PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Marcelinho Wolfsburg'da!..

Sayfa : 1 [2] 3

Punisher-61
12.01.2007, 22:43
kardes iyi güzel hosda senin dedigin bir hayal....birincisi cok pahali ikincisi emre türkiyeye gelmez . gelse bile trabzonspora gelmez.
sezon sonuna kadar kiralik olsa bile isimize yarar

abbas
12.01.2007, 22:46
kardes iyi güzel hosda senin dedigin bir hayal....birincisi cok pahali ikincisi emre türkiyeye gelmez . gelse bile trabzonspora gelmez.

ya emre cezadan önceki röportajında eğer bu cezayı verirseler burda bidakika durmam ülkeme dönerim demişti.. tmm ilk tercihi gese olur biliyorum ama.. sonuçta profosyonel dünya.. parayla herşey..

hatta bi ara öyle bişey geçiyodu işte bilmem kimin kimsesi emrenin aile dostuyduda trabzona gelebilir diye haberler bile vardı..

gerçi sözkonusu bu yönetim olunca dediin gibi biraz hayal ama.. napalım be..

tamuğ yamtar
12.01.2007, 22:46
Yahu bu başkanı koruma suçlaması da bayağı bir prim yaptı bu forumda. Kimmiş başkanı koruyan? hakkaniyet duygusu ile hareket etmek mi başkanı korumak??

Hakkaniyet duygusu ve başkanı korumak.

Bunları kullanmayı başardığınız ve mideniz kalkmadan yanyana yazabildiğiniz için tebrikler.

Ben sizi gerçekten anlayamadım.

Anladım da anlayamadım desek daha doğru olur herhalde.

Nuri Başkanınız en azından zarar etmedi.

Karını da etti ne güzel.

Bomba patlatma mevzusuna gelince.

Patlayan patlamış zaten. Bir zahmet patlatsınlar da.

O kadar da olsun artık.

lazmanyaq
12.01.2007, 22:48
bence bu tamamen bi hülleydi..hem wolfsburg marcelinhoyu almak için bi hülle yaptı hem de bizim yönetim fatih tekkenin satışından sonra ki çıkacak isyanı bastırmış oldu.şimdi ortalık yatışınca marce yi geri gönderdiler işte bu kadar basit...

TSknbkTS
12.01.2007, 22:48
giden gittide arkadaşlar.eğer yattara yada gökdeniz allah göstermesin sakatlanırsa bizi kimse kurtaramaz.Nuri de Türkiye de barınamaz.

orhanaydin1969
12.01.2007, 22:50
bu yönetimden bişey olmaz

CÖMERT
XXXXX la bu adamlar 7.5 milyon euro ya aldık diyolar 2.5 a satıyolar yakında yattarayı stepanovu gökdeniz ide satarlar cebi iyice doldurup 40 trilyonda borcu koyarlar klube.sonrada XXXXX heralde

redflag
giden gittide arkadaşlar.eğer yattara yada gökdeniz allah göstermesin sakatlanırsa bizi kimse kurtaramaz.Nuri de Türkiye de barınamaz.

Yattara ve Gökdeniz skatlanırsa Albayrak mı suclu olcak ? da Türkiye de barınamaz diyorsn

orhanaydin1969
12.01.2007, 22:51
bunlar parayı bulsun kulübüde satar

Mehmet Fatih Yavuz
12.01.2007, 22:52
bence bu tamamen bi hülleydi..hem wolfsburg marcelinhoyu almak için bi hülle yaptı hem de bizim yönetim fatih tekkenin satışından sonra ki çıkacak isyanı bastırmış oldu.şimdi ortalık yatışınca marce yi geri gönderdiler işte bu kadar basit...

marcelinho ya verilen parayı düşünürsek:
herta istediğini aldı. wolfsburg istediğini aldı. başkanda ise ne kâr var ne zarar maddi olarak. zarar nerede?
trabzonspor da tabii.
her olay bu yönetimin art niyetli olduğuna çıkıyor.
aksi yönde hiçbir gelişme yok.

orhanaydin1969
bu yönetimde herkes yoluna cıkmış

Punisher-61
Yattara ve Gökdeniz skatlanırsa Albayrak mı suclu olcak ? da Türkiye de barınamaz diyorsn

arkadasin demek istedigi kadro yetersizligi yüzünden isimiz kötü olacak o zaman

CÖMERT
12.01.2007, 22:53
belki hayır ama sen takımın yıldızını satarsan diğer yıldızda sakatlanırsa yan oturursun

orhanaydin1969
trabzonspor tarihinde bu kadar aciz duruma düşmemişti düşürenler utansın

sümela61

gayet net ve açık ne demek istediği... diyor ki onlar da sakatlanırsa takımda top yapabilecek, kalburüstü adam kalmayacak... dolayısıyla takım daha da kötüye gidecek... ve yine dolayısıyla Nuri ve Huri'leri cennetten kovulacaklar...

Mehmet Fatih Yavuz

maç kurtaracak bütün alternatiflerini kulüpten uzaklaştırırsan gereken önlemi almak bi yana alınmış önlemleri de bilinçli olarak yok etmişsin demektir. bunun adı tedbirsizlik sonucu takımın ölümüne sebep olmaktır. suçuz bir tarafı da yoktur.

minerva
Marce gittiği için seviniyorum, hem yaşı geçmiş bir oyuncu hem de pahallıydı. Doğru dürüst işimize yaramadı bile. İki forvet arkası oyuncudan teke düştük güzel oldu. Bize şimdi savaşkan bir ortasağa elemanı gerekiyor. Aman dünya starı olmasın. Aurello gibi olsun yeter. Musampa'nın yeri sol kanat için böylelikle açılmış oldu. Bence takımımız Marce ile -1 oynuyordu umarım yönetim yeni bir dünya starı almaz ve biz de takım oyunu izleriz. Biz de bir Yattara var dünya starı gerisine dünya starı olarak ihtiyaç yok.

Ali Özcan
12.01.2007, 22:55

hARBİ MÜKEMMEL Bİ KOMPLO TEORİSİ HAAA...

Amerikan filmlerine konu olur bu durum...

#10 Fietra
Marcelinho falan gitmiş çok önemli değil,yerini doldurabilecek adam bulmak önemli.Yönetim gönderdiğine göre artık yerini doldurur.-inşallah tabi-

Erdal
Yahu bu başkanı koruma suçlaması da bayağı bir prim yaptı bu forumda. Kimmiş başkanı koruyan? hakkaniyet duygusu ile hareket etmek mi başkanı korumak?? Hafızamızı bir yoklayalım bakalım:
-- Marcelinho hakkında: ismi transfer dedikodularına karıştığında hepimiz hadi yaa inşallah olur ama bu yönetim bu işi beceremez dedik. Alınma işinden vaz geçildi aha işte demiştik bunlar buişi yapamazlar diye gördünüz yapamadılar. Tüüüü Allah sizi naapsın. Alıncak oldu olmaaaaaz Marcelinho da kimmiş bize Ricardinho denmişti hani 10 milyon dolarlık adam. Hadiii sar başa Marcelinho alındı bu mu dünya yıldızı diye burun kıvırmalar. Adam geldi ( ki bence de yerinde oynatılmadığı için ve antremansız olduğu için başarısız oldu ) başarısız oldu aha sizin dünya yıldızınız dendi lanet olsun yönetttiiim beceriksiz ordusu s.... karlaaarr diye salladık serbest atışları.
Ricardinho hakkında: Dürüstce bu forumdaki pek çok kişi Ricardinhonun kim olduğunu bilmiyordu ta ki dünya kupasında 10 dakikada ortaya koyduğu muhteşem oyundan sonra herkes Ricardinhocu oldu. Alınamadı diye denmedik bırakılmadı yönetime .Peşinden BJK ye geldi hemde bizim duyup bilgiğimiz rakamın 1/4 üne ,küçük kıyameti kopardık forumda. Ne oldu ?? Ricadirnho geldi süründü BJK de ilk başlarda burada pek çok kişi iyi ki de almadık dedi.

Yani sözün özü ve kısası şudur kardeşim . Ne başkanı ne de diğerlerini savunmak değil mesele biraz hakkaniyet duygusu ile hareket etmek ve yazmak. Yani biraz da taraftarlığımızı sorgulasak biraz da kendimizi eleştirsek.
Bu takım Özkan sümer döneminde de 14. lüğü gördü. Ayıp mı yok mu sporun ruhunda yenmek ve yenilmek?? Sadece biz mi bu duruma düştük. BJK geçmiş yıllarda Giresunspor maçını SATIN alarak kalmadı mı bu ligde ( yaşı uygun olanlar bileceklerdir) Yine Rizeden maç satın alan FB bu sayade ligde kalıp ligi diplerde tamamlamadı mı ya da aynı şey GS nin başına gelmedi mi?

Nedir yani bu yönetimi bundan öncekilere lanet okuyarak gönderdikten sonra gelecek olanlara farklı mı davranacağız? Trabzonspordan neden Futbolcular gitmek istiyor diye bir de soruyor sorumlusunu da yöentim diyoruz. Tabii ki onların da büyük günahları var bu konuda ama Otobüs taşlayan futbocularını kovalayanlar da tarafta diyorlar kendilerine. Ogünü döven,başkalarıymış gibi.
Biziz bu biz düzelmeden bize ait oduğunu iddia ettiğimiz hiç bir şey düzelmeyecektir. Buna hayatımız da takımımız da dahil. Önce bir öz eleştiri yapalım.Ne istediğimize bir karar verelim.

Bulduk günah keçisini Sahterkar yönetim sahtekar futbolcular ,En büyük taraftar ohhhh ne ala memleket.

2 yıl önce Adam gibi adam ziya şimdi oldu Kel Ziya hatta Ziyan. Hatta futbol fukarası. Hiç bir şeyde ölçümüz kalmadı.Beyinle değil kalple konuşmaya başladık ve battıkça batıyoruz.

Dilerim önce kendimizi eleştirmeye en azından empati yapmaya en kısa zamanda başlayabiliriz.
Şunu anlamıyosunuz sanırım .İnsanların asıl derdi birinin satılması yada alınması hatta alınamaması değil. insanların derdi bu yönetimin ve dahi bilhassa başkanın her ifadesinden her hareketinden veyahut her sessizliğinden akan SAMİMİYETSİZLİK ..............

TSknbkTS
arkadasin demek istedigi kadro yetersizligi yüzünden isimiz kötü olacak o zaman

hah işte onu dedim anlayana...

Punisher-61
12.01.2007, 22:57
Marce gittiği için seviniyorum, hem yaşı geçmiş bir oyuncu hem de pahallıydı. Doğru dürüst işimize yaramadı bile. İki forvet arkası oyuncudan teke düştük güzel oldu. Bize şimdi savaşkan bir ortasağa elemanı gerekiyor. Aman dünya starı olmasın. Aurello gibi olsun yeter. Musampa'nın yeri sol kanat için böylelikle açılmış oldu. Bence takımımız Marce ile -1 oynuyordu umarım yönetim yeni bir dünya starı almaz ve biz de takım oyunu izleriz. Biz de bir Yattara var dünya starı gerisine dünya starı olarak ihtiyaç yok.

2.5milyona ünlü bir yildiz pahli mi???

hagi 30 yasindan sonra galatasarayla kariyerin en iyi dönemini gecirdi..
daogru dürüst nasil isine yararki?? adam gercek yerinde oynatilmadi bile

sümela61
12.01.2007, 22:58

demek ki dünya starlarının 2 adet ve fazlası olduğu yerde takım oyunu olmuyor öyle mi?... mesele bence aynı özellikteki dünya starlarının bir arada olup olmaması...

sen al defansa bir dünya starı John Terry'i, koy önüne bir başka star Lampard'ı, koy önüne Ronaldinho, Messi ve Eto'o 'yu bak bakalım takım oyunu oluyor mu, olmuyor mu?...

ha bir de teknik direktörüne de bu starlar ve yönettiği kulüp bir kaç beden büyük gelmemeli tabi... ;)

cengizbdn32
12.01.2007, 22:59
arkadaşlar wolsfburg!un internet sitesindede yayınlandı.. marce gitti artık geçmiş olsun..bizim resmi sitede göçmüş herhalde açılmıyoo.. yazık ne diyelim..

Punisher-61
12.01.2007, 23:01
bu ziya ronaldinhoyu bile yakar bee..kaleye koyar valla

Punisher-61
12.01.2007, 23:03
bizim resmi sitede bi alem bee..yeni haber eklenince site acilmiyor

HALİT KARAKAŞ
Arkadaşlar,yönetime,külübe tlf ve faks yağdıralım,yönetimi protesto edelim, bu kadar vurdumduymazlık olmaz,,,, ayıptır.günahtır,bu taraftara yazıktır.yazıklar olsun size,,,,

Travelair
Aldığı yıllık ücret fazlaydı. Yıldız olması önemli değil bence. Bir de Marcelinho Hagi'nin tırnağı olamaz... Benim fikrim

Yönetimi uyarmak istiyorum. Satılan, bırakılan, kaçan, kadro dışı kalan herneyse yerlerine oyuncu alın. Takımın yapısını boz-ma-yın. Bıraktığınız ortasaha yerine ortasaha alın. İyi adamlar olsun ama mevkileri en azından aynı olsun. Defansa şişkinlik yapıp iyice Ziya Hoca'ya mahkum etmeyin kulübü. İyi adamlar alınması Ziya Hocanın da işini görecektir. Ama mevki dengesini iyice defansif yapmayın. Sonra atak düşünen hoca getirirsiniz mazallah bu sefer tekrar takımı baştan aşağıya dökmeniz gerekir

minerva
12.01.2007, 23:05
Arkadaşlar o kadar paramız varsa alalım hiç itiraz etmem. Yanlız lampart ronaldinyo 10 alırken diğer takım oyuncuları 0,5 almıyor. İşkembe-i kübradan konuşmayalım. 2 milyon marcel 300 bin milan. çok komik. takım içi dengeler de çok önemli.

Terzioğlu
12.01.2007, 23:05
ben IBRAHIM AKINI istiyorum kesinlikle büyük isler yapar bizde.

TSknbkTS
12.01.2007, 23:06
bu arada 31 ocağa daha çooooooook var
biliyorsunuz bizim yönetimlerimiz yumurta deliğe dayanmadan transfer yapmaz.Örnek jun örnek muşamba.
Son gün bomba patlar.Futbol virtüözü Ayman Abdülazez.
Müthiş pazarlıklar sonucu Trabzon aradığı kanı bulur.Bomba Transfer.
Bombanın seside fısssssss diye çıkar herhalde

Punisher-61
12.01.2007, 23:07
Arkadaşlar o kadar paramız varsa alalım hiç itiraz etmem. Yanlız lampart ronaldinyo 10 alırken diğer takım oyuncuları 0,5 almıyor. İşkembe-i kübradan konuşmayalım. 2 milyon marcel 300 bin milan. çok komik. takım içi dengeler de çok önemli.

simdi yine su denge muhabetini baslamayin bee..herkes aldigi ücret icin imza atti..o kadar..baskasinin ne kadar aldigi hic kimseyi ilgilendirmez

TSknbkTS
12.01.2007, 23:07

açıkcası senin bir yöneticimiz olduğunu düşünmeye başladım.Dengeler ha.

Mehmet Fatih Yavuz
12.01.2007, 23:08

takım içi dengeleri düşüneceksek ne diye albayrak seçtik bu takımın başına.
sadece koltuktaki figüran değişsin diye mi?
o lafı öncekiler de ediyordu.
o lafa inanılmadığı için getirildi albayrak oraya. 2 adet "dünya yıldızı" alacağını söylediği için. tabi buna fatih i postalamak dahil değil.
madem öncekiler gibi vasat topçular alacak albayrak ın orada işi ne.
takım içinde hiçbir idari kademede bulunmamış adamı extrem değişiklikler yapmayacaksa enayi miyiz biz oraya oturtalım.
nuri bey yalan söylemiştir. ve hala da yalanlarına devam etmektedir.

subay
12.01.2007, 23:10
Bilmiyorum burda söylendi mi ama Marcelinho nun transferi resmen gerceklesti. Wolfsburgun sayfasinda (http://www.vfl-wolfsburg.de/index.php?id=15446&tt_news=1226&cHash=65fbc2a04a) yaziyor.

minerva
12.01.2007, 23:10
Ben rasyonel bir taraftarım. Şampiyon olan kadromuzda kaç tane dünya starı vardı. ona bakmak yeterli. kaç taraftar trabzonspor üyesi, ts clubın diğer takımlara göre cirosu nedir, kaç taraftar lisanslı ürün alır. bunlar önemli. hem de çok önemli. sanırım bir kültür devrimi yaşamamız gerekiyor. umarım acı bir şekilde yaşamayız.

tirabzonli
12.01.2007, 23:12
Beyler Kleberson'un Trabzonspor a gelmesinden korkuyorum.Başkan ın yeni "yıldız" ı o olabilir

Punisher-61
12.01.2007, 23:12
Ben rasyonel bir taraftarım. Şampiyon olan kadromuzda kaç tane dünya starı vardı. ona bakmak yeterli. kaç taraftar trabzonspor üyesi, ts clubın diğer takımlara göre cirosu nedir, kaç taraftar lisanslı ürün alır. bunlar önemli. hem de çok önemli. sanırım bir kültür devrimi yaşamamız gerekiyor. umarım acı bir şekilde yaşamayız.

70li yillardaki kadroyu su anki kadroyla kiyasliyamazin..

madem öyle..son senelerde türkiyede sampiyon olan takimlarin yildizlarini sayar misin??

minerva
12.01.2007, 23:13
takım içi dengeleri düşüneceksek ne diye albayrak seçtik bu takımın başına.
sadece koltuktaki figüran değişsin diye mi?
o lafı öncekiler de ediyordu.
o lafa inanılmadığı için getirildi albayrak oraya. 2 adet "dünya yıldızı" alacağını söylediği için. tabi buna fatih i postalamak dahil değil.
madem öncekiler gibi vasat topçular alacak albayrak ın orada işi ne.
takım içinde hiçbir idari kademede bulunmamış adamı extrem değişiklikler yapmayacaksa enayi miyiz biz oraya oturtalım.
nuri bey yalan söylemiştir. ve hala da yalanlarına devam etmektedir.
valla bunu delegelerin 2/3 üne sormak lazım. ts taraftarının çoğunluğuna sormak lazım. açıkçası ben atay beyin ayrılmasını hiç istemedim. Taraftarımız paralı yönetim istedi işte para işte meydan işte sonuç.

Punisher-61
12.01.2007, 23:13
Beyler Kleberson'un Trabzonspor a gelmesinden korkuyorum.Başkan ın yeni "yıldız" ı o olabilir

allah korusun

minerva
12.01.2007, 23:14
70li yillardaki kadroyu su anki kadroyla kiyasliyamazin..

madem öyle..son senelerde türkiyede sampiyon olan takimlarin yildizlarini sayar misin??
niye sayayım o dönemde de rakiplerimiz yabancı transfer yapıyordu. bizim paramız mı yoktu vardı. Kültür ve vizyon meselesi bunlar ahmet hasan marcel değil.

TSknbkTS
12.01.2007, 23:17

şampiyon olduğumuz yıllarda Türkiyede kaç dünya yıldızı vardı peki.Yada kaç tane brezilyalı ülkesinin dışında futbol oynuyordu.Artık dünya daha global ve Futbol milyonlarca dolarların döndüğü bir sektör seninde dediğin gibi.Küçülerek değil büyüyerek büyümek daha mantıklı.Yıldız Futbolcuyuda büyük takımlar oynatır.Yani TRABZONSPOR.

minerva
12.01.2007, 23:21
şampiyon olduğumuz yıllarda Türkiyede kaç dünya yıldızı vardı peki.Yada kaç tane brezilyalı ülkesinin dışında futbol oynuyordu.Artık dünya daha global ve Futbol milyonlarca dolarların döndüğü bir sektör seninde dediğin gibi.Küçülerek değil büyüyerek büyümek daha mantıklı.Yıldız Futbolcuyuda büyük takımlar oynatır.Yani TRABZONSPOR.
Arkadaşlar ben derdimi anlatamıyorum. Tama alalım dünya starları ama gücümüz yetiyor mu. Paramız yetiyor mu. Yoksa benim hiç bir sorunum yok. Ama şöyle bir sorunum var dünya starlarının olduğu bir klupte hiç bir oyuncu 100 bin dolar almaz milyon dolarlar alır. Biz taraftar olarak ne kadar kombine alıyoruz. Ne kadar klubümüzün lisanslı ürünün alıyoruz. Bunları yapmayıp şikayet ediyorsak biraz da çuvaldızı biz kendimize batıralım diyorum.

Erdem Keser
12.01.2007, 23:21
yau beyler hemen gaza gelmeyin dunde burda bi ton olay oldu bir adam geliyo bir laf soyluyo olay yaratiyo sonra herkes birbirine giriyo biraz daha sakin yonetimi sevmeyenler oldugu gibi basarisiz harektlerinde bile savunma cikaranlarda olabilir saygi duyun

Mehmet Fatih Yavuz
12.01.2007, 23:23
valla bunu delegelerin 2/3 üne sormak lazım. ts taraftarının çoğunluğuna sormak lazım. açıkçası ben atay beyin ayrılmasını hiç istemedim. Taraftarımız paralı yönetim istedi işte para işte meydan işte sonuç.

albayrak verdiği yıldız sözünden dolayı seçildi. bu sözü vermese allameyi cihan olsa seçilemezdi. ne stad projesi ne de başka birşey.
albayrak bunun sözünü verdiği için delegeler oy verdi.
bu sözü gerçekleştirmeye sıra gelince baktı ki pabuç pahalı takım içi dengeler diye sayıklamaya başladı.
başkan adayı olan adamların yalan söylemesinin suçu delegelere ait değildir.

TSknbkTS
12.01.2007, 23:24
giydum elbiseleri hep yamali yamali,
yeni bi sevda ettum uzaktan gumandali

ortam yumuşasın

Mehmet Fatih Yavuz
12.01.2007, 23:27
ama bak delegelerin suçu var. o da şurada.
şu anda gereken imzayı toplayıp kulübü kongreye götürmemek.
tabi artı bir suç da mali kongrede oy verenlere.
bu tablo nasıl ibra edilir anlamak güç.

Gürkan
12.01.2007, 23:32

acaba...

son şampiyonluk 20 sene önceydi.

o devrin imkanları ,olurları farklı idi.

highlander
12.01.2007, 23:43
Simek'i küstürdüler,Marcelinho'yu sattılar.Takımın kalitesini yükselten 2 oyuncuyu kaybettik.İnanılmaz!Ben hayretler içersindeyim.Oyun taktiğimizi bu 2 oyuncuya göre kuracağımıza ikisini de kaybettik.Ne düşünüyorlar,ne planlıyorlar anlamak mümkün değil.Şu durumda ,bu takımdan seyir zevki veren futbol ve başarı beklemek hayal.Bu takımın 2.yarı ne oynayacağını kestirmek güç olmasa gerek.Doldur boşalt.Tesadüf gol olursa ne ala.Olmazsa,savunma hatalarından gol yedik falan,filan.Sahi kim oyun kurup yerden oynayacak bu takımda?Yahu mundar ettiniz şu kadroyu be kardeşim!

Mehmet Fatih Yavuz
12.01.2007, 23:45
ben istanbulda yaşıyorum. daha doğrusu okuyorum. memlekete döndüğümde her maça biletini alarak maraton tribününden girerim. girdiğim zaman da oturmam. inönü de bağırarak büyüdüm ben, çekirdek çıtlayarak maç izleyemem.
Ts club dan bundan 3-4 sene evvel kıyafetler alıyordum ama kilo alınca maaesef üretilenlerin bedenimize denk gelmemesi sonucu alamamaya başladık. B. Evler, Kadir Has,Kartal.. nerdeyse tüm Ts club ları gezdim üzerime birşey uyduramadım. uydurursam alacağım emin ol.
herkes elinden geleni yapıyordur eminim.
insanlar kulübün başına geçerken bu kulübün geliri gideri bellidir. bunu bilerek vaatlerini gerçekleştirirler.
nuri bey de bunları bilerek sözlerini verdi. insanlar da bu gerçeklikte ona oy verdiler.
burada delegeleri suçlarsan sana hırsızın hiç mi suçu yok derler.
ama bütün bunların yalan olduğu ve kademe kademe takımı sıradanlaştırmak için planlı bir uğraşı içinde olunduğunu görmemize rağmen oturuyorsak maalesef bizler koyunuz.
nuri beyin yaptığının tek adı vardır. bu da "yalan beyan" dır. bu yapılanın bir bedeli olmalıdır.
gelirsin takımın başına. sözlerini tutarsın. yıldızlarını alırsın. t. direktörünü adam gibi seçersin. ama olmaz.
boynumuz kıldan ince o zaman. canı sağolsun deriz, desteğe devam ederiz.
ama vaat ettiklerini yapmadan takımı tepetaklat etmenin bir bedeli var.
umarım pahalıya patlamaz sayın alayrak a.

salihismet
12.01.2007, 23:45
Bu yönetim, kuyudan cikmak icin, derine dogru kazmaya devam ediyor. Yoksa biz mi yanli$ görüyoruz?

CAFER ÖZER
12.01.2007, 23:49
İlerleyen günlerde
"Kaçan balık Büyük olur"
misali,Campel,lange,olsen vs gibi peşinden ne büyük oyuncuymuşuz diyeceğimiz bir oyuncu daha malesef defans hastası bir teknik adam yüzünden,Malesef aramızdan ayrıldı.Yolun açık olsun Marcelinho,
Bencede gitmen iyi oldu Çünki sen Ziya doğan gibi bir yıldız düşmanı hoca oynayamazdın.Sen orta sahayı bomboş bırakan bir teknik adamla oynayamazdın ve gidiyorsun güle güle.
Bu kafa yapısında olan Yönetimin olduğu takımda kendi kişisel kavgaları yüzünden Trabzonsporu yok eden sidik yarışı içersindeki Hacıosmanoğlu ve Seyitoğlunun olduğu ve otoritesini gösteremeyip 2 başkan yardımcısını seyreden bir başkanın olduğu takımda başarılı olamazdın.Güle güle yolun açık olsun.Bize Hüseyin gibi,Hasan Ferhat gibi defans oyuncuları lazım,Elimizdeki diğer forvet ve orta saha oyuncularınıda satıp bence Defans oyuncuları dolu bir takım kurmamız lazım.
Şimdi sırada Musampa-Umut Ersen gönderilmeli
Trabzonsporu sıradan hale getirenlere yazıklar olsun.

Hekimoğlu
12.01.2007, 23:50
marcelinho nasıl gider ya kafayı yiyecem.

minerva
12.01.2007, 23:53
Arkadaşlar benim bir önerim var bu kombine konusunda, Ben İstanbulda yaşıyorum ve maçlara gidemiyorum. Kombine alıp Trabzonda yaşayan bir taraftara bunu bağışlamak istiyorum önümüzdeki sezon için. Maddi dururmum herhalde açık tribün için yeterli olacaktır. Bunun bir kadın taraftar ve öğrenci olmasını istiyorum. Trabzon dışında yaşayıp maçlara gidemeyen taraftarlarmız için bir kampanya önerisidir.
Svgi ve saygılarımla.

Mehmet Fatih Yavuz
12.01.2007, 23:55
Arkadaşlar benim bir önerim var bu kombine konusunda, Ben İstanbulda yaşıyorum ve maçlara gidemiyorum. Kombine alıp Trabzonda yaşayan bir taraftara bunu bağışlamak istiyorum önümüzdeki sezon için. Maddi dururmum herhalde açık tribün için yeterli olacaktır. Bunun bir kadın taraftar ve öğrenci olmasını istiyorum. Trabzon dışında yaşayıp maçlara gidemeyen taraftarlarmız için bir kampanya önerisidir.
Svgi ve saygılarımla.

ben bunu kardeşime uyguluyordum. artık o da gurbete çıktı. ama eğer böyle bir kampanya düzenlenirse kesinlikle ben de varım.

bu arada bence genellikle öğrencilerden seçilmeli. çünkü gençler özellikle lise çağında tribünde pek tiyatro seyretmezler. tiyatro izleyen taraftara ifrit olurum.
maratonda ayakta durduğum için beni oturtan (oturtmaya çalışan- başaramadı çünkü) çok bağırdığım için biraz yawaş diyen adamlara denk geldim. aman yani...

BDiler61
12.01.2007, 23:59
Marcelinho Trabzonspor'da yazısını gördüğümde ne kadar sevinmiştim makus tarihimizin değiştiğini düşünmüştüm ama hiç bir şey değişmemiş

Hekimoğlu
13.01.2007, 00:01
ziyan ın neyine marcelinho, szymek, musampa,yattara.

Mehmet Fatih Yavuz
13.01.2007, 00:08
istikrar diyo bazıları buna..
kol kangren olmuş. hala kesmiyoruz. adına da istikrar diyoruz. kesmedikçe nereleri daha çürüteceği bellidir.

Lucreto
13.01.2007, 00:11
Svgi ve saygılarımla.
Bu zaten yapılan bir uygulama. Forumda Organizasyonlar altında ilgili başlığı bulabilirsin.
Artı şimdiden Allah razı olsun.

İleli
13.01.2007, 00:17
ADAM gibi harca su parayi yonetim sabrimizi tasirmayin cok pis s.ver.m...
bence gidisi iyi oldu hic katkisi yoktu takima ne yapalim bir yildi zgeldi gecti trabzondan..

Mehmet Fatih Yavuz
13.01.2007, 00:17
Bu zaten yapılan bir uygulama. Forumda Organizasyonlar altında ilgili başlığı bulabilirsin.

yeni üye olduğum bir oluşum olduğu için önceden gerçekleşen organizasyonlardan habersiz olabilirim. bunun için şimdiden özür dilerim.

AYYILDIZ
13.01.2007, 00:19
Yönetim Trabzonsporun aleyhine her işi yaptı ne transfer var ne bişey ancak satmakla ilgili herşey.

ozcilingir
13.01.2007, 00:25
24.10.2006, 23:29 tarihli mesaj:
Devra arası ARABİSTAN yolcusu olduğuna kızmış olabilir.

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=505637&postcount=96

Ülke adında yanılmışım !!!

wien_ts
13.01.2007, 00:26
simdiden özledim marcelinhoyu..belki ilk yari cok verimli olmadi veya oldurulmadi ama diger takimlari tutan arkadaslarimiza karsi hava atiyoduk..bak bizde marcelinho var diye..bide takimda sanki saclarina ozen gösteren,gür saclari olanlar takimdan yollaniyo gibimi ne..önce szymek sonra marce..sirada heralde musampa var..heralde bazilari bu gür saclari yüzünden onlari cekemiyomudur nedir :))

minerva
13.01.2007, 00:30
Forumda bu organizasyonun olduğunu bilmiyordum. Katılacağım. Onur duyarım.

Lucreto
13.01.2007, 00:35
yeni üye olduğum bir oluşum olduğu için önceden gerçekleşen organizasyonlardan habersiz olabilirim. bunun için şimdiden özür dilerim.
Özür dilenecek bir konu yok ortada, benim amacım yalnızca yol göstermekti.

AKSOY_61
13.01.2007, 00:43
valla bende özledim şimdiden marceyi
inşallah başarılı olur

OfluMo
13.01.2007, 00:50
Sasirdim kaldim. Baska bisey diyemem. Marcelinho bize geldiginde dedimki: "Yanin iki üc adam akilli transfer edilse, hucuma yönelik, bu takim zamaninda GS gibi UEFA icin bile oynar"
Cok yanilmisim. O kadar üzüldümkü anlatamam.
Ama futbol budur - ben artik Marce´yi almanyadaki maclarindan izlerim - hatta stada giderek. Yanimada bir TS bayragi alip kalearkasina asacagim.

Marce kisa bir zaman kaldi ama unutulmicak bir oyuncu.

Yildizlar bir bir kayiyor Trabzon´un gök yüzünde.

ARAF
13.01.2007, 00:50
DELİRTTİNİZ BENİ LANNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

satın herkesi bari yattaraya nezzaman sıra gelecek eyyy aklı evveller

OFFFFFFFFFFFFFFFF
OFFFFFFFFFFFFFFFF

OfluMo
13.01.2007, 00:56
Yattarayi satarlarsa ben almanyadan kalkip Trabzona gelip Sayitoglu Albayrak ikilisini kendim tesislerden disari atarim.

Emre7
13.01.2007, 00:56
artık bu konu kapansın uzatmaya gerek yok adam anlaşmış ve olay bitmiş

Emre7
13.01.2007, 00:57
http://mediadb.kicker.de/news/1000/1100/3000/artikel/569861/180x135_w7R4PFxud6.jpeg

:( mantalite meselesi

Mehmet Fatih Yavuz
13.01.2007, 00:59
mevzu zaten tek başına marce nin gönderilmesi değil anladığım kadarı ile. kararın doğruluğu ve yapılması gerekenler.
yerine mevkisini dolduracak biri alınmayacak büyük ihtimalle. bu yüzden hatanın katmerlisi yapılmıştır.
bakalım daha ne kadar göçeceğiz.

AYYILDIZ
13.01.2007, 01:00
İşte son nokta!..

Trabzonspor'a Hertha Berlin'den büyük umutlarla gelen fakat beklenileni sahaya yansıtamayan Brezilyalı yıldız Marcelinho Wolfsburg'a imzayı attı ve söylentilere son noktayı koydu.

Marcelinho bugün düzenlenen basın toplantısıyla medyanın karşısına çıktı ve imzayı atarak yeşil beyazlı formayla poz verdi.

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Marcelinho Bundesliga'ya tekrar döndüğü için çok mutlu olduğunu söylerken imza gününü fantastik bir gün olarak nitelendirdi. Marcelinho "Wolfsburg'un daha iyi olması için elimden genei yapacağım" dedi.

(Ligtv.com.tr)

Gitti marcede yarın gelecek paryala alırsınız aymanı yönetim.

Emre7
13.01.2007, 01:02
mevzu zaten tek başına marce nin gönderilmesi değil anladığım kadarı ile. kararın doğruluğu ve yapılması gerekenler.
yerine mevkisini dolduracak biri alınmayacak büyük ihtimalle. bu yüzden hatanın katmerlisi yapılmıştır.
bakalım daha ne kadar göçeceğiz.
...edit...

Mehmet_Mercanlı
13.01.2007, 01:03
Yattarayi satarlarsa ben almanyadan kalkip Trabzona gelip Sayitoglu Albayrak ikilisini kendim tesislerden disari atarim.
:meşale2: gecerken beninide alırsın ist.dan

Emre7
13.01.2007, 01:03
İşte son nokta!..

Trabzonspor'a Hertha Berlin'den büyük umutlarla gelen fakat beklenileni sahaya yansıtamayan Brezilyalı yıldız Marcelinho Wolfsburg'a imzayı attı ve söylentilere son noktayı koydu.

Marcelinho bugün düzenlenen basın toplantısıyla medyanın karşısına çıktı ve imzayı atarak yeşil beyazlı formayla poz verdi.

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Marcelinho Bundesliga'ya tekrar döndüğü için çok mutlu olduğunu söylerken imza gününü fantastik bir gün olarak nitelendirdi. Marcelinho "Wolfsburg'un daha iyi olması için elimden genei yapacağım" dedi.

(Ligtv.com.tr)

Gitti marcede yarın gelecek paryala alırsınız aymanı yönetim.

http://mediadb.kicker.de/news/1000/1100/3000/artikel/569861/180x135_w7R4PFxud6.jpeg

Mehmet Fatih Yavuz
13.01.2007, 01:08
eğer yeri sol kanatsa doldurulur musampada onun kdar etkili ... ama forvet arkası ise yattaranın takıma uyumu ne kadar

aslolan eksik sol açıktı. marcelinho sol açığa çekilerek forvet arkası da eksik hale getirildi. şimdi onu satarak ikisi de boşaltımış oldu.
symek in de gittiği düşünülürse sol açık da eksik forwet arkası da. musampa sola çekilecek ise bu sefer orta sahada oyuncu kalmadı diyebiliriz. hüseyin-ferhat-ayman(alınırsa)-hasan(iyileşirse).. bunların hiçbiri orta saha oyuncusu değil. orta sahada oyun kuramayan adam, pas ve şut becerisi olmayan adam işe yaramaz.
maratoncular gibi koşmanın futbolda manası yok.
yani neresinden tutarsan tut elinde kalacak bir transfer hikâyesi.
yerine alınacak ayman ise-ki kuvvetle muhtemel odur- asıl felaket o zaman.
symek ve marce ile hücum yaptırılamayan takım, orta sahada hücum yönü hiç omayan adamlarla sadece kendi sahasında top oynayan anadolu takımı olur( eskilerden, çünkü artık onlar bile böyle oynamıyor).

Özgür Öztürk
13.01.2007, 01:19
12.01.2007
Marcelinho ist ein „Wolf“http://www.vfl-wolfsburg.de/clear.gif

http://www.vfl-wolfsburg.de/clear.gif http://www.vfl-wolfsburg.de/clear.gif http://www.vfl-wolfsburg.de/uploads/pics/marcelo2_gr.jpg
Marcelinho (r.) mit VfL-Geschäftsführer Klaus Fuchs

Wolfsburg - Bundesligist VfL Wolfsburg verpflichtete am heutigen Abend mit dem Brasilianer Marcelinho einen neuen Spielmacher. Der Mittelfeldspieler trug zuletzt das Trikot des türkischen Erstligisten Trabzonspor. Der 31-Jährige unterschrieb in Wolfsburg einen Vertrag bis zum 30. Juni 2009 plus ein Jahr Option und erhält die Rückennummer 32. „Ich wollte unbedingt in die Bundesliga zurück. Ich bin sehr glücklich, in Wolfsburg zu sein“, sagte Marcelinho. „Ich werde alles geben, um Wolfsburg weiter nach oben zu bringen.“

Kaynak : http://www.vfl-wolfsburg.de/index.php?id=15446&tt_news=1226&cHash=65fbc2a04a&PHPSESSID=b64243468f57f518376a8b502d8e52ee

Erdem Keser
13.01.2007, 01:39
resmen tum turkiyeye rezil olduk dunya yildizi diye aldiklari adami 350 bin euro icin satmanin hicbir izahi mantikli aciklamasi yoktur ama yonetimden ilk olarak bir aciklama bekliyorum bakalim ne soyliyecekler

Mehmet Fatih Yavuz
13.01.2007, 01:44
resmen tum turkiyeye rezil olduk dunya yildizi diye aldiklari adami 350 bin euro icin satmanin hicbir izahi mantikli aciklamasi yoktur ama yonetimden ilk olarak bir aciklama bekliyorum bakalim ne soyliyecekler

yerine daha az kalitede bir adam almadan kolayına açıklama yapmazlar. fatih i yollarken izlenen sistem izlenecektir.
kalitenin düşürüldüğünü unutturmaya çalışarak göz boyama yoluna gidecekler...

Murat Hızal
13.01.2007, 01:45
Merak ediyorum gözümden kaçmış olabilir.Yönetimden veya Ziya Doğandan;''Biz şu şu sebepten marcelinho'yu sattık''diye bir açıklama geldi mi.

Yoksa satma amacımız sadece 300 bin euro'mu?

Mehmet Fatih Yavuz
13.01.2007, 01:48
sabahtan beri makinanın başındayım, "iyi para verdiler" lafından başka bi açıklama duymadım.

AYYILDIZ
13.01.2007, 01:48
Merak ediyorum gözümden kaçmış olabilir.Yönetimden veya Ziya Doğandan;''Biz şu şu sebepten marcelinho'yu sattık''diye bir açıklama geldi mi.

Yok açıklma kardeş transfer yapana kadar konuşmazlar heralde

Cabri61
13.01.2007, 02:26
herkes nuriye soruyordu getirdiğiniz dünya yıldızı bu mu diye.bir an önce iyi teklif varken elden çıakralım düşüncesiyle hareket ettiler heralde.

caykarali_erdal
13.01.2007, 02:54
Satilacak Futbolcu Kaldimi !!!
Futbolculari Tek Tek Satdik Ya Arkadaslar Lutven Dusunun Simdi ne Yapa bilirizde Bes On Kurus Fazlalik Kazaniriz, Buralari Terk Etmeden Yok Sa Mehmet Ali Yilmaz Tesizlerini Turk Hava Yollarina Satamiyacagizmi!!! Cabuk Olun Millet/Tarafatar Uyanmadan.
Baskanim, Satamiyacagiz !!! Bu Kisa Zamanda !!! Him Ozaman Bizimde Burda Isimiz Kalmadi : Imza Nuri albayrak Ve Yonetimi

Allah Kurtarsin.

Fatih Tekke Satis Fiati 8.5 milyon Euro Transferlerde Kullanilan Paralar 8 Milyon Euro + elde var 500 Bin Euro Gelelim En Ilginc Olan Konuya, Klub'un Sirf Bu 6'Ay Icinde YapDIGI Borc 20 Milyon Euro EHH Arkadaslar Anladinizmi Yoksa Tam Olarakmi Aciklamami Bekliyorsunuz.
Burda bazi Arkadaslar Entel Tantel ve Aydinlardan Orerken Bu Gercekleri Goremiyorlarsa Ne Demeli Yokca Cikarmi Isin Icin'de Bu Arkadaslarida ALLAHA Havale Ediyorum Onada Inandiklari Yokya.....

Hüseyin Çümen
13.01.2007, 03:13

sizce açık deil mi satma sebebimiz adam hiç bişe yapamıyordu topa vurmayı orta açmayı unutmuş nerdeyse ve en fazla parayı o alıyordu takıma zice oynadıı futbola aldığı para çok deilmiydi
satılma amacı trabzona yarardan çok zararı olan bu futbolcunun oynadıpı küçük futbol ve aldığı büyük ücret diğer futbolculara da hakslık olurdu zarar edilmeden satıldı işte bukadar basittir ben memnunum

Mehmet Fatih Yavuz
13.01.2007, 04:47
Fatih Tekke Satis Fiati 8.5 milyon Euro Transferlerde Kullanilan Paralar 8 Milyon Euro + elde var 500 Bin Euro Gelelim En Ilginc Olan Konuya, Klub'un Sirf Bu 6'Ay Icinde YapDIGI Borc 20 Milyon Euro EHH Arkadaslar Anladinizmi Yoksa Tam Olarakmi Aciklamami Bekliyorsunuz.
Burda bazi Arkadaslar Entel Tantel ve Aydinlardan Orerken Bu Gercekleri Goremiyorlarsa Ne Demeli Yokca Cikarmi Isin Icin'de Bu Arkadaslarida ALLAHA Havale Ediyorum Onada Inandiklari Yokya.....

Bu borca rağmen takım 13. sırada, düşme potasına birkaç puan uzakta.
ama asıl rezillik bu bilançonun mali genel kurulda ibra edilmesi.
merak ediyorum ibra edilmemesi için ne gerekiyor?
kulübün tapusunu üzerlerine falan mı almaları lazım.
tarihte görülmemiş şekilde batıyoruz. ve bu batışı savunanlar var hemşerimin dediği gibi.
allah sonumuzu hayretsin....

HiLMiKaN
13.01.2007, 09:10
Hayırlısı olsun
bizde başarılı olamadı inşallah gittiği takımda başarılı olur

demokles
13.01.2007, 10:23
http://image.haber3.com/spor3/haber/66199.jpg

Kendi gitti, karı kaldı yadigar..
Trabzonspor, Almanya’ya giden Marcelinho’dan 425 bin euro kar etti.

Trabzonspor 2 milyon 325 bin euroya Hertha Berlin'den transfer ettiği Brezilyalı'yı, 2.75 milyon euro karşılığında Wolfsburg'a verdi.

Bordo - mavili takım, Marcelinho'yu kâr ederek gönderdi. Sezon başında Hertha Berlin'den 2 milyon 325 bin euro bonservis bedeli ödenerek transfer edilen Brezilyalı yıldız dün yapılan görüşmeler sonunda 2 milyon 750 bin euro (yaklaşık 5 milyon YTL) karşılığında Alman ekibi Wolfsburg'a verildi. Böylece Karadeniz ekibi bekleneni veremeyen sambacıyı 425 bin euro kâr ederek satmış oldu.

Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Wolfsburg ile önceki gün başlayan görüşmelerin anlaşmayla sonuçlandığını açıkladı. Dün Almanya'ya giderek sağlık kontrolünden geçen Marcelinho, düzenlenen törenle 2.5 senelik sözleşmeye imza attı.

31 yaşındaki Brezilyalı yıldız, bordo - mavili forma altında 17 lig maçında sadece iki gol atmıştı.

Milliyet

demokles
13.01.2007, 10:25
vayyy be bu yönetim ticareti YEDİ BİTİRDİ helal olsun yakında bunlar trabzonsporu bile CHELSEnin patronuna verirler...

Cabri61
13.01.2007, 10:27
işin bir diğer noktası adamalr geldi işini 1 günde halletti gitti biz de bekliyoruz kaç haftadan beri.

Mehmet Fatih Yavuz
13.01.2007, 10:27
ne mutlu bize 425bin dolar pardon euro kâr ettik.
bize bu yönetim gidene kadar yetecek bir başarı bu..

Mehmet Fatih Yavuz
13.01.2007, 10:30
işin bir diğer noktası adamalr geldi işini 1 günde halletti gitti biz de bekliyoruz kaç haftadan beri.

ya o iş kesinlikle hülle abi. önceden planlı bu iş.
bu kadar kısa zamanda bu statüdeki oyuncuyu satın almak için abartı bi fiyat koymak lazım ortaya.
bu kadar kısa zamanda biter mi bu pazarlık.
biz 3 istemişiz onlar 2.5 vermiş ortada buluşmuşuz.
ne senaryo be.
başkan ve ekibini yeşilçamda görmek isteriz.

CAFER ÖZER
13.01.2007, 10:34
Satilacak Futbolcu Kaldimi !!!
Futbolculari Tek Tek Satdik Ya Arkadaslar Lutven Dusunun Simdi ne Yapa bilirizde Bes On Kurus Fazlalik Kazaniriz, Buralari Terk Etmeden Yok Sa Mehmet Ali Yilmaz Tesizlerini Turk Hava Yollarina Satamiyacagizmi!!! Cabuk Olun Millet/Tarafatar Uyanmadan.
Baskanim, Satamiyacagiz !!! Bu Kisa Zamanda !!! Him Ozaman Bizimde Burda Isimiz Kalmadi : Imza Nuri albayrak Ve Yonetimi

Allah Kurtarsin.

Satılacak daha oyuncumuz var
Yattara-Gökdeniz-Musampa-Umut-Ersen
Bunlarıda sattımı Stepenovu da yurt dışından istiyorlar onuda satıp,G.birliği ve Malatyada ne kadar defans ön libero varsa hepsini alalım Bu iş tamamdır.
Transfer listesinde Oyunculara bak anlarsın-Ayman-Risp-Erkan-Serkan-Ali güneş 1 tane orta sahaya oyun kurucu adam yok.
Simek ve Marce gidiyor onların yerine düşünülen 1 tane adam yok
2.devre Ziya aklı ile 1 kaleci 10 defans oynadımı değme Ziyanın keyfine
Bence YATTARA-GÖKDENİZ-MUSAMPA-UMUT-ERSEN satılmalı nasıl olsa bunalrdan sadece 2 tanesi oynayacak gereksiz yere kulübede tutmanın manası yok.

a f s
13.01.2007, 10:45
Tekrar olacak ama kıyamet kopuyor en flaş transferini satıyorsun resmi sitede hala tek bir açıklama yok. Wolsburg forma satışlarına başlamıştır ( Nike ) transfer paralarının bir kısmını karşılar.

Adamın Almanya'da rahat etmesinin nedeni yalnızca teknik direktör sorunu değil, toplam kalite sorunu; yönetim, taraftar, futbolcu, basın, futbol kültürü v.s.

Yönetimler, hocalar, futbolcular gelir geçer, taraftar kalır.

tiglat
13.01.2007, 10:45
benim anlamadığım herkes 400 küsür bin euro kardan bahsediyor ama marcelinho nun bonservisini başkanın cebinden vermiş olması lazım, kafam karışıyor ya valla artık düşünemiyorum bile bu para kime gelecek; başkanın cebinemi kulübün kasasınamı ? peki marcelinhonun bonservis parası nereden çıktı? bu kadar borç nasıl oldu?
ooooffff off

Mehmet Fatih Yavuz
13.01.2007, 10:47
benim anlamadığım herkes 400 küsür bin euro kardan bahsediyor ama marcelinho nun bonservisini başkanın cebinden vermiş olması lazım, kafam karışıyor ya valla artık düşünemiyorum bile bu para kime gelecek; başkanın cebinemi kulübün kasasınamı ? peki marcelinhonun bonservis parası nereden çıktı? bu kadar borç nasıl oldu?
ooooffff off

walla onu da başkan verdiyse, ortada kayıp 15 trilyonun üzerinde para var.
allah selamet versin o zaman iyi soyulmuşuz.

a f s
13.01.2007, 10:48
izleyin bakalım bizim hoca ile olan benzerlikleri bulabilecek misiniz?

:)

http://www.capturetv.com/kime-diyorum-ben-2.-bolum/107-gol-yiyen-takimin-teknik-direktoru.html

tiglat
13.01.2007, 10:51
soyulduğumuz kesin gibi de umarım daha da çok soyulmayız umarım birileri bu işe bir dur diyebilir.
yoksa olacakları söylemeye insanın dili bile varmıyor.

Mehmet Fatih Yavuz
13.01.2007, 10:56
soyulduğumuz kesin gibi de umarım daha da çok soyulmayız umarım birileri bu işe bir dur diyebilir.
yoksa olacakları söylemeye insanın dili bile varmıyor.

soyacak pek bişe kalmadı. bundan sonrası takımı hedefleri küçültmek.
taraftarı da buna alıştırıp büyüklüğü yok etmek.....
yolu yarıladılar... bakalım diğer yarısında ne olacak.

Cabri61
13.01.2007, 11:49
soyacak pek bişe kalmadı. bundan sonrası takımı hedefleri küçültmek.
taraftarı da buna alıştırıp büyüklüğü yok etmek.....
yolu yarıladılar... bakalım diğer yarısında ne olacak.
ya arkadaşım yönetimi desteklemiyorum ama öyle bi konuşuyorsun ki sanki yönetim fenerli trabzonsporu bilerek mahvetmek için uğraşıyor.

Berk Eren
13.01.2007, 11:49
marcelınhoyun satılmasın benı rahatsız eden yanı;bu adamın secım sozu ve baskanın cebınden cıkan parayla alınan oyuncu olmasıdır..
tabıı bole olmasada satılması bence sacmalık,adamı tum dunya tanıyor,dursun bakalım yarım sezon daha..

ama olumlu tek yön bu olayda;yonetım omrunu kısaltmıstır..

Mehmet Fatih Yavuz
13.01.2007, 11:53
ya arkadaşım yönetimi desteklemiyorum ama öyle bi konuşuyorsun ki sanki yönetim fenerli trabzonsporu bilerek mahvetmek için uğraşıyor.

walla ali şen i getirsek bu kadar rezil edemezdi..
art niyetli olduklarını düşündüğümü ve nedenlerini önceden söyledim, üst üste gelen olayları da sıraladım.
aksini düşüneceğim hiçbir gelişme yok. 1 senedir aksini düşündürecek birşey. hesabını sen yap.
bu kadar yanlışı üst üste sadece acemilikle açıklamak polyannacılık.

maskeli61
13.01.2007, 12:03

:) olabilir erdoganla hısımlıkları ortada belkide nuri albayrakta fenerlidir :) ama bu latifedir heralde o kadarda degil yani.. Şunu dicem evet bu insanlar TRABZONSPORUMUZU mahvetmek için ugraşıyo tam anlamıyla bunu gömrmesekte TRABZONSPORUMUZUN başında olupta hiç bişey yapamayan n biri bunu yapıyodur benim gözümnde ve ayrıca onların zaten TRABZONSPORUMUZLA alakası yok onlar için var olan yok olan rant saglamak reklam yapmak isim yapmak gündeme gelmek siyaset siyaset siyaset iş döndürme yeri yaptılar TRABZONSPORUMUZU emellerine alet ediyolar..

DÜŞÜN YAKAMIZDAN YETMEDİMİ BU KADAR REKLAM EFSANEYİ NE HALE GETİRDİNİZ YİYELİMMİ DAHA BUNLARI ???????????????

NEREYE KADAR...........................................:m ad: :mad:

Mehmet Fatih Yavuz
13.01.2007, 12:06
:) olabilir erdoganla hısımlıkları ortada belkide nuri albayrakta fenerlidir :) ama bu latifedir heralde o kadarda degil yani.. Şunu dicem evet bu insanlar TRABZONSPORUMUZU mahvetmek için ugraşıyo tam anlamıyla bunu gömrmesekte TRABZONSPORUMUZUN başında olupta hiç bişey yapamayan n biri bunu yapıyodur benim gözümnde ve ayrıca onların zaten TRABZONSPORUMUZLA alakası yok onlar için var olan yok olan rant saglamak reklam yapmak isim yapmak gündeme gelmek siyaset siyaset siyaset iş döndürme yeri yaptılar TRABZONSPORUMUZU emellerine alet ediyolar..

DÜŞÜN YAKAMIZDAN YETMEDİMİ BU KADAR REKLAM EFSANEYİ NE HALE GETİRDİİZ YİYELİM DAHA BUNLARI ???????????????

NEREYE KADAR...........................................:m ad: :mad:

bütün yapılanları es geçtim...
sadece medyaya verdiği iki beyan benim için yeter ispattır..
1- papilanın hakemliği bıraktığına üzüldüm..
2- fenerahçenin fatih i istemesinden gurur duyarız...

allah aşkına;
trabzonsporlu olduğunu iddia eden herhangi bir allahın kulu bunları söyler mi?
hem bunları söyleyip hem de icraatları ile bunu desteklerse bi ekip onlar hakkın da ne düşünmemiz bekleniyor anlamıyorum ki!

maskeli61
13.01.2007, 12:08
bütün yapılanları es geçtim...
sadece medyaya verdiği iki beyan benim için yeter ispattır..
1- papilanın hakemliği bıraktığına üzüldüm..
2- fenerahçenin fatih i istemesinden gurur duyarız...

allah aşkına;
trabzonsporlu olduğunu iddia eden herhangi bir allahın kulu bunları söyler mi?
hem bunları söyleyip hem de icraatları ile bunu desteklerse bi ekip onlar hakkın da ne düşünmemiz bekleniyor anlamıyorum ki!

:):) ben bunları söylemek istemedim . O kadarda art niyetli olmayalım..! dimi.....

Cabri61
13.01.2007, 12:10
walla ali şen i getirsek bu kadar rezil edemezdi..
art niyetli olduklarını düşündüğümü ve nedenlerini önceden söyledim, üst üste gelen olayları da sıraladım.
aksini düşüneceğim hiçbir gelişme yok. 1 senedir aksini düşündürecek birşey. hesabını sen yap.
bu kadar yanlışı üst üste sadece acemilikle açıklamak polyannacılık.
yaönetim tabiki başarısız.ama art niyetli değiller bence.ben yönetimi hasan üçüncü ayarında bi futbolcu oalrak görüyorum :) ama kötü bir düşüncesi olduğunu sanmıyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
13.01.2007, 12:12
:):) ben bunları söylemek istemedim . O kadarda art niyetli olmayalım..! dimi.....

walla art-niyet de benim olsun bu konuda bütün kötü ithamlarda. ben haksız çıkayım. gelen geçen de haksızlığımı yüzüme vursun. yeter ki ben haksız çıkayım.
ama gidişatı ben böyle görüyorum.
inşallah ben yanılırım. razıyım.

maskeli61
13.01.2007, 12:30
yaönetim tabiki başarısız.ama art niyetli değiller bence.ben yönetimi hasan üçüncü ayarında bi futbolcu oalrak görüyorum :) ama kötü bir düşüncesi olduğunu sanmıyorum.

hehe süper :) ama hasan üçüncü en azından cabalıyo bunlarda oda yok :)

Cabri61
13.01.2007, 12:31
........edit.....

İHSAN
13.01.2007, 12:53
En azında 400,000 euro kar ettik gazetelere göre... ne diyelim buna da şükür.......

Travelair
13.01.2007, 12:56
Marcelinho'ya verilen yarı sezon ücretini düş (Bekleneni veremediğini hesaplarsak) Zarardayız. Ama para açısından pek bakmamak lazım. Yerine verim alınabilecek transferler yapıldığı sürece doğru bir hamle

poetricus
13.01.2007, 12:59
Ben yönetimi Hasan Üçüncü ayarında bi futbolcu oalrak görüyorum.

Ben olsam Liçkin ya da Viktor Shaka ayarında görürdüm.

Erdem Keser
13.01.2007, 13:10
Kısmet değilmiş
Kampın en iyisiydi. Geçmiş kariyerine oranla disiplini, uyumu ve profesyonelliğiyle örnek oldu. Tam, “Marcelinho sahne alır da lige böyle girerse Trabzon tırmanır” derken, transferi gündeme geldi. Trabzonspor taraftarına kısmet olmayan Marcelinho şov Wolfsburglular’a nasipmiş

Özgür Öztürk
13.01.2007, 13:13
ooooffff off

Laf ile peynir gemisi yürüseydi biz şu anda 13. olamzdık. Bonservisini başkanın verdiğine inanmıyorum. Hadi diyelim verdi satacağı dünden belliydi o zaman. Çünkü NA futboldan değil ticaretten anlıyor. 3 alıp üçbuçuğa sat mantığı var bunlarda.

Trabzonsporu KEL ticaret şirket grubuna çevirdiler.

Egemen Yılmaz
13.01.2007, 13:19
bu başkan Trabzonspor gibi bir kulübü ucuz bir ticarethaneye döndürmüştür.

ErayAkyüz
13.01.2007, 13:26
Marcelinho imzaladı !Trabzonspor'dan ayrılan Marcelinho Wolfsburg'la resmi sözleşmeye imza attı.13 Ocak 2007 12:04Trabzonspor'un Antalya kampından ayrılarak Almanya'ya gelen Brezilyalı Marcelinho, Bundesliga ekiplerinden Wolfsburg'la 30 Haziran 2009'a kadar sözleşme imzaladı..

Wolfsburg'un kulüp binasında dün akşam gerçekleşen imza töreninin ardından, Wolfsburg Futbol Şube Sorumlusu Klaus Fuchs ile gazetecilerin karşısına çıkan Marcelinho'nun 32 numaralı forma giyeceği belirtildi.

Wolfsburg'un resmi web sitesinden yapılan açıklamada, Marcelinho'nun transferden dolayı mutlu olduğunu ve bundan sonra Wolfsburg´un daha iyi yerlere gelebilmesi için elinden geleni yapmak istediği şeklindeki sözlerine yer verildi.

Ayrıca, Wolfsburg Kulübü tarafından önceki gün mukavelesi 2009 yılına kadar uzatılan Teknik Direktör Klaus Augenthaler'in, "Marcelinho bizim istediğimiz gibi bir adaydı. O'nun gibi bir orta saha oyuncusuna ihtiyacımız vardı. Marcelinho'nun bize çok katkısı olacak. Transferinin gerçekleşmesine sevindim" şeklindeki ifadeleri de yer aldı.

Daha önce Hertha Berlin formasıyla Bundesliga'da 155 maçta 65 gol atan Marcelinho'nun, 20 Ocak Cumartesi Red Bull Salzburg ile yapılacak hazırlık maçında ilk kez Wolfsburg formasını giymesi beklenirken, 27 Ocak'ta ikinci devresi başlayacak olan Bundesliga'nın ilk haftasında eski takımı Hertha BSC Berlin'e konuk olacak.

http://image.haber3.com/spor3/haber/66779.jpg

poetricus
13.01.2007, 14:08
Bu arada Ziya Doğan'a bir kilo kına gönderelim. Mentalitesine uymayan birinden daha kurtuldu.

Erdem Keser
13.01.2007, 14:12
Bu arada Ziya Doğan'a bir kilo kına gönderelim. Mentalitesine uymayan birinden daha kurtuldu.

kimisinide basina yaksin diyecegim ama sac yokki herifte

Mehmet Fatih Yavuz
13.01.2007, 14:14
el birliği ile para toplayıp hem başkana hem hocaya ektiririz saç.
yeter ki yakamızdan düşünler.

poetricus
13.01.2007, 14:18
Başına yaksın diyeceğim ama saç yok ki herifte!

O benim de aklıma geldi ama bu sefer nereye yakacağı tartışması başlar diye korktum. Böyle bir konu açılırsa da akla hep nahoş yerler gelir.
Şu para toplayıp saç ektirme fikri hiç de fena değil ama sonra taliplisi çok olur. Maddi olarak altından kalkamayız. Sonra dengeler bozulur.

Erdem Keser
13.01.2007, 14:19
O benim de aklıma geldi ama bu sefer nereye yakacağı tartışması başlar diye korktum. Böyle bir konu açılırsa da akla hiç de hoş yerler gelmez.

evet onu konuyu hic acmayalim bi girersek allah muhafaza bidaha cikamayiz

Oğuzhan Görkan
13.01.2007, 14:42
Marcelinho'ya verilen yarı sezon ücretini düş (Bekleneni veremediğini hesaplarsak) Zarardayız. Ama para açısından pek bakmamak lazım. Yerine verim alınabilecek transferler yapıldığı sürece doğru bir hamle

haklısın.işin para kısmıda önemli tabi ama biz gençlerbirliği değiliz oyuncu alıp satıp para kazanalım bizim amacımız başarılı olmak ve bu başarıyı elde etmek için gereken yetenekli ve aldığı paraya değecek oyuncular satın almaktır deneyip deneyip tutmazsa satmak değil

Özkan Erdem
13.01.2007, 15:08
Aynı mevki'nin adamları olan Szymek - Marcelinho gitti. Yerlerini doldurmadıktan sonra ne fayda..

muratt
13.01.2007, 16:07
Bu olayin tartisilacak, yazilacak, savunulacak bir tarafi kalmamistir artik.. Yasadigimiz trajedi, rezillik, komedi, acizlik ne derseniz deyin, her gun biraz daha sinirlarini zorluyor.. Artik tum stad avni akerde 90 dakika yonetimi istifaya mi cagirir, bir babayigit (Ahmet Agaoglu yada baskasi - MAY olmasin -) cikip yonetime talip mi olur bilmem ama bi sekilde birseyler yapilmasi gerekiyor ..

Bu kadar insani kahretmeye kimsenin hakki yok..

Şentürk
13.01.2007, 16:08
nasıl olur bu,halen inanmak istemiyorum:(

muratt
13.01.2007, 16:11
Gule Gule Marce.. Bir daha senin gibi bir yildizi ne zaman goruruz takimda Allah bilir..

Bari Step, Gokdeniz, Yattara gitmese.. Yonetim onlari da gondermeden birisinin bu yonetimi durdurmasi sart..

sefa_61
13.01.2007, 16:17
şu ana kadar iyimserliğimi hiç bozmadım ama yeter artık. burdan şunu da söyleyeyim ki başkan baktı ki takım adam olmıycak bari marce ye verdiğimi bonservis parası yanmasın dedi sattı adamı. AL PARANI VE GİT ARTIK HADİ TAMAM KABUL ÜSTÜDE SENDE KALSIN AMA GİTT. bu nasıl bir şeydir ya her röportajında adam marce çok kampın en iyilerinden biri diyor ikinci yarıda kendini gösterecek diyor sen adamı satıyorsun. ama şunu unutmayın bu taraftar hep burda ama siz hep orada olamıycaksınız.

Adem Erdoğan
13.01.2007, 16:19
şu ana kadar iyimserliğimi hiç bozmadım ama yeter artık. burdan şunu da söyleyeyim ki başkan baktı ki takım adam olmıycak bari marce ye verdiğimi bonservis parası yanmasın dedi sattı adamı. AL PARANI VE GİT ARTIK HADİ TAMAM KABUL ÜSTÜDE SENDE KALSIN AMA GİTT.

aynen arkadaşım aynen..

İlker
13.01.2007, 16:20
bakın buraya yazıyorum marcelınho wolsburgta çok iyi top oynayacak,bizimkilerde biz ne yaptık diyecekler:).aynı olay fabiono eller olayı:) strateji yok:(sistem yok:(düzen hiç yok:(futbol yok:(oyuncuda yok:(şimdi ne anlatacak başkanımız onu merak ediyorum.

demokles
13.01.2007, 16:28
Biri bu başkana DUR desin yoksa sonumuz hüsran...

umraniye34
13.01.2007, 16:33
vay bee biz transfer bekleyelim bizim başkan futbolcu satıyo ee artık fatih tekkeyi tekrar geri isteriz ona karşılık almıştı marcelinho

cengizbdn32
13.01.2007, 17:07
arkadaşlar resmi sitemizde marcelınho hakkında hala bi haber yok.. bişi sölicek halleri kalmadı galibaa..

caykarali_erdal
13.01.2007, 17:15
arkadaşlar resmi sitemizde marcelınho hakkında hala bi haber yok.. bişi sölicek halleri kalmadı galibaa..
Yonetim Su An Tasinma Telasinda Aciklamalara Zaman Yok.

Mustafa YILMAZ
13.01.2007, 17:56
albayrak parasını kurtardı böylece!! tabii söylediği gibi daha önce kendi cebinden verdiyse parayı! (ki hiç inanmıyorum).. adam tam alışmaya başladı hemen sattılar rezil herfiler...

Punisher-61
13.01.2007, 18:19

hepsi yüzsüs..türkiyenin en büyük kulübünü yönetenlere bakin..bunlar kendilerini bile yönetemezler..

maskeli61
13.01.2007, 18:21
Bu olayin tartisilacak, yazilacak, savunulacak bir tarafi kalmamistir artik.. Yasadigimiz trajedi, rezillik, komedi, acizlik ne derseniz deyin, her gun biraz daha sinirlarini zorluyor.. Artik tum stad avni akerde 90 dakika yonetimi istifaya mi cagirir, bir babayigit (Ahmet Agaoglu yada baskasi - MAY olmasin -) cikip yonetime talip mi olur bilmem ama bi sekilde birseyler yapilmasi gerekiyor ..

Bu kadar insani kahretmeye kimsenin hakki yok..

evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet evet

Halit Aydın
13.01.2007, 18:26
http://s6.bilder-hosting.de/img/CM0QD.jpg
bu da neyin nesi:eek: :(

İ.Öztel
13.01.2007, 18:31
bakın buraya yazıyorum marcelınho wolsburgta çok iyi top oynayacak,bizimkilerde biz ne yaptık diyecekler:).aynı olay fabiono eller olayı:) strateji yok:(sistem yok:(düzen hiç yok:(futbol yok:(oyuncuda yok:(şimdi ne anlatacak başkanımız onu merak ediyorum.
Ama istikrar var. Dibe vurmaya devam eden bi istikrar.

Emre B.
13.01.2007, 18:39
Başkan zararını kapadı.

karatasof
13.01.2007, 19:10
Marcelinho kendini kurtardı,Allah istikbalini açık eylesin.ZD ile yaşadığı dönemde çektiği azaplarda Kabir azabından düşülürse şimdiden öte dünyasınıda mamur etmiş sayılır.Darısı bizim başımıza .Marce demekki Allah'ın sevdiği kuluymuş ki azabı erken bitti.Ya kalıpta Simek gibi kafayı sıyırsaydı.Verilmiş sadakası varmış,yeni takımında başarılar dilerim.

irfanb
13.01.2007, 19:20
Marcelinho alti ay sonra tekrar Trabzonspora dönerse sasirmayin.Bunu da nerden cikardigimi sorarsaniz...Trabzonsporun su an talip oldugu topculara bakmaniz yeterli.
Emrah ; Rizeye gönderildi , alinmasi icin Ziya yirtindi durdu.
Erdinc ; Sakaryaya sezon basi kiralik verildi, büyük bir ihtimalle ikinci yari bizde.
Tolga ; G.Sarayda forma giyemiyor diye Ziyanin umuduydu.Her an o da gelebilir .
Adem ; Ankaraspora gitti, geri dönmesi icin Ziya az mücadele etmedi.

Eskiye ragbet olsaydi bitpazarina rahmet yagardi derler bakalim bize ikinci yari ne yagacak...

hermann hesse
13.01.2007, 19:22
Adamlar kendi sitelerin de ilan etmişler.
http://www.vfl-wolfsburg.de/index.php?id=vfl
Haşim Sayitoğlu düş yakamızdan..

Cabri61
13.01.2007, 20:33
Trabzon, Marcelinho'yu geri çağırdı
13 Ocak 2007 20:30

Almanya Birinci Lig (Bundesliga) takımlarından Wolfsburg'a transfer olan Marcelinho Dos Santos, akşam saatlerinde havayoluyla Trabzon'a geldi..

Trabzonspor'dan ayrılarak Almanya Birinci Lig (Bundesliga) takımlarından Wolfsburg'a transfer olan Marcelinho Dos Santos, akşam saatlerinde havayoluyla Trabzon'a geldi.

Eşi Estala, kızı Viviane, oğlu Marcelo ve 2 menajeriyle Trabzon'a gelen Marcelinho, kulübün kendisine tahsis ettiği araçla havalimanından ayrıldı.

Marcelinho'nun üzerindeki yeni takımının eşofmanları dikkat çekerken, Brezilyalı futbolcu yaptığı kısa açıklamada, "Takım arkadaşlarımla vedalaşmak için geldim. Antalya'dan Almanya'ya gidişim acil olmuştu. Birçoğuyla vedalaşma şansım olmamıştı. Onun için buradayım" dedi.

Öte yandan Marcelinho'nun, Wolfsburg kulübü ile ön protokol imzaladığı, ancak Wolfsburg Kulübü'nün, Trabzonspor'a ödemesi gereken transfer bedelini henüz yatırmadığı için bu futbolcunun Bordo-mavili yönetim tarafından Trabzon'a çağrıldığı iddia edildi.

Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun söz konusu bonservis bedelinin kulüp hesabına yatmasının ardından yıldız futbolcuyu yeni kulübüne göndereceği belirtildi.

ısparta_üni_ts
13.01.2007, 21:09
yıldız aldıklarınıda artık gönderiyolar sıra kendilerinde geldi artık kendilerini de satmaya baslarlar..:dansmuz:

Ali Şahin
13.01.2007, 21:10
biz bu adamı çooooooo0ok ararız kimseye bir sezon dayanamadık

TSelif
13.01.2007, 21:15
Hemde bir an önce :mad:

Gürkan
13.01.2007, 21:16
Trabzonspor başkanlığına adayım.

Ve söz veriyorum.

3 tane yıldızı satacağım.

Yattara ,gökdeniz,stepanov.

EmrahYalçınalp
13.01.2007, 21:42
Marcelinho'nun üzerindeki yeni takımının eşofmanları dikkat çekerken, Brezilyalı futbolcu yaptığı kısa açıklamada, "Takım arkadaşlarımla vedalaşmak için geldim. Antalya'dan Almanya'ya gidişim acil olmuştu. Birçoğuyla vedalaşma şansım olmamıştı. Onun için buradayım" dedi.
Eğer doğru ise helal olsun. Adammış.

TSelif
13.01.2007, 21:43
Eğer doğru ise helal olsun. Adammış.

Helal olsun bizim yönetimdekilere de onlarda adammış .

Fanatik28
13.01.2007, 21:44
Baskan`in iki yildiz sözü vardi. Fatih`i satti, Marcelo`yu aldi, elde var sifir. Simdi onuda satti, alacagimiz 3 yildiz var. Hadi Baskan artik sözünü tut
Bizim orada sözünde durmayanlara etek giydirirler. Bu kadar yüzsüzlükde yeter artik!!!

EmrahYalçınalp
13.01.2007, 21:50
Haşim Sayitoğlu'nu tanımam. Bir iki karşılaşmışlığımız dışında görmedim de. Ancak genelde hakkında iyi şeyler söylenir. Öyle olmasa bile kulübe hizmet edebilecek çok değrli bir çok kişinin bu ve benzer tutumlar nedeniyle sonsuza kadar "sadece taraftar" olarak kalma kararı aldıklarını biliyorum. O kadar çok isim geldi ki aklıma bir çırpıda... Trabzonspor'un küstürecek çok fazla adamı yok. En kötü ihtimalle iyi bir Trabzonsporlu'nun bu lafları hak etmeyeceğini düşünüyorum. Bu adamların çoluk çocukları var. Muhtemelen bu siteye giriyorlar, yolda yürüyorlar, kahvelerin önünden geçiyorlar. Hiç mi iyi adam yok yönetimler içinde?

Bunları söyleyince "yönetimci" oluyoruz ama olsun. Bilen biliyor bizi... Milleti küstüre küstüre bugün muzdarip olduğumuz durumu yaratan ortamlara davetiye çıkartıyoruz.

Aman dikkat...

MahmutHSO
13.01.2007, 21:52
Artık komik olmaya başladı bunlar.
Birisi şunlara nerede yönetici oldukarını söylemesi lazım artık

Mehmet Fatih Yavuz
13.01.2007, 22:05
Haşim Sayitoğlu'nu tanımam. Bir iki karşılaşmışlığımız dışında görmedim de. Ancak genelde hakkında iyi şeyler söylenir. Öyle olmasa bile kulübe hizmet edebilecek çok değrli bir çok kişinin bu ve benzer tutumlar nedeniyle sonsuza kadar "sadece taraftar" olarak kalma kararı aldıklarını biliyorum. O kadar çok isim geldi ki aklıma bir çırpıda... Trabzonspor'un küstürecek çok fazla adamı yok. En kötü ihtimalle iyi bir Trabzonsporlu'nun bu lafları hak etmeyeceğini düşünüyorum. Bu adamların çoluk çocukları var. Muhtemelen bu siteye giriyorlar, yolda yürüyorlar, kahvelerin önünden geçiyorlar. Hiç mi iyi adam yok yönetimler içinde?

Bunları söyleyince "yönetimci" oluyoruz ama olsun. Bilen biliyor bizi... Milleti küstüre küstüre bugün muzdarip olduğumuz durumu yaratan ortamlara davetiye çıkartıyoruz.

Aman dikkat...

haşim bey federasyonda uzun süre görev yaptı..
ben hiç başkanının ya da yönetici arkadaşlarının söylediğini tekzip edercesine konuştuğunu görmedim.
ama buraya geldiğinden beritam anlamı ile komedi sunuyor bize. bizde yemeyip içmeyip hacivat-karagöz oynuyorlar.
bi açıklama getirirlerse susarız biz de. ama yok bu komediye devam edeceklerse hakaret etmedikten sonra her yorum normal.
bu kadar rezilliğe insanlar farklı bi yorum getiremez.

YAVUZ_61
13.01.2007, 22:07
Sayin Baskan Fatih Tekkeyi Paraya Sattiniz Dedinki Yerine Iki Tane Yildiz Alicaz Gittin Marcelinho Ve Musampayi Aldin Daha Yarim Sezonluk Adami Gene Paraya Sattin Musampada Iyi Oynamaya Baslamis Onuda Satsana Sizin Futbol Anlayisiniz Bu Transpor Tarftari Haykiriyor Ama Siz Takmiyosunuz Alay Ediyosunuz Cok Aciz Bir Yonetim Ve Baskan Var Boyle Baskan Ve Yonetim Oldugu Surece Yuzumuzde Gulmicek Transfer Yok Ustune Oyuncular Gidiyor Szymkowiak Bosuna Gitmemis Adam Akilli Cikti Boyle Baskan Yonetim Olursa Hic Bir Yabanci Durmaz Bu Takimda

mkmsas
13.01.2007, 22:17

Aman dikkat...

hakkında söylenenlerden çok yaptıklarına bakarak karar vermek daha doğru olmaz mı?

hangi olumlu icraatı var ki aman kaybetmeyelim diye dikkatli olalım?

yönetimde iki başlılığın plansızlığın icraat komedilerinin sebeblerinden biri haşim sayitoğlu değil mi?

hem daha yeni martinez hakkında söyledikleri futbol bilgisini de ele veriyor. Keşke kendisini hep amatör spor kulüplerinin yöneticisi olarak görseydik..

Mert M.
13.01.2007, 22:22
vallahi yönetim baktı ki uefa da cırtladık lig bitti başlar artık bir bir satmaya yakında stepanaovda gider onu musampa izler biz yine kalırız başbaşa eskilerle.Lanet olsun demek istemiyorum ama yine aynı son yine hüsran dolu bir sene.Öf be sıkıntı bastı yazısı yazarken off anam off...

salihismet
13.01.2007, 22:29
Bizim en akli ba$inda yöneticimiz Ibrahim haciosmanogludur, cünkü mactan sonra aglayan tek yönetici oluyor kendileri.Trabzonspor sevgisi ba$ka nasil anlatilir. Sezon sonu bu göz ya$larini puana cevirip ilk be$e gireriz.

Mehmet Fatih Yavuz
13.01.2007, 22:35
takımı sevip de bu yönetim çatısı altında oturmak bana mantıklı gelmiyor..
istifa nın ileriye dönük bi yaptırımı var mı bilmiyorum, ama eğer yoksa da hala oturuyorlarsa orada ne sevgilerine inanırım ne başka bir şeye artık.
sistemli bir şekilde takım küçültülüyor. buna takım sevgisi olan kimse seyirci kalamaz.

YAVUZ_61
13.01.2007, 23:09
Bu Kadar Insan Bu Yonetimin Ve Baskanin Yanlis Yaptigini Goruyorda Bunlar Neden Gormemezlige Vuruyor Ben Demistim Bunlar Transfer Yapamaz Diye Ne Zaman Yaptilarki Transfer Yapsinlar Biz Bu Kadroyla Ne Konyayi Nede Kayseriyi Yenebiliriz Ikiside Disiplinli Ve Guclu Hic Olmazsa Oturmus Bir Sitemleri Var Ama Bizim Ziya Dogan Oyuncularla Domino Tasi Gibi Oynuyo Sistemi Bilen Varsa Yazabilirmi Arkadaslar

Ugur Kurucelik
13.01.2007, 23:22
Bugüne kadar Yönetimi hic elestirmedim, sabretim. Bugüne kadar yaptiklari en iyi sey marceyi almakti, alti ay sonra sattilar, yaziklar olsun artik hic güvenmiyorum ve ilk dafa devolun diyorum....

Erdal
13.01.2007, 23:24
[quote=EmrahYalçınalp;604366]Haşim Sayitoğlu'nu tanımam. Bir iki karşılaşmışlığımız dışında görmedim de. Ancak genelde hakkında iyi şeyler söylenir. Öyle olmasa bile kulübe hizmet edebilecek çok değrli bir çok kişinin bu ve benzer tutumlar nedeniyle sonsuza kadar "sadece taraftar" olarak kalma kararı aldıklarını biliyorum. O kadar çok isim geldi ki aklıma bir çırpıda... Trabzonspor'un küstürecek çok fazla adamı yok. En kötü ihtimalle iyi bir Trabzonsporlu'nun bu lafları hak etmeyeceğini düşünüyorum. Bu adamların çoluk çocukları var. Muhtemelen bu siteye giriyorlar, yolda yürüyorlar, kahvelerin önünden geçiyorlar. Hiç mi iyi adam yok yönetimler içinde?

Hocam daha öncede söyledim yine söylüyorum asıl mesele bu yönetimin başarısız değil SAMİMİYETSİZ olması başta sayın BAŞKAN olmak üzere .....
ve bu samimiyetsizlik her hallerinden fışkırıyo ,yoksa elbetteki insanlar elbetteki yanlış karar verebilirler başarısız olabilirler bunlar insana insanlığa mahsus ve affedilebilir şeylerdir ama SAMİMİYETSİZLİK ASLA.......

armagan67
13.01.2007, 23:48
bu albayrak gıtmek ıcın neyi beklıo ya yuzsuz herif

Gürkan
13.01.2007, 23:54

Aman dikkat...

tabiki içlerinde çok iyi insanlar vardır.tanısak fikirlerimiz daha farklı olur.bazen görevlerini eleştirken karakterlerine de laf söylemiş oluyoruz.ikisi birbirine karışıyor.tabi bağzılarının kişilikleride eleştirilecek düzeyde oluyor.

mesela kapılar arkasında farklı kameralara farklı olanlar.

salihismet
14.01.2007, 00:08
Almanyada idaa $irketlerine en cok kazandiran Türk takimi Trabzonspor oldu
12 macta favori gösterilen Trabzonspor ya kaybetti ya berabere kaldi
gs, bjk ve fb nin favori oldugu maclarinda ise ikisini alarak idaacilari yanilti. Marcelinhonun Trabzona transferi Almanyadaki idaacilari yaniltan en büyük etken oldu.

OFLU
14.01.2007, 00:14
Kısmet değilmiş
Kampın en iyisiydi. Geçmiş kariyerine oranla disiplini, uyumu ve profesyonelliğiyle örnek oldu. Tam, “Marcelinho sahne alır da lige böyle girerse Trabzon tırmanır” derken, transferi gündeme geldi. Trabzonspor taraftarına kısmet olmayan Marcelinho şov Wolfsburglular’a nasipmiş

Aynen hocam dediklerinn çok doğruu..Marceli o takımın formasıyla görmeden inanmam diyordum ama o da oldu allah bu yönetimin .... versin ne diyelimm..Ömrümden ömür gitti yazıklar olsun sana sıfat bulamıyorum albayrak ve yönetimi anamızı ağlattınız gidin ne haliniz varsa görünn be .. bunun cocukları...

Şuşoğlu
14.01.2007, 00:14
fatıh tekke transferını unutturmak ıcın marcelınho yu aldılar yapabıleceklerı en ıyı transferı yaptılar sımdıde adamı tutup sattılar takımın yarısından fazlası luzumsuz futbolculardan olusuyor ama satılan adam marcelınho........... dıyecek laf bulamıyorum bu adamlara sırf bu herıflerden dolayı takımı ızlemıyorum gazetede spor sayfası okumuyorum dıgıturk u ıade ettım bravo sizeeee..........

denizgrsy
14.01.2007, 00:15
bu konuda en güzel lafı ergun ata söyledi!!!dünya yıldızı diye aldılar,düşme hattında ki bi takım olarak dünya yıldızı satıyorlar....yönetim sözünün arkasında durmamıştır!!!

Şuşoğlu
14.01.2007, 00:18
bazen gercekten erdoganın takımı mahvetmek ıcın albayrak ı gorevlendırdıgını dusunuyorum

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 00:19
bazen gercekten erdoganın takımı mahvetmek ıcın albayrak ı gorevlendırdıgını dusunuyorum

aksini düşüneceğimiz tek bir harekette bulunsalar da biz de yanılsak.

Gürkan
14.01.2007, 00:20
Almanyada idaa $irketlerine en cok kazandiran Türk takimi Trabzonspor oldu
12 macta favori gösterilen Trabzonspor ya kaybetti ya berabere kaldi
gs, bjk ve fb nin favori oldugu maclarinda ise ikisini alarak idaacilari yanilti. Marcelinhonun Trabzona transferi Almanyadaki idaacilari yaniltan en büyük etken oldu.

artık yanılmayacaklar.

denizgrsy
14.01.2007, 00:30
ben bunu ilk geldiklerinde ortaya atıığımda komplo teorisi olarak değerlendirildi ve tepki aldım!!!ama yönetim sağolsun beni utandırmadı!!!!lanet olsun...

yağız61
14.01.2007, 00:30
bence de o koltuğu haketmiyorsun haşim sayitoğlu defoooooooolllll.kimse trabzonsporluluktan bahsetmesin ben ondan daha iyi trabzonsporluyum ve trabzonluyum.artık icraatlarını görmek istiyoruz.veya yanlış olan bir şey varsa çıksın medya önüne açıklasın.biz de bilelim.bu takımın anasını ağlattılar.ayıptır yahu.

yağız61
14.01.2007, 00:32
ayrıca güle güle marselinho.yolun bahtın ve şansın açık olsun.

Şuşoğlu
14.01.2007, 00:35
ben bunu ilk geldiklerinde ortaya atıığımda komplo teorisi olarak değerlendirildi ve tepki aldım!!!ama yönetim sağolsun beni utandırmadı!!!!lanet olsun...

zamanında yuh dedık bu kadarıda olmaz ama bır tane olumlu hareket yapmadılar bır tane............ ben sımdı cıddı cıddı dusunuyorum
dagıttılar takımı bır dunya adam satıp bır dunya luzumsuz transfer yaptılar
lazoronıyı getırdılerr ......... cocukların yapmayacakları ıslerı yaptılar.

28TS61
14.01.2007, 00:38
biz daha cok aricagiz marceyi adam bakin wolfsburgta nasil oynicak

My
14.01.2007, 00:42
Trabzonspor başkanlığına adayım.

Ve söz veriyorum.

3 tane yıldızı satacağım.

Yattara ,gökdeniz,stepanov.

Ohoo! Geç kaldın be. Sen başkan olana kadar ALBAYRAK onları iki kere satar :D

Şuşoğlu
14.01.2007, 00:53
alla paramız olmasada yapabılecegımız en kotu yonetım bunlarınkı kadar olur

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 00:57
alla paramız olmasada yapabılecegımız en kotu yonetım bunlarınkı kadar olur

paraya ne hacet..
kimseyi alıp satmasan, geçen seneki kadrodan sadece takasla transfer yapsan 1-2 tane, vahid halilhodziç i de göndermemiş olsan, ilk 4 te değil miydi bu takım...?

Gürkan
14.01.2007, 01:02
Ohoo! Geç kaldın be. Sen başkan olana kadar ALBAYRAK onları iki kere satar :D

ama başka planlarımda var.

adı hiç geçmemiş,defans oyuncuları alcam.

Şuşoğlu
14.01.2007, 01:07
paraya ne hacet..
kimseyi alıp satmasan, geçen seneki kadrodan sadece takasla transfer yapsan 1-2 tane, vahid halilhodziç i de göndermemiş olsan, ilk 4 te değil miydi bu takım...?

dogru soyluyorsun......
adam bu takım pas yapamıyor dedıgınde adama gulmuslerdı adam gordu ortamı kactı..... ama baskan hemen teknık dırektor acıgını gordu ve lazoronıyı getırdı........ buyuk baskan papılayı savunan erdoganın yakın dostu buyuk baskan......szymek ı kaybeden marcelınhoyu satan ersenı getıren fatıh tekkeyı satan stepanov ıcın pıyasa yoklayan ayman gıbı buyuk bır transfer pesınde kosan eller ı kazanamayan buyuk baskann bır seneden berı stad ıcın proje cızdıren baskan hep bızımle ol ne olur bızı bırakma bız sensız ne yaparız.............

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 01:11
bu kadar kötü futbolun oynandığı bir ligde trabzonspor u ligde ilk 3 ün altına düşürmek için ççok büyük çaba sarfetmek gerekiyor.

kayserispor-manisaspor gibi biraz sivrilmiş takımlar dahi yıldızlarını satmıyor.
bizimkiler leblebi gibi yıldız satıyorlar.
yerine de saydığım iki takımdan daha alt seviyede olan takımların ( kalite olarak, sıralama olarak değil) orta seviye adamlarını alıyorlar.
hey mübarek. büyük başkan.

cihants61
14.01.2007, 01:15
marcelinho gitti.BU OLAYA SEVİNEN TARAFTARLARDAN BİRTANESİYİM.ARKADASLAR MARCE BİZİM TAKIMA GELDI NE YAPTI ACABA.6 MAC ISTEDIGI YERDE OYANATILDI NE YAPTI??
TMM COK IYI TOPCUYDU HERTA DA COK IYI ISLER YAPTI.AMA ADAM BITMIS WOLSBURGDADA IYI OYNAMICAK GORUN BAKIN.
ARKADSLAR TRABZON ALT YAPIYA ONEM VERMELI.BASKA CARESI YOK 5 YADA 10 SENE ALT YAPIYA ONEM VERILMELII..NE VARSA BIZIM ADAMLARIMIZDA VAR..
ÖRNEK:
FATIH TEKKE---GOKDENIZ KARADENİZ--

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 01:18
marcelinho gitti.BU OLAYA SEVİNEN TARAFTARLARDAN BİRTANESİYİM.ARKADASLAR MARCE BİZİM TAKIMA GELDI NE YAPTI ACABA.6 MAC ISTEDIGI YERDE OYANATILDI NE YAPTI??
TMM COK IYI TOPCUYDU HERTA DA COK IYI ISLER YAPTI.AMA ADAM BITMIS WOLSBURGDADA IYI OYNAMICAK GORUN BAKIN.
ARKADSLAR TRABZON ALT YAPIYA ONEM VERMELI.BASKA CARESI YOK 5 YADA 10 SENE ALT YAPIYA ONEM VERILMELII..NE VARSA BIZIM ADAMLARIMIZDA VAR..
ÖRNEK:

kişilerin hiçbir önemi yok abicim.
marcelinho ya gelinceye kadar gönderilmesi gereken onca adam varken marcelinho yu yollamak sadece ticari kaygılarla iş yapıldığını gösterir.
ticari kaygıları 1. sıraya alarak büyük takım yönetilmez.
ama herşeye rağmen futbolcu satılır.
lakin büyük takım dediğin sattığı oyuncudan daha iyisini alır.
alamayacak durumda ise zaten satmaz.
satıyorsa küçülüyor demektir.
fatih tekke ile başladı küçülme furyası.
itina ile devam ediyor.

salihismet
14.01.2007, 01:19
Bu yönetimin sayesinde, Karadeniz firtinasi, oldu Karadeniz fikrasi, cünkü yaptiklari i$lere gülmeyen kalmadi.
Kacan oyuncu bizde, doktor muayenesinden gecirip oyuncu almamak bizde, yildiz alacagim deyip yildiz satmak bizde, mactan sonra aglayan yönetici bizde, 40 gün futbolcu izlettirip almamak bizde, birinin ak dedigine digeri kara diyen yönetici bizde.

Tevfik Kılıç
14.01.2007, 01:24
Yıldızlar bir bir kayıyor sanırım sırada Musampa,Stepanov hatta Yattara dahi olabilir.

cihants61
14.01.2007, 01:31
Trabzonspor Yildiz Almadi Ki.31 Yasina Gelmis Bir Topcu Hatta Herta Berlin Gibi Bir Takim Onu Bu Kadar Basarili Iken Birakmasini Bizim Saf Yonetimimiz Dusunemedi.olanlar Oldu.adam Madem O Kadar Iyİ Niye Birakti Herta.
Musamada Ayni Adma Kac Ay Idman Yapmadi Onuda Bizim Takim Aldi.bu Sadece Goz Boyamadir.kimsenin Trabzonsporun Serefiyle Gururuyla Oyanamamalidir..

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 01:35
Trabzonspor Yildiz Almadi Ki.31 Yasina Gelmis Bir Topcu Hatta Herta Berlin Gibi Bir Takim Onu Bu Kadar Basarili Iken Birakmasini Bizim Saf Yonetimimiz Dusunemedi.olanlar Oldu.adam Madem O Kadar Iyİ Niye Birakti Herta.
Musamada Ayni Adma Kac Ay Idman Yapmadi Onuda Bizim Takim Aldi.bu Sadece Goz Boyamadir.kimsenin Trabzonsporun Serefiyle Gururuyla Oyanamamalidir..

özellikle devre arası idman performansı özellikle yere gazetelerde okuduğumuza göre çok yüksekmiş.
yani takıma alışmaya ve performansını yükseltmeye başlamış.
tam bu esnada satılması çok manidar....

satılan fatih alınan marce olunca maalesef bu yıldız değil demekten alamıyor insan kendini.
ama emin ol marce yi sayıp ayman ı alınca da aynısını söyleyeceğiz.
bu da dediğim küçülmenin sonuçları olacak.

Şuşoğlu
14.01.2007, 01:45

bu hesaba gore wolfsburg da yanlıs bır transfer yaptı onlarda 31 yasında turkıye lıgınde 13. sırada bulunan bır takımın formsuz futbolcusunu aldılar
oyle mı?

trabzona bugune kadar kac tane dunyanın tanıdıgı yıldız gelmıs kı marcelınhoyu begenmıyorsunuz

Erdem Keser
14.01.2007, 01:47
peki bu kadar rezil bir futbolcuyu 32 yasina gelmis topcu musvettesini almanyada hic bir varlik gosterememis futbolcu bozuntusunu elin wolfsburgu ne icin 2.750 bin euroya aldi galiba biz onlardan daha iyi anliyoruz bu isleri dimi

Erdem Keser
14.01.2007, 01:48
bu hesaba gore wolfsburg da yanlıs bır transfer yaptı onlarda 31 yasında turkıye lıgınde 13. sırada bulunan bır takımın formsuz futbolcusunu aldılar
oyle mı?

trabzona bugune kadar kac tane dunyanın tanıdıgı yıldız gelmıs kı marcelınhoyu begenmıyorsunuz

oyle deme abi marcede kim yauuu topcumu kendisi bize ferhat musa gibi adamlar lazim

Adem Erdoğan
14.01.2007, 01:48
Hşim Sayitoğlu denilince resmi sitedeki düğün haberlerinden başka bişe gelmiyo aklıma.

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 01:49
oyle mı?

marcelinho sadece fatih e alternatif gösterilirse beğenilmez..
yoksa sanmam ki marcelinho yu reddedelim.
yaş meselesi özellikle siyahi oyuncular için çok da sorun değil. daha dayanıklılar..
üstelik profosyonel anlamda alman ekolünde olgunlaşmış bi adamın 35 e kadar çok verimli olabileceğini düşünüyorum.
piere e bakın. feyenordda yaş kaç.?
31 yaş yıldız statüsündeki bi adam için çok fazla değil..

ama sen fatih in yerine aldım dersen, o zaman millet de burun kıvırır.
bundan doğal ne var.

Şuşoğlu
14.01.2007, 02:00
oyle deme abi marcede kim yauuu topcumu kendisi bize ferhat musa gibi adamlar lazim

en uyuz oldugumda bu zaten
ferhat
hasan
huseyın
musa buyuk
ersen martın
mustafa kecelı
murat ocak
ferıdun
fatıh akyel
ömer rıza

bu saydıklarımın hangısı marcelınho dan daha faydalı bızım ıcın yok eger bunlardan medet umuyorsak ve 2. 3. sınıf bır takım olmak ıstıyorsak problem yok bence satsınlar marcelınhoyuda gokdenızıde stepanovuda yattarayıda
eldekı yıldız adamları satıyorlar erkan rısp ayman alı gunes serkan balcı servet tolga ve bunun gıbı bır suru kendı takımında ıs yapamamıs futbolcunun pesınde kosuyorlar........sen szymekı marcelınhoyu fatıh tekkeyı ellerı ve bunun gıbı duzgun oyuncuları bır takımda oynatamazsan buyuklukten bahsetme

Hüseyin Çümen
14.01.2007, 02:39
bizden giden adam değerleniyor marce yıldızmı dienler le doluydu gidince de herkes üzülüyor ben çözemedim valla bu işi

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 02:47
bizden giden adam değerleniyor marce yıldızmı dienler le doluydu gidince de herkes üzülüyor ben çözemedim valla bu işi

adamı fatih in yerine alırsan elbet yıldız değil..
ama fatih ten sonraki trabzonspor a bakarsan muhakkak ki yıldız.
ismi olan tek topçun.
bu adamı yerine adam koyarak satarsan kimse ses etmez.
ama yerine kimseyi koymadan satarsan kıyamet kopar tabii ki..
kimsenin şahsında marce yi sahiplendiği yok.
ama adam tam takıma alışmaya başlamış, devre arası kampının en iyisi derken, yerini boş bırakıp satarsan işin içinde başka iş aranır.
doldur yerini daha iyisi ile bak kimse itiraz ediyor mu?
daha iyisini geçtim aynı ayarda adam al razıyım.
ama ayman ı alacaksan marce nin yerine. ooo işimiz var.

Bulut61-34
14.01.2007, 03:08
Bu topic neden uzadı bu kadar. Gittiyse yolu açık olsun, herkes için hayırlı olsun. Eyvallah deyip bitirelim bu konuyu artık.

Nadir Bekar
14.01.2007, 03:11
ÖRNEK:

5 yada 10 senede ancak 1 yıldız çıkartırız bu kafayla

Hüseyin Çümen
14.01.2007, 03:26
adamı fatih in yerine alırsan elbet yıldız değil..
ama fatih ten sonraki trabzonspor a bakarsan muhakkak ki yıldız.
ismi olan tek topçun.
bu adamı yerine adam koyarak satarsan kimse ses etmez.
ama yerine kimseyi koymadan satarsan kıyamet kopar tabii ki..
kimsenin şahsında marce yi sahiplendiği yok.
ama adam tam takıma alışmaya başlamış, devre arası kampının en iyisi derken, yerini boş bırakıp satarsan işin içinde başka iş aranır.
doldur yerini daha iyisi ile bak kimse itiraz ediyor mu?
daha iyisini geçtim aynı ayarda adam al razıyım.
ama ayman ı alacaksan marce nin yerine. ooo işimiz var.

fatih in yerine falan alınmadı fatih le aynı mevkinin oyuncusu değildir kendisi
fatih e göre yıldız deil mi diosun sen marcelinho adı dünyaca bilinen popüler bi futbolcudur bizle uyuşamadı sadece fatih nere marce nere
yerini doldurmaktan bahsediyosun marce nin bizde oynadığı futbola bakarsan yerini doldurmak tan basiti yok yaptığı asist 2 oda son maçta yapılmış 2 gol atmış bunu daha az oynamasına ramen çağdaş bile yaptı oynadığı oyuna bakarsak yerini doldurmak hiç te zor değil ayağında top tutmak yok çalım yok orta yok marce bize uyamadı alıştığı falan da yoktu nerden atıyosun bunu gazate de yorumlara bakarsan bişe deişmediğini görüceksin antremanlarda iimiş maçlarda varlık gösterememiş
giden kıymetli oluyor mehmet in arkasından bile ağıtlar yakanlar olmuştu

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 04:08
fatih in yerine falan alınmadı fatih le aynı mevkinin oyuncusu değildir kendisi
fatih e göre yıldız deil mi diosun sen marcelinho adı dünyaca bilinen popüler bi futbolcudur bizle uyuşamadı sadece fatih nere marce nere
yerini doldurmaktan bahsediyosun marce nin bizde oynadığı futbola bakarsan yerini doldurmak tan basiti yok yaptığı asist 2 oda son maçta yapılmış 2 gol atmış bunu daha az oynamasına ramen çağdaş bile yaptı oynadığı oyuna bakarsak yerini doldurmak hiç te zor değil ayağında top tutmak yok çalım yok orta yok marce bize uyamadı alıştığı falan da yoktu nerden atıyosun bunu gazate de yorumlara bakarsan bişe deişmediğini görüceksin antremanlarda iimiş maçlarda varlık gösterememiş
giden kıymetli oluyor mehmet in arkasından bile ağıtlar yakanlar olmuştu

elindeki yıldızlar mevkilerine göre değiştirilmiyor. mevki doldurmak başka şey büyüklüğün kanıtını taraftara sunmak başka şey.
fatih in satışı neden marce nin alınışına kadar bekletildi?
marce forwet olduğu için değil. yıldız sattığın zaman onun boşluğunu sadece yıldız dolduracağı için.
büyük oyuncuları sattığın zaman takım sadece bir mevki oyuncusu kaybetmez.
liderlerinden birini kaybeder.
marcelinho da bu anlamda fatih e alternatif olarak alındı.
marcelinho ya alternatif alınacak adamın da mevkiisinin forwet ya da ileriye dönük orta saha olması değil problem. ikisinden birini lider futbolcu ile doldurursan boşluğu da doldurursun.
mevki doldurmak eksilen yıldızın ya da liderin boşluğunu doldurmaktan çok daha kolaydır.
bu yüzden büyük takımlar büyük oyunculardan oluşur.

Hüseyin Çümen
14.01.2007, 04:19
elindeki yıldızlar mevkilerine göre değiştirilmiyor. mevki doldurmak başka şey büyüklüğün kanıtını taraftara sunmak başka şey.
marce forwet olduğu için değil. yıldız sattığın zaman onun boşluğunu sadece yıldız dolduracağı için.
marcelinho ya alternatif alınacak adamın da mevkiisinin forwet ya da ileriye dönük orta saha olması değil problem. ikisinden birini lider futbolcu ile doldurursan boşluğu da doldurursun.
mevki doldurmak eksilen yıldızın ya da liderin boşluğunu doldurmaktan çok daha kolaydır.
marce fatih in yerine alınmadı ısrarla söylüyorum mevki olarak ta alınmadı yıldız açığını doldurmak içinde alınmadı başkan olma vaadi ydi bir yıldız almak yıldız sözü verdii için aldı fatih gitti yerini dolduruyum die deil yani

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 04:28
marce fatih in yerine alınmadı ısrarla söylüyorum mevki olarak ta alınmadı yıldız açığını doldurmak içinde alınmadı başkan olma vaadi ydi bir yıldız almak yıldız sözü verdii için aldı fatih gitti yerini dolduruyum die deil yani

o zaman fatih in anlaşmasının marcenin transferi ile aynı raddeye kadar bekletilmesinin de bi açıklamasını yapmışsındır...
fatih i marce yi almadan göndermeyi düşünmediler bile.
düşünselerdi çoktaaan gönderirlerdi. geciken marcelinho transferini neden beklesinler.
ama bu da eminim bir tesadüftür.

ha bu arada. benim için isimlerin önemi yok..
marce fatih hami şota ünal apo ogün ali kemal şenol vs.vs.vs.
hepsi liderdir.
önemli olan prensiplerdir.
trabzonspor sıra anadolu takımları gibi boşluğunu doldurmadan lider satamaz. satarsa sıra takımı olur.
bugün kayseri vestel manisa gibi biraz sivrilmiş takımlar bile yıldız oyuncularını satmıyorlar.

EmrahYalçınalp
14.01.2007, 09:11
hakkında söylenenlerden çok yaptıklarına bakarak karar vermek daha doğru olmaz mı?

hangi olumlu icraatı var ki aman kaybetmeyelim diye dikkatli olalım?

yönetimde iki başlılığın plansızlığın icraat komedilerinin sebeblerinden biri haşim sayitoğlu değil mi?

hem daha yeni martinez hakkında söyledikleri futbol bilgisini de ele veriyor. Keşke kendisini hep amatör spor kulüplerinin yöneticisi olarak görseydik..
Yazdıklarımı anlamamışsın... Ben H.Ş'dan değil, ona ve diğer eski-yeni yöneticilere verilen tepkiler nedeniyle gelecekte iyi işler yapacak vizyon sahibi adamların Trabzonspor'a "bulaşmama" kararı almalarından bahsediyorum. Taraftarın gözünde herkes "fırıldak". Yönetimden çıkan her insanı o kadar yıpratıyoruz ki... Bir sonraki yönetimde yer alması muhtemel adamlar da bu adamların yakınları, en kötü ihtimalle arkadaşları. Durumu görüyor ve vazgeçiyorlar...
Hasılı, kimsenin ağzını bağlayacak eğiliz. Kimse hakaret edemez, ettirmiyoruz. Ancak eleştirebilir elbette. Ben bir kaygımdan bahsediyorum. Umarım yanılıyorumdur.

WERTHeR
14.01.2007, 10:00

Arkadaşıma tamamen katılıyorum...

WERTHeR
14.01.2007, 10:00

Bence marce her iki sabepten dolayı transfer edildi...

melih61
14.01.2007, 10:20
yıldız almak istiyorsa portodan andersonu alsın!!!!!!

WERTHeR
14.01.2007, 10:24
yıldız almak istiyorsa portodan andersonu alsın!!!!!!

Andersona Trabzonun tapusunu versek yine gelmez...

demokles
14.01.2007, 10:45
Valla arkadaşlar benim aklım almıyor neden diye sorarsanız...

tam 7 gün sonra konya ile kupa maçı var ve ondan sonra kayseri maçı ve biz yine transferi netleştiremedik ne yapacağımız bile net değil sizce bu bir istifa nedeni değilmi arkadaşlar...

WERTHeR
14.01.2007, 10:50

tam 7 gün sonra konya ile kupa maçı var ve ondan sonra kayseri maçı ve biz yine transferi netleştiremedik ne yapacağımız bile net değil sizce bu bir istifa nedeni değilmi arkadaşlar...

Kişisel fikrim evet istifa nedeni hemde geç kalınmış bir istifanın nedeni. Konya maçı hakkında ise o kadar umutsuzumki. Bu takım ligde ve kupada ne yazıkki ezilmeye mahkum bir yapıya kavuştu. 3-4 yıl önce 1.lige çıkan kayserispora bile imrenir olduk. Yazıklar olsun bu duruma düşürenlere bizi.

Tatilimi bitirip Trabzon dışına çıkıyorum 2 gün sonra. İçimden hiç gitmek gelmiyor. Duyacağım beş cümleden birinin Trabzonsporun bu durumuyla alakalı olacağını biliyorum...

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 10:51

atay aktuğ bunu 1 kez yaptı.
forwet transferinde gecikerek sıkıştı ve denize düşen yılana sarılır misali yanlış transfer yaptı...
bu ve doğurduğu sonuçlar bile atay başkanın gitmesine yetti.

ama adam gibi gitmek, adam gibi gelenlere mahsustur.
daha kongrenin ertesi günü ali ağaoğlu tarafından tekzip edilen, yani seçilmek için yalan beyan a başvurduğu 1 günde anlaşılan sayın albayrak ın bu şekilde gidebileceğini sanmıyorum.
hem de atay başkanın yaptığı hatanın hem aynısını hem de çok daha katmerlilerini defalarca yapmış olmasına rağmen.

işte ben bu yüzden buna hata değil kasıt diyorum..
kulüp başkanı olmuş ve cemiyet tecrübesi olan hiç kimse bu kadar büyük hatayı peşpeşe kasti olmadan yapamaz.

WERTHeR
14.01.2007, 10:58
atay aktuğ bunu 1 kez yaptı.
forwet transferinde gecikerek sıkıştı ve denize düşen yılana sarılır misali yanlış transfer yaptı...
bu ve doğurduğu sonuçlar bile atay başkanın gitmesine yetti.

ama adam gibi gitmek, adam gibi gelenlere mahsustur.
daha kongrenin ertesi günü ali ağaoğlu tarafından tekzip edilen, yani seçilmek için yalan beyan a başvurduğu 1 günde anlaşılan sayın albayrak ın bu şekilde gidebileceğini sanmıyorum.
hem de atay başkanın yaptığı hatanın hem aynısını hem de çok daha katmerlilerini defalarca yapmış olmasına rağmen.

işte ben bu yüzden buna hata değil kasıt diyorum..
kulüp başkanı olmuş ve cemiyet tecrübesi olan hiç kimse bu kadar büyük hatayı peşpeşe kasti olmadan yapamaz.

Kanaatimce malum şahıs AKP nin memuru gibime geliyor...

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 11:01
Kanaatimce malum şahıs AKP nin memuru gibime geliyor...

siyasi görüşü umurumda değil,
ama eğer bu uğurda yapıyorsa;
yaptığının organik bağı belli olan gruba verdiği zararı da görmemesi tam olarak intikam ateşi ile körelmişler demektir.

redflag
14.01.2007, 11:02

maç 24 ünde dgil mi

WERTHeR
14.01.2007, 11:03
siyasi görüşü umurumda değil,
ama eğer bu uğurda yapıyorsa;
yaptığının organik bağı belli olan gruba verdiği zararı da görmemesi tam olarak intikam ateşi ile körelmişler demektir.

ben başka bir sebep göremiyorum...

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 11:06
ben başka bir sebep göremiyorum...

açıkçası ben Faruk Özak a şehirde verilen değer ortada iken, Trabzon şehrinden paye almanın tek yeter sebebinin "adam olmak" olduğunu görememelerine inanamıyorum.

yoksa partisel düşmanlık yapılacak olsa Faruk bey çok daha etkin durumda.
(trabzon şehrinin kendilerine düşman olduğuna inanan malum bir grup mevcut ise)

Enes Berfin
14.01.2007, 11:08
maç 24 ünde dgil mi

Arkadas dogru sölüyor 21 ocak'ta pazar günü konyayla saat 16:00'da oynayacagiz.

demokles
14.01.2007, 11:24
Arkadas dogru sölüyor 21 ocak'ta pazar günü konyayla saat 16:00'da oynayacagiz.

maç pazar günü arkadaşlar pazar günü saat 16:00 da ve transfer yapacağız halen daha PUAHHHHHHH ve yapacağımız transferler hemen alışacak takıma ve başlıcaz seri galibiyetler almaya yine PUAHHHHH

irfanb
14.01.2007, 12:26
maç pazar günü arkadaşlar pazar günü saat 16:00 da ve transfer yapacağız halen daha PUAHHHHHHH ve yapacağımız transferler hemen alışacak takıma ve başlıcaz seri galibiyetler almaya yine PUAHHHHH

Pazar günü saat 15.59 kadar transferler tamamdir...

poetricus
14.01.2007, 13:20
Pazar günü saat 15.59 kadar transferler tamamdir...

Küçük bir datayı ilave edelim: 21 Ocak/Pazar, 15:59:59.
Böylece en dakik transferi de yapmış oluruz.

Hüseyin Çümen
14.01.2007, 13:32
[/QUOTE]
trabzonspor sıra anadolu takımları gibi boşluğunu doldurmadan lider satamaz. satarsa sıra takımı olur.
bugün kayseri vestel manisa gibi biraz sivrilmiş takımlar bile yıldız oyuncularını satmıyorlar.[/QUOTE]

marce lider falan değildiki nezman insiyatif aldığını gördün nezaman arklarını gaza getirdi o kendi çapında oyunu oynuyodu oynayabildii kadar
bide trabzon sıradan anadolu takımı olamaz biz olduğumuz sürece o okadar kolay değil

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 13:39
bugün kayseri vestel manisa gibi biraz sivrilmiş takımlar bile yıldız oyuncularını satmıyorlar.[/quote]

marce lider falan değildiki nezman insiyatif aldığını gördün nezaman arklarını gaza getirdi o kendi çapında oyunu oynuyodu oynayabildii kadar
bide trabzon sıradan anadolu takımı olamaz biz olduğumuz sürece o okadar kolay değil[/quote]

görevini yapması değil mesele..
hala aynı yere takılmış durumdasın..
bu adam yıldız-lider olduğu için alındı.
bunu gösterse de göstermese de bir markadır.
iitibar-prestij-vizyon -> bunların kendinlerinde olduğunu ispat için.
hedeflerin büyüklüğünü göstermek için
fatih i satarken cesaret edemediler marce yi almadan göndermeye.
çünkü kaybedilen itibarı geri getirecekti.
şimdi ise cüret e bak.
kimseyi almadan marceyi satıyorlar.
yani artık hedef-vites küçültme yapmak için çekinmiyorlar.
bu senin dediğin "biz burada iken sıra takımı olmayız" sözüne karşı içten içe takımı kemiren farelerin savaşıdır.
ve küçülmeyi gizlemeyecek kadar cesaretlendiklerine göre:
bu savaşta öne geçtiler..

Şentürk
14.01.2007, 13:46
geldiğinde ki sevincimi hatırlıyorumda,en çok üzüldüğün marceyi gerçek mevkiinde görmeden gitti:(

Erdem Keser
14.01.2007, 13:47
bugün kayseri vestel manisa gibi biraz sivrilmiş takımlar bile yıldız oyuncularını satmıyorlar.[/QUOTE]

bide trabzon sıradan anadolu takımı olamaz biz olduğumuz sürece o okadar kolay değil[/QUOTE]

hala goremiyoz galiba bazi seyleri bu adam bu kadar kotuydyde neden alman takimi bu yasa gelmis bizde tam kapasiteyle oynayamayan bir adami bizim aldigimiz fiyattan yuksek fiyata aliyor
isler kotu olunca kabak zaten hep boyle adamlarin basina patlar ama biz hic hocada suc bulmayiz marcelinho hep kotuydude ziyanin hic mi sucu yoktu futbol hayati boyunca serbest oynayan biadami ve basarilida olmus bir futbolcuyu inatla 15 mac ustuste sol dista oynatmanin nemantigi var bizahmet aciklayabilirmisin bundan sonra beklersiniz marcelinho gibi bir adam trabzona gelir diee

Murat61
14.01.2007, 13:49
Bak şu Marcelinho’ya

Wolfsburg’a transfer olan yıldız oyuncu için Beşiktaş’ın devreye girdiği ancak Sambacı’nın teklifi geri çevirdiği ortaya çıktı. Siyah-Beyazlı ekibe gelmeyi reddeden tecrübeli futbolcu, yeni takımına da Kara Kartal’ın en önemli ismi olan Ricardinho’yu önerdi.
Antalya’da görüştüler
Müthiş takas askıda kaldı... Transferde ince eleyip, sık dokuyan Beşiktaş’ın Marcelinho için Trabzonspor’un kapısını çaldığı ve Sambacı’yı son anda elinden kaçırdığı ortaya çıktı. Antalya’da bir araya gelen Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile Trabzonspor’un patronu Nuri Albayrak’ın transfer konusunu gündeme getirdikleri, Siyah-Beyazlılar’ın Eller ve Stepanov’un yanı sıra Marcelinho’yu da istediği öğrenildi.

‘Gilberto söylemişti!’
Albayrak’ın, ‘Kleberson’u istiyoruz’ önerisine Yıldırım Demirören’in, “Oyuncumuzu sezon bitimine kadar size kiralayabiliriz. Ancak biz de Marcelinho’yu renklerimize bağlamak isteriz” dediği ve iki kulüp başkanının anlaşmaya vardığı bildirildi. Ancak gelişmelerden haberdar edilen Marcelinho, “Türkiye’ye gelmek benim için hataydı. Hatta bir dönem Beşiktaş’ın istediği Gilberto gitmememi söylemişti. Hata ettim” diyerek öneriyi geri çevirdi.

Aracılığa soyundu
Wolfsburg’a dün imza atan Sambacı, Beşiktaş’a bir darbe de Almanya’da vurdu. İkinci yarı öncesinde Kara Kartal’ın en büyük kozu Ricardinho’ya talip olan Alman ekibi için Marcelinho’nun aracı olduğu bildirildi. Kleberson’u elden çıkarmayı planlayan Siyah-Beyazlı yönetimin, Ricardinho’ya gelecek teklife nasıl bir yanıt vereceği merakla bekleniyor. Wolkswagen’in sponsorluğunu yaptığı Wolfsburg, Rico için 4 milyon Euro’yu gözden çıkardı.

Orhan YILDIRIM

abi bu ne demktir biz yani marceyi besiktasa versek klebersonumu alıcaktık ya bu baskan ne yaptıgının farkındamı niye biz hep yok olmus insanları alıyoruz burası huzurevi degil baskan TRABZONSPOR!!!

Beytullah
14.01.2007, 14:53
hayırlı ugurlu olsun diyelım gidene dur demeyız :)

bordoylamavi
14.01.2007, 17:28
adama dünyanın parasını vermişiz karşılığında 2 gol bir yere atılan forma almışız bir de hala niye gönderdik diyoruz. bunu yıldız diye alanlara sormak lazım.

Hüseyin Çümen
14.01.2007, 18:54
adama dünyanın parasını vermişiz karşılığında 2 gol bir yere atılan forma almışız bir de hala niye gönderdik diyoruz. bunu yıldız diye alanlara sormak lazım.

yıldız olduğunan hiç şüpen olmasın kardeş ama bekleneni veremedi gittiği de iyi oldu

Hüseyin Çümen
14.01.2007, 18:59
bugün kayseri vestel manisa gibi biraz sivrilmiş takımlar bile yıldız oyuncularını satmıyorlar.

bide trabzon sıradan anadolu takımı olamaz biz olduğumuz sürece o okadar kolay değil[/QUOTE]

hala goremiyoz galiba bazi seyleri bu adam bu kadar kotuydyde neden alman takimi bu yasa gelmis bizde tam kapasiteyle oynayamayan bir adami bizim aldigimiz fiyattan yuksek fiyata aliyor
isler kotu olunca kabak zaten hep boyle adamlarin basina patlar ama biz hic hocada suc bulmayiz marcelinho hep kotuydude ziyanin hic mi sucu yoktu futbol hayati boyunca serbest oynayan biadami ve basarilida olmus bir futbolcuyu inatla 15 mac ustuste sol dista oynatmanin nemantigi var bizahmet aciklayabilirmisin bundan sonra beklersiniz marcelinho gibi bir adam trabzona gelir diee[/QUOTE]

önceki yorumlarımı okumadan sallamışın ben marce nin büyük bi yıldız olduğunu zaten biliyorum trabzona değil türkiyeye gelmesi de büyük bi olaydır marce nin kendisini severek beğenerek önceden takip ederdim amma bize kanı uymamıştır bu bi gerçek lider özelliği olmayan bir oyuncuydu ayrıca
marce yi yerinde oynatmadığı için ziya suçludur kabul ediyorum da bu adam sol da oynadığı için futboluda mı unuttu bir tane çalım atamazmı insan bir tane şut çekemezmi kolay kolay isabetli pası da yoktu sen bunları hiç görmedinmi nasıl izliosun maçları anlamış değilim

Gürkan
14.01.2007, 19:12
ÖRNEK:

stepanov yattara.

tamuğ yamtar
14.01.2007, 19:19
Marcelinho'nun 1 golü Trabzonspor'a 550 bin euro'ya patladı...

Trabzonspor'un sezon başında Almanya'nın Hertha Berlin Kulübü'nden büyük umutlarla transfer ettiği ve önceki gün yeniden Bundesliga'ya dönerek Wolfsburg'la anlaşan Marcelinho'nun Trabzon macerasının bordo mavili kulübe kar mı? zarar mı? ettirdiği camiada gündeme oturdu.

BONSERVİS'TEN KAR EDİLDİ AMA
30 Temmuz 2006'da kendisini bordo mavili kulübe bağlayan imzayı atan Alman Ligi'nin gözde futbolcusu Marcelinho'nun bonservisi için Trabzonspor Hertha Berlin'e 2 milyon 325 bin euro ödeme yaptı. Brezilyalı yıldız oyuncunun Wolfsburg'a transferi sırasında ise Trabzonspor' un kasasına 2 milyon 750 bin euro bonservis bedeli gireceği açıklandı. İki rakamı karşılaştıran yöneticiler, medyaya Trabzonspor'un bu transferden 425 bin euro kar ettiği yönünde haberler verirken, Marcelinho'nun 6 aylık Trabzonspor macerasının maliyetinin, diğer rakamları da gözönünde bulundurunca Karadeniz kulübüne pahalıya patladığı ortaya çıktı.

SAĞLAM SÖZLEŞME
Trabzonspor'la diğer yabancılarda rahatsızlık yaratacak bir sözleşme imzalayan Marcelinho'nun sözleşmesinde, Musampa gibi özellikle maç başı ücret bulunmaması dikkat çekmişti. Bordo mavililerle yıllık 2 milyon euroya anlaşan Brezilyalı oyuncu, bu ücretin 1 milyon eurosunu peşin olarak alırken, geri kalanı ise maaş olarak taksite bağlandı. Aylık 83 bin 333 euro maaş alan Marcelinho, takımdan ayrılana kadar toplam 417 bin euro maaş almış oldu. Marcelinho'ya verilen 100 bin euro menacerlik masrafı da bu hesaba katıldığında Brezilyalı yıldızın bonservis bedeli hariç bordo mavililere maliyeti 1 milyon 517 bin euroya ulaştı. 2 milyon 325 bin euroluk bonservis bedeli de hesaba katıldığında Marcelinho için ödenen miktar 3 milyon 842 bin euroya kadar yükselmiş oldu. Trabzonspor'un Wolfsburg'dan alacağı 2 milyon 750 bin euro bonservis bedeli düşüldüğünde Marcelinho için kasadan çıkacak paranın yaklaşık 1 milyon 100 bin euro olarak ortaya çıktığı belirtildi.

GOLÜ 550 BİN EURO
Hertha Berlin forması altında Bundesliga'da çıktığı 155 maçta 65 gol atan ve Almanya'da yılın futbolcusu seçilen Marcelinho, Trabzonspor'da bir türlü istenen seviyeye ulaşamadı ve görev aldığı 17 lig maçında sadece 2 gol atabildi. Trabzonspor formasıyla 17 lig karşılaşmasının hepsinde forma giyen ve toplam 1295 dakika sahada kalan Marcelinho, bu süre içinde 3 sarı kart gördü ve 2 gol atabildi. Böylece Marcelinho'nun bir golü Trabzonspor'a yaklaşık 550 bin euroya maloldu. Brezilyalı yıldız, forma giydiği 3 Fortis Türkiye Kupası maçında 1 gol kaydederken, UEFA Kupası'nda çıktığı 2 karşılaşmada ise gol atma başarısı gösteremedi.

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 19:23
ne güzel işte elimizdeki yıldızları yönetemiyorduk verip kurtuluyoruz.
stephanovda da performans düşüklüğü vardı.
hemen satsınlar. ne gereği var.

fabrikada çalışan kalifiye elemanları yönetemiyoruz. her birine ver tazminatı işten çıkar. yerlerine vasıfsız eleman bulunur ne de olsa.

Erdem Keser
14.01.2007, 19:26
bide trabzon sıradan anadolu takımı olamaz biz olduğumuz sürece o okadar kolay değil

isler kotu olunca kabak zaten hep boyle adamlarin basina patlar ama biz hic hocada suc bulmayiz marcelinho hep kotuydude ziyanin hic mi sucu yoktu futbol hayati boyunca serbest oynayan biadami ve basarilida olmus bir futbolcuyu inatla 15 mac ustuste sol dista oynatmanin nemantigi var bizahmet aciklayabilirmisin bundan sonra beklersiniz marcelinho gibi bir adam trabzona gelir diee[/QUOTE]

önceki yorumlarımı okumadan sallamışın ben marce nin büyük bi yıldız olduğunu zaten biliyorum trabzona değil türkiyeye gelmesi de büyük bi olaydır marce nin kendisini severek beğenerek önceden takip ederdim amma bize kanı uymamıştır bu bi gerçek lider özelliği olmayan bir oyuncuydu ayrıca
marce yi yerinde oynatmadığı için ziya suçludur kabul ediyorum da bu adam sol da oynadığı için futboluda mı unuttu bir tane çalım atamazmı insan bir tane şut çekemezmi kolay kolay isabetli pası da yoktu sen bunları hiç görmedinmi nasıl izliosun maçları anlamış değilim[/QUOTE]

eger gercekten isabetli pasi yok diyosan ben zaten bisey demem sana sundan emin ol marce olmasaydi biz ilk yari onadigimiz maclarda 3 pasi yapamazdik eger olumlu pasi yoktu diyosan helal olsun ayrica kanat futbolda ozel bir mevkidir en guzel ornek besiktasta ricardinhodur geldigi zaman ilk 8-9 hafta solda oynadigi konusunda hem fikiriz fakat ortaya gectigindede aldigi insiyatifi ve takimi yonlendirme konusundaki liderliginide gorduk bu ornegini veridigim kisi ricardinho kendisi 2 kez avrupaya cikmis ikisindede 1 mac oynayip geri gelmistir digeri ise marcelinhodur bundesligada iki kez yilin futbolcusu secilmitir yani avrupada kendisini ispat etmistir o sans ricardinhoya hocasi tarafindan verildi ama marcelinhoya verilmedi ve neayzikki marcelinhoda gozumuzde topcu sinifina giremedi ayrica burada sallama durumu yok kimse kimseye sallamiyo merak etme

Gürkan
14.01.2007, 19:33

adam murat ocakın yanına gelıp top aldı.defansa bıle yardım ettı.ama haklısın kaleyede gecmesı lazımdı.

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 19:35
adam murat ocakın yanına gelıp top aldı.defansa bıle yardım ettı.ama haklısın kaleyede gecmesı lazımdı.

yok abi boşwer.
bize ne lazım marcelinho falan.
hasan hüseyin ferhat la idare edelim işte...
adam bize fazlaymış demek ki.
zaten her tarafı dökülen bi takım vardı ortada.
adam süpermen mi?
olsun...
gittiği yerde izleriz.
bizim nemize...

28TS61
14.01.2007, 19:38
alman ligi baslasin görürsünüz elimizden nasil bir futbilcu kacirdigimizi
keske kalsaydi diceksiniz ama gec kaldiniz

Emre7
14.01.2007, 20:41
marcenin gitmesine sevinenler 2 hafta sonra görüşelim marcenin devre araında yükselen bir grafiği vardı ki bunu kampı takip eden 3 muhaberiden 3 de söyledi sakın ah çekmeyin bundan sonra....

nuri sen satmaya devam et yedin bitirdin takımı para yok kasada trabzonspora yakışacak bişe mi anlamam yattara step hepsini sat gökdenizde fenere sat jeforsan birazilya sonrada 30 yaşa yaklaşmış veya geçmiş ne kadar adam varsa trabzonlu topla yada 1 hafta 19 mayısta maç izle maç başı parasıyla 11 kişiyi topla tamam oldu sana kadro..... siyaset yapmak istemezdim ama ampül zor kazanır seçimi trabzonda bundan sonra.... ama bilinki bu taraftarın tepesi atınca asıl o zaman bu takım duman olur....kimse kalmaz orda

CAFER ÖZER
14.01.2007, 20:54

Trabzonspor'un sezon başında Almanya'nın Hertha Berlin Kulübü'nden büyük umutlarla transfer ettiği ve önceki gün yeniden Bundesliga'ya dönerek Wolfsburg'la anlaşan Marcelinho'nun Trabzon macerasının bordo mavili kulübe kar mı? zarar mı? ettirdiği camiada gündeme oturdu.

30 Temmuz 2006'da kendisini bordo mavili kulübe bağlayan imzayı atan Alman Ligi'nin gözde futbolcusu Marcelinho'nun bonservisi için Trabzonspor Hertha Berlin'e 2 milyon 325 bin euro ödeme yaptı. Brezilyalı yıldız oyuncunun Wolfsburg'a transferi sırasında ise Trabzonspor' un kasasına 2 milyon 750 bin euro bonservis bedeli gireceği açıklandı. İki rakamı karşılaştıran yöneticiler, medyaya Trabzonspor'un bu transferden 425 bin euro kar ettiği yönünde haberler verirken, Marcelinho'nun 6 aylık Trabzonspor macerasının maliyetinin, diğer rakamları da gözönünde bulundurunca Karadeniz kulübüne pahalıya patladığı ortaya çıktı.

SAĞLAM SÖZLEŞME
Trabzonspor'la diğer yabancılarda rahatsızlık yaratacak bir sözleşme imzalayan Marcelinho'nun sözleşmesinde, Musampa gibi özellikle maç başı ücret bulunmaması dikkat çekmişti. Bordo mavililerle yıllık 2 milyon euroya anlaşan Brezilyalı oyuncu, bu ücretin 1 milyon eurosunu peşin olarak alırken, geri kalanı ise maaş olarak taksite bağlandı. Aylık 83 bin 333 euro maaş alan Marcelinho, takımdan ayrılana kadar toplam 417 bin euro maaş almış oldu. Marcelinho'ya verilen 100 bin euro menacerlik masrafı da bu hesaba katıldığında Brezilyalı yıldızın bonservis bedeli hariç bordo mavililere maliyeti 1 milyon 517 bin euroya ulaştı. 2 milyon 325 bin euroluk bonservis bedeli de hesaba katıldığında Marcelinho için ödenen miktar 3 milyon 842 bin euroya kadar yükselmiş oldu. Trabzonspor'un Wolfsburg'dan alacağı 2 milyon 750 bin euro bonservis bedeli düşüldüğünde Marcelinho için kasadan çıkacak paranın yaklaşık 1 milyon 100 bin euro olarak ortaya çıktığı belirtildi.

GOLÜ 550 BİN EURO
Hertha Berlin forması altında Bundesliga'da çıktığı 155 maçta 65 gol atan ve Almanya'da yılın futbolcusu seçilen Marcelinho, Trabzonspor'da bir türlü istenen seviyeye ulaşamadı ve görev aldığı 17 lig maçında sadece 2 gol atabildi. Trabzonspor formasıyla 17 lig karşılaşmasının hepsinde forma giyen ve toplam 1295 dakika sahada kalan Marcelinho, bu süre içinde 3 sarı kart gördü ve 2 gol atabildi. Böylece Marcelinho'nun bir golü Trabzonspor'a yaklaşık 550 bin euroya maloldu. Brezilyalı yıldız, forma giydiği 3 Fortis Türkiye Kupası maçında 1 gol kaydederken, UEFA Kupası'nda çıktığı 2 karşılaşmada ise gol atma başarısı gösteremedi.

Hüseyinin gollerinin Maliyetinin hesabı varmı
Ziya Doğanın 7 maçta puan kazanamasının maliyetini hesap eden oldumu.

pReN@_61
14.01.2007, 20:55
asıl oyununu şimdi göreceğiz bu adamın....bence sağlam oynayacak w.buRG'da

Punisher-61
14.01.2007, 20:56

SAĞLAM SÖZLEŞME

GOLÜ 550 BİN EURO

simdi adami attigi gollere göre mi ölcecegiz??.. fatih tekke forvet degilde orta sahada oynatilsaydi gol krali olabilir miydi??...

Marcelinho son 3 sezondur herthada ortalama 12 golden fazla atti..bize geldi yerinde oynatilmadi Golde atamadi tabi..

Emrah Aksoy
14.01.2007, 21:07
Şok.. Şok... İŞte Marchelinho'nun Satilmasinin Sebebİ... Trabzon'da YÖnetİm Para ArayiŞinda.. Maddİ Krİz Kapiya Dayandi.. İŞte Son GelİŞmeler !!!

pReN@_61
14.01.2007, 21:16
Şok.. Şok... İŞte Marchelinho'nun Satilmasinin Sebebİ... Trabzon'da YÖnetİm Para ArayiŞinda.. Maddİ Krİz Kapiya Dayandi.. İŞte Son GelİŞmeler !!!

hiç şaşırmadım....Allah biilir başımıza daha neler gelecek bu MÜTHİŞ YÖNETİMLE(!)

littlebighorn
14.01.2007, 21:24

SAĞLAM SÖZLEŞME

GOLÜ 550 BİN EURO
Bu konuda yönetim bir açıklama yapar umarım. (Büyük ihtimalle yapmaz)

Eğer yukarıdaki gibiyse bir kez daha yazıklar olsun....

TheCrow
14.01.2007, 21:26
"Bekleneni veremeyen Marcelinho satıldı" (Basından)

Peki ne beklendi Marcelinho'dan?..Sol açık pozisyonunda başarılı olması,defansa yardım etmesi,ön liberoların yükünü hafifletmesi,gol atması,çok koşup pres yapması,bade süzmesi,inci dizmesi...Harcayalım bakalım böyle adamları,nasıl olsa her sene böyle yıldız çok geliyor bize...

liginefendisi
14.01.2007, 21:53
Selam

Malumunuz Yıldıray sezon sonu serbest kalıyor...Ben bir ara takımı kimlerin yönettiğinden habersiz rüyalara dalmıştım Yıldıray çok iyi anlaştığı Marce'nin yanına gelir mi diye hem de bu transfer bedelsiz gerçekleşebilirdi...
Bizimkilerin ufku bu kadar işte;Marce'yi sat Ayman'ı al...Takımda top sürerek adam geçebilen 3 oyuncu kaldı(Gökdeniz,Yattara,Kiki )30 kişilik takımdık sezon başında,şimdi kırpıla kırpıla iyice birbirinin benzeri sıradan oyuncuların cirit attığı bir takım olduk...
Takım şu haliyle bırakın Fener'i,G.s. yi bence Manisa'dan bile kötü durumda...Doğan'ın hayalini kurduğu takıma gitgide yaklaşıyoruz...Sahadaki tek yıldız kendisi olmak istiyordu ve yakındır o da olacak....

Lucreto
14.01.2007, 22:33
Bekleneni veremeyen Marcelinho satılıyor da.
Yönetim ve Ziya Doğan ne kadar bekleneni veriyorlar.
Onlara da Bundesliga'dan talip çıkar mı acaba.

EmrahYalçınalp
14.01.2007, 22:38
"Bekleneni veremeyen Marcelinho satıldı" (Basından)

Peki ne beklendi Marcelinho'dan?..Sol açık pozisyonunda başarılı olması,defansa yardım etmesi,ön liberoların yükünü hafifletmesi,gol atması,çok koşup pres yapması,bade süzmesi,inci dizmesi...Harcayalım bakalım böyle adamları,nasıl olsa her sene böyle yıldız çok geliyor bize...
Tam ben de bu konuya değinecektim Kaan. Adamı sol kanatta oynattık, eşşek gibi koştu, bekten top çıkardı. Bence Lee'den çooook daha iyiydi.

Şimdi "Lee ile bu kadar para verdiğimiz adamı mı kıyaslıyorsun" diyenler olacaktır. Adamdan "Leecilik" oynamasını istedik, oynadı, daha ne yapsaydı? Hem sol kanatta oyna, hem de kahraman ol. Olmuyor işte... Marce'nin son 4 senesini ezbere bilen biri olarak yakında çok üzüleceğimize o kadar eminim ki...

Başarı için sekronizasyon şart. Hocamız haklı, cidden mentalitelerin uyuşmama sorunu var. Benim 40 yıl önce kamyon şöförlüğünü bırakmış dedeme de Porshe versen becerip bu kadar sürerdi...

Hem yönetim hem de hoca, -yönetim büyük ölçekte daha suçlu olsa da saha sonuçları açısından özellikle hoca- birim zamanda yanlış yapma rekorunu kıracaklar, az kaldı...

poetricus
14.01.2007, 22:42
Ne! Hala kıramadı mı?
Sakın bu yazıyı okumasın! Önümüzdeki ilk maçta Yattarayı kaleci Hüseyin'i santrafor görürürüz.

Berk Eren
14.01.2007, 22:46
Tam ben de bu konuya değinecektim Kaan. Adamı sol kanatta oynattık, eşşek gibi koştu, bekten top çıkardı. Bence Lee'den çooook daha iyiydi.

Şimdi "Lee ile bu kadar para verdiğimiz adamı mı kıyaslıyorsun" diyenler olacaktır. Adamdan "Leecilik" oynamasını istedik, oynadı, daha ne yapsaydı? Hem sol kanatta oyna, hem de kahraman ol. Olmuyor işte... Marce'nin son 4 senesini ezbere bilen biri olarak yakında çok üzüleceğimize o kadar eminim ki...

Başarı için sekronizasyon şart. Hocamız haklı, cidden mentalitelerin uyuşmama sorunu var. Benim 40 yıl önce kamyon şöförlüğünü bırakmış dedeme de Porshe versen becerip bu kadar sürerdi...

Hem yönetim hem de hoca, -yönetim büyük ölçekte daha suçlu olsa da saha sonuçları açısından özellikle hoca- birim zamanda yanlış yapma rekorunu kıracaklar, az kaldı...
aynı dusuncelerı bende paylasıyorum..wolsburg maclarını bundan sonra daha ıyı ızleyın,ozellıklerde yonetım ve zyıa hoca..

ek olarak;marce baskanın cebınden karsılayacagı yıldız ayrıca secım kazanma bahanesıydı..
onu sattıgına gore,artık gıdebılırsın baskan,suren doldu..

Erdal
14.01.2007, 22:58
aynı dusuncelerı bende paylasıyorum..wolsburg maclarını bundan sonra daha ıyı ızleyın,ozellıklerde yonetım ve zyıa hoca..

ek olarak;marce baskanın cebınden karsılayacagı yıldız ayrıca secım kazanma bahanesıydı..
onu sattıgına gore,artık gıdebılırsın baskan,suren doldu..
Asıl şimdi hiçbiryere gitmemeliler hiçbiryere kaçmamalılar.biraz onurları varsa bu kulübü maddi manevi hiç değilse aldıkları konuma getirmeden giderlerse sadece benim yaşlı bi HASAN amcam var onun bedduaları yeter onlara .........
Aslında yapmaları gereken şey çok zor değil sadece samimi olmaları yetecek yeterki bi kez denesinler