PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1 Eylül'deki şike eylemi ve Zeki konusunda BMN Yönetimi bir şey yapmayı düşünüyor mu?

My
21.08.2018, 00:14
BMN Yönetimimiz,

1 Eylül'de Avukatımız Erdem Egemen'in çağrısı üzerine Trabzon'da yapılacak olan eyleme her hangi bir şekilde katkı vermeyi, katılmayı, duyurmayı, bildiri yayınlamayı vs. düşünüyor/destekliyor musunuz?

Kör göze parmak sokarcasına taraftara rağmen skandal bir şekilde transfer edilen Zeki Yavru hususunda tepkili olan BMN üyeleri adına her hangi bir tepki vermeyi, bildiri yayınlamayı düşünüyor musunuz?

Sanıyorum bunları öğrenmek biz üyelerin hakkıdır.

Bu gibi hususlarda sorulan sorulara da ölü taklidi yapılmasını da ayrıca eleştiriyorum :)

Yiğit SARI
21.08.2018, 00:18
Bence güzel bi başlık.

My
21.08.2018, 00:50
Mesela GG duruma sessiz kalmayıp tepkisini bu şekilde göstermiş.

https://pbs.twimg.com/media/DlEd-n2XoAErd-a.jpg

selcuk
21.08.2018, 03:12
gg adamdir

pazarkapılı
21.08.2018, 09:52
yukarıdaki taraftar grubunun oyuncu ozelinde yayınladıgı mesaj cok vahim....baska kluplerden atıf yapılarak daha farklı yollardan bir mazeret sunulması da garip....

performans olarak elestirebilirsin de bu denli psikolojik baskı ve topluluk cagrısı yapılması icin cok daha objektif acıklamalar sunulması daha dogru diye düsünüyorum....performansı elestrilerinin pek cogu oldukca göreceli ve bagımlı degisken icerebilir....

oyuncunun karsısında ütopik düzeyde etik yada üst düzey calısma azmi olanların kaleme aldıgı bir durus olsa herseye ragmen yine dikkate alınabilir bir yazı olabilirdi....bu düzeyde tamamen ben istemiyorum oynamıyorum gibi mazeretsiz olmuş....

kadro planlamasına uygun degil, bütce meselesi gibi rasyonel yaklasımlarınız var ise dinlemek, elestirmek gerek ama once onyargılardan kurtularak bunu yapmak en ideali olabilir....

Cengiz Çubukcu
21.08.2018, 10:25
Yönetimin her icraatını her tasarrufunu elestireceksek vay halimize... BMN yönetim kurulu olarak bu tür konularda topa girmeyi doğru bulmuyoruz...

Uğur Ö.
21.08.2018, 10:46
Yönetimin her icraatını her tasarrufunu elestireceksek vay halimize... BMN yönetim kurulu olarak bu tür konularda topa girmeyi doğru bulmuyoruz...
Sportif direktörün sırf bu yüzden istifa ettiği bir durumda bence bu kararı bir kez daha gözden geçirmelisiniz.

Yiğit SARI
21.08.2018, 10:49
ve bence her icraat her tasarruf bi durum da değil gibi bu ama. Hadi bakalım.

Yiğit Gayretli
21.08.2018, 10:53
Sportif direktörün sırf bu yüzden istifa ettiği bir durumda bence bu kararı bir kez daha gözden geçirmelisiniz.

Sportif direktörün "sırf" bu yüzden istifa ettiği iddiası yanlış. Yok öyle bir şey.

Ayrıca hibçir zaman isimler üzerinden görülen tartışmaların ve hesapların tarafı olmadık. Biz anlayışları tartışmayı tercih ediyoruz.

Şike meselesinde de 1 eylüldeki eylemle ilgili bize kimse ulaşıp bir talep ya da fikir alışverişinde bulunmadı. Bu açıdan bir tasarrufumuz yok. Herkes özgür bu konuda.

Travelair
21.08.2018, 10:57
BMN aktifliğini yitirdi maalesef. Kendi kendimize saydırıyoruz başka numara yok

Sercan Keleş
21.08.2018, 11:23
Sportif direktörün "sırf" bu yüzden istifa ettiği iddiası yanlış. Yok öyle bir şey.

Ayrıca hibçir zaman isimler üzerinden görülen tartışmaların ve hesapların tarafı olmadık. Biz anlayışları tartışmayı tercih ediyoruz.

Şike meselesinde de 1 eylüldeki eylemle ilgili bize kimse ulaşıp bir talep ya da fikir alışverişinde bulunmadı. Bu açıdan bir tasarrufumuz yok. Herkes özgür bu konuda.

Özkan Sümer'in '' Sırf '' bu yüzden istifa etmediği ama bununla alakalı başka sebeplerde içerdiği anlamı mı çıkıyor ?

Yani bu konuya açıklık getirebilir misiniz ?

Yiğit Gayretli
21.08.2018, 11:35
Özkan Sümer'in '' Sırf '' bu yüzden istifa etmediği ama bununla alakalı başka sebeplerde içerdiği anlamı mı çıkıyor ?

Yani bu konuya açıklık getirebilir misiniz ?

Farklı başlıklarda açık açık yazdım. Bir şey gizlemiyorum. Başkan ve Özkan hoca anlaşamıyorlar. En başından beri hem de...

selcuk
21.08.2018, 13:01

kim hepsini dedi

bu özel durumdan bahsediliyor

nedir bu anlamsiz genelleme?

Fatih Çelik
21.08.2018, 13:03
Taraftar platformu olarak taraftarın neredeyse tamamının aynı fikirde olduğu bir konuda YK aynı fikirde değil diye açıklama yapılmayacak mı? Çok yanlış çok

Soner Albayrak
21.08.2018, 13:10
Farklı başlıklarda açık açık yazdım. Bir şey gizlemiyorum. Başkan ve Özkan hoca anlaşamıyorlar. En başından beri hem de...

Peki Yiğit bunun sebebi siyasi görüşlerin farklılıkları mı?

Ben öyle düşünüyorum çünkü, araya bozsa bozsa siyasal fikir ayrılıkları bozar.

Yiğit Gayretli
21.08.2018, 13:12
Peki Yiğit bunun sebebi siyasi görüşlerin farklılıkları mı?

Ben öyle düşünüyorum çünkü, araya bozsa bozsa siyasal fikir ayrılıkları bozar.

Sanmıyorum Soner. Öyle bir izlenim edinmedim hiç.

gurur6134
21.08.2018, 17:50
Şike konusunda bmn davetiye falan mi bekliyor eyleme katilmak icin daha once istanbulda ki tff protestosunda boyle bir talep mi gelmisdi de organizasyon yapilmisti eyleme destek verilmisti ..adamlar sosyal medyadan adalet isteyen şikeye karsi olan kim varsa destek bekliyoruz basimizin ustunde yeri var diyorlar daha ne olacakdi ..trabzonsporun internetdeki en buyuk taraftar organizasyonu olan ve bunla ovunen bmn yonetimi bu eyleme neden destek vermiyor tek kelime etmiyor herkes ozgur demek topu taca atmaktir kusura bakmayin ..bmn şike konusunda kafasini cok uzun zamandir kuma gomuyor ve anlasilan o ki gommeye devam edecek etliye sutluye karismadan nereye kadar.. hh nin şikeci agziyla yaptigi aciklamalara bile ne tepki verildiki bu organizasyona destek verilecek sasirmadim yaniltmadi bmn yonetimi..

Enes Ünal Kaya
21.08.2018, 18:44
BMN faal mi :/

Mustafa YILMAZ
21.08.2018, 19:18
daha önce bir konu daha olmuştu o zaman bmn'nin pasif bir yapıya büründüğünü görmüştüm zaten. bu olaylarda da sessiz kalacaktır tabi.

hani nerdeyse bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın kıvamına doğru evriliyor bmn.

mesela yk diyor ki her icraatını eleştirirsek vay halimize. bu her icraat değil özel bir durum zeki sadece bir isim işin perde arkası çirkin gözüküyor. yıllardır hep aynı olaylara tanık oluyoruz sonra bi yerde dur denmesi gerekiyor. zeki'ye değil işin özüne.

şike olayı için davetiye beklemek ayrı hikaye helede bizimle fikir alış verişi yapılmadı demek bu konu üzerinde benci olmak demek.

o eski halinden eser yok şimdi bmn

selcuk
21.08.2018, 19:39
BMN faal mi :/

hayri emiceyi faal destekliyor

special one
21.08.2018, 20:56
Fış fış kayıkçı

Kayıkçının küreği

Hop hop eder yüreği

Akşama fincan böreği

Yavrum yesin büyüsün

Tıpış tıpış yürüsün

Fış fış kayıkçı

Kayıkçıya gidelim

Kayığına binelim

Denizlerde gezelim

Akşam eve gidelim

Balıkları yiyelim

Eee Eeee Eee Eee

Pışş Pışş Pışşşşş Pışş

Cengiz Çubukcu
21.08.2018, 21:11
Arkadaşlar haksizlik ediyorsunuz , besyuzkere tekrar edilmiş eleştirileri tekrar edip yönetimi yıpratmanin daha ligin 2. Haftası bize faydası nedir? Biz yönetim olarak her dönemde Ts yönetimlerine zaman verip bekleme yolunu seçiyoruz... tabi ki eleştirmiyor olmak hak verdiğimiz anlamına gelmemeli ve ayrıca biz kimsenin adamı olmadık, olmayız da

My
21.08.2018, 22:23
Arkadaşlar yapmayın Allah'ınızı severseniz :)

Zeki'nin mevzusu şimdi "her icraat" mı yani kusura bakmayın ama buna çocuklar bile güler :)

Ayrıca mevzu da "kişiler " değil yıllardır yakındığımız kurumsallıkla ilgili olduğunu BMN yönetimi anlamamışsa eskiden taraftarın önüne ışık tutan BMN gitmiş taraftarın arkasında kalmış demektir.

Ve 1 eylülde ki eylem için herkese çağrı yapıldığı yerde siz kırmızı halılı karşılama, mühürlü parfümülü mektup bekliyorsanız sizin yanak öpmeye niyetiniz yok da yanağın nerede diye soruyorsunuz derim bence :)

selcuk
21.08.2018, 23:56
bmn:
https://pbs.twimg.com/media/DlJuPnoWwAEskkr.jpg

Vkgz
22.08.2018, 15:04
zeki yedek olması için alınmış bir oyuncu ve bu konuda çok saçma eleştiriler var. Zeki konusunda eleştiri yapanları eleştiriyorum. Oyuncu ve yönetimi destekliyorum.

Travelair
22.08.2018, 15:14
Yedek olmak diye bir tanım yok Trabzonspor'da. Yedeklerin de asları aratmaması lazım. Zeki Trabzonspor'da oynayamayacak derecede kısıtlı kapasitede olduğunu hep gösterdi ve sonunda gönderildi. Ama mantığa bürüme hiç bitmiyor. Yedek duracak, az alacak, iyi çocuk, Trabzonlu, alternatif...

falcon_61
22.08.2018, 15:24
zeki yedek olması için alınmış bir oyuncu ve bu konuda çok saçma eleştiriler var. Zeki konusunda eleştiri yapanları eleştiriyorum. Oyuncu ve yönetimi destekliyorum.Zeki Trabzonlu olmasa takıma yedek olarak alınacak mıydı? Siz isme takılıyorsunuz , eleştirenler ise ilk itirazı zihniyete. Bunun sonucunda Zeki istenmiyor anlayamadınız mı hâlâ?

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

My
22.08.2018, 15:53
Yedek olmak diye bir tanım yok Trabzonspor'da. Yedeklerin de asları aratmaması lazım. Zeki Trabzonspor'da oynayamayacak derecede kısıtlı kapasitede olduğunu hep gösterdi ve sonunda gönderildi. Ama mantığa bürüme hiç bitmiyor. Yedek duracak, az alacak, iyi çocuk, Trabzonlu, alternatif...Üstelik dua edelim de arkadaşın dediği gibi yedek oturması için alınmış olmasın :) Yedekte oturduğu her maç 20.000 lira, 34 maçta da 680 bin lira yapıyor. Bu arada Abdül'le Yusuf ne alıyordu bizde :) ? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? Neresinden tutsan elinde kalıyor.

Travelair
22.08.2018, 15:55
Şimdi biri çıkar der Sosa'ya niye bir şey demiyorsunuz o 3.5 alıyor diye

bahadır2561
22.08.2018, 16:31
Şenol Güneş ve HH aleyhine herhangi bir olumsuz durum olsaydı anında bildiri yayınlanırdı.

Konu Trabzonspor olunca sessiz kalımması normal

Yusuf BALCI
22.08.2018, 16:32
Yedek olacaksa çıkart altyapıdan 17 yaşında yedek koy bir tane. Kendisini verilen onca şansa rağmen ıspatlayamamış, her seferinde daha kötü hatalar yapmış bir futbolcu!'yu transfer etmekteki amaç nedir?

My
22.08.2018, 16:44
"Talep" deniyor ya mesela. Ben "talepte" bulunsam :)

1 eylüldeki eylem için BMN üyesi olarak herkese açık çağrı yapılmış eyleme bizim de katkıda bulunup katılmamız ve bu eylem için BMN'de de bir organizayon yapılmasını talep ediyorum :)

TUNCAY HİÇYILMAZ
22.08.2018, 16:49
Burada bmn yönetim kurulundan fazla üye var. İnsanların talepleri dinlenmeli biz yaptık oldu kafasında devam ederseniz daha çok üye kaybeder ve forum yönetimi kendi aranızda devam edersiniz

Yiğit Gayretli
22.08.2018, 18:38
Eleştirileri yapanların %90'ı daha önce hiçbir organizasyonda tanışmadığımız, bizi tanımayan insanlar.

Ama 40 yıllık tanış gibi yorum yapmışlar.

Zeki transferi konusu bence komik. Komik oğlu komik hem de...

Barış Özbek transferi bir anlayış sorunu değil miydi? Neden o zaman açıklama yapmamıştık?

Ezbere konuşuyorsunuz ezbere.

alper*
22.08.2018, 21:55
Şike talebine katılmıyorum, fakat üyelerimizin Zeki konusundaki talepleri bence de yerinde. Ancak, bu bana göre kısmen haklı talepler karşılık bulmadığında bir aile oluşumu olan BMN'yi bu ailenin üyeleri yıpratmamalıdır kanaatindeyim.

My
22.08.2018, 23:03
Eleştirileri yapanların %90'ı daha önce hiçbir organizasyonda tanışmadığımız, bizi tanımayan insanlar.

Ama 40 yıllık tanış gibi yorum yapmışlar.

Zeki transferi konusu bence komik. Komik oğlu komik hem de...

Barış Özbek transferi bir anlayış sorunu değil miydi? Neden o zaman açıklama yapmamıştık?

Ezbere konuşuyorsunuz ezbere.Asıl komiklik ne biliyor musun Yiğit eyleme destek verelim, hatta iştirak edelim diyenlere "40 yıllık tanışık gibi ezber ezber konuşmayın" deyip cevap bile vermekten imtina edip itham etmek :) Artık söylemden eyleme geçelim denilince sizlerin ciddi ciddi tüylerinizin diken diken olduğunu düşünmeye başladım :)

Yiğit Gayretli
22.08.2018, 23:10
Asıl komiklik ne biliyor musun Yiğit eyleme destek verelim, hatta iştirak edelim diyenlere "40 yıllık tanışık gibi ezber ezber konuşmayın" deyip cevap bile vermekten imtina edip itham etmek :) Artık söylemden eyleme geçelim denilince sizlerin ciddi ciddi tüylerinizin diken diken olduğunu düşünmeye başladım :)

1 eylülde bir eylem olacağını bu başlık vasıtasıyla öğreniyorum. Sonra o eyleme destek vermemekle ilgili sorguya çekiliyorum. Bu sanırım benim sorunum değil.

Eğer haberimiz olan bir konu olsaydı bununla ilgili kesin bir tasarrufumuz olurdu. İlk cevabımda da bunu söyledim.

Komik olan devamındaki ithamlar.

Zeki konusu baştan sona feci zaten. Takımın hocası istemiş. Ne yapalım?

Berke6198
23.08.2018, 00:35
Zeki Yavru transferiyle ilgili midem bulanıyor, çok bayağı ve bayat bir adamcılığın vücut bulmuş haliyle gerçekleştirilmiş bir transfer.

Ancak;

Muharrem Usta yönetimi Zeki Yavru'yu Kayserispor'da geçirdiği 1 sezonun ardından takıma çağırıp 2016-17 sezonuna giriş yaparken neden BMN'den bir açıklama beklenmedi ? O sezonki Zeki farklı Zeki miydi ?

My
23.08.2018, 00:46
Yiğit kusura bakma kardeşim ama demagoji mi yapıyorsun yoksa gerçekten kafan mı karışık yoksa enayilik bende mi hakikaten anlayamadım.

Herkese açık çağrıya, talebe, davete (artık ne dersen) sen davetiye/talep istiyeceksin sonra da tasarrufumuz yok diyeceksin ardından da haberimiz olsa kesin tasarrufumuz olurdu diyeceksin...?????

Talebi olanlara, talepse üye olarak talep ediyorum diyeni de tanışıklıkla karışık ezbercilikle itham edip meseleyi iyice kişilleştirip sorgulanıyorum diyeceksin... haberim yoktu falan filan... e oldu işte oldu da ne oldu.

Mevzu vizyonsuzluk, çapsızlık ve bizlere akıllarınca had bildirmek ve hatta şark kurnazlığı var işin içinde diyoruz sen hala Zeki'yi hoca istemiş de falan da filan da.

O kadar çok yazılacak şey var da neyse... mevzuların cılkı çıktı.

selcuk
23.08.2018, 03:06
Zeki Yavru transferiyle ilgili midem bulanıyor, çok bayağı ve bayat bir adamcılığın vücut bulmuş haliyle gerçekleştirilmiş bir transfer.

Ancak;

Muharrem Usta yönetimi Zeki Yavru'yu Kayserispor'da geçirdiği 1 sezonun ardından takıma çağırıp 2016-17 sezonuna giriş yaparken neden BMN'den bir açıklama beklenmedi ? O sezonki Zeki farklı Zeki miydi ?
evet farkliydi berke

o zaman halen hakkinda ufak bir umut vardi, o umutu ayaklari altina aldi, üstünde yarim sezon pervasizca tepindi ve cignedi...

Yiğit Gayretli
dedikodular vs diyorsun sonrada hoca istedi

yalanin daniskasi iste bu

ünal karaman isteseydi 1 dakika bu olay yüzünden baskalarinin laf isitmesine izin vermezdi
bu olay ilk catlak verdiginde cikip derdini anlatirdi

o isi gececeksin

selcuk
23.08.2018, 03:12
ha bu saatten sonra bir bildiriminde bir anlami kalmadi

hayri emicenize zeki icin tesekkür mesaji cekin, en azindan inandirici olur

agam bizle eglenir gibi seyleri artik daha iyi anliyorum

Arda Yavuz
23.08.2018, 03:46
Uzun zamandır gündemi meşgul eden konu hakkında düşünüyorum. Bu yazıyı yazmak için de ortamın biraz daha soğumasını ve herkesin biraz daha sakince düşünebilmesini de bekledim diyebiliriz.Konu malumunuz Zeki transferi.

Öncelikle şu soruları cevaplamakla başlamak gerek diye düşünüyorum.

Biz Zeki’yi neden istemiyoruz? Taraftar neden bu kadar tepki gösterdi?
Yönetim Zeki’yi neden transfer etti ?

İlk sorunun birden fazla cevabı var.
Herkesin ortak görüşü olarak Zeki teknik kapasite olarak Trabzonspor’un seviyesinde olan bir futbolcu değil. Şu anki kadro yapısında elzem bir ihtiyaç olan mevkiinin oyuncusu da değil. Saha içine baktığımızda istememe sebeplerimiz bunlar gibi duruyor.

Takımın huzur ortamını bozan , takım içi olayları basına sızdıran , takım arkadaşlarına beylik taslayıp ahkam kesen oyuncu olması da saha dışındaki istememe sebeplerimizden.Bu bahsettiğimiz olayların hepsi İho’nun başkan olduğu 2014-15 sezonunun içinde gerçekleşti.Zeki bir sonraki sezon olan 15-16 da Kayseri’ye gitti.

15-16 sezonunun ortasında başkan değişikliğine gidildi. 50.yılda
şampiyonluk yalanlarıyla yeni bir başkan geldi ve ne kadar sevmesek de o başkan bizi bir havaya soktu.Her yanlışını tolere ettiğimiz, Usta yapıyorsa bir bildiği vardır, bu adam vizyonlu , bizi şampiyon yapacak diye ümitlendiğimiz bir başkan. Bizi havaya sokmasında ucu ucuna kazandığı başkanlık yarışının ve sonu gelmeyen yalanlarının etkisini kimse inkar edemez.

16-17 sezonuna başlarken gelen 7 transferle birlikte Zeki de takıma katıldı. Zeki bildiğimiz o yeteneksiz Zeki. Bildiğimiz o ortalığı karıştıran Zeki. Takım arkadaşlarına kabadayılık yapan Zeki.

Peki o gün Zeki’nin takıma katılmasına bu denli tepki göstermeyen taraftar bugün neden tepki gösteriyor?

Cevabını kendi açımdan vermeye çalışayım.

1- Yeni gelen Ağaoğlu yönetiminin Usta kadar taraftarı havaya sokamadığı aşikar. Çünkü bugüne kadar Trabzonspor’un gerçeklerini yüzümüze vurmaktan başka bir şey yapmadılar. Ve ne yazık ki özellike bu dönemde Trabzonspor’un gerçekleri hiçbirimizi memnun etmeyecek kadar vahim.
- Yeni gelen yönetim gerçekleri anlatarak taraftarı o kadar kederlendirdi ki geçen sezonun başında tarihin en iyi kadrosu dediğimiz kadrodan verim aldığımız sadece Okay ayrılmış olmasına rağmen bu takıma paraşütsüz küme düşer yakıştırmalı yapılmaya başlandı.
Ağaoğlu yönetimi hem rakipsiz bir seçimle gelmenin hem de kara bulutlarla gelmenin dezavantajını yaşayarak taraftarın gözünde eksi krediyle başladı. Bu onların suçu mu ? Bence kesinlikle değil.

2- Ağaoğlu’nun yönetim kadrosunda geçmişte yöneticilik yapmış ve taraftar gözünde iyi hatırlanmayan yöneticiler vardı. Hacısalihoğlu’nun Fatih Tekke olayı , şu an ismini hatırlayamadığım Brezilya’ya gidip dönemeyen yönetici gibi.

Ayrıca bu yeni yönetim o kadar sessiz sedasız o kadar acele geldi ki taraftar yönetime hangi gözle bakacağını şaşırdı.Bence asıl problem de burda başlıyor. Taraftar hala yönetime hangi gözle bakacağını bilemediği gibi ilk hatada ortalık karışacak gibi bir hava vardı.

En başta sormuş olduğum yönetimin Zeki’yi neden transfer ettiğine de değinmek istiyorum.

Yönetim her ne kadar Özkan Sümer’le yaşanan olaydan sonra benim gözümde değer kaybetse de yönetimdekileri ,Trabzonsporluluğu tartışılmayacak olan adamlar olarak görüyorum. Zeki transferinde yönetimde kötü niyet aramak içimden gelmiyor açıkçası.

Bu transferi tamamen “ Kamil Ahmetin sakatlığı geçene kadar sağ beki idare edecek , aynı zamanda bizden biri , işimize yaramazsa da çok ucuz zararımız olmaz “ kafasıyla yapıldığını pek düşünmesem de ortalıkta dolaşanlar gibi de sırf hatır gönül için sırf Zeki’nin torpili için yapıldığını da düşünmüyorum.

Ayrıca Zeki ile yapılan sözleşme tarihimizde gördüğüm en bizim lehimize olan anlaşmalardan bir tanesi. Futbolcudan verim alamadığın takdirde her gün antrenmana çıkartıp kadroya almayıp adamı bedava bile çalıştırabilirsin.

Konuyu çok uzattım. Toparlamak gerekirse şöyle sonladırayım.

Trabzonsporluluğundan , iyi niyetinden pek şüphe etmediğim adamlar her insanın hata yapabileceği gibi bir hata yaptılar. Kendi bildiklerini yaptılar ve tepkiden sonra geri dönüşün daha çok hasara dönüşeceğini düşündükleri için Zeki’yle sözleşme imzaladılar.

Peki Muharrem Usta zamanında Zeki’nin bu kulüpten içeri girmesine bu kadar tepki göstermeyen taraftar ne kadar iyi niyetli? Usta gibi yalan söyleyerek taraftarla adeta dalga geçen adamın her dediğine alkış tutan , Ağaoğlu’nun ekibinin ilk yanlışında forma almam , maça gitmem diyen taraftar ne kadar dürüst?

Önce taraftar olarak kendini sorgulamayan adamlar yeni yönetimi daha sonra yönetime tepki vermeyenler BMN yi suçluyor.

El insaf...

anth
23.08.2018, 08:01
Peki Zeki kadroya giremezse, ortalığı karıştırmayacak mı sizce? Bir genci kesip, oyuna girmese de 21 içinde olacak ve 20 bin TL alacak. Aç mı kalsın?

Travelair
23.08.2018, 09:02
Bir şeyi yapmak istiyorsanız, yapabilecek durumdaysanız yaparsınız, yok niyetiniz yoksa mantığa bürürsünüz, neden şöyleyken böyle oldu da böyleyken şöyle demeye devam edersiniz

bahadır2561
23.08.2018, 09:15
İnsanlar seni niye tanısın? Tanışmak zorunda mı? Böyle saçma bir şey olabilir mi?

Bahanelerin arkasına sığınmayın.

Yiğit Gayretli
23.08.2018, 09:25
Ya arkadaş çok açık iki şey söylüyorum.

1- Zeki meselesi komik meseledir. Benzer olaylarda da geçmiş dönemde herhangi tepki verilmemiştir. Bir şey sorguluyorsanız geçmişten bu yana tüm icraatları sorgulayın. Kendi cevabınızı bulursunuz.

2- Biz bir organizasyonuz. Haberdar olmadığımız ve hatta tasarım aşamasında hiç müdahil olmadığımız bir konu hakkında tasarrufta bulunmamamız doğaldır. Aksiyondan korkuyormuşuz falan. Lütfen arkadaşlar. Şöyle şeyler duyunca hayat enerjim çekiliyor.

Hele ki (isim vererek konuşuyorum) Selçuk'un Hayrettin Hso ile ilgili bir ithamları var ki başkası olsa cevap dahi vermem. Hayrettin Hso'yu hayatımda bir kere görüp konuşmuş değilim. Hiçbir şeyim yok. Aleni ya da gizli desteğimiz de yok. Ne şahsen ne de kurum olarak. Desteğimiz olursa Trabzonspor YK'ya olur. Bizi başkalarıyla karıştırmayın. Adamcılık buralarda para etmez. Zeki'yi de hoca istedi. Net bilgi.

Yukarıda bir eleştiriler var, tamamen yanlış bilgilerle dolu. Cevap vermeye kalksam sayfa sayfa yazmam lazım.

Reha Asan
23.08.2018, 09:33
Zamanında olaylara tepki vermedik diye sonraki gelişen başka bir olaya tepki verme hakkımızı mı kaybediyoruz?

Eğer bu hakkı kaybetmiyor isek bu gösterilen tepkide artniyetli olmakla mı ya da birilerinin yönlendirmesi ile mi itiraz etmekle itham ediliyoruz?

Herkes biliyor ki Zeki bu takımın oyuncusu değil, bu takımı hak etmiyor ve Trabzonlu olmasa bu kulübü hayatta göremeyecek bir kişi.

Zeki'nin takıma katılmasını mazur görenlerin hiç biride takıma katkı sağlayacak diyemiyor.Hep çeşitli bahaneler ve top çevirme ile süreci geçiştirmeye çalışıyor.

Altyapı altyapı diyen kişiler Zeki olayında nedense bunu bir kere dillendirmedi.Nedenini de bilemiyorum ama Zekinin bölgesini- hangi bölge için alındığı da net değil- yedekleyebileceğimiz oyuncumuz yok mu?

orta saha için alındı ise Batuhan var.Sağ bek için alındı ise Semih var. Kanat için alındı ise zaten sorunumuz yok.Eeee o zaman Zeki de Zeki diye tutturulma sebebi ne?

Zeki transferine camiada sevinen kişilere bakıyorum yıllarca hepimizin nefret duyduğu, camiaya sülük gibi yapışan kişiler.Bu bile bazı şeyleri gösteriyor.

Ama hepimiz biliyoruz ki Trabzonspor ahbap çavuş ilişkisi ile iş yapılan araya birilerinin koyulması ile oyuncu alınan kulüp halinde.Bu Trabzon kanadında hep böyleydi sanırım bundan sonrada böyle olacak.

Yiğit Gayretli
23.08.2018, 09:53
Tam da buna cevap veriyorum işte. Sabit bir tavrımız ve anlayışımız var. Olaylara göre yorum yapmıyoruz. Olaylara göre değişen tavır sergilemiyoruz.

Volkan Şen geri geldiğinde de bu takımın topçusu olmadığını herkes biliyordu mesela. Olumlu ve olumsuz tonla örnek sayılır. Yapmayın şunu. Sonsuz bir tartışma bu. Biz de tam bundan kaçıyoruz.

Uğur Kalyoncu
23.08.2018, 10:00
Tam da buna cevap veriyorum işte. Sabit bir tavrımız ve anlayışımız var. Olaylara göre yorum yapmıyoruz. Olaylara göre değişen tavır sergilemiyoruz.

Volkan Şen geri geldiğinde de bu takımın topçusu olmadığını herkes biliyordu mesela. Olumlu ve olumsuz tonla örnek sayılır. Yapmayın şunu. Sonsuz bir tartışma bu. Biz de tam bundan kaçıyoruz.

Volkan Şen ile Zeki nin ne ilgisi var.

Volkan Şen'in karakteri ayrı yeteneğini kim tartışabilir.

Volkan Sen gelir ve bu takıma hiçbir şey vermez diye kim iddia edebilir.

Zekiye gelirsek adam topçu falan değil.

Olumsuz davranışlarından dolayı kadro dışı kalmış kariyeri boyunca Trabzonspor dışında tek bir takımda oynamaya çalışmış orda da tutunamamış biz almasak 1.ligde ancak oynayabilecek yeteneksizlikte boş beleş bir adam..

Zeki transferi Trabzonsporun yöneten dar zihniyetlerin adamcılıkta nirvanaya ulaştığı noktadır..

Bu konuda açıklamaya yapmayacaksanız bir daha hiç yapmayın da bırakın isteyen istediği gibi at koştursun.

Travelair
23.08.2018, 10:02
Zeki veya Volkan değil konu. Komik de değil. Konu kötü yönetim anlayışı. Bunu eleştirelim. Bunun üzerine açıklama yapalım

Yiğit Gayretli
23.08.2018, 10:05
Yahu tuttuğu bütün dallar elinde kalan. Ağlayarak şehirden kaçan Volkan nasıl döndü kulübe? Burak çıkıp "Ben vekil oldum" demedi mi? Bu adamcılığın dik alası değil mi?

Hayret ediyorum artık. Takımın başkanından hocasına dek Özkan Sümer hariç herkes istemiş bu vatandaşı. Bu icraatlarının hesabını kongrede verecekler zaten.

Nefret ettim şu transferden. Bunun gibi her transferden nefret ettim.

Travelair
23.08.2018, 10:39
Yiğit kardeşim, hoca istedi nasıldır biliyor musun? Tahminen asbaşkan hocanın yanına gitmiştir, ya da telefonla, hocam durumumuz yok, çok zor durumdayız, alternatif için maliyetsiz Zeki'yi düşünüyoruz demiştir. Hoca da kerhen iyi siz bilirsiniz demiştir. Bunu da kamuoyu desteği için kullanırlar hoca onayladı, hoca istedi diye. Yıllarca Şenol hocaya böyle yapıp işlerini yürüttüler

Ayrıca tekrar etmem lazım, konu Zeki ya da transfer değil kötü yönetim anlayışı. Buna açıklama lazım

Fatih Çelik
23.08.2018, 10:39
Usta döneminde Zeki'nin sözleşmesi hala devam ediyordu. Zeki'den kurtulabileceğimiz bir imkan yoktu. Ayrica gayet tepki vardı. "Nevzat Aydın'ın sağ bekte ben oynarım" mesajını unutuyorsunuz galiba. Trabzonspor taraftarının kurtulmak için gün saydığı bir adamdı Zeki ve sonunda kulüpten gitti. Gidişine sevinmeyen bir Allah'ın kulu olmadı. Sonrasında gündeme geldi. Taraftarın büyük çoğunluğu tepki verdi. Üstüne üstlük HH'ın facebook mesajları ve transfer sonrası yaptığı açıklama "Sizi kim takar" niteliğinde açıklamalardı. Zaten transferin yapılması da bunun mesajıydı. Elmayla armudu karıştırmayın. Kulüpten hemşericilik adamcılık çıksın diye isyan ediyoruz buna rağmen adamcılık hemşehricilik her şeyin önünde tutuluyor bu kulüpte. Üstüne üstlük taraftar hiçe sayılıyor. Konuyu böyle alakasız noktalara çekmek yalnızca yönetimi koruma refleksiyle ortaya çıkan hareketlerden fazlası değil kendimizi kandırmayalım.

Arda Yavuz
23.08.2018, 10:57
Usta döneminde Zeki'nin sözleşmesi hala devam ediyordu. Zeki'den kurtulabileceğimiz bir imkan yoktu. Ayrica gayet tepki vardı. "Nevzat Aydın'ın sağ bekte ben oynarım" mesajını unutuyorsunuz galiba. Trabzonspor taraftarının kurtulmak için gün saydığı bir adamdı Zeki ve sonunda kulüpten gitti. Gidişine sevinmeyen bir Allah'ın kulu olmadı. Sonrasında gündeme geldi. Taraftarın büyük çoğunluğu tepki verdi. Üstüne üstlük HH'ın facebook mesajları ve transfer sonrası yaptığı açıklama "Sizi kim takar" niteliğinde açıklamalardı. Zaten transferin yapılması da bunun mesajıydı. Elmayla armudu karıştırmayın. Kulüpten hemşericilik adamcılık çıksın diye isyan ediyoruz buna rağmen adamcılık hemşehricilik her şeyin önünde tutuluyor bu kulüpte. Üstüne üstlük taraftar hiçe sayılıyor. Konuyu böyle alakasız noktalara çekmek yalnızca yönetimi koruma refleksiyle ortaya çıkan hareketlerden fazlası değil kendimizi kandırmayalım.

Fatih yapma gözünü seviyim ya. Ersun gümüş kadroya aldı diye Zeki orayı idare eder diyenler de oldu. O sezon başı bir sürü temizlik yaptı haliyle Zeki de gönderilebilirdi. Ancak benim derdim bu değil. Taraftarın tepkisi bence de haklı ama boyutu aşırı aşırı fazla.

Fatih Çelik
23.08.2018, 11:00
Fatih yapma gözünü seviyim ya. Ersun gümüş kadroya aldı diye Zeki orayı idare eder diyenler de oldu. O sezon başı bir sürü temizlik yaptı haliyle Zeki de gönderilebilirdi. Ancak benim derdim bu değil. Taraftarın tepkisi bence de haklı ama boyutu aşırı aşırı fazla.

Buradaki hedef direkt olarak Zeki değil. Hala Zeki ile ilgili aynı şeyleri soyleyenler var sayıları öncekine göre çok daha az olsa da. Zeki taraftara tercih edildi tepki buna.

selcuk
23.08.2018, 11:09
sözde burasi meclis

meclisin %95 i ayni fikirde

demek ayni fikirde olmak abartmak demek

bmn in yillarca güc ve potansiyal kaybinin hikayesi bu

artik benim icinde bitti diyebilirim, yavas yavas etkinligimi sosyal medyaya verecem

sigarayi birakan bunuda birakir

Arda Yavuz
23.08.2018, 11:31
Buradaki hedef direkt olarak Zeki değil. Hala Zeki ile ilgili aynı şeyleri soyleyenler var sayıları öncekine göre çok daha az olsa da. Zeki taraftara tercih edildi tepki buna.
Ben yönetimlerin taraftarın istediğini yapmasını doğru bulmuyorum. Bugüne kadar taraftarın dediği topçuyu alan yönetimlerden , taraftarın dediği kadroyu çıkaran hocalardan çok çektik. Belki ihtiyaç seviyesi olarak aynı örnek olmayacak ama geçen sene Fikret Orman sırf taraftarın tepkisi yüzünden Burak Yılmaz’ı almadı. Ve hepimiz bu tarz konularda taraftarı dinlememesi gerektiğini düşündük. Tamam Zeki Trabzonspor formasını gram haketmeyen bir topçu ancak yönetim transfer yaparken ne taraftara sormalı ne tepkisinden çekinmeli.

Oruç
23.08.2018, 11:44
Konudan bağımsız yazıyorum. Yiğit’in “Zeki’yi hoca istedi” cümlesi Ünal Karaman’ın ne kadar çapsız biri olduğunun tescilidir. Geldiğinden beri yazıyorum benzer şeyleri. Sırf Trabzonspor forması giydi diye birini TD yaparsan Zeki gibilerinin transferine şaşırmayacaksın. Yazık. Ne hale geldi takım.

Arda Yavuz
23.08.2018, 11:46
sözde burasi meclis

meclisin %95 i ayni fikirde

demek ayni fikirde olmak abartmak demek

bmn in yillarca güc ve potansiyal kaybinin hikayesi bu

artik benim icinde bitti diyebilirim, yavas yavas etkinligimi sosyal medyaya verecem

sigarayi birakan bunuda birakir

İlk sayfada Mustafa Yumlu fotoğrafıyla yaptığın dalga geçmeyle , buradaki insanları tanımadan yakıştırdığın Hacısalihoğlu yaftalamalarıyla gitmeyi kafana koymuşsun zaten . Karşılık gelen tepkiyle de yok benim için bitti yok ben gidiyorum lafları ediyosun . Nolur kal ya nolursun kal

Travelair
23.08.2018, 11:55
Yönetim yönetim ise işine karışılmaz. Ama Zeki'yi alıyorsa zaten yönetemiyor demektir. O zaman işine karışılır, kulüp sahipsiz değil gösterilir ama maalesef o irade yok

alper*
23.08.2018, 11:58
Tekrarlıyorum, aile üyeleri birbirini incitse de aileye kimse zarar vermemeli.

Fatih Çelik
23.08.2018, 12:07
Ben yönetimlerin taraftarın istediğini yapmasını doğru bulmuyorum. Bugüne kadar taraftarın dediği topçuyu alan yönetimlerden , taraftarın dediği kadroyu çıkaran hocalardan çok çektik. Belki ihtiyaç seviyesi olarak aynı örnek olmayacak ama geçen sene Fikret Orman sırf taraftarın tepkisi yüzünden Burak Yılmaz’ı almadı. Ve hepimiz bu tarz konularda taraftarı dinlememesi gerektiğini düşündük. Tamam Zeki Trabzonspor formasını gram haketmeyen bir topçu ancak yönetim transfer yaparken ne taraftara sormalı ne tepkisinden çekinmeli.

Bu transfer talebiyle alakalı bir durum değil. Bu bir transfer meselesi değil anlamamakta diretiyorsunuz.

Berke6198
23.08.2018, 12:07
Dostlar, siz de muhalefet ediyorsunuz bu duruma, biz de.

Ancak bu olayları camiada ilk defa yaşıyor değiliz. Daha öncesinde Zeki veya Volkan alınırken bu olaylar da birilerinin hatır-gönül işleriyle olmuştu. O zaman da yönetim takdiri olarak gerçekleşen şeyi eleştirmemiş bir oluşum olarak şimdiki yönetimi eleştirirken neyle itham edeceğiz? Önceki yönetim bunu yaparken neden sineye çektiğimiz sorulduğunda ne cevap vereceğiz? Tepkimiz isimlere mi?

Böyle açıklamaların net bir hedefi olur, önceden gelen bir örneği olur. Tartışmaya ortam vermez. Biraz daha farklı pencerelerden bakabilirseniz ortak noktada buluşmak kolay olur.

selcuk
23.08.2018, 12:10
İlk sayfada Mustafa Yumlu fotoğrafıyla yaptığın dalga geçmeyle , buradaki insanları tanımadan yakıştırdığın Hacısalihoğlu yaftalamalarıyla gitmeyi kafana koymuşsun zaten . Karşılık gelen tepkiyle de yok benim için bitti yok ben gidiyorum lafları ediyosun . Nolur kal ya nolursun kal

güzel sacmaliyorsun 9 yilda ayirdigin 1000 msj lik süreylen

ben son lafimi konusdum, arkadan yaftalaman karekterinin göstergesi

buraya ayirdigim vakitte tanimam gerektigi kadar tanidim herkesi, tanidikcada gidenlerin giderken yazdiklarindaki hakliliklarini gördüm

artik yk nin da bütün forumu nasil ezip gectigini yasadiktan sonra buraya verdigim degerin israf oldugunu gördüm

bmn sizin oyuncaginiz, oynayin...

Arda Yavuz
23.08.2018, 12:11
Bu transfer talebiyle alakalı bir durum değil. Bu bir transfer meselesi değil anlamamakta diretiyorsunuz.
Fatih ben de hoşnut değilim Zeki’nin gelişinden sadece Zeki’nin yeteneksizliğinden değil hatır gönül işleri kokmasından dolayı da rahatsızım.Aynı şeylere tepkiyiliz.Ama ben taraftarın bu tepkisini çok aşırı buluyorum. Tek fark bu ve taraftarın bu tepkiyi verirken de yönetime karşı iyi niyetle yaklaştığını da düşünmüyorum

Arda Yavuz
23.08.2018, 12:17
güzel sacmaliyorsun 9 yilda ayirdigin 1000 msj lik süreylen

ben son lafimi konusdum, arkadan yaftalaman karekterinin göstergesi

buraya ayirdigim vakitte tanimam gerektigi kadar tanidim herkesi, tanidikcada gidenlerin giderken yazdiklarindaki hakliliklarini gördüm

artik yk nin da bütün forumu nasil ezip gectigini yasadiktan sonra buraya verdigim degerin israf oldugunu gördüm

bmn sizin oyuncaginiz, oynayin...

Foruma girip senin yaptığın gibi bir şey biliyormuşum gibi yapıp , forumun ağası gibi takılıp , milleti azarlayarak mesaj atacağıma kendi ölçüme göre yazarım. Burada atılan mesaja göre statü falan olduğunu sanıyorsun sanırım. Foruma verdiğin değer diyosun buna sadece gülerim.Emin ol senin mesajlarından daha çok faydam dokunmuştur bu foruma.Ayrıca insanların bu forumdan gidiş sebebi yk nın tutumu değil , forumda maalasef senin gibi huzur bozan insanların olması.

bahadır2561
23.08.2018, 12:21
Dostlar, siz de muhalefet ediyorsunuz bu duruma, biz de.

Ancak bu olayları camiada ilk defa yaşıyor değiliz. Daha öncesinde Zeki veya Volkan alınırken bu olaylar da birilerinin hatır-gönül işleriyle olmuştu. O zaman da yönetim takdiri olarak gerçekleşen şeyi eleştirmemiş bir oluşum olarak şimdiki yönetimi eleştirirken neyle itham edeceğiz? Önceki yönetim bunu yaparken neden sineye çektiğimiz sorulduğunda ne cevap vereceğiz? Tepkimiz isimlere mi?

Böyle açıklamaların net bir hedefi olur, önceden gelen bir örneği olur. Tartışmaya ortam vermez. Biraz daha farklı pencerelerden bakabilirseniz ortak noktada buluşmak kolay olur.

Geçmiş yönetimlerden birisini(06-07) istifaya davet ederken neyle itham etmiştiniz peki? Ben söyleyeyim sportif başarısızlık

ondan sonraki yönetimleri neden istifaya davet etmediniz o zaman sebebi nedir? 06-07’den beri çok mu başarılıyız?

Hani diyorsunuz ya tutarlı olmamız lazım, hadi bakalım olun da görelim.

alone_6161
23.08.2018, 12:23
Uzaktan izlediğim kadarıyla Zeki transferi HSO’nun taraftara meydan okumasıdır. Yılların yöneticisi olduğundan Ünal hocayı da yönetimi de bir şekilde yanına almış.

Bu transfer gerçekten hoca veya yönetim talebiyle olsa hata der geçerim ama maalesef öyle değil.

alper*
23.08.2018, 12:28
selcuk

Elindeki karaktermetrenle beraber gidiyor olman, beni neredeyse Zeki transferine sevindirecek.

Yıl 2018, hala rep-mesaj sayısı gibi kavramlarla değer ölçen birisin.

Travelair
23.08.2018, 12:31
Bir yanlış yaptıysan istikrarlı olmak adına yanlışa devam etmek mi gerekir? Zeki'yi aldıysan Özer'e Yumlu'ya da kapı açman mı gerekir? Böyle mantık olmaz. Oluşumun değil, kendi kararınızın peşindesiniz. Oluşum gayet net şekilde açıklama bekliyor. Oluşumsak oluşumun istekleri olmalıdır, yoksa Hacısalihoğlu da Trabzonspor adına yapıyorum diyor, camiayı çiğneyerek, ne farkınız kaldı? Açın bir anket, sonuçları görelim, oluşumsak

My
23.08.2018, 13:04
Forumu yönetmekte başarılılar belki arkadaşlar ama taraftar oluşumunu yönetmek bambaşka bir şey. Maalesef tarafatar oluşumunu yönetmekte başarısızlar.

sasone
23.08.2018, 13:18
İlkesel olarak yönetimin her kararı alabileceğine ve taraftarın sınırlarını bilmesi konusunda haklı olsanız bile Hayrattin Hacısalioğlu'nun taraftarı aptal yerine koyması ve iki gün sonra unutacak kadar da zeka yoksunu olduğunu düşünmesi sizleri rahatsız etmiyor mu?
Özkan Sümer'in etkisiz hale getirilmesi?

İlkelerinize sadık kalın ama bu iki yanlışa tepkinizi gösterin.

My
23.08.2018, 13:22
sasone

Geçti artık. Bu saatten sonra her hangi bir bildiri felan yayınlanırsa asıl komiklik o olmuş olur.

sasone
23.08.2018, 13:26
@My, taraftara çaktırmadan yarım akıllı muamelesi yaptı Hayrattin Bey,BMN ,Kurban Bayramı sebebiyle o havayı bozmamak amacıyla bayram sonrasını bekledik diyebilir.
Bu gerçekten yenilir yutulur bir davranış değil,işin içinde Zeki Yavru varken bu alenen terbiyesizlik.

Özkan Sümer için tek başına bildiri yayınlamalı,bu daha büyük bir skandal.

Mustafa YILMAZ
23.08.2018, 14:13
bmn yönetimini hakikaten anlamıyorum. ilkesel duruş falan diyor sizin ilkesel duruşlarınız Trabzonspor taraftarından daha mı değerli? yada sizin ilkesel duruşlarınız tartışılmaz mı ?

zeki'nin oyunculuğu umrumda değil burada sizin anlamamazlıkdan geldiğiniz zeki'nin transfer ediliş şekli tepeden tırnağa taraftarı yok sayan ve adamcılık kokan. sizin ilkesel duruşlarınız yönetimlerin yaptığı hataları eleştirmemek mi ?

Laziobass
23.08.2018, 14:26
İlkesel olarak yönetimin her kararı alabileceğine ve taraftarın sınırlarını bilmesi konusunda haklı olsanız bile Hayrattin Hacısalioğlu'nun taraftarı aptal yerine koyması ve iki gün sonra unutacak kadar da zeka yoksunu olduğunu düşünmesi sizleri rahatsız etmiyor mu?
Özkan Sümer'in etkisiz hale getirilmesi?

İlkelerinize sadık kalın ama bu iki yanlışa tepkinizi gösterin.

Asıl mesele orada zaten.
Sportif tercihle Zeki'yi getirmek değil mesele
Taraftarı 2 hafta askıya alıp uyuturuz açıklaması klüpten kovulmak içinde hakkında açıklama yayınlamak içinde yeterlidir.

Mesele Zeki değil Hso meselesidir.

Oyuncunun alamayacağı maçları dolu bir stad ile güçlü bir taraftar desteği ile alabilirsin.
Bu destek takım olma yolunda sana çok büyük moral, avantaj ve süre kazandırabilir. İşin sonunda aynı oyuncular ile başarısız olmak yerine bu destek sayesinde herkesi memnun eden başarılar yakalayabilirsin.

Yönetim bu şansını kaybetti.
Artık yönetim kadroyu nasıl kurarsa kursun, bizim gibi hakemler ve federasyon tarafından arkadan çekilen bir camia için olmazsa olmazı yani taraftar desteğini kaybetti.

Başarı isteniyorsa çok acil olarak taraftar ile barış adımları atmalılar..

My
23.08.2018, 14:33
Gönülsüz yenen aş, ya karın ağrıtır ya da baş <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> @sasone (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=38107) <!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

Bizi bulaştırmayın bu işlere diyor arkadaşlar işte. Yani artık benim anladığım bu. Tarafatar gibi düşünüp yetkili gibi hareket ediliyor. Devlet dairesi memuru gibi. Hani işin düştüğünde yüzüne dahi bakmayan, biraz zorladınmı da her an şalterleri atacakmış gibi olan devlet memurları gibi :) Tek tek yazdıklarına bak bizden farksız bir şey pek de demiyorlar ama iş eyleme dönüşmesi gerektiği zaman...

BMN bir TARAFTAR OLUŞUMU. Ama BMN yönetiminin ilkeleri (!?) taraftar ve üyeleriyle artık çakışmıyor hatta çelişiyorsa bunu bir oturup düşünmeleri gerekiyor bence.

Oğuz B.
23.08.2018, 15:08
Z.Y. (26) transferini anlatmaya gerek yok. Olay belli. Yapılacak da.

A- Hayrettin Hacısalihoğlu Trabzonspor taraftarından daha güçlü bir isimdir. Derhal "Efsane Hayrettin Hacısalihoğlu" ya da "Hayri Başkan" diye başlık açılmalıdır.

B- Trabzonspor taraftarının yanından olunmalıdır. Tepki koyulmalıdır.

Karar sizlerin.

Oxychen
23.08.2018, 15:15
Bu Yiğit Gayretli isimli güya yönetici olan heriften nerede ve nasıl şikayetci olabilirim? Kendisinin yöneticiliği derhal elinden alınmalı.

TUNCAY HİÇYILMAZ
23.08.2018, 23:32
Forumun son dönemde ki yönetici ve yönetim kurulu kadrosu maalesef eskiyi mumla aratıyor. Muhtemelen forumdan ayrılmaların eski ortamın olmamasının sebebinin büyük kısmı bu ve ayrılmalar devam edecek görünüyor
Trabzonspor yönetimi gibi forum yönetimide insanları soğutuyor

Yiğit Gayretli
24.08.2018, 10:14
Bu Yiğit Gayretli isimli güya yönetici olan heriften nerede ve nasıl şikayetci olabilirim? Kendisinin yöneticiliği derhal elinden alınmalı.

Üslubunu düzelterek başlayabilirsin.

Oxychen
24.08.2018, 11:00
Üslubunu düzelterek başlayabilirsin.Üslubçu yönetici seni nereye nasıl şikayet edebilirim söylesene bi bana.

memozcan
25.08.2018, 02:09
şayet gerekten ses getirecek bir şike eylemi olacaksa bunun içine zeki yavruyu dahil etmek son derece aptallık olur.. zeki olayı bu mücadelede bir mercimek tanesi kadar değerli değildir.. tabi bizim için bu mücadele ne kadar değerli o da sorgulanması gereken bir durum ya!!

memozcan
25.08.2018, 02:13
diyelim ki gerçekten böyle bir olay oldu.. yani binlerce kişi o meydanda toplandı ve laf arası zeki yavru transferini de protesto etti.. yarın gazete manşetlerini söyleyeyim:

"onbinlerce kişi meydanda zekiyi protesto etti"

böyle bir şeyi düşünen kişinin aklından değilse bile niyetinden şüphe ederim!!!

My
25.08.2018, 11:38
şayet gerekten ses getirecek bir şike eylemi olacaksa bunun içine zeki yavruyu dahil etmek son derece aptallık olur.. zeki olayı bu mücadelede bir mercimek tanesi kadar değerli değildir.. tabi bizim için bu mücadele ne kadar değerli o da sorgulanması gereken bir durum ya!!Arkadaş, Zeki'yle şike eylemini nasıl bir araya getirdin :) Bambaşka iki mevzu üzerine BMN'nin tutumunun ne olacağına dair tartışma konuları.

zekeriyya
28.08.2018, 13:21
Travelair selcuk

hiç bir üye gemiyi terk etmemeli

burası BMN ye üye olan herkesin çatısı

zekeriyya
28.08.2018, 13:22
@My

abi seni anlayamadık ya ben ona yanıyorum

( 6 eylül perşembe Kanca çay ocağı - muhabbetteyiz ( ekip sağlam bekliyoruz ) )

gurur6134
28.08.2018, 17:33
STOP MATCH-FIXING FENERBAHCE ©
@2011matchfixing
ŞİKE EYLEMİNE DAVET | 1 Eylül’de, Trabzon Atatürk alanında yapılacak olan eyleme sizleri de aramızda görmek istiyoruz. Lütfen bizleri yapayalnız bırakmayın!
kuzeytarafi

@GGencler1980
Vakfikebirliler
CILGINlar1980
haydevira
bordomavinet

Beklenen davet geldi sayin bmn yonetimi simdi harekete gecmeyi dusunuyormusunuz!!!

My
28.08.2018, 19:31
@My

abi seni anlayamadık ya ben ona yanıyorum

( 6 eylül perşembe Kanca çay ocağı - muhabbetteyiz ( ekip sağlam bekliyoruz ) )Ordayım inşaallah :)

Yiğit Gayretli
29.08.2018, 08:16
Ordayım inşaallah :)

Dipnot: Eyleme iştirak ediyoruz.

zekeriyya
29.08.2018, 08:26
Oxychen

değerli BMN üyesi;
BMN içinde üyelerin tamamı ( YK ve FY de dahil ) rencide edici ve yakışıksız itham konusunda
daha dikkatli ve saygılı olmalıdır.
hitabınız hoş değil.
bunu hassas bir konu ve ani fevri davranışın devamı olarak düşünmek istiyoruz.
hülası kelam
bir konuyu eleştirirken sınırı aşmayalım

zekeriyya
29.08.2018, 08:29
uygun görmediğiniz ve kötü mesaj içeridiğini düşündüğünüz mesağı
avatar kısımında üçgen içinde ünlem olan işarete tıklayarak moderetöre bildiriniz
veya YK kadrosundan birilerine veya tamamına toplu mesaj atınız.

My
29.08.2018, 12:13
Dipnot: Eyleme iştirak ediyoruz.Orada da olucam inşallah :)