PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 4.Hafta l Trabzonspor 4 - 0 Galatasaray l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Hakan
25.08.2018, 22:07
Hadi bakalım umarım gelenek devam eder.

https://www.youtube.com/watch?v=CBMbCMAsLEc

DeAgLeMaNyAq
25.08.2018, 22:10
Ankaragücü maçında puan kaybı yaşanmasaydı, GS maçı seyircinin de etkisiyle bambaşka bir havaya dönüşebilirdi.

Geçmişe bakıldığında Campell'ın hattrick yaptığı ve Yattara'nın Orhan Ak'ın belini kırdığı maçlar dışında Fatih Terim'in GS başındayken çıktğı 19 maçta mağlubiyeti yok. Dolayısıyla kazanmamız sürpriz olur ama beraberlik de kötü sonuç olmaz...

Oruç
25.08.2018, 22:13
Bugün kazansak bu maçta beraberlik çok kötü olmayacaktı. Evimizdeki maçı kazanmamız şart ama bu teknik direktörle zor.

TSemih61
25.08.2018, 22:19
Ne Bero var ne Damdoy, ne de Olcay eski fizik gücünde. GS'yi hep sağlam savunma yaparak yendik bu oyuncular sayesinde. Haftaya takımda ciddi değişiklik şart, çok dağınık bir savunmamız var.

pReN@_61
25.08.2018, 22:20
Zor maç.

İ. SARAL
25.08.2018, 22:21
Bu maçı alma ihtimalimiz yüksek.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilelebeTS
25.08.2018, 22:21
Bu maçı doğru dizilim kazandırır. Hoca hiç öyle Yusuf'tan kanat fantazisine girmesin.

Sağda Olcay solda Tony ortada kim oynarsa oynasın. Stoperde de Papy gelirse Papy-Zargo ikilisi.

artvints
25.08.2018, 22:22
Geçen sene Fener hatalı gol yiyip durdu, bir sürü maç verdi, evinde başakşehir'e de yenildi ama ligi bırakmadı peşinden koştu. Öyle iki haftada lig bırakmak kolaylik. koskoca sezon var önümüzde. Böyle olunca taraftar da her geçen sezon mental olarak zayıfliyor. Bunu kovalayan adam da çok zaten. Şikayet edecek olan bıraksın gitsin en başından.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Soner Albayrak
25.08.2018, 22:27
Terim bir şekilde alır bu maçı.

champions
25.08.2018, 22:30
Stoper ve ortada güvenilir birer adamımız olsa bu maçı kazanabilirdik fakat bu kadroyla beraberlikten fazlasını beklemiyorum.

-----------Onazi-----------
-------Sosa-----Amiri------
--Abdülkadir------Tony-----
-----------Roda-------------

İ. SARAL
25.08.2018, 22:33
------------------onur hariç biri---------

Jp------zargo-------'majid------novak

---------------------sosa---------------------

--------------------onazi--------------------

Abdul----------yazici-------------olcay

-------------------hugo----------'''--------

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
25.08.2018, 22:34
Alsan ne olacak cikacak 1 2 hafta sonra tetikcinin biri oturtacak yine asaga seni ..adalet adalet adalet !!!

Doğukan Uçan
25.08.2018, 22:35
Son 5 seneye bakın ğs'yi içerde dışarda en kötü zamanımızda fark yeriz diye düşünülen maçlarda çoğu kez yendik. Ama bu sefer hiç ümidim yok kesin yeniliriz gibime geliyor ve lig biter bizim için uefa hesaplamaları başlar.

Gürkan Asma
25.08.2018, 22:38
Terim ballıdır.

Gurpas
25.08.2018, 23:22
Terim bize kaybetmiyor. Ama ortada bir maç. Hosseini bir şekilde oynamamalı.

ilelebeTS
25.08.2018, 23:25
Benim için lig bu maçtan sonra başlıyor. Kazanırsak rüzgarı arkamıza alıp iyi fikstürle beraber bir seri yapabiliriz.

mmert
25.08.2018, 23:35
A.Gücü’nü alsak bu maçı berabere bitirsek kâfi idi şimdi 3p alalım temizinden.

Hosseini Zeki Yavru’dan kötü transfer çıktı :) Akbaş’a rahmet okuttu :)

Pazartesi Papy grlsin bi şekil maça Zargo-Papy çıkalım. Takımın diziliş ve duruş bozukluğu var. Sıkı bir duruş sergileyemiyoruz. Abdüş sezona hazır başlamamıştı zaten ve çabuk Yıprandı. Milli takıma hiç gitmeyecekti.

Haftaya Nwaekeme’yi galatasaray’ın kısa boylu beklerinin üstüne sürüp, Yavaş olan Maicon ile Serdar’ın arkasına adam kaçırmamız lazım.

Beklerimiz epey zorlanacak. Orta sahamızı kurmakta epey zorlanacaz. Kucka-Sosa-Onazi-Abdüş-Olcay-Yusuf 6 oyundan 3 tanesi göbekte Olcay ya da Abdüş kanatta.

Onazi-Sosa-Kucka yapabilir. Skoru tutup Yusuf ve Abdüş ile skpru bulmak isteyebilir hoca. Kenardan Sosa grlse bir enerji katmaz ama Yusuf ve Abdüş getirebilir.

Çanlar bizim için çalıyor. Zor maç olacak. Galibiyet muazzam beraberlik iyi.

nakzo
25.08.2018, 23:39
En iyi ihtimal beraberlik ve sevinirim ama defansa bir bakıyorum sonrada hoca olmayan ünala malesef 3-1 kaybederiz.

Sadettin_
25.08.2018, 23:41
Alicaz bu maci hemde eze eze

batugol
25.08.2018, 23:44
3 istanbullulara karşı iyi oyun ve galibiyet
Avrupaya gidecek sıralama
Benim için bu sene beklenti bu

Arda'
25.08.2018, 23:51
Damdoy olmadığına göre yeniliriz

Tayfun
25.08.2018, 23:55
Duran toptan gol yeriz.

mmert
26.08.2018, 00:23
A. Gücü : 3p , Gs:1p yerine AG: 1p , Gs:3p olsun :):)

Ogün YAZICI
26.08.2018, 00:40
Kucka Onazi
Olcay Sosa Nwakaeme
Rodallega

Doğru dizilim bu maç için neyi gerektiriyorsa o

Adem Akyüz'
26.08.2018, 00:44
Beraberlik bekliyorum.

tsukru61
26.08.2018, 10:31
Farklı yenilgi olur.

omondoles
26.08.2018, 10:40
Hoca maça Yusuf’la başlasın, ikinci yarı Abülkadir’i alsın. Yeni transfer solda, Olcay sağda başlasın. Herkes yerinde oynamış olur.

Ozan Yılmaz
26.08.2018, 11:10
Hoca maça Yusuf’la başlasın, ikinci yarı Abülkadir’i alsın. Yeni transfer solda, Olcay sağda başlasın. Herkes yerinde oynamış olur.Kendi sahamızda, geçen yılın şampiyonuna karşı oynayacağız ve en güçlü silahımızı kullanmayacağız öyle mi? Vay be lükse bak

tsukru61
26.08.2018, 11:12
Kendi sahamızda, geçen yılın şampiyonuna karşı oynayacağız ve en güçlü silahımızı kullanmayacağız öyle mi? Vay be lükse bak

O silah ligin başından beri bize dönük...

Ozan Yılmaz
26.08.2018, 11:14
O silah ligin başından beri bize dönük...Memnuniyetsizlik neden, 18-19 yaşındaki çocuk sahada en fazla sorumluluk duygusuyla hareket ettiği için mi?

tsukru61
26.08.2018, 11:17
Abdülkadir, bir süre oyuna sonradan girmeli.

omondoles
26.08.2018, 11:17
Kendi sahamızda, geçen yılın şampiyonuna karşı oynayacağız ve en güçlü silahımızı kullanmayacağız öyle mi? Vay be lükse bak

Yusuf’un düzeltemeyeceği eksiklikleri var. Hani ben demiştim demek istemiyorum ama ilk zamandan beri aynı sıkıntıları söyledik, zaman bizi haklı çıkardı. Yine de Yusuf’un meziyetlerinden faydalanmak adına 45dk oynaymalıyız. Yani dediğinin tam tersini söylüyorum.

Vkgz
26.08.2018, 11:19
Sezonun erken bitiş maçı kaybedersek Fenerbahçe gibi daha bizden hiçbir şey olmaz kazanırsak devam ederiz

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert Acar
26.08.2018, 11:30
Maçı gsye verirler..

Bayraktaroğlu
26.08.2018, 11:41
Medjani,damdoy gibi efsunlu bir futbolcumuz olmalı

Muhammet_61
26.08.2018, 11:53
Yusuf ortaya Abdülkadir sağa geçmeli tekrardan.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Kara
26.08.2018, 12:47
bu maçı alırsak önümüz açık. alanya deplasmanından sonra 2 maç içeride oynayacağız. 7. hafta geldiğinde 13-14 puanımız olmalı. bu takım artık yarış içerisinde olmalı. camianın buna çok ihtiyacı var. illa şampiyon olalım demiyorum ama erkenden kopmayalım artık. kaç sene oldu, her sene dejavu yaşıyoruz. yönetimin bunu görüp stoper ve ön libero alması lazım.

asilhamsi
26.08.2018, 14:06
------------onur------------

joe---toure----novak-----olcay

abdul-----onazi-----sosa---antony

------rodallega-----yazici-----------

Uğur Ö.
26.08.2018, 14:11
Takım defans dizilimimiz rezalet. gs ilk sağlı sollu atağında golü atar ki zaten kalede kalecide yok.

Doğukan Uçan
26.08.2018, 15:01
4 5 sene önce aynı şekilde avni akerde tek kale oynayıp 1-0 yenildik cüneyt çakır penaltımızı vermemişti ve lige havlu attık o maçtan sonra muhtemelen yine aynı senaryo olacak. %99 kaybederiz fark 8 puan olur 1-2 haftaya ünal karaman istifa eder kaos başlar.

Uğur Kalyoncu
26.08.2018, 15:34
Onur
Perreira Toure xxx Novak
Sosa Onazi
Abdulkadir Yusuf Olcay
Rodellega.

Abdulkadir verimsiz ama sahada ve kenarda tehdit oluşturmalı..

Stoper bu maça yetişmesi yoksa duran toptan Maicon Eren Fernando dan birisi çıkar atar

Yazıyorum ama öyle adetten ..Hala dün ki maçın psikolojisinden çıkamadım..Allah muhafaza kaybetsen 8 puan fark çok tehlikeli.

Özkan Şentürk
26.08.2018, 16:04
Duran topları iyi kullanan emre akbaba ve hava hakimiyeti iyi olan maicon, eren gibi oyuncular.

En zayıf yanımıza karşı en iyi yanları. Iddaa oynayanlar üst oynasın şimdiden.

AyhanPe
26.08.2018, 21:58
4 5 sene önce aynı şekilde avni akerde tek kale oynayıp 1-0 yenildik cüneyt çakır penaltımızı vermemişti ve lige havlu attık o maçtan sonra muhtemelen yine aynı senaryo olacak. %99 kaybederiz fark 8 puan olur 1-2 haftaya ünal karaman istifa eder kaos başlar.

sezon basinda olusan farklar Tr liginde kolay kapanir da bizim icin gecerli degil bu..FB iki mac kaybetti..Bir iki tane daha kaybetse dahi ikinci devre bi anda bakmissiniz yarisin icine sokulmus..

Bizde olma ihtimali yok denecek kadar az..En önemli etken tüm kirilma anlarinda bizi baltalamalari..Zaten daha sonra da kaos ortamina kendimiz giriyoruz..Klübün batmasinda bu kaoslarin rolü büyük..Yap yik yeniden yap yik..En ufak calkantida firtinalar kopardigimiz icin hicbir zaman istikrariri yakalayamiz biz..sonumuzu kendi elimizle getiriyoruz..

ersn.alparslan
26.08.2018, 23:54
Abdulkadir yetenekli bir oyuncu evet ama gs karsisinda bir varlik gosterebilecegini, oyuna etki edebilecegini sanmiyorum. Ayni sekilde sosaninda.

ÖmürKaradeniz61
26.08.2018, 23:57
Terim gelmeden kazanır bu maçı merak etmeyin.

ersn.alparslan
26.08.2018, 23:59
Burak yine mi yok gs karsisinda ?

Ulaş Göktürk
26.08.2018, 23:59
Bu orta saha yapısı ve bloklar arasındaki boşlukları düşünecek olursak topu ayağında tutan her takım bize karşı hem pozisyon hemde skor üstünlüğünü ele geçirir.Ciddi anlamda defansif olarak yoğun çalışmalar yapılması gerekiyor.Aksi halde Gs karşısında çok zor anlat yaşayabiliriz

Berke6198
27.08.2018, 00:09
Öncelikle, bu MP Arena'da 2. Galatasaray maçım olacak. Maç günü saat 3 gibi şehre ineceğim. O gün yolculuk yapacak olan herkese kazasız belasız yolculuklar diliyorum...

Eğer Ankaragücü deplasmanını 3 puanla geçmiş olsaydık bu maçta puan kaybetmek gibi bir durumu tolere edebilirdik. Ancak bu ihtimal ortadan kalktığı için kesinlikle bu maçı galibiyet alarak geçmek zorundayız. Hücum disiplini anlamında beni korkutan hiçbir durum olmamasına karşın takımın topun arkasına geçtiği dakikalarda defansif yerleşimlerde ciddi başarısızlıklar sergiliyor olması her saniye büyüyerek can sıkıcı bir hal almaya başlıyor. Buna bir de yan top zaafiyeti eklenince iyice geçen senenin Galatasaray'ı kimliğine bürünmeye başlıyoruz.

Her zaman yaptığımız gibi, ayağa pasla ve seri alan geçişiyle birlikte yüksek tempoda baskı uygulayıp erkenden skor bulmalıyız Galatasaray'a karşı. Tabii onların da ciddi kontra atak silahları var. Onyekuru, Rodrigues ve Ndiaye, topla birlikte hızlı alan geçişi sağlayabilecek isimler. Bunların başımızı ağrıtmasına müsaade etmemek için erkenden 2-0 gibi net bir skor yakalamalıyız. Ciddi puan kayıplarının ve motivasyon sıkıntılarının yaşandığı haftalarda, direkt rakiplerimizden biriyle oynuyoruz. Vurduğumuz gol olsun.

mmert
27.08.2018, 00:24
İbanez’i sol açık oynatacak diye çok korkuyorum. :confused:

mmert
27.08.2018, 00:29
......Sosa—Kucka......
Olcay—Yusuf—İbanez
..........Roda............

içimden bir ses böyle başlayacak diyor.

Sefa
27.08.2018, 00:37
Kucka oynamalı Onazi ile çok yetersiz kalıyoruz..

Onur - Pereira - Toure - Hosseini - Novak - Onazi - Sosa - Kucka - Abdulkadir - Olcay - Rodallega

ozzy!
27.08.2018, 00:46
Kucka formsuz olsa da hava topları için gerekli.
Takım boyumuz çok kısa.
Ah Okay Ah.

Tuğrul
27.08.2018, 00:52
_______________Onur(Esteban)___________________

Pereira_____Toure______Akbaş(Houseini)_________Nov ak

________Abdülkadir____Onazi(Batuhan)_______Sosa___ ____________

____Yusuf_________Rodallega____________Nwakaeme___ _____

Kazanabileceğimiz bir maç.

Yeter ki kaptırılan toplarda rakibe uygun geçiş imkanları sağlanmasın, savunma bloku da alanı daraltarak ileride bassın.

Kaldı ki dolu tribünlerde işimizi rahatlatacak, galip gelmemize yardımcı olacaktır.

Gökhan Balcı
27.08.2018, 01:04
Takım fizik olarak altmış yetmiş dakikayı çıkaramıyor. Bu yüzden hoca bu dakikalara kadar olan kısımda var gücüyle gol aramanın peşinde. Hani atabildiğimiz kadar atalım sonra değişiklikler ile skoru korumaya bakarız hesabı var. Bu anlamda biraz geç kaldığını da düşünüyorum ama yedek kulübesinin de beklentilerin karşılığı olduğu söylenemez. Bu açıdan ben abdülü dinlendireceğini düşünüyorum. Sosa Olcay Yusuf Anthony ile var gücümüzle saldırıp goller atmanın hesabını yapacakmışız gibi geliyor. Bakalım hocanın kararı ne olur. Bu kadar umutsuzluğa gerek yok ama görülen gerçeği yönetim de es geçmemeli. Uzun hazır iki adam alıp şu maça tam kapasite çıkmalıyız

Varlıbaş61
27.08.2018, 01:29
https://twitter.com/altmisbiir/status/1033771002013073408?s=21

Onazi bizim ilacımız değil. Yedek bile fazla olur artık. Hiç ümidim kalmadı ondan !!

asilhamsi
27.08.2018, 01:36
......Sosa—Kucka......
Olcay—Yusuf—İbanez
..........Roda............

içimden bir ses böyle başlayacak diyor.

ibanez yerine antony koy kadro bu olsun.

Hatta bana kalsa olcay yerine de abdülkadir.

asilhamsi
27.08.2018, 01:37
------------onur-------------

joe---toure---husaini----novak

-------sosa-----kuco---------

abduş-----yazici------antony

--------roda---------------

bana göre ideal kadro budur.

kadirgazioglu
27.08.2018, 01:48
olcay/amiri ciğersiz 1 xxxx delimanyak 1 xxxx 4-3-3

16136

artvints
27.08.2018, 07:34
.............onazi
......Olcay.........sosa
Ömür....rodallega....nwakaeme

Bu maçta üçüncü bir ortasaha lazım. Kucka oynasın diyeceğim ama Ankaragücü maçında faul yapmak için oyuna girdi resmen. Ortasahada iki pas yapıp organize olamayan rakip takıma ilaç oldu. Insan az biraz olgun oynar. Yedek kalmayi sindirememiş belli. Böyle hırslı oynamazdi. Pek de bir işe yaramadi zaten.

İlker Yazıcıoğlu
27.08.2018, 09:39
En kötü dönemlerimizde, hem de deplasmanda bu herifleri hep yendik...

Yenersek şaşırmam...

Ankaragücü maçında cereyan eden faul pozisyonu sonrası gelen gol ve VAR kullanılmaması, bu hafta bizim lehimize bir rüzgar estirebilir. Taraftar da gününde olursa, alabileceğimiz bir maç...

Reha Asan
27.08.2018, 09:45
2-1 alacağız.

Taraftarın stadı dolduracağına inanıyorum. Bu gazla oyuncuların performansında artışta olacaktır.

Burçak
27.08.2018, 10:30
Hakemler adam olsun adil olsun bu istanbul oğlanlarını yeneriz

Koray
27.08.2018, 10:42
Abdülkadir orta saha oynamaya devam etmeli.

Hatta Onazi'nin oynadığı bölgede oynamalı.

Onazi'nin yaptığı işin çok daha fazlasını yapar, hem daha mücadeleci hem daha iyi top kullanıyor. O bölgede değerine değer katacağını düşünüyorum. Boyu dert değil bu çocuk Kante'den de Veratti'den de daha uzun boylu. Elimizdeki pırlanta cam parçasına dönüşmeden çocuğu asıl mevkisinde oynatmak zorundayız.

Abdülkadir'in yanında formsuz olsa da Kucka oynamalı zira takımın boyu çok kısa her maç duran toptan gol yiyoruz. Zaten Kucka'nın ölüsü Onazi'nin en iyi halinden daha iyidir. Bıktım usandım bu herifin sakarlıklarından.

Yusuf Yazıcı asıl mevkisi forvet arkasında oynamalı.

Elimizde Avrupai piyasası olan iki tane futbolcu var ikisini de asıl mevkisinde oynatmıyoruz.

alper*
27.08.2018, 10:44
Bu maçtan galibiyetle ayrılırız.

İlker Yazıcıoğlu
27.08.2018, 11:00
Bu maçtan galibiyetle ayrılırız.

Alper, senden böyle bir cümle beklemezdim:)

alper*
27.08.2018, 11:02
Alper, senden böyle bir cümle beklemezdim:)
Galatasaray'da bir şey yok bence, seyirciyle alırız maçı. Ama alamazsak o zaman kötü.

melihergun
27.08.2018, 11:28
Efsunlu oyuncumuz yusuf olacak bu mac sanirim en az 2 golu var diyorum ama olcay veya tony den 1 gol bekliyorum yani
Yusuf 1 veya 2
Olcay 1 veya tony 1

ilelebeTS
27.08.2018, 12:26
.............onazi
......Olcay.........sosa
Ömür....rodallega....nwakaeme

Bu maçta üçüncü bir ortasaha lazım. Kucka oynasın diyeceğim ama Ankaragücü maçında faul yapmak için oyuna girdi resmen. Ortasahada iki pas yapıp organize olamayan rakip takıma ilaç oldu. Insan az biraz olgun oynar. Yedek kalmayi sindirememiş belli. Böyle hırslı oynamazdi. Pek de bir işe yaramadi zaten.

Olcay sağda kullanmamız lazım bu maç. Rakibin en tehlikeli yeri sol taraf. Nagatomo ciğersiz gibi oynuyor, önünde de Onyekuru gibi pır pır bir adam var. Sağdan durdurup soldan Nwakaeme ile vurmamız lazım bu maç.

____Sosa__xxx
Olcay_Yusuf_Nwakaeme
______Roda

Bence böyle çıkmalıyız. Duruma göre hamle yapılır.

Uğur Ö.
27.08.2018, 12:36
Yapılacak iş belli. Çok hızlı bir, boğucu bir presle ilk 30 dk da fişi çekmemiz lazım. Bunun için pres gücü çok yüksek topçularla başlayalım.

Gökhan Balcı
27.08.2018, 12:59
Olcay sağda kullanmamız lazım bu maç. Rakibin en tehlikeli yeri sol taraf. Nagatomo ciğersiz gibi oynuyor, önünde de Onyekuru gibi pır pır bir adam var. Sağdan durdurup soldan Nwakaeme ile vurmamız lazım bu maç.

____Sosa__xxx
Olcay_Yusuf_Nwakaeme
______Roda

Bence böyle çıkmalıyız. Duruma göre hamle yapılır.

Tam beroluk maç :D ama düşüncenize katılıyorum. Abdül ortalardan sonra oyuna girse daha iyi olur bu maç. Hoca bu maça Onazi kucka ile de başlayabilir emin olamıyorum ama abdül en azından skor alana kadar beklemeli bence de

Enes Coşkun
27.08.2018, 13:01
Kazanacağımız bir maç olsun.

artvints
27.08.2018, 14:22

____Sosa__xxx
Olcay_Yusuf_Nwakaeme
______Roda

Bence böyle çıkmalıyız. Duruma göre hamle yapılır.Mariano da var. Zaten sağ içe koymamın sebebi o. Hem onazi'nin boşalttiği alanı kontrol etmek, hem beki karşilamak, hem de pas oyununa katkıda bulunmak görevi olacak. Bunu yapacak defans bilgisi var. Ofansta pek birşey yapamıyor boşuna ileri geri koşup yorulmasin. Beklerin boşalttiği alana yetenekli oyuncularimizi süreceğiz.

Ya Olcay vahid ile beklerle birebir oynarsin Yusuf'tan gol beklersin. Ya da yetenekli oyuncularla bekleri tehdit edersin, iç ortasahalarla kademelerini alırsın. Bir plan olsun, ona göre oyuncu seçimi yapilsin gerisi biraz da şans.

ilelebeTS
27.08.2018, 14:37
Mariano da var. Zaten sağ içe koymamın sebebi o. Hem onazi'nin boşalttiği alanı kontrol etmek, hem beki karşilamak, hem de pas oyununa katkıda bulunmak görevi olacak. Bunu yapacak defans bilgisi var. Ofansta pek birşey yapamıyor boşuna ileri geri koşup yorulmasin. Beklerin boşalttiği alana yetenekli oyuncularimizi süreceğiz.

Ya Olcay vahid ile beklerle birebir oynarsin Yusuf'tan gol beklersin. Ya da yetenekli oyuncularla bekleri tehdit edersin, iç ortasahalarla kademelerini alırsın. Bir plan olsun, ona göre oyuncu seçimi yapilsin gerisi biraz da şans.
Mariano, Nagatomo gibi değil. Defansif zaafları var, gitti mi dönemiyor. Nagatomo arı gibi çalışıyor. Nwakaeme'nin taraftarla buluşma maçı olacak, istekli oynayacaktır. Mariano'nun hakkından gelecektir. Dediğin gibi iki şekilde de oynanabilir ama ben olsam işi riske atmam. Kapatırım sağı, soldan giderim. Ha bu hiç sağdan gitmeyeceğin anlamına gelmez sonuçta iç sahada oynuyorsun. Artı olarak Yusuf'u ikinci adam olarak rakibin zayıf halkası olan stoperlerin arasına sokmaya çalışırım, zaten tam onun pozisyonu.

Doğan BULAT
27.08.2018, 14:49
ünal Karaman orta sahamızda oynuyor olsaydı yenerdik ama başımızda hoca iken imkansız :(

Gökhan Balcı
27.08.2018, 15:00
Rakip total olarak bizden iyi. Artıları eksileri iyi hesap edip ona göre bir on bir ve oyun planı ile maça çıkmalıyız. Görüldüğü kadarı ile de Ünal hoca da ft de en başta presle oynayıp erken gol bulmanın hesabını yapan hocalar. Defansif orta saha anlamında onlar bizden iyiyken bizim taraftar artımız olacak. Onların da bizim de sol tarafımız iyi ama japon herif novaktan daha önde. Sağ tarafta ise pereria daha diri bir adam maçın tamamında etkin kalabiliyor. Hava toplarında stoperler olsun eren olsun hakim adamlar bizde ise bu konuda hiç ışık yok. Gs maçlarını pek takip etmediğimden bilmiyorum ama bizim gibi şutörleri yok sanırım. İşte bu, bu maçtaki bizim en büyük şansımız olabilir. Sosa kucka Yusuf hatta belki denese abdül bu anlamda iyi oyuncular ama nedense denemiyoruz. Yusufu rakip takımlar artık çözdü hep aynı yerden şut denemeye çalışıyor ama rakip aniden üzerine çullanıp buna imkan vermiyor. Biz ise her niyeyse sanki kalede uzaktan şut avcısı bir adam varmış gibi vurduruyoruz. Ki kalemizde de gerçekten volkan ile birlikte bu anlamda ligin en kusurlu kalecisi var. Stoperler konusunda ise evet uzun adamlar ama gayet de sakarlar. Yusuf ikinci forvet gibi oynarsa çok boş alan buluruz diye tahmin ediyorum. Benim bu maç için kadrom

Onur
Joao toure hosseini novak
Onazi amiri (iyileş lütfen)
Olcay Yusuf Anthony
Roda

Şeklinde olurdu. Bu maç güçlü dirençli adamlara çok ihtiyacımız var. Preslerini kırarsak kazanmak için engel görmüyorum.

Faruk BERBER
27.08.2018, 15:07
arcadia Amiri o bölgenin oyuncusu değil, yanlışlık var sanırım.

Çok ofansif bir kadro olmuş, bırakılacak geniş alanlarda Onyekuru çok etkili olur.

Gökhan Balcı
27.08.2018, 15:19
arcadia Amiri o bölgenin oyuncusu değil, yanlışlık var sanırım.

Çok ofansif bir kadro olmuş, bırakılacak geniş alanlarda Onyekuru çok etkili olur.

Oynayabildiği bölgeler içerisinde vardı bilemiyorum da dirençli adam o yüzden faydalı olur diye düşündüm ben. Bu yüzden de çok ofansif gelmedi bana. Burada pek geriye dönmeyen adamlar Yusuf hugo bir de Anthony olur. Olcay epey yardımcı olacaktır. Ortadan amiri ile çıkma şansımız da olur. Bakalım artık hoca ne karar verir. Sen ne yapardın abi?

Faruk BERBER
27.08.2018, 15:23
Oynayabildiği bölgeler içerisinde vardı bilemiyorum da dirençli adam o yüzden faydalı olur diye düşündüm ben. Bu yüzden de çok ofansif gelmedi bana. Burada pek geriye dönmeyen adamlar Yusuf hugo bir de Anthony olur. Olcay epey yardımcı olacaktır. Ortadan amiri ile çıkma şansımız da olur. Bakalım artık hoca ne karar verir. Sen ne yapardın abi?

Onur, Pereira, Toure, Hosseini, Novak, Onazi, Sosa, Abdülkadir, Nwkaeme, Yazıcı, Rodallega.

Onazi - Sosa yanyana, önlerinde Yazıcı. Sağda Abdülkadir, solda Nwakaeme. Önlerinde Rodallega.

Onyekuru'nun olduğu bölgeye geniş alan bırakmamak adına önlem + Emre Akbaba'ya yakın markaj.

ersn.alparslan
27.08.2018, 15:25
Gs de bi cacik yok. Goztepe biraz akilli olsaydi fark atardi bunlara. Tabi bizim takim goztepe kadar bile akilli mi orasi mechul.

Murat Keçeci
27.08.2018, 15:47
Tekrar iç saha maçına döndüğümüz bu hafta da taraftar ve futbolcular olarak bir bütün içinde hareket edersek kazanabiliriz.

Rakibimizle oynadığımız maçları terimli ve terimsiz olarak ikiye ayırmalıyız onun bize ters gelen bir futbol anlayışı var önde oynamayı sevmesi bizim sorunlu olan arka bölgemizin zaaflarını iyice açığa çıkartıyor.

Bu maçı kazanmak için herkesin takım savunmasına katkı verdiği bir anlayışla oyun alanında olması gerek eğer geri dönüşleri aksatmaya devam edersek ceza sahası yayı ve içinden yine çok kolay goller yeriz savunmayı da hücumada hep birlikte yapabilirsek o zaman şansımız olur.

Kilit mevki orta sahanın göbeği geçen sezon büyük maçlarda genelde okay-kucka ikilisi vardı ve fena maçlar çıkarmamıştı.Güçlerin birbirine yakın olduğu takımların maçlarında orta sahası daha sert olanlar bir adım öne geçer bizde onazi ve sosa biraz yumuşak kalacak gibi ama başka seçenek de görülmüyor onlara sert ve güçlü olmayı öğretip sahaya süreceğiz mecburen.

Forvette yine Hugo başlayacaktır forma adaleti bunu gerektirir üç maçta üç gol atanı kesersek haksızlık etmiş oluruz ama burak kendisini bu maça çok iyi hazırlamalı çünkü hugonun fizik gücü bu maçları genelde kaldırmıyor silik görüntü verme ihtimali var o yüzden Burakın hazır olması lazım.

Son maçta kesik yemeyi kim haketti sorusuna cevap olarak Abdülkadir verebiliriz.Eğer idmanlarda Anthony iyi görüntü verirse Yusufu Abdülkadirin yerine koyup solda Anthony sağda olcay tercihiyle de sahaya çıkabiliriz veya hoca son iki hafta ki kadroyla da çıkarsa ona da saygı duyarım sonuçta futbolda istikrar önemli bir olgu.

Eren derdiyok gibi hava hakimiyeti iyi olan,onyekuru gibi çabukluğu yüksek olan oyunculara dikkat etmek lazım.Beklerin hücuma çıkışını engellemeliyiz topu erenle buluşturmaları bizim için iyi olmaz.

Duran topların önemini anlatmaya gerek yok herkes çok yüksek konsantrasyon ile oynamalı.Bu maçı kazanıp üst gruptan uzaklaşmamalıyız.

Taraftarımız yine üzerine düşen görevi yapacaktır o dolu tribünlere canla başla oynayarak karşılık vermeli tüm futbolcular.

zaqua
27.08.2018, 16:02
kaybedecegimizi düşünüyorum, 2-0 ya da 3-0, inşallah yanılırım

Oğuz ZEYTİN
27.08.2018, 16:13
https://twitter.com/altmisbiir/status/1033771002013073408?s=21

Onazi bizim ilacımız değil. Yedek bile fazla olur artık. Hiç ümidim kalmadı ondan !!

"Gözleri var, görmezler..."

İ. SARAL
27.08.2018, 17:03
http://www.footballuser.com/formations/2018/08/1706198_Trabzonspor.jpg

Doğukan Uçan
27.08.2018, 17:57
fatihin köpeklerini delik deşik etmeliyiz. istanbul takımlarını yenelim benim için yeter şampiyonluğu yemişim.

asilhamsi
27.08.2018, 20:53
amiri iyileştikten sonra amiri---roda/burak---antony rakip icin cok ciddi bir tehdit.Bu hucum hattına kolay kolay kimse defans hattını ileri cıkaramaz.Cıkarırsa cezayı keseriz.

Mesele ortasahanın gobegi ve defansın gobegi.

Sosa son iki mactır organizasyon işini cok iyi yapıyor.Bunu bozmamak lazım.Elimizde bir tane pozisyon bilgisi iyi cigersiz olsaydı.Abdulkadir oynasın derdim.Ama malesef onazi varken abdulkadir merkezde silik kalıyor.

bana kalsa her ne olursa olsun bu macta gobegi sosa-kucka yapardım.Yusufu da roda nın yanına gönderirdim

------------------onur---------------

joe-------toure------husaini-----novak

amiri-----sosa-------kucka-----antony

------yazıcı------rode--------------

su hucum hattı fatih terimin kabusu olur.

asilhamsi
27.08.2018, 20:55
cicncon istiyorsa burak karsılık eren+tolga cigerciyi alalım.Her turlu kara geceriz.

Gökhan Balcı
27.08.2018, 21:07
cicncon istiyorsa burak karsılık eren+tolga cigerciyi alalım.Her turlu kara geceriz.

Ciğerci ile işkembeciden bize fayda gelmez versinler parasını paramızla angus alırız biz

asilhamsi
27.08.2018, 21:09
Ciğerci ile işkembeciden bize fayda gelmez versinler parasını paramızla angus alırız biz

:)

Fatih Öztürk
27.08.2018, 21:35
Mete müptezeli ayarında bir hakem atanmazsa galtaksaray puanı unutsun. Hakem atandığı an çetrefelli bir kamuoyu açıklaması yapıp milletin aklını almamız lazım. Oyunun adı dinsizin hakkından imansız gelir.

Adem Erdoğan
27.08.2018, 21:45
Maçın cumartesi gecesi olması büyük avantaj, taraftarla kazanırız diye düşünüyorum.

artvints
27.08.2018, 22:35
Geçen sene ikinci yarıdaki maçta bilenmişlerdi bize bir sürü hakaret vardı sosyal medyada. aynı motivasyon bizde yok. Sahada dayak atacak bir takım yok ki, yumuşak takımız.

Gökhan Balcı
27.08.2018, 23:01
aldığımız gol kralları bi nane yapamadan gidiyordu. belki hiç gol atamamış olanı alıp kaderi terse çevirmek amaçlanmıştır

edit : mesaj yanlış başlığa gitti

Özkan Şentürk
27.08.2018, 23:58
Fernando-belhanda-akbaba ya karşı onazi- sosa-abdulkadir.

Sanki baya tempolu bir maç olacak gibi duruyor.

Oruç
27.08.2018, 23:58
Yenildik mi fark 8. 4.haftada ligi bitiriyoruz. Sonra 5.lik için uğraş dur. Nasıl bir takımız anlamak mümkün değil. Beraberlik bu koşullarda kötü olmazdı.

Onur Akyüz
28.08.2018, 00:24
Kucka kesinlikle oynamalı diye düşünüyorum. Böyle maçlarda bu tip adamlar psikolojik olarak da rakibi etkiler. Ne olursa olsun Kucka rakibin çekineceği kaliteli bir futbolcu, pek kendini vermiyor olsa da bu maçta oynayacağını düşünüyorum. Yedek kalmak da O’nda olumlu anlamda motivasyon sağlamış olabilir.

Gs’liler Kucka’nın sahada olmadığını görürse epey sevinirler bence. Fernando için Onazi ile uğraşmak Kucka ile uğraşmaktan her zaman iyidir.

————Kuco————Sosa————————

—-Olcay———-Yusuf————Nwakaeme—-

———————Roda———————————

Bu dizilişle bence gs’nin içinden geçer altından çıkarız. Abdülkadir de hamle oyuncusu olarak bekler bu da bi tehdittir.

DeAgLeMaNyAq
28.08.2018, 00:31
Ben de benzer kanaatteyim. Özellikle GS'nin aldığı farklı galibiyet her ne kadar bu maç açısından ölçü olmasa da psikolojik açıdan rakibini önlem almaya itecektir. Bu yüzden Kucka'nın 11'e döneceğini düşünüyorum. Onazi'nin ise kesik yiyeceğini sanmadığımdan, yedeğe çekilme ihtimali olan Sosa, Abdulkadir ve Yusuf kalıyor. Form açısından kendini bulmaya çalışan Sosa'nın kesik yemesi çok zor. Yusuf ise kötü bile oynasa gol pozisyonlarının muhakkak içerisinde öyle veya böyle yer alıyor. Üstelik GS'ye karşı oynadığımız maçlarda da iyi işler yaptı. Bu durumda takımın en kreatif futbolcusu olsa da Abdulkadir'in yedekte başlaması daha doğru gibi duruyor...

odyseuys
28.08.2018, 00:45
Yenildik mi fark 8. 4.haftada ligi bitiriyoruz. Sonra 5.lik için uğraş dur. Nasıl bir takımız anlamak mümkün değil. Beraberlik bu koşullarda kötü olmazdı.

25. haftada farkı 8'e düşürsek şampiyonluk hesaplarına başlayan taraftarımız 4 hafta olası 8 puanlık farkla sezonu kapatıyor. cidden ironik.

gs'yi de yeneceğiz bu arada...

Fatih Öztürk
28.08.2018, 01:37
9.Haftada liderlik koltuğunu perçinliyoruz.

hakankurt1967
28.08.2018, 02:36
------------------Onur-----------------

Joe-------Toure------Husaini-----Novak

------------------Kucka------------------

--------Sosa--------------Abdüş----------

-Olcay------------------------------Yusuf-

----------------Rodelga------------------

Bu şekilde en azından defansı güçlü atağa çıkarken bekler ile daha ofansif olabiliriz. Owenkuvu ve Akbaba ya önlem şart.Rodrigez inde oynayacağını düşünürsek ve bizim maça kadar forvet kadroya dahil edemezlerse 4-6-0 oynama ihtimali yüksek olur. bizim de defans ve ortasaha arasında mesafeyi iyi tutmak lazım.

Özgür KARADENİZ
28.08.2018, 08:25
Elele kolkola vuracağız cimboma��

İ. SARAL
28.08.2018, 08:43
Kucka'yı hiç beğenmem, sahada görmek de istemem ama belki bu maç faydalı olur.

---------------------------Onur---------------------------------

Jp------------Toure-----------------Majid--------------Novak

-------------Kucka----------------Onazi--------------------

Yusuf-----------------Sosa-------------------------Olcay

----------------------Hugo---------------------------

olabilir ama yine Kucka ve Sosa bu dizilişte zayıf halkalar olur. İkinci yarı da duruma göre Abdüş ve Nwakaeme girer. Kucka bu maçta da saçma sapan hareketler yaparsa direkt bonservisi eline verilmeli.

matrixx61
28.08.2018, 08:51
----------------Onur------------------
jp-------Zargo------Hüseyni--------Novak
-----------Sosa---Kucka----------
Olcay---------Yusuf--------------Nwakeme
-----------------Hugo----------------------

Gs-alanya maçını özetini izledim açıkçası onur'a pek güvenmiyorum..çünkü adamların çok şut özelliğine sahip iyi oyuncuları var..
maçı kazanmamız için en belirleyici adamlar savunma hattı..duran toplar çok büyük tehlike..
hayırlısı bakalım inşallah kazanrız..en azından kaybetmeyelim..

Mehmet BAŞ
28.08.2018, 09:12
Ünal Hoca muhtemelen Ankaragücü maçındaki kadro ile maça başlar.
Tek değişiklik Antony olursa olur. O da idmanlarda kendini ne kadar göstereceğine bağlıdır.
Galatasaray'dan çekinmiyorum. Sivasspor maçında ilk 30 dakikadaki atmosferi 90 dk.ya yayabilirsek kazanabiliriz.
İşte bu noktada taraftarımıza büyük bir iş düşüyor. Atmosferi oluşturalım takım elinden geleni yapar.

Mehmet BAŞ
28.08.2018, 09:16
Abdülkadir'i kadrolarına yazmayan arkadaşlar ne düşünerek bunu yapıyorlar? Cidden merak ediyorum.
Kıyamet kopsa Abdülkadir ilk 11'den kesilmez. Kesilemez. Sizleri gerçekten anlayamıyorum.
Ya siz bu çocuğun yeteneğinin farkında değilsiniz ya da maçları izlemiyorsunuz.
Geçen yıl da maçları izlemeyip Sosa'ya top kovalamıyor diyenler vardı. O misal...

PortoDeGalinhas
28.08.2018, 09:55
Şuanki kadroda alternatifi olmayan tek oyuncu Onazi'dir bana göre. Ne oynadığı tartışılır fakat onazi' siz bir kadro ile, dahası kucka, sosa orta sahası ile maça çıkmak intihar olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doğukan Uçan
28.08.2018, 10:01
sosa bari bu maçı kazandır ne golü var ne asisti adam resmen iyice 3.sınıf futbolcu oldu

freedomforever
28.08.2018, 10:09
Büyük maçların havası başka olur. Ümitliyim.

Gökhan Balcı
28.08.2018, 10:10
Adamların sol tarafı esiyor resmen. Orayı yalnızca pereria ya bırakmak intihar olur. Sağda Olcay ile başlamak en mantıklı hareket olur. Abdül sonradan girer.

Faik Yılmaz
28.08.2018, 10:20
por Toto Süper Lig’in 4. haftasında Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu’nda Galatasaray SK ile oynayacağımız maçın biletleri satışa sunuldu.

Buna göre 1 Eylül 2018 Cumartesi günü 21.45’te başlayacak olan mücadelenin bilet fiyatları şu şekilde:

Platinum A/C: 350 TL

Platinum B: 400 TL

VIP Gold: 250 TL

VIP Silver: 200 TL

Kategori 1: 85 TL

Kategori 2: 75 TL

Kategori 3: 70 TL

Kategori 4: 60 TL

Kategori 5: 50 TL

Kategori 6: 35 TL

asilhamsi
28.08.2018, 10:33
Kucka kesinlikle oynamalı diye düşünüyorum. Böyle maçlarda bu tip adamlar psikolojik olarak da rakibi etkiler. Ne olursa olsun Kucka rakibin çekineceği kaliteli bir futbolcu, pek kendini vermiyor olsa da bu maçta oynayacağını düşünüyorum. Yedek kalmak da O’nda olumlu anlamda motivasyon sağlamış olabilir.

Gs’liler Kucka’nın sahada olmadığını görürse epey sevinirler bence. Fernando için Onazi ile uğraşmak Kucka ile uğraşmaktan her zaman iyidir.

————Kuco————Sosa————————

—-Olcay———-Yusuf————Nwakaeme—-

———————Roda———————————

Bu dizilişle bence gs’nin içinden geçer altından çıkarız. Abdülkadir de hamle oyuncusu olarak bekler bu da bi tehdittir.

olması gerekn kadro bu.Amiri iyileşip olcay ın yerine oynamaya başladığı zaman tamamdır bu iş.

Ah ulan bir stoper yetişseydi şu maça.

pReN@_61
28.08.2018, 10:42
Zeki oynayi mi

bilgehan83
28.08.2018, 11:14
Kucka sol içte oynamalı defansif anlamda mutlaka olmalı.. asıl yeri de orası sol iç... ilk topları karşılar... Abdülkadir yedek olmalı... Olcay mutlaka oynamalı... tek sorun Onur...

onur

Pereira toure Hüseyni novak

Onazi sosa

olcay Yazıcı Kucka

Hugo

ömür/nkaweme/Burak (yedekten girebilir gidişata göre)

Berke6198
28.08.2018, 11:18
Allah utandırmasın...

Gurbet diyarlardan kalkıp geliyoruz, artık bize bi' galibiyet armağan ederler herhalde :)
16142

Aydın Tiryaki
28.08.2018, 11:24
Gs maçına bilet aktarabilecek olan var mıdır?

Reha Asan
28.08.2018, 11:58
Bilet sayısı iyi gidiyor.Stat tam dolar maçta.İnşallah güzel bir sonuçla ayrılırız.

Arda'
28.08.2018, 12:18
Rüyamda 2-0 yeniyorduk ama gs değil bjk ile oynuyorduk ilk golü Batuhan atiyodu hatta sanırım biyerlerim açık uyudum

Ogün YAZICI
28.08.2018, 12:21
Onazi Kucka
Olcay Sosa Nwakaeme
Rodallega

ilelebeTS
28.08.2018, 13:25
6 puanlık maç. Yenmek için her şeyi yapacaksın ama yenemiyorsan da yenilmeyeceksin. 5 puan fark bir şey değil, 8 olursa moral bozar.

Harun-61
28.08.2018, 13:25
galatasaray'in defans hatti iyi degil. ofansif hatti ise muhtesem.

reisoğlu61
28.08.2018, 13:37
ön liberoda onazi ve sosa intihar olur.
kesinlikle Onazi ve Kucak ile baslamak lazim.

Gümüshaneli61
28.08.2018, 13:44
Olcay'i sol kanatta görmek istemiyorum, yeter.

Ahmet Aksu
28.08.2018, 13:58
akyazı da ğs ye ne zaman puan verdik ki.. ;)
inşallah seri sürecek ezip geçeceğiz zor ama takıma güveniyorum..

UĞUR DURTAŞ
28.08.2018, 14:14
Dün akşam gs maçından sonra tv yi kapattım,
arkadaşım söyledi,maçtan sonra beinsporta haftanın tartışmalı pozisyonları yorumlanırken,
bünyamin gezer denen adam kucka nın faul yaptığı söylemiş.
satılmış hakem,aklı sıra mete ye fazla ceza vermesinler diye talimatlı açıklama yapmış.
yemezler,bu adam cüneyt çakır gibi bizim maçlara bir daha verilemez..verilemezz.
*
gs ilk golü faul olması gereken pozisyondan gol yaptı,
bu dakikaya kadar alanya ya karşı ciddi gol pozisyonu yoktu.
yenilmeyecek bir takım değil,
cumartesi günü ceza sahamıza gelen toplarda rakibin kafa vurmasına izin vermezsek
güzel bir galibiyet alırız.
*
maçın hakemi büyük bir ihtimal Bülent Yıldırım olacak.(b.yıldırım olmassa ali palabıyık maçın hakemi)
saha seyirci avantajını ve hakemin lehimize kullanacağı takdir haklarını iyi kullanmamız şart.
ünal hocanın sivas ve ankaragücü maçındaki 11'le başlıyacağını düşünüyorum.

Sefa Murat Dokuz
28.08.2018, 14:15
------------Onur
J.P---Zargo---Hosseini---Novak
--------Onazi---Sosa--------
Abdüş-------Yazici------Anthony
--------------Hugo--------------

Onazi'yi mecburiyetten yazıyorum.
Hoca muhtemelen Olcay ile başlar.

Bilâl ÇOBAN
28.08.2018, 14:21
Merhabalar. Kocaeli'den maça gelmeyi düşünüyorum lakin passoligim yok. Nasıl oluyor, Trabzonda hemen çıkarttırma ihtimalim var mı?

cakalkerem
28.08.2018, 14:25
------------Onur

Onazi mecbur olacak ta ben 2 maçtır beğeniyorum..çok koşup mücadele ediyor he..iş yapıyormu yok ama savaşıyor beceriksiz sadece..

sosa oynarsa bu kadro bence iyi...

olcay'ın fina işi yok takımda...

bu arada Burak yok mu kmse kadroya yazmamış...
yetişmeyecek mi acaba?

yetişmeyecek mi acaba?

yenermiyiz mi acaba?

Sefa Murat Dokuz
28.08.2018, 15:02
Onazi mecbur olacak ta ben 2 maçtır beğeniyorum..çok koşup mücadele ediyor he..iş yapıyormu yok ama savaşıyor beceriksiz sadece..

sosa oynarsa bu kadro bence iyi...

olcay'ın fina işi yok takımda...

yetişmeyecek mi acaba?

yetişmeyecek mi acaba?

yenermiyiz mi acaba?

beni tek takım boyu endişelendiriyor açıkcası,
Onazi saçmalamaz ve hakem abuk şeylere cüret etmez ise galibiyet şansımızı yüksek görüyorum.

Sanırım Burak'ın ilk 11'de olmasını şuan kimse düşünmüyor.

hakankurt1967
28.08.2018, 15:05
Merhabalar. Kocaeli'den maça gelmeyi düşünüyorum lakin passoligim yok. Nasıl oluyor, Trabzonda hemen çıkarttırma ihtimalim var mı?
Reis sen başvurunu yap.Kartın çıkmasa bile passolig gişesinden geçici kart veriyorlar, onunla birlikte girebilirsin.

PortoDeGalinhas
28.08.2018, 15:07
Trabzonda hemende çıkarabilirsiniz. İnternetten başvuru yapıp, maç günü stadın oradaki gişelerden kağıt bilette alabilirsiniz. İnternetten başvuru yapıp, telefonunuza e bilet tanımlayıp öyle de girebilirsiniz.

Muhammed Ayaz
28.08.2018, 15:07
Ankaragücü maçında oynanan oyunu baz alarak bu maça yaklaşmak doğru olmaz zira bizim orta sahamiz teknik kapasitesi yüksek oyunculardan kurulu, pas oyunu oynamaya çalışan bir orta saha .
Güzel bir atmosferde ve halı gibi bir zemin üzerinde , futbol şansının da yanımızda olmasıyla birlikte güzel bir galibiyet alabiliriz.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilâl ÇOBAN
28.08.2018, 15:10
Hallettim çok teşekkür ederim :)

hakankurt1967
28.08.2018, 15:10
Bizi zor durumda bırakacak oyuncuları akbaba, fernandao, maicon, onyekuru. Birde bizim topçular Sosa, Onazi, Novak, Hüseyni. Ama inanıyorum bu güzel saha zemin de ve taraftarımızın önün de bu takım şov yapacaktır.

Adem Erdoğan
28.08.2018, 15:13
Reis sen başvurunu yap.Kartın çıkmasa bile passolig gişesinden geçici kart veriyorlar, onunla birlikte girebilirsin.

Passo uygulaması yeterlidir, telefondan barkod okutulabilir.

Bu arada 10bin küsür bilet kalmış, yarın akşama kadar komple tükenecek gibi.

TSemih61
28.08.2018, 15:17
Ankaragücü maçında oynanan oyunu baz alarak bu maça yaklaşmak doğru olmaz zira bizim orta sahamiz teknik kapasitesi yüksek oyunculardan kurulu, pas oyunu oynamaya çalışan bir orta saha .
Güzel bir atmosferde ve halı gibi bir zemin üzerinde , futbol şansının da yanımızda olmasıyla birlikte güzel bir galibiyet alabiliriz.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ortasahamız teknik değil bence, bu sadece yanılgı. Rakip kendi yarısahasına çekilip topu bize bıraktığında evet topu dolaştırabiliyoruz az buçuk ama temposuz ve yavaş bir şekilde. Böyle hiçbir savunmayı açamazsın, hiçbir varyasyon da yapamıyorsun sağdan sola dolaştırıyorsun sadece, kanatları ve forvet-10 numara bölgesini aktif edemiyorsun.

Diğer şekilde, rakip sıkı pres yaptığında anında top kaybı yapıyorsun. Demek ki yeterince teknik adamımız yok. Çünkü hiçbir oyuncu topla mesafe kat etmiyor ve yer değiştirerek oynamıyor. Kaymaları yapamıyorlar. Çünkü yaşlı ve genç oyuncuların bir arada oynadığı uyumsuz bir kadromuz var. Aksi halde rakip sana pres yapmaya cesaret edemezdi teknik oyuncuların olsaydı, çünkü bilirdi ki 3 pasla kalende biter rakip..

Velhasıl biz GS'yi topla oynayarak yenmedik son maçlarda, ha belki evimizde biraz daha fazla oynarız orası ayrı ama asıl yapmamız gereken topu rakibe bırakıp hataya zorlamak.

Tayfun
28.08.2018, 15:24
Rakip korner kullanıyor, Eren kafayı vurup atıyor.

Fragmanı bıraktım buraya .

Arda'
28.08.2018, 15:29
Trabzonda gs ile oynuyoruz ve kadrolarina Yusuf yazmayanlar görüyorum çok ayıp Yusufun ayri motivasyonla oynayıp en az bitane saplayacağında hemfikir olalım önce Damdoy yok artık mecbur birisi bu bayrağı devralmalı

Gökhan Balcı
28.08.2018, 15:30
Demek ki ne yapıyoruz korner taç ve faul yaptırmıyoruz. Böyle düşününce çok mantıklı geldi. İmkan vermezsek gol de yemeyiz. Ne güzel mis.

TSemih61
28.08.2018, 15:35
Kucka kardeşimizin 35-40 bin kişi önünde gamsız oynamaya hakkı yok, bir zahmet GS maçında bir zahmet ağırlığını koysun. Zaten hocanın oynatacağını düşünüyorum bu maça özel olarak, iyi oynarsa diğer maçlarda da devam eder, bundan korkuyorum ama yapacak bir şey yok yeter ki şu GS maçını alalım.

Aynı şekilde Olcay, Rodallega ve Yusuf gibi oyuncuların da sıkı savunma yapmaları ve rakibe sürekli basıp oynatmamaları gerekli. Takımda Bero, Damdoy gibi amele oyuncular da yok bu sene böyle maçlarda iş yapsın.. Sağlam bir takım savunması ve özveri istiyor bu maç. Özellikle Olcay sahtekarca oynamasın, 15-20 dakika koşuyor sonra yatışa geçiyor. BJK nasıl 90 dakika pres yapıyorsa bizde de yapacak.

Bu maç Sosa ve Kucka arasında kaldım şahsen. Sosa tam olarak güven vermiyor takım savunması konusunda. Sosa ve Kucka'yı aynı anda oynatmak da hücum konusunda takımı kısır yapar. Sosa istese Olcay kadar oynar kanatta ama niyeti önemli. İyi niyetle mücadele etmesi lazım.

Akbaş şart çünkü Hüseyni şuan oynayabilecek seviyede değil, Akbaş en azından Eren'i tutar, hava topları alır.

JP____Toure____Akbaş___Novak

______Onazi_____Kucka______

Sosa(Olcay)______Yusuf_____Nwakaeme

___________Rodellega___________

Hoca böyle çıkarmaz ama benim kadrom bu olurdu. Hoca büyük ihtimal Nwakaeme yerine Olcay'ı oynatır, Akbaş yerine Hüseyni'yi. Kucka'yı ise bu maça sakladığını düşünüyorum, ona kesinlikle yer açar, Abdülkadir veya Yusuf yedeğe gider. Bence bu maçta Yusuf'u yedek bırakması çok büyük hata ve haksızlık olur. İnşallah böyle bir yanlış yapmaz.

4-3-3 oynatır Ünal Karaman. Şöyle bir kadro çıkartır:

JP, Toure, Hüseyni, Novak
Sosa, Kucka, Onazi
Yusuf, Rodellega, Olcay

Belki Yusuf yerine Abdülkadir. Bence bu yanlış olur dediğim gibi.

pReN@_61
28.08.2018, 15:37
Ünal Hocanın ilk büyük sınavı. Bakalım nasıl bir maç olacak...

Koray
28.08.2018, 15:46
Olcay mutlaka sağ açık oynamalı.

Adamların sol tarafı Nagatomo ve Onyekuru'yla akıyor bu yüzden karşılarında Olcay ve Pereira olmalı.

UĞUR DURTAŞ
28.08.2018, 16:22
------------Onur

**
Sefa kardeş;

Sivas ve Ankaragücü maçlarında fena oynamayan benim gözümde iyi oynayan,
gol ve asist yapan kişiyi ben bir sonraki maçta oynatırım.kesmem.

zekeriyya
28.08.2018, 16:43
Hallettim çok teşekkür ederim :)
6 eylül de çaya gel
kanca çay ocağı yenicuma

Gökhan Balcı
28.08.2018, 17:09
Ünal hocanın işi bu hafta gerçekten zor. Sosa fizik olarak iyi değil elbette ama defansif anlamda az iş yapıyor diyemeyiz adama. Öte yandan geçen seneki büyük maçlarda kucka çıktıktan sonra orta sahamız delik deşik olmuştu bunu da unutmamak lazım. Böyle bakınca kucka sosa yapılsa orta alan çok mu hantallaşır diye düşünüyorum. Keşke sosa amiri oynasak oynayabilsek ama mümkün durmuyor şu an. Abdül sonradan dahil olmalı. Olcay Joao solu iptal etmeli. Anthony bana muhakkak sahada olur gibi geliyor çünkü orta sahayı güçlü tutunca etkinliği azalacak böyle bir adam sahada olmalı o yüzden. Ve yusuf güzel kardeşim gel kendine vur Allah ne verdiyse. Yeteneğin var biraz sorumluluk al sırtla şu takımı

asilhamsi
28.08.2018, 17:13
amiri takımla calısıyor.Eger kanatta oynarsa merkeze de destek verir.Cok iyi olur.

Ozan Kara
28.08.2018, 17:22
Kanatlar da Olcay ve Yusuf olmuyor. Takım hiçbir zaman kontraya çıkamıyor.

Courage
28.08.2018, 19:49
Oyunun defansif yönünü Fernando 'nun gücü ve tecrübesi ile ofansif tarafını ise özellikle Gomis'in gidişinden sonra hızlı kanat adamları ile bir anda rakip cezaalanında çoğalarak çözmüş gibi gözüken rakibe karşı elimizdeki malzemeye uygun Sosa başta olmak üzere ayağa top yapıp pas kayıbını minimize etmek ve topsuz oyunda çok iyi yerleşerek hızlı gelmelerini engellemekten başka yapabileceğimiz ekstra birşey yok.

Maç içerisindeki birçok faktör lehimize değişiklik sağlayabilir.Bu yüzden peşinen olumsuz hava oluşturulmasını yanlış buluyorum.

Bu maçı kaybetmeyeceğiz.

Berke6198
28.08.2018, 21:00
Biletlerin satışa çıktığı ilk günün sonunda...

Bu taraftar çok güzel şeyleri hak ediyor...

16148

Ahmet Aksu
28.08.2018, 21:02
helal olsun muhteşem bir ortam olacağı kesin.
keşke gidebilsek be. neyse artık bjk maçına inşallah diyelim.

Ogün YAZICI
28.08.2018, 21:09
2 sezon önce lige fırtına gibi girdiler sanirim nağmalupler Arena'da Ndoye koydu tepetaklak oldular o günden sonra

Geçen sezon lige fırtına gibi başladılar sanirim yine nağmalupler Trabzon'da bir koyduk tepetaklak oldular Tudor gitti

Ve bu hafta.Nağmalupler havaları kalitelerinden büyük.
Kadere inanmayalım da taş mı olalım

Sercan Keleş
28.08.2018, 21:18
Biletlerin satışa çıktığı ilk günün sonunda...

Bu taraftar çok güzel şeyleri hak ediyor...

16148

Aynen kardeşim çok güzel bir tablo. Şöyle bir tribün şov falan var mı acaba ?

Fatih Çelik
28.08.2018, 21:20
Ankaragücü maçı şevkimi kırdı. Başka bir maça inşallah. Pek umudum yok.

Kadir Aydın
28.08.2018, 22:38
Cok fena gömecegiz, öyle böyle degil... Damdoy reisin kulaklari cinlayacak.

Varlıbaş61
28.08.2018, 22:49
6 bin bilet kalmış. Cimbomu boğacağız inşallah ..

Doğan Şahin
28.08.2018, 23:37
2011’de gasp edilen haklarımızı, emeklerimizi, alınterimizi savunmak için 1 Eylül Cumartesi günü Atatürk Meydanındayız.

Bu dava yalnız bırakılamayacak, terk edilemeyecek kadar kutsal bir davadır.

2010-2011 Şampiyonu Trabzonspor!

#ŞikeEylemi #BMN #BordoMaviNet

MİSSE_MİSSE
29.08.2018, 00:52
Bu mac için kanatları iyi kapatmamız lazım. 4-4-2 duzenınde
Joa—-husyın—-gara usak——novak
Abdus——-sosa——kucka—-onazi(vahid)
—————roda————nwakame———
Kapılan toplarla da hızlı çıkmaya çalışırız

hakankurt1967
29.08.2018, 00:56
Şu gs kadar gıcık kaptığım başka takım yok. En son maçta ki ''şampiyonların kupası müzesinde olur'' hala aklımda 7 kişi kaldığımız maçta oley çekmeleri. daha niceleri.

U.Sadıkoğlu
29.08.2018, 00:59
Stad full olur erken bir şok golü yemezsek kaybetmeyiz. Kaybedersek yıkım olur istifalara kadar uzayabilir süreç yenilmemek şart.

hakankurt1967
29.08.2018, 01:05
Stad full olur erken bir şok golü yemezsek kaybetmeyiz. Kaybedersek yıkım olur istifalara kadar uzayabilir süreç yenilmemek şart.

bjk maçında da ilk golü biz yemiştik ama sonra toparladık güzel futbola rağmen şansızlığımızın kurbanı olduk. Yine de ilk golü atan biz oluruz da gs toparlayamaz.

Uğur Kalyoncu
29.08.2018, 03:13
Kontrollü oyun ile Onyekuru ya geniş alan bırakmamalıyız..

Gereksiz duran top fırsatı vermeyip olanları da iyi savunabilirsek kazanabiliriz..

Onur
Perreira Toure Hosseini Novak
Onazi Sosa
Abdül Yazıcı Olcay
Rodellega..

Olcay sağda kullanılıp Onyekuru nun etkinliği giderilebilir ama bu sefer de Abdülün etkinliği azalıyor..
Abdül iyi olursa zaten Onyekuru hücuma çok katılamaz .

Travelair
29.08.2018, 09:05
Hakem Fırat Aydınus olur tahmin ediyorum

İlker Yazıcıoğlu
29.08.2018, 09:10
Puan kaybedersek zoruma gider...
Atacaksaın 3 -4 tane, bütün keyfin yerine gelecek de ...

Bakalım...

İ. SARAL
29.08.2018, 09:12
Beraberlik kokuyor.

Yiğit Gayretli
29.08.2018, 09:21
gs'den daha iyi hücum ediyoruz ama daha iyi defans yapamıyoruz.

Son yılların en ilginç maçını izleme olasılığımız yüksek. İnşallah galip gelen taraf oluruz.

Mehmet Fatih Yavuz
29.08.2018, 09:32
İlk 3 maçı da izledim. Bu maça Abdülkadir'in ikinci yarı oyuna girmesinin daha iyi olacağı kanaatindeyim.
Sağ tarafa Olcay, ortaya Yusuf (kesinlikle kesilmemeli), sola da kara oğlanı yerleştirerek başlamak daha risksiz olacak.

Eğer Abdülkadir veya Yusuf Jose'nin önünde olursa, veremedikleri savunma desteği yüzünden gs nin sol kanadı bizi çok zorlar.
Bizim bu uşaklara takım savunmasını öğretmemiz lazım. İkisinin de ciğeri 3 Olcay kadar koşacak kapasitededir belki, ama savunma mantığını bilmedikleri için arkalarındaki adamlar kilitleniyor.

cakalkerem
29.08.2018, 10:25
bakalım Burak efendi oynarsakankalarına karşı ne yapacak

evonon
29.08.2018, 11:22
Kucka oynarsa garanti kırmızıyı görür. Hoş oynamazsa da başkası görür gs maçı sonuçta

Doğukan Uçan
29.08.2018, 11:30
burak oynarsa yeniliriz

16150

muratt
29.08.2018, 13:03
Penaltı menatlı bir şekilde 3 haftada 3 gol atmış moralli Rodagella'yı kesmek takım motivasyonuna da balta vurur. Burak eğer aidiyet gösterecekse sadece sahada değil, yedek kulübesinde de göstermesi lazım. Bence Rodagella ile başlayıp, Burak skora göre sonradan düşünülebilir.

artvints
29.08.2018, 13:09
Sosa onazi Abdülkadir pas trafiğini sağlıyor. Oyun içinde attığımız gollerde yine Olcay yusuf pereira işbirliği var. Hala daha onun ekmeğini yiyoruz. Nasıl bir kadro çıkarsa çıksın bişeyden vazgeçiyorsun. Kazanamazsak niye böyle yapmadın diye hoca eleştirilecek.

Devre arasına kadar performanslara göre bütün oyuncuları gördükten sonra ideal kadro dizebiliriz. Şu aşamada arayışlar olacaktır. Çünkü alternatifler var.

muratt
29.08.2018, 13:14
beni tek takım boyu endişelendiriyor açıkcası,
Onazi saçmalamaz ve hakem abuk şeylere cüret etmez ise galibiyet şansımızı yüksek görüyorum.

Sanırım Burak'ın ilk 11'de olmasını şuan kimse düşünmüyor.

Onazi'nin nedense boyuna çok takılıyoruz.
Onazi evet geçen sene bazı kötü maçlar oynadı, evet bizim ligimiz sert bir lig ama mevcut bütçe ve transfer şartları düşünüldüğünde bence daha iyisi olmaz. O yüzden Onazi bence orada iyi ve oynadıkça kendini bulabilir. Ben de isterim, Kante oynasın orada ama Türkiye standartlarında Onazi de o seviyeye yakın diyebiliriz.
Kadroda artık bir istikrar olmalı, yap-boz işlerini bırakmalıyız. Bence Onazi-Sosa-Abduş orta sahasında ısrar edilmeli, en az 7-8 hafta. Sonra belki duruma göre değişiklik düşünülebilir. Ama önce istikrar. Defans hattı da aynı şekilde. Takım beraber oynadıkça seviyesi yükselecektir.

bingolts
29.08.2018, 13:19
bu maç çok farklı olacak inşallah

Özkan Şentürk
29.08.2018, 13:21
Asıl test bu maç Ünal hoca için.

Bakalım 11 olmazsa oynamam diyip maça çıkmayan, kaptanlar tarafından ikna edilmeye çalışılan Akbaş mı oynayacak yoksa Hoseini mi?

Ya kendi bildiğini yapıp ben bu takımın teknik direktörüyüm diyecek ya da yönetimden yediği baskı ile akbaş ı 11 e alıp ben bir kuklayim diyecek.

Kimse aptal değil, akbaş 11 çıktığı an takımdaki kimseye forma adaletinden bahsedemezsin.

emrahtuna
29.08.2018, 13:44
gs lider ve moralli gelecek bizde ise durumlar normal görünüyor..terim etkisi hissediliyor onlarda..forvet yoksunu olarak çıkacaklar ama onyekuru ve emre akbaba çok etkili oyuncular bunlara önlem almalıyız..maç ortada alırsak biz moral olarak yükselip ilerleyen haftalar için umutlanabiliriz..

artvints
29.08.2018, 13:45
Asıl test bu maç Ünal hoca için.

Bakalım 11 olmazsa oynamam diyip maça çıkmayan, kaptanlar tarafından ikna edilmeye çalışılan Akbaş mı oynayacak yoksa Hoseini mi?

Ya kendi bildiğini yapıp ben bu takımın teknik direktörüyüm diyecek ya da yönetimden yediği baskı ile akbaş ı 11 e alıp ben bir kuklayim diyecek.

Kimse aptal değil, akbaş 11 çıktığı an takımdaki kimseye forma adaletinden bahsedemezsin.Forma adaletine göre Sivas maçında Akbaş'in oynaması gerekirdi.

Ozan Yılmaz
29.08.2018, 13:49
Forma adaletine göre Sivas maçında Akbaş'in oynaması gerekirdi.

Antrenmanlara izinsiz olarak katılmayan ve sonrasında Malatya'ya gitmek için o maçın görüntüsünü paylaşan bir eleman adalet olsa takımda bile tutulmaz ama burası Trabzon ve burada her şey mümkün.

Özkan Şentürk
29.08.2018, 13:50
Forma adaletine göre Sivas maçında Akbaş'in oynaması gerekirdi.

Bakın bu hocanın kararıdır, doğrusu yanlışı hocaya aittir.

Ama herhangi bir oyuncu buna saygı duymayıp ağlayıp zirlayarak 11 e giriyorsa o takımda kimse hocayı takmaz. Kimseye sözünü geçiremez.

O yüzden yönetim hem hocanın hem takımın dibine dinamit koyuyor.

Hoca akbaş i 11 e alacaksa da kendi kararıyla almalı ve bunun sorumluluğunu ustlenmeli. Buna saygı duyarım ama hhso eliyle 11 koyacaksa kuklaliktan öteye gidemez.

artvints
29.08.2018, 14:00
Bakın bu hocanın kararıdır, doğrusu yanlışı hocaya aittir.

Ama herhangi bir oyuncu buna saygı duymayıp ağlayıp zirlayarak 11 e giriyorsa o takımda kimse hocayı takmaz. Kimseye sözünü geçiremez.

O yüzden yönetim hem hocanın hem takımın dibine dinamit koyuyor.

Hoca akbaş i 11 e alacaksa da kendi kararıyla almalı ve bunun sorumluluğunu ustlenmeli. Buna saygı duyarım ama hhso eliyle 11 koyacaksa kuklaliktan öteye gidemez.Öyle birşey mümkün değil. Kim niye akbaş'a taviz versin? Akbaş rahat dursa zaten hosseini'den formayi alır. Yabancı sınırı konuşuluyor bize lazımsın, ayrıca sözleşmen var kafana göre hareket edemezsin denmiştir.

Özkan Şentürk
29.08.2018, 14:02
Öyle birşey mümkün değil. Kim niye akbaş'a taviz versin? Akbaş rahat dursa zaten hosseini'den formayi alır. Yabancı sınırı konuşuluyor bize lazımsın, ayrıca sözleşmen var kafana göre hareket edemezsin denmiştir.

Ben de zaten gs maçına 11 başlarsa diye başladım yazıya.

seçuk
29.08.2018, 14:50
GS maçları bi başka olur. Alırız inşallah. 3-1 tahminim.

reisoğlu61
29.08.2018, 15:26
habularin havasini bi söndürsek eyi olur. burda ( gurbette ) gslilerin havasindan gecilmiyor...

Cihan_61
29.08.2018, 16:15
3 adet bilet var, ücret istemiyorum

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Emre İskender
29.08.2018, 17:11
son senelerde elimizde tek sezon avuntusu olan gs maçı geldi çattı...

geçen sene bu seneden daha kötü bir görüntü veren Trabzonspor ve daha iyi bir çizgi yakalamış gs ye karşı benim ve birçok kişinin de beklemediği bir oyunla galip gelmiştik. karakteri ile doğru orantıda maç seçen hocamız gs maçına özel hazırlanması ve takımı hazırlaması da cabasıydı...

Bu sene daha ümitli başladık sezona daha derli toplu bir takımız en azından uzun süredir bu kadar kadro istikrarı yakalayamamıştık. Takımın yarısından fazlasının değişmediği bir sene başlangıcı...

Sonucun şaşırtmayacağı bir maç olması muhtemel... Kazanırsak klasik olarak 3 puandan çok fazlası olacak... kaybedersek de sadece bir yenilgi olacak...

Hakemlerin Trabzon da bir büyük maçta ilk VAR izlemesini de merakla bekliyorum...

Allah yardımcımız olsun

Özkan Şentürk
29.08.2018, 19:32
Toure de sakatlanmış, gs maçında yok:(

Mesut
29.08.2018, 19:33
M Akbaş ilk 11 yazalım

DeAgLeMaNyAq
29.08.2018, 19:52
Antrenmanı izleyen muhabirler böyle bir bilgi geçmezken bir anda böyle bir haberin patlaması ister istemez doğruluğunu sorgulatıyor. Gerçeklik payı nedir bilmiyorum ama kasık yırtığı minimum 1 ay demek. Geride kalan maçlarda çok gol yememize rağmen, Toure sürati sayesinde önemli açıklar kapatmıştı. Araya milli maçlar girse de Mustafa Akbaş ve Hosseini tandemi kağıt üstünde 1.Lig seviyesinde. Yarın yeni bir stoper gelse bile, Toure olmadığı takdirde bu ikili çıkacak gibi gözüküyor. Tabii diğer taraftan Eren zaman zaman iyi işler yapsa da GS'nin de şu aşamada en zayıf bölgesi santrafor mevkisi. Ama buna karşılık geriye kalan hücum üçlüsü tek başına maçı kopartacak nitelikte...

Adem Akyüz'
29.08.2018, 19:54
Antrenmanı izleyen muhabirler böyle bir bilgi geçmezken bir anda böyle bir haberin patlaması ister istemez doğruluğunu sorgulatıyor. Gerçeklik payı nedir bilmiyorum ama kasık yırtığı minimum 1 ay demek. Geride kalan maçlarda çok gol yememize rağmen, Toure sürati sayesinde önemli açıklar kapatmıştı. Araya milli maçlar girse de Mustafa Akbaş ve Hosseini tandemi kağıt üstünde 1.Lig seviyesinde. Yarın yeni bir stoper gelse bile, Toure olmadığı takdirde bu ikili çıkacak gibi gözüküyor. Tabii diğer taraftan Eren zaman zaman iyi işler yapsa da GS'nin de şu aşamada en zayıf bölgesi santrafor mevkisi. Ama buna karşılık geriye kalan hücum üçlüsü tek başına maçı kopartacak nitelikte...Belki basına kapalı bir antrenmandır. Haberin kaynağı transfer döneminde yazdıklarıyla içeriden biri olduğunu hissettirdi çoğu zaman.

Mesut
29.08.2018, 19:59
Kucka'yı da unutmayın stoper oynayabilir

Ogün YAZICI
29.08.2018, 20:04
Fatih Terim senin balına çomak sokayım ben itici herif
Göztepe ile oynar 3 oyuncusu kırmızı cezalısı
Alanya ile oynar önemli oyuncuları cezalı sakat
Seleznyov 4 maç ceza alır 4.mac Gs ile
Trabzon'a geliyorsun adam yer dediğimiz adamın kasığı yırtılır

Yuh be

Ogün YAZICI
29.08.2018, 20:06
Ulan şaka gibi cildiracagim ya
Kadrodan kime Allah zeval vermesin deseler Toure Sosa Perreira dersin
Gitti dağ gibi delikanlı
Ulan
Ulan

Akbaş ve Hosseini'yi trambolinr koyar maça kadar zıplatırım.Deli gibi kafa vuracaklar bunların uzerinden

tsukru61
29.08.2018, 20:08
En iyi ihtimalle 5. olacağımız bir sezonda Terim varken ve takım bu durumdayken hayal görmeyelim. Maçtan sonra gerilmeyelim.

gurur6134
29.08.2018, 20:10
Yeni stoper gelmezse acil lig baslamadan biter bu senede.. kasik yirtigi ise denildigi gibi milli mac sonrasi en az 2 hafta daha yoktur..

artvints
29.08.2018, 20:10
Toure'nin kasığı yirtilmamıştır, yırtılamaz. Bari transferi hızlandırsa şu süreç. Sahadaki en iyi stoper Toure olacaktı cumartesi eksiklere rağmen.

Neyse Akbaş ve hosseini idare edecek artık. Onyekuru tarafında Toure olsaydı iyiydi.

Maçta olmayan sakatlık antremanda oluyor. Adam gibi dinlemiyor mu bu oyuncular?

Gürkan Asma
29.08.2018, 20:12
Terim ballıdır.
Bu adam kadar ballı biri yoktur demiştim. Toure sakatlanmış.

Ahmet Kara
29.08.2018, 20:14
hosseini ve akbaş oynayacak he. beyler geçmiş olsun şimdiden hepimize. yönetim de kına yaksın. stoper değil, 3. sağ bek ve 3. forvet transferi yapmaya devam etsinler.

Soner Albayrak
29.08.2018, 20:29
Rakibin hızlı hücum oyuncularına karşı Toure olmazsa olmazdı. Yapacak bir şey yok, rahat galibiyeti aldılar maalesef.

ilelebeTS
29.08.2018, 20:41
Onyekuru'yu kapatacak adam Toure'ydi, olmadı bu. Son durumu yarın netlik kazanacakmış.

Isko6161
29.08.2018, 20:43
Abdus ve Toure oynamicaksa tarihi hezimet is coming demektir

artvints
29.08.2018, 21:23
Hüseyin Novak stoper hattiyla çıksak da puan almamız gerekiyor.

Ogün YAZICI
29.08.2018, 21:44
Kucka ve Novak stoper oynasın faslını geçiniz
Zaten takımın boyunu uzatmak için bu oyunculara kendi mevkilerinde ihtiyacımız var bu maçta

Bizim için en kötü senaryo erken dakikalarda duran toptan gol yemek
Buna mümkün olduğunca önlem almak şart
Akan oyunda Gs'nin zaafları da hiç azımsanacak türden değil
3 haftalık dilimde bunları kullanacak rakiplerle oynamadılar
Deli gibi duran top ve hızlı hücum planları yapıypr ballı Terim

Vkgz
29.08.2018, 21:52
Sosa'nın yükselen performansının taçlanacağı maç olacaktır. Kale ve defans saçma sapan işler yapmazsa orta saha geriye destek verirse sıkıntı çıkacağını sanmam.

Faruk BERBER
29.08.2018, 21:56
Onyekuru'yu kapatacak adam Toure'ydi, olmadı bu. Son durumu yarın netlik kazanacakmış.

Hızı ile övülen Mustafa Akbaş yapamaz mı peki o işi :)

Tuğrul
29.08.2018, 22:04
Toure'den çok Abdülkadir'in sakatlanması can sıkıcı.

Nihayetinde stoperde Batuhan, Kucka, Mustafa Akbaş ile alternatif yaratılabilir pekala aynı katkıyı alabiliriz.

Lakin orta alanda oyunumuza sınıf atlatan '' Abdülkadir-Sosa '' uyumunun bozulması bütün dişlilerin parçalanması anlamına gelir.

A.Gücü beraberliğine rağmen oyun olarak yer yer istim üstünde olduğumuz konjonktürde bu gelişmeler negatif bir hava yaratacaktır.

Eğer Abdülkadir oynamazsa topun hareket etmesi için merkezde Olcay tercih edilmeli.

artvints
29.08.2018, 22:06
Hızı ile övülen Mustafa Akbaş yapamaz mı peki o işi :)O sol stoper, pereira'nin arkasında toure iyi olmuştu. kafası rahat hücuma gidiyordu. Şimdi hosseini oynayacak orda.

Tuğrul
29.08.2018, 22:24
Toure'ye çok fazla anlam yükleniyor.

Nihayetinde bir Ujfalusi veya Egemen gibi takıma sınıf atlatan oyuncu değil sadece idare ettiriyor.

Mesele Abdülkadir-Sosa'ydı bunu Başakşehir akabindeki iki maçta gördük.

Onazi-Kucka-Sosa oynarsa bozguna hazırlıklı olalım ha durdurarak kazanabiliriz ama şansımız yaver giderse olur.

Tebrik ederim Ünal hoca'yı Kucka'yı oynatmayarak.

Sivas maçı ile birlikte değişen oyun mantalitesini ve çizgisini koruduğunu gösterdi.

Ben merkezde veya forvet arkası iki yönlü oynamayı bilen Olcay oynasın demiştim.

Ama Yusuf'da orada fena bir performans göstermedi.

Zargo'nun da sistem için eksiklik yaşatmayacağını, olmasa da kazanacağımızı ifade etmiştim.

Nihayetinde haklı çıktım.

Sosa, Nwakaeme, Onazi, Abdülkadir, Novak, Rodallega.

Bir ara Mou'nun 2005 Chelsea'de bahsettiği isimler gibi dokunulmaz.

ilelebeTS
29.08.2018, 22:36
Hızı ile övülen Mustafa Akbaş yapamaz mı peki o işi :)

O sol stoper, pereira'nin arkasında toure iyi olmuştu. kafası rahat hücuma gidiyordu. Şimdi hosseini oynayacak orda.
Aynen böyle

Faruk BERBER
29.08.2018, 22:49
Aynen böyle

Ben ironi yapmıştım ya, Akbaş'ın maç izlemek için bile stada sokulmaması lazım

Turnikelere fotosu asılmalı güvenliklere bunu sokmayın stada demek için

Siz de ciddi ciddi analizini kasıyorsunuz adamın alkjsdlkasi

ilelebeTS
29.08.2018, 22:50

Siz de ciddi ciddi analizini kasıyorsunuz adamın alkjsdlkasi

Yokluğun gözü çıksın :D

artvints
29.08.2018, 22:51

Siz de ciddi ciddi analizini kasıyorsunuz adamın alkjsdlkasiRahat oynar bizim takımda ki oynayacak.

Vkgz
30.08.2018, 00:20
Toure'ye çok fazla anlam yükleniyor.

Nihayetinde bir Ujfalusi veya Egemen gibi takıma sınıf atlatan oyuncu değil sadece idare ettiriyor.

Mesele Abdülkadir-Sosa'ydı bunu Başakşehir akabindeki iki maçta gördük.

Onazi-Kucka-Sosa oynarsa bozguna hazırlıklı olalım ha durdurarak kazanabiliriz ama şansımız yaver giderse olur.

ben tam tersini düşünüyorum. orta sahada alternatif çok anthony de var kanatta ama defansta kimse yok.

iyileşirler umarım

Çakıroğlu İhsan
30.08.2018, 00:24
3 adet bilet var, ücret istemiyorum

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Mesaj attım 🙂

Full HD
30.08.2018, 00:57
Simdiden gecmis olsun.

Sefa
30.08.2018, 01:29
Zargo oynamazsa maçı oynamaya da gerek yok.. Yerine stoper alırken 50 bin euro hesabı yapıp bomboş oyuncuya 500 bin euro ödeyenler oynasın..

Onyekuruya maç başı sağlam bir tekme sallarsak özgüveni kırılır yararımıza olur bu da bir taktiktir yıllardır Yattara'ya yapılan etkili bir taktik..

TSarıalioğlu
30.08.2018, 09:01
Beraberlik olabilir.
Şans faktörü hep gs ile bize şans bakmıyor baksa neleri devireceğiz de ah çekiyoruz sürekli

Harun-61
30.08.2018, 10:42
beklenen oldu, Hakem Firat Aydinus :)

PortoDeGalinhas
30.08.2018, 11:14
beklenen oldu, Hakem Firat Aydinus :)

Öyle berbat bir hakem kadrosu var ki, hangisi gelse tüylerim ürperiyor.

artvints
30.08.2018, 11:23
Fanatik gs'li kel yardimci yine iş başında. Fırat az katletmemiştir Trabzonspor'u gs karşısında. Nedense paçayi siriyor.

afsbahar
30.08.2018, 11:31
Bizim açımızdan 4 haftada 2 kez Fırat Aydınus'un hakem olması saçma olmuş.

ilelebeTS
30.08.2018, 11:46
Fırat kadar VAR hakemi de önemli. Fırat çok kez yakmıştır bizi ama VAR geldi geleli, oradan destek alıyor. Cüneyt Çakır gibi en iyi ben bilirim demiyor. VAR hakemi kritik pozisyonlarda uyarı yaparsa maçta çok sıkıntı olmaz.

TSezgin61
30.08.2018, 11:54
yeri burasi degil biliyorum.

Ama yillara göre fikstür ayarlamalarini (!) gösteren güzel bir istatistik vardi bir baslikta. Mesela 33. Hafta derbi koyup, dige istanbul takiminin sampiyon olacak takima yatmasini gösteren...

Yardimci olabilecek biri varmi?

nbay
30.08.2018, 12:03
Sosa bu maça bileniyormus. Aman diyorum

pReN@_61
30.08.2018, 12:16
Sakatlanan topçular inşallah derbiye yetişir.

Gökhan Balcı
30.08.2018, 12:25
Sosa bu maça bileniyormus. Aman diyorum
reyiz öfkelendi sonunda

freedomforever
30.08.2018, 13:34
JP-Hosseini-Akbaş-Novak
Onazi-Sosa
Olcay-Yusuf-Anthony
Roda

Abdüş iyileşse de son 30dk girmesi bu maç özelinde daha faydalı olur bence.

Ozan Yılmaz
30.08.2018, 13:38
https://pbs.twimg.com/media/Dl11_HwX0AEoEKz.jpg

gidecekler ve sakatlananlar doğruysa maçta kim-nasıl oynayacak

OFLU
30.08.2018, 14:25
İnşallah kafa karıştırma hareketleridir bunlar, şikecilerde aynı taktiği yaptılar yıllarca, her büyük maç öncesi caner muhakkak sakatlanırdı, ama ne hikmetse her maç çıkıp oynardı

Mehmet Fatih Silik
30.08.2018, 14:51
Ağlayanları anlamıyorum. Son iki sezonda oynadığımız (geçen sezon deplasman hariç) maç başlıklarına bakın. Hep büyük fark yiyeceğiz dediğimiz maçları almışız. Gs geçen sezon namağlup iken koyup geçen yine bizdik. Tek faktör Fatih Terim balı o kadar. Az dik durun!

Enes Başkaya60
30.08.2018, 14:52
Onur

Pereira-Kucka-Akbas-Novak

Sosa-Amiri

Olcay-Yusuf-Nwekaame

Rodellega

Bu kadro çıkacaktır diye tahmin ediyorum...

alper*
30.08.2018, 14:57
Bu maçı en az iki farklı alırız. Ama bence gol de yeriz.

Ogün'
30.08.2018, 15:00
Amiri sol bek oynayabilir mi? Novak'ı stopere çekebiliriz o zaman

mmert
30.08.2018, 15:02
JP-Hosseini-Akbaş-Novak
-----Kucka-Sosa-------
Olcay--Yusuf--Nwaekeme
-------Roda------------

Oyuncuların Boy ortalaması yüksek. Nwaekeme de kısa boylu Galatasaray bekleri üzerinden skor bulmaya çalışır fiziksel özellikleriyle. Yusuf'un takımı oyun olarak uzunluğunu arttırmaması lazım. Fuzuli koşu yerine Alanını savunursa ortasada Üstünlük kurabiliriz. Rodrigues'in olmaması bizim için avantaj. Sonradan da Abdüş ve Ekuban girer. Abdüş yıpranıyor, sıkınıtıları varsa riske edilmemeli. Dengeli bir oyun oynayıp Üstün oynadığımız zaman Nwaekeme ve Yusuf'tan skor bulabiliriz. Roda'nın biraz yıpratması lazım.

Jackdaniels
30.08.2018, 15:52
Staddaki yerimizi alacağız umarım kazanırız.

Gökhan Balcı
30.08.2018, 16:21
dua edelim de novak stopere çekilip ibanez sola çekilmesin

tsukru61
30.08.2018, 16:25
Liverpool'a ve Barcelona'ya diz çöktürmüşüz gs de kim... Çakarız :P

reisoğlu61
30.08.2018, 16:58
bu maca yirtici bir eleman lazim......aklimada biri gelmiy...

ama du bakaym, bizum zeki nin maci bu mac iste be...

shootems
30.08.2018, 17:56
dua edelim de novak stopere çekilip ibanez sola çekilmesinBenim aklıma da geldi bu 4 tane kafadan yeriz.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Yılmaz
30.08.2018, 18:01
https://pbs.twimg.com/media/Dl2zG9AWsAAxpg1.jpg

Travelair
30.08.2018, 18:03
Fırat Aydınus'u nasıl tahmin ettik? Peki yönetim ne yapıyor? Maçtan sonra sakın acaba tesadüf müydü benzeri açıklama daha yapmasınlar?

ilelebeTS
30.08.2018, 18:29
1 yeri kapatmak için 2 yeri bozmaya gerek yok. Novak solda iyi. Stoperde Akbaş-Hosseini oynar. Hoca çok zorda kalırsa Kucka'yı oraya çeker.

ucurum
30.08.2018, 18:39
Totem motem değil, Galatasaray bu maçı farklı alır.

Trabzonspor %65 topla oynama yaparken, ikişer ikişer golleri yiyor...

Galatasaray hava toplarında ligde lider bir ekip.

Siz neyin kafasındasınız ya.

Toure de yok

Ön libero yok...

Hoca ne yapacağını bilmiyor...

Ne kazanması ya...

Uğur KÜÇÜK
30.08.2018, 19:05
Eren ve Maicon her kafa topunu vurur.
Vasat Onur da cizgisinde bekler kalede.
Bu maç sonucu yonetim istifa seslerini duyar gibiyim simdiden.
Bir de Burak satılırsa, Zeki ve Hayrettin'e özel tezahüratlar da yapılır.

Gs rahat alir bu maçı.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CEMEFKER
30.08.2018, 19:26
Maç öncesi bu kadar sakatlık, onun öncesinde Burak sakatlığı...

Hoca'ya ve antrenman şekline kim ne diyebilir?

Belki de futbolcular kendine bakmıyor...!

Nerden bakarsanız yönetenlere faturası çıkıyo...ii antre edilemeyen bir takım veya ii motive edilmeyen, uyarılmayan umursamaz futbolcular.

Castillo,Constant...fi tarihinden Musamba...vb. leri.

Karakter seçmek bir yönetim becerisidir.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

David_LuiZ4
30.08.2018, 20:12
Bizim ne yapacağımızdan çok rakibin hangi 11 ve sistemle maça çıkacağı maçın sonucuna etki edecektir...

Terim son Alanya maçında rakibin vasatlığına güvenerek Akbaba-Belhanda ikilisini aynı anda sahaya sürüp Fernando'yu tek başına 4-1-4-1 düzeninde oynattı...Aynı düzeneği bizim maçta kurmayacak 4-2-3-1 düzenine dönüp göbeği Donk-Fernando ikilisindan oluşturacaktır...Bu durumda Akbaba ya da Belhanda 'dan biri kesik yiyecek...Rodrigues'i oynatacağını varsayarsak Onyekuru'yu da sağa çekecektir...

Çıkaracağı muhtemel 11.

Mariano-Maicon-Serdar-Nagatomo
Fernando-Donk
Onyekuru-Emre-Rodrigues
Eren

Bu kadroyla bu takımın en sağlam tarafı sol kanat olurken en sıkıntılı bölgesi sağ kanattır...O yüzden bizim bu maçta sol kanadımızı çok iyi kullanmamız lazım...Anthony bu maça özel hazırlanmalı..Mariano ile kademesine giren Maicon ağır oyuncular Novak'ın yapacağı yalancı bindirmelere çok ihtiyacımız olacak tabi eğer stopere çekilmezse...Bunun yanında Onazi'yi de 10 numara oynayacak Akbaba ile iyice eşleştirmek lazım...

Maçta skoru gsnin kanatlarının ne yapacağı ile bizim bu kanatlara nasıl karşılık vereceğimiz belirleyecektir...Rakibin açık ve bek oyuncularının hepsinin hücumcu olması bi yerde avantaj iken bi yerde dezavantaj...Bu dengeyi sağlarsak maçı kazanırız..Rakibin forvetinden ziyade kanat adamlarını durdurmak asli görevimiz olmalı...

Bu arada bazı arkadaşlar duran top tehlikesinden bahsetmiş...Beyler bir takıma 365 gün duran top çalıştırsan da yine duran toptan gol yersin...Oyuncun rakibi marke ederken topa bakmazsa veya rakipde iyi orta kesen oyuncu varsa golü yersin...Duran top işi yarı yarıya çalışma yarı yarıya da futbol şansıyla çözülür...

Futbol şansının yanımızda olması dileğiyle...

Gökhan Balcı
30.08.2018, 20:22
Bizim ne yapacağımızdan çok rakibin hangi 11 ve sistemle maça çıkacağı maçın sonucuna etki edecektir...

Terim son Alanya maçında rakibin vasatlığına güvenerek Akbaba-Belhanda ikilisini aynı anda sahaya sürüp Fernando'yu tek başına 4-1-4-1 düzeninde oynattı...Aynı düzeneği bizim maçta kurmayacak 4-2-3-1 düzenine dönüp göbeği Donk-Fernando ikilisindan oluşturacaktır...Bu durumda Akbaba ya da Belhanda 'dan biri kesik yiyecek...Rodrigues'i oynatacağını varsayarsak Onyekuru'yu da sağa çekecektir...

Çıkaracağı muhtemel 11.

Mariano-Maicon-Serdar-Nagatomo
Fernando-Donk
Onyekuru-Emre-Rodrigues
Eren

Bu kadroyla bu takımın en sağlam tarafı sol kanat olurken en sıkıntılı bölgesi sağ kanattır...O yüzden bizim bu maçta sol kanadımızı çok iyi kullanmamız lazım...Anthony bu maça özel hazırlanmalı..Mariano ile kademesine giren Maicon ağır oyuncular Novak'ın yapacağı yalancı bindirmelere çok ihtiyacımız olacak tabi eğer stopere çekilmezse...Bunun yanında Onazi'yi de 10 numara oynayacak Akbaba ile iyice eşleştirmek lazım...

Maçta skoru gsnin kanatlarının ne yapacağı ile bizim bu kanatlara nasıl karşılık vereceğimiz belirleyecektir...Rakibin açık ve bek oyuncularının hepsinin hücumcu olması bi yerde avantaj iken bi yerde dezavantaj...Bu dengeyi sağlarsak maçı kazanırız..Rakibin forvetinden ziyade kanat adamlarını durdurmak asli görevimiz olmalı...

Bu arada bazı arkadaşlar duran top tehlikesinden bahsetmiş...Beyler bir takıma 365 gün duran top çalıştırsan da yine duran toptan gol yersin...Oyuncun rakibi marke ederken topa bakmazsa veya rakipde iyi orta kesen oyuncu varsa golü yersin...Duran top işi yarı yarıya çalışma yarı yarıya da futbol şansıyla çözülür...

Futbol şansının yanımızda olması dileğiyle...

Rodrigues sakat diye biliyorum ben. Yan top işini engellemenin bir yolu da gereksiz faullerden kaçınmaktan geçiyor. Kısacası topa ne kadar çok sahip olursak rakibe o kadar az imkan veririz. Bu noktada hocanın sosa ile başlaması muhtemel görünüyor. Abdül sakatmış herhalde. En iyi ihtimalle ikinci yarı girmesi mantıklı olur. Olcay Yusuf Anthony ile çıkmak en mantıklısı gibi şu an için

David_LuiZ4
30.08.2018, 20:28
Rodrigues sakat diye biliyorum ben. Yan top işini engellemenin bir yolu da gereksiz faullerden kaçınmaktan geçiyor. Kısacası topa ne kadar çok sahip olursak rakibe o kadar az imkan veririz. Bu noktada hocanın sosa ile başlaması muhtemel görünüyor. Abdül sakatmış herhalde. En iyi ihtimalle ikinci yarı girmesi mantıklı olur. Olcay Yusuf Anthony ile çıkmak en mantıklısı gibi şu an için

Geçen hafta sakattı evet şimdi ne durumda bilmiyorum ama hazır olursa banko oynayacaktır...

Diğer taraftan elbette topa hakim olur oyunu sen oynarsan duran topdan gol yeme riskin düşer fakat bizim takımın topa hakim olarak oyunu 90 dakikanın geneline yayacağı muamma..

Doğukan Uçan
30.08.2018, 20:33
bu kadar sıkıntılı kadro ile berabere kalırsak müthiş başarı olur artık.

Gökhan Balcı
30.08.2018, 21:01
Geçen hafta sakattı evet şimdi ne durumda bilmiyorum ama hazır olursa banko oynayacaktır...

Diğer taraftan elbette topa hakim olur oyunu sen oynarsan duran topdan gol yeme riskin düşer fakat bizim takımın topa hakim olarak oyunu 90 dakikanın geneline yayacağı muamma..
olcay bu sefer de onu aradan çıkartır belki :D 90 dakika işi zor 70 dakikaya bile yaysak büyük başarı olur

Berke6198
30.08.2018, 22:00
Ey ahali! Sinerji oluşturmaya başlayalım artık..! :)

Ahmet Kara
30.08.2018, 22:07
Ne sinerjisi, bir tane stoperimiz var, o da sakatlanmış, basın futbolcularını her gün başka bir takıma gönderiyor, yönetim gerekli açıklamaları resmi siteden yapmıyor. Taraftar maç havasına girememiş, stoper ve ön libero alınmamış. Maça gideceğim ama hiç umudum yok. Maç ilk yarıdan kopar.

İskender Çakmak
30.08.2018, 22:09
Bu maç en önemli görev taraftara düşüyor. Çünkü bu gündem ile yönetimin takımı motive etmesi imkansız.

ALDENİRO
30.08.2018, 22:12
Sadece hissimi soyluyorum.bu maç yarıda kalır.