PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 7.Hafta | Trabzonspor 4 - 2 Kasımpaşa | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Aydın Tiryaki
23.09.2018, 01:28
İlk maç başlığım. Risk aldım. İçeride olmasına rağmen çok tehlikeli maç.

riv riv riv
23.09.2018, 01:51
Akbaş kadroda ise izlemeyeceğim maçtır. Gereksiz tansiyon fırlamasına gerek Yok. Hem de böyle gereksiz bir kişilik için. Yetenek fakiri seni ha

DeAgLeMaNyAq
23.09.2018, 01:51
Normal şartlarda Göztepe'yi yenip, Kasımpaşa'ya yeniliriz diyordum. Üstüste 2 mağlubiyet artık takım içerisinde bir şeylerin sorgulanması gerektiğini iyice ortaya koyacaktır. Bu tahribat ancak Kasımpaşa galibiyetiyle atılır ve lige yeniden dönmemizi sağlar. Ama burada da maçın Cumartesi 16'da olmasının dezavantajı devreye girecek. Maç içi değişkenlerini bilemesek de Kasımpaşa'nın Göztepe'den çok daha zorlu bir rakip olduğu ortada. Bu yüzden özellikle orta sahada Kucka'yı bekliyorum. Yusuf'un cezalı olması da buna zemin hazırlayacaktır. Keza yüksel mücadele gerektiği için Olcay'ın da 11'de başlayacağını düşünüyorum. Sezon şampiyonluk mücadelesi anlamında çoktan bitti. Bir GS galibiyetiyle gaza gelmek hataların en büyüğüydü. Diğer taraftan geçen sezon 9 haftada 9 puan aldığımızı ve sonradan yakalanan seri galibiyetlerle bir anda kendimizi 5.likte bulduğumuzu da unutmamak lazım...

Ogün YAZICI
23.09.2018, 02:09
Onur
Semih Hüseyin Mustafa Zeki
Olcay Yusuf Batuhan Abdülkadir Abdülkadir
Burak

Ünal Karaman'dan radikalizmin dozunu artırmasını bekliyorum

Ersun Yanal ile başlayan Rıza Çalımbay ile devam eden yerli çetesi baskomutanligi görevine bu hafta itibari başlayan Ünal Karaman'ın bunun dozunu artırmasını bekliyorum

Benim yerli futbolcu kardeşlerim oynamayıp işsiz kalsın da yabancılar mı oynasın diyen otoritenin öncülüğünde bu kadroyu bekliyorum

TSemih61
23.09.2018, 02:44
Rıza Çalımbay ile 3-0 kazandığımız maçtaki taktiği aynen uyguluyoruz ve kazanıyoruz. :D Hatta o kadar uzağa gitmeye gerek yok, geçen hafta GS ile oynadıkları maçı iyi analiz etsin hoca alırız maçı.

Kasımpaşa'da bi cacık yok rahat kazanmamız lazım. Kadro kaliteleri bize göre düşük, sadece hücum oyuncuları iyi ve kontradan buldukları pozisyonu affetmiyorlar. Rakibin her atağını hazırlıklı savunduğumuz müddetçe bize gol filan atamazlar.

Bu maçı kazanırsak Fener maçına kadar Erzurum ve Malatya dışında zorlanmadan her maçı alırız. Bu maç çok kritik ama dediğim gibi sinir stres yapmadan çok rahat almamız lazım. Aksi halde ligden tamamen koparız, ne ücretler ödeniyor ne de oyuncularda gerekli motivasyon var tepetaklak olabiliriz yani. Ama tam tersi bu eşiği aştıktan sonra ilk yarının sonuna kadar zirveye tutunabiliriz.

Fatih Öztürk
23.09.2018, 02:52
Esteban, Pereira, Majid, Toure, Novak, Sosa, Onazi, Abdülkadir, Olcay, Nwakaeme, Rodallega.

outlaws61
23.09.2018, 03:47
Onur, Pereira, Huseyini, Toure, Novak, Kucka, Onazi, Sosa, Wakayeme, Abdüş, Rodayega

OrkHun
23.09.2018, 09:43
esteban
j.p. toure majid novak
sosa kucka vahid
ekuban tony
hugo

bu 11 calisir. yerli cetesi oynarsa yine yeniliriz.

yorumsuz6117
23.09.2018, 10:01
Yusuf'un cezalı olması maçı bize kazandırabilir..

Doğukan Uçan
23.09.2018, 10:04
kasımpaşa'yı yener haftaya erzuruma gider kaybeder ve adamlar ligteki ilk galibiyetini bizden alır.

onun için fazla üzülmeyin sağlık daha önemli, göztepe başlığına da yazdım tek hedef türkiye kupası olmalı.

Salih Kara
23.09.2018, 10:14
Bir şekilde ilk golü özellikle de ilk yarı bizim atmamız lazım. İlk atakta gol yiyip sonra çıkarmaya çalışmak insanı deli ediyor

Samet Berber
23.09.2018, 10:38
Kağnı Yusuf yok neyse ki gerçi belli olmaz cezalı olduğu halde oynatmaya çalışabilir Ünal, onun dışında Burak ve Akbaş tercihinin ne kadar saçma olduğunu da anlamıştır umarım yani biraz iyi niyeti varsa anlamış olması lazım. Bu takımda ne kadar az yerli ve özellikle özevlat bulunursa o kadar başarılı olunur bu kadar net.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

adiloş bebe
23.09.2018, 10:40
Geçen yıl iç sahada bize 5 atıp o savunma hattımızı madara eden kasımpaşa mı bu? Benim takımdan pek ümidim yok ama ne yapalım işte bi umuttur yaşamak misali yine oturup izleyeceğiz.

Murat'
23.09.2018, 10:58
Başlık yanlış olmuş galiba, lige bir ay ara mı veriliyor?

ccd6167
23.09.2018, 11:34
4-3-3 ya da 4-4-2 bu takıma level attırır..

2. Yarı 4-4-2 ye döndük göztepe maçında göztepe ortasahayı geçemedi ama amiri değil yusuf çıkacaktı..

...............sosa

.........olcay...a kadir

.....yusuf...........nwakeme

..............burak

4-3-3 de yusufu kanat forvet olarak oynatırım solda tony yi.. 10 numara kavramı DÜNYADA ARTIK YOK .. bitti..10 numara olarak oynayan dünyanın en iyi 4 liginin ilk 3-4 takımında 10 numara oyuncusu bulamazsanız..

Fatih Çelik
23.09.2018, 11:35
https://i.hizliresim.com/pnQvMa.png

Abdülkadir yerine Amiri. Burak Yerine Rodallega oynayabilir. Bu kadroyu ısrarla bekliyorum

Cagdas Topal
23.09.2018, 11:38
Mustafa Akbaş , Yusuf Yazıcı ve Burak Yılmaz 11 oynarsa kesinlikle malup olunacak maç.

Cagdas Topal
23.09.2018, 11:39

Abdülkadir yerine Amiri. Burak Yerine Rodallega oynayabilir. Bu kadroyu ısrarla bekliyorum

Hala Burak ‘ lı kadro [emoji23] Vallahi bu taraftar hakediyor bunları.

Fatih Çelik
23.09.2018, 11:40
Hala Burak ‘ lı kadro [emoji23] Vallahi bu taraftar hakediyor bunları.

Hala Onurlu kadro da yazıyorum. Elimizde bunlar var ne bekliyorsun? Kendini çok mu akıllı zannediyorsun sen.

Ahmet Kara
23.09.2018, 11:41
..........................esteban
.pereira........toure............hosseini......... novak
...................onazi.............sosa
.olcay.....................amiri.................. ......tony
..............................hugo

bu kadroyu çıkmazsa geçen sene ki gibi aynı senaryoyu izleriz. ünal denen korkağın ne yapacağını merak ediyorum. bakalım cesareti var mı.

Cagdas Topal
23.09.2018, 11:44
Hala Onurlu kadro da yazıyorum. Elimizde bunlar var ne bekliyorsun? Kendini çok mu akıllı zannediyorsun sen.

Evet kendimi çok akıllı zannediyorum. Burak ve Rodallega ‘ lı oyunları izleyip kıyaslayacak kadar akıllıyım. Olcay ve Yusuf Yazıcı ‘ lı maçları izleyip kıyaslayacak kadar akıllıyım. 4-0 lık galibiyetten sonra takımı kaosa sürükleyen o hainin hala 11 de olması inanın bana keyif veriyor her kaybettiğimiz maçta :)

champions
23.09.2018, 11:48
Kpaşa'nın olayı hızlı hücumlar, geride eksik yakalanmaz ve basit hata yapmazsak şansımız yüksek, yumuşak ve savunması kötü bir takım.
Sivas ve Gs maçındaki oyunla rahat kazanırız, son maçtaki oyunla puan kaybı sürpriz olmaz.

---------Esteban---------
JP--Toure--Majid--Novak
Abdül-Onazi-Amiri-Parmak
--------Roda--Anthony-----

Hoca saçma işler yapmazsa kazanırız.

Aydın Tiryaki
23.09.2018, 11:52
Evet ben de şimdi fark ettim. Kafa mı bıraktı bu takım adamda. Neyse olsun totem yapalım değiştirilmesin :D
Murat'

Fatih Çelik
23.09.2018, 11:53
Evet kendimi çok akıllı zannediyorum. Burak ve Rodallega ‘ lı oyunları izleyip kıyaslayacak kadar akıllıyım. Olcay ve Yusuf Yazıcı ‘ lı maçları izleyip kıyaslayacak kadar akıllıyım. 4-0 lık galibiyetten sonra takımı kaosa sürükleyen o hainin hala 11 de olması inanın bana keyif veriyor her kaybettiğimiz maçta :)

Olcay bu takımda şu topu beyniyle oynayan iki adamdan biri. Sağ kanadı isletmek istiyorsan Olcay'a mecbursun. Rodallega veya Burak'ın oynaması fark etmez. Alanya maçında da Rodallegalı oyun vardı ne oldu? Kaldı ki yazmışım oraya onun yerine bu oynayabilir diye ama.. Neyse ya neyse...

Berke6198
23.09.2018, 11:59
Göztepe maçı öncesindeki kadromu yineliyorum fakat bir adet değişiklikle. Onur...

Yaptığı hatanın ve konsantrasyon bozukluğunun bedelini ödeyecek. Neşter vurulacaksa bu maçta vurulacak.

---------Esteban---------

Pereira---------Kucka-------Zargo--------Novak

Sosa-------Onazi

Olcay-------------------Amiri--------------Nwakaeme

---------------Rodallega---------------

Ahmet Aksu
23.09.2018, 12:10
göztepe maçından daha zor takım daha sıkıntılı geçeceği kesin. ama artık galibiyet almamız lazım üst üste 3 mağlubiyet olmamalı.

Ogün YAZICI
23.09.2018, 13:48
Açın geçen seneden itibaren Burak Abdülkadir Yusuf'un birlikte oynadığı maçlarda ne oynamışız ne skorlar almışız bakın

Dün kadroyu gördüm ağzımı bıçak açmadı 45 dakika bitene kadar.
İçim içimi yedi statta
Taraftar afyon yutmuş gibiydi
Herkes aynı şeyleri hissetti

Bu yerli fanatizmi mahvetti Trabzonspor'u.

Yusuf yabancı olsa bugün 21'e giremez
Abdülkadir zamanında bu fizikle bu kafayla yerden yere vurulan Alanzinho'nun tırnağı kadar verimli oynamıyor ama Trabzon'dan cikma deger diye herkesin önünde görülüyor

Bu kafa ile bu camianın ayakta kalma şansı yok zaten

Buram Buram yerli ayrımcılığı yapılan yozlaşmış bir camia

Yedek klübesindeki adam dört gözle gol atamayacağımiz maçı beklemis ertesi hafta Burak ve Abdülkadir'i sahaya süreyim diye

Futbolun dili var arkadaşlar
Dün çıkan kadroya Sosa'nın Perreira'nın Onazi'nin Novak'ın verdiği tepkiyi gördünüz mü?

Tribünde barut gibi ilk fırsatta tepki göstermeyi bekleyen taraftarın verdiği tepkiyi gördünüz mü?

Fatih Çelik
23.09.2018, 13:56
Trabzonspor'a liyakat gelmedikçe bu çileleri çekeceğiz. Yönetim dahil herkesin altında ezileceği bir hocaya ihtiyacımız var. Deli Vahid bile olabilir

macka61
23.09.2018, 14:09
başlık tarihi yanlış 29 ekim değil eylül olacak maçı da rahat şekilde kasımpaşa kazanır maalesef öyle gözüküyor inşallah Trabzonspor bizleri yanıltır

Gökhan Balcı
23.09.2018, 14:16
Ligin en kötü defansı bizde. En formsuz kalecisi bizde. En dengesiz 6 numarası bizde. En ne yaptığını bilmeyen 10 numarası da bizde. Rakipte eksik ararken bunları da görmeliyiz. Bana öyle geliyor ki onur kesilse onur da rahat edecek. Yerine kim koyulacağı muamma elbette. Akbaş hosseini sakat diye oynadı zaten. Onazi nin alternatifi yok ne yazık ki. On numaraya sosayı koysak ortada sekiz numara yok. Ama başka bir şeyler denemek zorundayız. Bu takımın on numara oynayacak adamı yoksa o sistemden vazgeçmeliyiz önce. Çift forvet de gayet ideal duruyor bu bağlamda. Deplasmana da kucka Onazi ön liberosu önlerinde sosa ya da Anthony solda amiri ile oynarsın. Sağ tarafın olcaydan başka alternatifi yok. Artık bi iskelet şart. İleride Hugo burak ile mi başlarsın Hugo ekuban ile mi başlarsın bilmiyorum ama Hugo kesinlikle olmalı onu biliyorum. İnşallah bu maç sistemin oturduğu maç olur

homosapiens
23.09.2018, 14:54
Yusuf olmadığına göre favoriyiz
İçerde Onazi'ye de gerek yok. Stoperden topu Onazi alıyor Sosa'ya veriyor aracı gibi. Gerek yok direkt Sosa alsın. Vahid, olcay, sosa, abdülkadir hepsi defans yapan oyuncular zaten, geri koşuyorlar
Vahid neden çıktı göztepe maçında kaçırdım, sakatlandı mı acaba? Halbuki iyiydi ilk yarı

pereira-toure-mustafa-novak
olcay-abdülkadir-sosa-vahid
-------hugo---burak----------

dışarıda kalanlar: tony, onazi, kucka

cubido
23.09.2018, 15:32
...........................................Onur... ...................................

...Pereira…………....Toure…………………...Hosseini…....…….N ovak….

..........................................Onazi... ..................................

......................Sosa........................ .......Abdülkadir............

.....Olcay............................Burak....... ...........Nwakaeme...

Sol açık Nwakaeme veya Amiri hanisi formdaysa o oynasın tabi ama sol açıktan gol asist katkısı almak zorundayız. Bu nedenle Nwakaeme daha iyi bir alternatif gibi gözüküyor.
Fakat son iki maç o da çok kötüydü.

Sol bek ve ön libero mevkilerinde pek alternatifimiz yok.
Ben Kucka'yı görmeyi isterim fakat geldiğinden beri o kadar isteksiz ve vurdumduymaz ki güvenemiyorum kendisine.
Oysa o istekli oynasa hem takım boyunu yükseltmek hem de ortasaha dürenç katmak açısından çok ihtiyacımız olan bir oyuncu.

Kasımpaşa çok etkili bir kontra atak takımı.
Öne geçerlerse bizi çok kötü duruma da düşürebilirler.

Ömrüm Can SEZER
23.09.2018, 15:33
Yusuf olmadığına göre favoriyiz
İçerde Onazi'ye de gerek yok. Stoperden topu Onazi alıyor Sosa'ya veriyor aracı gibi. Gerek yok direkt Sosa alsın. Vahid, olcay, sosa, abdülkadir hepsi defans yapan oyuncular zaten, geri koşuyorlar
Vahid neden çıktı göztepe maçında kaçırdım, sakatlandı mı acaba? Halbuki iyiydi ilk yarı

pereira-toure-mustafa-novak
olcay-abdülkadir-sosa-vahid
-------hugo---burak----------

dışarıda kalanlar: tony, onazi, kuckaVahid neden çıktı yeahhh oynamadığı için olabilir mi mücadele etmek ile topçu olunmuyor.

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ömrüm Can SEZER
23.09.2018, 15:35
Hala Burak Onur Abdülkadir 11 e yazıyorsunuz şaka gibi sjsjkwisksms
...........................................Onur... ...................................

...Pereira…………....Toure…………………...Hosseini…....…….N ovak….

..........................................Onazi... ..................................

......................Sosa........................ .......Abdülkadir............

.....Olcay............................Burak....... ...........Nwakaeme...

Sol açık Nwakaeme veya Amiri hanisi formdaysa o oynasın tabi ama sol açıktan gol asist katkısı almak zorundayız. Bu nedenle Nwakaeme daha iyi bir alternatif gibi gözüküyor.
Fakat son iki maç o da çok kötüydü.

Sol bek ve ön libero mevkilerinde pek alternatifimiz yok.
Ben Kucka'yı görmeyi isterim fakat geldiğinden beri o kadar isteksiz ve vurdumduymaz ki güvenemiyorum kendisine.
Oysa o istekli oynasa hem takım boyunu yükseltmek hem de ortasaha dürenç katmak açısından çok ihtiyacımız olan bir oyuncu.

Kasımpaşa çok etkili bir kontra atak takımı.
Öne geçerlerse bizi çok kötü duruma da düşürebilirler.

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefaenes
23.09.2018, 15:35
Akbaş her çıktığı 11 de 1:0 yenik başlarız şu adama verilen tavizler yeter artık. Oz evlat diye bizi şey yapmaltiklari kaldı. Hiç bir futbolcu Trabzondan büyük olmamali

PortoDeGalinhas
23.09.2018, 16:06
Şu maçı kazansak ne olur kaybetsek ne olur. Lig daha başlamadan bitti bizim için. Forvetsiz gs ile muhtemelen 8 puan ,başakşehir ile 6 puan, forvetsiz beşiktaş ile en az 3 puan fark var, hatta yerden yere vurulan şikecilerin bile gerisine düşme şansın var. Ki bu takımlar ligin 2. yarısında avrupa kupalarından da elenmeleri ile puan kaybını minimuma indirecekler. Sen şu maçları kazanacaktın ki ligin sonuna doğru bir iddaan, bir hedefin olsun.Hatta bu sene Kasımpaşa,Konya gibi yukarıyı zorlayacak takımlarda var. Şu saatten sonra tek hedefimiz Türkiye kupası olmalı, 5. lik bizim için büyük başarı olur bu sene.

Vkgz
23.09.2018, 16:39
Bu sened ilk 2 olayı bitti 1 kaybeder 1 kazanır dururuz artık . Kasımpaşa iyi takım

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğukan Uçan
23.09.2018, 17:40
tam digne ve trezeguert maçı olur kontradan bomboş alan bularak sonuca giderler

Harun-61
23.09.2018, 17:42
ILginc bir lig gercekten. Kasimpasa suan Alanya karsisinda 1:0 yenik. 5 Dakika kaldi.

Bize patlarlar :)

Harun-61
23.09.2018, 17:47
ILginc bir lig gercekten. Kasimpasa suan Alanya karsisinda 1:0 yenik. 5 Dakika kaldi.

Bize patlarlar :)

evet hic umutlanmaya gerek kalmadi. Kasimpasa kendi sahasinda Alanya'ya yenilmek üzere. Mac bitmek üzere durum 1:2 :) :)

DeAgLeMaNyAq
23.09.2018, 18:05
Alanya Kasımpaşa'yı da yendi. Zaten Kasımpaşa fikstürde bizi takip ediyor. 2 maç üstüste yenilen 2 takımın mücadelesi olacak. Diagne bu sezon bütün maçlarda gol attı, muhtemelen bize de atacaktır. Hatta geçen sezonu da baz alırsak 9 maç üstüste golü var...

Samet Berber
23.09.2018, 19:15
Ooo yaralı bir rakip, en sevdiğimiz.

Enaldo61
23.09.2018, 19:35
Bize vurur geçer en iyi ihtimal beraberlik alırız boş tribünler önünde. Teşekkürler sahada yürüyen futbolcular.

Tayfun
23.09.2018, 20:16
Dakika 5 olmadan Diagne atıyor .

Fragman

My
23.09.2018, 20:36
Benim gibi yapın. Maçımız olduğunu unutun. Sıfır stres. Valla :)

ozzy!
23.09.2018, 20:39
Marifet bizde değilmiş Akhisar üçledi gsyi.

Kamil Çakmak
23.09.2018, 20:42
Gol yemeden maç bitiremeyiz biz. 3 puan, yediğimizden fazla kaç gol atacağımızda gizli.

artvints
23.09.2018, 20:47
Katı bir oyun oynamazsak yeniliriz. Geride hiç paslaşmayalim mümkünse.

falcon_61
23.09.2018, 21:02
Her maçimizda sürpriz oluyor. Normalde beklenen 4-7 gollü maç. O yüzden yine ters köşe yapıp 1-0 bitecek bir maç olur. Kim alır bilmem.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gurpas
23.09.2018, 21:03
Arkadaşlar bir kaleci saçma goller yerse, takımın motivasyonu da düşer. Bugün Arsenal–Everton maçını izleyeniniz oldu mu bilmiyorum. Arsenal kazandı fakat kalecisinin yaptığı muhteşem kurtarışlar takımının özgüvenini de arttırdı. Kısaca kalemiz hiç güven vermiyor ve bu durum takımı da etkiliyor haliyle.

Doğukan Uçan
23.09.2018, 21:09
maçta 3 bin kişi olur 1-2 kasımpaşa yener ünal istifa eder

Ahmet Kara
23.09.2018, 21:21
geçen haftaki gibi yerli çetesi oynamaya devam ederse maçı izlemeyeceğim. bize de yazık.

Cagdas Topal
23.09.2018, 21:30
Burak Yılmaz ‘ ın tek yaptığı takımı kaosa sürüklemek. Bugün atmış olduğu fotoğraf sonrasında attığı yazı herşeyi açıklıyor. Atma ulan atma böyle şeyler, farketmemiş gülerek atıldığını. Hala bu adamı savunuyorsunuz yahu. Yeter artık.

El Cordobes
23.09.2018, 21:51
Yeni bir sayfa açmak lazım. Bugüne kadar olan oldu, yaşandı ve bitti. Hala havlu atmalık bir durum yok, ligin halini görüyoruz. 2-3 maç üst üste alabilsek yine havaya gireriz. Bu takım üst üste maç alacak bir oyunu da bence vaadediyor. Maç sayfasında rıza ya falan övgüler görüyorum, hayret ediyorum. O kabız futbolu özledik herhalde. Hiçbir risk alamayan, oyuna forvet koyup onu da korkusundan kanatlara hapseden, hiçbir taktik esnekliği olmayan adamı özlediysek işimiz var gerçekten. Ünal Hoca eleştirilebilir ama adam futbol oynatmaya çalışıyor, kazanmak için her türlü riski alabiliyor. Bireysel hatalar maalesef çok can yakıyor. Dün Onur a kızdık, bugün muslera nın yaptığı hatalar ortada. Bu takım kaybettiğinde bile kazanmayı hak edecek bir oyun oynuyor. Şuan gemileri yakmanın zamanı değil. Destek zamanı. İyi olur inşallah.

Arda'
23.09.2018, 21:55
Bizim gs maçının ne kadar yanıltıcı olduğu bugün yine anlaşıldı adamlar hocasız akhisardan fark yedi.

redbul
23.09.2018, 22:08
Bizim gs maçının ne kadar yanıltıcı olduğu bugün yine anlaşıldı adamlar hocasız akhisardan fark yedi.

aynen kardeşim bizi de yanıltan o oldu g,saray zaten deplasmanlrda kötü bu akşam da bunu gördük ve ayrıca maç 0-0 ken akhisarın bir golü de güme gitti g. saray galibiyeti bizi erkenden havaya sokmuştu ama eken gelen bahar çabuk bitti gerçekle yüz yüze geldik kasımpaşa maçına gelince tam bir deplasman takımı bizi çok zor anlar yaşatacakalrını düşünüyorum ayrıca acı ama gerçek bizim takım geriye düştüğü hiç bir maçı çeviremez ve biizm defans hattı her maç rakip kim olursa olsun gol yer .

kayseriliyiz
23.09.2018, 22:48
Alamayiz malesef, üretkenligimiz yok.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

Hakan
23.09.2018, 22:59

Abdülkadir yerine Amiri. Burak Yerine Rodallega oynayabilir. Bu kadroyu ısrarla bekliyorumAbdulkadir yerine Kucka'yı yazarım.

Ahmet Aksu
23.09.2018, 23:00
bizim akbaşla toure kasımpaşanın canavarını tutamazlar özellikle kafa topundan net 1 gol yazın kalemize..
ama kadromuz artık belli düzenini almalı.
yusuf-abdulkadir 1-2 hafta dinlenmeli baya bitikler belki dinlenmeye ihtiyaçları vardır. yedek te dursunlar maç durumuna göre oyuna girerler.
sosa geçen maç gibi oynamaz umarım.

...........onur..............
jp...toure..huss..novak
.......sosa...kucka........
olcay....amiri.....antony
............roda..............

Fatih Çelik
23.09.2018, 23:01
Abdulkadir yerine Kucka'yı yazarım.

O zaman da pas oyununda çok sıkışıyoruz. Dar alanda pek pas yapamıyor.

Hakan
23.09.2018, 23:04
O zaman da pas oyununda çok sıkışıyoruz. Dar alanda pek pas yapamıyor.Kucka'nın oynayacağı tek yer orası.Şut çeker,pres yapar,yan topları zorlar,az biraz da oyun zekası vardır falan.
Abdülkadir yedekten girsin zaten ortalık karışık.

Gurpas
23.09.2018, 23:06
Onur'un biraz daha fazla maçlara vermesi gerekiyor kendisini.

Fatih Çelik
23.09.2018, 23:30
Kucka'nın oynayacağı tek yer orası.Şut çeker,pres yapar,yan topları zorlar,az biraz da oyun zekası vardır falan.
Abdülkadir yedekten girsin zaten ortalık karışık.

Onazi Kuco ölüm gibi oluyor sosa-abdus-kuco mu yapsak acaba

TSunami_69
24.09.2018, 00:17
maçta 3 bin kişi olur 1-2 kasımpaşa yener ünal istifa eder

Beyler gereğinden fazla karamsar değilmiyiz. Tamam 2 maç üst üste kaybettik ama rakiplrlerimizde puan kaybetti .lige havlu falan attığımızı da düşünmüyorum. Sadece büyük bir fırsat teptik.2 bin 3 bin taraftar hiç yakışmaz bize.en az yine 20 bin olması lazım. Bayburttaan geldik yenildik döndük ben dedim kasimpasa maçına da geleceğim diye arkadaşlara. Şunu anladımki bu takım benim herseyim

Aydın Tiryaki
24.09.2018, 01:51
Herkesin deplasmanda puan kaybettiği bir lig bulmuşuz ama daha 6. haftada havlu atma noktasına geldik. Yani nasıl başarıyoruz bilmiyorum ama bir şekilde yarıştan kopuyoruz.

Bilemiyorum Altan, bilemiyorum...

PortoDeGalinhas
24.09.2018, 01:51
Şu saçma sapan 2 maçı kazanıp,haftayı lider kapatıp, bu maça 40 bin taraftarının önünde şampiyonluk şarkıları söyleyerek çıkmak vardı. Ama onun yerine 13. sırada yarıştan kopmuş, taraftar desteğinden yoksun bir takım olarak çıkacağız. çünkü Trabzonsporlu olmak bunu gerektirir.

Onur Akyüz
24.09.2018, 02:29
İç sahada Olcay mutlaka oynamalı mutlaka. Göztepe maçında oynamaması büyük bir fiyaskodur.

Şu takımdaki en akıllı topçulardan biri. Top ayağındayken deli dana gibi yardırmaya çalışmaz, tık diye pasını atar, topu aldığı adama anında verkaç yapar, topu kaybetti mi tekrar alana kadar asla mücadeleyi bırakmaz.

Futbol basit oynanır arkadaş. Olcay sana bunu verir, sahada akılsızlık yapmaz.

Onur Akyüz
24.09.2018, 02:35
Ayrıca Kuco varsa oynatacaksın. Hele iç sahada oynatacaksın. Onazi’yi gördünüz di mi ilk golde Castro’ya refakat etti, ikinci golde o siyahi topçu bunu kıçıyla oyundan düşürdü. Bu kadar kolay çalım yiyen, bu kadar fiziken ezilen bi adamın sahada işi yok.

Bazı maçlarda iyi oynuyor ama adam pimi çekilmiş bi bomba gibi dolanıyor sahada. Sivas maçında da golü bunun yüzünden yemiştik. Hatırladığım yediğimiz 3 gole direkt katkısı var.

Koy Kuco’yu en azından takıma sertlik katar. Şut, hava topu, top sürme gibi özellikleri var. Koy ya naptı bu adam hocaya anlamadım!

ataullah-ı sani
24.09.2018, 03:18
Yusuf Sosa Abdülkadir üçlüsünün birarada oynamayacağını görmek için kaç kez daha puan kaybetmek mağlup olmak gerekiyor bilmiyorum ama Yusuf'un cezalı olmasından ötürü bu maç Ünal beyin istese de üçünü birarada kullanamayacak olmasından dolayı galibiyet için daha doğru bir 11 ile sahaya çıkacak olacağımız kesin.
Topu kaleye vurmaktan aciz olsa da Damdoy sığırının santrfor özellikleri bakımından 3.sınıf takımların küçük forvetleri Burak ve Rodallega'dan oyunsal anlamda ne kadar daha katkı sağladığını bu sezon da net bir şekilde görüyoruz. Yapılacak olan bu üç oyuncuyla da yolları ayırıp yerine ön alanda sırtı dönük top alabilecek pas oyununa katılan gol vuruşu ve hız anlamında da Ndoye'dan daha iyi 2 oyuncu kadroya katmaktı. Bu hata sıfır stoperi olan bir takımın 1.stoperini zorla Akbaş yapmak kadar topu 1967 kere dürtmeden kontrol edemeyen Onazi denen çapulcunun defansif orta saha diye hâlâ daha bu takımda olabilmesi kadar fahiş bir hatadır ama ne diyelim borç ödüyoruz ya ne yanlış yapılsa mübah oluyor malesef

Mesut
24.09.2018, 07:14
Kadro yazacak olsam
Sosa-Abdülkadir-Nwakame üçlüsünü yazar takımı bu oyunculara göre dizilimi yapardım.

Yiğit Gayretli
24.09.2018, 08:25
Miroğlu yasaları gibi racon kesesim var!

1- Burak bu takımda tek santrafor oynamaz!
2- Onazi'nin lisansı acilen yırtılacak!
3- Mustafa Akbaş, Hüseyin Türkmen'in alternatifi olacak!
4- Nwakaeme zorunlu haller dışında takımdan kesilmeyecek.
5- Olcay iç sahada ilk tercih olacak.
6- Sık ve sayıca fazla rotasyon yapılmayacak. Takım dengesi sağlanacak.

Şunu dene hatta ısrar et Ünal hocam. Kaybetmez, kazanırsın...

----------------------------Onur----------------------------

Joao-----------Toure---------------Hosseini--------Novak
--------------------------Sosa-----------------------------
-------------------------Amiri-----------------------------
Olcay----------------------------------------------Nwakaeme

-------------------------------Yusuf---------------------------
--------------------Rodallega---------------------------------

asilhamsi
24.09.2018, 08:52
macı isteyen adamlar ile oynayalım

--------------esteban-------------

joe------toure-------huseyin------novak

olcay-----kuco-----sosa---------amiri

-------roda---------antony-----------

son derece dengeli bir kadro.

İ. SARAL
24.09.2018, 09:00
İç saha maçlarını kaybetmeyeceksin arkadaş.

--------------------Esteban-------------------------

Jp----------Toure--------------Hosseini-------Novak

-------------Onazi-----------Sosa-----------------

Olcay---------------Abdüş--------------------Nwakaeme

---------------------Hugo-------------------------

Kaleyi hak eden Esteban oynamalı, Akbaş kesinlikle oynamamalı, Santrafor'da da kim oynasa yaramıza derman olmayacak, bari iyi oyun oynayalım.

Harun-61
24.09.2018, 10:34
Miroğlu yasaları gibi racon kesesim var!

1- Burak bu takımda tek santrafor oynamaz!
2- Onazi'nin lisansı acilen yırtılacak!
3- Mustafa Akbaş, Hüseyin Türkmen'in alternatifi olacak!
4- Nwakaeme zorunlu haller dışında takımdan kesilmeyecek.
5- Olcay iç sahada ilk tercih olacak.
6- Sık ve sayıca fazla rotasyon yapılmayacak. Takım dengesi sağlanacak.

Şunu dene hatta ısrar et Ünal hocam. Kaybetmez, kazanırsın...

----------------------------Onur----------------------------

Joao-----------Toure---------------Hosseini--------Novak
--------------------------Sosa-----------------------------
-------------------------Amiri-----------------------------
Olcay----------------------------------------------Nwakaeme

-------------------------------Yusuf---------------------------
--------------------Rodallega---------------------------------

Haftalar'dir sahada gezinen Yusuf ilk 11'de ?

Yiğit Gayretli
24.09.2018, 11:00
Haftalar'dir sahada gezinen Yusuf ilk 11'de ?

Çünkü sahada gezmediğini düşünüyorum.

Sezon başından beri attığımız gollerin %70'inin direkt ya da endirekt olarak içinde. Keşke diğerleri de böyle gezse.

Sahada boş gezen Onazi'dir. Burak'tır. Akbaş'tır.

Not: Yazıcı zaten sarı kart cezası olduğu için bu maçta oynayamayacak. Ben genel bir 11 yazdım. Oraya Abdülkadir'in de bir şekilde katılması gerekiyor.

İ. SARAL
24.09.2018, 11:01
Çünkü sahada gezmediğini düşünüyorum.

Sezon başından beri attığımız gollerin %70'inin direkt ya da endirekt olarak içinde. Keşke diğerleri de böyle gezse.

Sahada boş gezen Onazi'dir. Burak'tır. Akbaş'tır.

Onazi hariç katılıyorum.

Yiğit Gayretli
24.09.2018, 11:21
Onazi hariç katılıyorum.

Onun da sezon başından bu yana yediğimiz gollerin yarısında hatası var... Asla doğru zamanda doğru işi yapamıyor.

Göztepe'den yediğimiz ilk golde yaptığı "-mış gibi" yalancı baskı yüzünden gol yedik. Herkes en çok Akbaş'a yükleniyor ama pozisyonda sindirimin son halkası o. Asıl görevini yapmayan Onazi. İki kere baskımsı bir şey yapıp, rakibe refakat ederek takım arkadaşlarını da bozuyor...

Onazi'nin oyun yapısı çok tuhaf ve savruk. Vaktim ve becerim olsa yukarıda izah ettiğim şeyi maç içinden kesitlerle ispat da ederim.

İ. SARAL
24.09.2018, 11:27
Onun da sezon başından bu yana yediğimiz gollerin yarısında hatası var... Asla doğru zamanda doğru işi yapamıyor.

Göztepe'den yediğimiz ilk golde yaptığı "-mış gibi" yalancı baskı yüzünden gol yedik. Herkes en çok Akbaş'a yükleniyor ama pozisyonda sindirimin son halkası o. Asıl görevini yapmayan Onazi. İki kere baskımsı bir şey yapıp, rakibe refakat ederek takım arkadaşlarını da bozuyor...

Onazi'nin oyun yapısı çok tuhaf ve savruk. Vaktim ve becerim olsa yukarıda izah ettiğim şeyi maç içinden kesitlerle ispat da ederim.

Savruk olduğuna katılıyorum ama şu an alternatifi yok. Kucka o bölgede oynayamıyor. İlk golde Sosa'ya bir bak derim, Yusuf bile ceza sahasına girmiş, Sosa efendi film izliyor sanki.

Yiğit Gayretli
24.09.2018, 11:30
Savruk olduğuna katılıyorum ama şu an alternatifi yok. Kucka o bölgede oynayamıyor. İlk golde Sosa'ya bir bak derim, Yusuf bile ceza sahasına girmiş, Sosa efendi film izliyor sanki.

Sosa'yı yine yanlış kullandı hoca, o da saldı ipi...

Sosa artık "sadece" defansın önünde oynayabilir. Stoperden topu alıp oyun kuracak. Bu...

Arda'
24.09.2018, 12:43
Onur
JP - Zargo - Hosseini - Novak
Olcay - Sosa - Kucka - Amiri
Rodallega - Tony

Sosa - Kucka orta sahası yumuşak gibi görünse de Amiri daha çok sol iç gibi oynayıp ortayı 3leyebilir ve Tony de sol açık gibi takılabilir.

shagrath61
24.09.2018, 12:46
------------------------ Onur----------------------

Pereira----------majid----Zargo-------------Novak

--------------------Kucka-------------------------

---------------------------Sosa--------------------

Olcay------------Abdülkadir----------------Tony

-----------------Rodallega---------------------

Şu kadroyu kurmak bu kadar zor olmasa gerek... Hazır yusuf da yok. 10 kişi oynamak zorunda kalmayacağız. Kur şu kadroyu alalım maçı. Kafa topu için kesinlikle KUCKA olmazsa olmaz.

katre-i.matem
24.09.2018, 12:54

Sanki biraz Onazi ön yargısı oluştu sen de :) Onaziyi beğendiğimden değil de göztepeden yediğimiz ilk golde miş gibi bile yapmayıp asist yapan adamı bırakan Amiri idi. Onaziden önce Amiri ye sorarım adam yanından ceza sahasına koşarken sen neden taç çizgisine doğru yürüyordun diye. Açıkcası Amiri o pozisyonda beni hayal kırıklığına uğrattı.

Ogün YAZICI
24.09.2018, 12:54
Onur
JP - Zargo - Hosseini - Novak
Olcay - Sosa - Kucka - Amiri
Rodallega - Tony

Sosa - Kucka orta sahası yumuşak gibi görünse de Amiri daha çok sol iç gibi oynayıp ortayı 3leyebilir ve Tony de sol açık gibi takılabilir.

Kucka'nın pozisyonunda malesef kötünün iyisi olarak oynayabilecek tek adam Onazi.Bunun dışında kadro kesinlikle budur .Çok iyi kadro

Ama tesislerin içinde bambaşka bir dünya var.
Yusuf Abdülkadir Burak varsa onlar oynar gibi tuhaf bir otorite

Yiğit Gayretli
24.09.2018, 13:04
Sanki biraz Onazi ön yargısı oluştu sen de :) Onaziyi beğendiğimden değil de göztepeden yediğimiz ilk golde miş gibi bile yapmayıp asist yapan adamı bırakan Amiri idi. Onaziden önce Amiri ye sorarım adam yanından ceza sahasına koşarken sen neden taç çizgisine doğru yürüyordun diye. Açıkcası Amiri o pozisyonda beni hayal kırıklığına uğrattı.
Asiste yapan adamdan öncesi var işte... İlk baskıyı yapmıyor Onazi. Pas gidiyor çizgiye. Pasın gittiğini görünce kapatması gereken alana yürüyerek gitmeyi bırakıp koşmaya başlıyor. Tekrar baskıya gidiyor. Yine yapmıyor. Doğru baskıyı yapsa, Castro direkt olarak Akbaş'ın kucağına düşecek.

Akbaş'ın takibi tam bir fiyasko zaten. Yahu sen stopersin. Adam neredeyse 6 pas çizgisine kadar inmiş. Artık o adamı orada var gücünle eriteceksin. Omuz, kalça... Varını yokunu koyacaksın.

Ya pozisyon baştan sona fiyaskolarla dolu.

Arda'
24.09.2018, 13:08
Kucka'nın pozisyonunda malesef kötünün iyisi olarak oynayabilecek tek adam Onazi.Bunun dışında kadro kesinlikle budur .Çok iyi kadro

Ama tesislerin içinde bambaşka bir dünya var.
Yusuf Abdülkadir Burak varsa onlar oynar gibi tuhaf bir otorite

Onazinin sağı solu belli olmuyor ya adam bi maç Kante bi maç leş atıyor çözemedim, dünyada bu kadar kolay çalım yiyen siyahi orta saha yoktur heralde. Ayrıca Kuckanın olması hava toplarında da güç katar diye düşündüm.

katre-i.matem
24.09.2018, 13:23
Asiste yapan adamdan öncesi var işte... İlk baskıyı yapmıyor Onazi. Pas gidiyor çizgiye. Pasın gittiğini görünce kapatması gereken alana yürüyerek gitmeyi bırakıp koşmaya başlıyor. Tekrar baskıya gidiyor. Yine yapmıyor. Doğru baskıyı yapsa, Castro direkt olarak Akbaş'ın kucağına düşecek.

Akbaş'ın takibi tam bir fiyasko zaten. Yahu sen stopersin. Adam neredeyse 6 pas çizgisine kadar inmiş. Artık o adamı orada var gücünle eriteceksin. Omuz, kalça... Varını yokunu koyacaksın.

Ya pozisyon baştan sona fiyaskolarla dolu.
Sonuç yine değişmeyecekti yani :) Valla ben merak ediyorum Ünal Hoca takıma pozisyon çalıştırıyor mu diye. Maçtan sonra 5-2, 7-2 poziyonlarda gol yedik diyor ama herkes eli belinde topu izliyor rakibi takip yok. Evet Onazi her zaman ki gibi canının istediği yere koşuyor. Koşuyor bu çocuk ama sonrasını düşünmeden doğaçlama. İkinci golde rakibe faul yapamayan bir ön liberomuz var. Hangimizin aklına Lens ve fener hatırası gelmedi ki o pozisyonda? Diğerleri maalesef o koşuları da yapmıyor. Golü atan Yasin Abdulkadirin önünden yapıyor koşusunu ama bizim wonderkid topu izliyor.

Bu takımın Ersun ve Rıza dan sonra Ünal Hoca ile de futbol antrenmanı yaptıklarını düşünmüyorum. Toplu topsuz aerobik hareketler felan filan. Zaten Ünal Hoca nın taktik bilgisine güvendiğimiz de yoktu. Biz O nun adamcılığa son vereceğini ümit ediyorduk son hafta o konuda da sınıfta kaldı. Ben hala Olcay'ı neden takımdan kestiğini anlayamıyorum. Yusuf ve abdülkadir bizim evladımız diye oynamak zorunda mı? Yoksa iyi oldukları için mi oynamalılar ?

emrahtuna
24.09.2018, 13:30
kasımpaşa maçı kucka yı ilk 11 de bekliyorum..keza burak ta 11 başlayacaktır bence..

Yiğit Gayretli
24.09.2018, 14:12
Sonuç yine değişmeyecekti yani :) Valla ben merak ediyorum Ünal Hoca takıma pozisyon çalıştırıyor mu diye. Maçtan sonra 5-2, 7-2 poziyonlarda gol yedik diyor ama herkes eli belinde topu izliyor rakibi takip yok. Evet Onazi her zaman ki gibi canının istediği yere koşuyor. Koşuyor bu çocuk ama sonrasını düşünmeden doğaçlama. İkinci golde rakibe faul yapamayan bir ön liberomuz var. Hangimizin aklına Lens ve fener hatırası gelmedi ki o pozisyonda? Diğerleri maalesef o koşuları da yapmıyor. Golü atan Yasin Abdulkadirin önünden yapıyor koşusunu ama bizim wonderkid topu izliyor.

Bu takımın Ersun ve Rıza dan sonra Ünal Hoca ile de futbol antrenmanı yaptıklarını düşünmüyorum. Toplu topsuz aerobik hareketler felan filan. Zaten Ünal Hoca nın taktik bilgisine güvendiğimiz de yoktu. Biz O nun adamcılığa son vereceğini ümit ediyorduk son hafta o konuda da sınıfta kaldı. Ben hala Olcay'ı neden takımdan kestiğini anlayamıyorum. Yusuf ve abdülkadir bizim evladımız diye oynamak zorunda mı? Yoksa iyi oldukları için mi oynamalılar ?
Adamcılık yaptığını düşünmüyorum. Geçen hafta Alanya'ya karşı gol atma becerisi gösteremeyen hücum hattına ceza kesti. Kenarda bekleyenlere hem şans verdi hem de "Daha iyisini yapardık diye düşünmeyin. Aha meydan orada!" dedi dolaylı yoldan... Ama böyle 3 oyuncu birden keserek olacak şey değil. Ne olacak şimdi. 5 oyuncu mu keseceğiz? Hocanın hatası orada işte. Biraz işleyen bir sistem yakalamışken, keskin dönüşler yapması.

2 senedir yırtıyorum kendimi. Rotasyonu kalabalık ve nitelik olarak birbirine denk oyuncularımız var. Hangisini kenarda tutsan canı sıkılır, can sıkar. Direkt oynayacak 13-14 adam lig yarışı için yeterli. Bizde 17-18 tane var. Gerçekten ihtiyaçlı olduğumuz bölgelerde de 1 oyuncu var. Alternatif yok. Dengesiz oldu kadro...

HOPA'LI TS'Lİ
24.09.2018, 15:13
TRT SPOR:

Ali GÜLTİKEN: Trabzonspor'un sorunu yıllardır zirvenin eteklerinde olamaması, yani her yıl zirveye oynayabilecek bir kadro oluşturamamasıdır. Bu yüzden yarıştan çok erken koparak, şampiyonluklara alışmış taraftarını hayal kırıklığına uğratmaktadır. Bazen 10. hafta, bazen de ilk devrenin sonunda lige havlu atmaktadır. TS her sezon son haftaya son ana kadar şampiyonluk yarışının içinde olacak bir kadro oluşturmalıdır.

Tespitleri çok doğru

HOPA'LI TS'Lİ
24.09.2018, 15:14
Akbaş'ı bu takımda görmeye tahammül edemiyorum. Onun hataları yüzünden 2 haftadır yeniliyoruz.
Üstüne bi de Zeki geldi.

HOPA'LI TS'Lİ
24.09.2018, 15:22
Kasımpaşa ve biz 2 maçtır kaybediyoruz.

Onların 12 puanı var ve gayet iyi.

Bizim için 6 puanlık maç.

Düşünmek istemiyorum ama bu maç kaybedilirse oyunculuğunu ve insanlığını çok sevdiğim Ünal gider.

emre6117
24.09.2018, 15:27
Sosa'yı yine yanlış kullandı hoca, o da saldı ipi...

Sosa artık "sadece" defansın önünde oynayabilir. Stoperden topu alıp oyun kuracak. Bu...

Böyle bir oyun mantığı olmamalı. Savunmadan sosa alınca topu 2 kişi eksik kalıyoruz rakibe karşı her türlü. Savunmacılar topla bir şekilde çıkabilmeli. Orada bir adam eksiltebilmeliyiz eb azından. Rakip çıkarken ise tam tersi burak topa basmıyor ve biz bir kişi eksik karşılıyoruz rakibi. Dünya futbolunda artık het adam değerli.

Yiğit Gayretli
24.09.2018, 15:32
Böyle bir oyun mantığı olmamalı. Savunmadan sosa alınca topu 2 kişi eksik kalıyoruz rakibe karşı her türlü. Savunmacılar topla bir şekilde çıkabilmeli. Orada bir adam eksiltebilmeliyiz eb azından. Rakip çıkarken ise tam tersi burak topa basmıyor ve biz bir kişi eksik karşılıyoruz rakibi. Dünya futbolunda artık het adam değerli.
Stoperden topu almaktan kastım 30 cm dibine girip alması değil. Stoperin ayağından çıkacak top için hep ilk pas alternatifini oluşturmasıdır. Biraz düşük tanımlamış olabilirim bir önceki gönderimde...

TSelif
24.09.2018, 15:37

Çıkmayı geçtim, keşke savunabilseler ... İlk golde, ortadakilerle birlikte 7 kişi izledi topun peşinden :mad:

oksoholu
24.09.2018, 15:47
Aslında hep aynı kadro ile oynuyoruz asıl sorunumuz orta sahada defansif yönlü rakiple temaslı oynayan topçularımızın olmayışı yada kadroya girmeyişi
benim kadrom

-------------------ONUR-----------------------

PEREİRA-----ZARGO----HUSEYNİ----NOVAK

-----------SOSA-----KUCKA-----------------

AMİRİ---------ABDÜLKADİR----NWAKAEME

----------------RODELLEGA-----------------

Maranov
24.09.2018, 16:08
şenol güneş
h.hacısalih m. usta a. ağaoğlu i. hacıosman

s.şener ö. sümer halihodzic

messi neymar ronaldo

UĞUR DURTAŞ
24.09.2018, 16:21
Yusuf'un cezalı olması maçı bize kazandırabilir..
*
Haklısın;
haftalardır sahada olmayan,aklı başka yerlerde olan,kendini maça vermeyen yazıcı niçin sahada diye ünal hocaya
her hafta sordum....
akıl tutulması,beyinleri durmuş gerçekten bizleri yönetenlerin,
her hafta varlık göstermesede direk 11'de
aynı şey abdülkadir içinde geçerli,belli bir süre 2.yarıları girmeli oyuna,
belli süre akbaşı oynatacağını düşünmüyorum ünal hocanın
takımda pas oyununu en iyi yapan kişi olcay sahada olmalı,
kasımpaşa maçı ünal hocanın gerçek sınavı olacağı kanısındayım
roda mı? burak mı?
adaletti bulması adına bir fırsat.
eğer kararında ısrar ederse
kaybeden ünal hoca olur.

UĞUR DURTAŞ
24.09.2018, 16:37
ünal hoca diyor ki;
burak göztepe maçı öncesi ben hazırım demiş.
onun için sahaya direk sürmüş.
hocam eğer böyle düşünerek burak efendiyi rodayı keserek sahaya sürdüysen biz bitmişiz.

hocam bir futbolcu sahaya böylemi sürülür,
antremanlardaki performansına göre sürülmez mi?
kondisyonu kaç dakikalık olduğu tespit edilip öyle sahaya sürülmez mi?
ruh hali maça hazır mı(3 gün öncesne kadar başkanla laf dalaşına giren kim?)
vs vs vs
ünal hoca profosyonel düşünemiyor amatörce düşünceleri mevcut
istanbuldaki hazırlık maçını düşünün burak aylarca olmayacak
penaltıcımız roda,penaltı kazanıyoruz,taraftar sosa diye bağırıyor,ünal hoca penaltıyı sosaya attırıyor(atamadı penaltıyı)
roda yı küstürdü ona rağmen lige iyi başlamıştı.yine cumartesi akşamı küstürülmesine rağmen ikinci yarı çıktı elinden geleni yaptı.
sonra maç sonu diyor ki bir daha taraftarımız böyle isteklerde bulunmasın demişti komedi gibi...
ünal hoca sen bu takımın hocasısın,kim formayı hak ediyorsa onu oynatmalısın.

HOPA'LI TS'Lİ
24.09.2018, 16:53
ünal hoca diyor ki;
burak göztepe maçı öncesi ben hazırım demiş.
onun için sahaya direk sürmüş.
hocam eğer böyle düşünerek burak efendiyi rodayı keserek sahaya sürdüysen biz bitmişiz.

hocam bir futbolcu sahaya böylemi sürülür,
antremanlardaki performansına göre sürülmez mi?
kondisyonu kaç dakikalık olduğu tespit edilip öyle sahaya sürülmez mi?
ruh hali maça hazır mı(3 gün öncesne kadar başkanla laf dalaşına giren kim?)
vs vs vs
ünal hoca profosyonel düşünemiyor amatörce düşünceleri mevcut
istanbuldaki hazırlık maçını düşünün burak aylarca olmayacak
penaltıcımız roda,penaltı kazanıyoruz,taraftar sosa diye bağırıyor,ünal hoca penaltıyı sosaya attırıyor(atamadı penaltıyı)
roda yı küstürdü ona rağmen lige iyi başlamıştı.yine cumartesi akşamı küstürülmesine rağmen ikinci yarı çıktı elinden geleni yaptı.
sonra maç sonu diyor ki bir daha taraftarımız böyle isteklerde bulunmasın demişti komedi gibi...
ünal hoca sen bu takımın hocasısın,kim formayı hak ediyorsa onu oynatmalısın.

Dediklerinize aynen katılıyorum.
Ünal Hoca, sen TS TD'sün. Yanlış yapıyorsun.
Çok iyi kadromuz var, değerlendiremiyorsun.
Oksoholu kardeşimin kadrosu bence fevkaladenin fevginde

cebcare
24.09.2018, 17:09
Kac gol yeyip maglup olacagiz sorulmasi gereken soru o

Gürkan Asma
24.09.2018, 17:31
------------------onur --------------------
.
Jp------husseini------zargo-----novak

------abdulkadir---------kucka------------

olcay--------------sosa---------nwakaeme

---------------------burak------------------

Enaldo61
24.09.2018, 18:49
------------------onur --------------------
.
Jp------husseini------zargo-----novak

------abdulkadir---------kucka------------

olcay--------------sosa---------nwakaeme

---------------------burak------------------
Denenmeli, özellikle Yazıcı'nın yedek kaldığı her kadroya fitim. Akbaş da yedek kalmalı. Amiri 2. yarı girer.

bingolts
24.09.2018, 19:19
bu hafta tüm maç sonucları sana göz kırpmış bu fırsatı iyi degerlendir ve yükselişe geç.

HOPA'LI TS'Lİ
24.09.2018, 19:32
bu hafta tüm maç sonucları sana göz kırpmış bu fırsatı iyi degerlendir ve yükselişe geç.

Bu takım 7 yıldır eline ayağına kadar gelen ne fırsatları tepti.

Bu kez 3 puan gelsin artık

Loser olmak istemiyoruz bu sezon da

Kazanıp yükselişe geçmeliyiz. Kadro iyi ve umut veriyor (Akbaş ve Zeki hariç) ancak TD konusunda endişelerim devam ediyor.

Tuğrul
24.09.2018, 19:47
________Esteban__________

Pereira_Toure_Onazi(Batuhan)_Amiri

__Abdülkadir__Sosa__Olcay____

__Yusuf___Rodallega___Nwakaeme

1- Alanı açmak, sol tarafı etkin kullanmak, tempo yükseltmek için Novak yedek kalmalı. Amiri oynamalı.

2- Pas sürekliliğini, temposunu artırmak için Onazi/Kucka/Batuhan'dan birini stoperde kullanmak lazım.

3- Sarri'nin Jorginho'da yaptığı gibi pas sürekliliği, topa hakimiyet için Sosa ve Olcay dönüşümlü olarak 6 numarayı paylaşmalı.

4- Bölüm bölüm Nwakaeme'nin forveti çiftleyeceği ( Yusuf sağ iç, Olcay sol iç, Sosa-Abdülkadir merkez ) hattı denenmeli.

5- Ünal Karaman elindeki malzemeyi bu şekilde optimum seviyede kullanmaz, yaratıcı olmazsa muvaffak olması mümkün değil.

ozzy!
24.09.2018, 20:09
________Esteban__________

Pereira_Toure_Onazi(Batuhan)_Amiri

__Abdülkadir__Sosa__Olcay____

__Yusuf___Rodallega___Nwakaeme

1- Alanı açmak, sol tarafı etkin kullanmak, tempo yükseltmek için Novak yedek kalmalı. Amiri oynamalı.

2- Pas sürekliliğini, temposunu artırmak için Onazi/Kucka/Batuhan'dan birini stoperde kullanmak lazım.

3- Sarri'nin Jorginho'da yaptığı gibi pas sürekliliği, topa hakimiyet için Sosa ve Olcay dönüşümlü olarak 6 numarayı paylaşmalı.

4- Bölüm bölüm Nwakaeme'nin forveti çiftleyeceği ( Yusuf sağ iç, Olcay sol iç, Sosa-Abdülkadir merkez ) hattı denenmeli.

5- Ünal Karaman elindeki malzemeyi bu şekilde optimum seviyede kullanmaz, yaratıcı olmazsa muvaffak olması mümkün değil.
Her maç en az 1 yan top, kafa golü garanti yer bu kadro.
Bu orta saha ile de deplasmanda her takımdan en az 2 yer.

Tuğrul
24.09.2018, 20:23
Her maç en az 1 yan top, kafa golü garanti yer bu kadro.
Bu orta saha ile de deplasmanda her takımdan en az 2 yer.
Barcelona'nın boy ortalaması 1.73 falandı duran toptan yediği gol sayısı sınırlıydı.

Alves, Alba, Iniesta, Xavi, Messi, Pedro gibi adamlarla CL ve ligi kazandı.

Niye ? Savunma organizasyonu, yerleşimi iyiydi.

9 tane Kucka ile de oynasan ölü toptan gol yemeyeceğinin garantisi yok çünkü zamanlaman ve yerleşimin iyi değilse golü yersin.

Orta saha ise süperlig için yeterli, üstünlük sağlayacağına inanıyorum.

Olcay, Sosa ve Abdülkadir top kazanmada fena olmadığı gibi iki yönlü olduklarından hücuma geçişlerde kolaylık sağlayacaktır.

Halihazır Kucka ve Onazi ile geçen sezon tarihi yenilgiler aldığımızı unutmayalım.

Kaldı ki benim yaptığım kadro cüretkar gibi gözükse de hem set hem de direkt ataklarda rakibin ezer, geçer.

Savunma yapmaz, yaptırır.

Ünal Karaman'da savunmayı orta alana çekerek, alanı daraltıp, önde basmalı. Dönen topları almalı. Ofsayt taktiği uygulamalı.

Esteban da savunmanın arkasına atılan topları libero gibi çıkarak toplamalı.

Ünal Karaman benim dediğim doğrultuda radikal ve yaratıcı değişikliklerle yapmazsa gitmesi kaçınılmazdır.

Ahmet Aksu
24.09.2018, 20:41
onur bey hastaymış antremana katılmamış...

Özkan Şentürk
24.09.2018, 20:48

Tam Şota nin videosunu paylaşma zamanı. Onur un morali bozuk:) tribal enfeksiyona kapılmış.

Taraftarlar olarak bir çiçek baklava falan yaptırılıp hatalı gol yediği için özür dilememiz gerekli ki morali düzelsin.

Tuğrul
24.09.2018, 20:52
Enterasan olan milli ve yerli olduklarını düşünen Onur, Burak, Olcay, Mustafa Akbaş vs.. niye EURO ile maaş almaktadır.

Kulüp zor durumdayken döviz kuruna bağlı olarak haketmedikleri ücreti alıyorlar.

Bu yüzden hiç ajitasyon ve goygoy yapmasınlar.

Onur Akyüz
24.09.2018, 20:53
Bir de bizim top toplayıcı çocuklara değinmek istiyorum.

Ya maçta resmen çıldırdım, elalemin top toplayıcısı cin gibi, bizimkiler de anca sahaya 2.topu atsın. Tövbe tövbe ya!

Samet Berber
24.09.2018, 20:55
Onur'un morali bozuktur.

Enes Başkaya60
24.09.2018, 21:38
Şenol hocadan da artık geçti herhalde forvetsiz maça çıkmak nedir laa ???

Sikabahce deli gibi saldırıyor şansa bala top girmedi daha...

Bayraktaroğlu
24.09.2018, 23:15
Evsahibiyiz kesin kazanırız diyemiyorum. UTANIN

Fatih Öztürk
24.09.2018, 23:21
Bu hafta GS hariç zirveye oynayan tüm rakiplerin puan kaybetme olasılığı çok yüksek. Kalkın sizde yenilin Kasımpaşa'ya haa, aman eksik kalırsınız.

Varlıbaş61
24.09.2018, 23:29
Kafasına göre ceza veren muhteşem (!) yöneticiler var bu sitede. İşleri güçleri artistlik ve şov yapmak !!

Lantis
24.09.2018, 23:48
_________Uğurcan__________

Pereira_Toure___Hüseyni_Novak

______Kucka__Onazi____

_________Sosa__________

_Olcay__Rodallega__Nwakaeme

65. dk. Sosa çıkar Abdülkadir girer,
75. dk. Olcay çıkar Amiri girer,
90 dk. Rodellega çıkar Burak girer.

redbul
24.09.2018, 23:56
bu hafta başakşehir -g.saray-şikebehçeve bjk nin puan kaybettiği hafta bize altın tepside sunulan teklifi geri çevirdik ya kardeşim şu deplasmanda en az şut çeken en az gol atan göztepeyi d yenemessen daha ne olacak çıldırmamak elde değil.

Uğur Ö.
24.09.2018, 23:57

______Kucka__Onazi____

_________Sosa__________

Yahu çıksın şu kadro yenilelim tamam diyelim ama çıkarmayacak yine saçma sapan adamları dolduracak. Bu kadro bu takımın as kadrosu olması lazım

Harvelli61
25.09.2018, 01:21
............................Onur
JP...............Zargo...........Hosseini........N ovak
..........Kuco...........Sosa...........Amiri
Olcay.................Rodallega...............Nwak aeme

Bide bunu deneyelim bakalım Amiri yerine Abdüş'te olabilir duruma göre.

Ogün YAZICI
25.09.2018, 02:05

Ya maçta resmen çıldırdım, elalemin top toplayıcısı cin gibi, bizimkiler de anca sahaya 2.topu atsın. Tövbe tövbe ya!

Önemli noktaya değindiniz
Toplar çok geç atıldı
Birçok pozisyonda da iki top atıldı sahaya

Hiç böyle bir şeye tanık olmamıştım Trabzon'da

Ogün YAZICI
25.09.2018, 02:11
Bu arada iddiada bu hafta cumartesi gununun en cok oynanan bahisi 1.45 oraniyla Trabzon galibiyeti idi

Pazar gününün en çok oynanan iki bahsi 1.45 oranıyla Gs galibiyeti ve 1.50 oranıyla Kasımpasa galibiyeti idi.

Daha önceki hafta pazartesi Trabzonspor'a rekor yüklenme vardı.

Denem o ki klüplerin gelirlerinin temlikli olduğu futbolculara paraların ödenmediği, futbol piyasasını bahis baronlarının avucuna aldığı bu sistemde ben bu oyuna olan heyecanımı kaybettim

Stada oturuyoruz maçı kaybedecegimize dair teoriler kuruyoruz ve gerçekleşiyor.2 yıldır bu tarz maçların ( Akhisar,Alanya) hep kaybedilmesi bu oyuna olan inancımı yitirdi

HOPA'LI TS'Lİ
25.09.2018, 08:05
bu hafta başakşehir -g.saray-şikebehçeve bjk nin puan kaybettiği hafta bize altın tepside sunulan teklifi geri çevirdik ya kardeşim şu deplasmanda en az şut çeken en az gol atan göztepeyi d yenemessen daha ne olacak çıldırmamak elde değil.

Çok büyük fırsatı teptik.
Bu hafta çıkışa geçmeliyiz.

Yiğit Gayretli
25.09.2018, 08:46
Her sonuçtan sonra sinirim katlanıyor.

Görmüyor musunuz be kardeşim!

Murat Keçeci
25.09.2018, 09:21
Yine zorlu ve bize ters gelen bir takımla oynayacağız.Geçen hafta kaybettiğimiz 3 puanın önemini futbolcularımız haftanın maçları bitince anlamışlardır.

Spor hayatı olsun eğitim-öğretim hayatı olsun ne olursa olsun başarılı olmanın ilk şartı istemek ve güçlü bir irade duruşu sergilemektir.

Futbolda da herşeyin başı yürekten istemekle başlar,galibiyeti ne kadar istersen galibiyet de seni o kadar ister ama şöyle bir durum var ki yirmi yaşını geçmiş yetişkin gençleri inandırabilmek de kolay iş değildir dilde ne kadar anlatırsan anlat yüreğe tesir etmemişse hükümsüzdür.Son maçta bu durumu yaşadık alanya maçından gelen soğuk hava akımı takımın üzerinden gitmemiş ve bu durumda göztepe maçındaki futbola tesir etmiştir.İkinci yarı bir çırpınış olsa da sonu bizim için kötü bitmiştir.

Gelelim bu hafta ki maça zirveyle arada ki fark fazla açılmadığı için iki üç maçlık seri bizi tekrar o grubun içerisine atacaktır ama önce futbolcuların buna yürekten inanması lazım motivasyon tam değilse teknik,taktik ve kadro seçiminin de bir anlamı kalmıyor.

Rakibin hücum silahlarının etkinliğini geçen sezon ki iç saha maçında gördük o sebeble maçı kazanmak istiyorsak defans hattımızın bireysel hata yapmaması ve tüm takımın takım savunmasına katılması gerekiyor.

Akbaş ile ilgili birebirde ne kadar kolay geçildiğini sezon öncesi kampından beri söylediğimiz için göztepe maçındaki düştüğü duruma şaşırmadım oyuncuya da kızmıyorum kapasitesi bu,yönetime de kızmıyorum para yok hayırlısı olsun diyelim.

Taraftara da bir eleştiri yaparsak çok fazla skor yorumculuğu yapılıyor örneğin alanya maçında bir çok kişinin ortak fikri amiri,abdülkadir gibi oyuncuların onbirde başlamasıydı ayrıca son iki maçı boş geçen ve son maçta stoperler arasında kaybolan hugonunda yedek kalabileceği söyleniyordu nitekimde bir kaç mevkide değişiklik oldu ama maç 2-0 olunca bu kezde bunları söyleyen birçok kişi gs maçındaki kadroyu hocanın neden bozduğunu söyledi.İstikrarlı bir onbirimizin olması tabi ki çok önemli ama önce futbolcular inişli çıkışlı grafiği bırakmalı ilk onbirde oynayan ve o maç kötü performans göstermiş oyuncuyu sonra ki maçta da oynatırsak o zaman forma rekabetinden söz edemeyiz önce oyunsal anlamda istikrar sağlamalıyız.

UĞUR DURTAŞ
25.09.2018, 09:36

______Kucka__Onazi____

_________Sosa__________

Kalede bu seferlik te onur olsun.
iyi bir kadro.

UĞUR DURTAŞ
25.09.2018, 09:38
alanya ve göztepe maçları kazanılsaydı.
lider bizdik.
haram bize haram.

adiloş bebe
25.09.2018, 10:41
öyle bir hafta geçirdik ki hani şampiyonluğa oynasak en ciddi rakiplerimiz diyeceğimiz takımların hepsi puan kaybetti. Galatasaray, fenerbahçe, bjk, başakşehir... daha da ilginci bu takımların hiçbiri göze hoş gelen bir oyun ortaya koyamadı. Dün derbide iki takım birbirini yedi, akhisar galatasaray karşısında rahat kazandı, bursa başakşehire ecel terleri döktürdü. Peki biz ne yaptık? bu sorunun cevabı Trabzonsporda gizli. Zaten böyle bir haftada 3 puan almak iç tüzüğümüze aykırı olduğu için kaybettik. Ünal hoca gs maçıyla kazandığı krediyi çok çabuk tüketti. Artık 7. hafta ve bu takımın oturmuş bir kadrosu olması gerekirken her hafta farklı varyasyonlarla takımı ileri taşıyacağına geri itti. Bu hafta çok tehlikeli bir takım ile oynuyoruz. Lige çok iyi bir giriş yapan k.paşa son iki hafta aldığı mağlubiyetlerle havasını biraz kaybetti. Diagne ve trezeguet'in geçen yıl bize akyazıda nasıl bir kabus yaşattığı ortadayken cumartesi günkü maçtan korkmamak elde değil. Üst üste iki maçı evimizde oynamanın avantajının yarısını kaybettik bari bu şansın yarısını kullanalım. Ünal hocada umarım burak, yusuf, abdülkadir üçlüsünü bir daha aynı anda sahaya sürmemeyi öğrenmiştir. Uzun lafın kısası ya geçtiğimiz haftalardaki havayı tekrar kazanıcaz yada kaos ve panik iyice artacak takımda.

HOPA'LI TS'Lİ
25.09.2018, 12:17
Kalede bu seferlik te onur olsun.
iyi bir kadro.

Yahu bu kadar kaliteli bir kadro nasıl 7 puanda anlamıyorum
Liderlik görmeyeli 8 sene oldu
Yeter artuk uşaklar kendunuze celun, haram etmeyin bize futboli daaa

gancho61
25.09.2018, 13:25
Mabedde ilk kez lig maçı izlicem kısmetse virayla beraber izlemek istiyorum hangi tribünden alabilirim bileti??

İ. SARAL
25.09.2018, 13:26
Onazi-Kucka ikilisi pişmanlıktır, hele hele iç sahada intihar olur.

emrahtuna
25.09.2018, 13:37
göztepe maçından önce bu sezon bi ileri bi geri gidecez anlaşıldı demiştim..yanılmışım 1 ileri 2 geri gidecez demekki belkide 3..

Selim Çoban
25.09.2018, 13:55
Kaliteli ama yanlış kurgulanmış bir kadro ve özverisiz futbolcularla sezon başında beklenti zaten yüksek değildi.

Kasımpaşayı açın izleyin, mücadeleye taa en ucdan diagneden başlıyorlar. Bize dönecek olursak; defans ve ortasahadaki 2 göbek oyuncusunu saymazsak öndeki 4 oyuncu gölge presi yapıyor. Sadece rakibi takip ediyor, mış gibi yapıyor. Haliyle çok geldisi gittisi oluyor haftadan haftaya. Önde oynayan 4 oyuncu büyük maçlarda topun arkasına geçip gerçekten mücadele ettikleri için büyük maçlarda iyi oynuyoruz. Göztepe ve alanya maçlarına bakarsanız ne dediğimi anlarsınız. Malesef bu arkadaşlar futbolcu ama sporcu değil.

yorumsuz6117
25.09.2018, 15:26
Çift forvet oynamalı Trabzonspor kendi sahasında, kaybedecek neyimiz var ki.. Yusuf'un olmaması Trabzonspor için artıdır , Akbaş'da oynamazsa maçı kazanma ihtimalimiz var..

HOPA'LI TS'Lİ
25.09.2018, 16:36
Çift forvet oynamalı Trabzonspor kendi sahasında, kaybedecek neyimiz var ki.. Yusuf'un olmaması Trabzonspor için artıdır , Akbaş'da oynamazsa maçı kazanma ihtimalimiz var..

Mabedde çift forvet oynamalıyız.
Yazıcı devre arası veya sezon sonu satılmalı. (Abdüş kadar verimli ve istikrarlı değil)
Akbaş ve Yavru takımdan uzaklaştırılmalıdır. Akbaş'ın bire birde yaşadığı acizlikler hem bize hem kendine zarar
Ah Okay ah, tam lazımken tutamadık seni, kahrolsun bu parasızlık (USTA-İHO beceriskizliklerinin faturası)

alper*
25.09.2018, 17:31
Bu maçı kazanırsak potaya tekrardan sdafsdgdfgdfgdfg :D

TSunami_69
25.09.2018, 20:21

Aklı başında top toplayıcı maç kazandırir

alper*
25.09.2018, 20:47
Daha neler, şimdi de top toplayıcılara mı sardınız?

Manu61
25.09.2018, 21:52
3-1 kazanırız. Nwakaeme ve Burak (2) golleri atar.

İskender YILMAZ
25.09.2018, 21:52
Onur
JP - Toure - Majid - Novak
Kucka
Abdüş - Sosa
Olcay - Burak - Tony

Esteban, Zeki, Akbaş, Hüseyin, İbanez, Onazi, Abdülkadir, Amiri, Rodallega, Ekuban

kartal61
25.09.2018, 22:15
Bizdeki problemlerden biri içsaha avantajini kullanamiyoruz.Goztepe maci Trabzondami oynandi,deplasmandami oynandi belli degil
Eger içerde oynuyorsak bunu rakipte ,bizde hissetmeliyiz
Guzel bir ambians olustursak,ölüyü bile oynatiriz
Yonetimin biran once butun gruplari bir araya getirmesi gerekiyor.Gerekirse karşi cikanlari,engel olmaya çalişanları taraftarin onüne atsin.
Millet Trabzonda hayatinin en rahat maclarini oynuyor.
Hakemlerde oyle...

Gökhan Balcı
25.09.2018, 22:40
Yukarıdaki yoruma tamamen katılıyorum. Büyük maçlarda büyük oynuyoruz diyorlar ama bunun açık sebebi aslında o maçlarda tribünlerin dolu olması. Bir de sene başında gurbetçiler varken tribünler dolu oluyor vurup geçiyoruz. Yirmi bin kişilik stada yirmi bin kişi gelmesiyle kırk bin kişilik stada yirmi bin kişi gelmesi arasında çok fark var. Futbolcu tribünlerdeki boşlukları görüyor. Kendine olan güveni sarsılıyor. Milyon dolarlar kazansalar bile sizin bizim gibi sıradan insanlar bunlar da. Bütün sporların çok baskın bir psikolojik yönü var. Biz burada kaybediyoruz. Geriye düştüğümüz zaman taraftar sırtını dönüyor. Hasbelkader beraberliği yakalarsak bi hava oluyor o ama o beraberlikte tribünün bir etkisi olmuyor. Halbuki en çok sana o zaman ihtiyaçları var. Belki böyle olsa o maç hiç öyle başlamaz belki geriye düşsek bile çok daha erken toparlanır ilk yarıyı bu kadar boş geçirmezdik. Velhasılı taraftarın buradan çıkarması gereken dersler var. Bu anlamda artık yönetim bilet fiyatlarını düşürür mü ne yapar bilmiyorum ama bir şekilde taraftarın oraya çekilmesi lazım. Her hafta otuz bin kişi olsa en azından ilk yarı baskı oluşturulsa zaten kaybetmeyiz orada. Sadece taraftar gelsin demekle de olmuyor. Bu şehir ekonomik olarak güçlü değil. İnsanlar her hafta 50-100 lira veremez bunun biraz dengelenmesi lazım ki orada bir güç olsun. Oyuncu tercihi falan eleştirilebilir şeyler ben de eleştiriyorum ama çuvaldızı kendine batırmak da gerektiğini düşünüyorum

61KaleArkasi
25.09.2018, 22:54
Onur
JP - Toure - Majid - Novak
Abdüş - Sosa Kucka - Tony
Rodelga-Burak

4-4-2 oynaylim maci erken bitirek.

kartal61
25.09.2018, 23:18
Yukarıdaki yoruma tamamen katılıyorum. Büyük maçlarda büyük oynuyoruz diyorlar ama bunun açık sebebi aslında o maçlarda tribünlerin dolu olması. Bir de sene başında gurbetçiler varken tribünler dolu oluyor vurup geçiyoruz. Yirmi bin kişilik stada yirmi bin kişi gelmesiyle kırk bin kişilik stada yirmi bin kişi gelmesi arasında çok fark var. Futbolcu tribünlerdeki boşlukları görüyor. Kendine olan güveni sarsılıyor. Milyon dolarlar kazansalar bile sizin bizim gibi sıradan insanlar bunlar da. Bütün sporların çok baskın bir psikolojik yönü var. Biz burada kaybediyoruz. Geriye düştüğümüz zaman taraftar sırtını dönüyor. Hasbelkader beraberliği yakalarsak bi hava oluyor o ama o beraberlikte tribünün bir etkisi olmuyor. Halbuki en çok sana o zaman ihtiyaçları var. Belki böyle olsa o maç hiç öyle başlamaz belki geriye düşsek bile çok daha erken toparlanır ilk yarıyı bu kadar boş geçirmezdik. Velhasılı taraftarın buradan çıkarması gereken dersler var. Bu anlamda artık yönetim bilet fiyatlarını düşürür mü ne yapar bilmiyorum ama bir şekilde taraftarın oraya çekilmesi lazım. Her hafta otuz bin kişi olsa en azından ilk yarı baskı oluşturulsa zaten kaybetmeyiz orada. Sadece taraftar gelsin demekle de olmuyor. Bu şehir ekonomik olarak güçlü değil. İnsanlar her hafta 50-100 lira veremez bunun biraz dengelenmesi lazım ki orada bir güç olsun. Oyuncu tercihi falan eleştirilebilir şeyler ben de eleştiriyorum ama çuvaldızı kendine batırmak da gerektiğini düşünüyorum

Desekti bizim durumumuz bu,ilgi yok takima,anlayacagim ama oyle degil
Dişardan şehire gelen herkesin ilk söyledigi şehirin buram buram Avni Aker koktugu
Boyle bir potansiyeli olan takimin ic saha maçlari nasil boyle oluyor anlamak imkansiz
Hadi rakipteki oyuncularin hepsi ust duzey profosyonel,baski ile başedebiliyorlar,onlar zaten baskinin negatif yaninda
Pozitif yaninda olan biziz.Yuzde 60 ile oynayan oyuncu,atmosferden dolayi yuzde 85 ile oynamaya baslar
Bilet fiyatlari bence makul.Bu sorunu aşmak için kulubun farkli bir yol izlemesi gerekiyor.
En başta tribun gruplari.Her tarafa dagilmişlar.Butun sesin tek bir noktadan başlayip, stada yayilmasi gerekiyor
Cekirdek çitleyen kişi bile gaza gelip ayağa kalkmali,maçi yaşamalı

freedomforever
26.09.2018, 07:31
Eger skor ustunlugunu erken saglarsak su dizilimi deneyebiliriz.

Sosa-Amiri
Olcay-Omur-Anthony

Yiğit Gayretli
26.09.2018, 08:29
Sosa'nın 10 numara yazıldığı kadrolar görüyorum.

Arkadaşlar! Sosa ya bizim Pirlomuz olacak bu süreçte ya da hiçbir şeyimiz. Şunu bir anlasak artık.

worldmaster
26.09.2018, 08:53
3 yeriz

Burçak
26.09.2018, 09:49
5 yeriz

Yiğit Gayretli
26.09.2018, 10:11
3 yeriz

5 yeriz
Güzel totem.

Enes Başkaya60
26.09.2018, 10:34
6 yeriz gibi...

Enaldo61
26.09.2018, 10:50
Kaç maçtır sahada yürüyen Yazıcı'yı kesemeyen hoca önceki maçta kötü oynadı diye Anthony'i anında kesti, Ünal Hocam böyle şeyler yapma olmuyor olmayacak. Harcarsın kendini bak, biz yemeyiz bunları.

alper*
26.09.2018, 11:41
Artırıyorum 7 yeriz ama 7 de atarız.

Ogün YAZICI
26.09.2018, 11:51
Son 3-4 yılda Trabzon'da bir defa 6 Bir defa da 5 yedik bunlardan
Arkadaşların ciddi olduklarını düşünüyorum

emrahtuna
26.09.2018, 12:06
hay maşallah 5 ler 7 ler havada uçuşuyo iyi iyi :)

Uğur Ö.
26.09.2018, 12:23
Daha neler, şimdi de top toplayıcılara mı sardınız?

Üç dört defa 2.top atıldı, kaç kere top bekledi bizimkiler. JP okadar hızlı taç kullanmak istiyorki top toplayıcıların aşırı uyanık olması lazım ama bizde o yok

Yiğit SARI
26.09.2018, 12:24
Yusuf yedek başlası kazanma şansımız %42 artar.

Yiğit SARI
26.09.2018, 12:27
Tribünde başlayacak. Cezalı.

%57 oldu o zaman teşekkürler Adem :D

Mert Oğuzlu61
26.09.2018, 12:51
Kesik başlı mevkisiz maç seçen tembel tavuk cezalı. Yoksa Kasimpasa farkli skorla yener derdim, izlemeye bile gerek yok zaten ligden kopmak uzereyiz bu mac muhtemelen kaos cikartacak mac olacak ama tembel tavuksuz belki kazara dogru ilk 11 i bulurlar umuduyla bekliyorum.

Şu guzelim kadroyu her hafta arapsacina cevirip lige havlu attiriyorlar ona yaniyorum. Daha 10. Hafta gelmedi ayiptir be. Oyunculari tek tek sayinca stoperler haric zirveye oynayacak kadro dersin ama Ankaragucu nu Alanya yi Goztepe yi yenemeyecek haldeler.

kadirgazioglu
26.09.2018, 13:25
RT

Onazi yerine Kuco

havadan oynamak yerine son maçta attığımız goldeki oyunu bütün 3. bölgede oynayabilecek insan topluluğu

alptug_kd
26.09.2018, 14:20
Istatistik

- Trabzonspor iki maçtır mağlup oluyor.
- Trabzonspor iki maçtır ilk yarılarda gol atamıyor.
- Trabzonsporlu Sosa 1.5 yıldır gol atamıyor.
- Trabzonspor'da Pereira, Toure, Hosseini, Amiri, Abdülkadir, Kucka bu sezon golle buluşamadı.
- Trabzonspor iki maçtır rakiplerinden gol yiyor.

Ben elimden geleni yaptım. Varsa aklınıza gelen başka ıstatistik yazın arkadaşlar. Hep rakiplerle ilgili mi ıstatistik yazacağız di mi? :-)

Bu bir totemdir :) :)

Gökhan Balcı
26.09.2018, 14:33
Elinde Drogba gibi fatih gibi bir adam varsa yani iki kişilik oynayabilen paslaşmaya uygun son vuruşları düzgün iyi kafa vurabilen komple bir adamsa tek forvet çıkmak normal. Ama bizdeki her forvetin eksikleri var. Bu yüzden kendi sahamızda çift forvet başlamak çok mantıklı. Sebebi şu. Bizim ön libero stoper ve kale kötü. Maç başlar başlamaz öyle bir baskı kurmalıyız ki rakip takım üzerimize gelemeden iş bitmeli. Aksi bir anlayışla kalemize gelen topların gol olma olasılığı çok yüksek. Deplasmanda ise kucka Onazi değişikliği ile başlayıp tek forvet ileride Burak ile oynayabiliriz diye düşünüyorum. Ama iç sahada kadroya ilk yazılacak olan Hugo dur. Akbaş konusu ise hosseini sakat diye böyle yoksa hocanın da ona bayıldığını düşünmüyorum. Hoca şunu bilmeli artık. Bu takım maçı erkenden kopartamazsa işi çok zor. Maç çevirmek daha da zor. O yüzden ilk yarı oyunu tutayım gibi bir düşüncesi olmamalı. Esasında böyle düşünmediğini biliyorum gayet de atak ve güzel futbol oynatıyor. Yusuf genç olduğu için ona kıyamıyor yüksek ihtimalle ama bu tutumundan vazgeçmek zorunda yoksa takım hepten çökecek. Geldiği zaman hep hatalarından dönüyor diye savunduk kendisini bunu sürdürmesi en büyük dileğimiz. Zeki uzundurukan gibilere malzeme verme hocam.

nbay
26.09.2018, 14:42
kesinlikle hugo ve burak birlikte oynamalı . hugo'nun varlığı burağı da rahatlatıyor bana kalırsa . rakip savunmaların da işlerini zorlaştırabilir bu şekilde. tek başına buraklan uğraşmak yerine hugo ile de uğraşmaları bize bir avantaj sağlayacağını düşünüyorum . göztepe maçında da gördük bunu .

artvints
26.09.2018, 14:55
.....olcay......onazi.....sosa......vahid
.................burak.....rodallega

castillo61
26.09.2018, 15:03

+1

Maç sıkıştığında, skor gereği değil de direkt çift santraforu sahaya atmak lazım. Ama topsuz oyunda Burak'ın da Hugo'nun da üstüne koyması gerekir.

Yiğit Gayretli
26.09.2018, 15:36
Habu Onazi işini galdır.

Sefa Murat Dokuz
26.09.2018, 16:24

+2

Abdülkadir Kılıç
26.09.2018, 16:38
7. hafta kadrosu aşağıdaki gibi olmalıdır:

Esteban; Joao, Zargo, Sayedmajid, Filip; Ogenyi, Jose, Olcay, Vahid, Anthony; Caleb

Ogün YAZICI
26.09.2018, 17:29

Burak yerine Nwakaeme
Saha içinde sistemden sisteme geçersin

4-4-2
4-3-3
4-2-3-1
Hepsini oynarsın

Göztepe maçının ikinci yarısının senaryosu ile maçın basında bu kadro ile çıkmanın senaryosu farklı.olur

0-0 da o baskıyı yemez adam
Kontradan delik deşik eder

hos_cocuk61
26.09.2018, 17:48
Mustafa denen çapsız oynarsa bu savunmaya Diagne gol atar. Atmazsa bile Mustafa zorla attırır.

artvints
26.09.2018, 18:13
Burak yerine Nwakaeme
Saha içinde sistemden sisteme geçersin

4-4-2
4-3-3
4-2-3-1
Hepsini oynarsın

Göztepe maçının ikinci yarısının senaryosu ile maçın basında bu kadro ile çıkmanın senaryosu farklı.olur

0-0 da o baskıyı yemez adam
Kontradan delik deşik eder
Nwakaeme de olabilir ama şekil olarak kontra yiyecek bir takım değil. Sadece çıkan kadroyla olmuyor tabi, ona göre oyun oynamak lazım. Olcay ve vahid'in kanatlara götürdüğü yardımla birlikte sıkı oynamak, hücum yaparken de kanatlardan basit paslarla gelip tehlikeli ortalar keserek rakibi baskı altına almak gerekir.

Geçen hafta burak ile ortasaha arasında büyük boşluk oluştu, merkezde tehlikeli olacak bölgeye topla oyuncu sokamadik. bir kere Vahid girdi penaltı kazandık.

Hücum ve savunma dengesi oluşturmak gerekiyor bir şekilde. Tek yönlü olmuyor, rakip savunmayi zorlayıp yaslanmalarini sağlayamadigimizda baskı yiyoruz. Alanya'da da onu yaşadık.

artvints
26.09.2018, 18:18
Habu Onazi işini galdır.
Kim oynayacak?

redbul
26.09.2018, 18:32
Istatistik

- Trabzonspor iki maçtır mağlup oluyor.
- Trabzonspor iki maçtır ilk yarılarda gol atamıyor.
- Trabzonsporlu Sosa 1.5 yıldır gol atamıyor.
- Trabzonspor'da Pereira, Toure, Hosseini, Amiri, Abdülkadir, Kucka bu sezon golle buluşamadı.
- Trabzonspor iki maçtır rakiplerinden gol yiyor.

Ben elimden geleni yaptım. Varsa aklınıza gelen başka ıstatistik yazın arkadaşlar. Hep rakiplerle ilgili mi ıstatistik yazacağız di mi? :-)

Bu bir totemdir :) :)

kardeşim tarbzonspor g.saray maçı hariç ligde çıktığı 6 maçın 5 inde zaten gol yedi ve iddaa ediyorum defans hattı mustafa akbaş zargo toure ve hosseini den oluşan bir takımda hangi ikisi oynarsa oynasın her maç gol yer gene iddaa ediyorum ligin en kötü stoperleri olan 2-3 takımdan bir tanesi biziz

Özkan Şentürk
26.09.2018, 18:41
Galibiyetten daha önem verdiğim şey onur ve burak in kadroda olmaması.

Cenkhan
26.09.2018, 18:56
Stoperde Kuçka-Toure, göbekte Sosa-Amiri, ileride Burak-Rodallega, kanatlarda Olcay-Nwakaeme oynasın. Akbaş futbolcu değil, Onazi top yapmaya çalışan takım için facia, Yusuf el freni, Abdülkadir de 34 maç boyunca yiyeceği tekmeleri kaldırabilecek seviyede değil. Önce uymayanları çıkaralım, gerisi gelir.

Çağatay96
26.09.2018, 20:45
Eleştiri var bir de hakaret var. Trabzonspor un içinde çok ajan olduğunu dusunuyorum,amaç kaos, twitterda özellikle. Oyuncuya,hocaya kulübe zarar vermek için.

Çağatay96
26.09.2018, 20:52
Onur da değil defansta sorun

10-61
26.09.2018, 21:21
Onur'a bir şans daha verilmeli ,arkasında daha iyisi olsa keselim 11den de yok işte anasını satayım,mecburuz biraz da amma velakin bundan sonraki ilk saçmaladığında forma yüzü görmemeli kolay kolay.

batuhanTs
26.09.2018, 23:36
Kim oynayacak?

ismail saral ile çıkıp oynarsınız özevlat taktiği ile dağıtırsınız rakibi

Enes Başkaya60
26.09.2018, 23:51
Amiri sol bek oynamalı

Esteban-Pereira-Toure-Hosseine-Amiri

Sosa-Kucka

Nwakaame-Abdus-Olcay

Rode

İç sahada net...

Onur Akyüz
27.09.2018, 01:21
Aklı başında top toplayıcı maç kazandırir

Yıllar önce Sivas’ta 3-0 yenilip şampiyonluk yarışından kopmuştuk. O maçta ilk golü taçtan yemiştik, çocuk topu öyle güzel attı ki tacı atan futbolcuya, anında taçtan asist yaptı Hayrettindi sanırım.

Bu konuda aklıma hep o maç gelir.

Yiğit Gayretli
27.09.2018, 08:15
Kim oynayacak?

Amiri, Ömür, Kuco... Zaten 8 oynatıyor Onazi'yi ağırlıklı olarak. O da oynayamıyor.

asilhamsi
27.09.2018, 08:21
------------esteban----------
joe---toure-----husaini----------novak

-----sosa----kucka----amiri-------

olcay---------roda---------antony

muratt
27.09.2018, 08:25
Çok mu zordu şu Alanya ve Göztepe maçlarını almak.

Takım bu maçları çok rahat kazanacak güçteydi, yani o kalite var. Şimdi o 6 puanı almış olsaydık bu haftaki Kasımpaşa maçını çok farklı gözle bekliyor olacaktık. Staddaki atmosfer, takımın havası felan müthiş olacaktı. Biz ne yaptık, saçma sapan Alanya ve Göztepe maçlarından 1 puan bile alamadık. Şimdi bu hafta Kasımpaşa'yı yensen ne olacak yenmesen ne olacak.

Çok yazık, rakiplerin döküldüğü şöyle bir sezonda böyle fırsatları kaçırmak... Yok biz iyi olsak takır takır oynasak zaten 82 puan yetmiyor şampiyonluğa, ama bizim de kötü olduğumuz sezonlarda 70-75 puanla şampiyon oluyor elalem.

muratt
27.09.2018, 08:32
------------esteban----------
joe---toure-----husaini----------novak

-----sosa----kucka----amiri-------

olcay---------roda---------antony

Onazi-Sosa orta ikilisinde ısrar edilmeli bence. Hem istikrar açısından önemli, hem de iyi başladılar bence. Yok olmaya başlayan iki önemli oyuncuyu tekrar kazanıyoruz, o yüzden oynamaya devam etmeliler. Tabi form düşüklüğü olursa kesilebilirler ama bence şu anda takımın problemi orası değil, bozmamak lazım.

Bununla beraber Yusuf'un yoklugunda Roda-Burak ikilisi daha etkili olabilir bence, sonuçta Yusuf'ta genelde forvete yaklaşarak oynayınca etkili oluyor, benzer görevi Rodagella'da yapabilir.

İ. SARAL
27.09.2018, 08:37
Amiri, Ömür, Kuco... Zaten 8 oynatıyor Onazi'yi ağırlıklı olarak. O da oynayamıyor.

Kucka nedir, Allah aşkına?

Yiğit Gayretli
27.09.2018, 08:39
Kucka nedir, Allah aşkına?

Onazi'nin oynadığı yerde gözünü bağlayıp sahaya atsan bile daha faydalı olur.

Onazi kontrolsüz güç. Zarar veriyor.

İ. SARAL
27.09.2018, 08:46

Kesinlikle katılmıyorum. Kucka, ne oynadığı, nerede oynadığı belli olmayan bir oyuncu. Hele ikili orta sahanın defansif yönünü oynasın diye sahaya sürülürse, facia olur. Ancak deplasman maçlarında 3'lü orta sahanın bir elemanı olabilir. Sosa-Onazi-Kucka gibi ama sağ iç gibi oynayacak, defansın önünde değil.

Yiğit Gayretli
27.09.2018, 08:49
Kesinlikle katılmıyorum. Kucka, ne oynadığı, nerede oynadığı belli olmayan bir oyuncu. Hele ikili orta sahanın defansif yönünü oynasın diye sahaya sürülürse, facia olur. Ancak deplasman maçlarında 3'lü orta sahanın bir elemanı olabilir. Sosa-Onazi-Kucka gibi ama sağ iç gibi oynayacak, defansın önünde değil.
Sosa, Ömür, Kucka.

Vahid, Sosa, Kucka.

Vahid, Ömür, Sosa.

Vahid, Sosa, Ömür.

Hatta bu kombinasyonlara Olcay da katılabilir ama Onazi asla. Asla. Bir orta saha oyuncusunun bu kadar savruk ve bilinçsiz olma hakkı yok. Asla yok.

İlker Yazıcıoğlu
27.09.2018, 09:06
Şu maçı alsan ne olacak artık?
Adamda heves bırakmıyorsunuz yemin ediyorum...

Şaka gibi ya, Alanya ve Göztepe maçını alsaydık liderdik,şaka gibi...

Nefret ettiriyorsunuz vallahi de billahi...

Keşke bırakabilsem sizi izlemeyi...

Gurpas
27.09.2018, 09:29
Alın da bir çıkışa geçelim artık. Her yıl aynı terane biz bıktık, takım olarak siz bıkmadınız mı?

muratt
27.09.2018, 10:06
kesinlikle hugo ve burak birlikte oynamalı . hugo'nun varlığı burağı da rahatlatıyor bana kalırsa . rakip savunmaların da işlerini zorlaştırabilir bu şekilde. tek başına buraklan uğraşmak yerine hugo ile de uğraşmaları bize bir avantaj sağlayacağını düşünüyorum . göztepe maçında da gördük bunu .

Şimdi kendimi rakip teknik direktörün yerine koyuyorum, hangi durumda daha çok korkarım acaba. Karşımda Roda-Burak beraber oynarken mi ? Yoksa sadece biri varken mi ? Ben açıkcası rakip teknik direktör olsam karşımda tek forvet görmeyi tercih ederim.

Fatih Çelik
27.09.2018, 10:41
Yıllardır aynı olay. Taraftar biraz umutlandı ve mağlubiyetler geldi mi çift forvetli kadrolarla doluyor forum.

Ozan Yılmaz
27.09.2018, 11:21
müsabakayı Ali Palabıyık yönetecek. Serkan Olguncan ve İbrahim Çağlar Uyarcan’ın yardımcı hakem olarak görev alacağı müsabakanın dördüncü hakemi ise Suat Arslanboğa olacak.

Yiğit Gayretli
27.09.2018, 11:27
Ali Palabıyık kart göstermeyi seven bir hakem. Akıllı olursak avantaj olur.

nbay
27.09.2018, 11:39
Şimdi kendimi rakip teknik direktörün yerine koyuyorum, hangi durumda daha çok korkarım acaba. Karşımda Roda-Burak beraber oynarken mi ? Yoksa sadece biri varken mi ? Ben açıkcası rakip teknik direktör olsam karşımda tek forvet görmeyi tercih ederim.

deplasman için değil ama kendi evimizdeki maçta rakibe karşı bir üstünlük kurmanın tek yolu bu .
hele ki seyirci desteğinin de olduğu maçlarda . Tabi bu maçta olmayacak gibi gözüküyor o da ayrı .

UĞUR DURTAŞ
27.09.2018, 11:42
(H) ALİ PALABIYIK (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20160)
(Y) SERKAN OLGUNCAN (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20553)
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20680)
(D) SUAT ARSLANBOĞA (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19445)

Cafer Bulur
27.09.2018, 11:44

Kucka a.gücü macinda son dakikada rakibe kontrollü girseydi 2 puanimiz daha vardi.

Pozisyon faul degil olmasada daha kontrollü olmaliydi yani demem o ki kucka kesinlikle onaziden iyi degil.

Sunu desen katilirdim okayin yerini dolduramadik bunun sancilarini cekiyoruz

Ogün YAZICI
27.09.2018, 11:57
Paraların ödenmediği haberleri günyüzüne çıkmaya başladı
Her sezon ligin 5-6.haftasında ödeme sıkıntıları boy gösteriyor
Ve her sezon bu haftalarda sansasyonel mağlubiyetler almaya başlıyoruz

Yönetim buldugu son kuruşlarla da Burak'ın 2 aylık ihtarname bedelini ödeyebilmişti

İşimiz çok zor
Kucka Fıfa'ya başvurmuş
Güzel örnek oldu kral
Bundan sonra yönetimle teknik ekiple arası açılan, forma şansı bulamayan adam şikayet edip durur .

Baksanıza morali bozuk Onur taraftarı tehdit ediyor bundan sonra profesyonel davranacağım diye

Yahu senin yüzünden Şota gibi efsaneye haksızlık yapti bu fanlar
Kaç yönetim yönetici bitirdi
Bugün Trabzonspor 2.5 milyon euroluk.ucretinden kurtulsa 1 milyon euro veren çıkar mı sana?
İki dizinden ameliyatlı kaleci?

Keşke camiadaki Onur ,Burak fanları da yıllardır profesyonel davransaydı da haddinizi bilseydiniz

Klübü çiftliğe cevirdiniz

Ogün YAZICI
27.09.2018, 12:02
Onazi'nin mevcut oyun şablonu içinde Kucka'nin ne kadar önünde olduğunu da Kucka 3 maç oynayınca görürüz

Deneme tahtasıyız zaten.
Olsun bir de öyle yapalim

Kucka'yı 5 ofansif oyuncunun arkasına koyup süpürücü ve denge rolü vermenin intihar olduğunu idrak edebilmek için hadi yine denenmişi deneyelim

Adam maç içinde sürekli öne toplu çıkışlar yapan ,sürekli alan boşaltan,geri dönmekte sıkıntı yasayan bir oyuncu.

Onazi cik Kucka gir demeyi aklım almıyor beni

Lige bu kadar da renk katılmaz

Enaldo61
27.09.2018, 12:20
Yine bir tetikçi atanmış maça, gerçi artık önemi yok, bu futbolla maç kazanamayız zaten.

Kucka oynadığında gördük zaten, o mevkinin adamı Onazi.

Enaldo61
27.09.2018, 12:22
Sosa, Ömür, Kucka.

Vahid, Sosa, Kucka.

Vahid, Ömür, Sosa.

Vahid, Sosa, Ömür.

Hatta bu kombinasyonlara Olcay da katılabilir ama Onazi asla. Asla. Bir orta saha oyuncusunun bu kadar savruk ve bilinçsiz olma hakkı yok. Asla yok.

Kucka, Onazi'den savruk.

UĞUR DURTAŞ
27.09.2018, 12:27
trabzonspor:3 alanyaspor:4
trabzonspor :1 akhisar:6
trabzonspor :2 kasımpaşa:5
geçen yıl ki sonuçlar
kendi sahamızda

ünal hocam,lütfen ayıp değil,benimle kimse dalga geçer,tiye alır diye düşünme
cumartesi günkü maçta,
Trezeguet ve diagne'önlem al hocam.
geçen yıl ki maçta adamlar ikişer gol attılar
şuanda ikiside çok formda
bu iki adama kilit vurdur,oynatma ünal hocam
bu maç bizimdir.

Ozan Yılmaz
27.09.2018, 12:53
Bu sezon Süper Lig'in ilk altı haftasında en fazla pas hatası yapan oyuncular (kaleciler hariç):
Jose Sosa - 92
Caner Erkin - 81
Pepe - 70.

Mert Oğuzlu61
27.09.2018, 13:40
Eleştiri var bir de hakaret var. Trabzonspor un içinde çok ajan olduğunu dusunuyorum,amaç kaos, twitterda özellikle. Oyuncuya,hocaya kulübe zarar vermek için.

Ajan falan yok, bu kulubu taraftar haricinde dusunen de yok, her olumsuzlukta taraftara yuklenin zaten. Yusuf Yazici ya tembel tavuk dedim diye Ts düşmanı ajan mi oldum, 2 sezondur Gs ve Bursa maclari haricinde top oynadigi mi var, bu arkadasi elestirmek yasak mi ? Eger boyle dusunuyorsan o zaman Trabzon komple ajan olmuş. Şehre geldim geleli Yusuf icin olumlu konusan 1 kisiye denk gelmedim. Bu cocuk Baris Memis moduna girdiyse ya kendine getirecegiz ya da yok olmasini izleyecegiz. Sahada kasilmaktan zahmet edip topa kosamaz hale geldi, gormuyor musun ?

yorumsuz6117
27.09.2018, 14:07
Önceden defansıımız leşti Onur her maç maçın yıldızı oluyordu, Şimdi Onur'da bitik defans daha da leş.. Evet Onur artık kötü kaleci eski günlerine dönmesi de mucize ama Onur'un bu kulübü kümede tuttuğu zamanları da unutmayalım.. 15-16 sezonunda hakkatten kümeye gidiyoruz galiba diye düşünürken Onur takımı ayakta tutuyordu tek başına..

Ogün YAZICI
27.09.2018, 14:49
Bu sezon Süper Lig'in ilk altı haftasında en fazla pas hatası yapan oyuncular (kaleciler hariç):
Jose Sosa - 92
Caner Erkin - 81
Pepe - 70.

Bunu pas hata oranı olarak değerlendirmek gerekiyor.
Ligin belki de en çok topla buluşan oyuncusunun bu istatistikte zirvede olması anormal değil.

Azdan az çoktan çok gider

Oğuz ZEYTİN
27.09.2018, 15:29
Jose Sosa - 92
Caner Erkin - 81
Pepe - 70.

Sosa'nın altı haftadaki pas sayısı 443.

Çağatay96
27.09.2018, 18:17
Var mıdır bu maça araç ile giden istanbuldan

Özkan Şentürk
27.09.2018, 18:43
Önceden defansıımız leşti Onur her maç maçın yıldızı oluyordu, Şimdi Onur'da bitik defans daha da leş.. Evet Onur artık kötü kaleci eski günlerine dönmesi de mucize ama Onur'un bu kulübü kümede tuttuğu zamanları da unutmayalım.. 15-16 sezonunda hakkatten kümeye gidiyoruz galiba diye düşünürken Onur takımı ayakta tutuyordu tek başına..

Valla aynı sene mi hatırlamıyorum ama ben küme düşme tehlikesi varken onur un sebebi hala bilinmeyen bir sebeple maçlara çıkmadığını, onun yerine oynayan Esteban in bizi ligde tuttuğunu hatırlıyorum.

Varlıbaş61
27.09.2018, 20:21
Ulan yine mi Ali palabıyık !!

Murat KARAKURT
27.09.2018, 20:46
Sosa'nın altı haftadaki pas sayısı 443.

O pas hatalarının çoğu da dikine pas atma isteğinden....Sağa sola verirken değil...

Cafer Bulur
27.09.2018, 23:04
Valla aynı sene mi hatırlamıyorum ama ben küme düşme tehlikesi varken onur un sebebi hala bilinmeyen bir sebeple maçlara çıkmadığını, onun yerine oynayan Esteban in bizi ligde tuttuğunu hatırlıyorum.

Aynen öyle Esteban müthis maclar cikarmis ve Ligde kalmamizda büyük pay sahibi olmustu.

O eski esteban su anda maalesef yok Ama BU hafta onurun yerine oynamali.

Esteban
Pereira Toure Hosseini Novak
Sosa Onazi
Olcay Abdülkadir Nwakaeme
Rodallega.

Bence BU kadro cikarsa kazanma sansimiz var.

freedomforever
28.09.2018, 08:03
Ben Amiri’nin her koşulda ilk 11 oynaması gerektiği düşünüyorum. 3, 8, 10 her nereyse.

Cagdas Topal
28.09.2018, 08:38
------------------Onur------------------
Pereira-----Toure----Hosseini---Novak
-------------Onazi----Sosa-------------
Olcay-----------Amiri-------Nwakaeme
---------------Rodallega----------------

Olcay-Amiri ve Rodallega ' nın oynamadığı hermaç direnç yönünden iç saha maçlarında rakibi baskı altına alamayız ilk dakikadan. Abdüş de kendisine gelmeli kenarda otursun ikinci yarı oyuna dahil olur. Ne olursa olsun Pereira - Olcay uyumu sezon sonuna kadar sakatlık ve ceza durumları dışında bozulmamalı.

Burçak
28.09.2018, 09:44
Hiç bir maç için rahat konuşamıyorum artık.
Herkes herkesi yenebiliyor.
Bu maçta çok zor geçecek. gs yi yenmesek şuan sadece 4 puanımız vardı..

serdaracıl
28.09.2018, 10:36
Geldi yine haftasonu

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2018, 10:55
Şampiyonluk nedir bilmeyen, yaşamayan gençler bana şu soruyu soruyorlar:

Abi biz de şampiyonluk görebilecek miyiz?

Ben de diyorum ki;

Trabzon futbol şehri. Nefes almak, Yemek, İçmek ve Trabzonspor

Trabzon çok verimli futbol tarlası. Ekmeyi ve biçmeyi bileceksin.

O şanlı formayı giyenler, son saniyeye kadar yenilgiyi kabullenmemek adına oynayacaklar.

Taraftar bir bütün olacak.

Bak ondan sonra şampiyonluklar, kupalar, süper kupalar nasıl geliyor?

SEN BÖYLE OLURSAN,
TFF, HAKEM, SOSYAL MEDYA, YEREL MEDYA, İSTANBUL MEDYASINI DA YENEBİLİRSİN.

7 KEZ Şampiyon TRABZONSPOR (1995-1996 ve 2004-2005 sezonunda çalınan bariz 2 şampiyonluk hariç)
Darısı seneye 8. şampiyonluğa

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2018, 10:59
Kazanmalıyız. Üst tarafla sadece 2 maçlık bir fark var.
Sahamızda yenilmek çok koyuyor.
Oysa Sivas ve GS maçlarında harikaydık.
Göztepe maçı tamamen TD yanlış tercihleri sonucu verildi.

Ünal Hoca seni futbolculuğundan beri çok seviyorum, başarılı ol, bizi de mutlu et istiyorum
Ama bu maç camia ve senin açından son maç, lütfen Hocam ama lütfen kazan, kazanmalısın, kazanmalıyız.

Yiğit SARI
28.09.2018, 11:06
Şampiyonluk nedir bilmeyen, yaşamayan gençler bana şu soruyu soruyorlar:

Abi biz de şampiyonluk görebilecek miyiz?

Ben de diyorum ki;

Trabzon futbol şehri. Nefes almak, Yemek, İçmek ve Trabzonspor

Trabzon çok verimli futbol tarlası. Ekmeyi ve biçmeyi bileceksin.

O şanlı formayı giyenler, son saniyeye kadar yenilgiyi kabullenmemek adına oynayacaklar.

Taraftar bir bütün olacak.

Bak ondan sonra şampiyonluklar, kupalar, süper kupalar nasıl geliyor?

SEN BÖYLE OLURSAN,
TFF, HAKEM, SOSYAL MEDYA, YEREL MEDYA, İSTANBUL MEDYASINI DA YENEBİLİRSİN.

7 KEZ Şampiyon TRABZONSPOR (1995-1996 ve 2004-2005 sezonunda çalınan bariz 2 şampiyonluk hariç)
Darısı seneye 8. şampiyonluğa

Bunlar hep efsane abi çok romantik söylemler. Trabzon yeme-içme ve trabzonspor dışına çıkabilse keşke.

Ogün YAZICI
28.09.2018, 12:12

Olcay-Amiri ve Rodallega ' nın oynamadığı hermaç direnç yönünden iç saha maçlarında rakibi baskı altına alamayız ilk dakikadan. Abdüş de kendisine gelmeli kenarda otursun ikinci yarı oyuna dahil olur. Ne olursa olsun Pereira - Olcay uyumu sezon sonuna kadar sakatlık ve ceza durumları dışında bozulmamalı.

Kadro budur
Takımın potansiyeli ve ilk 6 haftada verdiklerine bakılırsa en adaletli ve kaliteli kadro

Sadece 2 tane yerli var.
Bir tanesi zorunluluktan diğeri ise takımda oynamayı hakeden tek yerli
Doğrusu bu

Enaldo61
28.09.2018, 12:17

Bence de ilk 11 böyle olabilir ama Amiri 10 numara oynuyor mu emin değilim.

Lantis
28.09.2018, 13:45

Abi Sosayı koymayın geriye bu hata hep yapılıyor. Onun yeri forvet arkası serbest oyuncu olmalı.

Gökhan Balcı
28.09.2018, 14:30
Ünal hocaya çok haksızlık edildiğini düşünüyorum. Gelen yıl rıza beş maç üst üste kazandığında bu takım top oynamıyor burak sayesinde maç alıyor diye eleştirdik ve nihayetinde o balon patladı. Yeter ki iyi futbol oynansın başarı gelir dedik hep. Şimdi bunu yapabilen biri var. Geçen seneden durica uğur ve hubocandan biri bile olsa bu kadar kötü olmazdı düşünün. Daha da geriye giden bir kaleci ve ön libero olmayan bir hiperaktifin var üstüne. Kaybettiğimiz iki maçta da takım iyi oynadı ışık veriyor. Şimdiden son maç falan demeler olmuyor. Yıllar sonra bu takımı sahiplenen iyi futbol oynatmaya çalışan biri geldi sahip çıkalım. Buraka tezahürat yapmaya gidileceğini hocaya yapılsın. Şu adamın emeği boşa çıkarılmasın. Bu adam kalmalı. Şenol Güneş iki günde mi hoca oldu sanki. Bu maçı kaybetsek dahi inancımı yitirmeyeceğim kendisine. Ne adamlar şans buldu bu takımda. Tolunay hami Ersun rıza Vural vs herkes takımın içine edip gitti. Ünal hocaya sonuna kadar destek olmak lazım. Taraftar geçen maç yaptığı gibi yapmasın kötü bir sonuçta hocayı da ıslıklamasın gider çünkü. Taraftar maçın başından itibaren takıma destek olursa yine maçın başında baskı kurabiliriz fişi erken çekebiliriz. Eksikleri olsa da ben bu takıma güveniyorum

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2018, 14:38
Ünal hocaya çok haksızlık edildiğini düşünüyorum. Gelen yıl rıza beş maç üst üste kazandığında bu takım top oynamıyor burak sayesinde maç alıyor diye eleştirdik ve nihayetinde o balon patladı. Yeter ki iyi futbol oynansın başarı gelir dedik hep. Şimdi bunu yapabilen biri var. Geçen seneden durica uğur ve hubocandan biri bile olsa bu kadar kötü olmazdı düşünün. Daha da geriye giden bir kaleci ve ön libero olmayan bir hiperaktifin var üstüne. Kaybettiğimiz iki maçta da takım iyi oynadı ışık veriyor. Şimdiden son maç falan demeler olmuyor. Yıllar sonra bu takımı sahiplenen iyi futbol oynatmaya çalışan biri geldi sahip çıkalım. Buraka tezahürat yapmaya gidileceğini hocaya yapılsın. Şu adamın emeği boşa çıkarılmasın. Bu adam kalmalı. Şenol Güneş iki günde mi hoca oldu sanki. Bu maçı kaybetsek dahi inancımı yitirmeyeceğim kendisine. Ne adamlar şans buldu bu takımda. Tolunay hami Ersun rıza Vural vs herkes takımın içine edip gitti. Ünal hocaya sonuna kadar destek olmak lazım. Taraftar geçen maç yaptığı gibi yapmasın kötü bir sonuçta hocayı da ıslıklamasın gider çünkü. Taraftar maçın başından itibaren takıma destek olursa yine maçın başında baskı kurabiliriz fişi erken çekebiliriz. Eksikleri olsa da ben bu takıma güveniyorum

İyi ki forumdasın Gökhan kardeşim
Yorumlarını beğenerek ve alkışlayarak takip ediyorum.

Ahmet Kara
28.09.2018, 14:57
sıkıntı forma adaletini olmayışı. burak'ı yedek oturtacak cesaretin yoksa, ersun'dan farkın kalmaz. bu hafta aynı şekilde bir kadro görürsek, ister kazansınlar, ister kaybetsinler, umurumda olmaz.

kaan61
28.09.2018, 15:23
Bu takımda Okay ve Hubocan olsaydı şimdi farklı şeyler konuşuyor olurduk...

Yiğit Gayretli
28.09.2018, 16:34
Hafta boyunca takımı hiç takip etmedim. Ne idman fotoğrafı baktım ne de bir tane video izledim...

Şu heyecanı kaybetmesek ne olurdu?

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2018, 16:57
Bu takımda Okay ve Hubocan olsaydı şimdi farklı şeyler konuşuyor olurduk...

Ah ah hele Okay olacaktı ki

HOPA'LI TS'Lİ
28.09.2018, 16:58
sıkıntı forma adaletini olmayışı. burak'ı yedek oturtacak cesaretin yoksa, ersun'dan farkın kalmaz. bu hafta aynı şekilde bir kadro görürsek, ister kazansınlar, ister kaybetsinler, umurumda olmaz.

Çok doğru. Dedim ya geçen hafta maçı Göztepe kazanmadı. Ünal Hoca verdi.

Gökhan Balcı
28.09.2018, 17:02
İyi ki forumdasın Gökhan kardeşim
Yorumlarını beğenerek ve alkışlayarak takip ediyorum.

Teşekkür ederim abi elimden geldiği kadar doğru görmeye çalışıyorum

PortoDeGalinhas
28.09.2018, 18:00
29 yaşındayım, daha önce hiç bu kadar ümitsizliğe kapıldığımı hatırlamıyorum. Yanlış anlaşılmasın Ünal hocaya güvenmediğimden değil. Ama şu bir gerçek ki bu klüp 7 yıldır her sezon biraz daha geriye gitti. Önce şampiyonluk yarışının dışında kalmaya başladık, sonra avrupa kupalarına gidemez olduk, sonra büyük hezimetler yaşamaya başladık ve son olarak daha ligin başında lige havlu atmaya başladık. Önceden de çok kötü sezonlar geçirirdik ama bu sezonların ardından radikal kararlar alınıp takım bir hava yakalar ve tekrar zirveye oynardı. Şimdi ise bırakın zirveye oynamayı 5. olabilir miyiz acaba diye tartışmaya başladık. işin kötü tarafı sportif anlamda dibe vururken, finans olarak da dibe vurmuş bulunmaktayız. Yani sportif başarı gelmezse çok daha kötü günler yaşayabileceğimizi düşünüyorum.

Ben artık biraz olsun heyecan yaşamak, formamı göğsümü gere gere giymek, iş yerindeki veya çevremdeki arkadaşlarım Trabzonsporla alay ederken onlara cevap verebilmek istiyorum. Ya galatasaray ı 4-0 yeniyoruz onun bile dalgasını geçemiyoruz. çünkü adam diyor ki sizin ligdeki tek hedefiniz bizi yenip kümede kalmak. sen karşı çıkıyorsun ama 2 hafta sonra adam haklı çıkıyor. Ağzını açıp birşey diyemiyorsun.

Herşeyi geçtim her geçen gün biraz daha taraftar kaybetmeye başladı klüp. Eski nesil takım artık o şaşalı günlerdeki gibi olmadığı için ilgisini kaybetti. Yeni nesil ise hep kaybeden tarafta olmaktan sıkıldı. Umarım artık birşeyler yoluna girer ve eski güzel günlere döneriz ama söylediğim gibi ben artık umudumu kaybettim.

memozcan
28.09.2018, 18:03
onur
preira-toure-hüseyni-novak
olcay-kucka-sosa
rode-burak-nwakeme

neden 4-3-3 denemiyoruz.. bu kadro için bence en iyi dizilim budur.. ikinci yarı yusuf, abdulkadir, amiri ve duruma göre onazi girer.. şablon üzerinde maçın gidişatına göre oynama imkanı verir..

zalis
28.09.2018, 18:42
onur
preira-toure-hüseyni-novak
olcay-kucka-sosa
rode-burak-nwakeme

neden 4-3-3 denemiyoruz.. bu kadro için bence en iyi dizilim budur.. ikinci yarı yusuf, abdulkadir, amiri ve duruma göre onazi girer.. şablon üzerinde maçın gidişatına göre oynama imkanı verir..Hocam 4-3-3 dizilimi bu şekilde oynarsan her maç fark yersin. Bu tür ileri üçlü ile çıkman için orta sahada ciğersiz ve teknik oyuncuların olmalı. Günümüzde bir kişi bile savunma yapmazsa sonuçlar acı verici olabiliyor. Ben daha dengeli bir kadrodan yanayım

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memozcan
28.09.2018, 19:01
Hocam 4-3-3 dizilimi bu şekilde oynarsan her maç fark yersin. Bu tür ileri üçlü ile çıkman için orta sahada ciğersiz ve teknik oyuncuların olmalı. Günümüzde bir kişi bile savunma yapmazsa sonuçlar acı verici olabiliyor. Ben daha dengeli bir kadrodan yanayım

hocam açın yediğimiz golleri bir izleyin.. onazinin gereksiz pres denemeleri sonucunda -orta alanın boşalması- savunmaya yardıma gelmeyen yusuf ve abdulkadirin baş rolde olduklarını göreceksiniz.. bir de duran toplardaki sıfır etkinliğimiz söz konusu..

emin olun daha az yeriz.. hiç değilse daha fazla atma imkanımız olur..

Ahmet Aksu
28.09.2018, 19:12
onazi aynı mustafa yumlu gibi bi çabayla öne doğru koşup pres yaptığını sanıyor bir bakıyoruz geri dönemeden golü yemişiz
.. :)

mustafa defansta bu hatayı çok yapardı şimdi de ortasahada onazi yapıyor bir de mustafa ile benzer bir yönü daha var ki o da uzun top Allah korusun yani..

hocam açın yediğimiz golleri bir izleyin.. onazinin gereksiz pres denemeleri sonucunda -orta alanın boşalması- savunmaya yardıma gelmeyen yusuf ve abdulkadirin baş rolde olduklarını göreceksiniz.. bir de duran toplardaki sıfır etkinliğimiz söz konusu..

emin olun daha az yeriz.. hiç değilse daha fazla atma imkanımız olur..

Vkgz
28.09.2018, 20:45
denk güçlerin mücadelesi bence. bakalım neler olacak

zalis
28.09.2018, 21:00

emin olun daha az yeriz.. hiç değilse daha fazla atma imkanımız olur..Hocam ben ileri üçlü(Burak,Hugo,Anthony) savunma görevlerini yapmazlar demek istemiştim. Onazi kesinlikle ayarsız bir futbolcu, dediğinize katılıyorum yalnız onazi maç içerisinde gel gitleri fazla olan bir oyuncu. Vazgeçilmeme nedeni de sadece pres yapmaya çalışması, şok pres denemeleri. Umarım daha iyi olacağız. Saygılarımla...

Erkan A.
28.09.2018, 21:03
29 yaşındayım, daha önce hiç bu kadar ümitsizliğe kapıldığımı hatırlamıyorum. Yanlış anlaşılmasın ünal hocaya güvenmediğimden değil. Ama şu bir gerçek ki bu klüp 7 yıldır her sezon biraz daha geriye gitti. önce şampiyonluk yarışının dışında kalmaya başladık, sonra avrupa kupalarına gidemez olduk, sonra büyük hezimetler yaşamaya başladık ve son olarak daha ligin başında lige havlu atmaya başladık. önceden de çok kötü sezonlar geçirirdik ama bu sezonların ardından radikal kararlar alınıp takım bir hava yakalar ve tekrar zirveye oynardı. şimdi ise bırakın zirveye oynamayı 5. Olabilir miyiz acaba diye tartışmaya başladık. Işin kötü tarafı sportif anlamda dibe vururken, finans olarak da dibe vurmuş bulunmaktayız. Yani sportif başarı gelmezse çok daha kötü günler yaşayabileceğimizi düşünüyorum.

Ben artık biraz olsun heyecan yaşamak, formamı göğsümü gere gere giymek, iş yerindeki veya çevremdeki arkadaşlarım trabzonsporla alay ederken onlara cevap verebilmek istiyorum. Ya galatasaray ı 4-0 yeniyoruz onun bile dalgasını geçemiyoruz. çünkü adam diyor ki sizin ligdeki tek hedefiniz bizi yenip kümede kalmak. Sen karşı çıkıyorsun ama 2 hafta sonra adam haklı çıkıyor. Ağzını açıp birşey diyemiyorsun.

Herşeyi geçtim her geçen gün biraz daha taraftar kaybetmeye başladı klüp. Eski nesil takım artık o şaşalı günlerdeki gibi olmadığı için ilgisini kaybetti. Yeni nesil ise hep kaybeden tarafta olmaktan sıkıldı. Umarım artık birşeyler yoluna girer ve eski güzel günlere döneriz ama söylediğim gibi ben artık umudumu kaybettim.

Tapatalk kullanarak iphone aracılığıyla gönderildi
renktasim tabiki sana hak vermemek elde degil biz gencligimizde ünal hami hamdi lars olsen sota arcil osman ogün abdullah gibi oyunculari izledik bu oyuncular bizleri ayakta tutu benim gencligimden öncede ali kemal senol günesler var sonrada gökdeniz fatih tekke symkowiak vardi eskiden internet yoktu maclari avrupada türk kaffelerde izliyorduk sikecilerin yaninda birlikte izlerdik hic birinden cit cikmazdi biz trabzonsporlulari görünce ötleri kopardi sportif basari sadece sampionluk degildi bizim icin mesela benim yasitlarim sampion oldu diye trabzonsporu desteklemiyor varligi yeter bizim icin sana laf atanlar inan bana seni kizkaniyorlar trabzonsporlu sart surt takim degistirmez o sana laf atanlar on yil sampion olmasinlar veya bes yil hemen baska takim desteklerler sen onlardan degilsin bu konuda birkere kendinden gurur duyabilirsin trabzonsporu öyle sev sportif basari icin degil ben yas olarak cogunuzdan büyügüm benim izlenim farkli sportif basari gelmedigi halde taraftarimiz inanilmaz sekilde her yil üstüne koya koya büyüyor trabzonspor sevgisi gün gectikce daha cok oluyor inanilmaz bir taraftar kitlemiz var bununla gurur duymak gerek bu arada sampionluk mutlaka oda gelecektir 2011 yilinda oldugumuz halde yine olacagiz bundan kacis yok sonucta bu kadar cok sevilen bir kulüp tekrar sampionlugu yasayacaktir benim fazla umrumda olmasada yazdigim gibi ben trabzonsporu karsiliksiz seviyorum yenilince de daha cok seviyorum yenincede seviyorum trabzonsporlu olmaktan her zaman gurur duyabilirsin ben kirk yildir bu gururu her yerde avrupada yasiyorum ölene kadarda yasayacagim unutma istanbul takimlarini destekleyenler öylesine destekliyorlar arkadas cevreleri icin herzaman dik duracaksin trabzonsporlu olmak bir ayricaliktir daha cok seyler var trabzonspor icin yazilacak cizilecek buralara sigmaz ne mutlu bize trabzonsporluyuz

esra61
28.09.2018, 21:25
Gün geçmiyor ki olaysız bir gün geçirelim bknz. Olcay Şahan olayı.

Mehmet Fatih Silik
28.09.2018, 21:38
Gün geçmiyor ki olaysız bir gün geçirelim bknz. Olcay Şahan olayı.

Ne oldu ki?

Gökhan Balcı
28.09.2018, 21:50
Çiçek gibi takım ne hale geliyor arkadaş üzülüyorum.

Yukarıda bir arkadaşın belirttiği gibi

Onur
Joao toure hosseini novak
Onazi sosa
Olcay amiri Anthony
Hugo

İdeal on birimiz
Yusuf ve abdülkadir de yedekleri iz olacaktı mis gibi oynayacaktık. Kucka ve burakı gönderemedik şimdi sorunları ile uğraşıyoruz. Durup dururken de Olcay işi çıktı şimdi. İki dakika umut besleyemeyecek miyiz?

Gökhan Balcı
28.09.2018, 21:51
Ne oldu ki?

Kadrodan çıkarılmış.

Ahmet Kara
28.09.2018, 21:54
ünal hoca geçen hafta takımın ağzına etti kısaca...

Isko6161
28.09.2018, 21:55
Olcayi kadrodan cikarmis, darisi burak yilmazin basina. Su iki fuzuliden kurtulsak eşik atlariz

Tayfun
28.09.2018, 21:57
Yeneriz yeniliriz bilmiyorum ama;

Sahada egosu 1500 fitte olan futbolcu görmek istemiyorum

Erkan A.
28.09.2018, 22:26
Olcay sahan kadrodan cikarildi bu bütün oyunculara göz dagi olmali trabzonsporumuz kimsenin ciftligi degildir herkes hadini bilecek bundan sonra helal olsun ünal hocama olcay karari yarinki maca yansiyacaktir olumlu yönde hic merak etmeyin

gurur6134
28.09.2018, 22:28
Olcay sezona gayet ıyı baslamıstı yusufu yer acacagız dıye hem ısleyen kadroyu bozdu hem dengelerı alt ust ettı kaosla beslenıyor bu klup sıkıntısız hafta yok fıller tepısıyor cımenler ezılıyor olan bıze oluyor..olcay pereıra uyumu gorunen bır gercek ıken derdın neydı unal hoca antony neden kestın ortada sebep yokken gecen hafta yaptıgın yanlıs tercıhlerın devam edıyor boyle gıtmez bu ıs yanlıs yoldasın hocam..forma adaletınden bahsedeceksek olcay 11 baslamalıydı performansı geregı..

arsinli_akrep61
28.09.2018, 22:39
Mutlak mağlubiyet

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gökhan Balcı
28.09.2018, 23:12
Konunun önünü arkasını bilmeden yorum yapmak çok doğru değil ama bir yanlış pek çok yanlışın önünü açar. Hiç gereği yokken burak kadroya girdi Hugo ya ayıp edildi. Kötü oynasa bile iki kilit pas veren Anthony kesildi. Sezon başından beri sahada olmayan yusuf ve abdülkadir devam etti ama Olcay kesik yedi. Adalet bu şekilde işlemez. Bir oyuncu bir maç kötü oynadı diye ertesi maç kesilmez bu iş istikrar işidir. Burak işler soğuyunca kadroya girdi şimdi de kucka aynı duruma geldi. Artık adamı ben seni yetersizliğinden veya sistem gereği oynatmıyorum diyemezsin zira gayet iyi giden sistemi ellerinle bozdun ne gerek vardı buna e hocam? Biz henüz oturmaya çalışan bir kadroyuz çok fazla varyanson olmamalı. Kendi sahanda Hugo ve ekubanlı çift forvet arkasına da Olcay Anthony veya amiri olabilir. Veya Olcay amiri Anthony Hugo dörtlüsü olabilir ama bu takımın sağ açığı olcaydır bu değişmez. Olcayı kadro dışı bıraktın hakkındır yanlış yaptıysa ama seni uçurumdan o itti diye seni uçuruma sürükleyenleri görmezden gelirsen hata yaparsın. Bu takımda parasını istememek suç mu demeye başlamamalı oyuncular

Ogün YAZICI
28.09.2018, 23:16
Olcay Şahan üzerinden sopa göstermek ha
Yarın o takımda oynamayı tek hakeden yerli oyuncu Olcay'dı.

O sopayı başkası üzerinden gösterecektin Ünal Karaman

Işe bak ya Olcay Şahan'ı yedek takımda oynatmış
Benim.bile moralim bozuldu Olcay'ın niye bozulmasın

Burak'a mı yer açmaya çalışıyorsun Abdülkadir'e mı?
Bu kadro büyük geldi sana onu anladık

Forma adaletsizliğini bir kere yaptı mı gerisi çorap söküğü gibi gelir
Mahvettiniz bir kimya yakalamak.uzere olan takımı