PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Takımda Kadro Dışı Bırakılması Gereken Oyuncular Var Mı ? Varsa Kimler ?

şenol.08.borçkalı
09.11.2018, 21:29
** başlığıhabersiz değiştiren ONURSPORLU yönetici arkadaşa özellikle selamlarım var !!

KİMSE TRABZONSPOR dan büyük değildir.. !!

kesinlikle evet..

ONUR

OLCAY

VE
Özellikle BURAK bey TRABZONA BİR DAHA GELMEMELİ

KARAGOZLUM
09.11.2018, 21:42
Defolup gitsin hepsi

asilhamsi
09.11.2018, 22:01
Ünal ile birlikte el ele gönderilmeliler.

Murathan
09.11.2018, 22:09
Olcayı hangi akla hizmet bu 2sinin yanına yazıyorsunuz. Allahtan da mı korkmuyorsunuz ?
bu kadar kolay mı adam harcamak, yazıklar olsun

Selim Çoban
09.11.2018, 22:10
ünal çok pis satişa geldi

Berkan
Hocam ağzına sağlıkta birazdan konun kapanır. İnşallah dileğin gerçek olur.

Fatih Çelik
Olcay maç sonu özür dilemeye gelmis ne alaka

Selim Çoban
09.11.2018, 22:21
Onur kardeşim hayırlı satışlar....

Tayfun
09.11.2018, 22:28
Olcay için birşey demeyeceğim ama;

Onur'un bu kaçıncı sabote edişi sayamadım.

Burak denen virüsü zaten konuşmaya gerek yok.

Ahmet Kara
09.11.2018, 22:29
olcay ne alaka, adam maçtan sonra gelip özür diliyor. onur nerede ?

batuhanTs
09.11.2018, 22:29
hayır saçma sapan bir başlık derhal kapatılmalı

Tuğrul
09.11.2018, 22:39
Olcay gayet samimi ve içten bir şekilde mücadele ediyor.

Takım kalitesi yükselince onun da performansı arttı ama elbette yeterli değil.

Rotasyon oyuncusu olarak değerlendirilmeli.

Dolayısı ile onu ayrı tutmak lazım.

Sefaenes
09.11.2018, 22:41
bugün ihanet vardı sahada derhal kadro dışı kalmalı kimse Trabzonspor dan yüksek değildir

Fatih Öztürk
09.11.2018, 22:45
Olcay kötü oynadığında bile mücadelesini veriyor. Diğerlerinin satışlarını iyi biliriz.

Arda'
09.11.2018, 22:47
Onur ve Burak defedilmeli

alper*
09.11.2018, 23:01
Onur ve Burak'ı gönderin bu takım düzelir.

Bir de Hoca lazım.

Faruk BERBER
09.11.2018, 23:05
Burak ve Onur.

Mehmet Fatih Yavuz
09.11.2018, 23:07
Olcay ile zorunuz ne çözemedim?
Adam iyi niyeti ile her türlü mücadele ediyor.

Öbür ikisini senelerdir bekliyoruz.
Gitseler diye yani.

Uğur Ö.
09.11.2018, 23:07
Onur Burak Kucka Zeki

Bu dörtlü tesislere bile sokulmamalı.

Gurpas
09.11.2018, 23:09
Onur'dan kurtulmamız lazım. Fener ayı Volkan'ı nasıl sildiyse bizim de bu Onur'dan kurtulmamız laaaazım.

erdo6
09.11.2018, 23:09
2 -0 'dan sona onuru oyundan almazsa 5 olur dedim yanılmadım

Faruk BERBER
09.11.2018, 23:17
Onur'dan kurtulmamız lazım. Fener ayı Volkan'ı nasıl sildiyse bizim de bu Onur'dan kurtulmamız laaaazım.

Hem de Volkan Fenerbahçe için daha önemli bir kaleci iken :)

ihsan candas
10.11.2018, 00:39
Olcay yazılmasına şaşırmadım. Hatırı sayılır bir taraftar sayısı Olcay'a geldiğinden beri takmış durumda.

Ahmet Aksu
10.11.2018, 03:09
olcayın da kirli durumları olmadı desek yalan olur ama onur ve burak haysiyetsizlerinin yanında melek kalır.
o yüzden şimdilik onur-burak-zeki-akbaş-kucka-ibanez-esteban ile sonrasında 2-3 isim daha var

AlperenAltun
10.11.2018, 11:06
Akşam baraja geçip gelen topa eğildikten sonra Olcay benim için listeye girdi. Olcayla olan zorum bu.

Adem Akyüz'
10.11.2018, 11:29
İlk yarının en etkili oyuncusu Olcay ne alaka? 5 gol kafa yaptı sanırım.

adiloş bebe
10.11.2018, 11:32
Adamların elindeki koz öyle bir ağır ki bırakın kadro dışı kalmlarını yönetimi değiştirecek güçleri var adamların. O yüzden çok birşey beklemeyin.

Cengiz Çubukcu
10.11.2018, 11:36
saçmalık, kadro dışı diye bir şey olamaz olmamalı

serkanholep
10.11.2018, 12:04
kadro dışı yaparak daha da kötü duruma düşeri

ama başkan bunu yapmaz

devre arasına kadar burak ve onur oynatılmalı. burak her halükarda takım bulur. 2-3 milyon bonservisle başka asla para vermeden (maaşının bir kısmını karşılamak gibi) yollanmalı

onur takım bulabilirse bunca yılın emeğine karşılık güzel bir şekilde yollanabilirse yollansın.

olcay zaten sözleşmesi bitecek sanırım. sene sonuna kadar kalsın

kucka da gönderilebilirse gitmeli. adam gibi bir defans alınmalı. 30 yaş üstü

kadro dışı bence olmamalı

Someone
10.11.2018, 12:26
Takımda kadro dışı kalması gereken tek kişi var oda ÜNAL KARAMAN Trabzonspor stajyerlik yeri değildir...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

My
10.11.2018, 12:48
Millet sinirden ne diyeceğini kime sataşacağını şaşırdı biraz da. Takım içinde bir satışın olduğunu düşünmüyorum. Kötü oynamış adamlar var ama "sattı" demek çok ağır. En önemli sorun takım savunmasında.

bkandil
10.11.2018, 13:08
Yerel medya ile bir grup taraftar kadro dışı bırakılmalı...

Faruk BERBER
10.11.2018, 13:14
Yerel medya ile bir grup taraftar kadro dışı bırakılmalı...

Abi yerel medyayı falan savunacak değilim ama bu tür söylemler oyuncuları başımızın iyice üstüne çıkarıyor. Kulübün sahibi gibi davranmalarını ben kabullenemiyorum. Dolayısı ile Onur ve Burak'ın kadro dışı kalmalarını istiyorum. 2 hafta öncesine kadar ikisi de full oynuyordu ve bu takım 9. sırada şuan. Yani bu takım için sandıkları kadar bir önemleri yok. Kolej takımı havası istiyorum ben, isimlere bu derece bağlı olmak Trabzonspor'a yakışmıyor.

mete61bordomavi
10.11.2018, 13:33
Şu futbolcuları, milyon dolarları alıp da maç sonu forması tertemiz olan oyuncuları savunmayın. Koşmaya erinen, ofsayt pozisyonundan çıkarken gevşek davrandığı için atağı mahveden oyuncuları savunmayın! 10 değil, 20 değil. Ben Trabzonsporluyum. Futbolcusporlu değil.
Bu takımdan, Onur, Burak, Olcay, Zeki İlk fırsatta gönderilmelidir.
Acırsan acınacak hale düşersin. Ki düştük de.
Bu futbolcular gönderilmeden bu takımı bir daha tutmayacağım.

Mehmet
10.11.2018, 13:44
Yöneticiler yönettiklerine hep aynı derecede mesafede adeletli olamadığı sürece başarılı olamazlar, savaşa daima en iyi silahlarınla gidersin imkanların dahilinde, sen gol kralını küstür birde bu maça götürme olacağı budur. Onun adamı bunun adamı adam seçme kayırma ile takım olunmaz,. Trabzonspor son yıllarda buna benzer sorunları çok yaşıyor. Moraller bitmiş iflas etmiş bir takıma deli bir hoca lazım şu an da hemde hemen lazım.
Bu saatten sonra...

Şota,
Tolunay,
Hami,
Ünal bu takımı yönetip başarılı olamaz.

deli hocanın ismini yazmıyorum, olsa olsa o bu takımı bu kadro ile adam eder diye düşünüyorum.

Burak, Rodelaga iyi golcüler değerlendirebilen hocalar için.
Daha yakın zamanda Kordozo gibi bir golcümüz vardı
iyi hoca olmayınca değerini bilip yararlanamadık fazla.

Hiç ders alan yok, dönülüyor dolaşılıyor hep aynı hatalar tekrar ediliyor.
Zayıf takımlara çok kolay çok puan kaptırıyoruz... Olacak iş değil.

farozlufatih61
10.11.2018, 13:48
Ağaoğlu ve ekibi ile Ünal karaman kadro dışı kalsın başkasına gerek yok.....

Mehmet
10.11.2018, 14:13
Ağaoğlu ve ekibi ile Ünal karaman kadro dışı kalsın başkasına gerek yok.....
Her gelen başkana bunları söyledik ve bunu tekrarlamak çözüm değil.
Yazık takımın kadrosu fena bir kadro değil, tecrübeli hocaya ihtiyaç var...
Ligin ilk maçına başlamadan bu taraftar daha maç oynanmadan yenilgiyi kabul etmesi ne demek.
Hoca camiayı çok seviyor olabilir bizim için çok iyi bir insandır ama Hocalık tecrübesini yeterli göremedik.
Ligin ilk maçı öncesi de bu görüşümü bu forumlarda yazmışımdır. Bize Fatih Terim yada Lucescu tarzı hoca lazım.
Yenilerle acemilerle bu işin şakası olmaz.

Harun-61
10.11.2018, 14:21
Onur zamaninda formasini yere biraktiginda gönderilmeliydi.

Anormal para kazaniyor. Burak ile birlikte gönderilmeli. Yoksa olaylar daha da büyüyecek.

Yeter artik !

Uğur KÜÇÜK
10.11.2018, 14:29
Vira grubuna gerçekleri yazdığı için sonsuz teşekkürler...https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181110/f591c2eff8f3d0a7de4c31037d7172d3.jpg

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tturkmen
10.11.2018, 15:13
Hurma gitti, Shota gitti, Hami gitti. Bu şekilde Ünal da gider başkası gelir önemli değil o da gider. Artık içeriyi temizleme zamanı bu iş böyle gitmez.

memmedaga
10.11.2018, 16:08
vira grubunun açıklamaları yenilir yutulur şeyler değil

Oruç
10.11.2018, 17:00
İsmi lazım olmayan taraftar grubu Onur'un kellesini istiyor. O zaman soralım;

Soru 1: Orada hiç mi gazeteci yok ? Neden bu sövme olayı hiçbir gazetede, tv'de yok ? Yerel medyaki bazı şahıslar böylesi bir olaya maden bulmuş gibi atlar normalde.
Soru 2: Hadi diyelim ki gazeteci yok. Teknoloji çağında olmamıza rağmen neden kimse bir ses kaydı, görüntü kaydı almıyor ? Alırsın ses, görüntü kaydı twitter'da fenomen olursun dimi ?

Çamur atıyorsan kanıtlayacaksın. Bildiri yazmakla gerçekler açığa çıkmıyor. Bazıları da mal bulmuş gibi atlıyor. Daha düne kadar o taraftar grubunun bu forumda adı geçmezdi, geçmesi yasaktı. Şimdiyse "hakikatin, gerçeğin savunucusu" olarak kabul görüyor. Bravo aynen devam.

ceday99
10.11.2018, 17:29
kelle isteyen taraftar bir sure takimi takip etmesin yeterli.

Vkgz
10.11.2018, 22:19
Burak Yılmaz ve Onur ama onur zor muhtemelen fonladığı taraftarlar var Hemen devreye giriyorlar

2. Etapta zargo Olcay olabilir seviyeleri kötü. Bu performansı devam ederse Anthony eklenebilir

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesut
10.11.2018, 22:30
Onur ile yollar bence ayrılmalı ama bu şekilde değil yıllardır kaptanımız ve bu kulübe yaptıkları unutulmaz.

Erdal DİLEK
11.11.2018, 01:38
takımda kalan gideni vira grubu mu belirliyor. küfür etmemişler de, protesto etmişler de falan filan. Tepki vermek isteyen takımın hakkını yiyenlere kol kanat gerenlerden başlayacak önce tepki vermeye. . .

Oğuz ZEYTİN
11.11.2018, 09:44
Başkan başkan, yönetim yönetim, hoca hoca olsaydı Göztepe maçında takıma müdahale ederdi. O maç sezonun kırılma noktasıdır. Hocaya saygım var ancak o gün çıkan kadro Trabzonspor'da adaletsizliğin, adam kayırmanın net göstergesidir.

O gün yönetime ve hocaya karşı susanlar, şimdi birkaç oyuncudan hesap soruyor. Kardeşlerim, Burak önde olduğumuz maçta kriz çıkaracak gücü nereden buldu? Onur eğer iddia edilen şeyi yaptıysa, bu başıboş ortamı kim yarattı?

Yahu, sen daha Burak'a özür diltememiş yönetim ve hocasın, neyi konuşuyoruz!

Nwakaeme iyi oynadıktan sonra haftalarca neden oynatılmadı?
Olcay iyi oynarken idmandan neden gönderildi?
Yusuf veya Abdulkadir kötü oynarken niçin kesilmedi?

Mevcut yönetim "kulüpte su alacak para yok" desin.
Hoca takıma günlerce izin verip millî takıma giden oyuncuları taraftarın önüne atsın. Bu mu organizasyon yönetme beceriniz?

Aklın, mantığın olmadığı yerde gündem bundan farklı olmaz tabii.

Ozan Yılmaz
11.11.2018, 11:40
Kadro dışı bırakmanın bugüne kadar bir çözüm olmadığını gördük birçok kez. Sorunlar böyle aşılamıyor. Daha derine neşter vurmak lazım.

Ahmet Kara
11.11.2018, 12:05
onur ile burak taraftara küfür etmeye devam etsin. bizim taraftar da yarabbi şükür demeye.

HOPA'LI TS'Lİ
11.11.2018, 12:17
Onur Burak Kucka Zeki

Bu dörtlü tesislere bile sokulmamalı.

Akbaşı unutma

Adem Erdoğan
11.11.2018, 12:18
Forma adaletli şekilde dağıtılırsa kadrodışına gerek kalmaz.

HOPA'LI TS'Lİ
11.11.2018, 12:25
Vira grubuna gerçekleri yazdığı için sonsuz teşekkürler...https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181110/f591c2eff8f3d0a7de4c31037d7172d3.jpg

Yazılanlar doğruysa bu kulüp adına son derece üzücü ve tasvip dilemez bir durumdur.

Uğur Ö.
11.11.2018, 12:45
Akbaşı unutma

Sözleşmesi bitecek diye yazmadım bile.

HOPA'LI TS'Lİ
11.11.2018, 13:31
Sözleşmesi bitecek diye yazmadım bile.

O zaman çok iyi haber :)

El Cordobes
11.11.2018, 20:05
Burak özür diledi mi? Aradan bir hafta geçti ses seda yok. Krallar özür dilemez buyruk verir değil mi?

Onur göztepe maçından sonra artık daha profesyonel düşüneceğim demişti. Adam profesyonelliğinin gereklerini yerine getiriyor. Paramı verin yoksa taraftara da hocaya da camiaya da rahatlıkla küfür eder, hiçkimseyi sallamam. Türk futbolcusunun profesyonel anlayışı bu maalesef. Kulübü bu şekilde ahıra çevirmede her kimin emeği varsa Allah bin belasını versin.

10-61
11.11.2018, 20:20
Eğer vira grubunun dedikleri doğru ise Ünal hocaya sahip çıkma zamanıdır,yeter artık bu şerefsiz futbolculardan çektiğimiz.

David_LuiZ4
12.11.2018, 01:04
Muharrem'in Burak'la yaptığı sözleşmeyi okuyun be kardeşim nasıl kadro dışı bırakacaksın bu adamı? Bıraksan bi dert bırakmasan bi dert...

HOPA'LI TS'Lİ
12.11.2018, 07:32
Takımı satanlar ortaya çıksın ya da çıkarılsın

Faik Yılmaz
12.11.2018, 08:09
Ben bugüne kadar suratına küfredilip motive edilen ve ondan sonra iyi oynayan bir Trabzonsporlu futbolcu görmedim....

Adamların kapı gibi mukaveleleri var. İstese yattığı yerden topa dahi ayağını değdirmeden milyonları cebe indirebilir. Hiç bir şey yapamazsın....

Kovarsın bu sefer birde üzerine faiz ve diğer masraflarıda ödersin.... Aykut , Ersun ve Özerde olduğu gibi....

Takıma futbolcuları şöyle ya da böyle ikna edebilecek bir yönetici , başkan lazım ki maalesef bence en önemli eksiğimiz O kişi bence...

Yiğit Gayretli
12.11.2018, 08:24
Onur'a çok kızdım. Hatta gönderilsin bile dedim... Çünkü kafasında Malatyaspor'dan çok Burak'ın o sıralarda kulübede bile olmaması vardı...

Trabzonspor'un kaptanı bir arkadaşı kadroya giremedi diye un kurabiyesi gibi dağılmaz. Böyle hisseden ve düşünen kim varsa, ana karakter ile birlikte ilk uygun zamanda yollar ayrılmalı.

Trabzonspor oyuncusu anasına, babasına, çocuğuna, karısına bir şey olmadıysa önce Trabzonspor'u düşünür! Onur 5 golün 5'inde de hatalı değildir. Belki 1 belki 2'sinde ama kafasının sahada olmadığı gayet açıktır. Olmaz arkadaş, olmaz.

Gelelim Vira'nın açıklamasına. Polemik yaratmamak adına ne burada ne de sosyal medyada hiçbir şey yazmamıştım şu dakikaya dek. Ama görülüyor ki hatalı değerlendirmeler ve açıklanmaya muhtaç iddialar var.

Onur kime, niye küfür etti? Hiçbir gerekçe Onur'un küfrünü haklı göstermez, peşinen söylemiş olayım. Ama olayın başlangıcında biri ya da birileri Onur'a sövüp ortamı alevlendirdiyse bu bildirinin içeriği çarpık manasına gelir.

Diğer taraftan; Burak'ın taraftara sövme hakkı var, Onur'un mu yok? Hem Burak öyle 5-10 kişiye de sövmedi. Statta 25 bin kişiye, yedek kulübesine, kameralar aracılığıyla tüm Trabzonspor taraftarına sövdü. Neden o zaman bir açıklama kaleme alınmadı? Vira mensubu olan arkadaşlar, camianın geri kalanından daha mı kıymetli? Bence onlar da böyle düşünmüyorlardır...

Bize çok eleştiri gedi. "Neden susuyorsunuz?" minvalinde. Zeki meselesinde de aynı cevabı verdik, yine verelim. Trabzonspor'un içinde kişilerle ilgili yaşanan hadiseler bizim meselemiz değildir. Biz isimlerle uğraşmayız. Burak'a sustuysak, Onur'a da susarız. Konuşursak hepsine birden, hakim zihniyeti hiçbir mensubunu ayırt etmeden konuşuruz. Ama öncelikle bu mesele yönetimin meselesidir. Ortada bir disiplin sorunu var ve çözmek taraftarın işi değildir. Tıpkı transfer yapmak gibi...

Sefa Murat Dokuz
12.11.2018, 10:19
Bugün Kadro dışı kalması gereken ve 01.01.2019 itibarı ile satılması gerekenler: Onur, Kucka
Devre arasına kadar kullanıp 01.01.2019 itibarı ile satılması gerkenler: Burak, Nwakame, Akbaş
Sezon sonu gönderilmesi gerekenler: Esteban, Amiri, Olcay, Zeki

U.Sadıkoğlu
12.11.2018, 10:23
Taraftarı kadro dışı bıraksak her sezon en az +20 puanımız olur. Bizim taraftardan büyük sabotajcı mı var? Bu adam 3 yıl önce kalede olmasaydı Trabzonspor küme düşüyordu şimdi kadro dışı bırakıyoruz Onur'u niye? Anasına, avradına karısına kızına küfredenlere dönüp aynı şekilde cevap verdi diye.

Dereli
12.11.2018, 13:34
Ben bugüne kadar suratına küfredilip motive edilen ve ondan sonra iyi oynayan bir Trabzonsporlu futbolcu görmedim....
Adamların kapı gibi mukaveleleri var. İstese yattığı yerden topa dahi ayağını değdirmeden milyonları cebe indirebilir. Hiç bir şey yapamazsın....
Kovarsın bu sefer birde üzerine faiz ve diğer masraflarıda ödersin.... Aykut , Ersun ve Özerde olduğu gibi....
Takıma futbolcuları şöyle ya da böyle ikna edebilecek bir yönetici , başkan lazım ki maalesef bence en önemli eksiğimiz O kişi bence...

Başkan kadar kim Burak'a sahip çıktı. Hala "ikna edecek yönetici lazım" söylemi biraz taraflı geldi bana.
Kaldıki Burak ikna edilecek biri değil. Terbiyesizin ahlaksızın önde gideni. (Neden getirildi takıma bunu tartışalım o ayrı) Ahlaksız adamın Trabzonsporda işi olamaz. İstediği kadar mukavelesi olsun.
Bize o mukaveleri tereddütsüz ödeyip ahlaksız futbolcuyu kapı dışarı edecek başkan lazım.

Faik Yılmaz
12.11.2018, 13:37
Başkan kadar kim Burak'a sahip çıktı. Hala "ikna edecek yönetici lazım" söylemi biraz taraflı geldi bana.
Kaldıki Burak ikna edilecek biri değil. Terbiyesizin ahlaksızın önde gideni. (Neden getirildi takıma bunu tartışalım o ayrı) Ahlaksız adamın Trabzonsporda işi olamaz. İstediği kadar mukavelesi olsun.
Bize o mukaveleri tereddütsüz ödeyip ahlaksız futbolcuyu kapı dışarı edecek başkan lazım.

Aykutu , Özeri , Ersun Yanalı gönderdik ne oldu... Şampiyonmu olduk.....

Hacı sakallı Aykuta bile faiz verdik....

3 adama 25 milyon tl verdik yattıkları yerden....

Sonra ne oldu şampiyonmu olduk ?

Bugün o paralara yılda 3-4 milyon tl faiz ödüyoruz hala....

gurur6134
12.11.2018, 13:38
Olmaz mi be ya..

Dereli
12.11.2018, 13:56
Aykutu , Özeri , Ersun Yanalı gönderdik ne oldu... Şampiyonmu olduk.....
Hacı sakallı Aykuta bile faiz verdik....
3 adama 25 milyon tl verdik yattıkları yerden....
Sonra ne oldu şampiyonmu olduk ?
Bugün o paralara yılda 3-4 milyon tl faiz ödüyoruz hala....

Mesele şampiyonluk değilki. Mukavelesi var diye ahlaksızlıklarına gözmü yumalım.
İkna edilecek ortam olur, edersin. Burak takımı sabote ediyor ve bunu alenen yapabiliyor.

Mukavelesi var gelsin ağzımıza etsin.

Sefa Murat Dokuz
12.11.2018, 14:01
Burak ile fesh etmek saçma, 3.5m€ verdik. Bedava mı göndereceğiz.

Faik Yılmaz
12.11.2018, 14:11
Mesele şampiyonluk değilki. Mukavelesi var diye ahlaksızlıklarına gözmü yumalım.
İkna edilecek ortam olur, edersin. Burak takımı sabote ediyor ve bunu alenen yapabiliyor.

Mukavelesi var gelsin ağzımıza etsin.

Valla oynamayan oyunculara ve Tdye bir 25 milyon tl verdik....

Bi 25 milyon tl daha verirsek asıl o zaman o dediğiniz olur....

Ben bu süreçten ne olursa olsun şeklinde değil maddi ve manevi olarak minimum zarar ile çıkmamız gerektiğini söylüyorum sadece.....

odyseuys
12.11.2018, 20:39
onur ve burak'ın kadro dışı bırakıldığı, onur'un kaptanlığının da alındığı açıklandı resmi siteden.

www.trabzonspor.org.tr/tr/haberler/guncel-haberler/basin-sozcumuz-zeyyat-kafkas-olaganustu-yonetim-kurulu-toplantisinin-sonucunda-oy-birligiyle-alinan-kararlari-acikladi-12-11-2018

Reha Asan
12.11.2018, 20:40
Kulübümüzün Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, bugün akşam saatlerinde gerçekleşen Olağanüstü Yönetim Kurulu toplantısında Recep Onur Kıvrak, Burak Yılmaz ve A Takım Profesyonel kadrosuna yönelik aşağıdaki kararların alındığını açıkladı.
Kafkas oybirliğiyle alınan kararları şu şekilde sıraladı:
“- Recep Onur Kıvrak ve Burak Yılmaz’ın süresiz olarak kadro dışı bırakılmasına,
- Recep Onur Kıvrak’tan takım kaptanlığının alınmasına,
- Yeni Malatyaspor maçındaki ağır yenilgi nedeniyle Profesyonel A Takım kadrosuna 100'er bin TL para cezası verilmesi kararlaştırılmıştır.
Kamuoyu ve camiamıza saygıyla duyurulur.”

Uğur KÜÇÜK
12.11.2018, 20:43
Hele şükür.
Su Onur denen sebelekin gercek yüzü ortaya çıkıyor yavas yavaş.
Şükürler olsun.
Beni Onur düşmanı ilan eden bazi arkadaslara da bu kararlar kapak olsun.
Onlar gerçi birazdan damlar, Onur sikeye karsi dik durdu, yillarca sakat sakat oynadı, 2 yildir para almadi, bla bla bahanelerle yine su üstüne çıkarırlar Bu kaleciyi.

Trabzonspor cok büyüktür beyler.
Onur ve Burak gibilerin yönetebileceği, idare edebileceği, cani istediği zaman hocayi ve yönetimi değiştirebileceği kulüp değildir.

Helal olsun Ahmet baskan.
Helal olsun yönetim.

İlker Yazıcıoğlu
19.11.2018, 08:51
Arkadaşlar, şu üslüpları lütfen düzeltin, herkes kendine gelsin...

Gerek hala takımın futbolcusu olanlar gerekse de birbirinize karşı kullanmış olduğunuz kelimeleri lütfen dikkatli seçin...

Ne oluyorsunuz?

Şerefsizlikler, onursuzluklar, satılmışlıklar havada uçuşuyor...

Burası hırsınızı atma yeri değil, lütfen yazdıklarımıza dikkat edelim...