PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 10. Hafta | Antalyaspor 1-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5

byoxi
22.10.2018, 22:19
İlk başlığım uğur getirsin.

Arda'
22.10.2018, 22:21
0 puan

DeAgLeMaNyAq
22.10.2018, 22:30
Antalya elindeki malzemeye göre fazla puan aldı. Yenersek sıralamada altımıza alır, bir nebze Erzurum maçındaki puan kayıbınıda unutmuş oluruz...

Mert Acar
22.10.2018, 22:36
Erzurum maçının kopyası olur.Antalya takım halinde topun arkasına geçen alan kapatan bir takım. İlerde de Doukara gibi kontraatak futbolcuları var. Ayrıca tempoyu düşürme,zaman geçirme vs. konularında da baya iyiler. Rezalet Erzurum maçından sonra zaten sezon bitti. Devamı da gelir.

Fatih Öztürk
22.10.2018, 22:46
Yensek bile çok şey ifade etmez. Ondan sonra ki hafta içerde Bursa'ya karşı teknik bir mallık yapıp puan kaptırırız. Rız derken Ünal hoca yani.

chener
22.10.2018, 22:56
Gidip izliyeceğiz,bu akşam sinirlendirselerde umut umuttur. Yeneceğiz

Ahmet Kara
22.10.2018, 22:58
3-0.

Gurpas
22.10.2018, 23:00
Stresi attık Erzurum maçında. Ümitliyim..

Adem Erdoğan
22.10.2018, 23:12
Zekiyle başlasın çapsız bu maçta.

Ahmet Aksu
22.10.2018, 23:32
bu maça beraberlik diyordum ama o kotayı doldurduk. galibiyet şart.

Sefa Murat Dokuz
23.10.2018, 00:57
Çekinilcek bir takım değil bu sezon 3 maçlarını izledim bjk başakşehir alanya, puanına aldanmayın. Boffin Diego biraz gününde olmasın rahat kazanırız. Fizik olarak ezilmezsek yeneriz. Abdüş Amiri felan ilk 11 olmamalı.

İsmail Sezgin
23.10.2018, 01:28
Boffin cezalı diyorlardı ama bilmiyorum tam olarak

HOPA'LI TS'Lİ
23.10.2018, 07:57
Dünkü 1 puandan sonra 3 puan şart
Yenebiliriz bu takımı ama dünkü gibi oynayarak değil

Yiğit Gayretli
23.10.2018, 08:26
Rahat kazanacağız. Ondan sonra da "Vah Erzurum maçı! Ah Erzurum maçı!" diye ağıtlar yakacağız. Son yılların klasiği bu...

Şu maç şöyle olsaydı bilmem kaç puandaydık. Alsaydın kardeşim o zaman. Soksaydın topu içeri...

Oruç
23.10.2018, 09:00
Kendimi mağlubiyete hazırladım. Yenersek sevinirim yenemezsek yıkılmam. Böyle daha iyi.

cakalkerem
23.10.2018, 09:04
ne yeneceğiz ya adam da iştahmı bıraktılar....
kendi rezil alamelerine geri dönsünler..
bizim ne işimize 3-4-5 lik

Samet Berber
23.10.2018, 09:09
Bu maçı izlemeyi düşünmüyorum, her seferinde hayal kırıklığı yaşatıyor bir şekilde bu takım.

OrkHun
23.10.2018, 09:11
antalya da erzurum gibi kapanarak oynayacak. erzurum'dan farklı olarak kontra'da maicon, doucara falan var etkili olan.

yenilmemiz sürpriz olmaz.

Ahmet Kara
23.10.2018, 12:27
ünal hoca bakalım nasıl bir 10 çıkaracak. burak zaten kendisini tahtaya yazıyor.

artvints
23.10.2018, 12:43
küme hattının dostu zirvenin düşmanı takımımız tam bir orta sıra takımına yakışır şekilde bir puanı alacaktır.

Ahmet Kara
23.10.2018, 12:47
net 0 puan. eze eze yenecekler bizi. ezmekten kastım ikili mücadeleler. bir de burak yüzünden takımın boyu da uzar. içimizden geçerler.

Yıldıray Emanet
23.10.2018, 12:52
Muhtemel bir 1 puan maçı daha. Bu aralar beraberlik serisi çıkacak şimdiden not alın

Ogün YAZICI
23.10.2018, 13:07
Onur
Perreira Toure Hosseini Novak
Olcay Onazi Sosa Amiri
Rodallega Ekuban(Nwakaeme)

Bu takımda forma giymeyi hakeden tek yerli Olcay'dır.Ikincisi sağlıklıysa Kâmil Ahmet'tir.Gerisi balondur.Abdulkadir yetenekli ama bu kafa yapısı ve çalışma temposu ile zor .

Galatasaray Tudor döneminde 10 yabancı ile ligi dumar ediyordu.Adama bir baskı yaptılar yerli oynat diye kimyası bozuldu
Biz de o dönem 8 yerli falan oynuyorduk.

UĞUR DURTAŞ
23.10.2018, 13:47
Cumartesi gününe çok var daha ünal hoca,
takıma 2-3 gün izin ver sen,
milli arada takıma 5 gün izin verdiğin gibi...
o arada erzurum harıl harıl çalıştı.
antalya izin yapmadan alanya maçının ertesi günü başladı antremanlara.
burak efendiye de izin ver,istanbulda ardayla buluşsun,istanbuldan antalya ya geçer
sende direk 11 de başlatırsın.
belkide klasik olacak ama,
her hafta yazdığım gibi,
samimi mücadele etmezsen,rakipten fazla koşmazsan,rakibin kim olursa olsun ciddiye almayıp,
dün akşamki gibi laubali,vurdum duymaz,yürüyerek oynarsan sonuç hüsran olur.
adam gibi 90.dak.savaşarak oynayın.
asil formanın hakkını verin.

Ogün YAZICI
23.10.2018, 13:50
Akhisar maçından sonra takıma verilen izin kadar izin versen takım Cumartesi akşamı hazırlıklara başlıyor
Ve cumartesi akşamı Antalya maçı var
Diyeceklerim bu kadar

kayseriliyiz
23.10.2018, 18:35
Kaybederiz antalya rahat alir lig bizim için bitmistir.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

gurur6134
23.10.2018, 18:56
Forma adaleti varsa burak yerine ekuban baslar.. olcay da 11 olur..

Enes Başkaya60
23.10.2018, 19:21
2-0 Antalya alır...

Mehmet Fatih Yavuz
23.10.2018, 19:32
Burak ve Abdülkadir, gecelere akmanın sonucu ortaya çıkan performans zehirlenmesinden ötürü muhakkak yedeğe çekilmeli .
Abdülkadir in yerine Pareira ile çok iyi anlaşan Olcay, Burak'ın yerine de Yusuf veya Ekuban oynamalı .

Yok, Ünal Hoca şu performansa rağmen forma vermeye devam ederse, zaten sonuca etkisini görürüz.
Hocanın da kredisi ölür.
Abdülkadir kendine gelip, kendini işine verince döner. Belki sonradan girer.

Diğerini yedek dahi bırakmazdım .
Da torpilli nereden çözemedik .

DeAgLeMaNyAq
23.10.2018, 20:39

Dünkü ruhsuz tablodan sonra isyan etmekte haklısıız lâkin belirtmiş olduğunuz sürelerde tutarsızlık var.

Milli aralarda genelde bütün takımlarda 3 gün izin verilir. Geçen milli arada da 3 gün izin verilmişti, muhtemelen hocanın taziyesi sebebiyle 1 gün ilave oldu. Erzurum harıl harıl çalıştı, Antalya da izin yapmadan antrenmanlara başladı demişsiniz fakat onlar da 3 gün izin yapmış. Zirvedeki takımlardan GS, BJK, Başakşehir ve Kasımpaşa da 3 gün ara vermiş. Zirvede olmasa da tek istisna FB var ancak onlarda da kriz ilan edildiği için önceden belirlenen tüm izinler iptal edildi...

Bu eleştiriler iyi niyetle yapılsa da bence puan kaybına kılıf üretmekten öteye geçmiyor...

Adem Erdoğan
23.10.2018, 20:54
Sezonun ve hatta son yılların en rahat kazanıldığı maçlar olan Sivas ve Gs maçlarını otursun tekrar tekrar izlesin hoca.

Belki bir fikir verir.

Soner Albayrak
23.10.2018, 20:55
Kazanırız.

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2018, 08:02
Abdülkadir şimdiden gecelere aktıysa durum kötü.
Burak zaten Arda gibi bir ahlaksızla dolaşmaktan sahada aklı karışık
Bu hafta Olcay ve Yusuf'a verilmeli forma
Nawekeme sakat, Onazi de sakatlanmış.

Fatih Özkan
24.10.2018, 08:33
Erzurum maçı direnişin son halkası idi.
Kaybederiz.

halilaziz61
24.10.2018, 10:15
Büyük ihtimal berabere biter,

Sen Erzurum u kendi sahanda yenemiyorsan bu maçı da alamazsın

Ünal hocayı seviyorum ama
O yaptığı ya da yapmadığı değişiklikleri açıklayacak bir futbol adamı yok

UĞUR DURTAŞ
24.10.2018, 10:15
Dünkü ruhsuz tablodan sonra isyan etmekte haklısıız lâkin belirtmiş olduğunuz sürelerde tutarsızlık var.

Milli aralarda genelde bütün takımlarda 3 gün izin verilir. Geçen milli arada da 3 gün izin verilmişti, muhtemelen hocanın taziyesi sebebiyle 1 gün ilave oldu. Erzurum harıl harıl çalıştı, Antalya da izin yapmadan antrenmanlara başladı demişsiniz fakat onlar da 3 gün izin yapmış. Zirvedeki takımlardan GS, BJK, Başakşehir ve Kasımpaşa da 3 gün ara vermiş. Zirvede olmasa da tek istisna FB var ancak onlarda da kriz ilan edildiği için önceden belirlenen tüm izinler iptal edildi...

Bu eleştiriler iyi niyetle yapılsa da bence puan kaybına kılıf üretmekten öteye geçmiyor...
*
Milli aralarda diğer takımların 3 gün ,4 gün izin yapmaları,bizimde izim yapacağımız anlamına gelmez.
tekrardan hocamıza başsağlığı diliyoruz,allah sabırlar versin.
akhisar maçında takımın başında yardımcı hoca hüseyin çimşir vardı.
ünal hocanın 6 tane yardımcı hocası var...
(metin hoca,hüseyin hoca,ümit hoca,gökhan hoca,murat hoca,timur hoca)
takımın bu kadar kırılgan olduğu bir dönemde takıma bu kadar izin verilmemesi taraftarıyım ben.
milli takıma seçilen oyuncular diğer arkadaşlarından daha iyi ayaklar olduğu için seçiliyorlar
milli takıma giden oyuncu izin yapıyor mu?
yapmıyor.
diğer oyuncularında milli takıma giden arkadaşlarının kıvamına gelmesi için,
izin yerine antreman ve hazırlık maçı yapılmasının daha sağlıklı olur düşüncesindeyim.
he hele bizim takımın o kadar zayıf,eksik noktaları söz konusuyken....

bu kadar izin verirsen burak efendinin arda ile yaptıkları ortada.....

antalya bu hafta alanya ile oynadı,galip geldi ve ertesi gün izin yapmadan antremanlara başladı diyorum.
milli aradan sonra izin yapmadı demiyorum.

puan kayıplarından sonra yönetim,hocalar ve futbolcular kılıf üretir.
çok net bizler üretmeyiz.

Mehmet Fatih Yavuz
24.10.2018, 10:22
Yahu ne kadar izin verirsen ver.
Geçen bir televizyon programında duydum, Diego Simeone izine giderken ve gelirken bizzat tartıyormuş oyuncularını.
Kilo alanın canına ot tıkıyormuş idmanlarda.

İzin ver. Ama kontrol altında tut adamları.

Bunların tamamı okumamış, hayatlarını planlayabilecek yetenekte olmayan adamlar.
Genç yaşta o paraları kazanan delikanlıları başıboş bırakırsan parayı nerede yiyeceğini şaşırır tabi.

Eğer evli ise bir nebze...
Hanım her anlamda düzenler, toplar adamı.

Özellikle bekâr olanlar tam saatli bomba!!!

Murat Keçeci
24.10.2018, 11:03
Antalya maçından önce genel bir değerlendirme yaparsak 9 maçlık periyodda alınan 14 puanı başarılı olarak görürsek formamızın büyüklüğüne haksızlık etmiş oluruz o nedenle daha çok çalışmamız gerçeği ortada.

Kısa süren iki maçlık istikrar bizi hedefe götürmez bizim daha büyük serilere ihtiyacımız var dolayısıyla tüm futbolcuların fiziksel ve mental açıdan bu mücadeleye hazır olması gerekli.

Erzurum maçıyla akhisardan aldığımız 3 puanı geri iade etmiş olduk.Şimdi yeniden bir seri başlangıcı yapmalıyız.Büyük kulüplerin üst üste iki maçtan puan kaybetme lüksü yok o yüzden kazanmak zorunda olduğumuz bir maça çıkacağız bu hafta.

Genel olarak en büyük problemimiz form grafiği sürekli değişen onbir oyuncuları bunda bir sürü etken var yaş,özel hayat ve para liste başı faktörler.

Bizim şampiyonluktan bahsedebilmemiz için ligin 25 ila 30. hafta arasını görmemiz lazım şuan 10 puan farkla lider bile olsak evet şampiyon oluruz diyemeyiz çünkü ekonomik olarak elimiz güçlü değil dolayısıyla ilerleyen zamanda karşımıza ne gibi problemler çıkacak bilmiyoruz.O yüzden bizim hedeflerimiz maçtan maça kısa vadeli olmalı.

Antalya maçına geçersek zor maç olacağı belli hem deplasmanda hem de puan durumunda üstümüzde yer alan bir ekiple oynayacağız bu maçı kazanarak yeni bir seri başlatmalıyız.Son maçı baz alırsak bazı futbolcuların performansını yükseltmesi lazım,örneğin,burak,sosa, onazi,kucka,amiri,abdülkadir ve yusufu bu listede sayabiliriz.

Defans hattının uyumu şimdilik iyi housseın üstüne koyarak devam ediyor.Toure,Novak,Perreira ve Onur da belli bir istikrar yakaladı.

Orta saha da iniş çıkışlar çok fazla,açıkların kanat etkinliği ise yeterli değil bu sorunları çözmek lazım.Forvet oyuncularımız kaliteli ama istikrarsız dolayısıyla ekubanı kazanabilsek çok güzel olurdu son maçta fiziksel açıdan güçlü göründü ama pas,şut tercihlerinde çok eksik kendini geliştirir umarım çünkü bir istikrar yakalayacaksak bu ancak yusuf,abdülkadir,housseın,onazi,ekuban...ve bu yaş grubundaki enerjik oyuncuları kazanabilirsek olacak.

Gurpas
24.10.2018, 11:16
Ne saçma yorumlar var şurada ya hu..

Dip.Ing.Mag.
24.10.2018, 12:01
burak efendiye de izin ver,istanbulda ardayla buluşsun,istanbuldan antalya ya geçer
sende direk 11 de başlatırsın.
belkide klasik olacak ama,
her hafta yazdığım gibi,
samimi mücadele etmezsen,rakipten fazla koşmazsan,rakibin kim olursa olsun ciddiye almayıp,
dün akşamki gibi laubali,vurdum duymaz,yürüyerek oynarsan sonuç hüsran olur.
adam gibi 90.dak.savaşarak oynayın.
asil formanın hakkını verin.

bu konu cok fazlaca göz ardi ediliyor. aynisini ersun da yapiyordu. hic bir Milli mac arasinda hazirlik maci oynanmyordu. ve her Milli ara dönüslerinde takim rezalet oynuyordu. simdi de aynisi. bu kafayi anlayamiyorum. hazirlik maci yaparak oyunculari Dinc tutun iste.

HOPA'LI TS'Lİ
24.10.2018, 12:15
Ünal KARAMAN'ın insanlığını ve kişiliğini çok severim. Futbolculuğuna zaten doyulmazdı.

Ancak Göztepe ve Erzurum maçlarında kaybedilen 5 puan onun eseri

Erzurum karşısında çok mahkum oynadı takım

Bir ara seyircinin ıslığı olmasa TAKIM 1. BÖLGEDEN ÇIKMAYACAKTI neredeyse

Bu kadar istikrarsız bir performans olur mu?

Oysa GS ve Sivas maçları çok farklı bir oyun vardı.

Ünal Hoca benim kendisine olan umutlarımı tüketmeye başladı.

Şu maçı alsak 16 puanla liderle aramızda 1 maçlık fark kalacaktı.

TS neden hep mutlak kazanması gereken maçları kazanmayıp haftayı ve hayatı taraftarına zehir eder.

Fatih Çelik
24.10.2018, 12:35
OLMAYABİLİRİZ DE... İlk defa söylüyorum bunu yazsınlar :)

Ogün YAZICI
24.10.2018, 13:14
Ya Ünal Karaman diyor ki "sezon basında kimse bu kadro ne oynar bilmiyordu Erzurum maçından önce şampiyonluk konuşuluyordu."

Adam kendisini başarılı görüyor ya.

Bu kadro ligin en iyi hücum kadrosudur ,en iyi ikinci total kadrosudur.

Sezon başı bu takım ne oynar diye düşündüysek senden ötürü .

Rıza Çalımbay demeçlerine doğru kırmaya başladı dümeni

PortoDeGalinhas
24.10.2018, 13:15
İnşallah kazanamayız da tekrar ümitlenmeyiz, çünkü inanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Faruk BERBER
24.10.2018, 13:26
Kötü oynayarak kazanırsak üst sıralar için ümitlenebiliriz.

Kötü oynadığımız bir maçı kazanamadıktan sonra "hiçbir şey" olmayacak bu takımdan.

Gurpas
24.10.2018, 13:27
Sorun Ünal hocam değil. Futbolcular da Erzurum maçının dönüm noktası olan maçlardan biri olduğunu biliyordu. Bu durum maalesef takımı olumsuz etkiledi. Panik ve tutukluk bir aradaydı. Bu maça ben şahsen kazanılmış bir puan olarak bakıyorum. Antalya maçı bu açıdan yani psikolojik olarak daha kolay olacak. Üç puan alıp yola devam edeceğimizi düşünüyorum. Takımımıza güveniyorum, güzel günlere ulaşmak sancılı olur. Hedefler büyük olunca biraz adapte sorunu yaşanabiliyor. Futbolcular hedefin şampiyonluk olduğu bilincine sahip ve bu yük ağır gelebiliyor kimi zaman...

Doğan Keskin
24.10.2018, 13:33
Erzurum'u yensek şampiyonuz, şimdi yeniliriz. Bizim taraftar bitmiş.

emrahtuna
24.10.2018, 13:38
iki ileri bi geri bi ileri iki geri..

TSezgin61
24.10.2018, 14:03
bütün hevesim kirildi... ne yaparlarsa yapsinlar

Burçak
24.10.2018, 14:34
maçı almamızı tabii ki çok istiyorum. Sonuçta 2 milyon para demek falan ama .. o kadar işte..
her takımın leş olduğu şampiyonluğu altın tepside birbirine sunduğu ortam da bizim halimiz onlardan beter. hayal bile kurdurmuyorlar bee

angraf
24.10.2018, 15:17
bence bu maçı kazanacaz sonra yine ah vah yapacağız keşke dicez erzurum maçında puan bırakmasaydık diye.

My
24.10.2018, 17:33
Ünal'a o kadar salladık durduk Tony'le Kuco için de Onazi'yle Tony sakatlanıp çıkmışlar ne olacak şimdi :)

Kulüp doktorumuz Hakan Bozdoğan, oyuncularımız Anthony Nwakaeme ve Ogenyi Onazi’nin sağlık durumlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

BB Erzurumspor maçı sonrası sağ kasık kasında (adduktor) ağrı hisseden Onazi ve yine aynı şikayetle maç kadrosundan çıkartılan Anthony Nwakaeme’nin gerekli muayenelerinin yapıldığını belirten Bozdoğan, “Bu sabah çekilen MR sonuçlarına göre; Nwakaeme’de birinci derece kas yaralanması tespit edildi. Oyuncumuz 7-10 gün arası takım çalışmalarına katılamayacak. Onazi ise koruma amaçlı olarak iki gün boyunca takımdan ayrı olarak tedavi ve salon çalışması gerçekleştirecek” dedi.

DeAgLeMaNyAq
24.10.2018, 18:21
*
Milli aralarda diğer takımların 3 gün ,4 gün izin yapmaları,bizimde izim yapacağımız anlamına gelmez.
tekrardan hocamıza başsağlığı diliyoruz,allah sabırlar versin.
akhisar maçında takımın başında yardımcı hoca hüseyin çimşir vardı.
ünal hocanın 6 tane yardımcı hocası var...
(metin hoca,hüseyin hoca,ümit hoca,gökhan hoca,murat hoca,timur hoca)
takımın bu kadar kırılgan olduğu bir dönemde takıma bu kadar izin verilmemesi taraftarıyım ben.
milli takıma seçilen oyuncular diğer arkadaşlarından daha iyi ayaklar olduğu için seçiliyorlar
milli takıma giden oyuncu izin yapıyor mu?
yapmıyor.
diğer oyuncularında milli takıma giden arkadaşlarının kıvamına gelmesi için,
izin yerine antreman ve hazırlık maçı yapılmasının daha sağlıklı olur düşüncesindeyim.
he hele bizim takımın o kadar zayıf,eksik noktaları söz konusuyken....

bu kadar izin verirsen burak efendinin arda ile yaptıkları ortada.....

antalya bu hafta alanya ile oynadı,galip geldi ve ertesi gün izin yapmadan antremanlara başladı diyorum.
milli aradan sonra izin yapmadı demiyorum.

puan kayıplarından sonra yönetim,hocalar ve futbolcular kılıf üretir.
çok net bizler üretmeyiz.

Hocam ben zaten izin taraftarı değilim sadece diğer takımların bizden farkı olmadığını dile getirdim. Ne yazık ki bütün milli aralarda böyle izinler veriliyor. Onun haricinde bir önceki maç ile diğer maç arasında 6-8 gün varsa yine 1 gün izin verilir 6'dan azsa izin verilmez çünkü takımların antrenman rutinleri üç aşağı beş yukarı aynı. Maçların ertesi gününde rejenerasyon, 2 gün normal, 2 gün de taktik idman yapılıyor. Eğer hafta içerisinde kupa maçları olursa da rejenerasyon haricindeki 4 idman 2-3'e indirilir...

bu konu cok fazlaca göz ardi ediliyor. aynisini ersun da yapiyordu. hic bir Milli mac arasinda hazirlik maci oynanmyordu. ve her Milli ara dönüslerinde takim rezalet oynuyordu. simdi de aynisi. bu kafayi anlayamiyorum. hazirlik maci yaparak oyunculari Dinc tutun iste.

U21 ile hazırlık maçı yapıldı ama bence gereksiz. Keza 1461'in de yaş ortalaması düşük olduğundan onlarla da maç yapmak çok verimli değil. Bana göre işin içinde taraftar olmadığı için Rizespor'la hazırlık maçı oynanmalıydı. Ha hazırlık maçını oynasaydık da çok bir şey değişmeyebilirdi...

El Cordobes
24.10.2018, 18:23
Biletimizi aldık, nasipse maçtayız.

Uçlarda yaşıyoruz vesselam. Erzurum maçından önce şampiyonluk hesabı yapılırken şu maçta puan kaybetsek küme muhabbeti yapacaklar var.

alptug_kd
25.10.2018, 00:29
Erzurum maçını ben de herkes gibi büyük umutlar ile izledim. Ligin son sırasındaki takım. Tribünler 30 bin kişi. Sivas maçı benzeri bir hava ile maça başlayıp maçı koparacağımıza inanıyordum. Ancak sonuç yine hüsran oldu. Atamamak önemli değil, rezalet bir oyun vardı.

Büyük bir hayal kırıklığı yaşadım o akşam. Hala bunu üzerimden atabilmiş değilim. Bu maçı izleyip izlememek noktasında kararsızım. Hatta izlemesem daha iyi olur. Çünkü artık ağır gelmeye başladı. Her seferinde hayal kırıklığına uğramaktan bıktım.

Eminim herkes bu duyguları yaşıyor. Bizim için en doğrusu maçı izlememek. Ya da baştan kendimizi mağlubiyete hazırlayarak (kesinlikle ciddi bir şekilde hazırlayarak) izlemek.

Neyse izlememek en iyisi. İnşallah kazanırız.

Yiğit Gayretli
25.10.2018, 10:44
Herkesin beklediği maç için dakikalar geçmek bilmedi. Sonuç hüsran...

Kimsenin beklemedi maça da sadece 2 gün kaldı...

yorumsuz6117
25.10.2018, 11:37
Trabzonspor Erzurumspor'u yenemeyerek asla şampiyon olamayacağını göstermiştir, bundan sonrası boş..

HOPA'LI TS'Lİ
25.10.2018, 12:58
Trabzonspor Erzurumspor'u yenemeyerek asla şampiyon olamayacağını göstermiştir, bundan sonrası boş..

Bu maç çok çok önemliydi.

Şehir ilk 8 haftada gelinen noktada, şampiyonluğa bile inanmıştı.

Futbolcular ve TD şampiyonluğa hazır olmadıklarını, dolayısıyla hissetikleri baskıyı bu maçı kazanamayarak alenen belli ettiler.

Benim de hevesim kalmadı artık. Kazanman gereken maçları kazanamıyorsan kaçıncı olursan ol. Önemi yok.

Benim gibi birçok taraftarın tadı kaçtığından Antalya maçını iple çekmediklerini hissediyorum.

Acının, hüsranın, kahrolmanın adıdır TRABZONSPOR.

Peşinden gitmeye Pişman mıyız? HAYIR

emrahtuna
25.10.2018, 13:06
bu maçta ki kadro nasıl olur renkdaşlar kesik yiyen olur mu dersiniz..

Adem Erdoğan
25.10.2018, 13:11
En güzeli şampiyonluk beklememek, gerçi bu sezon öyle bir beklentim yoktu ama son haftalarda takım iyi performans gösterince insan ister istemez beklentiye giriyor. Kupa iyidir iyi. Şampiyonluğa oynadığımız senelerin öncesinde çok kez kupayı almışız. :)

Zafer Fidan
25.10.2018, 13:15
Arkadaslar. Fenerbahce macina yurtdisindan Trabzona gelecegim. 2-3 sene önce Pasolig karti almistim. Biletler internetten alabilirmiyim?

Adem Erdoğan
25.10.2018, 13:28
Arkadaslar. Fenerbahce macina yurtdisindan Trabzona gelecegim. 2-3 sene önce Pasolig karti almistim. Biletler internetten alabilirmiyim?

Passolig süresini uzattıktan sonra alabilirsiniz, tüm işlemleri(süre uzatma, bilet alma) internetten yapabilirsiniz.

Ozan Yılmaz
25.10.2018, 13:29

Önce passolig kartınızın kullanım süresini uzatacak yıllık ödemeyi yapacaksınız, sonra da biletler satışa çıktığında internet üzerinden satın alabileceksiniz.

Zafer Fidan
25.10.2018, 13:38
Tesekkürler

HOPA'LI TS'Lİ
25.10.2018, 14:01
BJK'nin kupada olmadığı, ŞB'nin dipte olduğu bir sezonda kupayı alabiliriz.
Ancak her maçı ciddiye alıp her maça as kadro çıkmalıyız.
Sonuçta finale kadar tek maç eleminasyon olacak
Kupa şampiyonluğu ve ligde ilk 3 bu sezon çok iyi performans olacaktır.

BU TAKIMDA O POTANSİYEL VAR.

My
25.10.2018, 15:05
https://i.hizliresim.com/LDBBGJ.png (https://hizliresim.com/LDBBGJ)

:)

zekeriyya
25.10.2018, 17:10
İlk başlığım uğur getirsin.

Aydın Tiryaki şansı diliyorum , iki başlık sonra gaza gelip üçüncüyü açma , net beraberlik :)

HOPA'LI TS'Lİ
25.10.2018, 20:05
https://i.hizliresim.com/LDBBGJ.png (https://hizliresim.com/LDBBGJ)

:)

Beklentinizi DÜŞÜK tutun diyor.

Yoksa üzülürsünüz diyor.

Soner Albayrak
25.10.2018, 20:15
Kazanırız. Yeter ki isteyelim.

Hasan Habip Özbay
25.10.2018, 20:20
alın bakın çok anormal bir futbolla rahat alacağımız bir maç çok değişik bir takımız çok

Hasan Habip Özbay
25.10.2018, 20:21
ayneen katılıyorum isteyelim yeter

Jackdaniels
25.10.2018, 20:26

Kesinlikle çok doğru bir tespit tebrik ederim.

PortoDeGalinhas
25.10.2018, 23:44
Şuan beşiktaş taraftarı kendi sahasında 60 küsür maçtır yenilmeyen takım bu sezon 2. mağlubiyetini aldı diye tüm oyuncuları yuhalıyor. Bizim 8 senedir kendi sahamızda yaşadığımız rezillik kalmadı ona rağmen erzurum maçında futbolcular yuhalanmadı. Sorsan Trabzonspor da futbolcu olmak çok zor.

Gürkan Asma
26.10.2018, 00:43
Şuan beşiktaş taraftarı kendi sahasında 60 küsür maçtır yenilmeyen takım bu sezon 2. mağlubiyetini aldı diye tüm oyuncuları yuhalıyor. Bizim 8 senedir kendi sahamızda yaşadığımız rezillik kalmadı ona rağmen erzurum maçında futbolcular yuhalanmadı. Sorsan Trabzonspor da futbolcu olmak çok zor.

Öyle diye diye bitirdiler bizi, tepki gösteremez olduk.

Biz de olsa taraftar kendi futbolcusunu ıslıklar mı bu ne biçim iştir diye söylenmeye başlayan yorumcular, Bjk taraftarı oyunculara not verdi diyor :D

Burçak
26.10.2018, 11:31
rakiplerinin hepsinin leş olduğu bir zamanda hava yakalamışken 30 bin taraftar desteği arkandayken, lige yeni çıkmış ligin tam dibindeki erzurumsporu yenemiyorsan boşa hayal kurmayacaksın.
bu kadro sıradan bir anadolu takımıdır. kimse Sosa var gol kralı bizde genç yetenekler falan anlatmasın.
bu kadro gösterdi ki asla şampiyonluk stresini kaldıramaz bile..
ve şu haliyle göztepe konya antalya vs bunlardan hiç bir farkı yoktur.
istanbul takımlarıyla oynarken her anadolu takımı gibi ekstra motive olur günündeyse de maçı alır. sonrası yine fos. bu kadar yani...

Harun-61
26.10.2018, 11:47
Antalya cok ciddi gaza gelmis, acaip motive dolu aciklamalar yapiyorlar.

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2018, 12:27
Başkan AĞAOĞLU:

Nasıl ki 2 maçla şampiyon olunmuyorsa, 1 maçla da şampiyonluk kaybedilmiyor.

Sezon başı ben kimseye şampiyonluk sözü vermedim.

ŞAMPİYONLUK HAYALLERİ KURUP HAYAL KIRKLIĞI YAŞAMAYIN DİYOR BAŞKAN.
YOKSA SÜREKLİ ÜZÜLÜRSÜNÜZ DİYOR.

UĞUR DURTAŞ
26.10.2018, 12:27
bu maçta ki kadro nasıl olur renkdaşlar kesik yiyen olur mu dersiniz..
**
son erzurum maçını ele alırsak amiri ve burak efendinin yedek bekletilmesi gerekiyor.
ama ünal hoca burak efendiyi kesmez/kesemez.
sadece amiri yerine olcay olur sahada.
düşüncem bu yönde.

UĞUR DURTAŞ
26.10.2018, 12:29
H) YAŞAR KEMAL UĞURLU (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20554)
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19633)
(Y) SAMET ÇİÇEK (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20650)
(D) ÖZGÜR YANKAYA (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19972)

Adem Erdoğan
26.10.2018, 12:34
Antalya cok ciddi gaza gelmis, acaip motive dolu aciklamalar yapiyorlar.

Keşke motive olmayla olsaydı şimdi bizim de ekstra 8 puanımız olacaktı. :)

emrahtuna
26.10.2018, 12:35
görüşlerinize katılmakla beraber aynı anda sahada sosa kucka orta sahası ve yusuf abdülkadir kanatları olmaması gerektiğini düşünüyorum..
**
son erzurum maçını ele alırsak amiri ve burak efendinin yedek bekletilmesi gerekiyor.
ama ünal hoca burak efendiyi kesmez/kesemez.
sadece amiri yerine olcay olur sahada.
düşüncem bu yönde.

lazminator61
26.10.2018, 13:34
Bu maç çok çok önemliydi.

Şehir ilk 8 haftada gelinen noktada, şampiyonluğa bile inanmıştı.

Futbolcular ve TD şampiyonluğa hazır olmadıklarını, dolayısıyla hissetikleri baskıyı bu maçı kazanamayarak alenen belli ettiler.

Benim de hevesim kalmadı artık. Kazanman gereken maçları kazanamıyorsan kaçıncı olursan ol. Önemi yok.

Benim gibi birçok taraftarın tadı kaçtığından Antalya maçını iple çekmediklerini hissediyorum.

Acının, hüsranın, kahrolmanın adıdır TRABZONSPOR.

Peşinden gitmeye Pişman mıyız? HAYIR

bence cok yanlis bi anlayis, aynisi alanya, macinda da olmusdu, herkes gaza gelip sampiyonluk havasina giriyor, mactan puan kaybediyoruz, ondan sonra hüsraniz vs vs.
Simdi üc mac arka arkaya kazanalim yine sampiyonluk havasina girersiniz.

demek istedim bos bi yorum yazmayin lütfen, macala ilgili veya oyuncular ilgili biseyler yazsin.

Ahmet Kara
26.10.2018, 13:58
bu antalyaspor, galatasaray'a karşı oynadığı gibi 90 dk kapanacak mı çok merak ediyorum.

Ahmet Kara
26.10.2018, 14:08
trabzonspor'un şampiyonluk havasına girmesi gayet normal bir şeydir.

burada ki çoğu kişi tuttuğu takımın büyüklüğünü bilmiyor.

erzurum ve göztepe maçının tek sorumlusu korkak ünal hocadır.

Yiğit Gayretli
26.10.2018, 14:38
Yarın maç var ve kimsenin umrunda değil. İşte şampiyonluğun şifresi bu :)

Onur Erçetin
26.10.2018, 14:48
Şampiyonluk mu ?

Kaplumbağa hızıyla hareket eden bir takım mı şampiyonluğa oynayacakmış ?

Biraz iyi kapanan,direnen,mücadele eden bir takıma karşı hiçbir organize atak geliştiremeyen,hava topları dışında tek bir pozisyonu bile olmayan bir takım mı şampiyonluğa oynayacakmış ?

Trabzonspor,erzurumspor maçında oynadığı oyunla bu sezon kendisinden pek birşey olmayacağını göstermiştir.Kendimizi kandırmaya gerek yok.Biz bu tür dirençli takımlarla daha çok maça çıkacağız ve daha çok puan kaybedeceğiz.

Enes Başkaya60
26.10.2018, 14:55
Antalyayi yeneriz ayrıca antalya küme düşecektir şu an ligin en kötü takımı maçın başında bir gol bulursak maç farka gider ayrıca bence Yusuf ilk 11 e girecektir amiri yerine

Samet Berber
26.10.2018, 15:01
Maçın berabere biteceğini düşünüyorum. Boffin'in olmaması büyük avantaj umarım değerlendirebiliriz.

Faruk BERBER
26.10.2018, 15:11
Yarın maç var ve kimsenin umrunda değil. İşte şampiyonluğun şifresi bu :)

Ben maçı harbi Pazartesi sanıyordum ya, neden hatırlattın :)

Hazır maç demişken, şu an ligdeki yerini en çok yadırgayan iki takımdan biri ile oynayacağız. Sezon sonu 11-14 arasında olacaklar. Diğer takım da Fenerbahçe bu arada.

Berke6198
26.10.2018, 15:45
Ligin, Başakşehir'den sonra en fazla isabetli pas yapan ve disiplinli oynayan takımını sırf Burak ve Rodallega ikilisinden birini yedek bırakamadığı için dağıtmayı göze almış olan teknik direktörümüz, zaten şampiyonluğu elinin tersiyle itmiş oldu. Şampiyonluğu elinin tersiyle itmek bir yana, oyun kimliği galiba oturuyor dediğimiz takımı akıl almaz değişikliklerle son 6-7 senelik periyoda döndürdü.

Elindeki oyuncu kadrosunun yapabileceklerini azcık bilen ve Trabzonsporu biraz olsun analiz etmiş herhangi bir teknik direktör, Trabzonsporun kilidini nasıl açacağını biliyor artık. Orta alandan ve kanatlardaki yaratıcılık oranından feragat edilerek kurulmuş bir kadro, birbirini tamamlamaktan çok uzak iki adet santrafor ve savunma arkasındaki geniş boşluklar, ligin dibine demirlemiş takımları bile iştahlandırıyor.

Orta sahanın ortasında sadece Sosa'ya yapılan 2-3 kişilik hayalet presler bile Trabzonsporun ritim bulamamasına sebep oluyor çünkü Trabzonsporun oyunu Sosa'dan kurmak dışında başka hiçbir şansı ve çalışması yok. Kanat oyunlarında ve orta alanda sürklase olan Trabzonspor, rakibine karşı seri oynayıp boşluklar yaratamadığı için ilk şutunu üstelik kendi evinde 86'da çekiyor.

Ünal Hoca, rakibine boşluk yaratmakta sıkıntı çeken takımını görüp de taktik varyasyonda değişikliğe gidip orta sahayı çoğaltmıyor, üstüne üstlük ilerde hayalet baskı bile gerçekleştirmeyen, o alanı toplu veya topsuz kullanmaktan çok uzak olan bir Burak'ı da dışarı almayı reddediyor ve Trabzonsporu kaderine terk ediyor. İlk haftadan bu yana, Trabzonspor klasik 4-3-2-1 taktiğiyle sahaya çıktığı neredeyse her maçta rakibine ciddi sıkıntılar yaratmış, çoğu zaman galibiyetin kıyısından dönmüştü. Bu sıkıntıları aslında asimetrik 4-4-2 diziliminde de rakibine yaratmış ancak o maçlarda rakipleri Trabzonsporun tek oyun kurucusu olan Sosa'ya gerekli önlemi alamamıştı.

En azından şu yaşananlardan sonra bu takımın 4-3-2-1'den vazgeçmemesi gerektiğini, asimetrik şekilde oynadığı ve çoğu zaman 4-4-2 bile olmayan bu 2 santraforlu dizilimini en azından kanatlarda Olcay-Abdülkadir ve ilerde Rodallega-Ekuban ikilisiyle oynaması gerektiğini analiz edebilmiş olduk. Dilerim Ünal Karaman da bu gerçekleri görmüştür ve yarınki maçta gerekli değişiklikleri yapar.

Trabzonsporun şampiyonluk ihtimalini değerlendirmek gerekirse de hiçbir şeyin tek maçta kaybedilip kazanılmayacağını öğrenmiş olmamız gerek. Takımın sorunu motive olup olmamak değil, hocamızın tercihleri sebebiyle ciddi manada tahmin edilebilir bir duruma gelmesidir. Bunu kotaracak kişi de yine Ünal Hoca'dır. Ersun Yanal'la başlayıp Rıza Çalımbay'la bitirdiğimiz o kepaze sezonun bir kısmında, liderle aramızdaki farkı 3'e indirmişken Rıza Çalımbay'ın dinozor kafalı bir teknik direktör müsveddesi olmasından dolayı bir anda 5 adet beraberlik alarak kendimizi orta sıralarda bulmuştuk. O yüzden, henüz ne umut kesilmeli ne de fazlaca umut beslenmeli. Lig bu sene daha da zor, 4 büyükler ciddi puan kayıpları yaşıyorlar... Ve henüz şampiyonluk yarışı veren takımlar birbirleriyle oynamaya başlamadılar. Sabertmek ve takımın göstereceği gelişimi görmek gerek.

Arda'
26.10.2018, 16:02
Onur
JP - Toure - Hosseini - Novak
Olcay - Sosa - Onazi - Abdülkadir
Rodallega - Ekuban (Tony)

Ahmet Kara
26.10.2018, 16:23
Olcay hariç bir tane bile yerli olmaması lazım. Ama o cesaret hocada yok.

UĞUR DURTAŞ
26.10.2018, 17:25
Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında 27 Ekim Cumartesi günü evlerinde karşılaşacakları Trabzonspor'u yenmeleri gerektiğini belirterek, "Kazandığımız zaman daha güvenilir noktalara gelmiş olacağız." dedi.

Korkmaz, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Trabzonspor'un çok yetenekli oyuncuları olduğunu ifade etti.

Rakiplerinin genç ve kaliteli bir kadrosunun bulunduğuna işaret eden Korkmaz, artı ve eksi yönlerini bildiklerini, buna göre antrenmanlarda taktik anlayışlarını belirlediklerini bildirdi.

Antalyaspor için her şeyin iyi gittiğini vurgulayan Korkmaz, "Trabzonspor'u yenmemiz gerekiyor. Kazandığımız zaman daha güvenilir noktalara gelmiş olacağız. Bunda da en büyük katkı taraftarın olacak. Şimdiye kadar bizi inanılmaz desteklediler. Onların desteğiyle bu hafta da istediğimiz sonucu elde edeceğimize inanıyorum." diye konuştu.

Sakat oyuncularının bir kısmının aralarına katıldığını, eski performanslarını kazanmaya başladığını anlatan Bülent Korkmaz, Charles Fernando Basilio Da Silva'nın da bu ay sonuna hazır olacağını ifade etti. Korkmaz, Charles'ın da dönmesiyle forma rekabetinin artacağını, bunun da takımın performansına yansıyacağını dile getirdi.

Sezon başlarken birçok spor yazarı tarafından Antalyaspor'un ligden düşecek ilk takım olarak gösterildiğini vurgulayan Korkmaz, şunları aktardı:

"Bu bizim düşüncemiz değildi. Buraya gelirken yöneticilerle konuştuğumuzda, amacımız bu sezonki zor süreci ekonomi anlamında atlatabilmekti. Yeni başkanımız geldi, yine aynı şeyi söyledim. Bizim amacımız bu sezonki zor sürece hem ekonomi hem de sportif başarı anlamında doğru bir şekilde atlatabilmekti. Şu an ortada bir başarı yok. Başarı, sezon sonunda alacağımız puan ve takımın sıralamasıdır. Doğru bir şekilde gidiyoruz. Her zaman geçmişi unutup önümüzdeki maçlara odaklanmamız lazım. Hedeflerimizde üst sıralara oynamak yok. Biz bu sezonu doğru bir şekilde geçirmek istiyoruz. Antalyaspor'un gelecek yıllarda daha iyi olması için bu sezonu güzel bir şekilde geçirmemiz gerekiyor."

Sefa Murat Dokuz
26.10.2018, 17:34
Onur
JP - Toure - Hosseini - Novak
Olcay - Sosa - Onazi - Abdülkadir
Rodallega - Ekuban (Tony)

+1

Sinan.K
26.10.2018, 17:47
Yusuf Yazici bu mac 100% ilk onbirde basliyacak yazin kenara Ünal Hoca fln degil

UĞUR DURTAŞ
26.10.2018, 18:02
KAYSERİ:2 ANTALYA:0
ANTALYA:3 KONYA:3
BJK:2 ANTALYA:3
ANTALYA:2 RİZE:1
BAŞAKŞEHİR:4 ANTALYA:0
ANTALYA:2 SİVAS:1
ANKARA:0 ANTALYA:1
ANTALYA:0 GS:1
ALANYA:0 ANTALYA:1

Bu takım kesin küpe düşülecek gözüyle bakılıyordu.
çoğu maçta geriye düşmelerine rağmen 3 puan aldılar.
maçı 90.dak oynuyorlar,bırakmıyorlar.
hocaları açıklama yaptı trabzonsporun artı ve eksileri biliyoruz çalıştık diye...
bizde inşallah antalyanın artı ve eksi yönlerini çalışmışızdır.

adiloş bebe
26.10.2018, 18:16
kendi içimizdeki sıkıntıları bile fark edip gideremeyen bir teknik direktörün rakibi analiz edip çözmesini beklemek rüyalar aleminde yaşamak gibidir. Ünal karamandan tek beklentim gidene kadar bizi daha fazla yıpratmaması.

cyberentalpi
26.10.2018, 19:18
bu antalyaspor, galatasaray'a karşı oynadığı gibi 90 dk kapanacak mı çok merak ediyorum.

kapanırsa kazanır zaten. Ha açık oynayayım derse o zaman biz kazanırız

Gürkan Asma
26.10.2018, 19:32
kapanırsa kazanır zaten. Ha açık oynayayım derse o zaman biz kazanırız

Erzurum maçı gibi mi ? :D

HOPA'LI TS'Lİ
26.10.2018, 20:16
bence cok yanlis bi anlayis, aynisi alanya, macinda da olmusdu, herkes gaza gelip sampiyonluk havasina giriyor, mactan puan kaybediyoruz, ondan sonra hüsraniz vs vs.
Simdi üc mac arka arkaya kazanalim yine sampiyonluk havasina girersiniz.

demek istedim bos bi yorum yazmayin lütfen, macala ilgili veya oyuncular ilgili biseyler yazsin.

48 yaşındayım. Yorumlarına dikkat et. Saygılı ol.

Maçla ilgili ve şike sayfasında şikeyle ilgili yorumlar da yazıyorum 7 yıldır

Yorumlarımızı herkes beğenecek diye bir kural yok tabi ki ancak eleştiriler nezaket çerçevesinde kalmalı

Ayrıca herkes forumda bu çerçevede görüşlerini paylaşabilir, paylaşıyor da, bunda da bir beis yok bence

castillo61
26.10.2018, 20:24
Burayı okuyan rakiplerimizi Barça, Real sanır veya o standartta top oynadıklarını.

- fenerbahçe oynadığı son 6 resmi maçtan 1'ini kazanabildi.
- Son 4 resmi maçtan 1 puan çıkaran Beşiktaş, Avrupa'daki son 2 maçta 6 gol yedi.
- Galatasaray oynadığı son 6 resmi maçta sadece 3 gol atabildi.

Rakiplerimizin durumu bu arkadaşlar. Oynadıkları futbol da bire bir paralel bu istatistiklere. Öyle şansa kaybetti şu oldu bu oldu yok.

Bu takım şampiyon olacak. İnanmayan gölge etmesin.

tonya55
26.10.2018, 20:30
Burayı okuyan rakiplerimizi Barça, Real sanır veya o standartta top oynadıklarını.

- Son 4 resmi maçtan 1 puan çıkaran Beşiktaş, Avrupa'daki son 2 maçta 6 gol yedi.

Rakiplerimizin durumu bu arkadaşlar. Oynadıkları futbol da bire bir paralel bu istatistiklere. Öyle şansa kaybetti şu oldu bu oldu yok.

keske keske.

Enes Başkaya60
26.10.2018, 20:58

İnşallah kardeşim de elimize gelen bütün fırsatları elimiz ile teptik maalesef şu an zirvede olabilirdik...

Özgür Öztürk
26.10.2018, 21:55
Maçın çok zor geçeceği aşikar.
Ne yapacağımız hiç belli olmuyor.
Bir bakıyorsun makine gibi işleyen bir takım, bir bakıyorsun bitse de gitsek modunda olan bir takım.

ucurum
26.10.2018, 23:01

Biri gölge mi dedi...

Eyvallah

Form durumları hesaplanırken son beş maça bakılır.

Galatasary 2. Beşiktaş 8. sen 9.sun

Hava topu kazanma yüzdesi olarak ligin 17. sırasındasın.

Fenerbahçe'den yol olmayacağı belli, onun yerine Başakşehir'i yazabilirsin çünkü adamlar 5 maçtır yenilmiyor bile.

Adamlar 9 maçta topu topu 4 (DÖRT) gol yediler...

Ha nedir, senin hücum istatistiklerin iyi, topla oynama yüzden iyi, pas yüzden iyi ama Erzurumspor'a kendi sahanda 87. dakikada ilk isabetli şutu atan takımsın...

Şu fikstüre bakıyorum bizim yerimizde Celta Vigo olsa şampiyon olur bunu da eklemek isterim...

Ama ben inanmayıp gölge etmek istemem, bilen biri olarak gökyüzünü tamamen kapamak istiyorum.

BU TAKIM ŞAMPİYON O LA MAZ.

Fatih Öztürk
27.10.2018, 00:24
Yenmesine yeneriz ama haftaya ve sonrası için ne tür fantaziler yaşayacağımızı kestiremiyoruz. Ünal hoca kusura bakma tüm yollar sana çıkıyor, süper efsanemizsin ama senden hoca falan olmaz.

U.Sadıkoğlu
27.10.2018, 00:26
Erzurum'u yenseydik beraberliğe herkes fit olacaktı fakat galibiyet dışında bir sonuç kurtarmıyor. Haftaya fb-gs, başakşehir-bjk maçları var. Biz içeride Bursa'yı konuk ediyoruz. Önümüzdeki haftanın anlamlı olabilmesi için bu hafta kazanmak şart.

Ozan Yılmaz
27.10.2018, 00:49
Mesela bu maçı kazanırsak haftaya yine şampiyonluk maçına çıkıyormuş gibi bir hava estirilecek 1 hafta boyunca, sonrası yine hüsran... Her şeyin hayırlısı...

Oğuz ZEYTİN
27.10.2018, 08:48
Mesela bu maçı kazanırsak haftaya yine şampiyonluk maçına çıkıyormuş gibi bir hava estirilecek 1 hafta boyunca, sonrası yine hüsran... Her şeyin hayırlısı...

Endişe duyduğun noktayı anlıyorum Ozan. Lakin bundan sakınamayız. Trabzonspor, tabii ki her daim şampiyonluk hedeflemeli. Yöneticiler, teknik kadro ve oyuncular bu bilinçten uzak olsa dahi biz taraftarlar olarak şampiyonluğu elbette isteyeceğiz. Geçenlerde yazmıştım, İstanbul'da 7 yediğimiz maçtan sonra "şampiyonluk" dillendirirdik. Boş ve kuru bir romantizm gibi gelebilir ancak bizi "Büyük" yapan işte bu hedeflerimizdi. Bizim eksiğimiz, hedefe uygun doğru planlamayı yapamamak.

"Olacağız" dedik de "olamadık" mı? Olsun, hayallerimizi satmayacağız! O zaman 96 travmasını yaşamamak için alternatifler belirleyeceğiz. İlk üç, ilk dört, Avrupa Kupaları, Türkiye Kupası, ligde kalmak (!), alt yapıdan her sene iki oyuncu çıkarmak, oyuncu satış gelirini her transfer döneminde en az 15 Milyon Euro seviyesinde tutmak, sportif başarı beklemeden giderleri üç sene içinde ...... TL'ye indirmek gibi... Hiçbiri şampiyonluk hedefine engel değil. Elin oğlu yapıyor.

Dediğim gibi, senin çekinceni anlıyorum. Daha ikinci, sekizinci haftadaki bir maça "Kazanırsak şampiyonuz" demek ne kadar saçmaysa, "Erzurum'u yenemezsen şampiyon olamazsın" demek de aynı ölçüde yanılgı...

Atsız'ın dediği gibi "Umut, en son terkedilecek şeydir!" Ve o umudun kaynağı, maç kazanıp kaybetmenin çok ötesindedir.

Cengiz Çubukcu
27.10.2018, 09:35
bugün aynı saatte benim de veteranlar ligi maçım olduğu için izleyemeyeceğim , ben kazanacağımıza inanıyorum :)

Kemal Öztel
27.10.2018, 11:17
Biz büyük denizleri aşıp küçük sularda boğulan bir kulübüz. Bu yıllardır böyle. Bu maçı da kazanacağızdır...

HOPA'LI TS'Lİ
27.10.2018, 11:25
Bu maç 3 puandan çok ötesi
Çünkü haftaya sahamızda ligin ez yenilen takımlarından Bursa ile oynayacağız.
Antalya ve Bursa maçlarından alınacak 6 puan bizi ilerideki haftalar için çok iyi yere getirecektir.
Haftaya rakiplerin zorlu maçları olduğunu da düşünürsek bu akşam 6 km'lik virajın 3 km'sini kazasız geçmeliyiz.

Mert Oğuzlu61
27.10.2018, 11:52
Bu takim şans yaninda olmadikca mac falan kazanamaz. Maclar bittikten sonra gülüp dalga gectigimiz fenerle aramizda 2 puan kalacak.

------------sosa---onazi
-----abdül-----------------amiri
-------------hugo--ekuban

Tony sakat madem boyle cikalim. Olcay yedek kalsin, Amiri son şansini kullansin. Olcay Olcay diyoruz da sanki Olcay cok farkli.

Eger odun ayak Burak ilk 11 de aciklanirsa maci izlemenin anlami yok. Her şeye eyvallah ama maç seçen, keyfi gelince oynayan, yanindaki arkadasi bir tarafini yirtarken rakip kaleciyle ofsaytta çay içen odun ayakli oyuncuyu kesinlikle kabullenemem.

kartal61
27.10.2018, 12:11
Su bir gercekki,ligdeki butun takimlar kotu.
Eger bu takim mental olarak problem yasamassa,saha disi olaylarla ugrasmassa sampiyon olur.
Bugunde rahat kazaniriz.

OFLU
27.10.2018, 12:13
Ya arkadaş sen evinde Erzurumspor'a ilk şutu 86 da çek, sonra Antalyayı yeneceük de şampiyon olacauk de. Ya bi gidin Allah aşkına ya, şuan şikespor bile Trabzonda bizi kolaylıkla yener. Burak Yılmazı korkusundan kesemeyen hoca ile şampiyonluk bekleyenlere iyi traşşşşlar.

Ahmet Kara
27.10.2018, 12:32
Bırak yenmeyi berabere kalma ihtimalimiz bile yok. Net mağlubiyet.

Tolga Han
27.10.2018, 12:33
ilk defa umutluyum 3-1 alırız

Oğuz B.
27.10.2018, 12:49
Erzurum maçında hayal kırıklığı yaşadık doğru. Lakin havlu atmaya gerek yok. Bu sezon hiçbir takım seri yapamadı. En kötü durumda değiliz. Hedefi büyültmeden: Maç maç bakarsak birbirimizi boğmuş olmayız.

Başarılar Trabzonsporum.

Mehmet Fatih Yavuz
27.10.2018, 12:59
Bugün takımı içten içe kemiren ağaç kurduna hocanın muamelesi benim geleceğe dönük ümidime ışık tutacak.
Burak oynar 5 gol atar umurunda değil .
Takımı bozan, hem saha içi hem saha dışı davranışları ile takıma ve özellikle gelecek vaat eden gençlere kötü örnek olan bu arkadaşa verilecek dersi merak ediyorum.

Hayırlısı .

Normal şartlarda , doğru kadro ve saha içi planı ile hiçbir sıkıntı çekmememiz gereken bir maç.
Kadro kaliteleri arasında o kadar büyük fark var ki!!!

Ama işte insan gene şüphelerinden kurtulamıyor!!

champions
27.10.2018, 13:05
Haftalardır onlarcası kurulan Burak-Rodalı kadroları göremeyişimiz?:rolleyes:
Normalde herhangi bir takımı deplasmanda yenmemiz sürpriz fakat bu maç için Erzurum kaybı sonrası saçma sapan bir galibiyet de ihtimal dahilinde.
Bu arada ortasaha ve kanatlar dökülürken M. Cem ve Parmak'ın hiç şans bulamaması tam bir saçmalık.

Berke6198
27.10.2018, 13:07
Burak'ın geçen maçta Pereira'ya haklı olarak bir kızışı vardı ancak kızmaya hakkının olması senden büyük birisine öyle davranma hakkı tanımaz. Sahadaki herkesi çocuk gibi azarlıyor Burak. Bu adamlar halı saha oyuncusu değil, hepsi bir yerlere gelmeyi başarmış profesyonel futbolcular. 1-2-3 olsa ve sabrın taşsa ufak bir jestle isyanını anlayabilirim ama her maçta bir nebze bile başarısız olan insanlara el/kol savururken kendisi ayağında topu bile tutamıyor. Haklı çünkü taraftar bunu Burak'a veriyor. O el kol hareketinden sonra bi yuhala bakalım, bi tepki göster Burak'a...

Maç sonunda kazara bir gol atarsa, isterse Pereira'ya ana avrat sövsün yine alkış alacağını ve kral ilan edileceğini biliyor. Bu adam ilgi arsızı, psikolojik bir vaka. O sahaya çıkıldığı anda hiç kimsenin kimseye bir gram üstünlüğü yok. Bu azarı gerekirse takımın 1. ve 2. kaptanı yapar, sen kimsin? Vallahi iyi tutuyorlar kendilerini. Hadi Pereira bu tepkileri kaldırabiliyor diyelim, genç oyunculardan herhangi birine bu tepkiyi verdiğin zaman maça dair tüm konsantrasyonunu yok etme ihtimali az buz bir şey mi?

Vallahi billahi bu adam gitmeden rahat etmeyeceğim. Eskiden ve hatta ilk geldiğinde kendisine dair belli başlı umutlar besliyordum ancak dayanılacak gibi değil, kim istiyorsa hediye pakediyle birlikte gönderelim...

Mustafa YILMAZ
27.10.2018, 13:42
tam umutlanmak istiyorum diyorum ki rakipler çok berbat fırsat sezonu bu sezon sonra aklıma burak geliyor bütün umutlarım eriyip gidiyor.

saha dışı berbat, huy berbat. saha içinde kendine oynayan, maç seçen, ofsayt kralı v.s v.s uzar gider.

Mert Acar
27.10.2018, 13:43
https://www.youtube.com/watch?v=GDs1s4py7zk

Bu sezon Erzurum maçıyla şampiyonluktu vs.. o yola giremeyeceğimizi gösterdik...Hedef Türkiye Kupası ve Uefaya katılım olmalı.
En büyük hedef ise bu çocukları yeniden alevlendirmek.Kaybetmek kolaydır Ünal hoca. Bu çocuklara antrenörden çok bir mentör bir abi veya herneyse öyle yaklaşarak potansiyellerine ulaşlamalarını sağlaman lazım.Seninle birlikte düşüşe geçtiler. Bu sorumluluk sana ait hoca,çocukları taraftarın önüne atmadan doğru planlamayla kazanman lazım.
Ama doğru mevkide,sistemde ve zamanda oynatmayıp, 89. dakikada oyuna alınarak filan futbolcu kazanılmaz maalasef.

ysngmz
27.10.2018, 13:44
Banko dediğimiz maçlarda puan kaybediyoruz zor dediğimiz maçları kazanıyoruz öyle garip takımımız var

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur KÜÇÜK
27.10.2018, 14:38
Banko beraberlik maçı.
Ligde ilk 4 hedefine gercekten inanirsak, cok daha iyi bir sezon bizi bekler.
Sampiyonluk lafini zikretmemiz icin kalite ve birlikte oynama alışkanlığı edinmeliyiz.
O da bu sene olacak iş değil.
Unal hoca insallah bu macta sacmasapan degisiklikler ile 2. Yarıyı çöpe atmaz.
Kendisine desteğim sonsuz.
Bu takim onunla başarılı olacak.
Akbaba Senol Güneş pusuda beklerken, Ünal hocaya destek vermeyen adam, Trabzonspor'un ne anlama geldiğini daha tam kavrayamamış insandır benim gözümde.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yiğit SARI
27.10.2018, 14:48
Burak yerine Ekuban ile başlayıp maçın gidişatı ve performanslara göre Burak, Olcay ve Yusuf'u kullanabiliriz. Nwakaeme de olsaydı keşke.

Daha fazla seçeneğimiz yok gerçi de :D Kanatları geçen maç gibi amaçsız çizgiye inme girişimleri şeklinde değil de ortadan yapamadığımız hücumlara alternatif olarak kullanabilsek keşke çok ezber hareket ediyoruz. Oyuncular kesinlikle dribbling alanı bulduklarında onu kullanmalılar gözleri hemen birini aramamalı. Bi de her oyuncu top isteyen tavırda hareket etsinler isterim tabi ama o konuda pek ümidim yok.

Uğur KÜÇÜK
27.10.2018, 14:53
_________________Onur____________________

Perreira_____Toure____Hosseini_____Novak

_____________Onazi____Sosa______________

Olcay____________Yusuf_____________Amiri

________________Rodallega_______________

Haftaya da Nwakaeme sakatlıktan döndü mü, Amiri yerine de formayi o kapar.
Takim oyunu oynamak istiyorsak bu kadroda israr edeceksin Unal hocam.
Burak denen sahsiyet Abdulkadir'i nasıl zehirledi gördün mu ?
Çünkü adamin daha bir amaci kalmadı futboldan. Dunyaligini yapip kenara koydu ve futbol hayatının son yillarinda sahada ve alemlerde takılıyor !!!
Devre arasina kadar ilk 11 yuzu görmemeli Kral ( ! )
Devre arasi da ilk teklife satılmalı.
Belki Abdülkadir'i kurtarırız.

Nwakaeme de geldi mi, bu kadro hem taraftara keyif verir, hem de gol atma sıkıntısı çekmez.

Onur Erçetin
27.10.2018, 15:00
Trabzonspor takımı Erzurumspor maçında kapanan,dirençli takımlara karşı hiçbir şey yapamadığını gösterdi.Maçın fragmanı zaten Göztepe ile oynanan maçtan belliydi.Bu takım bireysel ekstra performanslar olmadığı müddetçe kolay kolay maç kazanamaz.Organizasyon çok zayıf.İnanılmaz derecede yavaş oynayan bir takım var.

Yeteneksiz Onazi,top kontrol etmeyi bilmeyen Yazıcı,sürekli ikili mücadele kaybeden Abdülkadir,top süremeyen Amiri,ayakta duramayan Burak,vasat Rodellega,emekli Sosa ile mi şampiyon olacağız.

Bana kızacaklar olabilir ama gerçekler bunlar.Oyun hızı,çabukluk,şut kalitesi gibi bir çok konuda eksiklerimiz var.Ekstra gollerle bir maç kazanırsın iki maç kaybedersin.

Beşiktaş devre arası adam akıllı bir 10 numara ve forvet alırsa hiçbir eksiği kalmıyor.Gs forvet alırsa herhangi bir eksiği kalmıyor.Trabzonsporun daha fazla eksiği var.

Sercan Keleş
27.10.2018, 15:01
Yenileceğiz. Kaçarı yok.

CesurHamsi
27.10.2018, 15:07
Adamda heves birakmadin Trabzonspor!
Ama her mac ayni heycani yasatiyorsunya, nediyim sana.
Bu taraftar uzulmeyi haketmiyor..

Ahmet Kara
27.10.2018, 15:39
burak yedek başlarsa bir şeyler değişmiş diyebiliriz.

Enes Başkaya60
27.10.2018, 15:58
Güzel bir kadro ile maçı alacağız inşallah...

Samet Berber
27.10.2018, 16:05
Amiri %90 kesik yiyecek, onun yerine olur da Yusuf'u koyarsa yine bir puan kaybı kaçınılmaz olacaktır. Nefret ediyorum bunu yazmaktan ama maalesef hiç de yanılmıyorum.

diskus
27.10.2018, 16:25
Amiri ilk on bir basladigi maclarda hicbir katki veremedi.Bu durumda onunla baslamak anlamli degil.Sonradan girdigi maclarda hep olumlu gözüktü.

Oruç
27.10.2018, 16:40
Beklentiyi düşürürsek kazanma ihtimalimiz daha fazla. Yenilgiye hazırladım kendimi.

Royal Heart
27.10.2018, 16:42
Burak bugün gol atar mı, asist yapar mı, penaltı yaptırır mı hepsi olabilir ama futbolun doğrusu bugün Burak'ı 11'de başlatmaz. Ekuban ile başlanmalı, Amiri yerine Olcay tercihi doğru olur. Az çok fikir birliği var bu konuda ama en önemlisi geçen haftadan ders çıkaran bir takım sahada görebilmek, gerisi tali konular.

Yıldıray Emanet
27.10.2018, 16:45
Bu bir spoilerdır.

Maç sonucu 1-1

emrahtuna
27.10.2018, 16:48
rodallega dan gol bekliyorum sever antalyayı..

Yasin Altuntas
27.10.2018, 16:48
Ünal Hoca lütfen beni yanilt ve cesur kararlar al.

Ilk onbir sec (Yusuf ile ilk onbir), oyuna giren oyuncu iyi oynasin (Amiri) onu ilk onbire al, 1-2 mac sonra o kötü oynasin, yine ilk oyuncuyu al (Yusuf). Bu kisir döngüden cikip, gercekten hak edenlere forma verebilirse saygimu kazanacaktir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Faruk BERBER
27.10.2018, 16:51
Olcay kesinlikle sahada olmalı bu akşam.

Enes Başkaya60
27.10.2018, 17:01
Olcay kesinlikle sahada olmalı bu akşam.

Büyük ihtimal olacaktır hocam veya Yusuf ile başlayabilir diye düşünüyorum ama kesinlikle Olcay ile baslamaliyiz...

ucurum
27.10.2018, 17:34
Bu akşam galibiyet zor

Oldum olası beraberlik ile mağlubiyet arası fark görmem

İşin acı tarafı yenersek işkence uzayacak

Yenilirsek zaten sıkıntı

Trabzonspor taraftarı

Mehmet Fatih Yavuz
27.10.2018, 17:47
Burak değil de Amiri'nin yerine kanada Yusuf'u koyarsa zaten Başakşehir maçına döneriz.
Çok güzel bir intahar yöntemi olur Ünal Hoca için .

Fatih Öztürk
27.10.2018, 17:53
Yusuf ilk 11'de başlamamalı.

Ahmet Aksu
27.10.2018, 17:53
maç için hiç heyecan yapamadım erzurum maçı gibi olmadı yani.
geçen hafta tüm heyecanımızı alıp götürdüler.
normalde erzurum maçına 3 bu maça 1 puan tahminim vardı ama işler değişti 3 puan şart.
ayrıca bu sezon kesinikle avrupa kupalarında olmalıyız. yeter artık kaç sene oldu!

inşallah yeneceğiz

Numan Yerlikaya
27.10.2018, 17:54
Antalyaspor'un oyuncuları sene başında para alamıyordu. Ortasahaları isim olarak ligin en kötüsü.Ligde sıralamada yerleri iyi. Bülent Korkmaz da iş var demekki

YasinCorona17
27.10.2018, 17:55
maç izleyesim kalmadı artık aynı vasat futbolu oynucaz ersun yanal döneminde hucum oynuyorduk en azından

yorumsuz6117
27.10.2018, 17:55
Malesef heycan yok, Erzurum maçı geçen sene ki Karabük maçı gibi bişeydi.. Kazansak nolur haftaya Bursa'yı yenemez bu takım..

ucurum
27.10.2018, 17:57
https://pbs.twimg.com/media/DqhfTHcXcAExtmx.jpg

Fatih Öztürk
Onur, Pereira, Toure, Hosseini, Novak, Onazi, Sosa, Yusuf, Olcay, Rodallega, Burak

İşimiz var senle Ünal hoca.

Ahmet Aksu
erzurum maçında sahada olması gereken kadro bu maçta neyse.. :D

iç saha maçlarında olcay ve yusuf
delasmanda ise yusuf yerine abduş

Samet Berber
Evet yine kötü bir 11, hayırlısı ne diyelim.

Nihat Güneş
27.10.2018, 17:58
2 forvetli sistemde nerde oynatican Yusuf u arkadas ya hic mi kafan basmiyor bu adam kanat oynayamiyor iste...

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa YILMAZ
27.10.2018, 17:58
yine burak denen istanbul gece alemcisi var ilk 11'de.

bu maçta 3154 gol atsa umrumda değil. ulan koca Trabzonspor canı isteyince oynayan bi çocuğun oyuncağımı oldu yahu. darlanıyorum yemin ederim kan beynime sıçrıyıro

Royal Heart
27.10.2018, 17:59
Abdülkadir değildi kadrodan kesilecek futbolcu, başlayacak oyuncu da Yusuf olmamalıydı. Ekuban gibi bir hücum gücün var kullanmıyorsun.

Mehmet Fatih Yavuz
27.10.2018, 18:00
Burak oynadığına göre Ünal Karaman'ın hoca değil, sadece orada yer işgal eden bir sekretervari çalışan olduğu benim için kesinleşti.
Yazık.

Oğuz B.
Burak'a olan şahsi gıcığım 10 yıldan fazla o konuya girmeyeceğim. Geçen hafta 30 binden fazla taraftar bu elemana en ufak bir tepki gösterdi mi?

O zaman bu elemanın oyundan alınamamasına ve her şartta oynatılmasına "yazı" yoluyla sallamak işe yaramaz.

Mert Acar
Kadroya anlam veremedim hoca her geçen hafta taktiksel manada yetersizliğini daha da gösteriyor.

Ogün YAZICI
27.10.2018, 18:01
erzurum maçında sahada olması gereken kadro bu maçta neyse.. :D

iç saha maçlarında olcay ve yusuf
delasmanda ise yusuf yerine abduş

Akıl tutulması yasıyor Ünal Karaman
Nwakaeme için de iç saha futbolcusu dedik adamı Alanya deplasmanında oynatıp iç sahada bir daha oynatmadı

Madem kadroyla bu kadar oynayacaksın doğru oyuncuları doğru zamanda oynat

Sefaenes
27.10.2018, 18:02
Burak vaz geçememis şayet Burak kötü oyununu sürdürürse değiştirme cesareti göstere bilecek mi. Kötü oynayıp değiştirirse Ünal Hoca yi ayakta alkışlayacam. Burak gibi karektersiz biri bu formayı giymemeli elin karısına göz diken birini desteklemesi utanç verici

Salih Kara
Boffin cezalı değil miydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum

Nihat Güneş
Unal Hoca kadroyu su sekilde yapiyor... Aaa gecen hafta Olcay ve Yusuf mu oynamamisti bu hafta onlari oynatayim bari, haftaya da Vahid ve Abdul u oynatirim.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Numan Yerlikaya
27.10.2018, 18:03
Yine adamcılık yine yalakalık kazandı

Mehmet Fatih Yavuz
27.10.2018, 18:04
Yusuf'u da kanada koymuş... Hay senin kafana!!!
Hepten oyuncak olmuş.
Başarılı takımı bozan, başarısız takımı geri getiren.

Aşağı yukarı Başakşehir kadro ve sistemi.

İnşaallah biz yanılırız.

YasinCorona17
27.10.2018, 18:04
arkadaşlar olcayın bi lafı vardı kanat oyuncusu alınacak demişsiniz gelsin yedek otururlar diye bu takımda olcay burak ve türk lobisi mevcut bu adamları kimse kesemez

Ahmet Taşçı
27.10.2018, 18:05
Olcay solda verimsiz, Yusuf kanatta verimsiz yani iki yerini sevmeyen adamı aynı anda oynatmak çok riskli değil mi :)

Berke6198
27.10.2018, 18:05
Kadroya dair çok doğru dokunuşlar beklerken hayal kırıklığı yaşatacak bir 11 çıkardı hoca. Bir kanatta Olcay ile adam eksiltme yeteneği düşük, sürati az ve tamamiyle takım oyununa yönelik pas oyuncusunu tercih ederken diğer kanadı özellikle deplasmanda olmamız dolayısıyla Abdülkadir gibi hızlı ve birebirlerde etkili bir oyuncuyla kullanmalıydı.

Burak'ı inatla kesmemek, onun bu kötü oyununa alkış tutmaktır, başka bir açıklaması yok bu işin. Ne kadar kötü oynarsa oynasın Burak Yılmaz kadrodan kesilemiyor, her maçta ilk 11'de başlayarak sırtı sıvazlanıyor, madalya takılıyor. Ekuban'ın tek günahı isminin Ekuban olması maalesef... Lobicilik her daim kazanıyor.

Ömrüm Can SEZER
27.10.2018, 18:07
Amiri %90 kesik yiyecek, onun yerine olur da Yusuf'u koyarsa yine bir puan kaybı kaçınılmaz olacaktır. Nefret ediyorum bunu yazmaktan ama maalesef hiç de yanılmıyorum.Alim misin be

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Kara
27.10.2018, 18:09
Hoca istifanın ver git.

Oğuz B.
Burak'ı kesip Yusuf'u, Amiri'yi kesip Olcay'ı oynatsa yiyeceği küfür sayısı %90 azalacak orası kesin.

Lakin Burak oynamayıp Rode gol atamayınca ortaya çıkan zararlı bir grup da pusuda bekliyor. Hele bir de Burak sonraki hafta gol atarsa susmak da bilmiyorlar.

Eli belinde gezip 30 bin taraftardan tepki görmüyorsan seni hiçbir hoca kesemez.

Soner Albayrak
Sıkıntı yapmayın, maç bizim.

Ahmet Kara
27.10.2018, 18:11
Yusuf kanat oyuncusu değil. Olcay sağ kanatta oynamalı. Burak yedekte olmalıydı. Hoca falan değilsin Ünal.

batuhanTs
Yusuf denen yeteneksiz ne yaparsa yapsin bir sekildr ilk 11 e giriyor kimden torpilli bu arkadaş kimse forma adaletinden bahsetmesin bundan sonra

ucurum
Antalyaspor, bu sene çok farklı oynuyor bunu bir kenara yazın.

Adamlar bir defa kapanacak. Erzurumdan daha beter kapanacak

Kontra takımı...

Bu maç Erzurum maçının benzeri olur.

Antalya topa çok az hakim oluyor...

Top bizde bir sağa bir sola gidecek...

Allahtan duran topları hava topları kötü onların da bizim gibi...

Bizim sakin olmamız gerek...

Burakla Rodayla pozisyona girmez bu takım...

Sosa Yusuf belki Roda uzaktan çakarsa ancak öyle açılır rakip

Hele ki onlar kontradan gol bulursa ki daha olası...

Bence bu maçı 2-0 Antalya alır...

Biz beleşe bir gol bulmazsak...

Yasin Altuntas
27.10.2018, 18:13
Ünal Hoca lütfen beni yanilt ve cesur kararlar al.

Ilk onbir sec (Yusuf ile ilk onbir), oyuna giren oyuncu iyi oynasin (Amiri) onu ilk onbire al, 1-2 mac sonra o kötü oynasin, yine ilk oyuncuyu al (Yusuf). Bu kisir döngüden cikip, gercekten hak edenlere forma verebilirse saygimu kazanacaktir.

Ve dogru ciktim acikcasi....

Hadi abdulkadir kötü, ama su kadroda adam gecebilecek bir kisi yok....

emrahtuna
27.10.2018, 18:17
inşallah maç sonu yusuf a eleştiriler düzeceğimiz bi maç olmaz..kendisini bir an önce toparlamalı hoca ona bu fırsatı sunuyor..

Ogün YAZICI
27.10.2018, 18:18
Futbol deneme yanılma oyunu değildir

Bazı dogmaları yıkmadığın müddetçe doğruyu da bulamayacaksın
Iki yıldır adamcılığın,yerliciliğin cezasını çekiyoruz

Sen Amiri'yi yanlış oyun tarzında kaosun ortasında sahaya sürüp 45 dakikada biletini kesiyorsun.
Ama görün bakın Yusuf'un kredisi en 2-3 Maç olacaktır
Öyle de oldu daha önce

Aynı şekilde Nwakaeme 'nin de Alanya maçında 45 dakika kötü oynadı diye bir daha forma giymemesi gibi

Onazi Sosa
Olcay ----- Nwakaeme
Rodallega

Bu takımın sahaya çıkaracağı en iyi kadro budur
Boş pozisyonu Amiri Yusuf Abdülkadir bir tanesi doldurur
Ama budur
Sen bu kadroda ısrar etseydin haftalardır bugün çok daha güvenle çıkardık şu maçlara

Gs maçındaki yapı buydu
Kazanmıştık bu yapıyı

artvints
27.10.2018, 18:19
benzer bir kadroyla antalya'da 3-0 kazanmıştık 2 sene önce ama o kadro sürdürülebilir olmadı hatta castillo dışarda kaldığı için bolca eleştiri alan bir kadro olmuştu.

Mehmet Fatih Yavuz
27.10.2018, 18:20
Futbol deneme yanılma oyunu değildir

Bazı dogmaları yıkmadığın müddetçe doğruyu da bulamayacaksın
Iki yıldır adamcılığın,yerliciliğin cezasını çekiyoruz

Sen Amiri'yi yanlış oyun tarzında kaosun ortasında sahaya sürüp 45 dakikada biletini kesiyorsun.
Ama görün bakın Yusuf'un kredisi en 2-3 Maç olacaktır
Öyle de oldu daha önce

Aynı şekilde Nwakaeme 'nin de Alanya maçında 45 dakika kötü oynadı diye bir daha forma giymemesi gibi

Onazi Sosa
Olcay ----- Nwakaeme
Rodallega

Bu takımın sahaya çıkaracağı en iyi kadro budur
Boş pozisyonu Amiri Yusuf Abdülkadir bir tanesi doldurur
Ama budur
Sen bu kadroda ısrar etseydin haftalardır bugün çok daha güvenle çıkardık şu maçlara

Gs maçındaki yapı buydu
Kazanmıştık bu yapıyı

Basiretsizlik konusunda epey tarih yazacak Ünal beyimiz ..

Oruç
27.10.2018, 18:24
Yusuf’tan kanat olmaz. Aslında hiçbir şey olmaz.

YasinCorona17
27.10.2018, 18:28
forumdaki yusuf yazıcı düşmanlığının sebebi nedir

Mert Oğuzlu61
27.10.2018, 18:29
Erzurum kapanmadı ki ? Adamlar açık futbol oynadı, sahamızda ezdiler bizi. Antalya bu maç ofansif oynamis defansif oynamis muhabbetlerinden ziyade kendi oyunumuzdan dolayi elestiriler gelecektir ama ilk kez sert elestiriler gelecektir. Ünal gercekten cok kotu antrenor. Burak i bitik haliyle kesmekten korkan, ligin en hantal yeteneksiz adam gecmekten aciz ofansif orta sahasi Yusuf u kanat oynatan kisi top gorse bomba diye karakola goturur, kisaca kötü antrenordur. Konu tartismaya kapalidir.

Totem degil. Antalya yi yensinler köyde buz gibi dereye atacagim kendimi. Ulan bir kere be bir kere guzelce mac kazanalim, şu keyfi elalem yasiyor biz hala Burak ti Yusuf tu Ünal di falan... Ne haliniz varsa gorun yaw, nasilsa kazanamayacaksiniz. Bezdim da bezdim...

kayseriliyiz
27.10.2018, 18:30
Erzurumu yenemedikten sonra bi faydasi yok bu maçin

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

alptug_kd
Bu takım gs maçındaki kadroyu ne zaman bozdu o zaman kaybetti. Skor değil oyun olarak kaybetti. Tamam gs maçındaki kadro alanya ya mağlup oldu ancak oyun olarak çok iyi oynamış sadece topu içeri atamamıştık.

Hoca alanya maçını çok yanlış okudu. Kadroyu bozdu. Hiç gerek yoktu. Şimdi hala hata yapmaya devam ediyor.

Bu maçı izlemeyeceğim. Ins kazanırız.

esra61
forumdaki yusuf yazıcı düşmanlığının sebebi nedir

Düşman aramaya gerek yok ,Yusuf Yazıcı’nın kendisi başlı başına yeterli.

Oruç
27.10.2018, 18:31
ÜK ilk defa mazeret üretmedi. Bu maçı ne yapıp edip kazanmak lazım. Maç sonu goy goy dinlemek istemiyorum.

YasinCorona17
27.10.2018, 18:32
Düşman aramaya gerek yok ,Yusuf Yazıcı’nın kendisi başlı başına yeterli.

yusuf yazıcı bugün ülkede yetişmiş nadir yeteneklerden birtanesi trabzon altyapısının umudu bence asıl mevkisi 10 numara pozisyonu

Soner Albayrak
27.10.2018, 18:32
Zeki oynayacakmış sanırım. Kazanacaktık ama şimdi mağlubiyet kesinleşti.

Emrah KabuL
27.10.2018, 18:35
Olcay oynasın tamam da Yusuf nedir arkadaş ? Ne yaptı da formayı aldı ? A.Kadir şu an formsuz bile olsa en azından mücadele ediyor.. ve onun dışında adam eksiltebilen,çalım atan oyuncumuz yok.. ne diyelim inşallah ekstra bir şeyler olur da kazanırız şu maçı.

Uğur KÜÇÜK
Maci izlemeyeceğim. Zeki Yavru ilk 11 ha !!!
Vah benim Trabzonspor'um...

Ahmet Kara
Sağ kanımız çoktan otoban oldu bile.

Soner Albayrak
27.10.2018, 18:36
Aslanım Zeki 40 bin TL'yi cebine koydu.

Mehmet Fatih Yavuz
27.10.2018, 18:39
Zeki nasıl ilk 11?
Takip ediyorum şu anda... Yazmıyor öyle birşey ilk 11 de..
NErden çıktı Zeki?

Ahmet Aksu
27.10.2018, 18:39
haftalardır takımın hücum gücünü çeken :D pereira yerine hizipçi zeki hadi hayırlı olsun vatana millete..

zeki oynayacağına bence orası boş kalsın..
zeki bu saatten sonra muhteşem futbol oynasa da (ki oyle bir ihtimal yok:D)benim için yok hükmündedir.

gurur6134
27.10.2018, 18:41
Burak bu macda da yoklari oynarsa cok elestirilir karaman da bunu hak eder..yusuf da abdulkadir de sonradan oyuna girdiklerinde cok daha etkili oluyurlar bunu gormemiz lazim daha dogrusu hocanin artik gormesi lazim hayirlisi bakalim.. forma adaleti geregi amiri yediyse kesigi burakda yemeliydi yine gucu yetmedi hocanin..

Ogün YAZICI
27.10.2018, 18:41
Kâmil ahmet saha çalışmalarına başlayalı 1 aydan fazla oluyor
1.5 aydır bir koşu yapıyor bir topla çalışıyor, bir ara takımla bile çalıştı

Gözlerinden öpüyorum o sağlık ekibinin

Ben bu klubün sağlık ekibi kadar ise yaramaz bir ekip gormedim

Adalesinde ağrı hissedip çıkan aylarca geri gelmiyor ,Allah korusun bağ sakatlığı yaşayanın kariyeri bitiyor

gurur6134
27.10.2018, 18:42
Pereiraya ne oldu

Salih Kara
27.10.2018, 18:42
Sağ taraf Zeki ile Yusuf’a emanet bakalım neler olacak

Soner Albayrak
27.10.2018, 18:43
Nasıl olsa yedek duracak diye istenmeyen adamı gidip geri getirirsen o da senin başına bela olur böyle işte.

Sefaenes
27.10.2018, 18:43
ya buraka sinir olurken bu zeki amatörü nerden çıktı zeki yerine Altyapıdan biri oynasın o torpilli den iyi oynar

Soner Albayrak
27.10.2018, 18:44
Hosseini ve Toure'ye de fazladan iş çıktı durduk yere. Zeki'nin arkasını toplamak zorunda kalacaklar.

Jackdaniels
27.10.2018, 18:45
Dalgamı geçiyosunuz napıyosunuz pereira ilk 11 de ne zekisi ?

Ahmet Kara
27.10.2018, 18:45
Boş bırakın daha iyi. Direk dikin bir tane daha iyi.

Enes Başkaya60
27.10.2018, 18:46
Laa hocaaa ne zekisi sağ bek oynayacak başka adam mı yok Pereira sakatlandı muhtemelen Hüseyin Türkmen neden oynamıyor Ünal hoca cidden saygınlığını kayıp ediyorsun yazık günah...

Ahmet Aksu
Allahım :)

Sağ taraf Zeki ile Yusuf’a emanet bakalım neler olacak

Gürkan Asma
Buda mı gekecekti başımıza

Mehmet Fatih Yavuz
Zeki nerede yazıyor arkadaş?
Tekar 10 dk kala ilk 11 e baktım şimdi... Yok Zeki meki.. Kim uyduruyor sırf pislik için anlamadım ki?

Ahmet Kara
27.10.2018, 18:47
Tekar 10 dk kala ilk 11 e baktım şimdi... Yok Zeki meki.. Kim uyduruyor sırf pislik için anlamadım ki?
Resmi siteyi takip etmiyor musun ?

ozzy!
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1056209344298209280

Gürkan Asma
Tekar 10 dk kala ilk 11 e baktım şimdi... Yok Zeki meki.. Kim uyduruyor sırf pislik için anlamadım ki?Kulübün resmi açıklaması var twitter da

Ahmet Kara
27.10.2018, 18:49
7-0'ı egale ederler.

emrahtuna
başarılar karadeniz fırtınası..

Sefaenes
ohh yok 11 de şu zekinin ibanezin estebanin yerine Alt-yapı dan oyuncular gelmeli gereksizlere yedek de tahammülum yok

Enes Başkaya60
Maicon başar basar geçer şimdi zekiyi hadi bakalım...

yorumsuz6117
27.10.2018, 18:50
..ıçtık

Mehmet Fatih Yavuz
Asılmadım resmi sitenin twitter adresine şimdi.. Canlı televizyonu izliyorum. Twit mwit anlamam...
Resmi yayıncı kuruluş... İlk 11 leri verdi şimdi. Joa Pareira yazıyor net.. Ne Zeki'si Allah aşkına!

esra61
yusuf yazıcı bugün ülkede yetişmiş nadir yeteneklerden birtanesi trabzon altyapısının umudu bence asıl mevkisi 10 numara pozisyonu

Her pozisyonda denendi performansı kendine bağlı olarak düşüşte.Umarım kendine çeki düzen verip oynaması gerektiği gibi oynar.Bizim ondan beklentimiz yüksek de mühim olan onun kendisinden ne beklediği...

emrahtuna
ne zeki mi

Ahmet Kara
27.10.2018, 18:51
maçın yorumcusu da olcay çakır. fark yemek için tüm imkanlar oluştu.

İ. SARAL
27.10.2018, 18:51
Her hafta farklı kadro çıkıyor.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuz B.
27.10.2018, 18:52
https://pbs.twimg.com/media/DqhpC_mWwAAC3IJ.jpg

Mustafa YILMAZ
27.10.2018, 18:53
burak yetmedi birde zeki çıktı. Allah'ım nasıl bir sınavdır bu

Hakan
27.10.2018, 18:53
Zeki mi ? Sabır...https://uploads.tapatalk-cdn.com/20181027/49c275971f5632e9ca00b051a30b85b0.jpg

Soner Albayrak
27.10.2018, 18:54
Yerli çete bir anda ele geçirdi takımı :D Ne olduğunu anlamadık.

Mehmet Fatih Yavuz
Olm zekiyi gördüm şimdi??? Ne oluyor?

Ahmet Kara
burak, zeki ve yusuf. maça 8 kişi çıkıyoruz. diğer futbolcular iki kişilik koşmak zorunda kalacak. zargo'ya şimdiden allah kolaylık versin.

Gürkan Asma
Dünyanın en rezil projesi olabilir bu stad

Ogün YAZICI
27.10.2018, 18:55
Yerli çete bir anda ele geçirdi takımı :D Ne olduğunu anlamadık.

Herşey bir anda oldu
Hamle bile yapamadık
Yine yerlicilik kazandı

Perreira'nin hastalandığı söyleniyor maç öncesi kahvesine birşey mi attılar ne olaki ya
Yıkıldık ekran basında

Sefaenes
27.10.2018, 18:56
HH torpilli amatör oyuncusu sahada Allah belanı versin zeki sakatlanması gereken peirrara değil zeki olmalıydı. Bu maçta biraz iyi oynasın 10 maç garanti oynar

worldmaster
Zeki 11 de. Simdi ayvayi yedik

Oruç
JP hücum gücümüzün belki de yarısıydı. Daha maç başlamadan gecenin içine limon sıktı bizimkiler.

gurur6134
Ya pereira mac heyecanini baslamadan bitirdin offfff

sasone
Antalyaspor fizik ve kondüsyon olarak bizden daha üstün çıkan kadroda Burak'ın olması,Yusuf ve Olcay'ın olması bizi zorlar.Perreria'nın son dakika yokluğu da üstüne tuz biber oldu.
İnşallah işler yolunda gider.

emrahtuna
27.10.2018, 18:57
merak etmeyin arkadaşlar lampard xeki uzaklardan bir füze göndererek kilidi açacaktır :)

Gürkan Asma
Bülent son dk bütün takımı toplayıp "Bütün planlar iptal, trabzonun sağından saldırın" demiş olabilir.

Oruç
Dünyanın en rezil projesi olabilir bu stad

Misafir tribünü hapisane gibi. Gardiyan eksik.

yorumsuz6117
Zaten Trabzonspor'u hücuma çıkaran Pereira'ydı..

Ahmet Kara
pereira sağ bek olmasına rağmen bu takımın yarısı.

Sefaenes
bu maçta ünal hocanın ilk durduracağı kişi zeki olmalı onu tutarsak 3 puan bizim

tRaiNer
Efsane geri döndü! İnşallah Zeki kardeşimiz ortaya koyacağı üstün performansla hepimizi utandıracak...

Emre Veli
öffffffffffffffffffffffffffffffffffff ne sıktı şu zeki muhabbeti ya. ulan adam mı vardı da koydu oraya onu? ya da kamil ahmet mi vardı da kesti koydu? el mecbur. izleyin işte.

btnyldz
27.10.2018, 18:58
Yab bu herif oynayacak gerçekten moralim bozuluyor görmek zorunda değilim onu ya bu ne biçim kulüp

artvints
yaşar kemal uğurlu'ya güveniyorum, şanslı geliyor bize.

Kadir
Demirin tuncuna sağ bekin Zekisine kaldık [emoji16]

Jackdaniels
27.10.2018, 18:59
Bu antalya hayırdır ya şampiyonluğamı oynuyoda haberimiz yok bu ne motivasyon ? Ayrıca jp den zekiye nasıl bir geçiştir pes.

Ogün YAZICI
27.10.2018, 18:59
Santrayı direk zeki'nin üzerine yaptılar
Mesaj açık :)

GencTurk6161
27.10.2018, 19:01
Bu yavru nerden çıktı...

Ahmet Kara
sağ kanat otoban oldu şimdiden.

Arda'
Jp yoksa 3lü oynayamaz mıydık mesela Olcayı sağ kanada atıp o koridoru ona vererek, gerçi Ünal hocanın 3lü oynatabileceğini sanmıyorum antrenmanlarda bile çalıştırmamıştır. Takımların böyle B planları olmak zorunda

Sefaenes
27.10.2018, 19:02
yusuf ve zekinin tarafi otoban olacak gibi