PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 5.Hafta | Aytemiz Alanyaspor 1-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

yusufdinyo
02.09.2018, 02:20
Kimse açmamış ben açayım dedim Galatasaray maçıdaki süper futbolumuzu inşallah bu maçta da sürdürür 3 puanı alan taraf biz oluruz...

Sefa
02.09.2018, 02:22
Alanya'nın kazanması iyi oldu kısmen rahatlatır onları.. Yine de kötü takımları var ama temkinli olmakta fayda var..

gurur6134
02.09.2018, 04:41
Ayaklarimiz yere basmali dikkatli olmayiz ayni 11 ayni dizilimle devam 2.yari apo olcay degisikligi duruma gore, akbasin yerinede toure basladi mi tamamdir..

DeAgLeMaNyAq
02.09.2018, 06:47
Alanya'nın kazanması iyi oldu kısmen rahatlatır onları.. Yine de kötü takımları var ama temkinli olmakta fayda var..

Aynen galip gelemeyip 4'de 0'la haftayı kapatmış olsalardı, Mesut Bakkal açısından ölüm kalım maçına dönüştürülebilirdi. Yine de geçmiş maçlara bakıldığında Alanya maçlarımız kolay geçmiyor. Milli arada Cisse de takıma alışacaktır. Hücum anlamında farklı özelliklere sahip çok zengin bir kadroya sahibiz ama aynı durum savunma için sözkonusu değil. GS maçı savunma açısından aldatıcı olmasın 10 kişi kalmalarıyla birlikte doğru dürüst hücum yapamadılar. O yüzden GS 6 attı biz de atarız tarzı bir düşünceye asla kapılmamalı...

castillo61
02.09.2018, 08:50
Vurup geçeceksin arkadaş bu işin lamı cimi yok. O havayla da peş peşe oynanacak 2 iç saha maçının tadını çıkaracaksın.

Yasin Altuntas
02.09.2018, 09:00
Alanya stadi tv‘den izlerken en az zevk aldigim stad, acik ara bu ve rize stadi. Iyi kötü artik ne gerekiyorsa 3 puani alip dönmek lazim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ekrem D.
02.09.2018, 10:35
Fiksturumuz cok rahat, siradaki 4 maci da kazanip 5x5 yapmamiz lazim. 5 maclik seriyle hem takim, hem de sehir havaya girer.

Alanyaspor (D)
Goztepe
Kasimpasa
Akhisar (D)

Doğukan Uçan
02.09.2018, 10:39
alanya çok pozisyon veriyor gollü bir maç bekliyorum yenecez

Harvelli61
02.09.2018, 11:31
Eveeeeet geldik zurnanın zırt dediği yere bu maça taktikmiş bilmemneymiş, yok zemin kötü, yok hava sıcak vurup geçiceksin abi Trabzonsporuz biz ya senelerdir öyle bir psikolojiye girdikki bir türlü rahat olamıyoruz güvenemiyoruz takıma, ben bu maçta takımada Ünal hocamada güveniyorum 3 puanı alıcaz yeterki Burak hazır olmadığı sürece oynatılmasın forma adaletli dağıtılsın, ki iyileşse bile Rodellega en az 2-3 maç krediyi hakediyor 11 de başlamak için.

Ogün YAZICI
02.09.2018, 11:34
Onazi Sosa
Olcay Yusuf(Abdülkadir) Nwakaeme
Rodallega

Artık bu takımda roller net olmalı
Oyuncuların kafası rahat olmalı

champions
02.09.2018, 11:38
Çok kritik maç.
İlk 2 deplasmanda hakedilmiş kayıplar yaşadık, içerideki hücum etkinliğimizden çok uzakdaydık, ayrıca savunmada oldukça pasif kaldık.
Bu maçta da olası bir puan kaybı gelecek deplasmanlar açısından düşündürücü olur.
Savunmada sağlam durup kazanarak 3 maç 4 puan yapmalıyız, deplasman için her 3 maçta 4 puan fena değil. Toplamda 5 maç 10 puan olur, maç başına 2 puan gayet iyi.
Abdülkadir, Amiri ve Burak'ın dönüşüyle 2 kötü deplasmanın ardından hocanın neler yapacağını merakla bekliyorum.

turkeyteam
02.09.2018, 11:40
Hafife alınmaması gereken bir maç.
Alanya ataklarını kesmemiz gerekir. Toure olursa defansta Akbaş a göre daha iyi olur.
Inşallah güzel bir sonuç bekliyorum.

Enaldo61
02.09.2018, 11:42
Bence Zargo, Majid'in yerine oynasa daha iyi. Ben Majid'i pek beğenmedim, Akbaş daha etkili oynuyor.

ÖmürKaradeniz61
02.09.2018, 12:29
Gs maçından daha zor bir maç,evelemeden gevelemeden sıcağı soğuğu bir kenarı bırakıp net bir skorla içerdeki göztepe ve kasımpaşa maçlarını kapalı gişe oynayırız.

gurur6134
02.09.2018, 12:44
Majid gayet sogukkanli ve ayaga pas yapan garanti oynayan bir adam ben begendim 3 macindada..akbas gibi topla anlamsiz cikislarida yok dolayisiyla mevkisini bos birakmiyor tam bir mevki adami hava toplarinda da eksigini kapatirsa toure majid tandemi ideal olur akbas yedekler bu ikisini ve novaki joker olarak..

Ozan Yılmaz
02.09.2018, 13:01
İlk deplasman galibiyetimizi almamız gerekiyor artık.

Ali İhsan
02.09.2018, 13:02
Gerçek Trabzonspor'u göreceğimiz maç, gs maçına doğal olarak motive oluyorsun zaten, deplasmanda ilk galibiyeti alabilecek miyiz, bu maça da iyi hazırlanabilecek miyiz, buna göre sezonun gidişatını belli edecek maç

İbrahim CİHAN
02.09.2018, 13:13
Alın şu maçı da hevesimiz kursağımızda kalmasın iste. Mis gibi fikstür var önümüzde şu an. Bunu değerlendirelim bi hava yakalayalım, ne var sanki

Muhammet_61
02.09.2018, 13:16
8 yıllık inişli çıkışlı makus talihimizi yıkacak dönüm noktası maçı. Bu maç ve sonraki 2 iç saha maçından alınacak 9 puan takımı otomatikman sezon boyu yarışın içerisinde tutacaktır.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halilaziz61
02.09.2018, 13:23
Yavaş yavaş havaya giriyoruz
Hava bu ligde en önemli şeydir
Yenerek 10 puan ilk 5 maçta 10 puan gayet iyi
10 maçta 23 puan harika
17 maçta 42 puan süper

Hedefler bu şekilde konulmalı

İçerde puan vermeye son verilmeli.

Taraftar zaten hep dünkü gibi olursa puan vermeyiz ama gurbetçiler artık olmayacak.

Yönetimin bilet fiyatlarını düşük tutup stadın dolmasına dair motivasyon sağlamalı

Doğukan Uçan
02.09.2018, 13:39
geçen seneki karabük maçı = bu seneki alanyaspor maçı olmasın sakin

Ahmet Taşçı
02.09.2018, 13:44
Gs maçının anlam kazanması için Alanya ve Göztepe maçını mutlaka kazanmalıyız, eğer Milli maç dönüşü 2 haftadan 6 puan çıkarırsak çok değişik bir havaya girebiliriz, farklı şeyler konuşuruz.

Manu61
02.09.2018, 16:56
Milli maç aralarından nefret ediyorum.

alper*
02.09.2018, 17:04
Bu maçı en az iki farklı kazanırız. Gol de yeriz. Skor 3-1.

freedomforever
02.09.2018, 17:38
Şımarmadan, rehavete kapılmadan adım adım ilerlememiz gerekiyor. Yeni oyun kurgumuzla geriye hiç düşmedik, nasıl bir reaksiyon gösterecek takım bilmiyoruz. gs üzerimize pek gelemediğinden defansif anlamda sıkıntı çekmedik. Onazi bu konsantrasyonu her maça yansıtacak mi bilemiyoruz.

Dün gece muazzamdı, hepimiz mutlu olduk ve güne mutlu uyandık. Fakat, artık gs maçı geride kaldı. Eksiklerimizi bilerek adım adım ilerlememiz, 3tane atarız 4 tane atarız gibi şımarık söylemleri içimizde tutmamız gerekiyor. Bu durum sosyal medya kullanan oyuncuların da rehavete kapılmasına neden olabilir. Buna göre hareket edelim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doğan Şahin
02.09.2018, 20:42
Bence Zargo, Majid'in yerine oynasa daha iyi. Ben Majid'i pek beğenmedim, Akbaş daha etkili oynuyor.

Ben de aynı şeyi düşünüyorum, özellikle Mustafa Akbaş’ın Gs maçında oynaması sertlik ve hava toplarında üstünlük açısından yerinde oldu çünkü Majid’in çok yumuşak bir oyun yapısı ve hava toplarında çok büyük eksisi var. Bu açığını ayağa iyi oynayarak kapatabiliyor ancak yine de Mustafa dışında kiminle oynarsa oynasın rakipler için yumuşak bir defans hattına sahip oluruz. İranlı diğer stoperi de alabilmiş olsaydık birbirlerini çok güzel tamamlayabileceklerdi. Kısmet işte..

Gökhan Balcı
02.09.2018, 21:02
takıma ve ünal hocaya güveniyorum. deplasmanda kayıplar olabilir normaldir ama o maçlara dahil değil bu maç git tt arenada gs ile berabere kal mesela. türkiyede şampiyonluk anadoludan geçer. düşme hattının önemli adaylarından biriyle daha bir şey kesinleşmemişken deplasmanda oynayacaksın bu önemli bir artı. ikinci sezon daha saldırgan olacaklar çünkü ve sen o sıra evinde oynayacaksın. bilet fiyatları konusuna da katılıyorum. otuz binin altına düşmemeli tribünler bunun için de fiyatlar düşmeli. hocanın bir demecinde olcayı hamle oyuncusu olarak kullanacağını duymuştum. bu maç abdül ile de başlayabilir belli olmaz ama yine de ben olsam ilk yarı kontrolü elde tutmak için olcayla ya da amiri ile başlardım.

Kadir Aydın
02.09.2018, 21:09
sansimiz tutmuyor alanya'ya

trbzonsporlu
02.09.2018, 21:22
muhtemelen alanya hocası sosaya gölgesi gibi takip edecek birisini gorevlendirecektir. 2 haftalik sure icerisinde degisik hücum varyasyonları bulmaliyiz gs macinda sosanin attigi toplar harici hucum varyasyonumuz yok gibiydi birde duran toplarda etkili olamiyoruz. nedense havadan topu indirme secenegini hiç kullanmiyoruz pozisyon musait olmazsa bile 3 metre auta atsa bile topa vuruyoruz bunu en iyi başaksehir yapiyor epruano topu indiriyor icerden birisi golü atıyor

artvints
02.09.2018, 21:23

Akbaş varsa akbaş oynar :) :)

Ogün YAZICI
02.09.2018, 21:34
Allah aşkına bu kadar kritik hale sokmayın maçı
Sıradan bir 5.hafta maçı
Gecen seneki Karabük maçının atmosferine doğru gidiyor
Hiç gerek yok

Özkan Şentürk
02.09.2018, 21:47
Forvette papis cisse oynayacak büyük ihtimal bize karşı.

ilelebeTS
02.09.2018, 21:55
Aynı ciddiyetle oynayıp, bir seri başlatmak için bu maçı da almalıyız. Sonraki 2 maç iç sahada olacak.

My
02.09.2018, 23:00
Bakalım Ünal hoca ne yapıcak :) En çok da Burak konusunda. Direnemez de Rodeyyega'yı Burak'a kurban ederse bende hayal kırıklığı yaratır :)

angraf
03.09.2018, 00:02
yeneceğimizi düşünüyorum kadromuz güçlü oyun ve aksiyon organizasyonlarımız iyice gelişti. Alanyaspor çok arkaya adam kaçırtan bir takım 3-1 yada 4-1 diyorum. hele birde kendi evleri diye açık oynarsa çok daha rahat ederiz yeterki kapanmasınlar

Doğukan Uçan
03.09.2018, 00:07
milli takım arası olduğu için kesin yeneriz tam kadro olacaz alanya nın gücü yetmez bize

Gökhan Balcı
03.09.2018, 00:11
Bu hafta maçın yıldızı sosaydı. Akıllı bir hocanın bize karşı yapacağı en doğru hamle oyun kurmamızı engelleyecek prestir. Hocaları mesut bakkal olduğu için bi nane oynayacaklarını sanmıyorum. Ama böyle maçlarda yıldızların kendilerini göstermek zorundadırlar. Maazallah bir gol atarlarsa deli gibi kapanırlar. Bu noktada Anthony nin varlığı çok önem kazanıyor. Artık kilit açabilecek bir adamımız var nihayet. Ayrıca aspor da duyduğum kadarıyla hoca Hugo yu birinci forveti olarak görüyormuş inşallah doğrudur ve böyle devam eder ki rekabet olsun

İlker Yazıcıoğlu
03.09.2018, 09:07
Tipik milli maç sonrası maçı...

Ters rakip...

Olası rehavet...

Şu Alanya'yı yenemezsek gs maçının hiç bir anlamı yok...

Alanya maçından sonra da iki maç üsty üste Avni Aker'de oynuyoruz...

3'te 3 yapmamak için sebep yok, artık yapmamız lazım...

Reha Asan
03.09.2018, 09:17
Yine İlk yarım saatte öne geçip maçı koparmamız lazım.

Golü atarsak Alanya az bir direnç gösterir ve sonrasında bırakır.

katre-i.matem
03.09.2018, 09:30
2 hafta sonraki maçı düşünüp dertlenmektense gs galibiyetinin tadını çıkartmayı tercih ederim :) bir şekilde kazanırız nasılsa

Koray
03.09.2018, 11:09
Umarım Ünal Hoca Rodallega'yı kesmek gibi bi hata yapmaz.

Serdar A
03.09.2018, 11:20
GS ile başlayıp şikecilerle bitecek 10 maçlık güz fikstürünün ikinci maçı . Bu periyodu zirve grubu içerisinde tamamlayan Trabzonspor , yarışı son haftalara kadar götürür. Bizim genellikle dağıldığımız ve hedefleri yitirdiğimiz bölüm burası. Bu sezon fikstür avantajımız var ve seriye özgüvenleri tavan yapan gs zaferi ile başlandı.

Eylül:
-GS - 4-0
-(D)Alanyaspor
-Göztepe
-Kasımpaşa
Ekim:
-(D)Akhisarspor
-B. Erzurum
-(D)Antalyaspor
Kasım:
-Bursaspor
-(D)Y. Malatyaspor
-Şikeciler

AyhanPe
03.09.2018, 11:57
GS ile başlayıp şikecilerle bitecek 10 maçlık güz fikstürünün ikinci maçı . Bu periyodu zirve grubu içerisinde tamamlayan Trabzonspor , yarışı son haftalara kadar götürür. Bizim genellikle dağıldığımız ve hedefleri yitirdiğimiz bölüm burası. Bu sezon fikstür avantajımız var ve seriye özgüvenleri tavan yapan gs zaferi ile başlandı.

Eylül:
-GS - 4-0
-(D)Alanyaspor
-Göztepe
-Kasımpaşa
Ekim:
-(D)Akhisarspor
-B. Erzurum
-(D)Antalyaspor
Kasım:
-Bursaspor
-(D)Y. Malatyaspor
-Şikeciler

Bence Fb yi mutlaka yarisin icine sokacaklardir..Bizde bu sene iddiali konuma geldigimiz de bunu devam ettirecegiz gibi görünüyor..Bu sene süpriz bir sampiyon cikabilir ve umarim buda biz oluruz..Isler istedigimiz gibi gitmese dahi sorun degil..Seneye tekrar deneriz..Her sampiyonlugu bir sekilde kacirdigimiz da 5-6 senelik bir cöküs yasiyoruz..Bu artik olmamali..Her sene üzerine koyup devam ettigimiz de eninde sonunda hedefe ulasilacak..Kaleyi kusatip her seferinde tekrar vurmaliyiz..Düsecek o kale..

Ünal Karaman ile uzun seneler birlikte calisilmali..Bunun gerceklesecegine de inaniyorum..Sampiyonluk hedefine ulasmasa da önemli degil..Karakterli, mücadele eden bir takim olustursun yeterli benim icin..Gerisi gelir zaten..Dogru zamanda dogru kisi gibi..O kadar cok olumsuzluk yasadik ki sanirim bu sefer istikrarin degerini bilecegiz..

reisoğlu61
03.09.2018, 12:05
Toure düzelirse Akbas ile oynamasi daha verimli olabilir.

Gümüshaneli61
03.09.2018, 12:28
En cok Burak meselesini merak ediyorum. Bu mesele Ünal'in gercek kumasini belirleyecek.

Onur Erçetin
03.09.2018, 12:33
Alanyanın en çok yapacağı iş sürekli duran top fırsatı yaratmak olacaktır.Alanyaya bu fırsatı fazla vermemek lazım yoksa mükemmel de oynasak basit bir gol yersek maçı kaybedebiliriz.

pReN@_61
03.09.2018, 12:41
Çalışın uşaklar uşaklar çalışın

tristram
03.09.2018, 12:56
herkes gibi bende burak yilmaz olayini merak ediyorum.sayet saglam bir burak varken oyuna roda ile baslarsa unal hoca sinavi gecer, yok hugo'nun dort maclik emeklerini hice sayip burak zibidisiyle baslarsa kendisine olan inancim tamamen biter..

Harun-61
03.09.2018, 13:02
Alanya net düsme adayi. Göztepe'nin ahmakligindan biraz da sansla aldilar 3 puani.

Net Galibiyet bekliyorum.

Faruk BERBER
03.09.2018, 13:04
Gollü bir maç bekliyorum, umarım kazanan taraf oluruz.

Cisse'ye dikkat.

Rodallega ilk 11, Burak yedek başlamalı.

Ahmet T.
03.09.2018, 13:07
Beni en çok korkutan Anadolu'nun çorak zeminleri..

sifuni
03.09.2018, 13:14
Eşiği aşmak için mutlaka kazanmalıyız.

only ts
03.09.2018, 13:27
Rahat bir mac bizi bekliyor. Ligi domine edecez !

61_Hasan_69
03.09.2018, 13:34
Anlamadığım nokta biz zemini düzeltmek için o kadar para bayiliyoruz. Ancak diğer takımların çoğunun sahası tarladan hallice.
Buna tff ceza vermeli

ilelebeTS
03.09.2018, 13:47
Daha önce de bir çok kez söylediğim gibi: Pozitif futbol oynamaya çalışan bu tip takımların bize karşı pek şansları yok. İki takım da oynamaya çalıştığında kalite farkı ortaya çıkıyor. Bizi zorlayan takımlar, oyunumuzu bozmaya çalışan ve kapanan takımlar oldu daima. Mesut Bakkal her zaman futbol oynatmaya çalışan bir teknik direktör, iki hafta önceki Tamer Tuna da böyleydi. İki takım da oynamaya çalıştığında ise kaliteli ayaklar öne çıkıyor. Bizde de o ayaklardan bayağı var.

Enaldo61
03.09.2018, 13:49
Bu özgüvenle çıkıp Alanya'nın da işini bitirmeliyiz. Artık bizimle maçı olan korkudan titremeli.

emrahtuna
03.09.2018, 14:09
yahu daha lige alışamadan hop milli ara giriyor sinir oluyorum..gören zanneder milli takım dünya kupası falan alacak hiç yok yere zaman kaybı..

Doğukan Uçan
03.09.2018, 14:40
deplasman biletleri saniyeler içinde biter 2 senedir full çekiyoruz alanyada

Mert Acar
03.09.2018, 14:46
Genelde böyle haftaların sonucunda puan kaybeder ve tipik Trabzonspor gereğini yerine getiririz.

Gökhan Uzun
03.09.2018, 14:54
Kazanacağımıza inanıyorum. Amiri, Toure, Burak ve Abdulkadirin de dönüşü ile hamle sayımız artıyor. Umarım alanya güzel analiz edilir.

cubido
03.09.2018, 14:56
Benim için Ünal Hoca ve takıma eleştiri bu maçla başlar.
Artık mazeret yok.
Vahidi, Burak, Abdülkadir ve Toure dönmüş olacak.
Tek eksik KAÇ , o da 11 oyuncusu değil.
Kazanan takım bozulmsz saçmalığını yapmayacağını düşünüyorum Ünal Hoca’nın.
Bu ve bundan sonra Burak&Rodallega kararı takım dengesi ve hocanın otoritesi açısından çok belirleyici olur.
Sağ açık ve forvet arkası tercihlerini de merakla bekliyorum.

Uğur Kalyoncu
03.09.2018, 15:02
Fernandes inşallah bizim maça yetişmez..

Hakan
03.09.2018, 15:03
Akbaş oynamaya devam etmeli.Hosseini de iyiydi ama muhtemelen kesik yer.

oguzkoc
03.09.2018, 15:17
olcay'ın yerine abdülkadir monte edilirse ofansta daha verimli olacağımız bir gerçek ama defansif anlamda abdülkadir olcayın vereceklerini veremez.

Nihat Güneş
03.09.2018, 15:36
Olcay ın yetenekleri sınırlı belki ama saha içerisinde öyle birine ihtiyaç var. Takım olabilme anlamında Olcay'ın katkısı oldukça fazla, yenilgiye isyan eden ve takım arkadaşlarını motive eden bir oyun anlayışı var. Bu yüzden her maç sahada olmalı.

Yiğit Gayretli
03.09.2018, 15:50
Tam takım ritmini artırırken milli ara geldi.

İnşallah havayı ve ritmi kaybetmeyiz.

sezersoykan
03.09.2018, 17:07
Yanliş hatirlamiyosam gecen yil fiksturde Feneri takip ediyoduk. Ve şikecilere yenilen takim bize karşi bileniyolardi. Bu yil böyle değil oynacağimiz takimlar bizden önce küçük takimlarla oynuyolar ki puan almalari bizim için avantajdir aslinda. Bu hafta Alanyanin kazanmasi onlari rahatlatir buda bizim işimize gelir.

Tekke
03.09.2018, 18:29
Majid-Zargo olsun defans. Eksikleri olsa da yerliler gibi DAN DUN yapmıyor oyun kuruyorlar.

Onur
Novak Zargo Majid Pereira
Sosa Onazi Yusuf Olcay Nwakaeme
Rodallega (Burak'ta ve Abdülkadirde acele etmemek lazım)

44-61
03.09.2018, 19:29

Eylül:
-GS - 4-0
-(D)Alanyaspor
-Göztepe
-Kasımpaşa
Ekim:
-(D)Akhisarspor
-B. Erzurum
-(D)Antalyaspor
Kasım:
-Bursaspor
-(D)Y. Malatyaspor
-Şikeciler

Malatya deplasmanına kadar bütün maçları alabiliriz...

Ogün YAZICI
03.09.2018, 20:38
Herkes zafer sarhoşu iken yazalım da ;
Çok ciddi boy sorunumuz var
İki stoplarımız kısa stoperler
Ön liberomuz kısa

Gs maçında maçın gidişatı bu handikapı göstermedi bize ama kırmızı karta kadar Akbaş dirsekle falan cikmaya çalıştı Eren'e cevap vermek için

Duran toplara umarım takım halinde bir çözüm buluruz

Bir pozisyonda yumuşak topa Emre Akbaba Hosseini'nin üzerinden düzgün kafa vurdu .Direğin üstünden auta cıktı

O konuda sıkıntı var

AyhanPe
03.09.2018, 20:49
Ön liberomuz kısa

Gs maçında maçın gidişatı bu handikapı göstermedi bize ama kırmızı karta kadar Akbaş dirsekle falan cikmaya çalıştı Eren'e cevap vermek için

Bir pozisyonda yumuşak topa Emre Akbaba Hosseini'nin üzerinden düzgün kafa vurdu .Direğin üstünden auta cıktı

O konuda sıkıntı var

Valla Gs, Fb ve Bjk nin sIkintilarina bakilirsa bunada sükretmek gerekir..Artik herkes özveriyle takimin aciklarini dengelemek zorunda devreye kadar..Zaten 4 mac gitti kaldi 13..devreyi ilk 3 de bitirebilirsek bi kac transferle her türlü süpriz olabilir..

Ahmet Taşçı
03.09.2018, 21:06
C. Tesi maç başlar başlamaz ilgimi sağ ayaklı Houseini 'nin sol stoper, sol ayaklı Mustafa' nın sağ stoper oynaması çekmişti, buna maç başladığında bir anlam vermedim, hatta bu ne saçmalık dedim, fakat bugün Serdar Ali Çeliker'in yorumuna denk geldim bu durumun Ünal hoca tarafından bilinçli taktik amaçlı yapıldığı, Stoperde ters ayaklı oynatılması merkezi kapatmak amaçlı yapılmış bir strateji olduğunu söyledi, çok enteresan.

Gökhan Balcı
03.09.2018, 21:54
Hocanın defanstan pasla çıkarken hata yapma riskini azaltmak için yaptığı bir şey bu. Diyelim ki sağ stoperde sağ ayak varsa sağ beke pas atmak için vücudunda biraz kayma yapması gerekir. Aksi halde top istediğin gibi gitmez. Hoca hem bunu hem de az da olsa zaman kaybını engellemek için böyle bir yol seçmiş.

A. Aydın
03.09.2018, 22:13
Gs maci ekstrem bir macti. Gs macina bakarak alanya macini boyle oynariz diyemeyiz.

Hala oyun kurma sorunumuz hat safhada.

Soner Albayrak
03.09.2018, 22:21
Pas yaparken ki tedirgin halimizi senelerdir üstümüzden atamıyoruz maalesef.

Bu takım ısrarla pas oyunu oynamaya çalışırsa yine geçen sezonki gibi dağılır.

Bizim işimiz artık rakibe şok pres yapıp maçları erken kopartmak olmalı.

Bıkmadan usanmadan ayağında rahat şekilde pas dolandıran takım yapmak da öyle sanıldığı kadar kolay bir iş değil. Bu işi dünyada sayılı teknik adam yaptırabiliyor zaten. Bunda ısrar etmenin anlamı yok.

Yeri geldiğinde gerektiği kadar pas yapıp erken oraganizasyonlarla goller bulmalıyız. Bunun haricinde zaten temel taktiğimiz şok pres olmalı. Takım motive olduğunda bu işi yapıyoruz.

Umarım deplasmanlardaki uyuşuk oyunumuz ve oyundan erken düşme durumları bu maçla son bulur.

ilelebeTS
03.09.2018, 23:11
Pas yaparken ki tedirgin halimizi senelerdir üstümüzden atamıyoruz maalesef.

Bu takım ısrarla pas oyunu oynamaya çalışırsa yine geçen sezonki gibi dağılır.

Bizim işimiz artık rakibe şok pres yapıp maçları erken kopartmak olmalı.

Bıkmadan usanmadan ayağında rahat şekilde pas dolandıran takım yapmak da öyle sanıldığı kadar kolay bir iş değil. Bu işi dünyada sayılı teknik adam yaptırabiliyor zaten. Bunda ısrar etmenin anlamı yok.

Yeri geldiğinde gerektiği kadar pas yapıp erken oraganizasyonlarla goller bulmalıyız. Bunun haricinde zaten temel taktiğimiz şok pres olmalı. Takım motive olduğunda bu işi yapıyoruz.

Umarım deplasmanlardaki uyuşuk oyunumuz ve oyundan erken düşme durumları bu maçla son bulur.

Aksine antrenmanlarda daha çok çalışıp pas konusunda makine düzenine geçmeliyiz. Daha hızlı ve ezbere pas yapana kadar devam etmeliyiz. Şu an buna müsait bir kadromuz var.

Tuğrul
03.09.2018, 23:21
C. Tesi maç başlar başlamaz ilgimi sağ ayaklı Houseini 'nin sol stoper, sol ayaklı Mustafa' nın sağ stoper oynaması çekmişti, buna maç başladığında bir anlam vermedim, hatta bu ne saçmalık dedim, fakat bugün Serdar Ali Çeliker'in yorumuna denk geldim bu durumun Ünal hoca tarafından bilinçli taktik amaçlı yapıldığı, Stoperde ters ayaklı oynatılması merkezi kapatmak amaçlı yapılmış bir strateji olduğunu söyledi, çok enteresan.
Ünal hoca pek memnun olmadı ki 10.dakikada yer değiştirdiler.

Yani 80 dakika Akbaş sol, Houseini sağ stoper gibi oynadı.

Serdar A.Çeliker maçı iyi gözlemleyememiş.

Tuğrul
03.09.2018, 23:27
Ön liberomuz kısa

O konuda sıkıntı var
Ünal hoca nihayet buna kısmen çözüm buldu.

Hatırlarsanız gs hafif sağ çaprazdan, 30 metreden serbest vuruş kazandı.

Ünal Karaman benim geçenlerde ifade ettiğim gibi takımı 18'in önüne çıkardı, çizgi halinde kalmasını sağladı.

Pozisyonda gs ofsayt tuzağından ötürü ceza sahasına giremediği, etkili olacak pozisyon doğmadığı için top Onur'un kucağında kaldı.

O pozisyonu paylaşacak biri varsa daha iyi analiz edebiliriz.

Takımın kısa olması elbette dezavantaj yaratacak bilhassa çizgiden gelen ortalarda rakibi nizami biçimde iterek, boxout ederek engelleyeceksin.

Ahmet Taşçı
04.09.2018, 08:59
Ünal hoca pek memnun olmadı ki 10.dakikada yer değiştirdiler.

Yani 80 dakika Akbaş sol, Houseini sağ stoper gibi oynadı.

Serdar A.Çeliker maçı iyi gözlemleyememiş.

Değiştini ben de farkettim 15 dakikadan sonra, lakin adam şuna vurgu yapıyor Ünal hoca bir şeyleri deniyor, maçlara kafa yoruyor, çalışıyor.

ysngmz
04.09.2018, 09:22
İç saha maçlarında Roda ile deplasmanda Burak ile başlamak mantıklı

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuz ZEYTİN
04.09.2018, 09:28
Ön liberomuz kısa

O konuda sıkıntı var

Doksanların sonunda İTÜ Yaz Kampı'na katılmıştım. O zamanlar Çavuşoğlu Koleji'ni çalıştıran Leyla Çalışkan Koç'un takımına karşı İdmanocagi'nda gruplarda fena oynamamıştık. Aradan bir iki ay geçince Leyla Hoca'yı kampta gördüm, Efes Pilsen için oyuncu bakıyordu. Birkaç uzunu yanına alıp "Devekuşunda da boy var. Önemli olan doğru zamanda doğru yerde kullanmak. Nerede, ne zaman sıçrayacağınızı bilmezseniz, boy avantaj olmaz" demişti.

Dusan Cantekin ile Kyle Hines'ı düşün Ogün... Veya Charles Barkley'yi... (:

Futboldan örneğim ise Cannavaro: "Besides the centimetres, you have to show you deserve the first-team shirt and that you're worthy of Inter and the national team. Height isn't a problem because I've always marked tall strikers and I haven't done badly."

Velhasıl; birlikte çalışma/oynama deneyimi oluştukça, roller oturdukça aşılabilecek bir sorun. Pepeler, Vidalar, Maiconlar, Skrteller ne hatalar yapıyor, görüyoruz. Çalışan, kazanır Ogün.

Yiğit Gayretli
04.09.2018, 10:07
Ligin en kırılgan takımı Alanya. Bir golle oyundan düştüler önceki hafta gs karşısında.

gs ve sivas'a karşı yaptığımız presi onlara uygularsak, maça tutunmaları şansa kalır. Ünal hocanın ciddiyetsizliğe mahal vermeden takımı hazırlayacağını umuyorum.

Sefa Murat Dokuz
04.09.2018, 10:10
Uzun boylu stoperin olmaz ama uzun boylu orta saha veya santraforun olur duran toplarda savunmaya destek için bizde o da yok.
Bizim takımda 1.85 max boy.
Sıçrama yeteneği felan bir tarafa karşıdaki oyuncu itemiyorsun. Pepe'yi hava topunda bizde kim savunacak mesela? 11 e 11 geçseydi maç Eren Derdiyok bize çok problem çıkartacaktı.

Devre arasına kadar bunun çözümü yok. Ama Aralık'ta ilk transfer bu özellikte bir stoper olması lazım.

OrkHun
04.09.2018, 10:38
ligdeki ve uluslararası müsabakalarda atılan kafa gollerinin çok büyük kısmında gol atan oyuncu markajdan kurtulmuş oluyor. öyle markaj altındayken, şarj yemişken, aynı anda kafaya çıkıp, sırf savunma kısa diye üstünden vurup atan çok nadirdir. ama biz sürekli buna takılıyoruz. pepe vs. sanırsın jan koller.

bu işin piri ramos'tur, çok iyi zıplar vs ama onun da esas numarası kendini markajdan kurtarmasıdır ki bunu da takım halinde organize ediyor real.
sonuçta 1.60 değil stoperlerimiz ve markaj iyi yapılıp, eşleşmeler düzgün oluşturulduğunda altından kalkılamayacak bir mesele değil bence.
bir tek adebayor bu ligde sırf boyu ile soru yaratabilir ki o da son vuruştan ziyade top indirme noktasında olur. son vuruş sırasında vücut koyulduğunda iyi bir momentle topa vurabilmek çok zor, c. ronaldo vs yapabiliyor o işi.

takım bu görece dezavantajının farkında olur ve normalin üzerinde konsantre olursa alan/adam paylaşımına ve duran top imkânı vermemeye, beklenenin aksine avantaja bile dönüşebilir kısa boyumuz.

alpermazz
04.09.2018, 10:52
Bu maçta en büyük iş Ünal Hocaya düşüyor. Çünkü kadro kalitesi, moral, motivasyon her açıdan Alanya'dan üstün durumdayız. Ancak Hem Sosa, Onazi gibi oyuncuların bu maça en az Galatasaray maçındaki gibi hazırlanması gerekiyor hem de Rodellega her ne kadar çok iyi de oynasa geçen hafta gol atamadı, onu bu maçta rahatlatıp erken bir gol bulmamız ve ondan sonra Alanya nın üstümüze geldiğinde 2 yi 3 ü patlatmamız gerekiyor. Taktik çok önemli değil, sadece kafa olarak Alanya yı ciddiye almalarını sağlamamız gerekiyor. Ondan sonra 2 hafta zaten içerideyiz, o görevi taraftar yapar.

ALDENİRO
04.09.2018, 13:04
Gecen sene 4.hafta sonunda puanumiz 7 miş. Konya G, gencler G, fb B, goztepe M.
Busene sampiyonluk daha yakin sanki.

Cem Balcı
04.09.2018, 13:39
Ters bir takım.Ankaragücü maçındaki hataları yapmayarak seri yakalamamız gerekiyor artık.

Ahmet Kara
04.09.2018, 13:42
bu maçta puan kaybı oldu mu veryansın etmemeliyiz. yeter ki iyi futbol oynayalım. eğer 3 puanı alırsak, içeride üst üste oynayacağımız göztepe ve kasımpaşa maçları şölen havasında geçer.

Sefa Murat Dokuz
04.09.2018, 13:57
ligdeki ve uluslararası müsabakalarda atılan kafa gollerinin çok büyük kısmında gol atan oyuncu markajdan kurtulmuş oluyor. öyle markaj altındayken, şarj yemişken, aynı anda kafaya çıkıp, sırf savunma kısa diye üstünden vurup atan çok nadirdir. ama biz sürekli buna takılıyoruz. pepe vs. sanırsın jan koller.

bu işin piri ramos'tur, çok iyi zıplar vs ama onun da esas numarası kendini markajdan kurtarmasıdır ki bunu da takım halinde organize ediyor real.
sonuçta 1.60 değil stoperlerimiz ve markaj iyi yapılıp, eşleşmeler düzgün oluşturulduğunda altından kalkılamayacak bir mesele değil bence.
bir tek adebayor bu ligde sırf boyu ile soru yaratabilir ki o da son vuruştan ziyade top indirme noktasında olur. son vuruş sırasında vücut koyulduğunda iyi bir momentle topa vurabilmek çok zor, c. ronaldo vs yapabiliyor o işi.

takım bu görece dezavantajının farkında olur ve normalin üzerinde konsantre olursa alan/adam paylaşımına ve duran top imkânı vermemeye, beklenenin aksine avantaja bile dönüşebilir kısa boyumuz.

Türk futbolundaki maçların son 10 dk'sını (yakın geçen) izlemek bizi Ocak ayına kadar nasıl bir zor dönemin bekleyeceğini anlamak için yeterli. Eğer maçları ilk yarıdan bitirmezsek, son dklar ceza sahamız içinde karambollerle geçer.

Enaldo61
04.09.2018, 14:14
Aynen Pepe'yi kafa topunda durduracak adam yok, bize rahat sallar.

Özkan Şentürk
04.09.2018, 15:01
Alanya'nın by hafta kazanması güzel oldu. Yenilseydiler büyük ihtimal hoca gidecek ve yeni hocayla ve yeni bir havayla çıkacaklardı karşımıza.

powerts61
04.09.2018, 15:31
-(D)Alanyaspor:3 Puan
-Göztepe :3 Puan
-Kasımpaşa :1 Puan
-(D)Akhisarspor :3 Puan
-B. Erzurum:3 Puan
-(D)Antalyaspor:3 Puan
-Bursaspor: 3 Puan
-(D)Y. Malatyaspor: 3 Puan
-Şikeciler:1 Puan
-(D) Kayseri :3 Puan
-Konyaspor :3 Puan
-(D) Beşiktaş:1 Puan
-Rize :3 Puan
Şampiyonluk için bu puanlar bizi yarışta çok güçlü tutar.

Enes Başkaya60
04.09.2018, 16:02
-(D)Alanyaspor:3 Puan
-Göztepe :3 Puan
-Kasımpaşa :1 Puan
-(D)Akhisarspor :3 Puan
-B. Erzurum:3 Puan
-(D)Antalyaspor:3 Puan
-Bursaspor: 3 Puan
-(D)Y. Malatyaspor: 3 Puan
-Şikeciler:1 Puan
-(D) Kayseri :3 Puan
-Konyaspor :3 Puan
-(D) Beşiktaş:1 Puan
-Rize :3 Puan
Şampiyonluk için bu puanlar bizi yarışta çok güçlü tutar.

Kral biz bu puanları alırsak bizi kimse tutamaz zaten Şampiyonluğa oynarız inşallah dediğin gibi de olur güzel bir hava yakaladık inşallah bozulmaz...

Ahmet Kuru
04.09.2018, 17:22
gs maçındaki ciddiyetlik olursa 3 puanı almamak için hiçbir sebep yok.

Ama bizim kronik sorunumuz büyük maçlardan sonra rehavete kapılmak yada ciddiyetten uzak davranmak.

Milli maç arasında yeni transferlerin de takıma daha fazla uyum sağlayacağını düşünürsek eğer inşallah güzel bir skor ile bu haftayı da kapatırız.

Ama herşey den önce ciddiyet...!

David_LuiZ4
04.09.2018, 17:28
Rakibin 2-3 yıllık oturmuş bir ofansif kurulumu var..Bu ofansif kurulumu Love-Akbaba vs oyuncu kaybına rağmen bozmuş değiller..Daha net bir dille yazarsak; Alanya takımı ceza sahası çevresinde pas yapabilen bir takım özellikle kanatların sıfıra inip dışarı pas attığı bir sistemi iyi oynuyorlar..

Bizim Ankaragücü'nden yediğimiz ilk golün benzerini atabilecek kapasitede bir takımla oynayacağız...Dolayısıyla bu bölgeyi Onazi iyi kapatır içeri gömülmekten ziyade dışarıda kalırsa gol yeme riskimizi azaltmış olacağız...

Diğer türlü golü veya golleri bir şekilde bulur maçı alırız..

tristram
04.09.2018, 17:39
yine bir macla sampiyonluk hesaplari yapilmaya baslandi, her seferinde boyle oluyor sonra takim bir mac kaybedince bu takim kume duser muhabbetleri baslayacak..herseyi cok uclarda yasiyoruz.bu sene bu takimin sampiyonluk hedefi yok onun icin avrupa kupalarina yogunlasmamiz gerekiyor,takim ustunde gereksiz baski bizi felakete goturur..puan kaybetme luksumuzu daha buyuk maclarda kullanirsak cok daha iyi olur ama bu mac olum kalim maci degil..kazanirsak cincon galibiyeti taclanmis olur ama kaybedersek de dunyanin sonu degil.tek beklentim takimin cincon macindaki kazanma istegini her macta gostermesi,boyle olursa bir sekilde sonuclar kendiliginden gelir.
sadece alanyayi degil hicbir takimi kucumsememek gerekiyor.unal hoca'nin bunun farkinda oldugunu dusunuyorum..

UĞUR DURTAŞ
04.09.2018, 18:09
Alanyaspor güç kaybetti...
alanyaspor son maçta göztepeyi yendil(ama bu maçta göztepe çok üztün oynadı)
alanya çok pozisyon hatası yapıyor,
en değerli oyuncularını gs ye verdiler,(emre akbaba)
*
gs galibiyetinin kıymeti olması,değeri olması bir anlam ifade etmesi için mutlaka ama mutlaka kazanılması gerekiyor.
ayağımız yere sağlam basarsa rahat kazanacağımız bir maç olur.
sakatlık olmas sa büyük bir ihtimal gs maçının ilk 11 ile sahaya çıkarız.
inşallah kazanırız.

AYYILDIZ
04.09.2018, 18:29
Önümüzdeki 3 maça ayrı ayrı final havasında çıkıp almalıyız. 3/3 yaparsak şampiyonluğa oynarız.

Enes Başkaya60
04.09.2018, 18:47
Junior Fernandes bizim maça yetişiyor mu acaba bu konuda hiç şansımız yok adamların en etkili oyuncusu ilk 4 hafta oynamadı...

hay1699
04.09.2018, 19:12
Başak maçına bakıyorum, bi ibanez ve format farkı var.. şut çekemedik.. umarım artık oturur takım...

nakzo
04.09.2018, 20:33
Amirininde takıma monte edilmesi gerekir.tony yavaş bir adam ama teknik takımlar ona bire bir hatta 2 li markaj uygularsa etkinliği biter o yüzden amiri işi bitirecek adamdır.Şımarmassak deplasmanda iç saha gibi ilk 20 dakika basarsak yeneriz geriye çekilirsek berabere biter maç.

Gökhan Balcı
04.09.2018, 20:48
düşme hattının en büyük adaylarından biriyle henüz hiçbir şey kesinleşmemişken deplasmanda oynayacağız. büyük fırsat bu vurup geçeceksin. her hafta muhtemel şampiyonluk adaylarından en az biri puan kaybediyor. bu dönemde olabildiğince yükselip rakipleri azaltmak gerek. yenebilecek gücümüz var takıma inanıyorum ben ama en çok hocaya inanıyorum

Arif Timurcioğlu
04.09.2018, 22:40
Bu maç çok önemli deplasmanda rakibi ciddiye alıp yenmeliyiz. Sonra 2 ciddi maçta kendi evimizde zirve adına en önemli süreç.

Onur Akyüz
04.09.2018, 22:43
Zemin güzel olursa rahat bir galibiyet bekliyorum.

pReN@_61
04.09.2018, 23:31
Zemin güzel olursa rahat bir galibiyet bekliyorum.
Normal şartlarda sıkıntılı mı acaba ?

Onur Akyüz
05.09.2018, 01:06
Normal şartlarda sıkıntılı mı acaba ?
Son göztepe maçında fena değildi. Şimdi milli maç arasında daha da güzel olabilir. Osmanlı stadının zeminiyle mukayese bile edilmez tabi. O zeminde bile 400 isabetli pas yaptıysak Alanya’da daha da iyi pas yaparız.

Ama sıcak bi memleket 2 haftada olumsuz manada da değişebilir. Yeterince bakım yapıyorlar mı bilmiyorum.

pReN@_61
05.09.2018, 01:22
Son göztepe maçında fena değildi. Şimdi milli maç arasında daha da güzel olabilir. Osmanlı stadının zeminiyle mukayese bile edilmez tabi. O zeminde bile 400 isabetli pas yaptıysak Alanya’da daha da iyi pas yaparız.

Ama sıcak bi memleket 2 haftada olumsuz manada da değişebilir. Yeterince bakım yapıyorlar mı bilmiyorum.İnşallah sıkıntı yaşamayız.
Takım yüksek isabetli pas yapsın, iyi mücadele etsin, canını dişine taksın başka bişey istemiyorum gerisi zaten gelecektir. Futbol bu puan kaybı yaşanacak elbet..

lazminator61
05.09.2018, 15:23
Ilk Gölü biz atmamiz lazimiz

oksoholu
05.09.2018, 15:27
Mustafanın yerine Toure Olcayın yerine Abdülkadir monte edilerek bu maça çıkılmalı ve hiç hafife alınacak bir takım değil 3 attık 4 yedik gecen yıllarda bu sefer kafasını ezmemiz lazım
ayrıca Onazinin yerine Kuckayı tercih ederim adam tank gibi

Sadettin_
05.09.2018, 16:22
Olcayin yerine abdulkadir koyulup lg bitene iadar bu kadrodan vazgecilmemeli

Ahmet Taşçı
05.09.2018, 17:21
Şimdi hocayı kritik 3 karar bekliyor, Kazanan kadroyu bozmayacak mı yoksa Zargo, Abdulkadir ve Burak'ı monte edecek mi, şahsi görüşüm Burak ve Abdulkadir 'i hamle oyuncusu yapar fakat Zargo' yu oynatmak için Huseini 'yi kesebilir.

emrahtuna
05.09.2018, 17:22
akbaşın yerine toure olcayın yerine de amiri değişikliği ile ideal 11 i buluruz gibi..abdüş de yavaş yavaş 11 e monte edilir..

Ogün YAZICI
05.09.2018, 17:42
Son oynanan Gs maçındaki anlayışta Abdüş'ün oynayabileceği tek pozisyon Yusuf'un pozisyonudur
Ne Olcay'ın yaptığı işi yapabilir
Ne Sosa'nın

Abdüş'ün Yusuf'tan hızlı ve yetenekli olduğuna katılmakla beraber ne deneyim ne pozisyon bilgisi ne gol/asist anlamında Yusuf'un eline su dökemez malesef

Kafalarda öyle bir Abdülkadir yerleşti ki herkes farklı bir hayal dünyasında
Malesef fiziksel yetersizliğini kapatabilmek için sahada daha çok çırpınmak zorunda kalması önemli eksiklerini bertaraf etmiyor.
A kişisinin x enerji ile hallettiği savunma işini halledebilmek için 5x enerji harcıyor
Bakın Abdüş savunma yapmıyor diyenlere gelsin oluyor
Doğru değil

r9emre
05.09.2018, 18:02
Yusuf Yazici ile Abdulkadir beraber ilk 11 oynayamaz. Bunun uzerine israr edilip, ikisinden birini kanada mahkum etmek hem takim oyununu bozuyor hem de o oyuncunun performansini etkiliyor. Hangisi daha formdaysa oynar. Takimda kesilmeye en yakin oyuncu Yusuf ya da Olcay. Sakatlik olmadikca Gs macindaki kadronun bozulacagini dusunmuyorum.

Cafer Bulur
05.09.2018, 18:47
Ilk Gölü biz atmamiz lazimiz

BU macin favorisi net bir sekilde Alanyaspordur.

Cok iyi bir rakiple oynayacagiz kazanmamiz icin gs maci performansimizin üstüne cikmamiz gerekiyor.

Cok zor gececekti belli olan bir mac 1-0 olsun bizim olsun.

Ne zaman havaya girsek cakiliyoruz BU bilincle oynamamiz lazim.

oflubektas
05.09.2018, 18:49
BU macin favorisi net bir sekilde Alanyaspordur.

Cok iyi bir rakiple oynayacagiz kazanmamiz icin gs maci performansimizin üstüne cikmamiz gerekiyor.

Cok zor gececekti belli olan bir mac 1-0 olsun bizim olsun.

Ne zaman havaya girsek cakiliyoruz BU bilincle oynamamiz lazim.

Rakip çok iyi değildir, hatta hiç iyi değildir. Ancak zorlanacağımız kesin. Gs maçındaki ciddiyet ve oyun disiplini muhafaza edilirse maç bizim, yoksa hüsran olabilir tabi.

GULER
05.09.2018, 19:05
Son 3 haftada oynadığımız taktik anlayışla Alanyanın kağıt üstünde şanşı yok. 90 dakika mücadeleyi bırakmadan agresif bir oyunla güzel bir galibiyet bekliyorum. Skor 1-4 ��

Muhammed Ayaz
05.09.2018, 19:35
Ünal Hocamın Burak kararı kendisine olan inancım hususunda belirleyici bir rol olacak. Rodallega bu formdayken tutup da Burak ile başlarsa adil davranmış olmaz.

Ayrıca taraftar olarak hemen fikstür puanlandırması yapıp şampiyonluk naraları atmamız gerekiyor sonrasında önemsiz bir puan kaybında hemen asmaya kesmeye başlıyoruz maç maç gitmeliyiz.

Bu maç içinde en büyük rakibimiz rehavet olacaktır.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
05.09.2018, 20:57
Olcay'ı bu formuyla kesemez hoca, baya iştahlı oynuyor.

Enaldo61
05.09.2018, 20:57
Ünal Hocamın Burak kararı kendisine olan inancım hususunda belirleyici bir rol olacak. Rodallega bu formdayken tutup da Burak ile başlarsa adil davranmış olmaz.

Ayrıca taraftar olarak hemen fikstür puanlandırması yapıp şampiyonluk naraları atmamız gerekiyor sonrasında önemsiz bir puan kaybında hemen asmaya kesmeye başlıyoruz maç maç gitmeliyiz.

Bu maç içinde en büyük rakibimiz rehavet olacaktır.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Başlamaz dostum Burak'la boşuna düşünme bile, Hugo'yla oynar.

Enaldo61
05.09.2018, 21:06
Bu arada diğer takımlar sallantıdayken form tutup birer birer maçları kazanmamız lazım. İlginç şeyler olabilir bu sezon.

iyattara
05.09.2018, 22:04
Bu yıl kadrosu 2. Lig ayarında 5 6 takım var Alanya'da bu takımlardan biri. Tabi bu yenecegimiz anlamına gelmiyor. Lakin bu tip kötü kadrolara kaltlite farkı ile üstünlük kurmak rahat galibiyetler almak lazım. Umarım havamiz bozulmadan net bir skorla ile üzerine koyarak evimizde döneriz.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ogün YAZICI
05.09.2018, 22:13
Bizim maça bambaşka bir takım olarak çıkacaklar
Papis Cisse -Djalma Camppos-Junior Fernandes

Türkiye liginin deplasmanlarini biliyoruz ve defans hattimizdaki defolari düşününce şu maçtan çekinmemek doğru olmaz diye dusunuyorum

arahna
05.09.2018, 22:17
Son oynanan Gs maçındaki anlayışta Abdüş'ün oynayabileceği tek pozisyon Yusuf'un pozisyonudur
Ne Olcay'ın yaptığı işi yapabilir
Ne Sosa'nın

Abdüş'ün Yusuf'tan hızlı ve yetenekli olduğuna katılmakla beraber ne deneyim ne pozisyon bilgisi ne gol/asist anlamında Yusuf'un eline su dökemez malesef

Kafalarda öyle bir Abdülkadir yerleşti ki herkes farklı bir hayal dünyasında
Malesef fiziksel yetersizliğini kapatabilmek için sahada daha çok çırpınmak zorunda kalması önemli eksiklerini bertaraf etmiyor.
A kişisinin x enerji ile hallettiği savunma işini halledebilmek için 5x enerji harcıyor
Bakın Abdüş savunma yapmıyor diyenlere gelsin oluyor
Doğru değil

tespitler çok iyi , bu yaş ta böyle tespit ve ifade için tebrik ederim
tek sorun iki genci birbirinin yedeği yapmak. fayda da getirebilir zarar da
olcay tecrübe, oyun görüşü , fizik, taktik sadakat ve pas özelliği ile öne çıkıyor ama amiriden beklentimiz var . olcay yerine amiriyi görelim bakalım

Enes Başkaya60
05.09.2018, 22:23
Kucka 2 asist yaptı Slovakya maçında...

wien_ts
05.09.2018, 22:23
Slovakya - Danimarka maçında Kucka sağ iç oynuyor. 35 dakika da 2 asist yaptı, 2 tane daha mutlak gollük pas attı, 2 tane de kendi kaçırdı. Adamın oynaması gereken yer tam olarak orası galiba.

champions
05.09.2018, 22:25
İlk 2 deplasmanda rotasyonlu ve top oynamayan İbb ve ligin en zayıf takımlarından Ankara karşısında iyi sınavlar vermedik.
Gs maçının ilk 45'ine tekrar baktım.
Topun arkasında iyi durmak, baskı, top kapma, yani işin savunma kısmında iyiydik, rakibin yumuşak ortasahasına karşı Onazi-Sosa da savunmada aksamayınca, ani ataklarda Sosa'nın etkili paslarının üzerine Tony'nin bireysel becerisi ve şans eklenince kazandık.
Fakat gerçek şu ki kadronun ciddi defoları var.
Böylesi bir maçta bile Akbaş sırıtmış, Eren çoğu topu rahatlıkla almış, bu toplarda stoper ve ortasahalar piyasada yok.
Güçlü ortasahalara karşı ve geriye düştüğümüz maçlarda öne çıkmamız gerektiğinde Onazi-Sosa ne yapacak büyük soru işareti.
Yusuf, Olcay ve Roda'nın teknik olarak oyuna katkıları oldukça yetersiz.
Öne geçtikten sonra savunmaya çekilen rakiplere karşı bu isimlerle zorlanacağımız açık.
Amiri ve Abdülkadir'in bir an önce takıma dahil olmaları gerekiyor.

Enes Başkaya60
05.09.2018, 22:26
Slovakya - Danimarka maçında Kucka sağ iç oynuyor. 35 dakika da 2 asist yaptı, 2 tane daha mutlak gollük pas attı, 2 tane de kendi kaçırdı. Adamın oynaması gereken yer tam olarak orası galiba.

Aynen ya bende hayrete düştüm bu bizim Kucka mı diye ...Ne paslar atıyor öyle...

serdaracıl
05.09.2018, 22:29

Maşallah. Bizde de gelsin aynı yerde oynasın. Çok istiyorum kuçka’nın takıma katkı vermesini. Bir de amiri istediğimiz gibi çıkarsa değmeyin keyfimize. Kadro inanılmaz derinleşir. Değiştir değiştir oynat

Hakan
05.09.2018, 23:12
Slovakya - Danimarka maçında Kucka sağ iç oynuyor. 35 dakika da 2 asist yaptı, 2 tane daha mutlak gollük pas attı, 2 tane de kendi kaçırdı. Adamın oynaması gereken yer tam olarak orası galiba.https://twitter.com/hunkarmutlu/status/1037412489741443072?s=19

Uğur Ö.
05.09.2018, 23:20
Hangi kanalda?

Ekrem D.
05.09.2018, 23:24
Danimarka milli takiminda mali anlasmazliklardan kaynakli sikinti var, profesyonel futbolcular oynamiyorlar; onlarin yerine amator oyuncular ile futsal takimindan oyuncular oynuyor.

Bu mac Kucka icin olcu degil.

Galler macina da profesyonel oyuncular olmadan cikacaklar galiba. Birisi gelip Gareth Bale diye bir oyuncu kesfettim, Slovakya'ya 4 gol atti diye mesaj atmasin :)

Murat Keçeci
06.09.2018, 11:04
Genel bir değerlendirme yaparsak ilk dört hafta da alınan 7 puan normalde yeterli değil ama oynadığımız dört rakibin ikisinin gs ve başakşehır olduğunu hesaba katarsak fenâ puanda sayılmaz tabi bu durumun avantaj olabilmesi için sürpriz puan kayıpları yapmamalıyız.

Başakşehir maçından gs maçına kadar geçen süreçte takım oyunu açısından yukarıya doğru bir ivme yakaladığımız görülüyor bunda hocanın daha doğru tercihler yapması ve yeni katılan oyuncuların uyumu da var.

Başakşehır maçında yüzde 30-40 civarında işleyen sistem gs maçında yüzde 60-65 noktasına ulaştı.Bu durumdaki ana sebepleri sayarsak öncelikle Hugo ve sosa dan bahsetmek gerekir.Hugonun rakibi zorlamayan sadece gol vuruşu için orada olduğunu sanan görüntüsünden uzaklaşması ceza sahasını daha fazla karıştırması arkadan gelen yusuf,olcay gibi oyuncuların performansını arttırdı.İkinci önemli hamle ise kuckanın yerine sosanın 8 no pozisyonuna geçişi oldu o da o mevkiye pas kalitesiyle işlerlik kazandırınca sistemin işlerliği yüzde 50-55 oranına çıktı daha sonrada sol kanatsız oynayan takımımıza Anthonynin girişi ile ceza sahasına forvet oyuncusu ve Yusuf yazıcı dışında oyuncu sokamayan takıma artık yeni bir destekci daha katıldı böylece sistem yüzde 60 civarına ulaştı.Son olarak ibanez yerine novak tercihi ve onazinin form tutmaya başlaması şuan için sistemin işleyişini yüzde 65lere çekti.İlerleyen dönemde daha fazla oyuncu katılımı ile bu yüzdenin 75-80 lere ulaşmasını sağlarsak o zaman herkesin beğendiği o kollektif yapı ortaya çıkacaktır ama devre arasına kadar bu rakama ulaşma ihtimalimiz yok çünkü rakip forvet oyuncusundan hava toplarını toplayacak bir sol stoper alamadık o oyuncunun katılımıyla seviyemiz biraz daha yükselecek.

Takımda forma rekabetinin oluşması da bize büyük fayda sağlayacak.Buradaki en önemli görev t.direktöre düşüyor rekabet ortamının oluşmaya başladığı bu dönemde yedekleri de hazır tutabilmesi çok önemli olacak.Ünal hocanın vereceği önemli bir sınavda işin bu kısmı olacak iyi bir t.direktör olmak için aynı zaman da iyi bir psikolog olması gerekecek.Futbolcu ve ego yönetimini başarılı bir şekilde halletmesi gerekecek.

MİSSE_MİSSE
06.09.2018, 11:44
İlk 2 deplasmanda rotasyonlu ve top oynamayan İbb ve ligin en zayıf takımlarından Ankara karşısında iyi sınavlar vermedik.
Gs maçının ilk 45'ine tekrar baktım.
Topun arkasında iyi durmak, baskı, top kapma, yani işin savunma kısmında iyiydik, rakibin yumuşak ortasahasına karşı Onazi-Sosa da savunmada aksamayınca, ani ataklarda Sosa'nın etkili paslarının üzerine Tony'nin bireysel becerisi ve şans eklenince kazandık.
Fakat gerçek şu ki kadronun ciddi defoları var.
Böylesi bir maçta bile Akbaş sırıtmış, Eren çoğu topu rahatlıkla almış, bu toplarda stoper ve ortasahalar piyasada yok.
Güçlü ortasahalara karşı ve geriye düştüğümüz maçlarda öne çıkmamız gerektiğinde Onazi-Sosa ne yapacak büyük soru işareti.
Yusuf, Olcay ve Roda'nın teknik olarak oyuna katkıları oldukça yetersiz.
Öne geçtikten sonra savunmaya çekilen rakiplere karşı bu isimlerle zorlanacağımız açık.
Amiri ve Abdülkadir'in bir an önce takıma dahil olmaları gerekiyor.

galatasaray macinda sansli miydik, evet.ama yillardan sonra ilk defa her futbolcunun ne yaptigini bildigi bir oyun oynadik. oyuncularimizdan verim alinan, bireysel eksikliklerin bir plan icerisinde absorbe edildigi, hasret kaldigimiz takim oyununu oynadik. sanssiz maclar oynayacagiz, yenilecegiz ama dogru yoldayiz sanki.
yusuf teknik olarak zayif ama yusufun oyuna katkisi bu halinde bile ust duzeyde. bir de zayif yonlerini bilerek oynayabilirse neler olur.

bilgehan83
06.09.2018, 11:56
iki yıldır bunu söylüyoruz ama dinleyen yok.. ünal hocanın şok hücum presine uygun elimizdeki tek adam kucka ve asıl mevkisi de orası...

zaqua
06.09.2018, 12:27
iki yıldır bunu söylüyoruz ama dinleyen yok.. ünal hocanın şok hücum presine uygun elimizdeki tek adam kucka ve asıl mevkisi de orası...

asıl mevki orası derken? daha evvelden sağda oynamisligi var mı?

Burçak
06.09.2018, 13:36
gs yi hep şamarlıyoruz zaten. önemli olan bu maç
full konsantre hazırlanmalıyız.

Gökhan Balcı
06.09.2018, 14:03
Bu kucka sağ iç oynuyorsa bizim beşli orta saha ile oynamamız gerekmez mi?

Ogün YAZICI
06.09.2018, 14:48
Bizim Gs'ye yaptığımızı bize yapabilirler
Bu haftanın yıldızları bir anda eleştiri oklarını üzerlerine çekebilir

Mesela Nwakaeme'nin maçı olmadığını dusunuyorum
Çok etkili ve hızlı iki kanat oyuncusu (Campos ve Fernandes)ile oynayacaklar

Kanatlar Gs maçındaki kadar beklere yardım etmeli
Yusuf topları daha hızlı ve daha az top kaybı ile kullanmalı

Alanya'nın Gs maçındaki görüntüsü ölçü olamaz
O kadronun üzerine 4 farklı oyuncu ve iç saha oyunu ile çıkacaklar karşımıza

Ayrıca takım boyu iyi bir takım
Duran toplar her zamanki gibi sıkıntı olacak

Inşallah şans yanımızda olur.

Bu ligde deplasman ve iç saha oyunları çok farklı.Oyuncularimiz kadro sirkülasyonuna kendilerini hazır tutmalı.
Bu maç özelinde kadro tercihim ;

Onazi Sosa
Olcay Abdülkadir Amiri
Rodallega

Ahmet Aksu
06.09.2018, 14:57
olcay ve yusuf kenara yerine abduş ve amiri oynasın deplasmanda bu şekilde,
kendi sahamızda yusuf ve olcay ile..

Dereli
06.09.2018, 16:14
Yusuf dinlenmeli, çok yavaş kalıyor, sürekli zor olanı yapmaya çalışıyor.

Onur Akyüz
06.09.2018, 16:29
Bu maçı da şöyle güzel, paslı oyunla 2-0 3-0 filan alırsak var ya ortalık yıkılır, şampiyonluk havasına gireriz anında. :D

reisoğlu61
06.09.2018, 17:58
mac günü hala belli degil galiba. bu ne vasifsiz bir tff dir. maclara bir hafta kalmis, ortada plan program yok.
benim usak U12 oynadigi halde sezonun tüm maclarinin fikstürü hazir ve bellidir...

Oğuz ZEYTİN
06.09.2018, 18:12
Tabii ki Alanya da kazanabilir ama Göztepe'yi yendiler diye değil. O maçta Göztepe'nin forveti/golcüsü olsa, haftaya Mesut Bakkal'ın yerine başka hoca çıkardı bizim maça.

Gökhan Balcı
06.09.2018, 18:45
8. Hafta ile 9. Hafta arasında yine iki hafta var. Hay sizin uluslar liginize. Kim çıkardı bu saçmalığı arkadaş ya

Kenan Berber
06.09.2018, 18:53
Slovakya - Danimarka maçında Kucka sağ iç oynuyor. 35 dakika da 2 asist yaptı, 2 tane daha mutlak gollük pas attı, 2 tane de kendi kaçırdı. Adamın oynaması gereken yer tam olarak orası galiba.Danimarka maça 3.lig ve salon futbolundan oyuncular ile çıkmış. Milli takım oyuncuları federasyon ile anlaşmazlıklardan dolayı kampı terketmiş. Böyle bir maçta da varlık göstersin bir zahmet. Ölçü değil geçiniz.

SM-C7010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

memmedaga
06.09.2018, 20:59
ayaklarımız yere basmalı
fazla abarttık bu galibiyet işini
umarım hoca ve futbolcular da abartmamışdır

Uğur Kalyoncu
06.09.2018, 21:11
Alanya maçı çok çok önemli maç.

1.si kazanırsak gs maçı perçinlenmiş olacak.

2.si üst üste ligin iyi takımları Göztepe ve Kasımpaşa ile içerde oynayacağız.

Alanyaspor maçındaki olası galibiyet Göztepe maçını içerde en az 30 bin kişiye oynatır o da maça çok büyük etki eder..

Alanyaspor da Fernandes iyi topçu inşallah yetişmez ..Onun dışında Bobo da bizi ekstra sever ona dikkat etmek lazım..

artvints
06.09.2018, 21:31
Hesaplamalarima göre 9-1 yenmemiz gerekiyor. ikinci yarı durursak 4-1 de olabilir. Şaka maka önümüzdeki 3 maçı alırsak liderlik gelebilir. Yine de arkadan takip daha iyi şimdilik. Erkenden hedef takım olmamak lazım. Çok dikkat çekiyoruz, yapmayalım.

adiloş bebe
06.09.2018, 22:47
Artık ciddiyete dönme zamanı, bu tip havalar fazla uzatıldığında rölantide kalabiliyorsun bu hem takımın geneline hem de oyuncu özeline zarar verir. Nwakaeme, sosa, rodallega gibi isimler doğal olarak en büyük tehlikemiz ve bunları oyuna galatasay maçındaki gibi oyuna iyi adapte edersek karlı çılarız.

r9emre
06.09.2018, 23:13
En iyi ihtimal beraberlik aliriz. Oyle totem filan da yapmiyorum. Rehavetin sonu daima husrandir. Biz zaten kucuk takimlara kaybettigimiz puanlar sebebiyle kac yildir ilk 3’u goremiyoruz.

Fatih Öztürk
07.09.2018, 00:01
Hiç bir aksiyonu kalmamış, en önemli skor üreten oyuncularini göndermiş Alanya'yı farka boğariz.

Enes Başkaya60
07.09.2018, 00:02
Hiç bir aksiyonu kalmamış, en önemli skor üreten oyuncularini göndermiş Alanya'yı farka boğariz.

Hadi inşallah Fatih abi ağzından bal damlıyor ;)

Fatih Öztürk
07.09.2018, 00:08
Hadi inşallah Fatih abi ağzından bal damlıyor ;)

Net skor olur kardeşim, 9.haftaya kadar seri yapıp liderliği bir daha bırakmamak üzere ele alıyoruz ve inşallah 75 puanla şampiyon oluyoruz.
Gazeteler yazsın, tv'ler göstersin :)

demir
07.09.2018, 00:20
yıne oynanmamıs bir mac ıcın gaza gelıyoruz bence bu mac hıc kolay olmayacak 6-0 lık sonuc sakın sızı yanıltmasın

Fatih Öztürk
07.09.2018, 00:42
Havaya girin kardeşim, hatta daha ileri gidin gaza gelin. Bu takım bu yıl bizim ayaklarımızı yerden kesecek o kaddar.

bahadır2561
07.09.2018, 08:37
Yeniliriz.

Mehmet Fatih Yavuz
07.09.2018, 08:42
Havaya girin kardeşim, hatta daha ileri gidin gaza gelin. Bu takım bu yıl bizim ayaklarımızı yerden kesecek o kaddar.

Aslında doğrular yapılıyorsa havaya girmek gerekli...

Havaya girmeden ne tribün dolar ne de takım arkasında destek hisseder.

Katılıyorum.....

Serdar A
07.09.2018, 09:32
Ortada pek rehavet yok gibi. Takım ile kimyası tutan hoca ve 30 dakika oynayıp rakibi tuş edebilen bir takım var. Ayaklar yere basıyor , teknik heyet tarafında da öyle , taraftar nezdinde de...

Alanya'nın , bizim ilk yarıda yapacağımız muhtemel ilk 30-35 dakikalık oyuna ayak uydurması çok güç.

Gs maçı öncesinde de belirttiğim üzere temel sorunumuz devre sonları , yediğimiz tüm goller devrelerin son 5 dakikası içerisinde. Konsantrasyon problemlerinden daha çok takımın kondüsyon durumuyla da ilişkisi var. Devre sonlarında hata yapmaz isek ; gol için ihtiyacımız olan fırsatları yeterince bulacağız , yani üç puana yakın tarafız.

Haftanın en garanti maçlarından biri.

Enaldo61
07.09.2018, 09:34
Vurur geçeriz rahat olun, başımızda o dallama ersun rıza hocalardan biri yok. TSli olmanın ciddiyetini bilen efsanemiz var.

Ogün YAZICI
07.09.2018, 09:39
Oldukça samimi olarak yazıyorum;
-Deplasman faktörü
- Duran top faktörü
-Papis Cisse-Junior Fernandes-Djalma Campos birlikteliği
-Takimimizin kadro yapısının iç saha futboluna elverişli dış saha için riskli olması

Alanyaspor'u galibiyete 1 adim yaklaştırıyor.

Umarım ilk golü biz buluruz

44-61
07.09.2018, 09:57
Son 10 dakikayı çıkaramamak gibi bir özelliğimiz var. Son 10 dakika gol yemeyi bırakıp atmayı öğrenir isek şampiyonluk iddiamız olabilir. Aksi durumda bu maç bile canımıza okur...

ilelebeTS
07.09.2018, 14:19
Cuma günü geldi çattı hala milli takımda olmayan oyuncularımız piyasada yok. Bu bir yönetim zaafiyetidir. Bu kafa yapısı takım içi disiplini bozar. Yine geçen seneki fabrika ayarlarına döneriz.

Ozan Yılmaz
07.09.2018, 14:21
Cuma günü geldi çattı hala milli takımda olmayan oyuncularımız piyasada yok. Bu bir yönetim zaafiyetidir. Bu kafa yapısı takım içi disiplini bozar. Yine geçen seneki fabrika ayarlarına döneriz.
Kim yok mesela?

ilelebeTS
07.09.2018, 14:24
Kim yok mesela?
Sosa, Nwakaeme. Bugün Burak da görünmedi, salonda ise bilmem de. Diğer ikisi yok.

Ozan Yılmaz
07.09.2018, 14:36
Sosa, Nwakaeme. Bugün Burak da görünmedi, salonda ise bilmem de. Diğer ikisi yok.
Sosa salonda, Burak ve Abdüş düz koşu yaptılar dün takımdan ayrı, sadece Nwakaeme izinliydi

Enaldo61
07.09.2018, 15:09
Hocanın bilgisi dışında gezmeler tozmalar yok diye biliyorum artık.

pReN@_61
07.09.2018, 17:49
Burak parasını alırsa oynar :)

Nazim Can
07.09.2018, 18:10
Burak parasını alırsa oynar :)

O zaman vermeyelim parasini :)

Murat Engin Akyüz
07.09.2018, 18:22

Hasan Tuncel: Nwakaeme, Toure ve Kamil Ahmet Alanyaspor maçı ile sahalara geri dönmeye hazırlanıyor...

https://pbs.twimg.com/media/DmgFIw2W4AA2Pt-.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DmgFIw0XsAAWm6I.jpg

ilelebeTS
07.09.2018, 18:28
Hasan Tuncel: Nwakaeme, Toure ve Kamil Ahmet Alanyaspor maçı ile sahalara geri dönmeye hazırlanıyor...

https://pbs.twimg.com/media/DmgFIw2W4AA2Pt-.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DmgFIw0XsAAWm6I.jpg

Sabah yoktu. Şimdi de katılsın bir zahmet. Maçtan sonra 6. günün akşamı olmuş.

Ogün YAZICI
07.09.2018, 18:34
Kâmil Göztepe maçında döner
Yahu biz Zeki'yi niye aldık ?

r9emre
07.09.2018, 19:23
Çok güzel oldu.. Bu sayede belki Burak en az 5 maç ilk 11 yüzü göremez.

Enaldo61
07.09.2018, 19:49
Kamil döndü, Zeki'nin boşuna alındığı belli oldu.

pReN@_61
07.09.2018, 19:55
K.A.Çörekçi'nin iyileşmesi güzel oldu.

İskender YILMAZ
08.09.2018, 00:07
Onur
JP - Toure - Akbaş - Novak
Kucka - Sosa
Olcay - Yazıcı - Amiri
Nwakaeme

Esteban, Kamil, Hosseini, Hüseyin, İbanez, Batuhan, Onazi, Abdüş, Rodallega, Ekuban

diskus
08.09.2018, 00:24
Futbolculara alacaklari varsa eger ve bunlarin bir miktari ödenmesse maca kadar oynuyor gibi yapar oynamazlar bosuna heveslenmeyelim yeniliriz.

Sefa
08.09.2018, 02:10
Hakemi de yenmemiz gerekecek artık..

Yıldıray Emanet
08.09.2018, 12:05
Nwakaeme'yi santrafora falan koyarlarsa hiç bir şey alamazlar. Adam yüzü dönük kanattan içeri rahat bir şekilde girebilen rakibin açığını bekine yardım etmek zorunda bırakan bir makine. Alır da santrafora koyarsanız hem kendi etkinliği düşer hem rakibin sağ kanadını rahat ettirirsiniz

Adem Erdoğan
08.09.2018, 12:32
Maça 1 hafta var maçın günü-saati belli değil, Göztepe maçının da günü-saati belirli olsa bir an önce, planımızı yapsak.

O hafta fb-bjk maçı var Pazar'a koyarlar büyük ihtimalle, bizim maç da Cuma veya Cumartesi olur gibi.

Ahmet Kara
08.09.2018, 12:59
hangi hakemi verecekler acaba ? tff en iyi tetikçisini gönderebilir bu maça. hakemi de yenmek zorundayız.

Mert Acar
08.09.2018, 13:02
Pankarttan sonra galibiyeti unutalım maçı elleriyle Alanyaya verecekler..

ilelebeTS
08.09.2018, 13:02
Milli maç arası bir taraftan iyi oldu bir taraftan da iyi olmadı.

İyi oldu çünkü 4-0'ın üstüne ister istemez bir rehavet olacaktı. Daha önce çok yaşadık bunları. Ayrıca takım biraz dinlenme fırsatı buldu. Burak mevzusu da maç öncesi değil maç olmayan haftada patlak verdi. Ortalık fazla karışmaz.

İyi olmadı çünkü taraftar olarak çok iyi bir hava yakalamıştık, milli maç arası ile bu havadan biraz uzaklaştık.

Sonuç olarak; takım için iyi oldu, taraftar için sıkıcı bir hafta oldu.

sifuni
08.09.2018, 13:20
Demirören tetikçisini çoktan seçmiştir

Fatih Öztürk
08.09.2018, 14:04
Aslında doğrular yapılıyorsa havaya girmek gerekli...

Havaya girmeden ne tribün dolar ne de takım arkasında destek hisseder.

Katılıyorum.....

Aynen adaşım.

Fatih Öztürk
08.09.2018, 14:05
İstedikleri tetikçilerini atasınlar o götü keser atarız, tasalanmasın kimse bu takım adamın .... koyacak yeterlilikte.

Ozan Yılmaz
08.09.2018, 14:56
Eyyam is coming...

Berke6198
08.09.2018, 15:07
:)

https://youtu.be/xIi0uAkCgtY?t=55

Gökhan Balcı
08.09.2018, 15:10
geçen sene madara olduk bu sene uchiha madara oluruz inşallah

Kemal Öztel
08.09.2018, 15:11
Bu maçı alırsak, önümüzdeki 2 maç taraftar stadı yakar onları da alırız. Bu üç maçtan 9 alınması da bizi yarışta tutar..

Kemal Öztel
08.09.2018, 15:12
Bu arada maceraya aramaya da gerek yok cincon maçının ilk 11'iyle başlanmalı. Hazır olursa Akbaş yerine Zargo başlar o kadar..

Enes Başkaya60
08.09.2018, 16:14
Hiçbir şey yapamazlar o hakemi yakarlar vallaha o statda yeter lan hakkımızı da mı aramayalım o pankartı açanlara helal olsun...

Berke6198
08.09.2018, 16:48
Evet, artık Galatasaray maçındaki performansla birlikte her takımın duvardaki hedefi olduk. Hedef takım konumuna geldik.

Geçen senelerde Trabzonspor olarak oyuna bir kimlik katamamaktaki en büyük problemlerimizden biri bireysel oyuncularımızın bulundukları mevkiilerin gerekliliklerini yerine getirmiyor oluşlarıydı. Mesela orta sahadaki oyuncularımız, tercih edilen taktik dizilimlere bir türlü bağışıklık kazanamadılar. Devamlı olarak uyuşuk, yavaş tempoda ilerleyen Trabzonspor maçları izledik.

Oyunu hızlandırma isteğimizin bulunduğu dakikalarda da emin olun bunu takım refleks olarak bir panik üzerine gerçekleştiriyordu. Bir anlık bireysel çıkışların sonucunda oyun hızlanıyor ancak bunun devamlılığı asla olmuyordu. Şimdiyse Ünal Hoca'nın Sivas-Ankaragücü-Galatasaray maçı üçgeninde bir şey denediğini gördük. Orta sahada ve kanatta kazanılan toplarla isabetli ve dikine çıkabilen, set hücumlarında başarılı pas yüzdesi artmış ve bunu bilinçli olarak gerçekleştirebilmiş bir Trabzonspor...

Bizlerin Castillo gibi bir kanat oyuncusuna fazlasıyla hasret kalmamızın nedenlerinden biri de oyunu hızlandırmak istediğimiz anlarda fuleli ve bire birde adam eksiltme yeteneğinden yoksun oyuncularla oynuyor olmamızdı. Castillo'nun sahada çok hızlı ve bire birde tehlikeli bir oyuncu olarak kaldığı her dakika bir adım daha öne atabiliyorduk kendimizi. Yani; orta sahada ve kendi yarı sahasında baskı yemekte olan bir takımın maçı açmaktaki en büyük anahtar noktalarından birisi fuleli, adam geçme becerisi olan ve o koridoru kullanabilen bir kanat oyuncusudur.

Bu bağlamda, hedef takım olmamızın birkaç getirisi mi desem götürüsü mü desem karar veremedim, sonuçları olacak. Bazen sahadaki en teknik oyuncularımız yoğun baskı görecekler, rakipleri yüzlerini döndürmemek konusunda ciddi çabalar sarf edecek. İşte tam da bu noktada en büyük şanslarımızdan biri, Ünal Hoca'nın da doğru kullanması kaydıyla Nwakaeme olacak. Nwakaeme, Sosa'nın, Yusuf'un veya Olcay'ın baskı altına alındığı ve pas bağlantıları ciddi oranda kesildiği anlarda topu tek başına kullanma insiyatifi alabilecek, oyunu yer yer genişletip yer yer daraltacak. Ve hatta Galatasaray maçında şunu da gösterdi ki ciddi derecede isabetli ters toplar atabiliyor. Bunlar da bizim oyunu rahatlatmak adına büyük artılarımızdan olacak. Beklenmedik anlarda topun birden kanat değiştirmesi demek, rakip takımdan 4-5 oyuncuyu bir anda oyundan düşürmek ve defanslarını ters ayakta-hazırlıksız yakalamak demek. Bu sayede hem kenardan yaptığımız ortalarda oluşturduğumuz tehlikelerin boyutu artacak hem de yay etrafından gole ulaşma ihtimalimiz artacak.

Geçen senelerden farklı olarak bu nüanslarla dikine ve seri oyunumuzu umarım birkaç gömlek yukarı çekebileceğiz. Tabii henüz ne vereceğini tam göremediğimiz bir Amiri,Ekuban da bekliyor kenarda...

Alanyaspor özelinde maçı değerlendirecek olduğumuzda, kadrolarında hücum bölgesine dahil edecekleri birkaç yeni isim var. Defansif anlamda topun arkasına geçtiğimiz dakikaları iyi değerlendiremediğimiz gerçeği apaçık ortadayken, artık hiç de hafife alınmayacak Anadolu deplasmanlarından birinde skoru erkenden lehimize koparıp rakibin umudunu bitirmek zorundayız. Gol yiyeceğimizi düşünüyorum, önemli olan Alanyaspor'a 3-4 bandında gol atmak olacak.

Uğur KÜÇÜK
08.09.2018, 18:09
Bizim için rahat bir karşılaşma yok bu ligde.
Alanya da yeni transferleri ile bize ofansta zorluk cikarabilecek bir takim.
Ama 3 puani zor da olsa almamiz gereken bir maç, tam da bu karşılaşma.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrahtuna
08.09.2018, 18:31
alanya yı bi şekilde geçmeliyiz..sonra ki iki maç içerde onlarıda taraftar desteğiyle baskıyla alıp bu sene artık yarışta bizde varız demeliyiz

İskender Çakmak
08.09.2018, 18:33
En kritik maç. Bizi biçmeye gelecek olan hakem triosu olacak.
Vurup geçmemiz gerekiyor. 1 ve ya 2 golün yetmeyeceği bir maç olacaktır.

hos_cocuk61
08.09.2018, 18:49
Gs maçındaki mücadelenin onda biri verilirse rahat kazanırız.

homosapiens
08.09.2018, 18:51
Rakip Nwakaeme'ye odaklanırken Yusuf fişi çekmeli

Ahmet Taşçı
08.09.2018, 20:05
Hakeme ne hacet bizim tektikçiniz kendi içimizde,.

Uğur KÜÇÜK
08.09.2018, 20:21
Burak Yilmaz'i ne cok büyütüyorsunuz gözünüzde.
Ne kadar sevmesem de, Aralik ayinda gitmesini istesem de, Hacısalihoğlu bu kulüpte iken, Burak ya topunu oynar ya da yedekte bekleyerek 2 yil daha para kazanir ve futbolculuğu bitince camiasiz bir adam olarak ekranlarda bile kendine doğru düzgün yer bulamaz.

Burak'i severim ( golcülüğünü ) ama karakter analizi yapacak olursak, Selçuk Inan bile ondan cok daha karakterli bir isimdir.

Bu takimda Unal hoca ve mevcut yönetim varken de, herkesin içi rahat olsun.
Sesi çıkmaz, çıkartmazlar.

Ve o bildiğimiz golcü Burak'i da süre aldığı maclarda bize gösteremezse, artik taraftar da tamamen sırtını döner bu adama.

Uzun lafin kısası, Burak'in artik bu takim için büyük işler başarmaktan baska caresi yok.

İşler onun için artık cok daha zor.

Doğukan Uçan
08.09.2018, 20:27
trabzon aleyhinde propaganda yaptilar 2 gündür bu maça hakem damgasını vurabilir dikkatli olmak lazım

Enes Başkaya60
08.09.2018, 21:04
Cafer Tosun golü sallamış bugün...

asilhamsi
08.09.2018, 21:04
Burak Yilmaz'i ne cok büyütüyorsunuz gözünüzde.
Ne kadar sevmesem de, Aralik ayinda gitmesini istesem de, Hacısalihoğlu bu kulüpte iken, Burak ya topunu oynar ya da yedekte bekleyerek 2 yil daha para kazanir ve futbolculuğu bitince camiasiz bir adam olarak ekranlarda bile kendine doğru düzgün yer bulamaz.

Burak'i severim ( golcülüğünü ) ama karakter analizi yapacak olursak, Selçuk Inan bile ondan cok daha karakterli bir isimdir.

Bu takimda Unal hoca ve mevcut yönetim varken de, herkesin içi rahat olsun.
Sesi çıkmaz, çıkartmazlar.

Ve o bildiğimiz golcü Burak'i da süre aldığı maclarda bize gösteremezse, artik taraftar da tamamen sırtını döner bu adama.

Uzun lafin kısası, Burak'in artik bu takim için büyük işler başarmaktan baska caresi yok.

İşler onun için artık cok daha zor.

Bu hain dangalağı göndermemiz lazım en acilinden.Yerin dibine batsın onun katkısı.Takım tam kendine gelmiş,hava yakalamışken içine etmek için ugrasıyor cakma kral.

Enaldo61
08.09.2018, 21:42
Açılan pankartın karşılığı hakem doğraması olarak döner bize.

kayseriliyiz
09.09.2018, 00:23
Bir hava yakalanmis, ve takim'da o kivilcimi bizden önce fark edenler olmus belli ki.
Ankagücü maçinda art niyetli hakemle baslayan süreç, bugün bayraklar meselesiyle bambaska bi yere çekiliyor.
Burak meselesi takimi içerden devirme projesidir.
Bayrak meselesi ,Trabzonspor'a nefret asilama projesidir.

Biz bu filmleri çok izledik arkadaslar uyanik olalim, belli ki bizden önce olacaklari görenler var.
Biz güçlü oldukca bizi indirmeye çalisiyorlar, genelde de basarili oluyorlar.
Basa çikamayacaklarini anlayinca türlü bizans oyunlari oynanacak.
Biz buna müsaade etmemeliyiz, burak kadro disi birakilip konu kapanmali acilen.
Bayrak konusunda kuküp sert bir açiklama yapmali ve bu haberi paylasan siteleri mahkemeye vermeli.

2010-2011 yilinda Teofilo olayi aklima geliyor sürekli, ayni senaryo burak üzerinden tekrar hayata geçirilmeye çalisiliyor.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

Ahmet Aksu
09.09.2018, 00:38
burak güzel giden ortamın içine etti resmen..
ama huzurumuz bozulmasın. pafa yollasınlar kadro dışı bıraksınlar kaptanlığını elinden alındığına dair afilli bir açıklama yapılsın. devre arasında da satılsın...
burak kesin gitmek istiyordu bence keşke gitseydi anladı yedek kalacağını hemen huzur bozmak istedi..

Ahmet Aksu
09.09.2018, 00:41
bu ara burak konusu ve milli takım üzerinden baya yükleniyorlar ki korktukları için 3 istanbul takımı da dökülüyor trabzon biraz baş kaldırdı hemen birşekilde huzur bozup parçalama peşindeler başkanımızı sevmiyorum bazı icraatlerinden dolayı ama bu şartlarda sonuna kadar destek zamanı..
bu şerefsizlerin oyununa gelmez inşallah...(tüpçü ile fotoları hiç hoş olmadı.)

Ogün YAZICI
09.09.2018, 02:06
Neyse bu saatten sonra beklentiye girmenin bir anlamı kalmadı
Tek temennim gelecek sezon kadrodaki kaşarlaşmış yerlilerin en az zararla gönderilmesi
Alanya maçı için yabancı oyunculardaki kötü performans da şamar gibi vuracak yüzümüze
Başkanın söylediği gibi 6 aydır para almayıp şikayet etmeyen yabancı futbolcu Burak olayı sonrası kazan kaldırır
Sezona maddi anlamda verilen sözlerden sonra fırtına gibi giren Sosa bu olaydan sonra noluyoruz lan der

Futbolcu piyasasında en karaktersiz yabancı en karakterli yerliden daha karakterli.

2 yıl önce milli takımı prim meselesinden karıştıran güruhun kırıntılarıyla biz uğraşıyoruz
Bunu başımıza musallat edenler Allah'ından bulsun

Alanya maçından sonra kimse X Y Z aramasın
Ben yabancı futbolcu olsam ülke gündemine oturan şu olaydan sonra bir tarafımı yırtmam

Gökhan Balcı
09.09.2018, 02:21
En çok da Ünal hocaya üzülüyorum. Adam konu para oldu mu oldukça ters bir adam bu yüzden takımın sinerjisi bozulursa toparlaması zor olur. Allah yardımcısı olsun ne diyeyim. Herkesin elini taşın altına koymaya çalıştığı bir dönemde tam da bir hava yakalanmışken böyle bir şey anca bizim başımıza gelirdi herhalde. Tam da bu noktada merak ettiğim bir şey var. Ülke yüzlerce Trabzonlu zengin ile dolu en azından şu Burak krizinden kurtaracak tek bir tane adam yok mudur bizi? Sezon sonu bedava medava verip kurtulacaktık kaldı şimdi başımıza bela

Nazim Can
09.09.2018, 02:51
Yine Ezik taraftar moduna girmisiz, gerek yok böyle seylere cok merakli bizim taraftar aglamaya, biraz özgüvenli olmak lazim, Alanya macinda hakem bizi 2-0 geriye de atsa o maci kazanacak gücteyiz, biraz kendimize güvenmeliyiz.

Tekke
09.09.2018, 10:13
Yine Ezik taraftar moduna girmisiz, gerek yok böyle seylere cok merakli bizim taraftar aglamaya, biraz özgüvenli olmak lazim, Alanya macinda hakem bizi 2-0 geriye de atsa o maci kazanacak gücteyiz, biraz kendimize güvenmeliyiz.

Bizim NORMAL halimizi 30 yılda aldılar bizden.

96-2002-2008-2011 hepsi bizi 2. Liğe iten projeler

Bu takım normalleşemez, çok zor, bu travmaları dünyada atlatacak takım yok!

Bence bunu anlasak, buna göre DEDİĞİN GİBİ KIRILGANLIKLARIN üzerine gitsek, çok faydası olur

Bu travmalar sonrası hala senden ödü kopan 3 BÜYÜTÜLMÜŞLERE 4 atabiliyorsan, döneceksin demektir.

MAÇI ALACAĞIZ!!!!!

Kemal Öztel
09.09.2018, 10:25
Bizi ceza keserler illaki ama Nwakaemeyle Sosa çok güven veriyor, belki de kazanırız..

OrkHun
09.09.2018, 10:30
tff mac programini mac gunu ilan edecek sanirim. yeni uygulama mi bu?

takimlar formalari giyip hazir bekleyecek sanirim takim otobusunde cuma aksamindan itibaren. maca bi kac saat kala haber gelince hemen cikacaklar..

Murat Keçeci
09.09.2018, 11:06
Deplasman maçlarında henüz soru işaretlerini ortadan kaldıramadık bu açıdan bu maç çok önemli olacak iç saha da oynadığımız futbolu deplasmana da yansıtırsak üç puanı alırız.

Rakibimiz eski gücünde olmasa da o günkü şartlar karşımıza ne çıkaracak bilmiyoruz o yüzden çok iyi hazırlanmamız gereken bir maç ve ayrıca gs galibiyetinin bir anlam kazanması açısından da önemli olacak.

Son maçta yaşadığımız eksiklerden bahsedersek hava toplarında zorlanıyoruz stoperlerin daha sağlam şekilde hava toplarına çıkması lazım.Hugo iyi bir maç oynadı ama ona da küçük bir eleştiri yaparsak sol çapraz,sağ çapraz heryerden kaleye şut çekti o kadarına gerek yok daha garantici olmalı o açılardan gol olma ihtimali çok düşük yapması gereken önce topa basmak yanına gelen varsa pas vermek yoksa rakibe çalım denemesi yapmak heryerden şut çekilmez.Yusuf yazıcıyı da bir iki cümle edersek oyun görüşünün yüksekliğini gs maçında tekrar gösterdi hugonun şut çektiği o dar açılardan o bunu yapmadı ikinci golde doğru olanı yaptı artı puan aldı ama o son dakikadaki pozisyon bitmeden pozisyonu bırakması çok yanlış,mahalle arasında maç oynamıyoruz profesyonellik seviyesini daha yukarıya çekmeli.

Sosa şimdilik iyi performans gösteriyor ama uzun lig maratonunda yaşından dolayı fiziksel düşüşleri fazla olacaktır o yüzden idmanlarda her zaman bir B planımız da olmalıdır.Onaziden bahsedersek son maçta mükemmel oynadı fakat onunda istikrarlı bir çizgisi yok mesela gs maçında attığı güzel goldeki şutu bir sonra ki maçta taça da atabilir,savunmada güven veren top kesmelerini bir sonra ki maçta ıska da geçebilir.Onunda bir istikrar yakalaması lazım.

Takım olmak, pas yapabilmek yine birinci önceliğimiz olmalı o zaman skor kendiliğinden gelecektir.

champions
09.09.2018, 11:46
Bir taraftan 2 maç kazansan tamamen gereksiz bir şekilde şampiyonluk muhabbeti yapacaksın, diğer taraftan daha 5. haftadan -8 averajlı Alanya'ya karşı korkudan altına ediyorsun.
Bu takım şampiyonluğa oynayacak güçteyse bu korku ne? Bu aşamada korkacak kadar zayıfsa şampiyonluk senin neyine?
Bu maçı rahat bir şekilde kazanabiliriz de kaybedebiliriz de kazanırsak 2 içsaha maçı öncesi rahat bir nefes alırız, kaybedersek içeride kazanma baskısı artar.
11. haftaya kadar ne olursa olsun şampiyonluktan bahsedilmemeli. Hatta mümkünse devreye kadar.
Bu sezon gerçekçi hedefimiz 4.lük, beklentiyi buna göre ayarlarsak 2 maç kaybedince "yandık, bittik" moduna girmez, hedeflediğimiz noktanın üstüne bile çıkabiliriz.

Berke6198
09.09.2018, 12:57
Müsabaka 17 Eylül Pazartesi günü saat 20.00'de oynanacak...

Ahmet Kara
09.09.2018, 13:03
pazartesi maçı mı ? kaybetmek için tüm şartlar oluşuyor.

ilelebeTS
09.09.2018, 13:12
Kasımpaşa maçını da cumartesi saat 16:00'ya vermişler. Motivasyonu etkileyen şeyler bunlar.

Faruk BERBER
09.09.2018, 13:38
Kasımpaşa maçını da cumartesi saat 16:00'ya vermişler. Motivasyonu etkileyen şeyler bunlar.

Saati çok güzel o maçın da. Umarım 2/2 ile çıkarız o maça.

Uğur KÜÇÜK
09.09.2018, 13:38
Toplam 3 tane gündüz maçımiz var.
Diğer maçlar akşam.
Iyi bir fikstür bizim için.
Hayret Tff nasıl 10 tane gündüz maçı vermedi kalan 13 maçımizda !!

Samet Berber
09.09.2018, 13:49
Şu maçı alırsak gerisi gelir.

toksoy61
09.09.2018, 14:15
Bu sene hedefimiz ilk 4. öyle şampiyonluk gibi hayallere kapılmayın, mantıklı olun. ama biliyorum ki bu taraftarda bu yok. 1 maç kazanır şampiyon olurlar, 1 maç kaybeder küme düşerler.

gerçek şu ki takım bu sene yüklü maaşlardan kurtulup dengeli para alan futbolcularla mücadele eden ve takım oyunu oynayan bir hale gelip ilk 4 için tasarlandı. ama yüksek maaş alanlara kimse talip olmayınca elimizde kaldılar. Şimdi Burak ta olduğu gibi 4 milyon euro garanti para alıp yatan bir oyuncumuzda oldu. Burak olayında suçlu taraftardır. Yönetimin işine karıştılar ve berbat ettiler.

Normal şartlarda Vagner Love ve Akbabayı satmış alanyayı yenmemiz lazım. aksi bir sonuç takımın erken dağılmasına neden olacaktır.

61_Hasan_69
09.09.2018, 14:22
Keşke su arada bir hazırlık maçı falan yapsaydik

Fatih Öztürk
09.09.2018, 14:43
Keşke su arada bir hazırlık maçı falan yapsaydik

Yıllardır süre gelen hastalıklı halimizdir bizim. Atıyorum git Giresun'a hem oradaki taraftarlarımızın gönlünü kazan hem de kadroda yer bulamayanları görmüş olursun. Bu köyün tek akıllısı biziz galiba öyle ya.

Adem Akyüz'
09.09.2018, 15:03
Pazartesi mi :( Daha maça 1 sene varmış gibi hissediyorum.

only ts
09.09.2018, 15:17
pazartesine mac koymanin tek bir aciklamasi var o da ticari kaygidir.

Enaldo61
09.09.2018, 15:19
En sevmediğim maç günü pazartesi.

Harvelli61
09.09.2018, 16:23
Pazartesi maçları kötü oluyor ama olsun teknik ekip ve futbolcular için bayağı bir hazırlanma süresi olucak, şu maçı alıp evimizdeki maçlara odaklanmalıyız bu maçı almak demek 2 hafta daha stadın full çekmesi demek Alanya zaten iyi gitmiyor ama milli maç arası onlarada güç katıcaktır, inşallah hakederek kazanırız.

Özkan Şentürk
09.09.2018, 18:10
Maçın pazartesi olması güzel bence. Milli takımda olan oyuncuların dinlenmesi için avantajlı.

artvints
09.09.2018, 18:13
Bu hafta Avrupa maçları var o yüzden bizi pazartesi'ye atmışlar ama gerek yok oynat pazar gündüz. Cuma ve pazartesi'ye avrupa'da oynayanlar hariç maç verilmesi çok saçma.

ts_ezer
09.09.2018, 18:28
burak güzel giden ortamın içine etti resmen..
ama huzurumuz bozulmasın. pafa yollasınlar kadro dışı bıraksınlar kaptanlığını elinden alındığına dair afilli bir açıklama yapılsın. devre arasında da satılsın...
burak kesin gitmek istiyordu bence keşke gitseydi anladı yedek kalacağını hemen huzur bozmak istedi..
Burak olayı Fikret Orman kurnazligidir arkadaslar. Burak serbest kalsın Fikret bey bedavaya alsın. Burağa yüklenerek bu oyuna gelmemeliyiz. Hem zarar edip hem de rakibimizi guclendirmemeliyiz.

Sadettin_
09.09.2018, 20:50
maça daha 1 yıl var .
bu ne saçma fikstür ya .

Faruk BERBER
09.09.2018, 21:10
Alanyaspor bugün hazırlık maçında Antalyaspor ile 1-1 berabere kaldı.

Uğur Kalyoncu
09.09.2018, 21:22
Alanyaspor bugün hazırlık maçında Antalyaspor ile 1-1 berabere kaldı.

Hiçbir yerde kadrolarını da bulamadım Fernandes iyileşti mi acaba.

Faruk BERBER
09.09.2018, 21:30
Hiçbir yerde kadrolarını da bulamadım Fernandes iyileşti mi acaba.

16205

İlk 11 bu. Fernandez yok. Cisse oynamış. Fernandez yedeklerde var mıydı onu bilmiyorum ama.

Bu kadronun yumuşak karnı kale.

Samet Berber
09.09.2018, 21:37
Cisse kesin atar bize o yüzden 2 veya üzeri gol bulmamız gerekiyor.

Uğur KÜÇÜK
09.09.2018, 21:48
Topa hükmeden takimlara karşı ne kadar çok önlem alirsan al, sonuçta her zaman galibiyete yakin olurlar.
Ilk hafta Basaksehir maçında maalesef Ünal hocami Cagliari hazırlık maçı çok kötü yaniltti.
Yusuf ve Abdulkadirin kanat oynadığı macta hiçbir varlik gösteremedik ve Basaksehir güle oynaya maçı kazandi.
Sivas maçı ile hocamız hatasından döndü ve cok rahat bir galibiyet aldik.
Ankaragücü macinda da, maçın başından sonuna kadar, o patates tarlasi gibi zeminde iyi top cevirdik, mükemmel oynamasak da 3 puani son dakika hakem ile verdik.
Galatasaray maçında ise, karsimizda çok kötü bir rakip vardi, ilk hafta bizim Basaksehire çıkardığımız yanlış kadroyu sağolsun sinyor Terim de bizim karşımıza çıkardı ve cok cok rahat bir galibiyet aldik.

Suan icin hala topu yavaş ceviriyoruz. Hızlanmamiz lazim.
Hala maç içinde bazi oyuncular üzerinde hata yaparsam tedirginliği var. Bu da birkaç maç üst üste galibiyetle çözülebilecek bir olay.
Hala defansimiz duran toplarda güven vermiyor. Antrenmanlarda en cok çalışmamız gereken konu bu.
Hala onlibero olarak kaliteyi, sürekliliği ve standardi yakalayabilmiş değiliz. Onazi inşallah çizgisini bozmadan devam eder ve enerjisi ile fayda sağlar bize.
Hala kalecimiz guven vermiyor. Ilerleyen haftalarda insallah form tutar.

Uzun lafin kisasi eksiklerimiz hala cok fazla.
Bu sene benim icin Avrupa kupalarina katilmak kafi.
Ama bu demek değil ki son haftalara kadar yarista olmayalim.

Bu takim gun geçtikçe iyi olacak.
Alanya maçında da zemin iyi ise, fisi ilk yaridan cekeriz.
Bu yorumum da havaya girdiğimiz icin değil, hocaya ve takima güvenimden, rehavet yasamayacağımızı bildiğimden.

Güzel günler yakin.
2 sene içinde bir takima daha şike yaptirabiliriz.
Hep destek, tam desteğe devam..

Uğur Kalyoncu
09.09.2018, 22:01
16205

İlk 11 bu. Fernandez yok. Cisse oynamış. Fernandez yedeklerde var mıydı onu bilmiyorum ama.

İyi bari yetişmesin inşallah..

Evet Ufuk güven vermiyor ama ben ne zaman kaleci kötü dediysem biz hiç değerlendiremedik. İnşallah bu sefer bu durumdan yararlanabiliriz.

diskus
09.09.2018, 22:10
16205

Bize karsi Haydar i oynatirlar!Haydar bizi cok seviyor 1 sezon boyu cikaramadigi toplari bizim macta cikarir tekrar.

a.fındıkoğlu
09.09.2018, 22:17
defansif bir kadroyla cıkmadigimiz takdirde rahat kazaniriz. Bu mac cok onemli umarim hata yapmayiz.

...onazi.sosa
.......yusuf...
olcay........nwakeme
..........roda........

Erkan A.
09.09.2018, 22:33
Anthony Nwakaeme bu oyuncumuz cosmus birkere alanyaspor felan filan Anthony Nwakaemeyi kimse durduramaz süperligde artik :)

kazanacagiz farkli kazanacagiz bir gram endisem yok benim 0 - 4 mac tahminim
burak yilmaz kargacasi biraz düsündürücü oldu , burak yilmaz konusu kapanmasi icin baskanimiz hocamiz oyuncularla konusmali (bunu yapacaklardir bundan da eminim)

Enaldo61
09.09.2018, 23:31
Temkinli yaklaşmak lazım ama gs maçı gibi ciddiye alarak kendimize güvenerek oynayıp ezip geçmemiz lazım.

byhaluk61
09.09.2018, 23:54
Onur
peirea Majid Toure Novak

abdül Onazi Sosa. Nevakema

Yusuf

Rodellega

Kucka Amiri Olcay Burak A.parmak K.Ahmet

Fatih Öztürk
09.09.2018, 23:59
Değil Haydar'ı, Zubizaretta'yı kaleye koysan o kale çuval olacak.

Zubizaretta dedimde aklıma geldi, nasıl koymuştu rövaşatayı kel Hamdi.

MacqAli
10.09.2018, 00:30
Arkadaşlar herkes ankaragücü macında stad cok kötüydü top çevirmedik. Son dakkada kaybettik maçı diyor fakat güçlü takım bu ihtimalleride göze alıp ona göre taktik yapması lazım. Şimdi bu alanya hiçmi akıllo değil. Baktın bu trabzon kötü sahada top çeviremediğini görüyor. Bir akşam öncesinde stadın kazmalarla yada farklı şeyle stadın zeminini kötü yapamazmı. Defansada yatıp beraberliğe kontra ataklara yüklenememezmi. Herşeyi hesaba katmamız gerekıyor. Her zemine her takıma farklı taktikle cıkmamız gerekıyor. Terimin taktiğiyle gidersen yok yemem takım bozulmazla gidersen 4-0lık olursun. Ondan ünal hoca herşeyi düşünmesi lazım. Yönetimin herşeyi farketmesi lazım.

Alphan Altun
10.09.2018, 00:40
Bakalım Gs maçı bir güneşlik bahar mıydı değil miydi, bakalım gerçek miydik yalan mıydık, bakalım bu takımın iradesi var mı yok mu...

Umuyorum ki maç bittikten sonra buraya gelip hakemin hatalı verdiği taç kararından sonra yediğimiz gole sinirlenirken kendimizi bulmayız.

İsmail Sezgin
10.09.2018, 01:10
1 haftadan fazla var ya :(

pReN@_61
10.09.2018, 02:15
Çalışın uşaklar

HOPA'LI TS'Lİ
10.09.2018, 09:28
Temkinli yaklaşmak lazım ama gs maçı gibi ciddiye alarak kendimize güvenerek oynayıp ezip geçmemiz lazım.

Kasımpaşa maçı öncesi mutlak 3 puan gerekli. İlk deplasman galibiyeti olması ve özgüvenin peak yapması açısından. Haydar gününde olmazsa fark yaparız.

KASIMPAŞA
GÖZTEPE (Beto gününde olmazsa kazanırız :)
AKHİSAR (D)
ERZURUM
ANTALYA (D)
BURSA
MALATYA (D)
FENERBAHÇE

Fener maçına kadar max. puan toplarsak o maçta da şikecilere çakarsak takım tutulmaz.

Harun-61
10.09.2018, 10:05
Pazartesi maclarindan hep korkuyorum. gs macinda'ki gibi oynarsak fark atariz.