PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 5.Hafta | Aytemiz Alanyaspor 1-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7

Ogün YAZICI
10.09.2018, 10:18
Gereğinden aksiyonlu bir milli aradan sonra bu maçın pazartesi olması iyi oldu
Toure'nin de dönmesi acısından faydalı

Tek endişem 16 gün aranın ardından lig maçına çıkacağız
Bugün 9.gün gs maçından sonra ama antrenmandan cok izin yapıldı
En azından yarına falan 1 hazırlık maçı sıkıştırsalar
Umarım futbolcular iyi değerlendirmiştir
Yoksa kas sakatlıkları is coming

Alanya maçında şu kadroda ısrar ediyorum ;

Olcay Onazi Sosa Amiri
Abdülkadir Rodallega

Ne sivas maçına benzer ne da maçına

asilhamsi
10.09.2018, 11:11
Trabzonsporun yerinde olsam Milli takıma oyuncu vermem.Kac gundur resmen linc ediyorlar.
İş yerinde bir tanesi siz Rumsunuz dedi agız yüz dalmamak için kendimi zor tuttum.
Resmen ikinci sınıf insan muamelesi yapıyorlar.

asilhamsi
10.09.2018, 11:19
Alanyasporu,hakemi,federasyonu üst üste koyup.......yenmemiz lazım.

Koray
10.09.2018, 11:25
Bobo var o yüzden puan kaybına şimdiden hazırlıklıyım.

alper*
10.09.2018, 11:27
Burak meselesinin gölgesinde kaldı bu maç.

İnşallah puan kaybı olmaz.

Berke6198
10.09.2018, 11:35
2017/18 sezonunda, ligde pazartesi günü oynadığımız 5 karşılaşmanın 2'sinden galip ayrılırıp, kalan 3 karşılaşmayı 2 beraberlik ve bir mağlubiyetle kapattık.

Galibiyetler: Akhisarspor 1-3 Trabzonspor
Trabzonspor 3-0 Antalyaspor

Beraberlikler: Osmanlıspor FK 3-3 Trabzonspor
Trabzonspor 0-0 Göztepe

Mağlubiyet: Trabzonspor 0-2 Beşiktaş

2016/17 sezonunda pazartesi günleri gerçekleşen karşılaşmalardaysa 5 maçta 2 galibiyet, 2 yenilgi ve 1 beraberlik aldık.

Galibiyetler: Akhisarspor: 1-3 Trabzonspor
Kayserispor 0-1 Trabzonspor

Mağlubiyetler: Trabzonspor 0-3 Fenerbahçe
Trabzonspor 0-1 Antalyaspor

Beraberlik: Trabzonspor 0-0 A.Alanyaspor

Faruk BERBER
10.09.2018, 11:36
Takımımızın ligin beşinci haftasında Aytemiz Alanyaspor ile oynayacağı maçın seyahat programı belli oldu.

http://www.trabzonspor.org.tr/tr/haberler/guncel-haberler/alanyaspor-maci-seyahat-programi-belli-oldu-10-9-2018

Kamil Çakmak
10.09.2018, 13:18
Önümüzde güzel bir fikstür avantajı var. Bu maçda o zorlu olmayacak maçlardan biri banana göre. Kazanıp camiayı biraz daha inandırmak lazım o heyecanlı yarışa.

Faruk BERBER
10.09.2018, 13:19
Ertan 51 abi nerelerde ya :p

Kamil Çakmak
10.09.2018, 13:32
Ertan 51 abi nerelerde ya :p

Erkan kardeşi sormandan bu lafın bir kısmını üzerime aldım yalnız Faruk kardeşim. :)

alone_6161
10.09.2018, 14:28
gs maçındaki anlamlı galibiyetten sonra bu maçtan alınacak galibiyet daha da önemli hale geldi. İnşallah kazanırız.

HOPA'LI TS'Lİ
10.09.2018, 15:31
Haydar'ı geçersek Alanya puan çıkaramaz.

6Şafak Aydın1
10.09.2018, 15:41
kucaga degil köseye

Reha Asan
10.09.2018, 16:14
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Ertan 51 (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=11958)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> abi nerelerde ya :p
İki üç gün önce bende merak ettim hesabına baktım. Foruma giriş yapıyor ama yazmıyor

Enes Başkaya60
10.09.2018, 20:32
Kazanan kadro bozulmamalı Olcay yerine belki Abduş düşünülebilir....

Samet Berber
10.09.2018, 20:35
Toure dışında kazanan takım korunabilir ama Toure oynamalı muhakkak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MacqAli
10.09.2018, 23:58
Kazanan kadro bozulmamalı Olcay yerine belki Abduş düşünülebilir....

Aynı taktiği terim yaptı sonuç hüsran

Enes Başkaya60
11.09.2018, 00:04
Aynı taktiği terim yaptı sonuç hüsran

Aynı taktik derken anlamadım...

ilelebeTS
11.09.2018, 00:10
Toure harici bence de kadro bozulmasın. Ama kazandığından değil, öteki türlü kanatsız oynuyoruz. İki kanadı da çalıştırmaya devam.

mmert
11.09.2018, 00:51
1461le falan bir 60 dakka oynasalar bari. Sosa ancak koşmaya başladı. Abdüş ve Amiri 60’tan sonra. Yusuf iyi gelir. Sakat dönen olmaz herhalde. Toure oynar muhtemelen.

Kazanan kadrodan ziyade ideal kadro bozulmaz. İdeal kadromuz belli. Abdüş-Amiri-Kucka da hamle oyuncuların.

Hugo-Yusuf-Antony skorerlerin, Sosa oyun kurucun, Onazi oyun bozucun, Olcay istasyonun. Yusuf daha akıllı, hızlı ve kuvvetli oynaması lazım. Kilit isim Yusuf. Oyun şablonu ve zihniyeti aynı kalırsa Yusuf ile Amiri forma yarışına girer.

Abdüş bu sene göbeğe geçemez. Yine kanatta devam eder.

Fatih Öztürk
11.09.2018, 02:04
1461le falan bir 60 dakka oynasalar bari. Sosa ancak koşmaya başladı. Abdüş ve Amiri 60’tan sonra. Yusuf iyi gelir. Sakat dönen olmaz herhalde. Toure oynar muhtemelen.

Kazanan kadrodan ziyade ideal kadro bozulmaz. İdeal kadromuz belli. Abdüş-Amiri-Kucka da hamle oyuncuların.

Hugo-Yusuf-Antony skorerlerin, Sosa oyun kurucun, Onazi oyun bozucun, Olcay istasyonun. Yusuf daha akıllı, hızlı ve kuvvetli oynaması lazım. Kilit isim Yusuf. Oyun şablonu ve zihniyeti aynı kalırsa Yusuf ile Amiri forma yarışına girer.

Abdüş bu sene göbeğe geçemez. Yine kanatta devam eder.

1461'in bugün (salı) Ziraat Türkiye kupası maçı var.

Fatih Öztürk
11.09.2018, 02:07
Ertan 51 abi duy sesimizi, uzun zaman oldu iki kelam etmeyeli.

nirvana ovalari
11.09.2018, 04:01

Sorma. Şimdi avuçlarını ovuşturuyordur sezonun 2 maçından ilki geldi diye. Banko yaz haftanın kadrosuna. (totem)

Yiğit Gayretli
11.09.2018, 08:32
Ligde hangi takımın Burak Yılmaz gibi "hamle" oyuncusu var? :)

tonya55
11.09.2018, 09:27
alanyayı gecersek müthis olacak.

sinex52
11.09.2018, 09:41
Haydar'ı bilmem. O meşhur maçta üstüne üstüne vurduk. Yoksa çokta muhteşem kurtarışlar yapmadı. Ama Defans'larında Barış Başdaş denen bir topçu var. Gıcık oluyorum kendisine. Karabükte oynarkende burda da bize karşı oynadığında şekilden şekile giriyor artist. fenerli tipi de var zaten. Ben en çok onun o suratını değiştirmek istiyorum. O yüzden attıkça atmalıyız. Alanya ile birçok hesabımız var. Hepsini bu maçla kapatmalıyız...

Uğur Kalyoncu
11.09.2018, 09:48
Haydar'ı bilmem. O meşhur maçta üstüne üstüne vurduk. Yoksa çokta muhteşem kurtarışlar yapmadı. Ama Defans'larında Barış Başdaş denen bir topçu var. Gıcık oluyorum kendisine. Karabükte oynarkende burda da bize karşı oynadığında şekilden şekile giriyor artist. fenerli tipi de var zaten. Ben en çok onun o suratını değiştirmek istiyorum. O yüzden attıkça atmalıyız. Alanya ile birçok hesabımız var. Hepsini bu maçla kapatmalıyız...

Haydar konusu evet üstüne vurduk hep beceriksizlik.

Artıkça atmaya gerek yok 1 tane atalım yemeyelim yeter..

zafercalikoglu
11.09.2018, 11:16
bence bu takımdan acilen Onur ,Burak ,ve benzeri topçular acilen gönderilmeli dir ki çünkü bunlar kullüpten kendilerini üstün gören kişilier, ancak laf yaparlar,Onur dediğimiz adam yıllarca milli takıma gidemiyor, lucescu damı anlamıyor kaleciden ,

dikkat edin onur hatalı gol yemesin

zafercalikoglu
11.09.2018, 11:18
hayırlısı ,ile güzel bir galibeiyet daha alacağız,

UĞUR DURTAŞ
11.09.2018, 11:24

*
Haydar kalede olmayacak.
son oynadıkları maçta kalede ufuk vardı.
gol yemedi,iyi kurtarışlar yaptı göztepe maçında
bu demek dirki % 100 kalede ufuk var.

kayseriliyiz
11.09.2018, 11:49
Renkdaslar Izmir'de formamizi satan bi yer var mi?

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

Uğur KÜÇÜK
11.09.2018, 12:56
Bu arada bunca kaos yaşamamız bence çok iyi oldu.
Hersey güllük, gulistanlik diye bir hafta gecirseydik, 4-0'lık Gs galibiyeti sonrasi rehavet yaşamamız kaçınılmaz bir noktada olurdu.

Şimdi futbolcularımız, tekrardan kendini ispatlamak için, canını dişine takip mucadelesine devam edecek.
Onazi formayi Kucka'ya kaptirmamak için çabalayacak.
Olcay, iyileşen Amiri'nin ilk 11'de ondan formasini almamasi icin koşacak.
Rodallega kendinin iyi olduğunda ilk 11 oynayabileceğini artik bildiği için, her maçta daha da çok mucadele edecektir.
Onur da ufaktan kendine gelen oyun anlamindaki elestirileri bertaraf etmek için, antrenmanlarda cok daha fazla calisacaktir.
Kamil'in iyileşmesi ile Perreira daha da cok çalışacaktır.
Abdulkadir'in takima dönmesiyle, Yazıcı daha da takim oyununa yatkin oynayip, formasını kaptirmamak için basit oynayacaktır.
Sosa ise Nwakaeme geldiği için yatip kalkip Allah'a sukrediyordur. Nihayet benim nasıl bir futbolcu olduğumu bazi taraftarlar da anladi ve beni takdir etmeye başladı diye. Artik sadece aldığım para konuşulmayacak, oynadığım futbol da konusulacak diye.

Güzel günler göreceğiz bu sene.

Bu hafta da kazanacağız inşallah.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sinan.K
11.09.2018, 13:30
Konu disi ama bu 1461 ne cöp bi takim böyle eskiden hic olmasa oyuncu vardi bu Caferinde ne oynadini hala cözemedim....

Uğur Kalyoncu
11.09.2018, 13:43
Bu arada bunca kaos yaşamamız bence çok iyi oldu.
Hersey güllük, gulistanlik diye bir hafta gecirseydik, 4-0'lık Gs galibiyeti sonrasi rehavet yaşamamız kaçınılmaz bir noktada olurdu.

Şimdi futbolcularımız, tekrardan kendini ispatlamak için, canını dişine takip mucadelesine devam edecek.
Onazi formayi Kucka'ya kaptirmamak için çabalayacak.
Olcay, iyileşen Amiri'nin ilk 11'de ondan formasini almamasi icin koşacak.
Rodallega kendinin iyi olduğunda ilk 11 oynayabileceğini artik bildiği için, her maçta daha da çok mucadele edecektir.
Onur da ufaktan kendine gelen oyun anlamindaki elestirileri bertaraf etmek için, antrenmanlarda cok daha fazla calisacaktir.
Kamil'in iyileşmesi ile Perreira daha da cok çalışacaktır.
Abdulkadir'in takima dönmesiyle, Yazıcı daha da takim oyununa yatkin oynayip, formasını kaptirmamak için basit oynayacaktır.
Sosa ise Nwakaeme geldiği için yatip kalkip Allah'a sukrediyordur. Nihayet benim nasıl bir futbolcu olduğumu bazi taraftarlar da anladi ve beni takdir etmeye başladı diye. Artik sadece aldığım para konuşulmayacak, oynadığım futbol da konusulacak diye.

Güzel günler göreceğiz bu sene.

Bu hafta da kazanacağız inşallah.

Hocam bu söylediklerinin kaosla ne ilgisi var bu topçular bunları zaten yapacaktılar..Ayrıca kaosla alakalı olarak niye kendilerini ispat etmeye çalışsınlar..Kaos neresinden bakarsan kötü oldu ama daha kötüsü hiç hazırlık maçı yapılmayışı oldu.

redbul
11.09.2018, 13:44
Konu disi ama bu 1461 ne cöp bi takim böyle eskiden hic olmasa oyuncu vardi bu Caferinde ne oynadini hala cözemedim....

kardeşim öyle deme cafer büyük topçu burda epeyce bir hayranı vardı

Sinan.K
11.09.2018, 13:47
kardeşim öyle deme cafer büyük topçu burda epeyce bir hayranı vardı

Adam 1461de bile vurdum duymaz artist artist hareketler

Uğur KÜÇÜK
11.09.2018, 13:56
Hocam bu söylediklerinin kaosla ne ilgisi var bu topçular bunları zaten yapacaktılar..Ayrıca kaosla alakalı olarak niye kendilerini ispat etmeye çalışsınlar..Kaos neresinden bakarsan kötü oldu ama daha kötüsü hiç hazırlık maçı yapılmayışı oldu.Kaos lafi belki yanlış oldu.
Burak olayi bence takım icin hayirli oldu.
Eninde sonunda patlayacakti bu konu.

Burak olayi ile beraber gecen sezon kadroda olan çoğu futbolcumuz, artik bu takimda adaletin olduğuna inanacak.
Artik Burak sakatliktan gelip hemen ilk 11'de maca cikamayacak.
Artik Onur bile hatali goller yiyince arkasinda büyük bir kalabalık guruh onu desteklemeyecek.

Emin ol adaletin oldugu yerde, hirs ve azimde cok daha kuvvetli olur.
Burak olayi kötü yönetilse de, takim üzerinde olumlu etkileri olacaktir uzun vadede bana göre.

Ve bu da kadrodaki futbolcularin ilk 11 oynamak icin daha hirsli bir sekilde çalışmalarına olanak sağlayacak.

asilhamsi
11.09.2018, 13:57
Adam 1461de bile vurdum duymaz artist artist hareketler

kabiliyet var ama vurdumduymaz.Onur kaçar cok dah iyi oynuyor.Sami can özkam eksikleri var ama iyi bir sol bek olabilr.Başka da kimse yok takımda.

Gökhan Balcı
11.09.2018, 14:01
Yetenekleri olup çalışmayanların bir yere geldikleri görülmüş müdür? Bu çocuklar trabzonsporda oynamanın ne demek olduğunu bilmiyorlar. Eğer sen a takıma kadar çıkartılıp geri gönderildiysen yeterli olmadığın içindir. Bu düşünce senin gururunu zedeleyecek it gibi çalışıp o formayı zorla alacaksın. Bunu yapmayıp ben nasılsa tekrar a takıma çıkarım diye düşünülüyorsa çok yanılıyorlar. Muadilleri lig lig geziyor hala

Burçak
11.09.2018, 14:05
Barış Memiş Yomraspor da mesela...

UĞUR DURTAŞ
11.09.2018, 16:37
burak efendi...
iyi giden,huzurlu bir takımın huzurunu kaçırdın,
düşman bizi bozmaya çalışsa,varını yoğunu bizim huzurumuzu bozmaya çalışmak için para verse
senin yaptığını yapamazdı
bravo burak efendi.
artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.
burak efendi.

bilinçsizce aptalca düştüğün ofsayt pozisyonlarından sonra hoş görünmeyeceksin
burak efendi...
top kaptırdığında rakibi kovalamadığında hoş görünmeyeceksin
burak efendi..
müsait durumda gol yapamadığında hoş görünmeyeceksin
burak efendi
rakip defans elini kolunu sallayarak defansından sıkarken yapmadığın pres sonucundan dolayı hoş görünmeyeceksin
burak efendi

demek o ki burak efendi artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak
Trabzonspor da para varda sana mı verilmiyor
niçin ikinci defa ihtar çekiyorsun,
takımın huzurunu bozuyorsun
sen suç yok seni bu takımda tutanda en büyük suç
15 gün önce elimizde patlayacak satın bu adamı demiştim.
sezon sonunu bile beklemedn patlamak için
hemen patladın

bundan sonra sorumluluğun arttı burak efendi.
ona göre.

UĞUR DURTAŞ
11.09.2018, 16:41
burak efendi...
iyi giden,huzurlu bir takımın huzurunu kaçırdın,
düşman bizi bozmaya çalışsa,varını yoğunu bizim huzurumuzu bozmaya çalışmak için para verse
senin yaptığını yapamazdı
bravo burak efendi.
artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.
burak efendi.

bilinçsizce aptalca düştüğün ofsayt pozisyonlarından sonra hoş görünmeyeceksin
burak efendi...
top kaptırdığında rakibi kovalamadığında hoş görünmeyeceksin
burak efendi..
müsait durumda gol yapamadığında hoş görünmeyeceksin
burak efendi
rakip defans elini kolunu sallayarak defansından sıkarken yapmadığın pres sonucundan dolayı hoş görünmeyeceksin
burak efendi

demek o ki burak efendi artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak
Trabzonspor da para varda sana mı verilmiyor
niçin ikinci defa ihtar çekiyorsun,
takımın huzurunu bozuyorsun
sen suç yok seni bu takımda tutanda en büyük suç
15 gün önce elimizde patlayacak satın bu adamı demiştim.
sezon sonunu bile beklemedn patlamak için
hemen patladın

bundan sonra sorumluluğun arttı burak efendi.
ona göre.

sayın yönetim aciz durumda kalma
biz trabzonsporuz
ne gerekiyorsa yaptırımınızı yapın artık.
susturun şu kişiliksiz adamı
sizlerle bizlerle ağaz dalaşı yapıyor
sinirlerimi iyice bozdu bırakın şu kişiliksizi kadro dışı.
**
rabzonspor (https://www.haberturk.com/kurum/trabzonspor)'u alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle TFF'ye şikayet eden Burak Yılmaz (https://www.haberturk.com/kisi/burak-yilmaz), kulübün kendisi hakkında yaptığı açıklamaya tepki gösterdi. Burak Yılmaz, sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı:
"Sürekli herkes konuşuyor ve ben hayretle dinliyorum, aslında herkes bu olayın para ile alakası olmadığını çok iyi bilmesine rağmen nedense gerçekleri söylemiyor. Para ile alakalı bir durum olsa geçen sene de tavrım bu olurdu fakat geçen değil federasyona başvurmak, tek kelime para konuşmadım ve kulüp içinde neler yaptığımı çok iyi biliyorsunuz. Bu duruşumdan asla vazgeçmeyeceğimi de bilmenizi ister saygılar sunarım."

TSelif
11.09.2018, 16:42
Gs maçı öncesi gece yarılarına kadar Burak ile uğraşmıştık..
Demek ki Alanya'ya 3'ten aşağı atmayacağız :D ( ne kadar yeriz bilemem :D )

UĞUR DURTAŞ
11.09.2018, 16:45
Burak efendi
dua et,takım arkadaşlarını alanyaspor karşısında bir hoca gibi,bir ağabey gibi motive et
olası puan kaybında vay haline
kimse yönetimi,hocayı,oynayan futbolcuyu konuşmaz bu maçta
seni konuşur
burak efendi.

Enes Başkaya60
11.09.2018, 18:02
sayın yönetim aciz durumda kalma
biz trabzonsporuz
ne gerekiyorsa yaptırımınızı yapın artık.
susturun şu kişiliksiz adamı
sizlerle bizlerle ağaz dalaşı yapıyor
sinirlerimi iyice bozdu bırakın şu kişiliksizi kadro dışı.
**
rabzonspor (https://www.haberturk.com/kurum/trabzonspor)'u alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle TFF'ye şikayet eden Burak Yılmaz (https://www.haberturk.com/kisi/burak-yilmaz), kulübün kendisi hakkında yaptığı açıklamaya tepki gösterdi. Burak Yılmaz, sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı:
"Sürekli herkes konuşuyor ve ben hayretle dinliyorum, aslında herkes bu olayın para ile alakası olmadığını çok iyi bilmesine rağmen nedense gerçekleri söylemiyor. Para ile alakalı bir durum olsa geçen sene de tavrım bu olurdu fakat geçen değil federasyona başvurmak, tek kelime para konuşmadım ve kulüp içinde neler yaptığımı çok iyi biliyorsunuz. Bu duruşumdan asla vazgeçmeyeceğimi de bilmenizi ister saygılar sunarım."

Asıl mesele ne peki ben onu anlamadım para değil de anlayan var mı ne yapmaya çalışıyor bu Burak efendi ??

alper*
11.09.2018, 18:06
Alanya maçının son dakikalarına geride girip Burak'ın golleriyle kazanırsak ne olur acaba?

Bayraktaroğlu
11.09.2018, 18:22
Alanya maçının son dakikalarına geride girip Burak'ın golleriyle kazanırsak ne olur acaba?

futbolcu görevini yapmış olur büyük anlamlar yüklememek lazım

Salih Kara
11.09.2018, 19:34
Burak’ı bavullarını toplamış havaalanında bir köşede Trabzon’dan kaçmak için yardım isterken görürsem 2010-2011 sezonuna geri döndüğümüzü anlayacam. Ben kaos yaşamadığımız hiçbir sezon hatırlamıyorum. En son şampiyonluğumuzda bile Teofilo krizi ile başlamış Hacısalihoğlu’nun devre arası istifasıyla devam etmiştik. Bu sıkıntıları atlatmak için sadece bir galibiyet serisine ihtiyacımız var. İnşallah bu seri de Alanya maçıyla başlar

Uğur KÜÇÜK
11.09.2018, 19:55
Hosseini az evvel oynanan Iran milli takiminin özel hazırlık macinda sakatlanarak oyundan çıkarıldı.
Durumu inşallah ciddi değildir.

Gurpas
11.09.2018, 22:25
Hosseini az evvel oynanan Iran milli takiminin özel hazırlık macinda sakatlanarak oyundan çıkarıldı.
Durumu inşallah ciddi değildir.

Her şer de bir hayır vardır. Çok beğenmiyorum bu adamı..

U.Sadıkoğlu
12.09.2018, 00:45
%60 mağlubiyet %40 beraberlik diyorum zira bu tarz maçları kazanmayı hiç beceremiyoruz umarım yanılırım.

melihergun
12.09.2018, 03:13
Yeneriz en kotu 4 gol atariz

Mehmet Fatih Yavuz
12.09.2018, 08:15
Galibiyet demiştim ama...

Son 4-5 günün gündeminden, Burak'ın takımı sabote etmesinden sonra ne düşüneceğimi bilemedim.

Tam tersi, abuk sabuk bir skor çıkabilir.

Yiğit Gayretli
12.09.2018, 08:36
Eğer bu takım, böyle bir gündemin ardından çıkıp Alanya'yı çatır çatır oynayıp, yenerse...

Gidip o futbolcu grubunun ve teknik ekibin alnından öper. Her birine 1'er yıl ekstradan sözleşme veririm.

Çiğ köfte gibi camiayız; acıyla pişiyoruz.

Travelair
12.09.2018, 09:10
Burak ile yönetimina atışması sahaya yansımamalı. Açıkçası böyle bir ihtimal bana mantıklı gelmiyor. Top oynamaya devam etsinler. Akılları havada olanlar etkilenebilir ama topta olanların etkilenmemesi lazım

İlker Yazıcıoğlu
12.09.2018, 09:17
Yönetim ve Burak atışmasının,genelin aksine, Alanya maçında takıma olumlu yansıyacağını düşnüyorum.
Burak, takımın olmazsa olmazıydı, daha önce yaşanan gerginliklere rağmen. Bu durum, diğer futbolculara ister istemez kötü hissettiriyordu.
Ama artık Burak ile tamamen yollar ayrılmıştır, daha da düzelmez...

Özellikle ileri hatta, başta Rode olmak üzere, futbolcuların da performansı artacaktır ve daha da hırslanacaktırlar diye düşünüyorum...

Mehmet Fatih Yavuz
12.09.2018, 09:50
Yönetim ve Burak atışmasının,genelin aksine, Alanya maçında takıma olumlu yansıyacağını düşnüyorum.
Burak, takımın olmazsa olmazıydı, daha önce yaşanan gerginliklere rağmen. Bu durum, diğer futbolculara ister istemez kötü hissettiriyordu.

Özellikle ileri hatta, başta Rode olmak üzere, futbolcuların da performansı artacaktır ve daha da hırslanacaktırlar diye düşünüyorum...
Şöyle koca koca yazayım.

İNŞAALLAH....

Yiğit Gayretli
12.09.2018, 11:33
Nuri Bekar'ın 1 saat önce kulübün youtube kanalı üstünden yaptığı canlı yayında Sosa salonda çalıştı, Zargo ve Kamil Ahmet de düz koşu yaptı sakatlıklarından dolayı denildi.

Hosseini de dün milli takımda sakatlanarak oyundan çıktı. Bu ciddi bir sıkıntı manasına geliyor.

Harun-61
12.09.2018, 11:37

InsaAllah dedigin gibi olur. Aksi halde büyük problemler bizi bekliyor olacak.

TSelif
12.09.2018, 11:40
Galatasaray'ın durumuna düşmeyiz inşallah. Alanya'ya 6 atıp gelip bizden 4 yedi adamlar.
Biz de 4 attık , umarım rehavet durumu oluşmamıştır takımda , zira Alanya maçı çok daha zor olacak :rolleyes:

Ogün YAZICI
12.09.2018, 12:32
Hosseini milli takımda sakatlanmış
Mustafa Akbaş bugünki antremanı yarıda bırakmış
Toure sakatlıktan döndü ve düz koşu yapıyor

Tabi bunların ciddiyeti belli değil

Ozan Yılmaz
12.09.2018, 12:33
Tolga Sağlam 🇹🇷†@TSaglam61 (https://twitter.com/TSaglam61)
Trabzonspor'da bugün antrenman sonrası Rafet El Roman futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdi. Burak Yılmaz ise fotoğrafa gitmeyerek yan kapıfan antrenman sahasını terk etti.

Harun-61
12.09.2018, 12:36
Tolga Sağlam 🇹🇷†@TSaglam61 (https://twitter.com/TSaglam61)
Trabzonspor'da bugün antrenman sonrası Rafet El Roman futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdi. Burak Yılmaz ise fotoğrafa gitmeyerek yan kapıfan antrenman sahasını terk etti.

Ortaokul ergen triplerine devam dostum.

Nazim Can
12.09.2018, 12:51
Rüyamda 3-2 yeniliyorduk, ama mac kendi sahamizdaymis.

Berke6198
12.09.2018, 12:55
Rüyamda 3-2 yeniliyorduk, ama mac kendi sahamizdaymis.

Ben de 1-3 yenildiğimizi gördüm. Biz de iç sahada oynuyorduk.

Doğan Şahin
12.09.2018, 12:59
16213

champions
12.09.2018, 13:12
Ben de 1-3 yenildiğimizi gördüm. Biz de iç sahada oynuyorduk.

Benimkinde 5-1 öndeydik:D Üst kesin demek ki;)

Ozan Yılmaz
12.09.2018, 13:13
http://www.trabzonspor.org.tr/download/images/1_7341788976.jpg

Ogün YAZICI
12.09.2018, 13:14
Onur
Perreira Toure Hosseini Novak
Olcay Sosa Onazi Amiri
Abdülkadir Rodallega

A. Aydın
12.09.2018, 13:19

Rodallega tarafından bakarsak çok mutlu görünüyor.
İnstagramdan devamlı canlı yayınlar açıyor, antremanla ilgili hikayeler paylaşıyor.

Berke6198
12.09.2018, 13:19
Onur
Perreira Toure Hosseini Novak
Olcay Sosa Onazi Amiri
Abdülkadir Rodallega
Nwakaeme'yi Trump bile bu maçın kadrosundan kestiremez son maçtan sonra.

Gökhan Balcı
12.09.2018, 13:25
Hugo poz vermiş aslanım benim :D bi de rafetin yanındaki mavi formalı olan kim zeki mi?

castillo61
12.09.2018, 13:27
Kadro oturdu zaten. Şu aşamada değişikliğe gerek yok. Abdüş ve Amiri ise forma için savaşacak bu da hem kendilerini hem de takımın genelini kamçılayacak. Lig uzun hepsine ihtiyacımız var.

Abdüş için ayrı parantez açmak gerekirse takımın en yetenekli isimlerinden, 11'e yazılmasında bir sakınca yok ama hafif sallantıdan, acaba denilen süreçten formayı kendi zorlayarak alırsa kendisine ayrı motivasyon olur.

Yiğit Gayretli
12.09.2018, 13:29
Neydi? KONSANTRASYON!

16214

İ. SARAL
12.09.2018, 13:30

:D

artvints
12.09.2018, 13:46
Vahid ve abdülkadir formayı alır ama belli süre sonra.

Nazim Can
12.09.2018, 13:57
Vahid ve abdülkadir formayı alır ama belli süre sonra.

Kamil Ahmetin bile formayi alacagini düsünüyorum, oynadigimiz oyuna cuk oturur Kamil Ahmet, sol bek olarak bile cok faydali olur.

Ogün YAZICI
12.09.2018, 14:03

Katılıyorum
Ama bu Nwakaeme'nin bu maç için handikaplarinin olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Campos ve Fernandes gibi hızlı kanat oyuncularına sahip bir takım Alanya ve hızlı çıkışlarla topu bek arkası koşu yapan oyuncularla buluşturmayı seven bir anlayışla oynuyorlar

Nwakaeme Gs maçındaki beke yardım oyununu artırarak devam eder mi sanmıyorum

Çok geniş bir kadromuz var ve duygusal tepkilere yer vermeden deplasman -Trabzon kadro seçimini doğru yapmalıyız

Deplasman özelinde

Olcay Sosa Onazi Amiri dörtlüsü çok dengeli orta dörtlü ve önlerinde Abdülkadir Rodallega ikilisi çok başarılı duruyor

Bu maçta Nwakaeme kesin başlar ama önümüzdeki maçlarda bu düzenlemeler yapılır

Trabzonda ;

Onazi Sosa
Olcay Yusuf Nwakaeme
Rodallega

Deplasmanda ;

Olcay Sosa Onazi Amiri
Abdülkadir Rodallega

Hayal ettiğim dizilişler

Mehmet BAŞ
12.09.2018, 14:11
Tolga Sağlam 🇹🇷‏ @TSaglam61 (https://twitter.com/TSaglam61)

Hala bu adamın ''İyi niyetli'' olduğunu düşünen taraftarlarımız var. Burak'ın gayesi belli...

artvints
12.09.2018, 14:15
................onur
Pereira....toure.....akbaş.......novak
..Olcay....ömür........sosa....Vahid
. .....yusuf............nwakaeme

Bu maç değil ama içerde rize'yle falan oynarken şu takımla sahaya çıkacaksın, kedi fare oyunu gibi oynayacaksın rakiple, stoperler zaman zaman ortasaha çizgisini geçip müdahalede bulunacak rakibi boğacak. Ne olur diye merak ediyorum. Onlibero ve santrafor ihtiyaci çeker miyiz yoksa mevkilerin önemsizleştiği, takım içi iletişimin en üst düzeye geldiği, farkli bir bilinçle oynanan futbol mu izleriz görmek lazım.

Uğur Kalyoncu
12.09.2018, 15:27
Hazırlık maçı yapmamış olmamız, Sosanın antrenmanlara katılmaması stoperlerin sakatlıkları içinde bulunduğumuz kaostan daha çok endişelendiriyor beni..

Bu takım topu Sosa varsa oynar yoksa işimiz çok zor..

Bu maç hem kaostan kurtulma hem de bir seri yakalama adına inanılmaz önemli inşallah bir şekilde kazanırız.

Bobo bizi sever Fernandeste sonradan girebilecek duruma gelmiş herhalde bunlara özel dikkat gerekiyor .

Gökhan Balcı
12.09.2018, 15:43
Geçen maçın kadrosu ile aynı olur. Hosseini yedeğe çekilir sakatmış zaten. Amiri daha fazla şans bulur. Abdülün işi zor. Yusuf başka yerde oynayamıyor. Belki sonradan Yusufun yerine girer. Ya da duruma göre kanatta da oynayabilir. Sosa ile birlikte takımın en yeteneklisi ama beklenti duyuyoruz diye her şeyi üzerine yüklemek doğru olmaz.

A. Aydın
12.09.2018, 16:25
Gs macindaki oyun herkesi kandirmis.
Alanya macinda ki oyunumuz ankaragucu macindaki seviyede olacaktir.
Hedefimizde yine ilk 4 e girmek olacaktir.
Tahminim 4. yada 5. bitiririz ligi.

Ogün YAZICI
12.09.2018, 16:31

Ankaragücü maçında o kötü zeminde yer yer oynadığımız oyun benim için değerliydi
O Ankaragücü ertesi hafta Kasımpaşa deplasmanında oyuna hükmetti.Oldukca iyi bir performans sergiledi

Ama şu noktada katılıyorum Alanya maçı çok zor olacak
Gs maçından çok alakasız bir oyun olacak sahada
Bizim Gs'ye yaptığımızı bize yapabilirler
Defansif defolarımız kabak gibi ortaya cikabilir

pReN@_61
12.09.2018, 16:45
Gündem olarak maçla alakamız yok.

Uğur Kalyoncu
12.09.2018, 17:23

Gs maçı bir çok insanı yanılttı ama atladıkları bir şey var biz o maç rakibi bozarak oynadık iyi top oynamadık..

Ama Ankaragücü maçının ilk yarısı saha zemini gözönünde bulundurulduğunda kötü değildi sadece 2.yarı Sosa düşünce hiçbir şey yapmadık.

Sosanın sakatlığı problem yaratmaz saçmasapan bir gol yemezsek de kadro kalitesinin yarattığı farkla kazanabiliriz...

Bu maç ile birlikte içerdeki Göztepe ve Kasımpaşa maçını kazanabilirsek hedeflerde ister istemez değişme olacaktır..O yüzden bu maçın anlamı çok büyük.

Yıldıray Emanet
12.09.2018, 19:25
Yabancıların maaşları aksarsa işimiz yaş

artvints
12.09.2018, 20:03
Gs maçı bir çok insanı yanılttı ama atladıkları bir şey var biz o maç rakibi bozarak oynadık iyi top oynamadık..

Ama Ankaragücü maçının ilk yarısı saha zemini gözönünde bulundurulduğunda kötü değildi sadece 2.yarı Sosa düşünce hiçbir şey yapmadık.

Sosanın sakatlığı problem yaratmaz saçmasapan bir gol yemezsek de kadro kalitesinin yarattığı farkla kazanabiliriz...

Bu maç ile birlikte içerdeki Göztepe ve Kasımpaşa maçını kazanabilirsek hedeflerde ister istemez değişme olacaktır..O yüzden bu maçın anlamı çok büyük.

Çok iyi top oynadık hep öyle oynamaliyiz. Rakibe baskı , hızlı ataklar, rakip alanda çoğalma. Biraz daha kombine ataklar yapıp, daha iyi defans yapabiliriz.

Uğur Kalyoncu
12.09.2018, 20:47
Çok iyi top oynadık hep öyle oynamaliyiz. Rakibe baskı , hızlı ataklar, rakip alanda çoğalma. Biraz daha kombine ataklar yapıp, daha iyi defans yapabiliriz.

Çok iyi top oynamış olsaydık maç 6 7 olurdu..Çok arzulu ve istekli olup rakibi hataya zorladık ve 30 da maç bitti..
Ben gs maçında çok arzulu ve istekli bir takım gördüm maç 30 da bittiği için ne kadar iyi oyun oynadığımız konusunda emin değilim..

Mesela ilk yarım saatte Perreiraın getirip Rodelleganın vurduğu top gibi 3 4 organize atağımız olsaydı evet hem bastık hem de iyi oynadık diyebilirdim ..Gs maçında olmasa da Ankaragücü maçının ilk yarısında hakikaten saha zeminine göre iyi oynadık ama.

farozlufatih61
12.09.2018, 21:09
Çok iyi top oynamış olsaydık maç 6 7 olurdu..Çok arzulu ve istekli olup rakibi hataya zorladık ve 30 da maç bitti..
Ben gs maçında çok arzulu ve istekli bir takım gördüm maç 30 da bittiği için ne kadar iyi oyun oynadığımız konusunda emin değilim..

Mesela ilk yarım saatte Perreiraın getirip Rodelleganın vurduğu top gibi 3 4 organize atağımız olsaydı evet hem bastık hem de iyi oynadık diyebilirdim ..Gs maçında olmasa da Ankaragücü maçının ilk yarısında hakikaten saha zeminine göre iyi oynadık ama.

30 da maç bitmişse demek ki iyi oynadık..
Uzun yıllar sonra önde baskıyı bu kadar güzel işledik derbi maçında asıl soru şu deplasmanda cincon kadrosu verimli olabilir mi? Maalesef Gerçekçi olmak lazım bana kalırsa Abdülkadir in 11 başlaması gerek ve rode yerine ekuban diyorum...

Berke6198
12.09.2018, 22:01
Katılıyorum
Ama bu Nwakaeme'nin bu maç için handikaplarinin olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Campos ve Fernandes gibi hızlı kanat oyuncularına sahip bir takım Alanya ve hızlı çıkışlarla topu bek arkası koşu yapan oyuncularla buluşturmayı seven bir anlayışla oynuyorlar

Nwakaeme Gs maçındaki beke yardım oyununu artırarak devam eder mi sanmıyorum

Çok geniş bir kadromuz var ve duygusal tepkilere yer vermeden deplasman -Trabzon kadro seçimini doğru yapmalıyız

Deplasman özelinde

Olcay Sosa Onazi Amiri dörtlüsü çok dengeli orta dörtlü ve önlerinde Abdülkadir Rodallega ikilisi çok başarılı duruyor

Bu maçta Nwakaeme kesin başlar ama önümüzdeki maçlarda bu düzenlemeler yapılır

Trabzonda ;

Onazi Sosa
Olcay Yusuf Nwakaeme
Rodallega

Deplasmanda ;

Olcay Sosa Onazi Amiri
Abdülkadir Rodallega

Hayal ettiğim dizilişler

Eğer Trabzonsporun ihtiyacı dengeli bir kanat oyuncusu olsaydı, dediğine katılırdım Ogün. Ancak hem senelerdir hem de özellikle bu oyun yapısında ihtiyacımız olan sol kanat tipi, çok daha fazla ofansif özellikler taşıyan birisiydi. Dengeli kanat ihtiyacımızı sağ kanatta Olcay ve Amiri ile sağlayabilirken Nwakaeme gibi oldukça skorer bir kanat oyuncusunu mevcut kadroda hiçbir oyuncuyla yedekleyemiyoruz. Dolayısıyla ne istenilen kadroda ne de realitede Nwakaeme'nin kesilmesi mümkün olamaz.

Hele ki arkasında Novak gibi öncelikle savunmayı düşünen ve buna göre dengeli bir oyun çizen bir bek oyuncusu varken, sol kanattaki ofansif ağırlıklı oyuncundan vazgeçmen iyice akla ve mantığa aykırı oluyor. Arkalı önlü dengeli iki tane kanat oyuncusunun oynuyor olmasının bedelini kaç senedir kanat bölgelerini kullanamıyor oluşumuzla ödüyoruz zaten.

Ayrıca Nwakaeme gibi maçın her dakikasında sürpriz hareketlerle sahneye çıkıp, skora direkt etki edebilecek bir oyuncuyu rakibe gözdağı vermek ve önlem aldırmak için bile kesmezsin. Orda hücum aksiyonları çok daha kolay tahmin edilebilir, futbolun temel doğrularını yapmak üzerine oyun oynayan bir oyuncu seçimi yapmak kısır bir oyuna mahkum edecektir bizi.
Ezcümle: Biz kadro seçimini yaparken özellikle kanat bölgesinde rakibin yapabileceklerini değil, kendi yapabileceklerimizi hesap etmeliyiz. Bu bağlamda Nwakaeme kesilemez, kesilmesi teklif dahi edilemez.

~UniCef~
12.09.2018, 22:16
Yine kaos yine kaos. 2010-2011 sezonunda ilk haftalarda önemli puanlari kaybettik. Yine ayni sorun.

Ogün YAZICI
12.09.2018, 22:59
Eğer Trabzonsporun ihtiyacı dengeli bir kanat oyuncusu olsaydı, dediğine katılırdım Ogün. Ancak hem senelerdir hem de özellikle bu oyun yapısında ihtiyacımız olan sol kanat tipi, çok daha fazla ofansif özellikler taşıyan birisiydi. Dengeli kanat ihtiyacımızı sağ kanatta Olcay ve Amiri ile sağlayabilirken Nwakaeme gibi oldukça skorer bir kanat oyuncusunu mevcut kadroda hiçbir oyuncuyla yedekleyemiyoruz. Dolayısıyla ne istenilen kadroda ne de realitede Nwakaeme'nin kesilmesi mümkün olamaz.

Hele ki arkasında Novak gibi öncelikle savunmayı düşünen ve buna göre dengeli bir oyun çizen bir bek oyuncusu varken, sol kanattaki ofansif ağırlıklı oyuncundan vazgeçmen iyice akla ve mantığa aykırı oluyor. Arkalı önlü dengeli iki tane kanat oyuncusunun oynuyor olmasının bedelini kaç senedir kanat bölgelerini kullanamıyor oluşumuzla ödüyoruz zaten.

Ayrıca Nwakaeme gibi maçın her dakikasında sürpriz hareketlerle sahneye çıkıp, skora direkt etki edebilecek bir oyuncuyu rakibe gözdağı vermek ve önlem aldırmak için bile kesmezsin. Orda hücum aksiyonları çok daha kolay tahmin edilebilir, futbolun temel doğrularını yapmak üzerine oyun oynayan bir oyuncu seçimi yapmak kısır bir oyuna mahkum edecektir bizi.
Ezcümle: Biz kadro seçimini yaparken özellikle kanat bölgesinde rakibin yapabileceklerini değil, kendi yapabileceklerimizi hesap etmeliyiz. Bu bağlamda Nwakaeme kesilemez, kesilmesi teklif dahi edilemez.

Teoride haklısın
Bakalım inşallah öyle olur

bilgehan83
13.09.2018, 11:35
Halis değil de Ceyhun Sesigüzel nasıl bu maça verilir nerde yönetim nerde taraftar

Varlıbaş61
13.09.2018, 11:45
Puan kaybı hayırlı olsun. Baş tetikçilerden Halis efendi atanmış maça !

Mehmet Fatih Silik
13.09.2018, 11:52
Su takima az güvenin yahu!

UĞUR DURTAŞ
13.09.2018, 11:57
(H) HALİS ÖZKAHYA (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19146)
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20578)
(Y) HAKAN YEMİŞKEN (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19910)
(D) ÖZGÜR YANKAYA (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19972)

B.Yiğit
13.09.2018, 12:06
2014'ten bir haber dikkatimi çekti. http://www.hurriyet.com.tr/bana-trabzonspor-maci-vermeyin-dedi-ama-27265708

'Bana Trabzonspor maçı vermeyin'

Başakşehir-Trabzonspor maçının olay hakemi Halis Özkahya, öğretmenlik yaptığı Yalova'da bordo-mavili taraftarlarla polemik yaşadığını ileri sürerek bir sezon boyunca Trabzonspor maçında görev kabul etmedi.

gurur6134
13.09.2018, 12:08
Halis muhlis.... atanmis maca!!!

Faruk BERBER
13.09.2018, 12:43
Ya şu hakemden maç kaybetme olayını bi kaldırın artık, bahane üretme dönemi bitmedi mi hala ?

Sahaya çık oyununu oyna, kazan.

Daha oynanmamış maça atanan hakemi masaya yatırıyorsunuz şimdiden, boş iş.

Takımın sahada ne yaptığına bakmalıyız.

Her takıma yapılıyor hata, hatasız hakem görmedim.

atomantcum
13.09.2018, 12:51
Ya şu hakemden maç kaybetme olayını bi kaldırın artık, bahane üretme dönemi bitmedi mi hala ?

Katılıyorum. Ankaragücü maçının da hakkı beraberlikti, 3 puanı alacak bir oyunumuz yoktu. Senin takımın iyi olursa hakem de senden taraf olur. Bastıran, hızlı oynayan, ısıran bir takımın önüne hakemlerin geçebileceğini düşünmüyorum.

Edit: Birkaç istisna dışında tabi. O da ancak çok kritik, herkesin gözünü diktiği maçlarda olabilir. Aklıma 2004,2005 yıllarındaki fener maçları geliyor. Neyse hele biz o seviyelere bi gelelim yine de o zaman düşünürüz.

Fatih Çelik
13.09.2018, 12:52
Halis Özkahya... Yine yanilmadim. Garanti olsun diye 4. Hakemi Özgür Yankaya yapmışlar hahahahahah

Ahmet Kara
13.09.2018, 12:58
adamlar 1 tane yetmez 2 tane tetikçi yollayalım demişler.

ilelebeTS
13.09.2018, 13:04
Maç tek farklı ise Halis berabere getirmeye çabalar. Baskıyı kaldıramayan bir hakem. Erkenden 2-3 fark yaparsak rahat ederiz. Yine ilk devrede işi bitirmeliyiz.

Ahmet Kara
13.09.2018, 13:10
geçen sene 1-0 kazandığımız bursa maçının hakemiydi.
3 penaltımızı vermedi o maçta.
1 tanesini vermese hata dersin. 2 tanesini vermese görmedi dersin. ama 3 tanesini vermezse orada art niyet ararım.
halis özkahya'nın bir tane bile iyi maç yönettiğini hatırlayan var mı ?

Alphan Altun
13.09.2018, 13:17
Halis ile birlikte daha da zor bir maç oldu. Alanya bize çok ters gelen takım. Çok büyük bir ciddiyetle maça asılmazsak kaybederiz.

Yiğit Gayretli
13.09.2018, 13:28
Hakem işlerini bir kenara bırakalım. Onu maç içinde göreceğiz.

Geçen maçtaki Trabzonspor'a Fırat ne yapabilirdi?

ilelebeTS
13.09.2018, 13:36
Hakem işlerini bir kenara bırakalım. Onu maç içinde göreceğiz.

Geçen maçtaki Trabzonspor'a Fırat ne yapabilirdi?

Bir şey yapamadığı için bu hafta maç vermemişler. Kayseri maçının hakemine de aynı şekilde maç verilmedi. Hakemlerin içinde iyi niyetli olanlar varsa bile mevcut düzen onları da bozuyor.

İşini ne şansa ne de hakeme bırakmayacaksın tabi orası da doğru.

Murat Keçeci
13.09.2018, 13:59
Oyun planımız yavaş yavaş belirginleşmeye başladı.Sosa ve onazi orta sahada ayağa pas yapacak.Sağ taraf ataklarında ters taraftan Anthony ve zaman zaman novak içeri girecek.Sol taraf ataklarında ise olcay sağ taraftan içeri girecek.Yusuf yazıcı,hugoya ve olcaya yakın oynayacak.Aynı şekilde Hugo da maçın gidişatına göre Yusufa yaklaşacak.Zaman zaman olcay orta sahaya yardımcı olacak.

Hücumsal anlamda işler rayına oturmaya başlıyor fakat defansif açıdan eksiklerimiz bir hayli fazla takım savunması ve bireysel savunmalarda daha dikkatli olmalı daha disiplinli bir şekilde oyun içinde kalmalı daha fazla devamlılık göstermeliyiz,gücümüzü maçın geneline daha doğru bir şekilde yaymalıyız.Bazen tempo yaparak direk sonuca endeksli oynamalı bazende topu çevirerek oyun içinde aktif dinlenme yapmalıyız.

Takımın ikinci kaptanı için perreira ve sosanın isimleri geçiyor.Yaşı,tecrübesi,oynadığı maç sayısı bakımından perreira nın bu makama daha uygun olduğunu düşünüyorum ama kendisine de gerekli uyarılar yapılmalı rakibe karşı kasti hareketleri tamamen bitirmeli bu sezona iyi başladı böyle devam eder umarım.

special one
13.09.2018, 14:00
Gol yeme problemimizi çözmeliyiz ! Özellikle deplasmanda

PortoDeGalinhas
13.09.2018, 14:08

Maalesef söylediklerinize katılamıyorum.

Neden biz her sene hakemi de yenmek zorunda bırakılıyoruz ki?

Zaten bizden ekonomik ve kadro olarak güçlü takımlar ile mücadele ederken neden bir de sezona -20 puan ile başlıyoruz.

2010-2011 sezonunda ilk yarı açık ara fark ile lider giderken aykut kocaman ın “Trabzonspor un kazandığı penaltılar incelensin” açıklamasından ( ki kazandığımız penaltıların hepsi bariz penaltılar olmasına rağmen) sonra hakemler 2 tane çok önemli maçta penaltılarımızı vermedi ve biz o maçlarda çok hayati 4 puan kaybettik.

He biz bu tarz hakemleri baskı altına alabilecek bir açıklama yapsak işe yarar mı bilmiyorum ama iş işten geçtikten sonra açıklama yapmanın hiç bir faydası olmadığını biliyorum.

Hatırlarsanız zamanında iho şikebahçe maçından önce bizi her maç doğrayan bülent yıldırım denen ş.fsizi adaletli maç yönetmesi konusunda uyarmıştı ve belkide ilk defa adam doğru düzgün maç yönetmişti.

Çağatay96
13.09.2018, 14:32
Bir şey yapamadığı için bu hafta maç vermemişler. Kayseri maçının hakemine de aynı şekilde maç verilmedi. Hakemlerin içinde iyi niyetli olanlar varsa bile mevcut düzen onları da bozuyor.

İşini ne şansa ne de hakeme bırakmayacaksın tabi orası da doğru.

Boş yapmayalım başkaları da para kazanacak Fırat 3 hafta görev aldı zaten, belki 4. 34 hafta maç yönetemez ya arkadaşlar :)

Yıldıray Emanet
13.09.2018, 14:33
Halis Muhlis YAVŞAK

UĞUR DURTAŞ
13.09.2018, 14:37
ankaragücü maçında maçı berabere bitiren mete kalkava denen kişiliksiz;
bir hafta dinlendirildi
dinlendirildiği hafta bile var görevi verdiler
bu hafta sivas erzurum maçına verilmiş.
demek ki hakemlere ceza verilmiyor,bizim yönetim mhk başkanına derdimizi anlatamıyor.
ankaragücü maçında tarafsız bir gözle yorum yaparsak gerçekten son dakikada lehimize çalması gereken faolü
rakibe vererek gol yememize ve maçın berabere bitmesini sağlamıştı.
*
halis bizim kanadımızda istenmediğini bildiği için ciddi hata yapacağını düşünmüyorum,
bizi deplasmanda ezdirmez,iyi bir maç yönetecek gibi duruyor.(takdir haklarını lehimize çalacaktır.)

Faruk BERBER
13.09.2018, 15:28
PortoDeGalinhas -20 puan olayı tamamen palavra. Öyle bir şey yok.

Her sene hakemi de yenmek zorunda bırakılıyoruz kısmına da katılmıyorum. Takımın kaç sezondur oyun karakteri yok, hakemden ziyade bunlara yoğunlaşmamız gerekiyor. Hatasız hakem görmedim, büyük takımlar aleyhine hata yapanları da dahil.

PortoDeGalinhas
13.09.2018, 15:44
PortoDeGalinhas -20 puan olayı tamamen palavra. Öyle bir şey yok.

Her sene hakemi de yenmek zorunda bırakılıyoruz kısmına da katılmıyorum. Takımın kaç sezondur oyun karakteri yok, hakemden ziyade bunlara yoğunlaşmamız gerekiyor. Hatasız hakem görmedim, büyük takımlar aleyhine hata yapanları da dahil.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180913/e068a32b0d7a6f74f92a449ed48db336.jpg

Sadece ofsayttan atılan goller üzerinden değerlendirme yapsak bile arada şöyle bir uçurum var. Hakemler her takımın lehine ve aleyhine aynı şekilde hata yapıyor olsaydı arada bu kadar büyük fark olmazdı.

artvints
13.09.2018, 15:53
Halis eskisi kadar kötü değil biraz geliştiğini söyleyebilirim.

yorumsuz6117
13.09.2018, 15:57
Gs üstümüze gelemedi.. Hiçbir takım üstümüze gelmemeli ki Trabzonspor şampiyonluğa oynasın.. Gelirlerse defansımız sakat..

Enes Başkaya60
13.09.2018, 18:02
16216

Harvelli61
13.09.2018, 18:15
Geçte olsa artık şu maça odaklanalım burdan alacağımız 3 puan ve ardından evimizde oynayacağımız 2 maçla beraber bambaşka şeyler konuşabiliriz, şu sezon gerçekten aslında tam kafaya oynamalık sezon evet sıkıntılarımız var ama herkeste var forvetsiz himmetsaray, toplama kampı şikebahçe, seçime gidecek bjk, eğer bikaç seri galibiyet alırsak en azından sene sonuna kadar yarışta oluruz.

Bu taraflar sadece bi umut kıvılcımı istiyor senelerdir kaos kaos kaos bezdik artık,şu maçı alın ondan sonra takım nasıl desteklenir hepberaber gösterelim tüm Türkiyeye.

Enes Başkaya60
13.09.2018, 18:42
Dönüm noktamız olan bir maç alırsak 2 maç içerde bayram havası olur ne yapıp ne edip bu maçı almalıyız...

Erkan A.
13.09.2018, 20:28
renktaslar nedir bu olumsuz havalar böyle , baskanimiz basin toplantisi yapti daha sonra burak instigramdan özür dilemis hersey yolunda

gs maci kimseyi yaniltmasin diyenler var neden ? gs yi resmen perisan etmistik cok iyi oynadik unutmayalimki abdulkadirsiz buraksiz oynadik birde ...

ben sahsen cok olumlu bakiyorum kazanacagiz baska yolu yok bunun oyuncularimiz cok iyi trabzonsporumuzun büyüklügüne saygi duyan oyuncularimiz var artik

4-0 lik galibiyet cok büyük moral olmustur kadromuza ayrica nwakaelme ayni perfomansi gösterecegine inancim tamdir

hic olumsuz bakmayin renktaslarim alanyanin bir emre akbabasi vardi tehlikeli olabilen zamanla artik o da yok

alanyasporu knockout edecegiz ilk yarim saate biz trabzonsporuz maci farkli kazanacagiz

olumsuz havalar dagitmayi birakin artik renktaslarim gönül verdiginiz takim desteklediginiz takim kulüp trabzonspordur bunu unutmayalim alanyaspor da kim oluyor

kazanacagiz farkli baska yolu yok bunun artik

Kadir
13.09.2018, 20:38
Basıp geçeceğiz, 3-0 kazanırız.
Goller; Olcay, Nwa ve Sosa.

Özkan Şentürk
13.09.2018, 21:04
Hoseini idmanda yoktu sanırım. Sakat döndü demek. Defansta her hafta farklı ikili ile oynamak sıkıntı. İdeali bir an önce bulmamız gerekli.

Enes Başkaya60
13.09.2018, 21:16
Hoseini idmanda yoktu sanırım. Sakat döndü demek. Defansta her hafta farklı ikili ile oynamak sıkıntı. İdeali bir an önce bulmamız gerekli.

Hepsinde bir hayır oluyor ama Gayse maçında da Toure sakatlandı ama Akbas ile Hosseine gayet iyiydi bu sefer de Akbaş Toure ikilisi iyi olabilir...

yazıkoldu
13.09.2018, 21:31
sakatlar var, takım iyi yoldaydı, inşallah alırız.

burak yılmaz rodelleganın yedeği olarak bize her zaman lazım olacak.

Berke6198
13.09.2018, 22:08
Arkadaşlar, bir kez daha söylüyorum: Kişi kendinden bilir işi!

Bu çocukların üzerine bizim üzerimize kahpece plan yapmasınlar! Biz şampiyonluk o, kaybedebiliriz olmayabiliriz...

OLACAĞIZ DA! ONLARA İNAT OLACAĞIZ! #olacağızda #OSene8uSene

Çağatay96
13.09.2018, 22:19
Onur

Joao Zargo Hosseini Novak

Olcay Onazi Sosa Amiri

Yusuf

Rodallega ama hoca nwakaeme ile başlar,hosseini sakatsa da akbaş gelir. Bakalım neler olacak..

My
13.09.2018, 22:22
https://s15.postimg.cc/bcu1z7ujf/Screenshot_2018-09-13_Erdal_Hos_Twitter_da_Zorunlu_a_klama_Trab.png

mmert
13.09.2018, 22:26
Yusuf inşallah skor yapar. Kendisine kızsam da skora ihtiyacı var. Onun için ve takıma katkısı için çok iyi olur. Yabıştırrr.

tRaiNer
13.09.2018, 22:43
Renktaşlarımız twitter da hastag açıp '#osenebusene' heyecanına kapılıyor ancak daha o kadar olmadık.
Bir galibiyetle şampiyon olacağız moduna girmemek ruhsal sağlığımız açısından daha iyi olur.
Bir de Ünal Hoca'nın A.Demir spordayken, masaya yumruğunu vurarak "Onlara inat şampiyon olacağız" açıklamasını paylaşıyorlar.
Hatırlanılacağı üzere basın toplantısını yaptığında 2. sırada lige devam ederken, lig sonunda 15 puan fark yiyerek ligi 4. sırada tamamladı.
Dediler ki: Dur hoca, büyük lokma ye büyük söz konuşma, biz istemezsek hiçbirşey olamazsın!
Zira bir malzeme çıksada Trabzonspor'a vursak diye pusuda bekleyen Bizans medyası gerçeği var.
Sakin olup maç maç odaklanmak, şampiyonluk kelimesini dile getirmemek en doğrusu.
Maalesef ülkemizde şampiyonu futbol kulüplerinin performansı değil, sistem belirler.

pReN@_61
13.09.2018, 22:51
Arkadaşlar, bir kez daha söylüyorum: Kişi kendinden bilir işi!

Bu çocukların üzerine bizim üzerimize kahpece plan yapmasınlar! Biz şampiyonluk o, kaybedebiliriz olmayabiliriz...

OLACAĞIZ DA! ONLARA İNAT OLACAĞIZ! #olacağızda #OSene8uSene
Ah o video, zalım video...

alper*
13.09.2018, 23:27
Yavaştan bir hava yakalanıyor gibi. İnşallah. :)

U.Sadıkoğlu
13.09.2018, 23:48
Sosyal medya üzerinde yine çabuk gaza gelmişiz ama ne yapalım 2 galibiyete bu takımı şampiyon yapar 2 mağlubiyete küme düşürür kelle isteriz... :)

Fatih Çelik
13.09.2018, 23:57
Hep Terim gazlayınca oluyor diyorlar biraz da biz gazlayalım... Hız alınca kendi gider zaten...

U.Sadıkoğlu
14.09.2018, 00:28
Hep Terim gazlayınca oluyor diyorlar biraz da biz gazlayalım... Hız alınca kendi gider zaten...

Bizim el frenimiz çok yaşın genç bilmessin :))

Oğuz ZEYTİN
14.09.2018, 07:15
Güzel... Çocukluğumdaki ortam yavaş yavaş oluşuyor. Bu refleksi görmek, hissetmek beni sevindirdi. Galatasaray'ı yendik diye değil. Bu takım, İstanbul'da 7 yediği maçtan sonra "şampiyonluk" inancından vazgeçmedi (Takip eden iki sezonu hatırlayın!).

Kaos, kriz, yanlış... Hep oldu, olacak. Keşke hiç olmasa. Ancak o ruh, kaosun da üstesinden geliyor. Çünkü taraftarlık, duygu meselesi. "Bu sezon kaç puan alırız"ı hoca hesap etsin. Yola çıkarken benim hedefim şampiyonluktur. Transferde, bilet satışında, forma tasarımlarında vs rasyonel düşün. Ama mevzu sonuç ise pek tabii ki şampiyonluğu dillendirmekten kaçınmamak gerek. Bizim bildiğimiz, tanıdığımız Trabzonspor böyleydi.

Uçmayacağız. Ne badireler, ne travmalar atlattık. Sadece isteyeceğiz ve çalışacağız.

Sefer bizden, zafer Allah'tan.

Yiğit Gayretli
14.09.2018, 07:59
Arkadaşlar bu işin yarısı beceri, diğer yarısı da motivasyondur.

Dün akşamdan bu yana yaşanan şeye ister havaya girme diyin, ister motivasyon çabası. Ben olumlu havadan çok memnunum. Bu inanmışlığı, takıma baskı değil destek unsuru olarak yansıtırsak, başarı gelecektir.

Sezon sonunu bir kenara bırakıp bu maçı düşünelim. Belki de maçı alacak olan taraftardaki bu ruhun futbolcuya geçmesiyle oluşacak ekstra motivasyondur.

Allah yüzümüzü kara çıkarmasın.

Ahmet Taşçı
14.09.2018, 08:42
Şu iki maç çok kritik iki maçta alınacak olan 6 puan bizi gerçekten havaya sokar aksi halde futbolcular da geçen yılki gibi iki ileri bir geri mantığına bürünür ve futboldan, skordan keyif alamayacağımız bir hava oluşur.

nbay
14.09.2018, 08:52
Bakalım paralarını alamamak nasıl etki yapacak ilerleyen haftalardada. 1 ay geriden gelmek önemli değil de ,3-4 ayı bulursa özellikle yabancı oyuncularının tutumu ne olur görecez, şimdiden takımdaşlık üzerinde durup gruplasmalarin da önüne geçilmeli. Bunun zaten teknik ekibin kontrolünde olduğunu da düşünüyorum

TSarıalioğlu
14.09.2018, 09:04
Sosa sazı eline aldığnda neler olduğu ortada.
Farkını koysun ortaya deli dönelim

Engin Koltuk
14.09.2018, 09:31
Alanya şu ortamda oynanabilecek en iyi takım. Geçen hafta galip gelmeleri de üzerlerindeki gerilimi azaltmıştır. Normal şartlarda rahat bir galibiyet almamız gerekir ama maç sahada oynanıyor.

Doğukan Uçan
14.09.2018, 10:32
zor maç olacak

Yasin Altuntas
14.09.2018, 12:33
Arkadaşlar bu işin yarısı beceri, diğer yarısı da motivasyondur.

Dün akşamdan bu yana yaşanan şeye ister havaya girme diyin, ister motivasyon çabası. Ben olumlu havadan çok memnunum. Bu inanmışlığı, takıma baskı değil destek unsuru olarak yansıtırsak, başarı gelecektir.

Sezon sonunu bir kenara bırakıp bu maçı düşünelim. Belki de maçı alacak olan taraftardaki bu ruhun futbolcuya geçmesiyle oluşacak ekstra motivasyondur.

Allah yüzümüzü kara çıkarmasın.

Simdiden sezonun son iki maci icin ucak biletleri bakmaya basladim, cok tez canliyiz ahh ahhh ... :)))

Sent from my iPhone using Tapatalk

gurcan_altan
14.09.2018, 13:10
Takım halinde (taraftar,futbolcular, yönetim) motive olursak alamayacağımız maç yok, Alanya maçını bu açıdan önemli görüyorum. Büyük küçük demeden her maça motive olarak çıkmalıyız.

Mustafa YILMAZ
14.09.2018, 13:35
alanya'nın 4 maçta 1 golü var.

emre akbaba'dan sonra sıkıntı yaşayacakları belliydi ki yerini dolduracaklarını sanmıyorum.

vurur geçeriz. 1-3

redbul
14.09.2018, 14:19
alanya ilk galibiyetini aldı rahat oynayacaklardır ama rahatlık bazen adamın başına bela açar bazende kendime güveni arttırır ilk golü atanın avanjajı yakalayacağı bir maç olarak görünüyor bu maçtan galip ayrılırsak g.saray maçındaki yakaladığımız rüzgar artarak devam eder yenilirsek ise g. saray maçının galibiyeti bir anlam ifade etmez 3 puan dışında yani bakalım inş galip geliriz.

Numan Yerlikaya
14.09.2018, 14:28
Hakem falan bahane olur. Vurup geçmemiz lazım

Arda'
14.09.2018, 14:44
Şampiyonluk konuşan arkadaşlar biraz abartıyor sanki geçen sezon da 4. haftada 7 puanımız vardı yine herkes şampiyonluk türküleri söylüyordu gördük sonra. Bu sezon şampiyonluk yarışında olursak büyük sürpriz olur benim için ilk 4 başarıdır.

Uğur Kalyoncu
14.09.2018, 14:47
Fernandes antremanlara başlamış..11 de olmasa bile kadroda bulunacak gibi gözüküyor..Ben üzüldüm vallahi tehlikeli oyuncu..

Tayfun
14.09.2018, 14:50
Beraberlik kokan bir maç

Faruk BERBER
14.09.2018, 14:52
Beraberlik kokan bir maç

Haydaaaaa, olmadı şimdi :)

Furkan Tütüncü
14.09.2018, 15:01
1-1 biter. Kötü durumdaki bir galatasaray'a 4 attık diye şampiyonluk şarkıları söylemeye başlayan taraftarlarımız durulur.

ilelebeTS
14.09.2018, 15:05
Biz geçen sene de yarışta olurduk. Kadromuz yeterliydi ama kırılma anlarında güçlü kalamadık. Neler döndüğünü herkes biliyor. Teknik direktörlerin durumu ortadaydı. Forma adaleti yoktu. Futbolcular maaş alamıyordu. En önemlisi takımda huzur yoktu. Şu an maaşlar kısmı soru işareti olsa da diğerlerinin hepsinde geçen sezondan iyi durumdayız. Geçen sene takım oyunu falan da yoktu. Bireysel performanslara dayalı oyun vardı. Bu sene takım olmaya aday bir ekip var. Son 3 maçta bunun emarelerini iyi gösterdik. Bütün bunları üst üste koyduğunda, taraftarın da tünelin ucundaki ışığı görerek havaya girmesi normaldir. Taraftarın heyecanı 1-2 maç kazanmayla alakalı değildir, efsanenin ayak seslerini duymaya başladığındandır.

Oğuz ZEYTİN
14.09.2018, 15:10
Taraftar tabii ki şampiyonluğu düşleyecek, isteyecek. Olur mu olmaz mı, Allah bilir ve zaman gösterir.

Sabah da yazdım, 1993'te Beşiktaş'tan 7 yediğimiz maçtan sonra bile şampiyonluktan bahsederdik.

Spor bu: Yenmesi de var, yenilmesi de... Rakibe de saygı duyuyorum... Ama bırakın da Alanya maçının doğal favorisi olalım!

Düşme - kalma muhabbetini Trabzonspor'a yakıştıran buyursun.

castillo61
14.09.2018, 15:13
İpi göğüsleriz göğüslemeyiz ayrı konu (göğüsleyeceğiz de) ama şampiyonluk yarışını sonuna kadar götüreceğimizi düşünüyorum bu da camia özelinde psiklojik bir eşik sayılır. Sosyal medyada bir tur atın 4 maç oynandıktan sonra şampiyonluk şarkıları söyleyen bizim dışımızda taraftar var mı? Yok. Çünkü adamlar alışkın. 25'i 30'u hatta 34. haftayı görmeye alışkınlar. Başak bile kaç yıldır o havayı soluyor. Biz ise 5. hafta maçına bile büyük anlamlar yüklemeye başladık. Bu garipliği ortadan kaldırmak lazım.

Beni en çok ümitlendiren konu ise 3 İstanbul takımının da Avrupa'da ilerleyecek olması. Avrupa dönüşlerini de Türk takımları kaldıramıyor ki bu sene öyle baskın kadrolar da yok. Atıyorum gs Avrupa dönüşü Kayseri deplasmanına gitsin gs'nin ite kalka bir şekilde maçı alacağına kendi taraftarı bile inanmaz. Bunu iyi değerlendirmek lazım.

Fatih Özkan
14.09.2018, 15:38
Bu maç için beraberlik düşünüyorum.
Şampiyonluk ise bizden çok uzaklarda.

Enes Ünal Kaya
14.09.2018, 15:39
https://www.youtube.com/watch?v=9o4FHGWPgMM#t=2m37s

Tam olarak biz :)

Uğur Kalyoncu
14.09.2018, 16:02
Bence de daha sakin..

Ama bu maçı kazanıp Göztepe ve Kasımpaşa maçlarını da full seyirciyle kazanırsak gaza gelebiliriz..

Fikstür seri yapmaya inanılmaz müsait ilk seriyi yapana kadar tutacağım kendimi sonra hayal kırıklığı çok büyük oluyor..

Ahmet Kara
14.09.2018, 16:26
önümüzde ki 3 maçı kazanırsak şampiyonluk havasına gireriz zaten. ama kazanamayacağımızı hatta, bu maçlarda 4 puan alacağımızdan eminim.

emrahtuna
14.09.2018, 16:58
olabilir şampiyon olamayabiliriz ama olacağğaaaazzzz daa :)

Adem Erdoğan
14.09.2018, 17:18
Sezon başı küme düşüyorduk, şimdi de şampiyonluğa oynuyoruz, sakin olalım, her maç ayrı ayrı değerlendirilmeli.

Bu arada en büyük kaygımız şampiyon olup olmamak değil, kulübün ekonomisi olmalıdır.

Ahmet Kara
14.09.2018, 17:20
kucka izinli

onazi, hosseini ve kamil ahmet sakat olduğu için antrenmana katılmadı.

alper*
14.09.2018, 17:34
Sezon başı küme düşüyorduk, şimdi de şampiyonluğa oynuyoruz, sakin olalım, her maç ayrı ayrı değerlendirilmeli.

Bu arada en büyük kaygımız şampiyon olup olmamak değil, kulübün ekonomisi olmalıdır.

:) Bir kere şampiyon olalım, sonra batalım.

(Benim hissiyatıma göre).

Berke6198
14.09.2018, 17:47
Onazi dün Instagram hesabından bir hikaye attı. Memleketi olan Lagos'ta sokakta berbat bir zeminde köylüleriyle futbol oynuyor. Pes dedim, pes. Bu kadar amatörlük, iş bilmezlik ve lakaytlık olmaz. İki tane şut çekersin milletin gönlünü hoş tutmak için, hadi onu anlarım...

Ama öyle olur mu ? Adam almış ayağına topu deli danalar gibi koşturuyor ortalıkta. Bu adamın beyni halen çocuk. Büyüyememiş. İş disiplininden kopuk, sorumluluk denen şeyden bi' haber. Trabzon'a ayak bastığı an kulübün buna ağır bir ihtar ve hatta para cezasıyla ayar vermesi gerekirdi.

Senelik bilmem kaç milyon euro para alıyorsun, takımının ilk 11 oyuncususun ve Türkiye Süper Ligi'nde oynuyorsun. Bu ne biçim amatörlük be adam ? O rezalet zeminde bileğin dönse, adele kaslarında yaralanma oluşsa, bağ yırtılması yaşasan veya bacağın kırılsa bunun hesabını nasıl vereceksin ?

İlker Yazıcıoğlu
14.09.2018, 17:52
Onazi dün Instagram hesabından bir hikaye attı. Memleketi olan Lagos'ta sokakta berbat bir zeminde köylüleriyle futbol oynuyor. Pes dedim, pes. Bu kadar amatörlük, iş bilmezlik ve lakayitlik olmaz. İki tane şut çekersin milletin gönlünü hoş tutmak için, hadi onu anlarım...

Ama öyle olur mu ? Adam almış ayağına topu deli danalar gibi koşturuyor ortalıkta. Bu adamın beyni halen çocuk. Büyüyememiş. İş disiplininden kopuk, sorumluluk denen şeyden bi' haber. Trabzon'a ayak bastığı an kulübün buna ağır bir ihtar ve hatta para cezasıyla ayar vermesi gerekirdi.

Senelik bilmem kaç milyon euro para alıyorsun, takımının ilk 11 oyuncususun ve Türkiye Süper Ligi'nde oynuyorsun. Bu ne biçim amatörlük be adam ? O rezalet zeminde bileğin dönse, adele kaslarında yaralanma oluşsa, bağ yırtılması yaşasan veya bacağın kırılsa bunun hesabını nasıl vereceksin ?

Onazi sakatlansa da sakatlanmasa da topçu falan değil...

Kimse gs maçında süper oynadı falan demesin.

Geldi geleli 5 maç oynadı zaten. 5 maç oynadı diye de topçu demem kimseye...

Berke6198
14.09.2018, 17:54

Geldi geleli 5 maç oynadı zaten...
Futbolculuğuyla ilgili, kendi başlığında aşağıdaki yorumu yapmıştım zaten. Tekrar düşmemek için;

Onazi geldiğinden beri sezon başlangıçlarını çok iyi yapıyor. Adamın teknik özelliklerinden daha çok sivrilen net olumsuzluğu istikrarsızlığı. Sezonun ilk 4-5 maçında çok iyi bir grafik çizerken geriye kalan 30 maçta yerlerde sürünüyor adeta. Bireysel yetenekleri çok düşük olduğu için bozulan sistemle birlikte değersizleşen bir oyuncu da olabilir, bilemiyorum ancak bu iş böyle.

Şu aralar izlediğimiz Onazi hakkında pek keskin yorumlarda bulunmayın derim ben. 1-2 maç sonra kulüpten kovulması gereken oyuncular listesinin başına da yazabilirsiniz. Olumlu özelliklerini inleyecek olursak, kesinlikle dinmek bilmeyen enerjisi ve baskı gücüyle sahada her daim fark yaratıyor. Maçın 10. veya 80. dakikası fark etmeksizin aynı enerjiyle rakibe baskı yapabiliyor. Ancak bu adamın handikapları olumlu özelliklerini tek hamlede yer.

Takımımız her daim Galatasaray maçı gibi bir performans çıkaramayacak takdir edersiniz ki. İşte o anlarda Allah bizi Onazi'nin şerrinden korusun demek istiyorum. Rakibe yanlış anlarda baskılar, tek hamlede rakibe efor bile sarf ettirmeden kendini eksilttirmeler, geriye koşmamalar, rakibi yanlış karşılamalar, topun arkasına geçildiğinde alan ve adam paylaşımı yapamaması, bariz pas hataları vs...

En iyi hali olan Galatasaray maçını ele alım. Stattaydım ve Onazi'yi birçok pozisyonda özellikle izledim. Birkaç pozisyonda kalemizde ciddi ataklar görmemize sebep olabilecek pas hataları yaptı. Göz göre göre topu rakibin ayağına attı ve hücuma çıkmak üzere kendini yerleştirmeye başlayan takımımızın hazırlıksız yakalanarak geri koşmasına sebebiyet verdi. Belki bunlar Galatasaray maçında gol olarak kalemize dönmedi ama birçok deplasman maçı oynayacağız, kabul edilebilir değil. Öte yandan geçen seneye ve haftalara göre her geçen gün bu saçma sapan tercihlerini azaltmaya başlasa da topa sahip olmaya çalışan ve pas ilkeleri üzerine kurulmuş bir takımı anlamsız uzun top denemeleriyle perişan ediyor. İsabetsiz ve zaten ulaşsa da ilerde çoğalmamış olmamızdan kaynaklı olan sonuç getirmeyecek pasları yüzünden topa hakimiyetimizi yitiriyor, kaderimizi rakibin eline teslim ediyoruz. 2 merkez OS ve bir OOS şeklinde 3 orta sahalı dizilimlerde Onazi'nin iki yönlü olarak saydığım bu hataları kabul edilebilir gibi değil. Belki takımın iyi olduğu günlerde rakibi ekstra yoracak isimlerden biridir ancak işler bir anda ters gitmeye başladığında en kritik hataları da bu isimden beklemelisiniz. 2.5 yılda Onazi'ye dair net gözlemlerim bunlardır...

Evet, yaşı genç ve Ünal Karaman'la birlikte hızlı bir gelişim gösterdiğini belli ediyor. Özellikle Sosa'nın kendine gelmesiyle birlikte pas yükünün çok daha az oranda kendisine binmesi kayda değer özelliklerini yansıtmasına yardımcı oldu ancak ben bu adama güvenemiyorum. Dolayısıyla güvenimi kazanması için ilk yarının sonuna kadar gelişimini takip edeceğim. Umarım tüm hatalarını tersine döndürür.

Tayfun
14.09.2018, 19:00
olabilir şampiyon olamayabiliriz ama olacağğaaaazzzz daa :)

Yumruklayacak masa arıyorum

Soner Albayrak
14.09.2018, 20:15
Erdal abi haklı. Hala kırılgan bir takımız ve tedirginliği üzerimizden atamadık. Bu takım pas yapmaya çalışırsa yine geçen sezonki gibi dağılır. Dikkatli olmak lazım.

serdar
14.09.2018, 20:15
Her şey iyiye doğru gidiyor, takım bir hava yakaladı ve seri peşinde. Kısacası puan kaybedeceğiz.

Yiğit Gayretli
14.09.2018, 20:27
Şampiyonluk konuşan arkadaşlar biraz abartıyor sanki geçen sezon da 4. haftada 7 puanımız vardı yine herkes şampiyonluk türküleri söylüyordu gördük sonra. Bu sezon şampiyonluk yarışında olursak büyük sürpriz olur benim için ilk 4 başarıdır.

Geçen sezon ilk 4 hafta izlediğimiz takımla bu sezonki asla bir değil.

Nazim Can
14.09.2018, 20:58
6s 3 te 3 yapmis bir takim biz bunlara 11 e 11 ken 2 gol attik pozisyon vermedik hatta kirmizi karttan önce daha iyi oynuyorduk, bizim takim kirilgan falan degil tas gibi takim olmusuz acin Sosa ya Olcaya bakin nasiöl defans yapiyor.

Fatih Öztürk
14.09.2018, 21:34

Geldi geleli 5 maç oynadı zaten. 5 maç oynadı diye de topçu demem kimseye...

Aynen öyle. Tamamen gazla oynayan, teknik becerisi ve oyun görüşü yetersiz ağır riskli oyuncu. Bu sene 5 maç daha ''oynasın'' sonra nolursa olsun. :)

El Cordobes
14.09.2018, 21:55
Benim için önemli olan lig sonuna kadar bir şekilde işin içinde olup zirveden kopmamak. Bu manada umarım kazanırız ama olası puan kaybında da ortalığı yangın yerine çevirmemek lazım. Zira lig lideriyle ikincisinin maçını izliyoruz, ortada futbol yok. Şu maçı öyle böyle belki alabilir ama gs nin hali hakikaten kötü. Bu sene gümbür gümbür oynayan bir takım hala yok. Bu yüzden kopmamak lazım. Hele ümit ettiğimiz gibi 5-6 maçlık seri yaparsak iş başka yerlere gidebilir.

kayseriliyiz
14.09.2018, 22:01
Arkadaslar Izmir'de formamizin satisini yapan bi yer var mi acil

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

oguzkoc
14.09.2018, 22:09
Konuyla ilgisi yok. Ünal hocanın sosyal medyada dolaşan ateş başında çay içtiği fotodaki kapşonluyu sweat i arıyorum. Mağazada yok bu ürün nereden bulabilirim?

alper*
14.09.2018, 22:11
Konuyla ilgisi yok. Ünal hocanın sosyal medyada dolaşan ateş başında çay içtiği fotodaki kapşonluyu sweat i arıyorum. Mağazada yok bu ürün nereden bulabilirim?
İstanbul Maltepe Park AVM'de görmüştüm, içinde tişörtüyle beraber satıştaydı. 15 gün falan oluyor.

Çok da beğenmiştim.

muhammed bilgin
14.09.2018, 22:52
Katılıyorum geçen sene ki oyunla bu seneki oyun arasında dağlar kadar far var
Geçen sezon ilk 4 hafta izlediğimiz takımla bu sezonki asla bir değil.

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hangi düşmanlarımız söyledi küme düşeceğimizi onlara selamlarımı iletiyorum.

Ama sende bizden uzak dur yakınlar a gelme
Bu maç için beraberlik düşünüyorum.
Şampiyonluk ise bizden çok uzaklarda.

batuhanTs
14.09.2018, 23:00
yusuf yazıcı oynamazsa rahat kazanırız

Nazim Can
14.09.2018, 23:13
Aynen öyle. Tamamen gazla oynayan, teknik becerisi ve oyun görüşü yetersiz ağır riskli oyuncu. Bu sene 5 maç daha ''oynasın'' sonra nolursa olsun. :)

Pereira hakkinda ne düsünüyorsun ?

Fatih Öztürk
15.09.2018, 01:57
Pereira hakkinda ne düsünüyorsun ?

Son senelerin istikrar abidesi, en çok faydalandığımız yabancı oyuncumuz.

İsmail Sezgin
15.09.2018, 02:08
Vakıt geçmiyor, napçaz acaba ya

Onur Akyüz
15.09.2018, 02:40
Taraftarın Ünal Hoca’ya olan sevgisi muazzam.

Allah bozmasın, ah be kara boğa inşallah seninle çok başarılı oluruz.

Bu sana da yakışır bize de yakışır.

Olacaaaağğz daa!!

mmert
15.09.2018, 10:20
Allah’ını seven puan tablosuna bakmasın. Ne zaman baksak elimizde patladı. Ünal hocam da diyor tek tek değerlendirelim maçları :)

Yasin Altuntas
15.09.2018, 10:34
En son ne zaman lider bitirdik bir haftayi bilen var mi ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Adem Akyüz'
15.09.2018, 11:10
Oldu 1 sene hâlâ maç yok. Milli aralardan da pazartesi maçlarında da nefret ediyorum. Bu sefer combo oldu :(

emrahtuna
15.09.2018, 12:33
onalara inat olacağğaaazz :)
Taraftarın Ünal Hoca’ya olan sevgisi muazzam.

Allah bozmasın, ah be kara boğa inşallah seninle çok başarılı oluruz.

Bu sana da yakışır bize de yakışır.

Olacaaaağğz daa!!

bingolts
15.09.2018, 13:05
bu fotoya iyi bakın gözler kapalı

Sefa Toyer
15.09.2018, 13:31
Şu kadroda Okay'da olsaydı, Papy gelseydi, Husseini, Onazi, Amiri, Ekuban hamle oyuncuları olsaydı keşke.

.........................Onur..................... ......
Joao.........Toure...........Papy.........Novak
....................Sosa....Okay.................. ...
.........Ömür........Yusuf.........Tony...........
.....................Roda/Burak..........................

Furkan Özdem
15.09.2018, 13:31
Hava hava hava... Önemli olan hava yakalamak. Kadromuz şampiyonluğa oynar yeter ki hava yakalayalım. Basit maçlarda takılmayalım.

Ozan Yılmaz
15.09.2018, 13:35
bu fotoya iyi bakın gözler kapalı

Gönül gözünü bilmez misin? :)

Mollasalihoğlu
15.09.2018, 14:04
Maç berabere giderken saçma bir gol yemezsek kazanacağımızı düşünüyorum.

İçeride oynadığımız oyunu, dişimizi geçirebileceğim takımlara karşı dışarıda da oynayabiliriz aslında...

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2018, 14:13
Paşa maçı öncesi 3 puan almak çok değerli olur.
GS maçındaki oyun ve mücadele bana o sene bu sene mi dedirtti?

angraf
15.09.2018, 15:03
çok önemli bir maç galibiyet çok önemli

diskus
15.09.2018, 16:14
Bu kadar olaylardan sonra Burak olsun digerleri olsun futbolcular paralarini alamiyor arkadaslar,durum böyle olunca futbolcular eninde sonunda para yok futbol yok diyecekler.Fazla beklentiye girmeye gerek yok.

demir
15.09.2018, 17:19
ne derseniz deyin kolay bir mac olmayacak gecmısten gelen alanya istatistikleri kotu giden alanyayı dahada gaza getirecektir gs gibi rahat galibiyet beklemek yada fark atacağız demek ilk etapta hayalcişlik olur ayrıca da deplasman karnemız hıc de basarılı sayılmaz

tanjugunduz
15.09.2018, 18:31
Alacağız bu maçı İNŞALLAH

Sadece bordo mavi .

alper*
15.09.2018, 19:03
Bu maçı alır mıyız'ı tartışmam.

En az 3 farklı galip geleceğimiz maçtır.

Maçtan sonra görüşürüz.

En az 3.

Özkan Şentürk
15.09.2018, 19:05
Bu maçı alır mıyız'ı tartışmam.

En az 3 farklı galip geleceğimiz maçtır.

Maçtan sonra görüşürüz.

En az 3.

Senin bile olumlu düşünmen beni korkutuyor:)

alper*
15.09.2018, 19:07
Senin bile olumlu düşünmen beni korkutuyor:)

Korkma abi, bu maç Galatasaray maçında oynadığımız top muydu dedirtecek.

Takıma güveniyorum. Hocaya da güvenmeye başladım.

Herkes küçülürken en akıllı işleri biz yaptık.

31 yılda 4-0 GS galibiyetini geçtim, 4-0 kazandığımız maç bile az gördüm.

Bu sene içerde puan vermezsek götürürüz kupaları.

alper*
15.09.2018, 19:08
Hayde hayde gol hayde Trabzon!

Özkan Şentürk
15.09.2018, 19:09
Korkma abi, bu maç Galatasaray maçında oynadığımız top muydu dedirtecek.

Takıma güveniyorum. Hocaya da güvenmeye başladım.

Herkes küçülürken en akıllı işleri biz yaptık.

31 yılda 4-0 GS galibiyetini geçtim, 4-0 kazandığımız maç bile az gördüm.

Bu sene içerde puan vermezsek götürürüz kupaları.

Hay ağzın bal yesin:)

Enes Başkaya60
15.09.2018, 19:36
Hayde hayde gol hayde Trabzon!

Bordoooo......

Nazim Can
15.09.2018, 19:59
En büyük avantajimiz artik, dominant en ufak hatayi affetmeyen, sapkadan tavsan cikarabilecek 3-4 oyuncumuz var.

HOPA'LI TS'Lİ
15.09.2018, 20:05
Sakatlar da iyileşmiş. Yenmelisiniz uşaklar.

alper*
15.09.2018, 20:32
Bordoooo......

Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :cool:

Ozan Yılmaz
15.09.2018, 20:33
En karamsar renktaslarimiz bile havaya girmiş :D

Ogün YAZICI
15.09.2018, 20:46
Atmosfer mutluluk verici ama yanıltıcı
Yani Onur'un cepheden ters ayakla kontrpiyede kalıp yiyeceği golle 1-0 mağlup duruma düşeceğimiz tipik bir deplasman maçı iste

Bu tip maçlarda maç sonu konuşulması gereken şeyleri örten birkaç hakem hatası da mutlaka olur

Sonuç olarak Trabzonspor taraftarı kimi hedef alacağını saşıracağı bir gece geçirir

artvints
15.09.2018, 20:59
Bundan sonra hep 4 atacakmışız gibi geliyor ama hayat hiç öyle değil.

Uğur KÜÇÜK
15.09.2018, 21:06
Onura artık guvenen Allahin kulu yok ama büyük kaleci olduğunu savunan guruh hala var.
Ama Pazartesi aksami maçı rahat kazanacağız.
Yazicinin ligdeki ilk golünü atacağı karsilasma da olur bu müsabaka.

Ahmet Kara
bu maç çoktan oynandı ve 1-1 bitti. boşuna umutlanmayın.

Enes Başkaya60
Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :cool:

Bordoooo...:cool:

Soner Albayrak
15.09.2018, 21:08
Bundan sonra hep 4 atacakmışız gibi geliyor ama hayat hiç öyle değil.
Deplasmanda dakika 70 den sonra golü yiyip geriye düşünce bu takımdan bi cacık olmaz düşüncesi ve hüzün üzerine karabasan gibi çöküyor.

Enes Başkaya60
15.09.2018, 21:37
Deplasmanda dakika 70 den sonra golü yiyip geriye düşünce bu takımdan bi cacık olmaz düşüncesi ve hüzün üzerine karabasan gibi çöküyor.

O günler geri de kaldı kral ilk yarıdan fişi çekeceğiz artık inşallah inanalim yeter çok önemli bir maç...

yorumsuz6117
15.09.2018, 22:02
Bu ligde kolay maç yok, her maç aynı zorlukta, gsyi yenmekle Akhisar'ı yenmenin bir farkı olmadığını anlayana kadar bizden bişey olmaz.. Şampiyonluktan bahsetmememiz gerekirken 1 galibiyette şampiyonluk hesapları yapılıyor..

Harvelli61
15.09.2018, 22:14
Şampiyonluk yarışı verirmiyiz veremezmiyiz öğreneceğimiz maç, eğer iyi bir oyunla yenersek bu sene için umutlanırım.İçeride taraftarla iyi kötü kazandık iki maçımızı ama deplasmanda daha galibiyetimiz yok o yüzden bu maç önemli,bjk,gs bu futbollarla deplasmanda zor kazanır,fbyi saymaya gerek yok 3 haftadır yeniliyorlar,akbil bu sene ikinci yarı epey bi zorlanır yaş ortalaması uçtu gidiyor,geriye bi biz kalıyoruz bakalım bi kıvılcım görsek takımdan bu camia tekrar ayağa kalkıcak ama senelerdir o kıvılcımı göremiyoruz.

Biran önce pazartesi olsunda ne için mücadele edeceğimizi görelim başarılar FIRTINAM.

Alphan Altun
15.09.2018, 22:30
Alanya bize ters gelen takım.Hoş son yıllarda bize ters gelmeyen takım yok.Ama Alanya cidden ters geliyor.İki önemli oyuncusunu kaybettiler.

Biz bu flaş Gs galibiyetlerinden sonra gerileriz Gs de tam tersi yol almaya başlardı. Gs dün kazandı pek bir şey oynamadı ama büyük takımlar her zaman iyi oynamasa da böyle galibiyetler almayı bilir.

Bizim en büyük sorunumuz, herkesin de bildiği gibi savunmamız.Yeni transferler iyi değil.En net adamımız Akbaş.Varın gerisini düşünün.

Anahtar Sosa-Onazi ikilisi.İyi mücadele ederler topu iyi çıkarırlarsa ön tarafta sonuca gidecekler var.

Burak Yılmaz'ın krizi fırsata çevirebileceği bir maç da olabilir.İnşallah kazanırız.Şunu demeden geçemeyeceğim: Kazanacağaz da!:)

Faruk BERBER
15.09.2018, 22:35
bu maç çoktan oynandı ve 1-1 bitti. boşuna umutlanmayın.

Alırsak haftaya bi oralet söylerim :p

ilelebeTS
15.09.2018, 22:57
Demirden korksak trene binmezdik. 3-0 alırız.

Faruk BERBER
15.09.2018, 23:06
Onazi'nin oynama ihtimali belirmiş.

Kaynak : YES

Çağatay96
15.09.2018, 23:28
Kasımpaşa maçı için trabzon'a araçla gidecek olan bir yiğit varsa aracında yer var mıdır acaba???

cyberentalpi
16.09.2018, 00:13
Zor bir derby maçı tahminimizden kolay geçti. Bu maçlardan sonra çok basit gececek bir maç kabus olmaz umarım. İyi kadromuz var yeter ki Ünal Hoca aşama aşama takım yapsın . İnat etmesin. Daha devreye abdüş girmedi. Haz
rlık maclarının yıldızı vahid girmedi. E Belki unutyuk ama bu takımda Kamil Ahmet var.

Bakın söylüyorum bu maç zor maç. Erken gol degil erken 2 fark rahatlatır. Bu maçtan sonra belki de liderdik. Ankaragücü maçı katili Meta Kalkavan olasa. Havayı yakaladık. Önümüzdeki 4 maçıda kazanabilirsek iyice havaya gireriz.

Gürkan Asma
16.09.2018, 04:57
Şu maçı alamıyorsak zaten zirveye oynamanın z si geçmesin bir daha forumda, alanya çok kötü takım yahu.

nbay
16.09.2018, 09:43
Onazi sakatlık sonrası çıktığı maçlarda oldukça zayıf kalıyordu.
Sosanin performansini da arttıran onazi olacak. Bu nedenle kritik adam onazi diye düşünüyorum.

Uğur KÜÇÜK
16.09.2018, 11:38
https://youtu.be/bvCqKWZf-do
Belki ufak bir detay ama takım gerçekten iyi çalışıyor.
Hoca oyunculara adaletli olduğunu ve formayi da herkesin mücadelesine ve hirsina göre isim gözetmeksizin dağıtacağına inandırmış.
Bu sene ligi ilk 4 icinde bitirelim bana yeter.
Sampiyonluk icin hala en az 2 bölgede ( stoper ve önlibero ) kalite eksiğimiz var.
Kadro olarak Bjk, Gs ve hatta Basaksehir şuan üstümüzde.
Gercekler bunlar kimse bunlari da unutmasın.

Ünal Karaman cok büyük bir hoca olacak.
Insallah bunu Trabzonspor ile başarır.

Burak Alanyaspor maç kafilemize dahil edilmemiş.
Hocamızın adaletli olmasına bir canlı örnek daha.

Enes Başkaya60
16.09.2018, 12:12
Hoca oyunculara adaletli olduğunu ve formayi da herkesin mücadelesine ve hirsina göre isim gözetmeksizin dağıtacağına inandırmış.
Sampiyonluk icin hala en az 2 bölgede ( stoper ve önlibero ) kalite eksiğimiz var.

Antrenman da full kadroyuz herhalde maşallah takım da iyi çalışıyor Burak hazır değildir ondan almamıştır Ünal hocam adalet konusunda bende Ünal hocama güveniyorum Uğurum...

koknar61
16.09.2018, 12:41
Deplasmandan galip gelemeyen takım zirveye filan oynayamaz.Psikolojik eşik bu maç.Yarın her şey belli olur.İçerideki maçları hunharca kısa sürede alacaksın,rakibin fişini çekeceksin.Dışarıda ise galibiyet yüzdeni yüksek tutacaksın.

Nazim Can
16.09.2018, 12:50

We have Sosa, they have not.

Nazim Can
16.09.2018, 12:52
Esas mac bu degil Kasimpasa maci ona dikkat etmeliyiz, zaten bizim kabuslarimiz hep icerideki maclarda hortluyor.

Ahmet Kara
16.09.2018, 13:16
''kazanan kadro bozulmaz'' klişesini bu maçta görmeyelim. zargo, bu takımda her türlü oynar.

Faruk BERBER
16.09.2018, 13:25
''kazanan kadro bozulmaz'' klişesini bu maçta görmeyelim. zargo, bu takımda her türlü oynar.

Akbaş - Zargo bekliyorum ben bakalım.

Uğur KÜÇÜK
16.09.2018, 13:37
Akbaş - Zargo bekliyorum ben bakalım.Zargo - Hosseini tandemi olur.
Akbaş yedek kalır benim tahminim de.

Özkan Şentürk
16.09.2018, 13:40
Hoseini yi hiç bir idmanda görmedim. Büyük ihtimal zargo-akbaş olacak.

Yiğit SARI
16.09.2018, 14:01
Pazartesi maçlarından nefret ediyorum.

Rahat alacağımız bir maç olcakmış hissi olsa da gs maçındaki bizi deplasmanda yeller alabilir korkusu da taşıyorum. 3-1 veya 2-1 veya 2-2

Reha Asan
16.09.2018, 14:02
16228

ilelebeTS
16.09.2018, 14:06
Kadroda olmayan oyuncularla ilgili bir satır yazı daha yazılsa açıklamaya iyi olur. Sakat olduklarını biz biliyoruz ama herkes bilmiyor. Kafalarına göre senaryo yazmasınlar diye resmi açıklama önemli.

Faruk BERBER
16.09.2018, 14:35
Zargo - Hosseini tandemi olur.
Akbaş yedek kalır benim tahminim de.

Hosseini sakat.

Sercan Keleş
16.09.2018, 14:39
Yusuf ile Abdülkadir kesinlikle kadroda süre almalı. Birlikte veya dönüşümlü. 20 veya 30 dakika.

Özellikle Yusuf oynamalı.

Abdülkadir noktasında ise, yeteneklerini devreye sokarak söke söke alacak formayı. Başka çaresi yok.

Ogün YAZICI
16.09.2018, 14:44
Hafta boyunca antremanlara çıkmayıp haftasonu ilk 11 çıkan Burak'tan
Hafta boyunca takımla çalışıp kamp kadrosuna alınmayan Burak'a

Çok şükür
Şüphesiz disiplin ve adalet kazanacak

Armağan Dere
16.09.2018, 14:46
Hosseini sakat.

Burak?

Faruk BERBER
16.09.2018, 14:47
Burak?

Sakat değil ama yeterince idman yemedi diye götürülmedi muhtemelen. İdmanda vardı çünkü.

Uğur KÜÇÜK
16.09.2018, 15:00
Hosseini sakat.Evet demek ki hoca milli takim kampinda da olduğu icin cok yeterli gormedi performansını ve kadroya almadi Hosseini'yi.

Kadro belli gibi ama ben bir Kucka süprizi bekliyorum.
Onazi yerine bu macta Kucka ile baslarsa hoca, benim acımdan cok da sürpriz olmaz.
Bu sene özelinde bu takimda oynayamaz dediğim her adami kazanıyor hoca.
Bir kesik atarak Ibanez ile Novak'i adam etti hoca.
Bir kesik atarak Yusuf ile Abdulkadiri de sarsacak en az 2 - 3 hafta.
Sirada Onazi ile Kucka'nin imtihan edilmesi var.

Ne kadar da Kucka'yi begenmesem de Onazi ile kiyaslanmayacak kadar kaliteli bir futbolcu.
Kucka'nin su kadroda ilk 11 oynamamasinin en önemli ve bence birinci sebebi, saha içinde olan futbol laubaliligi.
Saha ici disiplinini kazanan ve bölgesini Onazi'ye göre cok daha iyi koruyacak bir adam olan Kucka'ya da ihtiyaç var.
Onazi elinden geleni yapmasina rağmen, bu takimin en kilit bölgesinde oynayan, yetersiz bir futbolcumuz.

Dipnot : Amiri de birkac hafta sonra Olcay'i rahatlikla yedeğe gönderir.
Rodallega eger agir saçmalamazsa, kolay kolay Burak ilk 11 yüzü göremez bu kadroda.

Hoca futbolcular üzerinde saygınlığını cok kisa bir sürede kazandi.

Bu sene bence yüzümüz baya gülecek.

Mesut
16.09.2018, 15:31
Sakat değil ama yeterince idman yemedi diye götürülmedi muhtemelen. İdmanda vardı çünkü.

Yada yedek kulübesinde durursa illa ki oyuna girmek için can atacaktır Ünal hocada maç sırasında kafam ağrımasın Burak'ın da riske atmak istemedi herhalde yoksa Burak kadroda olursa illa ki oyuna girer kendi istedi diye değil her hoca oyuna alır Burak'ı
Sivas maçını hatırlayın Sivas ikinci yarı takım olarak üstümüze geliyordu Burak oyuna girince çıkamadı defansları

Mollasalihoğlu
16.09.2018, 15:46
Burak 20-30 dk oynayabilecek durumdaysa ben olsam her türlü alırdım kadroya ama Ünal hocanın kredisi sonsuz, vardır bir bildiği.

yasinylmz
16.09.2018, 16:54
Ekuban var burak hazir degil. Burak antremanina odaklasin kendini forma soksun once

Onur Erçetin
16.09.2018, 17:12
Evet demek ki hoca milli takim kampinda da olduğu icin cok yeterli gormedi performansını ve kadroya almadi Hosseini'yi.

Sirada Onazi ile Kucka'nin imtihan edilmesi var.
Ne kadar da Kucka'yi begenmesem de Onazi ile kiyaslanmayacak kadar kaliteli bir futbolcu.
Kucka'nin su kadroda ilk 11 oynamamasinin en önemli ve bence birinci sebebi, saha içinde olan futbol laubaliligi.
Saha ici disiplinini kazanan ve bölgesini Onazi'ye göre cok daha iyi koruyacak bir adam olan Kucka'ya da ihtiyaç var.
Onazi elinden geleni yapmasina rağmen, bu takimin en kilit bölgesinde oynayan, yetersiz bir futbolcumuz.

Fransa neden Pogbanın yanında Kanteyi oynatıyor.Kante çok mu iyi bir oyun kurucu ya da topla çok mu iyi ?

Onazi çabukluğuyla Sosanın arkasını iyi topluyor.Kucka bu işi yapamaz,daha önce de yapamadığını gösterdi.

Uğur KÜÇÜK
16.09.2018, 17:23
Fransa neden Pogbanın yanında Kanteyi oynatıyor.Kante çok mu iyi bir oyun kurucu ya da topla çok mu iyi ?Onazi'nin enerjisinden, seri olmasından ve maç içinde yaptığı şok preslerden dolayi oynatildiğı net bir sekilde artik herkes tarafindan biliniyor.
Benim demek istediğim Kucka ile Onazi arasında bolgesini tam anlamiyla savunacak olan adam Kucka.
Hoca da görüyor bunu zaten.
Ilerleyen haftalarda da Kucka'ya saha icinde bu rolü oynayabileceğine inandirirsa ( Ayni Sosa'ya 8 numarada oynayabileceğini inandırdigi gibi ) devre arası transfer yapmadan da o bölgeyi kurtarabiliriz.

Not ---> Kucka'yi beğenen birisi değilim.

PortoDeGalinhas
16.09.2018, 17:25
Bu maçta Sosa nın gol atacağına dair çok büyük hisler var içimde.

Arif Timurcioğlu
16.09.2018, 18:08
Bu maç tam bşr kırılma noktası ya alıp yolumuza devam edeceğiz ya kaybetip dejavu yaşamaya devam edeceğiz. Umarım herkes tam konsantredir.

gancho61
16.09.2018, 18:26
Alanyayı deplasmanda yenersek önümüzdeki 2 maçta içerde 3 haftada 9 puan topladığımız zaman daha da motive oluruz.