. hoca yüksek ihtimalle batuhanı oynatır. ancak olcayın orada daha fazla iş yapacağı kanaatindeyim.

Sinan.K
26.11.2018, 13:22
Onazi yok kucka sakat sanirim kim oynar yerine bilinmez sikintili mac zor gececek belli şikebahce macinda 80 dakika oynadigimiz futbolun 3 de 1 ni oynasak kazanirizda motivasyon eksikligi olacaktir..

Ben olsam Olcayi orda oynatirim yik kir parcala aldin topu Sosaya ver

cebcare
26.11.2018, 14:26
Çok zor maç yeni bir baslangic icin galibiyet sart

TS61_NL
26.11.2018, 15:44
Bir "kirilma" maci ile daha bas basayiz, ya sezonu cope atacagiz yada rakiplere korku salacagiz, bunada futbolcular karar verecekler. Dunku macin yarisi her mac oynarsa oyuncularimiz hedeflerimize ulasabilecegimizi dusunuyorum. Basarilar Trabzonsporum...

Hasan Habip Özbay
26.11.2018, 15:51
Bursadan maça gitmeyi düşünüyorum Kayseri durumu kritik bu maç aşırı sert geçer ama bu hava kendisi galip gelir

Ogün YAZICI
26.11.2018, 16:05
Uğurcan
Perreira Hosseini Toure Novak
Abdülkadir Zeki Sosa Amiri
Yusuf Rodallega

artvints
26.11.2018, 16:06
Uğurcan
Yusuf Rodallega
neden?

Ogün YAZICI
26.11.2018, 16:32
neden?

Dünki gibi atmosferde oynanan maçlardan doğruları çekip almalıyız ama aldatıcı olan veriler hep olur.
Gs maçında olduğu gibi

Mesela Nwakaeme'nin ağır olması ve defansif defosunun dunki atmosfer ve oyun yapısında üzeri örtülür ama deplasmanda sıkıntı oluyor.
Gs-Alanya maçları mesela

Hosseini dönerse Hosseini oynar.Bu çok net.Hüseyin Türkmen iyi maç çıkardı ama oyun sadece 10 dakika yarı sahamızda oynandı ve haddinden fazla sancı çektik.Yeterli veri değil.

Onazi'nin yerine oynayacak malesef oyuncu yok
Batuhan falan Aman diyim yani

artvints
26.11.2018, 16:34
Dünki gibi atmosferde oynanan maçlardan doğruları çekip almalıyız ama aldatıcı olan veriler hep olur.
Gs maçında olduğu gibi

Mesela Nwakaeme'nin ağır olması ve defansif defosunun dunki atmosfer ve oyun yapısında üzeri örtülür ama deplasmanda sıkıntı oluyor.
Gs-Alanya maçları mesela

Hosseini dönerse Hosseini oynar.Bu çok net.Hüseyin Türkmen iyi maç çıkardı ama oyun sadece 10 dakika yarı sahamızda oynandı ve haddinden fazla sancı çektik.Yeterli veri değil.

Onazi'nin yerine oynayacak malesef oyuncu yok
Batuhan falan Aman diyim yani
sadece zeki için söyledim. asıl ama zeki için denir. batuhan en azından pas oyununu bozmaz, kafa topu falan alır. kesinlikle batuhan oynamalı. başka tercihler yanlış olur.

Ogün YAZICI
26.11.2018, 16:36
sadece zeki için söyledim. asıl ama zeki için denir. batuhan en azından pas oyununu bozmaz, kafa topu falan alır. kesinlikle batuhan oynamalı. başka tercihler yanlış olur.

Çok farklı düşünüyoruz Batuhan konusunda
Kafa topu konusunda ümitli olabilirdim ama Ankaragücü maçında vurdurduğu o kafa yerle bir etti bütün fikirleri

artvints
26.11.2018, 16:44
Çok farklı düşünüyoruz Batuhan konusunda
Kafa topu konusunda ümitli olabilirdim ama Ankaragücü maçında vurdurduğu o kafa yerle bir etti bütün fikirleri
zeki sağdan sola dönemiyor. trabzonspor kadrosunda bulunması utanç verici. batuhan'ın atletik özellikler sergilediğini gördüm en azından. maça sonradan girmekle başlamak arasında fark var. bence bu haftadan gelen öz güvenle iyi hazırlanacak diye tahmin ediyorum. sıra ona geldi o şansı vermek lazım. hiç onbir başladığını hatırlamıyorum. zaten hangi deplasmandan galibiyetle döndük, sadece bir maç var, ancak pozitif olarak şaşırtabilir.

Sinan.K
26.11.2018, 18:22
Uğurcan
Yusuf Rodallega

Ne Zekisi ne yaptin kardes Hüseyin kesilmez bu özguvenle devam edilmeli Zekinin yerine Olcay oynamasi lazim Batuhanda degil Amiri konusunda haklisin Olcay daha oncede oynadi o posisyonda isini yapar saldircak ve aldi topu Sosaya vercek baska bise yapmicak

Arda'
26.11.2018, 20:15
Onazi yerine Murat Cem oynamalı

İ. SARAL
26.11.2018, 20:18
Onazi yerine Murat Cem oynamalıBence de Onazi'nin yerini ancak o doldurur.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tuğrul
26.11.2018, 20:25
Onazi'nin yerine Olcay, Kamil Ahmet, Murat Cem, Abdülkadir Parmak gibi alternatifler var.

Olmadı Abdülkadir-Sosa- Yusuf da yapabilirsin.

Fakat Batuhan ve Zeki'nin oynaması sözkonusu olmamalı.

Batuhan Kucka prototipi bir oyuncu, modern futbola uygun bir futbolcu değil.

Sinan.K
26.11.2018, 20:39
Insallah Ünal Hoca bi genc daha kazanim deyip Batuhanla baslamaz Kayseri macina büyük hata olur

Uğur Ö.
26.11.2018, 20:42
Ünal Hoca Onazi yerine kesinlikle Batuhan ile başlar. En iyi ihtimal Amiri.

Ben olsam Olcay ile başlardım, birkaç kez denendi iyidi.

Erkan A.
26.11.2018, 22:14
Insallah Ünal Hoca bi genc daha kazanim deyip Batuhanla baslamaz Kayseri macina büyük hata olur

hocam batuhan 25 yasina girecek genc oyuncu derken ...batuhan neden trabzonsporda sirf antromana ciksin diye tutuluyor anlam veremiyorum suan satiliga ciksa hic bir süperlig ekibi talib olmaz trabzonspor altyapisinda o kadar kaliteli gencler varken batuhan neden bu israr anlam veremiyorum insan olarak kesinlikle iyi biridir fakat trabzonsporumuz duygusal davranmamali sezon sonu insallah gönderilir artik sirf antromana cikarak cok iyi para kazanmistir artik dur denilmeli sikecilerle oynarken oyuna girdi az kalsin mac berabere bitiyordu artik bunlari görmeyen kör olmali ...idaa ederim tribünde cogu genclerimiz batuhandan iyidir forumumuzda ki genclerde ondan iyi oynarlar ..

Mollasalihoğlu
26.11.2018, 22:47
Çok kritik maç.

Bu maçta da iyi futbolla alınacak net bir galibiyet işin rengini çok değiştirir...

Mert Oğuzlu61
26.11.2018, 23:17
Zeki pas atmayi bilmiyor, top kapma ozelligi zaten yok ve cok hantal. Boyle bir oyuncuyu defansif orta saha oynatamazsin. Amiri nin ayaklar odun ayak, paslarini hic begenmiyorum. O bölgede oynamasi sacma olur. Olcay i yanlis hatirlamadiysam gecen sezon Osmanli macinda oynattik, iyi basladi sonra yoruldu ve batirdi. Zeki yerine 1000 kere onu yazarim ama gerek yok.

Batuhan veya Murat arasinda tercih yapilacaktir. Batuhan i Sosa ve Yusuf un arkasina koyarsa bunu sorgulamam, adamin mevkisi orasi ve baska birisi yok. Kisa basit paslar, hava toplari, top kapma ve gaza gelip dikine oynama ozellikleri var, basit pas hatalari yapmiyor. Kiralik gittigi yerlerde izledigim Batuhan boyle bir oyuncuydu, burada dogru duzgun hic izleyemedik, ilk 11 oynadi mi hatirlamiyorum. Forma icin bir daha eline gecmeyecek firsat var, degerlendirmek ona kalmis.

Murat i ilk kez kupa macinda izledim, tam bir 8 numara yani cift yonlu merkez orta saha tipi. Ayaklarda ince işçilik var ama pişirmek lazim, fiziksel acidan da gelismeli.

Bize lazim olan hangisi ? Hoca karar verecek. Bence Batuhan oynar, Sosa ve Yusuf un arkasina temizlikci lazim.

yasin196761
26.11.2018, 23:51
Uğurcan-jp-hüseyin-zargo-novak-sosa-abdulkadir-yusuf-olcay-anthony-rodallega. Bu maç abdulkadiri göbekte kullanmak lazım şampiyonluk treni zaten kaçtı en azından çocuk gerçek mevkisinde oynasın alışsın çok sırıtırsa olcayla yer değiştirirler.

odyseuys
27.11.2018, 00:44
hüseyni iyileşmiş olursa zargo bu maçta defansif ortasaha oynayabilir. daha önce oynamışlığı da var.

~UniCef~
27.11.2018, 01:00
Murat Cemi izlemek isterim acikcasi

Doğukan Uçan
27.11.2018, 01:40
sezonun en kritik maçlarından birine çıkıyoruz ama ne yazık ki geçen seneden beri gelen ligin altındaki takımları yenememe durumumuz bu senede devam ediyor fenerbahçe maçından daha zor bir maça çıkacağız.

trbzonsporlu
27.11.2018, 12:17
maalesef defansif olarak çok kötü durumdayız fener son dakikalarda az biraz yuklendi az daha maçi berabere bitireceklerdi basaksehir one gectigi zaman pozisyon falan vermiyor kalesinde. yıllardır şu takıma 2 tane kapı gibi stoper alamadılar.

önazinin yerine oynayacak kişiyi ben de merak ediyorum zeki de batuhan da cok yetersiz olup kadroda bulunma sebeplerine anlam veremedigim oyuncular belki olcayı o bölgeye çekip yusufuda bunlara yaklaştirirsa bu 3 lü ile abdulunde destegiyle orta saha ustunlügunu ele gecirebiliriz.

Courage
27.11.2018, 12:25
Onazinin boşluğuna Toure 'yi çekip tandemi Hüseyin - Hossein yapsak belki Onazi'nin hücuma katkısını yakalayamayız ama ayağa pas ve rakip hücumlarda yerleşim hatalarını yapmayız gibi geliyor bana.

Zor maç olacak, rakibin lig konumuyla tezat kadro kalitesi var. Kazanmamız lazım beraberlik işimize yaramaz.

Başarılar Trabzonum.

emrahtuna
27.11.2018, 12:32
onazi nin yerine olcay ın oynaması gerektiğini düşünüyorum ama ünal hocam batuhan la başlayabilir..ikinci yarı duruma göre batuhan ı soksa daha iyi olur bence..hüseyin türkmen de gayet iyiydi en azından bu maç kesilmemeli..

Kemence_61
27.11.2018, 12:39
4-0 alırız :)

zekeriyya
27.11.2018, 15:52
yazdım Murat :) inşallah

TSelif
27.11.2018, 16:13
TS passo kartımı geçici olarak dondurup Kayseri passosu çıkararak Kayseri tarafından bilet alıp maça girebileceğimi söyledi passo müşteri hizmetlerindeki iki arkadaş. ( Kayseri tarafı bu duruma itiraz etme hakkına da sahipmiş)
Bu maça oradaki arkadaşlarımla ailecek gitmek istiyoruz ama sıkıntı benim Ts kartım :)
Konu hakkında fikri olan var mı , Bi yardım :D

Ozan Yılmaz
27.11.2018, 16:20
TS passo kartımı geçici olarak dondurup Kayseri passosu çıkararak Kayseri tarafından bilet alıp maça girebileceğimi söyledi passo müşteri hizmetlerindeki iki arkadaş. ( Kayseri tarafı bu duruma itiraz etme hakkına da sahipmiş)
Bu maça oradaki arkadaşlarımla ailecek gitmek istiyoruz ama sıkıntı benim Ts kartım :)

bu durum ev sahibi kulüp inisiyatifine bırakılıyor, eğer TS passolig sahibi olanlar için satışa kapat diye çıkarırlarsa, bilet alamazsınız.

reisoğlu61
27.11.2018, 16:40
ünal hoca riske girmeyip onazi yerine büyük ihtimal sakatligi gecmis olacak olan kucka ya sans verir

Ahmet Kara
27.11.2018, 16:42
onazi'nin yerine oynayacak kişi eğer hazırsa kamil ahmet'tir. macera aramaya gerek yok.

ALDENİRO
27.11.2018, 16:50
FB maçında anlaşldı ki takıma olumsuz etki yapana anında ceza vereceksin. Buraksız bir Trabzonspor daha güzel.

ALDENİRO
27.11.2018, 16:52

1-0 iyidir.

nbay
27.11.2018, 16:53
onazi'nin yerine oynayacak kişi eğer hazırsa kamil ahmet'tir. macera aramaya gerek yok.

kamil ahmetten 2019 'a kadar hayır gelmez .
batuhanı oynatması sürpriz olmayacak bence

Ahmet Aksu
27.11.2018, 17:05
daha önce de yazmıştım fener maçından sonra olsun diye onazi yerine dediğin gibi toure çekilebilir.
onazi gibi baskılı, onaziye göre ayağı temiz. sadece ağır gerçi onazi de çok hızlı değil. fizik olarak onaziden daha iyidir. ayrıca şu avantaj var. skora göre hertürlü değişiklik yapılır düzen konusunda. novak ve pereira sürekli git gel yapan ikili gerekirse maç içinde 3-5-2 bile yapılabilir.

.................uğurcan................
J.P.....hüseyin...husseini...novak
............toure.....sosa...............
abduş..........yusuf.............olcay
................nwakame.................

.....................uğurcan.....................
........husseini...hüseyin....toure.........
J.P.....sosa....olcay.....abduş......novak
...............yusuf.....nwakame.............

Onazinin boşluğuna Toure 'yi çekip tandemi Hüseyin - Hossein yapsak belki Onazi'nin hücuma katkısını yakalayamayız ama ayağa pas ve rakip hücumlarda yerleşim hatalarını yapmayız gibi geliyor bana.

Zor maç olacak, rakibin lig konumuyla tezat kadro kalitesi var. Kazanmamız lazım beraberlik işimize yaramaz.

Başarılar Trabzonum.

artvints
27.11.2018, 17:31
https://youtu.be/vMZ4Q4Rbddg

volkan şen yine geri dönmüş.

YasinCorona17
27.11.2018, 17:46
onazi yerine zeki yavru oynar orda en iyi alternatif o

Doğukan Uçan
27.11.2018, 17:55
kayseri rize ile birlikte küme düşer 3.takım kim olur bilinmez

El Cordobes
27.11.2018, 18:28
Onazi nin yerine oynayacak kişi 1 maçlık idareten birisi olmamalı, olmayacaktır da. Keza Onazi sakatlanmış ve 3 hafta yokmuş.

En yakın aday yine Batuhan duruyor. Bence de yetersiz ama Zeki, Olcay, Murat Cem in o mevkide Yusuf ve Sosa nın arkasında kesicilik yapabilecek özellikleri pek yeterli durmuyor. Belki Kamil Ahmet olabilir ama onun da maç temposu soru işareti. Kim oynayacak ben de merakla bekliyorum.

Ogün YAZICI
27.11.2018, 21:51
Her hafta sansasyonel mağlubiyetler aldılar
Ligden kopmuş görüntü sergilediler
Kana Bıyık gibi adamı 2 hafta kadro dışı bıraktılar

Bizim maç öncesi gelmiş başkanından futbolcusuna kenetlenme çağrısı yapıyorlar.
Kana Bıyık'ı affediyorlar
Sakat oyuncuları geri dönüyor

Ya şunlara vurup geçelim

Çağatay96
27.11.2018, 22:17

Basaksehir yaptı ts iptal edip baaaksehir tribününe girenlerin biletleri iptal edilip paraları iade edilecek dedi. Ben de iptal olmamisti niyeyse ya da kimsede olmadi onu bilmiyorum maça gittim girdim. Sonra rahat edemedim maçın basında cıktım stattan parayı geri iade etmediler. Kisaca girebildim maça ama şu anlık öyle bir şey yok

Çağatay96
27.11.2018, 22:20
Bursadan maça gitmeyi düşünüyorum Kayseri durumu kritik bu maç aşırı sert geçer ama bu hava kendisi galip gelir

Otobüsle mi gitmeyi düşünüyorsunuz?

oguzkoc
27.11.2018, 22:54
Yok ki Bi medjanimiz çıksın onazi yerine oynasın.. Pas atarken her an kaptıracakmış heyecanı versin bize. Özledik medjani reis

Murat KARAKURT
27.11.2018, 23:57
Onazi'nin yerini Amiri doldurur....Rodalega'nın da patladığı bir maç olur inşallah....

Arda'
28.11.2018, 01:22
Her hafta sansasyonel mağlubiyetler aldılar
Ligden kopmuş görüntü sergilediler
Kana Bıyık gibi adamı 2 hafta kadro dışı bıraktılar

Bizim maç öncesi gelmiş başkanından futbolcusuna kenetlenme çağrısı yapıyorlar.
Kana Bıyık'ı affediyorlar
Sakat oyuncuları geri dönüyor

Ya şunlara vurup geçelim

Olsun onlar bizim kardeş takımımız zor durumdalar :)

Yiğit Gayretli
28.11.2018, 08:32
Amiri Onazi'nin yerine oynamaya en büyük adaydır. Onazi sağlıklıyken bile oraya Amiri'yi adapte etmek için her şeyi yaparım.

OrkHun
28.11.2018, 08:33
onazi-anthony ikilisi yerine amiri-olcay yaparsak biraz dengeleriz sanırım.

batuhan, zeki vs olacak işdeğil. murat cem oynasın daha iyi.

Murat Keçeci
28.11.2018, 10:24
Yaralı takımlar her zaman tehlikelidir kayserinin bulunduğu konumu takım kalitesiyle açıklayamayız bulunduğu durum mental sıkıntıları olduğunu gösterir konsantrasyonu yüksek bir kayseri her zaman tehlikeli bir rakiptir o sebeble çok ciddi oynamamız gereken bir maç.

Pazar ve pazartesi mutlu iki gün geçirdik ve artık o maç geride kaldı.Dünden itibaren artık bu maçın havasına girmeliyiz.

Kendi oyunumuzu rakibe kabul ettirip son maçta oynadığımız takım oyununu devam ettirmeliyiz.Son maçtaki agresif,mücadeleci kimliğimizi tekrarlamalıyız.
Son maçta gördüğümüz güzel şeyleri bu maçta da göstermeliyiz.

Örneğin;Yusufun bizim kale önünden top çıkardığını,Abdülkadirin adam eksilterek gidişini,sağbek,solbek uyumunu,sosanın pas istasyonu oluşunu bu maçta da sergilemeliyiz buna ek olarak hugonun da oyunun içine katılırsa ve antony de üstüne koyarak devam ederse yine izleyenlere güzel bir maç izlettirebiliriz.Rakipten daha çok bizim neler yapacağımız ve konsantrasyon seviyemizin hangi oranda olacağı maçın skorunu belirleyecek.

Gençlere bir kaç tavsiye etmek gerekirse Uğurcan ve oynarsa hüseyin için bu maç fb maçından daha önemli çünkü genelde genç oyuncular çok övgü aldıkları bir maçtan sonra ki maç dökülmüştür bu durumun ortaya çıkmasına izin vermemeliler bu maça fb maçından bile fazla konsantre olmalılar ve herkese şu mesajı vermeliler biz bu takımın bir parçasıyız artık.

Uğurcan da geçen sezon gördüğüm eksikler şunlardı.Ayak dibine çekilen şutlara elle atlıyordu bide uzak üst köşeye giden şutlara çift el atlıyordu.Bu maçta freyin şutuna tek elle uçarak doğru olanı yaptı demek ki bu konuda gelişim göstermiş ayakları dibine çekilen şutlar konusunda ayak reflekslerini de geliştirirse önü açık.Tavsiyem avrupanın iyi kalecilerinin videolarını sürekli açıp izlesin analiz yapsın nerde ne yapıyorlar,top nerdeyken nerde duruyorlar sürekli analiz yapsın.

Hüseyine gelirsek ilk defa böyle ciddi bir maçta oynadı ve gayet iyi performans gösterdi tabi ki bu onun dört dörtlük olduğunu göstermez.Birkaç basit hatası oldu bi pozisyonda slimanıyi arkasına kaçırdı sonra istemeden ayaklarına bastı stoper öyle topları havada karşılamalı yere inmesine izin vermemeli.Bi pozisyonda da ceza sahası içine gönderilen topu tek vuruş uzaklaştırmak isterken top ayaklarına dolaştı ceza sahası içinde kaldı o top bi fblinin önüne de düşebilirdi.Bunlar küçük gibi görünen ama maçı etkileyebilecek hatalar o yüzden daha fazla çalışmalı özellikle fiziksel açıdan bi hayli gelişmeli daha fit daha çevik bir hale gelmeli.

gurur6134
28.11.2018, 10:59
Ya amiri ya olcay oynar onazi yerine bakalim karaman kimi tercih edecek..

artvints
28.11.2018, 11:47
.................uğurcan
pereira...hosseini...toure...novak
............batuhan...sosa
..ömür........yazıcı.......ekuban(vahid)
...............rodallega

bu maçta arkaya koşu atan ele avuca sığmaz bir oyuncu lazım. ekuban olmazsa bu hafta olcay oynayabilir. deplasmanda top rakipte daha fazla kalıyor, savunmamızı düşününce bunun ne kadar tehlikeli olduğunu görüyoruz. o yüzden rakibe yakın ve sert oynayan, bek kovalayan oyuncularla oynamak daha iyi. hatta olcay ve vahid oynayabilir.

Ozan Yılmaz
28.11.2018, 11:50
H.Batuhan veya MuratCem şans bulacaktır büyük ihtimalle, Amiri İran Milli Takımında o bölgede oynamış, o da olabilir.

Kim oynarsa oynasın o bölgede yüksek enerjiye ihtiyacımız var buna en uygun aday oynamalı.

Fatih Özkan
28.11.2018, 11:51
Kardeş filan bilmem, tanımam, etmem.
Kazanalım da gerisi umurumda değil.

İ. SARAL
28.11.2018, 11:58
.................uğurcan
pereira...hosseini...toure...novak
............batuhan...sosa
..ömür........yazıcı.......ekuban(vahid)
...............rodallega

bu maçta arkaya koşu atan ele avuca sığmaz bir oyuncu lazım. ekuban olmazsa bu hafta olcay oynayabilir. deplasmanda top rakipte daha fazla kalıyor, savunmamızı düşününce bunun ne kadar tehlikeli olduğunu görüyoruz. o yüzden rakibe yakın ve sert oynayan, bek kovalayan oyuncularla oynamak daha iyi. hatta olcay ve vahid oynayabilir.

Batuhan'ı oynatacak bence de ama olmayacak.

artvints
28.11.2018, 12:07
o zaman murat cem oynasın. uzun vadede işimize yarayacak kişi oynasın yani. 2, 3 maç oynayacak seçilen futbolcu. ona göre düşünüp taşınıp daha sonraki zamanlara referans olacak karar verilsin. diyelim ki murat cem ciddi maçlarda sosa ve yusuf'un yanında oynamıştı, artık oynayabilir. aynı geçen hafta hüseyin'de olduğu gibi. olcay ve vahid oynarsa boşa gider bu fırsat. şampiyon da olamıyoruz zaten. deplasmanda galibiyet sayımız bir.

olcay ve vahid kanatlarda oynayıp yardım edebilir.

..olcay...........sosa..........vahid
............ömür.......yazıcı

gibi birşey de olabilir. iç orta sahalar önde basar, kanatlar kademede kalır. abdullah avcı yapıyordu geçen sene.

Adem Akyüz'
28.11.2018, 12:13
Denizi geçtik, derede boğulmayalım yine.

Gurpas
28.11.2018, 13:20
Ortada Olcay oynamalı. Amiri mamiri hikaye bu adamlar.

Tayfun
28.11.2018, 13:20
Onazi yoksa yerine Batuhan değil, Murat Cem oynamalı bu maçta.

Batuhan'dan bir yol olmaz.

Tayfun
28.11.2018, 13:22
Kardeş filan bilmem, tanımam, etmem.
Kazanalım da gerisi umurumda değil.

En sevmediğim olay şu kardeş kulüp olayları, ısınamadım bir türlü.

Ogün YAZICI
28.11.2018, 13:54
O bölgede kimin oynadığından çok artık deplasmanda bir oyun tarzı oturtmamız gerekiyor.

Bu lig kırılgan takımları deplasmanda kabul etmiyor.
Bakın Malatya'da ilk 30 dakika 3-0 olacak maç oynuyoruz 2-0 geride bitiriyoruz.

Takım halinde daha kontrollü bir futbol oynarız umarım
İç sahada rakip ceza alanı çevresinde 8 futbolcu ile oynamaya benzemiyor deplasmanda oynamak

Umarım Malatya maçından gerekli dersler çıkarılır.

Vkgz
28.11.2018, 13:55
Kayseri kötü ve hareketsiz bir takım . Gol ve asist te sıkıntısı olsada Abdulkadir hızlı Anthony kıvrak rode beceriksiz olsada güçlü . Kazanırız maçı.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Fatih Yavuz
28.11.2018, 13:59
Savunma kültürünü oturtmak lazım deplasman oyunu için.
Hep saldırarak dinlenmeye vakit bulamıyoruz, bu da enerjiyi ekonomik kullanamamamıza sebep oluyor.
O bölgede kimin oynayacağı hem oyun kurma, hem de atak karşılama için önemli muhakkak.

Ben her halükarda Amiri'nin denenmesinden yanayım.

Tabi Ünal hoca bu hafta Hüseyin hamlesi ile yaptığı süprizi yapabilecek bir gence sahipse, çok daha iyi olacaktır.
Hem ileriye dönük yatırım, hem de bölgeler arası oyuncu devşirmeye gerek duymadan boşluğu doldurabilmek için...

ffırtına
28.11.2018, 14:11
Abdülkadir ve Yusuf'un artık skora daha fazla katkı yapması gerekiyor. Gol ve goller bekliyorum..

Nihat Güneş
28.11.2018, 14:13
Ortada kim oynarsa oynasın ama Batuhan ve Kucka oynamasın. Özellikle Kucka, her maç ayrı bir vukuatı var. Oynarsa yine yakar takımı.

Sağlamsa Kamil Ahmet olur,Toure olur, Vahid olur , hatta Olcay olur ama Kucka ve Batuhan olmaz.

Emre Çömez
28.11.2018, 14:21
abdülkadir oynayamaz mı ortada?

Mehmet Fatih Yavuz
28.11.2018, 14:41
abdülkadir oynayamaz mı ortada?

Perişan ederler vallahi.
O fizikle boşuna dövdürmüş oluruz, morali de alt üst olur.
Tabi bu benim fikrim.

Ahmet Kara
28.11.2018, 14:48
murat cem'de yetenekli bir oyuncu ama sosa'nın yanına onu koyarsak orta saha yol geçen hanı olur. tekrar söylüyorum en mantıklı isim; kamil ahmet'tir. eskişehir'de ön libero oynamışlığı da var. hem temposu yüksek, toplada iyi, sosa'nın açıklarını kapatabilir.

Yiğit Gayretli
28.11.2018, 15:02
Zargo Onazi yerine oynasın diyenler oluyor. Olabilir aslında, çok da sırıtacağını düşünmüyorum ama sorun başka.

Şimdi stoper ikilisinden biri kesin Hüseyin olacak. Genç ve tecrübesiz bir kardeşimiz Hüseyin. Her hafta başka bir partnerle sahaya çıkması onun açısından problem yaratabilir.

Ben Amiri tercihinde ısrarcı olurum. En olmadı Abdüş'ü oraya çekerim. En azından çocuk gerçek mevkisinde oynar. Hem belki deplasmandaki defansif zaafımızı, topla daha fazla oynayarak giderebiliriz bu sayede.

İ. SARAL
28.11.2018, 15:10
o zaman murat cem oynasın. uzun vadede işimize yarayacak kişi oynasın yani. 2, 3 maç oynayacak seçilen futbolcu. ona göre düşünüp taşınıp daha sonraki zamanlara referans olacak karar verilsin. diyelim ki murat cem ciddi maçlarda sosa ve yusuf'un yanında oynamıştı, artık oynayabilir. aynı geçen hafta hüseyin'de olduğu gibi. olcay ve vahid oynarsa boşa gider bu fırsat. şampiyon da olamıyoruz zaten. deplasmanda galibiyet sayımız bir.

olcay ve vahid kanatlarda oynayıp yardım edebilir.

..olcay...........sosa..........vahid
............ömür.......yazıcı

gibi birşey de olabilir. iç orta sahalar önde basar, kanatlar kademede kalır. abdullah avcı yapıyordu geçen sene.

Batuhan'ın kötü olmasından değil de, o bölgede daha hareketli birine ihtiyacımız olduğundan Murat Cem'in oynaması daha mantıklı bence.

Enes Başkaya60
28.11.2018, 15:36
Abdülkadir oynasın Olcay sağa geçsin bence en mantıklıdır bu...

HOPA'LI TS'Lİ
28.11.2018, 15:52
şb maçındaki oyunun yarısını oynayalım 22 puan yaparız.
Lütfen artık galibiyet serisi yakalayalım
Şampiyonlar ligi hayal değil
Başakşehir'in savunması rekora gidiyor, az atıyor ama çok az yiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
28.11.2018, 15:54
Devre arası stoper, ön libero ve forvet transferinde nokta atışı yapabilirsek,
2003-2004 sezonu 2. yarısında Ziya DOĞAN dönemindeki 11 maçta 33 puan hedefini bile geçip 8. şampiyonluğa ulaşabiliriz.
Devre arasına liderle en fazla 6 puan farkla girebilmeliyiz.
Ah şu küçük maçlarda verdiğimiz puanlar ah

UĞUR DURTAŞ
28.11.2018, 16:56
onazi sakat olmasa dahi Kayseri maçında sarı kart cezalısı olduğu için oynamayacaktı.

kayseri zor durumda..,fb maçı moraliyle trabzonsporumuz maça iyi başlayacaktır.
ünal hoca kadroyu bozmaz,
zorunlu olarak cezalı onazi yerine;
uğurcan,hüseyin,abdülkadir ve yazıcının yanında
batuhan ı oynatır diye düşünüyorum.
fb maçında uğurcan ve hüseyin in performansı
batuhana artı motive edecektir.(iyi oynayacaktır)

UĞUR DURTAŞ
28.11.2018, 16:59
*
ismail kardeşim;

çok iddaalı olacak belki ama kolay kolay yanılmam...
batuhan kayseri maçında oynasın(ünal hoca oynatacak ta)
sırıtmayacak.
olacak.

Arda'
28.11.2018, 17:09
Kim oynarsa oynasın yeter ki kazanalım yav. Ama ben fener maçının yanıltıcı olduğunu düşünüyorum adamlar harbi çok kötü durumda + o maçın eksta motivasyonu vardı. Kayseri de ölümüne oynayacaktır.

HOPA'LI TS'Lİ
28.11.2018, 17:22
Kardeş kardeş oynar, yeneriz. (38. ve 61. dak.da karşılıklı SHOW).
Kayserililer 1955-1996'da kümede kalmak için oynarken, deplasmanda onları 1-2 yendiğimiz maçta bile ŞAMPİYON diye bağırdılar maç boyunca ve fenere saydırdılar. Takdir ediyorum onları

worldmaster
28.11.2018, 17:39
Onazi yerine Olcay tercih edilebilir.

David_LuiZ4
28.11.2018, 18:50
Kayseri'nin Alanya maçını izledim..

İki beki de savunma arkasına kolay adam kaçıran bekler...Pereira-Abdülkadir ikilisinin ve Novak Nwakaeme'nin gününde olurlarsa 3 puanı bize getireceği maç olacaktır...

redbul
28.11.2018, 21:45
ben daha önce de çok olduğu için kayseri maçından puan beklemiyorum yıllardır ölüyü diriltmekte üstümüze yok kayseriye de yenilip bu misyonu üstlenmeye devem ederiz.

memmedaga
28.11.2018, 22:47
Onazinin önemini kavrayacağımız maç olacak

Onazi size saç baş yoldurabilir,sürekli kritik hata yapıyor,doğrudur ama

şu bir gerçek ki Onazi orta sahaya belli bir dinamizim getiriyor

beğenmediğimiz onazinin ilk goldeki basit katkısının benzerini ne kucka ne bir batuhan vs yapabilir

şok presleri sürekli alan değiştermesi vs

elbette ideal değil sürekli hata yapmasının sebebi yetersizlik değil kararsızlık yada yanlış kararları!

Gökhan Balcı
28.11.2018, 23:25
Sadece onazinin olmadığı ihtimalini düşünsek kadroyu şöyle kurardım.

Uğurcan
Joao zargo hosseini novak
Kamil sosa
Olcay Anthony amiri
Hugo

Fakat geçen hafta gayet iyi performans gösteren yusuf ve abdülkadiri kesmek de zor iş. Kaldı ki ben hocanın kadroyu bozacağını da düşünmüyorum zaten. Onazinin yerine batuhan oynatılır yüksek ihtimalle. Ünal hocanın gözünde orada bir ön libero dururken farklı bir mevkinin oyuncusunu o mevkiye koymayı o oyuncuya hakaret sayıyor olabilir. Fakat bir şekilde deplasmanların özellikle Anadolu deplasmanlarının farklı bir oyun kurgusu içermesi gerektiğini bilmeli hocamız. Bizim artık deplasmanlarda dirençli bir takıma ihtiyacımız var.

Kadir Aydın
29.11.2018, 00:42
icimde kötü bir his var.

cyberentalpi
29.11.2018, 00:52
sadece bu maçı değil iddalıyız diyebileceksek konya bjk yi de yenebilmeliyiz. değilse sadece fener lanetini kırmıs olacağız. Umarım Yusuf ve abdüş yine formda olur. şampiyonluk cidden zor ama neden ikincilik olmasın ki

hos_cocuk61
29.11.2018, 04:09
Savunmaya çözüm bulmamız lazım, savunma hiç güven vermiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
29.11.2018, 08:31
sadece bu maçı değil iddalıyız diyebileceksek konya bjk yi de yenebilmeliyiz. değilse sadece fener lanetini kırmıs olacağız. Umarım Yusuf ve abdüş yine formda olur. şampiyonluk cidden zor ama neden ikincilik olmasın ki

İkincilik-Üçüncülük ihtimalimiz yüksek
Umarım olur

nbay
29.11.2018, 09:21
Şu maça kamili yazmak hiç akıl karı değil, adam sezon boyunca hiç maça çıkmamış, üstelik de alışkın olmadığı bir mevkiye yazılıyor bu sefer. Diri kalınması gereken mac kondisyonunun sorunsuz olması gereken bir mevki üstelik.
Ünal hocanın aklının ucundan gecmiyordur eminimki.

CesurHamsi
29.11.2018, 09:34
Pazar gunu Trabzonspor feneri yendi
pazartesi gunu ilk evladimin erkek olacagini ogrendim (bir uyemiz kucuk taraftarimiz daha olacak 6 ay sonra :d)
sali gunu guzel bir ise alindigimi ogrendim

Allahima binlerce sukurler olsun! Insallahda bu maci aliriz bundan sonra her maci alirizzzz!!

zaqua
29.11.2018, 10:07
pazartesi gunu ilk evladimin erkek olacagini ogrendim (bir uyemiz kucuk taraftarimiz daha olacak 6 ay sonra :d)

Allahima binlerce sukurler olsun! Insallahda bu maci aliriz bundan sonra her maci alirizzzz!!

Allah sağlıkla sıhhate kucağına almayı nasip etsin, ömrü uzun bahtı açık olsun inşallah.

adiloş bebe
29.11.2018, 10:55
şimdi güldük eğlendik ama fenerbahçe maçı yanıltıcı olmasın dostlar. Pazar günü karşımızda emin olun ligin en kötü (her ne kadar çıkışa geçmişte olsalar) takımı vardı belkide. Bize o sahada Erzurum, Göztepe gibi takımlar baskı kurmuşken bizim fb'ye o baskıyı kurmamız bunu net bir şekilde gösteriyor. Yıllardır en sevmediğim deplasman olan kayseri deplasmanını zor kılacak en büyük özellik ligdeki kötü gidişleri taraftarı önünde kaznıp çıkışa geçmek isteyen ve koltuğunu sağlama almak şsteyen bir kayseri olacak karşımızda. Bilal, Chery, Mnemsah gibi hızlı ve diri isimler var yani bence kadro kaliteleri çokta kötü değil. Ne yapıp edip kazanmalı. Fb maçının son 10 dakikası gibi orta saha ve defans bloğu arasını iyi tutup topu ileri iyi çıkarmalıyız.

CesurHamsi
29.11.2018, 11:19
Allah sağlıkla sıhhate kucağına almayı nasip etsin, ömrü uzun bahtı açık olsun inşallah.

Amin insallah abim

Jackdaniels
29.11.2018, 11:24
Aynı kadroyla çıkmanın yanlış olacağı kanaatindeyim ben , bence Abdüş yerine olcay olmalı ve orta sahada batuhanın yerine bir alternatif geliştirmeliyiz. Aksi halde puan kaybedeceğimizi düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
29.11.2018, 12:44

Allah analı babalı büyütsün.
İşin hayırlı ve uğurlu olsun.
Cumartesi Kayseri'de mutluluğun zirveye ulaşsın.

İlker Yazıcıoğlu
29.11.2018, 12:46
Kayserispor 0
Trabzonspor 2

Şurada dursun...

Ogün YAZICI
29.11.2018, 13:51
Malatya maçının tekrarı olmaması için fazla bir neden yok
Amansız bir hücum hücum futbolu oynarsın Bilal ,Varela,Chery ile hızlı hücumlarla bir anda 3-0 olur maç

Bizim deplasmanda kontrollü bir anlayış geliştirmemiz lazım

Güldük,eğlendik ama Novak ,Perreira Fener maçındaki gibi oynarsa ters bir skor çıkabilir

Numan Yerlikaya
29.11.2018, 13:54
Kayseri'yi yenmeyen takım kalmadı heralde. Ancak Trabzonspor olunca konu 3 de atabilir 5 de yiyebilir

Laziobass
29.11.2018, 14:02
Onazi'nin yokluğunda hiç düşünmeden Amiri'yi oynatırım.
İspanya ve Portekiz karşısında orada oynuyordu birkaç ay önce..

Erkan A.
29.11.2018, 15:00
amiri cok sey yapmak istiyor hizli oynamayi seviyor ikili mücadelelerden kacmiyor savasmayi seviyor herseyi cabuk yapayim diyor bu yüzden oynadigi son dönemlerde sahada cok sacmaladigi da oluyor ister istemez cok iyi niyetlilik yetmiyor acikcasi güven vermiyor , bu yüzden forum da bakiyorum cogu kisi teredüt icinde biri ilk onbirde oynar diyor biri olmaz diyor ben sahsen amirinin onazinin yerinde oynayamaz diyorum güven vermedigi icin yapacagi bir iki yanlista golleri yeriz bu isin sakasi yok beyler ...batuhana gelince trabzonsporda görmek istemedigim tek oyuncudur oyuna girse bile varligi yoklugu beli olmayan tek oyuncu batuhan ne güven vermis bu zamana kadar nede bir basarisi var bir kac taraftarimiz genc oyuncumuz dedigi batuhan 25 yasinda , batuhanla maca baslarsak sahada 10 kisi oluruz , batuhan kesinlikle iyi bir insandir iyi bir trabzonsporludur fakat bunlar yetmiyor suana kadar nasil kalmayi basarmis bunuda cözemedim cözemeyecegimde suan hangi süperlig takimda yer bulabilirdi mesela ? batuhanla olmaz renktaslarim ..batuhani izlemek istiyorsak kupa macinda oynatirsin bakarsin nasil gelismis diye , batuhan sikecilerle oynadigimiz macta oyuna girdikten sonra sikeciler üstümüze gelmeye basladilar golde atilar ikinciyede atiyorlardi ...onazinin yerinde eli ayagi düzgün bir oyuncu oynamali sogukkanli olmali görevden kacmamali saklanmamali suan kadromuzda bu görevi yapabilecek sadece olcayi görüyorum olcay sahan bu görevi cok iyi yapacaktir büyük ihtimal onaziden formayi kapacaktir bu firsati kacirmaz ..kayseri - trabzon mac tahminim batuhan oynamayacaksa 0-3 net skorla kazaniriz diyorum önümüzdeki kupa macinda da tüm yedekleri oynatsin hocamiz onlarida orda izler tartisiriz kamilde eger iyi durumdaysa kupa macinda oynamali tekrar maclara alismasi icin iyi bir firsat olur tüm yedeklere ... bana katilan katilmayanlara saygilarimi sunarim

trbzonsporlu
29.11.2018, 16:54
bana göre malatya deplasmanının ilk yarım saatinde ligin en iyi deplasman performansını gösteren oyunu oynadık. fener maçının ikinci yarısında da yine yarım saat bir takım kendi sahasında nasıl oynar rakibi nasıl boğarın adeta dersini verdik. ama gel gör ki malatyaya 5-0 yenildik fener maçı da neredeyse berabere bitecekti. bunun en büyük nedeni defansif zaafiyetimiz. malatyadan o ilk o golü yemesek güzel oyunumuz devam edecekti ama ev sahibi takım golü bulunca seyirci desteğiylede silkelenip kendine geldi. başakşehiri bu duruma getiren takım savunmasının çok iyi olması adamlar rakibe neredeyse pozisyon vermiyor. buna acilen çözüm bulunmalı.

önazi top kullanma becerisi zayıf olsada özellikle sahipsiz topları toplamada çok işe yarıyordu, cezalı ve birkaç haftalık sakatlığında onu çok arayacağız.

AYYILDIZ
29.11.2018, 20:40
Galip gelebilirsek 4. yükselebiliriz.

Selim Çoban
29.11.2018, 21:33
Kayserinin durumu iyi değil. Bizde kayseriye çok bilenecek değiliz. Çok iyi futbol beklemiyorum ama galip geliriz düşüncesindeyim

kayseriliyiz
30.11.2018, 00:43
Yine rehavet kokusu var

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

Uğur KÜÇÜK
30.11.2018, 19:10
Onazi'nin yokluğunu doldurabilecek ve sahada Onazi'ye yakin performansi ve mucadeleyi gosterebilecek iki adet isim var kadromuzda.
Birincisi Kamil Ahmet Corekci.
Ikincisi de Olcay Sahan.

Kamil Ahmet uzun sureli bir sakatliktan dönmese idi, gözü kapali tercih edilebilirdi.
Bu macta Olcay Sahan oynamali.

Ve Unal hocayi su zamana kadar az da olsa tanidiysam, Olcay'i oynatacaktır.

Futbolcular da taraftarimiz gibi sikecilerle oynadığımız maçın rehavetinden çıkamadıysa hala, zor bir maç bizi bekliyor.

Bu sefer sanki hersey güzel olacak.

Malatya faciasi gibi maçlar yasamamak ümidiyle.

Vurduğun gol olsun TRABZONSPORUM..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serkanholep
30.11.2018, 19:29
Ünal hocanın röportajlarında söylediği gibi 5 yediğimiz maçta bile iyi oynadık

ilk başakşehir maçı hariç bütün maçlarda rakipten iyiydik neredeyse

bazılarımız td farklı olsa çok daha iyi olacağımızı söylüyor ama bu iyi futbolun td den oalbileceği akılarına gelmiyor

bu takım iyi bir takım. belki bir iki rütuşla çok daha iyi oluruz

alt yapı gerçekten bambaşka birşey

oynadıkça bu gençler başarılı olacak

keşke fb deki barış alıcıyı biz alsaydık. dün akşamki maçta sahada aklıyla oynayan birkaç fb liden biriydi (ilk yarı izledim sadece)

bizim takımlarımız gençleri oynatmıyor. oynatılsalar çok oyuncu kendini gösterecek

yusuf geçen haftaki gibi oynarsa etkili olur. inşallah kazanırız

Özgür KARADENİZ
30.11.2018, 19:41
Deniz turuc,kravets,gyan ve bir kac oyuncusu daha,bu hafta iyilesmis vay be :(
Kana biyik affedilmis,baskanlari ilk defa kadro zenginligiyle maca hazirlanabildik uzun süre sonra eiye aciklama yapmis,bu ne sanssizlik arkadas,korkuyorum resmen :(
Olasi bi galibiyetin ,cok asiri bi mucadele ve efor gerektirdigini düsünüyorum,puan kaybi yasayacagiz muhtemelen...

Ozan Yılmaz
30.11.2018, 19:43
rehavet çok kötü bir psikoloji, çok sıkı durmamız gerekiyor lakin rakip çok sıkı ve ciddi olacak bu maçta karşımızda

Adem Akyüz'
30.11.2018, 20:45
Rehavet olmaz umarım.

Enes Başkaya60
30.11.2018, 20:48
Onazi'nin yokluğunu doldurabilecek ve sahada Onazi'ye yakin performansi ve mucadeleyi gosterebilecek iki adet isim var kadromuzda.
Birincisi Kamil Ahmet Corekci.
Ikincisi de Olcay Sahan.

Kamil Ahmet uzun sureli bir sakatliktan dönmese idi, gözü kapali tercih edilebilirdi.
Bu macta Olcay Sahan oynamali.

Ve Unal hocayi su zamana kadar az da olsa tanidiysam, Olcay'i oynatacaktır.

Futbolcular da taraftarimiz gibi sikecilerle oynadığımız maçın rehavetinden çıkamadıysa hala, zor bir maç bizi bekliyor.

Bu sefer sanki hersey güzel olacak.

Malatya faciasi gibi maçlar yasamamak ümidiyle.

Vurduğun gol olsun TRABZONSPORUM..

Uğurum sen ne hissediyorsun maç ne olur onu söyle :rolleyes:

Uğur KÜÇÜK
30.11.2018, 21:20
Uğurum sen ne hissediyorsun maç ne olur onu söyle :rolleyes:[emoji23]
Sikecilerle oynadigimiz maçtaki gibi hislerim yok Enesim.
Zor maç olacak gibi.
Kayseri'nin bu maça asiri bilenmesi de bizi zora sokacaktir 90 dakika icinde.

Gönlümden gecen 3 puani zor da olsa almak.

Yeter ki rehavet olmasin futbolcularda.

Enaldo61
30.11.2018, 22:48
Maça gitmek isteyip de bilet alamayan kardeşimiz varsa biletimi devredebilirim.

ucurum
30.11.2018, 22:55
Bütün takımlardan iyi oynadık anasını satayım, 4ü berabere 4ü mağlubiyet, 5 tane iyi oynadığın maçı aldın???

Bu çok kötü bir bakış açısı...

Sen topa hakimdin evet, senin pas yüzden yüksekti evet...

Ama sen pozisyon bulamadın, bulduklarını gol yapamadın en önemlisi de bu kadar baskılı oyun oynamandan kaynaklı geride çok açık verdin, verdiklerinin çoğunu da yedin...

Malatya maçı 5-0 bitmeyebilirdi ama 3-2 2-1 gibi mağlubiyetler de çok olasıydı...

O yüzden yok iyi oynadık da yenildik gibi bir bahaneye gerek yok, iyi oynayan takım hele ki Başakşehiri geç dedin 12 maçın sadece 5'ini almışsa, bu bence daha büyük bir fiyaskodur...

Trabzonumun defansı çok kötü... Roda yetersiz...

İyi noktası, defansı pres yemiyor...

Bence ölümüne hücum yerine daha oturaklı bir futbol öngörülebilir...

Bu takım süper 3 4 3 oynardı...

redbul
30.11.2018, 22:57
[emoji23]
Sikecilerle oynadigimiz maçtaki gibi hislerim yok Enesim.
Zor maç olacak gibi.
Kayseri'nin bu maça asiri bilenmesi de bizi zora sokacaktir 90 dakika icinde.

Gönlümden gecen 3 puani zor da olsa almak.

Yeter ki rehavet olmasin futbolcularda.

yıllardır ölüyü diriltmekte üstümüze yok ben kayseri galibiyeti bekliyorum

Numan Yerlikaya
30.11.2018, 23:21
Hoca antremanda Zeki ve Murat Cem'i denemiş Onazi bölgesinde. Mutluluğumuz 1 hafta sürecek yine hoca sıvar gibi

cyberentalpi
01.12.2018, 00:03
bana göre malatya deplasmanının ilk yarım saatinde ligin en iyi deplasman performansını gösteren oyunu oynadık. fener maçının ikinci yarısında da yine yarım saat bir takım kendi sahasında nasıl oynar rakibi nasıl boğarın adeta dersini verdik. ama gel gör ki malatyaya 5-0 yenildik fener maçı da neredeyse berabere bitecekti. bunun en büyük nedeni defansif zaafiyetimiz. malatyadan o ilk o golü yemesek güzel oyunumuz devam edecekti ama ev sahibi takım golü bulunca seyirci desteğiylede silkelenip kendine geldi. başakşehiri bu duruma getiren takım savunmasının çok iyi olması adamlar rakibe neredeyse pozisyon vermiyor. buna acilen çözüm bulunmalı.

önazi top kullanma becerisi zayıf olsada özellikle sahipsiz topları toplamada çok işe yarıyordu, cezalı ve birkaç haftalık sakatlığında onu çok arayacağız.

Malatya maçında gol yiyene kadar biz skor üretmiş olsak gerçekten bizim lehimize farklı bir skor çıkabilirdi ve çokta iyi oynuyorduk
Fener Malatya olmadığı için maçı kazandık. Kesinlikle defansta becerikli değiliz. Üstüne çıkarken top kaptırmaya musait çok adamımız var.
Başakşehir birde bu kadroyu bu sene kurmadı. 3 -4 yılda geliştire geliştire geldiler.

David_LuiZ4
01.12.2018, 00:12
Ligde şu anda topun arkasına geçmeyi alan daraltmayı ve kısa mesafede top oynamayı en iyi beceren takım Başakşehir..Deplasman maçlarında bu üç silahı çok iyi pratiğe döküyorlar ve zorlanmadan maçları alıyorlar..Oyunun iki yönünü de oynayabiliyorlar..Set hücumunda da iyiler kontra hücumlarda da..

Bu analizi neden yazdım?

Bizim takımın deplasmanlarda daha oturaklı defansif bir anlayışla oynaması mümkün değil şu anda..Çünkü kısmen Abdülkadir haricinde kontraatak oyununa yatkın oyuncumuz yok bu bir..

İkincisi..Bizim takım Basakşehir takımı gibi topun arkasına nasıl geçeceğini kısa mesafede alan daraltarak oynamayı pratiğe dökerek oynamayı bilmiyor...Oyunun sadece ofansif kısmında varız.En iyi savunma hücumdur felsefesinden hareketle ofansif oynayarak bol pasla topu çabuk geri kazanarak defansif defolarımızı minimuma indirgemeye çalışıyoruz.

Oyun felsefemiz böyle olduğu için bunun sancılarını Antalya Alanya Malatya maçlarında çektik problem yaşadık...Bu maçlarda gol yemeden öne geçebilirdik farklı sonuçlar alabilirdik..Skoru rakipden önce biz bulabilirdik..Dolayısıyla kaybettiğimiz bu maçlardaki oyun felsefesi ve stratejisi kaldığı yerden devam edecektir..Ünal'ın bu felsefeden vazgeçeceğini sanmıyorum..Mühendis kafasıyla kadrodaki oyuncuları şöyle bir tartar incelersek takımın defansif refleks göstermesi imkansız mevcut kadroyla..Ünal da bunun farkında..

Bizim en sıkıntılı yanımız takım boyu mesafesinin 55-60 metre civarında olması..Bu aralıkta top oynamak her babayiğidin harcı değil..

Neden?

60 metrede top oynamak demek stoperlerin devamlı taze atakla yüzyüze kalması demek bunun yanında 2 ve 3. bölgedeki adamlarımızın ( Sosa-Abdülkadir gibi) sürekli geri koşması aşırı efor sarfetmesi aktif dinlenmeyi maç içinde yapamaması demek..Belli bi süre zarfında da oyundan düşüyorsun tabii.

3 ve 1. bölgedeki adamların mesafesini daraltırsak Başakşehir gibi buna çalışırsak ancak o zaman doğru defansif kurguyu oturtmuş oluruz ve bireysel hatalar dışında gol yememizi zorlaştırırız...

Ünal'ın şu anda denemek istediği topa daha fazla sahip olurum bol pas yaparım rakibe topu vermeden ben oynarım ve gol yemem stratejisi...

Doğru bir strateji mi?

Evet ama kadronda bu kadar uzun mesafede top oynayabilmen için birkaç teknik hamal oyuncun olacak Medel-Fernando gibi..Ya da mevcut kadroda oyuncuları Güneş vari geliştirecek bir program kurgulanmalı..

Kayseri maçında da aynı felsefeyi göreceğiz sahada...Futbol şansı umarım yanımızda olur skoru ilk bulan biz oluruz..

artvints
01.12.2018, 00:29
rakibi karşılarken çok gevşek duruyoruz o hoşuma gitmiyor. iyi takımların hepsinde takım duruşu bellidir, hatları görürsün, defans orta saha çizgi gibi dizilir, birbirine yakın kalır, kaymalarla topun olduğu yerde kalabalıklaşır takım. bizde dağınık bir görüntü var. bunun nedeni ünal hocanın adam adama defans yaptırması. alan kapatma üzerine birşey görmüyorum. örneğin abdülkadir sadece bekle ilgileniyor, oyun şekline göre içeri kaydığını görmüyorum.

bu sebeplerle top hakimiyetimizi iyice artırmak, sıklıkla gol yediğimizi atak şekilleri üzerine çalışıp yavaş yavaş sorunları tamir etmekten başka yapacak birşey yok. yine yönetim hoca değişikliği olmazsa doğru transferlerle bu oyun şekli işimize yarar bu ligde. topla çok oynayan takım avantajlı olur. çok hızlı kontraya çıkan çabuk çoğalan takımlar yok ligde. herkes öyle oynamaya çalışıyor ama beceren yok.

Enes Başkaya60
01.12.2018, 00:47
Hoca antremanda Zeki ve Murat Cem'i denemiş Onazi bölgesinde. Mutluluğumuz 1 hafta sürecek yine hoca sıvar gibi

O zaman inşallah Murat Cem oynar veya Batuhan Zeki oynarsa mahvolduk demektir...

David_LuiZ4
01.12.2018, 00:52
Şunu da belirtelim..

Bu maçta göbekte Onazi'nin yerine kim oynayacak bilmiyorum illa biri oynayacak sonuçta ama o bölgedeki açığı maç içinde beklerini ortaya kaydırarak kapatabilirsin..

Mesela bjk'deki Adriano bu işi çok iyi yapıyor dikkatle takip ederseniz...Geriden stoperler oyun kurunca Adriano çizgiye değil göbeğe yaklaşıyor bu sayede fazladan pas istasyonu yaratıyor takımına ya da top rakibe geçtiğinde çizgiden kaçıp göbeğe gelerek göbeği kalabalıklaştırıyor adama basıyor...Top çizgiye gelince de hemen göbekten çizgiye koşuyor..Maç içinde 2 mevkide oynuyor yani..

Modern futbolda detaylar çok önemlidir ve bekler sadece bindirme işini yapmaz yukarıda yazdıklarım da beklerin görevidir..

Ahmet Aksu
01.12.2018, 02:38
ortada xeki oynarsa yıkılırım.. :N

murat cem akpınarı denesinler daha iyi.

...............uğucan...............
JP......huseyin...toure..novak
..........murat....sosa...........
abduş..........yusuf.......olcay
.................roda.................

nbay
01.12.2018, 10:23
Kaç maçtır batuhan sonradan oyuna alıyordu hoca, o dururken murat ve zekiyi bu mevkide denemiş olması bana sürpriz geldi açıkçası. Vardir herhalde bir bildiği.

Mert Oğuzlu61
01.12.2018, 11:15
Zeki belkide ligin en kolay calim yiyen oyuncusu ve cok hantal. Top kapma ozelligi yok, pas atma ozelligi hic yok, oyun zekasi ve oyun kurma gibi konulara hic girmeye gerek yok, hava topu zaten yok. Macta Yusuf ve ozellikle Sosa yi delirtir, takimin en kritik mevkisi burasi.

Batuhan, Murat ikisinden birine bu sansi verecek baska care yok. Onazi en az 3 mac yok. Kalici cozum uretecegiz, sacma sapan yama tarzi oyuncu secimine gerek yok, Şb maci gibi herkes mevkisinde oynasin. Gs macindan sonra takimla oynayip durdu 2 ay kendimize gelemedik, yine aynisi olmasin. Amiri, Zeki falan bunlarin ilk 11 de isi yok.

pReN@_61
01.12.2018, 11:16
Başarılar takımımıza..

Yiğit SARI
01.12.2018, 11:16
Kaç maçtır batuhan sonradan oyuna alıyordu hoca, o dururken murat ve zekiyi bu mevkide denemiş olması bana sürpriz geldi açıkçası. Vardir herhalde bir bildiği.

Zeki bile batuhan'dan daha çok biliyodur sahada ne yapacağını heralde. Murat'ı çok bilmiyorum ama diğer 2'sindense en azından denensin derim.

Yasin Altuntas
01.12.2018, 11:47
ortada xeki oynarsa yıkılırım.. :N

murat cem akpınarı denesinler daha iyi.

...............uğucan...............
..........murat....sosa...........
abduş..........yusuf.......olcay

Altyapidan gelen 5 oyuncuyla sahaya cikmak cok hos olur aslinda. Ama sol kanada nwakaeme‘yi yazarim yinede. Her ne kadar Olcay daha mücadeleci olsa da, bu onbir ile bu sefer skor üretmekte cok ciddi sorun yasariz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

artvints
01.12.2018, 11:48
cafer akıllı olsaydı bugün sahadaydı. trabzonspor'da forma giyen en genç oyuncu. sezon başında önlibero eksikliği belli oluyordu. iyi çalışsaydı bugün oynayıp formayı alırdı. böyle ciddi maçlarda onbir oynamak genç oyuncular için en önemli şey. havlu attıktan sonra oynanan maçlar, son 5 dakika oyuna girmek, türkiye kupası falan tam ölçü olmuyor.

nbay
01.12.2018, 12:01
Zeki bile batuhan'dan daha çok biliyodur sahada ne yapacağını heralde. Murat'ı çok bilmiyorum ama diğer 2'sindense en azından denensin derim.

Zekiyi zaten on liberoya alternatif olması için alınmıştı kadroya. Gençlerbirliğindede geçen sezon bu mevkide oynadı çoğu maçta.
Ben onaziden daha isabetli paslar atacağını düşünüyorum,onazi kadar oynar , tek sıkıntı mac eksiği olur.
Muratın bu maçta oynatılması büyük cesaret işi.

artvints
01.12.2018, 12:14
Zekiyi zaten on liberoya alternatif olması için alınmıştı kadroya. Gençlerbirliğindede geçen sezon bu mevkide oynadı çoğu maçta.
Ben onaziden daha isabetli paslar atacağını düşünüyorum,onazi kadar oynar , tek sıkıntı mac eksiği olur.
kariyeri boyunca maç eksiği varmış gibi oynadı zeki.

emrahtuna
01.12.2018, 12:34
bugün günlerden trabzonspor

Uğur KÜÇÜK
01.12.2018, 12:43
Mac eksiği olmasa, o bölgede Onazi'den bile daha da iyi bir performans gosterecek Kamil Ahmet Çörekçi var kadromuzda ama bu macta hoca tarafindan sans bulmasi zor.

Tahminim....

----------------------------Sosa--------------------------------

------------------------Abdülkadir---------------------------

Olcay Şahan-----Yusuf Yazici------Nwakaeme

-----------------------------Rodallega-----------------------

Seklinde olacak ileri bölgemiz....

Unal Karaman'a güveniyorum.
Insallah kazanacağız..

OFLU
01.12.2018, 12:48
Onazinin eksikliğinde vs diye başlayan cümleler okuyorum. Onazi denen arkadaşın varlığı ne ki, eksikliği ne ola? En son şikespor maçı dahil şikecierin bizim golden önce kalemize geldiği 2 pozisyon var 2 side bunun hatası. Golde keza orta sahada Sosa topu kaptırdı eyvallah ama orta sahada oldu bu iş ceza sahasına 2 metre kala değil. Yine golde tüm yeteneksizliği ile karşımıza çıktı. Onazi yok, koy oraya Amiriyi , tüm dünya kupası boyunca orda oynadı, bal gibi de oynar. Zeki bile daha çok iş görür.

Mert Oğuzlu61
01.12.2018, 12:48

Rodallega da defansif orta saha oynar, Ekuban da oynar. Oynayamaz diye bir sey yok, oraya koyarsan oynar. Evet Zeki Genclerbirligi nde orta saha oynadi. Adamlar bu yuzden tarihlerinde ilk defa kume dustu.

Antalya macinda izledik, adama Boffin haric calim atmayan kalmadi. Diyorsunuz ki 2. kere izleyelim ustelik bu kez orta sahada en kritik mevkide izleyelim. Sonra kufur yiyen Sosa ve Yusuf olacak. Zeki bildigimiz Zeki bile degil daha da geri gitmis, HH den torpilli olmasa şu an Yomraspor da oynuyor olurdu.

Yiğit SARI
01.12.2018, 12:51

Yahu nasıl tek sıkıntısı maç eksiği oluyor abi etme :D

champions
01.12.2018, 12:55
Onazi yerine M. Cem oynamalı, Yusuf yerine de Amiri ile ortayı sağlama almalıyız. Tony kesilmemeli. Abdülkadir son haftalarda çıkışta olsa da hem deplasman olduğu için hem de ortayı iyice sıkmak adına Olcayla başlayıp Abdülkadir'i 46'da düşünebiliriz. Skoru alırsak Yusuf-Tony yapıp Amiriyi sola çekeriz.

M.Cem-Sosa
Olcay-Amiri-Tony
------Roda

Kayseri ligin en az gol atan takımı, kendi evinde bile 1 gol ortalama ile oynuyor, biz de deplasmanda iyi oynadığımız maçta 5 yiyecek enteresan işler yapabiliyoruz, tıpkı rakip gibi 1 gol ort. ile oynuyoruz, maçın kağıt üzerindeki sonucu 1-1, 2 gol atan muhtemelen maçı kazanır. Maç öncesi en büyük eksiğimiz Ünal Karaman ne yazık ki, umarım doğru kadroyu çıkarıp doğru zamanda doğru müdahaleleri yapabilir.

Bu arada kazanmamız durumunda maç fazlasıyla 9'dan 4'e çıkıyoruz, Kpaşa ve Gs'nin olası kayıplarını düşünürsek üst gruba iyice yaklaşıyoruz. Diğer taraftan şiddetle puana ihtiyaç duyan bir Kayseri var, genelde 3 puan bizi yukarı atacaksa ve rakibin durumu kritikse puan kaybediyoruz, bakalım bu kez değişecek mi?

Ahmet Kara
01.12.2018, 12:58
hoca zeki'yi oynatacaksa lisansını yırtsın daha iyi.

antalya maçında sosa önüne top attı, ona bile zar zor yetişti. bu herifi oynatmak ihanettir.

Kenan Berber
01.12.2018, 13:12
Belki 10 haftadır yazıyorum. Nwakaeme içerde -rakibi boğdumuz , -oyunu zaten rakip alana kolay yıktığımız -takım boyunun daha kısa mesafeli olduğu ,-savunmaya nispeten daha az yardımın gerektiği maçlarda 11 olmalı. (top tutup , adam eksiltiyor vs.)Fakat , deplasamanda iç saha maçlarına göre daha fazla atak yiyoruz ve hem savunmamız hem takım savunmamız çok sıkıntılı. Malum bu maç Onazi de yok.O sebeple geriye daha fazla yardım eden Olcay, Amiri deplasman maçlarında 11 başlamalı diye düşünüyorum.

Jackdaniels
01.12.2018, 13:18
...............uğurcan...............
..........amiri....sosa...........
olcay..........yusuf.......nwakaeme

GencTurk6161
01.12.2018, 13:23
Amiri orda verimli olmaz. Olcay ortasahada oynamalı. . Amiri kanatta görev almalı.

Fatih Çelik
01.12.2018, 13:27
Onazi'yi bu kadar küçümsemeyin bence alan geçişlerinde, sahipsiz topları toplamada ve orta saha bağlantılarında çok önemli rolü var. Orta sahadaki atletizm eksikliğimizi gideriyor. Yalnızca fizik gücü ve formu istikrarlı değil. Benzeri veya daha üstün bir oyuncu için şu an yeterli bütçemiz yok. Bence biraz elimizdekini sevmeye doğru yönelmeliyiz.

Oğuzhan Fidan
01.12.2018, 13:38
aynı çoşkulu futbolun sürmesi temennimiz. golcü rodayega bugün atar umarım fener maçının son dakikalarındaki sıkıntıyı çekmememiz lazım artık

Ogün YAZICI
01.12.2018, 13:45
İki bekimizin Fenerbahçe maçındaki alanda oynaması halinde gireceğimiz pozisyon sayısı önemli değil fark yeriz.

Bu ligde deplasman oyununu ögrenmeliyiz artık.
2 dikine pasla pozisyon yiyoruz deplasmanda

Ahmet Hamza
01.12.2018, 13:50
Zeki'nin maç eksiği var, çok doğru. İki sıkıntı daha var ama.
1- Futbolcu olmaması
2-Kendisine futbolcu muamelesi yapan yeteneksiz özevlat fetişistlerinin futbol konuşması

Tayfun
01.12.2018, 14:03
Zeki'nin maç eksiği var, çok doğru. İki sıkıntı daha var ama.
1- Futbolcu olmaması
2-Kendisine futbolcu muamelesi yapan yeteneksiz özevlat fetişistlerinin futbol konuşması

3- Torpil ile kulüpte tutulması.

Boğazından geçen benim 1 kuruşum bile haram olsun

Doğukan Uçan
01.12.2018, 14:46
alacağız da

Uğur KÜÇÜK
01.12.2018, 14:52
Taraftarimizdaki rehavet gitmiş gibi.
Herkes maçın öneminin bilincine varmis.
Ertugrul Sağlam ile Kayseri bu gece yollarini ayırabilir.
Unal hoca olmasa, oynadığımız futbolun kesit kesit de olsa, f'sini sahada göremeyecek olan bazi arkadaslar da hala hocaya sallama pesinde.

Eksikleri yok mu cokkk.
Oyuncular yoruldu mu topun arkasina gecmek istemesi doğru mu, bana göre yanlış.
Oyundan hep top tutabilecek adamlari çıkarıp da, rakibin daha rahat üstümüze gelmesini sağlaması doğru mu, yine bana göre yanlış..

Ama sunu unutmayin.
Unal Karaman büyük takim hocasi oldu bile.
Eksiklerine rağmen.

Zurawski
01.12.2018, 14:54
Kucka diye bir futbolcu vardı. Noldu o? Şu maçta bile oynamayacaksa Kucakayı silebiliriz.

Ben de Onaziyi beğenmeyenlerdeyim ama herşeye rağmen elimizdeki en iyi defansif orta saha üstelik tüm hatalarına rağmen yaptığı doğru işler de çok fazla. Takım iyiyse Onazi de iyi gözüküyor nedense.

ucurum
01.12.2018, 14:55
Zeki Yavru'nun torpille takımda olmasından dolayı ne oynamasından ne yedekte olmasından memnun değilim. Hatta nefret ediyorum.

Şu forumda konuşulması bile zoruma gidiyor.

YasinCorona17
01.12.2018, 14:56
zeki maç başı 40 bin tlye oynuyormuş bi adam niye böyle bişey yapar ücretsiz oynuyo

Gökhan Balcı
01.12.2018, 14:58
ya abdülkadir sağda amiri solda olup olcayı ön liberoya çekeceğiz ya da solda anthonyi sağda olcayı tutup amiri ön liberoya çekeceğiz. şu anda dur şu genç oynasın diyemeyeceğimiz belki de tek mevki 6 numara. o bölgede normalde bile olcay veya amiri oynasa ses etmem. vehametin farkında değiliz hala. bu yumuşaklıkla her takımın bize beş atma potansiyeli mevcut. yusufun geçen haftaki iyi performansı akıl çelici. yoksa bana kalırsa deplasmanlarda anthony direkt forvet arkası oynamalı. hatta anthony nin forvet kuckanın forvet arkası oynadığı sistemi de kabul ederim. istisnasız her maç yumuşak takım olmanın bedelini ödüyoruz. artık maça göre taktik uygulamaya başlamamız gerekiyor

mkmoglu
01.12.2018, 15:03
fb maçındaki son 10 dk daki futbol..bu sezonki trabzonspor bu..çok boşluk veriyoruz 3 istanbul takımı dışında kazanmamız zorlaşıyor birde kaleci yerini kaybediyor topu oyuna sokamıyor inşallah iyi kaleci olur..

emrahtuna
01.12.2018, 15:36
son yıllardaki makus talihimizi kırıp ölüyü diriltmeyiz inşallah..ertuğrul hocayı da severim ama bizim kesin yenmemiz lazım o nun da son maçı olabilir..

Enes Başkaya60
01.12.2018, 15:50
Ertuğrul hoca takım kötü gitmesine rağmen aynı kadro yapısında ısrar Edip duruyor yine öyle yaparsa belki kazaniriz inşallah yine ölüyü diriltmeyiz...

Mustafa YILMAZ
01.12.2018, 15:54
kayseri eksik oyuncuların zararını baya bir çekti özelliklede deniz'in olmaması.

gole dönük en tehlikeli isimleri chery ona dikkat etsek yeter.

Uğur KÜÇÜK
01.12.2018, 15:58
Macin adaminin Nwakaeme olacağını düşünüyorum.
Sikecilerle oynadığımız maçta etkisiz olduğunu düşünmüştüm ama maçın tekrarini izledigim zaman farkettim ki, Rodallega'ya ceza alanı içinde pas vermediği pozisyon harici ( ki orada da karşı karsiya pozisyondaydi ) bana göre müthiş isler yapmış oynadığı sure zarfinda.
Sadece azicik daha tempo kazanmalı.
Sosa ve Nwakaeme ritmini tam manasiyla buldugu zaman ( Sosa da hala eski ritminde değil bana göre ) deplasmanda da durdurulamayan bir takim olacağız.
Kadroda futbol akli olan en onemli 3 adamdan ikisi bunlar ( Perreira ile beraber )

Gökhan Balcı
01.12.2018, 15:59
Ölüyü diriltecek kadar güçlü nefesimiz varsa şunu kendimize uygulayalım bari

sasort
01.12.2018, 16:17
Nwakame nın göbeğimi var bana mı öyle geliyor

Uğur KÜÇÜK
01.12.2018, 16:21
Nwakame nın göbeğimi var bana mı öyle geliyorGöbeği yok.
Hatta baya da fit ama vücut yapisi biraz garip..
Kafasi baya buyuk vücuduna göre.

Israil ligindeki tempo ile Turkiye ligindeki tempo bir değil.
Deplasmanda oynayamaz laflari sadece temposuz olduğu için söyleniyor şuanda.

Oynadıkça cok daha iyi olacaktır.
Ilerleyen haftalarda ne kadar doğru bir transfer olduğunu hep beraber anlayacağız.

Ogün YAZICI
01.12.2018, 16:23
Bu ligde bu sezon en zayıf takım ile deplasmanda oynayacağın maç en güçlü takım ile içerde oynayacağın maçtan daha zordur.

pReN@_61
01.12.2018, 16:25
Tel reisin golü var

sasort
01.12.2018, 16:26
Göbeği yok.
Hatta baya fit ama vücut yapisi biraz garip..
Kafasi baya buyuk vücuduna göre.

Israil ligindeki tempo ile Turkiye ligindeki tempo bir değil.
Deplasmanda oynayamaz laflari sadece temposuz olduğu için söyleniyor şuanda.

Oynadıkça cok daha iyi olacaktır.
Ilerleyen haftalarda ne kadar doğru bir transfer olduğunu hep beraber anlayacağız.

Bende onu diyorum çok övdü arkadaşlar da sanki biraz hantal gibi ama şu varki istekli oynuyor azimli bakalim ne olacak

Ben amiriden umutluydum ama ondada bir hareket gormedik

Oğuzhan Fidan
01.12.2018, 16:48
Bende onu diyorum çok övdü arkadaşlar da sanki biraz hantal gibi ama şu varki istekli oynuyor azimli bakalim ne olacak

Ben amiriden umutluydum ama ondada bir hareket gormedik
amiri bu ligin topçusu değil. sezon ortası bile postalansa yeridir. boş transfer. besyo süper liginde oynar.

nbay
01.12.2018, 17:06
Haftalardır kötü giden kayserinin bizim maçta toparlanması bizim şanssızlığımız olur ancak. Ya da çok kötü oynamalıyız ki bizi yensinler. Kolay da bir mac olabilir bizim adımıza

AYYILDIZ
01.12.2018, 17:32
ilk 4 için çok önemli bir maç. Alırsak hem liderle puan farkı azalır hem de ilk 4 için iddialı oluruz.

Soner Albayrak
01.12.2018, 17:47
Momentumu yakalamışken galip gelmek lazım.

castillo61
01.12.2018, 17:54
18. hafta 35 bin seyirci önünde Başak'a vurup liderliği alacağız desem...

Uğur KÜÇÜK
01.12.2018, 17:55
Kayserispor'un ilk 11'i: Lung, Lopes, Sapunaru, Kana Bıyık, Levent, Mensah, Şamil, Chery, Varela, Deniz Türüç, Umut

Ortasahalari top yapan ama çok baski yapmayan oyunculardan kurulu Kayserinin.
Deniz Turuc de uzun zaman sonra oynuyor.
En etkili adamlari Bilal'i yedek bırakmış Ertuğrul hoca.

kayseriliyiz
Yine bir firsat haftasi insallah artik aliriz biktim bos puan kayiplarindan.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

Yiğit Gayretli
Sakin sakin. Strese mahal yok.

Uğur KÜÇÜK
01.12.2018, 17:56
Unal hoca beni yanıltmadı..https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181201/a8d45c3dba1fe214c0606c970e1daaf4.jpg

ucurum
01.12.2018, 17:56

U21 de mi?

ucurum
01.12.2018, 17:57
Unal hoca beni yanıltmadı..https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181201/a8d45c3dba1fe214c0606c970e1daaf4.jpg

HÖH!!! Ortasahaya bak anasını satayım... Çok merak ettim şimdi maçı işte

Erkan A.
01.12.2018, 17:58
olcayi ilk onbire almis ünal hoca cok iyi yapmis bu kadromuz cok iyi bence

Numan Yerlikaya
Şu kadro ile ilk yarım saat 2 atmak şart dönen her pozisyon tehlikeli olabilir

ucurum
4-0-5-1

bakalım nasıl işleyecek

Mesut
01.12.2018, 17:59
Çok ofansif olmuş

Oğuz B.
01.12.2018, 17:59
Liderliği alır mıyız? Bilemem ama bunları tokatlamak farz.

hay1699
01.12.2018, 18:00
Atarsak fener, atamazsak Malatya maçı...

Oğuz B.
01.12.2018, 18:00
Abdüş orada oynamaya yabancı değil. Lakin ileride bize daha çok lazımdı. Özellikle deplasmanda.

nbay
01.12.2018, 18:01
Olcay oynuyor sosanin yanında

Mesut
01.12.2018, 18:01
Sosa'nın yanına Amiri değerlendirebilirdi ciğersiz bir oyuncu Amiri pres baskı yapardı orta sahada bakalım umarım taktik tutar

Soner Albayrak
01.12.2018, 18:02
Kadroyu beğendim. Batuhan'a falan gerek yok orta sahada, Batuhan'dan olmaz.

Kamil Ahmet sakatlıktan sonra ilk defa mı kadroda? Zeki'ye alerjim var, hiçbir şekilde sahada görmek istemiyorum.

Ogün YAZICI
01.12.2018, 18:02
Onazi'nin görevini Olcay'a veriyorsak 6 hücumcu ile mücadeleye basliyorsak ;

Batuhan
Murat Cem
Zeki vs. Bu takımdan ekmek yemeyecek.Siz ne için varsınız arkadaş.Misyonunuz ne vasfınız ne

Maç sonraları şebeklik,kafile fotolarında gövde gösterisi...
Başka?

Öz evlat falan bu ayrıcalıkları geçelim

Ekliyorum bu kadro popülist bir kadrodur
Umarım şans yanımızda olur
Duran toplarda yine dikkat

Sinan.K
01.12.2018, 18:03
Olcay oynuyor sosanin yanında

Öyle yazmiyor ama

ucurum
01.12.2018, 18:03
Atarsak fener, atamazsak Malatya maçı...

İmza

nbay
01.12.2018, 18:04
Nwakamenin ağırlığını koyması gereken bir mac, rakipde tam bir sol bek yok.

Sinan.K
Onazi'nin görevini Olcay'a veriyorsak 6 hücumcu ile mücadeleye basliyorsak ;

Batuhan
Murat Cem
Zeki vs. Bu takımdan ekmek yemeyecek.Siz ne için varsınız arkadaş.Misyonunuz ne vasfınız ne

Maç sonraları şebeklik,kafile fotolarında gövde gösterisi...
Başka?

Öz evlat falan bu ayrıcalıkları geçelim

Batuhan ve Zekinin ztn bu kadroda isi yok Murat Cem oynaya bilirdi Hoca Olcayi secdi ve cok dogru yapti

Soner Albayrak
Taraftar net şekilde sahada Olcay'a güvenmiyor. Bu hissiyat kendisinin eseri. Takımdan gönderilmesi lazım.

Sadettin_
01.12.2018, 18:06
Yumuşak bir orta saha

ucurum
01.12.2018, 18:06
Yani bu işin arası yok...

Hoca oraya garip garip adamlar koyup, ortasahayı daha organize edip hücum atraksiyonları kısabilirdi...

Onun yerine 13 haftadır yaptığı şeyi yaptı risk aldı...

Bu maç başladığı gibi bitebilir.

İki açıdan da öyle...

Sosa Abdül Yusuf ortasahası bence Sosa'nın yeri hariç olması gereken ortasaha...

Abdül 8 numara oyuncusudur... Yusuf 9,5 numaradır...

Sosa bugün defansif olarak o ağırlıktan çıkabilirse... Çok manyak şeyler izleyebiliriz...

Ama herkesin aksine ben Hüseyin'e hiç güvenmiyorum...

Bu maç ilk yarım saatte 3-0 da olabilir...

Bu takım müthiş 3 4 2 1 oynardı aslında...

Neyse gene de 5 yesek bile isyan etmeyeceğim, Trabzon bu Ünal bu... ne yapalım başka yok

Berke6198
01.12.2018, 18:07
Taraftar net şekilde sahada Olcay'a güvenmiyor. Bu hissiyat kendisinin eseri. Takımdan gönderilmesi lazım.

Bu kadroya gözüm kapalı yazacağım ilk 3-4 oyuncudan birisi. Kimler neden ve nasıl güvenmediklerini açıklayabilirlerse doğru bir tartışma zemininde ilerleyebiliriz.

champions
Şu kadro çok net kumar, ya rahat kazanırız ya da kaybederiz bence, ortası olmaz. Top bizde kalmalı ve savunma basit hata yapmamalı. Rakibe oynama şansı verirsek şansımız düşer. Umarım hocanın bir bildiği vardır da ligin en az gol atan takımı bize patlamaz!

Olcay ortada oynayacak sanırım? Bu durumda onun performansı çok kritik.

castillo61
U21 de mi?

Hadi abicim ya fener maçını da hiç izlemememiz gerekiyordu, değil mi?

Liderliği alır mıyız? Bilemem ama bunları tokatlamak farz.

Liderlik işin goygoy kısmı ama devre arasına kadar büyük saçmalamayıp Başak'ı yenersek şampiyonluk yarışının göbeğinde buluruz kendimizi.

ucurum
01.12.2018, 18:09
Hadi abicim ya fener maçını da hiç izlemememiz gerekiyordu, değil mi?

Doğru yanıldım...

Ne bileyim Fenerin kurulduğu günden bu yana en rezil fener olduğunu...

Farkındaysan o ezici üstünlüğe rağmen maç 2-2 bitebilirdi...

Ama bu takım şampiyonluğa oynamaz, bence yani, gene yanılabilirim...

İskelet takımı bu daha üstüne 2-3 sene daha lazım...

nbay
01.12.2018, 18:09
Öyle yazmiyor ama

Evet bein de yusuf ve abdulkadir ortada gözüküyor, olcay sağ da

David_LuiZ4
01.12.2018, 18:10
Kim nerede nasıl oynayacak maç başladı mı göreceğiz...

Beinsports 11'inde 4-1-4-1 düzeninde Abdülkadir sağ iç Olcay sağda Sosa göbekte tek başına görünüyor..

Ya böyle oynayacağız ya da 4-2-3-1 düzeninde Olcay-Sosa ikilisi göbekte Abdülkadir yine yerinde sağ açık şeklinde dizileceğiz..

Uğur KÜÇÜK
01.12.2018, 18:10
Olcay'i hic beğenmem.
40 kere yollanmali demisimdir.
Ama pas yapan bir kadroda hic siritmayan bir adam oldu hep kendisi.
Bugun de hep iyi oynadığı sağ açık pozisyonunda oynuyor.
Bugun Kayseri'de 3 puan icin oynayacak.
Bol gollu bir maç olacağı kesin gibi.
Sadece Huseyin yerine Hosseini olabilirdi su kadroda.
Hatta Hosseini ve Huseyin tandemi sanki en iyi ikilimiz olacak gibi geliyor bana hep.
Zargo'ya hic güvenmiyorum ben.
Hoca eğer Onazi yerine Zeki veya Batuhan'i tercih etseydi ( baska alternatif de yok mevcut kadroda ) maçı kafadan kaybederdik.

Gündüz de söylediğim gibi Nwakaeme'nin maçı olacak.

ucurum
01.12.2018, 18:11
Kim nerede nasıl oynayacak maç başladı mı göreceğiz...

Beinsports 11'inde 4-1-4-1 düzeninde Abdülkadir sağ iç Olcay sağda Sosa göbekte tek başına görünüyor..

Ya böyle oynayacağız ya da 4-2-3-1 düzeninde Olcay-Sosa ikilisi göbekte Abdülkadir yine yerinde sağ açık şeklinde dizileceğiz..

Ünal Karaman 442 oynarken de 4231 oynarken de 433 oynarken de hepsi aynı taktik aslında...

Onazinin yerinde Sosa var, Sosa'nı yerinde Abdül var, çok kafa yormaya gerek yok

Ogün YAZICI
01.12.2018, 18:14
Fenerbahçe maçının 80 dakikası gibi oynanmayacak bu maç
Mesela attığımız 2.golde topu Abdüş'ün ayağına atan Slimani kazması değil de topla süratli çıkan Deniz Varela Chery Mensah gibi elemanlar var

Bu adamlar akın geliştirirken bakalım savunmaya yerleşebilecek miyiz

champions
01.12.2018, 18:16
Majid sağlıklıysa Hüseyin tercihi de doğru değil. Umarım Kayseri hücumdaki ortalamasını sürdürür de fazla sıkıntı yaşamayız.
Bu arada 3. kalecimizin yabancı olması da şahane!

Ogün YAZICI
01.12.2018, 18:25
Majid sağlıklıysa Hüseyin tercihi de doğru değil. Umarım Kayseri hücumdaki ortalamasını sürdürür de fazla sıkıntı yaşamayız.
Bu arada 3. kalecimizin yabancı olması da şahane!
Katılıyorum

Dünyanın her yerinde mevkinin sahibi bellidir.
Geçen haftaki oyun içerisinde Hüseyin'in sınıfı geçmesi bu hafta Hosseini'yi kesmesini gerektirmemeliydi.

Yani Hüseyin hata yaptığında mı tekrar kesilecek
Bu mantıktan nefret ediyorum

outlaws61
01.12.2018, 18:26
Stoperlerimiz hata yapmaya çok müsait.

İlerde Umut gibi sürekli koşan baskı yapan bir adam var.

Çıkarken top kaybedersek bizim için çok büyük sıkıntı..

Ogün YAZICI
01.12.2018, 18:29
Pas ile çıkarken kaybettiğimiz topta yediğimiz 1 gol var
Duran toptan yediğimiz 1 tane var .

Kazanmak için en az 3 tane atmamız gerekiyor

trbzonsporlu
01.12.2018, 18:30
maalesef defansif olarak çok kötü durumdayız fener son dakikalarda az biraz yuklendi az daha maçi berabere bitireceklerdi basaksehir one gectigi zaman pozisyon falan vermiyor kalesinde. yıllardır şu takıma 2 tane kapı gibi stoper alamadılar.

önazinin yerine oynayacak kişiyi ben de merak ediyorum zeki de batuhan da cok yetersiz olup kadroda bulunma sebeplerine anlam veremedigim oyuncular belki olcayı o bölgeye çekip yusufuda bunlara yaklaştirirsa bu 3 lü ile abdulunde destegiyle orta saha ustunlügunu ele gecirebiliriz.

ünal hocada aynı şeyleri düşünmüş. umarım ünal hocanın kurguladiğı herşey sahada gerçekleşir.

ertugrul saglamin mac oncesi roportajindan anladigim camia ve futbolcular hafta boyu kenetlenmiş bu maça cok onem veriyorlar bizimde üstün oldugumuz taraflarimiza çalistiklarini onlem aldiklarini söylüyor mesut bakkal gibi sosaya gölgesi gibi takip edip sert savunma yapacak birisini gorevlendirmiştir

Tayfun
01.12.2018, 18:30
Onazi'nin yokluğunu aşırı hissedeceğimiz maç.

Maça başlayacak orta saha rakipten top çalma konusunda sıkıntı yaşar, top bizdeyken iş yapar sadece

Emre Veli
01.12.2018, 18:32
Hosseini'nin oynamaması acayip saçma. Puan kaybetme potansiyeli olan hücumcu bir kadro.

Ünal Hoca maç öncesi röportajında top bizdeyken ne yapacağımızı biliyoruz ama rakipte olduğu bölümde geliştirmemiz gereken şeyler var dedi. Nasıl bir kadro çıkardığının farkında. Yusuf'u bu maç orta sahanın ortasında çok sık göreceğiz.

Bein 4-1-4-1 diye veriyor taktiği ama açıkça direkt 4-3-3 kadrosu bence.

DeAgLeMaNyAq
01.12.2018, 18:34
Gol atamasak bile hücum anlamındaki etkinliğimizden çekinmiyorum. Ama savunma yapımız her anlamda birkaç seviye aşağıda ve kırılgan. Özellikle Sosa, Yusuf ve Abdulkadir üçlüsüne kilit rol düşüyor. Mensah orta sahayı çok rahat geçen bir oyuncu olduğundan, Ünal Hoca'nın defansif orta saha kullanmaması çok büyük risk. Keza Deniz Türüç'ün de 2 ay sonra nasıl bir performansla döneceği soru işareti. Gününde olursa geçen hafta göklere çıkarılan Novak sıkıntı yaşayabilir.

GS maçından sonra Ömer Üründül ve Kemal Belgin ikilisi Trabzonspor Alanya'yı hayatta yenemez diyorlardı. Aynı ikili FB maçından sonra da Trabzonspor Kayseri'yi yenemez diyince, ister istemez bir sıkıntı çöktü. Keza az evvel maç önü yayınındaki Metin Tekin ve Tugay Kerimoğlu da Kayseri'yi favori gösterdiler.

Alanya ve Erzurum gibi iki kırılma maçını kaybetmiştik. İnşallah bu sefer şeytanın bacağını kırarız, yoksa sezonun kalan bölümünde yine yine iki ileri bir geri gitmeye devam edeceğiz...

Jackdaniels
01.12.2018, 18:35
Ünal hocanın açıklamasından anladığım kadarıyla” büyük bi kumar oynadık umarım tutar yoksa yapacak birşey yok “gibi bir anlam çıkarttım.

serdaracıl
01.12.2018, 18:36
Tam benim hayalimdeki dizilim. Ünal hoca gerçekten cesur adammış

Mehmet BAŞ
01.12.2018, 18:39
Bu maçta Olcay 'ın defansif katkısı çok önemli... Umarım şans yanımızda olur. Top ayağımızdayken sorun yapamayacağı fakat top rakibe geçtiğinde Sosa ve Abdülkadir' in alan kapatması lazım. Bu yerleşimi iyi yaparsak maçta sorun yaşamayız. Aksini düşünmek dahi istemem.

Mehmet BAŞ
01.12.2018, 18:41
Bu maçta Olcay 'ın defansif katkısı çok önemli... Umarım şans yanımızda olur. Top ayağımızdayken sorun yapamayacağı fakat top rakibe geçtiğinde Sosa ve Abdülkadir' in alan kapatması lazım. Bu yerleşimi iyi yaparsak maçta sorun yaşamayız. Aksini düşünmek dahi istemem.

Fenerbahçe maçında Yusuf'un defansif performansını da çok beğendim. Bugün de aynı şekilde oynarsa göbekte sorun yaşamayız. Umarım kafa olarak herkes hazırdır.

Uğur KÜÇÜK
01.12.2018, 18:43
Bu sene hedef ilk 4 olmali.
Bu maci da o gözle izlerseniz, emin olun hersey cok daha güzel görünür sizlere de.
Unal hoca cesur adamdan ziyade büyük takim hocası.
5 yese de, 5 atsa da bu değişmeyecek.
Su kalan 4 haftayi en az puan kaybiyla atlatirsak, ikinci yarida bambaska bir Trabzonspor izleriz.
Zor mac.
Umarim sans da yanimizda olur.

Vurdugun gol olsun Trabzonsporum insallah...

Muhammed Ayaz
01.12.2018, 18:47
Orta sahamiz hem bizi hem de rakip takımı korkutuyor...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Aksu
01.12.2018, 18:48
maç bizim statda zannettim
bakmadan sesi duydum bizim marşlar çalıyor statda:)

Emre Veli
01.12.2018, 18:50
Orta sahamiz hem bizi hem de rakip takımı korkutuyor...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hissettiklerim....

Vkgz
01.12.2018, 18:51
Defans facia umarım yediğimizde fazlasını atarız . Neyse ki Kayseri kötü

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yasinylmz
01.12.2018, 18:53
1-0 olsun bizim olsun dicem ama iki takimin bu 11 ile cok gol izleriz bu macta :) fazlasini biz ataroz insallah :)

ts61gogo
01.12.2018, 18:54
Orta saha alanları kapatsın, maç bizim olsun

Doğan Keskin
01.12.2018, 18:54
Ya rahat kazanırız ya rahat kaybederiz. Ortası yok bu maçın.

yorumsuz6117
01.12.2018, 18:55
Bu 11'le patates olmayız inş , sıkıntı var..

Semih58
01.12.2018, 18:56
Pastırmacıları 5-1 yeneriz

Harvelli61
01.12.2018, 18:57
İlk 20 dakkada bir gol atarsak rahat alacağımız maç, atamassak Malatya maçı tekrarını izlememiz mümkün.

Ogün YAZICI
01.12.2018, 18:58
Olcay sağ kanat

Harvelli61
01.12.2018, 19:00
Formalardaki sırt numaraları bordo olmuş sanırım eskiden beyazdı.

yasinylmz
01.12.2018, 19:01
Formalardaki sırt numaraları bordo olmuş sanırım eskiden beyazdı.

Aynen iyi dikkat etmissin eskiden beyazdi

jairzinho
01.12.2018, 19:03
hakem mustafa öğretmenoğlunu kayseri akhisar maçıyla hatırlıyoruz.2015-2016 sezonunda.akhisarı doğramıştı