PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 13. Hafta | Trabzonspor 2 - 1 Fenerbahçe | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Doğukan Uçan
09.11.2018, 22:10
Son yılların en enteresan maçı bizi bekliyor

https://www.youtube.com/watch?v=NjPM2eQjsWU

castillo61
09.11.2018, 22:39
Şu hengamede maç başlığı nasıl aklınıza geliyor hayret ediyorum.

Faruk BERBER
09.11.2018, 22:41
Diyecek bir şey yok

Fatih Çelik
09.11.2018, 22:42
Mayacı hamurcu Ünal şutlanır.

DeAgLeMaNyAq
09.11.2018, 22:42
Şu maçı 2 hafta önce oynasak yıllarca beklenen galibiyeti almamız hiç de zor değildi. Ama şu saatten sonra galip gelmek hayal ötesi. Malatya faciası ve milli aranın gelmesiyle kimsenin doğru dürüst maçın havasına gireceğini sanmıyorum...

champions
09.11.2018, 22:46
Galibiyeti geçtim, bu kadar leş bir fb'ye yenilirsek Malatya'dan 5 yemek kadar büyük rezillik.

Arda'
09.11.2018, 22:47
0-5

Ahmet Kara
09.11.2018, 22:47
sabaha kadar oynansa berabere biter.

şenol.08.borçkalı
09.11.2018, 22:49
Bu maça gidiyorum...

son kezzz....

Doğukan Uçan
09.11.2018, 22:50
şu 12 haftayı film senaryosu yapsalar kimse şöyle birşeyi ortaya çıkaramazdı komedi resmen

Ogün YAZICI
09.11.2018, 23:02
Onur ve Burak kadro dışı kalmazsa bu maç çok kötü senaryolara gebe

Gurpas
09.11.2018, 23:12
Maç sonu türbinlere gidip özür dileyen futbolculara sesleniyorum. Özrünüzün kabul olmasını istiyorsanız şikebahçeyi evire çevire yenin...

Tuğrul
09.11.2018, 23:30
Bu maçı 6-0 kazansak da pek kıymet-i harbiyesi olmayan bir sonuç olacak.

Ünal gitmediği Onur ve Burak'tan kurtulamadığımız sürece parlak bir gelecek bizi beklemiyor.

Vkgz
09.11.2018, 23:32
Onur leş Abdülkadir leş zargo leş rode kazma .... Olmaz bu iş

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erdo6
09.11.2018, 23:35
Fener rahat yener ünal kovulur

Doğukan Uçan
09.11.2018, 23:48
cocu'nun gitmesi çok kötü oldu son 2 maçtır fenerbahçe oynaması gerektiği gibi oynuyor valbuena da çok etkili bu defansla büyük ihtimal kaybederiz yada burak oynarsa atar 1-1 biter diğer türlü kazanma ihtimalimiz %0.01 diye düşünüyorum.

başakşehir içerdeki galatasaray maçını kayıpsız geçer üstüne bir de 40 puandan fazla toplarsa %80 şampiyon olacaktır. böylesine fırsatın olduğu bir sezonu çöpe attık bi daha 50 100 yıl bekleriz.

chener
09.11.2018, 23:56
Maça geleceğim.maça gelmeye ilk karar verdiğimde bizim liderlik fenerin küme mücadelesi vardı.bugün ise 15. Sıra kimin olacak mücadelesi olacak noktasına geldik. Neyse, gelip izlicez,bahtıma ne düşerse.
Not: antalyadaki maçta bahtıma zeki düşmüştü.

Mehmet Fatih Silik
10.11.2018, 02:31
Fenerbahçe degil...şikebahçe!

tsukru61
10.11.2018, 07:07
Milli takım araları bizi biraz bozuyor. (Ünal Karaman)

Oruç
10.11.2018, 07:26
Bu takımın sorunun Onur ve Burak olmadığını bu maçta göreceksiniz.

Kendilerini “takımın sahibi” olarak görenler bu maçı rakibe nasıl hediye ediyor birlikte göreceğiz.

Jackdaniels
10.11.2018, 09:54
Rahat alacağımız bir maç olacak.

Kemal Öztel
10.11.2018, 09:55
Hocanın devam ya da tamam maçı, umarım devam edebilir..

pReN@_61
10.11.2018, 12:05
Sıkıntılı 1 maç.

TSelif
10.11.2018, 12:18
Onur ve Burak'sız çok rahat alabileceğimiz sıradan bir maç :)

lazminator61
10.11.2018, 12:30
Birincisi, kaptanligi Perreiraya verilmesindeyim. Takimi ateslendirir ateslenmiyeni döver.
Ikincisi, abdüs denen fake Messi, 1461er gönderilsin. Yeter artik daha neyi bekliyoruz, adam gecemiyor, kuvvetli degil, gol atamiyor, artist artist dolasiyor.

Onurda en az 3 Mac yedege gitsin, esteban iki sene önce Kadiyköyde iyi kurtarislar yapti bi bakalim ne durumnda.

On birim böyle olur:

________Esteban_______

joa_____Housi______Toure______Novak
_______Onazi______Amiri_______
Sosa__________________Anthony
_______Roda______Ekuban______

Önde forvetler full pres, Sosa Anthony takilir orta sahada, gerisi full defans.

Hem Gol yemeyiz, hemde gol 100 de 100 atariz

Gökhan Balcı
10.11.2018, 13:01
Öyle önemli maç ki 1-0 kazanılsın Ünal Karamanın hayatı kurtulur :D

batuhanTs
10.11.2018, 13:07
Unal in gidecegi bir skor istiyorum

mete61bordomavi
10.11.2018, 13:39
Bu maçı 6-0 kazansak da pek kıymet-i harbiyesi olmayan bir sonuç olacak.

Ünal gitmediği Onur ve Burak'tan kurtulamadığımız sürece parlak bir gelecek bizi beklemiyor.

Aynen. Umarım yeniliriz. Kimse kusura bakmasın. Galip gelirsek kronik sorunlar halının altına süpürülecek ve yine bizi üç dört hafta daha oyalayıp kandıracaklar.

Evet bu maç Fenerliyim. Burak'ın olduğu takımı, Onur'un çekilen şutları sanki Ronaldo vurmuş gibi izlediği takıma inat bu maçlığına Fenerliyim. Var mı itirazı olan ya?

AYYILDIZ
10.11.2018, 14:13
Galip geleceğimizi düşünüyorum.

champions
10.11.2018, 15:14
Erzurum'a "ligin en kötüsü" diyenler vardı, birilerine göre biz de "ligin en iyisi"yiz.
Aramızdaki fark 5 puan.:)

asilhamsi
10.11.2018, 16:04
Bu takımın sorunun Onur ve Burak olmadığını bu maçta göreceksiniz.

Kendilerini “takımın sahibi” olarak görenler bu maçı rakibe nasıl hediye ediyor birlikte göreceğiz.

takımn sahibi zanneden isimler onur ve burak zaten.

Analiz yeteneğiniz gercekten cok kotu.

onur ve burak cok iyi oynar ve kazanırsak camiaya biz bu camiadan daha büyüğüz mesajı vermiş olacaklar.

Ünal denen yetersizin azıcık yuregi varsa bu macta ikisinide tribune gonderir.

burak cıkarken tepki verdi diye herkes yuklendi ve haklı.Peki onurun mac sırasında ve hava alanında yaptıkları ne olacak.

Seozn basında soylemiştim tekrar ediyorum onur,olcay,burak kanser hücresi.Bir an evvel sepetlenmeliler.

asilhamsi
10.11.2018, 16:08
Birincisi, kaptanligi Perreiraya verilmesindeyim. Takimi ateslendirir ateslenmiyeni döver.
Ikincisi, abdüs denen fake Messi, 1461er gönderilsin. Yeter artik daha neyi bekliyoruz, adam gecemiyor, kuvvetli degil, gol atamiyor, artist artist dolasiyor.

Onurda en az 3 Mac yedege gitsin, esteban iki sene önce Kadiyköyde iyi kurtarislar yapti bi bakalim ne durumnda.

On birim böyle olur:

________Esteban_______

joa_____Housi______Toure______Novak
_______Onazi______Amiri_______
Sosa__________________Anthony
_______Roda______Ekuban______

Önde forvetler full pres, Sosa Anthony takilir orta sahada, gerisi full defans.

Hem Gol yemeyiz, hemde gol 100 de 100 atariz

joe sag acık oynasın,kamil sag beke gecsin.

yazıcı iyileşirse 10 numara oynasın.Roda yerine ekuban 11 başlasın.

----------------------esteban-----------------

kamil-------toure------------husaini----------novak

joe---------onazi------------amiri--------antony

---------yazici------------ekuban-------------------

Oruç
10.11.2018, 16:09
takımn sahibi zanneden isimler onur ve burak zaten.

Analiz yeteneğiniz gercekten cok kotu.

onur ve burak cok iyi oynar ve kazanırsak camiaya biz bu camiadan daha büyüğüz mesajı vermiş olacaklar.

Ünal denen yetersizin azıcık yuregi varsa bu macta ikisinide tribune gonderir.

burak cıkarken tepki verdi diye herkes yuklendi ve haklı.Peki onurun mac sırasında ve hava alanında yaptıkları ne olacak.

Seozn basında soylemiştim tekrar ediyorum onur,olcay,burak kanser hücresi.Bir an evvel sepetlenmeliler.

Sizin gibiler kadar analiz edemiyoruz bazı şeyleri. Hoşgörün.

emre6117
10.11.2018, 17:41
Hocanın devam ya da tamam maçı, umarım devam edebilir..

Trabzonspor'un hocası 12 maçta 16 puan sadece 4 galibiyet alıyor ve son maç Malatya'da 5 yiyorum o hoca kovulur.kovulmuyorsa amacımız kümede kalmaktir.bu takımı bu kadar küçük dusurecekseniz satın gitsin.yada kapatın gitsin de milyonlarca traftarin kafası rahat etsin.sürekli sıkıntı stres içinde yaşamasın.

Onur Akyüz
10.11.2018, 17:50
—————Onur——————

——JP———-Zargo———-Majid——Novak——

—————Kuco————Amiri————————-

—————————Yusuf——————————-

——Abdülkadir—————————Olcay———-

——————————Ekuban————————-

Sür gitsin alüminum!

Muhammet_61
10.11.2018, 17:52
Hayatımda ilk defa bir FB maçını izlemeyeceğim. Adamı bu derece takımdan soğutan kim varsa Allah'a havale ediyorum.

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

Dereli
10.11.2018, 18:59
Başlığı değiştirin bakalım. Noldu vazmı geçtiniz?

"Şikebahçe" olacak.

zafercalikoglu
10.11.2018, 19:39
daha düne kadar fenerin puan durumu ile dalga geciyoduk adamlar bizi yenerse üstümüze çıkacaklar, vay bee
birileri gidecek diye takımın yenilmesini isteyen zihniyete ben ne diyeyim

Mustafa YILMAZ
10.11.2018, 20:29
malatya maçının ilk yarısında ki gibi oynayalım paramparça ederiz şikecileri ünal hoca skora aldanıp o kadroyu bozmaz inşallah ancak abdüş yerine yusuf oynasın sakatlıktan nasıl dönecek bilinmiyor ama şuan ki abdüş çok kötü.

onur'da kafada problem yaşayacaktır kalede değişmeli bu maçta.

"Şikebahçe" olacak.

hakikaten başlık neden düzeltilmedi hala ? sonsuza kadar şikeci olarak anılacak bir kulübün adı doğru yazılsın.

Ahmet Aksu
10.11.2018, 21:39
gs nin yarısı eksik adamlar deplasmanda sıkıntı çekmesine rağmen 3 atıyor. sonra da bizde sorun hocada değil diyoruz.
eyvallah da 2 sebep var ya hoca takıma hiç taktik falan vermemiş ya da futbolcular hocayı iplemiyor. ikisinde de suç yönetimin. hiç mi kontrol etmiyorlar takımda neler oluyor diye baştan önlemini al.
bu kadar yavaş ruhsuz futbol mu olur.

batugol
10.11.2018, 22:51
Ilaç niyetine maç
Ya iyileşme umudun olur
Ya da ilacın fayda etmeyeceği bir durumda olduğunu gösterir

Şerafettin Kara
10.11.2018, 23:29
45 metreden Onur'un pardon Kovanın içeri aldığı topu görüyorum bu başlıkta

David_LuiZ4
11.11.2018, 00:08
Valbuena'yı durdurursak maçı alırız..

Enes Ünal Kaya
11.11.2018, 00:40
Ben sadece şunu diyeceğim size.
Özellikle Onur hakkındaki düşüncem şudur. Onur Kıvrak'a bir gün sarılsam kendimi Trabzonspor'a sarılmış gibi hissederim. O Derece seviyorum.
Şimdi Böyle düşünen biri olarak mesajıma devam edicem

Bu takımdan Duygusal düşünmeden gönderilmesi gereken kişiler var. Ne olursa olsun takımın ritmini bozuyorlar.

*Onur Kıvrak - Performansı yüzünden değil. Artık üzerindeki baskıyı kaldıramıyor adamın kafası rahat değil.
*Burak Yılmaz - Ölüsü 15 Gol atar ama bence emre kadar arda kadar sıkıntılı bir adam. Huzursuzsa takımıda huzursuz ediyor.
*Kucka - Dünya para alıyor ama performans yerlerde.
*Sosa - 2 sene oldu 10 tane gol ve asisti yok heralde. milletin orta sahaları canavar gibi üretiyor.
*Abdulkadir ve Yusuf - Satılıp para kazanmamız gerek.. Adamları resmen harcıyoruz . Forvet arkası adamları oynatmak için sağa sola koyuyoruz. Doğal olarak üretemez hala geliyorlar . Kendileride bizde bitiyoruz.
* Olcay - bir kanat oyuncusu olarak adam eksilme ve orta açmakda o kadar yetersizki. Yaşıda geldi artık. Oynamadığı zamanda huzursuzluk çıkaran biri.

Bu adamlar gitmeden başarı gelme şansı yok. İlk beş bile hayal.

Vahid
majid
Toure Bu isimler kesinlikle yeterli değil ama bunları konusmak için önce temizlik şart . Sonra Transfer mevzuları konuşuruzç

ozturk
11.11.2018, 00:43
2 ihtimalli maç. ya berabere ya da fb kazanir. fb nin kazanmasi daha olasi gibi.

gurur6134
11.11.2018, 09:13
Onuru kalede gormek istemiyorum ugurcan olsun un cuvali esteban olsun yeterki o olmasin insanin bir standarti olur kardesim 2 mac ha tamam eski onur geliyor diyoruz 3. Mac siviyor yeter artik yeterince sans tanindi kendisine basarisiz oldu son 7 sezondur şikebahce maclarini onunla kaybediyoruz bu mac da baskasiyla kaybedelim benim icinde kredisi kalmamistir artik forma adaleti varsa yedek kalir..

gurur6134
11.11.2018, 09:16
Ben sadece şunu diyeceğim size.
Özellikle Onur hakkındaki düşüncem şudur. Onur Kıvrak'a bir gün sarılsam kendimi Trabzonspor'a sarılmış gibi hissederim. O Derece seviyorum.
Şimdi Böyle düşünen biri olarak mesajıma devam edicem

Bu takımdan Duygusal düşünmeden gönderilmesi gereken kişiler var. Ne olursa olsun takımın ritmini bozuyorlar.

*Onur Kıvrak - Performansı yüzünden değil. Artık üzerindeki baskıyı kaldıramıyor adamın kafası rahat değil.
*Burak Yılmaz - Ölüsü 15 Gol atar ama bence emre kadar arda kadar sıkıntılı bir adam. Huzursuzsa takımıda huzursuz ediyor.
*Kucka - Dünya para alıyor ama performans yerlerde.
*Sosa - 2 sene oldu 10 tane gol ve asisti yok heralde. milletin orta sahaları canavar gibi üretiyor.
*Abdulkadir ve Yusuf - Satılıp para kazanmamız gerek.. Adamları resmen harcıyoruz . Forvet arkası adamları oynatmak için sağa sola koyuyoruz. Doğal olarak üretemez hala geliyorlar . Kendileride bizde bitiyoruz.
* Olcay - bir kanat oyuncusu olarak adam eksilme ve orta açmakda o kadar yetersizki. Yaşıda geldi artık. Oynamadığı zamanda huzursuzluk çıkaran biri.

Bu adamlar gitmeden başarı gelme şansı yok. İlk beş bile hayal.

Vahid
majid
Toure Bu isimler kesinlikle yeterli değil ama bunları konusmak için önce temizlik şart . Sonra Transfer mevzuları konuşuruzç

Valla ben huseyninin tek macda yenmesine karsiyim sezon basindan bu yana takimin pereira ile birlikde en istikrarli ve iyi oynayan oyuncusuydu 1 mac kotu oynadi diye vazgecilmemeli..iyi paralarda kazanilabilir bu adamdan amiri hayal kirikligi oldu cok methediliyordu daha bir numarasini goremedik bunda surekli oynamamasinin etkisi var mi bilinmez..

gurur6134
11.11.2018, 09:18

"Şikebahçe" olacak.

+1461 bunu yazmak icin girmistim bende bu mesaji gordum ustde

Adem Erdoğan
11.11.2018, 12:18
Gs maçı gibi olur.

kayseriliyiz
11.11.2018, 13:28
Rahat bir fb galiyeti izleriz

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

castillo61
11.11.2018, 13:36
.....................Esteban

JP............Toure......Hosseini....Novak

Olcay.......Onazi........Sosa........Amiri

................Ekuban........Hugo

Takım halinde doğru kaymaları yaparsak bu takımın defansif zaaf yaşama ihtimali yok bunun için de milli arayı sıkı bir çalışma ile geçirmek lazım.

JP Olcay uyumunu kullanıp Hugo Ekuban ve Amiri'ye yan top getireceksin hepsi bu.

Orta sahanın durumuna göre Amiri ortaya çekilip Ekuban yerine Abdüş'ü alır sola atar 4-3-3'e döneriz. Amiri'nin desteğiyle Abdüş'le çizgiyi zorlarız. Rakipleri biraz şaşırtmak lazım.

castillo61
11.11.2018, 13:40
.....................Esteban

JP............Toure......Hosseini....Novak

Olcay.......Onazi........Sosa........Amiri

................Ekuban........Hugo

Takım halinde doğru kaymaları yaparsak bu takımın defansif zaaf yaşama ihtimali yok bunun için de milli arayı sıkı bir çalışma ile geçirmek lazım.

JP Olcay uyumunu kullanıp Hugo Ekuban ve Amiri'ye yan top getireceksin hepsi bu.

Orta sahanın durumuna göre Amiri ortaya çekilip Ekuban yerine Abdüş'ü alır sola atar 4-3-3'e döneriz. Amiri'nin desteğiyle Abdüş'le çizgiyi zorlarız. Rakipleri biraz şaşırtmak lazım.

Sayfanın düzeni yüzünden kadronun karışık gözükmesinden rahatsız oldum. Floodu mazur görün.

İ. SARAL
11.11.2018, 14:50
0-2 veya 0-3.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erenslash
11.11.2018, 14:59
Malatyadan 5 tane yedikten sonra anlamı yok

fener maçını alsak ne olur almasak ne olur.... Ünalla bu kadroyla bu defansla şu maçı alsak ne olur....

Mesut
11.11.2018, 15:30
Muhtemelen puanlar eşitlenecek bu maçta.
Çok gülünen dalga geçilen videolar çekilen takım ile puanlar muhtemelen eşitlenecek.

emre6117
11.11.2018, 15:36
Muhtemelen puanlar eşitlenecek bu maçta.
Çok gülünen dalga geçilen videolar çekilen takım ile puanlar muhtemelen eşitlenecek.

son maç 5 Yemişsin 12 maçta sadece 4 galibiyetin var.ve hala hocam devam ediyor.ne kadar ezik bir takım olduk biz böyle.son 3 e sokmasını mi bekleyeceğiz kovmak için.bu kadr maliyetli oyuncu bu kadr traftarla yazık gunah

HOPA'LI TS'Lİ
11.11.2018, 16:07
Benim son 4 maçta yaşanan büyüş şoktan sonra heves, heyecan ve hayalim çok çok azaldı.

Ne yaptığını bilmeyen, 12 maçtır kadro istikrarı sağlayamayan bir TD
Öz güvensiz, ruhsuz bazı oyuncular

Beklentimi içim acıyarak ve kahrolarak düşük tutuyorum ki, daha fazla üzülmeyeyim

HOPA'LI TS'Lİ
11.11.2018, 16:12
Takımın ilk 4'e girip Avrupa biletini alabilmesi açısından, Ünal ve camia için son şans

Yenilirsek darmaduman oluruz

7 yıldır içeride dışarıda yenemediğimiz hırsızları yenelim artık (20 yıldır Kadıköy'de de yenemiyoruz)

KARAMAN, milli arayı iyi değil çok iyi değerlendirmeli

Yeniden lige tutunma maçıdır bu

Jackdaniels
11.11.2018, 16:27
Herkes malatya maçındaki rezil skoru söylüyor ama unutulmamalıki geçen sene gs başahşehirden 5 yiyip o leş kadrosuyla şampiyon oldu. Malatya maçının ilk yarısı gole kadar olan sürede bu senenin en iyi oyunlarından birini oynadık rodanın beceriksizliği ve onurun saçma sapan yediği golden sonra ne yazık ki dağıldık ama demek değilki feneri rahat yenemicez fenerle aramızda bariz bir kadro kalite farkı var ligin en kötü kadrolarından birine sahip ve çok rahat alacağımız bir maç olacak yeterki Ünal hocaya destek verelim bizden ve yönetimden aldığı güçle futbolcular üzerindeki otoritesini sağlamlaştıralım iyi skorlar gelecektir.

BlackPanther
11.11.2018, 16:37
Ünal Karamanla devam kararı...

Bir mağlubiyet daha...

Yönetim Ünalı kovmadığı için Şikebahçe bizi yenecek...

BlackPanther
11.11.2018, 16:40
Herkes malatya maçındaki rezil skoru söylüyor ama unutulmamalıki geçen sene gs başahşehirden 5 yiyip o leş kadrosuyla şampiyon oldu. Malatya maçının ilk yarısı gole kadar olan sürede bu senenin en iyi oyunlarından birini oynadık rodanın beceriksizliği ve onurun saçma sapan yediği golden sonra ne yazık ki dağıldık ama demek değilki feneri rahat yenemicez fenerle aramızda bariz bir kadro kalite farkı var ligin en kötü kadrolarından birine sahip ve çok rahat alacağımız bir maç olacak yeterki Ünal hocaya destek verelim bizden ve yönetimden aldığı güçle futbolcular üzerindeki otoritesini sağlamlaştıralım iyi skorlar gelecektir.

Ne yazıkki o Rodallega yı bu taraftar destekliyor. Roda yine % 100 lük golü kaçırır ve Fener ilk yakaladığı pozisyonu gole çevirir. İstediğin kadar güzel top oyna efektif olmadıktan sonra.

Bal yapmayan arıyı ben ne yapayım. Diğer arılardan daha fazla vız vız diye uçar ama bal yapmaz. Diğeri bi uçmaya bal yapar. Sen hangi arıyı tercih edersin?

ts61gogo
11.11.2018, 17:30
Baskılı oyun oynamamız gerekiyor. Bir maç şansları gole ceviremediğimiz yüzünden ofansif futboldan vazgeçmek saçmalık olur.
Orta saha rakibin kontra atakları erkenden durdurduğu sürece kazanırız

Oğuz B.
11.11.2018, 17:49
Bu hıyarlar yine oyunu gerer. Bakalım neler olacak.

Ahmet Aksu
11.11.2018, 18:25
baskı olacağı kesin ama futbolumuzda mı yoksa futbolcularımızda mı göreceğiz.
her fb maçında olduğu gibi seyirci baskılı olacak o baskı rakip futbolcu yerine bizim futbolculara yansıyacak bizimkiler de heyecandan ne oynadığını şaşıracak.
umarım yanılırım..
ayrıca dediğin gibi baskılı oynayıp ilk golü ilk 20 dk da bulmalıyız yoksa o stadda seyircimizin de katkılarıyla ikinci yarı can sıkan sahneler izleriz.

Baskılı oyun oynamamız gerekiyor. Bir maç şansları gole ceviremediğimiz yüzünden ofansif futboldan vazgeçmek saçmalık olur.
Orta saha rakibin kontra atakları erkenden durdurduğu sürece kazanırız

munzevil
11.11.2018, 18:33
Erzurum'a "ligin en kötüsü" diyenler vardı, birilerine göre biz de "ligin en iyisi"yiz.
Aramızdaki fark 5 puan.:)

Erzurum sporda ki orta saha dinamizminin ve kanat etkinliğinin yarısı trazonsporda yok.

3 milyon euro alıp sahada salahane başı boş tosunlar gibi dolaşmak için vicdansızın olmak lazım en rafine tabirle.

Birde şunu söylemek lazım at sahibine göre kısner

Kalite olarak yanımıza yaklasmayacak takımlar bizi cimlere gomdu.

Bu sene şampiyonluk beklemiyorum ama bu vurdumduymazlik beni uzuyor.

ts61gogo
11.11.2018, 18:35
baskı olacağı kesin ama futbolumuzda mı yoksa futbolcularımızda mı göreceğiz.
her fb maçında olduğu gibi seyirci baskılı olacak o baskı rakip futbolcu yerine bizim futbolculara yansıyacak bizimkiler de heyecandan ne oynadığını şaşıracak.
umarım yanılırım..
ayrıca dediğin gibi baskılı oynayıp ilk golü ilk 20 dk da bulmalıyız yoksa o stadda seyircimizin de katkılarıyla ikinci yarı can sıkan sahneler izleriz.

Herhangi büyük takım seyircinin baskısı ile rakibi ezer geçer. Bizim seyirci eğer takıma vermek istediği özgüveni veremiyorsa futbolun/taktiğin çözemediği bir problem vardır.

Almanya milli takımı Paris olaylarından sonra psikolojik yardım ile kendisini toparladı. Belki bize de artık ciddi ciddi terapi gerekiyor

Doğukan Uçan
11.11.2018, 18:43
eski fener ile alakası yok bunlar dağıtır bizimkileri

Enes Başkaya60
11.11.2018, 18:49
eski fener ile alakası yok bunlar dağıtır bizimkileri

Cocu gitmemeliydi kötü oldu aynen bizi darmadağın edebilirler maalesef...

Ahmet Aksu
11.11.2018, 18:54
valla okunur üflenir mi psikolojik tedavi mi görürler bilmiyorum ama bir sorun olduğu kesin ve bir tedavi yöntemi varsa malzemecisinden altyapı antrenörlerine, tesislerdeki güvenliğe kadar çözüm olacaksa herkese uygulanmalı. :D

ayrıca bizim taraftarı yermek gibi oluyor ama tribün işleri bizim trabzon insanına göre değil.

Herhangi büyük takım seyircinin baskısı ile rakibi ezer geçer. Bizim seyirci eğer takıma vermek istediği özgüveni veremiyorsa futbolun/taktiğin çözemediği bir problem vardır.

Almanya milli takımı Paris olaylarından sonra psikolojik yardım ile kendisini toparladı. Belki bize de artık ciddi ciddi terapi gerekiyor

cakalkerem
11.11.2018, 19:04
yine gelir fener yener bizi gider...olay budur..
bu takımla bu kadar olur

Turgay Atalay
11.11.2018, 19:18
Ilk golu biz yersek tarihi farkla biter veya her zaman ki gibi bitmez. Bu ruhsuz sorumsuz ve leş takimin ilk devre bitene kadar alacagi maksimum puan 4. Fazlasi yok.

TS-Tiryaki
11.11.2018, 19:19
Yine fark yemesek bari..

alper*
11.11.2018, 19:43
Bana ne ya. Kim yenerse yensin.

TS-Tiryaki
11.11.2018, 20:49
Şikebahçe çapsız hocayı yolladı ve yükselişe geçti..
Aynı operasyonu biz de yapmalıyız

YasinCorona17
11.11.2018, 21:31
5-0dan sonra ünalın hucum oynatacağını düşünenmi var

ucurum
11.11.2018, 21:33
5-0dan sonra ünalın hucum oynatacağını düşünenmi var

O kadar negatif itibarı nasıl aldın sen ya?

Ünal hoca bildiğini okur.

Çünkü başka bildiği yok ki.

YasinCorona17
11.11.2018, 21:34
takımda başarı isteniyorsa türk çetesi her maç 11 oynamalı mecburuz buna yoksa 5 lik oluyo takım burak mutlaka 11 oynamalı

YasinCorona17
11.11.2018, 21:35
O kadar negatif itibarı nasıl aldın sen ya?

Ünal hoca bildiğini okur.

Çünkü başka bildiği yok ki.
sezon başından beri takımı eleştirdiğimiz için daha hazırlık maçında bu ünalla olmaz kovun dediğimiz için

Ozan Yılmaz
11.11.2018, 21:39
Kalemize gelen 3 toptan 5'i gol olmazsa belki puan alabiliriz.

Mesut
11.11.2018, 21:44
Şenol Güneş'in İstanbul macerası bitmek üzere yakında takımın başına geçer

Gurpas
11.11.2018, 21:53
Yorumlara baaaak. La ne korkak bir kitle oldunuz siz heee. Yensen ne olur yenmesen ne olur. Alt tarafı bir maç..

Erkan A.
11.11.2018, 23:03
sivas macini izledim bu sivasda bir robinho var adam 34 yasinda cok kaliteli bir oyuncu gercekten bu adam bostaydi ve maliyeti düsüktü yoksa sivas alamazdi izlerken keske diyordum kendi kendime on tane sosa eder tek basina mac kazandirabiliyor atigi efektif paslarla uzun toplarla asist olsun goller olsun 34 yasinda böyle aklinla oynayan bir oyuncumuz yok ...sikecileri yenecegiz ezecegiz bundan eminim ben umarim yanilmam nasil yapariz nasil oynariz hangi onbir ile bilemem fakat kazanacagiz öyle boyle kazanacagiz renktaslar

Oruç
11.11.2018, 23:07
34 yaşındaki Robinho 90.dakikada dahi deli gibi oynarken bizim iki ergen sahada yürüyor. Abdüş ve Yusuf'tan olsa olsa Barış Memiş olur.

TSunami_69
11.11.2018, 23:09
Ne olur bir kere de camia olarak biz kenetlenelim milli arada. Egolar bi kenara bırakılsın .taraftar ilk heyacanla gitsin fener maçına çok mu zor bu anlamıyorum. Ne kadar da kendi içinde savaşan bi takımız ya. Ben doğma büyüme Bayburtlu bir kardeşinizim ama bi trabzonlu kadar Trabzonsporluyum.fırsat buldukça gelirim maçlara.takıma sahip çıkamıyoruz malesef. Skor lehimizeyken kendi oyuncumuzu isliklayacak kadar sorumsuzuz malesef.kolay tahrik oluyoruz kendimizi kaybediyoruz.bunu yapmak yerine takıma destek olsak belki farklı şeyler konuşacağız. Hep diyorum kötü takım değiliz yeterki bi ivme yakalayalim. İlk yarı basaksehirle 5 -8 farkla girersek doğru transferle ikinci yarı ilk maçımız başakla vurup gecersek o ozguvenle yarısı kovalariz

serkanholep
11.11.2018, 23:19
geçen yıl oynanan kötü futbol bu sene yok

sosa yı futbola kazandırdık biraz

kucka da ortasaha da kullanılmalı. oynamayan futbolcu biter.

bu takıma destek verilmeli. fb maçı öncesi kelle alarak bişey elde edemeyiz

Faruk BERBER
11.11.2018, 23:22
34 yaşındaki Robinho 90.dakikada dahi deli gibi oynarken bizim iki ergen sahada yürüyor. Abdüş ve Yusuf'tan olsa olsa Barış Memiş olur.

Yok ya olur mu, bu ikisinin toplam değeri 50 M € :)

Fatih Öztürk
11.11.2018, 23:33
Ne olur bir kere de camia olarak biz kenetlenelim milli arada. Egolar bi kenara bırakılsın .taraftar ilk heyacanla gitsin fener maçına çok mu zor bu anlamıyorum. Ne kadar da kendi içinde savaşan bi takımız ya. Ben doğma büyüme Bayburtlu bir kardeşinizim ama bi trabzonlu kadar Trabzonsporluyum.fırsat buldukça gelirim maçlara.takıma sahip çıkamıyoruz malesef. Skor lehimizeyken kendi oyuncumuzu isliklayacak kadar sorumsuzuz malesef.kolay tahrik oluyoruz kendimizi kaybediyoruz.bunu yapmak yerine takıma destek olsak belki farklı şeyler konuşacağız. Hep diyorum kötü takım değiliz yeterki bi ivme yakalayalim. İlk yarı basaksehirle 5 -8 farkla girersek doğru transferle ikinci yarı ilk maçımız başakla vurup gecersek o ozguvenle yarısı kovalariz

Kardeşim kaç maçtır taraftar kendine düşen görevi fazlasıyla yapıp 25-30 binden aşağı doldurmuyor stadı. Ortada fol yok yumurta yok 2 maç kazanınca taraftar olarak gaza gelip olacağızda diyoruz dünyayı ayağa kaldırıyoruz ama bu eşekler laftan anlamıyor. Fener maçı olduğu için tribünler doğal olarak dolacaktır, belki de feneri yeneriz ama bu hocayla bir yol olmaz bunu artık herkes görmüştür.

Faruk BERBER
11.11.2018, 23:37
Valbuena çok formda ve form durumu olarak psikolojik anlamda bizden iyi durumda olan bir Fenerbahçe var.

İşimiz çok zor, Milli arayı inşallah iyi bir şekilde geçiririz.

Valbuena, Frey, Ayew, Slimani ile oynuyorlar ilerde, önde pres ile bizi yoracaklar. Kazanacağımızı hiç sanmıyorum, umarım yanılırım.

arslanguray
11.11.2018, 23:44
Bu sene kimse bu Trabzonspor karşısında favori değildir bu net. Son yıllardaki kırılgan yapı anlaşılan hala çözülememiş. Reaksiyon anlamında diyorum tabii. Üzülerek örnek veriyorum orta sahada kavgacı mağlubiyeti kabul etmeyen emre gibi bir futbolcuya ihtiyaç var.

Gurpas
11.11.2018, 23:55
Onazi aynı zamanda bu takımın en zayıf halkası..

David_LuiZ4
12.11.2018, 00:02
Harun'un cepheden ve çaprazdan gelen şutlarda çok sık yerleşim hataları var..Şutör bir takım şikecileri tarumar eder...Bizim bu maçta Kucka Yusuf Abdülkadir Hugo ve Sosa beşlisini bol şut çalıştırarak oynatmamız lazım...Oyun düzenimiz 4-5-1 şeklinde oyun stratejimiz ise önde baskı olmalıdır..

Ya 4-5-1 düzeninde oynayıp Kucka'yı önde baskı amaçlı kullanacaksın kaptığı toplarla şut denemeleri yapacak kaleye yakın mesafede oynayacak ya da 4-2-3-1 düzeninde Yusuf'a forma şansı vereceksin şutörlüğünü sergileyecek sırf bu maç özelinde...

Normalde ne Yusuf ne Kucka beğendiğim oyuncu değildir fakat bu maçta bize ikisi de lazım bence..Çünkü şikecilerin en büyük sorunu takım mesafesinin uzun olmasi göbeği boş bırakmaları ve kalecilerinin yukarıda bahsettiğim sık yerleşim hatası yapması...Maç içinde bu yüzden şutluk pozisyonlara fazlasıyla gireceğiz..Doğru oyuncuyu şut pozisyonuna sokarsak bol gollü bir maç çıkarırız..

Şikecilerin tek artısı Valbuena gibi bir oyuncuya sahip olmaları...Topla buluştuğunda tutulması zor bir oyuncu Pereira'nın yardımına ve kademesine sürekli gelecek bir oyuncu görevlendirilmeli...

Hiç oynamadan bol şutla kazanabileceğimiz bir maç şut pozisyonlarını doğru adamın hazırlamasını ve topu şut atacak doğru adamla buluşturmasını çalışırsak maçı kolay kazanırız..

Kadir Aydın
12.11.2018, 00:02
4-0

BlackPanther
12.11.2018, 01:50
takımda başarı isteniyorsa türk çetesi her maç 11 oynamalı mecburuz buna yoksa 5 lik oluyo takım burak mutlaka 11 oynamalı

16317

Türk çetesi mi pozisyondaki zata topa dedem gibi vur dedi. Adamın topa vuruşuna bak. Böyle bir pozisyonu zatı muhterem kaçırsın suçlu yerli çetesi olsun. Ne güzel

HOPA'LI TS'Lİ
12.11.2018, 08:04
16317

Türk çetesi mi pozisyondaki zata topa dedem gibi vur dedi. Adamın topa vuruşuna bak. Böyle bir pozisyonu zatı muhterem kaçırsın suçlu yerli çetesi olsun. Ne güzel

Son anda yetiştiğinden ayağının dışıyla vurabildi 26. dak.da
Bu gol olsa BJK'nin üzerindeydik kanımca

HOPA'LI TS'Lİ
12.11.2018, 08:10
Şikecilere yenilirsek darmaduman oluruz. Ne Hoca kalır ne de bazı oyuncular

Umarım iyi hazırlanır ve TS sevgisi uğruna tribünleri doldururuz.

Şerefsiz muhabirin biri, Koeman'a 2-0'lık Alanya maçı sonrası şampiyonluk şansını soruyor. Olacak iş değil

Ancak adam çok mütevazi bir biçimde, şu anda onu konuşacak durumda değiliz diyor

Emeklerimizi, hayallerimizi ve geleceğimizi çalan şu takımı yenmemiz lazım

Hovardaca kaybedilen maçlar ve puanlar aklıma geldikçe yıkılıyorum.

amasya0561
12.11.2018, 09:07
Ünal hocam bir galatayı 4-0 yenmenin kredisi ile buraya kadar geldin ama görüyorsun olmuyor. acaba şb yi yenip 5-6 hafta daha takımın başında kalabilirmiyim diye bir umudun varsa vazgeç. şb yi yensen bile sonraki haftalar yine gidicisin.
Sayın yönetim öncelere bakıp ders çıkarmıyorsunuz. aynısı geçen sene ersuna olmadımı milli arada toparlanır bekliyelim dediler olmaz bu arayı yeni hoca degerlendirsin yeni hecayanla başlayalım yazdık ama yönetim kafasını kuma soktu.
işte aynı örnek bian önce hoca degişsin şb maçına yeni hoca çıksın. çünkü Ünal hoca bundan böyle buragı oynatsa suç oynatmasa suç olacak. oynatsa belki burak oynamayacak. bu takıma zarar bu kadar ekonomik sıkıntıdaki takıma zarar.
Trabzonspor 4 haftadır maç kazanamıyor yönetim hala seyrediyor. şuanda tek çare ünal hocayı degiştirmek. zira futbolcu degişme şansın yokki.
başkan bunuda yapmazsa görün şb ile yer değiştirir biz küme mücadelesi veririz. şu hale bak üstünde 9 takım altında 8 takım var.

Oruç
12.11.2018, 09:13
Kendini bu kulübün yegane sahibi olarak gören birtakım taraftar grubu sahaya don atlet bir şey atar maçı şb'ye hediye eder yine. Takım berbat, hoca berbat ama o gruplar bu ikisinden de berbat. Hep Onur, Burak suçlu değil ya. 2011'den bu yana evimizdeki maçları kendileri rakibe armağan ediyor. Biz bildiri yayınlıyor muyuz ?

Jackdaniels
12.11.2018, 09:46
3-0 veya 4-1 kazanırız rahat bir şekilde Ünal hocada gitmez biyere bırakın adam çalışsın. Gidecek biri varsa Burak Yılmazdır.

UĞUR DURTAŞ
12.11.2018, 10:12
3 hafta önce bazı arkadaşlarımız fb nin puan cetvelindeki durumunu paylaştı
alay etti.
puan cetveline dikkatli baktığımda bizim liderle aramızdaki puan farkı 6
yine bizimle fb arasındaki puan farkına baktım oda 6
bu alaycı yorumları yaparken acaba dedim bizimle fb arasında 15 puan
fark var zannettim.
bugün gelinen nokta:
fb bizi yenerse puanlarımız eşitleniyor.
Ne oldum dememeli, ne olacağım demeli.*
takımda ciddi anlamda problem var.
bunu kabul etmek lazım.
ünal hoca;canımız,ciğerimiz dürüst bir kişilik
bizi çok seviyor,kısaca adam gibi adam.
eyvallah.
ama hocalığı yeterli mi?otorite si var mı takım üzerinde?oyunu okuyabiliyor mu?rakip analizini sağlıklı yapabiliyor mu?
maç içerisinde oyuncu değişikliklerini yerinde ve zamanında yapabiliyor mu?
maça sağlıklı 'le başlıyor mu?
ciddi anlamda hepimizin kaygıları vardır diye düşünüyorum.
trabzonspor hakkında olumsuz düşüncelerimde haklı çıkmaktan nefret ediyorum.
ama hep haklı çıkıyorum.
şikelerin hocasını 1 ay önce göndereceklerdi ,göndermediler,
her hafta kötüye gitti.ve sonun da 15 gün önce neşteri vurdular.
meyveleri toplamaya başladılar....
şimdi ünal karaman hocamız için de aynı şeyleri düşünüyorum.
25.kasım akşamı en ufak olumsuzlukta stad atmosferini düşünmek bile istemiyorum.
geç kalmadan,milli arayı fırsat bilerek kan değişikliği yapılması taraftarıyım.
*
ağır bir yenilgi,
ben özürlerini kabul etmiyorum
puan cetvelinde küme düşerler diye yorum yaptığımız takımların
üzerimizde olmasını sindiremiyorum.
ne demek k.paşanın,malatyanın,antalyanın
ankaragücünün göztepeni konyanın üzerimizde olmasını
kabul etmiyorum.
*
şimdi yazacağım konuyu 3 yıldır 20 defa yazmışımdır
yine yazacağım.
hemen hemen dönüşümlüde olsa tüm takımların maçlarına bakıyorum.
bu haftada olduğu gibi
üzülerek ve utanarak söylüyorum ki 90.dak.genelinde ve skoruna bakarak
ligin en kişiliksiz topunu biz oynuyoruz.
*
sezon başından beri yazıyorum ünal hoca bu takıma takım defansını çalıştır diyorum
duran top çalıştır diyorum saatlerce
biz korner kullanıyoruz,hemen hemen bütün topları rakip uzaklaştırıyor,
onlar korner kullandığında hemen hemen tüm topları onlar kafayla vurma şansları oluyor.
*
savunduğum bir konuda abdülkadirin direk oyuna başlamamasıdır.
abdülkadir formsuz,hala formunu yakalayamadı.
abdülkadir şu aşamada rakip kim olursa olsun
skor ne olursa olsun,
son yarım saat kala oyuna girmesidir.
öyle yararlanırız abdülkadir den.
*
burak efendiye hak ettiği ceza verilmedi.
takım içerisinde gruplaşmalar mevcut.
yönetimin bu konuya el atması zorunludur.
tatlı dillemi,yoksa neşterlemi bilemiyorum.
bir gerçek var ki;
şikecilerin form tutması.

pReN@_61
12.11.2018, 10:44
İzlemeyi düşünmüyorum bu maçı.

Doğukan Uçan
12.11.2018, 11:14
geçen sene burak yılmaz karşı karşıya atsa 2-0 yenecektik şimdi bu defans ve oyunla beraberlik bile zor

adiloş bebe
12.11.2018, 11:14
geçen yıl akhisardan 6 yiyip ardından galatasarayı mağlup etmiştik. Büyük maçların atmosferi, havası farklı olur. Eğer sahada işini tıpkı galatasaray maçında ki gibi ciddiyetle yapan takım ve teknik heyet olursa başarabiliriz. Öncelikle fenerbahçedeki soldado ve jailson eksikliği bizim için olumlu. Soldado bu tip deplasmanlarda psikolojik oyunu iyi beceren bir oyuncu. Jailsonun olmamasıda iyi çünkü fenerin brezilyalıları sever bizi (baroni,josef) mehmet topal dönecek büyük bir ihtimalle, valbuena çok formda asıl sıkıntı oradan çıkacak bizim için. Frey ve Slimani ise baskıyı çok seven ama iyi top dağıtabilen forvetler değil eğer onalra giden yolu iyi kapatırsak hücum varyasyonlarını minimuma indiririz. Benim o gün valbuenadan daha fazla çekindiğim bir isim var o da elif elmas. Bu çocuk enerjisini iyi kullanabiliyor ve adam eksiltebiliyor. Şimdiden vitaminsiz onazinin yediği çalımları hayal edebiliyorum. Artık son yıllardaki şanssızlığımı kıralım ve şu adamları yenelim. Başarılar FIRTINA!!!!

kayseriliyiz
12.11.2018, 11:24
34 yaşındaki Robinho 90.dakikada dahi deli gibi oynarken bizim iki ergen sahada yürüyor. Abdüş ve Yusuf'tan olsa olsa Barış Memiş olur.Malesef durum onu gösteriyor

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

cdgtscdg
12.11.2018, 11:49
Çok garip geçen haftaki kadrolar nasıl degismis.Begenilen kadrolar doğrusu oldu denilen kisiler bı sonuç uğruna kadrodan silinmiş gitmişler.Sonra da istikrar yok diye ağlaşmalar...arkadaş once kendinizde bı istikrar sağlayın sonra takımda istikrar arayın ya bu çok zor olamasa gerek

bingolts
12.11.2018, 12:00
Bu takıma en büyük zararı Burak verdi. Burak bu sezon gündemde kalmak için her yolu denedi.

yasin196761
12.11.2018, 12:06
Fener iyi olduğu filan yok eksik galatasaraydan puan aldılar anderlecht ve alanyayi yendiler yendikleri iki takımda formsuz takımlar. Saçma 11 çıkmazsa ve oyuncularımız kaleyi tutturursa 30 dk da 2-3 0 öne geçeriz ama bizim kaleye gelen topların tutulması gerekiyor.

reisoğlu61
12.11.2018, 12:13
bu maca kadar hazirlik maci vs olacakmi?
arkadas ile memlekete gelecegiz bu hafta sonu, takimi bi görelim antreman disinda

UĞUR DURTAŞ
12.11.2018, 12:13
Fener iyi olduğu filan yok eksik galatasaraydan puan aldılar anderlecht ve alanyayi yendiler yendikleri iki takımda formsuz takımlar. Saçma 11 çıkmazsa ve oyuncularımız kaleyi tutturursa 30 dk da 2-3 0 öne geçeriz ama bizim kaleye gelen topların tutulması gerekiyor.
**
Yasin kardeşim;
fb nin yendiği takımların formsuz olduğunu söylüyorsun.
son dört lig maçından 3 baraberlik,1 ağır yenilgi aldık.
demek o ki bizim takım en formsuzu.

yasin196761
12.11.2018, 12:21
Oyun anlayışı olarak kötü değiliz ama bir türlü skor gelmiyor bir de rodallega kaleyi tutturabilse zaten bunları konuşmayacaktık. Becerikli olunca zaten 3 e 4 e gidiyor maçlarımız.

yasin196761
12.11.2018, 12:23
Yusuf Yazıcı ne kadar formsuz olursa olsun en azından ayağı düzgün kalenin nerde olduğunu biliyor.

reisoğlu61
12.11.2018, 12:30
sakatlik yoksa bu onbir ile ilk yarida macin sahibi oluruz, ayni gs macindaki gibi
ugurcan
jp toure housseini nowak
onazi sosa
olcay yusuf wakaeme
rodallega

worldmaster
12.11.2018, 12:37
Malatya macina 3-0 yeniliriz dedim 5 oldu. Bu maca skor bile soylemiyorum. Feneri bitkisel hayattan cikaracak mac olacaktir muhtemelen ...

Sinan.K
12.11.2018, 12:47
Malatya macinin ilk 30dksini izledim dedim bu maci 3-0 aliriz rahat sonra bi eve geldim 5-0 özeti izledim ve sacma sapan goller yemisiz takimin direnci cabuk düsüyor tabi kalede kalecide olmadimi isler ters gidiyor insallah Burak ve Onur Kadro disi kalir cünkü Takim gercekten kötu top oynamiyor pas yapmayi calisiyor devamli bunu coktan beri görmemisdim Fener macina Gs 11 gibi cikalim Onur haric rahat aliriz yazin bi kenara

BlackPanther
12.11.2018, 13:28
Son anda yetiştiğinden ayağının dışıyla vurabildi 26. dak.da
Bu gol olsa BJK'nin üzerindeydik kanımca

Son anda yetişmedi. Adam golcü olmadığı için vuruş anını ayarlayamadı. Diğer resimlere bak anlarsın. Bu adam golcü falan değil.

16321

16322

16323

7can61
12.11.2018, 13:56
16325

Bu sene her maçtan sonra halimiz böyle, umarım bu maçta şeytanın bacağını kırarız.

worldmaster
12.11.2018, 14:08
Takimin duzluge cikmasi icin 2 onerim var
1- Öncelikle kurumsal bir şirket kulubu satin alacak ve profesyonel bir sekilde kar zarar hesabi yapip kulubu yonetecek
2- Kulup degil ama teknik kadro Istanbul a yerlesecek. Haftanin 6 gununun antrenman hazirlik vs burda gecirip deplasmana gider gibi gelip Akyazi da maca cikacak.

Bu sekilde olursa istanbula nasil kapagi atarim derdine dusmez futbolcular.

Rekabet esit sartlarda yapilir.

Ha bu olmuyosa eger hedeflerini yeniden belirlersin. Sadece 18-23 yas arasi genclerle yola cikarsin. Amacin ligde ilk 4 icinde kalip avrupada boy gostermek olur. Gelir kaynagin da oyuncu parlatip satmak uzerine kurulur ve mutevazi bir sekilde yoluna devam edersin.

Elinde sonunda 20-25 yasinda elinde en az 1 milyon euro olan bir genc hele de biraz parladiysa Istanbul hayaliyle yanip tutusacaktir. Biz de burda arkasindan satti bizi diye aglasip dururuz.

PortoDeGalinhas
12.11.2018, 14:19
Boşuna ümitlenmeyin arkadaşlar bu takımın içi çürümüş resmen. Şimdiye kadar aldığımız kötü sonuçların hep uğursuzluktan kaynaklandığını düşündüm ama artık böyle düşünmüyorum. Bu takım son 3 haftaya 9 puan farkla girse, içerideki pislikler temizlenmediği sürece yine şampiyon olamaz. Son olarak bu klüp içindeki pislikleri temizleyene kadar benden 5 kuruş bile katkı gelmez.Senede 2-3 bin tl harcayıp, bu haysiyetsiz, paragözlerin benim paramla keyif yaşamasını kendime yediremiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yasin196761
12.11.2018, 16:59
**
Yasin kardeşim;
fb nin yendiği takımların formsuz olduğunu söylüyorsun.
son dört lig maçından 3 baraberlik,1 ağır yenilgi aldık.
demek o ki bizim takım en formsuzu.

Son vuruşlarda beceriksizlik var.

nakzo
12.11.2018, 18:17
Ünal hala daha başımızda 12 maçta 16 puan toplamış trapattoni ünal .Ünalı savunan futbol cahilleride aynen kaldıkları yerden devam ediyorlar.Bu futbol cahilleri yüzünden 1 hafta ceza aldım adama diyorum ki geçen seneye göre takım savunması daha kötü adam geçen hafta maytap geçiyordu gördünmü futbol cahili takım savunmasını bu rezil sonuç ve performansa tahammül edilemez bu takım hücum futbolu OYNAYAMAZ HELEKİ RODELEGA denen yeteneksizle asla.Bu takım kontra atak oynayabilir ona göre bir oyun planı geliştirilmelidir.Ünalla hemen yolllar ayrılmalı ya genç yetenekli bir yabancı hoca ya da Yılmaz Vural bu takımın başına acilen getirlmelidir kume hattıyla 4 puan fark vardır ve hocalıkla alakası olmayan ünal yüzünden tehlike çok yakındır.Artik bu kulübe futbolcu eskileri ayak basmamalı mra,ünal ,hami,tolunay,sadi bıkmadınız mı işsiz herifleri iş sahibi yapmaktan gurur kaynağımız Trabzonsporumuz utanç kaynağı yaptınız.Burağı zorla göndereceksiniz ondan zora göreceğim sizi düz taban rodelegayla ve ekuban denen 2.lig topçusuyla.

redbul
12.11.2018, 18:19
rıza çalımbay konya spordan ayrılmış orda da dikiş tutmadı

HOPA'LI TS'Lİ
12.11.2018, 18:26
rıza çalımbay konya spordan ayrılmış orda da dikiş tutmadı

Kötü bir Hocadır kendisi

nakzo
12.11.2018, 19:30
Kötü bir Hocadır kendisi

Ünalın yanında futbol profösörü sayılır.

~UniCef~
12.11.2018, 20:18
2010 dan bu yana kazanamiyoruz FB ye karsi. galiba 10 mac boyunca gol atmayi dahi becerememistik.

Enes Başkaya60
12.11.2018, 20:32
â—Başakşehir, Burak Yılmaz'ı resmen istedi...

nakzo
12.11.2018, 20:51
â—Başakşehir, Burak Yılmaz'ı resmen istedi...

Burak yılmaz kadro dışı kalacakmış büyük ihtimal. İstanbula Satış ayagada hazırlandı bakalım rodelegayla nasıl maç kazanacak takım.Takımdan ilk ve acilen gitmesi gereken Ünal Karamanın kendisidir. Sayın Ağaoğlu 2002'de yapamadığını ünal kahramanla beraber başarıp Trabzonsporu küme düşürecektir.

Erkan A.
12.11.2018, 21:31
evet beyler burak yilmaz ve onur kadro disi kalmis yeni onbirleri görelim artik

Ozan Yılmaz
12.11.2018, 21:48
Kalede Uğurcan mı, Esteban mı olacak şimdi

worldmaster
12.11.2018, 22:05

Ne farkeder kim gecse en az 5 yiyor zaten

Ufuk
12.11.2018, 22:09
Geçen haftadan sadece kale değişmeli. Oyun olarak kötü değildi.

BERBATOV61
12.11.2018, 22:09
estabanın hakkını onur efendi yedi oda aldığı paralarla bol bol pide muhlama falan yedi heralde kilo problemini çözerse estaban kovadan daha iyi kalecidir. Uğurcan genç çocuk stres yapabilir onurdan sonra

Samet Berber
12.11.2018, 22:15
.................Esteban.................
JP......Toure........Hosseini..Novak
.................Onazi....................
...Kucka.....................Sosa......
Olcay.........Roda.........Wakaeme

Şu 11 ile çıkmalıyız. Yusuf Amiri ve Abdülkadir de hamle oyuncumuz olmalı. Malatya maçının ilk 35 dakikasındaki oyunu sergileyebilirsek maçı alırız.

BERBATOV61
12.11.2018, 22:16
geçen hafta çıkan takım aynen çıksın kaleci değişip ilk 30 dakika çok iyi top oynadık

Erkan A.
12.11.2018, 22:37
ugurcan icin büyük firsat bu ugurcan artik tecrübesiz degil yillardir trabzonspor a takiminla antromanlara cikiyor esteban gibi ugurcan mutlaka ilk onbirde olmali ben güveniyorum ona milli takimin yeni kalecisi de olur kendisine inanmali onurun yaptigi iyi seyleri örnek almali ve yaptigi yanlislari da örnek almali fakat ugurcan hayal kirikligi yaratirsa süperligde gercekten cok iyi kaleciler var ..milli takim arasinda onur olmadan buraksiz antromanlara cikacak oyuncularimiz kafalari daha rahat cikacaklar antromanlara para cezasi cok iyi oldu herkes aklini basina alsin onurda kadro disi edilir burakta sizlerde anlamina geliyor herkes haddini bilecek ...sikecilerle oynayacagimiz macin anlami daha da büyüdü adamlar bizi fazla zorlanmadan yeneceklerini saniyorlardir simdik fakat biz tam aksine firtina gibi oynamaliyiz abdulkadir ve yusuf artik gemiyi ele almali kaptanlik rolünü bu ikili yapmali yusuf ve abdulkadir tekrar birlikte ilk onbirde olmali abdulkadir buraktan uzak durmali futbola dönmeli artik simdi kafalari rahat rahat calisirlar olcay sahan bile futbola tekrar geri dönecegini düsünüyorum hersey güzel olacak ben böyle düsünüyorum sikecilerle oynayacagimiz macta tribünler dolmali destek vermeliyiz artik daha cok destek vermeliyiz

Tuğrul
13.11.2018, 00:22
___________Uğurcan______________

Pereira___Toure___Houseini____Amiri

Abdülkadir__Onazi__Sosa__Nwakaeme(Olcay)

_______Ekuban___Rodallega_______

Ünal Karaman bu döngüyü değiştirmek için sol bekte Amiri'yi, forvette Ekuban'ı kullanacaksın.

Aksi olursa yolcudur abbas, bağlasan durmaz.

Hani sahaiçi organizasyonun yetersiz ama bireysel olarak sonuç alacak, verimli olacak bir kadro da yapmıyorsun.

Ozan Yılmaz
13.11.2018, 00:32
Geçen sene Okay orta sahada sigorta vazifesi görüyordu, bu yıl o takımdan çıktı fakat orta bölgemizi havadan-karadan kapatacak o görevde biri yok, bu yüzden o boşluk hissediliyor, rakipler orta bölgemizi hızlı geçip direkt olarak ceza sahamıza inerek tehlike yaratabiliyor.

Onazi tek başına yetmediği gibi fazlaca hata yapıyor, Sosa o görevi alamıyor, Kucka varlığı yokluğu bir, Abdülkadir fiziken yetersiz kalıyor, Yusuf da defansif aksiyonlara giremiyor tıpkı Sosa gibi, Batuhan falan da hiçbir ışık veremedi aldığı süreler içerisinde. Amiri ön liberoda denenebilir belki.

Doğukan Uçan
13.11.2018, 00:56
koy uğurcanı kaleye 20 sene daha kaleci almaya gerek yok. trabzonda binlerce takım ve futbolcu var boş yere yabancı oyuncu alınmasın

Gökhan Balcı
13.11.2018, 01:03
Bir şekilde orta saha direncini elde etmemiz gerekiyor artık. Atakların bizim kaleye kadar gelip geri çevrilmesini beklememeliyiz. Ünal hoca bu takıma ya savunma yapmayı öğretecek ya da orta sahayı kalabalık tutup kalabalıktan faydalanacak. Ben de on numaralı futbol sistemini seviyorum ama olmuyorsa savunma yapamıyorsak şöyle bir şey deneyebiliriz

Esteban ya da her kimse

Joao toure hosseini novak
Onazi
Amiri sosa
Olcay hugo Anthony ile 4-3-3 deneyebiliriz.

Öte yandan geçen haftaki futbol beni mutlu etti. Geçen haftaki kadronun aynısını abdül yusuf değişikliği ile tekrarlayabiliriz ama bu savunma durumu beni çok korkutuyor.

İ. SARAL
13.11.2018, 08:58
------------------------Esteban/Uğurcan-------------------

Pereria----------Toure---------------Hosseini--------Novak

-----------------Sosa---------------Onazi------------------

Olcay-------------------Yazıcı--------------------Nwakaeme

-------------------------Hugo-----------------------------

Yiğit SARI
13.11.2018, 09:41
Kadro dışılar üzerine bi de şu maçı alsak var yaaa. 2 hafta var nerdeyse hoca iyi hazırla takımı.

Selim Çoban
13.11.2018, 11:24
Ünal hocam gözünü seveyim şu ortasahada onaziiyi yalnız bırakma. 4 haftadır ortasaha 3 e 1 oynuyor, yol geçen hanı gibi yürüyerek dahi geçiliyor.

Mert Oğuzlu61
13.11.2018, 12:29
Spoiler

Dk 29, Fb Valbuena ile farkı 3'e çıkarıyor. Trabzon'da yarım saat dolmadan şok bir skor var, evet Olcay Çakır ?

Olcay Çakır: Tabii şok bir skor ama bunun perde arkasını, arka planını, iç-dış-ters-düz yüzünü incelemskajkaskkjj

Evet bu aradaaa, sahaya giren bir seyirci var, sahaya atılan maddeler... Tabii bunlar istemediğimiz görüntüler.

Spoiler

Ahmet Aksu
13.11.2018, 13:07
biraz ağır biri ama acaba toure denenebilir mi? onaziden daha akıllı olduğu kesin. ayrıca onazi kadar savaşan biri. sadece ağır.
ayağı çok temiz defanstan oyun kurabilir belki bana biraz mbia tarzı var gibi geldi.
tourenin hız açığını yanına abduşu oynatarak kapatabilimiyiz acaba.
daha önce de yazmıştım bu kadro belki denenebilir ama fb maçında değil sonraki maçta olabilir.

.....................uğurcan................
pereira....husseini....novak....amiri(kamil)
................toure......abduş...........
olcay..............sosa.........nwakame
.....................roda......................

yada sosa yerine ekubanla çift forvet. sadece sol bek sıkıntı oraya isim bulamadım. ibanez i de koymam. iyileşirse kamil yoksa amiri denerdim.:D

Geçen sene Okay orta sahada sigorta vazifesi görüyordu, bu yıl o takımdan çıktı fakat orta bölgemizi havadan-karadan kapatacak o görevde biri yok, bu yüzden o boşluk hissediliyor, rakipler orta bölgemizi hızlı geçip direkt olarak ceza sahamıza inerek tehlike yaratabiliyor.

Onazi tek başına yetmediği gibi fazlaca hata yapıyor, Sosa o görevi alamıyor, Kucka varlığı yokluğu bir, Abdülkadir fiziken yetersiz kalıyor, Yusuf da defansif aksiyonlara giremiyor tıpkı Sosa gibi, Batuhan falan da hiçbir ışık veremedi aldığı süreler içerisinde. Amiri ön liberoda denenebilir belki.

İsa Gündoğdu
13.11.2018, 13:08
............uğurcan.............
pareria.....hüseini.........novak
olcay....abdus..sosa....onazi...amiri...nakaveme
rodaega

Gurpas
13.11.2018, 13:09
Heyecanlayım ama aynı zamanda ümitliyim...

Ozan Yılmaz
13.11.2018, 14:02
Ahmet Aksu

Zargo orada yapamaz bence, çok zorunlu olmadıkça böyle radikal mevkî değişimlerinin özellikle böyle geçkin yaşlarda olması riskli,

Belki işe de yarayabilir fakat böyle bir maçta Zargo'yu öne atıp, Novak'ı stopere çekmek ve ayrıca Amiri'yi sol beke koymak aşırı riskli olacaktır.

Böyle radikal değişimleri daha düşük önemli maçlarda ve hepsini aynı anda değil de teker teker deneyip sonuç yansımalarına bakılabilir.

Yine de bence gereksiz ve verimsiz denemeler olacaktır, oyuncuların yerleriyle oynamak.

"Amiri" hariç,
Onun belirli bir mevkîsi olduğunu düşünmüyorum, o joker gibi eksiklik hissedilen yerlerde kullanılabilir,
kale ve stoper bölgesi hariç her yerde oynar gibi bir izlenim bıraktı.

cyberentalpi
13.11.2018, 16:39
Onur degilde Burak bu maçların adamı.

Fb nin son iki mactır tek espirisi valbunea. Yani onu kitlememiz gerekiyor. Ama silimani ve ayew e de dikkat.
fb gol yiyebilen valbunea olmassa kolay atamayan bir takım. oyundan düşmezsek skor avantajını da vermezsek yenebiliriz. Hatta rahat yenebiliriz. Bakmayın 2 mactır yendiklerine. Birde elif mi abdüş-yusuf mu gorelim

Olcak bu maclarda nedense hep skor uretebiliyor.

UĞUR DURTAŞ
13.11.2018, 17:04
fb maçı her açıdan çok ilginç,ilerisi için belirleyici olacak bir maç.
ünal hoca;
doğru bir raporlama yaparak,
haklı olarak onur ve burak efendiyi süresiz kadro dışı bıraktın.
on numara bir hareketti.
*
şimdi artık mazeretin kalmadı,
sahaya doğru 11'le çıkmalısın,
takım savunmasını bu 15 günlük sürede takımın kafasına sokmalısın,
sen ve ekibin rakip analizlerini sağlıklı yapmalısın,
maç içerisinde oyunu iyi okuyup,oyuncu değişikliklerini doğru ve zamanında yapmalısın,
özellikle şehrimizde rakiplere karşı baskılı başlatmalısın,oyuna nasıl başlarlarsa,öyle bitirirler,
bu maça kadar ciddi süre var,duran top çalıştır deliler gibi takıma ünal hoca...
tekrar ediyorum takım savunması takım savunması takım savunması.
*
malatyadan 5
bursadan 1
antalyadan 1
akhisardan 1
k.paşadan 2
göztepeden 2
alanyadan 1
a.gücünden 2
sivastan 1
b.şehirden 2

gol yemediğim sadece gs ve erzurum maçları var.
takım hemen hemen her maçta gol yiyor.ünal hoca
orta sahamızda ciddi eksiklikler var,her maçta rakip bizim orta sahayı ele geçiriyor
sende izliyorsun,müdahale etmiyorsun.

25 kasım da hırsızlarla oynanacak maç çok tehlikeli,
öyle veya böyle adamlar form tuttu
özellikle valbuena denen adama önlem al,kimse sana laf söylemez,
bu adamı etkisiz hala getirmemiz şart.
orta sahayı mutlaka kuvvetli kişilerden oluşturmalı ve kalabalık tutmalıyız.
hoca kuckayı kazan,bu maçta direk şans ver.
uğurcan iyi bir kaleci olacaktır inşallah ama benim içimden
daha tecrübeli olan esteban geçiyor.
abdülkadir bu formuyla kesinlikle ama kesinlikle ilk 11 oyuncusu değil,
hamle oyuncusu olarak son yarım saat kala oyuna al
bak sen neler yapıyor,direk başlattığında sahada kaybolup gidiyor.

defans dörtlüsünün aynı olacağını düşünüyorum,
orta sahayı mutlaka onazi kucka sosa dan oluşturmalı
frikik pozisyonunda kafasını eymesine çok haharet edip kızsamda
tecrübesine inanarak tekrar forma vermesi iyi olacaktır,diğer tarafa da ağır olmasına rağmen makayeme diyorum
burak efendiden daha iyi olduğunu göster
inanıyoruz sana roda.

Ahmet Aksu
13.11.2018, 18:07
yok zaten fener maçından sonra diye vurguladım orada yoksa o maçta tabi ki olmaz.
ama bence denenebilir zaten bu senede hedef yok herşey karışık biz de alışkınız düzenli kadro olmayışına, o yüzden bir öner sadece :)

<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Ahmet Aksu (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=38439)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

Zargo orada yapamaz bence, çok zorunlu olmadıkça böyle radikal mevkî değişimlerinin özellikle böyle geçkin yaşlarda olması riskli,

Belki işe de yarayabilir fakat böyle bir maçta Zargo'yu öne atıp, Novak'ı stopere çekmek ve ayrıca Amiri'yi sol beke koymak aşırı riskli olacaktır.

Böyle radikal değişimleri daha düşük önemli maçlarda ve hepsini aynı anda değil de teker teker deneyip sonuç yansımalarına bakılabilir.

Yine de bence gereksiz ve verimsiz denemeler olacaktır, oyuncuların yerleriyle oynamak.

"Amiri" hariç,
Onun belirli bir mevkîsi olduğunu düşünmüyorum, o joker gibi eksiklik hissedilen yerlerde kullanılabilir,
kale ve stoper bölgesi hariç her yerde oynar gibi bir izlenim bıraktı.

Ahmet Aksu
13.11.2018, 18:09
olay geçen hafta bitik ti ama bu maçta kesinlikle sahada olmalı.
bu maçları seven birisi birde hala çözemediğimiz bir huyu var.
baksan sahada basit oynayan ki bu özelliğini seviyorum ama çoğunlukla maçta görünmeyen hatta kötü oynuyor dediğimiz an da bile asist ya da gol atıyor.
birde yusuf yazıcıyı da görebiliriz bu maç eğer çift forvete devam etmezse hoca

Ogün YAZICI
13.11.2018, 18:27
Trabzonspor tarihinin en kritik maçı

Kaybedersek yanlış kişilerin kellesi gider ,futbolcu otoritesi eskisinden daha güçlü olmak üzere tesislerdeki yerini alır. Muharrem Usta gibi ye gülüm ,iç gülüm ,oynamadığın maç puanı başına 12 bin euro al gülümcüleri de kukla olarak başkanlığa getirirler

Kazanırsak merkezi otorite hiç olmadığı kadar güçlü olur.
Futbolcuya dayalı otoriter ve adamcı sistem yerin dibine girer.

Klüp personelini futbolcunun belirlediği, futbolcunun teknik adam ,yönetici yediği sisteme güle güle deriz

Tayfun
13.11.2018, 18:43

Toplam 3 kaleci var üçü de birbirinden kova.

Sıkıntılı bir durum

titanic
13.11.2018, 21:03
Yenileyeceğiz oynamaya bile gerek yok
Rakibin kim oldugunun bir onemi yok
Unal hoca maalesef vizyonu olmayan dar kaliplari olan eski tip bir hoca
Messi ile ronaldo ile çalışabiliyor insanlar.iki orta sinif topcuyu gundem yapmaktan baska bir is basarabildigi yok
Onur ve buraki kazanmaliydi bana gore ezildi ve kulubun bu senesini de kaprisleriyle heba etti.
Oyuncu dan faydalanmak yerine oyuncuyu kovmak icin ortamlar yaratmanin kulube buyuk zarari olacak diye dusunuyorum
Maci kesinlikle kaybederiz. Sonucunda unal gider yonetim sendeler.aralikta yonetim degisir yine bize kaos yine bize karanlik

asilhamsi
13.11.2018, 22:05
Olası bir yenilgide muhtemelen Ünal Karaman da gidecektir.Sonrasında bekle bizi kaos.

--------------------esteban-----------------

joe--------toure------------husaini--------novak

-----------onazi-----------sosa-------------------

abdulkadir---------yazici-------------antony

----------------rodallega-----------------------

hic ümidim yok.Cincon macındaki gibi bir anda şapkadan tavsan cıkarmak gerek.

asilhamsi
13.11.2018, 22:09
biraz ağır biri ama acaba toure denenebilir mi? onaziden daha akıllı olduğu kesin. ayrıca onazi kadar savaşan biri. sadece ağır.
ayağı çok temiz defanstan oyun kurabilir belki bana biraz mbia tarzı var gibi geldi.
tourenin hız açığını yanına abduşu oynatarak kapatabilimiyiz acaba.
daha önce de yazmıştım bu kadro belki denenebilir ama fb maçında değil sonraki maçta olabilir.

.....................uğurcan................
pereira....husseini....novak....amiri(kamil)
................toure......abduş...........
olcay..............sosa.........nwakame
.....................roda......................

yada sosa yerine ekubanla çift forvet. sadece sol bek sıkıntı oraya isim bulamadım. ibanez i de koymam. iyileşirse kamil yoksa amiri denerdim.:D

valla bana kalsa özellikle böyle maclarda toure-onazi yaparım göbegi.

---------------esteban------------

joe------husaini-------akbaş--------novak

--------onazi----------toure-------------

abdulkadir-----yazici/sosa-------antony

-----------rodallega----------------------

olabilir mesela.

Ogün YAZICI
13.11.2018, 23:04
Esteban
Perreira Toure Hosseini Novak
Olcay Kucka Onazi Sosa
Rodallega Ekuban

Çift forvet bu orta saha ile oynanır

Sosa uzun zamandır çift yönlü oynayarak sol kanatta Colman gibi değerlendirilecek yetkinliğe sahip artık

Şu 4-4-2 Gökhan ve Umut dönemindeki yapıyı hatırlatıyor bana

Sağda Yattara kadar etkin olmasa da Perreira-olcay uyumu değerli

Solda Sosa'yı merkeze direnç katan bir oyuncu kurucu olarak ve merkezde dinamik olması beklenen iki isim

Ilerde stoperleri yıpratacak iki forvet

Ahmet Aksu
13.11.2018, 23:08
sorumsuz kucka ile bu ortasaha telef olur :)
en azından sosa ondan bir tık daha sorumluluk sahibi.
ayrıca sosa kanatta olmuyor maalesef.

Esteban
Perreira Toure Hosseini Novak
Olcay Kucka Onazi Sosa
Rodallega Ekuban

Çift forvet bu orta saha ile oynanır

Punisher-61
14.11.2018, 01:49
Mac 0-0 giderken 60da ünal kuckayi koyar
Sonra 1-0 geriye düstük mü 89.da ekuban girer..

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk

freedomforever
14.11.2018, 07:50
Onazi-Sosa
Olcay-Yusuf(Ömür)-Anthony
Ekuban

ucurum
14.11.2018, 08:36
Maçları taktiksel analizlerle izlemeye çalışan biri olarak öncelikle şunu söylemek istiyorum, bizim takım herkes çift forvet derken dahi 4 2 3 1 oynuyordu...

Roda, 10 numara pozisyonunda, nasıl Novak, sürekli ceza alanına giren bir bek, Roda da Yusuf, Sosa ve Abdül'e göre daha fazla altıpasa yaklaştığı için sanki çift forvet oynuyormuş havası vardır.

Hayır, Burak da kanat forvet oynamadı ama Bursa maçı hep sağ açıktan orta kesti vs...

Ne yazık ki tek taktiğimiz var o da 4 2 3 1

yine bu maça da 4 2 3 1 şeklinde çıkacağız, akım da şu şekilde kurulacak:

uğurcan

pereira toure hosseini novak

onazi sosa

abdül yusuf olcay

roda

Gelelim fantezi futbola, ben 4 1 3 2 - ki bu 3 dediğimiz ortasaha hep forvet arkası, kanada kaymaz, hücumcu beklerle kanatlar desteklenir - hastası bir adamım...

Ama bu maça 3 4 2 1 ile çıkardım

-----Toure--Hosseini--Novak----

--Pereira--Onazi--Sosa--Amiri--

---------Abdul---Yusuf-----------

--------------Roda---------------

İsmail Sezgin
14.11.2018, 10:10
Maç günü gelsin artık yiyelim 9 oturalım

MustafaTuran16
14.11.2018, 10:26
selamun aleyküm fenerbahçe bilet satışı hangi gün yapılır acaba

İlker Yazıcıoğlu
14.11.2018, 10:31
Maçın gölgede kalması iyi aslında Onur-Burak olayından dolayı...

Taraftarda ve bence futbolcularda maçın gerginliği olmaz...

O yüzden rahat alacağız maçı...

Yeter ki fenerdeki şu kısa boylu adama önlem alalım...

Gerisi boş...

MustafaTuran16
14.11.2018, 10:40
passo.com da yakında diye gözüküyor gişelerden mi satıldı acaba ?

İlker Yazıcıoğlu
14.11.2018, 10:47

Kardeşim çok özür dilerim, biletler satışa çıkmamış, ben yanlış biliyorum. Yeniden kontrol edince farkettim...

Ozan Yılmaz
14.11.2018, 13:02

selamun aleyküm fenerbahçe bilet satışı hangi gün yapılır acaba

Kardeşim çok özür dilerim, biletler satışa çıkmamış, ben yanlış biliyorum. Yeniden kontrol edince farkettim...

biletler satışa çıkarıldı;

https://pbs.twimg.com/media/Dr9IAL_WsAE7bkv.jpg

İlker Yazıcıoğlu
14.11.2018, 13:40
Evet, saat 13:00 itibariyle satışta...

https://www.trabzonspor.org.tr/tr/tr/haberler/guncel-haberler/fenerbahce-maci-biletleri-satisa-sunuldu-14-11-2018

Ahmet Aksu
14.11.2018, 14:04
keşke misafir kısmına ' - ' yerine 0 tl yazsaydı..
anlamlı bir mesaj olurdu..
g... yiyen gelsin manasında :D

şu şikecileri yensekte son 3-4 haftanın moral bozukluğunu atsak

biletler satışa çıkarıldı;

https://pbs.twimg.com/media/Dr9IAL_WsAE7bkv.jpg

Ahmet Aksu
14.11.2018, 14:10
şimdi passo dan baktım 1 saat oldu biletler bitmemiş..
trabzondaki renktaşlar hadi ya bu sıkıntılı süreçte takımıza destek zamanı.

biletlere hücum

https://www.youtube.com/watch?v=sehKvTZVs_A

asilhamsi
14.11.2018, 14:48
Birinci kaptan yazici
ikinci kaptan abdülkadir olsun.

Bu son derece anlamlı bir mesaj olacaktır.

Yiğit SARI
14.11.2018, 14:50
Birinci kaptan yazici

Böyle bi mesaja ihtiyaç yok bence her ne ise :D

10-61
14.11.2018, 14:54
Birinci kaptan yazici

Anlamlı olmasını bırak böyle saçma bir mesaj olamaz bu veledler önce bi 11 oyuncusu olsunlar önce.

Erkan A.
14.11.2018, 15:43
renktaslarim panik yapmayin bu maci kazanacagiz rakibimiz kardes takimi olaydi yenilirdik veya berabere kalirdik bunu aliskanlik haline getirdik malesef ne geldiyse basimiza son zamanlarda bu kardes takimlarindan geldi erzurum malatya felan filan bu sacmaligi birakmamiz gerekiyor kimse kusura bakmasin kardes takimlarina karsi söyle böyle isteksiz cikiyor oyuncular sahaya yenilsekte olur bisey olmaz gibi fakat kardes takimi gördügümüz takimlarin oyuncularida hayatlarinin son maclarina cikiyor gibi savasa cikiyor gibi canla basla ölümüne mücadele ediyorlar ...kimse kusura bakmasin bu kardes takim olayina bir son vermeliyiz artik

Fatih Özkan
14.11.2018, 15:48
2010 - 2011 sezonu ilk maçında, gönül rahatlığı ile şikecilere 3 atarız demiştim. 3 atmıştık, çok da iyi başlamıştık lakin yediğimiz 2 gol sonrası (Colman'ın kaçırdığı penaltı da vardı) sıkıntılı bir maç izlemiştik.
Zaten o vakitten bu vakite şikecilere karşı galibiyet alamadık. Galibiyeti bırak, adamlara senelerce gol dahi atamadık.
Bu maç öncesi enteresan hadiseler yaşadık. Allah'tan hayırlısı. En kötüsüne hazırlayalım kendimizi de kazanırsak sürpriz olsun.

Erkan A.
14.11.2018, 15:55
sadece bir örnek verecegim almanya milli takimi bir zamanlar dünyanin panzer takimiydi sonrasinda bir düsüs yasamislardi tarihlerinde ilk defa üst üste yenilgiler yasamislardi hemen önlemini almak istemislerdi ve eski golcüleri jürgen klinsamnin düsüncelerini dinledikten sonra mukavele imzalamislardi jürgen klinsman amerikadan getirdigi yeni antroman fitnes aletlerinle antromana baslamisti herkes saskinlik icerisinde bu ne yapiyor böyle diyordu ... ve jürgen klinsmanli yeni almanya milli takimi basaridan basariya ulasiyordu herkes saskinlik icindeydi ...bunlari yazma nedenim ? avrupa takimlarina bakiniz uefa maclarini izleyin hollanda milli takimini izleyin eski kisa zaman evelki durumlarina bakin simdiki duruslarina bakin ? ilk onbirin fitness konusunda cok güclü olmali bu fitness olayini cogu türk takimlari es geciyor bu yüzden ligde tutulamiyorlar düsüyorlar bu fitness olayina cok önem veren bir takim sampionluga oynar avrupadada basarili olur cogunuzdan türkcem zayif olabilir ne yazmak ne demek istedigimi anlayan olur insallah bu aralar milli maclar var bu maclari izleyen arkadaslar neler anlatmak istedigimi anlayacaklardir .. basaksehirin oynadigi futbola bakiniz sadece visca yüzünden lider degil bu takim bir fitness güclü duruslari var ...fiziksel güc fitness kondüzyion bu dörtlüyü bir araya getirebilen takim sampionluga oynar ...fakat hergün antromanda kosu yap ortada tavsan oyna sonra kaleye sut cek böyle basari gelmez ....keske kendimi daha net ifade edebilseydim ...anlayan ve anlamayanlara saygilarimi sunuyorum ünal hoca antromanlari gazetecilere kapatmis dis dünyaya kapatmis insallah yazdiklarimi yaptiriyordur antromanlarda ...

Onur Akyüz
14.11.2018, 16:02
—————————Uğurcan——————-——-
——JP———Zargo——-Hosseini——Novak—-
——————-Kucka———Amiri———————
——-Abdülkadir——Yusuf————Olcay———
—————————--Roda—————————-

Sahada Sosa ve Onazi’yi görmek istemiyorum, inşallah oynatmaz..

Ogün YAZICI
14.11.2018, 16:18
3'ten aşağı atmayız

Berbat Fenerbahce'nin son 1 haftada gazını boşaltmış olması büyük avantaj

İ. SARAL
14.11.2018, 16:20
3'ten aşağı atmayız

Berbat Fenerbahce'nin son 1 haftada gazını boşaltmış olması büyük avantaj

Yok artık. 0-3 biter diyorum ben.

Gökhan Balcı
14.11.2018, 16:58
Fener bizim maçlara rahat çıkıyor. Biz ise en iddiasız zamanımızda bile bacaklarımız titreyerek çıkıyoruz. Kadrolar değişiyor yönetimler hocalar hatta stadyum değişiyor bu değişmiyor niyeyse

samway
14.11.2018, 17:15
Kalede sıkıntı var ben 2 yedek kaleciye de güvenmiyorum maalesef aklıma o alanya maçı geliyor çıldırıyorum

HOPA'LI TS'Lİ
14.11.2018, 17:23
Şikebahçeyi yeneceğimizi düşünüyorum.

ucurum
14.11.2018, 17:44
Bu maçta ne olacak da duran toptan iki gol yemeyeceğiz?

Şu fenerde Allahtan Alex yok

Malatyadan öyle ya da böyle beş yedik

Fener bize ne yapardı düşünemiyorum bile

nakzo
14.11.2018, 18:03
Hoca yok,forvet yok,kaleci yok,defans çöplük.0-2 kaybedeceğimizi düşünüyorum.

Ogün YAZICI
14.11.2018, 18:08
4-0 kazandığımız Gs maçının tek eksiği Onur
Fenerbahce'nin en büyük silahı hava topları.Esteban'a bu konuda Onur'dan daha çok güveniyorum

redbul
14.11.2018, 18:09
bunu yazmak çok acı ama şikecilerin bizi çok rahat bir şekilde yeneceğini düşünüyorum 2010-2011 szonundan sonra bizim mçalara çok motive olup ellerini kollarını sallaya sallaya yeniyorlar.

Vkgz
14.11.2018, 18:19
Yenileceğim izi sanmıyorum Kale artist arkadaştan sonra daha iyi olacaktır. Burak Yılmaz'ı zorunlu olarak oynatma dönemimiz bittiğine göre golde atabiliriz . Gollü beraberlik ya da Galip gelebiliriz. Tabii ki gene zargo frey karşısında ezilmezse

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jackdaniels
14.11.2018, 18:32
Şuraya girip gereksiz yere bide Fenerbahçeyi övmüyormusunuz hayret ediyorum doğrusu arkadaş ben Feneri bu kadar kötü bir kadroyla hiç görmemiştim ve maçı çok rahat kazanacağımıza olan inancım tam... Aksini düşünen ve Trabzonun yenilmesini ağzından sular aka aka bekleyen tayfa lütfen gidip diğer forumları işgal etsin.

David_LuiZ4
14.11.2018, 22:53
Şikecilerin teknik açıdan Valbuena dışında bizden ne gibi bir üstünlüğü var da çok rahat yenerler diyorsunuz..

Ozan Yılmaz
14.11.2018, 23:08
Şikecilerin teknik açıdan Valbuena dışında bizden ne gibi bir üstünlüğü var da çok rahat yenerler diyorsunuz..Duran toplar.

David_LuiZ4
14.11.2018, 23:29
Duran toplar.

Duran toplar veya akan oyunda kestiği muz ortalarla Valbuena fark yaratıyor işte..

Başka?

Ozan Yılmaz
14.11.2018, 23:34
Duran toplar veya akan oyunda kestiği muz ortalarla Valbuena fark yaratıyor işte..

Başka?Hasan Ali veya İsmail de kullansa fark yaratır bize karşı. Frei, Skrtel, Roman etkili hava topu alan isimleri var. Ayrıca kahraman çıkartmayı seven bir kulüp olarak Slimani de bize patlamaz umarım. Önceki maçta da Alper dizmisti sıraya bizimkileri

David_LuiZ4
15.11.2018, 00:14
Hasan Ali veya İsmail de kullansa fark yaratır bize karşı. Frei, Skrtel, Roman etkili hava topu alan isimleri var. Ayrıca kahraman çıkartmayı seven bir kulüp olarak Slimani de bize patlamaz umarım. Önceki maçta da Alper dizmisti sıraya bizimkileri

Ünal'ın nasıl bir 11 ve stratejiyle çıkacağını bilmiyorum ama yukarıda arkadaşın iddia ettiği gibi fenerin bizi rahat ve kolay yenmesi mümkün değil..

~UniCef~
15.11.2018, 01:21
Kazanacagiz diyenlerin olmasi beni sasirtiyor. Son 10 yilda kazanamamisiz. Krizin ta kendisi var suanda. Bu kadar ümitli olmak güzel bisey olsa gerek.

U.Sadıkoğlu
15.11.2018, 09:02
Yine üçler beşler havada uçuyor. Yok öyle yatırırmışız böyle kaldırırmışız. Sanırsın ki Onur ve Burak gitti yerine De Gea ve Messi geldi. Hadi hücumu çözdük Rodallega vs. kalede Esteban'ın oynaması facia olur adamın en son haline bir bakın isterseniz göbeğinde 1 metre çapında yağ tabakası oluşmuş vaziyette. Esteban'ın kalede olması durumunda maç 2-0, 3-0 dahi olsa ben rahat olamam zira bu adamın geçmişi malum maç sattı iması yaptığınız Onur kadar konuşmadınız bu adamı Alanyaspor maçını sadece dikkatli izleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız tüm bunlara rağmen Esteban'ın fb maçında kaleye geçmesi isteniyor. Ben Esteban'ı biraz Panda'ya benzetiyorum. Hani şöyle bir kolunu kaldırması 2 dakika sürüyor öteki hareketine geçmesi 45 saniye sürüyor ya aynı o hesap...

Tüm bunları geçtim psikolojik olarak üstünlük %100 bile değil % bir milyon karşı tarafta. Önce genel istatistikleri yazayım size Fb'ye karşı Kadıköy'de en son 1997 yılında kazanmışız onlar Trabzon'da 2016 yılında, ezeli bir rekabette bizim açımızdan rezalet ötesi bir durum. 2012-2017 yılları arasında iç saha dış saha oynadığın tüm müsabakalarda rakibine GOL dahi atamamışsın. 2011 yılının ilk yarısından beri iç saha dış saha rakibini yenememişsin.

Rakibin elini kolunu sallayarak gelmiş sana 3 atmış 4 sallamış.

Ondan sonra galibiyete yakınmışız. 3 atarmışız.. Bırakın kendinizi avutmayı futbol gazla oynanmıyor ortada bir realite var ve bu realitenin ötesinde şu anda tam fb nin istediği bir ortam var. Trabzonspor karışmış takımın (ister kabul edin ister etmeyin) en kaliteli 3 oyuncusundan 2'si kadro dışı bırakılmış son hafta takım 5 yemiş 4 haftadır kaybeden ve 2 gol atan bir Trabzonspor'a rakip olmayı kim istemez?

Fazla ümitlenmeyin biz 25'inde net şekilde kaybederiz veya futbol şansı yanımızda olursa berabere kalırız ondan sonra takım tepetaklak gitmeye devam eder ve neticesinde Ünal mı gider başkan mı gider bilmem. Millet Messi'yi, Ronaldo'yu yönetiyor biz 2 tane yerli topçuyu yönetmeyi takım içi dengeleri kurmayı başaramıyoruz.

Size tatlı rüyalar dilerim.

worldmaster
15.11.2018, 09:05
Teknik direktor farki varsa ortaya koyacak. Yoksa sonuc zaten 10 yildir ayni. Benim bi beklentim yok. Beraberlik bizim icin muhtesem olur

Yiğit Gayretli
15.11.2018, 09:10
Bu maçta ne olacak da duran toptan iki gol yemeyeceğiz?

Şu fenerde Allahtan Alex yok

Malatyadan öyle ya da böyle beş yedik

Fener bize ne yapardı düşünemiyorum bile
Malatya fb'den iyi takım.

worldmaster
15.11.2018, 10:15
Malatya fb'den iyi takım.

fener ve ts ayni sahaya ciktiginda isler degisir. Isterse malatya barca olsun. Ne oluyorsa 10 yildir bu travmayi atlatamadi takim

nbay
15.11.2018, 10:24
Kaç senedir fb yi en kötü haliyle yenemiyorduk, şimdi ise bir hava yakalamış durumdalar son iki maça bakılınca.
Havaya girmeyip beklentiyi de düşürürsek bu sefer olur bu iş:)

OFLU
15.11.2018, 10:39
Kalede Estebanın olacağı kesin değil. GS maçındaki gibi bir oyun olursa kalede isterse Hayrettin olsun. Onur yere yatmadı GS maçında.

cakalkerem
15.11.2018, 10:55
yeniliriz diyorum ama sanki takımın onur ve buraksız daha iyi oynayacağıve galip geleceğimizi düşünüyorum

cakalkerem
15.11.2018, 10:57
Kaç senedir fb yi en kötü haliyle yenemiyorduk, şimdi ise bir hava yakalamış durumdalar son iki maça bakılınca.
Havaya girmeyip beklentiyi de düşürürsek bu sefer olur bu iş:)

bizim gireceğimiz bir hava kalmadı..
gs maçında havaya girdik sonuçları malum...
o maçtan sonra milli ara vardı sonraki maçklar rezalet..
şimdi biz rezaletiz bir milli ara daha var umarım bu ters teper de iyiyye gideriz..fb maçıda çıkış maçı olur

Murat Keçeci
15.11.2018, 11:30
Yazıma öncelikle taraftarımıza birkaç cümle ederek başlamam gerekirse.Taraftarımız her ne olursa olsun sağduyulu bir görüntü vermeli,yeterince problemimiz varken bide federasyondan ağır cezalar yemeyelim.

Rakibin kısa bir analizini yaparsak şuan görülen rakibin beyni konumundaki oyuncu valbuena bireysel yeteneği yüksek bir oyuncu, oyun içinde sürekli baskı altında tutulmalı böyle oyuncuların oynamasına izin verirsen rakip bir kişi fazla oynar yok eğer oynamasına izin vermezsen o zaman sen bir kişi fazla oynarsın.

Hava toplarına dikkat etmeliyiz büyük maçlarda duran toplar çok değerlidir.Özellikle toure ve housseın gözünü dört açmalı,doğru pozisyon almalı ve sert oynamalı fb fizik gücü olarak iyi bir takım orta sahada ceza sahasına sürpriz girişler yapan elijf elmasa dikkat etmeliyiz.Kanatları iyi kapatmalıyız.

Bu maç özellikle sinerjiyi yükseltmek için genç dinamik oyuncuların ilk onbirdeki sayısını arttırmalıyız.Orta sahayı kalabalık tutmalı ve diri oyuncuları tercih etmeliyiz ilk onbirde orta saha ve hücuma dönük oyunculardan kora kor mücadele yapacak olanlara formayı vermeliyiz.

Futbolda fizik ve teknik konulardan daha önemli bir olgudan bahsetmek gerekirse o da manevi duyguların yoğunluğudur.Sen futbolcu olarak ne kadar istersen,ne kadar iştahlıysan futbol topu da sana o kadarını verir.

Başta yusuf ve abdülkadir gibi oyunculardan bu zor dönemde takımı daha fazla sahiplenmelerini ve daha fazla sorumluluk almalarını bekliyorum eğer bişeyler başaracaksak bu onlarla ancak olabilir.

Forvet konusuna gelirsek bu maç Hugonun fizik kapasitesini sonuna kadar zorlamasını bekliyorum böyle maçlarda çok silik görüntü veriyor daha fazla oyunun içinde olmalı ve artık şunu unutmamalı birinci forvetimiz o ve oynayacağı pozisyonun hakkını vermeli.

Sosa ve onazinin yerini kaybetmeden oynamalarını bekliyorum onların pozisyon alışlardakı her hatası takımın kimyasını etkileyecektir.

Başta dediğim gibi öncelikle yüksek sinerji ile sahaya çıkmalıyız;ikincisi rakibe fiziksel olarak cevap vermeliyiz.Son olarak da teknik kapasitemizi ön plana çıkarmalıyız.

Mert Acar
15.11.2018, 11:42
Haftasonu en azından 1. Lig takımlarından biriyle hazırlık maçı yapılmalı.Bu hatayı tekrarlamaktan bıkmadık. Şu milli takım aralarına hazırlık maçı koyun be kardeşim.

UĞUR DURTAŞ
15.11.2018, 12:00
Yine üçler beşler havada uçuyor. Yok öyle yatırırmışız böyle kaldırırmışız. Sanırsın ki Onur ve Burak gitti yerine De Gea ve Messi geldi. Hadi hücumu çözdük Rodallega vs. kalede Esteban'ın oynaması facia olur adamın en son haline bir bakın isterseniz göbeğinde 1 metre çapında yağ tabakası oluşmuş vaziyette. Esteban'ın kalede olması durumunda maç 2-0, 3-0 dahi olsa ben rahat olamam zira bu adamın geçmişi malum maç sattı iması yaptığınız Onur kadar konuşmadınız bu adamı Alanyaspor maçını sadece dikkatli izleyin ne demek istediğimi anlayacaksınız tüm bunlara rağmen Esteban'ın fb maçında kaleye geçmesi isteniyor. Ben Esteban'ı biraz Panda'ya benzetiyorum. Hani şöyle bir kolunu kaldırması 2 dakika sürüyor öteki hareketine geçmesi 45 saniye sürüyor ya aynı o hesap...

Tüm bunları geçtim psikolojik olarak üstünlük %100 bile değil % bir milyon karşı tarafta. Önce genel istatistikleri yazayım size Fb'ye karşı Kadıköy'de en son 1997 yılında kazanmışız onlar Trabzon'da 2016 yılında, ezeli bir rekabette bizim açımızdan rezalet ötesi bir durum. 2012-2017 yılları arasında iç saha dış saha oynadığın tüm müsabakalarda rakibine GOL dahi atamamışsın. 2011 yılının ilk yarısından beri iç saha dış saha rakibini yenememişsin.

Rakibin elini kolunu sallayarak gelmiş sana 3 atmış 4 sallamış.

Ondan sonra galibiyete yakınmışız. 3 atarmışız.. Bırakın kendinizi avutmayı futbol gazla oynanmıyor ortada bir realite var ve bu realitenin ötesinde şu anda tam fb nin istediği bir ortam var. Trabzonspor karışmış takımın (ister kabul edin ister etmeyin) en kaliteli 3 oyuncusundan 2'si kadro dışı bırakılmış son hafta takım 5 yemiş 4 haftadır kaybeden ve 2 gol atan bir Trabzonspor'a rakip olmayı kim istemez?

Fazla ümitlenmeyin biz 25'inde net şekilde kaybederiz veya futbol şansı yanımızda olursa berabere kalırız ondan sonra takım tepetaklak gitmeye devam eder ve neticesinde Ünal mı gider başkan mı gider bilmem. Millet Messi'yi, Ronaldo'yu yönetiyor biz 2 tane yerli topçuyu yönetmeyi takım içi dengeleri kurmayı başaramıyoruz.

Size tatlı rüyalar dilerim.
**
Sadıkoğlu kardeş;

çok karamsarsın.
son 4 lig maçının üçünü berabere,diğerini ağır bir yenilgi alsak ta.
bu kadronun gs'ye 4 gol attığını unutmamalıyız.(potansiyel mevcut)
25 kasım da oynayacağımız rakipte son yılların en kötü sezon başlangıcını yaptılar.
huzur bozan başta burak efendi ve onurun kadro dışı bırakılması
büyük ihtimal takıma artı motive sağlayacağı kanısındayım.(başta yazıcı ve abdülkadir)
kızımla birlikte o akşam maçta olacağım.
hocasını kovan,yardımcı hocasıyla 2 maç kazanan moralli fb'yi
yeneceğiz.

emrahtuna
15.11.2018, 12:46
ne moral kaldı..ne umut..ne de heves..önceki yıllarda ki gibi bundan sonrası bizim için çile ızdırap dert kaos..

ffırtına
15.11.2018, 12:53
Son 20 maç ve sadece bir galibiyet 3-2'lik.

9 beraberlik ve 10 mağlubiyet.

Atılan gol 10 , yenen gol 32 ..

Ayıptır arkadaş ya şu istatislikliğe bak rezaletten başka bir şey değil. Son 20 karşılaşma ve sadece 1 galibiyet.. Yazıklar olsun. Sıradan bir anadolu kulübüne bile bu kadar üstünlük kurmamıştır bu şikeciler.

Royal Heart
15.11.2018, 13:11
_____________Esteban_________
___JP_____ZT______MH______Novak
___________Sosa____Onazi______
____Abdülkadir__________Ekuban
___________________Yusuf___
______________Rodallega

Maçı Trabzonspor kazanır mı ? Kazanması normal sonuç. Devamı için bir gösterge midir ? Değildir. Mevcut t.direktörle zirveyi kovalamak çok zor.

61Firtinasi61
15.11.2018, 13:17
Son 20 maç ve sadece bir galibiyet 3-2'lik.

9 beraberlik ve 10 mağlubiyet.

Atılan gol 10 , yenen gol 32 ..

Ayıptır arkadaş ya şu istatislikliğe bak rezaletten başka bir şey değil. Son 20 karşılaşma ve sadece 1 galibiyet.. Yazıklar olsun. Sıradan bir anadolu kulübüne bile bu kadar üstünlük kurmamıştır bu şikeciler.
Benmi yoksa yanlis biliyorum.....

16342

61Firtinasi61
15.11.2018, 13:22
_____________Esteban_________
___JP_____ZT______MH______Novak
___________Sosa____Onazi______
____Abdülkadir__________Ekuban
___________________Yusuf___
______________Rodallega

Maçı Trabzonspor kazanır mı ? Kazanması normal sonuç. Devamı için bir gösterge midir ? Değildir. Mevcut t.direktörle zirveyi kovalamak çok zor.

Benim Tahminim

---------------Ugurcan-------------------

JP-----------ZT---------MH---------Novak

-----------------Onazi--------------------

-----------------Sosa--------------------

Abdülkadir--------Yusuf-------------Olcay

--------------Rodalega-------------------

Bence Kaleci kazanmaya gidiyor Karaman Hoca.
Ve Olcaydan vazugecmes. Hep o nu oynatir....

Büyük ihtimale böyle cikar.

Royal Heart
15.11.2018, 13:32
61Firtinasi61 Tahmin değil, mevcut şartlarda doğru olduğunu düşündüğüm 11'i yazdım. Kuvvetle muhtemel senin yazdığın 11 ile çıkacaktır zaten.

ffırtına
15.11.2018, 13:34
Benmi yoksa yanlis biliyorum.....

16342

Fener ile aramızdaki son 20 karşılaşmadan bahsediyorum.

61Firtinasi61
15.11.2018, 13:36
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> @61Firtinasi61 (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=36618) <!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> Tahmin değil, mevcut şartlarda doğru olduğunu düşündüğüm 11'i yazdım. Kuvvetle muhtemel senin yazdığın 11 ile çıkacaktır zaten.

Ama saka bir yana.....asil bu Kadro fenevi yene bilecek bir Kadro.
Tabikii, motivasiyo, kafadakilar soru isaretiler ve bütün sikintilar olmasa ve sadece futbola odaklanirlarsa. Yenerler....

61Firtinasi61
15.11.2018, 13:37
Fener ile aramızdaki son 20 karşılaşmadan bahsediyorum.

Pardon, yanlis okumus.
Kusura bakma...

Gökhan Balcı
15.11.2018, 13:53
İyileşti mi bilmiyorum ama eğer öyleyse arkalı önlü kamil pereria ile de oynayabiliriz. Solda Anthony ekuban hugo çift forvet şeklinde de denenebilir.

Royal Heart
15.11.2018, 13:57
Ama saka bir yana.....asil bu Kadro fenevi yene bilecek bir Kadro.
Tabikii, motivasiyo, kafadakilar soru isaretiler ve bütün sikintilar olmasa ve sadece futbola odaklanirlarsa. Yenerler....
Uğurcan şu hâliyle bu takım için zayıf ve Ekuban da oynamalı. Kadro her şeye rağmen bu maç için yeterli, iş t.direktörde bitiyor.

Mehmet Fatih Silik
15.11.2018, 14:08
Artik orta sahada ki at kosturmalik yaylayi görmek istemiyorum takimda.
Her mac orta sahada eziliyoruz ve buldugumuz pozisyonlari degerlendiremedigimizde tempo düsürüp gol yiyoruz.
Takim boyu böyle olursa biz her mac gol yemeye mahkumuz demektir.
Ünal Hoca buna bir care bulmali. Ya 4-3-1-2 ya da 4-3-2-1 oynamaliyiz. Orta sahayi ne Kadar kalabalik tutarsak o kadar iyi pas yaparak pozisyonlar bulup rakibi oyuna dahil etmeyiz.

Tayfun
15.11.2018, 14:27
Keşke şu Trabzonspor taraftarının bu maça gösterdiği ilgi, önem diğer maçlara da gösterse.

Lig 34 hafta .

Adem Erdoğan
15.11.2018, 14:33
Malatya maçının ilk 11 ile başlanmalı, maceraya gerek yok, ilk yarı 3-0.

yorumsuz6117
15.11.2018, 15:06
Golü kim atıcak, vasat Rodallega'mı..

Gökhan Balcı
15.11.2018, 15:11
Ünal hocanın ilk yapması gereken şey takımdaşlığı oluşturmak olmalı. Herkes birbiriyle yemek yiyecek gruplaşmalar olmayacak iletişim kopmayacak. Takım olma bilincinin kazanılması gerekiyor. Kadro işi bundan sonraki iş.

Geçen haftadan gördüğümüz üzere Olcay pereria hattı gayet iyi işliyor. Bir önceki mesajımda kamil pereria da iyi olur dedim bunu da valbuena tehditini engellemek adına söylemiştim. Olcay defansa yeterince yardımcı olursa bu açığı da kapatabiliriz. Geçen hafta Anthony hayli etkisiz göründü hoca bir değişikliğe gider mi bilmiyorum ama ne olursa olsun skor üretme adına bu adam bir koz. Hocanın da geçen haftaki kadroyu bozacağını düşünmüyorum. Öte yandan istisnasız her takımın delip geçtiği bir orta sahamız var ki her maç gol yememizin sebebi de bu. Çok fazla geçildiği için ekinde sonunda gol yiyoruz. Dolayısıyla on numarasız amirili bir üçlü orta saha ile rakibi daha önde karşılayıp topların bizim kaleye ulaşmadan uzaklaşmasını sağlayabiliriz. Hocanın böyle bir değişikliğe gideceğini ise düşünmüyorum kesinlikle. Sadece abdül yusuf değişikliği ile maça başlayacaktır diye tahmin ediyorum

Gökhan Balcı
15.11.2018, 15:11
Ünal hocanın ilk yapması gereken şey takımdaşlığı oluşturmak olmalı. Herkes birbiriyle yemek yiyecek gruplaşmalar olmayacak iletişim kopmayacak. Takım olma bilincinin kazanılması gerekiyor. Kadro işi bundan sonraki iş.

Geçen haftadan gördüğümüz üzere Olcay pereria hattı gayet iyi işliyor. Bir önceki mesajımda kamil pereria da iyi olur dedim bunu da valbuena tehditini engellemek adına söylemiştim. Olcay defansa yeterince yardımcı olursa bu açığı da kapatabiliriz. Geçen hafta Anthony hayli etkisiz göründü hoca bir değişikliğe gider mi bilmiyorum ama ne olursa olsun skor üretme adına bu adam bir koz. Hocanın da geçen haftaki kadroyu bozacağını düşünmüyorum. Öte yandan istisnasız her takımın delip geçtiği bir orta sahamız var ki her maç gol yememizin sebebi de bu. Çok fazla geçildiği için ekinde sonunda gol yiyoruz. Dolayısıyla on numarasız amirili bir üçlü orta saha ile rakibi daha önde karşılayıp topların bizim kaleye ulaşmadan uzaklaşmasını sağlayabiliriz. Hocanın böyle bir değişikliğe gideceğini ise düşünmüyorum kesinlikle. Sadece abdül yusuf değişikliği ile maça başlayacaktır diye tahmin ediyorum

edimurphy_61
15.11.2018, 15:16
Uğurcan şu hâliyle bu takım için zayıf ve Ekuban da oynamalı. Kadro her şeye rağmen bu maç için yeterli, iş t.direktörde bitiyor.

Sıkıntıda orda işte. İşin t.direktörde bittiğini biliyoruz ama o bitiremiyor.

yorumsuz6117
15.11.2018, 15:37
Teknik direktörümüz yetersiz, kazanacağımız maçları da kazanamamamızı sağlıyor.. Onur ve Burak'ın kadro dışı kalmaları Trabzonspor'a sahada fayda değil zarar verecek, özellikle büyük maçlarda bu görülecek.. Gitmesi gereken yetersiz vasatında vasatı teknik direktör olan Ünal Karaman'dı, Onur ve Burak değil.. Çok iyi bir teknik direktöre gerek yok Rızayla bile başlasak sezona şuan 10 puan fazlamız vardı, ama 2. lig kalibresinde teknik direktörle bu sezonda çöpe atılmış oldu, üstelik dünya masraflı oyuncularla devam edilmesine küçülmeye gidilmemesine rağmen..

Nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça...

Oğuzhan Fidan
15.11.2018, 16:09
çıksın herkes kafasına göre oynasın kazanırız.

Ömrüm Can SEZER
15.11.2018, 16:15
Esteban
Pereira Zargo Hosseini Novak

Onazi Sosa

Kucka Yusuf Anthony

Roda
Sağ iç denemek gerek kucoyu

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ogün YAZICI
15.11.2018, 16:45
Bu maçın pusuda bekleyeni çok olur
Çok çok önemli maç

artvints
15.11.2018, 16:58
kucka'yı takıma sokmamak gerekir. motivasyon kaybı var diye oyuncuyu kadro dışı bırakıyoruz, bu adamın ne ayrıcalığı var? herhangi bir motivasyon emaresi gören oldu mu? aynı kadro devam etsin. fener bekleri oyuna sokuyor, ilk yarı vahid başlayabilir. biz zaten pas yapan takımız, önemli olan direnci yüksek tutmak.

batuhanTs
15.11.2018, 17:04
Hayirli bir maglubiyet olmasını diliyorum. Bu takimin 1 mac kazanip 2 3 mac kaybetmeye değil kafalara dank ettirerek şok mağlubiyetlere ihtiyaci var

Royal Heart
15.11.2018, 19:35
Sıkıntıda orda işte. İşin t.direktörde bittiğini biliyoruz ama o bitiremiyor.
Sıkıntı bu maç özelinde de değil, sezonun tümünde, onun içindir ki bu maç kazanılsa dahi kimsenin bu sonuca ekstra bir önem atfetmemesi lâzım, kadro bu maça yeter de artar. Futbolcular bu tip maçlara motive olur, belirleyici olan sezonun tümünde istikrar ve olanlar bu yönde olumlu bir referans vermiyor. Teknik direktör değişimi için yine hedeften kesin kopuş bekleniyor olmalı, bu da bir teamül olacak, az kaldı(!)

Ömrüm Can SEZER
15.11.2018, 21:01
Hayirli bir maglubiyet olmasını diliyorum. Bu takimin 1 mac kazanip 2 3 mac kaybetmeye değil kafalara dank ettirerek şok mağlubiyetlere ihtiyaci varOnur ile Burak dönsün diye mi

Ömrüm Can SEZER
15.11.2018, 21:03
kucka'yı takıma sokmamak gerekir. motivasyon kaybı var diye oyuncuyu kadro dışı bırakıyoruz, bu adamın ne ayrıcalığı var? herhangi bir motivasyon emaresi gören oldu mu? aynı kadro devam etsin. fener bekleri oyuna sokuyor, ilk yarı vahid başlayabilir. biz zaten pas yapan takımız, önemli olan direnci yüksek tutmak.Ben sertlik kazandırır sağ açık oynayacak herkes kötü o hiç denenmedi dikine gidiyor şut tehdidi çalım atma özelliği var hem top kaybı yapsa bile fazla risk oluşturmaz ortada olmadığından 1 kere de olsa o bölge için denenebilir

batuhanTs
15.11.2018, 21:08
Onur ile Burak dönsün diye mi

aynen bir de ünal gitsin diye

Yıldıray Emanet
15.11.2018, 21:23
Beraberliğe 40 takla atarım

Doğukan Uçan
15.11.2018, 23:52
tarafsız gözle bakarsak burak yılmaz'ın fenerbahçe maçlarında inanılmaz şansı var her maç gol atmış nerdeyse

artvints
15.11.2018, 23:59
Ben sertlik kazandırır sağ açık oynayacak herkes kötü o hiç denenmedi dikine gidiyor şut tehdidi çalım atma özelliği var hem top kaybı yapsa bile fazla risk oluşturmaz ortada olmadığından 1 kere de olsa o bölge için denenebilir

o bölge için ben de yazmıştım bir kere ama oynayışını görünce yine umudu kestim. olcay idare eder.

Enaldo61
16.11.2018, 00:06
Yenilirsek hoca gider kesin kazanmamız lazım artık bunu kırmamız lazım yeter bu kadar yıl oldu yenemiyoruz.

HOPA'LI TS'Lİ
16.11.2018, 07:42
7 yıldır yenemediğimiz emek hırsızlarını bu kez yenelim artık
Gülmeyi unuttuk Erzurum maçından bu yana

Faik Yılmaz
16.11.2018, 09:07
Herkesin dalga geçtiği Fenerbahçenin bu maçta galip gelirse sıralamada üstümüzde yer alacağı gerçeği doğrusu canımı çok sıkıyor.....

Son yıllarda maalesef gerginleştirilen ortamın bize hiç bir faydası olmadı.... Bu seferde olmayacağını düşünüyorum.....

Muhtemel bir yenilgide taraftarımızın bu sefer kimi ya da kimleri hain ilan edeceğini doğrusu çok merak ediyorum.....

ANAOKULU TERK
16.11.2018, 09:41
adam kucka'ya oynamasın diyor .

peki elinde kaç tane defansif orta saha var ? ve bu maçta sana ne verebilir ?
önceki fener maçlarında orta sahada rencide edilen vitaminsiz önazi ile
gölgesini bile marke edemeyen sosa ile mi fenerbahçe'yi durduracaksın ?

elin isla'sı 3 aydır kadroya bile zor yazılırken , iki maç sırtı sıvazlanınca bak nasıl takımının defans gücünü bir anda iki katına çıkardı ?

aklın yolu bir .

bir kere senin orta sahan zaten defansif olarak zayıf , savunma yönün kırılgan .
zaten öndeki kanatlar ( olcay hariç ) kanat savunmasını zoraki yapıyorlar .
forvetin desen serseri mayın gibi . standart bir çizgisi yok .

kısacası kanatların elek , orta sahan kevgir gibi .

ne mi yaparsın ?

çekersin kucka'yı önazi'nin yanına , atarsın sosa'yı öne , sağda olcay , solda ekuban
ilk 11 yaparsın . abdüş yedek bekler , yusuf yedek bekler , antony yedek bekler . maçı tutabilirsen , 60-70 den sonra bu silahları sürersin . ve çok etkili olursun . çünkü bu üç elemanın da savunma yönleri çok zayıf . takımın savunmasına aşırı yük binmesinin ana iki nedeni , kanatlar ve bu kanatlarda oynayan arkadaşların( olcay hariç ) savunmaya yeterli destek vermemesi ve önazi , sosa'dan oluşan kırılgan orta saha.

kanatları ve orta sahayı güçlendirmiş şekilde başlarsan ,
hem takımın direncini bir tık yukarı çekersin . hem de defansa binen yükü azaltır , araları kapatma imkanını yükseltirsin .
dikkat edin , zaten her sene fener maçlarını takım savunması zayıf adamları ilk 11 e yazmamız nedeniyle kaybetmiyor muyuz ? takım savunmasındaki zayıflık beraberinde bireysel hataları getirmiyor mu ?

diyeceksiniz ki kimle gol atacağız ?

kardeş önce yemeyeceksin . önce kalende gol görmeyeceksin .
ve bunu bilhassa evinde oynadığın maçlarda yapacaksın .

taraftar dik oyna diyormuş ,
yahu desin , isterse ıslıklasın . sen neticeye bakacaksın .
milletin burun büktüğü aykut ,
herkesin leş dediği kadrolarla bak neler yaptı , takımını nerelere getirdi ?

peki onun sırrı neydi ?
tabi ki ortadaki ikiliyi zorda kalmadıkça asla bozmadı .
taraftarını kabız etti , medya nerdeyse kendine cephe aldı .
ama takım savunmasını öncelik olarak benimsedi ve çoğu maçını bu dirençli orta saha ile aldı . güçlü orta sahası gerektiğinde kanatlarına da katkı verdi .

derdimiz aykut güzellemesi yapmak değil elbet .

ama bir realite var güzel kardeşim .

takım savunman zayıfsa , güçlendirmek için takviye yaparsın .
ve bu takviyeyi 5 maç sonra gidecek olan bir kucka olsa bile yapmalısın .
dirençli bir orta saha ne valbuene'ya fırsat verecek , ne de ayew'e şans tanıyacaktır .

uzun lafın kısası her maçın kilit adamı olur .
sana göre başka bir futbolcu olabilir , ama bana göre bu maçın kilit adamı kucka olabilir .

denenmesinde fayda olduğu kanaatindeyim .

Jackdaniels
16.11.2018, 10:41
adam kucka'ya oynamasın diyor .

peki elinde kaç tane defansif orta saha var ? ve bu maçta sana ne verebilir ?
önceki fener maçlarında orta sahada rencide edilen vitaminsiz önazi ile
gölgesini bile marke edemeyen sosa ile mi fenerbahçe'yi durduracaksın ?

elin isla'sı 3 aydır kadroya bile zor yazılırken , iki maç sırtı sıvazlanınca bak nasıl takımının defans gücünü bir anda iki katına çıkardı ?

aklın yolu bir .

bir kere senin orta sahan zaten defansif olarak zayıf , savunma yönün kırılgan .
zaten öndeki kanatlar ( olcay hariç ) kanat savunmasını zoraki yapıyorlar .
forvetin desen serseri mayın gibi . standart bir çizgisi yok .

kısacası kanatların elek , orta sahan kevgir gibi .

ne mi yaparsın ?

çekersin kucka'yı önazi'nin yanına , atarsın sosa'yı öne , sağda olcay , solda ekuban
ilk 11 yaparsın . abdüş yedek bekler , yusuf yedek bekler , antony yedek bekler . maçı tutabilirsen , 60-70 den sonra bu silahları sürersin . ve çok etkili olursun . çünkü bu üç elemanın da savunma yönleri çok zayıf . takımın savunmasına aşırı yük binmesinin ana iki nedeni , kanatlar ve bu kanatlarda oynayan arkadaşların( olcay hariç ) savunmaya yeterli destek vermemesi ve önazi , sosa'dan oluşan kırılgan orta saha.

kanatları ve orta sahayı güçlendirmiş şekilde başlarsan ,
hem takımın direncini bir tık yukarı çekersin . hem de defansa binen yükü azaltır , araları kapatma imkanını yükseltirsin .
dikkat edin , zaten her sene fener maçlarını takım savunması zayıf adamları ilk 11 e yazmamız nedeniyle kaybetmiyor muyuz ? takım savunmasındaki zayıflık beraberinde bireysel hataları getirmiyor mu ?

diyeceksiniz ki kimle gol atacağız ?

kardeş önce yemeyeceksin . önce kalende gol görmeyeceksin .
ve bunu bilhassa evinde oynadığın maçlarda yapacaksın .

taraftar dik oyna diyormuş ,
yahu desin , isterse ıslıklasın . sen neticeye bakacaksın .
milletin burun büktüğü aykut ,
herkesin leş dediği kadrolarla bak neler yaptı , takımını nerelere getirdi ?

peki onun sırrı neydi ?
tabi ki ortadaki ikiliyi zorda kalmadıkça asla bozmadı .
taraftarını kabız etti , medya nerdeyse kendine cephe aldı .
ama takım savunmasını öncelik olarak benimsedi ve çoğu maçını bu dirençli orta saha ile aldı . güçlü orta sahası gerektiğinde kanatlarına da katkı verdi .

derdimiz aykut güzellemesi yapmak değil elbet .

ama bir realite var güzel kardeşim .

takım savunman zayıfsa , güçlendirmek için takviye yaparsın .
ve bu takviyeyi 5 maç sonra gidecek olan bir kucka olsa bile yapmalısın .
dirençli bir orta saha ne valbuene'ya fırsat verecek , ne de ayew'e şans tanıyacaktır .

uzun lafın kısası her maçın kilit adamı olur .
sana göre başka bir futbolcu olabilir , ama bana göre bu maçın kilit adamı kucka olabilir .

denenmesinde fayda olduğu kanaatindeyim .

Hoşgeldiniz forumumuza Rıza hocam nasılsınız? Konyada işler pek istediğiniz gibi gitmedi herhalde epey üzüldük bizde.

reisoğlu61
16.11.2018, 11:30
taraftara acik bir hazirlik maci olurmu? bilgisi olan varsa bi zahmet haber etsin...hazir memlekete gecegiz takimi görelim.

adiloş bebe
16.11.2018, 12:47
yine 4 gün izin mi yaptık malatya mağlubiyetinden sonra? Bilen bir arkadaş cevaplarsa sevinirim.

Ozan Yılmaz
16.11.2018, 13:36
yine 4 gün izin mi yaptık malatya mağlubiyetinden sonra? Bilen bir arkadaş cevaplarsa sevinirim.

3 gün

Orkun 61
16.11.2018, 14:05
Herkesin dalga geçtiği Fenerbahçenin bu maçta galip gelirse sıralamada üstümüzde yer alacağı gerçeği doğrusu canımı çok sıkıyor.....

Son yıllarda maalesef gerginleştirilen ortamın bize hiç bir faydası olmadı.... Bu seferde olmayacağını düşünüyorum.....

Muhtemel bir yenilgide taraftarımızın bu sefer kimi ya da kimleri hain ilan edeceğini doğrusu çok merak ediyorum.....
Tabiki Ünal Karamanı. Onu yiyip bitirdikten sonra sıra kadrodan bir kaç futbolcuya daha gelecek. Hemen arkasından yönetimle devam edeceğiz.

Bu kafayla da en sonunda komple batıp hep beraber bi oh çekeceğiz. yazık.

artvints
16.11.2018, 14:10
hala daha kucka'nın defansif olarak iş yaptığını sanan adam var. umurunda değil defans falan. merkeze girince pas trafiğini de bozar, takımı tam çökertir.

Enes Başkaya60
16.11.2018, 16:37
Kucka Sparta Prag'a gidecek herhalde devre arası yollariz su maçta kullanalım bari...

Doğukan Uçan
16.11.2018, 18:59
Kucka Sparta Prag'a gidecek herhalde devre arası yollariz su maçta kullanalım bari...
ayman bile bu kucka dan daha iyiydi :D :D

David_LuiZ4
16.11.2018, 21:22
Kucka'yı bu maç özelinde kullanabilirsin fakat Onazi-Kucka dizilimi yapar Sosa'yı öne atarsan ne geriden oyun kurabilirsin ne de rakibe defansif tedbir alabilirsin..Çünkü Kucka takımın pas kültürünü bozan defansif olarak da sık sık yerleşim hataları yapan bir topçu...

4-5-1 düzeninde Kucka'yı Sosa ve Onazi'nin bir tık önünde önde baskı göreviyle oynatabilirsin..Mümkün mertebe geri gelmeyecek önde baskıyla top kesecek dikine oynayacak şutör özeliğini kullanabilecek 2.bölge ile 3.bölge arasında gezecek bir oyun görevini verirsen bu adamdan yararlanabilirsin bu maçta..Orta sahayı bu sayede kalabalık tutabilirsin..Kucka'yı önde duvar olarak kullanıyorsun yani..

Ünal'ın bu maçta bunu deneyebileceğini sanmıyorum denerse işimize yarar..Klasik 4-2-3-1 düzeninde sahaya çıkacağımız aşikar..

Bu maçta daha önce de belirttiğim gibi rakibin kalecisi Harun'un uzaktan gelen şutlarda ciddi yer tutma hataları var..Şayet Yusuf Rodallega Sosa Kucka hatta Onazi gibi oyuncular maç öncesi bol şut çalışması yapıp maçta bunu pratiğe dökerlerse golü ve golleri rahat buluruz inancındayım..

Dip not*: Kucka ne olursa olsun her halükarda devre arası satılmalıdır...

yasin196761
16.11.2018, 22:54
Esteban-jp-hosseini-toure-novak-onazi-sosa-olcay-anthony-yusuf-rodallega 11 ile çıkmalıyız abdülkadir hamle oyuncusu olarak kullanılabilir. Iyi konsantre olursa takım rahat kazanırız.

ihsan candas
17.11.2018, 01:44
16345

Doğukan Uçan
17.11.2018, 20:29
esteban oynarsa maça gitmeye bile gerek yok